PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرفدار منچستر هستم به خاطر اینکه؟

pathfinder
08-18-2011, 22:04
15 ساله که طرفدار منچستر هستم، از بچگی از این تیم خوشم می اومد، به خاطر بازی زیبا، رنگه قرمز

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اون زمان می گفتیم پرسپولیس منچستر انگلیس و این شعاری بود که رو همه ی در و دیوارهای محله مون می نوشتیم.
بازیکنانی که در این تیم بازی می کردند مثل بکهام، اریک کانتونا، رایان گیگز، پل اسکولز، سولسچر، پیتر اشمایکل، داوید یورک، نیستلروی و . . . . عاشق این تیم بودیم.
آن زمان آخرین بازی های اریک کانتونا برای منچستر بود که با آمدن بکهام و قرار گرفتن به جای این بازیکن خلاء این بازیکن برای تیم پر شد،
منچستر واقعاً بازی های زیبایی را به نمایش می گذاشت و می گذارد. و واقعاً تیمی بوده که همیشه حرفی برای گفتن داشته و خواهد داشت.
کی میگه بارسا یا رئال برترین تیم های جهان هستن؟ تیم هایی که فقط بلدن بازیکنان بزرگ بگیرن بعد بگن ما تیم هستیم.
منچستر تیمیه که بازیکنان گمنام رو مطرح می کنه. که تا بحال نمونه های بارزی از این بازیکنان که در رئال و بارسا هستند دیدید.
این ها همه مدیون مربی ارزشمند تیم سر الکس فرگوسن هستیم که واقعاً مربی بزرگی است.

مورینیو...
08-19-2011, 01:36
البته من دومین تیم مورد علاقم منچستره و اونم به دو دلیله یک/ وجودیک مربی افسانه ای به نام سرالکس فرگوسن دو/ بخاطر کریس رونالدو

United's Amonrist
08-19-2011, 02:05
1-سر الکس فرگوسن.2-دیوید بکهام.3-قرمز بودن لباسش!!!!!!!

David Sina
08-19-2011, 02:13
چون میدونه فوتبال 90 دقیقه است ! شخصیت قهرمانی !

ManUtd
09-22-2011, 19:28
من طرفدار رئال هم هستم ولي عشقم منچستره و وقتي خيلي كوچيك بودم طرفدار منچستر شدم.اونموقع هنوز چيزي در مورد گزشته و افتخارات منچستر نميدونستم آخه خيلي كوچيك بودم ولي اولين باري كه بازيشو ديدم يعني اولين بازي هايي بود كه ديده بودم عاشق منچستر شدم و از يونايتد خوشم اومد.با بردهاش خوشحالي كردم و با باخت هاش گريه كردم خيلي مواقع منچستر ضعيف بود و نتايج خوبي نميگرفت ولي هميشه هوادار منچستر بودم و هستم.تا آخرين لحظه عمرم عاشق يونايتد خواهم ماند:manchester:

ams7
09-30-2011, 11:08
بخاطر اين كه تاريخش سرشار از بازيكناي بزرگ و اتفاقات تلخ و شيرينيه بخاطر اينكه تيم با ثباتيه بخاطر اين كه تو بد ترين حالت بازم ميتونه بهترين باشه بخاطر شخصيت بالاي تيمي . بخاطر فرگوسن كه يه دوره از تاريخ باشگاه رو بنام خودش ثبت ميكنه و هنوزم تشنه ي موفقيته بخاطر اخلاق تيمي و روش بازي جذابي كه اگه بگيره ديگه كار حريف تمومه .
I love:: MANUTD FOR EVER
:manchester:

H@kem
10-14-2011, 10:02
بخاطر اين كه تاريخش سرشار از بازيكناي بزرگ و اتفاقات تلخ و شيرينيه بخاطر اينكه تيم با ثباتيه بخاطر اين كه تو بد ترين حالت بازم ميتونه بهترين باشه بخاطر شخصيت بالاي تيمي . بخاطر فرگوسن كه يه دوره از تاريخ باشگاه رو بنام خودش ثبت ميكنه و هنوزم تشنه ي موفقيته بخاطر اخلاق تيمي و روش بازي جذابي كه اگه بگيره ديگه كار حريف تمومه .
I love:: Manutd for ever
:manchester:
دقيقا فقط يكيو كم گفتي بخاطر اينكه شياطين سرخ جزيرند و تك هستند تك.و بخاطر اين كه به ستاره ي خاصي وابسته نيس و ميبينيد كه مياد و با تركيب نسبتا جوانش آرسنالو هشت تايي ميكنه

Abdollah 202
10-21-2011, 11:02
چون لباسش قرمزه :hehee:

ManUtd
10-21-2011, 11:35
به خاطر اينكه اول عاشق منچستر شدم بعد عاشق فوتبال!
اگه منچستر نبود منم فوتبالي نميشدم!
تا آخرين لحظه عمرم عاشق منچستر ميمونمlove::

Zid@ne
10-30-2011, 15:29
به خاطر اینکه دوسش داریمroz::roz::roz::roz::roz::roz::roz::roz:: roz::roz::
شوخی کردم !!!!!!!!!!!
فقط و فقط به خاطر فرگوسن

ManUtd
10-30-2011, 18:10
ايول به غيرت همتون!
اميدوارم منچستري باشم و منچستري از اين دنيا بريمlove::
عاشق يونايتد هستيم تا هميشه...love::

nike90
10-31-2011, 12:59
چون منچستر یه فرهنگه . چون یه چیزی فراتر از فقط فوتبال بودنه چون میشه باهاش زندگی کرد .تو منچستر ارزشها حرفه اولو میزنه و شایستگیها.
جایی که توش جوونا میان با عشق بزرگ میشن ومنچسترو میسازن .
جایی که قلبه الکس توش میتپه!!!!!!!

