PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپيك ويژه اخبار نقل و انتقاللات باشگاه مس كرمان در فصل91_90

n_mamali
06-21-2011, 14:37
تاپيك ويژه اخبار نقل و انتقاللات باشگاه مس كرمان در فصل91_90 را در این پست بزارین

n_mamali
06-21-2011, 14:40
مدير عامل باشگاه مس کرمان گفت: با توجه به برنامه ريزي ها و سياستگذاري هاي انجام شده در جذب بازيکن قانون مداري خود را نشان مي دهيم و در اين راستا خود را در کنار سازمان ليگ و ساير باشگاههاي ملتزم به قانون مي دانيم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي باشگاه مس کرمان ''فتح الله نژاد زماني'' افزود: هر چند اجراي قانون رعايت سقف قراردادها موجب پنهان کاري و ابداع روشهاي بسيار ساده براي دور زدن قانون شده، اما معتقديم که قانون بد، بهتر از بي قانوني است.
وي ادامه داد: اميدوارم بازيکنان مورد نظر ما با همراهي سرمربي تيم و با رعايت قانون جذب شوند، اگر چه دوستان شرايطي را به وجود آورده اند که جذب بازيکن داخلي با رعايت سقف قرارداد مشکل به نظر مي رسد.
نژادزماني بيان کرد: در واقع با قانون کنوني سقف قراردادها برخي براي يافتن راه تقلب تلاش مي کنند و نتيجه اين مي‌شود که باشگاهي مانند مس کرمان که به قانون پايبند است، در طول فصل به زحمت مي‌ افتد اما ديگران به راحتي به موفقيت مي‌ رسند.
مدير عامل باشگاه مس کرمان گفت: با پيگيري هاي صورت گرفته و مساعدت مسوولان شرکت ملي صنايع مس ايران تمامي مطالبات بازيکنان تيم فوتبال باشگاه تا شنبه هفته آينده پرداخت مي شود.
وي اظهار داشت: کميته نقل و انتقالات باشگاه با همراهي سرمربي تيم در حال رايزني و پيگيري جذب بازيکنان مورد نظر کادر فني هستند.
نژادزماني گفت: خوشبختانه بيشتر بازيکنان تيم مس با باشگاه قرارداد دارند و از اين رو شاهد کمترين تغييرات در تيم خواهيم بود.
وي ادامه داد: بازيکناني که مهلت قرارداد آنها با باشگاه به پايان رسيده نيز در اولويت ما براي تمديد قرارداد هستند.
نژاد زماني در ادامه با اشاره به اينکه تمرينات تيم فوتبال مس کرمان از اواخر هفته جاري به طور جدي در کرمان آغاز مي شود، افزود: اميدوارم در ليگ يازدهم ضمن نشان دادن چهره اي خوب و قدرتمند، نفرات بومي بيشتري را به فوتبال ملي معرفي کنيم و دوستداران فوتبال را راضي نگه داريم.

n_mamali
07-09-2011, 17:09
سرپرست تيم فوتبال مس کرمان از حضور يک بازيکن برزيلي در تمرينات اين تيم در ترکيه خبر داد.
به نقل از سايت باشگاه مس کرمان، ساسان موسوي، عضو کميته نقل و انتقالات تيم مس کرمان گفت: يک برزيلي در تمرينات مس در ترکيه حاضر خواهد شد. اين بازيکن که در خط حمله جايگزين ادينهو خواهد شد عضو تيم اف سي توکيو است که در جي ليگ 2 حضور دارد.
اين مهاجم يک متر و هشتاد سانتي فصل گذشته موفق شده بود در هفت ديدار دو بار دروازه حريفان را باز کند.

n_mamali
07-09-2011, 17:12
سپهر حیدری ، در لیگ یازدهم با پیراهن تیم صنعت مس به میدان میرود .

مدیر رسانه ای باشگاه صنعت مس گفت : پس از مذاکرات دو هفته ای توافق لازم و نهايي براي حضور کاپیتان و مدافع فصل گذشته تیم پرسپولیس در تیم صنعت مس صورت پذيرفت و سپهر حیدری قرارداد خود را به مدت یک فصل با این باشگاه به امضا رساند تا در فصل جديد نارنجی پوشان را همراهي كند.
دکتر افشین اسدی گفت : سپهر حیدری از جمله بازیکنان بااخلاق و ارزشمند فوتبال ماست که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی می باشد و همواره از نظر فنی و اخلاقی از بهترین های فوتبال بوده است .
وی با بیان اینکه قرارداد مجید خدابنده لو ، محسن بیاتی نیا و علی مرزبان و آرارات آراکلیان با تیم صنعت مس نیز به طور رسمی به ثبت رسانده شد ، ادامه داد : مصطفی شجاعی ، آقای گل و مهاجم خوب و با اخلاق تیم های فولاد نطنز و سپاهان نوین نیز قرارداد دوساله خود را با تیم مس به ثبت رساند .
مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت مس گفت : همچنین بیژن کوشکی مدافع فصل گذشته استقلال نیز به توافقات نهایی با مسئولین تیم صنعت مس دست یافته است و به احتمال فراوان فصل اینده در تیم مس توپ می زند .

n_mamali
07-09-2011, 17:13
به گفته ساسان موسوی ، عضو کمیته نقل و انتقالات تیم مس کرمان یک برزیلی در تمرینات مس در کشور ترکیه حاضر خواهد شد .

