PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمترين اخبار از حواشي و نقل و انتقالات مس سرچشمه

yasin04
10-16-2011, 20:34
مهمترين اخبار از حواشي و نقل و انتقالات مس سرچشمه

yasin04
10-16-2011, 20:38
فردا،دیدار معوقه تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و مس سرچشمه [Only Registered And Activated Users Can See Links] دیدار معوقه تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و مس سرچشمه کرمان از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، فردا دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

تیم ذوب‌آهن برای اینکه از نظر امتیازی با تیم سپاهان مساوی شود، باید تیم مس سرچشمه را با شکست از اصفهان بدرقه کند.
به گزارش فارس ،در دیدار معوقه ازهفته هشتم لیگ برتر فوتبال، تیم ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم مس سرچشمه است.
ذوبی ها که دو روز قبل در دیدار با تیم صبای قم، سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه را مقابل یکی از تیمهای مدعی لیگ کسب کرد و تا حدودی از وضعیت بحرانی هفته های اخیر خارج شد.
شاگردان منصور ابراهیم زاده از 9 بازی گذشته 14امتیاز کسب کرده و در رده ششم جدول رده بندی جای دارند و کسب سه امتیاز این دیدار میتواند دو تیم اصفهانی را هم امتیاز کند.
تیم مس سرچشمه وضعیت بسیار بغرنجی دارد و با تنها چهار امتیاز درقعر جدول رده بندی جا خوش کرده است.
به نظر نمیرسد ذوبی ها برای شکست مس درخانه کار دشواری پیش رو داشته باشند و درصورتی که مسابقات از راندمان کاری بازیکنان ذوب آهن کم نکند، میتوان به دومین برد متوالی ذوب آهن طی سه روز امیدوار بود.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت دیدار معوقه تیمهای فوتبال ذوب آهن اصفهان و مس سرچشمه ازهفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور را به علیرضا فغانی سپرده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

yasin04
10-16-2011, 20:38
شرفی: شاید ذوب‌آهن را شکست دادیم [Only Registered And Activated Users Can See Links] سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه با اشاره به روند رو به رشد تیمش گفت: شاید توانستیم ذوب‌آهن را شکست دهیم زیرا این توانایی را در بازیکنان تیم خود می‌بینم.

اصغر شرفی در مورد آخرین وضعیت این تیم پیش از دیدار با ذوب‌آهن اصفهان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر تلاش می‌کنیم در دیدارهای باقیمانده تا نیم فصل امتیازات خوبی را بدست آوریم و در آن زمان با جذب 6-7 بازیکن جدید، با قدرت بیشتری در مسابقات نیم فصل دوم به میدان برویم.
وی با بیان اینکه تیمش شایسته شکست برابر نفت تهران نبود، افزود: بازیکنانم در مسابقات هر چه در توان دارند، ارائه می‌کنند. آنها نه کم فروشی کرده و نه کسی در تیم برای خودش بازی می‌کنند اما توانشان بیشتر از این نیست. ضمن اینکه اشتباهات داوری هم روی نتایج ما تاثیر منفی گذاشته است. مثلا در دیدار با نفت داور به جای اوت برای حریف کرنر گرفت که همان توپ به گل برتری نفت تبدیل شد.
سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه در مورد دیدار با ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: تیم ذوب‌آهن را کاملا آنالیز کرده‌ایم و بر اساس داشته‌ها و توانایی بازیکنان، سعی می‌کنیم بهترین نفرات را به میدان بفرستیم. شاید تیم ما بتوانند ذوب‌آهن را در ورزشگاه خانگی‌اش شکست دهد و من این توانایی را در بازیکنان تیم خود می‌بینم.
وی خاطرنشان کرد: گرچه کسب پیروزی در زمین ذوب‌آهن کار بسیار سختی است اما همیشه سختی‌های زندگی زیبا و قشنگ است. البته باید بگویم بین تیم‌های حاضر در لیگ برتر فاصله زیادی نیست، تیم نفت صدرنشین تنها با یک گل ما را شکست داد و این نشان می‌دهد فوتبال برخلاف گذشته از حالت 3-4 بعدی خارج شده و امروز همه تیم‌ها مطرح و مدعی هستند.
شرفی در پایان گفت: شرایط تیم مس سرچشمه روز به روز بهتر می‌شود و من بسیار امیدوارم این تیم بتواند در لیگ برتر بماند، من سعی خودم را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهم و اگر ناامید بودم، در تیم مس نمی‌ماندم.
دیدار معوقه تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و مس سرچشمه کرمان از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، فردا دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

DanielBahrami
12-15-2011, 14:45
شرفي:با دوندگي کمبود تجربه را جبران مي کنيم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه از القاي روحيه برتري جويي در تيمش ياد کرد و گفت: بازيکنانم با دوندگي زياد کمبود تجربه خود را جبران مي‌کنند تا در مسابقات ليگ برتر به نتايج مطلوبي دست يابند.

اصغر شرفی در خصوص دیدار تیمهای فوتبال مس سرچشمه و سپاهان از هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر و همچنین آخرین وضعیت این تیم گفت: خوشبختانه طی چند هفته گذشته فراز و نشیب زیادی نداشته و قدم به قدم به سمت جلو حرکت کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود: من از هیچ تیمی نمی‌ترسم و قبل از بازی، به هیچ سرمربی بازنده نیستم مگر اینکه باخت در جریان بازی اتفاق بیفتد. خوشبختانه اتفاق مثبتی که در حال حاضر رخ داده، این است که طرز فکر و روحیه برتری جویی خود را توانسته‌ام تا حدود زیادی به بازیکنانم منتقل کنم و آنها به خودباوری رسیده‌اند که نتیجه این خودباوری را در بازی تیم ما مقابل مس کرمان و تراکتورسازی دیدید بنابراین در بازی با سپاهان نیز ما فقط به برد فکر می‌کنیم.

شرفی ضمن اشاره به این موضوع که تیم سپاهان دارای یک سرمربی بزرگ است که در اروپا تجربیات زیاد مربیگری دارد خاطر نشان کرد: من برای کرانچار احترام زیادی قائلم ضمن اینکه سپاهان نیز نشان داده که جزو تیمهای برتر آسیاست اما همانطور که گفتم ما فقط به شکست سپاهان فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه ضمن اعلام اینکه بازیکنان من با دوندگی زیاد کمبود تجربه خود را مقابل سایر تیمهای لیگ برتری جبران می‌کنند، تاکید کرد: در نیم فصل با جذب شش یا هفت بازیکن تحولات زیادی در تیم مس سرچشمه ایجاد خواهد شد ضمن اینکه چند بازیکن نیز از تیم ما جدا می‌شوند. من در خصوص جذب بازیکن وسواس دارم تا پای دلالان در باشگاه مس سرچشمه باز نشود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در این خصوص اعتماد دو طرفه‌ای بین من و مسئولان باشگاه مس سرچشمه وجود دارد و آنها دست من را در جذب بازیکن باز گذاشته‌اند.

دیدار تیمهای مس سرچشمه و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته هفدهم و پایانی از نیم فصل اول مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور از ساعت 15 فردا جمعه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%88%D9%86%D8%AF%DA%AF%D9%8A_%DA%A9%D9%85%D8%A8% D9%88%D8%AF_%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87_%D8%B1% D8%A7_%D8%AC%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%8A_ %DA%A9%D9%86%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
01-01-2012, 21:41
معرفي سه بازيکن ليگ برتري سرچشمه

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه گفت: سه بازيکن جديد سرچشمه که سهميه ليگ برتر اين تيم هستند تا سه شنبه معرفي مي شوند.

علی رمضانی گفت: برای جذب بازیکنان مذاکرات مختلفی شده و از بین گزینه هایی که مطرح بود سه بازیکن تا روز سه شنبه با ثبت قرارداد رسمی خود معرفی می شوند.

وی تصریح کرد: قرارداد داخلی این بازیکنان بسته شده است و مس سرچشمه چهارشنبه راهی کرمان می شود تا برای دیدار با سایپا ادامه تمرینات خود را در این شهر دنبال کنند.

رمضانی اظهار داشت: البته مس سرچشمه یک بازیکن زیر 23 سال نیز جذب کرده است که در کنار دیگر بازیکنان و سه بازیکن خارجی که به تیم اضافه شده اند مطمئنا می توانند شرایط تیم را در جدول بهبود بخشند.

وی یادآورشد: قرارداد رسمی بازیکنان جدید مس سرچشمه باید تا روز سه شنبه در هیئت فوتبال استان کرمان ثبت شود و اسامی بازیکنان جدید احتمالا سه شنبه رسانه ای می شود.

رمضانی تصریح کرد: ورزشگاه سرچشمه متاسفانه هنوز آماده نشده است و به احتمال زیاد با توجه به اینکه مراحل ابتدایی کار به تازگی به پایان رسیده تا پایان لیگ نیز ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه آماده نخواهد شد.

وی ادامه داد: مس سرچشمه در آغاز رقابتهای نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال جمعه این هفته با سایپا در کرمان بازی دارد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86_%D9%84%D9%8A% DA%AF_%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%D9%8A_%D8%B3%D8%B1% DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87)

DanielBahrami
01-05-2012, 19:50
هوري: مس سرچشمه در ليگ برتر مي ماند

بازيکن تيم مس سرچشمه گفت: با توجه به شرايط جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر فوتبال، باقي ماندن 51 امتياز در نيم فصل دوم، توانايي کادر فني و اتحاد و همدلي همه اعضاي تيم، مطمئن هستيم در اين رقابت ها باقي مي مانيم.

حسن هوری در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم مس سرچشمه و سایپا در جمع خبرنگاران، افزود: تیم ما در نیم فصل اول، توسط شخص دیگری و با دیدگاه متفاوتی بسته شد اما در نیم فصل دوم با درایت و تصمیمات سرمربی تیم، وزن فنی تیم مس سرچشمه بالا رفته است.

وی ادامه داد: باشگاه مس سرچشمه در فصل نقل و انتقالات، تمامی تلاش خود را انجام داده و در شرایطی که تمایل بازیکنان برای آمدن به سرچشمه کم است، سعی کردند، بهترین تصمیم را بگیرند.
هوری، ابراز امیدواری کرد: همه مسوولان و رسانه ها با حمایت از تیم مس سرچشمه شاهد موفقیت این تیم در رقابت های لیگ برتر باشند.

بازیکن تیم مس سرچشمه همچنین با انتقاد از بیان برخی مطالب در رسانه ها برای تضعیف روحیه تیم، گفت: 11 سال در لیگ برتر و چند سال در لیگ آزادگان بازی کرده ام و با توجه به تجاربی که دارم، معتقدم در تیم مس سرچشمه کار بر اساس برنامه ریزی و سالم پیش می برد.

وی بیان کرد: انتقاد باید به تیم کمک کند و سبب تضعیف روحیه تیم قعر جدولی نشود.

تیم مس سرچشمه در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال عصر فردا جمعه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان، میزبان تیم سایپا البرز خواهد بود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87_%D8%AF%D8%B1_%D9%8 4%D9%8A%DA%AF_%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1_%D9%85%D9%8 A_%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF)

DanielBahrami
01-07-2012, 15:29
مس سرچشمه در انتظار مهاجم صربستاني

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه از مذاکره با بازيکن پيشين تيم سپاهان خبر داد.

علی رمضانی گفت: با یانوش مذاکره‌ کردیم و بسیار امیدواریم که این بازیکن صربستانی را به مس سرچشمه بیاوریم. یانوش مورد تایید کادر فنی است و آنها می‌گویند او بهترین بازیکن خارجی حال حاضر لیگ برتر است.

وی ادامه داد: قرار است یانوش در روزهای آینده به ما خبر بدهد. شماره ۱۰ تیم مس سرچشمه را به او خواهیم داد و مردم کرمان نیز دوست دارند چنین بازیکن خوبی را جذب کنیم. یانوش می‌تواند به تیم ما خیلی کمک کند.

گفتنی است یانوش با دریافت رضایت‌نامه از باشگاه سپاهان بازیکن آزاد محسوب می‌شود. باشگاه‌ها می‌توانند یک بازیکن آزاد در طول فصل جذب کنند و باشگاه‌هایی که از این سهمیه استفاده نکرده باشند می‌توانند یانوش را جذب کنند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%87_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7% D8%B1_%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D9%85_%D8%B5%D8%B1% D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%8A)

DanielBahrami
01-13-2012, 18:11
بازيکنان و کادر فني بايد پاسخگوي نتايج باشند

مدير عامل باشگاه مس سرچشمه گفت: بازيکنان و کادر فني به دليل نتايج ضعيف به ويژه شکست سنگين برابر فولاد بايد پاسخگو باشند.

حسين منصوري گفت: بازيکنان جديد تيم هنوز به هماهنگي لازم با ساير بازيکنان نرسيده‌اند. اين در حالي است که ساير تيم‌ها در نيم فصل دوم آمادگي خوبي دارند. مطمئنا با هماهنگي بيشتر عملکرد تيم ما هم بهتر مي‌شود.

وي با رد احتمال برکناري شرفي گفت: جلسه کميته فني را برگزار خواهيم کرد و در مورد همه مسائل از جمله موارد فني به صحبت و گفت‌وگو خواهيم پرداخت. هيچ چيزي براي تيم کم نگذاشتيم و هر امکاناتي که خواستند را در اختيارشان قرار داديم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86_%D9%88_%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D9%86% D9%8A_%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF_%D9%BE%D8%A7%D8%B3% D8%AE%DA%AF%D9%88%D9%8A_%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D 8%AC_%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%AF)

DanielBahrami
01-16-2012, 15:40
شرفي همچنان سرمربي مس سرچشمه است

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه گفت: اصغر شرفي همچنان سرمربي تيم است و ضرب الاجلي به اين مربي داده نشده است.

علی رمضانی اظهار داشت: اصغر شرفی همچنان سرمربی تیم مس سرچشمه است ایشان با قدرت به کارشان ادامه می دهند.

وی در مورد مذاکره با ابراهیم قاسمپور از سوی باشگاه مس گفت: شرفی خودش پیشنهاد همکاری با قاسمپور را به ما داد و ما هم از این موضوع استقبال کردیم و خوشحال می شویم در خدمت قاسمپور باشیم. او مربی ارزشمندی است و با شرفی در جام جهانی 1978 آرژانتین حضور داشت و هردو باهم تفاهم کاملی دارند.

سخنگوی باشگاه مس سرچشمه تاکید کرد: قرار است قاسمپور به شرفی جواب بدهد و بگوید حاضر می شود به کادر فنی مس سرچشمه اضافه شود یا خیر، البته ممکن است قاسمپور به عنوان مدیر فنی مشغول فعالیت شود. در مورد این مسایل قرار است قاسمپور با شرفی صحبت کند.

پیش از این قاسمپور اعلام کرد پیشنهاد مس سرچشمه برای سرمربیگری را نپذیرفته است.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%D 9%8A_%D9%85%D8%B3_%D8%B3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%85%D 9%87_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

DanielBahrami
01-16-2012, 19:02
دو مربي به تيم مس سرچشمه اضافه مي‌شوند

مديرعامل باشگاه مس سرچشمه از ادامه همکاري با اصغر شرفي و تقويت کادرفني تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد.

پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال مس سرچشمه برابر ملوان بندرانزلی، اصغر شرفی سرمربی این تیم به انتقاد از وضعیت مس سرچشمه پرداخته و از مذاکره مسئولان این باشگاه با ابراهیم قاسمپور ابراز نارضایتی کرده بود. تمام این مسائل باعث شد بحث تغییرات در کادرفنی تیم مس سرچشمه جدی شود.

حسین منصوری در این رابطه گفت: پس از نشستی که امروز داشتیم، تصمیم به تقویت کادرفنی تیم مس سرچشمه گرفتیم، بر این اساس ضمن حمایت از شرفی، دو مربی دیگر به کادرفنی تیم اضافه خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه کرمان خاطرنشان کرد: قرار است آقای اصغر شرفی با بررسی گزینه‌های مدنظرش، اسامی دستیاران جدیدش را به باشگاه اعلام کند تا شرایط حضور آنها در تیم مس فراهم شود.

تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان در پایان هفته بیستم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با 14 امتیاز در جایگاه هجدهم جدول رده‌بندی این مسابقات قرار گرفته است.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%87_%D8%AA%D9%8A%D9%85_%D9%85%D8%B3_%D8%B3%D8%B 1%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87_%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81 %D9%87_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D9%86%D8% AF)

DanielBahrami
01-18-2012, 14:03
بنگر:رقابت سپاهان با مدعيان ادامه خواهد‌داشت

محسن بنگر مدافع مياني سپاهان همچنان تيمش را مدعي قهرماني مي‌داند و تأکيد مي‌کند که رقابت سپاهان با مدعيان خصوصا استقلال ادامه خواهد داشت.

بنگر حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند:اگر صبا را خيلي خوب مي‌شد ولي همچنان به قهرماني اميدواريم چون از ۱۴بازي باقيمانده در ۹بازي ميزبان هستيم و مي‌توانيم بهترين استفاده را ببريم.

بنگر ادامه مي‌دهد:اگر اين هفته شهرداري را ببريم و هفته بعد هم مقابل نفت نتيجه بگيريم وضعيت خوبي پيدا خواهيم کرد در ضمن دو بازي پشت سر هم نيز در اصفهان خواهيم داشت که اين به نفع ماست. از طرفي ما با دو تيم بالاي جدول يعني استقلال و صبا بازي کرديم و اين به نفع ما است. ما منتظريم تا ديگر تيم‌هاي بالاي جدولي به جان هم بيفتند و امتياز از دست بدهند تا اين موضوع استفاده کنيم.

از بنگر در مورد رقابت با استقلال سوال مي‌کنيم که او تأکيد مي‌کند: استقلال در ورزشگاه آزادي باز هم امتياز از دست خواهد داد. اين تيم در بازي‌هاي بيرون از خانه دفاعي بازي مي‌کند و فقط به فکر ضدحمله است ولي در بازي‌هاي خانگي به فکر حمله است و در ضدحملات ضربه مي‌خورد. ما بايد در امتياز از دست دادن آنها نهايت استفاده را ببريم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%88%D8%B1%D9%8A:%D8%B4%D8%B1%D9%81%D9%8A_%D8%AA% D8%A7_%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%A7%D9%86_%D9%81%D8%B5% D9%84_%D9%85%D9%8A_%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF)

DanielBahrami
01-20-2012, 10:20
شرفي: نمي‌خواهيم فردا مسخره ديگران شويم

سرمربي تيم مس سرچشمه گفت: برابر پرسپوليس براي بردن به ميدان مي‌رويم و به زمين نمي‌رويم که مسخره ديگران شويم.

اصغر شرفی در نشست خبری پیش از دیدار فردا با پرسپولیس گفت:‌ برای اینکه بخواهیم جبران گذشته را انجام دهیم همه امتیازات برای ما مهم است.: در طول فصل ۶، ۷ بازیکن‌مان را نداشتیم و تا نیم فصل صبر کردیم. تعدادی از بازیکنان را کنار گذاشتیم تا با تیم هماهنگ شوند که البته این مسائل نمی‌تواند کارم را توجیه کند.

وی ادامه داد: تجربه من می‌گوید اگر می‌خواهی خیالت راحت باشد باید از ابتدای فصل یارگیری کنی، اما ما نتوانستیم از فرصت اول فصل استفاده کنیم و تیم بهتری ببندیم. متاسفانه مسابقات هر هفته با دو بازی پیگیری می‌شود و اگر این بازیکنانی که ما در این فصل اضافه کردیم نتوانند به ترکیب برسند، به مشکل خواهیم خورد.

شرفی در خصوص اینکه باشگاه مس هفته گذشته با ابراهیم قاسم‌پور وارد مذاکره شد و ظاهرا این مسئله باعث ناراحتی شما شده بود، گفت: شرایطی پیش آمد که یکی از کمک‌هایم را قبل از نیم‌ فصل کنار گذاشتم و به دنبال یک مربی بودم. در این هنگام همه گفتند قاسم‌پور با داماش مشکل دارد و من اعلام کردم اگر قاسم‌پور را بیاوریم خوب است.

سرمربی مس سرچشمه اضافه کرد: مسئولان باشگاه به من گفتند قاسم‌پور یک سرمربی است و به عنوان کمک نمی‌آید اما من به او زنگ زدم و خیلی خودمانی صحبت کردم. می‌دانم در فوتبال ایران این شرایط خیلی کم است. در ابتدا قاسم‌پور گفت که گرفتار است و در صورتی که مشکلش با داماش حل شود به ما پاسخ می‌دهد. چند روز بعد ایشان با من تماس گرفت و گفت در کرمان است و به شرطی که شما هم با ما باشید و در کنار هم کار کنیم اما از مسئولان باشگاه ناراحت شدم چون باید هماهنگ می‌کردند آن هم زمانی که خودم برای خودم آلترناتیو درست کردم.

