PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از نظرشما بهترین بازیکن تاریخ کیست؟با دلیل.

hasty
10-06-2011, 11:23
پله.مارادونا.زیدان.رونالدو برزیلی و......

sinaa
10-06-2011, 11:26
رونالدوی برزیلی بهترین بازیکن تاریخه به نظر من :jeddiiiii:

spiderkiller
10-06-2011, 12:34
به نظر من این نظر سنجی درست نیست.باید دید بهترین رو چی تعریف میکنی؟اگه از بهترین منظورت زیباترین و جادوگری با توپ هست که رونالدینیو و رونالدو برزیلی بهترین هاست.اگه منظورت موثربودن در همه جوانب یک بازی(چه بازی های مهم و چه دوستانه) مسی و مارادونا و پله بهترین بودن.البته اگه بخوایی از جنبه کلی کلی نگاه کنی یعنی کسی که خیلی موثر هست،بازیش زیبا هست،توی تمام فاکتور های موجود از بقیه سرتر هست خب مسلمه مسی بهترینه.دارم بدون تعصب میگم.اگه مارادونا 7 نفر رو دریپل میکرد و گل میزد مال زمانی بود که هنوز نمیدونستن انالیز کامپیوتری بازی حریف و بازیکنا چی هست ولی مسی همون 7 تا رو با این شرایط دریپل میکنه.مسی اکثر مواقع داره به سمت دروازه حریف حرکت میکنه بازیسازی های فوق العاده میکنه اما خیلی ها وقتی کم میارن به صورت زیگ زاگی حرکت میکنن یعنی بیشتر به سمت پرچم کرنر حرکت میکنن و دوباره از اونجا به سمت دروازه حریف که واقعا نشان از ضعفشون داره(من اسم کسی رو نگفتم نیایین کل کل کنید).اگه از لحاظ اخلاق میگی که من مسی رو میدونم و بعدشم کاکا که کلا از حواشی دوره.

مورینیو...
10-06-2011, 13:16
فقط زیدان چون مخترع یک دریبل نو درفوتباله.

amir-97
10-06-2011, 13:26
کریس رونالدو. چون تکنیک داره گلزن هست شوت هاش خوبه وهم میتونه هافبک گوش باشه و هم مهاجم

Fc Bayern München
10-06-2011, 13:34
کریس رونالدو. چون تکنیک داره گلزن هست شوت هاش خوبه وهم میتونه هافبک گوش باشه و هم مهاجم

درسته که رونالدو بهترین دریبل زن و ...:eyvalla::eyvalla::eyvalla:
است ولی مطمئنا بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هم نیست.

ManUtd
10-07-2011, 07:27
به نظر من زيدان و رونالدو(كچل)دوتا از بهترين هاي تاريخ هستند ولي خداييش نميشه بهترين بازيكون تاريخ رو انتخاب كرد! اصلا به نظر من درست نيست! ولي بهترين هاي 20 سال اخير همين دوتا بودن

.ZIDANE
10-07-2011, 08:49
فقط زیدان چون مخترع یک دریبل نو درفوتباله.

به قول داش مورینیو زیدان بهترینه و همچنین بی رقیب خیلی از بازیکنانی که کاربرا به عنوان بهترین بازیکن تاریخ نام بردن دارن از دریبل زیدان استفاده میکنند. از نظر اخلاقی هم که گل سرسبد همه فوتبالیست هاست.

spiderkiller
10-07-2011, 10:49
از نظر اخلاقی هم که گل سرسبد همه فوتبالیست هاست.

من قبول داشتم بهترین اخلاق فوتبالی رو داره زیدان اما با اون حرکتی که توی فینال جام جهانی کرد نه تنها باعث شد به تلخی از فوتبال خداحافظی کنه بلکه باعث باخت تیمش در فینال و از اون بدتر باعث شد تاریخ فرانسه یک جام کمتر رو درتاریخ خودش ببینه.اون هرچه قدر هم اخلاق مدار باشه با اون حرکت گذشته اخلاقیش رو نابود کرد لطفا بدون تعصب نظر بدید

TAHACR7
10-07-2011, 10:53
ازنظرمن :
1- رونالدو برزيلي
2-زيدان
3-مارادونا
4-پله

sina acm
10-07-2011, 11:39
Ronaldinho

Ronaldi _Brazil

Cafu

FoRLaN
10-13-2011, 18:22
بدون تعصب میگم فورلان:sooot:
چیه؟ مگه فورلان چشه ؟eterza::-eterza::-
...
خوب حالا باشه میگم و بدون تعصبم میگم که حال کنید...
به نظر من رونالدوی برزیلی
هم زمان اوجم طولانی مدت بوده
هم ... نمیدونم دیگه ولی کلا خوب بوده!!
رونالدینیو که بدبختی چند سال بیشتر تو اوج نبوده و مارادونا و پله هم که به من ربطی نداره تو نسل من نبوده بیام نظر بدم..

zidan-ronaldo
10-13-2011, 22:03
Zinedine Zidane
فکر نمی کنم دیگه هیچ بازیکنی بتونه بیاد و مثل زیدان بازی کنه

alielguaje
10-13-2011, 22:13
lionel messi:chakerim::chakerim:

C R 7 9
10-13-2011, 23:50
به نظر من كه ميتونه پله باشه.چون 3بار با برزيل قهرمان جام جهاني شده و هم با سانتوس nتا افتخار ديگه كسب كرده

fafa86
10-14-2011, 00:58
به نظر من مسی میتونه یکی از بهترینها باشه ولی هنوز بهترین نشده چون جام جهانی رو تو کارنامه اش کم داره و زیدان هم به خاطر ابداع یک دریبل و یک جام جهانی نمیتوان بهترین دونست ولی رونالدو برزیلی هم جام برده هم سلطان گلزنان جام جهانی است و مارادونا هم که نابغه فوتبال است

H@kem
10-14-2011, 10:05
واقعا هيچكس به زيدان نميرسه . من كه مطمئنم

Great Milan
10-14-2011, 16:53
به نظر من نمیشه کدوم از همه بهتر بودن چون هر کودوم زمان خودش غول فوتبال بوده مثلا پله واسه برزیل بیشتر از هزار گل زده ومارادونا ارژانتینو چندین دوره یک تنه قهرمان کرده با ناپولی دو سال پشت سر هم تیمو قهرمان کرده نسل بعد اونا رونالدو وزیدان بودن که هیچ کس به نمیرسید ونسل یعد اونا رونالدینهو یه و کریس رونالدویه .درضمن بگم مسی رو اصلا نمیشه جزوه اینا حساب کرد چون اون اگه یه بازی ژاوی واینیستا نباشن تو بازی پشمه

spiderkiller
10-14-2011, 17:59
درضمن بگم مسی رو اصلا نمیشه جزوه اینا حساب کرد چون اون اگه یه بازی ژاوی واینیستا نباشن تو بازی پشمه داداش برای چی توهین میکنی.چرا اینقدر طرفدارای تیمای دیگه دری وری میگنmas:-یک بازی از ارژانتین ببین بعد بگو مسی چیه.مسی توی زمین برای هر تیمی خدایی میکنه.مسی یک تنه داره ارژانتین رو نگه میداره.هیچ مدافعی نمیتونه بگیرتش اونوقت شما از زور دلتون میایید چرت و پرت میگید:hehehe: درکتون میکنم.مارادونا که کاملا واضح بود با تمام مدافع ها و دروازه بان ها تبانی کرده.من اکثر گلاش رو دیدم .شما هم ببین بعد نظر بده.هروقت شوت میزنه دروازه بان فقط نگاه میکنه.مدافعا وامیستن تا بیاد ردشون کنه.چرا نمیتونست یک پاس گل مثل مسی بده.چرا نتونست مثل مسی توی ارژانتینی باشه که هیچ بازیکنی نداره؟این ارژانتین بدون مسی غیر قابل مقایسه با ارژانتین مارادوناست.تنها تیمی که با مارادونا تبانی نکردن ایتالیا توی فینال جام جهانی بود که نتونست یک نفرشون رو هم رد کنه.از بقیه بازیکنا هم نمیگم.پله که مال دوران بوق بوده.کریس رونالدو هم که هیچی همه میدونن فقط بلده تمارض کنه و تک به تک گل کنه.رونالدو برزیلی هم که مفت خور بود.اول مسی بعدم رونالدینیو . اینا بازیکنای تاریخ ساز بودن.لطفا بدون اطلاعات نظر نده

LIONEL ESHGHI
10-14-2011, 20:29
درضمن بگم مسی رو اصلا نمیشه جزوه اینا حساب کرد چون اون اگه یه بازی ژاوی واینیستا نباشن تو بازی پشمه

بهتره اول شعور داشته باشی بعد حرف اضافه بزنی.

تویی که 14-15 سالته و 2ساله میدونی فوتبال چیه نمیخواد اظهار نظر کنی.

کسیکه میاد کیریس رونالدو رو جزو اینا حساب میکنه معلومه که چقدر میفهمه. رونالدویی که سه ساله زیر مسی و ژاویه.

بازیکنان بزگ زیادند؛ ریوالدو، بکن باوئر، اریک کانتونا ، رونالدینیو، کیرس رونالدو و...........

امّا بازیکنان نخبه کم هستند.

تو اصلاً میدونستی که پله ای که در 3دوره قهرمانیه برزیل در جام جهانی حضور داشته؛ در دو دورش نیمکت نشین بوه؟

میدونستی آمار گلهای رسمیه پله کمتر از 650 گله؟ اونم پله ای که در اروپا بازی نکرد و به تیمهای درپیت گل زده.

میدونستی ناپولیه ایتالیا و آرژانتینه زمانه مارادونا بهترین تیمهای دورهء خودشون بودند؟ و بازیکنان بزرگی داشتند؟

و میدونستیکه هیچی از فوتبال نمیفهمی؟ اگر دفاعهای آرژانتین و هابکهاش و دروازه بانش ضعیف هستند تقصیره لیونل مسیه؟

فصل قبل بیشترین پاس گلو کی داد؟ (یه مهاجم به نام لیونل مسی)

از هرجهت هم از کیرس رونالدو بهتر بود. رونالدو چرا نتونست تو لیگ قهرمانان بیشتر از لئو مسی گل بزنه؟

هر بازیکنی هم که گل میزنه بهترین بازیکنه یا اونیکه بیشترین تاثیرو داره؟

رونالدویی که 40 گل در لالیگا با مفت خوری زد؛ پس چرا لیونل مسی بهترین بازیکنه لالیگا شد؟

همین امسال بهترین گلزن کیه؟ (لیونل مسی)

بیشترین پاس گل متعلق به کیه؟ (لیونل مسی)

واقعاً مخ میاد که با شماها کل کل کنیم. چون هیچی نمیفهمید.

منم اعصاب درستو حسابی ندارم، یه چیزی بهت میگم که پشیمون میشی.

بهتره قبل از اینکه حرفی بزنی خوب فکر کنی بچه. من به امثال شماها راه نمیدم.

تورو قرآن دلیله بعضی از بچّه هارو نگاه کنید: (زیدان بهتره چون یه دریبل اختراع کرده!!!) ---- (کریستیانو رونالدو چونکه خوب شوت میزنه و خوب دریبل میکنه!!!) ------ (هاشم آقا بقّال سر کوچمون!!!!!)

7تابازی از پله دارم که ببینید خندتون میگیره. بازیکنا همشون چفتو چولن.

زیدان و رونالدو هم بازیکنان بزرگی بودند. من از سال 1997 عاشق بازیهای رونالدوی برزیلی بودم. واقعاً اعجوبه بود. از نظر من دورانه اوجش خیلی از زیدان بهتر بود. امّا با اومدنه لیونل مسی از سال 2005 فهمیدم که این بازیکن خیلی بهتر از رونالدوئه.

مارادونا، رونالدو، زیدان، کرویف یا هربازیکنی رو که میخواهیدو با لیونل مسیه (18-19-20-21-22-23-24) ساله مقایسه کنید. الآنم حرف من این نیست که لیونل مسی بهترین بازیکنه تاریخه و نمیگم که هست (اگرچه که هست) امّا اینو بدونید که بازیکنی رو دستش نیست.

آمارهای لیونل مسیه 24 ساله هم کاملاً گویای همه چیزه.

اینو یادتون باشه:

هیچ هافبکی مثل لیونل مسی پاس گل نمیده

هیچ مهاجمی مثل لیونل مسی گل نمیزنه

انواع و اقسام کل کل ها هم درمورد لیونل مسی با هر بازیکنی رو هم بصورت منطقی با کمال میل قبول میکنم. هرکی خواست کل منو بخوابونه پیام خصوصی بده.

AL1reZA
10-14-2011, 20:47
رونالدو چرا نتونست تو لیگ قهرمانان بیشتر از لئو مسی گل بزنه؟

دوست من رونالدو تو 1یا2 بازی رئال نبود مصدوم بود و رئال هم که مثل شما به فینال نرسید.
سال 2010 هم رونالدو تو لیگ قهرمانان از مسی بیشتر گل زده بود ولی چون رئال حذف شد رونالدو نتونست بیشتر گل بزنه.
رونالدویی که 40 گل در لالیگا با مفت خوری زد؛ پس چرا لیونل مسی بهترین بازیکنه لالیگا شد؟
بهترین بازیکن لالیگا رونالدو شد به اضافه هواداران بارسلونا هم اون رو به عنوان بهترین بازیکن لالیگا انتخاب کردند.

ژاوی و اوزیل و رونالدو هستند.پاس های ژاوی رو که یادت هست واقعا لذت بخشه

چرا عزیز کریستیانو رونالدو رونی.

LIONEL ESHGHI
10-14-2011, 21:05
وحید : رونالدو چرا نتونست تو لیگ قهرمانان بیشتر از لئو مسی گل بزنه؟

علیرضا : دوست من رونالدو تو 1یا2 بازی رئال نبود مصدوم بود و رئال هم که مثل شما به فینال نرسید.
سال 2010 هم رونالدو تو لیگ قهرمانان از مسی بیشتر گل زده بود ولی چون رئال حذف شد رونالدو نتونست بیشتر گل بزنه.

وحید : رونالدویی که 40 گل در لالیگا با مفت خوری زد؛ پس چرا لیونل مسی بهترین بازیکنه لالیگا شد؟

علیرضا : بهترین بازیکن لالیگا رونالدو شد به اضافه هواداران بارسلونا هم اون رو به عنوان بهترین بازیکن لالیگا انتخاب کردند.

اگه اینطوریه؛ لیونل مسی در 3بازیه آخر لالیگا که حضور نداشت و تا قبل از اون 1 گل از رونالدو بیشتر زده بود. و اگه اون 3 بازیه آخرو بودش؛ آقای گل لالیگا لیونل مسی میشد. آره؟

این بهونه ها رو منم میتونم بیارم امّا باید واقع بین باشیم. در لیگ قهرمانان امسال که لئو مسی کلاً حریف نداشت

در رابطه با بهترین بازیکنه لالیگه هم عرض کنم که؛

از شما بعیده که میگی کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنه فصله 2011 شده.

کریستیانو رونالدو = بخاط اینکه آقای گل شد فقط جایزهء پی چی چی رو گرفت

لیونل مسی = بخاطر گلها و تاثیر گذاریه فوق العاده بالا و بخاطر اینکه بهترین پاسور گل هم بود بعنوان بهترین بازیکنه فصل 2011 لالیگا شد. در فصل 2010 و 2009 هم لیونل مسی بهترین بازیکنه فصل لالیگا شناخته شد.

اینم منبع این خبر که لیونل مسی بهترین بازیکنه سال 2011 لالیگا شده ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
10-14-2011, 21:27
وحید: تورو قرآن دلیله بعضی از بچّه هارو نگاه کنید: (زیدان بهتره چون یه دریبل اختراع کرده!!!) ---- (کریستیانو رونالدو چونکه خوب شوت میزنه و خوب دریبل میکنه!!!) ------ (هاشم آقا بقّال سر کوچمون!!!!!)
علیرضا: وحیدجان عزیزم بااین پستت موافق نیستم.
اگه دقت کنی می بینی همه حرف های دوستامون درسته مثلا: رونالدو:چون خوب شوت می زنه و خوب دریبل می کنه. آیا درست نمی گه؟ یا زیدان و....
اگه تمام این پست هایی که دوستان می دن دقت کنی میبینی همش درسته.
شما و بقیه یه روز کوچک بودید نظرتتون با توجه به سنتون بوده همین دوستان هم اگه بزرگ تر شوند نظراتشون تغییر می کنه.در کل باید بهشون احترام گذاشت.

LIONEL ESHGHI
10-14-2011, 21:28
ژاوی و اوزیل و رونالدو هستند.پاس های ژاوی رو که یادت هست واقعا لذت بخشه

چرا عزیز کریستیانو رونالدو رونی.

رونالدو رو که از لحاظ پاس گل با لیونل مسی اصلاً مقایسه نکن. اوزیل پارسال عالی بود اما در لالیگا بازهم حریف لیونل مسی که یه (مهاجمه) نشد. ژاوی هم که اسطورس و من خیلی دوستش دارم اما پارسال به اندازهء لیو مسی پاس گل نداد و پیارسال هم لیونل مسی بعد از ژاوی دوّم شد.
واقعاً از یک مهاجم چه انتظاراتی داری؟

لیونل مسی که از رونالدو بیشتر گل میزنه. در مورد رونالدو هم بگم که اگر پنالتیها و دروازه خالیهارو در نظر نگیری مثل لیونل مسی گل نمیزنه.

بازیکن باید تاثیر گذار باشه.

بهتره به این نگاه کنی که کدوم بازیکن از همه بیشتر تاثیر گذارتره تا اینکه افکار دوستاتو با این جوابهای فرعی منحرف کنی.

LIONEL ESHGHI
10-14-2011, 21:32
اگه دقت کنی می بینی همه حرف های دوستامون درسته مثلا: رونالدو:چون خوب شوت می زنه و خوب دریبل می کنه. آیا درست نمی گه؟ یا زیدان و....
اگه تمام این پست هایی که دوستان می دن دقت کنی میبینی همش درسته.
شما و بقیه یه روز کوچک بودید نظرتتون با توجه به سنتون بوده همین دوستان هم اگه بزرگ تر شوند نظراتشون تغییر می کنه.در کل باید بهشون احترام گذاشت.

بله. کاملاً حرفت درسته. منظور من بی احترامی نبود. منظور من این بودش که این خصوصیات منطقی نیست.

اگر رونالدو خوب دریبل میکنه؛ لیونل مسی هم خیلی خوب دریبل میکنه و ..............

کاری ندارم.

در کل منظورم این بودش که باید عادلانه دلیل آورد نه اینکه بگیم زیدان چونکه یه دریبل اختراع کرد پس بهترین بازیکنه تاریخه.

امیدوارم منظورمو متوجّه شده باشد

AL1reZA
10-14-2011, 21:34
نظر شخصی من کریستیانو رونالدو نمی تونه باشه.منظورم اینه که باید خیلی بیشتر بدرخشه هر چند که الان هم عالیه همین طور که رونالدینیو تکه.
ولی یه چیزی بگم کریس در دنیا تکه و هیچ بازیکنی رو دست سرعت و تکنیکاش نمیاد و همین طور محبوبیتش.
در تکنیک تاریخ رونالدینیو و کریس تک هستند ولی بهترین بازیکن تاریخ نیستند.:ohum:

AL1reZA
10-14-2011, 21:37
بله. کاملاً حرفت درسته. منظور من بی احترامی نبود. منظور من این بودش که این خصوصیات منطقی نیست.

اگر رونالدو خوب دریبل میکنه؛ لیونل مسی هم خیلی خوب دریبل میکنه و ..............

کاری ندارم.

در کل منظورم این بودش که باید عادلانه دلیل آورد نه اینکه بگیم زیدان چونکه یه دریبل اختراع کرد پس بهترین بازیکنه تاریخه.

امیدوارم منظورمو متوجّه شده باشد

درسته ولی خوب بچه ها با توجه به سنشون حرف می زنند و همگی قابل احترامهroz::

AL1reZA
10-14-2011, 21:47
رونالدو رو که از لحاظ پاس گل با لیونل مسی اصلاً مقایسه نکن. اوزیل پارسال عالی بود اما در لالیگا بازهم حریف لیونل مسی که یه (مهاجمه) نشد. ژاوی هم که اسطورس و من خیلی دوستش دارم اما پارسال به اندازهء لیو مسی پاس گل نداد و پیارسال هم لیونل مسی بعد از ژاوی دوّم شد.
واقعاً از یک مهاجم چه انتظاراتی داری؟

لیونل مسی که از رونالدو بیشتر گل میزنه. در مورد رونالدو هم بگم که اگر پنالتیها و دروازه خالیهارو در نظر نگیری مثل لیونل مسی گل نمیزنه.

بهتره به این نگاه کنی که کدوم بازیکن از همه بیشتر تاثیر گذارتره تا اینکه افکار دوستاتو با این جوابهای فرعی منحرف کنی.

اگه ژاوی پارسال و پریسال از مسی کمتر پاس داد ولی به جاش تیکی تاکا رو به بارسا داد فرض کن تو یه بازی ژاوی نباشه ببین چی میشه پاس های ژاوی هرگز قابل مقایسه با مسی یا رونالدو نیست.
رونالدو در پاس دادن عالیه درسته کم پاس گل می ده ولی وقتی هم می ده خیلی پاس هاش زیباست. یکی از زیبا ترین پاس گل دنیا رو هم رونالدو داد در بازی با ختافه.

مگه کریس در رئال تاثیر گذار نیست؟ کریس در هر بازی بهترین بازیکن زمینه
بهترین بازیکن زمین= تاثیر گذارترین

spiderkiller
10-14-2011, 21:57
یکی از زیبا ترین پاس گل دنیا رو هم رونالدو داد در بازی با ختافه.

داداش شما همون رو میگی که یک پاس کات دار با پای چپ بود؟
اگه اون منظورته که فصل پیش جفرن یک پاس همینطوری ولی با طول دوبرابر داد پس اگه اینطوریه جفرن الان باید بهترین پاسور باشه
درضمن اگه برای گل زده پنالتی رو حساب نکنن(به اضافه اشتباهات داوری) که رونالدو واقعا 30 گل هم پارسال حقش نبود.امسال هم که با 3 پنالتی هنوز از مسی عقبه.البته اینجا جاش نیست ولی واقعا رونالدو از مسی کمتره.کلا بازیکنای دیگه باید خودشون رو با کسی غیر از مسی مقایسه کنن چون کسی مثل مسی هنوز نیومده

mortezarm
10-14-2011, 22:03
من نمیدونم چرا اصلا بیراه میگید دوستان یعنی زیذان در حد بازیکنان الان نیست
یعنی زیدان فقط یه دریبل اختراع کرد؟
یعنی زیدان بهترین بازیکن جام جهانی 2006 نشد؟
یعنی زیدان بهترین بازیکن جهان نبود؟
یعنی زیدان از مسی و کریس کمتر بود
این همون زیدانی که هم تو تیم ملی فوق العاده بود هم باشگاش
من عاشق رونالدوم اما کجا کریس یا مسی تو تیم ملی هم اینقد موثرن
اما زیزو همه جا موتور بود همه جا.......
اخه یه بازیکن به این بزرگی رو تا حد فقط یه دریبل پایین اوردن واقعا..............

messi1373
10-18-2011, 14:29
ببینید بازیکنای فوتبال به چهار دسته اصلی تقسیم میشن.
1-بازیکنای ضعیف-2-بازیکنای عادی-3-ستارگان فوتبال-4-اسطوره ها(این بخش کلا 3نفر هستش.)
حالا واسطون مثال میزنم.همه با یه کمی فکر میفهمن که حرفم کاملا درسته.
1-بازیکنای ضعیف(اکثر بازیکنای ایرانی-بازیکنای لیگ های عربی و..)
2-بازیکنای عادی(لاسانا دیارا-سیدو کیتا-بازیکنای لیگ برتری ایرانو...)
3-ستارگان فوتبال(کریس رونالدو-رونالدو برزیلی-کارلس-ژاوی-اینیستا-ویا-کاکا-کاسیاس-زیدان-رونالدینیو و....)
4-اسطوره ها(پله-مارادونا-لیو مسی)
حداقل توی دسته ی 4 هیچ بازیکنی تا 20 ساله دیگه نمیتونه بیاد.البته استثنا داره.مثلا نیمار در صورت انتخاب مسیر درست فوتبال با انتخاب یک تیم درست.یا بازیکنای لاماسیا.به هیچ وجه هم هیچ بازیکنه اروپایی نمیتونه به دسته 4 بیاد.فقط از امریکای جنوبی مخصوصا آرژانتین.

Derby
10-19-2011, 11:01
دوستان عزیز
همه می دونیم که صحبت های الان باعث نمی شه که تاریخ عوض شه
فقط تنها نتیجه ای داره اینه که محیط سایت تبدیل به کل کل بشه
در مورد این گونه مباحث باید مطالعه بشه بعد توی سایت این گونه تاپیک ها راه اندازی بشه
نظرات رو که می خوندم می دیدم 99٪ دوستان از روی تعصب و نگاه کورکورانه دارن نظر می دن و این گونه بحث ها توی بخش بدون تعصب جایی نداره.
از این به بعد هر گونه تاپیک در مورد این که کدوم بازیکن بهتره یا کی بدتره زده بشه از محیط سایت حذف میشه
خیلی جالبه که نظرات روی 2 بازیکنی می چرخه که تا به حال رنگ فینال جام جهانی رو ندیدن !!!!‌ و توی کشور خودشون دارن توی ورزشگاهها هو می شن !
لیونل مسیو کریس رونالدو جفتشون بازیکنان بزرگی هستند اما لیونل مسی 75 دقیقه بازی اخیر آرژانتین مقابل ونزوئلا و کریس رونالدو هم 60 دقیقه مقابل دانمارک از سوی هواداران کشور خودشون هو شدن !
بازیکنانی توی لیست برترین های تاریخ قرار می گیرند که در بین بازیکنان معمولی تونسته باشند تیمشون رو بزرگ کنند
پله
مارادونا
زیدان
رونالدو برزیلی
روبرتو باجو
یوهان کرایوف
این گونه بازیکنان در زمان خودشون هر وقت از تیمی به تیم دیگه می رفتن تیم جدیدشون می شد مدعی !
همشون در زمان خودشون عامل اصلی صعود تیم ملی خودشون به فینال جام جهانی بودن !
این بازیکنان 23 - 24 ساله هنوز زوده که دربارشون صحبت بشه
فعلآ که کار بزرگی نکردن و دارن توی تیم هایی بازی می کنند که هر بازی 5 - 6 گل می زنند !
کنارشون هم تا دلتون بخواد ستاره هست
خلاصه کلام ازا ونجایی که این گونه بحث ها فقط مطلب رو به سوی مقایسه بین 2 بازیکن می بره و در حال حاضر هم فوتبال جهان ستاره زیادی نداره و تقریبآ همه خسته شدن از بحث تکراری مسی و کریس رونالدو لطفآ دیگه از این گونه مطالب مطرح نکنید که از محیط سایت حذف میشه
توی بخش مربوط به باشگاه خودتون هر چی می خواهید از بازیکنان خودتون تعریف و تمجید کنید و واسه هم نوشابه باز کنید
اما توی بحث های تاریخی و ... بازیکنان این دهه رو با دهه های قبل مقایسه نکنید
موفق باشید love::

-

ale10forever
10-19-2011, 11:08
از نظر من بهترین بازیکن تاریخ بی شک دیگو مارادونا بوده چون به قول جعفرخان کسیه که بین بازیکنای ضعیف و معمولی تونسته تیمایی که توشون بازی کرده رو به موفقیتای زیادی برسونه و چه تو باشگاه و چه تو تیم ملی هم همین شرایط رو داشته نمونش آرژانتین 86 و ناپولی تو ایتالیا و اروپا ولی بازیکنایی مثل مسی و رونالدو هرچند بازیکنای بزرگ و خوبی هستن اما نمیتونن بهترین بازیکنای تاریخ محسوب بشن چون همیشه تو ناز و نعمت هستن و همیشه به خوبی تغذیه میشن همونطور که میبینید وقتی این شرایط برای مسی تو تیم ملی آرژانتی وجود نداره نمیتونه بازی همیشگی خودشو انجام بده.
درکل من این رده بندی رو بدون تعصب واسه بهترین بازیکنای تاریخ دارم:
1- دیگو مارادونا
2- روبرتو باجو
3- زین الدین زیدان

Great Milan
10-19-2011, 14:20
روماريو وارد جنگ لفظي پله با مسي شد

ستاره سابق تيم ملي فوتبال برزيل بر اين باور است که ليونل مسي مي‌تواند با ديدن فيلم بازي‌هاي پله از او درس بگيرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
روماريو ستاره پيشين تيم ملي فوتبال برزيل وارد جنگ لفظي پله با ليونل مسي شد.
وي در نشست خبري که در گوادالاخارا مکزيک انجام داد، گفت: اگر مسي فيلم بازي‌هاي پله را ببيند مطمئنا از او چيزهايي ياد خواهد گرفت.
روماريو اعلام کرد مسي بدون شک بهترين بازيکن چهار سال اخير فوتبال جهان بوده، اما با اين وجود گفت که نمي‌توان او را با پله مقايسه کرد.
وي که در جام جهاني 1994 به عنوان بهترين بازيکن اين رقابت‌ها انتخاب شد، افزود: مسي تمام شاخص‌ها را براي تبديل شدن به بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان دارد، اما براي اين کار ابتدا بايد مارادونا، من و سپس پله را پشت سر بگذارد.
در خبرها آمد که پله در 1363 بازي که به ميدان رفته است، 1280 گل به ثمر رساند، که اين يک رکورد به شمار مي‌رود. اگر چه که بسياري از اين گل‌ها در بازي‌هاي دوستانه و غير رسمي بوده است.
پله سابقه قهرماني با برزيل در جام‌هاي جهاني 1958 سوئد، 1962 شيلي و 1970 مکزيک را در کارنامه دارد و عده‌اي معتقدند که او بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان است.

