PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90

n_mamali
06-18-2011, 12:54
اخبار و نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90 را در این پست بزارین

[Only Registered And Activated Users Can See Links](21).jpg

n_mamali
06-22-2011, 16:02
مهدي مهدوي کيا براي عقد قرارداد و بازديد از امکانات داماش گيلان وارد رشت شد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
منطقه خزر مهدي مهدوي کيا که در دو فصل گذشته با پيراهن استيل آذين در ليگ برتر فوتبال به ميدان رفت پس از سقوط اين تيم به ليگ دسته اول و به دنبال مذاکره با امير عابديني مديرعامل داماش در آستانه عقد قرارداد رسمي با نماينده ليگ برتري گيلان قرار دارد.
مهدوي کيا بدين منظور روز سه شنبه به همراه خانواده وارد رشت شد تا پس از بررسي امکانات داماش نظر نهايي اش را در خصوص عقد قرارداد به مديرعامل اين تيم اعلام کند.

n_mamali
06-24-2011, 16:13
مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان اصفهان با مديرعامل باشگاه داماش گيلان به توافق رسيد تا با عقد قراردادي دو ساله به عضويت اين باشگاه درآيد.
این مدافع ملی پوش 31 ساله که علاوه بر سپاهان سابقه بازی در تیم‌های شموشک نوشهر و نساجی قائمشهر را نیز دارد، امروز پنجشنبه با امیر عابدینی، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان مذاکره کرد و برای امضای قراردادی دو ساله با این تیم گیلانی به توافق رسید.

بنگر یکی از باسابقه ترین بازیکنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان به شمار می آید که با این تیم به دو قهرمانی لیگ برتر و دو قهرمانی جام حذفی رسیده است. این بازیکن همچنین 13 بازی برای تیم ملی فوتبال کشورمان انجام داده است.

تا به امروز بازیکنانی چون میلاد زنیدپور، محمد غلامی، عباس آقایی، جهانگیر عسگری و ابوذر رحیمی به عضویت تیم داماش گیلان درآمده‌اند.

n_mamali
06-26-2011, 11:07
مگنو باتيستا داسيلوا هافبک پيشين تيم‌هاي فوتبال گرميو و سانتاندر برزيل با عقد قرارداد رسمي به تيم فوتبال داماش گيلان پيوست.
"مگنو باتیستا داسیلوا" هافبک بازیکن 26 ساله تیم‌های فوتبال گرمیو باروئری و سانتاندر برزیل با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال داماش گیلان پیوست. این بازیکن که در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند، شنبه شب با حضور در باشگاه داماش قراردادش را با تیم فوتبال این باشگاه بصورت رسمی منعقد کرد.
پیش از این بازیکن برزیلی، میلاد زنیدپور، محمد غلامی، جهانگیر عسگری و عباس آقایی به جمع نفرات تیم فوتبال داماش برای حضور در یازدهمین دوره لیگ برتر پیوسته بودند.

n_mamali
06-26-2011, 18:08
دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال استقلال با داماش قرارداد دو ساله و داخلي امضا کرد.
وکيل محمد محمدي امروز با مسئولان باشگاه داماش گيلان قراردادي دو ساله و داخلي امضا کرد تا دروا‌زه‌بان فصل گذشته استقلال فصل آينده را در اين تيم سپري کند.
محمدي خودش در ايران حضور ندارد.

n_mamali
07-04-2011, 12:29

مهدی مهدوی کیا بازیکن سابق استیل آذین امروز با قرارداد یک ساله به تیم داماش گیلان پیوست. داماش بعد از بانک ملی، پرسپولیس، بوخوم، هامبورگ، فرانکفورت و استیل آذین هفتمین تیم دوران حرفه ای کاپیتان سابق تیم ملی ایران است.

malavan anzali
07-04-2011, 12:53
اصلا این داماش داره میره رو اعصابا

n_mamali
07-04-2011, 22:41
محمدي دومين بازيکني بود که بعد از مهدوي کيا رسما به تيم داماش پيوست.
محمد محمدي دومین بازیکنی بود که بعد از مهدی مهدوی کیا امروز به تیم داماش پیوست.
به گزارش ايلنا، محمد محمدي پس از بازگشت به ايران، به همراه مدير برنامه هاي خود در باشگاه داماش حاضر و با امير عابديني ديدار و گفتگو کرد.
وي پس از ديدار و گفت‌وگو با مديرعامل باشگاه، امير عابديني، عکس هايي با پيراهن هاي داماش گيلان گرفت. اين در حالي است که پس از پيوستن محمدي به داماش گيلان شايعاتي مبني بر پيوستن وي به ديگر باشگاه ها بر سر زبان ها افتاده بود که وي با حضور در باشگاه ورزشي داماش ايرانيان، به همه اين شايعات خاتمه داد.

sina acm
07-20-2011, 01:14
تیم فوتبال داماش گیلان در دومین ديدار تدارکاتی‌اش حریف ترک خود را با نتيجه 3 بر 1 شکست داد. داماش امروز در پنجمین روز از اردوی تدارکاتی خود در ترکیه دومین بازی دوستانه را با پیروزی پشت سر گذاشت. حریف امروز داماش، تیم دسته اولی گریسن اسپور تركيه بود.

به گزارش گل به نقل از سايت هواداران داماش، مهدی دینورزاده سرمربی داماش گیلان در این دیدار چهره‌ای متفاوت در مقایسه با بازی اول از تیم ارائه داد. در این دیدار محمد محمدی، مهدی مهدوی‌کیا، علیرضا نظیف‌کار، آلوز، ابوذر رحیمی، مگنو باتیستا، عباس آقایی، بهنام افشه، جهانگیر عسگری، محمد غلامی و افشین چاووشی در ابتدای بازی برای داماش به میدان رفتند. محمدرضا مهدوی که در بازی قبلی به میدان رفته بود امروز با استراحت در کنار زمین شاهد بازی بود.
بازی را داماشی‌ها بهتر آغاز کردند و با میدانداری آقایی و فرارهای افشه دو موقعیت عالی را از دست دادند اما تیم گریسن اسپور که از تیم‌های دسته اول باشگاه‌های ترکیه است روی یک ضدحمله در دقیقه10 توانست به گل دست یابد.

داماش پس از این گل بر شدت حملات خود افزود و توانست در پی ارسال کرنر عباس آقایی و ضربه سر زیبای چاووشی گل مساوی را در دقیقه22 به ثمر برساند. 4دقیقه بعد در پی ارسال مهدوی‌کیا این بار جهانگیر عسگری با یک ضربه سر گل دوم را به ثمر رساند. داماش در ادامه نیمه اول حملات بیشتری را پایه‌گذاری کرد اما نتوانست به گل‌هاي بیشتری دست یابد.

