PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دربی از دیدگاه اعضا

MOHAMD AHMADI
10-05-2011, 22:42
سلام به همه اعضای دربی
تصمیم گرفتم این نظرسنجی رو بذارم تا هم خودمون و هم مدیران ببینن نظر اعضا درباره بخشهای مختلف چیه و احیانا اگه انتقاد یا پیشنهادی دارن بدن.
لطفا منصفانه قضاوت کنید و اغراق نکنید.tazim::

Ramin Chelsea
10-05-2011, 22:50
با تشکر از این نظرسنجی خوب

به نظر من دربی یکمی کاربرهای تخصصی و کاربرهای فعال کم داره که باعث میشه پیشرفتش با سرعت کم باشه

همیشه اعتبار یک سایت به کاربراش هست هرچی کاربر حرفه ای تر و فعال تر بهتر میشه

امیدوارم که دربی که فکر کنم یکی از قدیمی ترین فروم های فوتبالی هست بتونه روند صعودیش رو طی کنه :iran:

Abdollah 202
10-05-2011, 22:57
آدم های زیادی دوست دارن تو همچین انجمن هایی عضو بشن اما این انجمن ها رو نمیشناسن
به نظر من مدیر های دربی باید هر جور شده واسه دربی تبلیغ کنن و به مردمی که به اینترنت دسترسی دارن بفهمونن که یه همچین جاهایی هم تو اینترنت وجود داره

mortezarm
10-06-2011, 00:18
منم با نظر همه دوستان موافقم
دربی خیلی تو بعضی زمینه ها موفقه مخصوصا تو زمینه های دانلود فوتبالی
اما یکم تو موضوعات قال بحث کاربرا و ..... جای کار داره
به نظرم تبلیغات بیشتریم واسه اشنایش باید بشه

sinaa
10-06-2011, 00:36
دربی بهترین انجمنیه که تا حالا دیدم چه از نظر محتوا چه از نظر اعضا ............ بیخود نیست 90 % اوقاتی که تو اینترنت هستیم رو اینجا میگذرونیم ........ کاربران سایت دربی هم وفادارترین کاربران هستند .......... زنده باد دربی :bia baghalam:

yasin04
10-06-2011, 10:00
آدم های زیادی دوست دارن تو همچین انجمن هایی عضو بشن اما این انجمن ها رو نمیشناسن
به نظر من مدیر های دربی باید هر جور شده واسه دربی تبلیغ کنن و به مردمی که به اینترنت دسترسی دارن بفهمونن که یه همچین جاهایی هم تو اینترنت وجود داره

منم با نظرت موافقم هنوز يه اشكالاتي داره

alielguaje
10-06-2011, 10:41
خوبه:bia baghalam::bia baghalam:

مورینیو...
10-06-2011, 12:40

ازنظرمن دربی افتضاح و ناقصه دلایلش هم اینه برای هر لیگ جدول رده بندی نداره قوانینش بیشترشبیه پادگان نظامی تا انجمن فرهنگی ورزشی جدول گلزنان لیگ ایران داخلش نیست اگه هم هست من تاحالا ندیدم پخش زنده مسابقات فوتبال از شبکه 3 داخلش نیست فرکانس پخش ماهواره مسابقات فوتبال از شبکه های خارجی رو به کاربرا نمیده محیطش بیشتر شبیه یه فروشگاه خرید دی وی دیه تا یه انجمن.

MOHAMD AHMADI
10-06-2011, 23:46
ازنظرمن دربی افتضاح و ناقصه دلایلش هم اینه برای هر لیگ جدول رده بندی نداره قوانینش بیشترشبیه پادگان نظامی تا انجمن فرهنگی ورزشی جدول گلزنان لیگ ایران داخلش نیست اگه هم هست من تاحالا ندیدم پخش زنده مسابقات فوتبال از شبکه 3 داخلش نیست فرکانس پخش ماهواره مسابقات فوتبال از شبکه های خارجی رو به کاربرا نمیده محیطش بیشتر شبیه یه فروشگاه خرید دی وی دیه تا یه انجمن.

