PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *نقل و انتقالات آبي و اناري هاي بارسلونا *

bar3lona
05-24-2009, 21:09
سلام به همه بچه هاي ناف كاتالونيا :barcelona:
هر چند كه ما معمولآ‌ بازيكناني كه مي آريم جوون هستند و خود باشگاه ستاره پروري مي كنه :love:. اما بعضي اوقات هم اگه بازيكني اومد توي باشگاه بي تاپيك نمونه ديگه :deldari::hehee:
راستي اين واسه نقل و انتقالات هست يعني كسي هم اگه رفت ميتونين در مورد مدت حضورش در جمع آبي و اناري ها اگه مطلبي هست بزنيد.

خوش باشيد.با آرزوي موفقيت و سلامتي

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Baroon
06-26-2009, 11:57
لاپورتا: اتوئو در بارسلونا مي‌ماند

مديرعامل باشگاه بارسلونا گفت: نگراني‌هاي مالي برطرف شده و اتوئو در تيم ما مي‌ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا تصريح كرد: پپ گوارديولا براي ماندن اتوئو مصمم است و از من خواسته تا او را حفظ كنم.
وي افزود: پروژه ابراهيموويچ از ابتدا نيز اشتباه كليد خورد و من نبايد اتوئو را براي معاوضه با او انتخاب مي كردم.
فلورنتينو پرس همتاي مادريدي لاپورتا پيش از اين به مديرعامل اينترميلان گفته بود براي معاوضه ابراهيموويچ با اتوئو شرط 15 ميليون يورويي بگذارد و اگر بارسا قبول نكرد حاضر است خسارت اينترميلان را بپردازد.

kaka 8
06-27-2009, 19:23
یایاتوره تا 2012 تمدید کرد

ستاره ساحل عاجی باشگاه بارسلونا قراردادش را با باشگاه کاتالان تمدید نمود.

2009/6/27 17:44:24

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Photo Gallery ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Zoom ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Yaya Toure, Barcelona-Mallorca (PA)
Related Links

Teams

بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سایت گل- یایا توره، ستاره ساحل عاجی بارسلونا قراردادش با بارسلونا را تمدید کرد و دست کم تا سال 2012 در این تیم باقی خواهد ماند. این در حالی است که شایعات متعددی در مورد جدایی توره از نوکمپ در تابستان امسال به گوش می رسید ولی او در نهایت در بارسلونا ماند و قراردادش را با این تیم تمدید نمود.

وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا با تائید این خبر اعلام کرد که طرفین به توافق رسیدند که یایا توره به حضورش در این تیم دست کم تا سال 2012 ادامه دهد و بند قرارداد او در مورد جدایی زودهنگام از باشگاه کاتالان از 60 میلیون یورو به 100 میلیون یورو افزایش یافت. گزارشهای متعدد حاکی از آن است که در قرارداد جدید رقم دستمزد توره نیز افزایش یافته، هر چند که مشخص نیست که او از این پس چه حقوقی خواهدداشت. این توافق حاصله، به هفته ها بحث و گفتگو و شایعات درمورد آینده این ستاره ساحل عاجی پایان داد.

چرا که چند روز پیش شایعات متعددی در مورد احتمال پیوستن یایا توره به آرسنال و حضورش در کنار کولو توره، برادرش به گوش می رسید. یایا توره درسال 2007 از موناکو به بارسلونا پیوست و در بیش از 50 دیدار برای تیم کاتالان به میدان رفت. او در خط میانی بارسلونا به عنوان یک مهره کلیدی محسوب می شود و نقش بسیار موثری در موفقیت فصل گذشته بارسا داشت. یایا توره گل اول بارسلونا در دیدار فینال جام حذفی باشگاه های اسپانیا را به ثمر رساند.

goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

HAMZAD
06-28-2009, 19:19
لاپورتا در نشست خبري اعلام كرد:
ويا با بارسلونا قرارداد بسته است[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مهاجم تيم فوتبال والنسيا اسپانيا به ادعاي مديرعامل باشگاه بارسلونا راهي نيوكمپ شده است.

