PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: قهرمان جام باشگاه های اروپا 2011-2012

alexandre dasilva
08-27-2011, 09:11
به نام خدا

در این تاپیک قصد داریم تا نظر بچه ها را در مورد قهرمان امسال چمپیونز لیگ بدانیم.

لطفا در نظر سنجی که برای همین امر تعبیه شده نیز شرکت فرمایید.

لطفا اگر تیم مورد ذهن شما در لیست نیست گزینه سایر تیمها را بزنید.

برای نظرات خود حتی المقدور کوتاه دلیل بیاورید.

1. میلان
2. رئال
3. اینتر
4. منچستر یونایتد
5. منچستر سیتی
6. بارسلونا
7. چلسی
8. آرسنال
9. بایرن
10.سایر تیمها

البته دوستان عجله نکنند...
میتونید اول در مورد تیمهای مورد نظرتون بحث کنید و دلایل ذهنتیون رو از موفقیت در لیگ پیش رو رو برای همه شرح دهید و بعد از دیدن بازی های گروهی تیمها و سنجیدن قدرتشون نظر خود را ثبت کنید.

لطفا به تیمها و دیگر کاربران بی احترامی نکنید...
در غیر این صورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری شما تشکر صمیمانه ای داریم.

ManUtd
09-06-2011, 20:59
به نظر من رئال شانس اول قهرماني تو اروپاي و البته بارسا و منچستر و ميلان هم كمي شانس دارن ولي دركل اگه رئال بارسا تا قبل از فينال به هم نخورن بعيد ميدونم تيمي بتونه برابرشون مقاومت كنه.منچستر نزديكترين تيم به رئال و بارساس چون ميلان و منسيتي درسته خيلي قويتر شدن ولي اونقدر هماهنگ و يكدست نيستن كه بتونن قهرمان اروپا بشن

Abdollah 202
09-06-2011, 21:20
به نظر من هنوز آرسنال اونقدر ضعیف نشده که از رقابت جا بمونه
:yes::yes::yes::yes::yes::yes:
ارسنال هر جا باشي باهاتم

David7
09-06-2011, 22:46
به نظر من رئال مادرید و بارسلونا بیشترین شانس رو دارن رئال مادرید کمی شانسش کمتر از بارساست دلیلش هم همه میدونن...

mortezarm
09-07-2011, 14:36
همون طور که آمار نشون میده رئال شانسش از همه بیشتره
البته فوتبالی میگم
اگر جریان ها دیگه وارد فوتبال نشه

مورینیو...
09-08-2011, 11:29
رئال برای قهرمانی چیزی رو باید داشته باشه که با پول نمیشه خرید و بارسا هم اون چیزو داره. منظورم شانسه بهترین مربی و بهترین بازیکنان جهان تو یه تیم باشن اما شانس نباشه قهرمانی غیرممکنه به قول سرالکس فرگوسن مگه بردن درفوتبال در خلاء شانس هم ممکنه؟

zamani
09-09-2011, 15:05
به نظر من ابی واناری پوشان بارسلون امسال هم میتونن قهرمان جام باشگاه های اروپا بشن.چون از هرنظرتیم کامل وهماهنگی هستن وبازیکنان بسیارخوبی دارن.
فقط فقط بارسلونا:yes:

spiderkiller
09-09-2011, 19:06
دوستان کلا از بحث خیلی دور شدیم.به نظرتون فینال بین کدوم تیماست؟
من میگم بارسا و رئال.البته اگه به هم نخورن.
اگه رئال و بارسا بهم بخوردن که بین بارسا و من یو یا چلسی میشه.
من درکل بارسا رو گزینه اصلی فینال میدونم :ohum:

AL1reZA
09-09-2011, 19:18
به نظر حداقل یکی از این 3 تیم به فینال می رسد

بارسلونا رئال مادرید منچستریونایتد

این 3 تیم گزینه اصلی برای قهرمانی هستند.
1-هر3 تیم بازیکن های عالی دارن 2-هرسه روزهای خوبی رو پشت سر می گذارند 3-هرسه تیم مربیه خوبی دارن

mortezarm
11-03-2011, 23:35
بارسلونا یا رئال یا بایرن مونیخ ................ بی تعصب ....تیم های انگلیسی همگی حذف میشن
کاملا موافقم
البته منچسترو تو بدترین شرایطم نباید دست کم گرفت البته منظورم یونایتده
هر چند سیتی امسال خیلی امادس اما به نظرم اصلا از نظر روحی امادگی قهرمانیو ندارن

مورینیو...
11-03-2011, 23:59
رئال مادریدفعلا وحشت آورترین تیم مرحله گروهی بوده.دریافت حداکثر امتیازات تا اینجا(12امتیازاز4بازی) 12 گل زده بدون اینکه حتی یه گل دریافت کنه.اگه رئال مادریدبه همین وضعیت ادامه بده قهرمان میشه.یه حسی به من میگه رئال مادرید امسال قهرمان میشه.دیگرتیم های مدعی هم به ترتیب بارسلونا و آث میلان و بایرن مونیخ اند.

spiderkiller
11-04-2011, 00:03
یکم تیما رو دور بیوفتن امسال خیلی لیگ هیجانی میشه البته اگه قرعه خوب باشه.بارسا و رئال بخت اول بایرن و سیتی و یونایتد بخت دوم هستن.البته امیدوارم رئال و بارسا تا قبل از فینال به هم نخوردن چون جذابیتش میاد پایین.از طرفی اگه به هم نخورن یک فینال کاملا اسپانیایی داریم

DanielBahrami
11-04-2011, 20:27
رئال مادرید و بارسلونا احتمال قهرمانی شون نسبت به بقیه ی تیم ها بیشتره .

منچستر یونایتد و چلسی هم کمی شانس دارند .

AL1reZA
11-04-2011, 21:04
حرف اول رئالو بارسا می زنند.رئال مادرید و بارسلونا احتمال قهرمانیشون خیلی زیاده و یونایتد هم دوم.

ale10forever
11-09-2011, 05:31
امسال من شانس اول قهرمانی رو رئال میدونم. به نظرم بارسا یه کم افت کرده . بعد رئال بایرن امسال خطرناک ترین تیمه که نشون داده میتونه به فینال برسه. من سیتی هم با اینکه تجربه نداره اما به هر حال بازیکنا و مربی خیلی خوبی داره که شانس این تیمو بالا میبره
ولی با این حال من به میلان رای دادم. تعصب ایتالیایی خفمون کرده دیگه!

نمی دونم باید از دیدن این صحنه خوشحال باشم یا ناراحت ! dallliii

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

امیدوارم فصل بعد یوونتوس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان باشه ! om::

مهدی جون دست رو دلمون نزار که خونه! بزرگی این تیم انقدر هست که حتی وقتی هم که نیس اسمش تو مدعیا دیده میشه. om::فصل بعد میایم و cl رو به توبره میکشیم!

ibrahim
11-25-2011, 23:31
تعداد 86 پست اسپم،کری خوانی،و بی مورد به موضوع حذف شد.

موضوع این تاپیک:نظرسنجی: قهرمان جام باشگاه های اروپا 2011-2012

اگه نظری در این مورد دارین بفرمایین با دلیل و منطق بگین در غیر اینصورت حذف میشن.

David Sina
11-25-2011, 23:38
الان مدعی اصلی این جام بارساست ............ با شکست میلان نگاه همه کارشناسان فعلا به سوی بارساست

Ali Asgar
11-26-2011, 00:19
با توجه به وضعیت الان آرسنال و اوجی که داره می گیره آرسنالم شانس کمی واسه قهرمانی نداره. :yes::yes:

R.BAGGIO.10
11-26-2011, 00:22
نمیخندید من میگم ناپولی.
چون هم مربیش خوبه و هم بومیه و ترکیبش و بازیکناش یک دست.