با شروع نیمه دوم دینورزاده تغییرات دیگری در ترکیب تیم ایجاد کرد تا همه بازیکنان امکان عرض‌اندام پیدا کنند. در شروع نیمه دوم سیامک سرلک جانشین عسگری شد و داماش همچنان میداندار بازی بود. از دقیقه 65 تا 70 داماش 8تعویض دیگر انجام داد که حسینی، جهانبخش، مختاری، فرزاد محمدی، میلاد نصرتی، فراهانی و محمد کریمی به ترتیب جانشین مهدوی‌کیا، مگنو، آلوز، غلامی، افشه، محمد محمدی و چاووشی شدند. در دقیقه37 نیمه دوم فرار زیبای علی حسینی و پاس به بیرون وی کریمی را در موقعیتي بسیار عالی قرار داد و این جوان نیز به زیبایی گل سوم داماش را به ثمر رساند. اسماعیل‌زاده و محمدی نیز جانشین رحیمی و آقایی شدند.

گفتني است تمرینات داماش گیلان همچنان در گرین‌پارک ترکیه ادامه خواهد یافت و سومین دیدار دوستانه در این کمپ در روز پنجشنبه برگزار خواهد شد .

sina acm
08-18-2011, 01:26
نکته قابل توجه این بود که بازیکنان داماش روی هر دو گل تراکتور از دقیقه 80 به بعد معترض بودند و شعارهای تماشاگران هم به شدت علیه مظفری زاده بود

سایت گل - شاید امیر قلعه نویی هم باور نداشت که وقتی تیمش تا دقیقه 80 دو بر یک از حریف عقب بود در فاصله یک دقیقه ناگهان مرد پیروز ورزشگاه سردار جنگل باشد . قلعه نویی هر سه تعویض خود را انجام داده بود و خط هافبک تراکتورسازی به شدت تنبل و بی ذوق توپ ها را یکی بعد از دیگری به آغوش محمد محمدی ، دروازه بان داماش می فرستاد اما ناگهان محسن حسینی ، مدافع بلند قامت تراکتور سازی که گل اول این تیم را به ثمر سانده بود روی که سانتر ارسالی که در دستان محمدی می رفت جای بگیرد بلند شد و تور دروازه داماش را بلرزه درآورد . بعد از این گل محمدی و یاران داماش به شدت به سعید مظفری زاده معترض بودند و جو ورزشگاه بهم ریخت ! محمدی اعتقاد داشت که مدافع تراکتور روی او خطا مرتکب شده اما فایده ای نداشت و بازی دو بر دو مساوی شده بود . قلعه نویی که حالا خیالش راحت بود که با یک امتیاز به تبریز بر می گردد ، خم شد روی زمین تا بطری آب را بردارد و جرعه ای بنوشد که ناگهان یک نفر فریاد زد پنالتی ! فاصله شکست تا پیروزی برای تراکتور چهار دقیقه بود . ابراهیمی در خلاف جهت محمدی گل سوم تراکتور را به ثمر رساند و سومین پیروزی متوالی شاگردان قلعه نویی این گونه رقم خورد. نکته قابل توجه این بود که بازیکنان داماش روی هر دو گل تراکتور از دقیقه 80 به بعد معترض بودند و شعارهای تماشاگران هم به شدت علیه مظفری زاده بود

David Sina
11-21-2011, 20:57

مهدوی کیا: خدا را شکر هامبورگی ها هنوز به یادم هستند!/ فوتبالم که تمام شود ؛ ستاره های بزرگ دنیا را به ایران می آورم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

مهدی مهدوی کیا تائید کرد برای شرکت در بازی خیریه ، 13 دسامبر به هامبورگ سفر می کند.

کاپیتان سابق تیم ملی در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:« برای بازی خیریه به نفع کودکان گرسنه آفریقایی ، از من دعوت شده که در تیم ستاره های هامبورگ به مصاف ستاره های بزرگ دنیا برویم. خیلی خوشحالم از اینکه هامبورگی ها هنوز به یاد من هستند و برای چنین رویدادهایی از من دعوت می کنند. به احترام این دعوت و با هماهنگی انجام شده با باشگاه در این مسابقه شرکت می کنم.»
او ادامه داد:« بازی دوباره در ورزشگاه شهر هامبورگ و در کنار دوستان سابقم اتفاق خیلی خوشایندی است برایم. خیلی خوشحالم که به این بازی انسان دوستانه دعوت شدم و می توانم نقش کوچکی در این اقدام انسانی داشته باشم. به هر حال اینکه روبروی جمعی از بزرگترین بازیکنان تاریخ دنیا مثل رونالدو ، زیدان و فیگو به میدان می روم ، آن هم در ورزشگاهی که تماشاگرانش سال های بسیار خوبی را برای زندگی ورزشی ام ساخته بودند ، حسی بی نظیر است.»
مهدی که خودش هم فعالیت های خیریه در کشورمان انجام می دهد؛ در پاسخ به این سئوال که خودش آیا برنامه ای برای دعوت از ستارگان فوتبال جهان برای کمک به کودکان مستمند ایرانی ندارد ، گفت:« راستش برنامه های زیادی از این دست ، با توجه به اندک ارتباطاتی که دارم در ذهنم هست. راستش فعلا که بازی حرفه ای اجازه انجام شان را نمی دهد اما مطوئن باش بعد از پایان فوتبالم ، وقت زیادی را برای اینگونه مراسم می گذارم و برنامه های مختلفی برای دعوت از بازیکنان سرشناس و برگزاری برنامه های خیریه و خیلی از اقدامات این چنینی دیگر دارم که انشاالله اگر عمری باشد ، انجام شان می دهم.»

khabaronline.ir

DanielBahrami
12-04-2011, 13:57
محمدي:شكست صبا در قم كار بزرگي است

دروازه بان تيم فوتبال داماش گيلان گفت: شکست دادن تيم صبا در قم که يکي از مدعيان ليگ برتر به شمار مي رود، کار بزرگي است.

محمد محمدی پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و داماش گیلان گفت: دربازی امروز، مقابل تیمی قرار گرفتیم که به نظر من در کنار تیم سپاهان اصفهان بهترین و تاکتیکی ترین تیم لیگ برتر است.

وی در مورد شایعات منتشر شده در مورد جدایی اش از تیم داماش گیلان در نیم فصل افزود: بدلیل مشکلات خانوادگی ناچار به ترک داماش هستم و این مورد را به امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه نیز اعلام کرده ام.

دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران ادامه داد: در مورد جدایی ام در نیم فصل منتظر تصمیم گیری مسئولان باشگاه هستم اما در هر صورت تابع هر تصمیمی هستم که در مورد من گرفته شود.

محمدی در مورد جایگزینی وحید طالب لو دروازه بان تیم شاهین بوشهر با وی در تیم داماش اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: مطمئنم که باشگاه جانشین مناسبی را برای من پیدا خواهد کرد.
دیدار تیم های صبای قم و داماش گیلان از چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عصرشنبه با نتیجه یک بر صفر به سود داماش در ورزشگاه یادگار امام راحل قم خاتمه پیدا کرد .

