PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخرين اخبار سايپا

yasin04
10-01-2011, 13:16
صالح: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی برای موفقیت استفاده می کنیم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه برابر سپاهان اظهار داشت: تمام بازی‌های ما مهم هستند و بازی این هفته هم اهمیت خودش را دارد. سایپا هفته گذشته در عین شایستگی نتوانست برابر استقلال پیروز شود و این مرتبه می‌خواهیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم تا موفق شویم.
سپاهان سه قهرمانی در لیگ برتر دارد که دو مرتبه آن متوالی و پیاپی بوده است. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و تصور می‌کنم بازی نزدیکی از نظر فنی با این تیم داشته باشیم. بوناچیچ هم مربی قابل احترامی است.
وی در مورد اینکه پیش از این با بوناچیچ همکار بوده یا نه گفت: من با این مربی کار نکرده‌ام اما منصور ابراهیم زاده با ایشان کار کرده‌ است. در ذوب آهن برابر تیم‌ بوناچیچ همراه ابراهیم‌زاده بازی کرد‌ه‌ایم و با تفکرات این مربی آشنا هستم ضمن اینکه فیلم بازی‌های سپاهان را هم آنالیز کرده‌ایم.
صالح در مورد دیدار سپاهان و السد قطر گفت: تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بهتری دارند زیرا داوری و شرایط ورزشگاه با لیگ برتر متفاوت است و تیم‌های غرب آسیا نسبت به تیم‌های شرقی ضعیف‌ترند. با این حال سپاهان در قطر تا دقیقه 70 دو بر صفر از حریف خود پیش بود و اگر آن مسئله نبود اکنون این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
سرمربی سایپا در مورد بی‌دقتی مهاجمان تیمش در زدن ضربات آخر گفت: من این نکته را هم قبل از این گفته‌ام؛ دیدار با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان با تیم‌های دیگر نظیر داماش فرق دارد. در بازی با داماش می‌توانیم سه گل بزنیم و سه چهار موقعیت گل را هم نزنیم اما در دیدار با این ‌تیم ها شاید فقط دو سه موقعیت گلزنی به دست بیاوریم. بنابراین باید بر روی این مسئله کار کنیم تا در آینده این مشکل برطرف شود.

DanielBahrami
01-05-2012, 14:15
صالح: از مس‌سرچشمه شناخت کافي نداريم

سرمربي تيم سايپاي البرز گفت: به دليل تغييراتي که در تعطيلات نيم فصل به وجود آمده، از مس سرچشمه شناخت کافي نداريم.

مجید صالح با اشاره به اردوی تیم سایپا که در کشور ترکیه برگزار شد، گفت: بعد از اتمام نیم فصل اول مسابقات لیگ سه روز به بازیکنان تیم استراحت دادیم و بعد از این استراحت سه روزه اردویی را به منظور آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان تیم در کشور ترکیه برگزار کردیم ودر جریان آن هم دو بازی با تیم قهرمان دسته یک قزاقستان انجام دادیم.

وی افزود: شرایط اردوی ترکیه از هر لحاظ خوب بود و بازیکنان تیم تمرینات خوبی را در این کشور پشت سر گذاشتند. از روز شنبه هفته جاری نیز تمرینات خود را در شهر کرج آغاز کرده ایم و روز دوشنبه نیز با تیم آرمین قزوین یک بازی دوستانه داشتیم تا خود را برای بازی مقابل مس سرچشمه آماده کنیم.
صالح در خصوص بازی تیم سایپا مقابل مس سرچشمه کرمان که روز جمعه برگزار خواهد شد، گفت: این بازی نیز درست مثل بازی رفت است. زیرا بازیکنان زیادی به تیم ها اضافه شده اند و به همین دلیل شناخت کافی از تیم این تیم نداریم. با توجه به اینکه مس سرچشمه دراین بازی میزبان خواهد بود کار سختی را مقابل این تیم پیش رو خواهیم داشت.

وی با اشاره به بازیکنان محروم سایپا برای این دیدار، افزود: محمد رضایی و لطیفی را به دلیل سه کارته بودن در اختیار نخواهیم داشت اما خوشبختانه برای این دیدار بازیکن مصدومی نداریم و همه بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.
مربی سابق ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سوا که آیا از نتایج تیم سایپا در نیم فصل اول مسابقات راضی بوده یا خیر گفت: نسبت به فصل قبل نتایج تیم بهتر شده اما به طور کلی انتظارات من برآورده نشد زیرا معتقدم توانایی تیم ما بیشتر از این است.

وی تصریح کرد: نه من و نه بازیکنان تیم از نتایج کسب شده راضی نیستیم البته تلاش خود را خواهیم کرد تا در نیم فصل دوم به رده های بالایی جدول برسیم.
صالح در ادامه با بیان اینکه پدیده دلالی در فوتبال در وهله اول به خود باشگاه ها برمی گردد افزود: باشگاه نباید به هر قیمتی به دنبال موفقیت باشند. به طور مثال نباید برای خرید بازیکنی به دنبال دلال بروند.

به طور کلی من اعتقاد دارم اگر برای خرید و فروش بازیکنان در یگ چارچوب قانونی انجام شود پرداخت و دریافت ها مشخص خواهد شد. در صورتی که مانند کشورهای صاحب فوتبال نقل و انتقالات بازیکنان توسط یک ایجنت رسمی صورت بگیرد و بر این کار نظارت وجود داشته باشد، دیگر فرصت سود جویی برای برخی افراد وجود نخواهد داشت.

صالح ادامه داد: به طور مثال قانون در تمام دنیا پنج یا 10 درصد از مبلغ قرارداد را به ایجنت اختصاص می دهد در شرایطی که در کشور ما دلال ها گاهی هفتاد درصد پول را می گیرند.

منبع :

DanielBahrami
01-08-2012, 13:47
معيني:باشگاه سايپا بايدبافدراسيون مذاکره مي‌کرد

رئيس کميته جوانان فدراسيون فوتبال گفت: در صورت تمايل قنبرپور براي جدايي از تيم نونهالان کميته تيم‌هاي ملي تصميم‌گيري مي‌کنند.

فریدون معینی در خصوص مذاکرات باشگاه سایپا با مصطفی قنبرپور سرمربی تیم نونهالان عنوان کرد: هنوز اطلاعات صددرصد در این زمینه ندارم. روز گذشته قنبرپور به فدراسیون آمد و در این خصوص صحبت‌هایی کرد اما گفت ترجیح می‌دهد در تیم نونهالان باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا باید یک باشگاه در حالی که یک مربی با فدراسیون قرارداد دارد با او وارد مذاکره شود و تصمیم فدراسیون در این زمینه چیست، اظهار داشت: طبیعتا در قواعد حرفه‌ای اگر باشگاهی به دنبال مربی‌ است که با جایی قرارداد دارد، باید با آن باشگاه یا فدارسیون وارد مذاکره شود. در هر حال این مسئله را باید در کمیته تیم‌های ملی مطرح کنیم و هیئت رئیسه فدراسیون تصمیم‌گیری خواهد کرد. ما هیچ مشکلی با مربیان خود نداریم و روز گذشته هم که با قنبرپور حرف می‌زدم او تمایل زیادی برای ادامه همکاری دارد چرا که برنامه‌ها در مسیر خوبی قرار گرفته است.

معینی در خصوص اینکه مطرح شده او باید به کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال بابت حذف تیم امید از مسابقات مقدماتی المپیک برود، گفت: خواهشمندم در این مورد صحبت نکنید چون من که چیزی نشنیدم و اتفاقی هم نیفتاده است.

وی درباره اینکه چرا پس از سپری شدن ماه‌ها از این قضیه این کمیته به تازگی بحث احضار او را مطرح کرده است، گفت: می‌توانید این سؤال را از خودشان بپرسید. من چیزی نمی‌دانم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%BE%D 8%A7_%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8 %AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%8A%D9%88%D9%86_%D9%85%D8% B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D A%A9%D8%B1%D8%AF)

DanielBahrami
01-11-2012, 21:28
صالح: شهرداري تبريز مستحق پيروزي بود

سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز بعد از شکست تيمش مقابل شهرداري تبريز گفت: در اين ديدار بازيکنان شهرداري بسيار با انگيزه تر از ما ظاهر شدند و مستحق پيروزي هم بودند.

مجید صالح افزود: دو تیم بازی با کیفیتی ارائه دادند اما شهرداری در این دیدار بسیار با انگیزه تر و پرتلاش تر ظاهر شد و به حق خود رسید.

وی با انتقاد از کیفیت ورزشگاه انقلاب کرج گفت: در سالهای اخیر به هیچ عنوان کیفیت زمین به این میزان پایین نبوده است و این مسئله روی بازی هر دو تیم تاثیر گذار بود.

وی افزود: سایپا از بازیکنان تکنیکی برخوردار است که زمین نامناسب مانع عملکرد مطلوب آنها می شود.

صالح ادامه داد: این زمین به هیچ عنوان مناسب برگزاری بازیهای لیگ برتر نیست و امیدوارم فکری برای ان شود.

وی گفت: ورزشگاه انقلاب در اجاره باشگاه سایپا است اما تیم های دیگر نیز در لیگ پایین تر بازی های خود را در این زمین برگزار می کنند.

صالح در مورد حرکت مجید ایوبی بعد از تعویض اش گفت:‌ دست ندادن به بازیکنی که جایگزین می شود و بدون اجازه به رختکن رفتن، بی احترامی به تمام مجموعه باشگاه است و به طور قطع در کمیته انضباطی سایپا با او برخورد خواهیم کرد.

شهرداری تبریز در بازی امروز با نتیجه 2 بر یک سایپای البرز را شکست داد.

شهرداری تبریز با این پیروزی 23 امتیازی شد و در جایگاه یازدهم قرار گرفت و سایپا نیز با 22 امتیاز به مکان دوازدهم سقوط کرد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%8A_%D8%AA%D8%A8%D8%B1%D9%8A% D8%B2_%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%AD%D9%82_%D9%BE%D9%8A% D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%8A_%D8%A8%D9%88%D8%AF)

DanielBahrami
01-13-2012, 16:31
کميته انضباطي باشگاه سايپا اعلام کرد

کميته انضباطي باشگاه سايپا يک بازيکن تيم فوتبال اين باشگاه را به جريمه نقدي، کاهش حقوق و عذرخواهي کتبي و محروميت محکوم کرد.

به نقل از سایت باشگاه سایپا، مجید ایوبی، بازیکن تیم فوتبال بزرگسالان سایپا البرز به دلیل رفتار غیر حرفه ای در دیدار این تیم مقابل شهرداری تبریز با رای کمیته انضباطی باشگاه سایپا به سه جلسه محرومیت از تمرین با تیم و جریمه نقدی محکوم شد.

مسئولین کمیته انضباطی باشگا سایپا اعلام کردند مجید ایوبی به استناد ماده 20 آیین نامه انضباطی و به دلیل رفتار غیر حرفه ای این بازیکن در دیدار سایپا البرز و شهرداری تبریز ضمن صدور حکم جریمه نقدی سی میلیون ریالی برای وی، مقرر شد نیمی از حقوق ماهیانه این بازیکن نیز کسر شود. همچنین طی این حکم ایوبی سه جلسه از تمرین با تیم نیز محروم شد.

گفتنی است، در بند 2 این حکم آمده است که با توجه به اینکه این رفتار بازیکن برای بار دوم تکرار شده است، وی موظف است به صورت مکتوب از باشگاه عذرخواهی کند.

منبع :

DanielBahrami
01-15-2012, 20:43
صالح:فکرنمي‌کردم‌با‌3گل‌ ذوب‌آهن‌راشکست‌دهيم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت:‌ براي برد آمده بوديم اما تصور نمي‌کرديم 3 گل به ذوب‌‌آهن بزنيم.

مجید صالح پس از پیروزی سه بر صفر مقابل ذوب آهن پیش از آنکه در مورد بازی صحبت کند، اظهار داشت:دیروز که وارد اصفهان شدم فکر کردم برای هدایت تیم ذوب آهن وارد فرودگاه شده ام. در آن شرایط به یاد روزی افتادم که به همراه تیم ذوب‌آهن نایب قهرمان آسیا شده بودیم و مردم در فرودگاه به استقبال مان آمده بودند و یا به یاد گریه منصورخان در روزی افتادم که در خوزستان به فولاد باختیم و قهرمانی از دست‌مان پرید.

وی افزود: به هر حال گوشه ای از زندگی من ذوب آهن است. می توانم قسم بخورم در منزلم دو تابلو بیشتر به دیوار نصب نشده است. یکی تابلوی نایب قهرمانی ذوب آهن در آسیا و یکی هم تابلوی تقدیر دلیلی مدیرعامل سابق باشگاه زمانی که سرمربی سایپا شدم.

صالح با بیان این موضوع به گلایه از باشگاه ذوب آهن کرد و گفت: یک گلایه دارم. وقتی پس از سه سال کار کردن به اصفهان آمدم انتظار داشتم یک یادبودی و یا تقدیری از خدماتی که در این تیم کردم، برایم در نظر گرفته می شد. به نظرم در این زمینه کم لطفی شد اما شاید دغدغه ها باعث شد تا به این مسئله فکر نکنند.
یک نکته را بگویم هر چه امروز به عنوان سرمربی دارم قسمت اعظم آن را از ذوب ‌آهن دارم و اینجا را خانه خود می دانم.

صالح در خصوص شعارهایی که هواداران ذوب ‌آهن علیه این تیم می دادند، تصریح کرد: از شنیدن این شعارها خیلی ناراحت شدم. هواداران بازیکنانی را بی غیرت خطاب کردند که همان ها برای این تیم افتخار آفرینی کردند. به نظر من این تیم اگر آرامش داشته باشد می تواند بهترین باشد.

سرمربی سایپا در خصوص بازی گفت: با توجه به نقاط قوت و ضعف ذوب آهن یکسری بررسی ها کرده بودم و بچه ها به دستوراتم عمل کردند و این نتیجه به دست آمد. باید از دروازه بان ذخیره ام که بعد از مصدومیت آشنا در حال زحمت کشیدن است یعنی وحید مهدی خانی بازیکن ۲۰ ساله ام تشکر کنم که به خوبی توانسته از دروزاه به خوبی حراست کند.

صالح در ارتباط با جایگاه فعلی سایپا عنوان کرد: به هر حال باید تمام تلاش خود را کنیم از نیمه پایین جدول جدا شویم و خود را به بالای جدول برسانیم. جایگاه سایپای امروز به نسبت فصل قبل جایگاه بهتری است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این نتیجه را تصور می کرد، گفت: ما برای برد آمده بودیم اما تصور این نتیجه را نمی کردیم.

صالح در این باره که گفته می شود دلیل موفقیت ذوب‌آهن درسا ل های گذشته این بوده که او کنار ابراهیم زاده بوده است، گفت: من زمانی که توسط سعید آذری به این تیم آورده شدم قول دادم هر آنچه به ذهنم می رسد در هر دقیقه ای از مسابقه و هر شرایطی آن را در اختیار این تیم قرار دهم و ابراهیم زاده هم نشان داد مشورت پذیر است و فروتنانه حرف هایم را می شنید.

سرمربی سایپا در ارتباط با تفاوت ذوب‌آهن با سال های گذشته اظهار داشت: اگر باشگاهی مثل ملوان وضع مالی خوبی ندارد در تمامی سال ها این طور بوده است و به این وضع عادت دارد ولی باشگاهی مثل ذوب‌آهن که همیشه وضعیت خوبی داشته است به یکباره دچار محدودیت می شود و چون کسی هم به این شرایط عادت ندارد تمرکز تیم بهم می خورد. البته اشتباه نشود تیم ما هم تیمی نیست که همه پولش را گرفته باشد. در تیم سایپا هم ما فقط قسط اول را دریافت کردیم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85 %E2%80%8C%D8%A8%D8%A7%E2%80%8C3%DA%AF%D9%84%E2%80% 8C%D8%B0%D9%88%D8%A8%E2%80%8C%D8%A2%D9%87%D9%86%E2 %80%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%E2%80%8 C%D8%AF%D9%87%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
01-16-2012, 15:33
منوچهري: با انصاري‌فرد مشکلي ندارم

مهاجم تيم فوتبال سايپا گفت: با انصاري‌فرد مشکلي ندارم و با او دوست صميمي هستم.

به نقل از سایت باشگاه سایپا، امین منوچهری در مورد پیروزی سه بر صفر برابر ذوب آهن در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی بسیار خوبی بود مربیان دو تیم تفکراتشان نزدیک بهم بود و صالح و ابراهیم زاده سه چهار سال باهم کار کرده بودند. در این مسابقه هر تیمی که گل اول را می‌زد برنده می‌شد و خوشبختانه ما گل اول را زدیم. البته سه چهار موقعیت خوب گلزنی را هم در همان نیمه اول از دست دادیم.

وی ادامه داد: من هم در این بازی گلزنی کردم و تصور می کنم تمامی تیم‌های لیگ برتری از زوج قدرتمند خط حمله سایپا وحشت دارند. من و کریم انصاری فرد کاملا باهم هماهنگ هستیم و این هماهنگی قدرت تهاجمی تیم را هم افزایش می‌دهد. مخصوصا اینکه هر 4 روز یکبار بازی داریم و این هماهنگی مطلوب‌تر شده است.

منوچهری در مورد شایعه اختلافش با کریم انصاری فرد گفت: هیچ وقت با کریم مشکلی نداشته‌ام و من انصاری فرد دوستان خوب و صمیمی هستیم و همواره رابطه صمیمی باهم داشتیم اما در نیم فصل اول به دلیل تاکتیک تیمی فقط یکی از ما دو نفر باید در ترکیب تیم قرار می گرفت. مثل دو دروازه بان خوبی که فقط یکی باید درون دروازه باشد. من هم اگر به جای سرمربی بودم قطعا بازیکن ملی پوش خود را بازی می‌دادم و کریم انصاری فرد را به میدان می‌فرستادم اکنون نیز در تاکتیک تیمی ما هر دو نفر می‌توانیم بازی کنیم و در قالب تاکتیکی قرار گرفته‌ایم و هماهنگ هم هستیم.

وی با اشاره به کاپیتانی خود در دیدار با ذوب آهن گفت: در این دیدار 20 دقیقه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم که برایم افتخار آمیز بود زیرا در تیم سایپا بازیکنان زیادی بازی کرده‌ا‌ند و خیلی خاطره انگیز بود که بعد از ابراهیم صادقی بازوبند را بستم. من شش سال در تیم سایپا حضور دارم. بستن بازوبند کاپیتانی به من انرژی و انگیزه مضاعفی داد و با توان بیشتری در میدان بازی می‌کردم کاپیتانی احساس خوب و لذت بخشی دارد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%A8%D8%A7_%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%B1%D9%8A% E2%80%8C%D9%81%D8%B1%D8%AF_%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%8 4%D9%8A_%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85)

DanielBahrami
01-17-2012, 17:07
صالح:کار سختي مقابل صباي متحول شده داريم

مجيد صالح از جمله موافقان کاهش تعداد تيم‌هاي ليگ برتر از 18 تيم به 14 تا 16 تيم است. با اين شرط که اين تيم‌ها توانايي مالي اداره خود را تا پايان فصل داشته و از همه جوانب استانداردهاي حرفه‌اي لازم را دارا باشند.

سرمربي تيم فوتبال سايپاي کرج در اين باره گفت: با توجه به شرايطي که کشور ما از جهت داشتن مناسبت‌هاي مختلف مذهبي، مسافت طولاني بين شهرها، مشکلات پروازي، شرايط جوي متفاوت بين شهرها درايام سال و... طبعا برگزاري مسابقه‌هاي ليگ برتر با فشردگي بالا، تيم‌ها را آزار مي‌دهد. اين تيم‌ها در شرايطي مي‌توانند وضعيت فوق را تحمل کنند که داراي توانايي مالي بالايي بوده و استانداردهاي حرفه‌اي AFC را داشته باشند. مثلا اگر تعداد تيم‌هاي ليگ برتر از 18 تيم به 16 تيم کاهش بيابد، آن 16 تيم بايد از هر نظر استانداردهاي لازم را داشته باشند و در پرداخت هيچ کدام از تعهدات‌شان دچار مشکل نشوند.

صالح گفت: کاهش تعداد تيم‌هاي ليگ خيلي چيز بدي نيست. در حال حاضر کي ليگ (ليگ برتر کره جنوبي) با 16 تيم برگزار مي‌شود. يا امارات با 12 تيم ليگ برتر فوتبالش را برگزار مي‌کند. اين تعداد تيم‌ها به اين خاطر است که آن‌ها در طول فصل دچار مشکلات و گرفتاري‌هاي مالي نشوند. يا به طور مثال در ليگ آمريکا اصلا چيزي به عنوان سقوط به ليگ پايين‌تر وجود ندارد. آن‌ها يک مبلغ مشخصي را به عنوان سرمايه تيم‌ها براي حضور در ليگ برتر فوتبالشان تعيين مي‌کنند و هر تيمي که آن مبلغ را داشته باشد، مي‌تواند در ليگ برتر شرکت کند. اين مقررات به اين خاطر است که تمام جوانب مختلف فعاليت‌هاي يک باشگاه و بقايش در ليگ برتر، ديده شده است.

وي افزود: آن‌ها مسائلي چون درآمدزايي باشگاه‌ها، هزينه‌هايشان و... بررسي مي‌کنند و چنين مبلغي را تعيين مي‌کنند. آن‌ها به کيفيت توجه ويژه‌اي دارند در حالي که ما در ايران بيشتر سعي مي‌کنيم کميت را بالا ببريم و مثلا مي‌گوييم فلان استان محروم است و بايد يک تيم در ليگ برتر داشته باشد! متاسفانه به اين نگاه نمي‌کنيم که آن تيم براي حضور در ليگ برتر چه پشتوانه‌اي دارد. آيا زمين مناسب و امکانات سخت‌افزاري کافي را داراست؟ معتقدم تعداد تيم‌هاي ليگ برتر مي‌تواند بين 14 يا 16 تيم استاندارد و پولدار تعيين شود.

صالح با بيان اينکه بيش از 3 يا 4 تيم ليگ برتر با مشکلات عديده‌اي در بحث استانداردسازي و توانايي مالي کافي براي حضور در ليگ برتر مواجه هستند، گفت: بنده در کنفرانس جمعه بازي با ذوب آهن هم گفتم که سايپا هم مانند بعضي تيم‌هاي ليگ مشکلات مالي دارد اما آن‌ها را رسانه‌اي نمي‌کند. هيچ کدام از مربيان و بازيکنان تيم ما بيش از مبلغي که بابت قسط اول قراردادهاي اين فصل دريافت کرده‌اند، چيز ديگري نگرفته‌اند. در حال حاضر 3 مسابقه از نيم فصل دوم مسابقه‌هاي ليگ برگزار شده اما ما هنوز همان قسط اول را دريافت کرده‌ايم. متاسفانه در فوتبال ايران عادت شده که بعضي تيم‌هاباخت‌هايشان را به گردن عدم دريافت مطالبات‌شان بيندازند در حالي که در تيم سايپا هيچ وقت چنين چيزي را نديدم. ما اگر شکستي را متحمل مي‌شويم، به سراغ دلايل فني آن مي‌رويم. خيلي از باشگاه‌هاي ايران مشکلات مالي عديده‌اي دارند که بايد مقرراتي وضع شود تا اين مسائل برطرف شود.

سرمربي سايپا در واکنش به فشردگي بازي‌هاي ليگ بخاطر برگزاري اردوي تيم ملي، گفت: ما تابع مقررات فدراسيون و سازمان ليگ هستيم. به هر حال بحث تيم ملي هم بسيار مهم است و بايد در شرايطي آماده شود تا عملکرد موفقي در مسابقات انتخابي جام جهاني 2014 داشته باشد. ما مجبوريم از اين برنامه فشرده بخاطر تيم ملي، تبعيت کنيم. شايد در آينده اگر باشگاه‌هاي ما بتوانند استانداردهاي AFC را کسب کنند، سهميه فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا هم به سه يا چهار تيم افزايش پيدا کند که در اين صورت آن تيم‌ها هم درگير حضورشان در رقابت‌هاي آسيايي خواهند شد. تيم ملي هم که بازي‌هاي حساسي دارد که همه اين شرايط باعث مي‌شود ليگ در فشردگي بيشتري نسبت به گذشته برگزار شود.

صالح در واکنش به نظر برخي کارشناسان که معتقدند نبايد تعداد تيم‌هاي ليگ برتر از 18 تيم کمتر شود و حتي فشردگي بازي‌هاي ليگ مي‌تواند به علمي‌تر شدن تمرين‌ها و برنامه‌ي تيم‌ها منجر شود، اظهار کرد: اگر تمام اين شرايط به صورت ايده‌آل ايجاد شود که بد نيست. اصلا ليگ را با 18 تيم که هيچ، با 20 تيم برگزار کنند اما اين تيم‌ها بايد از جوانب مختلف قابليت‌هاي استاندارد و حرفه‌اي داشته باشند. درآمدزايي آن‌ها بايد مشخص بوده و مطابق با تعهداتي که نسبت به عوامل‌شان دارند، کاملا عمل کنند. در طول فصل درگير مشکلات مالي نشوند و خيلي از مسائل ديگري که مي‌توان به آن اذعان کرد. در کشور ما وضعيت اقتصادي متفاوت است. تيم‌ها همه فاکتورهاي حرفه‌اي بودن را ندارند. يک روز دلار گران مي‌شود. شرايط جوي به هم مي‌ريزد، برنامه‌ها تغيير مي‌کند. تمامي اين موارد به سختي برگزاري رقابت‌ها در فشردگي بالا مي‌افزايد.

اين کارشناس فوتبال ادامه داد: وقتي اين تيم‌ها شرايط لازم را ندارند و اگر بخواهيم خيلي واقعي‌تر و موشکافانه‌تر نگاه کنيم شايد تعداد تيم‌هاي بدون مشکل به زير 10 تيم برسد، چطور با اين وضعيت مي‌خواهيم ليگ 18 تيمي برگزار کنيم؟ مقرراتي وضع شود تا هر تيمي که مي‌تواند از عهده هزينه‌هاي حضور در ليگ برتر برآيد بتواند در اين رقابت‌ها حاضر باشد. صرف برگزاري بازي‌ها به هر قيمتي که شده، نمي‌تواند کمک زيادي به پيشرفت فوتبال ما کند.

