PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر بازی میلان - بارسلونا

alexandre dasilva
11-22-2011, 02:27
میلان - بارسلونا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

فردا شب در چارچوب رقابت های گروهی لیگ قهرمانان بارسلونای اسپانیا مهمان میلان ایتالیا خواهد بود.

با توجه به شرایط و موقعیت های دو تیم به نظر شما بازی چگونه خواهد بود؟

بعد از بازی نیز میتوانید نظرات خود را در مورد بازی تیمها همینجا بگید.

دوستان لطفا" ادب رو رعایت کنند و به تیم و یا کاربری توهین نکنند. در غیر این صورت کاربر تذکر و اخطار خواهد گرفت.

:rose: موفق باشید.:rose:

ale10forever
11-22-2011, 09:28
بازی حساسیه و با توجه به شرایط دو تا تیم و میزبانی میلان پیش بینی نتیجه یه کم سخته.
-------------------------------------------------------------------------------
آخرین بازی دو تیم:
بارسلونا 4 - رئال زاراگوزا 0
فیورنتینا 0 - میلان 0

با اینکه بارسا بازیش رو با 4 گل برد اما میشد خستگی رو تو ساقای بعضی بازیکنا مثل مسی و ژاوی و ... دید. استراحت دادن به ویا و اینیستا شاید یه کم این مشکلو کمتر کنه ولی بازم همه چی با آمادگی و سرحالی مسی و ژاوی بستگی داره. البته مثل اینکه اینیستا مصدوم شده و به بازی میلان نمیرسه و این کارو واسه گواردیولا سخت میکنه
اما میلان که انتظار میرفت بتونه بازیشو مقابل ویولا ببره چون این تیم امسال شرایط خوبی نداره. من بازی رو ندیدم و با این که میلان با یووه تو کورس صدرنشینی هستن دوست داشتم میلان ببره تا واسه بازی بعد روحیه بگیره.
در کل اگه میلان بتونه مثل بازی رفت جلو بارسا بازی کنه میتونه سه امتیاز رو بگیره. امسال بردن بارسا آسونتر از سالای پیشه به شرط اینکه تیما با ترس جلو این تیم بازی نکنن.
به نظرم زلاتان بازیکن کلیدی این بازیه

AL1reZA
11-22-2011, 11:13
بازی بازی جذابی میشه
و تقریبا شانس هردو برابره بارسلونا آخرین بازیشو با نتیجه عالی برده ولی میلان 0-0
شانس هردو برابره چون بارسا روحیه خوبی داره و میلان هم میزبانه.
میلان همیشه مدعی بوده و همیشه بازی های لیگ قهرمانان رو عالی بازی کرده.
بازی رفت مساوی شد و میلان با نبودن ستارهاش با کمترین موقیعت گل بهترین نتیجه رو گرفت
خیلی مشتاق بازی زلاتان مقابل بارسا هستم.

David Sina
11-22-2011, 11:30
نگرانی ما بابت پاتو بیشتر از نگرانی درباره زلاتان هست ........ چون پاتو سرعتیه و واسه مدافعان مشکل درست میکنه ........

اگه مواظب ضدحملات و سانترهای میلان باشیم اصلا گل نمیخوریم ........

AL1reZA
11-22-2011, 11:57
نگرانی ما بابت پاتو بیشتر از نگرانی درباره زلاتان هست ........ چون پاتو سرعتیه و واسه مدافعان مشکل درست میکنه ........

اگه مواظب ضدحملات و سانترهای میلان باشیم اصلا گل نمیخوریم ........
آره درسته پاتو بازیکن خطرناکی هست و همگی شاهد بودیم چطوری ثانیه های اول بازی چطوری فرار کرد و گل اولو زد و نباید سایر بازیکنان مخصوصا روبینیو و زلاتانو دسته کم بگیرین.

spiderkiller
11-22-2011, 12:00
از اونجایی که این بازی حساسیت چندانی نداره(فقط حساسیتش تو صدرنشینی هست) امیدوارم هم مربی ها هم طرفدارا زیاد جدی نگیرن.رسانه ها برای مخاطب جلب کردن به این بازی شاخ و برگ میدن ولی حقیقت اینه که واقعا این بازی ارزش نداره که مثلا بازیکنی مثل مسی یا پاتو یا هر بازیکن کلیدی دیگه ای مصدوم بشه.امیدوارم بازی قشنگی از اب دربیاد

alexandre dasilva
11-22-2011, 18:24
میلان - بارسلونا

چند بازی اخیرشون در مقابل هم:
سال 2004-2005
در این سال میلان و بارسلونا همانند امسال در یک گروه بودند. (f)
که در آخر این نتیچه رقم خورد:

میلان 13
بارسا 10
شاختار 6
سلتیک 5

میلان به عنوان تیم اول به مرحله حذفی رفت و تونست در هر دو بازی رف و برگشت نتیجه 1 بر صفر را بگیرد و با دو گل از صد منچستر بگذرد.
اما بارسا بازی رو به چلسی واگذار کرد و حذف شد.
میلان هم بعد از اینکه از پس اینتر بر آمد آیندهوون را شکست داد و پس از آن در فینال در ضربات پنالتی مغلوب لیورپول شد تا حماسه استانبول آفریده شود.

در اون سال میلان در خانه یک بر صفر بارسا رو شکست داد و بارسا هم در خانه دو بر یک میلان رو شکست داد.

در سال 2005 - 2006

میلان و بارسا هر دو به عنوان صدر نشین از گروه های خودشون اومدند بالا.
در مرحله نیمه نهایی این دو تیم به مصاف هم رفتند و در بازی رفت بارسا تونست با گل ژولی یک بر صفر میلان رو شکست بده.
در اون روزها یادمه همه میگفتند میلان حتما" در مقابل تیم آماده بارسا کم میاره و با توجه به مشکل دروازبان میلان حتما" کیسه گل میشه.
کری هوادارای بارسا این بود که باخت 4 بر صفرتون رو جبران میکنیم.
اما دیدا با درخشش در هر دو بازی اینقدر خوب بازی کرد که در اون سال بعد از بوفون دومین دروازبان سال شناخته شد.
در بازی برگشت نتیجه بدون گل رقم خورد تا بارسا به فینال رقابت ها بره و آرسنالی که احتمالا" همتون یادتونه که اول بازی با کارت قرمزی که داور به لمن داد ده نفر شد رو شکست داد و قهرمان شد.
چیزی که هنوز تو یادمه اینه که بازی برگشت گل درست شوچنکو رو داور قبول نکرد و باعث شد میلان حذف بشه.
خب البته داوری هم جزوی از بازیه و نمیشه گفت داور مارو حذف کرد.
فقط گفتم تو یادمه.
مثل گلی که شوچنکو تو فینال اولدترافورد به یووه زد و گرفته نشد.
(خب هر کسی بعضی از صحنه های فوتبالی تو یادش همیشه میمونه.)
بگذریم.

سال 2006 - 2007

میلان به عنوان صدر نشین و بارسا به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی آمدند.
بارسا نتونست از پس لیورپول بر بیاد و همون بازی اول شکست خورد و میلان با پشت سر گذاشتن بایرن و منچستر و نهایت همون لیورپولی که بارسا رو شکست داده بود تونست انتقام دو سال پیش رو بگیره و قهرمان بشه.

سال 2007-2008

میلان و بارسا به عنوان تیمهای اول به دور حذفی رفتند.
میلان در بازی با آرسنال شکست خورد و بارسا پس از شکست دادن سلتیک و شالکه نتونست تو نیمه نهایی منچستر رو شکست بده و با جام خداحافظی کرد.

2008-2009

در این جام میلان نبود تا لیگ قهرمانان پس از سالها نبود میلان رو تجربه کنه.
بارسا پس از صدر نشینی لیون - بایرن - چلسی و در فینال منچستر رو شکست داد تا قهرمان این دوره از مسابقات شود.

2009-2010

در این سال همه منتظر قهرمانی بارسا بودند.
بارسا بالاتر از اینتر در صدر مرحله مقدماتی قرار گرفت و میلان بعد از رئال تیم دوم به مرحله حذفی رسید.
میلان که به عنوان تیم دوم مدتها بود که بالا نیومده بود و معمولا" به عنوان تیم اول بالا میومده نتونست حریف منچستر بشه و حذف شد.
بارسا هم بعد از اشتوتگارت و آرسنال مغلوب اینتر شد و حذف شد.

2010-2011

در این سال میلان باز هم به عنوان تیم دوم بالا رفت تا از تاتنهام شکست بخورد و از تیم دوم شدن خاطره بدی برایش پدید آید.
اما بارسا که به عنوان تیم اول به مرحله حذفی رسید آرسنال - شاختار و رئال را شکست داد تا منچستر رو باز هم در فینال شکست دهد و قهرمان شود.

اما قبل از این سالها هم میلان و بارسا بازی کردند.

2003-2004

بارسا در این بازی ها نبود و میلان پس از صدر نشینی اسپارتا پراگ را شکست داد اما در مرحله بعد پس از برد 4 بر یک در بازی رفت بازی برگشت را 4 بر صفر واگذار کرد تا اون سال تموم تیم های بزرگ مغلوب شگفتی سازها شوند تا پورتو قهرمان آن دوره بشه.

2002-2003

بارسا و میلان به عنوان صدرنشین بالا رفتند و بارسا از یووه باخت و میلان پس از پشت سر گذاشتن آژاکس و اینتر یووه رو در فینال شکست داد و قهرمان شد.
(تو همین بازی شوچنکو گلش مردود اعلام شد!)

سال 2000-2001

هم این دو تیم در دو بازی گروهی با هم بازی کردند که در بازی رفت در بارسا حساب کار دو بر صفر به سود میلان شد و در سن سیرو با هت تریک ریوالدو بازی سه بر سه تمام شد.
و میلان به عنوان صدر نشین و بارسا به عنوان تیم سوم مشخص شد.

قبل از اون دیگه باهم بازی نکردند تا سال 94 که تو فینال میلان 4 بر صفر بارسا رو برد.

alexandre dasilva
11-22-2011, 19:14
داور این بازی: اشتارک (استارک)
فکر کنم واستون آشنا باشه.
همونیه که پارسال هم بازی رئال و بارسا رو قضاوت کرد و پپه رو به اشتباه اخراج کرد و رئال ده نفره شد و بارسا به فینال رقابت ها رسید.
امیدوارم تو این بازی درست قضاوت کنه و اینکه میگن فیفا پشت بارسا هست فقط یه شایعه باشه.
البته این قضیه شایعه نیست و خودم هزارتا دلیل و مدرک دارم که فیفا پشت بارسا هست اما الان بهتره بحثش باز نشه و فقط امیدوارم انتخاب این داور برای این بازی از سوی یوفا بدون هیچ جانب داری باشه.
و اشتباه داوری تو این بازی تاثیر گذار نباشه.
به امید بازی زیبا و دلچسب.

Ali Asgar
11-22-2011, 20:11
بازیه خیلی حساسیه به نظر باید بازی خوبی باشه و تماشگرو محو بازی کنه برد بارسا چند سالی واسه هر تیم آرزو شده اما میلان با توجه به بازیکنایی که داره توانایی برد بارسا رو داره نبود اینیستا هم یه خورده کارو برای میلان راحتر می کنه.

spiderkiller
11-22-2011, 20:38
بازیه خیلی حساسیه به نظر باید بازی خوبی باشه و تماشگرو محو بازی کنه برد بارسا چند سالی واسه هر تیم آرزو شده اما میلان با توجه به بازیکنایی که داره توانایی برد بارسا رو داره نبود اینیستا هم یه خورده کارو برای میلان راحتر می کنه.

