PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه آشنایی شما با دربی؟

AL1reZA
10-04-2011, 21:37
دوستان در این تاپیک می توانید بنویسید که چطوری با دربی آشنا شدید:flowerysmile:

نحوه آشنایی شما با دربی

1 -از طریق گوگل
2-از طریق دوستان
3-از طریق تبلیغات
4-خیلی اتفاقی
5-یادم نمی آدki::

Abdollah 202
10-04-2011, 21:48
به به:yes:
بالاخره یه جایی تونستیم بگیم چی شد اومدیم دربیki::
من خودم گزینه های 1 و 4 رو انتخاب میکنمheey::
یه روز خیلی اتفاقی رفتم تو گوگل و نوشتم نقل انتقالات آرسنال در فصل 2011-2012 و خداییش اولش رفتم تو سایت فوت ایران و اخبار اونجا رو خوندم و بعد اومدم اخبار آرسنال تو دربی رو هم خوندم و بعدش دیگه دیدم نوشته برای نمایش کامل باید عضو باشید و اینگونه بود که من عضو دربی شدمheee::
و به خاطر همین همیشه سعی میکنم اخبار آرسنالو به روز بزارم تا آرسنالی های تو ی دربی رو تعدادشون رو زیاد کنمgam:-

این بود انشای من binam

mortezarm
10-04-2011, 22:05
منم خیلی اتفاقی آشنا شدم
البته اصل اشنایی مربوط به یکی 2 سال پیشه که جشن قهرمانی رئال تو سال 2008 با خرید پستی خریدم البته خیلی دیر هم اومد دوبارم به این جعفر خان فک کنم زنگ زدم اما بالخره اومدki::
اینیم که عضو شمو وارد سایت به عنوان کاربر شم دانلود یه سری گل های رئال مخصوصا گل سوپرکاپ اسپانیا بود
همین

AL1reZA
10-04-2011, 22:19
خدمم خیلی اتفاقی.
اولین باری که از سایتJs8 خرید کردم بااین سایت اشنا شدم.

ibrahim
10-04-2011, 22:21
بیشتر باید از گوگل تشکر کنم .
از 05-22-2009 تا 2011/04/10 امروز عضو سایت هستم.خیلی زود گذشت .....
با بچه های خوبی اشنا شدم love::
انشاالله که همچنان موفقیتهای خودشو ادامه بده.

H@kem
10-16-2011, 20:23
من كه يكي از دوستام اين سايتو بهم معرفي كرد البته دوست كه نه اما يه جورايي چرا به هرحال ولش كنين در كل من اين سايت بهم معرفي شدكه اونم كاملا شانسي بود و در كل الان من خيلي بد توضيح دادم و خودمم كه ميخونم منظورخودمو نميفهم اميدوارم شما بفهميد من چي گفتم

Arsenal
10-16-2011, 21:11
یادش بخیر من جزو اولین کسانی بودم که عضو شدم
لینک سایت رو توی امضای آقای صادقی تو یه فروم دیگه دیدم و عضو شدم
اولش همش به من تذکر میدادن که بابا خبر نزار دربی سایت خبری نیست :nishkhand:

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان و پیشرفت سایت

DanielBahrami
10-16-2011, 21:53
من کلکسیون گل های چلسی تو از سال 2008 تا به حال جمع می کنم .

یک بار تو گوگل سرچ کردم دانلود گل های چلسی ، بعد اومدم توی این سایت و عضو شدم .

sina acm
10-17-2011, 00:03
3 سال پیش بود دنبال فهرست نقل وانتقالات میلان بودم تو گوگل چشمم به این سایت افتاد و بعد ....

Mohammad
11-17-2011, 14:02
منم از طریق سایت Js8 با Derby آشنا شدم

Fc Bayern München
11-17-2011, 14:06

درست من هم همینطور آشنا شدم.......