به گفته این عضو کمیته نقل و انتقالات : این بازیکن در خط حمله جایگزین ادینهو خواهد شد ،این مهاجم عضو تیم اف سی توکیو می باشد که در جی لیگ حضور دارد .
این مهاجم یک متر و هشتاد سانتی فصل گذشته موفق شده بود در هفت دیدار برگزار کرده دو بار دروازه حریفان را باز کند .
messport.com

s.m.a.t
08-04-2011, 15:30
eterza::- samad marfavi avalin morabi ke dar mes mondegar shod

David7
08-16-2011, 20:37

مس به دنبال خروج از بحران

سرمربی مس کرمان: بیاتی نیا، امرایی و خدابنده‌لو اخراج نشده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان؛ صمد مرفاوی سرمربی تیم مس کرمان در نسشت خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت آبادان با بیان این مطلب گفت: این افراد اخراج نشده‌اند ولی به دلیل مشخص شدن وضعیتشان در اختیار مدیران باشگاه قرار گرفته‌اند تا مجازات عمل خود را ببینند.

مرفاوی در خصوص بازی امشب تیمش روبروی صنعت نفت آبادان گفت: تمامی ‌تیم‌ها از بازی‌های اولشان تا کنون شرایط یکسانی دارند و همچنین امیدوارم در بازی امروز 2 تیم بتوانند یک بازی خوب را از خود به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم مس کرمان افزود: بازی در مقابل هوادران نفت برای ما بسیار دشوار است و تیم نفت با هواداران خونگرم خود که با پرچم‌های زرد رنگشان همیشه تیم خود را با شور و اشتیاق تشویق می‌کنند، شانس بهتری را نسبت به ما دارد.

مرفاوی تصریح کرد: در آبادان به هیچ وجه جا برای نشستن جا برای تماشاگران تیم حریف نیست و ‌این یکی دیگر از جذابیت‌های ‌این ورزشگاه و به ویژه شهرستان آبادان است.

کاپیتان مس کرمان در خصوص بازیکنان کنار گذاشته شده از سوی کادر فنی گفت: قطعاً این حرکت در روحیه بازیکنان اثر خواهد گذاشت ولی شما درنظر بگیرید که اگر باشگاه با آنها برخورد نکند چه فاجعه‌ای در باشگاه به وجود خواهد آمد.

فرزاد حسین خانی درمورد دیدار با نفت آبادان گفت: با وجود تمام مشکلاتی که برای تیم ما به وجود آمده است ولی ما هم متحد شده‌ایم که با کسب امتیاز از این دیدار خود را از شرایط بحرانی خارج کنیم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David7
08-17-2011, 15:50

مرفاوی: خيلي بچه گانه گل خورديم.

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان بعد از شكست برابر نفت آبادان گفت: متاسفانه زمان بدي گل خورديم و خيلي بچه گانه هم گل خورديم.

'صمد مرفاوي' در نشست خبري بعد از پايان بازي مس مقابل نفت آبادان گفت: شرايط بازي كاملا متعادل بود اما نفتي‌ها با توجه به شرايط ميزباني شرايط بهتري داشتند.

وي اظهار داشت: نفتي ها از توپ‌هاي بلند استفاده مي‌كردند كه در نيمه دوم از اين تاكتيك آنها جلوگيري كرديم.

سرمربي مس كرمان گفت: متاسفانه تيم ما در اين بازي آنطور كه بايد ظاهرنشد و هيچكدام از تاكتيك هاي كادر فني در زمين پياده نشد.

مرفاوي تصريح كرد: صنعت نفت در اواخر بازي حريف از اشتباه خط دفاعي و دروازه بان ما كه بچه گانه بود خوب استفاده كرد و به گل رسيد.

وي ادامه داد: شرايط گرم آب و هوايي بر روند بازي تاثيرگذار بود و بچه هاي ما به اين شرايط عادت نداشتند كه اين يكي از دلايل بازي ضعيف تيم ما بود.

مرفاوي درباره ديدار با استقلال عنوان كرد: من تعهد اخلاقي به تيم مس دارم و چون در گذشته با استقلالي‌ها كار كرده‌ام دليل نمي‌شود برابر آنها كم كاري كنم، تمام فكر من روي مس است و در هفته‌هاي آينده با تغييراتي كه ايجاد خواهيم كرد شرايط متفاوت خواهد شد.

تيم فوتبال مس كرمان شامگاه دوشنبه و از هفته چهارم ليگ برتر در ورزشگاه تختي آبادان با دريافت يك گل از نفت آبادان شكست خورد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Fc Bayern München
12-02-2011, 22:16
سایت گل - میروسلاو بلاژویچ، سرمربی مس کرمان در آخرین اقدام عادل کلاه کج را از تمرین مس اخراج کرد.