منبع :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%B3%D8%AA_%D8%B5%D8%A8%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D9%82 %D9%85_%D9%83%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF %D9%8A_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

DanielBahrami
12-26-2011, 18:04
پس از ابراز بي ميلي دنيزلي؛

محمد محمدي در داماش گيلان ماندني شد

دروازه بان تيم فوتبال داماش گيلان پس از گفتگو با امير عابديني، مديرعامل اين باشگاه از تصميم خود مبني بر جدايي از جمع آبي پوشان گيلاني منصرف شد.

پس از انتشار خبر عدم تمایل دنیزلی برای جذب محمد محمدی، این دروازه بان با حضور در باشگاه داماش و گفتگو با امیر عابدینی، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در تیم فوتبال این باشگاه ماندنی شد.

موضوع انتقال محمد محمدی هفته گذشته با حضور علی پروین و جمشید زارع، قائم مقام باشگاه پرسپولیس در دفتر عابدینی، مراحل نهایی خود را طی کرده بود و دو طرف به توافق کامل رسیده بودند اما با انتشار خبر هدایت تیم پرسپولیس توسط مصطفی دنیزلی، عابدینی به دلیل مسائل سال 1385 بین محمدی و دنیزلی به وی یادآوری کرد که در صورت عدم تمایل دنیزلی، وی می‌تواند در تیم فوتبال داماش گیلان به عنوان سنگربان به کار خود ادامه دهد.

امیر عابدینی پس از پایان جلسه امروز گفت: من بازگشت محمدی را به فال نیک گرفتم و وی به تمرینات داماش گیلان خواهد پیوست. محمدی تا پایان فصل همچنان از دروازه تیم فوتبال داماش گیلان حفاظت خواهد کرد.

منبع :

hamedss
01-13-2012, 14:18
عابدینی ماهیت واقعی سقف قرارداد را فاش کرد

حضور کاشانی در شاهین نه تائید شد نه تکذیب

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در برنامه شب گذشته نود با اعتراف به عقد قرارداد 600 میلیون تومانی با دروازه‌بان تیم خود، ماهیت واقعی قانون سقف قرارداد را فاش کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه نود شب گذشته از ساعت 23:30 آغاز شد که این برنامه بررسی بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر اختصاص داشت.

سؤال شب گذشته این برنامه در مورد این بود که کدام یک از گزینه‌ها مهم‌ترین نقل و انتقال نیم فصل بوده است که در پایان سه ساعت و بیست دقیقه برنامه حدود یک میلیون و 554 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و 58 درصد به مهدی مهدوی‌کیا (پرسپولیس) 26 درصد جی‌لوید ساموئل (استقلال) 11 درصد قاسم حدادی‌فر(تراکتورسازی) و 5 درصد کرار جاسم (شاهین بوشهر) رای دادند.

* اعتراف کعبی به انجام خطای پنالتی
در بررسی بازی‌های لیگ برتر، دیدار تیم‌های راه‌ آهن و ملوان پخش و موارد داوری آن مورد بررسی قرار گرفت. حسین کعبی که در این دیدار مرتکب خطای پنالتی شده بود، در مصاحبه با دوربین نود اذعان داشت که سوت داور برای نشان دادن نقطه پنالتی صد در صد درست بوده است.
مسعود مرادی کارشناس برنامه نود این پنالتی را درست دانست و همان کارت زرد را نیز کافی اعلام کرد اما فردوسی‌پور اصرار بر این داشت که داور باید به حسین کعبی کارت قرمز می‌داد که در پایان مرادی این موضوع را نپذیرفت و همان کارت زرد را کافی دانست.

* اعتراض رشتی ها به اتفاقات پشت پرده باشگاه داماش
در ادامه برنامه نود در خصوص وضعیت نابسامان بلیت فروشی در ورزشگاه گیلان صحنه‌هایی پخش شد که تماشاگران به سختی و با مشکلات زیادی می‌توانستند بلیت برای دیدار استقلال و داماش را تهیه کنند.
همچنین در مصاحبه‌هایی با هواداران گیلانی در خصوص مشکلات مالی این تیم صحبت شد که هواداران معتقد بودند ابراهیم قاسمپور سرمربی پیشین این تیم به علت همین مسائل مالی رفته است و احتمال دارد بازیکنان نیز در آینده از این تیم جدا شوند.

* عابدینی: اسپانسر در بند است
پس از این اعتراض هواداران امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان پشت خط تلفنی آمد و در ابتدا با اشاره به صحبت‌های پرویز مظلومی در خصوص زمین نامساعد ورزشگاه عنوان کرد: من به مظلومی احترام می‌گذارم اما باید انصاف داشته باشیم و تیم قدرتمند را اعلام کنیم. ما در آزادی شانس بیشتری برای گل داشتیم و اگر هافبک‌مان اشتباه نمی‌کرد، بازی را واگذار نمی‌کردیم.
رحمتی بهترین بازی خود را برابر داماش انجام داد و در ورزشگاه گیلان نیز داماش بسیار قدرتمند بازی کرد.
وی ادامه داد:‌ ما مشکلات مالی شدیدی داریم و سایر تیم‌ها هم شاید چنین مسائلی داشته باشند اما راهکارهایی دارند که ما نمی‌توانیم آن راهکارها را داشته باشیم زیرا شرایط ویژه‌ای داریم.
ما برای قاسمپور شرایط مالی کامل فراهم کرده بودیم، اما او پس از گرفتن استخاره تصمیم به رفتن کرد.
مدیر عامل باشگاه داماش گیلان افزود: خوشبختانه اخیرا مسئولان استانی به کمک تیم آمده‌اند و تلاش‌هایی را برای بهبود شرایط این تیم انجام می‌دهند.
مسئولان قضایی ناظری برای بررسی شرایط باشگاه گذاشته‌اند. این ناظر قضایی خود ورزشی است و قبلا در استقلال و در کشتی حضور داشته است. امیدوارم با تعامل بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
وی درباره اختلاف و مشکلاتی که گریبانگیر این باشگاه شده بود، افزود: پس از این اتفاقات اسپانسر باشگاه ما در بند است کسی به ما پول نمی‌دهد.

پس از این اظهار نظر فردوسی پور از مدیرعامل داماش پرسید که آیا به دلیل اختلاس 3 میلیاردی اسپانسر شما دربند است که عابدینی این مورد را تائید کرد و گفت:ما درصدی از فدراسیون فوتبال دریافت کردیم و مبلغی هم برای انتقال مهدی مهدوی‌کیا به پرسپولیس دریافت خواهیم کرد که 120 میلیون است و 30 میلیون هم خود مهدی باید بدهد.

