PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2012-2011

صفحه ها : [1] 2

David7
10-12-2011, 11:40
به نام خدا

دوستان در این تاپیک تبادل و نظر درباره بارسلونا قرار می گیرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
10-12-2011, 13:04
خب اولیش رو من میزارم.دوستان به نظرتون بهترین ترکیب برای بازی های حساس لیگ از جمله الکلاسیکو چیه؟استراتژیتون هم بگید.
به نظر من ترکیب ال کلاسیکو باید 3-4-3 باشه.رئال نشون داده روی نفوذ های هافبک ها ضعیفه برای همین باید هافبک ها رو قوی چید.الوز پویول پیکه دفاع سسک ژاوی اینیستا بوسکتس هافبک و سانچز و مسی و ویا مهاجم.خب ترکیب بدون مصدوم که تقریبا مشخصه.به نظرمن باید مسی یکم عقب تر باشه و مهاجم هدف قرار نگیره.ویا و سانچز (مخصوصا ویا)مهاجم هدف باشه خیلی بهتره.سبک بازی هم باید کاملا عوض شه.یعنی اصلا پشت محوطه جریمه رئال نباید پاسکاری کرد.باید توی زمین خودی پاس داد تا بازیکنای رئال خسته شن(به خاطر پرس سنگینی که میکنن و اینکه فضای بازیکنای بارسا توی زمین خودشون بیشتره)هر 3 دقیقه یک بار هم باید رفت تو زمین اونا.اینجوری واقعا تا اخر بازی دیگه زنده نمیمونن اگه بخوان پرس کنن.باید کمتر با والدز پاسکاری بشه چون معمولا توپ رو میزنه بیرون و این یعنی از دست دادن فضا و زمین.مهاجما هم باید خیلی بچرخن.همچنین سسک و مسی باید یا خیلی نزدیک باشن یا خیلی دور.امیدوارم مصدوم نداشته باشیم تا نشون بدیم هنوز تو اوجیم

spiderkiller
10-12-2011, 20:15
دوستان چرا تایپیک بارسا انقدر سوت و کوره.کسی پست نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟entezar:: :ehe:

David7
10-13-2011, 00:13
من با سیستم 3 . 3 . 4 موافقم سیستمی که بارسا با این سیستم قهرمان شد ترکیب رو هم که همه میدونن والدز . دانی . پویول. پیکه . آبیدال . سرجیو . اینیستا . ژاوی . پدرو . مسی و داوید ویا به نظر من مسی اگه نوک بازی کنه خیلی بهتره چون با استفاده از قدرت دریبل زنی و سرعت بالایی که داره و پاس های دیدنی ژاوی به عمق حریفان یکی از راه های گل زنی میتونه باشه البته این ترکیب ایده آل منه ولی الآن که مصدوم زیاد داریم باید یه ترکیب دیگه چید ... با تشکر ... dallliii

mamaliss
10-13-2011, 13:45
به نظر من با اومدن فابرگاس بهتر تیم با سیستم 3-4-3 بازی کنه. تازه این سیستم قدرت خودش و هم نشون داده
5 -0 مقابل ویارئال، 8-0 مقابل اوساسونا، 5-0 مقابل اتلتیکو مادرید:barcelona:

footballking12
10-13-2011, 13:57
به نظر من تو بازی های حساس و مقابل تیمهایی که هافبکهای سرعتی دارن(مثل رئال و والنسیا) باید با ترکیب
4-3-3 بازی کنیم تا نتونن از فضای پشت سر دنی الوز به تیم ضربه بزنن ولی مقابل تیمهای دفاعی استفاده از ترکیب 3-4-3 با وجوده فابرگاس خیلی موثره.

yasin04
10-13-2011, 14:08
من با سیستم 3 . 3 . 4 موافقم سیستمی که بارسا با این سیستم قهرمان شد ترکیب رو هم که همه میدونن والدز . دانی . پویول. پیکه . آبیدال . سرجیو . اینیستا . ژاوی . پدرو . مسی و داوید ویا به نظر من مسی اگه نوک بازی کنه خیلی بهتره چون با استفاده از قدرت دریبل زنی و سرعت بالایی که داره و پاس های دیدنی ژاوی به عمق حریفان یکی از راه های گل زنی میتونه باشه البته این ترکیب ایده آل منه ولی الآن که مصدوم زیاد داریم باید یه ترکیب دیگه چید ... با تشکر ... dallliii

منم با حرفت موافقم داداش چون بارسا با اين سيستم و هافبك هاي ستاره اي كه داره ميتونه بهتر كار كنه:khelal dandoon::-shad

David7
10-13-2011, 15:12
به نظر من با اومدن فابرگاس بهتر تیم با سیستم 3-4-3 بازی کنه. تازه این سیستم قدرت خودش و هم نشون داده
5 -0 مقابل ویارئال، 8-0 مقابل اوساسونا، 5-0 مقابل اتلتیکو مادرید:barcelona:

این سیستمی که تو میگی یعنی 3.4.3 تو بازی های نه چندان مهم و اغلب تو بازی های خونگی استفاده میشه من با نظر محمد موافقم بارسا نمیتونه ریسک کنه و با این ترکیب جلوی تیم های سریع بازی کنه چون باید یکی از مدافعاشو کم کنه و کم کردن مدافع = است با از دست دادن امتیاز ... :khelal dandoon:

spiderkiller
10-13-2011, 15:56
این سیستمی که تو میگی یعنی 3.4.3 تو بازی های نه چندان مهم و اغلب تو بازی های خونگی استفاده میشه من با نظر محمد موافقم بارسا نمیتونه ریسک کنه و با این ترکیب جلوی تیم های سریع بازی کنه چون باید یکی از مدافعاشو کم کنه و کم کردن مدافع = است با از دست دادن امتیاز ... :khelal dandoon:
داداش این سبک باید کاملا بازی بارسا رو عوض کنه منظورم 3-4-3 هست.دیگه پاسکاری های بارسا باید دوبرابر سریعتر و دقیقتر بشه.تمام قدرت توی میانه تقسیم میشه.این قوی ترین سبک تاریخ هست مخصوصا با پتانسیل هایی که بارسا داره.اگه بتونن این سبک رو اجرا کنن دیگه زدن 5 گل به هرتیمی مثل اب خوردن میشه ولی باید ریسک کرد.ابیدال نباید دفاع باشه.اصلا دفاعش خوب نیست.باید موقعی که توپ دراختیار بازیکناست 3-4-3 و یا حتی 3-3-4 بازی کنن.منظورم با 4 مهاجم هست که بین دنی الوز و انینیستا و سسک عوض شه.از طرفی توی دفاع هم باید 4-3-3 چید.یعنی بوسکتس بیاد دفاع وسط پویول دفاع چپ.پیکه و الوز هم جای خودشون.باید یکم ریسک کرد تا این سبک به دنیا معرفی شه مخصوصا الان که پتانسیل های بزرگی مثل سسک و تیاگو توی تیم هستن.به ریسکش میارزه.اگه بتونیم اختلاف و با رئال 4 امتیاز کنیم میتونیم دیگه توی همه بازی ها از این سبک استفاده کنیم.نمیشه همش یکنواخت بازی کرد.بارسا الان توانایش رو داره با این سیستم حتی به رئال 8 گل هم بزنه اما مساله اینجاست که میتونه رو اشتباهات فردی و کمبود مدافع 10 تا بخوره:-ang.اگه بتونیم الکلاسیکو رفت رو ببریم با همون ترکیب قبل دیگه میتونیم بقیه فصل با این ترکیب بازی کنیم

alielguaje
10-13-2011, 18:24
فقط 433 خودمون:ey babaaa::ey babaaa:

footballking12
10-13-2011, 22:01
بارسا الان واقعا به تیاگو سیلوا احتیاج داره.سیلوا یه مکمل عالی برای ترکیب 3-4-3 گواردیولا هست و با اومدنه سیلوا دنی الوز میتونه بیشتر تو نفوذ ها شرکت کنه .
امیدوارم بارسا بتونه تو خریدهای زمستانی این بازیکن رو بخره.

David7
10-14-2011, 00:53
من یه بار گفتم دوباره میگم با خرید اشلی کول و نیمار مخالفم ما با خرید نیمار و اشلی کول ضرر میکنیم چون اولا تو پست این ها بازیکن داریم و دوما سن اشلی کول زیاده ولی با خرید تیاگو سیلوا و ژسنی و ویکتور روئیس مدافع مرکزی والنسیا موافقم چون سنشون کمه و هم همین که پست هایی هستن که ما ضعف داریم مخصوصا اگه یه روزی والدز مصدوم و یا محروم بشه دروازبان مطمئن نداریم و تو هر سیستمی جواب میدن ... :hehee:

spiderkiller
10-14-2011, 11:52
من یه بار گفتم دوباره میگم با خرید اشلی کول و نیمار مخالفم ما با خرید نیمار و اشلی کول ضرر میکنیم چون اولا تو پست این ها بازیکن داریم و دوما سن اشلی کول زیاده ولی با خرید تیاگو سیلوا و ژسنی و ویکتور روئیس مدافع مرکزی والنسیا موافقم چون سنشون کمه و هم همین که پست هایی هستن که ما ضعف داریم مخصوصا اگه یه روزی والدز مصدوم و یا محروم بشه دروازبان مطمئن نداریم و تو هر سیستمی جواب میدن ... :hehee:

داداش حرفت کاملا منطقی هست و منم قبولش دارم.ولی بازیکنی مثل تیاگو سیلوا رو اگه حتی با قیمت 40 ملیون هم بگیریم میارزه چون هم میتونه مکمل ترکیب 4-3-3 باشه هم 3-4-3 واقعا بهترین خرید بارسا بعد از پیکه و رونالدینیو میشه.شک نکنید

mamaliss
10-14-2011, 16:23
من هم با نظرات شما کاملا موافقم خرید نیلمار و اشلی کول دقیقا مثل خرید زلاتان میشه.
به نظر من این دو بازیکن شاید بارسا رو قوی تر جلوه بدن ولی تاثیری برای تیم ندارند .
ولی با خرید تیاگو سیلوا کاملا موافقم. چون پویول کم کم داره سنش میره بالا واین بالا رفتن سن شاید رو کیفیت بازیش تاثیر نذاره ولی هی پشت سر هم مصدوم میشه. به نظر من تو راس خرید های بارسا باید باشه.

spiderkiller
10-14-2011, 20:31
دوستان ابی و اناری پیشبینیتون از بازی فردا چیه؟ طبق پیشبینی مخاطبین سایت گل انگلیسی بارسا 5-1 میبره.من میگم اگه 3-4-3 بازی کنیم که خیلی بعید هست 4-5 تا میزنیم بدون گل خورده.اگرم همون 4-3-3 بازیکنیم در نبود یک طراح خوب مثل اینیستا و سسک شاید کمی با مشکل طراحی وسط میدان مواجه باشیم برای همین باید رو به کارای فردی و بازیگرفتن از بازیکنی مثل مسی رو بیاریم.ولی درکل بازی رو میبریم.اما مهم هتریک مسی هست تا نشون بده هنوز توی تاریخ نظیر نداره

LIONEL ESHGHI
10-14-2011, 20:48
نمیخوام نفوس بد بزنم امّا هرموق که بازیکنان بارسلونا از بازیهای ملی برگشتند؛ بارسلونا اکثراً یا باخته یا مساوی کرده.

انشالله که بازی رو میبریم چونکه در نوکمپ هستش.

بازی ساعت 21:30 بوقت ایرانه

mamaliss
10-14-2011, 20:58
با توجه به برد های پرگل بارسا در نیوکمپ این بازی رو هم در بدترین شرایط 5-0 می بریم. به نظر من مثل بازی های قبلی داخل خونه با سیستم 3-4-3 بازی می کنیم. همون طور هم که میدونین بارسا در سه بازی داخل خانه 18 گل زده و گلی نخورده. :jeddiiiii:

footballking12
10-14-2011, 21:14
به نظر من هم بارسا بازی رو با 5-0 معروف میبره.
در ضمن داش وحید هم درست میگه هر موقع بازیکنان بارسا از بازی های ملی برمیگردن بارسا ضعیف بازی میکنه ولی بازم میگم 5-0 میبره.(انشالا با هتریک مسی و یه گل سسک و یه گل هم داوید ویا)

spiderkiller
10-14-2011, 22:00
دوستان بعید هست بدون اینیستا و سسک و الکسیس 5 گل بزنیم اونم با ترکیب 3-4-3 . ترکیب باید 4-3-3 باشه چون دو هافبک مصدومن نمیشه از 4 هافبک استفاده کرد.همون 3 تا بهتره.به نظرم تیاگو هم باید فیکس باشه

David7
10-14-2011, 23:02
تو این بازی با وجود اینکه آندرس اینیستا مصدوم و نمیتونه بازی کنه و به احتمال زیاد خط هافبک ما در این دیدار ژاوی و ماسچرانو و بوسکتس باشه سیستم دفاعی هم مثل همیشه دانی و پویول و پیکه و آبیدال و خط حمله هم که معلومه والدز هم که فیکسه اگه به هر دلیلی پویول یا پیکه به بازی نرسن سیستم کمی عوض میشه یعنی تیاگو جایگزین یکی از این 2 بازیکن میشه و بوسکتس یا ماسچرانو یه خط عقب تر بازی میکنن این سیستمی که پپ هر موقع اینیستا رو نداره ازش استفاده میکنه یعنی سیستم بازی برابر ریسینگ سانتاندر 4.3.3 ... :hehee:

AL1reZA
10-15-2011, 15:07
لینک آنلاین بازی امشب

بارسلونا - راسینگ سانتاندر ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

spiderkiller
10-15-2011, 23:24
خب دوستای بارسایی بازی رو بردیم.خوب بود.ولی حیف شد مسی هرتریک نکرد.میتونست یک رکورد دیگه از هتریک های متوالی توی نیوکمپ رو به جا بزاره.الان مسی توی صدر گل زنان هست با 2 گل اختلاف.عمرا اگه دیگه کسی بگیرتش البته اگه مصدوم نشه.امیدوارم مصدومیت ها از تیم دور باشه

alielguaje
10-19-2011, 12:48
لینک آنلاین بازی امشب

بارسلونا ویکتوریا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

spiderkiller
10-19-2011, 12:59
دوستان به نظرتون بهترین ترکیب امشب باوجود مصدومیت سسک و اینیستا و سانچز و پیکه چیه؟
من ترکیبم رو زیر مینویسم

پینتو
فونتاس(مکسول) ماسکرانو پویول(مونیسا) الوز(ادریانو)
بوسکتس
تیاگو ژاوی(روبرتو)
ویا(پدرو) سوریانو
مسی(ویا)

از اونجایی که این بازی اهمیت چندانی نداره باید تیم اصلی رو استراحت داد و بازیکنای جوان رو مایل به موندن در تیم کرد با فیکس بودن در یک بازی لیگ قهرمانان چون این بازی واقعا اهمیت بازی با سویا رو نداره.نظر خودم استراحت مسی و ویا و ابیدال هست.(چون 3 بازی در هشت روز توی هفته ی اینده داریم باید استراحت کنن)

spiderkiller
10-20-2011, 13:24
از ترکیب دیشب پپ اصلا خوشم نیومد.ژاوی باید استراحت میکرد همینطور مسی .یک مصدومیت جزئی براش پیش اومد امیدوارم جدی نباشه.انتظار داشتم فونتاس تو ترکیب باشه.پدرو استارت فوقالعاده ای زد هنوز تو کف اون استارتش موندم.اخه بارسا غیر از الکسیس همچین استارت زنی نداشت.یک لحظه نفهمیدم توپ تو پای کیه که استارت زده :ajibeee:
درکل به امید بازی مقابل سویا که با اومدن سسک یکم فشار از روی مسی برداشته شه

David7
10-21-2011, 17:03
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته نهم لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

شنبه 30 مهر ساعت 23:30 به وقت ایران

spiderkiller
10-22-2011, 13:21
سلام دوستان.
پیشبینیتون از بازی امشب چیه؟
من میگم 4-0 میشه.دوگل مسی یکی ویا و یکی ژاوی یا تیاگو.مسی یک پاس گل هم میده. :hehee:

David7
10-23-2011, 03:34
بازی خوبی به اون صورت نبود بارسا مثل همیشه بازی نمیکرد جنگ روانی بازیکان سویا هم یکی از دلایل خوب بازی نکردن میتونه باشه اگه یکم خوش شانس بودیم بازیکنان سویا زودتر اخراج میشدن و پنالتی مسی میرفت تو گل حالا اینقدر ناراحت نبودیم ولی خودمونیما دروازبان سویا امروز خیلی خوب میگرفت ... om::

David Sina
10-23-2011, 12:48
وقتی جلوی اینجور تیم ها گیر میکنیم باید توپ رو بدیم به مسی ....... چون اون میتونه نظم دفاع رو به هم بزنه ..... میتونستیم روی سانتر از جناحین هم موقعیت بسازیم ولی نمیدونم چرا هیشکی جلو نمیرفت واسه ضربه زدن ......... پدرو هم تو پست مهاجم چپ اصلا خوب بازی نکرد ......... باید بیشتر پاس چیپ میدادیم

spiderkiller
10-23-2011, 14:13
وقتی جلوی اینجور تیم ها گیر میکنیم باید توپ رو بدیم به مسی ....... چون اون میتونه نظم دفاع رو به هم بزنه ..... میتونستیم روی سانتر از جناحین هم موقعیت بسازیم ولی نمیدونم چرا هیشکی جلو نمیرفت واسه ضربه زدن ......... پدرو هم تو پست مهاجم چپ اصلا خوب بازی نکرد ......... باید بیشتر پاس چیپ میدادیم
توپو بدیم به مسی؟ :ajibeee: مسی داره افتضاح بازی میکنه.همه توپایی که تو پاشه یا پاس به عقب میشه یا لو میره.توپو بدیم مسی؟واقعا از اون حرفا بود.مسی داره اینقدر نسبت به خودش بد بازی میکنه که من میگم باید یک مدت طولانی بره استراحت اونوقت توپو بدیم مسی.من خودم اصلا به خاطر مسی دوباره فوتبال نگاه کردم ولی واقعا دیشب افتضاح بود.من نمیگم چون پنالتی رو خراب کرد.چون داره بد بازی میکنه.خودش رو حساس کرده روی داور که انتظار داره براش خطا بگیرن.مسی قبلا همه رو دریپل میزد و داور 2 تا اوانتاژ میداد نمیافتاد.الان بهش نزدیک میشن میخوره زمین.واقعا این بازیکن درحد و اندازه های مسی نیست.واقعا مهمه که بشه تمرکز رو توی بارسایی نگه داشت که واقعا داره وارد بحران میشه(البته هنوز بحرانی نشده ولی اگه همین وضع ادامه پیدا کنه دچار بحران میشه)

David Sina
10-23-2011, 15:39
دیشب مسی بد نبود .............. دفاع سویا عالی بود ................ مسی همیشه تو اینجور جاها به داد بارسا رسیده .........

