PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ششمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با 0825 ]]

Derby
08-12-2011, 15:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

ششمین بخش از نیمکت دربی و ششمین میهمان این بخش: 0825

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اطلاعات مربوط به ششمین مهمان

نام کاربری: 0825

لینک صفحه شخصی: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پست کنونی در سایت: مدیر هواداران رئال مادرید و گالری سایت

نام و نام خانوادگی: علی شریف

تاریخ تولد: 20 / 5 / 1373

محل تولد: مشهد مقدس

تیم های مورد علاقه:رئال مادرید - پرسپولیس

بازیکن مورد علاقه: کریس-زیدان-راموس-مسوت-کاسیاس

رشته تحصیلی: ریاضی فیزیک

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )

Mehrd@d
08-12-2011, 16:57
سلام علی جان چطوری داش؟
این سوالات منه البته سریع اول :

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟
6-بهترین خوابی که دیدی؟
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟
8- اینارو خیلی با دقت جواب بده و هیشکدومو خالی نذار!
1-مهربون ترین عضو سایت ؟
2-بداخلاق ترین ؟
3-شیطون ترین ؟
4-احساساتی ترین ؟
5-ترسناک ترین ؟
6-شوخ ترین ؟
7-جدی ترین ؟
8-مرموز ترین ؟
9-مغرور ترین ؟
10-عجیب ترین ؟
9-يه جك بگو؟
10- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟
11- دکمه روشن شدن کامپیوترت رو (روی کِیس) انصافا چه جوری میزنی؟ با دست یا با شصت پا؟
12- دقیقا از گوگل جهت چه کار (های) ی استفاده میکنی؟تحقیق ؟ مقاله؟...؟چی راستشو بگو.
13- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟
14- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
15- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟
16- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟
17- تو یه جمله نصیحتم کن؟
18- دوست دخترت چیکار اگر انجام بده .. اعصابت شدیدا خط خطی میشه؟
19- تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن [Only Registered And Activated Users Can See Links] ؟
20- بخوای با دوست دخترت ازدواج کنی ... چقدر مهریه قبول میکنی بدی؟ چند سکه ؟ اگر یه چیز نجومی گفتن .. و کوتاه هم نیومدن .. با توجه به عشقت باز هم قبول میکنی؟
21- اگر فرصت داشتی الان یه مشت بکوبی تو صورت یک نفر ... هر کی میخواد باشه تو دنیا .. اون یکنفر کیه؟
22- گواهینامه داری؟ رانندگی میکنی؟ رانندگیت چطوره؟ گرونترین ماشینی که روندی چی بوده؟
23- دوست دخترت چیکار اگر انجام بده .. اعصابت شدیدا خط خطی میشه؟
24- تا حالا پس گردنی خوردی؟ چرا؟ بعدش چه احساسی داشتی؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
25- بهترین و مفیدترین تاپیک سایت؟
26- چندش آورترین کاری که مجبور بودی انجام بدی رو بگو ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
27- بدترین خاطره از ضایع شدن جلوی کسی رو تعریف کن !

فعلا بای ولی منتظرم باش dallliii

Raul_7
08-12-2011, 17:14
خب یه رئالی به روی نیمکت احضار شده :nishkhand: ما هم برای عرض ادب اومدیم lol:-
داش علی دیگه؟ خیلی خوشبختم از خوشحالی شما :nishkhand:

چند تا سئوال می پرسم ایشالا که با دقیت جواب بدی .... نمره منفی هم داره :nishkhand:

1ـ از کی اومدی توی سایت؟:nishkhand:
2ـ تا کی هستی توی سایت؟:nishkhand:
3ـ روزی چند باز می آی سایت؟:nishkhand:
4ـ اولین رفیقت توی سایت؟:nishkhand:
5ـ باحال ترین کس توی سایت؟:nishkhand:
6ـ نظرت درباره سایت ؟:nishkhand:
7(به افتخار رائول ) ـ نظرت درباره رائول؟baghal:-
8ـ بهترین گل رائول؟
9ـ رئال امسال چندم میشه؟
10ـ هر دو تا الکلاسیکو رو می بره یا یکی رو مساوی می ده ؟ :nishkhand:
11- پرسپولیس چندم میشه؟lay_;;
12ـ استیلی تا هفته چندم می مونه؟:nishkhand:
13ـ هاشمیان این فصل گل می زنه؟:nishkhand:
14ـ علی کریمی چند تا به استقلال می زنه؟:nishkhand:
15ـ 5 بازیکن برتر تاریخ رئال رو به ترتیب از رائول تا اخر بنویس :nishkhand:
16ـمشهد هوا چطوره؟
17ـ آخرین مسافرتی که رفتی؟
18ـ دوست داری دانشگاه چه رشته ای بخونی؟
19ـدوست داری کدوم شهر قبول شی؟
20ـ چطوری مدیر شدی؟
21ـ چرا رئال مادرید؟
موفق و سلامت و همیشه رئالی باشی :flowerysmile:

David Sina
08-12-2011, 17:37
وقتی رئال 5 تا از بارسا خورد و قیافه ی دیدنی مورینیو رو دیدی چه حسی داشتی ؟ mas:-

feri71
08-12-2011, 18:15
سلام بر علی جان رئالی گل منم اومدم چند تا سوال بپرسم البته با اجازهdallliii
1. اهل فوتبال ایران هستی؟ اگه هستی تا چه حدی؟
2. استقلالی یا پرسپولیسی ؟
3. زمانی که رائول از رئال رفت چه احساسی داشتی؟
4. از چه زمانی طرفدار رئال شدی و به چه دلیل ؟
5. چه سبکی از فوتبال رو میپسندی ؟
6. به نظرت دوره ی کاکا توی رئال تموم شده یا بازم میتونه موثر باشه ؟
7. الآن دو ساله که رئال با اومدن پرز دچار یه تحول عظیم شده و ستارگان درجه ی 1 زیادی دارن به این تیم میان اما بازم توی هر دوسال در نبرد تنگاتنگ با بارسا بازنده بود. به نظرت دلیل این ناکامی ها چی بود؟
8. نظرت رو راجع به اینایی که مینویسم بگو :
لوئیس فیگو :
خوزه مورینیو :
لیونل مسی :
مانوئل پیگرینی :
فرناندو مورینتس :
فلورنتینو پرز :
رومن کالدرون :
رونالدوی برزیلی :
9. چطوری با دربی آشنا شدی و چی شد که تصمیم گرفتی فعالیتت در اینجا رو به صورت حرفه ای ادامه بدی ؟

خب بریم سراغ سوالاتی که در مورد خصوصیات خودت هست :bia baghalam::
10. معمولا در روز چند ساعت توی نت هستی ؟
11. بیشتر به چجور سایت هایی سر میزنی ؟
12. تابستون سرکار میری ؟
13. اوقات فراغتت رو چطوری میگذرونی ؟
14. آیا علی شریف یه آدم موفق بوده توی زندگیش ؟

اگه سوالا خسته کننده بود شرمندتم :sharmande:
موفق باشی :eyvalla:

ibrahim
08-12-2011, 19:08
سلام علی جان خوبی (به من چه)
یه چند تا سوال هم من میپرسم(با اجازه خودم)

1-چی شد طرفدار پرسپولیس شدی؟
2-چی شد مادریدی شدی؟
3-اولین بازی که از پرسپولیس رئال دیدی کی بود؟
4-از کدوم بازیکن بیشتر خوشت میاد؟
5-بهترین مربیدنیا؟
6-فیفا یا ساکر؟
7-بهترین ترکیب یه تیم چی میتونه باشه؟و تو از کدوم ترکیب خوشت میاد؟
8-دیوونه بودی رفتی رشته ریاضی ؟
9-راستی تولدت مبارک؟
10- 0825 یعنی چی؟
11-مثل ادم جواب میدی!
12-چرا رئال دیگه رئال قدیم نیست؟
13-دیگه چی بگم؟
14-بهترین بازیگر سینمای ایران و جهان از مرد و زن هر کدوم جدا بگو؟
15بچه شیطونی هستی؟
16-عکستو بزار دیگه؟
17-چرا فیسبوک ف ی ل ت ر ه؟
و
.
.
.
18-همین الان دارم برنامه ماه عسل میبینم نظرت چیه در مورد برنامش؟

18 تا پرسیدم به یاد اسکولز و 18 میلیون هوادار منچستر یونایتد در فیسبوک

خب منتظر جوابم.............dallliii

0825
08-12-2011, 19:53
Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
(مهرداد)

