PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [$]آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2011-2012[$]

GOLL
06-13-2011, 12:59
Hi
تمامی اخبار نقل انتقالات باشگاه آرسنال در این بخش قرار خواهد گرفت .
به نکات زیر توجه فرمایید :

1- از ارسال خبرهای تكراری خودداری كنيد.

2- تمامی نظرات شخصی خود را در تاپيك "بحث و تبادل نظر توپچي هاي لندن" ارسال كنيد.

3- در این تاپیک فقط و فقط اخبار نقل و انتقالات قرار می گیرند.

مرسي

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

GOLL
06-13-2011, 13:01
اولین مصاحبه با اولین خرید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
کارل ینکینسون، بازیکن 19 ساله ای که از کودکی هوادار آرسنال بود...

ینکینسون که چند روز پیش رسما از چارلتون به آرسنال پیوست از احساس خود در این مورد می گوید:
"اینکه به آرسنال پیوستم شگفت انگیز است. اگر بخواهم صادق باشم کلمات نمی توانند حس مرا بیان کنند. هوادار آرسنال بودن برای من یک مساله فوق العاده است و چیزی که من را خیلی هیجان زده می کند.

پدر من بیش از 40 سال است که بلیط تمام بازیهای فصل راخریداری می کند و از زمان کودکی دائما در ورزشگاه حضور دارد.

او مرا یک هوادار آرسنال بار آورده است و من هم از زمان کودکی همراه او به ورزشگاه می روم. من حتی فصل قبل هم چند بازی را از نزدیک تماشا کردم. تمام خانواده من هوادار پر و پا قرص آرسنال هستند.

من همیشه علاقه زیادی به تونی آدامز داشتم و حالا هم دارم کتابش را می خوانم. او کسی است که من همیشه به عنوان یک لیدر فوق العاده به او نگاه می کنم،بازیکنی است که می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم و سعی خواهم کرد در مسیری که او داشت قدم بردارم."

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%A7% D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF %20&Gameid=159&UserId=393)

GOLL
06-13-2011, 13:03
آرسنال به جروینیو نیاز دارد

یوهان جورو خواهان حضور جروینیو در تیم آرسنال...

این روز ها صحبت های بسیاری مبنی بر حضور جروینیو در تیم آرسنال به گوش می رسد و پس از ناکامی آرسنال در جذب کریم بنزما هم اکنون این مهاجم ساحل عاجی باشگاه لیل در صدر فهرست مهاجمان د نظر تیم آرسنال قرار گرفته است .
یوهان جورو مدافع تیم آرسنال نیز باور دارد تیمش به این بازیکن احتیاج دارد و این بازیکن را در سطح هوش و توانایی بالایی می بیند .
وی در این رابطه گفت :

" من کمی این فصل لیگ فرانسه را دنبال کردم و می توانم بگویم جروینیو بازیکن فوق العاده ای است .
من برای مدت زیادی است که وی را می شناسم و او بازیکن بزرگی است . وی سریع است و قوای بدنی خوب و هوش بالایی دارد .
او استعداد بسیار بزرگی است که به آن نیاز داریم چرا که می تواند به عنوان مهاجم برای ما بازی کند چه به عنوان مهاجم هدف و چه به عنوان وینگر . او تمام معیار های لازم برای بازی در آرسنال را دارد . "

GOLL
06-13-2011, 13:05
سسک سال های سال یک توپچی خواهند ماند!

آرسن ونگر تاکید کرد که کاپیتان تیمش را هرگز نخواهد فروخت.

در حالی که اخبار و رسانه های اسپانیایی بار دیگر ادعا کردند که آرسنال و بارسلونا بر سر فابرگاس به توافق رسیده اند و کاپیتان اسپانیایی توپچی ها ، به زودی به زادگاهش رهسپار خواهد شد، اما آرسن ونگر بار دیگر تمام این شایعات را تکذیب کرد و با تاکید بر این مسئله که فابرگاس یکی از ارکان تیم است افزود:

"بسیار واضح جوابتان را می دهم: رسانه های اسپانیایی بارها در طول این سال ها از اینگونه حرف ها زده اند ، ولی من می توانم به شما بگویم که فابرگاس هنوز یک توپچی است و سال های سال نیز یک توپچی باقی خواهند ماند.

گاهی اوقات ازینگونه شایعات پخش می شود. سال آینده قوانین مالی جدید فیفا اجرایی می شود و به نوعی خرج ها و خرید های کلان را محدود می کند.

فکر می کنم که این آخرین تابستانی باشد که اینقدر شلوغ است ، خیلی شلوغ!!"

مربی فرانسوی توپچی ها همچنین در مورد وضعیت سمیر نصری نیز افزود:

"تمام سعی مان را می کنیم تا او را حفظ کنیم. خواسته ی من این است که او بماند.

اگر او به گذشته نگاه کند می بیند که با ما راهی بسیار طولانی را طی کرده است و به موفقیت رسیده و فکر می کنم هنور کارمان با هم تمام نشده. این باشگاه ها هستند که دوران فوتبالی یک بازیکن رو شکل می دهند."

GOLL
06-13-2011, 13:07
ونگر: کارمان هنوز با نصری تمام نشده
آرسن ونگر به سمیر نصری هشدار داد که هنوز کارش در آرسنال تمام نشده است.

پایگاه خبری GunnersTrust: ([Only Registered And Activated Users Can See Links])روز گذشته مصاحبه ای از آرسن ونگر با تلویزیون فرانسه منتظر شد. خبرگذاری سان متن کامل آن را منتشر کرد که به شرح زیر است.

آرسن ونگر در مورد سمیر نصری گفت:

" ما هر کاری انجام خواهیم داد تا نصری را در این باشگاه حفظ کنیم. علاقه من بر این است که او در اینجا بماند.

اگر او به پشت سر خود نگاه کند می تواند ببیند که راهی طولانی را با ما طی کرده و فکر می کنم که هنوز کارهایی مانده تا در اینجا انجام دهد. این باشگاه ها هستند که حرفه بازیکنان را شکل می دهند."

آرسن ونگر در مورد سسک فابرگاس نیز گفت:

" باید برایتان کاملا این موضوع را روشن کنم. از نظر من فابرگاس برای مدتی طولانی با ما خواهد بود و در آرسنال خواهد ماند.

گاهی این اتفاقات می افتد و چنین شایعاتی به وجود می آید که انتقالی انجام می شود. سال اینده ورود سیستم سلامت مالی یوفا را در فوتبال خواهید دید که نقل و انتقالات بزرگ را محدود می کند.

بنابراین معتقدم این آخرین تابستان پیش از اجرای آن داغ خواهد بود، خیلی داغ."

GOLL
06-13-2011, 13:13
تلاش بشیکتاش برای جذب بندتنر

پیشنهاد 12 میلیونی برای آرسنال...

تیم ترکیه ای بشیکتاش نیز به جمع مشتریان بندتنر اضافه شده و حاضر است برای این مهاجم بلند بالا مبلغ 12 میلیون پوند هزینه کند .
نیکلاس پیش از این اعلام کرده بود قصد جدایی از آرسنال دارد و با وجود داشتن رویای بازی در باشگاه های برتر اروپایی با پیشنهادی از بشیکتاش ترکیه روبرو است .
بازیکن 23 ساله و جوان آرسنال به دلیل عدم توجه کافی به وی و برآورده نشدن آرزو هایش قصد جدایی از آرسنال را دارد و در این بین باشگاه هایی مثل رم و بایرن مونیخ از جمله اصلی ترین مشتریان وی به حساب می روند .
بشیکتاش پس از ناتوانی در جذل کلوزه حالا قصد دارد تا بندتنر را هدف اصلی خود قرار دهد و برای به دست آوردن وی پیشنهاد وسوسه کننده ای به مقامات آرسنال ارائه کرده است .

GOLL
06-14-2011, 17:22
ریویر از علاقه مندی آرسنال خوشحال است

مهاجم باشگاه سنت اتین فرانسه از علاقه مندی آرسنال به جذب او خوشحال است.

پایگاه خبری GunnersTrust: ([Only Registered And Activated Users Can See Links])در روز های اخیر گمانه زنی ها پیرامون امانوئل ریویر، مهاجم 21 ساله باشگاه سنت اتین به گوش میرسد و گفته می شود آرسن ونگر به دنبال جذب این مهاجم فرانسوی است که تا سال 2014 با باشگاه خود قرارداد دارد.

گفته می شود لیورپول نیز به جمع علاقه مندان به او اضافه شده اما خود ریویر در گفتگو با اسکای اسپورت اعلام کرد از علاقه مندی آرسنال بسیار خوشحال است.

" خوشحالم که باشگاه های ذکر شده ابراز علاقه مندی کرده اند. من بازیکن خیلی جوانی هستم بنابراین اینکه اعلام شده آرسنال مرا می خواهد برایم فوق العاده است.

اگر آرسن ونگر به شما علاقه مند شود به این معناست که شما پتانسیل این را دارید تا بازیکن خیلی خوبی باشید.

مردم مرا با تیری هانری مقایسه می کنند و این یک تعریف بسیار بزرگ برایم است. اگر بتوانم نیمی از دستاورد های حرفه او را برای خود رقم بزنم، آنوقت خوشحال خواهم بود."

GOLL
06-14-2011, 17:24
باشگاه لیل مذاکرات با آرسنال را تایید کرد

باشگاه لیل تایید کرد که آنها به زودی با مسئولین آرسنال ملاقات خواهند کرد.

پایگاه خبری GunnersTrust: ([Only Registered And Activated Users Can See Links])مهاجم ساحل عاجی باشگاه لیل فرانسه تنها یک سال دیگر به پایان قراردادش باقی مانده و قصد دارد این باشگاه را ترک کند تا به تیم بزرگتری بپیوندد.

آرسناۀ، تاتنهام، لیورپول، نیوکاسل و منچستر سیتی از علاقه مندان به جذب او هستند اما مدیر کل باشگاه لیل فردریک پاکوت تایید کرد که آنها تماسی از سوی آرسنال داشته اند و به زودی با آنها ملاقات خواهند کرد.

" او واقعا می خواهد برود. ارتباط خود با آرسنال را بیشتر کرده ایم و به زودی با آنهه در رابطه با آنچه مد نظر دارند بحث خواهیم کرد.

او ابراز تمایل کرده که به انگلستان برود بنابراین خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.

جروینیو تصمیم گرفته اینجا را به مقصد انگلستان ترک کند بنابراین یکی از باگاه های آنجا خواهد بود.

به زودی با مسئولین آرسنال ملاقاتی خواهیم داشت تا ببینیم پیشنهاد آنها چیست اما او بازیکن با ارزشی است."

پوریا صبور
06-15-2011, 10:05

ایوان گازیدیس وعده داد ...

در جلسه سالانه ایوان گازیدیس و مدیران اجرایی آرسنال این مدیر آمریکایی از خرید های در راه وعده داد و وضعیت آرسنال را در نقل و انتقالا فعال و شلوغ توصیف کرد .
هر چند وضعیت مذاکرات آرسنال نا مشخص است اما به هر ترتیب شرایط بهتری نسبت به سال های گذشته را می توان متصور شد .
هر چند باید تا انتهای نقل و انتقالات و وضعیت فعالیت نهایی آرسنال منتظر ماند .
گازیدیس در صحبت هایی با جلسه اش با تشکل آرسنال ساپورتر تراست , دو شنبه عصر درباره این موضوع و نا امیدی های هواداران صحبت کرد و با دادن وعده هایی سعی در دادن امید به هواداران کرد .

" با اتفاقات پایان فصل این نا امیدی بزرگ را با هواداران شریک هستم .
ما فصلی با تعهد بسیار بزرگ و نگاه به رسیدن به نقطه های بسیار خاص داشتیم که در نهایت با داستان هایی معمول و تکراری شروع شد . من احساسی که همه ما داریم را درک می کنم.
این کاملا مشخص است که ما برخی ایرادات و کمبود هایی داریم و در فصل نزدیک به سمت برخی گردش و سرمایه روی بازیکنان می رویم . برخی خرید های جدید خواهند آمد و برخی از بازیکنان ترکیب فعلی خواهند رفت . بنا به گفته آرسن این می تواند فعالیت شلوغی برای باشگاه در این زمان باشد .
اما از سویی نیز مهم است تا بررسی و فهمیده شود که این مسئله یک مصیبت و بلا نبود . ما ترکیب جوانی در اختیار داریم که نمی خواهیم آن را متروک کنیم . حرکت اینگونه است که برخی نگه داشته شوند و برخی سرمایه گذاری جدید شود . و ما این کار را با ظرفیت های اقتصادی خود خواهیم کرد . "

AL1reZA
06-15-2011, 11:17
آرسنال و دورتموند به دنبال داويده سانتون

به گزارش نشريه بيلد باشگاههاي دورتموند و آرسنال خواهان به خدمت گيري داويده سانتون مدافع جوان باشگاه اينتر ايتاليا شدند.
این مدافع ایتالیایی که از بازیکنان مورد علاقه موراتی است با پیشنهاد این دو باشگاه بزرگ مواجه شده.
گفته می شود یورگن کلوپ و آرسن ونگرسرمربیان دورتموند و آرسنال هردو این بازیکن را برای فصل تابستان تیم خود می خواهند.گفتنی است مبلغ 8میلیون یورو می تواند برای خرید این ستاره جوان کافی باشد.

GOLL
06-15-2011, 12:03
سامبا هم جدی شده است
([Only Registered And Activated Users Can See Links] 0%D8%AA%DA%A9%D8%B0%DB%8C%D8%A8%20%DA%A9%D8%B1%D8% AF&Gameid=129&UserId=3)آرسن ونگر تمام تلاش خود را برای به خدمتگیری این هیولای بلکبرن میکند.

اسکای خبر داد : آرسنال برای خرید سامبا از بلکبرن بسیار پیشرفت کرده است .
آرسن ونگر که یکی از مشکلات خود را در قلب دفاع تیمش میبیند قصد دارد تا کریستوفر سامیا را به آرسنال بیآورد.
ونگر از این بازیکن کونگویی خوشش میآید و میخواهد وی را به تیم اضافه کند، با آمدم این مرد تنومد آرسنال از قدرت بدنی قابل قبولی در قلب دفاع برخوردار میشود.
آرسنال در ابتدای فصل تابستانی سعی داشت تا جونز را به خدمت بگیرد که بلکبرن و یونایتد با سرعت بالاتری به نتیجه رسیدند.
شایان ذکر است سامبا تا سال 2015 با تیمش قرارداد دارد.
هرچند این تیم علاقه ای به از دست دادن 2 مدافع اصلی خود ندارد اما "نه" گفتن به پیشنهاد آرسنال هم کار دشواری به نظر میآید

/// تعدادی از هواداران آرسنال در سایت اسکای به شدت از این خرید ابراز خرسندی کردند.

GOLL
06-15-2011, 12:06
رفتن سمیر و فابرگاس فاجعه است

پارلر از نقل و انتقالات تیم می گوید...

ری پارلر هافبک سالهای نه چندان دور آرسنال در مورد شایعات روزهای اخیر در مورد فابرگاس و نصری و احتمال جدایی آنها از تیم گفت:

"این یک فاجعه خواهد بود.

نصری یکی از بهترین بازیکنان سال اخیر آرسنال بود و فکر میکنم او واقعا پیشرفت کرده و خودش را با لیگ برتر وفق داده بود. او به یک بازیکن سر سخت تبدیل شده بود و در این فصل عالی کار کرد.

اگر این دو بازیکن از تیم جدا شوند واقعا یک فاجعه برای آرسنال خواهد بود و آن موقع کار بزرگی در مقابل مربی و دیگر عوامل باشگاه وجود دارد.

امیدوارم سمیر به ونگر نگاه کند، کسی که او را به این سطح بازی رسانده و بگوید من واقعا دوست دارم با این مربی کار کنم، می خواهم برای یک، دو یا سه سال دیگر اینجا بمانم.

آرسنال باشگاه بزرگی است و در این شکی نیست. شما باید کسانی مثل برکمپ که 11 سال در اینجا بود یا ویرا که نه سال را در اینجا سپری کرد را در نظر بگیرید.

این باشگاه خاصی است و من امیدوارم او این مساله را درک کند و برای مدتی طولانی در اینجا بماند."

پارلر در مورد اهمیت این تابستان برای آرسنال هم حرفهایی زد:

"این تابستانی بزرگ برای آنهاست، بعد از اتفاقات فصل قبل هواداران واقعا کلافه شده اند. اتفاقات زیادی ممکن است در نقل و انتقالات بیفتد -اجازه دهید هنوز از آنها انتقاد نکنیم- و خوش بینانه به این قضیه نگاه میکنیم که پول هم برای خرج کردن وجود دارد ولی ما واقعا آن را نمی دانیم.

آرسن ونگر بر روش خود استوار است پول وجود دارد ولی ما باید بازیکنان مناسب را به خدمت بگیریم.

من فکر میکنم آنها نیاز دارند چهار یا پنج بازیکن جدید به خدمت بگیرند اگر می خواهند با تیم هایی مثل منچستر یونایتد رقابت کنند که شروع به خرید بازیکن کرده است یا منچستر سیتی که حتما در بازار خواهد بود یا مثل لیورپول و چلسی.
این خیلی جالب خواهد بود."

مثل همیشه بازیکنان انگلیسی قیمتهای بالایی دارند و در همین تابستان هم بازیکنانی مانند جونز و هندرسون با مبالغ کلانی به تیمهای دیگر پیوستند ولی پارلر دوست دارد بازیکنان انگلیسی بیشتری را در تیم ببیند.

"همیشه گفته ام گری کیهیل می تواند یک خرید عالی برای آرسنال باشد. ولی این بستگی به این دارد که ارزش او چه قدر است. ونگر همیشه این عقیده را دارد که می تواند بازیکنان مشابهی را با همان کارایی با 5 میلیون پوند کمتر جذب کند! بنابراین قضیه خیلی جالب خواهد بود."

GOLL
06-17-2011, 22:06
آرسنال در تكاپوي شكار آقاي گل مسابقات زير 17 ساله اروپا

منابع رسانه‌اي انگليس از تلاش گسترده آرسنال براي شکار پديده تازه فوتبال آلمان خبر دادند.

روزنامه سان در گزارشي کوتاه نوشت لندني‌ها که همواره در تکاپوي شکار استعدادهاي کم سن‌وسال بوده‌اند،‌ صمد يسيل، مهاجم تحت قرارداد با بايرلورکوزن را نشانه گرفته‌اند.
اين بازيکن 17 ساله که بازي‌هاي بسيار درخشاني در رقابت‌هاي زير 17 ساله‌هاي اروپا، بازي‌هاي درخشاني ارائه کرده، موفق شد با زدن 6 گل براي آلمان‌ها چشم‌ها را به خود خيره‌ کند.
يسيل که در پيکارهاي ماه گذشته حتي عنوان آقاي گل را کسب کرد، ‌اکنون سخت مورد توجه آرسن ونگر قرار گرفته است.
گفته مي شود نمايندگاني از طرف وي براي مذاکره با بايري‌ها به آلمان سفر کرده‌اند.

GOLL
06-19-2011, 13:59
شایعه ای شیرین، اتوو در راه آرسنال ؟!

اتوو صحبت هایی در مورد حضور در فوتبال جزیره کرده و از همین رو خیلی از خبرگزاری ها از احتمال پیوستنش به آرسنال سخن گفتند.این خرید که 100% خریدی فانتزی به شمار میآید، میتواند روح جدیدی را به تیم بدهد.
وی در مورد این علاقه چنین گفت : در حال حاضر میخواهم در انگلستان بازی کنم و آن لیگ را هم امتحان کنم. پول اصلا برایم اهمیتی ندارد تفکر من در این مورد کاملا ورزشی است.

با توجه به همین جمله احتمال نزدیک شدن آرسنال به این بازیکن وجود دارد اما ظاهرا راهی برای بازگشت بازیکن قدیمی آرسنال، یعنی "لارسون" به آرسنال نیست و وی علاقمند است تا به ساندرلند بپیوندد، وی بازیکن ازاد است .

GOLL
06-19-2011, 14:01
دیکسون : پارکر را جدی کنید
آرسن ونگر باید ردنپ را کنار بزند تا اسکات پارکر را به خدمت بگیرد.

دیکسون بازیکن سال های نه چندان دور آرسنال معتقد است اگر سال پیش در همین دوره زمانی آرسنال پارکر را خریده بود این فصل را بی جام سپری نمیکرد.
این بازیکن 30 ساله چکش های لندن رسما علاقه خود را برای خروج از تیم سقوط کرده اش اعلام داشته است.
سم الردایس هم بدش نمیآید تا بعد از فروش پارکر، نولان را از نیوکاسل به تیمش اضافه کند.

آرسنال و تاتنهام هر دو خواستار حضور پارکر در تیم خودشان هستند.وستهام قیمتی حدود 10 میلیون را تعیین کرده ( که عدد به خرید های این دوران آرسنال نزدیک است )
دیکسون در مورد پارکر گفت : وی را دوست داشته ام از زممانی که در چارلتون و چلسی بازی میکرد.
بازی وی برای آرسنال مناسب خواهد بود. وی میتواند به خوبی با رامسی و جک هماهنگ شود ( و باعث پیشرفت آنها باشد )
دیکسون که نزدیک به 500 بازی برای آرسنال در 14 سال انجام داده ادامه داد : جک و آرون میتوانند کار سسک را انجام دهند.من فکر نمیکنم در صورت ترک سسک نیازی به جایگزین باشد، پس نمیتوان خرید پارکر را مشروط به فروش سسک دانست.

GOLL
06-19-2011, 14:04
نصری دوباره پای میز نشست

مدیربرنامه های نصری تایید کرد که دوباره با آرسنال آماده مذاکره شده است.
نصری فصل آخر قراردادش را با آرسنال سپری میکند و در صورتی که این تابستان تمدید نکند باید به صورت مجانی از آرسنال برود .
مدیربرنامه های وی در این مورد گفت : هنوز صحبت ها با آرسنال ادامه دارد.
نصری قبلا از عدم قهرمانی ها شکایت کرده بود و خواسته بود تا آرسنال با خرید های مناسب آماده فصل بعدی شود.
مدیربرنامه های وی در مصاحبه ای چنین گفت ...

" چندین تیم هستند که به وی ابراز علاقه کرده اند، بعد از مذاکره با ونگر اسامی را بیان میکنیم. ما قبلا پیشنهادات تیم های دیگر را دریافت کرده ایم و امروز منتظر پیشنهادات آرسنال نشسته ایم. "

سمیر فصل خوبی بین توپچی ها داشت وبازی های قابل قبولی انجام داد.
شایان ذکر است یک بار مذاکرات شکست خورده بود و این تکرار مذاکرات است

AL1reZA
06-19-2011, 15:54
رئيس آرسنال تماسهاي بارسا براي خريد سسک را تائيد کرد

پيتر هيل وود، رئيس باشگاه آرسنال در صحبتهايي اعلام کرد که سران باشگاه بارسلونا با باشگاه آرسنال تماس گرفته اند تا شرايط انتقال سسک فابرگاس به تيمشان را بدانند.

این روزها صحبتهای متعددی در مورد احتمال بازگشت سسک 24 ساله به باشگاه کاتالان به گوش می رسد.
اخیرا خود سسک هم در صحبتهایی اعلام کرده که رویایش این است تا بتواند برای تیم قهرمان اروپا بازی کند. اکنون هیل وود هم تماس سران بارسا برای کسب اطلاع درمورد شرایط جذب سسک را تائید کرده و اعلام کرده که سران بارسا هنوز درخواستی رسمی را ارائه نکرده اند.
هیل وود به میرر گفت:« بله، سران بارسا درمورد سسک با ما صحبت کرده اند.آنها با ما در تماس هستند ولی تا به امروز پیشنهادی رسمی را برای خرید سسک ارائه نکرده اند و ما نمی خواهیم به سسک اجازه جدایی بدهیم.»
رئیس آرسنال ادامه داد:« سسک از بارسلونا به آرسنال آمده و این قابل درک است که می خواهد تا به بارسلونا بازگردد. آنها هنوز برای خرید سسک درخواست رسمی نداده اند.»

AL1reZA
06-19-2011, 18:27
چهارشنبه هفته گذشته سسک فابرگاس در شهر مادرید اسپانیا حاضر شد تا در مراسم رونمایی از عطر Angel Schlesser شرکت کند.

در حاشیه این برنامه، سسک به سوالات خبرنگارات جواب داد که بیشتر پیرامون آینده او بود و کاپیتان 24 ساله توپچی ها نیز اذعان کرد که قصد ندارد اجازه دهد اتفاقات تابستان گذشته را تکرار شوند و برای جلوگیری از گمانه زنی ها، موضع خود را آشکارا اعلام کرد.

" در موقعیت پیچیده ای هستم. کسی نیستم که خیلی در مورد نقل و انتقالات و اتفاقات احتمالی درون آن حرف بزنم.

سال گذشته اشتباه کردم، به دلیل اتفاقاتی که بعد از آن افتاد. برایم بسیار دشوار بود و من نمی خواهم که این داستان دوباره به خودی خود تکرار شود. اشتباه کردم که موقعت خود را عمومی اعلام کردم اما شما از اشتباهات خود درس می گیرید.

نمی خواهم در مورد هیچ تیم دیگری صحبت کنم اما در زندگی هیچوقت نمی توانید بگویید "هرگز" به این دلیل که خیلی چیزها اتفاق می افتند که شما نمی توانید هرگز پیش بینی کنید.

