PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال جهان (گالا) 2011

Mohammad
12-06-2011, 02:28
با توجه به انتخاب 3 نامزد نهایی و نزدیک شدن به انتخاب بهترین بازیکن سال 2011
به نظر شما کدام بازیکن بهترین بازیکن سال میشود ؟؟؟

((لطفا از کلکل کردن و دعوا کردن پرهیز کنید))
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
:flowerysmile:دوستان لطفا رای که میدید نظر و دلیل رای خودتون هم بگید:flowerysmile:

juninho_P
12-07-2011, 01:16
به نظر من لیونل مسی ولی انصافا ژاوی هرناندز

Fc Bayern München
12-07-2011, 08:08
Lionel Messi

DanielBahrami
12-07-2011, 21:00
Cristiano Ronaldo

mortezarm
12-07-2011, 21:10
من این عنوانو واقعا شایسته کریس میدونم شاید یکم تعصب هم تو نظرم اثر داره
اما تو فصل جدید که کریستین بهتر و موثرتر بوده
تو فصل گذشته هم که بیشترین گلزنی رو داشته
تو بازی های ملی ام خیلی موثرتر بوده حداقل از مسی

mortezarm
12-07-2011, 21:12
من این عنوانو به رونالدو میدم و به نظرم شایسته تره شاید یکم تعصبم تو نظرم هست
اما رونالدو این فصل عالی بوده و بهتر ا بقیه بوده
تو فصله پیشم بیشترین گلزنی رو داشته
و در بازی های ملی هم لااقل از مسی خیلی موثرتر بوده

mortezarm
12-07-2011, 21:15
من کریسو به این عنوان خیلی شایسته تر میدونم شاید تعصبم یکم تو نظرم هست
اما کریس این فصل از بقیه خیلی بهتر بوده
فصله پش بیشترین گلزنی رو داشته
تو بازی های ملیهم ا حداقل مسی بهتر بوده

AmirUtd
12-07-2011, 21:25
کریس رونالدو...........

AmirUtd
12-07-2011, 21:27
کریس رونالدو..................

mortezarm
12-07-2011, 21:41
تو بازی های ملیهم ا حداقل مسی بهتر بوده

AmirUtd
12-07-2011, 21:51
کریس رونالدو.............

mortezarm
12-07-2011, 21:53
تو بازی های ملیهم ا حداقل مسی بهتر بوده:eyvalla:

rinaz
12-07-2011, 22:04
بابا به خدا همه دارن خودشون رو گول میدنت که به ژاوی و کریس رای میدن 100 درصد امسال هم توپ طلا مال مسی است تجربه نشون داده همیشه کسی بهترین بازیکن میشه که تیمش سال قبل هم اروپا و هم لیگش رو فتح کرده باشه پس رونالدو محاله بین ژاوی ومسی هم مسی برتره پس همین الا توپ طلا را از ان مسی بدونید

sina acm
12-07-2011, 22:06
لیونل مسی فکرکنم....

AmirUtd
12-08-2011, 18:23
کریس رونالدو...........................

Mohammad
12-08-2011, 21:47
منم که به رونالدو رای دادم
واقعا عجیبه اگه بهترین بازیکن سال نشه---واقعا سال 2011 خیلی خوب بازی کرد هم تو تیم باشگاهیش هم تو
اگر هم قرار باشه از بین مسی و چابی یکی رو انتخاب کنم :
من شانس چابی رو بیشتر از مسی میدونم ---------- چون واقعا خیلی بهتر از مسی بازی کرد و توی موفقیت تیمش تاثیر مستقیم داشته -------- در ضمن پارسال هم جزو کاندیدا بهترین بازیکن بود

David Sina
12-09-2011, 12:43
من با رای اکثریت مردم جهان و کاپیتان ها و مربیان تیم های ملی موافقم .............Just Lionel Messi

Dina1996
12-12-2011, 18:12
هم بارسلونی هستم،هم طرفدار مسی...ولی خدایی قبول ندارین مسی فوتبال رو بی مزه کرده؟eterza::-هر دفعه بارسا بازی داری،یا هتریک میکنه یا حداقل دو تا گل میزنه.اگر هم حالش خیلی بد باشه،روش خطا کنن و بهش بگن نباید گل بزنی،یه پاس گل میده...برای میشل پلاتینی و سپ بلاتر یه پیشناهاد دارم...ممنون میشم گوش کنن.بعد از اسم همه ی مراسما این پسوند رو بذارن:به جز مسی!یعنی مثلا انتخاب بهترین بازیکن،به جز مسی!درسته حقشه ولی خب...بیخیال...در کل همون مسیom::

Mohammad
12-19-2011, 16:19
رونالدو---------بدون تعصب هم میگم
چون واقعا سال 2011 توی رئال و حتی پرتغال خیلی مفید بازی کرد

:flowerysmile:دوستان لطفا رای که میدید نظر خودتون هم بگید:flowerysmile:

Saeid~Barca
12-19-2011, 16:51
100% لیونل مسی
این جایزه رو به بازیکنی میدن که نقش زیادی در موفقیت تیمش داشته باشه و بارسا با درخشش لئو 5 جام از 6 جام ممکن تو سال 2011 رو گرفت و هیچکس نمیتونه منکر این نقش بشه
همچنین معمولا بهترین بازیکن اروپا بهترین بازیکن جهان هم میشه
رئالی ها باید دلشون رو به این خوش کنن که ک.رونالدو تو بازی با تیم های سطح پایین که میان جلو رئال وا میدن گل بزنه . تو بازی با تیم های بزرگ هیچ خبری از این گل ها نیست دیدیم که مقابل بارسای کبیر حتی یه پاس ساده رو هم نمیتونست بده.بازیکن بزرگ بازیکنیه که تو بازی های بزرگ خودشو نشون بده
مسئله اینجاست که شما رئالی ها خودتون میدونید که مسی از ک.رونالدو بهتره و بهتون هم بارها ثابت شده ولی نمیخواین که قبول کنید

J. Mourinho
12-19-2011, 19:21
فقط کریس رونالدوlove::

King Kenny
12-19-2011, 19:30
حقیقتش من این فصل رو حق هیچ کدومشون نمیدونم ، این فصل حق سوارز بود به نظرم ،کسی که تقریبا یه تنه تیم ملی کشورش رو قهرمان کوپا آمریکا کرد ، چهارم دنیاش کرد ، واقعا حقش داره خورده میشه به نظرم ، مسی چه افتخاری برای کشورش اورد ؟رونالدو چطور ؟ ژاوی درسته قهرمانی دنیا داشت ولی این فصل به نسبت سال گذشته کمی افت داشته

spiderkiller
12-19-2011, 19:39
دوستانی که میگن رونالدو بیان یکی از کارای مهم فصل قبلش رو بگن.نگید 40 گل که هیچ تاثیری برای تیمش نداشت.این جایزه رو به کسی میدن که به تیم کمک کنه.فقط یکی از کارای رونالدو رو بگید.واقعا نباید اصلا توی این 3تا هم میبود.

Pouriaf
12-19-2011, 19:54
حقیقتش من این فصل رو حق هیچ کدومشون نمیدونم ، این فصل حق سوارز بود به نظرم ،کسی که تقریبا یه تنه تیم ملی کشورش رو قهرمان کوپا آمریکا کرد ، چهارم دنیاش کرد ، واقعا حقش داره خورده میشه به نظرم ، مسی چه افتخاری برای کشورش اورد ؟رونالدو چطور ؟ ژاوی درسته قهرمانی دنیا داشت ولی این فصل به نسبت سال گذشته کمی افت داشته

دوست عزیز اصلا فکر کردی چرا مسی و رونالدو نمیتونن موفق بشن توی تیم ملی شون؟ من دلایل مختلفی میارم:

مسی و رونالدو هردو توی تیم ملیشون، دقیقا جایی که الان توی باشگاهشون بازی میکنن، قرار نمیگیرن یعنی مثل بارسا و رئال مهاجم نیستن و نمیتونن خوب بازی کنن...

تیم ملی هردو افتضاحه! هیچ بازیکنی نیست که با مسی یک و دو کنه مثل بارسا، فقط مسیه و مسی...

تازه اونقدر هم نا موفق نیستن و با وجود این همه مشکل، باز هم مسی بهترین پاس ها رو میده و رونالدو هم عالی بازی میکنه.

حالا آقا سوارز چیکار کرده؟ مفت خوری! همین، و السّلام! هرچی فورلان انداخته زده و ماشالله همش گل میشن! توی لیورپول هم شانس آورده گرارد هست وگرنه هیچی...

در ضمن رای من موند:

بهترین بازیکن کهکشان، لیو مسی!

AL1reZA
12-19-2011, 20:09
دوستانی که میگن رونالدو بیان یکی از کارای مهم فصل قبلش رو بگن.نگید 40 گل که هیچ تاثیری برای تیمش نداشت.این جایزه رو به کسی میدن که به تیم کمک کنه.فقط یکی از کارای رونالدو رو بگید.واقعا نباید اصلا توی این 3تا هم میبود.
داداش یه سری به افتخاراتش از ساله 2010 بزن.
همین طور جدید ترین اخبار رونالدو.
حوصله ندارم توضیح بدم.

mortezarm
12-19-2011, 20:21
من فک کنم دوستان به جای کل کل و اینکه بازیکنی دیگه رو بکوبن از مزایای بازیکنی که به نظرشون بهتره بگن
بابا دیگه خسته شدیم
خب من الان میتونم 100 دلیل بیارم که مسی حقش نیس
میگن گل موثر نیس اتفاقا اصلی ترین ایتم همون زدنه گله
من میگم مسی بدون ژاوی و اینیستا .........................
چرا پارسال مسی اتنخاب شد
واقعا حقه مسی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

Zizou90
12-19-2011, 20:22
کریس رونالدو بهترین بازیکن سال2011است.

spiderkiller
12-19-2011, 20:23
حوصله ندارم توضیح بدم.