* مدیر عامل باشگاه: سقف قرارداد در داماش 470 میلیون است
در ادامه صحبت‌های عابدینی، فردوسی‌پور درباره قراردادهای بازیکنان داماش سؤال پرسید که مدیر عامل داماش گیلان خاطرنشان کرد: ما از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و مبالغی را برای جابجایی بازیکنان پرداخت کردیم. قبول دارم برای دو بازیکن 500 میلیون به علت انتقال آنها پرداخت کردیم.
بازیکنان ما همگی در یک رده هستند و سقف قرارداد 470 میلیونی دارند نه 350 میلیون. البته محمد محمدی دروازه بان تیم ما استثنا است که با مبلغ 600 میلیون تومان به تیم ما ملحق شد.
در ادامه صحبت‌های عابدینی در خصوص استعفای خود خاطرنشان کرد:‌ شرایط باشگاه به هیچ عنوان مناسب نیست ونمی‌خواهم کاری کنم به مردم گیلان ظلم کند. اگر کسی بتواند در این شرایط باشگاه را اداره کند، باید مجسمه او ساخته شود.
وی در پایان نیز از اینکه جذب دروازه بان خارجی در تیم ممنوع است، اعتراض داشت و علت گران شدن قرارداد دروازه‌بانان را نیز همین موضوع دانست.

* رجب زاده؛مهمان ویژه برنامه نود
مهدی رجب‌زاده بازیکن تیم فجر سپاسی مهمان ویژه شب گذشته برنامه نود بود. وی که عملکرد خود را در ذوب آهن به عنوان بهترین گلزن می‌دانست، افزود: 54 گل برای ذوب‌ آهن به ثمر رساندم که به عنوان بهترین گل زن این تیم به حساب می‌آیم. و پس از عنایتی، برهانی و فضلی در رده چهارم برترین گلزنان لیگ هستم.
رجب‌زاده در واکنش به اینکه فردوسی پور اعلام کرد که پس از هر گل پیراهن خود را درمی‌آورد، افزود: در گذشته چنین کاری می‌کردم ولی هم اکنون با این کار منشوری خواهم شد و کمتر دست به چنین کاری می‌زنم. (با خنده)
وی از شرایط خود در امارات راضی بود و اعلام کرد که اگر بار دیگر به گذشته باز گردد امارات را انتخاب خواهد کرد.
رجب‌زاده در این خصوص گفت: به هر حال شرایط مالی مهم است و باید به فکر آینده و تامین رفاه نسبی باشیم.

* رجب‌زاده: می‌دانستم تیم ملی در جام جهانی نتیجه نمی‌گیرد زیرا حق و ناحق شده بود
در ادامه صحبت‌های رجب‌زاده در خصوص تیم ملی صحبت کرد و عنوان کردکه به علت اینکه در نسلی قرار داشته که پشت اسم‌های بزرگ قرار گرفته بود و به همین دلیل نتوانسته در تیم ملی زیاد بازی کند.
وی درباره خط خوردن خود پیش از اعزام به جام جهانی آلمان گفت: من در آخرین اردو بسیار عملکرد خوبی داشتم و در شرایطی که حق وناحق شده بود مطمئن بودم تیم ملی در جام جهانی نتیجه نمی‌گیرد زیرا چنین حقی پایمال شده.

* سردبیر روزنامه ورزشی در مسائل دلالی دخالت داشت
رجب‌زاده در پاسخ به این سؤال فردوسی پور که آیا در دوران ورزشی خود با مسائل دلالی روبه‌رو شده است، گفت: در فصل 85 -86 قصد داشتم. از ذوب آهن جدا شوم. سردبیر یکی از روزنامه‌های مهم تماس گرفت و اعلام کرد که اگر قصد پیوستن به استقلال و پرسپولیس را دارم باید از طریق او صورت بگیرد. او تهدید کرد اگر چنین امری صورت نگیرد علیه من در روزنامه خود خواهند نوشت اما خوشبختانه من آن سال در ذوب آهن ماندم.

* ابراهیم‌زاده: باشگاه خواسته‌هایم را برآورده نکرد
منصور ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌ آهن در خصوص مشکلات این تیم عنوان کرد: من یک سری درخواست‌هایی داشتم که باشگاه برآورده نکرد قصد جذب مصطفی اکرانی، حبیب گرانی و لطیفی را داشتیم که این امر محقق نشد و فقط توانستیم محمد منصوری را جذب کنیم.
وی درباره شرایط هوار ملا محمد گفت: هوار بدون اطلاع بعد از تعطیلات به تمرینات نیامده و در آینده در خصوص آن تصمیم می‌گیریم.
خسرو ابراهیمی، مدیر عامل باشگاه ذوب‌ آهن پشت خط تلفنی آمد و با قبول اینکه درخواست‌های ابراهیم زاده را برآورده نکرده؛، تاکید کرد: تیم خوبی داریم و قبول دارم که نتوانستیم درخواست‌های سرمربی تیم را برآورده کنیم. قرار گرفتن در هر رده‌ای زمانی که جزو تیم‌های اول تا سوم نیستیم، ‌مهم نیست.

* افراشته: مدیر عامل شاهین تا چند روز آینده مشخص خواهد شد
علی افراشته عضو هیئت مدیره باشگاه شاهین بوشهر درباره انتقال کرار جاسم به این تیم و اینکه آیا مسئولان شاهین بوشهر برای بازی نکردن این بازیکن در فینال جام حذفی 100 یا 200 میلیون توافق کرده‌اند، گفت: نباید به این مسائل حاشیه‌ای بپردازیم. شاید باور شما در باره این قرارداد ترکمانچایی باشد اما کادر فنی تشخیص داده کرار نیازمند آمادگی بیشتری دارد و باید دوران بدنسازی بیشتری را سپری کند.
وی درباره اولتیماتوم به فیروز کریمی سرمربی تیمش گفت: ما از عملکرد کریمی راضی هستیم و مشکلی وجود ندارد.
مدیر عامل باشگاه در یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد و شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این که آیا حبیب کاشانی جزو این گزینه‌های مدیرعاملی است، خاطرنشان کرد: گزینه‌های متعددی وجود دارد ظرف چند روز آینده تکلیف نهایی مشخص خواهد شد.

* کمیته پزشکی پول درمان بازیکن مصدوم شده را پرداخت کرد
هفته گذشته برنامه نود در خصوص مشکل به وجود آمده برای یکی از فوتبالیست‌های مدرسه فوتبال کرج نشان داد. روزبهانی که به علت شوت مربی خود و برخورد توپ با قفسه سینه دچار مشکل شده بود و نیاز به عمل جراحی داشت، با کمک و مساعدت مسئولان روبرو شد. کمیته پزشکی نیز تمام هزینه‌های وی را متقبل شد.

* فوتبال ساحلی و تکذیب اظهارات رئیس سابق از سوی داداش‌زاده
در ادامه برنامه عادل فردوسی‌پور درباره برکناری رضا علی از سمت ریاست کمیته فوتبال ساحلی صحبت کرد.
فردوسی‌پور درباره دعوت 25 بازیکن به اردوی تیم ملی در حالی‌که اوکتاویو سرمربی جدید قرار است 26 دی ماه به ایران بیاید، از رضا علی پرسید که این انتخاب چگونه صورت گرفته است.
رئیس پیشین فوتبال ساحلی اشاره کرد که این انتخابات با هماهنگی اوکتاویو صورت گرفته اما زمانی که بهزاد داداش‌زاده سرمربی پیشین تیم ملی پشت خط آمد این موضوع را رد کرد و گفت حدود سه ماه پیش از من خواسته شد 25 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کنم. پس از آن فهمیدم که قرار است مربی خارجی در تیم ملی حاضر شود. هم اکنون همین بازیکنان با تغییر سه بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

در ادامه برنامه بازی تیم‌های اوساسونا و بارسلونا در چارچوب مرحله کوپادل‌ری اسپانیا نشان داده شده و گل‌های این بازی که با نتیجه 2 بر یک به سود بارسا به پایان رسیده بود به نمایش گذاشته شد. جواد نکونام در این دیدار به میدان نرفته بود.

