PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هفتمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Derby ]]

Derby
09-07-2011, 20:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

هفتمین بخش از نیمکت دربی و هفتمین میهمان این بخش: Derby

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اطلاعات مربوط به هفتمین مهمان

نام کاربری: Derby

لینک صفحه شخصی: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پست کنونی در سایت: مدیر سایت

نام و نام خانوادگی: جعفر صادقی

تاریخ تولد: 29 / 8 / 1365

محل تولد: گرگان

تیم های مورد علاقه: برزیل 2002 , منچستر 99 , رئال مادرید 2002 , بارسلونا 2010

بازیکن مورد علاقه: رونالدو برزیلی , زین الدین زیدان , محمد نوازی

رشته تحصیلی: مهندسی عمران

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )

Mehrd@d
09-07-2011, 20:48
سلام جعفرخان چطوری؟

این چند تا از سوالات من البته سریع اول :binam

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟
6-بهترین خوابی که دیدی؟
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟
8- يه جك بگو؟
9- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟
10- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟
11- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
12- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟
13- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟
14- هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟
15- اگه بری تایلند و مجبورت کنن که یا هشت پا بخوری یا قورباغه ...کدوم رو انتخاب میکنی ؟
16- تا حالا رفتی رو مخ کسی ؟؟؟ کسی رفته رو مخ تو؟؟؟
17- تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن [Only Registered And Activated Users Can See Links] ؟
18- تو یه جمله نصیحتم کن؟

فعلا بای dallliii

feri71
09-08-2011, 00:32
ایول ببین کی اینجاست :jeddiiiii: جعفر خودمونه جعفر خوشتیپ :nishkhand:
خب شمارش معکوس بریم تا شروع سوالا 1,2,3 ( برو که رفتیم:nishkhand: ) :
اول سوالات فوتبالی binam :
1. از چه زمانی فوتبال وارد زندگیت شد ؟
2. تا حالا شده پدر یا مادرت یا در کل بستگانت به خاطر صرف وقت زیاد واسه فوتبال سرزنشت کنن ؟ ( یعنی اینکه بگن چرا اینقدر واسه فوتبال وقت صرف میکنی و از این کارات دست بکش و خلاصه اینجور حرفا دیگه :nishkhand:)
3. شده تا حالا به خاطر فوتبال با کسی دعوا کنی ؟
4. قشنگ ترین ال کلاسیکویی که دیدی ؟
5. خاطره انگیز ترین بازی فوتبالی که تا حالا دیدی ؟ (هم ملی و هم باشگاهی)
6. کدوم ویژگی فوتبال بود که تو رو جذب خودش کرد ؟
7. اگه رونالدوی برزیلی رو یه روز توی خیابون ببینی چی بهش میگی ؟
8. میخوام بدون اینکه تعصب رو توی دیدگاهت دخالت بدی با ذکر دلیل بگی که رونالدو بهتر بود یا مارادونا ؟
9. به نظرت رونالدو اگه به حرفه ی مربیگری رو بیاره موفق میشه ؟
10. با این کلماتی که مینویسم هر جمله ای که به ذهنت میاد بنویس :
هکتور کوپر :
روبرتو کارلوس :
فرناندو کوتو :
کروزیروی برزیل :
فینال جام جهانی 98 :
روماریو :
فیلیپه اسکولاری :
تیم ملی برزیل :
روبرتو باجیو :

سوالای متفرقه :hehee::
1. اهل مطالعه هستی ؟ اگه هستی روزی چند ساعت رو به مطالعه اختصاص میدی؟
2. در روز چقدر توی نت هستی و بیشتر توی چه سایتهایی هستی ؟
3. توی درس خوندن زرنگی یا متوسط یا خدایی نکرده ضعیف ؟
4. دوست داری سر زده با هم بریم جنوب رو سر مهدی خراب شیم :hihi: ؟
5. تا حالا شده توی دانشگاه ضایع بشی:nishkhand: ؟
6. از کدوم یکی از معلمات یا استادات بیشتر از همه وحشت داشتی ؟
7. برنامه ای واسه ازدواج داری ؟ اگه جواب مثبته چه زمانی میخوای ازدواج کنی ؟
8. اگه بری خواستگاری اونوقت عروس خانوم شرطش واسه ازدواج این باشه که "دیگه حق نداری به دربی سر بزنی" چیکار میکنی :hihi: ؟

خب فعلا اینا رو جواب بده بیزحمت به امید خدا باز برمیگردیم chomagh

mahanmf
09-08-2011, 00:41
سلام خدمت آفا جعفر
یه چند تا سوال بپرسیم با اجازه؟
1.چه رنگیو دوس داری؟
2.چه طور هم طرفدار رئال 2002 هم طرفدار بارسا2010 پس تعصب چی میشه؟
روزی چندتا پست حذف میکنی؟
4. تا حالا شده خدایی از کاربری خیلی بدت بیاد؟
5. بهترین و بدترین بازی که دیدی؟
6.درس بهتره یا فوتبال چرا؟
7.با مهندس بودنت زیاد کلاس میزاری؟
8.رئال...؟
کلا سوالم خیلی چرت و پرت بود نه؟

mortezarm
09-08-2011, 00:53
اقا جعفر خوش تیپ چطوری؟
با اجازه یه چندتاسوام من بپرسم
1.اول بگو این عکسو کجا گرفتی؟
2.بیشترین چیزی که تو زندگی دوس داری؟
3.خوش مزه ترین غذای دنیا؟
4. بهترین فیلم،سریال،مستند،انیمه یا هر چیزی که دیدی؟
5 . از اول دوس داشتی عمران قبول شی یا مجبور شدی؟
6.بهترین تیم تو تمام تاریخ فوتبال به نظرت کجاست؟
همین
چون سرت شلوغه کم پرسیدم
موفق باشی

alexandre dasilva
09-08-2011, 01:50
سلام جعفر جون.

قبل از اینکه سوالام رو بگم میخوام بدون اینکه حس کنی مدیر سایتی جواب بدی........
یعنی هیچ جوانبی در نظر نگیری....
تدبیر اندیشی هم موقوف.

1. چرا تو تیمهای مورد علاقت میلان 89 رو نذاشتی؟ (اونکه از همه اینا بهتر بود.)
2. تو عکست داری به کجا نگاه میکنی؟
3. کی امسال قهرمان چمپیونز لیگ میشه. (چرت و پرت بگی خودت میدونی.... مثه بچه آدم یه تیم بگو نمیخوام چمپیونز لیگ رو تفسیر کنی!)
4. آبان، ماه زشتی واسه تولد نیس؟ (از اردیبهشت بهتر هم داریم؟)
5. ماهی چند از نت در میاری؟
6. تو که بسکتبال رو اینقدر دوس داری واسه چی تو نت فقط تو فوتبال فعالیت داری؟
7. چرا به کسی نمیگی که استقلالی هستی؟
8. چرا منو فدای این قسمت کردی؟ (وقتی میخواستی اینجا رو راه بندازی منو کردی اولین مهمان... اما اون روز یادم نبود که میخوای نقشه شوم خودت رو اجرا کنی و عدد زیبای هفت رو خودت بالا بکشی....)
9. فرگوسن، گاس هیدینگ، ساکی؟
10. مخ چنتا از دخترای دانشگاتون رو زدی؟
11. چرا من باید برم خدمت تو نری؟ (چرا قانون من در آوردی میزارن؟)
12. بارسا - میلان چند چند میشن؟ (فقط نتیجه)
13. به نظرت همین یه پست رو توی این بخش میزارم یا بعدا هم میام سوال می پرسم؟
14. کدوم جام های جهانی به دلت چسبید؟
15. بازی ایتالیا - هلند تو نیمه نهایی یورو 2000 رو یادت میاد؟
16. بهترین لحظه های فوتبالی زندگیت چیا بوده؟
17. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده بشه تو این بخش؟
18. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده نشه تو این بخش؟
19. چرا برزیل الان دوره خوبی رو نمیگذرونه؟ (مربی بهتری نباید بیاد جای منزس؟)
جواب بده ببینم چیا میگی......

MohaZalla
09-08-2011, 02:14
سلام جعفر خان عزیز...
دادا اگه وقت کردی سوالای من حقیر رو هم جواب بده اگه هم وقت نکردی در جا پستمو حذف کن!:nishkhand:
1-تا حالا شده از این سی دی هایی که میفروشی مشتری به خاطر خط و خش صداش در بیاد؟!:nishkhand:
2-تا حالا شده یه کاربر اونقدر اذیتت کنه که تو دلت بهش فحش بدی؟!:nishkhand:
3-چرا اسپانیا با اون همه ادعا یه طرفدار متعصب تو سایت نداره؟!(اگه هم داره ما که ندیدیم البته به غیر از سعیده خانم)
4-نظرت درباره ایتالیایی های سایت چیه؟دوس داری یه روز همشونو از سایت بندازی بیرون؟!:nishkhand:
5-چرا اینتر دهه 60 تو علاقه هات نیست؟
6-رئال 2002 یا بارسای 2010؟
7-اینتر-یووه ، یووه-میلان ، میلان-اینتر؟
8-تا حالا شده با نویسنده های سایت درگیر شی؟!:nishkhand:
9-اگه بگن بین مهندسی عمران یا دربی فقط باید یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
10-Blue or Red؟

فعلا همین 10 تا بسه تا بعد ببینیم چی میشه...

Derby
09-08-2011, 03:04
پاسخ به سئوالات داشMehrd@d

سلام جعفرخان چطوری؟

سلام عزیز مخلصیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

این چند تا از سوالات من البته سریع اول :binam
بفرما [Only Registered And Activated Users Can See Links] سئوالاتت آشناستا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:زیاد تعریفی نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links]
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
مجبور نیست بگه که [Only Registered And Activated Users Can See Links] خودش می فهمه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
الان که فکر می کنم نه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
همسایه مون دختر زیاد داره [Only Registered And Activated Users Can See Links] همه شون هم 30 به بالا هستن [Only Registered And Activated Users Can See Links] اسمشون هم فکر نمی کنم صحیح باشه بگم :ohum:
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟ سعی کردم کلاه سرم نره [Only Registered And Activated Users Can See Links] اگرم گول زده باشن نفهمیدم دیگه اگه بفهمم نمیشه گول دیگه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
6-بهترین خوابی که دیدی؟ چیز خاصی یادم نمی آد
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟ من درباره کسانی که ازشون بدم می آد زیاد فکر نمی کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links] ارزش ندارن
8- يه جك بگو؟ ول کن بابا فیل ترمون می کنن [Only Registered And Activated Users Can See Links]
9- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟ الحمدالله نه :ohum:
10- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟ :mage mishe: ام م م م م ..... یه بار سر کلاس هندسه که خیلی ادعام می شد رفتم پای تخته یه مسئله رو حل کنم بعد رفتم هر کاری کردم به جواب نرسیدم [Only Registered And Activated Users Can See Links] ضایع شدیم رفت [Only Registered And Activated Users Can See Links]
11- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟ از راننده ها بپرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] اما شاید فکر می کنند واسه خانم ها سخت تره که زیر بارون باشند
12- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟ حالم گرفته می شه دیگه .. کاریش نمیشه کرد دیگه ... اتفاقیه که رخ داده [Only Registered And Activated Users Can See Links]
13- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟ اونایی که منو می شناسند می دونن من اهل دعوا نیستم اما اگه جایی حرف لفظی بشه کم نمی آرم ... ولی دعوای اونجوری نه ... دعوا مال خره [Only Registered And Activated Users Can See Links]
14-هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟ 3 تا سایت زدم با هم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
15- اگه بری تایلند و مجبورت کنن که یا هشت پا بخوری یا قورباغه ...کدوم رو انتخاب میکنی ؟ اگه بپزن فکر کنم :mage mishe: ... نمیشه خداییش crying::-
16- تا حالا رفتی رو مخ کسی ؟؟؟ کسی رفته رو مخ تو؟؟؟ اوه ... زیاد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
17-تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن [Only Registered And Activated Users Can See Links] ؟ فکر می کنم قد من نرمال باشه کسی پچ پچ نکنه
18- تو یه جمله نصیحتم کن؟ اهل نصیحت نیستم اما یه جمله تازگی ها از زندگی یاد گرفتم به عنوان یه برادر انتقال تجربه می کنم که : توی زمان حال زندگی کن ...
فعلا بای dallliii
مخلصیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ به سئوالات داش Feri71

ایول ببین کی اینجاست :jeddiiiii: جعفر خودمونه جعفر خوشتیپ :nishkhand:
مخلصیم عزیز [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خب شمارش معکوس بریم تا شروع سوالا 1,2,3 ( برو که رفتیم:nishkhand: ) :
اول سوالات فوتبالی binam :
1. از چه زمانی فوتبال وارد زندگیت شد ؟ من یه عکس دارم واسه موقعی هست که تازه راه افتادم موقع شوت زدن یه توپ ازم عکس گرفتن [Only Registered And Activated Users Can See Links] از این کفشای بوغ بوغی پامه
2. تا حالا شده پدر یا مادرت یا در کل بستگانت به خاطر صرف وقت زیاد واسه فوتبال سرزنشت کنن ؟ ( یعنی اینکه بگن چرا اینقدر واسه فوتبال وقت صرف میکنی و از این کارات دست بکش و خلاصه اینجور حرفا دیگه :nishkhand:) عرضم خدمت شما من توی زندگیم به دلایلی همیشه سعی کردم کمتر بهم گیر بدن ... اما خب توی این زمینه هر چی سعی کردم نشد [Only Registered And Activated Users Can See Links] جام جهانی 2002 بود که صدا و سیما همه بازیها رو پخش می کرد.. بابام گیر داد گفت فقط روزی یک بازی می تونی ببینی ... منم گفتم چشم از مرحله دوم که فقط هر روز یه بازی بود عمل کردم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
3. شده تا حالا به خاطر فوتبال با کسی دعوا کنی ؟ اون بالا گفتم من اهل دعوا نیستم ولی یه بار توی فوتبال یه درگیری پیش اومد یکی زد توی صورتم و از ناحیه فک صورت از 2 جا دچار شکستگی شدم که چند ماه دهنم با آتل بسته بود ... حدود 8 کیلو وزنم کم شده بود [Only Registered And Activated Users Can See Links]
4. قشنگ ترین ال کلاسیکویی که دیدی ؟ یه الکلاسیکو بود فکر کنم 4 بر 2 به سود رئال مادرید تموم شد که اوون هم گل زد .. یادمه کارگردان وقت نمی کرد صحنه آهسته نشون بده
5. خاطره انگیز ترین بازی فوتبالی که تا حالا دیدی ؟ (هم ملی و هم باشگاهی)
بازی سوئیس ترکیه مقدماتی جام جهانی 2006 , بازی ایران استرالیا که یادمه هنوز , بازی یوونتوس کیه وو ( اون سالی که کیه وو شده بود پدیده )
6. کدوم ویژگی فوتبال بود که تو رو جذب خودش کرد ؟ رونالدوی برزیلی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی جدی رونالدو خیلی روی علاقه من تاثیر داشت . عشق دوران کودکی ام که همیشه یادم می مونه . اون باعث شد تا شبا تا ساعت 3 - 4 بیدار بمونم و 7 صبح برم مدرسه.... خواب آلو :shogh:
7. اگه رونالدوی برزیلی رو یه روز توی خیابون ببینی چی بهش میگی ؟ یه لباس ازش می خوام با یه امضا ... شاید تنها کسی باشه که اگه ببینمش ازش امضا بخوام [Only Registered And Activated Users Can See Links]
8. میخوام بدون اینکه تعصب رو توی دیدگاهت دخالت بدی با ذکر دلیل بگی که رونالدو بهتر بود یا مارادونا ؟
بدون شک رونالدو بهترین بازیکن تاریخ فوتباله نه فقط بهتر از مارادونا .. تازه من در رده دوم زیدان رو قرار می دم و سوم مارادونا رو
اگه دلیل هم بخواهیم بگیم اول باید بگم که دوست داشتن دلیل نمی خواد دل می خواد [Only Registered And Activated Users Can See Links] بعدش هم باید بگم شما خودت بشین مقایسه کن مارادونا چیکار کرده که رونالدو نکرده؟ بیشتر گل زده ؟ بیشتر بازیسازی کرده ؟ ... فکر کنم بیشتر دوپینگ کرده فقط [Only Registered And Activated Users Can See Links] ... رونالدو 4 بار جوری مصدوم شد که هر 1 بارش واسه خداحافظی با فوتبال کافی بود ... اما برگشت
9. به نظرت رونالدو اگه به حرفه ی مربیگری رو بیاره موفق میشه ؟ فکر نمی کنم به اندازه دوران بازیکنی اش موفق باشه
10. با این کلماتی که مینویسم هر جمله ای که به ذهنت میاد بنویس :
هکتور کوپر : مرد نایب قهرمان .... اون اگه مربی بود اون سال رونالدو رو نمی کشید بیرون تا تیمش دوم شه ..
روبرتو کارلوس : خیلی شاد بود [Only Registered And Activated Users Can See Links]
فرناندو کوتو : اون تکلش یادم نمی ره ... اشکای رونالدو :narahat:
کروزیروی برزیل : لباس آبی
فینال جام جهانی 98 : یک حادثه ... یک اتفاق ... البته با وجود زیدان ممکن بود فقط
روماریو : 1000 گل
فیلیپه اسکولاری : فکر کنم نباید بگیم برزیلیه ... اصلآ‌طرز فکرش به برزیلی ها نمی خوره
تیم ملی برزیل : حریف نبود‌؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
روبرتو باجیو :خوب بود ... دستش درد نکنه فینال 94 [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سوالای متفرقه :hehee::
1. اهل مطالعه هستی ؟ اگه هستی روزی چند ساعت رو به مطالعه اختصاص میدی؟
بله اما اونقدر نیست که هر روز باشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
2. در روز چقدر توی نت هستی و بیشتر توی چه سایتهایی هستی ؟ معلوم نیست اما هر چی باشم 90٪ توی 3 سایت خودم هستم 10٪ هم توی بقیه سایت های فوتبالی
3. توی درس خوندن زرنگی یا متوسط یا خدایی نکرده ضعیف ؟ من دوران ابتدایی شاگرد اول مدرسه بودم و بعضی اوقات سر کلاس درس می دادم [Only Registered And Activated Users Can See Links]دوران راهنمایی هم هم مدرسه نمونه دولتی و هم مدرسه تیزهوشان با رتبه بالا قبول شدم ‌اما چون هم بازیهای من توی فوتبال قبول نشدن به مدرسه دولتی رفتم تا با اونهاباشم .... بماند که خیلیا باهام مخالف بودن [Only Registered And Activated Users Can See Links] همه یعنی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ... توی راهنمایی هم همواره شاگرد اول کلاس و مدرسه بودم دوره دبیرستان به علت پاره ای از مشکلات به رتبه 2 و 3 نزول کردم [Only Registered And Activated Users Can See Links] اما در دوران دانشگاه متوجه شدم که درس خوبه اما نمره نه .... واسه همین هم حواسم فقط به درسای تخصصی بود واسه همین معدلم اومد پایین [Only Registered And Activated Users Can See Links]
4. دوست داری سر زده با هم بریم جنوب رو سر مهدی خراب شیم :hihi: ؟ سرزده بریم می گه شما؟[Only Registered And Activated Users Can See Links] نمی شناسه که [Only Registered And Activated Users Can See Links]
5. تا حالا شده توی دانشگاه ضایع بشی:nishkhand: ؟ نه راستش [Only Registered And Activated Users Can See Links]
6. از کدوم یکی از معلمات یا استادات بیشتر از همه وحشت داشتی ؟ دبیر انگلیسی سال سوم راهنمایی . . با اینکه زبانم بد نبود اما خب قلبم رگباری می زد همیشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
7. برنامه ای واسه ازدواج داری ؟ اگه جواب مثبته چه زمانی میخوای ازدواج کنی ؟ ازدواج یه اتفاقه ... یه حادثه که باید رخ بده .... زمانش دست خداست ..... ولی آدم باید دور و برش خوب نگاه کنه به کسی دل ببنده که به دردش بخوره :ohum:
8. اگه بری خواستگاری اونوقت عروس خانوم شرطش واسه ازدواج این باشه که "دیگه حق نداری به دربی سر بزنی" چیکار میکنی :hihi: ؟ خب دامین سایت رو عوض می کنم به یه دامین دیگه می آم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خب فعلا اینا رو جواب بده بیزحمت به امید خدا باز برمیگردیم chomagh

Derby
09-08-2011, 03:36
پاسخ به سئوالات داش mahanmf

سلام خدمت آفا جعفر

سلام عزیزم

یه چند تا سوال بپرسیم با اجازه؟
مخلصیم .... اومدیم بپرسید دیگه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

1.چه رنگیو دوس داری؟ فکر کنم خاکستری رو زیاد دوس دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links] تی شرتاش خوب در می آد [Only Registered And Activated Users Can See Links] مخصوصآ آدیداس

2.چه طور هم طرفدار رئال 2002 هم طرفدار بارسا2010 پس تعصب چی میشه؟

من اعتقاد دارم که تیم رو بازیکنا می سازند و سبک بازی ..... البته درسته آدم بعضی اوقات به یه تیم علاقه داره حتی اگه سقوط کنه اما دلیل نمیشه چشمش رو به بقیه تیم ها ببنده .. اونایی که اون بالا نوشتم توی اون زمان از تاریخ طوری فوتبال بازی می کردن که من لذت می بردم دلیلی نداشت دوسشون نداشته باشم

روزی چندتا پست حذف میکنی؟
معمولآ بین 20 تا 40 تا ( شده بعضی روزا به 300 هم رسیده باشه )

4. تا حالا شده خدایی از کاربری خیلی بدت بیاد؟
آره خب .... البته نه از خودش ... از کاری که کرده . از کار ممکن بدم بیاد اما از شخص نه

5. بهترین و بدترین بازی که دیدی؟
بهترینا رو گفتم ... بدترینها هم که بخوام لیست کنم 90٪ بازیهای لیگ ایران می شه

6.درس بهتره یا فوتبال چرا؟
فوتبال .... من بیشتر لذت می برم از فوتبال .. درسم خوب بود شاید بهتر از فوتبالم اما خب ...

7.با مهندس بودنت زیاد کلاس میزاری؟
بقیه باید بگن [Only Registered And Activated Users Can See Links] فکر نمی کنم این چیزا ارزش داشته باشه واسه کلاس گذاشتن

8.رئال...؟ از نوع مادریدش از بقیه بهتره [Only Registered And Activated Users Can See Links]

کلا سوالم خیلی چرت و پرت بود نه؟ نه بابا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پاسخ به سئوالات داش mortezarm

اقا جعفر خوش تیپ چطوری؟
مخلصیم [Only Registered And Activated Users Can See Links] ... خوشتیپ هم خودتی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

با اجازه یه چندتاسوام من بپرسم

بفرما عزیز

1.اول بگو این عکسو کجا گرفتی؟
اینو یهو رفتیم آتلیه گرفتیم ... سر خیابون ما ... نه خیلی رفتم موهامو درست کنم و اینا ... معمولی گرفتم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

2.بیشترین چیزی که تو زندگی دوس داری؟
به غیر از چیزایی که نمیشه گفت سلامتی

3.خوش مزه ترین غذای دنیا؟ آبگوشت بزباش [Only Registered And Activated Users Can See Links] بچه های ترک سایت می دونن چی می گم [Only Registered And Activated Users Can See Links] غذای ترکای عزیزه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
4. بهترین فیلم،سریال،مستند،انیمه یا هر چیزی که دیدی؟ فیلم فردا آسمان از آن توست ... یه فیلم خیلی معمولی بود اما روی من خیلی تاثیر گذاشت .... عصر یخبندان هم خیلی دوست دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
5 . از اول دوس داشتی عمران قبول شی یا مجبور شدی؟ من واقعآ این رشته رو دوست دارم و الان به دنبال ادامه تحصیل هم تا مدارج بالات هستم ... اگه خدا بخواد
6.بهترین تیم تو تمام تاریخ فوتبال به نظرت کجاست؟ برزیل 2002 و منچستر 99 و بارسا 2010
همین
چون سرت شلوغه کم پرسیدم

آقایی شما

موفق باشی

سلامت باشی

پاسخ به سئوالات alexandredasilva

سلام جعفر جون.

به به حسین پاتو [Only Registered And Activated Users Can See Links]

قبل از اینکه سوالام رو بگم میخوام بدون اینکه حس کنی مدیر سایتی جواب بدی........
یعنی هیچ جوانبی در نظر نگیری....
تدبیر اندیشی هم موقوف.

1. چرا تو تیمهای مورد علاقت میلان 89 رو نذاشتی؟ (اونکه از همه اینا بهتر بود.)
چون سن من قد نمی ده بازیهاش رو خوب دیده باشم ... بازی ضبط شده هم صفا نداره [Only Registered And Activated Users Can See Links]

2. تو عکست داری به کجا نگاه میکنی؟ این رفیق ما گیر داد گفت اون قسمت رو ببین [Only Registered And Activated Users Can See Links] چیز خاصی نبود [Only Registered And Activated Users Can See Links]

3. کی امسال قهرمان چمپیونز لیگ میشه. (چرت و پرت بگی خودت میدونی.... مثه بچه آدم یه تیم بگو نمیخوام چمپیونز لیگ رو تفسیر کنی!) شانس بارسلونا بیشتره [Only Registered And Activated Users Can See Links] نیست ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

4. آبان، ماه زشتی واسه تولد نیس؟ (از اردیبهشت بهتر هم داریم؟)
من تولدم روز 17 ربیع الاول که مصادف بوده با تولد امام جعفر صادق (ع) ... اسمم هم واسه همین شد جعفر ... از روز تولدم راضی هستم ...

5. ماهی چند از نت در میاری؟
نت که واسه پول در آوردن نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links] اما نسبت به زحمتی که می کشی نمی صرفه [Only Registered And Activated Users Can See Links] دوست نداشتم دوروغ بگم و بگم هیچی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

6. تو که بسکتبال رو اینقدر دوس داری واسه چی تو نت فقط تو فوتبال فعالیت داری؟
مگه قراره به هر چی که علاقه دارم بیام واسش سایت بزنم؟ توی سایت های بسکتی هم می رم [Only Registered And Activated Users Can See Links] آرشیو بسکتبال هم دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links] گرگانی ها معمولآ بسکتبال رو حتمآ دوست دارن [Only Registered And Activated Users Can See Links]
7. چرا به کسی نمیگی که استقلالی هستی؟ چی می گه ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
8. چرا منو فدای این قسمت کردی؟ (وقتی میخواستی اینجا رو راه بندازی منو کردی اولین مهمان... اما اون روز یادم نبود که میخوای نقشه شوم خودت رو اجرا کنی و عدد زیبای هفت رو خودت بالا بکشی....)
اگه به عدد بود که من دوست داشتم میهمان 8 بشم [Only Registered And Activated Users Can See Links] اولین میهمان یه صفای دیگه داشت ... اون موقع گفتم فعالترین عضو رو بگذارم که همه می شناسند[Only Registered And Activated Users Can See Links]
9. فرگوسن، گاس هیدینگ، ساکی؟ گاس هدینگ ... اما تعویض عای فرگوسن هم عالیه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
10. مخ چنتا از دخترای دانشگاتون رو زدی؟ ما توی رشته خودمون دختر نداشتیم ... می خواستیم مخ دختر بزنیم جاهای دیگه راحتتر می شد زد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
11. چرا من باید برم خدمت تو نری؟ (چرا قانون من در آوردی میزارن؟) راست می گی به مولا :ohum:
12. بارسا - میلان چند چند میشن؟ (فقط نتیجه) در مجموع بارسا 3 بر 1 پیروز میشه
13. به نظرت همین یه پست رو توی این بخش میزارم یا بعدا هم میام سوال می پرسم؟ چه می دونم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
14. کدوم جام های جهانی به دلت چسبید؟ 98 عالی بود ... به بعدش حال نداد ... با اینکه بریل توی 2002 قهرمان شد اما جو 98 فوق العاده بود
15. بازی ایتالیا - هلند تو نیمه نهایی یورو 2000 رو یادت میاد؟ من بعد از برزیل هوادار هلند هستم .. اینم بگم معمولآ همه فوتبالای مهم بعد از سال 96 یادمه [Only Registered And Activated Users Can See Links] اینی هم که می گی به پنالتی کشیده شد... توی اون بازی دی بوئر 2 تا پنالتی خراب کرد و یه تنه تیم ما رو حذف کرد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
16. بهترین لحظه های فوتبالی زندگیت چیا بوده؟ برد ایران از استرالیا , لحظه گل زدن رونالدو به تیم ملی غنا
17. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده بشه تو این بخش؟ این که چی شد دربی رو راه انداختیم
18. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده نشه تو این بخش؟ بهترین عضو دربی
19. چرا برزیل الان دوره خوبی رو نمیگذرونه؟ (مربی بهتری نباید بیاد جای منزس؟) ما زیاد تو بحر مربی و اینا نیستیم ... جام می گیریم فقط [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جواب بده ببینم چیا میگی......
بیوین خودت [Only Registered And Activated Users Can See Links]

icon
09-08-2011, 07:39
من فقط یه سوال دارم کجای گرگانی شاید تا چند روز دیگه بیام گرگان خونه عمو و عمه

Abdollah 202
09-08-2011, 11:24
با سلام
یه چند سوال میپرسم جواب بده
چی شد دربی رو راه انداختی ؟
چرا دربی زیاد شلوغ نیست؟
خیانت کار ترین بازیکن به تیمش؟
چایی هم دوست داری؟
از حست در سال اول دانشگاهت بگو؟
از آرسنال هم بگو؟
چقدر عاشق اينترنتي؟:he:
ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟
دیگه هر چی فکر کردم همینا به ذهنم اومدن
اگه از سوالام خوشت نیومده بگو ها

Derby
09-08-2011, 14:07
پاسخ به سئوالات داش MohaZalla

سلام جعفر خان عزیز...

