PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ツ تبادل نظر هواداران ژرمن ها ツ

Fc Bayern München
12-29-2011, 11:49
به نام خدا

||| پست اول این تاپیک تغییر یافت |||

[Only Registered And Activated Users Can See Links] _Small_.jpg

بحث و تبادل نظر ژرمن ها در رابطه با بازیهای این تیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
12-29-2011, 11:54
به نظر من ژرمن ها تو این سالهای اخیر خیلی خوب بازی کردند.این تیم باستارگانی چون مسوت اوزیل،کلوزه،ماریوگومز،توم اس مولر،مانوئل نویر،فیلیپ لام و خیلی ستارگان دیگر در این سالهای اخیر توانسته روندی متفاوت با دیگر تیمهای ملی داشته باشد.مهم ترین جام های آلمان ، یورو 2012 و جام جهانی است که می خواهد با سرمربیگری یواخیم لوو قهرمانی این دو جام را به دست آورد.

R.BAGGIO.10
12-29-2011, 14:47
اتفاقا به نظر من ژرمنها پس رفت کردند در حد تیمهای ملی قطر.
چرا؟
ببینید میفهمید.اوزیل ترک .خدیرا ترک.کلوزه لهستانی.بواتنگ غنایی.و خیلیای دیگه که ملیت المانی دارند اما اصلیت خارجی.دارند تو تیم ملی بازی میکنند میخوان تیم پیشرفت نکنه؟البته به این پیشرفت میگن پیشرفت دروغین.

Fc Bayern München
12-29-2011, 15:47
درسته ولی فقط این سه چهار نفر که تیمو نمیسازن.....................
:gahhr:

David Sina
12-30-2011, 10:32
تیم آلمان تیمی منظم / جوون / سرعتی / قدرتی / تاکتیکی ............ اصلا همه چیز داره .

تیم خیلی خوبیه تیم لو ولی بازم حریف تیکی تاکای اسپانیا نمیشه

Fc Bayern München
12-30-2011, 10:56
نمیشه گفت اسپانیا بهتر از آلمانه.
میشه گفت هر دوتیم باهم برابرند..........
:yes:

دختر هامبورگی
12-31-2011, 12:10
براي جايگزين كردن اين بازيكن ها كه متولد آلمان نیستند در حال حاضر سه بازيكن به نام هاي گوتزه 19 ساله/شورله 21 ساله/ريوس 21 ساله و جايگزين خديرا نيز توني كروس 21 ساله ميباشند

M.R.G
01-02-2012, 09:06
چرا؟
ببینید میفهمید.اوزیل ترک .خدیرا ترک.کلوزه لهستانی.بواتنگ غنایی.و خیلیای دیگه که ملیت المانی دارند اما اصلیت خارجی.دارند تو تیم ملی بازی میکنند میخوان تیم پیشرفت نکنه؟البته به این پیشرفت میگن پیشرفت دروغین.
اولا خدیرا آلمانی تونسی تبار هست و در آلمان به دنیا اومده و با فرهنگ آلمان بزرگ شده و فدراسیون آلمان روی این بازیکنان سرمایه گذاری کرده نه مثل تیاگو موتا که با دوسال بازی کردن توی ایتالیا یه دفعه شد ایتالیایی یا پابلو اسوالدو لابد اینا ایتالیایی اصیلن نه؟
تمام این حرف ها حاشیه ی الکی و حرف مفت هست و کسی به این حرف ها اهمیت نمیده مگر کسانی مثل کاپلو که میان به خواطر اینکه آبروی خودشون رو حفظ کنن و از اون درد 4 تا خوردن کم کنن این حرف هارو بزنن تیم آماده ی آلمان رو به حاشیه ببرن که شاید نتونن قهرمانی رو مال خودشون کنند. البته من نمیگن تیم از همین الان قهرمانه نه من میگم از شانس بسیار بالایی برخورداریم و ضمن اینکه 16 سال هست تیم داره توی مراحل پایانی بازیرو واگذار میکنه و بازیکنان شدیدا تشنه ی جام هستن که درصد و شانس قهرمانی آلمان بیشتر از بقیه ی تیم هاست.
یه نگاهی بندازیم به بازیکنان آلمان میبینیم در تمام پست ها تقریبا بهترین بازیکنان رو داریم(از کسانی که بوندسلیگا و بازی های بازیکنان آلمانی رو تا حالا ندیدن خواهش میکنم نظر الکی ندن و حاشیه سازی نکنن.با احترام)
نویر:(با تمام احترامی که برای بوفون و طرفداراش دارم ولی بوفون در حال حاظر توان رقابت با نویر و کاسیاس رو نداره)
نویر با فیزیک بدنیش و شروع مجددش در حال حاظر یه دروازه بان بی نظیر هست که البته هنوز هم کمی بی تجربه هست ولی واقعا دروازه بان مطمئنی هست و سوپر واکنش هایی داره که فقط کاسیاس مستونه باهاش رقابت کنه چون تجربه ی بالایی داره البته نمیگم نویر بهتره هر دوشون عالی هستن.
کاپیتان لام:مدافع ریز نقش و رهبر آروم بایرن و تیم ملی آلمان که باتجربه ی بالایی که داره میتونه دفاع جوون آلمان هارو به بهترین شکل رهبری و هماهنگ کنه.
در حملات خطر ناک در دفاع مطمئن و کلا بازیکن کاملی هست که از قدرت بدنی خوبی هم بهره میبره و با بازی خوانی بالایی که داره میتونه خیلی به دفاع کمک کنه و در حمله میتونه مکمل خوبی برای پودولسکی باشه.
متس هوملس:مدافع تنومند و بلند قامت و با سرعت قابل قبول و تکنیک مناسب برای یک دفاع که قدرت سرزنی بالایی داره و اکثر اوقات با جایگیری های عالی ش میتونه بسیاری از حملات رو خنثی کنه.
هولگر بادشتوبر:مدافعی که میتونه از همون آخر دفاع با پاسهای دقیق مهاجمان رو صاحب موقعیت کنه و بازی سازی رو از دفاع شروع کنه. از فصل پیش خیلی بهتر شده و پیشرفت کرده ولی هنوز کمی کند هست و بعضی اوقات اشتباهاتی داره که تا الان کمی به تیم بایرن ضربه زده.
هوودس: باید در تیم ملی به عنوان دفاع راست بره و تقریبا کمی سمت راست دفاعی میشه ولی این چیزی از ارزش های این مدافع کم نمیکنه ولی خیلی برای اون پست مناسب نیست.
باستین شوایناشتایگر: بازیکن جنگنده و با تعصب میانه ی میدان که با جنگندگی و تکنیک مناسب و شوت های کشندش توازن میان دفاع و حمله رو برقرار میکنه و قلب تپنده ی بایرن و آلمان به شمار میاد.
شاید خصوصیات کاپیتانهای قبلی بایرن و آلمان مثل الیور کان بالاک ماتائوس و افنبرگ رو بشه در این بازیکن هم دید و واقعا شایسته ترین بازیکن برای کاپیتانی همین باستیم بود ولی...
سامی خدیرا یا تونی کروس: اگر خدیرا کنار باستین قرار بگیره باستین وظیفه ی بازیسازی رو بر عهده داره و تهاجمی تر میشه که با وجود خدیرا توان دفاعی تیم بالا تر میره ولی از خلاقیت تیم کم میشه.
ولی اگر تونی کروس رو کنار باستین بذاریم باستین یه هافبک دفاعی جنگنده میشه که در اون صورت وظیفه ی بازیسازی بر عهده ی تونی کروس هست و با بازی های که من تا الان از تونی دیدم میتونه به خط حمله خیلی خوب کمک کنه و توپ پخش کن تیم بشه ولی در این صورت باز توان دفاعی تیم کمی پایین میاد که این انتخاب لو خواهد بود.
لوکاس پودولسکی: بازیکنی حاشیه ساز و نه چندان مودب که به قول مربی کلن بیشتر شبیه بوکسور هاست تا فوتبالیست ها. بازیکنی که افت محسوسی در یک مقطع داشت ولی با بازی های درخشانی که برای کلن تا به این لحظه انجام داده نیمکت نشینیش کمی دور از انتظار هست و با سن کمی که داره تجربه ی بالایی در تیم ملی داره. شوت های کشنده و محکم و سرعت و تکنیک خوب از اون یه بازیکن بسیار با کیفیت ساخته که میتونه در سمت چپ تیم ملی خیلی تاثیر گذار باشه در حالی که رقیب جوونش شورله خیلی در این فصل خوب نبوده و نمیتونه تهدیدی برای این بازیکن آماده باشه.
اوزیل یا گوتزه: صددرصد گوتزه در حال حاظر از اوزیل آماده تر هست و انتخاب لوو میتونه باشه و با این افتی که اوزیل داشته بعید نیست که حتی به تیم ملی هم دعوت نشه. گوتزه پسر طلایی اروپا مثل همتای خودش در رئال در دقایق پایانی بازی کم میاره و در ضربات آخر بسیار کم دقت هست ولی تکنیک و پاسهای بسیار خوبی داره که میتونه خیلی بهش کمک کنه. البته بعید نیست رویس رو در این پست ببینیم.
توماس مولر: بازیکنی ساده اما خطرناک و دوست داشتنی که با جنگندگی و دوندگی و خستگی ناپذیری از اون در پست هافبک راست بازیکنی بسیار خوب ساخته. آقای گل جام جهانی حالا پخته تر شده و شاید در بایرن کمی افت کیفیت داشته ولی هنوز هم همون پسر دوست داشتنی ژرمن هاست.
گومز یا کلوزه: انتخابی بسیار سخت برای مربی ژرمن ها . گومز در بایرن گلهای بسیاری به ثمر رسونده شاید تکنیک و سرعت خوبی نداشته باشه ولی جایگیری هاش و قدرت سرزنی و البته تمام کنندگیش از اون مهاجمی کلاسیک و گلزن ساخته که بلای جان هر مدافعی هست.
کلوزه افسانه ای جاودان. کلوزه بعد از نیمکت نشینی در بایرن در تعجب همگان در جام جهانی به تیم ملی دعوت شد و بسیار درخشان بازی کرد و نشون داد کلوزه تموم نمیشه و حالا با بازی های درخشان در لاتزیو و اینکه با شکستن رکورد گرد مولر فاصله ی زیادی نداره میتونه لوو رو مجبور کنه که از میرسلاو به عنوان مهاجم نیم ملی در یورو استفاده کنه. بازیکنی با پرش های بسیار بلند و ضربه سرهای کشنده و تکنیک مناسب در کنار تجربه ی بالا و قدرت بدنی خوب.
لوو: وقتی کسی تیم به اون جوونی رو به جام جهانی بفرسته و مقام سوم رو بیاره نشون دهنده ی کیفیت اون هست. دیگه جای تعریف نداره.
اینم از این تا برای بقیه ی بازیکنان بوندسلیگا هم بنویسمheee::

