PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: به نظر شما علت نتیجه نگرفتن پرسپولیس در این لیگ از ابتدا تا کنون چیه ؟؟؟

David7
10-22-2011, 00:03
نظرسنجی: به نظر شما علت نتیجه نگرفتن پرسپولیس در این لیگ از ابتدا تا کنون چیه ؟؟؟

alexdelpiero_10
10-22-2011, 16:51
به نظر من اول ضعف مديريت كاشاني بود كه با رفيق بازي استيلي رو آورد و دوم دو بازيكنان بي غيرتي هستن كه تو زمين راه ميرن يا هيچ كاري نميكنن سوم استيلي كه بلد نيست چجوري تركيب بچينه و تعويض كنه

Abdollah 202
10-22-2011, 18:08
بي غيرت بودن
واشتباه بزرگ بيروزي از دست دادان افشين امبراطور بود
همين

n_mamali
10-22-2011, 19:24
آقااااااااااااااایووووووو ون............مشکل پرسپولیس فقط این استیلیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ManUtd
10-22-2011, 19:33
به نظر من چندتا دليل داره!
1_اينكه هوادارا از همون بازي اول عليه كادر فني شعار دادن و تيمو به حاشيه كشوندن!
2_مصدوميت هاي بازيكونان كه خيلي تو اين نتايج تاثير داشت!مخصوصا مصدوميت اولادي!
3_استيلي نتونست از پس حاشيه هاي تيم بر بياد و نميتونست راحت كار كنه!
4_اين فصل بازيكوناي خوبي نخريديم و تو بعضي از پست ها اصلا بازيكون خوبي نداريم!در حد پرسپوليس نستند!
الان بايد جاي استيلي دنيزلي بياد كه مربي خوب و با تجربه ايه!
اينطوري هواداران هم يه كم آروم ميشن! ولي نه اينكه با چندتا نتيجه ضعيف از دنيزلي باز بلايي كه سر استيلي اومد سر دنيزلي بيارن!
اولا بايد هركيو مياريم خوب باشه و دوما بايد بهش فرصت كافي بديم!
خدا كنه شرايط اولادي بهتر شه و بتونه خط حمله بسيار ضعيف پرسپوليسو تقويت كنه!
به اميد موفقيت پرسپوليسentezar::

Arsenal
10-22-2011, 20:09
به نظر من تمام موارد بالا به اضافه ضعف در خرید بازیکن خوب و اماده و استفاده از بازیکنانی که نام پرسپولیس براشون زیادی سنگینه !

استیلی مربی خیلی خوبیه ولی فقط روی کاغذ !
1- تو زمین نمیتونه تغییر تاکتیک بده و تیم رو سریع از شرایط بحرانی خارج کنه
2 - اصلا قدرت بازیخونی حریف رو نداره
3- خودش عامل اصلی تزریق استرس تو تیم هست
و ...
کاش استیلی خودش رو همون اول کنار کشیده بود تا این همه بی احترامی بهش نشده بود من که واقعا تاسف خوردم

H@kem
10-22-2011, 20:13
به نظر من علت اصلي بازيكنان بي غيرت البته دوستان من خودم پرسپوليسيم و قصد توهين ندارم اما اگه تعصب و كنار بزاريم و بازيهاي پرسپوليسو منطقي ببينيم به غير از علي كريمي هيچكي بازي اصليشو نميكنه البته اشكالهاي ديگه هم زياد دارن و تقريبا يه جورايي همه گزينه ها نقش داره اما نظر شخصي من اينه :ghelyon:

spiderkiller
10-22-2011, 20:38
کاملا واضح هست.یک عده دارن کاری میکنن که استیلی رو از پرسپولیس بیرون کنن.متاسفانه اونا از همه قدرتمند تر هستن.همونطور که کاشانی رو عوض کردن استیلی رو هم عوض میکنن تا قدرت دست یک عده خاص بیوفته.این وسط بازیکنا هم خودشون از همه مقصر ترند چون مشخصه دارن از عمد بد بازی میکنن

