PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی های رئال مادرید (کهکشانی ها) فصل 2011-2012

AL1reZA
10-15-2011, 15:19
در این تاپیک نظر سنجی های رئال مادرید قرار می گیرد

در این تاپیک دوستان رئالی سعی کنید هر دفعه یه نظرسنجی قرار بدید
و در موردش بحث و نظر بدید
سعی کنید در این تاپیک فعال باشید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مورینیو...
10-15-2011, 19:56
نظرسنجی اول

شما با اجرای سیستم چرخشی در رئال مادرید موافقید یا مخالف؟ چرا؟

mortezarm
10-15-2011, 22:04
این سیستم هم مزیت داره هم ضررهایی هم داره
اولا واقعا تو رئال بعضی جاها نخوای هم باید سیستم چرخشی رو اجرا کنی چون نیمکت نشین کردن طولانی این بازیکنان بزرگ باعث افت روحی و پایین اومدن کیفیتشون میشه ضمن اینکه انگیزشون واسه موندن در تیم کم میشه پس واقعا بعضی جاها این سیستم لازمه
اما مهمترین زیانی که این سیستم داره اینه که تیم ثبات همیشگی نداره و بعضی بازیکنا اسایش راحت بازی کردنو ندارن چون میدونن هر لحظه امکان داره تعویض بشن
ولی خوشبختانه دفاع تیم ثبات داره و این پست های هافبکی و تهاجمی تیمه که گاهی اوقات دستخوش تغیر میشه ولی خوشبختانه با بودن مربی بزرگی چون خوزه بازیکنا اکثرا از شرایط راضین و با هوشی که هم مورینیو داره از بازیکنای مختلف در پست های مختلف و بازی های مختلف با توجه به توانایاشون استفاده میکنه

ManUtd
10-15-2011, 22:22
به نظر من نميشه از سيستم چرخشي استفاده كرد و اين به ضرر تيمه!
نميشه رئال به اين بزرگي به خاطر اينكه بازيكونا انگيزه موندن تو تيمو از دست ندن از سيستم چرخشي استفاده كنه! كسي كه مياد رئال بايد فكر همه جارو بكنه و بدونه كه هر بازيكوني ميتونه تو رئال نيمكت نشين بشه و بايد واسه قرار گرفتن تو تركيب بجنگه.
اين همون نكته مقابل استفاده از سيستم چرخشيه! عدم استفاده از سيستم چرخشي باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و بازيكونا واسه اينكه خودشونو ثابت كنن بيشتر تلاش ميكنند.البته بعضي از بازيكونا واسه يار جانشين تو بيشتر بازي ها استفاده ميشن ولي تركيب اصلي تيم عوض نميشه مگه يكي دو بازيكون!

mortezarm
10-15-2011, 22:45
به نظر من نميشه از سيستم چرخشي استفاده كرد و اين به ضرر تيمه!
نميشه رئال به اين بزرگي به خاطر اينكه بازيكونا انگيزه موندن تو تيمو از دست ندن از سيستم چرخشي استفاده كنه! كسي كه مياد رئال بايد فكر همه جارو بكنه و بدونه كه هر بازيكوني ميتونه تو رئال نيمكت نشين بشه و بايد واسه قرار گرفتن تو تركيب بجنگه.
اين همون نكته مقابل استفاده از سيستم چرخشيه! عدم استفاده از سيستم چرخشي باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و بازيكونا واسه اينكه خودشونو ثابت كنن بيشتر تلاش ميكنند.البته بعضي از بازيكونا واسه يار جانشين تو بيشتر بازي ها استفاده ميشن ولي تركيب اصلي تيم عوض نميشه مگه يكي دو بازيكون!

من موافق نیستم
وقتی روند چرخشی به هیچ وجه در تیم نباشه اصلا مربیه هم اعتمادشو برای دست زدن به تیمشو از دست میده
منم معتقدم روند چرخشی ه ضرر تیماست اما موضوع رئال یکم فرق داره
در ضمن این چرخش در همه جاو بین همه بازیکنا نیست نهایتا 17 بازیکن در این چرخش ها درگیرن که در هر بازی از 14 تای اونها استفاده میشه
به نظرم با حفظ ثبات در پست های مهم میشه تغیراتی صورت داد اما منم با بطور کلی چرخشی بودن موافق نیستمthink::

مورینیو...
10-16-2011, 13:21
برعکس شما من کاملا با سیستم چرخشی موافقم .چون این طوری بازیکنای خوب حفظ میشن و اصولا تیمی موفقه که علاوه بر ترکیبی قوی نیمکتی قوی هم داشته باشه. مورینیو درهمه ی پست ها داره از سیستم چرخشی استفاده میکنه حالا شما میگین خط دفاعی ثبات داره من درتعجبم.استفاده ی آربلوآ بجای راموس که نه محروم بوده ونه مصدوم و استفاده واران بجای کاروالیو و استفاده کونترائو بجای خدیرا و یالاسانا و کاکا بجای اوزیل و کاکا بجای دی ماریا و دی ماریا بجای رونالدوو هیگواین بجای کایخون و یا بنزما. تنها بازیکنان ثابت رئال مادرید کاسیاس و ژابی آلونسو بودند.سیستم چرخشی مزیت های زیر رادارد:1/ کاهش خطر مصدومیت برای بازیکنان که همشون درپست خودشون یه بازیکن کلیدی اند 2/ افزایش اعتماد به نفس دربازیکنان 3/ اعتماد هواداران به بازیکنان تیم محبوب خودشون و ایجاد انگیزه برای آن ها 4/ خستگی کمتربازیکنان 5/ راحت کردن کارمربی برای انتخاب تیم منتخب برای بازی های مهم مثل بازی با بارسلونا.

mortezarm
10-16-2011, 15:50
برعکس شما من کاملا با سیستم چرخشی موافقم .چون این طوری بازیکنای خوب حفظ میشن و اصولا تیمی موفقه که علاوه بر ترکیبی قوی نیمکتی قوی هم داشته باشه. مورینیو درهمه ی پست ها داره از سیستم چرخشی استفاده میکنه حالا شما میگین خط دفاعی ثبات داره من درتعجبم.استفاده ی آربلوآ بجای راموس که نه محروم بوده ونه مصدوم و استفاده واران بجای کاروالیو و استفاده کونترائو بجای خدیرا و یالاسانا و کاکا بجای اوزیل و کاکا بجای دی ماریا و دی ماریا بجای رونالدوو هیگواین بجای کایخون و یا بنزما. تنها بازیکنان ثابت رئال مادرید کاسیاس و ژابی آلونسو بودند.سیستم چرخشی مزیت های زیر رادارد:1/ کاهش خطر مصدومیت برای بازیکنان که همشون درپست خودشون یه بازیکن کلیدی اند 2/ افزایش اعتماد به نفس دربازیکنان 3/ اعتماد هواداران به بازیکنان تیم محبوب خودشون و ایجاد انگیزه برای آن ها 4/ خستگی کمتربازیکنان 5/ راحت کردن کارمربی برای انتخاب تیم منتخب برای بازی های مهم مثل بازی با بارسلونا.

اتفاقا مورینیو بعد برد دلچسب دیشب گفت:
واقعا در انتخاب تیم ثابتم برای هر بازی مشکل دارم تیم من بازیکنانی کاملند که هرکدام میتوانند در پست های مختلف استفاده بشن و قابلیت های بسیار دارن و این موضوع کار منو برای انتخاب بازیکنان ثابتم دچار مشکل کرده
در ضمن اینکه میبینی الان دفاع و بعضی پست ها ثبات نداشته دلایل غیر فنی داشته و مهمترینش مصدومیت بوده
مثلا کاروالیو و په په که مهمترین مرکزی پوششی های رئالن

ManUtd
10-16-2011, 17:14
به نظر من اصلا سيستم چرخشي تو فوتبال نادره! وجود نداره! مثل اينه كه خودتو گول بزني!
اين كه بعضي از بازي ها بازيكوناي نيمكت نشين فيكس بازي ميكنن نميشه سيستم چرخشي! اون به خاطر خيلي از دلايل اتفاق ميفته! مثلا اينكه بازي مهم نباشه بخواد به چندتا بازيكون استراحت بده يا يه بازيكون يه مصدوميت كوچيك داشته باشه!
مثلا اين كه كاكا جاي ديماريا بازي ميكنه نميشه چرخشي ميشه تغيير! يعني مورينيو احساس كرده الان كاكا تو اون پست بهتر جواب ميده و الان هم چند هفتس كه داره كاكارو ميزاره تو زمين! يا مثلا اگه راموس و په په و كارواليو آماده باشند نمياد از اربلوا يا البيول و يا واران استفاده كنه چون دليلي نداره بازيكوني كه كيفيتش بيشتره رو نيمكت بشينه! اما در يك پست خاص ميشه از عنوان چرخشي استفاده كرد!مثلا تو دفاع چپ! تو رئال مورينيو شايد بعضي مواقع مارسلو رو بزاره و يا كوئنترائو رو! و اين به خاطر اينه كه مورينيو با آناليز تيم حريف تصميم ميگيره كه مارسلو تو اين بازي ميتونه دفاع چپ بازي كنه يا كوئنترائو! اين به خاطر اينه كه اين دو بازيكون خصوصيات خاص خودشونو دارنو هركدوم شايد تو يه بازي خاص بهتر به كار بيان!ويا بين بنزما يا هيگواين كه الان هيگواين بهتر شده ديگه بايد تو تركيب باشه و نميشه بگي از چرخشي استفاده بشه و بازي بعد بنزما بازي كنه!مگه اينكه بعد از چند بازي باز بنزما بهتر شه!
پس به نظر من سيستم چرخشي تو رئال وجود نداره و تو هيچ تيم ديگه اي (من كه نديدم يه تيم مكرر استفاده كنه)هم وجود نداره! و همون جور كه تو نظرات قبلي گفتم داشتن يه نيمكت خوب باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و به خاطر همين هرچند مدت امكان داره يكي دوتا از بازيكوناي فيكس جاشون عوض شه!

AL1reZA
10-16-2011, 17:17
بچه ها خوش به حالتون من هم دوست دارم شرکت کنم ولی وقتشو ندارم.