Franco Baresi
10-21-2011, 11:08
زييييييييييييدددددددددددد ااااااااااااااان. اگه ازش پر افتخار تر سراغ دارين به منم بگين

Great Milan
10-21-2011, 11:37
به نظر من بازم همون پله بهترینه چون تمام اون فاکتورای بهترین بودنو داره تقریبا داره .تو تمام بازیهایی هم که بتزی کرده چه رسمی چه غیر رسمی گل زده واین یه هماره خارق العادهست .این بازیکن با این کیفیت بازی 10 سال قبل از تولد مسی از فوتبال خداحافظی کرده فکرشو بوکون:fek konam:

tamochin99
10-21-2011, 12:33
به نظر من خوب بودن تو يه باشگاه نميتونه ملاك درستي براي انتخاب بهترين بازيكن باشه بخصوص اينكه باشگاها ميتونن از هر مليتي بازيكنهاي نخبه رو كنار هم جمع كنن اينطوري راندمان هر بازيكني هم بالاتر ميره اما اگه دوستان بازيهاي جام جهاني 86 و 90 رو ديده باشن اونوقت ميبينن يه ستاره واقعي چطوري ميتونه تيمشو يه تنه به موفقيت برسونه به نظر من ديگه رو دست مارادونا نمياد.

sina acm
10-22-2011, 14:48
از نظر من روبرتو باجو _ مارادونا وحشتناک خوب بازی میکردن

AmirUtd
10-28-2011, 20:19
به نظر من رونالدو (برزیلی) و زیدان و پله و رونالدو ( پرتغال).

erfan_abiabi
10-29-2011, 19:44
مسی-بهترین سرعت-دریبلهای ریز-شوت-ضربه سر

Zid@ne
11-02-2011, 18:13
دوستان من بدون تعصب و با دلایل کافی بهتون میگم که زیدان چون :
1 - دریافت سه بار جایزه بهترین بازیکن سال جهان در سالهای (( 1998-2000-2003 )) از سوی فیفا
2 - برنده جایزه بهترین بازیکن سال اروپا در سال 2002
3 - جایزه پرارزشترین بازیکن جام باشگاه های اروپا در سال 2001-2002
4 - بهترین بازیکن جهان (( از سوی بازدیدکنندگان سایت اینترنتی یوفا ))
5 - جایزه بهترین بازیکن جام جهانی در سال 2006

رویا
11-02-2011, 20:00
اه اه اه اه اه اه اه:ogh:

mortezarm
11-02-2011, 22:45
اه اه اه اه اه اه اه:ogh:

این بنده خدام که حالش خرابهDeath::

Mohammad
11-02-2011, 22:50
بهترین بازیکن Zizo / فکر کنم نیازی هم به دلیل نباشه

NOKIA
11-03-2011, 00:17
زیدان-پله-مارادونا-مسی-ژاوی

0631
11-03-2011, 10:56
سلام
ببين داش اگه ازاين نظر ميخواي حساب كني مسي بهتراز رونالدو هستش اما مطمئن باش نه مسي نه رونالدو لياقتش ندارن چون درمقابل پله.دونگا.به به تو.روماريو و....چيزي نيستند.
عشق است بارسا

David Sina
11-03-2011, 11:13
لیونل مسی زیرا به این افتخارات رسیده :

فیفا توپ طلا : 1

2010

توپ طلا : 1

2009

جام جهانی بهترین بازیکن سال : 1

2009

تیم فیفا سال : 3

2008 ، 2009 ، 2010

U - 21 فوتبالیست اروپایی سال : 1

2007

بهترین بازیکن سال لالیگا : 3

2009 ، 2010 ، 2011

لا گلزن لیگ برتر : 1

2010

کوپا دل ری گلزن برتر : 1

2011

لا لیگا بازیکن خارجی سال : 3

2007 ، 2009 ، 2010

لالیگا Ibero آمریکایی بازیکن سال : 4

2007 ، 2009 ، 2010 ، 2011

کفش طلایی اروپا : 1

2010

UEFA گلزن لیگ قهرمانان : 3

2009 ، 2010 ، 2011

یوفا بهترین بازیکن در اروپا جایزه ها : 1

2011

یوفا باشگاه فوتبالیست سال : 1

2009

لیگ قهرمانان اروپا به جلو سال : 1

2009

مرد لیگ قهرمانان UEFA نهایی از بازی : 1

2011

مرد طرفداران نهایی لیگ قهرمانان اروپا از بازی : 2

2009 ، 2011

تیم UEFA سال : 3

2008 ، 2009 ، 2010

فوتبالیست سال آرژانتین : 5

2005 ، 2007 ، 2008 ، 2009 ، 2010

FIFPro جهانی بهترین بازیکن سال : 2

2009 ، 2010

FIFPro جهانی بازیکن جوان سال : 3

سال 2006 ، 2007 ، 2008

FIFPro ویژه بازیکن جوان سال : 2

2007 ، 2008

FIFPro جهانی XI : 4

2007 ، 2008 ، 2009 ، 2010

جام جهانی FIFA U - 20 فنجان از این مسابقات : 1

2005

FIFA U - 20 جهانی گلزن جام برتر : 1

2005

کوپا امریکا بازیکن جوان از مسابقات : 1

2007

بهترین بازیکن سال جهان فوتبال : 1

2009

بازیکن فوتبال جهانی جوان سال : 3

سال 2006 ، 2007 ، 2008

جام باشگاه های جهان جام طلایی بال : 1

2009

تیم ESM سال : 5

2005-06 ، 2007-08 ، 2008-09 ، 2009-10 ، 2010-11

Onze D' یا : 2

2009 ، 2010

جایزه براوو : 1

2007

Tuttosport پسر طلایی : 1

2005

Marca Leyenda : 1

2009

یوفا بهترین هدف سال : 1

2007

David Sina
11-03-2011, 11:18
قهرمان رقابت های فوتبال زیر بیست سال جهان (۲۰۰۵ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
قهرمان لالیگای ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) اسپانیا (۲۰۰۵ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
قهرمان سوپر جام اسپانیا (۲۰۰۵ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
بهترین گلزن جام جهانی زیر بیست سال (۲۰۰۵ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
بهترین بازیکن جام جهانی زیر بیست سال(۲۰۰۵ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
بهترین بازیکن جوان جهان (۲۰۰۶ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7) (۲۰۰۶ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) و (۲۰۰۹ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) و (۲۰۱۱ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
قهرمان لالیگای ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) اسپانیا(۰۸-۰۹٬۲۰۰۹-۲۰۱۰-,۲۰۱۰-۱۱ ([Only Registered And Activated Users Can See Links] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF))
قهرمان سوپر جام اسپانیا (۲۰۰۹ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7) (۲۰۰۹ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) و (۲۰۱۱ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
توپ طلایی اروپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %A7%DB%8C%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) (۲۰۰۹ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))
بهترین بازیکن فوتبال جهان (۲۰۰۹ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و ۲۰۱۰ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) )
توپ طلایی اروپا _توسط فرانس فوتبال_( ۲۰۱۰ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) )
قهرمان سوپر جام اسپانیا (۲۰۱۱ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))

این است گوشه از افتخارات مسی

spiderkiller
11-03-2011, 12:04
دوستان مگه هنوز شکی هست که مسی بهترین بازیکنه تاریخه؟:soal:

Zizou90
11-03-2011, 12:27
زیدان ازهمه نظرعالی بود وهیچ وقت افت نکرد وبااقتدارومحبوبیت فراوان کفشهارااویخت.

ManUtd
11-03-2011, 12:27
من واقعا متعجبم كه بعضي ها هنوز دست از اين تعصب كوركورانه برنداشتند!
مسي نتونسته كوچكترين افتخاري با آرژانتين بدست بياره! همين كافيه تا مسي رو از بين نامزدهاي انتخاب بهترين بازيكن تاريخ كه به نظر من وجود نداره رو كنار بزاريم!
مسلما مارادونا كه ناپولي رو يه تنه قهرمان ايتاليا كرد.آرژانتين رو يه تنه قهرمان جهان كرد و ... بازيهاي درخشاني كه در طول دوران بازيگريش واسه تيم كشورشو و تيمهاي باشگاهيش كرد يكي از 10 بازيكن برتر تاريخه.
پله كه عامل اصلي قهرماني برزيل تو جام جهاني(يادم نيست چه سالي)بود و 10 سال فوتبالشون رو اوج ادامه داد و همواره واسه تيم كشورش و باشگاهش افتخار آفريد يكي ديگه از 10 بازيكن برتر تاريخه!
زيدان با كوله باري از افتخار و و كسب جامها و عناوين متعدد چه در رده ملي و چه در رده باشگاهي و چه شخصي يكي ديگه از اين 10 بازيكنه.
رونالدو برزيلي هم به عنوان يه بازيكن فوق العاده تيكنيكي و گلزن نامشو تو تاريخ فوتبال ثبت كرده.رونالدو بهترين گلزن تاريخ جامهاي جهاني كسي نيست كه با مسي مقايسه بشه!رونالدو كه تكنيك ناب برزيليش زبان زد خاص و عام بود! رونالدويي كه تونست تو چندين تيم موفق باشه و اگه اون مصدوميت ها تو دوران فوتباليش رخ نميداد بي شك خيلي خيلي بهتر از اين بود!
من عاشق كريس رونالدو هستم ولي نميتونم بگم كريس بهترين بازيكن 5 سال اخير بوده و اين يه حقيقته!
پس بيايم با يه ديد باز به فوتبال نگاه كنيم و چشممونو به روي حقايق باز كنيم!
فوتبال بزرگتر از اونه كه يه بازيكن با 3 4 سال خوب بازي كردن و تنها موفقيت در رده باشگاهي جز بهترينهاي تاريخش باشه!
اميدوارم ديگه اين بحث رو كنار بزاريد! فكر كنم اين بار بيستم بود كه عنوان بهترين بازيكن تاريخ رو به مسي نسبت داديد! بس كنيد ...
از حرفهاي منم ناراحت نشيد و بدونيد كه من بي طرف صحبت كردم

Fc Bayern München
11-03-2011, 12:32
مسی و کریستین
ولی بیشتر کریستین

Fc Bayern München
11-03-2011, 12:34
من واقعا متعجبم كه بعضي ها هنوز دست از اين تعصب كوركورانه برنداشتند!
مسي نتونسته كوچكترين افتخاري با آرژانتين بدست بياره! همين كافيه تا مسي رو از بين نامزدهاي انتخاب بهترين بازيكن تاريخ كه به نظر من وجود نداره رو كنار بزاريم!
مسلما مارادونا كه ناپولي رو يه تنه قهرمان ايتاليا كرد.آرژانتين رو يه تنه قهرمان جهان كرد و ... بازيهاي درخشاني كه در طول دوران بازيگريش واسه تيم كشورشو و تيمهاي باشگاهيش كرد يكي از 10 بازيكن برتر تاريخه.
پله كه عامل اصلي قهرماني برزيل تو جام جهاني(يادم نيست چه سالي)بود و 10 سال فوتبالشون رو اوج ادامه داد و همواره واسه تيم كشورش و باشگاهش افتخار آفريد يكي ديگه از 10 بازيكن برتر تاريخه!
زيدان با كوله باري از افتخار و و كسب جامها و عناوين متعدد چه در رده ملي و چه در رده باشگاهي و چه شخصي يكي ديگه از اين 10 بازيكنه.
رونالدو برزيلي هم به عنوان يه بازيكن فوق العاده تيكنيكي و گلزن نامشو تو تاريخ فوتبال ثبت كرده.رونالدو بهترين گلزن تاريخ جامهاي جهاني كسي نيست كه با مسي مقايسه بشه!رونالدو كه تكنيك ناب برزيليش زبان زد خاص و عام بود! رونالدويي كه تونست تو چندين تيم موفق باشه و اگه اون مصدوميت ها تو دوران فوتباليش رخ نميداد بي شك خيلي خيلي بهتر از اين بود!
من عاشق كريس رونالدو هستم ولي نميتونم بگم كريس بهترين بازيكن 5 سال اخير بوده و اين يه حقيقته!
پس بيايم با يه ديد باز به فوتبال نگاه كنيم و چشممونو به روي حقايق باز كنيم!
فوتبال بزرگتر از اونه كه يه بازيكن با 3 4 سال خوب بازي كردن و تنها موفقيت در رده باشگاهي جز بهترينهاي تاريخش باشه!
اميدوارم ديگه اين بحث رو كنار بزاريد! فكر كنم اين بار بيستم بود كه عنوان بهترين بازيكن تاريخ رو به مسي نسبت داديد! بس كنيد ...
از حرفهاي منم ناراحت نشيد و بدونيد كه من بي طرف صحبت كردم

بهترین بازیکن جان منظورت همه ی مهاجماست یا دروازه بانان هم نقشی دارند؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الیورکان

ManUtd
11-03-2011, 19:30
داداش مسلما مدافعين و گلرها شانس كمتري واسه قرار گرفتن بين بهترين هاي جهان دارند!
اليوركان يكي از بهترين گلرهاي تاريخه نه بهترن بازيكن تاريخ!

spiderkiller
11-03-2011, 19:44

داداش سعید من حرفات خیلی قبول دارم ولی واقعا داری بدون هیچ انصافی حرف میزنی.بازی های مارادونا رو نگاه کن.ببین مدافعا کنارش راه میرن اونم راحت گل میزنه.هروقت شوت میزنه دوازه بان فقط نگاه میکنه.بر فرض مثال بازی گرانادا با بارسا رو به یاد بیار 5 نفر مسی رو مارک کردن تازه بازم تونست یکم خط حمله رو راه بندازه.پله که واقعا از همه لحاظ مشکل داره.اقای صدر یک جمله جالب راجع بهش گفت.استارت های پله اندازه دویدن ساده مارادونا هم نیست.پله واقعا ارزش بودن توی 50 بازیکن برتر تاریخ رو هم نداره.از طرفی شما ارژانتین مسی رو با ارژانتین مارادونا مقایسه میکنی؟ارژانتین مسی یک طراح نداره چون مسی یک مهاجم هست که برای درخشش باید حتما تغذیه بشه.درسته میتونه موقعیت بسازه و میسازه ولی برای بازیکردنش به بازیکنی مثل الکسیس یا ویا احتیاج داره.کسی که بتونه از بازیسازیش استفاده کنه نه کسی مثل هیگویین . اگوئرو هم زیاد باش مچ نیست.این ارژانتین فقط مهاجم داره و شما انتظار داری حریف اسپانیایی بشه که 8 هافبک اماده 2 مهاجم متوسط خوب و 4 دفاع فوق العاده داره بشه؟شما از کجا میدونید شاید اگه مسی توی زمان مارادونا بود الان همه به افتخاراتش اشاره میکردن.درضمن مسی به اندازه خودش هم در ارژانتین درخشیده ولی مشکل اینجاست که همه فقط به کسی اهمیت میدن که گل بزنه ولی مسی بیچاره یک تنه نقش بازیساز و مدافع و مهاجم رو به دوش میکشه و ما اون رو با زمان مرادونا مقایسه میکنیمentezar::

ManUtd
11-03-2011, 20:09
حرفهاي كاملا منطقي:
ادن آزارد، هافبک هجومي ليل، معتقد است ليونل مسي، ستاره بارسلونا، بهترين بازيکن دنياست اما احساس مي کند بازي اين ستاره آرژانتيني فاقد ظرافت هاي بازي زيدان يا پلاتيني است.

مسی یکی از نامزدهای اصلی کسب توپ طلای 2011 است و اگر این عنوان را به دست بیاورد، دومین بازیکن تاریخ فوتبال بعد از پلاتینی خواهد بود که سه بار پیاپی این عنوان را به دست آورده است.

آزارد در گفتگو با اکسترا تایم گفت:" یک چیز کاملا واضح است؛ مسی بهترین بازیکن حال حاضر دنیاست. با این وجود، به نظر من، بازی او فاقد ظرافت های بازی زیدان یا پلاتینی است."

آزارد همچنین در مورد توپ طلای سال گذشته صحبت کرد و گفت که آن جایزه به جای مسی باید به وسلی اشنایدر تعلق می گرفت.

" سال گذشته اشنایدر شایسته تر بود. بعد از او ژاوی و اینیستا کاندیداهای بهتری بودند."
اینستا و ژاوی سال گذشته بعد از مسی در رتبه های دوم و سوم بهترین بازیکنان سال قرار گرفتند.

ManUtd
11-03-2011, 20:26
داداش سعید من حرفات خیلی قبول دارم ولی واقعا داری بدون هیچ انصافی حرف میزنی.بازی های مارادونا رو نگاه کن.ببین مدافعا کنارش راه میرن اونم راحت گل میزنه.هروقت شوت میزنه دوازه بان فقط نگاه میکنه.بر فرض مثال بازی گرانادا با بارسا رو به یاد بیار 5 نفر مسی رو مارک کردن تازه بازم تونست یکم خط حمله رو راه بندازه.پله که واقعا از همه لحاظ مشکل داره.اقای صدر یک جمله جالب راجع بهش گفت.استارت های پله اندازه دویدن ساده مارادونا هم نیست.پله واقعا ارزش بودن توی 50 بازیکن برتر تاریخ رو هم نداره.از طرفی شما ارژانتین مسی رو با ارژانتین مارادونا مقایسه میکنی؟ارژانتین مسی یک طراح نداره چون مسی یک مهاجم هست که برای درخشش باید حتما تغذیه بشه.درسته میتونه موقعیت بسازه و میسازه ولی برای بازیکردنش به بازیکنی مثل الکسیس یا ویا احتیاج داره.کسی که بتونه از بازیسازیش استفاده کنه نه کسی مثل هیگویین . اگوئرو هم زیاد باش مچ نیست.این ارژانتین فقط مهاجم داره و شما انتظار داری حریف اسپانیایی بشه که 8 هافبک اماده 2 مهاجم متوسط خوب و 4 دفاع فوق العاده داره بشه؟شما از کجا میدونید شاید اگه مسی توی زمان مارادونا بود الان همه به افتخاراتش اشاره میکردن.درضمن مسی به اندازه خودش هم در ارژانتین درخشیده ولی مشکل اینجاست که همه فقط به کسی اهمیت میدن که گل بزنه ولی مسی بیچاره یک تنه نقش بازیساز و مدافع و مهاجم رو به دوش میکشه و ما اون رو با زمان مرادونا مقایسه میکنیمentezar::
داش شهريار اولا چرا فقط به حرفام در رابطه با مارادونا و پله جواب دادي؟خودتم ميدوني كه رونالدو و زيدان هم از مسي بهترند.
من پلاتيني رو كلا فراموش كردم و الان تو يه خبر خوندم و يادم اومد! پلاتيني حم قطعا بهتر از مسيه.
اما يه جا گفتي:آرژانتين مسي يه طراح نداره كه مسي رو تغزيه كنه!!!!!!!!
از اين حرفت ميشه چندين نكته بر ضد موضعت برداشت كرد:
1_اينكه اولا آرژانتين خيلي هم بازيكنهاي خوبي داره و شوما هافبك هايي مثل پاستوره و كامبياسو و ماسچرانو و گاگو و مكسي رودريگوئز و چندتاي ديگه كه يادم نمياد رو هيچ حساب ميكني؟نه به نظر من وجود فقط يه بازيكن مثل پاستوره تمام اين حرفتو رد ميكنه!
2_شوما داري با اين حرف به همون چيزي كه گفته همه رئالي ها و بقيه منتقدان مسيه اشاره ميكني! ميگي تو بارسا بازيكن هاي هستند كه اونو تغزيه كنند!! خوب همينه ديگه! ما هم همينو ميگيم كه تيم بارسا روي موفقيت هاي مسي تاثير مستقيم داره و اگه مسي تو يه تيم ديگه باشه نميتونه به اين موفقيت ها برسه.مسي اگه تو منچستري كه كريس توش بهترين بازيكن جهان شد بازي كنه نميتونه اين موفقيتهارو به دست بياره!
اما مارادونا با اتكا به توانايي فرديش همه فتوحاتو فتح كرده.
شوما ميگي زمان مارادونا مدافعين راحت دريبل ميخوردند!!!!!!! اصلا اين حرف با عقل جور در نمياد! چيزي كه مشخصه اينه كه فوتبال هميشه تو يه سطح پيشرفت كرده و ميكنه يعني ننميشه بگي اون زمان مدافعين ضعيف بودن و مهاجمها قوي.مارادونا تو اون زمان تكنيكهايي رو به نماش ميزاشته كه هنوز كه هنوزه كمتر كسي تونسته اونهارو انجام بده!
شوما برو كليپهاي پله رو ببين بعد ميفهمي كه سرعتش به مراتب بيشتر از مسي بوده و اين حرف صدر كاملا اشتباهه!
پس زيدان رونالدو پلاتيني رو هم فراموش نكن و بدون كه همشون واسه تيم مليشون موثر بودن و تو چندين تيم با شرايط متفاوت بازي كردند و هميشه موفق بودند.
اي كاش اين بحثو تمومش كنيد و يه خورده منطقي باشيد!
شهريار من دوستانه صحبت كردم اميدوارم ناراحت نشي

barcaboy
11-03-2011, 20:40
مسي از همه شون بهتره چون تو زمان مارادونا و پله انقدر امكانات و ... نبود

الان تيم ها خيلي راحت تر ميتونن نقاظ ضعف و قوت يه بازيكن رو به دست بيارن و اناليزش كنن و نزارن بازيشو انجام بده مثل رونالدو كه اكثرا جلوي بارسا نميتونه كاري بكنه

ولي مسي با اين وجود داره ميدرخشه

barcaboy
11-03-2011, 20:42
اينم بگم مسي تو ارژانتين داره نقش ژاوي و اينيستا رو ايقا ميكنه و اگه پاس گلهاش نباشه ارژانتين هيچي نيست

saeidgholami
11-03-2011, 21:17
من سعیدغلامی هستم خوب من طرفدارسرسخت رئالم اما بااین وجود من دراین سن24سالگی تمامی رکوردها رو داره جابجامیکنه بهترین بازیکن اوپاست وکفش طلا روبرده و2تا توپ طلا هم برده که حاکی از تواناییهاشه واقعا مدافع امروزی را میشه اینجور تعریف کرد که توپ رد شد نباید بازیکن رد بشه حتی باخطا ودرگیری اماددر زمان مارادونا پله غیره که بازیهاشونو من دیدم مدافعان خیلی راحت دریبل میشن اما مسی در این مقطع باسرعت وقدرت باورنکردنی که شبیه معجزه است مدافعانودریبل میکنه اون وقتی اراده کنه میتونه تمامی گلهای مارادونا را تکرار کنه پس چیز ازش کم نداره

saeidgholami
11-03-2011, 21:20
از حق نگذریم مسی عالیهlay_;;:hooora::chakerim:

ManUtd
11-03-2011, 21:24
من سعیدغلامی هستم خوب من طرفدارسرسخت رئالم اما بااین وجود من دراین سن24سالگی تمامی رکوردها رو داره جابجامیکنه بهترین بازیکن اوپاست وکفش طلا روبرده و2تا توپ طلا هم برده که حاکی از تواناییهاشه واقعا مدافع امروزی را میشه اینجور تعریف کرد که توپ رد شد نباید بازیکن رد بشه حتی باخطا ودرگیری اماددر زمان مارادونا پله غیره که بازیهاشونو من دیدم مدافعان خیلی راحت دریبل میشن اما مسی در این مقطع باسرعت وقدرت باورنکردنی که شبیه معجزه است مدافعانودریبل میکنه اون وقتی اراده کنه میتونه تمامی گلهای مارادونا را تکرار کنه پس چیز ازش کم نداره
مطمئن باش من ميدونم كي هستي و اين كارها هيچ فايده اي نداره.:sooot:

Great Milan
11-03-2011, 22:15
تو رو خدا مسی رو بزارید کنار چون اصلا بهترین بازیکون دنیا نمیشه چون
[Only Registered And Activated Users Can See Links]عصر ایران ورزشی، هومان دوراندیش - حمیدرضا صدر نیازی به معرفی ندارد. او به فوتبال عشق می ورزد اما با مطالعات مستمر می کوشد تا درباره فوتبال سخنانی برآمده از دل ولی مستظهر به
تایید عقل بر زبان آورد. کری خوانی مسی و پله در هفته گذشته، باعث شد تا این سئوال در ذهن بسیاری از فوتبالدوستان جهان مطرح شود : " چه کسی در تاریخ فوتبال بازیکن بهتری است: پله یا مسی؟ " در پاسخ به این سئوال که " بهترین بازیکن تاریخ فوتبال کیست؟ "، صدر مارادونا را بر صدر می نشاند و سایرین را در رتبه ای پایین تر از او جای می دهد اما قضاوت درباره " مسی و پله " را به پایان یافتن دوران حضور مسی در میادین فوتبال موکول می کند. متن زیر گفتگویی است با دکتر صدر درباره بحثی که هفته قبل پله آغازش کرد و مسی به آن دامن زد.

در چند روز گذشته، بحث مقایسه پله و مسی بالا گرفته بود. نظر شما در این باره چیست؟

پله در دهه های 1950 و 1960 بازی می کرد. اهمیت اصلی پله به دلیل بازی هایش در تیم ملی برزیل است. او تنها بازیکن جهان است که سه بار قهرمان جام جهانی شده است. مسی داستان دیگری دارد. توفیق و درخشش مسی ناشی از بازی های او در لیگ های اروپایی است. او در تیم ملی آرژانتین بازی خوبی ارائه نکرده است.

پله در تیم ملی برزیل بازی های خوبی انجام داده اما در شرایطی که بهترین بازیکنان برزیل در کنار او بودند. توستائو، جرزینیهو، کارلوس آلبرتو، گارینشا، زاگالو و ... یعنی پله در تیم ملی برزیل از سوی بازیکنان برجسته برزیل حمایت می شد.

تیم ملی برزیل در جام های 1958، 1962 و 1970 بسیار درخشان بود. تیم ملی برزیل در جام جهانی 1970 را بهترین تیم در تاریخ جام جهانی می دانند. دلیل این برتری هم فقط پله نیست، بلکه کارلوس آلبرتو و توستائو و ریوه لینو و ... هم در تفوق تاریخی این تیم نقش داشتند.

پله در بهترین تیم جهان یک ستاره درخشان بود. اما لیونل مسی در دوران گذار تیم ملی آرژانتین است؛ دورانی که مربیان این تیم دائماً تغییر می کنند و بازیکنانش با هم هماهنگی ندارند. برزیل 1970 یک تیم حیرت انگیز و یک ماشین گلزنی بود.

می خواهم بگویم این سئوال اساساً ایراد دارد. یعنی پله و مسی قابل مقایسه نیستند. مسی را باید در متن فوتبال باشگاهی اروپا دید و در چنین زمینه ای با دیگران مقایسه اش کرد ولی پله را باید در تیم ملی برزیل و در جام های جهانی آن دوره بررسی کرد.

مقایسه پله و ماردونا امکان پذیرتر است؛ زیرا دوران فوتبال هر دو به پایان رسیده و ضمناً مارادونا هم در تیم ملی آرژانتین دستاوردهایی داشته است. اما مسی را که هنوز به سی سالگی نرسیده است، نمی توان با پله مقایسه کرد.

اگر مسی نتوانسته در تیم ملی آرژانتین بدرخشد، ناشی از ضعف خودش نیست؟ مسی الان 24 سالش است و تاکنون در دو جام جچهانی حضور داشته. اما پله در 17 سالگی در بین آن همه ستاره، سرآمد شد.

در این نگاه، ملاک و معیار اصلی تیم ملی است ولی بازی های باشگاهی را چه کار باید کرد؟
اگر شما بگویید پله را با جرج بست نمی توان مقایسه کرد زیرا جرج بست در تیم ملی ایرلند شمالی کاری نمی توانست بکند، حرفتان قابل قبول است. اما مسی با تیم ملی آرژانتین دو دوره در جام جهانی شرکت کرده است.

