PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : #بحث درباره سید بندی و قرعه کشی چمپیونزلیگ 2012-2011

ale10forever
08-25-2011, 11:04
امروز قرعه کشی رقابتهای لیگ قرمانان فصل بعد انجام میشه و تیمها حریفاشونو در مرحله گروهی می شناسن
قرعه کشی امسال تو موناکو فرانسه و با حضور نمایندگان باشگاهها برگزار میشه

تیم بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی امسال برای تکرار قهرمانی کار سختتری از سال قبل داره و حریفان قدرتمندی مثل من یونایتد و چلسی و رئال رو در مقابل خودش می بینه[/CENTER]
[CENTER][Only Registered And Activated Users Can See Links]

ale10forever
08-25-2011, 11:08
امروز در موناکو قرعه کشی ای انجام می شود تا تیمهای حاضر در مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروا با هم گروهی هایشان آشنا شوند

سالی جدید و لیگ قهرمانان اروپایی جدید. با برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی و مشخص شدن تیمهای صعود کننده به مرحله گروهی این تورنمنت ، امشب و ساعت 20.15 دقیقه در سالن «فورو ژریمالدی» موناکو مراسم قرعه کشی برای مشخص شدن گروه های این تورنمنت آغاز می شود

سید بندی این تیمها بدین ترتیب است:

سید یک: بارسلونا، منچستریونایتد، چلسی، بایرن مونیخ، آرسنال، رئال مادرید، پورتو و اینتر

سید دو: میلان، لیون، شاختار دونتسک، والنسیا، بنفیکا، ویارئال، زسکامسکو، المپیک مارسی

سید سه: زنیت، آژاکس، بایرلورکوزن، بازل، المپیاکوس، باته بوریسوف، منچسترسیتی، لیل

سید چهار: خنک، آپوئل نیکوزیا، بوروسیا دورتموند، ویکتوریا پلزن، ناپولی، دینامو زاگرب، ترابزونسپور، اوتلیل گالاتی

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ای.بی.سی.دی
08-25-2011, 13:42
چر اارسنال افتاد تو سید1؟!!:mage mishe:
کاشکی تو سید1 نمیافتاد تا تو گروه بندی مقابل یکی از تیمهای بزرگ قرارا میگرفت تا هم بازی قشنگی رو ببینیم و هم ونگر به خودش میومد تا واسه صعود کارش خیلی راحت نباشه

ALI_JUVE
08-25-2011, 14:06
جهت اگاهی

امشب:

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا - مرحله گروهی

ساعت 20:30 از :

Aljazeera Sport 1
Aljazeera Sport +3
Aljazeera Sport +4
EuroSport
MEGA Channel
Nova Sports 1
SF zwei
EuroSport HD
DigitAlb HD4

ale10forever
08-25-2011, 18:58
واقعا این سیدبندی ها مسخره اس. باید بر حسب نتایجی که تیما پارسال گرفتن سیدبندی کنن. مثلا میلان که پارسال قهرمان سری آ شده باید تو سید 1 باشه نه اینتر. اونوقت به قول دوستمون آرسنال که تو انگلیس چهارم شده و از پلی آف اومده تو سید یکه در حالی که من سیتی تیم سوم فصل پیش تو سید 3!!
اگه بگیم بر اساس نتایج فصل پیش چمپیونز لیگه هم درست نیس چون بایرن و میلان تو یه مرحله حذف شدن و در ضمن بایرن هم تو لیگشون قهرمان نشده.
فکر کنم یه سری زد وبندا تو این زمینه وجود داره شاید مسئله زیاد مهمی به نظر نیاد اما همین قرعه کشی میتونه سرنوشت قهرمانو عوض کنه.:fek konam:
این جور به نظر میاد یوفا هر سال برنامه ریزی میکنه که یه تیم خـــاص قهرمان بشه که البته من زیاد قبولش ندارم. فقط یه فرضیه اس:sooot:

ALI_JUVE
08-25-2011, 21:20
قرعه کشی دقایقی پیش انجام شد و گروه بندی تیمها مشخص شد.