سلام عزیزم :nishkhand:
دادا اگه وقت کردی سوالای من حقیر رو هم جواب بده اگه هم وقت نکردی در جا پستمو حذف کن!:nishkhand:
اختیار داری شما :nishkhand:

1-تا حالا شده از این سی دی هایی که میفروشی مشتری به خاطر خط و خش صداش در بیاد؟!:nishkhand:
ما سی دی نمی فروشیم که دی وی دی هستش :nishkhand: بعدش ما نمی آییم محصولات رو انبار کنیم که عمرش بگذره و توی انبار خط و خش بیفته واسه همین هم از این لحاظ مشکلی نداره ashem:- اما بعضی اوقات میشه که مشتری زنگ می زنه می گه آقا دی وی دی شما خرابه , توی رایت سوخته یا بالا نمی آد ... توی این مواقع به صورت رایگان دوباره محصول رو واسه مشتری می فرستم :nishkhand:

2-تا حالا شده یه کاربر اونقدر اذیتت کنه که تو دلت بهش فحش بدی؟!:nishkhand:
ببین اینجا فرومه و هر سن و سالی می آن توی سایت ... بعضی اوقات اعصابم رو واقعآ خورد می کنند ... طرف هیچ آشنایی با اینترنت و کامپیوتر نداره می آد توی سایت فعالیت کنه خلاصه حسابی کفر من رو در می آردن که بابا اول یاد بگیرین بعد بیاین مطلب بزنید... ولی تا حالا به کسی توهین نکردم ... الحمدالله ... اگه کسی بهش توهین شده همین جا بگه دیگه :sharmande: البته این هم بگم تا جایی که بشه آموزش می دم و به سئوالات جواب می دم ... ولی خب تا جایی که بشه ashem:-

3-چرا اسپانیا با اون همه ادعا یه طرفدار متعصب تو سایت نداره؟!(اگه هم داره ما که ندیدیم البته به غیر از سعیده خانم)
نمی دونم ولی فکر می کنم این مسئله به این علت باشه که بازیکنان خوب اسپانیا که خیلیاشون مثل ژاوی و اینیستا همیشه زیر سایه مسی و اینا بودن باعث شده که هواداران تیم های ملی مسی و این گونه بازیکنها بیشتر بشند

4-نظرت درباره ایتالیایی های سایت چیه؟دوس داری یه روز همشونو از سایت بندازی بیرون؟!:nishkhand:
فعلآ که ایتالیایی ها شدن صاحب خونه ... ما رو نندازن بیرون شانس آوردیم :nishkhand:

5-چرا اینتر دهه 60 تو علاقه هات نیست؟ ندیدم بازیهاشو .. ولی مطمئنآ دهه 60 فوتبال اینتر هر قدر هم خوب بوده باشه در حد مالاگای الان هم نبوده ... بوده ؟‌:nishkhand: جوزه مه آتسا فقط اون موقع بازی می کرده درسته ؟
6-رئال 2002 یا بارسای 2010؟ بدون شک بارسا 2010 , چون اگر بارسا 2010 بهتر نبود توی این لیست نمی آوردم ... ممکنه برای مثال سال 2015 میلان خیلی خوب بازی کنه و بارسا 2010 هم بره توی تاریخ و میلان 2015 هم بیاد توی لیست علاقمندی هام ... اما تا احساس نکنم تیم جدید بهتره به لیست اضافه نمی کنم :nishkhand:
7-اینتر-یووه ، یووه-میلان ، میلان-اینتر؟ مسلمآ یک دربی که هر دو تیم از یک شهر باشند جذابتره .. این طور نیست ؟
8-تا حالا شده با نویسنده های سایت درگیر شی؟!:nishkhand: ما اختلاف سلیقه داریم ... انتقاد هام رو معمولآ خصوصی انجام می دم ... بعضی ها جبهه می گیرند و ناراحت می شن... خیلی ها به خاطر این گونه انتقادها از سایت رفتن و دیگه هم نیومدن ! اما فکر نمی کنم انتقاد خصوصی بد باشه ... باز هم ادامه می دم ...

9-اگه بگن بین مهندسی عمران یا دربی فقط باید یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
علاقه من به دربی از علاقه من به فوتبال نشآت می گیره ... ضمن اینکه توی دربی دوستان خیلی زیادی پیدا کردم ..... اما اینها هیچکدوم دلیل نمیشه که عمران هم دوست نداشته باشم .... نمیشه انتخاب کرد ... آدم قرار نیست فقط با یه چیز زندگی کنه !

10-Blue or Red؟ اسم فیلمه ؟‌:nishkhand: ندیدم :nishkhand:

فعلا همین 10 تا بسه تا بعد ببینیم چی میشه...

هستیم در خدمتتون

پاسخ به سئوال داش ICON

من فقط یه سوال دارم کجای گرگانی شاید تا چند روز دیگه بیام گرگان خونه عمو و عمه

من مرکز شهر گرگان زندگی می کنم ... در خدمت هستیم lol:-

پاسخ به سئوالات داش Abdollah 202

با سلام

سلام عزیز

یه چند سوال میپرسم جواب بده

بفرما

چی شد دربی رو راه انداختی ؟

قصه طولانی داره :shogh:
من یه وبلاگ داشتم و توی چند فروم بزرگ خارجی فعالیت می کردم .. توی محیط اینترنت با چند نفر از مدیران سایت ها و وبلاگها دوست شدیم...
اواخر آذر 88 بود که بچه ها من رو توی یک کنفرانس یاهو آوردن و گفتن می خواهیم یه سایت بزرگ بزنیم .... هر کس ایده خودش رو گفت و من هم یه سری حرفها زدم و خیلی تاکید داشتم که اگر قراره روی من حساب کنید من کار تکراری انجام نمی دم و یه سری ایده ها دارم... خلاصه قرار شد کار رو شروع کنیم و استارت زدیم.... ابتدا قرار بود اسم سایت بشه 442 که یکی از سیستم های فوتباله ( چهار چهار دو ) که به دلایلی نشد.
من از لحاظ مالی تقریبآ معمولی هستم ولی اون زمان دانشجو بودم و نمی تونستم خیلی هزینه کنم برای همین قرار شد به صورت نسیه با یک شرکت کار کنیم و پس از تحویل پروژه هر کس سهم خودش رو بده .... حدود 400 هزار تومان هزینه شد و هفته اول اون 5-6 دوست عزیز اومدن فعالیت رو شروع کردن ... متاسفانه بعد از یکی 2 هفته به صورت خودجوش :nishkhand: همه شون خودشون رو به بهانه های مختلف کنار کشیدن
یکی گفت درس دارم
یکی گفت شهر ما اینترنت پرسرعت نداره
یکی اصلآ غیب شد
یکی گفت داداشم قراره یه پول گنده بده بهم هر موقع داد می آم
خلاصه هر کس از یه وری فرار کرد !
شروع کردم و به کمک چند تا دیگه از بچه ها سایت رو راه انداختیم توی این مسیر 2 نفر از بچه ها که جفتشون 2 سایت بزرگ دیگه دارن خیلی به من کمک کردن و من زحمات این 2 دوست رو فراموش نمی کنم
جالب اینجاست بعد از حدود 1 سال بعضی از اون 5 - 6 دوست گرامی به صورت های مختلف قصد بازگشت داشتند و من هم بهشون گفتم شما هم مثل بقیه اعضای سایت فعالیت کنید اگر فعالیتتون مناسب بود از شما استفاده می کنیم .. که اغلب رفتند خودشون سایت زدند و همشون بعد از کمتر از چند ماه سایتشون بسته شد و استقبال نشد ! ... فقط دلیلش هم این بود که دوست نداشتند گروهی کار کنند و می خواستند همه چی رو یک نفره ببرند جلو
خلاصه ما شروع کردیم و کم کم یکی یکی مدیران سایت که خیلی هاشون هنوز هم در بین ما هستند به سایت اومدن و فعالیت کردند همه اونها شاهد هستند که هیچ کدومشون نه فامیل هستند و نه حتی همشهری و خودم بر اساس توانایی که توی اونها دیدم بهشون پیشنهاد همکاری دادم و قبول کردند و سایت رو تا اینجا رسوندند ....
من تا مدتها همون بدهی 400 هزار تومان رو داشتم می دادم :nishkhand:

چرا دربی زیاد شلوغ نیست؟

دربی فقط متعلق به من یا مدیرا نیست و متعلق به همه اعضای سایته اگر فکر می کنید می شه خیلی بهتر از این بود فقط کافی هست هر کس از خودش شروع کنه
متاسفانه توی ایران همه فقط دوست دارن که مدیرهای سایت توی انجمن فعالیت کنند اما توی کشورهای دیگه اینجوری نیست و همه می دونند که توی یک انجمن تک تک اعضا سهیم هستند و باید همون طور که از مطالب استفاده می کنند برای بقیه هم مطلب بگذارند ... هیچ کدوم از مدیرها از مریخ مطلب نمی آرن ... پس کاربرها هم می تونن سهیم و شریک بشن ... تا این حس رو توی خودتون فعال نکنید توقع نداشته باشید که سایت پر از مطلب باشه ... ما کلآ حدود 10 نفر مدیر هستیم و توانایی محدودی داریم ... اگر کمی و کاستی هست 2 حالت داره یا باید به بزرگواری خودتون ببخشید یا باید بزرگواری بیشتری به خرج بدین و خودتون توی سایت هم سهیم بشین
یک چیز جالب بگم

ما یک کاربر داریم که حدود یک سال و نیم هست که عضو سایت شده و اگر هر روز نیاد توی سایت در هفته حتمآ 4 بار به سایت می آد و دانلود می کنه و خلاصه استفاده می کنه .. اما این کاربر نه تنها هیچ مطلبی در سایت نزده بلکه حتی یک بار هم روی دکمه تشکر کلیک نکرده ! :ajibeee: من و بقیه مدیران حتی برای این گونه افراد هم احترام قائل هستیم و قدمش روی چشم .... اما دیگه نباید با وجود این گونه پدیده ها از زیاد نبودن مطلب گله کرد

در انتها هم بگم که سایت دربی با توجه به سابقه ای که داره در امر جذب کاربر و بازدید روزانه واقعی ( نه اونی که 80٪ سایت ها با دست کاری کد و ... دارن نشون شما می دن ) در بین بهترین و پربازدیدترین انجمن های ایرانی در موضوع ورزشی هست

خیانت کار ترین بازیکن به تیمش؟
خیانت کار ترین بازیکن اونی نیست که از یه تیم به تیم دیگه ای می ره ... خیانت کار کسی هست که می دونه به درد تیم نمی خوره و ولی مثلآ به خاطر زدن رکورد و اینجورچیزا به بازی ادامه می ده و با رابطه توی زمین می مونه

چایی هم دوست داری؟
روزی یک تا :nishkhand:

از حست در سال اول دانشگاهت بگو؟
حس خوبیه و دوران لذت بخشی هست... البته اگر توی یه شهر دیگه باشی شاید حس متفاوت تری به سراغت بیاد ... اما من دبیرستان رو بیشتر دوست داشتم :nishkhand:

از آرسنال هم بگو؟
کارخانه بازیکن سازی آرسن ونجر که ملقب به آرسناا هست :nishkhand: واقعآ تاک تیک رو به تیمش دیکته می کنه

چقدر عاشق اينترنتي؟:he:
عاشق نیستیم ... استفاده می کنیم ازش

ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟
شباهت زیاد دارن مثل اینکه جفتشون لیگ هستند و توی جفتشون همه تیم ها با هم بازی می کنند :nishkhand:یا اینکه توی جفتشون بازیکنهای هر تیم 11 نفر هستند :nishkhand:
بقیه اش تفاوته دیگه :nishkhand:

دیگه هر چی فکر کردم همینا به ذهنم اومدن
اگه از سوالام خوشت نیومده بگو ها
با سئوالات مشکلی ندارم اما با فونتت چرا :nishkhand:
لطف کن فونت نوشته هات رو تغیر نده و بگذار همون پیشفرض سایت باشه
ممنون

0825
09-08-2011, 17:25
به به...سلام آقای بارسایی نامرئی[Only Registered And Activated Users Can See Links]

1.چقد واسه هاست پول دادی؟؟
2.چی شد دربی رو راه انداختی؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
3.بهترین عضو تاریخ دربی کیه؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
4.خواننده های مورد علاقت:
5.نظرتو بگو
کریس:
مسی:
ژاوی:
راموس:
په په:[Only Registered And Activated Users Can See Links]
فورلان:
چیچاریتو:
مورینیو:
گواردیولا:
به اندازه کافی نظر دادی که حالت گرفته شه[Only Registered And Activated Users Can See Links]
6.اوزیل یا کاکا؟
7.مورینیو یا گواردیولا؟
8.بهترین مهاجم تاریخ فوتبال؟(حتما رونالدو؟[Only Registered And Activated Users Can See Links])
9.بهترین هافبک؟
10.بهترین مدافع؟
11.بهترین دروازبان؟
12.با بچه های سایت یه تیم بساز:[Only Registered And Activated Users Can See Links]نمیکتم داشته باشه....لیست 18 نفره بده...[Only Registered And Activated Users Can See Links]
فعلا بسه...مرسی...

Derby
09-08-2011, 18:44
پاسخ به سئوالات داش 0825

به به...سلام آقای بارسایی نامرئی[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام به روی ماهت آقای رئالی مرئی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

1.چقد واسه هاست پول دادی؟؟

اینی که به تو دادم ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] نمی گیرم ازت نگران نباش lol:-

2.چی شد دربی رو راه انداختی؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اون بالا گفتم دیگه .. نخوندی ؟ :sooot:
3.بهترین عضو تاریخ دربی کیه؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مطمئن باش تو نیستی binam حقته [Only Registered And Activated Users Can See Links] همینو می خواستی ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] با من لج می کنی ؟lol:-

4.خواننده های مورد علاقت:
احسان خواجه امیری , گروه TATU , بقیه هم گوش می کنیم :ehem: فقط زیاد اهل رپ نیستم :khelal dandoon:

5.نظرتو بگو

کریس: خوبه بد نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links]بازیکن محبوبیه :ohum:
مسی: از بالایی بهتره [Only Registered And Activated Users Can See Links] مگه نه ؟ البته شانس آورد توی این دهه بازی می کنه و کنارش یکی مثل ژاوی هست اگه 1 دهه قبل بود اینجوری نمی درخشید [Only Registered And Activated Users Can See Links] نظر منه البته dallliii ولی با این همه فکر می کنم چهارمین بازیکن برتر تاریخ فوتبال باشه :ehem: بعد از رونالدو , زیدان , مارادونا

ژاوی: بنویسید اگه این نبود الان مسی این همه معروف نبود [Only Registered And Activated Users Can See Links]
راموس:اون موقع ها که بکهام توی رئال بود خوب کرنر گل می زد .... یه بازی رونالدو پیش بینی کرده بود که راموس گل می زنه و زد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
په په:[Only Registered And Activated Users Can See Links]این چرا فوتبال بازی می کنه ؟ می رفت بوکسور می شد بهتر بود که ! ::bowیه تنه کل پولاتون رو به باد می ده [Only Registered And Activated Users Can See Links] 2 سال پیش یه بازیکن رو همین جوری الکی توی محوطه جریمه شوت زد 6 جلسه محروم شد mas:-

فورلان:بازیکن خوبیه و از سطح اروگوئه بالاتره
چیچاریتو: کشف جالبی بود :afarin: فرگوسن بازیکنان خوبی که چهره نشدن رو خوب رو می کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
مورینیو: مربی خوبی هست اما نه اینقدر که فکر می کنه mas:-از اون بهتر هم هستن مثل فرگوسن , گاس هدینگ و حتی میشه گفت آرسن ونجر
گواردیولا: این هم مربی خوبیه البته بیشتر از اون چیزی که مربی خوبی باشه آدم منطقی هست. اون سال بعد از شکست از اینترمیلان همه انتظار داشتند سفر زمینی با اتوبوس رو بهونه کنه اما این کار رو نکرد. البته تصور می کنم بعد از بارسا یه چی تو مایه های رایکارد میشه باید بره یه تیم داغون مربیگری کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
به اندازه کافی نظر دادی که حالت گرفته شه[Only Registered And Activated Users Can See Links] ممنون eterza::-
6.اوزیل یا کاکا؟
در حال حاضر اوزیل
7.مورینیو یا گواردیولا؟ در حال حاضر مورینیو البته فقط از نظر فنی گفتم
8.بهترین مهاجم تاریخ فوتبال؟(حتما رونالدو؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]) اون که بهترین بازیکن تاریخه نه فقط مهاجم ashem:-
9.بهترین هافبک؟ زین الدین زیدان
10.بهترین مدافع؟ مالدینی ... توی این انتخاب شخصیتش خیلی موثر بود :shogh:
11.بهترین دروازبان؟ فکر می کنم کاسیاس
12.با بچه های سایت یه تیم بساز:[Only Registered And Activated Users Can See Links]نمیکتم داشته باشه....لیست 18 نفره بده...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

من با بچه ها بازی نکردم ولی خوب روی شناخت کلی از عکس و سن می گم

دروازبان: خودت (0825)[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مدافعین: capitan_maldini و ibrahim و hamedss و MohaZala
( مدافعین رو با تجربه گذاشتم :hihi: )

هافبک میانی : Mehrd@d

هافبک چپ: Feri -------------------------------- هافبک راست : AlexDelpiero

هافبک تهاجمی : Gladiature_roma

فوروارد: Alesandre dasilva و crisronaldo79 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ذخیره ها هم : خودم [Only Registered And Activated Users Can See Links] و 6 نفر دیگه از بچه های سایت :hehehe:

فعلا بسه...مرسی...

AlexDelpiero
09-08-2011, 19:34
سلام

خسته نباشی
اولا هنوز بودن جوونایی که باید میومدن رو نیمکت حالا شما چرا پیش قدم شدی الله اعلم !

1 - یه سوالی که دوست داری از پرسیده بشه ولی تا حالا نپرسیدند از خودت بپرس و همینجا جواب بده ! ( طفره رفتن قدغن )

2- چرا رونالدو ؟!! من خودم یه فلسفه دارم :nishkhand: که به همون دلیل با رونالدو حال نمی کنم ! بازیکنی که هم تو بارسا هم تو رئال واسه اسپانیا ، هم تو میلان هم تو اینتر واسه ایتالیا بازی کرده رو من اصلا واسه یه بازیکن محبوب قبولش ندارم ! ( مثلا ایبرا رو داشته باش که فصل بعد با پیراهن رم بازی کنه :nishkhand: )

3- چرا نام دربی رو واسه سایت انتخاب کردی ؟!!!

4 - رونالدو که همیشه 9 می پوشه پس چرا js8 ؟!!!:nishkhand:

5- از اینکه تو این سایت با افرادی کم سن و سال تر از خودت سر و کله میزنی خدایی خسته نمیشی ؟!!! الان 98% بچه های سایت متولد 70 به یعد هستند ! :nishkhand:

6 - مکانیک سخت تره یا عمران ! :narahat:

7 - چرا نمیذاری من به درس و مشقم برسم ؟!!!

8 - دوست داری تا چند سال دربی رو نگه داری ؟!!!

9 - چرا رک و پوست کنده نمیگی من استقلالیم ؟!!! :nishkhand:

موفق باشی !:chakerim:

Derby
09-08-2011, 20:51
پاسخ به سئوالات داش AlexDelpiero

سلام

خسته نباشی
اولا هنوز بودن جوونایی که باید میومدن رو نیمکت حالا شما چرا پیش قدم شدی الله اعلم !
سلامت باشی
من به 2 نفر پیشنهاد دادم واسه مهمون این بخش اما متاسفانه جور نشد که در خدمتشون باشیم . این روزها هم سرم خلوت بود و هی چند تا از کاربرها می گفتند خودت بیا .. دوست نداشتم کسی فکر کنه واسه این چیزا کلاس می گذارم. جالب اینجاست اون بچه هایی که می گفتند بیا بیا هنوز خودشون سئوال نپرسیدن lol:-

1 - یه سوالی که دوست داری از پرسیده بشه ولی تا حالا نپرسیدند از خودت بپرس و همینجا جواب بده ! ( طفره رفتن قدغن )
اون بالا گفتم که دوست داشتم درباره راه افتادن دربی بپرسن که پرسیدن و جواب دادم :nishkhand:

2- چرا رونالدو ؟!! من خودم یه فلسفه دارم :nishkhand: که به همون دلیل با رونالدو حال نمی کنم ! بازیکنی که هم تو بارسا هم تو رئال واسه اسپانیا ، هم تو میلان هم تو اینتر واسه ایتالیا بازی کرده رو من اصلا واسه یه بازیکن محبوب قبولش ندارم ! ( مثلا ایبرا رو داشته باش که فصل بعد با پیراهن رم بازی کنه :nishkhand: )
اگه به تیم های مورد علاقه من نگاه کنی می فهمی که من دربند رنگ لباس هیچ وقت نبودم خود من هم یه روز از بازی رئال و یه روز از بازی بارسا لذت می برم. من بارها شده نشستم مثلآ بازی تیم هایی مثل ساوتهمپتون با اورتون هم دیدم و لذت بردم ... بازی طلایی کراوچ در لباس ساوتهمپتون مقابل آرسنال رو فراموش نمی کنم ...... در بند یک یا چند تیم خاص نیستم. تیم ها رو بازیکنها تشکیل می دن و رونالدو هم معمولآ توی هر برهه به تیمی رفته اون زمان اون تیم به اوج برده شده.از آیندهوون 96 گرفته تا بارسا 97 ..... اینتر 99 رو یادتونه؟ قهرمان یوفا شد ... رئال 2002 در اوج بود .. حتی برزیل در 2002 با درخشش رونالدو قهرمان جهان شد .... صبر اون هم توی مشلات مثال زدنی بود ... 4 عمل جراحی سنگین که یه دونه اش کافیه فوتبال رو واسه همیشه بگذاری کنار .... رونالدو از معدود فوتبالیستهای بزرگ و پرافتخار تاریخ هست که جایزه بهترین بازگشت سال رو گرفته ( یعنی برگشتن به اوج پس از مصدومیت طولانی )

3- چرا نام دربی رو واسه سایت انتخاب کردی ؟!!! این اسم رو یکی از دوستان (مدیر سایت فوتیران آقا محمد که از بچه های نیک روزگار هست ) پیشنهاد داد و به نظرم قشنگ اومد منم انتخاب کردم. ضمن اینکه این سایت در روز دربی تیم های استقلال پرسپولیس در سال 88 شروع به کار کرد

4 - رونالدو که همیشه 9 می پوشه پس چرا js8 ؟!!!:nishkhand: من شماره 8 رو دوست دارم .. از بچگی 8 می پوشیدم .. مدرسه فوتبال که می رفتم 8 رو گرفته بودن 17 رو گرفتم و بین 1 و 7 یه دونه + گذاشتم :nishkhand: با ماژیک ashem:- رونالدو شماره 9 رو دوست داره منم شماره 8 رو ..... البته بازیهای محمد نوازی توی اون زمان استقلال که 8 می پوشید فراموش نشدنی بود و همواره بازیکنان گل ساز 8 رو می پوشند ... علی کریمی هم که می بینید 8 می پوشه ... کلآ 8 شماره بازیکنان گل ساز و خاص هست که منم گل سازی رو ترجیح می دم ... اصلآ‌تمام کننده خوبی نیستم ashem:-
js هم که ابتدای اسم و فامیل من هست

5- از اینکه تو این سایت با افرادی کم سن و سال تر از خودت سر و کله میزنی خدایی خسته نمیشی ؟!!! الان 98% بچه های سایت متولد 70 به یعد هستند ! :nishkhand:
طبق آماری که من دارم حدود 15٪ اعضای سایت بالای 24 سال هستند اما کمتر فعالیت می کنند و بیشتر استفاده می کنند در بین مدیران سایت هم 2 نفر ار بچه ها بالای 26 سال هستند...
خود من هم هنوز 25 سالم پر نشده و مثلآ‌ متولدین 70 هم که شما می گین 20 ساله هستند نمیشه گفت بهشون بچه ! ماشالا خیلی از این جوونای 20 ساله فوتبال رو خوب می فهمند و ما اینجا بحثمون فوتبالیه و با کسی سر و کله نمی زنیم :nishkhand:

6 - مکانیک سخت تره یا عمران ! :narahat: من طبق شنیده ام می گم ... می گن توی رشته های فنی برق سخته .. توی شاخه مکانیک هم شنیدم استاتیکش اذیت می کنه ولی مهندسی عمران یه تفاوتی با بقیه رشته های فنی داره که قدرت تحلیل بالایی می خواد و فرمول خاصی همواره صادق نیست اگه قدرت تحلیل بالایی داشته باشید از عمران لذت می برید

7 - چرا نمیذاری من به درس و مشقم برسم ؟!!! یکی نیست خودم رو نجات بده :nishkhand:

8 - دوست داری تا چند سال دربی رو نگه داری ؟!!! تا جایی که حس کنم هنوز کسانی هستند که اینجا رو دوست داشته باشند
قبل از عید می خواستم ببندم ولی بی انصافی بود ... خیلی از بچه ها عمرشون رو دارن اینجا می گذارند و به احترام اونها نگه داشتم ... خودم هم که دوسش دارم :love:

9 - چرا رک و پوست کنده نمیگی من استقلالیم ؟!!! :nishkhand: می بری ما رو امشب توی حاشیه ؟ :nishkhand:

موفق باشی !:chakerim:

سلامت باشی عزیزم :love:
[/QUOTE]

rivaldo_king
09-08-2011, 21:03
به به به به به :bia baghalam: بابا بیا دیگه :nishkhand:
می دونی از کیه منتظرم ؟ :jeddiiiii:
چاکر آقا جعفر خوش تیپ هم هستیم :love:
خاکی ترین مدیر سایتی که تا حالا دیدم شما بودی و واقعآ خوشحالم که توی این سایت می آم
من تقریبآ اولین روز یا دومین روزی که این سایت راه افتاد عضو شدم و از قدیمی های سایت محسوب می شم پس به سئوالات من ویژه جواب بده ashem:-

عزیز گرگان چقدر با دریا فاصله داره؟ نزدیکه؟
حاهای تفریحی شهرتون چیه؟
بدترین و سخت ترین کار توی سایت شما چیه؟
شده توی سایت بدجوری ضد حال بخوری؟
چرا از همشهریهات یا فک و فامیل توی سایت مدیر نداری؟
روزی چند ساعت فوتبال می بینی؟
یه عکس از شهرتون بگذار اینجا
یه عکس از دانشگاهی که درس خوندی بگذار
تا حالا توی بانک یا قرعه کشی دیگه برنده شدی؟
فوتبال هم بازی می کنی؟ در چه حدی؟ حرفه ای؟
بهترین مقامت توی فوتبال چی بوده؟
بارسلونا چرا اینقدر خوبه؟
قبول داری ریوالدو هم توی درخشش های رونالدو در جام جهای 2022 بی تاثیر نبود؟
چرا برزیلی هایی که از بارسا می رن میلان نابود می شن؟ ریوالدو , رونالدینیو , رونالدو .... !!!
بهترین گل ریوالدو؟
بهترین گل رونالدو؟
سایت زدن هزینه زیادی می خواد؟
می گن شمال توی کشتی خیلی بااستعداد هستند اما گرگانی ها بسکتبالشون چرا؟
توی ساحل هم فوتبال بازی کردی؟
ممنون از اینکه با حوصله به سئوالا جواب می دی ... ئاسه منم همین جوری جواب بده .. مثه بقیه :love:
:chakerim:

alexandre dasilva
09-08-2011, 21:16
دوباره اومدم....

