PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي:سرنوشت الكسيس سانچس در بارسلونا

GOLL
07-25-2011, 18:27
بالاخره شمارش معكوس براي اومدن سانچس به پايان رسيد و اين ستاره ي شيليايي به بارسلونا پيوست....

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ale10forever
07-25-2011, 20:20
به نظر من الکسیس صد در صد تو بارسا موفق میشه اگه بازیاشو تو اودینزه دیده باشید متوجه می شید که این پسر دقیقا واسه بارسلونا ساخته شده
سانچس تو سه سال آینده بهترین بازیکن دنیا میشه هرکی هم حاضره باهاش شرط می بندم
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David7
07-25-2011, 20:44
به سرنوشت زلاتان و اتوو دچار میشه...

مورینیو...
07-25-2011, 20:50

منم با دوست خوبم موافقم.

spiderkiller
07-25-2011, 21:33
بازی سانچز تلفیق عجیبی از بازی مسی و رونالدو هست. نیم فصل اول فیکس نمیشه اما توی نیم فصل دوم شاید از مسی هم بیشتر بشه روش حساب کرد . من خیلی به مسی علاقه دارم اما این بازیکن واقعا فرق داره . ادم رو مجذوب بازیش میکنه
این بازیکن رو ساختن برای به هم ریختن دفاع ها مخصوصا دفاع رئال مادرید که روی سرعت اسیب پذیره اخه این بازیکن توی استارتاش از مسی هم سرعتش بیشتره

messi1373
07-25-2011, 23:16
سانچس بازیکن فوق العاده ای است و میتونه به یه ستاره بزرگ تبدیل بشه.سرعت بالای اون و همچنین تکنیک خوب به او کمک های بسیاری میکند.

footballking12
07-26-2011, 01:00
بدون شک به جمع ستارگان بارسا اضافه میشه.به قوله دوسته خوبمون ale10forever این بازیکن برای بارسلونا ساخته شده.
سبک بازیش فوق الاده با سیستم بارسا سازگاری داره.از جام جهانی 2010 که بازیش رو دیدم ارزو داشتم به بارسا بیاد.
با وجوده مسی و سانچس خدا به داده حریفای نصفه و نیمه ی لالیگا برسه lol:-

LIONEL ESHGHI
07-26-2011, 02:41
بهتره قبل از هرچیزی ازش یه کلیپ ببینیم:

دانلود The Superstar 2011 / حجم:21 مگابایت/ بیش از 3دقیقه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

الکسیس برای بارسلونا ساخته شده

خدا به داد رئال مادرید برسه

با اومدن الکسیس سانچز؛ بارسلونا خط حملش خیلی وحشتناکتر شده......

GOLL
07-26-2011, 14:19
به نظر من الکسیس صد در صد تو بارسا موفق میشه اگه بازیاشو تو اودینزه دیده باشید متوجه می شید که این پسر دقیقا واسه بارسلونا ساخته شده
سانچس تو سه سال آینده بهترین بازیکن دنیا میشه هرکی هم حاضره باهاش شرط می بندمبه قول خودت نا جور باهات موافقم

به سرنوشت زلاتان و اتوو دچار میشه... آخي زلاتان كه اصلا بازيشندادن اتوو هم كه اين همه بازي كرد گل زد پاس گل داد سانتر،سانتر زد خودكشي كرد آخرشم با چه منتي دادنش اينتر انگار بازيكن كمي بود اصلا بارسا نميدادش خودش ميرفت بهتر بود...

بازی سانچز تلفیق عجیبی از بازی مسی و رونالدو هستاي من چقدر گفتم كسي گوش نكرد ...
ولي گفتن كجا و ديدن كجا ميبينيم رونالدو مسي رو نابود ميكنه:yes:

از جام جهانی 2010 که بازیش رو دیدم ارزو داشتم به بارسا بیاد.واقعا به سبك بارسا ميخورد

ولي زلاتان هم خيلي تحويلش گرفتن خود گوارديولا گفت زلاتان رو ميخوايم چون به بازيكنامون ميخوره
اميدوارم ساچس رو خوب بازي بدن به نظر من باعث پيشرفت تيم ميشه چون الان همه دارن رو مسي خودشونو تنظيم ميكنن ولي با اومدن الكسيس مهر هاي هجومي كامل تر ميشن و سيستم حمله قوي تر و بايد شاهد يه بازي متفاوت از بارسلونا باشيم كه مركز حمله ديگه از يه جا نيست به نظر من بارسلوناد جديد زودتر تغير سيستم وانتقال ميدن كاري به سرعت بازي هم كه نداشته باشيم نفوذها غير قابل پيش بيني ميشن
ساچس سانچسه:yes:

David Sina
07-26-2011, 14:48
موفق خواهد شددددددددددددددد

messi1373
07-26-2011, 15:24
ببخشید گزینه ی دوم نظر سنجی رو متوجه نمیشم.اگه کسی متوجه شده یه توضیحی برام بده.

nobody11
07-26-2011, 15:43
ببخشید گزینه ی دوم نظر سنجی رو متوجه نمیشم.اگه کسی متوجه شده یه توضیحی برام بده.

يعني روزگار خوبي در بارسا نخواهد داشت ولي به خاطر اينكه تيم بزرگيه بيشتر از يك سال در اين تيم ميمونه!!

نوشته اصلی توسط david7 [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به سرنوشت زلاتان دچار ميشه ولي به سرنوشت اتوئو شباهت زيادي نداره..
اتوئو در بارسا درخشيد و با يه بهونه كوچيك(به تاكتيكمون نميخوره) از بارسا جداش كردند..

spiderkiller
07-26-2011, 16:48
به سرنوشت زلاتان دچار ميشه ولي به سرنوشت اتوئو شباهت زيادي نداره..
اتوئو در بارسا درخشيد و با يه بهونه كوچيك(به تاكتيكمون نميخوره) از بارسا جداش كردند..
اخه الکسیس کجا زلاتان کجا. زلاتان بازیکن تموم شده ای هست و قابلیت فراگیری دیگه نداره . اما بازیکنی مثل الکسیس حالا حالاها جا برای پیشرفت داره. زلاتان اصلا واژه ای به نام پاس های کوتاه(مخصوص بارسا) به گوشش نخورده (با اینکه پاس گل زیادی توی میلان داده) اما الکسیس دیگه پاس هم نمیده وقتی میدوه توپ رو ول میکنه. (مثل پاسی که بوسکتس به مسی جلوی بازی با رئال داد) فراموش نکنید این بازیکن 2 سال از پدروی ریباند زن جوون تره

42d3e78f26a4b20d412==