پله در عصر شکوفایی فوتبال برزیل پس از جنگ جهانی دوم شکوفا می شود. پله در تیمی می درخشید که لبریز از ستاره های بزرگ بود. مبانی مقایسه یکسان نیست. مسی در دورانی که همه باشگاههای دنیا در اروپا هستند و این همه پیشرفت های پزشکی و تکنیکی و تاکتیکی در فوتبال بوقوع پیوسته، می درخشد.

من می خواهم بگویم هر یک از این دو نفر در سیاره خودشان جایگاه ویژه ای دارند و چون زمینه و مبنا یکی نیست، مقایسه این دو نفر حالت سلیقه ای پیدا می کند. ضمناً بازی های کامل پله وجود ندارد. ما از پله کلیپ دیده ایم. یعنی گل های او را دیده ایم. اما بازی های مسی را هر هفته به صورت کامل می بینیم.

اصلاً واژه های " بهتر " و " برتر " نوعی تله هستند برای اینکه ما گرفتار چنین بحث هایی شویم. حالا اگر قرار بود پله و مسی را در یک بازی خاص و در مواجهه با یکدیگر مقایسه کرد، می شد گفت کدام یک از آنها بهتر است یا بهتر بازی کرد. اما پله در 1950 بازی می کرد و مسی در 2010. پله در آمریکای جنوبی بود و مسی در اسپانیا.

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2010 آن قدر ستاره داشت که میلیتو را – که یک ماه قبل از شروع جام جهانی در فینال همان لیگ قهرمانان دو گل به بایرن مونیخ زده بود – نیمکت نشین کرده بود. یعنی علاوه بر پله، مسی هم در تیم ملی ستاره های زیادی در کنار خودش داشته است؟

در دوران پله، جام جهانی تنها ویترینی بود که بازیکن ها می توانستند با درخشش در آن، خودشان را به جهانیان معرفی کنند. بازیکنان بزرگ فوتبال امروز نیازی به این ویترین ندارند. ویترین این ها همان بازی های باشگاهی است. به همین دلیل است که من می گویم پله و مسی در دو دوره تاریخی متفاوت بازی کرده اند.

ما پله و بکن بائر و بابی چارلتون را فقط در جام های جهانی می دیدیم. بازی های باشگاهی در آن دوران اصلاً پخش مستقیم نداشت. پس آن موقع جام جهانی مهمترین ویترین جهانی بود. بنابراین همه بهترین نمایش خود را در جام جهانی ارائه می کردند. الان دیگر این طور نیست. در این دوران برخی از بازیکن ها مثل فرانچسکو توتی اصلاً نمی خواهند در جام جهانی بازی کنند. و یا اریک کانتونا کاری می کند که او را کنار بگذارند.

ستاره های همین تیم ملی آرژانتین شهرتشان بیش از هر چیر محصول حضور دائمی در ویترین لیگ های اروپایی است. در دوران پله، همه برای درخشش در جام جهانی جان می کندند اما الان میلیتو و ماسکرانو دیگر این گونه نیستند.

الان در همین کشور خود ما خیلی از بازیکنان دیگر نیازی نمی بینند در تیم ملی بازی کنند. در دوران پله، تیم ملی و جام جهانی اهمیت خیلی بیشتری داشت. بنابراین، مقایسه پله و مسی اساساً نادرست است.
حالا ما به جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا کاری نداشته باشیم. کیفیت بازی این دو بازیکن را در زمین فوتبال بررسی کنیم. این طوری می توان آنها را با هم مقایسه کرد؟

کاری که مسی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا در سال پیش انجام داد، به نظر من خیلی مهمتر از کار پله در جام جهانی 1970 است. مسیری که برزیل در جام جهانی 1970 طی کرد خیلی آسان تر از مسیری است که بارسلونا دو فصل پیش طی کرد و در نهایت همه جام ها را فتح کرد.

پله در تیم ملی برزیل دو هفته درگیر جام جهانی بود ولی مسی در بارسلونا 9 ماه درگیر لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و جام حذفی اسپانیا جام بود.

اگر کلیت زندگی ورزشی این دو نفر را مقایسه کنیم، شاید بتوانیم به جایی برسیم ولی اینکه بخواهیم پله جام جهانی 1970 را با مسی لیگ قهرمانان اروپای 2009 مقایسه کنیم، چنین کاری اصلاً امکان پذیر نیست.

در مسابقات باشگاهی فاکتور تداوم خیلی اهمیت دارد ولی در جام های جهانی یک بازیکن دو هفته یا حداکثر یک ماه باید در اوج باشد. به همین دلیل است گاهی ستاره هایی در جام جهانی ظهور می کنند که در مدت زمان کوتاه برگزاری جام جهانی می درخشند ولی بعد از جام جهانی، دیگر آن بازیکن سابق نیستند. پائولو روسی یکی از این بازیکنان است.

و یا شیلاچی در جام جهانی 1990.

بله، شیلاچی هم این طور بود.

ولی پله هم در سانتوس تداوم داشت و کلاً درگیر بازی های باشگاهی بود.

بله، من که نمی گویم پله پایین تر یا بالاتر از مسی است. حرف من این است که هر یک از این دو بازیکن در یک سیاره اند و البته جایگاه تاریخی هر دو محفوظ است. اگر دوران زندگی حرفه ای مسی تمام شود و جام جهانی را نبرد، ما می توانیم بگوییم یکی از معیارهای ما برای انتخاب بهترین بازیکن فوتبال، درخشش در جام جهانی است.

مارادونا چرا چنین جایگاهی دارد؟ زیرا یک تنه ناپولی را قهرمان ایتالیا کرده و آرژانتین را هم قهرمان جهان کرده است. پله هم در سانتوس قهرمان بریل کرده و سه بار هم جام جهانی را برده است.

اگر یکی از معیارهای ما برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال درخشش در جام جهانی باشد، از آنجایی که هنوز دوران فوتبال مسی به پایان نرسیده است، نمی توانیم بگوییم او بهتر بوده یا پله.

البته ممکن است کس دیگری بگوید معیار من لیگ قهرمانان اروپاست. الان خیلی ها اعتقاد دارند که بالاترین سطح فوتبال دنیا در لیگ قهرمانان اروپا دیده می شود. اگر معیار ما جام جهانی باشد و مسی در پایان فوتبالش جام جهانی را نبرده باشد، طبیعتاً نمی تواند همردیف پله و مارادونا قلمداد شود.

حالا به نظر شما درخشش در جام جهانی باید یکی از ملاک های تعیین بهترین بازیکن تاریخ فوتبال باشد یا خیر؟

از نظر تاریخی ملاک است ولی کیفیت بازیکن را نشان نمی دهد. در تاریخ فوتبال، جایگاه یوهان کرویف بالاتر از فرانتس بکن بائر است؛ در حالی که کرویف جام جهانی را فتح نکرده است. اما او به خاطر " توتال فوتبال " در تیم میل هلند و آژاکس، به عنوان بازیکن جایگاهی بالاتر از بکن بائر دارد. این بحث ما بیش از هر چیز به درد ملاک یابی می خورد؛ یعنی تعیین ملاک و مبنای داوری درباره تعیین جایگاه بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال.

ملاک های شما دقیقاً چیست؟

من دوره های تاریخی را جدا می کنم.

آیا پله و کرویف را می توان با هم مقایسه کرد؟

بله، می شود؛ ولی چون پله در باشگاههای اروپایی بازی نکرده، در " فوتبال آمریکای جنوبی " قرار می گیرد. به نظر من جایگاه کرویف به دلیل اینکه جوهره " توتال فوتبال " را در بازی اش داشت، در تاریخ فوتبال اهمیت بیشتری دارد. ولی پله شاید اولین بازیکنی در تاریخ فوتبال باشد که به یک " ستاره جهانی " بدل می شود. از این حیث، تاریخ فوتبال به قبل و بعد از پله تقسیم می شود. پله در جام جهانی 1970 " ستاره " بود. الان اهمیت جایگاه رسانه ای او بیشتر از سایر ویژگی هایش است.

البته بدشانسی پله این بود که در اواخر دهه 1950 وقتی که اینترمیلان می خواست او را بخرد، نمایندگان مجلس برزیل او را سرمایه ملی خواندند و فروش او به باشگاهای خارجی را غیرقانونی اعلام کردند.

بله، این چیزها را هم باید در نظر گرفت.

به نظر می رسد نبوغ پله و کارهای خارق العاده اش در زمین فوتبال بیشتر از دیگران بوده است.

بله؛ آن دوره، دوره فوتبال فردی وو تکنیک های فردی بود.

مثلاً در بین بزرگان تاریخ فوتبال هیچ کس به اندازه پله با حرکت برگردان ( قچی ) گل نزده است.

بله، هنرهای فردی پله حیرت انگیز بود و به همین دلیل جلب نظر می کرد.

اگر شما بخواهید در یک دوره تاریخی خاص، چند بازیکن را با هم مقایسه کنید، ملاک هایتان چیست؟

تیم ملی، رسانه، بازی در لیگ های بزرگ و دیگر اینکه چه کسانی در کنار بازیکن های مورد مقایسه بازی می کنند، ملاک هایی است که می تواند مد نظر قرار بگیرد. مثلاً مارادونا در ناپل بازیکنان بزرگی را در کنار خودش نداشت ولی علیرغم حضور آن آث میلان قدرتمند در لیگ ایتالیا، ناپل را دو بار قهرمان ایتالیا کرد. و یا در جام جهانی 1986، یک تنه تیم ملی آرژانتین را قهرمان جهان کرد. اعتبار ناشی از این کار چنان است که نمی توان آن را توصیف کرد. ولی مسی در کنار ژاوی و اینیستا و دنی آلوز بازی می کند.

البته این را هم می توان گفت که درخشش پله هفده ساله در جام جهانی 1958، کاری است که هیچ کس دیگری در تاریخ فوتبال نتوانسته انجام دهد. مارادونا وقتی که هجده سالش بود، از تیم ملی آرژانتین خط خورد و نتوانست به جام جهانی 1978 برود.

ولی منوتی از این بابت همیشه مورد انتقاد واقع شده است. به هر حال این ها ملاک هایی است که باید بر روی آنها فکر کرد و بر اساس آنها درباره بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال در دوره های خاص داوری کرد.

شما ظاهراً مارادونا را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می دانید؟

بله؛ زیرا مارادونا تمام معیارها، یعنی تیم ملی، رسانه، بازی در لیگ های اروپایی و لشکر یک نفره را دارد. یوهان کرویف و بکن بائر در جام جهانی 1974، بازکنان بزرگی در کنار خود داشتند. آلمان و هلند در آن جام تیم های بسیار نیرومندی بودند ولی آرژانتین و ناپل بدون مارادونا تیم های قدرتمندی نبودند. یعنی ناپل و آرژانتین ماردونا واقعاً لشکر یک نفره بودند.

بین پله و مسی هم ظاهراً مسی را بهتر می دانید.

الان خیلی زود است که در این باره قضاوت کنیم. من صبر می کنم دوران فوتبال مسی به پایان برسد و بعد در این باره قضاوت می کنم. مسی الان مثل یک کتاب باز است. بنابراین نباید با عجله درباره او قضاوت کرد.

sareh.sh
11-03-2011, 22:19
مسی با پله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حداقل میگفتن مسی با شیث

Mohammad
11-03-2011, 22:25
Cristiano Ronaldo
اسپورتینگ/ منچستر / رئال / پرتغال / تو همه ی این ها عالی بازی کرده...ki::
//ولی مسی فقط به درد بارسلون میخوره//:ohum:

spiderkiller
11-03-2011, 22:33
دوستان من به احترام داداش سعید ادامه نمیدم ولی همتون میدونید (البته اونایی که منو بشناسن)تا فردا هم میتونم از نقطه قوتای مسی بگم و بقیه بازیکنا رو بکوبم.لطفا شما هم ادامه ندید.همه چیز توی زمین معلومه

Mohammad
11-03-2011, 22:36
دوستان من به احترام داداش سعید ادامه نمیدم ولی همتون میدونید (البته اونایی که منو بشناسن)تا فردا هم میتونم از نقطه قوتای مسی بگم و بقیه بازیکنا رو بکوبم.لطفا شما هم ادامه ندید.همه چیز توی زمین معلومه

باشه بابا مسی خوبه ...مسی عالیه
اینطوری دوست دارین بگمeterza::-

mortezarm
11-03-2011, 22:41
افرین داداش
اما شما که میگی همه چیز تو زمین معلومه چرا از حرفای این رفیقمون که مزایای رونالدو رو گفته ناراحت میشی
اما خداییش اون حرفای منم هست
بازیکن باید همه جا بازیکن باشه

David Sina
11-03-2011, 23:21
مسی بهترین بازیکن دنیاست ........ همه اینو قبوا دارند ...از مربیان تیم های ملی تا کاپیتان ها و بازیکن ها ......... حالا بعضی ها چون طرفدار تیم خاصی هستند میگن رونالدو یا مارادونا یا پله یا زیدان یا ...............

ولی اگه منطقی حساب کنیم بهترین بازیکن جهان لیونل مسی است

Mohammad
11-03-2011, 23:24
مسی بهترین بازیکن دنیاست ........ همه اینو قبوا دارند ...از مربیان تیم های ملی تا کاپیتان ها و بازیکن ها ......... حالا بعضی ها چون طرفدار تیم خاصی هستند میگن رونالدو یا مارادونا یا پله یا زیدان یا ...............

اره / پس خیلی منطقی تر حساب کنید .... که چیزی از قلم نیفتاده باشه:ogh:

mortezarm
11-03-2011, 23:28

من همیشه نظرم این بوده که مسی واقعا ضعیفتر از ژاوی و اینیستاست اینو بدون تعصب میگم
برید 13 گل مسی تو لیگ و گلای باشگاهیشو ببینید میفهمی چرا میگنم
در ضمن این مسی تو ارژانتین چکار میکنه!!!!!!!
نمونش هیگواینه که تو ارژانتینم روند گلزنیش مثه رئاله از جام جهانی بگیر تا همین بازی های اخیرشون
نمیگم مسی بده اما فقط کافی مسی از بارسا بره تا مسی وافعی خودشو نشون بده

David Sina
11-03-2011, 23:28
اره / پس خیلی منطقی تر حساب کنید .... که چیزی از قلم نیفتاده باشه:ogh:

سعی میکنم داداش :hehee:

-لیونل مسی اکنون مرد 202 گله بارسلوناست. او خیلی زود به این ارقام طلایی و باور نکردنی دست یافت. ستاره آرژانتینی با سه گلی که در دیدار سه شنبه شب پراگ به ثمر رساند، به ریتم ویران کننده اش ادامه می دهد و دیوارهای بزرگ را از پیش رو برمی دارد.

مسی اکنون با تنها 24 سال سن از اطوره های بزرگ دنیای فوتبال از جمله مارادونا، رونالدو، بابی چارلتون و جرج بست پیشی گرفته ولی مسی بیشتر از اینها می خواهد

مسی هشت فصل پیش فوتبالش را در تیم اصلی بارسلونا آغاز کرد و در طول این هشت فصل،202 گل با پیراهن آبی و اناری بارسا به ثمر رساند: 132 گل درلالیگا،17 گل درجام حذفی،42 گل درلیگ قهرمانان اروپا،8گل در سوپرکاپ اسپانیا، یک گل درسوپرکاپ اروپا و دو کل در جام جهانی باشگاه ها
<script type="text/javascript" src="[Only Registered And Activated Users Can See Links] ord=341595"></script>
با این آمار و ارقام مسی توانسته از بازیکنانی که اکنون ازدنیای فوتبال کنار رفته اند و نامشان را در جمع 30 بازیکن برترتاریخ دنیای فوتبال به انتخاب فیفا می بینند پیشی بگیرد. دیگو ارماندو مارادونا، هموطن مسی هم زمانی که 24 ساله بود، 196 گل به ثمر رسانده بود. او در طول فصول 8-1977 تا 5-1984، در تیمهای آرخنتینوس جونیورس، بوکاجونیورس بارسلونا و ناپولی توپ می زد.

مهاجم دیگری که خیلی ها نام او را همواره به یادخواهند داشت ،رونالدوی برزیلی است. این ستاره برزیلی دراسپانیا و درایتالیا موفقیتهای فراوانی را کسب کرد. او در سن 24سالگی و درطول8 فصلی که در دنیای فوتبال حضور داشت، 153 گل به ثمر رسانده بود که فاصله زیادی باتعداد گلهای مسی دارد. او در طول این 8 فصل پیراهن تیمهای آیندهوون، بارسلونا و اینتر را برتن کرده بود.

در انگلیس دو بازیکن هستند که نامشان را در تاریخ دنیای فوتبال ثبت کرده اند: بابی چارلتون و جرج بست: هردوی این بازیکنان در یونایتد توپ می زدند و درمقایسه با شرایط کنونی مسی، تا سن 24 سالگی، عقب تر از این ستاره آرژانتینی بودند. بابی چارلتون در بین فصل 7-1956 تا 4-1963، 133 گل به ثمر رسانده بود و جرج بست در طول تمام 11 سالی که برای یونایتد به میدان رفت، 179 گل برای این تیم به ثمر رساند.

رقبای سرسخت

هیچ کسی درتوانایی های گلزنی مسی شکی ندارد و همه می دانند که تعداد گلهای مسی تا پایان فصل به مراتب بیشتر از اینها خواهد بود. مسی اکنون رسیدن به رکورد گلزنی دو اسطوره بزرگ را پیش رو قرار داده است. تیری آنری، مهاجم فرانسوی دنیای فوتبال که یکی از ستاره های تاریخ باشگاه آرسنال است. در طول 8 سالی که از پیراهن آرسنال دفاع می کرد، 226 گل برای این تیم به ثمر رساند. البته درنظر داشته باشید آنری زمانی که 23 ساله بود به این تیم پیوست.

هدف دوم مسی ،رکورد یوهان کرویف است. اسطوره هلندی بارسلونا در سن 24 سالگی و در 8 فصلی که برای آژاکس به میدان رفته بود، 229 گل به ثمر رسانده بود. اندکی بیشتر از گلهای کنونی مسی. البته این فصل هنوز برای مسی تمام نشده است و او می تواند این رکوردها را هم پشت سربگذارد

فراموش نکنید؛ مسی تا پایان رقابتهای این فصل فرصت دارد تا نامش را به عنوان تنها بازیکنی در این سن و سال ثبت کند که این تعداد قهرمانی در عرصه تیم باشگاهی را کسب کرده است. مسی اکنون 17 جام قهرمانی با بارسا را در ویترین افتخاراتش می بیند: 5 قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، 5 قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها

Mohammad
11-03-2011, 23:32
سعی میکنم داداش :hehee:

-لیونل مسی اکنون مرد 202 گله بارسلوناست. او خیلی زود به این ارقام طلایی و باور نکردنی دست یافت. ستاره آرژانتینی با سه گلی که در دیدار سه شنبه شب پراگ به ثمر رساند، به ریتم ویران کننده اش ادامه می دهد و دیوارهای بزرگ را از پیش رو برمی دارد.

مسی اکنون با تنها 24 سال سن از اطوره های بزرگ دنیای فوتبال از جمله مارادونا، رونالدو، بابی چارلتون و جرج بست پیشی گرفته ولی مسی بیشتر از اینها می خواهد

مسی هشت فصل پیش فوتبالش را در تیم اصلی بارسلونا آغاز کرد و در طول این هشت فصل،202 گل با پیراهن آبی و اناری بارسا به ثمر رساند: 132 گل درلالیگا،17 گل درجام حذفی،42 گل درلیگ قهرمانان اروپا،8گل در سوپرکاپ اسپانیا، یک گل درسوپرکاپ اروپا و دو کل در جام جهانی باشگاه ها
<script type="text/javascript" src="[Only Registered And Activated Users Can See Links] ord=341595"></script>
با این آمار و ارقام مسی توانسته از بازیکنانی که اکنون ازدنیای فوتبال کنار رفته اند و نامشان را در جمع 30 بازیکن برترتاریخ دنیای فوتبال به انتخاب فیفا می بینند پیشی بگیرد. دیگو ارماندو مارادونا، هموطن مسی هم زمانی که 24 ساله بود، 196 گل به ثمر رسانده بود. او در طول فصول 8-1977 تا 5-1984، در تیمهای آرخنتینوس جونیورس، بوکاجونیورس بارسلونا و ناپولی توپ می زد.

مهاجم دیگری که خیلی ها نام او را همواره به یادخواهند داشت ،رونالدوی برزیلی است. این ستاره برزیلی دراسپانیا و درایتالیا موفقیتهای فراوانی را کسب کرد. او در سن 24سالگی و درطول8 فصلی که در دنیای فوتبال حضور داشت، 153 گل به ثمر رسانده بود که فاصله زیادی باتعداد گلهای مسی دارد. او در طول این 8 فصل پیراهن تیمهای آیندهوون، بارسلونا و اینتر را برتن کرده بود.

در انگلیس دو بازیکن هستند که نامشان را در تاریخ دنیای فوتبال ثبت کرده اند: بابی چارلتون و جرج بست: هردوی این بازیکنان در یونایتد توپ می زدند و درمقایسه با شرایط کنونی مسی، تا سن 24 سالگی، عقب تر از این ستاره آرژانتینی بودند. بابی چارلتون در بین فصل 7-1956 تا 4-1963، 133 گل به ثمر رسانده بود و جرج بست در طول تمام 11 سالی که برای یونایتد به میدان رفت، 179 گل برای این تیم به ثمر رساند.

رقبای سرسخت

هیچ کسی درتوانایی های گلزنی مسی شکی ندارد و همه می دانند که تعداد گلهای مسی تا پایان فصل به مراتب بیشتر از اینها خواهد بود. مسی اکنون رسیدن به رکورد گلزنی دو اسطوره بزرگ را پیش رو قرار داده است. تیری آنری، مهاجم فرانسوی دنیای فوتبال که یکی از ستاره های تاریخ باشگاه آرسنال است. در طول 8 سالی که از پیراهن آرسنال دفاع می کرد، 226 گل برای این تیم به ثمر رساند. البته درنظر داشته باشید آنری زمانی که 23 ساله بود به این تیم پیوست.

هدف دوم مسی ،رکورد یوهان کرویف است. اسطوره هلندی بارسلونا در سن 24 سالگی و در 8 فصلی که برای آژاکس به میدان رفته بود، 229 گل به ثمر رسانده بود. اندکی بیشتر از گلهای کنونی مسی. البته این فصل هنوز برای مسی تمام نشده است و او می تواند این رکوردها را هم پشت سربگذارد

فراموش نکنید؛ مسی تا پایان رقابتهای این فصل فرصت دارد تا نامش را به عنوان تنها بازیکنی در این سن و سال ثبت کند که این تعداد قهرمانی در عرصه تیم باشگاهی را کسب کرده است. مسی اکنون 17 جام قهرمانی با بارسا را در ویترین افتخاراتش می بیند: 5 قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، 5 قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها

حوصله خوندن ندارم........
باشه تو درست میگی ...اره بابا مسی خوبه ...مسی...مسی:khandeeeee bahal:

David Sina
11-03-2011, 23:35
خوبه که تونستم یه نفرو به راه راست هدایت کنم ........ Death::
زنده باد بزرگ مرد فوتبال : لیونل مسی

Mohammad
11-03-2011, 23:48
خوبه که تونستم یه نفرو به راه راست هدایت کنم ........ Death::
زنده باد بزرگ مرد فوتبال : لیونل مسی

اره اونم چه راه راستی:real:
:deldari:

mortezarm
11-03-2011, 23:50
اره اونم چه راستی:real:
:deldari:
الان سینا دوباره با یه مقاله به راه راست هداییت میکنه:hehee:

Mohammad
11-04-2011, 00:03
الان سینا دوباره با یه مقاله به راه راست هداییت میکنه:hehee:
په میخوای چه کار کنه.....مجبوره مقاله بیاره
:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

ManUtd
11-04-2011, 19:35

داداش چرا صورت مسئله رو عوض ميكني؟معلومه كه بهترين بازيكن حال حاضر جهان مسيه و تو اين دوسال بهتر از همه بوده.
اما سوال اين نظرسنجي بهترين بازيكن تاريخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا تورو خدا يه خورده فكر كنيد! يعني يه بازيكن با 3 4 سال خوب بازي كردن و فقط موقثيت تو رده باشگاهي ميشه بهترين بازيكن فوتبال؟خدايي اين منطقيه؟ يعني فوتبال اينقدر كوچيكه؟ديگه چقدر در اين باره صحبت ميكنيد؟به خدا من كه ديگه كلافه شدم:ey babaaa:

R.BAGGIO.10
11-10-2011, 12:52
دلپیرو
چون سمبل وفاداری.
بهترین ضربه ایستگاهی زن
آقای گل سریa
به طبع آقای گل یوونتوس
قهرمان جام جهانی 2006
مخترع تعصب تیمی
مالدینی
فوق ستاره در میلان
بهترین دفاع چپ و مرکزی دنیا
تو قهرمانی که سالاره.
دروازبان هم دیگه چیلاورت
چیزی نگم در موردش بهتره.

AL1reZA
11-10-2011, 13:23
همگی توجه کنند
هیچ بازیکنی تو دنیا برتر از رونالدوی برزیلی نیست بازیکنی بود که افتخاراتش بی نهایت بود همین طور به قول دوستمون از روی گل زدن نمیشه بهترین بازیکن رو انتخاب کرد رونالدو بازیکنی بود که عادت کرده بود که مدافعان رو که دریبل می کنه دروازبان رو هم دریبل کنه و بعد گل بزنه.
رونالدو در بیشتر تیم ها بوده ودر همش افتخار داره.
برای شناخت بیشتر رونالدوی برزیلی به فروشگاه سایت مراجعه کنید
این هم افتخارات رونالدوی برزیلی

مهم ترین افتخارات تیمی رونالدو:

کروزیرو برزیل

قهرمان لیگ مینیرو برزیل (1994)

قهرمان کوپا برزیل (1993)

آیندهوون هلند

قهرمان KNVB Cup هلند با آیندهوون (1996)

قهرمان جام یوهان کرایوف (1996)

بارسلونای اسپانیا

کوپا دل ری اسپانیا (1997)
جام برندگان جام یوفا (1997)
سوپرکاپ اسپانیا (1996)

اینترمیلان ایتالیا

قهرمان جام یوفا (1998)

رئال مادرید اسپانیا:

2 بار قهرمان لالیگا (2002-03 و 2006-07 )
جام باشگاههای جهان (2002)
سوپرکاپ اسپانیا (2003)

کورینتیانس برزیل:

قهرمان جام پائولیستا برزیل (2009)
قهرمان کوپا برزیل (2009)

افتخارات تیمی ملی

قهرمان زیر 16 ساله های جهان (1991)
قهرمان زیر 19 ساله های جهان (1993)
2 بار قهرمان جام جهانی (1994 و 2002)
2 بار قهرمان کوپا آمه ریکا (1997 و 1999)
قهرمان جام کنفدراسیون ها (1997)
مدال برنز المپیک آتلانتا (1996)
نایب قهرمان جام جهانی (1998)

علاوه بر این قهرمانی ها رونالدو بارها و بارها با تیم های باشگاهی و ملی در فینال های مختلف حضور پیدا کرده و به عنوان نایب قهرمانی رسیده.همچنین رونالدو با تیم های باشگاهی خود بارها به عنوان دومی و سومی لیگ های مختلف رسیده است.از جمله نایب قهرمانی در جام جهانی 98 و چندین نایب قهرمانی با اینتر میلان و رئال مادردی در لیگهای داخلی.