نه داداش توروخدا توضیح بده میخوام بدونم.غیر از کوپا و 40 گل که هیچ سودی برای تیمش نداشت چی کار کرد؟
ولی الان میگم مسی امسال چی کار کرد.گرفتن سوپر کاپ اسپانیا و اروپا و بهترین بازیکن زمین شدن در هر دو.گرفتن جام باشگاه های جهان و بهترین بازیکن جهان شدن و بهترین بازیکن فینال همون بازی شدن.بهترین بازیکن فینال ومبلی و موثر ترین بازیکن در گرفتن 5 جام در سال 2011.موثر ترین بازیکن در تمام الکلاسیکو های سال 2011.بهترین پاسور لالیگا در فصلی که گذشت.فکر کنم نصف اینا رو هم اگه داشته باشی بهترین بازیکن سال میشی.چه برسه به این همه.فکر کنم تا سه سال دیگه هم به مسی جام بدن بازم کم بیارن.یکم منطقی حرف بزنید.کدوم کار رونالدو در حد مسی بوده؟
زدن گل در تمام رقابت هایی که توشون شرکت کرده و اقای گل cl هم یادم رفت

R.BAGGIO.10
12-19-2011, 20:29
حوصله ندارم توضیح بدم.

تو رو خدا برای منم توضیح بده؟
اخه مغرور باعث باخت رئال به بارسا و بی افتخار ملیو چه به عناوین و القاب.

من ژاوی رو شایسته تر میدونم.
چون پاس گل و مکمل بودنه که گلو واسه دیگرون میسازه.پس بدون تعصب باید گفت ژاوی بهترینه.
تازه افتخارات ملی و باشگاهیشم کامله.

King Kenny
12-19-2011, 20:33
دوست عزیز اصلا فکر کردی چرا مسی و رونالدو نمیتونن موفق بشن توی تیم ملی شون؟ من دلایل مختلفی میارم:

مسی و رونالدو هردو توی تیم ملیشون، دقیقا جایی که الان توی باشگاهشون بازی میکنن، قرار نمیگیرن یعنی مثل بارسا و رئال مهاجم نیستن و نمیتونن خوب بازی کنن...

تیم ملی هردو افتضاحه! هیچ بازیکنی نیست که با مسی یک و دو کنه مثل بارسا، فقط مسیه و مسی...

تازه اونقدر هم نا موفق نیستن و با وجود این همه مشکل، باز هم مسی بهترین پاس ها رو میده و رونالدو هم عالی بازی میکنه.

حالا آقا سوارز چیکار کرده؟ مفت خوری! همین، و السّلام! هرچی فورلان انداخته زده و ماشالله همش گل میشن! توی لیورپول هم شانس آورده گرارد هست وگرنه هیچی...

در ضمن رای من موند:

بهترین بازیکن کهکشان، لیو مسی!

خب من فکر میکنم شما یه کم احساسی نظر میدید ، ببخشید ولی فکر میکنم شما بازیای آرژانتین رو نگاه نمیکنی ، مسی اتفاقا دوی تیم ملیش آزادی عمل بیشتری هم داره نسبت به بارسلونا ، دقیقا هم توی پست اصلیش بازی میکنه یه نکته ی جالب که شما حتی نمیدونید پست اصلی مسی SS هست نه مهاجم .

تیم ملی هر دو افتضاحه ؟ خب اینو من یادداشت میکنم هر وقت اعصابم خورد بود نگاش میکنم و کمی میخندم ، آرژانتین پرستاره ترین تیم دنیاست ، همین فقط . پرتغال هم که همه کارش رونالدو ــه ، ولی باز هم کاری از پیش نمیبره .

سوارز مفت خوری میکنه ؟ تعداد انگشت شماری هستن توی لیگ انگلیس که برای خودشون موقعیت میسازند ، یاد آوری میکنم که سوارز مهاجمی مثل تورس نیست که توپ رو براش آماده کنن تا بلکه بزنه تو گل ، سوارز عقب میاد توپگیری میکنه و ... پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بازی فصل گذشته ی لیورپول و منچستر یونایتد رو ببینی .
هرچی فکر کردم بازیکنی به نام گرارد نداشتیم :nishkhand: اگه منظورت جرارده باید بگم که از وقتی سوارز اومده بازیهایی که این دو کنار هم بودن دورقمی هم نشده به علت مصدومیت هایی که برای گرارد ، ببخشید جرارد پیش اومده :nishkhand:

Zid@ne
12-19-2011, 20:40
اولا که من اومدن ژاوی تو این لیست رو اصلا قبول ندارم . باید به جاش دیماریا یا اوزیل رو میذاشتن! دوما کریس از همشون امسال بهتر عمل کرده و میانگین گلهاش تو هربازی 2 تا بوده درحالی که مسی اینطور نیست طبق آمار (( هربازی یه گل )).
سوما : کریس به خاطر بازیه فوق العادش امسال کفش طلا رو گرفت پس حتما بهتر از مسی بود که کفش طلا رو ببه کریس دادن .

spiderkiller
12-19-2011, 20:42
خب من فکر میکنم شما یه کم احساسی نظر میدید ، ببخشید ولی فکر میکنم شما بازیای آرژانتین رو نگاه نمیکنی ، مسی اتفاقا دوی تیم ملیش آزادی عمل بیشتری هم داره نسبت به بارسلونا ، دقیقا هم توی پست اصلیش بازی میکنه یه نکته ی جالب که شما حتی نمیدونید پست اصلی مسی SS هست نه مهاجم .

من نه کاری به لیورپول دارم نه به لیگ انگلیس.لطفا راجع به ارژانتین این طوری نگید.ارژانتین و فدراسیونش فقط مهاجم سازه.اگه یک نگاه به مشخصات فنی مسی بندازی متوجه میشی سبکش amf یا همون هافبک تهاجمی هست.هم توی بارسا هم توی ارژانتین ولی توی بارسا بیشتر براش پشت محوطه بازی سازی میشه ولی توی ارژانتین باید تمام بازی سازی رو برای اگوئرو و هیگویین انجام بده.اگه مسی یک طراح پشتش داشت میتونست جلو بازی کنه و مثل بارسا بدرخشه ولی به خاطر نبود طراح مجبوره نقش اینیستا رو تو بارسا برای ارژانتین بازی کنه.کسی از اینیستا انتظار نداره گل بزنه تو بارسا.از طرفی مسی هماهنگی هم با هیگویین نداره.ارژانتین پر ستاره ترین تیم هست؟:hehehe: از اون حرفا بود.اسپانیا برای هر پست 6بازیکن اماده داره اونوقت ارژانتین که یک طراح غیر از مسی نداره میگی پرستاره.سوارز هم بازیکن خیلی خوبیه ولی خیلی باید کار کنه تا بتونه توی 3بازیکن برتر باشه.کلا من نقش الکسیس رو پارسال بیشتر از رونالدو میدونم چون اون لااقل بهترین بازیکن serie a شد ولی رونالدو ...

اولا که من اومدن ژاوی تو این لیست رو اصلا قبول ندارم . باید به جاش دیماریا یا اوزیل رو میذاشتن! دوما کریس از همشون امسال بهتر عمل کرده و میانگین گلهاش تو هربازی 2 تا بوده درحالی که مسی اینطور نیست طبق آمار (( هربازی یه گل )).
سوما : کریس به خاطر بازیه فوق العادش امسال کفش طلا رو گرفت پس حتما بهتر از مسی بود که کفش طلا رو ببه کریس دادن .
باشه چشم.دفعه دیگه میگم بین بازیکنای رئال قرعه بندازن سه تاشو انتخاب کنن برای بهترین بازیکن سال.واقعا دیگه بحث کردن اینجا فایده نداره

Pouriaf
12-19-2011, 20:45
من فک کنم دوستان به جای کل کل و اینکه بازیکنی دیگه رو بکوبن از مزایای بازیکنی که به نظرشون بهتره بگن
بابا دیگه خسته شدیم
خب من الان میتونم 100 دلیل بیارم که مسی حقش نیس
میگن گل موثر نیس اتفاقا اصلی ترین ایتم همون زدنه گله
من میگم مسی بدون ژاوی و اینیستا .........................
چرا پارسال مسی اتنخاب شد
واقعا حقه مسی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

نظر همه متفاوته و تعصب هم خیلی تاثیر داره، این یک!

دو، اصلی ترین عامل بهترین بودن، این نیست که زیاد گل بزنید بلکه اینه که با تیم همگن باشید و تیم خودتون رو درک کنید. بازی سانتوس بارسا، آخرین نمونه از این خصوصیت هست، گل های مسی رو ندیدی؟ توی همش درک یاران خودی نقش اصلی رو داره...

اصلا اونی که شما میگی، گل زدن اصلی ترینه (مثلا!:sooot:) مسی کم گل میزنه؟! رونالدو راست میگه بیاد توی الکلاسیکو خوب بازی کنه نه با بازی با یه تیم آخر جدول که 3 تا گل میزنه توشون! مسی توی بازی با اتلتیکو مادرید هتریک میکنه، رونالدو هم با یه تیم آخر جدولی! جل الخالق think::
حالا نوبت 3 هست! چرا مسی 2009،2010 بهترین انتخاب شد و باید 2011 هم ببره؟ برای اینکه از آغاز فصل 2008-2009 که گواردیولا اومد بشماری 13 تا جام برده!!! این فکر کنم خودش بس باشه برای این سوال :hehehe:

از دیگر کاربران میخوام این بحث دور انداختنی رو تموم کنن! پول رو اونا میخورن، منظورم مسی و رونالدو و ژاوی هست! ما اینجا داریم دعوا میکنیم :khandeeeee bahal:

David Sina
12-19-2011, 20:51
از پت و مت هم بپرسین میگن مسی :ey babaaa: دیگه همه قبول دارند مسی بهتر از رونالدوست .... بحث بیهوده نکنید

Pouriaf
12-19-2011, 20:57

تیم ملی هر دو افتضاحه ؟ خب اینو من یادداشت میکنم هر وقت اعصابم خورد بود نگاش میکنم و کمی میخندم ، آرژانتین پرستاره ترین تیم دنیاست ، همین فقط . پرتغال هم که همه کارش رونالدو ــه ، ولی باز هم کاری از پیش نمیبره .