به گزارش گل از کرمان چیرو در تمرین روز چهارشنبه از جمله ای (دشنامی به زبان اصلی )که تکیه کلام اوست خطاب به کلاه کج استفاده کرد که بازیکن مس در جواب توپی را محکم به سمت سرمربی شوت کرده است.

بلاژویچ در تمرین امروز تیم خود به كنار گذاشتن 'عادل كلاه كج' از تمرینات تیم اشاره كرد و گفت: این بازیكن اقداماتی را خارج از چارچوب مشخص شده در تیم انجام داده كه تا اطلاع ثانوی از شركت در تمرینات تیم محروم است .

او که قبل از اولین دربی کرمان حرف می زد تاکید کرد که استراتژی او در مس استفاده از بازیکنان بومی است: در هر تیمی كه مربیگری كردم حدود 75 درصد از تركیب تیم بومی بوده است و در كرمان نیز دوست داشتم همه بازیكنانم اهل كرمان باشند.

وی خاطر نشان كرد: بازیكنان بومی با جان و دل برای تیم كار می كنند در حالی كه ممكن است بازیكنان غیر بومی شرایط ویژه خود را داشته باشند.

بلاژویچ، اظهار داشت: در شرایط فعلی تیم بهترین بازیكنان ما كرمانی ها هستند و ما نیز مانند 'لوكا بوناچیچ' سرمربی اسبق مس كرمان، شناسایی بازیكنان مستعد تیم های پایه این باشگاه را پیگیری می كنیم.

کلاه کج بازیکنی بود که با حضور چیرو به تیم بازگشت.او در دوره مرفاوی نیز اخراج از مس را تجربه کرده است.

:flowerysmile:
سایت گل

DanielBahrami
12-22-2011, 13:22
بازيکن از مس کرمان جدا شدند

بنا بر اعلام باشگاه مس کرمان، 4 بازيکن اين تيم در نيم فصل دوم از ليست تيم کنار گذاشته خواهند شد.

بنا بر اعلام باشگاه مس کرمان، 4 بازیکن این تیم در نیم فصل دوم از لیست تیم کنار گذاشته خواهند شد. میلاد فخرالدینی به دلیل انجام خدمت سربازی باید از مس جدا شود و قرار است به تراکتور سازی تبریز بپیوندد. محسن بیاتی نیا بازیکن مورد علاقه فیروز کریمی نیز از باشگاه خواسته است برای پیوستن به تیم شاهین بوشهر رضایت نامه اش را بدهند که مقدمات جابجایی وی نیز انجام شده است.

همچنین قرارداد کارلوس سالازار بازیکن کلمبیایی این تیم فسخ شده و بیژن کوشکی که به دلیل مصدومیت تا پایان فصل امکان بازی نخواهد داشت ، از ترکیب تیم کنار گذاشته شد.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:01
بيژن کوشکي از ليست صنعت مس کرمان خارج شد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

نام مدافع مصدوم صنعت مس کرمان از ليست اين تيم خارج شد. بيژن کوشکي مدافع سابق استقلال و فعلي صنعت مس کرمان که در وقفه هاي متعدد ليگ در نيم فصل اول در تمرينات اين تيم دچار پارگي رباط صليبي پا شد، بعد از جلسه با مسئولان اين تيم کرماني موافقت کرد که نامش از ليست اين تيم خارج شود.

اين بازيکن به دليل مصدوميت شديدي که دچارش شده تا پايان فصل يازدهم قادر نيست به ميدان برود.

مسئولان باشگاه صنعت مس کرمان براي اين که بتوانند بازيکن جديدي جايگزين کوشکي کنند، بايد نام اين بازيکن را از ليست خارج مي کردند.

در همين رابطه، روز گذشته با اين مدافع مصدوم خود به توافق رسيدند تا نامش از ليست خارج شود.

اين دومين بار است که بيژن کوشکي دچار مصدوميت پارگي رباط صليبي پا مي شود.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:02
مس کرمان سه بازیکن جدید گرفت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در روز پایانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر باشگاه صنعت مس کرمان سه بازیکن جدید را به خدمت گرفت تا به نوعی جدایی پنج، شش بازیکن تیمش از جمله مجید خدابنده‌لو، محسن بیاتی‌نیا، کارلوس سالازار ، میلاد فخرالدینی و بیژن کوشکی را جبران کرده باشد.

محسن خلیلی که در فصل ۸۷ ـ ۸۶ به همراه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده بود و مشترکا با هادی اصغری عنوان آقای گل رقابت‌ها را هم به دست آورده بود، با عقد قراردادی شش ماهه به صنعت مس کرمان پیوست. خلیلی که فصل گذشته در استیل‌آذین توپ می‌زد، نیم فصل نخست را بدون تیم سپری کرد.

همچنین مقداد قباخلو که او هم سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، با عقد قراردادی تا پایان فصل به عضویت مس کرمان در آمد. قباخلو در نیم فصل نخست در تیم شهرداری یاسوج توپ می‌زد.

