PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم منتخب نیم فصل سری آ از نظر کاربران دربی.

R.BAGGIO.10
12-27-2011, 21:10
خب دوستان دربی اینجا میتونید تیم منتخب سری آ تونو تو این تایپیک بذارید.
.
.
.
قوانین
1.از کل کل کردن پرهیز شود و طرفدارای دو تیم x,x به جون هم نیفتند.
2.لطفا هر کس یه پست بده.
3.تا ممکنه منطقو تو این نظر سنجی بر علاقه ترجیح بدید.

مجوز این نظر سنجی از آقا مهدی<alex delpero> گرفته شده است.
تیم منتخب من

بوفون
وارگاس بوردیسو نستا لخشتنایدر
پیرلو لدسما
اسنایدر همسیک
دینتاله دیگو میلیتو

Mehrd@d
12-27-2011, 21:40
ترکیب منتخب بنده:

استکلنبرگ

وارگاس ...... بوردیسو ...... تیاگو سیلوا ...... آلئاندرو روزی

دانیل دروسی

پیرلو.............. پیانیچ

فرانچسکو توتی

دی ناتاله.......... کاوانی

feri71
12-27-2011, 22:15
تیم منتخب فری :shogh::

بوفون
وارگاس___سیلوا___بوردیسو___ما یو
ده روسی__________نوچرینو
پیرلو____بواتنگ
دی ناتاله______کاوانی

David Sina
12-27-2011, 22:18
بوفون

وارگاس کیلینی سیلوا مایکون

دی روسی

مارکیزیو په په

همسیک

کاوانی دی ناتاله

Derby
12-27-2011, 23:40
من خودم یه احساس خاصی به لیگ کالچو دارم و فکر می کنم بیشتر از بقیه کشورها شبیه به لیگ هست م:nishkhand:نظورم اینه که حداقل توی 90٪ بازیها شما نمی تونین بگین کدوم تیم برنده یا بازنده مطلقه و لیگ فوق العاده ایه
هر سال هم یه پدیده توش پیدا می شه و شاید لقب خیلی از تیم های این لیگ به خاطر شگفتی هایی هست که بوجود اوردن ومهمترینشون هم فکر می کنم کیه وو باشه که لقب خرهای پرنده رو گرفتن :nishkhand:

و اما تیم برتر نیم فصل
من اغلب هایلایت ها رو دیدم و توی این نیم فصل نتونستم بیشتر از 10 - 12 تا بازی کامل رو ببینم ولی خلاصه یه چیزایی دستم هست :ohum:

دروازبان :‌سمیر هاندونویچ (اودینزه) ( با احترام برای بوفون )
این دروازبان اسلونیایی به نظرمن خیلی پیشرفت کرده و از سال 2007 تا امسال که توی اودینزه هست هر سال افت می کرد اما امسال فوق العاده بود.توی چندین بازی هم تونست دروازه تیمش رو بسته نگه داره و الان اودینزه بهترین خط دفاعی لیگ رو هم داره نکته جالب درباره این دروازبان که در 16 بازی حاضر شد و در 10 بازی اصلآ‌گل نخورد !‌
چهار بازی سخت اودینزه با تیم های میلان و یوونتوس و اینتر و رم بود که در 360 دقیقه مقابل این تمها فقط یک بار دروازه اش باز شد

مدافعین:
باستا دوزان (اودینزه): نقش اصلی قدرت دفاعی اودینزه در نیم فصل اول بدون شک از این مدافع تنومند متولد شهر بلگراد بر می اومد. این مدافع 3 گل هم برای اودینزه زد و در 14 بازی خودش فقط 1 کارت زرد گرفت. تکلهای فوق العاده ای می زنه و من از قدرت بدنی اش لذت می برم :ohum:

کیه لینی (یوونتوس): دژ محکم این روزهای سیاه و سفید های تورین بدون شک این مدافع بوده. خیلی کم کارت می گیره و معمولآ هم هر فصل 3 - 4 تا گل می زنه. هر چند که این نیم فصل یک گل بیشتر نزد

تیاگو سیلوا (میلان): شاید دلیل انتخاب این بازیکن حضور مستمرش در 15 بازی میلان و نقش موثرش در بازی سازی بوده ! خوب بازی می کنه و من کلآ از مدافعینی که فقط می زنند زیر توپ خوشم نمی اد . نکته مثبت دیگه اون اخلاق خوبش توی این فصل بوده. سیلوا در این نیم فصل کارت زرد هم نگرفت

