PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترکیب موردعلاقه ی بیانکونری هاواسه یووه ی فصل بعد

amir pirlo
08-08-2011, 00:37
دراین قسمت یوونتوسی هامی تونن نظرخودشونودرموردترکیب یووه باتوجه به خریدهای جدید بگن.

delle alpi
08-08-2011, 00:54
بوفون.کیه لینی.بونوپی.دچلیه.لیچ اشتاینر.پیرلو.مارکیزیو.کرا یچ.کوالیارلا.ووچینیچ.کاپیت ان الکسی

ale10forever
08-09-2011, 05:21
امسال به نظرم بالانس تیم خیلی بیشتر از سال قبله و تو هر پست بازیکنای هم سطح خوبی داریم البته تو بعضی از پستا مثل هافبک راست و چپ و دفاع راست ذخیره ضعفایی داریم که اگه وارگاس که یه بازیکن چند پسته است رو بگیریم با یه تیر چند نشون زدیم. واقعا گزینه خوبیه. از باستوس بهتره چون باستوس نهایتا توانایی بازی تو دو پست رو داره اما وارگاس هم تو سری آ بازی کرده و هم تو حداقل 4 پست میتونه بازی کنه :jeddiiiii:
فعلا ترکیب ایده آل من با توجه به 2-4-4 کونته اینه. بازیکنا به ترتیب اولویت نوشته شدن:ohum:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ale10forever
08-10-2011, 05:36
[B][SIZE="2"][COLOR="Blue"]اگه الکس و وارگاس به ترکیب اضافه بشن یووه جدا تیم کاملی میشه و تو هیچ نقطه ای ضعف جدی نداریم.
الکس میتونه ضعف نسبی مدافعای یووه رو هوا رو بپوشونه و وارگاس هم بازیکن چند پسته ایه و مخصوصا تو سمت چپ میتونه فیکس باشه تا الکس یه خط جلو بره و با کوالیارلا چرخشی بازی کنن که با توجه به سن الکس زیاد هم بد نیس. این هم ترکیب یووه با اضافه شدن این دو بازیکن:
بازم میگم اسما تو هر پست به ترتیب اولویت نوشته شدن یعنی اولین اسما ترکیب اصلی هستن.[/

AlexDelpiero
08-11-2011, 19:13
این ترکیب احتمالی هست که کونته برای تیم در نظر گرفته و بیشتر سایت های تحلیلی وضعیتی تقریبا مشابه به همین پیش بینی کردند !
نظر من هم اینه که با توجه به اینکه :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] وارگاس به یووه نزدیک تر شد
20 مرداد 1390
روز گذشته جلسه جدیدی با سران فیورنتینا برگزار شد تا سرنوشت وارگاس در کنار احتمال معاوضه امائوری و 10 میلیون یورو مشخص شود. جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی بیانکونری پس از اتمام این جلسه نتیجه به دست امده را مثبت اعلام کرد اما منابع خبری می نویسند مدیران فیوره همچنان پاسخ قطعی ای ارائه نکردند.

با این حال پیش بینی می شود وارگاس در قبال 10 میلیون یوو در کنار انتقال امائوری، یاکوئنتا و یا مارتنیز به یوونتوس ملحق شود.اصلا حضور آله تو سمت چپ خط هافبک به صلاح نیبست و اونجا بیشتر میشه از په په استفاده کرد !
مارکیزیو هم قابلیت حضور در سمت راست هافبک و جایگزینی کراسیچ رو داره ! دل پیرو تو همون خط حمله با توجه به سن بالاش کارایی بیشتری نسبت به خط هافبک خواهد داشت !
یاکوئینتا هم که تقریبا رفتنی ولی حضور ماتری و ووچنیچ در نوک خط حمله خودش کافیه تا ما نگرانی اونجا نداشته باشیم !
سمت چپ خط دفاع هم زیگلره که من چند تا بازی ازش دیدم و اگر همونی باشه که قبل نشون می داد اونجا هم مشکلی نداریم ! ولی نیمکت نشینش که دی چلیه باشه خیلی بهش امیدی نیست و پارسال گریگرا بهتر نشون می داد !
سمت راست هم لخشتاینر وضعیتی شبیه به زیگلر داره ! سورنسن هم با اون بازی که مقابل اینتر داشت و اتوئو رو تقریبا خلع سلاح کرده بود یه جورایی دل هوادارا رو بدست آورد !
اما الکس چلسی رو من ندیدم جایی از اومدنش خبری باشه ؟!!!:mage mishe:
ولی درمورد این یکی :

فک کنم بزرگترین ایرادش همون سمت چپ و راست خط دفاعی باشه !