icon
01-02-2012, 09:52
شما نگا کنید اگه این بازیکنا تو کشورشون بازی کنن حیف میشن اوزیل تو ترکیه بازی میکرد اصلاً ترکیه جام جهانی می رفت استعدادش هم شناخته نمیشد ولی وقتی اومدن تو آلمان خدیرا و اوزیل رفتن رئال مادرید . تازه بازیکن از اسپانیا و ایتالیا و ... که نگرفتن پس بیخودی دعوا نکنید:flowerysmile:

دختر هامبورگی
01-08-2012, 18:30
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

صحبت ضد آلمانی کاپلو وجهه او را خدشه دار کرد

وب سايت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ايران - ترجمه آزاد از Goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مربی ايتاليايی تيم ملی انگليس ديروز در کنفرانسی در دوبی به انتقاد از آلمان پرداخت، او به روابط بين فدراسيون فوتبال آلمان و ترکيه در مورد بازيکنان دو رگه آلمانی - ترکی اشاره کرد و معتقد است اين بازيکنان پاسپورت جديد می گيرند و برای تيم ملی کشور ديگری بازی ميکنند. او به جام جهانی اشاره کرد که پنج بازيکن تيم ملی آلمان با اصليت ترکی بودند و ميتوانستند برای ترکيه بازی کنند اما همه ديديم که چه اتفاقی افتاد. او همچنين باشگاه های بزرگ و ثروتمند را به سرقت بازيکنان مستعد در سن پايين متهم کرد. به گفته او خانواده هايی که دچار مشکل مالی هستند نمی توانند در برابر پيشنهاد اين باشگاه ها مقاومت کنند و اين بازيکنان در سنين پايين از کشور خارج شده و اين مشکلی است که او از پلاتينی ميخواهد تا آن را بررسی کند. او همچنين در جواب روزنامه نگاران غنايی در مورد انتخاب دنی ولبک برای تيم ملی انگليس و اينکه او ديگر نميتواند برای غنا بازی کند گفت: او در منچستر بود و من با والدينش صحبت کردم، پدرش مدتی زمان خواست و بعد موافقتش را اعلام کرد. اين يک تصميم شخصی بود، من با خانواده اش صحبت کردم و آنها راضی بودند. او در انگليس متولد و بزرگ شده است. (توضيح مترجم: اين پارگراف خلاصه اي از گفته های کاپلو در دبی بود که اصل خبر و متن کامل در سايت انگليسی گل موجود است.)
صحبت های کاپلو بحث های زيادی را برانگيخت (322 کامنت در يک روز) کلارک ويتنی از نويسندگان بخش آلمان سايت گل به بررسی موشکافانه موضوع مورد نظر کاپلو پرداخته و معتقد است کاپلو نسنجيده حرف زده، حرف های او دقيق نبوده و ناشی از حسادت به خاطر باخت و حذف تيم ملی انگليس در جام جهانی به دست آلمان است. اين صحبت های ضد آلمانی او را يک هيپوکرات تندرو در انظار مردم ثبت خواهد کرد.
کاپلو در گذشته هم به خاطر ناتوانی در درک فرهنگ کشورهايی که در آنها مربی گری کرده به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود پس اين بار هم تقريباً اجتناب ناپذير بود که وقتی در مورد يک کشور خارجی اظهار نظر ميکند گاف بزرگی ندهد و اين اتفاق افتاد. کاپلو در دوبی آلمان را به خاطر استفاده از بازيکنانی با اصليت های غير آلمانی در جام جهانی 2010 مورد انتقاد قرار داد: "اين بازيکنان پاسپورت جديد می گيرند، آلمان پنج بازيکن با اصليت ترکی داشت که ميخواستند برای ترکيه بازی کنند اما همه ديديم که چه اتفاقی افتاد." اتفاقی که افتاد شکست 4-1 انگليس از آلمان بود!
در جدول زير نام بازيکنانی آورده شده که متولد آلمان بوده اما يکی از والدين آنها آلمانی نبوده و در جدول بعدی بازيکنانی که متولد آلمان نبوده و جزو مهاجرين محسوب ميشوند و تابعيت آلمانی دارند.