1. گفتی این رفیقت گیر داده که تو اون عکس اونجا رو نگاه کنی..... اگر رفیقت بهت بگه خودتو بنداز تو چاه هم میندازی؟
2. چون روز تولدت مصادف با تولد امام جعفر صادق (ع) بوده اسمت رو گذاشتی جعفر...... واسه همین هم فامیلیت رو گذاشتی صادقی؟
3. من که اصلا فرقی واسم نداره که یکی آبی باشه یکی قرمز اما تو چرا واضح نمیگی استقلالی هستی؟ کم عاقبت اندیشی کن.
4. بازی انگلستان - فرانسه تو جام جهانی 2002 رو یادت میاد؟
5. واسه چی میگی رونالدو - زیدان - مارادونا - مسی 4 بازیکن برترند؟ به نظرت پله - دی استفانو - کرایف - فن باستن - پلاتینی حق بیشتری ندارند؟
6. این تیمی که ساختی مربی نداره؟
7. من بگم تعویض نمیشما... در ضمن اسمش رو هم میزاریم هواداران ایتالیا چون 7تا ایتالیایی توشن.
8. به نظرت طرفدارای چه لیگی بیشتر از همه هستند؟
9. به نظرت طرفدارای کدوم لیگ با تعصب تر هستند؟
اگه جرات داری این دوتای آخری رو نگو ایتالیا
10. قصد ازدواج نداری؟
11. تک ستاره ای، معشوقه ای، چیزی نداری؟
12. از اینکه نمیزاری مهدی به درسش برسه عذاب وجدان نگرفتی؟
13. به نظرت اون دنیا لب پل صراط جلوت رو میگیره؟
14. به نظرت من تصمیم دارم این تاپیک رو ماهها بالای ارسالات نگه دارم تا دهنت رو سرویس کنم؟
15. به نظرت من آدم پستی هستم یا جدیدا پست شدم یا قبلا هم بودم یا اینکه قراره پست بشم یا اینکه یه زمانی بودم دوباره برگشتم به اون زمان یا اینکه........؟
16. الان خیلی دلت میخواد ip منو ببندی؟
17. چرا یه قانون درست و حسابی نمیزاری واسه مدیر شدن؟ (آخه اینجا هم؟ دلمون خوش بود اینجا خبری از سیاست و پارتی بازی و اینجور لابی بازی ها نیست. واسه چی آخه مدیراتو از بین بچه های ایتالیایی انتخاب میکنی؟ میخوای دربی پولی راه بندازی؟ خجالت نمیکشی؟ سایت تخصصی فوتبال باید به دور از این حاشه ها باشه. واقعا آدم متاسف میشه... آخه چی بهت میرسه؟ رشوه میگیری؟ ازت آتو دارن؟ باهم گاب بندی کردین؟ از کجا تامینت میکنن؟)
18. تا حالا پرانتز به این طولانی ای دیده بودی؟
19. اگر یهو دیدی تو سایت اغتشاش شد و سران فتنه من و مهدی و فراز و ابراهیم بودیم.... مثلا بچه ها رو تحریک کردیم تا علیه تو شعار تو قالب سایت بنویسن و کلا سایت ناآرام شه چیکار میکنی؟
20. اگه بخوای پست منو ویرایش کنی و حتی نقطه ای از توش رو پاک کنی خدا سوسکت کنه. موافقی؟
21. وقتش نشده گلهای لیگ های امسال رو اچ دی پوشش بدیم؟
22. راستی واسه اون قضیه چرا هنوز شیرینی ندادی؟
23. در چه حالی با سوالاتم؟
خداحافظی نمیکنم چون بازم میام.

Derby
09-08-2011, 23:06
پاسخ به سئوالات داش rivaldo_king

]به به به به به :bia baghalam: بابا بیا دیگه :nishkhand:

به به به ashem:- اومدیم دیگه .... این یکی از همونا بود که منو آسفالت کرده بود بیام اینجا :gerye:
می دونی از کیه منتظرم ؟ :jeddiiiii:

آره ... یه 4 - 5 ماهی می شه گیر دادی :nishkhand:

چاکر آقا جعفر خوش تیپ هم هستیم :love:

مخلص آقا سعید گل :nishkhand:

خاکی ترین مدیر سایتی که تا حالا دیدم شما بودی و واقعآ خوشحالم که توی این سایت می آم
من تقریبآ اولین روز یا دومین روزی که این سایت راه افتاد عضو شدم و از قدیمی های سایت محسوب می شم پس به سئوالات من ویژه جواب بده ashem:-
شما لطف داری... اینا هم نمی گفتی با دقت جواب می دادم :nishkhand:

عزیز گرگان چقدر با دریا فاصله داره؟ نزدیکه؟ تقریبآ 30 الی 35 کیلومتر
حاهای تفریحی شهرتون چیه؟ گرگان یه شهر شمالیه و مثل همه شهرهای شمالی دیگه جنگل و دشت و دریا ... معروفترین جاش ناهارخوران گرگان و روستای توریستی زیارت هست ... چندین آبشار و چیز میز دیگه هم حوالی گرگان هست :nishkhand:
بدترین و سخت ترین کار توی سایت شما چیه؟ وای ... گذاشتن گلها ... مخصوصآ این لیگ مسخره اسپانیا که هر وقت رئال و بارسا بازی دارن باید 10 - 15 گل رو لینکاش رو بگذاریم
شده توی سایت بدجوری ضد حال بخوری؟ موقع گذاشتن گل مثلآ 2 ساعت می شینی سر تاپیک و کاراشو انجام می دی .. بعدش دکمه ارسال رو می زنی ( یادت می ره کپی بگیری ) یهو می بینی اینترنت قطع شده ! کلی زحمتات به باد می ره !
چرا از همشهریهات یا فک و فامیل توی سایت مدیر نداری؟ همشهریام که دیدم می آن توی سایت اما فعالیتشون اونقدر خوب نبوده که مدیر کنم .... من این چیزا رو مد نظر قرار نمی دم
روزی چند ساعت فوتبال می بینی؟ بستگی داره چقدر فوتبال باشه در روز .. شده توی یه روز 5 تا بازی هم دیده باشم
یه عکس از شهرتون بگذار اینجا

این عکس مسیر پارک النگدره که جزو جاهای باکلاس و اعیانی گرگان محسوب میشه

یه عکس از دانشگاهی که درس خوندی بگذار

در حال حاضر عکسی خودم توی سیستم ندارم این هم از توی سایت دانشگاه گرفتم .. من دوره لیسانس رو اینجا گذروندم ... توی شهر خودمون

تا حالا توی بانک یا قرعه کشی دیگه برنده شدی؟ نه :gerye:
فوتبال هم بازی می کنی؟ در چه حدی؟ حرفه ای؟ فوتبال که آره .... حرفه ای نه بابا ... نوجوون بودم بیشتر پیگیر بودم و یک سال هم توی تیم استان برای پیشتاران آموزش و پرورش بازی کردم و اتفاقآ توی مسابقات رامسر آقای گل شدم .. ولی به علت بارندگی مراسم اهدای جوایز برگزار نشد .. قرار شد جوایز رو بفرستند به آموزش و پرورش استان که هر چی رفتیم خبری نشد !
بهترین مقامت توی فوتبال چی بوده؟ توی مدرسه که بودیم معمولآ توی جام های مدرسه ای اول می شدیم ازسال اول راهنمایی تا سال سوم دبیرستان فکر کنم فقط 1 سال بود که توی مدرسه مون قهرمان نشدیم .... جای خاصی بازی نکردم . یک سال مقام سوم آموزشگاههای دبیرستان .... . بازیم در حد مدارس فوتبال شهر و بازیهای داخل دانشگاهی بوده .. اما فکر می کنم بهترینش همون مقام سوم کشور با تیم پیشتازان آموزش پرورش گلستان در مسابقات رامسر بود ... البته یک بار هم توی مسابقات جام رمضان به فینال جام رمضان جوانان گرگان که مخصوص بچه های محصل بود رسیدیم اما چون ما پیش دانشگاهی بودیم و ظاهرآ خلاف قانون بود ما رو حذف کردند ... راحت قهرمان می شدیم :nishkhand:
بارسلونا چرا اینقدر خوبه؟ از ژاوی و مسی بپرسید چرا اینقدر خوب هستند ... تقصیر اوناست :nishkhand:
قبول داری ریوالدو هم توی درخشش های رونالدو در جام جهای 2022 بی تاثیر نبود؟
بله قبول دارم :ohum: ریوالدو اون سال واقعآ آماده بود .. گل زیباش به بلژیک هم فوق العاده بود
چرا برزیلی هایی که از بارسا می رن میلان نابود می شن؟ ریوالدو , رونالدینیو , رونالدو .... !!!
البته رونالدو از رئال رفته به میلان و وقتی از بارسا به ایتالیا رفت توی اینتر درخشید
به رونالدینیو و ریوالدو هم زیاد فرصت داده نشد

بهترین گل ریوالدو؟ گل زیباش به پیتر اشمایکل در لیگ قهرمانان اروپا در بازی بارسا با منچستر
بهترین گل رونالدو؟ یه گل زده به تیم سالامانکا ( اون موقع به اون تیم خان پوستلا هم می گفتند ) که از وسط زمین چند نفر رو با قدرت دریبل زد و گل زد .. هر کاریش کردن نتونستن بگیرنش حتی با خطا !
گلی هم که توی جام جهانی 2006 به غنا زد فوق العاده بود .. بازیکنان و ستاره های الان نمی تونن اینجوری از یک مانع توی تمرین عبور کنند چه برسه به از یک دروازبان ! شما دیدین کریستیانو رونالدو که الان استاد عوض کردن پا محسوب می شه یک دروازبان رو به این شکل دریبل کنه؟ به نظر من نسل دهه 90 به بعد حرکات تکنیکی شون در جهت گول زدن بازیکن حریف و دریبل کردن بود ولی پا عوض کردن های الان بازیکنان در جهت گول زدن بیننده تلویزیونی هست و عملآ‌نمی بینیم اون طور مثل قدیم بازیکنان جا بمونن !
سایت زدن هزینه زیادی می خواد؟ می تونی مجانی هم بزنی اما به نتیجه نمی رسه ! ... البته هزینه خالی هم دردی رو دوا نمی کنه
می گن شمال توی کشتی خیلی بااستعداد هستند اما گرگانی ها بسکتبالشون چرا؟
بسکتبال با تاریخ گرگان عجین شده و هیچ لیگی نبوده که بدون یک تیم گرگانی در سطح اول تاریخ بسکتبال ایران انجام بشه ! گرگان همواره در سطح اول بسکتبال ایران نماینده داشته.. البته این اواخر تیم های متمول اومدن و خیلی راحت با پول بازیکن می خرند و حتی قهرمان آسیا می شن اما چون ریشه ندارند زود به فراموشی می پیوندند ! مثالش صباباتری تهران و ظاهرآ مهرام تهران هم داره به تاریخ می پیونده !

این هم یه تصویر از سالن بسکتبال شهر گرگان ( سال 87 )

سالن گرگان در سال 1389

توی ساحل هم فوتبال بازی کردی؟ توی اسکله و بندر بازی کردم اما ساحل شنی نه ‍!
ممنون از اینکه با حوصله به سئوالا جواب می دی ... ئاسه منم همین جوری جواب بده .. مثه بقیه :love:

پاسخ به سئوالات داش alexandre_dasilva

دوباره اومدم....

خوش اومدی عزیز

1. گفتی این رفیقت گیر داده که تو اون عکس اونجا رو نگاه کنی..... اگر رفیقت بهت بگه خودتو بنداز تو چاه هم میندازی؟
بابا طرف عکاسه ... واسه عکس گفت ... هر کاری بگه که ربطی نداره ... البته قبلش 1 - 2 ژست دیگه هم گفت که خیلی جلف بود من قبول نکردم :hihi:
2. چون روز تولدت مصادف با تولد امام جعفر صادق (ع) بوده اسمت رو گذاشتی جعفر...... واسه همین هم فامیلیت رو گذاشتی صادقی؟
نه :nishkhand: فامیلیم رو واسه این گذاشتن صادقی که فامیلی بابام صادقی بود :nishkhand:
3. من که اصلا فرقی واسم نداره که یکی آبی باشه یکی قرمز اما تو چرا واضح نمیگی استقلالی هستی؟ کم عاقبت اندیشی کن.
خدا یا اینها رو به راه راست هدایت کن ... یکی می گه بارسایی یکی می گه رئالی یکی می گه استقلالی :nishkhand:
4. بازی انگلستان - فرانسه تو جام جهانی 2002 رو یادت میاد؟ انگلیس فرانسه جام جهانی 2002 ! باهم بازی نکردند ! فرانسه همون مرحل اول توی گروه خودش حذف شد و اصلآ‌ بالا نیومد !
5. واسه چی میگی رونالدو - زیدان - مارادونا - مسی 4 بازیکن برترند؟ به نظرت پله - دی استفانو - کرایف - فن باستن - پلاتینی حق بیشتری ندارند؟
اینا که گفتی که توی زمان بوغ فوتبال باری می کردند و برای همون زمان خودشون خوب بودند ... در قیاس با ستاره های نسل بعد قابل قیاس نبودند !
6. این تیمی که ساختی مربی نداره؟ قرار شده چند تا بازی ببازیم بعد برانکو ایوانکوویچ :ogh:رو بیارن واسمون :nishkhand:
7. من بگم تعویض نمیشما... در ضمن اسمش رو هم میزاریم هواداران ایتالیا چون 7تا ایتالیایی توشن. اسم تیم باید کوتاه باشه ... مثلآ‌هواداران رونالدو :nishkhand:
8. به نظرت طرفدارای چه لیگی بیشتر از همه هستند؟ توی ایران؟ فکر می کنم اگر طرفداران چلوکبابی منظورت نباشه ( اونایی که الان بارسلونا می بره می گن از ابتدای کودکی بارسایی بودیم :nishkhand: ) انگلیسی ها از بقیه بیشتر باشند
9. به نظرت طرفدارای کدوم لیگ با تعصب تر هستند؟ باز هم اگه توی ایران می گی فکر می کنم ایتالیایی ها
اگه جرات داری این دوتای آخری رو نگو ایتالیا یکیش رو نگفتم ...
10. قصد ازدواج نداری؟ زوده بابا :nishkhand:
11. تک ستاره ای، معشوقه ای، چیزی نداری؟ چیکار داری تو آخه ‌؟ :nishkhand: نداشته باشم جور می کنی واسم ؟ :nishkhand:
12. از اینکه نمیزاری مهدی به درسش برسه عذاب وجدان نگرفتی؟ یکی باید خود من رو نجات بده
13. به نظرت اون دنیا لب پل صراط جلوت رو میگیره؟ از این اخلاقا نداره :nishkhand:
14. به نظرت من تصمیم دارم این تاپیک رو ماهها بالای ارسالات نگه دارم تا دهنت رو سرویس کنم؟ نمی تونی :nishkhand: فقط می تونی یه پست دیگه بزنی طبق قوانین :nishkhand:
15. به نظرت من آدم پستی هستم یا جدیدا پست شدم یا قبلا هم بودم یا اینکه قراره پست بشم یا اینکه یه زمانی بودم دوباره برگشتم به اون زمان یا اینکه........؟ یا اینکه ..... :nishkhand:
16. الان خیلی دلت میخواد ip منو ببندی؟ با وی پی ان می آی خو
17. چرا یه قانون درست و حسابی نمیزاری واسه مدیر شدن؟ (آخه اینجا هم؟ دلمون خوش بود اینجا خبری از سیاست و پارتی بازی و اینجور لابی بازی ها نیست. واسه چی آخه مدیراتو از بین بچه های ایتالیایی انتخاب میکنی؟ میخوای دربی پولی راه بندازی؟ خجالت نمیکشی؟ سایت تخصصی فوتبال باید به دور از این حاشه ها باشه. واقعا آدم متاسف میشه... آخه چی بهت میرسه؟ رشوه میگیری؟ ازت آتو دارن؟ باهم گاب بندی کردین؟ از کجا تامینت میکنن؟) قانون داره اتفاقآ :nishkhand:
18. تا حالا پرانتز به این طولانی ای دیده بودی؟ آره بابا :nishkhand: اما الان یادم نمی آد
19. اگر یهو دیدی تو سایت اغتشاش شد و سران فتنه من و مهدی و فراز و ابراهیم بودیم.... مثلا بچه ها رو تحریک کردیم تا علیه تو شعار تو قالب سایت بنویسن و کلا سایت ناآرام شه چیکار میکنی؟
می دم به خودتون درستش کنید .. هر وقت درست کردید من مبرمی گردم و شروع به کار می کنم
20. اگه بخوای پست منو ویرایش کنی و حتی نقطه ای از توش رو پاک کنی خدا سوسکت کنه. موافقی؟ بله lol:-
21. وقتش نشده گلهای لیگ های امسال رو اچ دی پوشش بدیم؟ ببینیم چی میشه :shogh:
22. راستی واسه اون قضیه چرا هنوز شیرینی ندادی؟ کدوم قضیه ؟ :ajibeee:
23. در چه حالی با سوالاتم؟ خوابم می آد اسیدی :sooot: برم بخوابم ... شب بخیر
خداحافظی نمیکنم چون بازم میام
ای تو روحت :shogh:

AL1reZA
09-08-2011, 23:14
سلام به اقا جعفر گل خوبی؟
جعفرجون چندسالته؟
نظرت درباره رئال چیه؟می تونه قهرمان بشه؟
الان طرفداره چه تیمی هستی هم اروپایی هم ایرانی؟
این روز ها چی کار می کنی؟

موفق وسربلند باشی جعفرجون

David Sina
09-08-2011, 23:17
سلام............

شغل آینده تون چی میشه ایشالله ؟؟؟؟؟؟

کسب به درآمد به هر قیمتی رو قبول داری ؟؟؟؟؟؟

سکوت یا جنب و جوش ؟؟؟؟؟؟؟؟

روابطت با انسان ها رو چه جوری تنظیم میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Derby
09-09-2011, 12:41
پاسخ به سئوالات crisronaldo79

سلام به اقا جعفر گل خوبی؟
سلام عزیز :love:
جعفرجون چندسالته؟
من الان حدود 20 سال هست که می خوام برم توی 4 سالگی اما بابام نمی ذاره :shogh: اما خب آبان ماه امسال میشم 25 ساله . فعلآ در بیست و چهار سالگی به سر می برم :ohum:

نظرت درباره رئال چیه؟می تونه قهرمان بشه؟
بعضی اوقات یه تیم هایی یه بازیکنهایی دارن که اونها ستون پنجم می شن و زحمات همه رو به باد می دن ! رئال بازیکنان خوبی داره ولی بعضی از بازیکناش این نقش ستون پنجم رو خوب بازی می کنند و همین باعث میشه که توی بازیهای حساس که تیم نیاز داره به تمرکز داره بر ضرر تیم کار کنند. می بینید که رئال خیلی راحت تیم های معمولی رو 5 - 6 تا می زنه اما به بازیهای حساس که می رسه یه سری بازیکنان مثل په په یا بعضی اوقات مارسلو کارهای عجیبی می کنند ... اخراج های بچگانه و خطاهایی که فقط اعصاب خودشون و هم تیمی ها رو به هم می زنه و فکر می کنم تا زمانی که این مسئله رو درست نکنند واسه قهرمانی توی لیگ قهرمانان اروپا مشکل دارند !
الان طرفداره چه تیمی هستی هم اروپایی هم ایرانی؟
همه می دونیم که آدم یک بار زندگی می کنه. حیفه که در این عصری که زندگی می کنیم به خاطر تعصب به لباس مثلآ رئال مادرید از زیبایی های بازی لیونل مسی جا بمونیم ! یا فقط طرفدار بارسلونا باشیم و نشینیم بازی کریستیانو رونالدو رو ببینیم ! من مطمئن هستم که هواداران لازیو هیچ وقت از فوتبال توتی لذت نبردند چون از اون تیم متنفر هستند
احساس می کنم اینکه به یه تیمی یا چند تیمی علاقه بیشتری داشته باشیم بد نیست ولی اینکه این علاقه باعث بشه که از بقیه متنفر بشیم و حتی نکات مثبت بقیه و نبینیم این خیلی خوب نیست ! نظر منه البته :flowerysmile:

این روز ها چی کار می کنی؟
این روزها شروع کردم به خوندن درس برای فوق لیسانس که بهمن ماه امتحان داریم.:ohum:
به علت اضافه وزن یک کم هم تمرین می رم که بدنم آماده شه :hihi:
موفق وسربلند باشی جعفرجون
سلامت باشی عزیزم

پاسخ به سئوالات داش David Sina

سلام............

سلام داداش

شغل آینده تون چی میشه ایشالله ؟؟؟؟؟؟

الان وضعیت شغل طوری هست توی ایران که حق انتخاب نداری ...
اگه بند پ نداشته باشی خیلی سخت هست که توی زمینه ای که علاقه داری بتونی کار کنی
مسلمآ دوست دارم توی رشته ای که تحصیل کردم کار کنم اما فعلآ که شرایط مهیا نیست :narahat:

کسب به درآمد به هر قیمتی رو قبول داری ؟؟؟؟؟؟
دوست ندارم شعار بدم اما یه مثال کوچیک توی همین دنیای نت می زنم
می شه همین سایتی که داریم رو کاری کنیم که خیلی راحت ماهی چند صد هزار تومان غیر اصولی وبا کلک پول در آورد ! دستکاری کردن آمار سایت تا باعث شه کسانی که می خوان تبلیغ کنند گول بخورند و بیان و برای بنر و اینجوری چیزها پول بدن !
الحمدالله نسبت به پول ضعیف النفس نیستم و پولی رو دوست دارم که توش اما و اگر نباشه
البته همه می گن این رو اما باید خب سعی کنیم که توی عمل هم نشون بدیم که ایشالااین طوری باشه

سکوت یا جنب و جوش ؟؟؟؟؟؟؟؟
من جنب و جوشم کم نیست
آدم فعالی هستم و فکر می کنم اگه شبانه روز 30 ساعت بود باز هم وقت کم می آوردم برای کارهای روزمره . دوست ندارم بشینم یک جا و ترجیح می دم از عمری که داره می گذره استفاده کنم

روابطت با انسان ها رو چه جوری تنظیم میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه هر کس یه شیوه و روشی داره اما من فکر می کنم بهترین روش اینی باشه که توی قرآن خدا می فرماید:

وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ ﴿۳۴﴾ ( سوره فصلت آیه 34 )

هرگز نيكي و بدي يكسان نيست، بدي را با نيكي دفع كن، تا دشمنان سرسخت همچون دوستان گرم و صميمي شوند!