سرمربي سايپا درباره بازي جمعه تيمش مقابل صباي قم نيز گفت: ما با يکي از تيم‌هاي متحول شده در ليگ امسال بازي داريم. صبا تيم قدرتمندي است و عبدالله ويسي، سرمربي اين تيم توانسته تيم جوان، خوب و سرحالي را روانه رقابت‌هاي امسال کند. آن‌ها فوتبالي کاملا هجومي و شناور را ارائه داده، خيلي کم مي‌بازند و خوب مي‌برند. صبا تيمي است که مانند سايپا فرقي نمي‌کند که در قم بازي کند يا کرج. آن‌ها در هر زميني مي‌توانند عملکرد خوبي داشته باشند. صبا در جدول وضعيت بهتري نسبت به سايپا دارد و از نظر انگيزشي مربي آن‌ها شرايط فوق‌العاده‌اي را براي بازيکنان جوانش فراهم کرده است. از طرفي سايپا هم روند رو به رشدي را دارد و مي‌خواهد 3 امتياز بازي جمعه در کرج را بگيرد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%B3%D8%AE%D8%AA%D9%8A_%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8% D9%84_%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%8A_%D9%85%D8%AA%D8%AD% D9%88%D9%84_%D8%B4%D8%AF%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%B1% D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
01-19-2012, 16:26
صالح:صبا خارج از خانه خوب بازي مي کند

سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: تيم فوتبال صباي قم در ليگ برتر نشان داده که خارج از خانه بازي خوبي دارد و به مراتب خطرناک تر است.

''مجید صالح'' افزود: با توجه به نداشتن بازیکن محروم و مصدوم برای دیدار فردا با تمام توان برای جبران شکست دور رفت تلاش خواهیم کرد و امیدوارم نتیجه بازی به سود سایپا خاتمه یابد.

وی اظهار داشت: صبا از تیم های بسیار خوب در لیگ یازدهم است و با استفاده از جوانان جویای نام به الگویی برای سایر تیم ها تبدیل شده است.

صالح ادامه داد: قرار گرفتن در مکان چهارم در لیگ برتر نشان دهنده کیفیت خوب این تیم است .

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص دیدار فردا گفت:‌ می خواهیم جایگاهمان را در لیگ برتر بهبود بخشیم و به هیمن منظور باید سه امتیاز دیدار را کسب کنیم.

وی در خصوص شکست سنگین دور رفت از صبا نیز یادآور شد:‌ در بازی رفت نتیجه را در شرایط خاص واگذار کردیم و به دنبال اخراج یکی از بازیکنان در دقیقه 25 تحت فشار بسیار زیادی قرار گرفتیم و شکست بدی متحمل شدیم، اما در دیدار فردا به طور قطع در صدد جبران آن نتیجه خواهیم بود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC_%D8%A7%D8%B2_%D8%AE%D8%A7 %D9%86%D9%87_%D8%AE%D9%88%D8%A8_%D8%A8%D8%A7%D8%B2 %D9%8A_%D9%85%D9%8A_%DA%A9%D9%86%D8%AF)

DanielBahrami
01-21-2012, 17:35
صالح: گل صحيح ما را آفسايد اعلام کردند

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: يک گل صحيح ما را آفسايد اعلام کردند.

مجید صالح پس از تساوی بدون گل برابر صبای قم گفت: بازی خیلی خوبی بود و نکته مثبت آن کیفیت فنی سایپا بود. در دور رفت سه بر یک باخته بودیم اما امروز در حمله و دفاع خوب کار کردیم. صبا تیم قدرتمندی است و به ویسی بابت ساخت چنین تیمی تبریک می گویم.

وی با اشاره به داور مسابقه گفت: در این دیدار یک گل زدیم که صحیح بود اما این گل به اشتباه آفساید اعلام شد.

سرمربی سایپا در مورد کاهش گل‌های خورده این تیم گفت: عملکرد خط دفاع ما بهتر شده است. روی نقاط ضعف تمرین کردیم ضمن اینکه باید از حمید بابازاده تشکر کنم. او وحید مهدی‌خانی را به خوبی تمرین داد و یک دروازه‌بان لیگ برتری و مطلوب درست کرد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 5%D8%AD%D9%8A%D8%AD_%D9%85%D8%A7_%D8%B1%D8%A7_%D8% A2%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AF_%D8%A7%D8%B9%D9%8 4%D8%A7%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%AF)

DanielBahrami
01-25-2012, 13:36
صالح: هدف ما حضور در نيمه بالاي جدول است

سرمربي تيم فوتبال سايپا البرز گفت: هدف ما قرار گرفتن در نيمه بالاي جدول رقابت هاي ليگ برتر است.

مجید صالح در مورد دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپا البرز افزود: وضعیت دو تیم در جدول بسیار نزدیک است و هر تیمی که پیروز شود، در نیمه بالای جدول قرار می گیرد.

وی گفت: به همین دلیل بازی سختی را برابر داماش گیلان خواهیم داشت اما هدف ما پیروزی برابر این تیم و قرار گرفتن در نیمه بالای جدول رقابت های لیگ برتر است.

وی بیان داشت: زمین مسابقه برای ما ناشناخته است، چون زمین ''عضدی'' رشت تنها زمین در رقابت های لیگ برتر است که چمن مصنوعی دارد اما با این وجود ما برای پیروزی و کسب سه امتیاز به میدان می رویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز ادامه داد: تیم ما در چند بازی اخیر روند خوب و رو به رشدی داشته و امیدواریم که این روند تا پایان فصل ادامه یابد.

صالح گفت: در دیدار برابر تیم فوتبال داماش گیلان فقط ''مجید غلام نژاد'' را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم و سایر بازیکنان آماده بازی برابر داماش هستند.

تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپای البرز در هفته بیست و دوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] _%D9%85%D8%A7_%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1_%D8%AF%D8%B 1_%D9%86%D9%8A%D9%85%D9%87_%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A 7%D9%8A_%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84_%D8%A7%D8%B3%D8%A A)

DanielBahrami
01-25-2012, 18:32
صالح: تيم ما مستحق برد بود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: نيمه دوم روي ضد حملات برنامه داشتيم که خوشبختانه جواب داد و توانستيم سه گل هم بزنيم.

مجید صالح پس از برتری سه بر صفر مقابل داماش گیلان اظهار داشت: بازی در نیمه اول سه بخش داشت، ۱۵ دقیقه اول در اختیار ما بود و ۱۵ دقیقه دوم بازی متعال دنبال شد، اما در بخش سوم داماشی‌ها برتر بودند.

وی ادامه داد: نیمه دوم روی ضد حملات برنامه داشتیم که خوشبختانه جواب داد و توانستیم سه گل هم بزنیم. از زحمت بازیکنان تشکر می‌کنم. تیم ما مستحق برد بود و خوشبختانه به آن رسیدیم.

سرمربی سایپا گفت: جایگاه سایپا و داماش اینجای جدول نیست و به خاطر بدشانسی اینجای جدول قرار دارند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] _%D9%85%D8%A7_%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%AD%D9%82_%D8%A 8%D8%B1%D8%AF_%D8%A8%D9%88%D8%AF)

DanielBahrami
01-28-2012, 17:16
صالح: بازي بسيار سختي برابر نفت تهران داريم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: در ديدار با نفت تهران نمي‌توانيم بر روي امتياز ميزباني خود حساب کنيم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه با نفت تهران گفت: به هیچ عنوان به نتایج هفته‌های اخیر نفت نگاه نمی‌کنیم. معتقدم برخی باخت‌های این تیم به دلیل بدشانسی بوده بنابراین بازی بسیار سختی برابر این تیم داریم.

وی تصریح کرد: سایپا اگر چه به رده هشتم جدول رسیده اما این جایگاه برای ما مطلوب نیست. ضمن اینکه با توجه به جدول تیم‌ها با اختلاف یکی دو امتیاز نسبت به هم و یا حتی تفاضل گل بالا و پایین هستند و وضعیت‌مان در جدول خیلی مطمئن نیست. روند رو به رشد خوبی داشته‌ایم ولی باید حواس‌مان را جمع کنیم.

صالح با اشاره به وضعیت میزبانی در لیگ برتر اظهار داشت: در رشت پنج شش هزار تماشاگر دو آتشه داماش را دیدیم و در انزلی هم همین تعداد هوادار ملوان را شاهد هستیم اما در دیدار با تیم‌هایی مثل نفت تهران، صبای قم و یا راه آهن نمی‌توانیم بگوییم میزبانی و میهمانی خیلی فرق می‌کند. در واقع ما در دیدار با نفت تهران از امتیاز میزبانی بهره‌مند نیستیم با این حال محکوم به برد و گرفتن سه امتیاز هستیم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه جایگاه مطلوب از نظر او چه رده‌ای در جدول است گفت: حداقل باید در جمع شش تیم بالای جدول باشیم.

صالح در مورد گلزنی‌های انصاری‌فرد و حمایت از او در روزهای ناکامی گفت: در دور رفت انصاری‌فرد بعد از بازی تیم ملی با قطر به جمع ما اضافه شد و فقط دو روز فرصت داشتم که این بازیکن را آماده کنم. وقتی به این مسئله معترض شدم برخی نوشتند این هنر سرمربی است که مهاجم را به اوج برگرداند همانطور که قلعه‌نویی آرش برهانی را احیا کرد اما نگفتند که قلعه‌نویی یک فصل برای احیای برهانی فرصت داشت. در دو روز بزرگترین روانشناسان دنیا هم نمی‌توانند کاری کنند.

وی تاکید کرد: ما روی مسایل روحی و روانی این بازیکن کار کردیم و تمرینات اختصاصی هم برای کل مهاجمانمان و حتی خط دفاع‌مان در نظر گرفتیم همان طوری که در خط دفاع نیز آمار بسیار خوبی داریم و کم گل‌ خورده‌ایم. با این حال انصاری‌فرد می‌تواند روزهای بهتری هم در فوتبال داشته باشد، فیفا هم او را یکی از ۱۲ پدیده جوان فوتبال دنیا معرفی کرده است.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%8A_%D8%A8%D8%B3%D9%8A%D8%A7%D8%B1_%D8%B3%D8%AE %D8%AA%D9%8A_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1_%D9%86 %D9%81%D8%AA_%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AF %D8%A7%D8%B1%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
01-28-2012, 18:41
صالح:استراتژي ما گرفتن 4 امتياز از دو بازي است

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: استراتژي تيم ما کسب 4 امتياز از دو مسابقه است.

مجید صالح در نشست خبری پیش از مسابقه قردا با نفت تهران گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. نفت یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و همچنان می‌خواهد خود را در جمع تیم‌های بالای جدول حفظ کند ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم. دو بازی مهم با نفت تهران و مس کرمان در پیش داریم که این دو بازی برای ما بسیار حیاتی است. استراتژی تیم ما این است که از دو بازی حداقل 4 امتیاز بگیریم. هر مسابقه هم برای ما حکم فینال دارد و به بازیکنانم گفته ام که در هر بازی برای کسب سه امتیاز بچنگید.

سرمربی سایپا با اشاره به میزبانی این تیم گفت: تیم ما معمولا خارج از خانه بهتر نتیجه می‌گیرد زیرا نتایج سال‌های اخیر باعث شده تعداد تماشاگران سایپا کاهش یابند و نتوانیم تماشاگران زیادی جذب کنیم. دومین مسئله میزبانی ما این است که نمی‌توانیم میزبان استقلال و پرسپولیس در کرج باشیم و تیم‌های دیگر 17 مسابقه در خانه دارند و ما 15 بازی.

صالح در مورد شرایط بحرانی نفت تهران گفت: ما پیش از بازی در نفت تهران با تیم‌هایی بازی کردیم که مشکلات فراوانی داشتند، ذوب آهن، نفت آبادان و داماش تیم‌هایی هستند که شرایط بحرانی داشتند با این حال ما برای نفت احترام زیادی قائلیم با این حال این تیم هنوز بالاتر از ما در جدول قرار دارد و ما با تمام توان برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%D9%8A_%D9%85%D8%A7_%DA%AF% D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86_4_%D8%A7%D9%85%D8%AA%D9%8A %D8%A7%D8%B2_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%D9%88_%D8%A8%D8%A 7%D8%B2%D9%8A_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

دختر هامبورگی
02-01-2012, 11:19
صالح: مي‌خواهيم به رده‌هاي بالاتر جدول برسيم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: تيم ما در خارج از خانه نتايج خوبي کسب کرده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مجید صالح در مورد فشردگی بازی‌ها لیگ عنوان کرد: بهترین تمرین در زمانی که بازی‌ها اینگونه سه چهار روز یکبار برگزار می‌شود ریکاوری است. در نیم فصل فرصت خوبی داشتیم و کارهای تاکتیکی را تا حدی مرور کردیم اما اکنون به جز ریکاوری و کمی تمرین تاکتیکی فرصت برای تمرین دیگری نداریم.
وی ادامه داد: در کلاس مربیگری که از سوی فدراسیون برگزار شد مربی چلسی به ما گفت بهترین تمرین در لیگ برتر انگلیس و زمانی که شنبه و سه‌شنبه بازی داریم ریکاوری و کمی تمرین تاکتیکی است و اکنون ما همان کار را انجام می‌دهیم.
صالح در مورد دیدار فردا با مس کرمان اظهار داشت: این تیم را آنالیز کرده‌ایم. تیم ما به انسجام خوبی رسیده و در بیرون از خانه نتایج خوبی گرفته است البته معنی این حرف آن نیست که حتما در کرمان هم پیروز می‌شویم زیرا هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد و ما مغرور نمی‌شویم.
وی افزود: مس شرایط حساسی در جدول دارد. هفتمی تیم سایپا هم با تفاضل گل است و خیلی استوار نیست و ما می‌خواهیم به رده‌های بالاتر جدول برسیم.
صالح در مورد رویارویی با بلاژویچ گفت: در دور رفت هم او سرمربی مس بود که البته تازه هدایت این تیم را برعهده گرفته بود اما اکنون یک نیم فصل را گذرانده است. او مربی با تجربه و کارکشته‌ای است و مس از امتیاز میزبانی خود استفاده می‌برد.

DanielBahrami
02-03-2012, 13:36
صالح: از موقعيت هايمان استفاده نکرديم

سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: در ديدار با مس کرمان موقعيت هاي گلزني را از دست داديم و بايد بيشتر دقت مي کرديم.

''مجید صالح'' شامگاه پنجشنبه پس از دیدار دو تیم مس کرمان و سایپا در جمع خبرنگاران اضافه کرد: برای دیدار با مس با برنامه و با هدف کسب پیروزی به کرمان آمده بودیم.

وی ادامه داد: تیم مس کرمان در این دیدار شرایط حساسی داشت و باید سه امتیاز مسابقه را به دست می آورد که موفق شد.

صالح خاطرنشان کرد: اگر تیم ما می توانست به گل اول خود دست یابد، شاید نتیجه مسابقه به گونه ای دیگر رقم می خورد.

سرمربی تیم سایپای البرز گفت: در دیدار با مس کرمان، شانس با ما یار نبود و دروازه بان حریف بسیار خوب درخشید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بارندگی، تاثیر منفی روی کیفیت این دیدار نداشت، اظهار داشت: بر حسب اتفاق، بارندگی کیفیت و سرعت این مسابقه را افزایش داده بود.

صالح در مورد قضاوت این دیدار بیان کرد: با وجود اینکه داور میدان چندین سوت را به ضرر تیم ما به صدا درآورد اما در مجموع داوری این دیدار قابل قبول بود.

سرمربی سایپای البرز افزود: شرایط حساس تیم مس کرمان باعث شده بود هواداران و نیمکت این تیم در برابر هر سوت داور مسابقه عکس العمل نشان دهند.

تیم فوتبال سایپای البرز در هفته بیست و چهارم مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم مس کرمان شد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 5%D9%88%D9%82%D8%B9%D9%8A%D8%AA_%D9%87%D8%A7%D9%8A %D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7% D8%AF%D9%87_%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%8A%D9%85)

DanielBahrami
02-05-2012, 20:42
صالح: نبايد کار به هفته‌هاي آخر بکشد

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: ما مي‌خواهيم جايگاه خود را در جدول تفکيک کنيم و نبايد کار به هفته‌هاي آخر بکشد.

مجید صالح در نشست خبری پیش از بازی فردا با استقلال گفت: در چند مقطع سخت‌ترین مسابقات خود را داشته‌ایم به طور مثال وقتی با نفت در آبادان بازی داشتیم کاستا به این تیم آمده و استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست داده بود اما در آن بازی ما موفق شدیم. بعد به اصفهان رفتیم و با ذوب آهنی که با باخت شروع کرده بود بازی کردیم و آنجا هم موفق شدیم. هفته گذشته هم در کرمان با مس بازی کردیم که آن مسابقه بیش از آنکه بار فنی داشته باشد بار زبانی داشت.

وی ادامه داد: در دور رفت هم موقعی با استقلال بازی کردیم که دربی را برده بودند. آن مسابقه ساده‌تر از مسابقه فردا بود زیرا هم دور رفت بود، هم اینکه مسابقه با تیمی که دربی را برده ساده‌تر از بازی با بازنده دربی است. مسابقه با استقلال دو جنبه دارد اول اینکه استقلال می‌خواهد به حریفش که سپاهان است برسد؛ دوم اینکه هواداران استقلال بعد از باخت ناراحتند و استقلال می‌خواهد رضایت آنها را جلب کند.

صالح تصریح کرد: ما هم در کمرکش جدول هستیم و می‌خواهیم جایگاه خود را تثبیت کنیم. از رده هفتم تا شانزدهم فاصله امتیازها بسیار کم است و نمی‌خواهیم کارمان به هفته‌های آخر کشیده شود. می‌خواهیم هوشیار و آگاه باشیم و از نظر فنی خوب بازی کنیم. هیچ مصدوم و محرومی هم نداریم.

این مربی در مورد اینکه سایپا چرا در استان البرز میزبان استقلال نیست اظهار داشت: حرف زدن در مورد این مسئله بیهوده است. ما فردا بازی داریم و چندین مورد هم در این باره صحبت کردیم، این موضوع به فصل آینده موکول شده و مسئولیت جواب دادن به آن هم برعهده من نیست. این موضوع بیش از حد تکراری شده است.

صالح در مورد اینکه چند بازیکن از تیم سایپامهر و سایپا شمال جذب کرده اما به آنها بازی نداده گفت: بازیکنان خوبی از این تیم‌ها گرفته‌ایم. سینا عبدی و شعیب امیری از سایپا شمال و مهدی ترکمن از سایپا مهر. آنها بازیکنان خوبی هستند اما باید تمرین کنند تا به شرایط بازی برسند. آنها را از لیگ یک و دو آورده‌ایم و از نظر بدنی هم عقب‌تر از سایر بازیکنان ما بوده‌اند.

وی ادامه داد: از بها دادن به جوان‌تر‌ها ضرر نکرده‌ایم. مصطفی دنیزلی می‌گوید ما هوشیار را از لیگ یک آورده‌ایم که در هیچ بازی گل نخورده اما دوست دارم همه به این موضوع توجه کنند که ما وحید مهدی‌خانی را از تیم امید آورده‌ایم، بدون آنکه سابقه حضور در لیگ یک داشته باشد. او خوب بازی کرده و باید از حمید بابازاده تشکر کنم. اسحاق سبحانی را از لیگ یک آورده‌ایم. مطمئنم بازیکنانی را که از سایپا مهر و سایپا شمال آورده‌ایم در آینده می‌توانند به ما کمک کنند و شایستگی‌های خود را نشان دهند.

صالح در مورد قانون ممنوعیت حضور دروازه‌بانان خارجی در لیگ برتر و احتمال لغو آن تاکید کرد: ممکن است آزاد شدن حضور دروازه‌بان‌های خارجی باعث کنترل قیمت آنها شود اما تمام تیم‌ها در آن صورت سراغ دروازه‌بان خوبی خارجی می‌روند و دیگر بحث سازندگی به خصوص برای فوتبال ملی با مشکل مواجه می‌شود. مهدی رحمتی سرمایه ملی این کشور است و ما باید به مسائل ملی هم فکر و بازیکن‌سازی کنیم. شاید ورود خارجی‌ها در آینده‌ای نزدیک خوب باشد اما در آینده دور خیلی به نفع فوتبال ما نیست. شاید بگویند در آن صورت هم جنبه رقابت بیشتر می‌شود اما بازیکن تا موقعی که بازی نکند نمی‌تواند شکوفا شود و نشان دهد چه چیزی در چنته دارد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%8A%D8%AF_%DA%A9%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D9%87_%D9%8 7%D9%81%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D9%8A_%D8 %A2%D8%AE%D8%B1_%D8%A8%DA%A9%D8%B4%D8%AF)

DanielBahrami
02-06-2012, 15:33
سايپا محکوم به پرداخت طلب مربيان سابقش

مربي پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: باشگاه سايپا محکوم به پرداخت من و باغ‌آبادي شده است و اين راي غير قابل اعتراض است.

نادر فریاد شیران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: باشگاه سایپا طلب من که حدود 40 میلیون تومان و طلب باغ‌آبادی یکی دیگر از مربیان سابق سایپا را پرداخت نکرده و ما به کمیته انضباطی شکایت کردیم. کمیته انضباطی رای به پرداخت طلبمان کرده و این رای غیر قابل اعتراض است.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال هم اکنون به ما نامه‌ای داده تا طلب خود را از محل درآمدهای باشگاه سایپا از سازمان لیگ دریافت کند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%BE%C3%98%C2%A7_%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AD%C3%9A%C2 %A9%C3%99%C2%88%C3%99%C2%85_%C3%98%C2%A8%C3%99%C2% 87_%C3%99%C2%BE%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AF%C3%98%C2%A 7%C3%98%C2%AE%C3%98%C2%AA_%C3%98%C2%B7%C3%99%C2%84 %C3%98%C2%A8_%C3%99%C2%85%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%A8% C3%99%C2%8A%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%86_%C3%98%C2%B3%C 3%98%C2%A7%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%82%C3%98%C2%B4)

DanielBahrami
02-06-2012, 19:41
انصاري‌فرد:6 سال است که مساوي مي‌کنيم

مهاجم سايپا گفت: 6 سال است که در اين تيم حضور دارم و هميشه در دقايق پاياني مساوي مي‌کنيم.

کریم انصاری فرد، پس از تساوی 2 بر 2 برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به استقلال تبریک می‌گویم. آنها 2 بر صفر عقب بودند و توانستند بازی را مساوی کنند. 6 سال است که در سایپا هستم و در تمام بازی‌هایی که از حریف پیش هستیم بازی به تساوی کشیده می‌شود.

وی ادامه داد: 2 بر صفر جلو بودیم و بازی 2بر 2 شد. در یک بازی 5 بر یک جلو بودیم اما بازی 5 بر 5 مساوی تمام شد. همه ما تلاش می‌کنیم و نمی‌دانم مشکل کجا است.

انصاری فرد در مورد اینکه دروازه‌بان سایپا در این تساوی مقصر بود یا نه گفت: همه مقصر بودیم از خط حمله که خود من بودم تا دروازه بان. این تساوی مبارک استقلال باشد.

وی در مورد داوری گفت: احمد صالحی هر وقت بازی‌های سایپا را قضاوت کرده به من یک کارت نشان می‌دهد یا کارت زرد یا کارت قرمز. نمی‌دانم آیا با من مشکل دارد؟ در مورد قضاوت ایشان بهتر است کارشناسان نظر بدهند.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%A7%C3%98%C2%B1%C3%99%C2%8A%C3%A2%C2%80%C2%8C%C3% 99%C2%81%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AF:6_%C3%98%C2%B3%C3 %98%C2%A7%C3%99%C2%84_%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B3%C3% 98%C2%AA_%C3%9A%C2%A9%C3%99%C2%87_%C3%99%C2%85%C3% 98%C2%B3%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%88%C3%99%C2%8A_%C3%9 9%C2%85%C3%99%C2%8A%C3%A2%C2%80%C2%8C%C3%9A%C2%A9% C3%99%C2%86%C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85)

DanielBahrami
02-06-2012, 19:43
منوچهري:خوشحالم در روز تولدم گل زدم

مهاجم تيم فوتبال سايپا گفت: برابر استقلال براي برد به ميدان آمده بوديم.

امین منوچهری پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل استقلال عنوان کرد: استقلال تیم بزرگی است، آنها در ورزشگاه آزادی مقابل هواداران خود بازی می‌کردند. خوشحالم که ۲ گل زدم و از اینکه در روز تولدم دل پدر و مادرم را شاد کردم، خوشحالم.

وی افزود: تیم ما جوان بود و استقلال فشار آورد و روی دو ضربه ایستگاهی به گل رسید. گلر ما هم جوان بود اما مقصر نبود. زندی به توپ خوب ضربه زد. ما برای بردن آمده بودیم اما قسمت نبود ببریم.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%86%C3%99%C2%87%C3%98%C2%B1%C3%99%C2%8A:%C3%98%C2 %AE%C3%99%C2%88%C3%98%C2%B4%C3%98%C2%AD%C3%98%C2%A 7%C3%99%C2%84%C3%99%C2%85_%C3%98%C2%AF%C3%98%C2%B1 _%C3%98%C2%B1%C3%99%C2%88%C3%98%C2%B2_%C3%98%C2%AA %C3%99%C2%88%C3%99%C2%84%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%85_% C3%9A%C2%AF%C3%99%C2%84_%C3%98%C2%B2%C3%98%C2%AF%C 3%99%C2%85)

DanielBahrami
02-06-2012, 20:12
صالح:استقلال در جريان بازي موقعيت نداشت

سرمربي سايپا گفت: تيم جواني هستيم و روي اشتباهات ساده برد را با مساوي عوض کرديم.

مجید صالح پس از تساوی 2 بر 2 برابر استقلال در نشست خبری گفت: روی دو ضربه ایستگاهی دو گل خوردیم. گل سوم استقلال را باید بازبینی کنیم زیرا به اعتقاد من خطایی رخ نداده بود اما داور آن را خطا گرفت. ما زحمت خود را می‌کشیم و دروازه‌بان جوانی داریم که بعضی‌ بازی‌ها خوب است اما برای آنکه بهتر شود باید کار و تمرین بیشتری کند.

وی در مورد اینکه مالکیت توپ استقلال بیشتر از سایپا بود گفت: موقعیت‌های خطرناک ما بیشتر از حریف بود. من معتقدم بهتر است نصف حریف مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم اما به حریف بیشتر ضربه بزنیم. بازی رو به جلویی داشتیم ولی روی اشتباه‌های ساده دو گل دریافت کردیم. در جریان بازی استقلال موقعیت گلی نداشت به خاطر حساسیت جدول 20 دقیقه اول بازی را از دست دادیم اما بعد از آنکه گل زدیم وضعیت ما خوب شد.

وی با اشاره به دیدار رفت دو تیم تصریح کرد: در آن مسابقه بازی بسته‌ای انجام دادیم و روی یک اشتباه جزئی گل خوردیم گلی که نباید دریافت می‌کردیم. در بازی امروز استقلال را از جلو بستیم و حملات خوبی انجام دادیم اما تیم ما جوان است و روی اشتباه‌های ساده برد را با تساوی عوض کرد.

