PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش وپچ های fifa 12

صفحه ها : 1 [2]

C R 7 9
04-15-2012, 19:21
این بازی مزخرف Fifa اصلا ارزش بازی کردن نداره

sina acm
04-15-2012, 20:19
کسی آخرین ترکیب تیم ها رو داره؟

بله اخرین ترکیب اپدیت شده تو صفحه های قبل هست برو دانلود کن جدیدترینشه 2012 ki::

سلام اقا سینا والا شما هر کاری که نوشته بودی ما انجام دادیم ولی نتیجه نداد میشه یه توضیح کاملتر بدیدthink::
کدوم یکی اینجا یه عالمه چیزه ؟؟

blue man2
04-18-2012, 08:08
برا من لیگ ایرانش فقط استقلال و سپاهان :soal:

sina acm
04-18-2012, 15:00
برا من لیگ ایرانش فقط استقلال و سپاهان :soal:

خوب اره دیگه بالاش که نوشته به همراه استقلال و سپاهان

اپدیت این پچ به زودی میاد و تمام تیم های لیگ برتر هست

icon
04-19-2012, 00:14
این بازی مزخرف Fifa اصلا ارزش بازی کردن نداره

نه pes ارزش داره پس; بین بارسا و رئال یه بازی بنداز هم تو فیفا نگاه کن هم تو pes gam:-ببین کدوم واقعی تر هست بعد بیا در مورد فیفا نظر بده منم قبلاً میگفتم pes خوبه ولی دیگه نمیگم.

T.I.R
04-19-2012, 01:54
سلام

آقا من یه سوال داشتم:

من بعده FIFA 2008 دوباره برگشتم به FIFA 2012 خیلی چیزا عوض شده و عالی...

خب سوالم این بود من الان میرم تو Game Mod تو Tournoment من میزنم کشور + لیگش میاد هثلا انگلستان چندتا جام زده اونجا وقتی من لیگه برترو میزنمو مراحله بعدیش میرم تو calendar تاریخه بازیهام انگار جام هایه دیگه نیست فقط لیگ برتره مثلا تو Pes 11 تو مستر لیگ هم لیگ قهرمانان بود هم جام حذفی هم جام یوفا خواستم ببینم من درست انتخاب کردمو تو تاریخ اونجور نشون نمیده یا من اشتباهی رفتمو جامو انتخاب کردم...

مرسی اگه کمکم کنین...

ممنون...

footballking12
04-19-2012, 09:16
سلام

آقا من یه سوال داشتم:

من بعده FIFA 2008 دوباره برگشتم به FIFA 2012 خیلی چیزا عوض شده و عالی...

خب سوالم این بود من الان میرم تو Game Mod تو Tournoment من میزنم کشور + لیگش میاد هثلا انگلستان چندتا جام زده اونجا وقتی من لیگه برترو میزنمو مراحله بعدیش میرم تو calendar تاریخه بازیهام انگار جام هایه دیگه نیست فقط لیگ برتره مثلا تو Pes 11 تو مستر لیگ هم لیگ قهرمانان بود هم جام حذفی هم جام یوفا خواستم ببینم من درست انتخاب کردمو تو تاریخ اونجور نشون نمیده یا من اشتباهی رفتمو جامو انتخاب کردم...

مرسی اگه کمکم کنین...

ممنون...
تو بخشه Tournoment فقط بازیهای لیگ(و یا فقط جام حذفی یا اتحادیه و...) رو میتونی بری و جامهای دیگه برگزار نمیشن.
شما اگه میخوای لیگ به همراهه لیگ قهرمانان و جام حذفی و... باشه بهتره manager mode رو انتخاب کنی.

T.I.R
04-19-2012, 13:55
تو بخشه Tournoment فقط بازیهای لیگ(و یا فقط جام حذفی یا اتحادیه و...) رو میتونی بری و جامهای دیگه برگزار نمیشن.
شما اگه میخوای لیگ به همراهه لیگ قهرمانان و جام حذفی و... باشه بهتره manager mode رو انتخاب کنی.

1. manager mode تو career mode هست دیگه درسته؟

2. یه سواله دیگه من فایله Fifa 12 Regenerator رو دانلود کردم حتی از سایته خودش من همه دستورا و کارارو انجام دادم اما موقه اجراش این اررورو میده:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

چیکارکنم حالا؟

مرسی اگه جواب بدین ممنون...

footballking12
04-19-2012, 14:47
1. manager mode تو career mode هست دیگه درسته؟

2. یه سواله دیگه من فایله Fifa 12 Regenerator رو دانلود کردم حتی از سایته خودش من همه دستورا و کارارو انجام دادم اما موقه اجراش این اررورو میده:

چیکارکنم حالا؟

اره داداش تو career mode هست.
بیا از اینجا دانلود کن ببین مشکل حل میشه یانه.:

sina acm
04-19-2012, 14:47
1. Manager mode تو career mode هست دیگه درسته؟

2. یه سواله دیگه من فایله fifa 12 regenerator رو دانلود کردم حتی از سایته خودش من همه دستورا و کارارو انجام دادم اما موقه اجراش این اررورو میده:

چیکارکنم حالا؟

این مشکل و بچه های دیگه هم داشتن

ادرس پوشه فیفا رو درست بهش دادی ؟

T.I.R
04-19-2012, 14:55
این مشکل و بچه های دیگه هم داشتن

ادرس پوشه فیفا رو درست بهش دادی ؟

من اونو تو این آدرس کپی کردم:

G:\FIFA 12

حتی من این پتچارو که نصب میکردم اون برنامه از اون پتچا تو آدرسه پایینی بود اما وقتی اجراش میکنم بازم همون اررورو میده اون پتچا یه پوشه درست کردن:

G:\FIFA 12\Game

این برنامرو میزنم بازم همون جریان

sina acm
04-20-2012, 12:13
من اونو تو این آدرس کپی کردم:

G:\FIFA 12

حتی من این پتچارو که نصب میکردم اون برنامه از اون پتچا تو آدرسه پایینی بود اما وقتی اجراش میکنم بازم همون اررورو میده اون پتچا یه پوشه درست کردن:

G:\FIFA 12\Game

این برنامرو میزنم بازم همون جریان

اون اروری که داد big مربوط میشه به data به نظر من اگه کار خاصی با فیفا انجام ندادی مثلا فیس و اینا

فیفا تو دوباره نصب کن راستی فیفایی که گرفتی خودش پوشه game نداشت !!!

Lee dewyze
04-20-2012, 12:18
.:: CRLP 12 V.2.0 ::.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مگابایت | پچ | امتیاز[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])PART1 | MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])PART2

صدای تماشاگران 199MG
MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اسکوربوردها 4MG
MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این پچ باعث خراب شدن سیو Career خواهد شد

امکانات :

After many months of hard work the 2nd version of the Complete Romanian League Patch is here!We proudly present you the content of CRLP 12 V.2.0:

• All 18 Liga 1 Bergenbier teams and all 32 Second League teams,containing:
- بروز شدن ترکیبها تا تاریخ 15 April 2012
- لباسهای خانگی و خارج از خانه و سوم
- بگوهای کیفیت بالا
- اضافه شدن 90 فیس (Face List) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
- بودجه های واقعی تر
- بهتر شدن تواناییهای بازیکنان
- تصحیح شدن وزن و قد و سن بازیکنان
- تصحیح ترکیبها و وظایف
• اضافه شدن لیگ رومانی در Career و Tournament mode
• Specific “Liga 1 Bergenbier” romanian referees, stadium adboards, team پرچمها، اسکوربوردها, توپهای مخصوص و صدای تشویقهای جدید
• اضافه شدن تعداد زیادی از بازیکنان آزاد
• Revamped Romanian National Team
• Many other key additions and touches added into the game that will take the patch quality to the next level
• Small, fast, easy to use and beautiful looking patch installer

Installation

WARNING !!! READ THIS !!!
• Unfortunately, because several new teams have been added, your old career will not work anymore,you must start a new one !!!

1) After you have downloaded CRLP 12 – Volume 2, open the downloaded file (Complete Romanian League Patch 12 – Volume 2), starting this way the addon Installer.
2) برای نصب ادرس فولدر اصلی FIFA 12 رو بدهید.
3) بعد از نصب Regenerate کنید.
4)از بازی لذت ببرید

اگر نغییرا اعمال نشد این راه رو امتحان کنید:
1) Go to “My Fifa -> Edit -> Edit Squads -> Reset Squads”
2) Regenerate using iard86 Regenerator 2 times (first 3rd option,after 1st option)

Chants Installation:

Video Tutorial to Install the Chants by virtual_razvan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Video Tutorial to Install the Chants by Denis ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Media Section

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

FIFA-Infinity Team:
• virtual_razvan – Database, kits, minifaces and GUI
• Damien – Database, minifaces,banners,flags,installer and fonts
• The-Clau – Kits
• new maker – Kits
• mihai20cm – Kits
• mogolos – Kits
• esteghal – Kits
• darxxx – Balls
• alex_10_arshavin – Faces
• andu89 – Faces
• LcK – Flags
• Denis Tolca Marcel – chants,adboards, flags, minifaces
• Lolo17 – kits
• Merdiso – Team chants
• AnDr3Y – Team Chants
• zicstark – DigiSport ScoreBoard
• MarinicaBr – Adboards
• aRgonel – Minifaces
• ovidiu10- Minifaces
• unknown,mihnea976,bursuc,cosmin – beta testing
• jschuck, regularcat, fifacctiu – patch support

Special thanks:
Thanks to Rinaldo for Creation Master 12!
Thanks to scouser09 for Revolution Mod 12!
Thanks to iard86 for i86 Regenerator!

T.I.R
04-20-2012, 13:51
اون اروری که داد big مربوط میشه به data به نظر من اگه کار خاصی با فیفا انجام ندادی مثلا فیس و اینا

فیفا تو دوباره نصب کن راستی فیفایی که گرفتی خودش پوشه game نداشت !!!