موفق باشید:flowerysmile:

alexdelpiero_10
09-09-2011, 13:10
1.سلام
2.نظرت در مورد من؟
3.بدون حتی یک تذکر به من اخطار دادن این درسته؟
4.هوا چطوره؟
5.از کدوم بازیکن تاریخ یووه خوشت میاد (دلپیرو و بوفون جای خودشون رو دارن)
6.علم بهتر است یا ثروت؟
6.نظرت در مورد شهرستان تنگستان چیه؟
7.از وضعیت دربی راضی هستی؟
8.نظرت در مورد کریمی؟
9.غذای مورد علاقه؟
10.هنگام عصبانیت چی کار میکنی؟
11.دیگه چه خبر؟

Abdollah 202
09-09-2011, 13:16
بازم سلام
این باردیگه فونتمو به خاطر شما عوض نکردم

1- از این شکلک shikam::- خوشت میاد؟ (من که خوشم میاد)
2- چرا از این شکلک های بامزه (مثل gam:-:gozaresh::wc:shikam::-::bowو....)کم دارین؟
3- قهوه تلخ خوبه یا خنده بازار؟
4-اگه یه روزی تیم بارسلونا با تیم پیام مشهد تو ورزشگاه ثامن بازی کرد برای دیدن مسابقه میای مشهد؟(فرض که بارسا اومده)shikam::-نتیجشم پیش بینی کن:khahesh:
5-دوست داری فینال جام باشگاههای اروپا رو از نزدیک ببینی؟

6-دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی؟
7- هوای گرگان الان چطوره؟
8-یک بیت شعری که دوست داری ؟
موفق باشی
امیدوارم فوق لیسانس هم قبول شی
بیستم نتیجه ی کنکور منم میاد
بای

Derby
09-09-2011, 15:15
پاسخ به سئوالات داش alexdelpiero_10

1.سلام
سلام عزیز
2.نظرت در مورد من؟
در مورد شخصیت کسی که نمیشه از توی نت صحبت کرد. ولی درباره نوع فعالیت و عملکردت خوب بوده .... حتی از سوی یکی از مدیرا یک بار کاندیدای کاربر برتر ماه شدین ولی خب چون انتظار می ره که بهتر باشی و این توانایی هم داری واسه همین ازت بیشتر توقع می ره ......
3.بدون حتی یک تذکر به من اخطار دادن این درسته؟
معمولآ تذکر مواقعی داده میشه که کارهای انجام بشه که نه خیلی ضد قوانین باشه و نه اینکه زیاد تکرار شده باشه. وقتی ما قوانین رو گذاشتیم و به شما موقع ثبت نام قوانین رو معرفی کردیم و شما پذیرفتید و عضو شدین دیگه توقع می ره کارهای خلاف قانون انجام نشه. اخطار هم همون تذکره دیگه ! فرقی نداره که dallliii
4.هوا چطوره؟
گرگان که خوبه .. داریم نزدیک می شیم به مطبوع ترین زمان سال توی گرگان ... یه هوای فوق العاده مطبوع که معمولآ توی فروردین و مهر توی اوجشه... تابستون شرجی میشه و آدم عرق می کنه :hihi:
5.از کدوم بازیکن تاریخ یووه خوشت میاد (دلپیرو و بوفون جای خودشون رو دارن)
پاول ندود بازیکن خوبی بود و خیلی خاص فوتبال بازی می کرد.. از بازیکنای انزژیک و در عین حال باهوش خیلی خوشم می اد ... از فوتبالیستایی که بیشتر از بدنشون استفاده می کنند و مخشون کمتر درگیره توی بازی زیاد خوشم نمی آد ....... قبلش هم ویالی یا حتی راوانلی که از بازیکنان خاص یوونتوس بودن
6.علم بهتر است یا ثروت؟
جفتش لازمه دیگه ... هر کدوم نباشه کار واسه اون یکی دیگه سخت میشه ...
6.نظرت در مورد شهرستان تنگستان چیه؟
من تاحالا جنوب نیومدم ولی توی ارتباطی که با انواع و اقسام کاربران علاقمند به فوتبال دارم می تونم بگم بدون شک با در نظر گرفتن مقیاس جمعیت جنوبی ها از اهواز و آبادان گرفته تا بوشهر و تنگستان و بقیه شهرهای ساحلی خلیج فارس با فوتبال زندگی می کنند و واقعآ عاشق فوتبال هستند.... دید جنوبی ها به فوتبال فراتر از مسائل قومیتی و اینجور چیزهاست و فقط به عشق خود ورزش فوتبال , فوتبال رو دوست دارند ... بی واسطه
7.از وضعیت دربی راضی هستی؟
تا راضی رو چی بخواهیم تعریف کنیم ... ولی اون چیزی که فکر می کردم نمیشه بگم کامل به تحقق رسید ... دوست داشتم کاربران سایت با دید فنی تر مسائل رو دنبال می کردند .. تعصب الکی و کورکورانه توی هواداران فوتبال ایران موج می زنه و این کار رو خراب می کنه ....
میشه با راه انداختن تاپیک های کل کل و بوجود آوردن بحث های غیر فنی سایت رو پربازدیدتر و حتی به ظاهر گرمتر کرد ولی هیچ کدوم از مدیران سایت اینو دوست ندارند و به دنبال یه محیط فنی هستیم
8.نظرت در مورد کریمی؟
به قول امیرقلعه نویی به دو نیمه میشه تقسیم کرد [Only Registered And Activated Users Can See Links] نیمه اول علی کریمی قبل از اینکه محروم بشه و حتی یکی دو سال بعد از اینکه دوباره به میادین برگشت که یه سری کاراش به خودش خیلی ضربه زد ..... اما نیمه دومش که از سال تقریبآ 2004 به بعد شد واقعآ فرق کرد و روز به روز از هر نظر پیشرفت کرد و به نظر من علی کریمی هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاق حرفه ای و همین طور اخلاق انسانی در حد بالایی هست .... کمک های اون توی جاهای مختلف که هیچ وقت هم با سروصدا نبوده و توی خفا کاراشو کرده و حتمآ هم خیلیاش اصلآ‌رو نشده نشانگر شخصیت بالای اونه ... احترام به هوادار هم شخصیت بارز اونه ...
یه چیزی که خیلی ناراحتم می کرد این بود که معمولآ تیم های ما تا قبل از شروع بازی به هوادارا نیاز دارن و فقط توی مصاحبه می گن هوادار یار دوازدهم هست اما وقتی می بردند به خودشون زحمت نمی دادن یک دور توی استادیوم بزنند و از کسانی که اومدن ورزشگاه تشکر کنند ... اگه برد بوده تشکر و تقدیم برد به هوادارا اگر هم باخت بوده عذرخواهی ..... علی کریمی این فرهنگ رو توی پرسپولیس بیشتر زنده کرده و این کارش خیلی به دلم نشست
9.غذای مورد علاقه؟ آبگوشت بزباش [Only Registered And Activated Users Can See Links] غذای ترکی هست [Only Registered And Activated Users Can See Links]اما خب منم دوست دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
کباب کوبیده هم جای خود داره [Only Registered And Activated Users Can See Links]
و همین طور خورشت قورمه سبزی با اسفناج فراوان [Only Registered And Activated Users Can See Links]

10.هنگام عصبانیت چی کار میکنی؟
معمولآ اونجا رو ترک می کنم dallliii

11.دیگه چه خبر؟
سلامتی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پاسخ به سئوالات Abdollah 202

بازم سلام

سلام عزیز[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این باردیگه فونتمو به خاطر شما عوض نکردم

به خاطر من نه که ... به خاطر نظم سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ممنون :love:

1- از این شکلک shikam::- خوشت میاد؟ (من که خوشم میاد)
آره جالبه [Only Registered And Activated Users Can See Links] به قول یکی از بچه ها مثل قل مراد می خنده [Only Registered And Activated Users Can See Links]

2- چرا از این شکلک های بامزه (مثل gam:-:gozaresh::wc:shikam::-::bowو....)کم دارین؟
جایی اگه می بینید به من بدین تا توی سایت اضافه کنم :ehem:

3- قهوه تلخ خوبه یا خنده بازار؟
قهوه تلخ رو اصلآ خوشم نیومد ... به این گونه طنزها نمی خندم ! فکر نمی کنم اینقدر که خرج کرد خروجی داشت ... اما خیلی ها می پسندند .....
خنده بازار هم قسمت باب راس و قسمت 90٪‌رو می بینم ... بقیه قسمتاش بیشتر جای کار داره
بیشتر روی هنر هنرمنداش می چرخه تا روی متن

4-اگه یه روزی تیم بارسلونا با تیم پیام مشهد تو ورزشگاه ثامن بازی کرد برای دیدن مسابقه میای مشهد؟(فرض که بارسا اومده)shikam::-نتیجشم پیش بینی کن:khahesh:
پیام بیاد بهی هاش رو بده [Only Registered And Activated Users Can See Links] هر سال چند هفته به علت بدهی تعلیق میشه و نظم بازیهای لیگ یک رو داغون می کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links] نتیجش هم میشه هر چند تا بارسا دلش بخواد می تونه گل بزنه به 0 [Only Registered And Activated Users Can See Links]

5-دوست داری فینال جام باشگاههای اروپا رو از نزدیک ببینی؟
100٪ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی هم گرونه هم دوره [Only Registered And Activated Users Can See Links] نمیشه حالا به جای پیام مشهد فینال بارسا با منچستررو می نداختین ثامن مشهد ؟‌[Only Registered And Activated Users Can See Links] ما هم می دیدیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

6-دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی؟
دوست دارم با دوست تو که دوست داره با دوست من دوست بشه دوست بشم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
7- هوای گرگان الان چطوره؟ اون بالا گفتم [Only Registered And Activated Users Can See Links] داره خوف میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]توی دوران نقاهته [Only Registered And Activated Users Can See Links]
8-یک بیت شعری که دوست داری ؟

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست ........... جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

موفق باشی
سلامت باشی
امیدوارم فوق لیسانس هم قبول شی
ایشالا:shogh:

بیستم نتیجه ی کنکور منم میاد
اومد اگه قبول شده شیرینی بچه ها یادت نره [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بای

بای عزیز :love:

ams7
09-10-2011, 11:00
سلام خسته نباشيد آقاي صادقي
1-طولاني ترين مدتي كه به انجمن سر نزدين چقدر بوده؟ (با توچه به اينكه مديريد)
2-بهترين لحظت؟تو ورزش دانشگاه مدرسه زندگي هرچي كه از همه بهتر دوسش داري
3-بدترين لحظت تو دربي ؟
4- شيريني يا ترش كدوم طعمو بيشتر ميپسندي؟
5- هركدومو تو يه جمله توصيف كنين
جورج بست؟
اريك كانتونا؟
اينترنت؟
دربي؟
اينترنت اكسپلور؟
فوتبال؟
vpn?
شكلك چاكريم؟:chakerim:
6-قشنگ ترين امضا بنظر شما مال كدوم كاربره؟
7- قشنگ ترين آواتار؟
8- قشنگ ترين نام كاربري تو دربي؟
9-به نظرتون كدوم بازيكن تو فوتبال حروم شد؟(به چيزي كه لياقتشو داشت نرسيد)
10- اسباب بازي مورد علاقه ي دوران بچگياتون چي بود ؟

Derby
09-11-2011, 20:16
پاسخ به سئوالات داش ams7

سلام خسته نباشيد آقاي صادقي
سلام عزیز
سلامت باشی :love:

1-طولاني ترين مدتي كه به انجمن سر نزدين چقدر بوده؟ (با توچه به اينكه مديريد)

ام م م م م..... 1 سال و نیم پیش بود که رفته بودم مشهد و دسترسیب به اینترنت نداشتیم. حدودآ 4 روز از سایت بی خبر بودم ! :shogh:
2-بهترين لحظت؟تو ورزش دانشگاه مدرسه زندگي هرچي كه از همه بهتر دوسش داري
خوب این سئوالا یکم شخصی می شه dallliii خیلی دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم ashem:- از این لحظات آدم تا می تونه باید استفاده کنه ... نمیشه یه لحظه رو بگی خوبه یا بهترینه ... توی عمر آدم مسلمآ خیلی پیش می آد :ehem:

3-بدترين لحظت تو دربي ؟
2 تا چیز خیلی اعصاب من رو خورد می کنه... کی سر گلها که واقعآ بعضی ها غرغر می کنند:-ang.... یه سری از کاربران واقعآ از نظر سطح شعور در حد لیگ 2 مالدیو هستند :nishkhand: بلد نیستند انتقاد یا حتی پیشنهاد کنند... لحنی که همراه با طلب باشه همیشه اذیت کنندس
یه چیز دیگه هم مربوط میشه به اف سی دربی (بازی آنلاین مربیگری)
خیلی سعی کردم تا حالا به کاربرها دوروغ نگم و واقعآ نگفتم تا حالا... اما واقعآ بعضیا آدم رو مجبور می کنند و خیلی از موقع ها پشتیبان فنی گفته آقا بگذار این دکمه رو بزنیم و مشکل حل شه اما من اجازه ندادم !... ممکنه مثلآ سرور توی 5 - 6 ساعت قطع شه و چند تا بازی انجام نشه... می تونیم خیلی راحت در عض 1 دقیقه همه بازیها رو بدون محاسبه بر اساس نتیجه تصادفی (رندوم ) رقم بنیم و هیچ کس هم هیچی نفهمه ! اما این اجازه رو به خودمون ندادیم و گذاشتیم مثلآ بازیها با یک روز تاخیر انجام بشه و این تاخیر باعث میشه که اون روز ما سیاه بشه ... صندوق پیغام خصوصی من شده بعضی روز ها چند بار پر و خالی شده و اغلب هم متاسفانه با لحن بد و طلب کارانه صحبت می کنند که واقعآ متاثر می شم ... بعضی اوقات می گیم واسه چی واسه اینا زحمت می کشی؟ ولی خب ... به احترام اون درصدی از دوستان که درک می کنند و صبر می کنند ادامه می دیم و باز هم می گذاریم روال ادامه پیدا کنه و نتایج دقیقآ محاسبه شه !

4- شيريني يا ترش كدوم طعمو بيشتر ميپسندي؟
شیرینی :nishkhand::ahaaaaaa:
5- هركدومو تو يه جمله توصيف كنين

جورج بست؟ این اواخر یه دی وی دی ازش گرفتم ... بازیکن خوبی بوده اما در حد همون زمان خودش ashem:-
اريك كانتونا؟ بیشتر شخصیتش توی ذهن ها مونده ... برخورد های عجیب و غریبش ... من که اسمش رو می شنوم یاد یه گل زیباش می لفتم که چیپ زده و یاد یقه هاش :ohum:
اينترنت؟ خوبه ... اما توی ایران سرعتش کمه :nishkhand:
دربي؟ بد نیست :nishkhand: اما زحمتش زیاده :nishkhand:
اينترنت اكسپلور؟ از فایرفاکس بهتره :nishkhand:
فوتبال؟ اگه نبود با چی سرمون رو اینقدر گرم می کردیم ؟:nishkhand: البته سطحش توی ایران پایین تره از بسکتبال :nishkhand: لیگ بسکتبال ایران جذابیتش بالاتره از لیگ فوتبالمون :nishkhand:
vpn?واجبه واجب ... اگه نداری اینترنت نیا :nishkhand:
شكلك چاكريم؟:chakerim: یکی از بچه ها پیشنهاد کرد منم اضافه کردم به شکلکا :nishkhand:یاد اون افتادم:chakerim:
6-قشنگ ترين امضا بنظر شما مال كدوم كاربره؟ امضاها عوض می شه ولی یه کاربر بود به اسم آقای فکر کنم MEHRAB_SS که زیاد هم نمی آد . توی امضاش جمله جالبی نوشته بود.
نوشته بود وقتی به دنیا می آی تو گریه می کنی و همه می خندند. طوری زندگی کن که وقتی رفتی همه گریه کنند و تو بخندی . نمی دونم عوض کرده یا نه !
7- قشنگ ترين آواتار؟
آواتار یه کاربر رمی بود ..... فکر کنم نام کاربریش AS_ROMA باشه که عکس توتی رو گذاشته :ohum:
8- قشنگ ترين نام كاربري تو دربي؟
الان حضور ذهن ندارم :nishkhand: نپیچوندما ... چیزی به ذهنم نیومد که خیلی متفاوت باشه ... البته بعضیا هستن که نام کاربریشون خیلی عجیبه واسم که چرا از بین این همه اسم چرا اینا رو انتخاب می کنند ! اما خب نمی گم که کسی خدای نکرده ناراحت نشه ashem:-
9-به نظرتون كدوم بازيكن تو فوتبال حروم شد؟(به چيزي كه لياقتشو داشت نرسيد)
الان می گم توتی باز رمی ها جبهه می گیرنdallliii ... اما خب بیش از اینکه توتی از رم استفاده کنه رم از توتی استفاده کرد و شاید اگه تیم های دیگه و مطرح تر بود می تونست حداقل یک سال بهترین بازیکن اروپا شه یا از نامزدهای اصلی باشه ( دلیل حرفم هم اینه مثلآ‌ شما فکر کنین فابیو کاناوارو شد بهترین بازیکن سال جهان... همه می دونیم که اون بازیکن بزرگی هست اما خب اگه کاناوارو می تونه به این جایزه برسه توتی نمی تونه؟ )

10- اسباب بازي مورد علاقه ي دوران بچگياتون چي بود ؟
یه فولوکس غورباقه ای داشتم :nishkhand: خیلی باحال بود ... عقبش یه چی داشت می چرخوندی کوک می شد بعدش می گذاشتی زمین تند حرکت می کرد ووو خیلی باحال بود :nishkhand:

David7
09-11-2011, 22:49
سلام خوشتیپ...

نگو خودتی...:hehee:
خوبه هر 2تامون متولد نیمه دوم هستیم من مهر ماه تو هم آبان...dallliii

من زیاد اهل سوال پرسیدن نیستم هر چی اومد تو ذهن نداشتم سوال میکنم تو هم باید جواب بدی...:hehee:

چرا یه تاپیک مخصوص کل کل نمیشه گذاشت؟؟؟

چرا همه دوستت دارن؟؟؟

نتیجه دربی امسال رو پیش بینی کن اگه درست گفتی بهت یه جایزه میدم...

فردوسی پور یا جان چامیون؟؟؟

یگانه یا محسن چاووشی؟؟؟

من یکی 2بار گذارش پست خلاف دادم ولی رسیدگی نشد چرا؟؟؟

علی کریمی یا مجیدی(:ogh:)؟؟؟

چرا طرفدارای بارسا و رئال مادرید روی مسی و رونالدو حساس هستن؟؟؟

اگه علی صادقی رو ببینی تو 3 کلمه چی بهش میگی؟؟؟

چرا شماره ی 7 اینقدر مقدس؟؟؟

بله یا خیر؟؟؟(پیام بازرگانی بود)

چرا مربی تو رو بازی نمیده رو نیمکت خسته نمیشی؟؟؟

باحال ترین عضو دربی فقط اسمشو بگو...(بدون پیچوندن)

اهل مشاوره دادن هستی یا مشاوره گرفتن؟؟؟

آقای گل دربی...(سایت رو میگم)

تو دربی با کدوم یک از بچه ها راحت تری؟؟؟

چکار کنیم تا کاربر محروم بشی؟؟؟

js8 بهتره یا derby؟؟؟

امضام خوبه؟؟؟

من خسته شدم تو رو نمیدونم...:mage mishe:

Derby
09-11-2011, 23:56
پاسخ به سئوالات داش david7

سلام خوشتیپ...

سلام عزیز

نگو خودتی...:hehee:

خو نیستی [Only Registered And Activated Users Can See Links] خوبه الان ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خوبه هر 2تامون متولد نیمه دوم هستیم من مهر ماه تو هم آبان...dallliii

کلآ ما نیمه دومی ها بیشتر از نیمه اولی ها بهمون اجحاف میشه :gahhr: درک می کنی دیگه ؟ ashem:-

من زیاد اهل سوال پرسیدن نیستم هر چی اومد تو ذهن نداشتم سوال میکنم تو هم باید جواب بدی...:hehee:
بفرما داداش [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چرا یه تاپیک مخصوص کل کل نمیشه گذاشت؟؟؟

همین طوریش ملت در حاله کل کل هستند [Only Registered And Activated Users Can See Links] داداش این تاپیکا فقط باعث میشه بچه ها از هم کینه بگیرن. هدف ما از راه اندازی این سایت این نبوده. چند جا دیگه هم گفتم که هدف ما ایجاد دوستی های جدید و پایدار به بهونه علاقه مشترکمون یعنی فوتبال بوده. یعنی می خواهیم فوتبال یه بهونه بشه واسه نزدیکی بچه های ایران توی این محیط کوچیک با هم. نه که خدای نکرده کسی به کسی توهین کنه :love:

چرا همه دوستت دارن؟؟؟
شما لطف داری عزیز . ما هم همشون رو دوست داریم. :love:

نتیجه دربی امسال رو پیش بینی کن اگه درست گفتی بهت یه جایزه میدم...

نمی دونم [Only Registered And Activated Users Can See Links] خصوصی پیغام بده پیش بینی کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links] باید ببینم جایزه ات چیه؟ می ارزه اصلآ؟ dallliii
فردوسی پور یا جان چامیون؟؟؟
دومیه خارجیه ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] نمی شناسم خداییش.... الکی بلد نیستم طوری وانمود کنم که می شناسمش... با این همه حیف داش عادل ما نیست؟ :love: هموطنه بابا [Only Registered And Activated Users Can See Links]
یگانه یا محسن چاووشی؟؟؟ با اجازه بزرگترا هیچ کدومشون همیشه خوب نبودن بعضی اوقات خیلی ضعیفه متناشون ! من متن تو موسیقی خیلی واسم مهمه !
البته از نظر فنی و موسیقی و سلیقه شخصی ام گفتما وگرنه هم خودشون هم طرفداراشون حتمآ گل هستن :love:

من یکی 2بار گذارش پست خلاف دادم ولی رسیدگی نشد چرا؟؟؟
به من دادی ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] من بعضی روزها صبح صندوق پیغامامو پاک می کنم تا شب پر میشه اما همشو جواب می دم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اونا هم کی می گین به من نرسیده لابد !

علی کریمی یا مجیدی(:ogh:)؟؟؟ اون بالایی هیچکدوم بود این یکی جفتشون [Only Registered And Activated Users Can See Links] سلیقه دیگه ashem:-

چرا طرفدارای بارسا و رئال مادرید روی مسی و رونالدو حساس هستن؟؟؟
الکی [Only Registered And Activated Users Can See Links] از خودشون بپرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] خو عاشقن دیگه [Only Registered And Activated Users Can See Links] عاشقی همینه دیگه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

اگه علی صادقی رو ببینی تو 3 کلمه چی بهش میگی؟؟؟

داداش راستش خیلی واسم مهم نیست آدمای معروفو ببینم و مثلآ کلی قربون صدقه برم [Only Registered And Activated Users Can See Links] خو اونا هم آدمن بنده خداها مثل ما [Only Registered And Activated Users Can See Links] خودشون هم می دونم دوست دارن مردم باهاشون خیلی معمولی برخورد کنند ! گناه دارن تا یه جا می رن ملت جمع می شن دور و برش... خوانندگی کارشونه دیگه . حالا چون کارشون رسانه ای هست خیلیا می شناسند......

چرا شماره ی 7 اینقدر مقدس؟؟؟
می گن به علت اینکه خیلی از مسائل عرفانی و مقدس با عدد 7 هست مثل هفت ایزدان آريايي که ایرانیان باستان به اون اعتقاد داشتن یا 7 طبقه زمین یا 7طبقه آسمان یا اینکه در اسلام در مراسم حج 7 دور خانه کعبه را می‌چرخند خلاصه خیلی از چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم یا اینکه ممکنه نشنیده باشم !

بله یا خیر؟؟؟(پیام بازرگانی بود)
بله [Only Registered And Activated Users Can See Links] ساز مخالف نزنیم دیگه :shogh:

چرا مربی تو رو بازی نمیده رو نیمکت خسته نمیشی؟؟؟
عادت داریم [Only Registered And Activated Users Can See Links] بدنم آماده نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links] نشستیم روی نیمکت. قرارداد هم که بستیم تازه مصدوم هم نمی شیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

باحال ترین عضو دربی فقط اسمشو بگو...(بدون پیچوندن)
دوست ندارم بین ابچه ها یک نفر رو نام ببرم همه محترم هستند و قدم همه روی چشام

اهل مشاوره دادن هستی یا مشاوره گرفتن؟؟؟
جفتش. همین امروز داشتم 2 ساعت مشاوره می گرفتم از یکی از دوستام و بر عکس چند روز پیش در حال مشاوره دادن توی یه موضوع دیگه بودم [Only Registered And Activated Users Can See Links] (جفتش درسی بود البته [Only Registered And Activated Users Can See Links])

آقای گل دربی...(سایت رو میگم) یه دونه Mr Goal داریم [Only Registered And Activated Users Can See Links] اونو می گی ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] پیچوندما [Only Registered And Activated Users Can See Links]

تو دربی با کدوم یک از بچه ها راحت تری؟؟؟ با مدیرا که تقریبآ همشون آشنا هستیم و با هم ارتباط داریم. بعضیا بیشتر توی یاهو می حرفیم بعضیا حالا کمتر می آن. البته بین اعضای سایت هم خیلیا هستند که می چتیم. فکر کنم با خودت هم چند بار چتیدم [Only Registered And Activated Users Can See Links] البته نه زیاد [Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی خب از بین این اعضا که تا حالا حدود 27000 نفر شدن تقریبآ شاید با 20 - 30 نفر بیشتر هم صحبت بودم و افتخار آشنایی و هم صحبتی با همه رو نداشتم
بیشتر از بقیه هم با فری مدیر رم و علی شریف مدیر رئال صحبت می کنم
البته هستند بچه های دیگه مثل ساسان مدیر رم یا محمد مدیر فوتیران و ....
چکار کنیم تا کاربر محروم بشی؟؟؟
یه سوتی پیدا کنین ازم. گزارش بدین به خودم به خودم تذکر می دم اگه ببینم باز هم قوانین رو رعایت نکنم خوب محروم می کنم خودم رو [Only Registered And Activated Users Can See Links]
js8 بهتره یا derby؟؟؟
js8 یه وبلاگه که خاطرات زیادی ازش دارم . تازگی ها کمتر آپ می کنم ولی فکر می کنم یکی از باسابقه ترین وبلاگهای بلاگفا باشه که اینقدر بازدید داره و بین سایت های ورزشی بهترین وبلاگ ورزشی از نظر تعداد بازدید هست ( البته من از روی امار وبگذر دارم می گم و تا حالا به چشمم نخورده که بالاتر از اون وبلاگ دیگه ای باشه . ممکنه باشن ولی توی وبگذر ثبت نکرده باشند ! )
اگر ملاک بازدید و تعداد اعضا و ایناست خب دربی بخاطر وجود بچه هایی که به من کمک می کنند و تک تک اعضای فعال سایت بالاتر بوده !
ولی js8 هم دوست دارم :love:

امضام خوبه؟؟؟
این شعار رو چندهزار نفر هم صدا زدند و تاثیری نکرد ! حالا شما پشتکارت بیشتره [Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی من فکر نمی کنم مشکل فوتبال ما یک شخص باشه . سیستم فوتبال ما نیاز به تغییرات اساسی داره. برای مثال یه چیز رو بگم بد نیست
من از استان خودم با خبر هستم که چندین سال پیاپی در رده نونهالان داره مقام می آره و همیشه 4 - 5 تا از بازیکنان تیم ملی نونهالان و تا همین سال قبل چند نفر از افراد کادر فنی این رده از اینجا بودند اما وقتی می رسند به رده نوجوانان می بینیم که این 4 - 5 نفر مثلآ 1 - 2 نفر باقی موندن و در جوانان فقط 1 نفر باقی می مونه و بعد از اون هم اون 1 نفر هم از بین می ره !
شما یه جستجو کنید ببینید تیم ملی نوجوانان ایران رو در 10 سال پیش چه کسانی تشکیل داده بودند؟ الان چند نفرشون دارن فوتبال بازی می کنند؟ حالا اینکه به تیم ملی نرسیدن هیچ ! حتی فوتبال رو هم کنار می گذارند و این به علت نبودن هر کس سر جای خودشه !
تمام این معضلات بر می گرده به سیستم خراب باشگاه داری که هیچ رئیس فدراسیونی یک نفره نمی تونه درستش کنه
چقدر حرف زدم ashem:- اوف ف ف ف ف lol:-
من خسته شدم تو رو نمیدونم...:mage mishe:
خسته نباشی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

TAHACR7
09-12-2011, 16:25
سلام به مدير محترم سايت دربي :
من زياد با نيمكت دربي آشنا نيستم و فقط يك سوال از شما دارم :
هدف شما از ايجاد سايت دربي چيست؟
خيلي متشكر و ممنون

ams7
09-12-2011, 18:47
سلام آقا جعفر من بازم اومدم خسته نباشي
1-بهترين پيشنهاد يا انتقاد(هر كدوم كه دوست داشتين ) كه توسط كاربرا به شما داده شده چي بوده؟
2-انگشتر يا خلقه؟
3-تي شرت يا پيرهن؟
4-رپ يا پاپ؟
5-فيلم طنز ياپليسي؟
هر كدومو تو يه جمله توصيف كنين
6-موز؟
7-جعفرصادقي؟
8-كفاشيان؟
9-بهارستان ( از بخشاي گفت و گوي متفرقه)؟
10-چت روم؟
11-تو يه جمله منو نصيحت كنين
12الان ساعت چنده؟
13-درس مورد علاقه؟
14-هارد كامپيوترتون چنده؟
15- جلو اين سوال بنويسين پايان.
ممنون از جواباتون اميدوارم موفق باشين خدافظ

David Sina
09-12-2011, 19:46
جعفر آقا ... شما که دانشجویی و با تجربه هستی ...... یه نصیحتی نکته ای حرفی پندی اندرزی واسه اونایی که تازه وارد دانشگاه میشن عرض میکنی ؟ :shogh::shogh::shogh:

Derby
09-12-2011, 20:35
پاسخ به سئوال داش TAHACR7

سلام به مدير محترم سايت دربي :
من زياد با نيمكت دربي آشنا نيستم و فقط يك سوال از شما دارم :
هدف شما از ايجاد سايت دربي چيست؟
خيلي متشكر و ممنون

سلام به شما عزیز
آشنایی خاصی نمی خواد که
هر 2 - 3 هفته یک بار یه نفر رو می ذاریم اینجا و بقیه می آن سئوال می پرسن تا اینجوری بیشتر با هم آشنا شیم.
بیشتر از کاربرانی دعوت می کنیم که توی سایت سابقه بیشتری دارند و فعالیت کردن تا بقیه یک کم آشنا باشند تا سئوال کنند
در مورد سئوالت هم چند جا گفتیم و تاکید کردیم
اما خب باز چون پرسیدین می گیم هدف ما از راه اندازی این سایت ایجاد دوستی های جدید و پایدار به بهونه علاقه مشترکمون یعنی فوتبال بوده baghal:-

پاسخ به سئوالات داش ams7

سلام آقا جعفر من بازم اومدم خسته نباشي
سلام عزیز

1-بهترين پيشنهاد يا انتقاد(هر كدوم كه دوست داشتين ) كه توسط كاربرا به شما داده شده چي بوده؟