همچنین محمد کرمی مدافع تیم فوتبال دسته اولی گهر زاگرس دیگر بازیکنی بود که امروز به جمع شاگردان بلاژویچ در نیم فصل دوم لیگ برتر اضافه شد.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:03
اميدوارم با مس به روزهاي اوجم بازگردم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

محسن خليلي مي‌گويد با آمادگي کامل به صنعت مس کرمان آمده و معتقد است جايگاه واقعي اين تيم در انتهاي جدول نيست.

مهاجم جديد تيم فوتبال صنعت مس کرمان درباره بازگشت خود به فوتبال پس از 6 ماه اظهار کرد: من در نيم فصل اول چند پيشنهاد از تيم‌هاي ليگ برتري داشتم که آن‌ها را به خاطر بازگشت به پرسپوليس از دست دادم چرا که من قبل از آغاز فصل کمي اميد داشتم که به تيم محبوبم بازگردم با اين حال کادر فني پرسپوليس با آمدن من موافقت نکرد.

وي ادامه داد: پس از آن صلاح ديدم که به دسته يک نروم و با وجود چند پيشنهادي که از اين ليگ داشتم، ترجيح دادم تا نيم فصل بدون تيم بمانم. با پايان نيم فصل نخست ليگ برتر هم مذاکراتي با چند تيم داشتم اما وقتي با مسوولان مس صحبت کردم و ديدم شرايط فني مس طوري است که مي‌توان روي اين تيم حساب باز کرد و هم اينکه مربي بزرگي مثل بلاژويچ بالاي سر تيم است و با توجه به ارتباط خوبي که با هيات مديره و مسوولان باشگاه برقرار شد، تصميم گرفتم که به مس بيايم.

خليلي درباره بازي کردن زير نظر بلاژويچ گفت:‌ زماني که بلاژويچ در ايران بود من سن خيلي کمي داشتم و فرصت نبود که شناخت آنچناني از او به دست بياورم. اما با تعريف‌هايي که از او شنيده‌ام مي‌دانم که بلاژويچ هميشه بر روي ديسيپلين و نظم تاکيد داشته و کارش بار فني بالايي دارد. اميدوارم در ادامه ليگ هم من براي مس مثمر ثمر باشم و هم صنعت مس کرمان بتواند به آينده فوتبالي من کمک کند.

مهاجم پيشين پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چه زماني مي‌تواند به روزهاي اوج خود بازگردد گفت: من هميشه براي خودم اهدافي داشته‌ام. نزديک به دو ماه و نيم است که زير نظر بدنساز شخصي خودم کار مي‌کنم و در اين مدت آمادگي خودم را حفظ کرده‌ام. اميدوارم با مس به روزهاي اوجم بازگردم. متاسفانه پس از اينکه با مصدوميت سنگين از ناحيه رباط صليبي مواجه شدم، ديگر تيمي به من آنچنان اعتماد نکرد و به دليل مصدوميت در بدنسازي‌هاي آغاز فصل تيم‌ها غايب بودم و به همين دليل نمي‌توانستم در طول ليگ آمادگي بالايي داشته باشم. با اين حال اميدوارم در صنعت مس کرمان بتوانم به اهداف خود دست پيدا کنم.

خليلي درباره اين شايعه که او مصدوم است و به هيچ تيمي نمي‌تواند برود گفت: خيلي عجيب است که من سه سال پيش مصدوم شدم اما مردم هنوز هم وقتي من را در خيابان مي‌بينند مي‌گويند پايت چطور است. من بعد از آن مصدوميت يک سال و نيم براي پرسپوليس و مدتي هم براي استيل آذين بازي کردم. علاوه بر اين مصدوميتم از بين رفته بود. حتي پس از آن آسيب‌ديدگي با هر تيمي که صحبت مي‌کردم، اولين بحثم آمادگي بدني‌ام بود و شخصا به آن باشگاه اصرار مي‌کردم که از من تست پزشکي بگيرد. باشگاه مس هم وقتي آمادگي بدني من را ديد، متوجه شد که مصدوميتي ندارم. امروز صبح تست پزشکي دادم و بدون هيچ مشکلي با مس قرارداد امضا کردم.

محسن خليلي در ادامه با اشاره به اينکه جايگاه واقعي صنعت مس کرمان در انتهاي جدول نيست گفت: مس بازيکنان خوبي دارد و اميدوارم که در نيم فصل دوم از فرصت‌ها استفاده کنيم و مس را به جايگاه اصلي‌اش برسانيم که در واقع ميانه‌هاي بالاي جدول است. البته در اين راه نياز شديدي به حمايت مردم خوب کرمان داريم و اميدوارم که آن‌ها در ادامه ليگ در همه بازي‌ها ما را کمک کنند.

