PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موفق ترین تیم باشگاهی درفصل نقل وانتقالات؟ (نظر سنجی)

Mehrd@d
09-01-2011, 12:52
این نظر سنجی در مورد عملکرد باشگاه های اروپایی در فصل نقل و انتقالات ایجاد شده است.

پس خواهشا تعصب را کنار گذاشته و واقعا باشگاهی را که فک می کنید عملکرد بهتری داشته را انتخاب کنید!!!!!!!

در ادامه میتونید نظرات خودتون رو در مورد انتخابتون بیان کنید.

با تشکر:flowerysmile:

AlexDelpiero
09-01-2011, 13:22
من یوونتوس رو تا حدودی موفق میدونم !
البته وقتی زدم یوونتوی پشیمون شدم چون موفق ترین نبود ! شاید یه لحظه تعصب تصمیم گیری درست رو ازم سلب کرد !
ولی یوونتوس به جز مرکز خط دفاعی تونست تو زمینه های دیگه تقریبا مشکلشو حل کنه :
دروازه بان :
بعد از ورود بوفون به یووه تا الان الحمدالله هیچوقت مشکل دروازه بان نداشتیم !
خطوط دفاعی :
جورجو کیلینی شاید یکی از آماده ترین دفاع های حال حاضر فوتبال اروپا باشه ولی چند سالی هست یه زوج مناسب و خوب رو نداشته ! پارسال رو با بونوچی شروع کردیم و بعد بارزاگلی بهش اضافه شد ولی عملکرد خیلی خوبی نداشتند همین موضوع باعث شد امسال یووه و مدیران به فکر یه مدافع خوب باشند ! گزینه هایی که مد نظر باشگاه بودند این اواخر و احتمال اومدنشون زیاد بود ولی نیومدند الکس از چلسی و برونو آلوز از نیت بود !
الکس که مدیران سر موقت و دائمی بودنش به توافق نرسیدند و از دست رفت !
برونو آلوز هم که با توجه به اینکه از یه لیگ سطح پایین میومد و حرف از معاوضه اون با بونوچی بود باشگاه یه جورایی با توجه به اینکه بونوچی هم جوون تر از آلوز بود و هم اینکه تفوفت زیاد با اون نداشت یه جورایی منصرف شدند !
دفاع های کناری :
سمت چپ رو با لیخشتاینر و راست رو با زیگلر تموم کردیم !
هر دوشون تو باشگاه های سابقشون به نحوی ستاره بودند ! هر چند این اواخر کونته دل خوشی از زیگلر نداره ولی با توجه به درخشش پارسال زیگلر تو سمپدوریا میشه بهش امیدوار بود !
هافبک درگیر و هافبک تدافعی :
آرتور وبدال ر از لورکوزن گرفتیم ! لیگ آلمان لیگ درگیری هست و از این لحاظ شباهت هایی به ایتالیا داره و میشه ویدال رو چکیده بوندسلیگا دونست که تیمهای بزرگی مثل بایرن هم خواهان آرتور ویدال بودند ! که خوشبختانه یووه اونو از چنگشون در آورد ! ویدال تو بازی های پیش فصل عملکرد خوبی برای یووه داشته !
پلی میکر :
بعد از ندود یووه هیچوقت یه بازیکن تاپ تو این پست نداشته ولی امسال شاید بشه گفت پیرلو خلا همچین بازیکنی رو برای یووه پر کنه ! شاید بعضی ها ف کنند عمر فوتبالی پیرلو تموم شدس یا این پیرلو بازیکن سال های گذشته نباشه و لی خوشبختانه هم در بازی های پیش فصل خوب بوده و هم این که باید توجه داشت پیرلو یه جورایی انگیزه ای تو میلان نداشت و تو ترکیب سرعتی آلگری به کار نمیومد ولی با پیوستن به یووه ؛ کونته داره به خوبی ازپیرلو بازی میگیره !
وینگ راست :
کراسیچ رو پارسال داشتیم که توی نیم فصل پدیده سری a بود ! ولی نیم فصل دوم با توجه به افت یووه انگیزشو از دست داد ولی الان میشه بهش امیدوار بود که دوباره بشه همون کراسیچ نیم فصل اول !
وینگ چپ :
اوایل حرف از ستاره هایی مثل ریبری و نانی بود ولی با توجه به شرایط یووه جذب این بازیکنا سخت و تقریبا غیر ممکن بود ولی یووه تو هفته آخر نقل و انتقالات تونست استیگاریبیا ستاره پاراگوئه توی بازی های کوپا آمریکا و ستاره تکنیکی هامبورگ الیا رو به خدمت بگیره و میشه وینگ چپ رو هم بیمه شده دونست !
مهاجم دوم :
برای این پست یووه بازیکنهایی مثل دل پیرو ، کوالیارلا و آمائوری روداره !
مهاجم هدف :
ووچنیچ رو یووه با 15.5 میلیون از رم به خدمت بگیره و مانری و یاکوئینتا رو هم یووه در این پست داره !