به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا گفت: داويد ويا راهي بارسلونا شده و با او قرارداد رسمي منعقد كرده ايم اما به درخواست باشگاه والنسيا و به خاطر احتمال شورش هواداران اين تيم تا امروز سكوت كرده بودم.
وي افزود: داويد ويا مي تواند سال هاي سال بدرخشد و به يك بارسايي ريشه دار و حقيقي تبديل شود.
لاپورتا كه از سوي هواداران بارسا به خاطر شكست برابر پرس در چند مورد وعده داده شده به شدت تحت فشار است مي تواند با خريد داويد ويا و رسمي كردن ادعاي خود از زير اين فشار نجات پيدا كند

kaka 8
07-02-2009, 14:00
بارسا: ویا قبل از کئیریسون

سران باشگاه بارسلونا بالاخره از بی فعالیتی در بازار نقل و انتقالات دست کشیده اند و آماده اند تا دو خرید را همزمان و در یک هفته انجام دهند.

2009/7/2 12:01:27

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Photo Gallery ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Zoom ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Villa - Valencia-Mallorca (Marca)
Related Links

Teams

بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
والنسیا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سایت گل: در حالی که باشگاه رئال تابستان پرجنب و جوشی را پشت سر می گذارد و با انجام 4خرید تابستانی، تیمی قدرتمند را بسته است، سران بارسلونا، رقیب دیرینه کهکشانی ها خود را برای برداشتن اولین گام در بازار نقل و انتقالات تابستانی آماده می کنند.

مطبوعات اسپانیایی بر این باورند که تیم قهرمان فصل گذشته لالیگا یک گام دیگر به جذب داوید ویا، ستاره باشگاه والنسیا نزیدکتر شده است و این طور به نظر می رسد که او و مدیر برنامه هایش روز گذشته با تکسیکی بگیرستاین مدیر ورزشی باشگاه بارسا دیدار کرده و مذاکرات را آغاز نموده اند. روزنامه آس پیش بینی کرده که سران باشگاه کاتالان پیشنهادی در حدود 35 تا 40 میلیون یورو را برای خرید ویا ارائه خواهند کرد ولی این مبلغ ممکن است با مبلغ درخواستی سران والنسیا برابر نباشد.

این طور به نظر می رسد که بگیرستاین از ویا خواسته تا به سران مستایا اعلام کند که در فکر ترک این تیم است و آنها را تحت فشار قراردهد و در صورتی که سران والنسیا مایل به آغاز مذاکرات باشند، مسئولان بارسا حاضرند مارتین کاسرس یا بویان کرکیچ را به عنوان بخشی از این قرارداد به مستایا بفرستند.

از سوی دیگر روزنامه گلوبوسپورته به این نکته اشاره کرده که سران بارسا با سران شرکت بازرگانی ترافیک اسپورت بر سر انتقال کئیریسون با مبلغ 16 میلیون یورو به توافق رسیده اند. هرچند که مراسم معارفه رسمی این ستاره برزیلی تاحدودی به تعویق افتاده ، چرا که سران بارسا به دنبال آن هستند تا پیش از هر چیزی با ویا به توافق برسند و پس از آن کئیریسون را رسما معرفی نمایند. پیش بینی می شود که ممکن است کئیریسون یا K9 به عنوان بخشی از قرارداد ویا به مستایا فرستاده شود.

goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

messi2na
07-17-2009, 13:47
سایت گل : رسانه های اسپانیایی امروز خبر دادند بارسا زلاتان را از اینتر به خدمت گرفته است.به نوشته روزنامه Sport خوان لاپورتا، تکسیکی بگرشتاین شب گذشته با ماسیمو موراتی جلسه ای داشتند که در نیمه های شب به توافق طرفین انجامید.
طی این توافق ساموئل اتوئو به علاوه 40 میلیون یورو به اینتر می رسد و در عوض زلاتان ایبراهیموویچ به بارسا خواهد پیوست.در بند دیگری از این توافق الکساندر هلب هافبک بلاروس بارسا به طور قرضی به اینتر خواهد پیوست.لاپورتا بعد از اینکه مذاکراتش برای جذب داوید ویا به نتیجه نرسید به درخواست پپ گواردیولا مذاکرات را با موراتی برای جذب ایبرا آغاز کرد.گفته می شود زلاتان در حالی به نوکمپ می رود که دستمزد او نسبت به دستمزدی که در اینتر دریافت می کرد کاهش قابل توجهی داشته است.
این در حالی است که اتوئو برای 5 سال حضورش در 65 میلیون یورو (سالانه 13 میلیون یور) طلب کرده است.

منبع: سایت Goal.com

Baroon
07-17-2009, 23:40
به نظر من اگه واقعآ این خبر قطعی باشه این وسط اینتر سود کرده
زلاتان بازیکن خوبیه اما قدرت گلزنی ساموئل اتوو یه چیز دیگس
کنار یک بازیکن تکنیکی و سرعتی مثل مسی وجود قدرت بالای اتوو و تمام کنندگی عالی اون نیاز بود
قدرت تمام کنندگی زلاتان به اندازه سامی اتوو نیست
حداقل آمار اینو می گه :mage mishe:

bar3lona
07-19-2009, 17:07
ماکسول، خوشحال در بارسا

در معرفی رسمی اش به رسانه ها، ماکسول، دفاع چپ جدید بارسا گفت که «امروز روزی بسیار ویژه و شاد برای من است ... این یک رویاست که به حقیقت می پیوندد.»

جدی، آرام و ساده، ماکسول، اولین بازیکن اضافه شده به ترکیب قهرمان سه گانه، امروز رسما در سالا پاریس در نیوکمپ، معرفی شد. در اولین اظهار نظر رسمی اش از زمان عقد قرارداد، او گفت: «امروز، روزی ویژه و شاد برای من است. این یک رویاست که به حقیقت می پیوندد. این (بارسا) قوی ترین تیم در تمام اروپاست.»

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links](%22[Only Registered And Activated Users Can See Links]);)
چهار سال، و امکانی برای یک سال بیشتر

پیش از آغاز معارفه، ماکسول برای امضای قراردادش به دفتر باشگاه رفت، قراردادی که چهار فصل خواهد بود، به علاوه امکانی برای ماندن در سال پنجم، بسته به تعداد بازیایی که این بازیکن برزیلی، در چهار سال پیش رو برای بارسا انجام دهد. قیمت فسخ قرارداد او، 50 میلیون یورو تعیین شده است.

تحسین از جانب تیکی

مدیر فوتبال بارسا، تیکی بگیریستین، که در کنار رئیس، خوان لاپورتا در مراسم شرکت کرده بود، توضیح داد که چرا آنها ماکسول را به خدمت گرفته اند. «ما متوجه بودیم که این نقطه ای است که تیم باید در آن تقویت شود. او یک بازیکن برزیلی است، اما در اروپا بزرگ شده است، در آژاکس، جایی که روح بسیار نزدیکی به ما دارد. او همچنین در تیمی مثل اینتر، در بالاترین سطح بازی کرده است.»

زمانی که از او خواسته شد که در مورد خرید جدیدشان صحبت کند، تیکی شکی نداشت که «او در بالاترین سطح است، فیزیک بدنی خوب، و توانایی های بسیاری دارد.»

نقش او

ماکسول درست پس از پایان قرارداد سیلوینیو در 30 ژوئن، به بارسا آمد. زمانی که از او درباره نقشش در تیم سوال شد، او گفتت: «من می دانم که اینجا هستم تا جای بازیکنی را پر کنم که رفته است و من به خوبی می دانم که جنگیدن برای کسب جایگاه در تیم، چیز بسیار مثبتی است.» او برای کسب جایگاه مدافع چپ، رقابتی سخت را با اریک آبیدال فرانسوی خواهد داشت.

