PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {.:.}اخبار نقل و انتقالات سپاهان و تبادل نظر درباره ترنسفرهاي باشگاه سپاهان{.:.}

Cant del Barca
05-02-2009, 18:47
در این بخش بحث و تبادل نظر و خبر مربوط به ترنسفر بازیکنان سپاهان قرار خواهد گرفت

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دوستان عزيز اگه اطلاعاتي هم از سوابق مربيان و بازيكن هايي كه به تيم مي پيوندند و همچنين عملكرد بازيكنان و كادر فني كه جدا مي شوند داريد مي تونين اينجا قرار بدين تا بهتر درباره اون نقل و انتقال بشه صحبت كرد.

Cant del Barca
05-02-2009, 18:53
به نظر خودم امسال سپاهان با جذب بازیکنایی مثل خلعتبری و نوری میتونه لیگ آینده رو بهتر آغاز کنه.

soccer
05-25-2009, 15:12

پس از انتخاب شدن به عنوان سرمربي سپاهان قلعه‌نويي: به استقلالي‌هاي اصفهان سلام مي‌كنم
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد سپاهان گفت: احترام خاصي براي هواداران استقلال قائلم و به هواداران استقلال در اصفهان سلام ويژه‌اي دارم.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، امير قلعه‌نويي پس از انتخاب به عنوان سرمربي تيم فوتبال سپاهان اظهار داشت: سپاهان تيمي است با پتانسيل بالا كه هر سال شخصيت قهرماني خودش را حفظ كرده و اجازه نداده است مشكلات بر اين تيم غلبه كند. به هر حال همه جوانب باعث شد به پيشنهاد اين تيم جواب مثبت بدهم.
وي ادامه داد: مديريت خوب ساكت، هيأت مديره با كيفيت و هواداران پر شور و اين مورد كه سپاهان هر ساله شخصيت قهرماني خود را حفظ كرده باعت انتخاب من شد.
قلعه‌نويي افزود: از اين به بعد يك سپاهاني هستم و آمده‌ام تا با پتانسيلي كه سپاهان دارد با اين تيم به موفقيت دست پيدا كنم. ضمن اين كه احترام خاصي براي هواداران استقلال قائلم و به هواداران استقلال در اصفهان سلام ويژه‌اي دارم.
وي خاطر نشان كرد: امسال مي‌خواهيم همراه با سپاهان در آسيا و ليگ برتر و مسابقاتي كه در پيش داريم موفق عمل كرده و يك مقام درخور شخصيت اين باشگاه به دست بياوريم.
قلعه‌نويي با اشاره به اين كه در مورد دستيارانم در چند روز آينده تصميم‌گيري مي‌كنم؛ اظهار داشت: يك تركيب بومي من را در سپاهان همراهي مي‌كند.
وي افزود: بسيار خوشحالم كه امروز در جلسه‌اي كه با هيأت مديره سپاهان داشتيم به توافق رسيديم كه در نهايت منجر به عقد قرارداد با اين تيم شد.اميدوارم خدمتگزاري خوب براي مردم اصفهان باشم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

پس از انتخاب سرمربي جديد سپاهان
ساكت: با قلعه‌نويي هر 3 جام را مي‌خواهيم
مديرعامل سپاهان گفت: امير قلعه‌نويي يك مربي شناخته شده و محبوب است و مطمئن باشيد براي فصل آينده هر 3 جام را نشانه خواهيم گرفت.محمدرضا ساكت پس از انتخاب قلعه‌نويي به عنوان سرمربي سپاهان اظهار داشت: خيلي خوشحاليم كه دیروز يك مربي با كارنامه روشن و پر افتخار را به سپاهان آورديم تا بتوانيم دل هوادارانمان را شاد كنيم.
وي ادامه داد: سپاهان هميشه شايستگي قهرماني را داشته است و مطمئن هستيم كه با مجموعه پر تواني كه داريم به علاوه تدبير و درايت امير قلعه‌نويي كه يك مربي شناخته شده و محبوب است، مطمئن باشيد هر 3 جام فصل آينده را نشانه مي‌رويم و مثل امسال اجازه نمي‌دهيم مشكلات بر ما غلبه كند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

امير قلعه‌نويي در حالي كه صبح ديروز به اصفهان رفته بود، با سپاهان اصفهان به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد بست. قرارداد اميرقلعه‌نويي با سپاهان يك‌ساله است و او مي‌تواند در صورت تمايل و البته كسب نتايج مطلوب قراردادش را يك‌سال ديگر تمديد كند. خبر قطعي سرمربيگري اميرقلعه‌نويي در سپاهان اصفهان عصر ديروز از طريق روابط عمومي اين باشگاه در اختيار رسانه‌ها قرار گرفت كه مسوولان اين باشگاه هم قرارداد قلعه‌نويي را تاييد كردند.

ريخت و پاش سپاهان براي امير

900 ميليون ناقابل

ايران ورزشي - پيش از آنكه مذاكرات اميرقلعه‌نويي و مسوولان باشگاه سپاهان نهايي شود اخبار متفاوتي از نحوه قرارداد قلعه‌نويي با سپاهان از اصفهان به تهران مخابره شد. اميرقلعه‌نويي در صورت موفقيت‌هاي چشمگير همراه با سپاهان مي‌تواند بالاترين دستمزد تاريخ فوتبال ايران را از آن خود كند. اين خبري بود كه ظهر ديروز چشم‌ها را به خود متوجه مي‌كرد! مسوولان باشگاه سپاهان به اميرقلعه‌نويي قول داده‌اند در صورت قهرماني در ليگ و كسب موفقيت‌هاي چشمگير و شايد قهرماني در جام باشگاه‌هاي آسيا مبلغي در حدود 900 ميليون تومان از باشگاه سپاهان دريافت خواهد كرد. البته خالص دريافتي قلعه‌نويي از سپاهان در حدود
600 ميليون تومان خواهد بود اما بندي در قرارداد قلعه‌نويي وجود دارد كه مي‌گويد اگر او بتواند در ليگ برتر سپاهان را قهرمان كند و از آن سو در جام باشگاه‌هاي آسيا هم به قهرماني دست يابد 900 ميليون تومان خواهد گرفت.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