Mohammad
10-22-2011, 21:04
ااولیش به خاطر استیلی هست / که میتونم برای پرسپولیس اینطوری توصیفش کنم / مثل : فیل و فنجون
دومیش هم به خاطر نساختن با هم/
مثلا :
کاشانی با علی دایی
علی دایی با علی کریمی
علی دایی با شیث رضایی
یا اوردن یه ادم غیر فوتبالی :
رویانیان هی مسخره میکنن میگن کارت سوخت میده کارت فلان میده.....
و.............
کلا تیم ما با خودش نمی سازه و همین باعث میشه که حاشیه درست بشه و نتیجه نگیریم
به نظرم باید یه کادر فنی خارجی بیارن

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اگه 10 تا دربی پشت سر هم هم ببازیم باز هم همون 6 تایی ها باقی می مونید

mortezarm
10-22-2011, 22:04
مشکلات همه موارده به نظر من
اما مهمترینش انتخاب پارتی بازانه استیلی و مهمتر از اون بی غیرتی بیشتر بازیکناست

David Sina
10-22-2011, 23:08
اگه یادتون باشه بعار از افشین قطبی و قهرمانی اون سال بازیکنان پرسپولیس خیلی عوض شدند و بازیکنان جدیدی ترانسفر شدند به این تیم که در دوران کرانچار با نظر کاشانی و در دوران دایی با نظر خودش اومدند ........ 3 سال که سبک بازی پرسپولیس عوض نشده و این بازیکنان جا خوش کردند ........ بهترین شوک واسه پرسپولیس آمدن بازیکنان باغیرتی است که قدر پیراهن این تیم رو بدونند و بدونند که بازی تو این تیم مثه بازی تو تیم ملی است ........ نتایج نظرسنجی هم حرفای منو تایید میکنه

kick up
10-23-2011, 11:21
اگه تو گزينه هايي كه مي تونيم انتخاب كنيم گزينه بازيكنان درجه 2 يا ضعف فني بازيكنان بود من به اين گزينه راي مي دادم .گرچه موضوع بي غيرتي بعضي بازيكنا اومده و اين درسته ولي بنظر من بزرگترين مشكل پرسپوليس كه چند ساليه بعد از تيم قطبي داره ما رو آزار ميده همين نداشتن بازيكنان درجه يكه .تيم قطبي از 11 كاپيتان 11تيم ليگ برتري تشكيل شده بود و قطبي هم استاد مسائل روحي-رواني بود ولي از اون به بعد كلي مربي اومد و رفت و هيچ دستاوردي نداشت.

راه حل هم اينه كه در اولين فرصت حدود 8 بازيكن پرسپوليس عوض بشن و با بازيكناي خارجي و داخلي باكيفيت جايگزين بشن

يه مثال مي زنم : اين بادامكي بازيكنيه كه از هر 10تا حركتش 9تاش خرابكاريه ولي تو اين 2سال بازيكن فيكس ما بوده .بازي با استقلال هم همين بازيكن در همكاري با علي عسگري و معمارزاده باعث هر2گل شدند .

تو اين پستها حداقل بايد سريعا يه فكري كرد :

_ هافبك دفاعي جنگنده و باهوش
_ فوروارد بلند زن و فرصت طلب
_ دفاع چپ تخصصي فعال و دونده
_ يه گلر مطمئن

David Sina
10-23-2011, 11:57
آره باید اسکلت تیم عوض شه .........

yasin04
10-23-2011, 14:44
ضعف تيم اينه كه كادر فني هيچ وقت تصميم نميگيره استيلي رو بركنار كنه در عوض ازش حمايت ميكنه:gerye:chomaghbinam

mamaliss
10-23-2011, 14:54
علت های زیادی داره. یکیش اینکه پرسپولیس در خرید بازیکن ضعیف عمل کرد.
یکی از مشکلات اساسی هم اینه که از اولین هفته لیگ تیم در حاشیه بوده در همان اولین بازی تشویق علی دایی شروع شد تا به حال.
به نظر بنده آوردن آقای رویانیان هم کار اشتباهی بوده ، جک هایی که ساخته شده رو هم فکرکنم همتون بدونید در ضمن اگر رویانیان هم نتیجه نگیره اون وقت چه فحاشی علیه اون در ورزشگاه میشه.

DanielBahrami
10-23-2011, 15:36
پرسپولیس مدیران بد و بی تجربه ای دارد .

حالا که رویانیان اومده وضعیت مدیریت بد تر شده .

