PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپيك اعلام تبريكات و تسلیت ها

Forza Milan
12-28-2011, 20:57
مدتها بود که میخواستم جهت تبریک تولد ها و تسلیت ها و مناسبات گوناگوناین تاپیک رو بزنم که محیط صمیمی بین کاربران دربی ایجاد میکنه و این بخش از کمپ جدا بشه و سر تاپیک کمپ هم یه خورده خلوت بشه که متاسفانه با فوت برادر juninho_P (رامین) بر اثر تصادف دیگه نا چار به زدن این تاپیک شدم
([Only Registered And Activated Users Can See Links])
امیدوارم شروع این تاپیک که با تسلیت هستش با تبریک تموم بشه

رامین جان از دست دادن برادر کوچک ترت رو بهت تسلیت میگم roz::

Mohammad
12-28-2011, 21:00
منم خیلی وقت بود که میخواستم این تاپیک رو بزنم ولی با مخالفت مدیران دربی همراه میشد
واقعا ناراحت شدم که این خبر رو شنیدم ایشالا که غم اخرت باشه رامین جان
منم در غم خودت شریک کن داداش:gol:

alexdelpiero_10
12-28-2011, 21:03
متاسفانه با فوت برادر juninho_P ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) (رامین) بر اثر تصادف دیگه نا چار به زدن این تاپیک شدم
رامین جان از دست دادن برادر کوچک ترت رو بهت تسلیت میگم roz::

جدي ميگي؟
:
رامين جان تسليت انشاالله غم آخرت باشه
:gerye:

R.BAGGIO.10
12-28-2011, 21:06
در غم از دست دادن برادر رامین یک فاتحه.
زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست
هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته بجاست
خرم آن نغمه كه مردم بسپارند بياد.

sina acm
12-28-2011, 21:06
چی ؟؟ کی؟؟tars::

هی میبینم بنده خدا چرا یک هفته پیداش نیست :shogh:

بهت تسلیت میگم به امید کم شدن سوانح رانندگی تو ایران (تهران)

David Sina
12-28-2011, 21:22
ایشالله غم آخرت باشه .........

raptor
12-28-2011, 21:22
تسليت ميگم،متئسفانه،من هم غم از دست دادن عزيزان رو تجربه كردم،دوست عزيز خدا بهت صبر بده.

mortezarm
12-28-2011, 21:40
رامین جان داداش گلم تسلیت میگم خدا صبرت بده داداشی
ایشاالله غم اخرت باشه و بقیه زندگیت سرشار از شادی باشه
خدا برادر بزرگوارتم رحمت کنه

مورینیو...
12-28-2011, 22:43
خبر خوش ندارین بدین؟
امروز سر حال بودم این خبرو شنیدم حالم گرفته شد.
اینم تسلیت من درقالب شعر(غم آخرتون باشه)
برسر مزار من سبزه ها می روید
روی سنگ قبر من گنجشک ها می دونند
که اگر سری به من زنند و با یاد رود
دل بی نوای من تو آسمان ها روید

ManUtd
12-28-2011, 22:52
با سلام خدمت رامين عزيز
داداش به خدا خيلي ناراحت شدم ! ميدونم كه تحملش سخته! نميشه بگيم نارحت نباشو از اين حرف ها...من دركت ميكنم دادا.فقط با گذشت زمان از اين غم كاسته ميشه! اميدوارم خدا به تو و خانوادت صبر بده,خدا برادرتو هم رحمت كنه و ايشالا روحش شاد باشه.ايشالا غم آخرتون باشهom::

AL1reZA
12-28-2011, 22:58
رامین جان داداش تسلیت می گم داداش غم آخرت باشه.om::
حستو درک می کنم چون خودمم 2سال پیش تجربش کردم.
خیلی ناراحت شدم.غم آخرت باشه.om::

Zid@ne
12-28-2011, 23:12
داداش رامین من هم بهتون تسلیت میگم . ایشالا که غم آخرتون باشه
ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید.

Derby
12-29-2011, 10:51
این گونه اتفاقات تا مدتها توی ذهن ادم می مونه ..
برای خود من اتفاق افتاده و هنوز بعد از 3 سال باورش برای من عادی نشده و یه بغض برای همیشه توی دل ادم می مونه
واسه داداش کوچیکت ارزوی رحمت می کنم
ایشالا هر کی این تاپیک رو می بینه یه فاتحه هم می فرسته واسه شادی روح این عزیز و همه رفتگان
موفق باشی عزیز

-

king123
12-29-2011, 11:56
داداش رامین منم به نوبه خودم تسلیت میگم

Mohammad
12-30-2011, 22:53
دو تا چیز که توی چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه
یکیش شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته!
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دوستان :ne[Only Registered And Activated Users Can See Links] (سال نو میلادی) :ne[Only Registered And Activated Users Can See Links]کریسمستون مبارک باشه:ne[Only Registered And Activated Users Can See Links]
:flowerysmile:ایشالا که امسال هم تیمهاتون موفق باشن هم خودتون:flowerysmile:

sina acm
01-11-2012, 10:12
منم سال 2012 رو تبریک میگم

ki::

king123
01-14-2012, 05:52
بازار برده ها ارباب حسين(ع) منو خرید

سر سفره حسين(ع) چه چیزایی به من رسید
عکس تو اندازه قاب دل من شده است

عشق تو قاطی این آب و گل من شده است
صداهای شهداء تو گوش ما هی می خونن

قافله داره میره حسینی ها جا نمونن
زندگی بی شهداء برای ما جهنمه

هرچی از هجر اونا گریه کنیم بازم کمه
چی میشه با زینبت(س) ی شب بیای هیئت ما

به خودت قسم آقا، اینجا میشه کربُبلا
به دلم آرزوی مرقد کربلا دارم

دلخوشم یه ارباب کریم و باوفا دارم
هر کی ام یا هر چی ام آقا فقط تو رو دارم

این بار رو راست میگم، من بخدا دوستت دارم
کاش می دونستی آقا که من چقدر دوستت دارم

همه شب به عشق تو سر به بیابون می ذارم
دستت رو بذار رو قلبم تا که آروم بگیرم

اگه تو نیای حسين(ع) من بخدا زود می میرم
اسم تو هرجا بیاد همون جا کربلای ماست

اینم از معجزه ارباب باوفای ماست

اربعین حسینی تسلیت باد

Mohammad
01-14-2012, 12:37
منم این ایام رو تسلیت میگم

juninho_P
01-16-2012, 21:43
از همه شما بابت پیام هاتون ممنونم

king123
01-21-2012, 22:37
شهادت پیامبر اکرم (ص) ، امام حسن مجتبی(ع) و آقا امام رضا(ع) را به تمامی کاربران derby تسلیت میگوییم.

[/URL][URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamid20
01-29-2012, 12:34
یاران همه رفتند وامانده ام من از کاروان عشق جامانده ام من

ای شهدا نیمه نگاهی کنید بر من جامانده دعایی کنید

Mohammad
02-11-2012, 22:54

alexdelpiero_10
03-09-2012, 07:16
با يك روز تاخير :nishkhand:روز جهاني زن رو به همه خانم هاي سايت دربي تبريك ميگم:flowerysmile:

David Sina
03-15-2012, 23:34
سال نو شمسی رو به همه ایرانی های عزیز و بچه های عاشق فوتبال سایت دربی تبریک میگم :love:

AlexDelpiero
03-16-2012, 00:56
سلام
پیشپاپیش فرارسیدن سال 1391 و پایان سال خاکستری تیره 90 رو به دوستان تبریک میگم ! امیدوارم روزهای خوبی در انتظار شما و خانوادتون باشه !

roz:: roz:: roz:: roz:: roz::
roz:: roz:: roz:: roz::
roz:: roz:: roz::
roz:: roz::
roz::

سال ۱۳۹۱ سال اژدها نام دارد

اژدها
واژدها یکی از موجودات افسانه‌ای در فرهنگ‌های جهان است. اژدها در اساطیرجهان جایگاه ویژه‌ای دارد.
م
واژه‌شناسی در فارسی
ریشه واژه اژدها و (ضحاک) یکی است و صورت‌هایی دیگر چون «اژدر»، «اژدرها» و «اژدهات» دارد، به معنی «ماری است افسانه‌ای و بزرگ، با دهان فراخ و گشاد.»
اژدها یا اژدر که در زبان اوستایی «اژی» (-aži)، در زبان پهلوی ساسانی (فارسی میانه) «از» (az) و در زبان سانسکریت «اهی» (-ahi) خوانده و نامیده می‌شود، به معنی «مار یا افعی مهیب و سهمگین» است. در متون کهن ایرانی، گاه این واژه به گونة عام بکار می‌رود.
در اساطیر و ادبیات جهان
اژدها جانوری است که در کهن‌ترین سنن نماد ویرانکاری و نیز آب و آبادانی بوده است. روزگاری دراز اساطیرشناسان می‌پنداشتد که اژدها نمایشگر سَّر و انگیزه پیشرفت بشر است و سرگذشت بشر سراسر کوششی است برای رهائی یافتن از قدرت درهم شکننده اژدها.