و من اعتقاد دارم اصلا افت فنی نکرده ..... شاید کمی افت روحی کرده

spiderkiller
10-23-2011, 23:37
شاید کمی افت روحی کرده
داداش متاسفانه افت روحی 100 برابر بد تر از افت فنی هست.تورس یکم افت فنی داشت وقتی رفت چلسی باعث شد افت روحی بگیره و الان کلان دیگه تعطیله.یک بازی خوبه یک بازی افتضاح.باید هرچه سریعتر مسی رو ریکاوری روحی کنن.واقعا اگه یک بازی دیگه همین وضع بدش ادامه داشته باشه(چه توی پاس گل چه توی گل زدن و چه توی خلق موقعیت)دیگه شاید تا اخرای فصل نتونیم اون مسی پارسال رو ببینیم.باید تا میتونن روش کار کننtars:::gerye:

David7
10-24-2011, 22:49
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته دهم لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

سه شنبه 3 آبان ساعت 21:30 به وقت ایران

alielguaje
10-25-2011, 20:03
لینک بازی بارسا گرانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]/w/1961354752/8)

spiderkiller
10-25-2011, 20:45
سرمربی گرانادا گفته ما میتونیم بارسا رو شکست بدیم.یکی از نماینده های زمان انقلاب که نمیخوام اسمش رو بیارم توی صحن علنی مجلس این بیت شعر رو خوند که واقعا الان صدق میکنه.اون که ما نریده بود کلاغ دم بریده بود.از بس تیمای درپیت اومدن مساوی گرفتن این تیم تازه صعود کرده هم اومده میگه ما میخواییم بارسا رو ببریم

alielguaje
10-25-2011, 20:51
سرمربی گرانادا گفته ما میتونیم بارسا رو شکست بدیم.یکی از نماینده های زمان انقلاب که نمیخوام اسمش رو بیارم توی صحن علنی مجلس این بیت شعر رو خوند که واقعا الان صدق میکنه.اون که ما نریده بود کلاغ دم بریده بود.از بس تیمای درپیت اومدن مساوی گرفتن این تیم تازه صعود کرده هم اومده میگه ما میخواییم بارسا رو ببریم

اره داداش اینم برا ما شاخ شده حرفش تو رویا ها هم امکان پذیر نیست

spiderkiller
10-25-2011, 22:22
خب نیمه اول رو یکی زدیم.واقعا بازی خوبی رو انجام ندادن.یعنی به نسبت اینکه توی زمین حریف بودن و حریف 11 نفره دفاع میکرد خوب بودن ولی بازم مسی نتونست اونطور که باید باشه.امیدوارم نیمه دوم یکم بازی عوض شه

alielguaje
10-25-2011, 22:24
مسی دو تا دریبل ساده یادش رفته بزنه خیلی نگرانشم:khahesh:

AL1reZA
10-25-2011, 22:29
توجه:دوستانی که نمی توانند بازی رو آنلاین نگاه کنند بروند به بخش گل های دهم اسپانیا و نتیجه زنده رو از اون جا دنبال کنند.

spiderkiller
10-25-2011, 22:44
ایول 'گرانادا اخراجی داد ولی پدرو مصدوم شده

Reza_ss73
10-25-2011, 22:51
بی صبرانه منتظر ال کلاسیکو و شیش تایی کردن رئالم کسی میدونه تاریخ بازیو?

mortezarm
10-25-2011, 22:55
21 اذر
ولی مواظب باش........

spiderkiller
10-25-2011, 22:58
داور به صورت کاملا مصنوعی داره ضد بارسا داوری میکنه :chi migi:

Reza_ss73
10-25-2011, 23:08
مواظب چی? نیست که هرسال 5 تا میخوریم مردیم از ترس !

spiderkiller
10-25-2011, 23:27
خب بازی رو همون 1-0 بردیم.یکی از تلخ ترین برد هامون بود.پدریتو مصدوم شد.مسی توی نیمه دوم تمام توپ هایی رو که توی پاش اومد رو لو داد.شاید فقط دو سه تاش رو پاس به عقب داد.دیگه داره وضع بارسا بحرانی میشه.وقتی مسی راه نمیوفته بارسا هم همینطوره.الان با این وضع مسی و مصدومیت پدرو و الکسیس و افلایی واقعا داریم نابود میشیم.
الکسیس کجایی که بارسا خیلی بهت احتیاج داره om::crying::-

alielguaje
10-25-2011, 23:28
تبریک بازی رو بردیم ولی حیف که پدرو مصدوم شد ایشا الله که چیزی نباشه

Reza_ss73
10-25-2011, 23:37
بابا بحران کجا بود بازیکنا انرژیشونو واسه جام باشگاه ها گذاشتن همین رئالم 2 بازی رونالدو نبود نبرد.. ایشااله بازیا بعدی پرگل میبریم....2

David Sina
10-25-2011, 23:40
مثل معمول تمام بازی زیر پای ما بود ............ زیاد موقعیت سازی نکردیم ......... مسی اون انرژی سابق رو نداشت ........

ولی مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم از هفته های بعد هم میبریم هم گلباران میکنیم .... نگران نباشید :ghelyon:

spiderkiller
10-26-2011, 12:26
دوستان یک نفر اگه لطف کنه برنامه کامل بازی های بارسا از جمله جام باشگاه هارو بزاره ممنون میشم.اخه توی سایت رسمی هم فقط لیگ و جام حذفی و cl رو گزاشتن

alielguaje
10-26-2011, 13:48
دوستان یک نفر اگه لطف کنه برنامه کامل بازی های بارسا از جمله جام باشگاه هارو بزاره ممنون میشم.اخه توی سایت رسمی هم فقط لیگ و جام حذفی و cl رو گزاشتن

سه‌شنبه 10 آبان
23:15
آث ميلان
-
باته بوريسوف
بارسلونا
-
ويکتوريا پلژن
چهارشنبه 2 آذر
بارسلونا
-
آث ميلان
ويکتوريا پلژن
-
باته بوريسوف
سه‌شنبه 15 آذر
باته بوريسوف
-
بارسلونا
آث ميلان
-
ويکتوريا پلژن

spiderkiller
10-29-2011, 22:08
داداش من هرچی روی لینک کلیک میکنم یک صفحه عربی میاد که بازیم نشون نمیده :gerye:

David Sina
10-29-2011, 22:13

لینک بازی ........................ این سایت راحت تر از همه سایت ها نشون میده

alielguaje
10-29-2011, 22:27
ببخشید بچه ها لینک خراب دادام این م لینک کم حجم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Great Milan
10-29-2011, 22:31
نیمه ی اول با هتریکه مسی تموم شد البته گل اولو پنالتی زدheee::

David Sina
10-29-2011, 22:33
مسی همیشه مسی هست .............. آقای پله یادت نره که در سال 2012 هر 3 روز یک بازی 90 دقیقه انجام میشه و بازیکنان تو رقابت های مختلفی بازی میکنند نه فقط جام جهانی ............ تو بهترین بازیکن جهان زمان خودتی ........... ولی مسی بهترین بازیکن جهان در همه ادواره

mamaliss
10-30-2011, 00:13
مسی همیشه مسی هست .............. آقای پله یادت نره که در سال 2012 هر 3 روز یک بازی 90 دقیقه انجام میشه و بازیکنان تو رقابت های مختلفی بازی میکنند نه فقط جام جهانی ............ تو بهترین بازیکن جهان زمان خودتی ........... ولی مسی بهترین بازیکن جهان در همه ادواره

گل گفتی :flowerysmile:

David7
10-30-2011, 11:50
این برد رو تبریک میگم ما که بازی رو ندیدیم پس نظری ندارم باید یه تبریک هم به لاماسیا گفت که چه بازیکنایی خوبی رو داره به دنیا معرفی میکنه ... :eyvalla:

David Sina
10-30-2011, 11:59
تو بازی دیشب دو بازیکن جوان لاماسیا حضور داشتند یکی دلوفئو یکی هم دوسئنا بود فکر کنم ............ البته اسم شون سخت بود ..... ببخشید اگه اشتب نوشتم heee:: ولی خوب بازی کردند واین نشون میده که گواردیولا داره کم کم نسل جدید بارسا رو رو میکنه......

همون طور که بوسکت و پدرو رو رو کرد

David7
10-30-2011, 12:20
تلفظ اسم کوئنسا و دلافو سخته ... dallliiiفقط بوسکتس و پدرو نیست تقریبا 50 درصد تیم رو پپ گواردیولا رو کرده ... :chakerim:

David Sina
10-30-2011, 12:30
آره دنی آلوز رو هم پپ بود که از سویا اورد و تبدیل به ستاره کرد ........

spiderkiller
10-30-2011, 13:55
واقعا اکادمی بارسا فوقالعاده است.دلئوفو یک نفوذ کرد که واقعا حیرت کردم.درست مثل یک بازیکن پخته بود.کوئنسا و تیاگو هم که جوانای فوقالعاده هستن.سسک و ژاوی و اندرس و مسی و پیکه هم که ستاره های ساخته شده اکادمی هستن که دارن میدرخشن.واقعا قوی ترین اکادمی جوانان رو بارسا داره چه الان و چه طی تاریخ.با این اکادمی میشه حدس زد بارسا حداقل 10 سال دیگه هم تو اوج هست

alielguaje
11-01-2011, 19:21
لینک بازی امشب منتظر لینک های کم حجم هم باشید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

spiderkiller
11-01-2011, 20:45
دوستان به نظرتون بهترین ترکیب برای بازی امشب چی هست؟
من اینو پیشنهاد میدم

پینتو

ادریانو - ماسکرانو - پیکه - الوز

بوسکتس

سسک - ژاوی

ویا - مسی - اسحاق

از اونجا که بازی حساسیت داره چون باعث میشه صعود کنیم و بازی های بعدی رو تیم اصلی استراحت کنن باید ترکیب رو به نسبت قوی چید.سسک هم چون تازه از مصدومیت برگشته باید فیکس باشه تا رو فرم بیاد.اینیستا هم که واقعا فقط یک نیمه خوب بازی میکنه.باید استراحت کنه.ژاوی هم باید باشه ولی نیمه دوم تعویض شه.تعویضا رو هم این پیشنهاد میدم
الکسیس (70)
اینیستا (75)
پویول یا ابیدال(80)
بعد از این بازی میشه یکم ترکیب رو فرم بیاد.امیدوارم پپ مثل بازی با تیم توی دور رفت ترکیب نچینه واقعا بعضی وقتا حرصم رو در میاره

alielguaje
11-01-2011, 22:02
لینک بازی بارسا و ویکتوریا[Only Registered And Activated Users Can See Links]/w/1999775168

mamaliss
11-02-2011, 01:40
چه تیمی جلوی این غول کاتالان خواهد ایستاد
بارسلونا 4
ویکتوریا 0

دومین هتریک پیاپی مسی

تعداد گل های زده لیونل مسی به عدد 202 رسید.

spiderkiller
11-02-2011, 11:21
و اینست بارسلونای بزرگ.مسی دراوج ،بارسا در اوج رقیبان در حال گریه

David7
11-04-2011, 14:02
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته دوازدهم لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

یک شنبه 15 آبان ساعت 21:30 به وقت ایران

ورزشگاه سن مامس

David7
11-04-2011, 22:21
بازی سختی در پیش داریم اونم تو سن مامس اتلتیکو بیلبائو خط حمله نسبتا خطرناکی داره 15 گل زده ولی برعکس خط دفاع ضعیفی نسبت به سایر تیم ها داره 12 گل خورده که این میتونه واسه ما خوب باشه اتلتیکو بیلبائو الآن با 13 امتیاز در رتبه 9 جدول لالیگا قرار داره و بارسا هم با اختلاف نا چیز در رتبه 2 امیدوارم بازی قشنگی رو ببینیم و البته پر گل ...

mamaliss
11-04-2011, 23:19
تا یکشنبه منتظر سومین هتریک مسی هستیم

footballking12
11-05-2011, 13:25
دوستان میدونستید دروازه بانی که تا بحال بیشترین گل رو از مسی دریافت کرده ایکر کاسیاس بوده با 13 گل خورده!mas:-

جالبه بعد خیلی ها ادعا میکنن اون باید بهترین بازیکن سال باشه

به نظرتون بهترین ترکیب امشب چیه؟

من ترکیب زیر رو پیشنهاد میدم

والدز
ادریانو ماسکرانو پویول الوز
بوسکتس
تیاگو سسک
ویا مسی سانچز

کم کم باید ژاوی و اینیستا رو به نیمکت نشینی عادت بدیم.شوخی کردم.بهتره استراحت کنن و از طرفی تیاگو هم بازی کنه

alielguaje
11-06-2011, 22:27
لینک آنلاین بازی بارسا و بیلبائو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

spiderkiller
11-06-2011, 22:30
لینک کم حجم نداره بازی امشب؟

alielguaje
11-06-2011, 22:36
نه داداش همین کمتر همست

alielguaje
11-06-2011, 22:41
لینک کم حجم[Only Registered And Activated Users Can See Links]/w/2026610224

David7
11-06-2011, 23:27
اینم تمام لینک های بازی امشب :

spiderkiller
11-07-2011, 15:40
میخوام موهام رو از دست این پپ بکنم. :gijjj: چرا الکسیسی رو که همه دنیا اونو توی تمام فاکتور ها با رونالدو برابر میدونن فیکس نمیکنه؟فقط سه بازی از 5 بازی که بازی کرده فیکس بوده واین یعنی یک فاجعه برای بارسایی که باید یک طراح مهاجم داشته باشه.

alielguaje
11-10-2011, 01:22
لینک کم حجم بازی امشب ([Only Registered And Activated Users Can See Links]/w/2042962256)

David7
11-16-2011, 17:48
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته سیزدهم لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

شنبه 28 آبان ساعت 22:30 به وقت ایران

ورزشگاه نیوکمپ

158-315
11-16-2011, 20:12
با توجه به این که میزبان هستیم من برد راحتی رو پیش بینی میکنم ...

alielguaje
11-19-2011, 18:25
بچه ها یه خبر توپ بازی بارسلونا و زاراگوزا رو شبکه سه پخش میکنه

barcaboy
11-19-2011, 18:51
میخوام موهام رو از دست این پپ بکنم. :gijjj: چرا الکسیسی رو که همه دنیا اونو توی تمام فاکتور ها با رونالدو برابر میدونن فیکس نمیکنه؟فقط سه بازی از 5 بازی که بازی کرده فیکس بوده واین یعنی یک فاجعه برای بارسایی که باید یک طراح مهاجم داشته باشه.