این فصل بارسا یادگرفته مثل فصل پیش توی خط هافبک به یک بازیکن متکی نباشه.این فصل حتی اگه یک مصدوم دیگه هم توی خط هافبک داشته باشیم بازم کمبود بازیکن نداریم.مصدومیت اینیستا ضربه سختی به بارسا وارد نمیکنه البته فعلا

alexandre dasilva
11-22-2011, 23:48
5 بازی اخیر تیمهای میلان و بارسلونا:

میلان:

میلان 4-1 پارما
رم 2-3 میلان
باته 1-1 میلان
میلان 4-0 کاتانیا
فیورنتینا 0-0 میلان

بارسلونا:

بارسلونا 5-0 مایورکا
ویتوریا پلژن 0-4 بارسلونا
اتلتیکو بیلبائو 2-2 بارسلونا
هاسپیتالت 0-1 بارسلونا
بارسلونا 4- زاراگوزا

sina acm
11-23-2011, 00:08
امیدوارم نستا با تیاگو شب خوبی داشته باشن

و الگری هم ترکیب خوبی بچینه

خط حمله پرستاره2 تیم

میلان: روبینیو _ پاتو _ زلاتان ابراهیم اوویچ

بارسلونا:ویا_مسی_پدرو

از نقاط قوت دوتیمه امیدوارم بازی مصدوم نداشته باشه

alexandre dasilva
11-23-2011, 00:13
اين بازي از حساسيت ويژه اي برخورداره.
چندين سال بود که بارسا با ميلان بازي نکرده بود و منتظر بود تا به همه نشون بده که اين تصور اشتباه است که تيکي تاکا حريف کاتاناچيو نميشه.
توي بازي با اينتر نتونست اينو ثابت کنه و تنها موقعيت اين تيم براي اثبات اين قضيه تنها بازي با ميلانه.
بازي رفت به نوعي شکست خورد و با دهها موقعيت گل نتونست ميلان رو در خانه شکست بدهد و ميلان توانست از 3 موقعيت گل دو گل بسازد و فوتبال ايتاليا رو به اسپانيات ديکته کنه.
در زمينه ملي نيز اين اتفاق افتاد و ديديد که ايتاليا تونست اسپانيا رو شکست بده و يا اينکه انگليس با تفکرات يک ايتاليايي تونست اسپانيا رو شکست بده.
البته فوتبال نتيجه گرا کاملا" منطقيه و من به شخصه فوتبالي که همراه با نتيجه باشه رو دوست دارم.
هيچ موقع بازي هاي زيبا جاودان نميمونه.
تنها نتيجه هست که توي تاريخ ثبت ميشه.
مثلا" هرگز نميگن آرسنال تيمها رو ميترکوند و هميشه توي جدول با اين بازيکنان درجه دو دوم بود و خيلي بزرگ بود و از اين حرفا اما ميگن ليورپول بهترين تيم بريتانياس و با داشتن 5 قهرماني توي چمپيونز ليگ سومين تيم برتر دنياس.
کاري که چند ساله بارسلونا انجام ميده کاريه که آرسنال از چند سال پيشتر داشته انجام ميداده اما چون بازيکنان ستاره اي نداشته هرگز کاملا" تو چشم همه نبوده.
مثلا" بازي ايتاليا با اروگوئه که اروگوئه تونست با يک گل ايتاليا رو شکست بده....
من واقعا" از بازي اروگوئه خوشم اومد.
چون ايتاليا 90 دقيقه حمله کرد و اروگوئه تنها از يه موقعيت در دقيقه 3 استفاده کرد و بقيش به صورت منطقي دفاع کرد.
هر چي هم بگين ايتاليا مالکيت توپ رو داشت و اروگوئه بايد ميباخت نتيجه همونيه که هست.
پس نميشه به سبک بازي تيمها خورده گرفت.
بعضي ها علاقه اي به بازي قشنگ دارند و بعضيها علاقه شون به نتيجه هست.
هميشه بارسلونا از اينکه تو فينال ليگ قهرمانان 4 بر صفر از ميلان باخته هميشه ناراحت بوده.
غير قابل انکاره که طرفداران بارسا از اين بابت ناراحت نباشن.
مثلا" من هم از فينال استانبول ناراحتم.
بارسايي ها هميشه اين ننگ رو تو تاريخ خودشون حس ميکردن.
هر کاری میکنن تا بتونن میلان رو در هم بکوبند.
بارسا میدونه اگر این بازی از دست بره ممکنه حالا حالا ها با تیمهای بزرگ ایتالیا بازی نکنه و اگر نتونه امتیاز خوب بگیره ثابت میشه سبکشون حریف سبک ایتالیایی نمیشه.
پس با همه توان خود به این بازی میاد و مطمئنا" دنبال یک امتیاز نیس.
اونها برد میخوان اون هم با اختلاف زیاد.

از طرفی میلان هم نمیخواد جلو بارسا کم بیاره.
میلان خودش رو یه تیم اروپایی میدونه.
واسه نگه داشتن عظمت و ابهت و بزرگی نام میلان تمام توانشو خرج بازی میکنه تا بتونه سربلند بشه.
میلان نمیخواد تابلو افتخاراتش مانند تابلو افتخارات ناتینگهام فارست بشه.
نمیخواد بگن میلان زمانی شاخ اروپا بود و الان دیگه دورش به پایان رسیده.
آلگری هم میخواد نشون بده مربی کوچکی نیس و میتونه با میلان به موفقیت های اروپایی دست پیدا کنه.
بزرگترین غایبان بازی کاسانو و اینیستا هستند.
هر دو تیم اونقدر قدرتمند هستند که بتونن خلاء این بازیکنان رو پر کنند.
توی خط حمله میلان احتما" پاتو و ابراهیموویچ فیکس خواهند بود و تو هافبک بارسا هم ژاوی، فابرگاس و بوسکتس خواهند بود.
بازی کاملا" هیجانی خواهد بود.
بعضی از بازی ها که تیمهای مقابل اسم های بزرگی دارند معمولا" فوتبالپسند نیس اما این دیدار حتما" علاقمندان به فوتبال رو راضی نگه خواهد داشت.

میلان دوباره پاتو رو بدست آورده و میتونه از سرعتش استفاده کنه و از طرف دیگه مسی میتونه با خلاقیتش میلان رو دچار مشکل کنه.
ابراهیموویچ میتونه توجه دوربین های بازی رو به خودش جلب کنه.
هواداران بارسا از این بازیکن دل خوشی ندارند.
مخصوصا" با حرفا و اتفاقات اخیر که دیگه واقعا" از این بازیکن متنفر شدند.
بازیکنان بارسا هم مطمئنا" نمیخوان بزارن ابراهیموویچ حتی بتونه قدم از قدم برداره.
جدال جالبی بین این بازیکن و یاران کاتالون خواهد بود.
روبینیو هم که تازه برگشته میتونه کمک خوبی برای میلان باشه.
احتمالا" مرکز میدان دست بارسا خواهد بود و میلان به سختی توپ رو بتونه به مهاجمین خود بسپاره.
امشب سخت ترین کار روی دوش هافبک های میلان خواهد بود که بسته به نظر آلگری به زمین خواهند رفت.
آلگری اگر بخواهد جوانگرایی کند که نوچرینو و اکوئیلانی همراه با یک با تجربه مثل ون بومل بهزمین خواهد فرستاد اما اگر بخواهد از تجربه استفاده کند حتما" آمبروسینی رو به زمین خواهد فرستاد که البته درصدش کمتره.
اکوئیلانی ون بومل و بواتنگ شاید منطقی ترین باشد.
بارسا توی خط حمله از مسی و ویا استفاده خواهد کرد و البته اگر بخواهد در سن سیرو طوفان کند مطمئنا" سانچز رو هم کنار این دو مهاجم استفاده خواهد کرد.
امشب تقابل دو خط دفاعی فوق العاده که فصل پیش کمترین گلهای خورده توسط این دو تیم بوده نیز جالب خواهد بود.
از یک سو پیکه و پویول و از سوی دیگه نستا و سیلوا.
که البته روی کاغذ سیلوا و نستا کار سخت تری خواهند داشت اما فوتبال غیر قابل پیش بینیه.

تا قبل از بازی چنتا پست دیگه هم میدم و اطلاعات راجع به بازی و آخرین اخبار رو میزارم.
لطفا" شما هم در بحث شرکت کنید تا نظرات فوتبالی شما رو هم بدونیم.
با تشکر از دوستان.
موفق باشید.

King k.p Boateng
11-23-2011, 00:56
بازیکنان مون نسبتا امده هستند فقط کاپیتان گتوزو رو نداریم

ای کاش بود

alexandre dasilva
11-23-2011, 04:45

میلان - بارسلونا

استادیوم: سن سیرو

November 23, 2011 7:45 PM GMT
Stadio San Siro — Milano
Referee:‬ W. Stark‎

داور: اشتارک

لیگ قهرمانان اروپا 2011-2012
دور پنجم مرحله گروهی

ترکیب احتمالی میلان:

آبیاتی

آنتونینی ...................... نستا .................... سیلوا ..................... آباته

ون بومل

نوچرینو .................. اکوئیلانی

روبینیو

پاتو .............. ابراهیموویچ

ترکیب احتمالی بارسلونا:

والدز

آبیدال ...................... ماسچرانو .................... پیکه ..................... پویول

بوسکتس

فابرگاس .................. ژاوی

ویا .............. مسی ............... سانچس

پیش بینی: میلان 3-1 بارسلونا

alexandre dasilva
11-23-2011, 05:14
محرومین و مصدومین دو تیم:

میلان: مکسس - فلامینی - گتوزو - کاسانو

بارسلونا: اینیستا - آلوز - دریانو

اینم از وضعیت دو تیم در جدول گروه هشتم (H) :

که دو تیم میلان و بارسلونا صعود کرده اند.

ale10forever
11-23-2011, 11:55
کی گفته این بازی حساسیت نداره؟؟؟!!
چون هر دو تا تیم صعود کردن؟؟ از موقع قرعه کشی هم مشخص بود این دو تا تیم میخوان صعود کنن و فقط سر سرگروهی با هم دعوا خواهند داشت. واقعا باید درک فوتبالی پایینی داشته باشی که این بازی رو بی اهمیت و تشریفاتی بدونی. به نظر من حساسترین بازی مرحله گروهی این دور دقیقا همین بازیه. صد در صد نه مربیا و بازیکنای میلان و نه مربیا و بازیکنای بارسا دلشون نمیخواد مرحله بعدی به رئال بخورن چون احتمال حذفشون بالا میره واسه همین تمام تلاششون رو میکنن تا سرگروه بالا بیان امشب هم تو بازی و طرز بازی کردن بازیکنا این مسئله رو میبینیم. کم کردن حساسیت این بازی به خاطر اینه که طرفدارای هر دو تیم اگه باختن بهونه بی اهمیت بودن بازی رو بیارن در حالی که واقعیت اینجوری نیس و این بازی واسه تیما حیاتیه
------------------------------
منم به عنوان یه طرفدار کالچو دوست دارم میلان این بازی رو ببره. کاش دوباره نتیجه رویایی 4-0 تکرار شه!