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:به قول ما مشهدیا کش تمبون...:nishkhand:
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟بزنه کور رو بکشه...:nishkhand:
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟ اره:nishkhand:
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟استغفرا...:nishkhand:همسای مون دختر نداره لامصب...:gijjj:
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟اره...راننده تاکسی گفت 5 تومنیتو بده لازم دارم واست خوردش میکنم....دادم بهش فرار کرد....:nishkhand:
6-بهترین خوابی که دیدی؟فوتبالیست شدم کنار کریس بازی میکردم
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟نه
8- اینارو خیلی با دقت جواب بده و هیشکدومو خالی نذار!
1-مهربون ترین عضو سایت ؟خودت
2-بداخلاق ترین ؟نمیدونم به خدا
3-شیطون ترین ؟سعید...که چند وقته خبری نیس ازش
4-احساساتی ترین ؟خودم:nishkhand:
5-ترسناک ترین ؟حسین:nishkhand:
6-شوخ ترین ؟جعفر
7-جدی ترین ؟حسین
8-مرموز ترین ؟نمیدونم بازم...
9-مغرور ترین ؟خوب شاید با همچین کسایی اشنا نشدم...
10-عجیب ترین ؟ابی:nishkhand:
9-يه جك بگو؟غضنفر چند هفته بوده هر روز پشت سر هم مي رفته از داروخونه قرص سوسک کش مي خريده. يه روز دکتره ازش مي پرسه تو چرا اينقدر قرص سوسک کش مي خري؟
غضنفر مي گه: آخه من هرچي اينا رو پرت مي کنم نميخوره به سوسکها![Only Registered And Activated Users Can See Links](اینم کپی کردم:nishkhand:)
10- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟ نه
11- دکمه روشن شدن کامپیوترت رو (روی کِیس) انصافا چه جوری میزنی؟ با دست یا با شصت پا؟با پا:nishkhand:
12- دقیقا از گوگل جهت چه کار (های) ی استفاده میکنی؟تحقیق ؟ مقاله؟...؟چی راستشو بگو.عکسای بازیگرا...
13- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟فیلم هندی دوبله فارسی نگا میکردیم...بابام گفت این آمیتا پاچان اصلا قیافش تغییر نکرده با این سنش...منم گفتم اره خداییش...صداشم تغییر نکرده...:nishkhand:
14- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟راننده های مرد...چون هوس بازن:nishkhand:
15- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟فقط میخندم...:nishkhand:
16- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟همین سه روز پیش وسط بازی دوستانه دعوا شد...با تیم مقابل دیگه...
17- تو یه جمله نصیحتم کن؟هیچ موقع گنده بر ندار...:nishkhand:(البته این به خاطر تجربم بوده که گفتم...):nishkhand:
18- دوست دخترت چیکار اگر انجام بده .. اعصابت شدیدا خط خطی میشه؟ما که اهلش نیستیم...ولی با یکی دیگه باشه...
19- تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن [Only Registered And Activated Users Can See Links] ؟نه
20- بخوای با دوست دخترت ازدواج کنی ... چقدر مهریه قبول میکنی بدی؟ چند سکه ؟ اگر یه چیز نجومی گفتن .. و کوتاه هم نیومدن .. با توجه به عشقت باز هم قبول میکنی؟اگه عاشق بودم اره...:nishkhand:خدا رو شکر نیستم...
21- اگر فرصت داشتی الان یه مشت بکوبی تو صورت یک نفر ... هر کی میخواد باشه تو دنیا .. اون یکنفر کیه؟هرکی بود فقط دختر باشه...:nishkhand:
22- گواهینامه داری؟ رانندگی میکنی؟ رانندگیت چطوره؟ گرونترین ماشینی که روندی چی بوده؟گرونترین ماشین زانتیا...ولی گواهینامه ندارم...رانندگیمم معمولیه...
23- دوست دخترت چیکار اگر انجام بده .. اعصابت شدیدا خط خطی میشه؟ایضا...
24- تا حالا پس گردنی خوردی؟ چرا؟ بعدش چه احساسی داشتی؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]اره تو راهنمایی...اونم اشتباهی...بعدش از مدرسه رفتم بیرون...
25- بهترین و مفیدترین تاپیک سایت؟کلا بخش گل...
26- چندش آورترین کاری که مجبور بودی انجام بدی رو بگو ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]بادم نمیاد...فک کنم نداشتم...
27- بدترین خاطره از ضایع شدن جلوی کسی رو تعریف کن !همون اولی که از فیلم گفتم جلو مهمونا بود...:nishkhand:

فعلا بای ولی منتظرم باش dallliiiمرسی...موفق باشی...

0825
08-13-2011, 02:00
Raul_7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خب یه رئالی به روی نیمکت احضار شده :nishkhand: ما هم برای عرض ادب اومدیم lol:-لطف دارین...خونه خودتونه...:nishkhand:
داش علی دیگه؟ خیلی خوشبختم از خوشحالی شما :nishkhand:منم همینطور...البته شما اسمتو نگفتی... !!!

چند تا سئوال می پرسم ایشالا که با دقیت جواب بدی .... نمره منفی هم داره :nishkhand:ایشالا!!!

1ـ از کی اومدی توی سایت؟:nishkhand:بیش از 1 سال...
2ـ تا کی هستی توی سایت؟:nishkhand:تا هر موقع مارو قابل بدونن...
3ـ روزی چند باز می آی سایت؟:nishkhand:2بار
4ـ اولین رفیقت توی سایت؟:nishkhand:جعفر
5ـ باحال ترین کس توی سایت؟:nishkhand:بازم جعفر
6ـ نظرت درباره سایت ؟:nishkhand:نسبت به ساتهایی که من دیدم خیلی بهتره...
7(به افتخار رائول ) ـ نظرت درباره رائول؟baghal:-بهترین مهاجم رئال...(البته از زمانی که من بازیای رئالو میبینم...ولی دیگه مثل رائول به این راحتیا پیدا نمیشه...
8ـ بهترین گل رائول؟گل رائول به بارسا1999
9ـ رئال امسال چندم میشه؟اینم سوال بود؟؟؟:nishkhand:معلومه دیگه اول
10ـ هر دو تا الکلاسیکو رو می بره یا یکی رو مساوی می ده ؟ :nishkhand:شاید یکی مساوی شه...
11- پرسپولیس چندم میشه؟lay_;;من کلا همیشه به پرسپولیس امیدوار بودمو هستم...و امیدوارم اول بشه....همین الانم به نظر من پرسپولیس بازی زیبارو داره انجام میده...ولی با این حاشیه ها کار خیلی سخته...شاید سوم
12ـ استیلی تا هفته چندم می مونه؟:nishkhand:استیلی مربی بدی نیس...هرجا هم رفته تیم خوبی بهش ندادن...استیل که داغون بود...ولی میتونه تا پایان فصل بمونه...
13ـ هاشمیان این فصل گل می زنه؟:nishkhand:بگیر نگیر داره بازیش...ولی 5تا گل تو فصل میزنه...:nishkhand:
14ـ علی کریمی چند تا به استقلال می زنه؟:nishkhand:2تا...:nishkhand:
15ـ 5 بازیکن برتر تاریخ رئال رو به ترتیب از رائول تا اخر بنویس :nishkhand:
زیدان-دی استفانو-رائول-کاسیاس-کریس
16ـمشهد هوا چطوره؟خیلی گرمه...من که همش زیر کولر خوابم...:nishkhand:
17ـ آخرین مسافرتی که رفتی؟فقط شمال میریم...هیچ جای دیگه رو ندیدم...:nishkhand:
18ـ دوست داری دانشگاه چه رشته ای بخونی؟عمران یا نقشه کشی (ولی کلا فقط مهندسی باشه و کارایی هم داشته باشه...)
19ـدوست داری کدوم شهر قبول شی؟مشهد
20ـ چطوری مدیر شدی؟علاقه داشتم به فعالیت تو انجمن...فعالیت هم کردم...
21ـ چرا رئال مادرید؟چون همیشه بازی زیبا رو ارائه میده...و همه بازیکنان کمیاب دنیا مثل زیدان تو این تیم بودن...
موفق و سلامت و همیشه رئالی باشی :flowerysmile:ممنون که اومدی...شما هم موفق باشی...

David Sina ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام داداش...
وقتی رئال 5 تا از بارسا خورد و قیافه ی دیدنی مورینیو رو دیدی چه حسی داشتی ؟ mas:-
از همون اول میدونستم رئال اون بازیو میبازه...ولی نه 5تا...کلا اون موقع فقط داشتم به داور فحش میدادم که چرا موقعی که بازی 2-0 بود پنالتی رئالو نگرفت و گل سوم بارسا که افساید بود رو گرفت...!!!