وقتی خود مورینیو این باشه از طرفدارانش بیشتر از این بر نمیاد:mage mishe:
در هر حال از نظرت ممنونیم

icon
10-07-2011, 01:10
وقتی خود مورینیو این باشه از طرفدارانش بیشتر از این بر نمیاد:mage mishe:
در هر حال از نظرت ممنونیم
چه ربطی داره به مورینیو این هم انتقاد بود دیگه انتقاد پذیر باید باشیم منم گفتم کی تو سایت ********** عضوه پیغام دوستی بده مدیر گفت تبلیغات میکنی الانم تبلیغ نمیکنم *** گذاشتم اینم انتقاد من بازم میگم به مورینیو ربطی نداره

.ZIDANE
10-07-2011, 08:51

من زیاد تو انجمن نمیام ولی شاید راست بگی.

TAHACR7
10-07-2011, 10:56
دربي بد نيست نقص ها و نقطه ضعف هاي زيادي هم داره!!!!!!:khelal dandoon::nishkhand::narahat:

capitan_maldini
10-07-2011, 12:24

من پست هات رو می وینم یاد مایلی کهن می افتم همیشه شلوق می کنی و به همه چیز اعتراض داری
یه زحمت به خودت نمی دی اول تحقیق کنی بعدش بنویسی

جدول لیگ ایتالیا: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جدول لیگ انگلیس: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جدول لیگ اسپانیا: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
فرکانس های شبکه ها: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بقیه چیزهایی هم که گفتی اگه از خود مدیرا سئوال کنی حتمآ می دن بهت
در ضمن اینجا انجمن فوتباله و خود تو چا وقتی دیدی این مسائل نیست همکاری نکردی؟
من از روزای اول توی این سایت عضو هستم و هفته ای یکی 2 بار می ام . 2 تا از مدیرای قدیمی سایت (حامد مدیر بخش گلهای ایتالیا و مهدی مدیر العان سایت رئال ) از دوستان نزدیک من بودن و می دیدم که چقدر زحمت می کشیدن
از نظر امسال شما هر سایتی جدول رده بندی داشته باشه و نتیجه ها رو داشته باشه بهترین سایته و هر سایتی نداشته باشه بدترین سایته؟ خوب بهت پیشنهاد می کنم از این به بعد بری توی سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و از انواع جدولها لذت ببری !
از مدیرای سایت خاهش می کنم این پست من رو پاک نکنند من هم قبول دارم هر کس بیاد نظر بده و بره. خودمن هم به گزینه 2 رای دادم اما این آقا همیشه از همه طلب داره eterza::- و خلاصه یکی باید جوابش رو بده
مدیرای این سایت خیلی کوتاه می ان که جوابتو نمی دن اما نمیشه جلوی این همه حرف الکی سکوت کرد
هر سایت دیگه ای بود تا حالا 100 جور پول می گرفت
همه انجمن ها که می ری بالای انجمن ... وسط انجمن ... پایین انجمن .. بین پست ها تبلیغ می گذارند حالا اینجا فقط 4 تا بنر هست که یکیش هم مال بازی انلاین همین سایته و اون هم رایگان داره کار می کنه بعدش این آقا می گه اینجا شبیه فروشگاهه ! من خودم سایت دارم و توی سایتم فروشگاه دارم . این مگه بده که هزینه های سایت رو از فروش بدست بیاریم؟ مگه مدیرا دارن دزدی می کنن؟ من نمی دونم اینجا چقدر هزینه می دن اما من واسه یه سایت 5000 عضوی دارم ماهی 40 تومن هزینه هاست می دم و خب بخشی از اونو از فروش در می آرم بخشیش هم از جیب می ذارم om:: کسانی مثه شما فقط می این توی سایت استفاده می کنین و آخر هم فقط غور می زنین. انتقاد کن منم خودم خیلی انتقاد دارم اما با راهکار و ادب نه همیشه طلب کار
همیشه ما مدیرای سایتها باید جلوی ادمایی مثه شما خودمون رو بخوریم و سکوت کنیم. اما تا کی؟
خیلی از سایتها مجبورتون می کنن واسه پسوورد فایلی که دانلد کردی پول بدی اما اینجا اینطوریه؟
اینجا واست دارن لینک از مدیافایر می ذارن که مثه مستقیمه اما بقیه جاها لینک از رپیدشیر و ... می ذارن که یا $$$$$ باشه یا سخت دانلد شه تا شما پو بدی و اکانت بخری و مثلآ لینکت مستقیم شه . مدیافایر با لینک مستقیم فرق داره؟ بماند اینکه خود مدیرای سایت دارن معرفی می کنن سایتایی که لینکاتونو مستقیم کنید و هیچ پولی هم گیرشون نمی اد . اینجا من از زبان همه مدیرای انجمنها و سایتا دارم صحبت می کنم بویژه مدیرای زحمت کش این سایت خوب .ببخشید اگه به کسی برخوردlove::
همه چی توی این مملکت برعکسه کسانی که زحمت می کشن اینجوری جواب می شنوند و کسانی که نمی کشند تشویق می شن
این حرفا رو نمی زنم که بین مدیرای سایت جا باز کنم. فقط یاد حرفای حامد و مهدی افتادم که اون روزها می گفتن خیلی سخته. الان که حتمآ10 برابر اون موقع سخته
بازم خاهش می کنم این متلب من رو پاک نکونین

