PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : $$$‌ آخرين نقل و انتقالات و تمديد قراردادهاي چلسي انگليس $$$

ballack_emprator
06-01-2009, 14:44
به نام خدا

تاپيك ويژه آخرين اخبار نقل و انتقالات چلسي انگليس

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کارلو آنجلوتی مربی اسبق تیم آث میلان ایتالیا به عنوان سر مربی باشگاه چلسی معرفی شد

کارلو آنجلوتی که پس از اتمام مسابقات سری آ ایتالیا از تیم آث میلان خداحافظی کرده بود به عنوان مربی جدید چلسی معرفی شد .
کارلو قراردادی را به مدت سه سال با تیم چلسی بست که آغاز آن یکم جولای سال 2009 ثبت شده است .

شایان ذکر است که کارلو آنجلوتی دوران موفقیت آمیزی را در عرصه ی بازیکن طی کرد و به افتخارات والایی دست یافت . او همچنین در عرصه ی مربیگری نیز توانست با تیم آث میلان ایتالیا دو بار به عنوان قهرمانی در جام باشگاه های اروپایی دست یابد .

:chelsia:با آرزوي موفقيت براي آنجلوتي مربي پر افتخار ايتاليايي:chelsia:

ARG CFC11
07-07-2009, 09:45
خوب مثل اینکه اینجا کسی نمی خواد اخبار جدید نقل و انتقالات رو بگه :
1. ورود دروازهبان 24 ساله ی میدلزبورو , آقای روس ترنبول به چلسی اولیش بود
2. ورود بهترین بازیکن جوان سال تیم منچستر سیتی , آقای دنیل استاریچ 19 ساله به تیم نیز یکی دیگه از این نق و انتقالات بود و این بازیکن در نقش مهاجم هست .
3. ورود یوری ژیرکوف , رونالدینیو ی روسی که 25 سالشه و در نقش های دفاع چپ . هافبک چپ و نفوذ می تونه ظاهر شه و به عنوانی یه آچار فرانسه هست . این بازیکن از تیم زسکا موسکو اومده و واقعاً تا به اینجا بهترین خریدمون بوده .

فعلاً تیم در حال جوون گرایی هست و این امیدمون رو به آینده روشن تر می سازه .:ohum:
خروجی هامون هم یکی بن سهر بوده که به تیم اسپانیول رفته .

4030
07-12-2009, 22:46
دكو در چلسي مي‌ماند
دكو كه سال گذشته به چلسي پيوست، فصل قبل را بدترين دوران زندگي‌اش توصيف كرده و بي‌صبرانه در انتظار پيوستن به اينتر و ژوزه مورينيو سرمربي سابق خود در پورتو بود اما اينتر كه از ابتدا به خريد اين بازيكن ابراز علاقه كرده بود حالا به خاطر قيمت بالايي كه چلسي تعيين كرده منصرف شده. به همين دليل دكو گفته كه شايد 2 سال ديگر هم در چلسي بماند. وب‌سايت فيفا از قول وي مي‌نويسد: «از اروپا خسته شده‌ام اما به خاطر احترام به چلسي اينجا مي‌مانم. پيشنهادهايي از باشگاه‌هاي ديگر دارم اما اگر در چلسي بمانم خيلي مهم است كه بعضي چيزها تغيير كند چون سال پيش اتفاقاتي افتاد كه من دوست نداشتم. من در خوگرفتن به انگليس مشكل داشتم و به خاطر مصدوميت‌هاي متعدد گوشه‌نشين بودم.»

Chelsea FC
08-03-2009, 12:13
همان طور که قبلا توافقات انجام شده بود مالودا با چلسی تمدید کرد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، همان طور که قبلا بین مالودا و چلسی توافق شده بود این بازیکن ۲۹ ساله قرارداد خود را تمدید کرد . مالودا که سال ۲۰۰۷ به چلسی پیوست در این مدت اوج و فرود زیادی داشت بعد از درخشش در فصل گذشته با چلسی به توافق رسید که قرارداد خود را تمدید کند . با آن که هنوز یک سال از قرارداد مالودا با چلسی باقیمانده بود قرارداد این بازیکن برای ۳ سال دیگر تمدید شد تا او تا سال ۲۰۱۲ در چلسی بماند .
فلورنت مالودا گفت : وقتی در تعطیلات بودیم با باشگاه به توافق رسیدم و حال که بازگشتیم قرارداد را رسما تمدید کردیم . من واقعا خوشحالم چون این قرارداد اعتماد بین دو طرف را نشان می دهد . در ۶ ماه گذشته من بسیار راضی بودم و در چلسی احساس خوبی داشتم بخصوص زمانی که جام حذفی را بردیم و امیدوارم در این فصل جام های بیشتری را فتح کنیم . وقتی فهمیدم آنجلوتی سر مربی جدید است بسیار خوشحال شدم چون برای او احترام زیادی قاعلم و زمانی هم که در لیون بودم بازی های زیادی را در برابر او و میلان انجام دادم . برای هر بازیکن سر مربی خیلی مهم است . او آمده تا روش جدیدی را پیاده کند و من در تمرینات تمام تلاشم را می کنم تا در این روش جایی داشته باشم . او از من خواسته تا در پست جدیدی بازی کنم اما من قبلا هم چندین بار در لیون و فرانسه بازی در این پست را تجربه کردم .

Chelsea FC
08-03-2009, 12:17
نمانیا متیک بازیکن 20 ساله اهل صربستان از انعقاد قرارداد 4 ساله با چلسی خبر داد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران, نمانیا متیک بازیکن 20 ساله صرب باشگاه ام اف کی کسایس درباره پیوستنش به چلسی گفت:"چلسی به من یک قرارداد 4 ساله پیشنهاد کرد که من آن را قبول کردم و تنها توافق بین دو باشگاه مانده است نا من رسما بازیکن چلسی شوم."

این هافبک 20 ساله در تیم های ملی زیر 21 سال و بزرگسالان صربستان نیز بازی کرده است

Chelsea FC
08-03-2009, 21:16
چلسی قصد دارد برای خرید فرانک ریبری از بایرن مونیخ و سرخیو آگرو از اتلتیکو مادرید پیشنهاد بدهد.جان تری از مقامات باشگاه تضمین خواسته بود که چلسی تقویت شود، و اکنون رومن آبراموویچ به دنبال خریدهای جدید است.کارلو آنچلوتی قصد دارد از آرایش لوزی در خط میانی استفاده کند و آندره‌آ پیرلو را در پست هافبک دفاعی بگمارد.

پیرلو با قیمت 12 میلیون پوند، به علاوه کلودیو پیزارو به چلسی خواهد آمد.چلسی همچنین قصد دارد آگرو را بخرد. اتلتیکو قیمت او را 45 میلیون پوند برآورد کرده است. آگرو به دنبال درآمد 200 هزار پوندی در هفته است و به همین دلیل قصد دارد به لیگ برتر برود و این خبر باعث خوشحالی چلسی می شود.در عین حال، آبی‌ها 40 میلیون پوند هم برای خرید ریبری پیشنهاد خواهند داد. بایرن پیش از این اعلام کرده بود ریبری تا پایان قراردادش در این تیم می ماند

Chelsea FC
08-03-2009, 21:28
آندره آ پیرلو، ستاره باشگاه میلان حال و حوصله پاسخگویی به پرسشهایی که او را در راه پیوستن به چلسی می دانند، ندارد. این ستاره ایتالیایی اکنون از سوی کارلو آنچلوتی، مربی سابق میلان و مربی کنونی چلسی، به استمفورد بریج دعوت شده است و گزارشات حاکش از آن است که سران چلسی برای جذب او پیشنهاد داده اند که با پاسخ رد مواجه شده است.