موفق باشی...

feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام بر علی جان رئالی گل منم اومدم چند تا سوال بپرسم البته با اجازهdallliiiاجازه ما هم دست شماس...ممنون که اومدی...
1. اهل فوتبال ایران هستی؟ اگه هستی تا چه حدی؟هستم...زیاد...ولی همیشه هم وقتی نگا میکنم عصبی میشم....:nishkhand:
2. استقلالی یا پرسپولیسی ؟پرسپولیس...(ولی عاشق مجیدی ام...)
3. زمانی که رائول از رئال رفت چه احساسی داشتی؟خوشحال شدم چون رائول رو دوس داشتم و میدونستم تو رئال رو نیمکت میسوزه...
4. از چه زمانی طرفدار رئال شدی و به چه دلیل ؟از موقعی که فوتبال اروپارو نگا کردم...واسه اینکه قشنگ بازی میکنه و بهترین ستاره هارو داره...
5. چه سبکی از فوتبال رو میپسندی ؟سبک رئال...:nishkhand:کلا فقط به حمله کردن علاقه دارم...حتی از اینکه تیمی مثل بارسا وقتی جلو بیفته الکی پاس میده و بازیو اروم میکنه بدم میاد...
6. به نظرت دوره ی کاکا توی رئال تموم شده یا بازم میتونه موثر باشه ؟میتونه...همین الانشم دوباره برگشته...(البته تو بازیای پیش فصل)
7. الآن دو ساله که رئال با اومدن پرز دچار یه تحول عظیم شده و ستارگان درجه ی 1 زیادی دارن به این تیم میان اما بازم توی هر دوسال در نبرد تنگاتنگ با بارسا بازنده بود. به نظرت دلیل این ناکامی ها چی بود؟تنها دلیلش به نظر من سرمربی بود...الان با وجود مورینیو این روند تمام میشه...اما مطمئنم مورینیو هم بعد از 2سال میره...(ایشالا که نگهش دارن)مورینیو بره باید یکی مثل گواردیولا رو بیارن...
8. نظرت رو راجع به اینایی که مینویسم بگو :
لوئیس فیگو :به نظرم تو رئال خوب بود...اما تو اینتر بود اگه اشتباه نکنم که عالی بود...
خوزه مورینیو : بهترین مربی تاریخ فوتبال
لیونل مسی :به نظر من یه مدت دیگه از مارادونا هم بهتر میشه...
مانوئل پیگرینی :گند زد به رئال....:nishkhand:کلا مربی خوبیه ولی نه واسه تیمای بزرگ....
فرناندو مورینتس :یه زمانی عاشق گلای مورینتس بودم...ولی بعضی اوقات هم میشد ارش برهانی...:nishkhand:
فلورنتینو پرز :از بهترین مدیر های فوتبال که سیاست فوق العاده ای هم داره....
رومن کالدرون :اسمش اشناس ولی باور کن نمیشناسمش...
رونالدوی برزیلی :به رئال خیلی کمک کرد....کلا هم از بهترین های فوتبال بود که دیگه پیدا نمیشه...ولی تو مصدومیتاش نتونست جلو خودشو بگیره...چاق شد...:nishkhand:
9. چطوری با دربی آشنا شدی و چی شد که تصمیم گرفتی فعالیتت در اینجا رو به صورت حرفه ای ادامه بدی ؟با سرچ کردن دنبال گلهای بازیا...اومدم دیدم هیچکس به گالری رئال اهمیت نمیده...یکم راش انداختم بعدش با راهنمایی جعفر تصمیم گرفتم کلا بخش رئالو بچرخونم...

خب بریم سراغ سوالاتی که در مورد خصوصیات خودت هست [Only Registered And Activated Users Can See Links]
10. معمولا در روز چند ساعت توی نت هستی ؟توی ماه رمضان که 6-7 ساعت...بعد از اون شاید 5-6 ساعت...
11. بیشتر به چجور سایت هایی سر میزنی ؟ فوتبالی...موزیک...و بعضی اوقاتم دنبال عکس بازیگرا میگردم...
12. تابستون سرکار میری ؟نه میرم باشگاه...
13. اوقات فراغتت رو چطوری میگذرونی ؟با بیرون شهر رفتن اگه حس باشه...:nishkhand:اگه حسش هم نبود همین نت...:nishkhand:
14. آیا علی شریف یه آدم موفق بوده توی زندگیش ؟خداروشکر تا الان اره...

اگه سوالا خسته کننده بود شرمندتم :sharmande:نه بابا...خیلی هم جالب بود...دستت درد نکنه...
موفق باشی :eyvalla:تو هم همینطور...

saalehh
08-13-2011, 02:20
سلام داداش علی.
اولا خوشحالم نوبت شما شد برای اینجا.
چندتا سوال:
1-مضخرفترین بازیکن ایران؟
2-باحالترینشون؟
3-بهترین لحظه زندگیت؟
4-بهترین جوکی که تا حالا شنیدی؟
5-بازیکن مورد علاقت؟
6-منفورترینشون؟
7-غذای مورد علاقت؟
8-خواننده مورد علاقت؟
9-بهترین گلی که تاحالا دیدی؟
10-مضخرفترین سوال من از توکدومشون بود؟(خواهشا تعارفو بذارکنار(همشونو میتونی بگی باهم))
11-باحالترین شکلکی که تو پستهات ازش استفاده میکنی کدومه؟
12موفق باشی.

0825
08-13-2011, 02:48
ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام علی جان خوبی (به من چه)سلام داداش...مرسی...شما خوبی؟؟؟
یه چند تا سوال هم من میپرسم(با اجازه خودم)بفرمائین

1-چی شد طرفدار پرسپولیس شدی؟کوچیک بودم داداشم استقلالی بود...منم خوستم برعکسش باشم...:nishkhand:
2-چی شد مادریدی شدی؟ببخشید...تکراری...
3-اولین بازی که از پرسپولیس رئال دیدی کی بود؟بازی پرسپولیس - ذوب اهن سال پیش...
4-از کدوم بازیکن بیشتر خوشت میاد؟به ترتیب زیدان-کریس-راموس-اوزیل
5-بهترین مربیدنیا؟نمیدونم
6-فیفا یا ساکر؟فیفا
7-بهترین ترکیب یه تیم چی میتونه باشه؟و تو از کدوم ترکیب خوشت میاد؟4-2-3-1 (اما دوتای بغل بیشتر جلو باشن...)
8-دیوونه بودی رفتی رشته ریاضی ؟از اونم بدتر بودم...
9-راستی تولدت مبارک؟مرسی...
10- 0825 یعنی چی؟اخر شماره شناسناممه
11-مثل ادم جواب میدی!اره دیگه:nishkhand:
12-چرا رئال دیگه رئال قدیم نیست؟میشه...صبر لازمه...
13-دیگه چی بگم؟هرجی دوس داری...:nishkhand:
14-بهترین بازیگر سینمای ایران و جهان از مرد و زن هر کدوم جدا بگو؟مرد:کامبیز دیرباز خارجی:وندفور ویلر(مابکل) زن:مهناز افشار خارجی:انجلینا
15بچه شیطونی هستی؟بهم میگن شبطون...
16-عکستو بزار دیگه؟چشم...نبودم خونه...
17-چرا فیسبوک ف ی ل ت ر ه؟چون وضعش خیلی خرابه...ولی چه فاید همه وی پی ان دارن...:nishkhand:
و
.
.
.
18-همین الان دارم برنامه ماه عسل میبینم نظرت چیه در مورد برنامش؟خیلی ثواب میکنن به خدا...دمشون گرم...

18 تا پرسیدم به یاد اسکولز و 18 میلیون هوادار منچستر یونایتد در فیسبوک ممنون...لطف کردی....

خب منتظر جوابم.............dallliiiموفق باشی...

saalehh ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام داداش علی.سلام داداش
اولا خوشحالم نوبت شما شد برای اینجا.مرسی...لطف داری
چندتا سوال:
1-مضخرفترین بازیکن ایران؟ناجی بداوی...:nishkhand:
2-باحالترینشون؟کریمی
3-بهترین لحظه زندگیت؟وقتی بریم شمال...:nishkhand:
4-بهترین جوکی که تا حالا شنیدی؟اصلا جکام یادم نمیمونه به خدا....
5-بازیکن مورد علاقت؟تکراری....ببخشید
6-منفورترینشون؟داوید ویا
7-غذای مورد علاقت؟پیتزا
8-خواننده مورد علاقت؟محسن یگانه-معین
9-بهترین گلی که تاحالا دیدی؟گل مسی که همه رو دریبل زد...
10-مضخرفترین سوال من از توکدومشون بود؟(خواهشا تعارفو بذارکنار(همشونو میتونی بگی باهم))نداشتی به خدا...مرسی.
11-باحالترین شکلکی که تو پستهات ازش استفاده میکنی کدومه؟این:nishkhand:(از اینم:ghelyon: خوشم میاد)
12موفق باشی. تو هم همینطور...

David7
08-13-2011, 12:48
سلام علی جان

یکم ازت گله دارم مگه این داوید ویا چه بدی به تو کرده که بهش میگی منفورترین :fek konam:...بقیه رو نمیگم بیخیال...

1) آب و هوای مشهد چند درجه...

2) دوست داری توپ جمع کن رئال مادرید باشی یا بازیکن فیکس پرسپولیس...

3) چرا دربی مثل گذشته نیست...

4) نتیجه ی دربی امسال رفت و برگشت رو بگو...

5) بهترین کادو تولدت...

6) اگه بهت بگن نمیتونی بیایی دربی چکار میکنی...

7) بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقی خودت...