دادش ميگن الكسيس تو اردو شيلي دچار يه مصدوميت خفيف شده البته بعدش بازي كرده ولي با توجه به سفرش و دور بودن از اسپانيا و خستگي ريسكه فيكس بازيش بدهbinam

alielguaje
11-20-2011, 20:55
خب بچه ها از امروز به بعدمی تونید بازی با میلان رو پیش بینی کنید و ترکیب احتمالی رو بگیید

spiderkiller
11-20-2011, 22:05
خب بچه ها از امروز به بعدمی تونید بازی با میلان رو پیش بینی کنید و ترکیب احتمالی رو بگیید
داداش مگه از دیروز نمیتونستیم؟ :khelal dandoon::sigar:
خب من میگم یا 1-1 میشه یا 2-0 بارسا میبره.ترکیب هم زیر رو پیشبینی میکنم ولی امیدوارم مسی بازی نکنه تا یکم استراحت کنه
والدز
ابیدال پویول پیکه الوز

بوسکتس
سسک اینیستا

ویا مسی الکسیس

احتمال بسیار زیاد تاکتیک کلی بازی نفوذ از جناح ویا هست ولی توسط مسی و اینیستا انجام میشه.از اون طرف سسک و ویا توی محوطه اماده بازی گرفتن از مسی میشن.الکسیس خط حمله رو پوشش میده یعنی بیرون از محوطه جریمه اماده جواب دادن توپ دفعی با شوت سنگین هست.البته اونجا بودنش میتونه به شکوندن ضد حمله هم کمک کنه.از طرفی در مواقع خیلی تهاجمی جاش رو با ویا عوض میکنه تا ویا که بهتر شوت میزنه پشت محوطه قرار بگیره.از طرفی اینیستا هم باید درصورت جواب ندادن تاکتیک بالا به سمت راست متمایل بشه البته به همراه مسی و با کار های فردی و دونفری ایجاد فضا کنن با مسی و یا نفوذ کنن یا شوت از راه دور رو امتحان کنن.در این موقع باید الوز کاملا جلو بیاد و ایجاد فضای کاذب بکنه.البته اگه ترکیب مسی و اینیستا جواب نداد باید الوز برای انجام سانتر با مسی ترکیب شه به سمت راست بره.ویا و الکسیس میرن تو محوطه اینیستا پشت محوطه رو پوشش میده برای شوت از راه دور.سسک هم باید کلا کنار بوسکتس خط حمله و مخصوصا مسی و اینیستا رو تغذیه کنه.البته در مواردی که کار گره میخوره که مطمئنم تمام 90 دقیقه این اتفاق میافته پس باید بریم سراغ تاکتیک اخر که اصلا توصیش نمیکنم چون خیلی احتمال خوردن ضد حمله زیاد میشه.سسک و اینیستا باید برای مسی فضا ایجاد کنن و اون با نفوذ سسک رو صاحب موقعیت کنه.کلا باید حدود 6 نفر توی محوطه جریمه باشن و خط اصلی رو مسی و سسک بدن و اینیستا پوششون بده.ویا و سانچز هم اماده استفاده از موقعیت باشن.درصورتی که یک گل افتادیم جلو الوز عقب میکشه و سانچز وظیفه دریپل و نفوذ و همکاری با مسی رو بر عهده میگیره.ویا هم باید اماده ضد حمله باشه.از طرفی چون میتونه از دوپاش استفاده باید همیشه یک فضای زیاد رو گیر بیاره و پشت محوطه اماده شوت زدن باشه.از طرفی چون میلان مدافع های کنار قوی نداره راحت تاکتیک نفوذ از جناحین جواب میده.خستم شد.دیگه نمیخواد مترجم باشی.طرفدار بارسا هم باشی میشی یک مربی درجه یک lay_;;:khandeeeee bahal:

David7
11-21-2011, 00:14
به نام خدا

هفته پنچم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2011-2012

چهارشنبه 2 آذر ساعت 23:15 به وقت ایران

ورزشگاه سن سیرو

spiderkiller
11-21-2011, 20:33
خب من که نظرم رو راجع به بازی دادم.دوستان شما هم بگید.تایپیک مال من که نیست همه باید نظر بدیم lay_;;

barcaboy
11-21-2011, 20:44
از اونجايي كه ادريانو مصدومه و گفته ميشه اينيستا هم يه كوفتگي داره به ميلان نمييره و الوز رو هم به دليل 3 كارته بودن نداريم :

والدز

ابيدال - پيكه-ماسكرانو-پويول

بوسكتس
ژاوي - سسك

ويا-مسي-الكسيس

David Sina
11-21-2011, 20:48
نمیدونم با چه ترکیبی میایم ولی باید مواظب ضد حمله ها و سانتر های میلان باشیم فقط همین .......... بازی رفت هم روی همین اشتباهات گل خوردیم ......... دفاع میلان هم خیلی قویه باید از اون تیکتاکاهای مخصوص بزنیم:shogh:

spiderkiller
11-21-2011, 21:49
از اونجايي كه ادريانو مصدومه و گفته ميشه اينيستا هم يه كوفتگي داره به ميلان نمييره و الوز رو هم به دليل 3 كارته بودن نداريم :

الوز رو نداریم؟ پس کلا باید ترکیب رو عوض کنیم.کلا تاکتیک عوض میشه.:fek konam:

David Sina
11-21-2011, 21:53
فکر کنم 3-5-2 بازی کنیم

آبیدال - پیکه - پویول

سسک- ژاوی - تیاگو - کیتا - بوسکتس

مسی - ویا

spiderkiller
11-21-2011, 21:58
بعید میدونم با سه مدافع بریم تو زمین چون بازی توی زمین حریف هست و ترکیب هم هنوز جا نیوفتاده. فکر کنم این ترکیب باشه.

ابیدال ماسکرانو پیکه پویول
بوسکتس
ژاوی سسک
ویا سانچز
مسی

احتمالا این ترکیب رو به زمین میفرسته.

alielguaje
11-21-2011, 22:10
والدس
پیکه ماسکرانو پویول آبیدال
ژاوی بوسکتس سسک
ویا مسی سانچز یا هم پدرو لدسما

spiderkiller
11-21-2011, 22:53
این عکسو برای بازی رفت گزاشتم و تحلیل کردم نقاط ضعف میلان رو .الانم وقتشه دوباره این عکس رو ببینیم و متوجه بشیم قدرت ما برابر میلان میانه زمین و نفوذ از جناحین هست.فقط میانه میدان رو داشته باشیم و از جناح ها نفوذ کنیم کار تمومه

AL1reZA
11-22-2011, 00:53
بازی جذابی هست ولی این بار در سن سیرو
بارسا کمی از لحظ روحی بهتره چون بازی قبلشو با یه نتیجه عالی به پایان رساند ولی میلان مساوی کرد
میلان همیشه در لیگ قهرمانان مدعی بوده و هست هرچند در سری a خوب نتیجه نگرفته.
ببینم با میلان میزبان چه می کنید.
به امید دیدن بازی جذاب

kiansoft2000
11-22-2011, 11:38
بازی جذابی هست ولی این بار در سن سیرو
بارسا کمی از لحظ روحی بهتره چون بازی قبلشو با یه نتیجه عالی به پایان رساند ولی میلان مساوی کرد
میلان همیشه در لیگ قهرمانان مدعی بوده و هست هرچند در سری a خوب نتیجه نگرفته.
ببینم با میلان میزبان چه می کنید.
به امید دیدن بازی جذاب

سلام عزيزم
خوشحالم كه شما رو اينجا ميبينم

تا اونجايي كه يادم هست تو پيغام خصوصي اشاره كرده بودين كه طبق قوانين بخش رئاليها، بارسايي ها حق ورود!!!!! ... و در نتيجه كل كل با دوستان محترم رئالي رو ندارن اما بسيار خوشحالم كه ظرفيت بارسايي ها اينقدر بالاست كه حضور گرم رئاليها رو در خودشون ميپذيرن و به نظراتشون احترام ميذارن :sigar::sigar::sigar::sigar::sigar::sigar::sigar:: sigar:

AL1reZA
11-22-2011, 11:44
سلام عزيزم
خوشحالم كه شما رو اينجا ميبينم

تا اونجايي كه يادم هست تو پيغام خصوصي اشاره كرده بودين كه طبق قوانين بخش رئاليها، بارسايي ها حق ورود!!!!! ... و در نتيجه كل كل با دوستان محترم رئالي رو ندارن اما بسيار خوشحالم كه ظرفيت بارسايي ها اينقدر بالاست كه حضور گرم رئاليها رو در خودشون ميپذيرن و به نظراتشون احترام ميذارن :sigar::sigar::sigar::sigar::sigar::sigar::sigar:: sigar:
دوست عزیز فکر نکنم رفتن مدیران به بخش های مختلف مشکلی داشته باشه هرچند طرفداره رئالم ولی فقط درباره بازی نظر دادم بدون تعصب رئالی.
اگه دقت کنی همچین پستی در بخشه میلان هم دادم.
ورود مدیران سایت به بخش های مختلف مشکلی رو ایجاد نمی کنه.بار اولم نیست که پست میدم.
پست هایی که می دم در بخش بارسا تا پست هایی که شما در بخشه رئال دادید خیلی فرق می کنه.
اگه پستم هم مشکلی داشته باشه آقا مصطفی (مدیر بارسا) رسیدگی می کنه
با تشکرroz::

alielguaje
11-22-2011, 15:31
اینیستا هم که از لیست خط خوردentezar::

یه کلیپ بسیار زیبا از بارسا هر کی ندیده ببینه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alielguaje
11-22-2011, 22:45
بچه ها فک کنم الکسیس هم بازی نکنه چون ت بازی با زاراگوزا یه کم میلنگید پاش

Sulejmani
11-22-2011, 22:50
احتمالا بازی قشنگی میشه
ایشالا ببرین

spiderkiller
11-23-2011, 12:45
احتمالا بازی قشنگی میشه
ایشالا ببرین
داداش واقعا انجمن به افراد بیطرفی مثل شما نیاز داره.برای همه تیما ارزوی موفقیت میکنی.این چیزیه که من واقعا کم دیدم توی بحث های فوتبالی

Sulejmani
11-23-2011, 13:15
داداش واقعا انجمن به افراد بیطرفی مثل شما نیاز داره.برای همه تیما ارزوی موفقیت میکنی.این چیزیه که من واقعا کم دیدم توی بحث های فوتبالی

خواهش میکنم roz::. من طرفدار فوتبال زیبام

David Sina
11-23-2011, 23:03
دیدین گفتم 3-5-2 بازی میکنیم ........ همین جوری هم شد ......... پویول - آبیدال - ماسکرانو مدافعان بوسکتس سسک ژآوی کیتا تیاگو هافبکان مس و ویا هم مهاجم

spiderkiller
11-24-2011, 08:57
واقعا انتظار نداشتم پپ با سه مدافع تو زمین میلان بازی کنه.واقعا خوشحالم چون اگه این ترکیب توی خونه حریف جواب بده میتونیم از این ترکیب جلوی رئال استفاده کنیم

alielguaje
11-24-2011, 10:04
رئالی ها خودتونو آماده پیکار با بارسلونای کبیر کنید که میخوای یه ششتایی دیگه کنیمتون

David Sina
11-26-2011, 14:05
بازی با ختافه بازیه سختیه ......... معمولا با گل های زیاد این تیمو نمیبریم ......... نمیدونم

alielguaje
11-26-2011, 20:56
خب بچه ها بازی امشب رو جند چند میکنیم من میگم 4 بر صفر میزنیمشون

spiderkiller
11-26-2011, 21:18
به خاطر روحیه بالای بازیکنا به احتمال زیاد این بازی رو حتی توی خونه حریف با اختلاف بالا میبریم.
واقعا به برد تمام بازی تا قبل از بازی با رئال احتیاج داریم.صدرجدول داریم میاییم

alielguaje
11-26-2011, 22:27
بچه ها امشب بازی رو از شبکه سه میزاره دیگه نمی خواد آنلاین ببینیم

AL1reZA
11-28-2011, 23:09
بازی با ختافه بازی جذابی بود ولی غم انگیز
بارسا فقط یه مشکل داشت اینکه تیم حریفو دست کم گرفت.
بااین باخت بارسا بازی هارو جدی تر خواهد گرفت و رقابت ها جذاب تر خواهد شد.
فرداشب هم که بازی دارید تیم سختی نیست ولی نباید دست کم بگیریدشون.

mortezarm
11-28-2011, 23:14
بازم یه تیم مادریدی
تو این چند هفته بارسا داره به مصاف مادریدی ها میره
با توجه به شرایط شانس بارسا واسه برد فردا خیلی خیلی بالاست
اما فک کنم اگه بازم تو نیمه اول به گل نرسه دچار مشکل شه

spiderkiller
11-29-2011, 11:16
واقعا بارسا به این باخت نیاز داشت تا بفهمن واقعا باید تلاش کنن.امشب بازی خیلی حساسه چون میتونه توی روحیه بچه ها خیلی اثر بزاره.از طرفی با داداش مرتضی موفقم . بارسا اگه توی نیمه اول گل نزنه واقعا در ادامه دچار مشکل میشه

hadizizo
11-29-2011, 11:25
امروز بارسا به خاطر باخت هفته قبل فوق العاده هجومی کار خواهد کرد تا این نتیجه رو جبران بکنه فکر کنم بالای 4 تا بزنه....

مورینیو...
11-29-2011, 11:35
نمیدونم بازی درچارچوب لالیگاست یا کوپا دل ری.
ولی اگه درچارچوب کوپا دل ری هست بارسا باید کارو تمام کنه چون دربازی برگشت کارش سخت خواهد شد.رئالم چون خارج از خانه بازی میکنه کارش امشب سخته.بارسا باید از امتیاز میزبانی نهایت استفاده رو ببره.

spiderkiller
11-29-2011, 11:40
بازی لالیگاست.به خاطر جام باشگاه ها زود تر داره برگزار میشه

David Sina
11-29-2011, 12:23
امشب با انگیزه خاصی بازی میکنیم و میخوایم حیثیت فوتبالیمونو نشون بدیممممممممممممم roz::

زنده باد بارسا

mortezarm
11-29-2011, 14:04
من فک کنم جام باشگاهها جهان یکم الان تو این شرایط میتونه به بارسا فشار بیاره و این تیمو خسته تر کنه اما علی رقم این نظر معتقدم بارسا با بدست اوردن این جام روحیه مضاعف میگیره و حتی شرایطشم بهتر میشه
چون سال 2009 هم همچین شرایطی داشت اما بعد برگشتش و خستگیش هیچ افتی نشون نداد

Zid@ne
11-29-2011, 14:11
من فک کنم جام باشگاهها جهان یکم الان تو این شرایط میتونه به بارسا فشار بیاره و این تیمو خسته تر کنه اما علی رقم این نظر معتقدم بارسا با بدست اوردن این جام روحیه مضاعف میگیره و حتی شرایطشم بهتر میشه
چون سال 2009 هم همچین شرایطی داشت اما بعد برگشتش و خستگیش هیچ افتی نشون نداد

من مطمئنم بارسا تیمی نیست که عجولانه کاری رو انجام بده مخصوصا گواردیولا !
من خودم طرفدار رئالم ولی از گواردیولا خیلی خوشم میاد . چون همیشه در مواقع سخت بهترین کارو انجام میده

mamaliss
11-29-2011, 21:49
دوستان بازی امشب از شبکه 3 پخش میشه البته طبق گفته ورزش 3، امیدوارم که همینجوری باشه

Sulejmani
11-29-2011, 21:59
بارسلون میخواد تو این بازی نشون بده که باخت هفته گذشته یه اتفاق بوده
و تو این بازی میخواد نشون بده که بارسلون هنوز هم بارسلونه
(منم امیدوارم بارسا امشب ببره)roz::

David7
11-30-2011, 01:59
برد بارسلونا مقابل رايو والكانو تبریک میگم ... بازی خوبی بود بارسا مثل همیشه بازی رو در دست داشت ... بازیکنان رایو والکانو گاه گاهی حملاتی به دروازه بارسا داشتن که این میتونه در بازی های آینده خطرناک باشه ...

kiansoft2000
11-30-2011, 08:11
بازیکنان رایو والکانو گاه گاهی حملاتی به دروازه بارسا داشتن که این میتونه در بازی های آینده خطرناک باشه ...