-----------------------------------------------------------------------------------------------

اين همه اخباري بود كه توي اين چند روزه درباره اميرقلعه نويي و پيوستنش به سپاهان وجود داشته.
خلاصه هر قدر كه گرفته , و به هر صورتي كه بوده مهم اينه كه قلعه نويي الان سرمربي سپاهان اصفهان شده و مخالفين بايد تحمل كنند و موافقين هم حمايت :nishkhand:
ايشالا به پيروزي هاي مستمر ختم بشه :yes:

soccer
06-01-2009, 23:40
ابراهیم توره سنگالی عصر امروز دوشنبه 11 خرداد 88 با ثبت قرارداد دو ساله خود در هیئت فوتبال استان اصفهان رسما به تیم سپاهان پیوست.

رمضانی مسئول رسانه ای باشگاه سپاهان اصفهان ضمن تایید این خبر گفت: مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام مذاکرات لازم و توافق نهایی قراردادش را با سپاهان امضا کرد.

ابراهيم توره مهاجم سنگالى تيم پرسپوليس جزو مغضوبين وينگادا در بازيهاى پايانى پرسپوليس بود،

David Beckham
06-22-2009, 15:18

بازیکن سابق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با عقد قراردادی دوساله به تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان پیوست.
شاهین خیری عصر دیروز (يكشنبه 31/3/88 )و پس از توافق با مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان با عقد قراردادی 2 ساله به تیم فوتبال این باشگاه پیوست تا در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دیگر نماینده اصفهان را همراهی کند .
خیری در فصل گذشته عضو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بود و موفق شد گل نخست تیمش را در دیدار برگشت مرحله فینال مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور به تیم راه آهن شهرری به ثمر برساند .
از او به عنوان يك جانشين براي ابولهيل نام برده مي شود
خيري سابقه بازي در تيم هاي استقلال تهران و مس كرمان هم دارد

soccer
06-22-2009, 15:38
احمد آل نعمه در سپاهان

دوشنبه 1/4/88

احمد آل نعمه بازیکنان فصل پیش تیم خوزستان با عقد قراردادی 2ساله به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست.....
این بازیکن، در دفتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حاضر شد و با عقد قراردادی 2 ساله طلایی پوش شد.
آل نعمه قرارداد خود را در هیئت فوتبال اصفهان نیز به ثبت رسانید:love:

kaka 8
06-28-2009, 00:40
سيدجلال با سپاهان يكساله بست

سيدجلال كه سال قبل هم موضوع آمدنش مطرح شد، تا نزديكي هاي پرسپوليس آمد اما به رغم قول و قرارهاي مسوولان پرسپوليس مبني بر حضور او در باشگاه و نهايي شدن مذاكرات، او اين بار هم سرخ پوش نشد·

2009/6/27 19:22:20

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Photo Gallery ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Zoom ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Sepahan - Iran

سایت گل-سيدجلال حسيني بالاخره پاي قرارداد يكساله با سپاهاني ها را امضا كرد تا داستان مذاكرات او در بازار نقل و انتقالات به آخر برسد· مدافع ملي پوش سايپا كه در ليست بازيكنان مورد نظر پرسپوليسي ها نامش ثبت شد و مذاكراتي هم انجام داد، بالاخره تصميم گرفت به پيشنهاد سپاهاني ها كه جدي تر پيگيري مي شد، جواب مثبت بدهد· به اين ترتيب سيدجلال كه سال قبل هم موضوع آمدنش مطرح شد، تا نزديكي هاي پرسپوليس آمد اما به رغم قول و قرارهاي مسوولان پرسپوليس مبني بر حضور او در باشگاه و نهايي شدن مذاكرات، او اين بار هم سرخ پوش نشد·

سيدجلال حسيني كه به توافقات اوليه با ساكت رسيده بود، امروز آخرين حرف ها را زد و پاي قرارداد يكساله اش را امضا كرد· به اين ترتيب او در ليگ نهم به عنوان مدافع مياني نامش در كنار عقيلي و بنگر ثبت مي شود·

مدافع تازه وارد سپاهاني ها قرار است در يكي، دو روز آينده بعد از ثبت قراردادش در هيات فوتبال اصفهان به همراه نماينده باشگاه سپاهان به تركيه برود و در اردوي آنكارا در تمرينات تيمش شركت كند·

goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

soccer
07-20-2009, 17:29
رحمتي با سپاهان قرارداد بست

سيد مهدي رحمتي دروازه‌بان مس كرمان كه سابقه حضور در تيم سپاهان را در كارنامه خود دارد طي قراردادي يك ساله به اين تيم پيوست.

سيد مهدي رحمتي در ليست قلعه نويي قرار داشت و مسئولان باشگاه سپاهان كه بازيكنان مورد نظر وي را تاييد كرده بودند اقدام به جذب اين دروازه‌بان كرده و با او قرارداد داخلي امضا كردند.

soccer
07-22-2009, 00:17
خبرگزاري فوتبال ايران - عماد محمد رضا مهاجم عراقي تيم فولاد مبارکه سپاهان ، قرارداد خود را با اين باشگاه يک سال ديگر تمديد کرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ، عماد رضا امروز(سه شنبه) با حضور در دفتر مدير عامل باشگاه سپاهان و انجام مذاکرات و توافقات لازم قرارداد خود را براي يکسال ديگر تمديد کرد و به جمع ياران قلعه نوعي در فصل جديد پيوست.

