PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیپ هالیوودی اسکای از دربی میلان

MohaZalla
12-19-2011, 10:22
یک کلیب بسیار دیدنی از داربی مادونینا که در این دیدار اینتر موفق شد با وجود ناداوری های بسیار زیاد در این دیدار که حتی 2 بازیکن اینتر ناباورانه اخراج شدند تیم میلان را 2 بر صفر شکست دهد .

در این ویدئو میبینیم که ...
جنگ های لفظی خوزه مورینیو و لئوناردو که دقیقا مثل فیلمهای اکشن جمع گردآوری شده است ، واکنش های شدید اینتر میلان در مقابل داور و حرکات بسیار زیبای این دیدار از نگاهی دیگر از دوربینهای شبکه تلویزیونی اسکای این کلیپ را بسیار جذاب کرده است ، درست بعد از گل دوم اینتر خوزه مورینیو فریاد میزند ، من ...

پیشنهاد دانلود برای ...
من این ویدئو را به تمامی هواداران باشگاه اینتر و البته اللخصوص به عاشقان آقای خاص توصیه میکنم

لینک دانلود:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پسوورد فایل : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

MyEvil2011
12-19-2011, 13:49
یک کلیب بسیار دیدنی از داربی مادونینا که در این دیدار اینتر موفق شد با وجود ناداوری های بسیار زیاد در این دیدار که حتی 2 بازیکن اینتر ناباورانه اخراج شدند تیم میلان را 2 بر صفر شکست دهد .

در این ویدئو میبینیم که ...
جنگ های لفظی خوزه مورینیو و لئوناردو که دقیقا مثل فیلمهای اکشن جمع گردآوری شده است ، واکنش های شدید اینتر میلان در مقابل داور و حرکات بسیار زیبای این دیدار از نگاهی دیگر از دوربینهای شبکه تلویزیونی اسکای این کلیپ را بسیار جذاب کرده است ، درست بعد از گل دوم اینتر خوزه مورینیو فریاد میزند ، من ...

پیشنهاد دانلود برای ...
من این ویدئو را به تمامی هواداران باشگاه اینتر و البته اللخصوص به عاشقان آقای خاص توصیه میکنم

لینک دانلود:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

آقا خیلی خیلی ممنون ولی اینکه رمز میخواد
وقتی فایل رو دانلود می کنی، بعدش که میخوای از حالت فشرده خارج کنی، رمز میخواد!!
چی بدم من؟!!!eterza::-:ey babaaa:

MohaZalla
12-19-2011, 14:02
آقا خیلی خیلی ممنون ولی اینکه رمز میخواد
وقتی فایل رو دانلود می کنی، بعدش که میخوای از حالت فشرده خارج کنی، رمز میخواد!!
چی بدم من؟!!!eterza::-:ey babaaa:

با عرض پوزش پسوورد فايل : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==