* اشاره‌ای دوباره به دلالی در فوتبال
در پایان برنامه نود بار دیگر مسائل دلالی در فوتبال ایران مطرح شد و مصاحبه‌ای با چند بازیکن گرفته شد. حقی‌پور یکی از بازیکنانی بود که نسبت به شرایط موجود در فوتبال معترض بود. او با اشاره به شرایط باشگاه در پرسپولیس عنوان کرد: رویانیان انسان خوبی است و به او تبریک می گویم اما پشت پرده این باشگاه افرادی حضور دارند که اجازه پاکی در این باشگاه را نمی‌دهند و از طریق دلال‌ها پیاپی با بازیکنان در تماس هستند.

یکی دیگر از افرادی که نسبت به این موضوع معترض بود، در خصوص ثبت تیمی که خریده بود، شکایت داشت و عنوان می‌کرد که این را با نام آسیا ویژن به او فروختند که چنین نامی وجود نداشته است. حتی او اعلام کرد که افراد برای فروش این اعلام کردند که نام یاران دایی در این تیم بوده است.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:03
هواداران صبور باشند
تارتار: سپاهان از پیش برنده نیست/ بازی با مس درس خوبی برای ما بود
:iran:

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: سپاهان در بازی با ما از پیش برنده نیست.
مهدی تارتار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز جمعه با سپاهان گفت: در این هفتهها یا با تیمهای در کورس قهرمانی بازی داریم یا با تیمهایی که در حال سقوط هستند و روزهای سختی را پشت سر میگذاریم. هفته گذشته در لحظات پایانی توانستیم بازی دو بر صفر باخته را به مساوی دو بر دو تبدیل کنیم و اکنون شرایط ما بهتر از قبل است.

وی در مورد شناختش از سپاهان گفت: با همکارانم این تیم را آنالیز کردهایم و شناخت خوبی از حریف داریم اما باید بگویم سپاهان برابر ما از پیش برنده نیست چرا که فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

سرمربی داماش در مورد اعتراض هواداران در هفتههای گذشته اظهار داشت: انتظار داریم آنها کمی صبور باشند و ما را حمایت کنند. در بازی با سایپا هم تا زمانی که گلی نخورده بودیم تیم را تشویق میکردند. بازی هفته گذشته میتواند برای ما یک درس باشد؛ اینکه ما در دو دقیقه بازی باخته را با تساوی عوض کردیم بنابراین تا زمان سوت پایان بازی میتوان در فوتبال نتیجه را تغییر داد.

تارتار در مورد اعتراض چاووشی به او بعد از گلزنی به مس کرمان تصریح کرد: چاووشی مدت زیادی گل نزده بود که دلیلش استفاده از این بازیکن در پست غیرتخصصی اش بود. او با من حرف زد و گفت از اینکه در طول فصل فقط دو گل زده اصلا از خودش رضایت نداشت و بعد از دو گلی که به مس کرمان زد کمی احساساتی شد.

سرمربی داماش گیلان در مورد تغییر مالکیت باشگاه و سرنوشت خود گفت: تا زمانی که سرمربی هستم با تمام وجود کار میکنم.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:04
پس از شکست مقابل سپاهان
تارتار در نشست خبری حاضر نشد/مربی داماش: برتر از سپاهان بودیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از شکست خانگی برابر سپاهان در نشست خبری شرکت نکرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تارتار پس از شکست خانگی یک بر صفر برابر سپاهان در نشست خبری شرکت نکرد و علی پورمند دستیارش را به سالن کنفرانس فرستاد.

پورمند در جمع خبرنگاران گفت: تارتار از خبرنگاران عذرخواهی کرد اما به دلیل گلی که در دقیقه 88 دریافت کردیم ناراحت بود و نمیتوانست در نشست شرکت کند.

وی ادامه داد: برابر سپاهان از نظر تاکتیکی برتر بودیم اما حریف از تک موقعیت خود نهایت استفاده را کرد و پیروز شد. قول میدهیم در دیدارهای آینده وضعیت داماش بهتر شود. در 7 مسابقه گذشته داماش قرعهای بسیار سختی داشت و در بازیهای آینده وضعیت تیم بهتر خواهد شد.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:04
پس از قیمت گذاری کارشناس دادگستری
قوه قضائیه با انتقال داماش به هدایتی موافقت کرد/قیمت پیشنهادی 7 میلیارد و 700 میلیون تومان

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از موافقت قوه قضائیه با انتقال تیم فوتبال داماش به حسین هدایتی خبر داد.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت نقل و انتقال داماش گیلان گفت: قوه قضائیه با انتقال امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به حسین هدایتی موافقت کرد. دلیل مخالفت اولیه قوه قضائیه با انتقال داماش این بود که میخواستند رضایت صاحب مجمع باشگاه را بگیرند که این رضایت جلب شده است. مورد دوم اینکه طبق فرمایش اژهای که کاملا هم درست بود کارشناس دادگستری باید روی امتیاز تیم فوتبال داماش قیمت گذاری میکرد. ما تمام موارد لازم را برای قیمت گذاری تهیه کردیم و در اختیار کارشناس دادگستری قرار دادیم.

وی در مورد چه قیمتی برای امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان پیش بینی میکند اظهار داشت: میخواهیم امتیاز تیم فوتبال داماش را واگذار کنیم و قصد واگذاری امتیاز باشگاه را نداریم. زمانی امتیاز تیم فوتبال لیگ برتری ارزشمند بود اما امروزه همه فروشنده امتیاز تیمها هستند و قیمت زیادی ندارد به ویژه اینکه تیم در شهرستان است و نباید از استان هم خارج شود. با این شرایط تصور میکنم با توجه به بدهی ۶ میلیارد و هفتصد میلیون تومانی داماش تا آخر فصل هدایتی رقمی در حدود یک میلیارد تومان بدهد خوب است. یعنی در مجموع ۷ میلیارد و 700 میلیون تومان.

مدیرعامل داماش گیلان در مورد اسم تیم بعد از واگذاری تاکید کرد: داماش استیل آذین که گفته شد فقط یک پیشنهاد بود اما باید نامی انتخاب شود که مردم با آن احساس نزدیکی و قرابت کنند. اکنون مردم به داماش انس دارند. اسمی انتخاب میکنیم که مردم راضی باشند.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:05
حاشیه دیدار داماش و شاهین
درگیری لفظی عسگری با تارتار/حبس داماشیها در رختکن
:ey babaaa:
خبرگزاری فارس: در جریان دیدار تیم های داماش و راه آهن جهانگیر عسگری به خاطر تعویضش با تارتار جرو بحث کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هنگامی که جهانگیر عسگری توسط مهدی تارتار تعویض شد در اعتراض به تعویض خود به سرمربی تیمش اعتراض کرد که همین مساله موجب شد تا بین بازیکن و سرمربی جرو بحث به وجود بیاید.