وي درباره حضور دو هم‌بازي سابقش در صنعت مس کرمان يعني سپهر حيدري و عادل کلاه‌کج گفت: آن‌ها دوستان خوب من هستند. من براي انتخاب تيم جديدم به بازيکناني که در تيم حضور دارند خيلي توجه داشتم. قبل از آمدنم به مس با ارشاد يوسفي و سپهر و عادل مشورت کردم و از وضعيت مس کاملا مطلع شدم. قرارداد من با مس تا پايان فصل است و اميدوارم که نتايج خوبي با اين تيم کسب کنم.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:04
اعلام برنامه دیدارهای پنج هفته آتی تیم مس کرمان در لیگ برتر ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

برنامه مسابقات ليگ برتر از هفته بيست و دوم تا بيست و ششم از سوي سازمان ليگ برتر اعلام شد. بر این اساس، برنامه پنج هفته از مسابقات تیم مس کرمان به شرح ذیل می باشد ؛

هفته بيست و دوم: چهارشنبه 5 بهمن

فجر شهيد سپاسي – صنعت مس کرمان – ساعت 15:30 – ورزشگاه حافظيه شيراز

هفته بيست و سوم: يکشنبه 9 بهمن

صنعت مس کرمان – داماش گيلان – ساعت 15:30– ورزشگاه باهنر کرمان

هفته بيست و چهارم: پنجشنبه 13 بهمن

صنعت مس کرمان – سايپا – ساعت 15:30– ورزشگاه باهنر کرمان

هفته بيست و پنجم: چهارشنبه 19 بهمن

سپاهان – صنعت مس کرمان – ساعت 15:30- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

هفته بيست و ششم: چهارشنبه 26 بهمن

صنعت مس کرمان – تراکتورسازي – ساعت 15:30– ورزشگاه باهنر کرمان

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:06
بلاژویچ دیر فهمید بازیکن ما سه اخطاره است ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بلاژویچ به دلیل آنکه کمی دیر در جریان سه اخطاره بودن یکی از بازیکنان قرار گرفته این صحبت ها را انجام داده و هیچ مشکل دیگری بین او و باشگاه در کار نبوده است.

میروسلاو بلاژویچ در نشست مطبوعاتی بعد از بازی با نفت شرایط اداری باشگاه صنعت مس کرمان را یک تراژدی توصیف کرده بود.

در این میان ذوالفقار واحدی قائم مقام باشگاه صنعت مس کرمان در این باره گفت: «بلاژویچ به دلیل آنکه کمی دیر در جریان سه اخطاره بودن یکی از بازیکنان قرار گرفته این صحبت ها را انجام داده و هیچ مشکل دیگری بین او و باشگاه در کار نبوده است. ضمن آنکه این مشکل را هم برطرف خواهیم کرد تا در آینده چنین موضوعی پیش نیاید.»

وی درباره قرار گرفتن صنعت مس کرمان در جایگاه هفدهم جدول هم به قانون گفت: «اگر در همین بازی به جای شکست، پیروز می‌شدیم اکنون در رده یازدهم بودیم. شاید تنها نکته خوب این است که اختلاف امتیاز تیم‌ها نزدیک است و ما اگر در هفته‌های آینده بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم باز هم از این جایگاه جدا می‌شویم و می‌توانیم به میانه جدول برسیم.»

قائم مقام باشگاه صنعت مس کرمان درباره وضعیت بلاژویچ و اینکه آیا باشگاه اولتیماتومی به او داده است افزود: «بعد از هر بازی با بلاژویچ صحبت می‌کنیم اما بحث اولتیماتوم نبوده است. البته هیئت مدیره باشگاه نظرش این بوده که ما باید در 5 بازی نخست نیم فصل دوم تا 10 امتیاز کسب کنیم.»واحدی درباره اینکه اگر این 10 امتیاز کسب نشود چه اتفاقی برای بلاژویچ رخ می دهد هم خاطرنشان کرد: «مشخص نیست اما امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.»

وی همچنین درباره دیدار هفته آینده صنعت مس کرمان با استقلال و اینکه شانسی برای شاگردان بلاژویچ در این دیدار وجود دارد هم تصریح کرد: «ما برای کسب هر سه امتیاز و شکست دادن استقلالی که قهرمان نیم فصل شده به مصافش خواهیم رفت.»قائم مقام باشگاه صنعت مس کرمان درباره اینکه اختلافی بین بازیکنان و کادر فنی صنعت مس کرمان وجود دارد و دلیل رفتارهای عادل کلاه کج در بازی با نفت چه بوده است؛ هم اظهار کرد: «این گونه رفتارها متاسفانه در فوتبال ما و حتی در فوتبال دنیا گاهی هنگام تعویض رخ می دهد که قطعا با کلاه کج برخورد می شود.»

واحدی درباره وضعیت پولادی هم تصریح کرد: «وضعیت این بازیکن ظرف چند روزه آینده مشخص می شود به هر حال فصل نقل و انتقالات تمام شده و او نمی تواند به تیم دیگری برود.»

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:06
پولادی بزودی به تمرینات تیم صنعت مس کرمان باز می گردد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

مدیرعامل باشگاه صنعت مس كرمان گفت: مهرداد پولادی بازیكن تیم فوتبال این باشگاه بزودی به تمرینات تیم باز می گردد.