سوارز مفت خوری میکنه ؟ تعداد انگشت شماری هستن توی لیگ انگلیس که برای خودشون موقعیت میسازند ، یاد آوری میکنم که سوارز مهاجمی مثل تورس نیست که توپ رو براش آماده کنن تا بلکه بزنه تو گل ، سوارز عقب میاد توپگیری میکنه و ... پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بازی فصل گذشته ی لیورپول و منچستر یونایتد رو ببینی .
هرچی فکر کردم بازیکنی به نام گرارد نداشتیم :nishkhand: اگه منظورت جرارده باید بگم که از وقتی سوارز اومده بازیهایی که این دو کنار هم بودن دورقمی هم نشده به علت مصدومیت هایی که برای گرارد ، ببخشید جرارد پیش اومده :nishkhand:

عزیزم شما میدونی SS یعنی چی؟ :hehehe: یعنی Second Striker! و میدونی Striker یعنی چی؟ یعنی مهاجم!

بگذریم، آرژانتین پر ستاره نیست، هنوز جوونه و اگه ستاره باشه توش، در آینده ایشالله! نکته بعدی اینه که من نمیگم سوارز بد بازی میکنه میگم مفت خوره!

نکته بعدی که خیلی هم خنده داره اینه که من خودم خبر های ورزشی ترجمه میکنم و یاد گرفتم اسم هر نفر رو دقیقا به طور اگلیسی بنویسم ولی متفاوت بخونم، مثل Gerard: گرارد که در خوندن، "گ" رو "ج" تلفظ میکنن...

یا مثلا Kahn: کاهن که "ه" خونده نمیشه... گرفتی داداش؟ :ehe:

raptor
12-19-2011, 21:03
به نظرم مسي و البته تمام تلاشمو كردم كه تعصب تو نظرم نقشي نداشته باشه،ولي با اينهمه نميشه از 53گل در يك فصل اون هم با كمترين استراحت در 2فصل گذشته نسبت به تمام بازيكنايه دنيا،بعلاوه آمار عالي تو پاس گل و گل ها و پاس گلهايه نجات بخشش،همچنين بهترين بازيكنه ليگ قهرمانانه پارسال با ميانگين امتيازه9.3و 8.8 (اولي از ديد كارشناسا و دومي كربران سايت رسميه يوفا) و خيلي از موارد ديگه،چشم پوشي كرد.:chakerim::flowerysmile:

mortezarm
12-19-2011, 21:15
:khandeeeee bahal:
نظر همه متفاوته و تعصب هم خیلی تاثیر داره، این یک!

دو، اصلی ترین عامل بهترین بودن، این نیست که زیاد گل بزنید بلکه اینه که با تیم همگن باشید و تیم خودتون رو درک کنید. بازی سانتوس بارسا، آخرین نمونه از این خصوصیت هست، گل های مسی رو ندیدی؟ توی همش درک یاران خودی نقش اصلی رو داره...

اصلا اونی که شما میگی، گل زدن اصلی ترینه (مثلا!:sooot:) مسی کم گل میزنه؟! رونالدو راست میگه بیاد توی الکلاسیکو خوب بازی کنه نه با بازی با یه تیم آخر جدول که 3 تا گل میزنه توشون! مسی توی بازی با اتلتیکو مادرید هتریک میکنه، رونالدو هم با یه تیم آخر جدولی! جل الخالق think::
حالا نوبت 3 هست! چرا مسی 2009،2010 بهترین انتخاب شد و باید 2011 هم ببره؟ برای اینکه از آغاز فصل 2008-2009 که گواردیولا اومد بشماری 13 تا جام برده!!! این فکر کنم خودش بس باشه برای این سوال :hehehe:

از دیگر کاربران میخوام این بحث دور انداختنی رو تموم کنن! پول رو اونا میخورن، منظورم مسی و رونالدو و ژاوی هست! ما اینجا داریم دعوا میکنیم
خیلی خوشحالی
من اگه میگم پارسال چون این عنوانو حقه ژاوی میدونستم
اگه میگم مسی حقش نیس................ چون تو ارژانتین هیچ کارس بر عکسه ژآوی و کریس
بعدم اول خوب منظوره طرف رو متوجه شو بعد..................
حالا تا صبح...........:khandeeeee bahal:

King Kenny
12-19-2011, 21:19
عزیزم شما میدونی SS یعنی چی؟ :hehehe: یعنی Second Striker! و میدونی Striker یعنی چی؟ یعنی مهاجم!

بگذریم، آرژانتین پر ستاره نیست، هنوز جوونه و اگه ستاره باشه توش، در آینده ایشالله! نکته بعدی اینه که من نمیگم سوارز بد بازی میکنه میگم مفت خوره!

نکته بعدی که خیلی هم خنده داره اینه که من خودم خبر های ورزشی ترجمه میکنم و یاد گرفتم اسم هر نفر رو دقیقا به طور اگلیسی بنویسم ولی متفاوت بخونم، مثل Gerard: گرارد که در خوندن، "گ" رو "ج" تلفظ میکنن...

یا مثلا Kahn: کاهن که "ه" خونده نمیشه... گرفتی داداش؟ :ehe:

مهاجم به یکی مثل تورس میگن یا مثلا داوید ویلا ، به مسی و امثلش میگن مهاجم کاذب ، یه خورده اطلاعاتت رو بالا ببر .

یه نمونه از مقت خوریهای سوارز رو به من بگو . تو که میگی مفت خوره باید یه دلیل قانع کننده هم داشته باشی .

جرارد اصلش ژرارد ـــه ، فکر کنم شما به کاسیاس میگی کاسیلاس آره ؟:tars::

spiderkiller
12-19-2011, 21:22
:khandeeeee bahal:
خیلی خوشحالی
من اگه میگم پارسال چون این عنوانو حقه ژاوی میدونستم
اگه میگم مسی حقش نیس................ چون تو ارژانتین هیچ کارس بر عکسه ژآوی و کریس
بعدم اول خوب منظوره طرف رو متوجه شو بعد..................
حالا تا صبح...........:khandeeeee bahal:
داداش مرتضی در حد یک خط به من میگی کریس تو پرتغال چیکار کرد که درحد ژاوی اوردیش بالا:ajibeee:

مهاجم به یکی مثل تورس میگن یا مثلا داوید ویلا ، به مسی و امثلش میگن مهاجم کاذب ، یه خورده اطلاعاتت رو بالا ببر .
:
کاملا مخالفم.مسی مهاجم هدف بارساست و ویا مهاجم بال.الوز مهاجم کاذب هست.تورس و ویا(زمانی که تو والنسیا بود) مهاجم هدف هستن .فرق مهاجم ها توی هدف بودنشون هست.وقتی یک مهاجم هدف باشه میشه مسی که باید همه پاس ها توی محوطه به اون برسه.وینگر ها توی بارسا وظیفه بازیسازی رو دارن برای مسی و مسی هم وظیفه بازیسازی رو داره برای اینیستا و سسک.یکم سبک بارسا با بقیه تیما متفاوت هست.یعنی هر دقیقه مهاجم نوک عوض میشه ولی تنها مهاجم کاذب بارسا الوز هست.بقیه توی پست هافبک همه توی بازی غیر از بوسکتس برای حدود دو سه دقیقه مهاجم هدف میشن یعنی سعی میکنن نفوذ کنن از بازیسازی بقیه استفاده کنن و گل بزنن ولی درکل مهاجم اصلی مسی هست.ویا فقط وینگر بازیسازه.اگه به حرفای زلاتان هم گوش کنی میفهمی گفته به خاطر اینکه تو بارسا مسی هدف بود اون موفق نبوده.دوستمون اطلاعاتش توی مسائل فوتبالی بالاست.شما هم زیاد سخت نگیر.همه باهم دوستیم.:balesh:

Pouriaf
12-19-2011, 21:30

یه نمونه از مقت خوریهای سوارز رو به من بگو . تو که میگی مفت خوره باید یه دلیل قانع کننده هم داشته باشی .

جرارد اصلش ژرارد ـــه ، فکر کنم شما به کاسیاس میگی کاسیلاس آره ؟:tars::

باشه بابا اطلاعات! در ضمن عزیزم تو منظور منو نمیفهمی! من منظورم از اونجوری که نوشته میشه اینه که مثل اون کشور نوشته بشه هست، میدونم نمیفهمی چون بد توضیح میدم... مثلا توی اسپانیا دو تا L یعنی همون Y نه اینکه L مینویسن، Y میخونن. خب بالاخره شما بزرگ مایی منم نمیخوام زیاد مزاحم اطلاعات شما بشم، لطفا تموم کنید که برای هر دو طرف بد تموم میشه آخر.

ببخشید اگه کسی رو ناراحت کرده باشمlove::

mortezarm
12-19-2011, 21:33
حداقل اینکه الان به عنوان یه بازیکن موثر از سوی یوفا تو گروهی انتخاب شده
نمیگم خیلی خوب بوده اما از نظره گل زنی و پاس گل امارش از مسی خیلی بهتر بوده
و من نمیگم مسی بده نه ............... اما بدون دو تا هافبک خلاق کنار دستش خیلی ضعیفه
و اگه این دوتا رو خارجه مجموعه تیم به صورته انفرادی نگا کنی رونالدو بهتره

spiderkiller
12-19-2011, 21:39
حداقل اینکه الان به عنوان یه بازیکن موثر از سوی یوفا تو گروهی انتخاب شده
نمیگم خیلی خوب بوده اما از نظره گل زنی و پاس گل امارش از مسی خیلی بهتر بوده
و من نمیگم مسی بده نه ............... اما بدون دو تا هافبک خلاق کنار دستش خیلی ضعیفه
و اگه این دوتا رو خارجه مجموعه تیم به صورته انفرادی نگا کنی رونالدو بهتره
داداش فوتبال یعنی 11 نفر.یعنی چی به صورت فردی.مثلا مسی تنها جلوی تیم محله ما هم کاری نمیتونه بکنه .همونطور که کریس و ژاوی نمیتونن.کاملا مشخصه که بازیکن برای اینکه به نقطه اوج توانایی هاش برسه به هافبک های خلاق و مدافع های بازیساز نیاز داره.هم مسی هم رونالدو توی تیم باشگاهیشون اینو دارن.ولی مسی نداره در حالی که رونالدو هافبک هایی مثل نانی و خیلیا دیگه رو داره که میتونه نمایش قابل قبولی داشته باشه.اما مسی کیو داره که براش بازی سازی کنه؟مجبوره خودش بازی سازی کنه.گل ملی و کلا گل اصلا دلیلی برای خوب بودن یک بازیکن نیست.ژاوی چند گل ملی داره؟یا اینیستا؟یا اسنایدر؟یا اوزیل.همشون بازیکن های بزرگ در خط میانه هستن.مسی هم همین نقش رو توی ارژانتین داره.درست نیست اون رو مهاجم ارژانتین بدونیم

raptor
12-19-2011, 21:40
تو رو خدا برای منم توضیح بده؟
اخه مغرور باعث باخت رئال به بارسا و بی افتخار ملیو چه به عناوین و القاب.