شرفی خاطرنشان کرد: هنگامی که قاسم‌پور یکی از بازی‌هایم را دید با من تماس گرفت و گفت این تیم خیلی مشکل دارد و من حرفش را پذیرفتم. قاسم پور به من گفت اگر قرار باشد کسی این تیم را نجات دهد خود شما هستید. من هم به باشگاه رفتم و سوء‌تفاهم‌ها و گردوخاک‌ها برطرف شد.

وی اظهار داشت: متاسفانه در این فوتبال همه چیز را فراموش کرده‌ایم. باشگاهی مثل فولاد ۱۰ سال است که از امکانات آکادمیک برخوردار است اما در ایران می‌گویند بازیکن ۳۵ ساله همچنان جزء تیم امید است. فولادی‌ها نیازی به استفاده از بازیکن خارجی ندارند چون ۱۰ سال برای این آکادمی زحمت کشیدند. رؤسای باشگاه‌های ما همگی به دنبال اولی هستند و معلوم نیست چه کسی دوم می‌شود. این فوتبال با صیفی‌کاری فرق دارد و باید قوانینش برای پایه‌سازی رعایت شود.

شرفی گفت: مثال ایرانی برایتان می‌زنم که نگویند شرفی از خارجی‌ها حرف می‌زند. در ۳ بازی ۳ مهاجم تیم فولاد ۱۰ گل زده‌اند. این تیم چه دغدغه‌ای برای آینده دارد. به اعتقاد من مردانی که مؤسسه فولاد را درست کرده‌اند، خیلی جلوتر از زمان خود فکر و حرکت می‌کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مس سرچشمه در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، گفت:‌ امیدوار هستم در لیگ بماند چون فوتبال ایران به حدی رسیده که نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد. ما در ۱۵ بازی گذشته تنها در ۲ بازی ۴ گل خورده‌ایم و بقیه را یک بر صفر و یا با اختلافی یک گل شکست خورده‌ایم. آیا کسی می‌تواند پیش‌بینی کند که فردا چه تیم‌هایی برنده می‌شود؟ شما می‌توانستید پیش‌بینی کنید که ملوان ۲ گل به پرسپولیس بزند؟

شرفی عنوان کرد: ترس بازیکنان این دوره ریخته است. آنها دوست دارند مطرح شوند و هرچه بازیکن خوب رو می‌شود در دو تیم استقلال و پرسپولیس حضور پیدا می‌کند. مدتی بر سر مهرداد پولادی بگومگو بود و استقلال و پرسپولیس این بازیکن را می‌خواستند اما من گفتم پس بقیه تیم‌ها چه می‌شود. به اعتقاد من نوع یارگیری در ایران اشکال دارد. تیم قوی، قوی‌تر می‌شود و تیم ضعیف، ضعیف‌تر.

وی گفت: فردوسی‌پور از من پرسید، لیگ ما باید چند تیمی باشد که گفتم ۲۲ تیم اما حالا به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و لیگ ما باید ۲۴ تیمی باشد. او گفت که در فوتبال دنیا تمام لیگ‌ها ۱۸ و یا ۱۶ تیمی‌اند اما من گفتم جوانان آن کشورها انتخاب‌های دیگری هم دارند. در کرمان ۵ تیم وجود دارد که نزدیک به ۳۰۰ بازیکن در این ۵ تیم حضور دارد اگر این تیم‌ها نباشد آن جوان‌ها چه کار می‌کنند. ما ۳۱ استان داریم و به اعتقاد من باید ۳۱ تیمی شویم چون هر استان جوانان زیادی را در خود جای داده است. همه می‌خواهند دایی یا علی کریمی باشند ولی متاسفانه انسان‌های سودجو از آنها سوء‌استفاده می‌کنند.

سرمربی مس سرچشمه در خصوص بازی فردا گفت: ‌برای بردن به زمین می‌رویم و به زمین نمی‌رویم که مسخره دیگران شویم. لقمه راحتی برای پرسپولیس نیستیم و می‌دانیم مربی آنها را همه دنیا قبول دارند اما هیچ‌کس برای ما قوی‌تر از تیم خود ما نیست.

شرفی در پایان در خصوص اینکه چرا در مس سرچشمه مثل برق شیراز بازیکن‌سازی نکرد، گفت:‌ در آن زمان من ۸ بازیکن جوان استقلال را به برق آوردم اما در ۳ ماه نمی‌توانم بازیکن ۳۵ ساله را تغییر دهم. شاید فرد دیگری بتواند اما من نمی‌توانم. در برق شیراز ۲ ماه قبل از آغاز مسابقات کارم را شروع کردم و در سال دوم نیز خیلی خوب بودیم اما در مس اینقدر فرصت ندارم که مثل زمان برق روی تیمم کار کنم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D9%8A%D9%85_%D9% 81%D8%B1%D8%AF%D8%A7_%D9%85%D8%B3%D8%AE%D8%B1%D9%8 7_%D8%AF%D9%8A%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%8 8%D9%8A%D9%85)

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:15
پیوستن محمد منصوری به تیم فوتبال مس سرچشمه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

محمد منصوری به تیم فوتبال مس سرچشمه پیوست.

محمد منصوری بازیکنی که در نیم فصل نخست مسابقات در سایپای کرج حضور داشت به عنوان هافبک تا انتهای فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتبال با تیم مس سرچشمه قرارداد بست.

وی پیش از این در تیم هایی چون برق شیراز، ذوب آهن، مس کرمان و سایپای البرز بازی کرده است .محمد منصوری قرارداد خود را در هیئت فوتبال کرمان به ثبت رساند.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:16
چهار بازيکن به مس سرچشمه پيوستند ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه گفت: روح الله بيگدلي مهاجم سابق صنعت مس کرمان و استقلال اهواز ، مجيد باجلان هافبک راه آهن ، امير رفعتي مهاجم تيم گل گهر سيرجان و علي ابراهيمي مدافع زير 23 سال را جذب و با آنها قرار داد امضا کرديم.

وي ادامه داد: پيش از اين نيز سه بازيکن خارجي و محمد منصوري از سايپا را گرفته‌بوديم و با جذب اين 4 بازيکن امروز در نيم فصل مس سرچشمه 8 بازيکن جذب کرده است.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:17
تساوی مس سرچشمه و سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دو تیم صنایع مس سرچشمه و سایپا البرز عصر جمعه در دیداری از هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، به رقم خوردن نتیجه مساوی رضایت دادند.

این دیدار كه با حضور تنها 50 تماشاگر در ورزشگاه شهید باهنر كرمان برگزار شد، با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

در این دیدار 'مجید ایوبی' بازیكن تیم سایپا در دقیقه 30 این دیدار با دریافت كارت زرد از سوی داور میدان جریمه شد.

'جمشید محمدی' با كمك 'بابك داوری' و 'حمید غمزه' این دیدار را قضاوت كرد و 'رضا عادل' و 'اسماعیل صفیری' به ترتیب به عنوان داور چهارم و ناظر داوری در این دیدار حضور داشتند.

تیم مس سرچشمه با كسب یك امتیاز این دیدار 13 امتیازی شد و در قعر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و در هفته نوزدهم، تیم صنعت مس سرچشمه چهارشنبه هفته آینده میهمان فولاد خوزستان خواهد بود.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:17
تیم ما مشكل گلزنی دارد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی تیم مس سرچشمه با اشاره به اینكه تیم ما خوب كار می كند، گفت: با وجود داشتن موقعیت های گلزنی در دیدارهای لیگ برتر، مشكل تیم ما گل نزدن است.

اصغر شرفی شامگاه جمعه پس از دیدار دو تیم مس سرچشمه و سایپا البرز در جمع خبرنگاران افزود: امیدواریم با جذب بازیكنان جدید و هماهنگ شدن بیشتر آنها با تیم بتوانیم در دیدارهای آینده ضمن ارائه بازی خوب، گل نیز به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: دیدار مقابل سایپا جوانمردانه، سالم و فیزیكی بود و هر دو تیم به فوتبال فكر می كردند.

شرفی، با اشاره به اینكه تیم ساپیا تیم خوب و منضبطی بود، ادامه داد: در این دیدار موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به حریف داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده كنیم.

سرمربی تیم مس سرچشمه اظهار داشت: بازیكنان خارجی تیم كه به تازگی جذب شده اند به دلیل ارتفاع بالای شهر سرچشمه با مشكل تنفسی روبرو هستند و در چند روز آینده با كاهش وزن این بازیكنان و هماهنگ شدن با شرایط آب و هوایی از آنها بیشتر استفاده می كنیم.

وی در مورد جذب بازیكنان جدید در تعطیلات بین دو نیم فصل رقابت های لیگ برتر خاطر نشان كرد: با توجه به شرایط و امكانات موجود تیم بهترین بازیكنان را گرفتیم.

تیم مس سرچشمه در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید باهنر كرمان با نتیجه مساوی بدون گل مقابل سایپا متوقف شد.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:18
شکست چهار بر صفر سرچشمه مقابل فولاد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در هفته نوزدهم مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران تیم فوتبال فانوس بدست مس سرچشمه که در قعر جدول لیگ برتر به سر میبرد، در مقابل فولاد خوزستان با یك شکست پرگل زمین گیر شد.

در این دیدار كه عصر امروز (چهارشنبه) با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی شهر اهواز برگزار شد شاگردان 'مجید جلالی' در یك بازی سراسر هجومی با نتیجه 4 بر صفر مقابل میهمان خود تیم مس سرچشمه به برتری رسیدند.

تیم مس سرچشمه گل های تیم فولاد خوزستان در این دیدار توسط 'مهرداد جماعتی'، 'سروش رفیعی'، 'علی خانگی' مدافع تیم صنایع مس سرچشمه (گل به خود) و 'طالب ریكانی' به ترتیب در دقایق 41، 45، 48 و 72 به ثمر رسید.

قضاوت این مسابقه بر عهده 'سیدمهدی سیدعلی' با كمك های 'محمدرضا منصوری' و 'محمدرضا امینی' است.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با كسب این پیروزی 27 امتیازی شد و از مكان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران به مكان ششم صعود كرد.

تیم صنعت مس سرچشمه نیز با قبول شكست امروز، 13 امتیازی و در قعر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باقی ماند.

هفته نوزدهم لیگ برتر؛ ساعت 15؛ ورزشگاه تختی اهواز
تعداد تماشاگر:2 هزار نفر
داور:سید مهدی سید علی
گل: مهرداد جماعتی 41، سروش رفیعی 45 ، علی خانکی (گل به خودی) 48 ، طالب ریکانی 73
مس سرچشمه:حسن هوری، رضا نوراللهی، علی خانکی، سیاوش سمیعی نیا، مجتبی ترشیز، محسن زاهدی، مسعود ابراهیمی، مجید باجلان، محمد منصوری، مسلم فیروزآبادی، علی سامره
سرمربی:اصغر شرفی

فولاد:علیرضا سلیمی، سامال سعید، جلال کاملی، جابا مجیری، مهرداد جماعتی، میثم کریمی، بختبار رحمانی، حکیم نصاری، مهدی مومنی، سروش رفیعی، رضا نوروزی
سرمربی: مجید جلالی

کارت زرد: سیاوش سمیعی نیا، محسن زاهدی، مسلم فیروزآبادی (مس سرچشمه)

شرح بازی: دفاع ناهماهنگ مس سرچشمه تنها 40 دقیقه در اهواز دوام آورد. بعد از آن که ضربات حکیم نصاری و بختیار رحمانی راهی به دروازه حسن هوری پیدا نکرد و ضربه رضا نوروزی به تیر افقی خورد و به زمین بازگشت، فولادی ها در پنج دقیقه پایانی نیمه نخست به دو گل متوالی رسیدند تا نیمه اول دو بر صفر به سود میزبان تمام شود.

نیمه دوم را مس سرچشمه هجومی شروع کرد اما گل به خودی علی خانکی شیرازه این تیم را از هم پاشید. در ادامه این نیمه فولاد به گل چهارم نیز رسید و در چند صحنه دیگر می توانست به گل های بیشتری برسد که یک بار توپ به تیر عمودی برخورد کرد و یک بار نیز توپ از روی خط دروازه مس برگشت داده شد. شاگردان شرفی هم در نیمه دوم صاحب دو-سه موقعیت گل در دقایق پایانی شدند که این موقعیت ها به گل تبدیل نشد.

گل ها:
گل اول فولاد (دقیقه 41):روی پاس بلند جلال کاملی، جماعتی از کمند مدافعان حریف عبور کرد و در موقعیتی تک به تک با هوری دروازه مس سرچشمه را باز کرد

گل دوم فولاد (دقیقه 45): فرار سریع مهدی مومنی از سمت راست و ارسال زمینی این بازیکن با ضربه بغل پای سروش رفیعی از دورن محوطه شش قدم تیم مس دومین گل فولاد را رقم زد.

گل سوم فولاد (دقیقه 48):پاس عرضی رضا نوروزی در محوطه جریمه مس سرچشمه قبل از اینکه به دیگر بازیکنان فولاد برسد، با دفع ناقص علی خانکی به گل سوم میزبان تبدیل شد

گل چهارم فولاد (دقیقه 73):طالب ریکانی، بازیکن تعویضی فولاد، در پی پاس عمقی رضا نوروزی با حسن هوری تک به تک شد و توپ را از بالای دستان او به گل چهارم تیمش تبدیل کرد. اشتباه حسن هوری در به ثمر رسیدن این گل بسیار تاثیرگذار بود

بهترین بازیکن: بازیکنان بخش هجومی فولاد خوزستان در این بازی نمایش خوبی داشتند. رضا نوروزی با این که گل نزد، روی دو گل فولاد نقش اساسی داشت.

اتفاق ویژه: اصغر شرفی روز قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این همه راه به اهواز نیامده ایم که ببازیم؛ این اظهار نظر دقیقا مخالف آن چیزی بود که بازیکنان مس سرچشمه در میدان به نمایش گذاشتند.

نتیجه دیگر بازی های امروز:

* سپاهان اصفهان یک - صبای قم ۲
گل ها: محرم نویدکیا(۲۶) برای سپاهان - حسن اشجاری(۴۷) گل به خودی و مرتضی هاشمی زاده(۶۰) برای صبای قم

* سایپا البرز یک - شهرداری تبریز ۲
گل ها: کریم انصاریفرد (۳۸) برای سایپا - سعید دقیقی(۶) و وریا غفوری(۴۵)

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:19
مسوولیت شكست را به عهده می گیرم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه گفت: مسوولیت شكست این تیم را برابر تیم فوتبال فولاد خوزستان به عهده می گیرم، به همین خاطر از مردم كرمان عذرخواهی می كنم.

تیم فوتبال مس سرچشمه بعد از ظهر امروز در اهواز با چهار گل از تیم فوتبال فولاد خوزستان شكست خورد.

صغر شرفی كه در خاتمه بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان با خبرنگاران در اهواز مصاحبه می كرد ،اظهار داشت: اگر به من فرصت داده شود جبران خواهم كرد.

وی اضافه كرد :ما آمده بودیم كه گل نخوریم و در استفاده از ضد حمله گل بزنیم ولی این وضعیت پیش نیامد و بازنده مسابقه شدیم .

شرفی گفت: تیم ما بر اثر اشتباه فردی گل خورد زیرا به دفاع های كناری خود گفته بود كه مواظب نفوذهای فولاد از جناحین باشند، ولی دفاع كناری ما غفلت كرد و اولین گل راازاین طریق دریافت كرد ومتعاقب آن دفاع وسط ما هم مرتكب چنین اشتباهی شد و بازی را از دست دادیم .

وی به تیم فوتبال فولاد خوزستان اشاره كرد و گفت: مسوولان باشگاه فولاد خوزستان از فوتبال ما جلوتر فكر می كنند زیرا تاسیسات خوب و سرمایه گذاری خوبی را در تیم های پایه خود انجام داده اند، لذا بازی در برابر چنین باشگاهی كار سختی خواهد بود.

شرفی اظهار داشت: امروز ما از تیم فوتبال فولاد خوزستان شاهد یك بازی خوب و دلچسب بودیم ،بطوری كه این تیم در تمام خطوط خوب بود.

وی به آینده تیم صنایع مس سرچشمه اشاره كرد و گفت: ما با گرفتن چند بازیكن كه به مرور وارد بازی خواهند شد امید زیادی داریم كه در لیگ برتر بمانیم .

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:19
پیروزی مقابل ملوان دور از دسترس نیست ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی تیم صنایع مس سرچشمه گفت: پیروزی مقابل تیم ملوان بندر انزلی در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر دور از دسترس نیست.

اصغر شرفی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم مس سرچشمه و ملوان در جمع خبرنگاران افزود: ملوان تیمی محلی و با هویت و ریشه است که بازیکنان این تیم با تمام وجود بازی می کنند.

وی ادامه داد: تیم ما نیز برای کسب پیروزی مقابل ملوان باید مانند بازیکنان حریف کار کند زیرا آنها سالهاست در کنار هم بازی می کنند و از یکدیگر شناخت دارند.

شرفی، اظهار داشت: بازیکنان مس سرچشمه را از نظر روحی و روانی برای این دیدار آماده کرده ایم تا شکست سنگین مقابل فولاد را فراموش کنند.

وی خاطر نشان کرد: دیدار با فولاد و رقم خوردن نتیجه بد برای تیم ما یک حادثه بود و در فوتبال هر تیمی امکان رخ دادن چنین اتفاقی وجود دارد.

سرمربی تیم مس سرچشمه ادامه داد: در شرایطی که بازی با فولاد یک روز بد ما بود اما حریف بسیار خوب کار کرد و تعجب می کنم که چرا این تیم در صدر جدول رده بندی قرار ندارد.

شرفی افزود: تیم ما روند معمولی خود را سپری می کرد و هماهنگ شده بود که قصد داشتیم با جذب بازیکن در نیم فصل این رقابت ها به روند خوب تیم شتاب دهیم.

وی اظهار داشت: بازیکنانی را در پایان دور رفت این رقابت ها کنار گذاشتیم در حالی که هنوز نتوانسته ایم جایگزین برای آنها داشته باشیم.

وی گفت: بازیکنانی را که از تیم کنار گذاشتیم در نیم فصل از آنها استفاده نکرده بودیم و بودن و یا نبودنشان برای تیم ما تفاوتی نداشت.

سرمربی تیم مس سرچشمه گفت: تنها ''علی مولایی'' در بین بازیکنان کنار گذاشته شده برای ما بازی کرده بود که به دلیل مشکلاتی که برای تیم به وجود آورد و همه انرژی تیم را گرفت، در لیست فروش قرار گرفت.

وی افزود: بازیکنانی که به تیم مس سرچشمه جذب شده اند هنوز از آمادگی لازم برخوردار نیستند و در دیدار مقابل فولاد از سه بازیکن خارجی تیم به دلیل حضور دو نفر از آنها در دبی برای تمدید ویزا و همچنین آماده نبودن دیگری نتوانستیم استفاده کنیم.

شرفی گفت: تیم فولاد در دیدار با مس سرچشمه با وجود همه مهره های ایرانی خود از تمامی بازیکنان خارجی خود نیز استفاده کرده بود.

سرمربی تیم مس سرچشمه اظهار داشت: تیم ما در دیدار با فولاد اشتباهاتی داشت و می توانست یک یا دو گل را به ثمر برساند اما متاسفانه اینگونه نشد و این شکست را بر عهده می گیرم.

وی با اشاره به حضور ''حسینی'' مربی تیم مس سرچشمه و عدم رضایت از عملکرد وی پس از دو هفته حضور وی در تیم اظهار داشت: پس از این ''ابراهیم قاسمپور'' سرمربی داماش گیلان را برای حضور در سرچشمه پیشنهاد دادم تا کنار تیم باشد.

شرفی، افزود: با قاسمپور تماس گرفتیم و او گفت هنوز کار وی با داماش تمام نشده و به دلیل طولانی بودن مسافت تا سرچشمه و وجود مشکلات احتمالی برای خانواده او، باید در مورد این پیشنهاد فکر کند.

وی با اشاره به اینکه قاسمپور پیشنهاد خود من بوده است، گفت: اما اگر کسی در شرایط فعلی تیم با او تماس بگیرد و خواهان حضورش در راس تیم سرچشمه باشد، دیگر در مس سرچشمه نمی مانم.

شرفی گفت: در تغییر و تحولات روند تیمی خود را از دست داده ایم ولی با آمادگی هر چه زودتر بازیکنان تازه جذب شده این روند تیمی دوباره باز خواهد گشت.

وی تاکید کرد: اگر روحیه و انرژی لازم را داشته باشیم ماندن در رقابت های لیگ برتر دور از دسترس نیست.
تیم مس سرچشمه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال فردا یکشنبه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان میزبان تیم ملوان بندر انزلی خواهد بود.

