PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات بایرن مونیخ در فصل 2012-2011

*Rossonero*
07-15-2011, 16:20
باسلام
دراین قسمت اخبار مربوط به
نقل و انتقالات تیم بایرن مونیخ
در فصل
2012-2011
قرار میگیرد

*Rossonero*
07-15-2011, 16:27
بایرن مونیخ ستاره کوچک ژاپنی را به خدمت گرفت
گامبا اوزاکا تایید کرده است که ستاره با ارزش و جوان ژاپن به بایرن مونیخ آلمان پیوسته ، او به آرین روبن جدیدی تبدیل میشود

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اوسامی 19 ساله این ماه برای اولین بار به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او انتظار دارد که اگر 6 ماه انتقال قرضی او به بایرن موفقیت آمیز بود قراردادش را دائمی کند.
او در کنفرانس خبری گفت:من از اینکه میخواهم باشگاه را در طول فصل ترک کنم کمی نگران هستم اما شانسی مانند این هر روز به سراغ من نمیاید. به نظر من این تصمیم درستی بود که در این چالش بزرگ شرکت کنم ، صادقانه میگویم که تا به حال در آن شرکت نکرده ام.تصور بازی کردن در این لیگ بزرگ در کنار بازیکنانی فوق العاده سورپرایز عالی است.
اوسامی به او اجازه داده تا بازی اش را در سطحی دیگر در آلمان ادامه دهد و حتی هشدار داده که ممکن است او با آرین روبن و فرانک ریبری برای کسب جایگاهشان ( ترکیب تیم ) رقابت کند.
اوسامی گفت : من میخواهم توانایی هایم را افزایش دهم تا به جایی برسم که بتوانم جایشان را از آن ها بگیرم .
او ماه آینده گامبا اوزاکا را بعد از دیدارشان برابر ویسل کوب ترک خواهد کرد.

*Rossonero*
07-15-2011, 16:28

دیل جنینگز به بایرن پیوست

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باواریایی ها قراردادی با مهاجم 18 ساله ترینمر رورس از لیگ یک انگلستان، دیل جنینگز به امضا رساندند.

مدیر باشگاه رورس، لس پری گفت:" باواریایی ها یک پیشنهاد بسیار خوب برای جذب دیل به باشگاه ارائه داد و ما نمی خواستیم آن را از دست دهیم و جلوی جنینگز بازیکن جوان تیم را برای یک جرکت باورنکردنی و پیشرفت فوتبالی بگیریم."

" زمانیکه یک باشگاه با تاریخ و بزرگی بایرن به شما پیشنهاد می دهد تا دیل بازیکن جوان را به خدمت بگیرد ما به دلیل آنکه بهترین ها را برای دیل می خواستیم با این انتقال موافقت کردیم زیرا سیستم پرورش جوانان بایرن بسیار حرفه ای است و می تواند تاثیر بسزای در پیشرفت این بازیکن جوان داشته باشد."

دیل جنینگز در این فصل برای رورس 32 بار به میدان رفت و موفق شد 6 گل نیز برای تیم خود به ثمر برساند.

*Rossonero*
07-15-2011, 16:29
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد ، آرتور ویدال کاملاً علاقه مند نیست که از بایرلورکوزن به بایرن مونیخ برود. این بازیکن که اکنون در تیم ملی شیلی به سر می برد ، در حال بررسی گزینه های دیگر می باشد.

رودی فولر ، مدیر ورزشی بایرلورکوزن بارها و بارها گفته است که ، حاضر نیستند آرتور ویدال را به هیچ باشگاه آلمانی بفروشند و فقط حاضرند او را به یکی از تیم های خارجی واگذار کنند. آنها به همین دلیل پیشنهاد 15 میلیون یورویی بایرن مونیخ را برای فروش ویدال 24 ساله رد کردند. در چند روز پیش گفته می شد که این بازیکن در سال آینده به صورت بازیکن آزاد به بایرن مونیخ خواهد پیوست ، ولی اکنون خبرها حاکی از آن است که این بازیکن در اندیشۀ گزینه های جدید می باشد.
به گزارش روزنامۀ ورزشی ایتالیایی "Triunfo" تیم یوونتوس مبلغ 21 میلیون یورو برای خرید آرتور ویدال کنار گذاشته است. آرتور ویدال که در اردوی تیم ملی شیلی برای حضور در رقابتهای کوپا آمریکا حضور دارد در این خصوص گفت: "یوونتوس؟ بله ، می تواند یک راه دیگری باشد. من در مورد آینده ام فکر خواهم کردم ، و یوونتوس می تواند یک گزینۀ خوب برای من باشد. من بعد از رقابتهای کوپا آمریکا تصمیم را خواهم گرفت."