*پس از گذشت دقایقی از تعویض عسگری هواداران داماش علیه این بازیکن شعار داده و او را بی غیرت خطاب کردند.

* در پایان دیدار دو تیم داماش و شاهین که با تساوی به پایان رسید هواداران تیم داماش پشت درب رختکن حضور پیدا کرده و ازدحام به شکلی بود که آنها قادر به ترک ورزشگاه نبودند. آنها که از نتیجه بدست آمده ناراضی بودند با اعتراض های خود خواهان برکناری مهدی تارتار شدند.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:05
عسگری دیگر در تیم ما جایی ندارد
تارتار: شاهین بسته بازی کرد/ باید در فاز حمله خودمان را تقویت کنیم

lay_;;lay_;;lay_;;
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: شاهین بوشهر دفاعی و بسته بازی میکرد.

به گزارش خبرگزاری فارس مهدی تارتار پس از تساوی صفر - صفر مقابل شاهین بوشهر گفت: حریف بازی بستهای انجام داد. آنها آمده بودند یک امتیاز بگیرند و بازی کردن با چنین تیمهایی سخت است.

وی افزود: نیمه اول چند فرصت داشتیم که در یکی دو صحنه خطای مشکوک به پنالتی صورت گرفت. اگر یکی از این خطاها پنالتی اعلام میشد و گل میزدیم حریف مجبور میشد از بازی بسته دست بکشد. در نیمه دوم هم تعویض های ما جواب نداد.

تارتار تصریح کرد: در فاز دفاعی خوب شدهایم و باید در فاز حمله هم خود را تقویت کنیم اگر شرایط مالی اجازه دهد در تعطیلات لیگ به اردو میرویم.

سرمربی داماش درباره جر و بحثش با جهانگیر عسگری پس از تعویض این بازیکن گفت: فکر میکنم عسگری دیگر در تیم ما جایی نخواهد داشت.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:06
قوه قضاییه قیمتگذاری کرد
قیمت داماش 12 میلیارد و 200 میلیون تومان/احتمال انحلال در آغاز سال 91

:sooot:

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از قیمتگذاری 12 میلیارد و 200 میلیون تومانی کارشناس قوه قضاییه برای تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: کارشناس دادگستری رقمی در حدود 12 میلیارد تومان برای تیم فوتبال داماش در نظر گرفته است. این رقم شامل 5،5 میلیارد تومان مبلغ امتیاز تیم و 6 میلیارد و 700 بابت بدهی تیم است. من رویم نمیشود که چنین قیمتی را به حسین هدایتی اعلام کنم زیرا هیچکس حاضر نیست حتی 5 میلیارد تومان برای خرید امتیاز یک تیم فوتبال هزینه کند.

وی ادامه داد: با این شرایط ادامه کار برای داماش گیلان سخت خواهد شد و ما پس از انجام این دو بازی در سال 90 احتمال دارد در سال آینده و آغاز سال 91 از لیگ کنار بکشیم و تیم را منحل کنیم و در ادامه لیگ بازی نکنیم.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:06

کنار رفتن داماش از ليگ به ضرر استان گيلان است

:-ang

مهدي تارتار در گفتوگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره آخرين وضعيت داماش گفت: مدير عامل باشگاه با بازيکنان صحبت کرده و گفته است که اگر مشکلات مالي باشگاه تا پس از ديدار برابر ملوان حل نشود، تيم را از ليگ کنار خواهد کشيد. به هر حال شرايط ما در جدول و وضعيت حساس ليگ ايجاب ميکند که ما تا بازي با ملوان به کار ادامه دهيم، اما پس از آن اگر مشکلات حل نشده باشند، وضعيت ما بسيار بدتر ميشود.

وي ادامه داد: داماش، فارغ از هر اسمي که داشته و دارد، تيم اول رشت است و هواداران پرشوري دارد. بودن اين تيم به ليگ کمک ميکند و کنار رفتن آن به فوتبال استان گيلان ضربه ميزند. جوانان شهر اکنون انگيزه دارند که با تلاش فراوان به تيم برسند که اين مساله مهمي است. مسئولان استان بايد به حال باشگاه فکري اساسي کنند. من فکر مي کنم که 12 ميليارد تومان هزينه کردن براي يک شهر زياد نباشد.

تارتار در ادامه با بيان اين که تيمش در تعطيلات ليگ موفق به برگزاري اردوي خارج از استان نشده است، افزود: با توجه به اين که چهار روز ابتداي تعطيلات را از دست داديم و نسبت به ساير تيمها ديرتر شروع به تمرين کرديم، نتوانستيم اردوي خارج استان برپا کنيم و از طرف ديگر زمينهاي استان هم با توجه به بارندگيهاي زياد، نامناسب بودند، البته در مجموع در اين مدت تمرينهاي خوبي را صبح و بعد از ظهر برگزار کرديم تا براي ديدار با فولاد آماده شويم. تمام هدف ما اين است که با دست پر از اهواز بازگرديم.

سرمربي تيم فوتبال داماش همچنين گفت: در ايام تعطيلات يک ديدار با تيم اميدمان داشتيم و يک ديدار 70 دقيقهاي هم به صورت درون تيمي برگزار کرديم، خوشبختانه مصدوم يا محرومي هم براي ديدار با فولاد نداريم و فقط منتظر حکم باشگاه درباره دو بازيکن متخلف خود هستيم. جهانگير عسگري و ميلاد زنيدپور به دليل مسايل حاشيهاي بازي با شاهين بوشهر، در اختيار باشگاه هستند و با توجه به جريمهاي که باشگاه برايشان منظور کرده و اظهار پشيماني آن دو فکر ميکنم بهتر است تصميمي بگيريم که اين دو بازيکن به تمرين تيم بازگردند.

بازيکن اسبق تيم ملي فوتبال در ادامه با بيان اين که پيشرفتهاي محسوسي در عملکرد تيم ملي ديده ميشود، خاطر نشان کرد: هنوز تيم ملي به درجهاي نرسيده است که بتواند با اقتدار به جام جهاني صعود کند، اما در اين خصوص بايد به کارلوس کيروش و دستيارانش حق داد چون زمان زيادي تيم ملي را در اختيار ندارند. البته در همه جاي دنيا همين گونه است، اما چون فوتبال ما براي کيروش ناشناخته است بايد فرصت بيشتري به او داده شود تا با بازيکنان و فوتبال ايران آشنا شود و بازيکنان بيشتر در اختيارش باشند.