سلام roz::
كاملا باهات موافقم توي يكي دو صحنه واقعا خطرناك ظاهر شدن و به نوعي نزديك بود در موقعيت تك به تك قرار بگيرن كه اگه اين شرايط بخواد در برابر تيمي مثل رئال ايجاد بشه اونا ديگه به اين راحتي توپها رو از دست نميدن. بر خلاف خط هافبك و فوروارد، نوع بازي بارسا كه رو به جلو و هجوميه خط دفاع بايد خيلي قوي باشه و عناصري مثل ديواره آتشين تو اون خط ظاهر بشن اما ديشب به هر دليل اريك آبيدال بعضا سردرگم نشون ميداد و ماسكرانو از نظر من كلا در سطح بارسا نيست پيكه هم بعد از آشنايي با سركار خانم شكيرا بيشتر به حواشي و جت اسكي سواري در سواحل LA فكر ميكنه (آقا هاليوودي تشريف دارن) . دوستان دقت كنيد تمام معيارهاي سنجش ما از بارساي رويايي تيمي بود كه با بازي منطقي،روبه جلو و مدرن رئال رو 5-0 برد و همون بازي بود كه نظر دنيا رو به اين تيم بصورت كامل معطوف كرد يه بازي كاملا بي عيب و نقص كه تمامي اركان و مهره هاي سخت افزاري و نرم افزاري تيم كارشون رو به نحو احسن انجام دادن. بنابراين وقتي ميگيم تركيب ايده ال يعني تركيب بازي با رئال 5-0، وقتي ميگيم دفاع يا حمله منطقي و يا خطرناك منظور همدلي، همكاري و نحوه چيدمان مهره ها به مانند بازي با رئال 5-0 است. به نظر من پپ بايد يه فكر اساسي واسه خط دفاعش بكنه كه در شرايط سخت و آسوني، خصوصا زماني كه بازي به مانند ختافه يا بيلبائو گره ميخوره و تيم كاملا در مود حملس بتونه ضد حملات رو با هوشياري خنثي كنه. tazim:: موفق باشيد

mortezarm
12-01-2011, 20:01
گویا گواردیولا هم گفته میخواد تو جام باشگاهها جهان از ترکیب بازیکنا استفاده کنه و میخواد به جوونا بازی بده
و گفته که شرایط تیم به حالت نرمال برگشته اگه بارسا جام باشگاههای جهانو بگیره یه ال کلاسیکو تاریخی و به یاد موندنی واسه دو تیم خواهد بود چون هر دو تا تیم الان تو صدره کل جهانن

David Sina
12-01-2011, 20:26
بازی بعدی با لوانته هست ..... لوانته تنها تیمی که تونسته رئالو ببره البته فعلا ......... دفاع این تیم باید خوب باشه و تو ضد حملات خطرناکه ......

امیدوارم با حمایت هواداران و آمادگی بازیکنان یه برد پر گل دیگرو رقم بزنیم

spiderkiller
12-01-2011, 21:22
گویا گواردیولا هم گفته میخواد تو جام باشگاهها جهان از ترکیب بازیکنا استفاده کنه و میخواد به جوونا بازی بده
و گفته که شرایط تیم به حالت نرمال برگشته اگه بارسا جام باشگاههای جهانو بگیره یه ال کلاسیکو تاریخی و به یاد موندنی واسه دو تیم خواهد بود چون هر دو تا تیم الان تو صدره کل جهانن
داداش منظورت رو نگرفتم.جام باشگاه ها بعد از الکلاسیو هست.یعنی اول باید بارسا به فکر اون باشه بعد جام باشگاه ها

mortezarm
12-01-2011, 21:30
داداش منظورت رو نگرفتم.جام باشگاه ها بعد از الکلاسیو هست.یعنی اول باید بارسا به فکر اون باشه بعد جام باشگاه ها
داداش الان که پیامم خوندم خودمم منظوره خودمو نفهمیدمmas:-
اما منظورم این بود که گواردیولا از تیمش خواسته تموم قدرتشونو واسه ال کلاسیکو بزاره و بعدش کار تیم یکم سبک میشه
و گفتم این ال کلاسیکو دو تیم برتر جهان ال کلاسیکوی تاریخیه:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

spiderkiller
12-01-2011, 21:52
اها الان گرفتم.امیدوارم بازی جذابی باشه هرکسی لایق هست پیروز بشه

mortezarm
12-01-2011, 21:53

اها الان گرفتم.امیدوارم بازی جذابی باشه هرکسی لایق هست پیروز بشه
منم همینطور
امیدوارم بدون حاشیه هم باشه

David Sina
12-02-2011, 10:55
لوانته تیم 4 جدول لالیگا اسپانیاست :tars:dallliii:ahaaaaaa:

لوانته با تفاضل گل +11 بعد از رئال و بارسا بهترین تفاضل گل رو داره :ey babaaa:

لوانته خط دفاع عالی هم داره و فقط 12 گل خورده تو این فصل یعنی 2 تا بیشتر از رئال خورده think::

باید سرعتی حمله کنیم اگه میخوایم گل بزنیم ......... باید تو نیمه اول کارو تموم کنیم .........

spiderkiller
12-02-2011, 11:11
بازی با لوانته بازی خیلی سختیه چون طبق معمول 10 نفره دفاع میکنن.همونطور که بازی قبل الکسیس با شوت قفل دروازه رو باز کرد باید توی این بازی هم یک بازیکن باشوت گل اول رو بزنه تا دفاعشون باز بشه و بتونیم گل های بعدی رو بزنیم.زدن گل توی نیمه اول خیلی حیاتیه

David7
12-02-2011, 13:02
به نام خدا

هفته پانزدهم لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

شنبه 12 آذر ساعت 22:30 به وقت ایران

ورزشگاه نیو کمپ

بازی فردا شب برای تیم بارسلونا میتونه حیاتی باشه با بردن تیم لوانته میتونه امتیازشو با رئال مادرید کم تر کنه ... لوانته الآن تیم 4 جدول لالیگاست ... میشه گفت یکی از تیم های خوب این فصل ... :ohum:

mortezarm
12-02-2011, 21:45
هر چند لوانته تیم خیلی خوبیه اما به نظرم اون انسجام اوله فصلو نداره اما احتمالا بارسا یکم با احتیاط بازی کنه چون لوانته ضد حمله های خطرناکی داره
و فکر کنم بام گل اول نقش حیاتی واسه بارسا داره

spiderkiller
12-08-2011, 20:23
خب ترکیب که 70 درصد مطمئنم رو برای الکلاسیکو اینجا میزارم.

والدز

ابیدال پیکه پویول الوز

بوسکتس
(من ترجیح میدم ماسکرانو بازی کنه)

اینیستا ژآوی

سسک
الکسیس مسی

David7
12-09-2011, 01:27
والدز

آبیدال ... پیکه ... پویول ... آلوز

ماسکرانو

اینیستا ... ژاوی

سسک

داوید ویا ... مسی

درسته داوید ویا کمی افت کرده ولی تو بازی های مهم خیلی خوب بازی میکنه و همیشه یکی از مهره های تیم در بازی های مهم بوده بازی دادن همزمان سسک و اینیستا تیم رو هجومی میکنه و میتونیم از این راه واسه رئال مادرید خطر ساز بشیم تو نیمه دوم هم میتونیم با آوردن سانچز قدرت خط حمله خودمون رو افزایش بدیم ... :ohum:

spiderkiller
12-09-2011, 12:11
والدز

آبیدال ... پیکه ... پویول ... آلوز

ماسکرانو

اینیستا ... ژاوی

سسک

داوید ویا ... مسی

درسته داوید ویا کمی افت کرده ولی تو بازی های مهم خیلی خوب بازی میکنه و همیشه یکی از مهره های تیم در بازی های مهم بوده بازی دادن همزمان سسک و اینیستا تیم رو هجومی میکنه و میتونیم از این راه واسه رئال مادرید خطر ساز بشیم تو نیمه دوم هم میتونیم با آوردن سانچز قدرت خط حمله خودمون رو افزایش بدیم ... :ohum:

توی بزرگی ویا شکی نیست ولی پپ گفته احتمال فیکس بودن الکسیس بیشتر از ویاست

David Sina
12-09-2011, 12:32
والدس

پیکه - پویول - ماسکرانو

اینیستا - ژاوی - کیتا - سسک - دنی الوز

مسی - ویا

David7
12-09-2011, 13:46
توی بزرگی ویا شکی نیست ولی پپ گفته احتمال فیکس بودن الکسیس بیشتر از ویاست

باهات موافقم تجربه داوید ویا تو الکلاسیکو خیلی بیشتر از سانچز پس اگه داوید ویا باشه بهتره شهریار این مصاحبه پپ رو که میگی لینکشو بده تا ما هم ببینیم ... :sooot:

hamedfootball
12-09-2011, 13:49
هر چه میخواید ترکیب بزارید برد مال رئاله

spiderkiller
12-09-2011, 14:56
باهات موافقم تجربه داوید ویا تو الکلاسیکو خیلی بیشتر از سانچز پس اگه داوید ویا باشه بهتره شهریار این مصاحبه پپ رو که میگی لینکشو بده تا ما هم ببینیم ... :sooot:
راستش دقیقا نمیدونم کجا خوندم ولی کاملا مطمئنم گفت توی الکلاسیکو سسک و سانچز و اینیستا و مسی و ژآوی فیکس هستن.احتمالا مصاحبش بعد از بازی با باته بود.هرچی میگردم پیداش نمیکنم
درضمن دوست رئالی لطفا هرز پست ندید.بزار تعداد پستات به 20 برسه تا ما هم بفهمیم شما از عضو های فعالی و خدا نکرده کسی از رئالی های فعلی با این اکانت نظر نمیده

یه کلمه هم از مادر عروس .:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
ببینم بعد از بازی هم که به امید پروردگار با برد سرور پایتخت نشین ها همراه میشه میاید تو سایت نطق کنید یا نه!! اون موقع مرد میخوادهههههههههههها chomaghchomaghchomagh
داداش ما 5 تا هم زدیم و باز اومدن پست های بی ربط دادن.اگه مورینیو هم بکنیم بیرون بعضی از هوادارا بازم این کارا رو میکنن

kiansoft2000
12-09-2011, 23:05
هر چه میخواید ترکیب بزارید برد مال رئاله

ببینم بعد از بازی هم که به امید پروردگار با برد سرور پایتخت نشین ها همراه میشه میاید تو سایت نطق کنید یا نه!! اون موقع مرد میخوادهههههههههههها chomaghchomaghchomagh

البته فکر نمیکنم 6-2 یا 5-0 یا 2-0 و ... که تو این سالها تو مادرید باختید، بخورید احتمالا بازی با اختلاف یک گل به سود بارسا تمام میشه.

نگران نباشین بزرگ میشین یادتون میره:/danc:/danc:/danc

خیلی به دلم برات شده الکسیس ستاره این بازی میشه. بدجور دلم روشنه. خصوصا اینکه فابرگاس و الکسیس اینروزا خیلی تو اوجن.

AL1reZA
01-11-2012, 22:34
خوب گفتم بیام به این تاپیک یکم راش بندازم.
بچه های بارسایی
به نظرتون دلیل نتیجه نگرفتن بارسا در لیگ برتر چیه؟(منظورم امساله که نتیجه های جالبی نگرفته)
5مساوی و 1 باخت.
آمار بدی هست واسه تیم بزرگی مثل بارسا

David Sina
01-11-2012, 23:02
بچه های بارسایی
به نظرتون دلیل نتیجه نگرفتن بارسا در لیگ برتر چیه؟(منظورم امساله که نتیجه های جالبی نگرفته)
5مساوی و 1 باخت.

نکته جالبیه ... دلیل باختمون برابر ختافه کم شانسی و خط دفاع شدید ختافه بود و مساوی ها مون هم همشون تو 5 دقیقه آخر رخ میداد heee:: واقعا کم شانس بودیم :shogh: اگه تیم ها جلوی ما هم مثل بازیشون با رئال تهاجمی بازی میکردند 8 تایی میشدند ولی نقطه درخشان ما همون پیروزی 3-1 در الکلاسیکو بود و با اون برد نشون دادیم که اختلاف 5 امتیازی با رئال فقط یه شوخی بزرگ است

raptor
01-11-2012, 23:36
بچه های بارسایی
5مساوی و 1 باخت.

البته به قول انيشتين همه چيز نسبيه!!ki::يعني نسبت پارسال بد بازي كردن!:nishkhand: :sooot:
ولي به نظرم عامل اصلي اشباع تيم و بازيكنا هستن!!خوب بازي كردن تازه وارد هامون(مثلا سسك) هم دليليه واسه اين حرف!الان بازيكني مثله ژاوي يا مسي يا اينيستا يا....چه افتخار كسب نشده‌اي با باشگاه بارسلون دارن؟!!!!!!!بلاخره اونا هم آدمن و با تكراري شدن افتخارات با يك تيم باعث ميشه انگيزه شونو از دست بدن،و احتمالا اگه از اون دست بازيكنا بودن كه به خاطر پول بازي‌ميكنن يا به پيرهنشون تعصب نداشتن،اول اين فصل خيلي‌هاشون رفته بودن به تيم‌هايه ديگه.

spiderkiller
01-12-2012, 11:14
البته به قول انيشتين همه چيز نسبيه!!ki::يعني نسبت پارسال بد بازي كردن!:nishkhand: :sooot:
ولي به نظرم عامل اصلي اشباع تيم و بازيكنا هستن!!خوب بازي كردن تازه وارد هامون(مثلا سسك) هم دليليه واسه اين حرف!الان بازيكني مثله ژاوي يا مسي يا اينيستا يا....چه افتخار كسب نشده‌اي با باشگاه بارسلون دارن؟!!!!!!!بلاخره اونا هم آدمن و با تكراري شدن افتخارات با يك تيم باعث ميشه انگيزه شونو از دست بدن،و احتمالا اگه از اون دست بازيكنا بودن كه به خاطر پول بازي‌ميكنن يا به پيرهنشون تعصب نداشتن،اول اين فصل خيلي‌هاشون رفته بودن به تيم‌هايه ديگه.
کاملا موافقم.کمبود انگیزه ، لورفتن تمام تاکتیک های موجود مخصوصا در الکلاسیکو های پارسال ، مشکل کمبود تراوت مسی هست.شده یک مهاجم که فقط میخواد بهش پاس بدن و هیچ تلاشی نمیکنه.

LEO JOON
01-16-2012, 15:21
خوب حداقل یه برد گرفتیم.
در ضمن ما پارسالم یه افت نسبی در اواسط فصل داشتیم:ey babaaa:
ولی آخرش قهرمان شدیم، باید دعا کنیم بازی با رئالم ببریم، شاید یه ذره وضع بهتر بشه
البته قبول دارم افتمون نسبت به فصل قبل خیلی شدید بودهom::

spiderkiller
01-16-2012, 16:03
خب دوستان موافق باشین بحث راجع به الکلاسیکوی پیش رومون رو شروع میکنیم. من احتمال میدم از این ترکیب استفاده کنیم.

والدز
ماسکرانو.........پیکه...........پوی ول
بوسکتس
اینیستا...........ژاوی................. الوز
مسی
سانچز............سسک

احتمالش 95 درصد هست که همین ترکیب بره تو زمین.ترکیب فوق العاده روی تاکتیکی که میخوام بگم توانا هست.تاکتیکمون مثل بازی لیگ باید با از جناحین و سانتر رو دروازه باشه.البته مطمئنن توی نیمه اول تا بازیکنای رئال نیرو دارن احتمالا پرس شدید میکنن که باید رو بیاریم به پاس های هوایی و تشکیل مثلث در میانه میدان بین ماسکرانو بوسکتس و ژاوی یا اینیستا تا بتونیم پرس رو بشکنیم.
بعدش از سانتر های زمینی یا هوایی سانچز و الوز برای مسی و سسک و شوت از راه دور انیستا و پاس های پشت محوطه ژاوی استفاده کنیم.به همین راحتی حداقل 3 تا میزنیم.دیگه واقعا رئال داغون شده.خوش شانسن که به والنسیا یا بیلبائو نخوردن وگرنه با این تیم که دارن الان 10 امتیاز جلوی این تیما از دست داده بودن.ما الان ده برابر اونا توانایی داریم.دوستان مثل الکلاسیکو قبلی نیایید بگید رویایی حرف نزن یک وقت میبازیم.مطمئنم اگه بچه ها خودشون باشن حداقل 3 گل رو میزنیم بدون گل خورده.