*Rossonero*
07-15-2011, 16:29
بوآتنگ به بایرن پیوست

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باشگاه بایرن مونیخ قراردادی چهار ساله با مدافع 22 ساله منچستر سیتی به امضا رساند. بوآتنگ 5امین خرید تابستانی باواریایی ها پس از نوئر، رافینا، پترسن و تاکاشی اوسامی محسوب می شود.

بایرن با این مدافع ملی پوش به توافقی 4 ساله و تا سال 2015 دست یافته است و توانست موافقت سران باشگاه منچستر سیتی را نیز برای این انتقال جلب کند. اطلاعات مالی این انتقال هنوز فاش نشده است و از آن به عنوان اطلاعاتی محرمانه یاد شده ولی به نقل از دیلی میل برای این انتقال سران بایرن مبلغ 10 میلیون پوند به آبی های منچستر پرداخت کرده اند.

این مدافع هم اکنون در لس آنجلس و در اردوی پیش از فصل منچستر سیتی حاضر است و انتظار می رود طی چند روز آینده برای حضور در تست پزشکی باشگاه بایرن وارد مونیخ شود.

رومینیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن در مورد این انتقال گفت:" مذاکرات بسیار و طولانی با سران منچستر انجام شد اما در نهایت ما توانستیم با موفقیت بوآتنگ را به مونیخ بیاوریم. ژروم بوآتنگ اولویت اول ما برای حضور در مرکز خط دفاعی تیم بود."

نرلینگر مدیر ورزشی بایرن نیز گفت:" بوآتنگ جوان کاملا برای حضور در ترکیب بایرن مناسب است او تجربه بین المللی کافی دارد و همچنین وی اولین انتخاب سرمربی ما هاینکس است."

sina acm
07-16-2011, 00:18
اولین ژاپنی تاریخ باشگاه بایرن، تاکاشی اوسامی 19 ساله روز پنج شنبه از اوزاکا به مونیخ آمد.
به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران وینگر 19 ساله ژاپنی برای حضور در تمرینات آماده سازی بایرن تقریبا همزمان با اعلام خبر انتقال بوآتنگ به بایرن وارد مونیخ شد. ورود وی به فرودگاه مونیخ را 8 دوربین خبری پوشش می داد.
مدیر ورزشی بایرن کرستین نرلینگر به سایت رسمی باشگاه بایرن گفت:" ما زمان زیادی اوسامی را زیر نظر داشتیم و از اینکه موفق شدیم او را به بایرن بیاوریم بسیار خوشحال هستیم."
اوسامی با قراردادی قرضی از گامبا اوزاکا به بایرن پیوست البته بندی در این قرارداد گنجانده شده است که در پس از گذشت 12 ماه بایرن می تواند برای ثبت دائمی قرارداد وی اقدام کند. او پس از اسکان در هتل و هنگامی که به شدت از استقبال انجام شده در هیجان بود گفت:" من واقعا افتخار می کنم که به من فرصت حضور در تیم بزرگی همچون بایرن داده شده است."

*Rossonero*
07-26-2011, 06:09
بایرن به بدنبال دنیل اگر مدافع لیورپول

بایرن مونیخ به خرید دنیل اگر مدافع ایورپول علاقه مند است .

به گزارش میرور باشگاه بایرن مونیخ به دنبال خرید مدافع لیورپول اند .

با وجود پیشنهاد خوب بایرنی ها این بازیکن دانمارکی به دنبال ماندن در لیورپول است . با این وجود لیورپول برای خرید های بیشتر در تابستان مجبور است آنها را بفروشد .