هر یک از ما روش خاص خود برای تفسیر مسائل داریم اما در این مورد همواره بازیکنان تصمیم گیرنده نیستند. گفتن چیزهای بیشتر تنها دروغ و حدس و گمان است و حقیقت ندارد.

از وقتی 11 ساله بودم رویای بازی برای بارسلونا را داشتم. اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه را نمی دانم.

در هر کفرانس خبری نمی آیم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا برم. در این مرحله با گفتن رویاهایم چه کسی را می توانم گول بزنم؟؟

اگر یک روز آرسنال را ترک کنم، چه امروز، چه فردا، 5 سال دیگر و یا هرگز، همان روز به شما خواهم گفت، نه قبل از آن. من به این باشگاه که چیزهای زیادی به من داده بی احترامی نمی کنم.

یک بازیکن آرسنال هستم. جلو نمی روم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا بروم. بعد از 8 سال حضور در آرسنال، به باشگاه صدمه نمی زنم. این روشی نیست که بخواهم انجام دهم.

برای 8 سال در اینجا بسیار خوشحال بوده ام و اکنون هم خوشحال هستم. اکنون به هیچ وجه در مورد فوتبال فکر نمی کنم، تنها به تعطیلاتم فکر می کنم.

آرسن ونگر رئیس من است، کسی که تصمیمات را می گیرد. می بایست از او بپرسید. من در پایان فصل مصدوم بودم و در 6 هفته گذشته او را ندیدم.

او فردی است که بهتر از هر کس دیگر می دانم که آیا می خواهد مرا بفروشد و یا با من ادامه کار دهد، از او در مورد آینده من سوال کنید.

در جایی که هستم بسیار خوشحالم، بقیه چیزها تنها حدس و گمان هایی هستند که نارست است.

هر شخص برای خود ارزش هایی دارد. بعد از 8 سال، بعد از تمام کارهایی که انجام داده ام و احساسی که در این باشگاه دارم، نمی خواهم که با گفتن یک کلمه همه چیز را خراب کنم.

نمی خواهم بعد از تمام چیزهایی که این باشگاه به من داده، آنها را از بین ببرم. من همیشه با احتیاط عمل کرده ام.

آرسنال یک تیم خوب با یک مربی خوب است و یکی از وفادار ترین هواداران در سراسر اروپا را در اختیار دارد. با وجود داشتن این چیزها من باور دارم که ما می توانیم پیشرفت کنیم و یک روز جام مهمی را پیروز شویم."

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
06-19-2011, 18:28
سامبا میخواهد به آرسنال بپیوندد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 660x350 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با وجود اینکه سامبا میخواهد به آرسنال بپیوندد سران بلکبرن امیدوارند حداقل یک فصل دیگر او را در بلکبرن نگه دارند.آرسنالی ها مدت زیادی است بدنبال کریستوفر سامبا هستند تا با جذب او دفاع تیم را استجکام ببخشند.بازیکن کنگویی بلکبرن میخواهد ایوود پارک را ترک کند.

این بازیکن 27 ساله تا سال 2015 با بلکبرنی ها قرار دارد در ژانویه سال گذشته هم مورد نظر آرسنالی ها قرار داشت که توپچی ها موفق به جذب او نشدند.هواداران آرسنال انتظار دارند آرسن ونگر سرمربی آرسنالی ها خط دفاع خود را تقویت کند تا اشتباهات خط دفاعی کمتر شود.سران بلکبرن اذعان کرده اند که سامبا مشتاق پیوستن به آرسنال است ولی آنها میخواهند حداقل برای 12ماه دیگر این بازیکن را نگه دارند.

دسای یکی از روسای باشگاه گفت:ما نمیخواهیم او باشگاه را ترک کند.من مطمئن هستم که میتوانیم او را نگه داریم و امیدوارم در باشگاه بماند.من میدانم که او مشتاق حضور در آرسنال است ولی امیدوارم سامبا فصل آینده نیز با ما همکاری داشته باشد.

AL1reZA
06-19-2011, 18:32
Home

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
06-20-2011, 10:02
ژروینیو با 10.6 میلیون پوند آرسنالی می شود

سایت گل – به نوشته روزنامه میرور باشگاه لیل فرانسه با انتقال 10.6 میلیون پوندی ژروینیو مهاجم این تیم به باشگاه آرسنال موفقت کرد.
آرسن ونگر با پشت سر گذاشتن تیم هایی نظیر لیورپول و نیوکاسل که خواهان جذب این مهاجم گلزن بودند در نهایت موفق شد ژروینیو را به جمع توپچی ها بیاورد.
ژروینیو فصل گذشته با به ثمر رساندن 18 گل نقش بسزایی در کسب عنوان قهرمانی لیل بعد از 57 سال داشت.
آرسن ونگر امیدوار است با جذب این بازیکن و چند خرید دیگر فصل آینده بعد 7 سال حداقل یک جام را برای هواداران پرشور امیریتس به ارمغان بیاورد.

AL1reZA
06-20-2011, 10:09
منابع رسانه‌ای انگلیس از تلاش گسترده آرسنال برای شکار پدیده تازه فوتبال آلمان خبر دادند.

به گزارش فارس روزنامه سان در گزارشی کوتاه نوشت لندنی‌ها که همواره در تکاپوی شکار استعدادهای کم سن‌وسال بوده‌اند،‌ صمد یسیل، مهاجم تحت قرارداد با بایرلورکوزن را نشانه گرفته‌اند.
این بازیکن 17 ساله که بازی‌های بسیار درخشانی در رقابت‌های زیر 17 ساله‌های اروپا، بازی‌های درخشانی ارائه کرده، موفق شد با زدن 6 گل برای آلمان‌ها چشم‌ها را به خود خیره‌ کند.
یسیل که در پیکارهای ماه گذشته حتی عنوان آقای گل را کسب کرد، ‌اکنون سخت مورد توجه آرسن ونگر قرار گرفته است.
گفته می شود نمایندگانی از طرف وی برای مذاکره با بایری‌ها به آلمان سفر کرده‌اند.

GOLL
06-22-2011, 15:35
تعرابت: با آرسنال و چلسی تماس داشتم

عادل تعرابت ادعا کرده هدف اصلی آرسنال و چلسی در نقل و انتقالات است !

هافبک مراکشی باشگاه کوئینز پارک رنجرز فصل موفقی را در این تیم سپری کرد و بازی های خوب او توجه تیم های بسیاری را به او معطوف کرده.

به هر حال این بازیکن 22 ساله ادعا کرده در تماس با چلسی و آرسنال بوده اما موضع این تیم ها هنوز مشخص نیست.

" کوئینز پارک رنجرز خواستار 10 میلیون پوند برای انتقال من است و در حال حاضر باشگاه ها خرید های زیادی انجام نمی دهند.

من تماسی با آرسنال و چلسی داشته ام اما اوضاع کمی درهم است.

آرسنال هنوز فابرگاس را نفروخته و چلسی مربی ندارد اما دوست دارم در لندن بمانم. این بهترین شهر دنیاست."

GOLL
06-22-2011, 15:36
فریمپونگ: اگر مجبور شوم، برای ماندن در آرسنال التماس می کنم

هافبک غنایی توپچی ها نمی خواهد به هیچ وجه آرسنال را ترک کند.

([Only Registered And Activated Users Can See Links])امانوئل فریمپونگ با نمایش چشمگیر خود در پیش فصل قبل همه نگاه ها را به سوی خود معطوف کرد اما آسیب دیدگی بی موقع وی موجب شد نتواند تیم بزرگسالان آرسنال را همراهی کند.

او اکنون سلامت خود را بدست آورده و به نظر می رسد جزو برنامه های فصل اینده آرسن ونگر است اما باشگاه های چارلتون و کاردیف برای جذب قرضی او ابراز علاقه کرده اند.

با این وجود فریمپونگ می گوید که حاضر نیست تحت هیچ شرایطی آرسنال را بطور دائم ترک کند و حتی اگر مجبور شود برای این کار التماس خواهد کرد.

" خون آرسنال درون رگ های من جریان دارد.

هرگز آرسنال را ترک نخواهم کرد حتی اگر آنها مرا بازیکن آزاد اعلام کنند و نخواهند قرارداد مرا تمدید کنند بر روی دو زانوی خود می نشینم و التماس می کنم تا آنها را مجبور کنم مرا نگه دارند."

saieh_star
06-24-2011, 09:14
ولا فروشی نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Vela

کارلوس ولای 22 ساله فصل قبل در ژانویه به طور قرضی به وست بروم پیوست و یک نیم فصل نه چندان موفق را در آنجا سپری کرد ولی به گفته مدیر برنامه های وی کارلوس هنوز هم در برنامه های ونگر جا دارد.

"من هشت بار با آرسنالی ها صحبت کردم و آخرین آنها جمعه گذشته بود و باید بگویم کارلوس بازیکن آرسنال است و فروشی نیست.

روند پیشرفت ولا کمی کند است،آرسن ونگر مربی به شدت سختگیری است و او را برای شش ماه به صورت قرضی به وست بروم فرستاد، به هدفی که انتظار داشت نرسید ولی با این حال همه چیز خیلی خوب پیش می رود."

ولا در مجموع 62 بار برای آرسنال به میدان رفته و توانسته 11 گل هم برای تیم به ثمر برساند.

alexdelpiero_10
06-24-2011, 18:16
آرسنال پیشنها 27 میلیون پوندی بارسارا رد کرد

پیشنهاد مضحک بارسا رد شد
باشگاه ارسنال پیشنهاد 27 میلیون پوندی بارسلونا را برای بخدمت گیری کاپیتانش رد کرد
کاتالانها که در سالهای اخیر تلاش زیادی برای بازگرداندن فابرگاس به دهکده پدری اش را دارد باردیگر باپیشنهاد جدیدی بازگشته و بنظر میرسد که قصد دارد امسال این قرارداد را نهایی کند.
با این حال بنظر میرسد کاتالانها قصد ندارند که مبلغ درخواستی ارسنال برای فابرگاس را بپردازند و گزارشهای متعددی حاکی از ان است که بارسلونا پیشنهادی 27 میلیون پوندی را به ارسنال ارائه کرده است.
بنا به گزارش دیلی میل ایوان گازیدیس مدیر اجرایی باشگاه ارسنال پیشنهاد 27 میلیونی بارسا را در دیدار با معاون مدیرعامل باشگاه بارسلونا یوزپ برتومو رد کرده و انتظار پیشنهادی 50 میلیونی را از بارسا دارد.
بارسا در تابستان گذشته 35 میلیون پوند برای فابرگاس پیشنهاد داد که توسط توپچی ها رد شده بود و مدیرعامل باشگاه بارسلونا پیش از این اعلام کرده بود که پیشنهاد قبلی شان را تکرار نخواهند کرد!
روسل در مصاحبه با شبکه سوم تلوزیون کاتالونیا گفت سسک هرکاری میکند که به بارسا بیاید پپ ارزش بازیکنان را بخوبی میداند و ارزش فابرگاس کمتراز 40 میلیون یورواست!!! ما پیشنهادمان را افزایش نخواهیم داد اگرارسنال قبول نکند سسک فصل اینده در بارسا نخواهد بود.
بارسلونا پیش از این اعلام کرده بود که بودجه نقل و انتقالاتش 45 میلیون پوند است وپولی که از فروش بازیکنان حاصل میشود نیز به این مبلغ افزوده خواهد شد لازم بذکر است که بارسا برای الکسیس سانچز هم پیشنهادی ارائه کرده است و متتظر پاسخ این بازیکن و باشگاهش میباشد والبته منسیتی نیز رقیب جدی کاتلانها در جذب وی بشمار میروند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] E%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%2027%20%D9%85%DB%8 C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%BE%D9%88%D9%86%D8% AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D8 %A7%20%D8%B1%D8%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF&Gameid=159&UserId=135)

alexdelpiero_10
06-24-2011, 18:20
والكات: پيشنهاد يوونتوس وسوسه‌كننده است

بازيکن تيم فوتبال آرسنال دريافت پيشنهادي جدي از يوونتوس ايتاليا را تاييد کرد.
به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، تئو والکات گفت: آنچه در رسانه‌ها بابت پيشنهاد يوونتوس به من شده، حقيقت دارد. در اين باره آنچه قابل گفتن بوده، ذکر اين نکته است که شرايط وسوسه‌کننده‌اي را در مجموع به من پينشنهاد کرده اند.
والکات 22 ساله که از سال2006 در خدمت تيم لندني است، در ماه‌هاي اخير از اين که زياد مورد توجه آرسن ونگر، سرمربي فرانسوي 15 سال گذشته تيم مورد استفاده واقع نشده، شکايت داشته است. از اين رو احتمال داده مي شود در مورد پيشنهاد تيم توريني معروف به "بانوي سالخورده " معقولانه فکر کند.

براساس اخباري که در نشريات ايتاليايي همچون گازته دلواسپرت و توتواسپرت منتشر شده، توريني‌ها امسال 120 ميليون يورو براي جذب بازيکن در فصل تابستان بودجه اختصاص داده‌‌اند که براي جذب احتمالي بازيکن آرسنال بين 15 تا 20 ميليون خرج خواهند کرد.
در کنار وي ، جذب ميشل باستوس ، بازيکن تکنيکي تيم المپيک ليون فرانسه نيز از جمله اهداف راه‌راه‌پوشان است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] BE%D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%20%D9%8A%D9 %88%D9%88%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B3%20%D9%88%D8%B3%D 9%88%D8%B3%D9%87%E2%80%8C%D9%83%D9%86%D9%86%D8%AF% D9%87%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20&Gameid=159&UserId=1)

saieh_star
06-24-2011, 18:38
شایعات نقل و انتقالات ارسنال
دراین بخش که تا روز اخر فصل نقل و انتقالات ادامه خواهد داشت شایعات نقل و انتقالات مربوط به توپچی ها لندن در دیگر رسانه ها را با هم مرور میکنیم.
================================================== =====
Daily Telegraph
ارسنال پیشنهاد 27 میلیون پوندی بارسلونا را برای بخدمت گیری فابرگاس رد گکرد.
Daily Mail
ارسنال مذاکراتش را باتیم ولز سالزفیلد ارژانتین برای بخدمت گیری ریکی الوارز را از سر گرفت.شایان ذکر است که تیمهای اینتر میلان سویا رم و شالکه نیز از علاقه مندان به وی هستند.
Daily Mirror
کریستوفر سامبا مدافع تنومند و 27 ساله بلکبرن از مسئولین تیمش درخواست کرد که به وی اجازه بدهند تا به ارسنال بپیوندد گفتنی است توپچی ها حاضرند برای خرید وی از بلکبرن 12 میلیون پوند هزینه کنند.
The Sun
مسئولین باشگاه ارسنال به کارلوس ولا مهاجم مکزیکی این تیم اطمینان داده اند که وی را دراین تابستان به فروش نخواهند رساند.

saieh_star
06-24-2011, 18:39
تلاش سامبا برای پیوستن به آرسنال[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کریستوفر سامبا

جدال این بازیکن با مقامات بلکبرن ادامه دارد...

مذاکرات برای جذب کریستوفر سامبا مدافع غول پیکر تیم بلکبرن ادامه دارد و این در حالی است که مقامات تیم بلکبرن به شدت در تلاشند تا این مدافع مرکزی را حفظ کنند .
پس از مصاحبه مالک باشگاه بلکبرن مبنی بر تلاشش برای حفظ این بازیکن سامبا در مصاحبه ای از مقامات باشگاه خواست تا ضمن درک وضعیت وی به وی اجازه خروج از باشگاه را بدهند .
سامبا که در حال حاضر تیم های لندنی تاتنهام و آرسنال را مشتری خود می بیند در این باره در مصاحبه با ال اکیپ فرانسه گفت :

" می دانم صحبت هایی از برخی از باشگاه ها می شود .
برای چهار سال و نیم در بلکبرن حضور داشتم و برای جایگاهم جنگیدم .
اگر در حال حاضر یک موقعیت خوب برایم مهیا شود , می خواهم از آن استفاده کنم . امیدوارم باشگاه این موضوع را که اگر بخواهم به یک شرایط جدید مهیا شده بروم را درک کند . "

لازم به ذکر است سامبا 27 ساله تا سال 2015 با باشگاه بلکبرن قرارداد دارد .

saieh_star
06-25-2011, 10:21
ریکی آماده توپچی شدن

اخبار مثبت مبنی بر توافق آرسنال برای جذب ریکی آلوارز...

آرسنال مدت هاست که در پی به خدمت گرفتن ستاره آرژانتینی تیم ورلزسالسفیلد است .
تیم پالرمو که یکی از مشتریان این بازیکن بود توسط مدیر خود از به توافق رسیدن آرسنال با این بازیکن خبر می دهد .
مدیر تیم پالرمو مدعی است آرسنال توانست در امضای قرار داد با این بازیکن موفق باشد و ریکی آماده توپچی شدن است .
زامپینی مدیر تیم پالرمو در این باره گفت :

" ما پیشنهاد رسمی به وی داده ایم و علاقه ما به وی به ژانویه باز می گردد .
متاسفانه نتوانستیم در این زمان این انتقال را کامل کنیم و این رقابت را به آرسنال باختیم .
در حال حاضر وی با توپچی ها قرارداد امضا کرده است . "

saieh_star
06-25-2011, 18:55
نقل و انتقالات توپچی ها از زبان رسانه ها

نگاهی نه نقل و انتقالات ارسنال درچهارم تیرماه 1390 هجری خورشیدی
==================================================
Mertro
برطبق اخباری که دیشب بر روی خروجی رسانه ها و وبسایتها قرار گرفت زامپارینی مدیرباشگاه پالرمو مدعی شد که ارسنال موفق شده تا ریکاردو الوارز هافبک با استعداد ولزسالزفیلد رو بخدمت بگیره وپالرمو دراین بین پیشنهادش رد شده وامروز مترو گزارش کامل تری ازاین انتقال ارائه داده و مدعی شده که توپچی ها رقمی در حدود 11میلیون پوند برای بخدمت گیری الوارز هزینه کردند و موفق شدن تا بااین بازیکن قرارداد امضا کنند هرچند باشگاه ارسنال هنوز به این خبرواکنش رسمی نشون نداده.
Daily Telegraph
سمیر نصری با قبول مذاکره رودررو با ارسن ونگر امیدها را برای ماندنش در ارسنال زنده نگه داشت
The Sun
سان هم امروز خبر از پیشنهاد 11 میلیون پوندی ارسنال برای بخدمت گیری ریکاردو الوارز داده
ارسنال قصد دارد تا در روزهای اینده پیشنهادی 12 میلیون پوندی برای ژروینیو ابه لیل ارائه کند
Daily Star
دیلی استارهم به موضوع مذاکره ونگر و سمیرنصری پرداخته و این مذاکرات رو بسیار حساس وتعیین کننده دانسته
Daily Express
به گزارش دیلی اکسپرس ارسن ونگر تصمیم داره تا دو مدافع میانی به ترکیب تیمش اضافه کنه
Daily Mail
سس فابرگاس این هفته به کاتالونیا میره برای تعطیلات و دیلی میل معتقده که فابرگاس ممکنه که برای همیشه تو کاتالونیا بمونه

منبع همه چیزایی که نوشتم
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

feri71
06-26-2011, 14:21
جروینیو تا چند روز دیگر...؟!

شاید تا چند روز دیگر جروینیو رسما توپچی شود...

آرسنال به قطعی کردن قرارداد جروینیو ، مهاجم تیم لیل فرانسه نزدیک شده است.

سان نوشت : توپچی ها انتظار دارند تا در چند روز آینده قرار داد جروینیو را با 12 میلیون پاند قطعی کنند.

پیش از این تیم لیل پیشنهاد 10.5 میلیون پاندی تیم های آرسنال و تاتنهام را پس از اینکه پیشنهاد بیشتری از تیم فرانسوی پاریس سنت ژرمن دریافت کرد نپدیرفت.

اما فردریک پکوت مدیر تیم لیل اذعان داشت : "جروینیو می خواهد به انگلستان برود و ما نیز به عنوان یک باشگاه ترجیح می دهیم که او را به تیم های خارجی بفروشیم نه رقیبانمان در فرانسه"

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 0%D8%AA%D8%A7%20%DA%86%D9%86%D8%AF%20%D8%B1%D9%88% D8%B2%20%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1...%D8%9F%21&Gameid=159&UserId=67)

saieh_star
06-27-2011, 06:58
اینتر پیشنهاد 12 میلیون یورویی داد

تلاش نراتزوری برای ربودن الوارز از ارسنال
اینتر میلان با ارائه پیشنهادی 12 میلیون یورویی سعی در ربودن ریکاردو الوارز هافبک تیم ولزسالزفیلد از ارسنال را دارد.
این هافبک مستعد ارژانتینی که پیش از این مورد توجه ارسن ونگر قرارگرفته بود هم اکنون خواهان دیگری نیز دارد.لازم بذکر است که توپچی های لندن برای بخدمت گیری این بازیکن پیشنهادی 10 میلیون یورویی ارائه کرده اند.
گفتنی است که باشگاه ولزسالزفیلد پیش ازاین قیمت این بازیکن را 15 میلیون یورو اعلام کرده بود که هم اکنون بنظر میرسد با پیشنهاد 12 میلیونی اینتر میلان این باشگاه بیش از پیش به هدفش نزدیک شده است.
دراین بین مارسلوسیمونیان مدیر برنامه های الوارز از اشاره به تیم مورد علاقه موکلش طفره رفت ولی تاکید کرد که موکلش مایل است که به یکی از باشگاه های بزرگ اروپایی بپیوندد.

GOLL
06-28-2011, 19:54
هافبك آرسنال جايگزين پيرلو مي‌شو

باشگاه ميلان ايتاليا در راستاي جوان‌گرايي در اين تيم قصد دارد بازيکن جوان آرسنال را به خدمت بگيرد.

به نقل از کوريره دلو اسپورت، آرسن ونگر سرمربي آرسنال نيز از پيشنهاد ميلاني‌ها استقبال کرده و تا حدودي با انتقال وي به سن سيرو موافق است.
آدريانو گالياني نايب رئيس ميلان نيز علاقمند به شيوه بازي دنيلسون است و ابراز اميدواري کرده بتوانند تا پايان هفته اين برزيلي جوان را به جمع روسونري‌ها اضافه کند.
ماسيميليانو آلگري سرمربي ميلان نيز معتقد است با جذب دنيلسون مي‌توانند تا حدي جاي خالي آندره پيرلو را پر کند که به تازگي راهي يوونتوس شده است.
دنيلسون پيش از پيوستن به آرسنال در سائو پائولو حضور داشت و در آرسنال نيز در 96 بازي توانسته 6 گل براي توپچي‌ها به ثمر برساند.

GOLL
06-28-2011, 19:55
لمان: به دروازه‌ آرسنال برنمي‌گردم

دروازه‌بان اسبق تيم ملي فوتبال آلمان تصميمي براي بازگشت به دروازه آرسنال ندارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ينس لمان که روز گذشته انتقالش به شالکه در سن 41 سالگي منتفي شد، شايعات رواج‌يافته مبني بر ادامه فعاليت نزد آرسنالي‌ها را تکذيب کرد.
وي گفت: تصميمي براي ادامه همکاري با آرسنال ندارم. من فصل قبل در يک مقطع احساس کردم مي‌توانم به تيم سابقم کمک کنم، پس بازنشستگي را فراموش کرده‌ام و به ياري آمدم.
او ادامه داد: باور دارم براي فصل بعد آرسنال با وجود دروازه‌باناني غير از من برنامه‌ريزي خواهد کرد. پس به گذراندن دوره مربيگري ادامه خواهم داد.
لمان در جام‌جهاني 2006 از سنگر تيم کشورش محافظت کرد. او که سابقه بازي در دهه اخير در آرسنال را داشت،‌ تابستان سال گذشته اعلام بازنشستگي کرد، ولي زمستان وقتي متوجه شد لندني‌ها با بحران شديد دروازه‌باني مواجه شده‌اند، حاضر شد بارديگر به طور موقت به تيم کمک کند.

GOLL
07-06-2011, 12:36
کویل: کاهیل می خواهد در لیگ قهرمانان بازی کند

سرمربی بولتون به مشتریان گری کاهیل گفت بهتر است زودتر برای جذب او دست به کار شوند.

مدافع ملی پوش بولتون مورد توجه غول های جزیره قرار گرفته است و در این بین نام آرسنال نیز به چشم می خورد که از ژانویه گذشته برای جذب او ابراز علاقه کرده است.

با این وجود اوون کویل، سرمربی بولتون در مصاحبه ای اعلام کرد باشگاه های علاقه مند به وی بهتر است هرچه زودتر برای جذب او اقدام کنند در غیر این صورت به دنبال بازیکن دیگری بگردند.

" اگر باشگاهی با یک پیشنهاد مناسب برای گری و بولتون بیاید، او با دعای خیر ما خواهد فت !!

او می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و حدس و گمانه زنی های باور نکردنی در رابطه با او وجود دارد.

باشگاه های زیادی به دنبال او هستند اما این به آنها بستگی دارد که بیایند و خود را نشان دهند. اگر این کار را نکنند، من امیدوارم به جای دیگری بروند و این پسر را تنها بگذارند !!

اگر پیشنهادی ارائه شود آن را بررسی می کنیم. اگر این اتفاق نیوفتد بهترین موقعیت را در نظر میگیریم. می دانیم که یک بازیکن درجه یک در ترکیب خود داریم.

این برای همه نا امید کننده است اما بولتون باشگاه گری است و ما دستمزد خوبی به او می دهیم. او روی کار خود متمرکز شده و این روند تا زمانی که چیزی اتفاق بیوفتند ادامه خواهد داشت.

