PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lll تبانی آشکار در cl نظرتون چیه؟ lll

ale10forever
12-08-2011, 13:48
دیشب یعنی چهارشنبه شب 16 آذر تو آخرین دور از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اتفاقی نادر افتاد و نتیجه ی عجیبی بدست اومد. لیون 7-1 دیناموزاگرب کرواسی رو شکست داد.

دیناموزاگربی که بازیای قبلیشو باخته بود و امیدی واسه صعود نداشت ولی حتی جلو رئال هم که حذفش قطعی بود آبرومندانه تر باخته بود!

ale10forever
12-08-2011, 13:52
گروه d بعد بازیای دیشب همچین شرایطی داره :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اگه دقیق نگاه کنیم متوجه میشیم لیون فقط به خاطر تفاضل گلش که تو بازی دیشب بدست آورد تونست به همراه رئال بالا بره.
به نظر میرسه لیون و دیناموزاگرب واسه باخت سنگشن دینامو توافقاتی کرده باشن. با توجه به اینکه تقریبا مشخص بود آژاکس به رئال میبازه لیون میخواسته این طوری شانسشو واسه صعود بالا ببره و به نزدیک 100٪ برسونه.
همه میدونن تیمای شرق اروپا مثل دینامو زاگرب به راحتی به تیمای غربی باج نمیدن و واسه همین شکست 7-1 اونم به یه تیم درجه دو اروپا مثل لیون خیلی دیگه مشکوک بود.
از دوستان میخوام بیان و نظرشونو درباره تبانی تو بالاترین سطح فوتبال دنیا بگن و اینکه آیا تو سطحای بالاتر مثل قهرمانی و... هم همچین کارایی انجام میشه یا نه؟؟

ale10forever
12-08-2011, 13:53
اینم یه مدرک که تو سایت گل اومده:
------------------------------------------
گزارش روز: چشمک مشکوک یکی از بازیکنان دینامو زاگرب به گومیس
طبق صحبتهای مربی آژاکس، یوفا باید آنچه در این بازی رخ داده را مورد بررسی قرار دهد

سایت گل- در جریان دیدارهای دیشب رقابتهای دور ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، المپیک لیون دردیداری عجیب با نتیجه 1-7 از سد دینامو زاگرب عبور کرد تا به عنوان تیم دوم گروهش به دور بعدی این رقابتها صعود کند

در دیگر دیدار این گروه هم آژاکس آمستردام مغلوب رئال مادرید شد تابه عنوان تیم سوم گروه از گردونه این رقابتها حذف شود. با پایان یافتن دیدار لیون ودینامو زاگرب، تصویر عجیبی روی رسانه های خبری قرار گرفت که ممکن است بازتابهای فراوانی داشته باشد

ویدا، بازیکن دینامو زاگرب، به نشانه تائید گل پنجم لیون، دستش را بالا برد وبعد از آن رو به گومیس، برترین گلزن لیون در این بازی چشمک می زند.

دراین میان دی بوئر، مربی آژاکس بعد از دیدن این تصویر در کنفرانس خبری پایانی بازی تیمش مقابل رئال به خبرنگاران گفت:« یوفا باید آنچه در زاگرب اتفاق افتاد را مورد بررسی قرار دهد.»

تبانی در لیگ قهرمانان اروپا برای صعود لیون و حذف آژاکس؟ نظر شما چیست؟

mortezarm
12-08-2011, 13:55
من که اصلا موافقه تبانی نیستم به هر حال بعضی وقتا تیما ا هم میپاشن و این اتفاقی بود که واسه لیون افتاد ضمن اینکه با گلهای کمترم لیون صعود میکرد
من که معتقد به تبانی نیستم و اینو جزء حوادث فوتبال میدونم

R.BAGGIO.10
12-08-2011, 13:59
نه تبانی در کار نیست اگه هم بوده در گروه من سیتی بوده
که ناپولی با بردش این تبانیو باطل کرد.

H@kem
12-08-2011, 13:59
قضيه مشكوك ميزنه ولي نبايد غير قابل انتظار دونست فوتبال و خصوصا اروپا تو اين چند سال كم فساد نداشته منچستر ما كه حذف شد ديگه برا مهم نيست باني كنن :-ang:-ang:-ang

Zid@ne
12-08-2011, 14:00
درسته ! به نظر من الان تبانی و فساد تو فوتبال اروپا زیاد شده و بعید هم نیست که ........................

Mehrd@d
12-08-2011, 14:19
خب معلومه اینجا تبانی صورت گرفته. تا اونجای که من دیشب از نتیجه بازی با خبر بودم تیم زاگربی با 1 گل برتر میدان بود. چطور میشه با این اختلاف نتیجه بازی رو برگردوند! چیزیه که ما در جریانش نیستیم! مثه اینکه دستهای پشت پرده ما هم به اونجا سرایت کرده!heey::
به صورت قطع نمیشه گفت ولی میشه حدس زد که تبانی صورت گرفته !
چون اگه غیر این باشه باید لیون رو به عنوان با غیرترین تیم دنیا معرفی کرد!:nishkhand:

ale10forever
12-08-2011, 14:26
من که اصلا موافقه تبانی نیستم به هر حال بعضی وقتا تیما ا هم میپاشن و این اتفاقی بود که واسه لیون افتاد ضمن اینکه با گلهای کمترم لیون صعود میکرد
من که معتقد به تبانی نیستم و اینو جزء حوادث فوتبال میدونم
بازی لیون و دینامو با بازی رئال آژاکس همزمان بود و لیون واسه احتیاط هم که شده باید گلای خیلی زیادی میزد اگه لیون 6 تا میزد ممکن بود تا آخرین لحظه آژاکس یکی به رئال بزنه
مربیای لیون حتما از کنار خط نتیجه اون بازیو مدام به هر دو تیم(!) یادآوری میکردن

نه تبانی در کار نیست اگه هم بوده در گروه من سیتی بوده
که ناپولی با بردش این تبانیو باطل کرد.

قضيه مشكوك ميزنه ولي نبايد غير قابل انتظار دونست فوتبال و خصوصا اروپا تو اين چند سال كم فساد نداشته منچستر ما كه حذف شد ديگه برا مهم نيست باني كنن :-ang:-ang:-ang

درسته ! به نظر من الان تبانی و فساد تو فوتبال اروپا زیاد شده و بعید هم نیست که ........................
بالاخره دوستان قضیه به شدت مشکوکه. پول تو فوتبال اروپا از حد تصور بالاتره. درآمدای یوفا از راهای زیادی تامین میشه. بنگاهای شرط بندی و ... وجود دارن . و هزار تا دلیل دیگه که ممکنه این شایعات رو به واقعیت نزدیک کنه.
به نظر من که این تبانی صد در صد قطعیه با توجه به عکس و شرایط جدول خیلی بعیده این نتیجه طبیعی بوده باشه.

ale10forever
12-08-2011, 14:36
خب معلومه اینجا تبانی صورت گرفته. تا اونجای که من دیشب از نتیجه بازی با خبر بودم تیم زاگربی با 1 گل برتر میدان بود. چطور میشه با این اختلاف نتیجه بازی رو برگردوند! چیزیه که ما در جریانش نیستیم! مثه اینکه دستهای پشت پرده ما هم به اونجا سرایت کرده!heey::
به صورت قطع نمیشه گفت ولی میشه حدس زد که تبانی صورت گرفته !
چون اگه غیر این باشه باید لیون رو به عنوان با غیرترین تیم دنیا معرفی کرد!:nishkhand:

آره... دقیقا... قبل اینکه دینامو گل بزنه یکی از بازیکناش اخراج شده بود و به نظرم این اخراج زودهنگام باعث شد تا این تیم یه گل بزنه تا شک و تردیدها کمرنگ تر بشه
ولی بعد لیون 7 گل زد! دلیل هم میتونه 10 نفره بودن حریف عنوان بشه. درسته که تو فوتبال همه چیز ممکنه ولی برای ما و کسایی که فوتبال زیاد نگاه کردن همچین اتفاق اینجوری اصلا سابقه نداره.
این وسط فقط حق آژاکس بود که خورده شد
فقط کاش زودتر این جریانو بررسی کنن این اتفاقا آدمو از فوتبال زده میکنه.
حالا یه سوال اصلی پیش میاد و اونم اینه که نکنه تو سطوح بالاتر از مرحله گروهی هم همچین زد وبندایی باشه

spiderkiller
12-08-2011, 15:45
داداش از این زد و بند ها زیاده.حتی توی نیمه نهایی بعضا فینال.از اونجایی که من بارساییم لطفا به دل نگیرید دوستان تیمای دیگه.همه میدونستن پارسال اگه رئال و بارسا تا قبل از فینال به هم نخورن فینال حتما به هم میخورن و از اونجا که انگلیسی های خیلی خرشون تو فوتبال میره قرعه رو جوری انداختن که یک پای فینال یک تیم از لیگ انگلیس باشه.وگرنه کاملا فینال اسپانیایی بود و ابروی لیگای دیگه میرفت.دوما دوسال پیش برای چی باید بارسایی ها خسته به زمین اینتر میرفتن؟برای اینکه لیگای نسبتا ضعیف ایتالیا و المان توی فینال نماینده داشته باشن.همه میدونستن اگه به بارسا یک روز بیشتر استراحت داده بودن نتیجه 3-1 عوض میشد اونم چه جور.برای چی مورینیو میاد و فریاد میزنه که اهایی مردم.حق ما رو بارسا خورد.اونا داور دارن.داور.و بعدش سیرک مسخره چرا چرا.فقط از چند بازی مسخره محروم شد.اما پس امدش چی بود؟این بود که داورا توی تمام بازی ها کمتر برای بارسا خطا میگیرن که یکوقت مورینیو بهشون نگه فلان کارو کردید.اینطوری میتونست قدرت بارسا رو لااقل توی زمینه داوری تضعیف کنه.اگه جامعه فوتبالی سالم بود باید یا مدرک رو میکرد یا برای همیشه از فوتبال میرفت.اینا همش توی فوتبال مخصوصا لیگ اروپا هست.کاریشم نمیشه کرد.باید دید امسال میخوان کی به فینال برسه

برای نمایش در سایت ثبت نام کنید

sina acm
12-08-2011, 17:44
من که از امدن لیون خوش حال شدم

همین جوریش امثال منچستر نیست حالا یه تیم بزرگ پرستاره دیگه هم میرفت

از جذابیت امسال چمپیونز کم میشد

Sulejmani
12-08-2011, 17:56
دیگه حالم از لیون به هم میخوره ---------فوتبالش فوتبال کثیفیه
بعد هم هر سال صعود میکنن که چی که حذف بشن
خوب تو بگو که نمیتونی کاری کنی بزار بقیه تیم ها شانسشون رو امتحان کنن
واقعا امسال حقمون خورده شد

feri71
12-08-2011, 18:06
با این شواهدی که میبینیم ظاهرا این تبانی وجود داشته و باید بگیم واقعا تاسف آوره! از اینکه تیم ها در لیگ های معتبر داخلی اروپا با هم زد و بند داشته باشن اصلا شوکه نمیشم اما لیگ قهرمانان خیلی فرق میکنه بالاترین سطح فوتبال در جهانه!
به قول حمید رضا آدم از فوتبال زده میشه! معمولا این اتفاقات واسه تیمهایی میوفته که نام و نشون کمتری دارن. قلب من آروم نمیگیره تا زمانی که پلاتینی نتیجه ی نهایی این پرونده رو واسمون شفاف سازی کنه.

juninho_P
12-08-2011, 18:07

ما خیلی خوب بازی کردیم 7 تا زدیم

شما میخواستید با رئال مساوی کنید برید مرحله بعد

چرا اینقدر به لیون گیر میدید

اصلا تبانی نبوده مگه تیم های دیگه تا الان 7 تا نزدند که به تیم ما میگید تبانی

Sulejmani
12-08-2011, 18:14

اخه رئال به زور 1-0 این تیم رو تو زمین خودش برد---------- بعد الان چطور زاگرب تو زمین خودش 7 گل میخورهthink::
اصلا زاگرب تا گل اول عالی داشت بازی میکرد طوری بازی کرد که من گفتم لیون 6 تایی میشه .............ولی بعد از گل اصلا به طرز عجیبی بازی میکردthink::

ولی بازم تبریک میگم صعود مقتدرانتون رو:afarin:

ale10forever
12-08-2011, 19:39

جدا از تعصبای بی مورد رئال یکی از تیمای حاضر دنیاست که همه میدونن احتمال بردش جلوی رقبا خیلی زیاده لیون هم رو همین حساب (اینکه رئال تحت هر شرایطی آژاکسو تو زمین خودش میزنه) این کار رو انجام داده.
وقتی شواهد و قرائن درستی این ادعا رو تا حد خیلی زیادی تایید میکنن چرا دیگه باید انکار کنیم؟
درسته که تا حالا مسابقه های زیادی بوده که 7 گل داشته ولی هیچ کدوم اینجوری نبوده و البته اون عکس هم میتونه خیلی چیزارو ثابت کنه.
چشمک زدن به بازیکن حریف اونم بعد اینکه تیمت پنجمین گلو خورده چه معنی میتونه داشته باشه؟

با این شواهدی که میبینیم ظاهرا این تبانی وجود داشته و باید بگیم واقعا تاسف آوره! از اینکه تیم ها در لیگ های معتبر داخلی اروپا با هم زد و بند داشته باشن اصلا شوکه نمیشم اما لیگ قهرمانان خیلی فرق میکنه بالاترین سطح فوتبال در جهانه!
به قول حمید رضا آدم از فوتبال زده میشه! معمولا این اتفاقات واسه تیمهایی میوفته که نام و نشون کمتری دارن. قلب من آروم نمیگیره تا زمانی که پلاتینی نتیجه ی نهایی این پرونده رو واسمون شفاف سازی کنه.
فراز جان باهات کاملا موافقم چون نظارت تو لیگای داخلی اروپا مثل cl نیست البته جریان لیگ ایتالیا و کالچوپولی کاملا فرق میکنه اونجا هم تبانی بوده ولی تبانی بین مدیران یه تیم و فدراسیون تا به اسم تبانی سر یوونتوس رو ببرن و بفرستنش دسته دو. من از رو تعصب حرف نمیزنم بلکه مدارک جدید پیداشده اینو میگه.
ولی منم فکر میکردم قضیه چمپیونزلیگ فرق کنه اما بعد اون سالی که بارسا یه جورایی مشکوک و با کمک داور قهرمان شد (پنالتیای گرفته نشده چلسی و گل 119 اینیستا و بازی بعدشو یادتون هست؟) و بعد اینکه فهمیدم درآمدایی که یوفا از طریق قهرمانی بارسا نصیبش میشه چند برابر وقتیه که یه تیم دیگه به قهرمانی میرسه، فهمیدم که امکانش هست یه مسائلی وجود داشته باشه.
البته فکر کنم راست بگی این جور چیزا بیشتر بین تیمای کوچیکتر رایجه چون زیاد رسانه ای نیستن و البته چون بازیکن آنچنانی هم ندارن مجبورن گاهی اوقات...
تو اون مورد بارسا هم به نظر من خود بارسلونا نقشی تو ماجرا نداشته و از بالا جریان کنترل میشده ولی تو این مورد زیاد به یوفا ربطی نداره بعدش به یوفا و پلاتینی مربوط میشه