راستی تولدت مبارک

0825
08-13-2011, 23:27
david7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام علی جان سلام داداش...خوبی؟

یکم ازت گله دارم مگه این داوید ویا چه بدی به تو کرده که بهش میگی منفورترین :fek konam:...بقیه رو نمیگم بیخیال...بدی نکرده ولی زیادی گنده میگیره خودشو در حالی که....بقیه رو هم بگو حلش کنیم...

1) آب و هوای مشهد چند درجه...فک کنم الان حدود 35 باشه...

2) دوست داری توپ جمع کن رئال مادرید باشی یا بازیکن فیکس پرسپولیس...بازیکن پرسپولیس...چون پولش بیشتره...:nishkhand:

3) چرا دربی مثل گذشته نیست...چون این حساسیت باعث ترس بازیکنا و مربیا از هم شده و کسی جرات فشار اوردن رو دروازه هارو نداره....

4) نتیجه ی دربی امسال رفت و برگشت رو بگو...رفت:استقلال 1-1 پرسپولیس
برگشت:پرسپولیس 2-0 استقلال

5) بهترین کادو تولدت...100 تومن پول...:nishkhand:

6) اگه بهت بگن نمیتونی بیایی دربی چکار میکنی...هیچی...ولی اگه با بدرفتاری بگن و قانعم نکنن خیلی ناراحت میشم....

7) بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقی خودت...بهترین که نمیدونم والا...شما باید بگین...
بدترین هم از کسی که دلخور بشم دیگه نمیتونم باهاش خوب باشم...

راستی تولدت مبارکممنون...لطف کردی...بازم بیا...

مورینیو...
08-20-2011, 13:37
میدونم این سوالات یکم خاص و سخت اند. دفعه ی قبل اولین مشارکت من تو بخش نیمکت دربی بود که سوالاتی آسان رو از مهمان این بخش پرسیده بودم اما سوالات این دفعه من سخت تر از دفعه قبل و سوالات دفعه ی بعد هم سخت تر از این دفعه خواهد بود. امیدوارم جواب های منطقی و خوبی دهید.به دلیل سنگین بودن سوالات در مقابل بعضی از آن ها مثال قرار دادم که با مطالعه آن به جواب بهتری میرسید) موفق باشید.

1/ چرا ما آدما بعضی ها را آن قدر بزرگ می کنیم که بزرگی انسان های بزرگ در بزرگی پوچ آن ها غرق می شود؟

2/ چرا بعضی ها دوست دارند کوچکی خود را با قرار گرفتن درکانون توجهات به همه نشان دهند؟

3/ چرا فقط می گوییم خدا اولین امید ما درهرکاری است ولی درواقع خدا آخرین امید ماست؟ (مادری را درنظر بگیر که فرزندش در اتاق عمل هست و جراحان دارند قلبی را به بدن او پیوند می زنند این مادر قبل از عمل جراحی به جراح می گوید اول امید ما به خداست بعد به شما لطفا هرکاری که ازدستتان بر می آید انجام دهید. این مادر درطول انجام عمل پشت دراتاق عمل مشغول دعاست اما وقتی جراح بیرون می آید حال فرزند خود را اول از جراح می پرسد وقتی نتیجه خوب بود خدا را شکر و وقتی بد بود خدا را فراموش می کند درصورتی که می تواند با مراجعه به دلش و توجه به آن که آیا درش آشوب است یا آرامش قبل از جواب جراح از حال بچه خود با خبرشود)

4/ چرا بزرگی برخی از انسان های بزرگ بعد از مرگشان مشخص می شود درحالی که درطول حیاطشان ما آن ها را انسان هایی دیوانه یا معمولی می پنداشتیم؟ ( مثل بهلول دانا)

5/ چرا انسان های بزرگ دنبال شهرت نیستند؟

6/ چرا برای معنی تجربه احترام قائلیم اما برای خود آن نه؟ ( اکثرجوان ها دوست ندارد به نصیحت باتجربه ها گوش دهند درحالی که می دانند استفاده از تجربه برای رسیدن به هدف بسیار مفید است.)

7/ چرا وقتی درانجام کاری اشتباه کردیم و پی به اشتباهمان بردیم بعداز مدتی می گوییم دفعه ی بعد جبران می کنم اما وقتی دفعه ی بعد رسید دوباره همان اشتباه را انجام می دهیم و باز مانند دفعه ی قبل ابراز پشیمانی می کنیم؟

8/ چرا گاهی اوقات قبل از انجام کاری فکر نمی کنیم و نمی بینیم که آیا کاری را که میخواهیم انجام دهیم درست است یا نه ؟آخر آن خوشحالیست یا اشک و ناراحتی و پشیمانی؟

9/ چرا دراکثر مواقع وقتی ازمفید بودن کاری مطمعن هستیم آن کار را انجام نمی دهیم؟ (مثل مطالعه کردن)

10/ چرا وقتی به اولین بن بست در مسیر هد فمان رسیدیم از خدا ناامید می شویم درحالی که مطمعنیم او تنها امید ماست؟

ودرآخر یک سوال راحت برای رفع خستگی

زندگی ات چه رنگیست؟

خسته نباشید.

0825
08-21-2011, 00:12
مورینیو... ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام داداش...خوش اومدی...

میدونم این سوالات یکم خاص و سخت اند. دفعه ی قبل اولین مشارکت من تو بخش نیمکت دربی بود که سوالاتی آسان رو از مهمان این بخش پرسیده بودم اما سوالات این دفعه من سخت تر از دفعه قبل و سوالات دفعه ی بعد هم سخت تر از این دفعه خواهد بود. امیدوارم جواب های منطقی و خوبی دهید.به دلیل سنگین بودن سوالات در مقابل بعضی از آن ها مثال قرار دادم که با مطالعه آن به جواب بهتری میرسید) موفق باشید.ایشالا

1/ چرا ما آدما بعضی ها را آن قدر بزرگ می کنیم که بزرگی انسان های بزرگ در بزرگی پوچ آن ها غرق می شود؟شاید فقط تو مملکت ما اینجوری باشه...اونم بخاطر اموال و مقام اونا تو ملت...

2/ چرا بعضی ها دوست دارند کوچکی خود را با قرار گرفتن درکانون توجهات به همه نشان دهند؟من که تاحالا همچین ادمهایی رو ندیدم و ازشونم نشنیدم...ولی حتما مشکل دارن...:nishkhand:

3/ چرا فقط می گوییم خدا اولین امید ما درهرکاری است ولی درواقع خدا آخرین امید ماست؟ (مادری را درنظر بگیر که فرزندش در اتاق عمل هست و جراحان دارند قلبی را به بدن او پیوند می زنند این مادر قبل از عمل جراحی به جراح می گوید اول امید ما به خداست بعد به شما لطفا هرکاری که ازدستتان بر می آید انجام دهید. این مادر درطول انجام عمل پشت دراتاق عمل مشغول دعاست اما وقتی جراح بیرون می آید حال فرزند خود را اول از جراح می پرسد وقتی نتیجه خوب بود خدا را شکر و وقتی بد بود خدا را فراموش می کند درصورتی که می تواند با مراجعه به دلش و توجه به آن که آیا درش آشوب است یا آرامش قبل از جواب جراح از حال بچه خود با خبرشود)اینم از اون شاتباهات بزرگ ماس...شاید کسانی که واقعا تو اوج ایمان به خدا به سر میبرن اینجوری نباشن...(مثلا من یکی رو میشناسم که تو اوج ایمانه و واقعا هم اینجوری که میگی نیس)...ولی در کل فک میکنم دلیل اصلیش نداشتن آگاهی کامل از خداست...

4/ چرا بزرگی برخی از انسان های بزرگ بعد از مرگشان مشخص می شود درحالی که درطول حیاطشان ما آن ها را انسان هایی دیوانه یا معمولی می پنداشتیم؟ ( مثل بهلول دانا)اینم من بیشتر تو مملکت خودمون میبینم...کلا مرده پرستیم...دلیلشم اینه تا وقتی زنده هست به خوبیهاش فکر نمیکنیم ولی وقتی میمیره فک میکنیم که چه کارای خوبی انجام داده...و غصه میخوریم که چرا قدرشو ندونستیم...

5/ چرا انسان های بزرگ دنبال شهرت نیستند؟از اسمشون مشخصه...چون بزرگن...نمیخوان که با بقیه فرق داشته باشن و خودشونو با مردم تو یه سطح میبینن...

6/ چرا برای معنی تجربه احترام قائلیم اما برای خود آن نه؟ ( اکثرجوان ها دوست ندارد به نصیحت باتجربه ها گوش دهند درحالی که می دانند استفاده از تجربه برای رسیدن به هدف بسیار مفید است.)این کسایی که میگی در واقع برای معنی تجربه هم احترام قائل نیستن...و این احترامشونم کاملا ظاهریه...البته برای نصیحتایی که به میل خودشون باشه احترام قائلن...(برای همین هم جوونا حوصله نصیحت رو ندارن...)