مهمترین افتخارات شخصی رونالدو:

آقای گل جام لیبرتادورس (1993-94)
آقای گل جام مینیرو برزیل (1993-94)
عضو تیم سال مینیرو برزیل (1994)
آقای گل مینیرو (1993-94)
آقای گل لیگ هلند (1994-95)
آقای گل لالیگا با بارسلونا (1996-97)
آقای گل لالیگا با رئال مادرید (2003-04)
کفش طلای اروپا (بهترین گلزن اروپا) (1996-97)
بهترین بازیکن خارجی و عنوان توپ طلای لالیگا(1996-97)
با ارزش ترین بازیکن کوپا امه ریکا (1997)
با ارزش ترین بازیکن فینال کوپا آمه ریکا (1997)
عضو تیم بهترین بازیکنان جام کنفدراسیون ها (1997)
باارزش ترین بازیکن جام برندگان جام یوفا (1997)
آقای گل جام برندگان جام یوفا ( 1996-97)
بهترین گلزن جهان به انتخاب فدراسیون امارو ارقام جهان (1997)
با ارزش ترین بازیکن یوفا (1997)
بهترین بازیکن سال سری آ (1997-98)
بهترین بازیکن خارجی سال سری آ (1997-98)
بهترین فوروارد سال اروپا (1997-98)
بهترین فوروارد لیگ قهرمانان اروپا (1997-98)
3بار برنده جایزه براوو (1995-1997-1998)
توپ طلا و عنوان آقای گلی جام جهانی (1998)
با ارزش ترین بازیکن جام یوفا (1998)
آقای گل کوپا آمه ریکا (1999)
عضو تیم برتر کوپا امه ریکا (1997)
عضو تیم برتر کوپا آمه ریکا (1999)
بهترین بازیکن جوان اروپا (1997)
بهترین بازیکن جوان اروپا(1998)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر فیفا (1996)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر فیفا (1997)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر فیفا (2002)
بهترین بازیکن سال اروپا(جایزه بالون) (1997)
بهترین بازیکن سال اروپا(جایزه بالون) (2002)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر وورد ساکر (1996)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر وورد ساکر (1997)
بهترین بازیکن سال جهان از نظر وورد ساکر (2002)
بهترین بازیکن سال جهان (بالای 30 ساله ها) (2006)
کسب بهترین بازیکن سال جهان از نظر مجله معتبر اونزه (1997)
کسب بهترین بازیکن سال جهان از نظر مجله معتبر اونزه (2002)
توپ طلای جام جهانی (1998)
توپ نقره جام جهانی (2002)
عضو باشگاه 100 تایی های فیفا
عضو تیم بهترین های جام جهانی (1998)
عضو تیم بهترین های جام جهانی (2002)
برنده کفش طلا آقای گل جام جهانی (2002)
برنده کفش نقره جام جهانی (1998)
برنده کفش برنز جاک جهانی (2006)
عضو تیم بهترین بازیکنان یوفا (2002)
کسب جایزه بازگشت رویایی سال (2002)
جایزه مربوط به افسانه ها (2002)
بهترین ورزشکار سال دنیا از نظر بی بی سی (2002)
جایزه پاهای طلایی جهان (2006)
عضو تالار مفاخر ملی برزیل (2006)
بهترین بازیکن 10 ساله سری آ (97 - 2007)
عضو 11 بازیکن برتر تاریخ فوتبال (2007)
بهترین گلزن تاریخ جام جهانی
بهترین بازیکن سال جام پائولیستا (2009)
بهترین بازیکن 10 سال اخیر جهان از نظر گل دات کام (بین سالهای 2000-2010)

رونالدوی برزیلی علاوه بر افتخارات بالا بارها بهعنوان نامزد کسب عناوین مختلف در بین نامزدهای نهایی قرار گرفت . او چندین بار دومین بازیکن برتر جهان و اروپا لقب گرفت . در چندین جام و لیگ عنوان دومین و سومین گلزن برتر را از ان خود کرد که با وجود این همه افتخارات به عنوان اولین و بهترین بازیکن مجالی برای نام بردن از آنها نیست. چیزی که مشخص است رونالدو افسانه ای تکرار نشدنی در تاریخ فوتبال جهان هست و بی شک از او به عنوان پر افتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال با فاصله ای بسیار زیاد از نفرات بعدی می توان نام برد.این عناوین در حالی است که رونالدو بیش از 3 سال از دوران حرفه ای خود را به دلایل مصدومیت مختلف دور از میادین بوده است.

spiderkiller
11-10-2011, 13:35
داداش این حرفت جنبه تبلیغ نداشت؟ :soal:

AL1reZA
11-10-2011, 13:40
داداش این حرفت جنبه تبلیغ نداشت؟ :soal:
جنبه تبلیغ از خود سایت دربی؟:flowerysmile:
نه اینو گفتم چون رونالدو دیگه بازی نمی کنه و فیلم ها و کلیپ ها و خاطراتش و همین طور افتخاراتش هستند که می تونه رونالدو رو زنده کنه.roz::

Ali Asgar
11-10-2011, 13:57
یک کلام مارادونا...:hooora:
مسی ،ژاوی و اینیستا رو داره
رونالدو، اوزیل و دی ماریا رو داره
مارادونا هر جا که بود تک وتنها بود هر جام یا افتخاری که بدست آورد تنهایی بدست آورد

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:18
یک کلام مارادونا...:hooora:
مسی ،ژاوی و اینیستا رو داره
رونالدو، اوزیل و دی ماریا رو داره
مارادونا هر جا که بود تک وتنها بود هر جام یا افتخاری که بدست آورد تنهایی بدست آورد

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:20
هر کس عشق یه بازیکنه....
مثلا یکی طرفدار مارادونا و یکی طرفدار زیدان.
نمی شه گفت بهترین بازیکن جهان کیه........

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:22
به نظر من این نظر سنجی درست نیست.باید دید بهترین رو چی تعریف میکنی؟اگه از بهترین منظورت زیباترین و جادوگری با توپ هست که رونالدینیو و رونالدو برزیلی بهترین هاست.اگه منظورت موثربودن در همه جوانب یک بازی(چه بازی های مهم و چه دوستانه) مسی و مارادونا و پله بهترین بودن.البته اگه بخوایی از جنبه کلی کلی نگاه کنی یعنی کسی که خیلی موثر هست،بازیش زیبا هست،توی تمام فاکتور های موجود از بقیه سرتر هست خب مسلمه مسی بهترینه.دارم بدون تعصب میگم.اگه مارادونا 7 نفر رو دریپل میکرد و گل میزد مال زمانی بود که هنوز نمیدونستن انالیز کامپیوتری بازی حریف و بازیکنا چی هست ولی مسی همون 7 تا رو با این شرایط دریپل میکنه.مسی اکثر مواقع داره به سمت دروازه حریف حرکت میکنه بازیسازی های فوق العاده میکنه اما خیلی ها وقتی کم میارن به صورت زیگ زاگی حرکت میکنن یعنی بیشتر به سمت پرچم کرنر حرکت میکنن و دوباره از اونجا به سمت دروازه حریف که واقعا نشان از ضعفشون داره(من اسم کسی رو نگفتم نیایین کل کل کنید).اگه از لحاظ اخلاق میگی که من مسی رو میدونم و بعدشم کاکا که کلا از حواشی دوره.

درسته این نظر سنجی مشکل داره که باید درستش کرد.
نمی شه گفت بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان کیه چون هرکس یه نظر داره...........
:gahhr::gahhr::gahhr:

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:25
ronaldinho

ronaldi _brazil

cafu

داداش نگفتیم که سه تا برزیلی نام ببر!!!!!!!!!!!!!
کافو که عمرا و اصلا و عبدا

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:26
Zinedine Zidane
:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

Fc Bayern München
11-14-2011, 21:29
مطمئنا بهترین بازیکن تاریخ Zinedine Zidane هست چون یه دریبل نو رو اختراع کرد و علاوه براین دریبل زیبا در فینال فرانسه - ایتالیا یه کله زد به ماتراز و اخراج شد.تازه چجوری هم شروع کرد...........................بچگی هاش یه بچه یتیم فقیر و بی کس بوده و تو کوچه ها زنگ خونه ی مردمو می زده تا یه چیزی بگیره ازشون.
om::

hanimani123
11-14-2011, 21:31
بارتز و زیدان و مسی و وندرسار و

hanimani123
11-14-2011, 21:44

Wizard-8
11-14-2011, 21:58
maradona

مارادونا نابغه دنیای مستطیل سبز

1- تیم ناپولی ایتالیا تنها دوبار قهرمان لیگ ایتالیا شده که با حضور مارادونا بود ه در سالهای 19787 و 1989 البته مارادونا از تیمهای ثروتمند ایتالیا پیشنهادات زیادی داشتو لی چون خودش از خانواده فقیر بود ترجیح داد به ناپولی بره ، هنوزم که هنوزه پیزا فروشی های زیادی به نا ممارادونا در ناپل پیدا میشه و بسیاری از مردمان اونجا به عشق مارادونا اسم دیگو رو رو بچه هاشون میزارن

2-تمیملی اؤزانتین در جام جهانی 1982 با مارادون ااز گروه خودش بالا اومد وبه دور دوم گروهی رسید (شکل مسابقات اونموقع فرق داشت) تا اینکه با لگد مارادونا به بازیکن برزیل کارت قرمز گرفت وبا اخراج مارادون اآرژانتین مغلوب برزیل شد

3-جام جهانی 1986 که گل سرسبد حرکات مارادونا هست وگل معروف دست خدا وبهترین گل قرن با دریل 7 انگلیسی زده شد ، تو این جام مارادون اتیم متوسط آرژانیت رو به جرات میشه گفت به تنهایی قهرمان جام جهانی کرد

4- در جام جهانی 1990 مارادونا آرزانتین رو به فینال رسوند که لبته اینبار آؤژانتین نایب قهرمان شد

5- جام جهانی 1994 تیم آرژانتین با درخشش مارادونا ابتدا خوش درخشید تا اینکه نتیجه دوپینگ مارادونا مثبت درومد و تایم ارژانیت بدون حضور مارادونا در برابر رومانی مغلوب وحذف شد

از همه اینا بگذریم مارادونا دریبل وسبک مخصوص به خودش رو داشته که ترکیبی از حرکات نمایشی و حرکات پا توپ فوقالعاده بوده
-ضمن اینکه دریبل زیدانی که فردوسی پور بیسواد به زیدان نسبت داده مال مارادونا هست یا حداقل مارادونا خیلی قبل تر از زیدان اونو اجرا کرده، سال 1978 تو بوکاجونیوز مارادونا به وفور این دریبل زیدانی رو زده وهمچنین تو ناپولی و بارسلونا و...

-به قول مارادونا در زان بازیگری او مدافعان همانند سگ های وحشی بودن چرا که قوانین برای تکل محکم نبوده ، همونطوری که در بازی بارسلونا با اتلتیک بیلبائو (اگه اشتباه نکنم) با تکل فوقالعاده خشن مچ پاش رو شکستن ومارادونا رو بیهوش کردن

-گل تحقر آمیز مارادونا به رئال مادرید هم خیلی زیبا بود، مارادونا با یه فرار زیبا از پشت مدافعان با دروازه بان تک به تک شد وپس از دریبل زدن دروازه بان رئال توپ رو نزدیک خط دروازه قرار داد، مدافع رئال هم از دور با یه تکل برای مارادونا و توپ اومد که مارادونا به یه سر توپ اونو دریبل زد ومدافع رئال به تیر دروازه برخورد کرد و اونوقت مارادونا توپ رو گل کرد، البته مدافع رئال به خاطر این حقارت فوش هایی رو نثار دیگو کرد

در کل مارادونا نابغه ای برای تمام دوران تاریخ هست و فک نکنم تا دنیا هست کسی مثل مارادونا متولد بشه

Ali Asgar
11-15-2011, 01:25
هر کس عشق یه بازیکنه....
مثلا یکی طرفدار مارادونا و یکی طرفدار زیدان.
نمی شه گفت بهترین بازیکن جهان کیه........

من هیچ از مارودنا خوشم نمیاد ولی طبق دیده هام و شنیده هام ، نظرم مارا دوناست
یکی با تعصب رای میده یکی با دلیل و منطق .

Zid@ne
11-22-2011, 10:01
اگه بخوایم نسل قدیمی رو حساب کنیم بدون شک زین الدین زیدان کبیر

اگه بخوایم نسل جدید فوتبال رو حساب کنیم کریس بهترینه

rozhan-chelsea
12-07-2011, 19:20
1 زیدان
2 رونالدو برزیلی
در حال حاضر : لئو مسی

ولی عشق فقط الساندرو دلپیرو:shogh:

M.R.G
12-25-2011, 21:34
خب دوستان نظرشون رو گفتند ولی دلیل پس چی شد.
1_پله: پله شاید در دورانی بازی میکرد که تقریبا خیلی فوتبال حرفه ای نبود و مدافعان خیلی خوب نبودن ولی کسی که با اون توپ های سنگین و اون بازی خشن اون موقع میتونست همچنین میتونه سه قهرمانی با کشورش به دست بیاره و گل های بیشماری رو به ثمر برسونه به علاوه ی اون تکنیک و قدرت بالا واقعا بی نظیر هست.
2_مارادونا:شاید مارادونا در بیرون از زمین فوتبال خیلی آدم جالب و مثبت و بی حاشیه ای نبود اما در زمین فوتبال اگر حاشیه هاش رو کنار بذارین یه نابغه و فوتبالیست بی نظیر بود یه بازیکن همه فن حریف و ریز نقش که خودش رو از بقیه ی بازیکنان جدا میکنه ولی حاشیه هاش کار دستش داد.
3_زیدان و بکنبایر:بین این دو نمیتونم یکی رو انتخاب کنم و بگم کدوم بهتره.من بازی های کلاسیک رو زیاد میبینم و بکنبایر یه مدافع فوقالعاده بود که در هر سه پست بازی کرد و درخشید و به عنوان یه مدافع از تکنیک و قدرت بازی سازی بسیار بالایی برخوردار بود که یه رهبر واقعی در تیمش به حساب میرفت.
از زیدان هم هرچی بگی کم گفتی و نیاز به تعریف نداره.
از بین این چهار نفر واقعا نمیشه یکی رو انتخاب کرد ولی این رتبه هایی که من دادم فاصله شون بسیار کم هست و بعد از اینها هم که تعداد زیاد هست ولی بازیکن فوقالعاده زیاد هست و انتخاب خیلی سخت.

mohsen68
02-18-2012, 15:42
ronaldo brazili va ronaldinho

faramarz@
02-29-2012, 23:00
همه یک نظری دارند به نظر من فقط ربرتو باجو

Prince.L.M
03-05-2012, 12:54
....
از اول که بگم از پله خیلی خوش میومد ، بعد از فان باستن ، بعدش هم ریوالدو رونالدوتی برزیلی اون زمانی که بارسا بازی می کردند چیزی تو مایه های مسی الان بودند ، روبرتو کالوس مدافع تکرار نشدنی و کافو هم اونوقت که تو رم به اسم ترن سریع السیر معروف بود فوق العاده بود ،
زیندان هم خیلی عالی بازی می کرد و هم شخصیت بسیاری خوبی داشت ،
به نظر من کرستیانو خیلی منفوره و اصلا شخصیت نداره و من سگ کاکا و رونالدینیو رو به کرستیانو نمی دم

اما در حال حاضر به نظر من لیونل مسی بهترین

اما یاتون باشه ، همه میان و میارن ، رونالدینیو رو بخاطر بیاری که 4 سال پیش با رئال چه کرد ، به هر حال در حال حاضر مسی تک

sadi lfc
05-19-2012, 18:19
1.steven gerrard
2.ronaldo(brazil)
3.thiery henry

فری مو طلا
10-27-2012, 16:50
اینکه سوال کردن نداره بهترین بازیکن جهان فقط مسی
چون تکنیک چشم نوازی داره و آدم از دیدن بازی هاش لذت میبره

VILLA 4 EVER
10-27-2012, 19:10
بهترین بازیکن تاریخ فقط مسی هست و بس!!:ahaaaaaa:

milad_1369
10-29-2012, 10:20
1-رونالدو برزیلی 2 رونالدو برزیلی 3 رونالدو برزیلی:rooz:

avin
11-02-2012, 18:00
دیگو آرماندو مارادونا

INDECENT
11-02-2012, 20:11
من هر کاری میکنم نمیتونم از بین پله و مارادونا یکی رو انتخاب کنم , ولی بی شک یکی از این دوتاس .

mehdi30100
11-03-2012, 00:20
فقط زیزو..................رونالدو برزیلی و بوفون...............................پیرل هم تقریبا در همین سطحه............
فوتبال بدون اینا معنا نداره........................................ ......مسی فقط تو بارسا و کریس فقط تو رئال موفقن..................................در سطح ملی هیچی نیستن.

RezaVilla7
11-21-2012, 22:03
بهترین بازیکن تاریخ فقط رونالدو برزیلی با مارادونا و پله آیا دقت کردید ستاره ها اکثرا از قاره آمریکاست؟حتما مردم این قاره برا چیزی که میخوان نهایت تلاششونو میکنن! tazim:: :figur:
فقط به امید روزی بازیکنی از ایران بچشم بیاد آمین! :babaa:

milad_1369
11-23-2012, 10:58
رونالدو برزیلی-مارادونا-زیدان-مسی-پله-رونالدو

leo messi10
11-23-2012, 13:03
لیونل مسی شک نکنید چون همه چیزش عالیه پاس کاریش که دیوونه کننده است گل زن حرفه ای چون کفش طلا را به بهترین گلزن میدن دریپلاش که معروفه سر زدنش با قد کوتاهش فوق العدست گل کله به منچستر یونایتد 4 سال پیش یادتونه سرعتش هم که خوبه هوشش هم که معروفه میگن خیلی باهوش بهترین لیونل اندرس مسی

RezaVilla7
11-23-2012, 13:46
فقط و فقط مسی و مارادونا و پله مسی دلیلشو آقای قبلی گفت مارادونا همون مسیه البته دیگه پیر شده :babaa: پله بخاطر شوت وای قویش گلي که از وسط زمین زد یادتونه؟رونالدو برزیلی دلیلي ندارم فقط میدونم تموم کننده خوبیه :ghosse:

kotaro
11-23-2012, 13:46
من از پله خوشم میومد ولی اونایی که میگن پله سه بار قهرمان جام جهانی شده باید توجه کنن که پله مثل مارادونا تنهایی تیمش رو قهرمان نکرده و برزیل اون موقع پر از ستاره بوده
در کل من الان میگم مسیییییییییییییییییی

milad_1369
11-23-2012, 16:11
فقط و فقط مسی و مارادونا و پله مسی دلیلشو آقای قبلی گفت مارادونا همون مسیه البته دیگه پیر شده :babaa: پله بخاطر شوت وای قویش گلي که از وسط زمین زد یادتونه؟رونالدو برزیلی دلیلي ندارم فقط میدونم تموم کننده خوبیه :ghosse:
رونالدو برزیلی دلیلش اینکه سال 96 زمانی که تو بارسا بود فقط تویه لیگ 34 گل زد بدون ژاوی و اینیستا و مسی با زور فصل قبل رکورد رونالدو رو شکست در حالی که رونالدو نصف مسی هم موقعیت گل نداشت. دلیلش اینه که کل تیم اسپانیا تو جام جهانی 2010 8 تا گل زد ولی رونالدو یک تنه تو جام جهانی 2002 بدون پنالتی 8 تا گل زد.راستی مسی تو جام جهانی 2010 چند تا گل زد؟

mehdi30100
11-23-2012, 16:26
اگه از نظر تاثیر حساب کنیم............:
بوفون.....ستون ایتالیاست
مالدینی....بهترینو وفادار ترین بازیکن جهان بود
زیدان ....نابغه فوتبال بود
رونالدو برزیلی.....یه تنه یه تیمو حریف بود
پویول....هرچند ازش خوشم نمیاد ولی خدایی مدافع خوبیه
سیدورف .....دلیلش مشخصه
اینا مال 10-12سال اخیرن........قبلشو من ندیدم و نظر هم نمیدم........................................ ..

amir-97
11-26-2012, 15:50
به نظر من رونالدوی برزیلی و زیدان و کریس رونالدو
رونالدوی برزیلی تو اوجش خارق العاده بود و3 توپ طلا گرفت
زیدان هم که یک هافبک کامل بود
کریس هم به نظرم عالی هست
و توپ طلای 2011 رو باید بهش میدادن
کریس هم بازیکن کامل تو پست خودشه

sss
04-18-2013, 23:10
به نظر من مارادونا بهترین بازیکن تاریخ فوتباله چون در هر تیمی که بازی کرد تونست بهاش افتخاراتمختلفی بدست بیاره ناپولی رو از یه تیم نه چندان قدرتمند به یه تیم فوق العاده تبدیل کرد وبا این تیم تونست قهرمان لیگ ایتالیا وجام یوفا بشه افتخاراتی که تا امروز ناپولی نتونسته تکرار کنه همچنین به گفتهی خیلی ها تونست یه تنه آرژانتینو قهرمان جهان کنه با اون دو گل تاریخیش در مقابل انگلیس هر چند نباید تلاش هم بازیان مارادونا رو در بدست امدن این افتخارات نادیده گرفت چه در تیم ملی آرژانتین چه در ناپولی. در پایان این نظر فقط یه نظر شخصیه نه چیز دیگه

C R 7 9
04-19-2013, 01:25
به نظر من pele بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هست چون عیار یک بازیکن کامل تو تیم ملی مشخص میشه که پله تونست با برزیل 3 بار قهرمان جام جهانی بشه ولی اگه کریس رونالدو و مسی بتونن با تیم ملیشون قهرمان جام جهانی بشن میتونن جای پله یا مارادونا رو بگیرن