alielguaje
11-23-2011, 12:35

ای کاش بود

داداش اگه بود همه بازیکنان ما راهی بیمارستان میشدند:hehehe::hehehe:lagh::lagh:::khandeeee e bahal::khandeeeee bahal:

ale10forever
11-23-2011, 12:42
یکی از جذابیتای این بازی و به نظر جذابترینشون رویارویی زلاتان با گواردیولا و بازیکنای بارسلونانس. ابراهیموویچ بازیکنای بارسا رو به ن سگهای تربیت شده در کاتالونیا (!) تشبیه کرده و حالا امروز باید مقابل اونا بازی کنه!
اما به نظرم این صحبتا و حواشی در نهایت به نفع بارسایی ها تموم میشه. چون زلاتان نشون داده هر وقت تحت فشار و حاشیه باشه نمیتونه خوب بازی کنه نمونش بازی یوونتوس میلان که طرفدارای یووه تو اون بازی به خاطر رفتنش از یووه هر وقت توپ دستش میرسید هو میکشیدن و بعد چند بار دیگه اعصاب زلاتان به هم ریخت و اونروز اصلا خوب بازی نکرد.
البته شاید امشب اینجوری نباشه و عزمش رو جزم کرده باشه تا خودشو ثابت کنه بخ خاطر همینم گفتم امشب بازیکن کلیدی این بازیه

spiderkiller
11-23-2011, 12:43
کی گفته این بازی حساسیت نداره؟؟؟!!
چون هر دو تا تیم صعود کردن؟؟ از موقع قرعه کشی هم مشخص بود این دو تا تیم میخوان صعود کنن و فقط سر سرگروهی با هم دعوا خواهند داشت. واقعا باید درک فوتبالی پایینی داشته باشی که این بازی رو بی اهمیت و تشریفاتی بدونی. به نظر من حساسترین بازی مرحله گروهی این دور دقیقا همین بازیه. صد در صد نه مربیا و بازیکنای میلان و نه مربیا و بازیکنای بارسا دلشون نمیخواد مرحله بعدی به رئال بخورن چون احتمال حذفشون بالا میره واسه همین تمام تلاششون رو میکنن تا سرگروه بالا بیان امشب هم تو بازی و طرز بازی کردن بازیکنا این مسئله رو میبینیم. کم کردن حساسیت این بازی به خاطر اینه که طرفدارای هر دو تیم اگه باختن بهونه بی اهمیت بودن بازی رو بیارن در حالی که واقعیت اینجوری نیس و این بازی واسه تیما حیاتیه
------------------------------
منم به عنوان یه طرفدار کالچو دوست دارم میلان این بازی رو ببره. کاش دوباره نتیجه رویایی 4-0 تکرار شه!
ببین دوست عزیز.من به عقایدم افتخار میکنم من معتقدم این بازی اهمیت نداره میدونی چرا؟چون بارسا نشون داده توی بازی رفت و برگشت به راحتی توانایی شکست رئال رو داره پس این بازی فقط برای میلان اهمیت داره از طرفی من مطمئنم این بازی رو میبره بارسا و اینکه میگم بی اهمیت هست به خاطر این نیست که باخت احتمالی رو توجیه کنم.من نظرم رو بدون تعصب گفتم اما شما چیزی گفتی که باز مجبور شدم بیام و تعصبی نظر بدم.درضمن بردن بارسا یک ارزو برای تیمایی مثل رئال شده اون وقت شما فکر میکنی میلان 4 تا به بارسا میزنه.واقعا این نتیجه شاید تا 6سال اینده هم اتفاق نیوفته.ما بدون شک قهرمانیم پس بهتره از همون اول رئال رو بزنیم و بریم بالا که دیگه حرفی هم توش نباشه ولی متاسفانه ظاهرا باید میلان رو هم به خاطر هوادارای کم منطق بزنیم.بازی توی نیوکمپ هم که کاملا واضح بود.دو دفاع وسط بارسا مصدوم بودن از طرفی من گل دقیقه 93 رو گل حساب نمیکنم.حالا فرق نمیکنه میلان زده باشه یا رئال یا بارسا.تازه اونم گل از روی نقطه کرنر و اونم چه جور گلی.از دو موقعیت دو گل این یعنی شانس مطلق.

ale10forever
11-23-2011, 13:57
ببین دوست عزیز.من به عقایدم افتخار میکنم من معتقدم این بازی اهمیت نداره میدونی چرا؟چون بارسا نشون داده توی بازی رفت و برگشت به راحتی توانایی شکست رئال رو داره پس این بازی فقط برای میلان اهمیت داره از طرفی من مطمئنم این بازی رو میبره بارسا و اینکه میگم بی اهمیت هست به خاطر این نیست که باخت احتمالی رو توجیه کنم.من نظرم رو بدون تعصب گفتم اما شما چیزی گفتی که باز مجبور شدم بیام و تعصبی نظر بدم.درضمن بردن بارسا یک ارزو برای تیمایی مثل رئال شده اون وقت شما فکر میکنی میلان 4 تا به بارسا میزنه.واقعا این نتیجه شاید تا 6سال اینده هم اتفاق نیوفته.ما بدون شک قهرمانیم پس بهتره از همون اول رئال رو بزنیم و بریم بالا که دیگه حرفی هم توش نباشه ولی متاسفانه ظاهرا باید میلان رو هم به خاطر هوادارای کم منطق بزنیم.بازی توی نیوکمپ هم که کاملا واضح بود.دو دفاع وسط بارسا مصدوم بودن از طرفی من گل دقیقه 93 رو گل حساب نمیکنم.حالا فرق نمیکنه میلان زده باشه یا رئال یا بارسا.تازه اونم گل از روی نقطه کرنر و اونم چه جور گلی.از دو موقعیت دو گل این یعنی شانس مطلق.

شما جوری حرف میزنی که انگار تو این چند سالی که بارسلون قویتر شده هرسال اومده و راحت لیگ قهرمانانو برده که میگی به راحتی توانایی شکست رئالو داره؟ مثل اینکه یادت رفته یه سال با اشتباهای به نظر سهوی داور قهرمان شد یا سالی که جلو مورینیو و اینتر کم آورد؟ اگه به فرض محال شما هم مربی بارسا بودی ترجیح میدادی با آژاکس یا لیون بازی کنی تا با رئال. چون اولا ستاره های تیمی مثل رئال قابل مقایسه با بقیه نیستن و دوما فشار بازی با تیمی مثل رئال چند برابر بازیای دیگه س. بارسا تیم خوب و هماهنگی هست اما اصلا یه تیم شکست ناپذیر نیست. چون تیم شکست ناپذیر وجود نداره. همین غرور بیجا و زیاده از حد بعضی از هوادارای بارساست که دید طرفدارای بقیه تیمارو نسبت به این تیم عوض میکنه و بعضا به تنفر تبدیل میشه.
این دوره هم دوره بارسا است که داره به آخر خودش میرسه و نوبت یه تیم دیگه میشه. پس بهتره اینقدر باغرور راجع به تیممون حرف نزنیم تا بعدا....

از طرفی من گل دقیقه 93 رو گل حساب نمیکنم تازه اونم گل از روی نقطه کرنر و اونم چه جور گلی
همین دو تا جمله نشون میده که چه دیدی نسبت به فوتبال داری. قانون و عقل و منطق و همه چی میگه که گل چه ثانیه 1 زده بشه یا ثانیه آخر گل حساب میشه. نقطه کرنر یا هر نقطه داخل زمین هم جز زمین بازیه و هر وقت توپ از خط دروازه رد شه گله. حالا زیبیایی یا زشتی گل به سلیقه هرکس بستگی داره.
به نظر منم اگه یه تیم از 20 تا گل 2 تا شو گل کنه از بی عرضگی بازیکناییه که ضربه آخرو میزنن و اگه یه تیم از 2 موقعیت گل دوتاشو گل کنه از مهارت اوناست.
منم طرفدار میلان نیستم و فقط واسه این تیم آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالا 4 تا میزنه و به نظر خودم هم بعید نیست چون تو فوتبال نشد نداریم.

spiderkiller
11-23-2011, 15:16
شما جوری حرف میزنی که انگار تو این چند سالی که بارسلون قویتر شده هرسال اومده و راحت لیگ قهرمانانو برده که میگی به راحتی توانایی شکست رئالو داره؟ مثل اینکه یادت رفته یه سال با اشتباهای به نظر سهوی داور قهرمان شد یا سالی که جلو مورینیو و اینتر کم آورد؟ اگه به فرض محال شما هم مربی بارسا بودی ترجیح میدادی با آژاکس یا لیون بازی کنی تا با رئال. چون اولا ستاره های تیمی مثل رئال قابل مقایسه با بقیه نیستن و دوما فشار بازی با تیمی مثل رئال چند برابر بازیای دیگه س. بارسا تیم خوب و هماهنگی هست اما اصلا یه تیم شکست ناپذیر نیست. چون تیم شکست ناپذیر وجود نداره. همین غرور بیجا و زیاده از حد بعضی از هوادارای بارساست که دید طرفدارای بقیه تیمارو نسبت به این تیم عوض میکنه و بعضا به تنفر تبدیل میشه.
این دوره هم دوره بارسا است که داره به آخر خودش میرسه و نوبت یه تیم دیگه میشه. پس بهتره اینقدر باغرور راجع به تیممون حرف نزنیم تا بعدا....
ببین دوست عزیز من نمیگم بارسا 100 درصد قهرمانه ولی بارسا بارها نشون داده حریف تیمی مثل رئال مخصوصا توی بازی رفت و برگشت هست پس شاید حساسیتی که برای میلان داره بازی امشب اصلا برای بارسا وجود نداشته باشه چون همه میدونن که تیمی که بخواد قهرمان cl باشه باید بتونه از پس تیمای دیگه بر بیاد پس اگه قرار بارسا قهرمان بشه بهتره همین الان ترتیب رئال رو بده تا تو فینال بخواد این کار رو بکنه.پس به این نتیجه میرسیم که فقط بازی برای رئال و میلان حساسه چون میلان باید بارسا رو بزنه و رئال باید دعا کنه بارسا میلان رو بزنه.من مطمئنم الان همه هوادارای رئال ارزو میکنن بارسا ببره تا نخوان یک بار دیگه تو نیوکمپ بازی رو ببازن.درضمن هنوزم بارسا در اوجه و دورانش حالا حالا ها تموم نمیشه.اگر میبینی دارن یکم ضعیف تر از پارسال نتیجه میگیرن فقط به خاطر انگیزه کمتر و خستگی بیشتر هست.

همین دو تا جمله نشون میده که چه دیدی نسبت به فوتبال داری. قانون و عقل و منطق و همه چی میگه که گل چه ثانیه 1 زده بشه یا ثانیه آخر گل حساب میشه. نقطه کرنر یا هر نقطه داخل زمین هم جز زمین بازیه و هر وقت توپ از خط دروازه رد شه گله. حالا زیبیایی یا زشتی گل به سلیقه هرکس بستگی داره.
به نظر منم اگه یه تیم از 20 تا گل 2 تا شو گل کنه از بی عرضگی بازیکناییه که ضربه آخرو میزنن و اگه یه تیم از 2 موقعیت گل دوتاشو گل کنه از مهارت اوناست.
منم طرفدار میلان نیستم و فقط واسه این تیم آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالا 4 تا میزنه و به نظر خودم هم بعید نیست چون تو فوتبال نشد نداریم.
دید من راجع به فوتبال اینه که اصلا نتیجه برام مهم نیست.تیمی که رو تاکتیک گل میزنه قابل احترامه.گل اول میلان با اینکه بسیار زود زده شد از نظر من منطقی بود چون روی کار تاکتیکی بود.ولی بعد از اون گل، تاکتیک میلان شد ضدحمله.و حتی وقتی خودشون هم به باخت رضایت داده بودن از روی شانس(نگو شانس نبود که اصلا شک میکنم بازی رو دیده باشی) گل زدن.اون گل اصلا برای من ارزش نداشت.همونطور گلی که مسی توی دقایق پایانی در لالیگا زد و بازی 2-2 شد برای من ارزشی نداشت.چون گل باید روی کار تاکتیکی به ثمر برسه.بقیه گل ها ارزش دیدن رو هم ندارن

alexandre dasilva
11-23-2011, 16:16
هر کسی واسه خودش نظری داره.

پس به نظرات همدیگه احترام بزارید.
میلان در بازی امشب فشار بیشتری متحمل است.
در بازی رفت تونسته تو نیوکمپ یک امتیاز بگیره و انتظار تماشاگران مصلما" باخت نیست.
در این بازی تماشاگران یک برد رو میخوان و در وضعیتی که اگر نبرن تیم دوم محسوب میشن به هیچ عنوان نمیتونن ریسک آروم بازی کردن رو قبول کنند.
پس مطمئنا" بازی میلان سراسر حمله خواهد بود.
که باز دو حالت پیش میاره.
یا اینکه مثل بازی با منچستر که در سال 2007 بود بارسا رو کاملا" میترکونه یا اینکه مثل بازی با آرسنال 2008 نمیتونه نتیجه بگیره و بازی رو واگذار خواهد کرد.
البته در صورتی بازی مساوی میشه که میلان محتاط باشه و بخواد مثل بازی رفت آروم بازی کنه و اونقدرها هم صدرنشینی واسش مهم نباشه.
بارسا هم اگر بخواد طوفان به پا کنه یا میلان رو میترکونه یا تو ضد حملات از این تیم شکست میخوره.
پس شانس اینکه بازی برنده داشته باشه بسیار بیشتر از اینه که بازی با تقسیم امتیازات تموم بشه.
در هر نوع بازی که بین دو تیم انجام بشه زیبایی فوتبال کاملا" نمایش داده میشه.

alexandre dasilva
11-23-2011, 16:27
پیش بینی هواداران سایت گل در مورد نتیجه بازی میلان - بارسلونا

مورینیو...
11-23-2011, 16:41
امیدوارم بارسلونا برنده ی این دیدارباشه چون درغیر این صورت ممکنه تو گروهش دوم بشه و ممکنه یک هشتم نهایی به رئال مادرید بخوره نه ما و نه بارسایی هادوست نداریم یه فینال زودرس رو ببینیم.رئال یا بارسا اگه نیمه نهایی یا فینال به هم بخورند جذابیت کارو بالا میبره.