لوسیو (اینتر): نمی دونم چرا از قدرت پا به توپ این بازیکن امسال کمتر استفاده کردند ! کلآ توی اینتر هیچ وقت مثل دوران اوجش مثل بایر لورکوزن نشد.در بارن مونیخ موفق تر بود ولی با این همه در لیست من قرار گرفت. میانگین در اختیار داشتن توپ توسط لوسیو حدود 2:30 در هر بازی است! این امار برای یک مدافع فوق العادست و یک مدافع با این قدرت حمل توپ برای بازیسازی یک تیم نعمت محسوب میشه

هافبک:
همسیک (ناپولی): اگه دوست دارید به این بازیکن علاقمند شین کافیه که بازی این فوتبالیست مقابل تیم های بزرگ رو ببینید.امسال مقابل یوونتوس فوق العاده بود و گل اول تیمش هم به ثمر رسوند. من فکر می کنم اون یک کلاس پایین تر از ژاوی بازی می کنه . اون فقط 25 سالشه و می تونه توی 2 - 3 سال اینده پخته تر بشه.تیم ملی اسلواکی می تونه با وجود این ستاره قوی تر باشه

نوکرینو (میلان): امسال خیلی خوب بازی کرده و به نظرم از سطح خودش فراتر بوده . حتی در زمینه گلزنی ها خوب کار کرده و در میان هافبک های کم فروغ ایتالیایی از جمله توتی و .. دراین فصل اون بهتر ظاهر شده. نوکرینو 6 گل در 14 بازی زده و می تونه توی بازیکنان شاخص نیم فصل باشه

لدسما (لازیو): این آرژانتینی 30 ساله خیلی موثر فوتبال بازی می کنه و روی اغلب گلهای تیم لازیو نقش داشته. هیچ گلیرو نزده ولی واقعآ کمتر گلی رو شما می تونین ببینین که لازیو بزنه و لدسما توش نقش نداشته باشه. نکته منفی اون لو دادن توپ در مناطق خطرناک بوده که امسال زیاد انجام می داد.نمی دونم چرا امسال اینقدر هافبک بازی ساز توی سری آ کم شده

فورواردها:
به علت کمبود هافبک ترجیح دادم 3 تا فوروارد انتخاب کنم :nishkhand:
دنیس گوستاوو (آتالانتا): پدیده این فصل تیم اتالانتا این ستاره ارژانتینی 31 ساله بوده. هر چند که 3 گل رو از روی نقطه پنالی زده ولی باید یادمون باشه که اون در چه تیمی بازی می کنه و تعداد موقعیت هاش در هر بازی واقعآ کمه و باید از حداقل موقعیت ها گل بسازه.البته اون در آرژانتین که بازی می کرد خوب گل می زد اما از سال 2008 که به ناپولی اومده بود هیچ گاه مورد علاقه هواداران نبود اما انتقال اون به آتالانتا برای اون نعمت شده

کاوانی (ناپولی): به نظرم بهترین فوروارد نیم فصل اول سری آ بوده. یک آمار جالب از کاوانی می خوندم که نوشته بود در هر بازی به صورت میانگین 62 ثانیه صاحب توپ هست ! یعنی کمترین تصاحب توپ و هنر تمام کنندگی بالا که مشخصه اکثر مهاجمین اروگوئه ای هست. شماره 7 محبوب ناپولی در سری آ 14 بازی کرده و 9 گل زده که هیچ کدام از روی نقطق پنالتی نبوده

دی ناتاله (اودینزه): سالهای اخر بازی این فوتبالیست هست. معمولآ در سری ا فورواردهای مسن خوب کار می کنند و اگه یک مروری بکنید بازیکنانی مثل راوانلی یا دی کانیو و روبرتو باجو توی ذهنتون مانور می دن که تجربه خیلی به دردشون خورده. دی ناتاله با توجه به تیمی که در اون بازی می کنه به نظرم حقش بود که در لیست بهترین های نیم فصل باشه. هر چند که فکر می کنم در انتهای فصل جای خودش رو به زلاتان ابراهیمویچی بده که از نظر من خیلی باید بهتر از این باشه

alexandre dasilva
12-28-2011, 02:22
هاندانوویچ

وارگاس ...... کیه لینی ...... تیاگو سیلوا ...... لوسیو

همسیک

پیرلو.............. نوچرینو

بواتنگ

ابراهیموویچ .......... کاوانی

AlexDelpiero
12-28-2011, 10:18
خوشبختانه استقبال خوبی از جانب مدیرا شده و باید یه تشکر ویژه از احمد برای ایجاد این تایپیک داشته باشیم !