AlexDelpiero
05-26-2010, 21:25
با عقد قرارداد دوساله
جان واريو به طور رسمي به سپاهان پيوست
خبرگزاري فارس: هافبك سابق استقلال با عقدي قراردادي رسمي به تيم فوتبال سپاهان ملحق شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فابيو جان واريو امروز صبح مذاكرات خود را براي جدا شدن از استقلال و پيوستن به تيم سپاهان را با محمدرضا ساكت، مديرعامل سپاهان انجام داد و پس از كسب توافقات نهايي اين بازيكن به طور رسمي به زردپوشان اصفهاني پيوست.
جان واريو سال گذشته در تيم استقلال حضور داشت كه دقايقي پيش اين بازيكن به هيأت فوتبال اصفهان رفته و با امضاي قرارداد 2 ساله حضورش در سپاهان را به طور قطعي تأييد كرد.
انتهاي پيام/

MARADONA10
06-26-2010, 23:19
سپاهان عنايتي را هم مي‌خواهد
تيم سپاهان براي جايگزين كردن عمادرضا به يك مهاجم نياز دارد و امير قلعه‌نويي به دنبال بازيكني است كه با او كار كرده و از كارهاي تاكتيكي او شناخت داشته باشد.
در روزهاي گذشته بحث حضور فرهاد مجيدي در سپاهان مطرح بود، اما گويا رضا عنايتي هم مدنظر قلعه‌نويي قرار دارد، عنايتي مهاجم مورد علاقه قلعه‌نويي است و اينكه او فصل آينده در سپاهان بازي كند اصلا بعيد نيست.
سپاهان تنها يك سهميه دارد و از بين عنايتي و مجيدي بايد يكي را انتخاب كند. عنايتي فصل گذشته فصل را با پيراهن استقلال آغاز كرد و در نيم فصل با مديران اين باشگاه به مشكل برخورد و از اين باشگاه اخراج شد او نيز فصل دوم را در باشگاه الامارات امارات بازي كرد.

MARADONA10
06-26-2010, 23:19

خسرو سپاهاني شد

به گزارش خبرگزاري فارس خسرو حيدري هافبك فصل گذشته تيم استقلال كه طي روزهاي گذشته شايعاتي مبني بر حضورش در تيم سپاهان شنيده مي‌شد سرانجام ظهر امروز با عقد قراردادي دو ساله به عضويت اين تيم اصفهاني درآمد.
قرارداد حيدري با تيم سپاهان دو ساله است و در هيئت فوتبال استان اصفهان به ثبت رسيد.

منبع : فارس نيوز

MARADONA10
06-26-2010, 23:24
هادی عقیلی مدافع ملی پوش تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان که از مهره های شاخص لیست قلعه نوعی برای فصل پیش رو بود امروز قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد

به گزارش پایگاه خبری سپاهان ، هادی عقیلی با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با این باشگاه برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بارها بر تمدید قرارداد با عقیلی تاکید کرده بود.

هادی عقیلی در مورد تداوم حضورش در سپاهان گفت : نمی توانم بهترین خاطرات خوب زندگی ام را که با سپاهان گذرانده ام را فراموش کنم و خوشحالم که باز هم در کنار سپاهان و مردم دوست داشتنی اصفهان خواهم بود.

وی ادامه داد: پیشنهادات دیگری هم از سایر تیم ها داشتم ولی با توجه به اینکه دوران حساس و بیادماندنی فوتبالم را در سپاهان گذراندم و با این تیم رشد کرده ام می خواهم همچنان با این تیم اصفهانی افتخار آفرینی کنم.

عقیلی ابراز امیدواری کرد : به عنوان پر سابقه ترین تیم ایرانی در آسیا تا زمانی که در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشویم و مردم اصفهان را با کاپ آسیایی شاد نکنیم دست از جنگندگی در این تیم محبوب بر نمی داریم. هر چند بعد از آن باز هم به دنبال اهداف بزرگتری با سپاهان خواهم بود.

نکته : با تمدید قراردا هادی عقیلی با سپاهان آب سردی بر پیکره شایعه پراکنان و برخی تیم هایی که برای جذب این بازیکن هیاهوهای تبلیغاتی کاذبی راه انداخته بودند ریخته شد تا همچنان عقیلی و سپاهان در کنار یکدیگر به افتخار آفرینی بپردازند

MARADONA10
06-26-2010, 23:32
رحمتي در تيم فوتبال سپاهان ماندگار شد

روابط عمومي باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز شنبه اعلام کرد: سيد مهدي رحمتي امروز با حضور در دفتر مديرعامل اين باشگاه براي تداوم همراهي اش با تيم فوتبال اين باشگاه در فصل آتي به توافق رسيد.
براساس اين گزارش، قرارداد رحمتي با تيم فوتبال سپاهان که سال گذشته منعقد شد دوساله بود اما تمديد اين قرارداد به توافق مالي طرفين بستگي داشت.

n_mamali
06-05-2011, 01:43
امير قلعه نويي در دور سوم مذاکراتش با اعضاي هيات مديره سپاهان براي سرمربيگري اين تيم در فصل آينده به توافق نرسيد.
امير قلعه نويي، سرمربي تيم سپاهان که 2 سال پياپي اين تيم به عنوان قهرماني ليگ برتر رساند پس از عدم توافق با مسئولان اين باشگاه در آستانه جدايي از اين تيم قرار گرفت. در حالي که حسيني، رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اعلام کرده قرار است تا اواخر هفته آينده وضعيت قلعه نويي و ادامه همکاري ايشان با سپاهان روشن شود، اما قلعه نويي براي اعضاي هيات مديره و تيم سپاهان آرزوي موفقيت کرد و انتخاب جديدش را به پس از تعطيلات و روزهاي آينده موکول کرد.
امير قلعه نويي تا پيش از مذاکرات چند روز گذشته با اعضاي هيات مديره سپاهان به توافق نهايي رسيده بود و حتي وي در کنفرانس بعد از بازي با پرسپوليس اعلام کرد که تمام توافقات صورت گرفته و براي تمديد قرارداد تنها يک امضاء باقي مانده است، اما در آخرين مذاکرات و در دور سوم سرمربي تيم سپاهان به دلايلي که مشخص نيست با اعضاي اين تيم توافق نکرد، بنابراين سال آينده وي سرمربي تيمي به جز سپاهان خواهد شد.