انتقاد و پیشنهاد که زیاد بوده. ولی خب آخریش هم پیشنهاد ایجاد سیستم پیش بینی بود که بگیریم روی سایت نصب کنیم تا بچه ها شرکت کنند توی مسابقه.
ما هم نصب کردیم و الحمدالله خوب استقبال شد. ایشالا که شرکت همه پایدار باشه

2-انگشتر يا خلقه؟
هیچ کدومش رو نمی گذارم [Only Registered And Activated Users Can See Links] انگشتر که مزاحمه آدمه . حلقه هم که فعلآ مجرد هستیم ... زوده واسه این حرفا [Only Registered And Activated Users Can See Links]
3-تي شرت يا پيرهن؟
معمولآ اسپرت می پوشم [Only Registered And Activated Users Can See Links] معمولآ چیه ! همیشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
4-رپ يا پاپ؟
پاپ رو ترجیح می دم .... سبک رپ هم بد نیستا ولی اغلب چون متناش یه جورایی سطح پایینه توی ایران خب خیلی دوست ندارم ... البته بعضیاشون واسه شاد کردن فضا خوبه ... کلآ هر نوع موسیقی به درد یه جا می خوره ... باید ببینی فضا چی می طلبه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
5-فيلم طنز ياپليسي؟
طنز رو ترجیح می دم ... اما نه طنزی مثل قهوه تلخ و اینا ! طنزی که یه چی بخواد بگه رو دوست دارم. معمولآ‌به متن راحت تر می خندم تا به رفتار و حرکات بازیگرا... رفتارو حرکات خنده دار فقط یه بار خنده داره نه بیشتر ! البه واسه من [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هر كدومو تو يه جمله توصيف كنين
6-موز؟
از میوه هایی هست که دوست دارم ... به همراه انگور بی دانه و هلو [Only Registered And Activated Users Can See Links]
7-جعفرصادقي؟ اسم و فامیل منه ... اون سالی که توی روزنامه جواب کنکور رو دیدم که قبول شدم یکی دیگه هم جعفر صادقی زیر اسم من بود ... جالب بود ... الان یادش افتادم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
8-كفاشيان؟ گناه داره بنده خدا [Only Registered And Activated Users Can See Links] داره نون می خوره از فوتبال دلش نمی اد بره [Only Registered And Activated Users Can See Links]
9-بهارستان ( از بخشاي گفت و گوي متفرقه)؟ زیاد نمی رم توش [Only Registered And Activated Users Can See Links] بیشتر داش مهدی حواسش هست به پست ها [Only Registered And Activated Users Can See Links]
10-چت روم؟ قدیم خیلی خوب بود اما الان متاسفانه 5٪ از جامعه ما چت روم رو با مراکز فساد اشتباه گرفتن و باعث شده اون بقیه 95٪ هم به خاطر مسموم شدن اون محیط نتونن خوب استفاده کنن ازش !
11-تو يه جمله منو نصيحت كنين
از این کارا خوشم نمی آد [Only Registered And Activated Users Can See Links] اهل نصیحت کردن و این چیزا نیستم
اما اگه منظورت اینه که یه تجربه ای که خیلی ارزشمند بوده واسم رو بهت بگم اینو می گم که: سعی کن بخش مهمی از فکرت رو روی الان متمرکز کنی .. غصه خوردن برای روزهای گذشته و نگرانی روزهای آینده باعث میشه همیشه از این 2 چیز بترسی و هیچ وقت از زمان حالت لذت نبری ... آینده نگری خوبه اما نگرانی از آینده نه ! باید الان طوری زندگی کنی که هم الان و هم آینده در آرامش باشی... حالا آینده می تونه فردا باشه می تونه آخرتت باشه ... اونا رو خراب نکن [Only Registered And Activated Users Can See Links]
12الان ساعت چنده؟ 20:26 [Only Registered And Activated Users Can See Links]
13-درس مورد علاقه؟ تحلیل سازه های مهندسی عمران [Only Registered And Activated Users Can See Links]
14-هارد كامپيوترتون چنده؟ من چون آرشیو فوتبال دارم . سیستمم 2 ترابایت هارد و 1 ترابایت هم هارد جانبی یا اکسترنال دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
15- جلو اين سوال بنويسين پايان. تموم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ممنون از جواباتون اميدوارم موفق باشين خدافظ

موفق باشی عزیز:flowerysmile:
پاسخ به سئوال داش David Sina

جعفر آقا ... شما که دانشجویی و با تجربه هستی ...... یه نصیحتی نکته ای حرفی پندی اندرزی واسه اونایی که تازه وارد دانشگاه میشن عرض میکنی ؟ :shogh::shogh::shogh:

بابا مگه من بابا بزرگتونم ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ما هم اندازه خودتون زندگی کردیم و حالا 3 - 4 سال کمتر یا 3 - 4 سال بیشتر از بقیه سن داریم [Only Registered And Activated Users Can See Links] اما اگه منظورت اینه که تجربه از دانشگاه دارم اینو می گم که هر رشته ای دروس پایه و اساسی داره ... اول باید تکلیف خودتون روشن بشه که می خواهید چی کار کنید؟ اگه قراره باز هم ادامه تحصیل بدین یا از علمتون استفاده کاری کنید طوری باید دروس پایه رو یاد بگیرید که همیشه آمادگی حل هر مسئله ای رو داشته باشی... و برای امتحان فوق لیسانس کارتون سخت نشه
ولی اگه می خواهید از مدرکتون فقط توی شب خواستگاری استفاده کنید و به مادر خانمتون بگین من لیسانس دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links] به نظر من برید توی تمرینات فوتبال یا فوتسال تیم دانشگاه شرکت کنید چون خلاصه دیر یا زود مدرکتون رو می دن [Only Registered And Activated Users Can See Links] خودتون هم اذیت نکنید [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اینارو به ما هم گفتنا اما کو گوش شنوا ؟‌[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David7
09-12-2011, 20:48
سلام دوباره مزاحم اومد...:hehee:

پاسخ های جالبی دادی...binam

دوباره شروع میکنیم...

سال آخر با چه معدلی قبول شدی؟؟؟

دوست داری کمک کنی یا بهت کمک بشه؟؟؟

بهترین سال تحصیلت؟؟؟

یه فیلم طنز که دوست داری نام ببر؟؟؟

فیلم اکشن یا هندی؟؟؟

ارسال پاسخ سریع با صفحه پیشرفته؟؟؟:hehee:

دروازبان و مدافع و هافبک و مهاجم سایت رو بگو؟؟؟ منظورم اینکه ترکیبی از سایت بده...(اجازه داری 3 نفر هم ذخیره بزاری)

از 100 نمره به derby و js8 چند میدی؟؟؟

هر چند مدت یه بار یه مدیر جدید به سایت اضاف میشه؟؟؟

سوالام چرت و پرت بود...نه؟؟؟

فعلا دادا...

Abdollah 202
09-12-2011, 22:43
سلامی سه باره و اخرین نمونه سوال

1-چرا شکلک اضافه نکردی؟:gerye:
2-وقتی میای این قسمت و میبینی که ازت سوال کردن و سوالاشون زیاده اول فوحش میدین یا خوشحال میشین؟
3-اول این سوالات رو یکبار میخونین وبعدش جواب میدین یا اینکه سوالات رو دونه دونه میخونیدو جواب میدین؟
4- درضمن برا کنکور واستم سال بعد یا برم؟
5-نظرت درباره ی پَـــ ن َ پَــ ؟
6-از فعالیت من تو دربی راضی هستی؟
7-اخرین و مهمترین سوال:چرا وقتی تو قسمت سوالات ومشکلات کاربران از یکی از مدیرا پرسیدم که برا سایت یه چت روم اضافه کنین ؟جواب داد که اینجا سایت نیست ویک انجمنه . اونوقت خود شما مدیر کل سایت هستی؟:mage mishe: و در ضمن بعضی جاها میگی اینجا یه سایته. ما که نفهمیدیم سایته یا انجمن:mage mishe:
8-به قول یکی از بچه های انجمن که چند صفحه پیش خوندم : دیگه چه خبر؟
بای مدیر کل سایت baghal:-

مدیر مدیره :hooora::hooora::eyvalla::eyvalla: هی هی
خود مدیره:hooora::hooora::eyvalla::eyvalla:هی هی
.
.
.

Raul_7
09-13-2011, 14:46
سلام داش جعفر :nishkhand:
خوبی عزیز؟‌ :ehem:
آقا این شلوار جین آبی و کت تک مشکی خیلی باحال شده تو عکست lol:- جنس جفتشون هم خوبه :sooot: من توی بوتیک کار می کردم و یه جورایی سر در می آرم :nishkhand: مارکش چیه ؟ :khelal dandoon: چند ؟ :nishkhand:
آقا یه مدت رئالی بودی دیگه ؟ :shogh: رونالدو رئال بود lol:- یه سئوال می کنم ببینم چقدر اطلاعاتت از رونالدو هست ! بگو سریعترین گل رونالدو برای رئال مادرید مقابل کدوم تیم و در چه مدت زمانی بعد از بازی زده شد؟ dallliii
می دونی رائول چند تا گل برای رئال زده ؟chomagh
به نظرت رائول یه روز برمی گرده به رئال مادرید؟ :shogh:
اگه برگرده شماره چند می پوشه؟ :ehem:
بهترین گل رائول برای رئال مادرید یا اسپانیا؟
امسال رئال چند تا جام می گیره؟
الان اگه رئال با بارسا بازی کنه به نظرت شانس کدوم تیم بیشتره؟ با توجه به بازیهای شروع فصل 2 تیم !
فوتبال یا فوتسال ؟ چرا ؟ ashem:-
پنالتی زن خوبی هستی ؟ :nishkhand:
مدل گوشیت چیه ؟ :nishkhand:
رشته دبیرستانت ریاضی بود دیگه؟ :khelal dandoon:
معدل کل دوره دبیرستانت؟:nishkhand:
چند تا تجدید توی دوره تحصیل اوردی؟
چند تا واحد توی دانشگاه افتادی؟
کمترین نمره ات توی دانشگاه؟
نمره ای که خیلی بهت چسبیده؟
بهترین معلم دوران تحصیلت از اول تا الان؟
یه غذای مربوط به شهری که توش زندگی می کنین بگو؟ غذای مخصوص گرگانیا !ashem:-؟
به نظرت حق رائول نبود یه سال بهترین بازیکن جهان بشه؟
آقا خیلی خوشحال شدم lay_;;
قربون تو :rose:

Derby
09-15-2011, 17:37

سلام دوباره مزاحم اومد...:hehee:
سلام :nishkhand: مراحمی بابا dallliii

پاسخ های جالبی دادی...binam

جدی ؟ :nishkhand:

دوباره شروع میکنیم...

شروع کنید :nishkhand:

سال آخر با چه معدلی قبول شدی؟؟؟

دانشگاه؟ منظورت ترم آخره ؟ یادم نیست ولی فکر کنم حدود 5/16 اینا بود

دوست داری کمک کنی یا بهت کمک بشه؟؟؟

جفتش دیگه :shogh: یه موقع هایی از کمک کردن بقیه پیش خودت لذت می بری .. یه موقع هایی هم کمک کردن بقیه باعث میشه خیلی کارت راه بیفته.. اما نباید هیچ کدوم با منت باشه

بهترین سال تحصیلت؟؟؟

همش خوب بوده... خاطرات خوبی دارم ... اما از همه بهتر سال سوم دبیرستان بود :nishkhand: خیلی خندیدیم :nishkhand:

یه فیلم طنز که دوست داری نام ببر؟؟؟

اخراجی های 1

فیلم اکشن یا هندی؟؟؟

اکشنashem:- هندی :ogh:

ارسال پاسخ سریع با صفحه پیشرفته؟؟؟:hehee:
تا حالا پاسخ سریع ندادم :nishkhand: همیشه از پیشرفته استفاده می کنم :nishkhand: می بینی چقدر پیشرفته هستم ؟ :nishkhand:

دروازبان و مدافع و هافبک و مهاجم سایت رو بگو؟؟؟ منظورم اینکه ترکیبی از سایت بده...(اجازه داری 3 نفر هم ذخیره بزاری)

صفحه قبلی یک نفر دیگه پرسیده بود جواب دادم ... علی شریف پرسیده بود :hihi:

از 100 نمره به derby و js8 چند میدی؟؟؟

من نباید نمره بدم که ....dallliii

هر چند مدت یه بار یه مدیر جدید به سایت اضاف میشه؟؟؟

مدتی نیست ... یکی دو هفه پیش 2 نفر مدیر به جمع بچه ها اضافه شد ... باید به حدی برسیم که احساس نیاز شه توی یه بخش و یه فرد مناسب هم واسه اون بخش پیدا شه

سوالام چرت و پرت بود...نه؟؟؟

نه به اون صورت :hihi:

فعلا دادا...

مخلصیم :flowerysmile:

پاسخ به سئوالات داش Abdollah

سلامی سه باره و اخرین نمونه سوال

منم سلام 3 باره :ohum: خوب شد این قانون 3 بار رو گذاشتیم وگرنه هیچی دیگه :nishkhand:

1-چرا شکلک اضافه نکردی؟:gerye:
قرار شد شکلک بفرستی که !
شما یه سایت فرستادی که چت روم بود ! شکلکاش هم دیدم.. یکی دوتاش خوب بود :ohum: واسه قالب جدید اضافه فوکولیم... همین شکلکای سایت هم چند روز دیگه تغییر می دیم واسه تنوع :nishkhand:
2-وقتی میای این قسمت و میبینی که ازت سوال کردن و سوالاشون زیاده اول فوحش میدین یا خوشحال میشین؟
اومدیم سئوال جواب بدیم ... ولی این روزها که همه لیگها قاطی شد واقعآ سخت شده ... لیگ قهرمانان اروپا , لیگ های اروپایی و بازی استقلال پرسپولیس همشون توی این هفته هستن و این هفته پرکار شدم :nishkhand:
3-اول این سوالات رو یکبار میخونین وبعدش جواب میدین یا اینکه سوالات رو دونه دونه میخونیدو جواب میدین؟

یه نگاه گذری می ندازم ببینم چیه سئوالا :ehem: مثل همون موقع که می ری سر جلسه امتحان یه نگاه می ندازی :nishkhand:
4- درضمن برا کنکور واستم سال بعد یا برم؟
هر کی حد خودش رو می دونه... اگه فکر می کنی 100٪ اگه بخونی بهتر می شی خوب بشین بخون :ohum:
5-نظرت درباره ی پَـــ ن َ پَــ ؟
جالبه :nishkhand: یه عکس باحال هم چند روز پیش دیدم .. ایناهاش :nishkhand:

6-از فعالیت من تو دربی راضی هستی؟
هنوز 90٪ کاربرا خیلی فاصله دارن تا یاد بگیرن در مورد مسائل فوتبالی صحبت کنند
البته فقط نه توی این سایت توی همه سایتها همین طوره و ما فکر می کنیم یکی دوسال دیگه اعضای همین سایت اگه به پست های قبیشون نگاه کنند خودشون باورشون نشه که اون نوشته های خودشونه ! به مرور زمان همه یاد می گیرن که فنی تر حرف بزنن و تعصب الکی رو بگذارند کنار !
هیچ کس کامل نیست و همه به مرورزمان چیزهای جدید یاد می گیریم :love:

7-اخرین و مهمترین سوال:چرا وقتی تو قسمت سوالات ومشکلات کاربران از یکی از مدیرا پرسیدم که برا سایت یه چت روم اضافه کنین ؟جواب داد که اینجا سایت نیست ویک انجمنه . اونوقت خود شما مدیر کل سایت هستی؟:mage mishe: و در ضمن بعضی جاها میگی اینجا یه سایته. ما که نفهمیدیم سایته یا انجمن:mage mishe:

ببین
هر نوع پایگاه اینترنتی وبسایت محسوب میشه و هر انجمن یا فروم هم یک نوع وبسایت محسوب میشه ... اما وقتی شما اومدی فروم زدی یعنی اینکه می خواهید یک محیطی باشه که قراره همه توش تبادل نظر کنند و همه مطالبشون رو بنویسند.
اینجا یک انجمن یا فروم هست که هر انجمن یا فروم یک نوع وبسایت هم محسوب میشه

8-به قول یکی از بچه های انجمن که چند صفحه پیش خوندم : دیگه چه خبر؟

سلامتی :ehem:
بای مدیر کل سایت baghal:-

بابای عزیز :flowerysmile:

مدیر مدیره :hooora::hooora::eyvalla::eyvalla: هی هی
خود مدیره:hooora::hooora::eyvalla::eyvalla:هی هی
.
.

پاسخ به سئوالات داش Raul_7

سلام داش جعفر :nishkhand:

سلام برادر :nishkhand: تو اومدی باز ؟ :nishkhand: خفم کردی توی پیغام خصوصی :nishkhand:
خوبی عزیز؟‌ :ehem:
مخلصیم :nishkhand: تا همین چند لحظه پیش که تو نبودی خوب بودما:nishkhand:

آقا این شلوار جین آبی و کت تک مشکی خیلی باحال شده تو عکست lol:- جنس جفتشون هم خوبه :sooot: من توی بوتیک کار می کردم و یه جورایی سر در می آرم :nishkhand: مارکش چیه ؟ :khelal dandoon: چند ؟ :nishkhand:
چی کار داری بچه :nishkhand: مارک شلوارم DIESEL هست . این کت رو راستش ندیدم ... می رم مغازه نمی گم فلان مارک رو بدین که .. می بینیم اگه خشم بیاد و قیمتش هم مناسب با شرایط مالیم باشه می گیرم .. قابل نداره ؟ :nishkhand:
آقا یه مدت رئالی بودی دیگه ؟ :shogh: رونالدو رئال بود lol:- یه سئوال می کنم ببینم چقدر اطلاعاتت از رونالدو هست ! بگو سریعترین گل رونالدو برای رئال مادرید مقابل کدوم تیم و در چه مدت زمانی بعد از بازی زده شد؟ dallliii

توی بازی اتلتیکو مادرید بود که رونالدو توی ثانیه 12 - 13 گل زد :nishkhand:
می دونی رائول چند تا گل برای رئال زده ؟chomagh
نه راستش دقیقآ نه نمی دونم ... ولی این رو می دونم که توی همه مسابقات بیشتر از 300 گل واسه رئال زده .. بخوام آمارش رو در بیارم کاری نداره آ :nishkhand:

به نظرت رائول یه روز برمی گرده به رئال مادرید؟ :shogh:
100٪ بر می گرده اما نه به عنوان بازیکن :hihi:
اگه برگرده شماره چند می پوشه؟ :ehem:
می گم نه به عنوان بازیکن .. بعد می گی شماره چند می پوشه ؟ eterza::-
بهترین گل رائول برای رئال مادرید یا اسپانیا؟
خیلی وقت پیش بود توی لیگ اسپانیا یک گل با ضربه چیپ زده بود که فوق العاده بود. الان نمی دونم مقابل کدوم تیم بود

امسال رئال چند تا جام می گیره؟
مگه قراره جام بگیره ؟ :nishkhand: ولی نسبت به پارسال پانس بیشتری برای گرفتن جام داره ... تقریبآ میشه گفت همه تیم های اروپایی به علت مشکلات اقتصادی افت کردند ولی رئال نسبت به سال قبل بهتر شده
الان اگه رئال با بارسا بازی کنه به نظرت شانس کدوم تیم بیشتره؟ با توجه به بازیهای شروع فصل 2 تیم !
بازی های شروع فصل که فقط 2 تا انجام شده ! ولی فکر می کنم الان فاصله رئال با بارسا خیلی کمتر شده .. سال قبل خود رئالی ها هم باید قبول کنند که اگه 10 تا بازی هم می کردن نمی تونستند با فاصله بارسلونا رو ببرند و هر بازی شانس بارسا بیشتر بود اما امسال ظاهرآ شرایط فرق کرده و نزدیکتر شدند. با این همه فکر می کنم باز هم رئال توی نیوکمپ شانس زیادی نداشته باشه ولی توی سنتیاگو برنابئو می تونه بارسا رو شکست بده
فوتبال یا فوتسال ؟ چرا ؟ ashem:-
من الان خودم فوتسال بازی می کنم اونم تفریحی ب بروبچ.. ولی دیدن فوتبال رو ترجیح می دم :ohum:
پنالتی زن خوبی هستی ؟ :nishkhand:
اصلآ‌و ابدآ :nishkhand: نیم دونم چرا .... حدود 50٪ پنالتی هام خراب میشه (البته توی سالن ) واسه همین نمی زنم :nishkhand: توی پلی استیشن هم از بچگی همین بودم :nishkhand:
مدل گوشیت چیه ؟ :nishkhand: نوکیا 6300 :nishkhand:
رشته دبیرستانت ریاضی بود دیگه؟ :khelal dandoon:
بله .. رشته من ریاضی بوده است :nishkhand:
معدل کل دوره دبیرستانت؟:nishkhand:
معدل کل 3 سال؟ اگه منظورت اونی هست که دم کنتکور گرفتن از ما حدود 17:45 بود :nishkhand:
چند تا تجدید توی دوره تحصیل اوردی؟
ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان مجموعآ 0 تا :nishkhand: درسم خوب بود ashem:-
چند تا واحد توی دانشگاه افتادی؟
ام م م م م ... یک بار درس مکانیک خاک رو افتادم و ترم بعد با همون استاد فکر کنم 16 اینا شدم ... یک بار هم به علت دندون درد شدید از سر جلسه امتحان فولاد بلند شدم و با یکی از نزدیکان استاد صحبت کردم اون هم گفت برو خیالت راحت باشه من بهش می گم .. که شدم 9 :nishkhand:ترم بعد هم با یه استاد دیگه این درس رو با 19 پاس کردم :nishkhand:
کمترین نمره ات توی دانشگاه؟
همون 9 که افتادم dallliii
نمره ای که خیلی بهت چسبیده؟
نمره 5/17 بتن که واقعآ‌سخت بود :nishkhand: یه 20 هم از دینامیک گرفتم چون با استاد کل انداخته بودم حال داد :nishkhand:
بهترین معلم دوران تحصیلت از اول تا الان؟
معلم سال دوم ابتدایی ..آقای کلانتری ..... که چند مدت پیش دیدمش توی خبابون که با دخترش هم بود ... رفتم جلو و باهاش خوش و بش کردم .. :shogh: بنده خدا خیلی شکسته و کم توان شده بود :narahat:
بعد هم معلم ورزش دوره راهنمایی که الان هم خیلی می بینیم هم دیگه رو :nishkhand: خیلی باحال بود
یه غذای مربوط به شهری که توش زندگی می کنین بگو؟ غذای مخصوص گرگانیا !ashem:-؟
من راستش نمی دونم کدوم غذاها 100٪ گرگانی هست ... ولی از بین شیرینیجات یه شیرینی هست به اسم حلوا اوماج که می دونم گرگانیه و فوق العاده خوشمزه و البته گرونه !
به نظرت حق رائول نبود یه سال بهترین بازیکن جهان بشه؟
رائول توی عصری توی اوج بود که بازیکنان هم دوره اش فوق العاده بازی می کردند ... رائول خیلی خوب گل می زد ولی هم دوره ای هایی که رقیبش بودند هم خوب گل می زدند و هم بازیشون به چشم می اومد !‌شاید واسه این بوده که کمتر این گونه جوایز رو گرفته .. اما یه نگاهی به آمارش بندازی می بینی که این همه گل توی باشگاه رئال مادرید حتمآ هنر می خواسته که رائول داشته

آقا خیلی خوشحال شدم lay_;;

مخلصتم عزیز

قربون تو :rose:

موفق باشی :flowerysmile:

AlexDelpiero
09-15-2011, 19:42
سلامی دوباره به گرمای آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس ! :nishkhand:
1 - تا حالا شده با یکی اونقد رفاقت داشته باشی که وقتی اشتباه بزرگ در قبال خودت می کنه نتونی به روش بیاری ؟ ! ( این اتفاق واسه خودم بارها افتاده واسه همین می پرسم )

2 - تا حالا به ازدواج فکر نکردی ؟!!!

3 - چه موقع یه مرد رو مهیای ازدواج میدونی ! منظورم اینه که یه مرد چی لازم داره تا شرایط ازدواجش مهیا باشه !

4 - مرگ رو چه رنگی می بینی ؟!!!

5 - یه حدیث که هیچوقت یادت نمیره !

6 - یه سخن کوتاه از دکتر شریعتی !

7 - مقصر اصلی ؟!!!! ( در لفافه ) :nishkhand:

8 - روزی چند تا اسپم پاک می کنی ؟!!!

9 - میدونی الان که من اینا رو می نویسم چند تا اسپم پاک کردم ؟!!!

10 - از کجا فهمیدی من دوست دارم وینگ راست بازی کنم ؟!!!

11 - ایتالیا یا اسپانیا ؟!!!

12 - دروتموند یا اشالکه ؟!!!

13 - معدل دیپلمت چند بود ؟!!!

14 - معدل متوالی دانشگاه تا اینجا چند بوده ؟!!!

15 - تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال از نظر خودت ؟!!!

16 - بهترین ضربه ایستگاهی زن تاریخ از نظر خودت !

موفق و موید باشی !

David Sina
09-15-2011, 22:13
سوال تخصصی :hehee:
به نظرت چرا روابط دختر و پسر تو ایران زیاد شده ؟؟؟؟؟؟؟
آیا اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟
خب نوجوونا تو این سن و سال تو اوج این لذات هستند چیکار باید بکنند که پاک زندگی کنند ؟؟؟؟؟؟؟
اصلا هر انسانی نیاز عاطفی داره مخصوصا نوجونا چیکار کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو سن 18 یا 19 سالگی که نمیشه ازدواج کرد چرا نباید برن به سمت این روابط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول عادل من قانع نشدم هنوززز.:hehee:..............
بزرگتر ها هم فقط میگن این راه به بیراهه میره همین ............
چاره چیست مهندس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

David7
09-16-2011, 22:15
دوباره اومدم...

ولی الآن اعصابم خرابه در حده لالیگا...

شب چه ساعتی میخوابی؟؟؟

از یه کاربر که تو دربی عضو شده چه انتظاراتی داری؟؟؟(برای مثال از david7 چه انتظاراتی داری)

روزانه چند نفر میاین و تو دربی عضو میشن؟؟؟

تا حالا چند نفر رو محروم کردی؟؟؟

روزی چنتا پیام خصوصی داری؟؟؟

چرا مسابقه ی پیش بینی رایگان؟؟؟

تا چند بازی دیگه رو نیمکت میشینی؟؟؟

AL1reZA
09-17-2011, 19:14
باز دوباره سلام جعفر جون
چندتا سوال بپرسم؟
بهترین روز زندگیت چه روزی بوده؟
بدترین روز زندگیت؟
از من راضی هستی؟
نظرت راجب فعالیتم تو دربی چیه؟
بهترین درسی که از زندگی گرفتی چی بوده؟
چه بازی هارو بیشتر نگاه می کنی؟منظورم فوتباله
بهترین مربی؟
طرفداره چه تیمی از ایران هستی؟
بهترین فیلمی که ازش درس گرفتی چی بوده؟
از کی تصمیم گرفتی سایتی به اسم دربی باز کنی؟چند ساله بودی؟
روزی که سایتو باز کردی چه حسی داشتی؟
نظرت راجب این شکلک:ahaaaaaa:
خسته شدی نه؟1سوال دیگه بیشتر نمی پرسم.
کاری نداری؟
موفق باشی.:love:

Derby
09-17-2011, 20:31
پاسخ به سئوالات داش AlexDelpiero

سلامی دوباره به گرمای آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس ! :nishkhand:
سلام :ehem:سوختما :nishkhand:
1 - تا حالا شده با یکی اونقد رفاقت داشته باشی که وقتی اشتباه بزرگ در قبال خودت می کنه نتونی به روش بیاری ؟ ! ( این اتفاق واسه خودم بارها افتاده واسه همین می پرسم )
معمولآ سعی می کنم توی جمع به روی طرف نیارم. البته اگه تنها باشیم باهاش در میون می گذارم چون خودم دوست دارم اگه اشتباهی می کنم توی روم بگن البته توی تنهایی نه جلوی جمعdallliii

2 - تا حالا به ازدواج فکر نکردی ؟!!!
مگه من پیازم ؟ :nishkhand: فکر که زیاد کردیم داداش :nishkhand: امکانات نیست :nishkhand:

3 - چه موقع یه مرد رو مهیای ازدواج میدونی ! منظورم اینه که یه مرد چی لازم داره تا شرایط ازدواجش مهیا باشه !
یه دختری پیدا کنه که دوسش داشته باشه و به هم بیان همین :nishkhand: بقیه چیزا کشکه دیگه :nishkhand:

4 - مرگ رو چه رنگی می بینی ؟!!!
به خدا ندیدیم تا حالا.. :nishkhand: اما زیاد حس کردم که نزدیکه بهمون ashem:-

5 - یه حدیث که هیچوقت یادت نمیره !
دوره ابتدایی توی کتاب فارسی یه حدیث ساده بود که:
آنچه بر خود نمی پسندی برای دیگران نپسند و آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند!
یکی دیگه هم فکر می کنم از امام رضا (ع) باشه که فرمودند: مردم از کسی که با صراحت و صادقانه با آنها رفتار کند خوششان نمی آید ! (معنیش اینه که ممکنه صریح بودن و صادق بودن شما حتی باعث شه که خیلی وقت ها مردم از شما خوششون نیاد اما دلیلی نمیشه که برای رضای مردم حرفی رو بزنی. همیشه حرف حق رو بزن حتی اگه همه با تو مخالف باشند !)

