PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس العمل ها نسبت به انتخاب بوآس

The King
06-29-2011, 12:01
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بوآس پس از انتصاب به عنوان سرمربی گری چلسی چهارمین مربی جوان تاریخ لیگ برتر به شمار میرود .
مربی 33 ساله روز سه شنبه از مربی گری پورتو استعفا داد . او با پورتو در اولین تجربه مربی گری اش موفق شد جام حذفی پرتغال را فتح کند و در لگی پرتغال و لیگ اروپا به مقام قهرمانی برسد .
اینها دیدگاه هایی از فوتبال جهان در مورد بوآس میباشند :

بیانیه چلسی
” آندره کاندیدا خیلی خوب و فوق العاده ای برای این کار بود .
او یکی از جوانترین و با استعداد ترین مربی ها میباشد و در دوره ی زمانی کوتاه موفق به کسب عناوین زیادی شده است .
بلندپروازی و اراده او به قدری است که ما اطمینان داریم رهبری آندره میتواند باشگاه را به موفقیت های زیادی چه در بازیهای داخلی و چه در اروپا برساند .”

کمک مربی سابق چلسی “ری ویلکینز “
” مربیان بسیاری داشته ایم که به استمفوردبریج آمدند اما نتوانستند خوب کار کنند . پس ما باید به این مرد جوان به خاطر آنچه انجام داده اعتبار و امتیاز خاصی بدهیم .
بیایید به این مرد جوان فرصتی دهیم . مشخص است که او فوق العاده کار کرده . مهارت های مدیرینی او ؛ با توجه به بازیکنانی که او با آنها کار کرده است ؛ درجه یک میباشند .
این موضوع در استمفوردبریج مورد نیاز است چون که اینها بازیکنان و افرادی بزرگ میباشند و نحوه ی کار کردن او با آنها خیلی جالب توجه خواهد بود . ”

رئیس سابق چلسی “جان هالینس (JOHN HOLLINS)”

” او میتواند بی باک و نترس باشد . من فکر میکنم که این نفسی از هوای تازه است برای تیمی که شاید کمی خسته میباشد .
سن او به اندازه ی سن بعضی از بازیکنان تیم میباشد پس او در فاز یکسانی با انها میباشد .
اما آیا این برنامه ی 3 یا 4 ساله میتواند مخالف و برعکس کارهایی که در سال اول حضورش به عنوان سرمربی انجام داد ، باشد ؟ این چیزی است که ما هنوز نمیدانیم . اما او در پرتغال 3 جام را تصاحب کرد پس او میتواند یک امید باشد .
این قمار است اما فکر کنم قماری حساب شده باشد . من هنوز نمیدانم که گاس هیدینک مشاور مرد جوان خواهد بود یا نه . اگر این اتفاق بیفتد ، تنها موقعیت را قوی تر میکند .

هافبک کناری سابق چلسی “پت نوین (PAT NEVIN)”

همیشه در انتصابات مدیریتی ریسک وجود دارد . اما او یکی از موفق ترین مربیان جوان اروپا به شمار میرود و در رقابت های داخلی و اروپایی بسیار موفق بوده است .
او امید ، طعم و بوی زمان حال میباشد و چلسی حتما چیزی در او دیده است . “

42d3e78f26a4b20d412==