نه داداش نداشت این پوشه Game هم که درست شده از یه پتچیکه نصب کردم درست شد که اون نرم افزار هم توش بود اونو میزنم اما بازم همون اررورو میده

sina acm
04-21-2012, 15:51
نه داداش نداشت این پوشه Game هم که درست شده از یه پتچیکه نصب کردم درست شد که اون نرم افزار هم توش بود اونو میزنم اما بازم همون اررورو میده

100% مشکل از data بازیه که نمیتونه اجرا کنه

باید یه نسخه دیگه فیفا رو بگیری بعد دیتاشو تو بازیت کپی کنی خداییش مشکلت نادره اولین باریه که میشنوم ki::

T.I.R
04-21-2012, 18:33
100% مشکل از data بازیه که نمیتونه اجرا کنه

باید یه نسخه دیگه فیفا رو بگیری بعد دیتاشو تو بازیت کپی کنی خداییش مشکلت نادره اولین باریه که میشنوم ki::
:nishkhand::nishkhand: اولا اینکه هرچی مشکله نادره واسه من پیش میاد :nishkhand::nishkhand:

دوم اینکه نسخه شما Data داره؟ شما میتونی ماله خودتو Upload کنی بدی من دانلود کنم؟ البته اگه زحمتی نیست

sina acm
04-21-2012, 21:04
:nishkhand::nishkhand: اولا اینکه هرچی مشکله نادره واسه من پیش میاد :nishkhand::nishkhand:

دوم اینکه نسخه شما Data داره؟ شما میتونی ماله خودتو Upload کنی بدی من دانلود کنم؟ البته اگه زحمتی نیست

مهدی جون اگه بری تو پوشه فیفا خودتم data داری ولی مشکل داره

تازه data نصف بازیه که میشه 5 گیگ :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

نمیشه اپ کرد پیشنهاد من اینه که بری یه نسخه دیگه فیفا رو بگیری ki::

4 روز دیگه داره فیفا یورو میاد تا اون موقع صبر کن

T.I.R
04-21-2012, 22:26
مهدی جون اگه بری تو پوشه فیفا خودتم data داری ولی مشکل داره

تازه data نصف بازیه که میشه 5 گیگ :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

نمیشه اپ کرد پیشنهاد من اینه که بری یه نسخه دیگه فیفا رو بگیری ki::

4 روز دیگه داره فیفا یورو میاد تا اون موقع صبر کن

eterza::-eterza::- چی بگم والا ببینم این نسخه یوروش با این فرق میکنه آخه یا نمیکنه؟

sina acm
04-22-2012, 12:12
eterza::-eterza::- چی بگم والا ببینم این نسخه یوروش با این فرق میکنه آخه یا نمیکنه؟

بابا تو صفحه های قبل عکس و امکاناتش رو برو ببین خیلی باحاله یه عالمه استادیوم اضافه شده پیراهن تیم ها + ترکیب ها همه اپدیت شده

راستی داور ها هم واقعی شده مثلا هوارد وب به داورا اضافه شده با فیس واقعی کلا خیلی تغییرات مثبت انجام دادن ki::

Reza29.4
04-23-2012, 11:41
این بازی مزخرف fifa اصلا ارزش بازی کردن نداره

آقا جون کسیاجبارت کرده فیفا بازی کنی شما برو همون سوکر بازی کن تا با باگهای جالبش بتونی گل بزنی

T.I.R
04-23-2012, 17:20
بابا تو صفحه های قبل عکس و امکاناتش رو برو ببین خیلی باحاله یه عالمه استادیوم اضافه شده پیراهن تیم ها + ترکیب ها همه اپدیت شده

راستی داور ها هم واقعی شده مثلا هوارد وب به داورا اضافه شده با فیس واقعی کلا خیلی تغییرات مثبت انجام دادن ki::
نگرفتم چی شد... آخرش این یورو خودش بازیه ماله Euro 2012 ؟ یا پتچیه که رو FIFA 12 نصب میشه؟

درضمن... من FIFA 12 رو دانلود کردم حتی نسخه اصلیشو نصبش کردم اما بازم اررور میده اما بلاخره نرم افزار کار کرد الان پتچارم زدم درسته درست شد من فکر نکنم از data باشه چون دیروز کار نکرد الان من یه نرم افزار نصب کردم FIFA12 Career Mode Editor بعد از این نرم افزار زدم اجرا شد ازم آدرسه Fifa رو خواست منم دادمو تموم شد... درسته الان.. الان مسرورم ki::ki::

sina acm
04-23-2012, 18:56
نگرفتم چی شد... آخرش این یورو خودش بازیه ماله Euro 2012 ؟ یا پتچیه که رو FIFA 12 نصب میشه؟

درضمن... من FIFA 12 رو دانلود کردم حتی نسخه اصلیشو نصبش کردم اما بازم اررور میده اما بلاخره نرم افزار کار کرد الان پتچارم زدم درسته درست شد من فکر نکنم از data باشه چون دیروز کار نکرد الان من یه نرم افزار نصب کردم FIFA12 Career Mode Editor بعد از این نرم افزار زدم اجرا شد ازم آدرسه Fifa رو خواست منم دادمو تموم شد... درسته الان.. الان مسرورم ki::ki::
قرار بود به صورت بازیه جدا بیاد بیرون که شرکت ea اون رو به صورت پچ درست کرده فردا پس فردا میاد

T.I.R
04-23-2012, 23:52
سلام دوستایه خودم آقا دو سوال:

1. من تو تیمم دائم بازیکنام خسته میشن ینی من تو هر بازی یکی دوتا من مصدوم دارم اونم سه هفته ای... میشه کمکم کنین ببینم مشکلش چیه؟

2. تو اون قسمتیکه سرعته پاسو شوت..... هم خودت و هم cpu رو معین میکنی بنظرتون من اونارو از 50 به چه رانژی عوض کنم؟ چون 50 خودش خیلی کمه بیشتر هم میشه اونم ضایست و من حتی فکرمیکنم این خسته شدنه بازیکنام به اینا مربوط باشه چون من شتابو کم کردم بازیکنام خسته نشدن اما بازی هم نمی کردن اینم من چیکارکنم بنظرتون؟

مرسی... ممنون

milad_1369
04-24-2012, 11:27
بچه ها این پچ یورو 2012 که میاد حتما باید فیفا اصل باشه تا نصب بشه یا به همه نسخه ها میخوره

sina acm
04-24-2012, 15:22
سلام دوستایه خودم آقا دو سوال:

1. من تو تیمم دائم بازیکنام خسته میشن ینی من تو هر بازی یکی دوتا من مصدوم دارم اونم سه هفته ای... میشه کمکم کنین ببینم مشکلش چیه؟

2. تو اون قسمتیکه سرعته پاسو شوت..... هم خودت و هم cpu رو معین میکنی بنظرتون من اونارو از 50 به چه رانژی عوض کنم؟ چون 50 خودش خیلی کمه بیشتر هم میشه اونم ضایست و من حتی فکرمیکنم این خسته شدنه بازیکنام به اینا مربوط باشه چون من شتابو کم کردم بازیکنام خسته نشدن اما بازی هم نمی کردن اینم من چیکارکنم بنظرتون؟

مرسی... ممنون

درمورد خسته شدن باید بگم که کمتر از گزینه سیم تو نکس مچ استفاده کن ( یعنی خودش بازی بکنه) اگه همه ی بازی هارو خودت انجام بدی و با یه بازیکن فقط حرکت نکنی و پاس کاری زیاد بکنی و از سویچ کردن استفاده کنی نفس کم نمیارن

درمورد سوال دوم باید بگم که نفس به stamina مربوط میشه و اگه تو قسمت cpu میخوای زیاد یا کم کنی هم تیم خودت هم حریف رو روی 56 بزار

بچه ها این پچ یورو 2012 که میاد حتما باید فیفا اصل باشه تا نصب بشه یا به همه نسخه ها میخوره

هنوز که نیومده ببینم رو چی نصب میشه ولی به احتمال زیاد ربطی نداره روی همه نصب میشه درضمن از امکانات زیادش معلومه که حجم دانلودش باید زیاد باشه

T.I.R
04-24-2012, 20:52
درمورد خسته شدن باید بگم که کمتر از گزینه سیم تو نکس مچ استفاده کن ( یعنی خودش بازی بکنه) اگه همه ی بازی هارو خودت انجام بدی و با یه بازیکن فقط حرکت نکنی و پاس کاری زیاد بکنی و از سویچ کردن استفاده کنی نفس کم نمیارن

درمورد سوال دوم باید بگم که نفس به stamina مربوط میشه و اگه تو قسمت cpu میخوای زیاد یا کم کنی هم تیم خودت هم حریف رو روی 56 بزار

مرسی اما داداش این حرفتو متوجه نشدم:( یعنی خودش بازی بکنه)

CRISTIANO-FARSHAD
04-24-2012, 21:23
عزیز تو وقتی میخوای بازی بعدی رو انجام میدی 2 تا گزینه میاد 1. خودت بازی رو انجام بدی 2. نتیجه بازی رو نگاه کنی و به عبارت دیگه کامپیوتر خودش سریع بازی رو انجام میده ! تو باید کمتر از گزینه 2 استفاده کنی

T.I.R
04-24-2012, 22:25
عزیز تو وقتی میخوای بازی بعدی رو انجام میدی 2 تا گزینه میاد 1. خودت بازی رو انجام بدی 2. نتیجه بازی رو نگاه کنی و به عبارت دیگه کامپیوتر خودش سریع بازی رو انجام میده ! تو باید کمتر از گزینه 2 استفاده کنی

آهااا نه بابا اتفاقا من اصلا با گزینه 2 کاری ندارم...

مرسی... :eyvalla:

s-s.love
04-25-2012, 10:12
بالاخره پچ FIFA EURO 2012 اومد لینک دانلودش پایین هست حجم اون هم تقریباً 4 gig هستش.

s-s.love
04-25-2012, 13:55

milad_1369
04-25-2012, 13:56
نصبش چه جوریه؟بازی باید اورجینال باشه یا فرقی نداره؟

s-s.love
04-25-2012, 17:09
نه فرقی نمیکنه ولی باید اول فیفا رو سیستم نصب باشه و بعد پچ رو در مسیر فیفا نصب کنی ، برو حالشو ببر

s-s.love
04-25-2012, 17:11
نه فرقی نمیکنه ولی باید اول فیفا رو سیستم نصب باشه و بعد پچ رو در مسیر فیفا نصب کنی ، برو حالشو ببر

s-s.love
04-25-2012, 17:12
توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال دقت داشته باشید که حتما ابتدا بازی Fifa 12 بر روی سیستم شما نصب باشد. حال به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که هنگام نصب ، اگر زبان نصب بازی برای شما مشکل داشت ، از روی زدن دکمه های پیشروی به نصب بپردازید و دقت داشته باشید که محل نصب DLC را حتما فولدر اصلی محل نصب بازی انتخاب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این DLC فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

milad_1369
04-25-2012, 17:18
سایت دانلودها این پچ رو گذاشته 3/5 گیگه اما یاس دانلود گذاشته 684 مگ اینا چه فرقی با هم دارن؟

s-s.love
04-25-2012, 17:19
سایت دانلودها با بازی فیفا کامل گذاشته

milad_1369
04-25-2012, 17:36
پس همون 684 مگ بهتره

s-s.love
04-25-2012, 17:40
6 Ways EA Sports Can Improve Fifa 13 :

Player Faces
Over the years, the EA Sports DEV team have done a fantastic job in improving the authenticity of players faces, but in current Fifa game, (Fifa 12) there are still well known players that look completely unlike the faces of the players we see in real life. An example of this, Manchester United Northern Ireland defender Johnny Evans and funnily enough, Evans on Fifa 12 looks like former Manchester United captain Roy Keane. Pro Evoloution Soccer (PES) is deffiently ahead of Fifa in terms of creating the right mould of player faces.

Improving ‘in gaming’ atmosphere
I think this one of the key areas the EA Sports DEV team should improve on, this includes the authenticity of the fans chatting, an example of this, every time Manchester United play (real life) they usually chant “Rooney, Rooney, Rooney” this should be included in Fifa 13, as this adds to realism when playing games with Manchester United.

Another way I believe EA can improve in the gaming experience is by making ‘derby’ matches more intensifying, such as the EL Clasico derby with both Barcelona and Real Madrid fighting it out, or the ‘Manchester Derby’ between Manchester United and Manchester City. They could do this by showing real life clips of previous events between all four teams etc.

‘Better’ Commentators
I really think EA should bring Andy Gray and even include Richard Keys, for me, personally, they are best commentators for their liveliness they bring to games, I really find Martin Tyler and Andy Smith boring and they do no favours for the game, commentary wise.