وي درباره حضور اشکان دژاگه و ساير بازيکنان دو رگه در تيم ملي نيز گفت: بازيکناني که تجربه بينالمللي دارند و در ليگ هاي معتبر اروپايي بازي ميکنند به فوتبال ما کمک زيادي ميکنند. اين بازيکنان از نظر تاکتيکي و فيزيکي جلوتر از ايرانيها هستند. مهمترين ويژگي که در بازي دژاگه ديدم اين بود که کاملا در خدمت تيم و تاکتيک پذير است و فيزيک مناسبي هم دارد. او به قول فوتباليها از نظر فيزيکي آب ديده است. دژاگه تجربه بالايي دارد و راحت بازي ميکند. او با وجود اين که فقط يک جلسه با تيم تمرين کرده بود، برابر قطر در ساختار تيمي خوب کار کرد و نشان داد که فوتبال را ياد گرفته است.

تارتار درباره حريفان ايران در مرحله پاياني رقابتهاي مقدماتي جام جهاني نيز تصريح کرد: مسلما ما برابر تيمهاي سرعتي مانند کره جنوبي و ژاپن مشکل داريم و بهتر است در مرحله بعد با تيمهاي عربي يا ازبکستان هم گروه شويم، چون فوتبال ما به آنها چربش دارد. در مجموع اگر مي خواهيم به جام جهاني صعود کنيم و آن جا هم بازيهاي قابل قبولي انجام دهيم، نبايد حريفان ما در گروه برايمان مهم باشد.

Fc Bayern München
03-16-2012, 11:07

تارتار: 80 دقيقه تحت فشار فولاد بوديم

eterza::-eterza::-eterza::-

مهدی تارتار شامگاه جمعه در کنفرانس خبری پایان بازی فولاد خوزستان و داماش گیلان که منجر به تساوی دو تیم شد، اظهار کرد: در بازی با فولاد خوزستان، بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در همان دقایق اولیه به گل برتری دست یافتیم زیرا هدفمان در این بازی کسب پیروزی بود.

وی افزود: بعد از گل زدن به فولاد، حفظ این نتیجه را در دستور کار قرار دادیم به همین دلیل این فرصت به فولادیها رسید که توپ و میدان را در اختیار بگیرند و آنها نیز به شدت ما را تحت فشار قرار دادند.

تارتار با اشاره به اینکه 80 دقیقه تحت فشار حملات تیم فوتبال فولاد خوزستان بودیم، تاکید کرد: حملات پردامنه فولاد باعث شد در نهایت آنها گل تساوی را به ما بزنند.

سرمربی داماش گیلان عنوان کرد: به هر حال کسب یک امتیاز از بابت تساوی در برابر فولاد خوزستان آن هم در شهر اهواز و در این شرایط سخت و بحرانی مالی برای داماش ارزشمند است. از سوی دیگر در برابر یکی از بهترینهای لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم که این موضوع باعث می شود از بازیکنانم رضایت کامل داشته باشم.

تارتار افزود: خوشبختانه بازیکنان داماش گیلان در این دیدار به خوبی به وظایف خود عمل کردند و در نهایت، تلاش آنها باعث شد یک امتیاز به اندوخته های ما در لیگ برتر افزوده شود.

از سری رقابتهای هفت بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه های کشور تیمهای فولادخوزستان و داماش گیلان در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.

omid_ss
03-19-2012, 18:10
زنيدپور: من با آقاى تارتار هيچ مشکلى ندارم

بازيکن مغضوب داماش با تغيير موضع نسيت به سرمربي تيمش گفت :آقاى تارتار مربى من است و من خودم را تابع دستورات ايشان مى دانم.

ميلاد زنيد پور گفت: من با آقاى تارتار هيچ مشکلى ندارم و هنوز که هنوز است علت بيرون ماندنم را از تيم نمى دانم.

وى درباره مصاحبه اي که در آن از جانب او گفته شده بود که من تارتار را تاييد کردم تا به داماش بيايد گفت: من به شدت تکذيب مى کنم وجود چنين مصاحبه اى را و خودم را در حدى نمى بينم که مربى بياورم يا ببرم! من فقط يک بازيکن هستم و دوست دارم بازى کنم. احترام همه ى مربيان براى من واجب است، به خصوص آقاى تارتار که در باشگاه هاى مختلف سابقه ى شاگردى ايشان را داشتم و به گردن من حق دارند.

من هميشه خودم را تابع دستورات باشگاه و سرمربى تيم مى دانم و تنها وظيفه ام فوتبال بازى کردن است. درست است که ٢٤''٢٥ سال بيشتر ندارم اما تجربه ى زيادى دارم و دوست دارم با بازى کردن خودم را ثابت کنم.

وى درپايان از مردم رشت که هميشه پشتيبانش بودند تشکر کرد و گفت: خوشحالم که در شهرى فوتبال بازى مى کنم که مردمش فرق دوغ را از دوشاب تشخيص مى دهند. هدف من کمک به داماش است واميدوارم با بازگشت به داماش بتوانم جبران محبت هاى آنان را بکنم.

ALEX-ss
06-26-2012, 18:09
تمرين داماش تعطيل نمي‌شود

مسئولان هيات فوتبال استان گيلان در نشست با کادرفني و برخي از بازيکنان تيم فوتبال داماش مانع از تعطيلي تمرينات اين تيم شدند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] در شرايطي که باشگاه داماش گيلان با مشکلات مالي بسياري روبه‌روست و تلاش‌هاي امير عابديني براي جذب اسپانسر و حل اين مشکلات نتيجه بخش نبوده است، عصر روز دوشنبه کادرفني و برخي از بازيکنان اين تيم با مسئول هيات فوتبال استان گيلان ديدار و گفتگو کردند.

پيش از ديدار با الماس خاله، مسئول هيات فوتبال استان گيلان بازيکنان تيم داماش قصد داشتند به خاطر مشکلات مالي تمرينات را تعطيل کنند اما در اين نشست صحبت‌هاي مسئول هيات فوتبال استان گيلان باعث شد تا بازيکنان تيم داماش از تصميم خود منصرف شده و برنامه‌هاي آماده‌سازي را پيگيري کنند.

از سوي ديگر قرار است امروز نشست مهمي بين امير عابديني مالک باشگاه داماش و يکي از تجار شهر رشت که از حاميان مالي فدراسيون فوتبال است برگزار شود تا در صورت توافق طرفين، راهکاري مناسب براي حل مشکلات مالي داماش در نظر گرفته شود.

اميد هرندي، سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان در گفتگويي با بيان اين اخبار گفت: اين تاجر مطرح ابراز تمايل کرده تا در تيم داماش سرمايه‌گذاري کند که اميدوارم اين اتفاق رخ داده و با حمايت مالي باشگاه، بتوانيم مشکلات را پشت سرگذاشته و خود را براي حضور در مسابقات دوازدهمين دوره ليگ برتر آماده کنيم.

ALEX-ss
07-01-2012, 19:02
پيوستن چهار بازيکن جديد به داماش

چهار بازيکن جديد به تيم داماش گيلان پيوستند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] سرمربي تيم داماش گيلان اعلام کرد : مهدي کياني هافبک شاهين بوشهر،دني اولروم مهاجم ابومسلم ،امين متوسل زاده مهاجم فجرسپاسي شيراز و ابوالفضل حاجي زاده مدافع شهرداري تبريز به تيم داماش گيلان پيوستند.