6 - یه سخن کوتاه از دکتر شریعتی !
من زیاد اهل کتاب خوندن و اینا نیستم .... توی اینترنت هم خیلی متن ها می خونیم که منتصب می کنند به دکتر پریعتی .... مونده 4 روز دیگه این پــــَ نـــَ پـــَ هم بگن مال دکتر شریعتیه dallliii

با این همه واسه اینکه سئوالت بی جواب نباشه یه جمله باحال نوشتم. نمی دونم مال کیه

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس
آنگونه که آنچه را تو دیر می خواهی من زود نخواهم
و آنچه را تو زود می خواهی من دیر نخواهم

7 - مقصر اصلی ؟!!!! ( در لفافه ) :nishkhand:
به قول افشین قطبی من نه می دونم سیاست چیه نه علاقه ای دارم بشه :nishkhand::ogh:

8 - روزی چند تا اسپم پاک می کنی ؟!!! تو هر چی پاک می کتی واسه یه ساعت منه :nishkhand:

9 - میدونی الان که من اینا رو می نویسم چند تا اسپم پاک کردم ؟!!! 27 تا ؟ :nishkhand:

10 - از کجا فهمیدی من دوست دارم وینگ راست بازی کنم ؟!!! قیافه ات معلومه دیگه :nishkhand: الکس هم اونجا توی جوونیاش بعضی اوقات بازی می کرد :nishkhand:

11 - ایتالیا یا اسپانیا ؟!!!
تیم ملی شون؟ الان اسپانیا بهتره :nishkhand:

12 - دروتموند یا اشالکه ؟!!!
هیچکدوم بابا :nishkhand:

13 - معدل دیپلمت چند بود ؟!!!
چند بار می پرسین اینو؟ 45/17 :nishkhand:

14 - معدل متوالی دانشگاه تا اینجا چند بوده ؟!!!
دانشگاه به علت مشکل پیاشی در 3 ترم پیاپی نتونستم خیلی معدل بالایی داشته باشم. به 15 هم نرسید dallliii

15 - تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال از نظر خودت ؟!!!
تا تکنیک رو چی تعریف کنیم. اما من حیث المجموع رونالدو وزیدان تکنیکاشون مختصر و مفید بود :nishkhand:

16 - بهترین ضربه ایستگاهی زن تاریخ از نظر خودت !
بدون شک دیوید بکام... به قول یکی از دوستان استاد بکام :nishkhand:

موفق و موید باشی !

مخلصیم :nishkhand:

سوال تخصصی :hehee:
به نظرت چرا روابط دختر و پسر تو ایران زیاد شده ؟؟؟؟؟؟؟
من قبلآ نبودم که مقایسه کنم الان زیاده یا کمه ! از کسانی که زیاد ارتباط برقرار می کنند باید بپرسی. البته منظورت از ارتباط رو نفهمیدم ! که یک ارتباط اجتماعی معمولی هست یا ارتباط های ناصحیح که هیچ جای دنیا هم عرف نیست؟
آیا اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟
از نوع اجتماعی اش نه اشکالی نداره ... واجب هم هست ... هر کس به وجدان خودش مراجعه کنه می تونه بفهمه که با طرفش واسه چی داره ارتباط برقرار می کنه و خودش هم می دونه صحیحه یا نه !
خب نوجوونا تو این سن و سال تو اوج این لذات هستند چیکار باید بکنند که پاک زندگی کنند ؟؟؟؟؟؟؟
الان مسئله فرق کرد و منظور شما اومد توی لذت های مخصوص این دوره از جوونا... من جامعه شناس نیستم و فقط اینجا می تونم درباره سئوالاتی که در مورد خودمه جواب بدم . هر کس یه تز داره توی زندگیش و خودش هم مسئول زندگیشه ashem:-
اصلا هر انسانی نیاز عاطفی داره مخصوصا نوجونا چیکار کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیاز عاطفی فقط مربوط به نوجوونی نیست .. اون چیزی که شما دارید می گین یه چیز دیگس :nishkhand: که تشخیصش با خودت و وجوان خودته که این عاطفه یا نه !
تو سن 18 یا 19 سالگی که نمیشه ازدواج کرد چرا نباید برن به سمت این روابط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من گفتم نرو عزیز؟‌:nishkhand: به من چه :nishkhand: هر جوری دوست داری زندگی کن داداش من... اونایی هم که می گن انجام نده یا می گن انجام بده اگه می خوان واسشون توضیح بده خب می تونی توضیح بدی.... من نه تایید می کنم نه انکار
به قول عادل من قانع نشدم هنوززز.:hehee:..............
عادل از این حرفایی که بیننده جلب کنه زیاد می زنه :nishkhand:
بزرگتر ها هم فقط میگن این راه به بیراهه میره همین ............
چه گیری دادیا :nishkhand:
چاره چیست مهندس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ربطی به زمینه مهندسی نداره :nishkhand: تخصصی ندارم توی این زمینه که چاره بگم ashem:- ولی فکر می کنم همون وجدان اگه بیدار باشه همه چی حله :ohum:

دوباره اومدم...

ولی الآن اعصابم خرابه در حده لالیگا..
اشکال نداره بابا :nishkhand: بازی برگشت شاید بتونین شما هم اونا رو ببرین :nishkhand:

شب چه ساعتی میخوابی؟؟؟
نزدیکای صبح :nishkhand: بین 12 تا 3 متغیره :nishkhand:

از یه کاربر که تو دربی عضو شده چه انتظاراتی داری؟؟؟(برای مثال از david7 چه انتظاراتی داری)
قوانین رو رعایت کنند
با بقیه جوری صحبت کنند که اگه یکی هم اونجوری درباره اونها صحبت کرد ناراخت نشن

روزانه چند نفر میاین و تو دربی عضو میشن؟؟؟
بستگی داره. متغیره . در حال حاضر بین 15 تا 50 نفر در روز

تا حالا چند نفر رو محروم کردی؟؟؟
حدود 100 نفر :narahat:

روزی چنتا پیام خصوصی داری؟؟؟
اینم متغیره. بعضی روزها صبح صندوق پیغام رو خالی می کنم می بینم دم ظهر پر شده. همه هم توقع دارن سریع و مفصل جواب بدم
تا حالا به 100٪ پیغام هایی که تحویل گرفت جواب دادم !

چرا مسابقه ی پیش بینی رایگان؟؟؟
شما دوست داری پول بدی؟ :ohum: پیغام خصوصی بده تا شماره حساب بدم هر چی دادین من همون رو می دم به نفر اول :ehem:

تا چند بازی دیگه رو نیمکت میشینی؟؟؟

تا فوقش 5 - 6 روز دیگه می بندم این تاپیک رو :shogh:

پاسخ به سئوالات داش crisronaldo79

باز دوباره سلام جعفر جون
سلام عزیز
چندتا سوال بپرسم؟
بفرما
بهترین روز زندگیت چه روزی بوده؟
قبلآ پرسیدن.. روزهای خوب زیاد داشتم اما هیچ کدوم پایدار نبوده و گذرا هست .... مثل همه آدما ... ان مع العسر یسرا ... خلاصه می آد و می ره دیگه
بدترین روز زندگیت؟
واسه خودم مشخصه و فکر می کنم بدترین روز انسان از دست دادن یه عزیزش باشه ......
از من راضی هستی؟
داداش ما از همه راضی هستیم :shogh: همین که می آین به سایت و صفا می دین ممنون.... شما هم که تازگی توی بخش گلها خیلی فعالی و ممنون :flowerysmile:
نظرت راجب فعالیتم تو دربی چیه؟
خوبه اما فکر می کنم اگه همین طور ادامه بدی تا 1 سال دیگه بتونی پست های فنی بهتری بزنی و دیدت بازتر شه
بهترین درسی که از زندگی گرفتی چی بوده؟
قبلآ هم گفتم اینکه یاد گرفتم توی زمان حال زندگی کنم .....
چه بازی هارو بیشتر نگاه می کنی؟منظورم فوتباله
بازیهای حساس رو می بینم ... مثلآ‌علاقه ای به دیدن بازی های یه طرفه ندارم ! حتی اگه یک سمتش بارسلونا یا رئال باشه اینجوری لذت نمی برم.. بازی باید 2 طرفه باشه.... متاسفانه شبکه سوم هم به خاطر اینکه این شبکه های عربی رو پیدا کرده و راحت ازشون بازیهای بارسا و رئال رو پخش می کنه بدون اینکه پولی بده دیگه بازیهای بقیه تیم ها رو خیلی کم پخش می کنه .... من سال 2000 با اینکه خیلی کوچیک بودم اما 20 تیم برتر اروپا رو کامل می شناختن و حدود95٪ بازیکنانشون رو می دونستم کی هستن و بازیشون در چه پستی هست و در چه حد هستند. اما الان مثلآ تیم بزرگی مثل یوونتوس وقتی می شینم بازیش رو می بینم توی لیست 11 نفره شاید 3 تا بازیکن رو نشناسم ! این به این علت هست که صدا و سیما و رسانه ها فقط زوم کردن روی 2 - 3 نیم محدود !
بهترین مربی؟
در حال حاضر؟ گاس هدینگ
طرفداره چه تیمی از ایران هستی؟
اتکا گرگان :love:
بهترین فیلمی که ازش درس گرفتی چی بوده؟
فردا آسمان از آن توست ....
از کی تصمیم گرفتی سایتی به اسم دربی باز کنی؟چند ساله بودی؟
توی سئوالات بچه های قبل کامل توضیح دادم . فقط می گم که 26 بهمن 87 شروع به کار کردیم
روزی که سایتو باز کردی چه حسی داشتی؟
حسی داشتم که الان خیلی کم دارمو اون حس عوض شده ! خیلی از دوستان کم لطفی کردند و تنها گذاشتن ! حالا ازروی عمد یا سهو خدا می دونه !
نظرت راجب این شکلک:ahaaaaaa:
جون می ده واسه گلهای استثنایی :nishkhand:
خسته شدی نه؟1سوال دیگه بیشتر نمی پرسم.
:nishkhand:
کاری نداری؟
مخلصیم

موفق باشی.:love:
سلامت باشی عزیز

[/QUOTE]

David Sina
09-17-2011, 21:43
به فشار قبر اعتقاد داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میری جهنم یا بهشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نمیکنی مغرور هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی گناه میکنی چه حسی بهت دست میده ؟؟؟؟؟؟؟؟

Michael Scofield
09-18-2011, 15:38
سلام سلام صد تا سلام خدمت آق جعفر:nishkhand: ، رئیس پر کار سایت :eyvalla: ، حال و احوال ؟ :nishkhand:
بریم سراغ سوالا ؟ :nishkhand:
بریم ؟ :nishkhand:
فقط یه چیز بگم من پستای قبلی رو زیاد نخوندم اگه تکراری بود دیگه باس ببخشین :nishkhand:
1. تا حالا خارج از کشور سفر کردی ؟(کدوم کشور؟)
2.ماهی چقدر بابت اینترنت پول میدی ؟
3.مدل گوشیت ؟
4.ظرفیت هارد کامپیوترت ؟
5.برای کنکورت روزی چند ساعت درس میخوندی ؟
6.من چند بار تا حالا از سایتتون خرید کردم ؟
7.من میتونم رئیس سایت بشم ؟:nishkhand:
8. نظرت راجع به آواتارم ؟
9.این وری یا اون وری ؟ :nishkhand:
10.بهترین بازی که از رئال مادرید دیدی کدوم بوده ؟
11.تا حالا به شهر ما اومدی ؟ :nishkhand:
12.چند روز تو هفته فست فود میخوری ؟
13.بهتر نیست رنگ کاربرای سایت رو عوض کنی ؟ (آخه خیلی قدیمی شده دیگه :nishkhand:)
14.ضایع ترین اسمی که تا حالا شنیدی چی بوده ؟mas:-
15.دوس داشتی خارج از ایران به دنیا میومدی و زندگی میکردی ؟(کدوم کشور؟)
16.لپ تاپ هم داری ؟
17.جدیدترین عکست رو میزاری تو سایت تا ببینیم ؟ :nishkhand:
18.نظرت راجع به سایت های رقیب مثل فوتی و اینا ؟ :nishkhand:
19.Pes یا Fifa ؟
20.به نظرت ایران قهرمان جام جهانی 2014 میشه ؟ :ohum: :khandeeeee bahal:mas:-
21.رنگ مورد علاقه ؟
22.غذای مورد علاقه ؟
23.بهترین سریالی که توی عمرت دیدی ؟
24.دوس داری کدوم شخصیت معروف ماچت کنه ؟ dallliii
25.نظرت راجع به آقای بــــــــــــــــــوق ؟:nishkhand:
26.نظرتو راجع به اینا بگو : رونالدو(پرتغالی) ، رونی ، فابرگاس ، مسی ، استاد(آقای خاص : مورینیو)
27.رئال این فصل قهرمان اروپا میشه . مگه نه ؟ :ohum:
28.زیدان یا رونالدوی برزیلی ؟
29.با حال ترین ضرب المثلی که شنیدی چی بوده ؟
30.یه دونه جمله قشنگ (قصار)بگو .
31.قهرمان لیگ های این کشورا در پایان فصل
اسپانیا
ایتالیا
انگلیس
فرانسه
آلمان
32.بهترین و بدترین خاطره ای که از رونالدو برزیلی داری چیه ؟
33.مارک رسیورت به علاوه سمت و سوهایی که داری ؟ :nishkhand:
34.بزگترین آرزوت ؟(به غیر از زن گرفتنdallliii)
35.بهترین دوستات توی سایت ؟(البته به جز من :nishkhand:)
36.خواننده ی محبوبت ؟
37.سبک بازی این تیم ها رو مقایسه کن
اینتر و میلان
چلسی و منچستر
رئال و بارسلونا
رئال و اینتر
و به طور کلی دو تا چیز رو با هم مقایسه کن :nishkhand:
38.شماره موبایلت ؟ :nishkhand:
39.یه سوال درباره من از خودت بپرس و خودت بجواب :nishkhand:
40.از 10 به سوالای من چند میدی و کلا سوالام در چه کیفیتی قرار داشتن ؟ ( کیفیت خوب ، خیلی خوب ، عالی یا همون اچ دی :nishkhand: یا فول اچ دی :nishkhand:)

خب مث اینکه از اتاق فرمان اشاره میکنن که وقت ما تمومه:nishkhand: . عزیزان بیننده تا دیداری دیگر خدا حافظ رو بیامرزه :nishkhand::hihi:

Derby
09-24-2011, 22:08

به فشار قبر اعتقاد داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی ادم یک دینی رو انتخاب می کنه نمی تونه یه سری مواردش رو قبول کنه و یه سری رو بهش اعتقاد نداشته باشه ! اگه این طور باشه پس اون دین ناقصه ‍! من هم چون توی دینم این موارد گفته شده پس اعتقاد هم دارم دیگه

میری جهنم یا بهشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه دوست دارن برن بهشت.... اما ما تعیین نمی کنیم dallliii

فکر نمیکنی مغرور هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مغرور نسبت به چی ؟ غرور توی یه مسائلی از نظر من اشکالی نداره ... حتی بعضی اوقات لازمه و انسان توی بعضی موارد باید غرور داشته باشه
اما نه کاذب و نه تکبر

وقتی گناه میکنی چه حسی بهت دست میده ؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل همه آدما مسلمآ پشیمون می شیم :sharmande:

پاسخ به سئوالات داش Michael Scofield

سلام سلام صد تا سلام خدمت آق جعفر:nishkhand: ، رئیس پر کار سایت :eyvalla: ، حال و احوال ؟ :nishkhand:مخلص آقای مایکل ... مهندس سازه عمران :nishkhand:
بریم سراغ سوالا ؟ :nishkhand:
بفرما :nishkhand:
بریم ؟ :nishkhand:
بریم dallliii
فقط یه چیز بگم من پستای قبلی رو زیاد نخوندم اگه تکراری بود دیگه باس ببخشین :nishkhand:
دفعه آخرت باشه آ :nishkhand:

1. تا حالا خارج از کشور سفر کردی ؟(کدوم کشور؟)
نه راستش ! نرفتم خارج از کشور ... اما خیلی دوست دارم یه سری از جاها برم اما نه برای زندگی
2.ماهی چقدر بابت اینترنت پول میدی ؟
الان ماهی حدود 25 تومان
3.مدل گوشیت ؟
نوکیا 6300
4.ظرفیت هارد کامپیوترت ؟
ما چون آرشیو فوتبال داریم هارد هم زیاد داریم. هارد سیستم 1 ترابایت و حدود 5/1 ترابایت هم اکسترنال داریم
5.برای کنکورت روزی چند ساعت درس میخوندی ؟
الان کمه ... سایت نمی ذاره که :nishkhand: اما تصمیم دارم به روزی 8 - 9 ساعت برسونمش :sharmande:
6.من چند بار تا حالا از سایتتون خرید کردم ؟
نمی دونم :nishkhand: اسم و فامیل دقیق + شماره تماس بده تا سرچ کنم عزیز :nishkhand:
7.من میتونم رئیس سایت بشم ؟:nishkhand:
شما همین الانش هم رئیسی :nishkhand: مثل همه اعضای سایت :love:
8. نظرت راجع به آواتارم ؟
من تعریف فیلم فرار از زندالن رو خیلی شنیدم ... اما هیچ وقت نتونستم بشینم و کانل ببینم .. اما توی برنامه هام هست ... می دونم شخصیت اصلی این فیلم نام کاربریته dallliii
9.این وری یا اون وری ؟ :nishkhand:
کدوم وری؟ :nishkhand:
10.بهترین بازی که از رئال مادرید دیدی کدوم بوده ؟
بازی با منچستریونایتد توی اولدترافورد سال 2003
11.تا حالا به شهر ما اومدی ؟ :nishkhand:
اصفهان ؟ :nishkhand: نه والا :nishkhand: اما حتمآ باید یک بار بیام ... البته بچه های شمال زیاد عادت ندارن از اماکن تاریخی دیدن کنند ... بیشتر سفرهامون توی طبیعته اما خب اصفهان اینقدر از لحاظ تاریخی ارزش داره که باید سفر کنم و ببینم :eyvalla:
12.چند روز تو هفته فست فود میخوری ؟
میانگین هر 15 روز یک بار :ohum:
13.بهتر نیست رنگ کاربرای سایت رو عوض کنی ؟ (آخه خیلی قدیمی شده دیگه :nishkhand:)
چه رنگی کنیم ؟ :nishkhand: خو اونم قدیمی میشه :nishkhand: چند تا قالب داریم توی سایت اگه حوصله ات سر می ره یا دلت رو زده از قسمت پایین سایت سمت راست می تونی قالب رو عوض کنی جیگر :love:
14.ضایع ترین اسمی که تا حالا شنیدی چی بوده ؟mas:-
چون ممکنه به کسی بر بخوره از این جوابا ندیم بهتره dallliii خلاصه هر اسم معنی داره و واسه صاحبش عزیزه

15.دوس داشتی خارج از ایران به دنیا میومدی و زندگی میکردی ؟(کدوم کشور؟)
اگه مسلمونیم تخت تاثیر قرار می گرفت و باعث می شد که هیچ وقت با اسلام آشنا نشم نه ..... اما اگه این موضوع تحت تاثیر قرار نمی گرفت کشورهای غرب اروپا خب واقعآ مناسب هستند برای زندگی از فرانسه و آلمان گرفته تا ...... ولی برزیل هم خوبه آ :nishkhand:
16.لپ تاپ هم داری ؟
کلآ از لپ تاپ خوشم نمی آد و راحت نیستم eterza::-... اگه مجبور بشم می خرم فعلآ‌که نشدم هنوز
17.جدیدترین عکست رو میزاری تو سایت تا ببینیم ؟ :nishkhand:
همون عکسی که توی صفحه اول این بخش هست جزو جدیدترین هاست :ehem:
18.نظرت راجع به سایت های رقیب مثل فوتی و اینا ؟ :nishkhand:
رقیب ؟:nishkhand: مگه مسابقه داریم می دیم؟:fek konam: رقابتی با کسی نداریم ... همه داریم توی زمینه ای که علاقه داریم فعالیت می کنیم ... من خیلی دوست داشتم که همه سایت های فوتبالی یکی می شدن و یک سایت خیلی خیلی بزرگ بوجود می اومد اما متاسفانه سایت های بزرگ دوست دارن تنها باشند و کار گروهی رو دوست ندارند !
19.Pes یا Fifa ؟
100٪‌pes :nishkhand:
20.به نظرت ایران قهرمان جام جهانی 2014 میشه ؟ :ohum: :khandeeeee bahal:mas:-
با این بازیکنا ؟ :nishkhand: نه عزیز ... روی صعودش هم باید شک کنیم eterza::-
21.رنگ مورد علاقه ؟
واسه چه کاری؟ توی لباس هام خاکستری بیشتر از بقیه هست :nishkhand:
22.غذای مورد علاقه ؟
آبگوشت بزباش :nishkhand: با تقدیر از چلو کباب عزیز :nishkhand:
23.بهترین سریالی که توی عمرت دیدی ؟
از بین ایرانیا بچه که بودم سریال زیر آسمان شهر رو دوست داشتم.... این اواخر هم سریال ساختمان پزشکان توی 60٪ از قسمتهاش خیلی خوب بود :ohum:
24.دوس داری کدوم شخصیت معروف ماچت کنه ؟ dallliii
:khandeeeee bahal: این چه سئوالیه دیگه ؟ :khandeeeee bahal:
25.نظرت راجع به آقای بــــــــــــــــــوق ؟:nishkhand:
حرف نداره :nishkhand:
26.نظرتو راجع به اینا بگو : رونالدو(پرتغالی) ، رونی ، فابرگاس ، مسی ، استاد(آقای خاص : مورینیو)
رونالدو پرتغالی: بازیکن خوبیه اما هم اون هم مسی اگه توی دهه قبل بازی می کردند اینقدر یکه تاز نمی شدن و در حال حاضر کم بودن ستاره ها روی چهره شدن اونها خیلی تاثیر گذاشته
رونی: تازگیا مو کاشته :hihi: بازیکن قدرتی و فوق العاده ای هست :ohum:
فابرگاس: بازیکن خوبیه آ ... اما من بازیش رو دوست ندارم :nishkhand:
مسی: این هم که فوق العادست ... اما گفتم که مسی و رونالدو مدیون زمانی هستند که توش زندگی می کنند و شاید اگه 7 - 8 سال پیش بودن اجازه این همه یکه تازی رو نداشتند
27.رئال این فصل قهرمان اروپا میشه . مگه نه ؟ :ohum:
از پارسال شانسش بیشتره .... اما این خط دفاعیش اصلآ در حد هافبک و فوروارد نیست و توی بازیهای نزدیک ممکنه اذیت شه !
28.زیدان یا رونالدوی برزیلی ؟
اول رونالدو بعد زیدان :nishkhand:
29.با حال ترین ضرب المثلی که شنیدی چی بوده ؟
گوشت تن خودت رو بخور ... منت قصاب رو نکش :nishkhand:
30.یه دونه جمله قشنگ (قصار)بگو .

31.قهرمان لیگ های این کشورا در پایان فصل
اسپانیا: 50٪ بارسا - 50٪ رئال مادرید
ایتالیا 50٪ میلان - 50٪ اینتر
انگلیس 50٪ منچستر - 25٪ـ من سیتی - 25٪ چلسی
فرانسه این لیگ رو دنبال نمی کنم و نمی تونم روی هوا بگم :nishkhand:اما امسال مونت پولیه خوب ظاهر شده ولی بعید می دونم تا آخر فصل ثبات داشته باشه و شانس لیون بیشتره از بقیه
آلمان 100٪‌بایرن مونیخ
32.بهترین و بدترین خاطره ای که از رونالدو برزیلی داری چیه ؟
بهترین خاطره ام گل فوق العاده اش به تیم ملی غنا توی جام جهانی 2006 و بدترین خاطره ام مصدومیت آخرش توی میلان بود
33.مارک رسیورت به علاوه سمت و سوهایی که داری ؟ :nishkhand:
در حال حاضر از ماهواره استفاده نمی کنم !
34.بزگترین آرزوت ؟(به غیر از زن گرفتنdallliii)
سلامتی :ohum:
35.بهترین دوستات توی سایت ؟(البته به جز من :nishkhand:)
با همه خوب هستم ... با مدیرا بیشتر هم صخبت می شیم اما یه ذره این روزها به علت درگیری درس کمتر در خدمت بچه ها هستم :narahat:
36.خواننده ی محبوبت ؟
احسان خوجه امیری
37.سبک بازی این تیم ها رو مقایسه کن
اینتر و میلان : در حال حاضر می تونم بگم هیچکدومشون سبک بازی ندارن و بازی تیمشون روی بازی انفرادی می چرخه ! و هر بازی با بازی قبل متفاوت بازی می کنند ! و بازیکنان توی تاک تیم حل نشدن
چلسی و منچستر چلسی هم تیمی هست که بیشتر روی قدرت بدنی تمرکز داره و تیمی هست که اه ازش عقب بیفتی به علت سخت کوشی بازیکناش خیلی راحت نمیشه جبران کرد . منچستر هم به نظرم تیم ترین تیم تاریخه فوتباله :nishkhand: شخصیت فوق العاده ای داره و حتی توی ضعیف ترین روزهاش هم توی دل حریفان رعب و وحشت می ندازه
رئال و بارسلونا ... جفتشون در حال حاضر جزو 5 تیم برتر جهان هستند... بدون شک :nishkhand: ..... اما معمولآ پر تغییر هستند و این خیلی جذاب نیست ! مخصوصآ رئال مادرید که توی 2 دهه اخیر خیلی تغییرات می ده و کمتر اجازه می ده که بازیکنی توی تیم موندگار بشه
رئال و اینتر ... رئال در حال حاضر مقتدرتر هست .. این طور نیست؟
و به طور کلی دو تا چیز رو با هم مقایسه کن :nishkhand:
عدد 2 از عدد 1 بزرگتره :nishkhand:
38.شماره موبایلت ؟ :nishkhand:
یادم نیست :pinokio::pinokio:
39.یه سوال درباره من از خودت بپرس و خودت بجواب :nishkhand:
دوست داری باز هم این سئوال بپرسه ؟ :nishkhand:
خفم کرد همین یه بار :nishkhand:
40.از 10 به سوالای من چند میدی و کلا سوالام در چه کیفیتی قرار داشتن ؟ ( کیفیت خوب ، خیلی خوب ، عالی یا همون اچ دی :nishkhand: یا فول اچ دی :nishkhand:)
خوبه دیگه :nishkhand: اما زمانش رو بیشتر کنید :nishkhand:

خب مث اینکه از اتاق فرمان اشاره میکنن که وقت ما تمومه:nishkhand: . عزیزان بیننده تا دیداری دیگر خدا حافظ رو بیامرزه :nishkhand::hihi:

مخلصیم ... خدا پدر اتاق فرمان هم بیامرزه :flowerysmile:

ibrahim
09-24-2011, 22:46
چه جالب مهمان ما داداش جعفره :love:بعد نمیدونستم (یه خبری میدادین)

سوالاتمو شروع میکنم اگه تکراری بود گیر نده:
1-سلام؟

2-ازدواج نکردی؟ترشیدی دیگه.:hehee:

3-دانشگاهت که تموم شد ادامه دادی؟سر کار رفتی یا نه؟

4-بچه چندم خانواده ای؟

5-فرگوسن-مورینیو-ونگر-گواردیولا؟کدام یک؟یکمی هم دلیل...