‘Improve’ the officiating
In Fifa 12, I think the officiating/referring system in place is appalling, I’ve made countless perfectly tackled challenges in the penalty box and when the opponent is clear on goal and have perfectly timed the tackle (replays shows I clearly got the ball and the player just falls over from getting the ball) and It’s been called as a foul, given a yellow or even worse a RED card, when the tackle was perfectly timed. Also in terms of authenticity I believe there should be more offside ‘mistakes’ on Fifa 12, 99.99% of offside’s in my experience count as offisde and in real life, you see plenty of errors by linesman not calling an offisde when it should of been offside, we need to see more of these offside ‘errors’ in Fifa 13

Better graphics
Every year, Fifa improves their overall graphics display output, but if you compared PES 2012, and Fifa 12, PES out muscles Fifa 12 in every way, graphics wise. Not only that, Fifa should also improve on the quality of the stadiums, they look very ‘dated’ to say the least.

Proper names for competitions
For some strange and bizarre reason, Fifa 12 are yet to implement the proper naming of some of their game modes. They are yet to include the Uefa Champions Leauge or the Europa Leauge and I strongly believe this needs to be included in the upcoming Fifa 13 game. Also, the billboards in these competitions should represent this, so for the Europa Leauge, it should of the Europa Leauge sponsors as well as the Europa Leauge logo represented in the Europa Leauge competition games and the same goes for the Uefa Champions Leauge.

source : Alex Chan from FIFA13 site.

sina acm
04-25-2012, 18:27
|نسخه کامل به همراه پج ۱٫۵ ، با حجم ۳٫۵ گیگابایت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال دقت داشته باشید که حتما ابتدا بازی Fifa 12 بر روی سیستم شما نصب باشد. حال به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که هنگام نصب ، اگر زبان نصب بازی برای شما مشکل داشت ، از روی زدن دکمه های پیشروی به نصب بپردازید و دقت داشته باشید که محل نصب DLC را حتما فولدر اصلی محل نصب بازی انتخاب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این DLC فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

مشکلات رایج:

۱)اگر در هنگام بازی با مشکل d3dx9 و یا از این قبیل مشکلات مواجه شدید ، آخرین نسخه DirectX را نصب نموده و سیستم را ریستارت کنید و سپس به اجرای بازی بپردازید. آخرین نسخه DirectX را می توانید از اینجا دانلود کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links]). ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم چنین در اکثر بازی ها ، در فایل های دانلودی شما وجود دارد.
۲) در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.
۳) سرورهای مختلف قابلیت جایگزینی همدیگر را دارا می باشند. به این ترتیب که اگر شما چند پارت به طور مثال از سرور Direct Link دریافت کنید و سایر پارت ها را از سرور Fileserve و یا Rapidshare و یا … ، در اکسترکت کردن بازی مشکلی بوجود نخواهد آمد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%b1%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d8%b4%d8%b1%d8%af%d9%87-3/) را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:
دانلود پارت ۱ : Peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) Uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Direct Link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part1.rar)
دانلود پارت ۲ : Peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) Uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Direct Link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part2.rar)
دانلود پارت ۳ : Peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) Uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Direct Link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part3.rar)
دانلود پارت ۴ : Peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) Uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Direct Link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part4.rar)

[Only Registered And Activated Users Can See Links] - دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی از سرور Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

T.I.R
04-25-2012, 20:34
|نسخه کامل به همراه پج ۱٫۵ ، با حجم ۳٫۵ گیگابایت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال دقت داشته باشید که حتما ابتدا بازی fifa 12 بر روی سیستم شما نصب باشد. حال به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که هنگام نصب ، اگر زبان نصب بازی برای شما مشکل داشت ، از روی زدن دکمه های پیشروی به نصب بپردازید و دقت داشته باشید که محل نصب dlc را حتما فولدر اصلی محل نصب بازی انتخاب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این dlc فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

مشکلات رایج:

۱)اگر در هنگام بازی با مشکل d3dx9 و یا از این قبیل مشکلات مواجه شدید ، آخرین نسخه directx را نصب نموده و سیستم را ریستارت کنید و سپس به اجرای بازی بپردازید. آخرین نسخه directx را می توانید از اینجا دانلود کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links]). ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم چنین در اکثر بازی ها ، در فایل های دانلودی شما وجود دارد.
۲) در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.
۳) سرورهای مختلف قابلیت جایگزینی همدیگر را دارا می باشند. به این ترتیب که اگر شما چند پارت به طور مثال از سرور direct link دریافت کنید و سایر پارت ها را از سرور fileserve و یا rapidshare و یا … ، در اکسترکت کردن بازی مشکلی بوجود نخواهد آمد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار winrar ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%b1%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d8%b4%d8%b1%d8%af%d9%87-3/) را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:
دانلود پارت ۱ : peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) direct link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part1.rar)
دانلود پارت ۲ : peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) direct link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part2.rar)
دانلود پارت ۳ : peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) direct link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part3.rar)
دانلود پارت ۴ : peejeshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) uploadbaz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) direct link
([Only Registered And Activated Users Can See Links] .part4.rar)

[Only Registered And Activated Users Can See Links] - دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی از سرور mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ببین داداش یه پستی هست میگه 680 مگابایته حالا این کاملتره یا همین 3.5گیک؟

sina acm
04-25-2012, 20:55
ببین داداش یه پستی هست میگه 680 مگابایته حالا این کاملتره یا همین 3.5گیک؟

اون نسخه کامل خود بازی هم باهاشه

ولی 680 فقط پچه نه بازی :flowerysmile:

T.I.R
04-25-2012, 22:31
اون نسخه کامل خود بازی هم باهاشه

ولی 680 فقط پچه نه بازی :flowerysmile:
وا... حالا ماکه فیفا12 داریم کدومشو نصب کنیم حالا؟

حسین7777
04-25-2012, 23:42
آقا من دانلود کردم نصبشم کردم ولی از بازی میپره بیرون ارور میده اعصابم خرد شد کمک کنید

حسین7777
04-26-2012, 03:50
یه روز وقت گذاشتم این صاحبمرده رو دانلود کردم حالا که میزنم نمیاد دنیا به چشمم تیره و تار شده تورو خدا کمک کنید ثواب داره:narahat: ارور میده میگه assertion failed :gerye::gerye:

s-s.love
04-26-2012, 09:30
یه خبر بد بچه ها این پچ فقط سر بازی اصلی فیفا نصب میشه

milad_1369
04-26-2012, 11:12
اقا یکی جواب من رو بده.نسخه فیفا من اصل نیست اگه اون پچ 3/5 گیگ رو دانلود کنم جواب میده یا نه؟

s-s.love
04-26-2012, 14:05
من ِ»ژ رو دانلود کردم حالا چه جوری نصبش کنم آخه به زبان چینی هستش آدرس بازی رو بهش دادم ولی پیغام میده نصب نمیشه

حسین7777
04-26-2012, 14:07
آره کاش زودتر میفهمیدم فقط الکی 4 گیگ دانلود حروم شد هرکی میخواد id منو اد کنه براش میل کنم حداقل خیرش به یکی دیگه برسه

حسین7777
04-26-2012, 14:08
che_peyman@yahoo.com

sina acm
04-26-2012, 14:57
دوستانی که پچ براشون نصب نشد خوب برید از سرکوچتون بازی اورجینال رو بگیرید نصب کنید دیگه

منم همین کاررو کردم قیمت بازی اورجینال 4 تومنه

بعد راحت نصب میشه :flowerysmile:

milad_1369
04-26-2012, 16:56
داداش تو شهر ما نسخه اورجینال خیلی سخت پیدا میشه یا اصلا نیست.اگه بود که من تا حالا صد بار گرفته بودم

milad_1369
04-26-2012, 17:05
داداش تو شهر ما نسخه اورجینال خیلی سخت پیدا میشه یا اصلا نیست. اگه بود که من تا حالا صد بار گرفته بودم.موقع خرید باید از کجا بفهمم که نسخه اورجیناله یا نه؟

Lee dewyze
04-26-2012, 17:15
دوستان امروز داشتم تو سایتا می چرخیدم یه چیز عجیب در باره fifa 13 دادم.

FIFA 13 Be A Referee ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
According to some sources, FIFA 13 is to bring a well wanted addition to the upcoming Fifa 13 game :
FIFA 13 Be A Referee Game Mode

Source have stated that EA Sports DEV team in Vancouver are putting in ”last minute” touches to the game mode – Be A Referee on Fifa 13. To our understanding, the Be A Referee Game Mode will work similar to the popular Be A Goalkeeper mode on Fifa 12, where you can be a goalkeeper as well as well play as an outfield player but to our knowledge, in the FIFA 13 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) be a referee game mode, you can only be a referee and you will be able to dish out cards, award free kicks and penalties etc. We have limited facts on this exciting game mode which will excite Fifa lovers but when we have more in depth information on this subject, we will be the first to let you know!

This is not an official news, source is fifa13 site.

milad_1369
04-26-2012, 17:39
خب اینی که گذاشتی یعنی چی؟

sina acm
04-26-2012, 18:44
داداش تو شهر ما نسخه اورجینال خیلی سخت پیدا میشه یا اصلا نیست. اگه بود که من تا حالا صد بار گرفته بودم.موقع خرید باید از کجا بفهمم که نسخه اورجیناله یا نه؟
برو صفحه های قبل درمورد تشخیص دادن بازی اصل از بدل توضیح داده شده درضمن

پستت رو دوبار ارسال کردی یکیشو حذف کن

خب اینی که گذاشتی یعنی چی؟
یعنی میتونی تو فیفا 13 داوری کنی ki::

خودت داور باشی ki::

حسین7777
04-26-2012, 19:41
مال منم مثلا اصله ولی بازم نصب نمیشه کم کم دارم ناامید میشم

agajan
05-01-2012, 17:06
ما ایرانی ها که همیشه نسخه کرک داریم باید همون 3.5 گیگ رو دانلود کنیم. بعد رو فیفا 12 نصب می کنیم. اگه ارور داد و اجرا نشد اونوقت بایدpatch fix رو دانلود کنید. که تو همون سایتی که پچ رو گرفتین با راهنمایی گذاشته.سایزش هم 10mb هست. تازه بعد همه این کارا نمیشه euro 2012 رو بازی کرد. فقط منوش به بازی اضافه میشه. البته میگن قراره کرک بشه!

milad_1369
05-01-2012, 17:56
من وقتی دارم پچ رو نصب می کنم وسط نصب گیر میکنه و سی دی بعد رو میخواد چی کار کنم؟

saeid8
05-02-2012, 23:01
دوستان چه شمایی که DLC سه و نیم گیگ رو دانلود کردی و چه شمایی که 650 مگابایت رو
بدونین که تحت هیچ حالتی نمیتونین بازی رو اجرا کنین تا کرکش بیاد روی نت.
نگران نباشید.
فایل هایی که دانلود کردین مشکلی ندارن فقط منتظر کرک باشید هر وقت که اومد میتونید از این DLC لذت ببرید .
و دیگه توی بازی وقتی روی منوی UEFA EURO 2012 که کلیک میکنید دیگه مشکلی نیست و نمیگه بازی رو بخرید !
خود من هم 3.5 گیگ ترافیک هدر دادم که Euro 2012 بازی کنم اما ..... :ahaaaaaa::ahaaaaaa:
نگران نباشید لطفا