آنچلوتی روز شنبه از تمایل فراوانش برای در اختیار گرفتن این ستاره صحبت کرد و مشخص نیست که سکوت کنونی پیرلو به چه معناست. این ستاره در گفت و گو با کوریره دلوسپورت گفت:«چلسی؟ صحبتی در این رابطه ندارم. بعدها دراین مورد صحبت خواهم کرد.»

حدود 48 ساعت پیش بود که آنچلوتی گفته بود:« در حال حاضر پیرلوبازیکن میلان است و هیچ خبر جدیدی در این رابطه وجود ندارد.» اخبار منتشره در مطبوعات صبح امروز انگلستان حاکی از آن است که سران چلسی مبلغ 117 میلیون یورو را برای خرید فرانک ریبری، سرخیو آگوئرو و آندره آ پیرلو کنار گذاشته اند.

گزارشها حاکی از آن است که سران میلان پیشنهاد اولیه چلسی که پرداخت 8 میلیون یورو به اضافه کلودیو پیسارو برای جذب پیرلو بوده را رد کرده اند.

Chelsea FC
08-03-2009, 21:44
ا جدايي امانوئل آدبايور از آرسنال آرسن ونگر در پي جانشيني براي اوست و سالمون كالو مهاجم ساحل عاجي چلسي يكي از اصلي ترين گزينه هاي اوست البته انتقال در اين دو تيم همشهري رقيب به اين آساني هم نيست و ماجراهاي اشلي كول و ويليام گالاس هنوز بين هواداران دو تيم ادامه دارد اما آرسنال براي كالو حدود 7 ميليون پوند به آبي پوشان پيشنهاد كرده است هرچند آنچلوتي گفته بود كه مايل است كالو در چلسي بماند اما قرارداد اين بازيكن تا يك سال ديگر به پايان مي رسد و آرسنال حاضر است دستمزد او را از 45 به 75 هزار پوند در هفته ارتقا دهد

Chelsea FC
08-04-2009, 10:36
هواداران میلان باید خود را برای از دست دادن یک ستاره دیگر آماده کنند چرا که آندره آ پیرلو قصد دارد نزد سرمربی اسبق خود کارلو آنچلوتی برود و به چلسی بپیوندد.کارلتو علاقه زیادی به جذب پیرلو دارد و این ملی پوش 30 ساله میلان نیز در دربی یکشنبه هفته گذشته مقابل اینتر نیز به بازیکنان نراتزوری اعلام کرد این آخرین دربی اش با پیراهن میلان خواهد بود.

به نوشته روزنامه های ایتالیایی اینتر پیشنهاد 14.5 میلیون یورویی چلسی به علاوه کلودیو پیزارو و حضور قرضی مایکل مانسین را رد کرده است.اما گفته می شود مذاکرات همچنان میان دو باشگاه ادامه دارد.پیرلو تا سال 2011 با میلان قرارداد دارد و دستمزد سالیانه 5 میلیون یورو را دریافت می کند اما چلسی پیشنهاد قراردادی 4 ساله با دستمزد سالیانه 6.5 میلیون یورو را به این ملی پوش ایتالیایی ارائه کرده است.میلان پیش از این کاکا ستاره برزیلی خود را با رقم 67.5 میلیون یورو به رئال مادرید فروخت.

Chelsea FC
08-04-2009, 10:37
آدریانو گالیانی اعلام کرده که پیشنهاد 8 میلیون یورویی چلسی به اضافه انتقال کلودیو پیسارو برای خرید پیرلو کافی نبوده و به نظر می رسد که اکنون سران چلسی آماده اند تا پیشنهاد دیگری را برای خرید این ستاره ایتالیایی ارائه دهند.طبق گزارشات منتشره در کوریره دلوسپورت، سران چلسی این بار پیشنهادی 18 میلیون یورویی را برای خرید پیرلو آماده کرده اند.البته گزینه دیگری نیز مطرح شده است و آن پیشنهاد مبلغ 12 میلیون یورویی ، به اضافه انتقال کلودیو پیسارو است.

این طور به نظر می رسد که سران روسونری در حال سبک سنگین کردن پیشنهادات هستند ولی به نقل از مطبوعات ایتالیایی هنوز راه زیادی پیش روست. این انتقال تنها در صورتی رخ می دهد که سران میلان تنها منتظر افزایش رقم پیشنهادی هستند و اعلام کردند که حاضر به فروش این ستاره با پیشنهادی 25 میلیون یورویی می باشند.این در حالی است که کارلو آنچلوتی خواهان آن است تا به هر قیمتی پیرلو را به تیمش بیاورد. سران چلسی به دنبال آن هستند تا در زودترین زمان ممکن، اولین خرید رسمی شان را رسما اعلام کنند.

Chelsea FC
08-04-2009, 10:47
سایت گل : مسئولان چلسی امروز اعلام کردند جو کول هافبک تهاجمی خود را که دوره نقاهت بعد از مصدومیت زانو را پشت سر می گذارد حفظ خواهد کرد و این بازیکن به هیچ عنوان استمفورد بریج را ترک نخواهد کرد.این اظهار نظر مسئولان چلسی بعد از شایعات انتقال این بازیکن به تاتنهام مطرح شد.

این در حالی است که به نوشته روزنامه دیلی میل تاتنهام قصد دارد با ارائه یک پیشنهاد 10 میلیون یورویی قصد دارد جو کول را به خدمت بگیرد.اما امروز وب سایت رسمی چلسی اعلام کرد بر خلاف اخبار اخیر جو کول قصد ندارد استمفورد بریج را ترک کند.مسئولان چلسی امیدوارند کول به زودی از بند مصدومیت رهایی پیدا کند و برای آغاز رقابت های فصل بتواند این تیم را همراهی کند.

هری ردنپ سرمربی تاتنهام علاقه زیادی به کول دارد اما به نظر نمی رسد این بازیکن تیم فعلی اش را ترک کند.او جایگاه ویژه ای در برنامه های کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی چلسی دارد.

Chelsea FC
08-04-2009, 10:58
به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه ديلي‌اكسپرس در گزارشي كه روز سه‌شنبه (امروز) منتشر كرد، خبر داد آرسنالي‌ها سه هفته پس از فروش امانوئل آده‌بايور به منچسترسيتي در تدارك استخدام سلمان كالو هستند.
مطابق اين گزارش آرسن ونگر، سرمربي آرسنال براي فراهم كردن انتقال كالو 8 ميليون پوند به چلسي پيشنهاد كرده است. اين مربي فرانسوي كه از سال 1996 هدايت لندني‌ها را برعهده دارد و در مصاحبه‌هاي دو، سه روز گذشته بر اين نكته تاكيد داشت كه كادر بازيكنانش تكميل است، براي اين گلزن تكنيكي حقوق هفتگي 60 هزار پوندي را در نظر گرفته است.
با توجه به اين خبر، نشريه فوق عنوان كرده تا پايان هفته جاري مشخص خواهد شد آرسنالي‌ها مهاجم مورد نظر را استخدام خواهند كرد يا اينكه با نفرات موجود فصل جديد باشگاهي را آغاز خواهند كرد.
آرسنال در فصل نقل و انتقالات تابستاني ابتدا امانوئل‌ آده‌بايور را به منچسترسيتي فروخت. هفته قبل نيز كولو توره را به اين تيم واگذار كرد.
اين تيم همچنين بازيكناني نظير هاوارد نوردويت، رنه‌استير، پل رودگرس، آبو اوگو، رويي فونته و آموري بيشوف را از دست داد و تنها توماس ورمالن را از آژاكس هلند جذب كرد.
فصل جديد ليگ برتر انگليس از روز شنبه 24 مرداد 1388 آغاز خواهد شد.

