PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قهرمان این فصل لالیگا از نظر شما

spiderkiller
09-24-2011, 11:50
سلام دوستان. این تایپیک رو اینجا زدم که بیایید و نظرتون رو درباره قهرمان لالیگا بگید.هم پیشبینی کنید هم علتتون رو بگید. ممنون.راستی اگه این تایپیک جای دیگه ای وجود داره ببخشید چون من اینجا ساختمش(به نظر من جاش اینجاست)تایپیک قبل شده بود محل کل کل ولی میخواییم اینجا فقط بحث فنی کنیم.

دوستان لطفا بدون تعصب نظر بدید

spiderkiller
09-24-2011, 11:54
نظر خود من بارسلونا هست.چون این تیم علاوه بر ترکیب فیکس قوی دارای یک ذخیره قوی هست که میتونه از خستگی بازیکنا در هفته های پایانی جلوگیری کنه.البته قهرمانی این فصل بارسا مشروط بر اینه که بارسا مصدومیت هایی که تا الان داشته رو تا پایان لالیگا نداشته باشه

aliherkol
10-01-2011, 14:49
فقط رئال مطمئنن امسال قهرمان ميشه

mortezarm
10-01-2011, 15:11
چون بحث فنیه و کل کلم ممنوعه
به نظر من رقابت خیلی فشردس و هر دو تیم شانس خیلی بالا و نزدیکی دارن
ال کلاسیکو ها خیلی تعین کنندست البته تیمایی مثل والنسی و سویا هم تو نتیجه هایی که از این دو تیم میگیرن خیلی تو تعیین قهرمان تاثیر گذارن
من شانس رئال به خاطر تو اوج بودن بازیکنا و همدلی بیشتر امسال رئال بیشتر میدونم

naderkimia
01-14-2012, 11:58
اینجور که داره پیش میره به احتمال زیاد رئال قهرمانه :mage mishe:
ولی همیشه در مورد بارسا معجزه ای رخ میده و از رئال پیشی میگیره:balesh:
حالا این معجزه کی پیش میادو نمیدونم
امیدوارم بارسا بشهentezar::

MrRahgozar
02-19-2012, 22:17
جواب spiderkiller : خودت قضاوت کن، نیمکت رئال کاکا رو داره که چارسال پیش بهترین بازیکن جهان شد، ایگویین رو داره که نفر سوم آقای گلی لالیگاست، کایخون رو داره که تو جام حذفی، تو بازیکنای رئال و بارسا آقای گله و... ولی بارسا کی رو رو نیمکتش داره؟

spiderkiller
02-19-2012, 22:26
دوست عزیز کاکا که به شدت تو افته.کایخن هم که اصلا اعتماد به نفس بازی های بزرگ رو نداره.شاهین هم که اصلا بازی نکرده.هیگویین هم با اینکه از ارژانتینی بودنش خوشحالم ولی انصافا هیچوقت یک مهاجم نوک خوب نبوده.در عوض بارسا تیاگو رو داره که توی تمام الکلاسیکو های این فصل اومده تو زمین و درخشیده.ایکوئنکا و تللو رو داره که هروقت تو زمین بودن با اینکه به نسبت ستاره های رئال خیلی جوون بودن ولی انگیزه بینهایت به تیم اوردن.پدرو رو داره بارسا که خودتون گل هاش به رئال رو دید.اگه افلایی و ویا هم مصدوم نبودن میدیدی ذخیره کی قوی تر میشه.

AL1reZA
02-19-2012, 22:32
چون بحث فنیه و کل کلم ممنوعه
به نظر من رقابت خیلی فشردس و هر دو تیم شانس خیلی بالا و نزدیکی دارن
ال کلاسیکو ها خیلی تعین کنندست البته تیمایی مثل والنسی و سویا هم تو نتیجه هایی که از این دو تیم میگیرن خیلی تو تعیین قهرمان تاثیر گذارن
من شانس رئال به خاطر تو اوج بودن بازیکنا و همدلی بیشتر امسال رئال بیشتر میدونم
داش مرتضی باید بگم یه جور هایی رئال دیگه قهرمانه و الکلاسیکو هم دیگه تعیین کننده نیست.الکلاسیکو فقط می تونه قهرمانی رئال رو شیرین تر یا بدتر کنه.
درسته تا الان 2 دست فاصله است ولی هنوز هیچی معلوم نیست:flowerysmile:

نظر خود من بارسلونا هست.چون این تیم علاوه بر ترکیب فیکس قوی دارای یک ذخیره قوی هست که میتونه از خستگی بازیکنا در هفته های پایانی جلوگیری کنه.البته قهرمانی این فصل بارسا مشروط بر اینه که بارسا مصدومیت هایی که تا الان داشته رو تا پایان لالیگا نداشته باشه

داداش بارسا تیم خوبیه ولی این چند مدت آمار بدی داشته و 10 امتیاز عقبه.
باید بگم اگه رئال همینطوری ادامه بده خیلی زود تر جشن قهرمانی رو می گیره.
البته باید دنبال کنی بازی هارو شاید اتفاقاتی رخ داد که بارسا شد.:flowerysmile:

AL1reZA
02-19-2012, 22:42
جواب spiderkiller : خودت قضاوت کن، نیمکت رئال کاکا رو داره که چارسال پیش بهترین بازیکن جهان شد، ایگویین رو داره که نفر سوم آقای گلی لالیگاست، کایخون رو داره که تو جام حذفی، تو بازیکنای رئال و بارسا آقای گله و... ولی بارسا کی رو رو نیمکتش داره؟
داداش کاکا 1 سال شد:flowerysmile:

دوست عزیز کاکا که به شدت تو افته.کایخن هم که اصلا اعتماد به نفس بازی های بزرگ رو نداره.شاهین هم که اصلا بازی نکرده.هیگویین هم با اینکه از ارژانتینی بودنش خوشحالم ولی انصافا هیچوقت یک مهاجم نوک خوب نبوده.در عوض بارسا تیاگو رو داره که توی تمام الکلاسیکو های این فصل اومده تو زمین و درخشیده.ایکوئنکا و تللو رو داره که هروقت تو زمین بودن با اینکه به نسبت ستاره های رئال خیلی جوون بودن ولی انگیزه بینهایت به تیم اوردن.پدرو رو داره بارسا که خودتون گل هاش به رئال رو دید.اگه افلایی و ویا هم مصدوم نبودن میدیدی ذخیره کی قوی تر میشه.
داداش کاکا تو افت نیست افت کرده ولی نه به شدت که شما می گی.ki::
مثلا همین دیشب خوب بازی کرد و 1 پاس گل هم داد.:flowerysmile:
چرا داداش اتفاقا کایخون اعتماد به نفس بازی های بزرگ رو داره چون اگه نداشت مورینیو در 2 الکلاسیکوی اخیر و در سوپرکاپ بهش بازی نمی داد.مورینیو با بازی دادن به کایخون در بازی های بزرگ اون رو به یک مهاجم خوب تبدیل کرده.:eyvalla:
شاهین بازی کرده ولی متاسفانه فقط یک بازی خود شاهین بوده ولی جایگزین تو رئال واسش زیاده تا آماده شه....ki::
داداش هیگواین یک مهاجم خوب نیست؟بهترین تموم کننده بعد از رونالدو در رئال هیگواینه.مگه بازی هاشو دنبال نکردی شهریار جان؟ بعد از دیسک کمر و اضافه وزن یکم افت کرده ولی هنوز همون هیگی قبله.
هیچ وقت سال 2010 رو یادم نمی ره هر توپی زیر پای هیگی بود گل بود.

AL1reZA
02-19-2012, 22:47
باید بگم 10 امتیاز خیلی سخته و تقریبا رئال قهرمانه.
باید بحثو بزاری رو آقای گلی لالیگا.
به نظرم باز کریس بشه با توجه به 1 گلی که با مسی فاصله داره.
رونالدو داره یکی از بهتربن دورانشو در رئال می گذرونه.و این فصل در گل زنی و هتریک عالی بوده

mortezarm
02-19-2012, 22:48
البته علی جون این تاپیک و نظر مربوط به خیلی وقت پیشه و مربوط به حتی قبله ال کلاسیکویه رفته
منم کاملا موافقم که رئال خیلی خیلی به قهرمانی نزدیکه و بازیهای دو تنیمم به نحویه که شرایطه سختی و اسونیشون یه طوره
اما در جواب شهریار خان باید بگم اینکه میگی هیگواین هیچ وقت یه نوک خوب نبوده دارم شاخ در میارم هیگواین همیشه یه نوک گلزنه عالی بوده که هر وقت تو زمین بوده از کمترین موقعیتا بیشترین گلو زده و درسته بعد مصدومیته طولانیش هنوز تو اوج کامل نیست اما واقعا جزء 10 مهاجمه برتر دنیاس
در مورد کاکا هم با توجه به شرایطش داره رونده رو به اوجش میگیره

