PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

FC@ALI
04-24-2012, 21:15
خط خوردن چهار بازيكن از ليست بازي با بايرن

حمید آلتین توپ ، ریکاردو کاروالیو ، لاس دیارا و نوری شاهین ، اولین خط خورده های مورینیو از لیست بازی برگشت نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن بودند و دو نفر در آخرین لحظه خط می خورند .
مورینیو تمام تیمش به جز این چهار نفر را به دلایل فنی در لیست خط خورده است . مخیاس از آکادمی نیز خط خورده احتمالی دیگر پیش از بازی چهارشنبه است .
مربی پرتغالی برای این بازی محروم یا مصدوم ندارد و با تمام قوا برای برگرداندن شکست 1-2 در مونیخ تلاش خواهد کرد . ترکیب کاملش بدین شرح است : کاسیاس ، آدان ، مخیاس ، آربلوا ، په په ، راموس ، آلبیول ، واران ، مارسلو ، کوئنت رائو ، خدیرا ، ژآبی ، گرانرو ، کایخون ، دی ماریا ، اوزیل ، کاکا ، رونالدو ، هیگوائین و بنزما .

mamaly7
04-24-2012, 21:25
مورينيو: دليلي نمي بينم رئال مادريد را ترک کنم


خوزه مورينيو' گفت هنوز قرارداد او با رئال مادريد به پايان نرسيده و دليلي نمي بيند در فصل تابستان اين تيم را ترک کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سرمربي رئال مادريد درنشست خبري پيش از ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا گفت: من هنوز هم با رئال مادريد قرارداد دارم و دليلي نمي بينم که اين باشگاه را ترک کنم. وقتي زمان قرارداد بسر رسيد با بازيکنانم و هيات مديره باشگاه صحبت ميکنم و بهترين تصميم را براي خودم، باشگاه و بازيکنان خواهم گرفت.به گزارش سايت رئال مادريد، وي افزود: اين سالها که دررئال مادريد بودم به غني شدن تجربه ام کمک زيادي کرد و مربي بهتري شده ام. هميشه دوست داشته ام در کشورهاي مختلف با بازيکنان متفاوت مربيگري کنم . تاکنون که مايوس نشده ام. کمتر از يک ماه ديگر به تصاحب دو جام مانده است. اين دغدغه ها موهايم را خاکستري مي کند ولي از آن لذت مي برم.وي تاکيد کرد:مي خواهيم به فينال برسيم و استحقاق آن را هم داريم. در آستانه مهمترين بازي فينال براي هرباشگاه فوتبال هستيم. بازيکنان من آرام هستند و در بهترين شرايط بسر مي برند. نه چندان هيجان زده و نه بسيار خونسرد هستيم.مورينيو افزود: برنامه هاي ما براي بازي فردا تنظيم شده و آماده اجرا است. مي دانيم بايرن مونيخ فردا چه کار خواهد کرد. آنها مي دانند که اگر در اينجا گل نزنند از دور رقابت ها حذف مي شوند و حداقل يک حمله ما را به فينال مي رساند.سرمربي رئال مادريد درباره پيروزي تيم خود در ال کلاسيکو گفت: پيروزي ما در نيوکمپ در صورتي که نتوانيم قهرماني فصل را کسب کنيم کاملا بي معنا خواهد دبد. اين فقط سه امتيزر ديگر از يک ماراتون 1500 متري است که تاکنون پيموده ايم.وي اضافه کرد: غلبه بر بارسلونا ما را به قهرماني نزديکتر کرد ولي اکنون ما نيمه نهايي ليگ قهرمانان را پيش رو داريم ومطمئن هستم بارسلونا هم در حال حاضر فقط به همين موضوع فکر مي کند.مورينيو در پاسخ به سوالي درباره ديدار بارسلونا و چلسي گفت: اگر بارسلونا مقابل هرتيمي ديگر مانند آ ث ميلان يا ارسنال باري مي کرد براي من پيروزي هيچ تفاوتي نداشت ولي صادقانه بگويم احساس من همچنان با تيم هاي چلسي و اينتر ميلان است. پس دوست دارم بازيکنان سابقم به فينال برسند.سرمربي رئال مادريد درباره تاکتيک هايش براي رسيدن رئال مادريد به اين مرحله از موفقيت گفت: به اعتقاد من تاثير آموخته هاي يک مربي را بايد در کل فصل جستجو کنيد. اين يک کار تمام فصل است. اين نخستين بار نيست که من همراه با تيم خود به نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مي رسم. تجربه من شايد به احساس مسئوليت بازيکنان کمک کند. تاثير تماشاچيان نيز بر روي بازيکنان و عملکردد تيم مستقيم خوهد بود. من به بازيکنانم اطمينان کامل دارم.مورينيو گفت: به طور کلي فکر نمي کنم در نيمه نهايي هاي ليگ قهرمانان خوش شانس باشم. ما دو بار با چلسي در اين مرحله باختيم چون يک بار توپ از خط دروازه عبور نکرد و بار ديگر در ضربه پنالتي بازنده شديم واين بد شانسي است. پنالتي تا حد زيادي به شانس بستگي دارد.وي افزود: فصل گذشته هم به دليلي که همه مي دانند شکست خورديم. اميدوارم اين بار پيروز شويم اما با گلي که در ديدار رفت آفسايد اعلام شد فکر نمي کنم که بايد خوش بين باشم. داوران اشتباهاتي مرتکب مي شوند ، ماهم همين طور. اميدوام اين بار پيروز شويم و به فينال برسيم چون اين بازيکنان استحقاق آن را دارند.

mamaly7
04-25-2012, 12:07
زيدان حامل پيغام سران رئال براي هواداران


سران باشگاه رئال مادريد، در آستانه ديدار حساس و تماشايي چهارشنبه شب اين تيم مقابل بايرن مونيخ، زين الدين زيدان را براي انتقال پيام مهمي به هوادارانشان برگزيده اند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اين ديدار 4شنبه شب درحالي در ورزشگاه «سانتياگو برنابئو» برگزار مي شود که بايرن در مصاف رفت دو تيم که دردور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا درمونيخ برگزار شده بود، بانتيجه 1-2 به پيروزي رسيده بود.

زيدان اين پيغام را در ويدئويي يک دقيقه اي به هواداران منتقل کرده است. اين ويدئو در وب سايت رسمي باشگاه رئال منتشر شده و در آن زي زو به اهميت ديدار 4شنبه اشاره مي کند.

اسطوره فرانسوي باشگاه رئال دربخشي از اين پيغام مي گويد:« دفاع کردن از پيراهن رئال مادريد،اتفاق ويژه و بي نظيري است.» در طول اين ويدئو تصاويري از زيدان با پيراهن رئال پخش مي شود و او در زمان پخش اين تصاوير مي گويد:« اينکه بتواني يک شوت فوق العاده بزني؛ دربرنابئو گلزني کني و... ولي يک نکته ديگر است که کلام نمي تواند آن را وصف کند: وقتي سرنوشت يک بازي را مشخص مي کني. در اين بازي تو به پيروزي خواهي رسيد.»

و قطعا اين پيغام ترغيب کننده و تحريک کننده اي براي هواداران رئال خواهد بود. بليطهاي ورود به برنابئو از روز دوشنبه به اتمام رسيده و بازارسياه براي فروش برخي بليطها شروع شده.قيمتهاي بليط صندلي هاي وي آي پي به حدود 700 يورو رسيده. اکنون مورينيو و شاگردانش در انتظار جوي مشابه با جو حاکم بر بازي 10 سال پيش اين دو تيم دربرنابئو هستند.در آن بازي رئال با گلهاي گوتي و الگرا و زير باراني شديد توانست بايرن را شکست دهد و آن درحالي بود که بازي رفت دو تيم هم با نتيجه بازي هفته گذشته، يعني برد 1-2 بايرن (درورزشگاه المپيک مونيخ آن زمان) به اتمام رسيده بود.

يک بازي به يادماندني بود و درآن ديدار هواداران رئال درس خوبي به تيم حريف دادند و به باوارياي ها نشان دادند که چطور بازيکنان حريف را مي ترسانند. در پايان آن بازي بود که اليور کان، مرد سرسخت باواريايي ها به خبرنگاران گفت:« رئال بابهره گيري از کمک هوادارانش مارا به شدت تحت فشار گذاشت.بعد از گل اول، جو حاکم بر استاديوم، خيلي تهاجمي شد وما به شدت تحت فشار قرار گرفتيم.» البر،مهاجم آن موقع بايرن هم گفت:« جو حاکم بربرنابئو روي دوش ما سنگيني مي کرد.» رئال از نيمه نهايي صعود کرد و در گلاسکو نهمين قهرماني اروپايي اش را با گل زيدان جشن گرفت.الان هم چه کسي بهتر از زيدان مي تواند ازهواداران درخواست تکرار چنين جو جهنمي اي را داشته باشد.

AL1reZA
04-25-2012, 21:44
روزهای بد کاکا در هفته های خوب رئال

او در ویسنته کالدرون برای آخرین بار فیکس بود اما مورینیو حرکاتش و فعالیت هایش در کارهای تدافعی را دوست نداشت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Ricardo Kaka - Real Madrid

سایت گل- کاکا یکشنبه گذشته 30 ساله شد . جشن بازیکن برزیلی هم خوب بود و هم بد . شرایط باشگاه خیلی خوب است اما خودش در رئال مادرید وضعیت خوبی ندارد .
به گزارش مرجع خبری رئال کاکا در حقیقت جایی در ترکیب ندارد و در سه بازی اخیر رئال حتی یک دقیقه هم حاضر نبوده است . از جمله دیدار مقابل بایرن و بارسلونا که مهمترین بازیهای فصل کهکشانی ها بودند .
در حقیقت ، عامل افت کاکا بازی با اتلتیکو بود .او در ویسنته کالدرون برای آخرین بار فیکس بود اما مورینیو حرکاتش و فعالیت هایش در کارهای تدافعی را دوست نداشت . بین دو نیمه و زمانی که رئال مادرید 1-0 جلو بود تعویض شد تا درخشش کریستیانو در دربی را ببیند .


بعد از آن بود که کاکا از تیم محو شد . مقابل خیخون ، بایرن یا بارسا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد . هر چند که سابقه اش برابر ژرمن ها بد نیست . در میلان دو بار به باواریایی ها برخورد که در هر دو بار تیمش گل زد و صعود کرد .
این در فصهای 06-05 و 07-06 بود . در اولی آخرین گل تیمش در سن سیرو را زد (برد 4-1 پس از تساوی 1-1 در دور رفت )در سال دوم ، در دور رفت مرحله یک چهارم ، گل تساوی 2-2 میان ژرمن ها و ایتالیایی ها را زد و در بازی برگشت در آلیانس نیز تیمش 0-2 برد که ستاره برزیلی خوش درخشید تا تیم آنجلوتی در نهایت آن سال به فینال برسد و قهرمان شود .
کاکا امسال هم در چمپیونزلیگ سه گل زده ، تورنمنتی که در آن خود را به شهرت رساند . شاید این تورنمنت آخرین فرصت برای بازگرداندن اعتبار از دست رفته اش باشد .

AL1reZA
04-25-2012, 21:52
هاینکس و رساندن رئال به قهرمانی اروپا پس از 32 سال
مرجع خبری رئال مادرید : یوپ هاینکس ، در تاریخ رئال به عنوان مربی که پس از 32 سال برای رئال قهرمانی اروپا آورده ثبت شده است . کاپلو تیم را به مقصد میلان در پایان فصل پس از بردن لالیگا ترک کرد و هاینکس جایش را گرفت .
آن فصل آسان نبود . رئال مادرید در لالیگا چهارم شد و در آن زمان فقط دو تیم به چمپیونزلیگ می رسیدند . تیمی که در لالیگا 63 امتیاز گرفت ، در کوپا نیز در اولین بازیش مقابل آلاوس اوت شد . در اروپا در دور گروهی مقابل روزنبرگ ، المپیاکو و پورتو بازی کرد . در مرحله یک چهارم لورکوزن اوت شد و در نیمه نهایی بورسیایی که سال قبلش قهرمان شده بود . تیم بازی رفت را 2-0 برد . در آن شب جایگاه دو آتشه های رئال به زمین ریختند تا بازی با تاخیر آغاز شود و رئال مادرید 115 میلیون پزو جریمه شود . بازی برگشت بدون گل مساوی شد .
یک هفته پیش از بازی فینال مقابل یووه در آمستردام ، هاینکس با لورنزو سانز، مدیر وقت باشگاه صحبت کرد :" من نمی توانم با این تیم کنار بیایم . " ساینز رفت و با بازیکنان صحبت کرد . رئال مادرید در نهایت با گل میاتوویچ قهرمان اروپا شد و در نهایت هاینکس ، پس از یک هفته باشگاه را ترک کرد . سپس به بنفیکا رفت و حالا مربی هفتمین جام رئال می خواهد سر راه دهمین جام شود .


در سال 2000 هم رئال توانست بایرن رو اوت کند و بارسا هم در نیمه نهایی حذف شد
مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید امشب مقابل بایرن یک بازی مهم دارد . اما دلالیل زیادی برای خوبینی جود دارند . یکی از آنها تکرار اتفاق 12 سال پیش است . در حقیقت در سال 2000 که رئال برای هشتمین بار قهرمان اروپا شد ، هم بایرن را اوت کرد و هم بارسا در نیمه نهایی اوت شد .
رئال مادرید دل بوسکه در آن دوره ، بایرن را در مرحله نیمه نهایی اوت کرد و در فینال مقابل والنسیا قهرمان شد . در حقیقت آن بار هم والنسیا در نیمه نهایی توانسته بود که بارسلونا را اوت کند . کاملا مشابه اتفاقی که امسال افتاد و چلسی توانست که کاتالان ها را حذف کند .
در آن دوره رئال مادرید بازی رفت را در خانه انجام داد و 2-0 برد . جالب است که در نهمین چمپیونزلیگ باشگاه هم بارسا به نیمه نهایی رسید که توسط رئال اوت شد .


آخرین تمرین پیش از تمرین با بایرن

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید امروز صبح آخرین تمرینش پیش از یکی از بزرگترین بازیهای فصل در دور بر گشت نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن را انجام داد .
سفیدها ساعاتی هتل را ترک کردند تا در والدبباس برای بازی مقابل تیم آلمانی آماده شوند و تمرینات نرمی انجام دهند .

دروگبا:برای مورینیو آرزوی موفقیت می کنم
مرجع خبری رئال مادرید : دروگبا که نقش مهمی در صعود چلسی به فینال چمپیونزلیگ داشت ، برای رئال مادرید آرزوی موفقیت کرد . این بازیکن رویایش تقابل با دوست و مربی سابقش ، مورینیوست .
دروگبا گفت :" برای مورینیو آرزوی موفقیت می کنم . حضور در فینال یک رویاست اما واقعیت دارد . به هر قیمتی می خواستیم در فینال باشیم . این یک آرزو برای تمامی تیمهای بزرگ اروپاست . "


رئال بخت اصلی در قهرمانی در شرط بندی ها
مرجع خبری رئال مادرید : حذف بارسلونا توسط چلسی باعث شده که رئال مادرید بخت اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ در شرط بندی ها باشد ، آن هم در حالی که در آلیانس در دور رفت مقابل بایرن 2-1 خورده است . شانس قهرمانی رئال 2.45 به 1است ، شانس بایرن 3.4 به 1 و شانس چلسی 2.9 به 1 .
این آمار از بررسی نظرات کمپانی های مطرح بت 365 ، بی وین ، بت فایر و ایبا پوئستاس برداشته شده است .


هاینکس سابقه 2 حذف تلخ مقابل رئال
مرجع خبری رئال مادرید : یوپ هاینکس بخشی از تاریخ رئال مادرید است چرا که تیم را پس از 32 سال به قهرمانی اروپا رساند تا نامش در حافظه مادریدیسموها ثبت شود . هاینکس که یک مربی جوان 41 ساله بود توانست که در یکی از بزرگترین بازگشت های تاریخ رئال مادرید پس از شکست 3-0 به بورسیا حضور داشت .
در جام یوفای 86-1985 ، سفید ها در مرحله یک هشتم به آلمان رفتند و تیم در دور رفت حسابی ناکام ماند . هاینکس که در بورسیا بود ، پس از پیروزی 3-0 در دور رفت ، در دور برگشت شکستی به یاد ماندنی با نتیجه 4-0 با گل سانتیانا در دقیقه 90 را تجربه کرد .
البته این تنها باری نبود که هاینکس در برنابئو ناکام ماند . زمانی که در بایرن بود هم در مرحله یک چهارم فصل 88-1987 تجربه مشابهی داشت . باواریایی ها در المپیک 3-2 بردند که پس از آن که تیم 3-0 عقب افتاد ، هوگو و بوتراگوئنو دو گل زدند . اما در بازی برگشت رئال با گلهای یانکوویچ و میشل با نتیجه 2-0 برنده شد .
یک دهه بعد ، هاینکس مربی رئال شد و پس از حذف بایر لورکوزن و بورسیا دورتموند توانست که تیم را به هفتمین قهرمانی اروپایی برساند .
البته هاینکس خاطرات بدی مقابل دیگر تیمهای اسپانیایی هم داشت . در لیگ اروپا ، با بایر لورکوزن در مرحله یک هشتم توسط ویارئال اوت شد یا در جام یوفای 2000 در زمانی که در بنفیکا بود توسط سلتا .


روبن با چشم کبود به مادرید آمد
مرجع خبری رئال مادرید : روین با پیامدهای مشخص از کتک کاریش با ریبری در رختکن در دور رفت در آلیانس به مادرید برگشت . چشمانش کاملا کبود و ورم کرده بود .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این دو در بازی رفت سر یک کاشته بحث کردند که مشت ریبری زیر چشم بازیکن هلندی ، 50 هزار یورو جریمه برایش داشت . البته پس از زدن گل پیروزی مقابل وردر ، این دو با یکدیگر دست دادند .
بایرن نمی خواهد بحث در این مورد ادامه یابد . مثلا شواین اشتایگر گفت :" همه چیز روبراه است . ما یک تیم هستیم . همیشه داشتن نظم خوب است اما بازیکنان باید بتوانند حرفهایش را بزنند . "


تورس:فرقی ندارد رئال به فینال برسد یا بایرن

مرجع خبری رئال مادرید : فرناندو تورس ، زننده گل دوم تیمش به بارسلونا پس از برد چلسی گفت :" فوتبال همین است . همیشه تیمی که شانسش بیشتر دانسته می شود برنده نمی شود . این کاری است که مقابل بارسلونا انجام دادیم ، هر چند که زیبا نبود . این اسلحه های ماست . نمی توانستیم زیبا بازی کنیم چرا که جواب نمی داد . "
در مورد این که آیا انتقام گرفته اند گفت :" توانستیم نتیجه گذشته را برگردانیم . به فینال چمپیونزلیگ رسیدیم و به همین خاطر به نیوکمپ آمده بودیم . این فصل کمی برای جایگاه ما در لالیگا نا امید کننده بود اما ما در دو فینال هستیم چرا که باید برای چهارمی در لیگ انگلیس تلاش کنیم . "
در مورد این که دوست دارد رئال به فینال برسد یا نه گفت :" بایرن و رئال دو تیم بزرگ هستند . ما بازیکنان بزرگ زیادی خواهیم داشت . باید روی لیگ تمرکز کنیم و انتظار حریف بازی را فردا بکشیم

FC@ALI
04-26-2012, 11:51
نمرات بازيكنان رئال در بازي با بايرن

کاسیاس 10 : دو پنالتی گرفت و همه کاری کرد تا رئال به فینال برسد اما نشد که بشود .
آربلوا 5 : چندین بار مقابل ریبری مشکل داشت هر چند که در کارهای تدافعی زیاد بد نبود .
په په 7 : بهترین مدافع رئال مادرید بود و در زمانی که لازم بود سعی می کرد از سرعتش استفاده کند .
سرجیو راموس 5 : مامور مهار ماریو گومز بود که چند باری موفق بود و چند باری نبود . پنالتیش افتضاح بود .
مارسلو 9 : یکی از بهترین های رئال مادرید در طول بازی بود . از نظر هجومی فوق العاده بود و در کارهای تدافعی بهتر از همیشه بود .
ژابی 7 : بیشتر باید دفاع می کرد تا حمله . سعی می کرد با وجود خستگی بدنی مقابل خط هفابک بایرن کم نیاورد .
خدیرا5 :نه خوب بود و نه بد . فقط حضوری معمولی درون زمین داشت . سعی می کرد در خدمت تیم باشد هر چند که در حملات مشکل داشت .
اوزیل 7 : درخشش شبهای دیگر را نداشت اما یک پاس گل تماشایی داد .
دی ماریا 4 : صد در صد نبود . زایدی تکروی می کرد و در پاس دادن مشکل داشت .
کریستیانو 8 : هر دو گل بازی را زد اما در پنالتی حساس مقابل نوئر کم آورد .
بنزما 5: خسته به نظر می رسید . در گلزنی مشکل داشت و نمی توان گفت که شب خوبی داشت .
کاکا 4 : اصلا خوب نبود . در تصمیم گیری مشکل داشت و مدام توپ لو می داد .

ALEX-ss
04-26-2012, 17:22
مورينيو: اگر رئال بخواهد مي‌مانم


'خوزه مورينيو' سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا پس از حذف از مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا گفت: اگر باشگاه و بازيکنان بخواهند، مي مانم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]رئال مادريد چهارشنبه شب در بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا که در سانتياگو برنابئو برگزار شد در ضربات پنالتي مغلوب بايرن مونيخ شد و براي دومين فصل متوالي نتوانست به فينال راه پيدا کند.در ديگر بازي اين مرحله نيز چلسي موفق شد بارسلونا را شکست دهد و به فينال مونيخ برسد.مورينيو که تا سال 2014 با اين تيم قرارداد دارد، بعد از بازي ديشب با اشاره به صعود چلسي به فينال اظهار داشت: دلم مي خواست چلسي ببرد. بازيکنان اين تيم قهرماناني بودند که 10 نفره بارسلونا را شکست دادند. به بازيکنان خودم هم افتخار مي کنم. بايد قوي باشند اما شکست ما به خاطر اين بود که براي مسابقه اي به اين بزرگي به اندازه کافي تازه نفس نبوديم.بعد از حذف بارسلونا در مقابل چلسي، بسياري از رسانه هاي اسپانيا و همچنين تعدادي از بازيکنان بارسلونا چلسي را متهم به بازي ''ضد فوتبال'' کردند. همان کاري که اينترميلان در زمان مورينيو براي شکست بارسلونا در نيمه نهايي رقابت هاي 2010 انجام داد.مورينيو در اين باره هم اظهار داشت: افرادي که از بازي چلسي انتقاد مي کنند، چيزي نمي دانند. برخي فکر مي کنند همه چيز مي دانند و به همين دليل به انتقاد از چلسي مي پردازند همانطور که دو سال پيش از اينترميلان انتقاد کردند. اما آنها چيزي سرشان نمي شود. آنها هيچ چيزي در مورد شخصيت، تلاش و استقامت 10 نفره نمي دانند. من قهرمانان خودم را در اينترميلان و چلسي دارم.سرمربي سابق چلسي همچنين با اشاره به عملکرد ''ليونل مسي'' در بارسلونا به حمايت از ''کريستيانو رونالدو'' و ''کاکا'' بهترين بازيکنان سابق سال جهان پرداخت که در بازي ديشب پنالتي هاي خود را از دست دادند.وي گفت: اينکه مي خواهيد مردم از دست دادن يک پنالتي حساس توسط مسي را فراموش مي کنند اما خراب شدن سه پنالتي توسط بازيکنان ما برايشان مهم است، مرا ناراحت مي کند.سرمربي رئال مادريد خاطر نشان کرد: من به آنها افتخار مي کنم. براي يک تيم رسيدن به نيمه نهايي در دو سال متوالي و براي يک مربي رسيدن به شش نيمه نهايي در هشت سال سخت است. ما شايستگي برد را داشتيم.رئال مادريد بعد از سه فصل نايب قهرماني، امسال در آستانه کسب عنوان قهرماني ليگ اسپانيا از بارسلونا قرار دارد. اين تيم هم اکنون با توجه به 4 بازي باقي مانده تا پايان فصل، در فاصله هفت امتيازي با بارسلونا در صدر جدول مسابقات قرار دارد.

FC@ALI
04-27-2012, 11:54
عملکرد رونالدو در اين فصل بهتر از مسي بوده


سرمربي پرتغالي تيم رئال مادريد معتقد است کريستين رونالدو در اين فصل بازي بهتري نسبت به ليونل مسي ارائه کرده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
برغم اينکه رونالدو در بازي نيمه نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا در مقابل بايرن مونيخ فرصت خود را در ضربات پنالتي از دست داد، خوزه مورينيو از وي حمايت و اعلام کرد رونالدو اين فصل بهتر از مسي بازي کرد.

مربي چهل و نه ساله رئال در اين خصوص گفت: «کريستين رونالدو فوق العاده است. من قصد ندارم او را با ليونل مسي مقايسه کنم چون آنها هر دو بازيکن فوق العاده اي هستند. منظور من اين است که امسال، کريستين رونالدو بهتر بازي کرد.»

به گزارش پايگاه اينترنتي «گل»، خوزه مورينيو از بازي خوب ديگر بازيکنان تيمش نيز تعريف کرد و در خصوص باخت به بايرن گفت حتي ستاره ها نيز ممکن است ضربات پنالتي را از دست بدهند.

FC@ALI
04-28-2012, 12:35
روبرتو كارلوس ميخواهد مقابل رئال بازنشسته شود

پس از شایعات بسیار به نظر می رسد که روبرتو کارلوس ، با تجلیل بزرگی از سوی رئال مادرید مواجه شود . گفته می شود که آخرین بازی رسمی این بازیکن هم با پیراهن رئال خواهد بود .
به گزارش روزنامه روس اسپورت اکسپرس ، این مدافع می خواهد که کفش هایش را برای وداع در بازی آنژی و رئال در برنابئو بیاویزد که بی تردید تجلیل بزرگی برای یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه خواهد بود .

mamaly7
04-28-2012, 14:36
لئون:مورينيو نمي‌رود، پس در ختافه مي‌مانم


هافبک رئال مادريد که به صورت قرضي به ختافه پيوسته، گفت: تا زماني که مورينيو در رئال باشد، به اين تيم بازنمي‌گردم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پدرو لئون اعلام کرد: تا زماني که سرمربي پرتغالي در رئال مادريد باشد، به سانتياگو برنابئو باز نمي‌گردم.هافبک رئال مادريد اعلام کرد: ترجيح مي‌دهم تا پايان فصل به صورت قرضي در ختافه بمانم.بازيکن 25 ساله تابستان گذشته با ورود خوزه مورينيو به صورت قرضي به مدت يک سال به ختافه پيوست.سرمربي پرتغالي اشاره کرد که اگر اعتماد هيئت مديره را جلب کرده باشد در مادريد خواهد ماند و لئون بر اين باور است که تا زماني که مورينيو هدايت تيم را بر عهده دارد، جايي در ترکيب قوهاي سفيد نخواهد داشت.وي در کنفرانس مطبوعاتي خود اظهار داشت: در قرارداد من با ختافه بندي وجود دارد که مي‌گويد امکان تمديد قرارداد وجود دارد، اما تا اين زمان نمي‌دانم که چه اتفاقي خواهد افتاد و در اين باره با کسي صحبت نکرده‌ام.لئون خاطرنشان کرد: از کنفرانس‌‌هاي خبري اين طور برمي‌آيد که سرمربي رئال مادريد ماندني است. اين همان موقعيت سال گذشته است؛ بنابراين همين‌جا مي‌مانم.وي در خصوص مصدوميت‌هايي که باعث شد تنها در 9 بازي اين فصل به ميدان برود، افزود: سال سختي را با بدشانسي‌هاي زياد پشت سر گذاشتم. اما اينجا هستم تا در 4 ديدار باقيمانده به ختافه کمک کنم. بايد به ياد داشته باشيم که اگر در 3 ديدار از اين 4 مسابقه پيروز شويم، مي‌توانيم فصل بعد در اروپا به ميدان برويم.

mamaly7
04-28-2012, 20:28
رونالدو به دنبال بزرگترين کفش طلاي تاريخ


کريستيانو در طول چهار هفته آتي به رقابت شانه به شانه با مسي براي کفش طلا ادامه مي دهد . او در حال حاضر با 42 گل زده آقاي گل ليگاست و براي کسب ال پي چي چي و کفش طلا در پايان فصل خيلي انگيزه دارد . چرا که مي خواهد به تاريخ فوتبال اضافه شود .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نقل از مرجع خبري رئال مادريد او که با رکورد 42 گل هموطنش اوزه بيو در فصل 68-1967 برابري کرده است ، هدف بعديش رسيدن به رکورد جورجسکيوست . بازيکن رومانيايي در فصل 77-1976 با 47 گل زده به کفش طلا رسيد . رکوردي که ستاره رئال با ميانگينش که 1.23 گل در هر بازي است مي تواند به آن برسد .

او همچنين در اين فصل نه دبل و هفت هت تريک داشته است . در اسپانيا ، سال گذشته رکورد زارا و هوگو سانچز با 38 گل زده در 30 و 35 بازي را شکست و به 40 رسيد . کريستيانو اين فصل 34 بازي انجام داده و 40 گل زده است .

شماره هفت رئال مادريد بهترين فصل دوران فوتبالش را سپري مي کند . روي هم در اين فصل 56 گل زده و در رئال به رکورد 142 گل در 140 بازي دست يافته است . بهترين ميانگين تاريخ باشگاه را بالاتر از پوشکاش با 242 گل در 261 بازي داشته است .

FC@ALI
04-29-2012, 00:54
ستاره‌هاي مادريد در راه باشگاه پاريسي


به گزارش رسانه هاي فرانسوي، باشگاه پاري سن ژرمن مذاکرات براي به خدمت گرفتن کاکا و گونسالو ايگواين، دو ستاره رئال مادريد را آغاز کرده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش نشريه اکيپ، ناصر الخليفه، رئيس باشگاه پاريسي هفته گذشته با اين دو بازيکن ديدار کرد وبا آنها در مورد انتقال به پارک دو پرنس به مذاکره پرداخت.

کارلو آنچلوتي به دنبال تقويت تيمش است تا بتواند در رقابت هاي فصل آينده چمپيونزليگ نتايح خوبي کسب کند.

کاکا بعد از عملکرد ضعيفي که در دو فصل ابتدايي حضورش در رئال داشت، در اين فصل اميدوار کننده تر ظاهر شده اما در 10 ديدار اخير رئال تنها 2 بار از ابتدا به ميدان رفته است.

براساس گزارش ها، با توجه به دستمزد ساليانه 10 ميليون يورويي کاکا، رئالي ها نيز مخالفتي با جدايي اين بازيکن ندارند.

از سوي ديگر، تاکيد مورينيو بر استفاده از بنزما در خط حمله موجب شده تا در چند ماه اخير شايعاتي در مورد جدايي ايگواين نيز به گوش مي رسد.

رسانه هاي اسپانيايي امروز ادعا کردند که مدير برنامه هاي اين بازيکن چند روز قبل به مادريد رفت تا در مورد آينده اين بازيکن با مديران باشگاه صحبت کند.

FC@ALI
04-29-2012, 01:03
تمديد قرار داد با آديداس تا 2020

رئال مادريد و آديداس همچنان قرار است كه روابط خوبشان را با هم حفظ كنند . باشگاه قرار است قراردادش با اين شركت چند مليتي را تا هشت سال ديگر تمديد كند . با اين كه هنوز قرارداد رسمي نشده ،‌به نظر مي رسد كه همكاري ها قرار است تا 2020 تمديد شود .
رقم رسمي در مورد اسپانسري تيم فلورنتينو پرز تعيين نشده اما بي ترديد بيشتر از فصل قبل بود كه تيم سالي 35 ميليون يورو براي قراردادش با آديداس مي گرفت و اين رقم مي تواند به سالي 40 ميليون يورو برسد كه بالاترين رقم ميان باشگاه هاي جهان است چرا كه مثلا نايك 30 ميليون يورو به بارسلونا مي دهد .
آديداس مي داند كه از برنابئو مي تواند يك كارخانه پولسازي پديد آورد چرا كه فروشگاه هاي استاديوم در ميان بحران اقتصادي ،‌ هر ركوردي را مي شكنند و اين استاديوم يكي از جاذبه هاي توريستي پايتخت اسپانياست .
ماندن مورينيو به عنوان مربي كه بيشترين توجهات رسانه اي را به خود جلب مي كند نيز در جلب توجه آديداس نقش مهمي دارد و از سويي رئال امسال در آستانه قهرماني لاليگاست و دو سال پياپي به نيمه نهايي چمپيونزليگ رسيده است .

mamaly7
04-29-2012, 09:42
کارنکا: لاليگا بدون گوارديولا هم زنده مي ماند


آيتور کارانکا مربي رئال مادريد در پاسخ به سوالي درباره جدايي گوارديولا از بارسلونا گفت: لاليگا با گوارديولا و يا بدون او، مورينيو و کارانکا هم زنده مي ماند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاري فرانسه؛ وي در نشست خبري پيش از ديدار رئال مادريد با سويا گفت: گوارديولا جام هاي متعددي کسب کرده ولي در حال حاضر موضوع او مربوط به گذشته است.

کارانکا حاضر به ادامه بحث در اين باره نشد و از اظهار نظر بيشتر خودداري کرد.

وي موضوع سخنان خود را بر ديدار يکشنبه شب برابر سويا در رقابت هاي لاليگا متمرکز کرد و گفت: به رغم نااميدي از حذف در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا، بازيکنان مصمم هستند جام قهرماني ليگ اسپانيا را بگيرند.

رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو در ضربات پنالتي به بايرن مونيخ باخت و از راهيابي به فينال ليگ قهرمانان اروپا باز ماند.

کارانکا گفت: تيم غمگين و در عين حال مصمم است.

رئال مادريد براي قهرماني در لاليگا به شش امتياز از چهار مسابقه پيش رو نياز دارد.

مربي رئال مادريد در پاسخ به سوالي درباره سخنان '' پدرو لئون '' بازيکن قرضي اين تيم در ختافه که گفته بود تا مورينيو در رئال هست او بايد در ختافه بماند؛ گفت: پدرو لئون اشتباه کرده است. بازنگشتن او به تيم ارتباطي با مورينيو ندارد. او در اين فصل همچون سال گذشته بازي هاي کمي داشته است. پدرو براي بازگشت؛ نياز به بازي خوب و اثبات خود دارد. کايه خون بهترين نمونه در اين باره است.

شیما کاکا 22
04-29-2012, 17:07
کاش از رئال بره کاکا... برگرده میلان... ولی اگه هم نشد ترجیح میدم تو رئال رو نیکمت بشینه تا اینکه بره فرانسه...!!!
نه نه نه... کارلتو پلیز کاکا رو نبر اونجااااااااا...
اونوقت سالی یه بارم از کاکا خبری نمیشه...!!!:gijjj::ey babaaa:eterza::-

mamaly7
04-29-2012, 22:28
پيروزي پرگل رئال مادريد در ديدار مقابل سوياتيم فوتبال رئال مادريد در ديدار مقابل سويا از هفته سي‌و‌ششم لاليگا به پيروزي رسيد تا در آستانه قهرماني قرار بگيرد.


[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در ادامه اين هفته از پيکارهاي لاليگاي اسپانيا، ظهر امروز رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو ميزبان سويا بود که با نتيجه 3 بر صفر به پيروزي رسيد.


شاگردان مورينيو در شرايطي گام در اين ديدار گذاشتند که هفته گذشته در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا توسط بايرن مونيخ از رسيدن به فينال بازمانده بودند و درصدد پيروزي بر سويا مقابل 75 هزار تماشاگر مادريدي بودند.


در اين بازي، کريستيانو رونالدو در دقيقه 19 گل اول رئال را وارد دروازه ميهمان کرد تا تعداد گل‌هاي خود را در اين فصل به عدد 43 برساند و يک گام ديگر به تکرار عنوان آقاي گلي در اسپانيا (ال‌ پي‌چي‌چي ) نزديک شود.


کريم بنزما در دقايق 48 و 52 ديگر گل‌هاي اين بازي را به ثمر رساند تا مادريد با کسب 91 امتياز تنها يک گام تا قهرماني لاليگا فاصله داشته باشد و در شرايطي که بارسا در ديدار بامداد فردا مقابل والکانو به پيروزي نرسد قهرماني رئال محرز خواهد شد.
*ساير ديدارها امشب به شرح زير برگزار مي‌شود:


رئال زاراگوزا - اتلتيک بيلبائو


مالاگا - والنسيا


رئال بتيس - اتلتيکو مادريد

.................................................. .................................................. ........................


رئال مادريد به جمع طرفداران بيگليا پيوستباشگاه رئال مادريد اسپانيا براي جذب هافبک آرژانتيني اندرلشت بلژيک به جمع منچستر يونايتد و آرسنال پيوست.


[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بيگلياي آرژانتيني که پيش از اين مورد توجه تعدادي از باشگاه‌هاي ليگ برتري قرار گرفته بود، تمايل قوهاي سفيد مادريد را نيز برانگيخت.


آس گزارش داد که رئال مادريد تمايل دارد لوکاس بيگليا را جذب کند. اين بازيکن در پايان فصل 12-2011 اندرلشت را ترک ‌خواهد کرد.


رئال مادريد که با توجه به جدايي لاسانا ديارا در نظر دارد خط مياني خود را تقويت کند، اين بازيکن 26 ساله را جانشين خوبي براي وي مي‌داند.


لژيونر آرژانتيني در تابستان 2006 به اندرلشت پيوست و پس از آن به يک بازيکن کليدي در تيم تبديل شد. وي در 150 بازي در ليگ اين کشور به ميدان رفت.


بيگليا در ابتداي فصل قرارداد جديدي تا پايان سال 2015 با اين تيم منعقد کرد، اما به نظر مي‌رسد تمايل دارد در پنجره نقل و انتقالات تابستاني به تيم بزرگتري منتقل شود.


هافبک آرژانتيني پيش از اين با تيم‌هاي آرسنال و منچستريونايتد در اين باره صحبت کرده اما به نظر مي‌رسد باشگاه‌هاي ليگ برتري در ماه‌هاي اخير نسبت به اين پيشنهاد کمي سرد شده‌اند.
.................................................. .................................................. ........................


کارانکا: قهرماني حق رئال است


در ديدار امروز شاگردان مورينيو با گل هاي رونالدو و بنزما (2 گل) مقابل حريف آندلسي به پيروزي رسيدند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آيتور کارانکا، کمک مربي رئال مادريد، تاييد کرد که رئالي ها در ديدار امروز مقابل سويا در بهترين روزشان نبودند اما بازيکنان تيمش را به خاطر غلبه بر خستگي و ناکامي ناشي از نرسيدن به فينال چمپيونزليگ مورد ستايش قرار داد.

در ديدار امروز شاگردان مورينيو با گل هاي رونالدو و بنزما (2 گل) مقابل حريف آندلسي به پيروزي رسيدند.

کارانکا در گفتگو با خبرنگاران گفت:"اکنون تنها سه ديدار ديگر باقي مانده و بعد از ناکامي چهارشنبه شب، ما بايد در اين ديدار پيروز مي شديم. بار ديگر خواهم گفت که اين تيم شايسته قهرماني است.

جدا از اين اينکه اين تيم قهرمان شود يا خير، اين بازيکن شخصيت و ذهنيت قهرماني را دارند. آنها امروز خسته و ناراحت بودند و مي توانستيم بهتر بازي کنيم اما در نهايت پيروز شديم. کاري که بايد را انجام داديم."رئال با اين پيروزي، فاصله اش با بارسا در صدر جدول را به 10 امتياز افزايش داد و در صورتي که امشب بارسا مقابل وايکانو شکست بخورد، قهرماني رئال قطعي خواهد شد اما کارانکا اعلام کرد مشکلي با قهرماني در پايان ديدار بعدي ندارد." واضح است که قهرماني در لاليگا بسيار مهم است؛ هر چه زودتر، بهتر اما قهرمان شدن در بازي با بيلبائو و در ورزشگاه باشکوهي مانند سن مامس هم خيلي عالي است زيرا آنها فصل فوق العاده اي را پشت سر گذاشتند.

ما تنها به پيروزي در ديدارهاي مان فکر مي کنيم و مي خواهيم هرچه زودتر جشن قهرماني را برپا کنيم.

بازيکنان ما در فرم فوق العاده اي قراردارند هرچند مي دانيم که چقدر خسته هستند. خستگي زياد بعد از رويايي با بارسا و بايرن در فاصله زماني کوتاه روي اعتماد به نفس آنها تاثير گذاشت.

ما روز شنبه بسيار خوب کار کرديم و چهارشنبه هم بسيار پرتلاش ظاهر شديم بناراين ديدار امروز مثل يک پاداش بود."

او در پاسخ به اين سوال که آيا رئال هم يک برنامه دوم (پلن بي) براي بازي کردن دارد، گفت:" ما تنها يک برنامه براي بازي هاي مان داريم و تا زماني که از آن بتوانيم نتيجه بگيريم، آن را ادامه خواهيم داد.

mamaly7
04-30-2012, 13:32
آخرو: به رئال مادريد نمي‌روم


مهاجم آژرانتيني تيم فوتبال منچسترسيتي گفت: به توصيه‌هاي مارادونا احترام مي‌گذارم اما از خواسته او براي ترک من‌سيتي و انتقال به رئال مادريد پيروي نمي‌کنم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از ديلي‌ميل، سرخيو آخرو آينده‌اش را در گرو ادامه حضور نزد آبي‌هاي آسماني شهر منچستر مي‌بيند. اما ديگو مارادونا، اسطوره سابق فوتبال آرژانتين و پدر همسرش که اکنون مربي الوصل امارات است، به وي توصيه کرده به فکر حضور در جمع کهکشاني‌هاي مادريدي باشد.

دراين مورد گلزن يک فصل اخير من‌سيتي اظهار داشت: تابستان گذشته وقتي به من‌سيتي ملحق شدم، فکر مي‌کردم زمان زيادي طول بکشد که بتوانم خودم را با فضاي حاکم بر اينجا وفق دهم. اما چنين اتفاقي نيفتاد و من از همان بدو حضورم در تيم، گلزني کردم. صادقانه مي‌گويم انتظار نداشتم در همان فصل اول حضورم براي من‌سيتي بتوانم گل‌هاي زيادي بزنم. اما آمار نشان مي‌دهد عملکرد خوبي دراين زمينه داشته‌ام.

آخرو افزود: به نقطه نظر مارادونا هميشه احترام گذاشته‌ام. او معقتد است براي من بهترين تيم، رئال مادريد است. اما تصميمي براي رفتن به اسپانيا و حضور در رئال ندارم.

گلزن 23 ساله اهل آمريکاي جنوبي تابستان گذشته درازاي 45 ميليون يورو از تيم اتلتيکو مادريد اسپانيا جدا شد و به تيم دوم شهر منچستر پيوست. وي در فصل جاري در 31 بازي 22 گل زده است.

آخرو ادامه داد: در عين حال سعي مي‌کنم احترام مارادونا را حفظ کنم. وقتي او را مي‌بينم، نمي‌گويم چرا چنين حرفي را زده است. او نقطه نظرش را گفته و کوشيده به من توصيه کند. او هر چه را که دوست داشته باشد، مي‌گويد. بديهي است که من براي آينده‌، ‌خودم تصميم‌ مي‌گيرم.

مهاجم آرژانتيني سيتي عنوان کرد: هيچ‌وقت نگفته‌ام مي‌خواهم براي رئال مادريد بازي کنم. چنين خيالي نيز براي آينده ندارم. من در من‌سيتي مي‌مانم چون واقعا از حضور در اين تيم انگليسي خرسند هستم.

.................................................. .................................................. .................................................. ...................
کارانکا: بازيکنان رئال شخصيت قهرماني دارند


کمک مربي رئال مادريد بر اين باور است که در صورت قهرمان نشدن اين تيم چيزي از روحيه و شخصيت قهرماني بازيکنان رئال کم نخواهد شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از ساکروي، رئال مادريد پس از حذف از ليگ قهرمانان اروپا توانست در ليگ اسپانيا سه‌ويا را با نتيجه 3 بر صفر شکست داده و به قهرماني نزديکتر شود.

کريستيانو رونالدو و کريم بنزما (2 گل) براي رئال به ثمر رساندند تا رئال مادريد 91 امتيازي شده و تعداد گلهاي زده خود را به عدد 112 رسانده تا رکورد خود در اين زمينه را نيز افزايش دهد.

آيتور کارانکا در رابطه با اين ديدار گفت: ديدارهاي کمي به پايان فصل باقي مانده و ما توانستيم روند بازي‌هاي خوبمان در لاليگا را حفظ کنيم. بايد بار ديگر اين موضوع را تکرار کنم که بدون شک رئال شايسته قهرماني در اين فصل است. اگر قهرمان هم نشويم، بازيکنان رئال شخصيت و ذهنيت قهرماني را دارند. همه بازيکنان به خاطر حذف از ليگ قهرمانان ناراحت بودند. اگر اين طور نبود، بدون شک عملکرد بهتري از خود نشان مي‌داديم.

mamaly7
04-30-2012, 19:59
نبردنزديک رونالدو ومسي براي برترين پي‌چي‌چي


تنها 3 هفته ديگر تا پايان رقابتهاي لاليگا باقي است و همين موضوع باعث شده تا نبرد براي کسب عنوان برترين پي چي چي تاريخ دنياي فوتبال بيش از هرزمان ديگري با هيجان دنبال شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کريس رونالدو در ديدار يکشنبه تيمش مقابل سويا يک گل زد و مسي با دو گلي که در ديدار با رايو وايه کانو وارد دروازه اين تيم نمود، توانست تعداد گلهايش در طول اين فصل را با گلهاي رونالدو برابر کند.هردوي آنها اکنون و درجريان بازيهاي تيمشان در رقابتهاي لاليگا، 43 گل به ثمر رسانده اند.