صالح در مورد داور مسابقه گفت: یک سؤال محترمانه از کمیته داوران دارم. برای کمیته داوران احترام قائلم اما از آنها می‌خواهم بپرسم چرا داوری که برای ما سوت می‌زند هفته بعد از آن برای اصفهانی‌ها قضاوت می‌کند. بعد از بازی سایپا و شهرداری داور ما بازی سپاهان را سوت زد و اکنون نیز همین اتفاق رخ داده است.

منبع :

DanielBahrami
02-06-2012, 21:44
ابراهيمي: مي‌توانستيم 4 گل به استقلال بزنيم

بازيکن سايپا گفت: مي‌توانستيم 4 گل بزنيم اما بايد تا مدت‌ها افسوس بخوريم که چرا دو امتياز از دست داديم.

مرتضی ابراهیمی پس از تساوی 2 بر 2 مقابل استقلال گفت: 20 دقیقه آخر تمرکز نداشتیم اما در طول بازی تمام تاکتیک‌ها را اجرا کردیم. می‌توانستیم 4 گل بزنیم اما باید تا مدت‌ها افسوس بخوریم که چرا دو امتیاز از دست دادیم.

وی افزود: داور تک تک فرصت‌های ما را خطا گرفت اما برای استقلال این شیوه را نداشت. در صحنه ای که اخطار گرفتم خطایی صورت نگرفته بود ولی بی‌جهت 3 اخطاره شدم. مطمئنم داور در 20 دقیقه پایانی روی همه صحنه‌ها تاثیر داشت.

ابراهیمی در خصوص دروازه بان جوان سایپا گفت: درست است که گل‌‌های بدی خوردیم اما وحید مهدی خانی 19 سالش است و چند امتیاز خود را مدیون او هستیم و امیدوارم به زودی به شرایط خوبش بازگردد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%A7%C3%99%C2%87%C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85%C3%99%C2% 8A:_%C3%99%C2%85%C3%99%C2%8A%C3%A2%C2%80%C2%8C%C3% 98%C2%AA%C3%99%C2%88%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%86%C3%98 %C2%B3%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85_4_%C3%9 A%C2%AF%C3%99%C2%84_%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%87_%C3%9 8%C2%A7%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%82%C3%99% C2%84%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%84_%C3%98%C2%A8%C3%98%C 2%B2%C3%99%C2%86%C3%99%C2%8A%C3%99%C2%85)

DanielBahrami
02-07-2012, 15:07
لطيفي: داور‌ دليل از دست رفتن 3 امتياز بود

بازيکن تيم فوتبال سايپاي البرز، داور را دليل اصلي از دست دادن 3 امتياز اين تيم در ديدار مقابل استقلال تهران دانست.

علی لطیفی پس از دیدار مقابل تیم استقلال تهران در جمع خبرنگاران اضافه کرد:‌ متاسفانه تیم داوری در این بازی اصلا عملکرد خوبی نداشت و باعث تساوی ما مقابل تیم استقلال شد.

لطیفی ادامه داد: داور بازی با سوت های بی مورد و گرفتن خطاهای نادرست به سود استقلال موقعیت های زیادی به حریف داد.

بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: تیم ما شایسته کسب سه امتیاز بازی بود که متاسفانه به خاطر اشتباهات داوری این اتفاق رخ نداد.

وی تصریح کرد: تیم ما در این دیدار بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و این نشان از پیشرفت تیم سایپا در هفته های اخیر است.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%81%C3%99%C2%8A:_%C3%98%C2%AF%C3%98%C2%A7%C3%99%C 2%88%C3%98%C2%B1%C3%A2%C2%80%C2%8C_%C3%98%C2%AF%C3 %99%C2%84%C3%99%C2%8A%C3%99%C2%84_%C3%98%C2%A7%C3% 98%C2%B2_%C3%98%C2%AF%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%AA_%C3% 98%C2%B1%C3%99%C2%81%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%86_3_%C3 %98%C2%A7%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%8A%C3%9 8%C2%A7%C3%98%C2%B2_%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%88%C3%98 %C2%AF)

DanielBahrami
02-07-2012, 15:09
اعتراض شديد سايپا به داوري صالحي

باشگاه سايپا در نامه‌اي به رئيس سازمان ليگ به نحوه داوري احمد صالحي در ديدار با استقلال اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سایپا، آرش کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا با ارسال نامه ای به سازمان لیگ، خواهان رسیدگی سریع و صریح به شکایت خود در خصوص ضعف داوری دیدار سایپا و استقلال به منظور جلوگیری از افزایش بی اخلاقی هایی شد که امروز در تغییر نتایج فوتبال باب شده است.

در متن این نامه با اشاره به اینکه پیش از این نیز قضاوت صالحی در دیدار سایپا و فولاد خوزستان نیز منجر به اعتراض رسمی این باشگاه شده، ‌آمده است:

در این فصل و در رویدادهای سایپا البرز مقابل شهرداری تبریز و راه‌آهن شهرری نیز آقای صالحی با اخراج دقیقه 92 کریم انصاری فرد و در دیدار اول و گرفتن دو پنالتی برای تیم حریف در دیدار دوم، هر دو بازی را با نتیجه مساوی به اتمام رساند!

جالب آن که در این فصل، آقای صالحی در شرایطی به عنوان داور مسابقه سایپا البرز انتخاب می‌شوند که معمولاً تیم ما باید در هفته بعدی به دیدار تیم‌های همشهری ایشان برود. آیا این مطلب یک قانون یا عرف است و آیا کمیته داوران نباید در چینش داوران به این نکات علیرغم درخواست‌های چندباره باشگاه توجه کند؟

همچنین در هر سه دیدار سایپا البرز مقابل شهرداری تبریز، راه‌آهن شهرری و استقلال تهران رفتارهای مشابه آقای صالحی در قضاوت مشهود است.

این داور در صحنه‌های مشابه تصمیمات متفاوتی اتخاذ می‌کند و اکثر این تفاوت‌ها به ضرر سایپا است. اعتراض به داوری از طرف بازیکنان ما مستوجب اخطار است و از طرف تیم حریف خیر!

آقای صالحی خواسته یا ناخواسته متمرکز به اخطار دادن به بازیکنان محوری است. اخراج کریم‌انصاری‌فر در دقیقه ‌92 مقابل شهرداری تبریز و اخطار به پنج بازیکن سایپا در 30 دقیقه آخر مقابل استقلال تهران (که باز هم کریم انصاری‌فرد در این لیست قرار دارد و ضمناً علی لطیفی و مرتضی ابراهیمی دو بازیکن ثابت خط دفاعی ما را از حضور در دیدار مقابل سپاهان اصفهان محروم می‌کند!)

همچنین خطاهای مکرری که ایشان در پشت محوطه جریمه در این مسابقه به نفع استقلال تهران گرفت شایسته بازبینی است. از نظر شرکت فرهنگی ورزشی سایپا از مجموع تمام این صحنه‌ها حداقل خطاهای دقیقه 57 منجر به گل اول استقلال باید با دقت بیشتری بررسی شود.

در مجموع با توجه به گفته‌های آقای تاج نائب رئیس محترم فدراسیون و رئیس کمیته داوران که در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام نموده‌اند که سایپا از بابت داوری‌های نیم فصل اول متضرر شده است و با عنایت با اعتراضات مکرر ما در مورد آقای صالحی، انتخاب ایشان عملی غیر حرفه‌ای و مغایر با مدیریت صحیح می‌باشد.

لذا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ضمن تاکید مجدد بر شکایت خود خواهان رسیدگی سریع و صریح به این معضل برای جلوگیری از افزایش بی‌اخلاقی‌هایی است که امروز در تغییر نتایج فوتبال باب شده است.

منبع :

DanielBahrami
02-08-2012, 19:08
باشگاه سايپا:عسگري به فکر بهبود داوري باشد

سخنگوي باشگاه سايپا در واکنش به اظهارات نايب رئيس کميته داوران گفت: حسين عسگري به جاي بحث‌هاي حاشيه‌اي داوري را بهبود ببخشد.

سعید تقی‌زاده در واکنش به اظهارات حسین عسگری عنوان کرد: اعتراض خود را به طور رسمی و مکتوب به سازمان لیگ و داوری اعلام و طبق یک فرآیند کاملا قانونی شکایت خود را از کمیته داوران مطرح کردیم. این برای اولین بار نیست که به طور مکتوب اعتراض خود را انجام می‌دهیم. فرایند کاملا قانونی انجام داده‌ایم اما هیچ گاه پاسخ مکتوبی دریافت نکرده‌ایم و به باشگاه معترض پاسخ مکتوبی داده نشده است.

وی ادامه داد: حسین عسگری به جای آنکه به صورت غیرمکتوب و شفاهی و به انجام بحث‌های حاشیه‌ای بپردازد، بهتر است وقت و انرژی خود را در جهت بهبود سیستم داوری کشور بگذارد. ایشان مدعی است سیستم داوری ما خوب است، اما ایجاد بهبود در سیستم باعث مطلوب‌تر شدن داوری می‌شود و بهبود در یک سیستم مشکلی در آن ایجاد نمی‌کند.

سخنگوی باشگاه سایپا با اشاره به بخش دیگری از حرف‌های عسگری تصریح کرد: او می‌گوید ما به نظر کارشناسان کاری نداریم. این هم یکی از دلایلی است که چنین اتفاقاتی در داوری می‌افتد مگر می‌توان در یک سیستم پویا و زنده مثل فوتبال به نظر کارشناسان داوری توجهی نداشت.

تقی‌زاده تاکید کرد: حسین عسگری در مصاحبه‌اش، وارد مسائل ریز فنی شده و عملکرد دروازه‌بان ما را زیر سؤال برده است. اگر ایشان چنین توانایی را در خود می‌بیند که دروازه بان‌ها را طبقه‌بندی کند و دروازه‌بان ما را در سطح مبتدی قرار می‌دهد، به ما بگوید تا از او برای ارزیابی بازیکنان خود در پست‌های مختلف استفاده کنیم. با این شرایط می‌توانیم از ایشان که ظاهرا تبحر خاصی در امور فنی دارد برای کمک به مربیان دروازه‌بانی خود استفاده کنیم.

مدیر رسانه‌ای سایپا با اشاره به حرف حسین عسگری مبنی بر جایگاه تیم‌ها در جدول لیگ به فارس گفت: ایشان می‌گوید جایگاه سایپا در جدول مناسب نیست. می‌خواهم بدانم ایشان جایگاه تیم ما را با چه شاخصی سنجیده که این اظهار نظر را کرده است. آیا اهداف و برنامه‌های ما را در پیش از فصل می‌داند که چنین صحبتی می‌کند؟ عسگری همچنین از سیستم پرداخت پول در باشگاه‌ها صحبت کرده و اینکه باشگاه‌ها با چه روشی به بازیکنان پول و چه زمانی به بازیکنان پاداش می‌دهند و یا آنها را جریمه می‌کنند؛ یک مسئله داخلی است که فقط به مدیریت باشگاه‌ها مربوط می‌شود.

وی افزود: ظاهرا حسین عسگری با مخلوط کردن چند بحث از مسائل فنی تا پاداش و جریمه بازیکنان و رده‌بندی تیم‌ها در جدول قصد داشته صورت مسئله را پاک کند، در حالی که صورت مسئله پاک شدنی نیست و ایشان باید در قبال مسئولیت خود پاسخگو باشند. اعتراض باشگاه سایپا فقط به 90 دقیقه بازی با استقلال محدود نمی‌شود.

تقی‌زاده در پایان گفت: به طور مکتوب اعتراض خود را مطرح کردیم اما ایشان می‌گویند نمی‌دانم داوری استقلال و سایپا چه مشکلی داشته. مشکل داوری را ما در نامه خود مطرح کردیم و اکنون نیز این سؤال را به طور واضح‌تر بیان می‌کنیم. ایشان با زیرکی اعتراض باشگاه ما را فقط به یک بازی محدود کرده در حالی که ما به نحوه انتخاب صالحی و قضاوت‌های او در دیدارهای گذشته سایپا معترضیم و اکنون کاملا واضح می‌پرسیم چرا کریم انصاری‌فرد در دیدار با ذوب آهن محروم باشد و لطیفی و مرتضی ابراهیمی دو بازیکن ثابت خط دفاعی ما در بازی با سپاهان محروم شوند. در واقع 50 درصد از خط دفاعی 4 نفره سایپا در دیدار با سپاهان از حضور در میدان محروم شدند.

منبع :

DanielBahrami
02-14-2012, 21:21
صالح:سايپا مظلوم‌ترين تيم ليگ است

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: براي سپاهان که صدرنشين ليگ است، جالب نيست که با اوت دستي گل بزند و پيروز شود.

‌مجید صالح پس از شکست دو بر یک برابر سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این برد را به سپاهان تبریک می‌گویم. آنها سه امتیاز را گرفتند. بازی خیلی سختی بود. در چند بازی اخیر هیچ تیمی مثل سایپا نتوانست به سپاهان این همه فشار وارد کند. سپاهان امروز بازی با کیفیتی ارائه کرد اما برای صدرنشین لیگ جالب نیست با اوت دستی و یک گل به خودی به پیروزی برسد.

وی ادامه داد: ما امروز شایسته باخت نبودیم و حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم. پیروزی با این روش برای صدرنشین لیگ جالب و قابل قبول نیست. ما در بازی‌های گذشته هم بر اثر اشتباهات فردی نتوانستیم پیروز شویم. در دیدار با استقلال به خاطر اشتباه فردی برد را با مساوی عوض کردیم. با این حال امروز توانستیم جانواریو را از کار بیندازیم و بازی خوبی ارائه کنیم.

مربی پیشین ذوب آهن در مورد انتقادش از این باشگاه به دلیل عدم تقدیر از او و تشویق تماشاگران اظهار داشت: بله من از باشگاه ذوب آهن گلایه کردم و امروز تماشاگران سپاهان من را شرمنده خود کردند. من و تیم سایپا هم سعی کردیم جوانمردانه بازی کنیم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه گل به خودی را چه بازیکنی به این تیم زد، گفت: باید فیلم را بازبینی کنم. ولی تصور می‌کنم مجید ایوبی این گل را به ثمر رساند.

صالح در مورد اینکه چه توصیه‌ای به سپاهان برای اینکه در کورس قهرمانی بماند دارید، گفت: سال 73 که با سایپا قهرمان شدیم به غیر از مسائل فنی رفاقت بازیکنان و نوع روابط آنها بسیار مهم بود و آن رفاقت ما را به قهرمانی رساند. سپاهان هم می‌تواند با این شرایط به قهرمانی برسد. من در دیدار سپاهان با مس روحیه همدلی را بین بازیکنان سپاهان دیدم، اگر این روحیه حفظ شود آنها می‌توانند موفق شوند.

سرمربی سایپا در مورد اینکه امین منوچهری بعد از تعویض به رختکن رفت، گفت: او از من اجازه گرفت و مشکل خاصی نبود. در تیم ما چنین مسائلی وجود ندارد.

صالح در مورد اینکه کدام تیم‌ها شانس قهرمانی دارند، گفت:‌ استقلال، تراکتورسازی و سپاهان شانس‌های اول قهرمانی هستند اما صبا و نفت هم در کورس قرار دارند. سپاهان با سه امتیازی که امروز گرفت حاشیه امنیتی برای خود ایجاد کرد.

وی در مورد اینکه چرا سایپا در البرز میزبان بازی‌های بزرگ نیست، گفت: این سؤال تکراری است وبارها در موردش حرف زدیم اما گوش شنوایی وجود ندارد. ما مظلوم‌ترین تیم لیگ هستیم که فقط 15 بازی را در خانه انجام می‌دهیم و 19 مسابقه را میهمان هستیم. امیدوارم مسئولان استان تدبیری بیندیشند تا در سال‌های آینده سایپا در خانه خودش میزبان مسابقات بزرگ باشد.

منبع :

DanielBahrami
02-15-2012, 18:18
خبر باورنکردنی : صالح از سرمربيگري سايپا برکنار شد

سرمربي تيم فوتبال سايپا از سمت خود برکنار شد.

مجید صالح از سرمربیگری تیم فوتبال سایپا به طور عجیبی کنار گذاشته و مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

منبع :

DanielBahrami
02-15-2012, 21:31
مجتبي تقوي سرمربي سايپا شد

اعضاي هيات مديره باشگاه سايپاي البرز، عصر امروز (چهارشنبه) و ساعتي قبل تصميم به برکناري 'مجيد صالح' از سمت سرمربيگري اين تيم گرفته و 'مجتبي تقوي' را جايگزين وي کردند.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال سایپای البرز روز چهارشنبه ضمن اعلام این خبر به ایرنا گفت: مجید صالح نتوانست انتظارات هیات مدیره باشگاه را تامین کند و از این رو این هیات مدیره تصمیم به برکناری وی و جایگزینی مجتبی تقوی کرد.

سعید تقی زاده تصریح کرد: اعضای هیات مدیره از روند حرکتی تیم با هدایت صالح در مسیر حرکت رو به رشد رضایت نداشته و سرعت پیشرفت به سمت حرفه ای شدن تیم را به هیچ وجه مناسب این باشگاه ندیدند. بر همین اساس تصمیم به کنار گذاشتن صالح گرفتند.
گفتنی است، تیم فوتبال سایپای البرز در پایان هفته بیست و ششم مسابقه های لیگ برتر با کسب 31 امتیاز هم اکنون در رده دهم جدول رده بندی این لیگ قرار دارد.

منبع :

DanielBahrami
02-18-2012, 16:24
تقوي :فضاي امني براي سايپا وجود ندارد

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: تيم ما در جايگاه دهم جدول رده بندي قرار دارد اما فاصله آن با تيمهاي سيزدهم و چهاردهم بسيار کم است و اين موضوع به هيچ وجه رضايت بخش نيست چون هيچگونه فضاي امني وجود ندارد.

مجتبی تقوی در خصوص آخرین وضعیت تیم سایپا و همچنین دلایل پذیرش هدایت تیم سایپا در ادامه رقابتهای لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق، گفت: من اگر پیشنهادی برای سرمربیگری یک تیم داشته باشم، دو دو تا چهارتا می کنم و همه جوانب را می سنجم اما سایپا خانه من است و مسئولان این باشگاه گفتند که به حضور من به عنوان سرمربی تیم نیاز دارند و من هم چون از قدیمی های سایپا بودم این پیشنهاد را پذیرفتم.

وی افزود: در حال حاضر مسئولان باشگاه دو اولویت اصلی را برای من تعیین کرده اند که این موارد جزو استراتژی های اصلی باشگاه است، اولین اولویت به مدیریت تیم بزرگسالان سایپا و تیمهای سایه و همچنین تیمهای پایه باشگاه برمی گردد. در واقع از سال گذشته پایه های چرخه تولید بازیکن، طراحی شد که دراین خصوص سرمربی تیم بزرگسالان باید نقش پررنگی را در برقراری ارتباط بین این تیمها ایفا کند.

تقوی خاطرنشان کرد: می خواهیم باشگاه سایپا از پتانسیلی که تیمهای پایه و همچنین سایه این باشگاه دارند استفاده کند. این موضوع مهمترین استراتژی باشگاه سایپا بوده و در واقع برنامه ریزی ما ایجاد پایگاههای بازیکن سازی است.

وی تصریح کرد: مورد بعدی که برای من اهمیت زیادی دارد و در دستور کارم قرار گرفته به نوع ارتباطم با مدیرت باشگاه و همچنین بازیکنان باز می گردد. من نمی دانم که در زمان سرمربی قبلی تیم چه اتفاقی افتاده که مسئولان باشگاه سایپا از من چنین انتظاری دارند.

سرمربی تیم سایپا در خصوص نتایج این فصل تیمش اظهار داشت: بازیکنان سایپا جزو بهترینهای فوتبال ایران هستند، درست است که این تیم درحال حاضر درجایگاه دهم جدول رده بندی قرار دارد اما فاصله آن با تیمهای سیزدهم و چهاردهم بسیار کم است و این موضوع به هیچ وجه رضایت بخش نیست چون هیچگونه فضای امنی وجود ندارد و تنها تیمی که فاصله امتیازیش در انتهای جدول ازسایر تیمها زیاد است مس سرچشمه می باشد .

وی درهمین خصوص افزود: درحال حاضر تیم ما یکسری نقاط ضعف فنی دارد که در تعطیلات پیش روی لیگ تا حدود زیادی آن را برطرف خواهیم کرد، البته این موضوع بستگی به پذیرش بازیکنان دارد و اگر رابطه خوبی بین کادر فنی و بازیکنان برقرارشود، قطعا جایگاه خوبی را که شایسته تیم سایپا است، درانتهای فصل شاهد خواهیم بود.

وی با تاکید براینکه نمی دانم چه اتفاقی افتاده که شرایط در خصوص مواردی که آن را مطرح کردم رضایت بخش نبوده، گفت: باید به صورت ویژه بروی مسائل روحی و روانی بازیکنان تیم کار شود، درواقع مسئولان باشگاه ازمن خواسته اند، مسائلی را که مطرح کردم به نوعی مدیریت کنم واین موضوع اهمیت بیشتری نسبت به نتیجه گیری تیم دارد.

تقوی با بیان اینکه در فصل آینده از چند بازیکن مستعد خود در تیمهای سایه باشگاه یعنی سایپای شمال و سایپا مهر استفاده خواهیم کرد، گفت: من تا پایان نیم فصل رقابتهای لیگ آزادگان هدایت تیم سایپای شمال را برعهده داشتم و به دلایل شخصی نتوانستم در شمال بمانم و باید به تهران باز می گشتم.

منبع :

DanielBahrami
02-19-2012, 14:04
پيوس جدي ترين گزينه جانشين تقوي

مسوول روابط عمومي باشگاه صنعت ساري گفت، فرشاد پيوس بازيکن و مربي نامدار فوتبال کشور، جدي ترين گزينه سرمربيگري اين تيم است.

علیرضا اقبالی افزود : پس از کسب نتایج ضعیف تیم ، مسوولان باشگاه تصمیم به تغییر کادر فنی با هدف کسب نتایج بهتر و جلوگیری از سقوط تیم به لیگ دسته دوم فوتبال کشور گرفتند پس از مذاکرات فراوان،با این مربی به توافق رسیدند و در صورت به وجود نیامدن مشکل، صبح یکشنبه قرارداد رسمی با این مربی به امضا خواهد رسید.

وی گفت : مسوولان باشگاه معتقدند، دلیل اصلی جایگاه پانزدهمی تیم صنعت، مشکلات ناشی از کادر فنی تیم است که امیدواریم با ایجاد این تغییر، سهمیه فوتبال مازندران در این رقابت ها را حفظ کنیم .

تیم فوتبال صنعت ساری که دو فصل قبل با خرید سهام از تیم مهرکام پارس تهران، وارد عرصه لیگ دسته اول فوتبال کشور شد بر خلاف وعده های اولیه مسوولان از دستیابی به اهدافی که پیش بینی شده بود، بازماند.

منبع :

DanielBahrami
02-20-2012, 13:26
صادقي:قرار نيست همه مربيان به يک شيوه کارکنند

کاپيتان تيم فوتبال سايپا گفت: در تيم ما بازيکنان به حاشيه‌ها کاري ندارند و به تعهدات‌شان پايبند هستند.

به نقل از سایت باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی گفت: ابتدا باید از زحمات صالح تشکر کنم. ما با ایشان دو ماه دوران بدنسازی را پشت سرگذاشتیم و 26 هفته هم در مسابقات لیگ بودیم این مربی خیلی زحمت کشید و با توجه به اینکه مربی جوانی است و مطمئنم در آینده هم به کار مربیگری ادامه خواهد داد برایش آرزوی موفقیت می کنم.

وی در مورد حضور مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید گفت: زمانی که من به تیم سایپا آمدم ایشان کاپیتان تیم بودند و همان زمان هم به جوانترها خیلی بها می دادند و آنها را حمایت می کردند و به من هم لطف زیادی داشتند. پس از آن، تقوی دو سال کمک مربی سایپا بودند و بعد از مدتی هم به عنوان سرمربی در تیم سایپا مشغول به کار شدند که همان زمان هم بازوبند کاپیتانی تیم را به من دادند. من هم در این فصل به همراه سایر بازیکنان با تمام توان تلاش می کنیم که به او کمک کنیم و سایپا جایگاه واقعی اش را در لیگ برتر به دست بیاورد.

صادقی در مورد اینکه چطور توانسته در این سال ها با چند مربی کار کند و در تیم سایپا بماند اظهار داشت: این سوال را رسانه ها مختلف نیز از من می پرسند و زیاد بر روی این مسئله تکیه می کنند ظاهرا در برخی تیم ها رسم شده که با تغییر سرمربی یک سری بازیکن هم از آن تیم جدا می شوند و بازیکنانی که به اصطلاح در باند مربی دیگر هستند به تیم می آیند اما در سایپا وضعیت اینگونه نیست زیرا بازیکنان فقط وظیفه خودشان را انجام می دهند و به مسایل حاشیه ای کاری ندارند. اینکه با تغییر مربی وضعیت تیم تغییر نمی کند و بازیکنان به قراردادها و تعهداتشان با باشگاه پایبند هستند.

وی ادامه داد: بیرون از فوتبال رابطه ای با مربیان ندارم. در تیم سایپا بعد از جدایی علی دایی، محمد مایلی کهن سرمربی شد ولی من به عنوان بازیکن و کاپیتان تیم با هر دو نفر کار کردم و با تمام توان برای تیم زحمت کشیدم و سعی کردم رابطه خوب و منطقی و در چارچوب ضوابط با مربیان داشته باشم. به همین دلیل هم با حضور مربیان مختلف من همچنان بازیکن تیم بوده ام.

صادقی در مورد انتقاد برخی از بازیکنان سایپا از اینکه صالح رابطه صمیمی با بازیکنان نداشت گفت: هر مربی روش خود را در مربیگری دارد و قرار نیست همه مربیان به یک شیوه کار کنند برخی با بازیکنان صمیمی هستند و برخی دیگر رابطه عاطفی با بازیکنان ندارند. مثلا می توانید از علی کریمی در مورد ماگات سوال کنید و ببینید او چه رابطه ای با بازیکنان داشت. دومین مسئله اینکه بازیکنان ما کار درستی نکرده اند که در مورد سرمربی جدا شده تیم اظهار نظر کرده اند صالح برای تیم ما زحمت کشید و رفت. در خیلی از بازی ها نیز تیم ما از حریف پیش بود و اگر بازیکنان با دقت و تمرکز بیشتری بازی می کردیم می توانستیم در آن بازی ها پیروز شویم من بازهم از صالح تشکر می کنم.