Chelsea FC
08-04-2009, 11:00
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، مقامات تيم آبي‌هاي لندن براي خريد آخرو، ريبري و پيرلو مصمم هستند و براي اين منظور گروه‌هاي حقوقي خود را براي مذاكره به باشگاه‌هاي اين بازيكنان ارسال كرده‌اند.
در اين ميان گزينه سرخيو آخرو از اتلتيكو مادريد جدي تر از ساير گزينه ها به نظر مي‌رسد و گفته مي‌شود بيشترين رقم متوجه اين بازيكن آرژانتيني است.
اين در حالي است كه گفته مي‌شود كارلو آنجلوتي؛ سرمربي چلسي با اين خريدها چندان موافق نيست و اين تلاش بيشتر شبيه قدرت‌نمايي از سوي مالك ثروتمند چلسي برابر رقباي اسپانيايي است.

Chelsea FC
08-04-2009, 11:04
مورينيو از فكر دكو بيرون نمى آيد

وكيل برنامه هاى اينتر مى گويد مورينيو خواهان خريد «دكو» از چلسى است. بعد از تمايل آلكس هلب، هافبك كاتالان ها براى رفتن به اشتوتگارت، سران اينتر گزينه هاى ديگرى را براى خريد انتخاب كرده اند. كلوديو پاسكوالين مى گويد: «به صراحت بگويم، فكر مى كنم خوزه مورينيو فقط در فكر جذب دكو باشد و به گزينه هاى ديگر اهميتى نمى دهد.» او ادامه داد: «براى من هافبك چلسى گزينه شماره ۱۰ در ليست خريد مشكى و آبى پوشان خواهد بود.»

Chelsea FC
08-04-2009, 11:10
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران, دیسانتو 20 ساله و آرژانتینی که در اردو چلسی در امریکا عملکرد خوبی داشت و از قبل هم مورد توجه سم آلاردایس سر مربی بلکبرن بود از امروز تا اول ژانویه (نیم فصل) به بلکبرن قرض داده شد

دیسانتو در ژانویه 2008 از باشگاه آودیکس ایتالیانو کشور شیلی به چلسی آمد ودر اردو پیش فصل چلسی در آسیا عملکرد خوبی داشت که به تیم اصلی راه پیدا کرد.

او در فصل گذشته 16 بار به عنوان بازیکن ذخیره در بازی های رسمی چلسی حضور پیدا کرد ولی موفق به گلزنی نشد.آخرین گل او برای چلسی مقابل باشگاه کلاب آمریکا بود.

Chelsea FC
08-04-2009, 18:56
سایت گل: آرسنال به زودی با مبلغ 8 میلیون پوند سالومون کالو از چلسی را به خدمت خواهد گرفت.این بازیکن ساحل عاجی از ژانویه مورد توجه آرسنال قرار دارد و روزنامه سان نوشته پیش از این پیشنهاد 6 میلیون پوندی آرسن ونگر رد شده است.او تمرینات پیش‌فصل را با کارلو آنچلوتی می‌گذراند و فصل قبل را هم به خوبی به پایان رساند، اما مشخص نیست در بلندمدت جایی در چلسی داشته باشد.

آمدن یوری ژیرکوف، احیای فلوران مالودا و بازگشت جو کول باعث می‌شود این ستاره سابق فاینورد بار دیگر به نیمکت تبعید شود.آرسنال قصد دارد قراردادی پنج‌ساله با کالو امضا کند و هفته‌ای 60 هزار پوند به او بپردازد، که تقریبا دو برابر دستمزد او در چلسی است.کالو پیش از این گفته بود طرفدار سرسخت شیوه مربی‌گری ونگر است.

Chelsea FC
08-05-2009, 11:25
به گزارش ديلي ميرور كارلو آنچلوتي سرمربي ايتاليايي چلسي در نظر دارد يك صيد بزرگ را در بازار نقل و انتقالات اينتر داشته باشد. او علاقه زيادي به داگلاس مايكون پيستون كناري و صاحبنام برزيلي دارد كه بر اساس گزارشات رسيده چلسي حاضر است براي او 40 ميليون يورو پرداخت كند. همچنين كارلتو هنوز هم نيم نگاهي به پيرلو و پاتو دو ستاره ارزشمند ميلان دارد

Chelsea FC
08-05-2009, 12:46
كارلو آنچلوتى سرمربى سرشناس آبى هاى لندن تلاش تيم هاى رقيب براى به خدمت گرفتن اشلى كول را بى فايده خواند و گفت: «كول به هيچ عنوان فروشى نيست. ما براى حضورى قدرتمند در رقابت هاى فصل جديد روى حضور تأثيرگذار اين بازيكن حساب ويژه اى باز كرده ايم. كول هافبك بسيار خوبى است و مى تواند نقش تعيين كننده اى در تيم ما ايفا كند.من در مورد پيشنهادات رسيده با او صحبت كرده ام و خود او هم تمايلى براى رفتن از چلسى ندارد و قصد دارد به كار خود در اين تيم ادامه دهد. مطمئن باشيد در فصل جديد رقابت هاى باشگاهى شاهد حضور قدرتمند اين بازيكن ملى پوش در جمع بازيكنان چلسى خواهيم بود. او پس از طى كردن دوران نقاهت خود دوباره به همان بازيكن تأثيرگذار هميشگى تبديل خواهد شد. كول هنوز به طور كامل بهبود نيافته است اما خوشبختانه روزهاى پايانى دوران نقاهت را پشت سر مى گذارد.

Chelsea FC
08-05-2009, 12:47
سایت گل:طبق گزارشی که در روزنامه دیلی میل منتشر شده است، سران چلسی در حالی برای جذب فرانک ریبری ابراز تمایل کرده اند که به نظر می رسد آنها از ارزشی که از سوی سران بایرن برای این ستاره فرانسوی تعیین شده بی خبرند.

سران رئال مادرید نیز پیش از این برای جذب ریبری ابراز تمایل کرده بودند و خود ریبری نیز تمایل زیادی داشت تابه بایرن بپیوندد ولی اولی هوینس نظر کنونی اش را اعلام کرده است:« ما می دانیم که فرانک می خواست تا به رئال برود ولی ما تمام جزئیات را اعلام کردیم که این انتقال چه شرایطی خواهدداشت. این انتقال می بایست تا قبل از پانزدهم جولای صورت می پذیرف و ما مبلغ درخواستی مان را نیز اعلام کرده بودیم.این شرایط ما بود و سران تمام تیمها آن را می دانستند.ولی در نهایت هیچ اتفاقی نیفتاد و تا آنجا که ما مسئولیم، داستان برایمان تمام شده است.»

گزارشها حاکی از آن است که فرانک ریبری ممکن است هفته آینده برای بار دیگر سران باشگاه آلمانی را برای جدایی اش از این تیم تحت فشار قرار دهد. سران چلسی می دانند که برای در اختیار گرفتن ریبری می بایست مبلغ 100 میلیون یورو را پرداخت نمایند.

