PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:.بحث و تبادل نظر درباره ی تیم های گروه b .:. آلمان-هلند-پرتغال-دانمارک

Fc Bayern München
12-05-2011, 09:21
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
Gorup B- Euro 2012

رقابتهای یورو 2012 به صورت مشترک در کشور های اوکراین و لهستان برگزار می شود

در این تاپیک به تبادل نظر درباره بازیها و حواشی رقابتهای گروه 2 جام ملتهای اروپا یورو 2012 خواهیم پرداخت

آلمان - هلند - پرتغال - دانمارک

Mohammad
12-05-2011, 11:02
به نظرم تو این گروه هلند و المان به دنبال صدرنشین شدن در گروه خودشون تلاش میکنند
ولی تمام حساسیت این گروه بین این 2 تیم استki::
و پرتغال هم با تمام شایستگیش در مرحله گروهی حذف میشه میشه:afarin:

Derby
12-05-2011, 11:56
*گروه ۲:
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، آلمان – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

ManUtd
12-05-2011, 11:58
به نظر من پرتغال از اين گروه صعود ميكنه.
نميشه گفت شانس هلند و آلمان از پرتغال بيشتره! پرتغال هميشه جلو تيم هاي بزرگ خوب بازي ميكنه و اميدوارم اين بار هم همين طور باشه و به مرحله بعد راه پيدا كنه.
اين روزها كريس رونالدو آماده تر از هر بازيكني تو دونياس و همين ميتونه عاملي واسه موفقيت پرتغال بشه.
آلمان و هلند هم به اندازه پرتغال شانس صعود دارند ولي در كل رقابت خيلي نزديك خواهد بود.
ايشالا پرتغال صعود ميكنهdallliii

H@kem
12-05-2011, 12:32
هلند و آلمان صعود ميكنن پرتغال طفلي حذف ميشه اين جور گروه ها شايد باعث جذابيت بيشتر مرحله اول بشه اما به نظر من اگه قدرت ها تو هر جامي تو مرحله حذفي رودر رو شن بهتره اين جوري الان تو اين گروه يكي از اين سه تا تيم پر قدرت بايد حذف شه

Fc Bayern München
12-05-2011, 13:25
آلمان و پرتغال سعد می کنند.
ما که خیالمون راحته چون همه یه تیم با آلمان میگن.
ما که برامون مهم نیست می دونیم که سعود خواهیم کرد.

J. Mourinho
12-11-2011, 14:34
به نظر من آلمان اول میشه و پرتغال دوم.
ما که خیلی به خون دانمارک تشنه ایم، میخوایم لهشون میکنیم:-ang

David Sina
12-11-2011, 15:07
آلمان و هلند صعود میکنند lol:- پرتغال هیچ شانسی نداره چون فوتبال ماشینی آلمان و سبک هلندی فن مارویک نمیذاره

Fc Bayern München
05-12-2012, 18:54
به نظر من آلمان اول میشه و پرتغال دوم.
ما که خیلی به خون دانمارک تشنه ایم، میخوایم لهشون میکنیم:-ang

البته هلند رو هم نباید فراموش کنی ...............

AmirUtd
05-12-2012, 19:01
به نظر من شانس صعود پرتغال بیش تره......./از بین المان و هلند هم المان میتونه صعود کنه.......

feri71
05-30-2012, 19:10
عجب گروهیه!
این فوتبال جذابیتش به اینه که آخر کار یهو میبینی نه هلند صعود کرد و نه آلمان ، بلکه دانمارک و پرتغالی که همه شانس کمتری براشون قائل هستن میرن بالا !
البته خیلی بعیده این اتفاق بیوفته ولی احتمال میدم یه شگفتی در این گروه رخ بده.
یعنی ممکنه از بین آلمان و هلند یکیشون نره بالا.
بازی آلمان - پرتغال که همون اول کاری برگزار میشه خیلی چیزها رو مشخص خواهد کرد.

Fc Bayern München
05-31-2012, 10:00
احتمال میدم یه شگفتی در این گروه رخ بده.

نا سلامتی این گروه ، گروه مرگه !!!!

آرسنال
06-03-2012, 00:17
به نظر من این گروه قابل پیشبینی نیست اما به احتمال زیاد پرتغال و آلمان به مرحله بعد صعود میکنن.
چون هلند هر چقدر مهاجمای آماده ای مثل ون پرسی و هانتلار و حتی فان در وارت رو داره اما دروازه و خط دفاعش چنگی به دل نمیزنن.

mortezarm
06-03-2012, 01:48
در این گروه 2 تیم نیمه نهایی جام جهانی حضور دارن و اگه ساختاری نگا کنی یه سروگردن از پرتغال و دانمارک بالاترن
نوع سبک بازی تیما و ساختارشون از نظر من اجازه شگفتی رو نمیده و المان و هلند به دور بعد پای میزارن

R.BAGGIO.10
06-03-2012, 02:04
شگفتی ساز این گروه صددرصد دامارک و پرتقاله
چقدر فاز میده این دوتا صعود کننki::

fireboy8
06-04-2012, 13:19
آلمان اول-هلند دوم-پرتغال سوم-دانمارک چهارم

davvod
06-04-2012, 13:47
مگه عشقم مرده که هلند صعود نکنه فقط وسلی اسنایدر هلند اول پرتغال دوم

faramarz@
06-04-2012, 15:17
شما میگید که احتمالا هلند بالا نیاد بابا هلند قهرمان یورو هست کمی حوصله کنید

Arman.Leo
06-04-2012, 16:02
به نظر من رده بندی این طوریه :
1-هلند 2- آلمان 3- پرتغال 4- دانمارک
**دانمارک که معلومه - بیچاره اسیر بدشانسی شد که تو این گروه افتاد ، اگه تو گروه یک بود صد در صد صعود میکرد ...
** پرتغال تیم قوی ای هست و من نمیخوام کوچک جلوه بدمشون ولی به نظر من نمیتونن با وجود آلمان و هلند صعود کنند اگر هم صعود کنند زیاد دوام نمیارن
** آلمان هم که امسال یکی از مدعیان اصلی حساب میاد با وجود دروازه بانی مثل مانوئل نویر ، بازیکنانی مثل گومز و مولر و اوزیل و فیلیپ لام و مرته ساکر و ... خیلی تیم خطرناکی هستش ...
** علت اینکه من میگم هلند اول میگه حضور بازیکن هایی مثل ون پرسی و اسنایدر و آفلای و ... هستند که تو اوج قرار دارند ( تو تیم ملی هاشون) و مهمتر از همه سبک بازیشون ...

레자
06-04-2012, 16:10
به نظر من خب دانمارک که حذف میشه 100%
میمونه سه تا تیم دیگه که واقعا پیش بینیشون سخته ولی المان و هلند صعود خواهند کرد

ManUtd
06-06-2012, 09:44
خب دوستان نظرات جالبي داشتند و مثل اينكه فراموش كردند تو اين نوع مسابقات هميشه شگفتي ها بيشتر به چشم اومده !heee:: و گاهي تيمهاي اسم و رسم دار با خوش شانسي تونستند به مراحل بالاتر برن ! ميخوام بگم هر تيمي كه پاي به اين مسابقات ميزاره فقط يه هدف داره ! صعود به مراحل بالا و بالاتر و تلاش براي قهرماني ! يعني هيچ تيمي واسه باختن و حذف شدن نمياد ! شما به يورو 2004 كه نگاه ميكنيد ميبينيد كه يونان چطور قهرمان شد در حالي كه شايد حتي يك نفر تو دنيايي فوتبال نميتونست اينو پيشبيني كنه ! ولي يونان قهرمان شد, تيمهاي مدعي حاضر در اون دوره مسابقات يكي پس از ديگري حذف شدند و پرتغال هم كه در فينال مغلوب يونان شد !
با اين حساب من چه تو اين گروه و چه تو گروههاي ديگه نميتونم پيشبيني كنم چه تيمهايي به مرحله بعد صود ميكنند و اعتقاد دارم همه اين شانس رو دارند .
دوست دارم پرتغال به دور بعد صعود كنه و ميدونم اين توانايي رو هم داره ! منتظر بازي شنبه هستم....

mostafareal
06-07-2012, 01:56
خدا کیف کنید برا آلمان
همه میگن یکی از تیم های صعود کنندس تو گروه مرگ
ببینید اگه آلمان صعود کنه میخوره به گروه یک حالاچه بعنوان تیم اول یا دوم بره بالا هر 4تیم گروه 1 حریف آلمان نیستن تونیمه نهایی هم به احتمال زیاد با تیم گروه خودش بازی میکنه چون تیم صعود کننده همراه آلمان باز 4تیم گروه 1 حریفش نیستن پس آلمان نیمه نهایی رو میبره ومیره فینال اگه توفینال اسپانیا نباشه آلمان قهرمانه
پس به امید قهرمانی آلمان

