PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر هواداران بایرن مونیخ فصل 2011/12

feri71
08-14-2011, 20:55
به نام خدا

بحث و تبادل نظر هواداران بایرن مونیخ فصل 2011/12

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بحث و گفتگوی فنی هواداران بایرن مونیخ در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

feri71
08-14-2011, 21:21
بعد از شکست خونگی هفته ی قبل بایرن دیروز باواریایی ها تونستن با تک گل دقیقه ی نود لوئیس گوستاوو از سد میزبانشون ولفسبورگ بگذرن فک کنم یکی دو هفته که بگذره بتونن شرایط بسیار بهتری رو واسه خودشون ایجاد کنن چون توی این دو سه فصل پیش که اینجوری بود یعنی دو سه هفته ی اول رو همیشه بد بازی میکردن اما از هفته های چهارم یا پنجم میشدن یه تیم مهارنشدنی :ohum:

ManUtd
10-21-2011, 07:02
سلام خدمت بايرني هاي عزيز:chakerim:
بچه ها ميگم اين نوير هي گل نخور آخرش بازيكوناي خودتون عصباني شدن بهش گل زدن:hehee:
حيف شد!ميتونست يه ركورد بزنه كه تا سال ها كسي نتونه بهش برسه!
ولي خدايي عجب گلريه:ajibeee:

Fc Bayern München
10-21-2011, 07:10
آره نویر لیاقت گل خوردنو نداشت.
حیف شد...:gerye:
اگه 1100 دقیقه دروازه اش بسته نگه داشته باشد حتما می تواند رکورد جدیدی به نمایش بگذارد.
گلر های آلمان همیشه خوب بودن.
هنوزم که هنوزه مثل الیورکانن.

نویر نصل جدیدی از کان

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mohammad
10-23-2011, 23:17
وای خدا بایرن باخت 2-1
واقعا اصلا پنالتی نبود که هانوفر گرفته شد
اخراجشم اشتباه بود بایستی کارت زرد می داد
این چه داوریه

Mohammad
10-30-2011, 17:59
امسال بایرن عالیه به نظرم تو بوندس لیگا میتونه قهرمان بشه
و تو لیگ قهرمانان هم تا 4 تیم جلو میره
برد 4-0 بایرن مقابل نورنبرگ هم تبریک میگم

Fc Bayern München
11-01-2011, 01:44
امسال بایرن عالیه به نظرم تو بوندس لیگا میتونه قهرمان بشه
و تو لیگ قهرمانان هم تا 4 تیم جلو میره
برد 4-0 بایرن مقابل نورنبرگ هم تبریک میگم

بایرن امسال سرتا پا قهرمانه!!!
از همه طرف
:afarin::afarin::afarin::afarin:

Fc Bayern München
11-01-2011, 01:45
وای خدا بایرن باخت 2-1
واقعا اصلا پنالتی نبود که هانوفر گرفته شد
اخراجشم اشتباه بود بایستی کارت زرد می داد
این چه داوریه

نباید اونا به تیمی مثل هانوفر می باختند.
tars::

Mohammad
11-03-2011, 23:29
برد بایرن مقابل ناپولی و هتریک گومز رو به همه ی مونیخی ها تبریک میگم

David Sina
11-03-2011, 23:33
آفزین به این سبک بازی .......... هاینکس بهترین مربی بایرن تو این چند سال بوده .............. سبکش هلندیه ... آفرین

sina acm
11-04-2011, 01:13
با این که از باخت نماینده ایتالیا ناراحت شدم ولی بایرن خیلی خوب بازی کرد من هم برد بایرن رو تبریک میگم

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:38
قرمز یعنی باواریا
یه جوی پر خون
پر از گل های قشنگ
خیلی خوش و رنگارنگ

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:39
به من می گن یک باواریایی فهمیدی؟
قرمز = باواریا
آبی = اس اس

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:39
به من میگن مخلوطی از آبی و قرمز
roz::roz::roz::roz::roz::

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:40
با این که از باخت نماینده ایتالیا ناراحت شدم ولی بایرن خیلی خوب بازی کرد من هم برد بایرن رو تبریک میگم

ممنون داداش گلم
:eyvalla::eyvalla::eyvalla:

sina acm
11-04-2011, 22:24
ممنون داداش گلم
:eyvalla::eyvalla::eyvalla:
خواهش میکنم حرف حق بود

Mohammad
11-07-2011, 20:12
برد بایرن مقابل آگزبورگ رو به همه ی بایرنی ها تبریک میگم

Fc Bayern München
12-06-2011, 17:27
::::::::::::::::::::::::::::::6 تیم برتر بوندسلیگا تا هفته ی پانزدهم::::::::::::::::::::::::::::::

1.بایرن مونیخ با 31 امتیاز
2.دورتموند با 30 امتیاز و با تفاضل گل بیشتر نسبت به گلادباخ در جایگاه دوم
3.مونشن گلادباخ با 30 امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به دورتموند در جایگاه سوم
4.شالکه با 28 امتیاز
5.وردربرمن با 26 امتیاز
6.بایرلورکوزن با 25 امتیاز

Fc Bayern München
12-06-2011, 17:29
برد بایرن مقابل آگزبورگ رو به همه ی بایرنی ها تبریک میگم

ممنون که تبریک گفتی.
انشا الله قهرمان خواهیم شد...............
:flowerysmile:tazim:::flowerysmile:tazim:::flowery smile:tazim::

Mohammad
12-06-2011, 17:52
ممنون که تبریک گفتی.
انشا الله قهرمان خواهیم شد...............
:flowerysmile:tazim:::flowerysmile:tazim:::flowery smile:tazim::

:hooora:ایشالاااااااااااا :hooora:

Mohammad
12-08-2011, 14:45
خوب دیشب بایرن داشت از یه ترکیب کاملا متفاوتی استفاده می کرد
خوب بازی برای ما زیاد اهمیت نداشت و برای سیتی بحث مرگ و زندگی بود و برای همین اونا از انگیزه ی بالاتری برخوردار بودن
ولی خوشحال شدم که این سیتی میلیاردر صعود نکرد و ما به عنوان تیم اول صعود کردم
به هر حال تبریک میگم ---صعودمون به عنوان تیم اول :hooora::hooora:

Fc Bayern München
12-08-2011, 15:01
بایرن چون دیشب می دونست که سعود می کنه منچستر.س رو دسته کم گرفت و بیشتر از بازیکنان ذخیره و جوان خودش استفاده کرد چون می دونست که تیم اول گروهه و سعودش قطعیه و هیچ اضطرابی نداشت اما من سیتی با فشار زیادی بازی کرد و نتیجه رو 2-0 برد اما بازهم تیم سوم گروه شد و به رقابت های یوفا رفت.از طرف دیگر قرعه کشی خواهد شد و بایرن نمی داند که با چه حریفی رو به روست.
ضمنا سعود بایرن رو به همه ی طرفداران بایرن مونیخ تبریک می گویم.

red king
12-11-2011, 10:36
امشب بازی دیدنی اشتوتگارت با بایرنه بایرن برای حفظ صدر نشینی باید حتما ببره !

red king
12-11-2011, 10:43
بازی امشب ساعت 20 به وقت ایرانه امیدوارم بایرن بایک بازی پر گل ببره !!! بازی رو هم از دست ندید !می دونین که از کجا باید نگاه کنید !:tars::bayern::nishkhand:

red king
12-11-2011, 22:38
بازی امروز دارای نکات جالبی بود:
1.بایرن بازی لیگ قهرمانان را فدای این بازی کرد تا با بردن این بازی جای خود را در صدر جدول حفظ کند که با ناکامی حریفان و برد امروز جایش در صدر جدول مستحکم تر شد!!!
2. تیمهای المانی که در اروپا نیز بازی می کنند به شدت بعد از بازی اروپایی خود افت می کنند!!! که بایرن این افت را با فرستادن تیم دوم به میدان در لیگ قهرمانان کاهش داد و برد خارج خانه امروز را بدست اورد که بسیار مهم بود !
3.اشتوتگارت سعی کرد ضعف خود را با خشونت از همان ابتدای بازی پوشش دهد و با مصدوم کردن ستاره های بایرن مانند روبن بازی را در دست بگیرد بعد از نفوذ خوب روبن و پاس گلش به گومز که گومز ان را با بی دقتی گل نکرد با چند خطا بر روی بازیکنان بایرن که داور انها را زیر سبیلی رد کرد بر بازی مسلط شد و بلا فاصله گل اول بازی را زد!!!! ولی مسلم بود که بایرن ان را جبران می کند اشتوتگارت باز هم دست به کار کثیفی زد و ان هم خطا های پی در پی بازیکنانش بر روی روبن بود!!! که با زیاده روی بازیکن ایتالیایی که هر بار به قصد مصدوم نمودن روبن بر روی پای او از پشت تکل می رفت یک بازیکنش اخراج شد و مزد نا جوانمردی و بازی کثیفش را دریافت کرد!!!! به نظر من این بازیکن ایتالیایی باید بیشتر محروم شود چون حرکا ت بسیار کثیفی انجام داد و هدفش فقط مصدومیت روبن تازه بهبود یافته بود!!!
4.گومز دو گل زد یک گل خراب کرد ویک گل از توی دروازه بایرن در اورد تا ستاره میدان باشد !!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
5. لابادیا مربی اشتوتگارت با حرکات منزجر کننده اش در کنار میدان یک نمره منفی بزرگ در این بازی دریافت کرد !!! چون نشان داد خیلی بی جنبه است !!!!!؟؟؟ تا گوساله گاو شود ...!!!! خیلی کار داره که به هتزفیلد و هاینکس ...برسد!
6. در این بازی ثابت شد هر گاه داوران به درستی قضاوت کنند نتیجه بازی به ضرر بایرن نخواهد بود! داوری به درستی جلوی خشونت ناجوانمردانه بازیکنان اشتوتگارت را گرفت!
7. دراین بازی هدف هاینکس کنترل بازی و گرفتن سه امتیاز بازی بود که موفق شد!
8. درگیری شدید لفظی بین وان بویتن و با داشتوبر که از اواسط بازی در نیمه دوم در پی چند اشتباه پشت سر هم باد اشتوبر و گرفتن کارت زرد توسط وی شروع شد تا پس از بازی هم ادامه پیدا کرد که منظره جالبی نبود! عدم تمر کز باد اشتوبر بر بازی حتی موجب خشم هاینکس در کنار میدان شد! متاسفانه رهبر خط دفاعی در بایرن مشخص نیست !!!وان بوی تن در هامبورگ کاپیتان تیم بود که به خوبی کل تیم را رهبری میکرد ولی در بایرن حتی بازیکنی جوان مانند باد اشتوبر با او بحث می کند!بین خط دفاع و دروازه بان هم اصلا هماهنگی نیست! حتی اگر مانند شالکه رهبری خط دفاع بر عهده نویر بود باز بهتر بود! ولی در حال حاضر با بودن کاپیتان جوان سابق تیم شالکه (نویر )کاپیتان سابق هامبورگ (وان بوی تن)کاپیتان تیم ملی المان(لام) و باد اشتوبر که خود را از همه قدیمی تر می داند و دو بازیکن تازه وارد یعنی بواتنگ و رافینیا خط دفاعی بایرن بد جوری مشوش،نا هماهنگ و در گیر است!!!! باید یک فکری به حال این وضعیت کرد چون لام هم مدیریتی بر بازیکنان ندارد !!! خط دفاع مشکل تکنیکی ندارد و از لحاظ بازیکن غنی است ولی اینان با هم نمی سازند و هماهنگ ویکدل نیستند!

Mohammad
12-12-2011, 00:04
:hooora:و باز هم بایرن صدرنشین شد:hooora:
برد 2-1 اشتوتگارت رو با دو گل زیبای گومز رو به همه ی بایرنی ها تبریک میگمroz:::bayern:

Fc Bayern München
12-19-2011, 21:31
ممنون.
منو برد بایرن رو به طرفداران بایرن در برابر اشتوتگارت رو تبریک می گویم.

Fc Bayern München
12-19-2011, 21:32
بابا ای ولا به این بایرنیا!
3-0 کردن یارای پودولسکی و خودشونو!
دعا کنید تو بازی بعدی با بوخوم ببریم.
حساسیت بازی زیاده چون جام حذفیه!
gam:-

Fc Bayern München
12-19-2011, 21:33
به امید پیروزی تو برابر بوخوم در جام حذفی می رویم ای بایرن

Mohammad
12-19-2011, 22:14
منم قهرمانی نیم فصل رو تبریک میگم
ایشالا کل فصل

sina acm
12-20-2011, 00:21
نیم فصل قهرمان شدید تیم رو امسال پرقدرت چیدید

اما شالکه هم با رائول مدعی قهرمانیه

Mohammad
12-20-2011, 23:34
:flowerysmile:برد 2-1 مقابل بوخوم رو به بایرنی ها تبریک میگم :flowerysmile:
اونم با گل دقیقه 90 روبن ---- چقدر چسبیدheey::
واقعا بی انصافی بود اگه بایرن این بازی رو نمیبرد

Fc Bayern München
01-06-2012, 09:01
پیوستن مارکو رئوس به دورتموند را به همه ی بایرنی ها تسلیت می گوییم

دختر هامبورگی
01-22-2012, 18:00
هواداران بايرن مونيخ از مانوئل نوير حمايت کردند

گروهي از هواداران تيم فوتبال بايرن‌مونيخ به حمايت از دروازه‌بان ملي‌پوش تيم محبوب خود پس از اشتباه در جدال با بورسيامونشن‌گلادباخ پرداختند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از اکسپرس، گروهی از هواداران این تیم سرخ‌پوش که ستارگان خود را در سفر به شهر مونشن‌گلادباخ همراهی کردند، در فرودگاه دوسلدروف برای دقایقی با مانوئل نویر به گفت‌وگو پرداختند.