:-shad:-shad

حسین7777
05-06-2012, 15:43
آقا این کرکش نیومد؟ ببببببببببببببببببببببببب ببببببببببببببببببببببببب ببببببببببببببببببببببببب ببببببببببببببببببببببببب ببببببببببببب

حسین7777
05-06-2012, 15:43
کرک نیومد؟////////////////////////////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

sina acm
05-08-2012, 12:25
مژده مژده بالاخره کرک یورو 2012 اومد

اینم لینک دانلودش:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این هم صفحه سابت مرجع با ترجمه انگلیسی و اصلش:

حسین7777
05-08-2012, 19:36
قربون شکلت درست نشد من شانس از فیفا نداشتم بریم همون pes بازی کنیم

sina acm
05-08-2012, 23:10
قربون شکلت درست نشد من شانس از فیفا نداشتم بریم همون pes بازی کنیم

اقا این چه حرفیه من دارم بازی میکنم بقیه کاربر ها هم واسشون امده

اول بازی رو نصب کن

بعد فیکس پچ رو بریز تو پوشه گیم

بعد پچ رو نصب کن

بعد کرک رو بریز تو پوشه گیم این مراحل رو ادامه بدی 100% تضمینیه هرکدوم هم نداشتی بگو واست برا دانلود بزارم

milad_1369
05-09-2012, 12:07
داداش من هم هر کاری کردم نشد

حسین7777
05-09-2012, 17:22
آقا درست شد دمت گرم فقط همین فیکس پچو میخواست همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

sina acm
05-09-2012, 18:22
داداش من هم هر کاری کردم نشد

دقیقا مشکلت چیه

آقا درست شد دمت گرم فقط همین فیکس پچو میخواست همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

دیدی بهت گفتم حالا برو حالشو ببر :yes:

M_Cena
05-09-2012, 21:24
آقا سلام .... من تازه fifa نصب کردم ..... نمیدونم اصله یا نه ... صفحات قبلی رو خوندم یا لینکا از بین رفتن یا چیز خاصی نفهمیدم ..... فقط میخوام نقل و انتقالاتم و قدرت ها به روز شه و اینکه گزارشگر های مختلف از جمله (عربی) داشته باشم ..... تو رو خدا لینک هاشو بدین و بگین چه کار کنم و فایل هاشون رو کجا بریزم ...... یه دنیا ممنون

sina acm
05-09-2012, 21:45
آقا سلام .... من تازه fifa نصب کردم ..... نمیدونم اصله یا نه ... صفحات قبلی رو خوندم یا لینکا از بین رفتن یا چیز خاصی نفهمیدم ..... فقط میخوام نقل و انتقالاتم و قدرت ها به روز شه و اینکه گزارشگر های مختلف از جمله (عربی) داشته باشم ..... تو رو خدا لینک هاشو بدین و بگین چه کار کنم و فایل هاشون رو کجا بریزم ...... یه دنیا ممنون

سلام دوست عزیز درمورد گزارشگر عربی اگه لینک ها هم خراب بود یه سرچ و گوگل بزنی پیدا میشه ولی واسه اجرا شدنش باید بازی اشل داشته باشی بازی اصل هم بازی هست که هنگام نصب هیچ پیامی نده برای اصلاع بیشتر صفحات قبل رو بخون

درمورد اپدیت نقل وانتقالات باید به صفحه های قبلی بری دانلودش کنی و به پوشه db توی گیم بری و اونجا کپی کنی بعد هم نرم افزار ریجینیتور رو دانلود کنی

اگه توضیح بیشتر خواستی درخدمتیم :flowerysmile:

milad_1369
05-10-2012, 11:59
بچه تو رو خدا یکی کمک کنه.من پچ رو نصب کردم و همه کارها رو هم انجام دادم.وقتی میرم داخل بازی و گزینه euro 2012 میزنم وارد میشه و فقط یک گزینه میاد که نوشته purchase uefa euro 2012 video game بعد وقتی این گزینه رو زدم میخاد به اینترنت وصل بشه و هیچ اتفاقی هم نمی افته چه کار کنم؟کمممممممممممممممممک

aliehsani
05-10-2012, 12:45
سلام من پچ 684مگی رو دانلود کردم با این پچ میاد یا نه؟

milad_1369
05-10-2012, 14:46
تو رو خدا یکی کمک کنه.من پچ رو نصب کردم و همه کارها رو هم انجام دادم.وقتی میرم داخل بازی و گزینه euro 2012 میزنم وارد میشه و فقط یک گزینه میاد که نوشته purchase uefa euro 2012 video game بعد وقتی این گزینه رو زدم میزنه میخاد به اینترنت وصل بشه و هیچ اتفاقی هم نمی افته چه کار کنم؟کمممممممممممممممممک

حسین7777
05-10-2012, 15:22
کرک بازی رو از صفحه 32 دانلود کن کپی کن تو پوشه گیم بازی

حسین7777
05-10-2012, 15:24
چه طوری میشه بازیکنان جدید به ترکیب تیمها تو یورو 2012 اضافه کرد؟ بازیکنان ایتالیا خیلی ضعیفند

sina acm
05-10-2012, 15:51
چه طوری میشه بازیکنان جدید به ترکیب تیمها تو یورو 2012 اضافه کرد؟ بازیکنان ایتالیا خیلی ضعیفند

اه منم دارم با ایتالیا میرم بعضی از بازیکن هایی رو که دعوت شده هم نداره مثل بالوتلی

برای درست کردن ترکیب نرم افزار کریشین مسنر یا همون cm12 رو از صفحه های قبل دانلود کن

راستی پیمان جان فونت رو اینقدر درشت ننویس معمولی بزاری بهتره :flowerysmile:

milad_1369
05-10-2012, 16:01
بچه ها درست شد.خداااااااااااااااااااا ااااااااااااایا شکررررررررررررررررررررررر رررر

J. Mourinho
05-10-2012, 16:41
من یه پچ گرفتم اسمش اینه OverlaysChangerRepack1.0
یه توضیح بده باید چیکار کنم
راستی یورو 2012 تو بازار هم اومده؟

حسین7777
05-10-2012, 17:18
اسم این برنامه کذایی رو نیار که ازش متنفرم اصلا باز نمیشه هر کاریش میکنی جور دیگه نمیشه؟

M_Cena
05-10-2012, 22:34
سلام دوست عزیز درمورد گزارشگر عربی اگه لینک ها هم خراب بود یه سرچ و گوگل بزنی پیدا میشه ولی واسه اجرا شدنش باید بازی اشل داشته باشی بازی اصل هم بازی هست که هنگام نصب هیچ پیامی نده برای اصلاع بیشتر صفحات قبل رو بخون

درمورد اپدیت نقل وانتقالات باید به صفحه های قبلی بری دانلودش کنی و به پوشه db توی گیم بری و اونجا کپی کنی بعد هم نرم افزار ریجینیتور رو دانلود کنی

اگه توضیح بیشتر خواستی درخدمتیم :flowerysmile:

عزیز من الان اگه این پچ 3.5 گیگی رو دانلود کنم طبق اونی که گفتی نصب کنم مشکلم حله؟؟ یعنی نقل و انتقالات باشگاهیم هم درست میشه؟ گزارشگر هم میشه ریخت؟
بعدم یه سوال دیگه : میگین بازی هم داخل همین پچ 3.5 گیگیه یعنی بازی که الن رو سیستممه رو پاک کنم فقط همون پچ و نصب کنم حله؟ یا نه ....

M_Cena
05-10-2012, 23:03
[Only Registered And Activated Users Can See Links] مگابایت | صدای تماشاگران | امتیاز[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

FILESONIC ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| FILESERVE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| RAPIDBAZ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Copy the chants folder to simply /:C
2.Copy playlists folder to your main Music folder in windows…
3.Run the game and now you can edit your goal and entrance music…(first of all start with generic ones

امکانات

Teams with own entrance music:
Arsenal, Chelsea,Liverpool, Man City, Man U
Atl Bilbao , Sevilla ,Valencia +(Barca, Real Madrid in my FIFA 12 barcalaci84 Chants Pack 1.0.)
Inter , Juve ,Lazio, Milan, Roma
Bayern M, Dortmund

صدای بعد از گل + صداهای رسمی ورزشگاه ها

این تیمایی که نوشته همشون صداهاشون به طور اختصاصی میشه یعنی تو ورزشگاه هاشون همه ی تماشاگران صداهایی میدند یا آهنگایی میخونند که در واقعیت هم اینجوریه .

اموزش تصویری

1

2

3

4

5

6

داداش اینا لینکاش همه خراب .... هیچ راهی واسه مایی که جدیدا بی خیال PES شدیم اومدیم فیفا نیست که از این فایل ها بهره مند بشیم؟ :nishkhand:

sina acm
05-10-2012, 23:44
عزیز من الان اگه این پچ 3.5 گیگی رو دانلود کنم طبق اونی که گفتی نصب کنم مشکلم حله؟؟ یعنی نقل و انتقالات باشگاهیم هم درست میشه؟ گزارشگر هم میشه ریخت؟
بعدم یه سوال دیگه : میگین بازی هم داخل همین پچ 3.5 گیگیه یعنی بازی که الن رو سیستممه رو پاک کنم فقط همون پچ و نصب کنم حله؟ یا نه ....
نه توی پچ نقل انتقالات فکر نکنم اپدیت باشه

داداش اینا لینکاش همه خراب .... هیچ راهی واسه مایی که جدیدا بی خیال PES شدیم اومدیم فیفا نیست که از این فایل ها بهره مند بشیم؟ :nishkhand:
اینا همه تو سایت modingway.com هستش میتونی اونجا هم پیدا کنی تو قسمت فیفا ki::

M_Cena
05-11-2012, 00:00
نه توی پچ نقل انتقالات فکر نکنم اپدیت باشه

پس من بخوام نقل و انتقالاتم به روز شه باید چه کار کنم ..... eterza::- از داخل بازی Download Update رو میزنم که نمیشه .... این برنامه Regenerator رو هم که گفتی گرفتم آدرس فیفا رو دادم مشکلی نداشت ..... حالا چه کار کنم نقل و انتقالات به روز شه؟ مثلا کاسرس بیاد یووه :nishkhand:

حسین7777
05-12-2012, 01:05
اسم این برنامه کذایی رو نیار که ازش متنفرم اصلا باز نمیشه هر کاریش میکنی جور دیگه نمیشه؟

حسین7777
05-12-2012, 01:06
جور دیگه نمیشه بازیکن جدید آورد؟

Forza Milan
05-12-2012, 21:06
یه جورایی مثل اینکه بازی فرق کرده نمیدونم احساس کردید یا نه think::

حسین7777
05-12-2012, 23:26
آره گیم پلی روونتر شده برنامهcm 12 ارور 100004 میده میشه بگی چه خاکی تو سرم بکنم عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina acm
05-13-2012, 16:08
آره گیم پلی روونتر شده برنامهcm 12 ارور 100004 میده میشه بگی چه خاکی تو سرم بکنم عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چی om:: ارور 100004 :ahaaaaaa::ahaaaaaa:

نت فرم ورک 4 کلا برنامه هایی که واسه بالا امدنش هست رو داری

اصلا تا حالا Cm 12 تو کامپیوترت بالا امده ؟

حسین7777
05-14-2012, 00:28
بالا میاد ولی تو برنامه وقتی fileرو میزنی ارور میدهError: 10004

mr10
05-14-2012, 11:05
سلام من این پچ را دان کردم ولی فقط کفشهای جدید تو یورو هست چجور باید بیارمشون تو
فیفا عادی

حسین7777
05-14-2012, 22:56
این ترکیب تیمهاش خیلی در پیته تورو خدا یه راهی نشون بده عوضش کنیم

sina acm
05-15-2012, 09:54
سلام من این پچ را دان کردم ولی فقط کفشهای جدید تو یورو هست چجور باید بیارمشون تو
فیفا عادی

کفش ها میرن تو قسمت DATA برشون دار واسه فیفا عادی بعد ریجینیتور هم بزن فکر کنم این طور باشه من تو کار کفش و اینا نیستم بزاری Lee Dewyze بیاد بهتون میگه

این ترکیب تیمهاش خیلی در پیته تورو خدا یه راهی نشون بده عوضش کنیم

قرار یه DB جدید بیاد که نقل انتقالات رو اپدیت کنه هرموقع امد چشم

one.milani2012
05-15-2012, 14:31
دوستان من پچ DLC Euro 2012 رو دانلود کردم ولی الان که میخوام نصبش کنم توی انتخاب مسیر فیفا 12 ارور میده یعنی زمانی که مسیر فیفا 12 رو بهش میدم بعد اوکی میکنم ارور مسیر فایل میده البته به زبون ژاپنی که نمیفهمم چی میگه.یه بارم مسیر game رو بهش دادم که بازی اصلا دیگه بالا نمیومد...
لطفا کمک کنید ممنون میشم...

حسین7777
05-15-2012, 15:32
db برای یورو 2012 دیگه آره؟

milad_1369
05-15-2012, 15:34
دوستان من پچ DLC Euro 2012 رو دانلود کردم ولی الان که میخوام نصبش کنم توی انتخاب مسیر فیفا 12 ارور میده یعنی زمانی که مسیر فیفا 12 رو بهش میدم بعد اوکی میکنم ارور مسیر فایل میده البته به زبون ژاپنی که نمیفهمم چی میگه.یه بارم مسیر game رو بهش دادم که بازی اصلا دیگه بالا نمیومد...

ببین داداش این کارهایی که میگم به ترتیب انجام بده.اول بازی رو دوباره نصب کن ولی یادت باشه کرک نکنی.بعد fix patch رو بریز داخل پوشه گیم.بعد پچ یورو 2012 رو نصب کن ادرس پوشه game رو بده.و در اخر کرک یورو 2012 رو بریز داخل پوشه game .تمام

sina acm
05-15-2012, 18:38
db برای یورو 2012 دیگه آره؟
اره دیگه فقط باید صبر کنید که بیاد اونم که کی میاد خدا میدونه دست من نیست ki::

توپوشه گیم باید نصب کنی کرک و پچ فیک هم تو پوشه گیم بریز توضیحات صفحه قبل هست نگاه بنداز ki::

one.milani2012
05-15-2012, 19:16
اره دیگه فقط باید صبر کنید که بیاد اونم که کی میاد خدا میدونه دست من نیست ki::

توپوشه گیم باید نصب کنی کرک و پچ فیک هم تو پوشه گیم بریز توضیحات صفحه قبل هست نگاه بنداز ki::

داد همه این کارارو که گفتی کردم وقتی میزنم رو فیفا 12 بره تو بازی صفحه سیاه میشه بعد میپره بیرون.
نگید از گرافیک و هرچیه من تا قبل یورو 2012 نصب کنم بازی رو با آخرین Resolation انجام میدادم...نمیدونم چه مرگشه اصلا.در هر صورت ممنونم من که ناامید شدم نخواستیم...

sina acm
05-15-2012, 20:48
داد همه این کارارو که گفتی کردم وقتی میزنم رو فیفا 12 بره تو بازی صفحه سیاه میشه بعد میپره بیرون.
نگید از گرافیک و هرچیه من تا قبل یورو 2012 نصب کنم بازی رو با آخرین Resolation انجام میدادم...نمیدونم چه مرگشه اصلا.در هر صورت ممنونم من که ناامید شدم نخواستیم...

یعنی هم کرک هم فیکس پچ رو درست اجرا کردی بازم میاد بیرون :soal:

به نظر من بازیتو پاک کن دوباره نصب کن و باز مراحل رو انجام بده درضمن به گرافیک ربطی نداره خیالت تخت

M_Cena
05-15-2012, 23:38
دوستان کسی میتونه یه لینک سالم گزارش عربی بزاره؟ ... ممنون ... لینک قدیمیا خرابن

M_Cena
05-16-2012, 17:04
آقا من خودم گزارشگر عربی رو دانلود کردم .... فقط مثل ایتالیایی فایل نصبی نداره ....... دو تا فایله ... ara_sa.big با ara_sa.bh .... اینا رو میریزم تو پوشه Game اما تو بازی گزارشگر عربی نمیاد .... چه کار کنم؟

kingmohsen
05-18-2012, 01:08
سلام. من تازه فیفا باز شدم. می خواستم بدونم راهی نیست که چمن های بازی سه بعدی بشه؟ توی این انجمن گشتم فایلهایی که گفته بودید همه از روی سرورشون برداشته شده بودن.
کمممممممممممککککککککم کنید

Lee dewyze
05-18-2012, 01:15
آقا من خودم گزارشگر عربی رو دانلود کردم .... فقط مثل ایتالیایی فایل نصبی نداره ....... دو تا فایله ... ara_sa.big با ara_sa.bh .... اینا رو میریزم تو پوشه Game اما تو بازی گزارشگر عربی نمیاد .... چه کار کنم؟
اتفاقا عربی نصبیه اون ایتالیایی که فایل هارو دار حالا در هر صورت اگه میخوای بیاریشون توپوشه گیم یه نوت پد هستش بازش کن به جای زبان مثلا روسی بزار عربی تو بازی هم گزارشگر رو بزار رو عربی البته اگه درست کردی

سلام. من تازه فیفا باز شدم. می خواستم بدونم راهی نیست که چمن های بازی سه بعدی بشه؟ توی این انجمن گشتم فایلهایی که گفته بودید همه از روی سرورشون برداشته شده بودن.
کمممممممممممککککککککم کنید
تو سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] به اندازه کافی چمن هستش :flowerysmile:

kingmohsen
05-18-2012, 02:03
موقع اجرای fifa regenerator این اخطار رو میده. چیکار کنم؟ دات نت فریم ورک 4.5 هم رو ویندوزم نصبه.

Lee dewyze
05-18-2012, 10:50
موقع اجرای fifa regenerator این اخطار رو میده. چیکار کنم؟ دات نت فریم ورک 4.5 هم رو ویندوزم نصبه.

گمونم ادرس فیفا رو درست بهش ندادی

kingmohsen
05-18-2012, 12:09
چرا آدرس رو درست دادم. آدرس رو که توی عکس نوشته مگه درست نیست؟
program files/ea sports/fifa12

M_Cena
05-20-2012, 01:06
اتفاقا عربی نصبیه اون ایتالیایی که فایل هارو دار حالا در هر صورت اگه میخوای بیاریشون توپوشه گیم یه نوت پد هستش بازش کن به جای زبان مثلا روسی بزار عربی تو بازی هم گزارشگر رو بزار رو عربی البته اگه درست کردی

:flowerysmile:

نمیدونم من هم از صفحات ققبل دانلود کردم هم از یه سایت خارجی سرچ کردم ... جفتش نصبی نیست ..... حالا من اینجا فایل نوت پد پیدا نکردم ...... اسم فایلش چیه؟ فقط اسم و عوض کنم دزست میشه؟

M_Cena
05-24-2012, 14:38
;کسی نمیدونه وقعا باید چه کار کنم؟

hamedalexsis
05-27-2012, 13:28
بچه ها بدویین یه چیز باحال .................افزایش پول در manager mode

5 مگ Cheat Engine 6.1 Final

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) | حجم : 5 مگابایت

اين كارها رو دقيق عينا انجام بدين ... نرم افزار رو نصب كن و برو داخل سيو career mode و برو توي scouting network و بودجه باشگاهت رو ببين ... مثلا 850000 دلار خوب حفظش كن و بعد نرم افزارت رو اجرا كن و روي ايكن سبز/قرمز كليك كن و fifa 12.exe رو از ليست انتخاب كن و عدد بودجه خودت رو توي value وارد كن و first scan رو بزن يه سري عدد برات مياره ... حالا يه scout انتخاب كن ... اينجا مهمه بعد از اينكه انتخابش كردي به بودجت دوباره نگاه كن و به خاطرش بسپار ... برو توي نرم افزارت و بودجه جديدت رو وارد كن و گزينه next scan رو بزن و ايندفعه يه گزينه بهت ميده روش دابل كليك كن و تغييرش بده آخرين عددي كه ميتوني بدي 999999999!!
آقا کسی تا به حال از این برنامه استفاده کرده؟
اصلا من نمیدون ا:chi migi:سکنت چیه؟

Arne Friedrich
05-27-2012, 18:53
سلام به همه.

دوستان چه برنامه اي براي فيفا هست تا لباس و چهره و استاديوم رو به بازي وارد كرد؟
روش وارد كردن اين ها رو اگه ميشه يك نفر توضيح بده يا لينك بزاره خودم برم بخونم ياد بگيرم.

amin.abedi
05-28-2012, 13:21
به نظر من pes خیلی بهتر از فیفا هست
هم از نظر کیفیت هم از نظر game play
این که نظر منه
نظر شما رو نمیدونم
ولی در عوض فیفا کاملتر از pes هست
هر کدوم یک جور خوبه

milad_1369
06-07-2012, 14:59
کسی راهی بلده که بتونم بازیکنان قدیمی مثل رونالدو برزیلی رو به فیفا اضافه کنم؟

aminalex
06-09-2012, 03:42
دوستان سلام.من اصلا نمیتونم با گیم پدهام تو فیفا پنالتی بگیرم.اون فایلهایی که دوستان گفتن هم از FIFA11کپی کردم ولی بازم نشد.یه مشکل دیگه هم اینکه من تو مسیر نصب FIFA12پوشه ایی به نام Game ندارم.لطفا کمکم کنین:ey babaaa:

aminalex
06-09-2012, 03:50
سلام.من همه اونایی که گفتین رو انجام دادم ولی نشد.اگه میشه آموزش تصویری بذارین ممنون میشم :chakerim:

aminalex
06-09-2012, 03:54
سلام.من همه اونایی که گفتین رو انجام دادم ولی نشد.اگه میشه آموزش تصویری بذارین ممنون میشم :chakerim:

milad_1369
06-09-2012, 12:25
بچه ها چه طور میتونم بازیکنان قدیمی مثل رونالدو رو به فیفا اضافه کنم؟

saeidsepahan2012
06-10-2012, 01:07
دوستان این هم همون آپدیت واسه اونایی که کرکی اند(lagh::)

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

توضیحاتش انگلیشه.هرجا متوجه نشدین بگین.