برنده اين دوئل شانه به شانه، دو جايزه خواهد گرفت:کفش طلا و عنوان پي چي چي؛ کريس رونالدو روند گلزني اش را ادامه مي دهد و در 4 هفته متوالي رقابتهاي لاليگا گلزني کرده است. بهترين رکورد متوالي گلزني او در لاليگا، گلزني در 5 هفته متوالي بود که در بين هفته هاي 23 تا 28 رقم خورداين ستاره پرتغالي در 52 بازي برگزار شده درطول اين فصل براي رئال، 57 گل زده . از سوي ديگر ليونل مسي درمجموع، 8 گل بيشتر از رونالدو زده و با 65 گل از رونالدو جلوتر است.

mamaly7
05-01-2012, 11:11
آقاي خاص، زيدان را نمي‌خواهد


سرمربي رئال مادريد به دليل عملکرد ضعيف زيدان ممکن است در پايان فصل به همکاري خود با ستاره پيشين اين تيم پايان دهد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
خوزه مورينيو که چندي پيش زين الدين زيدان را به رئال مادريد آورد و خواستار فعاليت او در پست مدير ورزشي اين تيم شد، اکنون ديگر علاقه‌اي به نگه داشتن وي ندارد.

اسطوره فرانسوي و پيشين باشگاه رئال مادريد 3 سال پيش و با بازگشت فلورنتينو پرز به جمع لس بلانکو، به عنوان مشاور وي مشغول فعاليت شد. زماني که خوره مورينيو در مي 2010 هدايت رئال را به عهده گرفت، از پرز خواست زيدان در سمت مدير ورزشي به کار خود ادامه دهد ولي اکنون همه چيز به شکل ديگري رقم خورده است.

زيدان در ابتداي اين فصل به عنوان مدير ورزشي در رئال مشغول به کار شد ولي عملکرد او به شکلي نبوده که مورينيو را راضي کند.

خوزه رامون دلا مورنا که يکي از روزنامه نگاران پر آوازه در اسپانيا است در مورد اين موضوع به راديو محلي مادريد گفت: گفته مي‌شود زيدان در رئال کار خاصي انجام نمي‌دهد و در هيچ زمينه‌اي پيشنهادي ارائه نمي‌کند. مورينيو کسي را مي‌خواهد که در برابر عملکرد بد داوران اعتراض کند. او يکي بدتر از خودش را مي‌خواهد!

آقاي خاص به خوبي به اين موضوع واقف است که از حمايت کامل فلورنتينو پرز برخوردار بوده به شکلي که پرز چندي پيش اعلام کرده بود حاضر است پروژه‌هاي خود را با همکاري مورينيو ادامه دهد.

سال گذشته نيز خورخه والدانو به دليل مشکلاتي که با کادر فني رئال به خصوص مورينيو پيدا کرده بود از باشگاه کنار گذاشته شد.

ديدار بعدي لس بلانکو در سن مامس برابر اتلتيکو مادريد خواهد بود که در صورت پيروزي در باسک، عنوان قهرماني اين فصل را بدست خواهد آورد.

FC@ALI
05-01-2012, 12:23
مورينيو به مادريد مي آيي؟سرمربی رئال مادرید به دنبال شاگرد سابق خود است.

به گزارش مطبوعات اسپانیایی سرمربی رئال مادرید مصمم است تا زلاتان ایبراهیمویچ را متقاعد کند تا از میلان جدا شود و به جمع مادریدی ها بپیوندد.

سرمربی رئال مادرید در پیامی ,واضح به زلاتان ایبراهیمویچ گفت " من می خواهم تو به جمع ما بپیوندی . اگر به این کار تمایل داری ، من تمام تلاشم را برای به ثمر رساندن آن انجام خواهم داد."

به نظر می رسد در صورت خروج ایبرا از میلان چند بازیکن مادریدی به میلان بپیوندند. به گزارش ال کانفیدنشیال پرز رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد تا برای متقاعد کردن سران میلان کاکا و هیگواین را به میلان پیشنهاد بدهد.

ایبرا خاطره ی خوشی از حضور در اسپانیا ندارد و به نظر می رسد که نگرانی او از شرایط مشابه خود در خط حمله ی رئال مادرید باشد در حالی که او در خط حمله ی میلان می تواند به عنوان یک رهبر به کار گرفته شود.


[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mamaly7
05-01-2012, 12:52
رونالدو: شايد مورينيو به ايتاليا برود


مهاجم پرتغالي رئال مادريد آقاي خاص را بهترين مربي جهان اعلام کرد و احتمال انتقالش به ليگ ايتاليا در آينده را نيز رد نکرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کريستيانو رونالدو سال 2009 از منچستريونايتد به رئال مادريد پيوست و تاکنون 143 گل در 141 ديدار براي غول اسپانيايي به ثمر رسانده است.

اين بازيکن 27 ساله همواره از حضور در اسپانيا اعلام رضايت کرده ولي بارها نيز 3 تيم بزرگ حاضر در کالچو ايتاليا را ستوده است.

رونالدو در اين خصوص گفت:‌ احترام زيادي براي ليگ ايتاليا قائل هستم. البته بايد بگويم آنها در رتبه سوم بهترين ليگ‌هاي جهان پس از لاليگا و ليگ برتر انگليس قرار دارند ولي هيچ گاه نمي‌گويم هرگز به ايتاليا نمي‌روم. تيم‌هاي بزرگي مانند اينترميلان، يوونتوس و ميلان در اين ليگ حضور دارند. اکنون از حضور در رئال مادريد و بازي براي اين تيم راضي بوده و به آن افتخار مي‌کنم. اينجا اوقات خوشي دارم. اگر روزي احساس کنم ديگر نمي‌توانم در اين تيم روزهاي خوبي داشته باشم، آن وقت زمان ترک رئال براي من فرا رسيده است ولي اکنون خوشحالم و مي‌دانم رئال بهترين تيم در دنيا است.

رونالدو سپس به تمجيد از سرمربي و هموطن خود خوزه مورينيو پرداخت و وي را بهترين مربي جهان ناميد و گفت: خوزه مربي بسيار خوبي است. جام‌هايي که او بدست آورده گوياي همه چيز است. او در کشورهايي مانند پرتغال، انگليس و ايتاليا نيز قهرمان شده که اين موضوع او را به بهترين مربي در جهان تبديل کرده است. از نظر من بهترين بودن اين است که شما در کشورهاي مختلف و جام‌هاي معتبر بتوانيد قهرماني را بدست آوريد. او مانند ديگران نيست و همه قهرماني‌ها را در کشورهاي مختلف به دست آورده است. به سادگي بايد بگوييم او بهترين است.

amir-97
05-01-2012, 16:36
زلاتان ايبراهيموويچ پيشنهاد رئال را رد کرد


مهاجم ميلان در پي خبرهاي منتشر شده در خصوص پيوستن به رئال مادريد اعلام کرد از حضور در سن سيرو راضي است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، بسياري از رسانه‌هاي ايتاليايي خبر دادند خوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد تمايل دارد زلاتان ايبراهيموويچ،‌ مهاجم ميلان را در پايان فصل به خدمت بگيرد. اين موضوع واکنش مهاجم سوئدي را در پي داشته است.

ايبرا در اين مورد گفت: چالش جديد در زندگي برايم بسيار جالب خواهد بود ولي اين اتفاق بارها در دوران ورزشي من رخ داده است. تمام اين جابه‌جايي‌ها يک چيز را به من آموخته که اگر از حضور در باشگاهي راضي هستي، بايد بماني. دوست دارم در ميلان بمانم زيرا از بودن در ميلان رضايت دارم. چيزي بيش از اين نمي‌خواهم زيرا در اين باشگاه به بهترين شکل با من رفتار مي‌کنند. از اين تيم جدا نمي‌شوم چرا که نيازي به آن نمي‌بينم. مي‌خواهم در ميلان بمانم.

زلاتان 30 ساله سال 2010 به دياوولو پيوست. او در فصل جاري در 29 ديدار توانسته 26 گل به ثمر برساند.

وي ادامه داد: هر چقدر سنم بالاتر مي‌رود، پخته‌تر مي‌شوم. از اکنون به بازي در ترکيب ميلان در فصل آينده فکر مي‌کنم.

FC@ALI
05-01-2012, 18:10
طراحي اوليه پيراهن رئال در فصل 13-2012

آدیداس و رئال مادرید به کارشان با یکدیگر برای فصل آینده ادامه می دهند . با این که هنوز فصل تمام نشده ، کمپانی آلمانی اولین طراحی ها از پیراهن اول و دوم رئال در فصل 13-2012 را رو کرد .
با این که این طرح ها هایی هستند اما به نظر می رسد که تغییرات چندانی در آن ایجاد نشوند . هم رئال و هم آدیداس می خواهند به زودی مراسم معارفه رسمی پیراهن را برگزار کنند و فعلا منتظر قطعی شدن قهرمانی در لالیگا هستند .
پیراهن اول از رگه های طلایی به آبی برگشته یقه اش هم ظاهر دیگری پیدا کرده است . رنگ سورمه ای نیز در بخشهایی از آن دیده می شود .
پیراهن بیرون از خانه مشکی خواهد بود و تبلیغ بی وین نیز به رنگ مغز پسته ایست . یقه شکل خاصی دارد و گردتر شده است . این پیراهن شبیه یکی از پیراهن های امسال کاسیاس است .
پیراهن سوم اما همچنان یک راز است هر چند که به نظر می رسد از قرمز به سبز تغییر پیدا کند . همچنین گرمکن بازیکنان نیز قرار است تغییر پیدا کند .
[Only Registered And Activated Users Can See Links][Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1022x681 and weights 80KB.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ALEX-ss
05-01-2012, 19:10
آقاي خاص، زيدان را نمي‌خواهد


سرمربي رئال مادريد به دليل عملکرد ضعيف زيدان ممکن است در پايان فصل به همکاري خود با ستاره پيشين اين تيم پايان دهد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] خوزه مورينيو که چندي پيش زين الدين زيدان را به رئال مادريد آورد و خواستار فعاليت او در پست مدير ورزشي اين تيم شد، اکنون ديگر علاقه‌اي به نگه داشتن وي ندارد.

اسطوره فرانسوي و پيشين باشگاه رئال مادريد 3 سال پيش و با بازگشت فلورنتينو پرز به جمع لس بلانکو، به عنوان مشاور وي مشغول فعاليت شد. زماني که خوره مورينيو در مي 2010 هدايت رئال را به عهده گرفت، از پرز خواست زيدان در سمت مدير ورزشي به کار خود ادامه دهد ولي اکنون همه چيز به شکل ديگري رقم خورده است.

زيدان در ابتداي اين فصل به عنوان مدير ورزشي در رئال مشغول به کار شد ولي عملکرد او به شکلي نبوده که مورينيو را راضي کند.

خوزه رامون دلا مورنا که يکي از روزنامه نگاران پر آوازه در اسپانيا است در مورد اين موضوع به راديو محلي مادريد گفت: گفته مي‌شود زيدان در رئال کار خاصي انجام نمي‌دهد و در هيچ زمينه‌اي پيشنهادي ارائه نمي‌کند. مورينيو کسي را مي‌خواهد که در برابر عملکرد بد داوران اعتراض کند. او يکي بدتر از خودش را مي‌خواهد!

آقاي خاص به خوبي به اين موضوع واقف است که از حمايت کامل فلورنتينو پرز برخوردار بوده به شکلي که پرز چندي پيش اعلام کرده بود حاضر است پروژه‌هاي خود را با همکاري مورينيو ادامه دهد.

سال گذشته نيز خورخه والدانو به دليل مشکلاتي که با کادر فني رئال به خصوص مورينيو پيدا کرده بود از باشگاه کنار گذاشته شد.

ديدار بعدي لس بلانکو در سن مامس برابر اتلتيکو مادريد خواهد بود که در صورت پيروزي در باسک، عنوان قهرماني اين فصل را بدست خواهد آورد.

FC@ALI
05-01-2012, 23:38
گالاتاسراي به دنبال شاهين و آلتينتوپ

گالاتاسرای می خواهد دو بازیکن ترکیه ای رئال مادرید را به خدمت بگیرد . به گزارش هابرتورک ، تیم ترکیه ای می خواهد که شاهین و آلتین توپ را در فصل بعد بخرد .
می خواهند شاهین را به طور قرضی و حمید را به طور دائمی به خدمت بگیرند . فاتح تریم که با مورینیو روابط خوبی دارد می تواند در این معامله تاثیرگذار باشد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-01-2012, 23:41
آيينده هيگواين در دست پرز

مسئله هیگوائین یکی از جنجالی ترین اتفاقات تابستان خواهد بود . مسئله رفتن عجیب این بازیکن باتعصب می تواند برای باشگاه خیلی گران تمام شود و فعلا چیزی مشخص نیست .
حالا به گزارش تودو مرکادو وب ، خوزه مورینیو و رئال مادرید روی این بازیکن حساب کرده اند اما تصمیم نهایی را فلورنتینو پرز می گیرد . باشگاه فعلا برنامه ای برای گوش دادن به پیشنهادات برای این بازیکن ندارد اما آینده ال پیپیتا در دستان مدیر است تا تلاش کند این مسئله را ختم به خیر کند .
خوزه مورینیو با بازیکن و باشگاه صحبت کرده و به آنها گفته که این مهاجم را می خواهد ، هر چند که قولی نمی دهد این بازیکن با تمام خوبی هایش همچنان نیمکت نشین نماند . حالا باید دید که چه تصمیمی گرفته می شود .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-02-2012, 12:05
خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران بود .

برخی هواداران اتلتیکو می خواهند پیش از اتمام بازی بروند و قهرمانی رئال را نبینند ، نظرتان چیست ؟
برای بردن در آن جا هیجان زده ایم . بازی کردن در بیلبائو را دوست دارم ، یک مکان فوتبالی که تا سر حد مرگ با تیشمان هستند و استادیومی است که با حریفانش خشونتی ندارد . فوتبال احیا می شود و دوست دارم کل دنیا از دیدنش لذت ببرند . همین طور تیم من . ما در بازیهای اخیرمان در استادیوم ها با جوهای فوق العاده ای حضور داشته ایم و تیم حس خوبی داشت . اتلتیک خیلی خوب بازی می کند ، ما هم خیلی خوب بازی می کنیم . ما می خواهیم قهرمان شویم ، آنها نمی خواهند ما ببریم . فوتبال همین است . خرسند هستیم ...

بردن چهار لالیگا در چهار کشور چه حسی دارد ؟
تا این که رسما قهرمان نشویم ، این موضوع بیهوده است . طبیعتا می دانیم که نزدیک هستیم و سعی می کنیم به آن برسیم چرا که به خودمان مطمئن هستیم اما وقتی موعدش برسد حسش می کنیم . در این لحظات من آرام هستم و با خود فکر می کنم که شاید آخرین لالیگایم باشد . من هیچ گاه در جشن ها و قهرمانی ها شرکت نمی کنم . یکی از قولهایم بردن لیگ در سه کشور بزرگ بود و به آن دارم می رسم . می دانم که زمان برای تبریک گفتن زیاد است .

نبود ایتوراسپه و آندر به سودتان است ؟
نمی دانم . تیمهای دیگری هستند که در لالیگا مقابل اتلتیک که فیکس هایش را نداشت بازی کردند . ما چنین شانسی نداریم . ما مقابل اتلتیکی بازی می کنیم که بیشتر فیکس هایش مقابل ساراگوسا روی نیمکت خواهند بود . فردا بازی بزرگی برای آنهاست . دو بازیکن محروم دارند اما ما هم دی ماریا را نداریم . به هر حال فوتبال باکیفیتی دارند.

راست است که زیدان را نمی خواهید ؟
دروغ است . سیاست باشگاه این نیست که اخبار کذب را رد کند چرا که در آن صورت باید هر روز اخبار را تکذیب کنیم .

بدنه ی تیم را حفظ می کنید ؟
من می خواهم همه بمانند . فصلی که ما داشتیم توسط همه این ها رقم زده شد . هر کسی دو زاری خودش را داشت . بازیکنان و مربیان کار خودشان را کردند . از نظر من ، با توجه به قدرتی که به من شده ، از تمام کسانی که با من کار کردند ، شامل بازیکنانی که نامشان در مطبوعات مطرح می شود راضی هستم . من این فرصت را دارم تا بگویم که ما یک خانواده چهار نفره بودیم اما حالا پنج نفره هستیم چرا که حالا کارانکا هم ملحق به ماست . اگر بروم ، دوست دارم او جانشین من باشد . اگر نشد دوست دارم هر جا که می روم با من باشد .

می توانید لالیگا را ببرید و چندین رکورد را بشکنید ...
ما تیمی را بردیم که سه لالیگای پیاپی را برده بود . رکوردها جالب هستند اما مهم جامها هستند . اما این نشان از کاری دارد که ما می کنیم . پارسال ، وقتی که تورنمنت برایمان تمام شد به فکر رکورد ها و چالش های شخصی افتادیوم . اما حالا چالش تیمی مهم است . در مورد کریستیانو یک چیز مهم است . هدف اصلیش بردن جامهای بزرگ است . او اگر لالیگا را ببرد ، هدف بعدیش توپ طلا خواهد بود . در بهترین حالت این برای آقای گل کافی نیست . کسی توپ طلا را می برد که یک جام بزرگ برده باشد .

این بهترین روزهایتان در رئال مادرید است ؟
اگر لالیگا را نبریم ، این طور نخواهد بود . اگر ببریم به یک فصل بزرگ می رسیم . اگر بارسلونا شایسته صفات زیادی است ، ما بالای آنها هستیم . این ارزش کار ما را بیشتر می کند .

در مورد گواردیولا حرفی ندارید ؟
نظری ندارم چرا که به خودش مربوط است . وقتی مربیان برود ، مورد تمجید واقع می شوند و حتی آنهایی که قبلا انتقاد می کردند هم از او حمایت می کنند . در مورد گواردیولا مسئله فرق دارد . این شخصی است . خودش می داند که که چرا نمی توان حسی در موردش ایجاد کرد . مهم این است که خوشحال باشیم . دوازده سال است که مربی هستم و در ژوئن همه چیز برایم صفر می شود و از نو شروع می شد

mamaly7
05-02-2012, 20:44
جشن قهرماني احتمالي رئال


به گزارش مرجع خبري رئال مادريد، اين باشگاه اعلام کرد حتي اگر قهرماني در رقابت هاي اين فصل لاليگا در پايان ديدار امشب مقابل اتلتيک بيلبائو قطعي شود، جشن قهرماني برگزار نخواهد کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

جشن قهرماني احتمالي رئال پنجشنبه شب ساعت 21:30 خواهد بود .

با اين که رئال مي تواند مقابل اتلتيک قهرمان شود ، اما جشن تا پنجشنبه برگزار نمي شود . باشگاه در تماسي که با پليس داشته اعلام کرده که براي جلوگيري از جنجال هاي احتمالي بهتر است که جشن قهرماني روز پنجشنبه برگزار شود .رئال در حال حاضر با 7 امتياز اختلاف نسبت به بارسا در صدر قرار دارد و در صورتي که در ديدار امشب مقابل بيلبائو به پيروزي برسد، قهرماني اش را قطعي خواهد کرد. اين اولين قهرماني رئال از سال 2007 است.

mamaly7
05-02-2012, 23:44
بيلسا: رئال شايسته قهرماني است


اين مربي آرژانتيني همچنين تاکيد کرد که در انتظار اين است که ببيند شاگردانش در ديدار مقابل رئال در سن مامس چه نمايشي ارائه خواهند داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مارسلو بيلسا، سرمربي اتلتيک بيلبائو، در آستانه ديدار تيمش مقابل رئال، تيم حريف را بهترين تيم اين فصل لاليگا معرفي و آنها را شايسته قهرماني دانست اما از مقايسه اين تيم با بارسا خودداري کرد.

اين مربي آرژانتيني رابطه نزديکي با گوارديولا دارد و يکي از طرفداران فلسفه فوتبال باشگاه کاتالاني است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در مورد اينکه رئال بهتر است يا بارسا، بايد يگويم که بازي هاي اين دو تيم جنبه هاي زيادي دارد و هرکس مي تواند تفسير متفاوتي داشته باشد. البته رئال در اين فصل با شايستگي و در عين عدالت قهرمان مي شود."

بيلسا همچنين تاکيد کرد که در انتظار اين است که ببيند شاگردانش در ديدار مقابل رئال در سن مامس چه نمايشي ارائه خواهند داد.

" قرار گرفتن مقابل بهترين تيم ليگ هميشه يک چالش خوب است. ما نمي توانيم برتري رقيب مان را ناديده بگيريم اما هيجان زده هستيم و مي خواهيم خودمان ر ا مقابل حريفي که مطمئنا قهرمان خواهد شد، امتحان کنيم."

J. Mourinho
05-03-2012, 00:17
يوونتوس مقصد احتمالي مهاجم رئال


به نظر مي رسد اين بازيکن که اخيرا مدنظر سران يوونتوس قرار گرفته، تصميم خود را گرفته و در پايان فصل قصد جدايي از تيم مادريدي را دارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
گونسالو ايگواين، مهاجم آرژانتيني و 24 ساله تيم رئال مادريد، اين روز ها از اينکه جاي خود را در ترکيب ثابت رئال مادريد به بنزما داده ،به شدت ناراحت است و از اين مسئله راضي به نظر نمي رسد .

به نظر مي رسد اين بازيکن که اخيرا مد نظر سران يوونتوس قرار گرفته، تصميم خود را گرفته و در پايان فصل قصد جدايي از تيم مادريدي را دارد . خبرگزاري ABC اسپانيا درگزارشي به اين نکته اشاره کرده که سران دو باشگاه يوونتوس و رئال مادريد به زودي پاي ميز مذاکره خواهند نشست .اما مشخص نيست يوونتوس مبلغ درخواستي بالاي پيشنهادي رئال مادريد را قبول مي کند يا نه.

خورخه ايگواين پدر و مديربرنامه هاي اين مهاجم جوان در اين باره مي گويد :« با مسئولين سويا نيز صحبت هايي کرده ايم اما پاري سن ژرمن و يوونتوس نيز به دنبال او هستند . با پسرم صحبت کردم و او به من گفته که در صورت دريافت پيشنهادي مناسب از سوي يووه ، ايتاليا را براي ادامه فوتبال خود انتخاب خواهد کرد .»

گفتني است فلورنتينو پرس، مالک باشگاه رئال مادريد قيمت اين بازيکن را 40 ميليون يورو اعلام کرده ،حال بايد منتظر ماند و ديد آيا يووه حاضر به پرداخت چنين هزينه اي سنگيني مي شود يا نه.

ايگواين از سال 2007 عضو تيم رئال مادريد است و در اين مدت 163 بازي براي اين تيم انجام داده و موفق به زدن 91 گل شده است .

J. Mourinho
05-03-2012, 10:38
رونالدو: قهرماني رئال مهم‌تر از آقاي گلي است


ستاره پرتغالي مادريد تاکيد کرد که کسب عنوان آقاي گلي برايش اهميت چنداني ندارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
با برد 0-3 رئال مقابل اتلتيک بيلبائو در ديدار 4شنبه شب ورزشگاه سن ممس قهرماني کهکشاني ها در رقابتهاي اين فصل لاليگا قطعي شد.درپايان اين ديدار، کريستيانو رونالدو که به تقسيم کردن شادي هايش با هواداران مادريدي مي انديشيد دراين باره گفت:« اميدواريم که جشن قهرماني مان خوب باشد. »اين ستاره پرتغالي درادامه به اين نکته اشاره کرد که به کسب جوايز فردي فکر هم نمي کند:« انچه براي من مهمتر از هرچيز ديگري بود، فتح اين جام قهرماني بود. من همين الان دو کفش طلا دارم و برايم مهم نيست که آيا پي چي چي را مال خود کنم يا نه.»کهکشاني ها براي دستيابي به اين هدف با قدرت فراوان تلاش کردند. اين نظر ستاره پرتغالي رئال بود. او درادامه گفت:« ما خيلي خوشحال و راضي هستيم چون در يک رقابت لاليگاي خيلي سخت به قهرماني رسيديم و بازي کردن مقابل تيمي مثل بارسلونا خيلي سخت است. ما تيم برتر بوديم و اين را 7 امتياز فاصله اي که ميان دو تيم وجود داردف اثبات مي کند.»

J. Mourinho
05-03-2012, 10:39
مورينيو:اين سخت‌ترين جامي است که گرفته‌ام


آقاي خاص در پايان ديدار تيمش مقابل بيلبائو که با مسجل شدن قهرماني رئال همراه بود اين جام را به تمام کساني که به رئال کمک کرده و براي اين تيم سختي کشيدند تقديم کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
خوزه مورينيو ديشيب و در پايان ديدار تيمش مقابل اتلتيک بيلبائو، شادترين لحظاتش برروي نيمکت مربيگري رئال را تجربه کرد. درپايان اين مسابقه بود که قهرماني زودهنگام رئال در رقابتهاي لاليگا مسجل شد و آقاي خاص توانست به هفتمين قهرماني در ليگ به عنوان مربي و در 4 کشور متفاوت دست يابد و اين را سخت ترين ليگي که کسب کرده است ناميد.درپايان ديدار ديشب ورزشگاه سن ممس مورينيو به خبرنگاران گفت:« اين جام را کسي به ما هديه نکرد. ما امتيازات زيادي کسب کرديم و اين قهرماني ديوانگي است. ما فوتبالي با کيفيت بالا ارائه کرديم و بايد اين قهرماني را جشن بگيريم. اين بازيکنان شايستگي اش را دارد. مردم اسپانيا ديند و کسي شکي ندارد که ما فوق العاده شايسته کسب اين جام بوديم. ما آمار و ارقام خوبي را ثبت کرديم ولي درنهايت آنچه مهم است جام قهرماني است.»مورينيو که با رئال مادريد تي وي صحبت مي کرد ادامه داد:« اين جام را به تمام کساني که کمک کرده اند و براي اين تيم سختي کشيده اند اهدا مي کنم. به همه تبريک مي گويم ولي فراتر ازهمه، خانواده هاي ما هستند که بيشتر از هر کس ديگري سختي کشيده اند. آنها هرروز با ما هستند و مي دانند که دستيابي به اين جام چقدر براي ما گران تمام شده.»آقاي خاص درمورد شرايط فردي خودش گفت:« الان جامهاي قهرماني ام در ليگ هاي داخلي مختلف به عدد 7 رسيد و از اين بابت احساس آرامش مي کنم. الان مي دانم که جشن هاي قهرماني چطور است. بايد در روز پنجشنبه با خوسه آنخل سانچس و پاردسا (مديران رئال) صحبت کنم و از همين الان کارها براي فصل بعد را آغاز کنيم. اميدوارم که هواداران در بازي با مايورکا جايزه اين بازيکنان را بدهند. اين بازيکنان شايسته احساسات و محبتي به مراتب بيشتر از اين هستند. در گرانادا ما براي آينده کسي بازي نخواهيم کرد. ما قهرمان به حق لاليگا هستيم .»آقاي خاص درمورد بارسلونا هم گفت:« بارسلونا در تمام بازيهايش با پنالتي هاي کم و بيش پنالتي به پيروزي رسيده. مثلا بازي 4شنبه شب. تا آخرين روز کسي به ما هديه اي نداده، حتي اتلتيک بيلبائو که بازي خوبي کرد.»مورينيو دربخش پاياني صحبتهايش گفت:« من در پرتغال قهرمان شدم؛ درايتاليا و انگليس هم همين طور ولي اينجا در اسپانيا، اين قهرماني سخت تر از تمام قهرماني هاي ديگر بوده. گاهي وقتها قهرماني را در آخرين بازي به دست آورده ايم. کسي چيزي را به ما هديه نکرده؛ همان طوري که نبايد هم هديه کند.»

J. Mourinho
05-03-2012, 11:45
مورینیو :" امیدوارم پپ از مرخصی اش لذت ببرد "
به گزارش خبرگزاری رئال مادرید در ایران مورینیو که پس از غیبت های طولانی مدت در کنفرانس های مطبوعاتی سرانجام در بازی حساس بیلبائو در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مورینیو برای مربی تیم رقیبش پپ گواردیولا ارزوی موفیت کرد و پیرامون کنارگیری او از تیم بارسلونا گفت :" مهمترین چیز در مورد پپ خوشحال بودن او از تصمیمش است و من هم برای او ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از مرخصی اش لذت کافی را ببرد "
مورینیو در مورد عملکرد خارق العادش در قهرمانی در سه لیگ و گرفتن جشن قهرمانی در صورت برد برابر بیلبائو در بازی امشب گفت :" تا زمانی که قهرمانی تیمی به سرانجام نرسیده است پس در حد یک ادعاست ! و این اخرین لیگ و اخرین فصل من نخواهد بود فرصت جشن های دیگر نیز وجود دارند ولی دروغ نمیگویم که یکی از هدف های من رسیدن به مقام قهرمانی در سه لیگ معتبر اروپایی بود و در صورت قهرمانی در اسپانیا به این هدف رسیده ام و بسیار از این بابت خوشحالم "

او پیرامون بازی امشبش برابر بیلبائو نیز گفت :" من دوست دارم همیشه برابر تیم های سخت کوش و جنگنده ای همانند بیلبائو بازی داشته باشم و امشب شبی است که ما هر سه امتیاز رابرای جشن گرفتن در مادرید وداشتن شبی بزرگ میخواهیم و بیلبائو یک مانع بزرگ برای رسیدن به این هدف هست و این بسیار هیجان انیگز است من بازی در ورزشگا های مملو از هیجان به همراه تیمی پرتعصب همانند بیلبائو را دوست دارم "

J. Mourinho
05-03-2012, 11:46
اتلتیک بیلبائو صفر – رئال مادرید 3 ، قهرمانی در اسپانیا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خبرگزاری رئال مادرید در ایران – رئال مادرید با پیروزی مقابل اتلتیک بیلبائو در سن‌مامس به سی و دومین قهرمانی خود در لالیگا دست یافت و مانع آن شد که تعداد قهرمانی‌های پیاپی بارسلونا به 4 برسد.
بحث درباره قهرمانی رئال مادرید پس از ال‌کلاسیکو عملا به پایان رسیده بود و تنها صحبت بر سر این بود که این قهرمانی چه زمانی به دست می‌آید. هنگامی که بارسلونا مالاگا را شکست داد، مشخص شد که سفیدپوشان نیاز به برد در خانه بیلبائو دارند و آنها با وجود آن که کریستیانو رونالدو یک پنالتی را در اوایل بازی از دست داد توانستند بازی را ببرند.

رئال بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 12 به پنالتی رسید. خاوی مارتینس دستش را بی‌دلیل در محوطه جریمه بلند کرد و توپ را زد. پنالتی حاصل را رونالدو به سمت وسط دروازه زد اما گورکا ایرایسوس واکنشی سریع داشت و توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد.
رئال تنها 4 دقیقه بعد بود که به گل رسید. رئال با سامی خدیرا، رونالدو و مسعود اوزیل ضدحمله‌ای سریع ترتیب داد و اوزیل توپ را به گونسالو ایگواین سپرد. او توپ را با بدن کنترل کرد و سپس با شوتی مهارنشدنی به گوشه بالای دروازه گل‌زنی کرد.
باسکی‌ها چند دقیقه بعد به داور متعرض بودند. ضربه مارکل سوسائتا به دستان باز خدیرا برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
رئال در دقیقه 20 به گل دوم رسید. ژابی آلونسو با بیرون پای راست توپ را به رونالدو سپرد و سانتر زمینی عایل او را هم اوزیل به سمت دورتر دروازه زد و فاصله را دوبرابر کرد.
دو تیم در اواخر نیمه اول توپ را به تیر دروازه هم زدند. شوت منحرف‌شده میکل سان‌خوسه به تیر دروازه ایکر کاسیاس برخورد کرد و سپس ضربه اوزیل هم به تیر دروازه خورد.
مادرید نیمه دوم را هم پر از انرژی آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل رسید. ایگواین با حرکتی تماشایی چهار بازیکن را پشت سر گذاشت اما ضربه او به کرنر رفت. کرنر حاصل را آلونسو به محوطه شش‌قدم فرستاد و رونالدو با ضربه سر در گل‌زنی تیمش سهیم شد.

باسکی‌ها که پنجاه و نهمین دیدار خود در این فصل را انجام می‌دادند خسته شده بودند و رئال به دنبال زدن گل‌های بیشتر بود. با این حال بیلبائو یک بار دیگر توپ را به تیر رئال زد و این بار شوت اسکار دمارکوس به تیر برخورد کرد.
خاوی مارتینس که به دلیل پنالتی رئال کارت زرد دریافت کرده بود در دقیقه 73 باز هم خطای هند انجام داد و باز هم اخطار گرفت و این بار اخراج شد.
بازی در حالی به پایان رسید که طرفداران کم‌تعداد رئال که به سن‌مامس رفته بودند به زمین حمله بردند و اولین قهرمانی خود در طول چهار فصل گذشته را جشن گرفتند.
ژوزه مورینیو اکنون با چهار تیم متفاوت قهرمان لیگ شده: پورتو، چلسی، اینتر و البته رئال، و رئال مادرید می‌تواند با پیروزی در دو دیدار آخر خود به 100 امتیاز برسد.

J. Mourinho
05-03-2012, 12:28
ايگواين: به خاطر قهرماني به خود مي‌باليم


مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد گفت: بابت کسب قهرماني لاليگا به خود مي‌باليم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از مارکا، گونزالو ايگواين پس از آنکه شب گذشته در پيروزي 3 بر صفر در خانه اتلتيک بيلبائو گل نخست کهشکاني‌ها را زد و در جشن قهرماني فصل جاري تيمش سهيم شد، اظهار داشت: بسيار خوشحاليم و به خود افتخار مي‌کنيم که قهرماني لاليگا را کسب کرديم. اين موفقيت براي من ارزش و اهميت فراواني دارد که بابت آن بسيار خرسند هستم.وي در مورد وضعيت آينده خود نزد کهشکاني‌ها و شايعات انتشار يافته پيرامون پايان همکاري در اين فصل و انتقال به تيم‌هاي ديگر نيز عنوان کرد: اکنون فرصت مناسبي نيست که بخواهم در اين باره حرف بزنم. به هر حال با مادريد قرارداد دارم و خوشحال مي‌شوم بتوانم آن را به انجام رسانم. اکنون فقط مي‌خواهم به قهرماني فکر کنم و با دوستانم در جشن قهرماني حضور يابم.

J. Mourinho
05-03-2012, 12:29
کارانکا: رئال پاداش کار سخت خود را گرفت


کمک مربي تيم فوتبال رئال مادريد گفت: ما پاداش کار سخت و طاقت فرساي خود را با قهرماني در لاليگا گرفتيم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از مارکا، آيتور کارانکا شب گذشته پس از پيروزي 3 بر صفر کهکشاني ها در خانه اتلتيک بيلبائو و رسيدن به مقام قهرماني لاليگا در کنفرانس مطبوعاتي به جاي خوزه مورينيو، سرمربي پرتغالي تيم شرکت کرد.وي گفت: بسيار خوشحاليم که عاقبت به مقام قهرماني رسيديم. دست يابي به اين عنوان کار راحتي نبود. براي اين مهم کار طاقت فرسا و طولاني انجام شد. اما بازيکنان بسيار مصمم به کسب مقام نخست بودند و عاقبت پاداش زحمات فراوان خود را گرفتند و باعث شادي همه بخصوص هواداران شدند.وي ادامه داد: رئال بخاطر نمايش توانمندي بسيار خود همچنين شخصيت والايي که در حين مسابقات نشان داد، به آنچه که استحقاقش را داشت، رسيد. خوشحاليم اين اتفاق خوش يمن افتاد و اکنون همه دوستداران در کنار بازيکنان درجشن قهرماني حضور دارند.وي افزود: من اکنون دو سال است که در رئال حضور دارم. طي اين مدت بخاطر قهرماني‌هاي بارسا ، موفق نشدم به مقام قهرماني لاليگا برسم. ما از دو سال قبل براي اين مهم تلاش کرديم تا توانستيم به دوران يکه تازي بارسلونايي‌ها خاتمه دهيم. براي اين منظور قبلا صاحب جام حذفي شديم و اکنون قهرماني لاليگا را در دست داريم.کارانکا اضافه کرد: رئال همچنان به کار خود با قدرت ادامه خواهد داد. ما براي کسب افتخارات بعدي برنامه ريزي خواهيم کرد. علاقمندان مطمئن باشند سال بعد با توان بيشتري براي کسب مقام‌هاي ديگر تلاش خواهيم کرد.

mamaly7
05-03-2012, 13:09
رومنيگه: رئال و بارسا به هم احترام نمي‌گذارند


مديراجرايي بايرن مونيخ نارضايتي اش را از رابطه موجود ميان سران دو باشگاه برتر اسپانيايي ابراز کرده ويادآوري کرده که تيمش باوجود رقابت شديد با دورتموند به اين تيم احترام مي گذارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کارل هاينتس رومنيگه، مدير اجرايي باشگاه بايرن مونيخ در صحبتهايي اعلام کرده که دو باشگاه رئال مادريد و بارسلونا به يکديگر احترام نمي گذارند و در ادامه يادآوري کرده که تمايلي ندارد که چنين رابطه ناخوشايندي ميان تيم او و بوروسيادورتموند حاکم باشدديدار اخير دو تيم رئال و بارسا در ال کلاسيکو، باعث شد تا خاطرات جنجالها ميان اين دو تيم تازه شود ؛ همچنان سران و مربيان اين دو تيم به جنگهاي لفظي شان درخارج از زمين ادامه مي دهند.البته رومنيگه از پيش زمينه رقابت شديد ميان آبي اناري ها و کهکشاني ها مطلع است ولي رابطه تيمش با دورتموند را ترجيح مي دهد.رومنيگه در صحبتهايي به بيلد گفت:«ما نبايد همان مسيري که در اسپانيا طي مي شود را دنبال کنيم. اصلا اين شيوه برخوردي را نمي پسندم. به رئال و بارسلونا نگاه کنيد؛ آنها ديگر احترامي براي هم قائل نيستند.»

persian815
05-03-2012, 14:03
ولی چه حیف که همیشه زیر سایه لیو مسیه

ALEX-ss
05-03-2012, 17:28
سي و دومين قهرماني رئال در لاليگا


رئال مادريد با پيروزي مقابل اتلتيک بيلبائو در سن‌مامس به سي و دومين قهرماني خود در لاليگا دست يافت و مانع آن شد که تعداد قهرماني‌هاي پياپي بارسلونا به 4 برسد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]بحث درباره قهرماني رئال مادريد پس از ال‌کلاسيکو عملا به پايان رسيده بود و تنها صحبت بر سر اين بود که اين قهرماني چه زماني به دست مي‌آيد. هنگامي که بارسلونا مالاگا را شکست داد، مشخص شد که سفيدپوشان نياز به برد در خانه بيلبائو دارند و آنها با وجود آن که کريستيانو رونالدو يک پنالتي را در اوايل بازي از دست داد توانستند بازي را ببرند.رئال بازي را تهاجمي آغاز کرد و در دقيقه 12 به پنالتي رسيد. خاوي مارتينس دستش را بي‌دليل در محوطه جريمه بلند کرد و توپ را زد. پنالتي حاصل را رونالدو به سمت وسط دروازه زد اما گورکا ايرايسوس واکنشي سريع داشت و توپ را از بالاي دروازه به بيرون فرستاد.رئال تنها 4 دقيقه بعد بود که به گل رسيد. رئال با سامي خديرا، رونالدو و مسعود اوزيل ضدحمله‌اي سريع ترتيب داد و اوزيل توپ را به گونسالو ايگواين سپرد. او توپ را با بدن کنترل کرد و سپس با شوتي مهارنشدني به گوشه بالاي دروازه گل‌زني کرد.باسکي‌ها چند دقيقه بعد به داور متعرض بودند. ضربه مارکل سوسائتا به دستان باز خديرا برخورد کرد اما داور اعتقادي به پنالتي نداشت.رئال در دقيقه 20 به گل دوم رسيد. ژابي آلونسو با بيرون پاي راست توپ را به رونالدو سپرد و سانتر زميني عايل او را هم اوزيل به سمت دورتر دروازه زد و فاصله را دوبرابر کرد.دو تيم در اواخر نيمه اول توپ را به تير دروازه هم زدند. شوت منحرف‌شده ميکل سان‌خوسه به تير دروازه ايکر کاسياس برخورد کرد و سپس ضربه اوزيل هم به تير دروازه خورد.مادريد نيمه دوم را هم پر از انرژي آغاز کرد و در دقيقه 50 به گل رسيد. ايگواين با حرکتي تماشايي چهار بازيکن را پشت سر گذاشت اما ضربه او به کرنر رفت. کرنر حاصل را آلونسو به محوطه شش‌قدم فرستاد و رونالدو با ضربه سر در گل‌زني تيمش سهيم شد.باسکي‌ها که پنجاه و نهمين ديدار خود در اين فصل را انجام مي‌دادند خسته شده بودند و رئال به دنبال زدن گل‌هاي بيشتر بود. با اين حال بيلبائو يک بار ديگر توپ را به تير رئال زد و اين بار شوت اسکار دمارکوس به تير برخورد کرد.خاوي مارتينس که به دليل پنالتي رئال کارت زرد دريافت کرده بود در دقيقه 73 باز هم خطاي هند انجام داد و باز هم اخطار گرفت و اين بار اخراج شد.بازي در حالي به پايان رسيد که طرفداران کم‌تعداد رئال که به سن‌مامس رفته بودند به زمين حمله بردند و اولين قهرماني خود در طول چهار فصل گذشته را جشن گرفتند.ژوزه مورينيو اکنون با چهار تيم متفاوت قهرمان ليگ شده: پورتو، چلسي، اينتر و البته رئال، و رئال مادريد مي‌تواند با پيروزي در دو ديدار آخر خود به 100 امتياز برسد.

AmirUtd
05-03-2012, 19:36
ملي پوش اسپانيايي قول داد که اتفاق سال گذشته بعد از قهرماني در کوپا دل ري تکرار نشود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سرخيو راموس، مدافع رئال، از اينکه يک قهرماني ديگر با رئال مادريد به دست آورده، ابراز خوشحالي کرد و تاکيد کرد اين بار جام قهرماني را محکم تر نگه خواهد داشت.
رئالي ها شب گذشته با پيروزي 3-0 مقابل بيلبائو، براي سي و دومين بار قهرمان لاليگا شدند و ملي پوش اسپانيايي قول داد که اتفاق سال گذشته بعد از قهرماني در کوپا دل ري تکرار نشود.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" منتظر رفتن به ميدان سيبلس و بلند کردن جام هستم اما مراقبم که اين بار جام نيفتد.
فوتبال همين است و ما بعد از رقابت سختي که با بارسا داشتيم، از کسب اين قهرماني خيلي خوشحاليم. اين هدفي بود که ما در تمام فصل در ذهن داشتيم.
قهرماني حق رئال بود و ما اين قهرماني را به همه هواداران رئال تقديم مي کنيم. ما کاملا شايسته بوديم زيرا فصلي طولاني داشتيم و در رقابت هاي زيادي حضور پيدا کرديم. اين سومين قهرماني من در لاليگاست و بسيار خوشحالم."

FC@ALI
05-03-2012, 19:57
ركورد مدعي شد: توافق اوبيه رئال مادريد با ويتسل


اکسل ویتسل ، هافبک دفاعی بنفیکا می تواند یکی از خریدهای جدید مورینیو باشد . به گزارش روزنامه پرتغالی رکورد میان باشگاه پرتغالی و رئال مادرید توافقی هم صورت گرفته است . این بازیکن 23 ساله است و یکی از جواهرات فوتبال اروپا با آینده ای درخشان و توانایی بازی در چند پست است و مورد پسند مربی جدید رئال مادرید است . [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بنفیکا این بازیکن را با قیمت 8 میلیون یورو از استاندارد لی یژ خریده بود و گفته می شود که با 10 میلیون به علاوه خسه راهی رئال می شود . رفتن احتمالی لاس و آلتین توپ باعث شده که کادر فنی به دنبال هافبک دفاعی باشد و ویتسل گزینه اصلی است .
روی کاستا ، مدیر ورزشی بنفیکا نیز مطمئن است که این بازیکن در هر جا که باشد موفق می شود .

