PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر بازیهای دور رفت یک هشتم نهایی جام باشگاه های اروپا 2011-2012

alexandre dasilva
12-19-2011, 00:37
به نام خدا

در این تاپیک قصد داریم تا در مورد بازیهای مرحله یک هشتم نهایی جام باشگاه های اروپا که اواخر بهمن ماه دور رفتش آغاز خواهد شد تبادل نظر کنیم.

بازیهای دور رفت:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
میلان - آرسنال

ناپلی - چلسی

لورکوزن - بارسلونا

آپوئل - لیون

بازل - بایرمونیخ

زسکا مسکو - رئال

زنیت - بنفیکا

مارسی - اینتر

لطفا" به تیم های دیگر و همچنین دیگر کاربران سایت اهانت نکنید و تنها نظر معقولانه خود را بدهید.
به نظر دیگر کاربران هم کاری نداشته باشید.

هر گونه مجادله بین کاربران بدون تذکر باعث اخطار خواهد شد.

با تشکر.

juninho_P
12-19-2011, 00:45
لیون کار سختی برای صعود فکر نکنم داشته باشه

از نظر تجربه و بازیکن سر تر هستیم

امیدوارم پلی باشه برای مراحل بالاتر

J. Mourinho
12-19-2011, 00:57
به نظر من اینتر کار سختی داره برای صعود ولی اگه تیم رو تو ژانویه با خرید بازیکنان درست و حسابی بتونیم تقویت کنیم میتونیم به مرحله بعد صعود کنیم

ale10forever
12-19-2011, 12:29
خب با اجازه دوستان منم نظرمو راجع به قرعه کشی این مرحله بگم.

طبق قرعه کشی این 8 بازی تو این مرحله برگزار میشه که گل سرسبد بازیا تقابل آرسنال با میلان هست.

احتمال برنده شدن رو هم زیر بازی نوشتم البته از نظر کارشناسی [Only Registered And Activated Users Can See Links] خودم!

1- آپوئل نیکوزیا (قبرس) - لیون (فرانسه)

برنده رفت و برگشت: لیون : 99%

لیون با اون وضع افتضاح و به شدت مشکوک صعودش[Only Registered And Activated Users Can See Links] تو این مرحله هم شانس آورد و به ضعیفترین تیم خورد. مشخصه که از الان لیون تو مرحله بعده.

نکته این بازی حضور یه تیم قبرسی ضعیف تو این مرحله است. پلاتینی واسه رای جمع کردن از کشورای ضعیف تو فوتبال همچین سیاستای مزخرف و حال به هم زنی رو ایجاد کرده و باعث شده تیمای مطرح بعضی وقتا بیخود و بیجهت حذف شن و اینجور تیما تو این جام معتبر حاضر باشن.

2- چلسی (انگلیس) - ناپولی(ایتالیا)

برنده رفت و برگشت: چلسی: 65%

با اینکه ناپولی تیم شایسته ایه و امسال عالی بازی میکنه و بازیکنای سطح بالای مثل همسیک و کاوانی و لاوتزی و... داره ولی تجربه چلسی تو این مرحله و اوج گرفتن تدریجی دوباره این تیم و همچنین افت نسبی ناپولی تو این اواخر احتمالا باعث حذف ناپولی بشه. هرچند به شخصه امیدوارم ایتالیاییا از پس انگلیسیا بربیان و روی تیمای فخیمه انگلیسو کم کنن[Only Registered And Activated Users Can See Links]

3- آزسنال (انگلیس) - میلان (ایتالیا)

برنده رفت و برگشت: میلان : 75%

طبق معمول آرسنال و ونگر تو این مرحله بدشانسی آوردن و یه بازی سخت در انتظارشونه.
فقط به این اسما دقت کنید: روبینیو پاتو زلاتان و حمایت بازیکنایی مثل تیاگو سیلوا و بواتنگ و... رو پشت سرش بزارین. به اینا بهتر شدن شرایط روز به روز میلان رو هم اضافه کنید و بعد همه اینا رو در مقابل بعضی بازیکنای جوون آرسنال قرار بدین! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
حساسترین بازی این مرحله همین بازیه.البته نباید از فن پرسی آماده هم غافل شد. در ضمن ونگر و بازیکناش ممکنه تو هر بازی هر کاری انجام بدن. ولی به هر حال به نظرم میلان شانسش واسه صعود خیلی بیشتره