n_mamali
06-05-2011, 01:46
سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان گفت: با اين تيم توافق نکردم و براي مردم خوب، طرفداران سپاهان و اعضاي هيات مديره اين باشگاه آرزوي موفقيت مي‌کنم.
در حالي که پيش بيني مي‌شد امير قلعه نويي براي فصل آينده هدايت تيم فوتبال سپاهان اصفهان را بر عهده داشت و حتي زمزمه‌هاي مبني بر اينکه قرار است طي همين يکي دو روز ليست فصل آينده خود را به باشگاه سپاهان ارائه کند در نهايت اين تيم توافق نکرد و به احتمال فراوان اين مربي فصل آينده در سپاهان نخواهد بود.
در همين زمينه امير قلعه نويي در خصوص شايعه‌ عدم توافق‌اش با مسئولان سپاهان اظهار داشت: پس از جلساتي که با اعضاي هيات مديره داشتم در نهايت به توافق نرسيديم.
وي در پاسخ به اين سؤال که حسيني رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اعلام کرده که توافق صورت نگرفته است گفت: ايشان درست گفتند و هيچ توافقي انجام نشده است.
سرمربي تيم سپاهان از دلايل عدم توافق با مسئولان اين تيم صحبتي انجام نداد و اعلام کرد فقط مي‌توانم بگويم در جلسه نهايي توافقاتي مبني بر ادامه همکاري‌ام با سپاهان صورت نگرفته، ولي از قول من بنويسيد از تمام طرفداران تيم سپاهان، اعضاي هيات مديره، بازيکنان و مردم خوب اصفهان تشکر مي‌کنم و براي اين تيم آرزوي موفقيت دارم.
سرمربي سابق تيم فوتبال سپاهان در پاسخ به اين سؤال که براي فصل آينده چه تصميمي گرفته‌ايد گفت: فعلا چيزي مشخص نيست اما اجازه بدهيد طي يکي دو روز آينده و تعطيلاتي که پيش روي داريم در اين خصوص تصميم گيري خواهم کرد.

n_mamali
06-12-2011, 23:17
مهاجم عراقي تيم فوتبال شاهين بوشهر با قراردادي 2 ساله به سپاهان بازگشت.

عماد رضا که سال ها در خط حمله سپاهان براي اين تيم بازي کرده بود، روز گذشته به اصفهان برگشت و پس از انجام مذاکرات نهايي با اعضاي هيات مديره قراردادي 2 ساله با سپاهان امضا کرد که دوباره با پيراهن اين تيم به ميدان برود.
غلامحسين حسيني رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اين خبر را تاييد کرد.
مسئولان باشگاه سپاهان قصد دارند علاوه بر تمديد قرارداد برخي بازيکنان خود، براي شروع فصل جديد نيز نفرات جديدي را جذب کنند.

n_mamali
06-12-2011, 23:28
شهريار تصميمش را گرفته است. او از بي مهري هاي اردوي سرخپوشان به نيمکت سپاهان پناه مي برد. يک منبع موثق اين خبر را تاييد مي کند
سايت گل نوشت :

1-مشکلات عماد رضا و امیر قلعه نوعی قابل کتمان نیست. ریشه این مسائل را باید در اتفاقات بازی صبا وسپاهان جست. دیداری که هشتم بهمن 1388در قم برگزار شد ویک ضربه پنالتی دردقایق تلف شده، سپاهان را از شکست نجات داد. بر سر همان پنالتی عماد رضا اصرار داشت که زننده ضربه او باشد وقلعه نوعی به عقیلی دستور داد که پنالتی را بزند.اصرارهای عمادرضا کار را به جایی رساند که در رختکن اتفاقات تلخی رخ داد.او از همانجا چمدان فصل بعدش را بست.

2- امیر از سپاهان رفته اما برخی معتقدند او برمی گردد.خودش اما چنین اعتقادی ندارد.سپاهان با عمادرضا قرارداد دوساله ای منعقد کرد. او به خواست کدام مربی راهی این تیم شد؟قطعا"این مربی قلعه نوعی نیست.

3-این جملات برایتان آشنا نیست:«برويد از محمدرضا ساکت مديرعامل باشگاه سپاهان بپرسيد بعد از اينکه من از تيم ملي جدا شدم به من زنگ نزد و گفت که به تيم سپاهان بيا. من آن زمان به او گفتم ممنون فعلا نمي‌خواهم کار کنم.» و «من عماد رضا ميخواستم، چرا نتوانستند او را بياورند و اين بازيکن سر از شاهين بوشهر درآورد؟عماد رضا پيش من آمد و گفت با من کاري کردند که فرار کنم و به بوشهر بروم. چرا آنها کاري کردند که عماد رضا به تيم رفيقشان برود؟» سخنان دایی پس از بازی با سپاهان وملوان!عماد او را محرم خود می دانست که «پیش» دایی رفته و راز مگوی نرفتنش به پرسپولیس را فاش می کند.

4- شهریار تصمیمش را گرفته است. او از بی مهری های اردوی سرخپوشان به نیمکت سپاهان پناه می برد. یک منبع موثق این خبر را تایید می کند ومی گوید: دایی لیست خریدش را به زودی به ساکت تحویل می دهد.عماد اما گزینه ای بود که او شفاها" هم به جذبش اصرار داشت.دایی را فصل بعد باید در اصفهان دید. او که در تیم ملی هم جای قلعه نوعی را گرفته بود حالا به جای این مربی راهی سپاهان می شود.