UNCO
06-07-2012, 09:59
با سلام
در مورد این گروه میشه گفت واژه گروه مرگ کاملا برازندشه . . .
بودن این تیمها مخصوصا سه تیم اول در یک گروه هم خوبه و هم بد !!!
بدیش به این دلیله که یکی از این سه تیم رو در مرحله بعد نمی تونیم ببینیم و خوبیش اینه که صد در صد توانشون رو بخاطر گروهی بودن مسابقات میزارن.
تعیین کننده ترین مسابقه از نظر عقلانی در این گروه بازیه سایر تیمها با دانمارک هست چون گرفتن سه امتیاز و زدن تعداد گل به احنمال فراوان نقش بسزایی در جایگاه تیمها داره.
در زیر مروری کوتاه به وضعیت تیمهای حاظر در این گروه میندازیم :
1- هلند: تیم مورد علاقه من که میشه گفت استاد صعود از مرحله گروهیه .
هلند شاید بهترین بازیکنارو نداشته باشه یا حتی بیشترین هماهنگیه تیمی رو نداشته باشه ولی یه جورایی بلده توی تورنمت ها بازی کنه یعنی چیزی عکس انگلیس !!!
در بازی های دوستانه هیچ وقت برنده مطلق نیست ولی به جرات میشه گفت همیشه در ترنمنت ها فوق العاده بازی میکنه و دلیل این امر همون حفظه شخصیت تیمیشونه .
هلندی ها هیچ وقت بزرگیشونو از دست ندادن چون خوب میدونن داشتن بازیکنان بزرگ ضامن داشتن تیمی بزرگ نیست.
اگر بخوایم ریز تر بشیم این تیم در این تورنمنت پاشنه آشیلش خط دفاعشه که در چند بازی اخیر به شدت ناهماهنگ بوده !!!
در خط هافبک و فوروارد بودن امسال اشنایدر و فن پرسی یک نعمت برای هر تیمی محسوب میشه . . .
در کل این تیم 30% شانس برای صعود از این گروه را داراست .
2- آلمان : تیمی همیشه مدعی در فوتبال جهان است . . .
آلمان ها برای خودشون یک فلسفه در فوتبال دارن و اون بازیه تیمیه منظم به معنای واقعیست.
بزارین بهتر بگم اگه قرار بود در ps مثل المان بازی کرد حتما دستت خسته میشد از زدن دکمه های زیاد.
هر چند در چند سال اخیر یعنی بعد از رفتن فولر تیم آلمان باشکلی با طراوت تر از گذشته بازی میکنه و بقولی تماشاگرپسند تر شده و دیگه خبری از اون بازیه کسالت بار گذشته نیست !!!
البته من به شخصه دلیل اصلیشو بردن بیشتر توپها از عرض به طوله میدونم که این خودش کاری سخت بود که کلینزمن و لو انجام دادن.
آلمان ها خیلی با هم متحدن و این روحیه از زمان هیتلر و تفکر نازیست درجامعشون مونده . . .
سبک بازی یا باشگاه داری و نظمشون مثال زدنیه زمانی که صحبت تیم ملی باشه باشگاه ها با دلو جون برای تیم ملی مایه میزارن و این دلیل برتریه آلمانها نسبت به انگلستانه چون در این کشور همه چیز فدای باشگاه و لیگه !!!
اگر بخوایم دقیق تر در مورد خطوط سه گانه این تیم صحبت کنیم به این نتیجه میرسیم که اونها در همه خطوط مهره دارن و تنها دو مشکل بر سر راهشونه :
الف - نداشتن دفاع شش دانگ در قلب خط دفاعی .
ب - خسته بودن یاران بایرن
البته یه مطلب دیگه هم نباید دور از نظر باشه و اون نتایج لغزنده تیم آلمان در دور گروهیه جام جهانیه !!!
در کل شانس این تیم بیشتر از دو رغیب اصلیش در گروه نیست و من 30% درصد برای صعود این تیم شانس قائلم.

mmahdizz
06-07-2012, 15:16
به نظر من تو اين گروه آلمان اول ميشه. تعيين تيم دوم هم به بازي كريست رونالدو بستگي داره...

UNCO
06-07-2012, 15:42
3- پرتقال : یا همون برزیل اروپا امسال با اماده ترین رونالدوی ادوارش پا به این ترنمنت میزاره . . .
تیم پرتقال تیمی سریع و تکنیکی و البته کمی احساسیه
معمولا رونالدو ستاره رئال مادرید در تیم ملی رونالدو بازیکن متوسطه ولی اگر مربیه این تیم بتونه از این بازیکن در خدمت تیم بازی بگیره شاید بشه گفت این تیم یک مدعی جدیه !!!
تیم پرتقال در این چند سال روند پر نوسانی رو طی کرده و اگه بازیه هفته گذشته ترکیه رو ندید بگیریم متونیم بگیم در صورتی که مثل بازی با اسپانیا عمل کنن اونوقته که خیلی حرفها در این ترنمنت دارن . . .
در کل شانس این تیم از دو تیم قبل کمتر نیست و من 30% شانس برای صعودشون قائل هستم.

4 - دانمارک : تیم دانمارک بعد از یک دهه عفول نشون داده داره به روزهای اوجش برمیگرده . . .
این تیم در گذشته از مهره های خوبی همانند برادران لادروپ ، اشمایکل ، توماسون و . . . بهره میبورد و بعد از چند سال افت اولسن با نسلی تازه پای به این رقابت ها گذاشته .
این تیم به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته ای نیست و این رو در بازی های دوستانه ثابت کرده و اگر بتونه سرعت حریفان خودشو در این گروه کنترل کنه میشه گفت اتفاقای غیره منتظره دور از دسترس نیست .
در کل من برای این تیم 10% شانس برای صعود قائل هستم .

AL1reZA
06-08-2012, 07:49
گروه مرگ:eyvalla:

بازم برای پرتغال

گروه خیلی جذابیه مطمئنن بهترین گروه خواهد بود تیم ها خیلی بهم نزدیکن همه تیم های این گروه کم ستاره ندارن.

هلند نایب قهرمان جام جهانی و مدعی اصلی قهرمانی: هلند جام جهانی واقعا عالی ظاهر شد تا فینال بدون باخت رفت پس مطمئنن مدعی اصلی خواهد بود

هلند ستاره زیاد داره از جمله ونپرسی روبن اشنایدر کویت آفلای فندرفارد.
مطمئنن هرتیمی با هلند روبه روبشه نمی تونه به سادگی جلوی این حمله دوام بیاره و حتما گل خواهند خورد. انصافا عجب تیمیه:yes:

آلمان:جام جهانی سوم شد و نمایش فوق العاده ای داشت. آلمان بازی های زیبایی رو مثل اسپانیا به نمایش می گذاره. بااینکه همگی جوان هستن ولی مثل یک تیم با تجربه عمل می کنند.ستاره های این تیم هم فوق العاده هست: پودولزکی - کلوزه - اوزیل - خدیرا - نویر - لام - اشنایدر و...
خطرناک ترین این بازیکنان اوزیل هست که در تیم باشگاهیش عالی ظاهر شد.
اگه تیم ها بتوانند بهترین بازی ساز این فصلو مهار کنن واقعا کاره بزرگی رو کردند.
با توجه به شناختی که من از مسوت دارم یه جورایی نشدنیه مخصوصا وقتی آماده باشه.من پیش بینی می کنم بهترین بازی ساز این جام اوزیل خواهد بود.

پرتغال:تیمی که معمولا تو گروه های سختی می افته ولی خوب تا زمانی که رونالدو رو دارن غمی ندارن.
پرتغال تیمی بسیار تکنیکی داره که چند بازیکن از بهترین تیم دنیا یعنی رئال مادرید داره.(په په - کوئنترائو - کارواریو - رونالدو) البته کارواریو به دلایلی تیم رو ترک کرده
خطرناک ترین بازیکن های پرتغال قطعا رونالدو هستو نانی.این 2بازیکن بازی شبیه همدیگه دارن تحدید جدی برای هرتیمی هستن و مهار این دو کاره راحتی نیست مخصوصا رونالدو.
رونالدو اگر آماده باشه کسی نمی تونه مهارش کنه. هر دروازه بانی که مقابل رونالدو باشه شبه وحشتناکی در انتظارشه.
من پیش بینی می کنم پرتغال بدشانس نباشه صعود می کنه.

دانمارک: دانمارک هم به نظرم شانس صعودی نداره ولی ممکنه همه رو غافل گیر کنه:flowerysmile:

ALEX-ss
06-08-2012, 19:06
خوب دوستان نگاهی بندازیم به بازی فردا شب دانمارک و هلند

کمی تحلیل:

فردا (شنبه) نیز این پیکارها با دو بازی ادامه پیدا خواهد کرد. ابتدا و از ساعت 20:30 تیم‌های فوتبال هلند و دانمارک اولین جدال از گروه دوم موسوم به گروه مرگ را برگزار می‌کنند. این دو تیم در ورزشگاه متالیست اوکراین به قضاوت اسکومینا داور اهل اسلوونی مقابل هم صف‌آرایی کنند.

این مصاف مهم در حالی برگزار می شود که هر دو تیم در گذشته قهرمانی قاره اروپا را تجربه کرده اند. هلند در جام ملت های 1988 با استفاده از درخشش بزرگانی همچون رود گولیت، مارکو فان باستن، فرانک ریکارد و رونالد کومان تحت هدایت مربی بزرگی همچون رینوس میشل توانست در خاک آلمان به افتخار قهرمانی قاره سبز برسد. دانمارک نیز در جام ملت‌های 1992 در حالی که ستارگانی همچون پیتراشمایکل، لارس اولسن، برایان لادروپ، هنریک لارسن و ... را در ترکیب خود داشت، در سوئد به مقام نخست رسید.
آخرین رویارویی دو تیم به پیکارهای دو سال قبل در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی مربوط می شود که در مرحله گروهی آن مسابقات هلندی‌ها توانستند به پیروزی 2 بر صفر نائل شده و قدم محکمی برای صعود به دور حذفی بردارند.
با توجه به آن نتیجه، می توان گفت دیدار فردا برای وایکینگ‌ها جنبه انتقام و تلافی دارد. مورتن اولسن که دو سال قبل در شهر ژوهانسبورگ، مغلوب هلند و مربی اش‌، برت فان مارویک(مربی کنونی تیم) شد، انگیزه‌های فراوانی برای جبران دارد.
در مقابل فان مارویک نیز شاگردانش در تیم لاله‌های نارنجی را در جلسه‌‌های تمرینی چند روز گذشته به گونه ای تمرین داده تا در ضد حملات خطرناک عمل کرده و بتوانند در زمان‌هایی که حریف به جلو برای گلزنی حرکت می کند، به طرف دروازه اسکاندیناوی‌ها حمله برده و به گل برسند.
سایر رویارویی‌های هلند و دارنماک در گذشته به شرح زیر است:
قهرمانی اروپا:
سال 2000: دانمارک صفر – هلند 3
سال 1992: هلند در ضربات پنالتی 5 بر 4 برنده شد
دیدارهای دوستانه:
سال 2008: هلند یک – دانمارک یک
سال 2001: دانمارک یک – هلند یک