ManUtd
02-19-2012, 22:49
اينجا هم تايپيك كل كل هست ! من به وضوح ديدم ! نرود ميخ آهني در سنگ !
به نظر من رئال قهرمانه ! كاري ندارم كه بعضي ها نميخوان قبول كنند ! الكلاسيكو فقط قهرماني رئالو يه هفته به تاخير ميندازه همين !
بارسا هر چي خوب نتيجه بگيره فايده اي نداره ! چون 10 امتياز از رئال عقبه و من شك دارم رئال اين همه امتياز از دست بده ! پس اگه بارسا تا آخر فصل همه بازيهاشو ببره كه عمرن نميبره ! بازم معلوم نيست بتونه قهرمان بشه چون اين رئال به اين آسوني ها امتياز از دست نميده !
نيمكت رئال خيلي بهتر از بارساست ! جالبه هيگواين رو با اكوئنكا و تللو مقايسه ميكنند ! البته اين چيزا واسه ما طبيعي شده !
كاكا هرچي باشه فعلا از هافبك هاي ذخيره برسا بهتره ! بهتره بگم بارسا هيچ جانشين خوبي واسه افبك هاي هجوميش نداره و هر وقت حتي يكي از اونهارو نداشته كل بازيش به هم ريخته ! ولي كاكا هربار به بازي گرفته شده خوب بوده و ميتونه جاي ازيل رو به خوبي پر كنه ! البته نميشه از افت كاكا چشم پوشي كرد ولي او نسبت به انتظاري كه ما ازش داريم بد شده نه اينكه كلا بازيش بي تاثير باشه !
شاهين مصدوميت طولاني داشت واسه همين زياد بازي نكرد ولي كم كم بهتر ميشه ! هرچي باشه پتانسيل خيلي بالايي داره !
خديرا ميتونه يه مهره بسيار خوب رو نيمكت باشه ,آلتينتوپ هم بازيكن نسبتا خوبيه ولي فوق العاده نيست ! اما گرانرو يه بازيكن بسيار خوب روي نيمكت رئال هست كه مورينيو تو خيلي بازيها ازش به عنوان يار جانشين استفاده ميكنه و بارها به نتيجه رسيده !
بازم ميگن تايپيك كل كل نيست ! بزار كليپ اون گلي كه كايخون از 40 متري به بارسا زد رو بهتون نشون بدم ! وقتي تو اسپانيول بود ! اين بازيكن سن كمي داره ولي اعتماد به نفس بسيار بالايي داره كه بعضي ها دارند برعكسشو ميگن ! بازم ميگم طبيعي شده واسه ما !
واسه خط دفاعي هم رئال رو نيمكت قوي تره ! البيول كه تو تيم ملي اسپانيا هست و واران كه پديده ليگ فرانسه بوده و تو رئالم بازي هاي خوبي داشته ! آربلاوا هم تجربه خوبي داره و يه بازيكن متوسط به بالا حساب ميشه . كوئنترائو هم با مارسلو هردوشون خوبن كه بنا به شرايط بازي يكيشون بازي ميكنند !
مقايسه نيمكت بارسا و رئال واقعا عجيبه ! اشكالي كه همه كارشناسا از بارسا ميگيرن اينه كه نيمكت خوبي نداره ! باز اين بحث الكي اينجا پيش مياد ! واقعا جالبه !

بچه هاي مادريدي سكوت بهترين راهه ! چيزي نمونده ! وقتي قهرمان شديم ميايم اينجا فرياد ميزنيم !

mortezarm
02-19-2012, 22:52
چند نظره اول مربوط به خیلی وقت پیشه دوستان
اونا که مربوط به قهرمانی لالیگاس از بحث روی نیمکت جدید شده

