PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ™₰ ۞ افعی ها - بحث و تبادل نظر و آنالیز مسابقات اینترمیلان در فصل 12-2011 ۞ ₰™

MohaZalla
08-29-2011, 16:20
سلام...

عزیزان در این بخش آنالیز و بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا در فصل

2011-12 قرار خواهد گرفت.شما هم میتونید با شرکت در بحثها سهم زیادی در پر بار شدن این

انجمن داشته باشید.

با تشکر...

MohaZalla
08-31-2011, 00:59
ورزشگاه جوزپه مه آتزا

زمان شروع مسابقه : 90/06/20 ساعت 17:30

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پالرمو - اینتر

شبکه های پخش کننده : [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

MohaZalla
09-08-2011, 00:29
پالرمو - اینتر

تو 5 بازی اخیری که این دو تیم با هم داشتن اینتر تو چهار تاش پیروز بوده و امیدواره تو این بازی هم

موفق به پیروزی بشه.هرچند اینتر تو این بازی مایکون، یوتو ناگاتومو،آندره آ پولی،ایوان کوردوبا و تیاگو موتا رو در اختیار نداره.

ترکیب احتمالی اینتر هم به احتمال زیاد به صورت زیر باشه(با توجه به علاقه گاسپرینی به سیستم 3-4-3):

سزار
ساموئل - لوسیو - رانوکیا
جوئل اوبی - کامبیاسو - اسنایدر - زانتی
فورلان - میلیتو - زاراته

MohaZalla
09-12-2011, 01:27
به قول مهرداد بعله با باخت شروع کردیم!!!

هرچند هفته ی اول لیگ بود و زیاد توقعی از تیم نمیرفت ولی تا حالا که چیز خاصی از گاسپرینی ندیدیم!
چرا باید پاتزینی رو نیمکت نشین کنه؟! اگه همین الان بری از خودش سوال کنی میگه به خاطر بازیهای لیگ قهرمانان! یعنی ترابوزان ترکیه اونقدر وحشتناکه که بخاطرش بازی لیگ رو فدا کنی؟!
تو این بازی اینتر در نیمه اول خوب نبود و تحت تاثیر پالرمو بود ولی تو نیمه دوم تونست کنترل بازی رو دستش بگیره...
البته چون یه سری بازیکن جدید به تیم اضافه شدن مدت زمانی واسه هماهنگ شدن طول میکشه و میشه به تیم امیدوار بود

David Sina
09-15-2011, 02:09
یک هفته 2 شکست .........

این هم یکی دیگه از شگفتی های فوتبال ......... اینتر حریف تیم ترکی هم نشد ............

David7
09-15-2011, 04:30
بازی با پالرمو رو که باختیم اشکالی نداره میگیم تیم هماهنگ نبود بازی اول فصل بود و از این حرف ها ولی بازی با ترابوزان رو چرا باختیم؟؟؟

MohaZalla
09-15-2011, 12:06
واقعا به آقای گاسپ یه خسته نباشید بدهکاریم!
اینتر مورینیو کجا این اینتر کجا؟
باخت به ترابوزان در سن سیرو!!!!
هیچ چیز دیگه ای واسه گفتن ندارم

David7
09-16-2011, 03:13
من هنوز باورم نمیشه که تو زمین خودمون به تیم ترابوزان باختیم آخه دلیل این باخت چیه؟؟؟

AL1reZA
09-16-2011, 03:28
من هم حرفی ندارم بزنم فقط متاسفم.امیدوارم دیگه پیش نیاد

David7
09-18-2011, 02:10
باز هم نتونستیم برد بیاریم این بازی هم که تو زمین خودمون بود تا حالا 3 بازی انجام دادیم و فقط 1 امتیاز گرفتیم...

MohaZalla
09-19-2011, 01:34
باز هم نتونستیم برد بیاریم این بازی هم که تو زمین خودمون بود تا حالا 3 بازی انجام دادیم و فقط 1 امتیاز گرفتیم...