نمی خواهم کری را از دست بدهم اما اگر پیشنهاد مناسبی در کار باشد، بهتر است زودتر ارائه شود تا اینکه دیر شود !!"

GOLL
07-06-2011, 12:37
اسکولز امیدوار است نصری به یونایتد بپیوندد .

هافبک سابق منچستر یونایتد امیدوار است آنها بتوانند نصری را به خدمت گیرند.

در حالی که به نظر می رسد آرسن ونگر در این هفته در رابطه با آینده سمیر نصری تصمیم گیری خواهد کرد، صصحبت هایی مبنی بر علاقه منچستر یونایتد و منچستر سیتی به گوش می رسد و این در حالی است که سرمربی توپچی ها پیش از این گفته که حاضر نیست نصری را به یونایتد بفروشد.

با این وجود پول اسکولز در مصاحبه ای ابتدا در مورد آرسنال اینگونه صحبت کرد.

" ممکن است آنها فوتبال زیبایی ارائه دهند اما همواره این فاکتور نتیجه ای که آنها می خواهند را رقم نمی زند.

این موضوع مرا ناراحت نمی کند که مردم می گویند انها بهترین فوتبال را ارائه می دهند زیرا با وجود اینکه انها این کار را انجام می دهند این یونایتد است که بازی ها را می برد.

آنها بهترین فوتبال را برای تماشا کردن ارائه می دهند اما اگر نتوانید چیزی پیروز شوید این چه فایده دارد؟؟ نه تنها این موضوع، بلکه آنها در حال از دست دادن بهترین بازیکنان خود هستند، فابرگاس، نصری و کلیچی.

فکر نمی کنم مربی ما اجازه دهد که باشگاه 6 سال بدون جام پیش برود."

صحبت های اسکولز مقدمه ای برای دعوت از سمیر نصری به یونایتد بود. وقتی از او در رابطه با این انتقال سوال شد گفت " امیدوارم اینگونه شود. "

GOLL
07-06-2011, 12:39
گائل کلیچی رسما به منچستر سیتی پیوست

باشگاه فوتبال ارسنال تایید می کند که گائل کلیچی با مبلغی نا معلوم به منچستر سیتی پیوست.

کلیچی 25 ساله در آگوست 2003 از باشگاه کان ببه آرسنال ملحق شد و در طول حضور خود در کنار توپچی ها 264 بازی در کلیه رقابت ها انجام داد.

در نخستین فصل حضور خود در ارسنال، گائل به جوانترین بازیکن لیگ برتر تبدیل شد که مدال قهرمانی لیگ را به گردن اویخت ، با 18 سال 10 ماه. خیلی زود کلیچی خود را به گزینه اصلی آسن ونگر در سمت چپ دفاع تبدیل کرد و در ترکیب تیم ملی فرانسه نیز جایگاه خود را بدست اورد.

در فصل 2007/08، مدافع متولد شهر تولوز در 49 بازی حضور داشت که بیشتر از هر بازیکن دیگری بود و در ترکیب تیم منتخب فصل جزیره نیز جای گرفت.

آرسن ونگر بعد از این انتقال گفت " می خواهیم بخاطر 8 سال خدمت فوق العاده گائل از او تشکر کنیم که در این دوره هرچه در توان داشت را در اختیار باشگاه گذاشت. او از وقتی در سال 2003 به جمع ما ملحق شد رشد و پیشرفت کرد و در فصول اخیر به عضوی حیاتی در ترکیب ما تبدیل شد. گائل با احترام فوق العاده و بهترین آرزوهای ما اینجا را ترک می کند. ما بهترین ارزوها را برای آینده حرفه ای او داریم."

گائل کلیچی بعد از این انتقال گفت " من 8 سال فوق العاده در آرسنال داشته ام و دوستان زیادی بدست اورده ام. خاطرات فوق العاده ای از زمان حضور خود در هایبوری و امارات دارم. می خواهم از همه کسانی که در آرسنال هستند تشکر کنم، بخاطر حمایت و رابطه انها. همچنین می خواهم تشکر فوق العاده ای از تمام هواداران آرسنال دشاته باشم، کسانی که همواره با من خوب بوده اند."

تمامی اعضای باشگاه آرسنال به خاطر تمام کمک های گائل از او تشکر می کند و بهترین آرزو ها را در آینده برای او دارند.

GOLL
07-06-2011, 23:22
پیشنهاد45 میلیون پوندی رئال برای فابرگاس [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بارسا رقیب پیدا کردباشگاه رئال مادرید درنظردارد تا پیشنهادی را برای بخدمت گرفتن سسک فابرگاس به ارسنال ارائه کند.
فابرگاس که پیش از این اعلام کرده چنانچه از ارسنال جدا شود قصد دارد تا در بارسا به کارش ادامه دهد امیدوار است که توافق نهایی میان ارسنال و بارسلونا انجام شود ولی تاکنون هیچ یک از دو باشگاه نتوانستند برسرمبلغ به توافق برسند.
هفته گذشته براساس گزارشهای منتشرشده بارسا برای فابرگاس با ارسنال تماس گرفته اما ساندرورسال مدیر این باشگاه گفته که بیش از حد معمول برای فابرگاس پول نخواهد پرداخت چرا که فابرگاس ارزشش از12 ماه گذشته کمترشده است.
اما امروز اسکای گزارش داد که رئال مادرید درمورد این هافبک ملی پوش با ارسنال تماس برقرارکرده و قصد دارد تا پیشنهادی 45 میلیون پوندی برای فابرگاس ارائه کند.
اینکه ایا رئال باتوجه به رقابت شدیدی که با بارسا دارد خواهد توانست فابرگاس را به خدمت بگیرد مشخص نیست اما مدیران باشگاه رئال وخوزه مورینیو مربی این تیم بسیار به فابرگاس علاقه مند هستند و معتقدند که با پیوستن وی به تیمشان کیفیت بازی رئال افزابش خواهد یافت.

GOLL
07-06-2011, 23:25
ژروینیو برای انجام ازمایشات پزشکی واردلندن شد

اولین خرید ارسنالبنابراخرین گزارشات ژروینیو مهاجم باشگاه لیل فرانسه برای انجام ازمایشات پزشکی وارد لندن شده است.
گزارشها حاکی ازان است که مهاجم ملی پوش تیم ملی ساحل عاج بر سرقراردادی 4 ساله با توپچی ها به توافق رسیده است و ارسنال بابت وی مبلغ 10.6 هزارپوند به باشگاه لیل پرداخت کرده است.
ارسن ونگر مربی ارسنال پس از ناکامی تیمش در سال گذشته درکسب عنوان در پی تقویت تیمش برامده و حضور ژروینیو در خط حمله توپچی ها خط اتش این تیم را بیش ازپیش تقویت خواهد کرد.
ورود یائول کوواسی ملقب به ژروینیو به ترکیب ارسنال به معنای اتمام دوران حضور نیکلاس بنتنر مهاجم دانمارکی این تیم است.

GOLL
07-07-2011, 15:03
فابرگاس خطاب به هم تیمی هایش: دیگر برای آرسنال بازی نخواهم کرد

کاپیتان آرسنال معتقد است در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار دارد و دیگر برای آرسنال بازی نخواهد کرد

سایت گل – به نوشته روزنامه سان سسک فابرگاس به هم تیمی هایش اعلام کرده آرسنال را تابستان امسال ترک خواهد کرد.

فابرگاس که مورد توجه مسئولان بارسلونا قرار گرفته معتقد است به زودی به جمع کاتالانی ها خواهد پیوست.

گفته می شود آرسنال پیشنهاد ابتدایی بارسا را برای جذب فابرگاس رد کرده و برای فروش او 40 میلیون یورو طلب کرده است.

این در حالی است که روزنامه اسپانیایی اسپورت معتقد است پیشنهاد جدید بارسا هنوز 5 میلیون یورو با رقم درخواستی آرسنال فاصله دارد اما به احتمال فراوان دو طرف به زودی به توافق خواهند رسید.

بارسا مدتهاست به دنبال جذب کاپیتان آرسنال است و تا به حال دو بار پیشنهادشان توسط آرسنال رد شده است.

فابرگاس در سن 16 سالگی در سال 2003 به آرسنال پیوست و یک سال بعد اولین بازی اش در لیگ برتر انجام داد و اکنون بازوبند کاپیتانی توپچی ها را بر بازو می بندد.

GOLL
07-07-2011, 15:07
آرسنال پیشنهاد 20 میلیون پوندی یونایتد برای جذب نصری را رد کرد

توپچی ها پیشنهاد یونایتد برای سمیر نصری را رد کردند و اعلام کردند برای فروش او 25 میلیون یورو می خواهند

سایت گل – باشگاه منچستریونایتد برای جذب سمیر نصری پیشنهادی 20 میلیون پوندی ارائه کرده اما سران آرسنال این پیشنهاد را رد کردند.

به نوشته روزنامه گاردین یونایتد چند هفته پیش پیشنهاد خود را ارئه کرده بود اما مسئولان آرسنال در جواب آنها اعلام کردن برای فروش نصری 25 میلیون پوند می خواهند.

نصری که آخرین سال قراردادش با آرسنال را پشت سر می گذارد، در عین حال فصل گذشته بهترین سال حضورش در آسنال را هم سپری کرد. او در 30 بازی برای آرسنال 10 گل به ثمر رساند.

چلسی و من سیتی نیز از جمله مشتریان نصری 24 ساله هستند اما به نظر می رسد رقابت را به یونایتد واگذار کرده اند.

از طرف دیگر اینتر نیز به دلیل رفتن احتمالی وسلی اشنایدر خواهان جذب نصری است.

نصری که در سال 2008 از مارسی به آرسنال پیوست در کل 124 بازی برای آرسنال انجام داده و 24 گل نیز به ثمر رسانده است.

sina acm
07-11-2011, 00:24
بر اساس آخرین گزارش ها باشگاه منچسترسیتی برای جذب سمیر نصری با مسئولان آرسنال به توافق رسیده است.

باشگاه سیتی قصد دارد با پیشنهاد 25 میلیون یورویی نصری را به خدمت بگیرد و این هافبک فرانسوی نیز در صورت پیوستن به این تیم دستمزدی 100 هزار پوندی دریافت خواهد کرد.

نصری که از سال 2008 به آرسنال پیوسته سال گذشته بهترین عملکرد خود را در آرسنال داشت و اکنون مورد توجه باشگاه های منچستریونایتد و چلسی نیز قرار گرفته است.

این هافبک فرانسوی در طول مدت حضورش در آرسنال 128 بازی برای این تیم انجام داده و 27 بار نیز گلزنی کرده است. به نظر می رسد زمان حضور او در امیریتس به انتها رسیده است.

سیتی قصد دارد با جذب نصری خط هافبک خود را تقویت کند. آنها تا به حال گائل کلیشی و استفان ساویچ بازیکن جوان مونتنگرویی را به خدمت گرفته اند.

GOLL
07-11-2011, 14:06
آلمونيا و بندتنر در آستانه جدايي از آرسنال

نيکلاس بندتنر ومانوئل آلمونيا در حال مذاکره با تيمهاي ديگري هستندتا در بازار نقل و انتقالات تابستاني آرسنال را ترک کنند

طبق گزارش منتشره در روزنامه گاردین، این دو بازیکن در تور آسیایی توپچی ها شرکت ندارند و به نظر می رسد که نام آنها در لیست بازیکنان مازاد آرسنال قرار گرفته است.
آلمونیا رقابتهای فصل گذشته را با عنوان دروازه بان ثابت آرسنال آغاز کرد ولی تدریجا شچسنی جای او را در دروازه توپچی ها گرفت و لوکاس فابیانسکی گزینه دوم آرسن ونگر برای دروازه تیمش شد.
نیکلاس بندتنر هم در فصل گذشته جایی در ترکیب اصلی توپچی ها نداشت و بارها نارضایتی اش را از این اتفاق اعلام کند و گزارشهای منتشره از احتمال پیوستن او به بنفیکا خبر می دهند.

GOLL
07-11-2011, 14:07
رخواست جالوروسي از توپچي‌ها

رمي‌ها مدتي است مهاجم هلندي آرسنال را زير نظر گرفته‌اند و براي پيشرفت در گفت‌و‌گوها مبلغ انتقال وي را از سران اين تيم درخواست کردند.

به نقل از ايتااسپرت‌ پرس، رابين فان‌پرسي که از سال 2004 در آرسنال حضور دارد، به جمع بازيکنان منتقد پيوسته و عدم کسب جام در اين تيم را به شدت زير سوال برده است.
چند سالي است توپچي‌ها در هيچ جامي قهرمان نشده‌اند که اين موضوع مورد انتقاد هواداران و بسياري از بازيکنان اين تيم قرار گرفته است. گائل کليشي مدافع اين تيم راهي منچسترسيتي شد، سمير نصري و سسک فابرگاس نيز زمزمه جدايي سر داده‌اند و به نظر مي‌رسد رابين فن‌پرسي نيز در ادامه راه خروج از تيم آرسن ونگر را در پيش بگيرد.
رمي‌ها از فرصت استفاده کرده و براي امضاي قرارداد با اين مهاجم ملي‌پوش هلند ابراز علاقه کرده‌اند. آن‌ها براي اين‌که بتوانند هرچه سريع‌تر وي را به المپيکو ببرند، از آرسنال خواسته‌اند تا مبلغ مورد نظر خود را اعلام کنند تا اين انتقال هرچه زودتر انجام شود.
گفته مي‌شود رمي‌ها براي قرارداد فن‌پرسي 24 ميليون يورو کنار گذاشته‌اند.

C R 7 9
07-11-2011, 18:21
چه اخبار تو‌پی

AL1reZA
07-13-2011, 16:52
ونگر:سيتي برنامه‌هاي يوفا را زيرسوال برد

سرمربي آرسنال معتقد است قرارداد جديد اسپانسر باشگاه منچسترسيتي برنامه‌هاي يوفا در اين‌باره را زير سوال برده است.

به نقل از ساکرنت، ميشل پلاتيني رئيس يوفا در حال بررسي و وضع قوانيني است تا هزينه‌هاي گزاف باشگاه‌ها را محدود کرده و تاثير مالکين متمول را در فوتبال کاهش دهد ولي اين موضوع با قرارداد جديد باشگاه منچسترسيتي با اسپانسر خود تا حدودي زير سوال رفته و واکنش آرسن ونگر سرمربي آرسنال را در پي داشته است.
سران سيتي با بستن قرارداد جديد با شرکت هواپيمايي اتحاد که موجب تغيير نام ورزشگاه نيز خواهد شد، قرارداد خود را در زمينه پيراهن باشگاه نيز تجديد کرده‌اند و قرار شده که زمين تمريني جديدي نيز در نزديکي ورزشگاه تاسيس شود.
در خبرها آمده که قرارداد جديد اين شرکت هواپيمايي ابوظبي با باشگاه منچسترسيتي بين 300 تا 400 ميليون پوند است و اين مبلغ مي‌تواند شيخ منصور، مالک ثروتمند سيتي را در وضعيت بهتري براي خريدها و ريخت‌ و پاش‌هايش قرار دهد.
آرسن ونگر سرمربي توپچي‌هاي لندن در اين مورد گفت: قرارداد جديد سران سيتي با اسپانسر باشگاه با قوانين يوفا در اين زمينه مغايرت فراواني دارد. اين اتفاق نشان مي‌دهد که آن‌ها هر کاري که بخواهند انجام خواهند داد زيرا هيچ‌گونه محدوديتي ندارند. اگر قانوني در اين زمينه وضع شده است، باشگاه منچسترسيتي نيز بايد به آن‌ احترام بگذارد.
ونگر ادامه داد: از اين‌که پلاتيني پيگير اين مساله است خوشحالم. او مي‌داند که چندين باشگاه در اروپا هستند که همه‌چيز را زير پا مي‌گذارند و قصد دارند هر بازيکني را که دوست دارند را به هر قيمتي که شده بدست آورند. اين منصفانه نيست. سران يوفا در حال بررسي دقيق اين موضوع هستند و در پشت درهاي بسته اين موضوع را پيگيري کرده و در مورد آن به نتيجه‌هايي نيز رسيده‌اند. اميدوارم تا رسيدن به نتيجه نهايي کارشان را ادامه دهند و از نابود شدن فوتبال در اين زمينه جلوگيري کنند.

AL1reZA
07-13-2011, 16:58
فابرگاس توصيه هاي ونگر راناديده مي گيرد

به رغم خوش بيني هاي آرسن ونگر، سسک فابرگاس کاپيتان آرسنال همچنان قصد دارد اين تيم را در فصل تابستان ترک کند و به بارسلونا برود.

به گزارش ساکروي، آرسن ونگر سرمربي آرسنال نسبت به متقاعد کردن اين بازيکن اسپانيايي به ماندن درميان توپچي هاي لندن ابراز خوش بيني کرده بود.
فابرگاس همراه با آرسنال به تور آسيايي نرفت و به بهانه معالجه مصدوميت خود در لندن ماند.
يک منبع نزديک به فابرگاس گفته است که او همچنان در جستجوي يافتن راهي براي ترک آرسنال است و نظرش در اين زمينه تغييري نکرده است.
بارسلونا ماه گذشته پيشنهاد 27 ميليون پوندي براي فابرگاس داده بود که آرسنال آن را رد کرد چرا که معتقد بود ارزش فابرگاس 40 ميليون پوند است.

AL1reZA
07-13-2011, 16:59
بكام:بازي كردن درتيم مورينيو براي من روياست

ديويد بکام اين فرصت را داشته که براي بسياري از مربيان موفق و مشهور دنياي فوتبال بازي کند ولي شانس بازي در تيمي با هدايت خوزه مورينيو برايش همچنان يک رويا است.

به گزارش آسوشيتدپرس، مورينيو در ماه ژانويه ( دي ) از سوي فيفا بهترين مربي فوتبال شناخته شد و پس از آن رئال مادريد را پس از 18 سال فاتح جام کوپا دل ري کرد.
بکام روز سه شنبه گفت: بخت بازي کردن زير نظر يک مربي چون او روياي هر بازيکن فوتبال است، و البته روياي من نيز هست.
بکام چهار سال در رئال مادريد بود و آن زمان به مصاف تيمي که براي نخستين بار مورينيو هدايت آن را به عهده داشت، رفته بود.
او اکنون قرار است در تيم لس آنجلس گالاکسي به مصاف رئال مادريد برود.
بکام در سال هاي 2003 تا 2007 در رئال مادريد توپ مي زد و همراه با اين تيم قهرمان لاليگا شد.
وي گفت: من همراه بارئال مادريد سالهاي شگفت انگيزي را سپري کردم. هيچ چيز در دنياي فوتبال بهتر از اين نيست که از باشگاهي چون منچستريونايتد به رئال مادريد بياييد.
ستاره سابق تيم ملي انگليس افزود: بعد از چند سال، روبرو شدن با رئال مادريد مرا هيجان زده کرده است. احساس نزديکي به باشگاه و افراد مشغول به کار در آن برايم شگفت انگيز است.
تيم رئال مادريد دوشنبه شب در آغاز يک تور وارد لس آنجلس شد.اين تيم يک هفته در اردوي دانشگاه کاليفرنيا (UCLA) تمرين خواهد کرد و سه بازي نيز در اين شهر انجام خواهد داد.
اين دومين سال پياپي است که رئال مادريد در جنوب کاليفرنيا اردو مي زند. البته مورينيو مي گويد، اين فرصت که تيم او زير تابش آفتاب مي تواند تمرين کند؛ اتفاقي وتصادفي نيست.
تيم لس آنجلس گالاکسي در حال حاضر صدرنشين ليگ حرفه اي آمريکا است.
''لانون داناوان'' کاپيتان اين تيم با اشاره به اينکه تمرکز آنها بيش از ديدارهاي دوستانه بر قهرماني ليگ است افزود: بازي کردن با يکي از بهترين تيم هاي جهان بازيکنان تيم را هيجان زده کرده است.
داناوان گفت: ما در اندازه رئال مادريد نيستيم. فرصت بازي با چنين تيمي براي همه بازيکنان ما ارزشمند است. مي خواهيم حداکثر توان خود را در اين بازي بکار بگيريم و بازي خوبي ارائه دهيم.
مورينيو هم درباره ديدارهايي که رئال مادريد در آمريکا خواهد داشت، گفت: رقابت با چنين تيم هايي مطلوب است. آنها سخت بازي مي کنند، قدرتمند هستند و در عين حال جوانمردانه بازي مي کنند. مي خواهند پيروز شوند ولي دفاعي بازي نمي کنند، چيزي که گاهي در اروپا مشاهده مي کنيم.

AL1reZA
07-14-2011, 00:38
آرسنال مقابل منتخب مالزي به برتري رسيد

تيم فوتبال آرسنال در ديداري دوستانه موفق شد با نتيجه پرگل 4 بر صفر مقابل منتخب مالزي به برتري برسد.

تیم فوتبال آرسنال در این دیدار که در ورزشگاه "بوکیت جلیل" کوالالامپور برگزار شد با گل های آرون رمزی، جک ویلشر، تئو والکات و کارلوس ولا مقابل میزبان خود به برتری رسید.
بر پایه گزارش یورو اسپرت، سمیرنصری که این روزها شایعات بسیاری پیرامون جدایی وی از آرسنال به گوش می رسد در میدان حاضر شد. سسک فابرگاس هم به دلیل مصدومیت آرسنال را در این سفر همراهی نمی کند.

GOLL
07-20-2011, 21:47
دنیلسون با قراردادی قرضی به برزیل بازگشت

هافبک توپچی ها رقابت های فصل 2011/12 را در آمریکای جنوبی سپری خواهد کرد

پیرو صحبت های آرسن ونگر پس از دیدار مقابل هانگژو گرین تاون در چین در انتهای هفته گذشته، باشگاه فوتبال آرسنال تأیید کرد که دنیلسون به باشگاه برزیلی سائوپائولو پیوسته است و با قراردادی قرضی فصل 2011/12 را در این تیم سپری خواهد کرد.
دنیلسون 23 ساله که در اکتبر 2006 اولین بازی خود برای تیم نخست آرسنال را در جام اتحادیه و در دیدار مقابل وست برومویچ آلبیون انجام داد؛ در مجموع 153 بار با پیراهن توپچی ها در تمامی مسابقات به میدان رفته است.

دنیلسون در فصل 2008/09 توانست خود را به عنوان یک بازیکن ثابت در ترکیب آرسنال ثابت کند که در آن فصل 51 بار برای آرسنال بازی کرد. اما اخیراً فرصت ها برای وی برای حضور در ترکیب اصلی محدوم شد و دنیلسون به باشگاهی که فوتبال را از آن آغاز کرده بود بازگشت.

تمامی اعضای باشگاه فوتبال آرسنال آرزوی بهترین ها را برای دنیلسون در دوران حضورش در برزیل و سائوپائولو خواهند داشت

GOLL
07-20-2011, 21:48
بازیکن جوان تیم سائوتمپتون از پیشنهاد آرسنال استفبال می کند
بازیکن جوان 'قدیسه ها' امیدوار است در آینده ای نزدیک به لیگ برتر راه یابد.

الکس اُکسلید چمبرلین مصمم است سوار اتوبوس لیگ برتر شود و راه را برای پیوستن به آرسنال باز کرد.

این جوان که یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال انگلستان به شمار می رود می تواند یکی از انتخاب های تیم لیگ برتری باشد که علاقه مند به جذب و اضافه کردن وی به ترکیب تیم خود می باشند. در این بین آرسنال که به پرورش استعدادها شهرت دارد از شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن وی برخوردار می باشد.

در حال حاضر چندین باشگاه به دنبال این استعداد جوان هستند و خود این بازیکن امیدوار است که آرسنال و یا یکی از رقیبان این تیم با پیشنهادی مناسب او را به خدمت بگیرند. چرا که به شدت به دنبال حضور در لیگ برتر است.

این بازیکن 17 ساله در مصاحبه با سان می گوید:

" من شنیده ام که تیم ارسنال مشتاق بازی من است و من امیدوارم بتوانم به یکی از چهار تیم برتر بپیوندم."

" وقتی خوشبختی در خانه شما را می زند شما باید در را برای آن باز کنید و دو دوستی به آن بچسبید."

" این شانس هر روزه در خانه شما را نمی زند. من به توانایی های خودم ایمان دارم و باور دارم کیفیت و معیار های لازم برای بازی در لیگ برتر را دارم."

چمبرلین از تیم سائوتمپتون که به او کمک کرده است تا به این سطح برسد بسیار سپاسگزاری می کند و اینکه او به این تیم خیلی بدهکار است اما او می داند که این شانس ممکن است تنها یک بار برای او پیش بیاید که بتواند به یکی از چهار تیم برتر کشور دسترسی پیدا کند.

" من با سرمربی تیم، نایجل آدکینز، در مورد شرایط صحبت کرده ام و در مورد احساساتم با او مشورت کرده ام."

" من با او صحبت کرده ام که چقدر در تلاشم که بتوانم سریعتر به لیگ برتر بیایم و او شرایط من را درک کرده است."

" من از وقتی هفت ساله بودم در سائوتمپتون بوده ام و از لحظه لحظه ی آن لذت برده ام. آن ها من را در شرایط خیلی خوبی قرار داده اند."

" هواداران و سرمربی تیم واقعا عالی بوده اند و باشگاه من را به چیزی که الان بوده ام تبدیل کرده است."

" اما الان احساس می کنم که زمان برداشتن قدم بعدی است. راهی که من به آن می نگرم به لیگ برتر ختم می شود و لیگ برتر جایی است که می خواهم در آن باشم. تا زمانی که به لیگ برتر نرسید به بالاترین سطح خود دست نخواهید یافت."