مورینیو...
10-07-2011, 16:56
من پست هات رو می وینم یاد مایلی کهن می افتم همیشه شلوق می کنی و به همه چیز اعتراض داری
یه زحمت به خودت نمی دی اول تحقیق کنی بعدش بنویسی

جدول لیگ ایتالیا: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جدول لیگ انگلیس: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جدول لیگ اسپانیا: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
فرکانس های شبکه ها: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

از آدمایی که خودشونو نخود هرآش میکنن خوشم نمیاد. نمی خواستم جوابتو بدم ولی برای اینکه کاربرامنو احمق فرض نکنند جوابتو دادم.
1/ اول یه سری به لینک های بالا بزن بعد ببین این جدول ها مال کی هست بعد بیا و بگو تحقیق نکرده حرف بزن.

اگه مدیران اجازه بدن و محرومم نکنن قول میدم همین الان بالای 20 تا سایت و انجمن به آقای به اصطلاح محترمی مثل شما معرفی کنم که تمامی خدماتشون رایگانه و از کمترین تبلیغات استفاده میکنن.

2/ هرانجمنی برای کامل شدن نیاز به هم فکری کاربرا داره من می خواستم بخش جدول این سایت رو روبه را کنم اما ن مدیرا نذاشتن درضمن سایت ورزشی که به صورت انجمن ارائه میشه باید کامل باشه تا کاربر بالفرض 2 ساعت درروز برای اینترنت وقت میذاره هر دو ساعت تو این انجمن باشه و برای امکاناتی ساده مثل جدول و نایج لحظه به لحظه دربه دراین سایت و اون سایت نشه. و این به تکامل انجمن و شلوغیش کمک میکنه.

3/ من مایلی کهن رو نمیشناسم شما که میشناسیش سلام منو بهشون برسونید.

shayan_cris
10-07-2011, 17:51
از آدمایی که خودشونو نخود هرآش میکنن خوشم نمیاد. نمی خواستم جوابتو بدم ولی برای اینکه کاربرامنو احمق فرض نکنند جوابتو دادم.
1/ اول یه سری به لینک های بالا بزن بعد ببین این جدول ها مال کی هست بعد بیا و بگو تحقیق نکرده حرف بزن.

اگه مدیران اجازه بدن و محرومم نکنن قول میدم همین الان بالای 20 تا سایت و انجمن به آقای به اصطلاح محترمی مثل شما معرفی کنم که تمامی خدماتشون رایگانه و از کمترین تبلیغات استفاده میکنن.

2/ هرانجمنی برای کامل شدن نیاز به هم فکری کاربرا داره من می خواستم بخش جدول این سایت رو روبه را کنم اما ن مدیرا نذاشتن درضمن سایت ورزشی که به صورت انجمن ارائه میشه باید کامل باشه تا کاربر بالفرض 2 ساعت درروز برای اینترنت وقت میذاره هر دو ساعت تو این انجمن باشه و برای امکاناتی ساده مثل جدول و نایج لحظه به لحظه دربه دراین سایت و اون سایت نشه. و این به تکامل انجمن و شلوغیش کمک میکنه.

3/ من مایلی کهن رو نمیشناسم شما که میشناسیش سلام منو بهشون برسونید.