Wizard-8
10-23-2011, 15:48
مشکل اساسی فوتبوال تو این چند وقت اخیر مافیای پر قدرت علی دایی بوده
بله مافیای علی دایی

علی دایی شخصیتی هست که با تمام کله گنده ها تو هر صنف و تو هر جاو هر مکانی رابطه داره که به بررسسی اونا میپردازیم

1-رابطه با سیاسیون
که یک شبه اونو مربی تیم ملی میکنن (علی ابادی معاون رئیس جمهور)

- شخص سیاسی دیگر یعنی حیبی کاشانی در حالی که دایی 9 ماه خونه نشین شده به خاطر رفاقت 18 ساله دهمین مربی برتر 2010 جهان یعنی کرانچار رو اخراج و دوست صمیمیش دایی رو میاره که اون همه ننگ رو به بار آورد

- شخص سیاسی دیگر که مشاور رئیس جمهور باشه حکم ممنوع المصاحبه شدنش رو لغو میکنه

- دوستان نماینده اون در مجلس محرومیت 4 جلسه اونو بعد بازی با پرسپولیس در سال 1385 به دو جلسه کاهش میدن
-نماینده اردبیل در مجلس خواهان انتخاب او به عنوان وزیر ورزش میشه

- رابطه با سر.داران اجورلو، بابایی ، و...

-استانداری تهران به طوری که دلیل باخت سنگین اونو در برابر سپاهان آلودگی هوای تهران معرفی کرد

- مدیر ورزشگاه آرزادی ضیا آذری که برق استادیوم رو تو جام حذفی بردو بعد بازی پرید بغل دایی این در حالی بود که وزارت نیره اعلام کرد تنها برق ورزشگاه رفته و اطراف ورزشگاه برق بوده!

و...
حال جالب هست دایی با این همه استفاده از رانت سیاسی خو رو سیاسی نمیدونه و مردم ساده لوح رو گول میزنه !!!!

2-رابطه با گردن کلفت های سکوها
علی دایی طبق تمام آرشیو های موجود از سال 2002 به بعد هیچ محبوبیتی نداشته و به قول خودش رو اعصاب حداقل نیمی از مردم بوده اما اون برای رفع این مشکل دست به دامن گردن کلفت های گرداننده سکوها شد
دوستی دایی بالیدرهای پرسپولیس تو بازی سایپا و پرسپولیس که اونو تشویق میکردن 1385 تا مصاحبه های دایی مبنی بر اینکه بدون حمایت لیدرها به جایی نمیره تا برنامه 90 که اعلام کرد تنها 10 نفر از لیدرها رو قبول نداره و پشت سر بقیه نماز میخونه (اقتدا به کسانی که فوش ناموسی در ورزشگاه سر میدن!)

علی دایی پس از 5 باخت پیایپی تو سط لیدرهاش تشویق میشه

تیم گل میزنه دایی تشویق میشه

رفت وبرگشت به استقلال میبازه توسط لیدرهاش تشویق میشه

ننگین ترین وخفت اورترین بازیها رو تو آسیا با پرسپولیس نمایش میده توسط لیدرهاش تشویق میشه
و....
لنگ بودن کار در جایی بیشتر مشخص میشه که فردی همانند فرگوسن که برای همگان شناسانده شده هست و حدود دو دهه در منچستر حضور داشته و بیش از 20 جام برای این تیم اورده در زمانی که همین کروش دستیارش بوده بعد نمایش چند بازی ضعیف و البته همراه امتیاز بشدت از روی سکوها شعار میشنوه، اما دایی به واسطه رابطه با لیدرهای گردن کلفت تحت هر شرایطی تشویق میشه و کسانی مثل پیروانی بعد از بردن راه اهن شعار میشنون و وضعیت استیلی هم اکنون این هست

3- در دست داشتن تلویزیو ن ودر راس همه عادل فردوسی پور
علی دایی به واسطه محبوبیتی که بین گردانندگان تلویزیون داشته و همگی به خاطر رویکردهایی بوده کهباب بالایی ها بوده همیشه تعریف تمجید شده ، شبکه های 1 2 خبر و غیره که همگی حامی اونن به کنار شبکه اصلی ورزش که شبکه 3 باشه در دست دایی و دوستان پرقدرتش مثل فردوسی پور و پور محمدی هست ، جایی که دایی در برنامه 90 سال 1386 بعد گند و فجاعتی که تو جام جهانی بار اورد اعلام کرد با پورمحمدی و ... در مورد خودش صحبت کرده و گفته چرا عکس ها منو تو برناه هاتون .... نمیزارید
اما مهره اصلی و پر قدرت مافیای دایی شخصی نیست جز فردوسی پور که بارهاو بارها عدالت رو درمورد دایی از سال 1386 به بعد زیر پا له کرده
رابطه دایی و فردوسی پور از 86 به بعد رابطه ای عاشقانه شده است برای بررسی این موضوع این مطالب رو داشته باشید