4- بایرن (آلمان) - بازل (سوییس)

برنده رفت و برگشت: بایرن: 85%

هرچند بازل منچسرو تو بازیای رودر رو خیلی اذیت کرد و آخر سر هم باعث حذف این تیم شد و پدیده این جام به حساب میاد ولی بی تجربگی اکثر بازیکنای بازل به جز چند تا مثل فری و... نقطه مقابلش آماده و با تجربه بودن بایرنیا این تیمو به احتمال خیلی بالا به مرحله بعدی میرسونه.

5- بارسلونا (اسپانیا) - لورکوزن (آلمان)

برنده رفت و برگشت: بارسا: 95%
قبل شروع جام هم مشخص بود بارسا شانس اصلی حضور در فیناله تو این مرحله هم کار نسبتا آسونی پیش رو داره و احتمالا به راحتی بالا میاد اگه خلاف این بشه لورکوزن تاریخ ساز میشه.

6- رئال (اسپانیا) - زسکا مسکو (روسیه)

برنده رفت و برگشت: رئال: 90%
کلا تیمای شرق اروپا مخصوصا روسیه تیمای سرسختی هستن و میتونن هر حریفی رو به دردسر بندازن ولی رئال شاید خیلی واسشون بزرگ باشه. اگه رئال سال پیش بود بهش 60-70درصد شانس میدادم ولی امسالفرق میکنه. به هر حال بازم تو مسکو بازی سختی در انتظار رئالیا میتونه باشه.

7- بنفیکا (پرتغال) - زنیت (روسیه)

شانس هر دو تیم: 50%

جالبه که روسیه هم مثل انگلیس و اسپانیا دو تیم تو این مرحله داره و برخلاف هم وطناش شانسش بهتر بوده و میتونه از این فرصت طلایی استفاده کنه و به مرحله بعدی هم صعود کنه.

8- اینتر (ایتالیا) - مارسی (فرانسه)

برنده رفت و برگشت: اینتر: 70%

متاسفانه (!) [Only Registered And Activated Users Can See Links] اینتر دوباره به روزای خوبش داره برمیگرده و مارسی هم شرایط زیاد خوبی امسال نداره هرچند تو cl زیاد بد کار نکرده. اینتر شانس زیاد واسه صعود داره.

-------------------------------------------

در آخر ببخشید اگه طولانی شد

از سال بعد یووه میاد و بساط همه این تیمای تازه به دوران رسیده رو جمع میکنه

King k.p Boateng
12-19-2011, 23:34
میلان میتونه صعود کنه ولی ارسنال حریف قدری تو اروپا هستش پارسال بارسا رو تو زمین خودش برده بود

امیدوارم میلان صعود کنه

بقیه تیم ها به غیر از چلسی _ ناپولی کار راحتی دارن

sina acm
12-20-2011, 00:25
بازی های جذاب و نفس گیر این دوره

ارسنال_میلان

هر دو تیم برای صعود میان ارسنال بازیکنان جوان و ارسنونگر
میلان با ستاره های نامدارش که امیدوارم موفق باشند

چلسی_ناپولی

هردو تیم شانس پیروزی دارند ولی چلسی امادگی کامل این فصل نداره ولی
ناپولی امسال با حذف صدرنشین لیگ انگلستان من سیتی حریف ترسناکی برای همه هستش

زانتی
12-28-2011, 02:59
به نظر من اینتر کار سختی داره برای صعود ولی اگه تیم رو تو ژانویه با خرید بازیکنان درست و حسابی بتونیم تقویت کنیم میتونیم به مرحله بعد صعود کنیم