David Sina
01-16-2012, 18:35
خب همون طور که گفته بودم بارسا باید جلوی رئال 3-5-2 بازی کنه تو الکلاسیکو قبلی پپ به حرفم گوش کرد :rose:

این بازی هم همینطور باید باشیم

والدز

آبیدال پیکه پویول

بوسکتس کیتا

اینیستا ژاوی سسک

مسی سانچس

mortezarm
01-18-2012, 20:48
والدز غیر از اشتباه ال کلاسیکو قبل واقعا دروازه بانه خوبیه حالا هر چند وقت سوتیم میده که تو خونشه اما کلا پینتو هم چیزی کم نداره هر چند که والدز بهتره
تولده پپو تبریک میگم خدایش خیلی مربی با شخصیتیه و بی دلیل نبوده که رائول گفته بهترین بازیام کناره پپ بوده
اما بهر حال جالبه که بارسا امشبم 3دفاعس و بازم داره با جرئت میان تو زمین
هر چند نبود دی مایا و کارواریو ضربه سختیه واسه رئال
اما فکر کنم این بازی با هافبک شدن په په بازی محکم تر و حاشیه داری ببینیم
ولی اعتقادم اینه با مهار میان و فشاره په په و خلاقیت کاکا و اوزیل رئال برنده بازیه
هر چند که بازم میانه زمین نقشه اصلیو داره

Zid@ne
01-18-2012, 20:59
منم تولد پپ گواردیولا رو به همه هواداران بارسلونا تبریک میگم .
واقعا مربی فوق العاده ایه و بیشتر ستاره های دنیا مثل نیمار
دوست دارن در کنارش بازی کنن.

spiderkiller
01-18-2012, 21:04
مرسی دوستان لطف دارید.به نظر من بازی جذاب میشه مخصوصا از دقیقه 70 به بعد.ولی نمیدونم چرا مثل بازی های قبل استرس ندارم.شاید چون الکلاسیکو قبل رو بردیم به نظرم این یکی هم میبریم ولی خیلی مطمئنم.درضمن مطمئنم پپ از 3 مدافع استفاده میکنه.100 درصد

raptor
01-18-2012, 21:18
به هر حال اميدوارم،بازيه قشنگي رو بينيم،به دور از حاشيه و با كيفيت.با عرض پوزش حرف واسه گفتن زياد دارم اما به خاطر آسيب ديدگي از ناحيه مچ و دست نميتونم زياد تايپ كنم.:gerye::narahat:om:::narahat:

AL1reZA
01-18-2012, 21:23
ترکیب من واسه بارسا

والدز

ابیدال........پیکه........پویول
.................................................. ...آلوز

بوسکتس

ژاوی.....................اینیستا

سانچز.......مسی........فابرگاس

mortezarm
01-18-2012, 21:24
به هر حال اميدوارم،بازيه قشنگي رو بينيم،به دور از حاشيه و با كيفيت.با عرض پوزش حرف واسه گفتن زياد دارم اما به خاطر آسيب ديدگي از ناحيه مچ و دست نميتونم زياد تايپ كنم.:gerye::narahat:om:::narahat:
منم امیدوارم نتیجه تو زمین رقم بخوره و بازیه قشنگی شه و بعضی چیزا حفظ بشه
خب با پاهات بتایپ:nishkhand:
امیدوارم زودتر خوب شی

David Sina
01-18-2012, 22:09
حالا تا ساعت 12 بیکاریم چیکار کنیم ؟؟؟؟ entezar:: بازی قشنگی میشه و چون بازی برگشتی هم هست با خیال راحت بچه ها بازیشونو میکنند

David7
02-07-2012, 11:22
خوب دوستان بعد یه مدت غیبت طولانی دوباره برگشتم ...

یه بازی حساس با والنسیا داریم کلی مصدوم هم ریخته رو سرمون فکر کنم رکورد زدیم این فصل همش مصدوم جدیدا که بوسکتس هم مصدوم شده ...

راستی تبریک میگم بارسا شد بهترین باشگاه جهان ... :balesh:

spiderkiller
02-07-2012, 12:29
tars:::narahat:
یک نگاه به لیست مصدومان بندازید.الکسیس و پدرو و اینیستا هم تو لیست پزشکی هستن.مسی و ژاوی و پویول هم سرماخوردند.واقعا چه وضع بدی شده.کاش با یک تیم دیگه بازی داشتیم.میگفتم این والنسیا از رئال هم خطرناک تره حالا دارم به حرف خودم میرسم :gerye:

fcb10
02-07-2012, 12:38
همین که بازی تو نیو کمپه یعنی نصف قضیه حله ! کاش میشد از تاکتیکای تدافعی استفاده کنه چون بازیکنای حجومیمون همه مصدومن و ما هم با یه مساوی کارمون راه میفته !

spiderkiller
02-12-2012, 01:17
خووووووووووب میبینم که بارسلونای شما باز هم باخت.:hehee:
با افتخار میگیم بارسای ما باز هم باخت نه مثل بعضی ها که میگن رئال ما باز هم با داور برد.شما هم لطف کن اگه میخوایی اینطوری نظر بدی دیگه تو تایپیک بارسا پیدات نشه

AL1reZA
02-14-2012, 21:32
خوب بالاخره بازی های لیگ قهرمانان شروع شد.خیلی منتظرش بودم.ki::
و در اولین شب بازی جذاب لورکوزن هست با بارسلونا.
شانس بارسا خیلی بیشتره ولی بارسا این روز ها خیلی شرایط خوبی نداره دلیلش هم می تونه از دست دادن انگیزه باشه ولی به نظرم به خاطر حساسیت بازی لیگ قهرمانان بارسا با انگیزه بازی کنه.
در این چند بازی اخیر مسی هم کمی افت داشته که به نظرم امشب جبران می کنه و برد رو به تیمش و هواداران بارسا هدیه میده.
امشب باید هم فابرگاس اینیستا بازی کنه هم ژاوی در کنار مسی و سانچز.
می تونم بگم دلیل باختی که گواردیولا در مقابل اوساسونا آورد بازی ندادن به اینیستا و ژاوی بود
گواردیولا به نظرم امید زیادی به لالیگا نداشت و به همین دلیل ژاوی و اینیستا رو حفظ کرده که برای بازی امشب در آمادگی کامل و بدون مصدومیت باشن.البته این نظر منه.
نتیجه رو نمی تونم پیش بینی کنم ولی ترکیب رو از نظر خودم می گمki::

والدز

ابیدال......پیکه.......پویول....... آلوز

بوسکتس

اینیستا.................ژاوی

فابرگاس.......مسی.......سانچز

تاکتیک هم تاکتیک همیشگیه بارسا:flowerysmile:

raptor
02-14-2012, 22:41
به نظر من اين تركيب مناسبه:
------------------------------------------------والدز
-----------------------------------آدريانو/آبيدال-پيكه-پويول
----------------------------------------------سرجيو
------------------------------------آندرس------ژاوي-----آلوز
-----------------------------------------------سسك
---------------------------------------سانچز-------مسي/تيو
البته به نظرم بهتره لئو نيمه دوم بياد تا هم استراحت كرده باشه هم فرصتي داشته باشه تا گل بزنه و ركوردشو بشكونه...اگه كلا بازي نكنه هم بازم خوبه چون خستگي داره از سر و روش ميباره!:khelal dandoon:

David7
03-10-2012, 12:55
به نام خدا

هفته 27 لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

یک شنبه 21 اسفند ساعت 20:30 به وقت ایران

Saeid~Barca
03-10-2012, 16:33
با اینکه نباید تیمی رو دسته کم بگیریم ولی به نظر نباید بازی سختی باشه . سانتاندر نتونسته تا حالا واسه تیم مشکل ساز بشه .
امیدوارم بازم درخشش تیم رو ببینیم .

فکر کنم الکسیس نتونه بازی کنه و تو این بازی هم پپ میتونه به پدیده جدید بارسا یعنی کریستین تلو اعتماد کنه :ohum:

David7
03-10-2012, 16:55
منم با سعید موافقم بارسا نباید رسینگ سانتاندر رو دست کم بگیر چون رسینگ برای سقوط نکردن بازی میکنه ... پس تیم خطر ناکی میتونه باشه ... :fek konam:

نقطه ضعف رسینگ هم خط دفاعشه که تا هفته ی گذشته 35 گل خورده ... dallliii

بارسا هم که سبک بازیش رو همه میشناسن ممکنه تو ترکیب 2 الی 3 تغیر ایجاد بشه که اونم طبیعیه ... :eyvalla:

fcb10
03-10-2012, 18:34
به نظر من بازیه زیاد سختی نباید باشه ! ریسینگ تو چند هفته ی اخیر 4تا 4تا گل خورده !

ولی ما هر بار امدیم یه تیمی رو دسته کم بگیریم بدتر گیر افتادیم و چوبش رو خوردیم !!!

فقط خدا کنه بجای پدرو که وحشتناک افت کرده به کریس تلو بازی بده !!! چون الان هم با روحیه س و هم موقعیت خوبیه که تو ترکیب باشه.

pedro_17
03-10-2012, 19:39
امروز تیم ب بازی داره و تلو هم حتما تو اون بازی هست پس تلو تو بازی فردا نیست کوئنکا جای پدرو باشه بهتره

بازی بعد بارسا هم تلو شاید نباشه چون روز بعد بازی تیم ب بازی داره
شاید هم الکسیس به بازی بعد برسه

LEO JOON
03-10-2012, 21:00
به نظر من در بدترین حالت فقط یه دونه میزنیم ولی این که مساوی کنیم یا ببازیم از لحاظ علم فیزیک و تجربه و قوانین نیوتون و انیشتین و .... یه چیز تقریبا محاله البته بازی سختی ولی از نظر گل زدن چون راسینگ برای مساوی می آد و احتمالا همش توی ئفاع هستن پس گل زدن بهشون سخته فقط امیدوارم پیکه یه ذره از این حال و هوا در بیاد یه ذره درست و حسابی بازی بکنه وگرنه فاتحه ی شروع بازی از دفاع رو باید بخونیم و مستقیم بازی کنیم که یه جورایی برای بارسا غیر ممکنه
به هر حال امیدوارم ببریم:yes:

spbarcelona
03-10-2012, 22:16
لیونل کار ریسینگ رو میسازه
پنج تا پنج تا شاید هم بیشتر
وای لئو love::

Arman.Leo
03-11-2012, 16:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links]ریسينگ سانتاندر-بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

يكشنبه- 90/12/21

ساعت 20:30

جدول رده بندی و وضعیت دو تیم در جدول:

5 بازی آخر ریسینگ :

5 بازی آخر بارسا:

7 بازی آخر رو در روی دو تیم ( از پایین به بالا ):

آمار بازی های رو در رو:

آقای گل ها و آمار کارت زرد و قرمز های دو تیم:

وضعیت دو تیم تو لالیگا:

درصد گلزنی تو دقایق مختلف:

به امید برد پر گل [Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینم ترکیب احتمالی به نقل از barcastuff :

والدز

آدریانو----- پویول----- ماسکرانو----- آلوز

بوسکتس

اینیستا------- ژاوی

کوئنکا ----- مسی -----سسک

ترکیب بازی به نقل از اسپورت:

یک چند تا پست هم بالا دادم بخونید بهره مند بشید البته اجبار نیست

Saeid~Barca
03-11-2012, 22:35
تبریک

خوب بازی کردیم و حقمون بیشتر از 2 تا بود ولی بازم خدا رو شکر :flowerysmile:
مسی باز هم ستاره ی بازی بود . بالاخره هم واسه بارسا یه پنالتی گرفتن و مسی سومین گل خودش تو این فصل از روی نقطه پنالتی رو به ثمر رسوند roz::
پدرو هم امشب یکم بهتر از بازی های قبل بازی کرد و دوندگی خوبی توی زمین داشت
باید کریستین تلو رو هم زودتر بجای کوئنکا توی زمین میاوردن دیگه فرصتی برای درخشش نداشت .
دروازبان سانتاندر هم عالی کار کرد وگرنه بیشتر از اینا باید گل میزدیم .

Arman.Leo
03-12-2012, 04:09

Arman.Leo
03-16-2012, 05:37

[Only Registered And Activated Users Can See Links]سویا - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه - 1390/12/27

ساعت 22:30

ورزشگاه : رومان سانچز پیسخوان

خب بعد از بازی با ریسینگ سانتاندر میرسیم به بازی سختمون جلوی سویایی که تو بازی رفت تو نوکمپ با درخشش دروازه بانش نتیجه ی مساوی بدون گل گرفت و مسی هم یه پنالتی رو تو اون بازی خراب کرد.think::

سویا همیشه جلو بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])با انگیزه و سخت کوش بوده . به خصوص تو خونه!:gijjj:

سویا رده ی 11 جدوله و بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رده ی 2 جدول! بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 5 بازی آخرشو برده ولی سویا 2 باخت و یک تساوی و 2 برد داشته. :eyvalla:

با مشکلی که دوباره برای آبیدال به وجود اومده ، تیم دوباره میتونه مثل پاسال وحدتشو بیشتر کنه و با انگیزه تر کار کنه و امیدوارم آخر فصل دوباره جام لیگ قهرمانان تو دستای اریک باشه :hooora:
برد تو این بازی برای حفظ اختلاف 10 امتیازی واجبه! امیدوارم بازیکنا مثل این چند بازی آخر خوب بازی کنن و با یه نتیجه ی خوب از این بازی خارج بشن.دوس دارم مسی هتریک کنه و یه پنالتی هم گل کنه تا جبران بازی رفت رو کرده باشهlol:-

بازم امیدوارم تیو 20-30 دقیقه ی آخر رو بیاد تو بازی. واقعا بازیکن خوبیه!:rose:

صدا و سیما هم که تا الان اسمی از این بازی نبرده. :-ang

به امید بازی خوب:flowerysmile:

Arman.Leo
03-16-2012, 07:15
بارسلونا هر 5 بازی قبل خودشو با برد سپری کرده ولی سویا 2 باخت ، یک مساوی و 2 برد داشته[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلونا : سویا
بارسا2-0ریسینگ : سویا0-1گیخون
بارسا7-1لورکوزن:سویا1-1اتلتیکو مادرید
بارسا3-1گیخون : سویا2-1والنسیا
بارسا2-1اتلتیکو مادرید : سویا 2-0اوساسونا
بارسا5-1والنسیا : سویا0-2سوسیداد
در 5 بازی اخیر بارسا-سویا 2 بار بارسلونا برده ، 2بار مساوی و یکبار هم باخت[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسا 0-0 سویا
بارسا 1-1 سویا
بارسا 5-0 سویا
بارسا 4-0 سویا
بارسا 1-3 سویا
به امید پیروزی پر گل بارسلونا و شکست طلسم مساوی ها در دو بازی آخر...[Only Registered And Activated Users Can See Links]
من 3-1 پیشبینی میکنم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
03-16-2012, 11:08
سویا تیم سرعتی خوبی داره ولی نمیدونم چرا اینقدر جلوی ما با انگیزه بازی میکنن.بهترین کار اینه که از اول بکوبیمشون.یک جورایی رفتن ابیدال به نفع تیم شد.به نظر منم انگیزه خوبی به تیم میده مخصوصا برای لیگ قهرمانان.

Arman.Leo
03-17-2012, 11:25
تركيب پيش بيني شده توسط اسپورت :

منم با تركيب بالا موافقمbinam

اميدوارم فقط ببريم چون هم اين اختلاف 10 امتياز كه داورا به مادريد دادن بيشتر نشده و هم روند برد هاي بارسا حفظ بشهlove::

و خيلي هم دوست دارم بازم مسي گل بزنهashem:-

اميدوارم با اين وحشي بازي هاي بازيكناي سويا مصدوم نديمentezar::

به اميد برد:balesh:

Arman.Leo
03-17-2012, 14:07
[Only Registered And Activated Users Can See Links]سویا - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه - 1390/12/27

ساعت 22:30:

پ.ن:

يکشنبه 28/12/1390 ساعت : 00:30
هفته 28 لاليگا (با تاخير) : سويا - بارسلونا

Arman.Leo
03-17-2012, 14:08

5 بازی آخر سویا :

5 بازی آخر بارسا:

آمار بازی های رو در رو:

وضعیت دو تیم تو لالیگا:

fcb10
03-17-2012, 15:12
همیشه سویا جلوی ما طوری بازی میکنه که انگاری اگه این بازی رو بردن حتما قهرمان میشن ! همیشه هم رو میارن به خشونت و جنگ روانی ! خدا کنه شبیه بازی برگشت با لورکوزن بازی کنن ! همون تیکی تاکای اصیل love::love::

Pouriaf
03-17-2012, 18:16
حالا بازی سخته ولی اگه همون بازی گواردیولایی خودمون که توی بازی لورکوزن بازی کردیم بازی کنیم، اون وقت حتما میبریم! امسال هم سویا چیزی نیست مثل سال قبل که بترسیم! بردیم ایشاللهheey::

در مورد کارای وحشیانه سویا هم باید بگم، خب اونم یه رئالیه دیگه واسه خودشheee::

morteza7
03-17-2012, 18:53
به نظرتون چرا کلآ تیما جلوی بارسا طوری بازی میکنن که انگار بحث مرگ و زندگیه و یا هم به شدت دفاع میکنن ولی با رئال با این سرسختی و تلاش بازی نمیکنن و دفاع معض هم اصلا!!راحت حمله میکنن و رئال هم راحت میاد با بازیکنای سریعش گل میزنه!
البته این نظر منه شاید هم اشتباه حس کردم

Saeid~Barca
03-17-2012, 19:25
به نظرتون چرا کلآ تیما جلوی بارسا طوری بازی میکنن که انگار بحث مرگ و زندگیه و یا هم به شدت دفاع میکنن ولی با رئال با این سرسختی و تلاش بازی نمیکنن و دفاع معض هم اصلا!!راحت حمله میکنن و رئال هم راحت میاد با بازیکنای سریعش گل میزنه!
البته این نظر منه شاید هم اشتباه حس کردم

واسه من هم سواله :soal::mage mishe:

LEO JOON
03-17-2012, 22:08
من خیلی در مورد این مسئله فکر کردم به تنها نتیجه ایم که رسیدم جو رسانه هاست:narahat:
رسانه ها کاری می کنن که بازی جلوی بارسا برای همه ی تیما به یه مسئله ی حیاتی تبدیل میشه که حتی بازی با رئالم اون حساسیت رو براشون نداره در حالی که بارسا خیلی کمتر به ضد حمله های سریع رو می آره ولی رئال خیلی راحت با اون بازیکنای سرعتیش ضد حمله میزنه::bow
به امید پیروزی توی بازی امشب:ohum:

morteza7
03-18-2012, 00:28
بازی با سویا با همون گل های ژاوی17 و مسی24 تموم شد!
هورررررااااااا بازم بردیم!!!!!!!!!!:yes:heey::love::

Arman.Leo
03-19-2012, 06:04

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بارسلونا - گرانادا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه - 1391/1/1 [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ساعت 23:30

ورزشگاه : نوکمپ

خب رسیدیم به هفته ی 29 لالیگا و بازی با گرانادا. با توجه به اینکه با گرانادا بازی داریم و بازی هم تو نوکمپ هستش و تیم هم تو بهترین فرم خودش تو این فصل هستش بعید میدونم جز برد با اختلاف حداقل 2-3 گل نتیجه ی دیگه ای به دست بیاد.گرانادا رده ی 15 جدوله و بارسا هم رده ی دومه:barcelona:
مسی هم که خدا رو شکر تو بهترین فرم خودشه و چه از نظر بدنی و چه از نظر روحی تو اوج خودش هست. روحیه ی بالایی برای گلزنی داره و فکر کنم بتونه این بازی هم یکی دو تا گل حدافل بزنه تا پنالدو رو بگیره و ازش جلو بزنه.
فکر کنم تو این بازی تیو رو دوباره نیمه ی دوم سمت چپ خط حمله ببینیم. امیدوارم که بیاد به بازی.هروقت اومده تاثیرشو گذاشته:gozaresh:

درکل فکر نکنم بازی مشکلی باشه و ایشالا ششمین برد پیای تو لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو هم جشن میگیریم :rose: بازی هم روز اول فروردین برگزار میشه و ایشالا یه عیدی خوب از پپ و بازیکنا میگیریم تا سال نو رو با یه برد شیرین شروع کنیم و سالمون آبی اناری شروع بشه :-shad

Arman.Leo
03-19-2012, 06:16
بارسلونا از 5 بازی قبل همه رو برده ولی گرانادا 2 برد و 3 باخت داره ...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بارسلونا : گرانادا
بارسلونا 2-0 سویا : گرانادا 2-1 خیخون[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلونا 2-0 ریسینگ : گرانادا 0-2 اتلتیکو مادرید[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلونا 7-1 لورکوزن : گرانادا 0-1 والنسیا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلونا 3-1 خیخون : گرانادا 1-2 اوساسونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلونا 2-1 اتلتیکو مادرید : گرانادا 4-1 رئال سوسیداد[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در بازی رفت با گل دقیقه 34 ژاوی بارسلونا 1-0 گرانادا را شکست داد ...[Only Registered And Activated Users Can See Links]
جالب اینجاست که هواداران تو سایت گل ، درمورد نتیجه نظر دادند و پر مخاطب ترین(هههه) نتیجه از اول تا سوم به این ترتیب بود:
بارسلونا 5-0 گرانادا با 32 درصد
بارسلونا 8-0 گرانادا با 13 درصد
بارسلونا 4-0 گرانادا با 13 درصد
دو نتیجه ی آخر دقیقا مثل هم بود نتایج [Only Registered And Activated Users Can See Links]

David7
03-20-2012, 13:09
خوب رسیدیم به بازی با تیم گرانادا ... تیمی که فصل پیش از یه دسته پایین تر اومده و الآن تو لالیگا این نتایج رو گرفته به نظر من نتایجی خوبیه ... نقطه ضعفی که میشه از گرانادا گرفت ضعیف بودن خط دفاعشه ... البته الآن خوب موقعی به بارسا خورد چون الآن بارسا بازیکنای مصدوم زیادی داره و این یه امتیاز برای گرانادا حساب میشه ... بارسا به این 3 امتیاز خیلی نیاز داره تا فاصله خودشو با رئال مادرید کمتر کنه و گرانادا هم اگه برد بیاره و خوش شانس هم باشه یکی 2 پله صعود میکنه که احتمال برد گرانادا 1% ... ki::

Arman.Leo
03-20-2012, 17:47

وضعیت دو تیم تو لالیگا:

David7
03-22-2012, 17:16
به نام خدا

هفته 30 لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

شنبه 5 فروردین ساعت 20:30 به وقت ایران

ورزشگاه : ایبروستار

Arman.Leo
03-23-2012, 18:09

5 بازی آخر مایورکا :

5 بازی آخر بارسا:

آمار بازی های رو در رو:

وضعیت دو تیم تو لالیگا:

pedro_17
03-23-2012, 20:09
بنظر بازی خیلی آسونی میتونه باشه بارسا باید با اختلاف ببره ما هم 1 بار ازشون باختیم ولی نباید تو فکر باخت و مساوی بود مسی هم که تازه داره اوج میگیره ما فقط باید به فکر برد با اختلاف زیاد باشیم و تفاضل رو بالا ببریم

Prince.L.M
03-23-2012, 21:46

مایورکا- بارسلونا

ساعت:22.30 (ایران)

شنبه 5 فروردین 1391

ورزشگاه:ایبروستار

David7
03-23-2012, 22:43

مایورکا- بارسلونا

ساعت:22.30 (ایران)

شنبه 5 فروردین 1391

ورزشگاه:ایبروستار

مهشید خانم اطلاعات غلط به بچه ها ندین ... بازی ساعت 20:30 شروع میشه ...chomagh به نظر من مایورکا تیم متوسطی شده این فصل طبق آماری که آرمان زحمتشو کشید تو بازی هایی که میزبان بوده نمایش بهتری داشته ... بارسا هم که روان پیروزی های خودشو داره و مسی هم که الآن رفته رو ریل گل میزنه ... احتمالی هم وجود داره که پپ برای دقایقی از ابراهیم آفلای استفاده کنه ...

spiderkiller
03-24-2012, 00:26
دوستان اطلاعات هردوتون غلط بود.بازی ساعت 21.30 به وقت ایران انجام میشه.

mortezarm
03-24-2012, 00:42
دوستان اطلاعات هردوتون غلط بود.بازی ساعت 21.30 به وقت ایران انجام میشه.
همون 20.30 که مصطفی هم زده درسته منتها چون ساعت ما 1 ساعت رفته جلو شده 21.30 البته یه چند روز دیگه باز ساعتا با تنظیم ساعت اروپا به روال قبل برمیگرده

fcb10
03-24-2012, 00:47
همون 20.30 که مصطفی هم زده درسته منتها چون ساعت ما 1 ساعت رفته جلو شده 21.30 البته یه چند روز دیگه باز ساعتا با تنظیم ساعت اروپا به روال قبل برمیگرده

اِ بچه ها یه رئالی اومده اینجا ! بگیرید بزندیدش chomaghchomaghchomaghchomaghchomagh

lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::

من فکر کنم این بازی از اون بازی هایی هست که بارسا 5 گل مقدس رو بزنه و مسی هم هتتریک کنه !

به امید پیروزی :yes:

mortezarm
03-24-2012, 01:31
برو بابا اینجا ازاده نظر دادن تو حرفای خودمونی ممنوعه
حیف اینجا نمیشه حرفی زد بهت وگرنه.................chomagh
امیدوارم بازی قشنگی بشه اما مایورکا معمولا خوب به بزرگا میبازه

Saeid~Barca
03-24-2012, 11:53
اِ بچه ها یه رئالی اومده اینجا ! بگیرید بزندیدش chomaghchomaghchomaghchomaghchomagh

lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::lagh::

من فکر کنم این بازی از اون بازی هایی هست که بارسا 5 گل مقدس رو بزنه و مسی هم هتتریک کنه !

به امید پیروزی :yes:

من فکر نمیکنم بازی پرگلی بشه چون معمولا مایورکا تو زمین خودش خوب بازی میکنه و دردسر سازه . همیشه تو نیوکمپ خوب میبریم ولی تو ایبروستار با زحمت .
من که این بازی رو بازی سختی میدونم تازه تو دفاع هم یکم به مشکل برخوردیم .

با جلو رفتن ساعت هم بازی شده ساعت 21:30

messi1373
03-24-2012, 13:00
بچه ها به نظر شما این فصل بارسا شانس قهرمانی داره؟من میگم آره.آخه رئال دوباره باید با بارسا بازی کنه که احتمال پیروزی بارسا نسبت به رئال خیلی بیشتره.بعدشم بارسا بازیهایه سختش تموم شده ولی رئال هنوز چندتا بازیه سخت داره.مثلا باید با اتلتیکو مادرید-والنسیا-سویا-بیلبائو-بارسا-اوساسوناو... که اکثرش تو زمینه حریفه بازی کنه.قطعا امتیاز از دست میده.

Arman.Leo
03-24-2012, 13:31
[Only Registered And Activated Users Can See Links]مايوركا- بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه - 1391/1/5

ساعت 21:30 (18 به وقت محلي)

Arman.Leo
03-24-2012, 13:41
اينم پيش بيني اسپورت :

به نظر منم اين تركيب خوبه! در نبود آلوز و آدريانو چاره اي نداريم جز اينكه پويول بره به سمت چپ و مونتايا رو هم از تيم ب بياريم. :ey babaaa:

تو خط هافبك بوسكتس و سسك تو بازي گذشته نبودن و به احتمال زياد بازي مي كنن ژاوي هم اگه استراحت كنه خوبه برا بازي با ميلان :bia inja:

تو حمله هم كه مسي حتما بايد باشه پدرو و الكسيس هم بايد بازي كنن تا دوباره به فرم خودشون بگردن. lay_;;

اميدوارم تواين بازي مصدوم نديم كه كارمون براي بازي با ميلان سخت ميشه :-ang

به اميد برد پرگل :hapoo:

Arman.Leo
03-25-2012, 15:30
به نام خدا

دور رفت مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]میلان- بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پنجشنبه-1391/1/10

ساعت 00:15 دقیقه به وقت ایران

ورزشگاه سن سیرو

خب به ديدار 1/4 ليگ قهرمان رسيديم . بازي حساسي با ميلان خواهيم داشت تو مرحله گروهي 2 بار باهاشون بازي كرديم كه بازي رفت در

كمپ نو با تساوي 2-2 به پايان رسيد و بازي برگشت در سن سيرو رو 3-2 برديم ولي انصافا در هر دو بازي بهتر از تيم ميلان بوديم و ميتونستيم

گل هاي بيشتري هم بزنيم. بارسا با حذف لوركوزن در مجموع 10-2 به اين مرحله رسيد و ميلان با حذف آرسنال 4-3 راه به اين مرحله يافت

تو اين بازي علاوه بر فونتاس و وياو آبيدال , آدريانو رو هم نداريم.

چون بازي تو زمين ميلان برگزار ميشه زدن گل تو زمين حريف اهميت بالايي داره. اميدوارم تو همين بازي رفت كار رو تموم كنيم.
پ.ن : بازي به عبارتي ديگه چهارشنبه ساعت 12:15

David7
03-27-2012, 16:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links]میلان- بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

2+2 پخش آزاد
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
bTV Action
Club RTL
CT4 Sport
HRT 2
ITV 1 پخش آزاد --------- آستارا
ITV 1 (wales) پخش آزاد ---------- آستارا
NTV+ Football
ORF Eins
RAI 1
RTÉ Two
SF zwei
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy)
Sport TV1
STV (scotland)
STV 1 [Jednotka]
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
TV3+ Denmark
Ulster TV
Viasat Football (sweden)
~ ITV 1 HD
~ NTV+ Football HD
~ ORF Eins HD
~ RAI HD
~ RTÉ Two HD [Saorview]
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport 1 HD (italy)
~ STV HD (scotland)
~ TV3+ HD (denmark)
~ Viasat Football HD (swe)

David7
03-27-2012, 16:22
بچه ها برای این که بازی راا پخش زنده بکنن با این شماره ها تماس بگیرید و بگید که بازی را زنده پخش کنن
شماره تماس با روابط عمومی شبکه سه سیما:
22021901 - 22021955
22055025 - 22168395 - 22055717

Arman.Leo
03-27-2012, 19:17
[Only Registered And Activated Users Can See Links] میلان (ایتالیا) - بارسلونا (اسپانیا) [Only Registered And Activated Users Can See Links]
چهارشنبه - 1391/1/9
ساعت 23:15

پ.ن 1 : پخش با تاخیر ساعت 00:15 توسط شبکه سوم سیما
پ.ن 2: دلیل اینی که کیفیتش پایینه ، به خاطر اینه که لیست خیلی طولانی بود و صفحنه مانیتور کم آورده بود ، به زور کاری کردم چپید تو عکس همه عکس ها [Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
03-28-2012, 04:16
به نظرتون با این وضع دفاع ترسناکی که داریم استفاده از چه سیستمی ( و با استفاده از چه مهره هایی ) میتونه تو بازی امشب کمکمون کنه ؟!؟

Prince.L.M
03-28-2012, 09:22
به نظرم

پیکه ........ماسکرانو ..........پویول .......... دنی آلوز
اینیستا ...........ژاوی ...............فابرگاس
کوئنکا یا تلو..........مسی .............سانچز

حیف که آفلای هنوز واسه کامل تو زمین بودن آماده نیست وگرنه یکی از مهره های اصلیم بودki::
البته به نظرم وجود تلو بهتر از کوئنکا هست بازی با لورکوزن خیلی عالی بود

پ.ن:الان جالبی ترکیبم به اینه که اصلا به ماسکرانو اعتقاد ندارم:sooot: (چون در حال حاضر بهترین گزینه هست)

pedro_17
03-28-2012, 10:54
من میگم همین ترکیب مهشید خانم ولی جای پیکه و پویول عوض شه

پویول ........ماسکرانو ..........پیکه .......... دنی آلوز
اینیستا ...........ژاوی ...............فابرگاس
کوئنکا یا تلو..........مسی .............سانچز

Alireza_Lionel 10
03-28-2012, 11:38
چون ایبرا وسط بازی میکنه من هم با ترکیب مهشید خانم موافقم..........
البته من فکر کنم اگه با همون ترکیب همیشگی بازی کنه مشکلی نداشته باشه.............میلان تیم بزرگی هست نه در حد و اندازه ی بارسا...............فقط یه ابراهیمویچ داره که اون هم کار پویوله..........ولی ما یه مسی داریم که گرفتنش کار هیچ کس نیست:love:

LMB
03-28-2012, 12:44
من فکرکنم تمام شما دوستان طرفدار بارسا به حدی فوتبالو خوب میفهمین ک درک کنین بارسا سیستم مشخصی نداره منظورمو بدبرداشت نکنین منظورم اینه که ما تیمی حمله میکنیم و تیمی هم دفاع میکنیم ازونجایی ک پپ و فلسفه بارسارو میشناسیم ما باحتمال بالا میریم که میلانو ببریم چون واسه بارسا بازی داخل یا خارج خونه فرقی نمیکنه چون همیشه واسه برد بازی میکنه ولی با توجه ب شرایط موجود شرط عقل اینه که تو زمین حریف اولا گل نخوریم ولی با شناختی از خط دفاعی میلان دارم فک کنم براحتی بشه گل بارانشون کرد من ترکیب زیرو پیشنهاد میدم

والدز
پویول...............ماسکرانو......... .........پیکه................دنی
بوسکتس
ژاوی................................ سسک

اینیستا............مسی...............ا کسیس

spbarcelona
03-28-2012, 12:58
با اجازتون

والدس

پویول........ماسکرانو........پیکه ..........دنی آلوس

اینیستا.........فابرگاس..........ژ وی

کریستین تلو..........مسی.........سانچز

spbarcelona
03-28-2012, 13:01
ببخشید بچه ها سراغی از پدرو ندارین؟ چرا پدرو بازی نمیکنه؟

LMB
03-28-2012, 13:19
یه سوالی داشتم مگه بوسکتس تو بازی امشب محرومه؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!:mage mishe:

fcb10
03-28-2012, 14:28
من بیشتر ترسم از اینه که مصدوم بدیم ! احتمال زیاد میلان بازی فیزیکی انجام میده ! با وجود کسایی مثل ایبرا - مونتاری - آمبروسینی که خشن بازی میکنن احتمال مصدومیت واسه بارسایی ها هست !