1- امیر قلعه نویی بعد از قهرمانی با استقلال اونم تو جام معتبر و پر ارزش لیگ (نه کم ارزش حذفی که استقلال در دوره قلعه نویی یک بار انصراف ازش داد) به خاطر روابط شکرابی که با مدی عامل وقت یعنی واعظ اشتیانی داشت از استقلال جدا شد و علارقم اینکه این دو بارهال وبارها بیانیه علیه هم نوشتن اما هیچ وقت فردوسی پور آتشی را که به جانم پرسپولیس انداخت یک ملیاردم اونو برای استقلال رو نکرد چون قلعه نویی دوستش نبود ودایی دوستش هست

2- قلعه نویی پس از ناکامی درز یک چهارم جام ملتهای 2007 و باخت پنالتی به کره در مرحله یک چهارم علارقم بازی خوب تیم ملی به شدیدترین شکل ممکن توسط فردوسی پور کوبیده شد تا جایی که فردوسی پور به قلعه نویی اعلام کرد باید فقط و فقط استعفا بدی ، همین کار در مورد قطبی هم صحت داشت و دیدم بعد رفتن قطبی حستابی اونو کوبیدن ، اما وفقتی نوئبت به دوست صمیمیش دایی میرسه شرایط فرق میکنه ، دایی بدترین مربی تاریخ ملی طبق امار هست و تیم ملی رو بتا 6 امتیاز از 5 بازی در رتبه 4 جدول قرار داد اما فردوسی پور که هیچ انتقادی از او نکرد بلکه معتقئ بود اگر دای میماند تیم ملی به جام جهانی میرفت با کدام منطق آقای فردوسی پور این حرف رو میزنه ایا محاسبه 6 امتیاز از 5 بازی برا کسی که مهندس صنعتی شریف هست اینقدر سخته یا نه پای رابطه و دوستی با دایی برقرار هست ؟

3-علی دایی وقتی 5 گزینه فدراسیون برای مربی تیم ملی مطرح شد چوب لای چرخشون گذاشت و گفت هر کی لابیش قویتر و پر زور تر باشه مربی تیم ملی میشه ، اما هفته بعد خودش انتخاب شد و فردوسی پور به هیچ وجه این لابی بازی دایی رو به چالش نکشید و به شدت خوشحال بود و اعلام کرد چرا از اول دایی رو انتخاب نکردید ، اون که بود چرا سر گزینه های دیگه رفتید

4- علی دایی که مردم رو ساده لوح دیده بود و دوست عزیزش فردوسی پور رو حامی خودش میدید تا اونجایی پیش رفت که مدعی شد با خدا لابی گرده و بعد اینکه فردوسی پور گفت بله خدا دایی رو دوست داره دایی تو همون برنامه چند دقیقه بعد مدعی شده خدا با اون لالبی کرده نه اون با خدا!

5- علی دایی با رابطه عاشقتانه با شخص سیاسی به نام حبیب کاشانی که بنا به گفته دایی قدمتی 18 ساله داشت و ایندو مراوده خانوادگی با هم داشته به پرسپولیس اومد ، این شرایط رو هم برای استیلی در نظر میگیرم حال تفاوت رو ببنید
علی دایی جایگزین دهمین مربی برتر 2010 جهان شد که تیمش تو لیگ سوم بود و استیلی جانشین دایی شد که کارنامه رکوردهاش تو پرسپولیس و تیم ملی در قواره مربیگری و البته هم اکنون راه آهن 16 جدولی مشخصه
اما فردوسی پور برای امدن دایی هیچ چیزی نگفت اما برای استیلی از واژه رفیق گلستان و گرما به کاشانی یاد کرد
و هزارا مورد دیگر که همگی مستند و با فیلم هست