مورینیو...
10-16-2011, 19:36
ظاهرا شمادوتا(مرتضی خان و آقا سعید) سیستم چرخشیو بابه کارگیری از دو ترکیب اشتباه گرفتین.

مرتضی میگه:(اتفاقا مورینیو بعد برد دلچسب دیشب گفت:
واقعا در انتخاب تیم ثابتم برای هر بازی مشکل دارم تیم من بازیکنانی کاملند که هرکدام میتوانند در پست های مختلف استفاده بشن و قابلیت های بسیار دارن و این موضوع کار منو برای انتخاب بازیکنان ثابتم دچار مشکل کرده)
مرتضی فکرنمیکنی منظورمورینیو این بود که با بیان این حرف خبرنگاران وطرفداران رو برای استفاده از سیستم چرخشی مجاب کنه؟
مرتضی:( در ضمن اینکه میبینی الان دفاع و بعضی پست ها ثبات نداشته دلایل غیر فنی داشته و مهمترینش مصدومیت بوده
مثلا کاروالیو و په په که مهمترین مرکزی پوششی های رئالن)
بازی با وایوکانو کاروالیو سالم و آماده بازی بود اما مورینیو از واران استفاده کردکه واران خوش درخشیدو گفت دررئال مادرید تراکم بازیکنان خوب زیاده اما مورینیو خوب میدونه از کی ،کجا استفاده کنه به همین دلیل نگران نیمکت نشینی نیستم.
سعید:(به نظر من اصلا سيستم چرخشي تو فوتبال نادره! وجود نداره! مثل اينه كه خودتو گول بزني!)
یه نگاهی به بازی تیم هایی تیم هایی مثل منچسترسیتی و بایرن مونیخ و وولسفورک و چلسی و بایرن لورکوزن بنداز.
سعید:(اين كه بعضي از بازي ها بازيكوناي نيمكت نشين فيكس بازي ميكنن نميشه سيستم چرخشي! اون به خاطر خيلي از دلايل اتفاق ميفته! مثلا اينكه بازي مهم نباشه بخواد به چندتا بازيكون استراحت بده يا يه بازيكون يه مصدوميت كوچيك داشته باشه!)
اتفاقا سیستم چرخشی به تغریراتی درحد دو تا چهاربازیکن رو درهربازی میگن و اگه بیشتراز چهار بازیکن درهر ترکیب برای بازی آینده تغییر کنند میگن تیم دو ترکیبه هست.یعنی دوتا ترکیب داره و این دیگه اسمش سیستم چرخشی نیست.قبول دارم که دربعضی از پست ها مورینیو به دلیل مصدومیت یا محرومیت بازیکنان جابه جایی صورت میده اما اینو که همه ی این جابه جایی ها درصورت این عوامل باشه رو قبول ندارم بسیاری از جابه جایی ها به خاطر آمادگی بیشتر یه بازیکن درتمرینات و یا حفظ ماندن بازیکنان مهم برای بازی های حساس صورت میگیرد مثلا رونالدو تو این بازی بازی نکنه تا درمقابل بارسا بتونه با آمادی بیشتری بازی کنه به نظرت اسم این تغییر چیه؟تغییر تاکتیکی؟داداش گل من استفاده از سیستم چرخشی هم نوعی تغییر تاکتیکی است.
علیرضا:(بچه ها خوش به حالتون من هم دوست دارم شرکت کنم ولی وقتشو ندارم.)
داداش هروقت وارد بحث شدی قدمت رو چشمای من.

AL1reZA
10-17-2011, 00:27
من هم با سیستم چرخشی موافقم.
باعث میشه تمام بازیکنان راضی باشند و به همه بازی برسه.رئال به اضافه ترکیب اصلی عالی نیمکت عالی داره و چرا وقتی نیمکت عالی داریم ازش استفاده نکنیم؟
این سیستم:باعث فشار کمتر روی بازیکنان خستگی کمتر آمادگیه بیشتر واسه بازی های بعدی داشته باشه.
نیمکت رئال یه نیمکت فوق العاده هست و همه قابل اطمینان هستند پس به نظر من سیستم چرخشی در رئال خیلی خوبه

AL1reZA
10-17-2011, 15:04
نظرسنجی دوم

بهترین ترکیب واسه رئال برای بازی بالیون از نظر شما؟

کارواریو و نوری شاهین هم نیستند.

مورینیو...
10-17-2011, 17:41
چینش 4/4/2
بازیکنان:کاسیاس و واران و په په و مارسلو و راموس و آلونسو و کونترائو و کاکا و اوزیل و رونالدو و بنزما

باید از انگیزه بنزما درمقابل تیم سابقش استفاه کرد.
استراتژی: حمله و پرس

AL1reZA
10-17-2011, 17:45
چینش 4/4/2
بازیکنان:کاسیاس و واران و په په و مارسلو و راموس و آلونسو و کونترائو و کاکا و اوزیل و رونالدو و بنزما

باید از انگیزه بنزما درمقابل تیم سابقش استفاه کرد.
استراتژی: حمله و پرس

درسته باید از انگیزه بنزما هم استفاده کرد فصل قبل هم موفق شد به تیم ثابقش گل بزنه.

ManUtd
10-17-2011, 17:54
به نظر من :كاسياس.په په .راموس.مارسلو.واران.الونسو .كوئنترائو.كاكا.ازيل.رونالد و.هيگواين.

بنزما و ديماريا و خديرا هم ميتونن نيمه دوم به بازي بيان

AL1reZA
10-18-2011, 10:08
با توجه که کارواریو آماده نیست و نوری هم مصدومه من این ترکیبو قرار می دم.

کاسیاس

مارسلو.........واران.....په په.........راموس

الونسو

کاکا...........اوزیل........دیماری (خدیرا)

رونالدو.........بنزما

دلیل اینکه این ترکیبو چیدم این که مثلث رئال واقعا یک مثلث رو تشکل بدن و خط دفاع حریفو اذیت کنند.
هیگواین هم درنیمه دوم بیاد بازی خوبه بهتره بنزما تو ترکیب ثابت باشه.هرچند مورینیو هیگواین رو تو ترکیب اصلی گذاشته چون می خواد از توانایی های بالای هیگواین واسه گل زنی استفاده کنه
و به احتمال زیاد به جای دیماریا خدیرا تو ترکیب ثابت هست.راستی بد هم نیست به کوئنترائو هم بازی بدیم.

تاکتیک :پرس ضدحمله

مورینیو...
10-21-2011, 08:47
نظرسنجی سوم

نقش ژابی آلونسو دررئال مادرید

به نظر شما نقش این بازیکن درترکیب رئال مادرید چقدر مهم است و اگر مصدوم یا محروم شود بهترین جانشین برای پست او کیست؟

AL1reZA
10-21-2011, 10:05
ژابی الونسو یه بازیکن حرفه ای هست هر تیمی آرزو داره این بازیکن رو داشته باشه.
خصوصیات:بازی ساز- شوت زن -ضربه ازاد-یک مدافع-و...
این بازیکن در ترکیب رئال خیلی مهم است نقشش بازی سازی هست که تا الان کمک زیادی به ما کرده اگه این بازیکن مصدوم بشه رئال اسیب می بینه و تو رئال بهترین جایگزین خوده الونسو هست.
نوری شاهین هم بد نیست باید بازی نوری شاهین هم دید.

مورینیو...
10-21-2011, 13:19
ژابی الونسو یه بازیکن حرفه ای هست هر تیمی آرزو داره این بازیکن رو داشته باشه.
خصوصیات:بازی ساز- شوت زن -ضربه ازاد-یک مدافع-و...
این بازیکن در ترکیب رئال خیلی مهم است نقشش بازی سازی هست که تا الان کمک زیادی به ما کرده اگه این بازیکن مصدوم بشه رئال اسیب می بینه و تو رئال بهترین جایگزین خوده الونسو هست.
نوری شاهین هم بد نیست باید بازی نوری شاهین هم دید.

معلومه بازی های ژابی رو وقتی تو لیوورپول هم بود نگاه کردی.ژابی آلونسو یکی از ستون های رئال مادریده ارزش او درلیورپول موقعی مشخص شد که بعد از خروج او لیورپول دچار افت شدید شد که مسائل مالی هم چاشنیش شد و سقوط لیورپولو به همراه داشت. هرتیمی یه قلب داره قلب بارسلونا ژاوی هرناندزه و قلب اینتر میلان اسنایدر و قلب چلسی لمپارده قلب رئال مادرید هم ژابی آلونسو هست بازیکنی با خصوصیات بسیار.اگه دریک بازی مهار یا مصدوم یا محروم شود رئال ضربه درنتیجه گیری دچار مشکل خواهد شد.این بازیکن برای رئال مادرید خیلی مهمه و جانشینش نوری شاهین هست.سرخیو کانالس هم خوب بود که از دستش دادیم.

mortezarm
10-21-2011, 15:15
به نظر من واقعا ژابی یه ستاره بدون جانشین تو رئاله و واقعا بدون اون یه خلا بزرگ در رئال هست و نه نوری شاهین و نه کانالس که بازیکن اینده داریه نمیتونه جایگزینش باشه
الان فقط میشه بازیکنی بزرگ که نمونش کمتر از انگشتانه یک دسته مثل اون پیدا کرد که تقریبا مشابه اون فقط تو بارسا هست

AL1reZA
10-24-2011, 13:00
نظرسنجی چهارم

دوستان دلیل اینکه تیم ها جلوی بارسا 11 نفره دفاع می کنند و جلوی رئال کمی هجومی تر بازی می کنند چیست؟

mortezarm
10-24-2011, 13:25
این سوال به طور کامل اشتباه و غیر واقعیه
تیما جلوی رئال هجومی بازی میکنند؟
اینو قبول دارم که مقابل رئال یکم هجومی ترن اما نه اینجوری که میگید
در واقع بارسا با پاسای تکراریش تیم حریفو به عقب حرکت میده و تیم وارد دفاع میشه
اما سرعت خطوط رئال چند برابر بارساست و خیلی سریع از دفاع به حمله میرند بر عکس بارسا به خاطر همین کمی به نظر میرسه تیما مقابل رئال کمی بازتر بازی میکنند