The Mortal
04-19-2013, 20:49
نظر من رونالدو برزیلی و مولر آلمانی هستن

faramarz@
04-28-2013, 22:21
فقط ربرتو باجو[Only Registered And Activated Users Can See Links] sNDhIQDQ4RDgsLEBYQERMUFRUVDA8XGBYUGBIUFRT/2wBDAQMEBAUEBQkFBQkUDQsNFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFB QUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFBT/wAARCAFiAcoDASIAAhEBAxEB/8QAHwAAAQUBAQEBAQEAAAAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtRAAAgEDAwIEAwUFBAQAAAF9AQIDAAQRBRIhMUEGE1FhByJ xFDKBkaEII0KxwRVS0fAkM2JyggkKFhcYGRolJicoKSo0NTY3O Dk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dnd4eXqDhIW Gh4iJipKTlJWWl5iZmqKjpKWmp6ipqrKztLW2t7i5usLDxMXGx 8jJytLT1NXW19jZ2uHi4+Tl5ufo6erx8vP09fb3+Pn6/8QAHwEAAwEBAQEBAQEBAQAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtREAAgECBAQDBAcFBAQAAQJ3AAECAxEEB$$$BhJBUQdhcRM iMoEIFEKRobHBCSMzUvAVYnLRChYkNOEl8RcYGRomJygpKjU2N zg5OkNERUZHSElKU1RVVldYWVpjZGVmZ2hpanN0dXZ3eHl6goO EhYaHiImKkpOUlZaXmJmaoqOkpaanqKmqsrO0tba3uLm6wsPEx cbHyMnK0tPU1dbX2Nna4uPk5ebn6Onq8vP09fb3+Pn6/9oADAMBAAIRAxEAPwD8wDcAoAKiklJFVUbaaeXzVx2No7Dw5zV mKU+v61TVuaeHxSaLNBnLACpbc81nJOSeelXrdwSOe9RYRs2bF elOvELDPqan0u1kcj5CAcdRW22jl48sgOe2Kzk0mdEFdHHSRkC lg4NaupaW9sN7bdpOBg1lFwjH2rWGxbtFaltk+XOOKhdOKBeGR QowAKtRqGHNWONpq6KSpUqsVFWxbLLx933xUE0Pl554HGaBuNi xaXGOM1q2+oqExvBIHSuUedo2yCD9aZHqEkZJAXn1zTUbmdzor u83E4NZrOJJGPcnNUhfs+d4A44xRBcN5mcZoasRJ6nX6BZFpoz jG5K9J0TR4yI2x93gVxHg+dJpI1dc7U4r0/TJYIokCjGPeuaq9Bp30L8VkIkyoHPJNaFsFUfNxVP7WuOuKhN+ M9eK8SvB1INI9Slex1VkEZeAKtmMMOgrn9K1JVlG4krjpnvW7B N5rZxgdq+Qqx9m7HTbuIbXcp46DPHWqzAoWAB4NaiSGMkjByMc 1E8W4kkcnmhO8bEuDauig2fLxyfanQMyEHH51O6iMk4zUuk2E2 qmcou0x9ietZeyk2Zp8ujNbR42uA5U72/uqMmte10+dy2yNjjqMdB6mup+Hmk6f8O/D+ra/rcQbVIrdnigmPyqnGSR0J579K2bDxDoupGKW+ixPdTYC2zLGBx kgg9hxnHqK7qWEnJD5zhl8D3WoRtLDEzjP8I4yelc54i8DatpK n7Rp80R9GTB9q9cvvE0UHi86TYwlLNY2DLnb5jgY+Zx2A6AfrW ZrfjCw0TXLOwt7hpLWaDzrq0t4mnLuTyoByQcd8+tejDBci1Bt NanhSWxjnCTRuOdpx1HvVzVNLbSZVXzoriN13JLE2VI+te3f8I poHiprtYtOv7FYkDRC4g8tyeuDnua8V+OWl3PgHUba7jiWPTb6 JYGSP70MqgcqOxIycEVusM2c/J2Mq/f7IAJMKzDIB4JHrWDez5iY4IGOK6OX4Y/bb9EtBeT3Pl+Y1xM7M5XHX0xz2FSa18Ldfg0j7UlsZLRFyX6Hg ck5rdUHTVjKUbHkl6zvMzBj+FVoot0hLSEcdc1oahbvaSsksbR sOzDFUwQRkVvT0VjIhk3gkByQD61hXSlJJCc5PrXROPlNYOpn5 j9K6Iq7FJ+7Y5Mxl3b0p32M/5FTH5Xb61YRxXqw0Vmcjg2VoLLJGR+NXodMDk06LmtK0X5sVbk kri9myhDp4kUcd/Sr0WkkDgfpXQ2dmkiD5B+ArfttHiMedgrB4iKJdM84m0znOB+V NTSN/8ACPyr0C+0$$$kbQn+0Kxp7NLRdytn6it6ddNB7I5f+zdjYIA/Ck+xDdV+aUFiTUaurGtG7lxgkUZbDOcCsm609kfO0/XFdqLWEwKwILHqM9Kq3VisiHtx6VIpRVzkIbY7x0/EVoQxlGHSiS3EDFi2RmnJOMjrigjkb2NKEMUwBk+1RS71fkEc9 xUDaoYFygGfeqh1WSVwGAAznimapWRrgnFRv99vrTIrpWAoeVd 7c96hq5jJq55eybe2KSr1/beVkjOM1RAJq47FpOOjFXrS04RHPFTxWpbqKbKIF61taFZi5l+ boOQKig0rzD90/hXTeGtEb7TjacEd6xckgsdhoGhRT+XsJOFGefauobwz5qbV4xW z4U0DEEI2DaVB6c12kekxEEKgTA69Ca4Ks3zaHRCVkeEeJ/D5S3kGOQcjivMdUjMBJ6ZOK+lvFejD7NMfKyynOSO1eFeKdJAZ 8LjnI9jXRRqaWYpu6OUtJS0hz6VswudgrnwzQsccEHFXILuXoX JHpXYtSKdVQjZnR2wQEHdkkcjNRajHvi+XrkVSs5WMnJrUjTzB hgTmk3Y6FJTjoc7Mu2q9bk+m5kcnGDyMdqx5ojDKVPanGqtjFq xHUoYrjFRg/K3r2pUO7rWl7mLep13hi/a3uIwPTBr0Oy1UIfvHFeSadcPbyIy/SuqstRyQpauaaujVa6o9C/tgc/P2rOl18rIQH4965C610RZVCd4ODn0rLk1iVnJJHNcjpX2OmFRo 9Y03XN7IN+STXdaTfvIFU9h1rwSw1dfLUF9zHtnFd/4b8QsqRL5m4ggdckV8rjsFJXmejTnzHq8U2Vzg/Wp1O7rWJp2o5RGY5QdVz1rZtZRPkhdvfFfNuUoysde0bEtvYPf 3CxR/eY4FeteDfhvJ4bsn1bVVEaqnmESfcCDqTjvXB+Erbyrs3so/cQHLP2FX/jX8aLfV/DVp4T0nUDbXhmjt9QlSIyMwPZcHgcjJr6TBU01eaPPk1csfGzx RPNozxeHbAX5nhAYSOpDRHG8geuMYzXKyaxp8NnbzPcMksMvmF AcMGYZ5HbHQiuV1yxn0C3+wWV7FZ28X3JHJLMcD5s9fXrxXlvj LxBrr73nuI7gEf68KRuPrXrKlrdFwjc9p1L4oadbNJLJIUdAQr lzzXlEPxej0bVNS1O2drfVSf3MsbAHH1rwjXde1CUtHNdZXOQF B5rFk+0YDOHCkZDEHBrujT01MpVFex9KWXx51HVYkvte124a9b O+KO4eJ/YkpW/Y+NrD4gaXLBc3ubdpPmS+uZJJThcBg7k+g6V8lq8ipv5KZx1rY 0nxLPpkqSIzOq/LsZsgD2FOVN9DN1Ox+ifwX8ZW1xZXG3T9uoWluIftcshMUqDgs Bk10/jK0nHh27vJTLfGVVc2tsWWLyz79OpHHevz/APDfxw8Q6BOy6VdR2ySrtZZk3jB6jmvbfCX7VHiOe0W31WS0vb S3CqImh2g47be496wcW9w1kjL+I8eqWt1K+r6TNbAEeW3l4G3H HzdT+NeeJfITwNo7V9Val8fY/il4VvNCk0nSNMu0RUt0uYfM8xcfKEOcgn0NfO3ivwwtlpNxfTW 8mnz20oh8t0wszZwSvcDg9az5bEONjnzcq4OD+tYWpvknmnxTF jlc4rN1PzMZzXTTdjnloyjNJg5JFMSbJ4qhNI5b5jxVmxBlcCu 9STRC1Ni2ViBWxpykvzVS2tyFGav2q+W+aUnoWo3OpsECqDXR2 8gSIHGK5WynBVa20vP3QWvIq3vdGijYm1CUPCQDXGa1chBgMMV 0d3chUOT+tcH4iuwpO0knOOtb4e7VyJrTQyLjUgjHmkt9USSQD pzWRcTAk/41USbEowe9epc5D0K1uVMfUAVYdwy8HOaw9OfdEM1pRyVzVJNM rluYuut5EYYd2x/Ouckv2B4NbviN96KnbrXJsCGropO8dTKTcXYum/JXk0iX3zj/ABqqYiwzTBEQa6FG5Kkzfiv1AHIqU3oJJrn13DrVhRlRz2pNWI luM1WP5CAOhxWZHBnORXSXlj5jMD65INU1sQucDNQpJHfKm2UY bYFulX4LYCp4rFm5C81L9neJsMuKTkmRyFqxQROK7bw3BGzqT3 FcQkgjwTxXRaDrXllUYgEdD61i9WUo2Pd/CrLFGob7u3Arro40Kg15Z4f1x2hRWx2wQe1dpHrYjt4zvBY9VJ HpXDVj7xaiL4mhVgcYwRj+deHeKrNNsmFHBNeqanrrXJYsQAAc AV5F4q1B/wB4B0LVpSi0RLTRnmmrQCK4kwMc5qkGKir2rOZCzHqTVCJfMJB J4FepB6GOhp6SztOu4cepFd9pdhFcxEMvvx1rh9KXdOqdgBXo2 iIAhI9K468rSOmnroVn0KN8ld2K5nVtMWCRztBAJ616FGznIKg KPauf161dgX2YDHuOK5Y1NTrcNDzy6GQTtVfoKgirVvoVhyGjB 9qpIg67QPpXpwlzK5wzhqWbckKKvR3DJhgcEc5rLF0I+AM5qX7 UzDoB9KJajSsXXmMzksfmppIB5NVYXYyr3ya1lsPPkOBux3FZS fLoaRVyO2k2nNb2i6q1vOoJO0n$$$fsJiBIHPtUEkj24yoLH0A zXNVpe2i0dUJqCse46DrCuIxuz0716h4Z0+61mN5baBpEjHzkM FAHuTxXgnw60TxF4ktnm0vRL/UraHHmTWUDTLGf9ornHSvcfhrZaze2t5HEht4JytuHlbCiT3B5 zx0r4+rgZe2SR3KsnE9ZudHttC8B3892yW9yYgGgEokXOPUDBJ 9ia+NvH/jTSra7ukt3ns9VMgaWRW5B9M+2BzXt3xM1m4vb9dCtL/zgiDy7aIeWhCj5mLMcBQc88ntg1zvh79l9PGnl6jqVx5nmsJfk VgM598ZFe7RpexjaRy35nZHhdp4y1fxFdR22bq+aU4DKpJP5V7 r8Of2dNb8ZRq95bS2kDfeEiknB/HFfTXwP+BOkeHy1qLKC4aM/LI8YyBxzX0jo/hvT9Hi8pI1jA544rGtVlzWhsejThyx1Pmf4efsR+F7O0E2p2cN y4OAjrkt7kdBXqzfsrfDu8tI4JvC9gyIAOY+TXqB1GC3JVTwOl LDr0OeuT9azXO1e5cacHuj5m8Uf8E9vh/q80rWunraBslSh27fy614Z4x/4Jss0sz6XqD2xGdibcq3pX6Mf2xHMO3509ntJkG7BJ6jirjVqR 2YpUIPofh38Xv2evF/wX1OWLWNPmeyTBW+iTMRBx1I6dcc1y/hW+cXWSzEAg4r9vvH3gfRfHXh6/wBIv7VJ4bqPy2Ei5X8RX5bfG79lnxF8IfEU50+ESaKzFo2xk4J/pXZHEc0bT3OGVL2b0Mi78T6ddaclutq9pfQLHItzbcF3HXd+GP yre1+8u9d8N2ZuZZHdcKfM6OB0b6mm6Z4Atx4EvNVviPNijWUx hiGbJ2gDHvjrV+/0+aGWCwYxYit4ywQ52NgZUn25pOpEzaOGj0ckcIB9BWVqOkMQQ B+lep/8I3JbxrI3Rhke9ZN/oodSQO1T7ZI5pRPF9Q01o26fjil0u3KyD6122paJvOGGR7VVj0 IJgouPrXVTqc0dDHRDrWLcg4FWJYPKQMRgVPbae644xS38crQh OMD0rdJyNIySRmR6iYHxnA9BWlHrQK4ya567tZFOcVVEjgdDUy pXDmR0N/rP7s4OTXFapqRlkbPrWjKZHB61h3NsxkJPWtaNJxRhOor2KMrM +TSQQkuPWrS2pJwa0bDTw0greXu6GNrmhp6FUXir4cqpIGTird rpwEQ6U5rPaa5KjuzRbHN3kUk5LOmKxpLTDdP0rtZ7FmBABP4V myaaATkYNa0ppKxnOm5O5zxtGK8Cq7W5B5FdS9skC4HWsm8jAY mu+Eroy5GmZMkeB0FIg+UfSrDjcKckY2LwOlKW5lLc7H+xopBu 8vLNznJqJtETn5DXSwWmSEAzgcVM1gynkYFcDmmew0crHpG3sc VmX0OJGT+6xH5V6GdMCRFsZPpXOX+mKGd9mCxJJpc4KHU4y7Pl xjPrRYXChuveptbtXRSu05ByKx7VikwBNax1M5WR6X4e8RmBlT dnH3S3pXUP4jLR7lkG70ry22kMS7qlfVZVzhgPwrGUbyKitLna ah4wWBSHIJ9B1riNW1kXm4Zzk5rO1PUXeHcGG7NZAnYkkmuiFJ o56iu7jb3dLI6r93PFR2luQzbiAMdc1ZjiaZyEGWxnrWpaab56 ElRkVvblFGm5K5Bp0bRThjzXa6ZdfuwAf1rm1sHICYAI7itCzS e3HG0j3FcdaDm9DopwcWdlbzmQbGAAHOao6tOJoRH8pCt269Kq x6myxjJj8zpjtQV8wliykk54rl9m47m7d3Y5vVrdZsYHI71hSJ 5bEV21xbLIOnPrWFqGnBcsOPWu6lpGxhKLTOaVcyVZAIFTC3wx wvep47F3bFbvQlRcnZC6WAl0jSRlkORg/wA69m+DPwR8T/GLxImkeHtMdj8slzfy4S2tYieXdmwM45Cjk4OK5/4NfB7xB8X/ABvp/hzQrJrm5lZWkk+6kEXRpGPTAH51+j+sf2J+zf8ADy28LeEZQ0K Em9uWXElzNjBdgeT6D0GK8nFYj2bPSw2ElVlys4XWf2FPhL4c8 B3VrqHi++u/FqQPIl/EwS3DhSf9Xj7pIA5JIzXyX8Cf2eNS+Nvj6[Only Registered And Activated Users Can See Links] U4RFHKR+sjj7v1z2r1nWPE/ib4q60/hvRZC012pW4njHyQQn7xJ9cdq9b1DUNI+Cvw0t/C/hzMKInmXUxb57qY/ed/X0A7CuF4+SV0e08pi6ipxZ6Bqvxm8MfAXwj/wjPg1INN03TYhDBbQsDJIuMFnYcOxJOSepNebJoGp+IPh5qHja 68O3mm/a382J1Gwk4Yb9nX5uxxzXBfCzw/D441OTxP4mUR+H9OmzGr8C5uFOQuO6jOfwFafxz/aH1fWbR9N8NWtzdskPllLUM3kr0BOOBt9+ledHEynO7PQr4CnC ioU1drqeP8AhS4lu9elW82/aJEdd7DoC33frX1l4T26d4ZtY5FUbIVwQMZwOK+YPh5oX9myW+ oXr+bqL/NIr9Mnrx619HeH7yfxPJBEQqRAgEKMYr0HV01PmJ0pKWiPRfAG r7pC8YxuBGcV3q3UtxnknNYei+Hhb7YLaPI7Y5rR8S+ItK8Bac 82pXUcM6YzCzAt09q5nOL1PRjZx1La6RNKdzs0anoantdBUyFW uMDHB968V1j9sHw5pka/bSbW36rIw4NM0T9rvwV4iuo4LHV4ZJW/hPGB+NClpcuMWeyarpd1pxV45NwPQ57UyDULiTaPLck+imuc0/4oaX4huUWG8SUH5VI6Z9K7WTxHZaXbxlnjWQgYViM1n7SJTVhf s92U3eXJj12msTxT4TtPHOhXGm6lbRyMdwRpU6cVtW/xHtJJBGXjyeOGH+NabGG+Bmh4B5PpW8GmclVan5lfE7wXc+BvF C+E55ZIrI34Es79FA+dRn8q3L6y0lBI8zyLckh3lALCRc5CgDo fevb/ANpzwxbeIfE1nE6pFP5hcSjgkheATXiGq6a0TmMsG2fLkVnWna WhytGTe3yXYAjQpGB8qt1A96otb7kPAxj0qzJF5bEUxZCDiohK 5zSsjBuNF81iQo6+lRpoB/uiurghEmflyasCwJIOMfWvToySVjinucqmg4H3R+VZeqaOVQnb +leipaBRyBmsrVbZcEYGa9CDM9bnlN3pZTJIGB2rMktFXgqAa7 TV7dUya5i/YBxituZGsbMxbuArGdox+FY72jNyQTXTMgkGMZqL7DuOMfpU82 uhEo6nNiwZjwK0LOyaFskGt2HSD120txb+UORWc7sNETWS5TFL Io3df0qnFeGA003wZsnNZ8rkMsDCsSTis+7VBkq2WJ5FTyXKyr hQSfas+SYBiD2q4xcdwtoVrlssM9AKwLyXdKQOlbF5KGzisO5G Gz3rqiyGiFhjFSIfkX6UxfmHNOAwK3OWcbs9d094/PJLqoxncTxWmEVyCCCD0NcxCSVjAGeBXW6KhnVUkG3Ax0rxHN3 sj1mnuiZLcFCAOtZd3oryscKe9d3p/h03JG3PqSTXTW3gTzEBGxuMZPWmrjvpqeBal4XMqfPFkdPeuTv fCKWzs6Kxx1BJr6e1HwBNCTviG0c7geK4vX/BbiF2jiBI9D2ruhPTU55tXPAbyXyEx0I4qgbnf3/Wuu8XeFzabjtZQBnr3rjEtxkhetappu4lLSw25IaMjNQRx5zVm W2cUohKrkitebsTa6JLKLMvHpXS6NEPJbvzXO2zeS241v6VchV 7kE1E7nRS0VjXSxHLBeaHgKryMVp2n3QQN2fxouIQ5YKCcegrL c35TnpYgSat2yqqhSeKbdx+WT2IqOORe9aqmpamMnZloqT90cY 65qpcxblIxnNX7WaNA29N/BAGeh9agfBGM59zxUP3Hylc11qYD2hV/lrY0bRbrUru1tbO0ku7u5lWGGGNctI5OABW94D+Hmu/E/xRb6B4bsH1HU5iCI4x91c8sT2Hua/S79mn9i7SPgTEuveJL1Na8ZMmyJEYG3sd33lQYyzYA+f16YrCt V5YvUulH3kVPhH8PtI/Zz+EcNrOVtvFeqQrJqMzOA8eVwIR6Ad6+dfin4m1LxX4kh8O6Z N9tur6bYkmd5RSeWyOgAr6F/aC8Pa54oinh8Nwy3lzkiQhgSGz0BPb3rzf4U/BrVvhray+KPEdux127h2/Z9wf7LH2Ue56k+9fN1qntHdn1VGMIU+fqblv4E0n4N+Dk0/R5QuoTJuu7piGM74OWJ657DtzXgGs6zP4u8WJoUQZtvz3UzH/AFSZ5z6da7D4m/FqWy1dtOsYWvNYn2pBbjoC38Tf7Ir0TQfhfovgvwTcXOszKdXk T7Rf3aONxkYZ2jjoK5ZcrVzvotxjzdzg/FEcbQ6b4e8MZQCNbeIxtuDHPLnPU+9dTrniLQvhJ4JfQtOS3XU LqNYb64zvkkkP3jkgkc9q53w7Ztplne+JrqT+zkYPFpaudzTIR gyN/d6cV8/fEzxrdXOqSoZklmVvNkdQSCM9R+NRSXvpG8m40m9kdnJqcJmjk kmRZQNuQcbua+iPgvG76ZHO4PLAgsOor45Mo1uewijkILBGZh6 kjivur4dWsGn6DY224bkiVDkjriu6urKx8/CV9zp/FPjW48P2EkluB5uNqsRnb718ofE/43wWdxNPrlyGSX7sK43N7gelfSnjnw/da5ZS29tHv3jGc4r511r9kGF7ubVdfkm8QTyMX8iByiRA/wAIHtXNCClrJ6HQr9EfN3in4x6T4hle1FjI9mTn95jJI6YH51y WkTaZf6lmygNvuc8hiCP8K9x8T/Afw9aaiJdM0fWdO24/dzRl493fBPUZrmbD4EapfeIWuUh8mN3yXVSo68V3y9mqbUboxj 7VSs0rHsPwAfXJdUtbexMlzb9CJDuAxyDknrXd/G34oa94P1eS11BVgBT5GZQNx9jmu8/Zr+Hg8NNAHHmEycbuTj1qv/wUP+D8uu/DfSvFOjhlutNldbhV53xyDHT2PSvLjTlJ7nTU5VrY+IvEHxz8b f20ZtH1BViVyyiPDMfrnp9K9g+C/wC1x8RbHWoINeuFu7Fm2NCyqCBjrwO1fHj6NrUUxAt7hjnrGpr rPCnijUvDd3C+qWMyWgYBp5IyNoPvivcdJRppRabPInJTeisfo V8R9Xi8Za/oF9YyBobqGSdQ4DfdABGK8z1e02ySHaBkngCt34XJJf3ugS3CS/ZEtLhlOOVBxx+o/MVS1idHupwmdodsZ64zXiV6qi/eOZvWxwd/EI2IIwetZErbTketdTqtqZpFIHGK5nUIGjPpU06l9jGUGyWxvD E2ePxrUS+81eq+tcfJeSwnhgBVU6+8Odxyfavbw6bRwVFZndPd hQSSPzrnNa1ZVVjn1rDl8UcEc1z+seI1cHbyK9VRaMRus6xvO3 Peuaur0tKMmqOoaoXk+XnNQhnl+Y1bRotDbs7jL4J/Gun0ey+0ISRyT6VxlkGMy8GvR/DkeQgPrUXsyi/HoYCAlR9axdc0TKhlzn0r0EWbOox0NZeo6e2059PSrumZSdmeO 6nE1tE3GCDWBJeurcZrv/EGliV2U8V59fWxglYZzg4rSNrGMm+gq6pJDkj9agbUDI5PGTzV aYEocVS3bDzV2CLZriTzOuKbNbxlAQ2WxyM1HakOoI+lWNmGqV oyypJCFXis8hwTW1cIFTms49a2uZSPToLfYsLAkHjrXZeHoxPI Mdq5y1tHlnCEEIDwcV2Hh+3jtpgCWrwXK0me3a8Ujv8Aw5bFyd 3tXoml2keEGOBg1xHh54hg85z613VhOoA596lz1MeWxs3uiwXk RDjcCOneuF8SeEI40k/dsIiOueld/HehlyxArB8SzfaLZihDBVPet4SZzzWp8z/EHw8IrVyI269WHavFpLNY53Ax1zmvpjxsqXEeyThTxnNeJ3ehQ f2hOBHKQHIBDH1rthLoQotnKJZ73O4cVHNZhegrqzpcSEjBFV7 jTI9pwDmt07M0cXHRnF3MflrV/RX3naR0qze2IL7QMirui6WDJ8qEnPpTc0VBa3R0dm6RIjbsEgD BNTkoCzK25iOmau2uhwyQjeWDAZOKYmmosbOhYnoVaoUlex3ez k1dHNauhxlQSWbkCsyFHZsY5zyK7W08O3msXaW1tZzXEshxGkS Fmf6DvXuXwo/YD+J/xK3XA0OTQ7UMd1xq58heOygjJPI9q6YuyPOrS5JWZ83w2chQEL yewrtPhB8HfEvxq8b2nhrw1p5u7uQ753c7UgiH3nY+2enev0I+ GH/BLbR9PZJ/GHiO4vTkFrPTgFQjIO0sQc9MHgV9TeGPhx4T+D9i1h4V0Cy0WB 8b2to8PKQMZdurHiokk3dipzU5cq3POvgD+zX4Y/Zw8EJp2nxw32uzoX1DV3XMkr8/KhPKp22+1U/GfiOTSIWkUn5CGBP6V2+ueIH8uWMMAD2FeZ6iseuLNBdDdHkAc 4r5vE1HJtI9uhT5NZGPoniP+yraa7JWS5mBO5xkDPXijSbGTxb O091I0VuoyWPAYenNS3XhFSI0gICccZrSfSZo7KO0g+RARuIOO BXnRpu2p7UJRtZHmOu/Brw0vi248QaZbzSX7fKkj/Oik8cD8OteJR2eq/Gr4lT+G7dmTQtOnA1S/Qn5ivSIHoa+4rDRraxtkkZlB29uxx1ry3X9B0PwJpOoT6HAlsJ pDPcQQ9ZHOdz+55/Wh02o3N6M7TUWfNvxdvH8HXMklvIjWsTi2tYXTKgdFOPwrgtev L3xHo+nWuvWMEkV1gL9ngWJ8kcngZ2j610Hj7WR4s1owkACKZH KEfdAPFdnq95Y+HPCdtO9kt7MsOEXvk9SDXC6nK7rc92vTaoWf U8x0/4N+V4g06SwJ+wJjzcnLcc5r6m8IRRW0VuwYFt2CCeled6LpF7p 3hPTtbvoFtZb3pbq2SgOSP5D866rw3qiNa7i2NrZqXUqTldnhu hZHtdm1tJgSbOfWpL6ysZAdmwkj1rzT/hKY4gCZWz07Uh8YxM3+ubP1FdtOVkY+zl0Ok1L4fafq775$$$0 GMVUtfAuj6GjukCuw5LPz+lY1v42mEbBz5vzHbtHQelVfGvjbU NE8IXWq2sLSXCIcII9xGTgHHtWrd/dQLmXu3PUvCFlbafN9ru5F04N9x5MKDn0BrpPGdpo3jfwVqmkf bba6SWI5UOG5HsPevyxufjN8Uf+EgefVp1uNMkmPEg2tg9OQeM e1WZv2gtd8FTm+tYJr6SWQHYkhKopPKkZNawpyjoZ35kes6x+z jdWLySQSNpkhfKyEFlx6AVf8MfA7+0LW/0rxBqMd/p9xFgBYCrZ7c/WvbPhZ8R08ZeD9MudTjWK+miEjROuDz0HpXe2d/aWk6v5EQHf5RS502TOLS1Pn59D/wCFfaLbWccpbyIZYonfk7Gx19+K88BEs7l2xnJ617/+0nJaNpOnz2qR7pyAWUYOM18+QIHkAY4HrXh42tFVEmePUjaVx JUBJA5HQVh6nZBweK6poUMhAOQPeqV1Z5zjkVnSqp7CseaahZM pbj9K5HVZvJJGM16pqungKzd/SvPfEWmDAdTyeo9K9ujiOWJxVaTk7o4y71QIpB4rmL7UGaTAJI Pet/V7ELGWbOAe1c+LXz7hFHHOK+kpVFKCZw2d7FnTdPa7OcE12Gm+ DpZyCVbbx0Fdb8O/B8U1srzLvLcjFeuaR4IjkZSqtGq4yuOtaOrFaDs0eMReBpl2lY yMeq11Gg+Fp4cF1Oc+le3WngqJ8ZhcgCtCLwjDGcJGwPpmsJVY 3Hc4Ow0RmgUlCPqKyta0kxqeO3pXriaDIg4RyAO4rn/EGjo1tKSu1wpwTQqqE1c+afE8IguGU9a8v1UfvJP9416/8S4Gs1acIeB2FeOTS+eWY8ZNdEJc2xk1ZmY/Ss+5rSm2qCSeBWLczjJx0ro6GTkost6ZdiLKuflzWl9vh/v1zSy81MrBvrQotj50bVxeo4AU7qrZzzVa2GWFXth9qtabkOSZ 75b22XGI8ewHStSytpBISEb8qpxXOJ8NgAHAxWpHeiNQVIJzjF fPTdpM+jhsjodEuWj4OeDXaWGpcD5u1eawX0kOWTBzzg1t2mrM AM4HHSsb6mU4O56XBfiYFS3asnWbtFtihbIyetYlpr4RC25QRx g1ja34h80EMyqo5GOOa6oPWxxTWpznjO5SXKbsYOetebqxe9lB xgE4P41veItXE0r5bPPXsa5aC+R528vJcnvXq0YRlowi0txZos zPx3NVp4iAeP0rWWAykk8EnPFNurFgnSumcOR2JqVFc5ZbTzbg jbk10Wl6Z5bbhxxUFrZGO4ywxnvXVadYLn94wjGOCeKwluKFZJ kdvEVAPf3rpvBvhZfGXivSdGMq2/8AaF1HbebkLt3MBnmuz+EX7OfjL4z6xHa+HdPEloPmkv7glLdE yAfm7nnoK+xvBf8AwTb03Q57O71nxZdy6jbzLcp/Z8IjSJlOQAWyWOe9TbW56LxcI0nHqe7fBH9lnwF8CbcjRtON9q Z/1mp6hiSZjgZxxhR7AV6+20g7UVctu4GOfWmxqyxqGYuwABY9Sf Wn7WPY/lXStj52c3N3YgJiJbHX1rh/iJM9nZ+ftP8ATJruHkJG0gDFc547tTqnhu5iC5dcOoHqKmS0NK