Abdollah 202
11-17-2011, 14:32
یکی بهم میگه این Js8 چیه؟

Mohammad
11-17-2011, 15:42
یکی بهم میگه این js8 چیه؟

فروشگاه اینترنتی محصولات فوتبالی , دی وی دی آموزشی فوتبال , خرید اینترنتی دی وی دی های فوتبال و اینجور چیز هاااااااااااااااا

sina acm
11-17-2011, 19:19
یکی بهم میگه این Js8 چیه؟
جعفر صادقی 8 :sigar:

Abdollah 202
11-17-2011, 19:24
فروشگاه اینترنتی محصولات فوتبالی , دی وی دی آموزشی فوتبال , خرید اینترنتی دی وی دی های فوتبال و اینجور چیز هاااااااااااااااا

ممنون از راهنماییتون
حالا فهمیدم:flowerysmile:

Dina1996
12-10-2011, 16:28
تابستون همین امسال،فکر کنم اواسط مرداد بود بود،با بچه ها شرط بسته بودم 11 کلیپ از بارسا (به نیت تعداد بازیکنا) دانلود کنم،منم که اصولا رفیق فابریک گوگلم،دقیقا یادم نیس چی سرچ کردم ولی یادمه از اونجا که این سایت بهترین و بزرگترین و جامع ترین و پر طرفدار ترین سایت دنیاس (چابلوسی واسه مدیرki::)اولین سایتی بود که اومد...در یک جمله همون گوگل:nishkhand:

aref juve
12-10-2011, 17:05
از طریق گوگل دنبال دانلود گلهای یوونتوس میگشتم که سر از دربی درآوردم

just juve

amir-97
12-10-2011, 17:14
گزینه 4 و1 با هم . دنبال نقل و انتقالات اروپا میگشتم که اومدم تو سایتو . . . . . . . . . . . . . . .
عضو شدمممممممممlay_;;lay_;;

spiderkiller
12-10-2011, 17:22
من اشناییم یکم خیلی اتفاقی بود.یک روز داشتم یک کلیپ از بازیکنای بارسا دانلود میکردم دیدم تو اسم کلیپ نوشته دربی گفتم حتما از این سایت مسخره هاست که هرچند وقت یک فایل اپ میکنن حالا این بابا هم از اونا کپی کرده تو وبلاگش.چند روز بعد اتفاقی زد به سرم بیام تو دربی منم با پیش زمینه این که یک سایت الکی هست اومدم و دیدم اه ه ه ه ه . چه خبره اینجا.همون موقع کل کل های اتیشی بارسایی ها با رئالی ها بود.خلاصه منم عضو شدم و به همین نامو نشون موندنی شدم تو سایت

Amin-J-H
12-21-2011, 20:23
دوستان معرفی کردن همین neko خودمون

Van Persie
12-21-2011, 21:30
منم از طریق نکو ---- محمدچند نفر رو جذب سایت کردی :nishkhand:

Abdollah 202
12-23-2011, 22:12
دوستان تو این بخش دارین کم لطفی میکنین ها
همش 3 صفحه شده؟!
سایت دربی با این بزرگیش یعنی فقط این همه کاربر داره
بیاین یه چیزی بنویسین بابا

fcb10
05-30-2012, 02:25
منم اینجا پست میدم تا شاید دوباره تاپیک راه بیفته .

خیلی وقت پیشا دونبال خرید مستند رونالدینیو میگشتم بعد خود به خود از اینجا سر در اوردم و جذبش شدم , و از اینکه عضوی از این سایت هستم و دوستان خوبی هم پیدا کردم خیلی خوشحالم .

فقط نمیدونم چی شد خرید نکردم :mage mishe: heee::

spbarcelona
05-30-2012, 03:35
من در ابتدا از دو یا سه سال پیش داشتم تو کافی نت دنبال کلیپ های از فوتبال می گشتم که به JS8 خوردم و خیلی از کلیپ هاش هم دانلود کردم ولی سایت دربی رو نمی دونستم که متعلق به JS8 هست ولی فکر کنم بعدها هم فهمیدم که بهش تعلق داره چون چندتا محصول از آقا جعفر خریدم و از اونجا فهمیدم ولی برام اهمیتی نداشت چون برا دانلود کلیپ اومده بودم تا اینکه ADSL گرفتم و می خواستم تمام گلهای بارسا در فصل 2011/2012 رو دانلود کنم که تا الانم دانلود کردم به همین خاطر دنبال یه سایت می گشتم تو گوگل که دربی رو یافتم و تا سه یا چهار ماه پیش هم فقط از دربی یا سایت های دیگه برا دانلود گلها استفاده می کردم ولی دیگه دقیقا یادم نمیاد که چطور شد وارد بحث و گفتگو شدیم تا اینکه افتادیم تو دام دربیki:: و روز به روز مزاحم دوستان میشیم. شرمنده دیگه منم تحمل کنید.:chakerim:

spbarcelona
05-30-2012, 03:39

حالا J که یعنی جعفر. S هم یعنی صادقی من موندم 8 به چه چیزی اشاره می کنه؟ جعفر داداش خودت بگو:chakerim:think::

