PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات و بحث درمورد بازی های کامپیوتری

sina acm
08-20-2011, 00:22
سلام دوستان
دراین تاپیک به بحث و ارائه راه حل درمورد مشکلات بازی های روز دنیا می پردازیم

موفق باشید

:flowerysmile:

icon
08-20-2011, 13:54
سلام اینجا نوشته ویندوز نمیتونه به دستگاه مشخصی دسترسی پیدا کنه .شاید شما اجازه مناسب برای دسترسی به برنامه رو ندارید کرک pes 2011 روش کپی کن که پایین فایل دانلودش رو میزارم یا اگه نشد بازی رو تو درایو(windows(c نصب کن دیگه عقلم به جایی نمیکشه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پسوورد:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ManUtd
08-21-2011, 05:31
سلام به همگي .كسي آدرس چند تا سايت واسه دانلود بازي سراق نداره؟؟ممنون:love:

ManUtd
08-21-2011, 09:28
يكي نيست به من كمك كنه؟:he:

kara
10-15-2011, 19:10
بازی pes 2012 من پیغام fatel error را میدهد و کرک هم ندارد

sina acm
10-15-2011, 22:52
بازی pes 2012 من پیغام fatel error را میدهد و کرک هم ندارد

کرک شما توسط انتی ویروس پاک شده است برای راهنمایی بیشتر به بخش پچ ها و ویرایش های پیس بروید توضیحات کامل داده شده است

موفق باشید

1740224264
11-13-2011, 20:34
گذارش گر عربی می خوام کسی داره

sina acm
11-13-2011, 21:02
گذارش گر عربی می خوام کسی داره
برای فیفا تو بخش پچ ها گذاشتم

sina acm
11-13-2011, 22:54
دوستان برای حل مشکل گرافیک کال آف توی فولدر اصلی بازی فولدر "Player2" و بعدش فایل "Config.CFG" رو به وسیله ی notepad باز کنید با ابزار Find ش کلمه ی "imageQuality" رو پیدا کنید حتما تایپ کنید و عدد جلوی این نوشته رو که 1 هستش به 4 تغییر بدید.

بعدش هم سیو کنید و notepad رو ببندید حالا وارد بازی شید و لذت ببرید.

puck
11-15-2011, 00:38
سلام یه دو تا سایت هست که برای شما نوشتم
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Great Milan
11-15-2011, 12:17
[Only Registered And Activated Users Can See Links]رز.....................ل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]رز.....................ل)

MR.Arsenal
01-03-2012, 10:48
سلام دوستان.امید وارم که بازی batman arkham vityرو بازی کرده باشید.

من تو بخشی که راش الغور دخترش میگره چاقو میزاره رو گردنش گیر کردم.

وقتی دوربین میاد پشت سر بتمن دیگه هیچ کاری نمیکنه.قفل میکنه نه حرکت میکنه نه چیزی میاره.

juninho_P
01-24-2012, 11:06
سلام برای اینکه نصب گزارشگر عربی ارور نده چیکار باید بکنیم

sina acm
01-24-2012, 21:22
سلام برای اینکه نصب گزارشگر عربی ارور نده چیکار باید بکنیم

باید بازی دست نخورده و اورجینال فیفا رو نصب کنی

دیگه ارور نمیده

!bahador!
03-17-2012, 15:43
بچه ها میشه مشکل منو ببینید من pes 12 نصب کردم این ارور میده

وقتی ignore میزنیم

میره تو بازی

این میاد تیک انلاین از تنظیمات برداشتیم

گرافیکم 2 گیگ رم 4 همه چی بالا لب تاپ asus

Saeid~Barca
03-17-2012, 20:38
pes با بعضی گرافیک های جدید سازگار نیست و من هم بعد از نصب pes 2011 و pes 2012 این مشکل رو دارم و شروع بازی با این اخطار مواجه میشم . و مجبورم بعد از ignore کردن با کیفیت پایین تو لب تاپم بازی کنم و توی setting بازی تو جایی که بازی رو نصب کردی که بری گرافیکت رو به شکل قرمز و Bad نشون میده

ولی مشکلی هم توی بازی پیش نمیاد . من خیلی وقته که دارم این شکلی با لب تاپم بازی میکنم

موفق باشیroz::

pedro_17
04-07-2012, 11:39
من رو لپ تاپم این بازی رو نصب کردم وارد بازی که میشم موقع انتخاب اواتار نات رسپوندینگ میشه گرافیکشم که پایین میارم بازیم ارور میده همین بازی رو رو کمپیوتر دوستم نصب کردم بالا اومد از نظر مشخصات لپتاپم هم تو سیتینگ همه آبی هستن لپ تاپم asus هست.
اگه میشه کمک کنید اخه دارم هنوز pes 2011 بازی میکنم خسته شدم!