همش که شد copy ، Paste ! :nishkhand:

شما متولد چه سالی هستید؟ اسب؟ خروس؟ اژدها یا ببر؟ چقدر به طالع‌بینی و پیش‌بینی آینده اعتقا د دارید؟ تا حالا چیزی از فنگ‌شویی شنیدید؟ اصلن می‌دونید امسال چه سالیه؟ تاحالا کسی فالتونو گرفته؟
در فرهنگ چینی پیش‌بینی آینده و بررسی سرنوشت از روی گردش ستارگان و صور فلکی جایگاه مهمی دارد. تقویم قمری چینی یک چرخه ۱۲ ساله دارد که شامل ۱۲ حیوان است: ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ، خوک، موش و گاونر.
هم‌چنین طالع‌ بینی چینی بر۵ عنصر اصلی فلز، آب، آتش، چوب و زمین استوار است که هرکدام از این عناصر تاثیرات مثبت یا منفی خود را بر جهان هستی دارند.
بنابر تقویم چینی امسال، سال «ببر» نام‌گذاری شده است. ببر در فرهنگ مشرق زمین نماد خوش اقبالی و کامیابی است. آسیایی‌ها این حیوان خوش یمن را تداعی‌کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسان‌ها می‌دانند که همیشه مورد احترام و ستایش مردم است. در فنگ‌شویی چینی ببر یکی از ۴ حیوان آسمانی است و در کنار لاک‌پشت سیاه، ققنوس و اژدهای سبز اهمیت زیادی برای مردم دارد. ببر همواره نماد شجاعت و پیروزی به شمار می‌رود و نماینده زمین محسوب می‌شود.
از شخصیت‌های معروف متولد سال ببر می‌توان به بتهوون ،ژنرال دوگل، مرلین مونرو و امیلی برونته اشاره کرد.
به گفته «هنری فونگ» یکی از متخصصان فنگ شویی، امسال سال ببر فلزی است. از آن جا که ببر خودش دارای عنصر چوب است در واقع با این ترکیب امسال، سال چوب و فلز است. بنا به این نظر هردوی این عناصر بسیار قوی هستند . چوب سمبلی از درخت است و فلز نشانه‌ای از تبری که درختان را قطع می‌کند. بنابراین می‌بینید که امسال سال چندان آرامی نیست. در این سال تضادهایی دیده می‌شود آن‌چنان که ثبات و پایداری نیز دیده می‌شود چراکه به هرحال چوب مانع فلز است.
براساس تفکر فنگ‌شویی، ببر نماد رخ‌دادهای غیرقابل پیش‌بینی و هم‌چنین قدرت است و برای امسال وقوع رخ‌دادهای غیرمنتظره و مهم پیش‌بینی می‌شود. علاوه بر آن‌که این سال، سال چندان آرامی هم نیست.
این متخصص چینی، سال ببر را از نظر سیاسی سالی پر از تغییردر صحنه سیاست داخلی هم‌چنین بین‌المللی می‌داند و از نظر اقتصادی نیز سال چندان پرباری را پیش بینی نمی‌کند چراکه این تضادها گریبان بازار را نیز می‌گیرد به‌ویژه در بازار سهام.
از نظر زیست‌محیطی نیز احتمال بروز تخریب و آسیب‌های بسیار بزرگ و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی، می‌رود.
و اما سری به طالع‌بینی چینی می‌زنیم تا ببینیم برای متولدین سال‌های مختلف در سال ببر، چه سرنوشتی رقم خورده است. البته درست است که این پیش‌بینی‌ها براساس حرکت ستارگان و برخی عناصر طبیعی صورت می‌گیرد اما به هرحال گفته می‌شود این که هر فرد در چه ساعتی یا چه سالی به دنیا آمده هم‌چنین وجود سایر عناصر بر سرنوشت او بی‌تاثیر نیست.
اما متولدین سال ببر (۱۹۹۸ – ۱۹۸۶- ۱۹۷۴- ۱۹۶۲- ۱۹۵۰-) این سال را چگونه سپری می‌کنند؟
گفته می‌شود که هرچند امسال سال ببر است ولی سال خوبی برای متولدین این سال نیست. اتفاقات و پیش‌آمدها در این سال به بیشترین حد خود می‌رسد و این افراد باید از هرگونه ریسک و خطر پرهیز کنند. هم‌چنین پیش آمدها آن‌چنان که انتظار می‌رود، پیش نمی‌رود و به متولدین این سال توصیه می‌شود در سال ببر به صورت گروهی فعالیت کنند و از توانمندی‌های دیگران بهره ببرند.
برای متولدین سال خرگوش( یا گربه) (۱۹۹۹- ۱۹۸۷- ۱۹۷۵ – ۱۹۶۳ – ۱۹۵۱ ) این سال، سال خوبی از نظر مالی پیش‌بینی می‌شود به‌ویژه برای آنان که شاغل هستند. مجردهای متولد سال خرگوش در سال ببر شانس خوبی برای یافتن همسر ایده‌آل خود دارند اما به متولدین متاهل این سال توصیه می‌شود در سال ببر به دنبال وسوسه‌های خود نروند! افراد متولد این سال، سال ببر را بسیار پر انرژی و مثبت طی می‌کنند و بهتر است مراقب خوراک و سلامتی خود در این ارتباط باشند چراکه تغذیه نابجا و نامناسب سلامتی آن‌ها را مورد تهدید قرارداده و دچار سوء هاضمه می‌کند.
متولدین سال اژدها (۲۰۰۰ – ۱۹۸۸ – ۱۹۷۶ – ۱۹۶۴ – ۱۹۵۲ ) در سال ببر با تنهایی روبرو هستند. افراد مجرد متولد این سال که درپی یافتن همسر دلخواه هستند کار بسیار سختی را پیش گرفته اند. متاهل ها در رابطه با همسرشان ممکن است با روزمرگی روبرو شوند. افراد متولد این سال در سال ببر از نظر سلامتی با مشکلاتی روبرو می شوند و از نظر شغلی و مالی حرکتی کند دارند. اگرچه این افراد از نظر شغلی و تجاری از طرف دوستان مورد حمایت قرار می گیرند.
اما متولدین سال مار(۲۰۰۱ – ۱۹۸۹- ۱۹۷۷- ۱۹۶۵- ۱۹۵۳) نیز سال خوبی از نظر سلامتی و مالی دارند. تعدادی تغییر شغل می‌دهند و تعدادی از نظر شغلی ارتقاء می‌یابند. روابط بسیار خوبی با دیگران برقرار می‌کنند و اگر مجرد هستند، ازدواج می‌کنند. این افراد نیز باید مراقب سلامت خود باشند تا به آنفلوانزا مبتلا نشوند.
برای متولدین سال اسب (۲۰۰۲ – ۱۹۹۰ –۱۹۷۸ – ۱۹۶۶ – ۱۹۵۴ ) نیز سال ببر، سال خوبی از نظر سلامتی و شغلی است. هم‌چنین آن‌ها از انرژی‌های مثبت و یاری منابع داخلی بهره می‌برند و علی‌رغم این که در روابطشان تغییری دیده نمی‌شود اما زندگی همراه با آرامش و صلح را سپری می‌کنند.
اما متولدین سال بز( ۲۰۰۳ – ۱۹۹۱– ۱۹۷۹- ۱۹۶۷ – ۱۹۵۵ ) در این سال دارای فرشته محافظی هستند که به آن‌ها در زمینه توانگری و شغل کمک شایانی می‌کند. هرچندکه این افراد از نظر فیزیکی و روحی دچار مشکلاتی می‌شوند. به این افراد توصیه می‌شود به کلاس‌هایی هم‌چون یوگا یا مدیتیشن بروند تا از اضطراب‌های آنان کاسته شود. در روابط اینان نیز تغییر محسوسی دیده نمی‌شود و در مجموع کشتی آن‌ها به آرامی حرکت می‌کند.
برای متولدین سال میمون (۲۰۰۴ – ۱۹۹۲ – ۱۹۸۰ – ۱۹۶۸ – ۱۹۵۶) سال ببر سال سخت و دشواری است. چراکه در این سال تغییرات شغلی هم‌چنین تغییراتی در روابط صورت می‌گیرد. اما فرصت‌های خوبی برای مسافرت و ملاقات با سایر افراد بوجود می‌آید. بهتر است این افراد مراقب بروز تصادف در این سال باشند.
برای متولدین سال خروس (۲۰۰۵ – ۱۹۹۳- ۱۹۸۱ – ۱۹۶۹ – ۱۹۵۷) این سال، سالی خوب و سرشار از خوش‌شانسی از نظر مالی و شغلی است. از طرفی آرامش بر روابطشان حکم‌فرماست بدون هرگونه مشکلی. شانس یافتن همسر مطلوب برای افراد مجرد متولد این سال در سال ببر زیاد است و به خانواده افراد متاهل فردی اضافه خواهدشد. این افراد از بیماری مزمن کوچکی رنج می‌برند و بهتر است از هرگونه ریسکی خودداری کنند. بروز یک تصادف نیز برای آنان پیش بینی می‌شود.
متولدین سال سگ (۲۰۰۶ – ۱۹۹۴ – ۱۹۸۲ – ۱۹۷۰ – ۱۹۵۸ ) سال ببر را به خوبی سپری می‌کنند، از نظر شغلی و شکوفایی مالی. هم‌چنین روابط آنان از هرجهت مطلوب است. هرچند که این افراد باید بسیار مراقب و محتاط باشند چراکه تصادفی خواهند داشت. از طرفی گفته می‌شود که شاید این افراد به بیماری‌های مزمن ریه مبتلا شوند و انرژی آن‌ها کاهش یابد و ضعیف شوند ولی باید در اهدافشان جدی‌ و کوشاتر باشند.
اما متولدین سال خوک (۲۰۰۷ – ۱۹۹۵– ۱۹۸۳– ۱۹۷۱ – ۱۹۵۹) چه سرنوشتی در انتظارشان است؟ سال ببر برای متولدین این سال، سال بسیار خوبی پیش‌بینی شده‌است. بخت و اقبال با آنان همراه است و از نظر شغلی نیز بسیار عالی است. هرچند که آنان باید از نظر سلامتی بسیار مراقب خود باشند و از افراط کردن پرهیز کنند. این گروه از افراد از سوی دوستان خود در شغل و محل کارشان مورد حمایت قرار می‌گیرند و بهتر است با دیگران بخشنده و مهربان باشند تا آینده بهتری در انتظار آنان باشد.
متولدین سال موش (۲۰۰۸ – ۱۹۹۶ – ۱۹۸۴ – ۱۹۷۲- ۱۹۶۰ ) سال ببر را به خوبی سپری نمی‌کنند. اینان باید مراقب سلامتی خود باشند چه از نظر فیزیکی و چه از نظر فکری و روحی. آن‌ها که تلاش و تحرک بیشتری دارند آینده بهتری نیز در انتظارشان است. این بدان معنی است که کسانی که در زمینه فروش فعالیت می‌کنند، می‌توانند موانع بد را پشت سر گذارند.
و اما متولدین سال گاو نر (۲۰۰۹ – ۱۹۹۷ – ۱۹۸۵ – ۱۹۷۳ – ۱۹۶۱ – ۱۹۴۹ )
متولدین این سال در سال ببر دارای محافظ و حامی خوبی هستند و از نظر شغلی سال خوبی را پیش رو دارند. برای افراد متاهل سال خوبی برای فرزنددار شدن است. متولدین این سال نیز باید مراقب سلامتی خود باشند. آنان در این سال بیماری روحی با اضطراب و استرس را تجربه می‌کنند.