''فرهاد پورغلامی'' سرمربی تیم ملوان نیز به دلیل عدم حضور کادر این تیم در کرمان، در جمع خبرنگاران حاضر نشد.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:20
بوناچیچ و قاسمپور گزینه های جانشینی شرفی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اصغر شرفی بعد از شکست سنگین 4 بر 0 هفته گذشته مس سرچشمه برابر فولاد خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است و حتی برخی از منابع از برکناری قریب الوقوع وی از نیمکت تیم سرچشمه خبر می دهند.

شرفی بعد از شوک بزرگی هم که در تیمش به وجود آورد بازهم نتوانست در نتایج این تیم تغییری ایجاد کند و کسب تنها یک امتیاز از دو بازی دور برگشت و زیاد شدن فاصله تیم سرچشمه با تیم های بالای سر خود سبب شده است که این باشگاه به شدت نگران ادامه وضعیت تیم خود باشد.

صحبت های شرفی بعد از بازی با فولاد هم به خوبی نشان می داد که او احتمال زیاد اخراجش را از تیم سرچشمه به خوبی احساس کرده است. مربی سرچشمه بعد از این بازی گفته بود که اگر به او فرصت داده شود جبران می کند. فرصتی که البته شرفی خودش هم حدس می زند شاید در اختیار او قرار نگیرد. البته شرفی همچنان در بازی با ملوان هم روی نیمکت مس سرچشمه حضور خواهد داشت. اگر مس سرچشمه مقابل ملوان هم نتیجه نگیرد سرعت شرفی به سمت در خروجی بیشتر هم هواهد شد.

گفته می شود ابراهیم قاسمپور مربی موفق تیم داماش که به دلیل اختلاف با مدیریت این باشگاه از این تیم جدا شد و لوکا بوناچیچ که به شکل عجیبی مجبور به ترک سپاهان اصفهان شد، گزینه های مدنظر مسوولان تیم سرچشمه هستند. با توجه به محبوبیتی که بوناچیچ در کرمان دارد و موفقیت او در نگه داشتن مس کرمان در لیگ برتر شاید بوناچیچ گزینه جدی تری به نظر برسد که بتواند توجهات مثبت به این تیم و همچنین جو روانی تیم را مثبت کند.

در هر حال از کرمان خبر می رسد قطعا بازی با ملوان آخرین فرصت شرفی خواهد بود و کسب حتی نتیجه تساوی هم منجر به قطع همکاری او با تیم سرچشمه خواهد شد. شرفی که همه گونه امکانات برای موفقیت تیمش برای نیم فصل دوم داشت باید جوابگوی این باشد که با اختیارات گسترده ای که برای جذب بازیکن داشت و همچنین زمان 5 ماهه ای که برروی نیمکت مس نشست چرا نتوانست در روند این تیم تاثیر مثبتی داشته باشد.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:21
ترکیب پرسپولیس برابر مس سرچشمه اعلام شد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

از سوی کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس اسامی بازیکنان اصلی و ذخیره این تیم برابر تیم فوتبال مس سرچشمه از هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

اسامی سرخپوشان مقابل تیم مس سرچشمه در کرمان بشرح ذیل اعلام شد:

بازیکنان اصلی:
علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، شیث رضایی، محمد نصرتی، ابراهیم شکوری، مجتبی شیری، محمد نوری، حسین بادامکی، امیر حسین فشنگچی، غلامرضا رضایی و وحید هاشمیان.

بازیکنان ذخیره:
میثاق معمارزاده، مامادوتال، مهرداد اولادی، محمد منصوری، هادی نوروزی، جواد کاظمیان، روح اله سیف الهی.
گفتنی است؛ رضا حمزه پور بازیکن جوان سرخپوشان از لیست 18 نفره این تیم خط خورد.

مزدک میرزایی پرسپولیس - مس سرچشمه را گزارش می کند

مزدک میرزایی گزارشگر بازی فردا پرسپولیس مقابل مس سرچشمه کرمان خواهد بود. ارتباط با ورزشگاه آزادی قبل و پس از برگزاری مسابقه نیز خواهد بود. همچنین اجرای برنامه در استودیو فوتبال برتر به عهده پیمان یوسفی خواهد بود.

گفتنی است مهرزاد عطاران هم گزارشگر بازی پرسپولیس و مس سرچشمه کرمان از تریبون رادیو ورزش خواهد بود.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:21
پرسپوليس بدون مصدوم درمصاف با مس سرچشمه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس از رفع مصدوميت کامل فشنگچي، نوروزي و کريمي براي بازي مقابل مس سرچشمه خبر داد.

دکتر وجیه‌الله چشمه سری درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: مصدومیت فشگچی، نوروزی، کریمی برطرف شده و ما برای بازی روز جمعه مقابل مس سرچشمه هیچ مصدومیی نداریم. گزارش وضعیت بازیکنان به دنیزلی داده شده است.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:23
مس سرچشمه را دست كم نخواهیم گرفت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعلام كرد كه دست كم گرفتن تیم مس سرچشمه می تواند مشكلات زیادی در بازی فردا برای پرسپولیس به وجود بیاورد.

مصطفی دنیزلی در كنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با مس سرچشمه گفت: به هیچ عنوان فردا حریف خود را دست كم نخواهیم گرفت زیرا در فوتبال هر اتفاقی ممكن است رخ دهد.

وی ادامه داد: تیم مس سرچشمه انگیزه های فراوانی دارد و به طور حتم فردا اگر بازی را جدی نگیریم با مشكلات فراوانی روبه رو خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: هر بازی برای ما اهمیت خاص خودش را دارد و این موضوع را نیز به بازیكنان خود تذكر داده ام.

وی تصریح كرد: تیم ما شاید در این سه بازی كه به عنوان سرمربی بودم هم راحت گل خورده و هم راحت گل زده است اما ما باید تلاش كنیم این مشكلات را هر چه سریعتر برطرف كنیم.

وی در خصوص اینكه لیگ ایران با چه تعداد تیم بازی كند بهتر است اظهار داشت: به اعتقاد من 18 تیم خوب است اما با توجه به وضعیت لیگ ممكن است تعداد تیم ها كاهش یا افزایش پیدا كند.

دنیزلی در خصوص اینكه لیگ تركیه بهتر است یا ایران گفت: لیگ تركیه قوی تر است و این موضوع نیز به خاطر حضور بازیكنان خارجی خوب است.

وی ادامه داد: بین تیم های ملی دو كشور تفاوت زیادی نمی بینم اما در بحث باشگاهی بازیكنان خوب خارجی كیفیت لیگ آنها را بالا تر برده است.

دنیزلی در پایان به خبرنگاران گفت: خود شما خبرنگاران هم این بازی را دست كم گرفته اید زیرا هفته گذشته استقبال بیشتری از كنفرانس كرده بودید.

سرمربی پرسپولیس در پایان در باره بازی بارسلونا و رئال مادرید اعلام كرد كه هوادار تیم بارسلونا است.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:23
روند ناكامی های مس سرچشمه ادامه یافت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تیم مس سرچشمه عصر یكشنبه با كسب نتیجه مساوی مقابل ملوان انزلی در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال، به روند ناكامی های خود در این رقابت ها ادامه داد.

این دیدار كه در ورزشگاه شهید باهنر كرمان برگزار شد، با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت.

در این دیدار امیرحسین محمدی از مس سرچشمه در دقیقه 39 و محمدحسن رجب زاده، محمدرضا حیدری ، سعید سالار زاده و محمد مسلمان از تیم ملوان انزلی به ترتیب در دقایق 45، 58، 61 و 71 با دریافت كارت زرد از سوی داور میدان جریمه شدند.

اشكان خورشیدی با كمك بهروز برون و بهرام نقوی این دیدار را قضاوت كرد و رضا كرمانشاهی داور چهارم این مسابقه بود.

حضور ابراهیم قاسمپور سرمربی سابق داماش گیلان در ورزشگاه شهید باهنر كرمان و تماشای این دیدار از نزدیك، به نوعی پاسخی در مورد صحبت های مطرح شده در رابطه با جایگزن شدن وی به جای 'اصغر شرفی' در تیم مس سرچشمه بود.

همچنین در این دیدار حمید حاج اسماعیل زاده مدیرعامل سابق باشگاه مس كرمان و محمد فولادی مدیركل ورزش و جوانان استان كرمان در جایگاه ویژه ورزشگاه شهید باهنر كرمان حضور داشتند.

تیم مس سرچشمه با 14 امتیاز همچنان در قعر جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد و در ادامه مسابقات لیگ برتر روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی میهمان تیم پرسپولیس تهران خواهد بود.

حاشیه بازی مس سرچشمه-ملوان

ابراهیم قاسمپور تماشاگر ویژه بازی مس سرچشمه و ملوان بود. در كرمان شایعه شده است كه ابراهیم قاسمپور قرار است به عنوان سرمربی جدید تیم مس سرچشمه معرفی شود.

ضمن اینكه اصغر شرفی هم به احتمال زیاد به عنوان مدیر فنی مشغول به كار خواهد شد.

DanielBahrami
01-21-2012, 14:02
شرفي: پرسپوليس با کريمي 14نفره است

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: پرسپوليس با حضور بازيکني چون علي کريمي 14نفره است.

اصغر شرفی پس از شکست 2 بر یک برابر پرسپولیس گفت: دفاع یک شیوه خاص است و هر تیمی که بتواند به خوبی انجام دهد کار خوبی کرده‌ است. ما به ضد حملات هم چشم داشتیم و فقط دنبال دفاع نبودیم.

وی ادامه داد: ‌در نیمه اول یک گل زدیم که بازیکنان به همین یک گل راضی شدند. به آنها گفتم با اختلاف یک گل نمی‌توانیم پرسپولیس را شکست دهیم. در نهایت هم ظرف ۵دقیقه بازی را از دست دادیم.

سرمربی مس سرچشمه با انتقاد از داور بازی گفت: داور تحت تأثیر جو بازی بود و تمام سوت‌های ۵۰-۵۰ را به سود پرسپولیس به صدا درمی‌آورد.

شرفی تصریح کرد: ۷۵ دقیقه برابر پرسپولیس پیروز بودیم اما بازیکنان ما تجربه کافی نداشتند. پرسپولیس با علی کریمی ۱۴ نفره است. کریمی به اندازه ۳ بازیکن توانایی دارد و مهار او کار راحتی نیست. برخی از بازیکنان ما تاکنون مقابل مهدوی کیا و کریمی بازی نکرده بودند با این حال مقابل آنها هم کم نیاوردند. کریمی، مهدوی‌کیا و رضایی بهترین‌های پرسپولیس هستند. علی کریمی هنوز از جمله بهترین بازیکنان ایران است ضمن اینکه در دقایق پایانی انرژی ما تحلیل رفته بود.

سرمربی مس سرچشمه با اشاره به حضور هواداران پرشمار پرسپولیس گفت: در بازی‌های خانگی ما صد تماشاگر هم به ورزشگاه نمی‌آید اما امروز ۴۰-۳۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند. با این حال بازیکنان ما مقابل آنها خوب بودند. شما نیمکت پرسپولیس را نگاه و بازیکنان ما را با آنها مقایسه کنید، هرچند با این همین نفرات ۷۵ دقیقه برابر پرسپولیس بازی کردیم. دوست داشتم امروز بد بازی می‌کردیم اما می‌بردیم.

شرفی در مورد اینکه مس سرچشمه در لیگ می‌ماند یا نه گفت: انسان با امید زنده است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پیروز شویم. امروز هم به خاطر آنکه تجربه لازم را نداشتیم باختیم. من در تیم برق هم که بودم تیم ما خوب بازی می‌کرد اما شکست می‌خورد. مس دیر بسته شده و در نیم فصل هم نتوانستیم یارگیری خوبی کنیم. یارگیری در فوتبال ایران شرایطی دارد که من آن را بلد نیستم.
وی سپس با خنده گفت: اگر فدراسیون ۴ تیم به لیگ برتر اضافه کند شاید بمانیم.

سرمربی مس سرچشمه عنوان کرد: برخی از بازیکنان پرسپولیس خیلی معمولی هستند. اگر این تماشاگر نباشد و پیراهن پرسپولیس را از تن آنها دربیاوریم بازیکنان معمولی هستند اما در جو این ورزشگاه خوب بازی می‌کنند.

شرفی در مورد گل دوم پرسپولیس گفت: هنوز نمی‌دانم آن صحنه پنالتی بوده یا نه. برخی می‌گویند پنالتی بوده و برخی هم می‌گویند پنالتی نبوده است. در هر حال سعی می‌کنیم مس را در لیگ برتر نگه داریم. امروز سه امتیاز را که در دست داشتیم به راحتی از دست دادیم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%A8%D8%A7_%DA%A9 %D8%B1%D9%8A%D9%85%D9%8A_14%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%8 7_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

DanielBahrami
01-21-2012, 14:03
هوري: پرسپوليس سراپا حمله بود

دروازه‌بان تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: پرسپوليس مقابل ما سراپا حمله بود.

حسن هوری پس از شکست 2 بر یک مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی تماشاگر پسندی بود. پرسپولیس سراپا حمله بود و در نهایت پیروز شد. به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال همین است برد و باخت دارد.

وی در مورد پنالتی گفت: من صحنه پنالتی را ندیدم و اگر دیده بودم نظرم را می‌گفتم.

هوری در مورد اینکه مس سرچشمه نامزد سقوط به دسته اول است گفت: فعلا شرایط اینگونه است اما اگر دو برد بیاوریم به تیم‌های 20 امتیازی می‌رسیم. هفته آینده هم با راه‌آهن بازی داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%B3%D8%B1%D8%A7% D9%BE%D8%A7_%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87_%D8%A8%D9%88% D8%AF)

DanielBahrami
01-21-2012, 14:05
الهامي به کادر فني مس‌سرچشمه اضافه شد

مربي پيشين مس کرمان به کادر فني مس سرچشمه اضافه شد.

محمد منصوری مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه اعلام کرد: ساکت الهامی شب گذشته با این باشگاه قرارداد امضا کرده و از فردا در تمرینات حاضر می‌شود.

الهامی به عنوان دستیار شرفی به کادر فنی اضافه شد و قراردادش تا پایان فصل است.
مس سرچشمه با 14 امتیاز آخرین تیم جدول لیگ برتر است و امروز هم 2 بر یک به پرسپولیس باخت.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D9%86%D9%8A_ %D9%85%D8%B3%E2%80%8C%D8%B3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%8 5%D9%87_%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87_%D8%B4%D8%A F)

DanielBahrami
01-21-2012, 19:23
هواداران کرمانی با هم درگیر شدند

هواداران تیم فوتبال مس سرچشمه در پایان بازی با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از شکست 2 بر یک مس سرچشمه برابر پرسپولیس هواداران اندک تیم کرمانی که در ورزشگاه حضور داشتند با یکدیگر درگیر شدند و نیروی انتظامی دو نفر از آنها را دستگیر کرد.

* محمد منصوری بازیکن تیم مس که در دقیقه ۸۰ به میدان آمد دوست نداشت بازی کند و به زمان تعویضش اعتراض داشت که در نهایت با صحبت‌های شرفی وارد میدان شد.

منبع :

DanielBahrami
01-25-2012, 14:25
منصوري:هنوزگزينه سقوط به دسته اول نيستيم

مديرعامل باشگاه مس سرچشمه گفت: اگر مي‌دانستيم اين اتفاقات در ليگ برتر براي ما رخ مي‌دهد امتياز باشگاه مس سرچشمه را همان ابتداي فصل واگذار مي‌کرديم.

حسین منصوری در گفتگویی با اشاره به مشکلاتی که تیم مس سرچشمه با آن دست به گریبان است، اظهار داشت: هر باشگاهی که به لیگ برتر صعود می‌کند باید ابزار کار و زیرساخت‌های حرفه‌ای داشته باشد تا بلایی که سر تیم ما آمد سر باشگاه‌های مدعی صعود به لیگ برتر نیاید.

*در هیچ مسابقه‌ای میزبان نیستیم
وی در ادامه یادآور شد: ما در ابتدای فصل درگیر تفکیک از باشگاه مس کرمان بودیم که این مسئله وقت ما را گرفت. به همین خاطر مجبوریم در ورزشگاه شهید باهنر کرمان بازی کنیم و در واقع در هیچ مسابقه‌ای میزبان نیستیم. مردم کرمان هم ترجیح می‌دهند اگر برای تماشای مسابقه تیمی به استادیوم می‌روند آن تیم مس کرمان باشد نه مس سرچشمه. به همین خاطر است که می‌گویم باشگاه‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند باید الزامات حرفه‌ای را رعایت کنند.

*اگر می‌دانستیم شرایط اینطور است امتیاز مس را واگذار می‌کردیم
مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه تاکید کرد: فکر می‌کنم ما فقط 60 درصد این الزامات حرفه‌ای را داشتیم. اگر می‌دانستیم با این مشکلات درگیر می‌شویم امتیاز باشگاه را واگذار و پس از رسیدن به استانداردهای لازم تیم را روانه لیگ برتر می‌کردیم.

*در لیگ برتر بمانیم یکی از قطب‌های فوتبال ایران می‌شویم
منصوری در خصوص شرایط تیم مس سرچشمه یادآور شد: ما از اتفاقاتی که برای تیم مس سرچشمه رخ داد تجربه بزرگی کسب کردیم. به همین خاطر مبلغ سه میلیارد اعتبار برای ورزشگاهی در شهر سرچشمه در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم با رفع مشکلات، میزبانی را به شهر خودمان برگردانیم. با این تجربه اگر تیم در لیگ برتر بماند به شما قول می‌دهم سال آینده یکی از قطب‌های فوتبال کشور خواهد شد.

*هنوز گزینه سقوط به دسته اول نیستیم
مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه در خصوص شرایط بحرانی این تیم در جدول رده بندی گفت: من هنوز به این نتیجه نرسیده‌ام که گزینه سقوط به دسته اول باشیم. ما نگران تیم هستیم اما هنوز ناامید نیستیم. بازیکنان ما مثل شیر در مسابقات خود به خصوص برابر استقلال و پرسپولیس جنگیده‌اند و اگر همینطور ادامه دهند قطعا سقوط نمی‌کنیم.

منصوری تصریح کرد: ما تا الان 50 درصد قرارداد کادر فنی و بازیکنان را طبق قانون داده‌ایم و به تعهدمان عمل کرده‌ایم. حالا نوبت بازیکنان است که برای باقی ماندن تیم در لیگ تمام تلاش‌شان را به کار ببرند، چرا که سقوط به دسته اول به ضرر خود آنها تمام خواهد شد.

*به کادر فنی و بازیکنان اولتیماتوم داده‌ایم
وی در پاسخ به این سئوال که "آیا نگران جایگاه مس نیستید و به کادر فنی اولتیماتوم نداده‌اید؟"، یادآور شد: نه تنها کادر فنی که با بازیکنان هم اتمام حجت کرده‌ایم و از دیدار مقابل راه آهن به آنها اولتیماتوم داده‌ایم. این اولتیماتوم از بازی امروز تا هر وقت که احساس کنیم در خطر سقوط هستیم پابرجاست!

منصوری افزود: در حال حاضر کل بحث تیم ماندن یا نماندن است نه اولتیماتوم. همانطور که گفتم اگر تیم به دسته اول سقوط کند بازیکنان و مربیان جزو اولین نفراتی هستند که از این اتفاق متضرر می‌شوند.

*ساکت الهامی به کادر فنی اضافه شد
وی با اعلام اینکه ساکت الهامی قرادادش را با مس سرچشمه امضا کرده است، گفت: الهامی از امروز کارش را با تیم آغاز می‌کند و نقطه نظراتش را در اختیار شرفی قرار می‌دهد تا کارت مربیگری‌اش صادر شود. او با صمد مرفاوی در کرمان سابقه همکاری دارد و گزینه خوبی برای اضافه شدن به کادر فنی مس سرچشمه بود.

منصوری انصراف الهامی از حضور در تیم مس سرچشمه به خاطر ابراهیم قاسمپور را تکذیب کرد و یادآور شد: اگر اینطور باشد که هیچ مربی نباید به احترام قاسمپور به کرمان بیاید. چنین چیزی صحت ندارد و او از امروز در کنار شرفی خواهد بود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D9%88%D8%B2%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D9%86%D9%87_%D 8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7_%D8%A8%D9%87_%D8%AF%D8%B3%D 8%AA%D9%87_%D8%A7%D9%88%D9%84_%D9%86%D9%8A%D8%B3%D 8%AA%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
01-25-2012, 15:52
الهامي: نمي‌توانم کمکي به مس سرچشمه کنم

مربي پيشين تيم فوتبال کاوه تهران گفت: به دليل اينکه نمي‌توانستم کمکي به مس سرچشمه بکنم از حضور در اين تيم عذرخواهي کردم.

ساکت الهامی در مورد زمان حضورش در مس سرچشمه به عنوان مربی، گفت: در تهران هستم و به دلیل اینکه احساس کردم نمی‌توانم کمکی به این تیم بکنم از حضور در مس سرچشمه عذرخواهی کردم.

