PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرف های خودمونی هواداران منعصب صنعت نفت آبادان

David7
07-08-2011, 14:02
آبادان برزیلته

این تاپیک برای صحبت های دوستانه هواداران با تعصب صنعت نفت درست شده و هرگونه انتقاد و تبادل نظر و از همه مهمتر حمایت از تیم محبوب خودمون نفت آبادان راه اندازی شده...

به امید موفقیت بیشتر صنعت نفت

David7
07-08-2011, 14:10
اول از همه هم خودم شروع میکنم...

صنعت نفت فصل گذشته تیم خوبی رو راهی لیگ برتر کرد ولی نقطه ضعف صنعت در فصل گذشته خط دفاعش بود...

امیدوارم امسال با بازیکنانی که در خط دفاع گرفته نتایج بهتری بگیره...

n_mamali
07-08-2011, 15:01
سلااام.....من بچه ی ساری ام................فقط اومدم اینجا به داوید جوون خسته نباشید بگم...........ایشاالله که موفق بشین:chakerim:

158-315
07-14-2011, 00:16
تو دفاع که مشکل داشتیم

ولی بیشترین حاشیه رو هم داشتیم

این خیلی بده

David7
07-14-2011, 11:57
تو دفاع که مشکل داشتیم

ولی بیشترین حاشیه رو هم داشتیم

این خیلی بده

تنها حاشیه صنعت درگیری بین هوری و کاسیمیرو بود...

منظورم اینکه حاشیه زیاد نداشت...

:ohum:

GOLL
08-23-2011, 11:26
ظاهرا صنعت بدون مربی بهتر نتیجه میگیره
پرسپولیس واقعا شانس آورد که پیروانی برگشت .....
به نظر من تیم مشکل نداره درست باریکن بی تجربه زیاد دارن اما استعداد مهم تره شکال از مربیه که با سبک وسیاق تیم یکی نیست پیروانی موقعی که تو فجر بود هم فقط استعداد یابی میکرد رو همون بازیکنا هم نتیجه میگرفت ولیکلا بازیکنهای صنعت نفت یه کم بیشتر از شیرازیها به بازی افرادی اعتقاد دارن که شاغلام خیلی به بازیکناش اجازه این کارها رو نمیده ولی در عین حال آزادشون هم میزاره

David7
08-24-2011, 11:09
ظاهرا صنعت بدون مربی بهتر نتیجه میگیره
پرسپولیس واقعا شانس آورد که پیروانی برگشت .....
به نظر من تیم مشکل نداره درست باریکن بی تجربه زیاد دارن اما استعداد مهم تره شکال از مربیه که با سبک وسیاق تیم یکی نیست پیروانی موقعی که تو فجر بود هم فقط استعداد یابی میکرد رو همون بازیکنا هم نتیجه میگرفت ولیکلا بازیکنهای صنعت نفت یه کم بیشتر از شیرازیها به بازی افرادی اعتقاد دارن که شاغلام خیلی به بازیکناش اجازه این کارها رو نمیده ولی در عین حال آزادشون هم میزاره

من خودم با اومدن پیروانی به صنعت نفت آبادان مخالفم...

چون میدونم نمیتونه نتیجه بگیره و پارسال اگه امتیازات کاسیمیرو نبود صنعت نفت آبادان صقوط میکرد...

پیروانی فقط مربی مقاومت نه تیم دیگه...

emad abadani
11-26-2011, 20:30
خدایا شکرت اخر این اقا از تیممون رفففففففففففففففففففتتتتت تتتتتتتت.....

David7
11-30-2011, 02:52
خدایا شکرت اخر این اقا از تیممون رفففففففففففففففففففتتتتت تتتتتتتت.....

منم پیروانی رو واسه صنعت نفت مناسب نمیدونستم خیلی خوب شد که رفت حالا باید به دنبال یه مربی خارجی حدالامکان پرتغالی یا برزیلی باشن مربی خارجی تو آبادان جواب میده نمونش هم همین کاسیمیرو بود که به دلایلی از صنعت نفت رفت من که خیلی قبولش داشتم ... :ehe:

emad abadani
01-28-2012, 14:54
فونیکه سی پوست پرسپولیس راکند!!!