R.BAGGIO.10
03-16-2012, 10:12
منم سال جدید رو به همه بیچه های دربی تبریک میگم ایشالا سال جدید حداقل هیچ کس تو مسیر هدفش پسرفت نکنه.

Fc Bayern München
03-16-2012, 10:53
منم پیشاپیش سال نو را به همه ی برویچ دربی تبریک میگویم .....
:flowerysmile:

king123
03-16-2012, 12:53
منم پیشاپیش سال جدید رو به همه ی اعضای دربی تبریک میگم انشاا... سال خوب و سرشار از برکتی رو داشته باشید :-shad
بعد از 13 بدر دوباره میام فعلا بای :nishkhand:

LEO JOON
03-16-2012, 20:09
به به سال جدید زندگی جدید
منم سال نو رو به همه تبریک میگمسال2000 و خورده ایه هخامنشی رو البته!:ohum:
امیدوارم برای همه سال خوبی باشه و همه موفقت های زیادی رو توی این سال کسب کنن:flowerysmile:

ibrahim
03-18-2012, 12:23
سال نو همه مبارک نباشه:balesh:
خب بزارین برسه بعد بیاییم تبریک به هم بگیمheee::
ایشالا که سال 91 مثل 90 ......................بوق بوق بوقentezar::chomagh

AlexDelpiero
03-19-2012, 11:28
کمتر از 21 ساعت دیگه تا تحویل سال نو باقی مونده !
سال گذشته برای من به شخصه سال جالبی نبود امیدواریم سال پیش رو هم برای من و هم برای شما و هم برای خانواده ها مون سال خوبی باشه و ایشاللخ ایران هم از این وضعیت دربیاد ! دستاورد های بدی نداشتیم از نظر 30یا30 و با وچود تحریم و فشار باز هم سر پا بودیم ! هر چند این تحریم و این نوع برخورد غربی ها و سایر کشور ها با ما خودش جای بحث داره که جاش اینجا نیشت ! به هر حال سر سفره هفت سین علاوه بر آرزوی سلامتی خودتون ، خانوادتون و دوستان و آشنایان دعای سرافرازی ایران رو هم یه جایی قرار بدین ! من خیلی آدم مذهبی نیستم و نمیخوام بیام اینجا جانماز آب بکشم برای بقیه منتها این دعا رو هم فراموش نکنید :
" اللهم عجل لولیک الفرج "
سال نو پیشپاپیش مبارک !

سیب شود رویتان سرخ و سفید و قشنگ
سبز شود جانتان ، سبز و بلند و کمند
سیر شود کامتان از کرم کردگار
سکه شود کارتان روزیتان برقرار
ماهی عمرت بود پرحرکت و پرتلاش
غم بشود سنجدی رخ ببندد یواش
پر زحلاوت شود چون سمنو زندگی
غرق سعادت شود این شیوه بندگی !

King Beckham
03-19-2012, 12:25
منم سال جدید رو پیشاپیش به همه ی بچه های گل دربی تبریک میگم love::
امیدوارم سال خوبی برای همه باشه roz::

amir-97
03-19-2012, 12:43
نزدیک 20 ساعت مونده به سال تحویل
منم پیشاپیش به همه سال جدیدو تبریک میگم

sina acm
03-19-2012, 12:46
منم
سال 91 رو پیشاپیش به همهی کاربرا تبریک میگم

راستی نخندید عید ساعت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ om::

Zid@ne
03-19-2012, 12:52
مثل اینکه سال 90 واسه عده ای از جمله خودم و مهدی و ..... زیاد خوب نبوده !:nishkhand:
حالا هرچی بود تموم شد و رفت.......:khelal dandoon:
پیشاپیش عید رو به همه داداش های گلم تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی واسه هممون باشه.....heey::

Mehrd@d
03-19-2012, 14:25
مثل اینکه تبریک گفتن اجباری شده ما هم اومدیم جا نمونیم!binam

منم فرا رسیدن سال 1391 و نوروز باستانی به همه ایرانیان عزیز تبریک میگم.