یوونتوس در فصل نقل و انتقالات تقریبا توست ضعف های سال های گذشتشو تا حدودی پوشش بده و فقط در پست دفاع میانی هنوز شرایطش مساعد نیست !

GOLL
09-01-2011, 13:46
آرسنال کو!!!!
ونگر خودشو کشته
سانتوس از فنر باغچه برا دفاع گرفته که خیلی از مشکلات خط دفاعی حل میشه البته بازی قبل که سانگ نبود همه فهمیدن نباید همیشه روش حساب کرد
پارک چو یونگ کاپیتان الان کره جنوبی که سرعتیه و اگه آرشاوین هم به خودش زحمت بده بازی کنه زوج خوبی میشن کلا کارایی اش بالاس
بنایون وآرتتا هم خریدهای امروز بودن که هر دو رو واسه هافبک خریده
تازه آرسنال هنوز هم درحال رایزنیه که باز هم بازیکن بگیره
به نظر من که خرید های امسال اولش خوب نبود و بیشتر بازیکن جون خریدن (چون ارسنال الان به باتجربه ها احتیاج داشت شاید این خریدها آینده آرسنال رو تامین کنن)ولی با شروع لیگ دارن خوب یار گیری میکنن
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب!!
چون آرسنال نبود زدم بارسلون.. شاید آرسنال هم بود میزدم بارسلونا چون بهترین بازیکنهای الان دنیا رو خریدن
بارسا هم همیشه عالی کار میکنه سانچس و فابرگاس از مهم ترین خریدهای فصل نقل و انتقالات جهان بودن که هر دوتا شون هم دارن بازی میدن این یعنی خرید!!
این خریدها حساب شده و کاملا درست بود همینطور بارسا با این بازیکنها داره نتیجه میگیره به نظر من سبک بارسلونا با اینها خیلی عوض میشه چون تا الان همه رو مسی و بازی با اون خودشونو تنظیم میکردن حتی تاکتیکهایی رو هم واسشون در نظر میگرفتن اما با اومدن فابرگاس (که مثل ژاوی نیست)خودش صاحب سبکه و خلاقیتش بالاس ژآوی با پاسکار تیم رو نگه میداشت!سانچس هم یه مکمل برا مسیه البته اگر بهتر از اون نباشه!!

کلا درباره خریدهای بازیکنها زمان همه چیز رو مشخص میکنه حتی آمار هم نمیتونه چیزی رو بگه شاید یه مربی یه بازیکن رو بخره همه حدس بزنن یا یقین داشته باشن که تیم رو عوض میکه ولی آخر کار مربی ازش خوشش نیاد!!همین کل آمارو حسابها و منطق ها رو زیر سوال میبره !!مربی ایفا کننده نقش اصلی تو نقل انتقالاته چه قبلش و چه بعدش پس جوجه رو آخر پاییز میشمارن....