Saeid~Barca
04-07-2012, 15:28
این مشکل از گرافیک نیست چون برای مشکل گرافیک یا قطعات دیگه چنین اروری نمیده تازه اگه 2011 جواب میده پس باید 2012 هم جواب بده چون فرق زیادی تو گرافیک دو بازی برای اجرا نیست

مشکل فکر میکنم از خود بازی باشه . دوباره نصبش کن . میتونه مشکل از کرک بازی هم باشه roz::

pedro_17
04-15-2012, 17:22
نه ناله بازی نیست همونو 2 باره نصب کردم نشد 1 بازی دیگه هم گرفتم اونم نصب نشد

Pouriaf
04-15-2012, 18:26
من رو لپ تاپم این بازی رو نصب کردم وارد بازی که میشم موقع انتخاب اواتار نات رسپوندینگ میشه گرافیکشم که پایین میارم بازیم ارور میده همین بازی رو رو کمپیوتر دوستم نصب کردم بالا اومد از نظر مشخصات لپتاپم هم تو سیتینگ همه آبی هستن لپ تاپم asus هست.
اگه میشه کمک کنید اخه دارم هنوز pes 2011 بازی میکنم خسته شدم!

واللا به نظر من و خیلی از گیمر های دیگه (یعنی این نظر مستند هست!) نسخه 12 این بازی آشغال هست! میدونم که خیلی از بچه ها لذت میبرن حتی خود من ولی در مقابل رقیبش چیزی بیشتر از یه بازی بی هیجان نیس.

همون PES 11 اگه آپدیت میشد به الان خیلی بهتر از اینه یعنی اگه یه آپدیت پیدا کنی، دانلود کن و همون PES 11 رو بازی کن. ولی اگه اصرار داری، باید بگم این مشکل هارو شاید داشته باشی:

1. یا بازی رو خیلی زود خریدی

2. یا ستاپش RAR هست

3. نسخه ایرانی رو خریدی

4. موقع نصب آنتی ویروس و اینترنتت فعال بودن

5. مشکل از دی وی دی هات هست

6. قطعاتت اشکال دارن

به نظر من که گزینه 6 رو بی خیال، چون 11 رو میکشه ولی به گزینه های دیگه مخصوصا چهارمی توجه کن.

منتظر جوابم هااااroz::

C R 7 9
04-15-2012, 19:05
به نظر من FiFa اشکالات زیادی داره و در حد PES هم نیست ولی در کل بازی بدی نیست

Saeid~Barca
04-27-2012, 16:43
حل مشکل گرافیکی pes 2012 و pes 2011

با توجه به اینکه بسیاری از سایت ها در مورد سویچ کردن بین دو کارت گرافیک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در لب تاپ مطلب ناقصی نوشتن سایت پر آموزش ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بر آن شد که این اموزش ها را کامل و بصورت صحیح برای استفاده عموم انتشار دهد