پس نتیجه ای که میتوان گرفت

1.تا به امروز برتری در میدان این 2 تیم با هلند بوده حالا چه در وقت قانونی چه در ضربات پنالتی

2. دانمارک جوان اعلام کرده که انتقام باخت های گذشته رو میخواهد پس بگیرد پس هلند باید تمام حواس خودش را جمع کند و دانمارک را دست کم نگیرد که اگر این کار و انجام بدهد و هلند شکست بخورد آغاز بازی ها با شگفتی پیش میرود

نویسنده: نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

ALEX-ss
06-08-2012, 19:13
و اما بازی جالب و دیدنی آلمان و پرتغال

کمی تحلیل:

دومین دیدار گروه دوم به بازی آلمان و پرتغال در ورزشگاه «له‌ویف» اوکراین اختصاص دارد که ساعت 23:15 فردا به وقت تهران انجام خواهد شد.

در این مسابقه که به قضاوت لانوی، داور مطرح فرانسوی انجام خواهد شد، هر دو تیم با برنامه‌ های تاکتیکی کامل وارد بازی خواهند شد. آلمان که با کسب سه قهرمانی در سال‌‌های 1972 ، 1980 و 1996 پرافتخارترین تیم اروپایی در عرصه این پیکارها محسوب می شود، برای رسیدن به افتخار چهارم از ما‌ه‌ها قبل برای این پیکارها و البته بازی با پرتغال برنامه ریزی کرده است.

یواخیم لو که در جام جهانی 1990 آفریقای‌جنوبی موفق شد با استفاده از نفراتی جوان و جویای نامی همچون مسعود اوزیل، فیلیپ لام، باستین شواین اشتایگر، سامی خدیرا، ماریو گومس و ... بازی‌های هجومی و زیبایی را به معرض نمایش گذاشت، در سه هفته گذشته تلاش زیادی کرده تا مردانش را که اکنون نسبت به دو سال قبل از تجربه بیشتری نیز برخوردارند، به اوج آمادگی برساند.

در نقطه مقابل پائولو بنتو، مربی دو سال گذشته پرتغالی ها با استفاده از بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو، رائول میرالس، لوئیس نانی، په‌په و کوئنترائو تیمی را شکل داده که از لحاظ تکنیکی و قابلیت های فردی در حد و اندازه‌های بالایی قرار دارد. به همین خاطر شاگردان او در مصاحبه های چند روز گذشته عزم و انگیزه بسیاری برای کسب نتیجه مقابل ژرمن‌ها از خود نشان داد‌ه‌اند.

آلمان‌ها در ملاقات‌های اخیر خود با پرتغالی ها چهره تیم پیروز را داشته و می کوشند سریال پیروزی‌های متوالی را همچنان حفظ کنند. آنها در جام جهانی 2006 و در شهر اشتوتگارت 3 بر یک مقابل رقیب به برتری رسیدند. در جام ملت‌های 2008 نیز 3 بر 2 نیز برد را کسب کردند.
جدال فردا شب جدا از رقابت دیرینه‌ای که میان این دو تیم صاحب سبک در فوتبال قاره وجود دارد، می‌تواند میدانی برای به رخ کشیدن قدرت و توانایی های 5 بازیکن عضو رئال مادرید برابر یکدیگر باشد. مسعود اوزیل و سامی خدیرا از تیم آلمان و کریس‌رونالدو، په‌په و فابیو کوئنترائو بارها در رقابت های باشگاهی اسپانیا یا لیگ قهرمانان در تیم کهکشانی‌ها به میدان رفته اند و اکنون برای رویارویی مقابل هم، انگیزه بسیار زیادی دارند

این نبرد را کهکشانی میتوانیم نامگذاری کنیم

با توجه به بازیکنان مطرح و لژیونر های این 2 تیم میتوان بازی جالب و فنی را مشاهده کنیمو در واقع پیش بینی بازی این تیم با توجه به سابقه بازی هاشون خیلی مشکل هست مخصوصا رویارویی مادریدی ها در مقابل هم دیگر.
من به شخصه دوست دارم آلمان پیروز میدان باشه.

Mohammad
06-09-2012, 13:23
یادمه 4 سال پیش هم هلند تو گروه مرگ افتاد (ایتالیا - فرانسه - رومانی) و هیچ کسم اصلا شانسی برای صعود هلند از گروهش با تیم وقت ون باستن قائل نبود ولی هلند خیلی قاطعانه از گروهش صعود کرد . برد 3-0 ایتالیا ــ 4-1 فرانسه و 2-1 رومانی نشون از قدرت لاله ها در جام سیزدهم میداد ولی الان از اون زمان 4 سال میگذره نه از فن باستن خبریه نه از بازیکنایی مثل : ون در سار - نیستلروی و ... ــ الان هلند نسبتا تیم جوونی رو داره و ون مارویک خیلی خوب تونسته با کمترین امکانات نسبت به سایر تیم ها نتیجه بگیره ــ بازی اول همیشه سرنوشت سازه ـ اگه امشب هلند این بازی رو ببره و با تفاضل گل بالا هم ببره خیلی به نفعشه و شاید برای سرگروهی این تفاضل به دردش بخوره ـ فقط من بازم میگم ازناهماهنگی خط دفاعمون نگرانم که امیدوارم با تدابیر ون مارویک دیگه شاهد این اشتباهات نباشیمroz::

AmirUtd
06-09-2012, 13:45
امیدوارم پرتغال المان رو قوطی کنه.....

ManUtd
06-10-2012, 01:42

خب بازي آلمان و پرتغال هم به پايان رسيد و ژرمن ها به سختي موفق به شكست حريف شدند !
همون طور كه پيشبيني ميشد دو تيم در ابتداي بازي با انجام يك بازي متعادل سعي در محك زدن يكديگر داشتند ! به طوري كه هيچ يك از دو تيم حاضر به انجام ريسك و حملات گسترده نبودند !
از اواسط نيمه اول بود كه آلمان ها جلوتر آومدند و چند موقعيت نصفه و نيمه رو ايجاد كردند كه موفق به گلزني نشدند ! بعد از اون از 7 8 دقيقه پاياني نيمه اول پرتغال جلو كشيد و با فرار هاي ناني و كريس رونالدو از جناحين چندين كرنر رو بدست آورد كه روي يكي از همين ضربات كرنر و واپسين دقايق په په مدافع پيشتاخته پرتغال توپو به تير افقي دروازه آلمان كوبيد تا بازي بدون گل در اين نيمه به پايان برسه !
نيمه دوم آلمان بهتر شروع كرد و سعي داشت با بردن توپ به جناحين و ارسال سانترهاي كوتاه و بعضا بلند گومز و پدولسكي رو در موقعيت گل قرار بده ! در حالي كه اين حملات چندان خطرناك به نظر نميرسيد روي يك سانتر از سمت راست ماريو گومز موفق شد با ضربه سر توپو وارد دروازه پرتغال كنه !
پرتغال بعد از گل به خودش اومد و به شدت روي دروازه آلمان فشار آورد ! اين تيم با نفوذهاي ناني و كريس رونالدو و البته فابيو كونترائو خيلي خوب دفاع حريف رو دور ميزد و چندي بار تا آستانه باز كردن دروازه حريف پيش رفت كه با بي دقتي اين موقعيتها يكي پس از ديگري از دست رفت ! هرچند شانس هم با پرتغالي ها همراه نبود و يك بار ديگه هم توپ ارسالي ناني به تير خورد تا اين براي دومين بار باشه كه تير دروازه به كمك نوير مياد !
در نهايت بازي با همون نتيجه 1برصفر به صود ژرمنها به پايان رسيد .
در كل آلمان يك بازي منطقي رو ارائه كرد ولي قبل و بعد از زدن گل موقعيت 100% گل نداشت ! درحالي كه خيلي ها توقع يك بازي رو به جلو تر و البته روون تر رو از آلمانها داشتند !
اما پرتغال با توجه به مهره هايي كه داشت بازي قابل قبولي ارائه كرد و هرچند نسبت به آلمان ها كمتر صاحب توپ و ميدان بود ولي موقعيت هاي خطرناك بيشتري رو خلق كرد كه گاهي با بدشانسي و گاهي با بي دقتي از دست رفت !
حالا سرنوشت اين گروه بسيار پيچيده خواهد شد ! مسلما آلمان با اين 3 امتياز ارزشمند گام بلندي در راه صعود برداشت ولي تكليف تيمهاي هلند ,‌پرتغال و دانمارك مشخص نيست !

drogba-maldini
06-10-2012, 04:20
بازی جذابی بودند ! نتیجه بازی هلند و دانمارک رو بازی دو تیم تاثیر گذاشته بود :fek konam:
نیمه اول بازی نسبتا متعادل بود هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند ولی نیمه دوم تا دقیقه 72 که آلمان گل بازی رو زد به مراتب توپ و میدان دست آلمان بود گرچه پرتغال تو ضد حمله ها چند تا خطر رو دروازه آلمان ایجاد کرد ; بعد از گل قاعدتا توپ و میدان دست پرتغال افتاد و انصافا چند تا موقعیت خطرناک رو روی دروازه آلمان ایجاد کرد ولی بازی با نتیجه 1-0 به نفع آلمان تمام شد. :ghelyon:

edin
06-10-2012, 04:20
آلمان هم با اقتدار پرتغال رو برد ونشون داد گروه مرگ هم نمی تواند جلوی قهرمانیش را هم بگیرد وبیشتراین پیروزی خط نشانی برای تیم هایی بود که قدرت آلمان رو بپاک فراموش کرده بودند