هارانان
11-23-2011, 17:40
امیدوارم بارسلونا برنده ی این دیدارباشه چون درغیر این صورت ممکنه تو گروهش دوم بشه و ممکنه یک هشتم نهایی به رئال مادرید بخوره نه ما و نه بارسایی هادوست نداریم یه فینال زودرس رو ببینیم.رئال یا بارسا اگه نیمه نهایی یا فینال به هم بخورند جذابیت کارو بالا میبره.
اتفاقا اگه تو یک هشتم بهشون بخوریم عالی چون خیلی زود رئال را حذفش میکنیم و راحت میشیم

spiderkiller
11-23-2011, 17:45
البته منم زیاد صلاح نمیدونم تا نزدیکای نیم فصل توی cl بخوریم به رئال.باید بگذره تا احتمالا بیل یا الابا رو بارسا بگیره تا یکم فشار از روی مدافع ها برداشته بشه و بتونن با خیال راحت سراغ رئال برن.امیدوارم بازی زیبایی رو ببینیم

Great Milan
11-23-2011, 18:05
مگه من بابا چی گفتم که پستم پاک شده.فقط گفتم بازیکنای بارسا به قول زلاتان بچه مدرسه ای هستنو ایشاالله شیشتا میزنیم تا سالیان سال همه با هم شعار بدیم شیشتایی ها شیشتای هاو............................:nishkhand:

alielguaje
11-23-2011, 19:03
مگه من بابا چی گفتم که پستم پاک شده.فقط گفتم بازیکنای بارسا به قول زلاتان بچه مدرسه ای هستنو ایشاالله شیشتا میزنیم تا سالیان سال همه با هم شعار بدیم شیشتایی ها شیشتای هاو............................:nishkhand:

تو گفته بود ی سگهای کاتالان

David Sina
11-23-2011, 19:52
من که میخوام فقط به تیم های قوی بخوریم ........ بایرن .....رئال .......... منچسترسیتی ........ چون بارسلونا تیم روز های سخته

AL1reZA
11-23-2011, 20:04
یکی از جذابیتای این بازی و به نظر جذابترینشون رویارویی زلاتان با گواردیولا و بازیکنای بارسلونانس. ابراهیموویچ بازیکنای بارسا رو به ن سگهای تربیت شده در کاتالونیا (!) تشبیه کرده و حالا امروز باید مقابل اونا بازی کنه!
اما به نظرم این صحبتا و حواشی در نهایت به نفع بارسایی ها تموم میشه. چون زلاتان نشون داده هر وقت تحت فشار و حاشیه باشه نمیتونه خوب بازی کنه نمونش بازی یوونتوس میلان که طرفدارای یووه تو اون بازی به خاطر رفتنش از یووه هر وقت توپ دستش میرسید هو میکشیدن و بعد چند بار دیگه اعصاب زلاتان به هم ریخت و اونروز اصلا خوب بازی نکرد.
البته شاید امشب اینجوری نباشه و عزمش رو جزم کرده باشه تا خودشو ثابت کنه بخ خاطر همینم گفتم امشب بازیکن کلیدی این بازیه
درسته داداش

ولی به نظر من زلاتان آمادست.
وهمین طور انگیزه بالایی هم داره تا به تیم ثابقش گل بزنه.
و می خواد نشون بده که در میلان موفق تر از بارسا هست که قطعا تا الان این طور بوده

mortezarm
11-23-2011, 20:08
من شانس برد بارسا رو بیشتر میدونم و احتمال این برد بیشتره اما میلانم نشون داده حتی در بدترین شرایطم به تیما بزرگ باج نمیده
اما من فک میکنم یا بارسا میبره یا مساوی میشه
فک کنم اگه میلان اول به گل برسه بتونه نتیجه بگیره

David Sina
11-23-2011, 20:10
هیجان این بازی داره از حدش فراتر میرههههههههههههههههههههه ......... خدای من ............ تا باشه از این بازی ها باشه :/danc

Sulejmani
11-23-2011, 20:13
(به نظرم بارسلون امشب بازی رو میبره ولی به سختی)
امیدوارم بازی پر گل و قشنگی بشه و هر کی حقشه برنده بشه -
اخه بازی رفت حق بارسلون بود که برنده بشه ولی دقیقه 92 روی کرنر بازی مساوی شد

AL1reZA
11-23-2011, 20:19
من که میخوام فقط به تیم های قوی بخوریم ........ بایرن .....رئال .......... منچسترسیتی ........ چون بارسلونا تیم روز های سخته
درسته داداش
این واسه بارسا خوبه تا کمی با برد ها روحیه بگیره ولی اگه هم ببازه بد ضربه ای از لحاظ روحی می خوره
منچسترسیتی هم درحال حذفه و فکر نکنم بیاد بالا وگرنه ماهم خیلی دوست داریم به سیتی بخوریم و انتقام یونایتدو بگیریم.

داداش من برعکس فکر می کنم.
من دوست دارم به بارسا بخوریم دلیلشو تو حرف های خودمونی رئال نوشتم.
رئال واسه رویا رویی باهر تیمی آمادست چون هدفش قهرمانیه و رند کردن 9 هست.

AL1reZA
11-23-2011, 20:22
(به نظرم بارسلون امشب بازی رو میبره ولی به سختی)
امیدوارم بازی پر گل و قشنگی بشه و هر کی حقشه برنده بشه -
اخه بازی رفت حق بارسلون بود که برنده بشه ولی دقیقه 92 روی کرنر بازی مساوی شد

درسته داداش ولی فوتباله کاریش نمیشه کرد.ki::

David Sina
11-23-2011, 20:24
بارسا در میلان :

sina acm
11-23-2011, 21:16

ای کاش بود

راست میگی ولی هافبک دفاعی زیاد داریم

گتوزو هم اگه بود فکر کنم تا دقیقه 55 بیشتر دوام نمی اورد اخراج میشد بعد باید 10 نفره بازی میکردیم :chi migi:tars::

alexandre dasilva
11-23-2011, 23:08
من ترجیح میدم گتوزو تو لیگ واسه میلان بازی کنه و ترجیحا تو لیگ قهرمانان در بازی های مهم بازی نکنه.
چون احساساتیه و زود اخراج میشه و تیم از هم میپاشه.

در ضمن من واسه ترجمه حرفهای زلاتان پستتون رو پاک نکردم.
واسه اینکه داشت به تیمها توهین میشد و نزدیک بود کار دو کاربر بیخ پیدا کنه پاک کردم.

ضمنا" دوستان اگر بارسا دوم بشه به رئال نمیخوره.
نمیدونم چرا گیر دادین میگین به رئال میخوره.
اولا" اینکه قرعه کشه.
ثانیا" تیمهای یک کشور به هم نمیخورن.
البته تو این مرحله.
مراحل بالاتر ممکنه بخورن.

بازی هم تا چند دقیقه دیگه شروع میشه.
امیدوارم قشنگ باشه.

sina acm
11-24-2011, 00:11
نیمه اول خوب بازی کردیم بارسا هم خوب بود

گل های مفتی خوردیم داره شروع میشه من رفتمeterza::-

David Sina
11-24-2011, 01:16
بازی عالی و زیبایی بود با موقعیت های گل فراوان ......... فقط یه اشکال داشت اونم گزارش خیابانی بود که با سوتی ها و چرت و پرت هاش اعصاب هواداران دو تیم رو خورد کرد ...........

مسی بهترین بازیکن دنیاست ......... شک نکنید ....... هم گل میزنه هم پاس گل میده ........ عالی تر از عالی بود .........

میلان هم خیلی خوب بازی کرد ولی شانس هم آورد که موقعیت های ما هدر رفتند مخصوصا تیر مسی ..........

ویا خیلی بد بود و 3 تا تک به تک رو خراب کرد .............

کدوم تیم میتونه تو سن سیرو 3 تا به میلان بزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط بارسلونا /......................

ما به بردن والنسیا افتخار نمیکنیم .......... ما به بردن روسونری در سن سیرو افتخار میکنیم ........

فراتر از یک باشگاه ............ بارسلونا :/danc:/danc:/danc

Sulejmani
11-24-2011, 01:25
بازی زیبایی بود...دو تیم فوتبال زیبایی بازی کردن
ولی اون 30 دقیقه اخرش (بعد از گل بارسلون) بازی خیلی اروم دنبال شد
ولی به نظر من میلان حقش باخت نبود...بازی میتونست مساوی بشه
حتی اگه میلان هم 3-2 بارسلون رو میبرد بازم همین حرف رو برای بارسلون میزدم
بازی باید مساوی میشد

David Sina
11-24-2011, 01:28
بازی زیبایی بود...دو تیم فوتبال زیبایی بازی کردن
ولی اون 30 دقیقه اخرش (بعد از گل بارسلون) بازی خیلی اروم دنبال شد
ولی به نظر من میلان حقش باخت نبود...بازی میتونست مساوی بشه
حتی اگه میلان هم 3-2 بارسلون رو میبرد بازم همین حرف رو برای بارسلون میزدم
بازی باید مساوی میشد

تعجب میکنم از این حرف شما ............. چرا باید مساوی میشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عادلانش این بود که ما بازی رو 5-2 میبردیم ......... خود میلانی ها هم باید به این باخت افتخار کنند .........

بدون شک برد حق بارسا بود love::

مورینیو...
11-24-2011, 01:30
این سوتی رو هم داد
مسی فقط وقتی اشتباه میکنه توپو لو میده اگه اشتباه نکنه توپ لو بده نیست!
خب فوتبال بازی اشتباهاته و هربازیکن معمولی ای هم اگه اشتباه نکنه توپو لو نمیده چه برسه به بازیکنانی مثل کریس رونالدو و مسی.توپ لودادن هربازیکنی یعنی اشتباه اون.
بازی جذابی بود ولی ضربه ی پنالتی مسی باید تکرارمیشد(به دلیل مکث زیاد) و گل دوم میلان هم انصافا جاگیری والدز خیلی بد بود.
روی هم رفته بازی خوبی بود ولی تاخیر دادن به بازی توسط بارسایی ها نیمه دوم رو از چشم انداخت.

alielguaje
11-24-2011, 01:31
اره یه موقغیت فابزگاس نزد تیر مسی تک به تک ویا نیمه اول و دوم عجله الکسیس در شوت زدن

sina acm
11-24-2011, 01:32
میلان خوب بازی کرد

گل رو تو اتفاق و اشتباهات فردی خورد

اگه روبینیو اون توپ دروازه خالی رو گل میزد نتیجه عوض میشد

امیدوارم با رسیدن کارلوس توز به ترکیب نتایج بهتری بگیریم

David Sina
11-24-2011, 01:32
این سوتی رو هم داد
خب فوتبال بازی اشتباهاته و هربازیکن معمولی ای هم اگه اشتباه نکنه توپو لو نمیده چه برسه به بازیکنانی مثل کریس رونالدو و مسی.توپ لودادن هربازیکنی یعنی اشتباه اون.
بازی جذابی بود ولی ضربه ی پنالتی مسی باید تکرارمیشد(به دلیل مکث زیاد) و گل دوم میلان هم انصافا جاگیری والدز خیلی بد بود.
روی هم رفته بازی خوبی بود ولی تاخیر دادن به بازی توسط بارسایی ها نیمه دوم رو از چشم انداخت.