Chelsea FC
08-05-2009, 14:56
سایت گل : استیون جرارد کاپیتان ملی پوش لیورپول اعلام کرد در تابستان سال 2005 پیشنهاد پیوستن به چلسی را رد کرد تا در آنفیلد بماند.جرارد 28 ساله اعتراف کرد در آن زمان از این که لیورپول در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر ناتوان است بسیار ناراحت بود و تا آستانه پیوستن به چلسی پیش رفته بود.او همچنین معتقد است کسب یک عنوان قهرمانی با پیراهن لیورپول را با موفقیت های پیاپی با پیراهن دیگر تیم ها عوض نمی کند.

او در گفتگو با روزنامه دیلی تلگراف می گوید :"در آن ناکامی لیورپول در فتح لیگ برتر باعث شد کمی در مورد انتقال به چلسی فکر کنم.اما اکنون که به آن روزها فکر می کنم خوشحالم که پیشنهاد چلسی را رد کردم و در لیورپول ماندم چرا که یک موفقیت در لیورپول برای من با چندین قهرمانی در تیم های دیگر هم برابری نمی کند.هواداران لیورپول بهترین تماشاگران انگلیس هستند.نمی توانستم به راحتی آنها را ترک کنم.آنها اکنون جزئی از خانواده من شده اند."

جرارد که 72 بازی ملی در کارنامه خود دارد بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتش می تواند در بازی یکشنبه لیورپول مقابل نیوکاسل تیمش را همراهی کند.

Chelsea FC
08-05-2009, 21:39
سایت گل : به گفته شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس دیدیه دروگبا مهاجم این تیم قصد دارد امروز قراردادش را با چلسی برای دو سال دیگر تمدید کند.پیش از این شایع شده بود که دروگبا قصد دارد به اینتر برود تا بار دیگر با ژوزه مورینیو سرمربی سابقش کار کند اما اکنون می خواهد قراردادش را با چلسی تمدید کند.قرارداد قبلی دروگبا در پایان فصل آینده به پایان می رسید.او می گوید :"من چلسی را دوست دارم.دوران خوشی در آن داشته ام و عضو یک باشگاه بزرگ هستم.دوران سخت هم در این تیم داشته ام اما بازیکنان بزرکی در این تیم قرار دارند."

دروگبا در زمان اسکولاری کمتر به بازی گرفته می شد و نیمکت نشین شده بود اما با آمدن گاس هیدینک به یکی از مهره های کلیدی چلسی تبدیل شد.او امیدوار است این دوران را با مربیگری کارلو انچلوتی نیز ادامه دهد.

Chelsea FC
08-05-2009, 21:40
سايت گل: چلسي به دنبال آندره‌پيرلو از ميلان است. آنها کلوديو پيزارو را به عنوان بخشي از اين قرارداد به ميلان پيشنهاد داده‌ بودند. اما اکنون گاتزتا دلو اسپورت نوشته که ميلان در هر حال به دنبال اين مهاجم پرويي است، حتي اگر پيرلو اين تيم را به مقصد چلسي ترک نکند.

ميلان نتوانسته لوييس فابيانو و ادين ژکو را خريداري کند و از عهده پرداخت مبالغ سنگين آنها برنيامده است. اما اين مهاجم سابق وردر برمن احتمالا تنها 8 ميليون يورو قيمت خواهد داشت. پيزارو فصل پيش را به صورت قرضي در وردربرمن سپري کرد و در 35 ديدار در تمام رقابت‌ها 28 گل زد.

Chelsea FC
08-05-2009, 21:41
سايت گل: با وجود علاقه فراوان کارلو آنچلوتي به خريد آندره‌آ پيرلو هافبک ميلان، اين باشگاه اعلام کرده که قصد فروش او را ندارد.امروز لئوناردو، سيلويو برلوسکوني و آدريانو گالياني جلسه‌اي با هم داشتند تا درباره نقل و انتقالات باشگاه صحبت کنند.در پايان جلسه، سيلويو برلوسکوني اعلام کرد که پيرلو مي ماند: «پيرلو بي‌ترديد در ميلان خواهد ماند. او نه تنها در تابستان امسال در بازار حضور نخواهد داشت، که تا پايان دوران بازي‌اش پيراهن ميلان را خواهد پوشيد. پيشنهاد چلسي بسيار خوب بود. ما با پيرلو هم مذاکره کرديم و در نهايت به اين نتيجه رسيديم که او بماند، به ويژه آن که لئوناردو هم اصرار به ادامه حضور او داشت.»

او درباره خريدهاي جديد ميلان هم گفت: «به دنبال يک مهاجم بزرگ هستيم، اما لئوناردو بايد تصميم بگيرد که کدام بازيکن را مي‌خواهد. در هر حال گالياني پول لازم براي خريد را در اختيار دارد و ما به سرعت خريد جديدي انجام خواهيم داد..»شايد لوييس فابيانو به ميلان برود، چرا که او در بازي دوستانه اخير سويا حضور نداشته است.

Chelsea FC
08-05-2009, 21:42
سایت گل : با پیشنهاد جدید چلسی مسئولان اتلتیکو مادرید کار سختی برای حفظ سرخیو آگوئرو در بیسنته گالدرون خواهند داشت.به نوشته روزنامه دیلی میل کارلو آنچلوتی سرمربی جدید چلسی پیشنهادی 38 میلیون پوندی به علاوه دکو را برای جذب آگوئرو به باشگاه مادریدی ارائه کرده است.پیش از این رئیس اتلتیکو مادرید اعلام کرده بود برای فروش مهاجم آرژانتینی خود 60 میلیون می خواهد.اکنون چلسی با ارائه این پیشنهاد تا حدود زیادی به این رقم نزدیک شده است.

چلسی تا کنون خرید قابل توجهی در بازار نقل و انتقالات نداشته و یوری ژیرکوف را می توان اصلی ترین خرید آنها دانست.چلسی تا به حال پیشنهادهایی برای جذب فرانک ریبری هافبک بایرن و آندره آ پیرلو هافبک میلان ارائه کرده است.چلسی برای جذب آگوئرو رقابت تنگاتنگی با منچستریونایتد دیگر مشتری این تیم خواهد داشت.

Chelsea FC
08-06-2009, 18:40
سایت گل: طبق گزارشی که در روزنامه تایمز منتشر شده است، جان تری به زودی، قراردادی 4 ساله را با چلسی به امضا می رساند و مبلغ دستمزد هفتگی او به هفته ای 151000 پوند خواهد رسید.

مدافع تیم ملی انگلیس و باشگاه چلسی، چندی پیش پیشنهاد باشگاه منچسترسیتی برای پیوستنش به آن تیم را رد کرد و رومن آبراموویچ برای تشکر از تعهد این ستاره به استمفورد بریج، قصد بهبود قرارداد او رادارد. با امضای این قرارداد جدید، تری نیز به سان لمپارد، پردرآمدترین بازیکنان چلسی خواهند بود .البته او در صورتی که به پیشنهاد سیتی پاسخ مثبت می داد، می توانست درآمدی به مراتب بیشتر داشته باشد و هفته ای 200000 پوند درآمد زایی کند.

در نهایت تری اعلام کرد که او از تیمی که مدتهاست در آن توپ زده نخواهد رفت، به ویژه اینکه آرزوهای زیادی برای موفقیت با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا در سر می پروراند. بدین ترتیب نام تری به دیدیه دروگبا که در آستانه تمدید قرارداد با آبی پوشان است اضافه می شود. دروگبای ساحل عاجی روز گذشته قرارداد خود را برای مدت 2 سال با چلسی تمدید کرد.