UNCO
06-10-2012, 09:17
با سلام
در روز دوم مسابقات آن چیزی که از نتایج بدست آمد این واقعیت بود که سطح بازی تیمهای این گروه بسیار به هم نزدیک است و بعید به نظر می رسد تا روز آخر صعود کننده قطعی داشته باشیم.
در مورد بازی هلند و دانمارک باید عرض کنم که بنظر من هلند دانمارک را خیلی دست کم گرفته بود و نتیجه این غرور شکست در بازی اول بود.
هلندی ها تیم خوبی دارند ولی دیشب کمی یکنواخت بازی کرد و به شکلی می توان گفت قابل پیشبینی بودند و حرکات روبن ، اشنایدر یا فن پرسی کمی جلوی دانمارکی ها لو رفته بود .
هلندیها پتانسیل بازی با بیش از یک مهاجم را دارند و حیف است با وجود بودن دو آقای گل در یک تیم از یک مهاجم استفاده کرد !!!

faramarz@
06-10-2012, 10:52
منتظر شکست سنگین المان و برتغال جلوی هلندی ها باشید

ashly
06-10-2012, 11:26
خب اولین شگفتی جام در بازی هلند و دانمارک رخ داد بازی که کمتر کسی فکر میکرد که حتی دانمارک بتونه بازیو مساوی کنه چون تیم هلند به خاطر بازی های خوبش در دور گروهی معروفه و در خیلی از ادوار راحت تونسته از گروه مرگ هم بیاد بالا ولی در دورهای حذفی نتونستن موفقیتی بدست بیارن تو بازی با دانمارک هم که تا تونستن موقعیت خراب کردن و اصلن ون پرسی اون آمادگیشو نداشت ولی این بازی اول بود و نمیشه گفت که هلند حذف شده اگه یادتون باشه اسپانیا جام جهانی رو با باخت شروع کرد ولی قهرمان شدن یا حتی ژاپن جام ملت ها رو با تساوی شروع کرد و قهرمان شد کلا هلند تو دور گروهی مثل دوره قبل شانس نیاورد و تو گروه مرگ افتاد ولی هنوز هم شانس زیادی برای رفتن به مرحله بعد داره
بازی پرتغال و آلمان رو میشه جذابترین بازی تا این لحظه دونست هرچند روسیه 4 گل به چک زد ولی این بازی یکم جذاب تر بود تیم آلمان اصلا نشونی از آلمان جام جهانی نداشت یه جور بازیش در مقابل پرتغال گره خورده بود و نمیتونستن اون بازی روون همیشگی رو اجرا کنن و با یه سانتر از کنار به گل رسیدن و غیر از این موقعیت خاصی نداشتن ولی پرتغال بر خلاف اینکه تصاحب توپ کمتری داشت تونست با ضد حملات سریع خودش به موقعیت های خوبی برسه که با کم دقتی از دست رفت کلا پرتغال چند ساله مهاجم هدف خوبی نداشته و از این مساله رنج میبره در ضمن نباید از واکنش های عالی نویر چشم پوشی کرد که تونست پرتغالی ها رو نا کام بذاره

با توجه به بازی های بعدی این گروه ممکنه صعود از این گروه حتی پیچیده تر از قبل هم بشه

پرتغال با دانمارک

هلند و آلمان

ALEX-ss
06-10-2012, 18:04
هلند 0 *******دانمارک 1

درود بر اهالی دربی:

کمی تحلیل:

خوب طبق پیش بینی که دیروز داشتم دانمارک با تمام توان از سد هلندی های مدعی گذشتند

هر 2 تیم با ترکیب 4.2.3.1 بازی را آغاز کردند در ابتدا بازی هلندی های پر مهره توپ و میدان را در اختیار گرفت. اما وایکینگ های شجاع بدون ترس و استرس از نام فان پرسی و...... از درون دروازه بازیسازی می کردند اما دانمارکیهای جوان هر موقع صاحب توپ و میدان می شدند بازی را از کناره ها آغاز می کردند اما با وجود بنتنر بلند قامت خبری از ارسالهی بلند نبود اما مایکل کرون با استفاده از غفلت دو مدافع مرکزی هلندی ها تونست دروازه استکلنبرگ را باز کند همین باعث شد که نارنجی پوشان تمرکز خود را از دست دادند و تمامی موقعیت ها را یکی پس از دیگری به هدر می دادند از چهره شان میشد فهمید که ضربان قلب شان هم بالا رفته.

اما به نظر من بهترین های زمین کرون و آفلای جوان بود واقعا بازی خوب آفلای نارنجی پوش در میان بزرگان تیمش جالب بود چون آفلای مدتها دور از میدان بود به خاطر مسدومیت.

اما باز هم نمی شود تصمیم زود هنگام گرفت چون اگر یادتون باشه اسپانیا در جام جهانی 2010 با شکست بازی را شروع کرد اما دیدی که قهرمان شد.

************************************************** ******************************************

آلمان 1******پرتغال 0

اما بازی آلمان و پرتغال که خیلی جالب تر از بازی دانمارک و هلند بود در واقع جنگ ستارگان بود

استفاده بواتنگ در سمت راست خط دفاعی المان در مقابل رونالدو جوان برای ژرمن ها خطراتی را می توانست به دنبال داشته باشه

تنها شانس که آلمان ها آوردند این بود که پرتغال بازیساز خودش را در اختیار نداشت تا بتواند رونالدو را صاحب موقعیت کند اما به هر حال من درخششی از اوزیل و رونالدو جوان ندیدم

اما در حملات ژرمن ها و ضد حملات بواتنگ فنی اما بدون سرعت لازم دنبال میشد چون بواتنگ بازیکن سرعتی نیست مجبور میشدند با پاسهای قطری صاحب موقعیت بشوند

اما بازیکن خوب میدان متس هولمز جوان بود و جوری از دروازه آلمان ها دفاع میکرد که گویی به جای 23 سال 35 سال سن دارد و کوله باری از تجربه را با خودش یدک میکشد.

رویا
06-10-2012, 19:13
من یه سوال داشتم اگه جوابشو می دونین بهم بگین خوشحال می شم " چرا بعد از بازی آلمان و پرتغال المانی ها شادی کردن و اسم مسی را فریاد زدن؟"

GOLL
06-10-2012, 19:15
باخت هلند واقعا دور از انتظار بود !

:nishkhand:پ.ن:crying::-

هفته قبل هلند با 6 گل تو بازيهاي دوستانه برنده ميشه بعدش! :
علت باخت ديشب رو بد زدن ضربات آخر بود يا بهتره بگم كم دقتي ،شوتهاي خيلي خوبي ميكشيدن اما حيف كه تنها چند ميلي متر تا تغير نتيجه فاصله بود!

خيلي ها امروز از عملكرد ون پرسي انتقاد كردن...

رابين چند تا موقيع خراب كرد مثل همه هم تيمي هاش!جام ملتهاي اروپا تورتمنت كمي نيست و سطحش هم از جام جهاني به مراتب بالا تره طبيعيه بازيكنها عملكرد هميشگي نداشته باشن(كه كم پيش مياد اما هست)مسي،رونالدينيو و خيلي از ستاره ها نميتونن خوب باشن!تازه رابين همچين هم افتضاح نبود.اما خوب نبود چون سيستم 4-2-3-1 بود و رابين هم مهاجم نوك مشخصه كه اين پست تو اين سيستمه هلند نميتونه جواب بده بايد بين سه نفر پشت فوروارد بازي ميكرد و معمولا هم مربي ها بهترين مهاجم هاشون رو به اين پست نميبرن!تا بهتر بشه ازشون استفاده كرد !

دانمارك ،مثه هميشه نبود و كاملا با برنامه بود، نه به خاطر برد هلند پديده شدن بلكه به دليل بازي منظمشون !
و حريف دست و پا بسته اس نبود و اگر خونسردي شون رو حفظ كنن ميتونن جلو آلمان و پرتغال هم نظم بازيشون رو حفظ كنن اما بعيده به نتيجه برسن چون تيم هاي ديگه ي گرو مشكل گل نزدن ندارن!آلمان با وجود گومز حتما نتيجه ميگيره

مورد اصلي بازي دانمارك هلند:
هند محض رو نگرفتن!چرا ؟نگرفتن پنالتي هلند رو نابود كرد

به نظر من بازيكنهايي مثل آرين روبن ،اسنايدر،رابين ون پرسي،آفلاي بازيكنهايي نيستن كه زود كنار بكشن و خودشونو بازنده بدونن !همين بازي ديشب چقدر هلند حمله كرد؟و ميدان داري كرد؟همه تيم متحد بودن به علاوه باوجود ايرادهايي كه از بازي هلند گرفته شد به نظر من تاكتيكهاي هلند خوب بود شايد اين بازي جواب نداد ولي بازيهايي ديگه اي هم هست

آلمان و پرتغال حريف هاي خوبي برا هلند هستن و كار براي هلند جلو اين دو تا تيم راحت تره تا دانمارك (هر كي دليل خواست بگه توضيح ميدم)

آلمان و پرتغال :ذهن خيلي ها به تساوي ميرفت اما اين آلمان بود كه برنده شد و بهتر از پرتغال بودن آلمان كه ديگه پير نيست و پرتغالي كه كريس رونالدو ستاره اشونه ،من دوست داشتم مساوي!چون دانمارك نميتونه جلو آلمان دووم بياره اگه اين اتفاق مي افتاد شانس صعود هلند بالا ميرفت :hehee:

اين گروه واقعا گروه مرگه اتفاقات اين گروه هيجان بيشتري داره و نتايج بعدي هم بايد جالب باشه :yes:
آلمان -هلند رو ديدني ترين بازي گروه مي بينم چون دوتا تيم و مربي با افكار و سبك هاي متفاوت قراره رو در رو بشن ،مطمئنا بايد شاهد يه هلند ديگه بود!هلند مسابقه هاي حساس بهتر بازي ميكنه و انگيزه بازيكنهاش به طرز عجيبي بالا ميره lol:-اينو به عنوان هوادار هميشگي هلند گفتم چون طبيعتشون همينه%

AL1reZA
06-10-2012, 20:17
خوب بازی های سوم و چهارم مسابقات از گروه b هم تموم شد و بازی های زیبایی شاهد بودیم.بازی هایی که پراز موقیعت گل بود همراه با 3 تیرک جذاب.