AL1reZA
10-24-2011, 13:36
این سوال به طور کامل اشتباه و غیر واقعیه
تیما جلوی رئال هجومی بازی میکنند؟
اینو قبول دارم که مقابل رئال یکم هجومی ترن اما نه اینجوری که میگید
در واقع بارسا با پاسای تکراریش تیم حریفو به عقب حرکت میده و تیم وارد دفاع میشه
اما سرعت خطوط رئال چند برابر بارساست و خیلی سریع از دفاع به حمله میرند بر عکس بارسا به خاطر همین کمی به نظر میرسه تیما مقابل رئال کمی بازتر بازی میکنند
داداش نظرسنجی اشتباه نیست این سوال همه ی هوادارن بارسا هست.
من اینو گذاشتم این جا تا باکمک شما بتوانیم جواب این سوالشون روبدیم.roz::

mortezarm
10-24-2011, 13:43
داداش نظرسنجی اشتباه نیست این سوال همه ی هوادارن بارسا هست.
من اینو گذاشتم این جا تا باکمک شما بتوانیم جواب این سوالشون روبدیم.roz::

میدونم
منم توضیحمو دادم
ولی ایا قبول داری تیما جلوی رئال هجومی بازی میکنن و جلوی بارسا 11 نفره دفاع میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AL1reZA
10-24-2011, 18:51
چرا تیم ها جلوی بارسا دفاعی بازی می کنند؟
به نظر من خود بارسا باعث میشه تیم ها جلوی بارسا دفاعی بازی کنند و تصاحب توپ تاکتیک بارسا هست با تصاحب توپ تیم حریف رو دیوونه می کنند واین طوری به گل می رسند.بارسا در هربازی حداقل 60 درصدتصاحب توپ داره.و بازی کاملا یک طرفه است

چراتیم ها جلوی رئال دفاعی نیستند؟
به نظر من دلیل اینکه تیم ها جلوی رئال انچنان دفاعی بازی نمی کنند اینه که اونا هم کمی تصاحب توپ دارن نسبت به بازی های بارسا و می خواهند به پیروزی برسند مقابل رئال.
اگه دقت کرده باشید وقتی رئال تصاحب توپ داره تیم حریف می ره دفاع و دفاعی بازی می کنه
پس تیم ها فقط جلوی بارسا دفاعی بازی نمی کنند.
شاید دلیل اینکه تیم ها کمی تصاحب توپ دارن مقابل رئال تاکتیک مورینیو باشه که از ضدحملات استفاده کنه
که بنظر من یکی از تاکتیک هاش همینه.
بااین تاکتیک مورینیو با 1تیر دو نشون می زنه
1-اجازه میده کمی بازیکن هاشون دفاع کنن تادفاع رئال تقویت بشه.
2-این تاکتیک باعث میشه رئال در ضد حملات قوی تر بشه.
رئال مادرید خطرناک ترین ضدحمله جهانو داره همگی سرعتی هستن مخصوصا رونالدو که پرسرعت ترین بازیکن دنیاست.معمولا بیشتر حملات از رونالدو شروع میشه. کاره هر تیمی نیست که بتونه جلوی ضدحمله رئال طاقت بیاره
واین یکی از تاکتیک های اقای خاص و لقب جدیدش آقای دکتر است.
که تاکتیک تاحالا جواب داده.

مورینیو...
10-24-2011, 19:01
تیم ها مقابل رئال هم 11 نفره دفاع میکنند( نمونش لوانته و ریسینگ درهمین فصل)

بازی بارسلونا کند و پرحوصلست این امراین اجازه رو میده تا فرواردای حریف هم به دفاع اضافه بشن ودفاع پرتراکمی شکل بگیره
اما بازی رئال مادرید بسیار سرعتی و مسقیمه این باعث میشه هافبک دفاعی حریف هم جا بمونه چه برسه به مهاجمین.
حالا وقتی توپ رئالی ها توسط مدافعین یا دروازه بان دفع یا برگشت داده میشه مدافعین حریف توپ های بلندی برای مهاجمین و هافبک های خودشون که درحال عقب نشینی هستند میندازن و اونا رو به جلو هدایت میکنند مهاجمین هم روی دروازه رئال خطر ساز میشن.
رئال مادریدتیمیه که بارسلونا هم با اون همه ستاره ازش میترسه حالا میخواین تیمی مثل ریسینگ بیاد مقابل رئال 3 نفره دفاع کینه اگه اینکارو بکنه تعداد گل هایی که میخوره 2 رقمی میشه.
مقابل بارسا هم تیمهای خوب هجومی بازی میکنند مثل والنسیا ویارئال.نگاه به سویا نکنید یا منچسترهم فینال لیگ قهرمانان فصل قبل مقابل بارسا هجومی بازی کرد. که دربعضی بازی ها مثل بازی با سویا این امربرای بارسا مشکل سازز شده بود.ولی خوب اکثر اوقات جواب میده

AL1reZA
10-24-2011, 19:07
تیم ها مقابل رئال هم 11 نفره دفاع میکنند( نمونش لوانته و ریسینگ درهمین فصل)

بازی بارسلونا کند و پرحوصلست این امراین اجازه رو میده تا فرواردای حریف هم به دفاع اضافه بشن ودفاع پرتراکمی شکل بگیره
اما بازی رئال مادرید بسیار سرعتی و مسقیمه این باعث میشه هافبک دفاعی حریف هم جا بمونه چه برسه به مهاجمین.
حالا وقتی توپ رئالی ها توسط مدافعین یا دروازه بان دفع یا برگشت داده میشه مدافعین حریف توپ های بلندی برای مهاجمین و هافبک های خودشون که درحال عقب نشینی هستند میندازن و اونا رو به جلو هدایت میکنند مهاجمین هم روی دروازه رئال خطر ساز میشن.
رئال مادریدتیمیه که بارسلونا هم با اون همه ستاره ازش میترسه حالا میخواین تیمی مثل ریسینگ بیاد مقابل رئال 3 نفره دفاع کینه اگه اینکارو بکنه تعداد گل هایی که میخوره 2 رقمی میشه.
مقابل بارسا هم تیمهای خوب هجومی بازی میکنند مثل والنسیا ویارئال.نگاه به سویا نکنید یا منچسترهم فینال لیگ قهرمانان فصل قبل مقابل بارسا هجومی بازی کرد. که دربعضی بازی ها مثل بازی با سویا این امربرای بارسا مشکل سازز شده بود.ولی خوب اکثر اوقات جواب میده

پوریاجان با نظرت موافقم

تیمی که تصاحب توپ می کنه هدفش چیست؟مشخصه می خواد به گل برسه و برای به گل رسیدن بارسا میاد به سمت دروازه حریف با تصاحب توپ
خوب تیم حریف مجبوره بره دفاع چون اگه نره گل می خوره.roz::
ولی یه نکته مهم اگه تیم ها حریف به فکرگل خودنشون ازبارسا نباشن بارسا دیگه نمی تونه تصاحب توپ کنه و تیم حریف می تونه به راحتی ازش توپ رو بگیره چون اگه گل خورن براشون مهم نیست.roz::

مورینیو...
10-26-2011, 12:06
نظرسنجی پنجم

آیا با استفاده نوری شاهین درترکیب اصلی درکنارژابی آلونسو موافق هستید؟
(این کاربه هجومی ترشدن رئال مادریدکمک میکنه)

Mohammad
10-26-2011, 16:55
من که نمیدونم ...حتما مورینیو یه چی میدونه/اگه اون راش نده/ پس مطمئن باشید کنا ژابی الونسو موفق نمیشه

AL1reZA
10-26-2011, 20:57
من موافقم.البته بستگی داره که نوری شاهین افت نکرده باشه که امیدوارم نکرده باشه
بله به هجومی تر رئال هم کمک می کنه چون نوری شاهین یه بازی ساز عالی هست ودر کنار الونسو خیلی می تونه به ما کمک کنه مثل اینه که ما دوتا الونسو داشته باشیم.

mortezarm
10-26-2011, 21:39
من به شخصه موافق این موضوع نیستم به خصوص تو بازی های خارج خونه
بازیکن خوبیه اما دیگه میتونه باعث خلا های دفاعی بشه اما تو بازی های خانگی میتونه زوج خوبی کنار الونسو باشه

AL1reZA
10-26-2011, 21:50
من به شخصه موافق این موضوع نیستم به خصوص تو بازی های خارج خونه
بازیکن خوبیه اما دیگه میتونه باعث خلا های دفاعی بشه اما تو بازی های خانگی میتونه زوج خوبی کنار الونسو باشه
داداش نوری شاهین هافبک دفاعیش هم خوبه مثل ژابی می مونه.
کمی بیشتر توضیح بده:flowerysmile:

mortezarm
10-26-2011, 21:58
داداش نوری شاهین هافبک دفاعیش هم خوبه مثل ژابی می مونه.
کمی بیشتر توضیح بده:flowerysmile:

نه من نمیگم از نظر دفاعی سطحش پایینه اما ذاتا نفوذی تا دفاعی در حالی که الونسو اینطور نیست و من مخالف ترکیب هجومی هم نیستم بر عکس کاملا موافقم اما میگم ضمن شباهت کاری که ژابی با شاهین داره خب اگه قراره تو بخش هجومی استفاده بشه حضور اوزیل و کاکا ارجحیت داره

AL1reZA
10-26-2011, 22:03
نه من نمیگم از نظر دفاعی سطحش پایینه اما ذاتا نفوذی تا دفاعی در حالی که الونسو اینطور نیست و من مخالف ترکیب هجومی هم نیستم بر عکس کاملا موافقم اما میگم ضمن شباهت کاری که ژابی با شاهین داره خب اگه قراره تو بخش هجومی استفاده بشه حضور اوزیل و کاکا ارجحیت داره
داداش معلوم نیست این دیگه بستگی به مورینیو داره در چه پستی ازش استفاده کنه:flowerysmile:

ManUtd
10-26-2011, 23:23
به نظر من نوري شاهين بايد بازي كنه!
شاهين يه بازيكون خلاق و بازيسازه كه در كنار آلونسو ميتونن خوب باشن!
كاكا و اوزيل هم هردو تو تركيب باشن! كاكا جاي ديماريا و ازيل هم جاي خودش!
اينجوري رئال خيلي هجومي ميشه!

mortezarm
10-27-2011, 21:30
نظرسنجی ششم

من کمی نظر سنجیو حاشیه ای میزارم::nishkhand:
به نظر شما مورینیو چند فصل در رئال باقی میمونه و ممکن مثل فرگوسن منچستری ها به اسطوره رئال تبدیل شه؟

Mohammad
10-27-2011, 21:34
امیدوارم مورینیو به این زودی نره
اگر هم رفت امیدوارم یا Wenger و یا Zizo رو بنشونن رو نیمکت

مورینیو...
10-27-2011, 21:41
نظرسنجی پنجم

آیا با استفاده نوری شاهین درترکیب اصلی درکنارژابی آلونسو موافق هستید؟
(این کاربه هجومی ترشدن رئال مادریدکمک میکنه)

اول نظر خودمو تو این نظر سنجی بگم.
به نظرمن حضورشاهین که بازیکنی باهوش و خلاقه به خط هافبک رئال مادرید نشاط خاصی میبخشه و این تیمو سرعتی ترمیکنه و باعث میشه رئال مادرید درضد حملات زهردارتر بشه.بااومدن شاهین رئال میتونه قوی ترین خط هافبک لالیگا رو داشته باشه خط هافبکی حتی قوی تراز خط هافبک بارسلونا.

