PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین جانشین برای اتوئو کیست؟

MohaZalla
08-24-2011, 00:35
با سلام به همه دوستان عزیز...

انتقال سامی اتوئو مهاجم کامرونی تیم اینتر به آنژی ماخاچ قلعه روسیه تقریبا قطعی شده و این بازیکن با قراردادی نجومی به این تیم روسی پیوست.

این معامله از دو نظر قابل بررسیه:

1-جنبه منفی برای اینتر:
این مهاجم در مدت زمان حضور خودش در اینتر یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بود و تونست گلهای حساسی رو در سالهای موفقیت و ناکامی اینتر به ثمر برسونه،و با رفتن این بازیکن اینتر در خط حمله ضربه بزرگی خواهد خورد.

2-جنبه مثبت برای اینتر:
با توجه به وضعیت نامطلوب اقتصادی اینتر و با توجه به اینکه این باشگاه از نظر بدهی بعد از منچسترسیتی انگلیس با بدهی هنگفتی در رده دوم در بین باشگاههای اروپایی قرار داره این انتقال از نظر اقتصادی کمک زیادی به این باشگاه میکنه طوری که با محاسباتی که نشریه معروف گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا انجام داده این انتقال چیزی حدود 99 میلیون یورو برای اینتر سود داشته است.

حالا با توجه به شرایطی که گفته شد شما کدومیک از بازیکنان نامبرده رو بهترین جانشین برای اتوئو میدونید؟

MohaZalla
08-24-2011, 02:57
به نظر خودم هر کدوم از این نفرات یه سری محاسن دارن ، ولی دو تای اونها بیشتر به درد اینتر میخورن : ته وز و فورلان...
فورلان واقعا مهاجم کاربلدیه و این رو تو جام جهانی 2010 نشون داد.از یه طرف قیمت این بازیکن هم نسبتا پایینه و اینتر مشکلی از بابت پرداخت دستمزد این بازیکن نداره.فقط یه مساله میمونه اونم سن نسبتا بالای فورلانه که موفقیتش تو اینتر رو با شک و شبهاتی همراه میکنه ولی در کل گزینه خوبیه...

یه طرف ماجرا هم ته وز آرژانتینی قرار داره که یه مهاجم در حد کلاس آ حساب میشه و این مساله رو در تیمهای شهر منچستر ثابت کرده ولی مساله دستمزد بالای ته وز شاید بزرگترین مانع واسه پیوستنش به اینتر باشه در ضمن ته وز نشون داده خیلی راحت تو حاشیه قرار میگیره ولی در کل به نظر من تو این برهه زمانی که اینتر با مشکل بازیکن مواجه شده شاید ته وز بهترین گزینه واسه نراتزوری و شخص موراتی باشه...

rezatt
08-24-2011, 03:41
من نظرم رو دیگو فورلان هست چون هم قیمتش مناسبه هم بسیار باتجربست و کاملا به دور از حاشیه

real 8
08-24-2011, 03:51
harki bejos forlano kuyt,akhe heyfan bian inter:hehee::hehee:

vahiditaly
08-24-2011, 04:00
یاشاسین تراختور
یاشاسین تبریز
یاشاسین میلان
یاشاسین ایتالیا
Forza Milano
:love::love::love:

Fc Bayern München
08-24-2011, 04:05
دیگو فورلان و کارلوس ته وز عالی هستند ولی دیگو فورلان برای جانشینی اتوئو بهتره.:inter::italy:

David7
08-24-2011, 04:08
فورلان که گفته اینتر به من پیشنهاد نداده ولی اگه بیاد خیلی خوبه...

42d3e78f26a4b20d412==