من ژاوی رو شایسته تر میدونم.
چون پاس گل و مکمل بودنه که گلو واسه دیگرون میسازه.پس بدون تعصب باید گفت ژاوی بهترینه.
تازه افتخارات ملی و باشگاهیشم کامله.

دوستان چند نكته:think:::mage mishe:
1-شايد تو توپ طلايه پارسال ميشد رو اين مسائل بحث كرد ولي با آماره پاس‌ گله پارساله مسي و يه خط عقب تر بازي كردنش نشون داد كه حتي ميتونه در نقش يه بازيساز بازيكنه.
2-در ضمن كدوم مهاجميه كه خودش به خودش پاس گل بده!!!!!!!!!فصل گذشته لئو پاس‌ها و توپ‌هايي رو گل كرده كه موقعيت 40%هم نبودن،اگه بخواييم اونطوري نگاه كنيم بايد عامل بالا بودن پاس‌گل‌هايه ژاوي جون رو هم مسي بدونيم!!كه اصلا ‌منطقي نيست.
3-يادمون نرفته كه چطور بعد از،از دست رفتن ليگ اروپا،كل رئال متحد شده بودن تا رونالدو آقايه گل لاليگا بشه صحنه‌هايي كه مثلا؛ادبايور دروازه خالي‌رو به رونالدو ميداد رو به ياد داريم.
4-اصولا آرژانتين و پرتقال هر دو دچار مشكله بي‌كفايتيه مربيان و مسائل حاشيه‌اي شدن.و اين مسئله مربي فقط هم از نظر فني نيست؛كم نديديم بي‌نظمي هايي رو كه در اين 2تيم به وجود اومده.و از اين نظر ميشه گفت افت مسي و رونالدو در تيم ملي كاملا طبيعيه و من به هر دوشون حق ميدم.تازه اگه مسي و رونالدو در تيم‌هايه ملي‌شون نبودن قطعا مشكلات اين تيما خيلي بيشتر ميشد.
:chakerim::chakerim::flowerysmile:

mortezarm
12-19-2011, 21:52
داداش فوتبال یعنی 11 نفر.یعنی چی به صورت فردی.مثلا مسی تنها جلوی تیم محله ما هم کاری نمیتونه بکنه .همونطور که کریس و ژاوی نمیتونن.کاملا مشخصه که بازیکن برای اینکه به نقطه اوج توانایی هاش برسه به هافبک های خلاق و مدافع های بازیساز نیاز داره.هم مسی هم رونالدو توی تیم باشگاهیشون اینو دارن.ولی مسی نداره در حالی که رونالدو هافبک هایی مثل نانی و خیلیا دیگه رو داره که میتونه نمایش قابل قبولی داشته باشه.اما مسی کیو داره که براش بازی سازی کنه؟مجبوره خودش بازی سازی کنه.گل ملی و کلا گل اصلا دلیلی برای خوب بودن یک بازیکن نیست.ژاوی چند گل ملی داره؟یا اینیستا؟یا اسنایدر؟یا اوزیل.همشون بازیکن های بزرگ در خط میانه هستن.مسی هم همین نقش رو توی ارژانتین داره.درست نیست اون رو مهاجم ارژانتین بدونیم
درسته
اما هیشکی به ژآوی و اوزیل و............ که گل نمیزنن خورده نمیگیرن
ضمن اینکه نقشه مسی بیشتر از یه بازیسازه تو ارژانتین و دی ماریا بهترین پاسوره لالیگا کنارشه و خیلی چیزا دیگه
به نظر من این بد بودن فراتر از نداشتنه یه مکمله

raptor
12-19-2011, 21:58

دوست عزيز كفش طلا رو به كسي ميدن كه بيشترين گل رو در بين تمام آقايان گل! در ليگ‌هايه دنيا رو زده باشه،نه كسي كه بهتر باشه.حالا اون شخص مي‌خواد كرار باشه از ليگ ايران يا يه چوب خشك باشه از ليگ بيابان!يا ...:ohum:ki:::chakerim::flowerysmile:

spiderkiller
12-19-2011, 22:03
درسته
اما هیشکی به ژآوی و اوزیل و............ که گل نمیزنن خورده نمیگیرن
ضمن اینکه نقشه مسی بیشتر از یه بازیسازه تو ارژانتین و دی ماریا بهترین پاسوره لالیگا کنارشه و خیلی چیزا دیگه
به نظر من این بد بودن فراتر از نداشتنه یه مکمله
شکی نیست که مسی مثل بارسا توی ارژانتین بازی نمیکنه اما دلایل متفاوتی داره.یکی جو نامناسب ارژانتین هست.دومیش هم این که بگیم دیماریا پاسور هست پس مسی باید بدرخشه واقعا حرف نامناسبی هست.دیماریا یک هافبک تهاجمی هست که توی جناحین بازی میکنه بیشتر بازی سازی هاش هم به صورت سانتر و عرضی هست درحالی که مسی به یک طراح مثل ژاوی نیاز داره که طولی طراحی کنه.درست برعکس رونالدو.رونالدو به طراح عرضی نیاز داره.یکی مثل نانی.شاید پاستوره گوتیرز یا گاگو بتونن برای مسی طراحی کنن ولی باید خیلی باهاش مچ بشن وگرنه اینطوری ارژانتی توی جام جهانی از گروهش هم صعود نمیکنه و فقط تقصیر هواداراست که علم فوتبال ندارن.البته وضع پرتقال رو بهتر نمیدونم.اونا هم وضعی ندارن.

AL1reZA
12-19-2011, 22:36
گفتم یه سری از موفقیت های کریس رو در سال 2011 رو بگذارم.که حدود 1ماه پیش به طور خلاصه در سایت گل گذاشته شد.خودمم آخرش اضافه کردم

کریستیانو رونالدو
این مرد پرتغالی یکی از بازیکنانی است که بدون هیچ اغراقی در تاریخ فوتبال هیچ گاه فراموش نخواهد شد و تمامی فوتبال دوستان نام او و گل های زیبای او را به هیچ وجه فراموش نخواهند کرد . رونالدو یکی از بازیکنانی است که شاید در عصر خود کم نظیر و شاید بی نظیر باشد .
آمار خیره کننده گلزنی رونالدو در لالیگا در فصل 2011-2010 بی شک مهمترین اتفاقی بود که رونالدو موفق به انجام آن در سال 2011 شد . در فصل قبل لالیگای اسپانیا ، رونالدو تاریخ ساز شد و توانست تمامی رکوردهای گلزنی را جابجا کند و حتی رکورد جدیدی را نیز توانست به نام خود ثبت نماید . رونالدو با 40 گلی که در 34 دیدار برای رئال مادرید به ثمر رساند ، علاوه بر آنکه توانست رکورد تلمو ساررا و اوگو سانچس را که هر دو 38 گل را به ترتیب در 30 و 35 دیدار به ثمر رسانده بودند ، شکست ، توانست نام خود را به عنوان تنها بازیکنی در تاریخ فوتبال ثبت کند که در یک فصل 40 گل یا بیشتر را برای تیمش به ثمر رسانده است .
جالب است بدانید مسی در این زمینه از رونالدو عقب است ، زیرا او در 33 بازی که برای بارسلونا در لالیگا انجام داد توانست فقط 31 گل را به ثمر برساند . از همین رو بود که جایزه کفش طلا به رونالدو پرتغالی رسید .
رونالدو در فصل قبل به نوعی آقای گل جام حذفی نیز بود ، رونالدو در هشت دیدار هفت گل را برای رئال مادرید به ثمر رساند . یکی از این هفت گل ارزش بسیار فراوانی برای رونالدو داشت و بی شک یک از خاطر انگیزترین گل های او برای رئال بوده است . رونالدو در فینال جام حذفی با تک گلی که به بارسلونا زد توانست رئال را بعد از دوسال صاحب یک جام نماید ، از طرف دیگر به حسرت 18 ساله رئال مادرید برای قهرمانی در جام حذفی پایان دهد .
رونالدو در فصل قبل آقای هت تریک لالیگا نیز لقب گرفت و با شش هتریکی که در لا لیگا انجام داد در تاریخ لالیگا جاودانه شد . هرچند به نظر می رسد این فصل شاهد رکورد بالاتری از رونالدو باشیم .
لازم به ذکر است که کریستیانو رونالدو پس از آقای گلی در اسپانیا ، به تنها بازیکنی در تاریخ فوتبال مبدل شد که توانسته در دو لیگ معتبر دنیا موفق به کسب عنوان آقای گلی شود .
آقای گل لالیگا در فصل قبل موفق به کسب جایزه پی چی چی (آقای گل ) از سوی روزنامه ورزشی مارکای اسپانیا نیز شد .
اگر نگاهی به بازی های ملی کریس نیز بیندازیم متوجه خواهیم شد که او در تیم ملی نیز در سال 2011 بسیار موفق ظاهر شده و در 9 بازی هفت گل را به ثمر رسانده است و یکی از چهره های بسیار تاثیر گذار در صعود تیم ملی پرتغال به یورو 2012 بود .
شاید اگر رونالدو به همراه رئال می توانست لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند ، دیگر هیچ گونه استرسی را از بابت توپ طلای اروپا نداشت و این جایزه ارزشمند را در دستان خود می دید .