وی ادامه داد: از مسئولان باشگاه مس سرچشمه تشکر می‌کنم ولی واقعیت این است که کمکی از دستم برنمی‌آید. آرزو می‌کنم مس سرچشمه در ادامه رقابت‌هایش موفق باشد و بتواند در لیگ برتر بماند تا مردم فوتبالدوست و خونگرم کرمانی دو نماینده در لیگ برتر داشته باشند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%8 5_%DA%A9%D9%85%DA%A9%D9%8A_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8% B3_%D8%B3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87_%DA%A9%D9% 86%D9%85)

DanielBahrami
01-25-2012, 19:38
شرفي:بازي با راه‌آهن ازدست داورخارج شده بود

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه با بيان اينکه پيروزي در اين بازي براي هر دو تيم مس سرچشمه و راه آهن درحکم راز بقا بود،گفت:اين بازي در مجموع زيبا و تماشاگر پسند نبود، چون از دست داور خارج شده بود.

اصغر شرفی در نشست خبری پس از دیدار تیم های فوتبال مس سرچشمه و راه آهن که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد و با برتری 2 بر 1 تیم میزبان به پایان رسید،گفت: پیروزی در این دیدار در واقع برای هر دو تیم مس سرچشمه و راه آهن در حکم راز بقاء بود، هر تیمی که این بازی را می برد می توانست نسبت به هفته های آینده امیدوار باشد که خوشبختانه با این 3 امتیاز زندگی برای ما بهتر شده است.

وی با بیان اینکه این برد با تلاش همه بازیکنان ما بدست آمد، اظهار داشت: این بازی در مجموع زیبا و تماشاگر پسند نبود، چون بازی از دست داور خارج شده بود. وقتی هر دو تیم به عملکرد داوری اعتراض می کنند نشان می دهد که وی در جریان بازی اشتباهاتی داشته است.

وی با بیان اینکه این برد باعث شد بازیکنان ما از نظر روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کنند در خصوص اضافه شدن ساکت الهامی به کادر فنی گفت: با اضافه شدن ساکت الهامی به کادر فنی بار خیلی بزرگی از روی دوش من برداشته شد. در واقع وی کارهایی بلد است که من بلد نیستم و با حضور الهامی تیم ما روند رو به رشدی پیدا خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه با بیان اینکه متأسفانه بازیکنان من در این دیدار اخطارهای بچگانه زیادی را گرفتند، در خصوص بازی قبلی این تیم با تیم پرسپولیس نیزاظهار داشت: اگر ما در بازی قبلی خود مقابل تیم پرسپولیس باختیم به دلیل حضور بیش از 40 هزار هوادار این تیم در ورزشگاه آزادی بود، چون اگر بازیکنان پرسپولیس پیراهن خود را در بیاورند، فقط یک سری بازیکنان معمولی هستند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%8A_%D8%A8%D8%A7_%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D8% A2%D9%87%D9%86_%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%B3%D8%AA_%D8% AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC_%D8%B 4%D8%AF%D9%87_%D8%A8%D9%88%D8%AF)

DanielBahrami
01-26-2012, 14:46
درخشان پيشنهاد مس سرچشمه را رد کرد

اين تيم از نظر من 20درصد شانس بقا دارد. نمي خواستم ريسک کنم. جلسه که برگزار شد به مديران مس هم همين را گفتم.

بودن یا نبودن اصغر شرفی در مس سرچشمه هر روز یک حالت به خود می گیرد . قبل از بازی با راه آهن مدیران این باشگاه مذاکراتی با درخشان داشتند تا سرمربی سابق شاهین بوشهر را روی نیمکت تیمشان بنشانند. این مربی اما با بررسی اوضاع پاسخ رد داد. وی در این باره می گوید«خیلی بررسی کردم. این تیم از نظر من 20درصد شانس بقا دارد. نمی خواستم ریسک کنم. جلسه که برگزار شد به مدیران مس هم همین را گفتم. آنها کار سختی دارند ودرست نبود یک ناکامی را در کارنامه خودم ثبت کنم»

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF_%D9%85%D8%B3_% D8%B3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87_%D8%B1%D8%A7_% D8%B1%D8%AF_%DA%A9%D8%B1%D8%AF)

DanielBahrami
01-26-2012, 23:26
الهامي به کادر فني مس سرچشمه پيوست

'ساکت الهامي' مربي فصل گذشته تيم فوتبال مس کرمان، به عنوان دستيار 'اصغر شرفي' سرمربي مس سرچشمه کرمان به ترکيب کادر فني اين تيم پيوست.

مدیر روابط عمومی باشگاه مس سرچشمه کرمان در این باره گفت: الهامی، با امضای قراردادی تا پایان فصل جاری مسابقه های لیگ برتر فوتبال، در کنار تیم ما خواهد بود.

الهامی، فصل گذشته در کنار ''عبدالصمد مرفاوی'' در تیم مس کرمان کار کرده بود و از این پس قرار است، تا پایان فصل به کمک تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان بیاید.

الهامی، روز چهارشنبه نیز در دیدار تیم های فوتبال مس سرچشمه کرمان و راه آهن تهران در شهر کرمان حضور داشت.

تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان، اکنون با 17 امتیاز، قعرنشین جدول رده بندی مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران است.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D9%86%D9%8A_ %D9%85%D8%B3_%D8%B3%D8%B1%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87_ %D9%BE%D9%8A%D9%88%D8%B3%D8%AA)

DanielBahrami
01-28-2012, 17:15
شرفي: شاهين تيم خوبي است

سرمربي تيم فوتبال مس چشمه گفت: جابجايي‌هايي که در ترکيب داشتيم به همراه ارتقاي سطح تجربه بازيکنان، مهمترين عوامل پيشرفت تيم ما بوده است.

اصغر شرفي با بيان اينکه تيم مس سرچشمه را براي پيروزي بر تيم شاهين در بوشهر آماده کرده، درباره آخرين وضعيت آمادگي تيمش پيش از اين مسابقه اظهار کرد: بازيکنان ما در مجموع شرايط خوبي پيش از بازي فردا (يکشنبه) مقابل شاهين دارند. در فشردگي رقابت‌هاي ليگ، شرايط روحي رواني تيم‌ها و انگيزه‌اي که براي برد دارند، به جدي‌ترين عامل تعيين کننده برنده و بازنده هر بازي تبديل مي‌شود.

وي افزود: تيم مس با نتايج نسبتا خوبي که در بازي‌هاي گذشته کسب کرده، روحيه فوق‌العاده خوبي دارد و آماده بازي با شاهين مي‌شود. اينکه بازيکنان قدرت بدني‌شان را در اين اوضاع فشرده حفظ کنند هم از عوامل مهم و تعيين کننده است که سعي کرديم با برنامه‌ريزي‌هاي مناسب، بازيکنان آمادگي بدني لازم را پيش از مسابقه فردا داشته باشند. ما روي نقاط قوت و ضعف شاهين کار کرده و تلاش کرديم راه‌هاي حمله هميشگي آنها را ببنديم. شاهين مدتي است که نتايج خوبي در ليگ نگرفته اما افت و خيز براي هر تيمي وجود دارد.

شرفي در ارزيابي‌اش از تيم شاهين، خاطرنشان کرد: شاهين تيم خوبي است و شرايط دو تيم در جدول ايجاب مي‌کند که يک مسابقه 6 امتيازي در انتظار هر دو تيم باشد. من مدت زمان قابل توجهي را در بوشهر زندگي کردم و مي‌دانم تماشاگران دوآتشه و متعصب شاهين چقدر در پيشبرد تيم شان موثر هستند. شاهين در بازي‌هاي خانگي هميشه خطرناک و فوق‌العاده ظاهر شده و توان بردن هر تيمي را دارد. اما من به بازيکنانم ياد دادم که هميشه به ياد داشته باشند که 11 بازيکن مقابل‌شان مي‌ايستد؛ اگر حريف 100 هزار طرفدار هم در استاديوم داشته باشد، هيچ کدام از آنها نمي‌توانند وارد زمين شوند. اتفاقا ما بايد خوشحال باشيم که تماشاگران زيادي به تيم ما احترام گذاشته‌اند و براي ديدن مسابقه ما به ورزشگاه آمده‌اند.

سرمربي مس سرچشمه تاکيد کرد: بازي با شاهين بنابر شرايط جدول، اهميت زيادي براي مس دارد، کما اينکه در ساير بازي‌ها هم شاهد جدال‌هاي 6 امتيازي متعددي هستيم. تمام تيم‌هاي ليگ قدرت‌هاي نزديک به هم دارند. بايد از حداقل فرصت‌ها استفاده کرد تا بتوان برنده شد.

وي در پاسخ به اين سوال که چه تمهيداتي به کار گرفته‌ايد که مس نتايج خوبي در هفته‌هاي گذشته ليگ کسب کرده، گفت: ما چندين جابجايي در ميان بازيکنان داشتيم. چند بازيکن از تيم جدا شده و چند بازيکن جديد گرفتيم. اين تغييرات مهمترين عامل در بهبود نتايج تيم مس بود. از طرفي بازيکنان ما با گذشت اين تعداد هفته از ليگ، به تجربه بيشتري نسبت به اوايل فصل رسيده‌اند و الان اعتماد به نفس بيشتري دارند. خودباوري‌شان ارتقا يافته و همه تلاشمان را بکار مي‌بنديم تا در ليگ بمانيم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%8A%D9%86_%D8%AA%D9%8A%D9%85_%D8%AE%D9%88%D8%A8 %D9%8A_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

DanielBahrami
02-03-2012, 13:31
علي سامره: اخراجم درست نبود

مهاجم تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: براي داوران تنها چيزي که مهم نيست اجراي عدالت است.

علی سامره پس از شکست ۳ بر یک برابر مس سرچشمه اظهار داشت: در فوتبالی که بی‌در و پیکر است و دلال‌ها حرف اول و آخر را در آن می‌زنند در مورد داوری چه می‌توانیم بگوییم.

وی ادمه داد:‌ کمیته داوران که داعیه اجرای عدالت را دارد خودش بی‌عدالتی می‌کند نمی‌دانم این داوران را از کجا می‌آورند.

مهاجم مس سرچشمه عنوان کرد: داور تحت تاثیر صبایی‌ها قرار گرفت به نظر من برای آنها تنها چیزی که مهم نیست عدالت است.

اخراج من درست نبود و نمی‌دانم که داور تحت تاثیر عوامل داخلی قرار گرفته بود یا خارجی.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%87:_%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D9%85_%D8%AF %D8%B1%D8%B3%D8%AA_%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF)

DanielBahrami
02-03-2012, 13:34
شرفي: داور همه چيز را به هم ريخت

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه از داور ديدار با صبا انتقاد کرد و گفت: مي‌توانستيم برنده باشيم اما داور همه چيز را به هم ريخت.

اصغر شرفی پس از شکست ۳ بر یک برابر صبای قم گفت: بازی خوبی ارائه دادیم و می‌توانستیم برنده باشیم اما داور مسابقه همه چیز را به هم ریخت.

وی ادامه داد: نباید به دلیل اینکه تیم ما در قعر جدول قرار دارد داوران جوان خود را برای آزمایش انتخاب کنند. اخراج سامره اصلا درست نبود به همین دلیل پس از آن بازیکنان ما عصبانی شدند و کنترل خود را از دست دادند.

سرمربی مس سرچشمه عنوان کرد: فوتبال ما رشد نکرده و حرفه‌ای نیستیم. امروز یک روز بسیار بد برای ما بود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%B1_%D9%87%D9%85%D9%87_%DA%86%D9%8A%D8%B2_%D8%B 1%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D9%87%D9%85_%D8%B1%D9%8A%D8% AE%D8%AA)

DanielBahrami
02-05-2012, 21:22
شرفي در مورد آمدن فيروز کريمي به مس مي گويد

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: ذوب آهن از نظر فني خيلي با ما فاصله ندارد.

اصغر شرفی در مورد دیدار روز دوشنبه با ذوب آهن گفت: بازی سختی است و امیدوارم مثل بازی رفت مسابقه خوبی شود ولی این مرتبه ما یک بر صفر پیروز شویم واز نظر روحی و روانی کاملا برای این بازی آماده‌ایم.

وی در مورد سه اخراجی تیم مس در دیدار با صبا گفت: اگرچه آن سه بازیکن اخراج شده‌اند اما هنوز ۱۸ بازیکن دیگر داریم و با آنها بازی می‌کنیم. ذوب آهن هم مشکلات خاص خودش را دارد. از نظر فنی هم اختلاف زیادی بین ما و ذوب آهن نیست و باید دید بازیکنان در میدان چه می‌کنند. در این بازی نشان می‌دهیم چقدر برای مسابقه آماده‌ایم.

شرفی در مورد شایعه مذاکره باشگاه مس سرچشمه با فیروز کریمی گفت: اگر به تیم ما آمد مبارکش باشد. فوتبال ایران همین است، ولی حضور او در تیم مس می‌تواند هم واقعی باشد هم غیر واقعی. هر چیزی امکان دارد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%88%D8%B1%D8%AF_%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%86_%D9%81 %D9%8A%D8%B1%D9%88%D8%B2_%DA%A9%D8%B1%D9%8A%D9%85% D9%8A_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8%B3_%D9%85%D9%8A_%DA%A F%D9%88%D9%8A%D8%AF)

DanielBahrami
02-06-2012, 14:05
شرفي:بازيکن خارجي رانبايداز روي فيلم انتخاب کرد

سرمربي تيم مس سرچشمه گفت: براي بازي مقابل ذوب آهن اصفهان 10 بازيکن خود را به دليل مصدوميت يا محروميت نداريم.

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر شرفی یکشنبه شب در نشست خبری قبل از بازی مقابل ذوب آهن درباره بازی این هفته تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: با توجه به سه اخراجی در بازی صبا و چند بازیکن مصدوم تیم برای بازی مقابل ذوب آهن ناچاریم به جای غایبان از وجود جوانترهای تیم استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: فرصت بسیار خوبی برای بازیکنان جوان تیم مان به دست آمده تا خود را معرفی و به دیگران بشناسانند.

شرفی بار دیگر در انتقاد از عملکرد بازیکنان خارجی تیم سرچشمه عنوان کرد: هرچند حرفهایم تکراری شده اند اما در مورد بازیکنی چون کالینز باید بگوییم که برای جذب وی کلاه سرمان رفته است چون وی را از روی سی دی و فیلم بازی هایش انتخاب کردیم.

وی بیان داشت: توصیه می کنم هیچ مربی بازیکنان خارجی را از روی فیلم انتخاب نکند و قبل از جذب از وی تست فنی لازم را بگیرد.

سرمربی سرچشمه ادامه داد: اگر شرایط خاص نیم فصل نبود شاید به جذب این بازیکن با دقت بیشتری فکر می کردیم.

شرفی علت جذب ناموفق برخی بازیکنان در نیم فصل را تجربه نداشتن باشگاه در کنار کمبود وقت برای کادر فنی دانست و گفت: در انتخاب این بازیکنان هم باشگاه و هم بنده دخیل بودیم و باشگاه این بازیکنان را بر من تحمیل نکرده بود.

وی اظهار داشت: برای بازی مقاب ذوب آهن انتحاری بازی می کنیم زیرا چیزی برای از دست دادن نداریم.

شرفی بیان داشت: البته بنده و مجموعه باشگاه تا لحظه نهایی به بقای تیم در لیگ برتر امیدواریم ولی باید گفت با همه اتفاقاتی که رخ داده ما نه در ابتدای فصل و نه در انتهای آن هیچ بازیکن خارجی برای کمک به تیم نداشتیم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%8A%DA%A9%D9%86_%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%8A_% D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8 %B2_%D8%B1%D9%88%D9%8A_%D9%81%D9%8A%D9%84%D9%85_%D 8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8_%DA%A9%D8%B1%D8 %AF)

DanielBahrami
02-06-2012, 14:11
شرفي: برابر ذوب آهن 10‌بازيکن اصلي را نداريم

اصغر شرفي مي گويد تيمش مقابل ذوب آهن کاملا انتحاري بازي خواهد کرد.

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه، درباره ديدار تيمش مقابل ذوب آهن در هفته‌ بيست و پنجم ليگ برتر اظهار کرد: همه بازي‌ها براي ما حساس هستند. فاصله ما با تيم بالايي‌مان کمي زياد شده، اما بازيکنان ما روحيه بسيار خوبي دارند و هنوز هم انتحاري بازي مي‌کنند.

وي ادامه داد: به ويژه‌ در بازي فردا که تعداد زيادي از بازيکنانمان را در اختيار نداريم و بايد از جوانانمان به جاي آن‌ها استفاده کنيم. من معمولا عادت ندارم بگويم کدام بازيکنان را براي يک بازي در اختيار ندارم، اما فردا 10 بازيکن اصلي‌مان را به دليل مصدوميت و محروميت نداريم. اين فرصت خوبي براي بازيکنان جوانمان است که خود را نشان دهند و معروف شوند.

شرفي در زمان جذب جان کالينز بازيکن جديد اين تيم گفته بود ما بهتر از او نمي توانستيم بازيکني پيدا کنيم. سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه در پاسخ به اين سوال که چطور شده که از بازي اين بازيکن ناراضي است، گفت: ما فقط فيلم بازي‌هاي کالينز را ديده بوديم و روي سي دي بازيکن خوبي بود. مدير برنامه‌هاي کالينز به ما گفته بود که او يک بازيکن بين‌المللي است و براي قرارداد تست نمي‌دهد. ما هم در آن زمان در شرايط خاصي قرار داشتيم و زمان کمي براي جذب بازيکن داشتيم. تا زماني که کالينز به ايران آمده بود بازي او را نديده بوديم و وقتي هم که به تمرين آمد به ما گفت آماده نيستم. من هم به او گفتم که اين را بايد قبل از آمدن به سرچشمه به ما مي‌گفتي.

وي ادامه داد: من روي کالينز و ديگر بازيکنان خارجي حساب باز کرده بودم، اما متاسفانه هيچ کدام از آن‌ها خوب از آب در نيامدند و حالا بايد روي ساير بازيکنان حساب باز کنم. تيم من خيلي خوب بود و فقط به دنبال چهار بازيکن خارجي مي‌گشتم، اما آن‌ها هم انتظارات مرا برآورده نکردند.

وي در پاسخ به اين سوال که چه کسي در اين موضوع مقصر است، گفت: اين بازيکنان را من و باشگاه با هماهنگي يکديگر جذب کرديم. اين طور نيست که آن‌ها فقط انتخاب من بوده باشند و يا باشگاه آن‌ها را به من تحميل کرده باشد. مسئولان باشگاه تجربه کاري نداشتند و من هم زمان نداشتم و در واقع ترکيب اين دو عامل باعث شد ما نتوانيم بازيکنان خارجي خوبي را به خدمت بگيريم.

اصغر شرفي در ادامه گفت: با اشاره به اين که ديگر از روي سي دي بازيکن انتخاب نمي‌کند، گفت: به همه مربيان توصيه مي‌کنم که ديگر از روي فيلم و سي دي بازيکن نخرند. حتي اگر بهترين بازيکن دنيا هم قصد داشت به تيمشان بيايند قبل از امضاي قرارداد از او تست بگيرند تا سرشان کلاه نرود.

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه درباره ديدار تيمش با ذوب آهن گفت: ما براي بازي واقعا انتحاري بازي مي‌کنيم، چرا که ديگر چيزي براي از دست دادن نداريم، من هميشه در زندگي‌ام اميد داشتم و براي ماندن سرچشمه در ليگ هم هنوز اميد دارم. من تا به حال تمام تلاش خودم را براي اين تيم کرده‌ام و هر چه در توان داشتم گذاشته‌ام. قبل از آمدن من مس سرچشمه از پنج بازي يک امتياز گرفته بود، اما در زمان من به طور ميانگين از هر بازي يک امتياز گرفته است. مشکل ما اين بود که نه در آغاز فصل و نه در پايان فصل بازيکن خارجي نداشتيم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%A8%D8%B1_%D8%B0%D9%88%D8%A8_%D8%A2%D9%87%D9%86 _10%E2%80%8C%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86_% D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%8A_%D8%B1%D8%A7_%D9%86%D8%AF% D8%A7%D8%B1%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
02-06-2012, 18:49
شرفي: نتيجه دلخواه را کسب نکرديم
سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: براي برد برابر ذوب آهن به ميدان رفته بوديم اما نتيجه دلخواه را کسب نکرديم.

اصغر شرفی پس از تساوی صفر - صفر مقابل ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم با سابقه‌ای است. وزن تیمی آنها 200 کیلو بیشتر از ما است. روی کاغذ ذوب آهن 5 گل از ما جلو است اما ثابت کردیم در هیچ مسابقه‌ای از پیش بازنده نیستیم و امروز هم همین را نشان دادیم.