7/ چرا وقتی درانجام کاری اشتباه کردیم و پی به اشتباهمان بردیم بعداز مدتی می گوییم دفعه ی بعد جبران می کنم اما وقتی دفعه ی بعد رسید دوباره همان اشتباه را انجام می دهیم و باز مانند دفعه ی قبل ابراز پشیمانی می کنیم؟نمیدونم کدوم امام یا پیامبر یا حضرت گفته:nishkhand:ولی گفتن اینجور کسا دارن خودشونو مسخره میکنن...شاید دلیلش این باشه که از اون اشتباه لذت میبره...و این هم که دوباره انجامش میده و نمیتونه توبه کنه بخاطر اراده ضعیفشه...

8/ چرا گاهی اوقات قبل از انجام کاری فکر نمی کنیم و نمی بینیم که آیا کاری را که میخواهیم انجام دهیم درست است یا نه ؟آخر آن خوشحالیست یا اشک و ناراحتی و پشیمانی؟بعضی از ادما اینجورین...دلیلشم به نظر من از پایه هست...تربیت نشدن...اگه از همون اول بعد هر اشتباهی بهشون بگن قبل از کارات فکر کن اینجوری نمیشه...

9/ چرا دراکثر مواقع وقتی ازمفید بودن کاری مطمعن هستیم آن کار را انجام نمی دهیم؟ (مثل مطالعه کردن)به خاطر اینکه از اون کار لذت نمیبریم...و کلا حوصلشو نداریم...

10/ چرا وقتی به اولین بن بست در مسیر هد فمان رسیدیم از خدا ناامید می شویم درحالی که مطمعنیم او تنها امید ماست؟من که خداروشکر نمیشم...:nishkhand:ولی کلا اینم دلیلش واسه همون آگاهی نداشتن از خداست...

ودرآخر یک سوال راحت برای رفع خستگی

زندگی ات چه رنگیست؟رنگش هرچی هست تا الان خوب بوده خداروشکر...به چیزایی هم که ارزو داشتم تا حد امکان رسیدم...

خسته نباشید.سلامت باشی...مرسی...
.
.
.
.
.
دیگه نبود؟؟؟:fek konam::nishkhand:

MohaZalla
08-21-2011, 00:39
سلام علی جون...
من اولین باره که مهمونای نیمکت دربی رو سوال پیچ میکنم.اول یه چیز بگم که من سوالاتی که قبلا مطرح شده رو نگاه نکردم هرکدوم رو که دیدی تکراریه بازم جواب بده بی جواب نذار!:nishkhand:

1-منو میشناسی یا نه؟!!!:nishkhand:
2-من تو رو خیلی دوست دارم تو چطور؟:nishkhand:
3-چرا اینقدر عاشق عکس و گالری و و اینجور چیزایی؟!
4-چرا تو این دربی های اخیر ال کلاسیکو رئال بهتر بازی میکنه ولی بارسا میبره؟
5-چرا این مورینیوی ما رو اینقدر اذیت میکنن؟!
6-دوست داری وقتی زن گرفتی همسرت طرفدار رئال باشه یا اینکه طرفدار بارسا باشه باهاش کل کل کنی؟!:nishkhand:
7-اون لحظه که مورینیو انگشتشو کرد تو چشم ویلانوا چه حسی داشتی؟!
8-شغلت چیه و اگه شاغل نیستی دوست داری چه کاره شی؟
9-پارسال که اینتر تو نیمه نهایی بارسا رو زد و بارسا به فینال سانتیاگو برنابئو نرسید چه حسی داشتی؟
10-اگه یه روز سایت دربی ف.ی.ل.ت.ر شه چی کار میکنی؟
11-هیچی این آخری رو همینجوری نوشتم تیم سوالام کامل شه...!!!:nishkhand:

اگه میبینی سوالام مسخرست بازم سعی کن جواب بدی دادا...:flowerysmile:

در ضمن تولدتم مبارک ایشاله تا اونجا که راه داره و خدا میخواد زنده باشی...:flowerysmile:

0825
08-21-2011, 01:10
MohaZalla ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام علی جون...سلام داداش...خوش اومدی...
من اولین باره که مهمونای نیمکت دربی رو سوال پیچ میکنم.اول یه چیز بگم که من سوالاتی که قبلا مطرح شده رو نگاه نکردم هرکدوم رو که دیدی تکراریه بازم جواب بده بی جواب نذار! :nishkhand:چشم...

1-منو میشناسی یا نه؟!!! :nishkhand:تو سایت که زیاد دیدمت...ولی راستش نه...خوشحال میشم آشنا شیم...
2-من تو رو خیلی دوست دارم تو چطور؟ :nishkhand:شک نکن منم دوست دارم...تازه بیشتر از تو...:nishkhand:
3-چرا اینقدر عاشق عکس و گالری و و اینجور چیزایی؟! چون جذابن واسم...کلا عکس بهترین بادگاره...
4-چرا تو این دربی های اخیر ال کلاسیکو رئال بهتر بازی میکنه ولی بارسا میبره؟ چون خیلی شانس داره...یک دلیل دیگه هم داره که داور زیادی کمکشون میکنه...البته این بازی اخر خداییش داور خوب بود...
5-چرا این مورینیوی ما رو اینقدر اذیت میکنن؟! چون حسودن...نمیتونن قبول کنن که مورینیو بهترین مربی دنیاس...(حتی به نظر من بهترین مربی تاریخ فوتباله...)
6-دوست داری وقتی زن گرفتی همسرت طرفدار رئال باشه یا اینکه طرفدار بارسا باشه باهاش کل کل کنی؟! :nishkhand:بابا مگه مریضم زن بگیرم...:nishkhand:ولی به خاطر اینکه جوابتو بدم میگم طرفدار بارسا باشه...:nishkhand:
7-اون لحظه که مورینیو انگشتشو کرد تو چشم ویلانوا چه حسی داشتی؟! از خنده مرده بودم...خیلی جالب بود...تمرکز کرد رو اون بیچاره...:nishkhand:
8-شغلت چیه و اگه شاغل نیستی دوست داری چه کاره شی؟ فوتبالیستی که تو خون هممونه...:nishkhand:ولی مهندسی از همه بهتره...مهندس عمران یا نقشه کشی...
9-پارسال که اینتر تو نیمه نهایی بارسا رو زد و بارسا به فینال سانتیاگو برنابئو نرسید چه حسی داشتی؟ خیلی خوشحال شدم...چون میدونستم بارسا بهترین تیم قرن نیست...و داره نامردی میشه...
10-اگه یه روز سایت دربی ف.ی.ل.ت.ر شه چی کار میکنی؟ (وی پی ان باز میکنم...:nishkhand:)تمام سعی خودمو میکنم که باز شه...ایشالا که اصلا $$$$$ نمیشه...
11-هیچی این آخری رو همینجوری نوشتم تیم سوالام کامل شه...!!! :nishkhand:به نیمکت نشینا اعتقاد نداری؟؟:nishkhand:ولی تیم خوبی شد...:nishkhand:

اگه میبینی سوالام مسخرست بازم سعی کن جواب بدی دادا... :flowerysmile:نه بابا...خیلی هم خوب و جالب بود...دمت گرم...
در ضمن تولدتم مبارک ایشاله تا اونجا که راه داره و خدا میخواد زنده باشی... :flowerysmile:مرسی داداش...لطف کردی...(خدا خیرت بده...:nishkhand:)
.
.
.
.
.
.
نبود؟؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

AlexDelpiero
08-28-2011, 09:30
سلام
علی میبینم که واسه جواب به سوالات بی قراری می کنی !
بابا یه تکونی به خودت بده جعفر از رو نیمکت بلندت کنه بیاره تو زمین ! مثل اینکه لحاف گرم نیمکت بهت ساخته !

1 - فوتبال یا فوتسال ؟!!!
2- دروازه بانی ، دفاع ، هافبک ، مهاجم ؟!! در یک کلام پست مورد علاقت ؟!!
3 - بیشتر pes بازی میکنی یا fifa ؟
4 - دوست داری بیشتر تو فوتبال فعالیت داشته باشی یا از نظر علمی پیشرفت کنی ؟!!!
5 - آینده نگری یا اینکه هر چه آید خوش آید ؟!!!
6 - شماره پیرهن ورزشی مورد علاقت ؟!!!
7 - فوتبال ایتالیا ؟!!
8- تیم ملی ایتالیا ؟!!!
9 - با کدوم تیم بیشتر تو سری آ حال می کنی ؟!!!
10 - چی شد که هوادار رئال شدی ؟!!
11 - دوست داری چه شخصیتی رو از نزدیک ببینی ؟!!
12 - بازکن مورد علاقت از بین ایرانی ها ؟!!!
13 - مرگ رو چه رنگی می بینی ؟!!!
14 - چرا اس ام اس های منو جواب نمیدی؟!!
خسته نباشی داداش !

MohaDeseh
08-28-2011, 17:32
سلام آقا علی
خوبین شما؟؟؟

خوب دیدیک تو بهارستان تبلیغ کردین گفتم بیام سوال بپرسم برم!!!!!!