صحبت های کاپلو موضوع اصلی اين بحث نبود در واقع انتقاد او به باشگاه های اروپايی درست بود. او به درستی در مورد سيستم کنونی اظهار نگرانی کرد که اجازه می دهد بازيکنان جوان مستعد توسط باشگاه ها با پيشنهاد مالی خوب به خانواده های از نظر مالی ضعيف ربوده شوند. نتيجه چنين اقداماتی سود مالی برای خانواده ها است اما منفعت کمتری برای جوانانی دارد که از وطن اصلی خود جدا می شوند و همچنين باعث ايجاد فاصله بين داشته ها و نداشته ها در سطح فوتبال باشگاهی ميشود.اما انتقاد کاپلو به آلمان بی مورد بود و به خاطر کوته بينی و حسادت او مورد تمسخر قرار گرفت.

برای شروع بايد بگوييم آلمان در جام جهانی فقط دو بازيکن با اصليت ترکی داشت نه پنج بازيکن! مسوت اوزيل و سردار تاسکی. بازيکنان ديگری بودند که يکی از والدينشان آلمانی نبوده مانند آوگو، بواتنگ،گومز و خديرا اما اين بازيکنان در خاک آلمان متولد شده و بنابراين طبق نظر کاپلو در سنين جوانی از کشورهايی مثل نيجريه،غنا،اسپانيا و تونس دزديده نشده اند. در مورد بازيکنان دو رگه ترکی هم اگر به جدول زير نگاه کنيد می بينيد بيشتر اين بازيکنان که متولد آلمان هستند مليت ترکيه را انتخاب کرده و برای اين تيم بازی کرده اند و این یک مساله انتخاب شخصی بوده.

البته آلمانی های مهاجر هم در ترکيب تيم ملی بودند شامل کلوزه، پودولسکی، مارين و تروکوسکی. اما بايد بدانيد که کلوزه از نژاد آلمانی است او در منطقه اي به دنيا آمده که زمانی جزو خاک آلمان بوده.پودولسکی هم قبل از بازی برای آلمان خودش را به لهستان پيشنهاد داد اما مورد قبول واقع نشد، خانواده جنگ زده مارين هم از يوگوسلاوی سابق تنها زمانی که او دو سال داشت به آلمان آمدند.
کاپلو با حرف های خودش نه تنها زمينه انتقاد از خودش را فراهم ميکند بلکه ناخواسته ريا کاری اش در مورد دعوت از دنی ولبک بازيکن منچستر که متولد منچستر اما هر دو والدينش غنايی هستند را نشان می دهد. کاپلو از تصميمش برای دعوت اين بازيکن زير 21 سال اينطور دفاع ميکند که او در منچستر زندگی ميکند و پدر و مادرش با اين موضوع موافقت کرده اند. آن وقت چطور بازيکنی مثل اوزيل که متولد گيلزن کرشن آلمان است و حتی هر دو والدينش تابعيت آلمانی دارند و تمام عمرشان را در آلمان زندگی کرده اند نمی تواند برای کشور زادگاهش بازی کند؟ موضوع اوزيل و ولبک دارای شرايط يکسان است و کاپلو نظرات متناقض در مورد آنها دارد. کاپلو خودش باعث رسوايی خودش شد.

صحبت های کاپلو تأثيری در مورد قانونی بودن تابعيت اين بازيکنان ايجاد نميکند بلکه نشان از کهنه و منسوخ بودن ديدگاه او در مورد "اصليت" دارد. وقتی کاپلو صحبت از فوتباليست های آلمانی با "اصليت" ترکی ميکند نمی داند که "اصليت" اين بازيکنان گيلزن کرشن،اسلينگن و ديگر شهر هاست. آنها در جامعه آلمان بزرگ شده و از همه مهم تر در آکادمی های بوندس ليگا آموزش ديده اند. فرهنگ آنها ممکن است مختلط باشد واقعيتی که بايد جشن گرفته شود اما "اصليت" آنها بدون شک آلمانی است تنها اصليت اجدادشان که ممکن است والدين، پدربزرگ و يا حتی پايين تر در شجره نامه خانوادگی باشند ميتواند ترکی در نظر گرفته شود.
در اين مقاله فقط به ولبک اشاره شد اما اگر نگاهی به اين ليست که شامل بازيکنانی است که اخيراً به تيم ملی انگليس دعوت شده و ريشه های غير انگليسی دارند بيندازيد همه چيز برای شما روشن خواهد شد...وين رونی که شايد تأثير گذارترين بازيکن انگليس باشد ريشه های ايرلندی دارد، بازيکنان سيه چرده اي مانند فرديناند، کول، دفوه، يانگ و ديگران هم ريشه آفريقايی دارند و از همه کنايه آميز تر خود کاپلو است که ايتاليايی است و هيچ ارتباط حرفه اي با انگليس نداشت تا اينکه پيشنهاد دستمزد سالانه 7 ميليون يورويی فدراسيون فوتبال انگليس را با خوشحالی پذيرفت تا پست خالی مربی گری اين تيم را پر کند. با چنين دستمزدی او بهتر است مراقب زبانش باشد تا باعث شرمساری مردم انگليس مانند آنچه در روز جمعه اتفاق افتاد نشود.

mehran german
02-06-2012, 19:14
سلام خدمت دوستان گل آلمانی.من عضو جدید هستم.امیدوارم در کنار هم لحظات شادی رو داشته باشیم

Girl Soccer
02-07-2012, 02:41
امسال غیر ممکن تیمی به غیر از آلمان قهرمان جام ملت ها بشه