نماینده این گروه ۴۰ نفره برای دقایقی پس از بازی منجر به باخت ۳ بر یک از گلادباخی‌ها که جمعه شب در آغاز دور برگشت بوندس‌لیگا ثبت شد، با دروازه‌بان ۲۵ ساله باوارایی‌ها صحبت کرد و به وی روحیه داد.
رالف مینگه، مدیر این گروه هواداری پس از گفت‌وگوی کوتاهش اظهار داشت: اشتباه برای هر دروازه‌بانی پیش می آید. این قاعده شامل مانوئل نویر نیز می‌شود. در این مقطع حساس باید از او حمایت معنوی کرد، کاری که هواداران بایرن اکنون به خوبی انجام می‌دهند.
او ادامه داد: ما به سهم خود می‌کوشیم تا روحیه او همچنان حفظ شود و در بالاترین سطح ممکن برای تیم مورد علاقه‌مان با قدرت به میدان رود.
وی به همراه دوستانش در زمانی که در فرودگاه حضور داشتند، با گرفتن عکس و صحبت با نویر سعی در دادن روحیه به این سنگربان بودند.
نویر در بازی مذکور روی گل اول مرتکب اشتباه شد. او هنگامی‌که قصد داشت با ضربه‌ای بلند توپ را به کناره زمین ارسال کند، با شوتی ضعیف توپ را جلوی پای مارکو رویس، ستاره جوان و ملی‌پوش گلادباخ انداخت و این بازیکن گل اول تیمش را در برد ۳ بر یک مقابل بایرن ثبت کرد.

Mohammad
01-30-2012, 13:49
چقدر این تاپیک خلوته :ehe:ـــ تو این سایت خیلی بایرنی هست ولی متاسفانه کسی نمیاد پست بده :ehe:

Fc Bayern München
02-03-2012, 11:14
:balesh: برد 2-0 بایرن برابر ولفسبورگ را به همه ی باواریایی ها تبریک می گویم :balesh:

fcb10
02-05-2012, 12:26
عکس تبلیغاتی الیور کان در بزرگره های آلمان

Fc Bayern München
02-06-2012, 10:08
عکس تبلیغاتی الیور کان در بزرگره های آلمان

:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::a farin:

Fc Bayern München
02-06-2012, 10:09
چقدر این تاپیک خلوته :ehe:ـــ تو این سایت خیلی بایرنی هست ولی متاسفانه کسی نمیاد پست بده :ehe:

ما تاپیک رو به گردش در بیاریم بقیه هم میان................

Fc Bayern München
02-06-2012, 10:11
tars:: صدر نشینی موقتی دورتموند با تساوی بایرن و هامبورگ را تسلیت می گویم tars::

Fc Bayern München
02-09-2012, 07:44
نیم فصل قهرمان شدید تیم رو امسال پرقدرت چیدید

اما شالکه هم با رائول مدعی قهرمانیه

یا بایرن قهرمان میشه یا دورتموند.........
شالکه ، لورکوزن ، گلادباخ ، برمن و هامبورگ شانسشون برای قهرمانی خیلی کمه !!!
lagh::

Fc Bayern München
02-09-2012, 07:54
:sigar: برد بایرن در جام حذفی در برابر اشتوتگارت رو به همه ی بایرنی های عزیز تبریک می گویم :sigar:

Fc Bayern München
02-13-2012, 17:44
سلام خدمت بچه های بایرنی عزیز.........
2 تا کلیپ از ژردان شقیری ، ستاره فصل بعد بایرن داشتم می خواستم براتون بذارم............

دانلود کلیپ اول ( یه کلیپه )
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود کلیپ دوم ( کلیپ ژردان شقیری در برابر تیم ملی انگلستان هستش ) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Fc Bayern München
02-23-2012, 10:53
شکست غم انگیز باینر در برابر بازل تسلیت می گم ...

Mohammad
02-26-2012, 20:10
تبریک کیگم بایرن 2-0 شالکه ---- اونم با دو گل ریبری _ بوندسلیگا دیگه داره کم کم به روزهای اخرش نزدیک میشه و این باعث میشه تا حساسیت بازیها بیشتر بشه امیدوارم که این فصل هم بایرن قهرمان بشه __ باخت بازل هم یه فاجعه بزرگ بود _ ولی بدون شک بایرن تیمی نیست که تو اریانس ارنا نبره _ به امید موفقیت بایرن roz::

Fc Bayern München
02-26-2012, 20:29
منم تبریک میگم برد برابر شالکه رو ......
اون باخت برابر بازل هم تصادفی بود ......
جبران می کنیم .....

Fc Bayern München
03-12-2012, 08:29
بایرن مونیخ - بازل ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیدار رفت : 1-0 به نفع بازل !!!!!!!!!!!!!!!

زمان دیدار: سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۱۵

Fc Bayern München
03-14-2012, 10:44
7-0

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

هفت هیچیاش
هفت هیچیاش

Fc Bayern München
03-15-2012, 09:56
ال موند دپورتیوو: ماریو گومز- ماشین گلزنی با اصالت اسپانیایی.

اینا انگار چشم ندارن ببینن آلمان همش میبره ....

td.aref
03-17-2012, 23:31
salam man taze omadam derby va ghablan toye kanone havadarane bayern bodam man havadar tasobi bayern va almanam

ویرایش مدیریت : لطفا فارسی تایپ کنید

Fc Bayern München
03-18-2012, 16:23
20 گل در 3 بازی """"""" شاهکار کردیم

بایرن 7 - 0 بازل
بایرن 7 - 0 هوفنهایم
بایرن 6 - 0 هرتابرلین

عشق است باواریا

Mohammad
03-18-2012, 17:42
منم تبریک میگم برد دیشبو :afarin:ـ ایشالا تا فینال چمپیونز همین روندو ادامه بدیم :gol:

Fc Bayern München
03-18-2012, 19:53
من هم امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه .........
ولی خدایی اگه بازی با رئال باشه ؟ - ؟ میشیم ؟؟؟؟

Mohammad
03-18-2012, 20:57
ولی خدایی اگه بازی با رئال باشه ؟ - ؟ میشیم ؟؟؟؟

خداییش هم رئال تو اوجه هم بایرن ولی خوب فکر کنم هنوز بایرن جای کار داره که به رئال برسه . البته فوتباله و هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست

street
03-21-2012, 11:17
Age Bayern Bashe ke hame Team haro MiZane Chon Moshkeli Bara Tarkib Bazi NAdarim "D

Fc Bayern München
03-24-2012, 13:49

برد بایرن برابر گلادباخ رو به بایرنی ها تبریک میگم ........... :balesh:

Mohammad
04-04-2012, 02:00
تبریک میگم صعود بایرنو به نیمه نهایی:afarin: _ بازی رو کامل ندیدم ولی نیمه دومشو دیدم و خیلی هم بازی زیبایی بود و واقعا لذت بردم از شیوه بازی بایرن _ حالا بایرن رسید به رئال . بازی جالبی میشه و اصلا نمیشه پیش بینی کرد که کی میبره . در کل امیدوارم که هرکی حقشه بره فینال و قهرمان بشه

Fc Bayern München
04-04-2012, 17:59
من هم تبریک میگم صعود بایرن رو به نیمه نهایی ....
فکر کنم نیمه نهایی خیلی جذاب بشه !!!
حتی جذاب تر از فینال !!!

Oli
04-12-2012, 09:55
حیف شد بازی رو از دورتموند باختیم ......

Fc Bayern München
04-12-2012, 09:57
حیف شد بازی رو از دورتموند باختیم ......

آره منم باخت دورتموند رو تسلیت میگم ....
1 جامو از دست دادیم .....
به احتمال زیاد جام حذفی رو هم از دست میدیم ...... Death::

Fc Bayern München
04-16-2012, 11:30

دیدار رفت نیمه نهایی
رئال - بایرن مونیخ

زمان دیدار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۱۵

Mohammad
04-16-2012, 13:04
با اینکه رئالو بیشتر از بایرن دوست دارم ولی فکر نکنم رئال بتونه از پس بایرن اونم تو اریانس ارنا بر بیاد ــ‌ رئال تو این بازی مثل همیشه هجومی بازی میکنه و اگه بایرنی ها بتونن روی بازی سرعتی خودشون و پاسهای بلند هوایی میتونن دفعای رئالو جا بزارت کلا رئال در خط دفاعی ضعف کم نداره اینو تو چند بازی گذشته اش نشونت داده مخصوصا روی توپهای هوایی ــ در کل به احتمال زیاد برنده این بازی قهرمان میشه ـ این نظر شخصی منه :gol:

Fc Bayern München
04-16-2012, 18:33
با اینکه رئالو بیشتر از بایرن دوست دارم ولی فکر نکنم رئال بتونه از پس بایرن اونم تو اریانس ارنا بر بیاد ــ‌ رئال تو این بازی مثل همیشه هجومی بازی میکنه و اگه بایرنی ها بتونن روی بازی سرعتی خودشون و پاسهای بلند هوایی میتونن دفعای رئالو جا بزارت کلا رئال در خط دفاعی ضعف کم نداره اینو تو چند بازی گذشته اش نشونت داده مخصوصا روی توپهای هوایی ــ در کل به احتمال زیاد برنده این بازی قهرمان میشه ـ این نظر شخصی منه :gol:

منم باهات موافقم ....

اگه بایرن روی بازی سرعتی کار کنه بهتر میتونه به خط دفاع رئال نفوذ کنه مخصوصا با وجود بازیکنی به نام ریبری !! chomagh

mortezarm
04-16-2012, 19:01
سلام بر رقیب
فکر کنم بازی سنگین و نزدیکی بشه بازی رفت خیلی تعین کنندس
بایرن خط حمله قوی داره مثه رئال اما تو بخش مرکزی رئال بهتره اما تو دفاع هر چند از نظر عمق و مرکز بایرن بهتره اما تو کناره های سرعتی و سانتر از جناحین رئال بهتره
کلا بازی قشنگ و سنگینی میشه

Girl Soccer
04-16-2012, 19:21
خوب در اصل من نباید این جا هیچ نظری بدم چون یک خیانت کار به حساب می یام چون طرفدار بایرن هستم واز رئال طرفداری می کنم اما اومدم یه اومیدی به طرفدار های بایرن بدم
اینشالله سال بعدی قهرمان می شن حالا امسال قصه نخورن

Fc Bayern München
04-16-2012, 19:42
خوب در اصل من نباید این جا هیچ نظری بدم چون یک خیانت کار به حساب می یام چون طرفدار بایرن هستم واز رئال طرفداری می کنم اما اومدم یه اومیدی به طرفدار های بایرن بدم
اینشالله سال بعدی قهرمان می شن حالا امسال قصه نخورن

من از همه می خوام همه حقوق بایرن رو رعایت بکنن و ندیده قضاوت نکنند ....
وعده ما سه شنبه 29 فردین 1391
ورزشگاه : آلیانز آرنا (( بایرن مونیخ ))

Fc Bayern München
04-16-2012, 19:46
سلام بر رقیب
فکر کنم بازی سنگین و نزدیکی بشه بازی رفت خیلی تعین کنندس
بایرن خط حمله قوی داره مثه رئال اما تو بخش مرکزی رئال بهتره اما تو دفاع هر چند از نظر عمق و مرکز بایرن بهتره اما تو کناره های سرعتی و سانتر از جناحین رئال بهتره
کلا بازی قشنگ و سنگینی میشه

بهتر بود این پست در بخش رئال داده می شد ولی در رابطه با پست Girl Soccer من فکر کنم باید اینجا داده شود ....

spiderkiller
04-16-2012, 19:55
دوستان بایرنی که ظاهرا زیاد هم نیستید تبریک میگم قرعه خوبی بهتون خورده.اگه بایرن خودش باشه راحت صعود میکنه (حرف من نیست حرف کارشناساست :sooot::khelal dandoon:)

AL1reZA
04-16-2012, 20:04
دوستان بایرنی که ظاهرا زیاد هم نیستید تبریک میگم قرعه خوبی بهتون خورده.اگه بایرن خودش باشه راحت صعود میکنه (حرف من نیست حرف کارشناساست :sooot::khelal dandoon:)
شهریار جان میشه توضیح بدی که چرا می گی بایرن راحت صعود می کنه؟
تیم مقابلش تیم راحتی نیستا!!!:soal:

Zid@ne
04-16-2012, 20:47
سلام شهريار.........
با تمام احترام با همه حرفات مخالفم !
بايرن همين چند هفته اخير بود كه نمايش خيلي ضعيفي داشت و از دورتموند باخت و با ماينز مساوي كرد !
حالا چطور انتظار داري تيمي كه از دورتموند ميبازه و باماينز مساوي ميكنه بياد رئالو ببره ! اين خيلي عجيبه مگه اين كه معجزه بشه !
بايرن اين اخيرا نتايج خيلي ضعيفي گرفته و اصلا درست و حسابي بازي نميكنه !
بايرن كه هيچي ! تازه من فكر ميكنم تو الكلاسيكو آينده رئال بارسلونا رو ميبره !
چون اين رئال با رئال پارسال و اول فصل خيلي فرق كرده !

