PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود كليپ زيباي تكنيك هاي روبينيو و فالكائو نابغه هاي فوتبال

Derby
05-20-2009, 21:24
صحبت تکنیک که میشه ناخود آگاه یاد برزیلی ها می افتیم

قدیمی ها یاد پله و زیکو..... جدید ترها یاد رونالدو و رونالدینهو........ این روزها هم روبینهو و فالکائوتوی این تاپیک ۱ کلیپ رو دو قسمت کردم تا راحت تر دانلود کنین.

اولش روبینیو یه سری می ره خونه اولین مربی خودش , كلي با هم خوش و بش مي كنن و با هم مي شينن فيلم بازيهاي دوران كودكي روبينيو رو مي بينند ( از همون موقع همين شكلي بوده , اصلا"فرقي نكرده [Only Registered And Activated Users Can See Links] ). بعدش يه قرار با فالكائو ( بازيكن تيم ملي فوتسال برزيل بهترين فوتساليست چندين سال اخير دنيا ) مي گذارن تا برن سالن سر محله شون با بروبچ يك دست فوتسال بزنن.

كلي اونجا با هم كل كل مي كنن و واسه هم كوري مي خونن . حالا بماند كه چقدر با تكنيكشون مخ بقيه رو كار مي گرفتن و دريبلهايي مي زنند كه طرف كلي ضايع مي شه [Only Registered And Activated Users Can See Links] .

آخر بازي هم اين دو تا اعجوبه تكنيك, چند تا از اون چشمه هاي تكنيكي شون رو ميان خلاصه كليپ جالبيه...... مطمئن هم باشيد جاي ديگه پيداش نمي كنيد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سعي كردم حجم اين دو تا فايل رو اونقدر پايين بيارم كه هم كيفيتش مناسب باشه هم دانلودش خيلي طول نكشه .اگه دانلود كردين خوشحال مي شم نظرتونو بدونم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
فايل اول (حجم:حدود 15 مگابايت زمان: تقريبا" 5 دقيقه)

دانلود با فرمت wmv ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

قسمت دوم(حجم :حدود18 مگابايت زمان: تقريبا" 6 دقيقه)

دانلود با فرمتwmv ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اين كليپ رو توي سايت قبلي و توي چند تا سايت ديگه هم قبلآ گذاشته بودم :chakerim:

arezoo_zahedi
02-10-2012, 11:26
سلام. خسته نباشید و تشکر.
لطف کنید لینکهای دانلود بهتری بگذارید. دانلود کردنشنان خیلی مشکل است. مرسی

shervin rosoneri
03-15-2012, 16:21
دومیه دانلود نمیشه لینکش ایراد داره اگه میتونید media fire بزارید بهتره دوست عزیز بعد من یک عمر دعات میکنم.:-shad

42d3e78f26a4b20d412==