Fc Bayern München
02-07-2012, 09:42
ما امسال قهرمان می شیم.......
شک نداشته باشید.........
ما واسه یورو نقشه داریم..............

kamkhab
02-14-2012, 18:07
ایتالیا یعنی بازیکن آرژانتینی نداشت (کامورانزی) و قهرمان جهان شد . فرانسه که همشون الجزایری الاصل بودند 5 شش سال تو دنیا آقایی می کردند ، حالاتیم های بزرگ مثل هلند و امثال آونها زورشون به 4 تا بچه 21ساله نمی رسه می گند که همش بازیکن دورگه داره . ایران داره همین کار می کنه با زندی و دژاگه و بعدی ها

mr.arman
02-19-2012, 13:36
چرا؟
بازم شما ایتالیایی ها...
بعد از ناکامی جام جهانی 98، 201 مرکز استعداد یابی تو سرار آلمان تاسیس شد و یورگن کلینزمن و دستیارش یوآخیم لو پایه گذار تغییر روش بازی ماشینی آلمان به بازی پویای امروزی شدن.
حالا تو اسمشو می ذاری پیشرفت دروغین؟:jeddiiiii:
باید شهامت داشته باشی و بگی ای ول به فدراسیون و مربی آلمان که تو جام جهانی 2010 هیچ لژیونری تو تیم نبود. اگه یه نگاهی به سن بازی کنامون بندازی احتمالا از آینده ی تیمت بترسی
راجع به بازی کن اصلیمون که قرار یه دهه آلمان رو به قهرمانی رهبری کنه(مسعود اوزیل) باید بهت بگم که پدر بزرگش به آلمان مهاجرت کرده و حتی پدرش هم متولد خاک آلمانه ...

M.R.G
03-01-2012, 21:38
بازم شما ایتالیایی ها...
بعد از ناکامی جام جهانی 98، 201 مرکز استعداد یابی تو سرار آلمان تاسیس شد و یورگن کلینزمن و دستیارش یوآخیم لو پایه گذار تغییر روش بازی ماشینی آلمان به بازی پویای امروزی شدن.
حالا تو اسمشو می ذاری پیشرفت دروغین؟:jeddiiiii:
باید شهامت داشته باشی و بگی ای ول به فدراسیون و مربی آلمان که تو جام جهانی 2010 هیچ لژیونری تو تیم نبود. اگه یه نگاهی به سن بازی کنامون بندازی احتمالا از آینده ی تیمت بترسی
راجع به بازی کن اصلیمون که قرار یه دهه آلمان رو به قهرمانی رهبری کنه(مسعود اوزیل) باید بهت بگم که پدر بزرگش به آلمان مهاجرت کرده و حتی پدرش هم متولد خاک آلمانه ...
دوست عزیز آلمان قراره به تعداد قهرمانی های ایتالیا برسه خب معلومه ایتالیایی ها از همین الان سوزشون گرفته.

Fc Bayern München
03-01-2012, 22:45
تشکر میکنم از همه ی ژرمن ها که در این بحث همکاری کردند .....
مثلا تیم 2-1 از فرانسه باخته بعد شما دارید همون کل کل قدیمیو می کنید ؟؟؟؟
من نظرم در مورد این باخت اینه :
الحق که بازیکنای تیم ملی فرانسه عالی بازی کردند و تونستند بنز های آلمان رو تو برمن شکست بدند ولی این لوران بلان زیادی داره مغروریت به خرج می ده و فکر می کنه با این برد تدارکاتی بیرون از خانه برابر آلمان یورو 2012 رو کسب کرده ، همین فکر به بازی ها باعث عقب ماندن تیم ملی فرانسه می شه ..... فرانسه یه تیم خیلی خوب و عالی هستش و بازیکنای آینده دار زیاد داره ولی حتی با این بازیکنا هم بتونه امسال جامی کسب کنه ..... فکر نکنم خروس ها جام جهانی 2014 هم شانسی داشته باشن ..... آلمان هم نبایستی بااین باخت نا امید شه و امیدشو تو یور. 2012 از دست بده .......

M.R.G
03-01-2012, 22:53
اون که معلومه.
دیگه آلمان قهرمانه و با یه برد و باخت اونم قبل از تورنمنت( تازه شم با تیم دوم بود تقریبا آلمان البته فرانسه هم خیلی خوب بود) دلیلی برای ناامیدی یا غرور نداره.
تیم اگه بتونه هماهنگ بشه مخصوصا در کارهای دفاعی و ترکیبی بدون رقیب هست که خب با همین وضع هم به غیر از اسپانیا و هلند تیم دیگه ای خطر ساز نیست. ولی من از غرور بازیکنان میترسم میترسم جایی به تیمی بخوریم که بخواطر غرور بازیکنان جوونمون تیم شکست بخوره و مشکل دیگه نبود یه رهبر واقعی داخل زمین هست یکی مثل افنبرگ کان یا ماتائوس.
به هر حال آلمانی ها انرزی تونو جمع کنید قراره یورو بترکونیم.

آرسنال
05-14-2012, 22:39
تیم ملی آلمان مثل همیشه یکی از مدعیان اصلی یورو 2012 هست و طرفداران این تیم امید زیادی بهش دارن.

اما مسئله ای که مهمه بازیکنان و ترکیب اصلی ژرمن ها تو این مسابقاته.
از هواداران عزیز میخوام که نظر خودشون رو راجع به سیستم و ترکیب آلمان بگن.

به نظر من این ترکیب میتونه تو یورو 2012 موفق باشه...

4-2-3-1

نوئر

لام هاملس مرتساکر بواتنگ
اشتایگر کروس

پودولسکی اوزیل ماریو گوتزه
گومز

Fc Bayern München
05-15-2012, 22:32
به نظر من این ترکیب موفق تره :

نویر
لام - هوملس - ژروم بواتنگ - پر مرتساکر
اوزیل - شواین اشتایگر - ماریو گوتزه
پودولسکی - گومز - کلوزه

تعویضی ها :

ویسه - خدیرا - کاکائو - مولر - اشمتزر

Fc Bayern München
05-25-2012, 17:02

باید با سوئیس بازی کنیم ...............
بازی خیلی سختی برای آلمان به نظر نمیاد ..............

Fc Bayern München
05-30-2012, 15:48

ژرمن ها لطفا حق صهیونیستی ها رو بذارید کف دستشون ..........