*Rossonero*
08-25-2011, 21:35
واقعا این سیدبندی ها مسخره اس. باید بر حسب نتایجی که تیما پارسال گرفتن سیدبندی کنن. مثلا میلان که پارسال قهرمان سری آ شده باید تو سید 1 باشه نه اینتر. اونوقت به قول دوستمون آرسنال که تو انگلیس چهارم شده و از پلی آف اومده تو سید یکه در حالی که من سیتی تیم سوم فصل پیش تو سید 3!!
اگه بگیم بر اساس نتایج فصل پیش چمپیونز لیگه هم درست نیس چون بایرن و میلان تو یه مرحله حذف شدن و در ضمن بایرن هم تو لیگشون قهرمان نشده.
فکر کنم یه سری زد وبندا تو این زمینه وجود داره شاید مسئله زیاد مهمی به نظر نیاد اما همین قرعه کشی میتونه سرنوشت قهرمانو عوض کنه.:fek konam:
این جور به نظر میاد یوفا هر سال برنامه ریزی میکنه که یه تیم خـــاص قهرمان بشه که البته من زیاد قبولش ندارم. فقط یه فرضیه اس:sooot:

دقیقا چرا میلان سید 2 باشه و اینتر سید1؟چرا آرسنال سید 1 باشه و من سیتی سید 3!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این اصلا عادلانه نیست.

*Rossonero*
08-25-2011, 21:36
قرعه کشی دقایقی پیش انجام شد و گروه بندی تیمها مشخص شد.

چی شد بالاخره؟کجا بریم دنبالش؟

ALI_JUVE
08-25-2011, 21:41
قرعه‌كشي ليگ قهرمانان اروپا

32 تيم حاضر در مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان اروپا حريفان خود را شناختند که در مهمترين رويارويي‌، بارسلوناي اسپانيا، مدافع عنوان قهرماني در گروه h با دومين تيم پر افتخار اروپا يعني ميلان ايتاليا هم‌گروه شد.

پس از پايان ديدارهاي پلي آف ليگ قهرمانان اروپا مرحله‌ي گروهي اين رقابت‌ها قرعه کشي شد تا 32 تيم حاضر در اين رويداد براي فتح معتبرترين جام باشگاهي در جهان با هم رقابت کنند.

از نکات جالب توجه در اين قرعه کشي قرار گرفتن تيم آرسنال در سيد يک بود. توپچي‌هاي لندن با وجود اين که حتي جواز حضور مستقيم در مرحله‌ي گروهي رقابت‌ها را به دست نياورده بودند و با پيروزي مقابل اودينزه در دو ديدار رفت و برگشت پا به اين مرحله گذاشته بودند در ميان هشت تيم برتر رقابت‌ها قرار گرفتند.

و البته در اين ميان، ميلان قهرمان فصل گذشته سري a و دارنده‌ي هفت عنوان قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و يدک کشيدن عنوان دومين تيم پرافتخار اروپا در سيد دو قرار گرفت.

بارسلونا مدافع عنوان قهرماني با قرعه‌اي سخت روبرو شد. آبي و اناري‌ها براي دفاع از عنوان قهرماني بايد با تيم‌هاي ميلان ايتاليا، باته بريسوف بلاروس و ويکتوريا پلژن چک رقابت کنند. رئال مادريد هم در گروه d با تيم‌هاي المپيک ليون فرانسه، آژاکس هلند و دينامو زاگرب کرواسي همگروه شد.

منچستريونايتد فيناليست فصل گذشته رقابت‌ها نيز در کنار بنفيکاي پرتغال، بازل سوئيس و اوتلول گالاتي روماني قرار گرفته است.