Mehrd@d
09-01-2011, 14:41
منم رم رو انتخاب کردم ولی به هیچوجه از روی تعصب نبود...
چون اگه خوب به ورودی و خروجی های این تیم دقت کرده باشید.می بینید که همواره موفق بودند. و ساباتینی (مدیر ورزشی تیم) واقعا تو این زمینه هشیارانه عمل کرد.
حالا چند تا مثال هم واستون میزنم تا بهتون ثابت بشه.!
رمیها در این فصل به اندازه یک تیم کامل (۱۱ بازیکن) خرید داشته اند.
درون دروازه ستاره هایی نظیر دونی و وسرجیو خارج شدند. و کورچی و استکلنبرگ که به تیم ملحق شدند.
در خط دفاعی با خروج مکسس و ریسه نگرانی هایی در تیم بوجود امده بود که ساباتینی با عملی هشیارانه اقدام به جذب 4 مدافع خوب نظیر لوئیچ نگو- خوزه آنجل- کیائر وهاینزه زد تا ضعف هایی در این منطقه احساس نشود.
در خط میانی تیم نیز با خروج متئو بریگی بازیکن با کیفیتی چون فرناندو گاگو جذب شد با توجه به سبک تدافعی که این بازیکن داراست میشه گفت خرید بسیار خوبی بود. عملا ساباتینی با این خرید فضای هجومی بهتر وبیشتری به ده روسی داد که در نوع خودش خیلی جالبه. و خیلی به تیم کمک خواهد کرد.
اما با خروج دو وینگ تاثیر گذار ( منز - ووچینیچ) که سرو صداهای زیادی رو ایجاد کرده بود. یعنی طوری شده بود که همه ناامید شده بود ولی ساباتینی با دو خرید فوق العاده نظیر لاملا و پیانیچ به خوبی جای این دو بازیکن رو که فصل خوبی رو در رم سپری نکرده بودند پر کرد.
ولی این پایان نقل وانتقالات باشگاه و خریدهای خوب ساباتینی نبود!
وی در اقدامی دیگر بویان کرکیچ - اسوالدو و بورینی را به خدمت گرفت تا هم فاز تهاجمی تیم را تقویت کند و همچنین جایگاه مناسبی در دل هوادارا.
در اولویت های بعدی میشه به تیم های یوونتوس - و بارسا اشاره کرد که خریده ای خوبی رو داشتند.
============

AL1reZA
09-01-2011, 14:57
به نظر من موفق ترین تیم ها منچستریونایتد بارسلونا رئال مادرید هستند.

رئال مادرید:با ستارگانی که خرید به تیم در بازی های پیش فصل کمک کردند وهمین طور لالیگا رو هم عالی اغاز کردند.حالا رئال مادرید در هر پست حداقل دو بازیکن ذخیره داره ومی تونه قهرمان بشه.

منچستریونایتد:ستارگانی که فرگسن خرید واقعا عالی هستند دارن تو هر بازی گل می زنند مثال اشلی یانگ.ودر پیروزی های یونایتد نقش بالایی دارند به نظر من یونایتد می تونه دوباره قهرمان بشه.

بارسلونا:دو بازیکن عالی خرید که خیلی به درده بارسا می خوره.خط میانی وخط حمله بارسا خیلی قوی تر شد.وبازی اول لالیگا رو هم خوب شروع کردند.هردو گل زدند.با توجه به این که خط حمله بارسا قوی تر شده باز هم می تونه قهرمان بشه.

mortezarm
09-01-2011, 15:23
فکر کنم رئال خیلی بازیکنای خوبی خرید چون خیلی معروف نبودن اما بسیار کارا و موثر هستند در واقع رئال بجای ستاره بازیکن خوب خرید
بارسا هم به نظرم بعد رئال خریداش به جز فابرگاس بقیه خیلی خوب بودن

AL1reZA
09-01-2011, 15:27
فکر کنم رئال خیلی بازیکنای خوبی خرید چون خیلی معروف نبودن اما بسیار کارا و موثر هستند در واقع رئال بجای ستاره بازیکن خوب خرید
بارسا هم به نظرم بعد رئال خریداش به جز فابرگاس بقیه خیلی خوب بودن
داداش چرا می گی فابرگاس خرید خوبی واسه بارسا نیست؟دلیلشو بیان کن.

mortezarm
09-01-2011, 15:41
داداش چرا می گی فابرگاس خرید خوبی واسه بارسا نیست؟دلیلشو بیان کن.
اولا من از دید خودم اینطوره اما..........
1.بارسا انبوه هافبگ نفوذی داره فابرگاس اونقدا توی هافبگ دفاعی خوب نیست
2.به مراتب به نظرم تیاگو به فابرگاس سره
3.فکر میکنم سسک تو ترکیب بارسا بپوسه و در ادامه بد کم بیاره
4.ازش خوشم نمیاد:-ang
ولی کلا داداش نظر شخصی بود حالا باید دید چی میشه

ale10forever
09-01-2011, 15:46
این انتخاب نسبیه و باید برای انتخاب درست تیم الان رو با تیم فصل گذشته مقایسه کرد رو این حساب به نظرم چون یوونتوس داره یه انقلاب بزرگ رو پشت سر میذاره عملکرد نسبتا بهتری داشته. کاملا بی تعصب نظرمو دادم
همونطور که مهدی جان گفت نسبتا ضعفای تیم پوشش داده شده

جلوی اسم بازیکنا از 5 نمره ای داده شده که این نمره نسبت به بازیکن فیکس همون پست تو فصل قبله.