Fc Bayern München
06-02-2012, 21:27
من تبریک میگ به آقای کاپلو بخاطر اینکه اینقدر به آلمان توهین می کند .......
اگه آلمان بازیکناش بچه اند چرا از انگلیس 4-1 تو جام جهانی باختند ؟؟؟
دم ما ایرانی ها گرم چون میگیم :

شتر در خواب بیند پنبه دانه ---------- گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه

mostafareal
06-07-2012, 01:51
من که خودم عاشق آرژانتین هستم ولی آرزوی قلبی منه آلمان قهرمان بشه هم بخاطر شخصیت همیشه قهرمانش هم به خاطر اوزیلroz::

edin
06-09-2012, 22:44
خوب بالاخره انتظار به پایان رسید امشب هم آلمان بازی داره امید وارم با اختلاف 5گل پرتغال رو ببره
دوست دارم امشب حسابی اون قدرتش رو به رخ همه بکشه

edin
06-10-2012, 04:13
برد مقتدرانه آلمان رو تبریک می گم امیدوارم آلمان بتونه تا آخراین جام این روند پیروزی هایش را ادامه بده

Fc Bayern München
06-10-2012, 15:57
منم امیدوارم آلمان قهرمان شه .......
البته راه خیلی سختی رو در پیش رو داره ....... dallliii

edin
06-10-2012, 16:23
آلمان دیشب عالی بازی کرد اونایی که میگن پرتغال خوب بازی کرد کاملا در اشتباهند چون پر تغال زمانی خوب بازی کرد که گل رو خرده بود

Fc Bayern München
06-10-2012, 16:30
یعنی منم در اشتباهم ؟؟؟؟ :soal:
ولی بازم میگم پرتغال عالی بازی کرد ولی بد شانس بود .......

edin
06-10-2012, 16:51
نه مسلمه تیمی که گل می خوره حمله کنه پرتغال هم گل خورده بود داشت حمله می کرد البته نمی گم بد بازی کرد ولی بهتر آلمان هم نبود نتیجه دیشب کاملا منصفانه بود

edin
06-13-2012, 15:08
خوب امشب هم آلمان بازی دومش رو باید مقابل هلند برگزار کنه بازی سختی رو در پیش دارد آلمان اما اومیدواریم المان بتونه بازی رو ببره با اختلاف
من که می گم آلمان باید هر جور شده تیم اول صعود کنه اینجوری کارش آسون تره

edin
06-14-2012, 13:47
ادامه سریال باخت های هلند به آلمان
فینالیست جام جهانی 2010 مقابل آلمان به زانو در امد
آلمان عالی بازی کرد
ژرمن ها از گروه مرگ گریختند

Fc Bayern München
06-14-2012, 13:49
منم تبریک میگم برد آلمان رو ..........
اینبار مردونه بازی کردیمو بردیم ............... roz::

mostafareal
06-15-2012, 02:44
باتمام وجود خوشحالم ازبرد های آلمان ولی برا عادل فردوسی پور متاسفم بااین گزارش گری پرحاشیه و ضد آلمانیش
ولی ما قهرمانیم:ghelyon:

Fc Bayern München
06-15-2012, 12:29
البته راه سختی رو آلمان در پیش رو داره ............. ashem:-

edin
06-17-2012, 17:05
امشب هم بازی آخر آلمان توی مرحله ی گروهی که شبکه 3 هم نشونش نمیده امیدوارم ببره تا تنها تیم جام باشه که با اقتدار صعود می کنه با 9 امتیاز :hehee:

Fc Bayern München
06-19-2012, 14:17
امشب هم بازی آخر آلمان توی مرحله ی گروهی که شبکه 3 هم نشونش نمیده امیدوارم ببره تا تنها تیم جام باشه که با اقتدار صعود می کنه با 9 امتیاز :hehee:

1. بازی رو نشون داد ..............
2. 2-1 از دانمارک بااقتدار بردیم :yes::yes::yes::yes:

edin
06-19-2012, 21:34
1. بازی رو نشون داد ..............
2. 2-1 از دانمارک بااقتدار بردیم :yes::yes::yes::yes:
داداش نشون داد آره همون موقع هم می دونستم ولی با تاخیر تازه شبکه ورزش هم نشونش داد ولی باید شبکه ورزش رو زد تو سر صدا وسیما هنر کرد چون شبکه ورزش فقط مال تهران:-ang اون با تاخیر هم نشون نمیداد بهتر بود
در ضمن منم صعود مقتدرانه آلمان با 9 امتیاز رو تبریک می گم اونم توی گروه مرگ :afarin::jeddiiiii:

edin
06-22-2012, 13:30
خوب بازی های حذفی با یه روزی وقفه شروع شد امروز هم بازی آلمان با یونان هست امیدوارم آلمان بتونه یونان رو شکست بده یونان تیم خوبی ولی امیدوارم ببریم با گل های گومز و اوزیل

shiraz-sport
06-22-2012, 13:55
البته المان روی برگه برنده هست ولی امیدوارم برنده این دیدار یونان باشه چون از المان متنفرم البته منکر بازی خوبش نمیشم واقعا عالی بازی میکنن ولی من ازش بدم میاد:sooot:

edin
06-23-2012, 16:28
لطفا کسانی که از آلمان متنفرند لطفا توی این سایت نیاند:fek konam:
اما بازی دیشب آلمان تازه داره داره قدرتش رو نشون میده همیشه توی یک چهارم آلمان خوب بازی میکنه lay_;;
اما در مورد گل هاش باید بگم خیلی خوب بودن فقط نمی دونم چرا از گومز استفاده نمی کنه think::
اما من هنوز توی شوک گل زیبای کاپیتان لام بودم از بسکه قشنگ زدش:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee ::ajibeee::ajibeee::ajibeee:

Fc Bayern München
06-23-2012, 17:02
البته المان روی برگه برنده هست ولی امیدوارم برنده این دیدار یونان باشه چون از المان متنفرم البته منکر بازی خوبش نمیشم واقعا عالی بازی میکنن ولی من ازش بدم میاد:sooot:

جای کسانی که از آلمان متنفرند اینجا نیست .............
شما باید بری تایپیک هواداران اسپانیا .................:eyvalla:

Fc Bayern München
06-23-2012, 17:05
لطفا کسانی که از آلمان متنفرند لطفا توی این سایت نیاند:fek konam:
اما بازی دیشب آلمان تازه داره داره قدرتش رو نشون میده همیشه توی یک چهارم آلمان خوب بازی میکنه lay_;;
اما در مورد گل هاش باید بگم خیلی خوب بودن فقط نمی دونم چرا از گومز استفاده نمی کنه think::
اما من هنوز توی شوک گل زیبای کاپیتان لام بودم از بسکه قشنگ زدش:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee ::ajibeee::ajibeee::ajibeee:

من هم با :

لطفا کسانی که از آلمان متنفرند لطفا توی این سایت نیاند[Only Registered And Activated Users Can See Links]

موافقم ..........
برای این ازگومز استفاده کرد که به کلوزه هم بازی برسه ............
گومز و کلوزه دارن باهم رقابت میکنن ............
ولی کلوزه هم بد نبود ........
1 گل هنرمندانه زد و 1 پاس گل هم داد ........... :eyvalla::eyvalla::eyvalla:
گل لام هم که حرف نداشت .............

edin
06-23-2012, 17:20
اینجا خیلی خلوته تار عنکبوت درست شده خیلی از بچه ها طرفدار آلمانند ولی نمی دونم چرا نمی یاندthink::

Fc Bayern München
06-23-2012, 17:24
اینجا خیلی خلوته تار عنکبوت درست شده خیلی از بچه ها طرفدار آلمانند ولی نمی دونم چرا نمی یاندthink::

ما باید تایپیک رو بگردونیم تا اونا هم بیان ............ :flowerysmile:

Fc Bayern München
06-23-2012, 17:31
آلمان تو بازی دیشب عالی کار کرد .........
تونست دروازه یونان زو هم 4 بار باز کنه ...........