من باشما موافق هستم اگر اینتر در نیم فصل خرید خوب انجام بدهد شانش رسید به مراحل بالاتر وجود داردchomagh:flowerysmile:

sina acm
01-18-2012, 01:43
آمار کلی از گروه ها

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 638x183 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Goals Scored: گل های زده شده
Goals against: گل های دریافتی
Yellow Cards: کارت های زرد
Red Cards: کارت های قرمز
Attempts on target: ضربات داخل چهار چوب
Attempts off target: ضربات خارج از چهارچوب
Offsides: آفساید ها
Corners: کرنر ها
Fouls Commited: خطاهای انجام شده
Possession time: مالکیت توپ به دقیقه
Ball Possession: درصد مالکیت توپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 651x287 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 660x285 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 655x286 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 654x287 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 656x285 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 657x289 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 653x288 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 656x289 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ibrahim
02-14-2012, 16:50
لورکوزن - بارسلونا

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : بايرلوركوزن - بارسلونا

سه‌شنبه 25/11/1390 ساعت : 23:15

پخش مستقیم بازی از شبکه سه سیما

feri71
02-14-2012, 18:17
خب بالاخره بعد از حدود دو ماه دوباره شور و هیجان لیگ قهرمانان از طریق گیرنده های تلویزیونی به خونه هامون میاد. امشب دو تا بازی برگزار میشه که همونطور که ابراهیم هم به یکیش اشاره کرد لورکوزن و بارسا با هم بازی میکنن و در بازی دیگه المپیک لیون از آپوئل قبرس میزبانی میکنه.

خب بیشتر بحثمون سر بازی بارساست. آبی و اناری ها کم کم دارن از لیگ اسپانیا نا امید میشن چرا که الآن فاصله ی 10 امتیازی با رئال پیدا کردن. از اونجا که احتمال از دست دادن قهرمانی در اسپانیا خیلی زیاده پس مطمئنا اروپا رو به این راحتی ول نمیکنن:nishkhand:

از اون طرف لورکوزن که به نایب قهرمانی در هرجامی علاقه ی وافری داره:sooot: میتونه خودش رو جلوی بارسا نشون بده. اونها در بوندسلیگا ششم هستن و با سهمیه ی چهارم لیگ قهرمانان هم 10 امتیاز فاصله دارن. بازی جالبی خواهد بود.
به امید دیدن یک فوتبال زیبا از این دو تیم

ibrahim
02-15-2012, 20:36
میلان - آرسنال

چهارشنبه 26/11/1390 ساعت : 23:15

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : آث ميلان - آرسنال

پخش مستقیم از شبکه 3 سیما

spiderkiller
02-15-2012, 20:45
خب اولین نظر رو من که نه ارسنالیم نه میلانی میدم یکم جوو عوض شه lay_;;
به نظرم بازی خیلی قشنگ میشه و گل های زیادی رو شاهد خواهیم بود چون میلان تو خونه خیلی قوی هست و ارسنال هم تیمی نیست که بزاره به راحتی عقب بیوفته و از اونجایی که دفاع نابودی داره اگه گل بخوره گل هم میزنه برای همین پر گل میشه.از طرفی دو تیم سابقه چندانی تو ضد فوتبال ندارن برای همین بازی قشنگ میشه.تقابل زلاتان و ون پرسی در نوع خودش خیلی جالب میشه.اگه ارسنال یک هافبک طراح خوب داشت واقعا قدرتشون برابر میشد.من دوست دارم هرتیمی قوی تره بیاد بالا تا دور بعد تیمای قوی به هم بخورن نه مثل پارسال که تیمای نسبتا ضعیفی بالا اومدن.(نسبت به لیگ قهرمانان میگم اخه شالکه در حد نیمه نهایی نبود.)

Forza Milan
02-15-2012, 20:46
باید قبول کنیم که هردو تیم برای این بازی امادگی کامل ندارن

نه ما که مصدوم هامون 3 جلسه بیشتر سر تمرین بیشتر نبودند

نه ارسنالی ها که بعضی از بازیکنانشون رو در اختیار ندارند

sina acm
02-15-2012, 21:13
باید قبول کنیم که هردو تیم برای این بازی امادگی کامل ندارن

نه ما که مصدوم هامون 3 جلسه بیشتر سر تمرین بیشتر نبودند

نه ارسنالی ها که بعضی از بازیکنانشون رو در اختیار ندارند

با نظرت یه خورده موافقم ولی :ahaaaaaa:

تا 1:15 دقیقه بگم بهتره میترسم بسوزم tars::

raptor
02-15-2012, 21:38
به نظر من هم بازيه جالبي خواهد شد:jeddiiiii:،البته به نظرم ما هافبك‌هايه طراح نداريم،نه آرسنال!
آرسنال اگه هم مشكلي داشته باشه مروط ميشه به خط دفاعي،وگرنه زياد تو حمله يا وسط مشكلي ندارن؛البته ايني كه ميگم نسبت به بازيكنايه خودمونه وگرنه آرسنال هم طراح به اون صورت نداره.
اميدوارم مصدومامون خوب ريكاوري كرده باشن،رابين هم تو روزه خوبش نباشه!،هانري ياد جوونياش نيافته!،ايبرا جلويه دروازه خالي تكواندو كار نكنه و ....!!!!!!!:khahesh::khahesh::khahesh::khahesh: :khahesh: :khahesh:
:nishkhand::sooot::sooot:

spiderkiller
02-16-2012, 10:24
بازی قشنگی بود ولی اصلا خلاقیتی نداشت.علتش هم نبود هافبک های طراح تو هر دو تیم بود.هر دو تیم سعی میکردن از گوش با استفاده از وینگ هاشون به گل برسن که میلان دو بار این کار رو کرد و ارسنال هم یک بار ولی ارسنال به گل نرسید رو درخشش ابیاتی.طراحی از میانه میدان نبود برای همین با اینکه بازی قشنگ بود من خوشم نیومد ki:: نکته جالب این بود که هانری خیلی خوب بازی کرد فقط درست بهش توپ نرسوندن.سه چهار باری که توپ اومد دستش خوب دفاع میلان رو ریخت به هم.این نشون دهنده یک بازیکن باکلاس هست که حتی تو سن بالا هم توانایی خودش رو حفظ میکنه.نکته دیگه زلاتان بود.عجب بازی کرد.شاید علتش ضعف دفاعی ارسنال بود ولی واقعا عالی بود.هر وقت توپ اومد دستش من گفتم الان ارسنال یک گل میخوره.شانس ما رو ببین.وقتی تو بارسا بود میخواست وسط بازی کنه حالا که رفته میلان میخوان وینگ باشه.شانس نداریم که.ولی به نظر من نقطه قوت میلان توی تمام بازی ها اصلا خط حمله اش نیست بلکه خط دفاعیش هست.واقعا اباته و سیلوا مهاجما و هافبک های ارسنال رو فلج کردن.این چمبرلین عجب بازیکنیه.خوشم اومد از بازیش.وینگ خوبی میشه.کلا اگه ارسنال بخواد تو سطح یک فوتبال جهان بمونه باید خلاقیت به تیمش بیاره.واقعا اینطوری هیچ تیم بزرگ اروپایی رو نمیتونن شکست بدن