امسال حدود 13 بازیکن (به جز یارای جوون مثل دروازه بان جوون جدید) به یوونتوس اضافه شدن و چیزی حدود 93 میلیون یورو صرف خرید این بازیکنا شد که امسال تو بازار نقل و انتقالات یه نوع رکورد محسوب میشد.

ورودی های یوونتوس :

آنتونیو کونته - مربی از سیه نا 4
کونته از دل نری بهتره چون از جنس یووه است از فرارا هم بهتره چون به تاکتسینه. چهره موجه و کاریزماتیکی هم داره با توجه جوونیش هم میتونه شور و نشاط جدیدی به تیم بده دقیقا همون چیزی که تیم لازم داره. فقط باید ازش حمایت بشه. امسال تحت هیچ شرایطی مربی نباید عوض شه وگرنه یوونتوس که همیشه به ثبات معروف بوده تبدیل میشه به یه پرسپولیس دیگه!

رتو زیگلر - دفاع چپ از سمپدوریا 3 انتقال آزاد

(با اینکه فصل موفقی داشت اما تیمش به سری ب سقوط کرد)
استفان لیختشتاینر - دفاع راست از لاتزیو 4- 10 میلیون

(یکی از بهترین دفاع راستهای سری آ در فصل گذشته بود)

مارکو موتا - دفاع راست از اودینزه 1- 3.75 میلیون

(این بازیکن فصل قبل هم بود و این فصل قراردادش دائمی شد که به نظر ضعیفترین خرید یووه میاد هرچند قبلا بازیکن خوبی بوده و تو رم بازی می کرده شاید مدیرا هم به این امید خریدنش که دوباره احیاش کنن)

آندره پیرلو - هافبک بازیساز و خلاق از میلان 5 انتقال آزاد

(همونطور که مهدی گفت بزرگترین ضعف یووه تو دو سال قبل و بعد ندود نداشتن خلاقیت و بازیساز بود که اومدن یه همچین بازیکنی مثل پیرلو حیاتی بود)

میکله پاتزینزا از ناپولی 2 انتقال آزاد

(سال قبل به تناوب تو ناپولی فیکس بود و مشخصه که ذخیره ویدال یا پیرلو خواهد بود با توجه به مشکل مصدومیتی که هر سال واسه تیم پیش میاد)

سیمونه په په - وینگر راست و چپ از اودینزه- 7.5 میلیون

(فصل پیش عملکرد متوسطی داشت و باید ذخیره باشه تا این که فیکس بازی کنه)

الساندرو ماتری - مهاجم از کالیاری 4- 15 میلیون

(من به شخصه به این بازیکن خیلی علاقه دارم و به نظرم میتونه به یکی از بزرگترین مهاجمای تاریخ یووه تبدیل بشه یکی مثل ترزگه یا نمونه ایتالیاییش روسی یا حتی خوشبینانه اش باجو! فصل پیش هم تو نیم فصل دوم که اومد عملکرد خوبی داشت و 9 گل تو بازیای کمش به ثمر رسوند از جمله گل حساسش به اینتر)

فابیو کوالیارلا - مهاجم دوم از ناپولی 4- 10.5 میلیون

(اگه مث پارسال مصدوم نشه ساخته شده واسه سبک بازی جدید یووه)

آرتور ویدال - هافبک دفاعی از لورکوزن 5- 10.5 میلیون

(عملکرد ملو پارسال از پیارسال بهتر بود ولی در حد تیمی مثل یووه نبود و نهایتا میتونست تو لاتزیو یا فیورنتینا موفق شه ویدال سطح بازیش 100% از ملو و سیسوکو بالاتره)

میرکو ووچینیچ - مهاجم از رم 4- 15 میلیون

(با اومدن این بازیکن دیگه نگرانی از بابت خط حمله وجود نداره و با ماتری و کوالیارلا میتونن جلو رو بیمه کنن و هوادارا رو از شر آمائوری و یاکویینتا خلاص کنن که آدمو دق میدادن تا بالاخره یه بار افاضه کنن و گل بزنن)