FC@ALI
05-03-2012, 20:01
تبريك تيم ملي آلمان از اوزيل و خديرا

تیم ملی آلمان در صفحه توئیترش به مسعود اوزیل و سامی خدیرا ، دو ملی پوش خود قهرمانی در لیگ اسپانیا با رئال مادرید را تبریک گفت .
در این بیانیه آمده است :" یک جشن بزرگ در چهارشنبه شب . رئال مادرید سی و دومین قهرمانی خود در لیگ اسپانیا را در فاصله دو هفته به پایان لیگ با کمک گلی از مسعود اوزیل کسب کرد . " این دومین تبریک تیم ملی آلمان به رئال پس از قهرمانی در کوپای 2011 است .
اوزیل در دقیقه 20 ، گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند تا بتوانند که اتلتیک را 0-3 شکست دهند و رسما قهرمان لالیگا در سن مامس شوند .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-03-2012, 20:03
اسپرانزا آخیره :اين يكي از درخشانترين قهرماني هاي تاريخ رئال است

اسپرانزا آخیره ، رئیس شورای شهر مادرید قهرمانی لالیگا را " یک نشاط " بزرگ خواند و پیروزی مقابل اتلتیک را تبریک گفت .
آخیره به عنوان بانوی اول شهرداری مادرید گفت :" این یکی از درخشان ترین پیروزی های تاریخ رئال مادرید است که همه رکوردها را اعم از پیروزی ها و گلها شکسته است و همچنان یک دستاورد مهم باقی مانده و می تواند اولین تیمی باشد که صد امتیازی می شود .
وی سپس به پرز و مورینیو تبریک گفت و افزود :" اخیرا همه پس از حذف از چمپیونزلیگ خیلی زحمت کشیدند ، آن هم در ضربات شانسی پنالتی . حالا زمان لذت بردن است . از فصل خوبی که تیم داشته خرسند هستم . "
در پایان گفت :" رئال مادرید این جام را مقابل بارسلونا به عنوان یک رقیب بزرگ برد که بسیاری می گویند بهترین تیم تاریخ فوتبال است . "

mamaly7
05-04-2012, 11:44
مورينيو :آرزوي قهرماني درهيج کشورديگري ندارم


ژوزه موريينيو مي گويد پس از کسب قهرماني در چهار ليگ فوتبال مختلف جهان ، ديگر آرزوي مربيگري در هيچ کشور ديگر را ندارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

رئال مادريد چهارشنبه شنبه با کسب پيروزي سه بر صفر در خانه آتلتيگ بيلبائو قهرمان لاليگا شد. پيش از اين تيم هاي فوتبال پرتغال،چلسي انگليس و اينترميلان ايتاليا تحت سرمربيگري مورينيو قهرمان ليگ کشورهايشان شده بودند.

مورينيو در اظهاراتي که روز پنجشنبه در رسانه هاي اسپانيا انعکاس يافت به کانال تلويزيوني '' اس آي سي '' پرتغال گفت : من اکنون به عناوين قهرماني که برايم مهم بودند دست يافتم يکي در کشورم و سه عنوان قهرماني ديگر در کشورهاي بزرگ اروپايي.

وي افزود : من آرزوي قهرماني در هيچ کشور ديگر را ندارم . کشور ديگري وجود ندارد که مورد علاقه من باشد.موفقيت مورينيو به همراه رئال وي را در باشگاه مربياني چون '' جيوواني تراپاتوني '' از ايتاليا ، ارنست هاپل از اتريش و '' توميسلاو ايويچ '' قرار دارد که پيش از اين توانسته اند در چهار کشور مختلف به مقام قهرماني دست يابند.

اين سرمربي 49 ساله پرتغالي در ادامه در صدد پاسخگويي به منتقداني بر آمد که فوتبال زيباي بارسلونا را که توسط رئال از قهرماني خلع شده ، ترجيج مي دهند.

مورينيو که تيمش رکورد به ثمر رساندن 115 گل در اين فصل را از خود باقي گذاشته در حاليکه هنوز دو بازي باقي مانده است ، گفت : تيم من يکي از بهترين فوتبال تاريخ را بازي کرد.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاسياس:درموردرکورد تيم‌هاي ديگر حرف نزنيد!


دروازه‌بان رئال مادريد از همه خواست روي جشن قهرماني اين تيم تمرکز کنند و کاري به تيم‌هاي ديگر نداشته باشند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از ساکروي، رئال مادريد در آخرين ديدار خود در لاليگا توانست 3 بر صفر اتلتيک بيلبائو را شکست داده و قهرماني را پس از 3 سال از بارسلونا پس بگيرد.ايکر کاسياس در اين خصوص گفت: امروز روز قهرماني ما است و بايد آن را با هوادارانمان جشن بگيريم. ما زحماتي که در اين فصل کشيده‌ايم را بازتاب داده و به قهرماني در اين فصل بباليم. فصل را بسيار عالي آغاز کرديم و اکنون که قهرماني را بدست آورده‌ايم بسيار خوشحاليم.
وي ادامه داد: نمي‌خواهم در مورد کساني صحبت کنم که عضو باشگاه نيستند زيرا اکنون وقت اين حرف‌ها نيست. امروز روزي است که بايد از قهرماني رئال خوشحال باشيم و در شهر مادريد با هر کسي که پيراهن رئال را به تن دارد جشن برپا کنيم. نبايد در مورد هيچ تيم ديگر و شکستن رکورد آنها حرف بزنيم.

قهرماني در اين فصل لاليگا، سي و دومين قهرماني رئال در تاريخ لاليگا است.

پپ گوارديولا، سرمربي بارسلونا که در پايان فصل اين تيم را ترک خواهد کرد رو به رئالي‌ها گفته بود اگر رئال مي‌خواهد به رکورد بارسا برسد، بايد از عنوان قهرماني خود دفاع کنند.

گوارديولا در اين زمينه گفته بود: رئال در اين فصل نسبت به بارسا عملکرد بهتري داشت. آنها براي رسيدن به رکورد بارسا بايد به همين شکل ادامه دهند که کاري بسيار سخت است. قهرماني در يک فصل سخت نيست بلکه نگه داشتن آن براي مدتي طولاني کار هر تيمي نيست. اين چيزي بود که بارسا به آن دست پيدا کرده بود.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کارانکا: رئال وارد عصر جديدي شده است


رئال شب گذشته موفق شد 3-0 بيلبائو را شکست دهد و در فاصله دو ديدار تا پايان فصل عنوان قهرماني لاليگا را به دست بياورد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آيتور کارانکا، کمک مربي رئال، معتقد است قهرماني اين فصل اين تيم در لاليگا، آغاز يک عصر جديد در سانتياگو برنابئو است.

رئال شب گذشته موفق شد 3-0 بيلبائو را شکست دهد و در فاصله دو ديدار تا پايان فصل عنوان قهرماني لاليگا را به دست بياورد.

کارانکا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" پايان عصر بارسا؟ من تنها به رئال فکر مي کنم. ما در رئال در يک عصر جديد زندگي مي کنيم. اين قهرماني اصلا آسان به دست نيامد. ما به سختي کار کرديم و در طول فصل به سختي تلاش کرديم. ما بازيکنان فوق العاده اي در اختيار داريم و معتقدم کاملا شايسته قهرماني بوديم.

ما اين فصل يک گام ديگر به سوي موفقيت برداشتيم. قهرمان ليگ برنده کل فصل است. ما بايد به همين مسير ادامه بدهيم.

بعد از تلاش هايي که اين فصل انجام داديم، از اينکه قهرمان شده ايم، احساس خيلي خوبي دارم. اين تيم از شخصيت لازم برخوردار است و اين بازيکن بسيار قوي هستند. آنها ما را به جايي که هستيم رساندند."

mamaly7
05-04-2012, 15:31
مورينيو: زمان زيادي مانده تا خسته شوم


سرمربي رئال مادريد گفت: هنوز از چيزي خسته نشده‌ام و زمان زيادي مانده تا خسته شوم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پيروزي 3 بر صفر رئال مادريد برابر اتلتيک بيلبائو قهرماني رئال در لاليگا را قطعي کرد. اين نخستين قهرماني لس بلانکو پس از سال 2008 است.

خوزه مورينيو در اين مورد گفت: در اين فصل يکي از بهترين‌ تيم‌هاي تاريخ را شکست داديم، آن وقت چند نفر که فکر مي‌کنند درخشان هستند، مي‌گويند فقط يک مدل فوتبال در دنيا وجود دارد و شما بايد مانند ما بازي کنيد. کساني هستند که فوتبال را از طريق گوگل مي‌شناسند. ‌آنها کساني هستند که کلماتي را تايپ کرده و اطلاعاتي بدست مي‌آورند ولي بدون شک فوتبال چيزي فراتر از اين حرف‌ها است. فوتبالي که ما ارائه مي‌کنيم بسيار ديدني است، گل‌هاي زيادي زديم و پيروزي‌هاي فراواني را بدست آورده‌ايم.

قهرماني در لاليگا براي "آقاي خاص" بدان معنا است که او در 4 کشور مختلف توانسته قهرمان ليگ شود. او با چلسي در انگليس، اينترميلان در ايتاليا و پورتو در پرتغال نيز قهرمان شده بود.

وي در اين خصوص گفت: اين يکي از اهداف من بود که توانستم آن را بدست آورم. اکنون قهرماني در تمام ليگ‌هايي که مي‌خواستم را کسب کردم. قهرماني در کشورم و 3 کشور بزرگ اروپايي ديگر. ديگر علاقه‌اي به قهرماني در ساير ليگ‌ها ندارم زيرا ليگ ديگري وجود ندارد که مرا به قهرماني در آن تحريک کند.

مورينيو گفت: هنوز از چيزي خسته نشده‌ام. هنوز زمان زيادي مانده تا خسته شوم. تا زماني که هشتمين قهرماني‌ام در ليگ را بدست آورم به کارم ادامه خواهم داد و از کاري که انجام مي‌دهم نيز لذت خواهم برد.رئال مادريد در هفته سي و هفتم لاليگا برابر گرانادا قرار خواهد گرفت.

J. Mourinho
05-05-2012, 13:02
رئال در انديشه جذب الکس سانگ يا ام ويلا


خوزه مورينيو در نظر دارد هافبک کامروني آرسنال يا بازيکن تيم رن فرانسه را به سانتياگو برنابئو بکشاند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد در نظر دارد ترکيب خود را با جذب الکس سانگ از آرسنال تقويت کند.هافبک کامروني اين فصل جاي ثابتي در ترکيب آرسن ونگر داشت که توجه خوزه مورينيو، سرمربي سابق چلسي را جلب کرده است.سانگ تا 2014 با آرسنال قرارداد دارد و به احتمال زياد يکي از بازيکنان کليدي آرسن ونگر در فصل آينده خواهد بود. به هر حال يک پيشنهاد از رئال مادريد براي اين هافبک تدافعي توجهات را جلب خواهد کرد.اين بازيکن 24 ساله علاوه بر عملکرد خوب در کار دفاعي، در فرصت سازي براي مهاجمان نيز نمايش راضي کننده‌اي دارد و 9 پاس گل در اين فصل ليگ برتر داشته است.اگر مورينيو نتواند سانگ را به تيم خود بکشاند، يان ام ويلا از باشگاه رن يکي ديگر از گزينه‌هاي مدنظر سرمربي پرتغالي خواهد بود.رئال مادريد تحت هدايت مورينيو چهارشنبه با پيروزي 3 بر صفر مقابل اتلتيک بيلبائو، اولين قهرماني خود در لاليگا را پس از چهارسال تجربه کرد.

J. Mourinho
05-05-2012, 13:03
مورينيو با سالانه10ميليون پوند در رئال مي‌ماند


"خوزه مورينيو" در نظر دارد به پيشنهاد "رومن آبراموويچ"، مالک چلسي، پاسخ منفي داده و با انعقاد قراردادي به ارزش 1ه ميليون پوند قرارداد خود را با رئال مادريد تمديد مي کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مسئولان باشگاه رئال به محض اينکه متوجه شدند چلسي خواستار به خدمت گرفتن مربي پرتغالي شده‌ پيشنهاد هفتگي 190 هزار پوند تا سال 2015 را به وي ارائه کرده اند.بر پايه گزارش سان، انتظار مي رود که مورينيو قرارداد خود را بزودي با رئال مادريد تمديد کند.يک منبع بلندپايه باشگاه رئال مادريد اظهار داشت: گفتگوهاي خوبي داشته ايم و ما اکنون منتظريم تا خوزه قرارداد را امضا کند.رئال مادريد با مربيگري مورينيو براي نخستين بار از سال 2008 موفق به کسب عنوان قهرماني در رقابت هاي لاليگا شده است.

omid2
05-05-2012, 14:43
کارانکا: هيگواين را در برنابئو حفظ مي‌کنيم


مربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا اظهار داشت: هيگواين اهميت زيادي براي ما دارد و او را در باشگاه نگه حفظ خواهيم کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آيتور کارانکا احتمال جدايي گونزالو هيگواين از سانتياگو برنابئو در تابستان را رد کرد.پاري‌سن ژرمن خواهان به خدمت گرفتن بازيکن آرژانتيني است؛ اين مهاجم آرژانتيني اعلام کرده که تصميم خود را براي فصل آينده گرفته اما هنوز آمادگي اعلام تيم آينده خود را ندارد.اين بازيکن که با حضور کريم بنزما در ترکيب اصلي زمان زيادي براي درخشش در ترکيب رئال مادريد را نداشت، مي‌تواند با پيوستن به باشگاه فرانسوي بار ديگر حضور در ترکيب اصلي را تجربه کند.با اين وجود کارانکا تأکيد کرد که رئال مادريد شديدا به حضور هيگواين در سانتياگوبرنابئو نياز دارد.وي اظهار داشت: نيازي نيست کسي را قانع کنيم. هيگواين هم مي‌داند که براي رئال بسيار مهم است. اين مسئله در جشن قهرماني ما نيز مشخص بود.مربي رئال مادريد گفت: براي فصل بعد به وي نياز داريم و اگر تيمي خواهان به خدمت گرفتن اوست، ابتدا بايد با باشگاه صحبت کند زيرا ما نمي‌خواهيم او را از دست بدهيم.پاري‌سن ژرمن تنها مشتري هيگواين نيست و باشگاه يوونتوس هم تمايل خود به جذب وي آشکار کرده است.

omid2
05-05-2012, 14:44
احتمال بازگشت کاکا به ميلان


پس از خروج کاکا از ميلان ، در پايان هر فصل نام او اطراف ميلان به گوش مي رسيد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] روزنامه ي مارکا در طي يک نظر سنجي ،نظر هواداران رئال در مورد ماندن و يا رفتن کاکا در رختکن تيم مادريدي را جويا شده. حدود چهل و يک هزار کاربر دراين نظرسنجي شرکت کرده و دراتمام زمان نظرسنجي مشخص شد که تنها 40% هواداران مادريد خواهان ادامه ي حضور کاکا در مادريد هستند.ريکاردو کاکا که يکي از گران قيمت ترين نقل و انتقالات تاريخ فوتبال جهان را دراختيار دارد، به هيچ وجه نتوانست عملکرد خوب خود در ميلان را با پيراهن رئال تکرار کند. او که در لباس ميلان به عنوان بهترين بازيکن اروپا و جهان برگزيده شد، بارها مورد انتقاد هواداران مادريد قرار گرفته و هرگز نتوانسته است رضايت مورينيو را جلب کند.ريکاردوي برزيلي بازيکن محبوب هوادارن ميلان و آدريانو گالياني است و به نظر مي رسد در صورت تمايل مادريد به فروش کاکا ميلان يکي از اصلي ترين گزينه ها براي اين بازيکن است. البته تيم پاري سن ژرمن نيز تمايل زيادي به جذب اين بازيکن 30 ساله دارند.

hala_madrid
05-05-2012, 19:57
ولی چه حیف که همیشه زیر سایه لیو مسیههمون مسي كه با پنالتي هايي كه پنالتي نبودن ميخواد اقاي گل شه مگه تو خواب ببينه لطفا هر كسي رو با كريس رونالدو مقايسه نكنيد
اونايي كه هي ميگفتن رونالدو فقط پنالتي ميزنه كجان كه مسي تو اين ده تا بازي اخير فقط داره با پنالتي گل ميزنه:khelal dandoon:

amir-97
05-05-2012, 20:06
گالياني: زلاتان به رئال نمي‌رود


نايب رئيس باشگاه ميلان مي‌گويد در پايان فصل به زلاتان ايبراهيموويچ اجازه خروج از ميلان داده نخواهد شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] چندي پيش در رسانه‌هاي اسپانيايي خبرهايي مبني بر علاقه خوزه مورينيو به جذب زلاتان ايبراهيموويچ منتشر شد که واکنش بسياري را در پي داشته است.آدريانو گالياني در اين خصوص گفت: ما به مورينيو بي اعتماد نيستيم. به علاوه زلاتان نيز اعلام کرده علاقمند است در ميلان بماند. باشگاه و ايبرا رابطه بسيار خوبي باهم دارند. من نيز از کسي در مورد اينکه شايعه‌هاي اس ام اسي سوال نمي‌کنم. باشگاه به هيچ وجه به خود اجازه نمي‌دهد که از بازيکنان در مورد اس ام اس‌هايشان سوال کند. به خصوص در مورد بازيکني مانند زلاتان.ايبراهيموويچ در ديدار حساس اين هفته خود برابر اينترميلان به ميدان خواهد رفت. اين اتفاق در حالي رخ خواهد داد که روسونري با اختلاف يک امتيازي نسبت به يوونتوس در رده دوم جدول رده بندي قرار گرفته است.

amir-97
05-05-2012, 20:07
زسکامسکوگوي سبقت را از رئال مادريدربود


باشگاه رئال مادريد اسپانيا در رقابت براي جذب مدافع برزيلي تيم گرميو از زسکا مسکو روسيه شکست خورد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] رئال مادريد، قهرمان زود هنگام لاليگا در رقابت براي به خدمت گرفتن ماريو فرناندز، از زسکا مسکو جا ماند.

پس از موافقت باشگاه روسي با باز گذاشتن مبلغ قرارداد در محدوده 13 ميليون يورو با گرميو، فرناندز 21 ساله قراردادي 5 ساله با اين تيم امضا کرد.

فرناندز جاي دني آلوز را در ترکيب تيم ملي برزيل گرفت تا رئال مادريد از دسامبر گذشته به دنبال جذب اين بازيکن باشد.

amir-97
05-05-2012, 20:14
طرح های ابتدایی پیراهن رئال در فصل 3-2012:آبی جانشین طلایی شد

لباس دوم رئال در فصل بعد، مشکی خواهد بود و سه نوار همیشگی آدیداس، روی آستین های پیراهن به چشم می خورد و تبلیغ «بی وین» با رنگ زرد روی سینه پیراهن نقش خواهد بست

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Alberto Piñero
سایت گل- مسئولان باشگاه رئال مادرید و سران آدیداس در حال طراحی پیراهن تیم مادریدی برای فصل آتی هستند. در حالی که هنوز طرح لباس های فصل بعد رئال نهایی نشده ، کمپانی آلمانی آدیداس، طرح های ابتدایی اش را برای لباس های فصل بعد رئال منتشر کرده است. انتظار می رود که بعد از توافقات نهایی، شرکت آدیداس حداکثر تا سی روز دیگر در مراسمی رسمی لباس های فصل بعد تیم مادریدی را معرفی کند. احتمال می رود که دلیل تاخیر در ارائه طرح های نهایی، اتمام رقابت های این فصل باشد.

این طرح ها برای لباسهای اول و دوم رئال هستند. هر چند که هنوز این طراحی قطعی نشده ، اما تغییر اصلی ای که در آن دیده می شود، حذف رنگ طلایی در حاشیه های پیراهن و شورت و استفاده از رنگ آبی پررنگ و تلفیق آن با رنگ آبی آسمانی است.

در لباس اصلی طراحی شده برای فصل آتی، رنگ آبی، جانشین رنگ طلایی خواهد شد. یعنی نوارهای حاشیه آستین ها و یقه و نوارهای روی شانه این پیراهن در فصل بعدی به جای رنگ طلایی، با تلفیقی از رنگ آبی پررنگ و ابی آسمانی طراحی شده است. لبه آستین ها با رنگ ابی پررنگ و سپس حاشیه کوچکی به رنگ آبی کمرنگ خواهد بود و یقه پیراهن اصلی رئال هم با چنین تلفیقی ارائه خواهد شد.

لباس دوم رئال در فصل بعد، مشکی خواهد بود و سه نوار همیشگی آدیداس، روی آستین های پیراهن به چشم می خورد و تبلیغ «بی وین» با رنگ زرد روی سینه پیراهن نقش خواهد بست. مدل یقه پیراهن دوم، متفاوت از یقه پیراهن اصلی است. این پیراهن، شباهت زیادی به لباسهایی که ایکر کاسیاس درطول این فصل برتن می کرد، دارد.

هنوز طراحی لباس سوم رئال بار فصل پیش رو نهایی نشده و انتظار می رود که به جای رنگ قرمز، این لباس ها به رنگ سبز باشد.

این طور به نظر می رسد که قرار است که پیراهن مخصوص تمرین قبل از بازی تیم هم تغییر کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

J. Mourinho
05-06-2012, 15:16
رئال مادريد ايگوآين و کاکا را قيمت گذاري کرد


باشگاه رئال مادريد اعلام کرد براي فروش دو چهره مطرح تيمش حداقل 70 ميليون يورو طلب مي کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاري اسپانيا، روزنامه مارکا نوشت در حاليکه کاکا هافبک برزيلي و گونسالو ايگوآين مهاجم آرژانتيني مورد توجه تيمهاي ديگري قرار دارند، مسئولان رئال براي فروش ايندو حدنصاب تعيين کردند.

رئال، ايگوآين را حداقل در ازا 40 ميليون يورو خواهد فروخت و نشريات اسپانيايي نوشتند اين بازيکن در پايان بازي ديروز در رختکن از هم تيمي هاي خود وداع کرده است.گفته مي شود وي که پيش از اين گفته بود با وجود نيمکت نشيني دوست ندارد از رئال جدا شود، به زودي پيراهن تيم پاري سن ژرمن را به تن خواهد کرد.اين در حالي است که چلسي و منچسترسيتي نيز خواهان خريد اين بازيکن هستند. ايگوآين 24 ساله در سال 2007 ازاي 13.5 ميليون يورو از ريورپلاته آرژانتين خريداري شده است.

براي کاکا نيز که او هم مورد توجه پاري سن ژرمن قرار دارد ، 30 ميليون يورو قيمت گذاري شده است. ريکاردو کاکا در سال 2009 در ازاي 64 ميليون يورو از ميلان به رئال پيوسته بود.

J. Mourinho
05-06-2012, 15:28
کارانکا :" تساوی نتیجه عادلانه تری بود "
خبرگزاری رئال مادرید در ایران - در بازی دیشب تیم برابر گرانادا که به برد 2-1 سفیدها در خارج از خانه منجر شد ایتور کارانکا به جای مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد .


[Only Registered And Activated Users Can See Links]

او راجب بازی گفت :" شاید نتیجه مساوی بهترین نتیجه برای این بازی بود گرانادا خیلی خوب بسته بازی کرد و بروی مهاجمان ما در هر لحظه که پا به توپ میشدند به خوبی فشار میاوردند وتوپ را بازپس میگرفتند ما درست است که در لالیگا قهرمان شده ایم و این بازی ها اهمیت چندانی ندارد امابه دنبال بررسی مسائل دیگری برای فصل اینده در تیممان هستیم "

او همچنین در مورد عملکرد رونالدو گفت : " رونالدو مثل همیشه بازی کرد و مثل همیشه هم با تیم است و وقتی تیم میبرد او هم خوشحال هست "

J. Mourinho
05-06-2012, 15:29
پاردزا :" هیگوائین در فصل بعد با مادرید خواهد بود "
خبرگزاری رئال مادرید - این روزها که بدلایل درخشش بنزما در ترکیب رئال مادرید و کمتر به بازی گرفته شدن هیگوائین توسط اقای خاص و همچنین مشتری های سرمایه دار که بدنیال این مهاجم ارزانتیتی هستند مانند منچستر سیتی و چلسی و حتی پاریسن زرمن باعث شده که حرفهای راجب به ترک کردن رئال مادرید بوسیله این بازیکن شنیده بشه که پاردزا تمامی انهارا رد کرده است


[Only Registered And Activated Users Can See Links]

او به خبرنگاران گفت :" هیگوائین ! او یک مهاجم متعصب و بزرگ برای رئال مادرید است او با اینکه کمتر در این فصل به بازی گرفته شد ولی 22 گل زده در کارنامه دارد که دو گل از بنزما بیشتر است او یک قراداد بلند مدت با رئال مادرید دارد و این تیم را دوست دارد و در ان خوشحال است و دلیلی برای رفتن نمیماند ! "
او در مورد رونالدو و رسیدنش به مسی برای کسب کفش طلا نیز گفت :" رونالدو ! او گل های مهم و حساسی برای تیم زد که باعث قهرمانی تیم در لالیگا شد و او بهترین مهاجم عصر فوتبال است و حتی عدم رسیدن به عنوان کفش طلا نیز نمیتواند از شایسته بودن رونالدو کم کند "

FC@ALI
05-06-2012, 17:14
مصاحبه مورينيو با آ ب ث

خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید ، روز یکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد .مربی پرتغالی به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد .
شخصیت :
"من یک جوان 49 ساله هستم . بچه ها نیرو ، شخصیت و جاه طلبی من را حس می کنند . کسی که فرمان می دهد باید سرزنده باشد . سختگیر هستم . آدمی هستم که برای آزادی می جنگم . برایم اهمیتی ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم . چیزی که عادی نیست این است که تصویر "کمال " از خود ارائه دهی آن هم در حالی که در پایان مشخص می شود که هیچ کس کامل نیست . من هیچ گاه تصویر کمال از خود بروز ندادم . "

ماندن در رئال مادرید :
"هیچ مربی نتوانسته بود که در سه لیگ برتر اروپا قهرمان شود . این هدفم بود . این یجربه حرفه ای بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم . انتظار نمی رود که تنها کسی باشم که به آن می رسم . در عرض ده سال ، ممکن است که مربیان یا بازیکنان دیگری هم باشند که بتوانند به آن برسند . هدفم بردن لالیگا با رئال مادرید بود و پس از آن ، تا همیشه روی یکی از این سه لیگ برتر کار می کنم . اما هنوز دو سال از قراردادم در این جا باقی مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت می بریم چرا که همیشه بعد از دو ، سه سال جا به جا می شویم . پس از ادامه دادن در رئال مادرید راضی هستیم . "

روابط با فلورنتینو پرز :
"فلورنتینو امیدهای من را با پروژه اش و ذهنیتش تلقیق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتینو گفت که رئال مادرید به من احتیاج داشت . من هم در مقطعی از دوران فوتبالم و پس از قهرمانی چمپیونزلیگ با اینتر ، به رئال مادرید برای دوران فوتبالم نیاز داشتم . اگر مربی رئال مادرید نشوی ، دوران کارت کامل نمی شود . البته مهم فقط مربیگری یا بازی کردن در رئال مادرید نیست ، بلکه موفقیت حائز اهمیت است . مربیگری در رئال مادرید ، مشکل ترین بخش دوران کارم بوده است . "

روابط با مطبوعات :
"مرا دیکتاتور پرتغالی می دادنند ، این سنگین ترین حمله ایست که به من شده است . من به حملات شخصی توجهی ندارم . البته وقتی پسرم یا دخترم به من بگوید ببین بابا ، این را در موردت نوشتند شاید ناراحت بشوم . این ناراحتم می کند چرا که آنها را ناراحت می کند . آنها فکر می کنند که من هم ناراحت شده ام اما برایشان می گویم که نگران نباشند ، چیزی نشده است . "

سبک :
"من نتایجم را می بینم . این که تیمم در چلسی چقدر گل زد ، چقدر پیروزی کسب کرد . به غنی بودن دوران کارم در کشورهای مختلف نگاه می کنم . اگر در ایتالیا مثل انگلیس بازی کنی موفق نمی شوی . نمی توان فقط به بازیکنانی اعتماد کرد که بازی را زیبا کنند چرا که ممکن است از نظر فنی خوب باشی اما در مباحث دیگر ناکام بمانی . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنین روحیه ای به بازیکنان است . من بازی زیبای رئال مادرید را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکیت توپ ، از حریف تمجید شود . "

گونزالو هیگوائین :
" ال پیپیتا با ما می ماند . نمی رود چرا که نیازی به این کار نیست .من نمی خواهم در را به رویش باز کنم ، رئال مادرید هم نمی خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پیپیتا بازیکنی است که یک سال پیش دستمزدی کمتر از بقیه می گرفت اما حالا دستمزدش نزدیک بقیه شده است . او می تواند پیشنهادات 40 ، 50 یت 60 میلیونی داشته باشد . هر چه باشد ، رئال مادرید فروشی نخواهد بود . فقط مشکل این جاست که انگار باید به افرادی که می خواهند بیرون از این جا باشد نشان دهند که او از این جا نمی رود . "


خرید یک دروازه بان :
"رئال مادرید به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمی ماند . در تلاشم تا آنتونیو را راضی کنم که بماند . از ایکر هم کمک خواستم . شاید لازم باشد که به او بیشتر بازی دهیم . می شود به او قول داد که در کوپا بیشتر بازی کند چرا که انگیزه اش را برای ماندن تحسین می کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما می خواهم هر یکشنبه باشم " تبدیل شده به "باید جای کاسیاس را بگیرم" "

فشار روی بازیکنان :
"ایکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتی بودند که فشار زیادی را متحمل شدیم . خودت کنار کشیدی " من به او خندیدم اما فهمیدم که منظورش چیست و او چه چیزی را می خواست تحریک کند . می خواست که کمی سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بایرن ، مهربان ترین حالتم را دید که گفتم :" نگران نباشید ، لالیگا را برده ایم ."

تعصب :
"نمی فهمم که یک مسئول لباس ها یا فیزیوتراپ که سخت تلاش می کند همه چیز را برای بازیهای تیم در هر یکشنبه آماده کند ، رئالی نباشد . مثل ریبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادرید بود . آنهایی که اطرافم هستند باید این گونه باشند . "

شاهین :"
"شاهین می ماند . او را در یک پیش فصل کامل با خود ندیده ایم و حالا می بینیم . "

بنزما :
"کریم خیلی خوب است . بزرگترین مشکلش این دگرگونی او بود . ریبوت در زندگی اجتماهی به او کمک کرد . زیزو هم دیگر کسی بود که به او نزدیک شد . من هم در مورد بازیش سختگیر بودم . نمی توانستم بپذیرم که آن گونه باشد . باید عوض می شد . "

په په :
"فصل بی رحمانه ای داشت . هر کس جای او بود می توانست به انگلیس یا ایتالیا می رفت . بحث در مورد تمدید قراردادش زیاد بود اما همیشه گفت که می خواهد در رئال مادرید بماند . بهترین قراردادی که می توانست را نبست . مردم باید ارزش کارش را بدانند . "

نقل و انتقالات
"باید تغییراتی در ترکیب داشته باشیم . بازیکنانی که این فصل به تیم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سویی باید ساختار تیم را مستحکم تر کنیم . در این راه باید با مدیر و خوزه آنخل سانچز مشورت بگیریم . "

توپ طلا :
"چه کسی بزرگترین لالیگای جهان را برد ؟ کریستیانو . چه کسی چمپیونزلیگ را برد ؟ هیچ کدام . چه کسی لایق توپ طلاست ؟ کریستیانو . "

mamaly7
05-06-2012, 23:36
کارانکا: گرانادا بهاي وقت‌کشي را داد


مربي رئال مادريد اسپانيا گفت: 2 هدف ديگر در اين فصل براي ما باقي مانده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آيتور کارانکا پس از پيروزي 2 بر يک تيمش مقابل گرانادا در ليگ فوتبال اسپانيا گفت: رئال مادريد هميشه تمام تلاش خود را براي پيروزي انجام مي‌دهد و هدف بعدي ما اکنون کسب 100 امتياز است که باشگاه و بازيکنان لياقت آن را دارند.

وي ادامه داد: تساوي در اين بازي مي‌توانست نتيجه عادلانه‌تري باشد، اما اين اتفاقات در فوتبال رخ مي‌دهد و براي گرانادا آرزوي بهترين‌ها را داريم، اما آنها بهاي وقت کشي را دادند.

مربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا خاطرنشان کرد: به نظر مي‌رسيد گرانادا هيجان زده است و اين باعث شد تا آنها در پايان بازنده باشند. آنها اولين گل بازي را خيلي زود به ثمر رساندند و ما کنترل بيشتري روي بازي داشتيم.

دستيار خوزه مورينيو اظهار داشت: کريستيانو رونالدو خوشحال است زيرا تيمش قهرمان شده است. او هميشه تمام تلاشش را انجام مي‌دهد و اکنون قهرماني در ليگ را به دست آورده است. کريس بهترين نمايشش را امشب داشت.

وي ادامه داد: ما امروز نشان داديم که براي تمام حريفان احترام قائليم. هنوز براي اين فصل هدف داريم. کمک به کريس رونالدو در کسب آقاي گلي لاليگا و کسب 100 امتياز در لاليگا.

J. Mourinho
05-07-2012, 10:03
گوارديولا خود را کامل جلوه مي‌داد
مورينيو: به من مي‌گويند ديکتاتور پرتغالي


مورينيو، مربي رئال مادريد، روز يکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد. مربي پرتغالي به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد، از مسئله ماندن هيگوائين گرفته تا کفش طلا و نقل و انتقالاتي که بايد در تابستان انجام شود. ترجمه اين مصاحبه جذاب را به نقل از مرجع خبري رئال بخوانيد:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
* شخصيت:

"من يک جوان 49 ساله هستم. بچه ها نيرو، شخصيت و جاه طلبي من را حس مي کنند. کسي که فرمان مي دهد بايد سرزنده باشد. سختگير هستم. آدمي هستم که براي آزادي مي جنگم. برايم اهميتي ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم. چيزي که عادي نيست اين است که تصوير "کمال " از خود ارائه دهي آن هم در حالي که در پايان مشخص مي شود که هيچ کس کامل نيست. من هيچ گاه تصوير کمال از خود بروز ندادم هر چند که برخي (اشاره به گوارديولا) اين کار را مي کنند. "

*ماندن در رئال مادريد:

"هيچ مربي نتوانسته بود که در سه ليگ برتر اروپا قهرمان شود. اين هدفم بود. اين تجربه اي حرفه اي بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم. انتظار نمي رود که تنها کسي باشم که به آن مي رسم. در عرض ده سال، ممکن است که مربيان يا بازيکنان ديگري هم باشند که بتوانند به آن برسند. هدفم بردن لاليگا با رئال مادريد بود و پس از آن، تا هميشه روي يکي از اين سه ليگ برتر کار مي کنم. اما هنوز دو سال از قراردادم در اين جا باقي مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت مي بريم چرا که هميشه بعد از دو، سه سال جا به جا مي شويم. پس از ادامه دادن در رئال مادريد راضي هستيم. "

*روابط با فلورنتينو پرز:

"فلورنتينو اميدهاي من را با پروژه اش و ذهنيتش تلقيق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتينو گفت که رئال مادريد به من احتياج داشت . من هم در مقطعي از دوران فوتبالم و پس از قهرماني چمپيونزليگ با اينتر ، به رئال مادريد براي دوران فوتبالم نياز داشتم . اگر مربي رئال مادريد نشوي ، دوران کارت کامل نمي شود . البته مهم فقط مربيگري يا بازي کردن در رئال مادريد نيست ، بلکه موفقيت حائز اهميت است . مربيگري در رئال مادريد ، مشکل ترين بخش دوران کارم بوده است. "

*روابط با مطبوعات:

"مرا ديکتاتور پرتغالي مي دادند، اين سنگين ترين حمله ايست که به من شده است. من به حملات شخصي توجهي ندارم . البته وقتي پسرم يا دخترم به من بگويد ببين بابا ، اين را در موردت نوشتند شايد ناراحت بشوم. ناراحتم مي کند چرا که آنها را ناراحت مي کند. آنها فکر مي کنند که من هم ناراحت شده ام اما برايشان مي گويم که نگران نباشند، چيزي نشده است. "

*سبک:

"من نتايجم را مي بينم . اين که تيمم در چلسي چقدر گل زد ، چقدر پيروزي کسب کرد . به غني بودن دوران کارم در کشورهاي مختلف نگاه مي کنم . اگر در ايتاليا مثل انگليس بازي کني موفق نمي شوي . نمي توان فقط به بازيکناني اعتماد کرد که بازي را زيبا کنند چرا که ممکن است از نظر فني خوب باشي اما در مباحث ديگر ناکام بماني . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنين روحيه اي به بازيکنان است . من بازي زيباي رئال مادريد را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکيت توپ ، از حريف تمجيد شود . "

*گونزالو هيگوائين:

" ال پيپيتا با ما مي ماند . نمي رود چرا که نيازي به اين کار نيست .من نمي خواهم در را به رويش باز کنم ، رئال مادريد هم نمي خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پيپيتا بازيکني است که يک سال پيش دستمزدي کمتر از بقيه مي گرفت اما حالا دستمزدش نزديک بقيه شده است . او مي تواند پيشنهادات 40 ، 50 يا 60 ميليوني داشته باشد . هر چه باشد ، براي رئال مادريد فروشي نخواهد بود . فقط مشکل اين جاست که انگار بايد به افرادي که مي خواهند بيرون از اين جا باشد اثبات کند که قصد رفتن ندارد."
*خريد يک دروازه بان:

"رئال مادريد به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمي ماند . در تلاشم تا آنتونيو را راضي کنم که بماند . از ايکر هم کمک خواستم . شايد لازم باشد که به او بيشتر بازي دهيم . مي شود به او قول داد که در کوپا بيشتر بازي کند چرا که انگيزه اش را براي ماندن تحسين مي کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما مي خواهم هر يکشنبه باشم " تبديل شده به "بايد جاي کاسياس را بگيرم" "

*فشار روي بازيکنان:

"ايکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتي بودند که فشار زيادي را متحمل شديم . خودت کنار کشيدي " من به او خنديدم اما فهميدم که منظورش چيست و او چه چيزي را مي خواست تحريک کند . مي خواست که کمي سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بايرن ، مهربان ترين حالتم را ديد که گفتم :" نگران نباشيد ، لاليگا را برده ايم ."

*تعصب:

"نمي فهمم که يک مسئول لباس ها يا فيزيوتراپ که سخت تلاش مي کند همه چيز را براي بازيهاي تيم در هر يکشنبه آماده کند ، رئالي نباشد . مثل ريبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادريد بود. آنهايي که اطرافم هستند بايد اين گونه باشند. "

شاهين:"

"شاهين مي ماند. او را در يک پيش فصل کامل با خود نديده ايم و حالا مي بينيم. "

*بنزما:

"کريم خيلي خوب است . بزرگترين مشکلش اين دگرگوني او بود . ريبوت در زندگي اجتماعي به او کمک کرد. زيزو هم ديگر کسي بود که به او نزديک شد . من هم در مورد بازيش سختگير بودم . نمي توانستم بپذيرم که آن گونه باشد . بايد عوض مي شد. "

*په په:

"فصل بي رحمانه اي داشت . هر کس جاي او بود به انگليس يا ايتاليا مي رفت . بحث در مورد تمديد قراردادش زياد بود اما هميشه گفت که مي خواهد در رئال مادريد بماند . قراردادي که بست مي توانست بهتر از اين ها باشد . مردم بايد ارزش کارش را بدانند . "

*نقل و انتقالات:

"بايد تغييراتي در ترکيب داشته باشيم . بازيکناني که اين فصل به تيم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سويي بايد ساختار تيم را مستحکم تر کنيم . در اين راه بايد با مدير و خوزه آنخل سانچز مشورت بگيريم. "

توپ طلا:

"چه کسي بزرگترين لاليگاي جهان را برد ؟ کريستيانو. چه کسي چمپيونزليگ را برد ؟ هيچ کدام. چه کسي لايق توپ طلاست؟ کريستيانو. "

J. Mourinho
05-07-2012, 10:04
برادر ايگواين: گونسالو از مادريد نخواهد رفت


فدريکو برادر ال پيپيتا، با اطمينان فراوان از ادامه حضور برادرش در رئال مي گويد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
فدريکو ايگواين، برادر بزرگتر گونسالو ايگواين که بازيکن مياني تيم کولون سانتا فه آرژانتين است در مورد آينده برادر کوچکترش صحبت کرده است.

او در صحبتهايي که در رسانه هاي آرژانتيني بازتاب يافته گفته:« برادرم، گونسالو ، از مادريد جدا نخواهد شد. او دررئال احساس آرامش مي کند و در آنجا واقعا حس خوبي دارد و بسيار هم محبوب است. در حال حاضر او رئال را ترک نخواهد کرد.»

او درمورد رابطه ايگواين با مورينيو گفت:« برخي رسانه ها برخي اخبار را به صورت نادرست پوشش مي دهند و تمام آنچه روزنامه ها مي نويسند، صحيح نيست.

J. Mourinho
05-07-2012, 10:04
پاستوره :" هیگوائین با من تماس گرفت و سوالاتی از پاریسن ژرمن پرسید !"
خبرگزاری رئال مادرید در ایران - در حالی که مسئولا رئال مادرید اعم از مورینیو - کارانکا - و حتی پاردزا خبر از عدم جدایی هیگوائین از رئال مادرید میدهند اما خبرها و حاشیه ها پیرامون این بازیکن همچنان ادامه دارد .


[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پاستوره مدعی شده که هیگوائین با او دوهفته پیش مکاتبه تلفنی داشته و از او سوالاتی پیرامون وضعیت باشگاه پاریسن زرمن جویا شده است .
او گفت :" او با من تماس گرفت و راجب باشگاه پاریسن ژرمن و اینکه از این باشگاه پیشنهاداتی را دارد سوالاتی از وضعیت باشگاه پرسید او احتمالا میخواهد باشگاه پاریسن ژرمن و اینکه در اینجا ایا میتواند خوب کار کند را مورد بررسی قرار دهد "

FC@ALI
05-07-2012, 12:38
كريستيانو بهترين بازيكن فصل در نظرسنجي آس

اقتدار کریستیانو رونالدو به حدی است که هواداران رئال بی تردید او را بهترین بازیکن فصل تیمشان می دانند . در نظرسنجی آس ، او با فاصله نسبت به حریفانش تا کنون بهترین بازیکن فصل تیم بوده است .
در این نظرسنجی ، کریستیانو در راه سی و دومین قهرمانی لالیگا ، با کسب نزدیک به 7000 رای در رده اول قرار گرفته ، آن هم در حالی که تا کنون هیچ کدام از هم تیمی های دیگرش بیش از 2000 رای ندارد . آنهایی که بین 1000 تا 2000 رای دارند فقط کاسیاس ، ژابی و بنزما هستند .
بازیکنانی که بین 500 تا 1000 رای دارند نیز اوزیل و هیگوائین نیمکت نشین هستند که دومی همچنان در میان هواداران محبوب به شدت محبوب است .

AL1reZA
05-07-2012, 15:56
مورینیو: گواردیولا خود را کامل جلوه می‌داد / به من می‌گویند دیکتاتور پرتغالی / بعد از باخت به بایرن مهربان بودم / باید ارزش کار په‌په را درک کنیم / چه کسی شایسته توپ طلاست؟ رونالدو!

ژوزه مورینیو در مصاحبه‌ای گفته که در رئال مادرید خواهد ماند. او همچنین از چند بازیکن خود ستایش کرده و گفته ستارگان رئال مادرید در این تیم خواهند ماند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Panoramic

سایت گل - ژوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید ، روز یکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد .مربی پرتغالی به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد ، از مسئله ماندن ایگواین گرفته تا کفش طلا و نقل و انتقالاتی که باید در تابستان انجام شود . ترجمه این مصاحبه جذاب را به نقل از مرجع خبری رئال بخوانید: شخصیت :
"من یک جوان 49 ساله هستم . بچه ها نیرو ، شخصیت و جاه طلبی من را حس می کنند . کسی که فرمان می دهد باید سرزنده باشد . سختگیر هستم . آدمی هستم که برای آزادی می جنگم . برایم اهمیتی ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم . چیزی که عادی نیست این است که تصویر "کمال " از خود ارائه دهی آن هم در حالی که در پایان مشخص می شود که هیچ کس کامل نیست . من هیچ گاه تصویر کمال از خود بروز ندادم هر چند که برخی (اشاره به گواردیولا) این کار را می کنند . "

ماندن در رئال مادرید :
"هیچ مربی نتوانسته بود که در سه لیگ برتر اروپا قهرمان شود . این هدفم بود . این تجربه ای حرفه ای بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم . انتظار نمی رود که تنها کسی باشم که به آن می رسم . در عرض ده سال ، ممکن است که مربیان یا بازیکنان دیگری هم باشند که بتوانند به آن برسند . هدفم بردن لالیگا با رئال مادرید بود و پس از آن ، تا همیشه روی یکی از این سه لیگ برتر کار می کنم . اما هنوز دو سال از قراردادم در این جا باقی مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت می بریم چرا که همیشه بعد از دو ، سه سال جا به جا می شویم . پس از ادامه دادن در رئال مادرید راضی هستیم . "

روابط با فلورنتینو پرس :
"فلورنتینو امیدهای من را با پروژه اش و ذهنیتش تلقیق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتینو گفت که رئال مادرید به من احتیاج داشت . من هم در مقطعی از دوران فوتبالم و پس از قهرمانی چمپیونزلیگ با اینتر ، به رئال مادرید برای دوران فوتبالم نیاز داشتم . اگر مربی رئال مادرید نشوی ، دوران کارت کامل نمی شود . البته مهم فقط مربیگری یا بازی کردن در رئال مادرید نیست ، بلکه موفقیت حائز اهمیت است . مربیگری در رئال مادرید ، مشکل ترین بخش دوران کارم بوده است . "

روابط با مطبوعات :
"مرا دیکتاتور پرتغالی می دادنستند ، این سنگین ترین حمله ایست که به من شده است . من به حملات شخصی توجهی ندارم . البته وقتی پسرم یا دخترم به من بگوید ببین بابا ، این را در موردت نوشتند شاید ناراحت بشوم . ناراحتم می کند چرا که آنها را ناراحت می کند . آنها فکر می کنند که من هم ناراحت شده ام اما برایشان می گویم که نگران نباشند ، چیزی نشده است . "

سبک :
"من نتایجم را می بینم . این که تیمم در چلسی چقدر گل زد ، چقدر پیروزی کسب کرد . به غنی بودن دوران کارم در کشورهای مختلف نگاه می کنم . اگر در ایتالیا مثل انگلیس بازی کنی موفق نمی شوی . نمی توان فقط به بازیکنانی اعتماد کرد که بازی را زیبا کنند چرا که ممکن است از نظر فنی خوب باشی اما در مباحث دیگر ناکام بمانی . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنین روحیه ای به بازیکنان است . من بازی زیبای رئال مادرید را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکیت توپ ، از حریف تمجید شود . "

گونسالو ایگوائین:
" ال پیپیتا با ما می ماند . نمی رود چرا که نیازی به این کار نیست .من نمی خواهم در را به رویش باز کنم ، رئال مادرید هم نمی خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پیپیتا بازیکنی است که یک سال پیش دستمزدی کمتر از بقیه می گرفت اما حالا دستمزدش نزدیک بقیه شده است . او می تواند پیشنهادات 40 ، 50 یا 60 میلیونی داشته باشد . هر چه باشد ، برای رئال مادرید فروشی نخواهد بود . فقط مشکل این جاست که انگار باید به افرادی که می خواهند بیرون از این جا باشد اثبات کند که قصد رفتن ندارد."