وی افزود: پا به پای ذوب آهن حرکت کردیم. همه اینها نشان می‌دهد تیم به ماندن در لیگ برتر امیدوار است. ما برای برد به میدان رفتیم اما نتیجه‌ای که می‌خواستیم کسب نکردیم.

شرفی در خصوص اعتراض نیمکت نشینان مس سرچشمه به داور گفت: من قبول دارم که نیمکت ما به داوری‌ها زیاد اعتراض می‌کند. در این خصوص باید با همکارانم بیشتر جلسه بگذارم و بیشتر رعایت این مسئله را کنند.

وی درباره جذب بازیکن در نیم فصل تصریح کرد: باز هم تاکید می‌کنم در نیم فصل سر ما کلاه گذاشتند. شهامتش را دارم و می‌گویم و این نشان می‌دهد که اشتباه ما سهوی بوده است. با همه اینها مس سرچشمه در نیم فصل اول از 5 بازی یک امتیاز داشت اما اکنون از 5 بازی 5 امتیاز داریم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%8A:_%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%8A%C3%98%C 2%AC%C3%99%C2%87_%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%84%C3%98%C2 %AE%C3%99%C2%88%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%87_%C3%98%C2% B1%C3%98%C2%A7_%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%A 8_%C3%99%C2%86%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AF %C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85)

DanielBahrami
02-21-2012, 15:33
تيم مس سرچشمه در کيش اردو مي زند

مدير روابط عمومي باشگاه مس سرچشمه گفت: تيم فوتبال اين باشگاه از روز پنجشنبه هفته جاري به مدت يک هفته اردويي را در کيش برگزار مي کند.

''علی رمضانی'' گفت: این اردو برای حفظ آمادگی بازیکنان و تقویت روحی و جسمی آنان برای ادامه رقابت های لیگ برتر پس از تعطیلات حدود 25 روزه این رقابت هاست.

وی ادامه داد: در حال رایزنی با برخی تیم ها برای برگزاری دیدار تدارکاتی در کیش هستیم که به احتمال زیاد با یک تیم لیگ برتری و یک تیم از لیگ دسته یک، دو دیدار دوستانه را برگزار خواهیم کرد.

رمضانی اظهار داشت: در این اردو تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم مس سرچشمه حضور دارند.

مدیر روابط عمومی باشگاه مس سرچشمه، افزود: پس از آخرین دیدار تیم مس سرچشمه با شهرداری تبریز در رقابت های لیگ برتر، باشگاه به بازیکنان و کادر فنی تیم پنج روز فرصت استراحت داد که با پایان این زمان، تمرینات تیم مس سرچشمه از دیروز دوشنبه در این شهر آغاز شده است.

وی اظهار داشت: تمرینات تیم پس از بازگشت از کیش به صورت منظم و بر اساس برنامه کادر فنی در سرچشمه انجام می شود.

گفتنی است، تیم مس سرچشمه تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر با 19 امتیاز در قعر جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%8A:_%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%8A%C3%98%C 2%AC%C3%99%C2%87_%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%84%C3%98%C2 %AE%C3%99%C2%88%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%87_%C3%98%C2% B1%C3%98%C2%A7_%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%A 8_%C3%99%C2%86%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AF %C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85)

DanielBahrami
02-25-2012, 15:47
آغاز اردوي مس سرچشمه در کيش

تيم فوتبال مس سرچشمه با يک سانحه هوايي راهي اردوي جزيره کيش شد.

اردوی تیم فوتبال مس سرچشمه از امروز در جزیره کیش آغاز شد.

این در حالی است که روز گذشته هواپیمای حامل بازیکنان مس سرچشمه بعد از بلند شدن از باند فرودگاه دچار سانحه و مجبور به فرود شد.

به این ترتیب کاروان تیم مس سرچشمه با دو ساعت تاخیر از تهران به کیش رفت.

مس سرچشمه آخرین تیم جدول لیگ برتر است.

منبع :

DanielBahrami
02-28-2012, 13:37
اصغر شرفي: هنوز نا‌اميد نشده‌ايم

سرمربي تيم مس سرچشمه درخصوص شرايط اين تيم براي ادامه مسابقات ليگ بر‌تر اظهار داشت: در حال انجام تمرينات خود هستيم تا بتوانيم با آمادگي کامل در ادامه مسابقات ليگ بر‌تر به ميدان برويم.

اصغر شرفی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در حدود ۸-۷ مسابقه از بازی‌های لیگ بر‌تر باقی مانده و هنوز نا‌امید نشده‌ایم و تا آخرین لحظه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم تیم مس سرچشمه را در لیگ بر‌تر حفظ کنیم.

وی در خصوص اینکه چند بازیکن خارجی جذب تیم مس شده، اظهارداشت: متاسفانه بازیکنان خارجی جذب شده، نتوانسته‌اند انتظارات ما را برآورده سازند و باید اعتراف کنیم این نفرات را دلال‌ها به تیم آوردند.
سرمربی تیم مس سرچشمه همچنین درخصوص اتفاق جمعه گذشته در پرواز تهران- کیش که اعضای تیم مس سرچشمه در آن حضور داشتند و در خطر سقوط قرار گرفته بودند نیز گفت: واقعاً پرواز وحشتناکی بود. تقریباً ۲۰ دقیقه از پرواز گذشته بود که دیدیم هواپیما تکان می‌خورد و چپ و راست می‌شود. بعد از آن خلبان اعلام کرد به دلیل نقص فنی فرود اضطراری خواهیم داشت. ارتفاع هواپیما خیلی پایین آمده بود و به راحتی می‌توانستیم بام‌ خانه‌ها را مشاهده کنیم، لحظات خیلی سختی بود.

شرفی با بیان این مطلب تمامی بازیکنان و خود مرگ را به چشم دیدند، اظهار داشت: لحظات خیلی بدی بود که امیدوارم برای هیچ انسان دیگری به وجود نیاید، بازیکنان همگی ترسیده بود تا در ‌‌نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد. خود من در ابتدای سوار شدن به هواپیما وقتی شکل و شمایل آن را دیدم، حدس زدم هواپیما درجه یک نیست. به هر حال باید قبول کرد شرایط برخی هواپیماهای کشور خوب نیست و باید فکری کرد. خلبان هم یک اوکراینی بود.

وی ادامه داد: گویا مانیتور هواپیما خراب شده و رادار هم از کار افتاده بود. با این حال خلبان با مهارت خود توانست هواپیما را به سلامت بنشاند. البته به طور یقین اگر شب بود به احتمال فراوان هواپیما سقوط می‌کرد اما با توجه به اینکه روز بود و خلبان هم راه را خوب می‌شناخت توانست هواپیما را به سلامت به زمین بنشاند. در ‌‌نهایت همه‌ چیز به خیر گذشت.

منبع :

DanielBahrami
03-01-2012, 12:56
شرفي: حداکثر استفاده را از تعطيلات داشتيم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: از تعطيلات ليگ حداکثر استفاده را برده و آماده‌ايم تا در ديدار باقيمانده امتيازات لازم را جمع کنيم.

اصغر شرفی در خصوص آخرین وضعیت تیم مس سرچشمه تصریح کرد: خوشبختانه اردوی خوبی در جزیره کیش داشتیم. تمرینات ما در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد و علاوه براین روحیه بازیکنان هم تغییر کرد. فردا این اردو به پایان می‌رسد و ما تمرینات خود را در کرمان ادامه می‌دهیم.

وی افزود: ما هر کاری را که لازم بود برای تیم انجام بدهیم، انجام دادیم. در واقع حداکثر استفاده را از این تعطیلات بردیم و می‌شود گفت این تعطیلات به نفع تیم ما بود. دیگر در هشت هفته باقیمانده عملکرد تیم و نتایجی که می‌گیریم به آمادگی ذهنی و بدنی بازیکنان در مسابقات بستگی دارد.
سرمربی مس سرچشمه با بیان اینکه تمرینات تیمش بدون هیچ مصدومی برگزار شده است، تاکید کرد: ما آماده شروع بازی‌ها هستیم. بازیکنان روحیه باخت ندارند و برای پیروزی و حفظ تیم در لیگ برتر به میدان می‌روند. البته اولین مسابقه ما جمعه هفته آینده با نفت تهران است که امیدوارم بتوانیم با شکست این تیم بازگشت خوبی به لیگ داشته باشیم.

شرفی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال هم گفت: امیدوارم هر کسی که به نفع فوتبال کار می‌کند و دور از مسائل خطی و جناحی است به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود. با این حال فکر می‌کنم از میان این سه گزینه عزیزالله محمدی که اشراف کاملی به فوتبال و لیگ دارد بهترین گزینه ریاست باشد.

وی درباره شائبه دخالت وزارت ورزش در این انتخابات خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم در این باره قضاوت کنم. ضمن اینکه حوصله این صحبت‌ها را ندارم، چرا که هر چه بیشتر وارد این مباحث شوی به انتها نمی‌رسی.

منبع :

DanielBahrami
03-01-2012, 14:42
نگران نتايج مس کرمان و سرچشمه هستيم

مديرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: اداره کل ورزش استان در قبال نتايج تيم‌هاي مس کرمان و سرچشمه نگران است، اما شرکت ملي مس ايران و مسئولان اين دو تيم در مورد نتايج دو تيم پاسخ‌گو هستند.

محمد فولادی‌ماهانی با اشاره به برخی سخنان مطرح شده از سوی سرمربی تیم هندبال شهرداری زرند، اظهار داشت: برای اداره کل ورزش استان کرمان موفقیت دو تیم هندبال شهرداری و صنعت مس یکسان است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی تیم‌های ورزشی استان در مسابقات مختلف موفق ظاهر شوند، سربلندی و افتخار آن برای مردم و مسئولان استان است.

فولادی با اشاره به برخی تغییرات صورت گرفته در هیئت هندبال استان کرمان گفت: به صراحت عنوان می‌کنم، شخص دبیر هیئت هندبال یکی از عوامل اصلی ضعف رشته هندبال در استان کرمان است.

وی خاطر‌نشان کرد: جایگاه و نقش یک دبیر هیئت تیم‌داری در سطح لیگ برتر است، زیرا دبیر هیئت‌ هندبال وظیفه اصلی خود را فراموش کرده و به تیم‌داری پرداخته است، از منظر قانونی یک دبیر هیئت نمی‌تواند هم زمان دبیر و سرمربی تیم باشد.

فولادی تصریح کرد: یکی از دلایل اُفت هندبال استان در رده‌های پایه غفلت و فراموشی دبیر هیئت در قبال مسئولیتش است، زیرا تمام حواشی وی معطوف به تیم شهرداری شده است.

فولادی بیان داشت: این وضعیت در شهرستان‌ها نیز وجود دارد به شکلی که استعدادها و رده‌های سنی هندبال به کلی در استان به فراموشی سپرده شده‌اند.

وی اذعان داشت: انتقاد‌پذیر و در مورد برخی نقاط ضعف پاسخ‌گو هستم، اما اداره کل ورزش و جوانان با کسی غرض‌ورزی ندارد.

فولادی در مورد نتایج ضعیف تیم والیبال کرمان و سقوط این تیم به لیگ دسته اول گفت: اگر مسئولیت هدایت‌ و مدیریت این تیم از ابتدا بر عهده شرکت میدکو بود، این تیم این وضعیت را نداشت.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: اداره کل ورزش استان در قبال نتایج تیم‌های مس کرمان و سرچشمه نگران است، اما شرکت ملی مس ایران و مسئولان این دو تیم در مورد نتایج دو تیم پاسخ‌گو هستند.

وی عنوان کرد: اداره کل ورزش استان کرمان برای تیم‌داری بودجه لازم را در اختیار ندارد که بخواهد با آن تیم را روانه مسابقات لیگ برتر کشور کند.

منبع :

DanielBahrami
03-03-2012, 12:31
مس سرچشمه در کرمان مي‌ماند

اردوي تيم فوتبال مس سرچشمه در کيش به پايان رسيده است و اين تيم تا چند هفته آينده در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان تمريناتش را برگزار مي‌کند.

تمرینات تیم فوتبال مس سرچشمه بعد از یک روز استراحت از امروز شنبه در کرمان آغاز می‌شود و با توجه به درخواست کادر فنی، این تیم در کرمان تمریناتش را ادامه می‌دهد. با توجه به اینکه تمام مسابقات مس سرچشمه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود، کادر فنی از مدیران باشگاه خواسته‌اند که تمرینات تیم از سرچشمه به کرمان منتقل شود و به همین خاطر سرچشمه‌ای‌ها تا چند هفته آینده در کرمان می‌مانند.

علاوه بر این هفته گذشته بحث استانداردسازی ورزشگاه اختصاصی مس سرچشمه با اختصاص مبلغی در حدود سه میلیارد تومان آغاز شده است. سکوهای تماشاگران یکی از ضلع‌های استادیوم سرچشمه پوشیده است اما بخش عمده استانداردسازی این استادیوم به سکوسازی و نصب 2 هزار صندلی در ضلع دیگر مربوط می‌شود. ضمن اینکه نورافکن‌های مناسب و استاندارد هم خریداری شده است و بزودی این نورافکن‌ها در جایگاه‌های در نظر گرفته شده نصب می‌شود.

شاید چمن استادیوم سرچشمه تنها نقطه قوت این استادیوم باشد که به خاطر شرایط جوی و برگزاری بازی‌های تیم در کرمان از وضعیت خوبی برخوردار است.

منبع :

DanielBahrami
03-07-2012, 18:13
شرفي :مقابل نفت انتحاري بازي مي کنيم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه با اشاره به اينکه بازيکنانش مقابل تيم نفت تهران انتحاري بازي مي کنند، گفت: اگر قرار است سقوط کنيم بايد طوري بازي کنيم تا آبرو و حيثيت باشگاه و خودمان را حفظ کنيم.

اصغر شرفی در خصوص دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و مس سرچشمه ضمن بیان مطلب فوق گفت: 8 هفته تا انتهای رقابت های لیگ برتر باقی مانده و ما دیگر راهی برای برگشت نداریم. بنابراین نه تنها در بازی با نفت بلکه در سایر بازی های باقیمانده فقط برای بردن به زمین می رویم.

وی در خصوص تیم نفت تهران افزود: تیم نفت در این فصل از پدیده های رقابت های لیگ برتر بوده و جایگاه این تیم در جدول رده بندی این موضوع را ثابت می کند اما ما نیز در بازی رفت توانستیم آنها را با تساوی یک - یک متوقف کنیم که این موضوع نشان می دهد اختلاف فنی تیم ما با آنها زیاد نیست. بنابراین در این بازی چاره ای بجز بردن این تیم نداریم.

سرمربی مس سرچشمه خاطرنشان کرد: بازیکنان ما دیگر به باخت فکر نمی کنند و به این موضوع نگاه نمی کنیم که چند امتیاز کسب کرده و در کجای جدول قرار داریم. ما یکی تیم از پیش بازنده ایم و مطمئن باشید بازیکنانمان مقابل تیم نفت انتحاری و با تمام توان خود بازی می کنند.

شرفی با بیان اینکه خوشبختانه بازیکن مصدوم و محروم نداشته و ترکیب تیم را در بازی با نفت به طور کامل در اختیار داریم، تاکید کرد: اگر قرار است که از رقابت های لیگ برتر سقوط کنیم باید با تمام توان خود به گونه ای بازی می کنیم که آبرو و حیثیت باشگاه و خودمان را حفظ کنیم.

دیدار تیم های فوتبال مسر سرچشمه کرمان و نفت تهران در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر ساعت 15:30 روز جمعه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

منبع :

DanielBahrami
03-09-2012, 22:40
اگر بخواهند دوباره تيم را به ليگ برتر بازمي‌گردانم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت:‌ به نظر مي‌آمد بازيکنان مس بلد نبودند از موقعيت‌هاي خود استفاده کنند.

اصغر شرفی پس از شکست ۲ بر یک مقابل نفت تهران، اظهار داشت: دو تیم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتند اما بازیکنان مس سرچشمه از فرصت‌ها استفاده نکردند. ما روی ۲ ضد حمله گل خوردیم. موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر از نفت بود.

وی افزود: نفت چند بازیکن خوب خارجی تأثیرگذار دارد. آنها نیمه دوم حمله‌ای نداشتند. به نظر بازیکنان مس بلد نبودند از موقعیت‌های خود استفاده کنند و انگار توان حرکت نداشتند.
شرفی تاکید کرد: داشته‌های مس سرچشمه همین است. هرچه زور زدیم نتوانستیم به گل‌های بیشتری برسیم البته این را بگویم گل اولی که خوردیم خطا بود. امروز پاس‌های اشتباه کمر تیم را شکست و در پاس‌کاری ضعیف بودیم.

سرمربی مس سرچشمه در پاسخ به این سؤال که چرا علی سامره امروز غایب بود، گفت: کمیته انضباطی علی سامره را محکوم کرده و با وجودی که ما درخواست تجدیدنظر داشتیم هنوز رای خود را اعلام نکردند. ما امروز به علی سامره احتیاج داشتیم اما کمیته انضباطی به درخواست ما بی‌توجهی کرد.
شرفی درباره اینکه تیم مس سرچشمه به لیگ دسته اول سقوط کرد، گفت:‌ اگر باشگاه مس سرچشمه بخواهد چون خودم این تیم را به دسته اول بردم، حاضرم بایستم و این تیم را دوباره به لیگ برتر باز گردانم و اگر هم نخواهند گزینه‌های دیگری دارم. وقتی امروز نتایج را شنیدم، ناراحت شدم چرا که اگر ۳ امتیاز را می‌گرفتیم شرایط ما بهتر می‌شد اما بدشانسی‌های ما تمام شدنی نیست.

شرفی درباره انتخابات فدراسیون فیفا تصریح کرد:‌ فوتبال ما سیاسی است و تا زمانی که سیاسی باشد به جایی نمی‌رسیم. باید برنامه‌ریزی داشته باشیم نه اینکه یک بودجه‌ای را تعیین کنیم و بخواهیم سال را بگذرانیم.

منبع :

DanielBahrami
04-05-2012, 14:32
مس رفسنجان قابليت بقا در ليگ دسته اول را دارد

مدافع تيم فوتبال مس رفسنجان گفت: مس رفسنجان ابزار لازم براي بقا در ليگ دسته اول را دارد و اميدوارم بازيکنان و اعضاي کادر فني و مديريتي باشگاه تمام تلاش خود را براي خروج تيم از بحران به کار گيرند.

مصطفی قلندری اظهار داشت: پس از عمل جراحی که زیر نظر دکتر در تهران انجام داده‌م، اکنون شرایط لازم برای دویدن را به دست آورده‌ام.

وی افزود: در حال حاضر با انجام تمرینات آماده‌سازی تلاش می‌کنم تا بار دیگر آمادگی لازم برای حضور در میادین را به دست آورم و بتوانم یک بار دیگر گام به مستطیل سبز بگذارم.

قلندری با بیان اینکه مس رفسنجان ابزار لازم برای خروج از بحران و بقا در لیگ دسته اول را دارد، گفت: امیدوارم بازیکنان و اعضای کادر فنی و مدیریتی باشگاه تمام تلاش خود را برای خروج تیم از بحران و بقا تیم در لیگ دسته اول به کار گیرند.

منبع :

DanielBahrami
04-07-2012, 14:21
شرفي: چيزي براي از دست دادن نداريم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: مقابل استقلال چيزي براي از دست دادن نداريم و مي‌خواهيم قشنگ بازي کنيم.

اصغر شرفی در مورد دیدار روز یکشنبه برابر استقلال گفت: این بازی هم برای ما مثل دیدارهای قبلی است. کاری به شرایط جدول و نتایج گذشته نداریم و می‌خواهیم فوتبالی قشنگ بازی کنیم تا مردم از آن لذت ببرند. ما چیزی برای از دست دادن نداریم.

وی در مورد وضعیت استقلال گفت: دو بازی آخر این تیم مقابل ذوب آهن و الجزیره را وقتی در سفر بودم دیدم. هر تیمی ممکن است در طول فصل افت و خیز داشته باشد. مسئولان استقلال باید بررسی و دلیل افت تیم‌شان را پیدا کنند.

سرمربی مس سرچشمه در مورد اختلاف‌ و حاشیه‌هایی که در استقلال ایجاد شده عنوان کرد: هر نقطه ضعف در تیم حریف به سود ماست حالا می‌خواهد این مسایل روحی و روانی باشد یا فنی و تاکتیکی.

شرفی در مورد شرایط بد مس سرچشمه در جدول اظهار داشت: روحیه باخت در تیم ما وجود ندارد. در شش بازی باقیمانده فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم. اگر پیروز شدیم و در لیگ برتر ماندیم چه بهتر و اگر سقوط هم کردیم دنیا به آخر نمی‌رسد و باید دوباره شروع کنیم اما این مرتبه نباید اشتباه‌های گذشته‌ را تکرار کرد. چه من باشم چه هر کس دیگر باید از اشتباه‌های گذشته پند گرفت.