" من می توانستم یک فصل را در لیگ دست یک سپری کنم و شاید نتیجه منفی روی من می گذاشت. و شاید دچار مصدومیت می شدم و فرصت را از دست می دادم."

" سال آینده بازیکن جوان دیگری ظهور خواهد کرد و مسلما شرایط برای من آسان نخواهد شد."

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

GOLL
07-20-2011, 21:49
توپچی ها با کمپبل به توافق رسیدند

ستاره ی جوان کاستاریکایی با آرسنال توافق کرد

آرسنال به توافقی دست یافت که بر طبق آن جوان مستعد کاستاریکایی جوئل کمپبل به این باشگاه منتقل خواهد شد.
طبق شواهد آرسنال با رقمی زیر 1 میلیون پوند تواستند این جوان 19 ساله را به خدمت بگیرند.

کمپبل تنها سه بازی برای تیم بزرگسالان دپورتیوو ساپریسا انجام داده که یکی از باشگاه های بزرگ کاستاریکا می باشد و چشم بسیاری از استعدادیاب های اروپایی به این باشگاه می باشد.

پتانسیل بالای این بازیکن بر همگان مشخص است و او یکی از ملی پوشان کاستاریکا در کوپا آمریکا 2011 بود.

او اولین گل ملی خود را در پیروزی 5-0 کاستاریکا مقابل کوپا در جام طلایی به ثمر رساند و در پیروزی 2-0 مقابل بولیوی در کوپاآمریکا این روند گلزنی را ادامه داد.

کمپبل نتوانست مانع حذف کاستاریکا از این مسابقات در دور گروهی شود اما با سری بلند کشور آرژانتین را ترک کرد.

آرسنال به سرعت توانست رقابت بر سر جذب این بازیکن را پیروز شود و با قراردادی 1.5 میلیون دلار (900 هزار پوند) او را به خدمت بگیرد.

خوان کارلوس روخاس، رئیس باشگاه دپورتیوو ساپریسا در گفتگو با رادیو DNA این قرارداد را تأیید کرد و گفت این انتقال 'هم به سود کمپبل و هم فوتبال کاستاریکا' می باشد.

این بازیکن جوان در جام جهانی جوانان (زیر 20 سال) در همین ماه شرکت خواهد کرد و فرصت دیگری برای ارائه توانایی هایش خواهد داشت.

انتظار می رود آرسنال این بازیکن را به طور قرضی به باشگاه های دیگر بفرستد زیرا در 75% بازی های ملی کاستاریکا حضور نداشته است.

او دورنمای خوبی برای خود در آینده ترسیم کرده است و آرسنال در رقابت با رقبای ایتالیایی و اسپانییایی توانست او را به خدمت بگیرد.

GOLL
07-20-2011, 21:50
دنیلسون: ترک دوستان آرسنالی ناراحت کننده است

دنیلسون از ناراحتی های خود برای ترک دوستانش در آرسنال می گوید.

س از تساوی 1-1 در دیدار دوستانه مقابل هانگژو گرینوتون چین، آرسن ونگر تایید کرد که هافبک برزیلی آرسنال به صورت قرضی به کشورش باز خواهد گشت.

دنیلسون نیز به این خبر واکنش نشان داد و در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه از ناراحتی های خود نسبت به ترک دوستانش در آرسنال سخن گفت.

" فصل آینده در برزیل بازی خواهم کرد و احساس می کنم فرصت خوبی برای من باشد تا به عنوان بازیکن تیم اصلی بازی کنم.

با ناراحتی اینجا را ترک می کنم زیرا دوستان خیلی زیادی در آرسنال دارم و همه همیشه مرا بسیار حمایت می کردند. می خواهم از باشگاه تشکر کنم و البته یک تشکر بزرگ از هواداران آرسنال که همیشه ویژه بودند.

اکنون بر روی عملکرد خوب در برزیل متمرکز شده ام اما همیشه پیگیر نتایج آرسنال خواهم بود. یک باشگاه بزرگ با بازیکنانی بزرگ، یک روح تیمی فوق العاده همراه با یک مربی سطح بالا. امیدوارم فصل آینده به خوبی عمل کنند. "

GOLL
07-20-2011, 21:51
بارتلی: اکنون آماده ی حضور در تیم اصلی هستم

' من تمامی ملزومات بازی در یک باشگاه بزرگ را فرا گرفته ام'

([Only Registered And Activated Users Can See Links])کایل بارتلی پس از نمایشی عالی در زمان حضورش در گلاسکورنجرز می گوید او آماده ی پیوستن به تیم اصلی آرسنال در این فصل است.
مدافع وسط پیشروی آرسنال فصل گذشته در حاشیه ی تیم آرسن ونگر قرار گرفت اما سرمربی تصمیم گرفت او یک فصل دیگر را نیز به طور فرضی سپری کند و این امر برای پیشرفت او خوب خواهد بود. بارتلی به شفیلدیونایتد بازگشت و سپس به رنجرز نقل مکان کرد. تیم قوی اسکاتلند که توانست با قهرمانی در لیگ و جام حذفی دابل کند.

بارتلی اکنون پس از میزان سازی دقیق در بازی اش و فراگیری یکی دو مطلب در محیط پرفشار آیبروکس - ورزشگاه خانگی رنجرز - احساس می کند برای بازیکن آرسنال بودن حداقل های لازم را در اختیار دارد.

"اگر بخواهم صادق باشم فکر نمی کنم فصل گذشته در جایی بوده باشم که به سطح بازی آرسنال نزدیک باشد." او در گفتگو با سایت رسمی آرسنال می افزاید:

" اما من بازگشته ام. احساس می کنم واقعاً قوی شده ام و اکنون آماده ام. من تمامی نیازهای بازی در یک باشگاه بزرگ را یاد گرفتم که مواردی چون تلاش برای پیروزی است و این که قهرمان شدن و برنده بودن چقدر مهم است. هر زمانی که به زمین گام می گذارید می روید که پیروز شوید بنابراین فشار زیادی روی شما خواهد بود."

" من فکر می کنم من می توانم پیشنهاد دیگری داشته باشم (زیرا) من با مدافعین وسط دیگر کمی تفاوت دارم. من بازی فیزیکی را دوست دارم و خود را مثل یک رهبر می دانم. اگر آرسن تصمیم بگیرد که مرا در تیم نخست می خواهد آنگاه این مسأله فوق العاده خواهد بود."

بارتلی جزو بازیکنانی که به آسیا سفر کردند نبود زیرا او هنوز از مصدومیت لیگامان میانی که در زمان حضورش در رنجرز دچارش شد کملاً خود را بازیابی نکرده است. او در اولین روز تمرینات با تیم نخست تمرین کرد و این مدافع 19 ساله امیدوار است که بتواند نظر سرمربی اش را در آستانه سفر به آلمان جلب کند.

" من جمعه ی قبل از رفتن تیم به آسیا با رئیس صحبت کردم و او به من گفت ما با چهار مدافع میانی به این تور خواهیم رفت و مشخصاً من هم کاملاً از کمند مصدومیت رها نشده ام. این یکی از مسائل کلی بود. همیشه هدف من بازگشت برای شروع پیش فصل است زیرا این زمان مهم ترین زمان سال است. من سه شنبه همراه با آن ها به تمرینات بازگشتم تا تمرینات تیم در آستانه سفر به آلمان را پی بگیریم."

" سرمربی به من گفته است که نمی خواهد اکنون من به طور قرضی به تیمی بروم و البته آنچه در فکرش می گذرد را نیز بیان نکرد. هرسال من همین امید را دارم که بتوانم یکی از بازیکنان تیم نخست شوم. امیدوارم امسال این اتفاق رخ دهد."

GOLL
07-26-2011, 14:35
آرسنال در آستانه جذب ژوئل کمپبل

ژوئل کمپبل مهاجم باشگاه ساپريسا در آستانه پيوستن به باشگاه آرسنال انگليس قرار دارد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کمپبل بعد از درخشش در رقابتهای کوپا آمه ریکا اکنون مورد توجه چندین باشگاه اروپایی قرار گرفته است. باشگاه ساپریسا اعلام کرد برای فروش با رقم 1.3 میلیون یورو با سران آرسنال به توافق رسیده است.
علی رغم اینکه پدر کمپبل پیش از این اعلام کرده بود به دلیل پیشنهاد خوب چند باشگاه دیگر اروپایی روند پیوستن پسرش به آرسنال متوقف شد، پیشنهاد جدید توپچی ها همه چیز را حل کرده است.
کمپبل که فصل گذشته را به صورت قرضی در پونتارناس گذراند، بعد از رقابتهای جام جهانی زیر 20 ساله ها که در کلمبیا برگزار می شود به آرسنال خواهد پیوست. کاستاریکا در این رقابتها با تیم های اسپانیا، اکوادور و استرالیا همگروه است.

GOLL
08-09-2011, 11:39
يک خريد ديگر به سبک آرسن ونگر

باشگاه آرسنال سرانجام بعد از شش ماه تلاش ستاره جوان باشگاه ساوتهمپتون را با رقم 12 ميليون پوند به خدمت گرفت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] الکس اکسلید چامبرلین بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی آرسنال رسما به این تیم پیوست.
این بازیکن 17 ساله با رقم 12 میلیون پوند از باشگاه ساوتهمپتون به آرسنال پیوست.
اوکسلید چامبرلین بعد از درخشش در ترکیب فصل گذشته ساوتهمپتون نظر آرسن ونگر را به خود جلب کرد. او فصل گذشته در 41 بازی 10 گل برای تیمش به ثمر رساند و نقش موثری در صعود ساوتهمپتون از رقابتهای لیگ یک به چمپیون شیپ داشت. او همچنین بهترین بازیکن سال لیگ یک از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس نیز معرفی شد.
ونگر بعد از جذب این بازیکن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او بازیکن بسیار باکیفیت و آینده داری است که خلاقیت را برای ما در خط حمله ایجاد خواهد کرد."
"او قابلیت بازی در چند پست را دارد. می تواند به عنوان هافبک وسط، کناری و یا در پشت مهاجم برای ما بازی کند. الکس بازیکنی در خدمت تیم است و بدون شک می تواند بازی های درخشانی برای آرسنال انجام دهد."

soroush_chelsea
08-09-2011, 18:36

نیکلاس بنتنر تأکید کرد که پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آرسنال را ترک خواهد کرد. مهاجم 23 ساله دانمارکی از وضعیت فصل گذشته خود در آرسنال راضی نیست و اعلام کرد که در هفته های آتی این باشگاه را ترک می کند.
بنتنر سال گذشته به دلیل مصدومیت بخش مهمی از فصل را از دست داد و اکنون از برنامه های آرسن ونگر خارج شده است.

در آستانه دیدار دوستانه چهارشنبه شب تیم دانمارک مقابل اسکاتلند از وی پرسیدند که آیا آماده ی ترک آرسنال است و او پاسخ داد:

" بله، من کارهای مربوط به خود را تا آنجا که می توانستم انجام داده ام و اکنون به آرسنال بستگی دارد که اوضاع را رو به راه کند، نمی توانم چیز بیشتری بگویم.

امیدوارم که اوضاع به زودی مرتب شود اما همانطور که به رسانه های دانمارکی گفتم، وقتی من چیزی بدانم آن ها هم خواهند دانست.

می خواهم در جایی بازی کنم که خوشحال باشم و هر هفته به میدان بروم، این مهمترین چیز برای هر بازیکن فوتبال است و امید دارم که این امر به زودی اتفاق خواهد افتاد."
[/URL]

استوک سیتی یکی از تیم های لیگ برتری علاقه مند به بنتنر است اما وقتی از او در مورد این انتقال سوال شد، وی خندید و گفت " نمی توانم چیزی در مورد اینکه با چه تیمی مذاکره کرده ام بگویم اما امیدوارم که این مسأله به زودی حل خواهد شد."

[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

abcdefg
08-09-2011, 18:41
واقعا حیف میشه اگه بره.از ونگر عجیب بود.چون اگه بنتنر درست تربیت میشد میتونست1ایبراهیموویچ دیگه در دنیای فوتبال بشه

GOLL
08-09-2011, 20:54
گفته به ارسنال بستگی داره که این جور موردها ارسنال کار بازیکنارو راه نمیندازه:soal: بعید میدونم بره هر سال قبل فصل از هر ده تایی که میگن میریم 1شون میرن....

GOLL
08-14-2011, 00:23

از دست دادن نصری و فابرگاس پایان کار آرسنال نیست

نایجل وینتربرن باور دارد آرسنال بدون نصری و فابرگاس هم می تواند برای فتح لیگ مبارزه کند.

([Only Registered And Activated Users Can See Links])با نزدیک شدن به شروع لیگ، به نظر میرسد زمان آن است که وضعیت نهایی دو ستاره آرسنال، سمیر نصری و سسک فابرگاس مشخص شود و شاید کنفرانس خبری فردای آرسن ونگر تکلیف را مشخص کند.

نایجل وینتربرن، مدافع چپ سابق توپچی ها باور دارد از دست دادن نصری و فابرگاس به معنای پایان کار آرسنال نیست. وی اعتقاد دارد اگر آرسنال مطمئن شود که می تواند در جمع 4 تیم برتر باقی بماند، در آن صورت حتی می تواند فاتح لیگ شود.

" اگر فابرگاس را از دست بدهید و سپس نصری هم برود، واقعا ضعیف می شوید اما باید مثبت باشید و تا وقتی که می توانید دو بازیکن بخرید که می توانند تیم را تکمیل کنند، در آن صورت آرسنال باید در موقعیتی باشید که بتواند در جمع چهار تیم برتر مبارزه کند.

همیشه گفته ام وقتی بتوانید در جمع چهار تیم مبارزه کنید، آنوقت در سطحی هستید که می توانید برای فتح لیگ مبارزه کنید. این همان کاری است که آرسنال باید انجام دهد، اینکه مطمئن شود در جمع 4 تیم برتر هستند و سپس از شانس خود برای رسیدن به جام استفاده کنند."

هواداران آرسنال فشار خود را بر روی باشگاه زیاد کرده اند تا نام بزرگی را به خدمت گیرد اما وینتربرن باور دارد چنین چیزی تضمین کننده موفقیت تیم نیست.

" جذب یک بازیکن بزرگ به این معنا نیست که شما به موفقیت می رسید. منچستر یونایتد خرید های بزرگی داشته که جواب نداده اما آنها نیز بازیکنان نسبتا ناشناخته را به خدمت گرفتند که خیلی خوب برایشان کار کردند.

شما باید بازیکن مناسبی را به خدمت گیرید. مطمئنم که پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آرسنال خریدهای مهمی انجام می دهد. اینکه آیا نام آنها به اندازه کافی برای هواداران بزرگ باشد یا نه را نمی دانم."

GOLL
08-14-2011, 00:34

آرسنال برای خرید جول کمپبل به توافق رسید

مهاجم ملی پوش کاستاریکایی به ورزشگاه امارات خواهد آمد
باشگاه آرسنال با مفاد قرارداد خرید جول کمپبل بازیکن کاستاریکایی دیپورتیوو ساپریسا به توافق رسیده است. این بازیکن 19 ساله که در ترکیب تیم ملی کشورش در بازی های کوپا آمریکا و جام جهانی زیر 20 ساله ها حضور داشت، با وجود علاقه مندی باشگاه های بزرگ اروپایی، آرسنال را انتخاب کرده است.

او در شهر سن ژوزه ، پایتخت کاستاریکا به دنیا آمده است و یک بازیکن چپ پاست! وی در کارنامه خود شش بازی ملی دارد که توانسته دو گل نیز به ثمر برساند. او در اولین بازی ملی خود برابر کوبا که با پیروزی 5-0 همراه بود، توانست گلزنی کند و به تیمش کمک کند تا به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام طلایی کونکاکاف برسد.

کمپبل دومین گل ملی خود را برابر بولیوی در کوپا آمریکا به ثمر رساند. او همچنین در 12 دیداری که در بازی های زیر 20 ساله ها انجام داده است، توانسته 10 گل به ثمر برساند!! دو گل از آن ها در سه بازی در جام جهانی زیر 20 ساله ها در کلمبیا زده شده است.

کمپبل دو فصل را در لیگ داخلی کاستاریکا همراه با تیم های دپورتیو ساپریسا و پانتارناس (به صورت قرضی) بازی کرده است و در مجوع توانسته هشت بازی در لیگ انجام دهد. دپورتیو ساپریسا یکی از باشگاه های بزرگ در منطقه کونکاکاف است و توانسته قهرمان لیگ برتر کاستاریکا در 29 دوره شود !!

این انتقال با توافقات رسمی و انجام کارهای اداری به اتمام خواهد رسید.

آرسن ونگر در این مورد می گوید: " جول کمپبل قبلا نشان داده است که بازیکنی با قابلیت های عالی است و همچنین در رده جوانان در تیم ملی بسیار خوب عمل کرده است. ما منتظریم تا مراحل این انتقال کامل گردد و او به ما در آرسنال ملحق شود. "

alexdelpiero_10
08-14-2011, 13:44
مهاجم كاستاريكايي با آرسنال بست

آرسنال که به احتمال زياد سسک فابرگاس، کاپيتان بازيساز خود را از دست خواهد داد، در نظر دارد در روزهاي باقي‌مانده از نقل و انتقالات چند بازيکن خوب را به خدمت گيرد.

اين باشگاه روز گذشته رسما با گايل کمپل، ستاره جوان باشگاه سابرسا گاستاريکا قرارداد امضا کرد.

کمپل 18 ساله از شاخص‌ترين بازيکنان کاستاريکا در کوپا آمريکا 2011 و جام جهاني جوانان در کلمبيا بود.

قرارداد کمپل در کاستاريکا و در باشگاه سابرسا امضا شد و علاوه بر اين دو باشگاه آرسنال و سابرسا نيز قرارداد همکاري امضا کردند.

رقم قرارداد اين مهاجم کاستاريکايي اعلام نشد، اما خوان کارلوس روخاس، رييس باشگاه سابرسا اعلام کرد که قرارداد کمپل تاريخي است و از بالاترين رقم‌هاي تاريخ فوتبال کارستاريکا به شمار مي‌آيد.

کمپل18 ساله در شش بازي ملي و براي کاستاريکا انجام داده ، دو گل را به ثمر رسانده است. هر دو گل کمپل در اولين حضور ملي او در ديدار مقابل کوبا که با پيروزي پنج بر صفر کاستاريکا به پايان رسيد.

ای.بی.سی.دی
08-14-2011, 20:26
سرمربي تيم شاختار دونسك تاييد كرد كه آرسنال هافبك بازيساز تيمش جادسون را ميخواهد و توافق بين دو باشگاه آرسنال و شاختار بر سر اين انتقال صورت گرفته و حالا همه چيز به خود بازيكن بستگي دارد.

پنج شنبه هفته گذشته روزنامه اكيپ فرانسه گزارش داد كه وكيل جادسون در لندن حضور داشته و با مسئولين آرسنال مذاكراتي انجام داده پس از درج اين خبر خود جادسون در توئيتر شخصي خود اعلام كرد كه اگر همه چيز خوب پيش برود هفته بعد خبرهاي خوبي خواهد شنيد! و حالا به نظر ميرسد توافق بين دو باشگاه لندني و اوكرايني صورت گرفته و انتقال اين بازيكن به آرسنال قريب الوقوع است.

سرمربي شاختار در اين مورد گفت:

من ميتوانم تاييد كنم كه آرسنال جادسون را ميخواهدو حالا همه چيزبه خود او بستگي دارد."

لازم به ذكر است جادسون 27 ساله در سال 2005 به شاختار پيوسته و اخبرا براي تيم ملي برزيل نيز بازي كرده و تجربه فراواني نيز در ليگ قهرمانان دارد. و انتظار ميرود با قيمتي كمتر از 12 ميليون به آرسنال بپيوندد."

Abdollah 202
08-18-2011, 00:46
ونگر: اگر بازیکن مورد نظرم را پیدا کنم 30 تا 40 میلیون پوند برایش می پردازم

سرمربی فرانسوی آرسنال اعلام کرد تنها به فکر جذب بازیکنان بزرگ است و اگر بازیکن مورد نظرش را پیدا کند 30 تا 40 میلیون یورو هم هزینه می کند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Getty Images

سایت گل – آرسن ونگر سرمربی آرسنال اعلام کرد اگر بازیکن مورد نظرش را پیدا کند برای جذب آن 30 تا 40 میلیون یورو هم هزینه خواهد کرد.

ونگر در گفتگو با اسکای اسپورتس می گوید:" برای بازیکن مورد نظرم حتی حاضرم 30 تا 40 میلیون پوند بپردازم. رقم بازیکن برایم مهم نیست، چیزی که مهم است توانایی و کیفیت اوست. من حاضر نیستم برای بازیکنان معمولی پولی بپردازم."

آرسنال فصل گذشته هم نتوانست عنوان قهرمانی کسب کند و به این ترتیب سال های بدون جام این تیم به شش رسید و اکنون شش سال است که آرسنال هیچ جامی را کسب نکرده است.

ونگر در این مورد می گوید:" تنها راه خروج از این وضعیت اتحاد است. اگر همه بازیکنان، کادر فنی و هواداران با هم یک دل شوند می توانیم به موفقیت برسیم. فوتبال یک ورزش گروهی است و اگر متحد نباشید شانسی برای موفقیت نخواهید داشت."

Abdollah 202
08-18-2011, 00:49
آمادگی مارسی برای مذاکره با آرسنال بر سر انتقال والبوئنا

این ستاره 26 ساله فرانسوی یکی از گزینه های جانشینی فابرگاس در امیریتس است اما هنوز دو باشگاه به طور رسمی در این مورد مذاکره نکرده اند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] PROSHOTS

سایت گل- ژوزه آنیگو، مدیر ورزشی باشگاه مارسی اعلام کرد این باشگاه آماده است تا پیشنهاد آرسنال برای خرید این بازیکن را مورد بررسی قرار دهد.
این ستاره 26 ساله فرانسوی یکی از گزینه های جانشینی فابرگاس در امیریتس است اما هنوز دو باشگاه به طور رسمی در این مورد مذاکره نکرده اند.
والبوئنا فصل گذشته مصدومیتی شدید را پشت سر گذاشت اما با این وجود بازی های خوبش، حتی توجه منچستریونایتد را نیز جلب کرد.
ژوزه آنیگو به خبرنگاران گفت:" والبوئنا شش سال است که در باشگاه ماست. اما اگر آرسنالی ها او را می خواهند، ما آماده ایم تا مذاکره کنیم.
وقتی بازیکنی 6-5 سال در باشگاهی می ماند، باید احترام زیادی برای او قائل بود ولی این باعث نمی شود که احتمال جدایی اش وجود نداشته باشد.
ما از او کاملا راضی هستیم اما اگر باشگاهی بزرگ به دنبال خرید اوست، ما حاضریم پیشنهاد آنها را بررسی کنیم."

ای.بی.سی.دی
08-18-2011, 00:50
باز هم کیفیت!!!!

آرسن ونگر باور دارد جوئل کمپل یک قمار با ارزش خواهد بود

آرسنال با مشاهده ی درخشش این مهاجم کاستاریکایی در کوپا آمریکا و جام جهانی زیر 20 ساله ها به این بازیکن علاقه مند شده و شرایط دیپورتیوو ساپریسا را برای این انتقال پذیرفته است

کمپبل می تواند پس از جروینیو ، جنکینسون و چمبرلین چهارمین خرید تابستانی آرسنال باشد و ونگر او را سطح بالا ارزیابی می کند

" جوئل جوان آینده داری است ... او با استعداد است و می تواند در جناح چپ ، راست و حتی وسط بازی کند ..ما در مورد او قمار کردیم...اما با چیزی که در او مشاهده می شود کار ما بی ارزش نبوده است ..."

" کمپبل می تواند به باشگاه بپیوندد...جروینیو ، جنکینسون و الکس چمبرلین هم خریداری شده اند ...اما مردم آنها را فراموش می کنند...شما می توانید تاثیر بالای جروینیو را در بازی ما ببینید "

" گاهی اوقات یک بازیکن بزرگ نمی تواند انتقال بزرگی داشته باشد و شما احساس می کنید شهرت وی قربانی یک حقیقت شده است .... دوست دارم مردم به کیفیت یک بازیکن نگاه کنند ...نه اینکه بازیکن آرسنال است یا خیر ... "

Abdollah 202
08-18-2011, 01:03
رمسی: باید با رفتن سسک کنار بیائیم

ستاره جوان آرسنال از جدایی سسک فابرگاس از رختکن تیمش گفت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Getty

سایت گل- آرون رمسی، ستاره جوان باشگاه آرسنال در پایان دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل اودینزه که با برد 0-1 توپچی ها همراه بود، به جدایی سسک فابرگاس اشاره کرد.

سسک فابرگاس، کاپیتان سابق آرسنال روز دوشنبه به صورت رسمی به بارسلونا پیوست و از این به بعد روبین فان پرسی بازوبند کاپیتانی آرسنال را به بازو خواهد بست

درپایان این مسابقه آرون رمسی درمورد جدایی سسک گفت:« ما باید با این موضوع که سسک ما را ترک کرده کنار بیائیم.زمان از الان به بعد هم پیش می رود. او بازیکن بزرگی برای ما بود ولی الان سسک رفته است، پس باید برروی شرایط کنونی مان تمرکز کنیم.»

رمسی ادامه داد:« ما اعتقاد داریم که تیم ما تیم با مهارتی است و می توانیم در پایان این فصل به جام قهرمانی برسیم. امیدواریم که بتوانیم با نبود سسک کنار بیائیم و به ساخت تیم و حرکت رو به جلویمان ادامه داده و به نتایج مثبت برسیم.»