پسر خوب جدول این سایت از همون لینکای بالا هست که هر 1 دقیقه آپدیت میشه
نتایج هم بصورت زنده زده میشه ! :ghelyon:
به بقیه می گی برو سر بزن خدت اصلآ رفتی ؟!!! lagh::mas:-

من تا حالا بالای 50 گیگا بایت از این سایت دانلود کردم و 5 تا هم محصول خرید کردم که چند تاش ساخته خود سایت بود و اختصاصی بود کلی هم کیف کردم :balesh::balesh::balesh:
باسه رو کم کنی شماها هم شده به گزینه اول رای دادم :bia baghalam: :bia baghalam: :bia baghalam::iran::iran:

مورینیو...
10-07-2011, 18:10
پسر خوب جدول این سایت از همون لینکای بالا هست که هر 1 دقیقه آپدیت میشه
نتایج هم بصورت زنده زده میشه ! :ghelyon:
به بقیه می گی برو سر بزن خدت اصلآ رفتی ؟!!! Lagh::mas:-

من تا حالا بالای 50 گیگا بایت از این سایت دانلود کردم و 5 تا هم محصول خرید کردم که چند تاش ساخته خود سایت بود و اختصاصی بود کلی هم کیف کردم :balesh::balesh::balesh:
باسه رو کم کنی شماها هم شده به گزینه اول رای دادم :bia baghalam: :bia baghalam: :bia baghalam::iran::iran:

جدول به صورت فایل ادوب فلشه که من قادر به مشاهدش نیستم ولی فکر کنم جدیدا قرار گرفته و این جای تقدیر داره و همچنین لینک فرکانس ها رو هم من تاحالا ندیده بودم ولی حالا که دیدم تشکر.درمورد نتایج لحظه به لحظه هم من حدود دو ماه پیش با جعفر آقا تو قسمت انتقادات سایت مطرح کردم مثل اینکه این قسمت هم طی دوماه گذشته قرار گرفت. ولی خلاصه قرارگرفت و اینهم جای تقدیر داره انصافا وقتی من عضو سایت بودم این امکانات نبود و الان جدیدا هم کمتر کانکت میشم و این باعث شده بی خبر بمونم با این حال خوشحالم که انتقادم درمورد نتایج لحظه به لحظه دراین سایت موثر بود و این طرح که کلیلکش مدت ها قبل حتی قبل از عضویت من دراین سایت خورده بودبالاخره به اجرا درآمد.
حالا بهتر شد.

Derby
10-07-2011, 18:45
دوستان عزیز سعی کنید بحثا رو شخصی نکنید
خلاصه هر کس یه نظری داره و انتظارات بعضیا براورده شده و انتظارات بعضیا هم برآورده نشده
دوست نداریم اینجا کسی در مقابل کس دیگه ای قرار بگیره
ما سعی می کنیم نظرات همه رو بخونیم. هر چند بخش انتقادات هم داشتیم و می خوندیم ولی خب همین جا هم یه سری پیشنهادات مثل انجام تبلیغ و .. گفته شد که سعی می کنیم به مرور عملی کنیم