خرید یک دروازه بان :
"رئال مادرید به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمی ماند . در تلاشم تا آنتونیو را راضی کنم که بماند . از ایکر هم کمک خواستم . شاید لازم باشد که به او بیشتر بازی دهیم . می شود به او قول داد که در کوپا بیشتر بازی کند چرا که انگیزه اش را برای ماندن تحسین می کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما می خواهم هر یکشنبه باشم " تبدیل شده به "باید جای کاسیاس را بگیرم" "

فشار روی بازیکنان :
"ایکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتی بودند که فشار زیادی را متحمل شدیم . خودت کنار کشیدی " من به او خندیدم اما فهمیدم که منظورش چیست و او چه چیزی را می خواست تحریک کند . می خواست که کمی سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بایرن ، مهربان ترین حالتم را دید که گفتم :" نگران نباشید ، لالیگا را برده ایم ."

تعصب :
"نمی فهمم که یک مسئول لباس ها یا فیزیوتراپ که سخت تلاش می کند همه چیز را برای بازیهای تیم در هر یکشنبه آماده کند ، رئالی نباشد . مثل ریبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادرید بود . آنهایی که اطرافم هستند باید این گونه باشند . "

شاهین :"
"شاهین می ماند . او را در یک پیش فصل کامل با خود ندیده ایم و حالا می بینیم . "

بنزما :
"کریم خیلی خوب است . بزرگترین مشکلش این دگرگونی او بود . ریبوت در زندگی اجتماعی به او کمک کرد . زیزو هم دیگر کسی بود که به او نزدیک شد . من هم در مورد بازیش سختگیر بودم . نمی توانستم بپذیرم که آن گونه باشد . باید عوض می شد . "

په په :
"فصل بی رحمانه ای داشت . هر کس جای او بود به انگلیس یا ایتالیا می رفت . بحث در مورد تمدید قراردادش زیاد بود اما همیشه گفت که می خواهد در رئال مادرید بماند . قراردادی که بست می توانست بهتر از این ها باشد . مردم باید ارزش کارش را بدانند . "

نقل و انتقالات
"باید تغییراتی در ترکیب داشته باشیم . بازیکنانی که این فصل به تیم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سویی باید ساختار تیم را مستحکم تر کنیم . در این راه باید با مدیر و خوزه آنخل سانچز مشورت بگیریم . "

توپ طلا :
"چه کسی بزرگترین لالیگای جهان را برد ؟ کریستیانو . چه کسی چمپیونزلیگ را برد ؟ هیچ کدام . چه کسی لایق توپ طلاست ؟ کریستیانو

mamaly7
05-07-2012, 22:31
مورينيو: کاري که من کردم باورکردني نيست


خوزه مورينيو با اشاره به قهرماني هايي که در انگليس، اسپانيا و ايتاليا به دست آورده است، گفت: کاري که من کردم، باورنکردني نيست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اين مربي 49 ساله پرتغالي، چهارشنبه گذشته رئال مادريد را به سي و دومين قهرماني خود در رقابت هاي ''لاليگا''ي اسپانيا رساند تا اين تيم بعد از سه سال، جام قهرماني را از رقيب سرسختش يعني بارسلونا بگيرد.

مورينيو با اين قهرماني بعد از ''ارنست هاپل'' اتريشي، ''توميسلاو ايويچ'' کروات و ''جيواني تراپاتوني'' از ايتاليا، به چهارمين مربي تبديل شد که در چهار ليگ مختلف، تيمش را قهرمان مي کند.

مورينيو در اين باره به روزنامه اسپانيايي ABC گفت: تا کنون هيچ مربي نتوانسته در سه ليگ بزرگ انگليس، ايتاليا و اسپانيا قهرمان شود. اين يکي از آرزوهاي من بود که چه از نظر حرفه اي و چه از نظر شخصي باورنکردني است.

وي با اشاره به اينکه شکست بارسلونا هدف اولش نبوده است، خاطر نشان کرد: من هم از بارسلونا شکست خورده ام اما از اين شکست به اندازه باخت مقابل بايرن مونيخ در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا ناراحت نشدم. ولي قهرماني در لاليگا براي بر هم زدن چرخه قهرماني هاي بارسلونا مهم بود.

مورينيو که تاييد کرده است در فصل آينده هم در رئال مادريد خواهد ماند، گفت: کريم بن زما و گونزالو ايگواين نيز مهاجمان تيم در فصل بعد خواهند بود. تيم به آنها نياز دارد و در هيچ صورتي حتي با پيشنهادهاي 40، 50 و 60 ميليون يورويي با فروش آنها موافقت نخواهد کرد.

اين مربي در مورد آينده حرفه اي خود بعد از رئال مادريد خاتمه داد: به محض اينکه کارش در رئال مادريد تمام شود، به يکي از ليگ هاي برتر دنيا مي رود.

omid2
05-08-2012, 11:18
خوشحالي اوزيل از رسيدن به رکورد گونتر نتزر


مسوت اوزيل، هافبک رئال مادريد، از اينکه رکورد 100 بازي گونتر نتزر، ستاره آلماني سابق رئال، را پشت سر گذاشت، اظهار خوشحالي کرد اما تاکيد کرد خود را با ستاره سابق فوتبال آلمان مقايسه نمي کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اوزيل که در تابستان 2010 از برمن به رئال پيوست، خيلي زود به يکي از ستاره هاي ثابت رئال تبديل شد و در اين فصل هم نقش مهمي در قهرماني اين تيم در لاليگا داشت.

او در گفتگو با نشريه کيکر گفت:" گونتر نتزر بازيکن فوق العاده اي بود؛ در رئال هنوز به او احترام مي گذارند. اينکه به اندازه اي او براي رئال بازي کرده ام، احساس افتخار مي کنم اما چنين مقايسه هايي براي من در اولويت نيست. براي من بازي کردن براي رئال اهميت بيشتري دارد."ستاره خط مياني ژرمن سپس در مورد اينکه چگونه هم تيمي هايش شکست مقابل بايرن در چمپيونزليگ را فراموش کردند و مقابل بيلبائو به پيروزي رسيدند، گفت:" من فرصتي براي فکر کردن به شکست مقابل بايرن نداشتيم. ما بايد بلافاصله روي بازي هاي لاليگا تمرکز مي کرديم. من هرگز اين قهرماني را فراموش نمي کنم . اين پاداشي براي يک سال سختکوشي ما بود."

omid2
05-08-2012, 11:18
کاکا:مي خواهم در رئال مادريد بمانم


هافبک برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد بر اين باور است که هنوز مي تواند بازيکن تاثيرگذاري براي اين باشگاه باشد و به همين دليل قصد دارد در اين تيم بماند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کاکا که 30 ساله است در سال 2009 با انعقاد قراردادي به ارزش 56 ميليون پوند از ميلان به رئال پيوست با اين حال در سه سال گذشته فقط 49 بار در ترکيب اصلي اين تيم حضور داشته است.در ماه ژانويه گزارش هايي به گوش رسيد مبني بر اينکه خوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد، آماده است تا اين بازيکن را به يکي از دو تيم پاريسن ژرمن و منچستريونايتد انتقال دهد.کاکا به روزنامه "گلوبو"گفت: هنوز ليگ به پايان نرسيده و براي همين در اين خصوص صحبتي انجام نشده است. هنوز سه سال ديگر با رئال قرارداد دارم و مي خواهم در اين تيم ادامه دهم.وي در پايان گفت: مورينيو به من کمک کرده و اين شانس را در اختيارم گذاشته تا بازي کنم. نمي خواهم رئال مادريد را ترک کنم.

omid2
05-08-2012, 11:21
مورينيو: هيگواين فروختني نيست


سرمربي رئال مادريد گفت: هيگواين در رئال خواهد ماند و او را به هيچ قيمتي نمي‌فروشيم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از ورد گيم، خوزه مورينيو تأکيد کرد: گونزالو هيگواين را به هيچ قيمتي نمي‌فروشيم و فصل بعد نيز بازيکن رئال مادريد خواهد بود.

يوونتوس، قهرمان ايتاليا، بايرن مونيخ قهرمان جام يوفا و پاري سن ژرمن به همراه چلسي خواهان به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتيني بودند.

آقاي خاص خاطرنشان کرد: او در رئال مادريد مي‌ماند زيرا نمي‌خواهم از تيم برود. هيگواين قراردادي عالي با ما دارد که هنوز چند سال از آن باقي مانده است.

مورينيو ادامه داد: حتي اگر 40-50 يا 60 ميليون يورو به باشگاه پيشنهاد شود او را نخواهيم فروخت. دو مهاجم من براي فصل بعد بنزما و هيگواين خواهند بود.

omid2
05-08-2012, 11:21
سومين رويارويي رئال و لس آنجلس گالاکسي


تيم رئال مادريد براي سومين سال پياپي در يک تورنمنت دوستانه به مصاف لس آنجلس گالاکسي خواهد رفت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش آسوشيتدپرس، اين ديدار روز دوم آگوست ( 12 مرداد ) در ورزشگاه اختصاصي باشگاه لس آنجلس گالاکسي انجام خواهد شد.

'' کريس آفيسر'' رييس باشگاه گالاکسي به وب سايت اين باشگاه گفت: از اين که مي توانيم به هوادارانمان فرصت دهيم مصاف گالاکسي با يکي از بهترين باشگاه هاي جهان را ببينند؛ هيجان زده هستيم.

در اين تورنمنت که'' ورلد فوتبال چلنج'' نام دارد و تابستان امسال در کاليفرنياي جنوبي برگزار مي شود باشگاه هاي ديگري همچون ليورپول ، چلسي، پاري سن ژرمن ، آ ث ميلان، سياتل سوندرز و نيويورک ردبولز نيز شرکت دارند.

جزييات بيشتري از برنامه هاي اين تورنمنت اعلام نشده و فقط زمان ديدار لس آنجلس گالاکسي با رئال مادريد مشخص واعلام شده است.

رئال مادريد هفتم آگوست سال 2010 در ديداري با حضور 89 هزار و 134 تماشاگر با نتيجه سه بردو گالاکسي را شکست داد. در 16 ژوئيه سال بعد هم گالاکسي با نتيجه چهار بر يک در ديداري با حضور 56 هزار و 211 تماشاچي از مادريدي ها در شکست خورد.

رئال مادريد براي نخستين بار از سال 2008 تاکنون به قهرماني لاليگا رسيده است.

omid2
05-08-2012, 11:23
کاکا: قرارداد دارم، مي مانم


کاکا در مشکل ترين روزهايش در رئال مادريد است. از قهرماني در لاليگا خوشحال است اما در عين حال شرايط فردي خوبي ندارد. مي داند که روزهايش براي مورينيو به شماره افتاده و پايان فصلش هم شرايطش را حل مي کند. به نظر مي رسد که پي اس جي ، گزينه محبوبش باشد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش مرجع خبري رئال مادريد کاکا فقط در سه تا از هشت بازي آخر رئال مادريد حاضر بوده است. اين سه بازي مقابل اتلتيکو، بايرن و گرانادا بودند که در همه آنها توسط مورينيو و هواداران به عنوان مقصر شناخته شد. در ويسنته کالدرون، پس از يک نيمه ضعيف تعويض شد. اين اتفاق در لوس کارمنس هم افتاد. رئال مادريد در نيمه اول باخته بود تا مورينيو او را در رختکن تعويض کند.

مقابل بايرن، مورينيو از کاکا در دقيقه 75 استفاده کرد و به نظر مي رسيد ديگر نوبت بازيکن برزيلي باشد. مربي پرتغالي به نيمکتش نگاه کرد و برنده توپ طلاي 2007 را ديد و از او خواست که چمپيونزليگ را به رئال بياورد. اما کاکا ناکام ماند و حتي يک پنالتي مهم را خراب کرد تا توسط برنابئو هو شود.

اما کاکا در مصاحبه اي، در مورد آينده اش صحبت کرد. بازيکن برزيلي در مورد حسش پس از قهرماني در لاليگا و پنالتي خراب کردنش مقابل بايرن صحبت کرد و از آرزوهايش گفت که همچنان تصميمش " ماندن در رئال مادريد " است.

هافبک رئال مادريد گفت که از قهرماني در لاليگا با وجود نقش اندکي که در آن داشته " خوشحال " است و آن را "مرحله ديگري " از دوران فوتبالش مي داند. وي افزود:" خيلي زيبا بود هر چند که من نقش مهمي در آن نداشتم . اين چيزي بود که به آن عادت نداشتم . " هر چند که سعي مي کند مثبت نگر باشد و مي گويد:" با انگيزه بيشتري به کارم ادامه مي دهم تا دوباره بازيکن مهمي شوم. "

کاکا در مورد پنالتي بدي که مقابل بايرن زد تا تيم را حذف نزديک کند گفت:" به خاطرش خودم را سرزنش مي کنم اما دوران هاي بد ديگري در دوران فوتبالم داشته ام. مثل باخت در فينال چمپيونزليگ يا ميلان در سال 2005 يا حذف از جام جهاني هاي 2006 و 2010. "

اودر مورد مورينيو گفت:" او به من کمک کرد و فرصت هاي زيادي داد " و افزود که:" نمي خواهم رئال مادريد را ترک کنم " و اعلام کرد که مورينيو در مورد آينده اش با او صحبتي نداشته است:" نه، ما هرگز صحبت نکرديم چرا که لاليگا هنوز تمام نشده است. من سه سال قرارداد دارم و از طرف خودم مي خواهم ادامه دهم. "

حالا بايد ديد که در تابستان براي کاکا چه مي شود. اين بازيکن مي داند که رئال مادريد مي خواهد او را بفروشد و دورانش در اين تيم رو به اتمام است. اما رفتنش آسان نيست. پي اس جي او را مي خواهد اما رئال مادريد مي خواهد بيشترين پول را در ازايش رفتنش کسب کند. از سويي فقط باشگاه فرانسوي مي تواند دستمزد سالي 10 ميليون يورو را جبران کند.

mamaly7
05-08-2012, 13:38
مورينيو به جمع رکوردداران رئال مادريد پيوست


خوزه مورينيو پس از 60 پيروزي همراه با رئال مادريد در لاليگا پنجمين مربي تاريخ اين باشگاه به لحاظ تعداد پيروزي ها شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش سايت رئال مادريد، تيم مورينيو تاکنون در اين فصل از 75 بازي در60 ديدار پيروز شده است. در صورتي که مادريدي ها در آخرين ديدار خود در فصل جاري لاليگا برابر بيلبائو هم به پيروزي برسند؛ سي و يکمين پيروزي خود در اين فصل را تجربه مي کنند و فاصله رکورد سرمربي پرتغالي از ''وويادين بوسکوف'' سرمربي اسبق اين تيم بيشتر خواهد شد.

در حال حاضر ''ميگوئل مونوس'' با 257 پيروزي از 424 بازي در 16 فصل در صدر جدول است و پس از او '' لئو بين هاکر'' با 89 پيروزي از 139 بازي در چهار فصل در رده دوم قرار دارد.

'' ويسنته دل بوسکه'' با 84 پيروزي از 153 بازي در شش فصل در مکان سوم قرار دارد و '' لوييس مولوني'' با 74 پيروزي از 122 بازي در شش فصل در رده چهارم است.

'' خوزه مورينيو'' با 60 پيروزي از 75 بازي در دو فصل در رده پنجم است و ''وويادين بوسکوف'' با 58 پيروزي از 98 بازي در سه فصل در رده ششم قرار دارد.

FC@ALI
05-08-2012, 13:54
عكس لوگوي 110 سالگي روي پيراهن فصل بعد

اخیرا از طرح پیراهن جدید فصل بعد رئال مادرید رونمایی شده و حالا ، عکسی از لوگوی جدید و جالبی روی این پیراهن رو نمایی شده است . روی یکی از این آستین های این پیراهن ، لوگوی 110 سالگی رئال مادرید نقش خواهد بست .
با این که هنوز به طور رسمی اعلام نشده ، اما به نظر می رسد که روز یکشنبه ، برای آخرین بار در بازیهای رسمی است که رئال مادرید با پیراهنی با رگه های طلایی بازی می کند .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

J. Mourinho
05-08-2012, 15:09
مونشنرمرکور خبر داد
پيشنهاد گالاتاسراي و ترابوزان اسپور به آلتين‌توپ


يک روزنامه چاپ مونيخ نوشت دو تيم درجه اول ليگ فوتبال ترکيه به ستاره ترک و نيمکت‌نشين رئال مادريد پيشنهاد همکاري داده‌اند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از مونشنرمرکور، حميد آلتين‌توپ تا تابستان گذشته در تيم بايرن مونيخ يکي از بازيکنان مهم و تاثيرگذار به شمار مي‌رفت. اين هافبک 29 ساله 12 ماه قبل وقتي با پيشنهاد کهکشاني‌هاي مادريد مواجه شد، با اين سودا که در بين بزرگان پرشمار اين تيم بتواند جايگاهي‌ ثابت پيدا کند، راهي تيم قهرمان لاليگا اسپانيا شد؛ اما در خلال يک سال گذشته او در اکثر اوقات بازيکن ذخيره و حتي سکونشين تيم محسوب شده است.

اين موضوع سبب شد تا از طريق مدير برنامه‌هايش براي ترک تيم تحت امر خوزه مورينيو اقدام کند. تازه‌ترين اخبار در مورد او از اين نکته حکايت دارد که وي تصميم خود را براي ترک مادريد پس از يک فصل حضور ناموفق گرفته است. در اين ميان البته او به احتمال فراوان به وطنش «ترکيه » خواهد رفت. چرا که تيم‌هاي گالاتاسراي و ترابوزان اسپور پيشنهادهاي خوبي به وي ارائه کرده‌اند.

وي با تيم اول لاليگا تا سال 2015 قرارداد دارد.

J. Mourinho
05-08-2012, 17:15
برنامه بازی های دوستانه : دوم اگوست با لس انجلس گلکسی
خبرگزاری رئال مادرید در ایران - رئال مادرید که با نزدیک شدن به پایان لیگ و همچنین قهرمان شدن در لیگ از هم اکنون برای ماه های تابستانی خود و بازیهای پیش فصل برنامه ریزی میکند و اینطور پیداست که مورینیو علاقه مند است که همچنین مانند دو فصل پیش بازهم در تابستان در ماه اگوست وارد ایالات متحده شده و با لس انجلس گلکسی دیدار کند


[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کریس مگدان مدیر عامل باشگاه لس انجلس پیرامون دیدار با رئال مادرید گفت :" این یک رویداد مورد علاقه و بسیار هیجان انیگز است برای علاقمندان به فوتبال در کالیفرنیای جنوبی و بخصوص فرصت دیدن ستارگان مادرید از نزدیک هست و مردم کالیفرنیا همیشه از ان استقبال کردند و حضور تیم رئال مادرید در این تابستان مثل تابستانهای فصل گذشته باعث افتخار است "
از تابستان 2005 تا حال این چهارمین دیداری است که گلکسی به مصاف رئال مادرید میرود .

FC@ALI
05-08-2012, 19:57
مطبوعات ايتاليا: يوه به دنبال هيگواين

با این که خوزه مورینیو اخیرا گفته بود که به پیشنهادات برای گونزالو هیگوائین را مورد توجه قرار نمی دهد ، مطبوعات ایتالیا همچنان در مورد آینده ال پیپیتا شایعه پیردازی می کنند .
گاتزتا دلوا اسپورت مدعی است که هیگوائین با توجه به این که چندین ماه است که نیمکت نشین شده و نقش فرعی در بازیهای مهم نسبت به بنزما دارد ، آینده مبهمی پیدا کرده است . این روزنامه مدعی است که گونزالو در فکر رفتن از رئال مادرید است .
کوریره و توتو اسپورت هم مهاجم آرژانتینی را روی صفحات اصلی خود برده اند . این سه روزنامه مدعی هستند که این بازیکن در لیست خرید یوونتوس است .
.................................................. .................................................. .....................................

نيستلروي: هيگواين بخشي از لاليگاست

رود فن نیستلروی ، بازیکن سابق رئال مادرید که به عنوان بهترین مهاجم دهه اخیر کمیته آمار و تاریخ فوتبال انتخاب شده به تمجید از گونزالو هیگوائین پرداخت .
مهاجم هلندی گفت :" هیگوائین بخشی از لالیگاست . او در تمامی این سالهایی که در این جا بوده بازیکنی برجسته بوده است . برایش هر جا که باشد برایش آرزوی موفقیت می کنم . "
در مورد رونالدو هم صحبت کرد :" فکر می کنم بهترین گلزن بین 2010 تا 2020 ، یکی از میان رونالدو و مسی باشد ."
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-08-2012, 20:03
مذاكرات شاهين با گالاتاسراي در تركيه

نوری شاهین روز یکشنبه به استانبول رفته بود تا دربی گالاتاسرای و استانبول را ببیند . بازیکن رئال مادرید که با اجازه باشگاه به ترکیبه رفته بود ، در کنار ارکان فرین ، بازیکن بورا اسپور و هم تیمیش در تیم زیر 17 سال ترکیه دیده شد .
اما سفرش به ترکیه ، تردیدهایی را پدید آورد و گفته شد که گالاتاسرای می خواهد این بازیکن رئال را در فصل آینده بخرد . از سویی ، فاتح تریم ، مربی گالاتاسرای همان کسی است که اولین بازی ملی شاهین را به او تقدیم کرد . نوری فردا در تمرینات رئال شرکت می کند .

.................................................. .................................................. .......................

تركيب ايده آل فصل كاربران آس مشابه تركيب مورينيو

کاربران آس ، نظرشان را در مورد ترکیب ایده آل فصل اعلام کردند . ترکیبی که اعلام شده ، مشابه ترکیب ایده آل مورینیوست . با این اسثنا که دی ماریا که یکی از بیشترین آرا را دارد ، سیزدهمین بازیکن مورد استفاده توسط مربی پرتغالی است . این بازیکن در طول فصل مدام مصدوم شد و نتوانست زیاد بازی کند . کاکا و هیگوائین نیز شانس حضور در این ترکیب را نیافتند .
کاسیاس ، با 41.500 رای ، بیشترین رای را در مورد ترکیب فصل رئال آورد . پس از او راموس ، ژابی و رونالدو قرار گرفتند .
در مورد خط دفاع ، کاربران آس به آربلوا ، راموس ، په په و مارسلو رای دارند . مارسلو 40 هزار رای بدست آورد و کوئنت رائو کمتر از 4000 تا . ژابی و اوزیل بیشترین آرا را در میان هافبک ها آوردند و فاصله زیادی با دی ماریا و خدیرا داشتند . کاکا با 13500 و گرانرو با 5000 رای در رده های بعدی بودند . در خط حمله نیز بنزما با 36 هزار و هیگوائین با 19 هزار رای ، رقبای جدی بودند .

J. Mourinho
05-09-2012, 13:14
با پيامک يوآخيم خوشحال‌تر شدم
اوزيل: فتح لاليگا را مديون آقاي خاص هستيم


هافبک آلماني شاغل در ليگ فوتبال اسپانيا گفت: بيشترين سهم در قهرماني رئال در لاليگا از آن خوزه مورينيو است و اين قهرماني را مديون او هستيم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مسعود اوزيل که از دو سال قبل براي «کهشکاني‌هاي مادريدي» بازي مي‌کند،

پس از پيروزي 3 بر صفر چهارشنبه شب گذشته تيمش مقابل بيلبائو توانست به افتخار قهرماني لاليگا درکنار سامي خديرا، همبازي اش در تيم ملي آلمان، نائل شود. وي به همين منظور در گفت‌وگويي با روزنامه بيلد آلمان اظهارداشت: بيشترين سهم در قهرماني رئال در لاليگا،‌از آن خوزه مورينيو است. او مربي خارق‌العاده و کاملا بزرگي است. او کاري کرد تا ما بازيکنان در کل فصل در اوج آمادگي باشيم. با استفاده از اين نفرات کاملا درجه يک نيز تيمي قدرتمند ساخت.*آقاي اوزيل،‌کسب عنوان قهرماني لاليگا به شما چه احساسي مي دهد؟

احساسي اعجاب انگيز. البته همين جا بگويم اين قهرماني فقط مال مسعود اوزيل نيست. بلکه براي کل رئال مادريد است. فتح لاليگا افتخاري خارق‌العاده و خاص است. چرا که آدم مي تواند همراه با مردماني جشن قهرماني بگيرد که کل سال را بخاطرشان تلاش و تکاپو کرده است. از طرفي کسب عنوان قهرماني براي رئال آن هم پس از دست رفتن فرصت سه عنوان نخست پياپي، اهميت بسيار بالايي دارد.*وقتي قهرمان شديد، چه اتفاقي افتاد؟

شب بسيار دل‌انگيزي بود و تا بامداد پنج‌شنبه، جشن و پايکوبي هواداران و تيم طول کشيد. ما کل روز را در اختيار تيم بوديم. همه اعضا تيم با هم ناهار را صرف کردند. بعد هم که قهرمان شديم، به خيابان‌ها رفتيم و در کنار هواداران مان جشن گرفتيم.*آيا کسب اين عنوان مي تواند مرهمي بر زخم ناکامي و حذف مقابل بايرن در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر بايرن مونيخ آلمان بگذارد؟

آن بازي ديگر به تاريخ پيوسته است. بايد به فکر آينده باشيم. براي فصل بعد بايد برنامه تازه‌اي را تدارک ببينم. قهرماني در لاليگا ، شايد در يک مقطع کوتاه باعث تسکين شود، اما در نهايت غم و اندوه ناشي از شکست دومرتبه ظهور مي کند. بخصوص که بياد آوريم اگر بازي را برنده مي شديم، به فينال نيز مي‌رسيديم.*با اين اوضاع براي بازي فينال ليگ قهرمانان اروپا طرفدار کدام تيم هستيد، بايرن يا چلسي؟

مسلم است؛ بايرن. براي همه بايرني‌ها آرزوي موفقيت در اين جدال را دارم.*کسب قهرماني لاليگا بزرگترين موفقيت ورزشي دوران ورزشي‌تان تا به حال است؟

بله. تا به حال، اين مهمترين قهرماني است که کسب کرده‌ام. البته کسب مقام قهرماني اروپا با تيم ملي جوانان آلمان در سال 2009 هم افتخاري بزرگ بود. اما مقام قهرماني ليگ اسپانيا، بديهي است که درجايگاه متفاوتي است. بخصوص که تيم‌ما در کل فصل شايستگي فراوان خود را براي اين منظور از خود نشان داد. من خودم از 36 بازي در 34 ديدار به ميدان رفتم. باور کنيد هر بازي که براي رئال انجام مي دهم ، از اهميت خاصي براي من برخوردار است.*در اين قهرماني خوزه مورينيو، سرمربي رئال چقدر سهيم است؟

بيشترين سهم از آن او است. او مربي خارق‌العاده و بزرگي است. او کاري کرد تا ما بازيکنان در کل فصل در اوج آمادگي باشيم. با استفاده از اين نفرات کاملا درجه يک نيز تيمي قدرتمند ساخت و ما بخش زيادي از اين قهرماني را مديون اين مربي هستيم.*تا چه حد روي فوتبال شما تاثير گذاشت؟

او به من کمک کرد تا در دوره ورزشي‌ام به يک رده بالاتر صعود کنم. منظورم انتقال از وردربرمن به رئال مادريد است. فکر مي کنم به اين شکل، گامي بزرگ در زندگي ورزشي ام برداشتم. البته مورينيو از همان بدو حضورم در رئال به من اعتماد بنفس زيادي بخشيد. من هم خوشحال هستم بخوبي توانستم به حسن اعتمادش پاسخ دهم.*پس از قهرماني در لاليگا ، پيکارهاي يورو 2012 را در پيش داريد. چه برنامه‌هاي براي تابستان امسال تدارک ديده‌ايد؟

بديهي است که دنبال کسب يک جام ديگر هستم. منظورم قهرماني اروپا با تيم ملي آلمان که روياي من است. البته براي قهرماني ما نمي توانيم قولي به دوستداران بدهيم، اما براي کسب آن تمام توان خود را خرج خواهيم کرد.*راستي پس از قهرماني لاليگا، يواخيم لو‌، سرمربي تيم ملي به شما تبريک هم گفت؟

بله. او به من و سامي خديرا ، پيامک تبريک فرستاد که ما را بيشتر خوشحال کرد.

FC@ALI
05-09-2012, 19:28
موراتا: اگر مورينيو راضي به فروش هيگواين نباشد خريدنش غير ممكن است


جوزپه موراتا ، مدیر ورزشی یوونتوس در مورد اخباری که در روزهای اخیر پیرامون تمایل تیمش به هیگوائین مطرح می شود صحبت کرد . به گزارش کالچیومرکاتو ، وی گفت که اگر رئال مادرید نخواهد این بازیکن را بفروشد ، اصراری به خریدنش نخواهند کرد . "
موراتا گفت :" هیگوائین ، فن پرسی و سوارز بازیکنان بزرگی هستند . در پلی استیشن می توانیم هر سه آنها را بخریم . اما در زندگی واقعی ، مسائل دیگری هم تاثیر دارند . مسائل اقتصادی هم بخشی از آنهاست . "
در ادامه مثلا هیگوائین ، اگر مورینیو نخواهد این بازیکن را بفروشد ، نمی توانیم او را بخریم . "

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-09-2012, 19:44
اعلام ساعت بازي با تيم ملي كويت

رئال مادرید ، روز 27 اردیبهشت در کویت ، مقابل تیم ملی این کشور بازی می کند تا فصلش را تمام کند و بازیکنان به اردوهای ملی یا استراحت بروند .
این بازی که اولین بازی رئال مادرید در کویت است ، در استادیوم کیفان در ساعت 21:45 برگزار خواهد شد .

.................................................. .................................................. ..........................
آيا گاگو اولين فروش تابستاني ميشود:

اولین فروش فصل رئال مادرید ، فرناندو گاگو خواهد بود . بازیکنی که به رم قرض داده شده بود و باشگاه ایتالیایی می تواند با هفت میلیون یورو ، انتقالش را قطعی کند .
رم تا دو هفته دیگر ، فرصت دارد که اعلام کند که رقم مد نظر رئال برای هافبک آرژانتینی را می پردازد یا نه . باشگاه ایتالیایی حاضر است که هفت میلیون را بپردازد هر چند که مالکان آمریکایی رم ، دوست دارند بازیکنان پر اسم و رسم دار تری را بخرند .
مهمترین حامی خرید گاگو برای رم ، فرانکو بالدینی ، مدیر اجرایی این باشگاه است که سابقه حضور در چارت مدیریتی رئال زیر نظر میاتوویچ را دارد . بالدینی به مالکان باشگاهش گفته که هفت میلیون ، رقم مناسبی برای هافبک آرژانتینی است .
با وجود فصل بی ثباتی که رم داشت ، فرناندو گاگو عملکرد خوبی داشت و یکی از مهمترین عناصر تیمش در خط هافبک بود . مصدومیتهایی داشت اما خودش از حضور در رم راحت است و هواداران تیم ایتالیایی هم دوستش دارند .
مارسلو لومبیا ، وکیل گاگو ، قرار است به زودی به مادرید بیاید تا با مسئولان رئال مذاکره کند . بازیکن آرژانتینی فقط یک سال با رئال قرارداد دارد . او در سال 2006 به پایتخت اسپانیا آمده بود که باشگاه در ازایش ، 20 میلیون یورو به بوکا جونیورز پرداخت .
.................................................. .................................................. ...............................

برنامه ويژه باشگاه براي جشن قهرماني

رئال مادرید ، برنامه جشن قهرمانی را برای روز یکشنبه در برنابئو ریخته است . این مراسم درست پس از زده شدن سوت پایان بازی با مایورکا توسط گونزالس آغاز خواهد شد و باشگاه فعلا می خواهد با احترام به مایورکایی که برای لیگ اروپا بازی می کند ، نحوه برگزاری را محرمانه نگاه دارد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
باشگاه می گوید که این مراسم " فوق العاده " خواهد بود و آتش بازی بخشی از آن است . همچنین باشگاه ، تصاویری را از هر کدام از بازیکنان و عملکردشان در لالیگا آغاز خواهد کرد که یکی از این کلیپ های خاص ، تمام گلهایی است که کریستیانو در این فصل زده است .
قهرمانی زودهنگام باعث شده که باشگاه ، فرصت لازم را داشته باشد تا بهترین برنامه را برای هواداران در سی و دومین قهرمانی در لالیگا بچیند . در قهرمانی در فصل 08-2007 هم که تیم شوستر توانسته بود که سه هفته زودتر ، قهرمان شود ، رئال مادرید با پروداکشنی نزدیک به هالیوود ، جشن را مهیا کند . قرار است که گروهی از رقاص ها هم وارد زمین شوند و طرح هایی را روی چمن اجرا کنند .
جشن فصل 07-2006 البته خیلی تشریفاتش کمتر بود . برای آن بازی ، رئال مادرید باید در هفته آخر می توانست که مایورکا را شکست دهد . هیجان از قهرمانی توسط بازیکنان و هواداران خیلی بالا بود اما تشریفات جشن بسیار پائین بود .
.................................................. .................................................. .............................

قهرماني رئال در هر 7 دوره كه يووه به قهرماني ايتاليا رسيد

یوونتوس ، روز یکشنبه برای بیست و هشتمین بار قهرمان لیگ ایتالیا شد . اما جالب است که در 26 سال اخیر ، قهرمانی های رئال و یووه در لیگهایشان به هم گره خورده است . در حقیقت آمار نشان می دهد که معمولا قهرمانی های بانوی پیر و کهکشانی ها در لالیگا ، همزمان بوده است .
یوونتوس در سالهای اخیر در بحران بود . آنها مدتی را به دسته دوم سقوط کردند که اتفاقا رئال در آن زمان هم شرایط همشكلي داشت . در مدت افول یووه ، رئال فقط دو لالیگا در 2007 و 2008 برد . حالا پس از چهار سال ، یووه در ایتالیا به قهرمانی رسیده و رئال مادرید هم در اسپانیا به تاج و تخت رسیده است .
در حقیقت هر هفت بار اخیر که یووه به اسکودتو رسیده ، رئال مادرید هم لالیگا را کسب کرده است . در فصل های 86-1985 ، 95-1994 ، 97-1996 ، 03-2002 و 12-2011 ، که یووه به قهرمانی سری آ رسید ، رئال مادرید هم قهرمان لالیگا شد . در فصلهای 02-2001 و 98-1997 هم که یوونتوس قهرمان لیگ ایتالیا شد ، رئال مادرید به قهرمانی چمپیونزلیگ نائل شد . از سویی در فصل 08-2007 که یوونتوس به قهرمانی سری بی دست یافت هم رئال مادرید شوستربه لالیگا رسید .
.................................................. .................................................. ................................

آغاز بازسازي سانتياگو برنابئو

رئال مادرید از دیروز ، بازسازی استادیومش که برای پایان فصل برنامه ریزی شده بود را آغاز کرد . به همین خاطر بود که باشگاه از دادن استادیومش برای فینال کوپا به بارسا و اتلتیک ، امتناع کرده بود .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در طول مراسم معارفه بازی خیریه نادال ، می شد دید که صندلی های بخش جنوبی استادیوم توسط کارگران در حال تعویض شدن هستند . قرار است که سرویس های بهداشی استادیوم هم بازسازی شوند .

آرسنال
05-09-2012, 20:24
مدیران دورتموند اعلام کردند که حاضر به فروش لوکاش پیش چک ، بازیکن لهستانی خود نخواهند شد . وی گفت :" پیشنهاداتی برای پیش چک نداریم . اما آنها را به هیچ قیمتی نمی فروشیم . می خواهیم یک تیم قدرتمند باشیم ، نه این که با بانک ها رقابت کنیم . "
پیش چک که در پست دفاع راست بازی می کند ، تا 2016 با دورتموند قرارداد دارد و مد نظر رئال مادرید قرار گرفته است .

آرسنال
05-09-2012, 21:02
, [Only Registered And Activated Users Can See Links]

تصویر ویار در سه سال اخیر در نیوکمپ ، کاملا مشخص بود . با خوشحالی ، پویول را در آغوش می گرفت و جام قهرمانی لیگ را به او می داد . به حدی خوشحالی و هیجانی بود که انگار یکی از عوامل آن قهرمانی بوده است . ویار ، اصولا فرد درونگرایی است و به ندرت احساساتش را بیرون می دهد . اما انگار وقتی که در مکان های "دیگری " قرار می گیرد ، حالاتش عوض می شوند . حالا بهتر است که در برنابئو هم تلاش کند که کمی بیشتر خودداری کند و حتی اگر حس دیگری دارد ، نشان ندهد .
ویار می تواند یکشنبه شب ، پا به چمن برنابئو بگذارد و سی و دومین لالیگا را به کاسیاس و تیمش بدهد که همه ی رکوردها را ویران کرده اند . شاید البته نگران بازخوردهاست . چرا که مادریدیسموها ، او را یک شخصیت کوچک می دانند . به هر حال با ویار ، یا بدون او ، این لالیگا در تاریخ ثبت می شود . رسیدن به 100 امتیاز و 120 گل ، یک رکورد جاودانه است . عشق به رئال مادرید ، شریف است . ویار ، شهامت کن !
سر دبیر as توماس رونکرو

FC@ALI
05-09-2012, 22:11
حضور 3 رئالي در بين بهترين پاسور هاي لاليگا و 3 رئالي ديگر در بين بهترين گلزنان لاليگا

شاید آمار گلزنی رونالدو ، بنزما و هیگوائین در این فصل ، بیشتر توی چشم بوده باشد اما نباید نقش پاسور ها را در این آمار از یاد برد .
در حقیقت ، رئال مادرید در زمینه پاس گل نیز بازیکنانی دارد که حرف زیادی برای گفتن دارند . اوزیل با 17 ، دی ماریا با 15 و رونالدو با 12 پاس گل ، بخشی از پنج پاس گل دهنده برتر لالیگا در این فصل هستند .
در حقیقت فقط مسی با 15 و خسوس ناواس با 12 پاس گل ، در میان آنها قرار گرفته اند . بدین ترتیب جدا از مثلث هجومی ، باید مثلث اوزیل - دی ماریا و رونالدو را هم در نظر داشت . مسعود و آنخل ، در عرض دو فصل که در رئال مادرید حضور داشته اند ، خیلی زود توانسته اند که خود را به عنوان عناصری کلیدی مطرح کنند .

J. Mourinho
05-10-2012, 14:12
حضور کاسياس درمراسم معارفه توپ فينال يورو


ايکر کاسياس، دروازه بان تيم ملي اسپانيا در مراسم معارفه رسمي توپ فينال يورو2012 که روز 4شنبه در شهر مادريد برگزار شد، شرکت داشت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از گل، طراحي توپ «آديداس تانگو 12 فينال» دو سال پيش آغاز شد و طبق صحبتهاي توليد کننده آديداس، اين توپ بيش از هر توپ ديگري مورد آزمايش قرار گرفته و در 8 کشور مختلف اروپايي تست شده است.درمورد طراحي اين توپ، يادآوري شده که تعبير مدرني از توپهايي که در دهه 1980 مورد استفاده قرار گرفته به عمل آمده و البته درمراسم معارفه اين توپ، نماينده هايي از اوکراين و لهستان، دو ميزبان رقابتهاي يورو2012 نيز حضور داشتندرقابتهاي يورو2012 در 8 ژوئن آغاز شده و فينال اين رقابتها روز اول جولاي در کيف برگزار خواهدشد.

J. Mourinho
05-11-2012, 14:12
رونالدو و مورینیو برنده جوایز روزنامه نگاران پرتغالی

مربی و ستاره رئال، جوایز برترین های فوتبال پرتغال را مال خود کردند


[Only Registered And Activated Users Can See Links]


سایت گل- کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو، از سوی اتحادیه روزنامه نگاران ورزشی پرتغال، جایزه برترین ها را مال خود کردند. مورینیو، مربی پرتغالی رئال، جایزه معتبر فرناندو سورومنیو را که با ارزش ترین جایزه اتحادیه ورزشی نویسنان پرتغال است را مال خود کرد.

کریس رونالدو هم جایزه برترین ورزشکار پرتغالی شاغل در خارج از لیگ پرتغال را مال خود کرد. این جایزه در روز 15ماه می و ساعت 16 اهدا خواهد شد ولی ژوزه مورینیو و رونالدو قادر نخواهند بود تا درمراسم اهدای این جایزه شرکت کنند، چرا که در آن زمان در کاروان رئال مادرید در حال حرکت به سمت کویت هستند تا در دیداری دوستانه دراین کشور شرکت کنند.کریس رونالدو دیروز در والدبباس جایزه اش را دریافت کرد ولی جالب اینجاست که سال گذشته هم نتوانسته بود برای دریافت جایزه اش دراین مراسم شرکت کند. این هفتمین باری است که این جایزه به رونالدو می رسد. رونالدو بعد از اینکه این جایزه به او رسید، از هم تیمی هایش تشکر کرد و گفت:« این جوایز مزه ویژه ای دارند، چون از سوی روزنامه نگاران کشورم اهدا شده اند و ویژه بودن آن به این دلیل است که امسال توانستیم درتورنمنتی به موفقیت برسیم که یکی از اهداف رئال مادرید بود. ما به شایستگی به قهرمانی رسیدیم و با اعتمادی که به خودمان داشتیم این موفقیت به دست آمد.»

کریس رونالدو روز گذشته همراه با سایر هم تیمی هایش به تمرین پرداخت و خود را برای آخرین دیدار تیمش دراین فصل مقابل مایورکا آماده کرد.

omid2
05-11-2012, 14:17
رئال مادريد باکويت مسابقه دوستانه برگزارمي کند


تيم فوتبال باشگاه رئال مادريد که به مقام قهرماني رقابت هاي لاليگاي اسپانيا دست يافته است روز شانزدهم ماه مه (چهارشنبه آينده) با تيم ملي فوتبال کويت مسابقه دوستانه خواهد داشت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش اسوشيتدپرس از مادريد، باشگاه رئال مادريد در پايگاه اينترنتي خود اعلام کرد اين فصل را با يک مسابقه دوستانه در برابر تيم ملي فوتبال کويت در ورزشگاه کيفان شهر کويت به پايان مي رساند.اين نخستين ديدار اين باشگاه از اين کشور نفت خيز حاشيه خليج فارس خواهد بود. باشگاه رئال مادريد اين فصل به سي و دومين مقام قهرماني خود در رقابت هاي لاليگا دست يافت که يک حد نصاب تازه براي اين باشگاه محسوب مي شود.

FC@ALI
05-12-2012, 09:57
اوزيل و خديرا دير به اردوي آلمان مي رسند


' مسعود اوزيل' و ' سامي خديرا' با تاخير به اردوي آمادگي تيم ملي آلمان در گدانسک مي رسند, علت آن هم ديدار دوستانه رئال مادريد با تيم ملي کويت است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]اغلب بازيکناني که به اردوي تيم ملي آلمان فراخوانده شده اند روز 20 مي ( 31 ارديبهشت) در اردو خواهند بود؛ بجر اوزيل و خديرا که پنج روز ديرتر مي رسند.رئال مادريد قرار اسشت روز 16 مي ( 27 ارديبهشت) با تيم ملي کويت ديداري دوستانه داشته باشد.'' اوليور بيرهوف با تصميم رئال مادريد براي استفاده از اين دو بازيکن در آن ديدار دوستانه باشگاهي موافقت کرده است.وي به مجله کيکر گفت: بايد تصميم رئال مادريد را بپذيريم. شکايت و گلايه به ما کمک نمي کند. بايد در اين شرايط کاري کنيم که حداکثر بهره را ببريم.طبق قرارداد، اين دو بازيکن بايد در مسابقات دوستانه شرکت کنند ولي تيم هاي ملي اسپانيا و پرتغال هم همين مشکل را با رئال مادريد دارند.رقابت هاي يورو 2012 از هشتم ژوئن ( 19 خرداد) آغاز خواهد شد.

FC@ALI
05-12-2012, 09:59
بايرن براي هافبک رئال 10‌ميليون يورو مي‌پردازد


تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان حاضر است براي جذب ستاره ترک‌تبار رئال مادريد 10 ميليون يورو بپردازد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بايرن مونيخ به دنبال جذب هافبک ترک‌تبار رئال مادريد است و براي اين ستاره 23 ساله حاضر است 10 ميليون يورو بپردازد.

نوري شاهين فصل گذشته از بورسيا دورتموند راهي مادريد شد اما مصدوميت طولاني مدت مانع از درخشش و حضور در ترکيب قوهاي سفيد سانتياگو برنابئو شد.

باوارايي‌ها يکي از مشکلات خود را در خط هافبک و در ميانه ميدان مي‌دانند و از همين‌رو به دنبال جذب هافبک رئال هستند.

شاهين تا سال 2017 با رئال قرارداد دارد و در اين ميان مقامات دورتموند نيز ابراز تمايل کرده‌اند تا بار ديگر هافبک سابق خود را بازگردانند.