n_mamali
06-15-2011, 01:11
دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان گفت: در مذاکره شفاهي با سپاهان قول دادم منتظر شوم و اين مهلت شنبه تمام مي‌شود.
مهدي رحمتي در وب سايت شخصي خود در مورد آخرين وضعيتش براي نقل و انتقالات گفت: با اتمام ليگ دهم و به دليل خستگي شديد، بلافاصله پس از اتمام مسابقات همراه خانواده ام به مشهد مقدس سفر کردم و از 2 روز قبل در منطقه اي از چالوس اقامت دارم و اکنون هم که ساعت 14 روز دوشنبه 23 خرداد ماه است در منزل خانواده آقاي خلعتبري مهمان هستيم که لازم ديدم روي سايت خود بنويسم.
وي افزود: بعد از قهرماني سپاهان مذاکره اي شفاهي با مسئولان باشگاه انجام دادم که آنها از من قولي گرفته اند که تا چند روز منتظرشان بمانم که اين مهلت شنبه آينده به اتمام خواهد رسيد.
رحمتي اضافه کرد: در روزهاي گذشته يکي دو تيم خواهان عقد قرارداد با من شدند که بايد بگويم اواسط هفته آينده همراه با خانواده ام به تهران بازمي گردم تا براي آينده ام تصميم نهايي را بگيرم. به هر حال بايد به من حق بدهيد بعد از انجام 83 بازي رسمي در عرصه ملي و باشگاهي و دهها بازي سنگين غير رسمي براي تيم هاي ملي و تيم باشگاهي ام نياز بود چند روزي را به استراحت مطلق بپردازم.

n_mamali
06-19-2011, 17:45
در صورتي که منصور ابراهيم‌زاده با ذوب‌آهن به توافق نرسد گزينه اول باشگاه سپاهان براي سرمربيگري است.
تعداد گزينه هاي باشگاه سپاهان براي سرمربيگري در اين تيم با حضور بوناچيچ با شاهين بوشهر کاهش پيدا کرد. باشگاه سپاهان پيش از اين با اين مربي و علي دايي مذاکرات اوليه را انجام داده بود.
با اتفاقات رخ داده بين منصور ابراهيم زاده و دليل مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن و جر و بحث اين دو در جلسه روز گذشته، تصميمات در باشگاه سپاهان تغيير کرده است. در صورتي که ابراهيم زاده با ذوب‌آهن به توافق نرسد جدي ترين گزينه براي سپاهان است اما سپاهاني ها به احترام تيم همشهري خود هنوز مذاکراتي با ابراهيم زاده نداشته اند.
اگر ابراهيم زاده با ذوب‌‌آهن به توافق برسد، علي دايي تنها گزينه سپاهان خواهد بود.

n_mamali
06-25-2011, 00:27
مدافع ملي‌پوش کشورمان پس از انجام مذاکرات نهايي، قراردادتش را به مدت يک سال ديگر با سپاهان تمديد کرد.
محسن بنگر در حالي که شايعه شده بود از سپاهان جدا شده و با داماش گيلان به توافق رسيده است امشب پس از مذاکرات نهايي‌اش با مسئولان باشگاه سپاهان قراردادش را به مدت يکسال ديگر با اين تيم تمديد کرد تا همچنان در جمع زردپوشان اصفهاني در مسابقات داخلي و خارجي حضور داشته باشد.

n_mamali
06-26-2011, 19:25
حسين پاپي با حضور در دفتر مديريت باشگاه سپاهان قرارداد خود را تمديد کرد.
به نقل از سايت باشگاه سپاهان، حسين پاپي امروز با حضور در دفتر ساکت مديرعامل باشگاه قرارداد خود را براي دو فصل ديگر تمديد کرد.
پاپي در اين باره گفت: سپاهان خانه من است و در اين باشگاه بزرگ شده ام. اميدوارم بتوانم براي اين تيم مثمر ثمر باشم و روزهاي خوب و روشن اين تيم کهن در ايران و آسيا تداوم داشته باشد.

sina acm
07-11-2011, 00:44
حسن اشجاری مدافع سابق استيل‌آذين با مسئولان سپاهان به توافق رسيده و عصر امروز با اين تيم قرارداد امضا مي‌كند.
اشجاري كه فصل گذشته پس از ۶ سال حضور در ذوب‌آهن راهي استيل آذين شد، نتوانست در اين تيم عملكرد خوبي از خود به نمايش بگذارد. اين مدافع پس از دوران پر فراز و نشيب خود در استيل آذين، طي روزهاي گذشته با تيم سپاهان به توافق رسيده و قرار است امروز با سپاهان قرارداد امضا كند.
اشجاري كه سال گذشته هم به دنبال پيوستن به سپاهان بود، به دليل اينكه ذوب‌آهن رضايتنامه‌اش را براي تيم‌ همشهري‌اش صادر نمي‌كرد، راهي استيل‌آذين شد اما در اين فصل به اصفهان بازگشته و مي‌خواهد دوران خوبش را در اصفهان تكرار كند.
اين مدافع با بيان اينكه همه مراحل مذاكراتم با سپاهان قطعي شده، می گوید:« تنها امضاي قرارداد باقي مانده و قرار است عصر امروز در تهران با ساكت مذاكره كنم و قراردادم را امضا كنم.»

C R 7 9
07-11-2011, 18:34
سپاهان تو کورس نقل و انتقالات نیست

sina acm
07-11-2011, 20:03
رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان دو روزه پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اگر سیدمهدی رحمتی با استقلال به توافق نرسیده باشد او را به اصفهان برمی‌گردانیم ولی ظاهرا مهدی رحمتی دیگر قصد بازگشت به سپاهان را ندارد. سپاهانی‌ها با این بازیکن تماس گرفته‌اند ولی رحمتی اعلام کرده که می‌خواهد در استقلال بماند.

غلامحسین حسینی رئیس هیئت مدیره سپاهان با تأیید این خبر می‌گوید:«ما با رحمتی دوباره صحبت کردیم ولی این دروازه‌بان گفت که می‌خواهد در استقلال بازی کند. پاسخ رحمتی منفی بود بنابراین حضور او در سپاهان منتفی است.»