Ozil-10
06-04-2012, 21:35
من از طریق محصولات سایت js8 با دربی اشنا شدم

MyBarca
06-05-2012, 00:18
gfffffffffffffffffffffffffffffffffgggggggggggggggg ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Derby
06-05-2012, 02:33
حالا J که یعنی جعفر. S هم یعنی صادقی من موندم 8 به چه چیزی اشاره می کنه؟ جعفر داداش خودت بگو:chakerim:think::

من از کوچیکی شماره 8 رو دوست داشتم
تیم نونهالان هم که بودم بهم شماره 17 داده بودن که من بین 1 و 7 یه دونه + گذاشته بودم
8 رو دوست دارم ashem:-

emtehan
06-05-2012, 03:28
سلام من تو fdl.ir یه دوستی دارم به اسم sadaj که اون به من اینجا رو معرفی کرد ولی اینجا نتونستم پیداش کنم!
راستی اونجا هم با همین نام کاربری فعالیت دارم خوشحال میشم سری بهمون بزنید.

aliexpress
09-24-2014, 03:37
منم مثل خیلیای دیگه از طریق گوگل با دربی آشنا شدم

از pes 2010 تا 2013 مستر لیگش رو بازی میکردم و از fifa 13 به بعد هم کریر. یه روز به سرم زد بیام در موردش تو گوگل یه سرچی کنم. شاید یه جایی پیدا شد که خیلیا مثل من باشن!

دربی هم جزو اولین نتیجه هایی بود که گوگل نمایش داد! و منم اومدم تو انجمن. یادمه اون موقع ها فقط و فقط میرفتم تو تاپیک کریر فیفا 14 . خب به دلیل همین تاپیک بود که میومدم دربی!

البته بعد ها تقریبا کل دربی رو زیرو رو کردم !!! مثلا از تاپیک های تشخیص چهره خیلی خوشم اومده بود! و خیلی از صفحاتشو خوندم! حتی با وجود اینکه بیشتر عکساش پاک شده بودن!

من مدت زمان زیادی رو بدون اینکه عضو دربی باشم میومدم تو انجمن! خدا میدونه از کی میومدم.دقیقا یادم نیست. دیگه یه روز همینجوری الکی تو فروم ثبت نام کردم.

کلا من آدمیم که اگه جایی ثبت نام کنم اصلا فعالیت نمیکنم!!! تو سایت های زیادی عضوم صرفا جهت اینکه عضو باشم وگرنه 1 پست ارسالی هم ندارم! دربی هم همینجوری بود

ثبت نام کردم... قرار نبود اصلا بخوام بیام فعالیت کنم! گواه این صحبتامم اینه که من بعد از 5 ماه که از زمان ثبت نامم میگذشت شروع کردم به فعالیت!!!

الانم فقط تو دربی فعالم.هیچ جای دیگه فعالیت نمیکنم.

دلیل شروع فعالیتم تو اینجا دقیق نمیدونم چی بود. ولی یادم میاد اون موقع ها میدیدم که دربی خلوت شده.... کسی نمیاد ! دلم نمیومد ببینم دربی بی روح شده... شروع کردم به فعالیت کردن. گفتم شاید بتونم حتی 1 درصد اینجارو شلوغ کنم

نمیدونم چرا ؟! ولی اینجا بدجوری به دلم نشسته...میدیدم دربی با این همه سابقه ، خلوت شده ! 5 6 سال وقت گذاشتن روی یه انجمن !!! خداییش کار هر کسی نیست! درسته که آنچنان قدیمی نیستم و حتی زیاد با آقا جعفر در ارتباط نیستم ولی

همین که تلاش چندین ساله شو میبینم حتی منم انگیزه پیدا میکنم واسه فعالیت بیشتر !

گفتنی ها زیاده ، فقط میدونم حق دربی بیشتر از اینهاست..............

42d3e78f26a4b20d412==