کاپیتان سایپا در مورد اینکه چقدر صالح در رسیدن به اهداف سایپا موفق بود گفت: پیش از شروع فصل مجموعه تیم و باشگاه سایپا قصد داشت به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شود. فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم که با تقوی سایپا به جایگاهی که شایسته اش است برسد.

منبع :

DanielBahrami
02-29-2012, 23:22
قرباني: اميدوارم تغييرات به سايپا ضربه نزند

مدافع تيم فوتبال سايپاي البرز با انتقاد از تعطيلات ليگ برتر گفت: فقط به دنبال اين هستند که هر طور که شده ليگ را به پايان برسانند و برايشان کيفيت بازيها اهميت ندارد.

پیروز قربانی اظهار داشت: تعطیلات لیگ بیشترین آسیب را به تیمها می زند. به محض اینکه تیمها می آیند در شرایط مسابقه قرار بگیرند لیگ تعطیل می شود. به همین تیمها چند بار مجبور می شوند بدنسازی کنند و همین باعث افت آنها می شود.

وی ادامه داد: با چنین برنامه ریزیهایی فوتبال ما هیچوقت پیشرفت نمی کند. حتی اگر به جام جهانی هم صعود کنیم اتفاق خاصی برای فوتبالمان رخ نمی دهد. با این برنامه ریزی ها و تعطیلات پی در پی به جایی نمی‌رسیم. فوتبال ما از استانداردهای روز دنیا عقب است.

قربانی با اشاره به تغییراتی که در کادر فنی سایپا رخ داده، گفت: من به عنوان بازیکن نمی توانم بگویم رفتن صالح و آمدن تقوی به نفع سایپا است یا نه. فقط می توانم اظهار امیدواری کنم چنین تغییری در این مقطع از فصل به ضرر سایپا تمام نشود. ما نتایج بدی با بازیکنان جوان سایپا نگرفته بودیم اما بالاخره این نظر مسئولان باشگاه بود که چنین تغییری رخ بدهد و امیدوارم به نفع سایپا شود.

منبع :

DanielBahrami
03-04-2012, 16:25
صالح:فقط 30درصد ازمبلغ قراردادم رادريافت کرده‌ام

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: از نظر فني به خودم نمره 20 نمي‌دهم اما نمره مردودي هم نمي‌گيرم.

مجید صالح که به تازگی از سفر خارج از کشور بازگشته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلایل برکناری‌اش از سایپا گفت: منتظرم تا باشگاه با من تماس بگیرد و جلسه‌ای با مدیرعامل محترم باشگاه برگزار کنم و بعد حر‌ف‌هایم را بیان می‌کنم. ظاهرا باشگاه درگیر مراسم درگذشت منوچهر واحدی است.

وی در مورد اینکه تصور می‌کند باشگاه سایپا با او تماس بگیرد گفت: بله زیرا روال قانونی کار باید طی شود و با من تسویه حساب یا توافق کنند تا سرمربی بعدی کارش را شروع کند. می‌خواهم بعد از این جلسه صحبت و از عملکرد فنی خودم دفاع کنم. در بحث فنی به خودم نمره ۲۰ نمی‌دهم اما نمره مردودی هم نمی‌گیرم.

صالح در مورد شایعه برکناری به دلیل عدم استفاده از بازیکن تحمیلی از سوی مدیران ارشد سایپا گفت: به من چیزی در این مورد گفته نشده است. در فرودگاه امام خمینی بودم که شهبازی از باشگاه تماس گرفت و گفت شما برکنار شدید و من هم گفتم اشکالی ندارد. البته آنطور که در مصاحبه‌های کوشا دیدم این بود که قرار است از من در بخش‌های دیگر باشگاه استفاده شود و نمی‌گذارند از مجموعه جدا شوم. باید ببینم پیشنهاد آنها در این مورد چیست.

سرمربی برکنار شده سایپا در مورد مبلغ قراردادش تصریح کرد: فقط ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد اول فصل را گرفتم و حتی ۴۰ درصد نیم فصل هم به من داده نشده است. با این حال امیدوارم مسایل به طور مسالمت آمیز حل شود.

وی در مورد اینکه یکی از دلایل برکناری او عدم برآورده شدن انتظارهای فنی عنوان شده اظهار داشت: با توجه به اینکه در نیم فصل بازیکن تاثیرگذاری نگرفتیم بازهم معتقدم می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیرم اما نتایج سایپا در کل بد نبود. ضمن اینکه ۸ بازی آخر ما می‌توانستیم خودمان را تثبیت کنیم. به من هیچ اولتیماتوم یا تذکری هم قبل از برکناری داده نشده بود. با این حال این حق باشگاه است. ضمن اینکه پیش ازاین هم من دستیار ذوالفقارنسب بودم که در سال ۸۵ با وجود حضور در رده سوم جدول سرمربی را برکنار کردند. این مسایل طبیعی است و حق باشگاه است ضمن اینکه من اولین سال سرمربیگری‌ام بود.

منبع :

DanielBahrami
03-08-2012, 13:13
ابراهيمي:مهاجمان فجر را خوب مي‌شناسيم

مدافع تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: براي حضور در برابر فجر شهيد سپاسي بازي‌هاي اخير اين تيم را به طور کامل آناليز کرده و مهاجمان آنها را مي‌شناسيم.

مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: بر اساس جدول رده‌بندی لیگ‌برتر شرایط ما و فجر بسیار حساس بوده و این بازی در حقیقت مانند فینال است.

وی افزود: در حال حاضر هر دو تیم با کسب 31 امتیاز در رده‌های دهم و یازدهم قرار گرفته و سایپا تنها به دلیل تفاضل گل بهتر یک رتبه بالاتر را اشغال کرده است.

این بازیکن با تجربه سایپای البرز خاطرنشان کرد: بنابراین در شرایط فعلی دیدار رودروی دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به قول معروف بازی فینال است، چرا که تیم بازنده چند رده در جدول سقوط خواهد کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه در این دیدار دو تیم ابتدا برای حفظ دروازه‌های خود تلاش می‌کنند، گفت: ما برای مقابله با مهاجمان فجر تاکتیک‌های تدافعی ویژه‌ای داشته و با توجه به شناختی که از آنها داریم، اجازه نفوذ به فجری‌ها نخواهیم داد.

وی افزود: در خط دفاعی نباید کوچک‌ترین غفلتی داشته باشیم، چرا که فجر شهید سپاسی از بازیکنان با تجربه و زهرداری برخوردار است که موقعیت‌های ایجاد شده را به راحتی از دست نمی‌دهند.

مدافع تنها نماینده استان البرز در لیگ برتر در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا سایپا با شیوه دفاعی برابر فجر بازی خواهد کرد یا خیر، گفت: اگر گفتم که تاکتیک‌های دفاعی ویژه‌ای داریم، به این معنی نیست که ما با شیوه تدافعی بازی تمام بازی را اداره خواهیم کرد.

ابراهیمی تاکید کرد: به طور قطع سایپای البرز برای کسب سهامتیاز به زمین رفته و در طول بازی به صورت مداوم بر روی دروازه حریف حمله خواهیم کرد، اما از دفاع و حفظ دروازه خود نیز غافل نخواهیم شد.

لازم به توضیح است، دیدار تیم‌های سایپای البرز و فجر شهید سپاسی شیراز روز جمعه این هفته برگزار خواهد شد.

منبع :

DanielBahrami
03-09-2012, 22:23
تقوي: پيروزي خوبي قبل از بازي با تراکتور بود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: پيروزي شيريني قبل از بازي با تراکتورسازي به دست آورديم.

مجتبی تقوی پس از پیروزی 5 بر صفر برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود. فجر هم تیم خوبی است اما امروز ما لیاقت برد را داشتیم. نتیجه بسیار خوبی قبل از بازی با تراکتورسازی به دست آوردیم و امیدوارم همین روند را در آن مسابقه هم ادامه بدهیم.

وی افزود: با وجود آنکه بازیکنانی مثل ابراهیم صادقی، امید روانخواه و مهدی خیری را نداشتیم اما توانستیم نتیجه دلخواه و مطلوب بگیریم.

سرمربی سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مدعی شد بازیکنان این تیم شرایط طبیعی نداشتند گفت: هر فکری می‌خواهید بکنید، سایپا پیش از این هم بردهایی با 4 و 5 گل در همین لیگ بدست آورده است.

منبع :

DanielBahrami
03-10-2012, 17:07
تقوي: من نبايد صالح را تجزيه و تحليل کنم

من البته علاقه اي ندارم که بدانم قبلا چه اتفاقي افتاده و قطعا صالح براي اين تيم زحمات زيادي کشيده و نمي دانم دليل برکناري صالح چه بود.

مجتبی تقوی سرمربی جدید سایپا شروعی طوفانی در لیگ برتر داشت و تیمش توانست با 5 گل فجر سپاسی شیراز را شکست دهد.

او در خصوص پیروزی پرگل سایپا مقابل فجرسپاسی حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« صادقانه می گویم که از صمیم قلب خدا را شکر می کنم که به من لطف کرد. واقعا یکپارچگی و همدلی خوبی بین بچه ها ایجاد شد و این بازی را بردیم.در چند هفته اخیر تیم فجر متحول شده بود و خوب نتیجه می گرفت. انصافا هم مقابل ما خیلی خوب و فیزیکی بازی کرد. خیلی درگیر و جسورانه کار کردند و رویارویی با این تیم سخت بود. مطمئنم با این فوتبالی که جلوی تیم ما بازی کردند، می توانند در بازی های بعدی نتیجه بگیرند. این شکست چیزی از ارزش های آنها کم نمی کند.»

سرمربی سایپا ادامه می دهد:« من با شناختی که از تیم خودم داشتم و عهد و پیمانی که با بازیکنان بسته بودیم، خدا را شکر می کنم که قدم اول را محکم برداشتیم. از امروز باید به فکر بازی با تراکتور باشیم. این بازی دیگر فیزیکی و قدرتی نیست و بازی فنی و تاکتیک است به خصوص این که کادر فنی تراکتور به خصوص قلعه نویی پتانسیل فنی بالایی دارد و هر طور شده باید مقابل این تیم هم نتیجه بگیریم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا در زمان صالح همدلی و یکپارچگی بازیکنان کم بود تاکید می کند:«من البته علاقه ای ندارم که بدانم قبلا چه اتفاقی افتاده و قطعا صالح برای این تیم زحمات زیادی کشیده و نمی دانم دلیل برکناری صالح چه بود. من اصلا دخالتی در آن نداشتم چون اولین قدم در حرفه ای گری این است که نباید مربیان قبلی را تجزیه و تحلیل کرد. ما دنبال انجام برنامه های خود هستیم.»

تقوی در خصوص هت تریک کریم انصاری فرد می گوید:« انصاری فرد به خاطر جوانی و سادگی که دارد، مورد لطف خداست وگرنه این قدر پیشرفت نمی کرد. او یک سری نقایص در کنار توانایی های زیادش دارد که دنبال رفع آن است. انصاری فرد می تواند یکی از بهترین بازیکنان ما در جام جهانی باشد. به او تبریک می گویم که بعد از بازی در مصاحبه خود هت تریک خود را مدیون هم تیمی های خود دانست. این نشان از قدرشناسی اوست و قطعا با این روحیه و پتانسیل می تواند آقای گل لیگ شود.»

تقوی در خصوص گروه ایران در مقدماتی جام جهانی هم حرف می زند:« گروه ما نسبت به گروه دوم آسان است. رقابت اصلی با کره و ازبک داریم. ازبک تیم خوبی است و یکی از ویژگی های خوب سرمربی آنها این است که نسبت به فوتبال پایه کشورش اشراف دارد. ما البته اگر می خواهیم به جام جهانی برویم، نباید نگاه کنیم با چه تیمی افتادیم. نباید حتی لبنان را دست کم بگیریم.ما خیلی باید مراقب ساختار دفاعی تیم ملی باشیم چون در ضد حملات خیلی شکننده هستیم. اولویت اول ما باید ساختن ساختار دفاعی تیم ملی باشد. از آنجایی که روابط کادر فنی قبلی با بازیکنان غیرواقعی بود و حتی بازیکنان می گفتند، بازیکنان را سیاه می کند اما رابطه کرش با بازیکنان خیلی خوب است و ما امیدواریم به جام جهانی برویم.»

منبع :

DanielBahrami
03-12-2012, 22:08
آرش کوشا در همايش تجليل از ورزشکاران سايپا

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: سال پر فشار مالي را پشت سر گذاشتيم و مشکلات مالي ما بيشتر از باشگاه‌هاي ديگر بود.

آرش کوشا در مراسم تجلیل از ورزشکاران باشگاه سایپا که با حضور تمامی ورزشکاران این باشگاه در تیم‌های مختلف مثل تکواندو، فوتبال، والیبال و ... برگزار شد گفت: سایپا یک باشگاه اخلاق مدار است که این عنوان در سایه تلاش شما به دست آمده است. اینکه ما توانستیم در جشن برترین‌های اخلاقی در مشهد بازیکنی مثل ابراهیم صادقی را به عنوان یکی از بازیکنان برتر اخلاق داشته باشیم مرهون تلاش تمام ورزشکاران سایپا بود و او نمادی از اخلاق همه شما است. ما سید علی منوچهری را هم به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق سادات داشتیم.

وی ادامه داد: متاسفم که بگویم عادت به سیاه دیدن کرده‌ایم و از مثبت‌ها سریع عبور می‌کنیم. این دو سه نمونه افتخاری که گفتم فقط بخش کوچکی از نمونه‌های سایپا بود. در عرصه فنی هم در حوزه والیبال دستاوردهای بسیاری داشتیم و با یک سری جوان به سمت قله حرکت کردیم. من به سرمربی تیم والیبال گفتم این ارزش‌ها را مستند کند. این ارزش‌ها در سال‌های آینده نمود خود را عیان می‌کند و پیش از آغاز فصل هم به رئیس فدراسیون والیبال گفتم که چه تیمی خواهیم داشت.

مدیرعامل سایپا تاکید کرد: متاسفانه ما از زیبایی‌ها ورزش به سرعت عبور می‌کنیم و سیاه‌های و تلخی‌ها را بیشتر می‌بینیم. من وقتی پوریا فیاضی والیبالیست سایپا که در تیم ملی در جام جهانی حاضر شد درخشید را دیدم خوشحال شدم. هنوز هم وقتی متنی که روی سایت جهانی والیبال را می‌خوانم منقلب می‌شوم. او بهترین بازیکن میدان در سالن ژاپن شد و در همان جا هم سجده شکر به جای آورد. او با برجسته‌ترین اسطوره‌های جهان مقایسه شد.

کوشا با اشاره به حضور کریم انصاری فرد در جمع 13 پدیده برتر جهان گفت: او یکی از پدیده‌های فوتبال ما است یا سوسن حاجی پور که توانست سهمیه المپیک بگیرد و برای ورزش ایران افتخار کسب کند. اینها همه زیبایی‌های باشگاه سایپا هستند و باشگاه سایپا یک باشگاه تولید کننده زیبایی‌ها است. مربیان ما در رده‌های پایه نیز همگی جزء شایستگان نوآوران هستند که با عشق کار می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات مالی عنوان کرد: سال پر فشاری مالی را سپری کردیم. در این سال مشکلات مالی‌مان خیلی بیشتری از باشگاه‌های دیگر بود با این حال جوانان موقر و صمیمی سایپا با حوصله به ما کمک کردند تا کمترین چالش را در مدیریت داشته باشیم. من از همه آنها عذر خواهی و تشکر می‌کنم. در جلسه دیروز بودجه سایپا هم وقتی میزان پرداختی‌ها تیم‌ها را گفتم همه تعجب کردند. من به این تیم‌ها و ورزشکاران افتخار می‌کنم شما هم باید افتخار کنید.

مدیر عامل باشگاه سایپا با اشاره به حضور دکتر نوروزی در راس کادر پزشکی سایپا تصریح کرد: تیم پزشکی ورزشی سایپا با وجود آنکه مدت کمی است تشکیل شده اما یکی از بهترین تیم‌های پزشکی ورزشی ایران است. دکتر نوروزی به من قول داده در طول درمان کمالوند رکورد بزند.

در پایان این مراسم از 3 سرمربی و یک ورزشکار تجلیل شد. مینو مداح سرمربی تیم بانوان تکواندو سایپا، محمد رضا رضایی سرمربی تیم تکواندو جوانان سایپا، حسن عبدی سرمربی تیم فوتبال نونهالان زیر 14 سال سایپا و پوریا فیاضی والیبالیست ملی پوش ساپیا نفراتی بودند که از آنها تجلیل شد.

منبع :

omid_ss
03-13-2012, 17:46
ارش کوشا در جمع خبرنگاران در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال ضمن بیان مطلب فوق گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در سطح بالایی و استقلال ([Only Registered And Activated Users Can See Links] x) کامل برگزار شد و بحث‌های پس از مجمع، تنها در مورد بازنشسته بودن علی کفاشیان است و نیازی نبود تا این اندازه در مورد آن شلوغ کاری و جار و جنجال می‌شد.

نباید اجازه داد فوتبال وارد فضای چالشی شود

وی با بیان اینکه مشکل مدیران بازنشسته در فوتبال می‌بایست در فضایی مدیریتی که تبعاتی در پی نداشته باشد، اضافه کرد: باید با تدبیر و نشست‌های مدیریتی از این فضای عبور کرد. امروز نباید اجازه داد این رشته پرطرفدار وارد فضایی چالشی شود. همچنین با استفاده از کسانی که دلشان برای فوتبال می‌سوزد، به بهترین شکل این مشکل را برطرف کرد.

با اقدامات خود فوتبال را در مسیر تعلیق قرار ندهیم

مدیرعامل باشگاه سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) البرز همچنین اظهار کرد: در سال 90 همه تیم‌های ما از رده نوجوانان تا بزرگسالان، فوتسال و تیم‌های بانوان در مسابقات منطقه‌ای و جهانی به میدان می‌روند و باید شرایط را برای حضور قدرتمندانه آنها فراهم کنیم. در این وضعی باید توجه کنیم چه چیزی را می‌خواهیم با چه چیزی عوض کنیم و نباید با اقدامات خود کاری کنیم فوتبال در مسیر تعلیق قرار بگیرد زیرا این موضوع بدترین اتفاق ممکن خواهد بود.

بحث تعلیق باید جدی گرفته شود، حتی اگر احتمالش کم باشد

کوشا ادامه داد: از کفاشیان گرفته تا سایر مسئولان باید در این خصوص احساس تکلیف کرده و هدفشان توسعه و پیشرفت فوتبال باشد. ضمن اینکه این اتفاق رخ داده و اگر درصد تعلیق فوتبال کم است هم باید آنرا جدی گرفته و به مصالحه فکر نکنیم تا این اتفاق ناگوار برای فوتبال رخ ندهد.

وقتی بحرینی‌ها بلد هستند 10 گل بزنند، قطعا بیکار نمی‌نشینند

مدیرعامل باشگاه سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) البرز در مورد بحث حضور گزارش بحرینی به فیفا برای تعلیق فوتبال ایران، تصریح کرد: قطعا آنها بیکار نمی‌نشینند. وقتی برای صعود بلد هستند 10 گل بزنند تا در جدول بمانند، در خصوص این اتفاقات نیز همه کار کرده و شیطنت‌های خواهند کرد. باید به تیم ملی کمک کرد تا بتواند در راه رسیدن به جام جهانی موفق ظاهر شود.

تلاش برای کسب کرسی در afc و fifa

وی با تاکید بر اینکه در روز مجمع از رئیس و اعضای هیئت رئیسه خواست در عرصه‌های بین المللی هم فعال‌تر ظاهر شده و در afc و fifa کرسی‌های لازم را برای دفاع از حق ایران در مواقع لزوم بدست آورند، افزود: کشورهای عربی در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی دارند و قطر با تکیه بر بن همام رئیس پیشین afc، توانست میزبانی جام جهانی را بگیرد که کار کوچکی نبود.

نشست باشگاه‌های صنعتی به دعوت داوری بود

وی در مورد نشست باشگاه‌های صنعتی در شب انتخابات برای رای دادن به قریب خاطرنشان کرد: در ابتدا باید بگویم قرار نبود در آن نشست بیانیه‌ای به نفع فرد خاصی صادر شود و تنها بحث قریب نبوده و بلکه نام کفاشیان هم مطرح شد. ضمن اینکه به شهبازی نماینده باشگاه در این نشست گفتم فضا به سمت کسی نرود زیرا خودمان نظر و تحلیل داریم. داوری رئیس هئیت مدیره باشگاه مس برای حضور در این نشست به من زنگ زد و میزبان آن سوی وزارت صنایع نبود.

نباید در قبال فوتبال کوتاهی کرد

مدیرعامل باشگاه سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) البرز در پاسخ به این پرسش که شما از نزدیکان به دولت هستید و اما معتقدید نباید به علی کفاشیان و فدراسیون فوتبال فشار آورد؟، اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که دارم، نظر خودم را بیان می‌کنم که در این بین مهم ترین مسئله برایم توسعه و پیشرفت فوتبال است. فوتبال ورزشی است که همه اقشار جامعه با آن درگیر هستند و نباید در قبال این رشته پرطرفدار کوتاهی کنیم و همه باید جدی بگیریم.

حضور تقوی در برنامه‌ریزی‌هایی باشگاه

وی در پاسخ به این پرسش که مجتبی تقوی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سرمربی فصل آینده سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خواهد بود، تاکید کرد: تقوی یک سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])یی بوده و خود را را سرباز این باشگاه می‌داد. در مقطعی وی را به شمال فرستادیم و وی در سخت‌ترین شرایط کارش را انجام داد تقوی در برنامه‌ریزی‌هایی باشگاه برای فصل آینده مشارکت دارد چه سرمربی باشد چه نباشد. باید تاکید کنم نگاه ما به سرمربی تیم فوتبال فراتر از یک سرمربی است، من می‌خواهم تمامی بازیکنان جوان و نوجوان سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به سطح کریم انصاریفرد برسند.

ویسی پدیده لیگ امسال است

مدیرعامل باشگاه سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در پاسخ در خصوص بحث مطرح شده پیرامون مذاکره با عبدالله ویسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برای هدایت تیم فوتبال سایپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در فصل آینده گفت: من ویسی را دوست دارم اما با او حرفی در این خصوص نزدم. ضمن اینکه باید ویسی را پدیده لیگ امسال بدانیم.

DanielBahrami
03-15-2012, 14:49
انصاري‌فر: فقط به فکر آقاي گلي نيستم

مهاجم ملي‌پوش سايپاي البرز تاکيد کرد: اگر چه کسب عنوان آقاي گلي ارزشمند است، اما من فقط به فکر کسب اين عنوان نيستم.

کریم انصاری‌فرد اظهار داشت: در تمام سال‌هایی که برای سایپا به میدان رفتم، ثابت کردم که هدف اصلی من موفقیت تیم است.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز به غیر از پیروزی سایپا و به نتیجه رساندن زحمات دیگر بازیکنان هدفی نداشتم و همین شیوه را در تیم ملی نیز دنبال می‌کنم.

مهاجم سایپای البرز با بیان اینکه در این فصل 17 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، گفت: این گل‌ها با همکاری تمام مجموعه تیمی زده شده و تنها نتیجه تلاش من نیست.

انصاری‌فرد افزود: اگر نبود همکاری و تعامل در تیم سایپا، به طور قطع این موفقیت حاصل نمی‌شد و به همین دلیل برای زدن 17 گل در این فصل نه مغرور شده و نه می‌شوم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای گرفتن جایگاه فونیکه‌سی مهاجم خارجی نفت آبادان در صدر جدول گلزنان لیگ دارد؟ گفت: در حال حاضر یک گل از مهاجم آبادانی‌ها کمتر زده‌ام.

انصاری‌فرد گفت: اگر هافبک‌ها و دیگر بازیکنان ما در دیدارهای باقی مانده لیگ‌برتر فرصت بیشتری در اختیارم قرار دهند، می‌توانم در پایان لیگ به عنوان آقای گلی دست‌ یابم.

وی متذکر شد: البته هدفم فقط کسب این عنوان نیست و مهمتر از موفقیت انصاری‌فرد، پیروزی و موفقیت سایپا به عنوان نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ است.

مهاجم ملی‌پوش سایپای البرز در ادامه به دیدار آتی تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و گفت: با پیروزی پر گل پنج بر صفر برابر فجر شهید سپاسی شیراز در حال حاضر روحیه ما بسیار بالا است.

انصاری‌فرد در پایان تاکید کرد: در این دیدار برنامه‌های ویژه‌ای داریم و می‌توانیم تراکتورسازی را در خانه خود شکست دهیم.

لازم به توضیح است، تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

منبع :

DanielBahrami
03-15-2012, 17:38
صادقي: هواداران سايپا شنبه به ورزشگاه بيايند

کاپيتان تيم فوتبال سايپاي البرز از هوداران اين تيم خواست تا در برابر تراکتورسازي تبريز، نارنجي‌پوشان کرجي را حمايت کنند.

ابراهیم صادقی اظهار داشت: یکی از عوامل اصلی موفقیت تراکتورسازی طی سال‌های اخیر و فصل جاری که در رده دوم قرار دارند، حضور پرشور هواداران تبریزی است.

وی تصریح کرد: این حمایت موجب شده است که تراکتورسازی در تمام بازی‌ها برای حریفان خود خطرساز بوده و تیم‌های قدرتمند لیگ مانند سپاهان، استقلال و پرسپولیس در مقابل تبریزی‌ها همواره مشکل دارند.

هافبک با تجربه نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ‌ برتر با اشاره به پیروزی پر گل تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز افزود: ما در برابر نماینده شیراز با تمام توان به میدان رفته و با کمترین غفلت و تعلل بازی کردیم.

صادقی افزود: برای بازی با تیم دوم جدول رده‌بندی نیز برنامه داریم و اجازه نمی‌دهیم تراکتورسازی نبض بازی را در دست بگیرد.

وی تحقق این مهم را نیازمند حضور گسترده هواداران سایپا در استان البرز در ورزشگاه دانست و گفت: اگر فوتبال‌دوستان کرجی در ورزشگاه حاضر شوند، می‌توانیم تراکتورسازی را هم با شکست بدرقه کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز اظهار داشت: روز گذشته با بازبینی فیلم دیدارهای اخیر تراکتورسازی، با تاکتیک‌ها و نقاط قوت و ضعف این تیم به خوبی آشنا شدیم.

صادقی گفت: در صورتی که بتوانیم خط هافبک نماینده تبریز را کنترل کنیم، پیروزی برابر شاگردان امیر قلعه‌نویی دور از دسترس نخواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: به طور قطع روز شنبه بازی متفاوتی از سایپا به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم.