مورینیو...
10-27-2011, 21:45
مورینیو بارها گفته من نمی تونم مثل سر الکس فرگوسن باشم.مورینیو بعد از سپری کردن فصلی رویایی از رئال مادرید جداخواهد شد ولی مطمعن باشید تا رئالو به جایگاه واقعیش برنگردونه از رئال مادرید نمیره جز اینکه اخراجش کنن که اینم بعیده چون حامی مورینیو مرد شماره یک رئال مادرید فلورنتینو پرزه.مورینیو رئالو به افتخارات زیادی خواهد رساند.

ManUtd
10-27-2011, 23:14
من کمی نظر سنجیو حاشیه ای میزارم:
به نظر شما مورینیو چند فصل در رئال باقی میمونه و ممکن مثل فرگوسن منچستری ها به اسطوره رئال تبدیل شه؟
داداش من مورينيو و فرگي رو دوست دارم و به نظرم بهترين مربي هاي جهان هستند.
ولي ايني كه ميگي حتي قابل تصور هم نيست!
چيزي حدود 25سال حضور در اولدترافورد! اين يك ركورد تاريخي و تكرار نشدنيه!
فرگوسن يه فرقهاي با مورينيو يا بهتره بگم با همه مربي ها داره: ديدگاهش نسبت به فوتبال متفاوته! از لحاظ روحي و تفكر با بقيه فرق داره! انگيزه بيشتري نسبت به هر مربي داره!
شايد اگه رئال رو به فرگي بدن نتونه قهرمانش كنه! ولي قطعا مورينيو نميتونه 25سال تو يه تيم موفق باشه يعني هيچ مربي نميتونه!
به نظر من مورينيو حداكثر 3 سال ديگه تو رئال ميمونه و بعد ميره يه تيم ديگه و هرجا هم بره موفقه چون مربي بزرگيه!
ولي اينكه تو يه رئال تبديل به اسطوره بشه و هميشه تو رئال باشه نه!

AL1reZA
10-29-2011, 15:10
مورینیو تا رئالو به جایگاه اصلیش نرسونه از رئال نمی ره و فکرکنم حالا حالا ها در رئال باقی بمونه.
خواستن توانستن هست اگه مورینیو بخواد می تونه مثل فرگسن یه اسطوره بشه ولی یکم سخته.

mortezarm
11-03-2011, 23:13
به نظر منم مورینیو غیر قابل پیش بینیه و الان فک کنم خیلی از بودن در مادرید لذت میبره
اما اینکه بتونه مثه فرگی این همه سال تو رئال بمونه خیلی بعیده و من فک کنم این امر اتفاق نیفته اما احتمال اسطوره شدنش با کسب جام های متعدد و جام باشگاها پیاپی خیلی زیاده
امیدوارم امسال با مورینیو 10 قهرمانی جام باشگاها رو جشن بگیریم:ahaaaaaa:

Mohammad
11-03-2011, 23:20
مطمئا باشید مورینیو از رئال میره
نه اینکه مثل مربی های قبلی رئال مربیش رو بیرون بندازه

AL1reZA
11-06-2011, 13:20
نظرسنجی هفتم

دوستان به نظرشما عمل کرد بنزما بهتربوده در این فصل یا هیگواین؟
به نظرشما کدومشون فیکس می شوند؟

mortezarm
11-08-2011, 15:25
واقعا حیفه که مجبوریم یکی از این دو بازیکنو تو زمین داشته باشیم چون هر دو در اوج امادگی هستن
هر دو بازیکن عالین اما یکم فک کنم سطح هیگواین بالاتره
به خصوص در بازی های خارج خانه هیگواین عالی تو فضاها حرکت میکنه و واسه خودش عالی موقیعیت درس میکنه
اما بنزما تو کار تیمی فعال تره و خوب میتونه پاس گل بده که این تو بازی های خانگی خیلی به رئال کمک میکنه
اما هر دوشون در مجموع عالین

مورینیو...
11-09-2011, 20:25
تولیگ قهرمانان وجام حذفی از بنزما استفاده میکنیم تو لیگ هم از هیگواین. یا میتونیم یه بازی درمیان بهشون بازی بدیم.چون اگه یکی بازی کنه و یکی نکنه اونی که بازی نمیکنه از سطح آمادگیش کاسته میشه ودرصورت مصدومیت یا محرومیت یکی از این دو دیگری نمیتونه به تیم کمک کنه چون آماده نیست.

Abdollah 202
11-09-2011, 20:35
خودم 51 درصدبنزما رو قبول دارم و 49 درصد هیگواین رو

mortezarm
11-09-2011, 22:03
نکته خیلی جالب اینه که با اینکه هیچکدومشون کاملا فیکس نیستن در اوج امادگی هستم و نشده بازی باشن و گل نزنن و خوشبختانه این درایت بالای مورینیو رو نشون میده و امیدوارم همینجور تو اوج بمونن

AmirUtd
11-09-2011, 23:38
به نظر من 30 دصد بنزما /// 70 درصد هم هیگواین به درد رئال میخوره

J. Mourinho
11-10-2011, 00:32
به نظر من هر دو تا شون خوبن ولی هیگواین یه کمی بهتره!

AL1reZA
11-10-2011, 12:23
به نظر خودم هردو عالین
نظر شخصی خودم اینکه باید در هربازی به هردوشون بازی داده بشه یه نیمه بنزما و یه نیمه هیگواین.
تا افت نکنن

DanielBahrami
11-10-2011, 16:45
هیگواین نسبت به بنزما بهتره چون خودخواه نیست و قدر موقعیت ها رو خوب می دونه بنزما هم با اینکه از فصل قبل خیلی بهتر شده اگر مورینیو تصمیم بگیره از این دو یکی رو انتخاب کنه بهتره هیگواین رو انتخاب کنه .

mortezarm
11-10-2011, 21:02
به نظر خودم هردو عالین
نظر شخصی خودم اینکه باید در هربازی به هردوشون بازی داده بشه یه نیمه بنزما و یه نیمه هیگواین.
تا افت نکنن

به نظرم چرخشی بازی میکنن خوبه
اما اینکه بخواد یه نیمه باشه خیلی اشتباه چون استرس بالاتر میره و نمیتونن توانمنید هاشونو نشون بدن

Abdollah 202
11-10-2011, 21:19
به نظر خودم هردو عالین
تا افت نکنن

نه
اشتباه نکن
اگه یه نیمه یه نیمه بهشون بازی برسه آخرش یکشون طاقت نمیاره و از رئال جدا میشه
چون دو تاییشونو دوس دارن 90 دقیقه ی کامل بازی کنن
به نظرم باید هر دو تاییشونو با هم بازی بده
اینطوری خوب نیست؟

mortezarm
11-10-2011, 21:35
نه
اشتباه نکن
اینطوری خوب نیست؟
این کار با تاکتیک مهاجم نوک مورینیو نمیخونه در ضمن اینجوری باید یه بزرگ دیگه مثه دیماریا یا اوزیل یا کاکا نیمکت نشین بشه تازه از بین این 3 همیشه 2 تا بازی میکنن اگه بخواد هم بنزما و هیگواین بازیکنن باید از بین دیماریا و اوزیل و کاکا یکیشون بازی کنه
البته معمولا اینجوریه
من با نظرت موافق نیستمthink::

Abdollah 202
11-10-2011, 22:57
اما در کل نمیدونم
باز مورینیو خودش بهتر میدونه
حرف های همتون درسته اما حرف های منم درسته
به نظر شما اگه یکیشونو بفروشیم بهتر نیست؟
چون اینجوری هم خیال خودش راحت میشه و هم خیال ما

AL1reZA
11-11-2011, 03:40
به نظرم چرخشی بازی میکنن خوبه
اما اینکه بخواد یه نیمه باشه خیلی اشتباه چون استرس بالاتر میره و نمیتونن توانمنید هاشونو نشون بدن

نه
اشتباه نکن
اینطوری خوب نیست؟
دوستان اگه دقت کنید مورینیو داره همین کارو می کنه.
نظرمو به طور کامل ننوشتم اینی که گفتم خوبه چون بازیکن ها خسته نمی شوند.
اگه یه بازی هیگواین باشه و یه بازی بنزما هم خوبه واین جوری آمادگیشون رو از دست نمی دن.
در الکلاسیکو بایدهردو بازی کنند تا هردو بفهمن که مورینیو به هر دوشون اعتقاد دارهroz::
فقط امیدوارم بنزما در الکلاسیکو قدر موقیعت هاشو بدونه همگی شاهد بودیم که در سوپرکاپ بنزما استرس داشت و...

mortezarm
11-11-2011, 15:24
اما در کل نمیدونم
باز مورینیو خودش بهتر میدونه
حرف های همتون درسته اما حرف های منم درسته
به نظر شما اگه یکیشونو بفروشیم بهتر نیست؟
چون اینجوری هم خیال خودش راحت میشه و هم خیال ما
نه بابا چکاریه
ما هر دوشونو به شدت احتیاج داریم
دیدی پارسال که هیگواین مصدوم بود سریع ادابایورو جذب کرد
اصلا بودن این دو تا روحیه تیمو بالا میبره
امیدوارم هر دوشون همینجور رو فرم باشن

مورینیو...
11-11-2011, 18:08
نظرسنجی هشتم

جای خالی کدام بازیکن دورهکهکشانی های 1 درتیم کهکشانی های دو احساس میشه؟

برخی ازبازیکنان افسانه ای آن دوره(رونالدوبرزیلی/زیدان/بکام/روبرتوکارلوس/مایکل اوون/خولیوباپتیستاو...)