خطا های وحشتناک میلانی ها باعث این وقفه ها میشد خداروشکر مصدوم ندادیم :yes:

بارسا ضد فوتبال بلد نیست آقای ضد فوتبال heee::

David Sina
11-24-2011, 01:34
میلان خوب بازی کرد

گل رو تو اتفاق و اشتباهات فردی خورد

اگه روبینیو اون توپ دروازه خالی رو گل میزد نتیجه عوض میشد

امیدوارم با رسیدن کارلوس توز به ترکیب نتایج بهتری بگیریم

دو گل میلان فکر کنم بیشتر روی اتفاق بودند ........ تیرک مسی ....... ضربه سسک ..... تک به تک های ویا ..... موقعیت الکسیس ..اگه اینا گل میشد میدونی چی میشد ؟؟؟؟ heee:: میشد میلانه 6 تایی

alielguaje
11-24-2011, 01:35
این سوتی رو هم داد

خطاهای میلان باعث میشد که وقت تلف بشه و گرنه ما هنوز هم تشنه گلزنی بودیم

alielguaje
11-24-2011, 01:37
دو گل میلان فکر کنم بیشتر روی اتفاق بودند ........ تیرک مسی ....... ضربه سسک ..... تک به تک های ویا ..... موقعیت الکسیس ..اگه اینا گل میشد میدونی چی میشد ؟؟؟؟ heee:: میشد میلانه 6 تایی

بعضی ها قبل بازی میگفتن ما بارسا رو ششتایی میکنیمک حالا باید برن خدا رو شکر کنن که ششتایی نشدنlagh::lagh:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::hehehe::hehehe:

Sulejmani
11-24-2011, 01:41
خوب میلان هم موقعیت گل داشت :
روبینیو دروازه خالی زد بیرون // بعد هم نزدیک 3.4 موقعیت گل داشت که یا والدس توپ رو گرفت یا به دفاع خورد یا اصلا به بیرون زدن مثل اون شوتی که راحت بواتنگ میتونست گلش کنه ولی زد اسمون
من طرفداری میلان رو نمیکنم ولی در کل به نظر من بازی باید مساوی میشد
لطفا با من کلکل نکنید

David Sina
11-24-2011, 01:44
هرچی بوده یا نبوده تموم شده ........... ما تیم بزرگی رو تو خونه خودش بردیم ........ و با کسب روحیه مضاعف به جام باشگاه های جهان و سایر رقابت ها فکر میکنیم ........... زنده باد بارسای کبیر:-shad:-shad:-shad .......... الانم دیر وقته برید بخوابید .....شب به خیر .......

بارسلون عروسیه ......... میلان /////// سوزیه :hehehe:

AL1reZA
11-24-2011, 01:45
تعجب میکنم از این حرف شما ............. چرا باید مساوی میشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عادلانش این بود که ما بازی رو 5-2 میبردیم ......... خود میلانی ها هم باید به این باخت افتخار کنند .........

بدون شک برد حق بارسا بود love::
2-5 نه 2-5 اشتباه گفتی
بعد داداش یعنی میلان موقیعت نداشت؟؟؟؟؟؟
چرا فقط موقعت های خودتون رو می بینید
خواهشا عادلانه قضاوت کنید.

Forza Milan
11-24-2011, 01:46
بازی خوبی از میلان شاهد بودیم و فقط و فقط این بازی رو به جناب آلگری باختیم که می تونست خیلی بهتر از این مربیگری کنه و اصلا دلیل بازی نکردن نوچرینو رو متوجه نشدم از وقتی اومد میلان جون گرفت
بارسا واقعا فشار رو تجربه کرد و تعداد کارت های زرد این تیم این مساله رو تایید می کنه

ما از رئال بهتر جلوی بارسا بازی کردیم و راحت میتونستیم برنده باشیم

alielguaje
11-24-2011, 01:46
زنده باد بارسلونا و کاتالونیا

alielguaje
11-24-2011, 01:47
بازی خوبی از میلان شاهد بودیم و فقط و فقط این بازی رو به جناب آلگری باختیم که می تونست خیلی بهتر از این مربیگری کنه و اصلا دلیل بازی نکردن نوچرینو رو متوجه نشدم از وقتی اومد میلان جون گرفت
بارسا واقعا فشار رو تجربه کرد و تعداد کارت های زرد این تیم این مساله رو تایید می کنه

اره بهتر از مادرید بازی کردین اینو خوب اومدی

Sulejmani
11-24-2011, 01:55
واقعا این سایت دربیه
دربی بین اعضا ........:khandeeeee bahal:

AL1reZA
11-24-2011, 01:59

در این مورد دوست من باهات مخالفم میلان در خط دفاع خوب کار نکرد همین طور در ضد حملات
رئال در الکلاسیکو تا دقیقه 20 12 موقیعت گل داشت در صورتی که تا دقیقه بیست جمع موقیعت 2تیم به رئال نمی رسه.
از میلان توقع بیشتر داشتم.
ضعف میلان در حمله نبودن هافبک های بازی ساز بود هر چند در کل میلان خوب بازی کرد

King k.p Boateng
11-24-2011, 02:00
کارلوس توز با میلان قرارداد داخلی بست

اخه میلان این همه مهاجم رو میخواد چیکار eterza::-

footballking12
11-24-2011, 02:01
خیلی بازیه زیبایی بود.میلان هم فوق الاده بازی کرد و جوانمردانه بدونه خورد کردن ساق پای بازیکنان بارسا تونست روی دروازه ی بارسا فشار بیاره.
میلان تیمه بزرگیه ولی یادمون نره بارسا بدون حضوره دنی الوز - پیکه و اینیستا تونست میلان رو شکست بده.
به نظره من گواردیلا نباید هر بازی داوید ویا رو دقیقه 60-70 بیرون بکشه و باید بیشتر بهش میدون بده.
در کل به بارسایی ها تبریک میگم.

AL1reZA
11-24-2011, 02:06
خیلی بازیه زیبایی بود.میلان هم فوق الاده بازی کرد و جوانمردانه بدونه خورد کردن ساق پای بازیکنان بارسا تونست روی دروازه ی بارسا فشار بیاره.
میلان تیمه بزرگیه ولی یادمون نره بارسا بدون حضوره دنی الوز - پیکه و اینیستا تونست میلان رو شکست بده.
به نظره من گواردیلا نباید هر بازی داوید ویا رو دقیقه 60-70 بیرون بکشه و باید بیشتر بهش میدون بده.
در کل به بارسایی ها تبریک میگم.
باهات موافقم اگه دنی الوز بود بارسا از کنار آسیب کمتری می دید و همین طور در حمله تقویت می شد نبودن اینیستا هم کمی تاثیر گذار بود مخصوصا در تصاحب توپ و پرس
پیکه هم اگه بود دفاع بارسا کمتر آسیب می دید.
در کل بازی خوبی بود.
ولی هیچ بازی هیجانش بیشتر از الکلاسیکو نیست

sina acm
11-24-2011, 02:07
من بازی با بحرین گفتم خیابانی نحسه بعضی از بچه ها مخالفت کردن
اما الان میگم برای شخص بنده نحسه
یکبار مزدک میرزایی تو 2007 گزارشگری کرد ما قهرمان اروپاشدیم
خرافات نیست امتحان پس داداه برای من

footballking12
11-24-2011, 02:11
باهات موافقم اگه دنی الوز بود بارسا از کنار آسیب کمتری می دید و همین طور در حمله تقویت می شد نبودن اینیستا هم کمی تاثیر گذار بود مخصوصا در تصاحب توپ و پرس
پیکه هم اگه بود دفاع بارسا کمتر آسیب می دید.
در کل بازی خوبی بود.
ولی هیچ بازی هیجانش بیشتر از الکلاسیکو نیست

اره داداش 100% ال کلاسیکو با تمام بازیهای دیگه متفاوته.ولی همین هیجانه زیاد باعث شده یکم بازی های بارسا و رئال با خشونت زیادی همراه باشه که اصلا جالب نیست.
امیدوار الکلاسیکو بعدی حاشیه کمتری داشته باشه.

Forza Milan
11-24-2011, 02:13
کارلوس توز با میلان قرارداد داخلی بست

اخه میلان این همه مهاجم رو میخواد چیکار eterza::-
بزار بیاد حالا یارو توزه اسم رسم داره

گل گفتی منم خاطرات خوشی از این یارو ندارم

Mohammad
11-24-2011, 02:13

اتفاقا برای منم همینطوریه
اصلا یه جوری گزارش میده....رو اعصابمهeterza::-

alexandre dasilva
11-24-2011, 02:47
بازی فوق العاده جذاب و دیدنی بود.

چنتا نکته در مورد بازی:

اول اینکه پنالتی بارسا اشتباه بود.

داور بازی میخواد بازی از دستش در نره هی فرت و فرت کارت میده و واسه همین پنالتی رو گرفت.

اما کاش به جای خیابانی یه گزارشگر دیگه بازی رو گزارش میکرد.

اکثر گزارشگرا هوادار بارسا هستند.

که البته توشون مزدک بیشتر از همه به نفع بارسا حرف میزنه.
اما من حاضر بودم اون بود تا اینکه خیابانی باشه.

مسی یه متر تو آفساید بوده......
میگه: چه فرصتی..... میشد گل بشه..... آفساید هم که اصلا" ........ (بعد صحنه آهسته نشون داده که مسی تو آفساید بوده که البته داور بی طرف! آفساید نگرفت.) ..... مکث میکنه اما اینقدر پر روئه که میگه نبود!!!!!!!

اول بازی 5 دقیقه میلان هی حمله کرد خیابانی هم انگار خوابش برده بود اما به محض اینکه مسی خواست حمله کنه جیغ بنفش کشیده میگه عجب موقعیت خطرناکی.....

الانم که البته بارسا قهرمان شد.

فکر کرده فیناله....

هی میگه با این نتیجه بارسلونا قهرمان میشه و میلان نایب قهرمان.

میگه یه ماشین حساب داره وقتی میخواد پاس بده اول حساب میکنه بعد پاس میده.
آخه ماشین حساب کجا بوده؟
مسی ماشین حساب رو تو شرتش قایم کرده؟
پاس اشتباه داده میگه ماشین حسابش اشتباه عمل کرده.

اگه بتونم صحنه ها رو واستون گیر میارم و میزارم.

یه جا میگه مسی یه نفر... دونفر.... ....همینطور میشماره تا میگه شمشی توپش رو میگیره که دروازبانه.
فقط توپ رو انداخته اونور و دنبالش دویده و شوت زده.
فوقش نفر اول و نفر دوم جلوش بودن که دیدن پشت کسی هست و دنبالش نرفتن.
شش تا رو از کجاش آورد؟

میگه بالاخره دیدیم که زلاتان هم حرف زد!!!!!!

آخه مگه مشاعره دارن بازی میکنن که بخوان حرف بزنن.
میگه زلاتان اعصابش خورد بود و حرف نمیزد.
مثلا" مسی، پاتو، بواتنگ، واسه هم میگفتن و میخندیدن؟

وسطای نیمه دوم میگه هنوز دو تیم تعویض نکردند.
نیم ساعت بعدش عذر خواهی میکنه میگه اشتباه کردم میلان یه تعویض داشته.

اوه....
خیلی بود.....
حال ندارم همشو بنویسم.

البته اول به عنوان یه میلانی حرف میزنم تا تو پستای بعدی به عنوان یه هوادار فوتبال بدون تعصب نظرامو بگم.

یادمه هوادارای بارسا میگفتن ما بارسا رو دوست داریم چون زیبا بازی میکنه و اگر نتیجه نگیره و یا بگیره مهم نیس.

پس الان هوادارای بارسا با این بازی بارسا نا امید شدن؟

یعنی الان خیلی ناراحتن؟

بگذریم.

راستی یه سوال!
چراوقتی خطایی به این واضحی شد و حتی خیابانی هوادار بارسا اعتراف کرد که تیاگو مستحق کارت زرد بود اول که داور رفت سمتش دستش رو برد طرف جیبش و منتظر بود تا بلند شه و کارتش بده اما وقتی بلند شد کاری نکرد؟
یادش رفته یعنی؟

اشتباه میلان یا بهتر بگم آلگری این بود که از سبک کاتاناچیو استفاده نکرد.
پاتو در بازی قبل با اینکه تازه از مصدومیت رهایی یافته بود و در دقایق پایانی به میدان فرستاده شد تونست بهترین بازیکن زمین بشه.
اما آلگری تو این بازی ترجیح داد که ازش استفاده نکنه و نیمه دوم هم پاتو رو با روبینیو تعویض کرد که البته باید ون بومل به جای روبینیو تعویض میشد.