6-سرعت اینترنتت چنده؟

7-نظرت در مورد اختلاس 3000000000000(12 تا صفر)چیه؟واگه این پولو داشتی چیکار میکردی؟

8-دوست داری کجای دنیا زندگی کنی؟

9-نظرت در مورد مدیرای سایت چیه؟

0825 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

danielbahrami ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟dallliii

Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

MohaZalla ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

saiede ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

و خودت

Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

10-چرا بیشتر فکر میکنن مغرور هستی؟ولی نیستی؟

11-فیفا یا ساکر؟

12-از چه شامپویی استفاده میکنی؟

13-نمره خودت از 20 به دربی؟

14-مدارس داره شروع میشه اولین معلمت کی بود؟

15-اولین کلمه ای که با مداد نوشتی چی بود؟:soal:

16-بهترین فوتبالیست ایران و جهان در حال حاظر؟

دیگه چی بگم؟!:fek konam:

17-اخرین کتابی که خوندی چی بود؟

18-مدل گوشیت چیه؟اگه قدیمیه .جدید نمیخری؟

19-اینده فوتبال ایران؟میریم جام جهانی؟

20-پاهام درد گرفت دیگه بسه :bia baghalam:

خسته نباشی.

Michael Scofield
09-27-2011, 19:20
خـــــــــب جعفر جون ، سلام ، خوبی ؟ خوشی ؟ چیکارا میکنی ؟چون که دفعه قبل از سوالام خوشت اومد و ازم درخواست کرده بودی:pinokio: که بازم بیام ازت سوال بپرسم :pinokio: اومدم تا دوباره یه سری سوال خوشگیل و مشگیل :nishkhand: ازت بپرسم . (حالا تو دلت داری فحشمون میدیا :nishkhand:)
بریم ؟
خودت خواستیا ؟:nishkhand:
باشه :nishkhand:
41.با خواندن این کلمه ها اولین چیزی که به ذهنت میرسه چیه ؟
زندگی:
خاطره:
وفاداری:
عشق:
حسرت:
پاییز:
غم:
فداکاری:
دورویی:
شادمانی:
شجاعت:
42.بهترین و بدترین نمره ات توی دبیرستان ؟(درس و نمره)
43.نویسنده مورد علاقه ؟
44.تا حالا شده برای نمره گریه کنی ؟ :nishkhand:
45.اسم آخرین دوست دخترت ؟(البته اگه داری ها :nishkhand:)
46.سایت چند تا عضو داره ؟
47.اگه یه دختر بهت بگه که من تو رو دوست دارم و اگه با تو ازدواج نکنم خودکشی میکنم و از طرفی تو دوستش نداری چیکار میکنی ؟
48.از کدوم بازیکنای لیگ ایران خوشت میاد ؟:ogh:
49.آخرش نگفتی این عکسی که مال آواتارمه میشناسی یا نه ؟ :love:
50.با دیدن این شکلک ها یاد چی یا چه کسی میفتی ؟
:hooora:
:/danc
chomagh
ki::
:hehee:
gam:-
:ey babaaa:
51.معروف ترین فردی که از نزدیک دیدی کی بوده ؟
52.برنامه بهونه :nishkhand:را میبینی ؟
53.خوشگل ترین بازیگر زن ؟ (یه ایرانی و یه خارجی)
54.چند بار از سر کلاس پرت شدی بیرون ؟
55.آهنگ ایرانی گوش میدی یا خارجی ؟ (از کدوم خواننده؟)
56.یه عکس از اتاقت میزاری ببینیم ؟ :nishkhand:
57.اولین شغلی که آرزو کردی تو بچگیت چی بود ؟
58.از چه غذایی خوشت میاد و از چه غذایی متنفری ؟
59.به جمبل و جادو :nishkhand:اعتقاد داری ؟ به شعبده چی ؟
60.چند تا پوستر به اتاقت زدی ؟
61.از چه حیوونی میترسی ؟
62.کشتی کج نگاه میکنی ؟ (طرفدار کی هستی؟)
63.اگه بهت بگند که یه هفته دیگه میمیری(البته خدایی نکرده) چیکار میکنی ؟
64.تا حالا دل کسی را شکستی ؟
65.علم بهتر است یا ثروت ؟ :nishkhand:
66.نظرت راجع به رنگ سوم لباس امسال رئال مادرید ؟ :love:
67.نظرت راجع به آقای خاص ؟ :love:
68.قهرمان جام جهانی 2014 و لیگ قهرمانا اروپای امسال ؟
69.زشت ترین بازیکن خارجی ؟
70. حاضری جونتو واسه کسی بدی ؟
71.به تظرت رونالدو میتونه رکورد 40 گل خودش رو بشکنه ؟ :ohum::love::hehee:
72.کتاب مورد علاقه ات ؟
73.نظرت راجع به نخست وزیر ایتالیا ؟(گاسپیرنی:nishkhand:)
74.تو چه سایت های فوتبالی دیگه عضو هستی ؟
75.تولدت کی هست ؟ :nishkhand:
76.میای اصفهان تا یه میتینگ با هم داشته باشیم ؟ :ohum:
77.چرا رئال هر سال باید با لیون بازی کنه ؟think::
78.معدل دیپلم ؟:nishkhand: (چه رشته ای خوندی راستی؟ ریاضی بود ؟)
79.مهمون بعدی نیمکت دربی ؟
80.بهترین سوالات مال کی بود ؟

خب فعلا اینا رو داشته باش تا سری بعد از خجالتت در بیام :ohum: ki::

Derby
09-29-2011, 12:42
پاسخ به سئوالات داش ibrahim

چه جالب مهمان ما داداش جعفره :love:بعد نمیدونستم (یه خبری میدادین)
مخلصیم :shogh:

سوالاتمو شروع میکنم اگه تکراری بود گیر نده:
1-سلام؟

سلام عزیز

2-ازدواج نکردی؟ترشیدی دیگه.:hehee:

یعنی 3- 2 سال دیگه هم سن و سال من شدی تو ازدواج می کنی ؟ tars::

3-دانشگاهت که تموم شد ادامه دادی؟سر کار رفتی یا نه؟

واسه فوق لیسانس می خونم :ohum: کار کجا بود بابا ashem:-

4-بچه چندم خانواده ای؟

بچه آخر ... ته تغاری ashem:-

5-فرگوسن-مورینیو-ونگر-گواردیولا؟کدام یک؟یکمی هم دلیل...

بین اینها فرگوسن رو ترجیح می دم
امتحان خودش رو همه جوره پس داده ...
فصل هایی بوده که منچستر مهره نداشته اما همیشه تیمش با شخصیت بوده و بسته به چند تا ستاره نیست ... یه مربی کامل و یک مدیر بحران فوق العاده :ohum:

6-سرعت اینترنتت چنده؟ 256 om::

7-نظرت در مورد اختلاس 3000000000000(12 تا صفر)چیه؟واگه این پولو داشتی چیکار میکردی؟

نظر خاصی ندارم think:: این پول در مقابل سرمایه کشور ما چیزی نیست و یه حساب کتاب کوچولو کنید می بینید که این پول فقط فروش 14 روز نفت ایرانه ! از این پولا خیلی توی این مملکت هست ولی ......
ایشالا کسانی که دست اندرکار هستند و کوتاهی می کنند بتونن پاسخ مردم رو توی اون دنیا بدن و اونهایی هم که دست اندر کار هستند و تلاش می کنند ایشالا اجرشون رو بگیرند....

8-دوست داری کجای دنیا زندگی کنی؟
ایران رو دوست دارم ... بالاخص گرگان رو love:: ... دوست ندارم از مشکلات فرار کنم ... مشکلات توی ایران زیاده ... خیلی هم زیاده اما خلاصه وطن ماست :shogh:

9-نظرت در مورد مدیرای سایت چیه؟

کمک زیادی کردن تا سایت به اینجا برسه و نبودشون سایت رو سوت و کور می کرد
بارها ازشون تشکر کردم ... یه بار دیگه هم روش :nishkhand:

0825 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ علی شریف :nishkhand: چند روز پیش صحبت کردیم و گفت واسه مدیریت دیگه نمی تونه ادامه بده ... ظاهرآ وقت نداره .. ایشالا موفق باشه roz::

alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ حسین :nishkhand: کمتر می آد سایت ... نسبت به اوایل فعالیتش کمتر شده ..البته میلان داره اوج می گیره اون هم حتمآ اوج می گیره دوباره roz::

AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ مهدی :nishkhand: بنده خدا چشمش به اینده یوونتوسه دیگه ... امسال می گن بد خرید نکرده ولی اونقدر ها هم خوب نبوده و با یوونتوس مثلآ 2003 خیلی فاصله داره roz::

danielbahrami ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ دانیال :nishkhand: تازه به جمع ما اومده .... خیلی کم حرفه و ازش شناخت زیادی ندارم .. ولی خب حتمآ چون جنوبیه خونگرمه دیگه roz::

feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ فراز :nishkhand:همین بیخ گوشمون زندگی می کنه :nishkhand: پسر خیلی خوبیه و دلش واسه سایت خیلی می سوزه roz::

hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟

ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟dallliiiابی :nishkhand: قراره آبان بیاد و بخش منچستر رو دوباره بگیره و گالری هم بچرخونه roz::

Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ مهرداد :nishkhand: شمالیه دیگه :nishkhand: شمالیا حرف ندارن .. خودت می دونی که :nishkhand:roz::

MohaZalla ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ محمد :nishkhand: قراره بخش استقلال هم بگیره ... حامد به علت تشکیل خونواده کمتر می تونه بیاد و داش محمد بخش استقلال رو می چرخونه roz::

saiede ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ سعیده :nishkhand: رفته آلمان .... 2 - 3 هفته پیش خداحافظی کرد و گفت یه مدت طولانی نیست ... ایشالا هر جا هست سلامت باشه roz::

و خودت

Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ؟ جعفر :nishkhand: بقیه باید بگن :nishkhand:

10-چرا بیشتر فکر میکنن مغرور هستی؟ولی نیستی؟
اونایی که با من برخورد دارن کمتر اینو می گن که متکبر باشم .. حالا غرور رو نمی دونم ... بعضیا چون از دور می بینن مثلآ زیر نام کاربریم نوشته مدیر سایت فکر می کنند دیگه هر کی مدیره مغروره :nishkhand: از خودشون بپرس چرا می گن :nishkhand:

11-فیفا یا ساکر؟ 100٪ pes

12-از چه شامپویی استفاده میکنی؟ هر چی توی حموم باشه :nishkhand: داداشا می گیرن منم استفاده می کنم :nishkhand:موهامون مثل هم دیگس

13-نمره خودت از 20 به دربی؟ 12 tars::

14-مدارس داره شروع میشه اولین معلمت کی بود؟ کلاس اول ابتدایی آقای دادورنیا ashem:-

15-اولین کلمه ای که با مداد نوشتی چی بود؟:soal: اوایل معمولآ خط و تیره و نقطه و اینا می کشیدیم :nishkhand:

16-بهترین فوتبالیست ایران و جهان در حال حاظر؟ در حال حاضر توی ایران علی کریمی و فرهاد مجیدی در حد نام ایران هستند ... با تقدیر از پتانسیل بالای میلاد میداوودی که اگه خوب تمرین کنه می تونه توی سطح اول دنیا بازی کنه ... فکر نمی کنم از خیلی از بازیکنانی که رفتن خارج بازی کردن چیزی کم داشته باشه
جهان هم که قحطی فوتبالست اومده و 3 - 4 سال مسی و رونالدو تنها هستند

دیگه چی بگم؟!:fek konam: چمیدونم :nishkhand:

17-اخرین کتابی که خوندی چی بود؟ غیر درسی دیگه ؟ .... آیین زندگی ... نوشته دیل کارنگی ... یک کتاب فوق العاده که پیشنهاد می کنم همه بخونن

18-مدل گوشیت چیه؟ اگه قدیمیه .جدید نمیخری؟ 6300 .... 4 سال هست که اینو دارم :nishkhand: راضیم ازش :ohum:

19-اینده فوتبال ایران؟میریم جام جهانی؟ باید لیگ برتر یه تغییراتی کنه .. همین تیم استقلال که الان می گن کهکشانی به نظر من 4 - 5 تا از بازیکنانش که شاید 2 تاش هم معمولآ فیکس باشند در حد لیگ 1 ایران هم نباشند و استعدادهای بهتری داریم که جا موندن توی شهرستانها ... تیم های بزرگ دیگه مون هم مثل پرسپولیس که اوضاعشون خرابتره و به نظر من توی این تیم پرسپولیس نمیشه 2 تا بازیکن پیدا کرد که در حد جام جهانی باشند ... با همه احترامی که واسه هوادارای استقلال و پرسپولیس قائلم اما بازیکنانشون در حد هواداران میلیونی شون نیستند .. با این بازیکنا جام جهانی بریم چیکار؟ tars::

20-پاهام درد گرفت دیگه بسه :bia baghalam: ایشالا خوب شه پات عزیزم

خسته نباشی

پاسخ به سئوالات داش Michael Scofield

خـــــــــب جعفر جون ، سلام ، خوبی ؟ خوشی ؟ چیکارا میکنی ؟چون که دفعه قبل از سوالام خوشت اومد و ازم درخواست کرده بودی:pinokio: که بازم بیام ازت سوال بپرسم :pinokio: اومدم تا دوباره یه سری سوال خوشگیل و مشگیل :nishkhand: ازت بپرسم . (حالا تو دلت داری فحشمون میدیا :nishkhand:)
بریم ؟ بفرما tars::سلام عزیزم ashem:-
خودت خواستیا ؟:nishkhand: چی بگم دیگه entezar:::nishkhand:
باشه :nishkhand:
41.با خواندن این کلمه ها اولین چیزی که به ذهنت میرسه چیه ؟

از این سئوالا خوشم نمی آد :nishkhand: مگه میشه آدم فکر نکرده چیزی به ذهنش برسه ؟ :nishkhand: اما خب فکر می کنم و می گم

زندگی: باید یاد گرفت تا ازش خوب استفاده کرد
خاطره: زیاد دارم .. بداش خیلی اذیتم می کنه
وفاداری: متاسفانه کم شده
عشق: love::
حسرت: تجربه کردم ... ایشالا کسی نکنه دیگه
پاییز: شروع شده ... توی گرگان فصل خوبیه ashem:-
غم: تا نباشه که شادیها نمی چسبه به آدم
فداکاری: یاد ریزعلی افتادم :nishkhand:
دورویی: اینا که می گی رو همه بدشون می آد ... منم مثه همه دیگه :nishkhand:
شادمانی: چی بگم والا :nishkhand:
شجاعت: اینم خوفه :nishkhand:
42.بهترین و بدترین نمره ات توی دبیرستان ؟(درس و نمره)
بهترین که خب حتمآ 20 بوده ... ولی یه 20 گرفتم توی دوم دبیرستان توی درس فیزیک ... خیلی اون امتحان سخت بود و همه خراب کرده بودن ... بهم چسبید :nishkhand: بدترین نمره ؟think:: معمولآ توی درسهایی که علاقه نداشتم می گرفتم .. سال اول دبیرستان فکر کنم زیست شدم 12 ashem:-
43.نویسنده مورد علاقه ؟ زیاد اهل کتاب نیستم که بخوام نظر بدم اما از بین اینایی که خوندم دیل کارنگی :ohum:
44.تا حالا شده برای نمره گریه کنی ؟ :nishkhand: نه بابا ... عین خیال منم نبود lagh::
45.اسم آخرین دوست دخترت ؟(البته اگه داری ها :nishkhand:) اهل دوست دختر نیستم عزیز :ohum:
46.سایت چند تا عضو داره ؟ اون پایین می نویسه دیگه ... الان حدود 27000 تا
47.اگه یه دختر بهت بگه که من تو رو دوست دارم و اگه با تو ازدواج نکنم خودکشی میکنم و از طرفی تو دوستش نداری چیکار میکنی ؟ می گم می تونی خودکشی کنی :nishkhand:به زور که نمیشه با کسی زندگی کرد
48.از کدوم بازیکنای لیگ ایران خوشت میاد ؟ علی کریمی ... فرهاد مجیدی ... میلاد میداوودی
49.آخرش نگفتی این عکسی که مال آواتارمه میشناسی یا نه ؟ :love: گفتم سری قبل که ... جوجو هست دیگه :ohum: چهره جالبو ملوسی داره ... گونه هاش هم خیلی باحاله :nishkhand:
50.با دیدن این شکلک ها یاد چی یا چه کسی میفتی ؟
:hooora: یاد گوآردیولا افتادم :nishkhand:
:/danc یاد کس خاصی نیفتادم think::
chomagh یاد ناظم دوره ابتدایی :sooot:
ki:: یاد این برنامه فیتیله ( آتینگا و ماتینگا )
:hehee: کس خاصی نیفتادم !
gam:- یه عکس داریم با بچه ها داریم بازی می کنیم .. یاد اون عکس افتادم :shogh:
:ey babaaa: اینم هیچ کس رو نیاورد توی ذهنم tars::
51.معروف ترین فردی که از نزدیک دیدی کی بوده ؟ محمد نوازی که خیلی بازیش رو دوست داشتم و باهاش عکس هم دارم ashem:-
52.برنامه بهونه :nishkhand:را میبینی ؟ همین که ملات درست می کنه واسه بنایی؟‌بعد می گه اسمش غداست ؟ :nishkhand: خانما دوست دارن معمولآ
53.خوشگل ترین بازیگر زن ؟ (یه ایرانی و یه خارجی) ایرانی رو نمی دونم :nishkhand: اما از خارجی ها هیلاری داف :ohum:
54.چند بار از سر کلاس پرت شدی بیرون ؟ من معمولآ مزه می پروندم :nishkhand: اما هیچ وقت بی ادبی نکردم به دبیر یا استاد ... توی دوره دبیرستان یه باز مزه پروندم و بچه های کلاس طبق معمول خندیدن دبیر درس ادبیات من و دوستم رو گفت برین بیرون و اسم ما هم از دفتر نمره خط زد :nishkhand: 2 - 3 هفته نرفتیم سر کلاس بعد رفتیم دم در صحبت کردیم .. گفت بیاین از این به بعد :nishkhand:
55.آهنگ ایرانی گوش میدی یا خارجی ؟ (از کدوم خواننده؟) مخلوط :nishkhand: خواننده ها هم مخلوط :nishkhand:
56.یه عکس از اتاقت میزاری ببینیم ؟ :nishkhand: الان حسش نیست داداش ashem:- نمی دونی کلی به هم ریختس ... وسط درس اومدم واسه ملت گل بگذارم و برم باز ... :shogh:
57.اولین شغلی که آرزو کردی تو بچگیت چی بود ؟ مثل همه پسرا خلبانی :nishkhand: نمی دونم چه مرضیه این :hehehe:
58.از چه غذایی خوشت میاد و از چه غذایی متنفری ؟ چقدر شکمو هستید شما :hehehe:... همه می پرسینا :nishkhand: آبگوشت بزباش ( غذای ترکی ) و چلوکباب :ahaaaaaa:
59.به جمبل و جادو :nishkhand:اعتقاد داری ؟ به شعبده چی ؟ اصلآ .... 0٪
60.چند تا پوستر به اتاقت زدی ؟ حقیقتش اتاقی که وسایل من هست 100٪ مال خودم نیست و داداشم هم اونجا می خوابه و می آد و میره ... ولی یه عکس از رونالدو تا همین چند مدت پیش بود ... ارتفاعش حدودآ 180 سانتی متر بود ... بعد از اینکه رنگ زدیم دیگه نچسبوندم .... وقت نشد :nishkhand:
61.از چه حیوونی میترسی ؟ از همه حیوونمای وحشی :hehehe:
62.کشتی کج نگاه میکنی ؟ (طرفدار کی هستی؟) نه حقیقتش .... خوشم نمی اد ashem:-
63.اگه بهت بگند که یه هفته دیگه میمیری(البته خدایی نکرده) چیکار میکنی ؟ خیلی موقعیت سختیه ..... خلاصه همه یه وابستگی به دنیا دارن مخصوصآ توی سن ما که همه پر از آرزو هستند ..... اما باید حداقل حق الناس رو بدیم اگه جایی بدهکاریم دیگه :nishkhand:
64.تا حالا دل کسی را شکستی ؟ خدا کنه اینطور نبوده باشه om:: ... البته نه زیاد گفتم ولی به قصد شکستن دل کسی نبوده
65.علم بهتر است یا ثروت ؟ :nishkhand: جفتش بهتر است :nishkhand: با تقدیر از سلامتی :shogh:
66.نظرت راجع به رنگ سوم لباس امسال رئال مادرید ؟ :love: این زرشکیه ؟ ashem:- رئال یک کم مثل تیم های عربی شده .. خیلی دوست داره تغییرات بده :nishkhand: نمی دونم چرا ! گفتن واسه بد بیاری و اینا بوده ... اما کلآ لباس خوش رنگیه اما نباید اینقدر زیاد عوض کنند .. بارسا ها یه مدت اینجوری بود و فسفری می کرد و اینا .... لباس تیم هویت یک تیمه باید به نظرم رنگش ثابت باشه tars::
67.نظرت راجع به آقای خاص ؟ :love: اسمش روشه دیگه ... خیلی خاصه ... مربیه بزرگیه اما نه به اندازه ای که فکر می کنه :nishkhand:
68.قهرمان جام جهانی 2014 و لیگ قهرمانا اروپای امسال ؟ اووووووووو از الان 2014؟ دوست دارم برزیل شه خب :nishkhand: لیگ قهرمانان هم شانس رئال و بارسا زیاده دیگه ashem:-
69.زشت ترین بازیکن خارجی ؟ از این سئوالا معمولآ خوشم نمی آد ... هر کی یه قیافه ای هست دیگه ashem:-
70. حاضری جونتو واسه کسی بدی ؟ یه سری اشخاص انگشت شمار :ohum:
71.به تظرت رونالدو میتونه رکورد 40 گل خودش رو بشکنه ؟ :ohum::love::hehee: با این لیگ داغون اسپانیا بله lagh::
72.کتاب مورد علاقه ات ؟ در حال حاضر ؟ مهندسی خاک دکتر جسمانی :nishkhand: درسی می خونم فعلآ
73.نظرت راجع به نخست وزیر ایتالیا ؟(گاسپیرنی:nishkhand:) از سیاست سر در نمی آرم و دنبال نمی کنم
74.تو چه سایت های فوتبالی دیگه عضو هستی ؟ ایرانی؟ 3 - 4 تا ... اما وقت فعالیت ندارم ... خارجی هم 8 - 9 تا
75.تولدت کی هست ؟ :nishkhand: 29 آبان :nishkhand:
76.میای اصفهان تا یه میتینگ با هم داشته باشیم ؟ :ohum: ایشالا سال بعد دعا کن اصلآ دانشگاه بیام همون جا :nishkhand:
77.چرا رئال هر سال باید با لیون بازی کنه ؟think:: احتمالآ قرعه کشی رو تا اینجا save کردن از اینجا به بعد هر سال load می کنن :nishkhand:
78.معدل دیپلم ؟:nishkhand: (چه رشته ای خوندی راستی؟ ریاضی بود ؟) معدل 17:45 .... ریاضی فیزیک
79.مهمون بعدی نیمکت دربی ؟ معلوم نیست :nishkhand: ولی سعی می کنیم از کاربران عادی سایت باشه که فعال هستند و بیشتر می شناسنشون ... کسانی رو می آریم که با بچه ها بیشتر دوست هستند
80.بهترین سوالات مال کی بود ؟ همه مثل هم بود ... ممنون از همه که وقت گذاشتن ... من هم سعی کردم با حوصله جواب بدم واسه همین بعضی اوقات با تاخیر می شد ashem:-

خب فعلا اینا رو داشته باش تا سری بعد از خجالتت در بیام :ohum: ki:: بی خیال دیگه ... بگذار به زندگیمون برسیم :nishkhand:

GOLL
09-30-2011, 19:59
سلام جعفر خان
منم يه چند تا سوال ميپرسم از غافله عقب موندم!!!

ترم چندي و چه رشته اي؟

بهتربن بازيكن جهان بعد از رونالدو رو كي ميدوني؟

نظرت درباره زيدان چيه؟

به نظرت بچه زيدان هم ميتونه مثل پدرش آينده درخشاني داشته باشه؟

بيشتر دوس داري فوتبال بازي كني يا ببيني ؟چرا؟

اولين تصوير كه از فوتبال يادت مياد چيه؟

بهترين بازيكن دوران كودكيت كي بود؟

چه سيستمي رو كامل ميدوني؟

نظرت درباره ي 2-4-4 چيه ؟كاربرديه؟؟؟

بهترين تيم باشگاهي جهان چه تيميه؟

بزرگترين آرزوت چيه؟

تا حالا به كدوم يكي از آرزوهات رسيدي كه خيلي براش تلاش كرده باشي؟

بچه آخري؟آخي!دوس داشتي اولي باشي؟

كفاشيان بره خوشحال ميشي؟

تاج چي؟

رويانيان ؟!

فك نكنم كسي بره بي خيال!!

اين سري اول سوالات بود!

مورینیو...
10-05-2011, 12:17
سلام مدیر حالت چطوره؟ خب ناچارا باید به این سوالات من جواب بدی چون میهمان نیمکت دربی هستی. البته من سوالاتم با بروبچ دیگه یه نموره فرق داره فرقشم سختیشه. خلاصه اگه جوابارو بلد نباشی هم ایراد نداره.فدای سرت.

سوالات

نجوم/ مجموعه ستاره خوشه پروین درچه مدار جفرافیایی قرار داره؟( فرض کن درفصل پاییز وروی خط استوا هستیم)

زیست شناسی/ اینگوآنا چند اندام حسی دارد؟

پزشکی/برای درمان عفونت های دوره ای قارچی که معمولا لکه های پرتعداد قرمز رنگ اند غیرازموارد خاص ازچه دارویی استفاده می کنند؟

رایانه/ مدار آی سی چیست؟

مکانیک/ جنس پیستون های درون موتوراتومبیل از چه فلزی است؟

سخت بود؟

برای رفع خستگی چند سوال آسون

1/ شخصیت ژوزه مورینیو مورد تاییدت هست یا ازش متنفری؟( اگه متنفر هستی بگوناراحت نمیشم)سواله دیگه ناراحتی نداره.

2/ کدام کمپانی را میپسندی؟(نایک/آدیداس/پوما/لاکاستا/ آل اسپورت و سایر...

3/ ازماشین های کدام کمپانی ماشین سازی خوشت میاد؟(لامبرگینی/بنز/بی ان و/تویوتا/ فراری وسایر) دلیلت چیه؟

4/ منو میشناسی؟(این یکی انصافا دیگه خیلی آسونه)

خسته نباشی. مشروط نشدی /قبول شدی.