ManUtd
10-31-2011, 14:48
داداش خيلي قشنگ حرف زدي!
واقعا كه همين طورهroz::
عشق است يونايتد بزرگroz::

alireza vandersar
12-07-2011, 22:25
به خاطر اينكه اول عاشق منچستر شدم بعد عاشق فوتبال!
اگه منچستر نبود منم فوتبالي نميشدم!
تا آخرين لحظه عمرم عاشق منچستر ميمونمlove::

دقیقا منم همین طور و باهاتون موافقم و البته از بازیشون هم خیلی خوشم میومد

ibrahim
12-07-2011, 22:44
اول به خاطر وین رونی از فوتبالش خوشم میاد وقتی رفت منچستر منم بازیهاشو میدیدم از اونجا بود که طرفدارش شدم.
یه سفری به اعماق تاریخچش رفتم و همه چی از منچستر بهتر فهمیدمlay_;;
یکی دیگش به خاطر فرگوسن و درک مربیگریش:hooora:

amir-97
12-08-2011, 00:27
1- سبک خاص بازی کردن
2- مطرح کردن بازیکنان جوان و آینده دار(گیگز- کریس رونالدو - نانی)
3- داشتن یک مربی بزرگ به نام سر آلکس فرگوسن

AmirUtd
01-13-2012, 19:10
من به خاطر مربی خوب یعنی فرگوسن و از سبک خوب بازی کردن واز بازیکن های چون نانی و رونی خوشم میاد.

gholam
01-13-2012, 23:16
راستش رو بخواید یه روز تلویزیون رو زدم دیدم یه پسر جوون که آستین لباسش واسش یزرگ بود داره با توپ حرکات قشنگی میکنه.آره خودش بود.کریستیانو رونالدو

بعدش کم کم نشستم پای بازیای منچستر و از تکنیک بالای این بازیکن و همدلی بازیکنا لذت بردم.
وقتی تاریخچه یونایتد رو خوندم دیدم واقعا تو دنیا تکه
هیچ تیمی نیست که یه مربی رو 25 سال داشته باشه!
هیچ تیمی نیست که بتونه حماسه نیوکمپ رو تکرار کنه!
هیچ تیمی نیست که یه بازیکن توش 21 سال بازی کرده باشه!
هیچ تیمی نیست که بتونه در عرض چندین سال آمار قهرمانی هاش رو اینقدر بالا برده باشه!
هیچ تیمی نیست که بتونه توی 4 سال 3 بار بره فینال اروپا!
خلاصه هیچ تیمی نیست که همچین تاریخچه ای داشته باشه! اینو بدون تعصب میگم و هرکس اینو رد کنه هیچی ازفوتبال سرش نمیشه!

فکر مبکردم وقتی رونالدو از منچستر بره دیگه منچستر رو ول کنم! ولی اینطور نشد وقتی رفت تازه عشقم به یونایتد بیشتر هم شد و کم کم فهمیدم منچستر با قلبم و زندگیم عجین شده. تو بازی های کامپیوتری با اینکه منچستر رو خیلی ضعیف میسازن ولی همیشه جلو دوستام منچستر رو میکشم!
زنده باد منچستریونایتد:manchester:love::

Only Red Devils
05-26-2012, 13:00
چون بهترین و با تعصبترین هواداران رو داره

چون بهترین و با صلابترین مربی تاریخ رو داره

چون بهترین و پرافتخارترین تاریخچه رو داره

چون همیشه بهترین و با تکنیکترین بازیکنان رو داره

. . .

چون منچستر تو قلب ما جا داره:manchester::manchester::manchester:

GOLL
05-26-2012, 13:38
بعدش کم کم نشستم پای بازیای منچستر و از تکنیک بالای این بازیکن و همدلی بازیکنا لذت بردم.

چه روزهايي بود با اين كه آرسنالي ام اما اين دورانه يونايتد رو دوس دارم%

omid2
06-21-2012, 16:52
اول بخاطر فرگوسن بعد بخاطر بکهام منچستری شدم

چیچاریتو
06-21-2012, 18:39
من بخاطر اسکولز طرفدا منچستر شدم

سدانی ها
06-28-2013, 15:43
من از سال 1382 (5سالگی)یادم میاد فوتبال نگاه میکردم
اون موقع ها فقط طرفدار تیم ملی و پرسپولیس بودم و از باشگاه های خارجی خبر نداشتم
تا اینکه سال 2005 فینال لیگ قهرمانان بین لیورپول و میلان رو دیدم و از بازی میلان لذت بردم
هر چند لیورپول قهرمان شد ولی از اونجا بود که با فوتبال اروپا آشنا شدم
و هرنان کرسپو رو خیلی دوست داشتم
دقیقا نمیدونم کدوم فصل لیگ قهرمانان اروپا بود که بازی منچستر یونایتد - رم بود و از اونجا بود طرفدار کریس رونالدو و من یونایتد شدم نتیجه بازی 7-1 به سود یونایتد شد.
منم از اون سال طرفدار شیاطین سرخ هستم

레자
06-28-2013, 17:49
اولش به خاطر فرگوسن و شهرتش که زحمات و افتخاری که میکشید برای باشگاه.

عاشق کریمی
08-11-2013, 00:14
1-فرگوسن

2-رونی

3-قرمز بودن

4-می دونن فوتبال 90 دقیقه است

sAmAn.s
08-11-2013, 00:33
طرفدار منچستر هستم به خاطر اینکه فهمیدم باید تا آخر جنگیدو تلاش کرد اونم بدون در نظر گرفتن نتیجه :manchester::manchester::manchester::manchester::m anchester:

42d3e78f26a4b20d412==