رونالدو در 2 فصلو نیمی که در رئال هست بیش مسی هتریک کرده
رونالدو این قدر در فصل قبل خوب بود که از هواداران بارسا به عنوان بهترین بازیکن جایزه بهترین بازیکن رو به رونالدو دادن.
97 درصد بازی هایی که رونالدو گل زنی کرده رئال برده.
رونالدو در سال 2011 هم جایزه سال نشریه آس هم دریافت کرد.
دریافت کفش طلای اروپا.
همین طور که در بالا خوندین رونالدو در تیم ملی هم آمار خیلی خوبی داشته برعکسه مسی.
اگر رئال قهرمان لالیگا یا چمپونزلیگ شده بود توپ طلا 100 درصد ماله کریس بود.
بااین که رئال در الکلاسیکو ها موفق نبود ولی رونالدو بهترین بازیکن رئال بود و تنها در 1بازی موفق نبود.دراون بازی هم همه بد بودند.
رونالدو یک مهاجم و یک هافبک کامل است از هر نظری که بگی.
آمار غلام رضا رضایی در تیم ملی از مسی بهتره آیا می دونستید؟

King Kenny
12-19-2011, 22:50
باشه بابا اطلاعات! در ضمن عزیزم تو منظور منو نمیفهمی! من منظورم از اونجوری که نوشته میشه اینه که مثل اون کشور نوشته بشه هست، میدونم نمیفهمی چون بد توضیح میدم... مثلا توی اسپانیا دو تا l یعنی همون y نه اینکه l مینویسن، y میخونن. خب بالاخره شما بزرگ مایی منم نمیخوام زیاد مزاحم اطلاعات شما بشم، لطفا تموم کنید که برای هر دو طرف بد تموم میشه آخر.

ببخشید اگه کسی رو ناراحت کرده باشمlove::
البته فکر میکنم بهتر بود جوابمو توی بحث اصلی میدادی .

ManUtd
12-19-2011, 23:11
من بارها در مورد خصوصيات اين دو بازيكن صحبت كردم,بارها...
هميشه گفتم كه رونالدو از نظر من و خيلي ها بازيكن كاملي هست و توانايي هاي فوق العاده اي داره!
مسي هم انصافا بازيكن خيلي خوبيه و نميشه بازي هاي خوبش رو تو اين چند ساله انكار كرد و چيزي كه مشخصه از رونالدو موفق تر بوده!
به نظر من تو بارسا بازي كردن خيلي آسون تر از بازي كردن واسه رئال! البته از لحاظ روحي هم همين طوره! بارسا تشكيل سده از مهره هايي با سابقه تو اين تيم كه همين باعث شده يه جو بسيار خوب تو اين تيم حاكم باشه,روحيه بازيكن هاي بارسا به مراتب بيشتر از رئالي هاست !اين ها همه به خاطر موفقيت هاي چند سال اخير به دست اومده! وقتي بازيكني مثل مسي كه توانايي هاي فردي بالايي داره مياد در كنار بازيكناني همچون ژاوي و اينيستا و فابرگاش و ويا و..... قرار ميگيره به كمال ميرسه,يعني مسي در كنار اينهاست كه بهترين عملكرد ممكن رو داره و توانايي فردي او تو تيمي غير از بارسا به چشم نيومده! به نظر من دليل اصلي عدم موفقيت مسي در رده ملي اون هم با اين همه زماني كه داشته و 2 جام جهاني كه با اين تيم بوده اينه كه مسي نميتونه بدون هم تيمي هاش تو بارسا اونبازي هارو تو تيم ملي تكرار كنه! چون تيمش اين همه موفقيت كسب نميكنه و اين باعث نميشه كه روحيه خوبي داشته باشه! چون آرژانتيني ها دارند بهش فشار ميارن و انتظارات ازش بالاست در حالي كه حقيقت اينه كه مسي تو همه اين سال هايي كه تو تيم مليبازي كرده يه بار هم نتونسته مثل بازي هاش تو بارسا رو انجام بده!
كريس در مجموع عملكرد بهتري نسبت به مسي تو تيم ملي داره! كريس تو يورو 2004 واسه پرتغال خوش درخشيد و با اينكه سن كمي داشت تاثر زيادي تو بازي تيمش داشت و يكي از علل اصلي رسيدن پرتغال به فينال اون مسابقات بود!
از وقتي كه بازي كن هاي نسل طلايي پرتغال به دلايل متفاوت از اين تيم جدا شدند كريس هم تيمي هاي چندان خوبي تو تيم پرتغال نداشت و همين ميتونست تاثير منفي تو كيفيت كار او داشته باشه! ولي در عين حال عملكرد خوبي داشت! ولي از جام جهاني 2010 به بعد يه خورده بد كار كرد كه حالا دوباره داره جبران ميكنه.
اما ميخوام به حقيقتي اعتراف كنم:
كريس از لحاظ رواني شرايط چندان مناسبي نداره و از وقتي كه يادم مياد تو بازي هاي بزرگ نميتونست تمام توانايي هاشو به نمايش بزاره! ولي مسي حداقل تو رده باشگاهي و تو بازي هاي بزرگ بهتر از بقيه بازي ها بوده.
شايد هم دليل اينكه مسي تو بازي هاي بزرگ خوب كار ميكنه همين موفقيت هاي بارسا و اعتماد به نفس تيمي اين باشگاه باشه ولي از اين مطمئن هستم كه كريس تو بازي هي بزرگ نميتونه بازي خودش رو بكنه!
به نظرم كريس زماني ميتونه بهترين بازيكن جهان بشه كه تو بازي رو در رو با بارسا موفق باشه و بهتره بگم تو رقابت با مسي تو الكلاسيكو برتر باشه يا حداقل باعث برد تيمش تو اين مسابقه باشه!
مسي اين بار هم بهترين ابزيكن جهان ميشه حتي اگه كريستو اين بازي هاي بعد 100 تا هم گل بزنه! كريس فرصت خوبي تو الكلاسيكو داشت كه اونو از دست داد! اميدوارم تو بازي بعد جبران كنه و نشون بده كه كريس واقعي چيزي كمتر از مسي نداره و حتي ميتونه بهتر از اون باشه.
خلاصه به نظر من مسي بهترين بازيكن جهان ميشه

spiderkiller
12-19-2011, 23:15
داداش علیرضا من حداقل 9 موفقیت از مسی تو فصل قبل گفتم و شما فقط باز گفتی 40 گل زده.واقعا نمیدونم دیگه چی بگم.اصلا 100 گل زده باشه ولی نتونه قهرمانی رو برای تیمش بیاره مفت نمیارزه.

AL1reZA
12-19-2011, 23:23
من بارها در مورد خصوصيات اين دو بازيكن صحبت كردم,بارها...
هميشه گفتم كه رونالدو از نظر من و خيلي ها بازيكن كاملي هست و توانايي هاي فوق العاده اي داره!
مسي هم انصافا بازيكن خيلي خوبيه و نميشه بازي هاي خوبش رو تو اين چند ساله انكار كرد و چيزي كه مشخصه از رونالدو موفق تر بوده!
به نظر من تو بارسا بازي كردن خيلي آسون تر از بازي كردن واسه رئال! البته از لحاظ روحي هم همين طوره! بارسا تشكيل سده از مهره هايي با سابقه تو اين تيم كه همين باعث شده يه جو بسيار خوب تو اين تيم حاكم باشه,روحيه بازيكن هاي بارسا به مراتب بيشتر از رئالي هاست !اين ها همه به خاطر موفقيت هاي چند سال اخير به دست اومده! وقتي بازيكني مثل مسي كه توانايي هاي فردي بالايي داره مياد در كنار بازيكناني همچون ژاوي و اينيستا و فابرگاش و ويا و..... قرار ميگيره به كمال ميرسه,يعني مسي در كنار اينهاست كه بهترين عملكرد ممكن رو داره و توانايي فردي او تو تيمي غير از بارسا به چشم نيومده! به نظر من دليل اصلي عدم موفقيت مسي در رده ملي اون هم با اين همه زماني كه داشته و 2 جام جهاني كه با اين تيم بوده اينه كه مسي نميتونه بدون هم تيمي هاش تو بارسا اونبازي هارو تو تيم ملي تكرار كنه! چون تيمش اين همه موفقيت كسب نميكنه و اين باعث نميشه كه روحيه خوبي داشته باشه! چون آرژانتيني ها دارند بهش فشار ميارن و انتظارات ازش بالاست در حالي كه حقيقت اينه كه مسي تو همه اين سال هايي كه تو تيم مليبازي كرده يه بار هم نتونسته مثل بازي هاش تو بارسا رو انجام بده!
كريس در مجموع عملكرد بهتري نسبت به مسي تو تيم ملي داره! كريس تو يورو 2004 واسه پرتغال خوش درخشيد و با اينكه سن كمي داشت تاثر زيادي تو بازي تيمش داشت و يكي از علل اصلي رسيدن پرتغال به فينال اون مسابقات بود!
از وقتي كه بازي كن هاي نسل طلايي پرتغال به دلايل متفاوت از اين تيم جدا شدند كريس هم تيمي هاي چندان خوبي تو تيم پرتغال نداشت و همين ميتونست تاثير منفي تو كيفيت كار او داشته باشه! ولي در عين حال عملكرد خوبي داشت! ولي از جام جهاني 2010 به بعد يه خورده بد كار كرد كه حالا دوباره داره جبران ميكنه.
اما ميخوام به حقيقتي اعتراف كنم:
كريس از لحاظ رواني شرايط چندان مناسبي نداره و از وقتي كه يادم مياد تو بازي هاي بزرگ نميتونست تمام توانايي هاشو به نمايش بزاره! ولي مسي حداقل تو رده باشگاهي و تو بازي هاي بزرگ بهتر از بقيه بازي ها بوده.
شايد هم دليل اينكه مسي تو بازي هاي بزرگ خوب كار ميكنه همين موفقيت هاي بارسا و اعتماد به نفس تيمي اين باشگاه باشه ولي از اين مطمئن هستم كه كريس تو بازي هي بزرگ نميتونه بازي خودش رو بكنه!
به نظرم كريس زماني ميتونه بهترين بازيكن جهان بشه كه تو بازي رو در رو با بارسا موفق باشه و بهتره بگم تو رقابت با مسي تو الكلاسيكو برتر باشه يا حداقل باعث برد تيمش تو اين مسابقه باشه!
مسي اين بار هم بهترين ابزيكن جهان ميشه حتي اگه كريستو اين بازي هاي بعد 100 تا هم گل بزنه! كريس فرصت خوبي تو الكلاسيكو داشت كه اونو از دست داد! اميدوارم تو بازي بعد جبران كنه و نشون بده كه كريس واقعي چيزي كمتر از مسي نداره و حتي ميتونه بهتر از اون باشه.
خلاصه به نظر من مسي بهترين بازيكن جهان ميشه

آقا سعید با یکی از نظراتت مخالفم.

بارسا یا کل بازیکنان در الکلاسیکو عالی کار کردن.و این دلیل موفقیت مسی در الکلاسیکو هاست.