Fc Bayern München
08-24-2011, 18:05
بهترین خرید بایرنی ستاره ژاپنی بود که به خدمت گرفتند.

Fc Bayern München
08-24-2011, 18:53
گزینه های خرید بایرن برای جانشینی اولیچ

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باواریایی ها با مصدومیت اویکا اولیچ و در ادامه فصل نقل و انتقالات به فکر جذب یک مهاجم هستند. در این میان با توجه به قرارداد هایی که مهاجمین برتر اروپا دارند دیوید ان گوگ و نیکولاس بنتنر را می توان جز گزینه های احتمالی حضور در باشگاه بایرن محسوب کرد.

ان گوگ مهاجم 22 ساله و فرانسوی باشگاه لیورپول مورد توجه ساندرلند و بولتون نیز بوده است و باشگاه لیورپول برای این بازیکن مبلغ 5 میلیون یورو را در نظر گزفته است.

داستانی مشابه نیز برای نیکولاس بنتنر وجود دارد پیشنهادات بسیاری برای جذب مهاجم ناراضی باشگاه آرسنال از آلمان، ترکیه و پرتغال وجود دارد. مبلغ انتقال بنتنر به نظر کمی گران تر از ان گوگ باشد برای جذب نیکولاس باید مبلغ 10 میلیون یورو و دستمزدی بالا را متصور شد که به نظر این مبلغ برای بایرن مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

Fc Bayern München
08-24-2011, 18:55
:bayern::bayern::bayern:

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باواریایی ها پس از مصدومیت و غیبت چند هفته ای ایویکا اولیچ ممکن است در ادامه فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مهاجم باشد.

کارل هاینس رومینیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن پس از مصدومیت شدید و غیبت چند هفته ای اویکا اولیچ خبر از احتمال جذب یک بازیکن در خط تهاجمی تیم در ادامه فصل نقل و انتقالات تابستانی داد.

مصدومیت شدید از ناحیه لگن و غیبت 6 هفته ای مهاجم کروات بایرن موجب شد تا بایرنی ها با تنها دو مهاجم آماده در ادامه فصل مواجه شوند. این در حالی است که اولیچ پس از بهبودی از مصدومیت طولانی مدت و غیبتی 9 ماهه در ترکیب بایرن قرار گرفت.

Fc Bayern München
08-24-2011, 18:57
باشگاه کلن پودولسکی را از دست نمی دهد

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باشگاه کلن با رد پیشنهاد گالاتاسرای برای به خدمت گرفتن لوکاس پودولسکی اعلام کرد هیچ برنامه ای برای فروش لوکاس پودولسکی در فصل نقل و انتقالات تابستانی ندارد.

فولکر فینک مدیر ورزشی کلن به روزنامه بیلد می گوید:" سه الی چهار روز پیش تماس هایی با نمایندگان چند باشگاه برای به خدمت گرفتن پودولسکی داشتیم و در یک گفتگوی بسیار کوتاه من به آن ها گفتم که هیچ برنامه ای برای فروش لوکاس نداریم و او را حفظ می کنیم."

مهاجم 26 ساله و اسبق باشگاه بایرن با پیشنهادی 9 میلیون یورویی از طرف ترکیه ای مواجه شده بود و به نظر می رسید باشگاه کلن چراغ سبز را به گالاتاسرای نشان داده باشد. پودولسکی پس از آنکه بازوبند کاپیتانی باشگاه کلن از وی گرفته شد به نظر می رسید دچار اختلافاتی با سران باشگاه شده باشد و نتایج ضعیف کلن در آغاز فصل نیز موجب شد تا این پیشنهاد ترکیه ای ها کمی جدی پنداشته شود.

روزنامه بیلد با انتشار این خبر ادامه می دهد که پودولسکی با نظر مستقیم فاتیح تریم انتخاب شده بود و گالاتاسرای آماده ارائه قراردادی چهار ساله به ارزش 3.4 میلیون یورو در هر سال برای این مهاجم ملی پوش باشگاه کلن بود.

