PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ᴥ بحث و تبادل نظر درباره بازیهای تیم ملی ایران درمقدماتی جام جهانی برزیل 2014 ᴥ

Mehrd@d
10-09-2011, 23:30
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

از این پس سعی خواهیم کرد هرگونه بحث در مورد بازی های تیم ملی در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی برزیل 2014 را اینجا داشته باشیم.

امیدوارم با بحث های فنی خودتون ما را در این امر یاری کنید.

با تشکر :flowerysmile:

Mehrd@d
10-10-2011, 13:12

بحریــن - ایـــــران

دیدار رفت مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل 2014( گروه E )

ایران - بحرین

سه شنبه 19 مهر // ساعت 19:30

استادیوم : آزادی تهران

داور: گرین

David7
10-11-2011, 14:24
به قول یکی از دوستان به اسراییل باختن بهتره تا که بحرین از ما امتیاز بگیره ...

به نظر من کیروش تیم رو هجومی میچینه میخواد مازیار زارع رو دفاع آخر بزاره مثل بارسا که حمله رو از عقب شروع کنه همین طور که در تمرینات تیم ملی زارع رو دفاع میزاشت ...

احتمال برد ایران 90% و ما ممکنه به اتفاقات فوتبال امتیاز از دست بدیم ...

mamaliss
10-11-2011, 15:33
ایران 2 :iran:
بحرین 0

AL1reZA
10-11-2011, 15:38
توجه:
دوستان اگر گزینه ی خیر رو می زنید حتما دلیلشو هم بنویسید
با تشکر.

mortezarm
10-11-2011, 15:46
منکه خیلی خیلی احتمال بالای برد امشب رو میدم و به نظرم قطر به مراتب امسال از بحرین قویتره
در ضمن در بازی امشب میزبانیم
2. بحرین در خانه خودش به سختی از قطر مساوی گرفت
3.قطر در زمین خودش به سختی از ایران مساوی گرفت
ولی اینا کلا قطعی نیستن و غیر قابل پیش بینی
در ضمن به نظرم ایران به جام جهانی میره اما در اونجا فکر نکنم هنوز امادگی کار خاصی داشته باشه و خیلی زد حذف میشه

Mehrd@d
10-11-2011, 15:56
چیزی که منو بیش از هر چیزی تحت تاثیر قرار داده در خواست، پیشنهاد کی روش مبنی بر یکدست و یکرنگ شدن ورزشگاه بوده.
خیلی میتونه این پیشنهاد واسه هممون جالب باشه! من خیلی کنجکاوم تا همچین صحنه ای رو ببینم!!
از طرفی این نشان دهنده فرهنگ بالای این مربی هستش. که این پیشنهاد رو داده.چرا چون علی الرغم پیروزی دراین بازی دوست داره خارج از گود هم شرایط رو به نفع خودش تموم کنه.
همونجور که انتظار میره باید با حمایت این هوادارا نهایت استفاده رو برد و جو سنگینی علیه حریف ایجاد کرد.
و همچنین نباید فرصت خودنمایی به حرف داد اونم در مقابل حریفی به نام بحرین که در چرک بازی کردن حرف اول رو نه تنها در آسیا بلکه در دنیا می زند!!!:ohum:
من امیدوارم با یه بازی زیبا و در خور شان بتونیم پیروز این میدان باشیم.:iran:

Mehrd@d
10-11-2011, 20:32
به به عجب بازی ای شده .... تبریک میگم ما هم کم کم داریم صاحب سبک میشیم!:hehee:
کلا با اخراجی که دادن از هم پاشیده شدن یعنی جوری که حتی نتونستن یه موقعیت جدی رو دروازمون خلق کنیم.
ما هم که خوش بختانه تونستیم تا اینجا از این فرصت استفاده کنیم و 3 گل بهشون بزنیم
امیدوارم در نیمه دوم هم شاهد این روند رو به جلو باشیم تا بتونیم به گل های بیشتری دسترسی پیدا کنیم.
به امید یه پیروزی سنگین :iran:

David7
10-11-2011, 20:41
چی فکر میکردیم چی شد ... :hehee:

منم با نظر مهرداد موافقم اخراج بازیکن بحرین این از هم پاشید دروازبان بحرین خیلی رو اعصاب راه میره خیلی مکس میکنه تا آخر بازی بعید میدونم کارت زرد نگیره ....