spiderkiller
04-16-2012, 20:54
شهریار جان میشه توضیح بدی که چرا می گی بایرن راحت صعود می کنه؟
تیم مقابلش تیم راحتی نیستا!!!:soal:

بر منکرش لعنت.رئال الان تیم دوم اروپاست مگه من گفتم تیم اسونیه؟ با توجه به مسائل مختلف بایرن راحت تر صعود میکنه ولی انصافا رئال الان بعد از بارسا بهترین ترکیب جهان رو داره.میدونم بخواییم بحث کنیم اخرشم من حرف خودم رو میزنم شما هم حرف خودت رو ولی بذار من دلایلم رو بگم شما هم بگو ببینیم به کجا میرسیم و کی فردا پیروز میشه.
دلالیل من:
1-بایرن لیگ رو از دست داده و از طرفی تو فینال جام حذفی هست ولی وضعیت خوبی در بین المانی ها نداره پس چه راهی برای خودنمایی داره به غیر از لیگ قهرمانان؟ بنابراین به قول ریبری 120 درصد تواناییشون رو روو میکنن.
2-رئال به خاطر اینکه سبک سرعتی رو از اول فصل تا الان داره دنبال میکنه بازیکناش به نسبت خسته هستن اینو میشه تو بازی با ویارئال و مالاگا و والنسیا و حتی اسپورتینگ هم دید.در عوض بازیکن های بایرن با دوسبک کار میکردن یکی سرعتی اون یکی بازی از جناحین و عمق که حتما میدونی با این شرایط کمتر خسته هستن.
3-رئال یک بازی حساس بعد از بازی با بایرن داره برای همین باید یا انرژی بازیکناش رو تقسیم کنه یا بیخیال الکلاسیکو بشه.درصورت تقسیم انرژی ریسک گل خوردن از تیم بایرن رو داره
4-هم رئال هم بایرن قدرتشون به وینگ هاشون هست.از طرفی اوزیل و رونالدو و از طرفی روبن و ریبری.خب خودت هم میتونی تشخیص بدی.رونالدو رو میشه با مارک من تو من مهار کرد.به راحتی مثل بازی با والنسیا و یا حتی الکلاسیکو ها.اوزیل هم که اگه بره وسط دیماریا جاش رو میگیره که قابلیت تهاجمیش به اندازه رونالدو نیست ولی خوب بازیسازی میکنه اما بارها نشون داده میشه متوقفش کرد اما انصافا خوب میتونه فضا سازی بکنه.الان ریبری و روبن رو داریم در طرف مقابل که به نسب ضعیف تر هستن توی کارای تیمی و سرعتی.ریبری که فوق العاده خودخواه هست روبن هم که بگیر نگیر داره اما نکته قوت وینگ ها حضور دو مهاجم اماده کنارشون هست.رئال معمولا از 4 بازیکن خط حمله ای که داره یکیش معمولا روفرم نیست اما بایرن اینطوری نیست.گومز و مولر خیلی عالی میتونن تو فضا حرکت کنن و دفاع های قوی رو در هم میشکنن مخصوصا توی بازی از جناحین.
5-رئال دفاع بسیار شکننده ای داره مخصوصا از جناحین.وقتی بارسا تقریبا در هر الکلاسیکو یک گل از جناحین میزنه این یعنی رئال نمیتونه در مقابل تیمای قوی از جناحین مراقبت کنه و این یعنی یک خبر خوب برای روبن و ریبری چون به راحتی میتونن توپ رو به گومز اماده یا مولر شوت زن برسونن.
6-دفاع بایرن به خوبی اموزش دیده جلوی مهاجمای سرعتی.اینو میشد در بازی با دورتموند دید.دورتموند برای باز کردن دروازه بایرن نیاز داشت سرعتی کار کنه ولی بایرن به خوبی جلوی سرعت اونا رو میگرفت.حضور لام و شوانشتایگر خیلی عالی میتونن توپ ها رو کات کنن و مانع خلاقیت و سرعت گرفتن بازی بشن.
7-رئال به خوبی میتونه با بازی فیزیکی جلوی شوت از راه دور رو بگیره اما روبن استاد تمارض هست و میتونه به راحتی کاشته های خوبی به دست بیاره حتی شاید بتونه یک اخراجی هم به رئال تحمیل کنه.
8-حواشی اطراف رئال خیلی زیاد شده.عدا در اوردن های مورینیو،مساوی های خانگی، درگیری های رختکن(با شایعه بودنشون کاری ندارم)،اعتراض به داور که میتونه تو تصمیم گیریش تاثیر بذاره و ...
9-رئال مثل تیمای معمول اروپا نمیتونه از خانگی بودن بازی هاش استفاده کنه.الکلاسیکو های خانگی و مساوی های خانگی رئال نشان از متفاوت نبودن نتیجه های خانگی میده و این یعنی بایرن اگه تو خونش یک مساوی بگیره دلیل نمیشه نتونه تو برنابئو ببره
10-رسانه ها کلا دارن ضد رئال جوو سازی میکنن یعنی به شدت زیر فشار حتی رسانه های خودی قرار داره.
باز هم دلیل دارم که بایرن میتونه رئال رو به راحتی شکست بده اما مطمئنن رئال هم حریف ساده ای نخواهد بود مخصوصا اونا یک خوش شانسی که اوردن این بود که بازی تو خونه حریفه و حتی اگه یک گل بزنن میتونن به برنابئو امیدوار بشن

spbarcelona
04-16-2012, 20:55
همین دیگه معجزه میشه
مثل پرسپولیس که تو لیگ برتر امید خودش رو از دست داده و داره تو لیگ قهرمانان آسیا خوب بازی میکنه
البته این فقط یه پیش بینی بود احتمال داره رئال برد سنگینی کسب کنه
به نظر من بازی رفت یا مساوی میشه یا 2 به 1 به نفع یکی از این دو تیم میشه چون بازی پایا پای هست نمیتونم بگم کدوم میزنه

spiderkiller
04-16-2012, 21:13
دوستان هیچکس نیست بحث فنی بکنه؟

mojtabadj88
04-16-2012, 21:20
شهریار میگم اگه رئال رفت مرحله بعد با این حرفا که زدی روت میشه بیای دربی؟

spiderkiller
04-16-2012, 21:22
معلومه که روم میشه.فوتباله هر اتفاقی ممکنه بیوفته.ممکنه بایرن 50 تا تیرک بزنه و رئال تک موقعیت رو گل کنه بره مرحله بعد.این دلیل نمیشه که من نیام دربی.اگه رئال با لیاقت و در اختیار داشتن کامل بازی و موقعیت بتونه ببره من میام و میگم در مورد بایرن اشتباه کردم ولی این چیزی که الان پیداست اینه که بایرن تو بیشتر جنبه ها برتر هست.باور کن اگه بایرن با بارسا هم بازی داشت من الان بازم میگفتم بایرن برتر هست چون بایرن واقعا سبک تکامل یافته سرعتی رو اجرا میکنه فقط مهره های قابل قبولی نداره.باور کن دیماریا و اوزیل اگه تو بایرن بودن الان بایرن مدعی اصلی قهرمانی در تمام جام های ممکن بود.

mojtabadj88
04-16-2012, 21:24
ببخشید پست رو ویرایش کردم حواسم نبود

mojtabadj88
04-16-2012, 21:29
داداش خوب پس نیاید بگی بایرن تو روز اوجش باشه رئال رو راحت میبره آخه ممکنه بعضی ها پست ها رو بوکمارک کنن ki:: دز کل فوتبال قایل پیشبینی نیست هیچ وقت به این راحتی درباره ی یه بازی نظر نده

ashly
04-16-2012, 21:31
من دوست دارم تو بحث های فنی شرکت کنم ولی نمیشه چون دوستان نگاه خیلی متعصبانه ای به تیماشون دارن و فضای اینجا طوریه که نمیشه چیزی نوشت هر بحثی شروع بشه فورا ربط داده میشه به رئال و بارسلونا من هر بحثی دیدم همین اتفاق افتاده ......
اگه بخوای بگی فلان دفاع ضعیف کار میکنه دوستاران اون تیم میگن تو مثلا بارسایی هستی یا رئالی اگه بگی فلان تیم قویه میگن با داور بوده یا ما بهش 5 تا زدیم حالا کار ندارن تو چه بخشیه فقط کافیه بگی رئال ..بارسا یا داور فورا فضا تبدیل به کل کل میشه

البته میدونم جای این پست اینجا نیست ولی دیگه تحملم تموم شد و اینجا نوشتم با عذر خواهی از محمد حسین
(میدونم خیلیا بدشون اومده ولی بچه ها بیان یکم واقع بین باشیم وتعصب رو کنار بذاریم تا از نظرات هم دیگر استفاده کنیم)
************************************************** ***********************************************
حالا که این پست رو دادم درباره دو تیم هم صحبت میکنم (هرکجا نظرم اشتباه بود شما اصلاح کنین تا من هم استفاده کنم بلاخره تبادل نظر میکنیم و من خوشحال میشم اشتبا هاتم رو بگین)
اول از رئال شروع میکنم تیم رئال تیمیه با قدرت پرسینگ بالا که هر قادره هر تیمی رو به صورت شدید پرس کنه و توپ رو از دست تیم حریف در بیاره و با توجه به ساختار خط حمله و هافبکش بسیار خوب ضد حمله میزنه ژابی آلونسو با پاس های قطری خوبش باعث میشه تیم رئال خوب تو موقعیت ضد حمله قرار بگیره و باسرعت رونالدو و تمام کنندگی بنزما و هیگواین صاحب گل میشه در خط هافبک رئال نباید نقش کلیدی اوزیل رو فراموش کرد که خیلی خوب با پاس های زمینی علیش موقعیت سازی میکنه که اوزیل یه ضعف داره در بازی هایی مکه خط هافبک تیم حریف پرس شدید در دستور کارشه و هافبک های توپ گیر خوبی داره اوزیل در بازی گم میشه که اینجا کاکا خیلی به کار میاد........
در مورد خط دفاع رئال شاید بهترین جاش سمت چپش باشه به شرط حضور کوئنتراو چون مدافع با کلاسیه
رئال در عمقش دفاعش خوب کار نمیکنه و میتونه از این طریق زیاد اذیت بشه و همچنین توپ های ارسالی که تو چندتا بازی گل هایی خوردن که از عدم هماهنگی راموس و په په بود البته نکته مثبت خط دفاعی رئال سرعت هست چون هر 4 مدافعشون سرعت خوبی دارن

spiderkiller
04-16-2012, 21:34
داداش خوب پس نیاید بگی بایرن تو روز اوجش باشه رئال رو راحت میبره آخه ممکنه بعضی ها پست ها رو بوکمارک کنن ki:: دز کل فوتبال قایل پیشبینی نیست هیچ وقت به این راحتی درباره ی یه بازی نظر نده
داداش شما هر قسمتی از حرف من رو که بخوایی سانسور میکنی؟think:: من گفتم کارشناسا میگن بایرن راحت رئال رو میبره منم تایید میکنم.کلا اگه میخوایی فنی بحث کنی بیا با هم یک بحث خوب راه بندازیم اگه میخوایی اینطوری ادامه بدی بگو منم برم چون بیخودی تایپیک رو شلوغ میکنیم.:flowerysmile: خیلی دلم میخواست یکم بحث فنی با دوستان بکنیم.الان که روز های اوج فوتبال در اروپا هست هیچکی بحث فنی نمیکنه فردا که تابستون شد هم که فقط بحث خرید و یورو هست.خب اینکه نمیشه فقط بیاییم دربی بگیم ما میبریم و چند تا اسپم هم تو کمپ بدیم و بریم؟ واقعا باید از محیط انجمن برای بالا بردن علم فوتبالیمون استفاده کنیم.برای بار 1000 میگم دوستان بیایید یکم فنی بحث کنیم و تاکتیک های مختلف رو بررسی کنیم

mojtabadj88
04-16-2012, 21:36
من هم میگم هیچ وقت تو دنیا از یه بارسایی توقع نداشته باش بگه رئال میبره اگه حریفش شموشک هم باشه هم میگه رئال میبازه :nishkhand:
دیگه تیم رقیب هست باید تحمل کرد :)

spiderkiller
04-16-2012, 21:49
اول از رئال شروع میکنم تیم رئال تیمیه با قدرت پرسینگ بالا که هر قادره هر تیمی رو به صورت شدید پرس کنه و توپ رو از دست تیم حریف در بیاره و با توجه به ساختار خط حمله و هافبکش بسیار خوب ضد حمله میزنه ژابی آلونسو با پاس های قطری خوبش باعث میشه تیم رئال خوب تو موقعیت ضد حمله قرار بگیره و باسرعت رونالدو و تمام کنندگی بنزما و هیگواین صاحب گل میشه در خط هافبک رئال نباید نقش کلیدی اوزیل رو فراموش کرد که خیلی خوب با پاس های زمینی علیش موقعیت سازی میکنه که اوزیل یه ضعف داره در بازی هایی مکه خط هافبک تیم حریف پرس شدید در دستور کارشه و هافبک های توپ گیر خوبی داره اوزیل در بازی گم میشه که اینجا کاکا خیلی به کار میاد........
در مورد خط دفاع رئال شاید بهترین جاش سمت چپش باشه به شرط حضور کوئنتراو چون مدافع با کلاسیه
رئال در عمقش دفاعش خوب کار نمیکنه و میتونه از این طریق زیاد اذیت بشه و همچنین توپ های ارسالی که تو چندتا بازی گل هایی خوردن که از عدم هماهنگی راموس و په په بود البته نکته مثبت خط دفاعی رئال سرعت هست چون هر 4 مدافعشون سرعت خوبی دارن

