PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من طرفدار آرسنال شدم چون كه ............

Abdollah 202
08-18-2011, 18:56
با سلام
هركس به هر دليلي آرسنال رو دوست داره ميتونه اينجا دليلشو رو بنويسه

Abdollah 202
08-18-2011, 19:12
اول از خودم شروع ميكنم كه يوقت خجالت نكشين
من راستش به خاطر بازي فيفا 2005 بود
ميپرسين جه ربطي داره؟
الان ميگم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
1-راستش قبل از اون بازي اصلا از فوتبال خوشم نميومد اما وقتي بازي هاي ارسنالو از تلوزيون ديدم ديكه از ته دل عاشق بازيش شدم
2-جون تو اون بازي قدرت ارسنال از همه تيم ها بيشتر بود
3- عاشق بازي تيري هانري و بركمب و پيرس و ويرا و ..... شده بودم
4-البته تيم فعلي ارسنالو هم دوست دارم

Mohammad
08-18-2011, 19:18
به خاطر بی ادعا بودن
نه مثل : چلسی و منچستر و لیورپول و منچسترسیتی پولداره که هی بازیکن از این باشگاه و اون باشگاه بخره
آرسنال یه بازیکنای به نام و نشان از یه باشگاه میخره و از اون ستاره میسازه ،
مثل : هانری ، ویرا ، پیرس ، لیونبرگ ، فابرگاس ، نصری...

David7
08-18-2011, 21:36
چون یه تیم بی ادعا ست و همیشه مدعی بوده...

ای.بی.سی.دی
08-18-2011, 23:37
1.به خاطر بازیهای خوبش که حتی قبل اینکه بارسای گواردیولا بیاد ارسنال با ونگر بازیهای شناور و زیبایی ارائه میدادن.
2.هیچوقت اون فصلشونو که بدون باخت شدن یادم نمیره.یکی از دلایلش همون فصل بود!!
3.از مهمترین دلایل وجود اعجوبه ای به نام تی تی(تیری انری)
اما از همه مهمتر:به خاط ارسن ونگر که با فلسفه و سبک کاری درخشانش خیلی ها رو طرفدار ارسنال کرد.واقعا میبینیم بعضی وقتها کارهایی کرده که شبیه جادو بودن.مثلا تیری انری که داشت تو یووه نابود و فراموش میشد رو تبدیل کرد به اسطوره و هویت و تاریخ یک باشگاه.مثالهای دیگه زیاده اما یکی که روزها خیلی سرش بحثه فرانسک فابرگاسه.خیلی جالب بود.فابرگاسی رو که حتی به تیم بزرگسالان هم راهش ندادن تو بارسا همون موقع شناختش و تبدیلش کرد به چیزی که الانه
وقتی ابزار دست ونگرو با دیگر مربی های پر مدعی میبینم واقعا خشمم میگیره.مثلا بازی رفتو برگشتش با بارسا و مخصوصا برگشتش که با هیچی و دست خالی به جنگ گواردیولا رفت.اون وقت فصل پیشش فرگوسن با یک گله ستاره مقل رونی و فردناند و رونالدو و...از پپ بدجور شکست خورد
یا حتی همین بازی رفت پارسال که بارسا رو برد.اخه کی جرات داره مقابل بارسا با تمام ستاره هاش به کسایی مثل ویلشر و یورو کوسیلنی و...بازی بده؟!!

HAMID ARSENAL
12-10-2011, 00:01
فقط میتونم بگم ارسنال اخه خیلی عادتکردم شب و روز فقط ارسنال و این چند تا خاطر هاست که منو ارسنالی نگه داشته البته تا اخرعمربیشترخاطراطم بمیگرده به فصل 2009-2010 اینبازیها : باتیم لیورپول تو انفیلد و امارات با تیم منچستر تو امارات با تاتنهام تو لندوایت هارت باچلسی توامارات وتوسال 2008-2009 باتیم رم توامارات در شامپیون لیگ بازیکه 1-0 شد و تو سال 2010-2011 با تیم بارسلونا در امارات و نوکمپ فقط این بازیها منو تا اخر ارسنالی نگهمیداره البته اینبازیها جریاناتی دارن تو ذهن من دوستدارهمه ارسنالیها

Abdollah 202
12-14-2011, 22:09
من واقعا تعجب میکنم
این همه طرفدار ارسنال تو سایت داریم اما هیچ کدومشون اینجا چیزی نمینویسن
بیاین بابا بنویسین
خجالت نکشین

mortezarm
12-14-2011, 22:13
من فک کردم نوشتمlay_;;
خب چون از سبکه بازیش لذت میبرم
چون تیم مردونه و از جونو دل بازی میکنه
چون تیمی بزرگ اما بی ادعاس
چون خوشم میاد دیگه اصلا.........................eterza::-