* گروه بندي مرحله‌ي نهايي ليگ قهرمانان اروپا به اين شرح است:

گروه a:

بايرن مونيخ آلمان، ويارئال اسپانيا، منچستر سيتي انگليس، ناپولي ايتاليا

گروه b:

اينتر ايتاليا، زسکا مسکوي روسيه، ليل فرانسه، ترابوزان اسپور ترکيه

گروه c:

منچستر يونايتد انگليس، بنفيکا پرتغال، بازل سوئيس، اوتلول گالاتي روماني

گروه d:

رئال مادريد اسپانيا، المپيک ليون فرانسه، آژاکس هلند، دينامو زاگرب کرواسي

گروه e:

چلسي انگليس، والنسياي اسپانيا، باير لورکوزن آلمان، خنک بلژيک

گروه f:

آرسنال انگليس، مارسي فرانسه، المپياکوس يونان، دورتموند آلمان

گروه g:

پورتو پرتغال، شاختار دونتسک اوکراين، زنيت روسيه، آپوئل قبرس

گروه h:

بارسلونای اسپانيا، ميلان ايتاليا، باته بريسوف بلاروس، ويکتوريا پلژن چک

Abdollah 202
08-25-2011, 21:49
چرا اينقدر ضد ارسنال حرف ميزنين؟
ارسنال از هر جهت از من سيتي بهتره
اما
اما ميلانو حق ميدم
نميدونم پورتو تو سيد 1 جكار ميكنه؟
ميتونستن ميلانو بجاش قرار بدن

DanielBahrami
08-25-2011, 22:03
گروه بندی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012-2011

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ای.بی.سی.دی
08-25-2011, 22:53
باز ما ارسنالی ها تنمون به لرزه!!!
باز ما یه جوری افتادیم که به احتمال50الی60درسد دور بعد به بارسا بخوریم!!!!!

Abdollah 202
08-25-2011, 23:05
اخ راست كفتي ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اين رئال مادريد ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم كه نتونست بارسا رو شكست بده دلمون خنك شه
مثل اينكه قسمت شده امسال باز با بارسا بخوريم به هم

Only Arsenal

Mehrd@d
08-25-2011, 23:14
با این اوصاف باید گروه A رو گروه مرگ نامید. به نظرم رقابت هیجان انگیزی رو از این تیم ها خواهیم دید.
امیدوارم از این گروه واقعا دشوار هر کی که استحاق داشته باشه بیاد بالا...:yes:
ولی واقعا خیلی گروه پیچیده ایه!!!!!!! من که ریختم بهم !!!:ajibeee:
چون به نظرم این 4 تیم شانس و همچنین شایستگی رفتن به مرحله بعد رو داشتن. ولی خب گرفتار قرعه سخت شدن!!:shogh:

lio messi10
08-25-2011, 23:38
آرسنالی های عزیز از کجا می دونین که با بارسلونا مرحله بعد می افتین آخه مرحله بعد دوباره قرعه کشی میش ه یادتون رفته . راجع به تیم خودمون هم باید بگم که به غیر از میلان تیم های دیگه گمنام هستند و کار سختی رو بارسلونا نداره ولی ما باید با اقتدار و به عنوان تیم اول صعود کنیم . زنده باد بارسلونا

mortezarm
08-25-2011, 23:48
اخه دوره بعد که قرعه کشی چطور میخورید به بارسا

mortezarm
08-25-2011, 23:54
ولی گروه a ا ز همه سختر بعدشم فکر کنم گروه d و e باشه
اما در مجموع یه طوریه که اصلا گروه مرگ نداره
همه مدعی ها گروهشون خوب اومده

ای.بی.سی.دی
08-26-2011, 00:30
پیچیده ترین گروه همون گروه ارسناله.به علت وجود خود ارسنال که خیلی هم ضعیف نیست(!!!!!!)مارسی و همچنین قهرمان فصل گذشته المان با مربی جوون و علمیش گلوب

bojan9
08-26-2011, 02:18
خب لیگ قهرمانان اروپا هم قرعه کشی شد و تا حدودی برا همه تیما خوب بوده و تیمای مدعی کار چندان سختی ندارن و حداقل به عنوان تیم دوم گروه میتونن صعود کنن نمونش میلان که با بارسا هم گروه شده و از تیم های مدعی هستش ولی چیزی که عیانه اینه که بارسا و میلان به راحتی صعود میکنن چون دو تیم دیگه پتانسیل صعود کردن ندارن و باید برای سوم شدن بجنگن!!