بازی فوق العاده بود تو نیمه اول امیدوارم نیمه دوم بهتر بشه ... :iran:

تاج
10-11-2011, 21:17
ایران 6

بحرین 0000000000000000

spiderkiller
10-11-2011, 21:27
نسبت به اخرین باری که یک بازی رسمی از ایران دیدم خیلی پیشرفت کردن.ولی 70 درصد خوب بازی کردنشون بابت اخراج اون عربه هم بود.کلا بد نبودن ولی بازم میگم کاش نریم جام جهانی چون اونجا بلایی سرما میاد که سر کره شمالی اومد پارسال.اگه همینطوری خاطره های نسبتا خوبمون توی جام جهانی رو مرور کنیم خیلی بهتره

AL1reZA
10-11-2011, 21:35
بازیه زیبایی بود همین طور یک طرفه.
همه بازیکنان خیلی خوب بازی کردند. هرگز پیش بینی نمی کردم که این نتیجه 6-0 پیروز بشیم.
تیم حریف از همون دقیقه اول برای مساوی آمده بود.
بازیکنان بهرین تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفتند و با دست پاچگی توپ هارو لو می دادند بعد از اون اخراج دقیقه اول روحیشون خیلی بهم ریخت.
به هر حال تبریک می گم.امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشه.

Great Milan
10-11-2011, 21:41
سلام به تموم ایرونیای با غیرت من که بعد یه مدت یه فوتبال باحال دیدم خیلی حال کردم .ایران همه کار کرد بحرین:hehee:

ManUtd
10-11-2011, 21:43
نسبت به اخرین باری که یک بازی رسمی از ایران دیدم خیلی پیشرفت کردن.ولی 70 درصد خوب بازی کردنشون بابت اخراج اون عربه هم بود.کلا بد نبودن ولی بازم میگم کاش نریم جام جهانی چون اونجا بلایی سرما میاد که سر کره شمالی اومد پارسال.اگه همینطوری خاطره های نسبتا خوبمون توی جام جهانی رو مرور کنیم خیلی بهتره
داداش اين چه حرفيه؟!!!!!!!!!!! يعني چي كه نريم جام جهاني بهتره؟ كره شمالي رو با ايران مقايسه ميكني؟نه داداش اين جوري كه فكر ميكني نيست! اگه همه بخوان مثل شوما فكر كنند كه ما بايد از بحرين هم ببازيم! شوما به كره و ژاپن نگاه كن! ببين خودشونو رسوندن به سطح اروپا به خاطر اينكه تلاش كردند و زحمت كشيدند! اگه قرار باشه ما بترسيم و بيكار بشينيم كه تو جام جهاني تحقير نشيم كه بايد فاتحه اين فوتبالو خوند! واقعا بده كه اين ديدگاه رو نسبت به تبم كشورمون داشته باشيم! الان تيم داره خوب بازي ميكنه و نميشه بهش ايراد گرفت.ما تو اين بازي حدودا 20 موقعيت گل داشتيم كه با بي دقتي مهاجما 6تا گل زديم! ايران چندين ساله كه اينجوري بازي نميكنه و همش به خاطر كيروشه! واقعا مربي خوبيه و سطح فوتبال ايرانو بالا ميبره! الان قدرت هاي اسيا يه جور ديگه به ايران نگاه ميكنند و ميدونند كه ايران داره به دوران طلاييش برميگرده.شهريار جان يه موقع از حرفاي من ناراحت نشي به خدا من هيچ قصد بدي نداشتم و فقط نظرمو دادم و به تو هم توصيه ميكنم اينقدر نقش گاليور رو بازي نكني:hehee:داداش به خدا شوخي ميكنم به دل نگيري!