E+WqmeEzztcBmyTmoNM0GS+lxyvOScVt+GraK8mKlWyh2tx0Pe u5tdJtbcBlwCR3NfMVItyZ9fFqxy1t4bS3T5laXHpTn8MeYzMd yLjPIrpmKIxAxwaHmV0cFlA2+tSlZGkZ2djyTxdc3mmWszZWW2 jHSMfMK+b/iX8SY7e1lKPl9hDjPC17H8ZtbvNClkW1imnhcEOqLuznuMc18d fE7S/FvjPUJLXw34d1DU5peHjtYdxXnnPNQ05PlR7FKcI03NrVHJ/CTXG8a/F++0yXCrc28kihuhYEYA/DNfV938MINWtLewkl2wpGeqnqB0zXzT8Lv2Tvjdoniyx15PCa2 Hltn/AE68jjfYcHlcnB9j0r6Y8RfEe68GAaf4ot00q628sXDLu/uhxwawxNBJrlFhsZVq3jIwfFl5cWGmWujSlWiiX92QOeOM1V0R Ps2kltxJO3jHtXA+NviBa/a4Li0lW5M0yxAhsj5v/wBVdxYamY7NchRkDsa5LJHdOyViOW/Z5iue9aen2humwx4x2rnZTJJcFwvU5rs/CYeSRt67Aq5yRirg0cc5JG3plpY6PA09/MiwgFv3jgZxWP4p+PXhqx0y4js4hdTY8tY0PmE/QAe1eEfHn4lHVNYfw7bTtBaRvi5uEOGQdxkV5d4k/aB0vwpZQaZ4YS3kvAqrJqN3hzkcHgjr0rsjBv4VqedVn1TsXvi zfa/41sWvNP8ADF3CiTbhth2ts55Irl/hldy6Nr9rNq1pLGkmEeO5jIAGevIqqPiZ4j1bUI7yXxT9qu5Qu 798I0Qe6+1XLX4tf23fvp/iyGG9swxjE6kBlPRXQr/nmuhX5ddxLkspQqan1zdXEdpaWGqaXIPs7Lt2KeB7Vor43uZwD 5zgemK+ffhv43W2v73wxJK89urGaxn8wtuTAJDe/vXr1tEqRRYbLOyrjPc15VS/NodUfeV2aHxI1p9R0nTUdmfOWya8/iHNd1420ie1sLJpomQK7R5PQnGa5AQgdBXzePUoz5meVO3M4jR wO9SqQ3ajaKUACuehNy0RySepn3torqflFclrmiiQZAHI5Fd26 hhWXqFgZcYr2KUnomPS2p4n4g8PMysh+UHnpXJ6foLtfouckNz iva/EFiUYZUk49K4lLFre/LhcbvbgV9BRrNK1zhnFdD074eWkNtBBjDYwDkV7r4diSdlXavO O1eCeEp1tUxuHDete1eENVjleJt4HI713czexySuekxWSIowi/lSpp4VywAJNLFeI4HzD86sC4Vv4v1q15kFeW0KoSUwPXFeeeL0 UQzA9Np6V6JeakqxlWIwPSvM/F+oROJACecjg1tED5++IluHs8Moxg9RXzvqP7uRlA43GvpD4gS JJauo6g14Jqenb7pgigDNdlHXQhnIXLFjis2eHvXbDw+HOWUZp D4YiYcrXX0Oaa944MRY5qzbJk1r6poUsE/yL+7xwMGodP09pJhkYAPJpqaW5CV9DQ0zS90gZhla0zpy5OAMV o6XYmUBV7VsLoTEAleaTmmaODRvR3jS3BIPJYnFa9tKzHJByTk 4rj/Dt815cuHwMDPH1r0TRoQbdiACTx0r52q7Nn0dKSaQ6KUhAD2p/9oeVzuq5LphKBlHJrJ1HTzEjE5GKwTuXIfNrxAIDdqxdZ10NAM Pk46D6Vz+uaibBCyFic4+auO1DxLM4IBHPFe3h6SlZnlVJJMv6 nrLzzOucAHimaFI0l4QelZFsGvXyAcmvQPh54B1XxVr9tpmmWc 15fXHEUMC72Y9Bn0r2oU+XU4Kk3zaM29N0v7W8caDdIQCFHU19 TfAH9hLXfi5HBqvib7R4Z8O9pFA8+4H/AEzBGAD6kV9Hfsx/sLaP8O7Sy13xrbrqPiAKHW0dg0UB4PIHBYdOuOtfW7qiQKkICI MAKoGAPYdqKk1cxbbZ4p8O/wBjn4UfDRENj4Yj1G4VcG41Z/tTN7ncMZ/CvSG+G3g+OFQvhjRlAwNosoxj9K6ZEXaPmGcc81EIVLEE8dqwd mUmV9M0rT9EtxFp9nb2UPaO3jCL+QqyZMnOMVn6hO2nqXXlBzj rUmn6nDqsHmQ7ht4YEdDSaRUrNF0HNZGr+Kk0eVbcgSyv91V6i tcdDXnerLFZa/dT3Eh5kJQM3b2qorQwudrZ3Mlwm5lPzcjipnWKRWWUqARjDHFc ivjmBRsReg4PrXD+LfG10rsEuFDHJwp6U2roqLs7lbxY6/DrxJcyebHcWOoSNNC2MGH1jOOD65PNQx/Ei1ljDKFbI5wa82+I3ie71jwXPGX33UDGYMR6en4V4JB8VPLhD xzsxYEYDd+/FfP4mDhLY+nwUnVhqz64uviTaRE5AB9zWTN8RLSd2/0iNBjuTXxzqfxQ1i5kb7OjON3UDNU5/FGv3Ftv8mcccsCAB+tea+aXwo9GMYbtn1vJ45snug0r27lCdrE HNUtT+M/hvwzHIZpYIGzkLCoQj2z1xXxlN4s1aMu01w6KM87h1/OuE8S+NbmZpFZvN6jLnOacYVXLRHT7WCVrn1l4w/a6hQtDp+dnZnAO76Zry3xZ8RovitbNZ6pbmZfvIyKFIPsR9a+W dV8VXzMUjZFx7UzTdWv5JN32mQH0U4rplgqs1zNhHHQpS0R6Dr Pha90vxXo1rZAz2DzqRjOUC+uetfQsNqfs8CuSAVU8H2ryP4LW 0uqXV61xJJcSIV8sMc7fpXtWhOt5a3Vs5AnQ5QHqVHFcMqTg+W R2RxSrq6Vi5YaelyVVWFa2uzf8Ix4cv7xCHMcLHHvtql4bYRX4 D/LjOc8VzXxg8QfZdMuLcqTbSHazj7uPQn3pKmcs5nz54L8MS/EfUNT1S/byILucuUUnMg9f6Yre1f4A/D+BJJr+3eAbT86SYwfXpXafDvw+bTToxEmxTkIB0wTW54m+El3 4u0+ZfPeAY5Ktit4NxJg4SVpnyvq/wA8OX927aD4ntxFuP7u4fBUfUgVjz/s8a7bkvaalZ3cSfPiOXLEDnNdzq/7OeuaHqE72txcTQlyfM2Vv+GdJ1fQLUW15MJlRCq4TaQM9/Wup1523JqUMO1zRVmc/8E7B5fHFvFISZEikT5/vcKCSa+ptMiibWbZSVEccityfQ14d8JND3/E7U7tDiEWjAEdmYCvWtQl+xztsbODgHNebNxT1FGd9EeofGjWL G90TTre3QfaC/nSOOhOMZH1rx/y8jpUs+rT3qgSMCO1LaoZScAk+grwcbSdV3R5cp++7ldkwKiq/NFjIxgis2Z9rYryqVN0xNj6Roj1KnHrUaSc1fRjIgUjgV3RlZi MDVrbzE/1efwrj9UslVc7ACOelepS2iuhHeuX1nSWaQ4HBGK9KlXV0iZRu jgYbw2ZB3EDPSu48KeKBBtJcrk9zXJahosisSBwPSoYYXgG0Cv foVY7M45QsfQ2keJvtCgrKc+xraTXWBO6cgY9a+f8ATNZl0pVd ZScjBSrN18QpkH3uO+RXoqCeqMWkj13VfFXl+YTNuUe9ebeIvF 6SZ57nvXAa58QpmRtj59QOtcZe+JprvuRzmqULCuje8S64LkSE 4Izgc1wbEPKzYHJqea4knyCcg81UdtpGPWuimrGUtzZsNNFywH C8VrQ+HlBwQWP0pmjgNsC8mu6sbcKi7gM4FTVnyspRTVzgNT8J hwCAQcdxXODw15TscHg9hXsVxAJDjgjpWLfaYoBCLz1OK5fa8w 4ximcRpdibeUBAeT1NdcLIgD/Co4NO2sCR3rd8hTzito1ElZlVoXs0eV+FVY3j7cHP+NeuaJb+X bLjk9TXmegJ9nUyjHL44PNeh6HqIWEqTXBWjudlOVoo66OFGjB PBxWFriBlkUYz0FW4NRLnDEAetD2ZuCWf7p5z2rlhBrU2dRWPL de0Z7mMrsOAc5xXEXfhp1ky6si+uK+kdI8Cah4pvo7DSrCa/vJD8sUK7iffjtX1B8J/+CbE+tx2+o+P9QfT4iRJ/ZtgwE7D+67YIAr3MPzWVjyq8lzHxH8A/wBm7xP8bvFUOkeHbWQRgh576RMwwpjqT9cDFfrh+zl+yl4W/Z20VHWK31TxNKg+1apInO7uIx/Cv68V6X8Pfhv4f+FHhuDQfDOlRaZp8X9z78hx952xya1L7T1vE 2SltobPytivXU9LM4ZO5BqfjXTdNkMcsqF+m0N0Nc5cfFmygkY LAXTPBDdavT+BdOmdpGDbmOck1h6p4P06AHEZz9atRjLYktR/GTS1kVZ4HhVj9/dkCur0jxNp2t2xuLS5SWMcEqeleKeJPDlm9ux2spXpzXntlr9z 4Zv3CSMLeQ4bBPHvTaiirn014l8V6dYqUeZAcfNlhxXmqfFex8 O615kUomt34dVPB+lclqdwb/ThOrGTzFDZ615nfuY5WzkYNK0bBfQ+ttO+LehXkCSCYkMOdvb6 1zXj/UrPxJClxYyNlPQda+ctL8SfZHELllVv4h0rtdD8XX2myj7OVnh YfNGVzuFZKxPLct3dxLHlRIwPsawLm5dpCXcs3qTzXZ6/4msL7SJXOi/Z7lE+V03Lz/WvMvEGsWGgrFNq2oW+mLKBtFy20tkZ4FO41BsnkDz7kKFlYEEY 7GvDvj54Hb4a+EdI1zRYxFBJdPBc+eocl25XGelbnj/9pnQ/B8UlvoCHxFqezmQoyW0Z9mH3j+lfO3xE+PvjL4naYthrc9umnC RZ1tYLdUCMvT5uves5qMlax10vaQ22M+X4h6wY9v2zYrH7qRqo qV/EN3dWwMtzI5PUFuPyrgI7tpZihGFB4NbkcyiHG78q4/ZJbI9WDutTTnvy0Z9cVymsscE44Iq5PdMGYc4+lY+p3LSrsI4A 601B3G9zm7hSZ8+tamkwkycD0rLlOJzXR+HY9zsxxjpW7so2I2 Z7l+zwrwa1N5g2JN8qE9CRXd65PLpl6bm3fbIHOCOnWvMfhHqA sPEdqSTsMu0AepxXrXiay33EiujxhScZ+tfOYpe9c9vCSUoWRb s/FH2i3V2iUSFcEjjmvKfjFdXOoaDOsT/OJQRuGRwc1vW9zJb6mIeqAdan1zwymrWTo4ch+flPrXPB3RrOL OX8F/FZF0C2jKRreQIMoO+K3Lj9o5YLRU+yqzbskHtwfavCvGnwr13Q 9Qmn0W5VrZidyyn5x7D0rzW6fXbKVxNaXbAHBYgkH6VsoXVzin 7ruj6d0X9pq4ur6T7daAx7yOcYrsdS8b6F4rsRcpa20DBAXMZA ZT0wa+RPD+sRxRt9vtriLnj92eT+Vek+BtMuPGd2oiR7DS1YCa 6mYqWUEZVB3yO9V7J2uR7XmWp7F8FNLa7i1PUIYWIu7p9jAZBA OBj8q0vEk4tL17do5UdWILMvBPftXqXwu1PT7y8sdF02zitdMs v3ZO395IR0Yt+OaX4s+BpfCGoyfbyLyC9bzLW4jjxFIuMkZ/vDgGuSpTb95CVXldmePW8vatawkMTEgDpjms+4jSzPIwD0qS3u l7EV51S8lqhSUb3NKb52JI5JzWXOnz1oq28ZqjP9+vPcUjK6IU UelXIBVeNRmr0KZ6V5WJlyMrQum3zGCKhlsfNRlK9R1NXoT8gB xVuOMP0FRSr8slqWmrHF3vhYSPlSQPesa78KlAfm5r1L7PGxIb 5Rj1rA1S1G58D1xX0FHEJu5lKHNqjy28014YmbI4rlNUZljPUV 6Vf2DFXGOK4LxFamNCOOtfUYbExnE4atNpnA3xJJ5rIknKP61s 36HeRWNcR45r0Yvm2OZqwfaix6YqJ5ct6VXkmEfeqrX4U10Riz JtHU6LqnkSDJxXpOlatHdQDLcgc14ZFqqrJycV1ujeI1jiPzg1 z16cmxqpFKzPVFu0OcNVW5nCncMEkY5rlbfxENgIwTTn14P15F cKoTRhPE06b1Zvqd+cDJPPFTlZFJHpxWRZXxcgrz9a6FiGYk9S c1TTTszdV41IpxODt7RoIhuQrgntitGzvfKbHStbV9MaG4kjUZ RSQGPeuX1COSCZlAICqWJ7Ad67ZUU9zo9olE6iLUWkUKhBPtX0 j+zt+zl4q+NhtZ3tjpvhwjdJqUyEBgOyZ6kjvyKt/sO/sYS/E8R+NvHVrNb+GRzZ6a7bTf9xIcciMEcf3uMGv010zS7TRLC3sr G1is7O3QRxW8KhUQewqo4eMTmnXcnoch8Mfgz4Z+E2mx2miWMf mIObuVQ0znGCS3v7V3C795Jwc02S4VM5qtLqSxAsCMjjmu+MEt Ejmk29WWnJzz1qpc3SxryKx7jX8SE78ewNc9q3ioKh2tzXRydz JnQXmrxiMEOBnPGfTiubvtR+0syp85HJxzgetcff8AiAzOV3se vAPvXH+JvFbaXFi3mxM42kK3IFUrIEa3jPXFAMMcilznIDDNeZ azO8ozs6d/WqF3eTX0pkMxMnP3j61lz3V5BOUILr7Ampnqxs6jw1r7lWhZsK oxg1T1tIhmRW5Zjnviq+g6Lqt1d2zQWE8iXknlxuEO0nv9Ks+N vgt8dLjV57HwnoWk29o6bl1K+vATg9QBxg856cYqHsJHF+LPFm ieDbBLrVr9LUN8yR43SOPZetO0r9pD4XW+jSXMPiS4gvI4SY7W 4tWVi+MgAjPOa47xB/wTi+NniK5l1PVNZ0i/vZBvZZb12OfQZGBXn0X7AXx0n1aSzh8O2McKyFTdNqEYiIz1Bz nn6UkvM0TMrVv2lvHOqavdXEHiG5W1klZ4oXA2queBjt9Kw9R8 Ra145vxda1dz6hKseEMoyAMjGK958Nf8ExfiTfTxDU9b0PTYyR veOV5SvqMAc96958Hf8E3dF0m2zq/i++u59u0CygEagcdckk9KmRvGUUj8/bzTTDGCI3GcfwnH8q53WY1iVl3KrEcDNfrL4c/YX+H2i30dxqL3+uRpgiC6kCRk577cE/TNdVrn7JHwk1+0kt7jwPp0atx5sAeOQfRg2amw3U7H4gG7ninI CnGeCB1rd0+4mmh3SLt544xmv1o1D/gnT8F74lrfSL/Tpc58yHUJG49MMSK4HxL/AMEw/C1wyPonii/sUM+6SK5jEo8vuFI5z7mr0sVGs11PzdljJOOpqjc2ckit5aF2C k4UZr9AfiB/wTPuLT7K/g/X/t0pYLLHqJ2YXuwwDXU/A7/gnWng/wAV2fiDxjqdpqq2pDw6XAhZPMyOXY8MBzxipsjV4hH50+E/gR4+8dxJcaN4R1e/gkPyyw2rFT36nHpXrPwY/Y3+IfxC1++0v+y5tFFqrGWfUYjGisMYUn1PbFfslZxR2kKRRRR xRoNqqihQB9BUrkODlV3HqcVMloc8sQ3oj4j+G3/BOs+FvJ1LXfEkV3dxL5zWlnCSgYc4DEjP1xXm/jrTkfWdQSGPy4VkZVUjBGMD/Gv0euYhNaTxnDbkYY/Cvgv4pafLYeJNWBCuyTMpwPYf/WrxsZTXs7o9XLKzdRxbPCJtKKXhlzggkc1pyXkkECgKCAMZx2r QukQoxJAfuoqnfBZbMbTyBj8K+fhJxWp9RNHG6o8VzI+4gMTki sc6bAWyYkYY7im+I2eymYjOSaxP7bl4y2O1bqTexzulzM6W306 yYkSW8IAGfuis+/vY7WXybVQmGxhRxU9tcq0IJPJFQx6Yk14ZTyQN3FXzT+FMboKm rs9d+EE/9jxfbJ2CbfmZifbmvun4Z+G9M+JvwssP+Ei0xbm2uXd0SZSCFz gEdxwK+Y/2f/gHf+Mrey1TXrWS18ORssqK42tckNwB7evSvvLTIBDaxQxxxxRI oCJEu1VHYAV6+Fp+77583jcRCTtF6niPiH9in4e6pprRW8V5Zz 8+XL9oyqcccY6Cvjj4m/s+eJ/hRrM4uraa50dX2w38aHy3HbPofrX6jTD92Kqz28N9C0M8CXEZ6 pIgYH8DXVUwlOpFqxwwruKsz8mIs4AyCcdM81FIhc5xiv0y8Q/ArwL4ljdLvw7axO3WW2Xyn6+orzrxR+xZ4QvdKnGiS3lhqHWJp ZzImfQgjpXztfKZt+4zohiYpanwjHGdwFaFuuCK9D8Z/Abxd4GuZFv9KkaCMZFzD80bfQ1wVzE9q2HRkI7EYr5jG4CtTfv I7IV4y2LKkAVas5VVuTWUk+7vU8Te9fMTUoS1OtK5sv5bc561Q uo1c44NNVs4yadwetejh6raLSsYmpWQNuwVQCfQVwWu6L5ykEf pXqc0YcY61iajpIkQkLzXv0MQ4xsYVI3PAtZ0PyGY4ya4u7iYF htIx7V7v4j0Pev3SOMHivO9U0Dy2JxX0uHxaskzz5xueV33y59 ax5JTk812mt6PtyR1ri7yzdHIr6CjNSVzinGxVeY7uvSpLe5kD cMV+lUniZJMmnRnDr9a6+VS1OGopN6HTWt/MEA81vzrX0+d2lXc5OSOCa5uFsLV2KdldeeaTgkfP4ttyPVNKc EIAea7QQwkZMmD6ZFeWeGNU3EB+Cv613v9pI3ORz7V5lePvXR7 GElamkzutb0AXOorbW6ebczTeUiAZLEk4AHrX1F+zh+wBDq72f iv4iIFhZ/MttAVgQyDo0x75POwYxx+Oj+xh8JbPxl4jvPG2pLFJY6bM8Vsk i5Vp853HPoK+2rzU44c7WD44Gw9B6V22cj0ZSvsTWdnb6Tbx29 pBHa20I2pFCgVVUcAADsKbc6nBFFJvPbsa5nVdXvZ8LBC5Xp8q msprS+uOfLcH/bGK6oQutTDY2r3xHEY8KuD65rD1DXwtq5DCoZdIvpOPK7dh3qr J4Yv5UIeFyv+7XUkkK5lS60ZD169AKxdXnuERpGXanoetdYngK 6nYADbx6cisfxP8Mk0yxaWTUH88dFlfC59PrUOSQjzvWtci0i0 a5Zs7gVAzyDjP9K8v1DVPtk7yMxO4k8muw8UaAUJS/uUtUViQC4zXF3txpts7KkhmxwGU9azbTZcVcgBSUEM5UDnO7FT 6X4ntbaXZ5ct0mcYL5/WuZ1K4m1GFoLdGDMevtWvofhaS1iUsGXnPzetEi2rH0V4F8WWd z4dgXTpzbz26fvLbbzu9c12+gfEqV5fIunRX6b2yPzr598Mzya HepMgyrfI4PTBruZys6LLH1YZqDOx7ePH32GULcRkIf425U/Sugt9attTthPDIrKOSoPH1rwrTdVbUtFbT5Xw0RBTd2HpU3hfx LP4f1QW0smbWbKndyFJ70+Tm1Ge52t8ZuVlyv8Adz0qwJCpLDn 2rzux1eSC82scKeMg10y6nhSck0/Zhrc22vBJwTyD0FO+1DbiuagvFmuCNxDH1pNd1y28N2El7f3Ed rbRKWeSZ9qgD3pqm9kTKajqzX1XWjZNGVjYg98cHmuY1r4y+HN I8V6X4amui2tXwLJaxDJVRjlvzHevjv4m/t3a7q/iGfTvCFt9h0WItHHqE0e6SQ9ypPGPwryrSPGOpS+NdA8SXt9Ld 6h9pillnkbJJyMk47YFfVYTh3E16ftp6R/E+UxnEdHDzVKCu77n6mM6MEdW+bpgnkVKku4VkWFwbu0iuAPkl UOD9eavxuRmvkZRcXyn1i9+Kl3LJPFN3UsY3nBqTyV96zd+oWs QOcg4rwP44fCj+3bqfUtIQNdzKWnts8u3GSv4AfrX0DJGEGRXN +IbIsBIPTFS6cZx5Wa06sqMuaJ+fGrfDjxFFNM39jXqRhjljAc D8a5ufRvsqoJvMj3DnfhcHNfdN7HIszYkcdeOMVzurv5qNBNa2 08WPuyW6kfyrx5ZW5P3T3o5qrK58E+KtFsprdnW5AcNjDOvofa uBh8OzX18tvaQz3czN8iW0fmE/gO3vX6C6r4V0TUGQzaJYMy9CIAKbp/h/TtOkDWmm2ts4GN0UKqfzxVRyuS3YPNo20R8p+Dv2bfGnjC4hWe 3Xw9Z4zJPd4Y7f9lM5yc/oa+nfhp+zZ4V8EXMM7iXW7xSMvecxk+oQcV3ujxM6guQoB+ldj oVqXlBxkdq76GCjSfvnnV8wqVNmdDoeliREjVVgiBwI4xtVfoK 7WzURLg9uKxtIg8nJfjHIrQmnwp2da63CMXZHmOXNK7Lskm/jtTI38tiQVOayWS8nBDOFU9OKv2NhszubcaDRtPYmJ3PnueamT pQkAMhznHtUwhA7mhWRJHMsdxEY5Y0lQ9Vdcg/hXgfxo/Zb0fxnYXWoaDAun6wMyCONsRzH0IPSvfnQIPWmVlUhCatJFxk4 vQ/LHXvB2seEb+Sz1nTbjTplYriZCA3uD3FVI4fm455r9OfGXgXRf HenGy1ixjuYuzYAdeOx/Gvn/xr+xtbskk3he9ZJDz5F02VH0OK+Fx+SSqScqaPUo4jX3j5TWEB R0zQI+TXaeLvhT4n8FTPHqOk3Cxr/wAt0TchH1Ga45XDZx24PFfJfVauGk4TR6KrR7iJEN3NJd20YRS rZY4yKeGwaglkGTW0Z6ml1JHOapZLLuBGfrXDa1oobdhR19K9L uFDscVh6ppxkAKjOecCvVo1bMxcOY8P17QTz8v6Vweo6CwkPy8 fSvoHU9ENwpBRhjviuE1fw/JCSxXI55Ar6OjirLc4akLHjl7oGc7htHr0rAbT5UkYAZAPWvW5 9O85iu0/lTI/ChlOAo/KvVp4u3U5HT5loeYRb1XGPmq6jZANenL8PN672UknsOlU7nwJ5 C5MQx610PFwl1OSWD5uhx+l3TRShgcYrr01v5F5PSs6Twz5Z+V SP90U8aXIoA2Nxx0qHWpy6mToSp6H6a/sYeOIZfgQkVtKhm/tKXzgjZZWHGDXudt4qngcSEsQozjNflD+xH+0Ovw/8Zy6FrjFdJ1nCxyZwsU+Tgk+/Sv038M6lBrTovmII25Dk8EV7UOU3tpc65/jVqlsxRNOR1BwGI61G3x41JPv6Yn4CtSD4bx30QeGXb6d6qXXw 6u4mOEjkUc7tta2VzJspH9oe7Q4OjyEjnIWqV7+0zqdqBt0hQC ONy//AF60ofCotXdpYoXAGMEVh6t4Pi1IO0axgrk4A4qJJEmFqf7UOu sD5enKhJ6gYrhfEPxl1XW5UlnuXWMsGaPduwa29W8A+XDJLczx wxDpgYrhrvQLCxV2+0b25b5mFZSAzrzW9Lnu5bu5lvLyV+plfG fx7ViRSXPiG7CWlnFaWgbBkOWY/ia110tdYhBijKqTgk8ZFdbpOjw6daJEij5cc96lOxpFpFTSdBj s8dHb1YV0y2SzIBtUfSq8cSqeKtx3OwYqr3Kckx62QixleAeDi tiyuSqbeuKzBdNKoDAAZ4qzbNzQQXhMySllOPpRcn7Q4OegzxU YBJqxEjJkjB471vFpIDc0TXXuLcK2d8J25J5IHQ16HpWordWCu DkgYNeOR3Q0y4MznajcNXW6Vr5sBFgq8UpHBPJyOMVqlcV7HaG 8trVZru7k8q1gQvJIDjaAPXtX58/Hn9oPV/i34wv7C3uJbfw1bsYoY4mIWcKcB29TXoP7U/7SVzq13eeBdAmWCwtj5V7fRyDfO2ATGAOgHQk9a+UzqBsPliCE A7eea/RMgyZX+sV16H5xn+cv+Bh5W7mneOIYUAbOCP5V0+nv5tjCGyPl UgjqK4b7dJdKPkU85+UGus0jUoWjjjkljQhAMFgOa/RfZr4bH5tOcr89z9Lv2ZfE7+L/AIQaLPdS77mANbyMG7ocAe3FeqBPmIHQHivkX9gXxPJJb+J/D9xOskaXLXVqA2TtJw34cjH1r7CKAV+CZ3QeEx9SEla7v95+75 NioYrBwcHeysOiGGqWog20cU25vYbJA9zPFboSBulcKOe2T3rw nrse02luPn+7VKe3+0KV27vwzUr3PnpmLEidmXkH8aZJdC1jDj BbuKI32sQmp7HHat4al81mVTjGenvXNT6UDkPESwJya9HmvzMC VXcT2FZU0JfJZNrN1GMV0QZJ59NowlfCxfKO57VVk8PNvUKBk+ 1emRaVpdwMTvKrf7JxTo/C9kk/mROzEHK72zitOZAcXp3hB1K7nOOuAK7jStJW3jQFRxV9NKkU8O nNaUdqqRjcR9aylJDSuQRwq5wTtqRLXDf3sGp/JjQZ3D86EmAbCkEnoKy31FZixxqThuMVJEAGYDpURdAzGR1X6n HNOBKZI6djSsNMtYpagM+F4wTTftLegqbDuSXDbUBJxzXm3jP4 2aL4O8TWejXLqXmbbLMrArD6bqyv2g/jZa/DPwyYYTv1i7RhAq/8sj/fP9PevhPX/Gct9cGS5nae4k+aWQnJLHk19hkuQyzBOrU0ifA8Q8URymSo0le Z+n9rdw39vHPBIssUg3K6HIIqQjPevln9j743DxDv8E3azyXFp CZ7a5flTHn7hPrX1PyOtfPZhg54CvKi/wCkfV5XmSzHCQrw6kdzbw3sTxXEMc8L8GORQy/lXk3j/wDZj8LeLFkuLGEaVeNk5g+VCfpXrE1xHB99gM09HEqgg5FeRUw 1OsrVInrx54yVz89/ip8Gtd+F1y73sPnac3Md2h4A9D715jLJlM849a/UrxBoFh4s0e40vUoFntJ02OpAzj2PaviT9pT9mOb4eaY+ueGZJ 7zSEG64gYZNuPUH+7/Kvl8VksYy5qex69HExS5ZbngjXKZxuyTTkAlOFGTiuOGoyGUKr YUgMGHetbT9YkimJ3fKPlz61wywrpq9j04NNaG49iGyCoP1FYG t+HBOh2oORyMV1MNyLld4HDc4qUxFuozXmyqOErClBdTx4+EFR mJHf0q7p/hhfM6fpXotxpakE7BzTLTTwknIreOJbOWUUjKsPCSzKFCZJHpT b/wErJgxfpXp+h2cHl5GN4xWw2nQuvzoDSlWdyLHznqHgFIk3JBk 59M1mf8ACJRjrHg9xtr6Pu/DkU2SoVfbFYb+DFLsdiHJ9aKde8ndnPWitD88NJ0WZfLMasJEw 6smcg9jX33+y9+0BJren2/hrXnFtqttGPs9052rcgfw/wC8K+QNDsSwUpGSceldLZW7W1ykqu1uyEMkinaQe2DX6C8Qoys XTwvNTv1P1T8G/Ge60q7jt72fdAvHzHgD0r0iX49eFrbePP8AOcfeEfNfm34J+PS RxR2mvuS68fagR8w9TxXp2na9Za0n2rS7uK7hYZ3RODt+oroji Is8+rQdN2Z9Xa1+0T4bEcmyzmYnoWGATXmut/GlrtmOnW5t1YYIcA5rymHVWjfEyB19Mc1o2t/p0xDXCPCucAnAFbe0UtjmcWi/rHifVL+F32+aSc7OQDWbYeHbzUylxel4QefKB6V0sF3o0ca+XN weeSKujxLaxLhWRlHTGM0m7kleO2gsLZY43DYPTNSrcqBVGfXr e8dkRdmW6nFKE3DIIx/vCpAv/bFHemm/WsyVZN5Cgt34FQliDgjB96BnSC9EkSAMCRjgGtHTJC0nNc1YAh gfWui0r/WVRRvQJkir6R5BqpbVfi71SAztWsBd2cidDjcCPWqug6o8mnJb uCJIwVR+pHBGf1rbkXIxVGHTUhmEice3auyGxDV3Y+AfiH4Z1D wf8Rtd03UIpU3XMk0U8w/1yk5BBzz1rm9QtWjQMB945zX1p+178PZtb8IW/iayt997pkgEpQctC3Bz9K+XY5ft1mFOAVFftOSYuOKwkO60Pw3 