خوب
1-تیم مورد علاقه ی ایرانیتون چیه؟؟
2-نظرتون راجع به علی دایی؟؟
3-نتیجه دربی امسال چی میشه؟؟
4-حالا که دوستان گل حاضر در بهارستان اینجا هم هستن شما به عنوان یه بی طرف بگین مردی که ازدواج میکنه عاقل نیست؟؟؟یعنی هر مردی که ازدواح میکنه خله و بی فکر؟؟!!!
5-خواننده و بازیگر مورد علاقه؟
6-از بین بازیکنای رئال کیو دوس داری؟
7-اصلا چرا رئالی شدی؟؟
8-دیگه چه خبر؟؟؟!!!:nishkhand:

همین دیگه...!!
سوالام تموم شد!
خسته نباشی!

joooooooooone
08-28-2011, 18:10
آهای دلتون بسوزه پرسپولیس امشب میاد مشهد تا جمعه هم هست
جیگرتون الان کباب شد نه!!!!!!!
میگم علی آقا شما میری هتل پارس یا ورزشگاه ثامن الائمه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اونارو دیدی میخوای بهشون چی بگی چی کا میکنی؟؟؟؟؟؟
کی میری دقیقا چه روزی و چه ساعتی؟؟؟؟
:love::love::love:

Derby
08-28-2011, 18:22
سلام بر خفاش شب :nishkhand:
خوبی خوشی ؟ :nishkhand:
بچه تو خواب نداری؟‌ :nishkhand:
هر موقع نصفه شب اومدیم بریم روم دیوار دستشویی از نت که رد می شدیم دیدیم تو هم هستی :nishkhand: بس کن دیگه :nishkhand:
از رئال چه خبر؟ :nishkhand:
به نظرت امسال می تونین جام بگیرین ؟ :nishkhand: یا مثل پارسال یه جام بهتون می دن ؟ :nishkhand: جون داداش اگه اونو نمی دادن بهتون چی کا می کردین ؟:nishkhand:
این بارسایی ها روشون زیاد شده یه بار شما 5 تا بزنین فضا عوض شه :shogh:
امسال می زنین دیگه ؟ :nishkhand:
ماه رمضون چه خبر؟ :nishkhand: چند روز روزه گرفتی ؟ :nishkhand: چند روز روزه نگرفتی ؟ :nishkhand:
اگه روزه می گیری افطار چی دوست داری بخوری؟ :ehem:
اگه روزه نمی گیری چی دوست داری بخوری؟ :nishkhand:
شنیدم دروازبانی می کنی :eyvalla: بابا یه تست بده واسه استیل آذین اینا دروازبان ندارنا :nishkhand: اگه نری سقوط می کنند دسته 2 :shogh:
ابومسلم چه خبر؟
کی ابومسلم می آد لیگ برتر؟ :nishkhand:
راستی شما که وضعتون خوبه بچه محلاتون جمع شین یه پولی بگذارید بدهی این پیام مشهد رو بدین دیگه ! هر سال بدهکارن
معدل امسالت چند شد؟ mas:-

اگه قرار باشه مشهد نری داشنگاه کدوم شهررو ترجیح می دی؟ رو من حساب نکنیا :nishkhand:
پرسپولیسی هستی دیگه ؟ :nishkhand: به نظرت هاشمیان امسال می تونه رکورد 1000 دقیقه بدون گل زده رو بشکونه؟ :nishkhand:
فکر می کنی حمید استیلی تا هفته چندم دوام بیاره؟dallliii

نظر مثبتت درباره رونالدو برزیلی چیه ؟ :nishkhand:
اگه بگن دو نفر از بارسا رو می تونین بیارین رئال جز مسی کی رو می آری؟ (جون داداش اولیش معلومه مسی دیگه :nishkhand:)
اگه بگن 1 نفر رو می تونی بندازی بیرون کی رو می ندازی بیرون؟ :nishkhand:
من خیلی دوست دارم واسه تنوع هم که شده امسال هم رئال بارسا با هم 5 بار بازی کنن :-shad تو چی؟ :nishkhand:

بهترین گلی که از رئال دیدی؟
شیرین ترین برد رئال ؟
بهترین بازیکن تاریخ رئال؟ بعد از رونالدوی برزیلی ؟ :nishkhand:
بهترین بازیکن تاریخ چهان ؟ بعد از رونالدوی برزیلی ؟ :nishkhand:
بهترین بازیکن الان جهان؟ خیالت راحت دیگه اینجا رونالدو خداحافظی کرده انتخابای دیگه ای هم داری :nishkhand:
فکر می کنی یه روز بری بازی نزدیک بارسا رئال رو از توی ورزشگاه ببینی؟ :nishkhand: تا چقدر هزینه حاضری پرداخت کنی؟:nishkhand:

ایشالا موفق باشی عزیز :nishkhand:

0825
08-28-2011, 21:48
AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام سلام
علی میبینم که واسه جواب به سوالات بی قراری می کنی ! نه بخاطر اسرار کاربرا بود:nishkhand:
بابا یه تکونی به خودت بده جعفر از رو نیمکت بلندت کنه بیاره تو زمین ! مثل اینکه لحاف گرم نیمکت بهت ساخته !اره دیگه...از خونه انداختنم بیرون...کجا بهتر از اینجا؟؟!!!!:nishkhand:

1 - فوتبال یا فوتسال ؟!!!فوتبال...(ولی خودم فوتسال بازی میکنم)
2- دروازه بانی ، دفاع ، هافبک ، مهاجم ؟!! در یک کلام پست مورد علاقت ؟!!هافبک هجومی
3 - بیشتر pes بازی میکنی یا fifa ؟فیفا
4 - دوست داری بیشتر تو فوتبال فعالیت داشته باشی یا از نظر علمی پیشرفت کنی ؟!!!علم که باید تا لیسانس باشه...ولی بعد از اون دیگه فوتبال...
5 - آینده نگری یا اینکه هر چه آید خوش آید ؟!!!هرچه آید خوش آید:nishkhand:
6 - شماره پیرهن ورزشی مورد علاقت ؟!!!7 (کریس):nishkhand:
7 - فوتبال ایتالیا ؟!!نظرمو بگم؟؟؟...
به نظر من از بین لیگای معتبر از همه جا خشن تره...و در مجموع به نظر من فعلا که نمیتونه تو اروپا بدرخشه...
(البته میلان و اینتر بازیکنا خوبی دارن ولی مربی ندارن)
8- تیم ملی ایتالیا ؟!!!اینم از اون تیمایی که فقط نتیجه گراس...مثلا تو همین سال 2006 که قهرمان شد اصلا حقش نبود:nishkhand:
9 - با کدوم تیم بیشتر تو سری آ حال می کنی ؟!!!میلان
10 - چی شد که هوادار رئال شدی ؟!!اینو قبلا گفتم...ببخشید
11 - دوست داری چه شخصیتی رو از نزدیک ببینی ؟!!چندتا هستن...اول کریس...بعدش وندفور میلر و بقیه رئالی ها
12 - بازکن مورد علاقت از بین ایرانی ها ؟!!!به ترتیب فرهاد مجیدی-علی کریمی-میلاد میداودی
13 - مرگ رو چه رنگی می بینی ؟!!وقتی بهش فک میکنم میترسم...:nishkhand:رنگش تیره اس:nishkhand:
14 - چرا اس ام اس های منو جواب نمیدی؟!!بخدا چند وقته اس ندادی دپرس شدم...اخه غیر از تو هیچکس از این اس های جالب نمیده...فقط حرف میزنن باهام:nishkhand:...جون ما بفرست بازم...
خسته نباشی داداش !قربونت...مرسی..

MohaDeseh ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام آقا علی سلام علیکم...:nishkhand:خوش اومدی...
خوبین شما؟؟؟اره مرسی....شما خوبی؟؟

خوب دیدیک تو بهارستان تبلیغ کردین گفتم بیام سوال بپرسم برم!!!!!!لطف کردین...