منبع :

DanielBahrami
04-07-2012, 16:58
سامره: اميدوارم به استقلال گل بزنم

علي سامره مهاجم مس سرچشمه براي چهارمين بار در طول بازيگري‌اش مقابل استقلال قرار خواهد گرفت و نکته جالب اين است که تا به حال مقابل اين تيم موفق به گلزني نشده است.

سامره در مورد رويارويي با استقلال حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند:«اميدوارم در سال جديد همه چيز براي ما خوب پيش برود و نتايج خوبي بگيريم. در فوتبال ايران هيچ چيز قابل پيش بيني نيست به همين نمي‌توان از حالا با قاطعيت در خصوص سقوط مس سرچشمه حرف زد. در فوتبال ايران چيزي قابل پيش بيني نيست و به عنوان مثال هيچ کس فکر نمي‌کرد استقلال در تهران به الجزيره ببازد.»

سامره تا به حال به استقلال گل نزده و خودش در اين مورد مي‌گويد:«من در اين سال‌ها خيلي کم مقابل استقلال بازي کردم. يکبار با پيراهن فجر مقابل اين تيم قرار گرفتم، يک بار با پيراهن پاس همدان و امسال هم در بازي رفت 10 دقيقه مقابل استقلال بازي کردم. اميدوارم در اين بازي براي استقلال گل بزنم و در حال حاضر خوشحالي طرفداران مس براي من از همه چيز مهمتر است.»

سامره در مورد شرايط بحراني استقلال مي‌گويد:« اسمش را نمي‌توان بحران گذاشت در ضمن شير هميشه شير است. ما نبايد به اين مسائل توجه کنيم و بايد بازي خودمان را انجام دهيم. بازيکنان ما هم قسم شده‌اند که استقلال را شکست بدهند.»

سامره در مورد انتقادهايي که از پرويز مظلومي صورت گرفته مي‌گويد:« استقلال با اين ستاره‌ها مي‌توانست نتايج بهتري بگيرد ولي معتقدم مظلومي تنها مقصر نيست و بازيکنان هم تقصير دارند. به نظر من استقلال بعد از شکست مقابل پرسپوليس از لحاظ روحي تضعيف شد و همين موضوع باعث شد تا امتيازهاي حساسي را از دست بدهد.»

منبع :

DanielBahrami
04-08-2012, 22:13
شرفي:گل اول استقلال آفسايد بود

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: بازيکنان تيم ما در شهر خودشان 90 دقيقه فحش خوردند و من براي کرماني‌هايي که استقلال را تشويق کردند متاسفم.

اصغر شرفی پس از شکست 3 بر یک برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: از یک مسئله خیلی ناراحت و متاسفم و آن هم اینکه برخی از تماشاگران کرمانی در ورزشگاه استقلال را تشویق کردند و حامی این تیم بودند. دروازه‌بان و بازیکنان مس در شهر خودشان ۹۰دقیقه فحش خوردند و این مسئله زشت است. آخر بازی رفتم آن لیدر را بزنم اما ما را جدا کردند.

وی در مورد بازی گفت: گل اول استقلال آفساید بود و این گل شیرازه تیم ما را بهم ریخت و کمر ما راشکست. می‌خواستیم سیستم تیم را عوض کنیم که این گل آفساید را خوردیم. اشتباه تاکتیکی هم داشتیم و باید زودتر تغییر تاکتیک می‌دادیم. شرایط بازی هم طوری بود که بازیکنان صدای من را نمی‌شنیدند و نمی‌توانستیم توصیه‌های لازم را به آنها بکنیم. برای باخت یا مساوی به میدان نیامده بودیم می‌خواستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. دیدار ما با استقلال مثل آن است که یک دانش آموز دبستانی را با یک شاگرد دبیرستانی درگیر کنی در نهایت دانش آموز دبستانی در جایی کم می‌آورد.

شرفی گفت: اگر چه مس سرچشمه را باید سقوط کرده دانست اما خیلی تیم‌ها در دنیا سقوط می‌کنند. اتفاق عجیبی نیست. مهم این است که مس سرچشمه در لیگ یک با برنامه ریزی برای صعود تلاش کند و با برنامه ‌ریزی در لیگ برتر حاضر شود نه مثل این فصل که ۱۵ روز به مسابقات مانده تیم را به اردو ببرد. اگر مسئولان مس بخواهند فصل آینده هم در این تیم می‌مانم و این تیم را به لیگ برتر می‌آورم اگر هم نخواهند من بدون تیم نمی‌مانم. باید با برنامه‌ریزی در فوتبال شرکت کرد. باشگاه مس از همین امروز باید برای فصل آینده برنامه‌ریزی کند.

وی با اشاره به جذب بازیکن در نیم فصل گفت: من تجربه جذب بازیکن در نیم فصل را نداشتم. در وسط مسابقات هم این تیم را تحویل گرفتم. یکی از بازیکنان خارجی که روی او حساب می‌کردم وقتی می‌خواستم از او تست بگیرم گفتم یک تک به تک برو ببینم گفت استیل بازی من به تک به تک نمی‌خورد. من روی آن بازیکن خیلی حساب می‌کردم.

منبع :

DanielBahrami
04-10-2012, 14:17
باشگاه مس:داور گل مردود استقلال را قبول کرد

باشگاه مس سرچشمه به داور ديدار با استقلال اعتراض کرد و نحوه قضاوت او را سناريويي از پيش تعيين شده دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، چند روز پس از اینکه مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه و قبل از دیدار حساس این تیم مقابل استقلال اظهار امیدواری کرده بود این‌بار اشتباهات داوری به ضرر تیمش نباشد اما در دیدار مقابل استقلال بازهم داوری اشتباهاتی داشت تا این بار سخنگوی باشگاه به انتقاد شدید از سازمان لیگ بپردازد. شکست مس سرچشمه در دیدار مقابل استقلال، زمینه‌ای ایجاد کرد تا علی رمضانی در گفت‌وگویی انتقادهایی را متوجه مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران کند. او در ابتدا قضاوت داور بازی را «جانبدارانه» دانست و گفت: "البرز حاجی پور کاری از پیش تعیین شده را انجام داد". به نظرمن برنامه‌ریزی شده بود تیم ما را ببازانند. دلیلی برای این اتفاق پیدا نکردیم، مگر اینکه یک جا نکته و سناریوی از قبل تعیین شده باشد. در همان روز بازی هم هواداران مس سرچشمه به داور معترض بودند،در نیمه نخست و بعد از گل ما و در دقیقه 41 شاهد شاهکار داور و کمک داور بودیم. گل صد در صد آفساید را برای استقلالی ها صحیح اعلام کرد و شیرازه تیم ما را از هم پاشاند و در نیمه دوم هم به راحتی از خطایی که روی سامره در محوطه جریمه حریف انجام شد و همچنین توپی که با دست بازیکن استقلال درون محوطه جریمه برخورد کرد و 2 خطای صد در صد پنالتی عبور کرد.حتی به علت تمارض های آرش برهانی باید این بازیکن را اخراج می کرد. وقتی همه اینها را در کنار هم می‌گذاریم، معنا پیدا می‌کند!

*اعلام یک گل مردود و نادیده گرفتن دو پنالتی!!

سخنگوی باشگاه صنایع مس سرچشمه عنوان کرد حاجی پور یک گل صد در صد مردود برای استقلال در این بازی را صحیح اعلام کرد وقتی خود داور و کمک داور و تمامی حاضرین در ورزشگاه به راحتی می توانستند این آفساید را تشخیص دهند و واکنش بازیکنان هم مشخص است، چرا این گل را صحیح اعلام می کند. متاسفانه بعد از کمانی و بازی با صبا که به ضرر ما قضاوت شد و اعتراضات ما هم با محرومیت سرپرست و بازیکنان ما همراه شد یکشنبه نیز داوران بازی ظلم بزرگی در حق ما کردند.»

رمضانی در پاسخ به این سوال که «چرا فکر می‌کنید می‌خواستند در این بازی مس سرچشمه بازنده شود؟»، عنوان کرد: «هرچند ما در بسیاری از مسابقات در طول این فصل و به استناد به نظر کارشناسان و اصحاب رسانه مغلوب اشتباهات داوری شده ایم ، اما من این قضایا و اتفاقاتی که در دیدار با صبای قم و استقلال رخ داد را سالم نمی‌بینم»حتی بعد از دیدار با صبای قم و در عین ناباوری کمیته انضباطی بازیکن و سرپرست ما را محروم کرد، آنهم دو جلسه و داوران هیچ!!!

وی در رابطه با توهین هواداران کرمانی به آرش برهانی گفت: آرش برهانی را خیلی خوب می شناسم و اما مطمئن باشید معدود افرادی که به این بازیکن ارزشمند کرمانی توهین کردند از هواداران مس سرچشمه نبودند چونکه ما در دیدار با استقلال و در استادیوم شهید باهنر کرمان کمتر از 1000 نفر هوادار داشتیم که آنها نیز در ابتدای بازی آرش را تشویق کردند و سایر افراد یا از طرفداران پرسپولیس بودند و یا مس کرمان.

سخنگوی باشگاه مس سرچشمه در ادامه این گفت‌وگوی خود ادامه داد: متاسفانه بعد از صعود مقتدرانه مس سرچشمه به لیگ برتر انواع و اقسام موانع بر سر راه باشگاه از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گذاشته شد، از عدم تایید صلاحیت استادیوم شهر سرچشمه گرفته تا اشتباهات مداوم داوری. بعد از صعود تیم ما به لیگ برتر اعلام کردند این تیم نمی تواند در لیگ برتر شرکت نماید، یک روز گفتند دو تیم از یک شرکت نمی شود، یک روز گفتند استادیوم مورد تایید نیست، یک روز گفتند ارتفاع شهر سرچشمه از سطح دریا زیاد است، یک روز گفتند شهر سرچشمه امکانات ندارد، به هر شکل ممکن خواستار حضور تیم مس سرچشمه در لیگ برتر نبودند.حال آنکه تعدادی از کسانی که در فدراسیون فوتبال حضور داشتند آمدند و امکانات شهر سرچشمه را از نزدیک دیدن نمودند شگفت زده شده و امکانات باشگاه و شهر را تحسین نمودند. سازمان لیگ با برگزاری بازیهای مس سرچشمه در کرمان بزرگترین ظلم را در حق مردم شهرهای سرچشمه و رفسنجان انجام داد. در حالی که استادیوم و شرایط برگزاری مسابقات لیگ برتر در شهر سرچشمه به مراتب بهتر و برتر از بسیاری از استادیوم های تیمهای لیگ برتری است. به جرات می توانم بگویم تیم فوتبال و باشگاه صنایع مس سرچشمه یکی از سالمترین باشگاه های فوتبال در ایران است. تیمی که مقتدرانه و با صرف هزینه ایی کمتر از 900 میلیون تومان به لیگ برتر صعود می کند و در هیچیک از تمامی دیدارهایی که این تیم طی مدت دو سال حضور در لیگ دسته اول انجام داد کوچکترین مشکل و حاشیه ایی به وجود نیامد.

*از شرفی حمایت کردیم چون انسان بسیار سالمی است

رمضانی در ادامه صحبت هایش و در رابطه با حضور اصغر شرفی در این تیم افزود: شرفی مربی بسیار بزرگی است و یکی از مربیان بسیار سالم در فوتبال است، کسی که نه باند دارد و نه رابطه و ضابطه. باشگاه مس سرچشمه در لیگ برتر نیز با بودجه پایینی بسته شد که به جرات می توانم بگویم این هزینه کمتر از یک سوم هزینه بسیاری از تیم های صاحب نام می باشد.هر چند که تمامی اختیار و مسئولیت فنی و جذب بازیکنان تیم فوتبال با سرمربی تیم بود و خود آقای شرفی به خاطر صداقت بیش از حد در جذب بازیکن فریب معدود افراد غیرفوتبالی و در ظاهر دوستان خود را خورد و خود هم اعتراف کرد اما به صراحت می گویم ایشان یکی از سالمترین و صادقترین و بزرگترین مربیان فوتبال است و امیدوارم در آینده هم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم.

*ناراحتی از حضور بیشتر هواداران استقلال

به نظرم تماشاگران کرمانی باید در وهله اول طرفدار تیم شهر و زادگاه خود باشند و در این زمینه با صحبتهای آقای شرفی کاملا موافقم، زمانی که در دیدار با استقلال اکثر تماشاگران و حاضرین در ورزشگاه را استقلالی دیدم تا مسی بسیار ناراحت شدم، روزگاری نه چندان دور در همین ورزشگاه صد در صد تماشاگران طرفدار مس بودند و نه هیچ تیمی.

قطعا با برگزاری مسابقات در شهر سرچشمه این تیم در لیگ برتر ماندگار می شد.

به نظرم کار برای مس سرچشمه بسیار سخت شده است اما قطعا با برگزاری مسابقات در شهر سرچشمه این تیم در لیگ برتر ماندگار می شد. جا دارد از زحمات اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و همچنین کادر فنی و بازیکنان که با تمامی توان در کنار تیم بودند و هستند نهایت تشکر را داشته باشم و مطمئن باشید با سقوط تیم به لیگ دسته اول چیزی از ارزشی این عزیزان کم نمی شود و امیدوارم با کمک همه این عزیزان و حمایت هواداران پر شمار این تیم، اینبار تیمی قدرتمند را برای فوتبال این خطه از استان کرمان بسازیم.

منبع :

DanielBahrami
04-11-2012, 20:12
شرفي:هر که از راه مي رسد لگدي به ما مي زند

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه با اعلام اينکه چون داريم سقوط مي کنيم هر کي از راه مي رسد لگدي به ما مي زند، گفت: اشتباهات داور بازي مس سرچشمه و استقلال شانس کمي را که براي بقا در ليگ داشتيم از ما گرفت.

اصغر شرفی در خصوص دیدار تیمهای فوتبال داماش و مس سرچشمه ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما در بازی گذشته خود اگر اشتباهات داور نبود می توانستیم استقلال را در خانه شکست دهیم اما اشتباهات حاجی پور شانس کمی را که برای بقا در لیگ داشتیم از ما گرفت و باعث شده که بازیکنان ما روحیه خود را از دست بدهند.

وی با اعلام اینکه چرا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از علی کریمی قدردانی می کند اما از خویشتن داری بازیکنان مس سرچشمه تقدیر مقابل اشتباهات فاحش داوری تشکر نکرد؟ چرا کمیته داوران به دلیل اشتباهات داورش عذر خواهی نکرد، گفت: چون داریم سقوط می کنیم هر کی از راه می رسد لگدی به ما می زند!

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه اظهار داشت: درست است که داریم سقوط می کنیم اما برای شرافت، حیثیت،غرور و شخصیت اجتماعی خود خواهیم جنگید چون سرنوشت بعضی تیمها در دست ماست و به همین دلیل در 5 بازی باقی مانده خود در رقابتهای لیگ برتر بهترین بازیهای خود را ارائه می کنیم و مردانه خواهیم جنگید.

وی در خاتمه در خصوص تیم داماش نیز اظهار داشت: داماش تیم خوب و پر مهره ای است که از پتانسیل بالایی برخوردار است و برد هفته گذشته آنها مقابل تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نیز گواهی براین موضوع است و انگیزه بازیکنان این تیم با شکست دادن پرسپولیس بالاتررفته است، ما شناخت خوبی از این تیم داریم و چند بازی اخیر این تیم بویژه بازی آنها با پرسپولیس را به خوبی آنالیز کرده ایم.

دیدار تیمهای فوتبال داماش و مس سرچشمه از هفته سی ام رقابتهای لیگ برتر ساعت 17 روز جمعه در ورزشگاه شهید عضدی رشت بر گزار می شود.

منبع :

DanielBahrami
04-12-2012, 16:55
خط و نشان مدير عامل مس سرچشمه

مديرعامل باشگاه مس سرچشمه با بيان اينکه خدا کند اين اتفاقات عمدي نبوده،گفت: تيم‌هايي که مي‌خواهند آسيايي شوند، يادشان رفته که سرنوشت تيم‌هاي بالا و پائين جدول دست ما است.

حسین منصوری در گفتگویی در مورد اشتباهات داور دیدار این تیم برابر استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: اعتراض چه فاید‌ه‌ای دارد وقتی دلشان برای فوتبال نمی‌سوزد، ما چه بگوئیم. با این 4 اشتباه تاثیرگذار داور، نتیجه مسابقه عوض شد. اگر در دقایق پایانی نیمه نخست گل آفساید استقلال مردود اعلام می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد زیرا تیم ما بضاعت آن را نداشت که 2-3 گل به استقلال بزند.

وی با بیان اینکه تیمی که در حال سقوط است را نباید هول داد اما خدا بزرگ است و کارهایش حساب و کتاب دارد، افزود: تمام بضاعت ما همان بود که برابر استقلال دیدید. کل اعتبارات ما در این سال 5 میلیارد تومان بود که به اندازه 5 بازیکن استقلال بود. اگر اشتباهات داور نبود، حتی می‌توانستیم با پیروزی در آن دیدار خودمان را به تیم‌های دیگر نزدیک کنیم، اما این شکست امیدهای ما را به کمترین حد رساند.

مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه کرمان که از این مسائل بسیار ناراحت بود، ادامه داد: آن تیم‌هایی که می‌خواهند آسیایی شوند، یادشان رفته که سرنوشت تیم‌های بالا و پائین جدول دست ماست. مس در هفته سی و سوم با تراکتورسازی بازی دارد و در هفته آخر برابر سپاهان به میدان می‌رود، آنوقت با این اشتباهات بزرگ روحیه و انگیزه بازیکنان تیم ما را از بین می‌برند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم مس را باید یکی از تیم‌های سقوط کننده به دسته اول دانست؟، اظهار داشت: تیم ما در تب و تاب سقوط قرار دارد اما تا آخرین لحظه سعی داریم به بهترین شکل کارمان را ادامه دهیم، گرچه به عنوان مسئولان باشگاه چگونه می‌توانیم تیم و بازیکنان خود را برای این دیدارهای مهم جمع و جور کنیم و قطعا شکست بدین شکل برابر استقلال در افت روحی بازیکنان و توانایی‌شان در دیدارهای پایانی لیگ تاثیرگذار است.

منصوری با اشاره به اینکه ورزشکاران ما چه گناهی کردند که اسیر این بی‌عدالتی‌ها شوند، تاکید کرد: خدا کند این اتفاقات عمدی نبوده باشد. چه استقلال قهرمان شود چه نشود، باز هم این مس بود که ضرر بزرگی کرد. آنها باید به ورزشکار و نفس ورزش کردن احترام بگذارند.

وی هدف کلی باشگاه مس سرچشمه را کار مفید در فوتبال دانست و اضافه کرد: چه تیم در لیگ برتر بماند و چه به دسته اول سقوط کند، ما به کار خودمان در فوتبال ادامه می‌دهیم. ضمن اینکه قطعا دود این مشکلات به چشم تیم ملی می‌رود زیرا ما در چم و خم داوری‌ها، برگزاری مسابقات و تیمداری هستیم و این بی‌برنامگی‌ها و فرصت سوزی‌ها در سال‌های اخیر باعث فاصله گرفتن فوتبال کشورهای ژاپن و کره‌جنوبی از ایران شده است.

مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه در پایان گفت: اگر تیم سقوط کند و مسئولان بخواهند و به حمایت‌های‌شان ادامه دهند، مثل آب خوردن به لیگ برمی‌گردیم زیرا هم برنامه‌ریزی و هم تجربه خوبی داریم. ما در ابتدا و انتهای لیگ امسال شرایط بسیار بدی داشتیم و تیم را دوهفته قبل از آغاز مسابقات جمع کردیم. البته برخی مسائل از دست ما خارج است و وجدان بیدار می‌خواهد!
خط و نشان مدير عامل مس سرچشمه

مديرعامل باشگاه مس سرچشمه با بيان اينکه خدا کند اين اتفاقات عمدي نبوده،گفت: تيم‌هايي که مي‌خواهند آسيايي شوند، يادشان رفته که سرنوشت تيم‌هاي بالا و پائين جدول دست ما است.

حسین منصوری در گفتگویی در مورد اشتباهات داور دیدار این تیم برابر استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: اعتراض چه فاید‌ه‌ای دارد وقتی دلشان برای فوتبال نمی‌سوزد، ما چه بگوئیم. با این 4 اشتباه تاثیرگذار داور، نتیجه مسابقه عوض شد. اگر در دقایق پایانی نیمه نخست گل آفساید استقلال مردود اعلام می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد زیرا تیم ما بضاعت آن را نداشت که 2-3 گل به استقلال بزند.