Chelsea FC
08-07-2009, 11:11
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران سینکلر بازیکن 20 ساله و انگلیسی چلسی که در چند فصل گذشته به طور مداوم در تیم های دیگر به طور قرضی بازی می کرد این بار یک فصل کامل را برای تیم ویگان به طور قرضی بازی خواهد کرد.

همچنین سرمربی تیم ویگان از ورود او به باشگاه ابراز خوشحالی کرد و گفت سینکلر بازیکنی بسیار مفید است و می تواند به تیمش کمک شایانی بکند

سینکلر برای تیم اصلی چلسی هم چند بازی انجام داده بود که با شماره 16 به میدان می رفت.

Chelsea FC
08-07-2009, 11:23
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس؛ ديديه دروگبا پس از تمديد قرارداد با چلسي اظهار داشت: من اين تيم را دوست دارم. در اين تيم كه محبوب مردم نيز است، احساس راحتي مي‌كنم. از طرفي مي بينم كه قدرت فراواني هم دارد. پس از خود مي پرسم چرا بايد از اين اوضاع خودم را محروم كنم؟
وي كه پنجشنبه قرارداد جديدي با چلسي امضا كرد و تا سال 2013 همچنان به تيم لندني متعهد باقي ماند،‌ ادامه داد: در اين تيم ماندم، چون شيفته كسب افتخارات متعددي همراه با آن هستم.
او كه 5 سال قبل بارقمي بالغ بر 24 ميليون پوند به نزد آبي‌ها آمد، افزود: مطمئنم تحت رهبري و مربيگري كارلو آنجلوتي مي توانيم به افتخارات قابل توجهي برسيم. اميدوارم يكي از اين افتخارات قهرماني ليگ قهرمانان اروپا باشد.
وي كه نام كاملش ديديه‌ايودورگبا تبيلي است، متولد 11 مارس مارچ 1978 آبيجان در ساحل عاج است. او كه ابتدا در ليگ فرانسه با تيم لومان در سال 1998 خود را مطرح كرد، بازي در تيم‌هاي گنگام و مارسي را قبل از حضور در چلسي در سال 2004 نيزتجربه كرد.
اين گلزن ملي‌پوش كه براي تيمش 61 بازي كرده و 38 گل زده،‌ در ابتداي فصل گذشته كه هدايت چلسي برعهده لوئيس فليپه اسكولاري گذاشته شده بود، نغمه جدايي سر داد. او گمان مي‌كرد در طرح و برنامه‌هاي اسكولاري جايي ندارد. از اين رو دوست داشت به تيمي ملحق شود كه فرصت حضور مستمر را به وي مي‌داد؛ اما وقتي كه در ابتداي سال جاري ميلادي گاس هيدينك هلندي به صورت موقت مسئوليت چلسي را پذيرفت، از مهاجم تكنيكي استفاده زيادي كرد و اين بازيكن بار ديگر با گلزني در نزد لندني‌ها احيا شد.

Chelsea FC
08-07-2009, 11:24
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه توتواسپرت، سيلويو برلوسكوني اظهار داشت: تعجب مي‌كنم از اين كه بيهوده چلسي‌ تلاش مي‌كند پيرلو را به خدمت بگيرد؛ در حالي كه ما هر بار پاسخ منفي مي‌دهيم.
وي افزود: خيال هواداران ميلان آسوده باشد. پيرلو ميلان را دوست دارد و بارها اعلام كرده به اين تيم عشق مي ورزد؛‌پس اين تيم را ترك نخواهد كرد.
اين مقام كه در عين حال رئيس دولت ايتاليا نيز است، افزود: چلسي و يا هرتيم ديگري بايد بداند كه پيرلو تا سال 2011 يك روسونري باقي خواهد ماند. او تا اين تاريخ با ما قرارداد دارد. به لندني‌ها بايد گفت؛ وقت تان را بيهوده تلف نكنيد.
وي افزود: لئوناردو، سرمربي تيم بر اين نكته تاكيد دارد كه پيرلو در تيم حفظ شود. او مي‌خواهد ساختار بازي تيم را بر پايه حضور پيرلو فراهم كند.
هافبك 30 ساله ميلاني ها كه تاكنون براي تيم ملي ايتاليا 57 بازي انجام داده و 8 گل نيز به نام خود ثبت كرده است، از ابتداي تابستان سال جاري بارها مورد درخواست چلسي قرار گرفت.

Chelsea FC
08-07-2009, 18:26
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه تايمز "جان تري " در پايان هفته گذشته در دفتر باشگاه حاضر شد و تا سال 2013 قرارداد بست كه به موجب آن هفته‌اي 151هزار پوند( 25368000تومان) از لندني‌ها دستمزد خواهد گرفت.
اين اتفاق در زندگي تري 28 ساله در شرايطي روي داد كه از ابتداي فصل نقل و انتقالات تابستاني ‌ مورد توجه تيم منچسترسيتي قرار داشت. سيتي‌ها كه امسال با خريدن روكه سانتاكروز، كارلوس ته‌وز، امانوئل آده‌بايور و كولو توره‌، به پرخرج‌ترين تيم ليگ برتر معروف شده‌اند، پيشنهاد وسوسه كننده اي به تري دادند. پيشنهادي كه حتي مدافع مجرب لندني‌ها را براي ماندن مردد كرده بود.
با اين حال فرمانده داخل ميدان تيم كه از ابتداي دوره فعاليت خويش همواره به چلسي وفادار باقي مانده و بازيكن متعصب تيم نام گرفته ، موافقت خود را براي ادامه حضور اعلام كرد و حتي قراردادي جديد را نيز امضا كرد.
پس از جان تري، ديديه دروگبا،‌ مهاجم ساحل‌عاجي چلسي نيز قراردادش را تمديد كرد.

Chelsea FC
08-08-2009, 12:29
Ariensport.com: " کارلو آنجلوتی " اعلام کرد فعالیت چلسی در نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسیده است.

پرونده نقل و انتقالات باشگاه چلسی با سه خرید " روس ترانبل "(دروازه‏بان)، " دنیل استوریج "(مهاجم) و " یوری ژیرکوف "(وینگر) بسته شد.

" آنجلوتی " گفت: « اکنون با همین بازیکنان ادامه می‏دهیم. من نمی‏خواهم بازیکن دیگری به خدمت بگیرم زیرا ترکیب کامل و رقابتی در اختیار دارم. ما به بازیکن دیگری احتیاج نداریم و انتظار ندارم قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات با بازیکن دیگری قرارداد امضا کنیم. »

" خوزه مورینیو " سرمربی پرتغالی اینتر گفته که مسئولان باشگاه چلسی تمایلی به فروش " دکو " و " کاروالیو " به نراتزوری نداشته و به همین دلیل قیمت آن‏ها را افزایش داده است، " آنجلوتی " در این باره می‏گوید: « ما صحبتی در مورد فروش دکو و کاروالیو نکرده‏ایم. آن‏ها بازیکنان مهمی برای چلسی هستند. »

سرمربی ایتالیایی چلسی افزود: « کاروالیو دفاع بسیار باهوشی است و دکو توانایی‏های زیادی دارد. این تیم به توانایی‏های دکو احتیاج دارد. آن‏ها این فصل در چلسی خواهند ماند. اگر بازیکنی برای ماندن در تیم ما راضی نیست، باید به ما بگوید. اما تا این لحظه چنین درخواسی از ما نکرده است.