شما هم از کسانی هستید که لپ تاپتون دو تا کارت گرافیک Intel (ضعیف تر) و Nvidia (قوی تر) رو داره؟ خب با این مشکل مواجه شدید که چطوری بین کارتهای گرافیک سوییچ کنید و بهترین بهره رو از کارت گرافیک قوی تر ببرید؟ خب با ما باشید تا بهتون انجام این کار راحت رو آموزش بدیم.
اول از هر چیز این مطلب و بخونید:
OPTIMUS ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نسل سوم کارتهای گرافیک Nvidia ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بهره وری در لپ تاپ ها را بالا می برد.
بزرگ‌ترین مشکل بر سر راه استفاده از پردازنده‌های گرافیکی قدرتمند در لپ‌تاپ‌ها، مصرف بسیار بالای انرژی در این پردازنده‌ها است. این مصرف انرژی روی طول شارژ باتری لپ‌تاپ تاثیر مستقیم می‌گذارد. معمولا انتخاب به این صورت بوده که کاربر باید بین کارآیی بالای گرافیکی (با یک پردازنده گرافیکی مجزا وقدرتمند) و طول عمر باتری بیشتر(با پردازنده گرافیکی مجتمع درون چیپ‌ست یا سی پی یو) یکی را انتخاب کند. برای مخلوط کردن این دو مزیت، کاربر یک انتخاب دیگرهم دارد و آن خرید لپ‌تاپ با گرافیک قابل تغییر (Switchable Graphics) است. حتما لپ‌تاپ‌هایی را دیده‌اید که دارای دو پردازنده گرافیکی، یک مجتمع و دیگری مجزا است. پردازنده گرافیکی مجتمع درون چیپ‌ست و البته اخیرا درون سی پی یو قرار می‌گیرد و قدرت پردازش سه بعدی زیادی ندارد.
قدرت پردازنده گرافیکی مجتمع برای کاربردهای عادی که به پردازش سه بعدی سنگینی نیاز ندارند جوابگو است ضمن این‌که انرژی بسیار کم‌تری نسبت به پردازنده گرافیکی مجزا(Dedicated Graphics) مصرف می‌کند. در عوض پردازنده‌های گرافیکی مجزا معمولا، قدرت پردازشی و همچنین مصرف انرژی بالاتری دارند. در لپ تاپ‌هایی که گرافیک قابل تغییر دارند سیستم عامل برحسب نیازهای پردازشی بین گرافیک مجزا و گرافیک مجتمع سوییچ می‌کند تا اولا قدرت پردازش گرافیکی در هر لحظه، متناسب با نیاز نرم‌افزارها بوده و ثانیا مصرف انرژی تا حد امکان پایین نگه داشته شود. انویدیا در نمایشگاه CES امسال، نسل سوم گرافیک قابل تغییر با نام Optimus را به کاربران معرفی کرد. این تکنولوژی امکانات جدید و برتری قابل ملاحظه‌ای نسبت به نسل‌های قبلی دارد.