FC@ALI
05-12-2012, 10:11
رئالي ها 2 شنبه جام را به شوراي شهر شهرداري و كليسا ميبرند

جشنهای قهرمانی از روز دوشنبه با گردش در شهر و دیدار از شهرداری و کلیسا ادامه خواهد یافت . رئال مادرید ، لالیگایش را روز 2 می برد اما به خاطر این که باشگاه هنوز جام را نگرفته بود ، گردش در شهر ، دوازده روز عقب افتاد بازیکنان ، مدیران و مربیان باشگاه از ساعات صبح از سانتیاگو برنابئو راه خواهند افتاد . دو اتوبوس ، قهرمان ها را به مرکز مادرید می رساند . معمولا اولین توقف در شهرداری بود ، اما این بار برنامه کمی عوض شده است . اولین توقف در شورای شهر خواهد بود تا رئالی ها با اسپرانزا آخیره ، رئیس شورای شهر مادرید دیدار کنند . در حقیقت اگر رئال مادرید با تاخیر به این مکان می رسید ، ممکن بود که به موقع به شورای شهر نرسید .
پس از آن تیم به سیبلس بر می گردد تا به مقر شهرداری برود . شهردار که آنا بوتیاست ، به استقبال تیم می رود . او که معمولا به جایگاه ویژه مادرید می رود ، برای اولین بار در کاخ شهر ، میزبان رئالی هاست .
آخرین توقف هم در خیابان اورینته است تا رئالی ها به کلیسای آلمودنا بروند . فلورنتینو ، مورینیو و کاپیتان ها ، جام را به کشیش ، نشان خواهند داد .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

.................................................. .................................................. ..........................
رونالدو به دنبال ركورد په له

کریستیانو رونالدو به دنبال رکوردی دیگر است . بازیکن پرتغالی ، ال پی چی چی را تقریبا مشکل می بیند اما می تواند که به رکورد 62 گل په له در تمامی تورنمنت ها برسد .
ستاره پرتغالی در این فصل در تورنمنت های مختلف در رئال مادرید به 59 گل رسیده و در صورتی که مقابل مایورکا دست به هت تریک بزند ، به رکورد اسطوره فوتبال برزیل می رسد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
.................................................. .................................................. ..................................
پر شدن برنابئوبراي رسيدن به ركورد 100 امتياز
برنابئو برای بازی یکشنبه با مایورکا در آخرین هفته لالیگا ، پر می شود . رئال مادرید با این برد می تواند صد امتیازی شود و رکورد بارسا در فصل 10-2009 را بشکند . شانس رئال مادرید برای پیروزی در شرط بندی ها ، 85 درصد است و هیچ کس نمی خواهد که این اتفاق و جشن های بعد از آن را از دست بدهد . رئال مادرید ، سورپرایزهای بزرگی را هواداران آماده کرده است . (هر چند که بزرگترین سورپرایز می تواند حضور ویار روی چمن برنابئو ، همچون نیوکمپ باشد) پیش از این ، بهترین رکورد امتیازات رئال در یک فصل ، در دست تیم پلگرینی در فصل 10-09 با 96 امتیاز بود .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
تا دیروز ، کمتر از 100 بلیط با قیمت هایی بین 45 تا 90 یورو ، باقی مانده بود . 30 بلیط جایگاه ویژه با قیمت 525 یورو نیز موجود است . به هر صورت به نظر می رسد که برای جشن قهرمانی سی و دومین لالیگا ،برنابئو پر شود . رئال در این فصل نه تنها پس از سه سال ، جلوی قهرمانی های بارسا را گرفت بلکه رکوردهای بزرگی را شکست .
رکورد گلهای دسته کرکس ها در هفته 35 ، شکسته شده بود . رئال مادرید در حال حاضر 117 گل زده است . از سویی رئال در خارج از خانه به 16 پیروزی رسید که رکوردی تاریخی است . هیچ تیمی در طول تاریخ در بیرون خانه اش نتوانسته بود که 50 امتیاز بگیرد و 51 گل بزند . رئال مادرید از سویی می تواند مقابل مایورکا ، به سی و دومین پیروزی در لالیگا برسد .................................................. .................................................. .................................................. ...........................
زمان بازي با يووه

زمان بازی پنجم آگوستی.... مکان بازی لاس وگاس.... ساعت ، هنوز اعلام نشدە است!
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-12-2012, 12:41
پيشنهاد 15 ميليون پوندي مورينيو به ايوانوويچ


سرمربي رئال مادريد براي جذب مدافع چلسي 15 ميليون پوند پيشنهاد داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]رئال مادريد در نظر دارد برانيسلاو ايوانوويچ را با 15 ميليون پوند به خدمت بگيرد.خوزه مورينيو براي تقويت خط دفاعي خود به دنبال لژيونر صربستاني به عنوان يکي از خريدهاي کليدي تابستاني خود است.ايوانوويچ در نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا خوش درخشيد. گرچه فينال ليگ قهرمانان اروپا را با دريافت کارت زرد از دست داد.مورينيو براي پست دفاع راست خواهان به خدمت گرفتن ايوانوويچ است؛ در حالي که قابليت وي در کار کردن در تمام پست‌ها خريد وي را جذاب‌تر مي‌‌کند.آقاي خاص مدافع ديگري براي جايگزيني ريکاردو کارواليو در نظر گرفته است و آن توماس فرمالن از آرسنال است.چلسي نمي‌خواهد ايوانوويچ را ارزان بفروشد اما 15 ميليون پوند براي اين بازيکن 28 ساله پيشنهاد خوبي خواهد بود که با مبلغ 9.7 ميليون پوند در سال 2008 به اين تيم پيوسته است.

mamaly7
05-13-2012, 01:54
مادريدي ها فردا سفيد مي پوشند


هواداران رئال مادريد قرار است فردا با پوشيدن پيراهن سفيد اين تيم و حضور در ورزشگاه سانتياگو برنابئو قهرماني اين تيم در لاليگا را جشن بگيرند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ديدار فرداي رئال مادريد با رئال مايورکا، نخستين بازي آنها در ورزشگاه سانتياگو برنابئو پس از مسجل شدن قهرماني شان در لاليگا خواهد بود.

ايکر کاسياس، سرخيو راموس و کريستيانو رونالدو به نمايندگي از باشگاه رئال مادريد از هواداران خواسته اند در سانتياگو برنابئو حضور يابند ، پيراهن هاي سفيد رئال را بپوشند و سي و دومين قهرماني اين تيم را جشن بگيرند.

باشگاه رئال مادريد که از نحوه برگزاري جشن قهرماني اين تيم در ميدان سيبلس در مرکز شهر بسيار راضي است قصد دارد جشن برنابئو را هم به برنامه هاي خود اضافه کند.

در صورتي که رئال مادريد در ديدار فردا مقابل مايورکا پيروز شود نخستين تيم اسپانيايي خواهد بود که با 100 امتياز به قهرماني در لاليگا مي رسد.

در سايت باشگاه رئال مادريد به نقل از کاسياس، راموس و رونالدو خطاب به هواداران تيم آمده است: لحظاتي فراموش نشدني با شما در اين سال داشتيم و مي خواهيم روز يکشنبه هم در ميان شما باشيم. قهرماني متعلق به رئال مادريد است و مي خواهيم در برنابئوي سفيد پوش جشن قهرماني بگيريم. در اين روز پيراهن سفيد تيم را بپوشيد.

FC@ALI
05-13-2012, 11:00
تولد 24 ساله شدن مارسلو

مارسلو امروز 24 ساله شد . بازیکن برزیلی که در فصل 07-2006 به رئال مادرید ملحق شده بود ، آرام آرام تبدیل به یکی از بهترین دفاع چپ های جهان شد . حالا 208 بازی رسمی در رئال دارد و کاپیتان سوم تیم است .
هماهنگ شدنش آسان نبود و در سالهای اولیه ، مشکلاتی را تجربه کرد . او بازیکنی فوق تکنیکی است که حرکات هجومی فوق العاده ای از ابتدا داشت اما در حرکات تدافعی دچار مشکلاتی بود . اما با آمدن مورینیو ، در کارهای تدافعی هم بهتر شده است .
او حالا مشکلاتش با مانو منزس ، مربی تیم ملی برزیل هم حل شده تا تبدیل به یکی از بازیکنان مهم و اصلی تیم ملی کشورش شود .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. ...................................

به گزارش پونتو پلوتا رئال تا بعد يورو خريد ندارد:

رئال مادرید ، عجله ای برای خریدهایش ندارد و حالا به گزارش پونتو پلوتا ، مورینوی تا بعد از یورو ، برنامه ای برای خرید بازیکن ، نخواهد داشت .
بنا بر این گزارش ، باشگاه به دنبال خرید یک دفاع راست در کنار آلوارو آربلواست و از سویی به دنبال زوجی به جز سامی خدیرا ، در کنار ژابی آلونسو در مرکز خط هافبک است .
اما مورینیو عجله ای ندارد و همان طور که خودش هم گفت ، به تنها چند خرید برای فصل آینده محتاج است که انتظار می رود بعد از یورو ، این خریدها را قطعی کند .
گزینه هایی نظیر ایوانوویچ ، ایرائولا ، واکر و پیش چک مطرح شده اند هر چند که خرید هیچ کدامشان آسان نیست . به هر صورت مورینیو می داند که دارد چه کار می کند .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. ....................
آمار تاريخي رئال در اين فصل:

آمار تاریخی رئال در این فصل ، حتی از آمار فصل 87-86 که رئال در 44 هفته به 66 امتیاز رسید و 84 گل زد (هر پیروزی ، دو امتیاز داشت) بالاتر است .
اتلتیکو نیز در فصل 96-95 در لالیگای 22 تیمی به 87 امتیاز و 75 گل رسید و رئال مادرید همچنین به 92 امتیاز و 85 گل هم رسید . در دهه 40 ، لالیگا 14 تیمی بود . در دهه های 50 و 60 ، به 16 رسید . در دهه 70 ، 18 تیمی شد و از سال 1987 به بعد ، معمولا 20 تیمی بود و گاهی هم 22 تیمی می شد .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mamaly7
05-13-2012, 14:04
زيدان دوباره پا به توپ شد


ستاره سابق باشگاه رئال مادريد، در جلسه تمريني اخير تيم، مجددا پابه توپ شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
زين الدين زيدان، بازيکن سابق تيم ملي فرانسه و باشگاه رئال مادريد و مدير کنوني تيم کهکشاني، سورپرايز بزرگ جلسه تمريني روز شنبه شهرک والدبباس بود. او در جلسه تمريني روز شنبه،چند دقيقه بعد از آنکه مورينيو از تغييراتي در تيم در فصل آينده خبر داد، با شورت ورزشي گام به زمين چمن گذاشت.

مورينيو در کنفرانس خبري ودرصحبتهايي درمورد ابهاماتي که راجع به آينده زيدان مطرح شده،گفت:« هيچ ايده اي ندارم که در آينده چه خواهد شد.اين سوالات به من مربوط نيست. اين سوالات مربوط به کسي است که مديريت تيم را در دست دارد ومن براي هيچ چيزي دستور نمي دهم. اين طور به نظرمن مي رسد که اگر پست زيدان عوض شود،او جايگاه بهتري به دست خواهد آورد. پستي که بتواند او را قدرتمندتر و خوشبخت تر نمايد.»

اين درحالي است که سران باشگاه مادريدي در حال بررسي اين گزينه هستند تا مديريت تيم پايه اي اين باشگاه را به زين الدين زيدان دهند و او را بهترين الگو و نمونه براي جوانان تيم پايه اي و سمبلي براي تقليد اين جوانان مي دانند.


================================================== ================================================== =======================
مورينيو:قيمت هيگواين 150 ميليون يورو است


آقاي خاص حاضر نيست مهاجم آرژانتيني تيمش را بفروشد و قيمت 150 ميليون يورو را براي اين بازيکن در نظر گرفته است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از ساکروي، گونزالو هيگواين در سال 2007 با قراردادي به ارزش 12 ميليون يورو از ريورپلاته آرژانتين به سانتياگو برنابئو آمد و 6 فصل در رئال مادريد به بازي پرداخته است.

مهاجم 24 ساله آرژانتيني کهکشاني‌ها مشتري زيادي در سطح اروپا دارد و باشگاه‌هاي زيادي خواهان به خدمت‌گرفتن اين مهاجم گلزن هستند.

پاري‌سن‌ژرمن فرانسه که کارلو آنجلوتي سرمربي ايتاليايي را در راس خود مي‌بيند درخواست اين باشگاه براي جذب هيگواين را کتمان نکرده و لئوناردو مدير اين تيم فرانسوي هم علاقه پاريسي‌‌ها براي جذب هيگواين را تاييد کرده است.

از طرفي باشگاه رئال مادريد و در راس آن خوزه مورينيو حاضر نيست گونزالو هيگواين را از دست بدهد و در آخرين مصاحبه‌اش هم اين موضوع را تاييد کرده است.

مورينيو در اين ‌رابطه اظهار داشت: برخي از مردم فراموش مي‌کنند که يک بازيکن با چه تيمي قرارداد دارد و در چه باشگاهي حضور دارد. هيگواين به هيچ تيمي از انگليس، ايتاليا يا آلمان نخواهد رفت. وي افزود: اگر تيمي خواهان به خدمت‌گرفتن هيگواين است بايد 150 ميليون يورو بپردازد. بدون شک او يکي از بهترين مهاجمان جهان به شمار مي‌رود.

آقاي خاص درباره شرايط رئال در پايان اين فصل گفت: برخي بازيکنان در تيم عملکرد بسيار خوبي داستند. فصل خيلي خوبي داشتيم و از نظر گروهي بهتر شديم، به دنبال ارائه بازي بهتري بوديم و به اين خواسته‌مان رسيديم.

وي گفت: فتح ليگ اسپانيا مهمترين جامي بود که آن را بدست آورديم، چرا که پس از 11 ماه و 38 بازي به آن رسيديم. نيمه نهايي چمپيونزليگ هم مهم بود چرا که براي دومين سال پياپي به آن رسيديم و در کل از 24 بازي اروپايي فقط دو بازي را واگذار کرديم.

مورينيو عنوان کرد: در کوپا دل‌ري هم به خوبي جنگيديم؛ اما به حق‌مان نرسيديم. فصل آينده هم به دنبال قهرماني در لاليگا خواهيم بود هر چند که دشوار است.

رئال مادريد در صورت پيروزي در ديدار مقابل مايورکا به رکورد بي‌نظير امتيازي 100 خواهد رسيد که در ليگ اسپانيا بي‌سابقه است.

================================================== ================================================== =======================
آرتور ويدال: به رئال مادريد نمي‌روم


هافبک يوونتوس در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات فوتبال گفت: خيال هواداران آسوده باشد، به زئال مادريد نخواهم رفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پس از اينکه اعلام شد سران رئال مادريد به دنبال جذب هافبک 24 ساله يوونتوس هستند، اين بازيکن واکنش نشان داد و اظهار داشت که علاقه‌اي به ترک تورين ندارد.

آرتور ويدال به هواداران يوونتوس اطمينان داد که به اين زودي به رئال مادريد نخواهد رفت و هدف او کسب عناوين بيشتر با بانوي پير است.

هافبک شيليايي تابستان گذشته از بايرلورکوزن به يوونتوس پيوست.

وي در اين باره اظهار داشت: در اين تيم احساس رضايت مي‌کنم؛ اسکودتو را فتح کرديم و نمي‌خواهم به تيم ديگري فکر کنم.

ويدال گفت: خيال هواداران راحت باشد، مي‌خواهم افتخارات بيشتري با يوونتوس کسب کنم.

FC@ALI
05-13-2012, 18:10
فوتبال بازي كردن زيدان،مدير کنوني تيم رئال مادريد، با كودكان روسي:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

FC@ALI
05-13-2012, 18:24
تيتر روزنامه هاي آس و ماركا:


Marca
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
جشن در برنابئو
تیم مورینیو می خواهد لالیگا را با 100 امتیاز جشن بگیرد
پس از بازی ، جشن بزرگ قهرمانی
رائول به السد قطر پیوست
as
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به سمت 100 امتیاز در موزه گل
مورینیو :" هر کس هیگوائین را می خواهد ، 150 میلیون بدهد "
قهرمان ، جام را از ویار می گیرد
جشن ، پس از بازی
کریستیانو به دنبال رکوردی دیگر : می تواند اولین بازیکنی باشد که به همه حریفانش گل می زند

mamaly7
05-14-2012, 00:36
مورينيو:تکرار رکوردهاي امسال بسيار دشوار است


خوزه مورينيو' سرمربي رئال مادريد گفت که به تيمش از 10 نمره، 9 خواهد داد و تکرار رکوردهاي امسال مادريد را در فصل آينده بسيار دشوار مي داند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش سايت رئال مادريد، وي که به همراه همکارانش در کادر مربيگري رئال مادريد در اين نشست خبري حاضر شده بود، گفت: پيش از اين گفته بودم در پايان فصل يا همگي با هم گريه مي کنيم و يا مي خنديم. اکنون همگي مي خنديم چون کار خود را به خوبي انجام داديم.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: فصلي خوب را سپري کرديم و به لحاظ تيمي و گروهي منسجم تر شديم. رکوردهايي دشوار را ثبت کرديم و مهمترين عنوان قهرماني را به دست آورديم. مي خواهيم باز هم پيشرفت کنيم ولي بسيار دشوار است که همين ارقام را در فصل آينده هم ثبت کنيم.

وي اظهار داشت: اگر بخواهم به تيم نمره بدهم از 10 ، 9 خواهم داد ولي بعضي از بازيکنان 10 مي گيرند. رسيدن به سطحي بالاتر از اين در سال آينده بسيار سخت است.

مورينيو اظهار داشت: خيلي ها ممکن است بگويند فقط يک راه براي فوتبال بازي کردن وجود دارد ولي من معتقدم راه هاي زيادي وجود دارد و هيچ کس مانند ما بازي نمي کند. بر کيفيت کارمان مي افزاييم تا در کار تيمي قوي تر شويم و در زمينه روانشناختي نيز کار خواهيم کرد.

سرمربي رئال مادريد درباره برنامه هاي آينده اين تيم گفت: تيمي جديد نمي خواهم و به آن احتياج ندارم. دو بازيکن به جمع ما اضافه مي شوند تا تيم قوي تر شود. ضمن آنکه نمي توانم هيچ چيز را پيش بيني کنم ، حتي نمي توانم اطمينان بدهم که سال بعد در رئال مادريد خواهم بود. شايد در آخرين ديدار شکست بخوريم و رييس باشگاه مرا برکنار کند.

وي افزود: از همه بازيکنانم تشکر مي کنم اما فوتبال همين است. همه آنها در کسب اين پيروزي تلاش کردند و شيوه من براي قدرداني هم اين است که به آنها بگويم به فصل بعد خوش آمديد.

مورينيو درباره پيوستن هيگواين به پاري سن ژرمن گفت: به مهملاتي که درباره هيگواين گفته مي شود کاري ندارم. همه مي دانند من مي خواهم هيگواين در تيم بماند. گونزالو يکي از بهترين مهاجمان جهان است.

ارزيابي عملکرد و وضعيت کاکا يکي ديگر از موضوعاتي بود که از مورينيو پرسيده شد. او در اين باره گفت: همه بازيکنان به تيم در کسب پيروزي کمک کردند و کاکا هم يکي از آنها است.او نقشي تعيين کننده در برخي بازيها داشت و هرچند که بازيهايش به خوبي سابق نبود ولي در هر حال فصلي خوب را سپري کرد.

سرمربي رئال مادريد درباره کارواليو و اين که چرا در ترکيب ثابت تيم نيست گفت: کارواليو بازيکن خوبي است البته نه براي آنکه در ترکيب ثابت تيم باشد. او همراه با من در پرتغال، انگليس و اسپانيا قهرمان شده است واين ما هستيم که تصميم مي گيريم چه کاري براي او بهتر است.

مورينيو با اشاره به صعود اين تيم در دو سال پياپي به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا گفت: رسيدن به سطحي بالاتر در ليگ قهرمانان اروپا آسان نيست ولي ممکن خواهد بود پس سعي خود را مي کنيم.

FC@ALI
05-14-2012, 11:26
تعضيم دنيا به سپيدپوشها "خود مورينيو هم سپيد پوش شد:

برنامه تبلیغاتی رئال مادرید برای سفیدپوش کردن برنابئو ، با استقابل خود خوزه مورینیو همراه شد که این بار با پیراهن سفید به برنابئو آمد .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

او این بار با کت و شلوار . پیراهن سفید ، به همراه دستیارانش می خواست که از دیدن این بازی لذت ببرد . اخیرا باشگاه ، کلیپی با شعار " سپید بپوش " با حضور کاسیاس ، راموس و رونالدو ، منتشر کرده بود .

.................................................. .................................................. .............................
.................................................. .................................................. .......................
برنابئو شاهد گلزنترين فصل تاريخش:

روز یکشنبه و پیش از بازی با مایورکا ، همه در انتظار جشن صد امتیاز در لالیگا بودند . رکوردی که یکی از بزرگترین رکورد ها در تاریخ لیگ های اروپایی است . اما از سویی تیم ، این بازی را با بردی پرگل جشن گرفت .
در حقیقت ، برنابئو شاهد بیشترین گل از سوی رئال مادرید در تاریخش بود . در حقیقت رئال مادریدی که پنجمین قهرمانی در اروپا را برد ، در فصل 60-1959 ، موفق به زدن 102 گل در یک فصل در خانه شده بود اما تیم مورینیو ، توانست که رکورد دی استفانو ، پوشکاش ، خنتو و یارانشان را بشکند .
تیم مورینیو اما با چهار گلی که به مایورکا زد ، به رکورد 105 گل خانگی در یک فصل رسید که در این زمانه ، رکوردی جاودانه و بی نظیر به نظر می رسد .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. ...................
.................................................. .................................................. ............................
تبديل شدن كريستيانو به اولين بازيكن تاريخ لاليگا كه به تمام تيمها گل زده:
مسی مقابل بتیس گلی نزد تا لالیگا را با 50 گل تمام کند . بدین ترتیب کریستیانو برای آقای گلی به پنج گل نیاز داشت اما به این ماموریت نرسید .
کریستیانو ، امسال را با 46 گل تمام کرد . رکوردی تاریخی که مسی نگذاشت جاودانه شود . اما کریستیانو رونالدو ، توانست که اولین بازیکن تاریخ لالیگا بیست تیمی شود که به تمامی تیمهای در یک فصل گلزنی می کند . او با گلزنی مقابل مایورکا به خواسته اش رسید .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. ...........................
.................................................. .................................................. ...............................
مورينيو مقابل بازيكنان زانو زد:
خوزه مورینیو یکی از ستارگان امشب در برنابئو بود . مرد پرتغالی توسط هواداران در سکوهای مختلف تشویق شد . به خصوص زمانی که مقابل بازیکنان تعظیم کرد و گفت :" شما تا ابد ، 100 امتیازی های لالیگا خواهید بود . "
مورینیو با کادر فنیش در مراسم حضور یافته بود . سعی می کرد آرام باشد اما ورودش به مراسم ، باشکوه بود . کوتاه و متخصر . یک تجلیل بزرگ از بازیکنانش . در حقیقت مقابلشان زانو زد تا از آن جا به خاطر رکوردهای مختلفی که شکستند ، نظیر امتیازات لالیگا ، گلها و پیروزها در یک فصل ، سپاسگزاری کند .
او گفت :" فقط می خواهم که از این بعد از ظهر جادویی که به ما دادید تشکر کنم . رئال مادرید بهترین باشگاه فوتبال تاریخ است و قهرمانی های بی شماری دارد . اما این تیم به عنوان تیم 100 امتیازی در تاریخ ثبت می شود . این بازیکنان 100 امتیازی هستند . "
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. ..........................................
.................................................. .................................................. ..........................................

ركورد شكني مورينيو و پيشه گرفتن از پپ:
رئال مادرید ، جشنی از رکورد شکنی را بر پا کرد . یک جام پر از رکورد را تصاحب کرد . همه امتیازاتی که کسب شدند ، شگفت انگیز بودند . به خصوص آن که رکورد 99 امتیاز تیم پپ هم شکسته شد .
رئال مادرید ، لالیگای فوق العاده ای داشت . گلزن ترین تیم تاریخ با 121 گل بود و بیشترین پیروزی و برد را در خارج از خانه کسب کرد . عملکرد رئال در خارج از خانه ، یکی از کلیدهای موفقیتش بود . رئال مادرید از سویی هرگز در تاریخش 171 گل در همه تورنمنت ها کسب نکرده بود

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.................................................. .................................................. .............................
.................................................. .................................................. .................................
برنامه ريزي براي تمديد قرار داد گرانرو:
خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید ، مسئله های فصل های آینده را در نظر دارد و یکی از بحث هایش در مورد تمدید قراردادهاست . مربی پرتغالی حالا به گزارش آب ث ، در فکر تمدید قرارداد گرانرو برای سه فصل بیشتر است . قرارداد فعلی ال پیراتا تا 2013 است .
این بازیکن مادرید ، در نیمه دوم فصلی که گذشت ، عملکرد درخشانی در رئال مادرید داشت و باشگاه نیز می خواهد که قراردادش را تمدید کند و البته اگر خود بازیکن مخالفت کرد ، او را در این تابستان بفروشد تا فصل آینده ، بازیکن ازاد نشود .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mamaly7
05-14-2012, 12:59
کاسياس: اين جشن متعلق به هواداران است


دروازه‌بان رئال مادريد گفت: از همه براي کمک به قهرماني رئال تشکر مي‌کنم، اين جشن متعلق به تمام هواداران است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ايکر کاسياس پس از پايان رقابت‌هاي لاليگا اظهار داشت: در 38 بازي سخت کار کرديم تا توانستيم قهرمان لاليگا شويم.

کاپيتان رئال مادريد اولين نفري بود که از هواداران به خاطر حمايتشان در سراسر فصل تشکر کرد و گفت: از همه شما براي شرکت در اين جشن که به خودتان تعلق دارد، سپاسگزارم.

وي افزود: 3 سال در انتظار اين قهرماني بوديم. نمي‌خواهيم هواداران را ناديده بگيريم؛ آنها نيز براي ما بسيار مهم هستند و با کمک بي‌دريغ خود در تمام فصل زندگي را براي ما آسان‌تر کردند.

کاسياس خاطرنشان کرد: تجهيزات، مديران، فيزيوتراپيست‌ها و همه در شهر مادريد در راه رسيدن به قهرماني به ما کمک کردند.

وي ادامه داد: در کل، در اين فصل تمام تلاش‌مان را کرديم و مي‌خواهيم سال آينده يک گام ديگر به جلو برويم. هيچ کاري آسان نيست، اما ما بازيکنان جوان و باانگيزه‌اي داريم که آرزوهاي بزرگتري در سر مي‌پرورانند.
================================================== ======================
رونالدو: رئال قهرمان شد چون بهتر بازي کرد


مهاجم سابق تيم ملي فوتبال برزيل گفت: رئال مادريد قهرمان لاليگا شد چون بهتر بازي کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رونالدو بازيکن افسانه‌اي برزيل و مهاجم سابق رئال مادريد مهمان ويژه آخرين مسابقه قوهاي سفيد در لاليگا مقابل مايورکا بود و درباره صدمين امتياز رئال مادريد در لاليگا اظهار داشت: رئال مادريد قهرمان ليگ شد زيرا بهتر بازي کرد.

وي ادامه داد: آنها در شرايط عالي به سر مي‌برند. گل‌هاي زيادي مي‌زنند و بازي تيمي عالي را به نمايش مي‌گذارند. اين تيم هر روز پيشرفت مي‌کند و مطمئنم که فصل بعد بسيار جالب خواهد بود.

رونالدو خاطرنشان کرد: اين قهرماني ويژه است زيرا بارسلونا را به آخر خط رساند و پيروزي مقابل آنها نيز ارزشمند است. از تمام گل‌هايي که امسال مادريد به ثمر رساند خيلي خوشحال شدم.

مهاجم سابق رئال مادريد گفت: اين تيم فصل بسيار خوبي را پشت سر گذاشت و توانست به نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان نيز راه يابد. آنچه در ضربات پنالتي رخ داد خجالت آور بود، اما اميدوارم بودم رئال قهرمان شود.

================================================== ======================
مورينيو: رئال در تاريخ ماندگار شد


سرمربي رئال مادريد گفت: با کسب اميتاز 100 در تاريخ ماندگار شديم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد شب گذشته موفق شد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو با نتيجه 4 بر يک مايورکا را شکست دهد تا با کسب امتياز 100، رکورد بارسلونا را بشکند و به عنوان برترين تيمي که در پيکارهاي لاليگا بيشترين امتياز را کسب کرده معرفي شود.

خوزه مورينيو سرمربي رئال شب گذشته بدون شک يکي از خوشحال‌ترين فرد مادريد بود.

وي پس از پايان اين بازي اظهار داشت: مي‌خواهم تشکر کنم از همه براي خلق اين شب جادويي در سانتياگوبرنابئو.

مورينيو گفت: به عنوان بهترين باشگاه، رئال مادريد اين پيروزي را به نام خود رقم زد. ما با کسب 100 امتياز در تاريخ ماندگار خواهيم شد.

وي افزود: ما بايد براي فصل آينده از نظر روحي و رواني رئال را تقويت کنيم. براي رسيدن به پيشرفت و قهرماني در ليگ قهرمانان بايد خودمان را آماده کنيم هر چند که کار سختي خواهد بود.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: براي قوي‌تر شدن در فصل آينده نياز به جذب بازيکن داريم و بايد فصل آينده کامل‌تر شويم.

mamaly7
05-14-2012, 23:25
مورينيو: موفقيت رئال‌مادريد مديون بازيکنان است


سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد بعد از رکورد شکني اين تيم در رقابت هاي لاليگا به تقدير و تشکر از بازيکنانش پرداخت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد قهرمان رقابت هاي فصل جاري لاليگا بعد از شکست 4 بر 1 مايورکا توانست به رکورد 100 امتياز برسد.

اين بيشترين امتيازي است که يک تيم موفق شده در جريان رقابت هاي يک فصل مسابقات لاليگا به دست بياورد.

وب سايت باشگاه رئال مادريد در اين باره به نقل از ''خوزه مورينيو'' نوشت: مي خواهم از همه بابت اين شب جادويي تشکر کنم. رئال مادريد به عنوان بهترين باشگاه تاريخ فوتبال، براي قهرماني در همه مسابقات تلاش مي کند.

اين مربي پرتغالي افزود: رئال مادريد رکورد شکست و بازيکنان رسيدن به اين رکورد را ممکن ساختند.

''خوزه کايخون'' که در بازي با مايورکا روي نيمکت ذخيره ها نشسته بود و تا پايان مسابقه به ميدان نرفت، بعد از بازي روي شانه هاي مورينيو پريد و از هواداران رئال به خاطر حمايت هايشان تشکر کرد.

وي نيز اظهار داشت: در حقيقت اين هواداران بودند که رسيدن به چنين موفقيتي را ممکن ساختند. ما هميشه بايد قدردان آنها باشيم و قهرماني هاي بيشتري را برايشان به ارمغان بياوريم.

FC@ALI
05-15-2012, 11:54
تيتر روزنامه آس و ماركا و آب ث


[Only Registered And Activated Users Can See Links]
!...100 امتیاز و 121 گل...!
(رئال مادرید 4-1 رئال مایورکا)
"مادریدی ها چشن شکستن تمام رکوردهای لیگ را برپا کردند"
زاتو زدن مورینیو در مقابل شاگردانش
فریادهای هماهنگ و متحد: پیپیتا بمان!!
سقوط اسپورتینگ و ماندن ساراگوسا در لیگ
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
!...بی سابقه...!
(رئال مادرید 4-1 رئال مایورکا)
100 امتیاز تاریخی که هیچ وقت به دست نیامده بود و 121 گلی که هیچ گاه به ثمر نرسیده بود
حضور نخست مالاگا در لیگ قهرمانان
"حضور لوانته شگفتی ساز در لیگ اروپا"
"ویارئال با دریافت گل 3 دقیقه پایانی فالکائو به همراه اسپورتینگ سقوط کرد و ساراگوسا ماندنی شد"
رائول با امضای قرارداد با السد دوباره سفید به تن خواهد کرد
ABC
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادرید رکوردها
به صد امتیاز رسید
به یک رکورد جادویی رسید و سی و دومین لالیگایش را مقابل هوادارانش جشن گرفت
کاسیاس و راموس در حال بالا بردن جام در برنابئو

mamaly7
05-15-2012, 19:50
پرس: رئال براي قهرماني متولد شده است


رئالي ها اين فصل با اختلاف 9 امتيازي نسبت به بارسا، عنوان قهرماني رقابت هاي لاليگا را براي سي و دومين بار به دست آوردند و پرس بازيکنان تيمش را مورد ستايش قرار داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال مادريد، اعلام کرد اين باشگاه براي پيروز شدن تاسيس شده و معتقد است شاگردان مورينيو در رقابت هاي اين فصل تاريخ ساز شدند.

رئالي ها اين فصل با اختلاف 9 امتيازي نسبت به بارسا، عنوان قهرماني رقابت هاي لاليگا را براي سي و دومين بار به دست آوردند و پرس بازيکنان تيمش را مورد ستايش قرار داد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما قول سال گذشته مان براي برگشت به مسير قهرماني را عملي کرديم. اين باشگاه براي قهرماني متولد شده و ما هرگز اين اتفاق خسته نمي شويم. ما به کارمان ادامه مي دهيم و مي خواهيم وجه اسطوره اي باشگاه را افزايش دهيم.

اين تيم جزئي از افسانه اين باشگاه است. رکوردهاي اين تيم را نمي توان فراموش کرد و شاگردان مورينيو جايگاه ويژه اي در تاريخچه باشگاه خواهند داشت. ما اين قهرماني را در سالگرد 110 سالگي مان به دست آورديم ومطمئن بوديم که مي توانيم اين کار را با ارزش هايي که از نسل هاي قبلي به ما رسيده، انجام دهيم.

استعداد، فداکاري، ايثار و دفاع از اين باشگاه يک تيم بي نظير تشکيل داد که توانست اين رقابت ها را با رهبري يک مربي فوق العاده به دست بياورد؛ مربي اي که در قلب همه رئالي ها جاي دارد."

mamaly7
05-15-2012, 19:53
به خود مي‌بالم بازيکن رئال هستم


مهاجم فرانسوي تيم فوتبال رئال مادريد از حضور نزد کهکشاني‌ها احساس شور و شعف مي کند و خواهان کسب افتخارات جديد است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کريم بن‌زما گفت: همه چيز در رئال بر وفق مراد است. خوشبختانه وضعيت خوبي در تيم دارم. ما صاحب جام قهرماني لاليگا شده‌ايم و هر کدام به خود مي باليم که عضو چنين تيم قدرتمندي هستيم.مهاجم مسلمان خط حمله رئالي ها واکنشي برابر برخي گزارش‌هاي رسانه‌هاي کشورش داشت که از تلاش او براي ترک تيم اسپانيايي خبر داده‌اند.وي افزود: اين نکته درست است که ابتداي حضورم در رئال تا حدي تحت فشار بودم. چون براي اولين بار بود که از خانواده‌ام جدا مي شدم، اما به مرور زمان با شرايط تيم خو گرفتم و با کار سخت و بيشتر نيز توانستم جايگاه واقعي خود را در رئال بدست آورم. من هميشه تاکيد به ماندن و بازي براي رئال داشته‌ام. اکنون از موقعيتم بسيار خوشحالم و مي خواهم اين جايگاه را حفظ کنم.بن‌زما تاکيد کرد: در اين مسير البته زين الدين زيدان، هموطنم که اکنون مدير ورزشي در تيم است، به من کمک کرد. او بهترين بازيکن تمام ادوار فرانسه است و با نصيحت هايش کمک زيادي به من کرد.بن‌زما ادامه داد: مورينيو هم با من خيلي صحبت کرد تا متوجه شدم چه چيزي از من مي خواهد. خوشحالم توانستم جواب اطمينان او را بدهم.ستاره تکنيکي در سال 2009 از ليون جدا شد و راه مادريد را در پيش گرفت. او در 34 بازي از لاليگا تاکنون 21 گل براي تيمش به ثمر رسانده‌ است.


==========================================
رئال جايي براي تفريح نيست


سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد گفت: رئال اهداف بزرگي همچون کسب قهرماني اروپا را مدنظر دارد و جاي تفريح نيست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
خوزه مورينيو اظهار داشت: براي من حضور در رئال مادريد به عنوان سرمربي دوره اي بسيار با اهميت بوده است. فکر مي کنم با حضور در اين تيم ضمن آنکه به تجربيات جديدي رسيدم، بخشي از تاريخ رئال را رقم زدم. البته در تاريخ باشگاه، آنچه امسال جوانان شايسته و برومند ما انجام دادند، کاري خارق‌العاده بود. عبور از ايستگاه بارسا و کسب برتري مقابل آن، دستاورد عظيمي بود که رئال با شايستگي به آن رسيد.سرمربي تيم فوتبال رئال افزود: با کسب جام قهرماني بسياري از برداشت‌هاي نادرست تغيير کرد. حالا همه ديگر مي دانند و متوجه هستند رئال جايي براي تفريح نيست. اينجا تيمي است که بازيکنان بزرگ به کار مي گيرد تا افتخار‌آفرين شود. ما از همين امروز براي فصل بعد و دسترسي به افتخاراتي تازه برنامه ريزي مي کنيم. برنامه‌هاي بسياري داريم که بايد انجام دهيم. ميخواهيم به مقام قهرماني اروپا برسيم و بازهم براي تاريخ باشگاه رئال افتخار آفريني کنيم.وي ادامه داد: من صاف و پوست کنده بگويم براي فصل بعد هدفم کسب قهرماني اروپا است. بازيکناني براي اين منظور مي خواهم که از هيچ کوششي دريغ نکنند.

mamaly7
05-16-2012, 09:37
مورينيو:رونالدو کامل ترين بازيکن دنياست


ژوره مورينيو در کنفرانس مطبوعاتي ، دقايقي پس از حضور در کويت صحبت کرد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در يک جو آرام ، مربي رئال مادريد از بازي مقابل تيم کويت ابراز خرسندي کرد . مورينيو گفت :" براي اولين بار است که به کويت مي آيم و حس کنجکاوي زيادي دارم . " وي همچنين قول داد که رئال مادريد با بيشترين قوايش بازي کند :" براي بازي کردن در اين جا هستيم ، نه گردش . رئال مادريد هميشه بايد ببرد چرا که شخصيتش اين را نشان مي دهد . پس با تمام قوا بازي مي کنيم . بهترين تيممان را آورده ايم و با تمام قوايمان بازي مي کنيم . "

به گزارش گل به نقل از مرجع خبري رئال مربي که در کنفرانس مطبوعاتي مدام با ايکر کاسياس شوخي مي کرد ، پيش بيني کرد که بازيکنانش نمايش زيبايي ارائه دهند . وي افزود :" کمي خسته هستيم و تقريبا تمامي بازيکنانم آماده يورو مي شوند . ما با تمام توانمان بازي مي کنيم تا شخصيت رئال مادريد را نشان دهيم . اما اميدوارم اين بازي دوستانه باشد و مصدومي نداشته باشيم . دوست ندارم يکي از بازيکنانم به خاطر اين بازي ، يورو را از دست بددهد . ما در اين جا هستيم که اشتياق به قوتبال را در کويت افزايش دهيم ، اميدوارم شرايط روبراه باشد . "در کويت هم بحث در مورد رسيدن توپ طلا به مسي يا رونالدو مطرح شد که مورينيو به ضرس قاطع گفت :" اگر در فوتبال ، به حث روي آورده شود ، بايد کريستيانو اين عنوان را ببرد . او بازيکن خاصي است . کامل ترين است . با ضربه سر ، کاشته 30 متري ، ضد حمله و ... گل مي زند . بازيکني است که همه کاري مي کند . "

اين حضور در مقابل مطبوعات ، بيش از 15 دقيقه طول نکشيد که با لبخند طولاني مورينيو همراه شد چرا که در مورد اين از او پرسيده شد که با اين که چهره اش غير صميمي به نظر مي رسد ، آدم خوش مشربي است . مربي پرتغالي لبخند زد و گفت :" اين که خوش رو هستم به اين خاطر نيست که اکنون در تعطيلات هستيم بلکه به اين دليل است که نمي خواهم تصوير خوبم را در اين جا خراب کنم . "

پاسخ مورينيو ، با تشويق برخي خبرنگاران کويتي همراه بود که يکي از آنها در پايان کنفرانس مطبوعاتي ، شعار " لعنت به بارسا " را سر داد .

mamaly7
05-16-2012, 14:04
جام قهرماني رئال مادريد به موزه رفت


سي و دومين جام قهرماني رئال مادريد در لاليگا در موزه اين باشگاه به معرض نمايش گذاشته شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد در اين فصل با 100 امتياز به قهرماني لاليگا رسيد و به سه سال سلطه بارسلونا بر فوتبال اسپانيا پايان داد.به گزارش سايت رئال مادريد، اين جام درمقابل 9 جام قهرماني اروپايي رئال مادريد قرار گرفته است. ماکتي از کوه سيبلس و تصويري از کاسياس که پرچم رئال را بر دوش مجسمه سيبلس در ميدان مرکزي مادريد قرار مي دهد در کنار اين جام ديده مي شود.در پشت اين جام نيز تصويري از تمامي بازيکنان اين فصل رئال مادريد قرار داده شده است.

mamaly7
05-16-2012, 14:05
پيشنهاد 25 ميليون يورويي شانگهاي براي کاکا


سران باشگاه شانگهاي شنهووا چين در نظر دارند با پيشنهاد مبلغ 25 ميليون يورو به رئال مادريد، بازيکن برزيلي اين تيم را به خدمت بگيرند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ال اکونوميستو گزارش داد که شانگهاي شنهوا، يکي از تيم‌هاي مدعي سوپرليگ چين براي جذب کاکا، هافبک برزيلي رئال مادريد با 15 ميليون يورو در هر سال آماده مي‌شود.آينده کاکا در رئال مادريد در هاله‌اي از ابهام قرار دارد، مهاجم سابق ميلان نتوانسته به روزهاي اوج خود در روسونري بازگردد.علاوه بر کاکا که هر ساله 15 ميليون يورو دريافت خواهد کرد، رئال مادريد نيز مبلغ 25 ميليون يورو براي اين انتقال دريافت خواهد کرد.اين در حالي است که اين مبلغ کمتر از 65 ميليون يوروي است که قوهاي سفيد آن را براي خريد کاکا در سال 2009 پرداخت کرده‌‌اند.شانگهاي شنهوا به دنبال نام‌هاي بزرگي براي به خدمت‌گرفتن هستند و تلاش مي‌کنند تا ديديه دروگبا را نيز براي اين انتقال متقاعد کنند.

FC@ALI
05-16-2012, 15:01
فهرست تيم برتر فصل لاليگا:

سایت رسمی لالیگا ، یازده نفر برتر فصل 12-2011 را اعلام کرد که فقط دو بازیکن از تیم قهرمان یعنی سرجیو راموس و کریتسیانو رونالدو در آن هستند .
این ترکیب کاملا عجیب به نظر می رسد چرا که کاسیاس ، ژابی ، اوزیل و بنزما ، کاملا شایستگی حضور در این لیست را داشتند . نماینده بارسلونا در این لیست هم فقط مسی است .
این ترکیب بدین شرح است : روبرتو ، سرجیو راموس ، خاوی مارتینز ، خوردی آلبا ، رائول گارسیا ، میچو ، ده مارکوس ، رونالدو ، مسی ، فالکائو و کونه .
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-16-2012, 15:03
روز خاطره انگيز:

امروز ، دهمین سالگرد نهمین قهرمانی اروپایی رئال مادرید در گلاسکوست . 14 بازیکن در آن شب فراموش نشدنی در آن زمین بودند . در آن ترکیب ، کارانکا ، مربی فعلی رئال هم بود . از میان آنها فقط پنج تا هنوز فعال هستند .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سزار
68 دقیقه بازی کرد . 40 ساله است و هنوز بازی می کند . در سال 2005 ، رئال مادرید را ترک کرد . در این مدت در ساراگوسا ، تاتنهام ، والنسیا و ویارئال توپ زد . در این فصل ، ذخیره دیگو لوپز بود . قراردادش امسال تمام می شود و هنوز تصمیم نگرفته که فصل بعد ، کجا بازی می کند .

کاسیاس
22 دقیقه بازی کرد . ستاره تیم بود و تنها بازیکنی است که همچنان در رئال مادرید توپ می زند . تا 2017 قرارداد دارد . کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیاست . قهرمان یورو و جام جهانی شده است . پارسال ، کوپا را برد تا کلکسیون جامهایش را تکمیل کند .

هیرو
90 دقیقه بازی کرد . در ژوئن 2003 ، رئال مادرید را ترک کرد . به الریان قطر ملحق شد و مدتی هم به بولتون رفت . در می 2005 ، اعلام بازنشستگی کرد . در سال 2007 ، مدیر تیمهای فوتبال فدراسیون اسپانیا شد و در سال 2011 ، به کادر مدیریتی مالاگا پیوست .

میشل سالگادو
90 دقیقه بازی کرد . رئال مادرید را در سال 2009 پس از ده فصل ، ترک کرد . بلکبرن روورز را برای بازی کردن ، انتخاب کرد . همسر و سه فرزندش را برده است . در آن جا تبدیل به کاپیتان شده است . قراردادش حالا تمام شده است . آینده اش می تواند در آمریکا یا قطر باشد . مذاکراتی هم با ویگو داشته است .

روبرتو کارلوس
90 دقیقه بازی کرد . در 39 سالگی همچنان در آنژی روسیه بازی می کند . در آن جا زمانی مربی - بازیکن بود . تا سال 2007 در رئال مادرید بود . در نهایت راهی قنرباغچه شد و پس از دو قهرمانی در سال 2009 راهی کوریتنیانس شد . با احتساب ازدواج دومش ، هشت بچه دارد .