اینتر حال و روز خوبی نداره و به نظر من بخش عمده این افت کیفیت به خاطر تفکرات اشتباه گاسپ هست.ولی با اینحال من به این تیم امیدوارم و با یه برد میتونه روند صعودی پیدا کنه

David7
09-19-2011, 01:42
اینتر حال و روز خوبی نداره و به نظر من بخش عمده این افت کیفیت به خاطر تفکرات اشتباه گاسپ هست.ولی با اینحال من به این تیم امیدوارم و با یه برد میتونه روند صعودی پیدا کنه

منم امیدوارم بلاخره در بازی های بتونه یه برد بیاره تا روند صعودی پیدا کنه...:fek konam:

David7
09-21-2011, 12:58
این دیگه نوبرشو برده بعد از 71 سال از یه تیم تازه صعود کرده باختیم اونم 3 بر 1 با 2 گل اختلاف واقعا شرم آوره...

MohaZalla
09-21-2011, 13:51
این دیگه نوبرشو برده بعد از 71 سال از یه تیم تازه صعود کرده باختیم اونم 3 بر 1 با 2 گل اختلاف واقعا شرم آوره...

من یکی که هیچ حسی نسبت به این تیم ندارم ، نه به خاطر بازیکنای تیم بلکه به خاطر کادر فنی که تیم رو دارن تا مرز نابودی میبرن!

David7
09-24-2011, 11:20
من یکی که هیچ حسی نسبت به این تیم ندارم ، نه به خاطر بازیکنای تیم بلکه به خاطر کادر فنی که تیم رو دارن تا مرز نابودی میبرن!

حالا که مربی تیم عوض شد ببینیم تیم نتیجه میگیره یا بازم بدون نتیجه...

MohaZalla
09-24-2011, 15:05
حالا که مربی تیم عوض شد ببینیم تیم نتیجه میگیره یا بازم بدون نتیجه...

من که چشمم از آنتی مورینیو!!! هم آب نمیخوره...
هرچند صحبتهاش خیلی پر انرژیه ولی به نظر من اینتر یه مربی بزرگتر نیاز داشت ، به هر حال امیدواریم رانیری بتونه تیم رو از این وضعیت اسفبار نجات بده و براش آرزوی موفقیت داریم

جواد اینتری
09-26-2011, 19:58
فقط اینتر ما قهرمانیم:/danc

R.BAGGIO.10
11-18-2011, 19:18
واقعا امیدوارم برگردیدو و سری آ رو بازم جذابتر کنید.

J. Mourinho
11-19-2011, 22:29
اینتر 2-1 از کالیاری برد
گلهای اینتر: تیاگو موتا و فیلیپه کوتینیو:flowerysmile:

MohaZalla
11-19-2011, 22:42
اینتر 2-1 از کالیاری برد
گلهای اینتر: تیاگو موتا و فیلیپه کوتینیو:flowerysmile:

هرچند برد خفیفی بود ولی همین برد روحیه پیروزی رو تو تیم زنده میکنه ، من خودم به شخصه از اینکه کوتینیو تو این بازی گلزنی کرده خیلی خوشحالم چون اعتقاد دارم این بازیکن میتونه یه ستاره بزرگ تو دنیای فوتبال باشه

MohaZalla
11-22-2011, 13:01
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اینترمیلان ایتالیا - ترابوزان اسپور ترکیه

هفته پنجم دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در شرایطی آغاز می شود که اینتر ایتالیا برای قطعی کردن صعود خود به عنوان تیم اول گروه دوم بازی های می بایست در ترکیه با ترابزون اسپور روبرو شود. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه جوزپه مه آتسای میلان که تنها حضور اروپایی جیان پیرو گاسپرینی بر روی نیمکت نراتزوری به شمار می آمد با شکست 1-0 میزبان همراه شد. اینتر سپس با کلودیو رانیه ری سه پیروزی حساس به دست آورد و اینک در یک قدمی صعود قرار دارد.