فقط یه توضیحی درباره تبلیغات بدم
نرخ تبلیغات توی سایت های بزرگ ایرانی چیزی حدود 800 هزار تومان تا یک میلیونه و این سایت هم با هزینه شخصی اداره می شه و نمی تونیم این هزینه ها رو بدیم
برای تبادل بنر هم باید با سایت هایی که پربازدید هستند تبادل کنیم که هیچکدام از سایت های پربازدید فوتبالی ایرانی حاضر به همکاری نیستند و می گن چون شما فوتبالی هستید ما برای فوتبالی تبلیغ نمی کنیم !
تمام 28000 عضوی که تا حالا اومدن شاهد هستند که توی 1 سایت هم بنر دربی نبوده
اگر کسی بنری از ما جایی دیده بیاد بگه و من بهش 10 میلیون تومان جایزه می دم !heee::
می مونه وبلاگ های شخصی بچه های سایت . توی این 28000 نفر حداقل می شه گفت 200 - 300 نفر هستند که وبلاگ فوتبالی دارن و می ان از لینکها و گلهای سایت استفاده می کنند اما یه سئوال از شما می پرسم کدوم یکی از بچه ها اومد همکاری کنه و لینک دربی رو توی وبلاگ خودش بگذاره ؟
برعکس می ان توی امضای خودشون توی سایت دربی ادرس وبلاگ خودشون هم می گذارند !
اون دوست عزیزمون می گه شما چرا جلوگیری می کنید جواب ما همینه
خلاصه اگه ایرانی ها این حس همکاری رو مثل بقیه کشورها داشتند حال و روز ما این نبود
اگر فقط کسانی که از لیمکها و مطالب سایت استفاده کی کردن و واقعآ دوست داشتند که اینجا گرمتر شه و یک قدم کوچیک بر می داشتند و از ما بنر می خواستند که توی وبلاگشون بگذارند الان دیگه نیازی به این حرفها نبود. متاسفانه ما ایرانی های این نسل فقط بلدیم از هم دیگه طلب داشته باشیم و خودمون قدمی بر نمی داریم!
در حالی که یه نگاهی به همین چند سال قبلمون بندازیم می بینیم همین هم سن و سالای ما جونشون رو گذاشتن کف دستشون و به همدیگه نگاه نکردند و هر کس می تونست یه قدم برداشت تا بره و از کشورش دفاع کنه . اگه اون جوونای اون نسل هم مثل الان من و شما فقط از بقیه انتظار داشتند که قدم بردارن خدا می دونه الان حال و روزمون چی بود !
به هر حال ما تمامی صحبت های شما رو گوش می کنیم و سعی می کنیم تا جایی که امکان داره بیشتر نظر شما رو جلب کنیم

و اما این دوست عزیز ما

جدول به صورت فایل ادوب فلشه که من قادر به مشاهدش نیستم ولی فکر کنم جدیدا قرار گرفته و این جای تقدیر داره و همچنین لینک فرکانس ها رو هم من تاحالا ندیده بودم ولی حالا که دیدم تشکر.درمورد نتایج لحظه به لحظه هم من حدود دو ماه پیش با جعفر آقا تو قسمت انتقادات سایت مطرح کردم مثل اینکه این قسمت هم طی دوماه گذشته قرار گرفت. ولی خلاصه قرارگرفت و اینهم جای تقدیر داره انصافا وقتی من عضو سایت بودم این امکانات نبود و الان جدیدا هم کمتر کانکت میشم و این باعث شده بی خبر بمونم با این حال خوشحالم که انتقادم درمورد نتایج لحظه به لحظه دراین سایت موثر بود و این طرح که کلیلکش مدت ها قبل حتی قبل از عضویت من دراین سایت خورده بودبالاخره به اجرا درآمد.
حالا بهتر شد.

محض اطلاع شما و بقیه عزیزان بگم که سایت دربی اولین سایت ایرانی بود که نتایج زنده لیگ برتر ایران رو با همکاری یک سایت خارجی قرار داد
بازیهای لیگ برتر ایران برای اولین بار توسط دربی بود که گزارش زنده شد
پس از اون سایت هایی اومدن و از امکانات صداوسیما استفاده کردند و بااستفاده از این اسکریپتها خودشون رو مطرح کردن و یک شبه راه 100 ساله رو رفتن ! مطمئنآ هیچکدوم از این سایتها برای تبلیغات در صداوسیما که هر ثانیه اش چندین میلیونه هیچ هزینه ای پرداخت نکردند.
با این همه
لیگ های هلند , بلژیک , فرانسه , روسیه , ترکیه و چند لیگ نیمه معتبر دیگه در بین نتایج زنده و جدولهای رده بندی ما بود که متاسفانه به دلیل بالا رفتن هزینه ها و اینکه دیدیم بقیه سایتها دارن با استفاده از تبلیغات صداوسیما این کار رو انجام می دن ما دیگه اون لیگ ها رو پوشش ندادیم
اما بخش فوتبال ایتالیا , اسپانیا و انگلیس از همون موقع تا الان همواره فعال بوده و کار می کنه
به طوریکه هر 1 دقیقه نتایج و جدول آپدیت میشه
این دوست عزیز هم به من گفتن چرا این قسمت نیست من هم اون زمان گفتم که لیگهای اروپایی تعطیل هستند و با شروع لیگها مثل سالهای قبل این بخشها هم فعاله
حالا اینکه شما نه اون زمان نه الان به خودتون زحمت نمی دین که سایت رو ببینید و همین جوری می این اظهار نظر می کنید برمی گرده به وجدان و اخلاق خودتون
به هر حال می دونیم که شما هم قصدت خیر بوده و ما زیاد از این گونه بحث ها ابایی نداریم و حرفها رو گوش می کنیم
به قول یه بزرگی حرف حق رو گوش کن حتی اگه روی دیوار نوشته باشه love::