هلند 0-1 دانمارک

بازی از همون دقیقه اول جذاب و دیدنی بود. هلند بازی رو در اختیار داشت معلوم بود برای برد به میدان اومده و شاهد حملات جذاب هلند بودیم و فقط گل نزدند...
و به نظرم دانمارک درس جالب خوبی به هلند داد و همه رو غافل گیر کرد.دانمارک در نیمه اول حمله خاصی نکرد و بیشتر با پرس های خوب هلند توپ رو لو میدادند.البته کمی استرس هم داشتند.ولی خوشم اومد دانمارک از تک موقیعتی که در نیمه اول گیرشون اومد به خوبی استفاده کردند و یه گل زیبا به ثمر رسوندند. با گلی که دانمارک زد استرسی که داشتند از بین رفت و امیدوار شدند.
نیمه دوم شاهد بازی جذاب تری بودیم. هلند حمله می کرد دانمارک هم حمله می کرد و بازی سرعت بهتری رو گرفت......
ستاره های هلند همگی خوب بودند جزء ونپرسی که موقیعت های خوبی رو خراب کرد.هلند می توانست بازی رو پرگل مثل روسیه ببره.
در این بازی از چیز دیگه ای که لذت بردم پاس های عمقی و دقیقی بود که ستارگان هلند میدادند واقعا جذاب و دیدنی بود و دانمارک نشون داد که روی پاس های هوایی ضعف داره.اگه این مشکل برطرف نشه می تونه تحدید جدی باشه برای دانمارک.

داوری: در این بازی خوب بود ولی یه صحنه پنالتی رو اعلام نکرد. به نظر خودم پنالتی بود چون تا جایی که میدونم دست باز پنالتیه.
مطمئنن هلند به فکر جبران مقابل آلمان خواهد بود.

آلمان 1-0 پرتغال

این بازی هم جذاب بود در این بازی بیشتر جنگ ستارها بود. اوایل بازی شاهد بودیم که 2تیم می خواستند همدیگرو محک بزنن و بازی رو آروم نگه داشتند.
آلمان سعی می کرد با تصاحب توپ کمی بر بازی سوار بشه و بتونه برتری تصاحب توپ داشته باشه که موفق هم بود.
تاکتیک پرتغال مثل بقیه بازی های مهمش بود. دفاع ضد حمله.مدتیه پرتغال دفاع قدرتی داره
پرتغال در دفاع موفق بود ولی ضعفشون اینجا بود که مواقع ضد حمله کمی مشکل هماهنگی داشتند و پاس های اشتباه می دادند همین باعث شد تا پرتغال در ضدحملات موفق نباشه.
در دقایق پایانی نیمه اول صحنه جالبی رو دیدیم که واقعا زیبا بود.تیرک په په رو می گم.
پرتغال می توانست در نیمه اول برنده به رختکن بره و خوب با بدشانسی گل نشد.
به قول معروف پرتغال گل نزد تا گل خورد. بعد از خوردن گل پرتغال بازی رو به جلو رو به نمایش گذاشت و چندین موقیعت جدی گل رو بوجود آورد ولی استفاده نکردند مثل بازی با ترکیه.

داوری: بد نبود من 4صحنه اشتباه رو دیدم.1- یک خطا رو دیر اعلام کرد 2-یک کرنر به صود پرتغال نگرفت 3-خطای مرلس رو روی مدافع آلمان نگرفت 4-یادم نمیادki::

در کل باید بگم که شبه دوم مسابقات شبه بد شانسی 2تیم از چهار تیم گروه B بود

ببینیم شبه سوم چطوریه:ghelyon:

Mohammad
06-10-2012, 21:36
من باختو قبول کردم و باید قبول کرد فوتبال امروز نتیجه گراست نه موقعیت گرا ــ دیشب به قول مارویک هرچی زدیم به در بسته خورد البته شاید مشکل اصلیمون نداشتن یه فینیشینگ خوب بود دومین مشکلمونم ناهماهنگی بین بازیکنان بود که شاید گل اولیم که خوردیم به خاطر همین موضوع بود ــ اونهمه موقعیت خداییش خراب کردنش کار هر تیمی نیست تیر روبن هم که آخرش بود ـ چیدمان مارویک اصلا بدرد این بازی نمیخورد حتی اگه هلند این بازی هم میبرد بازم همین حرفو میزدم ـ مخصوصا تو خط حمله که هلند با تک مهاجم بازی میکرد ـ به هرحال فوتباله و دیشب - شب هلند نبود ـ ایشالا که صعود میکنیم:gol:

pejman_1990
06-11-2012, 12:53
اگر هلند آلمان رو ببره یا باهش مساوی کنه که میشه بهترین نتیجه برای دانمارک
دانمارک برای صعود فقط یه مساوی می خواد
حتی اگر آلمان بازی بعدی 6 امتیازی بشه و و هلند حذف بشه بازم هم این برای دانمارک بهترین نتیجه میشه که با مساوی گرفتن از پرتغال 80 درصد راه صعود رو رفته

Fc Bayern München
06-11-2012, 13:12
دانمارک برابر هلند یه برد ارزشمند رو بدست آورده و همین کار صعودش به مرحله ی بعدی آسونتر کرده ........
شاید هم همه پیز به هفته ی آخر کشیده بشه ...........

edin
06-11-2012, 13:33
یونان فکر کنم اگه بخواد 100%صعود کنه یاباید از آلمان یا از پرتغال یه مساوی بگیره پرتغال هم اگه می خواد صعود کنه بایدباید دوتاش روببره من فکر کنم شانس پرتغال و آلمان از بقیه بیشتره

edin
06-13-2012, 14:51
خوب بازی های روز دوم گروه b هم شروع شد وامروز ساعت 8:30 بابازی پرتغال و دانمارک و ساعت 11:15 با بازی آلمان و هلند پیگیری می شه
ما طرفدار های تیم ملی آلمان امید واریم با برد مقابل هلند صعودمون رو قطعی کنیم

ساغر72
06-13-2012, 15:21
بازی های این گروه واقعا دیدنیه
امیدوارم پرتغال بتونه صعود کنه تو بازی با آلمان واقعا بدشانسی آوردن
نتیجه ی عادلانه این بود که مساوی بشن

drogba-maldini
06-13-2012, 23:03
بازی : پرتغال دانمارک
تو نیمه اول دانمارک فقط پنج دقیقه اول فشار رو دروازه پرتغال وارد کرد بعد توپ ومیدون دست پرتغال افتاد و چند موقعیت نصفه ونیمه رو دروازه دانمارک ایجاد کردند تا گل اول پرتغال با ضربه سر په په از روی یه ضربه کرنری به ثمر رسید ، پرتغال بعد از زدن گل اول ،بازم به حملاتش ادامه داد تا تو دقیقه 36 با پاس عالی نانی وضربه پوستینگا به گل دوم رسید ؛ بعد از گل دوم بازی دست دانمارک افتاد وتو یه ضد حمله تو دقیقه 41 بازی رو 2-1 کردند .

تو نیمه دوم پرتغال بهتر بازی میکرد و صاحب چندین موقعیت گل شدند که به گل منجر نشد رونالدو هم دو تا تک به تک رو خراب کرد تا اینکه نیکلاس بندتنر تو دقیقه 80 گل دوم خودش و دانمارک رو به ثمر رسوند ،
بعد از گل دوم دانمارک ،پرتغالی ها که بازی 2-0 برده رو مساوی کرده بودند شروع به حمله رو دروازه دانمارک کردند تا اینکه تو دقیقه 87 توسط وارلا به گل رسیدند و بازی 2-3 به سود پرتغال تمام شد .
رونالدو تو این بازی شانس آورد که تیمش این بازی رو تو دقیقه های آخر برد وگرنه خودشو بابت اون دو تا تک به تکی که خراب کرد نمی بخشید.

mortezarm
06-14-2012, 01:17
باید قبول کرد هلند در عین بازیکنان بزرگ فاقد تاکتیک مناسب و همچنین فاقد حس انسجام بود و باید قبول کرد نتیجه هم عادلانه بود هر چند استکلنبرگ روی نتیجه تاثیر زیادی داشت
در خصوص شرایط الان کار گروه گره خورد و البته پرتقال الان همه چی دسته خودشه و چون المان هنوز قطعا صعود نکرده بازی اخر هم با تمام قوا میاد و ریسک نمیکنه با توجه به همزمانی بازی ها
با همه این تفاسیر من هنوز هم معتقدم هلند شانس صعود داره ولی خیلی کم

nobody11
06-14-2012, 01:22
باخت هلند برام خيلي سنگينه ، من معتقد بودم هلند قهرمان ميشه ولي متاسفانه حذف شد!!!
مشكل از بازيكنان نبود و مربي ارنجو خوب نچيده بود!
بازيكنا اصلا از گوشه ها استفاده نمي كردند وهمش ميخواستند از عمق دفاع آلمان استفاده كنند!كه همش به در بسته ميخوردند!
منطقه بازي رو هم اصلا عوض نميكردند!
حمله از سمت چپ و به وسيله اسنايدر ميتونست ثمر بخش باشه!
تعويض روبن كه محشر بود!!!!بايد يه كارت هزار آفرين به مربيشون بديم به خاطر اين حركتش!