sina acm
02-16-2012, 11:52
نمره بازیکنان دو تیم در این دیدار

Stadio Giuseppe Meazza — Milano
داور:‬ V. Kassai‎
تماشاگر:‬ 64462‎

زنندگان گل های بازی

15′ Kevin-Prince Boateng ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

38′ Robinho ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

49′ Robinho ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

79′ zlatan ibra

goal.com

Great Milan
02-16-2012, 12:08
بازی قشنگی بود ولی اصلا خلاقیتی نداشت.علتش هم نبود هافبک های طراح تو هر دو تیم بود.هر دو تیم سعی میکردن از گوش با استفاده از وینگ هاشون به گل برسن که میلان دو بار این کار رو کرد و ارسنال هم یک بار ولی ارسنال به گل نرسید رو درخشش ابیاتی.طراحی از میانه میدان نبود برای همین با اینکه بازی قشنگ بود من خوشم نیومد ki:: نکته جالب این بود که هانری خیلی خوب بازی کرد فقط درست بهش توپ نرسوندن.سه چهار باری که توپ اومد دستش خوب دفاع میلان رو ریخت به هم.این نشون دهنده یک بازیکن باکلاس هست که حتی تو سن بالا هم توانایی خودش رو حفظ میکنه.نکته دیگه زلاتان بود.عجب بازی کرد.شاید علتش ضعف دفاعی ارسنال بود ولی واقعا عالی بود.هر وقت توپ اومد دستش من گفتم الان ارسنال یک گل میخوره.شانس ما رو ببین.وقتی تو بارسا بود میخواست وسط بازی کنه حالا که رفته میلان میخوان وینگ باشه.شانس نداریم که.ولی به نظر من نقطه قوت میلان توی تمام بازی ها اصلا خط حمله اش نیست بلکه خط دفاعیش هست.واقعا اباته و سیلوا مهاجما و هافبک های ارسنال رو فلج کردن.این چمبرلین عجب بازیکنیه.خوشم اومد از بازیش.وینگ خوبی میشه.کلا اگه ارسنال بخواد تو سطح یک فوتبال جهان بمونه باید خلاقیت به تیمش بیاره.واقعا اینطوری هیچ تیم بزرگ اروپایی رو نمیتونن شکست بدن
خلاقیت نداشت؟:ehe:فکر کنم بازی رو ندیدی شما اصلا فلسفه زلاتان رو میدونستی چیه دوتا پاس گل و یه گل میفهمی یعنی چی یعنی خلاقیت :chi migi:تو این بازی زلاتان نقش طراح بازی میکرد و یه تعمه تو خط حمله بود
در مورد زلاتان هم تو بارسا بگم که همون طوری که خودش تو زندگی نامش گفته بود فقط به خاطر مسی بچه ننه بود که بازیش به اون روز افتاد و باعث شد یه فصل بد رو گاردیولا داشته باشه .مسی مثل بچه ها رفته به گاردیولا گفته من میخوام جای زلاتان بازی کنم و جناب گاردیولا هم با کمال میل قبول کرد جهت اطلاع زلاتان وینگ هم بازی نمیکنه مهاجم هدفه تو بازی میلان و بازیکنی که کنارش قرار میگیره مکملشه که تو ریباند یه پاس به عقب بتونه کمکش کنهentezar::

spiderkiller
02-16-2012, 12:52
خلاقیت نداشت؟:ehe:فکر کنم بازی رو ندیدی شما اصلا فلسفه زلاتان رو میدونستی چیه دوتا پاس گل و یه گل میفهمی یعنی چی یعنی خلاقیت :chi migi:تو این بازی زلاتان نقش طراح بازی میکرد و یه تعمه تو خط حمله بود
در مورد زلاتان هم تو بارسا بگم که همون طوری که خودش تو زندگی نامش گفته بود فقط به خاطر مسی بچه ننه بود که بازیش به اون روز افتاد و باعث شد یه فصل بد رو گاردیولا داشته باشه .مسی مثل بچه ها رفته به گاردیولا گفته من میخوام جای زلاتان بازی کنم و جناب گاردیولا هم با کمال میل قبول کرد جهت اطلاع زلاتان وینگ هم بازی نمیکنه مهاجم هدفه تو بازی میلان و بازیکنی که کنارش قرار میگیره مکملشه که تو ریباند یه پاس به عقب بتونه کمکش کنهentezar::
گفتم تو میانه خلاقیت نداشت نه تو خط حمله.و از اونجایی هم که همه میدونن زلاتان مهاجم هست و جلو بازی میکنه نه تو میانه پس اگه بازی میلان خلاقیت داشت رو کار مهاجماش بود نه هافبک هاش.از طرفی مگه مهاجم هدف نمیتونه وینگ باشه؟از طرفی شما میگی نقش طراحی رو داشت.تکلیف خودتو روشن کن یا نقش طراحی داشت یا مهاجم هدف بود کدومش؟entezar::(قابل توجه دوست عزیز.اگه مهاجم هدف پاس گل بده نشان از ضعف نسبی هافبک ها تو طراحی است.اینو من نمیگم قانون میگه)
من میگم هیچ کدوم.زلاتان یک وینگ چپ بود که متمایل به مرکز بازی میکرد البته دیشب.روبینیو بیشتر مرکز بازی میکرد.از طرفی زلاتان چون تو جناحین بود وظیفه نفوذ و طراحی از گوش رو برای مهاجم وسط داشت درست همونکاری که برای گل دوم و سوم انجام داد توپ رو معمولا میریخت برای روبینیو یا خودش نفوذ میکرد.توی صحنه پنالتی هم واضح بود از کدوم سمت پنالتی رو به دست اوردن.پاس گل دومش هم که فکر نکنم خلاقیتی داشت.اشتباه از مدافع ارسنال بود که سر خورد.تازه شما طرفدارا چه حکمتی دارید ازتون تعریف هم که میکنن میپرید به ادم.اصلا حالا که اینطور شد میلان خیلی هم بد بازی کرد.فکر کنم الان راحت تر بتونی حرفت رو بزنی:sooot:

ibrahim
02-20-2012, 16:39
پخش مستقیم از شبکه 3
مرحله یک هشتم نهایی جام باشگاه های اروپا دور رفت