سید نصرالله گنجعلیخانی روز پنجشنبه افزود: پولادی بازیكن بزرگی است و به باشگاه صنعت مس كرمان تعهد دارد.

وی ادامه داد: باشگاه صنعت مس كرمان بر اساس قراردادی كه ابتدای فصل با این بازیكن منعقد كرده است، بر حضور وی در تیم حساب كرده و پولادی نیز باید به تعهداتش نسبت به تیم عمل كند.

گنجعلیخانی، اظهار داشت: پس از انجام صحبت هایی با پولادی، سرانجام مقرر شد با بازگشت وی به تیم مس كرمان، ضمن خدمت به این تیم، زمینه راهیابی مجدد پولادی به تیم ملی نیز فراهم شود.

مدیرعامل باشگاه صنعت مس كرمان، بیان كرد: پولادی نباید اجازه دهد، افراد دیگری برای وی تصمیم بگیرند و در مورد این بازیكن نظر دهند.

وی با اشاره به این كه پولادی در دیدار مس با استقلال بازی نخواهد كرد، گفت: اگر این بازیكن سریعتر به تمرینات تیم بر گردد و آمادگی لازم را كسب كند، با نظر كادر فنی می تواند در تركیب تیم مس در دیدار با نفت آبادان در روز پنجشنبه 29 دی ماه حضور داشته باشد.

گنجعلیخانی، در مورد شكایت باشگاه مس كرمان از این بازیكن، افزود: ما به تعهدات خود در قبال این بازیكن عمل كرده ایم و بهتر است پولادی نیز به تعهدات خود نسبت به تیم پایبند باشد.

وی ادامه داد: هنگامی كه احساس شود، رفتار پولادی بی توجهی به مردم كرمان و تیم مس است، حق قانونی باشگاه شكایت از وی خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه مس كرمان در بخش دیگری از سخنان خود در مورد شكست این تیم در دیدار خانگی مقابل نفت تهران، اظهار داشت: 'میروسلاو بلاژویچ' از سوی هیات مدیره باشگاه حمایت می شود تا با جدیت كار خود را در تیم مس كرمان ادامه دهد.

گنجعلیخانی، افزود: تمامی بازیكنان نیز باید نهایت تلاش خود را برای اجرای برنامه های مورد نظر سرمربی در درون زمین داشته باشند و از او تبعیت كنند.

مهرداد پولادی در زمان نقل و انتقالات نیم فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال قصد جدایی از تیم مس كرمان را داشت كه مسوولان باشگاه مس كرمان با خواسته وی مخالفت كردند و پولادی در اعتراض به این مخالفت تمرینات تیم را ترك كرده است.

تیم فوتبال صنعت مس كرمان با 19 امتیاز در جایگاه هفدهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد و در ادامه رقابت های لیگ برتر یكشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی میهمان تیم استقلال تهران خواهد بود.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:08
پیروزی ارزشمند مس کرمان مقابل استقلال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

صنعت مس کرمان موفق شد در هفته بیستم از لیگ برتر با پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال تهران به یک پیروزی ارزشمند در ورزشگاه ازادی تهران دست یابد.

در 15 دقیقه ابتدایی، توپ فقط در میانه میدان چرخید و پرس فشرده ای که هر دو تیم در یک سوم میانی اعمال می کردند، مانع از آن می شد که هر دو تیم به دروازه یکدیگر نزدیک شوند.

بعد از دقیقه 15 استقلال دو بار روی حرکات محسن یوسفی که جزو معدود خوب های این نیمه بود، صاحب موقعیت های نصفه نیمه شد ولی در هر دو بار گوران یورکویچ راه به جایی نبرد. در ادامه حرکت جی لوید ساموئل در دقیقه 35 می توانست استقلال را به دروازه حریف نزدیک کند ولی محمود رفیعی برخورد او با اسماعیل بیگی را خطا تشخیص نداد.

اما در پنج دقیقه پایانی نیمه اول، استقلال فشار بیشتری روی دروازه حریف وارد کرد و در همین دقایق بود که می توانست روی سانتر یوسفی و ضربه سر برهانی به گل برسد اما ضربه آرش در آستانه ورود به دروازه به بدن اسماعیل بیگی برخورد کرد و به بیرون رفت. در وقت اضافه این نیمه هم کرنر جباری با ضربه سر حنیف عمران زاده همراه شد اما این توپ هم از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول بدون گل خاتمه یابد.

به این ترتیب در هفته بیستم لیگ برتر باشگاههای کشور ، تیم صنعت مس کرمان موفق شد موقعیت خود را از منطقه خطر سقوط به لیگ دسته یک نجات داده و با 22 امتیاز به رده 14 جدول بالا بکشد.