با همه این تفاسیر من هنوز هم معتقدم هلند شانس صعود داره ولی خیلی کم داداش هلند با دو تا باخت پشت سر هم حذف شد!!!

mortezarm
06-14-2012, 01:26
داداش هلند با دو تا باخت پشت سر هم حذف شد!!!
نه اگه هلند بازیشو با اختلاف دو گل ببره و المان هم دانمارکو ببره در این صورت هلند صعود میکنه داداش

nobody11
06-14-2012, 01:32
نه اگه هلند بازیشو با اختلاف دو گل ببره و المان هم دانمارکو ببره در این صورت هلند صعود میکنه داداش

yesssss
آخر شبي گيج شدما!!!

Mohammad
06-14-2012, 01:41
دیگه کار تمام شدست ـ این اگر و اماها مال وقتیه که تیم مقابلت فوتبال بازی کنه نه ضد فوتبال ـ اگر به جز آلمان تیم دیگه ای بود من شانسی برای هلند قائل بودم ولی وقتی تیم حریفت موزیانه و بازیشو بر اساس سیاست میچخونه من به شخصه شانسی برای هاند قائل نیستم ـ اونایی که فوتبالو میفهمن منظورمو فهمیدن ـ بعدشم این هلندی که من تو این جام دیدمم تیمی نیست که پرتغالو امسال پرتغالو ببره ــ سیستمی که ون مارویک تو این 2 بازی کرد برای من زجرآور بود ـ تک مهاجم بازی کردن تو خط حمله هلندی که تو اون پست ستارهایی مثل فن پرسی . هونتلار و ون در فارت . روبن . داره اونم تو چنین تورنومنتی عجیب بود ! ون مارویک با این سیستم و این شیوه بازی در واقع گور خوردشو کند و مطمئا باشید مسوئلین فوتبال هلند اجازه نشتن اونو رو نیمکت نخواهند داد ! این چند روز خیلی با این شیوه بازی مارویک و این 2 باخت واقعا مفت حرص خوردم . مخصوصا باخت به آلمان که از باخت رئال به بارسلونم برام سنگین تر بود ـ مطمئا باشید با رفتن مارویک این همه حاشیه و دو دستگی از تیم هم میره ـ به امید موفقیت هلندroz::

drogba-maldini
06-14-2012, 05:20
بازی های دوم گروه 2 هم با بازی حساس و مهم آلمان و هلند به پایان رسید و همه چیز به بازی سوم کشیده شد.
نیمه اول بازی : دقایق اول بازی این هلند بود که بعد از باخت مقابل دانمارک تو بازی اول ، چشم به کسب 3 امتیاز این دیدار دوخته بود شروع به حمله رو دروازه آلمان کردند و یکی دو موقعیت نه چندان مهمی رو رو دروازه آلمان ایجاد کردند،بعد توپ ومیدون دست آلمان افتاد و این تیم آلمان بود که با بازی روون خودش تونست با یه پاس تو عمق و یه چرخش و ضربه دقیق ماریو گمز تو دقیقه 24 بازی ،به گل اول بازی برسه بعد از گل اول با توجه به ضعف خط دفاع هلند مخصوصا دفاع چپ این تیم بازم آلمان چند موقعیت دیگه رو هم رو درواره هلند ایجاد کرد و در دقیقه 38 بازم ماریو گمز بود که تونست با یه ضربه عالی و محکم به گل دوم خودش و تیمش برسه ،البته اشتباه استکلمبرک دروازه بان هلند هم تو به ثمر رسیدن گل دوم آلمان بی تاثیر نبود.
بعد از گل دوم هلند که چیزی واسه از دست دادن نداشت سر تا پا حمله شد و چند تا خطر هم رو دروازه آلمان ایجاد کرد که هیچ کدام منجر به گل نشد ونیمه اول با نتیجه 2-0 برا آلمان تمام شد

هلند نیمه دوم رو با دو مهاجم شروع کرد و بازم مثل نیمه اول سر تا پا حمله شدند و این آلمان بود که با دفاع خوب و بازی روونش اجازه گل زدن به هلند نمیداد وتو ضد حمله هم چند موقعیت دیگه رو دروازه هلند ایجاد کرد هلند که خیلی هماهنک کار نمیکرد تونست تو دقیقه 73 با شوت محکم و ناگهانی فان پرسی اختلاف رو حداقل کنه، بعد از گل هلند ، تیم هلند که روحیه گرفته بود که بازی رو مساوی کنه دست به حمله میزد که هیچ کدام از حمله ها به گل منجر نشد و بازی 2-1 به سود آلمان تمام شد تا آلمان با6 امتیاز در صدر گروه وهلند به دو باخت تو انتهای جدول گروه 2 قرار بگبره و شانس هلند برا صعود به دور بعد به شدت کاهش پیدا کنه و منتظر یه معجزه تو بازی های سوم گروه بشه.

ManUtd
06-14-2012, 10:13
فرصتي ديگر براي درخشش...

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بازي دانمارك و پرتغال واقعا هيجان انگيز و البته بسيار پراسترس براي پرتغالي ها بود ! چون 3 امتياز اين بازي واسه پرتغال بسيار بيشتر نسبت به دانمارك اهميت داشت !
نيمه اول رو دانماركي ها بهتر شروع كردند و با پاسهاي كوتاه خودشون جريان بازي رو به نفع خودشون كنترل كردند و سعي داشتند فشار بيارند ! پرتعال هم اومده بود تا بازي رو ببره ! پس استراتژي هاي بازي با آلمان تكرار نشد و از همون اول بازي رو به جلو در دستور كار بود , پرتغال به سرعت توپ از دفاع به حمله منتقل ميكرد و از به خصوص از سمت راست كه ناني حضور داشت حملات نسف و نيمه و البته خطرناكي انجام داد ! مشكل پرتغال كه در بازي قبل هم زياد به چشم اومد ضعف هافبكهاي اين تيم تغزيه مهاجمين بود ! توپ ها تو شرايط خوبي به رونالدو نميرسيد , به همين خاطر رونالدو چند بار مجبور شد به عقب تر برگرده تا بتونه صاحب توپ بشه , تو اين كار موفق بود و با پا به توپ خوب چند پاس در عمق خوب براي پوستيگا انداخت ولي سمري نداد ! كم كم پرتغال جلو تر اومد و فشار رو بيشتر كرد ! اسرار اين تيم در حركت از جناحين منجر به بدست اومدن كرنر هاي پرتعداد ميشد و در يكي از همين كرنر ها روي ارسال موتينيو ,‌ په په تونست با يه ضربه سر بسيار خوب دروازه دانمارك رو باز كنه .
بعد از گل باز هم حملات پرتغال ادامه داشت و اين بار روي سانتر از جناح چپ و عبورش از روي سر مهاجمين توپ به راست رفت , ناني صاحب توپ شد و به تو زد و توشو براي پوستيگا فرستاد ,‌ مهاجم پرتغالي ها توپ رو به زير تاق دروازه دانمارك كوبيد و نتيجه بازي 2 بر صفر شد !
بعد از گل پرتغال دانماركي ها ناخودآگاه به جلو اومدند و چند دقيقه بعد از گل پرتغال در قافلگيري خط دفاع حريف توسط بنتنر به گل رسيدند !
اگر هافبكهاي پرتغالي توانايي حفظ توپ و كنترل جريان بازي بعد از گل دوم رو داشتند پرتغال ميتونست با اندوخته 2 گل به رختكن بره ! ولي بازيكناني مثل ميرلز و موتينيو اين توانايي رو نشون ندادند !
نيمه دوم پرتغال چشم به زدحملات و استفاده از سرعت ناني و كريس رونالدو دوخته بود ! دانمارك با اينكه يك گل عقب بود ولي انتهاري حمله نميكرد و اين طبيعي بود ! اونا بازي اول رو برده بودند و بايد با احتياط بيشتري كار ميكردند , پرتغال با توجه به برنامه پيش ميرفت و روي زدحملات دو بار كريس رونالدو تونست با دروازه دانمارك تك به تك بشه كه در عين ناباوري هردو موقعيت رو از دست داد تا باز هم چهره يك ناكام بزرگ رو داشته باشه تو اين مسابقات ! از دست دادن اين موقعيت هاي براي او و تيم پرتغال و هوادارانش بسيار نگران كننده بود ! اونها ميدونستند كه اختلاف يك گل به هيچ وجه حاشيه امنيت خوبي واسشون به حساب نمياد و اين موقعيتهاي از دست رفته ميتونه در پايان بازي واسشون گرون تموم بشه !
دانمارك چندين بار از سمت چپ دفاع پرتغال حملات خطرناكي رو پي ريزي كرد ! مشكل از كوئنترائو نبود ! هافبكهاي پرتغال تو اون منطقه به هيچ وجه پوشش خوبي نداشتند و كوئترائو الارقم اينكه هم در حمله شركت ميكرد و هم به خوبي به دفاع برميگشت نميتونست جلو حركات تركيبي و ارسال هاي دانماركي ها از اون سمت رو بگيره ! بلاخره اون اتفاقي كه پرتغالي ها ازش ميترسيدند افتاد و روي يك ارسال كه باز هم از سمت چپ فرستاده شد بنتنر دروازه پرتغال رو باز كرد و همه اميدهارو نااميد كرد ! كريس رونالدو و بقيه پرتغالي ها حالا بيشتر حسرت اون موقعيت ازدست رفته رو ميخوردند ! بازي مساوي شد و حالا دانماركي ها روحيه بهتري داشتند !
اين بار بتنو برخلاف بازي هاي قبل تعويض هاي خوبي انجام داد و همچنان اميد داشت ! ميرلس كه اصلا خوب بازي نكرده بود از بازي بيرون اومد و وارلا وارد زمين شد ! كسي فكرش رو نميكرد كه اين بازيكن بتونه كار خاصي رو انجام بده ! مخصوصا با توجه به موقعيت گل خوبي كه مقابل آلمان از دست داده بود ! روي يك حركت از سمت چپ و ارسال توپ به محوطه جريمه وارلا صاحب توپ شد ! توپ به شكل اتفاقي براي شوت اين بازيكن مهيا شد و او هم با ضربه اي مهار نشدني توپ رو به تور دروازه دانمارك چسبوند و اميدها در اردو پرتغال زنده شد ! كريس رونالدو نفسي به آرامي كشيد .
دانمارك در اواخر بازي با انجام بازي مستقيم فشار زيادي روي خط دفاعي پرتغال آورد , ولي سرانجام بازي با برتري 3بر2 پرتغال به پايان رسيد و به اين ترتيب همه چيز در بازي آخر مشخص خواهد شد .
به نظرم بنتو عملكرد خوبي تو اين بازي داشت و پرتغال بسيار بهتر از بازي قبل بازي كرد , بهترين بازيكنان پرتغال هم ناني و په په بودند ! ناني با نفوذهاش و پاس گلش تاثير مستقيم در پيروزي تيم داشت ,‌ په په هم واقعا بي نقص بازي كرد و گل ارزشمندي هم زد.
دانمارك هم نشون داد تيم خوبي هست , كاملا روبه جلو و جوانمردانه بازي كرد , همچنان شانس صعود داره و بايد به مربي اين تيم هم تبريك گفت بابت نمايش شاگردانش . بهترين بازيكن دانمارك هم بي شك بنتنر بود .