خوب به جمالتون
1-تیم مورد علاقه ی ایرانیتون چیه؟؟پرسپولیس
2-نظرتون راجع به علی دایی؟؟بهترین گلزن ایران که دیگه پیدا نمیشه...در ضمن....خیلی بهتر از استیلیه
3-نتیجه دربی امسال چی میشه؟؟2-1 پرسپولیس میبره:nishkhand:
4-حالا که دوستان گل حاضر در بهارستان اینجا هم هستن شما به عنوان یه بی طرف بگین مردی که ازدواج میکنه عاقل نیست؟؟؟یعنی هر مردی که ازدواح میکنه خله و بی فکر؟؟!!!به نظرم اگه زودتر از 40 سالگی ادواج کنه عاقل نیس...:nishkhand:کم کمش دیگه 35:nishkhand:
5-خواننده و بازیگر مورد علاقه؟خواننده:معین-یگانه بازیگر:شاهرخ استخری-وندفور میلر
6-از بین بازیکنای رئال کیو دوس داری؟کریس-راموس-اوزیل و همشون...:nishkhand:
7-اصلا چرا رئالی شدی؟؟اینو گفتم قبلا...ببخشید...
8-دیگه چه خبر؟؟؟!!!:nishkhand:سلامتی شما:nishkhand:

همین دیگه...!!
سوالام تموم شد!خوش اومدی
خسته نباشی! سلامت باشی...مرسی...

joooooooooone ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام

آهای دلتون بسوزه پرسپولیس امشب میاد مشهد تا جمعه هم هست
جیگرتون الان کباب شد نه!!!!!!!بله دیگه...:nishkhand:
میگم علی آقا شما میری هتل پارس یا ورزشگاه ثامن الائمه؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم...هر دوم که وقت بشه...هتل که نشد...شاید ورزشگاه بشه...
اگه اونارو دیدی میخوای بهشون چی بگی چی کا میکنی؟؟؟؟؟؟اگه میتونستم اول این علیرضا محمد رو از رو زمین برمیداشتم...:nishkhand:ولی نمیشه...هیچی دیگه میرم ازشون عکس میگیرم...با حقیقی هم صحبت میکنم دوباره دروازبان اول شه...:nishkhand:
کی میری دقیقا چه روزی و چه ساعتی؟؟؟؟گفتم معلوم نیس...شاید نرم اصلا...
:love::love::love:
مرسی...

Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به بـــــــــه...جناب مدیر هم مارو قابل دونستن...:nishkhand:
سلام بر خفاش شب :nishkhand:سلام:nishkhand:
خوبی خوشی ؟ :nishkhand:به مرحمت شما...
بچه تو خواب نداری؟‌ :nishkhand:از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر میخوابم دیگه...:nishkhand:
هر موقع نصفه شب اومدیم بریم روم دیوار دستشویی از نت که رد می شدیم دیدیم تو هم هستی :nishkhand: بس کن دیگه :nishkhand:همون موقع هم سرت شلوغه...به ملت نمیرسی که..میری چاپخونه:nishkhand:
از رئال چه خبر؟ :nishkhand:هیچی...داریم کاخ سلطنتی رو یکم به روز میکنیم بشینیم اون بالا...:nishkhand:
به نظرت امسال می تونین جام بگیرین ؟ :nishkhand: یا مثل پارسال یه جام بهتون می دن ؟ :nishkhand: جون داداش اگه اونو نمی دادن بهتون چی کا می کردین ؟:nishkhand:امسال که باید به فکر بارسا باشین...:nishkhand:اون جام هم مهم نبود که...فقط یه زهر چشمی بود به بارسا...:nishkhand:
این بارسایی ها روشون زیاد شده یه بار شما 5 تا بزنین فضا عوض شه :shogh:5 تا که نمیشه خداییش:nishkhand:ولی انصافا او 5تای بارسا هم رو اتفاق بود...و همچنین با کمک داور...بازم میگم.اون بازیو میباختیم در هر حال...ولی اگه داوری خوب بود...با این وضع نمیباختیم...
امسال می زنین دیگه ؟ :nishkhand:3تا حداکثرشه...:nishkhand:
ماه رمضون چه خبر؟ :nishkhand: چند روز روزه گرفتی ؟ :nishkhand: چند روز روزه نگرفتی ؟ :nishkhand:همشو گرفتم...البته من سختی نمیکشم...چون همش خوابم تو روز...:nishkhand:
اگه روزه می گیری افطار چی دوست داری بخوری؟ :ehem:اصلا افطار نمیچسبه به من...کلا فقط یه چای میخورم...سحر بیشتر میچسبه...:nishkhand:اونم قورمه سبزی....:nishkhand:
اگه روزه نمی گیری چی دوست داری بخوری؟ :nishkhand:میگیرم بخدا...:nishkhand:
شنیدم دروازبانی می کنی :eyvalla: بابا یه تست بده واسه استیل آذین اینا دروازبان ندارنا :nishkhand: اگه نری سقوط می کنند دسته 2 :shogh:همینجا هم سر قرارداد به مشکل خوردیم...:nishkhand:میگن 3ساله منم میگم 1ساله...:nishkhand:
ابومسلم چه خبر؟ فعلا با این وضعیت میریم دسته 2....خیلی بدبختیم...:nishkhand:
کی ابومسلم می آد لیگ برتر؟ :nishkhand:نمیاد دیگه...:nishkhand:
راستی شما که وضعتون خوبه بچه محلاتون جمع شین یه پولی بگذارید بدهی این پیام مشهد رو بدین دیگه ! هر سال بدهکارن وضع ما که خوب نیس...ولی اگه هم بدیم مسئولین میزنن به جیب...:nishkhand:
معدل امسالت چند شد؟ mas:-14.47:nishkhand:

اگه قرار باشه مشهد نری داشنگاه کدوم شهررو ترجیح می دی؟ رو من حساب نکنیا :nishkhand:گرگان دیگه...:nishkhand:خونه شما که هست...دانشگاتونم که قشنگ بود...چی بهتر از این...؟:nishkhand:
پرسپولیسی هستی دیگه ؟ :nishkhand: به نظرت هاشمیان امسال می تونه رکورد 1000 دقیقه بدون گل زده رو بشکونه؟ :nishkhand:بیشترم میشکونه...میخواد یه کاری کنه کسی رکوردشو نزنه...:nishkhand:
فکر می کنی حمید استیلی تا هفته چندم دوام بیاره؟dallliiiول نمیکنه که:nishkhand:تا نیم فصل نمیره...

نظر مثبتت درباره رونالدو برزیلی چیه ؟ :nishkhand: گلزنه:nishkhand:
اگه بگن دو نفر از بارسا رو می تونین بیارین رئال جز مسی کی رو می آری؟ (جون داداش اولیش معلومه مسی دیگه :nishkhand:)بخدا اولیش هم مسی نبود...اول ژاوی بعدشم کسی رو نمیاریم...:nishkhand:چون میخوام مسی تحقیر شه...:nishkhand:
اگه بگن 1 نفر رو می تونی بندازی بیرون کی رو می ندازی بیرون؟ :nishkhand: البیول:nishkhand:
من خیلی دوست دارم واسه تنوع هم که شده امسال هم رئال بارسا با هم 5 بار بازی کنن :-shad تو چی؟ :nishkhand:
منم همینطور...اخه زیباترین فوتبالو اینا ارائه میدن...

بهترین گلی که از رئال دیدی؟گل کریس به لیون بود فک کنم...ایسگاهیه...:nishkhand:البته گلای قدیمی جای خود دارد....
شیرین ترین برد رئال ؟برد مقابل ویارئال...دو فصل پیش...
بهترین بازیکن تاریخ رئال؟ بعد از رونالدوی برزیلی ؟ :nishkhand:زیدان او و اخر....:nishkhand:
بهترین بازیکن تاریخ چهان ؟ بعد از رونالدوی برزیلی ؟ :nishkhand:بازم زیدان:nishkhand:
بهترین بازیکن الان جهان؟ خیالت راحت دیگه اینجا رونالدو خداحافظی کرده انتخابای دیگه ای هم داری :nishkhand:رونالدو:nishkhand:...از نوع کریسش...:nishkhand:
فکر می کنی یه روز بری بازی نزدیک بارسا رئال رو از توی ورزشگاه ببینی؟ :nishkhand: تا چقدر هزینه حاضری پرداخت کنی؟:nishkhand:نمیتونم...:nishkhand:ا ه پول داشته باشم تا هرچی که لازم باشه...ولی الان 100 هزار تومنم نمیدم...:nishkhand:

ایشالا موفق باشی عزیز :nishkhand:شما هم همینطور...مرسی از لطفت...

و مرسی از همه کسانی که سوال پرسیدن...

ما هنوزم در خدمتیم...:nishkhand:

David Sina
08-29-2011, 01:06
سلام .......... چرا رو درو دیوار این شهر همه از تو یادگاره ؟ توی این کوچه ی تاریک منو تنها نمیزاره ؟

0825
08-29-2011, 03:34

سلام .......... چرا رو درو دیوار این شهر همه از تو یادگاره ؟ توی این کوچه ی تاریک منو تنها نمیزاره ؟
سلام...
این سواله؟؟؟
اگه نه...که چرا اینجا اینو میگی.؟؟؟؟
اگه آره...واقعا با منی؟؟؟:nishkhand:تا جایی که یادم میاد اینارو پسرا به دخترا میگن...:nishkhand:

من کماکان پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستم....:nishkhand:

n_mamali
08-29-2011, 12:20
سلاااااااااااااااااااام.... ..............ما هم یه چند تا ســـــــــــــــــــوالی بپرسیم همچین حال کنی:

1_از داش کریم(همون کریم باقری خودمون) ما خوشت میاد؟چرا؟؟

2_ آب و هوای مشهد چطوریه؟

3_ این پارک آبی مشهد تا به حال رفتی؟

4_ هتل قصر مشهد رو تا بحال رفتی؟کی؟

5_ از پـــــــه نـــــ پــــــــه خوشت میاد؟چرا؟

6_ ADSL داری؟

7_ از کدوم یک از بچه های سایت بیشتر خوشت مباد؟چرا؟

8_ این طرفا طرفای ساری نمیای؟؟

9_ اگه بخوای بری خارج از کشور زندگی کنی کدوم کشور میری؟؟چرا؟

10_ از دعوا خوشت میاد؟

11_ کدوم یک از اسمایل های یاهوو ور بیشتر از همه دوست داری؟؟

خووب سوال هام تموم شدن فعلا خداحافظ:love:

آه سوال ازت پرسیدم هلووو هال کردی؟:ghelyon:

0825
08-29-2011, 22:28
n_mamali ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلاااااااااااااااااااام.... ..............ما هم یه چند تا ســـــــــــــــــــوالی بپرسیم همچین حال کنی: سلام...بفرمایین

1_از داش کریم(همون کریم باقری خودمون) ما خوشت میاد؟چرا؟؟ خوشم میومد اما دیگه نه زیاد...چون این اخر کاریا بخاطر پول پرسپولیسی بود و وقتی پولشو نمیدادن بازی نمیکرد...یا میگفت مریضه یا میگفت سرما خورده...