دختر هامبورگی
01-05-2012, 18:20
رحیمی: جدایی یانوش از سپاهان هنوز قطعی نشده است ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] نقل و انتقالات باشگاه سپاهان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] تاریخ: امروز, 17:20 منبع: ایمنا

صبح امروز اخباری در مورد حضور میلوراد یانوش در تیم تراکتورسازی به گوش رسید و گفته می‌شد قلعه‌نویی به شدت خواستار جذب این مهاجم صربستانی به تیم تراکتورسازی است.
عصر امروز هم اخباری در مورد جدایی این بازیکن از سپاهان به گوش رسید اما مدیرعامل باشگاه سپاهان دقایقی پیش اعلام کرد که جدایی یانوش از سپاهان هنوز قطعی نشده است.
علیرضا رحیمی ادامه داد: یانوش هنوز به صورت قطعی از سپاهان جدا نشده اما تا یک یا دو ساعت دیگر همه چیز مشخص می‌شود.
به هر حال با توجه به اینکه سپاهان و تراکتورسازی هردو در کورس رسیدن به قهرمانی هستند باید دید آیا صدور رضایتنامه یانوش برای تراکتورسازی به سود طلایی‌پوشان است یا خیر؟!

DanielBahrami
01-05-2012, 19:49
يانوش از سپاهان جدا شد

مهاجم صربستاني تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از اين تيم اصفهاني جدا شد.

میلوراد یانوش با توافق با تیم سپاهان ‌از جمع زرد پوشان اصفهانی جدا شده است.

با توجه به سپری شدن نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران،‌ احتمال می رود این بازیکن صربستانی در کشور دیگری بازی کند.

دلیل جدایی مهاجم اسبق تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان از سپاهان اعلام نشده است.

میلوراد یانوش اوایل سال 89 با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوسته بود.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%AC%D8%AF% D8%A7_%D8%B4%D8%AF)

DanielBahrami
01-16-2012, 15:48
مهاجم آلبانيايي به تيم سپاهان مي‌پيوندد

مهاجم تيم ملي فوتبال آلباني فردا سه شنبه براي عقد قرارداد يک سال و نيم با تيم سپاهان وارد اصفهان خواهد شد.

"ژاهویر سوکای"، مهاجم 24 ساله که تجربه حضور در تیم‌های امید و بزرگسالان آلبانی را دارد، پس از تایید نهایی از سوی "زلاتکو کرانچار"، فردا سه شنبه برای عقد قرارداد رسمی با تیم فوتبال سپاهان وارد اصفهان می‌شود.

این مهاجم 184 سانتیمتری که در لیگ آلبانی در 12 بازی 9 گل به ثمر رسانده است، به عنوان بازیکن آزاد با این تیم اصفهانی قراردادی به مدت یک فصل و نیم منعقد می‌کند.

تیم سپاهان اصفهان که در روز پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر "میلوارد یانوش" را از دست داد، پس از جذب "برونو سزار کورئا" مهاجم برزیلی که در بازی با صنعت نفت آبادان 2 گل به ثمر رساند، قصد دارد با جذب این مهاجم آلبانیایی، قدرت خط حمله خود را افزایش دهد.

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7%D9%8A%D9%8A_%D8%A8%D 9%87_%D8%AA%D9%8A%D9%85_%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D 8%A7%D9%86_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D9%BE%D9%8A%D9%88 %D9%86%D8%AF%D8%AF)

alireza-joon
04-04-2012, 00:31
رحمتی:
سپاهان خانه من است سال بعد دوس دارم به اصفهان برگردم:afarin:

Sepahancf
04-06-2012, 00:38
think:::-ang

سپاهانی‌ها به دنبال این هستند که جلسه کمیته انضباطی مهاجم عراقی خود را هرچه زودتر برگزار کنند اما گویا این مهاجم به آنها اعلام کرده که تا زمان حضور مدیربرنامه‌هایش تصمیمی نخواهد گرفت.
عماد پیش از دیدار با الاهلی به دلیل اعتراض از حضور در تمرینات تیم منع شد و در روزهای گذشته هم در تمرینات سپاهان غایب بوده است.
مدیربرنامه‌های عماد که هم‌اکنون در کانادا به سر می‌برد، تا چند روز دیگر به ایران باز نخواهد گشت و به نظر می‌رسد عماد می‌‌خواهد تا رسیدن مدیر برنامه‌هایش به ایران، استراحت کند.
در حالی عماد رضا همچنان سرشناس ترین غایب سپاهان است که شایعه جدایی همیشگی او از سپاهان طی یکی دو روز اخیر شهر اصفهان را پر کرده است.
در صورتی که عماد رضا نیز از سپاهان جدا شود او سومین مهاجمی خواهد بود که در حین رقابتهای فصل جاری پس از فرزاد حاتمی و یانوش رختکن طلایی پوشان را ترک خواهد کرد.:ey babaaa:

sasahmad11
06-05-2012, 13:52
تيموريان و جباري در ليست خريد سپاهان

سرپرست تيم فوتبال سپاهان از تمايل اين باشگاه براي جذب دو بازيکن استقلال خبر داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] رسول خوروش درباره مذاکره سيد جلال حسيني با استقلال عنوان کرد: ما هم شنيده ايم که او از استقلال و چند تيم ديگر پيشنهاد دارد اما روز گذشته با اين بازيکن صحبت کرديم و قرار شد پس از بررسي پيشنهادهاي ديگر به باشگاه سپاهان بيايد.

سرپرست تيم سپاهان افزود: در ليست خريد ما آندرانيک تيموريان و مجتبي جباري هم هستند که قصد داريم به زودي با اين دو بازيکن مذاکره کنيم.

hamedss
06-06-2012, 07:32
رحمان احمدى: در سپاهان مى مانم

رحمان احمدى دروازه بان سپاهان كه فصل گذشته از لحاظ آمارى بهترين دروازه بان ليگ بود، به احتمال فراوان قراردادش را با اين تيم تمديد خواهد كرد. در روزهاى اخير خبرهاى مختلفى در مورد ماندن يا جدايى رحمان از سپاهان مطرح شد اما او گفت: امروز در باشگاه سپاهان حاضر خواهم شد تا جلسه اى با مديرعامل داشته باشم. روند مذاكرات در روزهاى اخير مثبت بوده و من به احتمال فراوان قراردادم را تمديد كرده و در سپاهان خواهم ماند. احمدى در پاسخ به اين سوال كه آيا جدايى بازيكنانى مثل سيد جلال حسينى و محسن بنگر باعث تضعيف سپاهان نخواهد شد تصريح كرد: من در جريان نيستم كه تا حالا چه بازيكنانى از سپاهان جدا شده اند. با اين حال تا آنجا كه من خبر دارم بنگر و حسينى با هيچ تيمى قرارداد امضا نكرده اند و اميدوارم باشگاه سپاهان آنها را براى فصل آينده هم حفظ كند.