آیا رئال در الکلاسیکو ها موفق کار کرده در واقع خوب کار کرده منظورم بازیکن ها هستن؟
مشخصا نه چون هماهنگی کاملو نداشتن.

جام حذفی رو یادته؟رئال عالی بود درسته؟ ودر همون بازی رونالدو بهتر از مسی و بهترین بازیکن زمین بود.

پس تا بازیکنان رئال خوب کار نکنن رونالدو هم نمی تونه مثل مسی در الکلاسیکو ها خوب کار کنه.

Pouriaf
12-19-2011, 23:28
گفتم یه سری از موفقیت های کریس رو در سال 2011 رو بگذارم.که حدود 1ماه پیش به طور خلاصه در سایت گل گذاشته شد.خودمم آخرش اضافه کردم

رونالدو در 2 فصلو نیمی که در رئال هست بیش مسی هتریک کرده
رونالدو این قدر در فصل قبل خوب بود که از هواداران بارسا به عنوان بهترین بازیکن جایزه بهترین بازیکن رو به رونالدو دادن.
97 درصد بازی هایی که رونالدو گل زنی کرده رئال برده.
رونالدو در سال 2011 هم جایزه سال نشریه آس هم دریافت کرد.
دریافت کفش طلای اروپا.
همین طور که در بالا خوندین رونالدو در تیم ملی هم آمار خیلی خوبی داشته برعکسه مسی.
اگر رئال قهرمان لالیگا یا چمپونزلیگ شده بود توپ طلا 100 درصد ماله کریس بود.
بااین که رئال در الکلاسیکو ها موفق نبود ولی رونالدو بهترین بازیکن رئال بود و تنها در 1بازی موفق نبود.دراون بازی هم همه بد بودند.
رونالدو یک مهاجم و یک هافبک کامل است از هر نظری که بگی.
آمار غلام رضا رضایی در تیم ملی از مسی بهتره آیا می دونستید؟

من قبول دارم رونالدو یه گلزن ماهر و عالی هست و تکنیک های موثر زیادی داره! کاش طرفدار های رئال هم واقعیت اینکه مسی بهترینه رو قبول کنن که بگذریم.

ولی میدونید مشکل از هیچکدوممون نیست، مشکل اینه که وقتی یه بازیکن از وسط میدون همه رو دریبل میکنه، طرفداراش میگن آفرین عجب تکنیکی ولی طرفدار تیم دیگه یا بازیکن دیگه میگه این فقط دریبل میکنه و اصلا پاس نمیده و...! برعکس وقتی یه بازیکن پاس میده و بیشتر روی پاس دادن کار میکنه تا به گل زدن، طرفداراش میگن بابا خیلی باحاله بازی سازه و... و ضد هاش میگن اصلا دریبل بلد نیست و ....

اینجا هم اینجوریه، در یه طرف رونالدوی تکنیکی و در طرفی دیگر مسی که بیشتر روی پاس کار میکنه! نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه... بازیکنی موفق میشه که هردوی این خصوصیات رو به نحو احسن داشته باشه. رونالدو در آپشن دوم خیلی خوب نیست و پاس های خارق العاده مثل مسی نمیده. حالا مسی گفتیم پاس هاش و هماهنگیش با تیم عالیه و از طرفی آپشن دومش هم تکمیله و بهترین دریبل هارو میزنه.

تازه من مطمئنم با پیشرفت دی ماریا در رئال، میتونه موقعیت های زیادی نسبت به جام جهانی 2010 داشته باشه آرژانتین و مسی هم بتونه گل بزنه!

البته فکر میکنم بهتر بود جوابمو توی بحث اصلی میدادی .

مگه سوال شما به بحث ربط داشت؟ :soal:

در ضمن من گفتم دیگه بحث لیورپول رو تموم کنیم و بیشتر روی این سه نامزد بحث کنیم :nishkhand:

spiderkiller
12-19-2011, 23:31
داداش علیرضا شما بیا برای من بگو چه طوری میشه جلوی تیمی بازی کرد که همش توپ رو در اختیار داره؟ باید از سانتر های بلند و سرعت بازیکنا برای ضد حمله و چیزایی استفاده کرد که خودت میدونی.توی الکلاسیکو دیماریا نفوذ های خوبی داشت.اوزیل خوب ضد حمله طراحی میکرد.کاکا خوب نفوذ میکرد.بنزما خوب تحرک داشت.ولی رونالدو ندرخشید و در سایه پویول موند.در حالی که په په و مارسلو و دیارا به شدت مسی رو مارک کرده بودن تونست پاس گل اول رو بده و شیرازه رئال رو از هم بپاشه.اصلا عملکرد فردی یک بازیکن ربطی به تیمش نداره.ممکنه تاثیر داشته باشه ولی مطلق نیست.وقتی مسی خوب بازی میکنه بازیکن های دیگه هم بهش جواب میدن البته توی بارسا.ولی توی ارژانتین مسی همون مسی بارساست ولی بازیکنای دیگه نیستن ازش استفاده کنن.نمیشه بد بازی کردن رونالدو در الکلاسیکو رو پای بازیکنای دیگه گذاشت.بهش پاس نمیدادن که میدادن.براش موقعیت نمیساختن که میساختن.کم کاری و ضعف از خودش بود.اینجا تفاوت ها رقم میخوره که بازیکنی مثل مسی بهترین بازیکن همون بازی میشه و رونالدو بدترین بازیکن همون بازی میشه.

AL1reZA
12-19-2011, 23:38
من قبول دارم رونالدو یه گلزن ماهر و عالی هست و تکنیک های موثر زیادی داره! کاش طرفدار های رئال هم واقعیت اینکه مسی بهترینه رو قبول کنن که بگذریم.

ولی میدونید مشکل از هیچکدوممون نیست، مشکل اینه که وقتی یه بازیکن از وسط میدون همه رو دریبل میکنه، طرفداراش میگن آفرین عجب تکنیکی ولی طرفدار تیم دیگه یا بازیکن دیگه میگه این فقط دریبل میکنه و اصلا پاس نمیده و...! برعکس وقتی یه بازیکن پاس میده و بیشتر روی پاس دادن کار میکنه تا به گل زدن، طرفداراش میگن بابا خیلی باحاله بازی سازه و... و ضد هاش میگن اصلا دریبل بلد نیست و ....

اینجا هم اینجوریه، در یه طرف رونالدوی تکنیکی و در طرفی دیگر مسی که بیشتر روی پاس کار میکنه! نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه... بازیکنی موفق میشه که هردوی این خصوصیات رو به نحو احسن داشته باشه. رونالدو در آپشن دوم خیلی خوب نیست و پاس های خارق العاده مثل مسی نمیده. حالا مسی گفتیم پاس هاش و هماهنگیش با تیم عالیه و از طرفی آپشن دومش هم تکمیله و بهترین دریبل هارو میزنه.

تازه من مطمئنم با پیشرفت دی ماریا در رئال، میتونه موقعیت های زیادی نسبت به جام جهانی 2010 داشته باشه آرژانتین و مسی هم بتونه گل بزنه!

:nishkhand:
داداش این جمله رو خوندی که نوشم رونالدو یک هافبک و یک مهاجمه کامله؟
اسم مثلث رئال هم شنیدی؟مثلث برمودای رئال؟
اوزیل رونالدو بنزما.
رونالدو از نظر هماهنگی دادن پاس عالیه. بازی های رئال رو دنبال کن ببین رونالدو چه همکاری و چه پاس هایی میده. براش هم فرق نمی کنه با کدوم پا باشه.با هر دوپا عالیه.
فقط برای شناخت بیشتر رونالدو بازی هاشو نگاه کنroz::

Forza Milan
12-19-2011, 23:38
گرچه جای ابراهیم اویچ خالیه ولی فکر کنم بازم مسی

Pouriaf
12-19-2011, 23:41
آقا سعید با یکی از نظراتت مخالفم.

بارسا یا کل بازیکنان در الکلاسیکو عالی کار کردن.و این دلیل موفقیت مسی در الکلاسیکو هاست.

آیا رئال در الکلاسیکو ها موفق کار کرده در واقع خوب کار کرده منظورم بازیکن ها هستن؟
مشخصا نه چون هماهنگی کاملو نداشتن.

جام حذفی رو یادته؟رئال عالی بود درسته؟ ودر همون بازی رونالدو بهتر از مسی و بهترین بازیکن زمین بود.

پس تا بازیکنان رئال خوب کار نکنن رونالدو هم نمی تونه مثل مسی در الکلاسیکو ها خوب کار کنه.

من هم با این جمله شما مخالفم، اون شب رئال با کمال خوش شانسی برد بازیو در دقائق آخر با توجه به اینکه والدز هم نبود خوب معلومه یکی هم شما میبرین!

بذارید توی یه مورد هم راستش رو اعتراف کنم، من خیلی میخوام مسی برنده این افتخار باشه و از نظر تخصصی، باید هم بشه. ولی از ته قلبم میخوام ژاوی ببره اینو، چون دیگه آخرین سال های درخشانشه منظورم اینه که بعد از 5-4 سال دیگه ممکنه حتی به نیمکت بارسا هم بره و ...