آرزوی سالی نیکو و سرشار از زندگی شیرین همراه با توفیقات فائقه برای شما و خانواده گرامیتانlove::

باز هفت سین سرور ماهی و تنگ بلور
سکه و سبزه و آب نرگس و جام شراب
باز هم شادی عید آرزوهای سپید
باز لیلای بهار باز مجنونی بید
باز هم رنگین کمان باز باران بهار
باز گل مست غرور باز بلبل نغمه خوان
باز رقص دود عود باز اسفند و گلاب
باز آن سودای ناب کور باد چشم حسود
باز تکرار دعا
یا مقلب القلوب یا مدبر النهار
حال ما گردان تو خوب راه ما گردان تو راست
باز نوروز سعید باز هم سال جدید
باز هم لاله عشق خنده و بیم و امید

:flowerysmile:

raptor
03-19-2012, 14:55
منم ساله جديد رو به همه تبريك ميگم و اميدوارم ساله خوبي برايه همه دوستان باشه:khahesh::khahesh::khahesh:
در ضمن مثله اينكه ساله قبل واسه داداش رضا و داداش مهدي ساله خوبي نبوده...در اين مورد هم بايد بگم من الان سه ساله،ساله خوب نداشتم!!:gerye::narahat:اميدوارم امسال اين وضعيت تغيير كنه...!:khahesh:

hope you swim in the ocean of dream/within wishes as fishes,extreme

mortezarm
03-19-2012, 15:27

منم سال جدیدو به همه دوستای خوبم تو دربی تبریک میگم امیدوارم سال 91 سالی پر برکت و پر از قشنگی واستون باشه
اما بشخصه سال 90 واسه من که سال خیلی خوبی بود و اتفاقای خیلی خوب توش داشت

fcb10
03-19-2012, 15:28
ای بابا انگاری امسال واسه هیچکی خوب نبوده !!! entezar::

ایشالا که سال 91 واسه ی همه سال خوبی باشه . :love:

پیشاپیش سال نو مبارک !roz::

mortezarm
03-19-2012, 15:32
ای بابا انگاری امسال واسه هیچکی خوب نبوده !!! entezar::

ایشالا که سال 91 واسه ی همه سال خوبی باشه . :love:

پیشاپیش سال نو مبارک !roz::

نظره منم که کلا حساب نمیشه دیگهentezar::chomagh

AlexDelpiero
03-19-2012, 16:30
منم
سال 91 رو پیشاپیش به همهی کاربرا تبریک میگم

راستی نخندید عید ساعت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ om::

8:44:27 صبح سه شنبه 1 فروردین ! roz::

پ . ن : آدم حریصه و قانع نمیشه شاید برای خیلی هامون سال خوبی بوده ولی قناعت نمی کنیم ! :nishkhand:

fcb10
03-19-2012, 16:34
نظره منم که کلا حساب نمیشه دیگهentezar::chomagh

نه داداش , وقتی که من ارسال کردم دیدم شما یه چند لحظه قبل از من ارسال کرده بودید ! :hehee:

وگر نه حرف شما..........

Mohammad
03-19-2012, 16:38
سال 90 هم به روز آخر خودش رسید و سالها میانو میرن و اون چیزی که ازمون باقی میمونه خوبی ها و بدی هامون که امیدوارم همیشه خوب باشید و منم به نوبه خودم به همه ی بروبچ دربی تبریک میگم سال 91 رو و امیدوارم که برای همتون سال خوب چه از لحاظ زندگی و چه درسی و چه ورزشی باشه :flowerysmile:

سدانی ها
03-19-2012, 16:48
سلام به تمام برو بچ دربی.
من از همینجا سال نو رو به همه ی ایرانی ها
از فارس و لر و ترک و کرد گرفته تا بلوچ و کرمانجی و همه تبریک میگم با امید بخشش گناهان از سوی خدا
و سالی توام با موفقیت و سلامتی و شادی برای شما آرزو مندم یا علی

Forza Milan
03-19-2012, 16:49
پيشاپيش سال ١٣٩١ خورشيدى برابر با سالِ :
٧٠٣٤ ميترايى آريايى و
٣٧٥٠ زرتشتى و
٢٥٧١ شاهنشاهى را شاد باش ميگويم
هرچند از هجرت ١٣٩١ سال ميگذرد ولى سرزمين آريايىِ من :
٥٦٤٩ سال قبل از آن نوروز را جشن ميگرفت و
٢٣٤٧ سال پيش از آن مردمانِ اين ديار خدايى را ستايش ميكردند و كوروش
١١٨٥ سال قبل از آن دوستى را در جهان گُستراند.
آرى پيشينهِ سرزمين من بسى بيشتر از ١٣٩١ سال است.

omid_ss
03-19-2012, 17:15
دنیا را برایتان شاد شاد
و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم
هر روزتان نوروز

´¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´ `*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. •
¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸ .•
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨` *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*
....hapyy new year....
...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*
¸.•*´¨`*•. ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨` *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸ ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

hamedss
03-19-2012, 22:32
پیشاپیش سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم

امیدوارم سال پر برکت همراه با سلامتی برای همه دوستان باشه

morteza7
03-19-2012, 23:49
بچه ها عید همتون مبارک!!!!!!!! lay_;;:hooora::flowerysmile::rose::/dancheey:::yes:love:::balesh::hehee::-shad

Prince.L.M
03-20-2012, 00:31
با اینکه خیلی وقت نیست اینجا عضو شدم و تقریبا بعضیاتونو میشناسم ولی همین یه مت کم تو سال 90 واسم خیلی لذت بخش بود

با پايان سال شروع به خانه تكاني كردم,

به خانه دل كه رسيدم محبتت رابرداشتم

نه غباري داشت ونه كهنه شده بود.

مهرت جاودانه دردلم خواهدماند.

امیدوارم بهترین سال رو تجربه کنید و همراه با شادی و سلامتی واسه همتون باشه
سال نو همتون مبارک:love:

mamaly7
03-20-2012, 00:34
سلام به همه ی بچه های دربی سال نو رو به همتون تبریک میگم.
امیدوارم که همگی سال خوبی پیش رو داشته باشید و در سلامتی به ارزوهاتون برسید .

Forza Milan
03-20-2012, 09:51
تولد تولد تولدت مبارک........[Only Registered And Activated Users Can See Links] اه ببخشید حواسم نبود سال نو هست سال نو مبارک [Only Registered And Activated Users Can See Links]

feri71
03-20-2012, 10:39
سال جدید رو به همه ی بچه های دربی تبریک میگم :balesh:
یه تبریک ویژه هم میگم به همه ی فوتبالی هاroz::
و در نهایت یه تبریک خیلی خیلی ویژه هم میگم به همه ی فارسی زبانان دنیاheey:::balesh::-shad

یه تیکه هم از شعر سعدی در وصف نوروز براتون بگم :

برآمد باد صبح و بوي نوروز
به کام دوستان و بخت پيروز

مبارک بادت اين سال و همه سال
همايون بادت اين روز و همه روز

دیگه هیچی دیگه:nishkhand:
سال خوبی داشته باشید:love:

David7
03-20-2012, 11:43
برای من که سال 90 سال خوبی نبود امیدوارم این بالا هایی که سر من اومد هیچوقت سر شما نیاد و اینکه سال نو بر شما بروبکس انجمن مبارک امیدوارم سالی پر از موفقیت و پیروزی داشته باشید ... :yes:

Abdollah 202
03-20-2012, 14:36
من هم مجددا به همه ی دوستان سال 91 رو تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی را کنار خانواده ی خود داشته باشند :ghelyon:

ibrahim
03-30-2012, 22:44
سلام سال نو همگی مبارک........