ManUtd
12-08-2011, 19:43
كاملا مشخصه كه تباني تو فوتبال وجود داره! الان ديگه عادي شده! زاگرب كه جلو رئال و آژاكس اينجوري گل نخورد دقيقا همون قدر از ليون گل ميخوره كه اگه هم آژاكس به رئال گل زد به مشكل نخوره! يخورده خيلي مشكوكهlol:-
من كه به شخصه از اين موارد زياد ديدم ولي نميگم چون باعث ناراحتي هواداران بعضي تيم ها ميشه

spiderkiller
12-08-2011, 20:35
و ایا آژاکس قربانی حمایت داور ها از رئال شد یا قربانی تبانی لیگ قهرمانان.من که میگم هردو.ایا این طبیعیست که تمام گل های که به رئال زده میشوند یا افساید هستن یا بعد از 20 دقیقه تیم حریف یک اخراجی میدهد؟عکس ها گویای همه چیز هست

در تصاویری که از بازی موجود است شاهد آن بودیم که تصمیم خط نگه دار به شدت غلط است و گل کاملا صحیح بوده است . زمانیکه توپ به فان درویل رسید ، داور هیچ گونه اقدامی به اعلام کردن آفساید نداشت اما چند ثانیه پس از آنکه او اقدام به شوت زنی کرد ، کمک داور نیز فان درویل را در موقعیت آفساید تشخیص داد .

Fc Bayern München
12-08-2011, 21:00
خیلی مشکوکه..............................
کیفیت عکس هم خیلی خوب نیست تا بفهمیم چی شده.........................

spiderkiller
12-08-2011, 21:11
خیلی مشکوکه..............................
کیفیت عکس هم خیلی خوب نیست تا بفهمیم چی شده.........................
کاملا واضح هست.هردوگل اژاکس صحیح بود و انها لیاقت صعود داشتند اما داور انها رو حذف کرد.از طرفی تبانی در اون بازی باعث شد تفاضل گل لیون باعث صعود اونا بشه.خیلی جالبه.با این که همه میدونن چه خبره کسی کاری نمیکنه:fek konam:

mortezarm
12-08-2011, 21:24
یه نکته دوستان از بحثا واسه کارای دیگه و ............... استفاده نکنن
چرا یه تیم نتونه نتیجه رو خودش بگیره تو زمین خودش که حالا منتظر باشه تو یه بازی دیگه صعودش قطعی شه
اینقد که این بحث تو دربی به حاشیه رفت تو هلند حاشیه نداشت
من بازم معتقدم برد پرگله لیون حادثه بود نه چیزه دیگه
اخه لیون میخواد با صعود چکار کنه؟؟؟؟
حالا تو این بحران عملکرد مالی خرابش چقد پول به دینامو داده؟؟؟؟؟
لیون مرحله بعد چه گلی بسرش میزنه؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad
12-08-2011, 21:33
با بازیهای دیشب مشخص شد که هنوز هم در فوتبال تبانی و رشوه گیری وجود داره
و چیزی به نام فوتبال زیبا و پاک وجود نداره

ale10forever
12-08-2011, 22:33
کاملا واضح هست.هردوگل اژاکس صحیح بود و انها لیاقت صعود داشتند اما داور انها رو حذف کرد.از طرفی تبانی در اون بازی باعث شد تفاضل گل لیون باعث صعود اونا بشه.خیلی جالبه.با این که همه میدونن چه خبره کسی کاری نمیکنه:fek konam:
راستش من نمیخواستم این قضیه رو مطرح کنم که دوباره دعوای رئالیا و بارساییا تاپیکو خراب نکنه ولی حالا که مطرح شده باید بگم این دو تا گل مشکوک آژاکس که به نظر سالم می رسیدن (مخصوصا دومیش) باعث میشه این شایعه ها به واقعیت نزدیکتر بشه. ولی همچنان اصل قضیه مربوط به بازی لیونه. هر چند به نظر نمیرسه رئال بخواد اعتبارشو واسه همچین کاری به خطر بندازه هر چی هست زیر سر لیون و زاگرب و شاید هم داورای بازی رئاله که شاید تطمیع شده باشن. om::

mortezarm
12-08-2011, 23:04
راستش من نمیخواستم این قضیه رو مطرح کنم که دوباره دعوای رئالیا و بارساییا تاپیکو خراب نکنه ولی حالا که مطرح شده باید بگم این دو تا گل مشکوک آژاکس که به نظر سالم می رسیدن (مخصوصا دومیش) باعث میشه این شایعه ها به واقعیت نزدیکتر بشه. ولی همچنان اصل قضیه مربوط به بازی لیونه. هر چند به نظر نمیرسه رئال بخواد اعتبارشو واسه همچین کاری به خطر بندازه هر چی هست زیر سر لیون و زاگرب و شاید هم داورای بازی رئاله که شاید تطمیع شده باشن. om::
داداش باید بگم این مساله هیچ ربطی اصلا به رئال نداره حتی فکرشم به ذهنه کسی نمیرسه
رئال از دوهفته قبل صعودش به عنوان تیم اول قطعی بود
در ضمن رئال 3 به 0 جلو بود برا چیشه 2 گل نخوره
تازه اگه میخواست به نفع لیون کار کنه تیمه اصلیشو میزاشت تا اژاکس اوضاش بدتر شه

David Sina
12-08-2011, 23:09
و ایا آژاکس قربانی حمایت داور ها از رئال شد یا قربانی تبانی لیگ قهرمانان.من که میگم هردو.ایا این طبیعیست که تمام گل های که به رئال زده میشوند یا افساید هستن یا بعد از 20 دقیقه تیم حریف یک اخراجی میدهد؟عکس ها گویای همه چیز هست

در تصاویری که از بازی موجود است شاهد آن بودیم که تصمیم خط نگه دار به شدت غلط است و گل کاملا صحیح بوده است . زمانیکه توپ به فان درویل رسید ، داور هیچ گونه اقدامی به اعلام کردن آفساید نداشت اما چند ثانیه پس از آنکه او اقدام به شوت زنی کرد ، کمک داور نیز فان درویل را در موقعیت آفساید تشخیص داد .