6- عامل اصلی جو کنونی ورزشگاه ها شخصی نیست جز فردوسی پور ، چه دلیل دارد که وقتی بازی هفته اول با ملوان دقیهه 55 هست وبازی 0-0 هست این جملات را فردوسی پور خطاب به استیلی در رسانه ای به وسعت تلوزیون که دور افتاده ترین نقاط کشور به اون دسرسی دارن به زبون بیاره : شانسی که استیلی اورده اینه که دایی الان تیم داره وگرنه ادامه پیدا میکرد نتیجهنگرفتن های پرسپولیس از روی سکوها اذیت میشدو بدین تریتیب از همون هفته اول به خاطر رفاقت با دایی خط دهی در سطح وسیع کرد

7- مشخص نیست وقتی که فرگوسن با ان همه اعتبار وجام برای منچستر از سوی هوادار هو میشود وشعار میشند چطور فردوسی پور بعد از شعار دادن مردم علیه دایی بعد بنباد کار و صبا که ننگین ترین نتایج بودن بهم میریزد واین کار را بر نمکیتابد و لی الان اتش به سکوها پرسپولیس در هفته اول میزند چرا که دوستش دایی در این تیم نیست

رابطه عاشقانه دایی وفردوسی پور به حدی هست که دایی هیچ وقت در مسابقات تیم 1998 با دیگران حاضر نمیشود اما به دعوت دوست صمیمیش فردوسی پور برای بازی در تیم صنعتی شریف دعوت عادل را میپذیرد

این دایی دو رو همانی هست که بعد بازی با پرسپولیس و سایپا خواهان محرومیت هواداران پرسپولیس از سوی فدراسیون شد
این همان دایی هست که سال 82 اعلام کرد به خاطر رفاقت با سردار آجور لو تنها در پاس بازی میکند و........
اما رابطه او با گردن کلفتان همه اصناف و گنده ها موجب شده این حقایق از ذهن مردم بطور کامل شستشو داده شود

اینم جمله دکتر شریعتی که خیلی به وضع این زمونه و علی خصوص شرایط دایی و پرسپولیس میشه : وقتی که زور جامه تقوا بر تن کند بزرگترین فاجعه تاریخ رقم میخورد

مورینیو...
10-26-2011, 11:59
به نظر من تماشاگرا مقصرند بابا یکم صبر داشته باشین.بازی پرسپولیس با مس رفسنجان دسته اولی رودیدین به چهره استیلی و بازیکنان دقت کردین؟بیچاره ها بدجوری تحت فشارن این فشار زیاده که باعث میشه نورمحمدی گل به خودی بزنه این فشار زیاد ایجاد شده توسط رسانه ها و هوادارانه که باعث میشه پرسپولیس لیگ برتری مس دسته اولی رو درورزشگاه آزادی با اختلاف یه گل اونم دردقیقه 120 ببره.

Derby
10-26-2011, 12:44
مشکل پرسپولیس به نظر من نشات گرفته از مدیران تیمه که باعث شده این بازیکنان عجیب و غریب بیان توی پرسپولیس
توی این چندین سال گذشته مدیرانی اومدن توی پرسپولیس که دید فنی ندارن
حالا نداشتن دید فنی باعث چه مشکلاتی می شه؟