Fc Bayern München
08-25-2011, 16:02
علاقه بايرن به جذب مونتو ليوو ملی پوش ايتاليايی

وب سايت رسمی کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران - مديران فيورنتينا اعلام کرده اند بازيکنشان را فقط به تيمی خارج از ايتاليا خواهند فروخت. ميلان، اينتر و يوونتوس علاقمند به جذب ريکاردو مونتو ليوو ملی پوش ايتاليايی فيورنتينا بودند اما حالا روزنامه های ايتاليايی مانند گازتا دلو اسپورت و توتو اسپورت خبر ميدهند شانس بايرن برای جذب او بيشتر شده است.

مونتو ليوو تا 2012 قرارداد دارد و بايرن ظاهراً حاضر به پرداخت 10 ميليون يورو برای او است. مونتو ليوو از مادری آلمانی و پدری ايتاليايی متولد شده و به زبان آلمانی آشنا است. او در پست هافبک بازی می کند و بازيکنی خلاق و پاس دهنده خوب به شمار ميرود، 26 ساله و 181 سانتی متر قد دارد.

ManUtd
09-03-2011, 20:21
دورتموند پیشنهاد بایرن برای جذب گوتزه را رد کرد

ستاره 19 ساله دورتموند در یک سال گذشته هم برای تیم ملی آلمان و هم برای باشگاهش درخشیده و مورد توجه چندین باشگاه اروپایی از جمله بایرن مونیخ نیز قرار گرفته است

هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی دورتموند اعلام کرد این باشگاه پیشنهاد بایرن مونیخ را برای جذب ماریو گوتزه رد کرده است.

گوتزه 19 ساله در یک سال گذشته هم برای تیم ملی آلمان و هم برای دورتموند عملکرد درخشانی داشته و در پیروزی 6 بر دو ژرمن ها مقابل اتریش نیز به میدان رفت.

با وجود اینکه دورتموند اعلام کرده بود گوتزه را به یک تیم آلمانی نخواهد فروخت سران بایرن برای جذب این ستاره جوان ابراز علاقه کردند.

باشگاه آرسنال در روزهای پایانی مهلت نقل و انتقالات پیشنهاد قابل توجهی برای جذب گوتزه ارائه کرد اما در نهایت او در بوندسلیگا ماندنی شد. احتمالا با شروع مجدد فصل نقل و انتقالات در ژانویه بار دیگر شاهد پیشنهادهایی برای جذب این ستاره جوان آلمانی خواهیم بود.
سايت گل

ManUtd
09-05-2011, 01:15
آرين روبن: آماده تمديد قرارداد با بايرن هستم
آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ، اعلام کرد آماده است تا قراردادش را با این باشگاه باواریایی تمدید کند.

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، هفته گذشته اعلام کرده بود که مطمئن است روبن قراردادش را با این باشگاه تمدید خواهد کرد و این بازیکن هلندی نیز اکنون آمادگی اش را برای تمدید قرارداد اعلام کرد.

روبن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" هنوز با باشگاه برای تمدید قرارداد صحبت نکرده ام اما برای این کار کاملا آماده ام. شرایط خیلی خوبی در باواریا دارم و از بودن در این باشگاه احساس بسیار خوبی دارم.

اینکه آنها می خواهند قرارداد من را تمدید کنند، در حالی که هنوز به آخرین فصل قراردادم نرسیده ام، باعث تعجب من نمی شود. باشگاه ها معمولا در این مقطع مذاکرات شان را شروع می کنند. باید صبر کنیم و ببنیم چه اتفاقی رخ می دهد. در فوتبال هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد."

روبن در سال 2009 از رئال مادرید به بایرن مونیخ پیوست و از همان زمان به یکی از بازیکنان اصلی این باشگاه تبدیل شد.
ورزش سه

ManUtd
09-06-2011, 11:07
روبن:از ادامه همكاري با بايرن استقبال مي‌كنم
به نقل از نشريه فوتبال هلند، آرين روبن در اين‌باره گفت: در مدتي که با بايرن همکاري مي‌کنم از حضور در مونيخ احساس راحتي مي‌کنم و راضي هستم، فکر کنم اين احساسي متقابلي است و باشگاه هم خرسند است. به اين ترتيب گمان مي‌کنم بايرن در ماه‌هاي آينده براي انجام مذاکره بر سر تمديد قراردادي جديد اقدام کند.