Chelsea FC
08-09-2009, 12:15
سایت گل: آندری شوچنکو، مهاجم باشگاه چلسی ممکن است به تیم دوران کودکی اش، دیناموکیف بازگردد. ایگور سورکیس، رئیس باشگاه اوکراینی اعلام کرده که این ستاره مورد توجه آنها قراردارد. آندری شوچنکوی 31 ساله از زمانی که با قراردادی 30 میلیون پوندی به چلسی منتقل شد، هرگز نتوانست در رختکن این تیم موفق ظاهر شود و فصل گذشته را به صورت قرضی در باشگاه روسونری سپری نمود.

این فصل نیز به نظر می رسد که با درخشش نیکلا آنکلا و دیدیه دروگبا در زوج خط حمله چلسی، نوبت به شوچنکو نخواهد رسید. این در حالی است که کلودیو پیسارو نیز از حضور قرضی به رختکن استمفورد بریج بازگشته است و بدین ترتیب فرصتی برای درخشش شوا در ترکیب چلسی نخواهد بود.

رئیس باشگاه دیناموکیف در گفت و گویی با روزنامه دیلی استار در این رابطه گفت:« هدف من این است تا بار دیگر و زمانی که شوچنکو به اردوی تیم ملی کشورمان برای برگزاری دیدار دوستانه مقابل ترکیه که هفته گذشته برگزار می شود، می آید، با او صحبت کنم. ما باید خیلی خوش شانس باشیم تا بتوانیم چنین مهاجمی را در ترکیب تیممان ببینیم. البته مشخص نیست که آینده شوچنکو به چه ترتیبی باشد ، هر چند که کارلو آنچلوتی، مربی چلسی احتمال پیوستن یا جدایی بازیکنی از چلسی را رد کرده است.

Chelsea FC
08-10-2009, 13:08
سایت گل: چلسی توانست در ضربات پنالتی بر منچستر یونایتد غلبه کند و کامیونیتی شیلد را فتح نماید. یکی از گل‌زنان چلسی ریکاردو کاروالیو، مدافع آنها بود. بسیاری او را بهترین بازیکن میدان می‌دانند.

او می‌گوید: «بازی خوب شروع نشد. یونایتد سرعت بیشتری در نیمه اول داشت. اما در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم و خطرناک‌تر شدیم. به نظرم در نهایت ما شایسته پیروزی بودیم. البته در آخرین دقیقه اشتباه کردیم، اما در ضربات پنالتی خوش‌اقبال بودیم.»

گفته می‌شد مدافع پرتغالی چلسی را ترک خواهد کرد، به ویژه آن که او گفته بود فصل گذشته بدترین فصل دوران ورزشی او بوده است. کاروالیو در پاسخ به شایعات گفته است: «البته که می‌مانم. اما باید آمادگی خود را به دست آورم و به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم. پارسال فاجعه بود و من خوشحال نبودم، اما اکنون می‌خواهم بدرخشم.»

Chelsea FC
08-10-2009, 13:09
سایت گل: طبق اخبار منتشره در News of the world سران چلسی آماده اند تا برای جذب پاتو مبلغ 52.5 میلیون یورو بپردازند. آنها مدتهاست که خواهان خریداری جوان برزیلی روسونری هستند و از زمانی که کارلو آنچلوتی، مربی سابق میلان به رختکن استمفورد بریج آمده ،این تلاشها جدی تر شده است.

سران باشگاه ایتالیایی تاکنون به تمام پیشنهادها برای فروش پاتو پاسخ منفی داده اند ولی پیشنهاد ارائه شده توسط باشگاه چلسی، پیشنهادی است که می تواند هر دو طرف را راضی نماید. به نظر می رسد که سران باشگاه لندنی آماده اند تا پاتو را با قیمت 52.5 میلیون یورو خریداری کرده و بلافاصله به صورت قرضی برای فصل 10-2009 در اختیار میلان قرار دهند. چرا که پس از جدایی کاکا از میلان، نگرانی های زیادی در مورد خط حمله روسونری در رختکن این تیم به گوش می رسد و آنها برای خریداری مهاجم بسیار نگران هستند ولی پیشنهاد کنونی چلسی می تواند پیشنهاد بسیار خوب و جذابی برای سران سن سیرو بوده و به نگرانی های آنها پایان دهد.

طبق خبری که در این روزنامه منتشر شده ستاره جوان برزیلی می تواند هم اکنون به چلسی بپیوندد ولی میلانی ها نیز به تازگی کاکا را از دست داده اند و اصلا نمی خواهند یکی دیگر از مهاجمان تیمشان را نیز به فروش برسانند. این همان دلیلی است که پیشنهاد چلسی برای سران روسونری بسیار جذاب و مطلوب خواهد بود. آنها پول حاصل از فروش پاتو را در جیب می گذارند و برای یک فصل دیگر از حضور این ستاره در رختکن تیمشان بهره می برند و بدین ترتیب زمان کافی برای یافتن جایگزین مناسبی برای او نیز خواهند داشت.

سران چلسی امیدوارند که این پیشنهاد بتواند نظر مثبت سران میلان را نیز به خود جلب کند و این انتقال در نهایت صورت بپذیرد. البته مسئولان باشگاه لندنی اکنون در انتظار واکنش سران روسونری نسبت به این پیشنهاد هستند.

Chelsea FC
08-10-2009, 15:06
سایت گل : چلسی تمام تابستان را خواهان جذب الکساندر پاتو بود اما مسئولان روسونری امروز اعلام کرد این بازیکن را نخواهد فروخت.میلان امروز اعلام کرد هیچ مذاکره ای برای فروش پاتو به میلان صورت نگرفته است و و این بازیکن تحت هیچ شرایطی میلان را ترک نخواهد کرد.

آبی های لندنی قصد داشتند با ارائه پیشنهادی 52.5 میلیون یورویی ستاره برزیلی میلان را که فصل گذشته 15 گل به ثمر رساند به خدمت بگیرند.چلسی امیدوار بود هر طور شده بتواند پاتو را به خدمت بگیرد اما میلان همه چیز را بر هم زد و به این ترتیب پاتو این تیم را ترک نخواهد کرد.پاتو به احتمال فراوان یکی از بازیکنان تیم ملی برزیل در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی خواهد بود.

Chelsea FC
08-11-2009, 12:10
طبق اخبار منتشره در نيوز آود ورلد سران چلسى آماده اند تا براى جذب پاتو مبلغ ۵/۵۲ ميليون يورو بپردازند. آنها مدتهاست كه خواهان خريدارى جوان برزيلى روسونرى هستند و از زمانى كه كارلو آنچلوتى، مربى سابق ميلان به رختكن استمفورد بريج آمده اين تلاشها جدى تر شده است.سران باشگاه ايتاليايى تاكنون به تمام پيشنهادها براى فروش پاتو پاسخ منفى داده اند اما پيشنهادارائه شده توسط باشگاه چلسى، پيشنهادى است كه مى تواند هر ۲ طرف را راضى نمايد. به نظر مى رسد كه سران باشگاه لندنى آماده اند تا پاتو را با قيمت ۵/۵۲ميليون يورو خريدارى كرده و بلافاصله به صورت قرضى براى فصل ۲۰۰۹-2010 در اختيار ميلان قرار دهند. چرا كه پس از جدايى كاكا از ميلان، نگرانى هاى زيادى در مورد خط حمله روسونرى در رختكن اين تيم به گوش مى رسد و آنها براى خريدارى مهاجم بسيار نگران هستند اما پيشنهاد كنونى چلسى مى تواند پيشنهاد بسيار خوب و جذابى براى سران سن سيرو بوده و به نگرانى هاى آنها پايان دهد.طبق خبرى كه در اين روزنامه منتشر شده ستاره جوان برزيلى مى تواند هم اكنون به چلسى بپيوندد اما ميلانى ها نيز به تازگى كاكا را از دست داده اند و اصلاً نمى خواهند يكى ديگر ازمهاجمان تيمشان را نيز به فروش برسانند. اين همان دليلى است كه پيشنهاد چلسى براى سران روسونرى بسيار جذاب و مطلوب خواهد بود. آنها پول حاصل از فروش پاتو را در جيب مى گذارند و براى يك فصل ديگر از حضور اين ستاره در رختكن تيمشان بهره مى برند و بدين ترتيب زمان كافى براى يافتن جايگزين مناسبى براى او نيز خواهند داشت.سران چلسى اميدوارند كه اين پيشنهاد بتواند نظر مثبت سران ميلان را نيز به خود جلب كند و اين انتقال در نهايت صورت بپذيرد. البته مسئولان باشگاه لندنى اكنون در انتظار واكنش سران روسونرى نسبت به اين پيشنهاد هستند.