ManUtd
10-07-2011, 19:53
من از اولين باري كه با دربي آشنا شدم ميشه گفت 98% از زماني كه تو نت هستمو تو دربي فعاليت ميكنم! واسه اينكه سايت خوبيه و بچه هاي خوبي داره! يه كم مشكل هم داره ولي خيلي كمتر از خوبي هاشه.
با تشكر از مدير كل و بقيه مديران سايت كه زحمت زيادي ميكشند

sinaa
10-07-2011, 20:22
منم که از درس و زندگیم میگذرم میام اینجا به عشق این اعضای باحال و دربی باحال ......... فقط اگه محرومیتم لغو بشه عالی میشه :nishkhand:

مورینیو...
10-08-2011, 00:19
و اما این دوست عزیز ما

محض اطلاع شما و بقیه عزیزان بگم که سایت دربی اولین سایت ایرانی بود که نتایج زنده لیگ برتر ایران رو با همکاری یک سایت خارجی قرار داد
بازیهای لیگ برتر ایران برای اولین بار توسط دربی بود که گزارش زنده شد
پس از اون سایت هایی اومدن و از امکانات صداوسیما استفاده کردند و بااستفاده از این اسکریپتها خودشون رو مطرح کردن و یک شبه راه 100 ساله رو رفتن ! مطمئنآ هیچکدوم از این سایتها برای تبلیغات در صداوسیما که هر ثانیه اش چندین میلیونه هیچ هزینه ای پرداخت نکردند.
با این همه
لیگ های هلند , بلژیک , فرانسه , روسیه , ترکیه و چند لیگ نیمه معتبر دیگه در بین نتایج زنده و جدولهای رده بندی ما بود که متاسفانه به دلیل بالا رفتن هزینه ها و اینکه دیدیم بقیه سایتها دارن با استفاده از تبلیغات صداوسیما این کار رو انجام می دن ما دیگه اون لیگ ها رو پوشش ندادیم
اما بخش فوتبال ایتالیا , اسپانیا و انگلیس از همون موقع تا الان همواره فعال بوده و کار می کنه
به طوریکه هر 1 دقیقه نتایج و جدول آپدیت میشه
این دوست عزیز هم به من گفتن چرا این قسمت نیست من هم اون زمان گفتم که لیگهای اروپایی تعطیل هستند و با شروع لیگها مثل سالهای قبل این بخشها هم فعاله
حالا اینکه شما نه اون زمان نه الان به خودتون زحمت نمی دین که سایت رو ببینید و همین جوری می این اظهار نظر می کنید برمی گرده به وجدان و اخلاق خودتون
به هر حال می دونیم که شما هم قصدت خیر بوده و ما زیاد از این گونه بحث ها ابایی نداریم و حرفها رو گوش می کنیم
به قول یه بزرگی حرف حق رو گوش کن حتی اگه روی دیوار نوشته باشه love::
اون موقع بازی های ملی برگزارمیشد که شما گفتید سایت ما بازی های ملی رو پوشش نمیده.

خب من درسته با بیشتر بچه های سایت آشنام و اونا از بهترین رفیقامن ولی باورکنید با اینکه یه کاربر نیمه جدیدم ام ولی از اول عضویتم تا حالا شاید 30 ساعتم تو دربی نبوده بودم وقتی هم عضو دربی شدم که لیگ های اروپایی تعطیل بو دو شما هم که بازی های ملی رو پوشش نمیدادید و بعضی از سایت ها میدادن این منو به اشتباه انداخت و فکر کردم این سایت کلا بازی های فوتبالو پوشش نمیده ولی حالا روشن شدم دست همگی درد نکنه.وگرنه کرم ندارم که انتقاد کنم.

AmirUtd
10-10-2011, 17:29
تا ان جایی که من میدونم خوبه ولی اشکل هایی ریز داره .