Abdollah 202
08-18-2011, 01:30
آرسنال،به دنبال آزارد برای جانشینی سسک و نصری

ستاره بلژیکی ممکن است به زودی به تیم آرسن ونگر بپیوندد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] PROSHOTS

سایت گل- به نظرمی رسد که سران باشگاه آرسنال آماده اند تا در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خریداری ادن ازارد، بازیکن خط میانی لیل وارد عمل شوند تا او را جانشین سسک فابرگاس کنند

با جدایی سسک فابرگاس از آرسنال و پیوستنش به بارسلونا و احتمال جدایی سمیرنصری از رختکن توپچی ها و پیوستنش به منچسترسیتی، آرتی بی اف،در گزارشی به این نکته اشاره کرده که آرسن ونگر برای تقویت تیمش به فکر خرید ادان آزارد افتاده است

این درحالی است که آزارد در دیدار دوستانه تیم ملی کشورش (بلژیک) مقابل اسلووانی بامحرومیت مواجه بود. دلیل این محرومیت ، این بود که بعد از تعویض این بازیکن جوان در دیدار قبلی تیم ملی بلژیک، او به جای آنکه روی نیمکت ذخیره ها قرار بگیرد مستقیما به رختکن رفت.

GOLL
08-18-2011, 17:35
ابوئه راهی ترکیه می شود

باشگاه آرسنال رسما تایید کرد امانوئل ابوئه راهی تیم گالاتاسرای خواهد شد ...

امانوئل ابوئه یار دوست داشتنی توپچی های لندن که از ابتدای تابستان و پس از جذب کارل جنکینسون صحبت هایی مبنی بر خروجش مطرح شد در نهایت با باشگاه ترکیه ای گالاتاسرای به توافق رسید و باشگاه فوتبال آرسنال را نیز رسما خبر از توافق بین دو باشگاه داد .
ابوئه 28 ساله که از باشگاه بلژیکی بورن در ژانویه 2005 راهی آرسنال شد دوران خوبی در ابتدا در تیم آرسنال داشت و توانست در این تیم 214 بار بازی کند . وی که به عنوان جانشین لورن مدافع راست پیشین آرسنال به تیم آمده بود پس از خریداری باکاری سانیا اکثرا نیمکت نشین و یا در خط میانی به بازی گرفته می شد و این مسئله باعث افت زیادی این بازیکن ساحل عاجی شد . اما روحیه مثال زدنی و دوست داشتنی وی باعث شد تا همواره نزد هواداران عزیز باقی بماند . حضور ابوئه در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2006 یکی از مهم ترین خضور های وی در تیم آرسنال به شمار می رفت .
ابوئه همواره یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی اش ساحل عاج به شمار می رود و در رقابت های جام جهانی 2010 نیز برای تیم ملی خود به میدان رفت .

تمامی اعضای کانون هواداران آرسنال در ایران آرزوی موفقیت برای این سیه چرده دوست داشتنی دارند .

Abdollah 202
08-21-2011, 01:31
برمن برای فروش مرته ساکر به آرسنال 9 میلیون پوند طلب کرد

سایت گل - در حالی که آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک مدافع مرکزی است باشگاه وردربرمن لیبل 9 میلیون پوندی بر روی پر مرته ساکر مدافع ملی پوش خود که مورد نظر آرسنال است گذاشته است.

وردربرمن که در فصل گذشته نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد اکنون با مشکلات مالی مواجه است و حتی نمی تواند قرارداد بازیکنان اصلی اش را تمدید کند. آنها قصد دارند با فروش مرته ساکر هم از پرداخت دستمزد بالای او خلاص شوند و هم اینکه رقم قابل توجهی را از فروش او به دست آورند.

اسکات دان مدافع باشگاه بیرمنگام و فیل جاگیلکا مدافع 28 ساله اورتون نیز از دیگر گزینه های آرسن ونگر برای پست مدافع وسط هستند.

Abdollah 202
08-21-2011, 01:43
ونگر: هیچ احتمالی برای جدایی من از آرسنال وجود ندارد

علی رغم شروع ضعیف در رقابت های این فصل، سرمربی فرانسوی توپچی ها به جدایی فکر نمی کند

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، بعد از شکست 2-0 تیمش مقابل لیورپول تاکید کرد قصد ندارد از این باشگاه جدا شود.
در پایان این دیدار گروهی از هواداران آرسنال، ونگر را هو کردند و از او خواستند که پول بیشتری برای خرید بازیکنان جدید خرج کند اما در نهایت سرو صدای آنها در بین تشویق بقیه هواداران که از سرمربی فرانسوی شان حمایت کردند، گم شد.
ونگر که دو دیدار حساس و دشوار مقابل اودینزه و منچستریونایتد در پیش دارد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من همیشه فشار را احساس می کنم؛ این مسئله بسیار عادی است.

احتمال این اصلا وجود ندارد که من آرسنال را ترک کنم. من دیروز هم به این سوال جواب دادم. من به کارم ادامه خواهم داد و تلاش می کنم بهترین عملکرد را برای باشگاه داشته باشم.
در شغل مربیگری، هر شکست مانند زلزله است. از اینکه امروز شکست خوردیم، بسیار ناامید شدیم. فکر می کنم نتیجه نهایی اصلا شایسته ما نبود. اخراج شدن بازیکن ما و یک گل آفساید سرنوشت بازی را تعیین کرد.
مسئله مهم برای ما در حال حاضر، بالا بردن روحیه بازیکنان است. دیدار چهارشنبه شب مقابل اودینزه برای ما بسیار مهم است. بعد از آن باید با منچستریونایتد بازی کنیم. ما در نیم فصل اول با بقیه تیم های بزرگ در خانه آنها دیدار می کنیم. "
رسانه های فرانسوی ادعا کردند بعد از بن بست مذاکرات آرسنال و سیتی، نصری در امیریتس خواهد ماند اما ونگر اعلام کرد چیزی از این موضوع نمی داند.
" کسی چیزی در این مورد به من نگفته؛ من چیزی در مورد آینده او نمی دانم. من همیشه گفته ام که می خواهم نصری را حفظ کنم. هرگز نظرم را تغییر ندادم. او باشگاه را دوست دارد، می خواهد برای ما بازی کند. و اگر ما بخواهیم او را حفظ کنیم، خوشحال خواهد شد. در حال حاضر، من خوشحالم که او با ماست."

GOLL
08-21-2011, 16:37
آرسنال خواستار به خدمت گرفتن کاکا شد

آرسن ونگر در نظر دارد کاکا را به صورت قرضي از تيم فوتبال رئال مادريد به خدمت بگيرد.

پس از اینکه آرسنال سسک فابرگاس را به تیم بارسلونا فروخت اکنون در این اندیشه است تا یک نام بزرگ را جانشین این بازیکن کند که منابع نزدیک به ونگر از کاکا نام برده اند.
"ادن هازاراد"، بازیکن لیل و سه بازیکن لیون به نام های "لوچو گونزالز"، "ماتیو والبوئنا" و "آندره آیو"، دیگر گزینه های مورد نظر باشگاه آرسنال هستند.
بر پایه گزارش پیپل، نام کاکا برای هواداران آرسنال که احساس می کنند در فصل نقل و انتقالات تابستانی متضرر شده اند، راضی کننده تر به نظر می رسد. هافبک 29 ساله رئال کمتر مورد توجه خوزه مورینیو قرار می گیرد و سرمربی پرتغالی گفته که در طرح هایش جایی ندارد.
فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، دوسال قبل کاکا را از میلان با انعقاد قراردادی به ارزش 56 میلیون پوند به خدمت گرفت و به نظر می رسد راضی است تا این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار آرسنال قرار بدهد.

Abdollah 202
08-22-2011, 22:11
فابیو کاپلو: ونگر باید قبل از پایان فصل نقل و انتقالات بازیکن جدید بخرد

کاپلو از ونگر خواست برای پایان دادن طلسم ناکامی هایش، چند بازیکن جدید به خدمت بگیرد

Getty Images

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است آرسن ونگر باید پیش از پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی، چند بازیکن جدید به خدمت بگیرد تا تیم بهتری در اختیار داشته باشد.
آرسنالی ها در این تابستان کاپیتان شان را از دست دادند و سمیر نصری نیز در آستانه پیوستن به منچتسترسیتی قرار دارد. به همین دلیل کاپلو از ونگر خواست برای پایان دادن طلسم ناکامی هایش، چند بازیکن جدید به خدمت بگیرد.
و در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" من فکر می کنم او نیاز به خرید چند بازیکن جدید دارد؛ چند بازیکن بزرگ. البته در این مقطع پیدا کردن بازیکن خوب دشوار است زیرا بهترین بازیکنان در تیم هایی بازی می کنند که به دنبال قهرمانی در جام های مختلف هستند.
من فکر می کنم آرسنال باید پول خرج کند زیرا برای بهتر کردن تیم به بازیکن خوب نیاز دارد. زیرا اگر بخواهید برای خریدن بازیکنان معمولی پول خرج کنید، چندان خوب نیست. باید برای بهتر کردن تیم پول خرج کنید.
او واقعا مربی خوبی است اما در حال حاضر شرایط خوبی را سپری نمی کند. برای باشگاه بزرگی مانند آرسنال، شش فصل بدون جام بسیار نگران کننده است و شرایط را دشوار می کند."

ManUtd
08-28-2011, 11:15
سايت گل-پارک چویونگ در تستهای پزشکی آرسنال و خشم سران لیل

گل دات کام در گزارشی به این نکته اشاره کرد که این ستاره 26 ساله روز شنبه به توپچی ها معرفی شد و درآستانه امضای قراردادی با آرسنال است

سران باشگاه آرسنال در آستانه خریداری پارک چو یونگ، فوروارد کره ای هستند و این بازیکن که پیش از این در موناکو بازی می کرد، روز شنبه تستهای پزشکی اش را در لندن پشت سرگذاشت
این درحالی است که تا پیش از این اعلام شده بود که این ستاره 26 ساله در آستانه پیوستن به لیل است و قهرمان فصل قبل لیگ فرانسه با قراردادی 3 میلیون یورویی او را به خدمت گرفته است دراین میان میشل سیدو، رئیس باشگاه لیل در صحبتهای تائید کرد که پارک فرانسه را ترک کرده و به لندن سفر کرده :« تا به آرسنال بپیوندد.»
گل دات کام در گزارشی به این نکته اشاره کرد که پارک روز شنبه به بازیکنان تیم آرسنال معرفی شد و تستهای پزشکی اش را پشت سرگذاشت. این درحالی است که انتظار می رود که او در آن زمان بخش دوم تستهای پزشکی اش در لیل را انجام دهد ولی طبق گزارشهای منتشره، ورق به ناگهان برگشت سیدو به اکیپ گفت:« ما از رفتار غیرقابل قبول پارک، از نظر انسانی، متحیر شده ایم. این نشان می دهد که این بازیکن هیچ ربطی به لیل نداشته است.»
بدین ترتیب پارک می تواند پنجمین خرید تابستانی آرسنال لقب بگیرد. پیش از این کارل جنکینسون ،ژروینیو، جول کمپبل و الکسی اکسالده چمبرلاین به رختکن آرسنال اضافه شده اند

Great Milan
08-28-2011, 14:20
سايت گل_
پیشنهاد 12 میلیون آرسنال برای خرید گری کیهیل

به گزارش نشریه ساندی میرر، باشگاه آرسنال پیشنهاد جدیدی برای خرید گری کیهیل، مدافع بولتون ارائه داد.
پیشنهادهای قبلی آرسنال برای خرید این مدافع که حدود 6 میلیون پوند اعلام شده بود، توسط باشگاه بولتون رد شده و اوون کویل، سرمربی این باشگاه نیز این پیشنهاد را بسیار پایین توصیف کرده بود.
اما اکنون گفته می شود که آرسنالی ها پیشنهادی 12 میلیون پوندی برای این مدافع ملی پوش ارائه داده اند که در صورت در خشش این بازیکن، می تواند تا 15 میلیون پوند نیز افزایش پیدا کند. توپچی ها قصد دارند قراردادی 5 ساله با این بازیکن امضا کنند.
کیهیل که در سال 2008 به بولتون پیوست، در 114 دیدار 12 گل برای این تیم به ثمر رساند و اولین بازی اش برای سه شیرها را نیز در سپتامبر سال گذشته انجام داد.

Abdollah 202
08-28-2011, 17:51
اسامی این ها هستند ... [Only Registered And Activated Users Can See Links]

این روزها اسامی زیادی در اطراف باشگاه میچرخد، لیست این اسامی را ببینید ...

» آرسنال تست پزشکی از "یانگ" کاپیتان کره جنوبی گرفت . قیمت مورد نظر 3 میلیون پاند . در پست فروارد // به نظر این قرار داد حتمی است .
» آرسنال اگر مجبور شود، سول کمبل را باری دیگر در سن 36 سالگی به امارات میآورد.
» آرسنال پیشنهاد 6 میلیونی خود را برای مدافع برزیلی چلسی ، آلکس آماده کرده است.
» اینتر دیگو فورلان را به خدمت گرفته و این کورسویی برای آرسنال است که بتواند رد 48 ساعت آخر نقل و انتقالات آشنایدر را به امارات بیآورد.
» آرسنال به دنبال آرتتا است ... برخی خبرگزاری ها از تعویض بنتنر و آرتتا خبر دادند.
» برخی رسانه ها نوشتند ... آرسنال به دنبال پودولسکی است .
» آرسنال پیشنهادی 14 میلیونی برای آدام جانسون هافبک منچستر سیتی آماده کرده است.
» آرسنال هنوز صحبت را بولتون را در مورد کهیل ادامه میدهد.آنها با خرید مدافع اروگوئه ای(Sebastien Coates)راه رو برای خرید این مدافع توسط ونگر باز کرده اند
» همچنین خبر هایی از نزدیک شدن به یان امویلا به گوش میرسد که هر چند مسئولین رن حاضر به از دست دادن این ستاره آینده دار 20ساله تیمشون نیستند.
اما به نقل از میرور نمیخواهند در مقابل پیشرفت و جهانی شدنی بازیکنشان سدی به حساب بیایند

Only Arsenal

Abdollah 202
08-30-2011, 11:26
توافق آرسنال و فنرباغچه برسر انتقال آندره سانتوس به لندن

مربی فرانسوی آرسنال ، اولین خرید تیمش بعد از شکست سنگین مقابل یونایتد را انجام داد

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره در رسانه ها، سران باشگاه های آرسنال و فنرباغچه برسر انتقال آندره سانتوس، مدافع چپ برزیلی به امیریتس به توافق رسیدند.

این درحالی است که گائل کلیشی در بازار تابستانی از آرسال جدا و به منچسترسیتی پیوست و از همین رو آرسن ونگر به دنبال او بود تا جای خالی کلیشی را پر کند و اکنون به نظر می رسد که این مدافع 28 ساله را به عنوان گزینه مناسبش انتخاب کرده است

ان.تی.وی اسپور ترکیه در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران آرسنال با مسئولان فنرباغچه به توافق رسیده اند تا با پرداخت 7 میلیون یورو این بازیکن ملی پوش برزیلی را که 22 بازی ملی برای سلسائو انجام داده به امیریتس ببرند

بعد از شکست 2-8 آرسنال مقابل منچستریونایتد به نظر می رسد که ونگر تلاشش برای خرید گری کیهیل، مدافع بولتون را بیشتر خواهد کرد و سران این باشگاه همچنان برای خرید اسکات دان، ستاره بیرمنگام تلاش می کنند

Abdollah 202
08-30-2011, 12:06
جدي شدن انتقال کي هيل از بولتون به آرسنال
تيم فوتبال آرسنال تلاش مي‌کند تا چهارشنبه شب (فردا) مدافع بولتون واندرز را جذب کند.

ورزش 3 - به نقل از روزنامه سان، آرسن ونگر سرمربی تیم لندنی از مدت‌ها قبل در تدارک جذب گری کیهیل برای تقویت خط دفاع تیمش است.

این مربی فرانسوی که هفته قبل پیش از رویارویی با منچستریونایتد و قبول شکست تحقیر‌آمیز 8 بر 2 از جذب سریع سه بازیکن در خطوط سه‌گانه تیمش خبر داده بود، اکنون در آخرین ساعات باقیمانده از مهلت نقل و انتقالات تابستانی درپی جذب این بازیکن موفق بولتون است.

براساس آخرین اخبار مذاکرات دو باشگاه برای این منظور جدی شده و پیش‌بینی می‌شود تا فرداشب که زمان نقل و انتقالات به پایان می‌رسد، آرسنال کیهیل را جذب کند.

Abdollah 202
08-30-2011, 16:34

"/>

مرتساكر به آرسنال پيوست

ورزش 3 - به نوشته روزنامه اکيپ فرانسه، "مرتساکر" مدافع آلماني رسما به آرسنال پيوست.

بعد از اين که آرسنال نمايش نااميد کننده‌اي در ديدار مقابل منچستريونايتد داشت، کادر فني اين تيم در نظر دارد با جذب چند بازيکن به ساختار دفاعي اين تيم سر و سامان دهد.

روزنامه اکيپ فاش کرد که توپچي‌ها با مرتساکر، مدافع ملي پوش وردربرمن آلمان قرارداد امضا کرده‌ است.

مرتساکر از سال 2006 تاکنون در وردربرمن بازي مي‌کند و 75 بار براي تيم ملي فوتبال آلمان به ميدان رفته است.

به نوشته اين روزنامه فرانسوي آرسنال در نظر دارد آندره سانتوس برزيلي را در ازاي هفت ميليون دلار از فنرباغچه ترکيه به خدمت بگيرد.

ای.بی.سی.دی
08-30-2011, 16:43
:/danc:/danc:/danclay_;;lay_;;lay_;;هووررراااااااا اا
بالاخره ونگر یه تیر ترقه ای ترکوند!!!!

pathfinder
08-30-2011, 17:41
به نوشته روزنامه اکيپ فرانسه، "مرتساکر" مدافع آلماني رسما به آرسنال پيوست

ورزش سه - بعد از اين که آرسنال نمايش نااميد کننده‌اي در ديدار مقابل منچستريونايتد داشت، کادر فني اين تيم در نظر دارد با جذب چند بازيکن به ساختار دفاعي اين تيم سر و سامان دهد.
روزنامه اکيپ فاش کرد که توپچي‌ها با مرتساکر، مدافع ملي پوش وردربرمن آلمان قرارداد امضا کرده‌ است.

مرتساکر از سال 2006 تاکنون در وردربرمن بازي مي‌کند و 75 بار براي تيم ملي فوتبال آلمان به ميدان رفته است.

به نوشته اين روزنامه فرانسوي آرسنال در نظر دارد آندره سانتوس برزيلي را در ازاي هفت ميليون دلار از فنرباغچه ترکيه به خدمت بگيرد.

Arsenal4Ever
08-30-2011, 18:22
das das das das das das das
abdollah bia vasat :balesh::sigar::sigar::sigar::yes::yes::yes::yes:: yes:binambinam:arsenal::arsenal::arsenal::arsenal: lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;

GOLL
08-30-2011, 19:05
توپچی ها به الکس چشم دوخته اند

توپچی ها به مدافع برزیلی چلسی چشم دوخته اند

منابع اسکای اسپورت خبر داده اند که آرسنال به جذب الکس مدافع برزیلی چلسی علاقه مند است.
توپچی ها که می خواهند قلب دفاع خود را تقویت کنند با گزینه های زیادی در تابستان روبرو بوده اند. توماس ورمالن موفق ترین خرید آرسنال در این پست بوده است اما او نیاز به یک بازیکن جانشین نیز دارد که بتواند خلأ او را پوشش دهد.

گری کیهیل بازیکن بولتون، فیل جایگلکا مدافع اورتون و کریس سامبا مدافع بلکبرن، اسکات دان مدافع بیرمنگام همگی در معرض انتقال به آرسنال در این تابستان قرار داشته اند.

اما تا کنون انتقالی در خط دفاع آرسنال صورت نگرفته است و گفته می شود ونگر می خواهد بایب حل مشکل دفاعی خود به جذب الکس فکر کند.

الکس می تواند خرید خوبی برای آرسنال باشد و ونگر ممکن است تا چهارشنبه اقداماتی برای جذب وی صورت دهد.

GOLL
08-30-2011, 19:06
اين ديگه معركه اس اگه بياد
آرسنال داره به خودش مياد:hehee:

GOLL
08-30-2011, 19:10

آرسنال با پارک چو یونگ قرارداد امضا کرد

کاپیتان تیم ملی کره جنوبی از موناکو به آرسنال پیوست

باشگاه فوتبال آرسنال تأیید می کند آن ها چو یونگ پارک مهاجم تیم موناکو را به خدمت گرفته اند.
کاپیتان 26 ساله ی تیم ملی کره جنوبی در سه فصل حضور خود در این تیم فرانسوی در 91 بازی برای موناکو 25 با گلزنی کرد.

این بازیکن که یک بار نیز عنوان بهترین بازیکن جوان آسیا را به خود اختصاص داده است در سن 19 سالگی اولین بازی خود را برای تیم ملی کره جنوبی انجام داد و در جام های جهانی 2006 و 2010 حضور داشته است. با اعلام بازنشستگی جی سونگ پارک از بازی های ملی در ماه گذشته او به عنوان کاپیاتان جدید تیم ملی کره انتخاب شده است.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال می گوید:" ما از به خدمت گرفتن چو خرسندیم. او به نیروهای تهاجمی ما کیفیتی واقعی را خواهد افزود و یک بازیکن ارزشمند است که به تیم افزوده می شود."

چو یونگ پارک می گوید:" من به این انتقال بسیار احترام می گذارم و احساس خوشحالی می کنم که در آرسنال حضور دارم. این رویای من بود که در اینجا حاضر باشم و احساس غرور می کنم که بازیکن آرسنال هستم. اکنون تنها می خواهم نشان دهم چه بازیکن خوبی هستم و خود را ثبات کنم."

" به نظر من آرسنال باشگاه بزرگی است اکنون من می خواهم توانایی هایم را در زمین نشان دهم. من بهترین تلاش خود را بروز خواهم داد و هرگز کوتاهی نمی کنم. من عشقم را نشان خواهم داد. هر چه در توان دارم خواهم گذاشت و امیدوارم هواداران مرا حمایت کنند."

مراحل رسمی این انتقال هم اکنون در حال انجام و اتمام است.

چو یونگ پارک پیراهن شماره 9 آرسنال را به تن خواهد کرد. این بازیکن ترجیح می دهد هواداران او را با نام 'جو' بشناسند و پشت پیراهنش نام J. Y. Park را حک خواهد کرد.

ManUtd
08-30-2011, 21:02
سايت گل
پیشنهاد 8 میلیون پوندی آرسنال برای خرید فلورن مالودا

به گزارش نشری سان، باشگاه آرسنال قصد دارد با پیشنهادی 8 میلیون پوندی، فلورن مالودا، ستاره فرانسوی چلسی را به خدمت بگیرد.
این بازیکن 31 ساله از سال 2007 و در زمان ژوزه مورینیو از لیون به چلسی پیوست.
براساس گزارش ها، آندره ویلاس بواس چندان اعتقادی به این بازیکن ندارد و به همین دلیل، آرسنالی ها قصد دارند از این فرصت استفاده کرده و او را به خدمت بگیرند.
بعد از شکست 8-2 این هفته آرسنال مقابل منچستریونایتد، ونگر برای خرید بازیکنان جدید تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات به شدت به تکاپو افتاده است.
توپچی ها پیش از برای خرید آندزه سانتوس، مدافع چپ برزیلی فنرباغچه، نیز پیشنهادی 6.2 میلیون پوندی (7 میلیون یورویی) ارائه دادند.
به گزارش نشریه سان، ونگر قصد دارد یک مدافع میانی نیز به خدمت بگیرد و گری کیهیل، مدافع بولتون و الکس، مدافع برزیلی چلسی، گزینه های سرمربی فرانسوی هستند؛ هرچند پرمرتساکر، مدافع بلند قامت برمن، نیز یکی از گزینه های جدی توپچی هاست.
گفته می شود این مدافع 26 ساله ممکن است در طول 24 ساعت آینده به طور رسمی به آرسنال بپیوندد.

ManUtd
08-30-2011, 21:04
سايت گل
آرسنال به دنبال یوسی بنایون

به گزارش رسانه های انگلیسی، آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن یوسی بنایون، هافبک چلسی است.
بنایون که تابستان گذشته از لیورپول به چلسی پیوست، به دلیل مصدومیت نتوانست جایگاه ثیابتی در ترکیب اصلی آبی ها پیدا کندو به نظر می رسد با خرید ماتا، ویلاس بواس آماده است تا او را به باشگاه دیگری واگذار کند.
بنایون که پیراهن شماره 10 چلسی را نیز به ماتا واگذار کرد، در صفحه توئیترش نوشته که در آستانه خروج از استمفوردبریج قرار دارد.
" مذاکرات با چند باشگاه در جریان است. خبرهایی جدید را خیلی زود دریافت خواهید کرد."
نشریه اسکای اسپورت اعلام کرد که او راهی یک تیم لندنی دیگر خواهد شد و آرسنال باشگاهی است که قصد به خدمت گرفتن او را دارد.
بعد از جدایی سمیر نصری و سسک فابرگاس، ونگر به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک بازی ساز است و بعد از شکست 8-2 این هفته مقابل منچستریونایتد، سرمربی فرانسوی برای خرید بنایون که تجربه زیادی در لیگ برتر دارد، مصرتر شده است.