چه جالب ...... نمیدونستم 2 تا گل سالم آژکس مردود شدند :-ang:-ang:-ang

ولی چشمکی که تو اون عکس بود از چشمک های طبیعی بود و معمولا شما ها هم زیاد دیدن تو بازی های مختلف:yes:

AmirUtd
12-08-2011, 23:21
با بازیهای دیشب مشخص شد که هنوز هم در فوتبال تبانی و رشوه گیری وجود داره
و چیزی به نام فوتبال زیبا و پاک وجود نداره

منم قبول دارم:ohum:
اصلا به این نمیگن فوتبال زیبا و پاک

ale10forever
12-08-2011, 23:31
داداش باید بگم این مساله هیچ ربطی اصلا به رئال نداره حتی فکرشم به ذهنه کسی نمیرسه
رئال از دوهفته قبل صعودش به عنوان تیم اول قطعی بود
در ضمن رئال 3 به 0 جلو بود برا چیشه 2 گل نخوره
تازه اگه میخواست به نفع لیون کار کنه تیمه اصلیشو میزاشت تا اژاکس اوضاش بدتر شه
منم همینو میگم به نظرمنم رئال هیچ نقشی نداره ولی اینکه داورا گلای سالم آژاکسو اونم دوگل رو رد میکنن به این معنیه که شاید نمیخوان تفاضل گل آژاکس زیاد بشه تا اونو زحمتای (!) بازی لیون هدر بره. چون اگه آژاکس دوتاگلو میزد تفاضلش بازم از لیون بالاتر میشد.
بهترین راه حل اینه که مثل لیگای اسپانیا و ایتالیا به جای تفاضل گل تو مرحله گروهی بازی رودر رو تو اولویت باشه اینجوری امکان تقلب کمتره

چه جالب ...... نمیدونستم 2 تا گل سالم آژکس مردود شدند :-ang:-ang:-ang

ولی چشمکی که تو اون عکس بود از چشمک های طبیعی بود و معمولا شما ها هم زیاد دیدن تو بازی های مختلف:yes:
آره از چشمکای طبیعیه به شرطی که در جریان بازی اتفاق افتاده باشه نه اینکه بعد گل خوردن به بازیکن حریف چشمک بزنی.این اتفاق بعد گل پنجم لیون افتاده و اگه دقت کنید بازیکن زاگرب داره چشمک میزنه ولی بازیکن لیون عجله داره و توپو میخواد بگیره تا بکاره وسط زمین تا گلای بعدی رو هم بزنن بازیکن تیم دینامو هم باکمال میل داره توپو میده!! :ajibeee:

alexandre dasilva
12-09-2011, 02:35
یه نکته دوستان از بحثا واسه کارای دیگه و ............... استفاده نکنن
چرا یه تیم نتونه نتیجه رو خودش بگیره تو زمین خودش که حالا منتظر باشه تو یه بازی دیگه صعودش قطعی شه
اینقد که این بحث تو دربی به حاشیه رفت تو هلند حاشیه نداشت
من بازم معتقدم برد پرگله لیون حادثه بود نه چیزه دیگه
اخه لیون میخواد با صعود چکار کنه؟؟؟؟
حالا تو این بحران عملکرد مالی خرابش چقد پول به دینامو داده؟؟؟؟؟
لیون مرحله بعد چه گلی بسرش میزنه؟؟؟؟؟؟؟

هی من نمیخوام هیچی بگم......
شماها هی بحث کنید.
نمیدونید آخه وقتی من میام یه چیزی بنویسم تا صبح حرف میزنم؟

اینقدر بحث کردید که منم دلم خواست بیام.

اول یه حرف کوتاه در مورد این حرف که مرتضی گفت اینقدر که تو دربی از این بازی بحث شد تو هلند بحث نشد.....

ما ایرانی ها دلمون میخواد تو همه جا سرک بکشیم.
دوس داریم همه چیز رو بدونیم.
دوس داریم همه بدونن که ما همه چیز رو میدونیم.
مثلا" نمیدونم میخوایم چی رو ثابت کنیم.....

استیو جابز مرد.....
همه آواتارشون رو عکس اون مرحوم گذاشتن.
تو امضاهاشون نوشتن نابغه تکنولوژی به دیار باقی پیوست.
روحش شاد یادش گرامی.
37 تا وبلاگ فقط تو بلاگفا واسه زندگینامش ساخته شد.
دو سه تا مستند از زندگینامش رو همه جا واسه دانلود گذاشتند.
همه هم دانلود کردند!
پروفایلای گوگل پلاس و فیس بوک همه شد استیو جابز.
و.........
ولی اگه به هر کدوم از اینا میگفتی استیو جابز کی بوده و دوتا از کارهاشو بگو مصلما" نصفشو میگفتن رئیس شرکت اپل بوده و تو دومین کارش میموندن و نصف دیگه همین رو هم نمیدونستن.

یه دختر مصری یه عکس لخت از خودش گرفت و تو نت گذاشت.
مردم ایران خودشونو تیکه پاره کردند.
اول اینکه تموم سایت های خبری اینو پوشش دادند.
کل سفرای استانی رئیس جمهور ایران اینقدر صدا نکرد که این صدا کرد.
صفحه درست کردند حامیان این دختره (اسمش یادم نی... حوصلمم نمیرسه برم ببینم!).
12 هزارتا لایک خورد.
بعد صفحه درست کردند مخالفین این دختره.
14 هزارتا لایک خورد.
صفحه درست کردند بحث و تبادل نظر در مورد کار این دختره.....
اینقدر شرکت کردند که خوده دختره حالش بهم خورد.

و هزار جور مثال دیگه....

از بحث خارج نشیم.

با نظر مرتضی موافقم که میگه چرا منتظر نتیجه تیم دیگه باید باشه...
چرا یه تیم باید اینقدر کار خودش رو سخت کنه که صعودش به بازی آخر برسه.
البته فکر نکنید من میگم تبانی نیست و به اونم میرسیم.
آژاکس تیم پر سابقه ای تو لیگ قهرمانه.
بارسلونا کلی جون کنده تازه تونسته تعداد قهرمانی هاش رو به اندازه آژاکس کنه.
آژاکس نباید میذاشت کار به اینجا بکشه.
چون هر تیمی تو اروپا که پشتش گرم نباشه باید فکر همچین وقتایی رو هم بکنه.
باید منتظر این باشه که ممکنه از زمین و آسمون به ضررش بیاد.
نمیگم دو گل آژاکس سالم یا غیر سالم بود......
چون مصلما" حتی اگه دو گل درست اعلام میشد رئال دست روی دست نمیذاشت و بیشتر حمله میکرد تا بازم گل بزنه.
البته اینم هست که اگه هر دو گل حساب میشدن آژاکس شیر میشد و ممکن بود بیشتر هم گل بزنه.
رئال جایی تو این تبانی نداره.
چون مورینیو بعد از صعودش به رونالدو و... دیگه بازی نداد.
و همش نیمکتش رو تو زمین میفرستاد.
من به تبانی اعتقاد دارم.
شما میگید لیون به چه دردش میخوره اینکه یه مرحله بیاد بالاتر....
تو لیگ قهرمانان در هر مرحله ای که حذف شی یه مقدار پول گیرت میاد.
مرحله اش هر چی بالاتر باشه پولش هم بیشتر میشه.
خیلی فرق میکنه تو گروهی حذف شی یا اینکه تو مرحله حذفی.
خب همچین بدون شانس هم نیس.
مثلا" دور بعد لیون با زنیت یا بنفیکا بخوره مطمئنا" از پیش باخته نیس.
اینقدر فساد تو پلاتینی....
ببخشید.
اینقدر فساد تو یوفا زیاد شده که دیگه هر گندی که دلشون میخواد میزنن.
با خودشون میگن که ما در راس هستیم.
کسی هم که نمیتونه گیر به ما بده.
شاید فیفا بتونه که اونم خودش از ما بدتره.
همه هم فهمیدن داریم مافیا بازی در میاریم.
پس چرا اینقدر به خودمون زحمت بدیم که بیایم پشت پرده اینکارو بکنیم؟
با خرج کمتر اینکارو میکنیم.
فوقش همه میفهمن.
خب بفهمن.
چه کاری دستشونه؟
الان آژاکس سوخت ولی خدا میدونه چه تیمهایی دیگه قراره سرهاشون بریده بشه.
نمیخوام در مورد این تبانی حرف بزنم.
کل حرف من اینه که باید خدا باشی تا بتونی جلوی گاوبندی یوفا و فیفا وایسی.
درسته بارسا پشتش به پلاتینی گرمه اما پلاتینی بارسا رو که دوس نداره.
چون بارسا براش سود داره فعلا" هواشو داره.
فکر کردید چرا بارسا با این همه برد و پول قهرمانی چمپیونز لیگ و اسپانسر و کلی چیز دیگه باز ضرر مالی میده؟