Saeid~Barca
03-28-2012, 14:34
والدز

پویول ................پیکه .................ماسکرانو................. دنی آلوز

بوسکتس

اینیستا ...............ژاوی

فابرگاس

مسی .................الکسیس

spbarcelona
03-28-2012, 15:43
سلام عزیزان
به نظر شما بهترین بازیکن زمین در بازی میلان با بارسلونا چه کسی خواهد بود؟think::

morteza7
03-28-2012, 17:10
In my opinion, Messi will be selected as the man of the match:ohum::yes:

Prince.L.M
03-28-2012, 18:05
ببخشید کسایی که انقدر تیم رو دفاعی چیدین میشه یه توضیحی در موردش بدن فکر نمیکنم انقدر دفاعی هم لازم باشه درسته قدرت هجومی میلان بلاست اما قدرت دفاعیش فکر میکنم بیشتر باشه و وجود تلو یا کوئنکا تو بازی بد نیست مخصوصا تلو کنار مسی که واقعا هوش بالایی داره

raptor
03-28-2012, 18:15
ببخشید کسایی که انقدر تیم رو دفاعی چیدین میشه یه توضیحی در موردش بدن فکر نمیکنم انقدر دفاعی هم لازم باشه درسته قدرت هجومی میلان بلاست اما قدرت دفاعیش فکر میکنم بیشتر باشه و وجود تلو یا کوئنکا تو بازی بد نیست مخصوصا تلو کنار مسی که واقعا هوش بالایی داره

خوب طبيعيه،فكر كن ما داريم همه جانبه حمله ميكنيم اونوقت يهو توپو از دست ميديم و وقتي كه فقط دو نفر پويول يا مثلا بوسكتس تو زمين خودمونن،توپ برسه به مثلا بواتنگ اونم در حالي كه زلات و روبينيو دارن از دو سمت نفوذ ميكنن....بقيه رو فكر كنم بتوني حدس بزني!!!!!!ki::
با آپوئل نيكوزيا كه بازي نداريم...:nishkhand:حريف مون ميلانه!!!:ajibeee:entezar::

Prince.L.M
03-28-2012, 18:22
خوب طبيعيه،فكر كن ما داريم همه جانبه حمله ميكنيم اونوقت يهو توپو از دست ميديم و وقتي كه فقط دو نفر پويول يا مثلا بوسكتس تو زمين خودمونن،توپ برسه به مثلا بواتنگ اونم در حالي كه زلات و روبينيو دارن از دو سمت نفوذ ميكنن....بقيه رو فكر كنم بتوني حدس بزني!!!!!!ki::
یه موقع شبکه3 استخدام زد واسه گزارشگری (حتما برید به خدا جدی میگم)
بله درسته ولی پویول و ماسکرانو و پیکه و دنی آلوز واسه زلات بسن دیگه به نظرم درسته دفاعی ولی دیگه این خیلیه بوسکتس عملا کاره ایی نیست وقتی ماسکرانو تو زمین باشه در ضمن فکر کنم پیکه توانایی گرفتن زلات رو داشته باشه
به هر حال اینم یه نظریه ولی خب به نظرم یه مهاجم مثل تلو جای بوسکتس میتونه خیلی بیشتر کمکمون کنه

با آپوئل نيكوزيا كه بازي نداريم...:nishkhand:حريف مون ميلانه!!!:ajibeee:entezar::
اگه با آپوئل بازی داشتیم که به ماسکرانو هم زحمت نمیدادمki::
حالا زیادم جدی نگیرید میـــــــــــــــــــــــ ـلان که نیست میلانهheee::

raptor
03-28-2012, 18:36
یه موقع شبکه3 استخدام زد واسه گزارشگری (حتما برید به خدا جدی میگم)
بله درسته ولی پویول و ماسکرانو و پیکه و دنی آلوز واسه زلات بسن دیگه به نظرم درسته دفاعی ولی دیگه این خیلیه بوسکتس عملا کاره ایی نیست وقتی ماسکرانو تو زمین باشه در ضمن فکر کنم پیکه توانایی گرفتن زلات رو داشته باشه
به هر حال اینم یه نظریه ولی خب به نظرم یه مهاجم مثل تلو جای بوسکتس میتونه خیلی بیشتر کمکمون کنه

اگه با آپوئل بازی داشتیم که به ماسکرانو هم زحمت نمیدادمki::
حالا زیادم جدی نگیرید میـــــــــــــــــــــــ ـلان که نیست میلانهheee::

ايني كه شما ميگي هم درسته ولي خوب بعضي وقتا پيكه و آلوز مهاجم ميشن!!:fek konam:
در ضمن ما با دو تا مهاجم و دو تا هافبك هجومي هم ميتونيم موفق باشيم...چون كيفيت مهاجمامون خيلي خوبه....همين مسي خودش كاره 3تا مهاجمو ميكنه....yes::jeddiiiii::shogh:::..تليو( ين گزارشگر راديو بارسا اينطوري اسمه شو ميگفت!) يا كوئنكا هم ميتونن تعويضايه خوبي باشن و تو نيمه دوم كه ميلان خستس با سرعت و جنگندگيشون به كمكمون بيان....
در ضمن من ميلاني هم هستم....:chi migi::gahhr::gerye::gahhr:binambinam
راستي در مورد گزارشگري...:
خدا خيرت بده...هر وقت خواستم خودم و خانوادم فحش بارون بشيم،اونوقت به گزارشگري فكر هم ميكنم....ki:::hehee:.

CRISTIANO-FARSHAD
03-28-2012, 18:41
به نظر من این میلان به اندازه لورکوزن توان داره !!!!! باید یک تیم هجومی بازی رو اغاز کنه!!!! امیدوارم بازی پر گل باشه و مسی هم رکورد بزنه (با اینکه یک ماریدی هستم .

والدز

پویول ................ پیکه..................الوز

ماسکرانو
چابی

اینیستا ..................... سسک................ایساک

سانچز ...............مسی

raptor
03-28-2012, 18:59
به نظر من این میلان به اندازه لورکوزن توان داره !!!!! باید یک تیم هجومی بازی رو اغاز کنه!!!! امیدوارم بازی پر گل باشه و مسی هم رکورد بزنه (با اینکه یک ماریدی هستم .

والدز

پویول ................ پیکه..................الوز

ماسکرانو
چابی

اینیستا ..................... سسک................ایساک

سانچز ...............مسی

داداش منم موافقم كه ميلان الان نسبت به سالهايه قبل يا حتي ميلان اواسط اين فصل خيلي ضعيف تر شده،اما نگراني من از انگيزه بالايه ميلان و غرور بارساست....البته بيشتر انگيزه چون تاثيرش رو ميلان اينطور كه با داشتنش 4-0 آرسنالو برد و با نداشتنش 3-0 از همون آرسنال يا حتي كمي ضعيف‌تر باخت..!!:mage mishe::fek konam:think:::ohum:

raptor
03-28-2012, 19:20
به نظر من مناسبترين تركيب برايه امشب،ميتونه 4-2-1-2-1 باشه....اينطوري:

والدز

------------------------------------------كيتا!-------پيكه-------پويول-------آلوز
-------------------------------------------------سرجيو------------ژاوي--------
------------------------------------------------------------سسك--------------
-----------------------------------------------اينيستا----------------مسي----
------------------------------------------------------------سانچز---------------
البته به جايه بوسكتس ماسكرانو هم خوبه!

-در مورد تاكتيك به نظر من امشب ما نيازي به استفاده از تاكتيك خاصي نداريم و اگه تو بازي هميشگيمون كمي تغيير ايجاد كنيم ميتونيم تو بازي امشب موفق باشيم....كه به نظر من اين تغييرا ضروري هستن:

-يكي اينكه همه جانبه حمله نكنيم و هميشه 3 تا بازيكنمون تو زمين خودمون باشن،وگرنه ضد حمله‌هايه ميلان كار دستتمون ميده....

-بهتره تو اين بازي بازيكنمامون تو حالت فري فورم باشن؛البته ما هميشه اينطوري هستيم اما با توجه به اين ميلان تو خط دفاعش پرسينگ خيلي خوبي داره-(كه حتي با نبود سيلوا هم اين پرسينگ تو خط دفاع ميلان به خوبي اجرا ميشه)- بهتره تعويض جايه بازيكنمامون خيلي بيشتر از بازيايه ديگه مون انجام بشه...اينطوري خط دفاع ميلان شديدا بهم ميريزه و تمركزشو از دست ميده؛حالا چرا شديدا؟!!heee::،چون احتمالا بر خلاف گفته مكسس،بازيكنايه ميلان رويه يه سري از بازيكنامون مثله مسي و اينيستا يا....حساسيت بيشتري خواهند داشت و تمركز بيشتري رو اونا دارن پس تغيير جا‌هايه مداوم اونا ميتونه مدافعانه ميلانو حسابي به اشتباه بندازه....؛تعويض منطقه بازي هم ميتونه عامل ديگه‌اي برايه بهم ريختن دفاع ميلان باشه....

-بيشتر از تكنيك استفاده كنيم...؛ميشه اينطور توضيح داد كه:
ايتاليايي ها به سبك دفاعشون معروفن و ميلان هم علاوه بر اينكه يه تيمه ايتالياييه،مربي داره كه تو بازي با آرسنال نشون داد، دفاع-ضدحمله رو خوب بلده و يه ايتاليايي اصيله!!!!!!و با توجه به اين نكته احتمالا در برابر ما هم از چنين تاكتيكي استفاده كنه،پس ما نبايد دوباره اشتباهاتمون با اينتر رو تكرار كنيم و سعي داشته باشيم كه فقط از كاره تاكتيكي به نتيجه برسيم...پپ حتما بايد اجازه كار فردي بيشتر رو واسه اين بازي صادر كنه....!:khahesh:

-به غير از اينا من تغيير ديگه‌اي تو سبك بازيمون رو لازم نميدونم(به خصوص آخرين مورد) و كلا به نظرم اگه ما تو روز خوبمون باشيم،ميلان نميتونه مشكل زيادي واسمون درست كنه....think::
-در مورد بهترين بازيكن امشبم،ميشه گفت لئو شانس زيادي داره...البته به نظر من احتمال اينكه مسي امشب پاسه گل بده،خيلي بيشتر از احتمال گل زدنشه....!:fek konam:

:khahesh::khahesh::yes:به اميد يه بازيه خوب و پرهيجان كه هر دو تيم به بازيشون افتخار كنن:yes::khahesh::khahesh:
:ehe:entezar:::gahhr:و البته جنگايه رواني كه بعضيا راه ميندازن تاثيري رو هيچ كدومه تيما نذاره:gahhr:entezar:::ehe:
eterza::-:-angeterza::-
:milan::barcelona::barcelona::milan:

LEO JOON
03-28-2012, 21:38
والدز
پیکه...............پویول
آدریانو.................................... .......دنی
بوسکتس
اینیستا.............................ژاو
الکسیس...................................... .سسک
مسی

اینجوری آدریانو و آلوز می تونن بکشن جلو و توی کارای تهاجمی شرکت کنن
بوسکتس هم یه خط میره عقب و به پیکه و پویول کمک می کنه، جای الکسیس و لئو هم می تونه عوض بشه برای تعویض هم تلو یا کوئنکا می تونن خیلی راحت جاشون رو با سانچز و سسک عوض کنن.
البته اگه از اول بازیشون بده هم بد نیست ولی چون بازی حساسیه بهتره که بازیکنای باتجربه تر توی ترکیب باشن

امیدوارم بازی زیبایی رو شاهد باشیم:yes:

Saeid~Barca
03-28-2012, 21:46
والدز
پیکه...............پویول
آدریانو.................................... .......دنی
بوسکتس
اینیستا.............................ژاو
الکسیس...................................... .سسک
مسی

اینجوری آدریانو و آلوز می تونن بکشن جلو و توی کارای تهاجمی شرکت کنن
بوسکتس هم یه خط میره عقب و به پیکه و پویول کمک می کنه، جای الکسیس و لئو هم می تونه عوض بشه برای تعویض هم تلو یا کوئنکا می تونن خیلی راحت جاشون رو با سانچز و سسک عوض کنن.
البته اگه از اول بازیشون بده هم بد نیست ولی چون بازی حساسیه بهتره که بازیکنای باتجربه تر توی ترکیب باشن

امیدوارم بازی زیبایی رو شاهد باشیم:yes:

آدریانو مصدومه و احتمالا پویول میره سمت چپ و ماسکرانو وسط roz::

LEO JOON
03-28-2012, 21:50
آدریانو مصدومه و احتمالا پویول میره سمت چپ و ماسکرانو وسط roz::

آخه باید یکی رو بذاریم سمت چپ که بتونه نفوذ کنه
نفوذ از کناره ها خیلی به بارسا کمک می کنه ولی ماسکرانو نه سرعتیه نه تکنیکی
کی می تونه جای آدریانو رو بگیره؟think::

Saeid~Barca
03-28-2012, 21:59
آخه باید یکی رو بذاریم سمت چپ که بتونه نفوذ کنه
نفوذ از کناره ها خیلی به بارسا کمک می کنه ولی ماسکرانو نه سرعتیه نه تکنیکی
کی می تونه جای آدریانو رو بگیره؟think::

درسته ولی با وجود آبیدال هم ما از سمت چپ نفوذ چندانی رو از این بازیکن نمیدیدیم و آبیدال بیشتر تو دفاع میموند و فقط مواقعی که آدریانو بازی میکرد حرکاتی رو ازش تو حمله میدیدیم . الانم با وجود مصدومیت این دو بازیکن احتمالا مثل بازی با مایورکا پویول میره سمت چپ و پیکه و ماسکرانو دفاع وسط تیم میشن و ما میتونیم روی نفوذ های دنی حساب باز کنیم البته اگه پپ فکر دیگه ای تو سرش نباشه roz::

spiderkiller
03-28-2012, 22:25
ترکیب امشب به احتمال 89.5% این هست که میگم.

والدز
پویول.....ماسکرانو......پیکه
ژاوی....بوسکتس
اینیستا........سسک.......الوز
مسی
الکسیس

فقط یک نکته میگم.پارسال همین موقع ها الکسیس یک تنه تو اودینزه جلو میلان وایساد و امتیاز گرفت.یادم نمیره چه طوری با دریپل هاش دفاع هاشون رو به هم میریخت و حتی زلاتان میومد کمک که توپو ازش بگیرن.حالا خداکنه غیرتی بشه مثل پارسال بازی کنه البته اگه پپ بزاره.لامصب نمیذاره بازیکنا دریپل بزنن.

Saeid~Barca
03-28-2012, 23:06
ترکیب بارسا :

Goalkeeper: Victor Valdes

Defence: Carles Puyol
Defence: Daniel Alves
Defence: Gerard Piqué
Defence: Javier Mascherano

Midfield: Xavi Hernandez
Midfield: Sergio Busquets
Midfield: Seydou Keita

Forward: Alexis Sanchez
Forward: Andrés Iniesta
Forward: Lionel Messi

Substitute player: Marc Muniesa
Substitute player: Cristian Herrera Tello
Substitute player: Martin Montoya
Substitute player: Cesc Fabregas
Substitute player: Thiago Alcantara
Substitute player: José Manuel Pinto
Substitute player: Pedro Rodriguez

Saeid~Barca
03-28-2012, 23:17
مثل اینکه گواردیولا میخواد با احتیاط بازی کنه .:fek konam: بیرون موندن سسک و بازی دادن به کیتا تو ترکیب اولیه و همچنین گذاشتن اینیستا تو خط حمله اینو ثابت میکنه . البته بازی در مقابل یه تیم بزرگ و در زمین حریفه . باید صبر کنیم ببینیم پپ چه استراتژی رو بکار میبره :soal:

Prince.L.M
03-29-2012, 11:26
بازی سنگین و جذاب میلان و بارسلونا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

هرچند تیم میهمان موقعیت‌های خوبی داشت، اما نمایش دفاعی عالی مردان ماسیمیلیانو آلگری مانع گل‌زنی آنها شد. البته یک صحنه بسیار مشکوک هم در محوطه جریمه میلان اتفاق افتاد که بازیکنان بارسلونا به آن اعتراض بسیاری داشتند.
میلان اولین موقعیت را با ضربه روبینیو به دست آورد. او در دقیقه 3 توپ را از بالای دروازه بارسلونا به بیرون زد.
بارسلونا به‌تدریج بازی را در دست گرفت. ضربه لیونل مسی در دقیقه 10 را کریستین آبیاتی ناقص دفع کرد و دنی آلوز نتوانست در ضربه برگشتی آن را به گل تبدیل کند. کمی بعد لیونل مسی توپ را وارد دروازه کرد اما به‌روشنی در موقعیت آفساید بود.