PqH1PFuT2bKWgzotxtlwARjJOK0tVsxbBZ42yM5IHpXPXETRSd CBnrXUaLKL602SEcL619HtufO1Yy5VUXw9T3r9i/wAZf2H8Z9HUFVt9Rgls5g3qdrKR75UfrX6WRYlHJ7V+MfhDXn8 G+N9OvRM8EME6sXj9Nw71+ttr4gvPE3hGw1Lw9JCst1bJNGbjo AR6D3r8l4yw79vDErrp9x+lcH4rlozofNG34i8R6b4W0+S91O7 S0tUODI54z6D1PsK+PP2k/jla+N4NNttOhvotFinVXunUxq8pPQHvgc17tZ/Ci+8Um/1HxnL/AGxqYDG0tlYpb27Y4Kr0z7184aX8BvFXiEXGnanBdWen2fn3RR c4lYHGAPXFeVk+FwinKeIndx+478+xeYcsYYeGktPO/wCh2fxP+LAEvg3wz4a8RRWq2dsk15Jbz7cnj5GPfjsK+ndGuot Y0qymeXzPPhDh+m445r4M+Fnw11nXtRu9JXQWLTbkSe+gLC3A+ 8R3Bxjmvpv4L3N/4C8SXfgTXbncSvm6dJI/MqADI56Y54rqzfCYelSjCjJOS1fzMsizHFV6jlXjZPT5o9Sv7O 4tEeWzdt684AzSaX4njmjMepbfNU4DsMZrdhjI52nB9RWXq3hS G+UsAYyTuOOMmvjtOh9+0k9CeXTbS9kV4LmPkfdVhVefR5hJiK Zjj0rl7zSb/SNzwEkgcEHNO0/x3e2wP2iNGYHaG2HpQI6iLTbvd807D8a2EiZbQrncwHHuapabq 8GpW4kRsSE8qT0q9Mx+yS7eTsOMVlKVmJvTQ8U1TWfiBeahdw3 EthoFjDNhJnnSOSQZOMFu2Ov4VmtrEEMxXU/HUcrP8j/YyZZFzxgbePxFVvFPwPlurltaE7apayMHe1vpSQCfRu2PTFcRd fDqS5uT5Vjc6YQciAxb4ivqJB/KtMfmeDwGHbesrXWnXsYYXCYnFTTeiuesa14l0S1tLS5uta1S1 s1hWFLp7djuIOQT9aSLxTLfwCTSPGFqEB2Br1WRcj+Hc3GeOlc FqWh6nqvhmHw3GN+JA0akZIPfnvWv8OfgrZ6jK9zrl0zC0fy2t zLiNTnOQO5rx8hzdZxhZVaqUGpWS7ruehisLPC1OVaxse++H5T Po1q8l1FdzFMvLAwZGbvgin6xrNpoOk3uoXsqQWtrGZJJHOABi qnheytrO2kgsyotYjtjCABcdeAPevln9tj4z/ZIf+EPsZUCqFkvGHXfn5Vz6V9Pg8DLH4qNGnr/AJHh4/MKeXYWVee/T1Pmz46fGK8+IXjvUdVZ2S3YmK3jHASMHKj6+tebxajJOT8xY1 TZJL2Vt4IXJIYD3oiVbaUEPz0PNf0JhcHTw1FQgrWR/OuKqvFVJVqrvJnf/DH4nXHwq8Xafrnm7IoZlMqk43LnBH5Zr9WfDWv2ninQdP1e0fz LS+gW4icd1YA/1r8QPGmrN5nlBiUzmv0c/wCCfXxPl8YfBKPTLuRnutEna1G89YzyuPYV+fcXYBThHEx3Wj9 D9Q4PruhTdGT0ex9JasZrrUhGisY17rW5bxeVGF9Biqlk4MzNj tmnSagEkYH1r8ssfqcZXL1QXdjDqFvNbXKLNbzIUeNxkEEYNSR zxyIpVsk9s0+spajkfmr+1n+y5q/w3u7vxD4VsnvNDd8i2iJZ4geSAB2HpXyxo/jILcBHYCTd86bs4NfsF+0a08Hw5muki82K1lSWRR1KA8+wH1r8 3P2jf2erexNl458G2zpomqR/aLuywC8UzEEumODGcnHpXa8sWJwbqRWpyf2n9WreybIfDetC5S JccHgYrubW3Eq9K8Y8DzSpIkf39nAIHWvbNHxIcPxxn8a/H8wTo1Gmj7Ck3KKbe4TWG0A4zVUWwHaumeDdkdRWfNaBGrgpzu VKNiLSpRbTAEkiustHWZa4w/JJkCui0m7AKk8HuK71G5idJb2AmAwvNTnR1BOVGal05guGyACP Wr0kyl2PuaqlSbk7HHW6H5l6BqZhdUYAcYGRXS3EoeBfmBPBIB 9q81a+NpdSAEjDEZ/GrY8SyEf609K/Qp0m3dG1OuuWyNjXtXe2Jijcqc847isrRviLrPhe887S79rZvQ dPyrI1HU/trHzHzx1zXMXzrFIQrkj3q4UmkY1WpSuz6Y8J/tTa1Eqx6vawX645kjUI314r1zwt8f8Awp4jKQXN6mnT9Nl38i5 9jXwBFqckDny2J4xUyX8koLHOSe/rWqhKOpjKMWj9NLaSHUl86zu0uYTyrQvuBH4VoR25hjDBm3HqC a+JfgX4v1jT5oRBqVxtMm0xs+Vx9K+yPDPiS41eFY7gKzgD5wM Z+tc88XCm7SMVS5lobId/U1MtzMo4Jq4tp5ijZuZu/FRtbOpweKuGKpVPhZjKDhox9nq89ufvEj0IrVtLqK7ceY2Gbkn PSsryU6Fse+aSNGjcleR0rohUjPYzsdlbRxhyFZSM4BzW1Y2/zoVlUY+Yj1HpXEaVIyPg5GTkggit21vDBJuGa3A7i2rQgUsTiu Hj8Ryo4UHArpNG15XcBlOTVLcDalhVVXBJY9RWrpmjfaUZ2O1Q M5ojtIrpEkR15xxmt+FUtbZ4wQ2R2rrjsQzlNd0i31HS77TpkW W3uImiYMM8Gvzl8XeFpfA/xG1rQbglIIpC9uTxlD06/jX6WzwGSM18m/tn/D6U6bp3jOxgJntHW1utg6xnOGI79K+y4dxjoYlU5PSWh8TxJly xWGdSC1R816rp8kkeVQ7QeML1qpo9w1td7d3+yQTXQw3P2ywjI GEKjBI9q5m8tza3DyYIyxOSOK/X2lY/Hacm4OlI6TWNMF7YkowRyN2f14r71/YF+LX/AAm3w+l8M6k4fVdGcxRsRhmh4IP58V8GaFqiTwKpILhcEfhXef AD4jy/B/4tafrADfYbuT7Jcrzgox4b8OtfOZ7l0cfgZJfEtUe3kGOlgcZG M3psfrGmIie9QXCllZV43Ag4osrq3vrGC5tplngmQOkinIYEda lALdBX4ClKLd9z9+jytJlO2g+zZZI0U4+8FANct4m8MadrN7bX eo6cl1PakPDOMq8ZByMMOfw6V23lsO2BSeQswKsOCMVrGU0+a4 KjDlsloZ2narA9lGikhl4wxya0PtPmIFOMe1YOqaFJDIZLQquA T85wB+NeUat+01ovh/Vp9NMT6tcQMUZrQ7IQR1/eMMH8KyqVaVJc05WNoYeU0+VXPdzbROnIBrK1PwxY3yDEe2UdG BrzHQf2iLbWlMiaExi4/wBVeq5H6V2Og/FTQtbuktBI9lfN0huuGb2U9DWEMXRm7KYPD1I7or3mkXekPviJ YY6rW14c8TQ3iNbXLCOdOPmP3q25ikuVYYYcEGsbUPCFpOwuIp GSfqcNx+VdcknuYI8z+J2tav4a1swGPzdHuyWQkFAORwHHQ1kw/EILaJbXGkTx26oztdy5d2wM8HpivUNb0ODX9Ik0jVSAAA0U3ow 6V4F4i+G+oWmozQanJfNYNuVJomJ3L2xnjFb4zAUc0wMqcEozS 3fbyXc8+nia2BxKlO7g+i7+Z0I8YR2eiQ65ZMtwnHlsR6juPau f0Txrr/iS+Omwxoq3TtuEKYIz3zWXqGn3Nppn9iaZZXMNikyO891IrvIS MKI0XoPb3r1jwJ4Zs/h1od74j11PsskNv5myQj92oGc49TXmcIZPTyjC1qmJXNeVoJ7/AHFZ3jauKrUqOFfKt5f8OX/ip8ULL4FfDS1HmRzatcRiK2jkYZLH7zH2Ga/OrxdrFx4x1C4ub2QzTSzNK8h+8cnvWj8cPjZdfGbxlNq0heKxh cxWcBPCRg8ceprixqx4bvjFfvnDmUrBUXVqL35fkfiXFWaVMbW VGk/dj+Zfks4be2TyypcDGCa5fV1ELk5GTzxVm/1IsjFScn0rm9T1ApHls89zX2M5KJ8phaVSduY5/wATDdGG3bnJ4UdQK+mv+CcHjaW1+KWseHd+yG809pwGPV42z+o NfLN3eKZS2QSeOa9l/Yi8P63dfH+21uziMel2UUguZyvyHcuNmexPavkM5cXhpuXU/T8lg41YJdD9YYdY8g8EZ6YNTSTC6geSIhmHJAYda4ibVPOd5D8 oYk49K5m61W6bWojFKwiHG3sa/FZWu7H6nHc9X0a/dFeR+i1rWOsG6TcSPwrh7jUGttGTedskmWPv70nhK/cowZs/WsbGtzpPihJby/DbxIbsBrb7BMGz0yVOD+deQfs16XovxO+AOm2d/bNcpZNJaSHcVPB6qR1Br0HxPMviK0v9C1OPzNHuIwjqgIZvxq7 4I8P2fhvRYdH0eD7NYR8pGOK7YVHDDuEXZ3ucE8PCpV5pK+h8X/tCfs+w/CrxVaarosTf2BqXQMSxhkz91vr2rntHgU7ieuelffnxR8DW3jH 4f6jpdyiu4iMsZxyHUEjH5V8BaZJsuWR+GV2RhnuDg1+VcQ0nT l7R9T6rLW+Xll0OiWEBe3T0qtNbeZn/AApftoBq1bPHKxy2BivkI1Uj15RMS6sCoJ6GqsEr2zgnOBXQzI rFscjPFZN7BtVttepRxEWrHNKDRr6f4gCAK/THrW0urwFQdx5FeZXM0lqcg0Lrcu0ZPOK9Wi1c4K0W7H593+Z5 WOcZOeKohJuQASPpW3DamYrjqBWlb6M3DSfKhHXFfoiasc9OjU auji5UlQncpH1FZGoE7zz2rute0wo/yjII9K4+/t9rHNawaKnCUdzFifa+S2Pqa0dJhlvbkKfljzwfWoDYxyD7xz6 CtrwxAxuFQjADcVE5cq1Mr30PaPhlog057VQBuZtxIr6q8CjDE n2/lXzt8P4E3wMxOVHHNfQfhZ0S33bscg9cV8Xj5Nt3OuC5Uen2dw Y1BAp0zFtzkYz04rE0+9aeJWb9K13O+3TBGeOB9K8elUlCN4s0 cVPc5/WdWbTYjKY/MGcbQay7H4raKJfIvZDYOP45xhfwOKu+JIN9s6t6Z4r5/wDiRbrJbyIw3LgjmvZweMm2kzOdOKWx9W6bfWmpW0V1a3kd3FI AVdJN/GMj6VrWpzmvzCu/FWr+E9Rjl0jULiwkTvC5GfqO9eneCP2zvG+gM0WqW1pr1sFCoH j8uZT/ALwOD+IP1FfZUpc0bnnzpvdH3e4ZZQ2Dj1rb0a7InVa+fPAP7X ngzxg9tZass2gXspChbgYTd9eeOte56bLC5iurO5jurZz8kkTh gw/Ct07MwsereH0aQAlu9bzlonGScGua8M3SjYXIA967h7BJrcMWI yM5zxXRFktDXt43tVdCGY9QCD2rjvGXhe38VeHdT0i7RTFdQsn zjv2NdRp84tbhoXIK565q5q+mlo1lA+UjINdFOpKnNSi9jCpTV SDg+p+WV5o134P8Rar4fvY2RrOdljz/ABJk4qlqNsLiH5jtAH0r6T/bH+Ggtorfxlp0TGWN1ivAB8u04w1fNzzC6gJ4xjPH0r9yynGrG 4aMlutD8FzfAvBYp32MbTrn7JOe4yRXTSv9os1ZSVIAxg+1cqY QgyDzmtjT73dGI3+6MYr3HHTlZ4dWLbUobn6W/sX/ABQh8ffC610uaRRqOhoLWWPPJjH3W/HNfQ1uQzHHSvys/Zp+Jw+GHxc0e8aSaOwvXFjcKsmEIcj5m/ECv1PsrmO5jSVHBR13BgeDX4PxFgHgcW2l7stV+p+48PZgsbhl CT96OhM0p3EAZprMqDcDz6U0yFHYjB7VDI/Vj3r5a59VdpnlvxU8cTHWH8PQErCLcTXDR4LOCceX7ZGfwrF8P fs86brIi1XXI3Vix8qxQ4iVO24d65zx9IF+LkuThDqdqHz0KkY 5r6JsL+O7byeM7cDb0rwqFNYjEzqTfw9D3J1HhqMeXTmPk3xfZ ax4T+Ky6dpumxJprSJBbWVvZjZNE23c7MBnI55z61654z+GNum mT3OnyO0A+YwqfnQ/3kPUEdq5L4j2euNrt1q8Ws3iarayZtYFYpECpwFEeNpB7nrya9 o8MJLe6BptxqaiK8uIVNzGDwCR81bRp0ca5pK0vTYJ15Uowl0O d+EviibWTLpeoy+ZNbRKY5jwZF6Yb/aHf616T5YUkDpnvXzzeeb4P+J5WzmBjGpogUnOI5QAVb9MfhX0 QfvH0rowVeVVShPeLscOMgoTUorSRSvdOjvFw/HuKzZrOKaGS0u0E8DDbg9cVunA61RuFU5Ir1Yy5djhcOZXOR0r wJoWiavLqI86eU52JcSb1j6cKO3Svmf9uz4ttoXh+08Jadco+o aoxkutr5MMAGQDjuT/AFr6Q+JXjbTPhr4S1DX9VdRBaRGQRscGQ9gPXmvyM8e+OLvxv4 q1bxBeytJPeylwCSQi5+VR6YFfZcP5fPGYhVqjvGP5nyGeYuGG oOjTfvyGLcBYlTgY9Kgl1QxjGa559XMZ6nOOlZ1xri5Pzc9xmv 2JNRSSPyp4WVWV2jorvWzDGfmrndU1/wA9NrEAAVQm1eO4+VnwPasvU7TdbmeKXcg6jPIrCtUstz1cLgY p+8iaBLvWtStrKxhkuLm5kWONI1ySScCv1F/Z4+GcHws+H+naY8H/ABMnhSa9fHLSnrn6DFfIv7B3gh9S8Rap4kubdZLKzhEELypuBl Y9VPYivveymMR3DuMc1+YZ9mEpS+rxeiP0zK8HTpJSNPUbwQWx YdScVHp8cL7XbqOeawvEV6Ybdf7zOKdbXbCMc4OK+FaPo5b6G1 qWpSXt2FydiDYoHTAroNIUWtvuDHeR0zXJ2o8yQZzmuthgCoo9 hWYGtHF9pMbE5LEZJrttEtPJUScelc5oWly3uzCHaMc1N488d6 b8PtK2XdwkMsqnYXPTHU0m3ayB2SuzoNW12ws0ZZriIbgVKluc EV+cusrHB4k1OOFw8a3cu1l6Ebzg16xq37U3hq6Z7bw95/iHUcssl0422yHn7vdsevevJ9Rt/wDSZroKFeWQyMqnIGeTivluKcrxX1KOIUHyp6nXl2PoSq8nNqN WbnrzWnp5yrVigqZBWrZSAEKOM4r8qjF2ufUOVzTVciobq0YIS VGDUwcLirMh8yIZGBjqa3pppiZxWrWxboBWJ9ml/uN+Vdxe2ivnoaom3kBwI8gd8V79CaTszjqwufD2g6A0sudh24+ 8R1rpR4ffysEcDp8td9H4Ol06YpKgXb2ANa8GiQFVJAY91r7SW OblaJNH4EeO3/hV5lJKnGMZrzzXvCU6TkBCeewr6pvdEhWAgxKBjgkVzA8Jx316 26L5STg44601jGtWE4czPnjTPAd1dSr+6OOpyK6Ox+Ht7bXofy SIM5yBX0x4a+GSFi3k5HTO2usm+GEEVsHEfzYyeOlc9XMlLQ5/ZWdzwLwrGbKdY2BUjA5r27wrN5kSLnOe1czrvgf7LceZGdvPYV 0HhO1uLcR78HtwK8qrUhVTNeXsei6Uh8tQoJI/GuhtYhyG49jWb4ft2VVJ7jvW5PbbULrknrivKcXEVmmcv4pZFD gelfOPxLuQolX617p40vnSBymVcDHNfNnxCvJZN+Tubmu7Br3h STaueM6nF9uvCAMncat2egkJ93LdeBVvSrcPfhsfMeK7e20KVm LRLnjpjNfaU5csTOEb6M87vdKYjbtJx7civaPgJ8U9c8CXcVub hrzSy2GtZyW2n1U9awpfCbhN7Agnk1reG/D8VswYD94GyDRLEKOpVSiraH6H+D9ei1/w/ZahbSB0mQMSv8Ldx+FeteGNROpaaIjjdFhSe5r4h+DnxGfwvOl lctutJsblz/F619beBtWElxE8PzQXHI/Liu3D11V9Ty503E6q/sMyEjir9pehoYbeU7gSIxn6cVZuLbzMk1kOfsspB5VsqQe4Nd1 7M5XsfOvxk8W6lBfeIfDV/b2l5pTx7cSIVZVI4Of618W2KSWGqT6bOgEiEhcHPHavtb48xOn j68uEhDCS1hkYMMgjGM4r5x+IXw5vrnXf7TzbaSyrmVbpvJUqT 8uD0/xrbhvidZXmlShipfunt2TOLiPh5ZnltOpho/vF+J5rqVqIJCByM9qqK2w9a6vxD4O1fSZYbe5sZmkuD/o7QrvEv+7jrXIOksdzNE0TrJC+yRGUho29GHY+1fv+HzDDYumq 0Kis9tUfgzy7F0ZujVptSW+hp21356AK53Rt1HBUiv0r/Y4+OEHxK8DppF7J/wAT3Sh5UoY/fQYCsPWvzI8xkKtI54GACegr0j4BfFWb4UfEfT9YSULZSOIrtC eDGep615ee4CGY4V018a1R6eS4ueW4tSaai9GfrlLLtHGKqSXW eCSazdA1u38SaZa6hbTJLa3MQljkjbKsD6GpZlIY+navwn2bg3 GS1R+2U5+1SmnozxP47+G5otRi121Z0WfEE7ryInHMch9AORn1 rofDPjye+8IG8tFRtUs4SZYA3KsoIDY9D1/Gu5vIrfUoJreZEmiYbZEbB6+teH+MvhZqvhfUk1DQDI8YJMUtv JueMYyUde6+xrxa3tcHVdeEeZPdL8z36ajiKcacnqtjL8DfGC/1CQ3Gs35bUDIZHRgDEpznGD6V9M6TqcWteFbfVbh0t45bfzWcH 5V9/wAq+DPFE09rrsl3fafGl7vDPDC7W8cjd2dOcE+3Fen+H/ib4j+IVlBpJh[Only Registered And Activated Users Can See Links] sEWNp/HaPzr6gF3kZIrzz4deBIvCdu9zO/m6hOoEh/hQf3VrsJLpQOOtfQZdh6sYSq1N5O54ONqKdSMV0VjQe6UA/yrLvL0n5UBLHgD1qGS8AHPX0rxH9qH42Q/CD4cX93G2dXuomisohncWPBYf7uc19Dh6LxE1Sjuzy61X2MJSf Q+W/26v2iW8U+IZfA1g5/s7Spf9JlUgiaYAfKPZcn8c18h3esJHECoyT1XNLrl7JqV7Jd3D yPPcHzXZzyWPJP4nmuXvJ23OB2JFfteXYT6jho01oz8txN8XXd Rlu81ZpJN6jHGMGse4u2YkknnmmSTHvVdlZ+ACfpXVOcrnRTpK AeezP1IruPhV8L9c+KXii10jTIn8mZ/39yykxwp1JJ9fQd6wvCvgvUPGOv6ZpGlQNNfXkyxhcZAHcn6V+ m3wh+E1h8HvClnpFrCj3qLuurpwC8khHPIxwOwr5vNMf8AVIaP U9nCYV1pppaG58P/AALpnw28E6Z4d0qFVhtIwrzFcPM/d2Pc12lsOBVOM715x1q3dzRWmnSTF8FVz16V+YV68q9Rzk9z6+ MFTtFGH4tn/wBIt4U5JZcgfWtCGPbsyOwrlNOuRqutbixKqMgnvzXZBGaUYB2 5wDisDoNrRYBLdYxnAzXXaZZNqNyI0GOevpXOaYi2YmmkDjZHu 4HFeFfHD9ujRfhVp13p3h9re88QLlCQ4OxunOD61pTozqu0Fcw nWjDc+mvid8ZfDHwI8PG41m8RLkp+7hMihmPsOtflh+0F+1Dr/wAbvF99baOZ005yFCI5JHOeMe1eb+JvHHjL45eIZNT8QXjzmQk +ZJKfKTnouTXQaNpemeF7Xy7SVbq8C/OwIbnv0r7nKcnVP97iF958xj8xU/cpEHhmXXfDRCfanyRuK/3a+zvgj8PNR8cfDK81XU2eKafmxcjHmAZyT7dq8h+Av7PV18Rd XXWvEgmsvD8RDeQzbXuW649l/nX2/wCGrWKyijtLSFbewgHlxQxjCqo6ACvzzj/i/DUaayzCtSfVo+i4cyWrJ/W6yt2PkCRJbS+lgnQxyxuVZT2INXreX5gRXpf7QvgSPQNRj1m2 QiK6wXx0DV5DDdg9+frX4rGhKtT54H37jbc6MXmABT31IugU4w OlY4nwMmqz6gqNycVgqU4vUTN/7UHHNWVcbRwOnpXNQ6kjHG6rn9oOOAqkCvRpJp3Zy1U3sVfEul xW9zKvlhl5xu5rgMJHOwwF5r0rx3dx2zM5OMsyj6jrXhHiTxJ9 jvAEkG084zzXtUVOUmZUX7iOz1Vg1mBxgdKPCsIlYBlBO6vMbn 4hgBY2cDHatrwr8QoVmA3gyMehrrqwn0N7o+mNAs41tVIwSSOP wrqZLWJbRsKM4rzTwf4yt57VNzDceSBXWTeK4PKPzdRXmuMr6m UpI5bxTonnK0mQ+G3hVXG0elZOjokVwgKhQOxFWvE3iuNNywsC CMHNcXZeKN99hyFQHrW0KU2roaV9j2/R0UqpUA8Yrent18jjbkryB2rgPDHiKOdVAYDj1rs478MAVIPFZ zi46MTR5j45smXziRhST1r5y8cW4MknHY19T+OE8+FsAkkZ4r5 r8ewCMyE9s11YNpTSJk7I8r0aAJqGcDvXq3hlVMDOVUnGORXmF htW63Ajk+tegaJqMcNtsYjOa+ucHy3MoPU6PVLZGgU4Azg/LWTYuq3YTOMMRzV6XURcQhDgKBwaxLeUHUhg5+Y1xVYO1zolse haXDmeMj+8ORX1t8GPEBWCGJzvaBgoye2K+VfDcQnlgU8ZI/nXt3hK6uNKufOt2Cjvk9ea8ylX9jWTbOR0nNH2TCsdxEjk43KD +lZWo2JDEjkA8Gq3w91f/hIPDNrcuVMv3GAPTHFdBewHyyMYGK+1o1FNcx5FRWdjw34ofDv VvFeoQ3lgLfKxeUySSbSwHPWvGfFvwP8AEesWNxY3OiTzwnDPP LP5kbKDnbnOcV9csPLJB45pWjCkFlVvYjg15NbKKNebqttNnqU 8wlSioLZHxJqV6YtX8AkRC3mtNT+ym3BPyDYw2/TjNZl3ra6v8W9S8MS2Ni1hLuaWQQ/vWYpuyWz6+1ew/tY+DJ9L0bT/ABnoFvsm0a/W4mto49yuCCpJA7c18fRfEnUdJ8eyeLbm2iuJZmy8QyowVxxk9 a1y/hPGYlupFuUIxlbXaXTQ4cXxFhqNWNKpZSlJX06ddTpv+Ed8OeD PCGp+JdbsJNTZtRktIYd52xRhiFyPwrjPHt/4RfS9O1fQb1LUynbdaYxy0BPQ5/u/41a0z4p2d/Y67o/iOwmOkajeG7ie3Yl4Sf4Rj86x/FL/AA606106PQrO/wBQmSeKS5luQfmUH5lAPt3r18shnGWyUsc6vtb6cqvFxts+xz4 uWW5hFrDRp+zs73dnfuj6g+Bn7SCfD3Q9N8L6N4n07XncK4gu4 XZYFbnaHVgc5PC4r7Q+GvxET4iaNOHhS01K1x50C9MHgFc8kcV +Z/ifWLaK/wBGvvCj+GrHSVZTPLIqecCf4SeCTjP4ivrD9mbxgsPxBnSKZJY L/S94YNkfK27I+u418tHG4ueOg6jdpt6S3R6v1TDU8I40bXjbbYj +Pep63oXj/XJNP1W9swlnHKkcUuE3bck4xXvngHWbjVPCHh6e5fz7m4tI5JG/vMVBJxXmXxxsY9T8Z3MZTdFcaauWXnqCK0fAXjLQtI+HOnW93r 1rY39jaeUYpZlV0KqcAg9+BWuGxM45jWp1Ze7bRM2qUo/VYyiveuel65P4cuHB1UaWky5AF2qK5A784OKoW9laWqrLYRQJG eUa2A24PpivkLwPcP8AEvxLYx3t4ZrjWWllk1Fj5qpkk/JzjBwOBVPxH47vvCekRaTDdzPa3OsRWM3lzsoDbyAyf3Rx0rnl nUKd3yXjextHL51NebU+5NM1ArEElYhs4Xc3X2pbm7aNyG/nXxEH1axtbvU11bUrvTNNuEiJN46NDLIMggDqM8c5qXUvF/jjWLa6vLnXtRl0/TZI4HkinEYhLDKB8AZyO5rWnxHSkuVU3tczllVVO8rfee+/Ef4+w+BvEU2lPpdxdfZreO6laIjlCTnGa/On9pn473Hxs8dy6hC0kWjW48uwjcbWSMqM59yc/kK9g1X4gXHiXxbq1pq1x9qubXTkVHIHmGI8de5614N4f0bwJ4z 1y98OWdheJqNureXfyTHEhGfmIHpXoZHxTSo4urVqUnKMUrNLb zZx5tkNbE0I06ckpt99zzd7uVwAPnwMZOSap3duCu4N87ckE9K 2vD0el2Gu6zo+q6FqPiTVbKZoUgs2KICB1bH+Nd1aeCtM1n4f6 hfv4fTQNXgR5I0+0Mfu5wGySOe9fpGL8QMBRtzUpW0106+R8jh uEcZUUuSSujx6+054kjkVwyuORnvUECSfaY48Yd2CAE45z0r6H 1rwj8OvDvgPRfE13pssxu9O8uOASO5e5dc7+vQMCfpVOXw94L8 J6T4Ksb/RGvNV1YLcy3YYjD54I9OT0rzpcd4apBvD0pNttLTqkdUeFsVGV q00rWv6HrX7DPwnms/ine6p4gtokSw08tayJJlRK5C5Pvt3cGvtPXtJQTGSBvNiP8SjI B7jNfGF/q2qeGdPmttIvikVxKDc2ccRErt/Dhs9ME/WvWf2d/GH2nVrfTDNO1ndFokWbORIByMmvjsRxJUxrpyxC1lppsfTwyWG FjNUtkethGWofFEUTeH51eYReYApYngHtW9daYba6kifsevtWT 4ntYDolysi71wDj3B4r0bWPIcb6nBeF7yz03WJbae6jS7EId4m JBVOgau9i13So9LfUZdSt4rG2G6WcyAKuByOe/tXwN+1D4j8W+BPiTaazp1y1taXFgbLz1XeJMMGG7sD2rxLX/jP4x8S6MNKvtcnewH/ACwjAQHnPOOte1gsteMjzI5a+I9jFn0/+0t+2rL4ga68NeCS0VpkxzaixO6RRwdmDwD618nWGixX7yXGoz nJO4u7/OxPXJNYUE5SQPnJPy9f0r1DwH8HvEfxEuoVWI2WnnDNPIpGR6D 86+wX1HIsO6+KkkkeFyYnMJONFasyLDW3muItJsYRL0SIRLlnI 45x1r6h+Cv7PjxrBrXiVQrEh4rPoSDzlx/Sut+FvwN8O/Di2SSKAXWolfmuJvnIPcjNepW5wPSv5x4w8VKmOg8Lk/uw2cuvyPt8l4Wjh5KrivekjqdDmWJVizsiHQA4AxwAPau/0ZkSFucAZ5NeRHUfskechcc815t42+N9/BeGz028IhXKyPGcq3H8NfhOEjXxOI9pJt37n6nh8BPEtU4KyPf fHWt2niqCXSp1R7aL7pA+bdj+VfJPii3fw54lvrR8qkb/ACnsR1BFdN4V+Ic1zexLPKX3HDOTkj611XxG8AN450R7/So5JdWgiDLFGM+ao6jHrX7Bl8bw5Op0Znkf1WnzR6Hjv9t7n++ cDtmqlzrQJwGNcidSdJpIpUaKaNijxuMMpBwQR2qSKVpnz616F Wg7bHxSjdXR0aawynO41rJ4gJRTzyPWudsdPaWMtjnPetFLJgo HoK+edaMJuLOHEXjY1fitryPHdqgI2kkc/nXx94w8Yzx6iwIYAErnPWvpL4lak5F6rY3Ac49a+NfHWpSteuB gYc819jgYpts5aclGCuaU3iS4lbfggHual0zxVcWd7FKGIwexr jrPVJJbfbMQcHjFTC+UGvofYKS1B1on0n4T+LL2yZYjp1Ndcfj CHjOXXp618n2XiOSDjcNo6CtJPF7ONo5bGOa5ZYFN3M3VTPedY +KX2pXRWBJ96xrPxxKk6ktlR15rx9dVMvzs+1j2BxWja3LGMOJ CWz61rDCRitTopzVrH074C8eGa6RQ3UYwe9fQWiaqLmzWTdxt5 