خب چه عجب یکی از دوستان بحث فنی کرد.راجع به قسمت های قرمز باهات بحث میکنم چون به نکته های خوبی اشاره کردی.قدرت پرسینگ رئال رو کاملا موافقم.شاید اگه این قدرت پرسینگ نبود رئال الان 10 امتیازی تو لالیگا عقب تر از بارسا بود.قدرت عالی تو پرسینگ دارن ولی یک ضعف هم دارن.با پرسینگ شدید فضای زیادی رو پشت سرشون خالی میکنن یعنی اگه یک بازیکن فضا ساز مثل ریبری یا شوانشتایگر رو پرس کنن میتونه فضا سازی کنه و این یعنی ایجاد یک موقعیت گل به وسیله ضد حمله ای که شروعش پرسینگ رئال بوده.البته اگه خیلی سریع توپ رو بگیرن میتونن خیلی خوب ازش استفاده کنن ولی بارها این پرسینگ جلوی بارسا بهشون ضربه زده( من هی میگم بارسا فکر نکنید چون طرفدارش هستم میگم به خاطر این میگم چون قابلیت های رئال رو جلوی تیمای قوی غیر از بارسا ندیدم.)ژابی الونسو نقش بسیار موثری داره اما در عین حال بسیار ثابت هست.یعنی اصلا جاش رو عوض نمیکنه و این بده چون میشه راحت جلوی خلاقیتش رو گرفت البته اگه بایرن نخواد بازیکنای زیادی رو مارک کنه.منظورم اینه که اگه بازیکنای بایرن وقتی توپ تو پای الونسو هست رونالدو یا دیماریا رو مارک کنن اونوقت اون راحت میتونه خلاقیت نشون بده و این یعنی شکست برای همین فکر کنم غیر از اوزیل و رونالدو هیچ کس دیگه ای نباید مارک بشه تا پرس سنگینی روی الونسو خدیرا و کاکا(دیماریا) باشه.بنزما خیلی خوبه به راحتی از فضا های بسته شوت های سرکش میزنه اما نشون داده اگه وینگها رو از کار بندازن عملا هیچ کاری نمیتونه بکنه.توی بازی هایی که رونالدو و دیماریا و اوزیل از بازی خارج هستن عملا بنزما هم از کار میوفته و اینجاست که تغییر جا به داد رئال میرسه یعنی تعویض جای مهاجم با هافبک که میتونه بایک بازی بدون توپ یک تک به تک رو تقدیم یک هافبکی مثل اوزیل یا دیماریا بکنه.با اوزیل کاملا موافقم در شرایطی که نمیتونه کاری بکنه خلاقیت جا به جایی داره برای همین به نظرم به جای پرس باید مارکش کرد.در مورد دفاع مخالفم.رئال تقریبا هر گلی که از سانتر و جناحین خورده از بخش چپش بوده که معمولا مارسلو هست ولی اگه کونترائو باشه شاید وضع فرق کنه و بهتر بتونن از اون طرف دفاع کنن.با مشکل دفاع رئال در عمق هم یکم مخالفم.رئال با بازی های بارسا خودش رو وفق داده یعنی با از بین بردن خلاقیت بازیکنای حریف بازی از عمق رو سخت میکنه برای همین دفاعاشون خوب میتونن جلوی خلاقیت هافبک ها ی حریف رو بگیرن.به نظرم اگه قراره ضربه بخورن از جناحین میخورن

Mohammad
04-16-2012, 22:27
تیتر روزنامه های اس و مارکا با ترجمه :

آ.اس :

اولی هوینس ٰ مدیر بایرن ٰ‌الکلاسیکو را داغ می کند:
"کاری که مورینیو با داوران می کند دیوانگی است "
"دوست دارم مردم اسپانیا خوشبخت باشند و دستمزدهایی نظیر رونالدو و بنزما پرداخته نشود "
"رئال مادرید بیش از خودمان به ما احترام می گذارد "
"یک سوپرباشگاه هستند اما بدهی ها را خودشان نمی پردازند "
"شانس صعود پنجاه – پنجاه است "

رئال مادرید امروز سفر می کند و سه هزار نفر حمایتش می کنند

ماریو گومز :"‌آلیانس فردا سوزان خواهد بود

روبن :"‌با قلب و هیجان بازی می کنم "

مونیخ هیجانی

هاوارد وب همان داوری که خطای خشن روی ژابی در فینال جام جهانی را ندید قضاوت می کند

مارکا :
روبن علیه رئال
در فینال بازی می کنم "‌
در مورد سفر رئال به مونیخ :"با هم برابر هستیم ٰو در آلمان شکستشان می دهیم "

بایرن برای بازی فردا خودش را گربه سیاه رئال می داند

ماریو گومز :"‌آلیانس را می سوزانیم "

هاوارد وب ٰ‌داور فینال جام جهانی قضاوت می کند

دی استفانو :"‌یادم است که با بچه ها با هواپیما به مونیخ سفر کردیم "

AL1reZA
04-16-2012, 22:28
بر منکرش لعنت.رئال الان تیم دوم اروپاست مگه من گفتم تیم اسونیه؟ با توجه به مسائل مختلف بایرن راحت تر صعود میکنه ولی انصافا رئال الان بعد از بارسا بهترین ترکیب جهان رو داره.میدونم بخواییم بحث کنیم اخرشم من حرف خودم رو میزنم شما هم حرف خودت رو ولی بذار من دلایلم رو بگم شما هم بگو ببینیم به کجا میرسیم و کی فردا پیروز میشه.
دلالیل من:
1-بایرن لیگ رو از دست داده و از طرفی تو فینال جام حذفی هست ولی وضعیت خوبی در بین المانی ها نداره پس چه راهی برای خودنمایی داره به غیر از لیگ قهرمانان؟ بنابراین به قول ریبری 120 درصد تواناییشون رو روو میکنن.
2-رئال به خاطر اینکه سبک سرعتی رو از اول فصل تا الان داره دنبال میکنه بازیکناش به نسبت خسته هستن اینو میشه تو بازی با ویارئال و مالاگا و والنسیا و حتی اسپورتینگ هم دید.در عوض بازیکن های بایرن با دوسبک کار میکردن یکی سرعتی اون یکی بازی از جناحین و عمق که حتما میدونی با این شرایط کمتر خسته هستن.
3-رئال یک بازی حساس بعد از بازی با بایرن داره برای همین باید یا انرژی بازیکناش رو تقسیم کنه یا بیخیال الکلاسیکو بشه.درصورت تقسیم انرژی ریسک گل خوردن از تیم بایرن رو داره
4-هم رئال هم بایرن قدرتشون به وینگ هاشون هست.از طرفی اوزیل و رونالدو و از طرفی روبن و ریبری.خب خودت هم میتونی تشخیص بدی.رونالدو رو میشه با مارک من تو من مهار کرد.به راحتی مثل بازی با والنسیا و یا حتی الکلاسیکو ها.اوزیل هم که اگه بره وسط دیماریا جاش رو میگیره که قابلیت تهاجمیش به اندازه رونالدو نیست ولی خوب بازیسازی میکنه اما بارها نشون داده میشه متوقفش کرد اما انصافا خوب میتونه فضا سازی بکنه.الان ریبری و روبن رو داریم در طرف مقابل که به نسب ضعیف تر هستن توی کارای تیمی و سرعتی.ریبری که فوق العاده خودخواه هست روبن هم که بگیر نگیر داره اما نکته قوت وینگ ها حضور دو مهاجم اماده کنارشون هست.رئال معمولا از 4 بازیکن خط حمله ای که داره یکیش معمولا روفرم نیست اما بایرن اینطوری نیست.گومز و مولر خیلی عالی میتونن تو فضا حرکت کنن و دفاع های قوی رو در هم میشکنن مخصوصا توی بازی از جناحین.
5-رئال دفاع بسیار شکننده ای داره مخصوصا از جناحین.وقتی بارسا تقریبا در هر الکلاسیکو یک گل از جناحین میزنه این یعنی رئال نمیتونه در مقابل تیمای قوی از جناحین مراقبت کنه و این یعنی یک خبر خوب برای روبن و ریبری چون به راحتی میتونن توپ رو به گومز اماده یا مولر شوت زن برسونن.
6-دفاع بایرن به خوبی اموزش دیده جلوی مهاجمای سرعتی.اینو میشد در بازی با دورتموند دید.دورتموند برای باز کردن دروازه بایرن نیاز داشت سرعتی کار کنه ولی بایرن به خوبی جلوی سرعت اونا رو میگرفت.حضور لام و شوانشتایگر خیلی عالی میتونن توپ ها رو کات کنن و مانع خلاقیت و سرعت گرفتن بازی بشن.
7-رئال به خوبی میتونه با بازی فیزیکی جلوی شوت از راه دور رو بگیره اما روبن استاد تمارض هست و میتونه به راحتی کاشته های خوبی به دست بیاره حتی شاید بتونه یک اخراجی هم به رئال تحمیل کنه.
8-حواشی اطراف رئال خیلی زیاد شده.عدا در اوردن های مورینیو،مساوی های خانگی، درگیری های رختکن(با شایعه بودنشون کاری ندارم)،اعتراض به داور که میتونه تو تصمیم گیریش تاثیر بذاره و ...
9-رئال مثل تیمای معمول اروپا نمیتونه از خانگی بودن بازی هاش استفاده کنه.الکلاسیکو های خانگی و مساوی های خانگی رئال نشان از متفاوت نبودن نتیجه های خانگی میده و این یعنی بایرن اگه تو خونش یک مساوی بگیره دلیل نمیشه نتونه تو برنابئو ببره
10-رسانه ها کلا دارن ضد رئال جوو سازی میکنن یعنی به شدت زیر فشار حتی رسانه های خودی قرار داره.
باز هم دلیل دارم که بایرن میتونه رئال رو به راحتی شکست بده اما مطمئنن رئال هم حریف ساده ای نخواهد بود مخصوصا اونا یک خوش شانسی که اوردن این بود که بازی تو خونه حریفه و حتی اگه یک گل بزنن میتونن به برنابئو امیدوار بشن
خوب داش شهریار من اومدمki:: با بعضی هاش موافق نبودم.و دلیلشو می گم
خط به خط می خونم و جواب میدمroz::
1- درسته بایرن لیگ رو از دست داده و بازیکنانشون گفتند که تمام نیرو رو می گذاریم روی جام حذفی و لیگ قهرمانان.رئال خیلی وقته چمپیونزلیگو نبرده آخرین جامش با کهکشانی های 1 بوده.ولی به نظرت در این 2 3 سال انگیزه نداشته برای چمپیونزلیگ؟ هرسال که نگیره انگیزش بیشتر میشه و همین باعث پیشرفتش میشه به قول ما طرفدارای رئال تشنه هستیم واسه قهرمانی
2-در مورده خستگی هم بگم که رئال خسته نیست چون اگه قهرمانی رو می خوان با خستگی مقابله می کنه رئال تشنه قهرمانیه و من تا الان که تمام بازی هارو دیدم خستگی در وجود هیچ کدومشون ندیدم.شاید در لیگ مقابل چند تیم مساوی کرده باشه به خاطر مغرور بودنه که من ازش خیلی نفرت دارم.
این که میبینی مورینیو از تاکتیک سرعت استفاده می کنه اینه که معتقد هست با سرعت میشه تیم هایی که 11 نفره دفاع می کنند رو شکست داد
مورینیو معتقده سرعت فوتباله آیندست.این صحبت های خوزست در مورده آینده بخونش جالب و منطقیه
اما اگر عملکرد فني او در زمين فوتبال را مورد بررسي قرار دهيم خواهيم ديد در مواردي تغيير کرده و در مواردي هم ثابت مانده. عاملي که در تمام تيم‌هاي او -از پورتو گرفته تا رئال- ثابت مانده استفاده از مولفه سرعت است. کساني که تمرينات او را از نزديک ديده‌اند مي‌گويند وي در طراحي تمرينات و در گفتگو با بازيکنانش بر اين عوامل بسيار اصرار مي‌ورزد؛ سرعت فردي، سرعت تيمي، سرعت انتقال، سرعت تصميم‌گيري، سرعت بازي‌خواني، سرعت ضربه زدن به توپ، سرعت دفاع، سرعت حمله و... ژوزه فوتبال فردا را فوتبال سرعت مي‌داند. به همين دليل در زمان يارگيري ابتداي فصل در هنگام انتخاب بازيکن چه در دفاع چه در حمله به سرعت فرد بيش از عوامل ديگر توجه دارد. تيم‌هاي او همواره ۴-۲-۳-۱ بازي مي‌کنند. اين ثبات در سيستم سبب شده سيستم مورد نظر ملکه ذهنش شده، به آن کاملا مسلط شود و همه زير و بم آن را بداند. به نوعي هم در تطور، تحول و تکامل اين سيستم نقش داشته. او در اين سيستم برخلاف برخي از تيم‌هاي ديگر که از اين روش استفاده مي‌کنند بال‌هايش از لب خط فاصله دارند و تقريبا در امتداد خط عمودي 18قدم حرکت مي‌کنند. اين کار، حرکت طولي و زمان رسيدن به دروازه حريف را کوتاه‌تر مي‌کند.