اين ستاره 27 ساله که از دو فصل قبل در خدمت‌ باوارايي‌ها است، افزود: در اين باره هنوز هيچ صحبتي ميان ما نشده است، ولي من اعلام مي‌کنم هر زمان که چنين مذاکراتي باشد، از انجامش استقبال مي‌کنم. در روزهاي گذشته نيز اولي هوينس مدير بايرن ابراز اميدواري کرده بود اين باشگاه به همکاري با اين بازيکن خوش تکنيک ادامه دهد.
روبن از سال 2009 درازاي 24 ميليون يورو از رئال‌مادريد به بايرن منتقل شد و تا سال 2013 با اين تيم قرارداد دارد، اين بازيکن هلندي تاکنون 40 بازي در بوندس‌ليگا براي مونيخي‌ها انجام داده و 29 گل نيز زده است.
ورزش سه

ManUtd
09-09-2011, 10:55
الکساندر کولاروف گزينه جديد بايرن
بنا بر گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران از ترانسفر مارکت این مدافع 26 ساله با توجه به مصدومیت جدی و همچنین جذب گائل کلیشی توسط منچستر سیتی موقعیت خود را در ترکیب آبی های منچستر از دست داده است و می تواند در صورت تمایل این باشگاه را در نقل و انتقالات زمستانی ترک کند. با توجه به شایعات رسیده باشگاه بایرن مونیخ شرایط کولاروف را زیر نظر دارد و برای عقد قرارداد با وی علاقه مند است.
varzesh3

دختر هامبورگی
02-08-2012, 12:56
بايرن در جست‌وجوي يک دروازه‌بان ديگر

پرافتخار‌ترين تيم فوتبال باشگاهي آلمان پس از 8 ماه از استخدام مانوئل نوير در تکاپوي جذب سنگرباني ديگر است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از روزنامه مونشنر‌مرکور، کریستیان نرلینگر، مدیر ورزشی باوارایی‌ها در چند روز گذشته در کنار رسیدگی به امور تیمی، وظیفه داشت وضعیت چند دروازه‌بان نامزد شده را برای فصل بعد مورد بررسی و ارزیابی قراردهد. علت این امر به خداحافظی هانس یورگ بوت، سنگربان ذخیره تیم در تابستان آینده مربوط می شود.
بایرن که اواخر بهار سال جاری با تلاش بسیار موفق شد مانوئل نویر، سنگربان شماره یک تیم ملی آلمان را از شالکه به خدمت گیرد، اکنون پس از گذشت چند ماه یکبار دیگر دغدغه استخدام سنگربان دارد.
در این مورد نرلینگر گفت:‌ هر دروازه‌بان جدیدی را که استخدام کنید باید در وهله نخست این نکته را بپذیرد که مانوئل نویر سنگربان شماره یک است. اما با توجه به مصاف‌های پرشماری که تیم در مسابقات متعدد در پیش دارد، فرصت حضور در میدان را نیز خواهد داشت.
مطابق تصمیمات اتخاذ شده قرار است بوت ۳۸ ساله پس از اتمام دوران ورزشی به عنوان مسئول هماهنگی تیم‌های جوانان باشگاه که بالغ بر ۲۲ تیم است، فعالیت خواهد کرد.