باز هم جعفر اومد و با تفسیر هایی که داشت همه رو شگفت زده کرد ! ( محض پاچه خواری ) heee::

اینم ترکیب ما :

بوفون

وارگاس - کیلینی - سیلوا - لیخشتاینر

همسیک

لدسما - پیرلو - مارکیزیو

کاوانی - دی ناتاله

sina acm
12-28-2011, 10:20
بوفون

لوسیو ...... کیه لینی ...... تیاگو سیلوا ...... اباته

همسیک

پیرلو.............. نوچرینو

بواتنگ

ابراهیموویچ .......... روبینیو

AL1reZA
12-28-2011, 10:28
بوفن

وارگاس....لوسیو....سیلوا.....ما کن

همسیک

پیرلو......اشنایدر.......نوچرین

ابراهیموویچ......کاوانی

ale10forever
12-28-2011, 10:42
اینم تیم من:
formation 3-5-2
-------------------------------------------------------------------------------
Buffon (Juventus)

Danilo (Udinese) ...............Barzagli (Juventus) ...............Silve (Milan)

Van Bommel (Milan)

Maggio (Napoli) ............... Pirlo (Juventus) ............... Marchisio (Juventus)

Nainggolan (Cagliari)

Ibrahimovic (Milan) ............... German Denis (Atalanta)
-------------------------------------------------------------------------------

1- انتخاب از بین بوفون و هندانوویج واقعا سخت بود ولی به خاطر پنالتی که بوفون از اسطوره پنالتی ها گرفت بوفونو انتخابیدم.

2- با اینکه کیلینی این فصل بد کار نکرده اما اوایل فصل تو بعضی مواقع ضعیف بود ولی یه مدافع 300 هزار یورویی که همه فکر میکردن تموم شده جورشو کشید یعنی آندره آ بارزالی!

- دانیلو به همراه دوسان دفاع اودینزه رو غیر قابل نفوذ کردن بیخود نیس که اودینزه بهترین دفاع سری آ رو داره

- تیاگو سیلوا هم همیشه جزو برترینای سری آ تو این چند فصل اخیر بوده

3- فن بومل با این که خشنه و هر بازی یه کارت داره ولی وقتی بازی میکنه خیال هافبکای جلوییش راحته. البته ویدال ما هم تو این پست خیلی عالی بوده!

- کریستین ماجو بیشتر تو هافبک راست بازی کرده ولی دفاع راست پست اصلیشه. تو منتخب 2011 یوفاهم بود

- واضحه که پیرلو یکی از برترینای سری آ بوده با پاسای طلاییش و میدانداریش نشون داد هنوز فوتبالش تموم نشده. بهترین خرید امسال یووه که هیچ پولی واسش پرداخت نشده!!

- انتخاب مارکیزیو هم طبیعی بود بی تعصب بگم شاید این هافبک الان یکی از 5 هافبک وسط برتر دنیا باشه. از توتواسپرت هم برنده اسکار 2011 شد.

- نانیگولان هافبک کالیاریه که با بازیاش تو این نیم فصل اکثر باشگاههای بزرگ ایتالیا و اروپا رو خواهان خودش میبینه تو اکثر سایتا هم به عنوان یکی از بازیکنان منتخب انتخاب شده.

4- زلاتان طبق معمول تو جدول گلزنا اون بالاهاست و کلاس بازیشو بازم به رخ کشیده. هر چند میتونه خیلی بهتر بشه

- هیچکس فکرشو نمیکرد یه مهاجم سرزن و ناشناخته آقای گل نیم فصل بشه. دنیس بازیکن آتالانتا تا اینجا خیلی خوب بوده ولی بعیده بتونه تو نیم فصل دومم این روندو حفظ کنه.