ibrahim
10-11-2011, 21:44
دوست عزیز همه از خداشونه برن جام جهانی -مگه ما دل نداریم که همیشه فکر گذشته باشیم...
بریم جام جهانی همه بازیهارو هم ببازین ولی جز 32 تیم برتر میشیم.این مهمه.
بچه ها حالا یه 6 تا گل زدیم جو گیر نشیم اخه بازیکنامون خیلی هم خوب نیستن(غیر 4-5 تاشون)
از این گروه که میریم بالا حالا گروه بعدی با کی میفتیم مهمه
استرالیا-کره جنوبی-ژاپن-عربستان-ازبکستان................think::

بازم خدا رو شکر بعد چند سال یه برد شیرین و بازی جالب دیدیم.

پروين:به اين مي گويند فوتبال منطقي ([Only Registered And Activated Users Can See Links]پروين:به_اين_مي_گويند_فو بال_منطقي)

mortezarm
10-11-2011, 22:00
واقعا بازی به یاد موندنی بود اونم مخصوصا مقابل بحرین
اما بحرین محک خوبی واسه قدرت ایران نیست
امیدوارم با یه تیم بهتر بازی کنیم تا پیشرفتمون معلوم شه
اما ایران از نظر سک بازی و جسارت حمله بعد از گل با وجود این مربی حرفه ای پیشرفت کرده

Abdollah 202
10-11-2011, 22:05

اینبار باهات مخالفم داداشki::
ما باید به جام جهانی بریم و گرنه تیم ملی ما در همین سطح میمونه وپیشرفت نمیکنه:sooot:
هر تیمی در جام جهانی تجربه کسب میکنهthink::
واسه چی ما نریم تجربه کسب نکنیم؟:fek konam:

Abdollah 202
10-11-2011, 22:09
در ضمن بازی خوبی بود:balesh:
اما کاش به یازده نفرشون شش تا میزدیم تا قدرتمونو به رخ همه بکشیم:hehee:

البته به نظر من باز این بازیکنا جو گیر میشن و بازیهای بعدی رو دست کم میگیرن و مساوی یا میبازن entezar::
البته خدا نکنهDeath::

Mehrd@d
10-11-2011, 22:20
خب 6-0 بردیم تبریک میگم :balesh:
خیلی خوب شد که تونستیم اون اهنگ تیمی که در نیمه نخست داشتیم رو در نیمه دوم هم حفظ کنیم و بدنبال گلهای بیشتر باشیم..
همه چی واسه یه برد شیرین آماده و مهیا بود که خوشبختانه همینطورم شد.از جمله تماشاچیا. که دیگه باید بگم سنگ تموم گذاشتن و تونستن یک جو سنگینی بر علیه این ضد فوتبالیها ایجاد کنن.
با اینکه از ابتدا فکر میکردم با این ترکیب به مشکل برخواهیم خورد. ولی با مرور زمان بهم ثابت شد که .نه اصلا این اینطوریا نیست! و میشه با هر ترکیبی دست به کارهای بزرگی زد. و این رو باید گذاشت رو حساب خلاقیت بی اندازه کیروش.
البته نباید زیاد ازاین برد خوشحال شد چون نمیشه بحرین رو به عنوان یه حریف جدی وسنتی تلقی کرد!
به نظرم با توجه به وجود مسائلی که مطرح بود بیش از پیش رو این بازی مانور داده شد! در حالیکه میتونست یکی از آسونترین بازیامون باشه!dallliii
البته دیگه نباید ارزش این برد رو اینقدر پایین اورد . چون همه به نحوی زحمت کشیدن و باید تبریک و خسته نباشید گفت به همشون.:eyvalla:
از نظر شخصی من بهترین بازیکن تو این دیدار کسی نیست جز آندرانیک تیموریان:love:

spiderkiller
10-11-2011, 23:12
داداش سعید من که هیچوقت از شما دلگیر نمیشم از شما هم همینطور داداش Abdollah 202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
نظر هرکس بسیار محترمه ولی ایجوری نگاه کنید که بریم جام جهانی و بیوفتیم توی گروه اسپانیا یا ارژانتین یا برزیل یا هرتیم بزرگ دیگه.یادتونه وقتی خوردیم به پست پرتقال توی 2006 کعبی با استوک رفت تو صورت فیگو علتش هم این بود که نمیتونست مارکش کنه.تا اخر اون بازی اصلا فیگو سمت توپ نیومد.این یعنی چی؟این یعنی ابروی ما رو بردن.یعنی ما بازی بلد نیستیم باید بزنیم تو صوت بازیکنا.فرض کن مسی بیاد بازیکنای ما رو دریپل بزنه بزنن پاشو رباطش پاره شه.دیگه ابرو برامون نمی مونه.کره شمالی رو مگه ندید جوری از پرتقال گل بارون شد که رونالدو یک دور توپ رو گم کرد دوباره پیدا کرد.توپ از پاش جدا شد و اونا روحیه نداشتن توپ رو ازش بگیرن و همینجوری یک گل خوردن.یادمه سایت یاهو نوشت سوپراستار گل گوفی زد.خب این برای اونا ابروریزی بود.البته من نمیگم نریم جام جهانی.میگم تا وقتی که قدرتمون در حد قدرت های برتر نیست نریم.مثلا الان استرالیا و ژاپن و کره واقعا سطحشون جهانی هست ولی ما هم به عنوان نماینده اسیا بریم به خدا مسخرمون میکنن.پرچممون بی حرمت میشه.

sinaa
10-11-2011, 23:18
خب تیم ملی هم 6 تایی کرد ............. تبریک میگم .............. با درخشش ستاره های استقلالی :love:

David7
10-12-2011, 00:22
برد تیم ملی رو تبریک میگم ... :eyvalla:

بازی خوبی بود تقریبا همه ی بازیکنا خوب بودن ... lay_;;

البته این برد نباید باعث مغرور شدن بازیکنا واسه بازی های بعد بشه چون بازی برگشت به مراتب سخت تر از این بازی هست امیدوارم بازی برگشت رو هم بزنیم تا خیالمون واسه صعود راحت تر بشه ... :hehee:

MohaZalla
10-12-2011, 12:03
تبریک میگم
ایران خیلی خوب بود اونقدر خوب که ده یا یازده نفره بودن بحرین هم تغییر خاصی نمیتونست تو روند بازی داشته باشه فقط امیدوارم همیشه اینطوری باشه

faramarz@
02-19-2012, 20:06
با اینکه بحرینو بردیم ولی داغ شکست ما از بحرین وماندن از جام جهانی هنوز هم منو عصبی میکنه مخصوصا وقتی که پرچم عربستانو هم تو ورزشگاه برداشته بودن

فری مو طلا
10-04-2012, 11:56
من زدم خیر چون مطمئنم که ایران به جام جهانی صعود نمی کنه تیمی که از لبنان شکست می خوره که دیگه اسمشو نمی تونیم بزاریم تیم ملی به خدا پرسپولیسو به جای تیم ملی می فرستادیم تو زمین بهتر از اینا بازی می کردند.

Fc Bayern München
10-06-2012, 22:15
من زدم خیر چون مطمئنم که ایران به جام جهانی صعود نمی کنه تیمی که از لبنان شکست می خوره که دیگه اسمشو نمی تونیم بزاریم تیم ملی به خدا پرسپولیسو به جای تیم ملی می فرستادیم تو زمین بهتر از اینا بازی می کردند.

ببخشید ولی لبنان از کره جنوبی هم 1-0 برده ها

sobyyy
10-19-2015, 18:01
حتما ایران 6تا میزنه بشین تا بزنه

42d3e78f26a4b20d412==