Fc Bayern München
02-08-2012, 13:12
یوسامی: اگر بخواهم صادق باشم، در بایرن نخواهم ماند ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تاکاشی یوسامی هافبک ژاپنی تیم بایرن که به صورت قرضی به بایرن آمده است اعلام کرد در پایان فصل همکاری خود با باواریاییها را قطع خواهد کرد
تاکاشی یوسامی هافبک ژاپنی تیم بایرن مونیخ که تابستان سال گذشته به صورت قرضی به بایرن آمد اظهار دارد که باواریاییها میی خواهند قرارداد وی را دائمی کنند و خواهان همکاری با وی هستند٬ اما او تایید کرد که دوست دارد به باشگاه دیگری برود.
یوسامی در گفتگویی با TZ گفت:" بایرن می خواهد مرا برای یکسال دیگر قرض بگیرد اما، من مطمعن نیستم که چنین اتفاقی رخ دهد."
" اگر بخواهم صادق باشم، من اینجا نخواهم ماند. اگر تیمی باشد که من بتوانم در آنجا بیشتر بازی کنم و نقش مهمتری ایفا به آنجا رفت.
یوسامی تابستان گذشته به صورتی قرضی برای یکسال به بایرن آمد. او در قراردادش ماده ای دارد که مبلغ انتقال وی به مونیخ به صورت دائم را حدود 2 میلیون یورو مشخص کرده است. از زمانی که او به بایرن آمده است در تلاش است که نظر مربیان بایرن را به خود جلب کند اما وی در فصل جاری تنها سه دیدار به صورت بازیکن جایگزین وارد زمین شده است و موفق شده است 50 دقیقه برای سرخ پوشان باواریا بازی کند.
یوسامی در مورد پیشنهاد دیگر تیمها میگوید: " اگر پیشنهاد وجود داشته باشد که فرصتهای مناسبی برای من به وجود آورد به آن فکر خواهم کرد."
یوسامی 19 ساله در تیم دوم بایرن شرایطی به مراتب بهتر از تیم اصلی بایرن دارد. تیم دوم بایرن در دسته چهار لیگ آۀمان بازی میکند و یوسامی موفق شده است در 14 حضور برای این تیم 6 گل بزند و 2 پاس گل هم بدهد.

Fc Bayern München
02-08-2012, 13:13
شقیری وارد آلمان شد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به گزارش بیلد ژردان شقیری تنها یک قدم دیگر با امضای قرارداد با باواریاییها فاصله دارد.
به گزارش بیلد: شقیری برای انجام تست های پزشکی امروز وارد آلمان شد.
بعد از اینکه باشگاهای بایرن مونیخ و بازل بر سر انتقال ژردان شقیری با مبلغ ۹ میلیون یورو به توافق رسیدند انتظار میرود که این پدیده ۲۰ ساله با امضای قراردادی ۴ ساله به بایرن بپیوندد.
اخبار اسکای اسپورت گزارش میدهد که اوایل بعد از ظهر امروز یک ماشین حاوی شقیری به دفتر یایرن آمد .
بایرن پیش از شقیری برای جذب مارکو رئوس تلاش کرد اما این بازیکن به تیم دورتموند پیوست .
منابع آلمانی اعلام کرده اند که بایرن در چند روز آینده خبر پیوستن شقیری را رسانه ای خواهند کرد.
شقیری در اواخر ماه جاری باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف تیم بایرن بیاید .

Fc Bayern München
02-08-2012, 13:14
توافق بزرگترین پدیده فوتبال سوئیس با بایرن مونیخ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بنابه نوشته یک روزنامه چاپ آلمان بزرگترین پدیده فوتبال سوئیس با تیم بایرن‌مونیخ به توافق رسیده و از فصل آینده برای باوارایی‌ها بازی خواهد کرد.
به نقل از بیلد، پس از چندین هفته بحث بر سرانتقال شرادن شه‌کری؛ این بازیکن ۲۰ ساله فصل آینده تیم اف.ث.بازل را ترک خواهد کرد و برای بایرن‌ بازی خواهد کرد.
این بازیکن تکنیکی از طریق مدیر برنامه‌های خود توافقات اولیه را انجام داد و اکنون درآستانه عقد قرارداد با سرخ‌پوشان بایرن است. با آنکه بایرن در مورد این خبر هنوز واکنشی نشان نداده گفته می شود ژرمن‌ها رقمی بالغ بر ۹ میلیون یورو به تیم سوئیسی برای امضا قرارداد خواهند پرداخت تا بتوانند قراردادی تا سال ۲۰۱۶ با وی امضا کند.
شرادان شه‌کری بازیکنی است که در پست هافبک بازی می کند، تاکنون ۱۷ مرتبه برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است.