Chelsea FC
08-11-2009, 15:33
سایت گل: طبق گزارش منتشره در روزنامه سان، سران باشگاه چلسی با مسئولان بایرن تماسهایی را برقرارکرده اند تا از شرایط انتقال ریبری به تیمشان جویا شوند. این گزارش حاکی از آن است که رومن آبراموویچ، رئیس باشگاه چلسی شخصا با اولی هوینتس تماس گرفته و به زودی به آلمان سفر خواهد کرد تا با سران باشگاه بایرن به دیدار و گفتگو بپردازد.به نظر می رسد که سران باشگاه چلسی پیشنهادی 47 میلیون یورویی را برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی باشگاه بایرن ارائه خواهد کرد.مبلغی مشابه با مبلغی که سران باشگاه سیتی برای خرید روبینیو پرداخت کرده بودند.

مالکان باشگاه سیتی سال گذشته روبینیو را با قراردادی 42.5 میلیون یورویی به خدمت گرفتند.در تابستان امسال رقابت فراوانی برای خرید ریبری وجود داشت و تیمهایی از جمله منچستر یونایتد، لیورپول، اینتر، بارسلونا و رئال مادرید برای خریداری او درخواستهای متعددی را ارائه کردند.

مادریدی ها بیش ازسایرین برای جذب ستاره سابق باشگاه مارسی پافشاری می کردند و آخرین گزارشات منتشره حاکی از توافق سران باشگاه مادریدی با مدیر برنامه های ریبری مبنی بر انتقال او به برنابئو در تابستان سال 2010 است.

Chelsea FC
08-12-2009, 12:19
Ariensport.com: باشگاه بایرن مونیخ آلمان همچنان به دنبال خرید " خوزه بوسینگوا " مدافع پرتغالی چلسی است.

" اولی هوینس " مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد باشگاه چلسی برای فروش " بوسینگوا " به آن‏ها چراغ سبز نشان داده است.

" هوینس " به Daily Mail گفت: « ما همچنان علاقمند به جذب خوزه بوسینگوا هستیم. ما به یک مدافع قدرتمند و باتجربه در سمت راست احتیاج داریم، مخصوصاً اگر ما از فرانک ریبری در نقش هجومی‏تر استفاده کنیم. »

مدیر باشگاه بایرن افزود: « ما فقط بوسینگوا را می‏خواهیم و در این پست به بازیکن دیگری علاقه نداریم. چلسی بعد از جام خیریه انگلیس برای مذاکره به ما چراغ سبز نشان داد و ما منتظر تماس آن‏ها هستیم.

Chelsea FC
08-12-2009, 12:20
روزنامه "فاناتيك" چاپ تركيه از احتمال حضور "آندري شوچنكو" در "فنرباغچه" نوشت.

مهاجم اوكرايني چلسي كه فصل گذشته به صورت قرضي در ميلان توپ مي‌زد شايد فوتبالش را در تركيه ادامه بدهد.

در صورت حضور او در فنرباغچه "كريستف دام" سرمربي آلماني "فنر" توانسته است ماهي بزرگي را صيد كند.

روزنامه فاناتيك از علاقه‌مندي فراواني ترك‌ها به اين مهاجم نوشت.

بر اساس نوشته اين روزنامه فنرباغچه قصد دارد همانند ميلان "شوا" را براي يك سال و به صورت قرضي در اختيار بگيرد.

شوچنكو در حالي كه با چلسي قرارداد دارد اما سران آبي‌هاي لندن اعتقادي به او ندارند و اين بازيكن در "استمفورد بريج" آينده‌اي ندارد.

Chelsea FC
08-13-2009, 11:03
اولي هوينس مدير باشگاه بايرن مونيخ، خبر مذاكره با سران باشگاه چلسي براي جذب بوسينگوا را تاييد كرد و گفت كه قصد دارد از اين بازيكن در تركيب تيم خود استفاده كند.
به گزارش ايرنا به نقل از ديلي ميل، وي گفت: ما براي حضور قدرتمندانه در مسابقات داخلي و خارجي به مدافعاني با تجربه نياز داريم، بنابراين بايد با بازيكنان با تجربه وارد مذاكره شويم.
هوينس تاكيد كرد: در خط دفاع، ما فقط روي بوسينگوا تمركز كرده‌ايم و به فرد ديگري فكر نمي‌كنيم. مسوولان باشگاه چلسي اعلام كرده بودند كه بعد از ديدار جام خيريه در اين مورد به ما پاسخ خواهند داد و ما همچنان منتظر پاسخ آنان هستيم.
مبلغ پيشنهادي باشگاه بايرن مونيخ براي خريد بوسينگوا، ۱۷ ميليون يورو است. اگر چه رومان آبراموويچ، مالك روس تبار چلسي نيز در مقابل براي جذب فرانك ريبري از تيم بايرن مونيخ، مبلغ ۶۵ ميليون يورو را پيشنهاد داده است اما با مخالفت تيم آلماني مواجه شده است.
هوينس پس از انجام آخرين صحبت هايش با مالك باشگاه چلسي گفت: واقعا جدايي ريبري از بايرن منطقي نيست و ما همچون يك ماه گذشته براي خريد اين بازيكن از سوي مسئولان چلسي به آنها پاسخ منفي داديم.

Chelsea FC
08-16-2009, 10:57
سایت گل : مایکل مانسین مدافع چلسی برای مدت یک فصل به صورت قرضی به باشگاه ولورهمپتون پیوست.این بازیکن 21 ساله قبل از توافق با مسئولان ولورهمپتون سه شنبه شب در تساوی بدون گل تیم ملی زیر 21 ساله های انگلیس مقابل هلند به میدان رفته بود.این دو مین باری است که مانسین به این باشگاه می پیوندد، او سال گذشته دو ماه در لیگ دسته اول پیراهن ولوز را بر تن کرد.