مورینیو...
11-12-2011, 16:13
به نظرمن بازیکنان امروزی کهکشانی های 2 تا حدودی تونستند جای برخی از کهکشانی های 1 رو پرکننداما هرگز جای لک لک سیاه رئال مادرید(ماکه له له)پرنشد جای اودرکنارژابی آلونسو خالیست لاسانا دیارا ی فرانسوی هرگز نتونسته جای هم وطن خودشوپرکنه همچنین خدیرا هم به کیفیت ماکه له له نرسیده ماکه له له توپ میگرفت بدون خطا خدیرا توپ میگیره باخطا دراین میان کونترائو درمسیردرستی قرارداردوشایداو ماکه له له جدیدرئال مادریدشود بازیکنی که هافبک بارسلونا ژاوی هرناندز درموردش میگه:وقتی ماکه له له میادطرفتون فقط یه راه حل دارین و اونم اینه که توپوبه هم تیمیتون پاس بدین چون اگه ماکه له له بهتون برسه توپو به راحتی و بدون خطا ازتون میگیره من دردوران حضورش دررئال ازش وحشت داشتم(بالبخند)

Mohammad
11-12-2011, 19:07
نظرسنجی هشتم

جای خالی کدام بازیکن دورهکهکشانی های 1 درتیم کهکشانی های دو احساس میشه؟

برخی ازبازیکنان افسانه ای آن دوره(رونالدوبرزیلی/زیدان/بکام/روبرتوکارلوس/مایکل اوون/خولیوباپتیستاو...)

من که جای خالی حس نمیکنم همه خوبن:flowerysmile:

AL1reZA
11-14-2011, 18:24
جای بازیکنی به نظر من احساس نمیشه همگی دارن عالی بازی می کنند.:ghelyon:
الان فقط یکم جای دیماریای مصدوم احساس میشه

AL1reZA
11-22-2011, 00:32
نظرسنجی نهم

آیا شما با نتقال هیگواین و کاکا به سانتوس و خرید نیمار موافقید؟با دلیل

AL1reZA
11-26-2011, 16:48
خودم شخصا هرگز موافق نیستم هرچند نیمار عالیه
ولی هیچ کس هیگواین واسه من نمیشه هیچ کس به خوبی هیگواین گل زنی نمی کنه
دوست دارم نیمار بیاد رئال ولی نه با تعویض هیگواین و کاکا مخصوصا هیگواین.
الان هم به نیمار احتیاجی نداریم.ولی بازیکن جوان و آینده داری هست.

DanielBahrami
11-26-2011, 17:10
این اخبار بیشتر شایعه هستند اما اگر رئال بخواهد چنین کاری بکند به ضررش است چون :

1 - هیگواین و رونالدو زوج گلزن رئال هستند و نبود هیگواین ممکن است خط حمله ی رئال را ضعیف کند .

2 - رئال به هیچ وجه به نیمار نیاز نداره همین الان هافبک های بسیار خوبی روی نیمکت می نشینند .

3 - رئال از فروش محصولات خود برای بازیکنان معروفش پول هنگفتی به دست می آورد ولی نیمار مورد توجه رسانه ها و مردم نیست . رئال از طریق کاکا و رونالدو بیشتر از 100 میلیون یورو به دست آورده است .

J. Mourinho
11-26-2011, 17:11
نیمار که قراردادش رو با سانتوس تمدید کرد ولی اگر هم بخواد بیاد رئال باید با کاکا جایگزین بشه و نباید با هیگواین جایگزین بشه چون هیگواین مهاجم نوکه ولی نیمار هافبک مهاجمه و اگه هیگواین بره دیگه رئال غیر از بنزما مهاجم نوک نداره و به مشکل میخوره.

mortezarm
11-26-2011, 17:13
این یه فاجعست نیمار درسته اینده داره اما هیگواین فوق العادس و خیلی بهتر از نیماره کاکا هم همینطور
این انتقال فقط به ضرره رئاله

مورینیو...
11-26-2011, 18:54
نیمارلیاقت پوشیدن پیراهن رئال مادرید رو نداره. ما قراره ماریو گوتزه (معروف به لیونل مسی بوندس لیگا) رو بخریم.البته مورینیو گفته فعلا باید صبر کنیم تا ببینیم وضعیت کاکا چطوره.اگه درخشش داشت که نگهش میداریم و قید گوتزه رومیزنیم اگه درخشش نداشت میفروشیمش به منچستریونایتد (چون لیگ انگلیس تفاوت های زیادی با لالیگاداره و عدم موفقیت کاکا درلالیگا دلیلی بر این نمیشه که کیفیتش پایین اومده )و گوتزه رو میخریم.

AmirUtd
11-28-2011, 16:20
به نظر من درسته که نیمار بازیکن اینده دار است ولی فعلا نیاز به اون بازیکن نداریم و اگر هیگواین بره حمله ی رئال ضعیف میشه.

AL1reZA
12-02-2011, 21:03
نظرسنجی دهم

بچه ها به نظر شما دلیل پیشرفت فوق العاده رئال در این فصل نسبت به فصل قبل چیست؟
(منظورم در بازی کردن و هماهنگیه)

mortezarm
12-02-2011, 21:09
اولا که من با پیشرفت فوق العاده مشکل دارم چون پیشرفت فوق العاده نبوده رئال پارسالم نیمه نهایی اروپا اومد
2 لیگ شد با فاصله زیاد نسبت به تیم سوم
قهرمان جام حذفی شد تو یه ال کلاسیکو
تا قبله ال کلاسیکو هم صدر جدول بود
رئال بهتر شده اما نه فوق العاده
اونم دلیلش مربی بزرگی چون مورینیو با برنامه و هماهنگی عالی که به تیم داده
اتحاد بیشتر مادریدی ها
و اماده تر شدن برخی بازیکناس
در مجموع رئال این فصل خیلی اماده تره

AL1reZA
12-06-2011, 13:18
رئال مادرید این فصل پیشرفت خوبی داشته هم بازیکنان هماهنگ تر شدن هم آماده تر از فصل قبل.
یکی دیگر از دلیل های پیشرفت رئال برگشتن هیگواین و کاکا به اوج هست که واقعا در این فصل عالی بودن مخصوصا هیگواین
سبک بازی رئال از این رو به اون رو شد نسبت به فصل قبل و این پیشرفت رئال نتیجه ناامید نشدن بازیکناست و تلاش زیاد مورینیو هست.

mamaly7
12-09-2011, 15:23
رئال در مقایسه با فصل پیش پیشرفت چشم گیری داشته ومهمترین دلیلش حضور مورینیوه .مورینو بود که هماهنگی رو به رئال اورد همه میدید که فصل قبل از مورینیو بازیکن های رئال سردر گم بودن ونمی تونستند چند تا پاس درست رد و بدل کنند .ولی حالا چشم بسته همدیگر رو پیدا میکنند .به نظر من مورینیو دلیل اصلی پیشرفت رئال بوده وخواهد بود.

Zid@ne
12-09-2011, 15:33
رئال در مقایسه با فصل پیش پیشرفت چشم گیری داشته ومهمترین دلیلش حضور مورینیوه .مورینو بود که هماهنگی رو به رئال اورد همه میدید که فصل قبل از مورینیو بازیکن های رئال سردر گم بودن ونمی تونستند چند تا پاس درست رد و بدل کنند .ولی حالا چشم بسته همدیگر رو پیدا میکنند .به نظر من مورینیو دلیل اصلی پیشرفت رئال بوده وخواهد بود.

مسلما همین طوریه که میگی ! مقایسه رئال امسال با پارسال زمین تا آسمونه !:ajibeee:

مورینیو...
12-12-2011, 18:09
به نظر شما مقصر اصلی باخت رئال مادرید درال کلاسیکو چه کسی بود؟
گزینه 1/ مارسلو
گزینه 2/ کریستیانو رونالدو
گزینه 3/ کل بازیکنان زمین
گزینه 4/ مورینیو
گزینه 5/ فشاررسانه ها

mamaly7
12-14-2011, 18:43
گزینه 1/مارسلو
گزینه 4/ مورینیو
گزینه 5/ فشاررسانه ها

گزینه ی فشار رسانه ها تاثیر بسزای داشت.
ولی از همه مهمتر نگاه به گذشته ی بازیکنها به الکلاسیکو های قبلی بود که نا موفق بودن .
واینکه بازیکن ها این اطمینان رو نداشتن که میتونن بارسا رو شکست بدن وخیلی بی روحیه بازی کردن.
به نظر من اگه رئالی ها به گذشته نگاه نکنند خیلی راحت از پس بارسا برمیان .

Zid@ne
12-14-2011, 18:50
گزینه 1/مارسلو
گزینه 4/ مورینیو
گزینه 5/ فشاررسانه ها

مسلما در رده اول این رسانه ها بودن که بازیکنان رو زیر فشار بی امان خودشون قرار دادن ! ولی در مرحله دوم این کل بازیکنان زمین بودند که اصلا در حد و اندازه های رئال ظاهر نشدن !