:":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":":" :":":":":

بازي خوب آلمانها , هلند در آستانه حذف...

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آلمان بعد از 3امتيازي كه در بازي اول كسب كرده بود با اعتماد به نفس بالاتري نسبت به هلند پاي به اين رقابت تاريخي گذاشت !
هلند بازيرو بهتر شروع كرد و هافبكهاي اين تيم خيلي خوب جريان بازي رو به نفع تيم خودشون كنترل كردند و با پاسهاي بسيار خوب در عمق هافبكهاي كناري خودشون رو تو موقعيتهاي خوبي قرار ميدادند ! اسنايدر وظيفه خوشدو به درستي انجام ميداد , هدف هلندي ها از فضاي بين دفاع وسط و دفاع كناري آلمان بود ! يعني در سمت راست فضاي بين هوملس و بواتنگ و در سمت چپ فضاي بين بدشتوبر و فيليپ لام ! چند بار از همين راه صاحب موقعيت شدند ولي هافبكهاي كناري اين تيم يعني روبن و افلاي دقت لازم رو در ارسال پاس براي ونپرسي نداشتند ! خود ونپرسي هم صاحب چند موقعيت نصفه و نيمه شد ولي استفاده نكرد .
آلمان كمي جلو كشيد و از سمت راست حركتي رو آغاز كرد ! توپ به وسط اومد و شوايني پاحب توپ شد ! اين هافبك ارزشمند آلمانها با يك پاس عمقي بسيار زيبا براي گومز اين بازيكن رو در موقعيت تك به تك با استكلمبرگ قرار دا , گومز با يك چرخش زيبا و ضربه دقيق دروازه هلند رو باز كرد تا آلمان در اولين حمله جدي خودش به گل برسه , واقعا كار تركيبي اين تيم روي اين گل چشم نواز بود .
حالا آلمان با خيالي راحت بازي ميكرد و در طرف مقابل استرس و فشار روي بازيكنان هلند دوچندان شد ! هلند نتونست براي جبران نتيجه كار خاصي رو انجام بده و مشخص بود بازيكنانش از لحاظ روحي به هم ريختن ! آلمان باز هم حركتي رو از سمت راست پي ريزي كرد و درست مثل دفعه قبل توپ به شوايني رسيد , اينبار اين هافبك خلاق پاسي تك پرب در عمق دفاع هلند براي گومز انداخت و گومز هم بدون حركت اضافي و از زاويه بسته با شوتي زيبا دروازه هلند رو براي دومين بار باز كرد و نشون داد توانايي هاي بالايي داره ! هرچند روي اين گل استكلمرگ ضعيف كار كرد و ميتونست اونو دفع كنه !
بعد از اين گل هلند رو به بازي احساي آورد ! نيمكت اين تيم اشفته بود , هونتلار و وندروارت كنار زمين آماده ميشدند ! بازيكناني كه تتاثير زيادي در متشنج شدن جو اردوي هلند داشتند ! به هر ترتيب نيمه اول به پايان رسيد و دو تيم به رختكن رفتند !
نيمه دوم آلمان ها سعي در كنترل بازي و حفظ توپ داشتند و بهتر از حريف بازي ميكردند ! هلند بي مهابا حمله ميكرد و آلمان ها روي زدحملات بسيار بسيار خطرناك نشون ميدادند ! با اومدن هونتلار و وندروارت هلند كمي بهتر شد ! چند موقعيت ايجاد كرد ولي آلمان واقعا خوب دفاع ميكرد , سرانجام ونپرسي بازي بدش رو با يك گل زيبا جبران كرد و هلند اميدوار شد ! حركتي از سمت چپ و روي خلاقيت ونپرسي , اين بازيكن از سمت چپ در عرض حركت كرد و با پاي غير تخصصي شوت بسيار خوبي زد كه كاري از دس نوير هم بر نيمود و توپ گل شد !
آما آلمان مثل هميشه منطقي با اين قضيه كنار اومد و تحت تاثير جو قرار نگرفت ! باز هم بازي رو كنترل كرد و حتي سعي داشت به دروازه هلند نزديك بشه و اختلاف رو بيشتر كنه ! هلند هم بعد از گل نتونست فشار زيادي روي دروازه آلمان بياره و زمان به سرعت ميگذشت ! آقاي لوو ماريو گومز و اوزيل رو كه خسته به نظر ميرسيدند از زمين بيرون كشيد و كلوزه و كروس رو به بازي آورد تا هم بتونند خوب پرس كنند و همچنين تو زدحملات سريع كار كنند .
هلند نتونست بازي رو به تساوي بكشونه و شكست رو پذيرفت ! آلمان نمايش بسيار بسيار بهتري نسبت به ديدار قبل داشت و شايسته كسب اين 3 امتياز بود , رفتار حرفه اي بازيكنان آلمان براي من جالب هست ! كم پيش مياد كه شما شاهد بازي احساسي از آلمانهاي باشيد و اين ميتونه به اين تيم كمك كنه تا مراحل بالا پيش برن ! توانايي هاي تاكتيكي اين تيم هم كه بر هيچ كس پوشيده نيست .
هلند تيم بدي نبود ولي واقعا اون اتحاد و همدلي لازم رو براي موفقيت نداشت ! بازيكنان اين تيم سطح بالايي داشتند ولي فوتبال هميشه اون چيزي نميشه كه ما فكر ميكنيم ! دانمارك در عين ناباوري هلند رو برد و كار اين تيمو سخت كرد ! حالا هم شانس لاله هاي نارنجي براي صعود بسيار كمرنگ شده ! براي اين تيم پرطرفدار هم آرزوي موفقيت دارم , ميدونم حذف در مرحله گروهي اون هم براي تيمي كه عملكرد فوق العاده اي در مسابقات انتخابي داشته و مدعي قهرماني بود براي هواداران اين تيم بسيار غم انگيز خواهد بود , با اينكه هنوز چيزي مشخص نيست ولي اميدوارم هواداران خوب اين تيم با اين واقعيت تلخ كنار بيان و به اميد آينده و جام جهاني باشن[Only Registered And Activated Users Can See Links]

""""""""""""""""""

ويرايش : قسمت اول پست قبلا هم ارسال شده بود ولي براي جمع بندي بهتر هردو رو در يك پست قرار دادم

edin
06-14-2012, 13:28
آلمان تونست لاله های نارجی رو پر پر کنه آلمان عالی بازی کرد
گومز هم خط و نشونی برای مدعیان آقای گلی کشید
پرتغال هم مستحق برد بود
به نظر من دیشب دو تیم جوان مردانه بازی هاشون رو بردن

faramarz@
06-14-2012, 14:47
برای من یورو با حذف هلند به بایان رسید

UNCO
06-14-2012, 16:10
یه چیزی توی قلبم میگه هلند صعود میکنه . . .

ALEX-ss
06-14-2012, 17:49
سلام اهالی دربی

دانمارک 2 ************پرتغال 3

کمی تا قسمتی تحلیل:

یاران رونالدو دیشب بازی نسبتا خوبی را مقابل دانمارک جوان انجام داد اما به نظر من برد حق دانمارک بود چون بازی را به خوبی کنترل کرده بود و بازیکنان بازیساز پرتغال را اداره می کردند
اما در این بین بازی ضعیف دفاع چپ دانمارکی ها (پولسن) موقعیت گل را برای یاران رونالدو فراهم کرد و بر اثر یه غفلت گل غافگیرانه (گل سوم )را دریافت کردند و نا حق شکست را پذیرفتند
به نظر من نانی شبی بدون اشتباه را پشت سر گداشت و باعث شد که یاران رونالدو فقط به رونالدو تکیه نکنند

نویسنده : نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

ALEX-ss
06-14-2012, 18:08
هلند 1 *********** آلمان 2

خوب این بازی هم شگفتی های مخصوص به خودش را داشت رویارویی نایب قهرمان جهان و تیم سوم جام جهانی زیبایی های خودش را به دنبال داشت.