امانوئله جاکرینی - وینگر چپ و مهاجم از چزنا 2- 6 میلیون

( یه بازیکن در سطح پاتزینزا که دقیقا به همون دلایل به تیم اومده)

مارسلو استیگاریبیا - وینگر چپ از لومان 3 - 5میلیون

(تو کوپا درخشان ظاهر شد اما این فصل با توجه به سن کمش به صورت آزمایشی تو یووه است تا اگه خوب بود قراردادش فصل بعد دائمی شه انگار تو سیستم چرخشی یا جام حذفی تو ترکیب باشه)

الجرو الیا - وینگر چپ از هامبورگ 4 - 9 میلیون

(با اینکه بهترین خرید امسال یوونتوس تو وینگر چپه اما گزینه های بهتری هم وجود داشت. به هر حال هوادارا نسبت بهش شک دارن و ببا توجه به حرفایی که قبل اومدنش زده بود باید امسال باید فشار زیادی رو تحمل کنه)

خروجی ها:
درکل هیچ بازیکن کلیدی از تیم نرفت و همین یه نکته مثبته و به همین دلیل عملکرد ماروتا امسال بهتر از پارسال بوده:

حسن صالح حمیدزیچ - هافبک راست به ولفسبورگ - انتقال آزاد

فلیپه ملو - هافبک دفاعی به گالاتاسرای - 9 میلیون

محمد سیسوکو - هافبک دفاعی به پاری سن ژرمن - 7 میلیون

سرجیو آلمیرون- هافبک میانی به باری

آلبین اکدال - هافبک میانی کالیاری

زدنک گریگرا - دفاع راست فولام

تیاگو - هافبک نفوذی اتلتیکو مادرید

سباستین جووینکو - هافبک نفوذی پارما - 3 میلیون (مالکیت مشترک)

خورخه مارتینز - وینگر قرضی چزنا

(بازیکنان جوون یووه نیز برای کسب تجربه به صورت قرضی به تیمای دیگه رفتن مثل پاسکواتو جانتاندو فالکه و...)

Mehrd@d
09-01-2011, 20:50
خواستم اینو بازم بگم که از روی تعصب نگفتم! رو چیزی که دیدم دارم قضاوت میکنم..
خواهشا بخونید!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سایت معروف کوریره دلو اسپرت معمولا نظرسنجی های مختلفی را در سایت خود قرار می دهد!امسال نیز مانند سال های گذشته نظرسنجی درباره تیم های بزرگ و بازار نقل و انتقالاتشان در سایت خود قرار داد.تیم های,آ.اس رم,میلان,اینتر,یوونتوس,لازی و و ناپولی در این نظرسنجی قرار دارند.تا اینجا نیز ۳۶۷۹ هزار نفر شرکت کردند.نکته قابل توجه,اختلاف زیاد رم با سایر رقباست!رمی ها با ۳۹٫۴% بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و به از آن,ناپلی ها با ۲۴٫۷ % در رتبه دوم جای دارند.سایر تیم ها نیز در محدوده ۹% برای خود جایی پیدا کردند.البته این نظرسنجی هنوز هم ادامه دارد.برای شرکت در این نظر سنجی,روی اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کلیک کنید.

AlexDelpiero
09-01-2011, 21:18
خواستم اینو بازم بگم که از روی تعصب نگفتم! رو چیزی که دیدم دارم قضاوت میکنم..
خواهشا بخونید!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سایت معروف کوریره دلو اسپرت معمولا نظرسنجی های مختلفی را در سایت خود قرار می دهد!امسال نیز مانند سال های گذشته نظرسنجی درباره تیم های بزرگ و بازار نقل و انتقالاتشان در سایت خود قرار داد.تیم های,آ.اس رم,میلان,اینتر,یوونتوس,لازی و و ناپولی در این نظرسنجی قرار دارند.تا اینجا نیز ۳۶۷۹ هزار نفر شرکت کردند.نکته قابل توجه,اختلاف زیاد رم با سایر رقباست!رمی ها با ۳۹٫۴% بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و به از آن,ناپلی ها با ۲۴٫۷ % در رتبه دوم جای دارند.سایر تیم ها نیز در محدوده ۹% برای خود جایی پیدا کردند.البته این نظرسنجی هنوز هم ادامه دارد.برای شرکت در این نظر سنجی,روی اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کلیک کنید.