ولی گل خدیرا به نظر من تا حالا قشنگ ترین گل جام بود :

edin
06-23-2012, 17:41
آره کلا دیشب دو تا از زیبا ترین گل های جام زده شد گل خدیرا و گل فیلیپ لام
دیشب یو آخیم لو شوت از راه دور رو روش برای حمله انتخاب کرده بود کلا مربی با حالی تیم ها هر کاری کنند بازم لو راه گلزنی به تیم ها رو پیدا می کنه:afarin:

Fc Bayern München
06-23-2012, 17:45
قبل از بازی هم معلوم بود یونان میخواد با ضد حملات به گل برسه .........
به صورت عادی که دفاع آلمان ( لام - هوملز - بادشتوبر - بوآتنگ ) شکستنی نیست .................
به نظر من یکی از بهترین خط دفاع های جهانه ..................

edin
06-23-2012, 17:55
خداییش خوشم می یاد از اعتماد بنفس بالایی برخورد داره تو زمانی که اینقدر گومز و پودولسکی خوب بازی می کنند گذاشتشون رو نیمکت ذخیره ولی با این حال کلوزه هم عالی بازی کرد
در مورد خط دفاع باید بگم از اسپانیا هم بهتره

Fc Bayern München
06-24-2012, 11:37
خط میانه ی آلمان هم خوبه ولی دفاع هم کمی مشکل داره ..... رو ضربات کرنر خدیرا که هافبک دفاعیه ، میاد تو محوطه .
بادشتوبر هم همینطور علاوه بر متس هوملز. اگه یک لحظه بازیکنان حریف توپ رو تصاحب کنن کار آلمان تمومه ولوو خیلی به این مسئله توجهی نکره بود که باعث شد گل اول رو آلمانی ها بخورد . ولی یک صورت هم وجود دارد که مثل گل دوم آلمان به یونان یک مدافع ( ژروم بواتنگ ) پاس گل بده و یک هافبک دفاعی ( سامی خدیرا ) گل بزنه . لام هم باید توی فرار های سریعش توپ رو لو نده .

edin
06-28-2012, 20:17
امشب هم آلمان با ایتالیا بازی داره من مطمئنم آلمان هم امشب هم می تونه راحت ایتالیا رو ببره و بره با اسپانیا بازی کنه
اما آقا حسین اینو بدونین درسته دفاع ضعیفه ولی آلمان اینقدر حمله می کنه که تیم حریف وقت نمیکنه حمله کنه همیشه نویر بیکار ترین بازیکنه میدانه

edin
06-29-2012, 01:40
آلمان عالی بازی کرد نیازی نیست بیخود ناراحت شیم اینشاالله جام های بعدی ما که هیچ عجله ای هم نداریم این جام که به تیم های بیعورزه رسید هیچ اشکالی نداره ما که خوشحالیم با افتخار حذف شدیم:-shad:nishkhand:

Fc Bayern München
08-16-2012, 02:05
آلمان تو بازی با آرژانتین خیلی بد بازی کرد ... البته نسبت به سنهاشون خوب بازی کردن و تراستگن هم خیلی عالی بود . دروازه بانی که پنالتی لیونل مسی رو بگیره و اینقدر هم جوون باشه و در تیم مونشن گلادباخ بازی کنه ... خط دفاع بایرن خیلی ضعیف بود فقط بوآتنگ و هوودس خوب بودن .... بهتره بگیم جوانان آلمان تا تیم ملی آلمان ... آلمان بسیاری از ستاره های بایرنیش مثل : نویر - گومز - شواین اشتایگر و ........ را در اختیار نداشت و خیلی ب کار کرد و در مورد خدیرا هم حرفی ندارم که بگم .....

edin
08-16-2012, 02:24
خوب آلمان خیلی هم بد بازی نکرد آخه هر کی تو ترکیب بود سنش بالای 20 نمی رسید ولی اشکال نداره بازی دوستانه بود اگه رسمی بود بالای 3 تا میزنش آلمان هیچ وقت قدرتش رو تو بازی های دوستانه نشون نمی ده اما عجب دروازه بان خوبی رو این یو آخیم لو کشف کرد پنالتی رو عالی گرفت از وقتی یوآخیم لو. مربی تیم ملی شده همین جور استعداد کشف می کنه ما که خیلی از این مربی راضییم خدا نکنه عوض شه

Fc Bayern München
09-10-2012, 15:03

دیدار قبلی : 3 -0 برابر جزایر فارو
دیدار بعدی : ؟ - ؟ برابر اتریش

feri71
10-13-2012, 12:02
آلمان کولاک کرد:afarin:
6-1 بر یک حریف خودش که ایرلند باشه رو در هم کوبید.
دو گل اول رو رئوس ، بعدشم که اوزیل ( پنالتی) و کلوزه و دو گل آخر رو هم کروس برای آلمان به ثمر رسوندن.
تبریک میگم به هواداران این تیم

icon
10-13-2012, 14:51
سربازان یو آخیملو پیش به سوی فتح برزیل
واقعا حرف نداره این اتحاد تبریک میگم به همگی

feri71
10-14-2012, 11:11

امشب ساعت 19:30
دیدار بزرگان المان و ایتالیا
این بازی از طرفی بازی خداحافظی بالاک هم محسوب میشه
المان سال 1990 در خاک ایتالیا قهرمان جهان شد و 16 سال بعد ایتالیا در خاک المان این کار رو تکرار کرد
لوتار ماتئوس در این باره میگه که: امشب باید خیلی چیز ها رو جبران کنیم و به همه نشان بدهیم قهرمان واقعی کیست!
تا الان که هیچ شبکه ای به طور رایگان قرار نیست بازی رو پخش کنه
لیست بازیکن های المان هم به این شکل هست

دروازه بانان: Kahn, Lehmann, Reck
خط دفاعی: Brehme, Kohler, Buchwald, Reuter, Berthold, Wörns, Binz, Pflügler

هافبک ها: Ballack, Scholl, Littbarski, Matthäus, Thon, Häßler, Schneider, Basler

خط حمله: Völler, Kirsten, Bobic, Riedle, Jancker

خیلی از بازیکن ها هم به دلیل شرایطشون یا نداشتن امادگی برای بازی نیومدن مثل کلینزمن

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

حسین.ک
07-05-2014, 14:30
love::love::love::love::love::تبریک به همه المانهاlove::love::love::love::love::

رامینی
07-05-2014, 19:25
آلمان دیروز خیلی خوب و منطقی بازی کرد
نیمه اول انقد فشار اوردن تا یه گل زیبا به ثمر رسوندن
نیمه دوم هم یه بازی منطقی رو پیش گرفتن
و با وجود هوملس خط دفاع آلمان کمتر اشتباه کرد
و مهاجمان فرانسه قدرت گذر از این خط دفاعو نداشتن
حتی با وجود استفاده از سیستم 3-3-4
این بردو به همه طرفدارای المان تبریک میگم:love:

Fc Bayern München
07-09-2014, 02:29
آلمان در یک بازی شگفت انگیز تیم بر انگیزه و پر شور و مستحکم برزیل را با تیجه 7-1 در هم کوبید !
فقط آلمان .................

:jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddi iiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

M@hdi.R
07-09-2014, 02:45
الآن هلند و آرژانتین به هم تعارف میکنن که یکی بره فینال...:almani::alman:

حسین.ک
07-09-2014, 14:23
این بهش میگن بازی خلاص :hooora2::hooora2::hooora2::hooora2::hooora2::hooo ra2::hooora2::aaaaaa:

رامینی
07-09-2014, 23:59
هیچکس فک نمیکرد اینجوری برزیلو له کنیم!
تبریک به همه طرفدارای آلمان

Fc Bayern München
07-10-2014, 06:53
واقعا آلمان 2014 حق قهرمانی داره 100% نا مردیه که اگه آرژانتین آلمان رو ببره چون هلند هم حذف شد . :sad:
ولی قشنگ برزیلو بردیم خوشم اومد :hooora2:

رامینی
07-10-2014, 15:25
خیلیا میگن آرژانتین با بسته بازی کردن و اداره بازی میتونه آلمانو شکست بده
ولی آلمان نشون داده برای مقابله با هر سیستمی برنامه داره
ایشالا آرژانتینو شکست میدیم و برای بار چهارم جامو بالا میبریم

Fc Bayern München
07-12-2014, 01:18
آرژانتین نمی تونه آلمان رو ببره به شش دلیل :
1.آلمان شکست نا پذیره
2.آلمان شکست نا پذیره
3.آلمان شکست نا پذیره
4.آرژانتین شکست رو می پذیره
5.آرژانتین شکست رو می پذیره
6.آرژانتین شکست رو می پذیره:ookk:

Fc Bayern München
07-14-2014, 06:10
اینم از این از بین 6 تا گزینه ای که گفتم هر 6 تاش درست بود و آلمان ستاره ی چهارم را دید

**** :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

رامینی
07-14-2014, 18:29
تیمی که حقش بود قهرمان شه. تیمی که بمعنای واقعی تیم بود قهرمان شه
تیمی که چندساله که حقشه قهرمان شه بالاخره قهرمان شد
تبریک به همه طرفداران آلمان و نژاد آریاییheey::

ُSara_10 10 3
07-15-2014, 07:17
تبریک ب همه طرفداران آلمان
بالاخره ستاره چهارم رو هم گرفتیم ..

تیم آلمان دوس داشتنی بود دوس داشتنی تر هم شد ...:nishkhand:
نه بخاطر اینکه قهرمان شدن اینو بگما ... چون واقعا تیم بودن ی تیم واقعی ...
بازیکنایی باتعصبی مثل شواینی مولر نویر کروس هوملس کلوزه شورله گوتزه خدیرا و ....
همه و همه واقعا فقط ب فکر تیم بودن نه فکر گل زدن خودشون love:: :almani:
این خودش ی دنیا ارزش داره ..

حرف زیاده ... فقط میگم تبریکــــــــــlove::

poonoodi
07-15-2014, 11:34
با سلام و احترام
لطفا مطلب ذیل را نیز مطالعه و باز نشر نمایید
نقدی بر برنامه 2014 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

متشکرم

Fc Bayern München
08-08-2014, 02:34
با سلام و احترام
لطفا مطلب ذیل را نیز مطالعه و باز نشر نمایید
نقدی بر برنامه 2014 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

متشکرم

لطفا پست اسپم ندید ............... :babaa:chomagh

Fc Bayern München
09-03-2014, 09:44

از این به بعد به بحث و گفتگو در مورد دیدار دوستانه تیم ملی آلمان - تیم ملی آرژانتین پرداخته خواهد شد.

زمان دیدار: چهارشنبه 12 شهریور 1393 ساعت 23:15

icon
09-03-2014, 12:59
یه بار دیگه امشب ژرمن ها با قدرت در برابر ارژانتینی میرن که ظاهرا مسی نداره
باید دید این بازی انتقام ارژانتین از فینال خواهد بود یا انتقام ژرمن ها از بازی دوستانه قبلی که در دوسلدورف فک کنم برگذار شد
ایشالا که بار دیگه ژرمن ها میبرن تا دنیا قدرت ژرمن ها رو بار دیگه ببینه.

Fc Bayern München
09-03-2014, 13:41
یه بار دیگه امشب ژرمن ها با قدرت در برابر ارژانتینی میرن که ظاهرا مسی نداره
باید دید این بازی انتقام ارژانتین از فینال خواهد بود یا انتقام ژرمن ها از بازی دوستانه قبلی که در دوسلدورف فک کنم برگذار شد
ایشالا که بار دیگه ژرمن ها میبرن تا دنیا قدرت ژرمن ها رو بار دیگه ببینه.

اره
ژرمن ها باید توی آلمان اینبار با آرژانتین بازی کنن
در ضمن آرژانتین مسی رو نداره و البته آلمان فیلیپ لام و کلوزه رو ... :ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

FC Lionel
09-03-2014, 14:22
خب به نظرم درسته مسی رو نداره ارژانتین والمان لام و...................ولی بازیه دیدنی خواهد شد

من به نظرم ارژؤانتین برای انتقام جام جهانی میادroz::

Fc Bayern München
09-03-2014, 14:31
خب به نظرم درسته مسی رو نداره ارژانتین والمان لام و...................ولی بازیه دیدنی خواهد شد

من به نظرم ارژؤانتین برای انتقام جام جهانی میادroz::

باهاتون موافقم در هر حال آلمان برای برد دوباره و آرژانتین برای انتقام میاد
بازی از شبکه 3 هم پخش میشه

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

By : Fc Bayern München ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

soheil11klose
09-03-2014, 20:05
من که از رفتن عشقم یعنی میرو کلوزه کبیر خیلی ناراحتم!

Fc Bayern München
09-03-2014, 23:08
من که از رفتن عشقم یعنی میرو کلوزه کبیر خیلی ناراحتم!