ale10forever
08-14-2011, 05:03
فک کنم بزرگترین ایرادش همون سمت چپ و راست خط دفاعی باشه !
الان که فکر می کنم می بینم راس میگی الکس چون سنش بالاس به درد سمت چپ نمی خوره چون بازیکن این سمت باید خوش نفس باشه و بتونه استارتای سریع بزنه همون پشت مهاجم واسه الکس بهتره.
واسه سمت چپ هم سه گزینه وجود دارن که ریبری / وارگاس / باستوس به ترتیب تو اولویت هستن. ماروتا اگه بتونه ریبری رو بگیره شاهکار کرده اونوقته که ما طرفدارای یووه نبود موجی بزرگ رو کمتر احساس می کنیم.
فقط تصور کنید با بازیای انفجاری ریبری و آماده شدن میلوس دوباره خاطره زوج ندود و کامورانزی تو دو طرف زمین زنده می شه البته من بازیای وارگاس رو هم دیدم واقعا سانتراش از کناره ها عالیه و سرعت قابل قبولی هم داره و در کل خرید موجهی محسوب میشه

ale10forever
08-24-2011, 09:32
لیست بازیکنان یووه برای فصل 2012-2011 تا 24 آگوست 6 روز مانده به اتمام وقت نقل و انتقالات:

دروازه بانان:
جانلوئیجی بوفون
مارکو استوراری
الکساندر منینگر

(احتمال جدایی استوراری و اضافه شدن کونستانتینو از تیم جوانان در روزهای آینده وجود دارد)

مدافعین وسط:
جورجو کیلینی
لئوناردو بونوچی
آندره بارزاگلی
فردریک سورنسن

(احتمال خرید الکس یا یک مدافع برای ترکیب اصلی در روزهای آینده وجود دارد)

مدافعین راست:
استفان لیختشتاینر
زدنک گریگرا
مارکو موتا

(احتمال جدایی یک نفر از بین موتا و گریگرا در روزهای آینده وجود دارد)

مدافعین چپ:
رتو زیگلر
پائولو دی چیلیه
فابیو گروسو

(احتمال جدایی گروسو در روزهای آینده وجود دارد)

هافبک های میانی:
آندره پیرلو
آرتور ویدال
کلودیو مارکیزیو
میکله پاتزینزا
لوکا مارونه (جوانان)
مانوئل جانتاندو (جوانان)

(احتمال خرید یک بازیکن ذخیره در این پست وجود دارد)

هافبکهای راست:
میلوس کراسیچ
سیمونه په په

(احتمال جدایی په په و خرید یک بازیکن ذخیره مطمئن برای کراسیچ وجود دارد)

هافبک های چپ:
خورخه مارتینز

(یووه در این قسمت با کمبود بازیکن مواجه است و 100 درصد تا پایان مهلت نقل و انتقالات یک یا دو بازیکن در این پست خواهد گرفت: وارگاس باستوس پروتی ادواردو ا)

مهاجمین:
میرکو ووچینیچ
الساندرو دل پیرو
الساندرو ماتری
فابیو کوالیارلا
لوکا تونی
وینچنزو یاکوینتا
آمائوری
کریستین پاسکواتو (جوانان)

(احتمال خروج یاکویینتا و آمائوری در روزهای آینده زیاد است خرید جاکرینی از چزنا برای نیمکت نیز محتمل است)

ale10forever
08-31-2011, 13:19
زیگلر و په په احتمالا امروز از تیم جدا بشن در نتیجه گزینه ذخیره دفاع چپ گروسو میمونه و هافبک راست هم میشه از استیگاریبیا یا لیختشتاینر یا موتا استفاده کرد :

Abdollah 202
08-31-2011, 17:28
من که از بازیکنای یووه فقط دلپیرو رو میشناسم ( کیه که نشناسه)
راستی ترزگه الان کدوم تیمه؟ از اونم یکم خوشم مییومد!
اما امیدوارم که آرسنال:love: و یوونتوس:chakerim: که دو باشگاه قوی هستند دوباره به روز های خوبشون برگردن
راستی تیم من تو ایتالیا از یووه و آث میلان خوشم میاد :hehee:

AlexDelpiero
08-31-2011, 17:50
زیگلر و په په احتمالا امروز از تیم جدا بشن در نتیجه گزینه ذخیره دفاع چپ گروسو میمونه و هافبک راست هم میشه از استیگاریبیا یا لیختشتاینر یا موتا استفاده کرد :
خوشبختانه زیگلر موندنی شده ! :bia baghalam:
الیا رو هم که گرفتند :ogh:
هنوز تکلیف برونو الوز و بونوچی + په په مشخص نشده و تا امشب معلوم میشه کی به کیه !

با تغییرات الان این ترکیب محتمل تره :

جیجی
زیگلر - کیلینی- بونوچی - لیخشتاینر
ویدال
-----------پیرلو
الیا ( استیگاریبیا )----------------------------کراسیچ
---------------------آله ( کوا )
ووچنیچ ( ماتری )

esteghlal444
05-25-2015, 14:01
ههههههههههههههههههههههه چه جالب چهار تا دفاع سه تا هافبک سه تا حمله سه تا داور:jadide::jadide:

Mahantara9
10-09-2019, 17:43
ترکیب جالبی بود :chi migi::chi migi:

۳۰ ترفند بسیار مهم ویژه نوشتن رزومه های موفق انگلیسی زبان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
۳۳ ترفند برای مطالعه هر زبان خارجی برای افزایش دوبرابر کارایی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
۳ جنبه دشوار زبان اسپانیایی که اکثر زبان آموزان با آن درگیرند! ([Only Registered And Activated Users Can See Links] b%8c/%d8%ac%d9%86%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b4%d9%88%d8%a7%d8%b1-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c.html)
۹ گام ساده برای تقویت لهجه زبان فرانسه +دانلود منابع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==