پس بهتره این افتخار رو کسب کنه و با خود در این چند سال نگه داره :yes:

Pouriaf
12-19-2011, 23:44
داداش این جمله رو خوندی که نوشم رونالدو یک هافبک و یک مهاجمه کامله؟
اسم مثلث رئال هم شنیدی؟مثلث برمودای رئال؟
اوزیل رونالدو بنزما.
رونالدو از نظر هماهنگی دادن پاس عالیه. بازی های رئال رو دنبال کن ببین رونالدو چه همکاری و چه پاس هایی میده. براش هم فرق نمی کنه با کدوم پا باشه.با هر دوپا عالیه.
فقط برای شناخت بیشتر رونالدو بازی هاشو نگاه کنroz::

چرا نشنیدم؟ خطرناک ترین مثلث جهانه! من نگفتم که رونالدو پاس کاری نمیکنه، نه اصلا! من دیدم بازی هاشو دیدم همکاریش با بازیکنا رو، ولی خدا وکیلی نمیتونه پاس هایی به خارق العادگی پاس های مسی بده! roz::

AL1reZA
12-19-2011, 23:46
داداش علیرضا شما بیا برای من بگو چه طوری میشه جلوی تیمی بازی کرد که همش توپ رو در اختیار داره؟ باید از سانتر های بلند و سرعت بازیکنا برای ضد حمله و چیزایی استفاده کرد که خودت میدونی.توی الکلاسیکو دیماریا نفوذ های خوبی داشت.اوزیل خوب ضد حمله طراحی میکرد.کاکا خوب نفوذ میکرد.بنزما خوب تحرک داشت.ولی رونالدو ندرخشید و در سایه پویول موند.در حالی که په په و مارسلو و دیارا به شدت مسی رو مارک کرده بودن تونست پاس گل اول رو بده و شیرازه رئال رو از هم بپاشه.اصلا عملکرد فردی یک بازیکن ربطی به تیمش نداره.ممکنه تاثیر داشته باشه ولی مطلق نیست.وقتی مسی خوب بازی میکنه بازیکن های دیگه هم بهش جواب میدن البته توی بارسا.ولی توی ارژانتین مسی همون مسی بارساست ولی بازیکنای دیگه نیستن ازش استفاده کنن.نمیشه بد بازی کردن رونالدو در الکلاسیکو رو پای بازیکنای دیگه گذاشت.بهش پاس نمیدادن که میدادن.براش موقعیت نمیساختن که میساختن.کم کاری و ضعف از خودش بود.اینجا تفاوت ها رقم میخوره که بازیکنی مثل مسی بهترین بازیکن همون بازی میشه و رونالدو بدترین بازیکن همون بازی میشه.

دیماریا خوب کار کرد؟ اوزیل خوب کار کرد؟ تو الکلاسیکو هیچکس در واقع ریده بودن غیر از کاسیاس.
تا هافبک ها عالی نباشن مهاجم خوب نیست درسته رونالدو 2موقیعت 100 گل خراب کرد که اونم دلیل خاص خودشو داشت.

AL1reZA
12-19-2011, 23:50
من هم با این جمله شما مخالفم، اون شب رئال با کمال خوش شانسی برد بازیو در دقائق آخر با توجه به اینکه والدز هم نبود خوب معلومه یکی هم شما میبرین!

بذارید توی یه مورد هم راستش رو اعتراف کنم، من خیلی میخوام مسی برنده این افتخار باشه و از نظر تخصصی، باید هم بشه. ولی از ته قلبم میخوام ژاوی ببره اینو، چون دیگه آخرین سال های درخشانشه منظورم اینه که بعد از 5-4 سال دیگه ممکنه حتی به نیمکت بارسا هم بره و ...

پس بهتره این افتخار رو کسب کنه و با خود در این چند سال نگه داره :yes:
منم با شما مخالفم.
رئال با کمال خوب بازی کردن در نهایت برد 3 تک به تک داشت که 2تاشو آدبایور خراب کرد.
والدز که از پینتو بدتره خیلی بد سوتی میده.تو این چند سال که من دروازه بانی والدزو دیدم فقط در سوپرکاپ در برنابئو خوب کار کرد.

AL1reZA
12-20-2011, 00:11
چرا نشنیدم؟ خطرناک ترین مثلث جهانه! من نگفتم که رونالدو پاس کاری نمیکنه، نه اصلا! من دیدم بازی هاشو دیدم همکاریش با بازیکنا رو، ولی خدا وکیلی نمیتونه پاس هایی به خارق العادگی پاس های مسی بده! roz::
درسته.
مسی تقریبا در هر بازی اون پاس ها رو میده.رونالدو هم اون موقیعت براش پیش نمیاد چون کنار بازی می کنه تخصص کنار هست.
ولی به جاش شوت های وحشتناکی می زنه:love:

AL1reZA
12-20-2011, 00:17
داداش علیرضا من حداقل 9 موفقیت از مسی تو فصل قبل گفتم و شما فقط باز گفتی 40 گل زده.واقعا نمیدونم دیگه چی بگم.اصلا 100 گل زده باشه ولی نتونه قهرمانی رو برای تیمش بیاره مفت نمیارزه.
مگه بقیه تونستن بیارن که رونالدو بیاره؟
بابا یکم اطلاعاتتو ببر بالا!!!!!!!!
رونالدو فصل قبل کارشو عالی انجام داد به عنوانه یه ستاره.
در ضمن همون رونالدو یه قهرمانی بعداز چند سال به رئال هدیه داد.
تقریبا نصف گل های لالیگا رو رونالدو زد و بهترین خط حمله رو داد به رئال
مفت نمی ارزه؟ داره رکورد هارو جابه جا می کنه مفت نمی ارزه؟
4سال دیگه همین طوری باشه بهترین گل زن تاریخ میشه مفت نمی ارزه؟!!!!!

manhunt
12-20-2011, 00:44
مگه کسی جز مسی میتونه بهترین بشه؟؟؟؟roz::

spiderkiller
12-20-2011, 10:18

من که اطلاعاتم اندازه شما بالا نیست ولی میدونم توپ طلا رو به کسی میدن که 5 عنوان تیمی و4 عنوان فردی کسب کرده نه کسی که فقط 40 گل زده.اگه میخوایی دوباره عنوان هاشون برات بشمورم

David Sina
12-20-2011, 12:22
رونالدو اصلا لایق توپ طلای 2011 نیست و همه میدونند که این عنوان شایسته مسی است ..........

فوتبالیستی فروتن / خوش اخلاق / کم حاشیه / انسان دوست / فوق ستاره در زمین چمن :ghelyon:

hamid20
12-20-2011, 13:00
هیشکی با دو سال خوب بازی کردن داداش خوب نمیشه.
ژاوی معنای بازیسازیه.همین فصل قبل آمار پاس گلهاش3 برابر اوزیل و4 برابر دیماریا بوده اون وقت توی رئالیه متعصب میگی جای ژاوی نباید تو این لیست باشه.
واسه همه اونایی که متعصبند و با تعصب رای میدهند واقعا متاسفم.
در ضمن کل بازیهای لیگ و لیگ قهرمانان و جام حذفی رو هم رفته میشه 52 بازی میشه چه طور و طبق چه اماری میگی میانگین آمار گلزنی کریس تو هر بازی 2 بوده؟
اگه دوتا باشه میشه امارش 104 گل؟؟؟؟؟؟
عناوین و القابو به کریس ندهند میخوان بدهند به کی ؟ حتما به خسوس ناواس؟
اخه بنده خدا سال 2009-2008 هم کاسیاس با شاهکارش در لیگ قهرمانان و خوردنه دو گل از دلپیرو ....که یکیش چیدن رویایی دیوار دفاعی و ابر واکنش اون بود.... شد بهترین دروازه بان اروپا در حالی که همه میگفتند یا چک یا ون در سار باید بهترین میشدند شد بهترین دروازه بان.اون وقت میگی کریس با 40 تا گل کفش طلا رو گرفته که چی؟
:ogh:

AL1reZA
12-20-2011, 13:19
من که اطلاعاتم اندازه شما بالا نیست ولی میدونم توپ طلا رو به کسی میدن که 5 عنوان تیمی و4 عنوان فردی کسب کرده نه کسی که فقط 40 گل زده.اگه میخوایی دوباره عنوان هاشون برات بشمورم

اول داداش من نگفتم رونالدو توپ طلا رو دریافت می کنه.
دوم شما گفتی از افتخارات کریس رو بگو بدونم که گذاشتم.ولی متاسفانه نمی خونید و باز هم حرف خودتون رو می زنید.
دیگه حوصله بحث الکی با بعضیا رو ندارم.

rinaz
12-20-2011, 14:14

هیچ انسان به منطقی قبول نمیکنه که توپ طلاامسال مال رونالدو باشه فقط مسی

H@kem
12-20-2011, 14:25
من كه به رونالدو راي ميدم اما از ما بهترون ( فيفا اينا ) مسي رو انتخاب ميكنن

Mohammad
12-20-2011, 14:32
دوستان سعی کنید به حق حرف بزنید و تعصب را هم کنار بزارید
:flowerysmile:باتشکر:flowerysmile:

pedro_17
12-20-2011, 15:07
خب معلومه که مسی دیگه دلیل نمی خواد:barcelona:

sina acm
12-20-2011, 16:19
من شانس مسی و رونالدو رو بیشتر میدونم

ولی بستگی به جام باشگاه های اروپا داره

مورینیو...
12-20-2011, 16:54
حق ژاوی نیست.دلیل(اگه به پاس گل دادن باشه مسعوداوزیل فصل قبل هم در لالیگا آقای پاس گل شد هم درتیم ملی بیشتر از ژاوی پاس گل داد)پس ژاوی حذف میشه.
بین مس و رونالدو یکی اول میشه و یکی دوم.خودم چون رئالی ام به رونالدو رای میدم.ولی از حق نگذریم درمصاف های رودر رو مسی بهتر از رونالدو تا به اینجا کار کرده وشانسش خیلی بیشتر از رونالدوست.پیش بینی من اینه که مسی اول میشه و رونالدو بااختلاف زیاد دوم میشه و ژاوی بااختلاف کم نسبت به رونالدو سوم میشه.

Zid@ne
12-20-2011, 16:57
ژاوی که اصلا حرفشم نزنید که امکان نداره eterza::- منم میگم که مسی اول میشه کریس دوم منتها با اختلاف خیلی خیلی کم

Ali-HD
12-31-2011, 14:53
فقط یک هفته دیگه تا انتخاب بهترین بازیکن سال 2011
من که دوست دارم رونالدو این مقام رو کسب کنه ولی باید قبول کنیم به دوست داشتن نیست
ولی در کل مسی و رونالدو یکی از این دو بهترین بازیکن سال میشن

AmirUtd
12-31-2011, 15:02
به نظر من ژاوی نیست و حالا بین رونالدو و مسی من که میگم رونالدو.ki::

alexandre dasilva
01-09-2012, 14:41
به نام خدا

امشب در مراسمی در زوریخ بهترین:بازیکن مرد،زن-بهترین گل سال-بهترین مربی-بازی جوانمردانه-تیم برتر سال و... انتخاب میشوند.

از شما درخواست میشه تا در نظر سنجی که برای بهترین بازیکن مرد است نیز شرکت کنید.

لطفا" اگر نظر قابل بیانی دارین بگین اما از کل کل بپرهیزید که سریع مجبور میشم بهتون اخطار بدم.