3-درسته بازی بعدی رئال با بارساست و بازیه واقعا حساسیه ولی به قول خوزه یکی به یکی اول بایرن بعد بارسا.
اتفاقا گرفتن نتیجه خوب به بازیکنان روحیه زیادی میده واسه الکلاسیکو.
شاید تیم شما بیشتر خسته باشه واسه الکلاسیکو تا رئال چون رئال 1روز بیشتر استراحت می کنه.
4-داداش اگه مثلث رو مهار کنی رئالو 85 درصد مهار کردی رئال به اوزیل رونالدو و بنزما بستست.اگه به گوشت خورده باشه بهش می گن مثلث برمودا.تو اکثر بازی ها دقت کن ببین در 85 درصد گل های این 3 نفر نقش دارن و فوق العاده هماهنگن.
توی 85 درصد گل های رئال این 3 نفر نقش دارن
5- درسته رئال دفاع شکننده ای داره مخصوصا تو لیگ. بخاطر اینکه خیلی هجومیه در دفاع مشکل داره
مثلا وقتی مارسلو میاد جلو برنمی گرده و راموس مجبور میشه فاصلشو با په په زیاد کنه و دفاع وسط باز میشه و مشکل میبینه بخاطر همین به مشکل بر می خوره از اون بر هم که معمولا آربلوا نفوذ می کنه دیگه میدونی چه فشاری رو 2 مدافع وسط میاد واسه همین در اکثر بازی ها گل می خوره
این مشکل با کوئنترائو و کارواریو حل میشه.که کارواریو ممکنه نرسه
6-شاید دفاع بایرن آموزش دیده باشه ولی باید ببینیم از بهترین خط حمله جهان بر میاد یا نه.در مورد سرعت و ضدحمله انصافا نباید هیچ تیمی رو با رئال مقایسه کرد.رئال به 7ثانیه از دفاع به حمله معروفه اگه شنیده باشیroz::
7- روبن که آره تمارض زیاد می کنه رونالدو هم دست کمی نداره بعضی مواقع تمارض می کنه.
8-حواشی اطراف رئال زیاده ولی در رختکن مشکلاتی نیست و یکم کاسیاس و مورینیو بحث دارن
9-درسته منم قبول دارم رئال ذر خانه امسال آمار خوبی نداشته ولی آمارش در خارج از خانه فوق العاده بوده
10-رسانه ها همیشه به رئال فشار میارن ولی بازیکنان اهمیت نمیدن به قول امضام.
ما متحدیم و تیمی هستیم به نام رئال مادرید
این جمله رو همین جوری در امضام نگذاشتم این امضام به دلیل فشار رسانه ها به رئال و بازیکنان و... گذاشتم چون شاهد هستم که تحمل و مقابله می کنه.
ولی در کل باید ببینیم چی میشه.
فرداشب تیم مورینیو هجومی خواهد بود مثل همون بازی که رئال فصل قبل با میلان انجام داد البته با کمی بهتر چون پیشرفت کرده.
مورینیو می دونه چیکار کنه:flowerysmile:

دوستان هیچکس نیست بحث فنی بکنه؟
من نبودم ولی الان دیگه هستم.

شهریار میگم اگه رئال رفت مرحله بعد با این حرفا که زدی روت میشه بیای دربی؟
داش مجتبی ما داریم شرایط رو بررسی می کنیم و با توجه به شرایط پیش بینی می کنیم.
بازم می گم فقط پیش بینیه.
مهم نیست:flowerysmile:

AL1reZA
04-16-2012, 22:33
داداش شما هر قسمتی از حرف من رو که بخوایی سانسور میکنی؟think:: من گفتم کارشناسا میگن بایرن راحت رئال رو میبره منم تایید میکنم.کلا اگه میخوایی فنی بحث کنی بیا با هم یک بحث خوب راه بندازیم اگه میخوایی اینطوری ادامه بدی بگو منم برم چون بیخودی تایپیک رو شلوغ میکنیم.:flowerysmile: خیلی دلم میخواست یکم بحث فنی با دوستان بکنیم.الان که روز های اوج فوتبال در اروپا هست هیچکی بحث فنی نمیکنه فردا که تابستون شد هم که فقط بحث خرید و یورو هست.خب اینکه نمیشه فقط بیاییم دربی بگیم ما میبریم و چند تا اسپم هم تو کمپ بدیم و بریم؟ واقعا باید از محیط انجمن برای بالا بردن علم فوتبالیمون استفاده کنیم.برای بار 1000 میگم دوستان بیایید یکم فنی بحث کنیم و تاکتیک های مختلف رو بررسی کنیم
هر کارشناسی یه چیز می گه من جدیدترین اخبارو که دنبال می کنم هر کدومشون یه چیز می گن.
باید ببینیم بازی چی میشه و صحبت های کدومشون درست تره:flowerysmile:

من هم میگم هیچ وقت تو دنیا از یه بارسایی توقع نداشته باش بگه رئال میبره اگه حریفش شموشک هم باشه هم میگه رئال میبازه :nishkhand:
دیگه تیم رقیب هست باید تحمل کرد :)
مجتبی جان شهریار عزیز نظرشو می گه این برخورد درست نیست عزیزم:love:
حالا بگه رئال میبازه تو زمین مشخص میشه:flowerysmile:

AL1reZA
04-16-2012, 22:41
خب چه عجب یکی از دوستان بحث فنی کرد.راجع به قسمت های قرمز باهات بحث میکنم چون به نکته های خوبی اشاره کردی.قدرت پرسینگ رئال رو کاملا موافقم.شاید اگه این قدرت پرسینگ نبود رئال الان 10 امتیازی تو لالیگا عقب تر از بارسا بود.قدرت عالی تو پرسینگ دارن ولی یک ضعف هم دارن.با پرسینگ شدید فضای زیادی رو پشت سرشون خالی میکنن یعنی اگه یک بازیکن فضا ساز مثل ریبری یا شوانشتایگر رو پرس کنن میتونه فضا سازی کنه و این یعنی ایجاد یک موقعیت گل به وسیله ضد حمله ای که شروعش پرسینگ رئال بوده.البته اگه خیلی سریع توپ رو بگیرن میتونن خیلی خوب ازش استفاده کنن ولی بارها این پرسینگ جلوی بارسا بهشون ضربه زده( من هی میگم بارسا فکر نکنید چون طرفدارش هستم میگم به خاطر این میگم چون قابلیت های رئال رو جلوی تیمای قوی غیر از بارسا ندیدم.)ژابی الونسو نقش بسیار موثری داره اما در عین حال بسیار ثابت هست.یعنی اصلا جاش رو عوض نمیکنه و این بده چون میشه راحت جلوی خلاقیتش رو گرفت البته اگه بایرن نخواد بازیکنای زیادی رو مارک کنه.منظورم اینه که اگه بازیکنای بایرن وقتی توپ تو پای الونسو هست رونالدو یا دیماریا رو مارک کنن اونوقت اون راحت میتونه خلاقیت نشون بده و این یعنی شکست برای همین فکر کنم غیر از اوزیل و رونالدو هیچ کس دیگه ای نباید مارک بشه تا پرس سنگینی روی الونسو خدیرا و کاکا(دیماریا) باشه.بنزما خیلی خوبه به راحتی از فضا های بسته شوت های سرکش میزنه اما نشون داده اگه وینگها رو از کار بندازن عملا هیچ کاری نمیتونه بکنه.توی بازی هایی که رونالدو و دیماریا و اوزیل از بازی خارج هستن عملا بنزما هم از کار میوفته و اینجاست که تغییر جا به داد رئال میرسه یعنی تعویض جای مهاجم با هافبک که میتونه بایک بازی بدون توپ یک تک به تک رو تقدیم یک هافبکی مثل اوزیل یا دیماریا بکنه.با اوزیل کاملا موافقم در شرایطی که نمیتونه کاری بکنه خلاقیت جا به جایی داره برای همین به نظرم به جای پرس باید مارکش کرد.در مورد دفاع مخالفم.رئال تقریبا هر گلی که از سانتر و جناحین خورده از بخش چپش بوده که معمولا مارسلو هست ولی اگه کونترائو باشه شاید وضع فرق کنه و بهتر بتونن از اون طرف دفاع کنن.با مشکل دفاع رئال در عمق هم یکم مخالفم.رئال با بازی های بارسا خودش رو وفق داده یعنی با از بین بردن خلاقیت بازیکنای حریف بازی از عمق رو سخت میکنه برای همین دفاعاشون خوب میتونن جلوی خلاقیت هافبک ها ی حریف رو بگیرن.به نظرم اگه قراره ضربه بخورن از جناحین میخورن
پرسینگ رئال خوبه ولی نه مقابل بارسا.
رئال هیچ وقت مقابل بارسا اون جوری که باید خودش باشه نبوده.
رئال مقابل بارسا با استرسه.دلیل اینکه میبینی جلو بارسا خوب نیستند اینه که مقابل بارسا روحیه ندارن اعتماد به نفس ندارن استرس دارن عصبی هستن و براشون جا افتاده بباخن.
همین چند دلیل باعث باخت های رئال مقابل بارسا شده البته نظر منه.
پس مطمئن باش روش پرسینگ رئال مقابل بارسا با بایرن تفاوت داره.
در بارسا بازیکنی مثل مسی وجود داره که 2 یا 3 نفر رو برای مهار می خواد (یک جا)
ولی در بایرن چنین بازیکنی وجود نداره که به اندازه مسی خطرناک باشه.
بقیشو حوصله نداشتم بخونم.ki::
این قسمتش جواب داشت:flowerysmile:lay_;;

mojtabadj88
04-16-2012, 22:42
آقا بد حور منتظر فردا شبیم خوزه هم که این تیم رو به خوبی میشناسه و تیم بایرن هم که چند هفتس .. اوضاع خوبی نداره و تمام تمرکزش رو چمپیون هست

ManUtd
04-16-2012, 22:45
خب فرداشب رئال بايد تو خونه حريف يه بازي سخت رو مقابل بايرن انجام بده !
اول از همه بايد از شخصيت اين دو تيم صحبت كنم .
رئال مادريد تيم بزرگي در تاريخ فوتبال هست و اين بر كسي پوشيده نيست ! ولي چيزي كه كمي از شخصيت و روح تيمي رئال كاسته عدم موفقيت در سالهاي اخير بوده و اينكه از سال 2002 قهرماني تو اروپا نداشتند و حتي بازي هاي خوبي هم نداشتند ! حذف از چندين دوره اين مسابقات با شرايط مختلف و عدم ثبات در نتيجه گيري در اين چند سال باعث شده رئال در بعضي بازي ها نتونه اون كيفيت بالاي خودشو به نمايش بزاره و خيلي زود تحت تاثير بعضي شرايط قرار ميگيره !
بايرن مونيخ تو سالهاي اخير همواره يكي از تيمهاي خوب اروپا بوده ولي هيچ گاه فوق العاده نبوده ! يعني از لحاظ شخصيتي در حد رئال ,‌بارسا , منچستر ,‌ميلان و اينجور تيمهاي نبوده ! اين يك واقعيت هست ! شايد سال 2010 يكي از بهترين نمايش هاي اين تيم تو سالهاي اخير در اروپا بود ! ولي ديديم كه واقعا در فينال جلو اينتر حرفي براي گفتن نداشت و بدون هيچ حرف و حديثي تسليم قدرت اينتر شد !
با اين همه بايد بگم از لحاظ تاكتيكي , مهره و هماهنگي رئال مسلما برتر از بايرن هست ولي اين دليل بر آسان بودن كار رئال نخواهد بود ! به نظرم من بازي بسيار نزديكي خواهد بود و به نظرم 55 به 45 شانس با رئال هست ,‌مخصوصا اينكه بازي رفت در خانه بايرن هست.
بايرن تو خط دفاع شكننده هست و مسلما مقابل سرعت تيمي رئال دچار مشكل خواهند شد ! فوتبال اينقدرا هم ساده نيست كه با پرس يك بازيكن حتما بشه جلو موفقيت اونو گرفت ! پس اينكه بگيم با پرس كريس و ازيل و ...كاري از دست اينا بر نمياد واقعا منطقي به نظر نمياد.
با توجه به اينكه بايرن تو خونه خودش بازي ميكنه هجومي خواهد بود و اين چيزي هست كه رئال ميخواد ! دفاع و ضدحمله و استفاده از سرعت مهاجمينش . پس نفوذهاي پياپي لام و اگه اشتباه نكنم رافينيا فضاي بسيار زيادي رو به رونالدو و ديماريا ميده .
اگر غير از اين باشه و بايرن بخواد با احتياط بازي كنه احتمال اينكه به گل نرسه زيا دهست و اونوقت تو بازي برگشت دچار مشكل خواهد شد !
انتظار ميره بايرن باز بازي كنه و مثل هميشه هجومي و رئال هم ضدحملات بسيار خطرناكش رو به نمايش بزاره. اين چيزيه كه ميشه نسبت به اين بازي گفت چون رئال ميهمانه و بايرن ميزبان.
به هر حال من نميتونم پيش بيني كنم كه چه تيمي به فينال صعود ميكنه و تنها شانس رئال رو اندكي بيشتر ميدونم.