دیدار تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

منبع :

DanielBahrami
04-04-2012, 17:36
صالح:هنوزبا باشگاه سايپا تسويه حساب نکرده‌ام

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: هنوز با باشگاه سايپا تسويه حساب مالي نکرده‌ام و جلسه‌اي هم با کوشا نداشته‌ام.

مجید صالح گفت: پیش از بازی با فجر سپاسی نشستی با شهباری رئیس باشگاه داشتم و قرار شد در آینده جلسه‌ای با کوشا مدیرعامل باشگاه داشته باشم تا در مورد نحوه همکاری در آینده صحبت کنیم.

صالح در مورد اینکه بدون تسویه حساب با او تقوی چطور کارت سرمربیگری دریافت کرده گفت: من نمی‌دانم و بهتر است از مسئولان سازمان لیگ در این زمینه بپرسید. من در مورد این قانون اطلاع دقیقی ندارم. من شکایت را آخرین راه می‌دانم و به دنبال حل مسالمت آمیز مسئله هستم. کارمند شرکت سایپا هستم و به باشگاه سایپا مامور شده‌ام و هنوز هم ماموریتم تمام یا لغو نشده و شاید به این ترتیب مسئله سرمربی حل شده است. فکر می‌کنم تا آخر فروردین جلسه‌ای با کوشا داشته باشم.

وی در مورد عملکرد مجتبی تقوی در سایپا گفت: در حال حاضر زود است که در مورد او قضاوت کنیم دو سه بازی بعد می‌توان در مورد او صحبت کرد.

منبع :

DanielBahrami
04-08-2012, 22:09
استعفاي کوشا نه تاييد مي‌شود، نه تکذيب

سخنگوي باشگاه سايپا استعفاي کوشا از مديرعاملي اين باشگاه را نه تاييد کرد و نه تکذيب.

سعید تقی‌زاده در گفتگویی در مورد خبر استعفای آرش کوشا از مدیرعاملی باشگاه سایپا گفت: این خبر را نه می‌توانم تایید کنم نه تکذیب. هیچ اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم و از این موضوع بی‌خبرم. حتی با دفتر آرش کوشا مدیرعامل باشگاه هم تماس گرفتم و دفتر ایشان از این مسئله ابراز بی‌اطلاعی کرد.

منبع :

DanielBahrami
04-09-2012, 16:01
کوشا ديگر مدير عامل سايپا نيست

معاون ورزشي باشگاه سايپا گفت: گروه خودروسازي سايپا بايد در مورد استعفاي مديرعامل باشگاه تصميم‌گيري کند.

ناصر شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت استعفای آرش کوشا که تایید و تکذیب نمی‌شود گفت: آنچه واقعیت دارد این است که آرش کوشا صبح روز گذشته در جلسه شورای مدیران باشگاه استعفا کرده و دیگر مدیرعامل نیست. کوشا عنوان کرده به خاطر مشکلاتی که هست نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.

وی در مورد اینکه اکنون وضعیت مدیریت باشگاه چه خواهد شد گفت: گروه خودرو سازی سایپا و مدیرعامل محترم آقای پوستین‌دوز باید در این زمینه تصمیم گیری کنند چون کوشا از طرف گروه خودرو سازی مدیرعامل باشگاه شده است. با این حال من دعا می‌کنم مشکلات حل شود و ایشان همانند گذشته در باشگاه حضور یابند.

منبع :

ALEX-ss
04-12-2012, 17:37
اخبار کوتاه از باشگاه سايپا

مديران سايپا از عملکرد فني تقوي رضايت کامل دارند و با توجه به پيشينه طولاني او در اين باشگاه بايد نشستن او روي نيمکت سايپا در شروع فصل آينده را قطعي دانست .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]در حالي که مديرعامل باشگاه سايپا چند هفته‌اي است از سمت خود استعفا کرده، از اين باشگاه خبر مي‌رسد او حداقل تا پايان اين فصل در سمت خود باقي خواهد ماند.

آرش کوشا مدتي است به دليل مشغله‌هاي فراوان کاري از پست مديريت عامل در باشگاه سايپا استعفا کرده اما هيات‌مديره اين باشگاه اعلام کرد کوشا تا پايان اين فصل همچنان مديرعامل سايپا خواهد بود تا جانشين شايسته‌اي براي او مشخص شود. آرش کوشا بعد از تعيين جانشينش در سايپا راهي شرکت «شستا» مي‌شود تا مديريت شرکت‌هاي تامين اجتماعي را بر عهده بگيرد.

براي مربيگري سايپا در فصل آينده هنوز قرارداد رسمي منعقد نشده اما به احتمال قريب به يقين مجتبي تقوي در ليگ دوازدهم نيز سرمربي نارنجي‌پوشان باقي خواهد ماند. تقوي از ابتداي هفته بيست‌وهفتم و بعد از شکست 2-1 سايپا مقابل سپاهان هدايت اين تيم را بر عهده گرفت و در سه بازي سپري‌شده دو برد و يک باخت (مقابل تراکتورسازي) کسب کرد.

مديران سايپا از عملکرد فني تقوي رضايت کامل دارند و با توجه به پيشينه طولاني او در اين باشگاه بايد نشستن او روي نيمکت سايپا در شروع فصل آينده را قطعي دانست.

از نماينده استان البرز در ليگ برتر يک خبر ديگر هم به گوش مي‌رسد که اگر حقيقت داشته باشد در نوع خودش خبر جالبي است. گويا يکي از بازيکنان سايپا با پيشنهادي از تيم‌هاي خارجي روبه‌رو شده که مسئولان باشگاه تصميم‌گيري در اين مورد را به پايان فصل موکول کرده‌اند. اين بازيکن در خط حمله بازي مي‌کند و از قضا اين بار نامش کريم انصاري‌فرد نيست.

مهاجمي که به تازگي در تيم‌هاي خارجي خواهان پيدا کرده امين منوچهري ماسوله است که در ليگ يازدهم نيز مثل فصل قبل درخشش خوبي داشت و به خصوص در بازي مقابل استقلال دو گل زد و ستاره تيم سايپا بود. البته باشگاه سايپا هنوز علاقه‌اي به رسانه‌اي کردن نام اين مشتري خارجي نشان نداده است

DanielBahrami
04-16-2012, 16:14
تقوي: بحث داوري سليقه‌اي شده است

سرمربي تيم فوتبال سايپا به فدراسيون فوتبال پيشنهاد داد که ديدارهاي باقيمانده ليگ برتر با 5 داور قضاوت شود.

مجتبی تقوی در مورد وضعیت بد تیم فوتبال سایپا در جدول لیگ و همچنین استعفای مدیرعامل این باشگاه گفت: هرکسی بگوید استعفای کوشا بر وضعیت تیم فوتبال بی‌تاثیر بوده حرف اشتباهی زده و این مسئله قطعا بر تیم ما تاثیرگذار بوده است. هم من و هم بازیکنان به کوشا وابستگی احساسی دارند. اما اینکه چه مسایلی باعث استعفای کوشا شده از آن بی‌خبرم و در این مورد فقط باید خود کوشا حرف بزند زیرا او بهتر از همه می‌تواند در این زمینه توضیح بدهد. فقط می‌دانم که کوشا کار خطا و بیهوده‌ای انجام نمی‌دهد.

وی افزود: من در شرایطی تیم سایپا را تحویل گرفتم که این تیم فقط 31 امتیاز داشت و شرایط حساسی در جدول داشت که اکنون هم آن شرایط را در جدول دارد. بازی‌های آخر فصل بسیار سخت و مشکل است. بازی با تیم‌های پایین جدول و بالای جدول بسیار دشوار است زیرا بازیکنان‌شان بسیار با انگیزه هستند اما تیم‌های میانه جدول وضعیت‌شان فرق می‌کند و دیگر نمی‌توان با پول به بازیکن انگیزه داد.

تقوی با اشاره به بازی‌های گذشته سایپا در زمان سرمربیگری خودش گفت: در دیدار با فجر هم ما و هم فجر در خطر سقوط داشتیم که به پیروزی رسیدیم. بازی با تراکتورسازی بسیار سخت بود و این تیم در کورس قهرمانی بود. فولاد را ما در اهواز شکست دادیم آن هم فولادی که به دنبال کسب سهیمه هم بود اما بعد از باخت به ما و تراکتورسازی بازیکنان این تیم انگیزه‌شان را از دست دادند. تیم ما از نظر کیفیت فنی بازی‌های بسیار خوبی ارایه می‌کرد و تمامی کارشناسان این مسئله را قبول داشتند و از تیم ما مدام تعریف می‌کردند و من نگران این مسئله بودم که بازیکنان جوان ما نتوانند این مسئله را هضم کنند. تمامی تیم‌های بالای جدول مثل استقلال، سپاهان و تراکتورسازی بازیکنان با تجربه دارند و اگر بازیکن جوانی هم دارند بازیکنی است که چند سال تجربه حضور در لیگ برتر را دارند ولی سایپا بازیکنان جوانی دارد که برخی از آنها اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند.

وی افزود: در دیدار با راه آهن ما ضعیف‌ترین بازی خود را در این 4 بازی انجام دادیم هرچند بازهم موقعیت‌های گلزنی بیشتری از حریف داشتیم اما در نهایت شکست خوردیم و به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. بازیکنان جوان سایپا در روزهای آینده و دیدارهای باقیمانده می‌توانند عیار خود را نشان بدهند. دیدار با پرسپولیس فرصت خوبی است تا بازیکنان جوان سایپا توانایی‌هایشان را نشان بدهند. در بازی با پرسپولیس که این تیم از سوی تماشاگرانش حمایت می‌شود و استرس زیادی بر بازی حاکم است بازیکنان باید بتوانند توانایی‌های خود را بروز بدهند. بازی سختی با پرسپولیس داریم.

سرمربی سایپا با اشاره به شائبه‌ها و اشتباه‌های تاثیرگذار داوران گفت: از زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم تا به امروز مدام فدارسیون فوتبال می‌گوید که اشتباه داوری جزیی از فوتبال است. نمی‌توان سه دهه با یک حرف مردم را قانع کرد. در حال حاضر شائبه‌های فراوانی ایجاد شده، مسایلی مانند دوپینگ، سلامت بازی‌ها مطرح است و مسئولان فدراسیون فوتبال باید با قدرت انجام وظیفه کنند تا حداقل این شائبه‌ها پاک شود. مثلا بحث داوری سلیقه‌ای شده به طوریکه حتی در صحنه پنالتی‌ها برخی از کارشناسان یک صحنه را پنالتی می‌دانند و کارشناسان دیگر آن صحنه را پنالتی نمی‌دانند. باور می‌کنید خود من هم با این همه سابقه در فوتبال گیج شده‌ام و نمی‌دانم چه صحنه‌هایی پنالتی هست یا نیست.

وی افزود: در حال حاضر دغدغه همه اهالی فوتبال مسایل داوری شده و به اصل فوتبال توجهی نمی‌شود و من مربی به جای اینکه به دنبال کار فنی بروم همش نگران داوری‌ها هستم. به فدراسیون فوتبال پیشنهاد می‌کنم بازی‌های باقیمانده لیگ با 5 داور قضاوت شود و در این صورت دیگر خیال همه راحت می‌شود و می‌دانند که کمک داوران چهارم و پنجم اتفاق‌های محوطه جریمه را به دقت زیر نظر دارند. من در نیم فصل اول در لیگ دسته اول مربیگری کردم و می‌دانم در آنجا هم حاشیه‌ها فراوان هستند. بهتر است مسئولان فدراسیون با عملکردشان شائبه‌ها را از بین ببرند.

منبع :

DanielBahrami
04-19-2012, 18:12
غريبي: هراسي از پرسپوليس نداريم

مهاجم جوان تيم فوتبال سايپاي البرز تاکيد کرد: ما براي برد به مصاف پرسپوليس مي‌رويم و هراسي از نام‌هاي بزرگ اين تيم نداريم.

میلاد غریبی اظهار داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما برای بازیکنان، کادر فنی و هواداران آنها احترام قائل هستیم.

وی تصریح کرد: البته احترام ما باعث نمی‌شود که با حریف رقابتی سالم و جوانمردانه نداشته باشیم و به طور قطع بازیکنان سایپا روز شنبه با هدف پیروزی و کسب 3 امتیاز در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شوند.

این بازیکن جوان در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه جوانان سایپا چگونه در برابر چهره‌های صاحب نام پرسپولیس مانند علی کریمی حاضر می‌شوند؟‌ گفت: پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد که برای تمام جوانان سایپا و به طور کلی جامعه فوتبال کشور قابل احترام هستند.

غریبی ادامه داد: به طور قطع رقابت و بازی کردن در برابر این بازیکنان به ما انگیزه می‌دهد و امیدوارم دیدار سایپای البرز و پرسپولیس تهران شاهد رقابتی جذاب و تماشاگر پسند باشیم.

* جوانان سایپا نقطه قوت این تیم هستند

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا میانگین سنی جوان سایپا موجب نمی‌شود که این تیم در برابر تیم‌های با تجربه مشکل داشته باشد؟ گفت: ما در دیدارهای این فصل در برابر استقلال و پرسپولیس نتوانستیم به حق خود برسیم و در هر 3 دیدار بازنده بودیم.

مهاجم سایپا اظهار داشت: دلیل این باخت‌ها هرگز به جوانی ما مربوط نمی‌شود و حتی در بازی برابر استقلال کادر فنی آبی‌پوشان پایتخت تاکید کردند که حق آنها پیروزی نبود و سایپا بهتر از استقلال بازی کرد.

غریبی گفت: در برابر پرسپولیس در بازی رفت نیز که با نتیجه یک بر صفر شکست خوردیم، چندین موقعیت گل را به دلیل بی‌ دقتی از دست دادیم.

* نتیجه دیدار رفت با پرسپولیس را جبران می‌کنیم.

وی افزود: اگر میانگین سنی جوان سایپا علت باخت‌ به استقلال و پرسپولیس در این فصل باشد، ما هیچگاه نباید تیم‌های بزرگ را شکست دهیم.

غریبی اظهار داشت: این در حالی است که بارها استقلال و پرسپولیس را با همین بازیکنان جوان در ورزشگاه آزادی شکست داده‌ایم و در دیدار روز شنبه نیز به دنبال جبران شکت در دیدار رفت برابر قرمزپوشان پایتخت هستیم.

لازم به توضیح است،‌ دیدار تیم‌های فوتبال سایپای البرز و پرسپولیس تهران از هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه دوم اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

در حال حاضر نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ برتر با کسب 37 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بنی قرار دارد و تیم پرسپولیس نیز با 2 امتیاز بیشتر جایگاه هشتم جدول را به خود اختصاص داده است.

منبع :

DanielBahrami
04-19-2012, 18:13
منوچهري: جواني عامل شکست سايپا نيست

مهاجم سايپاي البرز که هم اکنون دومين گل‌زن اين تيم نيز به شمار مي‌آيد، تاکيد کرد: ما براي پيروزي و کسب هر سه امتياز به تهران رفته و پرسپوليس را در خانه خود با بازيکنان جوان شکست خواهيم داد.

سید امین منوچهری اظهار داشت: متاسفانه سایپا در دیدارهای این فصل فوتبال در برابر استقلال و پرسپولیس نتایجی که شایستگی آن را داشت، کسب نکرد.

وی افزود: به عنوان نمونه در دیدار برابر استقلال در مرحله رفت حتی مربیان و بازیکنان تیم تهرانی اعتراف کردند که سایپا بازی بهتری به نمایش گذاشت و حق ما شکست نبود.

*‌ برای انتقام به تهران نمی‌رویم

این بازیکن جوان نارنجی‌پوشان البرزی در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه دیدار برگشت سایپا و پرسپولیس آیا حالت انتقامی دارد؟ گفت: این مسئله که ما در دیدار رفت با پرسپولیس نیز با بدشانسی برابر تهرانی‌ها تن به شکست داده‌ایم هرگز موجب نمی‌شود که با هدف انتقام در مقابل حریف حاضر شویم.

منوچهری تاکید کرد: برد و باخت جزوی از فوتبال است و نباید روحیه جوانمردی و اخلاق را فدای نتیجه بازی کرد و بگوییم که با کدورت و برای انتقام به مصاف حریف می‌رویم.

وی تصریح کرد: هدف ما کسب 3 امتیاز و پیروزی برابر حریف است که این هدف را در کمال احترامی که برای رقیب خود قائل هستیم، دنبال می‌کنیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپای البرز با اشاره به تمرینات اخیر این تیم که از سوی کادر فنی ارائه شده، گفت: ما نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را می‌دانیم و روی نقاط آسیب‌پذیر آنها در خط دفاع کار کرده‌ایم.

منوچهری در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا مهاجمان سایپا توانایی باز کردن دروازه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را دارند؟‌ گفت: متاسفانه در سه دیدار اخیر با پرسپولیس و استقلال موفق به انجام این مهم نشده‌ایم، اما این هفته می‌خواهیم طلسم فصل جاری را شکسته و با گل از ورزشگاه آزادی خارج شویم.

وی افزود: تمام کارشناسان فوتبال و رسانه‌های واقع‌گرا تاکید دارند که بدشانسی عامل عدم موفقیت سایپای البرز در برابر استقلال و پرسپولیس در این فصل بوده است.

منوچهری گفت: بنابراین در دیدار آتی می‌خواهیم ضعف‌های گذشته را جبران کرده و با کسب 3 امتیاز به کرج بازگردیم که تحقق این مهم منجر به تحکیم جایگاه سایپا در جدول هم خواهد شد.

* جوانی علت شکست‌های ما نبود

وی با بیان اینکه برخی از کارشناسان معتقدند بسیاری از بازیکنان سایپا جوان بوده و تجربه حضور در دیدارهای حساس را ندارند، گفت: این تحلیل را قبول ندارم و بسیاری از جوانان سایپا تجربه‌ بسیاری از حضور در آزادی و بازی با استقلال و پرسپولیس دارند.

وی در پایان تاکید کرد: بنابراین جوانی علت شکست‌های ما نبوده و در روز شنبه ثابت خواهیم که این جوانان می‌توانند نتایج بزرگی کسب کنند.

لازم به توضیح است، دیدار تیم‌های فوتبال سایپای البرز و پرسپولیس تهران از هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشورمان روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع :

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:44
داوران جوان هم اشتباههای تاثیرگذاری دارند
بابازاده: مهدیخانی به اندازه انگشتان یک دست هم اشتباه نداشته است

خبرگزاری فارس: مربی دروازهبان تیم فوتبال سایپا گفت: وحید مهدیخانی بازیکنی باهوش است که به اندازه انگشتان یک دست هم اشتباه تاثیرگذار نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سایپا، حمید بابازاده در مورد دیدار روز سه شنبه برابر سپاهان گفت: بازی سختی در اصفهان داریم. سپاهان از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می برد و صدرنشین لیگ برتر هم هست. این حرف ها شاید کلیشه ای به نظر بیاید اما واقعیت تیم سپاهان است. با این حال ما هم تیمی خوب و قدرتمند هستیم و برای موفقیت به میدان خواهیم رفت.

وی در مورد وحید مهدیخانی دروازه بان جوان سایپا در این فصل گفت: او دروازه بانی جوان و بسیار باهوش است و قدرت درک بالایی دارد و مطالبی که به او می گویم را خیلی سریع می گیرد. در مجموعه سایپا به جوانان بها داده می شود و مجید صالح نیز به جوانان اعتقاد دارد و به آنها میدان می دهد.

بابازاده در مورد اینکه چطور توانست از دروازه بان جوان و بی تجربه ای مانند مهدیخانی یک دروازه بان لیگ برتری بسازد گفت: همانطور که گفتم باشگاه سایپا محیط خوبی برای جوانان است و به آنها بهای لازم داده می شود. من هم سعی کردم که تمرینات زیربنایی را با مهدیخانی کار کنم و خود او هم تلاش کرد. در دیدار با استقلال هم به دلیل جوانی اش مرتکب دو اشتباه شد و حریف دو گل زد وگرنه به غیر از آن دو صحنه مهدیخانی در سایر دقایق بازی عملکردی فوق العاده داشت.

مربی دروازه بانی تیم سایپا در مورد انتقاد حسین عسگری از دروازه بان سایپا گفت: به هر حال جوانان حق اشتباه کردن بیشتری دارند و مهدیخانی تعداد اشتباه های تاثیرگذارش در این فصل به اندازه انگشتان یک دست هم نمی رسد اما همان طور که داوران جوان ممکن است اشتباه های تاثیرگذاری داشته باشند و باعث هجمه علیه داوری شوند بازیکنان جوان لیگ هم حق اشتباه دارند. با این حال من برای حسین عسگری احترام زیادی قائلم و او و تمامی داوران تلاش می کنند که داوری فوتبال ما هم پیشرفت کند.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:45
صالح از سرمربیگری سایپا برکنار شد/ تقوی سرمربی جدید نارنجیپوشان
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا از سمت خود برکنار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس مجید صالح از سرمربیگری تیم فوتبال سایپا کنار گذاشته و مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:45
در برخی تیمها بازیکنان هم با تغییر سرمربی عوض میشوند
صادقی: در سایپا بازیکنان به حاشیه ها کاری ندارند

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: در تیم ما بازیکنان به حاشیهها کاری ندارند و به تعهداتشان پایبند هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی گفت: ابتدا باید از زحمات صالح تشکر کنم. ما با ایشان دو ماه دوران بدنسازی را پشت سرگذاشتیم و 26 هفته هم در مسابقات لیگ بودیم این مربی خیلی زحمت کشید و با توجه به اینکه مربی جوانی است و مطمئنم در آینده هم به کار مربیگری ادامه خواهد داد برایش آرزوی موفقیت می کنم.

وی در مورد حضور مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید گفت: زمانی که من به تیم سایپا آمدم ایشان کاپیتان تیم بودند و همان زمان هم به جوانترها خیلی بها می دادند و آنها را حمایت می کردند و به من هم لطف زیادی داشتند. پس از آن، تقوی دو سال کمک مربی سایپا بودند و بعد از مدتی هم به عنوان سرمربی در تیم سایپا مشغول به کار شدند که همان زمان هم بازوبند کاپیتانی تیم را به من دادند. من هم در این فصل به همراه سایر بازیکنان با تمام توان تلاش می کنیم که به او کمک کنیم و سایپا جایگاه واقعی اش را در لیگ برتر به دست بیاورد.

صادقی در مورد اینکه چطور توانسته در این سال ها با چند مربی کار کند و در تیم سایپا بماند اظهار داشت: این سوال را رسانه ها مختلف نیز از من می پرسند و زیاد بر روی این مسئله تکیه می کنند ظاهرا در برخی تیم ها رسم شده که با تغییر سرمربی یک سری بازیکن هم از آن تیم جدا می شوند و بازیکنانی که به اصطلاح در باند مربی دیگر هستند به تیم می آیند اما در سایپا وضعیت اینگونه نیست زیرا بازیکنان فقط وظیفه خودشان را انجام می دهند و به مسایل حاشیه ای کاری ندارند. اینکه با تغییر مربی وضعیت تیم تغییر نمی کند و بازیکنان به قراردادها و تعهداتشان با باشگاه پایبند هستند.

وی ادامه داد: بیرون از فوتبال رابطه ای با مربیان ندارم. در تیم سایپا بعد از جدایی علی دایی ، محمد مایلی کهن سرمربی شد ولی من به عنوان بازیکن و کاپیتان تیم با هر دو نفر کار کردم و با تمام توان برای تیم زحمت کشیدم و سعی کردم رابطه خوب و منطقی و در چارچوب ضوابط با مربیان داشته باشم. به همین دلیل هم با حضور مربیان مختلف من همچنان بازیکن تیم بوده ام.

صادقی در مورد انتقاد برخی از بازیکنان سایپا از اینکه صالح رابطه صمیمی با بازیکنان نداشت گفت: هر مربی روش خود را در مربیگری دارد و قرار نیست همه مربیان به یک شیوه کار کنند برخی با بازیکنان صمیمی هستند و برخی دیگر رابطه عاطفی با بازیکنان ندارند. مثلا می توانید از علی کریمی در مورد ماگات سوال کنید و ببینید او چه رابطه ای با بازیکنان داشت. دومین مسئله اینکه بازیکنان ما کار درستی نکرده اند که در مورد سرمربی جدا شده تیم اظهار نظر کرده اند صالح برای تیم ما زحمت کشید و رفت. در خیلی از بازی ها نیز تیم ما از حریف پیش بود و اگر بازیکنان با دقت و تمرکز بیشتری بازی می کردیم می توانستیم در آن بازی ها پیروز شویم من بازهم از صالح تشکر می کنم.

کاپیتان سایپا در مورد اینکه چقدر صالح در رسیدن به اهداف سایپا موفق بود گفت: پیش از شروع فصل مجموعه تیم و باشگاه سایپا قصد داشت به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شود. فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم که با تقوی سایپا به جایگاهی که شایسته اش است برسد.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:47
صالح:فقط 30درصد ازمبلغ قراردادم رادريافت کردهام

مجید صالح که به تازگی از سفر خارج از کشور بازگشته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلایل برکناریاش از سایپا گفت: منتظرم تا باشگاه با من تماس بگیرد و جلسهای با مدیرعامل محترم باشگاه برگزار کنم و بعد حرفهایم را بیان میکنم. ظاهرا باشگاه درگیر مراسم درگذشت منوچهر واحدی است.

وی در مورد اینکه تصور میکند باشگاه سایپا با او تماس بگیرد گفت: بله زیرا روال قانونی کار باید طی شود و با من تسویه حساب یا توافق کنند تا سرمربی بعدی کارش را شروع کند. میخواهم بعد از این جلسه صحبت و از عملکرد فنی خودم دفاع کنم. در بحث فنی به خودم نمره ۲۰ نمیدهم اما نمره مردودی هم نمیگیرم.

صالح در مورد شایعه برکناری به دلیل عدم استفاده از بازیکن تحمیلی از سوی مدیران ارشد سایپا گفت: به من چیزی در این مورد گفته نشده است. در فرودگاه امام خمینی بودم که شهبازی از باشگاه تماس گرفت و گفت شما برکنار شدید و من هم گفتم اشکالی ندارد. البته آنطور که در مصاحبههای کوشا دیدم این بود که قرار است از من در بخشهای دیگر باشگاه استفاده شود و نمیگذارند از مجموعه جدا شوم. باید ببینم پیشنهاد آنها در این مورد چیست.

سرمربی برکنار شده سایپا در مورد مبلغ قراردادش تصریح کرد: فقط ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد اول فصل را گرفتم و حتی ۴۰ درصد نیم فصل هم به من داده نشده است. با این حال امیدوارم مسایل به طور مسالمت آمیز حل شود.