علاقه به بازی برای بارسا

وقتی از او پرسیده شد که مذاکرات چطور پیش رفت، ماکسول اعتراف کرد که از اولین لحظه ای که او متوجه علاقه بارسا شد، لحظه ای تردید نکرد. «من همیشه در دسترس بودنم را اعلام کردم، و همواره وکیلم را تشویق می کردم که این انتقال را میسر کند.»

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links](%22[Only Registered And Activated Users Can See Links]);)

منبع:سایت بارسا

Baroon
07-19-2009, 17:14
«همانند به حقیقت پیوستن یک رویاست ...»

ویکتور وادس تا 2014 با بارساونا تمدید کرد

ویکتور والدس در مورد تجدید قراردادش تا سال 2014 با باشگاه فوتبال بارسلونا، گفته است: «این همانند به حقیقت پیوستن یک رویاست.» او بابت بیشتر شدن سال های ماندنش با باشگاه «بسیار خوشحال و بسیار راضی» است.
در فینال پاریس، هر بار آنری به نزدیک دروازه بارسا می آمد، والدس توپ را مهار می کرد؛ در بازی رفت و برگشت نیمه نهایی امسال نیز، هر بار دروگبا به همین منظور تلاش می کرد، همان مرد بر سر راه بازیکن ساحل عاجی قرار می گرفت.

«این باعث می شود که من احساس افتخار کنم.»

ویکتور والدس یکی از اعضای موثر تیم بارسا در سال های اخیر بوده است؛ و روز سه شنبه با تمدید قراردادش تا سال 2014، به بهترین شکل ممکن، به این نقش او پاسخ داده شد. او گفت: « من بسیار خوشحال و بسیار راضی هستم. برای من افتخار است که بتوانم همیشه از رنگ های بارسا دفاع کنم.»

مشتاق برای بیشتر

والدس در ادامه گفت: « این همچون به حقیقت پیوستن یک رویاست که در میان این همه اتفاق، بدانم که می توانم در باشگاه بازنشسته شوم. مهم ترین چیز، گذراندن سال این جا، در کنار هم تیمی هایم و تلاش برای به دست آوردن که چیزهای بزرگی است، همان طور که امسال به دست آوردیم. مهم ترین مسئله تکرار عناوین است. من بسیار خوشحال هستم که می توانم سال های زیادی را با باشگاهی که به آن عشق می ورزم بمانم، باشگاهی که درون قلبم دارم.»

منبع: سایت رسمی بارسلونا fcbarcelona.com

messi2na
07-20-2009, 00:32
به نظر من اگه واقعآ این خبر قطعی باشه این وسط اینتر سود کرده
زلاتان بازیکن خوبیه اما قدرت گلزنی ساموئل اتوو یه چیز دیگس
کنار یک بازیکن تکنیکی و سرعتی مثل مسی وجود قدرت بالای اتوو و تمام کنندگی عالی اون نیاز بود
قدرت تمام کنندگی زلاتان به اندازه سامی اتوو نیست
حداقل آمار اینو می گه :mage mishe:

آره یه جورایی منم قبول دارم که قدرت تمام کنندگی اتوو از زلاتان بالاتره
اما زلاتان می تونه توی حفظ توپ هم به تیم کمک کنه
هر چند که هیچ وقت گلزنی اتوو رو نمی تونه تکرار کنه :gerye:دیوید ویا هم که می تونست خیلی خوب جای ساموئل اتوو رو پر کنه که معلوم نیست امسال می آد یا نه :mage mishe: اون اگه بیاد کنار لیونل مسی و زلاتان خط آتش فوق العاده میشه
ترکیب تکنیک و ناکتیک و قدرت حمل توپ و تمام کنندگی کامل میشه :love:

دریا
07-22-2009, 13:54
آره یه جورایی منم قبول دارم که قدرت تمام کنندگی اتوو از زلاتان بالاتره
اما زلاتان می تونه توی حفظ توپ هم به تیم کمک کنه
هر چند که هیچ وقت گلزنی اتوو رو نمی تونه تکرار کنه :gerye:دیوید ویا هم که می تونست خیلی خوب جای ساموئل اتوو رو پر کنه که معلوم نیست امسال می آد یا نه :mage mishe: اون اگه بیاد کنار لیونل مسی و زلاتان خط آتش فوق العاده میشه
ترکیب تکنیک و ناکتیک و قدرت حمل توپ و تمام کنندگی کامل میشه :love:

ای کاش اینجوری بشه اونوقت چی می شه

bar3lona
07-23-2009, 08:37
اتوو در اینتر و زلاتان در بارسا

به نظر می رسد که معامله دو طرفه برسر زلاتان – اتوئو در حال نهایی شدن است و مدیر برنامه های ستاره کامرونی بارسا دیشب با درخواست سران اینتر برای قراردادی 5 ساله موافقت کرده است.

ماسیمو موراتی در روزهای اخیر جلساتی را با مدیر برنامه های اتوئو داشته است و دیشب نیز در دفتر مرکزی باشگاه با خوسپ ماریا مسایس، مدیر برنامه های اتوئو دیدار و اعلام کرده که خود اتوئو نیز قفل طلسم این انتقال را شکسته است. روزنامه گاتزتادلوسپورت نیز در گزارشی در این رابطه اعلام کرد که اتوئو تلفنی با مارکو برانکا، مدیر تکنیکی اینتر صحبت کرده است و به او گفته که تمایل زیادی برای پیوستن به نرآتزوری دارد.

طبق گزارشات اتوئو آماده است تا جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به سن سیرو بازگرداند. طبق اخبار منتشره ستاره کامرونی با رقم پیشنهادی سران اینتر به عنوان پاداش موافقت کرده است. اتوئو پیش از آن درخواست کرده بود که در ازای کسب هر عنوان قهرمانی همراه با اینتر در طول 5 سال آینده، مبلغ 2 میلیون یورو به او پرداخت شود و با این شرط حاضر بود تا سالیانه رقمی 10 میلیون یورو دریافت نماید. اینتر از سال 1965 تاکنون نتوانسته در رقابتهای اروپایی به قهرمانی برسد ولی اتوئو در سالهای اخیر دو بار همراه با بارسا این جام را بالای سر برده است.

Baroon
07-23-2009, 15:03
زلاتان مصدوم شد

به نقل از مارکا، زلاتان ابراهیموویچ بازیکن سوئدی اینترمیلان ایتالیا در جریان بازی دوستانه تیمش برابر چلسی لندن در ورزشگاه رزبال پاسادنا کالیفرنیا که در نهایت به پیروزی 2 بر صفر چلسی انجامید از ناحیه مچ و انگشتان دست چپ به شدت آسیب دید.
پزشک اینترمیلان با گذاشتن یخ بر روی دستان او سعی در کاهش درد و آماده سازی محل آسیب دیده جهت معاینات بعدی داشت که با دلخوری و عصبانیت بازیکن سوئدی مواجه شد تا ادامه درمان را در رختکن انجام دهد.
این خبر به سرعت در منابع اسپانیایی منتشر شد تا هواداران بارسلونا بیش از پیش نگران مرد یخی خود باشند.
به نظر می‌رسد معاوضه وعده داده شده زلاتان با ساموئل اتوئو همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و مدیرعامل جوان بارسلونا در انجام کاری که آن را پاسخی کوبنده به رئال مادرید توصیف کرد، ناتوان نشان می‌دهد.