داداش این نظر سنجی که معتبر نیست ...
من خودم الان 5 بار به یووه رای دادم ! :nishkhand:
نه جان مهرداد خودت چند بار رای دادی به رم ؟!!! :nishkhand:

ویرایش : همون یه بار فقط محاسبه شده بود و هی پیام می داد که قبلا رای دادین ولی من بهش توجه نکردم ! :nishkhand:

AlexDelpiero
09-01-2011, 21:23
اینم کپی پیست از یه انجمن دیگست ولی خالی از لطف نیست :

سایت فوتبال ایتالیا تحلیل جالبی از ترنسفر همه ی تیم ها انجام داده که تحلیل یووه اش اینه تقریبا (تقریبا به خاطر ترجمعه ی غیر دقیق و سریعه [Only Registered And Activated Users Can See Links] ) :

- بهترین خرید
میرکو ووچینیچ : هدف یووه بعد از ناکامی در جذب روسی و آگوئرو. میرکو به عنوان جایگزینی بسیار ارزان تر ولی خیلی نزدیک از لحاظ کیفیت به یووه اومد. شاید عدم ثبات بازی اش در رم خسته کننده بود ولی این ملی پوش مونته نگرو بدون شک توانایی هایی زیادی برای نشان دادن دارد.

- سوال برانگیز ترین خرید
ریتو زیگلر : بازیکنی مورد نظر دل نری بود که به صورت آزاد به یووه آمد. زیگلر در اردوی پیش فصل نتوانست عملکرد متقاعد کننده ای داشته باشد و یووه حتی به فکر فروش او نیز افتاد. درحالی که کونته نیز در برنامه هایش او را جواب نداده، او نمی تواند پاسخی برای حل مشکل دفاع چپ یووه باشد.

- با ارزش ترین خرید از لحاظ مالی
امانوئله جاکرینی : به صورت مالکیت اشتراکی و تنها با 3 میلیون یورو به یووه آمد، و می تواند ابزار با ارزشی برای کونته باشد. کونته عادت دارد در جریان بازی وینگرهای خود را عوض کند و جاکرینی یک گزینه ی خوب و مفید برای تمام پست های تهاجمی است.

- بازیکنی که از دست رفت
سرخیو آگوئرو : یووه از ابتدای فصل این مسئله را پنهان نمی کرد که به دنبال یک ستاره است و گزینه ی اول آن ها سرخیو آگوئروست. اما هزینه ی بالای جذب او همیشه این انتقال را غیرمحتمل نشان می داد، خصوصا به دلیل اینکه یووه در بازی های اروپایی حضور نداشت و او نیز نهایتا به منچستر سیتی پیوست.

- بازیکنی که حتما باید می گرفتند.
مانوئله وارگاس : جای خریدن 3 هافبک چپ، یک ایده می توانست این باشد که یوونتوس یک بازیکن جواب داده در سری آ را بخرد و آن شخص می توانست وارگاس باشد. بازیکنی که مدتی شنیده میشد به یوونتوس نزدیک است ولی در نهایت تنها یک فرصت از دست رفته بود.

- بازیکنی که جایش خالی خواهد بود
آلبرتو آکویلانی : شاید او حداقل به اندازه ای که قراردادش دائمی بشود در فصل گذشته از خود چیزی نشان داد ولی با آمدن پیرلو و کونته این انتقال بهم خورد. شاید یووه در حال حاضر جای خالی او را حس نکند ولی در آینده یک آکویلانی آماده و روی فرم بازیکنی نیست که به این راحتی ها باشگاهی از دست بدهد. قهرمان فصل پیش ایتالیا، میلان، او را به خدمت گرفت.