وی در مورد اینکه یکی از دلایل برکناری او عدم برآورده شدن انتظارهای فنی عنوان شده اظهار داشت: با توجه به اینکه در نیم فصل بازیکن تاثیرگذاری نگرفتیم بازهم معتقدم میتوانستیم بهتر نتیجه بگیرم اما نتایج سایپا در کل بد نبود. ضمن اینکه ۸ بازی آخر ما میتوانستیم خودمان را تثبیت کنیم. به من هیچ اولتیماتوم یا تذکری هم قبل از برکناری داده نشده بود. با این حال این حق باشگاه است. ضمن اینکه پیش ازاین هم من دستیار ذوالفقارنسب بودم که در سال ۸۵ با وجود حضور در رده سوم جدول سرمربی را برکنار کردند. این مسایل طبیعی است و حق باشگاه است ضمن اینکه من اولین سال سرمربیگریام بود.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:47

اولين جلسه صالح و کوشا بعد از اخراج!

مجید صالح ساعت ۱۸ امروز به دیدار آرش کوشا مدیرعامل باشگاه میرود تا در مورد مسایل مختلف از جمله تسویه حساب و توافق بر سر مسایل مالی صحبت کنند.

این اولین جلسه صالح با مدیران سایپا پس از برکناریاش است.

طبق قوانین لیگ برتر، باشگاه سایپا تا زمانیکه با سرمربی پیشین خود تسویه حساب نکند نمیتواند کارت مربیگری برای مجتبی تقوی سرمربی جدید خود؛ بگیرد.

صالح در این زمینه گفت: برای من مهم موفقیت سایپاست. من سالها کارمند سایپا بودهام هم در فوتبال و هم در بخش تولید. فرقی نمیکند این موفقیت با من باشد یا با مربی دیگری.

وی در مورد اینکه ممکن است با پیشنهاد همکاری مجدد با باشگاه سایپا در پست دیگری موافقت کند گفت: امروز اولین جلسه من بعد از برکناری است و در این نشست در مورد مسایل مختلف صحبت خواهیم کرد.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:48

ابراهيمي:مهاجمان فجر را خوب ميشناسيم

مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: بر اساس جدول ردهبندی لیگبرتر شرایط ما و فجر بسیار حساس بوده و این بازی در حقیقت مانند فینال است.

وی افزود: در حال حاضر هر دو تیم با کسب 31 امتیاز در ردههای دهم و یازدهم قرار گرفته و سایپا تنها به دلیل تفاضل گل بهتر یک رتبه بالاتر را اشغال کرده است.

این بازیکن با تجربه سایپای البرز خاطرنشان کرد: بنابراین در شرایط فعلی دیدار رودروی دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به قول معروف بازی فینال است، چرا که تیم بازنده چند رده در جدول سقوط خواهد کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه در این دیدار دو تیم ابتدا برای حفظ دروازههای خود تلاش میکنند، گفت: ما برای مقابله با مهاجمان فجر تاکتیکهای تدافعی ویژهای داشته و با توجه به شناختی که از آنها داریم، اجازه نفوذ به فجریها نخواهیم داد.

وی افزود: در خط دفاعی نباید کوچکترین غفلتی داشته باشیم، چرا که فجر شهید سپاسی از بازیکنان با تجربه و زهرداری برخوردار است که موقعیتهای ایجاد شده را به راحتی از دست نمیدهند.

مدافع تنها نماینده استان البرز در لیگ برتر در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا سایپا با شیوه دفاعی برابر فجر بازی خواهد کرد یا خیر، گفت: اگر گفتم که تاکتیکهای دفاعی ویژهای داریم، به این معنی نیست که ما با شیوه تدافعی بازی تمام بازی را اداره خواهیم کرد.

ابراهیمی تاکید کرد: به طور قطع سایپای البرز برای کسب سهامتیاز به زمین رفته و در طول بازی به صورت مداوم بر روی دروازه حریف حمله خواهیم کرد، اما از دفاع و حفظ دروازه خود نیز غافل نخواهیم شد.

لازم به توضیح است، دیدار تیمهای سایپای البرز و فجر شهید سپاسی شیراز روز جمعه این هفته برگزار خواهد شد.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:48
سایپا قبلا هم به برد پرگل رسیده بود
تقوی: پیروزی خوبی قبل از بازی با تراکتورسازی به دست آوردیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: پیروزی شیرینی قبل از بازی با تراکتورسازی به دست آوردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی تقوی پس از پیروزی 5 بر صفر برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود. فجر هم تیم خوبی است اما امروز ما لیاقت برد را داشتیم. نتیجه بسیار خوبی قبل از بازی با تراکتورسازی به دست آوردیم و امیدوارم همین روند را در آن مسابقه هم ادامه بدهیم.

وی افزود: با وجود آنکه بازیکنانی مثل ابراهیم صادقی، امید روانخواه و مهدی خیری را نداشتیم اما توانستیم نتیجه دلخواه و مطلوب بگیریم.

سرمربی سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مدعی شد بازیکنان این تیم شرایط طبیعی نداشتند گفت: هر فکری میخواهید بکنید، سایپا پیش از این هم بردهایی با 4 و 5 گل در همین لیگ بدست آورده است.

Fc Bayern München
04-20-2012, 16:49

آرش کوشا در همايش تجليل از ورزشکاران سايپا

آرش کوشا در مراسم تجلیل از ورزشکاران باشگاه سایپا که با حضور تمامی ورزشکاران این باشگاه در تیمهای مختلف مثل تکواندو، فوتبال، والیبال و ... برگزار شد گفت: سایپا یک باشگاه اخلاق مدار است که این عنوان در سایه تلاش شما به دست آمده است. اینکه ما توانستیم در جشن برترینهای اخلاقی در مشهد بازیکنی مثل ابراهیم صادقی را به عنوان یکی از بازیکنان برتر اخلاق داشته باشیم مرهون تلاش تمام ورزشکاران سایپا بود و او نمادی از اخلاق همه شما است. ما سید علی منوچهری را هم به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق سادات داشتیم.

وی ادامه داد: متاسفم که بگویم عادت به سیاه دیدن کردهایم و از مثبتها سریع عبور میکنیم. این دو سه نمونه افتخاری که گفتم فقط بخش کوچکی از نمونههای سایپا بود. در عرصه فنی هم در حوزه والیبال دستاوردهای بسیاری داشتیم و با یک سری جوان به سمت قله حرکت کردیم. من به سرمربی تیم والیبال گفتم این ارزشها را مستند کند. این ارزشها در سالهای آینده نمود خود را عیان میکند و پیش از آغاز فصل هم به رئیس فدراسیون والیبال گفتم که چه تیمی خواهیم داشت.

مدیرعامل سایپا تاکید کرد: متاسفانه ما از زیباییها ورزش به سرعت عبور میکنیم و سیاههای و تلخیها را بیشتر میبینیم. من وقتی پوریا فیاضی والیبالیست سایپا که در تیم ملی در جام جهانی حاضر شد درخشید را دیدم خوشحال شدم. هنوز هم وقتی متنی که روی سایت جهانی والیبال را میخوانم منقلب میشوم. او بهترین بازیکن میدان در سالن ژاپن شد و در همان جا هم سجده شکر به جای آورد. او با برجستهترین اسطورههای جهان مقایسه شد.

کوشا با اشاره به حضور کریم انصاری فرد در جمع 13 پدیده برتر جهان گفت: او یکی از پدیدههای فوتبال ما است یا سوسن حاجی پور که توانست سهمیه المپیک بگیرد و برای ورزش ایران افتخار کسب کند. اینها همه زیباییهای باشگاه سایپا هستند و باشگاه سایپا یک باشگاه تولید کننده زیباییها است. مربیان ما در ردههای پایه نیز همگی جزء شایستگان نوآوران هستند که با عشق کار میکنند.

وی با اشاره به مشکلات مالی عنوان کرد: سال پر فشاری مالی را سپری کردیم. در این سال مشکلات مالیمان خیلی بیشتری از باشگاههای دیگر بود با این حال جوانان موقر و صمیمی سایپا با حوصله به ما کمک کردند تا کمترین چالش را در مدیریت داشته باشیم. من از همه آنها عذر خواهی و تشکر میکنم. در جلسه دیروز بودجه سایپا هم وقتی میزان پرداختیها تیمها را گفتم همه تعجب کردند. من به این تیمها و ورزشکاران افتخار میکنم شما هم باید افتخار کنید.

مدیر عامل باشگاه سایپا با اشاره به حضور دکتر نوروزی در راس کادر پزشکی سایپا تصریح کرد: تیم پزشکی ورزشی سایپا با وجود آنکه مدت کمی است تشکیل شده اما یکی از بهترین تیمهای پزشکی ورزشی ایران است. دکتر نوروزی به من قول داده در طول درمان کمالوند رکورد بزند.

در پایان این مراسم از 3 سرمربی و یک ورزشکار تجلیل شد. مینو مداح سرمربی تیم بانوان تکواندو سایپا، محمد رضا رضایی سرمربی تیم تکواندو جوانان سایپا، حسن عبدی سرمربی تیم فوتبال نونهالان زیر 14 سال سایپا و پوریا فیاضی والیبالیست ملی پوش ساپیا نفراتی بودند که از آنها تجلیل شد.

hamedss
04-22-2012, 06:34
سايپا ، پرسپوليس را به «چهار ميخ» كشاند

پرسپوليس ۲ - سايپا ۴

گل ها:

ابراهيم شكورى (دقيقه ۷۴) و عليرضا نورمحمدى (دقيقه ۸۸) براى پرسپوليس، كريم انصارى فرد (دقيقه ۵)، امين منوچهرى (دقيقه ۷)، مجيد غلام نژاد (دقيقه ۵۹) و ميلاد غريبى (دقيقه ۷۸) براى سايپا

داور:

سعيد مظفرى زاده، كمك ها: رضا سخندان و رسول فروغى، اخطارها: محمد نورى از پرسپوليس، مجيد غلام نژاد، اسحاق سبحانى و كريم انصارى فرد از سايپا، اخراج: سامان آقازمانى (دقيقه ۴۳) از پرسپوليس،

ورزشگاه:

آزادى تهران، تماشاگر: ۵ هزار نفر

پرسپوليس

حسين هوشيار، مهدى مهدوى كيا
(از دقيقه ۴۶ محمد نصرتى)، سامان آقازمانى، ممدوتال، عليرضا نورمحمدى، ابراهيم شكورى، حسين بادامكى، غلامرضا رضايى، اميرحسين فشنگچى (از دقيقه ۴۶ محمد نورى)، جواد كاظميان و وحيد هاشميان (از دقيقه ۴۶ على كريمى)
سرمربى: مصطفى دنيزلى

سايپا

وحيد مهدى خانى، مجيد ايوبى، پيروز قربانى، مجيد غلام نژاد، مرتضى ابراهيمى، اسحاق سبحانى، روزبه شاه عليدوست، سجاد شهباززاده (از دقيقه ۸۷ شعيب اميرى)، ميلاد غريبى، امين منوچهرى، كريم انصارى فرد (از دقيقه ۷۶ على زينالى)
سرمربى: مجتبى تقوى

شرح گل ها

گل اول سايپا: كريم انصارى فرد پشت سامان آقازمانى صاحب يك توپ خوب شد كه با چند گام پيشروى، ضربه او از زير دست هاى هوشيار به گل اول سفيد و نارنجى پوشان كرجى تبديل شد.
گل دوم سايپا: امين منوچهرى در پشت مدافعان پرسپوليس و در شرايطى مشكوك به آفسايد، صاحب يك موقعيت خوب گلزنى شد كه ضربه او به دور از دست هاى هوشيار به گل دوم سايپايى ها بدل گشت.
گل سوم سايپا: مجيد غلام نژاد پس از فريب عليرضا نورمحمدى با يك ضربه حساب شده براى سومين بار دروازه پرسپوليس را باز كرد.
گل اول پرسپوليس: روى پاس بلند ممدوتال و عبور توپ از روى سر نورى، توپ روى پاى چپ شكورى جفت و جور شد تا ضربه اين بازيكن يكى از گل هاى خورده را جبران كرده باشد.
گل چهارم سايپا: روى اشتباه فاحش خط دفاع پرسپوليس در يارگيرى در فضاى باز پشت دفاع، توپ سرگردان به غريبى رسيد تا او با يك ضربه تمام كننده گل چهارم بازى را به ثمر رسانده باشد.
گل دوم پرسپوليس: روى ارسال يك توپ خوب توسط على كريمى در عمق دفاع سايپا، ضربه سر عليرضا نورمحمدى، مدافع پيش تاخته سرخپوشان فاصله گل ها را كمتر كرد.

لحظات حساس

دقيقه :۴ در شلوغى جلوى دروازه سايپا، وحيد هاشميان صاحب يك فرصت خوب شوتزنى شد كه ضربه ناگهانى او را مهدى خانى با يك واكنش عالى دفع كرد.دقيقه :۱۱ شوت اسحاق سبحانى از پشت محوطه جريمه سرخپوشان به همان جايى زده شد كه هوشيار انتظار آمدن توپ را مى كشيد.دقيقه :۳۰ روى پاس به عقب امين منوچهرى از راست، سجاد شهباززاده از فاصله اى نزديك به ۳۰ متر، ضربه اش را به كنار دروازه هوشيار كوبيد.دقيقه :۳۳ روى پاس خوب غلام نژاد از راست، انصارى فرد در ميان هوشيار و نورمحمدى تظاهر به خطاى پنالتى كرد كه با كارت زرد سعيد مظفرى زاده مواجه گشت.دقيقه :۴۷ على كريمى از راست وارد محوطه جريمه سايپايى ها شد كه پاس عرضى او قبل از رسيدن به كاظميان توسط مهدى خانى دفع شد.دقيقه :۵۰ بر روى غافلگيرى خط دفاع سايپا، ضربه حسين بادامكى پس از برخورد به تير دروازه مهدى خانى در ميان غافلگيرى سرخپوشان به زمين برگشت.دقيقه :۶۶ روى يك ضربه كرنر بلند از چپ ضربه سر مرتضى ابراهيمى در دستان هوشيار آرام گرفت.
دقيقه :۷۳ روى پاس على كريمى براى غلامرضا رضايى در داخل محوطه جريمه سايپا، ضربه اين بازيكن پس از برخورد به تير دروازه به زمين برگشت.
دقيقه :۷۷ روى ارسال خوب غلامرضا رضايى از راست و اصابت توپ به سر مدافع سايپا، ضربه بادامكى به راحتى در آغوش مهدى خانى جاى گرفت.
دقيقه :۸۳ پاس عرضى محمد نورى به حسين بادامكى با ضربه اين بازيكن فضاى بالاى دروازه سايپا را شكافت.

شرح بازى

پرسپوليس تا آمد به خود بيايد ۲ گل از حريف جوان و با انگيزه خود عقب افتاد تا ديگر ميدان نتيجه براى سرخپوشان دشوار شود. پرسپوليس در روزى كه مهره هاى اصلى خود چون على كريمى، محمد نورى، محمد نصرتى و ... را بى دليل بر روى نيمكت ذخيره ها نشانده بود ، خيلى زود دستان خود را به علامت تسليم بالا برد تا يك شكست پرگل و پرحاشيه براى اين تيم رقم بخورد. شكستى كه حالا حالاها هواداران پرسپوليس آن را فراموش نخواهند كرد. ياران مصطفى دنيزلى در يك بازى پرانتقاد هيچ حرفى براى گفتن نداشتند و چنان آشفته و سردرگم در ميدان حركت مى كردند كه انگار از قبل شكست خود را پذيرفته بودند. پرسپوليس با تيم دوم خود اگرچه در نيمه اول با حساب ۲ بر صفر به حريفش باخت اما تيم اصلى پرسپوليس هم در نيمه دوم حريف سايپا نشد و در مقابل اين تيم خسته به نتيجه تساوى ۲ بر ۲ دست يافت. تعويض هاى مصطفى دنيزلى نيز در طول بازى بر حرف و حديث هاى بازى افزود. او به ناگاه هر ۳ تعويض خود را در آغاز نيمه دوم انجام داد تا از دقيقه ۸۰ به بعد با مصدوميت ممدوتال عملا ۹ نفره در مقابل سايپا بازى كرده باشد. سايپايى ها كه يكى از بهترين بازيهاى خود را در طول ليگ يازدهم ديروز انجام داد و توانست پرسپوليس پرمهره را با حساب ۴ بر ۲ شكست دهد.

hamedss
04-22-2012, 06:35
در حاشيه ديدار پرسپوليس- سايپا

كريمى ذخيره بود
با تصميم دنيزلى، على كريمى در بازى امروز مقابل سايپا نيمكت نشين شد. نيمكت نشينى كريمى و زائد سوژه اصلى هواداران در هنگام ورود به زمين بود. كريمى پس از ديدار با الغرافه از دنيزلى انتقاد كرده بود. وى در نيمه دوم به زمين آمد.
تشويق انصارى فرد
هواداران پرسپوليس پس از ورود سايپا به زمين كريم انصارى فرد را تشويق كردند.
پخش بازى
اسكوربورد ورزشگاه آزادى بازى چلسى و آرسنال را پخش مى كرد. اين بازى بدون گل خاتمه يافت.
گروه موزيك
گروه موزيك به مناسبت گراميداشت روز ارتش در ورزشگاه آزادى حضور پيدا كرد و با نواختن موزيك هاى حماسى هواداران را به وجد آورد. حدود ۳۰ جانباز جنگ تحميلى در كنار زمين حضور داشتند و بازيكنان پرسپوليس و سايپا با آنها به خوش و بش پرداختند.
تشويق و كنايه
هواداران پرسپوليس كاپيتان نيمكت نشين تيم را تشويق كردند و به بازيكنان ديگر با شعارهايشان كنايه زدند.
خوش و بش
پيش از آغاز مسابقه كادر فنى سايپا به سمت نيمكت پرسپوليس رفت.
رخصت
روزبه شاه على دوست از سايپا به سمت نيمكت پرسپوليس رفت و غلامرضا رضايى، سامان آقازمانى، جواد كاظميان و اميرحسين فشنگچى پيش از آغاز بازى به سمت نيمكت سايپا رفتند.
تماشاگران ويژه
جمشيد زارع قائم مقام باشگاه پرسپوليس، سيموئز و ماركار آقاجانيان از مربيان تيم ملى از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه بودند.
دنيزلى تشويق شد
هواداران پرسپوليس در حالى كه كريمى و دنيزلى را تشويق مى كردند عليه ساير بازيكنان شعار دادند. در دقايق پايانى اين ديدار شعارها عليه پرسپوليسى ها شدت گرفت، نكته جالب اينكه هواداران دو دسته شده و يك دسته عليه بازيكنان و يك دسته ديگر عليه هواداران معترض شعار مى دادند. پس از گذشت دقايقى هر دو گروه متحد شده و با يكديگر شعار«... ها حيا كنيد، پرسپوليس را رها كنيد» و «بازيكن ميلياردى تشكر تشكر» سر دادند.
پروين رفت
پس از اينكه پرسپوليس گل چهارم را از سايپا دريافت كرد، على پروين مدير فنى اين تيم با ناراحتى ورزشگاه را ترك كرد.
توجه به دنيزلى
پرسپوليسى ها پس از پايان ديدار شعار «مصطفى يادت باشه الهلال سوراخ بشه» سر داده و از حالا به پيشواز ديدار اين تيم در هفته پنجم ليگ آسيا رفتند.
نورى ۳ اخطاره شد
محمد نورى در جريان اين ديدار كارت زرد گرفت تا با دريافت سومين كارت زرد بازى بعدى پرسپوليس مقابل تراكتورسازى را از دست بدهد.

hamedss
04-22-2012, 06:36
تقوى: هيچ كس فكر اين نتيجه را نمى كرد

مجتبى تقوى، سرمربى سايپا در خصوص اينكه فكر برترى پرگل برابر پرسپوليس را مى كرد گفت: اينها به توانايى ذهنى بازيكنانم بر مى گردد و كسى فكر نمى كرد بازى ۴ بر ۲ شود.وى پس از پيروزى ۴ بر ۲ مقابل پرسپوليس گفت: بازى بسيار سختى را پشت سر گذاشتيم چون پرسپوليس در آسيا يكى از شانس هاى صعود است و بازيكنان با تجربه اى دارد. بازيكنان جوان و متحول شده سايپا براى اولين بار بود كه چنين فضايى را تجربه مى كردند.او اضافه كرد: بازى مقابل تيم پر تماشاگر پرسپوليس سخت و گرفتن ۳ امتياز اين بازى براى خانواده سايپا ارزشمند بود. اهميت اين قضيه بيشتر از برد است و مى آموزيم كه شاكر نعمت هاى خدا باشيم چون انصافا در نيمه اول بايد دو بر صفر مى شديم اما در نيمه دوم دو گل خورديم و نگران اين مسأله بودم. حالا بايد براى هفته آينده از لحاظ روحى و روانى كار كنيم.تقوى در خصوص اينكه فكر چنين نتيجه اى را مى كرد، گفت: اينها به توانايى ذهنى بازيكنانم بر مى گردد و كسى فكر نمى كرد بازى ۴ بر ۲ شود. مهمترين دغدغه من دريافت دو گل بود. نمى توانم بپذيرم به راحتى دو گل خورديم چون بازيكنان جوان بايد ياد بگيرند. اين يك پيغام براى بازيكنان جوان من است كه نبايد به فكر اين پيروزى بمانند و بايد درس بگيرند.

hamedss
04-22-2012, 06:43
هیچ‌کس فکر این نتیجه را نمی‌کرد/بی انصافی است زحمات ما را با جادوگری زیر سؤال ببرند

خبرگزاری فارس: سرمربی سایپا در خصوص اینکه فکر برتری پرگل برابر پرسپولیس را می‌کرد گفت: اینها به توانایی ذهنی بازیکنانم بر می‌گردد و کسی فکر نمی‌کرد بازی 4 بر 2 شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی تقوی پس از پیروزی 4 بر 2 مقابل پرسپولیس گفت: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم چون پرسپولیس در آسیا یکی از شانس های صعود است و بازیکنان با تجربه ای دارد. بازیکنان جوان و متحول شده سایپا برای اولین بار بود که چنین فضایی را تجربه می کردند.

وی اضافه کرد: بازی مقابل تیم پر تماشاگر پرسپولیس سخت و گرفتن 3 امتیاز این بازی برای خانواده سایپا ارزشمند بود. اهمیت این قضیه بیشتر از برد است و می آموزیم که شاکر نعمت های خدا باشیم چون انصافا در نیمه اول باید دو بر صفر می شدیم اما در نیمه دوم دو گل خوردیم و نگران این مسئله بودم. حالا باید برای هفته آینده از لحاظ روحی روانی کار کنیم.
تقوی در خصوص اینکه فکر چنین نتیجه ای را می کرد، گفت: اینها به توانایی ذهنی بازیکنانم بر می گردد و کسی فکر نمی کرد بازی 4 بر 2 شود. مهمترین دغدغه من دریافت دو گل بود. نمی توانم بپذیرم به راحتی دو گل خوردیم چون بازیکنان جوان باید یاد بگیرند. این یک پیغام برای بازیکنان جوان من است که نباید به فکر این پیروزی بمانند و باید درس بگیرند.
خبرنگاری پرسید که گفته می شود برخی از مربیان جادوگر دارند که تقوی پاسخ داد: وقتی فجرسپاسی را بردیم این حرف ها مطرح شد ولی وقتی به تراکتورسازی باختیم کسی این صحبت ها را مطرح نکرد. باشگاه سایپا هرگز اجازه چنین کارهایی نمی دهد و به چنین افرادی اجازه ورود نخواهد داد. من اجازه نمی دهم این تفاسیر و تحلیل ها زحمات بازیکنان من را زیر سؤال ببرد چون خیلی برای بازیکنان خارجی احترام قائل هستم اما حتی یک بازیکن خارجی هم نداریم. بی انصافی است که از نظر اخلاقی بازیکنان جوان و آینده دار من را با این صحبت ها زیر سؤال ببرند.
سرمربی سایپا در خصوص اینکه چه کاری انجام داده که مربیان قبلی سایپا انجام نداده اند ، گفت: من کاری نکرده ام و باید تلاش کنیم در بازی های آینده جبران کنیم و این جوانان باید تلاش کنند. آنها البته تمرینات سختی را تحمل می کنند و هرگاه بازی کردیم به مساوی فکر نکردیم. من کار زیادی انجام ندادم و بازیکنان و باشگاه آماده هستند تا ذهن خود را تغییر دهند. این بستر فراهم شده و باید خوشحال باشیم که سه امتیاز بازی با پرسپولیس را نصیب خود کردیم.
تقوی در خصوص اینکه فصل آینده در سایپا می ماند و آیا بازیکنان جوان و آینده دار این تیم را نگه می دارد، گفت: 16 سال در سایپا هم به عنوان بازیکن و هم مربی حضور داشتم و فکر می کنم تکلیف من را مدیران ارشد سایپا مشخص می کنند. هنوز به این مسئله فکر نکردم ولی من همیشه برای خدمت به سایپا آماده ام. تصمیمات برای فصل آینده به عهده باشگاه سایپا خواهد بود.

hamedss
04-22-2012, 06:44
طاهری: فکر نمی‌کردیم ۴ گل به پرسپولیس بزنیم

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال سایپا گفت:‌ فکر پیروزی با ۴ گل برابر پرسپولیس را نمی‌کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس بیژن طاهری پس از 4 بر 2 برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کردیم در این بازی 3 امتیاز را بگیریم و پیروز شویم اما اصلاً فکر نمی‌کردیم 4 گل به پرسپولیس بزنیم. دیروز هم گفتم بازی سختی برابر پرسپولیس داریم .
وی افزود:‌ امروز خیلی خوب بازی را شروع کردیم و خیلی هم خوب بازی را پایان رساندیم. مزد زحماتمان را گرفتیم و گل‌های به موقعی زدیم اگر دقت می‌کردیم آن 2 گل را هم نمی‌خوردیم.

hamedss
04-22-2012, 06:45
صادقی: از اشتباهات پرسپولیس بیشترین استفاده را کردیم

خبرگزاری فارس: کاپیتان سایپا گفت: از اشتباهات پرسپولیس بیشترین استفاده را کردیم و یک برد شیرین به دست آوردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس ابراهیم صادقی پس از پیروزی 4 بر 2 برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما خیلی خوب کار کرد و مستحق برد بود. بازی روانی را به نمایش گذاشتیم. پرسپولیس خسته بود و ما از اشتباهات آنها بیشترین استفاده را کردیم و یک برد شیرین به دست آوردیم.
وی ادامه داد: بیشتر دقایق بازی در دست بازیکنان ما بود و 10 نفره شدن حریف نیز کار ما را راحت‌تر کرد.
صادقی در مورد استعفای آرش کوشا از مدیرعاملی باشگاه سایپا گفت: همه کوشا را دوست دارند. من 5 مدیرعامل در باشگاه سایپا دیده‌ام.

hamedss
04-22-2012, 06:46
انصاری‌فرد: استعفای کوشا در ماندنم تاثیرگذار است

به آقای گلی فکر می‌کنم

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به دنبال آقای گلی لیگ برتر هستم اگر مصدومیتم مشکل‌ساز نشود.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری فرد پس از برتری 4 بر 2 سایپا برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خدا را شکر امروز توپ‌هایمان تبدیل به گل شد. نتیجه خوبی گرفتیم و توانستیم تیم بزرگ پرسپولیس را شکست دهیم.
وی در مورد مصدومیتش گفت: در جریان بازی از ناحیه مچ پا احساس درد کردم و به خارج از زمین آمدم. چرا که نمی‌خواستم ریسک کنم. باید عکس گرفته و منتظر جواب آن باشم و در مورد آسیب‌دیدگی‌ام همه چیز مشخص شود.
انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که چرا سایپا از ابتدای فصل این گونه نتیجه نگرفت، گفت: یک سری مشکلات بود که البته برطرف شده است.
وی همچنین در مورد استعفای کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد:‌دلیل آن را نمی‌دانم پس از بازی تیم ملی هم از پوستین‌دوز خواهش کردم تا مانع انجام این کار شود. تیم ما به خودباوری رسیده و امروز با گل‌های فراوان بازی‌ها را می‌بریم.
مهاجم سایپا افزود: این فصل را هم به خاطر کوشا در تیم باقی ماندم. او مدیرعامل خوبی است و به خوبی به فوتبال بها می‌دهد.
وی در پاسخ به این سؤال که عدم حضور کوشا در فصل آینده در تصمیم‌گیری این بازیکن برای ماندن در سایپا تاثیرگذار است یا خیر، گفت: صددرصد اگر کوشا نباشد، می‌تواند روی تصمیمی که برای ماندن در سایپا می‌گیرد، تاثیر بگذارد.
انصاری فرد در پایان گفت: اگر پایم دچار مشکل نشود به دنبال آقای گلی هستم.

hamedss
04-22-2012, 06:47
شکست پرسپولیس برابر سایپا در روز ترکیب عجیب دنیزلی

پدربزرگ شکست خورده!