ManUtd
08-30-2011, 23:39
آرسنالی ها قبل از بسه شدن پنجره نقل و انتقالات تمام زور خود را می زنند.
به نقل از آرسنال دات آی آر ، بعد از شکست هشدار دهنده مقابل منچستر ، ظاهرا این روزها تنها اتاقی که در باشگاه آرسنال ترافیک دارد ، اتاق پزشکی است .
قیمت پایه بولتون برای گری کهیل 10 میلیون پاند است که تا 14 میلیون هم بالا میرود ! اگر این بازیکن تست پزشکی را پاس کند سومین مدافع خریداری شده در این 48 ساعت است !
آرسنالی ها برای خرید مرتساکر و سانتوس نیز با باشگاه های برمن و فنرباغچه به توافق رسیده اند . ونگر با این خرید ها عملا نشان داد تمام انتقاد ها به خط دفاعیی تیمش وارد بوده و واقعا در این خط نیاز به انقلاب بود . با حضور سانیا و ورمائلن و کوشیلنی اوضاع کمی بهتر میشود.

Abdollah 202
08-31-2011, 01:14
das das das das das das das
abdollah bia vasat :balesh::sigar::sigar::sigar::yes::yes::yes::yes:: yes:binambinam:arsenal::arsenal::arsenal::arsenal: lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;

اگه همه ی این بازیکنا اومدنشون به آرسنال قطعی بشه!!!!!!!!!
وای :ahaaaaaa:
:arsenal::bomb::bomb::/danc:sigar:
خدا کنه لا اقل امسال طلسم 6 سال بی جامی نشه هفت سال
محمد علی بیا وسط lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;:-shad:khandeeeee bahal:

Arsenal4Ever
08-31-2011, 01:19
فعلا که 4-5 اومدن
:ohum::ohum::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::ye s::balesh::balesh::balesh::balesh::balesh::balesh: :balesh::eyvalla::eyvalla::eyvalla::shogh::/danc:/danc:/danc

abdollah gheresh bede

Abdollah 202
08-31-2011, 01:19
اسكاي: آرسنال بدنبال وارگاس!

وارگاس در رادار آرسنال...اسكاي اسپورت در خبري اختصاصي فاش كرد كه آرسنال بدنبال ستاره فيورنتينا خوان مانوئل وارگاس است .

به گزارش اسكاي آرسنال درخواست خود را مبني بر در دست رس بودن وارگاس روانه اين باشگاه ايتاليايي كرده و به نظر ميرسد با وجود انكه فيورنتينا علاقه دارد تا وارگاس با آنها بماند اما در صورتي كه پيشنهادي 12 ميليون پوندي از سوي آرسنال دريافت كنند حاضر به از دست دادن ستاره خود در ساعات پاياني نقل و انتقالات هستند.

وارگاس وينگري چپ پاست كه توانايي بازي در نقاط مختلف خط هافبك و همچنين دفاع چپ را داراست و در حال حاضر 27 سال سن دارد.

گفتني است در صورتي كه اين انتقال نهايي شود وارگاس ميتواند چهارمين بازيكني باشد كه در كنار پارك چو يانگ آندره سانتوس و پر مرتساكر در 48 ساعت پاياني نقل و انتقالات به آرسنال پيوسته

Abdollah 202
08-31-2011, 11:41
پیشنهاد28 میلیون یورویی آرسنال برای ران ام ویلا

سران باشگاه آرسنال آماده اند تا با پیشنهادی 28 میلیون یورویی( 25 میلیون پوندی) ام ویلا را درروز پایانی بازار نقل و انتقالات به خدمت بگیرند

سایت گل- طبق گزارش گل دات کام سران آرسنال آماده اند تا با درخواستی 28 میلیون یورویی یان ام ویلا را از رن خریداری کنند

این ستاره فرانسوی یکی از خواسته های آرسن ونگر در آخرین ساعات بازار نقل و انتقالات تابستانی است و مربی فرانسوی معتقد است که با خریدهایش می تواند ثبات و انسجام را به تیمش بازگرداند.

آرسنال پیش از این درخواستی 24.8 میلیونی ورویی برای خرید این ستاره ارائه کرده بود که از سوی سران باشگاه رن رد شده بود.

اخبار منتشره حکایت از آن دارد که روند مذاکرات در حال انجام است و سران دو تیم به توافق نزدیک تر شده اند. ونگر خودش در فرانسه است و البته روز چهارشنبه برای هدایت تمرین آرسنال به لندن بازخواهد گشت.

گل دات کام در گزارشی به این نکته اشاره کرده که خرید ام.ویلا یکی از اولویت های اساسی آرسنال، آن هم 24 ساعت بعد از خرید پارک چو- یونگ کره ای است.

ای.بی.سی.دی
08-31-2011, 12:08
کسی خبر نداره هازارد میاد ارسنال یا نه؟

Arsenal4Ever
08-31-2011, 12:14
خودش گفت در لیل میمانم

ale10forever
08-31-2011, 16:06
رسمی: کاپیتان کره جنوبی, پارک چو یونگ از موناکو به آرسنال پیوست

آرسن ونگر پس از نهایی شدن قرارداد این بازیکن ابراز خوشحالی فراوان کرده است و امیدوار است این بازیکن هرگز متوقف نشود و همیشه بهترین بازیش را برای توپچی ها انجام دهد.
کاپیتان تیم ملی کره جنوبی در طول سه فصل بازی و 91 حضور در لیگ فرانسه موفق به زدن 25 گل شده است.
وی گفت: باعث افتخار من است که اینجا هستم این یک رویاست و من به اینجا آمده ام تا نشان دهم چه بازیکنی هستم و می خواهم خودم را ثابت کنم
این بازیکن پیراهن شماره 9 آرسنال را به تن خواهد کرد

ale10forever
08-31-2011, 17:02
شکست 8-2 مقابل منچستریونایتد، به ونگر ثابت کرده که تیمش تا چه اندازه به خریدهای جدید نیاز دارد. اگرچه او چندین بازیکن اصلی اش را در نبرد الدترافود به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت، اما برای تیمی در اندازه های آرسنال، داشتن بازیکنانی ذخیره که بتوانند در مواقع لزوم جای بازیکنان اصلی را پر کنند، بسیار ضروری است.

حالا در فاصله یک روز تا پایان بازار نقل و انتقالات آرسنالی ها سخت به تکاپو افتاده اند تا با چند خرید خوب، عقب افتادگی شان از سایر مدعیان جزیره را جبران کنند. تعللی که می تواند فصلی فاجعه بار را برای ونگر و شاگردانش رقم بزند. مگر اینکه آنها در این زمان اندک باقی مانده بهترین تصمیمات ممکن را بگیرند.

با توجه به خرید و فروش های آرسنال در تابستان، ونگر چیزی نزدیک به 90 میلیون پوند بودجه در اختیار دارد و این به معنای آن است که می تواند حداقل 6-5 خرید بسیار خوب انجام دهد. البته مهمترین مشکل آرسنالی ها در حال حاضر، مسئله زمان است. آنها وقت کافی ندارند و همین می تواند باعث شود تا باشگاه های دیگر پول بیشتری برای فروش بازیکنان مورد نظر ونگر بخواهند.

امروز آرسنالی ها پارک چو یونگ را از موناکو به خدمت گرفتند و گفته می شود گری کیهیل یا پر مرتساکر نیز در چند ساعت آینده به توپچی ها خواهند پیوست.

همچنین از یوان ام ویلا، یوسی بنایون و فلورن مالودا نیز به عنوان گزینه های آرسنال یاد شده است. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به خریدهای احتمالی توپچی ها در چند ساعت باقی مانده از بازار نقل و انتقالات:

10) وسلی اشنایدر (اینتر)

این ستاره هلندی که یکی از بهترین بازی ساز های دنیاست در تمام طول تابستان به دنبال خروج از سن سیرو بود و از منچستریونایتد به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می شد اما در نهایت عدم توافق دو باشگاه، مانع از حضور او در لیگ برتر شد. با این وجود، علاقه مندی چلسی و آرسنال، آینده این ستاره هلندی در نرآتزوری را در هاله ای از ابهام فرو برد.

سرعت بالا، دید و هوش عالی و ضربات تمام کننده سرنوشت ساز اشنایدر می تواند او را به چهره ای تاثیر گذار در امیریتس تبدیل کند. بعد از جدایی سمیر نصری و سسک فابرگاس، آرسنالی ها به بازیکنی در اندازه های اشنایدر که قهرمانی در چمپیونزلیگ و حضور در فینال جام جهانی را تجربه کرده، بسیار نیاز دارند.

قیمت: 35 میلیون پوند

9) ماروین مارتین (سوشو)

مارتین بعد از بازی های درخشانی که در چند فصل اخیر برای سوشو انجام داد، خود را به عنوان یکی از آینده دارترین هافبک های فوتبال فرانسه معرفی کرد. آرسن ونگر علاقه زیادی به بازی این هافبک 23 ساله دارد و بارها برای به خدمت گرفتن این ملی پوش فرانسوی ابراز علاقه کرده است. به ویژه اینکه آرسنالی ها در ماه ژانویه الکس سونگ و امانوئل فریمپونگ را به دلیل حضور در جام ملت های آفریقا در اختیار نخواهند داشت و مارتین می تواند جای خالی آنها را به خوبی پر کند.

قیمت: 14 میلیون پوند

8) یوسی بنایون (چلسی)

این هافبک سابق لیورپول بعد از فصل نه چندان خوبی که در استمفوردبریج پشت سر گذاشت، از سوی آندره ویلاس بواس به عنوان بازیکن مازاد معرفی شده است. او فصل گذشته با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بود و نتوانست بازی های زیادی برای آبی ها انجام دهد در حالی که پیش از آن به عنوان یکی از بهترین هافبک های لیگ برتر شناخته می شد. یوسی بنایون از تجربه 160 بازی در لیگ برتر برخوردار است و اگر به روزهای خوبش برگردد، می تواند مهره قابل اتکایی در خط میانی توپچی ها باشد.

قیمت: 10 میلیون پوند

7) فلورن مالودا

نشریه سان اعلام کرد آرسن ونگر آماده است تا با پیشنهادی 8 میلیون پوندی، این هافبک باتجربه فرانسوی را به خدمت بگیرد. مالودا نیز مانند بنایون بعد از حضور ماتا از شرایط مشخصی در استمفورد بریج برخوردار نیست. او هم می تواند خرید بسیار خوبی برای آرسنالی ها باشد و کمبود تجربه در بخش هجومی این تیم را برطرف کند.

او که توانایی بازی در نقش بال یا هافبک میانی را نیز دارد، می تواند خریدی رضایت بخش برای هواداران ارسنال محسوب شود.

قیمت: 8 میلیون پوند

6) میکل آرتتا (اورتون)

ونگر از مدت ها پیش به دنبال به خدمت گرفتن این بازیساز اسپانیایی است، بازیکنی که در چند فصل اخیر، قلب تپنده تیم دیوید مویس بوده است. بسیاری معتقدند او می تواند گزینه ای ایده آل برای توپچی ها باشد. این بازیکن 29 ساله از سرعت بالایی برخوردار است، قدرت توپ سازی بالایی دارد و می تواند تا اندازه ای جای فابرگاس را پر کند.

او 173 بازی در لیگ برتر انجام داده و تجربه بالایش هم می تواند کمک زیادی به تیم ونگر بکند.

قیمت: 12 میلیون پوند

5) کلینت دمپسی (فولام)

چند ساعت قبل اخباری در مورد تمایل ونگر برای به خدمت گرفتن او منتشر شد. بازیکنی که مدت هاست در لیگ برتر انگلیس بازی می کند و حضوری موثر در این رقابت ها داشته است. گفته می شود اگر آرسنالی ها پیشنهادی 10 میلیون پوندی به باشگاه فولام بدهند؛ مارتین یول آماده است تا این بازیکن آمریکایی را بفروشد.

دمپسی بازیسازی قوی و پرتحرک است که از قدرت پاسوری بسیار خوبی نیز برخوردار است. او فصل گذشته در 40 دیدار، 13 بار برای فولام گلزنی کرد.

او با 150 بازی در لیگ برتر، می تواند کمبود تجربه ای که آرسنالی ها به شدت از آن رنج می برند را جبران کند.

قیمت: 10 میلیون پوند

4) رائول میرلس (لیورپول)

لیورپولی ها با خرید چارلی آدام، استیوارت داونینگ، خوسه انریکه، جردن هنرسون و دونی، تابستان شلوغی را سپری کردند و با حضور این بازیکنان جدید، جای برای رائول میرلس، بهترین بازیکن فصل گذشته قرمز ها از نگاه هواداران، کاملا تنگ شد.

علی رغم بازی های خوبی که در اولین فصل حضورش در آنفیلد انجام داد، او اکنون آماده جدایی از لیورپول است و چندین باشگاه از جمله چلسی به دنبال به خدمت گرفتن این ملی پوش پرتغالی هستند.

او هافبکی قوی، خلاق و موثر است که می تواند گل های حساسی نیز به ثمر برساند.

قیمت: 15 میلیون پوند

3) یوان ام ویلا (رن)

بسیاری این هافبک 20 ساله را بهترین هافبک حال حاضر فوتبال فرانسه می دانند. او که یکی از پدیده های فصل گذشته لیگ فرانسه است، طرفداران زیادی در فوتبال اروپا دارد. ونگر برای این ستاره نوظهور پیشنهادی 22 میلیون پوندی به باشگاه رن داده است. او علاوه بر قدرت بدنی بالا، از پاس هایی دقیق و توانایی بالا در کارهای دفاعی برخوردار است و می تواند یک پاتریک ویرای دیگر برای توپچی ها باشد.

2) ادن آزارد (لیل)

با جدایی سمیر نصری و فابرگاس، آرسنالی ها بخش زیادی از خلاقیت شان در کارهای هجومی را از دست دادند و حالا ونگر برای جبران این کمبود، به دنبال ستاره بلژیکی لیل است.

او که بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ فرانسه بوده، نقش مهمی در قهرمانی لیل ایفا کرد و همین مسئله موجب شد تا باشگاه های زیادی برای خرید او دست به کار شونو

او در 20 سالگی تجربه 143 بازی در لیگ فرانسه و 20 بازی ملی برای بلژیک را دارد و همین او را به بازیکنی ایده آل برای توپچی ها تبدیل کرده است. او در رقابت های فصل قبل در 52 بازی برای لیل، 12 بار گلزنی کرد و 10 پاس گل نیز داد.

قیمت: 30 میلیون پوند

1) ریکاردو مونتولیوو

این ملی پوش ایتالیایی که مورد توجه میلان نیز قرار داشت، تا سال 2012 با فیورنتینا قرارداد دارد و هنوز حاضر به تمدید قراردادش نشده و به همین دلیل آرسنالی ها می توانند با قیمتی مناسب او را به خدمت بگیرند.

او با تجربه 250 بازی در سری آ و قدرت رهبری و خلاقیت بالایش می تواند خریدی عالی برای آرسنالی ها باشد.

او در دیدار دوستانه اخیر تیم ملی ایتالیا مقابل اسپانیا گلزنی کرد تا نشان بدهد می تواند در دیدار مقابل بهترین ها جهان هم بدرخشد.

قیمت: 25 میلیون پوند

ale10forever
08-31-2011, 18:44
توافق آرسنال و مرتساکر؛ مدافع آلمانی در آستانه پیوستن به توپچی ها

به گزارش سایت اسکای اسپورت، پر مرتساکر، مدافع آلمانی برمن، تست های پزشکی باشگاه آرسنال را پشت سر گذاشت و بر سر بند های شخصی قراردادش نیز با توپچی ها با توافق رسید.

مرتساکر امروز اردوی تیم ملی آلمان را ترک کرد و راهی لندن شد و براساس گزارش ها تا ساعاتی دیگر با قراردادی 10 میلیون پوندی و سه ساله، به آرسنال می پیوندد.

ونگر بعد از اینکه نتوانست گری کیهیل را با قیمت مورد نظرش از بولتون به خدمت بگیرد، تمام تلاشش را برای خرید این مدافع آلمانی به خرج داد.

مرتساکر 26 ساله تاکنون 75 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داده و تجربه بالایش می تواند کمک زیادی به خط دفاعی متزلزل آرسنال بکند.

آرسنالی ها همچنین در آستانه خرید آندره سانتوس، مدافع چپ برزیلی فنرباغچه هستند.

توپچی ها چند ساعت قبل پارک چو یونک، کاپیتان تیم ملی کره جنوبی را به خدمت گرفتند.

Arsenal4Ever
09-01-2011, 03:29
مرتساکر ! سانتوس ! یوسی بنایون ! شاید هم آرتتا !!!!!!!!!!

4 خرید در 8 ساعت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای.بی.سی.دی
09-01-2011, 04:05
ارتتا هم رسمی شد.
خیلی عالی توو این2روز پیش رفت.کاش از یه هفته پیش به فکر می افتائ و60میلیون دیگه رو هم خرج میکرد.اونوقت دیگه بارسا هم حریفمون نبود.ولی بازم خدا عمر منچستر و الکس رو بده که ونگر رو به خودش اوردن

Abdollah 202
09-01-2011, 10:55
بنایون در صفحه توئیترش اعلام کرد: به آرسنال پیوسته ام

هافبک اسبق لیورپول و چلسی علی رغم شایعات پیوستن به تاتنهام و بازگشت به لیورپول سرانجام به آرسنال پیوست

سایت گل - یوسی بنایون هافبک باشگاه چلسی اعلام کرد با قراردادی قرضی به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
بنایون که تابستان گذشته از لیورپول به چلسی پیوست به دلیل مصدومیت نتوانست انتظارات را برآورده کند و جایی هم در برنامه های ویلاس بواس سرمربی جدید تیمش ندارد و از همین رو به آرسنال پیوست.
در روزهای پایانی مهلت نقل و انتقالات شایعات زیادی در مورد تیم آینده بنایون منتشر شد و حتی بعضی اعلام کردند او به لیل فرانسه خواهد رفت.
اما بنایون در صفحه توئیترش اعلام کرد که به جمع شاگردان آرسن ونگر اضافه شده است.
بنایون اعلام کرد:" از اینکه به آرسنال پیوسته ام بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مهره موثری باشم."

Abdollah 202
09-01-2011, 10:58
خبر رسمی: آندره سانتوس از فنرباغچه به آرسنال پیوست

توپچی ها ستاره برزیلی فنرباغچه را به خدمت گرفتند

سایت گل- سران باشگاه آرسنال در گزارشی از خرید آندره سانتوس، ستاره باشگاه فنرباغچه خبر دادند. شنیده می شود که این انتقال با قراردادی 7 میلیون یورویی انجام شد تا سانتوس جای خالی گائل کلیشی که در بازار تابستانی به آرسنال پیوسته بود را پر کند

ونگر در صحبتهایی به وب سایت رسمی آرسنال گفت:« سانتوس بازیکن باکیفیتی است و توانایی دفاع و حرکت رو به جلو برای کمک به مهاجمان را دارد.»

این ستاره برزیلی در سال 2009 اولین بازی ملی اش را انجام داد و تاکنون 22 بار پیراهن تیم ملی برزیل را برتن کرده است.
ونگر درادامه صحبتهایش گفت:« او تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را هم دارد و در تیم ملی برزیل هم ثابت کرده که می تواند در بالاترین سطوح بازی کند. ما به او خوشامد می گوئیم و امیدواریم که بتواند تاثیر زیادی در آرسنال داشته باشد.»

البته سانتوس اولین برزیلی تیم ونگر نیست. چرا که پیش از این دنیلسون و ژیلبرتو سیلوا هم برای توپچی ها بازی می کردند.

سانتوس هم در صحبتهایی به وب سایت رسمی آرسنال گفت:« خوشحالم که به آرسنال پیوستم. یکی از رویاهای من بود که در تیم بزرگتری در فوتبال اروپا توپ بزنم و به این آرزویم رسیده ام . خیلی خوشحالم که عضوی از این تیم هستم. تمام برزیلی هایی که به آرسنال آمده اند،از خوبی های این باشگاه تعریف کرده اند و خوشحالم که یکی از اعضای خانواده آرسنال هستم.»

Abdollah 202
09-01-2011, 11:01
خبر رسمی: میکل آرتتا به آرسنال پیوست

هافبک اسپانیایی اورتون در ساعات پایانی مهلت نقل و انتقالات به آرسنال پیوست

سایت گل - هافبک اسپانیایی باشگاه اورتون با قراردادی 4 ساله و با رقم 10 میلیون پوند به آرسنال پیوست.
پیش از این به نظر می رسد این انتقال به دلیل عدم توافق آرتتا بر سر دستمزدش منتفی شده باشد اما آرسن ونگر در ساعات پایانی مهلت نقل و انتقالات این بازیکن اسپانیایی را به خدمت گرفت.
آرسنال که دو هافبک ارزشمند خود یعنی سسک فابرگاس و سمیر نصری را در تابستان به ترتیب به باشگاه های بارسلونا و منچسترسیتی فروخت با مشکلات بسیاری مواجه شد و ونگر تمام تلاشش را کرد تا در روزهای پایانی مهلت نقل و انتقالات مهره های مورد نیازش را به خدمت بگیرد.
آرتتا جانشین فابرگاس و نصری در خط هافبک آرسنال خواهد شد. آرسنال به جز آرتتا، پارک چو یانگ، پر مرتساکر و آندره سانتوس را نیز به خدمت گرفته است.
ونگر امیدوار است هافبک اسبق رئال سوسیداد بتواند مشکلات خط هافبک تیمش را حل کند.

GOLL
09-01-2011, 13:05
مهاجم ناراضي آرسنال به ساندرلند پيوست

نيکلاس بندتنر مهاجم 23 ساله و ناراضي آرسنال سرانجام براي يک فصل و به صورت قرضي به ساندرلند پيوست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] نیکلاس بندتنر مهاجم دانمارکی آرسنال با قراردادی قرضی برای یک فصل به باشگاه ساندرلند پیوست.
پیش از این گفته می شد بندتنر به استوک سیتی خواهد پیوست اما سرانجام سر از ساندرلند در آورد. بندتنر که قبلا با استیو بروس در بیرمنگام کار کرده بود این بار در ساندرلند شاگرد او خواهد بود.
بروس در گفتگو با وب سایت باشگاه ساندرلند گفت:" من تجربه کار با بندتنر را پیش از این داشته ام، وقتی 18 سالش بود به او کمک کردم با بیرمنگام به لیگ برتر صعود کند."
" او بازیکن فوق العاده با استعدادی است و از فیزیک بسیارخوبی برخوردار است و مطمئنا می تواند در این فصل به ما کمک کند."
بندتنر سومین خرید هجومی ساندرلند در مهلت نقل و انتقالات است. بروس پیش از این کانر ویکهام و جی دونگ وون را به خدمت گرفته است

GOLL
09-01-2011, 13:07
بنايون: به آرسنال پيوسته ام

هافبک اسبق ليورپول و چلسي علي رغم شايعات پيوستن به تاتنهام و بازگشت به ليورپول سرانجام به آرسنال پيوست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] یوسی بنایون هافبک باشگاه چلسی اعلام کرد با قراردادی قرضی به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
بنایون که تابستان گذشته از لیورپول به چلسی پیوست به دلیل مصدومیت نتوانست انتظارات را برآورده کند و جایی هم در برنامه های ویلاس بواس سرمربی جدید تیمش ندارد و از همین رو به آرسنال پیوست.
در روزهای پایانی مهلت نقل و انتقالات شایعات زیادی در مورد تیم آینده بنایون منتشر شد و حتی بعضی اعلام کردند او به لیل فرانسه خواهد رفت.
اما بنایون در صفحه توئیترش اعلام کرد که به جمع شاگردان آرسن ونگر اضافه شده است.
بنایون اعلام کرد:" از اینکه به آرسنال پیوسته ام بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مهره موثری باشم."

pathfinder
09-01-2011, 17:44
مدافع ملي پوش تيم فوتبال وردربرمن آلمان با قراردادي نه ميليون يورويي به باشگاه آرسنال انگلستان پيوست

ورزش سه - باشگاه آرسنال پر مرته‌ساکر مدافع باشگاه وردربرمن را با قراردادی به ارزش نه میلیون یورو به خدمت گرفت.

مرته‌ساکر روز گذشته اجازه پیدا کرد تا اردوی تیم ملی آلمان را به منظور حضور در تست‌های پزشکی باشگاه آرسنال ترک کند.

خرید جدید آرسنال قراردادی چهار ساله با این باشگاه به امضا رساند و بعد از امضای این قرارداد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در برمن دوران بسیار خوبی داشتم اما اکنون به تیم بزرگی پیوسته‌ام و از این موضوع بسیار خوشحالم. امیدوارم با آرسنال به آرزوهایم برسم و رویاهایم با این تیم انگلیسی محقق شود.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال نیز در مورد خرید این مدافع آلمانی گفت: از پیوستن مرته‌ساکر به آرسنال بسیار خوشحالم، او مدافع ملی پوش و با تجربه‌ای است که هم روی زمین و هم روی توپ‌های ارسالی کاملا مسلط است. مطمئنم او به زودی با شرایط لیگ برتر انگلستان وفق پیدا می کند.