ترکیب احتمالی

اینتر (2-1-3-4)
جولیو سزار، خاویر زانتی، آندره رانوکیا، والتر ساموئل، جوناتان، جوئل اوبی، استبان کامبیاسو، تیاگو موتا، دیان استانکوویچ، دیگو میلیتو، جیامپائولو پاتزینی

ترابزون اسپور (1-3-2-4)
تولگا، سرکان، گیرای، مصطفی، کلوستکا، کولمن، زوکورا، هلیل، آلانزینهو، میرزجوسکی، بوراک

نکات بازی

سفر اینتر به دریای سیاه غایبانی را در بر داشته است. یوتو ناگاتومو و مایکون در شرایط بازی قرار ندارد. مصدومیت وسلی اسنایدر تایید شده است و دیگو فورلان نیز جدا از مصدومیتش اجازه حضور در این بازی ها را ندارد. از سوی دیگر لوسیو و کریستین چیوو به ترکیب اینتر بازگشته اند و شانس حضور در میدان را دارند.

اینتر در آخرین حضور خود در ترکیه در پاییز 2007 با یک گل از فنرباغچه شکست خورده است.

ژولیو سزار از اینتر و آلانزینهو از ترابزون پیش تر و در سال 2003 در باشگاه فلامینگو با یکدیگر هم بازی بوده اند.

پیروزی 1-0 ترابزون در میلان نخستین پیروزی آن ها در لیگ قهرمانان اروپا بعد از هفت سال بود. آن ها آخرین بار در رقابت های مقدماتی فصل 2005-2004 برابر دیناموکیف به برتری 2-1 دست یافته بودند.

اینتر در صورت پیروزی در این دیدار یک هفته زودتر از پایان این دور به عنوان تیم نخست راهی دور بعد خواهد شد. به علاوه در صورت عدم برتری زسکا برابر لیل در روسیه، شاگردان رانیه ری با یک تساوی هم می توانند صعود خود به عنوان تیم نخست گروه را قطعی کنند.

R.BAGGIO.10
11-22-2011, 13:09
امیدوام با این برد به کورس دوباره برگردید.

J. Mourinho
11-22-2011, 23:12
ترکیب اینتر در بازی با ترابزون اسپور:
Julio Cesar
Nagatomo
Lucio
Samuel
Chivu
Cambiasso
Alvarez
Zanetti
Stankovic
Zarate
Milito
ذخیره ها:
Castellazzi
Pazzini
Motta
Obi
Ranocchia
Coutinho
Faraoni

J. Mourinho
11-23-2011, 00:16
اینتر تا نیمه اول با ترابزون اسپور 1-1 مساویentezar::

MohaZalla
11-23-2011, 00:24
اینتر تا نیمه اول با ترابزون اسپور 1-1 مساویentezar::

البته تا پایان بازی وقت زیادی مونده و من فکر میکنم اینتر میتونه تو این بازی پیروز از زمین خارج بشه هرچند صعودش قطعی شده

J. Mourinho
11-23-2011, 01:15
اینتر 1-1 ترابزون اسپور
گل: ریکی آلوارز

hadizizo
11-23-2011, 11:03
سلام من از سال 78 بازی های اینتر رو دنبال میکنم مخصوصا زمانی که رونالدو تو اوجش بود....
چه تیمی بود خداوکیلی...امیدوارم به روزهای اوجش برگرده:sigar:

MohaZalla
11-23-2011, 17:19
اینتر که با توجه به پیروزی لیل بر زسکا پیش از بازی به عنوان صدرنشین گروه ب شناخته می شد پا به دیگ جوشان آونی اکر گذاشت تا امتیاز مورد نیاز برای صدرنشینی را کسب کند. گلهای بازی در نیمه اول به ثمر رسید جایی که در دقیقه هجدهم ریکی آلوارز پس از یک و دویش با میلیتو دروازه را به زیبایی باز کرد ولی چند دقیقه بعد شوت حلیل آلتینتاپ با برخورد به ساموئل کمانه کرد و توی دروازه جای گرفت. حالا پس از صعود زودهنگام، اینتر می تواند قوایش را روی سری آ متمرکز کند.

ترابوزان اسپور 1-1 اینتر (نیمه اول: 1-1)
گلزنان: آلوارز 18, آلتینتاپ 23.

