PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما بهترین جانشین برای گواردیولا روی نیمکت بارسا چه کسی است؟

spiderkiller
09-05-2011, 01:13
با توجه به صحبت هایی که پارسال درپی تمدید قرارداد گواردیولا با بارسا شد این مربی بزرگ احتمال جدایی از بارسا رو میداد.البته من به عنوان یک بارسایی امیدوارم این اتفاق نیفته :ohum: ولی به هرحال فوتبال فوتباله.نظرتون رو در این باره با اراعه دلایلتون بگید.راستی مربیانی رو در نظرسنجی اوردم که احتمالش هست بیان بارسا.البته مسلما بعضی ها بعید هست.اگر انتخابتون سایر هست حتما دلیلتون رو بگید
به نظر من بهترین جایگزین برای اون میتونه ویسنته دل بوسکه باشه که نشون داده میتونه تیکی تاکا رو اجرا کنه.البته گواردیولا بیشتر به خاطر سبک تهاجمی و انعطاف پذیریش هست که الان موفقه.ازلحاظ جوان گرایی هم که فعلا ونگر حرف اول رو میزنه.اما خب اون جوانگرایی افراطی داره.احتمالش هم هست که با رفتن پپ سران بارسا به فکر جانشینی او توسط یکی از دستایاراش باشن که احتمال اون هم کمه.خوشحال میشم نظرتون رو بگید

ای.بی.سی.دی
09-05-2011, 01:24
فقط و فقط ونگر.تنه اونه که به سیستم بارسا میخوره.سیستمی رو که بارسا بعد چیزی حدود 2دهه برنامه ریزی اماده اش کرد و پپ با بهترین امکانات و بازیکنان منتخب جهان داره به اجرا در میاره ونگر با یک سوم امکانات اون و بازیکنانی که حتی اسمشون هم برای خود ارسنالیها ناشناختست(!!!!)و در حالی که اکادمی باشگاه ارسنال قابل مقایسه با بارسا نیست و سالها فاصله دارند به اجرا در میاورد.همان بازی روان و هجومی را که میگویند بارسا با گواردیولا به جهان معرفی کرد ارسنال ونگر سالهاست که بازی شناور را اجرا میکند.اگر بازیکنان و امکانات و اکادمی باشگاه بارسا در اختیار ونگر باشه غوغا به پا میکنه

spiderkiller
09-05-2011, 01:32
توی اینکه ونگر مربی بزرگی هست که شکی نیست اما بارسا کلا سیستم جوان یا همون لامایسا از ترکیب اصلی دور هست و هرچند وقت یک بار بازیکنایی مثل تیاگو و سوریانو یا دوس سانتوس و فونتاس و ... رو میفرستن تیم اصلی.یعنی 40 ردیف بارسا تیم جوانان داره.اما چیزی که الان از ارسنال میبینیم اینه که تیم آ ارسنال تقریبا تیم جوانان شده.واین یکم با فلسفه ای که بارسا داره متناقض هست.اون میتونه سبک بارسا رو پیاده کنه حتی توی خود بارسا اگه از این جوانگرایی صرف دست بکشه

messi1373
09-05-2011, 11:43
فقط یکی از دستیاراش که مدت هاست در کنارش هست و کاملا با سبک بازیه تیم آشنایی داره بدرد بارسا میخوره....

ashly
09-05-2011, 12:14
به نظر من اگه انریکه با تیم اس رم نتیجه بگیره و پپ بخواد جدا بشه بهترین گزینه هست

Abdollah 202
09-05-2011, 12:19
اولا ونگرو بکشی هم از ارسنال جدا نمیشه
ثانیا بازم هر چی فکر میکنم سبک کار ونگر به بارسا هم میخوره
نتیجه:اگه ارسن ونگر از ارسنال جدا شه (عمرن) بهترین گزینه میتونه باشه :ohum:

AL1reZA
09-05-2011, 12:26
به نظر من هر کسی بشه مربی موفقه.و نظرخودم حمید استیلی

spiderkiller
09-05-2011, 13:47
درسته لویس انریکه خودش توی سیستم بارسا بوده اما جداشدنش از بارسا یک جورایی با جنجال همراه بود.این اختلافی رو که به وجود اومده بود توی رفتن بویان هم دیدیم.براهمین اگه بخواد بیاد بارسا به نظرم موفق نمیشه چون با سران بارسا یکم مشکل داره و یکم جاه طلبه.بارسا توی این زمان اگه مربیش رو از دست بده حداقل برای یک مدت کوتاه به مربی نیاز داره که بتونه تیم رو با وجود بحران فقدان گواردیولا هدایت کنه.مربی باتجربه برای این کار مناسبن پس ممکنه دستیارای گواردیولا هم نتونن جوو رو درست کنن.

