PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مربی سالهای اخیر فوتبال ایران

MOHAMD AHMADI
10-07-2011, 22:22
سلام
میدونم این سوالی تکراری و البته کلیشه ای هست ولی حداقلش اینه که ما اعضای دربی می فهمیم که هر کدوم نظرمون چیه.:chakerim:

sina acm
10-07-2011, 23:05
کیروش تا اینجا حداقل تونسته تمرینات حرفه ای فوتبال رو به ایران بیاره باید ببینیم تا ادامه راه جام جهانی چه عملکردی خواهد داشت

ALI MOHAMMAD.
10-07-2011, 23:05
مسلما کسی نمیتونه باشه جز افشین امپراتور سلطان مربیان ایرانی هم سوادش و هم نظمش همه جوره یه سر و گردن از مربیان ایران بالاتر بوده داش ....

sina acm
10-07-2011, 23:23
مسلما کسی نمیتونه باشه جز افشین امپراتور سلطان مربیان ایرانی هم سوادش و هم نظمش همه جوره یه سر و گردن از مربیان ایران بالاتر بوده داش ....
بابا این دیگه چه حرفیه دارین کارلوس کیروش رو با افشین قطبی مقایسه میکنید حالا چون پرسپولیس رو قهرمان کرد نباید احساساتی رفتار کنیم کیروش سرمربیه رئال مادرید و پرتقال بود و با بازیکنان بزرگ در ارتباط بود این با قطبی قابله مقایسه نیست eterza::-

sinaa
10-07-2011, 23:25
بهترین مربی لیگ مجید جلالی هست ..... یه نگاه به بازیکنان و سبک بازیش بی اندازید میفهمین منظور من چیه

ALI MOHAMMAD.
10-08-2011, 00:08
بابا این دیگه چه حرفیه دارین کارلوس کیروش رو با افشین قطبی مقایسه میکنید حالا چون پرسپولیس رو قهرمان کرد نباید احساساتی رفتار کنیم کیروش سرمربیه رئال مادرید و پرتقال بود و با بازیکنان بزرگ در ارتباط بود این با قطبی قابله مقایسه نیست eterza::-اره داش چون پرسپولیسو قهرمان کرده میگم بهترین مربیه ایرانه . مشکل داری داش ؟

sinaa
10-08-2011, 00:13
افشین قطبی یک خائن بزرگ بود به نظر من ................ کسی که با احساسات 70 میلیون ایرانی بازی کرد و به ژاپن رفت .........

کسی که ترس و اضطراب رو به تیم ملی منتقل کرد و یک نسل فوتبال مارو سوزوند ............. همین ....

مورینیو...
10-08-2011, 01:02

علی بری طنز بنویسی بهتر نیست؟

بهترین مربی ایران ابراهیم زاده هست که هرسال با ذوب آهن مدعی قهرمانیه.

MOHAMD AHMADI
10-09-2011, 23:28
با تشکر از نظرات همگی دوستان
ولی منظور نظرسنجی بین گزینه های بالاست و در اینکه ابراهیم زاده مربی خوبیه شکی نیست ولی چون مربی تیم ملی نبوده بین گزینه ها نیست.

AmirUtd
10-09-2011, 23:48
ببین تا اونجایی که من میدونم کی روش این جوری نوشته می شه.
:chakerim:

mortezarm
10-09-2011, 23:54
به نظرم کی روش تو حرفه ای بودن قابل مقایسه با بقیه نیس
حداقل 5 تا پاس بهم میدن
کارهای تاکتیکی هم دیده میشه
مهاجما هم بعضی وقتا گل میزنن

Mohammad
10-09-2011, 23:57
Carlos Manuel Brito Leal Queiroz
ملقب به
Carlos Queiroz
حالا به زبون خودمون هر جوری دوست دارید بنویسید و تلفظ کنید
چه کارلوس کی روش چه کارلوس کیروش
حالا هرچی........

ALI MOHAMMAD.
10-10-2011, 10:07
افشین قطبی یک خائن بزرگ بود به نظر من ................ کسی که با احساسات 70 میلیون ایرانی بازی کرد و به ژاپن رفت .........