Los Anseleig
02-06-2012, 16:14
خوزستان جایگاه نفت و ایستادگی است. فقر در جای جای این استان بزرگ بیداد می کند. مردمی که روی نفت زندگی می کنند گاهی به نان شب محتاجند. حالا بگذریم از تبعات بد استخراخ که فقط بدبختیها و زجرش برای مردم این خطه مانده. بوی بد گاز و نفت و گاه حوادث وحشتناک انفجارها که بعضا به تخلیه روستاها و کشته شدن محلی ها منجر شده. چیزی که نصیب این مردم نجیب می شود نه تنها بیشتر از استانهای دیگر نیست بلکه بسیار کمتر است. هیچ وقت و هیچ کجا نه گله ای و نه شکایتی از این مردم شنیده نشده. دوران جنگ برای این مردم، بی خانمانی به همراه داشت و شهری خراب، آن هم شهری که بی اغراق سرآمد شهرهای ایران بود. خرابی ها هیچ وقت درست نشد، با اینکه پول نفت چند برابر شد شهرها زیر متوسط باقی ماند. خیلی ها آواره ماندند و آن تعداد کمی که برگشتند با زندگی حقیرانه در شهرهایی که حتی آب درست و حسابی برای خوردن ندارد روزگار گذراندند و باز هم نه غر و لند کردند و نه ادعای ارث و میراث. این مردم نجیب در هر حال و لحظه ای خوش هستند و یاد گرفتند که از ثانیه های زندگی لذت ببرند. به جرات می توان گفت که فقط در روستاهای دور افتاده خوزستان است که شما می توانید در کنار فقر، شادی و رقص و بهترین مارکهای لباس و ماهواره و … نشانه های خوشی و زندگی را ببینید و بدون فکر کردن به بوی آزار دهنده گازها که در شهر پیچیده لحظات خوشی را بگذرانید. مردم آبادان عاشق فوتبال بوده و هستند. بهترین فوتبالیستهای تاریخ ایران از تیمهای آبادان آمدند، اما بودجه این تیمها پایین و پایین آمدند تا حالا به روز و حال بدی افتادند، البته در مقایسه با گذشته درخشان آنها!

گرچه دیگر همه آنها را می شناسند و می دانند عدد آنها کم و بین مردم آذریجان مترود هستند ولی جالب اینجاست که اینبار با وقاحت و پررویی بردن پرچم برزیل توسط آبادانیها را بهانه قرار دادند و به اصطلاح خواستند برای خودشان جفت پیدا کنند. زهی خیال باطل. این یکی در کتمان نمی رود، گرچه مزخرفات قبلیشان هم در کتمان نرفت؛ ولی این یکی دیگر از خنده دار و فکاهی هم آنورتر است.

۱. منفعت برزیل از این ماجرا چیست و در برابر چنین کاری که آبادانیها می کنند چه چیزی نصیبش می شود، آن هم در آن سر دنیا!

۲. چه اشتراک فرهنگی یا زبانی بین برزیل و آبادان هست جز شباهت فوتبال (فوتبال تهاجمی و احساسی)؟

۳. برزیل همسایه ایران است و تا به حال ادعایی بر سرزمینهای ایران کرده؟

۴. ترکیه یا جمهوری آذربایجان فوتبالشان در چه سطحی است که طرفداران تراکتور باید پرچم آن کشور را همراه ببرند و چه تقلیدی از نظر فوتبال قرار است انجام شود و یا اگر به خاطر فوتبال خوب نیست پس به چه دلیل بی ربطی پرچم یک کشور بیگانه باید در ایران بالا رود.
همه می دانند که حرکت خوزستانیها هیچ هدف خاصی را دنبال نمی کند ولی پانترکیسم شناخته شده است و همه آنها را می شناسند، بیشتر از همه خود مردم آذربایجان

mehdi abadani
11-15-2012, 04:54
چرا نوشته ها قديمی‏?‏

~M͜͝A͜͝.͜͝M͜͝A͜͝D͜͝~
09-08-2014, 21:29
سلام دوستان
فونیک سی میدونید الان تو کدوم تیمه؟

Fc Bayern München
09-10-2014, 15:22
سلام دوستان
فونیک سی میدونید الان تو کدوم تیمه؟

از سال 2012 تا الان توی تیم عجمان امارت بازی میکنه dallliii