mortezarm
09-05-2011, 16:14
فقط یه کاتالونی میتونه با این تیم کنار بیاد

alielboy
09-05-2011, 23:23
به نظر من یکی از دستیاران پپ می تونه جانشینش بشه

footballking12
09-06-2011, 00:21
100% دستیاران پپ بهترین گزینه برای جانشینی هستن چون کاملا تیم و فضای کار کردن در باشگاه رو باهاش اشنا هستن.
همونطور که بهترین جانشین برای رایکارد گورادیولا بود چون کاملا با فلسفه ی باشگاه بارسا اشنایی داشت.
مترجم های تیم هم برای هدایت و مربی گری تیمهای دیگه مناسب اند.:khelal dandoon:

David Sina
09-06-2011, 01:31
یوهان کرایوف >.............. بهترین گزینه همینه

spiderkiller
09-06-2011, 01:46
دوست عزیز. کرایوف با جناه های سیاسی که گرفته خیلی بعید هست مربی ایالت کاتالونیا بشه.وگرنه اگه اون بشه که از گواردیولا هم بهتره :ohum:

pedro_17
11-18-2011, 20:09
لوییس انریکه چون مربی ای میتونه جای پپ رو بگیره که از خود بارسا باشه.

King k.p Boateng
11-18-2011, 20:11
گواردیولا هیچ وقت نمیره

تا زمانی که مسی هست اونم هست

اگر هم بره باید جانشینش یه کاتالونیایی باشه

David Sina
11-18-2011, 20:15
کرایوف یا لوییس فن خال بهترین گزینه ها هستند

spiderkiller
11-19-2011, 15:29
لوییس انریکه نمیتونه مطمئن باشه.اون تجربه نداره و ایده جدیدی هم نداره.ما وقتی پپ رو اوردیم میدونستیم تجربه نداره اما کلی ایده داشت ولی الان انریکه هیچ ایده جذابی نداره.فقط بازیکنای جوون رو جذب میکنه.اگه به اینه که ونگر استاد جوان گرایی هست.امیدوارم یکی مثل ژاوی مربیمون بشه.همونطور که پپ بارها گفته ژاوی جایگزین من هست.درضمن من احتمال میدم تا زمانی که پپ یک بازیکن که بتونه توی زمین همه کار بکنه مثل مسی(به قول خودش یک ابرفوتبالیست که هم حمله کنه هم دفاع و هم طراحی) از بارسا نمیره.همچین خاصیتی رو تقریبا میشه توی رونی دید.یکم هم رونالدو ولی کس دیگه این قابلیت رو نداره.برای همین چون سبک پپ کاملا وابسته به این ابر فوتبالیست هاست اون جایی نمیره.

ManUtd
11-19-2011, 15:42
به نظر من عبدالله ويسي ميتونه بهترين جايگذين واسه پپ باشه! :hehehe:
شوخي كردم
به نظرم رافا بنيتز گذينه خوبيه.بنيتز يه مربي متفكر و با تجربس و همين طور اسپانيايي.
تيمهاي بنيتز يه فوتبال شناور و هجومي رو ه نمايش ميزارند كه بهترين نمونش ليورپوله.بنيتز ليورپول رو دوبار به فينال ليگ قهرمانان رسوند كه يه بارشو قهرمان شد و واقعا ليورپول رو به يه قدرت تبديل كرده بود!
من يه منچستري هستم و همين جا اعتراف ميكنم كه از بنيتز و تيمش خاطرات خوبي ندارم و ازشون ضربه خوردم:khelal dandoon:ليورپول با اون بازيكنها خيلي خوب كار ميكرد و هم تو ليگ قهرمانان و هم تو ليگ عالي بازي ميكرد,مهمتر از همه ليورپول يه فوتبال رو زمين و هجومي رو به نمايش ميزاشت.
من ميگم بهترين گذينه واسه بارسا همينه.:ohum:

spiderkiller
11-19-2011, 15:54
داداش سعید اولا واقعا خوشحالم که شما هم توی نظر سنجی شرکت کردید.دوما به نظر من پیشنهاد منطقی میاد.باید دید دراینده چی پیش میاد.احتمال تمدید قرار داد هست برای پپ اما خب هر چیزی ممکنه پیش بیاد

mortezarm
11-19-2011, 20:03
به نظر من فعلا هیچکی نمیتونه جانشین پپ باشه چون یه پیوند روحی با بارسا برقرار کرده
ولی اگه مجبور شن منم با گزینه فن خال موافقم البته لویس انریکه هم میشه روش حساب کرد

spiderkiller
01-03-2012, 18:45
خب صحبت از اینه که بیلسا میخواد جایگزین پپ بشه.یک نکته راجع به بیلسابگم.واقعا کسی رو توی دنیای مربیگری نمیشناسم که بتونه مثل بیلسا تاکتیک دفاعی پیاده کنه.واقعا اوج کارش تو دفاع هست.توی بیلبائو واقعا رئال و بارسا رو به دردسر انداخت.واقعا مربی هست با اندیشه های فوقالعاده برای دفاع کردن.اما خب.چیزی که تو بارسا کم دیده میشه دفاع هست.بارسا 3 دفاع تخصصی توی کل سیستمش بیشتر نداره که یکیش فونتاس هست که اصلا مطمئن نیست.برای همین هم بعید میدونم بیاد بارسا(چون بارسا فقط تاکتیک تهاجمی میگیره.یعنی با حمله دفاع میکنن نه با تاکتیک های معمول دفاعی و همچنین ایکه هوادارای بارسا خیلی تعصبین و با وجود یکی مثل کرایوف بعید میدونم یک غیر کاتالان بیاد روکار و بتونه دووم بیاره تو بارسا)