چطوری نصبش کنم؟ر :fek konam::iran::afarin::ey babaaa::sooot::ohum::khelal dandoon:crying::-:sigar:tazim:::flowerysmile::flowerysmile:lol:-mas:-Death:::soal::gahhr::balesh::mage mishe:chomagh

ozil10
06-12-2012, 18:47
فکر کنم این وبسایت برا همه خوب باشه!!!!!!!!!!:afarin:

ozil10
06-12-2012, 18:48
fifa-patch.com

کافیه یه بار برین اینجا

ozil10
06-17-2012, 16:59
سلام من بعد نصب پچ هاي كيت چون فونت و رنگ شناره هاي جديد رو ندارم لباسام خيلي ضايع شده اگه بكي اخرين شماره هاي تيماي قوي رو بذاره ممنون ميشم:gahhr:

sina acm
06-18-2012, 20:47
FIFA 12 EURO 2012 DLC Update 2.6

لینک دانلود غیر مستقیم از moddingway ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
06-18-2012, 20:48
FIFA 12 EURO 2012 DLC Update 2.7

لینک دانلود غیر مستقیم از moddingway ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Lee dewyze
06-22-2012, 12:56
Mats Hummels Face Update Euro 2012

Lee dewyze
06-22-2012, 12:57
Juventus 12-13 Away Kit

Lee dewyze
06-22-2012, 13:00
FIFA 12 EURO 2012 DLC Update 3.1

اخرین اپدیت فیفا یورو 2012

How to install
-------------------

1) IMPORTANT
From your My Documents / FIFA 12 folder
Remove any file named EuroSquads or EuroSquadsOnline.
DO THIS EVERY TIME YOU INSTALL ONE OF THIS UPDATES.
Otherwise database changes won´t be available.

2) Unpack the rar file in your FIFA 12 main folder ( if it asks for replacing files select yes )

3) Run the Fifa12 i68Regenerator 2.1.1 tool ( included ) from your FIFA 12 main folder.
IMPORTANT : Be surte to tick all Data from 0 to 7 as well as Commentaries / Patches and 2dHeads.

If with regenerator you get a message out of index use this older version

4) Click go and Ready!

Database without new added face

دانلود و راهنمای بیشتر نصب ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

حسین7777
06-27-2012, 11:24
چرا کیتها برای من آپدیت نمیشه وقتی میرم میبینم کیتها خراب شده تو یورو 2012 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یه سوال دیگه دو سه روز فیسهایی که تو cm12 وارد میکنم تو بازی نمیاد یعنی تو برنامه فیس عوض میشه ولی تو بازی عوض نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا زودتر جواب بدید

sina acm
06-27-2012, 11:38
چرا کیتها برای من آپدیت نمیشه وقتی میرم میبینم کیتها خراب شده تو یورو 2012 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یه سوال دیگه دو سه روز فیسهایی که تو cm12 وارد میکنم تو بازی نمیاد یعنی تو برنامه فیس عوض میشه ولی تو بازی عوض نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا زودتر جواب بدید
خوب برنامه ریجنیتور رو بعدش اجرا کردی !!!
رفرش بزن یا تیک پایین فیس رو یک بار خاموش روشن کن بعدشم برنامه ریجینیتور رو اجرا کن ki::

حسین7777
06-28-2012, 00:58
خوب برنامه ریجنیتور رو بعدش اجرا کردی !!!
رفرش بزن یا تیک پایین فیس رو یک بار خاموش روشن کن بعدشم برنامه ریجینیتور رو اجرا کن ki::
اجرا کردم نشد میشه ایمیلتو بدی ادت کنم سوال زیاد برام پیش میاد دمت گرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:rose:

Lee dewyze
06-30-2012, 22:55
FIFA 12 Euro 2012 DLC 3.3 All In One

AUTHOR : Ariel

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 66مگابایت| پچ | امتیاز [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

GAMEFRONT ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| MEGASHARES ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

امکانات

It includes from 2.5 to 3.3 - You don´t need any previous update.

FIFA 12 UEFA Euro 2012 DLC V 3.3 ( All In One Version )
-----------------------------------------------------------------------------

Changelog 3.3
- Licensed Kits for all Teams.
- Licensed Rosters for all teams except Azerbaijan, Liechtenstein, Faroe Island, Iceland, Luxembourg, Malta, Kazakhstan, Andorra, Armenia, Cyprus and San Marino
- 4 database options ( read below )
- Faces, Gloves, Boots

How to install
-------------------

1) IMPORTANT
From your My Documents / FIFA 12 folder
Remove any file named EuroSquads or EuroSquadsOnline.
DO THIS EVERY TIME YOU INSTALL ONE OF THIS UPDATES.
Otherwise database changes won´t be available.

2) Unpack the rar file in your FIFA 12 main folder ( if it asks for replacing files select yes )

3) Run the Fifa12 i68Regenerator 2.1.1 tool ( included ) from your FIFA 12 main folder.
IMPORTANT : Be sure to tick all Data from 0 to 7 as well as Commentaries / Patches and 2dHeads.

اگر با اجرای 68 مشکل دارید از این ورژن قدیمی استفاده کنید

4) Click go and Ready!

Database Options
---------------------

You have 4 database options to select :

- Complete squads with new faces ( Default )
- Complete squads without new faces
- 23 teams squads with new faces
- 23 teams squads without new faces

You will find them in Game / data / db folder :
Just rename the one you prefer to euro_ng_db.db replacing the original one.

23 teams squads databases fix a problem while you are playing an Euro 2012 Tournament. When you play a tournament the game is not too smart. We have substitute players and reserve players. If one of your players is sent off or gets injured it goes to the reserve players. Then when he is back available the game choose randomly one from all the reserves to replace it. To fix this problem we had to remove all reserve players and just leave 23. That way the game understand which ones are the 23 and the player is back between substitutes.

IMPORTANT : If you have previously run regenerator when faces were in folders, regenerate back the bh files so faces are read from big files otherwise you will see players without heads.

Uninstall
-------------
If you want to restore your Euro DLC back to original just copy files from

Game / dlc / dlc_eurodll / dlc / backup /

to

Game / dlc / dlc_eurodll / dlc /

and ready.

ONLINE PLAY
-----------------

If you would like to play online when you enter the Euro 2012 mode select to download the update available. But you must know that you will only keep kits and Ukraine NT names. Boots assignment and faces will be lost.

If after you played online you would like to play back with our rosters just proceed in the same way that when you installed this mod : Remove any file named EuroSquads or EuroSquadsOnline from your My Documents / FIFA 12 folder. Ready.

Faces
------
We have added some faces for a few players.
Check in faces.txt file numbers assigned and authors.

sina acm
07-03-2012, 10:10
Antonio Nocerino

sina acm
07-03-2012, 10:14
Milan 12 - 13 Home Kit for fifa 12

mohammad_444_0o
07-04-2012, 10:59
سلام بچه ها.روز به خیر
من یه پچ 2012 برای فیفا07 دانلود کردم exe هست باید نصبش کنم؟چیکارش کنم؟

amir_jojo
07-06-2012, 09:14
خب اینارو میزارید یه توضیحی هم بدید چین دیگه.

ozil10
07-09-2012, 18:41
سلام میخواستم بدونم فایل های big سکوربورد رو باید چیکار کنم

:iran::iran::iran::iran::fek konam:

mohammad_444_0o
07-10-2012, 11:05
سلام بچه ها.روز به خیر
من یه پچ 2012 برای فیفا07 دانلود کردم exe هست باید نصبش کنم؟چیکارش کنم؟
خواهشا" جواب بدین
راستی این فیس یا مثلا" آپدیت استادیوم ها یا ... رو چطوری میتونیم اعمال کنیم؟
بچه ها من fifa07 دارم چون سیستمم نمیکشه

soroush_chelsea
07-11-2012, 23:46
سلام یه لینک creation master سالم میخوام. کسی سراغ نداره؟

ozil10
07-12-2012, 22:37

اگه ویندوزت 7 هست باید ران از ادمیناستریتور کنی

amin.abedi
07-13-2012, 12:52
آقا یکی اینجا قدم به قدم آموزش بده که چطوری آنالوگ یا همونشوک سمت راست رو فعال کنم تا تکنیک برم

Lee dewyze
07-13-2012, 15:54
خب اینارو میزارید یه توضیحی هم بدید چین دیگه.
اگه برید توی لینک میتونید اموزش تصویری رو از توش دانلود کنید تازه زیرشم مراحل نصب هست اول برید تو لینک دانلود heee::

سلام میخواستم بدونم فایل های big سکوربورد رو باید چیکار کنم
فایل های big عموما تو صفحه اول پوشه فیفا هستش

:iran::iran::iran::iran::fek konam:

خواهشا" جواب بدین
راستی این فیس یا مثلا" آپدیت استادیوم ها یا ... رو چطوری میتونیم اعمال کنیم؟
بچه ها من fifa07 دارم چون سیستمم نمیکشه
اول اجزای فیس رو تو E:\FIFA 12\Game\data\sceneassets بریزید
بعد از برنامه cm12 فیکس کنید اموزش cm12 تو لینک دانلود یا سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] هست

[Only Registered And Activated Users Can See Links] داره سرچ کن پیدا میشه

آقا یکی اینجا قدم به قدم آموزش بده که چطوری آنالوگ یا همونشوک سمت راست رو فعال کنم تا تکنیک برم

شما باید اول نرم افزار x360ce دانلود کنید عکس دسته داره تو صفحه های اول خودم گذاشتم

بعد از اون میتونید تمام کلید ها رو تنظیم کنید مشکل بود بازم بگو :hehee:

amin.abedi
07-13-2012, 18:01
شما باید اول نرم افزار x360ce دانلود کنید عکس دسته داره تو صفحه های اول خودم گذاشتم

بعد از اون میتونید تمام کلید ها رو تنظیم کنید مشکل بود بازم بگو :hehee:[/QUOTE]
خب من دانلود کردم حالا باید چطوری فعال کنم؟(شوک سمت راست رو)

owl
07-13-2012, 21:12
سلام دوستان من این پچ Zlatan87 Superpatch 2.0 رو دانلود کردم و نصب کردم اما بعد نصب زمانی که میخوام اجراش کنم ارور میده عکس ارور رو هم این زیر گذاشتم ممنون میشم اگه میتونید کمک کنید.مرسی.

mohammad_444_0o
07-14-2012, 00:35
برای fifa07 کسی چیزی سراغ نداره؟
مردم بس که قدیمی بازی کردم
سیستممون همینقدر میکشه

sina acm
07-18-2012, 01:01
سلام دوستان من این پچ Zlatan87 Superpatch 2.0 رو دانلود کردم و نصب کردم اما بعد نصب زمانی که میخوام اجراش کنم ارور میده عکس ارور رو هم این زیر گذاشتم ممنون میشم اگه میتونید کمک کنید.مرسی.