1ـ شما وقتی دید فنی نداشته باشی هر کسی هر چی بگه ممکنه روی شما اثر کنه و فقط ممکنه به فکر حفظ جایگاه مدیریت خودت باشی و تصمیمات عجولانه بگیری
2ـ توی انتخاب همه چی ایراد دارن از جمله بازیکن و مربی
به نظر من نقش یک مدیرعامل خوب توی باشگاه های ایرانی 10 برابر یک مربی خوبه ! و جالبه که 90٪ نقش مدیر توی بحث نقل و انتقالات خودش رو نشون می ده
به نظر من 4 بازیکن کنونی پرسپولیس در حد این تیم نیستن و جالب اینجاست که یکیشون بعضی اوقات کاپیتان هم میشه و همواره هم فیکسه
3 - 4 تا هم اصلآ در حد لیگ برتر نیستن و توی لیگ 1 یا استانی باید بازی کنند !
با این همه من فکر نمی کنم که کسی کم کاری کنه ولی باید قبول داشت که زور این بازیکنان در همین حده
شما توی کلاس های مربیگری یاد می گیرید که چگونه از پتانسیل تیمتون کامل استفاده کنید
یعنی چی؟
یعنی اینکه هیچ مربی نمی تونه قدرت یک تیم رو 20٪ افزایش بده و فقط می تونه بازده تیمش رو نزدیک به 100٪ برسونه و نمیشه از یه تیم 120٪ بازده گرفت.البته یک ارنج بد و یا تمرین بد ممکنه کاری کنه که شما 50٪‌از تیمت بازده بگیری ولی فکر نمی کنم در پرسپولیس الان اینجوری باشه و یه مربی دیگه بتونه از لحاظ فنی خیلی موثر روی این بازیکنان باشه
این تیم پرسپولیس با این بازیکنان در حد 5 تیم بالای جدول نیست و نه حمید استیلی و نه مورینیو و گوآردیولا و فرگوسن هم نمی تونن این تیم رو درست کنن. البته ممکنه که پرسپولیس به لطف بازی در آزادی و جو ورزشگاه آزادی و اتفاقات دیگر در ادامه فصل به بالای جدول بیاید اما از لحاظ فنی این تیمی که الان می بینیم در حد تیم های برتر لیگ نیست.
به نظر من تمام کسانی که به عنوان عوامل ضعف پرسپولیس نام برده می شوند کم کاری نمی کنند و در شخصیت بازیکنان و مربیان و مدیران ایرانی این گونه موارد کمتر دیده میشه بلکه توانایی این عزیزان در همین حد بوده و انتخاب بد و عدم شایسته سالاری باعث این نتایج شده است
اگه پرسپولیس می خواد مربی خارجی بیاره باید از همین الان بیاد تا آشنا بشه با جو فوتبال ایران
الان پرسپولیسی ها اسم مصطفی دنیزلی رو صدا می زنند در حالی که کسانی که با روند کار بستن تیم اشنا باشند می دونن که اون تیم خوب مصطفی دنیزلی حاصل انتخاب خوب آری هان در فصل قبل بود و آری هان بود که تونست از خیلی از بازیکنان جوری استفاده کنه که بازده خودش رو نشون بده (یادتون می آد مهرزاد معدنچی قبل از آری هان باعث باخت های پرسپولیس محسوب میشد ولی با اومدن آری هان اون ستاره اول قرمزها شد ! ) دنیزلی کار خاصی نکرد و به نظر من هم تیم ضعیف الان پرسپولیس حاصل بد بسته شدن تیم در فصل قبل بوده! یک سری از بازیکنان پرسپولیس اصلآ‌به درد ورزش فوتبال نمی خورند و یک سری هم باید سالی چندصد میلیون بدن تا روی نیمکت پرسپولیس بشینند
یک کم نگاه فنی تر و منصفانه تر خیلی چیزا رو روشن می کنه
فوتبال حرفه ای این نیست که شما یک سرمربی رو انتخاب کنی و بعد هم تا مشکلی پیش می اد پشت سرمربی رو خالی کنی و دم از حمایت از مردم بزنی !
این نمیشه که اینجوری یک نفر رو توی مشکلات تنها گذاشت و فشار رو روی یک نفر خالی کرد
به هر حال خیلی ها ایراد فنی از پرسپولیس می گیرند و خود من هم ایرادهای زیادی دارم از این تیم ولی کمی که عینک بد بینی رو برمی دارم این دیده میشه که این بازیکنان رو اگه من داشتم از این بهتر می تونستم نتیجه بگیرم؟ نه خیلی :ohum:

saalehh
11-01-2011, 19:15
با تشکر از david7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) عزیز بابت این تایپیک.
بنظرمن مدیریت فوق العاده ضعیف کاشانی تو این 2 فصل اخیر اصلیترین [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])دلیل ناکامیها و بحرانهای پرسپولیسه.اون از بازیکن نگرفتنای اول فصل و گذاشت همه بازیکنای خوب برن به تیمهای دیگه این از آوردن استیلی به این شکل و اون از سکوت عجیبش در قبال اتفاقات باشگاه و آخرسرم راحت استعفا داد و رفت!!!
البته نباید از ضعف چندتا بازیکن مثل (غلامرضارضایی و آقازمانی و بادامکی و محمدوشکوری) گذشت اما اینم بخاطراینه که کاشانی نتونست جایگزین برای اینا بگیره.
الانم رویانیان باید زمان بگذره تا نشون بده چقد میتونه موثر باشه و اتفاقات و بحران رو کم کنه.