King Kenny
07-25-2009, 21:21
مراسم معارفه ابراهيموويچ دو‌شنبه برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: خريد جديد خوان لاپورتا روز دوشنبه در نيوكمپ به مردم شهر بارسلونا معرفي مي شود.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، زلاتان ابراهيموويچ بازيكن سوئدي بارسلونا با ترك اردوي آمريكا و خداحافظي با اينترميلان ايتاليا راهي كشورش شده تا به همراه خانواده اش به بارسلونا اسپانيا بيايد.
ابراهيموويچ جاي خالي اتوئو را در بارسا پر مي كند و هواداران از او به عنوان نقطه اتكاي تيم ياد مي كنند.
لاپورتا قصد دارد مراسم معارفه زلاتان ابراهيموويچ را بدون فروش بليت و بسيار باشكوه برگزار كند.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

THIS IS ANFIELD

blustar
11-08-2009, 14:56
باشگاه فوتبال بارسلوناي اسپانيا درحال آماده كردن پيشنهاد هنگفت ‪۸۵‬ ميليون پوندي براي خريد وين روني ستاره منچستريونايتد انگليس است. نشريه نيوز آو د ورلد در اين‌باره مدعي شده كه هيات رييسه نيوكمپ با توجه به انتقال ‪ ۸۰‬ميليون پوندي كريستيانو رونالدو به رئال مادريد در فصل گذشته، اميدوار است بتواند از نگراني‌هاي مالي شياطين سرخ استفاده كند.
گفته مي‌شود، الكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد هنوز نتوانسته است روي مبلغي كه از فروش رونالدوي پرتغالي به رئال به دست آورده، سرمايه‌گذاري كند كه گمان مي‌رود بدهي‌هاي اولدترافورد مانع او از انجام چنين كاري شده است.
از سوي ديگر بارسلونا معتقد است، خريد روني كه يكي از بازيكنان كليدي تيم ملي انگليس در جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬خواهد بود، مي‌تواند بعد از خروجي‌هاي فصل گذشته، كمي از نيازهاي آنها را مرتفع كند.
با وجود اين مدافع قهرماني اسپانيا و اروپا از مشكلات نهايي كردن چنين قراردادي آگاه است. بزرگترين مشكل آنها خود بازيكن است كه بارها تمايل خود را براي ماندن در يونايتد اعلام كرده است.
روني علاوه بر اين به خاطر تولد اولين فرزندش، طبيعتا نگران ترك خانواده جوانش و رفتن به خارج از انگليس هم خواهد بود.

saiede
05-11-2010, 20:11
داويد ويا به بارسلونا رفت

مهاجم سرشناس تيم فوتبال باشگاه والنسيا اسپانيا با توافق دو طرف راهي بارسلونا شده است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] داويد ويا که از دو سال پيش مد نظر باشگاه بارسلونا بوده است ظهر امروز پس از توافق نهايي دو باشگاه والنسيا و بارسلونا بر سر مبلغ40 ميليون يورويي رسما با نماينده کاتالونيا قرارداد بست.
روزنامه اسپورت چاپ کاتالونيا، با ادعاي رسمي بودن قرارداد مذکور و خارج ساختن اين خبر از حد شايعه آورده است: داويد ويا ساعتي پس از بازي بارسلونا برابر رئال وايادوليد در نيوکمپ همراه با وکيل خود حاضر خواهد شد و قرارداد نهايي خود را با اين تيم منعقد خواهد کرد.
خوان لاپورتا مديرعامل بارسلونا نيز اصرار دارد که مراسم معارفه اين بازيکن بزرگ همان روز در چمن نيوکمپ برگزار شود.

football3.ir

saiede
05-18-2010, 11:31
هانري تکذيب کرد

مهاجم فرانسوي تيم فوتبال بارسلونا خبر عقد قرارداد با تيم نيويورک ‌ردبولز آمريکا را تکذيب کرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] تيه‌ري هانري اظهار داشت: در مطبوعات خواندم با تيم رد‌بولز آمريکا پيش قرارداد بسته‌ام تا پس از جام جهاني قرارداد نهايي را امضا کنم. در حالي که چنين چيزي وجود نداشته و من اين خبر را تکذيب مي‌کنم.
وي افزود: در حال حاضر تنها به فکر ادامه حضور در بارسا هستم. هنوز يک سال ديگر از مدت قراردادم با اين تيم باقي و دوست دارم تا پايان در خدمت کاتالاني‌ها باشم.
مهاجم فرانسوي تيم فوتبال بارسلونا تصريح کرد: ذهنم را مشغول اينگونه اخبار نمي‌کنم بلکه به فکر اوج‌گيري به همراه تيم کشورم براي مسابقات جام جهاني هستم. تصور مي‌کنم پس از جام جهاني به قدر کافي فرصت هست تا در مورد آينده بتوان بهتر تصميم‌گيري کرد.
هانري از سال 2007 تاکنون در خدمت تيم آبي‌وآناري پوش است و 78 بازي کرده و 35 گل زده است. وي که تاکنون در تيم ملي کشورش 118 بازي انجام داده و 51 گل زده است، پيش‌تر در خدمت آرسنال انگليس،‌ يوونتوس ايتاليا و موناکو فرانسه بود.