پلاتینی نمیزاره امسال هم بارسا قهرمان بشه.
نمیگم میخواد یه تیم خاص قهرمان شه اما نمیزاره بارسا قهرمان شه.
چون به ضررش تموم میشه.
بارسا بیش از حد قدرت میگیره غیر قابل کنترل میشه.
البته سیاست میزاره.
میزاره بارسا تا مراحل بالا بیاد بعد حذفش میکنه.

حالم از یوفا و فیفا بهم میخوره.
هر کاری دلشون بخواد میکنن.

دیگه حوصلم نمیرسه حرف بزنم.

Derby
12-09-2011, 10:43
سلام
فکر می کنم یه سری از مسائل توی ایران اینقدر راحت روش صحبت می شه که هیچ جای کهکشان اینطوری نیست
در مورد نتیجه 7 بر 1 نمی تونم چیز زیادی بگم ولی اگه یه نگاهی به روند بازی بندازین می بینید که لیون تا دقیقه 45 با 1 گل از حریفش عقب بوده و شما مطمئن باشید که اگر تمام تیم تصمیم بر باخت سنگین داشتن می اومدن و با 1 - 2 گل زودهنگام زمینه رو برای یک شکست سنگین فراهم می کردند
لیون توی نیمه دوم در فاصله زمانی 5 دقیقه ای 3 تا گل زده و همین باعث از هم پاشیدن حریف شده
در فوتبال امروز یک چیز کاملآ مشهود و مسجله و اون هم اینه که دیگه نمیشه مثل 50 سال قبل کل تیم رو خرید و فوقش بشه روی 2 - 3 بازیکن مانور داد
اگر یوفا هم اعلام کرده که پیگیری می کنه مطمئن باشید که به دنبال مدرک نیست و احتمالآ یک گروه کارشناسی تشکیل می ده و فقط چندین بار بازی رو نگاه می کنند و بازیکنان رو روی گلهای به ثمر رسیده ارزیابی می کنند و اگه توی اغلب گلها 1 - 2 بازیکن نقش داشته باشند پرونده رو ادامه می دن و اگه ببینن که بازیکنان مختلف روی گلها کم کاری کرده اند مطمئن باشید که پرونده مختومه اعلام می شه
در ضمن این صعود چیز زیادی عاید لیون نمی کرد و اینکه اونها سوم بشن و برن توی لیگ اروپا یا دوم بشن و صعود کنند خیلی متفاوت نبود . چرا که اونها دیر یا زود حذف می شن و مطمئنآ اگه 1٪ بازیکنی از تیم زاگرب بخواد بامبول کنه و همه چی رو لو بده هزینه ای 100 برابر بیشتر از چیزی که عایدش شده رو باشگاه متحمل می شه
با این همه تبانی چیزی نیست که دارای کاغذ و مدرک و این جور چیزا باشه و نمیشه ثابت کرد و مطمئن باشید یوفا هم با یک جلسه 2 - 3 ساعته سر هم قضیه رو می آره

-

AL1reZA
12-09-2011, 11:03
اخه رئال به زور 1-0 این تیم رو تو زمین خودش برد---------- بعد الان چطور زاگرب تو زمین خودش 7 گل میخورهthink::
اصلا زاگرب تا گل اول عالی داشت بازی میکرد طوری بازی کرد که من گفتم لیون 6 تایی میشه .............ولی بعد از گل اصلا به طرز عجیبی بازی میکردthink::

ولی بازم تبریک میگم صعود مقتدرانتون رو:afarin:

داداش رئال هرگز به زور نبرد رئال با 1بازیکن کمتر (مارسلو) بازی رو برد
رئال حدوده 12 موقیعت گل داشت که 4تاش تک به تک بود که خودمون خراب کردیم.:flowerysmile:

AL1reZA
12-09-2011, 11:38
هی من نمیخوام هیچی بگم......
شماها هی بحث کنید.
نمیدونید آخه وقتی من میام یه چیزی بنویسم تا صبح حرف میزنم؟

اینقدر بحث کردید که منم دلم خواست بیام.

اول یه حرف کوتاه در مورد این حرف که مرتضی گفت اینقدر که تو دربی از این بازی بحث شد تو هلند بحث نشد.....

ما ایرانی ها دلمون میخواد تو همه جا سرک بکشیم.
دوس داریم همه چیز رو بدونیم.
دوس داریم همه بدونن که ما همه چیز رو میدونیم.
مثلا" نمیدونم میخوایم چی رو ثابت کنیم.....

استیو جابز مرد.....
همه آواتارشون رو عکس اون مرحوم گذاشتن.
تو امضاهاشون نوشتن نابغه تکنولوژی به دیار باقی پیوست.
روحش شاد یادش گرامی.
37 تا وبلاگ فقط تو بلاگفا واسه زندگینامش ساخته شد.
دو سه تا مستند از زندگینامش رو همه جا واسه دانلود گذاشتند.
همه هم دانلود کردند!
پروفایلای گوگل پلاس و فیس بوک همه شد استیو جابز.
و.........
ولی اگه به هر کدوم از اینا میگفتی استیو جابز کی بوده و دوتا از کارهاشو بگو مصلما" نصفشو میگفتن رئیس شرکت اپل بوده و تو دومین کارش میموندن و نصف دیگه همین رو هم نمیدونستن.

یه دختر مصری یه عکس لخت از خودش گرفت و تو نت گذاشت.
مردم ایران خودشونو تیکه پاره کردند.
اول اینکه تموم سایت های خبری اینو پوشش دادند.
کل سفرای استانی رئیس جمهور ایران اینقدر صدا نکرد که این صدا کرد.
صفحه درست کردند حامیان این دختره (اسمش یادم نی... حوصلمم نمیرسه برم ببینم!).
12 هزارتا لایک خورد.
بعد صفحه درست کردند مخالفین این دختره.
14 هزارتا لایک خورد.
صفحه درست کردند بحث و تبادل نظر در مورد کار این دختره.....
اینقدر شرکت کردند که خوده دختره حالش بهم خورد.

و هزار جور مثال دیگه....

از بحث خارج نشیم.