کسی که ترس و اضطراب رو به تیم ملی منتقل کرد و یک نسل فوتبال مارو سوزوند ............. همین .... عمو . چی همین ؟؟؟ افشین قطبی سلطان مربیان ایرانه . عمو جون با حرف من مشکل داری ؟؟؟؟

ALI MOHAMMAD.
10-10-2011, 10:13
علی بری طنز بنویسی بهتر نیست؟

بهترین مربی ایران ابراهیم زاده هست که هرسال با ذوب آهن مدعی قهرمانیه.تو دیگه چی میگی ؟ ابراهیم زاده کجا بوده اگه مربی بوده تیمو قهرمان میکرده نه اینکه تو 4 سال فقط و فقط مدعی باشه اون وقت چه فایده داره ؟؟؟در ضمن حرفام طنز نی واقعیتو گفتم بهترین مربی ایران کسی نیس جزء افشین خان امپراتور . اکی ؟

Great Milan
10-10-2011, 12:39
این نظر سنجی که گذاشتی عزیز اصلا منطقی نیست چون شما کی روشو با افشین قطبی یا علی دایی مقایسه میکونی اقای کی روش خیلی از این حرفا بزرگتره اصلا ده برابر اون سه تای دیگه کلاس مربیگریش بالاترهeterza::-

MOHAMD AHMADI
10-12-2011, 22:10
این نظر سنجی که گذاشتی عزیز اصلا منطقی نیست چون شما کی روشو با افشین قطبی یا علی دایی مقایسه میکونی اقای کی روش خیلی از این حرفا بزرگتره اصلا ده برابر اون سه تای دیگه کلاس مربیگریش بالاترهeterza::-

داداش نظرسنجی بین مربی ها و کارایی اونا نیست دقت کنی بین مربی های اخیر ایرانه که اونم تقصیر من نیست که 3 تا از اونا ایرانین و با کارلوس قابل قیاس نیستن.

alielguaje
10-13-2011, 18:44
فک کنم قلعه نو عی:ey babaaa:

C R 7 9
10-13-2011, 23:58
به نظر من كيروش رو فقط با مربياي بزرگ درجه ي بزرگ جهان بايد مقايسه كرد نه به با دايي و قلعه نويي و قطبي

Abdollah 202
10-14-2011, 00:05
ما هنوز چیز خاصی از کی روش ندیدیم
درسته تیممون هماهنگ شده اما ما هنوز به جام جهانی نرفتبم که بخواهیم از کی روش تعریف کنیم
ولی بازم کی روش از بقیه سر تره و بعد از اونم افشین امپراطور و اون دو گزینه ی دیگه هم که اصلا برا تیم ملی مربی خوبی نبودن

(به نظر من کی روش از کوروش میاد) پس همون کوروش بگیم بهتره

heee::

H@kem
10-14-2011, 10:11
به نظر من كلا كارلوس كيروش از بقيه سر تره در اين كه شكي نيس اما تو ايرانيا از نظر نتيجه گيري امير قلعه نوعي هرجا رفته خيلي خوب نتيجه ميگيره و از تفكرات منصور ابراهيم زاده هم خوشم مياد نقشه هاي خوبي ميريزه فوتبال ما سرشار از استعداده . اما حيف كه بها دادن به فوتبال رو فقط پول خرج كردن ميدونن

Great Milan
10-14-2011, 16:46
درسته امیر قلعه نوع هر جا بره موفقه ولی همیشه ابزارشم داشته اگه یه نیم جون بهش بدن هیچ کاری نمیتونه بکونه به نظر من اقای مجید جلالی هم هوش مربیگریش از بقیه بالاتره هم با این تیمه جونش خیلی خوب بازی میکونه

p.u.n.i.s.h.e.r
05-26-2013, 07:48
1-مجید جلالی
2-کیروش
3-ابراهیم زاده

("_")
05-26-2013, 12:27
من خودم پرپسولیسیم ولی به نظرم
1. ابراهیم زاده
2. قلعه نویی
3. جلالی

42d3e78f26a4b20d412==