football3.ir

10l.messi
05-23-2010, 17:59
ویا از این به بعد با 7 بارسا دیروز معارفه شد:eyvalla:

saiede
05-25-2010, 11:55
لاپورتا: ابرا فروشى نيست

پس از اعلام آمادگى ۳ باشگاه بزرگ و ثروتمند انگليسى براى به خدمت گرفتن زلاتان ابراهيموويچ خوان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا اعلام كرد كه اين مهاجم سوئدى فصل آينده نيز در نوكمپ توپ خواهد زد. لاپورتا در اين خصوص گفت:«ابراهيموويچ در ليست باشگاه قرار ندارد. او اين فصل نتوانسته انتظارات را برآورده كند اما همه به خوبى مى دانند كه او يكى از بهترين مهاجمان دنياى فوتبال است. ابرا در اولين فصل حضورش در بارسلونا با مشكلاتى مواجه بود و به همين دليل نتوانست تمام توانايى هاى خود را به نمايش بگذارد. با تلاش خود او به باشگاه تمامى اين مشكلات برطرف شد و او براى شروعى دوباره در نوكمپ كاملاً آماده است. ابرا فصل آينده به همه ثابت مى كند كه خريد كاملاً مناسبى براى بارسلونا بوده است و مى تواند در ليگ اسپانيا يكى از بهترين ها باشد. ما بدون توجه به پيشنهاداتى كه براى جذب ابرا دريافت مى كنيم، اين مهاجم سوئدى را حفظ خواهيم كرد. خود ابرا نيز علاقه زيادى دارد كه در نوكمپ بماند و شايستگى هاى خود را به اثبات برساند. بنابراين مطمئن باشيد در فصل آينده نيز ابرا با پيراهن آبى وانارى در ميادين ظاهر خواهد شد و اين بار در تركيب بارسلونا عملكردى كاملا متفاوت خواهد داشت. ما به توانايى هاى ابرا ايمان داشته ايم و به همين خاطره او را با قراردادى قابل توجه به نوكمپ آورده ايم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

saiede
05-25-2010, 11:57
جذب فابرگاس بدون مشكل

مديرعامل باشگاه بارسلونا به هواداران قول داد تمام تلاشش را براى خريد بازيكن اسپانيايى به كار ببندد.سسك فابرگاس بازيكن اسپانيايى تيم اول پايتخت انگليس به احتمال فراوان قرارداد خود را با توپچى هاى لندن تمديد نمى كند و قصد ترك خاك جزيره را دارد. بارسلونا مشترى اصلى و ارزشمند فابرگاس است و پيشنهاد ۴۵ ميليون يورويى ۲ ماه گذشته خوان لاپورتا همچنان به قوت خود باقى است. فابرگاس كه اصالتاً يك كاتالونيايى است بهانه اى براى رد اين درخواست تاريخى ندارد و به احتمال فراوان تا پايان هفته با بارسلونا قرارداد رسمى منعقد خواهد كرد. خوان لاپورتا در بخشى از سخنان خود در مورد خريد فابرگاس گفت: به هواداران قول مى دهم با تمام قدرت در اين مورد عمل كنم و بايد بگويم كه براى خريد فابرگاس هيچ مشكلى در ميان نيست.

42d3e78f26a4b20d412==