هلگرا
90 دقیقه بازی کرد . او در مادرید زندگی می کند و بازشنسته است . در تیم پیشکسوتان رئال مادرید بازی می کند . او در دوی ماراتن در نیویروک و ساهارا ، شرکت کرده است . مفسر رادیو اوندا سرو هم هست . رئال مادرید را در سال 2007 ، ترک کرد و به والنسیا پیوست . یک کوپا در آن جا برد و در دسامبر 2008 ، اعلام بازنشستگی کرد .

سولاری
90 دقیقه بازی کرد . دومین دوره از کلاس های مربیگری را سپری می کند . ستون نویس هفتگی در ال پایس است . او رئال مادرید را در سال 2005 به مقصد اینتر ترک کرد . در ایتالیا به سه لالیگا و دو سوپرکاپ رسید . سپس در سن لورنزوی آرژانتین ، آتلانته مکزیک و پنیارول اروگوئه بازی کرد .

ماکله له
73 دقیقه بازی کرد . یکی از مدیران پاریسن ژرمن است . تیمی که در ژوئن 2011 در آن بازنشسته شد . قبل ترش بین 2003 تا 2008 در چلسی بازی می کرد که در آن جا به دو قهرمانی لیگ انگلیس ، یک جام اتحادیه و دو جام حذفی رسید . با مورینیو در انگلیس کار می کرد . سه فصل هم در پی اس جی بود که سه جام اروپایی را برد .

زیدان
90 دقیقه بازی کرد . از سال 2011 ، مدیر فوتبال تیم اصلی رئال مادرید است . اولین پستش در باشگاه ، مشاور مدیر عامل در سال 2009 بود . در مادرید زندگی می کند و سه تا از چهار بچه اش در رده های پایه باشگاه بازی می کنند . سفیر یونیسف و نماد آدیداس است و به محرومان کمک می کند . در سال 2006 بازنشسته شد .

فیگو
60 دقیقه بازی کرد . مشاور اینتر میلان است و بنگاه خیریه شخصی خودش را دارد . محل کارش در مادرید است اما به طور مداوم به ایتالیا سفر می کند . رئال را در سال 2005 ترک کرد و تا 2009 در اینتر ماند . او چهار لیگ و سه سوپرکاپ را در آن جا برد .

رائول
90 دقیقه بازی کرد . به تازگی قراردادی دو ساله به السد قطر پیوسته است . شماره هفت را به تن خواهد کرد . تا 2010 در رئال مادرید بود و دو فصل در شالکه توپ زد و همسر و پنج بچه اش را به آن جا برد . کاپیتان بود و در آن جا به عنوان یک اسطوره شناخته می شد . جام حذفی و سوپرکاپ را برد .

مورینتس
90 دقیقه بازی کرد . دومین دوره مربیگری خود را در کنار هلگرا و سولاری ، پشت سر گذاشته است . مفسر رادیو کادنا کوپه ، کواترو و تلکنیکوست . به طور قرضی در موناکو هم بازی کرد و سپس به لیورپول پیوست که در آن جا جام حذفی و سوپرکاپ را برد . در والنسیا به یک کوپا رسید و در مارسی هم لیگ و جام حذفی را کسب کرد .

مک مانامان
30 دثیقه بازی کرد . او مفسر بازیهای لیگ انگلیس و اسپانیا در شبکه ESPN برای ایالات متحده است . او در مکزیک هم کار می کند . محل اقامتش در منچستر و مایورکا به همراه همسر و دو دخترش است . تجارت هایی در آسیا دارد . رئال مادرید را در 2003 به مقصد سیتی ترک کرد و دو سال در آن جا ماند .

فلاویو
17 دقیقه بازی کرد . باشگاهی به نام نائوک را خریده و روی رده های پایه کار می کند . او مدیر ورزشی باشگاه ریو برانکو اسپورته هم هست . در برزیل به همراه همسر و بچه هایش زندگی می کند . پس از رئال مادرید در بورسیا ، گالاتاسرای و پاناتینایکو توپ زد .

FC@ALI
05-17-2012, 06:11
کاسياس: رونالدو بالاتر از همه است


کاپيتان رئال مادريد در نشست خبري پيش از بازي با کويت به ستايش از کريستيانو رونالدو پرداخت و او را شايسته کسب توپ طلاي امسال دانست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ايکر کاسياس کاپيتان رئال مادريد هم که در اين نشست حضور داشت، گفت: آماده‌ايم تا يک ديدار بسيار خوب را مقابل کويت نمايش بگذاريم. از اين که در کويت حضور دارم،‌ خوشحالم اميدوارم که بتوانيم بازي تماشاگر پسندي را ارائه دهيم.

کاسياس در ادامه به ستايش از کريستيانو رونالدو هم تيمي‌اش پرداخت و گفت : رونالدو بالاتر از همه است. او همواره با هر چالشي مبارزه مي‌کند و در حال پيشرفت مداوم است. واقعا از اين که چنين بازيکن بزرگي را در تيم داريم،‌ بسيار خوشحاليم.

mamaly7
05-17-2012, 11:44
شکست دو بر صفر کويت برابر رئال


قهرمان ليگ اسپانيا 4شنبه شب در ديداري دوستانه مقابل ميزبانش کويت به پيروزي رسيد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد در ديداري دوستانه موفق شد تا تيم ملي کويت را با نتيجه 0-2 شکست دهد.اين ديدار در استاديوم الکويت اسپورتس کلاب برگزار شد.

آنخل دي ماريا در دقيقه 26 اولين گل بازي را به ثمر رساند و گل دوم کهکشاني ها در دقيقه 31 از روي ضربه سر کريس رونالدو به ثمر رسيد.

با تسلطي که رئال برجريان بازي داشت، کويتي ها کمتر مي توانستند به خلق موقعيتي بگپردازند و بهترين فرصت آنها توسط والد علي خلق شد که کاسياس آن را مهار کرد.

رئالي ها با تمام قوا گام به اين بازي گذاشته بودند و قبل از آغاز بازي مورينيو در صحبتهايي اعلام کرده بود که تيمش مي خواهد به افتخار نام تيم و پرستيژ رئال مادريد به ميدان برود.

اسپانسر اين بازي امير شيخ صباح آل احمد الجابر الصباح بود و مقامات متعددي از کويت براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند.شنيده مي شود که رئالي ها براي حضور در اين بازي دوستانه مبلغ 3 ميليون يورو دريافت کرده اند.

اين روزها روابط ميان باشگاه مادريدي و کشورهاي حوزه خليج فارس تقويت شده و چند ماه پيش بود که سران باشگاه کهکشاني از ساخت مجموعه اي تفريحي ورزشي و يک جزيره مصنوعي درامارات خبردادند.

FC@ALI
05-18-2012, 20:37
رونالدو: فکر مي کنم اين روزها از مسي بهترم


ستاره پرتغالي در صحبتهايي اعلام کرد که نمي توان او و مسي را باهم مقايسه کرد ولي دراين برهه زماني خودش رابهتر از مسي مي بيند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي دنياي فوتبال معتقد است که رقابت ميان او و مسي باعث رشد او مي شود و البته اعتقاد دارد که به خاطر تفاوتهايي که ميان او و ستاره آرژانتيني وجود دارد،اين دو قابل مقايسه نيستند.

رونالدو اعتقاد دارد که هر دوي آنها (مسي و خود او) بازيکناني هستند که نهايت تلاششان را براي تيمهاي باشگاهي شان به کار مي گيرند و اين باعث مي شود که هردو رشد و پيشرفت زيادي داشته باشند.

اين مهاجم پرتغالي نظرش را دراين باره به سي ان ان ورلد سپورت ابراز کرده و گفته:«گاهي وقتها اين مقايسه ها من را خسته مي کند.مسي را هم همين طور.چون هميشه و هميشه ، همه درحال مقايسه کردن ما دو نفر باهمديگر هستند.شما نمي توانيد فراري را با پورش مقايسه کنيد، چون آنها موتورهاي متفاوتي دارند. اصلا قابل مقايسه نيستند. مسي نهايت تلاشش را براي بارسلونا به کار مي گيرد ومن با تمام قوا در خدمت رئال هستم.»

رونالدو ادامه داد:« البته اين اتفاق جالبي است. چه براي مسي و چه براي من. . چون هردوي ما رکوردهاي خودمان را مي شکنيم واين فوق العاده است.فکر مي کنم که دراين مسير ما همديگر را رو به جلو هل مي دهيم. به همين خاطر هم هست که رقابت ميان ما دونفر اين قدر حساس و نفس گير است.به همين خاطر هم هست که بارسلونا و رئال بهترين تيمهاي دنيا هستند.چون يکي ديگري رابه جلو هل مي دهد.»

رونالدو درادامه صحبتهايش گفت:« اصلا بحث بهتر يا بدتر نيست. من دوست ندارم تا باکسي مقايسه شوم.بعضي ها مي گويند من بهترم و بعضي ها مي گويند که مسي بهتر است.ولي در پايان روز آنها تصميم مي گيرند که بهترين بازيکن در شرايط کنوني چه کسي است که من فکر مي کنم که من هستم.»

رونالدو در رقابتهاي اين فصل لاليگا46 گل به ثمر رساند ولي مسي با به ثمررساندن 50 گل، فصل را در صدر جدول گلزنان لاليگا به پايان برد.

AL1reZA
05-18-2012, 22:53
ایگواین: سال دشواری بود چون کم بازی کردم / گواردیولا یکی از بهترین مربیان دنیاست

هر بار که روزنامه ها را می خوانم ، بیشتر پشیمان می شوم چرا که دروغهای بیشتری از قول من و خواسته های من نقل می شود

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Getty Images

سایت گل – به گزارش مرجع خبري رئال مادريد، گونزالو ایگواین امروز صبح به آرژانتین رسید و با مارکا مصاحبه کرد . او از صحبت کردن در مورد آینده اش خودداری کرد اما گفت که "هیجان زده " می شود وقتی " 80 هزار نفر درخواست ماندن " را از او می کنند . وی افزود :" سال مشکلی بود چرا که کم بازی کردم . "این مصاحبه را به نقل از مرجع خبری رئال بخوانید:

تعطیلاتت را چطور شروع کردی ؟

بسیار سرحال هستم . رسیدن به لالیگا برایمان خیلی مهم بود چرا که سال خیلی مشکلی را داشتیم . طبیعتا با توجه به سفری که داشتم خسته هستم اما خوشحالم که در این جا هستم ، به کشورم برگشته ام و از حضور در کنار این مردم ، لذت می برم . خوشحال هستم .

گلهای زیادی زدی که در قهرمانی لالیگا ، نقش مهمی داشت .
سال مشکلی بود . راستش فرصت زیادی برای بازی کردن نداشم اما بالاخره در آخرین بازی ، گلی که زدم به قهرمانی منجر شد که گل خیلی مهمی بود . به خاطر لالیگا خیلی خوشحالم . اما حالا می خواهم از حضور در کنار برادر زاده ها و دوستانم لذت ببرم .

برای یک مهاجم ، فیکس نشدن مشکل تر است ؟
بله ، حقیقتا همین طور است . به خصوص برای من که با آن زندگی می کنم و وقتی بازی نکنی ، اذیت می شوی . اما پس از این مشقات ، دسر میوه ای نظیر قهرمانی نصیبت می شود .

اما هواداران ، مربی و ... حسابی از تو تمجید کرده اند .
بله ، در بازی آخر ، استقبال و محبت هواداران ، خارق العاده بود . همین طور کاری که هم تیمی هایم کردند . این برایم خوشحال کننده است . من افتخار می کنم و این به این معنی است که کارم را درست انجام داده ام .

وقتی برنابئو ، ایستاده تشویقت کرد ، اشک در چشمانت جمع شد ؟
بله ، هیجان زده شدم که 80 هزار نفر می خواستند که بمانم . بی نظیر بود . بی تردید هیجان زده شدم .

چرا می خواهند که بمانی ؟ مگر قرار است که بروی ؟
از خودشان بپرسید که چرا ... چون که حتما مرا می خواهند . من برای استراحت به این جا آمده ام . نظری ندارم . سال مشکلی بود .

تیتر روزنامه های آس و مارکا را می بینی ؟ به یووه می روی ؟
نمی بینم . اطلاعی دارم . هر بار که روزنامه ها را می خوانم ، بیشتر پشیمان می شوم چرا که دروغهای بیشتری از قول من و خواسته های من نقل می شود . حالا بیشترین چیزی که می خواهم این است که از حضور در این جا لذت ببرم و پس از فصلی که داشتم ، لذت ببرم .

بیلسا و سیمئونه ، دو آرژانتینی هستند که در اسپانیا می درخشند . چه نظری داری ؟
این دو مربی آرژانتینی به فینال لیگ اروپا رسیدند تا کشورشان به آنها افتخار کند . در آرژانتین از آنها تمجید می کنند . چولو اتلتیکو را قهرمان کرد. بیلسا نیز در فینال کوپا دل ری است و در لیگ اروپا هم با تیمی باخت که چند تا از بازیکنانش را نداشت . از آنها خیلی تمجید می شود .

با رفتن گواردیولا ، تندی الکلاسیکوها می خوابد ؟
راستش ، کاری که در بارسلونا کرده تحسین بر انگیز است . 13 تا از 18 جام بی نظیر است . بی تردید ، او یکی از بهترین مربیان جهان است و این را در سالهایی که در بارسا بود هم نشان داد . در یادها می ماند .

با مورینیو حرف خاصی زده ای ؟
نه ، با هم مشکلی نداریم . من با هیچ کسی مشکلی ندارم . در رئال مادرید راحت هستم و باید دید که چه می شود .

به تیم ملی فکر می کنی ؟
آمدن به کشورت و بازی برای تیم ملی ، تجربه بی بدیلی است که همیشه رضایت بخش است .

به استادیوم ریور هم می روی ؟
زیباست که تیمی که تو را بزرگ گرده دوباره به سطح اول برگردد . آنها تیم خوبی هستند . امیدوارم که آنها بتوانند پس از صعود ، در بهترین سطح بمانند . بازیهایشان را می بینم . از آنها خبر دارم . گاهی اوقات بازیهایشان با رئال مادرید همزمان می شود . البته با ال فیدئو هم کری می خوانم چرا که ریور با روساریو سنترال در طول فصل می جنگید . همیشه بازیها را با هم می بینیم .

سابیا ممکن است که تصمیم بگیرد از زوج آگرو - مسی استفاده کند و تو را کنار بگذارد . چه نظری داری ؟
اینها تصمیمات مربی هستند . امسال با این که کم بازی کردم ، خوب بودم و یک جام بردم . 22 گل زدم که درست به اندازه تعداد بازیهایی است که انجام داده ام .

FC@ALI
05-18-2012, 23:18
سوارز : كريستيانو شايسته توپ طلاست

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لوئیز سوارز ، بازیکن لیورپول در مورد رقابت رونالدو و مسی صحبت کرد . این بازیکن اروگوئه ای گفت :" این دو بازیکن از دنیایی دیگر هستند . "
اما سوارز در انتخاب یکی از آنها تردیدی ندارد :" کریستیانو شایسته توپ طلاست چرا که گلهایش رئال را به لالیگا رساند . " او فصل مسی را هم خوب دانست اما گفت :"46 گل کریستیانو ارزشمند تر از 50 گل مسی بودند . "
در حقیقت 13 تا از گلهای مسی در حالی به ثمر رسیدند که قهرمانی از دست تیمش رفته بود.

FC@ALI
05-19-2012, 13:44
110 حقيقت رئال مادريد در جشن 110 سالگی باشگاه

1: در حقيقت ريشه اول باشگاه رئال مادريد به سال 1895 بر مي گردد که به آنها كلاب اسکاي يا همين کهکشاني هاي فعلي مي گفتند و در1900 اين باشگاه بااسپانيول مادريد ادغام شد تا در 2 مارس 1902، خولان پالاسيوس اين باشگاه را به نام رئال مادريد افتتاح کرد.

2: 2 کاتالان، روساي اوليه باشگاه رئال مادريد از سال 1901 تا 1906 و پس ازان کارلس پادروس روبيو از 1904 تا 1908 بودند.

3: اولين مقام قهرماني رئال مادريد به 3 آوريل 1905 با پيروزي در فينال برابر اتلتيک بيلبائو بر مي گردد.

4: آلفردو دي استفانو اسطوره رئال مادريد اولين بازيکني است که توانست از سال 1956 تا 1960، 4 بار به مقام آقاي گلي لاليگا يا همان پي چي چي برسد، البته وي 5 بار در کل اين عنوان را کسب کرد.

5: باشگاه رئال مادريد تنها باشگاه اسپانيايي است که در 2 برهه 5 بار متوالي يعني از سال 1961 تا 1965 و 1986 تا 1990 مقام قهرماني لاليگا را کسب کرده است.

6: رئال مادريد هرگز موفق به کسب 3 گانه رقابتهاي داخلي اسپانيا يعني لاليگا، کوپا دل ري و سوپرکاپ نشد، اما 2 بار به علاوه قهرماني اروپا توانست 2 مقام قهرماني لاليگا و جام حذفي اسپانيا را به دست آورد.

7: رائول گونسالس پسر طلايي شماره 7 سانتياگو برنابئو با 323 گل که 228 تا آنها در لاليگا به ثبت رسيد، رکورددار گلزني اين باشگاه محسوب مي شود.

8: بزرگترين شکست رئال مادريد در لاليگا به فصل 30_1929 با باخت 8 بر يک برابر اسپانيول به ثبت رسيد.

9: رئال مادريد با 9 عنوان قهرماني، پرافتخارترين تيم باشگاهي است که جام باشگاه هاي اروپا را فتح نموده و بهترين پيروزي آنها به فصل 1962_1961 با برد 9 بر صفر برابرتيم دانمارکي بولدکلابن بر مي گردد.

10: کريس رونالدو درپيروزي 6 بر 2 برابر سويا طي مي 2011 درعرض 10 دقيقه ابتدايي، سريعترين هت تريک براي کهکشاني ها ثبت کرد.

11: بزرگترين پيروزي رئال مادرید درلاليگا با نتيجه 11 بر 2 برابر الچه در تاريخ 7 فوريه 1960 به ثبت رسيد که البته پيروزي 11 بر يک در برابر کاتالان ها درنيمه نهايي کوپا دل ري 1943_1942 بهترين پيروزي جام حذفي آث ها به شمار مي رود.

12: فرانس پوشکاش مهاجم مجارستاني سابق رئال مادريد، با به ثمر رساندن 12 گل در فصل 1960_1959 جام باشگاه هاي اروپا، رکورددار گلزني در يک فصل اين رقابتها براي مادريدي ها محسوب مي شود.

13: دراولين ال کلاسيکو برگزار شده بين رئال مادريد و بارسلونا در ديداري دوستانه، طي 13 مي 1902 با نتيجه 3 بر يک به نفع آبي واناري هاي هاي ايالت کاتالان به ثبت رسيد.

14: بين سالهاي 1961 و 1980 رئال مادريد در طي 20 فصل 14 بار لاليگا را فتح نمود و بين 1961 تا 1990، 19 بار موفق به کسب اين عنوان شد.

15: ميگل مونیوس، طولاني ترين عمر سرمربيگري را در رئال مادريد با 15 سال، 604 بازي و 14 عنوان قهرماني به ثبت رسانده است.

16: رئال مادريد 16 بار به دور نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا صعود کرده که پس از منچستريونايتد با 17 بار در رتبه دوم قراردارد.

17: در 17 دسامبر 1922، خوآن موينار دين اولين بازيکن ملي پوش اسپانيايي رئال مادريد برابر پرتغال به ميدان رفت.

18: رئال مادريد بين سالهاي 1933 تا 2011، 18 بار موفق به کسب عنوان قهرماني در کوپا دل ري يا جام حذفي شده است.

19: اولين ال کلاسيکو شکل گرفته درتاريخ 19 مي 1902 است.

20: فيفا رئال مادريد را بهترين تيم قرن بيستم ناميده است.

21: اولين بازي دوستانه رئال مادريد با پيراهن آبي برابرکورينيتانس در 21 ژانويه 1902 به ثبت رسيد.

22: رئال مادريد تاکنون 22بار به مرحله نيمه نهايي جام باشگاه هاي اروپا يا ليگ قهرمانان اروپا راه يافته است.

23: ديويد بکام ظرف 4 سال حضور در رئال مادريد تنها به 2 افتخار قهرماني داخلي دست يافت.

24: 24 آوريل 2010، ديدار خداحافظي رائول گونسالس با رئال ساراگوسا بود.

25: تا کنون بازيکنان رئال مادرید 25 بار موفق به کسب آقاي گلي يا پی چی چی شدند.

26: رئال مادرید 26 بار تاکنون در رقابتها و تورنمنت هاي مختلف اروپايي حاضربوده است.

27: آلفردو دي استفانو در فصل 1954_1953، 27 گل را تنها در 28 بازي لاليگا براي کهکشاني ها به ثبت رساند.

28: آنخل دي ماريا آرژانتيني اولين بازيکن رئال مادريد بود که در قالب پيراهن قرمز کهکشاني ها گل به ثمر رساند.

29: در 29 ژوئن 1902، رئال مادريد لقب سلطنتي را به خود گرفت.

30: ويسنته دل بوسکه چه درقالب بازيکن و چه درقالب سرمربي، 30 سال را درخدمت رئال مادريد بود.

31: رئال مادرید 31 بار مقام قهرماني لاليگا را کسب نموده و پايينترين رتبه آنها يازدهم درفصل 1948_1947 بوده است.

32: رئال مادريد اولين قهرماني لاليگا بدون شکست با 10 پيروزي و 18 تساوي را در سال 1932 به ثبت رساند.

33: رئال مادرید در اولين بازي خود در سانتياگو برنابئو ، 3 بر يک برابر بلنزه پيروز شد.

34: آلبرتو ريدرا با 17 سال و 114 روز سن که اکنون 34 ساله مي باشد، جوانترين بازيکن رئال مادريد در لاليگا است که درسال 1995 در پيروزي 2 برصفر برابر سلتاويگو حضور داشت.

35: سانتياگو برنابئو ، درسن 35سالگي عهده دار رياست رئال مادريد از سال 1943شدکه تا ژوئن 1978، 6 جام اروپايي، 16 قهرماني لاليگا، 6 کوپا دل ري، يک جام بين قاره اي و امضاء با بازيکناني چون دي استفانو، سانتیانا و پوشکاش از زمره افتخارات وي است.

36: سانتیانا سومين رکورددار گلزني رئال مادريد در سن 36سالگي بازنشسته شد.

37: رئال مادريد در 8 سپتامبر 1955، اولين قهرماني جام باشگاه هاي اروپا را با پيروزي 2 بر صفر درفينال برابرسروت سوئيس به دست آورد.

38: اوگو سانچس با به ثمر رساندن 38 گل در فصل 1990_1989 ضمن کسب عنوان پي چي چي بارکورد تلمو ساررا درسال 1951 مساوي کرد.

39: فرانس پوشکاش مجارستاني در فصل 1966_1965، آخرين بازي خود را در سن 39 سالگي انجام داد.

40: کريس رونالدو با به ثمر رساندن 40 گل در فصل 2012_2011، رکورد جديدي را در رقابتهاي لاليگا ثبت کرد.

41: گل چهل و يکم کريس رونالدو به رئال سوسيه داد ، گل به خودي اعلام شد.

42: رئال مادريد، روبينيو رادر قبال مبلغ 5/42 ميليون يورو به منچسترسيتي درسال 2008 واگذار کرد.

43: رئال مادريد درمرحله فينال جام باشگاههاي اروپا در 13 ژوئن 1956 با نتيجه 3_4 برابر تيم رن غلبه کرد.

44: زيباترين گل رئال مادريد توسط زين الدين زيدان در فينال ليگ قهرمانان اروپا در دقيقه 44 و ثانيه 36 برابر بايرلورکوزن در ورزشگاه همپدون پارک اسکاتلند به ثبت رسيد.

45: رونالدو برزيلي در قبال مبلغ 45 ميليون يورو از اينترميلان در تابستان 2002 به کهکشاني ها واگذار شد.

46: ژوزه مورينيو، چهل و ششمين سرمربي متفاوت رئال مادريد از اولين سرمربي کهکشاني ها يعني آرتور جانسون است.

47: فرانس پوشکاش در تمامي رقابتهاي فصل 1960_1959، طي 38 بازي 47 گل به ثمر رساند.

48: آلکالا بازيکن مشهور سابق رئال مادريد، شماره 48 را به تن کرده بود.

49: آخرين گل رائول براي رئال مادريد در دقيقه 49 برابر رئال ساراگوسا حاصل آمد.

50: اميليو بوتراگنیو اسطوره سابق رئال مادريد در دهه 1980، تنها بازيکن کهکشاني ها است که در 50 بازي متوالي، شکستي راتجربه نکرد.

51: رئال مادريد اولين تيم قهرمان جام باشگاههاي جهان در سال 1960 با پيروزي 1_5 برابر پنیارول اروگوئه بود.

52: درتاريخ 3 ژانويه 1917، لقب هاي رئال مادريد در مجله هاي اسپانيايي براي اولين بار منعکس شد.

53: کريس رونالدو در تمامي رقابتهاي 2011_2010، 53 گل براي رئال مادريد به ثمر رساند.

54: رئال مادريد در 54 دوره جام باشگاه هاي اروپا از 56 دوره مسافر بوده و تنها در فصل 1978_1977 و 1997_1996 به ميدان نرفت.

55: در ژانويه 1955، استاديوم رئال مادريد به سانتياگو برنابئو تغيير نام داد.

56: نام قبلي استاديوم رئال مادريد، نوو چامارتين بوده است.

57: لوئيس فيگو 57 گل در 239 بازي براي رئال مادريد به ثمر رساند و اين در حالي بود که اين بازيکن پرتغالي تنها 45 گل در 249 بازي براي بارسلونا به ثمر رسانده بود.

58: رئال مادريد در 1475 بازي تاريخ خود، 538 باخت را ثبت کرده که رکورد 2/58 درصد پيروزي حاصل مي شود. کهکشاني ها 5285 گل زده و 2915 گل خورده را در کارنامه خود مي بينند.

59: سانتياگو برنابئو ورزشگاه رئال مادريد ميزبان يورو 1964، فينال جام جهاني 1982، فينال جام باشگاه هاي اروپا و ليگ قهرمانان اروپا در سالهاي 1975، 1969، 1980 و 2010 بوده است.

60: لوئيس فيگو با مبلغ 60 ميليون يورو در سال 2000 هواداران بارسلونا را غم زده و به کهکشاني ها پيوست.

61: رئال مادريد برابر تيم دوم کا ستيا در رقابتهاي کوپا دل ري، با نتيجه عجيب 6 بر يک شکست خورد.

62: مسعوت اوزيل در طول يک و نيم فصل شماره هاي 26، 19، 23 و 10 را بر تن خود کرد.

63: رئال مادريد اولين باشگاه اسپانيايي است که در لاليگا از قهرماني فصل 1932_1931 در فصل 1933_1932 دفاع کرد.

64: اولين تعويض رونالدو ستاره برزيلي کهکشاني ها دردقيقه 64 ديدار با آلاوز در اکتبر 2002 انجام پذيرفت.

65: فلورينتو پرس رئيس کنوني رئال مادريد در 8 مارس امسال 65 ساله شد.

66: رئال مادريد در سال 1966 با بسياري از جوانان خود قهرمان جام باشگاههاي اروپا شد تا لقب yoyo (يويو) يعني بسيار جوان را از آن خود کند.

67: گل دقيقه 67 پدرراگ مياتويچ صربستاني در فينال ليگ قهرمانان اروپا سال 1998، کهکشاني ها را در برابر يوونتوس قهرمان کرد.

68: در 163 ال کلاسيکو لاليگا، رئال مادريد 68 بار عنوان قهرماني را کسب کرده و 64 باخت و 31 تساوي نيز به ثبت رسيده است.

69: آمونيکو آمورو در سال 1969 با تنها به ثمر رساندن 14 گل عنوان پی چی چی را با کمترين رکورد گل زده، به ثمر رساند.

70: فرناندو مورينتس آخرين بازيکن رئال مادريد است که در يک ديدار يعني پيروزي 0_7 برابر پالماس 5 گل به ثمر رساند.

71: رائول گونسالس با 71 گل زده در ليگ قهرمانان اروپا، برترين گلزن اين رقابتها به علاوه جام باشگاه هاي اروپا محسوب مي شود.

72: رئال مادريد موفق به کسب 72 عنوان مهم قهرماني در تورنمنت هاي مختلف شده است.

73: رئال مادريد پرگل ترين فينال جام باشگاه هاي اروپا را با پيروزي 3_7 برابر اينتراخت فرانکفورت در فصل 1960_1959 برگزار کرد.

74: زين الدين زيدان بامبلغ 74 ميليون يورو از يوونتوس به رئال مادريد منتقل شد.

75: زين الدين زيدان اسطوره رئال مادريد 2 فينال ناکام را در ليگ قهرمانان اروپا با يوونتوس پشت سرگذاشت.

76: ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي رئال مادريد آمار 77/76 درصد پيروزي را براي کهکشاني ها برجا گذاشت.

77: ايکر کاسياس تنها بازيکن رئال مادريد است که لاليگا، کوپا دل ري، سوپرکاپ اسپانيا، سوپرکاپ اروپا، ليگ قهرمانان اروپا،جام بين قارهاي و جام جهاني را فتح نموده است.

78: در فصل 2008_2007، مخفف اسم پسر و دختر و نيز اسم دوم گوتي اسطوره رئال مادريد يعني HAZ که H از ارناندس، A اسم پسرش آيتور و اسم دخترش زارا، لقب وي شد

79: در سال 2010 رئال مادريد به اولين باشگاهي تبديل شد که درآمدش بيش از 400 ميليون يورو در سال ثبت شد.

80: در 146 ديدار دربي شهر مادريد، رئال مادريد برابر اتلتيکو مادريد به 80 پيروزي دست يافت.

81: رئال مادريد به مانند بارسلونا و اتلتيک بيلبائو در تمامي 81 دوره لاليگا حاضر بوده است.

82: در دقيقه 82 بازي 5 دسامبر 2009 طي پيروزي 4 بر 2 رئال مادريد، کريس رونالدو اولين پنالتي خود را براي کهکشاني ها از دست داد.

83: در فصل 1983_1982، آلفردودي استفانو، پرافتخارترين بازيکن کهکشاني ها اعلام شد.

84: در سال 1984، رئال مادريد 9 بازي متوالي را بدون پيروزي پشت سر گذاشت.

85: در اين فصل از رقابتهاي لاليگا، رئال مادريد 85 گل به ثمر رسانده و آمار جالب 4/3 گل در هر بازي ثبت شده که با طي اين روند، کهکشاني ها 130 گل هم مي توانند به ثمر برسانند.

86: در 217 بازي ال کلاسيکو که در تمامي رقابتهاي دوستانه، اروپايي و داخلي برگزار شده، رئال مادريد 86 پيروزي را به دست آورده است.

87: در فصل 1988_1987، رئال مادريد رکورد 18 پيروزي در 19 بازي خارج از خانه لاليگا را ثبت کرد.

88: کاکا در فصل 2008، در طي 30 بازي، آمار نگران کننده 3 گل را برجا گذاشت.

89: ميگل مونیوس اولين گل اروپايي رئال مادريد را به ثمر رساند.

90: ژابي آلونسو با مبلغ 30 ميليون يورو گرانترين بازيکن تاريخ اسپانيايي بوده که کهکشاني ها با آنها قرارداد امضاء کردند.

91: کريس رونالدو در 88 بازي لاليگا، 96 گل به ثمر رسانده که رکورد 09/1 گل در هر بازي ثبت مي شود و از نظر ميانگين آمار تلمو زارا را نيز پشت سر ميگذارد.

92: رکورد شکست ناپذيري ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي رئال مادريد پس از 9 سال درتاريخ 4 آوريل 2011 برابر خيخون شکسته شد.

93: رئال مادريد در 121 بازي متوالي خانگي از سال 1956 تا 1965 طي 9 سال شکست ناپذير بود.

94: رئال مادريد براي انتقال کريس رونالدو از منچستريونايتد، 94 ميليون يورو پرداخت.

95: آلفردو دي استفانو با 171 بازي پشت سرهم در 5 سال و 148 روز، رکورد بازيهاي متوالي رئال مادريد را همچنان در اختيار دارد.

96: مانوئل پیگريني سرمربي رئال مادريد امتيازجديد 96 را براي کهکشاني ها در فصل 2010_2009 به ثبت رساند، اما اين امتياز براي قهرماني کافي نبود.

97: در فصل 1998_1997 رئال مادريد 7 بازي پشت سرهم بدون گل در لاليگا را پشت سر گذاشت.

98: فرانس پوشکاش با به ثمر رساندن 49 گل در کوپا دل ري برترين گلزن رئال مادريد و به طور کلي در اين رقابت ها شد.

99: در سپتامبر1999، ايکر کاسياس پس از تعويض بودو ايگنر در تساوي 2_2 برابر اتلتيک بيلبائو به ميدان رفت.

100: رئال مادريد در صدمين جشن سالگرد تاسيس در رقابتهاي کوپا دل ري برابر دپورتيو لاکرونيا تن به شکست داد.

101: آرتور يانسن درتاريخ 13 مي 1902 اولين گل کهکشاني ها را در باخت 3 بر يک برابر بارسلونا ثبت کرد، هزارمين گل توسط پاييتيو، دو هزارمين گل توسط جنتو، گل 3 هزارم توسط خو آنتونيو، چهار هزارمين گل توسط ايوان زامورانا، پنج هزارمين گل توسط گوتي به ثمر رسيد.

102: رئال مادريد هرگاه گل زده بيشتري را نسبت به ديگر تيم ها داشته، بالاي جدول را از آن خود کرده است.

103: از 24 سپتامبر 2011 تا 7 دسامبر 2011 رئال مادريد 15 پيروزي متوالي را به دست آورد که البته برابر با رکورد 15 پيروزي متوالي فصل 1961_1960 لاليگا است.

104: سانتياگو برنابئو اولين مربي_ بازيکن رئال مادريد بود که در8 بازي، 5 بردو 3 باخت حاصل شدهاست.

105: کريس رونالدو تنها 105 بار براي رئال مادريد در رقابت هاي مختلف به ميدان رفته که در آستانه به ثمر رساندن صدمين گل است.

106: لوئيس مولوني براي 4 بار در مقاطع مختلف سرمربي رئال مادريد شد.

107: رئال مادريد با 107گل زده در فصل 1990_1989، رکورد بيشترين گل زده را تحت هدايت جان توشاک در رقابت هاي لاليگا ثبت کرده است.

108: الفردو دي استفانو" در 108 بازي لاليگا سرمربي رئال بود.

109: "آلفردو دي استفانو" طي کوتاهترين عمر مربيگري يعني از نوامبر 1990 تا مارس 1991، سوپرجام اسپانيا را کسب نمود.

110: در صد و دهمين سالگرد تاسيس رئال مادريد، کهکشاني ها با 10 امتياز بالاتر از بارسلونا رقيب ديرينه خود قرار دارند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC@ALI
05-19-2012, 14:49
غلبه رئال بر بارسا در ال‌کلاسيکوي فوتسال


تيم فوتبال داخل سالن رئال مادريد با غلبه بر بارسلونا قهرمان ليگ فوتبال داخل سالن اسپانيا شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش سايت رئال مادريد، سفيد پوشان رئال مادريد توانستند با نتيجه هفت بر يک از بارسلونا را شکست دهند و براي نخستين بار قهرمان ليگ فوتبال داخل سالن اسپانيا شوند.

گل هاي رئال مادريد را آمويسکا( 3 گل) ، ايوان پرز( 2 گل) ، آلفونسو( يک گل) و ويکتور( يک گل) به ثمر رساندند.

کويينکه مارتين هم تک گل بارسلونا را وارد دروازه رئال مادريد کرد.

.................................................. .................................................. .............


رئال در تدارک خريد راميرس


رئال مادريد در تدارک جذب هافبک چلسي با پيشنهادي به ارزش 30 ميليون پوند است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]رئال مادريد به منظور جذب راميرس، هافبک چلسي خود را براي پرداخت 30 ميليون پوند آماده مي‌کند.

گفته مي‌شود قهرمان لاليگا اين فصل به دنبال لژيونر برزيلي است که توانسته با درخشش خود در ترکيب چلسي تا فينال ليگ قهرمانان پيش بيايد.

خوزه مورينيو، سرمربي سابق چلسي تمايل دارد راميرس را به ژابي آلونسو در خط مياني تيمش اضافه کند تا دوندگي بيشتري را در تيم ايجاد کند.

راميرس نيز با به ثمر رساندن 12 گل در اين فصل نشان داده که دستي هم در گلزني دارد. يکي از مهم‌ترين گل‌هاي وي در نيمه‌نهاي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا بود.

چلسي با قراردادي بلند مدت تا سال 2017 راميرس را به خدمت گرفته اما ممکن است پيشنهاد 30 ميليون پوندي سران باشگاه را اغوا کند.

FC@ALI
05-19-2012, 14:52
رونالدو: يونايتد همچنان پادشاه انگليس است


مهاجم پرتغالي رئال مادريد معتقد است منچستريونايتد همچنان بهترين تيم در ليگ برتر انگليس است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]به نقل از ساکرنت، کريستيانو رونالدو در سال 2009 و پس از 6 سال بازي براي منچستريونايتد با رقم هنگفت 131.6 ميليون دلار راهي رئال مادريد شد.

در اين فصل از ليگ برتر انگليس، منچسترسيتي با به ثمر رساندن 2 گل در دقايق 92 و 94 کوئينز پارک رنجرز را شکست داد و قهرمان شد که اين موضوع واکنش کاپيتان تيم ملي پرتغال را در پي داشته است.

کريستيانو رونالدو در اين مورد گفت: چند روز پيش گل‌هاي سيتي در دقايق 92 و 94 را ديدم. پيش بيني من قهرماني يونايتد در ليگ بود ولي اين طور نشد. خيلي ناراحت شدم چون منچستريونايتد هنوز در قلب من جايگاه ويژه‌اي دارد. البته سيتي هم در حال حاضر تيمي بسيار خوب است ولي تصور مي‌کنم منچستريونايتد هنوز هم پادشاه انگليس است.

رونالدو در مورد آينده خود نيز گفت: هيچ کس نمي‌داند در آينده چه اتفاقاتي خواهد افتاد. در رئال احساس بسيار خوبي دارم. رئال باشگاه بزرگي است و هواداران فوق‌العاده‌اي دارد. در يک يا دو سال شما نمي‌توانيد با شکل قطعي بگوئيد چه تصميمي خواهيد گرفت. اين چيزي است که همواره فکر شما را مشغول مي‌کند.

رونالدو همچنين اعلام کرد رقابت او با ليونل مسي به نفع رئال مادريد و بارسلونا بوده زيرا اين دو تيم تبديل به بهترين تيم‌هاي دنيا شده‌اند.

وي در اين خصوص گفت: گاهي وقت‌ها از صحبت‌هايي که در مورد اين موضوع مي‌شود، خسته مي‌شوم زيرا همه در هر زماني ما را باهم مقايسه مي‌کنند. شما نمي‌توانيد يک فراري با يک پورشه را مقايسه کنيد زيرا موتورهاي متفاوتي دارند. مسي بهترين بازي‌هايش را براي بارسا انجام مي‌دهد و من نيز بهترين بازي‌هايم را براي رئال انجام مي‌دهم. همه مي‌گويند عملکرد ما عالي بوده زيرا تمام رکوردهاي مربوط به خودمان را نيز شکسته‌ايم. سطح برگزاري رقابت‌هاي لاليگا بسيار بالا است. به همين دليل است که رئال و بارسا بهترين تيم‌هاي جهان هستند.

FC@ALI
05-19-2012, 23:08
پيشرفت مذاکرات رئال مادريد با آربلوا


مذاکرات باشگاه رئال مادريد با مدافع سابق ليورپول وارد مراحل جديدي شده و اين باشگاه در نظر دارد 2 سال ديگر قرارداد آربلوا را تمديد کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] قرارداد فعلي مدافع سابق ليورپول در سانتياگو برنابئو در سال 2014 به پايان مي‌رسد؛ اما رسانه‌هاي اسپانيايي گزارش دادند که وي آماده تمديد قرارداد خود است.

آس گزارش داد که آلوارو آربلوا در مراحل پيشرفته مذاکراتش با رئال مارديد براي تمديد 2 ساله قراردادش با قهرمان لاليگا است.

گفته مي‌شود مانوئل گارسيا کوئيلون، مدير برنامه‌هاي آربلوا با قهرمان اين فصل لاليگا وارد مذاکره شده و بر سر قرارداد جديد اين بازيکن به توافق رسيده است.

اگر اين مدافع با تکنيک قرارداد خود را با رئال به مدت 2 سال ديگر تمديد کند، وي تا سال 2016 و سن 33 سالگي در رئال خواهد بود.

AL1reZA
05-21-2012, 12:15
داوید سیلوا، زیر ذره بین رئال وآقای خاص

ژوزه مورینیو درنظر دارد تا ستاره اسپانیایی منچسترسیتی را برای تیمش خریداری کند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Getty Images


سایت گل- ژوزه مورینیو مربی پرتغالی رئال مادرید، به دنبال تقویت خط میانی تیمش در آستانه آغاز بازار نقل و انتقالات تابستانی است. او به خرید یک بازیکن میانی توجه دارد؛ چرا که از عملکرد خط حمله تیمش راضی است (118 گلی که کریس رونالدو، ایگواین و بنزما با هم به ثمر رسانده اند، جای هیچ نگرانی ای را نمی گذارد)؛ آقای خاص بیش از هرچیز دیگری نگران منطقه خلق فرصت در تیمش است. منطقه ای که با فراز و نشیب های اوزیل و کاکا ، شرایطی غیرقابل پیش بینی دارد. این درحالی است که گمانه زنی های زیادی درمورد احتمال جدایی کاکا از رئال و پیوستنش به پاری سن ژرمن وجود دارد.همین موضوع سبب شده تا آقای خاص به فکر باشد و در بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال گزینه ایده آلش باشد و این گزینه کسی نیست جز: داوید سیلواطبق گزارش منتشره در روزنامه آ.س بازیکن خط میانی منچسترسیتی ،مورد پسند مربی پرتغالی رئال قرار گرفته و مورینیو که روند پیشرفت سیلوا در لیگ برتر را زیر نظر داشته به دنبال خرید اوست.

اخیرا کسی به نمایندگی از سوی باشگاه رئال با مدیربرنامه های سیلوا تماس گرفته واز او سوال کرده که آیا تمایل به انتقال به باشگاه مادریدی دارد یا نه .نباید فراموش کرد که رابطه میان سران دو باشگاه رئال و سیتی فوق العاده است. تا آنجایی که سال گذشته رئال حاضر شد تا برای آنکه سرخیو آگوئرو پیشنهاد انتقال به سیتی را بپذیرد، از تلاش برای جذب این ستاره دست بکشد.

این درحالی است که سیلوا دو سال پیش درآستانه انتقال به رئال بود. درتابستان سال 2010 سران باشگاه مادریدی مذاکرات با والنسیا برای جذب سیلوا را اغاز کرده بودند ولی با روی کار آمدن ژوزه مورینیو اوضاع به نحو دیگری پیش رفت؛ چرا که آقای خاص اولویت های دیگری داشت. او دی ماریا، کاروالیو و خدیرا را برای تیمش می خواست و درنهایت اوزیل هم به رختکن رئال اضافه شد.

اکنون مورینیو روند پیشرفت سیلوا در رقابتهای لیگ برتر را زیر ذره بین دارد.این بازیکن 26 ساله بازیکنی تکنیکی است که دید بالایی هم دارد و با شخصیت جالبی بازی می کند. انتقال احتمالی او به رئال، فشارها برروی اوزیل را بیشتر می کند و این بازیکن آلمانی دیگر نمی تواند بااطمینان خاطر از حضور درترکیب اصلی تیمش ، با خونسردی و بی خیالی بازی کند(اتفاقی که در طول فصل گذشته چندین بار رخ داد) و به علاوه تعداداسپانیایی های رئال نیز بدین ترتیب افزای شخواهد یافت. سیلوا امروز در مادرید خواهد بود؛اما به دلیل اضافه شدن به اردوی تیم ملی اسپانیا.باید منتظر ماند ودید که سرنوشت این ماجرا به کجا خواهدانجامید.

ALEX-ss
05-21-2012, 18:07
مدافع ملي‌پوش رئال مادريد پس از ناكامي تيم بايرن‌ مونيخ در فينال ليگ قهرمانان اروپا مانوئل نوير سنگربان اين تيم را به باد تمسخر گرفت.

بايرن‌ مونيخ اگر چه كه در ديدار مقابل رئال مادريد با درخشش مانوئل نوير در ضربات پنالتي به پيروزي رسيد، اما در فينال مقابل چلسي با وجود آنكه نوير هم پنالتي گرفت و هم پنالتي به گل تبديل كرد نتوانست به پيروزي برسد و جام قهرماني را بالاي سر برد. همين مساله باعث شد تا سرخيو راموس مدافع رئال مادريد به تمسخر او بپردازد.

راموس بعد از پايان بازي گفت: نمي دانستم كه نوير عاشق باختن در فينال است. به اميد شانس بيشتر در آينده.