نتیجه : شاید 2 یا 3 خرید یووه خرید های مطمئنی به نظر برسند ولی تیم غیر متوازن یووه هنوز متوازن نشده است. ضعیف ترین بخش تیم یووه خط دفاع است به دلیل اینکه آن ها یک مدافع کم دارند و مدافعین کناری خوبی نیز در اختیار ندارند. از طرفی دیگر عدم توانایی ماروتا در فروش بازیکن باعث شده است خط حمله بسیار شلوغ باشد. و همچنان سوالی وجود دارد که آیا پیرلو به درد سبک بازی کونته می خورد یا خیر. همه ی این سوال ها در جام پیش رو به عملکرد ماروتا پاسخ خواهند داد.

pathfinder
09-01-2011, 21:45
به نظر من منچستر یونایتد
طی این چند سال حضور فرگوسن هر فصل شاهد حضور بازیکنانی گمنام هستیم و دارای مهارت بالا در فوتبال. که این از هنر فرگوسن می باشد.
امسال هم فرگوسن با خریدهای خوبی که در هر چهار پست کرده کمبود بازیکنی احساس نمی شود.
به مراتب منچستر از سایر تیم ها در فصل نقل و انتقالات بهتر اقدام کرده.

زنده باد منچستر، زنده باد فرگوسن

TAHACR7
09-01-2011, 21:57
اينجوري راي دادان فايده اي نداره كه هركس طرفدار تيم مورد علاقه اش است به اون راي بده به نظر من اينجور نظر سنجي به درد نمي خوره اول قشنگ متن نظر سنجي رو بخونين بعد راي بديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Mehrd@d
09-02-2011, 01:01
داداش این نظر سنجی که معتبر نیست ...
من خودم الان 5 بار به یووه رای دادم ! :nishkhand:
نه جان مهرداد خودت چند بار رای دادی به رم ؟!!! :nishkhand:

ویرایش : همون یه بار فقط محاسبه شده بود و هی پیام می داد که قبلا رای دادین ولی من بهش توجه نکردم ! :nishkhand:

چرا معتبر نیست!!!! اصلا چه دلیلی داره معتبر نباشه! اونم سایت به این معروفی!! فقط واسه اینکه رم بیشتر از یووه رای آورده! داداش دیگه خودتم اینو میدونی رم امسال تو تیمهای ایتالیایی عملکرد بهتری تو فصل نقل وانتقالات داشته! اگه سالهای پیش رو مثال میزدی بی شک باهات موافق بودم...
خداییش اگه یه بار هم تو اون نظر سنجی شرکت کرده باشم..بخدا شرکت نکردم.:shogh:

اينجوري راي دادان فايده اي نداره كه هركس طرفدار تيم مورد علاقه اش است به اون راي بده به نظر من اينجور نظر سنجي به درد نمي خوره اول قشنگ متن نظر سنجي رو بخونين بعد راي بديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

باریک:afarin: منم همینو میگم . خواهشا رعایت کنید.
من خودم بدون هیچ قصد و نیتی رم رو انتخاب کردم. اشتباه نکنید دوستان! از نظر خودم رم عملکرد خیلی فوق العاده ای داشته اگه این حرف منو قبول ندارید میتونید یه نگاهی به نقل وانتقالات این تیم بیندازید..
بازم میگم اولویت های بعدی من بارسا و یووه هستند. :ohum:

ManUtd
09-02-2011, 01:22
به نظر من يووه موفق ترين تيم بوده.يووه بعد از چند سال نااميد كننده امسال دست به يه خونه تكوني زد و تو فصل نقل و انتقالات عالي كار كرد.هم مربي خوبي خريدن و هم بازيكوناي جوون و خوب.جا داره به هواداراشون واسه اين خريدهاشون تبريك بگم.بعد از يووه منسيتي و ليورپول خوب بودن.از اين كه ليورپول جز گزينه ها نبود تعجب كردم!!!!!