شما ادرس پوشه فیفا رو ندادید

بعد از اون میتونید تمام کلید ها رو تنظیم کنید مشکل بود بازم بگو :hehee:
roz::
خب من دانلود کردم حالا باید چطوری فعال کنم؟(شوک سمت راست رو)[/QUOTE]
بابا اونجا تو تنظیمات رو شوک یه فشار بیار رو صفحه روشن میشه اصلا x360ce باز کردی

برای fifa07 کسی چیزی سراغ نداره؟
مردم بس که قدیمی بازی کردم
سیستممون همینقدر میکشه

کلا ما تو دربی از فیفا 11 فایل داریم اینو شما باید تو گوگل سرچ کنی

من هیچ اطلاعی از این بازی و اپدیتاش ندارم

mohammad_444_0o
07-18-2012, 13:26
شما ادرس پوشه فیفا رو ندادید
کلا ما تو دربی از فیفا 11 فایل داریم اینو شما باید تو گوگل سرچ کنی

من هیچ اطلاعی از این بازی و اپدیتاش ندارم
مرسی سینا جان
یه فایلی دانلود کردم پسوندش .db هستش
نمیدونی باید چکار کنم آپدیت بشه؟
اینجاش که فکر نمیکنم با 11 فرقی داشته باشه

M_Cena
08-02-2012, 22:29
آقا من یه سواله خیلی ذهنم و مشغول کرده .... تو فیفا یه تیم منتخب جهان داره یه تیم کلاسیک ..... اینو نمیشه بازیکن هاش و عوض کرد؟؟ مثلا من میخوام رونالدو و مسی رو بیارم تو منتخب جهان ..... بعدم این تیمه هر چند وقت یه بار هی بازیکن هاش عوض میشن خود به خود .... کلا میخوام ببینم چجوریاس داستانش ....

sina acm
09-01-2012, 22:43
اخرین پچ اپدیت فیفا 12

به همراه به روز ترین نقل و انتقالات تابستانی

امکانات :

تمام نقل و انتقالات تا 26 اگوست lay_;;

لباس های فصل 2012/13 بازیکنان :nishkhand:

تصحیح شماره های جدید بازیکنان ki::

و .....

Download

Version 1.0 (needed for update 1.1):

sKeerZ SummerPatch 12-13 "NEW GAME" 1.0 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Version 1.1 (just the update):

Update 1.1 By sKeerZ" ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Version 1.1 (the full patch):

sKeerZ SummerPatch12-13 "NEW GAME" 1.1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

برای دیدن اطلاعات ببیشتر کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

booomb
09-04-2012, 19:40
این اروره چطور میتونم بر طرف کنم ndex was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection. Parameter name: index.؟

sina acm
09-04-2012, 19:53
این اروره چطور میتونم بر طرف کنم ndex was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection. Parameter name: index.؟

اروره چی هست ماله برنامست یا چیز دیگه ..... حداقل بگو کجا ...

ولی فکر کنم بخاطر کمبود فضا نمیتونی چیزی تو فایلت بریزی فایلت پر شده ki::

booomb
09-04-2012, 20:18
برا برنامه Fifa12 i68Regenerator 2.1.1 هم درایوی که بازی توشه فضای کافی داره هم درایوی که ویندوز توشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

booomb
09-04-2012, 23:34
آقا تو رو خدا لینک اون پچی رو که برای آپدیت نقل و انتقالات تابستون لازمه بزارید لطفا لینک $$$$$ نباشه

sina acm
09-05-2012, 01:13
برا برنامه Fifa12 i68Regenerator 2.1.1 هم درایوی که بازی توشه فضای کافی داره هم درایوی که ویندوز توشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
این ارور داره نشون میده که نمیتونه برنامه پوشه فیفا رو پیدا کنه

راستش باید از رجنیتور های قدیمی که خودت میتونی ادرس رو بهشون بدی استفاده کنی برای دانلود میتونی به پست های اولیه این تاپیک مراجعه کنی

آقا تو رو خدا لینک اون پچی رو که برای آپدیت نقل و انتقالات تابستون لازمه بزارید لطفا لینک $$$$$ نباشه

والله برای اپدیت ترانسفر پوشه db لازمه که تو هر سه لینک دانلود این پوشه هست :ohum:

booomb
09-05-2012, 13:45
آقا دمت گرم حالا مشکل پچ حل شده فقط وقتی میخوای بری کریر مود از بازی میاد بیرون اینو چیکارش کنم؟

sina acm
09-06-2012, 00:52
آقا دمت گرم حالا مشکل پچ حل شده فقط وقتی میخوای بری کریر مود از بازی میاد بیرون اینو چیکارش کنم؟

خواهش میکنم
گمونم واسه سیو بازیه پاکش کن ki::

Reza29.4
09-06-2012, 22:50
اخرین پچ اپدیت فیفا 12

به همراه به روز ترین نقل و انتقالات تابستانی

امکانات :

تمام نقل و انتقالات تا 26 اگوست lay_;;

لباس های فصل 2012/13 بازیکنان :nishkhand:

تصحیح شماره های جدید بازیکنان ki::

و .....

Download

Version 1.0 (needed for update 1.1):

sKeerZ SummerPatch 12-13 "NEW GAME" 1.0 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Version 1.1 (just the update):

Update 1.1 By sKeerZ" ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Version 1.1 (the full patch):

sKeerZ SummerPatch12-13 "NEW GAME" 1.1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

برای دیدن اطلاعات ببیشتر کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آقا سینا چه جوری استفاده کنیم.لطفا زیر دپلم توضیح بده!!!!ki::ki::

sina acm
09-06-2012, 23:00
سلام رضا جون

این سه فایل رو به ترتیب از بالا دان میکنی بعد تو هر سه تا پوشه db و sceneassets هست اینا رو باید کپی کنی و بری داخل پوشه گیم فیفا داخل Data اونجا بریزی

اخرشم رجینیتور رو اجرا کن مثل همیشه

به همین راحتی :nishkhand:

icon
09-07-2012, 16:01
سلام
من همه ی کار هایی که سینا گفت رو انجام دادم ولی پچ اجرا نشد.به جاش چند با بازیکن با اورال 60-50 به همه ی تیم ها اضافه شد که اصلا بازیکن هم نیستند.من فایل text رو خوندم میگه رجینتور شامل این پچ رو اجرا کن که اون هم ارور میده . رجنتور اولین صفحه هم که ارور نمیده ولی همون مشکله بازیکنای ناشناخته رو داره.خلاصه با این ارور ها و مشکلات کسی راهی بلده لطفاً راهنمایی کنه.

Reza29.4
09-07-2012, 22:01
سلام
من همه ی کار هایی که سینا گفت رو انجام دادم ولی پچ اجرا نشد.به جاش چند با بازیکن با اورال 60-50 به همه ی تیم ها اضافه شد که اصلا بازیکن هم نیستند.من فایل text رو خوندم میگه رجینتور شامل این پچ رو اجرا کن که اون هم ارور میده . رجنتور اولین صفحه هم که ارور نمیده ولی همون مشکله بازیکنای ناشناخته رو داره.خلاصه با این ارور ها و مشکلات کسی راهی بلده لطفاً راهنمایی کنه.
lمنم همين اجرا نميشه واسم

booomb
09-07-2012, 23:42
آقای مشکل پچ هارو فهمیدم اگه فقط پچ آخرو اضافه کنیم کافیه ولی پچ آخری فایل db خرابه به خاطر همین بازی میاد بیرون مثلا بنایون هم بازیکن چلسی هم بازیکن قرضی اگه آپدیت جدیدی اومده لطفا بزارید یا مشکل پچو حل کنید

booomb
09-08-2012, 09:19
آقا اینجا پچ جدید داره منتها $$$$$هom:: اگه لنک بدون $$$$$ پیدا کردین بزارین [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

booomb
09-08-2012, 10:31
دوستان لینک بدون $$$$$ینگ آخرین آپدیت [Only Registered And Activated Users Can See Links]

erfan.king
09-10-2012, 18:01
اقا ترو خدا کمک کنید من تموم صفحه هارو خوندم یه نفر درست تو ضیح نداد این پچ هارو چطوری استفاده کنیم یه نفر هم نگفت چطوری از i68regenerator استفاده کنیم من هرچی مسیر پوشه رو که بازی رو توش ریختم میدم بازم قبول نمیکنه کمکککککککککککentezar::entezar::یه نفر یاد بده:gerye::gerye::gerye:

icon
09-10-2012, 19:00
داداش ببین صفحه ی 1 رو بخون اولاً.چون سینا کاملاً توضیح داده.تو پوشه ی فیفا 12 پوشه ای به نام game هست داخل گیم هم یه پوشه ای به نام data داخل data هم باید بنا بر اون پچی که میخوای بریزی پوشه های db و sceneassets رو باید ایجاد کنی یا وجود داره.db مال نقل و انتقالات هست و sceneassets مال کفش و توپ و .... ، داخل sceneassets هم 3 پوشه باید وجود داشته باشه یا اگه نداره باید درست کنی به نام های kit , jerseyfonts , kitnaumbers بقیش رو هم از پست اول بخون.
پ.ن : سینا اگه هستی این تاپیکو ببند که فیفا 13 داره میاد

sina acm
09-10-2012, 19:17
داداش ببین صفحه ی 1 رو بخون اولاً.چون سینا کاملاً توضیح داده.تو پوشه ی فیفا 12 پوشه ای به نام game هست داخل گیم هم یه پوشه ای به نام data داخل data هم باید بنا بر اون پچی که میخوای بریزی پوشه های db و sceneassets رو باید ایجاد کنی یا وجود داره.db مال نقل و انتقالات هست و sceneassets مال کفش و توپ و .... ، داخل sceneassets هم 3 پوشه باید وجود داشته باشه یا اگه نداره باید درست کنی به نام های kit , jerseyfonts , kitnaumbers بقیش رو هم از پست اول بخون.
پ.ن : سینا اگه هستی این تاپیکو ببند که فیفا 13 داره میاد

ممنون محمد جان کار مارو راحت کردی :flowerysmile:
تاپیک باز بمونه بهتره چون یبار دیدی یه نفر سوالی چیزی خواست تاپیک بسته باشه گمراه میشه

درضمن دموی فیفا ساعت 10 شب فردا میاد هر موقع امد یا من یا سهند لینک دانلود رو میزاریم

roz::

CRISTIANO-FARSHAD
09-10-2012, 19:23
خبر عوض شده حالا قرار شده 12 تا 11 صبح بیاد !

erfan.king
09-11-2012, 19:05
1-داداشایه گلم من فایلی به اسم گیم تو پوشه فیفا ندارم اگه کسی داره میتونه کمک کنه بزاره
2-ولی یه پوشه به اسمdataدارم توش هم فایل هایی به اسمfifarna-loc-movies-ui هست
3-تو همون پوشه 2فایل یا پسوندcbacهم هست حالا ترو خدا اگه میتونید کمک کنید
:ey babaaa::ey babaaa::perspolis:

sina acm
09-11-2012, 21:20
1-داداشایه گلم من فایلی به اسم گیم تو پوشه فیفا ندارم اگه کسی داره میتونه کمک کنه بزاره
2-ولی یه پوشه به اسمdataدارم توش هم فایل هایی به اسمfifarna-loc-movies-ui هست
3-تو همون پوشه 2فایل یا پسوندcbacهم هست حالا ترو خدا اگه میتونید کمک کنید
:ey babaaa::ey babaaa::perspolis:
شما باید صفحه اول رو بخونید