هلندی ها با دو هافبک تدافعی خودشان و دل بستن به حرکات انفرادی و پا به توپ بازیکنانش مقابل آلمان منظم قرار گرفت

به شرط می تونم بگم که ضعیف ترین خط دفاعی را در این جام به هلند تعلق می گیرد چنان بازی می کنند که گویی اولین بار است که بازی می کنند و در مسابقات شرکت می کنند و سوتی هایی می دهند اون هم مقابل آلمان سو استفاد ه گر این یعنی مرگ این یعنی باخت این یعنی همین نتیجه که هلند گرفت.

به بازی نویر دقت کنید دقیقا مثل اشمایکل افسانه ای هستش با خونسردی کامل هم چیز را زیر نظر دارد . هولمز که یک پدیده است و لام هم که اشتباه ندارد و منحصر به فرد است خدیرا که در تیم حل شده و اوزیل هم که بازی مخصوص به خودش را دارد و چشم نواز بازی می کند آلمان ها به هلندی های عصبی و با هم قهر یاد دادند که فوتبال یک بازی گروهی است نه فردی و تک خواهی.

میتونم بگم که دو پاس گل اشتایگر به مراتب بهتر از 2 گل گومز بود

نویسنده : نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

DanielBahrami
06-14-2012, 18:53
خوب دیشب همون طوری که خیلی ها پیش بینی میکردند هلند با همون سیستم اشتباهی که در بازی با دانمارک ضعیف و بدون برنامه بود رو جلوی آلمان استفاده کرد . پاسکاری های متعدد ولی بدون مقصد و شوت زدن که وظیفه ی روین و ونپرسی بود .

روبن که توی شوت زدن بدجور ضعیفه و ونپرسی رو هم بادشتوبر و هاملس به خوبی مهار کرده بودند . توی نیمه ی دوم با وجود بودن هونتلار باز هم هلند از هم گسیخته بود و انگار هر کدوم از بازیکن ها خودش می خواست گل بزنه یا بازیش بیشتر به چشم بیاد . خط دفاع هلند هم نسبت به بازیکن هایی که توی حمله داره واقعا ضعیفه و اصلا هم با هم هماهنگ نبودند . شاید اگه مارویک تعدادی بازیکن جوان به جای بازیکنایی که باعث اختشاش میشدند قرار میداد وضعیت هلند اینجوری نمشد .

با این حال هم اگه هلند بتونه 2 - 0 پرتغال رو ببره و دعا کنه که آلمان دانمارک رو ببره می تونه صعود کنه هر چند که خیلی بعیده .

DanielBahrami
06-18-2012, 12:18
حذفی غیر منتظره

قبل از شروع یورو همه هلند رو مدعی اصلی یورو می دونستند ولی کسی فکر نمی کرد که بازیکنان هلند در چند دسته قرار بگیرند و با هم متحد نباشند حتی ایرلند هم با اینکه فقط دو تا ستاره ی پیر داشت با از هم جلوی اسپانیا خوب بازی کرد و تا حدی از روی برنامه بازی میکردند ولی توی 3 بازی هلند توی یورو اصلا تیمی تونست برزیل و اروگوئه رو ببره نبود .

آوردن تعداد بیش از حد ستاره هایی که همشون در ترکیب اصلی باشگاه هاشون بودند و انتظار بودن در تمام بازی های یورو رو داشتند باعث دعوا و چند دستگی در اردو شد . شاید اگه مارویک تعدادی از بازیکنان جوان و آینده دار رو مثل یواخیم لو دعوت میکرد هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد و حتی ممکن بود به جای اینکه در مرحله ی گروهی با بازی های ضعیف حذف شوند به راحتی با با دوم شدن در گروه دوم بتونند توی یک چهارم نهایی با چک بازی کنند و به آسانی تا نیمه نهایی بروند ولی همین ستاره های پرتعداد که باعث شده بودند که هلند جزو 3 مدعی اصلی یورو باشد دلیل اصلی حذف این تیم بشوند .

اما حذف دانمارک با هلند خیلی فرق داشت . دانمارک با یک مربی با تجربه و چند تا ستاره نصفه و نیمه تا آخرین دقیقه خوب بازی کرد و تسلیم نشد و شاید تا حدی حقش صعود از گروه بود . با اینکه از همون اول همه حتی 10 درصد احتمال نمی دادند که بتونند صعود کنند ولی به هیچ وقت حاظر نشدند که به راحتی از مسابقات کنار برند .

توی بازی دشب آلمان - دانمارک هم واقعا حق آلمان بود که حداقل 4 گل بزنه چون چند موقعیت عالی رو بازیکنانش از دست دادند البته تا حدی هم بازیکنان آلمان هم شل گرفتند و گرنه آلمان قدرت خیلی بیشتری داشت .

Blue-StaR
06-18-2012, 12:47
هلند ضعیف ترین تیم یورو .

هلندی که هواداراش مدعای قهرمانی یورو رو داشتن عجیب ذلیل شد !!.

دلم نمی خواست پرتغال صعود کنه ولی با این وضعیت هلند همون بهتر که حذف شد تا بیشتر از این هواداراش را زجر نده با این فوتبال !
اسپانیا پذیرای هوادارای تیمهای حذف شده ست :bia baghalam::nishkhand:

یک نکته در مورد پرتغال و یک نکته در مورد هلند .

پرتغال از نظر من با این سبک بازی شانسی برای قهرمانی نداره .این تیم بیش از حد به ستاره هاش ( رونالدو بخصوص ) وابسته ست . این رونالدو هم دو بازی قبلی نشون داد که می تونه ناامید کننده هم باشه .

هلند خیلی دفاع داغونی داشت و این خط دفاع تبدیل شده بود به اتوبانی واسه بنز سواری رونالدو و نانی سرعتی !
بنظر من پرتغال جلوی تیمهایی که ساختار دفاعی خوبی داشته باشند به مشکل می خوره .

+++++++++++++++++++++

یه چند مورد غیر فنی که به ذهن خلاقم رسید بعد بازی ! :nishkhand:

این فاندرویل رو من هر دفعه می بینم یاد احمد آل نعمه می افتم :hehehe:

این پائولو بنتو واقعا باید توی تیپ زدن یه تجدید نظری بکنه :khandeeeee bahal:
هر چقدر کیروش کاریزماتیک و خوش پوش بود این همه خاطرات کیروش رو به فنا داد :khandeeeee bahal:

fireboy8
06-18-2012, 13:59
در کل که به نظر من فینال بین آلمان و اسپانیا برگزار میشه

توی این گروه واقعا از هلند با این همه ستاره و نایب قهرمانی جام جهانی کسی فکرش رو نمیکرد که حتی 1 امتیاز هم نگیرن ولی فوتباله دیگه ...به هر حال لاله های نارنجی هم پرپر شدن تا گروه مرگ قربانی بزرگی رو به فوتبال دوستان هدیه کرده باشه

ALEX-ss
06-18-2012, 18:31
دروووووووود بر اهالی دربی

هلند 1*********** پرتغال 2

خوب تکلیف این گروه هم مشخص شد و نمیشه اسمش را شگفتی گذاشت چون هلند این جام در حد 2 گل کوچیک خودمون بازی می کرد تیمی که فقط کارهای انفرادی را تبلیغ می کرد و در واقع به بازار شام بیشتر شبیه بود تیمی که حرکات انفرادی را سرمشق قرار بدهد و بازیکنانشان ازشدت غرور با هم دیگه دشمن خونی باشند دیگه چه توقعی میشه داشت

با خروج فن بومل و آفلای اینجور برداشت میشد که هلندی ها با فن پرسی و هونتلار به مصاف پرتغال اومده اما در واقع اینطور نبود فن پرسی در نیمه اول نشان داد که به دور از دروازه نمی تواند سودی به تیمش برساند پرتغال باز هم از پشت سر رونالدو ضربه فنی شد.
و اما حضور متینیوی ریز نقش ما بین کوئنترا ئو و کریس سمت چپ پرتغالی ها را بی دفاع گذاشته بود به همین دلیل بود که پس از دریافت گل میرلش خشن با متینیو جابجا شد و تونستند بازی را به دست بگیرند

نکته: پرتغالی ها با استفاده از 2 کلک تونستند بازی را به دست بگیرند

1.استفاده از بازی مستقیم برای خارج کردن هافبک های سر شناس هلندی از جریان بازی

2.فرستادن توپ های بلند به سمت راست برای نانی

آنها با این کارشون فضا را برای رونالدو آماده می کردند. اما فن مارویک بیچاره رو به سیستمی آورد که حتی یکبار هم آزمایشش نکرده بود وروووود آفلای به جای ویلمس از سیستم 1/ 3 / 2 / 4 به سیستم 2 / 3 / 2/ 3 تعغیر حالت بدهد اما بیشترین سود را پرتغالی ها بردن و هلند 15 دقیقه تونست سود ببرد و به 1 گل دست پیدا کند.
به نظر من بهترین مربی بنتو بود که از پرتغال تیمی ساخت که مهار نشدنی باشد شما یک لحظه تیم را بدون کریس فرض کنید متوجه میشوید که بنتو با چه بازیکنای پرتغال مهار نشدنی را ساخته بود.
و همه هم می دانید که ستاره زمین کسی جز رونالدو نبود.

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

42d3e78f26a4b20d412==