از اینجا تسلیت میگم به مصطفی عزیز ( David7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))که یکی از دوستانش را از دست داده.
ان شا الله غم آخرت باشه مصطفی جان......................

Abdollah 202
03-30-2012, 22:50
ب
چی ؟
جدی میگی؟

خب مصطفی جون به شما تسلیت میگم

حس خیلی بدیه با رفیقی که باهات صمیمی باشه رو از دست بدی .
منم تسلیت میگمroz::

mortezarm
03-30-2012, 23:33
منم بهت مصطفی جات تسلیت میگم امیدوارم غم دوست و غم هیچ نزدیکیو دیگه نبینی

amir-97
03-31-2012, 00:24
داش مصطفی از دست دادن دوستت رو بهت تسلیت میگم

Prince.L.M
03-31-2012, 00:58
آقا مصطفی منم تسلیت میگم ایشالا غم آخرتون باشهom::

AmirUtd
03-31-2012, 01:12
داداش مصطفی منم بهت تسلیت میگم......

GOLL
03-31-2012, 01:20
منم تسليت ميگم مصطفي
هر غمي كه مياد خدا خودش صبرشو به آدم ميده..
غم آخرت باشه...

AlexDelpiero
03-31-2012, 01:32
منم به صطفای عزیز تسلیت میگم !
خدا بهت صبر بده ! خدا اگه یه چیز دوست داشتنی رو از آدم بگیره یکی بهترشو بهش میده !
خدا غریق رحمت کنه دوستت رو ! roz::

David7
04-04-2012, 17:43
من از اینجا درگذشت دایی نیمای عزیز (ALEX-ss ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+) بهش تسلیت میگم ... ایشالا غم آخرت باشه ... om::

Mohammad
04-04-2012, 17:47
من از اینجا درگذشت دایی نیمای عزیز (alex-ss ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+) بهش تسلیت میگم ... ایشالا غم آخرت باشه ... Om::

جدی میگی ؟
خدا رحمتش کنه ؟ منم در غم خودت شریک کن ؟‌ نیما جان ایشالا که دیگه هیچ غم نبینی ؟

Fc Bayern München
04-04-2012, 18:55
منم تسلیت میگم در گذشت دایی نیما جان رو

انشاالله غم آخرت باشه

alexdelpiero_10
04-04-2012, 19:45
منم به نوبه خودم مصیبت وارده رو به داداش مصطفی و نیما جان تسلیت میگم

amir-97
04-04-2012, 22:13
منم به آقا نیما فوت داییشون رو تسلیت میگم

AmirUtd
04-04-2012, 22:54
منم به نیما جان تسلیت میگم......

juninho_P
04-04-2012, 23:04
نیما داداش منم به تو وخانوادت تسلیت میگم

غم اخرت باشه

레자
04-04-2012, 23:12
تسلیت میگم
ایشالا غم اخرت باشه

AlexDelpiero
04-04-2012, 23:17
تسلیت میگم آقا نیما ! خدا بیامرزه داییتونو !
ما سنمون کوچیکتر از اینه که بخوایم چیزی بگیم که تسلای خاطر شما باشه ! همین تسلیت خشک . خالی رو از ما پذیرا باشید ! roz::

Abdollah 202
04-04-2012, 23:25
آقا ما را هم در غم خودتون شریک بدونین

تسلیت ما رو هم بپذیر داداش نیما

امیدوارم غم آخرتون باشهroz::

pooyan_wenger
04-05-2012, 05:27
من هم تسلیت میگم ایشالا هر چه خاک ایشان بقای عمر شما و خانواده محترم باشد

ALEX-ss
04-05-2012, 16:35
سلام

نمیدونم چی بگم 1 هفته بود که 1 سال از فوت داداشم گذشته بود نمیدونستم با غم مرگ داداشم چه کاری انجام بدم که یه غم دیگه به غم هام اضافه شد.از همه دوستانی که به من لطف داشتند تشکر می کنم امیدوارم هیچ وقت غم نبینند.و همیشه لبتون و خندووون ببینم.

یا علی مدد

mortezarm
04-14-2012, 23:41
خب من که اینجا تبریک شخصی ندیدم
اولیشو خودم میدم پس
دوستان فردا 27 فروردین تولد Abdollah 202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و خیلی اصرار داشت همه بفهمن(البته شوخی میکنما)

عبدالله جان تولدت مبارک و امیدوارم سال زندگیت قشنگ باشه و سالای خوب و طولانی رو در کنار کسایی که دوسشون داری داشته باشی

فکر کنم 19 ساله شد اما احتمال اینکه خالی ببنده زیاده چون بهش میاد سنش خیلی بالا باشهki::

alexdelpiero_10
04-15-2012, 00:23
عبدالله جان تبریک میگم 100نه1100000 ساله بشی:/danc

پ.ن : مرتضی یه چیزی یادت رفت فردا سالروز تشکیل پلیس 202 هم هست:nishkhand:

mortezarm
04-15-2012, 00:35
عبدالله جان تبریک میگم 100نه1100000 ساله بشی:/danc

پ.ن : مرتضی یه چیزی یادت رفت فردا سالروز تشکیل پلیس 202 هم هست:nishkhand:
راست میگیا چه نکته ظریفی بود توجه نکردمlagh:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
یادم رفت تقویمو نگاه کنم
پس تشکیل این ارگان با شکوه رو هم تبریک میگمki::

mamaly7
04-15-2012, 00:52
دوستان من امشب خوشحالم اومدم تبریک بگم :
تولد عبدالله رو تبریک میگم ایشالا nساله شی..
نزدیک بود یادم بره برد رئال رو تبریک میگم..

pooyan_wenger
04-15-2012, 02:12
منم تبریک ایشالا 120 سالگیت هم اینجا تبریک بگیم:chakerim:

GOLL
04-15-2012, 02:28
منم تبريك ميگم
ايشاا..202 ساله بشيheee::

amir-97
04-15-2012, 16:57
منم بهت تبریک داش عبدالله

AmirUtd
04-15-2012, 17:05
خوب عبدالله جان منم تبریک میگم ایشالا 1000 یا 2000 ساله بشی...

ALEX-ss
04-15-2012, 17:06
سلام

عبدالله جان داداشی 19 بهار زندگیت مبارک .واست بهترین ها را در کنار خانوادت از خدا آرزو دارم.

یا علی مدد

ashly
04-15-2012, 17:13
منم بهت تبریک میگم........
امیدوارم همیشه موفق باشی..........
به بهترین ها برسی.......................
اول از همه ازدواج کنی.......................:sooot:

Abdollah 202
04-15-2012, 19:12
با سلام خدمت دوستان و همه عزيزاني كه تولدمو بهم تبريك گفتن

اول از همه ا مرتضي تشكر ميكنم چون به همه گفت

امروز رو تشكيل پليس 202 هم هست همونطوري كه دوستمون گفت
راستي امروز 19 ساله شدم مرتضي :sooot:

منم براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم همگي 1000 ساله بشيم تا همه ارزوي مرگمونو بكنن ( شوخي ميكنم )

لحظات خوب وبه ياد ماندني رو براي همتون از خداوند آرزو دارم .
موفق باشيد:rose:

raptor
05-09-2012, 10:49
ز خر خوانان عالم هر که را دیدم غمی دارد
دلا خو کن به تجدیدی که آن هم عالمی دارد

-انا بالامتحان و انا الی الکارنامه،راجعون!ki::
ایام سوگواری امتحانات و حلول ماه خردادheee:: را بر عموم محصلین گرامی،علی الخصوص دانش آموزان داغدار!:nishkhand: تسلیت عرض مینمایم...:gerye:om:::gerye:

sina acm
05-09-2012, 12:49
من همین طور امتحانات و کنکور شروع داره میشه

ادم چقدر زنده هست که نصفش رو باید درس بخونه ای لعنت به این نظام اموزشی

LEO JOON
05-09-2012, 13:59
درس خوندن خوبه ولی امتحان نه!!!!!
منم امتحانات رو به همه ی داغداران ایام امتحانات به خصوص کسایی که نهایی دارن تسلیت میگم!:gijjj:

nobody11
05-09-2012, 14:11
به لحظات ملكوتي غلط كردم از ترم ديگه درس ميخونم نزديك ميشويم