AL1reZA
04-16-2012, 22:59
در مورده رونالدو یه چند مورد بگم.
رونالدو کمی تغییر کرده شاید اینقدر که رونالدو رو آنالیز می کنم بقیه رو نکنم.
رونالدو بعد اینکه گفت من هنوز احتیاج به پیشرفت دارم و....
به نظرم پیشرفت کرده و بهتر از اول فصل بازی می کنه
مثلا دیگه اون افت ضربه آزادو نداره-بیشتر دفاع رو اذیت می کنه (در حرکات فردی)-خیلی بهتر از تکنیک و سرعتش استفاده می کنه-در شوت ها خیلی بهتر شده.امسال شوت های راهه دورش خیلی خوب بوده. 7 گل راهه دور داشته و...
خیلی از مربی ها معتقدن شوت های رونالدو غیر مهاره.
کلا باید بگم در شرایط عالی به سر می بره و قطعا با آمادگیه کامل بازی می کنه.
رونالدو تحت فشار رو دوس داره چون میدونه باعث پیشرفتش میشه و به خودش میاد.
خوشبختانه شاهد بودیم.:flowerysmile:

spiderkiller
04-16-2012, 23:02
دوستان حقیقتا بحث خیلی باز شد نمیتونم همه رو جواب بدم ولی یک سری نکات رو میگم که خودم تو بازی های رئال دیدم.درسته رئال بیشتر دلش میخواد ضد حمله بزنه چون بایرن هیچوقت تو خونه خودش دفاعی کار نمیکنه ولی با مارکینگ میشه جلوی ضد حملات رو گرفت.وقتی یک درخت داره رشد اگه شما ساقه هاش رو بزنی هیچ کاری نمیکنی.باید ریشه رو بزنی.ریشه رئال در ضد حملات الونسو و اوزیل هستند(در میانه) و رونالدو و بنزما(در جناحین).راه حل بایرن برای جلوگیری از ضد حملات باید حمله با تعداد کم باشه.بایرن باید با حداکثب 4 نفر حمله کنه و بقیه رو تو میانه نگه داره و دو بازیکن رو بذاره برای ریشه رئال یعنی الونسو و اوزیل.درسته یک مارک ساده نمیتونه یک بازیکن رو از کار بندازه ولی وقتی با یک برنامه هماهنگ یک بازیکن رو مارک کنی و گزینه های پاس دهیش رو ببندی مطمئن باش نمیتونه کار خاصی بکنه(کاری که رئال با بارسا در فینال جام حذفی کرد ولی با 9 بازیکن)اما مساله اینجاست که اگه بایرن بخواد فقط با 4 مهاجم جلوی 6 مدافع فیزیکی رئال به ایسته به گل نمیرسه.اینجاست که باید از تاکتیک خود رئال استفاده کرد.رئال تاکتیکش در حملات بازی بدون توپ هست که این سبک رو از بارسا گرفته.در بارسا الوز بدون توپ نفوذ میکنه و یک فضا مناسب برای مسی و اینیستا ایجاد میکنه.اینجا هم دقیقا همینه.مارسلو نفوذ میکنه و به اوزیل و رونالدو فضا میده.بایرن باید از همین سبک استفاده کنه.حرکت بدون توپ لام و مولر میتونه کمر دفاع رئال رو بشکنه.از طرفی برای مقابله با حرکات بدون توپ مارسلو به نظرم باید بایرن خط افساید رو بکشه جلو و این یعنی یک ریسک برای تیمی که خوب این کار رو انجام نمیده.خب من به این نتیجه میرسم:
اگه بایرن از جابه جایی بازیکنهای کناریش و بازی بدون توپ استفاده کنه به احتمال زیاد به گل اول میرسه.اگه اوزیل و الونسو در زمانی که حتی توپ تو پای بایرن هست مارک باشن احتمال خوردن ضد حمله کمتر میشه.اگه خط افساید رو جلو ببندن و در دفاع رونالدو و اوزیل رو مارک کنن میتونن شاید رئال رو شکست بدن اما شکست دادن رئال خیلی به برنامه دقیق تری نیاز داره.در کل به نظر من برنده بازی هافبک دفاعی ها هستند.کسایی که وضیفه دارن تغزیه کننده وینگ های دو تیم رو از کار بندازن

AL1reZA
04-16-2012, 23:19
دوستان حقیقتا بحث خیلی باز شد نمیتونم همه رو جواب بدم ولی یک سری نکات رو میگم که خودم تو بازی های رئال دیدم.درسته رئال بیشتر دلش میخواد ضد حمله بزنه چون بایرن هیچوقت تو خونه خودش دفاعی کار نمیکنه ولی با مارکینگ میشه جلوی ضد حملات رو گرفت.وقتی یک درخت داره رشد اگه شما ساقه هاش رو بزنی هیچ کاری نمیکنی.باید ریشه رو بزنی.ریشه رئال در ضد حملات الونسو و اوزیل هستند(در میانه) و رونالدو و بنزما(در جناحین).راه حل بایرن برای جلوگیری از ضد حملات باید حمله با تعداد کم باشه.بایرن باید با حداکثب 4 نفر حمله کنه و بقیه رو تو میانه نگه داره و دو بازیکن رو بذاره برای ریشه رئال یعنی الونسو و اوزیل.درسته یک مارک ساده نمیتونه یک بازیکن رو از کار بندازه ولی وقتی با یک برنامه هماهنگ یک بازیکن رو مارک کنی و گزینه های پاس دهیش رو ببندی مطمئن باش نمیتونه کار خاصی بکنه(کاری که رئال با بارسا در فینال جام حذفی کرد ولی با 9 بازیکن)اما مساله اینجاست که اگه بایرن بخواد فقط با 4 مهاجم جلوی 6 مدافع فیزیکی رئال به ایسته به گل نمیرسه.اینجاست که باید از تاکتیک خود رئال استفاده کرد.رئال تاکتیکش در حملات بازی بدون توپ هست که این سبک رو از بارسا گرفته.در بارسا الوز بدون توپ نفوذ میکنه و یک فضا مناسب برای مسی و اینیستا ایجاد میکنه.اینجا هم دقیقا همینه.مارسلو نفوذ میکنه و به اوزیل و رونالدو فضا میده.بایرن باید از همین سبک استفاده کنه.حرکت بدون توپ لام و مولر میتونه کمر دفاع رئال رو بشکنه.از طرفی برای مقابله با حرکات بدون توپ مارسلو به نظرم باید بایرن خط افساید رو بکشه جلو و این یعنی یک ریسک برای تیمی که خوب این کار رو انجام نمیده.خب من به این نتیجه میرسم:
اگه بایرن از جابه جایی بازیکنهای کناریش و بازی بدون توپ استفاده کنه به احتمال زیاد به گل اول میرسه.اگه اوزیل و الونسو در زمانی که حتی توپ تو پای بایرن هست مارک باشن احتمال خوردن ضد حمله کمتر میشه.اگه خط افساید رو جلو ببندن و در دفاع رونالدو و اوزیل رو مارک کنن میتونن شاید رئال رو شکست بدن اما شکست دادن رئال خیلی به برنامه دقیق تری نیاز داره.در کل به نظر من برنده بازی هافبک دفاعی ها هستند.کسایی که وضیفه دارن تغزیه کننده وینگ های دو تیم رو از کار بندازن
درسته.
ولی ریشه فقط اوزیل ژابی نیست ریشه ها زیادن.که سخته
ژابی-اوزیل-دیماریا-رونالدو-
واقعا کار سختیه بخوای اینا رو متوقف کنی.کار هر تیمی نیست.
داداش حمله با تعداد کم یعنی دفاعی بازی کردن.
بایرن برای تصاحب توپ و فشار از روی سانتر های هوایی روی خواهد آورد چون میدونه دقیقا مشکل رئال چیه.
داداش شهریار نمیشه گفت تاکتیک تغییر بازیکن بدون توپ رو رئال از بارسا یاد گرفته.
رئال همیشه مدافع نفوذی داشته چون تیم هجومی است.
و فرار مدافعان نفوذی به تیم خیلی کمک می کنه.رئال سال هاست داره از این تاکتیک استفاده می کنه.
اگه بایرن بخواد با مولر و لام نفوذ کنه مطمئن باش در ضد حمله راحت گل می خوره و بازی پرگل به سود رئال تمام میشه.
درسته رئال در سایر بازی ها 2 تا مدافع چپ و راستش نفوذ می کنه ولی در بازی های مهم نقش کم رنگی دارن.پس خوزه از تاکتیکی که مقابل سایر تیم ها استفاده می کنه مقابل بایرن استفاده نمی کنه.خوزه میدونه مشکلش در دفاع کجاست پس به آربلوا و شاید مارسلو (کوئنترائو) اجازه نفوذ زیاد رو نمیده.

از همه مهم تر باید بگم خوزه همیشه غافل گیر می کنه مثلا اینتر بایرن سال 2010
کی فکرشو می کرد خوزه با 3 ضرب گل بزنه؟و بایرنو غافل گیر کنه؟هیچکس
شاید باز هم بخواد با یه تاکتیک دیگه غافل گیر کنه بایرنو.
مورینیو بایرنو خوب میشناسه

spiderkiller
04-16-2012, 23:48
درسته.
ولی ریشه فقط اوزیل ژابی نیست ریشه ها زیادن.که سخته
ژابی-اوزیل-دیماریا-رونالدو-
واقعا کار سختیه بخوای اینا رو متوقف کنی.کار هر تیمی نیست.
داداش حمله با تعداد کم یعنی دفاعی بازی کردن.
بایرن برای تصاحب توپ و فشار از روی سانتر های هوایی روی خواهد آورد چون میدونه دقیقا مشکل رئال چیه.
داداش شهریار نمیشه گفت تاکتیک تغییر بازیکن بدون توپ رو رئال از بارسا یاد گرفته.
رئال همیشه مدافع نفوذی داشته چون تیم هجومی است.
و فرار مدافعان نفوذی به تیم خیلی کمک می کنه.رئال سال هاست داره از این تاکتیک استفاده می کنه.
اگه بایرن بخواد با مولر و لام نفوذ کنه مطمئن باش در ضد حمله راحت گل می خوره و بازی پرگل به سود رئال تمام میشه.
درسته رئال در سایر بازی ها 2 تا مدافع چپ و راستش نفوذ می کنه ولی در بازی های مهم نقش کم رنگی دارن.پس خوزه از تاکتیکی که مقابل سایر تیم ها استفاده می کنه مقابل بایرن استفاده نمی کنه.خوزه میدونه مشکلش در دفاع کجاست پس به آربلوا و شاید مارسلو (کوئنترائو) اجازه نفوذ زیاد رو نمیده.

از همه مهم تر باید بگم خوزه همیشه غافل گیر می کنه مثلا اینتر بایرن سال 2010
کی فکرشو می کرد خوزه با 3 ضرب گل بزنه؟و بایرنو غافل گیر کنه؟هیچکس
شاید باز هم بخواد با یه تاکتیک دیگه غافل گیر کنه بایرنو.
مورینیو بایرنو خوب میشناسه

توی تمام موارد باهات موافقم ولی قبول کن سبک بازی بدون توپ رو بارسا تکامل بخشید حالا کار به اون ندارم ولی به نظر من بایرن باید تا دقیقه 70 با تعداد کم حمله کنه و مراقب باشه گل خانگی نخوره چون در اونصورت دیگه حذف شده است مخصوصا اگه گل اول رو بخوره برا همین باید یکم با مراعات بازی کنه و مواردی رو که گفتی رو کامل قبول دارم.خیلی دلم میخواد این بازی رو ببینم.اینقدر که میخوام این بازی رو ببینم برای دیدن بازی چلسی بارسا علاقه ندارم.