(به نظر خودم جای چند تا بازیکن هم خالیه:
هندانوویچ دروازه بانم اودینه
لختشتاینر مدافع راست یووه
ویدال هافبک دفاعی یووه
پابلو اوسوالدو مهاجم رم
دنیله دروسی هافبک رم
په په بال یووه
بواتنگ هافبک نفوذی میلان)

(همش یووه شد که!:nishkhand: خلاصه ببخشید ولی قبول کنید امسال یوونتوس تیم یه دست و کاملی داره)

ManUtd
12-28-2011, 12:53
بوفون

وارگاس .... سيلوا.... لوسيو ....مايكون

ده روسي

اشنايدر............ پيرلو

كاواني...................................... ....دي ناتاله

زلاتان

Great Milan
12-28-2011, 13:40
.............................................. بوفون ...............................
..............................................وا رگاس سیلوا لوسیو کیالینی ............................

.............................................. ده روسی .................
.............................. پرینس بواتنگ پیرلو ................................

.................... کاوانی ....... .... . زلاتان ..................... دیناتاله .................
امسال یکی از بهترین سال هایه ایتالیاست به نظر من چون فشردگی جدول خیلی بالاست و رقابت نسبت به لیگ های دیگه جذاب تر دنبال میشه و مخصوصا که ایتالیا امسال هر سه نمایندش تو مرحله حذفی حضور دارن که با پتانسیلی که امسال نشون دادن میشه بهشون امیدوار بود به صعود به مرحله بعد رقابت های سی ال
من تو این ترکیب از سه تا از بازیکنای خوب میلانو گذاشتو که خیلی خوب ظاهر شدن هم سیلوا که به اعتقاد خیلی از کارشناسا یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهانه
در مورد برینس هم بگم یه بازیکن فوق العاده جنگنده و باهوشه {گلی که بارسا زدو هیچ وقت فراموش نمیکنم}
و زلاتان هم که دیگه همه میشناسنشو نیازی به تعریف نداه امسال هم با 11 گل زده تا قبل از تعطیلات دومین گل زن ایتالیاست
در مورد ستا دفع دیگه هم بگم که لوسیو همیشه جزو بهترینا بوده
وارگاس هم امسال خیلی خوب بازی کرئه و همین طور کیالینی که با وجود اینکه تو پست اصلیش نیست بازم خیلی خوب بوده
ده روسی تو رم خیلی خیلی خوب بازی کرده پیرلو هم که نیازی به تعریف نداره همیشه ستاره بازی ها بوده و گل سر سبد ایتالیایی ها
کاوانی رو من میتونم بگم یه بازیکن وحشتناک تو خط حمله تعریفش کنم
دیناتاله هم امسال ترکونده و تبدیل به یه ستاره شده
بازم عشق است ایتالیا و میلان:flowerysmile:

H@kem
12-28-2011, 14:25
Buffon

Maicon douglas............ Lucio ..............Tiago Silva............. Juan Manuel Vargas

Mark Van Bomme l

Andrea Pirlo ........................Wesley Snider

Kevin-Prince Boateng
Robinho............................ Zlatan Ibrahimović

J. Mourinho
12-28-2011, 14:25
هاندانوویچ

وارگاس-ساموئل-تیاگو سیلوا-لیختشتاینر

ریکی آلوارز-همسیک-پیرلو-کریستین ماجو

کاوانی-کلوزه

مورینیو...
12-28-2011, 16:52
من لیگ ایتالیا رو زیاد نمیشناسم.اگر احیانا پست یه بازیکن رو اشتباهی گذاشتم ببخشید.اینم نظر من چینش 2/4/4 دروازه بان / بوفن مدافعین: چیوو و تیاگو سیلوا و کیه لینی و زامبروتاهافبک های مرکزی:پیرلو و اسنایدربال ها: کاسانو و ون بومل مهاجمین: بوآتنگ و توتی خود میدونم ترکیبم پرنقصه ولی خوب هم میخواستم تعادل در انتخاب بازیکنان بین تیم های مختلف رو رعایت کنم و هم شناخت کافی از تیم ها نداشتم.