پویامهربون
06-07-2012, 10:39
افرین سپاهان خوب قوی شده باید انصاری فرد رو بخره تازه بنگر از سپاهان رفت پرسپولیس

sasahmad11
06-09-2012, 19:37
مديرعامل باشگاه سپاهان با بيان اينکه با بنگر براي ماندن در اين تيم صحبت کرده، گفت: اميدوارم وي هنگامي که قراردادش تمام شد و خواست حلاليت بطلبد آن را هم رسانه‌اي کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] عليرضا رحيمي در برنامه ورزش و مردم درباره نقل و انتقالات گفت: بايد در قوانين نقل و انتقالات بازنگري شود. هنگامي که تعريفي از باشگاه خصوصي و دولتي نداريم مجبور هستيم به خودمان مسکن بزنيم. اکنون فدراسيون فوتبال اجازه مي‌دهد 4 بازيکن خارجي به باشگاه‌ها اضافه شود و با 7 بازيکن ليگ برتري که در مجموع 11 بازيکن مي‌شود. بر اين اساس هر سال در فصل و نقل و انتقالات 200 ورزشکار آزاد هستند. هر شخصي که اهل پول باشد بازيکن را مي‌برد. من اين را يک خطر مي‌بينيم.

وي ادامه داد: اگر به من هم 20 ميليارد بدهيد و من نتوانستم تيم پانزدهم را قهرمان کنم، کنار مي‌روم. بايد سهميه‌هاي جذب بازيکن را کم کنند و اشکال کار هم همين جا است. در اين صورت پول تعيين کننده نمي‌شود. قانون اين اجازه را داده هر بازيکني با هر قيمتي به هر باشگاهي خواست انتقال پيدا کند اما بهتر است يک بازيکن در يک تيم 3 سال بماند. هنگامي که يک تيم 11 بازيکنش را تغيير مي‌کند چه تاکتيکي مي‌تواند داشته باشد؟

رحيمي با بيان اينکه ابتدا بايد جايگاه باشگاه مشخص شود، اظهار داشت: تعريف قانونمندي از باشگاه نداريم. اول بايد جايگاه باشگاه را مشخص کنيم تا مسير هم مشخص شود.

مديرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به اين سؤال که پيش از اين گفته بود سپاهان جوانگرايي مي‌کند اما تنها يک بازيکن بومي دارد، گفت: از 8 تيمي که سپاهان در رده‌هاي مختلف دارد به جز يک عنوان نايب قهرماني همه تيم‌ها قهرمان شدند اما وقتي به يک تيم اجازه مي‌دهند 11 بازيکن جديد بياورد تيم‌هايي مانند ما نابود مي‌شوند. بايد قوانين تغيير کند.

رحيمي در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينکه ورزشگاه نقش جهان چه زمان آماده خواهد شد گفت: سال آينده اولين بازي سپاهان در اين ورزشگاه برگزار مي‌شود.

وي درباره حضور کريم انصاري‌فرد در سپاهان گفت: وي شرط خاصي دارد و گفته هر زماني که تمايل داشته باشد مي‌خواهد به باشگاه‌هاي خارجي بپيوندد.

رحيمي درباره قرارداد بنگر با پرسپوليس و اينکه اين بازيکن گفته سپاهان مرا نخواسته و با من صحبت نکرده‌، خاطرنشان کرد: در طبقه چهارم باشگاه 30 نفر شاهد بودند که يک ساعت با بنگر جلسه داشتيم. اميدوارم وي هنگامي که قراردادش تمام شد و خواست حلاليت بطلبد آن را هم رسانه‌اي کند.

sasahmad11
06-09-2012, 19:39
سرپرست تيم فوتبال سپاهان با اشاره به نقل و انتقالات تيم گفت: حضور 4 بازيکن در تيم قطعي است و رحمان احمدي و طالبي را هم مي‌خواهيم و يک سهميه ديگر مي‌ماند که فعلا آزاد مي‌گذاريم تا بعدا در موردش فکر کنيم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] رسول خوروش در خصوص آخرين وضعيت نقل و انتقالات تيم سپاهان اظهار کرد: با رحمان احمدي هنوز در حال مذاکره هستيم و با فرشيد طالبي نيز به توافقات خوبي رسيده‌ايم.

خوروش در خصوص اينکه باشگاه برخي از بازيکنان حاشيه ساز را رد کرده است، گفت: اين صحبت‌ها را نه رد مي‌کنم و نه تاييد!

sasahmad11
06-13-2012, 13:27
هافبک تيم فوتبال سپاهان در آستانه جدايي از اين تيم قرار دارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] در حالي که باشگاه سپاهان چندي قبل اعلام کرد با احمد جمشيديان به توافق رسيده و قرارداد داخلي امضا کرده است، اين بازيکن در آستانه جدايي از اين تيم قرار دارد.

جمشيديان هنوز با اين باشگاه به توافق مالي نرسيده و قراردادش را هم براي تمديد قرارداد امضا نکرده است.