2_ آب و هوای مشهد چطوریه؟تا الان که چندان خوب نبود...ولی 2-3 روزه خیلی خوب شده...یک هوای متعادل و باحال...:love:

3_ این پارک آبی مشهد تا به حال رفتی؟موجهای آبی رفتم ولی این جدیده رو نه...ایشالا میریم حالا...

4_ هتل قصر مشهد رو تا بحال رفتی؟کی؟نه...نرفتم...:nishkhand:

5_ از پـــــــه نـــــ پــــــــه خوشت میاد؟چرا؟اره...چون خیلی خوب میشه کسایی که از این سوالای مضخرف میپرسن رو ضایع کرد...:nishkhand:

6_ ADSL داری؟اره...

7_ از کدوم یک از بچه های سایت بیشتر خوشت مباد؟چرا؟همه بچه ها باحال و خوش اخلاقن...نمیشه گفت کدوم یکی بیشتر....

8_ این طرفا طرفای ساری نمیای؟؟وقتی میریم شمال فقط بابلسر میایم...ساری نیومدم تاحالا...شاید اونجا هم اومدیم...

9_ اگه بخوای بری خارج از کشور زندگی کنی کدوم کشور میری؟؟چرا؟مادرید...واسه رئال مادرید...:nishkhand:

10_ از دعوا خوشت میاد؟نه...چرا خوشم بیاد!!!!

11_ کدوم یک از اسمایل های یاهوو ور بیشتر از همه دوست داری؟؟از هیچکدومش خوشم نمیاد...:nishkhand:

خووب سوال هام تموم شدن فعلا خداحافظ:love:مرسی...خدانگهدار

آه سوال ازت پرسیدم هلووو هال کردی؟:ghelyon:بـــــــــــله:ni shkhand:از این بهتر نمیشد...به ما هم بده بکشیم...:ghelyon::nishkhand:

کماکان پاسخگویم....:nishkhand:

mortezarm
08-30-2011, 00:58
سلام خدمت علی جون من هم به عشق رئال از مدیر گلشون چندتا سوال میپرسم
1.دوست داری هواپیمای بارسای ها سقوط کنه؟فقط مسی چی؟
2.با اسم رئال یاد چی میفتی؟
3. نظرت در مورد ر ائول چیه؟
4.به نظرت بارسا عادلانه قهرمان سوپرکاپ شد؟
5.نظرت در مورد 11 گلی که رئال به بارسا قبلا زده چیه؟
6.اهل دیدن انیمه هستی؟اگه هستی انیمه مورد علاقت چیه؟
7.اسم فیلم مورد علاقت چیه؟
8.از خودت خیلی خوشت میاد؟خود شیفته ای؟
9.به نظر بد اخلاق میای؟
10.قشنگترین شهر دنیا کجاست؟
ممنون و موفق باشی :flowerysmile:

0825
08-30-2011, 02:09
mortezarm ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام خدمت علی جون من هم به عشق رئال از مدیر گلشون چندتا سوال میپرسم سلام داداش...بفرمائین...
1.دوست داری هواپیمای بارسای ها سقوط کنه؟فقط مسی چی؟نه...چون میخوام نشون بدیم همین بارسا با بازیکنای اصلیش از ما ضعیفتره...
2.با اسم رئال یاد چی میفتی؟زیدان
3. نظرت در مورد ر ائول چیه؟گفتم قبلا...ببخشید
4.به نظرت بارسا عادلانه قهرمان سوپرکاپ شد؟فک میکنم نه...بازی رفت ما بهتر بودیم و بازی برگشت مساوی بود...طبیعتا باید ما میشدیم اما مهم نیس...مهم لالیگا و چمپیونزلیگه...
5.نظرت در مورد 11 گلی که رئال به بارسا قبلا زده چیه؟به نظر من این یه دروغ محضه و فقط خیالاته...چون هیچ جای معتبر نه خبرش هست و نه ویدئوش و نه هیچ چیز دیگه...
6.اهل دیدن انیمه هستی؟اگه هستی انیمه مورد علاقت چیه؟نه...نیستم...
7.اسم فیلم مورد علاقت چیه؟فرار از زندان
8.از خودت خیلی خوشت میاد؟خود شیفته ای؟نه...از آدمای خودشیفته هم بدم میاد...
9.به نظر بد اخلاق میای؟شما باید بگی...ولی فک نمیکنم...البته میدونم چرا اینو میگی...ولی اشتباه میکنی...
10.قشنگترین شهر دنیا کجاست؟تا جایی که من دیدم تایلند همه جاش قشنگه...
ممنون و موفق باشی :flowerysmile:خواهش میکنم...تو هم همینطور...مرسی...
کماکان پاسخگویم....:nishkhand:

David Sina
09-03-2011, 12:23
چرا اسم کاربریت 0825 ؟؟؟؟؟؟؟؟

Abdollah 202
09-03-2011, 15:31
سلام همشهري !
يه چند سوال ميپرسم جواب بده
ارسنالو دوست داري؟
اكه نه واسه چي؟
چقدر عاشق اينترنتي؟:he:
ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟
با اسپانيا چطور؟
مسخره ترين بازي كه از تلوزيون ديدي كدوم بازي بود؟
اگه سوالام مسخره ان راحت باش بگو بهم طاقتشو دارم :ohum:

0825
09-03-2011, 16:09

سلام....

چرا اسم کاربریت 0825 ؟؟؟؟؟؟؟؟ آخر شماره شناسناممه...البته 0 اضافه شده...کلا این کد منه...:nishkhand:

Abdollah 202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام همشهري ! به به...سلام...خوشحالم یک مشهدی دیگه ازم سوال میپرسه...
يه چند سوال ميپرسم جواب بده به روی چشم...
ارسنالو دوست داري؟ محبوب ترین تیمم که رئاله...ولی کلا آرسنالم تیم خوبیه...چون ستاره نداره...ولی ستاره میسازه...
اكه نه واسه چي؟ همون بالایی:nishkhand:
چقدر عاشق اينترنتي؟:he:اندازه آسمونا...:nishkhand:کلا اوقات فراغتم با اینترنت میگذره...
ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟مثل این میمونه که پیکان رو با BMW مقایسه کنی:nishkhand:میتونم بگم تماشاگرای ایرانی میتونن از انگلیس بهتر هم باشن...اما با این فوتبالی که تیمای ایرانی ارائه میدن روز به روز تماشاگرا کمتر هم میشن...از لحاظ سبک بازی هم قابل مقایسه نیس...ایران خیلی سطح پایینه...
با اسپانيا چطور؟اسپانیا هم همین حرفو واسش میزنم...اما به نظر من اسپانیا از انگلیس هم بهتره...و دیگه در برابر ایران که واویلا:nishkhand:
مسخره ترين بازي كه از تلوزيون ديدي كدوم بازي بود؟بازی پرسپولیس-الشباب...که تو عربستان بود و 0-0 شد...
اگه سوالام مسخره ان راحت باش بگو بهم طاقتشو دارم :ohum:نه اصلا...خیلی هم متنوع بود...مرسی...

تا جایی که رو نیمکت باشم پاسخگویم...:nishkhand:

David Sina
09-06-2011, 11:57
فکر میکنی ایران میتونه میزبان جام جهانی 2030 فوتبال باشه ؟؟؟؟

چرا یه استادیوم درست حسابی نداریم ما ؟

AL1reZA
09-07-2011, 03:07
سلام داداش

خوبی؟ چه خبراز رئال شنیدم بازی های لالیگا رو خوب شروع کرده.

چرا طرفداره آلمانی؟
چی شد که طرفداره رئال شدی؟
بهترین سریالی که نگاه کردی؟
در روز چند ساعت تو اینترنت هستی؟
نظرت درباره منچستر یونایتد چیه؟

42d3e78f26a4b20d412==