با نظر مرتضی موافقم که میگه چرا منتظر نتیجه تیم دیگه باید باشه...
چرا یه تیم باید اینقدر کار خودش رو سخت کنه که صعودش به بازی آخر برسه.
البته فکر نکنید من میگم تبانی نیست و به اونم میرسیم.
آژاکس تیم پر سابقه ای تو لیگ قهرمانه.
بارسلونا کلی جون کنده تازه تونسته تعداد قهرمانی هاش رو به اندازه آژاکس کنه.
آژاکس نباید میذاشت کار به اینجا بکشه.
چون هر تیمی تو اروپا که پشتش گرم نباشه باید فکر همچین وقتایی رو هم بکنه.
باید منتظر این باشه که ممکنه از زمین و آسمون به ضررش بیاد.
نمیگم دو گل آژاکس سالم یا غیر سالم بود......
چون مصلما" حتی اگه دو گل درست اعلام میشد رئال دست روی دست نمیذاشت و بیشتر حمله میکرد تا بازم گل بزنه.
البته اینم هست که اگه هر دو گل حساب میشدن آژاکس شیر میشد و ممکن بود بیشتر هم گل بزنه.
رئال جایی تو این تبانی نداره.
چون مورینیو بعد از صعودش به رونالدو و... دیگه بازی نداد.
و همش نیمکتش رو تو زمین میفرستاد.
من به تبانی اعتقاد دارم.
شما میگید لیون به چه دردش میخوره اینکه یه مرحله بیاد بالاتر....
تو لیگ قهرمانان در هر مرحله ای که حذف شی یه مقدار پول گیرت میاد.
مرحله اش هر چی بالاتر باشه پولش هم بیشتر میشه.
خیلی فرق میکنه تو گروهی حذف شی یا اینکه تو مرحله حذفی.
خب همچین بدون شانس هم نیس.
مثلا" دور بعد لیون با زنیت یا بنفیکا بخوره مطمئنا" از پیش باخته نیس.
اینقدر فساد تو پلاتینی....
ببخشید.
اینقدر فساد تو یوفا زیاد شده که دیگه هر گندی که دلشون میخواد میزنن.
با خودشون میگن که ما در راس هستیم.
کسی هم که نمیتونه گیر به ما بده.
شاید فیفا بتونه که اونم خودش از ما بدتره.
همه هم فهمیدن داریم مافیا بازی در میاریم.
پس چرا اینقدر به خودمون زحمت بدیم که بیایم پشت پرده اینکارو بکنیم؟
با خرج کمتر اینکارو میکنیم.
فوقش همه میفهمن.
خب بفهمن.
چه کاری دستشونه؟
الان آژاکس سوخت ولی خدا میدونه چه تیمهایی دیگه قراره سرهاشون بریده بشه.
نمیخوام در مورد این تبانی حرف بزنم.
کل حرف من اینه که باید خدا باشی تا بتونی جلوی گاوبندی یوفا و فیفا وایسی.
درسته بارسا پشتش به پلاتینی گرمه اما پلاتینی بارسا رو که دوس نداره.
چون بارسا براش سود داره فعلا" هواشو داره.
فکر کردید چرا بارسا با این همه برد و پول قهرمانی چمپیونز لیگ و اسپانسر و کلی چیز دیگه باز ضرر مالی میده؟

پلاتینی نمیزاره امسال هم بارسا قهرمان بشه.
نمیگم میخواد یه تیم خاص قهرمان شه اما نمیزاره بارسا قهرمان شه.
چون به ضررش تموم میشه.
بارسا بیش از حد قدرت میگیره غیر قابل کنترل میشه.
البته سیاست میزاره.
میزاره بارسا تا مراحل بالا بیاد بعد حذفش میکنه.

حالم از یوفا و فیفا بهم میخوره.
هر کاری دلشون بخواد میکنن.

دیگه حوصلم نمیرسه حرف بزنم.
داداش بحث اولت جالب بود:hehehe:

دینامو 1گل جلو هست 7تا می خوره-دروازبان دینامو به بازیکن لیون چشمک می زنه-از اون ور 2گل آژاکس که به نظر میاد صحیحه گرفته نمی شه و هر دو آفساید گرفته میشه.

1 نکته جالب هم هست درباره دینامو:دینامو تا قبل از بازی با رئال که در برنابئو بود همه بازی هارو باخته بود و نتونسته بود هیچ گلی بزنه.
این اتفاق هم می تونه طبیعی باشه که دینامو 7تا بخوره. چون هیچ چیز غیر ممکن نیست.
در مورد رئال هم باید بگم نمی تونه ربطی به رئال داشته باشه چون رئال صعودشو قطعی کرده بود اگه هم اون 2گل حساب می شد مورینیو حتما از بازیکن های اصلیش استفاده می کرد تا بیشتر گل بزنه چون برای شکسن رکورد قبلی رئال به برد احتیاج داشت.

ولی این که یوفا کثیفه مطمئن هستم.

spiderkiller
12-09-2011, 12:40
دوست عزیز alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شما باز شروع کردی به توپیدن به بارسا.اگه به اینه که منم خیلی چیزا میتونم بگم.میتونم بگم امسال یوفا نیروش رو گزاشته روی رئال تا هم اونا رو قهرمان لالیگا کنه هم CL اینو میشه از نحوه قضاوت داور ها توی بازی های رئال دید.رئال شده عروسک یوفا .هربازی که بخوان تیم مقابل رو بکوبن میزارن جلوی رئال.رئالی ها گل هند میزنن میشه گل سال یوفا و گل سالم میخورن میشه گل افساید.سالهای پیش هم مافیای مورینیو بود که اونو قهرمان میکرد.یک نگاه با اینتر پارسال و پیارسال بکنید.نمیخوام توهین کنم ولی رئال هم برای یوفا عددی نیست.اونا فقط حامی مورینیو هستن.از اون طرف مورینیو میاد هرچی از دهنش درمیاد به یوفا میگه که بگن اصلا هیچ کاری به یوفا نداره.توی همین لیگ ایتالیا کم تبانی ندیدیم.دیگه یاد گرفتیم.شما 4بار تبانی های ایتالیا رو ببین نمونش همین میلان و یوه.نمیخوام بحث رو باز کنم ولی تبانی های یوفا دیگه جلوی اینا مسخرست.اگه یکم توی تشخیص تبانی ها که بیشتر حدسی هست وارد باشی میفهمی همه تلاش کردن بارسا رو بندازن جلو که یوفا دنبالشون هست از اونور گندکاری های خودشون رو بپوشونن.الان همه فکر میکنن مورینیو پاک ترین مرد فوتباله ولی دراصل پشت تمام این تبانی ها مورینو هست.اونا باید به کمک داور و همه چیز اژآکس رو حذف میکردن به وسیله رئال.رئال نباید از اتلتیکو میخورد برای همین اتلتیکو 9 نفره جلوی رئال له شد با اینکه داشتن خیلی خوب بازی میکردن.دو پنالتی توی دو بازی از لیگ روی مسی گرفته نمیشه.تمام اینا معنی داره.سال های پیش بارسا داشت با قدرت خودش میرفت جلو ولی امسال همه دست به دست هم دادن تا یکجوری بارسا رو از قدرت پایین بکشن و تیمای دیگه رو هم توی کورس قهرمانی های مختلف بزارن تا بتونن از قالب اونا هم پول در بیارن.اصلا من میگم لیون تبانی نکرده ولی یوفا میخواست لیون بره بالا و کی بهتر از رئال میتونه بهشون کمک کنه.الان رئال عروسک خیمه شب بازی یوفا شده.امیدوارم ببینید که رئال امسال چه طور به سمت جام ها به وسیله کمک های مختلف خیز بر میداره.واقعا یکی از مسخره ترین چیز ها اینه که بگی بارسا پول به پلاتینی میده که ببره mas:-
شما بازی های بارسا ببینید منظورم پارسال هست.غیر از اخراج په په هیچ سوت دیگه ای زده نشد که به نفع بارسا توی پیروزی باشه.الان باز میگید فن پرسی که اخراج شد.اخراج فن پرسی کاملا صحیح بود همونطور که اخراج په په بود.ولی یوفا و مورینیو جوری دارن نشون میدن که بارسا رو زمین بزنن و خودشون نقشه هاشون رو پیاده کنن.روزی میفهمید که رئال و به عبارتی مورینیو امسال با کمک هرچیزی که شده به فینال میرسن.پارسال باید بارسا قهرمان میشد تا رئال وقتی اونا رو شکست میده بگن تو اوج خودشون بودن و رئال شکستشون داد.دو سال پیش مورینیو باید قهرمان میشد تا نقشه یوفا تو اینتر و لیگ ایتالیا پیاده بشه.نمونش اینکه بازیکنای بارسا رو خسته به زمین فرستادن.بازی هایی که میشه به راحتی عقب انداخت روزی برگزار میشه که بارسایی ها از اتوبوس پیاده شده بودن.اگه بحث از تبانی باشه که من تا فردا صبح میتونم از تبانی تیم های مختلف بگم.لطفا دیگه بلند ننویسید بخواییم بلند جواب بدیم خستم شد