گفته مي شود باشگاه‌هاي مس کرمان و استقلال خواهان به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند.

sasahmad11
06-22-2012, 22:03
فکر می‌کردیم جباری در استقلال می‌ماند اما اگر حضور او در این تیم منتفی شده باشد، بی شک باشگاه به دنبال جذب جباری خواهد بود و مذاکرات جدی را با او آغاز می‌کند.
رسول خوروش در گفتگو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران اصفهان درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اظهار کرد: تاکنون مذاکرات ما جدی نبود، چرا که فکر می‌کردیم جباری در استقلال می‌ماند اما اگر حضور او در این تیم منتفی شده باشد، بی شک باشگاه به دنبال جذب جباری خواهد بود و مذاکرات جدی را با او آغاز می‌کند.
وی افزود: تاکنون هر چه مربوط به رایزنی‌فولاد مبارکه سپاهان با جباری مطرح شده، به هیچ وجه از سوی مدیرعامل یا نماینده رسمی باشگاه نبوده است.
ما پیغام‌هایی را هم مبنی بر تمایل جباری برای حضور در فولاد مبارکه سپاهان دریافت می‌کردیم. به هر حال فولاد مبارکه سپاهان می‌تواند از وجود چنین بازیکن توانمندی استفاده کند.
وی اظهار داشت:تیم ما در فصل بعد بازی های دشواری را پیش رو دارد و به همین دلیل نیازمند هافبک قوی همانند نویدکیا هستیم تا بتوانیم در دو جبهه قدرتمند ظاهر شویم.
خوروش درباره شایعاتی مبنی بر احتمال حضور محمد نصرتی در فولاد مبارکه سپاهان نیز خاطر نشان کرد: تا جایی که می‌دانیم این بازیکن با تیم تراکتورسازی قراردادی امضا کرده است.
شاید در گذشته این بازیکن جزو گزینه‌های ما بوده، اما الان دیگر نیست.
فولاد مبارکه سپاهان سه مدافع مرکزی خوب دارد و از این نظر تیم ما کامل است. ما هادی تامینی، فرشید طالبی و علی احمدی را در اختیار داریم، ضمن این که باید به جوانان تیم‌های پایه باشگاه هم توجه داشته باشیم.
خوروش درباره وضعیت سید صالحی نیز گفت: سید صالحی هنوز تصمیم نهایی‌اش را برای ماندن در فولاد مبارکه سپاهان نگرفته است.
او از بازیکنان با سابقه و خوب ماست و باشگاه تمایل به تمدید قرارداد او دارد، اما سید صالحی دغدغه‌هایی از جمله نیمکت نشین نبودن دارد که باشگاه در این موضوع تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند ورود کند.
بحث استفاده از بازیکنان تنها با نظر سرمربی تیم است.
سید صالحی کاپیتان فولاد مبارکه سپاهان بوده و هم از نظر شخصیتی مورد تایید باشگاه است. البته تیم ما در خط حمله فعلا از وجود سه مهاجم توانمند دیگری همچون برونو سزار، سوکای و محمد غلامی استفاده می‌کند.
وی با بیان این که هنوز ماندن یا رفتن رحمان احمدی دروازه‌بان فصل پیش فولاد مبارکه سپاهان مشخص نیست اما مذاکرات در این باره ادامه دارد، درباره وضعیت عماد رضا نیز خاطر نشان کرد: با اتفاقاتی که درباره این بازیکن افتاد، فولاد مبارکه سپاهان تصمیم به استفاده از این مهاجم ندارد.
او البته با ما قرارداد دارد که طبیعتا در لیست فروش باشگاه قرار گرفته است.
باشگاه‌هایی هستند که تمایل به جذب او دارند و فعلا مذاکرات در این باره ادامه دارد.
سرپرست تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با بیان این که زلاتکو کرانچار طبق تاریخ مقرر یعنی 27 خرداد به اصفهان برگشت، درباره برنامه اردوی تمرینی این تیم، اظهار کرد: کرانچار در همان زمانی که اعلام کرده بود به ایران برگشت و تمرینات زیر نظر او دنبال می‌شود.
فولاد مبارکه سپاهان از چهارم تا هفدهم تیر اردوی آماده سازی در ترکیه خواهد داشت و الان هم در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کند.

sina acm
06-23-2012, 12:02
عادل کلاه کج به جمع طلایی پوشان پیوست

عادل کلاه کج بنا به درخواست زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان مذاکراتی را با مدیریت این باشگاه داشت وسرانجام با عقدقراردادی سه ساله به جمع طلایی پوشان اصفهان پیوست.

کلاه کج سابقه کارکردن با کرانچار در تیم پرسپولیس را دارد وهمین مساله سبب درخواست این مربی کروات به جذب او در باشگاه فولادمبارکه سپاهان شده است.

sasahmad11
07-11-2012, 12:10
بازيکن سابق تيم الوصل امارات با عقد قراردادي به سپاهان پيوست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] محمدرضا خلعتبري بازيکن تيم ملي فوتبال پس از توافق با مديران فولاد مبارکه سپاهان و تائيد هيئت مديره باشگاه با عقد قراردادي يک‌ساله به تيم سپاهان ملحق شد.

sasahmad11
07-11-2012, 12:10
[Only Registered And Activated Users Can See Links]سرانجام محمدرضا خلعتبری تیم پیدا کرد و از شاگردی مارادونا به شاگردی کرانچار رسید تا برای قهرمانی در آسیا رقابت کند. سایت باشگاه سپاهان با اعلام این خبر نوشت:«محمدرضا خلعتبری بازیکن تیم ملی فوتبال عصر سه شنبه پس از توافق با مدیران فولاد مبارکه سپاهان و تائید هیئت مدیره باشگاه با عقد قراردادی یکساله به قهرمان ایران ملحق شد تا در ادامه همراه و همیار طوفان زرد در مسابقات پیش رو باشد. قرارداد خلعتبری پس از این توافق در در هیئت فوتبال استان اصفهان به ثبت رسید.»

خلعتبری بمب نقل و انتقالات برای استقلال و پرسپولیس بود اما هیچ یک از این دو تیم نتوانستند شرایط قرارداد با او را فراهم کنند.

خلعتبری پس از پیوستن به سپاهان ابراز امیدواری کرد که بتواند با این تیم قهرمان آسیا و لیگ شود.

42d3e78f26a4b20d412==