منم به نوبه خودم تسليت ميگم.

alexdelpiero_10
05-09-2012, 15:30
منم این ایام سوگواری رو به تمام دانش آموزان و دانشجو ها تسلیت عرض میکنم Death::

دوستان خودتونو ناراحت نکین امتحانات میان و میرن فقط نمرهاست که باقی میمونه:nishkhand:

drogba-maldini
05-10-2012, 22:34
منم به نوبه ی خودم ایام امتحانا رو به ملت دانشجو و دانش آموز تسلیت میگم!entezar:: به امید نمره های بالای 10.:ghelyon:

AlexDelpiero
05-10-2012, 22:47
منم به نوبه ی خودم ایام امتحانا رو به ملت دانشجو و دانش آموز تسلیت میگم!entezar:: به امید نمره های بالای 10.:ghelyon:

برو مرتیکه سگ خور ... :ehe:
تو که خیالت از نمره راحته ... چرا دس رو دل ملت میذاری ؟!!! :ehe:

ALEX-ss
07-04-2012, 17:42
( اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه)

سلام بر اهالی دربی

من به نوبه خودم میلاد یگانه منجی عالم بشریت صاحب عصر و زمان (مهدی موعود عج ) را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم.امیدوارم در زیر سایه آقامون امام زمان موفق و موید باشید

شاید این جمعه بیاید .... شاید ..... پرده از چهره گشاید شاید.....

king123
07-04-2012, 18:18

منم به نوبه ی خودم این عید بزرگ رو به همه تبریک میگم

amir-97
07-04-2012, 18:19
من هم میلاد دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت ، امام زمان(عج) رو تبریک میگم:flowerysmile:

Prince.L.M
07-04-2012, 19:16
سلام
عیدتون مبارک
تبریک میگم تولد آقا امام زمان
به امید ظهورشlove::

amindash
07-04-2012, 23:55
عید هم گی مبارککککککککککککککlove:::ghelyon ::ghelyon::chakerim::balesh:roz:::hehee:roz:::hehe e:roz:::iran::/dancheey::baghal:-:toop::milan::manchester::perspolis::ehem:shikam::-:bia inja::gol::-shad:hehehe::nishkhand::ohum::sigar::flowerysmile: :flowerysmile:lay_;;:eyvalla::love:love::

AmirUtd
07-05-2012, 11:12
منم عید رو به همه ی بروبچ دربی تبریک میگم........

aaaarrrr
07-05-2012, 14:27
در روز میلاد امام زمان منم انگشتم از جاش در رفت:nishkhand:

خیلی درد میکنه پیشاپیش به خودم تسلیت میگم

omid.b
07-05-2012, 14:58
منم هیچ درک یا احساسی از این اعیاد ندارم ولی تبریک میگم به همه بچه های دربی این روز رو

AlexDelpiero
07-20-2012, 22:52
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همه دوستان تبریک میگم
امیدوارم از این فرصت خدادای نهایت بهره رو ببرین ! roz::

رمضان آمد و من محتاج دعایم
ز عمق دل دعایی کن برایم
اگر امشب به معشوقت رسیدی
خدا را در میان اشک دیدی
کمی هم نزد او یادی ز ما کن
کمی هم جای ما او را صدا کن
بگو :
یا رب فلانی رو سیاه است
دو دستش خالی و غرق گناه است
بگو ؛ یا رب تویی دریای جوشان
در این شب رحمتت بر وی بنوشان

omid2
07-21-2012, 04:10
منم فرا رسیدن ماه قران و ماه بندگی ، به تمامی بچه های گل دربی تبریک میگم و امیدوارم که همه در این ماه
بتونن بنده خوبی باشن

레자
07-21-2012, 05:07
منم الان پس از گذشتچند دقیقه از اولین سحری "ماه مبارک رمضان رو به همه تبریک میگم

icon
07-21-2012, 09:21
من اینجا هم فرا رسیدن ماه رمضان رو بهتون تبریک میگم هم 31 تیر روز تولدمو که دقیقاً میشه روز اول ماه رمضان به خودم تبریک میگم. یکم آخرش پر رویی بود

amir-97
07-21-2012, 13:59
منم با تاخیر فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو تبریک میگم

raptor
07-21-2012, 22:37
بنده هم به نوبه خود حلول......آقا اصلا حال درست درمون تبريك گفتنو ندارم.....رمضون همتون مبارك!!!!!!!!!!!!!!!
نماز روزه هاتونم قبول!
:chakerim::nishkhand::chi migi::he::wc:

Abdollah 202
07-21-2012, 22:41
خدایا راضی نیستم تو این گرونی و وضع بد اقتصادی یک ماه مهمونت باشیم اگه اجازه بدی یه وقت دیگه مزاحمت میشیم:hehehe: .

از شوخی بگذریم منم ماه رمضونو به همتون تبریک میگم tazim::

pooyan_wenger
07-21-2012, 23:10
تبریک میگم به همه مسلمانان

Alex Dlpiero_10
07-23-2012, 14:07
(ماه مبارک رمضان رو به همه تبریک میگم)

ALEX-ss
07-27-2012, 18:16
سلام

ضمن قبولی نماز و روزه های شما

اول از از آقا جعفر تشکر می کنم به خاطر دقت در انتخاب هایش و عادلانه برخورد کردنش با همه امور انجمن.

و در اینجا به نیمای (NIMA-76 )عزیز تبریک می گویم بر انتخاب شدنش به عنوان کاربر برتر . امیدوارم در همه مراحل زندگی اش موفق و موید باشد.:flowerysmile:

یا علی مدد

레자
07-27-2012, 18:38
سلام

بار دیگه انتخاب کاربر عزیزمون اقا نیما رو بهشون تبریک میگم تو این ماه مبارک

اگه با انصاف برخورد کنیم میبینیم که واقعا شایستگیش رو داشتن و اگه به جز مدیران ما هم حق انتخاب داشتیم میدیدید که باز هم این کاربر انتخاب میشد

در همه مراحل زندگی سربلند باشی

Alex Dlpiero_10
08-06-2012, 13:33
دوستان به همگی طلای با ارزش سوریان رو به شما تبریک میگم

Alex Dlpiero_10
08-08-2012, 00:19
دوستان من طلای المیپک توسط رضایی,سلیمی و نقره انوشیروانی رو به همه شما تبریک میگم

amir-97
08-08-2012, 00:34
تبریک میگم:eyvalla:
امشب چه شبی بود
2طلا و 2 نقره
ولی حیف که سعید عبدولی جزء مدالها نبود:shogh:
پیش ما که قهرمانه

레자
08-08-2012, 00:49
هنگ کردم چقدر مدال گرفتیم!!:shogh:

تو شب شهادت حضرت علی این ایرانی ها بدجور خوشحالمون کر دن پس هم تسلیت میگم هم تبریک

راستی شبکه ورزش تو بخش پرتاب دیسک دو تا سوتی خیلی خیلی بدی داد به طوری که عرق شرم ازشون میومد

و همچنین شبکه سه

the miz
08-12-2012, 13:41
فاجعه زلزله دیشب اذربایجان رو

به تمامی مردم ایران و خوانواده های داغدار تسلیت میگم

레자
08-12-2012, 14:15
این بلای بزرگ رو به تمام هم استانی ها و مخصوصا خانواده های داغ دیده ی ورزقان و اهر تسلیت میگم بعید نیست یکی از بین ما 40هزارکاربر دربی جز یکی ازون 150هزار اواره 1500زخمی یا 180کسته دیشب باشیم:gerye::gerye::gerye:

Abdollah 202
08-18-2012, 23:44
دوستان روزه دار عید بر شما مبارک:-shad:-shad

king123
08-18-2012, 23:52
عید مبارک :-shad:-shad:-shad
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mortezarm
08-18-2012, 23:59
دوستان روزه دار عید بر شما مبارک:-shad:-shad
یعنی عید ما مبارک نباشه:ehe::chi migi:
دوستان جمیعا روزه دار بی روزه، سحر خور بی سحری روزه گیر ،اقا ،خانم،چاق لاغر،بلندکوتاه
مثبت18زیر 18 ، مدیر کاربر،خوب بد،زشت زیبا،داخلی خارجی،..................