زلاتان کاملا" محار شده بود.

پویول فشار سختی رو متحمل بود اما آلگری با کشیدن روبینیو به بیرون اون قسمت رو خالی کرد.
میتونست از همون طرف فشار بیاره تا بارسا شکست بخوره.

خب طبعا" حال و حوصله حرف زدن رو ندارم.

اما تبریگ میگم به بوسکتس فکر کنم باباش یه سفر رفته بوده کشورهای حوزه خلیج فارس.
تبریک میگم به ژاوی که استعداد خوبی داره پیشنهاد میکنم یه تست پیش رابرت رودریگز بده.
تبریک میگم به اشتارک که وظیفه خودش رو به عنوان مامور و معذور بودن در دستورات یوفا خوب اجرا کرد.
تبریک میگم به گواردیولا که یه بارم بجای اینکه همش تیکی تاکا بازی کنه سبک دیگه ای بازی کرد.
تبریک میگم به بازیکنان بارسا که وقتی تیکی تاکا جواب نمیده سبک بهتری رو میکنند.
تبریک میگم به یوفا که به اونچه که دست تقدیر سازمان نوشته بود رسید.

alexandre dasilva
11-24-2011, 03:25
واقعا" وقتی یوفا اعلام کرد که این داور انتخاب شده اعصابم خورد شد.
دقیقا" میدونستم میخواد پدر میلان در بیاد.
پارسال به این واضحی پپه رو اخراج کرد و رئال رو ده نفره کرد.

امسال هم گذاشتنش واسه بازی بارسا.

وقتی من میگم ایتالیا اقتدارش خداس میان درگیر میشن با من.
کولینا با این همه عظمت چنتا بازی بد واسه میلان قضاوت کرد و فدراسیون ایتالیا اونو از داوری واسه میلان و بازیهایی که مستقیم یا غیر مستقیم به میلان ارتباط داره مرخص کرد.
اونم دیگه داوری رو گذاشت کنار و تو فدراسیون رئیس ناظرا شد.

یعنی یوفا از فدراسیون داخلی یه کشور هم کمتره؟

مثلا" اون یارو کچله که کاری کرد تا بارسا به جای چلسی بیاد بالا (پنالتی دقیقه آخر که خطا روی بالاک کردن) رو از قضاوت از این بازیها منع نکرد.

گذاشت سال بعد هم داوری کنه.
فکر کنم بازی بایرن و فیورنتینا رو یادتون باشه که پارسال چطور حق این تیم ایتالیایی خورده شد.

اون وقت این که واسش درس نشده هیچ.....
اینبار شاهکار به عمل آورده.
داوری که بارسا رو فرستاد مرحله بعد اینبار غیر از اینکه داوری میکنه باز هم واسه بارسا سوت میزنه.....
خدایی قدیما مافیا بازی هم حرمت داشت.
یه جوری بود که پشت پرده انجام میشد و کسی نمیفهمید.
این دیگه چه وعضشه؟
همون داور رو گذاشتن و به این واضحی نتیجه رو تغییر دادن.
آخه صحنه ای که تکل از پشت میکنن روی روبینیو پنالتیه یا اینکه ژاوی بدون اینکه فشار بش بیاد میفته؟

با این وضع داغون یوفا اگه یکی بیاد بگه:

یه زمانی ون بومل تو بارسا بوده و یه گاب بندی کرده تا گل به میلان بزنه.... مگه ندیدی نیمه اول واسه میلان کاری نکرد و بین نیمه هم واسه اینکه گندش در نیاد بیرون رفت.....

آدم باور میکنه.

واقعا واسه پلاتینی و تیمش متاسفم.
فیفا که اونجوری ضایع بازی درمیاره و یوفا هم اینجوری.

آخه دیگه چه توقعی از ای اف سی دارین شما.

اونکه وضع دنیاس اینجوریه دیگه میخواین ایران چطور باشه؟
به خدا همین فدراسیون (شادابیان) هم از سر فوتبال ایران زیاده.

kiansoft2000
11-24-2011, 07:58
رئال در الکلاسیکو تا دقیقه 20 12 موقیعت گل داشت در صورتی که تا دقیقه بیست جمع موقیعت 2تیم به رئال نمی رسه.
از میلان توقع بیشتر داشتم.
ضعف میلان در حمله نبودن هافبک های بازی ساز بود هر چند در کل میلان خوب بازی کرد

سلام دوست من

ببخشيد منظور شما كدوم الكلاسيكو هست؟ البته اينطور كه شما گفتي اگه غريبه فوتبال نشناس بينمون باشه فكر ميكنه كه اون بازي رو يه تيم در سطح اول اروپا، يا بايد با اختلاف زياد برده باشه و يا بازيكناي ناشي داشته باشه كه ظرف 20 دقيقه از 12 موقعيت 100% گلزني حداقل 3،4 تاش رو به گل تبديل نكنه. والا من كه هر چه دربي هاي يكي دو سال گذشته رو مرور ميكنم چيزي يادم نمياد.:soal::fek konam:

spiderkiller
11-24-2011, 08:50
جناب alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) واقعا دیگه زیاده روی میکنید.داور به نفع بارسا بود :hehehe::hehehe::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
داور داشت کاملا به ضرر بارسا داوری میکرد.نیمه اول 1 دقیقه وقت اضافه نداشت ولی چون میلان عقب بود و داشت حمله میکرد 4 دقیقه وقت اضافه گرفت.اگه توی این 4 دقیقه میلان میتونست گل بزنه دیگه داور خوبی بود؟
واقعا داوریش افتضاح بود.داورا همیشه به ضرر بارسا کار کردن و کار میکنن.اون صحنه اخراج په په هم کاملا قانونی بود و همه کارشناس ها میگفتن باید اخراج بشه به خاطر بازی خطر ناک.تازه یک کارت زرد هم قبلش داشت یعنی حتی اگه کار زرد هم میداد باز اخراج میشد.مجبور بود اخراجش کنه.داوری دیشب هم که هرچی سعی میکرد بارسا رو یک جوری شکست بده ولی نتونست.تماما داشت توی گوشه ها خطاهای الکی میگرفت تا میلان از سانتر استفاده کنه .روی صحنه پنالتی بازیکن خاطی یک کارت زرد داشت و باید اخراج میشد ولی نمیدونم چرا به نستا که کارت نداشت کارت داد :khandeeeee bahal:
اگه اینا به نفع بارساست بگید ما هم معنی نفع رو بفهمیم

spiderkiller
11-24-2011, 08:54
منم یک تجلیل واقعی بکنم از میلانی ها البته به غیر از زلاتان که فهمید دیگه راجع به هرکسی نباید حرف بزنه.واقعا میلانی ها با اینکه عقب بودن ولی جنگ روانی راه ننداختن.واقعا بازی جالبی بود.اگه میلان بتونه همیشه اینطوری بازیکنه مسلما امسال هم سری ا مال خودشون میشه.

ale10forever
11-24-2011, 11:30
منم به بارساییا تبریک میگم. واقعا بازی قشنگی بود ولی دفاع میلان اصلا در حد و اندازه های دفاع ایتالیایی بازی نکرد. به نظر من داور با توجه به پنالیتی که واسه بارسا گرفته بود میتونست یه پنالتی هم واسه میلان بگیره. به جز اون داوری متعادلی داشت. اگه میلان یه کم تو دفاع بهتر کار میکرد مخصوصا نستا میتونست نتیجه بهتری بگیره. به نظرمن نستا تو لیگ فشار بازی کمتره بهتر میتونه بازی کنه ولی تو لیگ قهرمانان باید یه دفاع دیگه و بهتر در حد سیلوا داشته باشن.
آلگری تو این بازی ریسک بزرگی کرد و میخواست سبک جدیدی رو جلو بارسا پیاده کنه که جواب نداد. اگه به کاتاناچیو اعتماد میکرد نتیجه میگرفت.
در کل میلان باید دنبال یه جانشین واسه نستا و یه جانشین واسه زامبروتا باشه. البته نستا دو دو سه صحنه به خوبی از تجربش استفاده کرد ولی تو چند مورد هم جاموند.
فن بومل هم با اینکه خوب بازی نکرد اما زیاد تقصیر نداشت چون اکثر مواقع دو به یک میشد که مسلما نمیتونست کاری کنه. برخلاف عقیده دوستان من فکر کنم اگه گتوزو بود میتونست خیلی کمک کنه.
یه اشتباه دیگه آلگری بازی دادن به روبینیو بود که واقعا اعصاب خورد کن بازی کرد, به جای پاتو بود نمیدون پاتو چه مشکلی داشته ولی میتونست خیلی موثرتر از روبینیو باشه. دیدید که وقتی هم به بازی اومد میتونست شرایطو تغییر بده.
گزارش خیابانی هم طبق معمول رو اعصاب بود و تعریفای بیش از اندازه ش از بارسا اعصاب طرفدارای حریفو بهم میریخت.

منم یک تجلیل واقعی بکنم از میلانی ها البته به غیر از زلاتان که فهمید دیگه راجع به هرکسی نباید حرف بزنه.واقعا میلانی ها با اینکه عقب بودن ولی جنگ روانی راه ننداختن.واقعا بازی جالبی بود.اگه میلان بتونه همیشه اینطوری بازیکنه مسلما امسال هم سری ا مال خودشون میشه.
البته زلاتان در حد خودش خوب بازی کرد. نظراتی که داده بود هم نظر شخصیش بود و ربطی به این بازی نداشت و درباره مجموعه بارسا نظر داده بود.
اصلا موافق نیستم اگه میلان تو لیگ هم اینجوری بازی کنه (مخصوصا تو بخش دفاعی) به مشکل میخوره. امسال قهرمانی به احتمال زیاد واسه خودمونه. میلان شاید مدعی سوم قهرمانی باشه.

spiderkiller
11-24-2011, 11:42
دوستان گل های بازی گزاشته شده؟
اگه لینک تایپیکش رو بدید ممنون میشم

مورینیو...
11-24-2011, 12:18
خطا های وحشتناک میلانی ها باعث این وقفه ها میشد خداروشکر مصدوم ندادیم :yes:

بارسا ضد فوتبال بلد نیست آقای ضد فوتبال heee::
دیگه فکرکنم برای همه ثابت شده کی ضد فوتبال بازی میکنه قضاوت با خود بینندگان بی طرف بازی.

David Sina
11-24-2011, 12:25
دیگه فکرکنم برای همه ثابت شده کی ضد فوتبال بازی میکنه قضاوت با خود بینندگان بی طرف بازی.

بستگی داره تعریفون از ضد فوتبال چی باشه :khelal dandoon::khelal dandoon::khelal dandoon:

هم میلان هم بارسا شجاعانه بازی کردند و هرگز دفاع نکردند و مثل بعضی تیم ها یه اتوبوس مدافع تو محوطه جریمه نگذاشتند .........

اگه دنی آلوز تو این بازی بود میلان گل اول رو نمیزد ....... چون پویول همش میومد وسط و جناح رو خالی میکرد .......

مورینیو...
11-24-2011, 12:31
بعضی ها هنوز نمیدونند دفاع کردن هم جزئی از بازی فوتباله.اونوقت میان تو این انجمن تاپیک میذارن.

David Sina
11-24-2011, 12:34
بعضی ها هنوز نمیدونند اینجا محل ارائه ی نظرات مختلفه و کسی نمیتونه واسه کسی تعیین تکلیف کنه ...... اونوقت میان اینجا تاپیک میزنند

spiderkiller
11-24-2011, 12:34
داداش به گفته اقای ... اونا یک اتبوس مدافع نمیذارن.یک هواپیما مدافع میذارن جلوی دروازشون تا یک وقت گل نخورن.واقعا میلان قابل احترامه که توی هیچ موقع از بازی دفاع نکردن و به محض به دست اوردن توپ رو به جلو میرفتن و حمله میکردن.این نشون دهنده مربی باکلاس جهانی هست.وگرنه همه میتونن با دفاع 10 نفره و ضد حمله گل بزنن.