Zid@ne
02-17-2012, 01:11
راستش من نظر اصلیم رو آرسنال بود که متاستفانه با باخت سنگینی که به میلان داد یه کم بعید به نظر میرسه که به مرحله بعد بره . میلان هم با این برد نشون داد که یکی از مدعیان اصلی جامه . به نظرم امسال رئال یا بارسلونا تواناییش رو دارن که چمپیونز رو بگیرن ولی به نظرم بخت بارسلونا بیشتره ...............

R.BAGGIO.10
02-17-2012, 11:00
به نظر من ناپولی قهرمان میشه.
بازیهای خوب این تیم به همراه یک دست بودن این تیم من به شخصه میگم این تیم بزرگ ایتالیایی قهرمان میشه.
گزینه هم داداش نمیذاشتی مورد نداشت.

mortezarm
02-17-2012, 13:58
خب منم معتقدم رئال قهرمان میشه و تنها حریف واسه رئال البته به نظره خودم ها فقط میتونه بارسا باشه
بقیه تیما با این توانایی رئال بعیده حرفی واسه گفتن داشته باشن و اگه دوباره قرعه کشی های خاص نباشه فینال رئال بارساست و البته اونجا هم امیدوارم با تاکتیکای هجومی بارسا رو ببریم که میبریم و قهرمانیم

spiderkiller
02-17-2012, 15:00
مدعیان اصلی قهرمانی رئال بارسا و بایرن هستن.اتفاقا به نظر من شانس بایرن از رئال و بارسا بیشتره و فقط یک علت داره.بازیکنای سرعتی بایرن از رئال بهتر هستن همچنین طراح های بهتری هم داره.از طرفی چون بارسا نسبتا جلوی سرعت رئال کم میاره میتونه خیلی جلوی سرعت بایرن اسیب ببینه.به نظرم اگه بایرنی ها لیگ رو ول کنن میتونن مدعی اصلی برای قهرمانی باشن.ولی من بازم میگم بارسا قهرمان میشه اخه هنوز هیچ تاکتیکی غیر از کشتی کج برای مهار بارسا پیدا نشده

Fc Bayern München
02-17-2012, 16:55
آقا جان آرسنال و لورکوزن که حذفند ...............
بعدشم از کجا معلوم لیون یا باسل یا ناپولی قهرمان نشند ؟؟؟؟؟؟
به نظر من این نظرسنجی کاملا اشتباست ..................
بایرن مویخ هم نه بایرن مونیخ .....
به نظر من هم مدعیان اصلی قهرمانی بایرن و بارسا هستند ............
بایرن با بازیکنای سرعتیش جلوی رئال می ایسته و بارسا با بازیکنای خوب و تکنیکیش .............
البته شانس بارسا جوری زیاده که به لالیگا فکر نکنه.....................
و اگرنه رئال با توجه به لیگ با اعتماد به نفس بیشتر به بازی ها ادامه می ده .........
ولی به نظر من بایرن ..............
حالا که با باسل بازی داره باید سال پیش لیگ قهرمانان ( مراحل گروهی ) رو یاد بیاره ............
که با باسل هم گروه بودن و اونها از باسل بردند ...............
مخصوصا حالا که فینال تو آلیانز آرنا تو مونیخ برگزار میشه .................

Zid@ne
02-17-2012, 17:05
آقا جان آرسنال و لورکوزن که حذفند ...............
بعدشم از کجا معلوم لیون یا باسل یا ناپولی قهرمان نشند ؟؟؟؟؟؟
به نظر من این نظرسنجی کاملا اشتباست ..................
بایرن مویخ هم نه بایرن مونیخ .....

ممد جان زود قضاوت نکن و آرسنال و لورکوزن رو حذف شده ندون !
نظرسنجی اشتباه نیست عزیز چون سعی کردن از بین تیم های مدعی قرار بدن.........
در مورد اسم بایرن هم بهش میگم درستش کنه.........