دقیقا ....
متاسفانه من هم از رفتن کلوزه و لام خیلی خیلی خیلی خیلی ناراحتم crying::-crying::-crying::-

ُSara_10 10 3
09-04-2014, 02:53
اصلا این نتیجه باورم نمیشه 4-2 ؟؟؟!!:ajibeee:
چ اننتقامی گرفت آرژانتین :narahat:

aliexpress
09-04-2014, 02:58
بازی دوستانه که هیچوقت ملاک نیست برای برتری هر تیمی! امشب آلمان هر چی موقعیت خراب کرد آرژانتین اونور از تک موقعیت هاش نهایت استفاده رو کرد و گل میزد.

ستاره بازی هم بدون شک دی ماریا بود

البته اینم باید در نظر بگیریم که آلمان تیمش کامل نبود

ُSara_10 10 3
09-04-2014, 03:12
من ک بعد از گل دوم دیگه بازی رو ندیدم :(
فقط گلها و بعضی موقعیتا رو دیدم .. ولی دی ماریا این بازی فوق العاده بود
روی تموم گلهای آرژانتین بیشترین تاثیرو داشت: 3 پاس گل و ی گل
از اون طرفم بازیکنای آلمان موقعیتا رو خراب میکردن مثل موقعیتی ک کرامر از دست داد یا کروس و شورله و ..

جدا از نتیجه بازی جای خالیه کاپیتان لام کلوزه حتی شواینی ک مصدومه خیلی خیلی ناراحتم کرد:ey babaaa:om::
ب امید موفقیت آلمان بزرگ در آینده ...roz::

Fc Bayern München
09-04-2014, 12:08
اصلا این نتیجه باورم نمیشه 4-2 ؟؟؟!!:ajibeee:
چ اننتقامی گرفت آرژانتین :narahat:

اگه به ترکیب آلمان نگاه کنی میبینی که هیچکدوم سر شناس نبودن! :ogh:

من که تا الان Rudy رو نمیشناختم فکر نکنم که کسی هم نمیشناختش ولی اومد یه نیمه کامل برای آلمان بازی کرد . :sad:

گومز هم که چهار تا گل 100 درصد رو خراب کرد ... :scare3:

دروازه بان هم که از نیمه دوم وایدنفلر که فقط بلده گل بخوره نمیدونه کلین شیت چیه ! :death:

هافبک ها هم که اوزیل و شواینی نبودن ....

در ضمن این اولین بازی آلمان بدون لام و کلوزه بود ... :aaaaaa:

در مقابل آرژانتین هم خیلی خیلی قوی بود .. :ogh:

اگه به ترکیب نگاه کنید میبینید همه هستند ( البته بجز مسی )
مسی هم اگه بود خیلی نمیتونست کار مفیدی انجام بده .... دی ماریا هم که :haaa: الان رئالی ها باید حسرت بخورن که این بازیکونو از دست دادن ! :sad:

Fc Bayern München
09-04-2014, 12:12
بازی دوستانه که هیچوقت ملاک نیست برای برتری هر تیمی! امشب آلمان هر چی موقعیت خراب کرد آرژانتین اونور از تک موقعیت هاش نهایت استفاده رو کرد و گل میزد.

ستاره بازی هم بدون شک دی ماریا بود

البته اینم باید در نظر بگیریم که آلمان تیمش کامل نبود

دقیقا ...
آلمان 4 تا موقعیت 100% داشت که گومز خرابشون کرد . eterza::-
به غیر از اون هم چند تا موقعیت 50% درصدی داشت که شورله و بقیه خراب کردن om::

soheil11klose
09-04-2014, 15:33
اصلا مهم نیست!
بذارین آرژانتین بازیهای دوستانه رو ببره!
ما در جام جهانی پیروز میشیم!

Fc Bayern München
09-04-2014, 16:23
اصلا مهم نیست!
بذارین آرژانتین بازیهای دوستانه رو ببره!
ما در جام جهانی پیروز میشیم!

والا ... قهرمانی برای ما بازیهای دوستانه مال بقیه .... [Only Registered And Activated Users Can See Links]

رامینی
09-06-2014, 01:05
این طبیعی بود که جلوی آرژانتین اونطور بازی کنیم و ببازیم
چون بعد مدتها بازیکن تاثیرگزار خط دفاعمونو نداشتیم و همینطور نوک حملمون
موقعیتهای زیادی رو هم خراب کردیم
مهم اینه که برای بازیهای مهم درس بگیریم

Fc Bayern München
03-27-2015, 13:13
[Only Registered And Activated Users Can See Links] l_.jpg

سلام خدمت همه ی دوستان آلمانی ... roz::

همونطوری که میدونید چند شب پیش بازی بین تیم های آلمان و استرالیا بود و احتمالا نتیجه اش رو هم میدونید که قهرمان آسیا چطور تونست با قهرمان جهان مساوی کنه . :jeddiiiii:

دلیل این نتیجه چند چیز میتونه باشه مثل استفاده نادرست مهاجمان از کرنر هایی که روی دروازه استرالیا فرستادند ... اگه به آمار ها نگاه کنیم آلمان 10 کرنر داشته ولی استرالیا 3 کرنر ولی نتیجه گلها با هم برابره ... :fek konam:

این نشون میده بازیکنان آلمان هنوز به اون آمادگی که میخواستند نرسیدند ... ( آمادگی که میخواستند در رابطه با کرنر ها اینه که مثل جام جهانی 2014 بازی کنند ) ashem:-

اگه به بازی آلمان و برزیل ( جام جهانی 2014 ) نگاه کنیم می بینیم فقط گل اول توماس مولر هستش که از روی کرنر به ثمر رسیده ... :rooz:

یه دلیل دیگه اینه که با رفتن مرته ساکر و لام دیگه هوملز و هودس تنها شدند و نمیتونند مثل جام جهانی 2014 ظاهر بشن ... :fek konam:

دلیل دیگه ی نبردن آلمان در این بازی اینه که از ضربات ایستگاهی هم خوب استفاده نکردند ... تیم آلمان 13 ضربه ایستگاهی داشت ولی ثمره ی گلهای کل بازی فقط 2 گل بود ... think::

اگه به گلهای استرالیا نگاه کنین میبینید که یکی از گلهای تیم ملی استرالیا ( ترویسی ) از روی سانتر و دیگر از روی ضربه ایستگاهی ( یدیناک ) بوده ... :fek konam:

اگر یواخیم لوو به ضربات کاشته و کرنر های بازیکنانش بیشتر اهمیت بده مطمئنا آلمان در جام جهانی 2018 روسیه هم موفق خواهد شد ... :daghighan:

رامینی
03-28-2015, 18:34
مهمترین عاملی که باعث شد آلمان در مقابل استرالیا مساوی کنه خداحافظی لام و کلوزه هست. هنوز تیم ملی آلمان نتونسته خودشو با این شرایط وفق بده. در ضمن تمرکز آلمان بیشتر روی بازی با گرجستانه که بطور حتم بازی متفاوتی نسبت به بازی با استرالیا ازشون میبینیم.

42d3e78f26a4b20d412==