feri71
11-09-2011, 23:44
پرسپولیس این فصل از هیچی شانس نیاورد! نه از مربی ، نه از بازیکن ، نه از مدیریت و نه از تماشاگر! اصلا سوال این نظر سنجی رو عوض کنیم بهتره. باید بذاریم: " به نظر شما چه نکته ی مثبتی در پرسپولیس این فصل وجود داره؟ " توی هر تیم باید حداقل سه چهار تا بازیکن وجود داشته باشه که یک تنه بتونن روند بازی رو به سود خودشون پیش ببرن! الآن همین استقلال جباری ، تیموریان ، میداوودی و رحمتی رو داره که اینا هستن که شخصیت قهرمانی رو واسه ی تیم مهیا کردن اما حالا پرسپولیس رو نگاه کنید! به غیر از کریمی دیگه به کی میشه اتکا کرد؟ نقش سرمربی هم غیر قابل انکاره! تا جایی که یادم میاد پرسپولیس حتی وقتی در بدترین شرایط هم بود با وجود بازیکنای بدتر از بازیکنای فعلیمون هم بازی هاش در آزادی رو اکثرا میبرد اما امسال چند درصد از بازی های خونگی رو بردیم؟ حداقلش اینکه مقصر عدم نتیجه گیری در بازی های خونگی رو استیلی میدونم! و بحث تماشاگرا که از همون هفته ی اول زیر پای سرمربی رو خالی کردن و بزرگترین ظلم رو در حق تیم خودشون انجام دادن! درمورد مدیریت هم که دیگه لازم نمیدونم صحبت کنم چون یه بحث تکراری شده و موضوعیه که مربوط میشه به کل فوتبال کشورمون!

mortezarm
11-09-2011, 23:46
به نظر من عدم شایسته سالاری و اینکه هیچ چیزی درست سرجاش قرار نداره
و همه چی مثه همیشه باند بازیه

Mohammad
11-21-2011, 20:50
به نظر من دلیل اصلیش مدیریت بی درو پیکر باشگاهه...
بعدش هم بازیکنان بی غیرت...البته نه همه ی بازیکنان ...بعضی هااااااا

Ali Asgar
11-21-2011, 22:03
دلایل:
طرز روی کار آمدن استیلی
ضعف در جذب ستاره
وجود بازیکن بی غیرت
مدیریت ضعیف کاشانی
تماشگران که اعتماد به نفس و تمرکز تیم رو ازبین بردن

اما عامل اصلی : شانس

هر چی میکشیم از بی شانسیه:-ang:-ang

AmirUtd
11-21-2011, 22:06
دلایل:
طرز روی کار آمدن استیلی
ضعف در جذب ستاره
وجود بازیکن بی غیرت
مدیریت ضعیف کاشانی
تماشگران که اعتماد به نفس و تمرکز تیم رو ازبین بردن

اما عامل اصلی : شانس

هر چی میکشیم از بی شانسیه:-ang:-ang

واقعا خیلی بد شانسیم eterza::-

sina acm
11-21-2011, 22:20
1_بد بسته شدن تیم در فصل نقل و انتقالات

2_حاشیه که باعثش بازیکنان هستند

Great Milan
11-21-2011, 22:33
همش زیر سر اون کاشانیه ,از وقتی قرار شد حمید استیلی بیاد ,از وقتی ما دیگه بازیکنامون بیغیرت شدن ,وقتی این فوتبالو با سیاست کثیف کردن و وقتی ................ای خدا یه باره دیگه این پرسپولیسو راه بندا ایشا الله

AL1reZA
11-22-2011, 00:29
دلیلش به نظر من از مربی و بازیکنان بود.
استیلی که بیچاره تحت فشار زیاد بود و بازیکنان هم روحیه نداشتن و فصلو با آمادگی شروع نکردن
امیدوارم مشکلات حل شه و پرسپولیس واقعی رو ببینیم.

Zid@ne
11-22-2011, 10:20
به نظر من پرسپولیس رو همون هایی بدبخت کردن که از فوتبال هیچی نمیدونن و اومدن شده همه کاره تیم !!!!!!!!!!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==