ManUtd
02-17-2012, 18:42
مدعیان اصلی قهرمانی رئال بارسا و بایرن هستن.اتفاقا به نظر من شانس بایرن از رئال و بارسا بیشتره و فقط یک علت داره.بازیکنای سرعتی بایرن از رئال بهتر هستن همچنین طراح های بهتری هم داره.از طرفی چون بارسا نسبتا جلوی سرعت رئال کم میاره میتونه خیلی جلوی سرعت بایرن اسیب ببینه.به نظرم اگه بایرنی ها لیگ رو ول کنن میتونن مدعی اصلی برای قهرمانی باشن.ولی من بازم میگم بارسا قهرمان میشه اخه هنوز هیچ تاکتیکی غیر از کشتی کج برای مهار بارسا پیدا نشده

من كاملا با نظرات شما مخالفم !
به نظر من رئال , بارسا , ميلان , بايرن به ترتيب شانس قهرماني دارند.
به نظرم از لحاظ تاكتيكي و قدرت تيمي رئال از بقيه تيمها سرتره .
بارسا هم با اينكه كمي افت داشته ولي هميشه جلو رئال خوب بازي ميكنه ! اينكه شانس بارسارو كمتر از رئال دونستم واسه اين بود كه اگه تا قبل از فينال اين دو به هم نرسند احتمال حذف بارسا بيشتره ! همون طور كه گفتم ميلان و بايرن بعد از رئال و بارسا مدعي هستند ! در اين بين اينتر و چلسي هم هستند ! وقتي به اين تيمها نگاه ميكنيم ميبينيم كه بارسا مقابل تيمهايي مثل ميلان , چلسي , اينتر( اگه آماده باشه ) به مشكل ميخوره ! واسه اينكه اين تيمها هافبك هاي جنگنده اي دارند ! بارسا مقابل اين تيمها به مشكل ميخوره !
اما رئال نوع بازيش جوريه كه در مقابل ميلان و چلسي و ..... به غير از بارسا كار راحتي داره !
با اين حساب به نظرم اگه رئال به بارسا نخوره احتمال اين هست كه بارسا توسط تيمي مثل ميلان و چلسي و .... حذف بشه و رئال تو فينال شانس بيشتري واسه قهرماني داره ! ولي اگه بارسا و رئال به هم بخورند هردو به يك اندازه شانس دارند !
اما در مورد اينكه بايرن هم مهاجمين سرعتي تري داره و هم طراح هاي بهتري واقعا متعجب شدم ! مهاجمين رئال: دي ماريا و كريس ! همين دوتا رو فقط بخوايم حساب كنيم ميفهميم كه مهاجمين رئال سرعتي تر هستند ! بنزما در مقابل گومز يا مولر ! كايخون هم سرعتي هست ! نه اين اصلا درست نيست كه بگيم سرعت مهاجمين بايرن از رئال بيشتره!
اما در مورد اينكه ميگيد بايرن طراح هاي بهتري داره ! اينم خيلي عجيبه ! آلونسو يكي از بهترين هافبك دفاعي هاي جهان در كنار ازيل ! و كاكا شاهين خديرا ديارا ! ازيل خودش بهترين هافبك آلماني ها هست ! اينم خيلي عجيب بود واسم !

spiderkiller
02-17-2012, 19:24
من كاملا ...