بی شک پیچیده ترین گروه ، گروه اول هستش جایی که بایرن مونیخ و ویارئال و منچستر سیتی و ناپولی حضور دارن ، به این دلیل که هر چهار تیم تیمای قدری هستن ولی با این حال شانس بایرن مونیخ و منچسترسیتی برای صعود بیشتر و ویارئال هم میتونه تیم سوم باشه!!

بقیه ی گروه ها هم که دیگه تیمای صعود کنه مشخصه فقط گروه شش هیچ تیم مطرحی توش نیست و معروفتترین تیم پوتو هستش البته دیناموکیف هم تیم خوبی هست!!

ale10forever
08-26-2011, 05:47
در کل به نظرم گروه a قویترین ، گروه g خنثی ترین و گروه h جذاب ترین گروه باشن. باید منتظر دو بازی قشنگ میلان - بارسا تو مرحله گروهای باشیم اگر چه اگه اتفاق خاصی نیفته هر دوتاشون صعود می کنن.فقط کاش بازیای مرحله بعدی تکراری نباشه و بتونیم ترکیبای جدیدی رو ببینیم نه اینکه دوباره بارسا و آرسنال به هم بخورن. مثلا میلان-رئال بارسا-من سیتی چلسی-بایرن میتونن از ترکیبای جالب باشن

ale10forever
08-28-2011, 09:29
1- آرسنال که برای حضور در لیگ قهرمانان مجبور بود در پلی آف بازی کند در سید 1 قرار گرفت و به همین خاطر گروه نسبتا راحتی دارد.

2- میلان قهرمان ایتالیا در سید2 قرار داشت و با بارسلونا همگروه شد.

3- آگوئرو داماد مارادوناست . من سیتی با ناپولی همگروه است. مارادونا اسطوره جاودان ناپولی است.

4- رئال مادرید به لیون میخورد. معمولا هم این لیون است که برنده می شود. جز فصل پیش که رئال در مجموع 4-1 پیروز شد. لیون از زمان جونینیو و ویلتورد تا دو فصل پیش در یک هشتم بارها رئال را برده است.

5- فصل 2005-9 من یونایتد و بنفیکا همگروه بودند. منچستر اوضاع خوبی نداشت و باید بنفیکا را میبرد تا به مرحله حذفی صعود کند بنفیکا اما در روز آخر یونایتد را برد و شیاطین سرخ در گروهشان چهارم شدند.

6- چلسی و لورکوزن هم گروه هستند. بالاک کاپیتان لورکوزن که سالهای درخشانی در چلسی داشت به استمفوردبریج برمی گردد.

7- خوان ماتا نقش زیادی داشت تا والنسیا سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد اما او امسال در چلسی بازی می کند و چلسی و والنسیا همگروه هستند . او باید رودر روی تیم سابقش قرار گیرد و مانع از صعود آنها به مرحله بعد شود!

ManUtd
08-28-2011, 10:10
بازم با اين ليون افتاديم:ogh:واسمون شده يه قصه تكراري:ajibeee:ليون يه تيم سرسخت و هميشه خطرناكه و بايد ازش ترسيد ولي امسال رئال يه چيز ديگس:real::yes:بقيه تيم ها هم زياد جدي نيستن.اما در مورد منچستر بايد بگم قرعه خوبيه و به احتمال 99% سرگروه مياد بالا:ghelyon:

Arsenal4Ever
09-12-2011, 01:25
alan dg arsenal shakhe lay_;;lay_;;lay_;;::book::book:hapoo::arsenal::ars enal::arsenal::yes::yes::yes:

42d3e78f26a4b20d412==