وی با بیان اینکه تیمی که در حال سقوط است را نباید هول داد اما خدا بزرگ است و کارهایش حساب و کتاب دارد، افزود: تمام بضاعت ما همان بود که برابر استقلال دیدید. کل اعتبارات ما در این سال 5 میلیارد تومان بود که به اندازه 5 بازیکن استقلال بود. اگر اشتباهات داور نبود، حتی می‌توانستیم با پیروزی در آن دیدار خودمان را به تیم‌های دیگر نزدیک کنیم، اما این شکست امیدهای ما را به کمترین حد رساند.

مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه کرمان که از این مسائل بسیار ناراحت بود، ادامه داد: آن تیم‌هایی که می‌خواهند آسیایی شوند، یادشان رفته که سرنوشت تیم‌های بالا و پائین جدول دست ماست. مس در هفته سی و سوم با تراکتورسازی بازی دارد و در هفته آخر برابر سپاهان به میدان می‌رود، آنوقت با این اشتباهات بزرگ روحیه و انگیزه بازیکنان تیم ما را از بین می‌برند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم مس را باید یکی از تیم‌های سقوط کننده به دسته اول دانست؟، اظهار داشت: تیم ما در تب و تاب سقوط قرار دارد اما تا آخرین لحظه سعی داریم به بهترین شکل کارمان را ادامه دهیم، گرچه به عنوان مسئولان باشگاه چگونه می‌توانیم تیم و بازیکنان خود را برای این دیدارهای مهم جمع و جور کنیم و قطعا شکست بدین شکل برابر استقلال در افت روحی بازیکنان و توانایی‌شان در دیدارهای پایانی لیگ تاثیرگذار است.

منصوری با اشاره به اینکه ورزشکاران ما چه گناهی کردند که اسیر این بی‌عدالتی‌ها شوند، تاکید کرد: خدا کند این اتفاقات عمدی نبوده باشد. چه استقلال قهرمان شود چه نشود، باز هم این مس بود که ضرر بزرگی کرد. آنها باید به ورزشکار و نفس ورزش کردن احترام بگذارند.

وی هدف کلی باشگاه مس سرچشمه را کار مفید در فوتبال دانست و اضافه کرد: چه تیم در لیگ برتر بماند و چه به دسته اول سقوط کند، ما به کار خودمان در فوتبال ادامه می‌دهیم. ضمن اینکه قطعا دود این مشکلات به چشم تیم ملی می‌رود زیرا ما در چم و خم داوری‌ها، برگزاری مسابقات و تیمداری هستیم و این بی‌برنامگی‌ها و فرصت سوزی‌ها در سال‌های اخیر باعث فاصله گرفتن فوتبال کشورهای ژاپن و کره‌جنوبی از ایران شده است.

مدیرعامل باشگاه مس سرچشمه در پایان گفت: اگر تیم سقوط کند و مسئولان بخواهند و به حمایت‌های‌شان ادامه دهند، مثل آب خوردن به لیگ برمی‌گردیم زیرا هم برنامه‌ریزی و هم تجربه خوبی داریم. ما در ابتدا و انتهای لیگ امسال شرایط بسیار بدی داشتیم و تیم را دوهفته قبل از آغاز مسابقات جمع کردیم. البته برخی مسائل از دست ما خارج است و وجدان بیدار می‌خواهد!

منبع :

DanielBahrami
04-12-2012, 20:02
انتقاد شديد مس سرچشمه از کميته داوران
باشگاه مس سرچشمه با انتقاد شديد از کميته داوران اعلام کرد: در صورت اولين اشتباه داور تيم خود را در ديدار با داماش از ميدان بيرون مي‌کشد.

علی رمضانی سخنگوی باشگاه مس سرچشمه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با انتقاد از انتخاب داور مسابقه مس سرچشمه با داماش اظهار داشت: از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته داوران انتظار داریم به نظرات ما احترام بگذارند نه اینکه دهن کجی کنند! به درخواست و نظر تیم مس سرچشمه و نحوه داوری ها توجه کنند زیرا بسیاری از ناظران معتقدند که مس سرچشمه از این نحوه داوری متضرر شده است.

رمضانی تصریح کرد: آقای عسگری رئیس کمیته داوران در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که مس سرچشمه از بابت داوری‌های نیم فصل اول و دوم متضرر شده و با عنایت به اعتراضات مکرر ما در مورد آقای کمانی، انتخاب ایشان به عنوان داور مسابقه مس سرچشمه و داماش را عملی غیر حرفه‌ای و مغایر با مدیریت صحیح ارزیابی می کنیم.

وی افزود: قضاوت و داوری آقای کمانی در دیدار صبای قم و مس سرچشمه باعث شده که نتایج و ترکیب بازیکنان در این مسابقات و همچنین مسابقات بعد از آن تحت تاثیر قرار گیرد. آقای کمانی در دیدار با صبا 5 بازیکن ما را از دیدار بعدی با دادن کارت زرد و قرمز محروم کرد، سرپرست ما را اخراج و بازی برده ما را به باخت تبدیل کرد.

وی گفت: آقای کمانی با اخراج علی سامره در نیمه اول در دیدار با صبای قم باعث شد شیرازه تیم ما از هم پاشیده شود. داوری ایشان، خواسته یا ناخواسته اشتباهات فراوانی دارد. اخراج علی سامره در نیمه اول مقابل صبای قم و اخطار به چهار بازیکن کلیدی مس سرچشمه در همان بازی، باعث شد در دیدار بعدی یعنی بازی با ذوب آهن از حضور بازیکنان کلیدی تیم محروم شویم.

رمضانی تاکید کرد: در دیدار با استقلال که فقط شاهد شاهکار داور و کمک داور بودیم که دو دستی برد را تقدیم استقلال کردند و حتی کمیته داوران و انضباطی حاضر نشدند به خاطر خویشتنداری بازیکنان و کادر فنی ما از آنها تشکر کنند.

رمضانی گفت: درخواست می کنیم کمیته داوران این بازی ها را بازبینی کند تا مشخص شود خطاها درست بوده یا خیر و عمدا یا سهوا متضرر نشویم. سوال ما این است که آیا با توجه به این همه داور مسابقات فوتبال، منطقی است که داوری را که بعد از بازی ما با صبای قم به علت قضاوت ضعیف محروم می کنید مجددا بعد از گذراندن دوران محرومیت بازی ما با داوری او انجام شود؟ در حالی که بازی قبل ما مقابل استقلال هم شاهد اشتباهات فراوان بوده است و بیشترین ضربه را از داوری خوردیم!

سخنگوی باشگاه مس سرچشمه گفت: روز سه شنبه به کمیته انضباطی و کمیته داوران راجع به این مسائل نامه زدیم اما این جواب ماست: نادیده گرفتن و بی خیالی! ما اعتراض خود را به کمیته داوران، سازمان لیگ، فدراسیون و سایر مسوولان و عوامل تعیین کننده داور مسابقات فوتبال اعلام کرده ایم و خواستار آن شده ایم که در تعیین داور مسابقات به گونه ای عمل شود که ما متضرر نشویم.

وی اضافه کرد: ما به آقای عسگری انتقادهای خود را ارائه داده ایم و خواستار رسیدگی مجدد هستیم تا فیلم ها را ببینند. تا کی باید باشگاه هایی مثل ما چوب این داوری ها را بخورند؟

رمضانی با اشاره به سابقه عملکرد اخلاقی مس سرچشمه گفت: وقتی در دو فصل متوالی در لیگ دسته اول از تیم مس سرچشمه به عنوان یک باشگاه تمام فرهنگی و اخلاقی یاد می کنند، این انتظار را داریم که پاسخ انتقاد این باشگاه را بدهند. وقتی کمیته داوران از ظلم به مس سرچشمه سخن می گوید پس این حق را داریم که تقاضای رسیدگی و بازبینی مجدد داشته باشیم.

وی گفت: بحث ما این است که چرا در هر بازی ما باید از اشتباهات داوران ضربه بخوریم. به کمیته داوران نامه می زنیم که از اشتباهات داوری آقای کمانی و حاجی پور گله کنیم، بازی بعد آقای کمانی را می گذارند داور، این یعنی لج بازی، این یعنی بی عدالتی. آقایان کمیته داوران اگر توانایی اداره این کمیته را ندارید، بروید.

رمضانی ادامه داد: یک روز قبل از بازی با داماش، با آقای عسگری و بهروان تلفنی صحبت کردیم، اما آقای عسکری حاضر به توضیح دادن در مورد این انتخاب نیست! ایشان در جواب سوال سرپرست تیم ما که خواهان برقراری عدالت است ابراز تاسف و تلفن را قطع می کند، باید بگویم شما برای خودتان و کمیته داورانتان ابراز تاسف کنید. شما وظیفه دارید پاسخگو باشید، آقای عسگری بی عدالتی تا کجا!

وی با اشاره به اثر گذاری این داوری ها بر نتیجه رده بندی تیم ها اظهار داشت: در شرایطی که رقابت بین تیم های آخر جدول و صدر جدول فشرده و رقابتی است و امتیازها به هم نزدیک است و نتیجه یک بازی سرنوشت تیم را تغییر می دهد، چرا باید ما متضرر شویم و صبا و استقلال سود ببرند؟ مجموعه تیم مس سرچشمه نسبت به روند انتخاب داور در مسابقات انتقاد دارد و خواستار آن است که با توجه به تعداد زیاد داوران مسابقات، به این خواسته تیم مس سرچشمه توجه کنند..

رمضانی با اشاره به انتقاد اعضای تیم مس سرچشمه گفت: این موضوع به حدی جدی است که تیم مس سرچشمه از کادر فنی گرفته تا بازیکنان، وقتی از انتخاب آقای کمانی به عنوان داور مطلع شدند، از نظر روحی به هم ریختند. اگر کمیته داوران طبق معمول به نظر تیم مس سرچشمه احترام نگذارد و از آقای کمانی برای قضاوت این دیدار استفاده کند، مطمئن باشید فقط به احترام تیم داماش و مردم کرمان در این دیدار حاضر می شویم و با کوچکترین اشتباه آقای کمانی تیم را بیرون می کشیم. در آینده پیگیر خواسته های خود در مراجع قضایی بالاتر خواهیم بود. موسسه فرهنگی ورزشی مس سرچشمه ضمن تاکید مجدد بر شکایت خود خواهان رسیدگی سریع و صریح به این معضل برای جلوگیری از افزایش بی‌اخلاقی‌هایی است که امروز در تغییر نتایج فوتبال باب شده است.

منبع :

DanielBahrami
04-12-2012, 20:03
شرفي: شرافتمندانه با داماش بازي مي‌کنيم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه کرمان با بيان اينکه دوست نداريم حيثيت و غرور خود را ببازيم گفت: شرافتمندانه مقابل داماش بازي مي‌کنيم.

اصغر شرفی عصر امروز در جمع خبرنگاران گیلان را خانه خود خواند و اظهار داشت: گیلان می‌تواند قطب فوتبال کشور شود.

وی، وضعیت تیم‌های فوتبال در ایران را نزدیک به‌هم دانست و افزود: تیم‌هایی که در روز بازی دارای روحیه بهتری باشند پیروز می‌شوند.

شرفی با اشاره به جذب بازیکنان خارجی در تیم‌های فوتبال کشور، تصریح کرد: سال‌های گذشته بازیکنان خوبی به کشور آمدند و این امر به ارتقای فوتبال کمک می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان مردم گیلان را علاقمند به فوتبال خواند و گفت: با احساس مردم گیلان نباید بازی شود.

وی با بیان اینکه دوست نداریم حیثیت و غرور خود را ببازیم، ابراز داشت: مقابل داماش شرافتمندانه بازی می‌کنیم.

شرفی سرنوشت بسیاری از تیم‌ها را در دست تیم فوتبال سرچشمه عنوان کرد و بیان داشت: در بازی‌های پایان لیگ برتر با کسی زدوبند نداریم و جوانمردانه بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه بر راستی و درستی در بازی فوتبال تاکید کرد و یادآور شد: بازی‌های خارج از زمین را بلد نیستم.

وی به داوری بازی مقابل داماش گیلان اشاره کرد و اذعان کرد: بازیکنان تیم فوتبال سرچشمه از داور ذهنیت خوبی ندارند و این داور را نمی‌خواهیم.

شرفی مشکلات دوری را دارای ریشه بسیار عمیق دانست و افزود: به خاطر مردم گیلان و رشت فردا داخل زمین می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان، تیم فوتبال داماش را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: این تیم با مشکلات مالی مواجه است.

وی با اشاره به وضعیت تکنیکی دو تیم فوتبال داماش و مس، تصریح کرد: کمبود تکنیک و تاکتیک را با دوندگی بیشتر می‌توان جبران کرد.

شرفی بر نتیجه بازی در داخل زمین تاکید کرد و گفت: آمده‌ایم مردانه بازی کنیم و نتیجه داخل زمین رقم می‌خورد.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه به محرومیت و آسیب دیدگی بازیکنان این تیم مقابل داماش اشاره کرد و بیان داشت: وجود بازیکن محروم و آسیب دیده نباید بر بازی تیم تاثیر بگذارد.

منبع :

DanielBahrami
04-13-2012, 20:47
شرفي: بازي جوانمردانه و زيبايي انجام داديم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: بازي زيبا و جوانمردانه‌اي مقابل داماش انجام داديم.

اصغر شرفی پس از شکست 2 بر یک برابر داماش گیلان گفت: بازی قشنگ و جوانمردانه‌ای را شاهد بودیم. من از قبل گفتم تیم‌ها از لحاظ فنی خیلی به هم نزدیک هستند. ما امروز کمی غفلت کردیم و افشین چاووشی بازیکن سابق خودم گل برتری داماش را زد.

سرمربی پیشین استقلال رشت با اشاره به عملکرد بازیکنان داماش گفت: امروز چاووشی، حاجتی و مهدوی که از بازیکنان سابق خودم بودند خیلی خوب کار کردند. بازیکنان ذخیره داماش هم که به میدان آمدند به اندازه بازیکنان اصلی در میدان درخشیدند. در مجموع داماش بهتر از ما بازی کرد و پیروز شد.

شرفی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و خوب بود و اگر اشتباهی هم بود برای هر دو تیم صورت گرفت.

وی در مورد فوتبال رشت گفت: اگر در فوتبال رشت این همه تغییر و تحولات ایجاد نمی‌شود و استقلال رشت، داماش و پگاه دائم تغییر نمی‌کردند اکنون فوتبال رشت نیز مثل فوتبال تبریز قطب می‌شد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links][/LEFT]

DanielBahrami
04-17-2012, 14:13
شرفي: مديران رده بالاي مس کوتاهي کردند

سرمربي اين روزهاي مس سرچشمه که تيم تحت هدايتش ديگر بايد غزل خداحافظي با ليگ بر‌تر را بخواند، تاکيد مي‌کند که از به عهده گرفتن سکان هدايت مسي‌ها در آن شرايط بحراني که در انتهاي جدول رده بندي ليگ بر‌تر گير افتاده بودند، پشيمان نيست.

اصغر شرفی از آن دست مربیانی است که همیشه صریح و بی‌پرده حرفش را می‌زند ولی این بار کمی جانب احتیاط را گرفته و خیلی به جزئیات اتفاقاتی که در مس تحت هدایتش در فصل یازدهم لیگ بر‌تر رخ داد، نمی‌پردازد ولی معتقد است همکاری خوبی از سوی مدیران رده بالای کارخانه مس با وی نشده تا این تیم چنین در گرداب سقوط گیر نکند.

این مربی کهنه کار در مورد عدم نتیجه‌گیری مس سرچشمه و سقوط به دسته پایین‌تر گفت: ما تا حد توان تلاش‌ کردیم و هیچگاه هم نا‌امید نشدیم اما شرایط اینگونه‌ رقم خورد. گذشته از ما، طی دو- سه روز آینده ۲تیم دیگر هم به دسته پایین‌تر سقوط خواهند کرد.

شرفی در پاسخ به این سوال که هواداران مس سرچشمه انتظار سقوط تیمشان را نداشتند؟ افزود: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم و هیچ کوتاهی نکردیم اما قسمت اینطور بود که به دسته پایین‌تر سقوط کنیم. دلایل متعددی دارم که باید آنها را بنویسم. به هر حال این روندی که طی شد، فراز و نشیب‌های زیادی داشت اما بازگو کردن آنها نیاز به زمان دارد. برای اینکه ارزیابی دقیقی داشته باشیم که چرا تیم به این وضعیت دچار شد، نیاز به زمان است تا علت‌های آن مشخص شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات احمد سنجری مربی سابق مسی‌ها که ۵دلیل را باعث سقوط این تیم اعلام کرده، تصریح کرد: سنجری که پیش از آمدن من با این تیم کارمی‌کرد، می‌توانست‌‌ همان موقع در این ارتباط اظهارنظر کند و مشکلات را بگوید اما چرا نگفت؟ وی بهتر است ابتدا خودش پاسخ دلایلی که مطرح کرده را بگویید. من برای تک‌ تک اتفاقات رخ داده در تیم مس سرچشمه جواب دارم اما الان نمی‌توانم در این ارتباط اظهارنظر دقیقی داشته باشم. یکسال از عمر خودم را اینجا گذاشته‌ام و حالا برای اینکه در خصوص اتفاقات آن صحبت کنم، نیاز به زمان است تا با تفکر و تمرکز حرف بزنم. سنجری نظرش را گفته و اظهاراتش برای خودش قابل احترام است اما بنده باید بررسی‌های دقیقی را انجام دهم تا بعد از آن درخصوص مسایلی که رخ داده، صحبت کنم.

این مربی با تجربه در پاسخ به این سوال که اگر به عقب برگردیم آیا حاضرید هدایت تیم مس سرچشمه را قبول کنید؟ تاکید کرد: من هیچگاه پشت سرم را نگاه نمی‌کنم و نگاهم به جلوست. معتقدم گذشته چراغ راه آینده محسوب می‌شود و از گذشته عبرت می‌گیرم اما دیگر با تیمی که بازیکن۲۰میلیونی دارد، آن هم در لیگ بر‌تر، قرارداد نمی‌بندم. امروز پشیمان نیستم، اما اشتباه کردم.

وی ادامه داد: صعود به لیگ بر‌تر یک هدف است اما شرکت و بقا در این رقابت‌ها، مهم‌تر است که نیاز به یکسری ابزار دارد. شما نمی‌توانید با بازیکن ۲۰میلیونی در لیگ بر‌تر بازی کنید. این واقعیت است. مسایل زیادی است که به موقع آنها را بازگو خواهم کرد.

شرفی در پاسخ به این سوال که چرا مسائل اتفاق افتاده در طول فصل را بازگو نمی‌کنیدٰ؟ گفت: ابتدا باید این مسائل را جمع‌بندی کنم و بعد از آن می‌گویم تا حرفی جا نماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در ۴هفته پایانی لیگ برتر همچنان تیم مس سرچشمه را همراهی خواهید کرد؟ افزود: من تا روز آخر همراه تیم مس سرچشمه خواهم بود.

شرفی همچنین درباره اینکه آیا حاضرید در مسابقات لیگ دسته اول هم هدایت این تیم را در دست بگیرید؟ متذکر شد: این موضوع نیاز به بررسی‌های بیشتری دارد و باید شرایط را ببینم به چه شکل خواهد بود. به هر حال باید یک ساختار مناسب را در تیم مس سرچشمه پیدا کنیم. همه چیز به نظر مدیران بستگی دارد.

وی درباره جذب چند بازیکن خارجی تیم که در حد انتظار ظاهر نشدند؟ نیز گفت: این مساله دلایل مختلفی دارد که در‌‌ همان یادداشت خودم به آن اشاره خواهم کرد. من می‌ خواهم به طور دقیق و مفصل پاسخ بدهم تا هیچ‌گونه شایبه‌ای وجود نداشته باشد.

شرفی در ادامه افزود: یکسری مشکلات مدیریتی در استان کرمان وجود دارد و تا زمانی که این مشکلات برطرف نشود، فوتبال کرمان همچنان روند نزولی را طی خواهد کرد. این در حالی است که اگر حمایت‌های لازم صورت گیرد، پتانسیل بالایی در استان کرمان وجود دا رد که می‌توان به آن‌ها اتکا کرد و آینده فوتبال استان کرمان به وسیله آن‌ها بیمه شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حمایت‌های لازم از شما نشد؟ تاکید کرد: مطمئن باشید اگر حمایت‌های لازم صورت می‌گرفت، الان هم تیم مس سرچشمه و هم مس کرمان در جایگاه به مراتب بهتری نسبت به وضعیت کنونی قرار داشتند. من از آقای منصوری مدیر عامل باشگاه تشکر می‌کنم اما منظور من مدیران رده‌بالای استان و کارخانه بود. شرایط می‌توانست بهتر باشد. اگر تلاش می‌شد، مشکلات این تیم ریشه‌ای و به موقع حل می‌شد، به طور یقین امروز شاهد سقوط تیم مس سرچشمه به لیگ دسته یک نبودیم.