ناپولی - چلسی

سه‌شنبه 02/12/1390 ساعت : 23:15

-----------------------------------------------------------------------------------

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي دور رفت

زسکا مسکو - رئال

سه‌شنبه 2 اسفند ماه 1390
ساعت 20:30

Lee dewyze
02-20-2012, 22:27
واقعا بازیه ناپولی چلسی خیلی قشنگه

من با تمام احترام برد ناپولی رو بیشتر میدونم چون یه تیم منظم و بگی نگی پر ستاره

و از چلسی یه زره اماده تر هستش

GOLL
02-20-2012, 23:45
همه جا اينو نوشتم :اگه مرته ساكر بود ميلان حتي يه گل هم نميزد
دفاع ها خيلي مهم تر از او چيزي هستن كه به نظر ميرسن
ميلان خيلي خوب از ضد حملاتش استفاده ميكرد اكا آرسنال نه!رابين افتضاح بود تمام حواسش به دفاع بود از موقعيتهاش هم كه اصلااستفاده نكرد
آرسناليها نيمه اول فقط از گوش حمله ميكردن هانري بازيكنها رو مجبور كرد پاس عمقي بدن اكه هانري از اول بودش اين نميشد
بازي برگشت آرسناليها انگيزه ي زيادي دارن و خطرناكتر ميشن اونها از باختن ميترسيدن كه باختن اما حالا ديگه دنبال جبران هستن
ميلان غافلگير ميشه

sina acm
02-22-2012, 15:39
خوب ناپولی هم برد

لیگ انگلیس تسلیم ایتالیا شد

خداکنه امشب هم اینتر ببره که همه بیاییم بالا lagh::

Lee dewyze
02-22-2012, 15:54
خوب رئال مساوی کرد ولی فکر نکنم مشکلی براش پیش بیاد

کارچلسی خیلی سخته 3 تا از ناپولی خورد

ارسنال هم که به احتمال 98% حذف شد

فکر کنم این پایان کار انگلیس تو این مرحله هستش

ibrahim
02-22-2012, 16:35
چهارشنبه 3 اسفند 1390
امشب هم بازیهای مارسی - اینتر میلان ، باسل بایرن مونیخ
از شبکه 3 پخش نمیشه.....
جالبه ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي باشه اونوقت بازیهاش پخش نشه(eterza::-)

King k.p Boateng
02-22-2012, 22:08
چهارشنبه 3 اسفند 1390
امشب هم بازیهای مارسی - اینتر میلان ، باسل بایرن مونیخ
از شبکه 3 پخش نمیشه.....
جالبه ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي باشه اونوقت بازیهاش پخش نشه(eterza::-)
اونایی که دسترسی به ماهواره دارن شبکه ortm

بازی رو رایگان پخش میکنه خیلی راحت

sina acm
02-23-2012, 00:11
اقا شبکه ORTM تمام بازی های چمپیونز لیگ رو رایگان پخش میکنه

ادرسش هم:

ماهواره : Eutelsat W3

فرکانس:10721

قطب : H

نیمه اول اینتر هم 0_0 شد

spiderkiller
02-23-2012, 11:29
کلا مرحله یک هشتم داشت تا قبل از بازی رئال به خوبی و خوشی پیش میرفت و همه چیز قابل حدس بود تا اینکه رئال مساوی داد.بعدم بایرن و اینتر باختن.البته باخت 3تایی چلسی هم یکم تامل برانگیز بود.کلا داره باحال میشه این مرحله.خیلی حال میکنم دوسه تا مدعی حذف بشن

42d3e78f26a4b20d412==