MOHAMD AHMADI
10-10-2011, 23:14
سلام به همه دو روز پیش که به سرم زد این موضوع رو واسه نظرسنجی بذارم عمرا فکرشو نمی کردم که بحث اینقدر داغ بشه
در هر حال موضوعات جالبی مطرح شد و دست همه از جمله منتقد بزرگ(morinio) تا مدیر سایت درد نکنه
ولی فکر کنم خودتون هم فهمیده باشید که کلا این فضای کل کل یه حس بدی ایجاد می کنه امیدوارم یه خورده مهربونتر نظر بدیم
با تشکر

Great Milan
10-11-2011, 08:31
خداییش خیلی سایته باحالیه من که از وقتی عضو شدم خیلی حال کردم دم همهی مدیرا وکاربراش گرم صلواتlagh::shikam::-:hehee::chakerim:ki:::khandeeeee bahal::nishkhand:

H@kem
10-16-2011, 20:18
سايت خوبيه و واقعا اطلاعات ورزشي و امكانات ورزشي زيادي رو در اختيار ما ميزاره اما به نظر من بهتر از مطالبش محيطشه كه كنترل خوبي دارن رو محيطش و همه برو بچس اينجا بچه هاي خوبي هستن من كه اينجوري فهميدم تو اين چندروزcom:-

Mohammad
11-18-2011, 19:15
من به دربی از 20 / 18 میدم

sina acm
11-18-2011, 19:22
من از 20 /17.5 میدم

نقاط قوتش بخش گل های سایته

نقاط ضعف بخش بازی های کامپیوتر که برخلاف بقیه سایت ها که از نقاط قوتشونه این جا توجهی بهش نمیشه

R.BAGGIO.10
11-18-2011, 19:30
مدیریریت بخش هواداران مخصوصا یوونتوس عالی هم انتقاد پذیر و هم بی نقص

Mohammad
11-18-2011, 22:19
افتخار ما Derby بودن ماستki::
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Forza Milan
12-02-2011, 19:56
من 18 میدم

نزدیک 1 سال ونیمه عضوم هی میگم یه فکری برای انجمن بازی های کامپیوتری بکنید هیچکس جواب نمیده به کی بگم :shogh:

Sulejmani
12-04-2011, 00:08
بد نیست و جای کار داره / به نظرم دربی باید تو سایتهای دیگه تبلیغ کنه که کابرهای سایت بیشتر بشن
((من خودم دوستم این سایت رو بهم معرفی کرد- که خودش هم یکی از کابران فعال سایته))
من از 20 ... 16 میدم
^ قابل توجه ^ من به هیچ سایتی 20 نمیدم ـ

Sulejmani
12-04-2011, 00:12
قابل توجه مدیران سایت : به نظرم سایت برای جذب کاربران بیشتر مثل بقیه سایتها باید توی سایتهای پر بازدید تبلیغ کنه

من خودم دوستم این سایت رو بهم معرفی کرد - که خودش هم جزو کاربران فعال سایته

من اگه بخوام نمره بدم : از 20 ---- 16 میدم
××((قابل توجه من به هیچ سایتی نمره 20 نمیدم)××

Dina1996
12-12-2011, 18:26
مثل خیلیای دیگه منم میخوام بگم:قسمت های بی مصرف رو پاک کنین!خیییلی از قسمت های سایت هستن که از اونا استقبال نمیشه و حداکثر 3 تا نظر توی اونا داده شده...در واقع شلوغی الکی!یا مثلا گروه های مشابه(هوداران تیم فلان،هواداران متعصب تیم فلان،هواداران دو آتیشه ی تیم فلان،دیوانه های تیم فلان،هواداران همیشگی فلان...اینا که همش یکی میشه...)اینا باید حذف بشن...خیلی از گروه ها هستن که کمتر از7 تا عضو دارن...اگر هم یه قانونی بود که مثلا اگه یه کاربر 2 ماه فعالیت نکنه،کاربریش حذف میشه خوب بود...چون نصف اعضا یک سال یک بار هم نمیان:narahat:اگر هم که اخبار از گفتگو ها جدا میشد خیلی بهتر بود:sigar:حرف اصلیم اینه:حتی اگه بهترین باشیم،باز هم جای پیشرفت هستbinam

42d3e78f26a4b20d412==