9q+Hvh/qUsF5E+S2G6Cvpjw54n2WRw5CkYIIr5zG0JKeho9TtfFGqI9u3 lkMwGDmvnD4lXBRZGbjdk163rPiCIWj4bJPtXz58VfEQeMhQSo HXFY4WnJTTM5nmtpq7x60VJJjJIx6V2lvqrK4PavLLO6LXnm5w dxxXZWV200YbOT3xX2kGpROdPU7U+IgiYz29an0XW4p75Bn3Iz Xn95cOpO47VI4J4rO0fXpbLVAxYFCSCfas6lJ8jZq5H174RYPN asOhIP617boiI1udxxyTmvl34d+MUeGHDhmXBANe5ab4yhaFVJ 6nPBGM18XiqU1OxpGSSPpX4Ea6sFzfWLyH5jujQnj3r3ORWliH HFfFHgPxzDo/inTZ5nZbdpdhdWwFB4yfavtvTJ1u7KKRCGRkBBHPGK+vytv2HL I8WsnzNnPatZbJQwGOBVeRRIgKnJPUVv6na+eh9QOKwLZSshUj vivci9Dmepj+I9Fg8QaFf6ZdJuiuoWiI7ZIwCfavy/+IXg248H+J9T8PXq7XtXPlk8bh/D19jX6s31u0M2GGMivkL9ur4aj+ydP8bWEWZbQmG7VByyk5DH6 YAr6/h7Hewr+yk9GfIcQYB4ij7Wn8SPh7UImtpNj5XHBFU94xxzXUat AmvWkN7CvLr86jqCK5WSAwOVPrX6/wC9ZNvQ/O6FW2nVDJCrsPMAcD+FuR+Ve1/sq/F2H4Y/FK3m1SIHStSQ2jvyDbk9CpP3VJxnHpXiMnBpTO+1MHBQggjrxX j4zA4TEwcZQX3Hr0MXiKUk4Tf3n7Ft4d0XxXe299cyym5eBYxL C6quzqD3zUOu/s16X4itH+z6tPGWHJljSQY7gcCvnD9jb48yeONDl8MatKg1nT8 +S5ODPCMAH8K+wvCXicMPs7HcT05r8JzTKKVPEP2lO77n6vl+a TqU0oSPnzXf2Ubnw3b6dD4W1IQ/Zo9p3/uyJDndIhUfKT6e9c5J+zLrF3pkq6hd2zy2+ZLWOJzkzg5V2ZgM/wAX59a+w9btsQeaMknGQOo4rkZWEkhDHA968SWSYWclK1vnoez/AGjiFGzsfO0Hwx8SL4J8W2FxbRteXz20sSRyA72jx0PrWDdeDP E2l/DXx5BeWKW8k32a7h5++Ix8469a+lbiPDkDkV8p/t0/F9fAvgE+GrG4VNY1nAKq2JI4B1cY9+K7MLkNCpVjSp3tqvkzmr 5tOknOWup8m3fxu0nS/iTf6l9muZbG401LTd5WW3hic4zjFc94Q8aeDfD+vXuvp/a32+QuEhZAEO7n8BnvXm0z5iXOCxOaiWTaeFX8q+opcBYKm26d aUVJWfmjznxVXlJScE7bHqXgj4oaPptr4mTUoL2zn1m5eZrmyj Bk5A25J9PyqLw38Q9E8J+HdY0lU1TVWuxIBdXLqxOfu8cY9zXm wuGbggUCZoOdowfUcV3z4Cy2cW3OVtPwOZcV45T5lGKPTrz4g2 viL4X+GvD4s7qO80zCSPMoCsACOOc9693+C/gNv2godOtbSwnfU/DUKE3TTYgwDkZHr0GO/NfMngbSb7xXqsdnYWr3kzH/AFcCFzX6W/sgfCuX4QeApJb5ZY9a1mQT3ET4/dDPCgDp24zXPj8hyjBZf7OEnzqTa11u9yKGaZlisW6yiuVqz00 djKH7M2vXFxeXkup2kE13KkjYjY+WQMAr6Yqz4G+C3iD4feL9N 1C61SzvbW1uWmbZGweQngnrivppYYhGpZ8EgZGRWNrWnwyoGD9 PcV8HSyzCxScVt5n088yxNROM+ot2i6yqzooDlR0rmdQtgySxu o5ypBq1pepnTZ2XJKZIq9fWK3C+apBD/Mfxr2lLTU83ofMvxj+FUHjbRbrRb0lILjmKXujA8EfSvjLUP2Z vEuk+K5dFuHjYrH5yXK4CSpnqB9K/T7xDpUc0AYj548lSa8p8d+DYfE2nbo8QalbEyWt0PvRPjnn0PQ is6ua4vL6blhXqdFPCUsVaNXY+cvh3+zpovh94rnU0W/vF5ZWGYwfpXvWl28VrbpDbRrBAuAEQYArnfDUz36yW1wq2WpW3 E0DDIOOCU5GVJ/Loc1qP4k0zQ1ka+1G1tQh+YSygEfUDNfz1xFmObZtVf1uo5Lt0 PvcDgMPhYpUInVQ8Kv0qPWNds/DunvdX0ohiHQ9ycdBXkHi/9pLR9HdodGRNVlHSXJ8o/wAjXkev/ELVPGribUJ9yg5WJCQoHYAEn1r5jBZDXqtXVkfY4TKKuJab0R6 V49+NsmqJLYaWGS3YfNOT8x9h6V5iNYup3CW8Rkkzj5qqafE19 MEceWX/ANUEG4t+H5/lX0v8Bv2Tda+JVsL+583RNKDAGW6iKPMPVARX6Pl+USppU6UT6 tyweUUPaVpqNvvPI9D0zUbq6tlaaOAyHAjjfLsT0GK+9f2avhd qvhzT01LVvMYsgWKKVfmA4OfpXV/Db9mDwb8OJUuLe2kvb5Dn7TdOJCT6gEcV6xvFvgIoAAxjFfb4H L3h5XnufmHEHFixlN4bBr3Xu3+h8+/HP9jzw98Wr19Z025PhzX25kkSLdDOf9tR0PuK+JfGXww1D4beO L/w5qjJJPZuAZoj8kgIBBHtzX6k6/8Ab77TZV04x/aAN21uSfpX5nfGvxFO3xl8Tm7Dm4WVFk39m2jIx+FdmPp3g3E+ GwlZxlytmXbwKvAAwOKteQvoKxrHVUlOScZNav2tDzur8snCXt pNnq10pWPKvibfiN74A4znAH418h+L5Wa/bP8AeJr64+JelTC5uQ6EZzwfWvl/xhoMhvXdVPU1+i4Jcjszx7WgcOLgqMCgzyAAkEA96vxaHPdPsj QnnnitdPBl/LCq+SSOOgNfRqpFLU57XOdgeSVsDIrZ0+ykB3Mc+grb0rwBfpJ ueFlGO4rfg8GzoQcHP0p+1h3GoNnOQ2rMwzW1pkI3FZPlHr0rq 9O8DmWMM0bZ65A4q3P4HeONmAYY9qr2sHoddNW3MzRtRNhKChx 2zXrXhbxdm2w7c8ZANeULozwttbINdf4Ys9sDHJ3V5WIgpvQ7L Hfaz4kjnsXUMQa8b8VSveRyo3IxxXoU1gLhMNuI9jVC48Ixzjk N+NclNRpP3hOm5Hg6W7xT/dPB9K2LO6khDbCwz1r06XwBCuX2kn3zWRd+EEUkAY/OvTjiIdDP6vI4m+nkmjUBixHYVlSiSMhtpHPpXcnww0Uh4z+FN PhTzsBlzzngGuhYiDWpnKlJMr+C/EM+mvGylsele/eF/Ev221Rmyv4968i0vwWzSxhVIGRXrnhLwy9vCgOTg/dxXBVhCpLmSM3GS0O1j1FwsIUuSzdu1foJ+zv4ufxZ8NrKWfDX MCLDIQOmOBn3r4At7VFkQONhToc4596+j/2UPFn9l+IJ9HN2scVyplVHYYYjHA9+TXdh7QjZHFWg7M+t5Yw3 4Vzl6oil3L65rrvKjbJHzqfWsjU7aEJxEo/CvQUrI4ktChqifarVJgOAMZxXI+JtBtPE2g3ul6hbrNaXMTRMH XIGR1HuK7DS2+0xyWxH7sDhR9Kz7mEBShXpW0JyhNTXQxq0lVX JLY/JDxn4cufhZ8QPEHhe6RxFa3JSJ5FIDIRkMD3GDXI65p7RHz0IZ G54r7p/bn+CqeJPC8HjLS4GGp6ZhblowSZIu5YAdvWviPTnOo2csBwAVG A/UcV+15PmMcXhrPdaH5BmuBlgcRzxXus5QyBvrVSS5aKUDHFW9Q 0+WzmbJHB6d6I7VL2My4w0Y556mvbdrWHBxVmbvg/xZf8AgbxDp2uaPN5V7bSBufusp+8rDuDX6hfDH4hWXxC8K6X4i 090jE8Y82KNs+XJ/Ep/GvybsZt8xWVgo/KvfP2XfjUfhp42h0rUbgnw1qchjm8w4EEn8Lg9gTXyed5c8XS5 qS95HvZdjHQq2ezP1S8L64urwGGUhmUHvziq/iHSRbyh4/untXBadqcmkypcQsWjYAq3Yg816Rper2/iCz2OQ0vXAOO1flbjKF1LofeqfMtziNWvbbTrOe4upRbwRKWkl Y4CKBkk+1fkd+0N8SZfi18T9X110Hkh/s9tgcLCnC4+vWvtz9vz4qy+B/CcHhXTXxqGtF/P2uMpbr1GeoJPGa/OdwskYViE9g3T2r7rIMA1fET6nzGY4luSpLZGPJH3qPAq9LECz DqB0NQRQh5MHOMV9l7LU8mMtC14f8Pah4o1SPT9Ls5767f5vKg QuwXPLYHYV9Y/DX9h1tQ0+3u/GV9JZROA/wBnhGyRlI4BznHvXdfsU+JfAfgb4cC/lSM660jrdmUqWZs9BnkcY6Vf8c/EbXfHWuTQ+F7N5bWWQkSqxATn7ua/Ks94lq4abw2HdmnZn6hkvDka9ONevZpnp+kn4cfBjQTBpUNhZS xLjogkkPqTXGL+1fanUXRp8W6OflUKVAz69TWX4D/Zc1fxfNc3fjK/MMZbMdvFJyy9clvzrs9M+Avw++G97cXMtn9oZmLbrk+Yo/E/SvzCvXxVd+0qzufeUqOFw8fZqB2nhb9ofSNftBIZkAJwDgrmuz h8ZWOqRR+TIGZsYXdk/lXH+HfGfw3SAWN/pFk8KklJQFUL9DUg8YeCLC9D6fbQIyt8rrJkUU8TOnpcynh8NN 39kdfc2j53BCPwq7ol+sZMU3OehPrXOap8ZrSIYiSB+cY2Z4/On+GPEdn41vBBBNHBcD5iOgx7D1r16GNpy91vU+dxWXSV6kVZH W6lpov4nUKANuQR1ryfXIf7Pv5YW4YHoa+h7fwVeRWw8udH47j muA8XfDHUdY1NTHCzP0MqKdvrzW9aLqq0TyYSdN2Z8o/FrwmniG1JjdobleY5EOMH0OO1fLWu+G7y21N0uXkikUkEs3DfQ 1+o91+ync61ZgS61DA55+VC2K8i8dfsE+I9UmjisdXsbiF33GS RGVk9uK+er5YpSuon2eVZzSw75ar90/PSeIwylCcke9dJ4T0zUNdu4NN0yxm1HUZmxHbQqS7fgO3f8K+6 9E/4Jg6eZY5tZ8Z3MiFBuhtLZVKtxnDE8gc19NfCv9njwR8IrKBNF 0yOS+jUA6jcKHnY467iOPw9TRSypprmdj62txfh6EH7H3n00sj x/wDZM/ZMX4daZH4h8UQQz+IJ1DLCy5FsP7uCOTg9a+rGjKxhVGABjAGB UYXGMszEdyamEoA6V9DTpwox5YH5ZmOPxGZVnWrSv+hCFf0qnf QXBQmMZb0rT80elNaTNaqNzzYxaODa6/teRptPke01u0cq1tMpUNtxuwD94cj5hxyfSvhr9tDwLHpevL48 tDJAuo3HkalZyA/uZzwpU+jY6V94+NtClkgfV7FzHqFooZH5JK55GPTGa+fP2pdJ/wCEq+COtazHF5gljjmuFUZ8uZHHJ9OlZVYXi0bxkoSTPgXTdeD Sd1ANdXHqqmNTu7CvN0mBAKAqPfrVxb+YKBu7V8jicFBzvbU9l VE4q57H8RPBkjXNw+0Mocg45wa+dPGXgZ2vflTBY8jb1r7Q1mN LiOYlQWJJNeSeMdPt45Y5PLBYkjkVy0qk4N26FU4xnTPDvD3wr ieJHdCZCeld9o/wujZhH9nBOABXZeEbGE3CMyDJP6V7FofhlHdJQqt3GBWs8VVk7 idJI8BvvhUsERPleWfXFU7H4YtMCxUEA46V9O6v4dSW3O+HoM5 xiudg0iOBtv3FIyfrVRxU0tSlCKPIbX4cLGoAOPbFTX3w/jW1Yq25sdMV6jew+Rko2ADjOKqCNpkxKx2kdSMCqjiZOSdyuWK PnrVfBiNOAV2n6VKPC40iCPacrIM16P4p09IbssjLx2yK5y9Pn RKpK8e9drr3GUtEsI3nAZQ2B0raOko74WMflWdpDC3vAWZQpHr Xa6UIppkwQ2SBwawlNtlqSRlP4Lklt9/ljBHcVyupeDClwUMZ3DnpX0Pb6XG1mu4ZOOtYOvaGCm5cdMZ9K 0g5W0E6qR893fhMpKcADHrTbHwq7S/MVAzXcatZNBdMG6k5rZ0TQEngV2QFj3q/fDnjLU4+20EWRVwATXQ6PKYGztGfeuin0FAOUIx6VkT2ItXOD3 rWEpLRnLUtfQuTIjJ5jEjdzxR4c8ZzeD/EdjqVuebecFtwyNvesXUdUaJVRcE9KqWmnvqEh3HaD1r1aD7nB VV0fqf4F8Q2/ibQbO+hcGO4jWQYOcZGSPwrU1e03KNvp1r58/ZP1i9HhGKK5cvbQytEjEdMcda+lWJeEkqSCvBxXpHntWOKhjey 1KNt2B0IzU+rwtuDgcEZpuswlSHAOfWrVu5v9OUDl1UZ9q6IbG b0Zyuqabb61pt3YXcayW9xG0Tow4INflR8evhne/Bn4m6jbNv/ALLuJvNtXPQoT0z7V+r96pSRgeDXgn7XHwZi+KnwznlsoC+tac PtEHlDLvgEsuByfpX1eSY76rVUJPRnzma4NYim31Pzv162S7t0 uY8EMoPHeuSS6a0uOhIJwRW7od9JE8+l3g8qaE7djjBHqDVXW9 Je3fJUgHkHsa/W0+dKSPzanelN06hQ1KDLLcIMI4yBUaXKsNjcr6VNpd0kLvBcA GF+vqD2xUer6a1iwkUExP0b1pqy3OtP3uQ/QX9jv4023xJ8HxeEtUn8rXNJj2Rs5wbiIfdIz1wODXueqeKY/h7bXOqX03kWdopkmlJ+VUHc+1fk58P/AIgal8OvFNjr2kuFvbV8hWyVdTjcpAPIIGK+qv2sP2k9I8b/AAQ0HTdFkQ6lrUST3kW/c1ugJ3I2McluntX51muUP6zH2K0lufV4PGezpuFV6o8M+OvxTm +N/jrU/EjldjOYraJDwsI6ce/X8a8fnj2McjHNZ2ma3Ppt78wGwjBBHvW9qBjvQk0J3blyQOcV9 1QUKdBQStZHh1VONRyk7pmU688VWMnlMSAM9DmrE0jQgkDmqhD Sbm2nk5qIzjaz3N6d+U7z4NeAPGnxT8VtpXg+3nnlz+/eLiJB33E9GA/Gv0N8M/DuX4M+BtNttalxdoPmZEBD+rM3XNfFv7JHxosvg74q1SW/eO3S7hHkzPwFkz0+pr6H1/4p63+0he3el6dM0draFGmvVPyoO+RxjOa/FOLL1MS6caW32rH7Dw5P2eH5pVfd7G54x/aZ0nSfMt7O5Dyr0DPtI/CvDfEP7RXizxjfSadpGny3zM2zMClgMnGc17Kn7NfgbS9Mit9X E+ragcMZm5Ck89fTmtZn8F/C3QorWxjtraWNeMIAWI7+tfm9SnJRuz7ihUpyf7tXOL+H3ws1r WLS2ufEJuIY3UGRIpCrqxz7dq9Nsv2bPDV5avM3jO+hukk4t+z L7H2rwXxd+0MRI6Wko3H+62FA9cVxs/x21Vjvjv8AGP7jZ/rXOnbc1qP2jutD7O034eeHLOBLSPWLi5eIYO85Y/XitjQYtF8O6gqW0kwkJ5LnB/A18T6H8S/FviC8DafaX926tljbwMQK9Y0a48Z6y8Rvra9gK9N8DJgUKSTUl uQ4c65ZvQ+5vD/j2ZDGjMZIRx7/AJ16JpmoRapbiaIfKeMHr718v/D3xLNa6IttOu6VAFdiOc+teu/DnxQF1COzlOxLknYW/vdeK+goYlSW58fj8L7KXMtj1eJSRzUjRKOpIpiSYODx7UyWUsc V6kW7Hgu0hZZUgUs2W+lZkev2b3Bj3hDnHzHFXlbHvXnPxE0x7 CSG6tt4LcnHQGmOPu7HpalXGVII9RUN9vSHMWS3cLzXjfh34wT aTdR2erIFtgcFwuHX65r1m01VLywS/s3W4tXXKupyDSsO7JbK8MiYlBVs9xVHWdcOjFJHQtCxwWHQfWr UUw1AeZGMeo9Kpa7bLeaXcQN/Ev8AKtItId2alpeQapaK8MisrjBGQfwrz+78DwXkviHwjeqzaN rFuxDg42MR2PbmuX8LeNF0HxO+jzTAANtOW4VzyFPvg/rXrLXcN3cW7HBmhOffkdKHZk3bZ+NvxD8K3Pgj4g6/4duUZJtOvJIee6g/KfoVwfxrJW2lKjEbYx6V9G/tt6La6f8AtC37RR4kubOKaRz95yRjJ/KvI4tM/dJ06Cvm601Go7nr037iPWtU8TRWrSq/ByepryXxZ4ugmcAno5I5615DffH1L2SVvMiZyT97NcnqPxHl1F wcR8HI2ZrKGBnFu6NqNaKjqfRWheLorOSNkwx44Jr3LwF42huI 4yCDkYwT0r4P0zx1GRHuzHIDzg8V6r4J+IxtDGyS5IOMHvWWIw VT4jqUlNXR9m6h4lt5oWXKE+i1wuv+I4bfaeBk4rzVfiRHNGGR zvbqM5Fc94l8VvMuVYHv+NcSw8mOx6BfeNLZmMZkAP1qhqXjOG O2QLKBg9q+ctZ8e3cF7IcqQDjA5rNl+IV3drtO0D6V3UcHKWth NqO5694r8YLKGImLDb61xMnjAKcGUgfWuHvNZluUILdawb+4kR Cd1emsDIxdaKPS5PHQhb5ZT+Jr074S+Jxrt6qZJIbjPpXyFNqM 7ykFj9K9U+A/iOa28QxIzYHmDAz2rRYJW9455VbvQ/QS0tv9DiPqoqC/09Wt2JAzin6BqC3umWrJ0KVNqXyQOe2K3hhox2MXWs9TxzxZYA XIwBnNbvhiFvsSKF3E+grO8SHzbwD3re8KqYY4e+eK09jFC9rf YvXenFhwB07VyWtaYy5bkV6lLDEFYhRmuC8WXe0OMDril7FPYT k2eX3cOb7Ge9dTo9skMke7kNj+VcjqV9HFdFiw3Z6A1tadrsUk UeXG5SOBya0jTsyZPQ+6P2d7WO1+FAkCAF7tyrD2avd9IuTcWq qfmwO1eKfs17dV+CWmO3yh55W46nmvT9Juvst80Ibnpg12Ri2j ik03oXdXi83IKgACuet7t9Oux0Kngiuw1GISxZXknniuK1OIpK DW8VZGTLOu6fui+1Kc7sZGelc3Idg5GQeCK6rTLqLUoTZyna2O D0rnNat2s7p4iPung+1aRdncykovRn5t/tq/A2X4feKU8W6VE39mag5aVYh8sD5zz7GvILW7XxJosSZXzYhgnu eK/U34leBtP+JHhDUdF1CONlnhIjdx91wODX5UeMPCupfCLxzqOha pC8LxS/IWGA69mHtX6pkGZe2pqFV6o/Ps4wDb9pDoc3qNq1tcMhByprS0vUob+P7HdY4GFJOKvavbJqNm b6HkgAMP61xN4GjlLIcEV9fUtfmR4lH96rPdGlqFkLC6dFOQDw R0qkQAWwPvcnJq/pupJqdp5Mpxcgd+9UbuNrfhxg1m7SVzqipRfLLcoXtoJlJGFYd 6q2Gpy6VIQ3zK3BBq1JPkHBqrdxI0anOW9K53oejB8y5ZbFq8u vPheSMDntWWdQkU4OBRG5gUjqDVS4BJLVi0mzqpwUVyotpqZD8 qHPZfWv0i+BGh6b8H/hjpb6lZM2oXqC5vJSMBnYfIpr4n/ZV+FrfFD4qW6zFDp+loLu5Dd8H5VP17fSv05n0y18iK3eNJYol ChXAI46V+e8TVfaR9nHc+ryr9xPnlqux4X4v1PX/Geuqvhq3kSzlJ3vtIEfsK6fwz+z7okEcWqeNNTe+nKB2iln2iI 5ztAxz+Nev2MFnaW6rBCif7MajivKfi3dataX7/AGfT7u/gkYlFiB2gY6E1+ZuhBayjdn3NLHTqPkg+VEHxB8J/DPxJZNpmn6bDabeUuIYhvBHHJ9Oa4TTvhJ4N8AD7dJJa390oyr yfMQPQZrIfSvHeuzi3sPDksO8/K7sVH4seBUN78BPiBfLu1vUrXTYnz+6TMjD/AIF0rysTh51Z80I2R6WHqUaa/eVNT1TR/j9o3h2zMMEFlCF+UGONVYjFUNR/aYsJwy4jfjjJHWuT0j9km21fSQh8Rzf2sV+VMjYxx+leR+PvgB 4k8DTv9phneEf8tVOVP41xvCVIq7RvLH4Zzspansui/Hm4Gt+Y0kP2OVvmSM9PfFe/+F/iPaXr2Ukco+SWN45FPT15r82tMu5tJ1IGUuPLJ+8evNe6/Cv4iNqevafpFsGJmmVWBPCr3I9KmjzRmkZYhwrQZ+q02txi1gn DbllQNkd6zpvF9vAw80hE67i2K8ZHxUgt4ba1Qm58lBHuHANU/GPi64uoUWK2MUTLnzCTX1akrI+JlG0mkeyx/Fvw4l0Lea7COTgHIINNg8f6L4x1S50i2YTiKPzBJ2J9PrXyTeS XF1N5nmMChJXBxXP+HviLrHgXxML63TzCH+dZgSGXPOOal1Ioj Y+kvid4SW4s5J7Vf3y5zt5JFeUeD/jDrXw41b7OZnez3/PBOpZcf7PpV8/tOteXGbnSUSNz8xRiSv4Vl+IxpHjmy+2wSRw5AYkEKyfUetL2s RXPovw/8X9B1uBbuxlMU7L88HUD8atXXj21uVcq28kdq+StI0htFnWe3v XJHGMiutj8XvaxhWkLEjrR7WIXOn+IFp/at4Ly0Biulwyt1wR7V6h4L8Z2zeFYEvWEF7ChEskpyMDJLV4N/wAJqiuHLZI/vc15p8avj6+i6LJpWlSxyX96PLdh0ijIO7p3PAqlNPYe+x5l8a/GjfEb4w+JdWUq1ubryLfYc4ij+Veffr+NLBYKYI/lH3R/KvPfDjNJeF3PzMSTmvT4s+UnI+6K8DGQvV0PWo1IqFmfnRbHJX nIz1rYtphCA2ATnvWLEvloB6VOLhgOtfUpx2Zx02rWNS4vtrsV OOc8U608W3WnSAo2VHXNYzuXOajesppSXLY6FUaVkenaZ8VjFA u+Qq3oa3rf4jLf2bFX3SdMZrw12K1JZ3rwSAqxBz2rl+rpbGsa rsej3d6JpGY9ScnmokuFFc/HqBkjDMxzTlvM9Ca1hT5OpbqXWp0qXIbvTpEWYEMccVk2cnmAN k1oq2c55rqv5nM1cybyxCFmBzjiuq+EMbr4ltyvXfWLPHvyB0r u/g1pok8RW5PHJNZvfch6H3F4ALnR7bdnPliuivIWmjKkHBHas7w HabbOJD0CDH5V1j2uACRwe9Sc03qeS+IdDeG63EErjNaPhdAfK B7EdfrXWeKbNGiQoMtjnvxXL6J/o0+GwoB78d6h7lRTZuX9wIxJ7f415j4pvA8r88EmvQ9XkR42KE HPoa8u8T8eYfTNPmS0OmNNvRHi/jPWms7iQjIAPUVjaJ412y4WXrxzTfG0jTGTC5IzwBXmiXslnIW X7wboa0j72xzzb1R+0P7F10upfs4aHNneRJKC4PBO/kfhXe3jkai7xsQd3UV5B/wT51I3n7J+iyMAp+2XXA/3xXr00TSyMwGM811RTWjOR3TO40i5F5bqCdzAc5rI8QWQOSBjA zVXwzqBtb0RSN8pGAfeuo1W3W6tXZAS2OKd7Mlps8yed7O4RkO MHtXV3trb65pYeMBp1UHAOSOOa5rVrF4WYkYx60/w5qhs7n94dqtxk9Kq40l1MW8iMLOjDDKcEV8zftkfAhfiP4RTx Bplvu1nTuGEY+aVB1+pFfYfifS0vbeS7txnBGcVyRgXYUkGV7g 9DXdhcXPC1FKBxYvDqtTaS1Pxz8LXn2XVG068bEeSjFjwD0pPE 3hx9OmaRfnhbkH0r3n9tP4CT+B/FTeKNDgK6RekSyqowqOeo9vpXi/hfWIvEektZXMoL4AUk81+yYHGwxtG8dz8yxuHqYOp7Tp1PObuZ 7K5EkfBFbUOow6paAMQZgOcGpPE3h+XSLt1kU7ezHoa5hGaxuT KmSCeQTxXWpWR30+TEU1KO5o3cHkMRVKWtGWZL2DzE5xgH2rOn +Ue9YzaNaaa3Kc7lRVMThiFP8R21ZmO4elei/s8fCiT4p/EvTtPKb7CBhPcNjIwOcV52IrqjFzlsj1KUVLQ+wv2P/hgngH4YW2r3UDR6proF0/mLhkiOdqEdR0z+Ne/TO8ykx5PGTiqv2f+zrWGzCqqQoI1CjAAAwMVXtL1rO8UnkHg5r 8dxmKlXquV9D6qhTUIqxd0/UfLnKyttwMcnFaxu/tAIGNoPUd6xNbtGDicDCsM1Hp195SBSeK5Iysdbemh22mXKpbl SeSaZr1nHqtiykKGQbgT1+lY8d2EwQffFWpdQUwAb8+2aG7maW mpwsF0dI1F1DcqxHBr0jTprLxVpjWt8kc6MuP3gHWvOfFNsPtX 2pO45qfwlqLC9Cb9uenbNYylG/KzRNrYzfGH7GOmeM7ktZt9heU53x42ivFtL8C6N8HfFep6c9yE 1e0cwvJP97HYj6g19/fCnxzFPPPpd2wVo8bHx+VfG/7f3hUaF8W7bWYiBb6raIxderOpwf0rjq0YW5ktTupVqlrX0ItN 8RSSTx3EE4nVTnhsg/WvW7Xx/p2o6NBDcjy5UXDZr5W+GkUstwoRyMDOc9ea950fw59riD7zz1A FeW8TyaM09nd3NW61XT23mOVNoPrise8uNNuAN0kLcf3hTtQ8H OM7WO2uR17RU0qPzHQSYHcmnHERkTKkiS/WzR2WHa3oVOaqW0rIDtbHPQV5d4m+NGl+ElaSbTriRQxU7Gx0r jb39qe3kRxY6OyuR8rTSZAPuBXVG8ldGfs0fSi6nO5wpbgdq5z xN8RLDw1FulvY55/+eEb7nB+lfN2r/HzxBrkJie5WGEj/AFVtlBj3rnodcOpOS5Yv3JOc0NNbh7NHr2rfG3V79SLSKK1Vhj kFmH05rlrJLi/mMtxK80hOS0hyTzVPw7YfbZRkV6LZeGvIQMykntSVRIOSxn6PY MLlOOfpXocdq4jUbew7VjaXpZFypCkHNdwLJgMVzVX7R3QWa2P zFooor3+plAKSTpRRTNyvN0pkX3h9aKKCkasROwc1YtznNFFBZ uad/qxWmlFFADlGWNekfBcf8VHB/vGiip6kyPuzwSP9Fj/3R/Kutn/1KfQUUUM45bnOa3/rP+A1yA4uJP8AeNFFZvc3pj5v9WfpXnvij7sv0NFFZy3O6nufP 3if/WTfQ15Vd/61/wDeP86KK6aPQ82p8TP10/4J2/8AJp2i/wDX7df+hivoBwNvTsKKK7HuckivacX0eP71d9acxf8AAaKKiW4 zlfEiLtlO0Z55xXFXHEaY45H8qKKa2F1Oy0/5vDsuefl71xt0B5rUUVRaPLv2k7aG4+CPiMSxJKFhRl3qDg7hy M1+Tegkx+JbhV+VRMMAcD7woor9V4f/AIB8RnXwz9Du/iUAbO3JGT6/ga8muf4qKK+mkfOZb/DQ7SidzDJxT7zqfoaKK55bHrS+Iy7j7pr7E/4JzQxtqviOUxqZAigOQM49M0UV4mb/AO6M9jCbn2b4lULfPgAcDpXLyf60fWiivx2fxH1EPhOlvudEjJ 5Py8n6VzMfDj60UUijVLHA5PSkBOepoopoDO8Qf8ea/jWToZIv4sEjkdKKK5p/GgPSNFkaPxPCVYqfL7HHcV5L/wAFCmLR+BGJJY+aCT16CiinU+FnZR2PHPhV/wAff/bP+or6X8IgfZx9KKK+SxHxnctjUv1Gw8DrXmnjpR9kn4FFFOns JnxP8auNPm/66N/OvFQxB4JFFFe/htjEt2jsZPvH867PROtFFb1gPWvh8AbkZAPH9a9o2KLdflH3R2 oorz5bgTaco85eB1rryoz0FFFTHck//9k=

42d3e78f26a4b20d412==