ترابوزان اسپور: 29 تولگا; 5 چک, 6 گلواسکی, 23 گیرای, 28چلوستکا ; 25 آلانزینیو (پائولو هنریکه 84), 15 زوکورا, 20 کولمن, 30 سرکان (میرزیوسکی 64); 17 بوراک, 9 ح. آلتینتاپ.
ذخیره ها: 1 کوراک, 21 آتاس, 22 مصطفی, 24 آیکوت, 32 بروزک.
مربی: سنول گونش.

اینتر: 1 خولیو سزار; 55 ناگاتومو, 6 لوسیو, 25 ساموئل, 26 کیوو; 19 کامبیاسو, 11 آلوارز (فارائونی 88), 4 زانتی, 5 استانکوویچ; 28 زاراته (کوتینیو 69); 22 میلیتو (پاتزینی 85).
ذخیره ها: 12 کاستلاتزی, 8 موتا, 20 اوبی, 23 رانوکیا.
مربی: کلودیو رانیری.

داور: مارتین اتکینسون (انگلیس).
اخطار: کیوو 11, گلواسکی 42, سرکان 56, آلوارز 84.
وقت اضافه: 3+2 دقیقه.
تماشاگر: 25,000.

R.BAGGIO.10
11-23-2011, 19:44
عزیزان اینتری مبارکه.
سرگروه و صعود.
منم خوشحالم البته فقط به عنوان اینکه تیمهای ایتالیایی زود اوت نشند.
دیگه هم یک معذرت خواهی باید به اینتریها بگم اونم واسه حرفهایی که زدم و شیطنتهایی که کردم. واقعا ببخشید قصد بدی نداشتم.
ببرید ببرید ای تیمهای ایتالییایی. ببرید که مایه ی افتخاری ایتالیا هستید.

MohaZalla
11-27-2011, 10:56
کلودیو رانیری نام 21 نراتزوری را برای دیدار فردا با سیه نا اعلام کرد. بارزترین غایبان اینتر در این بازی مایکون، چیوو، لوسیو، اشنایدر، جوناتان، و فورلان هستند. از نکات قابل توجه این لیست حضور مدافع تیم ملی جوانان ایتالیا یعنی لوکا کالدیرولا می باشد.

دروازه بانان : 1 خولیو سزار, 12 لوکا کاستلاتزی, 21 پائولو اورلاندونی.

مدافعین: 2 ایوان کوردوبا, 37 مارکو داویده فارائونی, 23 آندره آ رانوکیا, 25 والتر ساموئل, 16 لوکا کالدیرولا، 55 یوتو ناگاتومو،

هافبک ها: 4 خاویر زانتی، 11 ریکی آلوارز, 19 استبان کامبیاسو, 29 کوتینیو, 8 تیاگو موتا, 20 جوئل اوبی, 18 آندره آ پولی, 5 دژان استانکوویچ.

مهاجمین: 30 لوک کاستاینوس, 22 دیگو میلیتو, 7 جیامپائولو پاتزینی, 28 مائورو زاراته.

J. Mourinho
11-27-2011, 19:32
اینتر 1-0 سیه نا
گل: لوک کاستاینوس (89)

MohaZalla
12-11-2011, 12:52
بعد از يه باخت نا اميد كننده مقابل اودينزه شكست فيورنتينا تا يه حدي به وضعيت تيم تو جدول كمك كرد ولي اين فراز و نشيب ها واسه يه تيم بزرگ مثل اينترنميتونه خوب باشه و بايد به يه وضعيت پايدار برسن

MohaZalla
12-21-2011, 13:48
رانیری 22 بازیکن را برای بازی عقب افتاده از هفته اول سری آ در مقابل لچه فراخوانی کرد که به شرح ذیل می باشد.