طبق اون تمام تغییرات رو میتونید انجام بدید :flowerysmile:

erfan.king
09-11-2012, 21:46
داداش سینا خوندم ولی من اصلا پوشه ای به نام game ندارم چیکار کنم اون پوشه بود دیگه همه کارا حل بود شاید نسخه یازی که خریدم قلابی بوده این بازی که من خریدم 4000دوتا دی وی دی از شرکت لوح زرین نیکان هم گرفتم هولوگرام هم داره اگه قلابی هم بود بگید از کجا نسخه اصلی رو بگیرم ولی این که گذشت خواهشن وقتی فیفا 13 اومد به بچه ها توضیح بدید از کجا نسخه اصلی بگیرن و چطور تهیه کنن مرسی از همتون

CRISTIANO-FARSHAD
09-11-2012, 21:53
داش بازیت توسط شرکتهای ایرانی و یا خارجی دستکاری شده

برای نصب اسان این کار رو کردن

بازی اصل رو باید تو 2 مرحله نصب کنی ولی دستکاری شده 1 بار نصب میخواد

SAEED55
09-12-2012, 02:13
سلام دوستان من از ص1 که بحث در مورد گزارشگر عربی بود مطالب رو خوندم لطفا یکی یک لینک درست و درمون بده که قبلیا حذف شدن و اینکه یک توضیح مختصر (( اگه تونست کاملم بده )) مارو حسابی شرمنده کرده

sina acm
09-12-2012, 11:38
سلام دوستان من از ص1 که بحث در مورد گزارشگر عربی بود مطالب رو خوندم لطفا یکی یک لینک درست و درمون بده که قبلیا حذف شدن و اینکه یک توضیح مختصر (( اگه تونست کاملم بده )) مارو حسابی شرمنده کرده

این لینک گزارشگر عربی البته غیر مستقیم

درضمن مشکلات بعد نصب تو صفحات اولیه هست

erfan.king
09-12-2012, 13:25
1-بازی اصل رو از کجا میتونم تهیه کنم یا دانلود کنم
2-پس او پوشه گیم رو که من ندارم نمیشه کاری کرد:chakerim::chakerim::perspolis:

sina acm
09-12-2012, 13:40
1-بازی اصل رو از کجا میتونم تهیه کنم یا دانلود کنم
2-پس او پوشه گیم رو که من ندارم نمیشه کاری کرد:chakerim::chakerim::perspolis:
متاسفانه بازی شما قابلیت پچ ریختن رو نداره چون پوشه گیم نداره باید یه بازی دیگه رو بخرید

بازی اصل حدودا 10 گیگه که دانلودش محاله ولی اگه تو گوگل سرچ کنی خرید اینترنتی هست یا میتونی از فروشگاه های شهرتون بخرید

ولی به نظر من صبر کن تا 2 هفته دیگه FIFA 13 بیاد بهتره :flowerysmile:

erfan.king
09-12-2012, 15:43
داداش سینا دموی فیفا 13 اومد اگه میشه بزارید واسه دانلود من تو سایت های دیگه دیدم ولی دتنلود نکردم میخوام از این سایت دانلود کنم دمتون گرم:de::de::juventus:

SAEED55
09-12-2012, 15:57
متاسفانه بازی شما قابلیت پچ ریختن رو نداره چون پوشه گیم نداره باید یه بازی دیگه رو بخرید

بازی اصل حدودا 10 گیگه که دانلودش محاله ولی اگه تو گوگل سرچ کنی خرید اینترنتی هست یا میتونی از فروشگاه های شهرتون بخرید

ولی به نظر من صبر کن تا 2 هفته دیگه FIFA 13 بیاد بهتره :flowerysmile:
لینک خالیه و فایل حذف شده لطفا لینک جدید بدید!!:neww::neww::neww::neww:

:shame:

sina acm
09-12-2012, 16:11
داداش سینا دموی فیفا 13 اومد اگه میشه بزارید واسه دانلود من تو سایت های دیگه دیدم ولی دتنلود نکردم میخوام از این سایت دانلود کنم دمتون گرم:de::de::juventus:
خوب دمو که واسه دانلود تو سایت هست برید تو انجمن فیفا میبینید

لینک خالیه و فایل حذف شده لطفا لینک جدید بدید!!:neww::neww::neww::neww:

:shame:
این لینک مرجع بود لینک دیگه ای پیدا کردم میزارم baghal:-

SAEED55
09-12-2012, 18:24
خوب دمو که واسه دانلود تو سایت هست برید تو انجمن فیفا میبینید

این لینک مرجع بود لینک دیگه ای پیدا کردم میزارم baghal:-
داداش ممنون لینک گیر آوردم

farsol
09-27-2012, 07:57
سلام
از آماتورهاي فيفا هستم\راجع به مهار توپ و زدن پنالتي با دسته ميخواستم وسم توضيح بدين يا اگه تو يه پست ديگه توضيح داده شده معرفي كنين
ممنون

Reza29.4
09-28-2012, 21:14
سلام
از آماتورهاي فيفا هستم\راجع به مهار توپ و زدن پنالتي با دسته ميخواستم وسم توضيح بدين يا اگه تو يه پست ديگه توضيح داده شده معرفي كنين
ممنون

فكر كنم تو صفحات همين بست مي توني مشكلتو حل كني اكه تو اين بست بيدا نكردي تو بستهاي ديكه بيدا ميشه

ALIREZA-ALEXIS
10-04-2012, 14:07
چه جوری باید آدرس پوشهی فیفا رو بهش بدی

honda.moji
10-04-2012, 14:48
اقا میشه یه آموزش کامل از منو های فیفا بزارید ؟

مثلا اموزش همین کریر مود و .... لیگ ها تورنومنت ها ووو چیزایی دیگه مرسی

milad_1369
10-04-2012, 22:18
بچه ها پس این کرک فیفا 13 چی شد:aaaa:

honda.moji
10-05-2012, 19:22
برای اینکه fifa 12 را با دسته بازی کنیم مراحل زیر را انجام دهید 1_2

1_راه حل زیر را به کار ببرید :

go to start-> run-> (or maybe press the windows button + r) -> type regedit -> hkey_cuuret_user -> system-> currentcontrolset-> control-> mediaproperties-> privateproperties-> joystick->oem-> and there in some of the three folders you should find a file called oemname-> right click on it -> modify -> rename usb gamepad to ” logitech cordless rumblepad 2

2_راهنمای نصب هم داخل فولدر موجود هست ..

دانلود از دو سرور مختلف :

مراحل 1و2 را انجام دهید به ترتیب

راهنما :

ویدیویی از ست کردن دسته های بازی: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

اقا نشد

بعنی یه لینک رو باز نمیکنه یه لینک هم $$$$$ه

توروخدا لینک سالم بزارید////

دیگه راحی نیست دسته هام درس شه؟

farsol
10-06-2012, 07:46
فكر كنم تو صفحات همين بست مي توني مشكلتو حل كني اكه تو اين بست بيدا نكردي تو بستهاي ديكه بيدا ميشه
دوست عزيز سعي كنيد هميشه درست راهنمايي كنيد\اين كه تو اين پست يا پست هاي ديگه هست نشد راهنمايي اينو كه همه ميدونن عزيز من

sina acm
10-06-2012, 16:27
سلام
ممنون
سلام
برای زدن پنالتی باید دسته باید از شک سمت پچ استفاده کنید و یه درجه ای پایین داره اونو باید روی وسط یعنی قسمت سبز رنگ تنظیم کنید

در مورد دریبل ها هم باید بگم که بیشتر با L2 و شوک سمت راست هستش که انواع دربیل ها رو بسته به شرایط بازیکن و تکنیکش میزنه

اقا نشد

بعنی یه لینک رو باز نمیکنه یه لینک هم $$$$$ه

توروخدا لینک سالم بزارید////

دیگه راحی نیست دسته هام درس شه؟

تصویری از آیکون نرم افزار:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] )
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Fdl%2F03%2F13%2F90%2F1331628137%2F3.jpg)

طرز کار نرم افزار:

1- دسته یا دسته های خود را به کامپیوتر وصل میکنیم.

2- فایل اجرایی را باز می کنیم .

3- اسامی دسته ها باید اینجا آمده باشد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] )
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] dl%2F03%2F13%2F85%2F1331628283%2F1.jpg)

4- در منوی Root نرم افزار از کشوی موجود یکی را انتخاب می کنیم.

...
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] dl%2F03%2F13%2F66%2F1331628440%2F2.jpg)

5- دکمه ی Load را می زنیم.

6- یکی از دسته ها را برداشته و دونه دونه دکمه ها رو تست می کنیم.

7- هر کدوم که جابه جا بود مثلا RT و LT جابه جا بودن خب ما هم جاشونو عوض می کنیم.

8- بعد از تنظیم کامل دسته دقیقا همان تنظیماتی که برای دسته ی اول کردیم رو برای دسته های بعدی می کنیم.

9- ادامه ی 8 است. برای صرفه جویی در وقت دقیقا همون تنظیمات رو کپی پیست می کنیم.

10- ...Save

11- خب نرم افزار به ما 3 تا فایل داده که عبارت است از

msvCR100.dll
x360ce.ini
xinput1_3.dll

12- این فایل ها رو در پوشه ای که فایل های اجرایی بازی هستند کپی میکنیم.
مثلا برای fifa11 میشه اینجا .

میشه این شکلی:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Fdl%2F03%2F13%2F41%2F1331628632%2F4.jpg)

13- میریم تو بازی یادتون باشه اگه همه کارها رو درست کرده باشید باید صدای دینگ رو بشنوید . این صدا مبنی بر دادن OK نرم افزار میباشد. و اعمال شناساندن دسته ها به درستی انجام شده.
گرچه من این صدا را در تعدادی از سیستم ها نشنیدم و لی مشکلی در شناساندن نبود.

14- اگر باز هم تنظیمات انجام شده باب میل ما نبود میتوانیم از تو بازی تنظیم کنیم.

لینک دانلود نرم افزار x360ce

پسورد :

Reza29.4
10-07-2012, 18:55
دوست عزيز سعي كنيد هميشه درست راهنمايي كنيد\اين كه تو اين پست يا پست هاي ديگه هست نشد راهنمايي اينو كه همه ميدونن عزيز من
شرمنده عجله داشتم فقط خواستم یه راهنمایی مختصر کنم

milad_1369
10-08-2012, 10:59
بچه ها کرک فیفا 13 اومد سایت دانلود ها برای دانلود گذاشتهlay_;;

MH22
01-31-2013, 18:44
سلام دوستان من تا زه عضو شدم من فیفا 12 رو نصب کردم کرکشم کردم الان میاره ولی اندازه صفحه او از طرف چپ و راست برش خورده و کوچیکه .ویندوزم 7 هست همه نرم افزارهای لازم هم نصب کردم . سخت افزارمم جواب میده و خوب . آخه قبلا روی 7 با همون کرک جواب داد کمکم کنید ممنون :daghon:

mhmr
06-03-2013, 16:14
این برنامه برای شک دسته رو fif13

mhmr
06-03-2013, 16:15
این برنامه برای شک دسته رو fif13 هم کار میکنه؟؟

GameTak
09-28-2013, 10:26
سلام آقا من موقع نصب Fifa12 i68Regenerator
EA Sport fifa12 orginal file not found
اروور رو میده
چیکار کنم
؟

سروش11
05-23-2015, 13:38
چرا برای دانلود Fifa12 i68Regenerator لینک مستقیم کار نمی کنه لینک غیر مستقیم هم اصلا نمی شه دانلود کرد؟:scare3::aaaa:

42d3e78f26a4b20d412==