با این توضیح کوتاه به قسمت اصلی آموزش یعنی سویچ کردن بین کارتهای گرافیک لپ تاپمون می رویم.
برای اینکار شما کافیه هر دو کارت گرفیکتون رو نصب کنید . اول کارت گرافیک Intel رو نصب کنید و سپس کارت گرافیک Nvidia ([Only Registered And Activated Users Can See Links])رو نصب نمایید. خب حالا که هر دو رو نصب کردید روی صفحه دستکتاپ اگه کلیک راست کنید باید منوی شما بصورت عکس زیر در بیاد و دو تا کارت گرافیک براتون شناسایی بشه:
خب حالا ما قصد داریم برنامه ها یا بازیهایی رو که نیاز به کارت قوی تری دارن رو با گرافیک قوی تر یعنی Nvidia اجرا کنیم. برای اینکار قبل از هر چیز کافیه که شما مثل عکس زیر عمل کنید:
با توجه به عکس بالا شما باید به کنترل پنل کارت گرافیکتون Nvidia ([Only Registered And Activated Users Can See Links])برید و مطابق شکل بالا از منوی سمت چپ روی گزینه Manage 3D settings کلیک کنید و سپس از صفحه باز شده سمت راست از سر برگ مشخص شده یعنی Global Settings گزینه High-Performance NVIDIA processor رو انتخاب کنید و گزینه Apply رو بفشارید تا تنضیمات ذخیره بشن. ما در این کار به انویدیا تفهیم کردیم که از نهایت ظرفیت استفاده کنه یا نه یا اینکه خودش انتخاب کنه!
خب حالا اجرای بازیها و نرم افزارهایی که نیاز به کارت گرافیک قوی دارن:
به عکس زیر توجه کنید:
با توجه به عکس اگه دقت کرده باشید من میخوام بازی Pes 2011 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو که نیاز به گرافیک بالاتری داره با قویترین گرافیک موجود لپتاپم اجرا کنم و برای اینکار با کلیک راست کردن روی آیکون بازیم گزینه Run with Graphics processor و سپس گزینه (High-Performance NVIDIA processor (default رو انتخاب کردم و وقتی بازی اجرا بشه با گرافیک قوی تر اجرا خواهد شد و نهایت استفاده رو از کارت گرافیک قوی تر بردیم.
:: حالا برای اینکه از شر گزینه بالا هم خلاص بشیم و خود سیستم تشخیص بده که ما کدوم بازی رو با کارت Nvidia همیشه میخوایم اجرا کنیم کافیه که مانند مرحله اول به کنترل پنل کارت گرافیکمون بریم و از منوی سمت چپ روی گزینه Manage 3D settings کلیک کنید و سپس از صفحه باز شده سمت راست از سر برگ مشخص شده Program Settings رو انتخاب کنیم و از زیر منوی باز شده روی گزینه Add کلیک کنید و هر برنامه ای رو که میخواید همیشه با کارت گرافیک Nvidia اجرا بشه رو Add کنید. اینطوری با هر بار کلیک کردن روی آیکون بازیتون براحتی انویدیا میفهمه که باید با کارت گرافیک قوی خودش بازی رو براتون اجرا کنه. مطابق شکل زیر:
نکته های مهم : تا این قسمت اموزش و توی خیلی از سایت ها دید اما ممکن باز هم مشکلتون حل نشده باشه که با انجام این نکات بطور حتم مشکل بر طرف میشه.
۱: هنگام اجرای بازی حتما و حتما شارژر لب تاپ وصل کنید در غیر اینصورت حتی اگر تمام مراحل رو هم درست انجام بدیدباز با ارور مواجه میشید(۹۰ درصد اینو انجام نمیدن)
۲: بعضی از لب تاپ ها ممکنه درایورکارت گرافیکشون قدیمی باشه که باید باتوجه به مدل کارت گرافیکشون و سیستم عملشون از سایت های مربوطه دانلود کنند(سایت Nvidia کاربران ایرانی رو تحریم کرده پس با وی پی ان و فیتلر شکن باید وارد این سایت شد)
۳:آدرس های [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و <cite>[Only Registered And Activated Users Can See Links] برای آپ دیت درایور کارت گرافیک هاشون</cite>

nima_76
06-13-2012, 22:27
با سلام خدمت دوستان عزیز من یه فیسی رو دانلود کردم حالا میشه بگید چه طور اینو به کار ببرم

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اینم فیس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

terminator
06-14-2012, 13:04
با سلام
كسي ميدونه چطوري ميتونم اين ارور رو رفع كنم؟
اولش وقتي باز كردم اين ارور اومد و بازي هم اجرا شد
ولي الآن وقتي مياد ديگه اجرا نميشه

amin.abedi
09-13-2012, 13:42
سلام بچه ها
کسی چیزی در مورد Pes 2012 ایکس باکس چیزی میدونه
یه چیز هایی مثل این که مثلا لباس جدید بارسلونا رو بزاریم جای لباس فعلیش

honda.moji
10-11-2012, 14:51
کسی نیست جواب بده ؟ اخه تاپیک رو خوندم فقط کاربرا اومدن سوالرسیدن !!

من بازیم ارور msvrc001.dll میده .. هنگام ورود به بازی کسی مشکلشو رو میدونه ؟

manhunt
10-11-2012, 17:09
کسی نیست جواب بده ؟ اخه تاپیک رو خوندم فقط کاربرا اومدن سوالرسیدن !!

من بازیم ارور msvrc001.dll میده .. هنگام ورود به بازی کسی مشکلشو رو میدونه ؟
انتی ویروست شاید این فایلو پاک میکنه

انتی ویروستو غیر فعال کن دوباره بازیرو نصب کن

ببین نمیشه

omid1000
03-21-2013, 14:58
کسی سی دی درایور این مدل گیم پد به نام hb را داره!؟

علی2012
03-22-2013, 14:25
من که ندارم:death::death:

utobupvc
04-02-2013, 03:50
خیلی از این مطالب مفید استفاده کردم ممنون

mohammadjavad
04-18-2013, 08:05
سلام به همگش یه سوال داشتم تو مستر لیگ pesهم تیم ها برای مربیگری پیشنهاد میدن.

42d3e78f26a4b20d412==