دروازبانان: 1 ژولیو سزار، 12 لوکا کساتلاتزی، 21 پائدولو اورلاندونی

مدافعان: 2 ایوان کوردوبا، 4 خاویر زانتی، 6 لوسیو، 13 مایکون، 23 رانوکیا، 25 والتر ساموئل، 37 داویده فارائونی، 55 ناگاتومو

هافبکان: 8 تیاگو موتا، 11 ریکاردو آلوارز، 18 آنرا آ پولی، 19 استبان کامبیاسو، 20 اوبی، 29 کوتینیو

مهاجمان: 7 جیامپائولو پاتزینی، 9 دیگو فورلان، 22 دیگو میلیتو، 28 مائورو زاراته، لوکا کاستاینوس

MohaZalla
01-08-2012, 19:02
قبل از هر چيزى برد قاطعانه 5 بر صفر رو به هواداراى اينتر تبريک ميگم،5 برد پياپى تو سرى آ نويد همون اينتر رويايى رو ميده كه تو ايتاليا آقايى ميكرد.اگه اينتر به همين روند ادامه بده همه چى ممكنه

MohaZalla
01-13-2012, 11:35
۩۞۩ هفته هجدهم سری آ : اینتر -- میلان۩۞۩

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

INTERNAZIONALE VS. Milan

یکشنبه 25 دی ماه 1390
15 ژانویه 2012
ساعت 23:15 بوقت تهران
شبکه های پخش کننده :
Sky Sport
Aljazeera Sport
Ictimai TV
IRIB3
پخش آنلاین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به میزبانی ابنترمیلان
ورزشگاه
Giuseppe Meazza

a.y.m
01-13-2012, 12:09
سلام میخاستم نظرتونو برا یک ترکیب عالی برای انتر بدونم

MohaZalla
01-13-2012, 13:58
سلام میخاستم نظرتونو برا یک ترکیب عالی برای انتر بدونم

اول از همه یه خیر مقدم به شما دوست عزیز عرض میکنم،امیدوارم از این به بعد هم شاهد حضورت در سایت باشیم...
در مورد ترکیب باید بگم اینتر باید با ترکیبی وارد زمین بشه که از همون اول نبض میانه میدون رو دستش بگیره که بهترین راه برای رسیدن به این هدف استفاده از 2 هافبک دفاعی میتونه باشه.
و با توجه به اینکه به نظر میرسه اینتر تمام بازیکن هاش رو در اختیار داره ایده آل ترین ترکیب 4-2-3-1 هست...

MohaZalla
01-16-2012, 01:34
برد اینتر رو به هوادارای تیم تبریک میگم...:hooora:
اینتر با ارائه یه بازی منطقی مخصوصا تو نیمه دوم و مخصوصا بعد از به ثمر رسوندن گل بازی،بزرگی خودش رو اثبات کرد.
تو این بازی همه خوب بودن مخصوصا تو دفاع،از عکس العملهای سزار گرفته تا بازی خوب و عالی ال کاپیتانو و کامبیاسو و ... حالا دیگه اینتر هم به جمع مدعیان اضافه شد.انصافا لقب pazza inter خیلی به جاست!

زانتی
01-16-2012, 05:41
برد اینتر را در یک بازی خوب وکم اشتباه تبریک می کویم به ارزو ادامه این روند.

J. Mourinho
01-16-2012, 12:14
منم این برد دلچسب پاتزا اینتر رو تبریک میگم :eyvalla:
ایشالا هفته بعد هم لاتزیو رو میپکونیم

mohammad.nanaz
01-16-2012, 13:09
I Love you INTER:bia baghalam:love::

David Sina
01-16-2012, 13:54
تبریک میگم به هواداران اینتر / تیمتون با برنامه بازی کرد و بازی رو برد :ohum:

MohaZalla
01-20-2012, 11:43
هفتمین برد پیاپی این بار در کوپا ایتالیا...!
بزنم به تخته اینتر رو دور افتاده و یکی یکی همه تیمها رو داره میزنه،دیشب هم با دو گل مایکون و پولی به یک چهارم نهایی رسیدیم و باید به مصاف ناپولی بریم.ولی با اینحال به نظر من اینتر هنوز هم کار داره و جا داره از این بهتر هم بشه