Fc Bayern München
02-08-2012, 13:14
بایرن مونیخ مقصد بعدی کریستین چیوو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[/URL]

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باشگاه بایرن مونیخ آلمان قصد دارد تابستان آینده کریستین چیوو را به خدمت بگیرد.
به نقل از کوریره دلا سرا، بایرنی‌ها قصد دارند یک مدافع کهنه کار را جانشین دانیل فن بویتن کنند و بر این اساس کریستین چیوو را در فهرست خریدهای خود قرار داده‌اند.
چیوو که در انتهای این فصل قراردادش با نراتزوری به پایان می‌رسد،‌ مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته زیرا می‌تواند بر اساس قراردادی آزاد و با توجه به قانون بوسمن راهی تیم دیگری شود.
او بازیکنی است که توانایی این را دارد که هم در دفاع مرکزی و هم در دفاع چپ برای تیمش بازی کند. با توجه به توانایی‌های او، به نظر می‌رسد باشگاهی مانند بایرن مقصد خوبی برای او باشد.
کریستین چیوو سال 2007 به اینترمیلان پیوست. او هم‌چنین پیشینه پوشیدن پیراهن تیم‌های رم و آژاکس را نیز در کارنامه خود دارد.

[url][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Fc Bayern München
02-08-2012, 13:15
دورتموند، وولفسبورگ، لاتزیو، رم و یووه، مشتریان اولیچ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از زوددویچه سایتونگ، ۵ تیم مطرح فوتبال آلمان و ایتالیا خواهان جذب مهاجم کروات بایرن‌مونیخ هستند.
در شرایطی که گفته می‌شود اویکا اولیچ در پایان فصل جاری پس از خاتمه قراردادش با بایرن‌مونیخ از جمع باوارایی‌ها در سن ۳۲ سالگی جدا خواهد شد، چندین تیم بزرگ آلمانی و ایتالیایی مشتاقانه برای جذب این مهاجم صف‌آرایی کرده‌اند.
بر اساس این گزارش از بوندسلیگا تیم‌های بروسیادورتموند، قهرمان فصل گذشته لیگ و وولفسبورگ خواهان اولیچ هستند و از کالچو ایتالیا تیم‌های رم و لاتزیو در کنار یوونتوس سعی بر رایزنی با وی به منظور عقد قرارداد دارند.
اولیچ که مدتی با مشکل مصدومیت مواجه بود، اکنون با بازگشت به دوران اوج باعث جلب توجه تیم‌های باشگاهی اروپایی شده است.

ALEX-ss
03-20-2012, 19:47
روبن در آستانه تمديد قرارداد با بايرن مونيخ

مدير ورزشي باشگاه بايرن‌ مونيخ اعلام کرد قرارداد آرين برون به زودي تمديد خواهد شد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] کريسيتين نرلينگر مدير ورزشي باشگاه بايرن‌ مونيخ در مصاحبه‌اي با نشريه بيلد آلمان درباره قرارداد آرين روبن مهاجم اين تيم گفت: در آستانه نهايي کردن تمديد قرارداد او هستيم. روبن بازيکن بسيار خوبي است و ما از قبل مي‌دانستيم که او را مي خواهيم حفظ کنيم.

روبن در روز شنبه، در جريان پيروزي 6 بر صفر بايرن‌ مونيخ مقابل هرتابرلين سه گل از شش گل تيمش را وارد دروازه‌ حريف کرد. اين بازيکن در سه بازي اخير تيمش هفت گل زده و چهار پاس گل داده است.

قرارداد اين بازيکن 28 ساله در سال 2013 با بايرن‌ مونيخ به اتمام مي‌رسد.

omid2
03-23-2012, 16:44
بايرن و يووه به دنبال مدافع برزيلي بارسا

مدافع چپ برزيلي بارسا، مورد توجه بايرن مونيخ و يونتوس قرار گرفته است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش رسانه های اسپانیایی، باشگاه های بایرن مونیخ و یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن آدریانو، مدافع چپ برزیلی بارسا، هستند.

این مدافع 27 ساله در رقابت های این فصل چندان مورد استفاده قرار نگرفت و تنها در 11 دیدار از ابتدا برای آبی و اناری ها به میدان رفت.

به گزارش نشریه اسپورت این بازیکن علاوه بر زمان اندک بازی در نیوکمپ، از دستمزد سالانه 3 میلیون یورویی اش هم ناراضی است.