عیدتون مبارک

레자
08-19-2012, 00:03
سلام

در ساییه ایزد تبارک ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــعید همگی بود مبارک

عیدبر همه ی فهیمان و مسلمانان مبارک

فقط نفهمیدم عبدل جون چی شده ؟اگه مشکلی پیش اومده معذرت میخوام لطفا باز کن پ خ بدم با هم حرف بزنیم ببینم چی شده؟؟

amir-97
08-19-2012, 00:29
آقا عید همگی مبارک باشه:nishkhand:

DanielBahrami
08-19-2012, 00:32

nima_76
08-19-2012, 00:48

레자
08-24-2012, 00:40
سلام

نمیدونم این خبر جدیده یا قدیمی پیشاپیش از همه اگه این اتفاق رخ داده معذرت میخوام

میخواستم بگم به خاطر عمل Mehrd@dمتاسفام و امیدوارم با موفقیت از زیر عمل بیرون بیان

alexdelpiero_10
08-24-2012, 00:51
سلام

نمیدونم این خبر جدیده یا قدیمی پیشاپیش از همه اگه این اتفاق رخ داده معذرت میخوام

میخواستم بگم به خاطر عمل mehrd@dمتاسفام و امیدوارم با موفقیت از زیر عمل بیرون بیان

اين كه خيلي وقته رباط صليبي پاش پاره شده

레자
08-24-2012, 00:56
خوب عمل کرده ؟؟؟؟یا کرده تموم شده؟اگه هنوز نکرده ارزوی سلامتی برات دارم مهرداد جون و امیدوارم هرچی زودتر پات خوب شه

Alex Dlpiero_10
08-26-2012, 13:50
entezar::entezar::entezar::entezar::entezar::entez ar::entezar::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 6413_425x300_dolaat.jpg

entezar::entezar::entezar::entezar::entezar::entez ar::entezar::

레자
08-28-2012, 15:20
به نام خدا

:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin:

عبدالله جون انتخابت به عنوان کاربر برتر ماه رو که شایستش هم بودی رو از عوض خودم و تمام اعضای دربی که یادشون رفته بهت تبریک میگم برای همه از جمله شما Abdollah 202ارزوی موفقیت در زندگی تحصیلات و دربی رو دارم ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :flowerysmile::flowerysmile:

:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin:

yasin04
08-28-2012, 15:25
انتخاب شدن عبدالله رو بهش تبریک میگم ایشاالله همیشه موفق باشه:shogh::afarin::afarin:

nobody11
08-28-2012, 15:28
منم از همين جا به عبد ا... تبريك ميگم

pooyan_wenger
08-28-2012, 15:58

از کجا تبریک میگی؟؟ki::

این عبدله که یه پا اسپمر هست mas:-تبریک میگم کلا ما توپچی ها همه جا شایسته هستیم ریا هم نمیکنیم مثل یه عده(منظورم رسول نیس:hapoo:) :hooora:

Abdollah 202
08-29-2012, 11:13
به نام خدا

:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin:

عبدالله جون انتخابت به عنوان کاربر برتر ماه رو که شایستش هم بودی رو از عوض خودم و تمام اعضای دربی که یادشون رفته بهت تبریک میگم برای همه از جمله شما Abdollah 202ارزوی موفقیت در زندگی تحصیلات و دربی رو دارم ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :flowerysmile::flowerysmile:

:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin:

انتخاب شدن عبدالله رو بهش تبریک میگم ایشاالله همیشه موفق باشه:shogh::afarin::afarin:

از کجا تبریک میگی؟؟ki::

این عبدله که یه پا اسپمر هست mas:-تبریک میگم کلا ما توپچی ها همه جا شایسته هستیم ریا هم نمیکنیم مثل یه عده(منظورم رسول نیس:hapoo:) :hooora:

خیلی ممنون از شما و تمام کسانی که تو پروفایلم بهم تبریک گفتن love::
که من اسپمرم chomagh اره دیگه ارسنالی جماعت اینجوریه دیگه love:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

ibrahim
09-01-2012, 16:39
سلام به همگی
اومدم بگم فردا تولد یکی از بچه های سایت مهشید (کمتر وقت میکنه بیاد)هستشheee::

roz::امشب که شب تولدته بهترین ها رو آرزو کن . من هم از خدا همون بهترین ها رو برات آرزومندم . Prince.L.M تولدت مبارک !roz::

pooyan_wenger
09-01-2012, 16:52
تبریک میگم:yes:

ابی تو هم مشکوک میزنیاki::

alexdelpiero_10
09-01-2012, 16:57

منم تولد اين يوونتوسي(heee::) عزيز رو تبريك ميگم و اميدوارم به همه آروزهاش برسه و زندگي خوب و خوشي رو داشته باشه
:rose:

Blue-StaR
09-01-2012, 16:58
✿*•.¸.•*´`*•.¸¸.•*✿✿*•.¸.•* ´`*•.¸¸.•*✿✿*•.¸.•*´`*•.¸¸. *✿✿*•.¸.•*´`*•.¸¸.•*✿

✿*•.¸.•*´`*•.¸¸.•*✿✿*•.¸.•* ´`*•.¸¸.•*✿

✿ مـــهشـــید جـــانــ ✿

تولدتـــــــ مبارڪـــــــــ

هـــر چــــے آرزوی ِ خوبهـــ مـــال ِ تـــُـو

✿✿✿

✿*•.¸.•*´`*•.¸¸.•*✿✿*•.¸.•* ´`*•.¸¸.•*✿

Abdollah 202
09-01-2012, 17:04
تولدش مبارک صاحبش باشه
ایشالا:chakerim:

레자
09-01-2012, 17:16
منم تولدشونو بهشون تبریک میگم

Prince.L.M
09-01-2012, 18:56
ممنو از لطفتون بچه ها ببخشید که زیاد نمیتونم بیام سایت واقعا غافلگیر شدم ممننننننننننننننون:yes:love::lov e::love::love::love::love::

king123
09-01-2012, 20:44

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

R.BAGGIO.10
09-01-2012, 23:45
پیونده یا تولد؟:hehee::flowerysmile:
ویرایش:تولدت مبارکheee::

Prince.L.M
09-02-2012, 10:59
پیونده یا تولد؟:hehee::flowerysmile:
ویرایش:تولدت مبارکheee::

ممنون:love:

پیونده کیه؟:fek konam::fek konam:

AmirUtd
09-02-2012, 13:27
تولدش مبارک باشه.......

레자
09-12-2012, 12:21

Alex Dlpiero_10
09-12-2012, 12:24
شهادت امام صادق هفتمین گوهر آسمانی رو تسلیت میگیم

Fc Bayern München
09-12-2012, 12:42
شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) بر همگان تسلیت باد

레자
09-17-2012, 22:59

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 00:41
تولد دوست عزیزمون"امیر جان" رو بهش تبریک میگیم

تولد 16 سالگی:sooot:امیدوارم هرچی زودتر عاقل بشه و بفهمه رئال به دردش نمیخوره:nishkhand:

به هر حال بهش تبریک میگیم:hehee:

레자
09-18-2012, 02:16
امروز تولد امیره بهش تبریک میگم به جمع 16ساله های سایت که انصافا کم نیستن پیوست خوش اومدی

레자
09-18-2012, 02:22
چه ماه جالبی سومین تبریک و این بار هم تولد ارمان جون عزیز که قبلا مصدوم شدهبودن:nishkhand: و الان پشیمونن رو پیشاپیش بهشون تبریک میگم چون ممکنه 30شهریور نباشم که مستقیم تبریک بگم
ایشالله یهروز هم تولد خودمونو تبریک بگیم:nishkhand:

레자
09-28-2012, 15:56

레자
11-02-2012, 15:59
به نام خدا

لازم میدونم چندتا مناسبتو تبریک بگم

اول از همه برد دلچسب 6بر صفر پرسپولیس رو به همه ی پرسپولیسیا

[u]دوم عیدغدیر خم و (عید قربان -هرچند که تاریخش گذشته)/u]