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا شکست خورد تا سه هفته متوالی در لیگ برتر نتواند به پیروزی برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا از ساعت 19:05 و با 5 دقیقه تاخیر در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 4 هزار تماشاگر برگزار شد که بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود سایپا به پایان رسید.

کریم انصاری فرد در دقیقه 5، امین منوچهری در دقیقه 7،‌ مجید غلام‌نژاد در دقیقه 58 و میلاد غریبی در دقیقه 78 برای سایپا گلزنی کردند. ابراهیم شکوری در دقیقه 73 و علیرضا نورمحمدی در دقیقه 87 برای پرسپولیس گل زدند.
ترکیب پرسپولیس در این بازی تغییرات زیادی نسبت به دیدار با الغرافه قطر داشت و بازیکنانی مثل علی کریمی، محمد نوری، ایمون زاید و محمد نصرتی در ترکیب اولیه غایب بودند. سرخپوشان در نیمه اول بازی پرانتقادی انجام دادند تا دنیزلی در ابتدای نیمه دوم سه تعویض همزمان انجام دهد.
دنیزلی هفته گذشته به دلیل تولد نوه‌ دختری‌اش به ترکیه رفت و بامداد امروز به تهران برگشت و سرخپوشان نتوانستند به دنیزلی پدربزرگ هدیه خوبی بدهند. پرسپولیس در سه هفته متوالی لیگ برتر نتوانسته پیروز شود. آنها برابر داماش و سایپا شکست خوردند و برابر سپاهان هم به تساوی رسیدند.
سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به محمد نوری از پرسپولیس و کریم انصاری‌فرد، اسحاق سبحانی و مجید غلام‌نژاد از سایپا کارت زرد نشان داد. سامان آقازمانی در دقیقه 44 با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد تا پرسپولیس 10 نفره شود.
انصاری‌فرد با گلی که امروز زد 18 گله شد و در کنار فونیکه‌سی و رضا عنایتی در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گرفت.
با این شکست پرسپولیس 39 امتیازی باقی‌ماند و به رده نهم سقوط کرد و سایپا 40 امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد.
ترکیب پرسپولیس:
حسین هوشیار، علیرضا نورمحمدی، ممدوتال، ابراهیم شکوری، سامان آقازمانی، امیرحسین فشنگچی( از دقیقه 46 علی کریمی)، حسین بادامکی، مهدی مهدوی‌کیا( از دقیقه 46 محمد نصرتی)، غلامرضا رضایی، جواد کاظمیان و وحید هاشمیان( از دقیقه 46 محمد نوری)
سرمربی: مصطفی دنیزلی
ترکیب سایپا:
وحید مهدی‌خانی، مجید ایوبی، پیروز قربانی، مجید غلام‌نژاد، مرتضی ابراهیمی، اسحاق سبحانی، روزبه‌ شاه‌علیدوست، سجاد شهباز‌زاده، میلاد غریبی، امین منوچهری و کریم انصاری‌فرد(از دقیقه 76 علی زینالی)
سرمربی: مجتبی تقوی

hamedss
04-22-2012, 06:51
دیدار تیم های فوتبال سایپا و پرسپولیس
.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
04-22-2012, 14:14
حيدري مديرعامل جديد باشگاه سايپا شد

مدير مجموعه ورزشي انقلاب تهران به عنوان مدير عامل جديد سايپا انتخاب شد.

پرويز حيدري به عنوان مديرعامل جديد باشگاه سايپا انتخاب و مراسم توديع و معارفه وي صبح امروز برگزار شد.

پيش از اين کوشا مديرعامل باشگاه سايپا بود که از سمتش استعفا کرد.

منبع :

DanielBahrami
04-22-2012, 14:16
طاهري: فکر نمي‌کرديم 4گل به پرسپوليس بزنيم

مربي تيم فوتبال سايپا گفت:‌ فکر پيروزي با 4 گل برابر پرسپوليس را نمي‌کرديم.

بيژن طاهري پس از 4 بر 2 برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: فکر مي‌کرديم در اين بازي 3 امتياز را بگيريم و پيروز شويم اما اصلاً فکر نمي‌کرديم 4 گل به پرسپوليس بزنيم. ديروز هم گفتم بازي سختي برابر پرسپوليس داريم .

وي افزود:‌ امروز خيلي خوب بازي را شروع کرديم و خيلي هم خوب بازي را پايان رسانديم. مزد زحماتمان را گرفتيم و گل‌هاي به موقعي زديم اگر دقت مي‌کرديم آن 2 گل را هم نمي‌خورديم.

منبع :

ALEX-ss
04-28-2012, 19:44
سايپايي‌ها پاداش شکست پرسپوليس را گرفتند

مديرعامل جديد باشگاه سايپا پاداش پيروزي اين تيم برابر پرسپوليس را به بازيکنان پرداخت کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پرويز حيدري امروز در تمرين تيم فوتبال سايپا حاضر شد و پاداش پيروزي اين تيم مقابل پرسپوليس را به آنها پرداخت کرد.

بهروز منتقي مديرکل ورزش و جوانان استان البرز نيز در تمرين امروز سايپا حضور داشت و وعده داد که در تلاش است تا فصل آينده سايپا در کرج ميزبان دو تيم استقلال و پرسپوليس باشد.

سايپا در هفته سي و يکم ليگ برتر 4 بر 2 تيم پرسپوليس را شکست داد.

DanielBahrami
04-29-2012, 15:39
مديرعامل سايپا: با هيچ مربي‌اي‌ مذاکره‌ نکرده‌ام

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: با هيچ مربي‌اي مذاکره نکرده‌ام و فقط قلعه‌نويي تلفني مديرعاملي من را در اين باشگاه تبريک گفت.

پرويز حيدري در مورد شايعه‌ مذاکره باشگاه سايپا با حميد استيلي و امير قلعه‌نويي براي سرمربيگري در فصل آينده اظهار داشت: اين مسايل را به شدت تکذيب مي‌کنم و من با هيچ مربي مذاکره نداشته‌ام. حتي شماره تلفن حميد استيلي را هم ندارم.

وي ادامه داد: قلعه نويي فقط تلفني مديرعاملي من را در باشگاه سايپا تبريک گفت و مذاکره‌اي نداشته‌ايم.

منبع :

ALEX-ss
04-29-2012, 19:30
قرباني: به‌ خاطر مساوي با استقلال جريمه شديم

مدافع سايپا گفت: تيم ما قوانين دست و پاگيري دارد که در روحيه بازيکنان تاثيرگذار است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پيروز قرباني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شرايط تيم سايپا گفت: وضعيت خوبي داريم و در نيمه دوم بازي با ملوان هم بازي خوبي انجام داديم و مي‌توانستيم حتي برنده شويم که در نهايت بازي مساوي شد.

وي در مورد اينکه گفته بود مي‌خواهد فصل آينده در يک تيم بالاي جدولي حضور داشته باشد گفت: الان هم اين را مي‌گويم. دوست دارم در تيمي که جزء بالانشينان جدول است بازي کنم زيرا در غير اين صورت به من فشار مي‌آيد. سايپا تمام ارکان لازم براي بزرگي را دارد اما آئين‌نامه‌ها و قوانين دست و پاگيري دارد که اجازه نمي‌دهد شور و نشاط لازم يک تيم فوتبال در آن ايجاد شود.

قرباني تصريح کرد: شايد فصل آينده در سايپا باشم و يا نباشم اما به مسئولان سايپا پيشنهاد مي‌کنم در آئين‌نامه‌ها و قوانين دست و پاگير تغييراتي ايجاد کنند. شور و نشاط اولين فاکتور لازم براي يک تيم فوتبال است که بايد به آن تزريق شود. برخي قوانين و آئين‌نامه‌ها فقط مختص تيم فوتبال سايپاست که اشکالاتي هم دارد.

بازيکن پيشين مس کرمان اضافه کرد: نمونه اين قوانين آئين‌نامه‌ پاداش‌هاست. ما در ورزشگاه آزادي و با انجام يک بازي خوب برابر استقلال به تساوي دو بر دو رسيديم اما جريمه شديم در حالي که با مس کرمان وقتي با استقلال در آزادي مساوي کرديم به ما پاداش خوبي داده شد. منظور من اين نيست که فقط به ما پول بدهند بلکه مسايل انگيزشي بازيکنان مورد نظر قرار بگيرد و انگيزه لازم به بازيکنان تزريق شود. من اين حر‌ف‌ها را به اين دليل مي‌گويم که آدم‌هاي خوبي در باشگاه سايپا حضور دارند و دوست داريم اين تيم در فوتبال بزرگي کند.

قرباني در مورد کم شدن شانس استقلال براي قهرماني در ليگ برتر گفت: رابطه من با مظلومي شکر آب شده و رابطه خوبي نداريم اما بايد حق را گفت. اينکه اعضاي هيئت مديره مدام از تعيين مديرعامل جديد سخن مي‌گفتند روي بازيکنان و سرمربي تيم تاثير گذاشت. آنها ربات نيستند. با اين حال اميدوارم همه چيز در اين فصل به گونه‌اي رقم بخورد که آخرش به سود استقلال باشد. آن سالي که ما با استقلال قهرمان شديم در روز آخر به قهرماني رسيديم.

وي در مورد شانس قهرماني سپاهان گفت: اگرچه دوست دارم استقلال قهرمان شود اما سپاهان نسبت به استقلال و تراکتورسازي از نظر فني بهتر است.

قرباني در مورد انتخاب تيم فصل آينده‌اش به فارس گفت: واقعيتش اين است که دوست دارم در سايپا بمانم و با اين تيم فصل آينده مقام خوبي در ليگ به دست بياورم.

DanielBahrami
05-01-2012, 12:58
صالح:من مظلومانه‌ترين برکنارشده ليگ برتر بودم

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا برکناري خود را مظلومانه و غيرفني دانست.

مجيد صالح در گفتگويي اظهار داشت: هنوز از نحوه برکناري‌ام متعجبم. قبل از بازي با سپاهان به من هيچ اولتيماتومي داده نشده بود هرچند که سپاهان قبل از بازي با ما در 7 ديدار شکست نخورده بود و اگر به من اولتيماتوم هم داده مي شد که حتما بايد در اصفهان برنده شويد غير منطقي به نظر مي رسيد. با اين حال چنين کاري هم انجام نشد.

وي اضافه کرد: در باشگاه فرهنگي ورزشي سايپا که هموار مسايل اخلاقي مطرح است و باشگاهي اخلاق‌مدار است من را شبانه برکنار کردند. ساعت يک و نيم شب در فرودگاه به من گفتند که برکنار شده‌ام. آن هم در حالي که مهر خروج از کشور در گذرنامه‌ام خورده بود و ديگر امکان هيچ کاري نداشتم و نمي‌توانستم برگردم.

صالح عنوان کرد: در روز 17 بهمن ماه و 10 روز قبل از بازي با سپاهان برنامه تيم را 23 روز تعطيلات را به باشگاه ارايه دادم. بعد از بازي با سپاهان در روز 27 بهمن قرار بود 7 روز به مسافرت بروم و تمرينات تيم هم 5 روز تعطيل بود. يعني تيم فقط دو روز بدون من و با حضور مربي بدنساز تمرين مي‌کرد و مسابقات هم 23 روز تعطيل بود.

سرمربي پيشين سايپا افزود: با وجود اين ساعت يک نصفه شب من را اخراج کردند در حالي که مديريت محترم باشگاه مي توانست صبر کند تا من از سفر برگردم و بعد درجلسه اي که با من مي گذاشتند به من مي گفتند شما اخراج هستيد. اينگونه شأن من هم حفظ مي شد که آنها متاسفانه اين کار را نکردند.

صالح در مورد اينکه با باشگاه سايپا تسويه حساب کرد يا نه، خاطرنشان کرد: من هنوز طلبم را از باشگاه سايپا نگرفته‌ام و فقط 30 درصد ابتداي فصل به من پرداخت شد. قبل از سفر به من گفته شد وقتي به سفر رفتي به ما شماره تماس بده تا در تماس باشيم و من به محض اينکه رسيدم چنين کاري کردم و شماره تماس خود را به دفتر مديريت باشگاه و هم شهبازي دادم اما هيچ تماسي با من گرفته نشد. به همين دليل يک هفته بيشتر در مسافرت ماندم و 12 اسفند به ايران بازگشتم. به محض رسيدن هم با شهبازي تماس گرفتم و گفتم که من به ايران آمده ام.

وي گفت: روز 17 اسفند با شهبازي جلسه اي در باشگاه گذاشتم که ايشان گفتند قرار است در باشگاه از من استفاده شود و نشستي هم با کوشا مديريت باشگاه در دو سه روز آينده در مورد مسايل کاري و مالي خواهيم داشت. جلسه اي که بعد از مدت ها امروز و فردا کردن در حالي که حدود 70 روز است از برکناري‌ام مي‌گذرد برگزار نشده است اما به من نگفته‌اند که چرا اخراج شدم. اکنون هم که ديگر کوشا استعفا کرده است. دغدغه من فقط مسايل مالي نبود بلکه مي خواستم علت برکناري ام را بدانم.

سرمربي پيشين سايپا افزود: کارمند شرکت سايپا هستم و تا آخر خرداد به باشگاه سايپا مامور شده‌ام. دوست ندارم از خانه‌ خودم به کميته انضباطي فدراسيون شکايت کنم. دوست دارم اگر بشود حداقل مديرعامل جديد باشگاه سايپا يا مديرعامل محترم گروه خودروسازي را ببينم تا حرف‌هايم را به او بگويم. اين حق من است که بعد از 22 سال کار در سايپا بخواهم مديرعاملم را ببينم.

صالح با دفاع از عملکرد فني خود گفت: به باشگاه سايپا برنامه سه ساله داده بودم و قرار بود در سال اول در ميانه بالايي جدول باشيم. ميانه بالايي جدول از رده نهم تا کسب سهميه آسيا را شامل مي‌شود. در سال دوم و سوم قرار بود که به دنبال کسب سهميه و قهرماني باشيم. من در اين فصل سه چهارم ليگ را سرمربي تيم بودم و مي‌توانستم در 8 بازي پاياني هم امتيازهاي لازم را کسب کنم بخصوص اينکه 5 بازي از اين 8 مسابقه در کرج برگزار مي‌شد در حالي که در نيم فصل اول اين بازي‌ها خارج از کرج بود.

وي گفت: همانطور که در زمان سرمربيگري سايپا تلاش مي‌کردم مسايل اخلاقي را همواره مدنظر داشته باشم بعد از برکناري هم هيچ حرفي عليه تيم نزدم و جوسازي نکردم من مظلومانه‌ترين برکنارشده ليگ برتر بودم. اين حرف‌ها هم که مي‌گويند بازيکنان سايپا با من رابطه خوبي نداشتند درست نيست زيرا هنوز هم بازيکنان سايپا با من در تماس هستند و در مناسبت‌هاي مختلف هم به من پيامک مي‌زنند همان طوري که هنوز بازيکنان ذوب آهن و حتي استقلال با من در تماس هستند.

صالح تصريح کرد: برکناري من از سايپا فني نبود. سايپا در آن زمان 31 امتياز داشت و من سه چهارم فصل را گذرانده بودم و يک چهارم نتيجه گيري فصل باقي مانده بود. سايپا از نظر فني در وضعيت بحراني نبود که من را برکنار کردند و تيم در رده شانزدهم يا هفدهم جدول هم قرار نداشت که اين اتفاق افتاد.

منبع :

DanielBahrami
05-12-2012, 09:26
تقوي: مديران باشگاه از من برنامه خواستند

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: برابر صنعت نفت بايد 5 گل به ثمر مي‌رسانديم.

مجتبي تقوي پس از تساوي دو بر دو سايپا برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: از مسئولان سايپا به خاطر قدرداني از اميد شريفي نسب تشکر مي‌کنم. در مورد بازي بايد بگويم اين ديدار دو نيمه متفاوت داشت. ما در نيمه اول با برنامه ريزي بهتري وارد زمين شديم و نبض بازي را در دست داشتيم اما در نيمه دوم نفت آبادان براي جبران تک گل خورده شده وارد ميدان شد. در هر صورت ما سوار بازي بوديم و منصفانه اين بود که 5 گل به ثمر برسانيم.

وي با اشاره به عملکرد دروازه بان صنعت نفت خاطرنشان کرد: حبيب دهقاني در اين ديدار عکس العمل‌هاي بي نظيري داشت. تلاش بازيکنان نفت هم جاي تحسين دارد. در مجموع از تمام بازيکنانم تشکر مي‌کنم که انتظار مرا برآورده کردند. ما در نيمه دوم به جوانان ميدان داديم که آنها نيز عملکرد رضايت بخشي داشتند.

سرمربي سايپا با اشاره به حرکات فونيکه سي در زمان اخراج از بازي يادآور شد: به مديران باشگاه‌ها توصيه مي‌کنم هر بازيکن خارجي را بي جهت جذب نکنند. متاسفانه برخي از بازيکنان در ايران پول يا مفت مي‌گيرند و رفتارهايشان نشان مي‌دهد که در شأن ليگ برتر نيستند.

تقوي در پاسخ به اين سؤال که آيا فصل آينده سرمربي سايپا خواهد ماند در حالي که گزينه‌هاي همچون امير قلعه نويي و ساير مربيان مطرح شده است گفت: من بازيکن سايپا بودم. سايپا خانواده من است و اين تيم را دوست دارم. از اواسط فصل که به اين تيم آمدم انجام وظيفه کردم و در حال حاضر نيز اگر نظر مديران اين باشد که بمانم فعاليت خود را ادامه مي‌دهم در غير اين صورت براي اين تيم آرزوي موفقيت مي‌کنم.

وي درباره اينکه آيا مديران از او برنامه‌ خواسته‌اند يادآور شد: مديران براي فصل آينده از من برنامه‌ خواسته‌اند به هر حال اميدوارم بتوانيم براي فصل آينده سايپا را به گونه‌اي ببنديم که به رتبه‌هاي بالاي جدول فکر کند. ما امسال نسبت به سال گذشته پيشرفت داشتيم.

منبع :

omid2
05-15-2012, 11:07
تقوي: سرباز سايپا هستم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: سرباز سايپا هستم و براي موفقيت اين تيم تلاش مي کنم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مجتبي تقوي در مورد انتخابش به عنوان سرمربي فصل آينده سايپا گفت: تلاش مي کنم اين تيم موفق باشد. حداکثر تلاشم را مي کنم که به اهداف مورد نظري که باشگاه براي ما تعيين مي‌کند دست پيدا کنم.

وي در مورد اينکه کريم انصاري فرد را در سايپا حفظ مي کند يا نه گفت: انصاري فرد افتخاري براي سايپا کسب کرد که ماندگار است. به ياد ندارم که تاکنون آقاي گلي ليگ متعلق به سايپا باشد. او جوان برومند ايراني است. کريم فصل آينده بايد در سايپا بماند و فصل آينده بيشتر گلزني کند.

تقوي با اشاره به داوري هاي فصل گذشته گفت: اگر داوري با سايپا مهربان بود و هفت هشت پنالتي براي اين تيم مي گرفت. انصاري فرد بيشتر گلزني مي کرد. در برخي مسابقه ها نيز به دليل فشار بدني که روي او بود به دليل فشردگي بازي هاي ليگ و تيم ملي نتوانست بيشتر گلزني کند.

وي در مورد اينکه 15 بازيکن سايپا با اين باشگاه قراداد دارند آنها مي مانند يا مي روند گفت: اين مسايل جز اسرار باشگاه است.

omid2
05-15-2012, 11:16
انصاري‌فرد:
سازمان ليگ با پول خودم به من کفش طلا بدهد

آقاي گل ليگ برتر گفت: حاضرم با پول خودم يک نماد براي کفش طلا درست کنم و مسئولان سازمان ليگ آن را به من هديه بدهند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش فارس کريم انصاري فرد، پس از دريافت خودرو قشقايي در مراسم باشگاه سايپا در جمع خبرنگاران در مورد آقاي گلي خود در ليگ يازدهم گفت: تمام بازيکنان سايپا براي اينکه من آقاي گل ليگ شوم تلاش کردند و حتي در برخي صحنه ها با وجود اينکه خودشان در موقعيت تک به تک و صددرصد گلزني بودند به من پاس مي دادند تا من گلزني کنم و از همه آنها تشکر مي کنم.

وي تاکيد کرد: براي هر بازي نذر مي کنم و هر اتفاقي هم برايم رخ بدهد باز هم خدا را شکر مي کنم. چه اتفاق خوب و چه اتفاق بد بيفتد، بازهم شاکر خدا هستم. قبل از اينکه آقاي گلي ليگ به هفته پاياني کشيده شود گفتم هر اتفاقي رخ بدهد خدا را شکر مي کنم.

انصاري فرد با اشاره به اعتقاداتش عنوان کرد: بعد از هر گلي که مي زنم سجده شکر به جا مي آورم و عکاسان هم خيلي از دستم عصباني هستند و مي گويند چرا بعد از گلزني به سمت ما نمي آيي اما من دوست دارم اينگونه شادي کنم. در بازي هاي ملي هم همواره اسامي ائمه معصومين را زير پيراهنم حک مي کنم تا بعد از گلزني اسامي امامان را نمايش بدهم. در تيم ملي هم يکبار هم به همين خاطر دو اخطاره شدم و يک بازي ملي را از دست دادم اما اعتقاداتم را کنار نمي گذارم.

انصاري فرد در مورد اينکه فصل آينده هم در سايپا مي ماند يا به تيم ديگري مي رود و لژيونر مي شود، گفت: در مورد فصل آينده حرفي نمي زنم.

مهاجم سايپا در مورد اينکه معتقد است بازيکنان در تيم هايي به جز استقلال و پرسپوليس به چشم نمي آيند گفت: دقيقا همين طور است. فصل گذشته رضا نوروزي آقاي گل ليگ شد که هيچ مراسمي برايش برگزار نشد. من از باشگاه سايپا تشکر مي کنم که با برگزاري چنين مراسمي باعث شد بيشتر مورد توجه اهالي فوتبال قرار بگيرم. سايپا به بازيکنانش اهميت مي دهد و براي ابراهيم صادقي هم که 10 سال در اين تيم حضور مستمر و مفيد داشته مراسم خوبي برگزار کرد. اين مسايل نشانگر اهميت سايپا به سرمايه هايش است.

آقاي گل ليگ برتر يازدهم در مورد اينکه سازمان ليگ به او کفش طلا اهدا کرد يا نه گفت: هيچ کفش طلايي به من داده نشد و من از مسئولان بسيار گلايه مندم. اين کفش طلا واقعا طلا نيست بلکه نمادي است که نشان مي دهد من در ليگ يازدهم آقاي گل ليگ شده ام در حالي که اکنون هيچ نمادي ندارم که دوسال ديگر بتوانم بگويم آقاي گل ليگ شده ام. به آقاي گل ليگ حتي يک جاسوئيچي هم هديه نمي دهند.

وي افزود: در ليگ هاي خارجي وقتي بازيکني با 40 يا 50 گل زده آقاي گل مي شود به او هديه اي داده مي شود و انگيزه بازيکنان افزايش پيدا مي کند اما در ايران به آقاي گل ليگ حتي يک نماد هم نمي دهند. حاضرم با پول خودم يک نماد براي کفش طلا درست کنم و مسئولان سازمان ليگ آن را به من هديه بدهند تا يادگاري داشته باشم و دو سال بعد بتوانم با نشان دادن آن بگويم آقاي گل ليگ بوده ام.

انصاري فرد در مورد اينکه پيش از اين گفته بود رفتن کوشا در ماندن يا نماندنش در باشگاه سايپا موثر است گفت: من اين حرف را زده ام و فصل گذشته هم يکي از مهم ترين دلايلي که در سايپا ماندم حضور کوشا در باشگاه سايپا بود. رفتن او از سايپا در تصميم اين فصلم بي تاثير نخواهد بود. با اين حال من باشگاه سايپا را خانه خودم مي دانم و فکر مي کنم اين اجازه را به من بدهند که حتي اگر فصل آينده در اين تيم نمانم، هر وقت بخواهم به اين باشگاه بيايم.

وي در مورد اينکه اهداي يک خودرو 60 ميليوني به او در ماندن و نماندش بازهم تاثيرگذار خواهد بود يا نه، گفت: من در دو سال گذشته با جان و دل براي سايپا بازي کرده ام.

انصاري فرد در مورد اينکه با علي دايي مشکل پيدا کرده است، گفت: مشکلي با دايي ندارم. سوء تفاهم هايي بين ما بود که برطرف شد و برخي از نزديکان دايي شيطنت کرده بودند، برخي تصور کردند منظورم بهمن دهقان است ولي منظورم به هيچ عنوان او نيست. برخي از اطرافيان دايي مي خواستند براي او خودشيريني کنند و اين سوء تفاهم ها را ايجاد کرد.