مورینیو...
11-24-2011, 12:45
داداش به گفته اقای ... اونا یک اتبوس مدافع نمیذارن.یک هواپیما مدافع میذارن جلوی دروازشون تا یک وقت گل نخورن.واقعا میلان قابل احترامه که توی هیچ موقع از بازی دفاع نکردن و به محض به دست اوردن توپ رو به جلو میرفتن و حمله میکردن.این نشون دهنده مربی باکلاس جهانی هست.وگرنه همه میتونن با دفاع 10 نفره و ضد حمله گل بزنن.

یکی منو قانع کنه چطور تیمی که به قول بعضی ها دفاعی بازی میکنه میتونه زهردارترین خط حمله اروپا رو دردوفصل اخیر داشته باشه.واقعا من قانع نشدم.جداازشوخی میگم.

من که دیشب از بازی میلان لذت بردم بااینکه بلد نبودند برخی از کارایی رو که بارسایی ها برای پیروزی انجام میدند (بلدبودند نخواستن انجام بدن) بازیی قشنگی روارائه کردن حیف که زلاتان گل نزد.اگه میزدمخاطب خوشحالی بعد از گلش گوواردیولا میبود.

barcaboy
11-24-2011, 12:50
یکی منو قانع کنه چطور تیمی که به قول بعضی ها دفاعی بازی میکنه میتونه زهردارترین خط حمله اروپا رو دردوفصل اخیر داشته باشه.واقعا من قانع نشدم.جداازشوخی میگم.

من که دیشب از بازی میلان لذت بردم بااینکه بلد نبودند برخی از کارایی رو که بارسایی ها برای پیروزی انجام میدند (بلدبودند نخواستن انجام بدن) بازیی قشنگی روارائه کردن حیف که زلاتان گل نزد.اگه میزدمخاطب خوشحالی بعد از گلش گوواردیولا میبود.

محض اطلاع زلاتان گل زد شما اصلا بازي رو ديدي؟؟؟

اگهديده باشي حتمابايد اون موقعيت هاي بارسا كه توسط سسك - ويا - سانچز و يك تيرك كه نستا زد رو ميگفتي

David Sina
11-24-2011, 12:57

معلوم میشه شما اصلا بازی رو ندید اگه دیده بودی گل واضح زلاتان و حرکاتش رو هم میدیی .......heee::
پس هر وقت بازی رو دیدی بیا نظر بده :ghelyon:

مورینیو...
11-24-2011, 13:03
من بازی رو از نیمه دوم دیدم.
پس تقصیر خیابانیه.دردیقیقه حول 50 الی 60 گفته بودحیف که زلاتان توبازی موفق به گلزنی نشد.منم چون نیمه اولو ندیدم فکرکردم واقعازلاتان گل نزد.
ایندفع وقتی گزارشگربازی خیابانیه صدای تلویزیونو میبندم.البته نمیشه گفت سوتی داد شاید منظورش نیمه دوم بود.

sina acm
11-24-2011, 13:56
حالا دیدی میگم خیابانی......

در هر صورت بازی تمام شد الان هردو تیم باید به مرحله خذفی فکر کنند ماهم احتمالا به رئال مادرید خوردیم امیدوارم این بازی دوباره تو فینال تکرار بشه

mortezarm
11-24-2011, 14:30
من فک کنم میلان بازیو به استرس بالایی که داشت باخت و بازیکنا دست پاچه بودن

Ali Asgar
11-24-2011, 15:11
بازی خوبی بود میلان شجاعانه بازی کرد .
میلان بعضی از دقایق بازی سوار بازی بود
بارسا از فضاهای به دست اومده به خوبی استفاده کرد .
در کل بازی قشنگی بود .

AL1reZA
11-24-2011, 16:25
سلام دوست من

ببخشيد منظور شما كدوم الكلاسيكو هست؟ البته اينطور كه شما گفتي اگه غريبه فوتبال نشناس بينمون باشه فكر ميكنه كه اون بازي رو يه تيم در سطح اول اروپا، يا بايد با اختلاف زياد برده باشه و يا بازيكناي ناشي داشته باشه كه ظرف 20 دقيقه از 12 موقعيت 100% گلزني حداقل 3،4 تاش رو به گل تبديل نكنه. والا من كه هر چه دربي هاي يكي دو سال گذشته رو مرور ميكنم چيزي يادم نمياد.:soal::fek konam:
داداش حالا که نمی دونی من راهنماییت می کنم.
بازی سوپرکاپ در برنابئو. آره درسته بازی باید پرگل می شد ولی یه چیز هایی تو فوتبال هست که گاهی مانع میشه مثل داور و شانس.
ماله 2ساله گذشته هم نیست ماله امساله.roz::

AL1reZA
11-24-2011, 16:28
دوست من برعکس زلاتان کار خودشو کرد و گل خودشو به تیم ثابقش زد و نشون داد که در اون پست عالیه.

AL1reZA
11-24-2011, 16:33
بعضی ها هنوز نمیدونند اینجا محل ارائه ی نظرات مختلفه و کسی نمیتونه واسه کسی تعیین تکلیف کنه ...... اونوقت میان اینجا تاپیک میزنند
سینا جان پوریا درست می گه دفاع هم جزء فوتباله.این دفاع کردن کار دست بارسا داد
نمونه بازی های بارسا با اینتر -والنسیا سویا اتلتیکو بیبائوroz::

spiderkiller
11-24-2011, 17:19
داداش حالا که نمی دونی من راهنماییت می کنم.
بازی سوپرکاپ در برنابئو. آره درسته بازی باید پرگل می شد ولی یه چیز هایی تو فوتبال هست که گاهی مانع میشه مثل داور و شانس.
ماله 2ساله گذشته هم نیست ماله امساله.roz::

داداش امسال دیگه اسم داور رو نیارید که امسال اگه رئال صدر جدوله به خاطر داوره.پنالتی هیگویین هیچی.په په که ساغ الوز رو تو سوپر کاپ خورد کرد اصلا خطا هم گرفته نشد.امسال اندازه کل پارسال برای رئال تا الان داورا به نفع گرفتن.امسال دیگه توجیه باخت به وسیله داور غیر قابل قبوله.یک چیز دیگه پیدا کنید:khelal dandoon:

AL1reZA
11-24-2011, 17:26
داداش امسال دیگه اسم داور رو نیارید که امسال اگه رئال صدر جدوله به خاطر داوره.پنالتی هیگویین هیچی.په په که ساغ الوز رو تو سوپر کاپ خورد کرد اصلا خطا هم گرفته نشد.امسال اندازه کل پارسال برای رئال تا الان داورا به نفع گرفتن.امسال دیگه توجیه باخت به وسیله داور غیر قابل قبوله.یک چیز دیگه پیدا کنید:khelal dandoon:
من نمی دونم چرا هیچ وقت حرف عادلانه نمی شنوم از بارسایی ها حالا که رئال بهتر نتیجه می گیره می گن با داور اوله.:ogh:
اخه کجا امسال داور به نفع رئال کار کرده بلکه به ضررش هم بوده یکیش که هیچ وقت یادم نمی ره
بازی با لیون بود ژابی آلونسو بدون سوت داور بازی رو شروع کرد و داور بازی رو متوقف کرد و الونسو کارت زرد گرفت حالا ناداوری ایناست که ما امسال این جوری گل خوردیم بازی با اوساسونا.
خواهشا در صورت اطمینان از من نقل قول کنید.

spiderkiller
11-24-2011, 17:33
من مندم چرا هیچ وقت حرف عادلانه نمی شنوم حالا که رئال بهتر نتیجه می گیره می گن با داور اوله.:ogh:

داداش پارسال هم بارسا اول بود و بهتر بازی میکرد میگفتن داور اولشون کرده.الانم اینا که شما گفتی تاثیر گزار نیست ولی وقتی پنالتی نمیگیره یا صحنه ای که باید حداقل کارت زرد بازیکن رئال بگیره اصلا خطا نمیگیره اینا خیلی تاثیر گذاره.اشتباه داوری با اشتباه عمدی خیلی فرق میکنه.

barcaboy
11-24-2011, 17:36
من مندم چرا هیچ وقت حرف عادلانه نمی شنوم حالا که رئال بهتر نتیجه می گیره می گن با داور اوله.:ogh:
اخه کجا امسال داور به نفع رئال کار کرده بلکه به ضررش هم بوده یکیش که هیچ وقت یادم نمی ره
بازی با لیون بود ژابی آلونسو بدون سوت داور بازی رو شروع کرد و داور بازی رو متوقف کرد و الونسو کارت زرد گرفت حالا ناداوری ایناست که ما امسال این جوری گل خوردیم بازی با اوساسونا.
خواهشا در صورت اطمینان از من نقل قول کنید.

بازي رفت سوپر كاپ خطا رو رونالدو پنالت بود اونورم خطا رو پدرو گرفته نشد

خديرا به علت خطا روي ابيدال كارت نگرفت په په الوز رو داغون كرد

تو بازي با ختافه پنالتي مفت دادن به شما تو بازي با والنسيا هند هيگويين رو نگرفتن

فدراسيون اسپانيا ميخواد رئال قهرمان بشه

AL1reZA
11-24-2011, 17:39
داداش پارسال هم بارسا اول بود و بهتر بازی میکرد میگفتن داور اولشون کرده.الانم اینا که شما گفتی تاثیر گزار نیست ولی وقتی پنالتی نمیگیره یا صحنه ای که باید حداقل کارت زرد بازیکن رئال بگیره اصلا خطا نمیگیره اینا خیلی تاثیر گذاره.اشتباه داوری با اشتباه عمدی خیلی فرق میکنه.
داداش می تونی نمونه ای که داور به نفع رئال کار کرده و پنالتی نگرفته رو مثال بزنی ماله امسال. که باعث شده باشه که بارسا از رئال عقب بمونه.roz::

AL1reZA
11-24-2011, 17:51
بازي رفت سوپر كاپ خطا رو رونالدو پنالت بود اونورم خطا رو پدرو گرفته نشد

خديرا به علت خطا روي ابيدال كارت نگرفت په په الوز رو داغون كرد

تو بازي با ختافه پنالتي مفت دادن به شما تو بازي با والنسيا هند هيگويين رو نگرفتن

فدراسيون اسپانيا ميخواد رئال قهرمان بشه

درسته بازی سوپرکاپ 2پنالتی گرفته نشد
جهت اطلاعت خدیرا بداز اون خطای بد کارت گرفت
په په الوز رو داغون کرد درسته خودم شاهدش بودم ولی داور ندید اگه می دید بهش کار قرمز می دادroz::
تو بازی با ختافه رو قبول دارم اون تنها صحنه بود که ناداوری به نفع رئال بود و جهت اطلاع رئال اون بازی رو با ختلاف 2گل برد.roz::

اون صحنه هیگواین اصلا هند نبود کارشناسان تعییدش کردن و فیلمش هم موجوده که به سینه هیگواین برخورد کرد.
تاالان فدراسیون شما رو قهرمان اروپا کرده 2بار
لطفا پس از اطمینان کامل از من نقل قول کنیدroz::

David Sina
11-24-2011, 18:35
بحث میلان و بارساست ....... شما راجع چی حرف میزنید ؟

مورینیو...
11-24-2011, 18:42
خواهشا حرف های الکی نزنید.
یکی از بچه ها دربالا گفت فدراسیون فوتبال اسپانیا میخواد رئال قهرمان بشه.این چه حرفیه که میزنین مثلا رئال قهرمان بشه چی به فدراسیون فوتبال اسپانیا میماسه(چه نعفی براش داره) که اگه بارسا قهرمان بشه نمیماسه.ازین حرفا نزنید.هیچ فدراسیونی دوست نداره تیمی خاص قهرمان بشه.اگه فدراسیون فوتبال میخواست رئال قهرمان بشه فصل قبل میخواست تا بارسلونا برای سومین بارپیاپی قهرمان لالیگا نشه.
شما بارسلونایی ها اگه درمورد داوری حرف مارو اگه قبول ندارین از یه بی طرف بپرسید تواین چند سال داوری به نفع کی بود.این دیگه کل کل وناراحتی نداره که.

alexandre dasilva
11-24-2011, 18:46

میلان 2-3 بارسلونا

استادیوم: سن سیرو
November 23, 2011 7:45 PM GMT
Stadio San Siro — Milano
Referee:‬ W. Stark‎