DanielBahrami
12-14-2011, 19:52
گزینه 1/مارسلو
گزینه 4/ مورینیو
گزینه 5/ فشاررسانه ها

رسانه ها بازیکنان رو تحت استرس قرار داند (( از روزنامه ی مارکا گرفته تا سایت گل )) و نتونستند اون بازی همیشگی رو انجام بدهند . بیشتر بازیکنان هم نتونستد حداقل انتظاراتی که ما از آن ها داشتیم رو برآورده کنند .

mortezarm
12-14-2011, 20:25
به نظره من همه گزینه ها در باخت تاثیر گذار بودن به خصوص فشار رسانه ها البته فشار رسانه ها چیزه غیره عادی نبود و تیمی به بزرگی رئال باید با اونم کنار میومد از مارسلو خیلی عصبانیم کریسم به نسبت ازش ناراحتم
اما به نظرم مورینیو هم با تعویضاش خلاقیتو تو رئال کم کرد
کلا تو باخت یه تیم همه مقصرن

Mohammad
12-14-2011, 20:42
گزینه 1/ مارسلو
گزینه 4/ مورینیو
گزینه 5/ فشاررسانه ها

به نظر من این اشتباهه که هر وقت میبریم میگم یکی خوب بازی کرد هر وقت هم میبازیم یکی رو گناه کار حساب میکنیم
این یه قضاوت کاملا اشتباهه
در مورد با سوال پوریا هم باید بگم / من هیچ کودموم از گذینه ها رو قبول ندارم
به نظر من رئال وقتی از بارسا جلو میفته وقعیت های متعددی نصیبش میشه ولی با بی دقتی و بدشانسی یا اون استرس بالای بازی موقعیت هاش رو خراب میکنه و بارسلونا هم تیمی نیست که از این موقعیت استفاده نکنه
رئال تو این 4.5 الکلاسیکوی اخر به نظر حداقل میتونست راحت 3.4 برد رو کسب کنه
ولی به خاطر اون ذهنیتی که از بارسلون دارن (منظورم باخت های پشت سرهم سالهای پیشه) باعث میشه تا بازیکنان یکم بعد از گلی که میخورن روحیهشون رو ببازین و یکم بهم ریخته و عجول بازی کنن // خب طبیعتا بارسلون هم از این بهم ریختگی تمام استفاده رو میکنه و باعث جلوگیری از خلاقیت بازیکنای خلاق رئال میشن
در کل به نظرم رئال این بازی رو به خاطر مسائل روحی این بازی رو به بارسلونا باخت
وگرنه رئال تیمی نیست که بخواد اشتباهات یکی دو بازیکن رو باختش تاثیر بزاره
خلاصه به نظر من همه ی بازیکنان مقصر بودن

AL1reZA
12-15-2011, 01:36
به نظر من رسانه ها سایت های خبری اون پیش بینی های قبل از بازی خیلی شلوغش کرده بودند در حدی که بازیکان دچار استرس شدید شده بودند.این استرس مانع پیروزی ما شد.
رئال باید به فکر جبران باشه و دوباره فاصله رو زیاد کنه.باخت مقابل بارسا لالیگا تموم نشده رئال با یه بازی کمتر امتیازش با بارسا مساویه.
رئال نباید روحیشو از دست بده و دوباره باید برد هاشو شروع کنه.

مورینیو...
12-19-2011, 12:55
فیگونقل قول جالبی از اسطوره ی همیشگی رئال مادرید رائول اره.فیگومیگه:وقتی از بارسلونا به رئال مادرید اومدم درآستانه ی اولین ال کلاسیکوم با پیراهن رئال مادریدازرائول پرسیدم:میبریم یا می بازیم؟نظرت چیه؟رائول گفت:صبر کن وقتی داخل زمین رفتیم بهت میگم.خلاصه روز مسابقه رسید و من دوباره همون سوالو از رائول پرسیدم.رائول گفت میبریم.و اتفاقا هم بردیم.همین طور ال کلاسیکو ها رو برام پیش بینی میکرد.چیزی که برام جالب بود این بود که اکثر مواقع رائول درست پیش بینی میکرد.بهش گفتم راز این پیش بینی های درست چیه:رائول خنده ی همیشگی خود را بار دیگر بر لب نهاد و گفت:واقعا میخوای بدونی؟گفتم:آره.رائول گفت:فقط 50 درصد نتیجه ی ال کلاسیکودرداخل زمین اتفاق میفته و 50 درصد دیگه مربوط به حواشی قبل از بازی و فشار رسانه هاست.منم این امر رو در کنار آمادگی تیم خودمون و میزان آمادگی تیم حریف می سنجم وپیش بینی میکنم.
الآن که میبینم می فهمم حرف رائول ونقل قول فیگو درست بود.اگر درآستانه ی ال کلاسیکوی برگشت رسانه ها ی مادریدی هیچ پیش بینی نکنندو با برتر دانستن رونالدو نسبت به مسی فشار را روی او و سایر بازیکنان زیاد نکنند و فقط به اخباری از تاریخ ال کلاسیکو و وضعیت تیم حریف بپردازند رئال دربازی برگشت پیروز خواهد شدما کاری به رسانه های کاتالونیایی نداریم اونا هرچی بگن برروی بازیکنان ما تاثیر نداره ولی رسانه های مادریدی اگه چیزی بگن فشار بر روی بازیکنان ما تحمیل میشه.نظر منم گزینه ی آخر یعنی فشار رسانه هاست.نیاز به دانشتن علم روانشناسی نیست که استرس رو از چهره ی یک بازیکن تشخیص بدی.هر بازیکنی که قبل از ال کلاسیکو صحبت خاصی درموردش نبود خوب بازی کردمثل کاکاو کوئنترائو و لاسانا دیارا ولی بازیکنانی مثل رونالدو و آلونسو واوزیل که مورد توجه رسانه ها بودند فشار برروی آنان زیاد بود.

AL1reZA
12-28-2011, 09:57
نظرسنجی دوازدهم

آیا رئال در خط دفاع مشکل داره؟راه حل چیست؟آیا باخرید موافق هستید؟چه بازیکنی؟

ki::ki::

Mohammad
12-28-2011, 10:06
نظرسنجی دوازدهم

:mage mishe: مشکل داره/ مورینیو ــــــــ با اون روانشناسیش/ خیر / همین بازیکنای فعلی عالین با خرید بازیکن اونم در خط دفاع اصلا موافق نیستم ــــــــ فقط بعضی موقع ها ناهماهنگی وجود داره وگرنه بهترین بازیکنها در خط دفاع رو رئال داره

مورینیو...
12-28-2011, 10:11
مشکل داره اساسی.عامل باختمون در ال کلاسیکو ی سوپر کاپ امسال همین خط دفاعی بود.
آلبیول که درحد رئال مادرید نیست.کاروالیو پا به سن گذاشته هستش و درمصاف با مهاجمان سریع کم میاره.مارسلو که به نظر من به قول پائولو مالدینی باید بال چپ رئال درخط هافبک باشه.چون نفوذ هاش از گرت بیل هم بهتره اما درکار دفاعی تعریفی نداره. واران هم جوونه و برای نیم فصل دوم سال بعد میشه روش حساب باز کرد تا اون موقع کلی پیشرفت میکنه و تبدیل به بهترین مدافع وسط جهان میشه ولی بدرد الآن نمی خوره موندن راموس و په په و آربلوآ و کوئنترائو. په په و راموس رو میذاریم وسط آربلوآ در سمت راست دفاع و کوئنترائو میمونه و پست مدافع کناری چپ.کوئنترائو حیفه دراین پست حروم بشه.این بازیکن چند پسته هستش.نفس زیادی داره و بهتره درکنار آلونسو ازش استفاده بشه و ذخیره ای باشه برای محرومیت مدافعین کناری.
بنابر این یه مدافع چپ میخوایم که درحال حاضر بخاطر سرعتی بودن چیوو و هردو پا بودنش بهترین گزینه هست.یا اینکه ویدیچ یا کیه لینی رو بخریم و راموس بره مدافع کناری راست قرار بگیره و کیه لینی یا ویدیچ جای راموس در وسط خط دفاعی درکنار په په بازی کنند.

sina acm
12-28-2011, 11:09
مشکل اصلی رئال اینه که تیم فقط به فکر حمله هستش و حتی په په در شرایط عادی تو محوطهی بارسا بود

تو فوتبال گل نخوردن بعضی وقط ها مهم تر از گل زدنه

mamaly7
12-30-2011, 00:01
سلام دوستان بحث دفاع رئال شد که من خیلی دلم ازاین دفاع رئال پره .
خدایش یه مدافع میانی لازم داریم که بیاد ورئال رو سازمان بده و راموس برگرده دفاع راست .
اگه فقط یه مدافع مستحکم دیگه مثل راموس یا په په رو داشتیم دیگه غصه ی هیچی رو نمی خوردم .
بابا با چه زبونی بگیم تا رئال بفهمه که تو دفاع مشکل داره .. :ey babaaa:

AmirUtd
12-31-2011, 17:49
نظرسنجی دوازدهم

مشکل داره.به نظر من رئال همه چیش خوبه غیر دفاع اصلا هماهنگ نیستن اگه دفاعشون هماهنگ باشه دیگه نیاز به خرید بازیکن نیست.خیر.

AL1reZA
01-01-2012, 18:11
بله رئال در خط دفاع مشکل داره.برگشتن کارواریو یا خرید.

این چندسال رئال در خط دفاع مشکل داشته و اکثر خرید ها یا هافبک بوده یا مهاجم که واقعا خوب بودن و بهمون کمک کرد.
ولی هنوز مشکلاتی داریم مخصوصا در خط دفاع.اگه کارواریو سریع بتونه به میادین برگرده تا حدودی مشکلمون حل میشه ولی حتما باید یه خرید خوب داشته باشیم مثل ویدیچ-بیل-اشلی کول-چیوو-یا ماریو گوتزه و...

