PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما چرا بایرن مونیخ فصل قبل دربوندس لیگا و لیگ قهرمانان موفق نبود؟

*Rossonero*
07-25-2011, 20:04
به نظر شما چرا بایرن مونیخ فصل قبل دربوندس لیگا و لیگ قهرمانان موفق نبود؟

turk ughly
07-25-2011, 20:21
:fek konam:مسائل پشت پرده :shogh:

مورینیو...
07-25-2011, 20:41
به نظرمن بایرن وقت زیادی دربازار نقل و انتقالات داشت و می توانست بازیکنان خوبی را جذب کرده و نقاط ضعف خود را برطرف کند اما این کاررا نکردو بازیکنان مطرحی نگرفت. همین الانم به خرید های بایرن برای فصل جدید نگاه کنید؟ بازیکنان مطرحی نمی بینید.
خوب شما هم برید به آگرو و یا توز و یا آدبایورکه می خواهند از باشگاه های خود خارج شوندو منتظریه پیشنهاد خوب اند پیشنهاد بدید و خط هافبک را هم با خرید لاسانا دیارا و یا محمد سیسکو جنگنده تر کنید. هافبک جنگنده و توپ گیری بایرن مونیخ ندارد. بهترین خرید بایرن هم تو این فصل خرید نویر دروازه بان فصل گذشته ی شالکه بود.

David7
07-25-2011, 20:45
رامین جان بهت تبریک میگم بابت تاپیک...

به نظر من نداشتن یه مربی خوب...

این نظر من...

*Rossonero*
07-26-2011, 01:29
به نظرمن بایرن وقت زیادی دربازار نقل و انتقالات داشت و می توانست بازیکنان خوبی را جذب کرده و نقاط ضعف خود را برطرف کند اما این کاررا نکردو بازیکنان مطرحی نگرفت. همین الانم به خرید های بایرن برای فصل جدید نگاه کنید؟ بازیکنان مطرحی نمی بینید.
خوب شما هم برید به آگرو و یا توز و یا آدبایورکه می خواهند از باشگاه های خود خارج شوندو منتظریه پیشنهاد خوب اند پیشنهاد بدید و خط هافبک را هم با خرید لاسانا دیارا و یا محمد سیسکو جنگنده تر کنید. هافبک جنگنده و توپ گیری بایرن مونیخ ندارد. بهترین خرید بایرن هم تو این فصل خرید نویر دروازه بان فصل گذشته ی شالکه بود.

رامین جان بهت تبریک میگم بابت تاپیک...

به نظر من نداشتن یه مربی خوب...

این نظر من...

:fek konam:مسائل پشت پرده :shogh:

خیلی ممنون از همکاریتون.آقا امین و آقا پوریا و آقا مصطفی.و همه عزیزانی که یاری میکنند.
منم فکر میکنم که نداشتن مربی خوب و همونطور که پوریا گفت نداشتن خرید های مهم دلیل این مشکل باشه.البته این فصل خرید نویر وتا حدودی بواتنگ خوب بود ولی اون خرید ژاپنی یعنی اوسامی خیلی جالب نیست.فکر نمیکنم با این مورد ها بایرن به جایی برسه.بایرن اگر فن بومل رو از دست نمیداد یا یه بازیکن تو همین سطح جایگزینش میکرد خیلی وضعیت بهتری داشت.

Fc Bayern München
08-29-2011, 13:39
به نظر من اگر بایرن می تونست تو بازار نقل و انتقالات بازیکنان مورد جذب و علاقه این تیم بود می خرید می توانست تو بوندسلیگا مقام قهرمانی رو به دست بیاوره.و اگر هم لوییس فن خال ترکیب بهتری را با حضور اولیچ و تونی کروس می چید بایرن مونیخ می توانست بهتر نتیجه بگیره .
بایرن تیم قوی و خوبیه و شاید امسال بتونه مقام قهرمانی رو تو بوندسلیگا،لیگ قهرمانان وشاید در سوپر جام و جام حذفی آلمان مقام بیاره.:bayern::bayern::bayern:
به امید بردهای پیاپی و قهرمانی بایرن داریم زندگی می کنیم و با برد هاش خوشحال می شیم و با باخت هاش زندگیمون تلخ میشه.پس پیش به سوی بردهای :bayern:

M.R.G
12-26-2011, 08:49
فقط یک کلام.
وجود آقای لجباز(ون گال) بر روی نیمکت.

M.R.G
12-26-2011, 08:53
خیلی ممنون از همکاریتون.آقا امین و آقا پوریا و آقا مصطفی.و همه عزیزانی که یاری میکنند.
منم فکر میکنم که نداشتن مربی خوب و همونطور که پوریا گفت نداشتن خرید های مهم دلیل این مشکل باشه.البته این فصل خرید نویر وتا حدودی بواتنگ خوب بود ولی اون خرید ژاپنی یعنی اوسامی خیلی جالب نیست.فکر نمیکنم با این مورد ها بایرن به جایی برسه.بایرن اگر فن بومل رو از دست نمیداد یا یه بازیکن تو همین سطح جایگزینش میکرد خیلی وضعیت بهتری داشت.
اوسامی بازیکن تکنیکی هست ولی هاینکس زیاد اهل ریسک نیست و به همین خواطر شاید اونقدر نتونه در ترکیب بدرخشه و بازیکن مستعدی هست.
فن بومل هم اواخر زیاد خوب بازی نمیکرد ولی از گوستاوو بهتره البته تیموشوک هم خیلی خوبه ولی دیگه وقتشه کروس بیاد کنار باستین. البته نمیشه از الابا چشم پوشید.

42d3e78f26a4b20d412==