سوم جشن تولد 115سالگی باشگاه یوونتوس ایتالیا

king123
11-14-2012, 22:27
سلام پیشاپیش فرا رسیدن ماه محرم رو تسلیت میگم

Abdollah 202
11-14-2012, 23:07

خدایا محرم آمد دل های ما را حسینی کن...
خدایا محرم آمد راهی که حسین رفت راه تو بود ، تمامی این بچه های دربی را به راه خودت هدایت کن

آمــــــــــینlove::

منم پیشاپیش تسلیت میگم و امیدوارم بتونیم اهداف امام حسین رو زنده نگه داریم و بهش برسیم
آمینlove::

pooyan_wenger
11-15-2012, 01:10
گرچه یک دنیای غم تو دلمه...دل خوشم دست حسین رو سرمه

با تموم سختیام غم ندارم...چون که مادر حسین مادرمه

Arman.Leo
11-15-2012, 08:16
باز محرم شد و دلها شکست

از غم زینب دل زهرا شکست
باز محرم شد و لب تشنه شد
از عطش خاک کمرها شکست
آب در این تشنگی از خود گذشت
دجله به خون شد دل صحرا شکست
قاسم و لیلا همه در خون شدند
این چه غمی بود که دنیا شکست

(عکس رو همین امروز درستش کردم ... ببخشید اگر زیاد قشنگ نشده)

Alex Dlpiero_10
11-15-2012, 08:44

شب وصل است و تب دلبری جانان است
ساغر وصل لبالب به لب مستان است
در نظر بازی شان اهل نظر حیران است
گوییا مشعله از بام فلک ریزان است
چشم جادوی سحر زین شب و تب گریان است
امشبی را شه دین در حرمش مهمان است

ایام سوگواری امام حسین (ع) را تسلیت می گوییمroz::

레자
11-15-2012, 10:38

قيامت بي حسين غوغا ندارد

شفاعت بي حسين معنا ندارد

حسيني باش كه در محشر نگويند

چرا پرونده ات امضاء ندارد

فرارسیدن ایام محرم و صفر برتمامی مسلمانان تسلیت باد

shiraz-sport
11-15-2012, 11:08

با آب طلا نام حسین قاب کنید

با نام حسین یادی از آب کنید

خواهید مه سربلند و جاوید شوید

تا آخر عمر تکیه بر ارباب کنید

فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان رو تسلیت میگوییم .

king123
03-20-2013, 07:50

([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2F103&ei=pDhJUaaKKMSsPKSagcgD&psig=AFQjCNHV6d-Qksy9P2_Qjz_sDpvBjrF_TA&ust=1363839524704886)[Only Registered And Activated Users Can See Links]

([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2F103&ei=pDhJUaaKKMSsPKSagcgD&psig=AFQjCNHV6d-Qksy9P2_Qjz_sDpvBjrF_TA&ust=1363839524704886)

레자
03-20-2013, 11:10
سال نو پیشاپیش و پساپیش مبارک

Arian acm
03-20-2013, 22:07
سال نو رو به همه ی بچه های دربی تبریک میگم :evaa:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %25DB%258C%25D8%25AF%25D8%25AA%25D8%25B1%25DB%258C %25D9%2586-%25DA%25A9%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA-%25D9%25BE%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2584-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AA%25D8%25A8%25D8%25B1%25DB%258C%25DA%25A9-%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B2-92%2F&ei=kTRJUa-YCYjuOreagZgO&psig=AFQjCNFE9IrG2ZqnOEyOSrGv54B0sxTUwA&ust=1363838481202321)

icon
03-21-2013, 15:42
سال نو مبارک

ایشالا 12 ماه لبخند و شادی داشته باشید.

sina acm
03-21-2013, 22:21
سال نود یک هم به پایان رسید

سالی که در آن آرزوهای کوچک بسیاری به حسرت تبدیل شد

با این همه با دلی پر از امید به پیشباز سال نو میریم

Reza29.4
03-22-2013, 11:23
سال نو بر تمام برو بچ دربی مبارک انشا الله در سال جدید شاهد پیشرفت همه جانبه سایت باشیم

علی2012
03-22-2013, 13:59
سال نو مبارک

Reza29.4
04-09-2013, 21:58
نمیدونم اینجا باید حرفم بزنم یا نه اما میگم:
تازه داشت حادثه تلخ آذربایجان یادم میرفت که یه زلزله دیگه اومد تو استان خودمون خیلی حالم گرفته بیشتر از اینکه از این حادثه دلم بگیره از اخبار شبکه1 دلم گرفته مجری بی شعور بیشتر از اینکه فکر خانواده های که گرفتار شدن عزادار شدن باشه فکر نیروگاه اتمی بوشهر .اصلا خراب بشه این نیروگاه که تا حالا فقط بدختی واسمون اورده اقا ما این نیروگاه رو نمیخایم بجای تبلیغ نیروگاه خوشحالی از آسیب ندیدن نیروگاه تبلیغ کنیم تا مردم از ته دل دعا کنن تا دوستانمون بیشتر از این خسارت جانی مالی نمیبنن انصافا واسه دو روز هم که شده مسئولان دزدی نکنن کمک مالی کنن به هموطنانمون از جیب خودتون که نمیدید از جیب مردم بد بخت میدین فقط بجای اینکه تو جیب خودتون بره واسه یک بارم که شده کمک دیگرون میکنین بیا الانم اخبار شبکه 3داره درباره انرژی هسته ای میگه دیگه من از رو رفتم

استان بوشهر-شهرستان دشتی تسلیت

5756

Reza29.4
04-11-2013, 21:24
5762
بچه ها به زیر نویس شبکه توجه نکنین تعداده کشته 80 نفر در صورتی که میگن 37 نفر خدا به تمام بازماندگان صبر بده

레자
04-12-2013, 18:28
بنده هم از صمیم قلب تسلیت عرض میکنم چرا که حدود هفت ماه پیش حوالی استان همسایه یعنی اذربایجان شرقی و شهرستان های اهر و ورزقان هم لرزیدند که قدرتش به استان ما اذربایجان غربی هم رسید.ارزوی رحمت و مغفرت برای رفتگان و صبر برای بازماندگان دارم.

Reza29.4
04-13-2013, 21:31
بچه ها اگه میخواین پولدار شین یه راهجدید پیدا شد یاین بوشهر از مناطق زلزله زده دزدی کنین :aaaa: :aaaa:
خدا ازشون نگزره انشالله به همین شب مقدس سزای کارشون رو ببینن

alexdelpiero_10
04-13-2013, 21:38
بچه ها اگه میخواین پولدار شین یه راهجدید پیدا شد یاین بوشهر از مناطق زلزله زده دزدی کنین :aaaa: :aaaa:
خدا ازشون نگزره انشالله به همین شب مقدس سزای کارشون رو ببینن

نمیدونم با رویی این کار رو میکنن بی وجدان ترین و...

Reza29.4
04-15-2013, 23:22
درود بر برنامه90 درود بر عادل فردوسی پور درود بر حسین ماهینی و حمید استیلی درود بر همه اونای که از جان دل زحمت کشیدن تا اوضاع مناطق زلزله زده بهتر بشه والا صوابش از nتا نماز خوندن روزه گرفتنو..........بیشتره

sss
05-03-2013, 16:11
روز مادر رو به تمام مادران ایرانی به خصوص مادر عزیزم تبریک میگم love::love:::gol::gol:

Reza29.4
06-23-2013, 19:58
پیروزی تیم والیبال ایران بر قهرمان اروپا مبارک باد

Reza29.4
03-21-2014, 23:20
عید روبه همه دوستان تبریک عرض میکنم امیدوارم سالی پر از موفقیت برای شما باشه و به بالاترین موفقیتها برسید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 61D-XbeIIea7DUF1SSh

Fc Bayern München
08-04-2014, 02:49
فرا رسیدن عید فطر را تبریک میگویم

Fc Bayern München
08-17-2014, 23:17
سلام به شما دوستای عزیزم
من در گذشت آقای معدنی و خبرنگار ورزش و مردم رو به همه ی شما تسلیت میگم

Fc Bayern München
09-06-2014, 23:20
میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج مبارک باد