ببین داداش من منظورم از سرعت بایرن سرعت مهاجماش نبود بلکه سرعت تیمی بود.بایرن واقعا ضد حمله های سریع تری نسبت به رئال داره.من که طرفدار بایرن نیستم ولی خب چیزی رو دیدم میگم.واقعا بعضی مواقع تو بازی های بایرن البته اولای فصل توپ در کمتر 2 ثانیه از زمین بایرن به محوطه حریف میرسید.برای همین میگم باید لیگ رو ول کنن اگه میخوان اروپا قهرمان بشن چون سبک سرعت برای تیمای خسته به درد نمیخوره.در مورد هافبک هم شما اوزیل رو که قابلیت دفاعی نداره با گوستاو و شوان اشتایگر مقایسه میکنی؟ تازه کروس رو هم دارن.شاید از بین هافبک های رئال فقط الونسو تو میانه بتونه با هافبک های بایرن مقایسه بشه.منظورم هافبکی هست که هم پاس های میانه رو ببره هم توانایی طراحی داشته باشه.از طرفی دیماریا و رونالدو و رو با ریبری و روبن مقایسه نکن.شاید رونالدو سریعتر باشه ولی ایا اگه یک روز رونالدو رو فرم نباشه رئال تو جناحین به مشکل نمیخوره؟ این برای بایرن صدق نمیکنه چون هر دو وینگ فیکس تیم قابلیت های نسبتن برابر و سرعتی دارن.یعنی اگه یک بازی رونالدو وریبری برای هر دو تیم نباشن بایرن به مشکل نمیخوره ولی رئال خیلی به مشکل میخوره.از طرفی مهاجمای نوک رئال بگیر نگیر دارن.یک بازی هیگویین خوبه یک بازی بنزما ولی بایرن به نسبت مهاجمای ثابتی داره.گمز و مولر هم تو سرعت هم فینیشینگ به نظر من از هیگوویین و بنزما بهتر هستن.شاید تنها پستی که رئال برتری نسبی جلوی بایرن داشته باشه خط دفاع هست.یعنی رئال شاید جلوی بایرن روی اشتباه فردی دفاع ها به گل برسه ولی رئال معمولا این اشتباهات رو نداره.من برای این دلایل برتری بایرن رو میدونم حتی به نظرم بایرن میتونه یکم شانس بیشتری حتی نسبت به بارسا داشته باشه.

spiderkiller
02-17-2012, 19:32
درمورد اون دوستانی هم که فکر میکنن ارسنال هنوز شانس داره خب باید بهشون گفت یکم واقع بین باشید.ارسنال بارسا رو 2-1 برد ولی تو خونه بارسا 3 تا خورد و حذف شد تازه اونوقت نسری کلیشی و سسک رو هم داشتن.الان که سطح بازیکناشون پایین هست میخوان 4 تا به میلانی بزنن که خیلی تو اروپا انگیزه داره؟ خب باید واقع بین بود.تقریبا احتمال اینکه ارسنال 4 تا به میلان بزنه و برگرده مثل احتمال اینه که بخوایی از دقیقه 80 به بعد جلوی یک تیم قوی تر از خودت 3 تا گل رو جبران کنی.البته احتمالش صفر نیست ولی 1 در 100 بار اتفاق میافته.درست مثل همونکاری به بارسا با ارسنال چند سال پیش کرد.

Zid@ne
02-17-2012, 20:02
درمورد اون دوستانی هم که فکر میکنن ارسنال هنوز شانس داره خب باید بهشون گفت یکم واقع بین باشید.ارسنال بارسا رو 2-1 برد ولی تو خونه بارسا 3 تا خورد و حذف شد تازه اونوقت نسری کلیشی و سسک رو هم داشتن.الان که سطح بازیکناشون پایین هست میخوان 4 تا به میلانی بزنن که خیلی تو اروپا انگیزه داره؟ خب باید واقع بین بود.تقریبا احتمال اینکه ارسنال 4 تا به میلان بزنه و برگرده مثل احتمال اینه که بخوایی از دقیقه 80 به بعد جلوی یک تیم قوی تر از خودت 3 تا گل رو جبران کنی.البته احتمالش صفر نیست ولی 1 در 100 بار اتفاق میافته.درست مثل همونکاری به بارسا با ارسنال چند سال پیش کرد.
عزیزم درسته یکم باورش سخته ولی فوتبال غیرقابل پیش بینی هست و اگه دقت کرده باشی حتی لحظات و بازیهایی بودن که باورش نمیشه کرد . اگه فینال چمپیونز میلان و لیورپول رو دیده باشی دیگه این حرف رو نمیزدی......
اگه قرار بود لیورپول تو اون بازی امیدش رو از دست بده هیچ وقت نمیتونست 3 گل خورده رو از دقیقه 60 به بعد جبران کنه و قهرمان بشه .
پس بنابراین امید داشتن به برد دلیل بر این نیست که آدم واقع بینی نیستیم فقط یکم امید داریم ..........roz::