AL1reZA
04-16-2012, 23:54
توی تمام موارد باهات موافقم ولی قبول کن سبک بازی بدون توپ رو بارسا تکامل بخشید حالا کار به اون ندارم ولی به نظر من بایرن باید تا دقیقه 70 با تعداد کم حمله کنه و مراقب باشه گل خانگی نخوره چون در اونصورت دیگه حذف شده است مخصوصا اگه گل اول رو بخوره برا همین باید یکم با مراعات بازی کنه و مواردی رو که گفتی رو کامل قبول دارم.خیلی دلم میخواد این بازی رو ببینم.اینقدر که میخوام این بازی رو ببینم برای دیدن بازی چلسی بارسا علاقه ندارم.
اگه در اون مورد بحث کنیم ممکنه به جاهای خوبی نکشه (دعوا)ki::
منم خیلی کنجکاوم که بازی رو ببینم.
بازم به قول خوزه یکی به یکی اول بازی رئالو نگاه می کنم بعد بارسا روki::
در مورد چلسی هم بحثو تو تبادل و نظر بارسا راه بنداز میام.(البته بدون کارت دعوت نمیام):hehee:
خوب ببینیم فرداشب چی میشهroz::

mortezarm
04-17-2012, 00:02
بهتر بود این پست در بخش رئال داده می شد ولی در رابطه با پست girl soccer من فکر کنم باید اینجا داده شود ....
پست دقیقا جایی بود که جاش بود چون تحلیل دو طرفه هر چند کوتاه بود
لطفا جو تفکیک نگیر
و فکر کنم لازم نباشه دوست عزیز واسمون سطر بندی کنه

fcb10
04-18-2012, 01:10
نتیجه خوب بود ! این هاوارد وب کمر بسته بود به ضرر بایرن کار کنه !! لا مصب یا کوره ! یا خودش رو به کوری میزنه !

footballking12
04-18-2012, 01:37
نتیجه خوب بود ! این هاوارد وب کمر بسته بود به ضرر بایرن کار کنه !! لا مصب یا کوره ! یا خودش رو به کوری میزنه !
اره انصافا!
ولی حالا مورینیو که نمیاد بگه داور 3 تا صحنه ی مشکوک به پنالتی رو هیچکدوم رو پنالتی اعلام نکرد.
اگه بایرن دقت میکرد بیشتر از اینا میتونست بزنه.

saeid_8992
04-18-2012, 01:39
مورینیو تیمش خیلی دفاعی بازی میکرد مخصوصا نیمه دوم

من موندم این ماریو گومز چطوری این همه گل زده این همه موقعیت خراب کرد

mojtabadj88
04-18-2012, 01:44
:ogh:...........:ogh:

fcb10
04-18-2012, 01:56
واقعا داوری بازی امشب بد بود ! ولی نتونست تاثیره زیادی بزاره ! وب میتونست راحت از کارت قرمزش استفاده کنه ! که معلوم نیست چرا ....................

mojtabadj88
04-18-2012, 02:01
واقعا داوری بازی امشب بد بود ! ولی نتونست تاثیره زیادی بزاره ! وب میتونست راحت از کارت قرمزش استفاده کنه ! که معلوم نیست چرا ....................
hاگه منظورت مارسلو هست که من از خدامه این مرتیکهی ببعی اخراج بشه
سمتش اوتوبانه ماشالله
گل آفساید رو هم نمیگیرید دیگه بیخیال داوری شید جان من

fcb10
04-18-2012, 02:07
نه بابا

اون خطا ی 4 نفره روی گومز !!!!! دیگه علنی تر !

mojtabadj88
04-18-2012, 02:09
آقا شما انتی رئال هستی بحث کردن باهات بی فایدس الانم از وقت خوابت گذشته فردا باید پاشی بری مدرسه

flavia
04-18-2012, 02:21
اره خطا چهار نفریه بد بود...
کلا خطاهای هر دو تیم خیلی ناجور بود...
وقتی داشتم بازیو می دیدم با خودم فکر می کردم اگه این خطاهایی که اینا رو هم می کنن(البته به خاطر هیکلای گلادیاتوریشون ککشونم نمیگزه!!!) روی ژاوی یا اینیستا بود تا 2-3 سال دیگه تو زمین نمیدیدیمشون!!!
هر دفعه سر بازی با تیم های فیزیکی من بیشتر از برد تیم برای سلامت بازیکنا دعا میکنم!!!:khahesh:

mojtabadj88
04-18-2012, 02:24
داداش تو بارسا فن هستی ؟ واقعا تعجب میکنم به خدا هیچ بارسا فن ی مثل تو ندیدم تو با همشون فرق داری یه چند درصد منطق داری :flowerysmile:

fcb10
04-18-2012, 02:31
آقا شما انتی رئال هستی بحث کردن باهات بی فایدس الانم از وقت خوابت گذشته فردا باید پاشی بری مدرسه

چرا بحث رو به جاهای بیخودی میبری !!! چی نوشتی واسه خودت !

نمیتونی بحث کنی ( بحث سالم ) بشین فقط نگاه کن !!

flavia
04-18-2012, 02:44
اگه منظورتون منم ،خدمتتون عرض شود بنده ابجیم نه داداش !!!heee::lay_;;
نظر لطفتونه!!!:flowerysmile:
بله...واقعا بارسا فنم!!!:yes:
ولی کلا دید شما هم نسبت به بارسا و طرفداراش خیلی منفیه ها که میگین باوریتون نمیشه طرفدار بارسام...به صورت محسوس انتی بارسا می زنید!!! :ohum:

ENRIQUE IGLESIAS
04-18-2012, 04:53
90 دقیقه سر بودیم..رئال حرفی برای گفتن نداشت...بازی باید حداقل 5 1 میشد به نفع مردان هاینکس..3 صحنه مشکوک پنالتی که 2 تاش 100% پنالتی بود...بازی برگشت مادرید را به آتش میکشیم..

spbarcelona
04-18-2012, 06:04
بایرن مونیخ 2 - رئال مادرید 1
تبریک به هواداران مونیخ
بیا اینم داور

spiderkiller
04-18-2012, 09:53
دوستان من الان دارم فکر میکنم برای چی من مربی نیستم؟ اینقدر که من خوب رئال رو انالیز کردم برای بازی اگه مربی بایرن بودم همون یک گل هم نمیخوردن چون کاملا میدونستم نیمه دوم مثلث کریم اوزیل دیماریا میچرخه ولی ظاهرا مربی بایرن نفهمید و باعث شد یک گل تمیز بخورن.نکته دیگه هم گرفتن خوب رونالدو بود که هم با پرس هم مارک تونستن بازی خودشون رو بهش تحمیل کنن.کلا به نظر من سه بازیکن در روند بازی تاثییر داشتن.
1-تونی کروس که واقعا برگ برنده و تیر خلاص بایرن بود
2-گوستاوو بازیکنی که من قبل از بازی اشاره کردم پیروز میدان خواهد بود(یک هافبک دفاعی) همین بازیکن بود چون عملا جلوی خلاقیت رئال رو گرفت
3-بنزما بازیکنی که سمت راست خط حمله رو گرفت و اوزیل رو در وسط تغزیه کرد که باعث به گل رسیدن رئال شد.
این سه بازیکن تاثیر گذار بودن.کاری به صحنه های داوری هم ندارم ولی انصافا اگه شوانشتایگر انقدر افتضاح بازی نمیکرد الان رئال با اختلاف بیش از دوگل باخته بود
خب الان فکر کنم یکی روش نمیشه بیاد دربی :yes:

Fc Bayern München
04-18-2012, 11:13

داداش تو بارسا فن هستی ؟ واقعا تعجب میکنم به خدا هیچ بارسا فن ی مثل تو ندیدم تو با همشون فرق داری یه چند درصد منطق داری :flowerysmile:

اگه منظورتون منم ،خدمتتون عرض شود بنده ابجیم نه داداش !!!heee::lay_;;
نظر لطفتونه!!!:flowerysmile:
بله...واقعا بارسا فنم!!!:yes:
ولی کلا دید شما هم نسبت به بارسا و طرفداراش خیلی منفیه ها که میگین باوریتون نمیشه طرفدار بارسام...به صورت محسوس انتی بارسا می زنید!!! :ohum:

من فکر نمی کنم اینجا جای این بحث ها باشه !!!!!!!!!!!
اینجا تبادل نظر درباره ی بایرن مونیخه نه بارسا و ......... :gahhr:

Fc Bayern München
04-18-2012, 11:16
تبریک میگم به مونیخی های گل مخصوصا محمد جان ....... همون حرفایی که قبل از بازی زد درست از آب در اومد !!!!!!!!!

Mohammad
04-18-2012, 13:09
تبریک میگم به مونیخی های گل مخصوصا محمد جان ....... همون حرفایی که قبل از بازی زد درست از آب در اومد !!!!!!!!!

ممنون ممد حسین جان منم به تو و همه ی اونایی که طرفدار بایرنن تبریک میگم roz::ــ هاینکس دست رئالو خونده بود چون بایرن 1-3-2-4 بازی میکنه میتونه بهتر گوشای رئالو ببنده بازی برگشت هم امکان داره که همین داستان تکرار بشه چون رئال نمیتونه دفاعی بازی کنه ـ اگه بازی با همون نتیجه 1-1 تموم میشد من شانس صعود بایرن رو 30 % میدونستیم اما با گل دقیقه 90 گومز یه 30% دیگه هم به شانس بایرن اضافه میکنم ـ اما در مورد بازی نمیدونم واقعا چطور میشه به این تیم و مدیریت و ... افتخار نکرد چطور میشه بی تفاوت و راحت از کنار این باشگاهی گذشت که جزئ معدود واقعا معدود باشگاهاییه که دارن تلاش میکنن فوتبال کثیف نشه " فوتبال پولی نشه " فوتبال تبانی نشه " و " دست داور و یوفا تو کار نباشه " فوتبال برای انسان باشه و .... بایرن دیروز فوتبال زیبا رو با بازیکنهایی صورت داد که یا از دل بایرن بیرون اومدن یا با سن و سال کم در بایرن پرورش پیدا کردن برای مثال وقتی میدیدم آلابا با 19-20 سال سن با اون اعتماد به نفس مدافعین و هافبک های چند ده میلیونی و پر از شهرت رو زیبا جا میگزاره یا بادشتوپر چقدر زیبا مثلث آتشین مادرید رو که خدا میدونه چقدر پای رئال آب خوردن رو از کار میندازه و کروس و مولر تا اسطوره های خود ساخت مونیخی ها مثل شواینی و لام (که باز ثابت کرد بهترین مدافع کناری جهانه با از کار انداختن رونالدو به دفعات و حضور در حمله و دادن اون پاس گل زیبا ) و.... واقعا جای تحسین داره . یه حرف قشنگی که خیابانی تو گزارشش زد این بود که المانی مشهورن به سختکوشی و جنگیدن تا اخرین لحظه و بر گردوندن نتیجه . دیشب هم یک بار دیکه بایرن ثابت کرد روحیه المانی فراتر از همست. البته رئال تیمی نیست که بازی برگشت باز هم همین بازی رو ارائه بده و مطمئنا انتظار بازی خیلی بهتر از رئال رو میره من فقط از یه چی ناراحت که رئال خیلی راحت رو توپهای هوایی و پاسهای عمقی جا میمونه و گل میخوره جدیدا هم که شوت های از راه دور رو باید بهش اضافه کرد به هرحال امیدوارم که این مشکلات هم هرچی زودتر برطرف شه حداقل تو بازی مقابل بارسلون در لیگا ـــ به هرحال نباید فراموش کنیم که فینال تو آریانس آرناهه و بایرن تمام تلاششو میکنه تا جام رو تو آلمان و جلوی هواداران تعصبی خودشون بالا ببره ـ ولی در کل امیدوارم هرکی که حقشه بره فینال roz::

R.BAGGIO.10
04-18-2012, 13:54
عجب بازیی بود دیشب واقعا از ته دل آرزو کردم بایرن ببره که به آرزوم رسیدم.گل اول خداییش شانسی بود ولی بایرن استحقاق اون گلو داشت واقعا گوستاوو خیلی خوب میونه میدونو کنترل میکرد و حتی بسیار از اون حدی نشون داد که ازش انتظار میرفت.ریبری که نگو واقعا با آلابا سمت چپو هدایت میکردند ماریو گومز هم واقعا خیلی تلاش کرد و در آخرین لحظات مزد زحماتشو گرفت .جالبه بدونیم که سه پنالتی مسلم برا بایرن و یه پنالتی مسلم برا رئال گرفته نشد.ولی واقعا قاطعیت داور تو این بازی این اشتباهات رو ازبین برد.

sina acm
04-18-2012, 15:17
واقعا بایرن مونیخ یه نظم خاصی داره هم سرعتیه هم دقیق

دیشب خیلی خوب بازی کرد انتظار یه همچین بازی رو از بایرن داشتم

shiraz-sport
04-18-2012, 16:16
مبارکتون باشه پیروزی دیشب اما یادتون نره یه بازی سرنوشت ساز هم تو مادرید دارین که فکر نکنم طاقت بیارین قصدم بی احترامی نبود

spbarcelona
04-18-2012, 16:20
امیدواریم تو بازی برگشت هم هاینکس دست رئالو بخونه:jeddiiiii:

sina acm
04-18-2012, 21:13
راستی خیلی از این فیلیپ لام خوشم امد یه دفاع 6 دنگه

رونالدو رو دیشب کامل از بازی محو کرده بود

fcb10
04-18-2012, 21:54

منم دقیقا تا قبل بازی دیشب یه بازیکن معمولی میدونستمش ولی بعد از بازی که جلو رئال انجام داد و اونجوری کوینترائو
رو رد کرد و پاس گل داد خیلی ازش خوشم اومده و یه کاپیتان بزرگ میدونمش !

mjmazinani
04-19-2012, 03:40
هه چه جالب دیدار بایرن و رئال داورش انگلیسی بود آلمانیا بردن داور بارسا چلسی آلمانی بود انگلیسیا بردن [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خداییش اگه فینال بین تیمای آلمانیو انگلیسی باشه بهتره با این دفاعی که دیدم از چلسی خیلی هم سخته [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
04-19-2012, 10:27

دقیقا ....
به رونالدو اصلا فرصت نمی داد .......
البته رو گل رئال دیگه لام نتونست رونالدو رو پر کنه و رونالدو با نهایت استفاده یک پاس گل داد........ :nishkhand:

R.BAGGIO.10
04-26-2012, 01:58
تبریک به هواداران بایرن.محتمل ترین فینال قرن 21
چلسی.بایرن در آلیانزآرنا.

David Sina
04-26-2012, 02:16
تبریک میگم به هوادارن بایرن ....... دم همتون گرممممممممممممم ........روی همتونو میبوسمممممممممممممممممم

عاشقتمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم هاینکسlove::

fcb10
04-26-2012, 02:19
ایولا !!!!!!!!

بالاخره حق به حقدار رسید و تیمی که لیاقتش رو داشت رفت فینال ! مبارک تموم بایرنی ها و کسانی که فوتبال , دوست دارن !