ورزشگاه: آزادي تهران
داور: محمود رفيعي. كمك ها: محسن فريماني و حسين طالقاني
تماشاگر: کمتر از 3 هزار نفر
اخطار: آرش برهانی (39) از استقلال

صنعت مس كرمان:
ارشاد يوسفي، سپهر حيدري، شجاع خليل زاده، وحيد اسماعيل بيگي، فرهاد سالاری پور، فرزاد حسين خاني، قاسم دهنوي، آرارات آراكليان، مصطفی سیفی، كيوان امرايي، احمد حسن زاده،
مربي: ميروسلاو بلاژويچ

استقلال:
سيد مهدي رحمتي، پژمان منتظري، حنيف عمران زاده، ميثم حسيني، علي حمودي، جي لويد ساموئل، كيانوش رحمتي، محسن یوسفی، مجتبي جباري، رش برهاني و گوران یوركويچ
مربي: پرويز مظلومي

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:08
مستحق ‌پیروزی بودیم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

میروسلاو بلاژویچ پس از پیروزی یک بر صفر برابر استقلال گفت: خیلی خوشحالم، امروز تیم بزرگی را بردیم و برای این پیروزی مستحق‌تر از حریف بودیم. یکسری مشکلات داشتیم که آنها را حل کردیم.

وی ادامه داد: از دکتر داوری رئیس هیئت مدیره باشگاه مس تشکر می‌کنم. با حمایت‌های او توانستیم تیم را متحول کنیم. با نتیجه‌ای که برابر استقلال به دست آوردیم برای ادامه کار انگیزه مضاعفی داریم اگر چه کارمان بسیار سخت است.

سرمربی مس کرمان تأکید کرد: پیش از این هیچ‌وقت در ورزشگاه آزادی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران باختی نداشتم و امروز هم نمی‌خواستم در ورزشگاه آزادی بازنده شوم.

بلاژویچ در مورد اینکه جایگاه مس در پایان فصل کجا خواهد بود، گفت: سعی می‌کنیم بین تیم‌های نهم تا یازدهم جدول قرار بگیریم. ۸ بازی خانگی داریم که تصورم این است که در بازی‌های خانگی پیروز خواهیم شد.

وی ادامه داد: مربیان تمام تیم‌های ته جدولی تحت فشار هستند و همه باید خوب نتیجه بگیرند اما وقتی مس تیم بزرگ استقلال را شکست می‌دهد نشان می‌دهد که ظرفیت برد و موفقیت را دارد. (وی در این لحظه برای خبرنگاران بوسه فرستاد!)

بلاژویچ در مورد رفتار کیوان امرایی نسبت به تعویضش گفت: شک نکنید با او شدیداً برخورد می‌کنم.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:09
شخصا با جریمه کردن بازیکنان مخالف هستم. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی صنعت مس کرمان با اشاره به اینکه هیچ محدودیتی از سوی باشگاه برای برخورد با بازیکنان خاطی ندارم گفت: شخصا با جریمه کردن بازیکنان مخالف هستم.

میروسلاو بلاژویچ ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل نفت آبادان گفت: برد مقابل استقلال تاثیر مثبتی بر روحیه بازیکنان تیم داشته است و مطمئنا نتیجه مثبت آن را روی بازی فردا خواهیم دید.

وی تصریح کرد: البته مسئله ای که وجود دارد غرور بازیکنان ناشی از این برد است که باید به بازیکنان تیم گوشزد شود.

بلاژوویچ بازی مقابل نفت آبادان را بازی بسیار سختی دانست وگفت: این بازی از این حیث حیاتی است که اگر موفق شویم تیم نفت را ببریم به میانه های جدول راه می یابیم و در صورت عدم موفقیت، تیم به شرایط قبل از بازی مقابل استقلال برمی گردد.

وی یادآورشد: نفت آبادان تیم خوبی است و مس کرمان بازی بسیار سختی مقابل این تیم که تمایل زیادی به هجومی بازی کردن و بردن دارد، خواهد داشت.

سرمربی مس کرمان ابراز داشت: نباید گول نتیجه چهار بر صفر نفت مقابل سپاهان را بخوریم و باید این مطلب را در نظر داشت تیم نفت همان تیمی است که موفق به شکست استقلال شده است.

چیرو بیان داشت: اگر بگوییم در تیم مس نظم بر اوضاع حاکم نیست بی عدالتی است و باید گفت تیم مس کرمان در شرایط خاصی است که بایستی امتیازات بیشتری کسب کند.

وی ادامه داد: هر بازیکنی صرف نظر از نامی که دارد اگر خارج از ضوابط باشگاه و تیم رفتار کند با وی به شدت برخورد می شود حال این بازیکن مهرداد پولادی یا هر بازیکن دیگری باشد.

بلاژویچ اظهار داشت: هیچ محدودیتی از سوی باشگاه برای برخورد با بازیکنان خاطی ندارم هم می توانم اجازه بازی به آنان ندهم و هم از جریمه استفاده کنم اما شخصا با جریمه کردن بازیکنان مخالف هستم.

سرمربی مس کرمان گفت: هم برای کیوان امرایی وهم عادل کلاه کج از سوی باشگاه جریمه در نظر گرفته شده که موافق جریمه نیستم اما با تنبیه آنها موافقم.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:10
سيلي سرپرست صنعت مس کرمان به گزارشگر سیمای مرکز كرمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

مسابقه دو تیم صنعت مس کرمان و نفت آبادان در پایان دو حاشیه داشت.