اميد هرندي با اشاره به اينکه فقط درپست هايي که بازيکن بومي نداشته باشيم از بازيکنان خارج از گيلان استفاده مي کنيم گفت : 90 درصد تيم فعلي داماش را بازيکنان بومي تشکيل مي دهند که 50 درصد آنها بازيکنان جوان کمتراز 23 سال هستند.

سرمربي تيم داماش گيلان در ادامه از مذاکرات نهايي مديرعامل اين باشگاه با يک حمايت کننده مالي خوب خبر داد وگفت : درصورت موافقت قوه قضاييه با حضور اين حمايت کننده مالي شرايط داماش بهبود خواهد يافت.

پيش از اين مرتضي ابراهيمي مدافع سايپاي البرز وهادي سهرابي هافبک نساجي قائمشهر به تيم داماش گيلان ملحق شده اند.

ALEX-ss
07-03-2012, 18:00
عابديني:قطعا در ليگ شرکت مي‌کنيم

مديرعامل باشگاه داماش با بيان اينکه مدارک‌مان را تا فردا تحويل فدراسيون مي‌دهيم، گفت: قطعا داماش در مسابقات ليگ حضور شرکت مي‌کند اما با اين روند و شکل و شمايل در ليگ شرکت نمي‌کرديم، بهتر بود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] وي در مورد آخرين وضعيت باشگاه داماش گيلان ضمن بيان مطلب فوق گفت: فعلا خبر خاصي رخ نداده است، به کادر فني و بازيکنان گفته‌ام کارتان را انجام دهيد، اگر توانستيم تامين بودجه کنيم که مشکلات حل مي‌شود اما در غير اينصورت تصميم ديگري خواهيم گرفت.

به گزارش مهر ،وي با بيان اينکه تصميم براي واگذاري امتياز باشگاه از قبلا گرفته‌ شده، اضافه کرد: در اين مدت با ده‌ها نفر ملاقات حضوري و غير حضوري با مقامات اجرايي و قضايي داشتم و با خيلي‌ها براي فروش سهام باشگاه جلسه داشتم اما هيچ اتفاقي نيفتاده است. خيلي‌ها هم پيشنهاد جدي براي خريد سهام داشتند که در بين راه منصرف شدند.

مديرعامل داماش در مورد پيشنهاد تاجر شهر رشت که اسپانسر فدراسيون فوتبال هست براي خريد سهام اين باشگاه اظهار داشت: واقعا خنده‌دار است گفته‌اند اسپانسر 180 ميليارد تومان در داماش. اين فرد براي فعاليت 5 ساله در فدراسيون فوتبال و قبول حمايت مالي از تيم‌هاي ملي، قصد دارد مبلغي را پرداخت کند. ايشان به من زنگ زد و من هم زدم اما هيچ اتفاقي نيفتاد. ما هم خوشحال مي‌شويم باشگاه داماش چنين حمايت کننده مالي داشته باشد، اما خبرهايي که عنوان مي‌شود، بايد منطقي باشد.

وي در مورد وضعيت همکاري با منصور پورحيدري تاکيد کرد: در پي آوردن آقاي پورحيدري به تيم داماش هستم اما به خاطر بي‌پولي شرمنده ايشان مي‌‍شويم و فعلا اقدامي رسمي در اين خصوص نکردم، زيرا بايد شرايطي در شان پورحيدري که از اسطوره‌هاي فوتبال هستند، فراهم شود.

عابديني در خصوص اينکه فدراسيون براي ارسال مدارک تا 17 تيرماه به باشگاه‌ها فرصت داده است، تاکيد کرد: تنها بايد مدرک قرارداد با زمين مسابقه را برايشان ارسال کنيم که تا فردا مدارک لازم در اين خصوص را به فدراسيون تحويل مي‌دهيم، گرچه پول نداريم ولي تعهد بدون پول داديم و قرارداد جديد را بستيم. البته بر خلاف تهران که براي هر بازي تيم‌ها حدود 16 ميليون پرداخت مي‌کنند، در اينجا براي هر بازي 4 تا 6 ميليون بيشتر پرداخت نمي‌کنيم.

وي در مورد ايراداتي که ورزشگاه‌ عضدي محل برگزاري ديدارهاي داماش دارد، تصريح کرد: ورزشگاه‌ ما مشکلي ندارد، البته اگر بخواهيم آن را با معيارهاي يوفا و براي ميزباني يورو بسنجيم، استاندارد نيستيم اما اگر در قياس با امکانات مدنظر AFC و ايران شرايطمان خوب است. ضمن اينکه ساختن و تجهيز ورزشگاه‌ها کار فدراسيون و باشگاه‌ها نيست بلکه دولت‌ بايد در اين خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.

مديرعامل باشگاه داماش در مورد وضعيت ثبت قرارداد بازيکنان اين باشگاه خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال اداره دارايي ماليات سنگيني براي بازيکنان در نظر گرفته و درحاليکه بسياري از آنها پول وسط و آخر فصل را دريافت نکرده‌اند، بايد ماليات کل پولشان را بدهند تا براي ثبت قرارداد تسويه حساب دريافت کنند. البته برخي از باشگاه‌ها که مشکل مالي ندارند، هم بازيکن مي‌گيرند، هم اردو مي‌گذارند و هم ماليات مي‌دهند.

وي با بيان اينکه بازيکناني که با باشگاه قرارداد 2 ساله داشته، نياز به ثبت قرارداد ندارند، افزود: در حال حاضر مهدوي، مختاري و حسين ابراهيمي مشکل دارند که اميدوارم با حل مشکلات آنها، بتوانيم قراردادشان را ثبت کنيم. ضمن اينکه 5 بازيکن جديد هم گرفتيم و شرايط لازم از نظر نفرات براي حضور در ليگ را داريم.

عابديني در پايان گفت: قطعا بدون تيم نمانده و در مسابقات ليگ حضور خواهيم داشت. البته اگر با اين روند و شکل و شمايل در ليگ شرکت نمي‌کرديم، بهتر بود زيرا با اين شرايط حضور در ليگ جالب نيست.

RezaVilla7
07-29-2012, 15:58
سرمربي داماش گيلان خواستارجذب مجيدي شد

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان خواستار جذب کاپيتان پيشين استقلال شد.
روز گذشته امير عابديني مديرعامل داماشگيلان، از جذب احتمالي مهرداد اولادي خبر داد اما اين بازيکن امروز با ملوان انزلي قرارداد امضا کرد.
اميد هرندي سرمربي داماش در واکنش به پيوستن اولادي به ملوان گفت: اکنون که اولادي به ملوان رفته از مديرعامل باشگاه تقاضا دارم فرهاد مجيدي را جذب کند. من به مهاجمي مثل او علاقه دارم و اميدوارم با حضور اسپانسر جديد براي باشگاه عابديني زمينه حضور مجيدي در باشگاه داماش را فراهم کند.

42d3e78f26a4b20d412==