Fc Bayern München
04-19-2012, 16:27
دانته مذاکره با بایرن مونیخ را تایید کرد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،دانته مدافع برزیلی تیم گلادباخ اظهار داشت هم اکنون در حال مذاکره با بایرن مونیخ است.
باواریاییها اخیرا به طور جدی به دنبال جذب دانته مدافع 28 ساله تیم گلادباخ بوده اند . این مدافع برزیلی قیمتی در حدود 4.6 میلیون دارد.
دانته گفته است که مذاکرات با بایرن مونیخ در مرحله پیشرفته ای است و تایید کرد که مشتاق است برای بایرن مونیخ بازی کند.
دانته در گفتگویی با ESPN Estadao گفت:" بایرنی ها در حال مذاکره با وکیل من هستند، تنها برخی از جزئیات دیگر باقی مانده است و این آرزوی بسیاری از بازیکنان است که در باشگاه بزرگی مانند بایرن بازی کنند."
"این به من اجازه خواهد که به آرزوی اینکه روزی در یک باشگاه بزرگ بازی کنم برسم و شاید روزی هم به تیم ملی برزیل دعوت شوم."
دانته سال 2009 از استاندارد لیژ به گلادباخ منتقل شد و در سال جاری با بازیهای خوب خود یکی از ارکان موفقیت تیم گلادباخ بوده است.

bayern.blogsky.com

Fc Bayern München
04-19-2012, 16:28
هوینس: پیشنهاد رئال را رد کردم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬هوینس از اینکه در بایرن ماند، پشیمان نیست زیرا بین سال های 1974 تا 1976، سه بار پیاپی با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان شد.
اولی هوینس، ملی پوش سابق آلمان و رئیس باشگاه بایرن مونیخ، اعلام کرد در سال 1974 پیشنهاد باشگاه رئال مادرید را رد کرده است.

هوینس در همان فصل با بایرنی ها قهرمان جام باشگاه های اروپا شد اما او دلیل ماندن در بایرن را عدم آمادگی برای رفتن به یک باشگاه خارجی دانست.

او در گفتگو با نشریه آ.اس گفت:" من در سال 1974 از رئال پیشنهاد داشتم. با این وجود، در آن زمان من تنها 22 سال داشتم و ترجیح دادم در بایرن مونیخ بمانم.

اینکه رئال به دنبال من بود، برایم یک افتخار بزرگ محسوب می شد اما آن پیشنهاد در زمان مناسبی ارائه نشد."

هوینس از اینکه در بایرن ماند، پشیمان نیست زیرا بین سال های 1974 تا 1976، سه بار پیاپی با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان شد.

رئیس باشگاه باواریایی در مورد بهترین بازیکن تاریخ دنبال گفت:" کرویف بازیکن فوق العاده بود؛ یکی از بهترین های تاریخ اما بهترین بازیکنی که دیده ام؟ مارادونا. مسی می تواند خیلی به او نزدیک شود.

مشکل بارسا و رئال این است که حریف قدرتمندی در لالیگا ندارند."

bayern.blogsky.com

Fc Bayern München
04-19-2012, 16:29
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

روبن : از پیشنهاد یوونتوس خوشحالم

Fcbayern.ir – چندی پیش هنگامی که بحث هایی پیرامون رفتن آرین روبن از باشگاه بایرن مونیخ شکل گرفت باشگاه های زیادی برای جذب این بازیکن پیش قدم شدند.

با وجود اینکه باشگاه بایرن اعلام کرده است که خواهان تمدید قرارداد آرین روبن تا سال 2015 است اما همچنان این بازیکن مورد توجه باشگاه یوونتوس میباشد.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از sky sport روبن گفت :
" من در حال حاضر در بایرن بسیار خوشحال هستم. اما هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد خود نکرده ام . در فوتبال هیچ چیز غیر ممکن نیست و امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

یوونتوس در این فصل بسیار عالی عمل کرده است و به تیمی قدرتمند تبدیل شده است و بهبود فراوان یافته است. من بسیار خوشحالم که مورد توجه چنین باشگاهی قرار دارم.

fcbayern.ir

42d3e78f26a4b20d412==