David Sina
04-26-2012, 02:24
امیدوارم بایرن قهرمان شه ..... چون لیاقتش خیلی بیشتر از چلسی هست ... چلسی فوتبال بلد نیست .... تو کار اتوبوس شکرت واحد فعالیت میکنه heee::

فقط بایرن و بارسااااااااااااااااااااا اااااااااا

fcb10
04-26-2012, 02:35
یادمه یه نفر بود چند روز پیشا میگفت که پنالتی زدن هنر میخواد !!! بنده خدا راست میگفت واقعا هنر میخواد

footballking12
04-26-2012, 02:38
یادمه یه نفر بود چند روز پیشا میگفت که پنالتی زدن هنر میخواد !!! بنده خدا راست میگفت واقعا هنر میخواد
اون بابایی که تو پنالتی زدن هنرمنده همیشه جاهای حساس وا میده.
تو فینال لیگ قهرمانان مقابل چلسی هم پنالتیش رو از دست داد.
به طرفدارای بایرن تبریک میگم

رونالدو-کاکا-راموس
hala madrid

ManUtd
04-26-2012, 02:39
تبريك به بايرن و هوادارنش. انصافا بهتر بوديد و دلايل زيادي داشت ! مهمترين دلايلش خستگي رئالي ها بود و اينكه طراوت هميشگي رو نداشتند ! جدا از اين مسائل موقعيت هاي بايرن هم بيشتر بود و ميشه گفت حقشون بود ! كاش به پنالتي ها نميكشيد ! ولي ديگه فوتبال همينه.

saeid_8992
04-26-2012, 02:43
نه به عنوان یه بارسای به عنوان یه تماشاگر
واقعا حق بایرن بود بهشون تبریک میگم بازیو باید 90 دقیقه تموم میکردن

راستی این طر فدارای بایرن کجان
اصلا هستن

fcb10
04-26-2012, 02:46
نه به عنوان یه بارسای به عنوان یه تماشاگر
واقعا حق بایرن بود بهشون تبریک میگم بازیو باید 90 دقیقه تموم میکردن

راستی این طر فدارای بایرن کجان
اصلا هستن

الان ما شدیم حذب باد shikam::- shikam::- shikam::-

من از بچگی حذب باد بودم , البته باد کولر :hehehe: هر وَری میرفت منم میرفتم اونجا lagh::

spbarcelona
04-26-2012, 10:55
منم به هواداران پرشور بایرن تبریک میگم واقعا لیاقت شما نسبت به رئال بیشتر بود و تو همون 90 دقیقه باید کار رو تموم میکردین و همینطور لیاقتتون از چلسی هم بیشتره ولی حیف که تو فینال فکر کنم سه تا از بازیکن های خوب بایرن محرومن:flowerysmile:
راستی شما در جریان نیستین چرا علیرضا گلها و خلاصه بازی رو نمیذاره:ehe:

ArsalanBagheri
04-26-2012, 11:21
درود به همه ي هواداران بايرن مونيخ :bayern:
مبارك همه ي طرفداراي بايرن باشه اين پيروزي ارزشمند
ايشالا تو اليانز ارنا ، تو بازي فينال چلسي رو مقتدرانه شكست بده و قهرمان بشه
بازم تبريك ميگم به همه ي طرفداراي بايرن :bayern:

Fc Bayern München
04-26-2012, 12:51

راست میگفته ....
پنالتی زدن یه هنر خاص میخواست که رونالدو تو بازی انجام داد ولی تو ضربات پنالتی خراب کرد ..... ki::

spiderkiller
04-26-2012, 12:53
بایرن حقیقتا لایق رسیدن به فینال بود.خودشحالم که تیم اصیل به حقش که صعود بود رسید.

Mohammad
04-26-2012, 14:56
تبریک به هوادارای بایرن مونیخ roz::نه به خاطر بردن رئال . به خاطر خودشون که الحق شایسته بودند و با تعصب جنگیدند و به اونچه میخواستند رسیدن / به نظرم شایستگی فتح جام رو کاملا مونیخی ها دارند . حتی اگر بارسلونا هم فینال می امد شانس رو در بهترین من حالت بایرنو 70 به 30 میدونستم و اما در مورد بازی دیشب/ دیشب بازهم بایرن دست بردار پرسینگ شدید و حملات خودش نبود و اگر گومز یکم دقتشو بیشتر میکرد میتونست کارو تو همون 120 تموم کنه ولی اینم نباید فراموش کرد که رئال هم موقعیت های زیادی داشت که با بدشانسی و بعضا درخشش نویر همراه بود _ اما در مورد پنالتی بهتر صحبت کنم . به هرحال اگه دقت کرده باشید رئال در عرض 2 هفته 4 بازی واقعا حساس و سختی رو نسبت به بایرن پشت سر گذاشت (اتلتیکومادرید - بایرن - بارسلونا - بایرن) / به هرحال هر بازیکنی هم که باشه به از این همه فشار روحی و روانی بخواد 120 دیقه تو نیمه نهایی چمپیونزلیگ با اون همه فشار بیاد و پشت ضربات سرنوشت ساز پنالتی قرار بگیره . خوب طبیعتا درصد خراب کردن پنالتی بالاتره - دیشب خستگی رو میشد کاملا در رئالی ها احساس کرد - اگرم دقت کرده باشید رئال تو 20 دیقه اول حملات طوفانی رو داشت ولی بعد از دقیقه 30 دیگه بازی رو وا داد و شاگردان هانکیس هم که نمیخواستن فینال مونیخ . فینالی که در ورزشگاه خودشونه رو از دست بدن و تمام توان و تلاششونو گذاشتن تا به فینال برسن __ در کل من اینو میگم که بازیکنی مثل رونالدوی که شاید در طول دوران بازیگریش 3یا4 تا پنالتی بیشتر خراب نکرده باشه هم ممکنه زیر این فشار و تو این شرایط پنالتی خراب کنه _ و معمولا هم پنالتی اول خیلی تو روحیه بازیکنا تاثیر داره و پنالتی رونالدو که گل نشد رئال یه جورایی خودشو باخت و پشت سرش کاکا اومدو خراب کرد و راموسم که توپو به کهکشانا فرستاد _ به هرحال اینا جزئ از زیبایی های فوتبالن و این چیزی از ارزش های رئال کم نمیکنه __ امیدوارم بایرنم امسال هم به چمپیونز برسه هم به جام حذفی آلمان :gol:

mortezarm
04-26-2012, 15:52
هر چند سخته اما به بایرنی ها و طرفداراشون تبریک میگم
تیمتون واقعا خوب بود و هر دو تیم شایسته فینالیست شدن بودن که پنالتی ها روی خوبشو به شما نشون داد
هر چند شرایطه بدنیمون اصلا یکسان نبود و شرایط بازی فرق داشت اما بهرحال تبریک میگم

Fc Bayern München
04-27-2012, 11:09
دانلود ضربات پنالتی دیدار تیم های رئال مادرید - بایرن مونیخ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 206703_n.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، شما عزیزان می توانید صحنۀ ضربات پنالتی دیدار تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ

برای دانلود با فرمت 3gp ( موبایل ) اینجا کلیک کنید. ([Only Registered And Activated Users Can See Links] enalties_25_04_2012.3gp.html) ( حجم 10 مگابایت ، کیفیت متوسط ، دوستان توجه کنید که تنها ضربۀ آلابا تو این ویدئو نیستش!!! )

لینک 1 : برای دانلود با فرمت AVI اینجا کلیک کنید. ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ( حجم 74 مگابایت ، کیفیت خوب ، کامل )

لینک 2 : برای دانلود با فرمت AVI اینجا کلیک کنید. ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ( حجم 74 مگابایت ، کیفیت خوب ، کامل )

sina acm
05-11-2012, 21:39
بایرن باید واسه فینال با دورتموند از ترکیب نیمه دوم استفاده کنه تا تو فینال به مشکل بر نخوره

Fc Bayern München
05-12-2012, 11:23
انشاالله بازی با دورتموند رو هم میبریم تا با اقتدار اولین جاممونو گرفته باشیم ....

Fc Bayern München
05-12-2012, 11:30
دانلود چند گل از ژردان شقیری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گل اول به زوریخ ( پنالتی ) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[/URL]
گل دوم به زوریخ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گلی زیبا به لوزرن ([Only Registered And Activated Users Can See Links] el_Apr_7_2012_.mp4.html)

[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links] el_Apr_7_2012_.mp4.html"] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] el_Apr_7_2012_.mp4.html)

bayern.blogsky.com
([Only Registered And Activated Users Can See Links] el_Apr_7_2012_.mp4.html)

mjmazinani
05-17-2012, 01:18
هوادارای بایرن در مشهد توجه کنن پخش دیدار در سینما سیمرغ مشهد دیدن دسته جمعی فوتبال

Zid@ne
05-19-2012, 20:19
نميدونم چرا از اين چلسيه دي متئو زياد خوشم نميادthink::همش به فكر دفاع كردنه eterza::-
به اتوبوس گفتن ذكي :nishkhand:!
ايشالا امشب بايرن قدرت نمايي ميكنه و يه درس خوب به اين تيم اتوبوسي ميده :sigar:

Fc Bayern München
05-19-2012, 21:54
[Only Registered And Activated Users Can See Links] jpg

پس چرا ساعت 11 و رب نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواهم بردمونو نیگاه کنم !!!!!!!

Fc Bayern München
05-19-2012, 22:21
من امیدوارم این نتیجه ی لیگ قهرمانان بشه .........

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 995_410974850_n.jpg

Mohammad
05-20-2012, 08:39
من به شخصه به چلسی تبریک میگم چون از اشتباهات فراون بایرن استفاده کرد .. به بایرنی ها هم تبریک میگم نه به خاطر دلداری دادن به خاطر فوتبال پاک و زیباشوت . واقعا قدر این تیمو باید دونست .. دیگه خداییش امسال حق مونیخ بود که قهرمان بشه ....2 سال پیشم اگه یادتون باشه از اینتر خورد و اینا همش و همش فقط به خاطر بی دقتی بازیکناس و بس ... خداییش موقعیت های بایرنو با موقعیت های چلسی مقایسه کنید .. شاید بایرن نزدیک فقط 5.6 موقعیت 100 درصد گل داشت که همش با بی دقتی بازیکنا به هدر رفت پنالتی روبن هم که دیگه آخرش بود ـــ این بازی درسته که تموم شده و چلسی قهرمان ولی به نظرم بایرن به فوتبال نباخت . البته یادمونم نباید بره که یه هفته پیشم بایرن جام حذفی رو از دست داد و اونور چلسی قهرمان fa کاپ شد و میتونم بگم که چلسی یکم از لحاظ روحی تو شرایط ارمانی و بهتری نسبت به مونیخی ها قرار داشتن
طرفداران چلسی از این لحظه کم کم زیاد میشن، و این است فلسفه فوتبال آبراموویچ ؟

ALEX-ss
05-20-2012, 17:52
به نام او.....

سلام خدمت دوستان عزیز

بازی دیشب بایرن به نظر من با توجه به اشتباهاتی که داشت خیلی خوب کار کرد البته میتوانست بهتر ظاهر بشوند چون امتیاز میزبانی را داشت و استرس بر بازیکنان حاکم نبود و با استراحتی که داشتند به شرایط ایده الی رسیده بودند اما نا هماهنگی بین بازیکنان و ضعف کاذب در سیستم دفاعی تیم باعث شد که بازیکنان چلسی راه نفوذ به عمق بایرن را پیدا کنند و از این ضعف به خوبی بهره ببرند . تمامی این عوامل به یک طرف بازی ضعیف و دور از انتظار روبن به یک طرف. بایرن برای رسیدن به این مرحله زحمات فراوانی کشیده بود اما با یک بی برنامگی و بر طرف نکردن ضعف در سیتم دفاعی به قولی هر رشته بودند را پنبه کردند البته به نظر من هر بازی به پنالتی کشیده بشود نتیجه ای که رقم میخوره به هیچ شکلی عادلانه نیست چون بازکنان به خستگی مفرط رسیده اند و استرس بر آنها حاکم هست و اینکه هر بازیکن خوبی نمیتواند یک پنالتی زن خوبی باشد.و پنالتی چیزی از ارزش های بایرن کم نمیکنه.بایرن تصمیم داشت با برد این فینال رتبه خودش را جمع قهرمانی های قبلی خودش به رتبه سوم جدول فینالیست های قبلی چون لیورپول برساند و بالاتر از لیورپول قرار بگیرد.

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

Fc Bayern München
05-21-2012, 14:33
اول از همه به هوادارای چلسی این برد رو تبریک میگم ........ اونا از اشتباهای بایرن استفاده می کردند و بالا خره دقیقه ی 88 با گل دروگبا به هدفشون رسیدند .......... ولی اونا ضد فاتبال بازی کردند و شاید هم خود هواداران داشتن حوصلشون سر می رفت ...... 20 کرنر ، 38 حمله و فقط 1 گل برای بایرن !!! 1 کرنر و 10 حمله و یک گل برای چلسی .... انصافا این ناعادلانه است ........

Fc Bayern München
05-23-2012, 17:02
به نظر من خیلی تاسف باره که چلسی از بایرن ببره و بایرن تیم ملی هلند رو ببره !!!!! اگ بایرنی ها بازی که با جووناشون مقابل هلند انجام دادند ، تو بازی فینال انجام می دادند مطمئنا جام قهرمانی در دستان لام بود ...... :narahat:

راستی بر مقابل هلند رو هم تبریک میگم ...

42d3e78f26a4b20d412==