داور: اشتارک

لیگ قهرمانان اروپا 2011-2012
دور پنجم مرحله گروهی

ترکیب میلان:

آبیاتی

زامبروتا ...................... نستا(بونرا) .................... سیلوا ..................... آباته

ون بومل(نوچرینو)
سیدرف .................. اکوئیلانی

بواتنگ
روبینیو(پاتو) .............. ابراهیموویچ

خلاصه بازی:

90′ +1
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Thiago Alcántara [Only Registered And Activated Users Can See Links] Dos Santos

86′
Yellow Card Gianluca Zambrotta

85′
Yellow Card Javier Mascherano

80′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Cesc Fàbregas [Only Registered And Activated Users Can See Links] Pedro

72′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Mark van Bommel [Only Registered And Activated Users Can See Links] Antonio Nocerino

68′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] David Villa [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alexis Sánchez

66′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alessandro Nesta [Only Registered And Activated Users Can See Links] Daniele Bonera

63′
Assist لیونل مسی

63′
Goal چابی ارناندز

54′

Goal Kevin-Prince Boateng

46′

Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Robinho [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alexandre Pato

45′ +3
Yellow Card Éric Abidal

43′
Yellow Card Carles Puyol

34′
Yellow Card Mark van Bommel

31′
Assist چابی ارناندز

31′
Yellow Card لیونل مسی

31′
Penalty Goal لیونل مسی

30′
Yellow Card Alessandro Nesta

24′
Yellow Card Alberto Aquilani

20′
Assist Clarence Seedorf

20′
Goal Zlatan Ibrahimovic

14′

Own Goal Mark van Bommel

alexandre dasilva
11-24-2011, 19:11
جناب alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) واقعا دیگه زیاده روی میکنید.داور به نفع بارسا بود :hehehe::hehehe::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
داور داشت کاملا به ضرر بارسا داوری میکرد.نیمه اول 1 دقیقه وقت اضافه نداشت ولی چون میلان عقب بود و داشت حمله میکرد 4 دقیقه وقت اضافه گرفت.اگه توی این 4 دقیقه میلان میتونست گل بزنه دیگه داور خوبی بود؟
واقعا داوریش افتضاح بود.داورا همیشه به ضرر بارسا کار کردن و کار میکنن.اون صحنه اخراج په په هم کاملا قانونی بود و همه کارشناس ها میگفتن باید اخراج بشه به خاطر بازی خطر ناک.تازه یک کارت زرد هم قبلش داشت یعنی حتی اگه کار زرد هم میداد باز اخراج میشد.مجبور بود اخراجش کنه.داوری دیشب هم که هرچی سعی میکرد بارسا رو یک جوری شکست بده ولی نتونست.تماما داشت توی گوشه ها خطاهای الکی میگرفت تا میلان از سانتر استفاده کنه .روی صحنه پنالتی بازیکن خاطی یک کارت زرد داشت و باید اخراج میشد ولی نمیدونم چرا به نستا که کارت نداشت کارت داد :khandeeeee bahal:
اگه اینا به نفع بارساست بگید ما هم معنی نفع رو بفهمیم

حرفای شما واسم جالب بود.....
وقتی تیاگو روی سیلوا خطا کرد اینقدر خطاش بد بود که داور از دور دستش رو جیبش برد تا کارت بده و حتی یکی از یارای شما هم اعتراف کرد که کارت زرد میخواست اما صبر کرد تا بلند شه و کارت بده.
اما وقتی یه بلند شد هیچی نشد.
احتمالا" یا داور آلزایمر داشته و یا اینکه بدنش میخاریده و از قضا اونجایی که میخاریده زیر جیبش بوده.

میگید داورا همیشه به ضرر بارسا سوت میزنن.
خب نمونش تو این چند سال بوده و من حرفی نمیزنم.
اینو میزارم به پای فهم و درک دوستداران فوتبال.

و دلیل کارت زرد گرفتن نستا تو صحنه پنالتی اعتراض بود.
داور اشتباه کارت نداد.
و البته همه دیدند که پنالتی کاملا" محرض بود!
اکوئیلانی اومد از پشت جوری با انگشت اشاره به کمر ژاوی فشاری معادل چند نیوتن وارد کرد که اگر من جای ژاوی بودم کمرم شکسته بود و کفشهام رو آویزون میکردم.
شماها نمیدونید قدرت انگشت اشاره چقدر زیاده....!
من که گفتم حتما" ژاوی سرطان کمر میگیره.
واقعا بدن آماده ای داره که طوریش نشد!

و البته از اون طرف این روبینیو عجب پدر سوخته ای یه.
میخواست یه پنالتی از داور بگیره.
نمیدونست داور کاملا هوشیاره.
هر چقدر هم که تلاش کرد داور خامش نشد.
تکل از پشت بود و ساق روبینیو زده شد.
اونم پرت شد ولی با تشکر از داور که با اینکه کل دنیا فکر کردن پنالتیه و حتی کارشناسا میگن پنالتیه بازم فهمید که همه اشتباه میکنن و پنالتی نگرفت.
عجب داور خفنیه.
کاش قبلا" ّبه دنیا میومد تا خدا به پیامبری نائلش میکرد.

حالا دیدی میگم خیابانی......

در هر صورت بازی تمام شد الان هردو تیم باید به مرحله خذفی فکر کنند ماهم احتمالا به رئال مادرید خوردیم امیدوارم این بازی دوباره تو فینال تکرار بشه

من موندم چه گیری دادید به رئال بنده خدا.
کی گفته به رئال میخوریم؟
به خدا قرعه کشیه.
به جون خودم قرعه کشی میکنن.
به جون دوس دخترم قرعه میندازن.
حالا بیاین باز بگین دور بعد با رئالیم.
حالا اینقدر بگین تا قرعه هم به رئال بخوریم.

بازی خوبی بود میلان شجاعانه بازی کرد .
میلان بعضی از دقایق بازی سوار بازی بود
بارسا از فضاهای به دست اومده به خوبی استفاده کرد .
در کل بازی قشنگی بود .

خیلی ممنون.
خدا امواتت رو شاد کنه.
این تاپیک فقط نظرخواهی در مورد بازیه.
ممنون که بدون توجه به نظرات دوستان نظرتتو دادی.

به هر حال بازی تموم شد.

نوش جون اونایی که خوششون اومد.

فکر کنم همه میلانیها با نحوه بازی میلان حال کردن و بارسایی ها هم از نتیجه خوشحال بودن.
این وسط من و spiderkiller فقط ناراحت شدیم.

spiderkiller به خاطر اینکه تو تاپیک بازی رفت گفته بود نتیجه مهم نیس و دوس داره تیمش خوب بازی کنه و فقط حمله کنه.
منم به خاطر اینکه بازی واسم مهم نیس و تنها نتیجه رو میخوام.

همتون موفق باشین.

spiderkiller
11-24-2011, 19:17
داداش می تونی نمونه ای که داور به نفع رئال کار کرده و پنالتی نگرفته رو مثال بزنی ماله امسال. که باعث شده باشه که بارسا از رئال عقب بمونه.roz::
داداش همین هفته پیش هند هیگویین گرفته نشد.طبق فیلمی هم که منتشر شده توپ دقیقا میخوره زیر بازوی هیگویین که یعنی اگه دستش بالا بود هر اتفاقی برای نتیجه امکان داشت بیوفته.
درضمن فدراسیون فوتبال اسپانیا از اسمش مشخصه میخواد رئال قهرمان شه.اونا رئال رو تیم اصلیشون میدونن وگرنه چرا باید به رئال از خزانه بودجه بدن که بعد ماراکا بنویسه رئال پردرامد ترین باشگاه هست.اونا کاملا واضح میخوان رئال قهرمان شه

spiderkiller
11-24-2011, 19:25
داداش alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) واقعا طبع شوخی داری.ممنون واقعا میگم شادمون کردی.منم از بازی ناراحت نیستم و از بازی لذت بردم بارها هم به میلانی ها تبریک گفتم اما مشکلم با اینه که هرکی جلوی بارسا کم میاره میاد میگه داور فلان کارو کرد.اگه دو نفر توی بارسا اهل تمارض نباشن یکی مسی و بعدی ژاوی پس اگه افتاده یعنی نیروی زیادی بهش وارد شده که افتاده.درکل اگه بحث رو ادامه ندیم بهتره.پیشنهاد میکنم این تایپیک هم قفل بشه چون دیگه امسال بعید میدونم میلان و بارسا بخورن به هم.به اندازه کافی هم راجع به بازی حرف زدیم.بقیش فقط کل کل های بی جا هست.

AL1reZA
11-24-2011, 19:31
داداش همین هفته پیش هند هیگویین گرفته نشد.طبق فیلمی هم که منتشر شده توپ دقیقا میخوره زیر بازوی هیگویین که یعنی اگه دستش بالا بود هر اتفاقی برای نتیجه امکان داشت بیوفته.
درضمن فدراسیون فوتبال اسپانیا از اسمش مشخصه میخواد رئال قهرمان شه.اونا رئال رو تیم اصلیشون میدونن وگرنه چرا باید به رئال از خزانه بودجه بدن که بعد ماراکا بنویسه رئال پردرامد ترین باشگاه هست.اونا کاملا واضح میخوان رئال قهرمان شه
داداش اگه اون صحنه واقعا هند باشه من از زیرش در نمی رم به هیچ عنوان.roz::
ولی اون صحنه خورد به سینه هیگواین اینو تمام کارشناسان تعیید کردن من هم شخصا خودم بیش از 10 بار اون صحنه رو نگاه کردم واون صحنه اصلا هند نبود.
فدارسون فوتبال اگه می خواست رئال قهرمان بشه پارسالو پریسال میشد چون می دونست رئال این همه ستاره خریده......roz::
می دونی چرا رئال پر درامد ترین باشگاه هست؟ رئال مادرید به تنها از رونالدو در هر ماه 80 میلیون یورو سود می کنه بخاطر چی؟بخاطر تبلیغات حالا حساب کن واسه بقیه بازیکنان چقدر سود می کنه به اضافه تبلیغاتی که خود رئال انجام میده و......
بی دلیل نیست که پردر آمدترین باشگاه جهانه.roz::

Forza Milan
11-24-2011, 19:32
بابا ول کنید یه بازی بود تموم شد :gerye:

از میلانی ها

بارسایی ها

و ناخواسته رئالی ها :mage mishe:

خواهش میکنم دیگه به کل کل ادامه ندید من غلط کردم :chi migi:

alexandre dasilva
11-24-2011, 19:35
صبر میکنم ببینم کسی نظری در مورد بازی داره یا نه و بعد از اون میبندم.

البته اگه بعدا" به هم بخورن یه تاپیک جدید باز میشه.

که باز هم بازیهای مرحله حذفی به طور کلی تاپیک خواهند داشت.

با تشکر از همه.

AL1reZA
11-24-2011, 19:48
بابا ول کنید یه بازی بود تموم شد :gerye:

از میلانی ها

بارسایی ها

و ناخواسته رئالی ها :mage mishe:

خواهش میکنم دیگه به کل کل ادامه ندید من غلط کردم :chi migi:
داداش این کل کل نبود بحث بود.

خوب بازم نظرمو راجب بازی می گم.

بازی خوبی بود.
بازی می تونست مساوی بشه.اگه اون گل به خودی زده نمی شد می تونست مساوی بشه.roz::
میلان در خط دفاع کمی ضعیف بود وکمی بی دقت.تیمی که چنین مشکلی داره باید مهاجمان با کمک هافبک ها پرس شدید کنه و ضد حمله بزنه که میلان این کار رو خوب انجام نداد.roz::
برام عجیب بود که روبینیو خوب بازی نکرد و همین طور پاتو ازشون توقع بیشتری داشتم هردو تکنیک و سرعت خوبی دارن ولی ظاهرا آماده نبودند.roz::
در دفاع هم که نستا آماده نبود.roz::

میلان 2بازیکن عالیشو از دست داد که واقعا بازی ساز های خوبی بودند.roz::
پیرلو و رونالدینیو اگه این دوتا بودند میلان بازی بهتری رو به نمایش می گذاشت.roz::

درهر صورت صعود کردید و امیدوارم موفق باشیدlove::

42d3e78f26a4b20d412==