موفق باشید.

alexandre dasilva
01-09-2012, 14:48
نامزد های بهترین بازیکن سال مرد:

لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا که سالهای قبل نیز این عنوان را از آن خود کرده است مصمم است که اینبار نیز توپ طلا را صاحب شود.

کریستین رونالدو که امسال نمایش بهتری نسبت به سال قبل داشته است امیدی به این انتخابات ندارد.
به نظر وی فساد در صدر یوفا بیداد میکند و این انتخابات ها همه فرمالیته است.
او به این مراسم نمی آید و از جانب خودش این مراسم را تحریم میکند و به رسمیت قبول ندارد.

ژاوی هرناندز نیز دیگر بارسایی این لیست 3 نفره است.
او که در دو سال قبل از نظر خیلی از کارشناسان برتر از مسی بوده و رای نیاورده امیدوار است امسال دیگه به حق خودش برسد.

spiderkiller
01-09-2012, 14:48
بهترین بازیکن : مسی
بهترین گل: گل مسی به رئال توی رفت سی ال یا گل مسی به ارسنال.
بهترین مربی : پپ
تیم برتر هم زیر اوردم.

نویر
بیل .. پیکه .. ویدیچ.. الوز
توره
ژاوی... اینیستا
رونالدو ... مسی ... رونی

Mohammad
01-09-2012, 14:54
آیا اتفاقات سال 2010 اینبار هم تکرار میشود !!!

alexandre dasilva
01-09-2012, 14:54
نامزد های بهترین بازیکن زن سال 2011:

مارتا که بیشترین نگاه ها متوجه این زن اهل برزیل است.
او با تکنیک خوب خودش دفاع حریف را ویران میکند و یه تنه میتواند برزیل را بچرخاند.
اگر بازی های خوب او را تماشا کرده باشید احتمالا" بخت نخست برترین بازیکن زن سال را به او میدهید.

ساوا که در دو سال اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته توانسته خودش رو جزو سه نامزد توپ طلا کند اما با داشتن رقبای سر سخت این امر برای وی مشکل است.
اما بازی های درخشان او در جام جهانی میتواند نقطه مثبتی در رای گیری باشد.

وامبچ نیز که برای فوتبالدوستان کاملا" آشناست.
این ستاره 32 ساله چند سال است به عنوان یک ستاره بین المللی عناوین و افتخارات را کسب نموده و آمده تا امسال نیز بالاتر از مارتا توپ طلای سال را در اختیار خود کند.

alexandre dasilva
01-09-2012, 15:01
بهترین مربی تیمهای مردان:

فرگوسن که دیگر نیاز به توضیح ندارد این مربی کهنه کار منچستر امسال توانست با منچستر به قهرمانی برسد و با دستی تقریبا" خالی مربی گری کند.

گواردیولا نیز توانست با بارسا چند جام دیگر را از آن خود و به افتخارات خودش اضافه کند و امید دارد تا با کنار گذاشتن دیگر رقبا اول شود.

مورینیو نیز که تیمش در زیر سایه بارسا بوده اما توانسته نتایج مطلوبی بگیرد و خود را جزو نامزد برترین مربی قرار بده.
اما او نیز این مراسم را مانند رونالدو تحریم کرده و به این مراسم نخواهد آمد.

alexandre dasilva
01-09-2012, 15:12
بهترین گل سال:

گل رونی به منچستر سیتی که همه فوتبالدوستان رو شوکه کرد.
گل برگردون فوق العاده زیبای رونی حق اول شدن رو داره.

گل نیمار به فلامینگو که تقریبا" از وسط زمین همه رو دریبل میزنه و خودش دروازه را باز میکنه.
دریبل های فوق العاده نمایشی ارزش گل را بالا میبرد.

گل مسی به آرسنال که راستش هر چی فکر کردم ببینم از چیه این گل تعریف کنم نتونستم چیز درست و حسابی پیدا کنم.
راستش نمیخوام به هوادارای این بازیکن توهین کنم اما اگر 10 گل برتر را میدیدید مصلما" میفهمید که تموم گلهای دیگه زیبا تر از این گل بود.
به نظرم این گل نباید جزو 10 گل هم میبود.
گل ابراهیموویچ به لچه و یا گل استانکوویچ میتونست به جای این گل باشه.
اگر لینکی از 10 گل برتر گیرتون اومد حتما" دانلود کنید که البته فکر کنم مدیر سایت قبلا" با کیفیت خوب گذاشته.
اگر پیدا نکردید بگید من واستون آپلود کنم.

barcelona777
01-09-2012, 15:40
مراسم ساعت چند شروع میشه؟

cr7-ebi
01-09-2012, 17:50
حالا نمیخوام این جمله ی کلیشه ای رو تکرار کنم ولی پارسال نباید مسی میشد ک جلو ما پز بدنو بگن مسی 3 ساله ک شده

وگرنه 2009 و 11 حق مسیه نه کس دیگه ولی پارسال نباس میشد

TAHACR7
01-09-2012, 17:55
فقط كريس رونالدو.............:bia baghalam:

ManUtd
01-09-2012, 20:41
به نظرم كريس رونالدو و مسي بهترين هاي امسال هستند! تا قبل الكلاسيكو آخري كريس و مسي برابر بودند و حتي ميشه گفت كريس به خاطر ركورد هاي گلزني و آمار فوق العادش تو اين سال جلو تر از مسي بود ولي بازي الكلاسيكو تاثير مستقيم تو اين انتخاب داره و به خاطر عملكرد بهتر مسي تو اين بازي مسي امشب بهترين بازيكن جهان ميشه.
اما در مورد بهترين گل بدون تعصب و ... ميگم گل وين روني به منچستر سيتي كه جيگر منو حال آورد بهترين گل سال بودheee::
گل مسي ميتونه جز 100 گل برتر باشه! خيلي خيلي گل ها قشنگتر از گل مسي بودند كه متاسفانه به خاطر اينكه مسي بيشتر تو ديد هست و نظرات غير كارشناسي بعضي ها اين گل اومده جز نامزد ها !

Great Milan
01-09-2012, 21:31
مراسم شروع شد برید ببینید

Pouriaf
01-09-2012, 22:18
تو این لینک نشون نمیده، کسی لینک دیگه ای نداره؟

ManUtd
01-09-2012, 22:33
فقط ميتونم بگم متاسفم! واسه اونايي كه راي دادن! بهترن بازيكن درست بود ولي بهترين مربي و بهترين گل نامردي انتخاب شد!
:gerye:

mortezarm
01-09-2012, 22:35
همیشه که همه چیز عدالت نیس
البته عقل حکم میکرد که بازیکن و مربی بارسایی باشن چون بهترین عنوان های تیمی رو داشتن

ibrahim
01-09-2012, 22:35
مسی بازم انتخاب شد و جایزشو از رونالدوی برزیلی گرفت.................
از این سایت پخش میشد.

HAMID ARSENAL
01-09-2012, 23:18
اصلا دعوا نکنید chomagh ون پرسی بهترین بازیکن دنیا :-shad

HAMID ARSENAL
01-09-2012, 23:24
بازهم جناب هورمون :ey babaaa:

Mohammad
01-10-2012, 02:28
و تیم منتخب سال 2011

AlexDelpiero
01-10-2012, 12:46
به همه هواداران بارسا تبریک میگم !
دوستان توجه داشته باشید اون افرادی که توی رای گیری شرکت کردند کسانی هستند که به مراتب از نظر فنی بالاتر از ما هست و مطمئنا عیار رای گیری بر حسب تعصب یا نفرت و کینه نبوده !
این همه آمار ای گیری !
دانلود از لینک مستقیم :

DOWNLOAD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
01-10-2012, 13:26
منم تبریم میگم ..... دیگه کسی نیست که انتخاب مسی رو به عنوان بهترین بازیکن جهان قبول نداشته باشه . اون لیاقتش رو داشت

Zid@ne
01-10-2012, 13:53
منم به همه هوادارای بارسلون تبریک میگم ولی
به نظرم ژاوی حقش بود که این جایزه رو بگیره !
اون واقعا در حد یه بازیکن عالی و کامله . اگه اون میشد بهتر بود ............
مسی و کریس رونالدو به ترتیب دوم و سوم
برا جایزه بهترین مربی جهان هم پپ گواردیولا واقعا حقش بود
حتی رقباش هم اینو اعتراف کردن.

sajjad.suarez
01-10-2012, 14:41
خودتونم میدونید که هیچکی لایقتر از مسی نیس
واسه این میگین ژاوی ک مسی و رونالدو کلکل دارن دیگه همه اینو میدونن پس خواهشا یه ترفند جدید بیارین چون دیگه خیلی تکراری شده این یکی

ya3r
01-10-2012, 15:46
این مراسم رو برای دانلود نمیشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟

Derby
01-10-2012, 16:21
این مراسم رو برای دانلود نمیشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
به این تاپیک برین: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
موفق باشید

sina acm
01-11-2012, 10:38
دوباره مسی شد خوب حقشم بود :ohum:

ولی ترکیب منتخب جهان حق خیلی ها توش نبود :khelal dandoon:

LEO JOON
01-12-2012, 17:33
مسی واقعا حقش بود ولی به شخصه دوست داشتم ژاوی برنده بشه:afarin:
شاید دیگه این فرصتو پیدا نکنه

Fc Bayern München
04-12-2012, 09:33
بازهم مثل 2 سال قبل مسی شد .....

خوب واقعا لایقش هم بود ..............

spbarcelona
04-12-2012, 10:53
سلام دوستان
با اینکه چند ماه است از مراسم گالا 2011 گذشته ولی من فایلی رو در قالب power point در این باره ساختم که جالبه البته این فایل رو همون موقع ساخته بودم ولی دیگه الان برا شما گذاشتمش.
چند تا گوشمالی هم به رونالدو دادم که رئالی ها ناراحت نشینا. واقعیته دیگه

لینک دانلود: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

حجم فایل: 12 مگابایت

پسورد فایل: spbarcelona

تقدیم به علیرضا جون و تمام کاربران محترم DERBYlove::

spbarcelona
04-12-2012, 10:56
ببخشید اینم نگفتم
توجه: برای اجرا کردن این فایل power point همونطور که می دونید باید نرم افرار آفیس نصب باشه دوستان.

لطفا نظرتون رو در مورد این کار بگیدroz::

42d3e78f26a4b20d412==