GOLL
09-10-2011, 14:31
در راه جذب گوتسه آرسنال رامغلوب مي کنيم

رئيس باشگاه بايرن مونيخ معتقد است مي‌تواند در راه جذب پديده بورسيادورتموند باشگاه انگليسي آرسنال را شکست دهد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از روزنامه دیلی استار، اولی هوینس از مدتی قبل اعلام کرده یکی از اهداف آینده باشگاهش جذب ماریو گوتسه عضو 18 ساله تیم ملی آلمان و بورسیادورتموند است.
وی با اطلاع از این نکته که چندین تیم بزرگ انگلیسی از جمله آرسنال در تدارک جذب ستاره معروف شده به «لیونل مسی آلمان» هستند، گفت: گمان می‌کنم در راه جذب گوتسه از بورسیادورتموند، آرسنال را مغلوب کنیم.
مدیر توانمند تیم باوارایی افزود: شنیدم آن‌ها در آخرین روز از فصل نقل و انتقالات تابستانی 40 میلیون پوند بابت گوتسه پیشنهاد کرده‌اند؛ اما ما قبلا بابت فرانک ریبری 80 میلیون پوند! پیشنهاد داشتیم که رد کردیم. فکر می‌کنید چرا؟ خب دلیلش معلوم است. ما باشگاه فوتبال هستیم نه یک بانک که به امور تجاری میپردازد.

GOLL
09-19-2011, 14:29
پيشنهاد 17 ميليوني يورويي براي جذب آرشاوين

باشگاه متمول آنژي ماخاچ قلعه قصد دارد با ارائه پيشنهادي 17 ميليون يورويي در مهلت نقل و انتقالات زمستاني آندري آرشاوين ستاره روسي آرسنال را به خدمت بگيرد.

آرشاوین که در ژانویه 2009 به آرسنال پیوست دوران سختی را در این تیم پشت سر گذاشت و بارها با مصدومیت های بلند مدت روبرو شد.
گفته می شود آنژی که تا به حال ساموئل اتوئو و یوری ژیرکوف را به خدمت گرفته است قصد دارد در ادامه خریدهای جاه طلبانه اش با پیشنهادی 17 میلیون یورویی آرشاوین را هم از آرسنال جذب کند.
آرشاوین که در سال پایانی قراردادش با آرسنال قرار دارد هنوز پیشنهاد تمدید دریفات نکرده و به نظر می رسد سران توپچی ها نیز به جای اینکه در پایان فصل او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهند با فروش او در ژانویه موافقت خواهند کرد.
با توجه به اینکه ونگر اعلام کرده دیر یا زود ادن آزارد را به خدمت خواهد گرفت تقریبا باید دوران حضور آرشاوین را در آرسنال تمام شده دانست.

yasin04
11-06-2011, 14:44
ونگر: نبض بازي دست آرسنال بود

سرمربي تيم فوتبال آرسنال معتقد است شاگردانش در کل مصاف با وست‌برومويچ‌آلبيون نمايش با ثباتي داشتند و به اين خاطر برنده شدند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آرسن ونگر که شب گذشته شاگردانش در ورزشگاه خانگی الامارات به برتری ۳ بر صفر مقابل وست‌برومویچ‌آلبیون رسیدند، اظهار داشت: از همان ابتدا نبض بازی را در دست گرفتیم و تا پایان کنترل کامل بر بازی داشتیم. به نظرم در مجموع بازی در سطح بالا و یکپارچه‌ای ارائه کردیم.
وی ادامه داد: در همه نقاط نمایش پرثباتی ارائه کردیم. نیمه اول البته از فضای کار بهتری بهره گرفتیم و در نیمه دوم نیز با وجود فشاری که حریف وارد کرد، عملکرد قابل قبولی داشتیم.

Abdollah 202
11-10-2011, 22:31
کاکوئلین در فکر رفتن از آرسنال !!

فرانسیس کاکوئلین بازیکن جوان آرسنال هشدار داد آماده است در زمان نقل و انتقالات ژانویه از باشگاه خارج شود ...

این بازیکن 20 ساله سال 2008 از استاد لاوالویس به توپچیها پیوست اما از زمان حضورش خارج از ترکیب اول آرسنال قرار داشته است .

کاکوئلین که فصل گذشته به طور قرضی برای لورینت بازی کرد رونق گرفت و احساس میکرد با بازگشت به باشگاه خود به طور منظم تری مورد استفاده قرار گیرد.

این بازیکن با اعتماد به نفس تیم ملی زیر 21 سال فرانسه معتقد است که اکنون زمان آن رسیده است که شانسهای بیشتری داشته باشد و در غیر این صورت گزینه های دیگر خود را بررسی میکند .

" فکر میکردم شانس بازی داشته باشم بنابراین تصمیم گرفتم در آرسنال بمانم "

" در ابتدا خیلی بازی میکردم ، حتی در بازیهای بزرگ ، اما با بازگشت بازیکنان مصدوم ، من ناپدید شدم .

" اغلب گفته میشود وقتی جوان هستید زمان دارید اما من یک فصل کامل برای لورینت بازی کردم و در حال حاضر تقریبا هیچ بازی انجام نداده ام و این برای من آزار دهنده است .

" با توجه به این شیوه ی بازی کردن من ، مطمئنا ایده ی خروج در این زمستان در سر من وجود دارد .

arshavin_23
12-30-2011, 11:35
میگن هانری با یه قرارداد قرضی و 2 ماهه قراره به خونه اش آرسنال برگرده !!! قراره خبر به صورت رسمی تا چند روز دیگه منتشر بشه
دستمزد هفتگی تیری توی این قرارداد هفته ای 70 هزار پوند اعلام شده

Mohammad
01-01-2012, 23:23
امانوئل فریمپونگ از امروز (اول ژانویه) تا پایان فصل به صورت قرضی به ولوز خواهد پیوست
این هافبک متولد شده در غنا ، سال گذشته با مصدومیتی جدی روبرو بود که امسال با مبارزه زیاد بازگشت و در تیم اصلی موفق به 14 حضور شد .

امانوئل با باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی در اول ژانویه به تیم ولوز به رهبری میک مک کارتی برای بدست آوردن تجربه ی تیم اصلی و پیشرفت استعداد های خود خواهد پیوست .

او در 11 سالگی به آرسنال پیوسته و نقشی کلیدی در قهرمانی تیم جوانان آرسنال در اف ای کاپ در سال 2009 و همچنین قهرمانی تیم آکادمی ارسنال در سال گذشته داشت در جایی که جک ویلشر همکار و هم بازی او بود .

بعد از شناسایی استعدادهای او ، در 16 سالگی برای اولین بار در کارلینگ کاپ 2008/2009 روی نیمکت تیم اصلی آرسنال نشست .

در سال 2010/2011 شانس حضور در تیم اصلی را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی امسال در شکست 2-0 آرسنال مقابل لیورپول در ماه آگوست به میادین بازگشت.

امانوئل فریمپونگ در تیم ملی جوانان انگلیس بازی کرده است اما همچنان حق انتخاب این را دارد که برای تیم ملی غنا بازی کند .

همه ی نفرات باشگاه آرسنال برای او آرزوی بهترین ها را در طول حضورش در ورزشگاه مولینکس دارند.

Arsenal.ir

Mohammad
01-01-2012, 23:24
پیشنهاد 10 میلیون پاندی آرسنال برای پودولسکی ارائه شد !
پودولسکی در 16 بازی 14 گل برای کلن به ثمر رسانده است ! وی قصد دارد بعد از پایان قراردادش کلن را ترک کند !
پودولسکی در حال حاضر در بهترین فرم خود قراردارد.

در صورتی که آرسنال آنری را به خدمت گرفته است ؛ اما این دلیلی برای نخریدن پودولسکی نمیشود .
مرتساکر در مورد هموطن خود میگوید : اون یک گلزن خوب است ! من حامی و طرفدار او هستم پاهای او برای گلزنی تراش خورده است !
کلن 12.5 میلیون بابت پودولسکی میخواهد...

Arsenal.ir

Mohammad
01-01-2012, 23:25
آرسن ونگر تاکید کرد قصد دارد یک مدافع چپ را به صورت قرضی به خدمت بگیرد...
توماس فرمالن بر اثر آسیب دیدگی از ناحیه کشاله سه هفته دور از میادین خواهد بود ، این در حالی است که کایرون گیبس و آندره سانتوس هم با مصدومیت مواجه هستند.

وین بریج در اندیشه های تاکتیکی مانچینی جایگاهی ندارد و بهترین گزینه برای یک انتقال قرضی به آرسنال به نظر می رسد ، آرسنالی ها نیز از نزدیک پیگیر وضعیت این ملی پوش اسبق انگلستان هستند. اما مساله ای که مطرح است این است که آیا سیتی با انتقال این بازیکن به یکی از رقبای خود که در بین چهار تیم بالای جدول حضور دارد موافقت خواهد نمود یا خیر.

آرسنال همچنین نسبت به جذب تایه تایوو ، مدافع باشگاه میلان ایتالیا ، بی میل نمی باشد اما در صورتی که توافق بر سر دستمزد نود هزار پاوندی بریج برای هر هفته صورت گیرد ، او از شانس بیشتری برای پیوستن به جمع توپچی ها برخوردار خواهد بود.

ونگر مایل به امضای قرارداد بایک دفاع چپ بود اما با مصدومیت اخیر فرمالن به نظر می رسد مجبور به انجام اینکار خواهد شد.

Arsenal.ir

pedro_17
01-03-2012, 10:59
جدیدترین عکس آنری با پیراهن آرسنال

انتشار عکس تیری آنری با پیراهن جدید باشگاه آرسنال حضور قرضی او در این باشگاه را تایید کرد.

در چند روز اخیر طرفداران این باشگاه در انتظار خبر رسمی انتقال قرضی او از نیویورک ردبولز به آرسنال بودند و این عکس به بحث و گمانه زنی ها پایان خواهد داد.

هرچند او در دیدار امشب آرسنال مقابل فولام حضور نداشت اما انتظار می رود بتواند تیمش را در دیدار جام اتحادیه مقابل لیدز که هفته آینده برگزار می شود، همراهی کند.

Mohammad
01-03-2012, 20:59
توپچی ها در پی جذب فوری کایرون ریچاردسون...
از کایرون ریچاردسون ، مدافع ساندرلند ، به عنوان یک گزینه فوری برای آرسنال نام برده می شود.

روزنامه دیلی میرور امروز نوشت : کایرون ریچاردسون به عنوان یک هدف بزرگ و فوری مورد توجه آرسنال قرار گرفته است.

با توجه به اینکه ، آلکس مدافع تیم چلسی به مذاکره با مسئولان کوئینز پارک رنجرز مشغول است ، مسئولان آرسنال روی جذب این مدافع ( کایرون ریچاردسون ) متمرکز شده اند. در نهایت با توجه به خیل عظیم مدافعان مصدوم آرسنال ، باید منتظر ماند و دید که آیا او با توپچی ها به توافق می رسد یا خیر. همچنین لوکاس پودولسکی که مورد توجه آرسنال و لاتزیو قرار گرفته بود اعلام نموده تا تابستان در کلن خواهد ماند.

Arsenal.ir

MR.Arsenal
01-04-2012, 07:38
اینا به دردمون نمیخورن باید یه فکر بکنیم که دیگه تو این موقع از فصل به این مشکل بر نخوریم.

چه عیبی داره یه مدافع بگیریم و چرخشی با ورما ازش استفاده کنیم.من گفتم کیو بگیریم.

مهاجم هم فعلا فقط پودولسکی به ذهنم میرسه.

GOLL
01-06-2012, 16:21

انتقال قرضی هانری کامل شد.

انتقال قرضی هانری به ارسنال تکمیل شد و این بازیکن می تواند ارسنال را در بازی اف ای کاپ مقابل لیدز همراهی کند.
این مهاجم فرانسوی که اسطوره توپچی هاست بعد از 8 سال بازی برای ارسنال قبل از رفتن به بارسلونا بار دیگر به مدت دو ماه به جمع توپچی ها پیوست.
هانری 34 ساله می تواند با توجه به استراحت دادن به ون پرسی و حضور جروینیو در تیم ملی ساحل عاج برای شرکت در جام ملتهای افریقا با نظر ونگر در بازی با لیدز به صورت ثابت در خط حمله ارسنال حضور داشته باشد.
arsenal.ir

GOLL
01-07-2012, 13:24

رئیس به دنبال حفظ والکات است

آرسن ونگر مصمم است به هر نحو قرارداد تئو والکات را تمدید کند.
طبق گزارشات رسانه ها، یوونتوس در حال آماده سازی برای ارائه پیشنهاد به آرسنال برای جذب تئو والکات است که گفته می شود بر سر تمدید قرارداد با آرسنال به مشکل خورده است.

قرارداد فعلی والکات تا تابستان سال 2013 است و گفته می شود والکات به دنبال افزایش رقم قابل توجهی بر روی قراردادش است اما آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود اذعان کرد که مشکلی وجود ندارد و به دنبال تمدید قرارداد ستاره 22 ساله تیمش است.

" ما می خواهیم تئو را حفظ کنیم و خودش این موضوع را می داند.

واضح است که او پولی را که می خواهد بدست می آورد، او هر روز کار می کند و به سختی تلاش می کند.

نگرش او عالی است، من به هیچ وجه مشکلی با آن ندارم."

GOLL
01-07-2012, 13:24

ونگر: به دنبال یک مدافع چپ دائمی نیستم

آرسن ونگر تاکید دارد در صورت امکان می خواهد یک مدافع چپ را بصورت قرضی تا پایان فصل به خدمت بگیرد.

مصدومیت باکاری سانیا، کارل جنکینسون، آندره سانتوس و کایرن گیبز موجب شد توپچی ها در کناره های دفاع خود با وضعیت عجیبی روبرو شوند.

این شرایط با مصدومیت توماس ورمالن و یوهان جیورو وضعیتی را پدید آورد تا آرسن ونگر به فکر جذب یک مدافع چپ جدید باشد اما سرمربی توپچی ها اذعان می کند هدف او خرید یک مدافع چپ بصورت دائمی نیست.

" نمی خواهم به دنبال راه حلی دائمی بروم زیرا باید به تمام آن نفرات حقوق پرداخت کنیم. اما اگر بتوانم بله، یک بازیکن را تا پایان فصل بصورت قرضی جذب می کنم.

ورمالن باید برگردد، نه برای دیدار هفته آینده مقابل سوانسی بلکه بعد از آن."

Mohammad
01-08-2012, 18:13
آرسنال به دنبال ماتیاس سوارز
ماتیاس سوارز بازیکن اندرلخت بلژیک ادعا کرد آرسنال و المپیک مارسی با ارائه پیشنهاداتی خواهان جذب وی شده اند.
این بازیکن آرژانتینی در این فصل در بهترین فرم خود قرار داشته و در 6 مسابقه اخیر اروپایی اندرلخت 6 گل به ثمر رسانده است.
این بازیکن 23 ساله اکنون مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

سوارز به رسانه های آرژانتینی گفت : " رویای من یک ترانسفر بزرگ است ، اما فعلا خبری نیست.

دو باشگاه بزرگ خواهان من هستن ، اما اگر این انتقال در زمستان اتفاق نیفتد ، بعدا انجام خواهد شد ومن تمام تلاشم را برای قهرمانی اندرلخت انجام خواهم داد. "

لازم به ذکر است سوارز 18 ماه دیگر با اندرلخت قرارداد دارد.

Arsenal.ir

Mohammad
01-10-2012, 23:06
شاماخ بعد از جام ملت های آفریقا در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد نمود
مروانه شاماخ که تنها در دیدار برابر بلکبرن راورز فرصت حضور از ابتدا را برای آرسنال پیدا کرده بود و اکنون با انتقال قرضی 2 ماهه آنری یقینا فرصت کمتری برای حضور در میادین به او خواهد رسید.

احتمال دارد او و هم تیمی اش در تیم ملی مراکش ، منیر الحمودی ، که هردو مورد توجه فیورنتینا قرار دارند به این تیم ملحق شوند .

اما شاماخ معتقد است فعلا بحثی از رفتن نیست و ذهنش معطوف به بازیهای ملی است.

او به اسکای اسپورت گفت : " فیورنتینا یک تیم بسیار خوب است.

من می خواهم یک جام ملت های آفریقای خوب را داشته باشم ، تا ببینیم چه پیش خواهد آمد. "

Arsenal.ir

Mohammad
01-12-2012, 13:47
چمبرلین نمی خواهد در پنجره نقل و انتقالات آرسنال را ترک کند
بنا بر گزارشهای روزنامه های روز چهارشنبه این ستاره تیم زیر 21 ساله های انگلیس پس از اینکه در ترکیب اصلی توپچی ها قرار نگرفته است، نا امید شده و پیشنهاد داده است که او را به صورت قرضی به خارج از امارات بفرستند.

اما این بازیکن 18 ساله علاقه ای به ترک آرسنال ندارد و می خواهد برای رسیدن به ترکیب اصلی مبارزه کند.
چمبرلین که در تابستان گذشته طی یک انتقال مالی بزرگ از ساوتهمپتون به جمع توپچی ها پیوسته تاکنون نتوانسته به ترکیب اصلی راه پیدا کند او فقط 7 بازی برای توپچی ها انجام داده است.

چمبرلین در توییترش گفت: "فقط برای تاکید ،هرگونه شایعه ای مبنی بر این که من خواهان ترک باشگاه هستم کاملا غلط است من از اینکه در آرسنال هستم کاملا خوشحالم و در اینجا خواهم ماند.

Arsenal.ir

Mohammad
01-12-2012, 13:50
هافبک فرانسوی در حال حاضر با توپچی ها تمرین می کند اما خیال بازگشت ندارد

پس از بازگشت و گلزنی تیری آنری برای آرسنالیها گویا بازگشت ستاره های اسبق این تیم به جمع توپچی ها به بحث روز مبدل گشته است. بازگشت رابرت پیرس به جمع توپچی ها و تمرین در کنار آنها به این شایعه ، که او نیز مانند تیری آنری با یک قرارداد کوتاه مدت به آرسنال خواهد پیوست ، دامن زده است. اما پیرس 38 ساله هرگونه احتمال بازگشتی را رد می کند. این بازیکن اسبق تیم ملی فرانسه که سابقه 2 قهرمانی در لیگ برتر و 3 قهرمانی در اف ای کاپ را با توپچی ها دارد ، پس از اتمام قراردادش با آستون ویلا در ماه مه گذشته ، بازیکن آزاد می باشد. انتظار می رفت رابرت پیرس برای بازنشستگی اش از میادین فوتبال تصمیم گیری نماید اما وی ادعا می کند پیشنهاداتی از لوشامپیونه و تیم سنت اتین ، همچنین از چین و هند دارد.

پیرس به نشریه اکیپ گفت : " نه ، مطمئن باشید. یقینا قصد ندارم به جمع توپچی ها بازگردم ، در حال حاضر خط میانی آنها تکمیل است.

مزیت بزرگ و خوبی است که باشگاه های انگلیسی ، واقعا برای بازیکن های اسبق خود احترام قائلند ، اتفاقاتی که برای آنری در آرسنال و اسکولز در منچستر یونایتد افتاد مرا شگفت زده نمی کند.

داستان زیبایی بین توپچی ها و آنری در حال رخ دادن است ، و داستان من نیست."

پیرس همچنین افزود : " من منتظر پیشنهاداتی از آسیا بودم ، اکنون تصمیم بعدی ام چین است و ما در حال انجام مذاکرات هستیم.

اولین تماسم با هندی ها بود . بسیار جالب بود ، بودن در هند در هر سطحی می تواند آینده خوبی باشد.

فعلا منتطر هستم تا ببینم بعد از ژانویه با چینی ها چه پیش خواهد آمد.

لیگ چین به زودی از سر گرفته می شود و زیاد طول نخواهد کشید.

اگر اتفاق خاصی نیفتد تا آن موقع صبر خواهم کرد. "

Arsenal.ir

pedro_17
01-12-2012, 13:52
آنری:آرسنال حتی می تواند رتبه بهتری از چهارمی به دست بیاورد

تیری آنری،اسطوره باشگاه آرسنال، که به تازگی به این باشگاه بازگشت، معتقد است توپچی ها می توانند در رقابت های این فصل لیگ برتر در جمع چهار تیم بالای جدول قرار بگیرند.

آنری روز جمعه با قراردادی دو ماهه از نیویورک ردبولز به آرسنال بازگشت و در اولین دیداری که برای این باشگاه به میدان رفت، گل پیروزی بخش توپچی ها را وارد دروازه لیدز کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" واضح است که نمی خواهیم رتبه چهارم را از دست بدهیم. رقابت های امسال بسیار فشرده و تنگاتنگ است اما فکر می کنم این تیم شرایط لازم برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول جدول را دارد، به ویژه وقتی به این فکر کنیم که تیم چطور شرایط بد ابتدای فصل را پشت سر گذاشت. می دانم که هواداران چیزهای بیشتری می خواهند و من می توانم به شما اطمینان بدهم که بازیکنان هم به هدف بزرگتری فکر می کنند.
قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول چیزی نیست که هواداران آرسنال بخواهند و همین طور بازیکنان تیم. اما تیم اندک اندک به شرایط خوبش بازمی گردد. فصل طولانی است و هر اتفاقی می تواند رخ دهد."

قرارداد آنری با آرسنال تا 16 فوریه است اما او دوست دارد قراردادش را برای 10 روز دیگر تمدید کند تا بتواند توپچی ها را در دیدار مقابل رقیب همشهری همراهی کند.

" به یاد داشته باشید که من بازیکن نیویورک ردبولز هستم و همه چیز به تصمیم سرمربی بستگی دارد و اینکه چه مدت بخواهم اینجا بمانم.

اما بازی کردن برای تیم در لیگ قهرمانان و همچنین مقابل تاتنهام بسیار رویایی است. البته در سایر دیدارها هم همین طور است، حتی اگر در تمام طول بازی روی نیمکت بنشینم. "

Mohammad
01-13-2012, 02:47
آرسنال و ویلا علاقه مندی خود به جذب اسکات دان را ابراز نمودند
او هدف هر دو باشگاه در تابستان گذشته ، قبل از سقوط بیرمنگهام سیتی به دسته پایین تر بود ، اما سر از ایوود پارک در آورد.

آلکس مک لیش سابق بر این با دان در سنت اندروز کار کرده بود و همچنان مورد ستایش وی است، پس قابل پیش بینی است برای جذب وی در ژانویه مشتاق باشد.

دفاع آستون ویلا نیاز به ترمیم اساسی دارد و به نظر می رسد برای جذب دان ، علاوه بر قیمت پیشنهادی توسط آنها ، جیمز کالینز را نیز به بلکبرن خواهند داد.

آرسن ونگر نیز به دلیل خیل مصدومین که در خط دفاعی با آنها روبروست قصد ترمیم این خط را دارد و به نظر می رسد اخبار در مورد اسکات دان را رصد می نماید و ممکمن است برای جذب وی اقدام نماید.

ونگر در ابتدای فصل با شک و تردید در مورد او صحبت می کرد اما او در این فصل به صورت ثابت برای راورز به میدان رفته و بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

به نظر می رسد بلکبرن مایل باشد دان را به بهترین پیشنهاد ارائه شده بفروشد اما آنها نمی خواهند همزمان دان و کریس سامبا را که ابراز تمایل به ترک بلکبرن کرده از دست بدهند.

اگر آنها دان را بفروشند مصمم به نگهداری سامبا خواهند بود و در همین باره استیو کین گفته ، همین پنج شنبه گذشته دو پیشنهاد برای سامبا را رد نموده اند.

Arsenal.ir

Mohammad
01-14-2012, 12:50
مندی با آرسنال امضا نکرد
باشگاه آرسنال در تربیت و تبدیل نوجوانان به ستاره های جهانی شهرت دارند. به همین دلیل آنها میخواستند این نوجوان را در تابستان به خدمت بگیرند. اما مندی که به لندن آمده بود با آرسنال قراردادی نبست و ترجیح داد به لوهاور فرانسه بپیوندد.
او میگوید هنوز زود است به تیم بزرگی برود و برای رفتن به تیمهای بزرگ صبر میکند.

" باشگاه های زیادی از جمله آرسنال من را میخواستند."

" اما تصمیم عاقلانه ای گرفتم. اینجا هنوز با دوستانم در یک پانسیون برای رفتن به تیم رزرو تلاش میکنیم و انتقال به باشگاه بزرگ برای من زود است."

" بعد از لهاور میخواهم دو فصل در لیگ 1 بازی کنم و سپس به لیگ برتر بروم و بعد از آن دوست دارم به بارسلونا بروم ، الگوی من دنی آلوز است."

Arsenal.ir

دختر هامبورگی
01-15-2012, 17:51
مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال

سعد الموخايني مدافع ملي پوش تيم فوتبال عمان در تمرينات تيم آرسنال حضور پيدا کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] الموخاینی 24 ساله که برای تیم "فانجا"ی عمان بازی می‌کند از سوی "پل لوگوئن"، مربی فرانسوی عمان به آرسن ونگر معرفی شده است.

الموخاینی به اسپورتس 360 گفت: بیشتر هم‌تیمی‌های باشگاهی و ملی از وقتی این خبر را از طریق رسانه‌ها شنیده‌اند می‌خواهند درباره آن بدانند. بعضی از آنها می‌گویند این خبر شایعه است. نمی‌خواهم دروغ بگویم اما می‌دانم این یک موقعیت بزرگ است و من باید به خودم اطمینان داشته باشم.

پل لوگوئن هم که دوستی نزدیکی با سرمربی آرسنال دارد به "مسقط نیوز" گفت: فکر می‌کنم سعد یکی از بهترین بازیکنان عمان است و می‌تواند در لیگی بزرگ بازی کند. من با ونگر حرف زدم و معتقدم الموخاینی می‌تواند در لیگ برتر بازی کند.

چنانچه این بازیکن به عضویت تیم فوتبال آرسنال درآید پس از "علی الحبسی"، دروازه بان ویگان دومین بازیکن عمانی خواهد بود که در لیگ برتر انگلستان بازی خواهد کرد.