ManUtd
09-02-2011, 11:39
اينو بخونيد: منچستر در اوج و مادريد در قعر

به نقل از گاردین، مارتین راجرز در ستون معروف ورزشی خود که از طریق منبع مذکور منتشر می‌شود نگاهی به آخرین فرصت های نقل و انتقالاتی در اروپا داشته و با اشاره به خریدهای موفق یا ناموفق بازنده ها و برنده‌های این فصل از نقل و انتقالات را معرفی کرده است.
از این نظر دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی یکی از بهترین پروژه‌های خرید را تجربه کرده‌اند.
منچستر یونایتد اشلی یانگ و فیل جونز را به خدمت گرفت، دو بازیکنی که در همین سه هفته گذشته بسیار خوش درخشیده‌اند و ثابت کرده‌اند که فرگوسن هرگز اشتباه نمی‌کند.
این تیم دخه‌آ را نیز از فوتبال اسپانیا به خدمت گرفته که هر چند منتقدین خاص خود را دارد اما آینده‌ای درخشان را می‌شود برایش ترسیم کرد.
منچسترسیتی دیگر نماینده شهر منچستر انگلیس، به لطف میلیونر خود شیخ منصور خریدهایی چون سرخیو آخرو، سمیر نصری و اوون هارگریوز را داشته و در این فصل قطعا یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.
یکی از بازندگان این فصل از نقل و انتقالات تابستانی باشگاه آرسنال بود که هم سسک فابرگاس را از دست داد و هم سمیر نصری را، این باشگاه که همیشه سرگرم احترام گذاشتن به جوانگرایی آرسن ونگر است همچنان هواداران رو به کاهش خود را در حسرت یک قهرمانی باقی گذاشته و به هیچ افتخاری دست پیدا نکرده است.
بارسلونا که به واقع خوب عمل کرده و فقط خرید سسک فابرگاس برایش کافی است که آن را یکی از برنده‌های اصلی بدانیم. این تیم سانچس شیلیایی را هم به خدمت گرفت و تاکتیک بسیار مناسبی در روند انتخاب بازیکن داشت.
باشگاه رئال مادرید یکی از شلوغ ترین فصل‌های نقل و انتقالاتی را تجربه کرد اما در نهایت بازنده بود.
این باشگاه هر چند واران مدافع را خرید و کوئنترائو را به خدمت گرفت اما خرید بازیکنان ترک تبارش اشتباهی تاریخ بود، رئال مادرید نوری کاظم شاهین را به مبلغ گزافی خریداری کرده اما از همان روزهای ابتدایی با مصدومیت‌های متنوع و حتی کهنه این بازیکن مواجه شده است.
آلتین توپ نیز هنوز به مادرید نیامده در فهرست بازیکنان قرضی برای فروش قرار گرفت.
ورزش سه

Arisch Bub
09-02-2011, 13:13
سلام
متاسفانه یا خوشبختانه اینطور نظرسنجی ها بیشتر شبیه این سوال میمونه که شما طرفدار کدام تیم اروپایی هستید چون بلاشک همه به تیم محبوبشون رای میدن و خیلی کم پیش میاد کسی براساس منطق،انصاف و شاید هم شناخت نظر بده.
برای اینکه بفهمیم چه تیمی بهتر توی ترانسفرینگ عمل کرده باید یه چیزایی رو در نظر بگیریم. مثلا اینکه فلان تیم آیا تونسته نقص های خودشو بپوشونه؟ آیا درست هزینه کرده؟ آیا تونسته بازیکنای موثر خودشو حفظ کنه؟ و خیلی مسائل دیگه ...
من به طور کامل لیست تیم های بالا رو بررسی نکردم بجز تیم های بزرگ که همیشه خریدهاشون سر زبونا بوده، البته از خریدهای دورتموند هم اگاهم و فکر میکنم بازیکنای جوان و آینده داری به بقیه مردان وستفالن اضافه شدند.
خودم به شخصه رئال رو ضعیف میدونم چون خریدهاش فعلا که اصلا به کارش نیومدند و تازه این تیم بازیکن خوبی مثل آدبایور که توی نیم فصل قبل خوب کار کرده بود رو حفظ نکرد و بجاش دنبال یه کار تکراری دیگه یعنی خرید اسم های بزرگ بود.
ممکنه یه تیم فقط یه بازیکن بزرگ بخره اما همون بازیکن توی طول فصل خودش برای اون باشگاه یه تیم باشه و ممکنه یه تیم خریدهای زیاد و بزرگی انجام بده اما از این ترانسفرها متضرر هم بشه.
من سعی میکنم باشگاه های بالا رو بررسی کنم و بعد نظر بدم و وقتی نظر دادم اینجا دلایلمو میگم فقط از دوستان و بکس محترم دربی میخوام که منصفانه رای بدن چون اینجا دیگه اسمس نود نیست که جایزه بدن، پس منظقی رای بدیم و باهم بی تعصب بحث کنیم و از همدیگه چیزای خوب یاد بگیریم.baghal:-

Abdollah 202
09-22-2011, 12:07
به نظر من بارسلونا

موفق ترین تیم اون تیمی نیست که بازیکنای گرون قیمت رو بگیره
موفق ترین تیم اون تیمیه که بازیکنایی که خریده واقعا براش خوب بازی کنن

42d3e78f26a4b20d412==