شرفی همچنین خاطرنشان کرد: تجربه در مسابقات لیگ بر‌تر نقش خیلی مهمی دارد. ماسفانه بازیکنان مس سرچشمه خیلی بی‌تجربه بودند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مسئولیت سقوط تیم مس سرچشمه را می‌پذیرید؟ گفت: بله، اما هیچگاه یک نفر به تنهایی در موفقیت یا شکست تیم مسئول نیست، چراکه همه‌ عوامل تیم از مدیریت، کادرفنی و بازیکنان سهم دارند

منبع :

DanielBahrami
04-18-2012, 20:05
سنجري مهم‌ترين عامل سقوط مس سرچشمه

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه مهم‌ترين عامل سقوط به ليگ دسته اول را سرمربي پيشين اين تيم دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی رمضانی سخنگوی باشگاه مس سرچشمه با انتقاد از صحبت‌های سعید حلافی مهاجم تیم نفت آبادان گفت: بلافاصله بعد از پخش صحبت‌های حلافی در برنامه نود با وی تماس گرفتیم و اصل ماجرا را جویا شدیم. حلافی اظهار داشت منظور او دلال هایی بوده که در فرودگاه با او صحبت کرده و خود را به باشگاه مس سرچشمه نسبت می‌دادند و وقتی به کرمان رفتم خبری از آنها نبوده است. حلافی از صحبت‌هایش عذرخواهی و اعلام کرده منظور او دلال‌ها بوده نه مسئولین باشگاه مس سرچشمه.

رمضانی ادامه داد: چه خوب بود حلافی صحبت‌هایش را واضح‌تر بیان می‌کرد و قبل از مصاحبه مدیریت باشگاه را در جریان می‌گذاشت تا این شائبه‌ها در مورد باشگاه فرهنگی و ورزشی مس سرچشمه به وجود نیاید.

سخنگوی باشگاه مس سرچشمه با اشاره به جذب بازیکن در مس سرچشمه گفت: متاسفانه چه در ابتدای فصل و چه در انتهای فصل مسئولیت جذب بازیکنان با کادر فنی بود و مدیریت باشگاه دخالتی در جذب بازیکنان نداشت و متاسفانه نه آقای سنجری و نه آقای شرفی هیچکدام نتوانستند در جذب بازیکن موفق باشند. در نیم فصل متاسفانه افرادی به ظاهر دوست، خود را به شرفی نزدیک و از صداقت این مربی ارزشمند سواستفاده و بازیکنانی بی کیفیت را به این مربی تحمیل کردند.

وی با بیان اینکه متاسفانه زشتی‌های فوتبال بیشتر از زیبایی‌های آن است اظهار امیدواری کرد با کمک تمامی مسئولین فدراسیون فوتبال و سایر ارگان‌های ذیربط دست دلال‌ها و واسطه‌ها برای همیشه از فوتبال ایران کوتاه شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه عزیز محمدی در این راستا اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده بود ادامه داد: چه خوب بود باز هم کفاشیان از عزیز محمدی در سازمان لیگ استفاده می کرد. چون که محمدی از معدود افرادی بودند که با تمام توان جلوی دلال‌ها و واسطه‌ها ایستاده بودن و فوتبال ما به امثال محمدی نیاز دارد.

رمضانی همچنین در رابطه با صحبت‌های احمد سنجری سرمربی سابق تیم مس سرچشمه اظهار داشت: مهم‌ترین عامل سقوط مس سرچشمه احمد سنجری بوده و آقای سنجری این را فراموش کرده است. در ابتدای فصل مسئولیت جذب بازیکنان با سنجری بود و وی در این رابطه اختیار تام داشت و چه بسا اگر بازیکنانی به مراتب با کیفیت‌تر و درجه یک جذب می‌کرد حالا جایگاه مس سرچشمه اینجا نبود و ما در طول فصل چوب جذب بازیکنان بی‌کیفیت را نمی خوردیم.

سخنگوی باشگاه مس سرچشمه گفت: سنجری پیشرفت خود را مدیون باشگاه مس سرچشمه، حمایت مدیریت این باشگاه و امثال منصوری و هادوی است و نباید در این زمینه نمک نشناس باشد.

رمضانی در رابطه با شایعات مطرح شده پیرامون انتخاب سرمربی فصل آینده تیم مس سرچشمه گفت: در حال حاضر شرفی تا پایان فصل با ما قرارداد دارد و در این زمینه تصمیم‌گیری با هیئت مدیره است.

وی در پاسخ به سرمربیگری احتمالی علی سامره به عنوان بازیکن و سرمربی در فصل آینده گفت: هیچ چیز مشخص نیست و هنوز هیئت مدیره تصمیمی برای انتخاب سرمربی فصل آینده نگرفته است.

منبع :

DanielBahrami
04-21-2012, 17:12
شرفي: از حيثيت فوتبال کرمان دفاع مي‌کنيم

سرمربي مس سرچشمه گفت: بازيکنان مس سرچشمه با تمام قدرت و براي دفاع از حيثيت فوتبال کرمان به مصاف فجر سپاسي شيراز رفته و آنها را مغلوب مي کنند.

اصغر شرفی جمعه شب در نشست خبری قبل از بازی مس سرچشمه مقابل فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به سقوط تیمش از لیگ برتر گفت: با تمام قوا برای دفاع از حیثیت فوتبال کرمان مقابل فجر سپاسی قرار خواهیم گرفت.

وی لیگ جاری را تجربه ای بد دانست و گفت: چنانچه در این تیم بمانم توان تمام خود را به کار می گیرم تا با استفاده از برخی قوانین موجود تیم را دوباره به لیگ برتر باز گردانم.

سرمربی مس سرچشمه بستن تیم در لحظه های آخر را از جمله ضعف های این تیم دانست و گفت: مس سرچشمه باید با قدرت و بدون حاشیه به کار خود ادامه دهد تا بتواند ناکامی های گذشته را جبران کند.

شرفی با اشاره به اینکه کاندیدای مربیگری مس سرچشمه برای فصل آینده است، یادآور شد: رفتم یا ماندنم در این تیم هنوز مشخص نیست.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که مس سرچمشه با آن دست به گربیان است عدم جذب بازیکن خارجی است.

شرفی فجر سپاسی شیراز را تیمی خوب و قوی دانست و گفت: با آمدن یاوری این تیم جان تازه ای گرفت و بازی های قوی و محکمی را از خود ارائه می دهد.

بازی دو تیم مس سرچشمه و فجر سپاسی شیراز دوم اردیبهشت ماه در کرمان برگزار می شود.

منبع :

ALEX-ss
04-26-2012, 17:25
شرفي: عدالت در فوتبال ايران جايي ندارد

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه با اشاره به اينکه عدالت در فوتبال ايران جايگاهي ندارد، گفت: در سه بازي آخر با تمام توان به مصاف حريفان مي‌رويم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]اصغر شرفي ظهر امروز در نشست خبري پيش از بازي مس سرچشمه با مس کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از هر چيز از تمام خبرنگاراني که در اين مدت در کنار تيم بودند و ما را تنها نگذاشتند، تشکر مي‌کنم و من نيز همواره به احترام شما در همه جلسات خبري حاضر بوده‌ام.

وي گفت: بازي فردا براي ما فوق‌العاده مهم است و با توجه به اينکه بسياري از تيم‌ها نمايندگاني به کرمان مي‌فرستند تا از نزديک بر اين ديدار نظارت داشته باشند، شرايط عادي نيست و مانند بازي‌هاي قبل نمي‌توانم به خيلي از جوانان تيم بازي دهم، زيرا بايد تمام تلاشمان را انجام دهيم.

شرفي خاطر‌نشان کرد: ما در سه بازي آخر با جنگ و غرور بازي مي‌کنيم، زيرا مي‌خواهيم از آبرو و حيثيت ورزشي خودمان دفاع کنيم و اين دليل خوبي است تا نسبت به بازي‌هاي پاياني ليگ بي‌تفاوت نباشيم.

وي در مورد صحبت‌هاي مدير‌عامل فجر سپاسي که در اظهاراتي بحث تباني تيم‌هاي کرماني را مطرح کرده بود، افزود: تاريخ مصرف اينگونه صحبت‌ها گذشته است، مدير‌عامل فجر خواسته تا با اين صحبت به نوعي بازيکنان ما را تحريک کند، اما اين افراد بايد بدانند که مس سرچشمه تا آخرين لحظه با غيرت جلوي تمام حريفان به ميدان مي‌رود.

شرفي عنوان کرد: در فوتبال ما عدالت وجود ندارد و اگر اينگونه بود بايد پنج تيم که شرايط مساوي را دارند در اختيار مربيان ايراني بگذارند و يکي از آنها من باشم، آن وقت ثابت کنم که در اين فوتبال فرق بين مربي و مربا چيست.

وي در مورد عدم حضور مربيان بالاي 65 سال که پيش از اين از سوي کميته آموزش فدراسيون فوتبال مطرح شده بود، گفت: کساني که اينگونه صحبت‌ها را مطرح کردند در کودکستان هم فوتبال بازي نکرده‌اند و فوتبال را نمي‌فهمند و هر وقت ياد اين صحبت مي‌افتم، خنده‌ام مي‌گيرد.

DanielBahrami
04-28-2012, 14:07
منصوري: قاسم‌پور با کلمات بازي مي‌کند

مديرعامل باشگاه صنايع مس سرچشمه گفت: انجام يک کار کارشناسي و تحقيقاتي علاوه بر مشخص کردن نقاط ضعف، تجربه‌هاي گران‌بهايي را در اختيار مسئولان باشگاه مس سرچشمه قرار مي‌دهد.

حسين منصوري با اشاره به بازي خوب و جذاب دربي کرمان اظهار داشت: توان مس سرچشمه در برابر تيم پر مهره مس کرمان بيش از اين نبود.

وي با مقايسه شرايط پايان و ابتداي فصل افزود: در ابتداي فصل همه تيم‌ها در شرايط خوبي قرار دارند و با توجه به قطعي شدن سقوط مس سرچشمه بازيکنان ما اکنون از نظر روحي و رواني در شرايط مساعدي به سر نمي‌برند،مصدومان زياد و تخليه بدني بازيکنان از لحاظ انرژي نيز عامل ديگري در افزايش مشکلات مس در پايان ليگ است.

منصوري با اشاره به حضور دو جين بازيکن در تيم مس کرمان گفت: وقتي به نيمکت مس کرمان نگاه مي‌کنم تازه متوجه قدرت اين تيم مي‌شوم، مربيان ما در مجموع چند بازيکن تاثيرگذار در اختيار دارند و بر روي نيمکت نيز بازيکن مؤثري براي تغيير روند بازي ندارند.

مديرعامل مس سرچشمه در پاسخ به اظهارات سرمربي مس کرمان که وي را دروغگو خطاب کرده بود، گفت: به نظر من قاسم‌پور با کلمات بازي مي‌کند، وي در نشستي که چندي پيش با ما داشت، گفت اين تيم بازيکني ندارد و من با اين تيم همکاري نمي‌کنم، قطعا وقتي فردي اين چنين سخناني را طرح مي‌کند، بازيکنان و اعضاي کادر فني ما تحريک مي‌شوند و براي اعاده حيثيت خود بازي را که در توان دارند به نمايش مي‌گذارند.

وي با اشاره به نبرد شهرهاي کرمان و رفسنجان از گذشته دور در فوتبال و ورزش گفت: دليلي ندارد بخواهيم لکه ننگ تباني را تا به ابد روي اعتبار باشگاه صنايع مس سرچشمه بچسبانيم، ما به بازي جوانمردانه و فوتبال پاک عادت داريم.

مديرعامل مس سرچشمه با اشاره به حضور دو تيم از مجموعه شرکت مس در ليگ يازدهم عنوان کرد: بازي کردن ما در کرمان برايمان دردسرساز شد و شرايطي ايجاد شد که مس سرچشمه نتوانست خود را با ان عادت دهد.

منصوري شرايط و جايگاه مس کرمان در جدول مسابقات را بين چهار تيم نخست جدول دانست و گفت: تيمي با اين همه مهره بايد در بالاي جدول باشد نه براي جدا شدن از انتهاي جدول خوشحالي کند.

وي خواستار انجام کار کارشناسي و تحقيقاتي براي مشخص شدن معضلات پيش روي مس سرچشمه در ليگ يازدهم شد و افزود: اين کار مي‌تواند علاوه بر مشخص کردن نقاط ضعف، تجربه‌هاي گران‌بهايي را در اختيار مسئولان باشگاه قرار دهد.

وي از تشکيل دومين جلسه هدف‌گذاري مسئولان ارشد باشگاه صنايع مس سرچشمه در هفته جاري خبر داد و افزود: در اين نشست بحث و بررسي پيرامون چگونگي انجام وظايف و مسئوليت‌ها براي حضور موفق تيم در ليگ دسته اول انجام مي‌شود.

منبع :

DanielBahrami
04-28-2012, 14:09
الهامي: سرچشمه بازيکن خلاق و تاثيرگذار ندارد

مربي تيم فوتبال صنايع مس سرچشمه گفت: مس سرچشمه در شهرآورد کرمان بازيکن خلاق و فرصت‌طلب نداشت و تغييرات صورت گرفته در زمين نتوانست هيچ کمکي به جلوگيري از اين روند داشته باشد.

ساکت الهامي پيرامون شهرآورد فوتبال کرمان اظهار داشت: اين مسابقه براي مس کرمان از حساسيت بيشتري برخوردار بود و بازيکنان و اعضاي کادر مس سرچشمه نيز با وجود سقوط به ليگ پايين‌تر نمي‌خواستند حيثيت و اعتبار خود را به راحتي خدشه‌دار کنند.

وي افزود: بازيکنان ما در اين مسابقه از موقعيت‌ها استفاده لازم را نکردند و مس کرمان در اين مسابقه سه موقعيت گلزني داشت که از آن چهار گل به دست آورد و شرايط بازي در دقايق بيشتري در اختيار ما بود.

مربي مس سرچشمه با بيان اينکه بازيکنان ما نتوانستند از اين برتري در زمين مسابقه به خوبي استفاده کنند، گفت: مس سرچشمه در زمين مسابقه بازيکن خلاق نداشت و تعويض‌هاي ما نيز نتوانست هيچ کمکي به جلوگيري از اين روند داشته باشد، اما مس کرمان هم بازيکن خلاق و فرصت‌طلب داشت و هم بازيکنان تعويضي‌اش به کمکش آمدند.

الهامي با تأکيد بر اينکه ادامه کار با تيمي که سقوطش محرز شده، سخت است، عنوان کرد: اما با اين توجه بازيکنان ما حاضر نيستند تن به ذلت داده و به راحتي برابر حريفان از پيش بازنده باشند، ما در اين مسابقه تلاش زيادي کرديم اما هرچه زديم به در بسته خورديم.

وي بيان کرد: با دست خالي و تير و کمان نمي‌توان به جنگ تيم تا دندان مسلح مس کرمان رفت و مس سرچشمه در اين فصل از مسابقات تنها چند بازيکن خوب داشت و ديگر بازيکنان و نيمکت تيم با وجود کم‌تجربگي و جواني نتوانستند آن چنان که بايد و شايد به تيم کمک کنند.

الهامي خاطرنشان کرد: به عقيده من مس سرچشمه در نيم‌فصل دوم مسابقات امتيازات بهتري را نسبت به دور رفت جمع‌آوري کرد و اين تيم اگر ابزار لازم از نظر نيروي انساني را در اختيار داشت، اکنون شرايطش اين نبود.

منبع :

DanielBahrami
05-01-2012, 20:23
راه رسيدن به حق و حقوق اعتصاب کردن نيست

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه با بيان اينکه راه رسيدن به حق و حقوق فقط اعتصاب کردن نيست، گفت: مي‌خواهم بازيکنانم را راضي کنم تا تمرين و بازي کنند اما تصميم نهايي به خودشان مربوط است.

اصغر شرفي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اعتصاب بازيکنان تيم فوتبال مس سرچشمه به دليل پرداخت نشدن مطالبات مالي‌شان ضمن بيان مطلب فوق گفت: در حال حاضر تيم‌هاي زيادي در رقابت‌هاي ليگ برتر مشکلات مالي دارند که حتي مشکلات مالي برخي از آنها از تيم ما نيز بيشتر است.

وي با بيان اينکه شاگردانش روز گذشته به دليل پرداخت نشدن حق و حقوق‌شان تمرين نکردند، افزود: قرار است امروز من با بازيکنانم صحبت کنم و به آنها بگويم که راه رسيدن به حق و حقوق فقط اعتصاب کردن نيست و راه‌هاي ديگري نيز وجود دارد.

سرمربي تيم مس سرچشمه خاطر نشان کرد: قرار است روز شنبه جلسه‌اي را با مسئولان باشگاه در خصوص مشکل به وجود آمده داشته باشم تا هرچه سريع‌تر اين مشکل حل شود چون پول را دو ساعته مي‌شود فراهم کرد اما آماده نگه داشتن بدن بازيکنان پيش از دو بازي حساسي که با تيم‌هاي تراکتورسازي و سپاهان داريم کار ‌آساني نيست.

وي با بيان اينکه مي‌خواهم بازيکنانم را راضي کنم تا در تمرين بعدازظهر امروز تيم حاضر شوند، گفت: من همه تلاشم خودم را در اين خصوص انجام خواهم داد اما اينکه آنها چه تصميمي براي بازي کردن و يا نکردن در دو هفته باقي مانده از رقابت‌هاي ليگ برتر مي‌گيرند به خودشان مربوط است.

شرفي اظهار داشت:‌ مسئولان باشگاه‌ها هنگامي که قراردادي با بازيکن مي‌بندند بايد به فکر پرداخت آن و تعهدي که کرده‌اند نيز باشند. در حال حاضر بازيکنان ما به طور ميانگين 45 درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند و بعضي از آنها نيز حتي 80 درصد از مطالبات مالي خود را دريافت کرده‌اند که اين نحوه پرداخت نيز مشکلاتي را براي بازيکنان به وجود آورده و موجب چند دستگي در تيم شده است.

منبع :

DanielBahrami
05-05-2012, 11:16
شرفي: مي‌توانيم تراکتور را متوقف کنيم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه از توانايي تيمش براي توقف تراکتورسازي تبريز ياد کرد و گفت: جدال نابرابري با تراکتورسازي داريم بنابراين نمي‌توان موفقيت سرمربي تيم برنده را ملاک هنر و عملکرد وي قرار داد.

اصغر شرفي در خصوص آخرين وضعيت تيم فوتبال مس سرچشمه پيش از بازي با تراکتورسازي و همچنين پايان اعتصاب بازيکنان اين تيم ضمن بيان مطلب فوق گفت: من با بازيکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم که در فوتبال ايران با اعتصاب نمي‌توان به نتيجه رسيد بلکه بايد از راه مسالمت آميز و يا راه‌هاي قانوني حق و حقوق خود را بگيرند. به همين خاطر بازيکنان راضي شدند که به تمرينات تيم بازگردند و دو روز است که با تيم تمرين مي‌کنند.

وي در همين خصوص افزود: قرار است دوشنبه و يا سه شنبه هفته آينده آقايان سعدمحمدي، مديرعامل شرکت صنايع ملي مس ايران و همچنين احمديان، رئيس هيئت مديره باشگاه مس سرچشمه جلسه‌اي با اعضاي هيئت مديره باشگاه و يا حتي بازيکنان تيم برگزار کرده و براي حل مشکلات وارد عمل شوند.

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه در خصوص ديدار تيمش با تراکتورسازي اظهارداشت: ما جدال نابرابري مقابل تيم تراکتورسازي داريم، چون حريف تيمي پرمهره است و همين موضوع باعث مي‌شود که شرايط دو تيم يکسان نباشد، بنابراين نمي‌توان موفقيت سرمربي تيم برنده را ملاک هنر و عملکرد وي قرار داد.

وي با تاکيد بر اينکه بازيکنانش درک کرده‌اند که براي بزرگ شدن بايد مقابل تيم‌هاي بزرگ خوب بازي کنند، تصريح کرد: ما در بازي رفت در حالي که مقابل تراکتورسازي 10 نفره شده بوديم اين تيم را بدون گل در زمين خود متوقف کرديم. بنابراين گرفتن امتياز از اين تيم در بازي برگشت کار چندان سختي نيست. بازيکنان ما نسبت به بازي رفت از نظر فوتبالي شرايط بهتري دارند اما به دليل مشکلات مالي از نظر روحي آسيب ديده‌اند.

شرفي در خاتمه درخصوص بازيکنان محروم و مصدوم مس سرچشمه پيش از بازي با تيم تراکتورسازي گفت: خوشبختانه در اين بازي نه بازيکن مصدوم داريم و نه محروم و ترکيب تيم را به طور کامل در اختيار خواهيم داشت.

ديدار تيم‌هاي فوتبال مس سرچشمه و تراکتورسازي از هفته سي و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر ساعت 17 روز يکشنبه در ورزشگاه شهيد با هنر کرمان برگزار مي‌شود.

منبع :

42d3e78f26a4b20d412==