AL1reZA
02-19-2012, 22:59
اينجا هم تايپيك كل كل هست ! من به وضوح ديدم ! نرود ميخ آهني در سنگ !
به نظر من رئال قهرمانه ! كاري ندارم كه بعضي ها نميخوان قبول كنند ! الكلاسيكو فقط قهرماني رئالو يه هفته به تاخير ميندازه همين !
بارسا هر چي خوب نتيجه بگيره فايده اي نداره ! چون 10 امتياز از رئال عقبه و من شك دارم رئال اين همه امتياز از دست بده ! پس اگه بارسا تا آخر فصل همه بازيهاشو ببره كه عمرن نميبره ! بازم معلوم نيست بتونه قهرمان بشه چون اين رئال به اين آسوني ها امتياز از دست نميده !
نيمكت رئال خيلي بهتر از بارساست ! جالبه هيگواين رو با اكوئنكا و تللو مقايسه ميكنند ! البته اين چيزا واسه ما طبيعي شده !
كاكا هرچي باشه فعلا از هافبك هاي ذخيره برسا بهتره ! بهتره بگم بارسا هيچ جانشين خوبي واسه افبك هاي هجوميش نداره و هر وقت حتي يكي از اونهارو نداشته كل بازيش به هم ريخته ! ولي كاكا هربار به بازي گرفته شده خوب بوده و ميتونه جاي ازيل رو به خوبي پر كنه ! البته نميشه از افت كاكا چشم پوشي كرد ولي او نسبت به انتظاري كه ما ازش داريم بد شده نه اينكه كلا بازيش بي تاثير باشه !
شاهين مصدوميت طولاني داشت واسه همين زياد بازي نكرد ولي كم كم بهتر ميشه ! هرچي باشه پتانسيل خيلي بالايي داره !
خديرا ميتونه يه مهره بسيار خوب رو نيمكت باشه ,آلتينتوپ هم بازيكن نسبتا خوبيه ولي فوق العاده نيست ! اما گرانرو يه بازيكن بسيار خوب روي نيمكت رئال هست كه مورينيو تو خيلي بازيها ازش به عنوان يار جانشين استفاده ميكنه و بارها به نتيجه رسيده !
بازم ميگن تايپيك كل كل نيست ! بزار كليپ اون گلي كه كايخون از 40 متري به بارسا زد رو بهتون نشون بدم ! وقتي تو اسپانيول بود ! اين بازيكن سن كمي داره ولي اعتماد به نفس بسيار بالايي داره كه بعضي ها دارند برعكسشو ميگن ! بازم ميگم طبيعي شده واسه ما !
واسه خط دفاعي هم رئال رو نيمكت قوي تره ! البيول كه تو تيم ملي اسپانيا هست و واران كه پديده ليگ فرانسه بوده و تو رئالم بازي هاي خوبي داشته ! آربلاوا هم تجربه خوبي داره و يه بازيكن متوسط به بالا حساب ميشه . كوئنترائو هم با مارسلو هردوشون خوبن كه بنا به شرايط بازي يكيشون بازي ميكنند !
مقايسه نيمكت بارسا و رئال واقعا عجيبه ! اشكالي كه همه كارشناسا از بارسا ميگيرن اينه كه نيمكت خوبي نداره ! باز اين بحث الكي اينجا پيش مياد ! واقعا جالبه !

بچه هاي مادريدي سكوت بهترين راهه ! چيزي نمونده ! وقتي قهرمان شديم ميايم اينجا فرياد ميزنيم !

داش سعید اگه رئال تا الکلاسیکو همه رو ببره تو نیوکمپ جشن قهرمانی رو می گیره یعنی پا بزاره تو نیوکمپ باید جشن قهرمانی رو بگیره. البته اگه بارسا باز مساوی نکنه وگرنه زودتر می گیره که امیدوارم بارسا همه رو ببره.

Abdollah 202
02-19-2012, 23:05
به نظر منم رئال مادرید
چون فعلا 10 امتیاز جلوتر از بارسلوناست.

raptor
02-19-2012, 23:33
دوسنان شايد نظرم كمي نااميدانه به نظر بياد ولي با اين وضعيت كه من ميبينم،رئال قهرمانه:flowerysmile:(البته اينم صد تا از اين قهرمانيا رو به لوگويه بارسلون نميدم:nishkhand:)
يعني يه جورايي به نفع بارسا و من هم هست كه رئال قهرمان بشه!!به نفع بارساست چون انگيزه‌هاشون واسه فصل بعد بيشتر ميشه(چيزي كه به نظرم بيشتر از همه جي از اونطرف ضربه خورديم و بزرگترين برتري رئال تو اين فصل نسبت به بارسا همين انگيزه بوده)و به نفع من هست چون يه بيست‌هزار تومن سره شرط‌بندي رو قهرمانيه رئال كاسب ميشيم[Only Registered And Activated Users Can See Links]،تازه جالبش اينجاس اون دو نفري كه اين شرطو باهاشون بستم رئالي هستن كه رو قهرمانيه بارسا شرط بسته بودن!!!!!!!!!!!!!mas:-:hihi:

omid.b
06-14-2012, 21:22
امید وارم بارسلونت قهرمان شه
ولی جمله غروب واقعا قشنگ بود

42d3e78f26a4b20d412==