Forza Milan
12-28-2011, 20:18
بوفون

وارگاس ...... نستا ...... تیاگو سیلوا ...... اباته

نوچرینو

پیرلو..............بواتنگ

روبینیو

ابراهیم اویچ.......... پاتو

mortezarm
12-28-2011, 20:47
بوفون

وارگاس کیلینی سیلوا مایکن

همسیک

لدسما اشنایدر پیرلو

ابراهمویچ کاوانی

ibrahim
12-28-2011, 21:32
lol:-
4.4.2

بوفون

کیه لینی سیلوا لوسیو لیخشتاینر

مارکیسیو درروسی بواتنگ اسنایدر

دیناتاله ابراهیموویچ

ALI_JUVE
12-28-2011, 22:00
بوفون
وارگاس بوردیسو بالزارتی لخشتنایدر
پیرلو لدسما
اسنایدر همسیک
دینتاله ایبرا

king123
12-29-2011, 11:42
اینمتیم منتخب من
بوفون
وارگاس کیلینی نستا لخشنایدر
مارکیزیو پیرلو بواتنگ اسنایدر
ایبرا دی ناتاله

IL Bimbo De Oro
12-30-2011, 14:11
هندانوويچ؛
وارگاس،كيلينى،تياگو سيلوا.كريستين مجو؛
پيرلو،ده روسى،بواتنگ؛
ژرمن دنيس،كلوزه،دى ناتاله
١)به نظرم بهترين بازيكن نيم فصل پيرلو بوده چون كلا امسال يووه رو پيرلو ميچرخه و اكثر تاكتيك هاى كونته بر اساس سبك بازى پيرلو انتخاب شده كه تا اينجا خيلى خوب جواب داده،البته ده روسى هم فوق العاده بوده و ميشه بعد پيرلو اونو بعنوان بهترين بازيكن نيم فصل انتخاب كرد
٢)كاسانو اگه مصدوم نميشد قطعا يكى از بهترين هاى نيم فصل بود،همچنين ووچينيچ هم تو چندتا بازى كه ازش ديدم فوق العاده مفيد بازى ميكرد
٣)فكر كنم در كل امسال سرى آ دفاع چپ تاپ و آماده اى نداشته و چون بازيكن خاصى به ذهنم نرسيد وارگاسو گذاشتم كه تو كارهاى دفاعى خيلى هم خوب نبوده
٤)فرانچسكو توتى هم خيلى از بازيهاى نيم فصل رو به خاطر مصدوميت از دست داد ولى فكر كنم تو دقايق كمى كه بازى كرده موثرترين بازيكن بوده چون با توجه به آمار در نبودش رم اكثر امتيازات رو از دست داده

Abdollah 202
12-30-2011, 17:22
بوفون
وارگاس کیلینی سیلوا مایکون
دی روسی
پیرلو په په
اسنایدر
دی ناتاله

hamid20
12-30-2011, 18:58
هاندانویچ
کیلینی.....نستا....بارزاگلی.... امبوروتا
سیدورف
پیرلو....همسیک
دیناتاله....ژرمن دنیس...کاوانی

پوریا صبور
12-30-2011, 19:55
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بوفون

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] --------------[Only Registered And Activated Users Can See Links]
جورجیو کیلینی---------- تیاگو سیلوا ------------ بارزاگلی ----------- لیخشتایر

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ---------------------------[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آندره آ پیرلو--------------------- کلودیو ماکیزیو

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ------------------------------------------------------------------ [Only Registered And Activated Users Can See Links]
کوین پیرینس بواتنگ-------------------------------------------------------- مارک همسیک

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
زلاتان----------------------------------- متری

1. در انتخاب بوفون که هیچ شکی وجود نداره..

2.کیلینی در غیاب دفاع چپ خوب در فوتبال ایتالیا اونجا قرار گرفته

3.تیاگو سیلوا واقعا فوق العاده است

4.لیخشتاینر هم امسال از لاتزیو به یووه اومد و مثل همیشه و حتی بهتر از گذشته بازی ها پر تحرک خودشو ادامه بده

5.کوین بواتنگ امسال تنهایی میلانو از بحران درآورد و اگه گلای اون تو اون بازیی که سه تا گول خورده بودن و 4 بر 3 بردن نبود میلان هنوز تو بحران بود

6.واسه پیرلو هم که نیازی به دلیل وجود نداره

7. مارکیزیو هم که ستاره امسال یووه است و گل های حساس و بازی های مفیده اون تو یووه و تیم ایتالیا رو به یاد بیاورید

8. مالک هم به نظر من تمام نظم تیم ناپولی رو پای این جوون آینده داره..