اين اظهار نظر تمسخر آميز راموس واكنشي به سخنان قبلي نوير است كه بعد از خراب شدن ضربه پنالتي راموس در مرحله نيمه نهايي، گفت: نمي دانستم كه راموس توپش را به آسمان مي‌زند!

mamaly7
05-21-2012, 20:29
رونالدو مي تواند در يورو سرنوشت ساز شود


اين ستاره 27 ساله در رقابت هاي اين فصل لاليگا در 38 ديدار، 46 بار موفق به باز کردن دروازه حريفان شد و نقش مهمي در قهرماني رئال در رقابت هاي اين فصل داشت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رود گوليت، ستاره سابق فوتبال هلند، معتقد است اگر کريس رونالدو بتواند بازي هاي خوبش در رئال را با پيراهن تيم ملي پرتغال تکرار کند مي تواند به يک از ستاره هاي يورو 2012 تبديل شود.

اين ستاره 27 ساله در رقابت هاي اين فصل لاليگا در 38 ديدار، 46 بار موفق به باز کردن دروازه حريفان شد و نقش مهمي در قهرماني رئال در رقابت هاي اين فصل داشت.

گوليت در ستون هفتگي اش در نشريه تايمز آو اينديا نوشت:" اگرچه ستاره هاي زيادي هستند که مي توانند در لهستان و اوکراين سرنوشت ساز شوند اما من در انتظار ديدن نمايش هاي تعداد کمي از اين ستاره ها هستم. يکي از اين ستاره ها کريس رونالدوست. او در رئال زير نظر ژوزه مورينيو به بهترين شرايط دست پيدا کرده و مي خواهد اين نمايش ها را در ديدارهاي ملي هم تکرار کند. اگر او موفق به چنين کاري شود، مي تواند يکي از خطرناک ترين ستاره هاي جام باشد. او مي تواند از هر منطقه اي به گل برسد."

کاپيتان سابق نارنجي ها که با اين تيم در سال 1988 قهرمان يورو شد، رابين فن پرسي و آرين روبن را ستاره هاي احتمالي هلند در يورو دانست.

" از بين بقيه، مي توانم از فن پرسي و آرين روبن نام ببرم. مي دانم هنوز شکست در فينال جام جهاني آنها را آزار مي دهد و آنها مي خواهند در يورو آن ناکامي را جبران کنند. فن پرسي اين فصل براي آرسنال فوق العاده کار کرد و روبن هم در بهترين موقع بار ديگر به روزهاي خوبش برگشت."

FC@ALI
05-22-2012, 00:51
نوري شاهين: مي خواهم در رئال بمانم


به تازگي شايعاتي در مورد پيوستن اين ستاره 23 ساله به يکي از تيم هاي بايرن مونيخ، اينتر و گالاتاسراي منتشر شده اما او اعلام کرد قصد ندارد رئال را ترک کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]نوري شاهين، هافبک رئال مادريد، اعلام کرد قصد ندارد تنها بعد از يک فصل حضور در سانتياگو برنابئو، اين باشگاه را ترک کند.

اين ملي پوش ترک در تابستان 2011 از دورتموند به رئال پيوست اما به دليل مصدوميت در چند ماه ابتدايي نتوانست براي تيم جديدش به ميدان برود و پس از آن هم آقاي خاص فرصتي چنداني به او نداد.

به تازگي شايعاتي در مورد پيوستن اين ستاره 23 ساله به يکي از تيم هاي بايرن مونيخ، اينتر و گالاتاسراي منتشر شده اما او اعلام کرد قصد ندارد رئال را ترک کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مي خواهم در بزرگترين باشگاه دنيا بمانم. مي خواهم در رئال به موفقيت برسم و ارزش هايم را به اين باشگاه ثابت کنم.

بودن در اين باشگاه براي من مانند روياست."

شاهين تا تابستان 2017 با رئال قرارداد دارد.

J. Mourinho
05-22-2012, 19:24
رئال مادريد قرارداد مورينيو را تمديد کرد


باشگاه فوتبال رئال مادريد، قهرمان اسپانيا روز سه شنبه از تمديد چهار ساله قرارداد ژوزه مورينيو مربي پرتغالي اين تيم خبر داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

رئال مادريد در بيانيه اي اعلام کرد اين باشگاه و مورينيو درباره تمديد قرارداد اين مربي تا سي ام ژوئن دو هزار و شانزده به توافق رسيدند.

اين مربي در دومين فصل حضور خود در رئال مادريد اين تيم را در لا ليگا قهرمان کرد.

رئال مادريد نوشت: « لا ليگا دو هزار و دوازده و جام حذفي ( کوپا دلري ) دو هزار و يازده که رئال نخستين بار بعد از هجده سال آن را کسب کرد، از افتخارات مهمي است که اين مربي کسب کرد ».

اما رئال مادريد اين فصل در جام حذفي مقابل بارسلونا، رقيب هميشگي خود حذف شد.

بارسلونا روز جمعه در فينال جام حذفي به مصاف اتلتيک بيلبائو مي رود.

رئال همچنين در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بايرن مونيخ شکست خورد و حذف شد.

ژوزه مورينيو چهل و نه ساله با سي و دومين قهرماني رئال مادريد که دوم مه بعد از آخرين عنوان رئال در لا ليگا بدست آمد، به جمع ارنست هاپل اتريشي و جيوواني تراپاتوني ايتاليايي پيوست که در چهار کشور مختلف به قهرماني رسيده اند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، مورينيو همچنين از جمله مربياني است که با دو تيم مختلف در ليگ قهرمانان اروپا به قهرماني رسيده است: ( پورتو پرتغال 2004 و اينتر ميلان ايتاليا 2012 ).

ارنست هاپل ( فاينورد 1970 و هامبورگ 1983 ) و اوتمار هيتزفيلد ( دورتموند 1997 و بايرن مونيخ 2001 ).

FC@ALI
05-22-2012, 19:47
رونالدو: شايسته توپ طلا هستم


ستاره پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد بر اين باور است که شايستگي او براي کسب طلاي امسال بيشتر از ديگران است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]کريستيانو رونالدو در گفت و گو با روزنامه‌‌ »مارکا» اسپانيا گفت که اگر سرمربي تيم معتقد است من امسال شايسته کسب توپ طلا هستم، حتما حق با او است.

وي که در اين فصل رقابت‌هاي لاليگا جام قهرماني را با رئال مادريد بالاي سر برد، افزود: اميدوارم که اين قهرماني براي چند فصل ديگر هم تداوم يابد. ما الان بهتر از بارسلونا هستيم و اين را ثابت کرديم. فصل را با 9 امتياز اختلاف نسبت به شاگردان گوارديولا به پايان رسانديم و جام قهرماني را بالاي سر برديم. و اين دستاورد بزرگي به شمار مي‌آيد.

وي درباره ليگ قهرمانان اروپا گفت: ما امسال بازي‌هاي بسيار خوبي را در اين رقابت‌ها به نمايش گذاشتيم. به خودم از 10 نمره کامل و به رئال مادريد نمره 9 را مي‌دهم. در آستانه قهرماني قرار داشتيم، اما متاسفانه در بازي مقابل بايرن‌ مونيخ با بدشانسي مواجه شديم و در ضربات پنالتي باختيم. اما به هواداران مي گويم که نگران نباشيد، فصل آينده دهمين قهرماني رئال مادريد در اين رقابت‌ها را رقم خواهيم زد.

ستاره پرتغالي رئال مادريد درباره جام ملت‌هاي اروپا 2012 گفت: بر اين باورم که تيم‌هايي مثل اسپانيا، هلند و آلمان شانس‌هاي اصلي قهرماني در اين رقابت‌ها هستند، اما بدانيد که پرتغال همه را غافلگير خواهد کرد.

ستاره سابق منچستر يونايتد که در سال 2008 به عنوان بهترين بازيکن جهان انتخاب شد، درباره اين سوال که امسال چه کسي بيشترين شانس را براي کسب توپ طلا دارد، گفت: نمي‌توانم بگويم که آيا من شايسته کسب توپ طلا هستم يا نه؟ اما من فصل بسيار خوبي را با رئال مادريد پشت سر گذاشتم و قهرمان سخت‌ترين ليگ جهان شدم. اگر مورينيو معتقد است که من شايسته کسب توپ طلا هستم، پس حتما هستم. اميدوارم که در يورو 2012 نمايش خوبي داشته باشم. چرا که اين شانس مرا براي کسب توپ طلا بيشتر مي‌کند. ولي زياد به چنين موضوعاتي فکر نمي‌کنم.

رونالدو در حالي خودش را شايسته‌ي توپ طلا مي‌داند که در رقابت انفرادي با مسي هم در اروپا و هم در اسپانيا آقاي گلي را به مهاجم آرژانتيني بارسلونا واگذار کرده است.

FC@ALI
05-22-2012, 19:48
رونالدو:گوارديولا کارهاي بزرگي براي بارسا انجام داد


مهاجم پرتغالي رئال اعتقاد دارد قهرماني اين تيم در اين فصل از پيکارهاي لاليگا پاياني بر سلطه بارسلونا در فوتبال جهان بوده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] تيم فوتبال بارسلونا در سال‌هاي اخير در فوتبال اروپا و جهان بسيار مقتدرانه ظاهر شده و توانسته به عنوان بهترني تيم باشگاهي جهان شناخته شود.

ستاره پرتغالي رئال مادريد که توانست به همراه تيمش در اين فصل از لاليگا عنوان قهرماني را بدست آورد کسب اين موفقيت را پاياني بر سلطه کاتالان‌ها در فوتبال مي‌داند.

رونالدو گفت: من فکر مي‌کنم که اين چرخه تغيير کرده است. ما بارسا را در خانه‌اش شکست داديم و اين پيروزي اصلا کار راحتي نيست. رئال با اختلاف 9 امتياز نسبت به بارسا قهرمان شده و اين عوامل نشان دهنده برتري ما است.

وي گفت: من اميدوارم اين برتري ما براي چندين سال ادامه داشته باشد، بارسلونا واقعا تيمي فوق‌العاده است، اما ما نشان داديم که امسال تيم بهتري هستيم.

کريستيانو رونالدو همچنين به ستايش از پپ گوارديولا پرداخت و گفت: گوارديولا کارهاي بزرگي را براي بارسا انجام داده و توانسته قهرماني‌هاي متعددي را براي اين تيم به ارمغان بياورد. او در واقع مربي بزرگي براي اين تيم بوده است.

وي درباره شانس خود براي دريافت توپ طلا عنوان کرد: در اين‌باره من تنها کسي نيستم که تصميم مي‌گيرد. بدون شک فصل خوبي را با رئال مادريد پشت‌سر گذاشته‌ام و پيروزي‌هاي سختي را با اعضاي تيم بدست آوردم.

رونالدو افزود: ما بايد منتظر بمانيم و ببينيم که درنهايت چه اتفاقي رخ مي‌دهد. تمرکزم را بيشتر بر روي يورو 2012 قرار داده‌ام و مي‌خواهم به تيمم در اين پيکارها کمک کنم.

AmirUtd
05-23-2012, 08:28
کريم بنزما مهاجم تيم ملي فوتبال فرانسه و باشگاه رئال مادريد اسپانيا گفت از آمادگي لازم براي حضور در رقابتهاي فوتبال يورو دو هزار و دوازده برخوردار است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بنزما در کنفرانسي خبري در پاريس گفت: من از آمادگي لازم براي حضور در رقابتهاي يورو دو هزارو دوازده برخوردار هستم و اميدوارم تاثيري مطلوب در تيم ملي فوتبال فرانسه داشته باشم و براي حضور در اين رقابتها داشتن آمادگي چه در رده ملي و چه در باشگاهي لازم است و مي دانم که انتظارات از من در تيم ملي بسيار بالاتر از ساير اعضاي تيم است و به همين منظور من بايد بهترين شرايط را براي حضور در اين رقابتها داشته باشم تا ساير اعضاي تيم فشار کمتري را متحمل شوند و بنابراين تلاش مي کنيم بهترين عملکرد را در اين رقابتها داشته باشم.
وي درباره نخستين ديدار تيم ملي فوتبال فرانسه در رقابتهاي يورو دو هزار و دوازده در برابر تيم ملي انگليس گفت: درست است که تيم ملي فوتبال انگليس بدون حضور وين روني در اين ديدار به مصاف ما مي آيد اما اين تيم يکي از بزرگترين تيم هاي ملي فوتبال جهان است که در رقابتهاي فراواني در جهان حضور داشته و تجارب زيادي را با خود به همراه دارد و آنها بازيکنان زيادي را دارند که مي توانند جايگزين روني کنند و بنابراين در اين ديدار ما بايد با تمام قدرت به مصاف اين تيم برويم و از طرف ديگر اين نخستين بازي ما در اين رقابتها است که از اهميت زيادي برخوردار است و نتيجه آن مي تواند تاثير زيادي بر روند و عملکرد تيم در ساير ديدارهاي آن داشته باشد و بنابراين بايد نتيجه زحمات و تمريناتي را که تيم در يک سال و نيم گذشته انجام داده در اين ديدار مشاهده کنيم.
گفتني است تيم ملي فوتبال فرانسه در رقابتهاي فوتبال يورو دو هزار و دوازده با تيم هاي انگليس،اوکراين و سوئد همگروه است.

FC@ALI
05-23-2012, 12:34
مورينيو: اين چالش ايده آلي براي من است


مورينيو، مربي پرتغالي باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي خوشحالي اش را از ادامه حضور در باشگاه مادريدي ابراز کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] او روز گذشته قراردادش را براي 4 سال ديگر و تا سال 2016 به تمديد رساند و بعد از امضاي قرارداد جديد به خبرنگاران گفت:« خوشحالم که ادامه مي دهم و براي آينده ورزشي تيم اصلي رئال مادريد برنامه ريزي مي کنم. من به چالش هايي نياز دارم که من را به انجام تلاشهاي بيشتري وا دارد و رئال مادريد باشگاهي است که بيش از هر تيمي ديگري مرا به انجام حداکثر تلاش واداشته و باعث شده تا به عنوان يک مربي و يک انسان حرفه اي پيشرفت کنم.»


اين مربي پرتغالي در آستانه آغاز رقابتهاي فصل بعد، اهداف خاصي را براي خودش تعريف کرد و گفت::« بايد چه به صورت تيمي و چه به صورت فردي بهتر شويم و فوتبالي را ارائه کنيم که نه تنها براي برد در بازيها، بلکه براي برد دلهاي هواداران نيز باشد.»

مربي تيم قهرمان اين فصل لاليگا دراين باره ادامه داد:« قطعا رئال در طول امسال، هواداران فراواني را به دست آمده. چون ما با وجودي که نتوانستيم در رقابتهاي اروپايي به قهرماني برسيم، اما بهترين فوتبال دنيا را ارائه کرديم و بدين ترتيب قهرماني لاليگا را به دست آورديم و دراين شرايط ارائه يک فوتبال خوب کار به مراتب سخت تري است و اين به نظر من مهمترين نکته است.»

مورينيو درادامه درمورد تيم کنوني اش صحبت کرد و اين تيم را :«تيم صد امتيازي » ناميد و گفت:« اين تيم شايسته تمام اين اعتمادها هست و با اين تيم خودمان را براي فصل آينده آماده خواهيم کرد.»

آقاي خاص که از تمديد قراردادش خوشحال بود، گفت:« از اينکه نه فقط خودم، بلکه هواداران رئال، رئيس باشگاه و اعضاي کادر فني راضي هستند و به من اعتماد کرده اند و من را مربي ايده آلي براي پيش برد پروژه شان تا سال 2016 مي دانند، واقعا خوشحالم.»

او با تمجيد فلسفه کاري فلورنتينو پرس و ايده هاي بلند مدتش گفت:« احساس پرس به عنوان رئيس باشگاه را تحسين مي کنم. من شروع به شناخت بهتر اين باشگاه با تمام کيفيت هاي فوق العاده اش وهمچنين شروع به شناخت مشکلات ريزش نموده است. مشکلاتي که تمام تيمها و تمام افراد با آنها دست و پنجه نرم مي کنند.»

بخش پاياني صحبتهاي مورينيو که در وب سايت مارکا بازتاب يافت به حرفهاي او درمورد بازيکنان تيمش اشاره داشت:« اين گروه بازيکنان جوان هستند و روزهاي بهتر آنها هنوز در راه است. اين تيم، مسير متفاوتي را طي نمي کند و تيمي نيست که در سالهاي اخير در سطح تراز اولي بازي کرده باشد. دقيقا برعکس. اين تيم ، تيمي است که تمام شرايط کافي براي رشد و پيشرفت را دارد.»

FC@ALI
05-23-2012, 12:37
همسر فلورنتينو پرس
درگذشت[Only Registered And Activated Users Can See Links]باشگاه رئال مادريد عزادار است. ماريا د لس آنخلس ساندووال ملقب به پيتينا، همسر فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه مادريد در بيمارستان سان فرانسيسکو درگذشت.

پيتيناي 62 ساله بعد از سالها نبرد با سرطان بالاخره تسليم شد. اين درحالي است که اخيرا شنيده مي شد که او بر اين بيماري غلبه کرده وانتشار خبر درگذشت او تعجب خيلي ها را برانگيخت. اين درحالي است که پيتينا تقريبا مانند تمامي سالها بعد از سال 2000، او فلورنتينو پرس را براي تماشاي بازي کاستيا در سفر به کاديس همراهي مي کرد.

فلورنتينو پرس، 42 سال پيش با همسرش ازدواج کرده بود. آلوارو آربلوا خبر درگذشت او را در صفحه تويئترش نوشت::« با رئيس باشگاهمان فلورنتينو پرس و اعضاي خانواده اش احساس همدردي مي کنم. روحت شاد پيتينا.»

فرد ديگري که احترامش را به روح همسر فقيد پرس ابراز کرد، الاديو پارامس، سخنگوي مورينيو بود که دراين باره نوشت:«با فلورنتنيو پرس و اعضاي خانواده اش ابراز همدردي کرده و براي آنها قدرت زيادي براي تحمل اين درد را آرزو مي کنم. روحت شاد پيتينا، امروز به احترام اودر توئيتر چيز ديگري نمي نويسم.»اخیرا به عنوان یک هوادار از قهرمانی رئال در لالیگا لذت برده بود . شواهد حاکی از آن است که علت این اتفاق ، سکته قلبی بوده است . برای زنی که همیشه مادریدیسمو بودنش را نشان داده بود . روحش شاد .

FC@ALI
05-23-2012, 12:38
رونالدو: فرگوسن همانند يک پدر با من رفتار کرد


کريستيانو رونالدو مهاجم تيم ملي فوتبال پرتغال و باشگاه رئال مادريد اسپانيا گفت :هم خود و هم تيم ملي فوتبال پرتغال از آمادگي کامل براي حضور در رقابتهاي فوتبال يورو دو هزار و دوازده برخوردار هستند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] رونالدو گفت: مطمئنا من از آمادگي لازم براي حضور در رقابتهاي يورو دو هزا رو دوازده برخوردار هستم و در روز ها و هفته هاي اخير از استراحت کافي و فرصتي خوب براي آماده سازي خود براي اين رقابتها برخوردار بودم و از اين فرصت کمال استفاده را بردم و حضور در تيم ملي فوتبال پرتغال و ملاقات با ساير بازيکنان هم زبان خود در اين تيم برايم هيجان آور است.

وي افزود: رقابتهاي فوتبال يورو دو هزار و دوازده يکي از مهمترين و با اعتبارترين رقابتهاي فوتبال در جهان است و ما از حضور در اين رقابتها بسيار هيجان زده هستيم و از اين موضوع لذت مي بريم و مطمئنا براي حضور در اين رقابتها آماده خواهم بود و در چند روز آينده هم تمرينات خود را براي اين رقابتها پيگيري خواهيم کرد و سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال بيش از من به اوضاع تيم آشنا است و اگر چند زمان اندکي تا آغاز اين رقابتها فرصت باقي است و با وجود اين که آماده سازي تيم در اين مدت اندک کمي دشوار به نظر مي رسد اما در اين بيست روز ما مي توانيم با کار بر روي تاکتيک تيمي و نقاط ضعف و قوت تيم براي ديدار مقابل آلمان به خوبي آماده شويم.

رونالدو در ادامه اظهاراتش در پاسخ به سوالي که از بين فرگوسن و مورينيو کدام را ترجيح مي دهد گفت: براي من هر دو مربي به يک اندازه مهم و قابل احترام هستند و درباره فرگوسن زماني که در منچستر يونايتد بودم او همانند يک پدر با من رفتار کرد و از هجده سالگي که در اين تيم بودم او درس هاي زيادي به من آموخت و تجارب زيادي را از او آموختم و در زماني که مورينيو سرمربي من شد از وي درسهاي زيادي آموختم و توانستم تجاربم را تکميل کنم .

مهاجم پرتغالي رئال مادريد درپايان اظهاراتش درباره احتمال قهرماني تيم رئال مادريد در فصل آتي لاليگا گفت:اين احتمال وجود دارد که قهرمان شويم زيرا تيم بازيکنان اصلي خود را حفظ کرده است و بازيکنان جديدي هم به آن ملحق مي شوند و اين امکان پذير است.

mamaly7
05-23-2012, 13:53
ابراز خوشحالي رونالدو از تمديد قرارداد مورينيو


مهاجم پرتغالي رئال مادريد اسپانيا از تمديد قرارداد آقاي خاص با قوهاي سفيد تا پايان 2016 ابراز خوشحالي کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از سايت باشگاه رئال مادريد، کريستيانو رونالدو اظهار داشت: هدف من کسب افتخار با تيم ملي کشورم و کسب دهمين افتخار با رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا است. براي قهرماني در اروپا نياز به قرعه خوب و شانس داريم و من مطمئنم که رئال مادريد سال بعد اين افتخار را به دست مي‌آورد.

وي ادامه داد: وقتي در 18 سالگي به منچستريونايتد رفتم، سرالکس فرگوسن برايم مثل پدر بود. او کمک زيادي به من کرد و چيزهاي زيادي به من آموخت.

مهاجم پرتغالي غول‌هاي اسپانيا خاطرنشان کرد: از نظر من فرگوسن و مورينيوبهترين مربيان جهان هستند. ادامه همکاري با مورينيو عالي است زيرا به من در راه پيشرفت و آموختن نکات بيشتر کمک مي‌کند. کار کردن با مورينيو عالي است زيرا او در حال حاضر مربي درجه يک فوتبال جهان است.

رونالدو با اشاره به آينده هيگواين در سانتياگو برنابئو گفت: مورينيو در مصاحبه‌اي اعلام کرده که روي تمام بازيکنان حساب مي‌کند و اين به اين معناست که دوست دارد هيگواين در تيم بماند. او بازيکن بزرگي است و ما دوستش داريم، اما خودش بهتر مي‌داند که چه تصميمي براي فصل بعد بگيرد.

omid2
05-23-2012, 17:44
رونالدو: دعوت نشدن فردیناند به تیم ملی انگلیس اشتباه است
خبرگزاری فارس: مهاجم پرتغالی رئال مادرید اسپانیا گفت: هاجسون با دعوت نکردن از ریو فردیناند به تیم ملی انگلیس دچار اشتباه شده است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سان، کریستیانو رونالدو بر این باور است که روی هاجسون با قرارندادن ریو فردیناند، هم‌تیمی‌ سابق وی در منچستر یونایتد برای رقابت‌ های یورو ۲۰۱۲ دچار اشتباه شده است؛ اما ستاره رئال مادرید معتقد است که انگلیس می‌تواند در این مسابقات عالی کار کند.
مهاجم پرتغالی قوهای سفید ۶ سال را در اولدترافورد گذراند و دوست داشت که با فردیناند در اوکراین و لهستان دیدار کند.
وی در این باره اظهار داشت: ریو بهترین مدافع میانی در انگلیس است و هنوز هم یکی از بهترین‌ها در جهان به شمار می‌رود. نمی‌فهمم که چرا به تیم ملی دعوت نشده است.
رونالدو ادامه داد: شاید قضاوت سرمربی این بوده و باید به تصمیم وی احترام بگذاریم. اما صادقانه می‌ گویم که عاشق ریو هستم.
بازیکن تیم ملی فوتبال ضرتغال خاطرنشان کرد: وی بازیکن بسیار بزرگ و انسان خوبی است و چون می‌توانست برای رسیدن به قهرمانی به انگلیس کمک کند، باید به تیم ملی دعوت می‌شد.
رونالدو ادامه داد: با وجود غیبت فردیناند هنوز شانس زیادی برای قهرمانی انگلیس در این مسابقات وجود دارد. همیشه انتظار قهرمانی انگلیس را در یورو داشتم.
وی افزود: انگلیس برخی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد و همیشه حریف سختی برای تیم‌های دیگر است.
امیدوارم انگلیس در جام ملت‌ها عالی کار کند زیرا دوستان زیادی در این کشور دارم. انگلیس کشوری است که من بسیار دوست دارم و انتظارات زیادی از انگلیس، سرمربی جدید و این کشور دارم.

omid2
05-23-2012, 17:47
بنزما: مورینیو بهترین مربی دنیاست و از ماندنش خوشحالم
خبرگزاری فارس: بازیکن فرانسوی رئال مادرید گفت: از ماندن مورینیو در تیم بسیار خوشحالم زیرا وی بهترین مربی دنیا است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه رئال مادرید، کریم بنزما پس از تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی قوهای سفید تا سال 2016 اظهار داشت: مورینیو کمبودها را برای ما جبران کرد تا پیشرفت کنیم و با کمک وی قهرمان لالیگا شویم.
وی با ابراز خرسندی از شنیدن این خبر اظهار داشت: از ماندن مورینیو خوشحالم زیرا او بهترین مربی حال حاضر جهان است. هرچیزی را که نیاز داشتیم به ما داد تا پیشرفت کنیم و با کمک وی قهرمانی لالیگا را به دست آوریم.
بازیکن تیم ملی فوتبال فرانسه در خصوص آینده هیگواین نیز گفت: او یکی از بازیکنان رئال مادرید است که عالی بازی کرد و امیدوارم در رئال بماند.
بنزما همچنین ادامه داد: زیدان مانند برادر بزرگترم است و من به اندازه کافی خوش شانس بودم که از بهترین بازیکن تاریخ فرانسه توصیه‌هایی را دریافت کنم.
وی خاطرنشان کرد: رویایم کسب توپ طلا است. هر بازیکنی هدفی در ذهنش دارد و من اغلب به این موضوع فکر می‌کنم. به سختی تلاش می‌کنم تا روزی آن را به دست آورم.

omid2
05-23-2012, 17:48
مورینیو پس از تمدید قرارداد:
بهترین فوتبال دنیا را به نمایش گذاشتیم/4سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود
خبرگزاری فارس: سرمربی رئال مادرید پس از تمدید قرارداد تا سال ۲۰۱۶ گفت: 4 سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاری فارس، خوزه مورینیو بر این باور است که امسال تیمش بهترین فوتبال را در جهان به نمایش گذاشت و در آینده بهتر از این هم خواهد شد. قهرمان اسپانیا روز گذشته اعلام کرد که قرارداد خود را با خوزه مورینیو تمدید کرده تا سرمربی پرتغالی را تا سال 2016 در سانتیاگو برنابئو نگه دارد.
آقای خاص در اولین فصل حضورش در این تیم، مادرید را به قهرمانی کوپا دل ری رساند و برای اولین بار پس از سال 2008 توانست عنوان قهرمانی لالیگا را با این تیم به دست آورد.
شاگردان مربی 49 ساله پرتغالی در نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دور مسابقات کنار رفتند، اما طرفداران بی‌شماری را به دلیل ارائه بهترین فوتبال دنیا به سوی خود کشاندند.
خوزه مورینیو در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه رئال مادرید دلیل تمدید قرردادش را اعتماد سران باشگاه اعلام کرد و گفت: خواسته مدیرعامل برای انعقاد قرارداد بلند مدت که در فوتبال امروز امری غیرطبیعی است یکی از عوامل تمدید من با باشگاه بود. علاوه بر این آنها به من و کارم باور داشتند حتی زمانی که شایعاتی در خصوص ترک باشگاه از سوی من شنیده می‌شد. همیشه گفته‌ام تا زمانی که هواداران و سران باشگاه پذیرای من باشند، در این تیم خواهم ماند.
وی ادامه داد: در ابتدای این رقابت‌ها که به تازگی به پایان رسیده است به شاگردانم گفتم که نمی‌خواهم اولویت بندی کنم. نمی‌خواهم یکی از رقابت‌ها را قربانی دیگری کنم. همیشه گفته‌ام که باید به صورت تیمی و انفرادی پیشرفت کنیم و باید فوتبالی بازی کنیم تا پیروزی‌ها و هواداران بیشتری به دست آوریم.
سرمربی پرتغالی قوهای سفید خاطرنشان کرد: مطمئنم رئال مادرید هواداران فراوانی را از سراسر جهان جذب کرده زیرا بهترین قوتبال دنیا را با وجود قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان به نمایش گذاشتیم.
مورینیو ادامه داد: با بازی تماشایی در دشوارترین لیگ اسپانیا عنوان قهرمانی را به دست آوردیم و فکر می‌کنم این از همه مهم‌تر است. باید این روند را ادامه دهیم.
رئال پس از قهرمانی در فصل 12-2011 توانست سی‌و‌دومین قهرمانی لیگ این کشور را به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند. آنها اولین باشگاه اسپانیایی بودند که توانستند 100 امتیاز را در این مسابقات به دست آورند و با 9 امتیاز بیشتر از بارسا لیگ را به پایان برسانند؛ در حالی که 121 گل در لیگ نیز یک رکورد به حساب می‌آید.
قهرمانی رئال باعث شد مورینیو اولین سرمربی شود که قهرمانی 3 لیگ در 3 کشور اسپانیا (رئال مادرید)، انگلیس (چلسی)و ایتالیا (اینترمیلان) را به دست آورده است.
مورینیو تاکید کرد: همیشه گفته‌ام که ترکیب تیم جوان و هنوز در حال پیشرفت است؛ در نتیجه سال‌های پیش رو بهترین سال‌های مادرید خواهند بود.
سرمربی سابق چلسی اظهار داشت: بازیکنانی که در آستانه خداحافظی هستند یا سال‌های پایانی فوتبال خود را تجربه می‌کنند، در ترکیب تیم جایی ندارند. باشگاه با محبوبیت اجتماعی بی‌نظیرش می‌تواند برای رسیدن به هدفش خود را با زمان منطبق کند.
آقای خاص تأکید کرد: به عنوان یک سرمربی همیشه تلاش می‌کنم رشد و پیشرفت داشه باشم. عاشق تجربه‌های حرفه‌ای هستم که در باشگاه‌های مختلف و در کشورهای مختلف با فرهنگ‌های متفاوت به دست آوردم و با درس گرفتن از این تجربیات به سوی پیشرفت می‌روم.
مورینیو گفت: برای من تجربه متفاوتی است. اکنون درباره قرارداد بلند مدت با باشگاهی فکر می‌کنم و آن باشگاه رئال مادرید است. انتظارات فراوانی از باشگاه می‌رود و دشواری‌های کار در این باشگاه مرا مجبور به تلاش فراوان می‌کند.
وی افزود: باید در کسوت یک سرمربی و یک حرفه‌ای پیشرفت کنم. فکر می‌‌کنم این چالش تمام عیاری برای 4 سال آینده خواهد بود زیرا همیشه وقتی کارها سخت‌تر می‌شود، مجبور خواهید شد که بهتر کار کنید. 4 سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود.
مورینیو خاطرنشان کرد: به این رقابت‌های بزرگ نیاز دارم تا در حرفه‌ام به کمال برسم به اتفاقاتی نیاز دارم که مرا وادار به بهتر شدن کند.

FC@ALI
05-24-2012, 02:11
رونالدو: مورينيو مربي شماره يک جهان است


کريستيانو رونالدو گفت چيزي بيش از بازي کردن در تيمي با هدايت خوزه مورينيو که مربي شماره يک جهان است ، نمي خواهد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] وي در گفت و گو با سايت باشگاه رئال مادريد افزود: وقتي که به منچستريونايتد رفتم فقط 18 سالم بود و ''''سر الکس'''' برايم همچون يک پدر بود. او به من بسيار کمک کرد و چيزهاي زيادي آموخت. شش سال در آن تيم و زير نظر يک مربي فوق العاده و بسيار عالي بودم.

مهاجم رئال مادريد اضافه کرد: به نظر من ، او و مورينيو بهترين مربيان فوتبال در جهان هستند. پس از شش سال به مادريد آمدم و اکنون زير نظر مورينيو بازي مي کنم که يک مربي عالي است . او به پيشرفت من کمک زيادي کرده و نکات تازه اي به من آموخته است.

رونالدو گفت: چيزي غير از اين نمي خواهم. همين که با ا و کار مي کنيم برايم عالي است. در حال حاضر او سرمربي شماره يک جهان است.

وي درباره فوتبال اسپانيا و عملکرد رئال مادريد گفت: فکر مي کنم ما امسال با شکست بارسلونا در ورزشگاه خودشان چرخه قدرت در فوتبال اسپانيا راتغيير داديم که به هيچ وجه کار آساني نيست. با اختلاف 9 امتياز قهرمان لاليگا شديم که دستاورد بزرگي است. بارسلونا تيمي عالي است اما ما آنقدر پيشرفت کرديم که بهتر از آنها باشيم.

مهاجم رئال مادريد افزود: ممکن است شخصا به خودم در اين فصل نمره 10 بدهم ولي در مجموع تيمي نمره ما 9 است چون دوست داشتم بيشتر مي برديم، مثلا در ليگ قهرمانان اروپا.

رونالدو درباره ماندن يا نماندن هيگواين در رئال مادريد گفت: مورينيو در يک مصاحبه گفته بود که روي يکايک بازيکنان حساب مي کند و اين به معناي آن است که دوست دارم هيگواين در تيم بماند. هيگواين اين موضوع را بهتر از همه مي داند. ما عاشق او هستيم و او بازيکني عالي است.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد دربخش ديگري از اين مصاحبه به حضور بازيکنان اين تيم در قالب تيم هاي مختلف در مسابقات يورو 2012 اشاره کرد و گفت: ما ( بازيکنان پرتغالي) هميشه در رقابت هاي اروپايي با آلماني ها شوخي مي کنيم. بويژه من و مسعود( اوزيل) کري خواني داريم .

وي افزود: مسعود از سامي( خديرا) شوخ تر است. به يکديگر مي گوييم ''''در تيم ملي مراقب ساق پايت باش'''' و يا اينکه '''' تيمت را زمين مي زنيم''''. اين خيلي خوب است چون نشانه دوستي و روحيه قوي درتيم ما است. با اسپانيايي هم همين طور هستيم چون آنها مي گويند مي خواهند بار ديگر قهرمان اروپا شوند.

رونالدو درباره بخت هاي قهرماني اين دوره از رقابت هاي يورو 2012 گفت: به نظر من در حال حاضر سه تيم قوي دنيا، اسپانيا ، آلمان و هلند هستند. پرتغال هيچ وقت بخت قهرماني محسوب نشده که البته تا حدي خوب است چون در تيم ملي فشار احساس نمي کنيم. ما بازيکناني جوان و يک سرمربي جديد داريم وفکر مي کنيم مي توانيم در يورو 2012 شگفتي ساز باشيم.

FC@ALI
05-24-2012, 02:12
مورينيو: رئال مادريد از اين هم بهتر خواهد شد


خوزه مورينيو پس از تمديد قراردادش به عنوان سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت که تيم او در اين فصل بهترين فوتبال جهان را بازي کرد اما از اين هم بهتر خواهد شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مورينيو که در سال 2010 به رئال پيوست روز گذشته قراردادش با اين تيم را تا سال 2016 تمديد کرد.

وي در اولين فصل حضورش در رئال مادريد اين تيم را قهرمان جام حذفي اسپانيا کرد و امسال هم آن را براي اولين بار از سال 2008 تا کنون به قهرماني در لاليگا رساند.

شاگردان مورينيو در دو دوره گذشته ليگ قهرمانان اروپا تا نيمه نهايي پيش رفتند اما در اين مرحله حذف شدند.

اين مربي 49 ساله در اين باره به سايت باشگاه رئال مادريد گفت: ما بهترين فوتبال دنيا را بازي کرديم و به همين دليل هواداران بسياري به دست آورديم. در ابتداي فصل به بازيکنانم گفته بودم که هيچ اولويتي براي ما وجود ندارد. هيچ مسابقه اي نسبت به ديگري براي ما در ارجحيت قرار نداشت. هميشه گفته ام که بايد هم از نظر جمعي و هم از نظر فردي پيشرفت کنيم و طوري بازي کنيم که نتيجه و هواداران را با هم ببريم.

وي افزود: مطمئنم رئال مادريد در سال جاري هواداران بسياري در سراسر دنيا به دست آورده است چون بهترين فوتبال جهان را بازي کرديم گرچه قهرمان ليگ قهرمانان اروپا نشديم. با عملکردي فوق العاده قهرمان سخت ترين ليگ دنيا شديم که به نظر من مهمترين چيز است. هميشه گفته ام تيم جواني داريم و بهترين سال هاي رئال مادريد هنوز فرا نرسيده است.

رئال مادريد در فصل اخير با کسب رکورد 100 امتياز توانست قهرمان ليگ قهرمانان شود. رئال مادريد از نظر تعداد گل هم رکورد شکست و موفق شد 121 گل در مسابقات ليگ اسپانيا به نام خود ثبت کند.

قهرماني اين تيم مورينيو را به اولين مربي تبديل کرد که در سه کشور اسپانيا، انگليس و ايتاليا تيمش را قهرمان ليگ کرده است.

مربي پرتغالي رئال مادريد خاطر نشان کرد: من به عنوان يک مربي هميشه به دنبال رشد و پيشرفت هستم. از تجربه اي که به دليل کار در باشگاه هاي مختلف در کشورها و فرهنگ هاي مختلف به دست آورده ام، لذت مي برم. ولي اکنون وضعيت کمي فرق کرده است چون به يک پروژه طولاني مدت فکر مي کنم. در چهار سال آينده چالش بزرگي در پيش دارم که مجبورم مي کند هر روز عملکرد بهتري داشته باشم.

FC@ALI
05-24-2012, 12:22
مدیر برنامه های نوری شاهین در ایتالیا


[Only Registered And Activated Users Can See Links]مدیر برنامه های نوری ساهین برای مذاکره با سه باشگاه بزرگ سری آ در ایتالیا حضور دارد. هافبک جوان باشگاه رئال مادرید که ظاهرا جایی برای او در باشگاه مادریدی وجود ندارد در تابستان پیش رو اسپانیا را ترک خواهد کرد و حال با توجه به حضور مدیر برنامه ای او در ایتالیا این موضوع بیش از پیش نمود پیدا میکند.


بر اساس آخرین گزارشات مدیر برنامه های این بازیکن ,رضا فاضلی برای مذاکره با سه باشگاه بزرگ ایتالیا در شهر میلان حضور دارد و در نخستین گام نشستی با مدیر باشگاه یوونتوس جیانلوکا پسوتو داشته است.


مذاکرات بیشتر با دو باشگاه شهر میلان به زودی صورت خواهد گرفت هر چند که به نظر اینتر یکی از مشتریان جدی این بازیکن میباشد.

omid2
05-24-2012, 16:28
بنزما: کريس رونالدو عاشق آينه است!


مورينيو بهترين مربي جهان است . همان چيزي است که رئال مادريد نياز داشت . از زمان آمدنش ، به جامها رسيد . پس بايد ادامه دهد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کريم بنزما که اين روزها رکورد مصاحبه کردن را شکسته است ، باز هم به تمجيد از مورينيو پرداخت :" او بهترين مربي جهان است . همان چيزي است که رئال مادريد نياز داشت . از زمان آمدنش ، به جامها رسيد . پس بايد ادامه دهد ."

به نقل از مرجع خبري رئال مادريد وي که در اين فصل در رئال 31 گل زده در مصاحبه با لا$$$تا به شوخي گفت که کريستيانو رونالدو ، بيش از بقيه خودش را درون آينه مي بيند و به خودش مي رسد .

وي افزود که گرانرو و ژابي توي لاک خودشان هستند و به سختي با اوزيل ارتباط برقرار مي کند :" با هم کمي انگليسي ، آلماني ، فرانسوي و اسپانيولي صحبت مي کنيم اما او دوست من است . "

بنزما در مورد لاس که احتمالا در اين تابستان مي رود گفت :" هميشه اين گونه خشمگين نيست . او پسر خوبي است ، اميدوارم سال بعد بهتر باشد . "

وي همچنين اعلام کرد که بسياري از هم تيمي هايش شيفته موبايل هايشان هستند :" خيلي از آنها پيش يا پس از تمرينات و بازيها ، پيامک مي فرستند . راموس ، کريستيانو يا حتي خودم اين گونه هستيم . "

omid2
05-24-2012, 16:29
ديدار دوستانه ميلان با رئال و چلسي


تيم هاي ميلان ,رئال مادريد و چلسي در تابستان به مصاف هم خواهند رفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آدريانو گالياني ,نائب رئيس باشگاه روسونري اعلام کرد که ميلان در اردوي پيش فصل خود درديدارهاي دوستانه اي به مصاف رئال مادريد قهرمان لاليگا و چلسي قهرمان ليگ قهرمانان اروپا خواهد رفت.

اين تيمها به منظور آماده سازي هر چه بهتر خود براي فصل آينده به آمريکا سفر خواهند کرد و حال سران رئال و ميلان تصميم گرفته اند تا در تاريخ 8 ام ماه آگوست در ورزشگاه يانکي به مصاف يکديگر بروند.

گالياني در توئيتر خود چنين نوشت :" ميلان ايتاليا و رئال مادريد در تاريخ 8 ام ماه آگوست در يک ديدار دوستانه در ورزشگاه يانکي ,نيويورک سيتي به مصاف هم خواهند رفت .دو تيمي که روي هم رفته موفق به کسب 16 عنوان قهرماني ليگ قهرمانان اروپا شدند (رئال مادريد 9 و ميلان 7)"

علاوه بر اين ميلاني ها به مصاف قهرمان انگليسي اين دوره از رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا يعني چلسي خواهند رفت ؛چرا که اين تيم انگليسي نيز به آمريکا سفر مي کند.

گالياني دراين باره نيز نوشته:" ما در تاريخ 28 ام جولاي در ورزشگاه سان لايف ميامي برابر قهرمان ليگ قهرمانان اروپا ,چلسي قرار خواهيم گرفت که بدون يک شک يک بازي بزرگ است"

omid2
05-24-2012, 16:40
اينيستا: رئال در آغاز راه است


آندرس اينيستا، ستاره خط مياني باشگاه بارسلونا، درصحبتهايي اعلام کرده که سلطه رئال مادريد در فوتبال اسپانيا، هنوز تازه و درمراحل ابتدايي اش است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آندرس اينيستا در کنفرانسي خبري پيش از برگزاري ديدار فينال کوپا دل ري مقابل اتلتيک بيلبائو به ارزشهاي بالاي بارسا اشاره کرد .

اين ستاره 28 ساله در صحبتهايي گفت:« هر کسي نظر شخصي خودش و ديدگاه خاص خودش را دارد. خيلي زود است بگوئيم که شاهد انتقال قدرت در فوتبال اسپانيا و تغيير بالانس در ميان تيم قدرتمند هستيم.»

اينيستا ادامه داد:« کساني هستند که مي گويند که عدم فتح هرساله جام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا، به منزله يک شکست است. البته هرجوري که شرايط را بررسي کنيم، ما در هر دو سوپرکاپ پيشين و در جام باشگاه هاي جهان به قهرماني رسيديم. تا پايان براي قهرماني در لاليگا جنگيديم و به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا راه يافتيم. الان مي خواهيم تا پرونده کاري اين فصلمان را در کوپا دل ري ببنديم و پرونده 4 ساله گوارديولا برروي نيمکت مربيگري بارسا را به بهترين نحو ممکن خاتمه دهيم.»

پپ گوارديولا که در سال 2008 هدايت بارسا را در دست گرفته بود، درپايان رقابتهاي اين فصل از بارسا جدا مي شود و اينيستا در صحبتهايي از اعتماد به توانايي هاي تيتو ويلانووا، جانشين پپ گفته است:« اگر کساني هستند که فکر مي کنند که تيتو ويلانووا، به تنهايي به قهرماني خواهد رسيد، اشتباه مي کنند. ما به عنوان بازيکنان تيم، بايد متعهدتر از هميشه تلاش کنيم تا اوضاع را در همين مسير پيش رو پيش ببريم. تيتو در رختکن تيم ما بوده و با همه چيز آشنايي دارد و درحال حاضر اين دردستان ماست تا موفقيت او را دقيقا مثل موفقيت گوارديولا تضمين کنيم.»

FC@ALI
05-24-2012, 22:47
اينتر، چلسي و رئال مادريد به دنبال جذب مورا


سران سه باشگاه انگليسي، ايتاليايي و اسپانيايي براي خريد بازيکن جوان تيم ملي فوتبال برزيل وارد مذاکره شدند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]به نقل از مارکا، پس از پيشنهاد 40 ميليون يورويي چلسي، رئال مادريد نيز براي امضاي قرارداد با لوکاس مورا وارد گود رقابت شد.

چلسي شنبه هفته گذشته تاج قهرماني اروپا را بر سر گذاشت، اما پس از اينکه اين فصل در مکان ششم ليگ برتر انگليس قرار گرفت، به سرعت برنامه خود براي آوردن عنوان قهرماني به استمفورد بريج را آغاز کرده است.

رئيس باشگاه سائوپائولو اعلام کرد که رئال مادريد هم به جمع خريداران اين بازيکن برزيلي پيوسته و اين باشگاه با فلورنتينو پرز، مالک غول‌هاي مادريد نيز ارتباط برقرار کرده است.

وي همچنين مدعي شد که اينتر مبلغ 25 ميليون يورو براي اين بازيکن پيشنهاد داده است اما چلسي براي خريد اين بازيکن بسيار نزديک‌تر است.

رئيس باشگاه سائوپائولو خاطرنشان کرد: لوکاس بازيکن بزرگي است که در اروپا خواهد درخشيد اما سائوپائو به بهاي گزافي وي را مي‌فروشد.