MohaZalla
01-22-2012, 21:02
۩۞۩ هفته نوزدهم سری آ : اینتر -- لاتزیو ۩۞۩

یکشنبه 2 بهمن ماه 1390
22 ژانویه 2012
ساعت 23:15 بوقت تهران
شبکه های پخش کننده :
Sky Sport
Aljazeera Sport
Ictimai TV
IRIB3
پخش آنلاین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به میزبانی اینتر
ورزشگاه
Giuseppe Meazza

sina acm
01-23-2012, 15:30
منم دیشب از برد اینتر میلان مقابل لاتزیو خوشحال شدم 7 برد پیاپی داشتین اینتر دوباره به دوران خوبش داره برمیگرده

با قدرت گرفتن اینتر امیدوارم تو چمپیونز لیگ نتایج خوبی همراه با میلا و ناپولی بگیرد که باعث پیشرفت لیگ ایتالیا

و گرفتن او 1 سهمیه که به ناحق از ایتالیا کم شد بشه

AlexDelpiero
01-23-2012, 16:13
ممد چیکار کردی هشت بازی رو به طور متوالی بردین ؟!! :nishkhand:
اگه دعایی چیزی خوندی بده ما هم یه فیضی ببریم !!!
بازی دیشب رو از دقیقه 20 تا بعد از گل دوم اینتر دیدم !
بازی خوبی بود !
برعکس بازی با پارما که ریکی آوارز بهترین بود این بازی واقعا چیز زده بود به بازی و بهترین گزینه همون اسنایدر بود که اومد به بازی !
گل دومتون هم که آفساید بود ! :nishkhand:
در کل حق لاتزیو باخت نبود !

MohaZalla
01-23-2012, 17:00
ممد چیکار کردی هشت بازی رو به طور متوالی بردین ؟!! :nishkhand:
اگه دعایی چیزی خوندی بده ما هم یه فیضی ببریم !!!
بازی دیشب رو از دقیقه 20 تا بعد از گل دوم اینتر دیدم !
بازی خوبی بود !
برعکس بازی با پارما که ریکی آوارز بهترین بود این بازی واقعا چیز زده بود به بازی و بهترین گزینه همون اسنایدر بود که اومد به بازی !
گل دومتون هم که آفساید بود ! :nishkhand:
در کل حق لاتزیو باخت نبود !

مهدی دعا رو نوشتم دادم دست رانیری شبا که میخوابه میذاره زیر سرش،اگه میخوای به برانکا بگم بیارش تورین تحویلت بده!!!ki::
البته خودم از بازی اینتر زیاد راضی نبودم و معتقدم باید از اینی که هست بهتر بشه...binam
اگه منظورت اون میخ ته استوک پاتزینیه که یه مقدار جلوتر بود باهات موافقم!!!:nishkhand:
حق لاتزیو باخت نبود ولی گردن اینتر کلفت تر بود لاتزیو ور نیوورد!lagh::

MohaZalla
04-25-2012, 21:06
اینتر خیلی خوب موقعی اینتر بود...!!! در روزی که لاتزیو و رم باختن اینتر تونست اودینزه بالا جدولی رو تو خونش بزنه و این یعنی نزدیک و نزدیکتر شدن به کسب سهمیه فصل آتی لیگ قهرمانان.تو این بازی وسلی اشنایدر خیلی عالی بود و دو گل زد.
اینتر این فصل خیلی تیم عجیبیه،جایی که انتظار نمیره ببره میبره و جایی که انتظار نمیره امتیاز از دست بده کاملا برعکس این اتفاق میافته!

J. Mourinho
04-25-2012, 22:02
تبریک میگم
اسنایدر تو این بازی خیلی عالی بازی کرد و نشون داد که داره به اوجش برمیگرده ولی حیف که تو این فصل اصلا شانس نداشت و همش مصدوم میشد، خداکنه فصل بعد هم تو اینتر بمونه
این هفته هم خوب شد لاتزیو باخت و فاصلمون باهاش شد 3 امتیاز
الان ما تو جدول پنجمیم به خاطر بازی رو در رو ولی ورزش3 زده ششم

42d3e78f26a4b20d412==