Zid@ne
01-01-2012, 18:32
راستش من نظرم رو نمانیا ویدیچ هست
واقعا زمنای که بازیهاش رو میدیدم در حد یه مدافع عالی کارکرده
اگه مورینیو بخواد یه خرید خوب واسه دفاع داشته باشه , اگه ویدیچ رو بخره خیلی خوبه .

hala_madrid
01-01-2012, 18:35
به نظر من نيمار و ويديچ به همراه گرت بيل ميتونه خريدهاي خوبي باشه و نقاط ضعفمون رو بپوشونه

:iran:

AL1reZA
01-01-2012, 18:40
به نظر من نيمار و ويديچ به همراه گرت بيل ميتونه خريدهاي خوبي باشه و نقاط ضعفمون رو بپوشونه

:iran:

دادا ش این خرید ها عالی هستن ولی اسم نیمار و نقاط ضعف آوردی
داداش سعید مگه رئال در خط حمله یا هافبک مشکل داره؟:flowerysmile:

Zid@ne
01-01-2012, 18:43
بازم که شما دوتا اسم نیمار رو اورید entezar:: آقا به چه زبونی بگم نیمار به درد رئال نمیخوره ! entezar:: ول کنید این بچه رو eterza::- لطفا دیگه رو اعصاب من راه نرید :nishkhand:

hala_madrid
01-01-2012, 19:02
دادا ش این خرید ها عالی هستن ولی اسم نیمار و نقاط ضعف آوردی
داداش سعید مگه رئال در خط حمله یا هافبک مشکل داره؟:flowerysmile:

نه داداش تو خط حمله و هافبك مشكلي نداريم
ما فقط دو تا دفاع لازم داريم كه اسماشون رو با نظر خودم گفتم
اما نيمار:love:فقط دوس دارم رو بارسايي ها كم شه:hehee: چون اونا هم دنبالشن
و خدايش بازيكني در حد مادريد هست دو سال ديگه ببينيد
غوغا ميكنه:/danc

AL1reZA
01-02-2012, 22:45
نظرسنجی سیزدهم

دوستان به نظرتان سال 2012 چه سالی واسه رئال خواهد بود؟همین طور چه سالی واسه رونالدو خواهد بود؟

hala_madrid
01-03-2012, 01:49
من اطمينان دارم امسال ما قهرمان ليگ قهرمانان:hooora: ميشيم كريس رونالدو دوباره توپ طلا و كفش طلا رو ميگيره:/danc

:real:

مورینیو...
01-03-2012, 09:45
دقیقا نمی دونم ولی حس میکنم 2012 یک سال معمولی نیست.پیش بینی نمی کنم ولی امسال رئال مادریدشانسش برای قهرمانی درلالیگا زیاده.(گفتم شانسش زیاده نگفتم قهرمان میشه)دراروپا هم شانس رئال مادرید از دو مدعی اصلی دیگر به نام بایرن مونیخ و بارسلونا بیشتره.موفقیت رونالدو هم به موفقیت رئال مادرید بستگی داره.

mamaly7
01-03-2012, 13:07
سلام بچه ها .:-shad
به نظر من سال2012 یه تفاوت اساسی باسال قبل خواهد داشت چون رئال خیلی تشنه ی جام هست .
به نظر من اگه داورها بزارن قطعا یا لالیگا یا چمپیونز لیگ رو میبریم شاید هم هردوتاش رو.
در نتیجه رئال نیم فصل دوم رو با گرفتن حداقل یک جام به پایان می بره.

cr7-ebi
01-03-2012, 13:35
تیم عالیه و میتونیم همه ی جام ها رو کسب کنیم و کریس هم میتونه برا سال بعد توپ طلا رو بگیره...امسال ک رد شد
امسال سال پر فروغیه
ki::

AL1reZA
01-10-2012, 11:29
به نظرم امسال سال خوبیه سالی که 2جام واسه رئال خواهد آورد.این پیش بینیه منه.
سالی هست که تیم آماده تره و مطمئن هستم در الکلاسیکو ها هم موفق تراز پارسال خواهد بود.
رونالدو هم به نظرم مثل ساله قبل اگر به همین روند ادامه بده حتما کفش طلا رو خواهد برد
رونالدو امسال رکورد قبلیشو جابه جا می کنه و اسمشو به عنوان گرفتن 3بار کفش طلا تو تاریخ ثبت می کنه.:flowerysmile:

AL1reZA
01-10-2012, 19:31
نظرسنجی چهاردهم

بچه ها به نظرتون بعد از رفتن مورینیو بهترین جانشین کیه؟مدیران رئال می خواهند لوو مربی آلمان رو بیارن آیا موافق هستید؟اگر نیستید چه کسی بهتره؟با دلیل

lay_;;lay_;;lay_;;

cr7-ebi
01-10-2012, 20:11
اصلا کی گفته باید بره؟؟؟بهترین مربی رئال تا الان بوده
:flowerysmile:

ManUtd
01-10-2012, 20:13
به نظر من لوو گذينه مناسبي واسه اين رئال نيست و بايد يه مربي مثل بنيتز يا اسكولاري يا ..... كه به سبك فوتبال رئال و كلا اسپانياي ها نزديك باشه! فوتبال هجومي و رو به جلو !
اگه بازي هاي آلمان رو ديده باشيد ميتونيد متوجه بشيد كه لوو واسه آلمان و نوع فوتبالش يه مربي بسيار كارآمد هست ولي نميتونه با اين افكار تو فوتبال اسپانيا موفق باشه! براي مثال بازيكني مثل كريس رونالدو نميتونه تو تاكتيكهاي لوو به خوبي انجام وظيفه كنه و نميتونه به طور كامل از توانايي هاي فرديش استفاده كنه!
تيم لوو يه فوتبال كاملا ماشيني دقيقا همون چيزي كه آلمان ها ميخوان رو به نمايش ميزاره و به نظرم لوو بهترين جايي كه ميتونه بره بايرن خواهد بود!هرچند دليلي نداره فعلا آلمان رو ترك كنه و در صورت موفقيت احتمالي آلمان در يورو 2012 همچنان به كارش ادامه خواهد داد.
اين چيزي كه در مورد لوو گفتم رو قبلا هم تجربه ما رئالي ها ! زماني كه فابيو كاپلو رو به مادريد آورديم ! ولي خيلي ها معتقد بودند انديشه هاي اين مربي ايتاليايي اصلا متناسب با فوتبال هجومي و روون اسپانيا نيست و رئال بازي هاي خوبي رو به نمايش نميزاره هرچند نتايج خوبي هم ميگرفت! كاپلو يه مربي نتيجه گرا هست با افكار ايتاليايي و تقريبا تدافعي! وبعد يه سال ....... خلاصه كاپلو هم علارقم كسب قهرماني(اگه اشتباه نكنم)متونست مادريدي هارو راضي كنه چون رئال واقعا زيبا بازي نميكرد!
اما گذينه هاي پيشنهادي من:
من رافا بنيتز رو خيلي قبول دارم! اين مربي انديشه هاي هجومي رو در سر داره و زماني ليورپول رو به يه ابر قدرت در اروپا تبديل كرده بود كه بازي هاي خيلي خوبي از اون تيم به ياد داريم! بازي روون و رو به جلو تيم بنيتز نشان از اين داره كه اين مربي ميتونه تو رئال موفق باشه!
چند وقتيه تيم ملي اسپانيا اون كيفيتي كه همه انتظار دارند رو تو بازيش نداره و با اينكه بازيكن هاي بسيار بزرگي داره بازي هاي خوب يرو انجام نميده! امكام داره سال بعد و در صورت عدم موفقيت اسپانيا كه به نظرم احتمالش كم نيست دلبسكه از اين تيم كناره گيري كنه و اين فرصت خوبيه تا رئال يه بار ديگه دلبسكه رو به سانتياگو بياره! بي شك تيم دلبوسكه هم يمكي از بهترين تيمهاي تاريخ رئال بود!
فعلا گذينه ديگه اي يادم نمياد راستش!:khelal dandoon:

mortezarm
01-10-2012, 20:47
رئال تیمیه که یه مربیه همه کاره و هیجانی و انرژی دهنده مثه مورینیو خیلی بدردش میخوره
چون رئال پر از ستارس یه مربی میخواد که خودش اولا ستاره باشه و بتونه با نظم اونا رو کنترل کنه
چیزی که پیگرینی نداشت و خیلیم ناموفق بود و مورینیو خوشبختانه داره
اگه بخواد جانشینی باشه بنظرم کسی مثه لوو خوبه اما به هر حال قدرت مدیریت مورینیو رو نداره
اما دل بوسکه هم با اشنایی که با رئال داره میتونه گزینه خوبی باشه
البته من مدیریت گواردیولا رو هم خیلی قبول دارم

AL1reZA
01-10-2012, 21:04
رئال مادرید یک تیم هجومی هست.
قطعا بهترین مربی واسه رئال مورینیو هست.لازمه 1 نکته رو بگم.
مورینیو زمانی که در اینتر بود تاکتیک متفاوتی رو اجرا می کرد.
وقتی که اینتر رو قهرمان کرد و رئال می خواست مورینیو رو به رئال بیاره کارشناسان بحث کردند که آیا مورینیو در رئال موفق خواهد بود؟آیا بااین سبک می تواند رئال رو موفق کند؟و.....
بله مورینیو آمد رئال با یه تاکتیک متفاوت که تا الان خیلی خوب بوده و یک تیم عالی ساخت هر چند به لطف خوزه روز به روز داره بهتر میشه.
مورینیو گفت بعد از اسپانیا به انگلیس خواهم رفت و فرگسن هم گفت بعد از من مورینیو رو بیاورید.....
و بعد از رفتن مورینیو به نظرم لوو گزینه خوبی می تونه باشه باید در نظر داشته باشیم که اگر لوو جایگزین مورینیو شود مطمئنن مثل مورینیو با یک تاکتیک متفاوت می یاد رئال مثل خوزه با توجه به بازیکنان هجومی رئال.
لوو مربیه بزرگیه. و گفته سبک بازی آلمان مثل اسپانیا نیست که با تصاحب توپ بالا و پاس کاری زیاد بازی کند.گفته آلمان بازی مثل رئال داره که طی 8 ثانیه توپ رو از دفاع به حمله برسونه و....
از تیم لوو شاهد بازی زییا هجومی و پرگلی هستیم.
به نظرم لوو بهترین گزینه هست واسه جانشینی مورینیو و می تونه موفق باشه.
من شخصا به لو اعتماد دارم و می دونم می تونه موفق باشه.
لوو مربیه خوبیه ولی خوزه بهتر نیست خوزه گفته در رئال می مانم کار های زیادی در رئال دارم.