ManUtd
02-17-2012, 20:18
ببین داداش من منظورم از سرعت بایرن سرعت مهاجماش نبود بلکه سرعت تیمی بود.بایرن واقعا ضد حمله های سریع تری نسبت به رئال داره.من که طرفدار بایرن نیستم ولی خب چیزی رو دیدم میگم.واقعا بعضی مواقع تو بازی های بایرن البته اولای فصل توپ در کمتر 2 ثانیه از زمین بایرن به محوطه حریف میرسید.برای همین میگم باید لیگ رو ول کنن اگه میخوان اروپا قهرمان بشن چون سبک سرعت برای تیمای خسته به درد نمیخوره.در مورد هافبک هم شما اوزیل رو که قابلیت دفاعی نداره با گوستاو و شوان اشتایگر مقایسه میکنی؟ تازه کروس رو هم دارن.شاید از بین هافبک های رئال فقط الونسو تو میانه بتونه با هافبک های بایرن مقایسه بشه.منظورم هافبکی هست که هم پاس های میانه رو ببره هم توانایی طراحی داشته باشه.از طرفی دیماریا و رونالدو و رو با ریبری و روبن مقایسه نکن.شاید رونالدو سریعتر باشه ولی ایا اگه یک روز رونالدو رو فرم نباشه رئال تو جناحین به مشکل نمیخوره؟ این برای بایرن صدق نمیکنه چون هر دو وینگ فیکس تیم قابلیت های نسبتن برابر و سرعتی دارن.یعنی اگه یک بازی رونالدو وریبری برای هر دو تیم نباشن بایرن به مشکل نمیخوره ولی رئال خیلی به مشکل میخوره.از طرفی مهاجمای نوک رئال بگیر نگیر دارن.یک بازی هیگویین خوبه یک بازی بنزما ولی بایرن به نسبت مهاجمای ثابتی داره.گمز و مولر هم تو سرعت هم فینیشینگ به نظر من از هیگوویین و بنزما بهتر هستن.شاید تنها پستی که رئال برتری نسبی جلوی بایرن داشته باشه خط دفاع هست.یعنی رئال شاید جلوی بایرن روی اشتباه فردی دفاع ها به گل برسه ولی رئال معمولا این اشتباهات رو نداره.من برای این دلایل برتری بایرن رو میدونم حتی به نظرم بایرن میتونه یکم شانس بیشتری حتی نسبت به بارسا داشته باشه.