مانسین در مدت حضورش در ولوز نمایش فوق العاده ای داشت به طوری که نظر فابیو کاپلو سرمربی سه شیرها را به خود جلب کرد و در یک بازی دوستانه در ماه نوامبر به تیم ملی نیز دعوت شد.مانسین هفتمین بازیکنی است که تابستان امسال به ولوز می پیوندد، این در حالی است که مدیر باشگاه از جذب بازیکنان بیشتری خبر می دهد.موکسی مدیر اجرایی ولوز در گفتگو با The Express and Star می گوید :"ما تابستان سختی را پشت سر می گذاریم و خود را برای شروع لیگ برتر آماده می کنیم و بازیکنان جدید زیادی را نیز به خدمت گرفته ایم." :chelsia:

Chelsea FC
08-16-2009, 10:58
نيکولاس آنلکا مهاجم فرانسوي باشگاه چلسي احتمالآ قرارداد خود را با اين تيم تمديد مي کند
به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، به گفته مدير برنامه آنلکا هنوز 2 سال تا پايان قرارداد کنوني وي با چلسي زمان باقي است و به احتمال زياد چلسي علاقه مند است آنلکا در تيم باقي بماند. هفته آينده در مورد تمديد قرارداد وي با اين تيم گفت و گو خواهد شد. فلورنت مالودا و ديدير دروگبا نيز پيش از اين قراردادهاي خود را با اين تيم تمديد کردند. شايان به ذكر است نيکولاس آنلکا در فصل گذشته با به ثمر رساندن 19 گل برترين گلزن ليگ برتر باشگاه هاي انگليس شد.

Chelsea FC
09-06-2009, 22:19
به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، باشگاه چلسی ساعاتي پیش اعلام کرد اشلی کول مدافع انگلیسی این تیم یک قرار داد 4 ساله با باشگاه منعقد کرده است و تا 4 سال دیگر در باشگاه خواهد ماند. او در این باره گفت: این چهارمین فصلی است که من در چلسی حضور دارم و هم اکنون خانواده چلسی بسیار صمیمی و نزدیک هستند. امسال می تواند سال ما باشد چون ما فصل را خیلی خوب شروع کردیم و می توانیم موفق باشیم. همچنین اشلی کول قصد دارد پس از رقابت ها جام جهانی 2010 از تیم ملی انگليس خداحافظی کند.

Chelsea FC
09-06-2009, 22:20
به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، باشگاه چلسي در بيانيه اي با اعلام اين خبر افزود: جان تري با قرارداد جديد 5 ساله تا فصل 14-2013 چلسي باقي مي ماند و اين قرارداد نشان مي دهد جان تري و چلسي تمايل دارند اين بازيکن تا پايان دوره بازيگري اش در اين تيم باقي بماند. بر اساس اين قرارداد جديد قرار است تري که از 14 سالگي در تيم چلسي بازي کرده است هفته اي 150 هزار پوند دستمزد بگيرد.

Chelsea FC
09-06-2009, 22:21
به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، میشائیل بالاک بازیکن آلمانی چلسی در ماه می قراردادی یک سال را با چلسی به امضاء رساند ولی امیدوار است تا بزودی دست به قلم شده و قراردادی طولانی مدت را امضاء کند تا بتواند تا پایان عمر فوتبالی اش در استمفوردبریج حاضر باشد. بالاک در گفت و گویی اعلام کرد: از نظر من هنوز در 32 سالگی جوان هستم. من از بازی کردن لذت می برم و می خواهم چند سال دیگر به فوتبال در اوج ادامه دهم چرا که حس بسیار خوبی دارم. لیگ انگلستان بهترین لیگ دنیاست و بسیار خوشحالم که بخشی از این لیگ هستم. این ستاره 32 ساله در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که از حضور در استمفوردبریج بسیار راضی است و نمی خواهد فشار زیادی به خود یا سران باشگاه در رابطه با احتمال جدایی اش از این تیم وارد کند. بالاک ادامه داد: حضور در لیگ انگلیس انتخاب مناسبی برای من بود. من در چلسی احساس راحتی می کنم ولی همیشه تمدید قرارداد به نظر طرفین بسته است. خودم بخوبی می دانم که هنوز چند سالی از فوتبالم باقی است ولی نمی خواهم خودم یا سران باشگاه را تحت فشار بگذارم. اگر قرار باشد در این رابطه توافقی حاصل شود این اتفاق رخ خواهد داد.

Chelsea FC
09-06-2009, 22:22
به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، شوچنکوي 32 ساله بازي حرفه اي خود را از همين باشگاه آغاز کرده بود. وي همراه ديناموکيف 5 بار به قهرماني ليگ باشگاه هاي اوکراين دست يافته بود. شوچنکو در سال 1999 ميلادي به آث ميلان پيوست. وي که در سال 2006 ميلادي با عقد قراردادي به ارزش 45 ميليون به چلسي پيوست هيچگاه نتوانست خود را به اين تيم تحميل کند. اين مهاجم اوکرايني در 48 بازي تنها 9 گل به ثمر رساند و در فصل گذشته بصورت قرضي به آث ميلان بازگشت. شوچنکو به همراه آث ميلان در سال 2003 ميلادي به قهرماني باشگا هاي اروپا و سوپر جام اروپا دست يافت. وي به همراه اين تيم در سال 2004 به قهرماني ليگ باشگاه هاي ايتاليا نيز دست يافت.

saiede
05-15-2010, 18:47
چلسي براي تورس و ريبري تور پهن کرد

تيم فوتبال چلسي انگليس فرناندو تورس اسپانيايي،‌ فرانک ريبري فرانسوي و سرجيو آگروي آرژانتيني را در اولويت خريدهاي خود در فصل تابستان قرار داده است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] کارلو آنجلوتی ،مربی ایتالیایی چلسی، یکصد میلیون پوند حدود یکصد و هفده میلیون یورو برای استخدام بازیکن در نظر گرفته است.
تیم فوتبال لیورپول چند بار احتمال جدایی تورس را رد کرده است اما بازیکنان قرمز پوش هنوز از ادامه حضور رافائل بنیتز مربی اسپانیایی این تیم مطمئن نیستند و این تیم با بدهی قابل توجه روبرو است.
تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان هم یک سال دیگر با فرانک ریبری قرارداد دارد و در حال گفتگو با این بازیکن فرانسوی برای تمدید قرارداد است.
مسئول تیم آلمانی درباره تمدید قرارداد وی ابراز اطمینان کرده اند.
آگرو نیز برای جدایی از تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا و پیوستن به تیم چلسی ابراز علاقه کرده است.

football3.ir

saiede
05-25-2010, 11:44
چلسي بالاك را براي همكاري جديد دعوت مي‌كند

منابع خبري انگليس از انجام مذاکرات چلسي و هافبک آلماني جهت تمديد قرارداد خبر دادند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ميشائيل بالاک که ابتداي هفته گذشته به علت خطاي شديد بواتانگ، بازيکن غنايي تيم پورتسموث در بازي نهايي جام حذفي انگليس دچار مصدوميتي 8 هفته‌اي شد و فرصت حضور در جام جهاني 2010 آفريقاي‌جنوبي را از دست داد، در روزهاي آتي توسط مديران باشگاهش دعوت خواهد شد تا برسر همکاري جديد به گفت‌وگو بپردازد.
اين هافبک 33 ساله که از سال 2006 در خدمت‌ آبي‌پوشان شهر لندن قرار دارد تا ابتداي تابستان سال جاري تحت قرارداد خواهد بود و در صورتي که امکان ادامه همکاري نيابد، از چند تيم انگليسي از جمله منچسترسيتي و وستهام و نيز از بوندس‌ليگا با پيشنهاد بازي روبرو است.
بازيکن پيشين بايرن‌مونيخ و بايرلورکوزن در مدت 4 سال براي ‌تيم استامفوردبريجي 105 بازي انجام داده و 17 گل زده است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==