لوکاس 9 بار در ترکيب تيم زير 20 سال برزيل به ميدان رفت و مارس گذشته مقابل اسکاتلند، اولين بازي ملي خود را در تيم بزرگسالان تجربه کرد. وي از آن زمان تاکنون يازده بازي ملي و يک گل به نام خود ثبت کرده است.

اين در حالي است که چلسي سرمربي خود را براي فصل اعلام نکرده است

AL1reZA
05-25-2012, 19:28
مورینیو:فوتبال به من خیلی چیزها داد ولی زندگی ام رو گرفت
مرجع خبري رئال مادريد : مورینیو دیروز به استانبول رفته بود تا در مورد "موفقیت اقتدار " صحبت کند . هتل سیراگان پالاس توسط مهمانان مختلفی پر شده بود . با استقبال شدیدی ، مربی وارد شد . او با اشاره به رکوردهایی که داشت گفت :" اگر لالیگا را نمی بردم ، خیلی نگران می شدم . "
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اما جدا از کنفرانس ، مورینیو با آکون علیقلی هم صحبت کرد . خبرنگاری که مجری مراسم بود . مربی گفت :" راه های اقتدار زیاد هستند . حس می کنم که یکی از آنها گوش دادن است . من به بازیکنان و دستیارانم گوش می دهم اما خودم تصمیمات را می گیرم . من تحت فشار بهتر کار می کنم . در لحظات سخت در شرایط بهتری هستم . "
مربی در مورد کنار آمدنش با جو بازی ها گفت :" هیجان زده نمی شوم . در جریان بازی ها هیچ چیز مثلا جو بازی برایم مهم نیست . فقط بازیکنانم را آماده می کنم . مشکلی با 90 هزار نفری که علیه من هستند ، ندارم . "
مورینیو درر مورد آماده شدنش برای بازی های مهم گفت:" افراد زیادی هستند که فکر می کنند فوتبال را می فهمند اما هیچ چیز نمی دانند . مهم این است که بتوانیم در لحظات مشکل ، تصمیمات را بگیریم . آمار ، حیاتی هستند اما وقتی داور صوت می زند ، هر چیزی ممکن است عوض شود . "
مربی پرتغالی ادامه داد :" فوتبال ، قابل پیش بینی نیست . این ورزش خیلی چیزها به من داده اما زندگیم و حریم شخصی ام را از من گرفته است . " در مورد ناعدالتی ها گفت :" پیش داوری نمی کنم . تصمیماتی هستند که برای تیم شما ایده آل نیستند . اما همیشه باید بتوانی از هودت دفاع کنی . من بازنده خوبی هستم . ما به بایرن در پنالتی ها باختیم و من به بازیکنانم گفتم که نگران نباشند . اما باخت به بی عدالتی ، آزارم می دهد . " که مشخصا اشاره اش به نیمه نهایی چمپیونزلیگ 11-2010 مقابل بارسا بود .
مورینیو در مورد شاهین و آلتین توپ گفت :" شروع خوبی نداشتند . وقتی بقیه بازی می کردند ، آنها داشتند عمل جراحی می کردند ، همه بازیکنانم مهم هستند . "
وی همچنین در مورد شخصیتش گفت :" دو شخصیتی ؟ بله ، اما ریاکار نیستم . بسته به شرایط واکنش نشان می دهم . نمی توان با همه یک جور بود . اگر این گونه باشد فاجعه می شود و تو را می کشند . "
مورینیو در مورد روابطش با رئال مادرید گفت :" من پروژه خودم را دارم و همه در یک جهت حرکت می کنیم . هر سه ، چهار ماه یک گزارش مکتوب به مدیران می دهم . من همیشه صادق و روراست هستم . روابط خوبی دارم . "
مورینیو در مورد روابطش با مطبوعات اسپانیا گفت :" همه جا همین طور است . آنها نمی دانند چه بپرسند . " در مورد تجربیاتش در کشورهای مختلف هم گفت :" باید با فرهنگهایشان خو گرفت . مشکل است اما باید یاد گرفت . "

رفاقت جدایی ناپذیر رونالدو و په په
مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو و په په ، یکی از بهترین زوجهای رفاقتی در رختکن رئال مادرید هستند . هر دو برای اولین بار در فصل 03-2002 در اسپورتینگ پرتغال با یکدیگر تقابل داشتند اما پس از آن راه هایشان از هم جدا شد اما این فاصله ، رفاقتشان را به هم نزد .
با این که په په به بازی در پرتغال ادامه داد و کریستیانو به منچستر رفت ، این دو به طور مداوم از طریق تلفن با هم در تماس بودند و به هم روحیه می دادند . وقتی هم که به اردوی تیم ملی پرتغال می رسیدند ، همیشه شوخی می کردند و با هم ، سرگرم می شدند .
در سال 2007 ، په په به رئال پیوست و دو سال بعدش ، بازیکن مادیرایی راهی برنابئو شد . په په همیشه سعی می کرد که در صحبت هایش در مطبوعات از مدیران بخواهد که کریستیانو را به رئال بیاورند و به خواسته اش رسید . حالا کریستیانو و په په ، همچنان رفاقتشان را در برنابئو حفظ کرده اند و مدام در بیرون و درون زمین با هم صحبت می کنند .

mamaly7
05-25-2012, 21:11
پائولو بنتو: کريس رونالدو شايسته توپ طلاست


پائولو بنتو، سرمربي تيم ملي پرتغال، معتقد است کريس رونالدو، ستاره رئال مادريد، از بيشترين شانس براي کسب توپ طلاي امسال برخوردار است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اين ستاره 27 ساله با به ثمر رساندن 60 در همه رقابت ها براي رئال، فصلي رويايي را پشت سر گذاشت و کهکشاني ها را به اولين قهرماني شان در لاليگا از سال 2008 رساند.

بنتو معتقد است نمايش هاي رونالدو در سطح باشگاهي به تنهايي براي کسب توپ طلا کافي است؛ جايزه اي که در سه سال گذشته به ليونل مسي، ستاره آرژانتيني بارسا رسيد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر نمي کنم رقابت هاي يورو، تاثيري در سرنوشت توپ طلا داشته باشد. به نظر من، رونالدو به خاطر عملکردش در اين فصل مي تواند اين جايزه را به دست بياورد؛ به خاطر آمارهايي که به جا گذاشت و عنواني که در لاليگا به دست آورد.

فکر مي کنم او مي تواند به توپ طلا دست پيدا کند."

سرمربي تيم ملي پرتغال همچنين معتقد است رسيدن به توپ طلا نمي تواند انگيزه مضاعفي براي رونالدو، براي دست يافتن به قهرماني در يورو 2012 باشد.

" فکر نمي کنم رسيدن به توپ طلا بتواند يک انگيزه باشد. به نظر من، اين يک فشار اضافي است و ما نمي خواهيم اين فشار روي تيم مان باشد.

چيزي که او نياز دارد اين است که خوب باشد، به تيم ملي کمک کند و در بالاترين سطح بازي کند؛ اما نه به اين خاطر که به جام دست پيدا کند."

رونالدو در سال 2008 و با قهرماني با منچستريونايتد در رقابت هاي چمپيونزليگ، برنده توپ طلا شده بود.

AL1reZA
05-26-2012, 13:52
رونالدو:رئال، فصل بعد برای فتح هر 6 جام می جنگد

مهاجم پرتغالی رئال در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش می تواند درفصل آینده موفقیت بارسال در سال 2009 را تکرار کند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Goal.com


سایت گل- کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید معتقد است که تیمش کیفیت لازم برای فتح هر 6 جام ممکن در فصل پیش رو را دارد

رئال مادرید فصل گذشته رقابتهای لالیگا را بالاتر از بارسا و در صدر جدول به پایان برد و رونالدو معتقد است که کهکشانی ها می توانند موفقیت بارسلونا در سال 2009 و در کسب هر 6 جامی که برای آن می جنگیدند را تکرار کند.

رونالدو در صحبتهایی گفت:« فکر می کنم این ممکن است؛ ما تیم فوق العاده ای داریم. ساختار تیم ما در فصل بعد همین خواهد بود و بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه خواهند شد. همه ما شرایط لازم برای شروع فصلی موفق راداریم.پس تلاش می کنیم تا هر 6 جام ممکن را کسب کنیم.»

رونالدو که در سال 2009 و با قراردادی 94 میلیون یورویی از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست،درمورد دو مربی ای که زیر نظر آنها به موفقیتهای زیادی را کسب کرده نیز صحبت کرد و گفت:« کسب جامهای قهرمانی با سرالکس فرگوسن افتخار بزرگی بود. من در سن 18 سالگی به یونایتد پیوستم و او به من چیزهای زیادی را یاد داد. این فوق العاده است که مورینیو مربی ات باشد.من نمی توانم خواسته ای بیش از این داشته باشم.من هنوز از او درسهای زیادی می آموزم و به رشد و پیشرفتم ادامه می دهم.»
زیدان:دهمین قهرمانی رئال می توانست امسال از راه برسد

زیدان، اسطوره فرانسوی باشگاه مادریدی از ضرورت کسب دهمین قهرمانی اروپایی رئال می گوید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سایت گل- ین الدین زیدان، مدیرتیم اصلی رئال مادرید در گفتگو با وب سایت Zidane.fr. ، به ارزیابی عملکرد تیم مادریدی در فصلی که گذشته پرداخته و به این نکته اشاره کرده که رئال باشایستگی به قهرمانی لالیگا رسیده و به تمجید ازهموطنانش، بنزما و واران پرداخته.متن این گفت و گو را اینجا مطالعه کنید:

فصل فوق العاده ای برای رئال بود.باید ازاین بابت احساس غرور کرد؟

بله.اینکه عضوی از تیمی باشی که رکوردهای فوق العاده ای را، چه از نظر تعداد گلهای زده و چه ازنظر امتیازات کسب شده، ثبت کرده، غرورآفرین است. این ماجراجویی زیبایی برای تمام کسانی که دراین پروژه سهیم هستند، است.بالاخره توانستید به حکمرانی بارسا پایان دهید

برای این کار باید تلاش و سرمایه گذاری می کردیم. سه سال بود که ما قهرمان نشده بودیم.زمانی که در رئال هستی، هدفت باید رشد و پیشرفت باشد.این همان کاری است که درطول این مدت انجام دادیم. مالحظات سختی را پشت سرگذاشتیم ولی ناامید نشدیم. لالیگا را با کسب 32 برد در38 بازی به پایان بردیم که فوق العاده بود.

و100امتیاز کسب کردید.خارق العاده است.نه؟

مامی بایست به دنبال چنین هدف بزرگی می بودیم.ما به شدت از سوی تیمی که درطول تمام فصل مارا تعقیب می کرد، تحت فشار بودیم. البته ناامید نشدیم.فوتبال خودمان راارائه کردیم وفکر می کنم که به قهرمانی ای رسیدیم که واقعا شایستگی اش را داشتیم.

تفاوت میان رئال و بارسا باسایر تیمها کاملا مهم به نظر می رسد.فکر می کنید این قهرمانی آسان به دست آمد؟

تیم کوچک،وجود ندارد. یکی می تواندهرچه می خواهد بگوید و بقیه هم تائید می کنند که رقابتهای لالیگا با دو سرعت کاملا متفاوت دنبال می شود.ولی من شخصا اصلا چنین چیزی را باور ندارم. دراسپانیا،لیگ خیلی قدرتمندی هست؛شایدقدرتمندترین لیگ اروپا؛همیشه کار سخت است.ما به خاطر ضعف دیگران، به این برتری نرسیدیم،بلکه این برتری، نشان از قدرت ماست.

تنها ناامیدی شما درلیگ قهرمانان اروپاومقابل بایرن بود.بازی برگشت راچطور ارزیابی می کنید؟

لحظاتی هستند که درآنها همه چیزباب میل است و لحظاتی هم هستندکه اینطور نیست. ضربات پنالتی،برای خودشان روایتی دارند،همین. ما انگیزه های زیادی برای رسیدن به فینال داشتیم ولی شیوه ای که طی آن ناکام ماندیم...

جام دهم اروپایی از راه نرسید...

کسب دهمین قهرمانی اروپایی واجب است؛می شد این جام امسال به دست بیاید ولی باید سال بعد برای فتح آن تلاش کنیم.نبایدبه عقب نگاه کرد، تنها باید تمرکز کردتا فصل آینده به بالاترین جایگاه ممکن دست یابیم

بالاخره آن بنزمای طوفانی رادیدیم.روند رشد اوچطوراست؟

اوهنوز هم می تواند بهتر شود. امسال تمام پتانسیلی که از اوانتظار داشتیم رانشان دادو تائید کرد.خودش رادرخدمت تیم گذاشت وعلاوه برگلهایش، آنچه از اودر یاد می آید، اهمیت او در پیاده سازی بازی تیمی بود. بنزمااز همه بیشتر ازاین نظر پیشرفت کرد. او هنوز جوان است وکارهای زیادی برای انجام دادن دارد.باید همین کار را دریورو هم انجام دهد و امسال سال بزرگی برای او خواهد بود.

واران هم درنوع خود نمایش خوبی داشت.نه؟

آنچه مطمئنم این است که واران برای حضور درترکیب تیم، تلاش زیادی انجام داد. بادرنظر داشتن سن و سال او وبا علم به اینکه این فصل اول او در رئال است، این اتفاق فوق العاده ای است.او واکنش خوبی در زمین داشت.همه از او راضی هستند.واران پسرباهوشی است که خیلی زود یادمی گیرد. با بازی کردن در کنار بازیکنانی مثل په په، راموس، آلبیول یا مارسلو، خیلی پیشرفت خواهد کرد.

آرسنال
05-26-2012, 16:01
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

رئال مادرید و بارسلونا ، یک بار دیگر در سوپرکاپ اسپانیا رو در روی هم قرار می گیرند . بر طبق رسم ، بازی رفت در روز دوم شهریور در نیوکمپ و بازی برگشت روز نهم در برنابئو . البته هنوز زمان ها به طور قطعی اعلام نشده اند . سازمان لیگ در نظر دارد که لالیگا را از روز 29 مرداد آغاز کند و بدین ترتیب سوپرکاپ ، جلو خواهد افتاد و . البته فدراسیون ترجیح می دهد که لالیگا در روزهای 5 یا 6 شهریور شروع شود . اما با توجه به این که تیم ملی اسپانیا باید 25 مرداد با پورتو ریکو بازی کند ، جای زیادی برای تغییرات وجود ندارد . از سویی بازیهای راهیابی به چمپیونزلیگ هم روزهای 2 و 9 شهریور برگزار می شوند که البته این بازی ، ارتباطی به الکلاسیکو نخواهد داشت .
این ششمین الکلاسیکوی سوپرکاپ اسپانیاست . آمار به نفع رئال است که چهار تا را برده و فقط یکی را باخته که مربوط به آگوست گذشته می شود . از سویی الکلاسیکوهای 220 و 221 می تواند کفه ترازو را به نفع دو تیم ، عوض کند چرا که برتری رئال بسیار جزئی است یعنی 87-86 .
همچنین نکته جالب در الکلاسیکوی دور رفت این است که نه مورینیو و نه ویلانوا نمی توانند روی نیمکت بنشینند . پس از اتفاق "انگشت کردن توی چشم " در الکلاسیکوی قبلی ، مورینیو دو جلسه محروم شد و مربی بارسا ، یک جلسه . رئال همچنین در دور رفت ، اوزیل را ندارد و ویا نیز غایب بارسا خواهد بود .

آرسنال
05-26-2012, 18:19
خوزه مورینیو ، تعطیلات ندارد . با این که فصل تمام شده ، او همچنان از برنابئو دل نمی کند و مشغول به کار است . بحث در مورد نقل و انتقالات زیاد است و حالا با تغییری 180 درجه ای ، قرار است که آدان و لاس بمانند .
به گزارش آب ث ، به نظر می رسد که رفتن این دو بازیکن ، منتفی باشد . مورینیو نمی خواهد که تغییرات زیادی در ترکیبش داشته باشد . مربی پرتغالی در نظر دارد که بعضی از مردانش را متقاعد کند که نروند . در ابتدا راضی به ماندن هیگوائین کرد و حالا نوبت آدان و لاس است .
در مورد دروازه بان جوان ، مورینیو نمی خواهد که برود . به او قول داده که در بازیهای کوپا دل ری به طور تمام و کمال ، حاضر باشد . مربی پرتغالی می داند که این بازیکن چه جاه طلبی هایی دارد اما با توجه به استعدادهای آدان ، در نظر دارد که او را در تیمش داشته باشد .
لاس هم در تابستان آینده ، قراردادش با رئال مادرید به اتمام می رسد و به طور آزاد می تواند به هر باشگاهی که بخواهد برود .

آرسنال
05-26-2012, 20:32
تمایل رئال مادرید به لوکاس مورا ، کاملا مشخص است . بهترین نمونه ، حضور مورینیو در هامبورگ برای دیدن بازیکن سائوپائولو در بازی دوستانه برزیل و دانمارک بود .

به گزارش اوندا مادرید ، مربی رئال از ترکیه به المان سفر کرده بود تا یکی از جواهرات درخشان فوتبال جهان را از نزدیک ببیند . مورا در ترکیب تیم ملی برزیل فیکس بود هر چند گانسو و نیمار ، ستارگان سانتوس در ترکیب اصلی نبودند . مارسلو هم در این نبرد حضور داشت . لازم به ذکر است که سائوپائولو برای این بازیکن ، حداقل 50 میلیون یورو می خواهد و وگنر ریبریو هم اعلام کرده که این بازیکن تا 2014 ، فروشی نخواهد بود .

آرسنال
05-26-2012, 20:46
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد بزرگترین آرزوی دوران حرفه ای اش، رسیدن به جام در یک تورنمنت معتبر با پیراهن تیم ملی پرتغال است.
این ستاره پرتغالی که با نشریه آلمانی کیکر مصاحبه می کرد، رسیدن به چنین دستاوردی را اوج دوران حرفه ای اش توصیف کرد .
" پرتغال مدعی قهرمانی در یورو نیست؛ ما یک تیم جوان هستیم که توسط یک مربی جوان هدایت می شویم. فشار برای رسیدن قهرمانی روی تیم هایی مانند هلند، آلمان و البته اسپانیاست.
از اینکه پرتغال در سخت ترین گروه قرار گرفت، ناراحت شدم. البته اگر بخواهیم قهرمان شویم، بهتر است مقابل تیم هایی مثل آلمان و هلند قرار بگیریم تا تیم های کوچک. اگر بتوانم با پرتغال به یک جام برسم، از دوران حرفه ای ام کاملا راضی خواهم بود."
رونالدو همچنین در مورد کری خوانی اش با بازیکنان آلمانی رئال گفت:" من بیشتر با اوزیل شوخی می کنم چون خدیرا کمی جدی است.
ما هیچ ترسی از آنها نداریم اما به آنها احترام می گذاریم. هیچ فشاری روی پرتغال نیست. ما باید تمام تلاش مان را انجام دهیم و خوش بگذرانیم."

mamaly7
05-27-2012, 12:59
مورينيو: رئال بدون مربي هم قهرمان مي شد


مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد در توري که به ترکيه داشت در کنفرانس هاي خبري متعددي شرکت کرد؛ او قبل از سفربه المان براي تماشاي ديدار دوستانه برزيل مقابل دانمارک، در آنکارا هم در کنفرانسي خبري شرکت کرد و گفت:« اگر بارسلونا نبود، رئال مادريد مي توانست حتي بدون مربي هم قهرمان لاليگا شود.»

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اين مربي پرتغالي با اشاره به آمار و ارقامي که تيمش در طول رقابتهاي اين فصل کسب کرده گفت:« اگر بارسلونا وجود نداشت، رئال مي توانست حتي بدون مربي هم قهرمان لاليگا شود. ما 100 امتياز کسب کرديم و بارسا 91 امتياز. رئال با فاصله اي 9 امتيازي قهرمان لاليگا شد. اين اتفاقي است که در ساير ليگ هاي ديگر مثل ليگ ايتاليا، فرانسه يا انگليس ديده نمي شود.»

mamaly7
05-28-2012, 09:40
مورينيو دست به کار مي شود؛تغييرات در مادريد


بازار نقل و انتقالات اين فصل روزهاي شلوغي را بين پاريس و مادريد سپري خواهد کرد. پاري سن ژرمن و رئال مادريد، تيمهاي ثروتمند فرانسه و اسپانيا براي جابه جايي ستاره هاي خود در بازار نقل و انتقالات تابستان پاي ميز مذاکره خواهند نشست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مورينيو مربي رئال مادريد پس از تمديد قراردادش با رئال مادريد نشان داد، پروژه هاي طولاني مدتي براي اين تيم درنظر گرفته است. مورينيو گفته بود:«هميشه گفته بودم که اين تيم از بازيکنان جواني تشکيل شده و بايد روزهاي بهتري را سپري کند. جاي پيشرفت زيادي براي ما وجود دارد. گروه ما شکل گرفته و گمان نمي کنم بيشتر از دو يا سه بازيکن تازه بگيريم».

*کاکا در پاريس

قرارداد قبلي مورينيو ژوئن 2014 به پايان مي رسيد، ولي تمديد دوساله آن حاکي از اين است که او برنامه هاي درازمدتي را در تيم پايتخت نشين اسپانيا دنبال مي کند. مورينيو پيش از اينکه بازيکنان تازه اي را به مادريد بياورد، بايد تکليف بازيکناني را که در برنامه هاي او جايي ندارند، مشخص کند. به نظر مي رسد، نفر اول در فهرست خروج آقاي خاص، کاکا برزيلي باشد که علاوه بر بازدهي ضعيف طي چند سال گذشته، دستمزد کلاني در اين تيم دريافت مي کند. رئال مادريد با کمال ميل از 9 ميليون يورويي که ساليانه به ستاره سابق ميلان پرداخت مي کند، صرفنظر خواهد کرد. رئال درحال بررسي آخرين جزئيات دراين زمينه است و ظاهراً مقصد بعدي کاکا پاري سن ژرمن خواهد بود. او به ازاي 25 ميليون يورو به تيم کارلو آنچلوتي مربي سابقش مي رود.

*خروج ترک ها

علاوه بر هافبک برزيلي، رئال مي خواهد عذر آلتين تاپ و لاس ديارا را هم که درجريان سفراخير مربي پرتغالي به ترکيه محور اصلي گفت و گوهاي مورينيو و فاتح تريم بوده اند، بخواهد. فاتح تريم دنبال بازيکناني براي گالاتاسراي و جانشيني براي فليپه ملو که پس از يک سال حضور قرضي در اين تيم به يووه فرستاده شده، مي گردد. احتمال اينکه او بر سر انتقال آلتين تاپ به توافق دست يابد، زياد است و اين درحالي است که ديارا ترجيح مي دهد به جاي تبعيد اجباري در ليگ ترکيه، به ليگ برتر بازگردد.

جدايي شاهين از رئال پيچيده تر به نظر مي رسد. مورينيو مي خواهد به رغم درخواستهاي تيمهاي ميلاني، او را در مادريد حفظ کند. ريکاردو کارواليو هم به احتمال زياد با موافقت مورينيو براي جدايي از رئال روبه رو مي شود. مورينيو در پورتو، چلسي و رئال همواره او را به تيمهايش برده است.

*سيلوا گزينه شماره يک

در فهرست ورودي هاي باشگاه اسپانيايي، هنوز نام ستاره خاصي به چشم نمي خورد. تابستان گذشته هم اين تيم خيلي کهکشاني عمل نکرده بود و بيشترين هزينه اي که پرس متحمل شده بود، 30 ميليون يورويي بود که براي فابيو کوئنترائو پرداخت کرده بود. اما ممکن است در فصل جديد نقل و انتقالات مورينيو يک بار ديگر رئال را به روزهاي کهکشاني بازار نقل وانتقالاتش نزديک کند.

او براي پرکردن جاي خالي کاکا به فکر جذب يک نفر از ميان داويد سيلوا و لوکا مودريچ است. سيلوا در سيتي فصلي عالي را پشت سر گذاشته و مودريچ از کنارگذاشته شدن تاتنهام از ليگ قهرمانان فصل بعد در پي قهرماني چلسي دراين رقابتها دلخور به نظر مي رسد. هردو اين عمليات تقريبا پيچيده به نظر مي رسند. اگرچه مقاومت دو باشگاه سيتي و تاتنهام ممکن است تحت تاثير انگيزه و اراده بازيکنان براي حضور در رئال قرارگيرد. سيلوا سال گذشته هم به رئال نزديک شده بود و هرگز تمايل خود را براي بازگشت به لاليگا پنهان نکرده است. ممکن است رئال براي جذب او ايگو اين را به مانچيني پيشنهاد دهد.

*مودريچ و ايوانوويچ

براي هافبک کروات که دربرنامه هاي آقاي خاص مي تواند در دو پست هافبک مياني و يک مهاجم سوم ظاهر شود، پرس حاضر است 35 ميليون درخواست شده از سوي تاتنهام را بپردازد. احتمال دارد در اين مورد هم رئال از تاتنهام تخفيف بگيرد. اگر هري ردنپ بپذيرد، لاس ديارا به جاي مودريچ راهي تاتنهام شود. ديارا درزمان حضور ردنپ در پورتسموث با او همکاري کرده بود.

به جاي کارواليو هم در خط دفاعي گزينه مدنظر رئال ايوانويچ صربستاني است که بتازگي با چلسي قهرمان اروپا شده و هم در دفاع مياني و هم در گوش راست قابليت بازي کردن دارد و مورينيو او را يک بازيکن تراز اول مي داند و 19 ميليون هم براي جذب او پيشنهاد کرده است. اما براي دورکردن او از استمفورد بريج ظاهرا 25 ميليون يورو نياز است. اگرچه

mamaly7
05-28-2012, 13:13
حضور مورينيو در آلمان براي ارزيابي لوکاس


سرمربي رئال مادريد شنبه شب در ديدار دوستانه برزيل و دانمارک حاضر شد تا ستاره جوان سائوپائولو را از نزديک زير نظر بگيرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از آس، رئيس باشگاه سائوپائولو هفته گذشته مدعي شد که فلورنتينو پرز براي تحقيق درباره بازيکن 19 ساله اين تيم با وي تماس گرفته است.

بر اين اساس مورينيو نيز تصميم گرفت تا از نزديک بازي اين هافبک هجومي و مستعد برزيل را تحت نظر بگيرد.

لوکاس درپيروزي 3 بر يک برزيل مقابل دانمارک که در هامبورگ آلمان برگزار شد، 82 دقيقه در ميدان حاضر شد و سپس تعويض شد.

چلسي باشگاه ديگري است که اميدوار است با لوکاس در تابستان قرارداد ببندد و فاتح ليگ قهرمانان اروپا پيشنهاد 40 ميليون يورويي براي خريد اين بازيکن داده که مورد موافقت سائوپائولو قرار نگرفته است.

mamaly7
05-28-2012, 13:15
هيگواين: رئال مادريد محيط سالمي دارد


گونزالو هيگواين بازيکن آرژانتيني رئال مادريد گفت: در تيم ملي آرژانتين با بازيکناني متفاوت بايد بازي کنم ولي سرمربي از من مي خواهد همانند رئال مادريد بازي کنم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
وي در مصاحبه با روزنامه '' آس'' چاپ اسپانيا افزود: سرمربي تيم ملي از من مي خواهد که مستقيم بازي نکنم و از بازيکناني که مرا نشانه مي گيرند فاصله بگيرم. او مي گويد همان کاري را بکن که در رئال مادريد انجام مي دهي.

وي درباره ماندن يا نماندن خود در رئال مادريد گفت: آخرين بازي رئال مادريد به شدت مرا تحت تاثير قرار داد. شنيدن فرياد تماشاچيان و هم تيمي هايتان که مي خواهند بمانيد فوق العاده است. کلمات سرخيو راموس در معرفي من هم عالي بود.

هيگواين افزود: آن دقايق زيباترين دقايق زندگيم طي پنج سال اخير بود که هميشه درخاطرم خواهد ماند. تحت تاثير احساسات آنها قرار گرفتم.

وي قهرماني رئال مادريد در اين فصل لاليگا را '' محصول فعاليت بسيار سخت'' همه تيم توصيف کرد و گفت:

سال سختي بود ولي اکنون از اندوخته اي که در سبد داريم، خوشحالم.

اين بازيکن آرژانتيني رابطه اش را با همه بازيکنان رئال مادريد عالي توصيف کرد و گفت: بيشتر اوقات را با دي ماريا مي گذرانم. با هم بازي هاي ريورپلاته و روساريو را تماشا مي کنيم. رئال مادريد محيط سالمي دارد. شيفته شوخي هايي هستم که بازيکنان تيم با يکديگر مي کنند و ديگران را مي خندانند. ولي درعين حال مانند هر کس ديگر، استرس هايي هم دارم.

هيگواين گفت: هرچند که تاکنون کاپيتان نبوده ام ولي از فکر اين که روزي بازوبند کاپيتاني رئال را ببندم ذوق زده مي شوم. تلاش مي کنم به آن روز برسم.

وي ديدار تيم هاي رئال مادريد و بارسلونا در اسپانيا و ريورپلاته و بوکاجونيورز در آرژانتين را '' زيباترين کلاسيکو'' ه اي دنياي فوتبال توصيف کرد و گفت از اينکه افتخار پوشيدن پيراهن رئال ماريد را دارد و عضوي مهم در اين تيم است خوشحال است.

FC@ALI
05-29-2012, 01:35
لوکاس مورا به رئال نزديک مي شود


سران باشگاه رئال مادريد از بدهي واگنر ريبه يرو، مديربرنامه هاي برزيلي به اين باشگاه نهايت بهره را خواهند برد و بابهره گيري از اين بدهي براي جذب لوکاس مورا، دست به کار خواهند شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اين درحالي است که ژوزه مورينيو، مربي پرتغالي رئال اخيرا براي تماشاي ديدار دوستانه دو تيم برزيل و دانمارک به هامبورگ سفر کرده بودتا بازي لوکاس مورا را زير نظر بگيرد. البته او بازي دانيلو را نيز زير ذره بين گرفته بود.طبق گزارش منتشره يافتن يک زوج ايده ال براي ژابي الونسو، اولويت اول مورينيو است و از همين رو او از سران رئال خواسته تا مورا را برايش خريداري کنند. دراين ميان والدين اين بازيکن جوان با فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال ديدار کرده و با هم شام خورده اند.

AmirUtd
05-29-2012, 11:21
ديديه دروگبا مهاجم اهل ساحل عاج تيم چلسي قرار است بار ديگر در تيمي با هدايت خوزه مورينيو بازي کند.[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادريد خواستار جذب اين بازيکن 34 ساله است و نمايندگان باشگاه با دروگبا بر سر قرارداد دوساله با يکديگر گفت و گو کرده اند.
به گزارش ديلي ميل، اسطوره تيم چلسي در ليگ قهرمانان اروپا را خوزه مورينيو در سال 2004 به استمفورد بريج آورد و سال پيش هم در ميان گزينه هاي مد نظر اين سرمربي پرتغالي بود
اکنون که مورينيو قدرت را در باشگاه رئال مادريد در دست دارد و اختيار جذب بازيکن به او سپرده شده و دروگبا نيز بازيکن آزاد شده، گفت و گو براي پيوستن او از سر گرفته شده است.
مهاجم اهل ساحل عاج با تقاضاهايي از باشگاه هايي در اسپانيا، ايتاليا؛ آلمان و روسيه مواجه شده ولي پيشنهاد باشگاه شانگهاي شنخوا از چين سخاوتمندانه تر است.
مورينيو مي خواهد جام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را در اين فصل به رئال بياورد و شايد همين هم سرانجام دروگبا را براي سفر به مادريد متقاعد کند.
در همين حال '' پيتر چک'' يکي ديگر از قهرمانان چلسي در ليگ قهرمانان اروپا قراردادي سه ساله با چلسي بست.
اين دروازه بان با 369 بازي بيش از ساير بازيکنان خارجي ديگر براي چلسي بازي کرده است.

FC@ALI
05-30-2012, 20:07
لئوناردو: كاكا حتي وقتي 100 درصد هم نباشد هم خارق العاده است

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لئوناردو ، مدیر ورزشی پاریسن ژرمن به تمجید از توانایی های کاکا پرداخت و بازیساز رئال را " خارق العاده " توصیف کرد .
در حالی که هافبک 30 ساله اصلا مورد توجه رئال برای ماندن در فصل بعد نیست ، لئونارئو به او استادائو گفت :" کاکا بی تردید بازیکن بزرگی است و استعدادهای زیادی دارد . اما دچار چندین مصدومیت شده که به او لطمه زده است . او در باشگاهی است که رقابت خیلی بالاست و همه چیز سریع می گذارد . اما او عطشش برای بازیها را از دست نداده است . "
وی افزود :" من از زمان آغاز فوتبال کاکا ، خیلی به او نزدیک بودم . او بازیکنی خارق العاده است ، حتی وقتی که در صد در صد توانایی هایش نباشد . البته ما هنوز برنامه ای برای خریدهای جدید نریخته ایم . "

FC@ALI
05-31-2012, 00:04
اسپورت نوشت: احتمال بخشش محروميت مورينيو در سوپر كاپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links]


خوزه مورینیو در سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا با وجود دو جلسه محرومیتی که از قبل اعلام نشده بود ، می تواند روی نیمکت بنشیند . بازیکن پرتغالی به خاطر عفو عمومی آنخل ماریا ویار ، با بخشش واجه می شود .
هر موقع که ویار دوره های چهار ساله اش را شروع می کند ، تمام محرومیت های کوچکی که در سال اخیر مدیریتش رخ داده را می بخشد . حالا اسپورت گزارش داده که هم مورینیو و ویلانوا در نیوکمپ می توانند روی نیمکت های تیمشان بنشینند .
مورینیو به خاطر انگشت کردن توی چشم سرمربی فعلی بارسلونا در سال گذشته ، با محرومیت مواجه شده بود . رئال در ماه آگوست سعی می کند پس از سال 2008 ، برای اولین بار به سوپرکاپ برسد .

FC@ALI
05-31-2012, 02:07
تيتر روزنامه هاي آس "ماركا و اسپورت

Marca
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
لوکاس ، تا بعد
رئال مادرید فعلا عجله ای برای خریدنش از سائوپائولو ندارد

as
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کاکا در جستجوی مقصد در برزیل
با یکی از مدیران سائوپائولو در کشورش دیدار کرد
این باشگاه مشکلی برای پرداخت دستمزدش ندارد
خودش بدش نمی آید که برای حضور در جام جهانی 2014 به کشورش برگردد
ُ
Sport
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این خشونت بی جواب می ماند
ویار تصمیم گرفت که در آغاز دوره هفتم مدیریتش ، تصمیم به عفو عمومی گرفت
دو جلسه محرومیت مورینیو و یک جلسه ویلانوا ، خطاهای کوچک بودند و تا کنون بخشیده شدند
سوپرکاپ دوم و نهم شهریور ، اولین تقابل این دو روی نیمکت هاست

ALEX-ss
05-31-2012, 19:10
رونمايي از لباس هاي فصل بعد رئال


اين لباس ها طرحي شبيه لباس هاي قبلي رئال دارد؛ ضمن اينکه لوگوي سالگرد 110 سالگي باشگاه روي آستين سمت چپ ديده مي شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]باشگاه رئال مادريد از لباس هاي فصل آينده اش رونمايي کرد.

اين لباس ها طرحي شبيه لباس هاي قبلي رئال دارد؛ ضمن اينکه لوگوي سالگرد 110 سالگي باشگاه روي آستين سمت چپ ديده مي شود.

در نوارهايي که روي پيراهن هاي خانگي تيم ديده مي شود، از رنگ آبي ملواني استفاده شده و خط هاي عمودي روي پيراهن، زمينه جذابي به آن داده است.

در پيراهن هاي دوم تيم نيز رنگ تيره آبي ملواني به عنوان رنگ اصلي استفاده شده و از نوارهاي زرد رنگ روي سرشانه ها براي آن استفاده شده است.

FC@ALI
05-31-2012, 21:26
نوري شاهين: امسال، سال من است


اين درحالي است که بعد از نمايش نااميد کننده شاهين در فصل اول حضورش دررئال، شايعات متعددي در مورد جدايي او به گوش مي رسدولي خود او به درخشش با رئال ايمان دارد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]نوري شاهين ستاره باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي اعلام کرده که مطمئن است که به زودي توانايي هايش را در رئال اثبات خواهد کرد

اين ستاره ترکيه اي که تابستان گذشته به رئال مادريد پيوست، در طول فصلي که گذشت با مصدوميتهاي متعددي دست و پنجه نرم مي کردو در اولين فصل حضورش در اين تيم تنها 10 بازي براي رئال انجام داد. ناکامي او در رئال باعث شده تا شايعات متعددي درمورد احتمال جدايي او از اين تيم مطرح شود ولي ستارهس ابق بوروسيا دورتموند در صحبتهايي اعلام کرده که فوتبالش را با پيراهن رئال ثابت خواهد کرد.

شاهين در صحبتهايي به اسکاي سپورتس ايتاليا گفت:« متاسفانه فصل خوبي براي من نبود. آن هم به خاطر مصدوميتهايي بود که با آنها دست و پنجه نرم کردم.ولي موفقيت با رئال اصلا کار آساني نيست. به ويژه در سال اول حضورت در اين تيم. من مطمئنم که سال آينده، سال من خواهد بود.مشکلات فيزيکي مانع از موفقيت من شد و اين در چندين ماه براي من رخ داد؛ حتي در اردوي پيش فصل تيم هم مصدوم بودم.البته الان حالم خوب است و هيچ مشکلي ندارم.»

شاهين ادامه داد:« اميدوارم که جامهاي فراواني را با رئال فتح کنم.رئال تيم بزرگي است. زندگي موقعيتهاي خوبي را براي من ايجاد کرده ولي روياي من قهرماني با رئال در ليگ قهرمانان اروپاست.اگر اين اتفاق بيفتد، من خوشبخت ترين مرد در دنيا خواهم بود.»

شاهين درمورد ژوزه مورينيو گفت:« او مربي واقعا متوقعي است و بيشترين توقعات را از تک تک شاگردانش دارد و ما اين را کاملا درک مي کنيم. از سوي ديگر او هيچ مشکلي در تمجيد از شاگردانش ندارد و هرزماني که بازيکني بتواند توقعات مورينيو را برآورده کند، او از آن بازيکن تمجيد خواهد کرد.»

FC@ALI
05-31-2012, 21:27
ديدار کاکا با مدير اجرايي باشگاه سائوپائولو


ستاره برزيلي اخيرا در سانتياگو برنابئو نمي درخشد و در فکر بازگشت به فوتبال برزيل است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]طبق گزارشهاي منتشره، کاکا، مهاجم برزيلي باشگاه رئال مادريد ، با مارکو اورليئ کانيا، مدير اجرايي باشگاه سائوپائولو ديدار کرده تا شرايط احتمال بازگشتش به فوتبال برزيل را مورد بررسي قرار دهد. اين ستاره 30 ساله از زمان پيوستن به رئال در سال 2009 با مصدوميتهاي متعددي مواجه شده و در طول فصلي که گذشت هم فاصله زيادي با روزهاي اوجش داشت و اکنون انتظار مي رود که در بازار نقل و انتقالات تابستاني از رئال جدا شود و پاري سن ژرمن هم يکي از مشتريان اوست.

با اين وجود، اين روزها بيشتر صحبتها برروي احتمال انتقال او به سائوپائولو متمرکز است و طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس کاکا، در روز 5شنبه هفته گذشته در سائوپائولو با کانيا ،شام خورده

گزارشهاي منتشره حکايت از آن دارند که سران اين باشگاه برزيلي به لطف اسپانسرهاي مالي خود قادر به پرداخت دستمزد بالاي کاکا هستند. تنها مانع پيش رو، پرداخت مبلغي هنگفت براي خريد کاکاست. چرا که سران پاري سن ژرمن آماده اند تا مبلغ 25 ميليون يورو را براي جذب او هزينه کنند ولي مسئولان اين باشگاه برزيلي قادر به پرداخت چنين پولي نيستند.

از سوي ديگر کاکا اخيرا اعلام کرده که مي خواهد در سانتياگو برنابئو بماند و توانايي هايش را در رئال به اثبات برساند ولي بازگشت به خانه وتلاش براي راهيابي به ترکيب تيم ملي برزيل براي رقابتهاي جام جهاني 2014 نيز ايده ديگري است که کاکا به آن نيز فکر مي کند.

FC@ALI
05-31-2012, 21:29
رونمايي از لباس فصل بعد رئال

بالاخره پس از اینکه چند بار آدیداس عکسهایی از لباس فصل بعد را لو داده بود حالا این لباس به شکل رسمی رو نمایی شد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

طبق اعلام باشگاه لباس فصل بعد رئال فروش خود را در فروشگاه های آدیداس و سایت رسمی باشگاه آغاز کرده اند. طرح لباس جدید رئال ترکیبی از آینده ی امیدوار کننده ی باشگاه و سنت و قدمت باشگاه است. بر روی آستین سمت چپ هم آرم 110 سالگی رئال درج شده. این آرم منحصر به فرد آدیداس است برای سایر لباس های ورزشی و تمرینی خود که بیش از 100 سال قدمت دارند مورد استفاده قرار میگیرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
طرح جدید در لباس استفاده از نوار آبی و فیروزه ای در لباس است که برای به وجود آمدن تضاد از آن استفاده شده. همچنین از جمله ی طرح های قدیمی(سنتی) استفاده شده در لباس خط نازک ، بی انتها و تونل مانند لب آستین است که برای ایجاد تضاد با خطوط عمودی روی آستین ایجاد شده. همچنین یقه ی V مانند لباس ، یاد آور سنت باشگاه است. لباس دوم هم از همین طرح بهره میگیرد اما با رنگ سرمه ای پررنگ و خطوط زرد رنگ بر روی آن.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این پیراهن از فن آوری Climacool استفاده میکند که به ورزشکار اجازه میدهد درجه ی حرارت بدن و تعرق خود را به لطف پارچه ی آن کنترل کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

AL1reZA
06-01-2012, 21:32
رونالدو:فصل آینده می توانیم هر 6جام را فتح کنیم؛زمان کافی برای آماده سازی با تیم ملی پرتغال داریم

ستاره پرتغالی امیدوار است تا در فصل آینده تمام جامها را با رئال کسب کند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Cristiano Ronaldo (Getty)

سایت گل- دو مربی، بیش از هرسایر مربیان دیگر، کارنامه ورزشی کریستیانو رونالدو را رقم زدند. خود او معتقد است که هیچ دورانی مثل دوران حضور زیر نظر سرالکس فرگوسن، مربی کنونی یونایتد نبوده و به علاوه از ژوزه مورینیو مربی کنونی رئال هم تمجید کرده.
رونالدو در گفتگویی با کاسترول در این باره گفته:« از نظر من فرگوسن و مورینیو بهترین مربیان دنیا هستند. سرالکس فرگوسن را مثل پدر دومم می دانم. من وقتی تنها 18 سالم بود به یونایتد رفتم و در آنجا درسهای زیادی آموختم. ادامه کارنامه ورزشی ام زیر نظر مورینیو هم فوق العاده است و هیچ چیزی مثل این نیست. مورینیو به من درسهای زیبایی را آموخت و به من کمک کرد تا پیشرفت کنم و همچنان در حال یادگیری هستم. درابتدا الکس فرگوسن و بعد هم مورینیو، اتفاقی فوق العاده است.»


این ستاره پرتغالی که در اردوی تیم ملی کشورش خود را برای حضور در رقابتهای یورو2012 آماده می کند، مروری به آینده رئال در فصل آتی دارد:« ما تیم فوق العاده ای داریم. همین پایه و اساس را حفظ می کنیم و بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه خواهند شد. ما تمام امکانات لازم برای شروع فصلی فوق العاده را داریم و برای رسیدن به اوج پیش خواهیم رفت.»
رونالدو به دنبال آن است تا در فصل آینده هر 6 جام ممکن را با رئال فتح کند:« این امکان وجود دارد تا در سال آینده هر شش جام ممکن را کسب کنیم.»
رقابتهای یورو2012 درحالی از راه می رسد که رونالدو تقریبا در تمامی دقایق فصل گذشته برای رئال به میدان رفته بود. البته این موضوع این ستاره پرتغالی را نگران نمی کند:« مطمئنم که دراوج به این رقابتها خواهم رفت. خیلی خوب است که هم تیمی هایم در تیم ملی را ببینم.همه ما بایک زبان صحبت می کنیم و این واقعا لذت بخش است. چون یورو، تورنمنت فوق العاده ای است و همه ما با انگیزه های فراوانی به این رقابتها می رویم.من انگیزه های زیادی دارم تا تورنمنت خوبی را پشت سربگذارم و دراوج باشم.»
این درحالی است که تیم ملی پرتغال در کنار آلمان ،دانمارک و هلند در گروه مرگ قرار گرفته است. رونالدودراین باره گفت:« ما روزهای کمی برای آماده سازی برای رقابتها یوروداریم ولی این مربیان هستند که دقیقا می دانند که باید چه کاری بکنند. زمانی که دوره به این کوتاهی برای پایه گذاری یک تیم زمان داری، کار خیلی سخت است ولی ما 20 روز برای اولین بازی مان مقابل آلمان زمان داشتیم. این زمانی کافی برای آماده سازی تیم از نظر تاکتیکی و استراتژی بود. زمانی که قرار نیست بازی کنم، درکنار خانواده ام و دوستانم ریلکس می کنم.چون همیشه برروی تمرینات و بازیها تمرکز می کنیم و فشار زیادی روی ماست. باید این فشار را بپذیریم و ازهمین بابت واقعا راحت هستم.»

42d3e78f26a4b20d412==