AL1reZA
12-09-2011, 12:53
دوستان توجه کنید این بحث هیچ ربطی به رئال نداره و سعی نکنید پستی ضد رئال بدید در غیر این صورت برخورد میشه.
بحث تاپیک درباره آژاکس دینامو و آژاکسه.
من نمی دونم رئال و مورینیو چی کار کردن که آخر همه بحث ها میشه رئال:gerye:

spiderkiller
12-09-2011, 12:56
دوستان توجه کنید این بحث هیچ ربطی به رئال نداره و سعی نکنید پستی ضد رئال بدید در غیر این صورت برخورد میشه.
بحث تاپیک درباره آژاکس دینامو و آژاکسه.

داداش بحث تایپیک راجع به تبانی هست.فرقی نمیکنه رئال انجام داده باشه یا لیون

AL1reZA
12-09-2011, 13:02
داداش بحث تایپیک راجع به تبانی هست.فرقی نمیکنه رئال انجام داده باشه یا لیون

اگه بحث بحث تبانی هر تیمی باشه من هزار صحفه ناداوری هایی که به نفع بارسا شده می نویسم با عکس و کلیپ.
ولی بحث درباره آژاکس لیون و دینامو هست.:flowerysmile:
داداش پست اوله تاپیکو بخون ببین چی نوشه:flowerysmile:

alexandre dasilva
12-09-2011, 14:25
با احترام به تمامی دوستان و سروران گرامی....

اول اینکه بنده تو صحبت هام قصد هیچگونه کل یا کری نداشتم....
دوم اینکه نمیدونم چرا این قاتل عنکبوتی گیر داده به من... و چرا حرفای منو به ضرر بارسا دونست!

بگذریم.

من نگفتم بارسا به پلاتینی پول میده.
ولی توی لاتاری میتونه میلیاردها پول رو توی یه بازی به جیب بزنه.
مثلا" پلاتینی (حالا نه دقیقا" پلاتینی.... میتونه هر کسی از صدر یوفا باشه.) میاد با یه هویت جعلی و یا کسی که حتی وجود خارجی هم داره.... مثل پسر نگهبان خونه اش.... توی سایت فلان شرط میزاره که بارسا از ختافه میبازه.
پایه شرط بندی از 30 دلار معمولا شروع میشه.
و این میاد رو برد ختافه شرط میزاره.
برد بارسا 87 درصد سهمیه داره و تساوی هم 11 درصد و برد ختافه تنها 2 درصد.
اگه حداقل (دست کم..... دست خیلی کم) 50 هزار نفر هم شرکت کنند.
و پایه هم باز دست کم میگیرم تنها 20 دلار بالاتر آمده......
اصلا" نه.
پایه رو هم بالاتر نمیبرند.
همون 30 دلار خودمون.
100 نفر این وسط درست گفتند.
حالا تنها میگیریم 100 نفر از این 1000 تا آدم مهره های یوفا باشن.... چه حقیقی و چه جعلی!
به این 100 نفر 150 هزار دلار میرسه....

150 هزار دلار واسه شرط بندی اونم فقط یه بازی از اینهمه بازی که تو لیگ ها هست خیلیه.

این تنها یه راه کوچیک برای کسب درآمد مفتکیه....
لزومی نداره که حتما" بارسا پول به پلاتینی بده.
از هزارجا یوفا میتونه تامین کنه خودشو.
اصلا" شما دیدید بارسا چند روز قبلش جلو میلان چطور بازی کرد.
برد.
روحیه هم داشت.
بازیکن مصدوم یا محروم هم نداشت و همه تو زمین بودند.

اما میلان با اینکه باخت بازی بعدیش رو 4 بر صفر برد اما بارسا یک بر صفر باخت.

من مشکلی با بارسا ندارم.
با هیچ تیمی مشکل ندارم.
مشکل من یوفا و فیفا هست که فقط قصدشون پر کردن جیب های خودشونه.

یوفا که حتما" نمیاد بشینه با پرس یا کرایف یا گالیانی و یا خیلی مدیرای دیگه جلسه بزاره.
سیاست به خرج میده و بدون اینکه تیمها نقشی داشته باشن یهو میبینی قهرمان شدند.
بعد کم کم همکاری ها شروع میشه.
لازم نیس حتما" به دروازبان بگه گل بخور تا به نفعش شه....
میتونه با ترنسفر های بزرگ و کوچیک کلی سود کنه.

نمیخوام بحث رو کش دار کنم.....
فقط بگم ممکنه یوفا رو آرسنال زوم کنه یا میلان یا بایرن یا هر تیمی دیگه....

پس طرف حساب من بارسا نیس.....
لطفا" هوادارای بارسا اشتباه فکر نکنن. (دوباره)

پس بزارین فقط در مورد همون تبانی صحبت بشه.
وگرنه من هی میام فرت و فرت حرف میزنم.