([Only Registered And Activated Users Can See Links] nId=8;itime=3489558;key=news:article+2998141+2675+ 1822;sub1=[subst];)
آبیاتی اندکی بعد صحنه جنجالی را رقم زد. الکسیس سانچس در محوطه جریمه صاحب توپ شد و دروازه‌بان میلان بیشتر از آن که با توپ کار داشته باشد با الکسیس برخورد کرد، اما داور پنالتی نگرفت. این تصمیم باعث اعتراض شدید بازیکنان بارسا شد.
میلان در دقیقه 20 فرصتی طلایی به دست آورد. پاس دقیق و زیبای کلارنس سیدورف به زلاتان ایبراهیموویچ رسید و او در حالی که با ویکتور والدس تک‌به‌تک شده بود به‌شکلی عجیب توپ را ضعیف زد و والدس به‌آسانی آن را گرفت.
بارسلونا دوسوم مالکیت توپ را در دست داشت اما دفاع عالی میلان و البته شرایط نامساعد زمین سن‌سیرو باعث می‌شد آنها نتوانند موقعیت بسازند.
بارسا در دقیقه 35 بسیار به زدن گل نزدیک شد. الکسیس با آبیاتی تک‌به‌تک شد و در حالی که به نظر می‌رسید گل خواهد زد، لوکا آنتونینی با فداکاری خود را جلوی توپ او پرتاب کرد.
بارسا در نیمه دوم به‌سختی توانست موقعیت ایجاد کند و مردان ماسیمیلیانو آلگری به‌خوبی بازی را بسته بودند.
اوربی امانوئلسون در دقیقه 67 بلافاصله پس از ورود به زمین می‌توانست با والدس تک‌به‌تک شود اما کنترل توپش بسیار بد بود و موقعیت از دست رفت.
کریستین تلو تازه‌وارد هم در سمت چپ صاحب توپ شد و در حالی که مسی موقعیتی عالی داشت او خودخواهانه توپ را به تور کنار دروازه زد.
اندکی بعد روی پاس عالی تلو به مسی، ضربه این بازیکن را به کرنر فرستادند و روی کرنر حاصل ضربه سر شیرجه‌ای کارلس پویول در حالی با فاصله اندک به بیرون رفت که بازیکنان میلان پیراهن او را کشیده بودند.
در آخرین دقایق بازی هم آبیاتی ضربه خطرناک مسی را دفع کرد و تلو برای ریباند کمی دور از توپ بود.
در نهایت بازی در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که به نظر می‌رسید هر دو تیم چندان از این نتیجه ناراضی نیستند؛ به‌خصوص میلان که آبیاتی تلاش می‌کرد وقت بازی را تلف کند.

و این بود گزارش بازی از زبان سایت گل
و اما آیا واقعا بازی دیشب جذاب بود؟entezar::دیشب که به سلامتی بارسایی ها که میگشتن گاهی وقتیم یه شوتی میکردن و به سلامتی میلانیا که هیچی یه شوتم نکردن جدی چیش جذاب بود؟؟؟؟

Arman.Leo
03-30-2012, 20:12
به نام خدا

هفته سي و يكم لالیگا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]بارسلونا-بيلبائو[Only Registered And Activated Users Can See Links]

يكشنبه - 1391/1/13

ساعت 00:30 (22 به وقت محلي)

ورزشگاه : كمپ نو

خب بايد بازي با ميلان رو فراموش كنيم حريف بعدي ما بيلبائوست.

شايد سخت ترين بازي باقي مونده در ليگ مقابل همين تيم باشه. تو بازي رفت كه زمين بازي بيشتر

شبيه زمين واترپلو بود تا فوتبال [Only Registered And Activated Users Can See Links] بازي رو 2-2 مساوي كرديم كه سسك و مسي گل هامونو زدن

فصل 2010-11 هم كه در نيوكمپ 2-1 بازي رو برديم. با توجه به اين كه سه شنبه با ميلان بازي

داريم بازي سختي خواهد بود اميدوارم ببريم و رئال هم امتياز از دست بده

به اميد برد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پ.ن : بازي به عبارت ديگه شنبه ساعت 12:30

پ.ن 2: اميدوارم همه فرداي بازي با خوشحالي بريم سيزده بدر نه با حال گرفته [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Arman.Leo
03-30-2012, 20:12

5 بازی آخر بیلبائو :

5 بازی آخر بارسا:

6 بازی آخر رو در روی دو تیم ( از پایین به بالا ):

آمار بازی های رو در رو:

وضعیت دو تیم تو لالیگا:

fcb10
03-31-2012, 19:10
به نظر من الان بیلبائو از هر تیمه دیگه ای خطرناکتره ! چون به تازگی داره کار های بزرگ انجام میده و نتیجه های باور نکردنیی میگیره . اونا هم تیکی تاکای خوب و با کیفیتی رو انجام میدن و خیلی هم تو این چند وقت بهشون جواب داده , والنسیا همیشه جلوی ما از تیکی تاکا استفاده و با اینکه این کار رو ناقصص انجام میداد واسه ما دردسر درست میکرد ! دیگه چی برسه به بیلبائو !!پیش بینی بازی امشب کار خیلی سختیه بیلبائو با بلیسا و یورنته آماده واقعا خطر ناکن !

ولی بیشتر از بازی خودمون من خیلی تو فکر بازی رئال هستم .

واقعا امشب شب سر نوشت سازیه !!!

David7
04-02-2012, 15:12

سه شنبه 15 فروردین ساعت 23:15 به وقت ایران

ورزشگاه : نیوکمپ

Arman.Leo
04-02-2012, 15:37

اول از همه یه مقایسه از افتخارات دو تیم میذارم :

جدول رده بندی و وضعیت دو تیم در جدول :

لالیگا:

سری آ:

5 بازی آخر بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :

5 بازی آخر میلان:

آمار بازی های رو در رو:

وضعیت دو تیم تو لیگ قهرمانان:

به امید برد پر گل و صعود به نیمه نهایی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
04-02-2012, 15:50
الکی الکی بازی با میلان رو پیچوندیم.حالا با مصدومیت ژاوی باید امید به درخشش سسک داشته باشیم.به نظرم اگه مسی رو جای ژاوی بازی بدیم و ترکیب رو اینطوری بچینیم خیلی بهتر جواب میگیریم چون هم الگری انتظارش رو نداره هم اینکه اگه مسی تو خط حمله باشه 4 نفر مارکش میکنن برای همین این ترکیب فکر کنم بتونه خوب گل بزنه

والدز
پویول.....ماسکرانو......پیکه..... ..الوز
بوسکتس
اینیستا........مسی
ایکوئنکا......سسک.......الکسیس

به نظرم این ترکیب بهتر جواب میده چون حریف انتظار نداره مسی اینقدر عقب بازی کنه.به نظرم بازی فردا مسی باید یک طراح باشه تا مهاجم.

mortezarm
04-02-2012, 16:01
من نظرم اینه بارسا اگه نتونه تا دقیقه 70 گل بزنه کار واسش خیلی دشوار میشه و استرس گل خوردن بارسا رو شدیدا با مشکل مواجه میکنه
از اونجایی که میلان خوب به سبک ایتالیایی ها دفاع میکنه بارسا باید از حداکثر قدرت هجومیش بهره بگیره و نبود ژاوی ضربه سنگینی برای بارساست که قطعا هیچکس حتی سسک جایگزین ژاوی نمیتونه باشه پس امر گلزنی تو بازی بخصوص تو نیمه اول برای بارسا خیلی حیاتیه

Saeid~Barca
04-02-2012, 16:39
منم با دوستمون مرتضی موافقم . فکر میکنم تو این بازی باید اوایل بازی به گل برسیم و بچه ها باید تمام تلاششون رو بکنن که گل نخوریم چون کارمون واقعا سخت میشه . هر چقدر هم از بازی بگذره فشار روی بازیکنا بیشتر میشه و نمیتونن بازی خودشون رو بکنن .
پپ باید یه فکری هم واسه از زیر فشار درآوردن مسی بکنه چون با اون پرسینگی که مدافعان اونا انجام میدن دیگه نمیتونه بازی کنه . به نظر من اگه یکم عقب تر از مهاجمان تیم بازی کنه خیلی بهتره و میتونه فضای بیشتری داشته باشه و همین طور قدرت بازی سازی بیشتر

Gerard Pique3
04-03-2012, 12:00
به امید خدا میلان امشب سوراخ سوراخ میشه و همشهری هامون تو کاتالونیا این تیم رو تحقیر میکنن:perspolis:
به امید برد بارسا و قهرمانی مجدد تو چمپیونز لیگ و لالیگا

Prince.L.M
04-03-2012, 17:08
اول که امیدوارم یه بازی خوب رو ببینیم نه مثل بازی رفت
دوم اگه پپ باشه که دوباره یه ترکیبی مثل همون ترکیب قبل رو میفرسته تو زمین و تا دقیقه 90 تعویضم نمیکنه
سوم امیدوارم بارسا امشب یکی از بهترین شبهاشو سپری کنه
و چهارم امیدوارم در همون نیمه اول کار رو تموم کنیم چون اخیرا بارسا اینجوری زیاد نشون دادهentezar::

Saeid~Barca
04-03-2012, 17:32

کوئیپرز داور هلندی ، بازی بارسا - میلان را قضاوت می کند

یوفا داور هلندی ، بیورن کوئیپرز ( 39 ساله ) را مامور کرده تا وظیفه ی قضاوت بازی 1/4 نهائی
دور برگشت لیگ قهرمانان بین اف سی بارسلونا و آث میلان را این سه شنبه در کمپ نو بر عهده بگیرد.
کوئیپرز اخیرا بازی یک شانزدهم لیگ قهرمانان بین زسکامسکو و رئال مادرید را که با نتیجه تساوی 1-1 در روسیه به پایان رسید را قضاوت کرد. همچنین این داور هلندی قضاوت بازی سوپر کاپ اروپا بین بارسلونا و پورتو در آگوست که با نتیجه 2-0 به سود بلوگرانایی ها به پایان رسید را عهده دار بود

آمار بازی های دو تیم مقابل هم :

pedro_17
04-03-2012, 21:30
اینم ترکیب مارکا

ولی فکر نکنم پپ تو این بازی از 3 دفاع استفاده کنه چون تو ضد حمله گیر میفتیم

saeid_8992
04-03-2012, 22:34
من تو این چند ساله گذشته که وافعا بارسا تو اوج بوده یادم نمیاد (به غیر از اینتر مورینیو)که بخوا د بازی کنه و استرس حذف داشته باشهباید ببینیم بارسا و پپ اینج چطور امتحان پس میدن

David7
04-04-2012, 04:02
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ‏3 مقابل ‏1 میلان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Camp Nou — Barcelona

داور:‬ B. Kuipers‎

تماشاگر:‬ 94629‎

11′ (پنالتی) لیونل مسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Antonio Nocerino ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 32′

41′ (پنالتی) لیونل مسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

53′ Andrés Iniesta Luján ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

90′ +3
Yellow Card Antonio Nocerino

90′ +2
Yellow Card Maxi López

90′ +1
Yellow Card Philippe Mexes

86′
Yellow Card Joan Isaac Cuenca Lopez

83′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alexandre Pato [Only Registered And Activated Users Can See Links] Maxi López

78′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Cesc Fàbregas [Only Registered And Activated Users Can See Links] Seydou Keita

77′
Yellow Card Robinho

75′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Gerard Piqué [Only Registered And Activated Users Can See Links] Adriano

69′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Kevin-Prince Boateng [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alexandre Pato

66′
Yellow Card Javier Mascherano

63′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] چابی ارناندز [Only Registered And Activated Users Can See Links] Thiago Alcántara

61′
Substitution [Only Registered And Activated Users Can See Links] Clarence Seedorf [Only Registered And Activated Users Can See Links] Alberto Aquilani

53′
Goal Andrés Iniesta Luján

41′
Assist Sergio Busquets Burgos

41′
Penalty Goal لیونل مسی

41′
Yellow Card Clarence Seedorf

40′
Yellow Card Alessandro Nesta

32′
Assist Zlatan Ibrahimovic

32′
Goal Antonio Nocerino

11′
Penalty Goal لیونل مسی

10′
Yellow Card Luca Antonini

saeid_8992
04-04-2012, 14:57
سلام
بازی دیشب با میلان واقعا فوق العاده بودیم ولی یه نقطه ضعف بزرگ داشتیم که خیلی به چشم اومد ما اصلا شوت از راه دور خوب نبودیم اصلا ایا واقعا شوت زن نداریم
خیلی سعی شد ضربه زده بشه ولی اصلا در شان نام بارسا و هماهنگ با بازی دیشب نبود

lionel-pep
04-06-2012, 15:09
پنالتی دوم بارسا مشکوک بود،ولی سرپنالتی اول باید آنتونینی اخراج میشد،چون موقعیت مسلم گل وتک به تک 3متری دروازه بود،پس این به اون در.
میمونه بازی رفت که 2تا پنالت به اعتقاد95% کارشناسا ( و نه امثال من وشما که فقط در اینجا متعصبانه به هم فحش میدهیم) برای بارسا نگرفت که اگه میگرفت میلان در همون سنسیرو تحقیرآمیز حذف میشد. موقعیتهای گل هم که در مجموع 2بازی ، 31 به 6 به نفع بارسا بود،پس میلانیها خدارو شکرکنید که بارسا جز مسی تمووم کننده نداشت...

بازی با چلسی 2009 به این خاطر سر زبانها افتاد که بخاطر تاکتیکهای فوق العاده هیدینگ،گل اینیستا تنها ضربه ی در چهارچوب بارسا بود..ولی در مجموع 2بازی با میلان، موقعیت گل 32 به 6 به نفع بارسا بود..واقعا میلانیها باید شب وروز دعا کنند که با نتیجه ی 7-0 نباختن

خدا جای حق نشسته، وقتی میلان ناجوانمردانه و با فریب چمن رو آبیاری میکنه وزمین فوتبالو تبدیل به شالیزار میکنه، و2پنالت هم گرفته نمیشه در سن سیرو،باید هم این بلا سرش بیاد.
تازه سر پنالتی اول باید آنتونینی اخراج میشد،چون موقعیت مسلم گل بود ومانع از گل زدن مسی در جریان بازی شد.
موقعیت ها هم که 32 به 6 بود در مجموع. در کل اروپا زووم کردن روو تاکتیکهای 2مربی که چرا انقد بارسا موقعیت خلق کرد،فقط توو ایران همه اسیر جوسازی مورینیو شدن گیر دادن به داوری...

نستا خیلی احمقه که از یه سوراخ 2بار گزیده شد و با اینکه میدونستن شانس آوردن که رو پویول پنالت نگرفت در بازی رفت، باز هم این کارو در بازی برگشت تکرار کردن.پس شایسته ی تنبیه بودن.
تازه مارکای ضد بارسایی که گفت همین خطا روو بوسکتس در بازی برگشت هم پنالت بوده.

David7
04-06-2012, 15:56
به نام خدا

ساراگوسا - بارسلونا

هفته 32 لالیگا اسپانیا فصل 2011-2012

شنبه 19 فروردین ساعت 22:30 به وقت ایران

Arman.Leo
04-06-2012, 17:58
درمورد این بازی :

خوب بعد از 3 بازی سخت مقابل دو تیم میلان و اتلتیک بیلبائو نوبت به تیم آسونی مثل زاراگوسا میرسه ... بازی رفت 4-0 بردیمشون و فصل پیش هم با دو گل مسی این تیمو بردیم ... کلا 7 بازی آخر رو بردیمشون ... ساراگوسا هم از 5 بازی اخیر تو لالیگا 3 برد و یک مساوی و یک شکست داشته ، 3 بازی آخر رو مقابل تیم های والنسیا ، اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ گیخون به برتری رسیده ...
بهترین گلزن بارسا لیونل مسی با 36 گل و بهترین گلزن تیم مقابل هلدر پوستیگا با 7 گل هستش ...
مصدومین هم : داوید ویا و فونتاس و آبیدال هستند ، پیکه هم احتمالا نمیرسه و آفلای هم حالش خوبه تقریبا ، مونده کی بره تو زمین...
تیم هم که روحیه بالایی داره و راحت میتونه پر گل ببره ...
به امید برد پر گل
lagh:::sigar:lagh:::sigar:lagh:::sigar:

Arman.Leo
04-07-2012, 05:02

جدول رده بندی و وضعیت دو تیم در جدول :

5 بازی آخر بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :

5 بازی آخر زاراگوزا:

آمار بازی های رو در رو:

وضعیت دو تیم تو لیگ :

به امید برد پر گل و توقف رئال مادرید [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Arman.Leo
04-07-2012, 05:03
[Only Registered And Activated Users Can See Links]زاراگوزا - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه-1391/1/19

ساعت 22:30 به وقت ایران:

Arman.Leo
04-07-2012, 14:55
ترکیب احتمالی برای بازی امشب به نقل از اسپورت :

ترکیب خوبیه ، دفاع که عالیه با توجه به اینکه پیکه مصدومه ولی ماسچرانو خوب ظاهر شده تو چند تا بازی اخیر ...
هافبک هم خوب چیده شده البته اگر کمی گلزنی برامون سخت شد به نظرم پپ باید ژاوی رو باید بیاره تو و تیاگو رو ببره بیرون ...
حمله هم خوبه ولی کاش به جای پدرو سسک رو میگذاشت ، یک کم داره بد بازی میکنه ولی میشه تا یک جایی تحملش کرد پدرو رو ...
به امید برد پر گل بارسلونا و هت تریک مسی ، همین طور شکست رئال در بازی فردا ...

spiderkiller
04-07-2012, 15:07
ولی من فکر کنم ایکوئنکا فیکس باشه.خیلی خوب جواب داده مخصوصا تو پست چپ

42d3e78f26a4b20d412==