9.من که از بازی های خوب متری نمی تونم بگذرم!! یه محاجم با هوش و گل زن و دوپا و هد زنکه تو کارای ترکیبی هم کار میکنه

10.زلاتانم با وجود تنفری که از اون دارم ولی جاش اونجاست..

11. بارزاگلی هم مدافع ملی پوش قدرتمند یووه که امسال حتی از جرجیو هم بهتر کار کرده..

MohaZalla
12-31-2011, 00:50
به نظر من تيم منتخب رو به صورت قطع به يقين نميشه انتخاب كرد چون تعداد بازيهايى كه تا حالا از سرى آ توسط تلويزيون پخش شده از تعداد انگشتان يه دست هم كمتر بوده!‏(كه دليلش مشخص نيست)ولى ميشه گفت به طور تقريبى نظر اکثر بچه ها درسته

Derby
12-31-2011, 16:31
به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، این جایزه‌ها با رای بازیکنان سری آ انتخاب و در 23 ژانویه (3 بهمن) اعلام خواهند شد.
البته برخی برندگان این رای گیری پیش از این انتخاب شده‌اند. ادینسون کاوانی با به ثمر رساندن 28 گل به‌عنوان بهترین گل‌زن سری آ در فصل گذشته انتخاب شده است. باشگاه میلان نیز به عنوان تیمی که بیشترین امتیاز را به‌دست آورده برنده یکی از جایزه‌های این رای گیری شده است.

در این رای گیری 9 طبقه بندی وجود دارد که پس از انتخاب بهترین‌های این طبقه‌بندی‌ها، بهترین بازیکن ایتالیایی سری آ و بهترین بازیکن خارجی این لیگ انتخاب خواهند شد.

در این سیاهه نام الکسیس سانچز و ساموئل اتوئو که اکنون به ترتیب به بارسلونا و آنژی ماخاچ‌کالا پیوسته‌اند نیز قرار گرفته و امکان این وجود دارد که آن‌ها نیز در این رای گیری به عنوان برنده اعلام شوند.

*نامزدهای اسکار سری آ به شرح زیر است:

بهترین مربی: ماسیمیلیانو آلگری، فرانچسکو گوئیدولین، والتر ماتزاری

بهترین بازیکن جوان: الکساندر پاتو، آندره رانوکیا، الکسیس سانچز

بهترین دروازه‌بان: کریستین آبیاتی، مورگان دی سانتیس، سمیر هندانوویچ

بهترین مدافع: آندره بارزاگلی، مهدی بناتیا، تیاگو سیلوا

بهترین بازیکن ایتالیایی: آنتونیو دی‌ناتاله، کلودیو مارکیسیو، آندره پیرلو

بهترین بازیکن خارجی: ادینسون کاوانی، ساموئل اتوئو، زلاتان ابراهیموویچ

بهترین داور: نیکولا ریزولی، پائولو تالیاونتو، پائولو والری

FC@ALI
04-13-2012, 12:22
بوفون

وارگاس......كيليني.......تياگو سيلوا........آباته

گتوزو

پيرلو......نوچرينو

بواتنگ

زلاتان.........دي ناتاله

Alex Dlpiero_10
09-16-2012, 11:31
بوفون

لوسیو ----------کیه لینی------تیاگو سیلوا------آباته

پیرلو-------سیمونه په په--------کراسیچ

دلپیرو

میلیتو-----ابراهیمویچ

mehdi30100
09-17-2012, 20:56
بوفون

لوسیو ----------کیه لینی------تیاگو سیلوا------آباته

پیرلو-------سیمونه په په--------کراسیچ

دلپیرو

میلیتو-----ابراهیمویچ

تیاگو و زلاتان دیگه تو سری ا نیستن که.ki::

بوفون
مایکون کیه لینی لوسیو آباته

پیرلو ویدال

بواتنگ اسنایدر ده یانگ

کاوانی

shawn
02-09-2013, 16:58
من امسال رو میگم دروازبان:بوفون مدافعان:ماجیو کیلینی اوگبونا لیخت میانی:پیرلو همسیک لدسما ویدال مهاجمان:کاوانی الشراوای

42d3e78f26a4b20d412==