Mohammad
12-14-2011, 22:26
:hooora:کلا دوستش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد:hooora:

آرسنالی شدنم رو مدیون این بازیکنم
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Van Persie
12-14-2011, 22:40
به خاطر فوتبال زیبا و پاک

Zid@ne
12-14-2011, 22:45
من آرسنال رو دوست دارم چون :
1-آرسنال واقعا مردونه و جانانه بازی میکنه
2- بازیکنان گمنام رو تبدیل به یه اسطوره میکنه
3- بازیهای زیبا و قابل قبول
4 - با کمترین امکانات بهترین تیم رو تشکیل داده
و مهمترین اینا آرسن ونگر بزرگ و تکرار ناشدنی !

arshavin_23
12-30-2011, 11:46
آرسنال بخشی از زندگی من شده
البته خیلی کم میام اینجا و بیشتر توی سایتهای خبری انحصاری آرسنال هستم ... آدرس بهترین سایت فارسی زبون آرسنالی رو هم مینویسم واستون تا طرفدارای عزیز آرسنالی استفاده کنن
gunnerstrust.com

arsenal14
01-10-2012, 16:29
یادم میاد دوم راهنمایی بودم ، از فوتبال هیچی نمیدونستم. حتی نمیدونستم چند تا دروازه داره و کی باید به کی گل بزنه!
تو مدرسه هم همیشه بدمینتون بازی میکردم!
اما یه روز بعد از ظهر حوصلم سر رفته بود و همینجوری زدم کانال سه بازی آرسنال با منچستر بود.
آرسنال 4-1 بازی رو برد آنری یه گل استثنایی زد و منم مثل تیم هاوارد سر جام خشکم زده بود. فکر میکنم از اینحا به بعدشو هر آرسنالیی میدونه که به من چی گذشت!!!
فردای اون روز رفتم مدرسه و به همه ی دوستام که همش از فوتبال حرف میزدن گفتم من طرفدار آرسنالم! اون موقع اکثر کسایی که دورو برم بودن منچستری بودن. بار ها به این فکر کردم که منچستری شم ولی هیچ وقت حتی اون فصلهایی که منچستر قهرمان میشد، نتونستم!
نمیدونم چطور ولی عاشق آرسنالم. حس خیلی عجیبیه!
اصلا خجالت نمیکشم که بگم بعد از فینال آرسنال بارسلون احساساتی شدم و گریه کردم...:arsenal:

Abdollah 202
01-11-2012, 18:53
اصلا خجالت نمیکشم که بگم بعد از فینال آرسنال بارسلون احساساتی شدم و گریه کردم...:arsenal:
:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:
اره
منم اون سالو اصلا يادم نميره
فقط با بردن بارسلونا دلم آروم ميگيره
كه خدا رو شكر پارسال برديمشون:eyvalla: اما حذف شديمentezar::
اما امسال خيلي اميدوارم كه بتركونيم:chi migi:

Ahmad Sadeghi
01-12-2012, 22:23
چون دوستش دارم . تمام زندگیمه

hamidfc
01-14-2012, 19:18
چون تری هانری رو خیلی دوست دارم.چون سبک بازی ارسنال خیلی خوبه

LEO JOON
01-15-2012, 21:32
منم بگم؟؟؟؟:soal:
شاید عجیب باشه ولی من به خاطر همون باخت آرسنال به بارسا طرفدارش شدم
آخه اولین بار بود بازی آرسنال و نگاه میکردم و واقعا خیلی خوشم اومد
به خاطر سبک روان و شناورش و یه ذرم به خاطر فابرگاس:hehee:
در ضمن بارسا آرسنال رو می بره!:eyvalla:

pooyan_wenger
01-15-2012, 21:49
من طرفدار آرسنال بودم نشدم... من به دنیا اومدم آرسنالی بودم..... من 4 5 سالم بود بازی دیوید سیمن رو میدیدم اون ضربه گیر پشت جریمه .... ضربه آزادایی میگرفت میدیدم شاد میشدم... بازی برکمپ رو میدیدم حال میکردم.... بازیکنای جوون رو که هیچی نبودند رو میلیون یورویی میکنه و......................................./// چه از سوان سییتی ببازه.. چه از بارسلونا ببازه باز توپچیهای خودمونن:chakerim:

S H A H D A D
02-04-2012, 01:13
1000000000000000 چرا داره
فقط اینو بگم برای من"آرسنال"=نفس

42d3e78f26a4b20d412==