Galaxy
01-03-2012, 19:26
هرکی بیاد نمیتونه جای گواردیولا رو پر کنه با اینکه رئالیم ولی از سبک مربی گری گواردیولا خوشم میاد چون خیلی با جراته و با سه دفاع جلوی تیمای بزرگ بازی میکنه و نتیجه هم میگیره ولی قطعا این جراتو هیچ کس دیگه نداره :ohum:

Catalounia
01-11-2012, 22:11
اولا" این موضوع صحت نداره از نظر من
و جایگزینی برای پپ موجود نیست تا این لحظه و هیچ کس پپ نمی شه
ولی گاس هیدینک گزینه خوبی میتونه باشه نه مثل پپ

شمهرشمه
01-28-2012, 21:35
لوئیز انریکه،سالها تو بارسا درخشید،عاشق بارسلونه،با جو بارسا آشناست،تو تیم دوم هم مربی گری کرده
از بقیه بهتره

Fc Bayern München
02-02-2012, 16:24
انریکه

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

arteen del piero
02-02-2012, 16:54
لویس انریکه از همه ی گزینه ها بهتره چون با تاریخ بارسا و سبک بازی بارسا آشنایی بهتری داره و سالها هم تو بارسا بازی کرده

Saeid~Barca
02-02-2012, 17:13
به نظر من تیتو ویلانوا بهترین گزینه هست

hamid7
04-03-2012, 08:18
به اعتقاد من مارچلو بیلسا می تونه گزینه ی عالی باشه، به این دلیل که سبک بازی ای که در بیلبائو پیاده میکنه مثل سبک بارساست البته با کیفیت پایین تر و اونهم به خاطر بازیکنان این تیمه که در سطح پایین تری نسبت به بازیکنان بارسا قرار دارند.

saeid_8992
04-03-2012, 10:03
نظر من بیلساست

دلیل منم سبک کاریش وکارنامه که داره _ اینو نشون میده سبکش تهاجمی
همون 3 3 4 که 2002 با ارژانتین و 2004 کوپا امریکا یا همین شیلی 2010که واقعا خوب بازی میکردن
در مورد موفقیت هیچ مربی نمیشه پیش بینی کرد تا با تیم کار نکنه نظر داد ولی کارنامه پپ اینقدر قوی هست که نشه کسی باهاش مقایسه کرد

milad sadeghi
04-27-2012, 19:33
به نظر منم بیلسابهترین گزینه هستش.ولی هیچ کسی نمیتونه جای پپ رو بگیره:narahat::narahat::narahat:

Franki
04-27-2012, 19:55
بنظرم اگه یکی از دستیاراشو بزارن جاش بهتره . چون هر مربی یک تاکتیک داره و در صورت اوردن مربی از تیمه دیگر ممکنه باعث متضرر شدن بارسا بشه . تا بازیکنا خودشونو به تاکتیک مربی جدیدشون وفق بدن کار از کار گذشته .:chelsia::chelsia::chelsia:

LMB
04-27-2012, 19:57
حالا که دیگه تیتو انتخاب شده ولی ایکاش حالا که پپ رفته بیلسا میومد یادمه خود پپ هم یبار گفته بود بیلسا بهترین گزینه واسه جانشینیشه

alielguaje
05-02-2012, 13:54
واقعا آفرین به آگاهی مدیران و مسئولان باشگاه که تیتو رو انتخاب کردن

persian815
05-08-2012, 13:56
با اومدن تیتو کاملا مخالفم.به احتمال زیاد تیتو هم همین سبک بازی گواردیولارو به نمایش بذاره که در این صورت بازهم بارسا با سیستم بازی تیمهایی مثل اینتر و چلسی به مشکل برمیخوره.بازیکنان بارسا توانایی اینو دارند که در هر بازی با سبک خاصی بازی کنند.بهترین مربی واسه بارسا مارچلو بیلسا بود

Andres.Iniesta
06-14-2012, 13:04
اگر میخواهید دوباره بارسای رویایی را ببینید باید منتظر بازگشت خوان لاپورتا باشید.فعلا مهمترین مسئله ، مدیریته که ماشاءالله ساندرو راسل داره همه چیزو خراب میکنه
بهترین گزینه مربیگری هم لوییز انریکه و تیتو ویلانووا هستن. غریبه ها نمیتونن توی تیم ما موفق باشن

42d3e78f26a4b20d412==