AmirUtd
01-12-2012, 20:17
اصلا کی گفته باید بره؟؟؟بهترین مربی رئال تا الان بوده
:flowerysmile:

درسته.:chakerim:
لوو گزینه خوبی برای رئال نیست.

Girl Soccer
01-24-2012, 16:50
حالا مگه لوو بیکار تیم آلمان به اون خوبی رو ول کنه بیاد رئال به نظر من رئال در حد اندازه لوو نیست

hala_madrid
01-25-2012, 00:33
حالا مگه لوو بیکار تیم آلمان به اون خوبی رو ول کنه بیاد رئال به نظر من رئال در حد اندازه لوو نیست

نه دادا لوو در حد مادرید نیست مورینو خیلی بهتر از این باباست بعد از خوزه گاس کبیر بهترین گزینه هست تو نیمه نهایی 2 سال پیش دیدیم چه کرد با بارسا اونم 3 ماه بیشتر نبود که امده بود همون بازی معروف که داور قصابی کرد چلسی نگون بخت رو با نگرفتن 3 یا 4 تا پنالتی

AL1reZA
01-28-2012, 15:04
نظرسنجی پانزدهم

دوستان از بازی الکلاسیکوی جام حذفی چه آموختید؟کدوم تاکتیک مورینیو بهتره؟تاکتیک دفاع یا تاکتیک حمله؟چرا؟roz::
با توجه به بازی رفتو برگشت جام حذفی

:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

AL1reZA
02-03-2012, 22:59
آموختم که باید خودمون باشیم و بازی همیشگیمون رو انجام بدیم.
تاکتیک هجمومی بهتره.چون طبق آنالیزی که من از بارسا کردم بارسا وقتی موفق هست که تصاحب توپ کنه و اون موقع هست که استرس بازیکنانشون به تیم حریف منتقل میشه و تیم حریف هم در ضدحملات با استرس خواهد بود هم موقعی که توپ رو از بارسا می گیرن.
بهترین تاکتیک فشار روی دفاع بارساست.
بارسا روی پاس های هوایی مشکل داره منظورم سانترهای جناحین هست.
جلوبارسا باید هجومی و باز بازی کنین.
این آنالیز من از بارساست البته هنوز خیلی هاشو نگفتم....ki::
اکثر تیم هایی که از بارسا مساوی گرفتن و خط دفاع بارسا رو اذیت کردن کردن از همین تاکتیک استفاده کردن.

habiballahafg
02-07-2012, 15:42
برای استفاده از این سیستم باید به نیمکت نگاه کنیم زیرا باید ببینیم مثلا ما رونالدو را نیمکت نشین کردیم کسی هست که بتونه در حد رونالدو بازی کنه یا نه بعد از این سیستم استفاده کرد ولی به نظر من اقای پرز با این یارگیری خوبی که انجام داده بله میشه استفاده کرد مثلا هم کاکا و هم اوزیل از بهترین های دنیا هستند و در صورت مصدوم شدن یکی از این دو اون یکی جاش میگره یا با ضعیف کار کردن یکی اون یکی میاد جاش میگیره و خیلی در موفقیت تیم میتونه تاثیر داشته باشه این کار دقیقا همون کاری هست که اقای قلعه نوعی در زمان مربیگری استقلال سال 85 اگه اشتباه نکنم . روی نیمکت سید مهدی رحمتی داشت و طالب لو درون دروازه بود با گل خوردن هر کدوم از اون ها بازی بعدی اون یکی دیگه جایگزین میشد و همینجوری بود که استقلال بهترین دفاع لیگ داشت و هم اگه در بازی اخر از برق یا فجر گل نمیخورد بهترین دفاع تاریخ لیگ داشت که این مهم صد افسوس اجرا نشد

mortezarm
02-17-2012, 13:51
نظرسنجی پانزدهم

دوستان از بازی الکلاسیکوی جام حذفی چه آموختید؟کدوم تاکتیک مورینیو بهتره؟تاکتیک دفاع یا تاکتیک حمله؟چرا؟roz::
با توجه به بازی رفتو برگشت جام حذفی

:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

من اموختم که.................ki::
بهرحال نشون د ادیم که تاکتیک هجومی رئال هر تیمو هر جا به مشکل میندازه و متاسفانه تاکتیک دفاعی اونم فقط جلوی یه تیم زیاد جواب نداده این تو 5 بازی اخیر کاملا ثابت شده حالا صرف اینکه پارسال تو بازی رفت لیگا اون اتفاق افتاد نباید کاملا با تاکتیک متفاوت بازی میکردیم
خلاصه با اعتدال تو پستا و گرایش به حمله راحت میتونیم هر حریفی رو ببریم

AL1reZA
02-29-2012, 19:15
نظرسنجی شانزدهم

دوستان شما بهترین خرید فصل بعد رئال رو چه کسی می دونید؟ چرا؟

ki::ki::ki::

Girl Soccer
02-29-2012, 20:10
به نظر من ماریو گوتزه بهترین خرید واسه رئاله آخه هم جوونه و هم آینده داره

mortezarm
03-09-2012, 22:21
منم با توجه به شرایط ما فقط خلا دفاع داریم و تو پستای دیگه بازیکن احتیاج نداریم چون بازیکنه جوون اینده دارم زیاد داریم
من بهترینا رو ویدیچ و بیل میدونم البته تیاگو سیلوا هم گزینه خیلی خوبیه

Fc Bayern München
04-05-2012, 13:13
نظرسنجی شانزدهم

چون ما به بازیکن بازی ساز و جوون نیاز داریم ماریو گوتزه می تونه گزینه ی خوبی باشه برای رئال .... با اوزیل هم می تونه بسازه چون هر دوشون تو تیم ملی آلمان بازی می کنن و روش بازی هم دیگه رو خوب بلدن و می تونن این تاکنیک رو تو رئال مادرید هم به نمایش بذارن ..... lol:-

mortezarm
04-17-2012, 02:00
نظر سنجی هفدهم
با توجه به شرایط پیش اومده و مسائل بین ایکر و خوزه اگه قرار باشه یکی در انتها فصل از تیم جدا بشه شما موافق به جدایی کدامیک هستید؟؟؟؟؟؟

mojtabadj88
04-17-2012, 02:20
یه دفاع وسط درست حسابی ویدیچ یا تیاگوسیلوا . دوید لوییز هم خوبه جوونه یکمم سوتی میده ولی یه دفاع وسط میخاد رئال راموس هم بره راست همه چی حله و ادن هازارد اینم خیلی خوب میتونه کمک کنه

mojtabadj88
04-17-2012, 02:29
نظر سنجی هفدهم
با توجه به شرایط پیش اومده و مسائل بین ایکر و خوزه اگه قرار باشه یکی در انتها فصل از تیم جدا بشه شما موافق به جدایی کدامیک هستید؟؟؟؟؟؟

به شخصه حاظرم خوزه بره ولی ایکر نره
چون کسی نمیتونه جاش رو پر کنه بازیکن با تعصب رو رائول رو بخاظرش از دست دادیم دیگه کافیه

hadizizo
04-17-2012, 08:39
منم با اینکه مورینیو رو دوست دارم ولی ایکر رو ترجیح میدم...

FC@ALI
04-17-2012, 09:33
به نظر من هر كي بهتر ميتونه براي رئال كار كنه و بهتر باشه مهمه من كه دوست ندارم هيچ كدومشون از رئال برن و كاسياس تو رئال واقعا مقدسه:ghelyon:

mamaly7
04-17-2012, 09:48
من خیلی دوست داشتم که خوزه واسه مدت زیادی توی رئال بمونه ولی حالا که با ایکر به مشکل بر خوردن من ترجیح میدم ایکر بمونه .
ولی هیچ وقت دوست نداشتم که خوزه این جوری از تیم بره.

spiderkiller
04-17-2012, 11:04
کلا همه از جمله بارسایی ها با کاسیاس مشکل ندارن.کاسیاس نماد باشگاه رئال هست این مورینیو که تازه به این باشگاه اومده.کلا فکر کنم اکثرا تو این قضیه طرف ایکر رو بگیرن

J. Mourinho
04-17-2012, 11:29
به نظر من هم کاسیاس باید بمونه چون اگه بره دیگه دروازبانی نیست که در حد کاسیاس باشه
اگه خوزه هم بره حداقل چندتا جایگزین خوب وجود داره

hala_madrid
04-17-2012, 20:00
نظرسنجی شانزدهم

شك نكنيد بهترين خريد تياگو سيلواست و در كنارش پرنس بواتنگ:eyvalla:

hala_madrid
04-17-2012, 20:07
کلا همه از جمله بارسایی ها با کاسیاس مشکل ندارن.کاسیاس نماد باشگاه رئال هست این مورینیو که تازه به این باشگاه اومده.کلا فکر کنم اکثرا تو این قضیه طرف ایکر رو بگیرن

كلا نظر شما مهم نيست :hehehe:
شوخي كردم ناراحت نشي
:nishkhand:
بله معلومه كه ما طرف ايكر رو ميگيريم
خوزه رو دوس داريم اما نه به اندازه ال كاپيتان

Forza Milan
04-17-2012, 20:17
اقا من تا امروز خبر دار نبودم تا که تو سایت skynews خوندم

میلان و منچستر به طوری جدی به دنبال ایکر کاسیاس هستند :ajibeee:

mortezarm
04-17-2012, 22:34
اولا ارزو میکنم این اتفاق نیفته و هر دو رو داشته باشیم
اما خب مربی امری مهمتر و نقشی کلیدی تر داره اما این در مورد یه بازیکن عادی تیم صدق میکنه نه ایکری که الان کاپیتان و نماد باشگاه شده اما اصلا نمیشه بیخیال خوزه شد این انتخاب کاریه بسیار سخت اما با همه مشکلات اگر بازیکن و مربی اینقد خودخواه باشن که ارزش بزرگی تیمو ندونن هر دو برن بهتره چون فشار مشکلات فصل بعد اونی که مونده رو داغون میکنه

42d3e78f26a4b20d412==