Sulejmani
12-09-2011, 14:57
داداش رئال هرگز به زور نبرد رئال با 1بازیکن کمتر (مارسلو) بازی رو برد
رئال حدوده 12 موقیعت گل داشت که 4تاش تک به تک بود که خودمون خراب کردیم.:flowerysmile:

امان از شما رئالی ها و بارسایی ها
من منظورم چیز دیگه ای بود شما میگید رئال 12 موقعیت گل داشت

Fc Bayern München
12-09-2011, 15:04
از نظر من بازیکنان خطا کار باید مجازات شوند.........
:shogh:

ale10forever
12-09-2011, 15:54
دوست عزیز alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شما باز شروع کردی به توپیدن به بارسا.اگه به اینه که منم خیلی چیزا میتونم بگم.میتونم بگم امسال یوفا نیروش رو گزاشته روی رئال تا هم اونا رو قهرمان لالیگا کنه هم cl اینو میشه از نحوه قضاوت داور ها توی بازی های رئال دید.رئال شده عروسک یوفا .هربازی که بخوان تیم مقابل رو بکوبن میزارن جلوی رئال.رئالی ها گل هند میزنن میشه گل سال یوفا و گل سالم میخورن میشه گل افساید.سالهای پیش هم مافیای مورینیو بود که اونو قهرمان میکرد.یک نگاه با اینتر پارسال و پیارسال بکنید.نمیخوام توهین کنم ولی رئال هم برای یوفا عددی نیست.اونا فقط حامی مورینیو هستن.از اون طرف مورینیو میاد هرچی از دهنش درمیاد به یوفا میگه که بگن اصلا هیچ کاری به یوفا نداره.توی همین لیگ ایتالیا کم تبانی ندیدیم.دیگه یاد گرفتیم.شما 4بار تبانی های ایتالیا رو ببین نمونش همین میلان و یوه.نمیخوام بحث رو باز کنم ولی تبانی های یوفا دیگه جلوی اینا مسخرست.اگه یکم توی تشخیص تبانی ها که بیشتر حدسی هست وارد باشی میفهمی همه تلاش کردن بارسا رو بندازن جلو که یوفا دنبالشون هست از اونور گندکاری های خودشون رو بپوشونن.الان همه فکر میکنن مورینیو پاک ترین مرد فوتباله ولی دراصل پشت تمام این تبانی ها مورینو هست.اونا باید به کمک داور و همه چیز اژآکس رو حذف میکردن به وسیله رئال.رئال نباید از اتلتیکو میخورد برای همین اتلتیکو 9 نفره جلوی رئال له شد با اینکه داشتن خیلی خوب بازی میکردن.دو پنالتی توی دو بازی از لیگ روی مسی گرفته نمیشه.تمام اینا معنی داره.سال های پیش بارسا داشت با قدرت خودش میرفت جلو ولی امسال همه دست به دست هم دادن تا یکجوری بارسا رو از قدرت پایین بکشن و تیمای دیگه رو هم توی کورس قهرمانی های مختلف بزارن تا بتونن از قالب اونا هم پول در بیارن.اصلا من میگم لیون تبانی نکرده ولی یوفا میخواست لیون بره بالا و کی بهتر از رئال میتونه بهشون کمک کنه.الان رئال عروسک خیمه شب بازی یوفا شده.امیدوارم ببینید که رئال امسال چه طور به سمت جام ها به وسیله کمک های مختلف خیز بر میداره.واقعا یکی از مسخره ترین چیز ها اینه که بگی بارسا پول به پلاتینی میده که ببره

داداش شما باز داری بیخودی شلوغش میکنی... از یه طرف قبول نداری یوفا میخواسته بارسا تو اون سال قهرمان شه از یه طرف دیگه داری میگی امسال یوفا میخواد رئال قهرمان بشه. اصلا این منطقیه؟ به این میگن تعصب بیجا.من از همون اول گفتم حداقل تو این قضیه که به نظر من تبانی واضحه (نباید اینقدر ساده باشیم و ظواهر شیک و پیک یوفا رو ببینیم پشت همه اینا پر از کثیفی و زدوبنده) رئال هیچ نقشی نداره چون واسش هیچ نفعی وجود نداره و نمیاد واسه صعود یا صعود نکردن یه تیم دیگه اعتبارشو به خطر بندازه.
دوما بحث تبانی ایتالیا یا کالچوپولی اصلا ربطی به اینجا نداره. بهتره یکم دوستان اطلاعات فوتبالیشونو بروز کنن. قضیه کالچوپولی الان کاملا روشن شده. نه اینکه من طرفدار یوونتوس باشم الان حتی اینتریا هم تلویحی قبول دارن سر یوونتوس و میلان و دو سه تیم دیگه بیخودی بریده شده.
---------------------------------------------------------------------------------------
خلاصه قضیه اینه که مدیرای باشگاهای بزرگ مثل اینتر یوونتوس میلان فیوره و... که با کمیته داوران روابط دوستانه داشتن قبل بازیشون زنگ میزدن و ازشون میخواستن داور خوبی که سابقه قضاوت بد واسه تیماشون نداشته انتخاب کنن خیلی جاها حتی اسمی از داور نبوده وگرنه حتما خیلی از داورا محروم میشدن که نشدن و این قضیه رو ثابت میکنه. درسته که کار درستی نبوده و یه جورایی سواستفاده از قدرت بوده ولی تبانی مطمئنا نبوده.
این کار مدیرای تیمای عرف بوده ولی همیشه بین خودشون و کمیته داوران بوده. تا اینکه موجی رییس وقت یووه اشتباهی میکنه و حضوری به کمیته داوران میره. موراتی و دوستاش که از این قضیه باخبر بودن پاپوش میدوزن و مکالمه ها ضبط میشه و پلیس همونجا موجی رو میگیره. فدراسیون هم واسه اینکه خارج از کشور جور دیگه ای برداشت نشه و آبروی فوتبال ایتالیا نره و همچنین نفوذ موراتی تو فدراسیون همچین حکمی میده. ولی الان مسئله روشن شده و حتی مکالمه های فاکتی مدیر وقت اینتر هم پیدا شده ولی از ترس رسوایی دوباره و معلوم شدن اشتباه بودن حکمشون در مورد یووه نمیتونن حکم بدن. اگرچه هنوز نفوذ موراتی این وسط وجود داره. همونطور هم که دیدید اخیرا اسکودتو 2005 رو از اینتر هم گرفتن و بی صاحب مونده. مونده اسکودتو 2006 که به نظر من تو وقتش که یکم آبا از آسیاب بیفته دوباره به یوونتوس برمیگردونن.
در ضمن اگه عقلانیش رو هم نگاه کنیم یوونتوس تو دوسالی که قهرمان شد نیازی به حمایت داور و تبانی و از اینجور حرفا نداشت چون سطح بازیکنای یووه اختلاف فاحشیی با بقیه داشت. با بوفون زامبروتا تورام کاناوارو امرسون ویرا دل پیرو ندود ترزگه زلاتان و... چه نیازی به این کار بود؟
---------------------------------------------------------------------------------------
میدونم بحث تاپیک منحرف شد ولی لازم بود اینو اینجا بگم تا از یوونتوس دفاع کرده باشم.
به نظر من تو این تبانی بحث یوفا اصلا مطرح نیس با اینکه تو یوفا هم تمایلاتی وجود داره تا یه تیم خاص موفق شه به دلیل همون بحث درآمد و این حرفا ولی اصلا نمیاد به این شدت عمل کنه.
تو این قضیه همونطور که قبلا هم گفتم ممکنه پای لیون دیناموزاگرب و شاید داورای بازی رئال آژاکس وسط باشه که البته همش از طریق بنگاهای شرط بندی و... کنترل میشده. مثل چند وقت پیش که پته بعضیاشونو تو جام یوفا ریختن رو آب که نتیجه بعضی بازیارو عوض کرده بودن

Derby
12-09-2011, 20:16
به علت انحراف بحث از موضوع اصلی این تاپیک بسته شد
پی نوشت: فکر نمی کنم دوستانی که اینقدر راحت قضاوت می کنند هیچ کدومشون توی فیفا یا یوفا بوده باشن
اما اگه اطلاعاتی از سیستم این ارگانها داشتید شاید خیلی از این نظرات ارائه نمی شد
تاپیک بسته شد

-

42d3e78f26a4b20d412==