انصاري فرد در مورد اينکه تيم ملي مي تواند به جام جهاني صعود کند يا نه گفت: ما صددرصد به جام جهاني صعود خواهيم کرد. در جام جهاني گذشته که حضور نداشتيم مردم دلخور شده اند.

omid2
05-15-2012, 11:16
تقوي فصل آينده نيز سرمربي سايپا است

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: فصل آينده هم مجتبي تقوي هدايت سايپا را در ليگ برتر فوتبال به عهده خواهد داشت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پرويز حيدري در مورد شايعه مذاکره باشگاه سايپا با امير قلعه‌نويي اظهار داشت:‌ مجتبي تقوي برنامه خود را به باشگاه سايپا ارائه کرده و فصل آينده هم سرمربي تيم فوتبال سايپا است.

وي در مورد زمان عقد قرارداد نيز گفت: در روزهاي آينده قرارداد تقوي به صورت کتبي امضا خواهد شد.

حيدري در مورد ماندن کريم انصاري‌فرد در باشگاه سايپا گفت: ما مي‌خواهيم کريم انصاري‌فرد در سايپا بماند او يک سرمايه ملي براي فوتبال سايپا است و 50 درصد ما براي حفظ کريم انصاري‌فرد کامل است و بايد نظر او را هم جويا شويم.

DanielBahrami
05-16-2012, 12:43
انصاري‌فرد خودخواه اما دوست داشتني است

کاپيتان تيم فوتبال سايپا اعتقاد دارد کريم انصاري فرد يک مهاجم خودخواه ولي دوست داشتني است.

ابراهيم صادقي در مورد آئين تجليل از بازيکنان و کادر فني تيم فوتبال سايپا از سوي مسئولان باشگاه، گفت: مراسم خيلي خوبي بود. کريم انصاري فرد براي تيم ما خيلي زحمت کشيده و يکي از بازيکنان خوب ما از نظر فني و اخلاقي در چند سال اخير بوده است .بازيکنان سايپا در چند هفته اخير تمام تلاش‌شان را انجام دادند تا انصاري فرد بتواند آقاي گل شود. خوشحالم که باشگاه سايپا چنين مراسمي برگزار مي‌کند.

وي ادامه داد: همان طور که کريم انصاري فرد هم گفت به بازيکنان دو تيم استقلال و پرسپوليس توجه بيشتري مي‌شود اما باشگاه سايپا با برگزاري چنين مراسمي نشان داد که به بازيکنانش اهميت زيادي مي‌دهد.

صادقي در مورد اينکه چرا در مراسم آئين‌ تجليل از بازيکنان فقط به انصاري‌فرد يک دستگاه خودرو اهدا شد اما به بازيکنان ديگر هديه‌اي داده نشد، خاطرنشان کرد: فکر مي‌کنم اين مراسم براي اين برگزار شد که به بازيکنان بابت فصل گذشته خسته نباشيد بگويند و بخش پررنگ‌تر آن نيز اهداي يک دستگاه خودرو به کريم انصاري فرد بود. اميدوارم انصاري‌فرد بتواند در تيم ملي هم گلزني‌هايش را ادامه بدهد.

صادقي در مورد اينکه واقعا از اهداي خودرو به انصاري فرد خوشحال شده يا نه گفت: بله، خوشحال شدم. او بازيکن جواني است که به چنين تبليغاتي نياز دارد. خيلي در کارش تاثير دارد. انصاري‌فرد يک شخصيت دوست داشتني دارد. او يک مهاجم خودخواه است که کمتر به ديگر بازيکنان پاس گل مي‌دهد. با اين حال بازيکنان سايپا او را دوست دارند به او پاس مي‌دادند تا بتواند گلزني کند. انصاري فرد زماني که به سايپا آمد 17 سال بيشتر نداشت. خوشحالم که اکنون آقاي گل ليگ شده است.

صادقي در مورد اينکه فصل آينده هم در تيم سايپا مي‌ماند يا نه به فارس گفت: 33 ساله هستم و در فصلي هم که گذشت 4 بازي به دليل مصدوميت بازي نکردم. تا زماني که بتوانم اينگونه براي سايپا مفيد باشم بازي مي‌کنم مگر اينکه سايپا من را نخواهد. دو پيشنهاد خوب از تيم‌هاي ليگ برتري دارم اما دوست دارم با سايپا ادامه بدهم.

منبع :

omid2
05-17-2012, 14:51
مهاجم‌ سايپا: دوست دارم در سايپا بمانم

مهاجم تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: دوست دارم يک فصل ديگر نيز در تيم سايپا بمانم .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مهدي خيري در گفت وگو با ايرنا افزود: قراردادم با باشگاه سايپا به اتمام رسيده و اکنون بازيکن آزاد هستم اما دوست دارم باز هم در اين تيم بمانم.

وي اظهار داشت: هنوز مسوولان باشگاه سايپا براي تمديد قرارداد با بازيکنان صحبت نکرده اند اما اميدوارم شرايط به گونه اي پيش رود که باز هم در سايپا حضور داشته باشم.

خيري در خصوص ليگ يازدهم نيز گفت: کسب رتبه هشتم در ليگ يازدهم عملکرد خوبي بود ، اگر کمي دقت مي کرديم وشانس داشتيم مي توانستيم به رتبه هاي بالاتري دست پيدا کنيم، سه امتياز بازي با صنعت نفت آبادان مي توانست ما را تا رتبه ششم بالا ببرد .

ALEX-ss
05-30-2012, 19:45
تمديد قرارداد سايپا با مجتبي تقوي

سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال سايپا قراردادش را با اين باشگاه تمديد کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از سايت باشگاه سايپا، مجتبي تقوي امروز در دفتر پرويز حيدري مديرعامل باشگاه سايپا حاضر شد و قراردادش را امضا کرد تا به طور رسمي به عنوان سرمربي فصل آتي تيم فوتبال سايپا در عرصه رقابت‌هاي ليگ برتر هدايت اين تيم را برعهده داشته باشد.

مجتبي تقوي 8 هفته قبل از پايان يازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر، جانشين مجيد صالح شده بود.

sasahmad11
06-09-2012, 19:50
بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال فولاد خوزستان به تيم سايپا پيوست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کاوه رضايي بازيکن تيم اميد ايران که فصل گذشته در فولاد خوزستان توپ مي‌زد به سايپا پيوست.اين باشگاه همچنين احمدزاده از تيم پارسه را به خدمت گرفت. احمدزاده نيز سابقه بازي در تيم اميد ايران را دارد.

باشگاه سايپا در حال مذاکره با رحمان احمدي، مهدي کريميان و فرزاد حاتمي است.

ALEX-ss
06-11-2012, 17:49
بيش از نام‌ها به جوانان اعتماد مي‌کنيم

رئيس باشگاه سايپاي البرز گفت: براي جذب بازيکنان جديد بيش از نام‌هاي بزرگ به جواناني اعتماد مي‌کنيم که در تيم‌هاي مختلف سايپا تربيت شده‌اند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]ناصر شهبازي اظهار داشت: يکي از ويژگي‌هاي اصلي و مثبت مجموعه فرهنگي و ورزشي سايپاي البرز اعتماد به جوانان و تربيت آنها است.

وي تصريح کرد: طي سال‌هاي متمادي فعاليت اين باشگاه، جوانان با استعداد و با انگيزه بسياري در سايپا تربيت شدند که امروز هر کدام به عنوان وزنه‌اي براي تيم ملي به شمار مي‌آيند.

رئيس باشگاه سايپاي البرز افزود: به عنوان نمونه مي‌توانيم به بازيکنان خوبي مانند کريم انصاري‌فرد اشاره کنيم که در سايپا آموزش ديده و امروز اکثر تيم‌هاي بزرگ کشور به دنبال جذب وي هستند.

شهبازي ادامه داد: مجتبي تقوي سرمربي سايپا نيز داراي انديشه‌هاي جوانگرايي است و به جوانان اعتماد و اعتقاد ويژه‌اي دارد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به جذب بازيکنان جوان از سوي سايپاي البرز ابراز داشت: تيم‌هاي مختلف و زير مجموعه ما بازيکنان جوان و با استعداد بسياري دارند که براي فصل 91 – 92 از اين توانمندي‌ها براي تقويت تيم اصلي سايپا استفاده خواهيم کرد.

اين مسئول متذکر شد: به عنوان نمونه بازيکناني چون شاه‌وراقي، براتي، سليمان‌نژاد و لطف‌‌اللهي را از تيم سايپا مهر و همچنين نوروزي و رياحي را از سايپاي شمال به تيم اصلي منتقل کرده و معتقديم که اين جوانان آينده‌دار در رقابت‌هاي ليگ برتر موثر خواهند بود.

وي تاکيد کرد: البته بر اساس پيشنهاد سرمربي تيم به دنبال جذب چند بازيکن از تيم‌هاي ليگ برتري هستيم که مذاکرات خوبي با آنها داشته‌ايم.

شهبازي در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در کرج مبني بر اينکه سرنوشت ماندن و يا انتقال کريم انصاري‌فرد آقاي گل فصل 90 – 91 ليگ برتر فوتبال به کجا انجاميده است؟ گفت: ما با اين بازيکن مذاکرات خوبي داشتيم و طرفين نظرات يکديگر را درک مي‌کنند.

وي تاکيد کرد: نظر باشگاه اين است که انصاري‌فرد از جمله بهترين بازيکنان سايپا بوده و اگر علاقه‌ داشته باشد، قراردادش را تمديد خواهيم کرد.

رئيس باشگاه سايپاي البرز متذکر شد: البته ما معتقديم که بازيکن بايد با جان و دل در خدمت تيمش بوده و اگر علاقه‌ لازم را ندارد، نمي‌تواند براي باشگاه مفيد باشد.

شهبازي عنوان کرد: بنابراين ما پيشنهاد خود را به انصاري‌فرد داده و تصميم‌گيري را به وي واگذار کرده‌ايم و علاقه‌منديم که فصل آينده نيز انصاري‌فرد در سايپا بماند.

وي در پايان اذعان داشت: تيم سايپا در فصل آينده به دنبال حضور در جمع تيم‌هاي صدر جدولي است و براي اين هدف شرايط بسيار خوبي دارد.

ALEX-ss
06-12-2012, 17:33
طاهري: قراردادم را با سايپا تمديد نمي‌کنم

مربي تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: قصد ندارم قرارداد خود را با اين باشگاه براي حضور در ليگ برتر فصل 91 – 92 تمديد کنم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]بيژن طاهري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در فصل گذشته با پيشنهاد سرمربي وقت به سايپا پيوسته و تا به امروز تمام تلاش خود را براي موفقيت اين به کار بسته‌ام.

وي تصريح کرد: در فصل جديد نيز از سوي مديريت و کادر فني سايپا پيشنهاد براي همکاري دارم که با توجه به برخي مسائل قرارداد خود را تمديد نخواهم کرد.

مربي تيم فوتبال سايپاي البرز در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در کرج مبني بر اينکه آيا اختلاف نظري با مجموعه باشگاه دارد که نمي‌خواهد در فصل 91 – 92 در اين تيم حضور داشته باشد گفت: هيچ اختلافي با مديران و يا کادر فني سايپا ندارم و به دلايل شخصي نمي‌خواهم فصل بعد در کرج باشم.

طاهري با اشاره به برخي مطالب منتشر شده در رسانه‌ها مبني بر اينکه مجتبي تقوي سرمربي سايپا از وي خواسته است به عنوان مربي دوم در اين باشگاه فعاليت خود را ادامه دهد، يادآور شد: دلايل من شخصي است و شرايط لازم براي تداوم حضورم در باشگاه فراهم نيست.

وي تاکيد کرد: من به سايپا علاقه دارم و يک فصل را با تمام توان براي موفقيت اين تيم سپري کردم، اما در حال حاضر معتقدم که حضورم در کرج موثر نخواهد بود و به همين دليل قرارداد خود را تمديد نمي‌کنم.

مربي فعلي تيم فوتبال سايپاي البرز در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينکه فصل بعد در چه تيمي حضور خواهد داشت؟ متذکر شد: در حال بررسي پيشنهادهاي مطرح شده هستم و هم اکنون از چند تيم ليگ برتري و همچنين تيم‌هاي دسته يک پيشنهاد براي همکاري دارم.

طاهري از بيان جزييات اين پيشنهادها خودداري کرد و اذعان داشت: اميدوارم شرايط به صورتي باشد که بتوانم تجربيات خود را به جوانان کشور منتقل کنم.

ALEX-ss
06-20-2012, 18:13
منصورتنهايي ورحمان احمدي به سايپا پيوستند

دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان و مهاجم تيم شاهين بوشهر با امضا قرارداد يک ساله به سايپا پيوستند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مرتضي‌ قنبرپور اظهار داشت: با رحمان احمدي دروازه‌بان سابق تيم سپاهان و منصور تنهايي مهاجم فصل گذشته شاهين بوشهر قرارداد يک ساله امضا کرده‌ايم و اين دو بازيکن به سايپا پيوستند.

وي افزود: طبق قوانين فدراسيون بايد با بازيکناني که زير 28 سال سن دارند قرارداد 3 ساله امضا شود اما در حال حاضر ما قرارداد يک ساله مالي با اين دو بازيکن امضا کرد‌ه‌ايم.

ALEX-ss
06-20-2012, 18:47
سايپا رضايت‌نامه انصاري‌فرد را صادر نکرده است

مدير تيم فوتبال سايپا گفت: رضايت‌نامه کريم انصاري‌فرد براي حضور در پرسپوليس از سوي باشگاه سايپا هنوز صادر نشده است.

مرتضي‌ قنبرپور در مورد جدايي کريم انصاري‌فرد از سايپا گفت: رضايت نامه کريم انصاري‌فرد براي جدايي از باشگاه سايپا هنوز صادر نشده است. سايپا خانه انصاري‌فرد است و اميدواريم هر چه خير است برايش پيش بيايد. البته ما هيچ بازيکني را به زور نگه نمي‌داريم و بازيکن بايد با دل و جان در تيم بماند.

وي در مورد حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس و اينکه سايپا مي‌تواند از اين بازيکن که هنوز قرارداد دارد، شکايت کند، اظهار داشت: واژه شکايت بار منفي دارد و در شأن باشگاه سايپا نيست که از چنين لفظي استفاده کند.

قنبرپور در مورد اينکه رضايت‌نامه انصاري‌فرد براي حضور در پرسپوليس صادر مي‌شود يا نه، عنوان کرد: انشاءالله صادر مي‌شود.

ALEX-ss
06-30-2012, 18:39
قرارداد يوسفي امروز با سايپاي البرز ثبت مي شود

مدير تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: قرارداد 'محسن يوسفي ' هافبک سابق تيم فوتبال استقلال تهران عصر امروز با سايپا ثبت مي شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]''مرتضي قنبرپور'' افزود: محسن يوسفي به صورت داخلي قرارداد امضا کرده و از روز گذشته در تمرينات نيز حضور يافته است.

به گزارش ايرنا وي گفت: رحمان احمدي ، مارسيو خوزه ، منصور تنهايي ، ابراهيم شکوري و سعيد دقيقي نيز پنج بازيکن جذب شده ليگ برتري سايپا هستند که به صورت رسمي قرارداد خود را در هيات فوتبال استان البرز به ثبت رسانده اند.

رقابتهاي ليگ دوزادهم 28 و 29 تيرماه جاري آغاز خواهد شد.

17 تيرماه آخرين روز فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

سايپا در اولين ديدار خود در ليگ دوازدهم در تبريز ميهمان تيم تراکتورسازي خواهد بود.

ALEX-ss
07-04-2012, 19:14
ثبت قراردادتورتابازيکن جديدسايپادرهيأت فوتبال البرز

جونيور تورتا با حضور در هيات فوتبال استان البرز قرارداد خود را با سايپا به ثبت رساند.

عباس پور فلاح رئيس هيت فوتبال استان البرز گفت: جونيور تورتا بازيکن برزيلي فصل پيش پيکان تهران پس از توافق با باشگاه سايپا قرارداد خود را به مدت 2 سال با اين تيم ثبت کرد تا اين فصل را در جمع نارنجي پوشان البرزي باشد.

پيش از اين ابراهيم صادقي ، سعيد دقيقي ، محسن ارزاني ، ابراهيم شکوري ، منصور تنهايي ، رحمان احمدي ، حميد لطف الله نژاد ، مارسيو خوزه ، سعيد نوروزي ، وحيد براتي ، وحيد مهدي خاني ، محسن يوسفي و حسن اسلامي قرارداد خود را با تيم سايپا به ثبت رسانده اند.

ALEX-ss
07-12-2012, 19:06
تساوي سايپا مقابل مس کرمان

تيم هاي فوتبال سايپاي البرز و مس کرمان در ديداري تدارکاتي به تساوي رسيدند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]تيم فوتبال سايپاي البرز عصر ديروز از ساعت 18 در زمين اختصاصي خود در ديداري تدارکاتي برابر مس کرمان قرار گرفت ودر نهايت در پايان دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند.

شاگردان مجتبي تقوي قرار است عصر امروز ازساعت 17 در زمين اختصاصي اش به مصاف مس سرچشمه قرار گيرند.

سايپاي البرز که خود را براي دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال آماده مي کند پيش از اين 4 ديدار ديگر را برابر تيم هاي نفت آبادان، پاراگ، نفت تهران و نيروي زميني انجام داده بود.

فصل جديد ليگ برتر از 29 تير ماه آغاز مي شود و سايپا در اولين ديدار خود در تبريز مهمان تراکتورسازي است .

ALEX-ss
07-17-2012, 19:22
خرمگاه مديرفني سايپا شد

مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا طي احکامي جداگانه، مدير فني تيم فوتبال بزرگسالان و نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي پايه اين باشگاه را معرفي کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از سايت باشگاه سايپا، پرويز حيدري، مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا طي حکمي محمد خرمگاه را به عنوان مدير فني تيم فوتبال بزرگسالان سايپا منصوب کرد. بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال در تيم فوتبال زير 22 سال کشورمان به عنوان مربي و دستيار عليرضا منصوريان، سرمربي اين تيم نيز فعاليت مي‌کند.

از سوي ديگر با حکم پرويز حيدري مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا، علي چيني را به عنوان نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي پايه اين باشگاه منصوب شد.

در حکم پرويز حيدري آمده است: "با توجه به تجربه و سوابق ارزنده جنابعالي در خصوص فوتبال، جنابعالي به عنوان نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي فوتبال پايه سايپا در فصل 92-91 منصوب مي‌شويد. وظيفه شما نظارت بر تمرينات و مسابقات تيم‌هاي فوتبال پايه و ارائه گزارش ادواري به باشگاه و مديرعامل و معرفي استعدادهاي برتر است".

ALEX-ss
07-24-2012, 18:07
سايپا مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کند

کاپيتان تيم فوتبال سايپا در آستانه ديدار با استقلال گفت: مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کنيم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]ابراهيم صادقي که در نشست خبري پيش از ديدار مقابل استقلال حضور پيدا کرده بود، در ابتداي صحبت‌هايش در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازي‌هاي استقلال و سايپا از سال 85 تا به امروز خيلي جذاب بوده و بعد از آن سال که هر دو تيم مدعي قهرماني بودند، بازي‌هاي زيبايي به نمايش گذاشته شده است.

فصل گذشته بازي رفت را يک بر صفر باختيم اما در بازي برگشت به تساوي دو دو رسيديم. مطمئن هستم تيم ما نسبت به فصل گذشته بهتر بازي مي‌کند و اميدوارم برنده از زمين خارج شويم.

کاپيتان تيم سايپا در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه آيا تيم جوان شما از بازيکنان بزرگ تيم استقلال مي‌ترسد يا خير، گفت: فکر نمي‌کنم اينگونه باشد. تيم ما نشان داده مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کند. ما هميشه مقابل تراکتورسازي، سپاهان و استقلال و پرسپوليس خوب بازي کرده‌ايم و در بازي‌هايي که تماشاگر نداريم، ضعيف‌تر ظاهر شده‌ايم. اعتقاد من اين است بزرگي بازيکن به اسم نيست بلکه بايد در زمين بزرگي‌اش را ثابت کند.

وي در ادامه سخنانش گفت:‌ اين القابي که به بازيکنان استقلال و پرسپوليس به عنوان کهکشاني مي‌دهند بايد در زمين ثابت شود و ما جواناني داريم که در سال دو مصاحبه هم از آنها نمي‌بينيد و شايد اگر اين جوانان در استقلال و پرسپوليس بودند صد مصاحبه از آنها منتشر مي‌شد. شما فردا عملکرد جوانان سايپا را در زمين مسابقه به شکلي خواهيد ديد که متفاوت هستند و تنها لقب کهکشاني ندارند.

ALEX-ss
07-24-2012, 18:07
گرفتن ميزباني از سايپا بي‌احترامي بود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: نمي‌دانم چرا حق ميزباني برابر استقلال از ما گرفتند و به اعتقاد من اين يک نوع بي‌احترامي است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]مجتبي تقوي در نشست خبري پيش از ديدار فردا با استقلال گفت: پيش از آنکه بخواهم در مورد اين بازي صحبت کنم از يکي دو موضوع به شدت ناراحت هستم و به خاطر احترامي که به شما مي‌گذارم در اينجا حاضر شدم و نمي‌خواستم اين فرصت را از دست بدهم. متأسفانه فضاي فوتبال ما پر از تبعيض است و نمي‌دانم چرا سايپا که اين همه خدمت به فوتبال کرده حق ميزباني را در اين مسابقه از دست داده و به اعتقاد من اين يک نوع بي احترامي است.

وي اضافه کرد: قبول کنيد که حساسيت براي من به وجود بيايد و متأسف هستم که بايد بگويم افرادي که هميشه اخلاق‌گرا هستند بايد اينگونه ضربه بخورند. مي‌دانم مسئولان استقلال و مربيان اين تيم هيچ مشکلي با برگزاري بازي در کرج نداشتند. تعجب دوم من به خاطر اين است که چرا ميزباني کنفرانس را هم از ما گرفتند و در حالي که مي‌توانستيم در کرج از اهالي رسانه پذيرايي کنيم به يکباره اين حق را هم از ما گرفتند. ارادت خاصي به مطبوعات و رسانه‌ها دارم اما اين مسئله بي احترامي به مجموعه سايپا است و وظيفه‌ام بود به عنوان مسئول فني از حق سايپا دفاع کنم. اميدوارم اين تبعيض ها ادامه نداشته باشد و حداقل به زمين فوتبال کشيده نشود.

سرمربي سايپا در خصوص بازي فردا مقابل استقلال گفت: احترام بسياري براي استقلال قائلم و با توجه به شناختي که از کادر فني اين تيم دارم مي‌دانم که قلعه‌نويي بلد است تيمش را به خوبي در زمين هدايت کند. سايپا امسال تغيير نگرش داشته و همگي با هم تصميم گرفته‌ايم يک دگرديسي داشته باشيم و عزم خود را جزم کرده‌ايم با حضور جوانان و با تجربه‌هايي مثل صادقي فوتبالي زيبا و در خور شأن سايپا ارائه کنيم. تيمي برنده است که کمتر اشتباه کند و حالا بايد مترصد اشتباه حريف باشيم و به اعتقاد من اين بازي يک بازي زيبا خواهد شد.

تقوي در خصوص اينکه آيا سايپا براي ديدار فردا محروم و يا مصدوم دارد گفت: خدا را شکر همه آماده هستند. هرچند که هفته پيش چهار بازيکن را به دليل محروميت در اختيار نداشتيم اما اين هفته مي‌توانيم با تمام نفرات به ميدان برويم.

علی2012
03-02-2013, 18:03
خلیل سبحانی مدیرعامل باشگاه سایپا یادداشتی را روی سایت این باشگاه قرار داده که متن این یادداشت به شرح زیر است:
اول؛ روز چهارشنبه ( 9 اسفند ماه) در کرج میزبان تیم والیبال متین ورامین بودیم. در این دیدار که جوانان ما با شایستگی تمام 3 بر 2 به پیروزی رسیدند، هواداران تیم ورامینی متاسفانه به قدری از الفاظ و شعارهای توهین آمیز استفاده کردند که در اواسط بازی ناظر فدراسیون با قطع روندی بازی، خطاب به آنان تهدید به تعطیلی بازی کرد.
راستش من نیز مانند کسی که با جت پرسرعت در حال سیر آسمان باشد، محکم به صندلی خود فرو رفته بودم تا ناخواسته از فرط شرمساری چشم در چشم نفرات کناری نشوم.
بخشی از این الفاظ متوجه جوان رعنا والیبال سایپا «پوریا فیاضی»بود. به جای او عرق سردی به جان من نشسته بود.
اما روز جمعه مصاحبه پوریا را با یکی از خبرگزاری‌ها دیدم، که برایم بسیار ارزشمند و آموزنده بود؛ این جوان ملی پوش سایپا، ضمن کوچک و طبیعی بر شمردن اهانت‌های هواداران ورامینی به خود، هواداران را سرمایه اصلی والیبال ملی دانسته و تخلیه هیجانات برآمده از احساس آنان را در میادین ورزشی، بر بروز آن در سایر صحنه‌های اجتماعی مفیدتر دانسته است.
درک عمیق و تشخیص بالای این جوان ورزشکار مرا عمیقا تحت تاثیر قرار داد و به خود بالیدم که مسئولیت مجموعه‌ای را عهده دارم که جوانانی اینگونه رادمرد و پهلوان را در خود جای داده.
دوم؛ روز پنجشنبه (10 اسفند ماه) تیم فوتبال باشگاه ما شکست غم انگیزی را برابر تیم این روزها آماده پرسپولیس تجربه کرد.
نکته ارزشمند این دیدار صحنه گل چهارم پرسپولیس بود. «کریم انصاری فرد» ستاره‌ای که از سایپا به فوتبال ملی معرفی شد، در مصاف تک به تک با رحمان احمدی سنگربان ما در حالیکه خود به راحتی می‌توانست توپ را به تور دروازه بنشاند، با پاس آن به محمد نوری، از حق خود گذشت و قید افزایش گل زده برای رقابت در جدول آقای گلی را ندید گرفت و حتی پس از به ثمر رسیدن گل توسط نوری، نیز شادمانی نکرد و اینگونه حق و آب و گل را به جا آورد تا شاهد دیگری بر زنده بودن مرام پهلوانی در پهنه فوتبال ملی باشد.
ما سایپایی‌ها نیز به نوبه خود از نقشی که برای تربیت این عزیزان ملی پوش داشتیم به خود می‌بالیم.

42d3e78f26a4b20d412==