* فونيکه‌سي مهاجم نفت آبادان و شجاع خليل زاده بازيکن صنعت مس کرمان که از بازي دور رفت با يکديگر مشکل داشتند، در جريان بازي چند بار با هم درگيري لفظي پيدا کردند تا اينکه اين درگيري به راهرو ورزشگاه کشيد. شروع کننده اين درگيري فيزيکي شجاع خليل زاده بوده و مهاجم نفت از عصبانيت با مشت شيشه رختکن را شکست.
آلبرت نماينده فدراسيون اين درگيري را خاتمه داد.

* پس از پايان مسابقه صنعت مس کرمان و نفت آبادان سرپرست تيم مس کرمان نیز با گزارشگر اين بازي درگيري پيدا کرد.

گفته مي شود به گوش سرپرست تيم صنعت مس کرمان رسانده اند که گزارشگر بازي عليه اين تيم صحبت کرده و او هم تاب نياورده و با وي درگير شده است. نيروي انتظامي به اين حادثه رسيدگي کرد.

وي در هنگام گزارش بازي مدعي شده بود كه گنجعلي خاني به صورت خانوادگي در حال مديريت باشگاه صنعت مس کرمان است و هاشمي،سرپرست فعلي تيم برادر ناتني اوست.

در پايان مسابقه،هاشمي به سمت گزارشگر رفت و پس از درگيري لفظي طرفين،كار بالا گرفت و هاشمي يك سيلي به صورت گزارشگر زد.

اين در حالي است كه پس از مسابقه دور رفت صنعت مس کرمان مقابل استقلال هم درگيري مشابهي ميان بازيكنان صنعت مس کرمان و صمد مرفاوي با گزارشگر تلويزيون كرمان به وجود آنده بود.

Fc Bayern München
01-20-2012, 16:10
بازی عجیبی مقابل نفت آبادان داشتیم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سرمربی تیم صنعت مس كرمان گفت: بازی عجیبی را مقابل تیم نفت آبادان انجام دادیم اما از عملكرد بازیكنانم راضی هستم.

میروسلاو بلاژویچ شامگاه پنجشنبه پس از دیدار دو تیم صنعت مس كرمان و نفت آبادان در جمع خبرنگاران افزود: 20 دقیقه نخست این دیدار را در اختیار داشتیم و اگر از این فرصت برای گلزنی استفاده می كردیم شاید در ادامه شرایط بازی متفاوت شده بود.

وی ادامه داد: بازیكنان ما در طول مسابقه روحیه خوبی داشتند به طوری كه پس از دو بار عقب افتادن از حریف با روحیه خود گلهای خورده را جبران كردند و بازی به تساوی كشید.

بلاژویچ، اظهار داشت: پس از اینكه تیم ما گل دوم را پس از گل مساوی دریافت كرد، شوك به تیم ایجاد شد اما به بازیكنان به دلیل جبران گل دوم تبریك می گویم.

سرمربی تیم صنعت مس كرمان، در مورد حضور كیوان امرایی در این دیدار خاطرنشان كرد: امرایی در جریان بازی با استقلال فضای خوبی را به وجود نیاورد و من این قضایا را فراموش نمی كنم.

وی با اشاره به اینكه او را 10 میلیون تومان جریمه نقدی كردم، افزود: در این دیدار برای نتیجه گرفتن تیم به او نیاز داشتم اما با بهتر شدن نتایج تیم او را تنبیه خواهم كرد.

بلاژویچ، همچنین در ادامه در رابطه با صحبت های اخیر پولادی در مورد وی، گفت: قسم می خورم كه حرف های اخیر پولادی دروغ است، قبل از بازی با استقلال او را در بغل گرفتم و می خواستم از حضورش در تیم استفاده كنم اما هشت بازیكن مس از این اقدام ناراضی بودند و حضور دوباره او در تیم را قبول نمی كردند.

وی با اشاره به علت تعویض 'محسن خلیلی' و 'مصطفی سیفی' در نیمه نخست افزود: خلیلی هفت ماه و سیفی سه ماه از میدان مسابقه دور بودند و نمی توانستم به آنها فشار وارد كنم و باید به آنها استراحت می دادم.

بلاژویچ، دخالت مسوولان باشگاه در امور مربوط به سرمربی را بیان حرف های بی ربط دانست و گفت: در تمام عمر فوتبالی ام اجازه نداده ام كسی در كارم دخالت كند.

سرمربی تیم صنعت مس كرمان در ادامه در مورد گنجعلیخانی، مدیرعامل باشگاه نیز گفت: این فرد یكی از بهترین آدم هایی است كه در عمرم دیده ام ، وی فرد سالم و خوبی است و این موضوع را با صداقت و از ته دل می گویم.

وی خاطر نشان كرد: بهتر از این فرد نمی شود و ذلیلی ندارد جور دیگری در مورد وی سخن بگویم.

تیم صنعت مس كرمان و نفت آبادان به نتیجه مساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

42d3e78f26a4b20d412==