Derby
10-30-2011, 22:38
پاسخ به سئوالات داش GOLL

سلام جعفر خان
منم يه چند تا سوال ميپرسم از غافله عقب موندم!!!
سلام عزیز ... بفرما داداش

ترم چندي و چه رشته اي؟
تموم شد همین روزا و لیسانس مهندسی عمران گرفتم

بهتربن بازيكن جهان بعد از رونالدو رو كي ميدوني؟
به نظر من هر بازیکنی باید توی زمان خودش سنجیده بشه اما به طور کلی به ترتیب رونالدو برزیلی , زیدان و مارادونا رو بهترین بازیکنان دنیا در تاریخ فوتبال می دون مو فکر می کنم اگه مسی به این روند ادامه بده به شرط اینکه بتونه آرژانتین رو به جایی برسونه می تونه توی لین لیست بیاد.

نظرت درباره زيدان چيه؟
فوق العاده بود. حتی روزهایی که بد بازی می کرد من بازیش رو دوست داشتم

به نظرت بچه زيدان هم ميتونه مثل پدرش آينده درخشاني داشته باشه؟
ندیدم بازیش رو heee:: روی هوا هم که نمیشه گفت heee::

بيشتر دوس داري فوتبال بازي كني يا ببيني ؟چرا؟
بازی کنم ... مخصوصآ توی تیمی که بازیکنان کناریم بازی بدون توپ رو خوب انجام بدن ashem:- چرا که موقعیت سازی رو خیلی دوست دارم و معمولآ پس گل دادن رو خیلی دوس دارم

اولين تصوير كه از فوتبال يادت مياد چيه؟
قدیمی ترین تصویری که یادمه از یک بازی لیگ ژازادگان بود. بین تیم های چوکا تالش و یه تیم تهرانی heee::

بهترين بازيكن دوران كودكيت كي بود؟
حد فاصل بین 10 - 12 سال
دوران دبیرستان هم عالی بود dallliii

چه سيستمي رو كامل ميدوني؟
هیچ سیستمی heee::
هر سیستمی نقص داره و یه سری نقاط قوت
اما اگه خودم مربی بشم علاقه زیادی به سبک بازی تهاجمی دارم
از اون مربی هایی می شم که اگه ببینم بازیکن تیمم داره وقت کشی می کنه حتی دقیقه 20 نیمه اول هم باشه از زمین می ارمش بیرون که دیگه کسی توی تیم من از این کارا نکنه heee::

نظرت درباره ي 2-4-4 چيه ؟كاربرديه؟؟؟
اینجوری نمیشه گفت که !
رئال هم یه مدت 4 42 بازی می کرد تیم های لیگ ما هم تازگی ها روی اوردن به دفاع خطی 4 نفره ! بازیشون یکیه؟

بهترين تيم باشگاهي جهان چه تيميه؟
درحال حاضر؟ زیادن. من ازبازی تیم های کوچیک هک لذت می برم
همین دیروز یکی ازبازی های لوانته رو دانلود کردم و دیدم heee::خیلی خوب دفاع می کنند ashem:- ولی فکر نمی کنم زیاد بالای جد.ل اسپانیا دوام بیارن dallliii

بزرگترين آرزوت چيه؟ دنیوی؟ سلامتی

تا حالا به كدوم يكي از آرزوهات رسيدي كه خيلي براش تلاش كرده باشي؟
معمولآ واسه آرزوهام تلاش زیاد کردم .. کلآ چیزایی رو دوست دارم که واسه رسیدنش تلاش زیادی لازمه ashem:-

بچه آخري؟آخي!دوس داشتي اولي باشي؟ آره آخری هستم ... نه بابا تازه می گم کاشکی 10 سال دیرتر به دنیا می اومدیم.. بچه های امروزیخیلی امکانات دارن و استفاده نمی کنن ... یه جوری گفتم انگار 50 سالمه .... ولی خداییش اونایی که الان 7 - 8 ساله هستند روند زندگیشون اسون تره و پر امکانات تر

كفاشيان بره خوشحال ميشي؟
اگه به جاش دادکان نیاد آره ...... دوست ندارم دادکان بیاد ... به دلایلی dallliii فکر نمی کنم چیز زیادی عوض شه ... ولی باید بره دیگه ...

تاج چي؟
اگه برن با هم می رن دیگه :ohum:

رويانيان ؟!
نمی دونم چزا اومد توی فوتبال.. یعنی فوتبال اینقدر جذابه که به هر نحوی سیاسیون می خوان بیان توش؟ به چه قیمتی؟

فك نكنم كسي بره بي خيال!!
آره بابا درگیر این چیزا نباش :ohum:

اين سري اول سوالات بود!

مخلصیم

بابت دیر پاسخ دادن عذر می خوام .. به علت ضرب خوردگی نمی تونستن زیاد تایپ کنم .. دوست نداشتم جواب بچه ها رو کوتاه و بی تفاوت بدم :love:

پاسخ به سئوالات داش مورینیو ...

سلام مدیر حالت چطوره؟
سلام عزیز love::
خب ناچارا باید به این سوالات من جواب بدی چون میهمان نیمکت دربی هستی. البته من سوالاتم با بروبچ دیگه یه نموره فرق داره فرقشم سختیشه. خلاصه اگه جوابارو بلد نباشی هم ایراد نداره.فدای سرت.
سعی می کنم داداش dallliii

سوالات

نجوم/ مجموعه ستاره خوشه پروین درچه مدار جفرافیایی قرار داره؟( فرض کن درفصل پاییز وروی خط استوا هستیم)
نمی دونم dallliii

زیست شناسی/ اینگوآنا چند اندام حسی دارد؟

رشته تحصیلیم تجربی نبوده عزیز اینم نمی دونم dallliii

پزشکی/برای درمان عفونت های دوره ای قارچی که معمولا لکه های پرتعداد قرمز رنگ اند غیرازموارد خاص ازچه دارویی استفاده می کنند؟
داروهای ضد قارچ ؟ heee::

رایانه/ مدار آی سی چیست؟
آی سی می دونم چیه .. زیاد دیدم اما مدار آی سی نه !!‌ نمی دونم ashem:-

مکانیک/ جنس پیستون های درون موتوراتومبیل از چه فلزی است؟
چدن نیست ؟ think:: مهدی اینو می دونه احتمالآ lol:-

سخت بود؟ من تخصصی ندارم توی این زمینه ها عزیز

برای رفع خستگی چند سوال آسون

1/ شخصیت ژوزه مورینیو مورد تاییدت هست یا ازش متنفری؟( اگه متنفر هستی بگوناراحت نمیشم)سواله دیگه ناراحتی نداره.
شخصیتش؟ ! think::
هوادار فوتبال باید بشینه فوتبالش رو نگاه کنه حالا این که که چطوریه زیاد فرقی نمی کنه
هر چند که شخصیت بالا باعث میشه که شما راحتتر محبوب شی
مورینیو یه خصوصیت اخلاقی داره که مغروره ( یا شاید زیادی ادا در می اره dallliii) به هر حال مربی خوبیه .ببینید بعد از رفتنش اینتر به چه روزی افتاد . البته همه افت اینتر دلیلش این نبوده اما بخشیش این بوده و بخشی از قدرت الان رئال هم مدیون مورینیوست

2/ کدام کمپانی را میپسندی؟(نایک/آدیداس/پوما/لاکاستا/ آل اسپورت و سایر...
من خودم زیاد مارک باز نیستم ولی ادیداس و نایک متفاوت اند :hapoo:

3/ ازماشین های کدام کمپانی ماشین سازی خوشت میاد؟(لامبرگینی/بنز/بی ان و/تویوتا/ فراری وسایر) دلیلت چیه؟
بنز که هست یه چیز دیگس lol:- بنز؟ دیگه دلیل می خواد ؟ dallliii

4/ منو میشناسی؟(این یکی انصافا دیگه خیلی آسونه)
آره بابا
یکی از بچه های گل سایت که اوایل زیاد نمی اومدین ولی الان بیشتر می آی

خسته نباشی. مشروط نشدی /قبول شدی.
سلامت باشی.
نه الحمدالله اهل مشروطی نیستم :ohum:

ممنون عزیز
از شما هم بابت تاخیر در جواب دادن عذرخواهی می کنم roz::

sina acm
11-02-2011, 18:49
سلام گفتم تا بسته نشده بیام چند تا سوال کنم برم dallliii

1: تا حالا شده چند روز نیای سایت بعد یک دفعه تعداد پیام های زیاد گریه تو در بیاره :gijjj:crying::-

2: نظرت درمورد شیث رضایی چیه؟:ajibeee:

3: کدوم نرم افزار رو تو کامپیوترت بیشتر استفاده کردی؟:ogh:

4:دوست داری همین الان چه اتفاقی بیوفته ؟

5: به غیر از سایت های خودت چه سایت های دیگه رو بیشتر میری؟

6:بیشترین دانلودی که کردی حجمش چه قدر بود ؟

7:اسم تیمت توFCDERBY چیه؟:ghelyon:

8:نظرت درباره vpn چیه؟

9: نظرت در مورد عکس اواتارم چیه ؟ (gattuso)

خوب خواستم سوالاتم متفاوت باشه خداحافظ:eyvalla:

Derby
11-18-2011, 23:25
پاسخ به سئوالات داش sina acm

سلام گفتم تا بسته نشده بیام چند تا سوال کنم برم dallliii
سلام عزیزم .. مخلص داش سینا

1: تا حالا شده چند روز نیای سایت بعد یک دفعه تعداد پیام های زیاد گریه تو در بیاره :gijjj:crying::-
نیاز نیست زیاد نیام که ... هرروز همین داستان هست واسم .. بعضی روزا 3 بار صندوقم پر می شه ki::

2: نظرت درمورد شیث رضایی چیه؟:ajibeee:
درباره فنی معمولآ من نظر می دم .. بقیه جنبه ها ربطی به من نداره
از لحاظ فنی 3 - 4 سال قبل بهتر بود .. هر چند که امسال رژیم گرفت و خلاصه بدنش بهتر شده اما از لحاظ فنی افت کرده
یک کم هم زیادی واسه اون پست کنده

3: کدوم نرم افزار رو تو کامپیوترت بیشتر استفاده کردی؟:ogh:
به غیر از مدیاپلیر ... نرم افزار اپلود فیلم و فوتوشاپ
4:دوست داری همین الان چه اتفاقی بیوفته ؟
خیلی چیزا دوست دارم ... om::
5: به غیر از سایت های خودت چه سایت های دیگه رو بیشتر میری؟
ایرانی کم می رم .. چون معمولآ ایرانیا از یه سری سایتهای خارجی کپی می کنن منم خب یه راست می رم سراغ خود سایتا دیگه ki::

6:بیشترین دانلودی که کردی حجمش چه قدر بود ؟
1 فایل منظورته؟
فکر کنم یه فایل 7 گیگی مربوط به فصل 2008-2009 منچستر بود که DVD 9 بود

7:اسم تیمت توFCDERBY چیه؟:ghelyon:
اسم تیمم vahdat هست

8:نظرت درباره vpn چیه؟

اگه نباشه نت نمی تونم بیام
جز سایت خودمون ki::

9: نظرت در مورد عکس اواتارم چیه ؟ (gattuso)
کلآ گتوسو واسم جالب نیست
نه ا بازیش خوشم می اد نه از رفتاراش
فکر می کنم الکی شلوغ می کنه
فوتبال این همه خشن نیست

خوب خواستم سوالاتم متفاوت باشه خداحافظ:eyvalla:

مخلص داش سینا ashem:-

Fc Bayern München
11-24-2011, 02:36
1-چندسالته؟
2-حاضری 100 میلیون بهت بدن بری جزو آمرکایی ها بشی؟
3-ازدواج کردی؟
4-ماشین داری؟
5-چقدر به ملتت اهمیت می دهی؟

Derby
12-01-2011, 12:00
پاسخ به سئولات oliver Kahn619 عزیز

[1-چندسالته؟
24 پر شد دیگه :ohum: از این به بعد می ریم توی 25 تا

2-حاضری 100 میلیون بهت بدن بری جزو آمرکایی ها بشی؟
کشته مرده پول نیستم داداش tars::

3-ازدواج کردی؟
نه بابا ki:: زوده هنوز :khandeeeee bahal:
4-ماشین داری؟
در حال حاضر نه عزیز :sooot:
5-چقدر به ملتت اهمیت می دهی؟
رفتارم در ابتدا با همه محترمانس.. ولی وقتی کسی بی احترامی کنه منم سعی می کنم اول با رفتار خوب شرمنده اش کنم اگرم ببینم حالیش نیست :nishkhand: قطع رابطه می کنم باهاش
ممنون عزیز

David Sina
12-01-2011, 12:36
سلام و خسته نباشید به آقا جعفر :shogh:

به نظرت قهرمان لیگ های اسپانیا / انگلیس / ایتالیا / ایران چه تیم هایی خواهند شد ؟؟؟ فقط اسم تیم بگو / نیازی به تحلیل نیست :nishkhand:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والیبال ایران چه رتبه ای رو کسب میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جنگ جهانی 3 در راه است ؟؟؟؟

به نظرت آمریکا هیچ غلطی میتونه بکنه ؟؟؟؟؟؟؟

با یارانه موافقی ؟؟؟؟؟

چند سال دیگه از انرژی هسته ای میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟

مدل گوشیت چیه ؟؟؟؟؟؟

میفروشیش ؟؟؟؟؟؟؟؟

شلوار لی میپوشی یا پارچه ای یا کتان یا .... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و در آخر یه پیشنهاد به من بده lay_;;

مرسی

Derby
12-01-2011, 13:47

سلام و خسته نباشید به آقا جعفر :shogh:
سلام داداش.. مخلصیم love::

به نظرت قهرمان لیگ های اسپانیا / انگلیس / ایتالیا / ایران چه تیم هایی خواهند شد ؟؟؟ فقط اسم تیم بگو / نیازی به تحلیل نیست :nishkhand:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون قراره تفره نرم و فقط یک تیم بگم .... think::
اسپانیا = رئال (با احترام برای بارسا فکر می کنم امسال انگیزه وشانس رئال برای لالیگا بیشتره .. البته این جریان فکر می کنم توی لیگ قهرمانان برعکس باشه و شانس بارسا به نسبت رئال بیشتر باشه ! بارسا توی مجموع بازیهای بزرگ رفت و برگشت هنوز تیم بهتریه و رئال توی نتیجه گیری بازیهای معمولی تر انگیزه بیشتری داره )
انگلیس = من یونایتد (من سیتی فکر کنم کم بیاره)
ایتالیا = هیچیش معلوم نیست اما یووه امادس
ایران = استقلال ( سپاهان هم نزدیک می شه ولی فکر کنم استقلال 2 هفته زودتر قهرمان بشه !)

فقط پیش بینی بودا ki:: فکر کنم خیلیاش اشتباه بشه :nishkhand:

والیبال ایران چه رتبه ای رو کسب میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ششم ki::

جنگ جهانی 3 در راه است ؟؟؟؟

نه بابا جنگ کجا بود :nishkhand: البته می گن جنگ جهانی سوم اگه شکل بگیره که خدا نکنه شکل بگیره بر سر آب هستش.. اگه آب شیرین کن های بزرگ و کم خرج تولید کنن خب این همه آب دریا و اقیانوس هست دیگه جنگ هم نمیشه lagh::

به نظرت آمریکا هیچ غلطی میتونه بکنه ؟؟؟؟؟؟؟
تو چه مواردی ؟ ki:: تو یه سری موارد آره بابا ... تو یه سری موارد هم نه :nishkhand:
با یارانه موافقی ؟؟؟؟؟
حوصله تحلیل سیاسی ندارم :nishkhand:

چند سال دیگه از انرژی هسته ای میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟
اینم سیاسی شد که ki:: کسانی که دست اندر کار هستن باید جواب بدن... شما درباره سایت سئوال کنی می تونیم جواب بدیم

مدل گوشیت چیه ؟؟؟؟؟؟

نوکیا 6300 ki:: تقریبآ 4 سال دارمش
راضی ام ازش .... محکمه :ohum: وقتی می افته چیزیش نمیشه :nishkhand: ساده و شیکه :nishkhand:

میفروشیش ؟؟؟؟؟؟؟؟
بخوام عوض کنم اینو نگه می دارم .. چون دیگه بابتش پول خوبی نمی دن که ... بٌز می خرن :nishkhand:

شلوار لی میپوشی یا پارچه ای یا کتان یا .... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فقط تیپ اسپرت می زنم داداش
شلوار لی و کلآ تیریپ اسپرت heey::
اگه کت هم بپوشم اونم تک و اسپرته :ohum:

و در آخر یه پیشنهاد به من بده lay_;;
یا کاری رو نکن ا اگه تصمیم گرفتی انجام بدی خوب انجام بده ... یه جورایی گفتم که به خودم هم تلنگر بخوره :nishkhand:

R.BAGGIO.10
12-01-2011, 15:10
سلام.اقا جعفر گل.
چندتا سوال میپرسم.ازتون.مردونه.
1.چرا برزیل؟؟
2.چرا رونالدو
3.چی شد دربی رو ساختی
4.سایتهایی که داریو بگو
5.اگه خدای نکرده زبونم لال مردی اون وقت دربی چی میشه؟
6.توی دربی شده پارتی بازی یا تبعیض بازی کنی؟
7.نظرت در مورد خدمت.
8.تو گرگان میدونند سایت دربی امتیازش متعلق به شماست؟
9.دوست داری تو سایت چه چیزو نبینی؟
10نظرت در مورد دلپیرو؟
11.عدد مورد علاقت؟
12.یوونتوس
13.کارلوس؟
14.دلپیرو.
15.مالدینی.
16.توتی
17.مدیر یوونتوسیمون مهدی
18.مدیر میلانیمون.
19و در اخر
شهید همت.جمله ای واسش بگو.
20.نصیحتی به کاربرهای قدیم و جدید دربی.
......................حق نگهدار........................

Abdollah 202
12-13-2011, 22:07
حیف که من سه نمونه سوالامو بهت دادم و جواب دادی بهم داش جعفر
وگرنه بازم ازت سوال میکردم
نمیدونستم مهمون هفتم دربی این همه رو نیمکت میشینه
نمیخوای یکی دیگه رو بزاری رو نیمکت تا سوال بارونش کنم؟حیف که من هر سه نمونه سوالامو بهت دادم و نمیتونم الان ازت سوال بپرسم داش جعفر
بای
love::

Derby
12-30-2011, 00:28
پاسخ به سئوالات داش R.BAGGIO

سلام.اقا جعفر گل.
سلام داداش :love: مخلصیم عزیز
چندتا سوال میپرسم.ازتون.مردونه.
بفردا tars::
1.چرا برزیل؟؟
این سبک فوتبال رو دوست دارم :ohum: من فکر می کنم برزیل بازی فوتبال رو خوب انجام می ده و همه قبول دارن که خوب بازی می کنن ... می گم بازی فوتبال منظورم اینه که لذت می برن از فوتبال و با عشق هستن :nishkhand: نمی گم بقیه نیستنا ولی من توی اونا بیشتر حس کردم
2.چرا رونالدو
ازیکی پرسیدن چرا فلانی رو دوست داری؟ گفت دوست داشتن که دلیل نمی خواد ... دل می خواد :nishkhand: رونالدو هم دل ما رو برد دیگه :hehehe: با بازی فوق العادش ... از یه چیزش خیلی خوشم می آد .. توی کشور خودمون یه بازیکن معمولی تا روش خطا می کنند سریع چپ چپ نگاه می کنه .. شما توی تاریخ فوتبال بگردید ببینین چند تا بازیکن سطح اول توی تاریخ بود که توی فوتبال 4 بار ربات پاره کرده باشه و بعد از اینکه برگشته باز هم درخشیده و باز هم روش خطا می کنن حتی یک بار هم با مدافع درگیر نشده و نگاه چپ هم نکرده !
3.چی شد دربی رو ساختی
قبلآ توضیح دادم ... ولی یه سری از دوستان پیشنهاد دادن .. قرار هم بود که من بشم مدیر یکی 2 بخش ... اما متاسفانه به هر دلیلی که خودشون می دونن بعد از راه اندازی انجمن هر کدومشون به یک دلیل ( یا بهونه ) گذاشتن و رفتن ! و هیچ کدومشون نیومدن کمک کنن من هم دیگه توی عمل انجام شده قرار گرفتم و ادامه دادم که شد این
4.سایتهایی که داریو بگو
سال 87 وبلاگ شخصیم رو زدم که اولین ارائه کننده دی وی دی فوتبال در ایران بودم ! [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
انتهای 88 بهم بچه ها گفتن که می خواهیم انجمن بزنیم تو هم می ای؟ منم گفتم بله .. قرار بود بشه اسمش 442 ( چهار چهار دو ) که ولی عوض شد و به پیشنهاد یکی از بچه ها شد derby
اف سی دربی هم که شروع کردم ولی متاسفانه نتونستیم اون چیزی که 100% توی فکرمون بود انجام بدیم ... قیمت سرور خیلی بالا رفت و من دوست نداشتم سایت رو بر اساس پول گرفتن از کاربر راه اندازی کنیم واسه همین هم خیلی از امکاناتش رو برداشتیم که هزینه ها بیشتر از این نشه
یه سایت هم جدید زدم اما فعلآ کاری نکردم روش .... [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

5.اگه خدای نکرده زبونم لال مردی اون وقت دربی چی میشه؟
من یه نفر از چندین مدیر سایت هستم و مطمئنآ بچه های مدیر اینقده توانایی دارن که اگه یه نفر از جمعشون خارج شه بتونن اداره ش کنن
6.توی دربی شده پارتی بازی یا تبعیض بازی کنی؟
:nishkhand: نمی دونم :nishkhand: بقیه باید بگن
ولی یه نکته کوچیک بگم بهتون
همتون حتمآ دوست و اشنا و فامیل دارین ... ما توی سایتمون حدود 30 تا مدیر اومد و رفت الان هم که 15 - 16 تاشون هستند اما هیچ کدومشون حتی همشهری من نبودن ! اکثریت غریب به اتفاق هم اومدن فعالیت کردن و خودم بهشون پیشنهاد دادم و دعوتشون کردم به همکاری .. سعی کردم این طوری نباشه و کار منظم باشه ... اما من نباید قضاوت کنم ... مدیرا هستن دیگه ... می تونین خصوصی بپرسید :nishkhand:
7.نظرت در مورد خدمت.
من خدمت معاف شدم ... به علت اینکه 3 برادر بزرگتر داشتم ashem:- فکر می کنم مدتش زیاده ..... و اگه 4 - 5 ماه اجباری باشه و هیچ حقوقی هم ندن ولی از اون به بعد هر کس بتونه اختیاری باشه و بابت خدمتش حقوق بگیره عادلانه تر باشه .. فکر نمی کنم توی دنیایی که هر ثانیه از عمر می تونه سرنوشت ساز باشه اینکه ما یه جوون رو 20 ماه از همه چی دور کنیم به بهانه داشتن سرباز و ازش در جاهایی استفاده کنیم که هیچ ربطی هم معمولآ به رشته تحصیلی و استعدادش نداره و هیچ پولی هم نگیره صحیح باشه .. البته ممکنه فکر من اشتباه باشه و من فقط نظر خودم رو گفتم :ohum: ولی اینم بگم که به هر محیطی انسان خو می گیره و عادت می کنه و ممکنه یکی 2 هفته اول خیلی سخت باشه ولی میشه از همین سختی ها هم خیلی نکات مثبت رو استفاده کرد
8.تو گرگان می دونند سایت دربی امتیازش متعلق به شماست؟
گرگان شهر خیلی کوچیکی نیست که همه مردم بشناسند همدیگر رو .. شهرهای شمالی هم به علت مهاجر پذیریشون خیلی جمعیتشون زیاد می شه و مردم خیلی نمی شناسند همدیگه رو ... بعضی از دوستان نزدیکم می دونن و بعضی از بچه محل ها ولی خب شده برم کافی نت ببینم یکی توی سایت دربی یا اف سی دربی داره می چرخه ولی چیزی نگفتم ki::
9.دوست داری تو سایت چه چیزو نبینی؟
اینکه واسه 2 تا بازیکن یا 2 تا تیم دیگه چند نفر به هم توهین کنن .. فکر نمی کنم ارزش داشته باشه ... همه باید یاد بگیریم که این ستاره ها و تیم ها پول می گیرن که در اختیار ما باشن .. برای لذت من و شما بازی کنند و بدوند نه بر عکس
10نظرت در مورد دلپیرو؟ گذشته یا حال ؟ :nishkhand: گذشته اش که فوق العاده بود و به نظرم توی خیلی از موارد صاحب سبک بود اما الان دیگه فکر می کنم از وقت خداحافظیش 1 سال گذشته و باید خداحافظی کنه
11.عدد مورد علاقت؟ عدد 8 :love: یادم نمی آد شماره ای جز 8 پوشیده باشم ... یه بار مدرسه فوتبال که بودیم بهم 17 رسید که بین 1 و 7 با ماژیک یه دوه + گذاشتم :nishkhand:
12.یوونتوس داره ستاره هاش می شه 3 تا tars::
13.کارلوس؟ روبرتو دیگه ؟ lol:- یاد گلش به فرانسه افتادم lagh::
14.دلپیرو. چقدر می پرسی ؟ می خوای مهدی باهام چپ شه ؟ :nishkhand:
15.مالدینی. یاد یه مصاحبه اش افتادم که گفته بود سخت ترین مهاجمی که روبروم بازی کرده بود رونالدو برزیلی بود :nishkhand:
16.توتی حالت جوارابش فوق العادس .. فقط به خودش می آد... اینم باید کم کم جاشو بده به جوونا ki::
17.مدیر یوونتوسیمون مهدی .. حرف نداره :love: مهدی پسر با عشقیه ... از جمله مدیرایی هست که همه جا سرک می کشه و یه جورایی اچار فرانسه هم هست .. فکر نکنین فقط توی بخش یوونتوس می چرخه
18.مدیر میلانیمون. تازگیا می خواد بره خدمت یک کم درگیره کاراشه .. به هر حال از اولین مدیرای ماست و خاطرش واسم خیلی عزیزه و کماکان هم از مدیرای خوب ماست که هیچ وقت فراموشم نمیشه :love:.. بهترین روزاش روزای نزدیک جام جهانی بود که خیلی خوب پست می داد
19و در اخر
شهید همت.جمله ای واسش بگو.
فکر می کنم اون جوونایی که توی اون سالها رفتن جنگ خداییش خیلی با دل و جرات و با غیرت بودن ... شهید همت هم ظاهرآ از کسانی بوده که واقعآ مخالف با دوروغ بوده و چندی پیش هم کارگردان فیلم یه حبه قند یک خاطره از این شهید گفت که : زمانی که جمعی از فرماندهان سپاه برای گزارش‌گویی خدمت مراجع تقلید رسیده بودند و یکی از فرماندهان می‌خواست گزارشی درباره شکست‌ها ندهد، وی او را از این کار باز داشت که نباید درباره جنگ گزارش دروغ منتشر شود

20.نصیحتی به کاربرهای قدیم و جدید دربی.
نصیحت که نمیشه کرد :nishkhand: اما حب پیشنهاد می کنم که فوتبال رو فقط برای فوتبال نگاه کنید .. تعصب به یه تیم خیلی هم بد نیست اما تا جایی که چشممون رو کور نکنه ... هممون یه بار زندگی می کنیم .. حیفه که اگه از فوتبال لذت می بریم از همه ستاره هاش لذت نبریم و الکی گیر بدیم به یه نفر ... می شه یه نفر رو بیشتر دوست داشت ... اما خیلی خوب نیست که فقط یه نفر رو ببینیم
......................حق نگهدار........................
ممنون عزیز
:rose:

42d3e78f26a4b20d412==