والا من ديگه بريدم ! فقط يه چيزو فهميدم ! اينكه رئال كلا هيچيش خوب نيست ! :gijjj:
مثلا ميگم ازيل خوبه ميگي خصوصيت دفاعي نداره ! آخه چه ربطي داره؟ وقتي رئال مثلا از آلونسو ديارا و ازيل استفاده ميكنه آيا بايد هر 3تا دفاعي هم باشند؟ نه ! يا مثلا بارسا ! اينيستا ! تو تيمهاي ديگه ! اشنايدر ! سيلوا ! من ديگه موندم خدايي !
يعني چي اگه رونالدو نباشه؟ مگه قراره بدون اينا تيمهارو مقايسه كنيم؟ خدايا شكرت ! روبن كه بيشتر بگير نگير داره‌! ميدوني اين فصل چندتا بازي كرده كلا؟ تازه روبن سن زيادي هم داره و از لحاظ قواي بدني و انگيزه و ...نسبت به رونالدو و دي ماريا در سطح پايين تري قرار داره ! از طرفي كريس اينقدر كم فرض ميكني كه با روبن و ريبري مقايسه نميشه ! كريس كه بهترين گلزن جهان شد ! كريس كه الان تو لاليگا بهترين عملكرد رو داشته حتي بهتر از مسي ! من به بازي رودر رو كار نداره ! يه رونالدو تو هر بازي داره 2تا به بالا گل ميزنه ! دي ماريا به نظرم چيزي از سانچز بارسا كم نداره ! اينم كه قبول نداريد ! هيگواين و بنزما هم كه بگير نگير دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! واقعا جالبه ! بنزما بگير نگير داره ولي مثلا مولر و گومز و ريبري و روبن هر بازي تو بهترين شرايط هستند ! بنزمايي كه اصلا بگير نگير نداشته و هميشه خوب بوده تو اين فصل ! هيگوان هم يه ذخيره بسيار بسيار مناسب براي بنزما ! هر تيمي آرزو داره كه دو مهاجم به اني بزرگي رو به طور همزمان تو تيمش داشته باشه كه بنا به نياز ازشون استفاده كنه.
ازيل رو هم كه قبول نداري ! اين بازيكن فوق العادست ! حالا من كاري به اين ندارم كه شما اصولا به بازيكنان رئال ارادت داري ولي نميشه بازي هاي فوق العاده اين بازيكن رو با گوستاو :gijjj: و كروس مقايسه كرد:gijjj:
زد حملات رئال از هر تيمي سريع تره ! چيزي كه بارسا هم ازش ضربه خرد ! گل كريس تو بازي رفت ! سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله تو تيم رئال واقعا زياده و اين نظر همه كارشناسان فوتباله! من الكي يه حرفي رو نميزنم !

والا دوستان ما تسليم ! اين بحث هم مال خودتون بريد حال كنيد ! ايشالا كه تمام حرفهاي شما درست باشه:khelal dandoon:
م

stamford
02-17-2012, 23:39
والا من که امسال از تیم ورد علاقه ام راضی نیستم و فکر نکنم چلسی بتونه زیاد تا اون رده های بالایی صعود کنه

باید حرف حق گفت

انصافا تیم میلان عالیه و فکر کنم اگه اتفاقات غیر معمول نیوفته میلان قهرمان چمپیونز بشه

mortezarm
02-17-2012, 23:44
والا من که امسال از تیم ورد علاقه ام راضی نیستم و فکر نکنم چلسی بتونه زیاد تا اون رده های بالایی صعود کنه

باید حرف حق گفت

انصافا تیم میلان عالیه و فکر کنم اگه اتفاقات غیر معمول نیوفته میلان قهرمان چمپیونز بشه

صرف اینکه میلان ارسنالو پر گل برده نمیشه به عنوان مدعی خیلی جدی حسابش کرد
دلیلشم 3 شکست خانگی مقابله یووه ،بارسا و اینتر
البته این دلیل نمیشه میلان خوب نباشه اما خب فکر کنم در حد توانایی رئال بارسا و بایرن نباشه

stamford
02-18-2012, 00:05
صرف اینکه میلان ارسنالو پر گل برده نمیشه به عنوان مدعی خیلی جدی حسابش کرد
دلیلشم 3 شکست خانگی مقابله یووه ،بارسا و اینتر
البته این دلیل نمیشه میلان خوب نباشه اما خب فکر کنم در حد توانایی رئال بارسا و بایرن نباشه

منم فقط به خاطر این برد اخیرش نگفتم که
اگه بازیهای میلان رو دیده باشین و اون نظم تیمیشون رو دقت کرده باشین واقعا تیم جالبیه

میلان امسال در سطح رئال و بارسا هست ولی نمیدونم چرا بایرن رو اوردین وسط

42d3e78f26a4b20d412==