Mohammad
01-25-2012, 18:51
موراتا به آرسنال نمی آید

آرسنال علاقمند به جذب بازیکن بااستعداد رئال مادرید آلواروموراتا شده اما به نظر میرسد این بازیکن جوان می خواهد در اسپانیا بماند.

سویا هم به این مهاجم رئال مادرید B علاقمند شده و آنها تحت تاثیر عملکرد خوب این بازیکن قرار گرفتند.

موراتا در 45 بازی برای تیم دوم رئال 22 گل به ثمر رسانده است و استعداد یابها عملکرد یک سال این بازیکن را زیر نظر گرفته اند.
موراتا که می خواهد در ترکیب اصلی بیشتر بازی کند به دنبال باشگاه جدیدی است ورئال هم میخواهد این بازیکن 19 ساله را به صورتی بفروشد که در چند ساله آینده دوباره به رئال برگردد.

اگرچه آرسنال مشتاق است که این بازیکن را به خدمت گیرد به نظر میرسد سویا نزدیک تر به این بازیکن باشد و موراتا نیز علاقمند است در اسپانیا بماند.

Arsenal.ir

Mohammad
01-27-2012, 11:30
سانچز وات به طور قرضی به کراولی تاون رفت
Arsenal.ir
سانچز وات 20 ساله که متولد لندن هست اواخر سال 2011 به مدت دوماه به تیم دسته اولی شفیلدونزدی رفت و 4 بازی برای این تیم انجام داد و هفته گذشته به لندن بازگشت و در بازی تیم رزرو مقابل فولام به میدان رفت. او این فصل برای تیم رزرو 10 بازی انجام داد و 7 گل زد.

قهرمان جام حذفی جوانان در سال 2008 با آرسنال قراردادی حرفه ای امضا کرد و تا این لحظه به تیمهای ساتند یونایتد، لیدزیونایتد، شفیلدونزدی به صورت قرضی بازی کرده است.

تمام اعضای باشگاه آرسنال آرزوی موفقیت برای سانچز در ورزشگاه برودفیلد دارند.

Mohammad
01-31-2012, 23:28
هافبک جوان دورتموند با یک قرارداد بلند مدت به آرسنال پیوست
Arsenal.ir

این بازیکن 19 ساله در تیم زیر 19 ساله های دورتموند عملکرد درخشانی داشت و در 12 بازی 6 گل و 6 پاس گل در کارنامه او دیده می شود.

ایسفیلد هفت سال در آکادمی فوتبال دورتموند حضور داشته و در تیمهای رده های سنی پایین آلمان هم سابقه بازی دارد، او کاپیتان تیم ملی زیر 15 سال آلمان هم بوده است.

او بعد از ینس لمن و توماس روسیچکی سومین بازیکنی است که دورتموند را به مقصد آرسنال ترک می کند.

او بعد از انتقالش به آرسنال گفت:

"امضای قرارداد با آرسنال یک افتخار برای من است، این یک باشگاه بزرگ است با بازیکنانی بزرگ و از پیوستن به آرسنال خیلی خوشحالم.

اینکه با بازیکنان بزرگی هم بازی شده ام و اینکه هر روز با بازیکنانی مثل توماس روسیچکی - کسی که از کودکی بازیهایش را در دورتموند نگاه میکردم - تمرین کنم افتخار بزرگی برای من است. من تمام تلاشم را خواهم کرد و سعی می کنم کاری کنم مربی، بازیکنان و هواداران خوشحال شوند.

همچنین می خواهم از بورسیا دورتموند به خاطر کارهایی که در این هفت سال برای من انجام دادند تشکر کنم، من دوران خوبی در آنجا داشتم و مربیانی فوق العاده به من کمک کردند تا به بازیکنی که امروز هستم تبدیل شوم."

آرسن ونگر هم در مورد خرید جدیدش گفت:

"توماس بازیکنی است که مدتی به او علاقه مند بودیم، در این فصل شرایط او را به دقت بررسی کردیم که او عملکردی عالی در تیم جوانان دورتموند داشت.

او جوان است اما به ما ثابت کرده است که می تواند بازی کند و این نگرش و توانایی را دارد که یک بازیکن ارزشمند در ترکیب ما باشد، به او خوشامد می گوییم و امیدواریم در فصلهای پیش رو بازیکن مفیدی برای ما باشد."

pooyan_wenger
01-31-2012, 23:48

ریو بطور قرضی به بولتون واندررز پیوست

هافبک کناری ژاپنی با انتقالی موقت به ورزشگاه ریبوک رفت
پایگاه خبری GunnersTrust:
گوش ژاپنی جوان آرسنال تا پایان فصل بطور قرضی به بولتون واندررز ملحق شد.

ریو، که در این فصل 2 بار برای آرسنال به میدان رفت که هر دو در جام اتحادیه بود، به ترکیب اوون کویل ملحق شد تا تجارب ارزشمندی در فرایند پیشرفت خود کسب کند. فوروارد خوش تکنیک توپچی ها جا پای جک ویلشیر گذاشت که در سال 2010 دوره موفق قرضی را در بولتون پشت سر گذاشت.

ریو در ژانویه 2011 قرارداد بلند مدتی را با آرسنال به امضا رساند، پیش از آن که بصورت قرضی به فاینورد هلند برود. این بازیکن 19 ساله دوره موفقی را در هلند پشت سر گذاشت و در 12 دیدار لیگ که به میدان رفت 3 گل به ثمر رساند و 5 پاس گل فراهم کرد.

بازی مستقیم، تکنیک ناب و سرعت ویران کننده ریو در دوره پیش فصل همه را تحت تاثیر قرار داد، او در مقابل تیم های منتخب مالزی، هانگژو گرین تاون و بنفیکا به میدان رفت.

پسر 19 ساله آرسنال در این فصل زیر نظر نیل بنفیلد در تیم رزرو 8 بازی انجام داد و در نخستین دیدار خود مقابل ویگان در اگوست 2011 گلزنی کرد. او همچنین عضو تیم ملی جوانان ژاپن است و در رده های سنی زیر 15، 16، 17 و 19 سال بازی کرده است.

بنا به قوانین انتقالات قرضی لیگ برتر، ریو مجاز نیست تا در دیدار چهارشنبه آرسنال و بولتون در ورزشگاه ریباک به میدان برود.

همه اعضای باشگاه بهترین آرزوها را برای ریو در دوره حضورش در بولتون دارند.

Abdollah 202
02-06-2012, 23:23
پارک در فکر ترک امارات

پارک چو یانگ پس از اینکه نتوانسته در آرسنال قابلیت هایش را نشان بدهد می خواهد تابستان امارات را ترک کند.
این مهاجم کره ای در تابستان گذشته با مبلغی 3 میلیون پاندی از موناکو راهی امارات شد.
او تا کنون تنها 5 بازی برای آرسنال بازی کرده و یک گل به ثمر رسانده است.

مدیر برنامه های پارک می گوید:اگر وضعیت فعلی ادامه پیدا کند،ما می خواهیم در نقل و انتقالات تابستان حضور داشته باشیم.

در ژانویه شایعاتی مبنی بر حضور قرضی پارک در فولهام وجود داشت اما مورانا اصرار دارد چنین چیزی وجود نداشته است.

او میگوید : در رسانه های انگلیسی گفته شده بود که آرسنال پیشنهاد قرضی برای پارک را رد کرده است.

با این حال این آن چیزی نبود که شایعه شده بود و هیچ انتقال قرضی وجود نداشت.

Abdollah 202
02-06-2012, 23:23
لغو قرارداد فریمپونگ

فریمپونگ بعد از مصدومیت به آرسنال بازگشت...

امانوئل فریمپونگ ، هافبک آرسنال که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به وولوز قرض داده شده بود ، پس از مصدومیت در دیدار برابر کیو پی آر به باشگا ه اصلی خود بازگشت. رباط صلیبی قدامی فریمپونگ در زانوی پای راست وی دچار آسیب شدید و پاره گی شده است. فریمپونگ در دقیقه 24 بازی در برابر کیو پی آر که با برتری دو بر یک وولوز همراه بود به ناچار زمین مسابقه را ترک کرد.اما اسکن زانوی پای او حاوی بدترین اخبار برای این بازیکن بیست ساله بود.

هر دو باشگاه در بیانیه هایی تایید کردند که این بازیکن قبل از جراحی و شروع دوران نقاهت ، در روزهای آتی ، با متخصصان در لندن مشاوره خواهد نمود. این هافبک جوان که در سال 2010 مصدومیت مشابهی در زانوی پای چپ خود را تجربه کرده ، بعد از پیوستن به مشکی و طلایی پوشان و حضور در پنج بازی اخیر آنها ، بازی های خوبی از خود ارائه نموده بود. مسئولین باشگاه وولوز به این نتیجه رسیدند که فریمپونگ ماه های طولانی از میادین به دور خواهد بود ، بنابراین این فصل را نیز به طور کامل از دست خواهد داد. آنها همچنین اعلام نموده اند بابت زحماتی که فریمپونگ در مدت حضورش برای وولوز کشیده است از او تقدیر می کنند و آرزومند بهبود سریع او در بازگشت به آرسنال هستند.

mehran german
02-09-2012, 16:46
هانري: در آرسنال نمي‌مانم

مهاجم فرانسوي تيم فوتبال آرسنال قصد تمديد قرارداد کوتاه مدتش‌ با توپچي‌ها را ندارد.
به نقل از دیلی‌استار «تیری هانری» که هفته آینده پس از بازی با رفت با آ.ث‌میلان در لیگ قهرمانان اروپا مدت همکاری دو ماهه‌اش با لندنی‌ها به پایان می رسد، موظف به حضور در تمرینات آماده سازی قبل از شروع فصل تیم رد‌بولز نیویورک است.

این مهاجم ۳۴ ساله که از تابستان سال گذشته عضو تیم نیویورکی است، ابتدای ژانویه قراردادی کوتاه مدت به مدت ۸ هفته با آرسنال منعقد کرد.

هانری در این باره گفت: با خاتمه مدت قراردادم با آرسنال موظف به بازگشت به رد‌بولز هستم. کاری که حتما انجام خواهم داد چون نسبت به این تیم متعهد هستم. در مدت کوتاهی که در آرسنال هستم،‌ تجربیات ارزشمندی کسب کردم اما چون با ردبولز قرارداد دارم، مایل نیستم درخواست تمدید ادامه حضور در لندن کنم.

GOLL
02-10-2012, 19:20
تيري آنري بار ديگر به ليگ آمريکا باز مي گردد

اسطوره باشگاه آرسنال با به پايان رسيدن قرارداد قرضي‌اش با باشگاه به آمريکا برمي‌گردد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] در حالي که هواداران آرسنال اميدوار بودند که تيري‌ آنري بتواند قرارداد قرضي‌اش را با باشگاه ‌آرسنال تمديد کند اين اتفاق رخ نداد تا مهاجم گلزن اين تيم بار ديگر به ليگ آمريکا بازگردد.
تيري آنري که در نخستين ديدار پس از بازگشت به باشگاه قبلي‌اش موفق به گلزني شده بود هفته آينده بايد به آمريکا بازگردد.اين بازيکن در آخرين ديدار آرسنالي‌ها که با برتري هفت بر يک اين تيم همراه شد هم موفق به گلزني شده بود.
آرسن ونگر سرمربي آرسنال با اعلام خبر جدايي اين بازيکن گفت: با آنري صحبت کرده‌ام و او به من گفت که صد درصد هفدهم فوريه بايد به آمريکا بازگردم. هر چيزي که در رسانه‌ها وجود دارد تنها شايعه است و هيچ موضوعي درباره تمديد قرارداد او حداقل به گوش من يکي که نرسيده است.

Mohammad
02-14-2012, 01:11
جان تورال با باشگاه قرارداد حرفه ای امضا كرد

اين هافبك تهاجمی كه در تابستان گذشته از بارسلونا به آكادمی آرسنال پيوسته بود توانست در اين مدت توجه همگان را به خود جلب كند. زدن 3 گل در 12 ديداری كه او تا كنون برای تيم زير 18 سال به ميدان رفته بود موجب شد تا در هفته های اخير نيز توسط نيل بنفيلد در تيم رزرو ها به بازی گرفته شود و اولين بازی او در تيم رزرو در تساوی 1-1 ماه ژانويه مقابل آستون ويلا رقم خورد.

همه عوامل باشگاه آرسنال امضای اولين قراداد حرفه ای جان را به وی ‌تبريك می‌گويند و مشتاقانه در انتظار پيشرفت روز افزون وی در باشگاه هستند.

mohammad_444_0o
02-14-2012, 12:12
[Only Registered And Activated Users Can See Links] دوستان گلم این خبر رو به هر کس میشناسید برسونید:
امیرعلی این روزها در بیمارستان شفای اهواز بستری است و منتظر روزی است که پدرش با خبر خوش برگردد و او را به زندگی بازگرداند.
این پسرک ۳ ساله که تقریباً نیمی از زندگی‌اش را در جدال با یک نوع سرطان بوده، اکنون با گذراندن یک دوره طولانی‌مدت شیمی‌ درمانی و قرارگرفتن در سراشیبی زندگی نیازمند چند سی‌سی خون نادری است که به گفته پزشکان ممکن است در میان صدها هزار نفر، یک انسان دارای این نوع خون باشد.
پدر امیر علی: به ما گفته امیرعلی نیازمند چند سی‌سی از یک نوع خون است که فرد اهداکننده باید چند خصیصه داشته باشد. B+
- دارای HLA با ویژگی خونی
– A*02,*26
– B*51,BW4
– DRB1*13,*15
بوده و فاقد هرگونه بیماری از نوع قلبی، کبدی و غیره باشد و بین ۱۸ تا ۶۰ سال سن داشته باشد.
mohammad_444_0o : چه خوبه هر کس گروه خونی B+ داره یه آزمایش بده شاید خدا خواست و اینطوری بود (همه جای ایران میشه آزمایش داد)
آدرس سایت:

Mohammad
02-25-2012, 11:40
آرشاوین بصورت قرضی به زنیت سنت پترزبورگ پیوست

فوروارد 30 ساله باشگاه آرسنال که در 133 بازی خود برای آرسنال 30 گل به ثمر رساند در فوریه سال 2009 به آرسنال ملحق شد.

گل های او شامل 4 گل در یک دیدار مقابل لویرپول در آنفیلد در فصل نخست حضورش در تیم و همچنین گل پیروزی بخش آرسنال مقابل بارسلونا در جریان پیروزی 2 - 1 مقابل این تیم در لیگ قهرمانان فصل گذشته است.

کاپیتان تیم ملی روسیه به شهر زادگاه و باشگاه سابق خود بازگشت، باشگاهی که اکنون تحت هدایت لوچیانو اسپالتی است و او اکنون این فرصت را دارد تا با انجام بازی های بیشتر شانس خود برای حضور ثابت در رقابت های یورو 2012 در ماه زوئن را افزایش دهد.

همه اعضای باشاه آرسنال در دوران حضور اندری در زنیب برای وی آرزوی موفقیت می کنند.

GOLL
02-28-2012, 17:48

آقای گل لیگ فرانسه زیر ذره بین آرسنال

الیور گیرود می گوید بازی در آرسنال برای او رویایی خواهد بود اما تا پایان فصل در مورد آینده خود تصمیم نمی گیرد.
در حالی که با خرج های نجومی مالک جدید پاریس سنت ژرمن خیلی ها انها را قدرت اول فوتبال فرانسه می دانستند، اما این مونپلیر است که صدر جدول را در اختیار دارد و خیلی ها دلیل اصلی ان را عملکرد خوب مهاجم اول این تیم، الیور گیرود می دانند.

مهاجم 25 ساله فرانسوی در این فصل توانسته 20 گل در 27 دیدار به ثمر برساند و اکنون به تنهایی آقای گل لیگ کشورش است.

استعداد یاب های آرسنال در جریان تساوی 2 - 2 مقابل پاریس سنت ژرمن عملکرد وی را از نزدیک تحت بررسی قرار دادند و گیرود در مصاحبه با رسانه های فرانسه اعلام کرد که از بازی در لیگ انگلستان استقبال می کند.

" عاشق حس فرانسوی موجود در آرسنال و جوی که توسط هواداران شکل می گیرد هستم، آنها همیشه بازیکنان خود را حمایت می کنند.

برای من هیچ تردیدی نیست که لیگ برتر بهترین لیگ در جهان است. عاشق تماشای بازی های آنها از تلویزیون هستم. برای من این رویایی است که یک روز در آنجا بازی کنم.

اما بدون بی احترامی به باشگاه، من در این لحظه آینده ام را در نظر نگرفته ام اما به زودی تصمیم خواهیم گرفت بهترین راه حل برای هر دو طربف چیست."

Abdollah 202
03-04-2012, 21:56
پودولسکی به احتمال 90 درصد به آرسنال می پیوندد

بنابه اظهارات رینر کالموند مربی لورکوزن لوکاس پودولسکی به احتمال 90 درصد تابستان به آرسنال ملحق می شود.
کالموند می گوید:"من ثروتم را روی این ماجرا شرط می بندم!من با پودولسکی صحبت کردم،حضور او در باشگاههای انگلستان تثبیت شده است و من فکر میکنم به احتمال 90 درصد او به آرسنال ملحق خواهد شد."

"هنوز هیچ چیز رسمی نشده است،کلن 20 میلیون یورو برای او می خواهد.آرسنال،با این حال نمی خواهد به راحتی برای بازیکنی که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده 20 میلیون یورو پرداخت کند."

Amin-J-H
03-09-2012, 01:38
پودولسکي رسما به آرسنال ملحق شد
مهاجم شماره 10 تيم فوتبال اف.سي کلن آلمان با مبلغ 13 ميليون يورو راهي آرسنال شد.

به نقل از رویترز، لوکاس پودولسکی متولد ۱۹۸۵ سیلیزیای لهستان با قبول شرایط مندرج در قرارداد ارسالی باشگاه آرسنال رسما به اردوی تفنگداران لندن ملحق شد.

روزنامه بیلد چاپ آلمان نیز در سایت اینترنتی خود این خبر را تایید کرده و آورده است: لوکاس پودولسکی مهاجم ملی‌پوش اف.سی کلن آلمان فصل آینده را در لندن سپری خواهد کرد.

ارزش قرارداد لوکاس 13میلیون یورو عنوان شده است. قرارداد کلن با این بازیکن در تابستان ۲۰۱۳ خاتمه می‌یافت و این مبلغ برای طرف آلمانی نیز رقم قابل قبولی به شمار می‌رود.

پودولسکی یک فصل ناموفقی را در لباس بایرن مونیخ تجربه کرد و بار دیگر به کلن بازگشت. وی یکی از مهره‌های کلیدی تیم آلمان بوده که مقامات فوتبال این کشور برای درخشش در یورو ۲۰۱۲ نیز به او دل بسته‌اند.

arsenal4everz
03-11-2012, 12:50
پودلسکی هنوز در مقابل علاقه آرسنال تصمیم گیری نکرده است.

پودلسکی بعد از شکست مقابل هرتابرلین که با اخراج او همراه بود به اسکای آلمان گفت که هنوز در مورد آینده اش تصمیم نگرفته است.

" برخلاف گزارشهایی که این روزها پخش شده هنوز در مورد آینده ام تصمیم نگرفته اتم."

" اگر خبری بود به شما اطلاع میدهم! " entezar::

منبع : arsenal.ir

ALEX-ss
03-11-2012, 17:56
آرسنال به دنبال جذب مدافع تيم فوتبال آژاکس

تيم فوتبال آرسنال انگليس به دنبال جذب يان فرتونگن مدافع 24 ساله آژاکس هلند است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش روز یکشنبه سایت ''الکورة'' روزنامه دیلی میرور در این باره نوشت: علاوه بر آرسنال، تاتنهام نیز از ابتدای فصل جاری به دنبال جذب این بازیکن بود و برای بدست آوردن او حاضر است 10 میلیون یورو بپردازد.
این روزنامه می افزاید:فرتونگن سه شنبه هفته گذشته برای تماشای بازی آرسنال با آ.ث میلان مخفیانه به لندن سفر و در آنجا با هموطن خود ''توماس فرمالین'' بازیکن آرسنال دیدار کرد.
وی در این دیدار ابراز امیدواری کرده است روزی برای بازی به لیگ برتر انگلیس منتقل شود.
یک سال تا پایان قرارداد یان فرتونگن با آژاکس هلند باقی مانده است و این تیم برای جلوگیری از فروش این بازیکن قیمت وی را 20 میلیون یورو اعلام کرده است.
یان فرتونگن نزدیک به شش سال است که در آژاکس بازی می کند و تاکنون اصرارهای این تیم برای تمدید قراردادش را نپذیرفته است.

Ali Asgar
03-12-2012, 14:36
انتقال پودولسکی قطعی شد

آرسنال بر سر مبلغ قرارداد پودولسکی به توافق رسید.
بنا به گزارش اسپورت اسمایل سران آرسنال روز جمعه به ملاقات مسئولین کلن رفته اند و در نهایت این معامله را کامل کرده اند.

لوکاس پودولسکی با قراردادی 4 ساله به ارزش 10.9میلیون پوند و حقوق هفتگی 100 هزار پوند به آرسنال می پیوندد.در پایان فصل جزئیات بیشتری در رابطه با این قرارداد منتشر خواهد شد.

GOLL
03-14-2012, 22:43

توماس روسیچکی قرارداد خود را تمدید کرد

توماس روسیچکی قرارداد جدیدی با آرسنال امضا کرد.

کاپیتان تیم ملی جمهوری چک تعهد خود را به آرسنال با تمدید قراردادش اعلام کرد. فرم خوب او در بازی های اخیر باعث شد در سه بازی گذشته دو گل به ثمر برساند.

روسیچکی در ماه می سال 2006 از بورسیا دورتموند آلمان به آرسنال پیوست و جمعا 156 بازی برای تیم آرسن ونگر بازی کرد که در این بین 19 گل هم به ثمر رساند. او در 28 بازی این فصل خود، توانست نقشی حیاتی در قلب خط هافبک ایفا کند.

در مقطع ملی، این بازیکن 31 ساله 85 بازی برای جمهوری چک انجام داده است و در رقابت های یورو 2000 و 2004 برای تیمش به میدان رفته است. او همچنین در جام جهانی 2006 حضور داشته و همان سال بازوبند کاپیتانی تیمش را به عهده گرفت.

توماس بعد از تمدید قرارداد گفت : " افتخار بزرگیست که با آرسنال قرارداد جدید امضا کردم! عاشق این باشگاه هستم و افتخار می کنم که پیراهن آرسنال را بر تن می کنم. از وقتی که شش سال قبل به اینجا آمدم، احساس بودن در خانه را دارم و نمی توانم خوشحال تر از این باشم که تعهد خود را به این تیم نشان دهم.

مربی، هم تیمی ها، کارکنان، هواداران، ... همه نقش خود را در ساختن این باشگاه بزرگ ایفا می کنند و من هم احساس می کنم جزئی از آن هستم. معتقدم ما گروه واقعا با استعدادی از بازیکنان را داریم که با هم همراه این مربی، آینده درخشانی در انتظار ماست. همیشه هدف من بوده تا اینجا در آرسنال جام ببرم و به سختی مبارزه می کنم به این رویا در اینجا برسم. "

آرسن ونگر می گوید : " من همیشه یکی از بزرگترین تحسین کنندگان توانایی توماس هستم و خوشحالم که او انتخاب کرد تا آینده خود را به این باشگاه متعهد کند. معتقدم او بازیکن خاصی است. بک فوتبالیست ذاتی که از لحاظ تکنیکی کلاس بالایی دارد.

او سبکی را بازی می کند که ما اینجا با آن قهرمان شدیم و فلسفه ما را کاملا در بر میگیرد. او همیشه آماده است تا برای باشگاه کار کند و تیم برای او همیشه در اولویت قرار دارد. من احترام عظیمی برای او قائلم! "

GOLL
03-19-2012, 13:17

ونگر دروازه بان جوان بیرمنگام را هدف گرفته است

آرسن ونگر می خواهد جک بوتلند دروازه بان جوان بیرمنگام را به خدمت بگیرد
آرسن ونگر خواستار جذب جک بوتلند دروازه بان 19 ساله بیرمنگام است تا در تابستان ترکیب خود را ترمیم کند.
او که اکنون به طور قرضی در چلتنهام بازی می کند چشم استعدادیاب های آرسنال را گرفته است. قیمت او برای شمال لندنی ها 1 میلیون پوند برآورد می شود که بنا بر تعداد بازی های او می تواند تا 5 میلیون پوند نیز افزایش پیدا کند.

بنا بر گزارش ساندی میرور تاتنهام نیز بوتلند را زیر نظر دارد تا در آینده جایگزین برد فریدل کند.

بوتلند در تمامی سطوح تیم های ملی انگلیس حضور داشته است و می تواند جانشین خوبی برای دروازه بان شماره 1 آرسنال ووجیچ چزنی باشد.

این انتقال می تواند روی آینده ی لوکاس فابیانسکی اثر بگذارد و او را مجبور به خروج از باشگاه کند.

بولتلند نیز به لیست بلند بالای تابستان و نقل و انتقالاتی که در کنار این باشگاه به گوش می رسد اضافه می شود. بازیکنان نظیر ماریو گوتزه، لوکاس پودولسکی، یان ورتونگن و خاویر مارتینز همگی در ارتباط با باشگاه آرسنال مطرح شده اند.

GOLL
03-24-2012, 00:14

ونگر: انتقال پودولسکی تمام نشده است

آرسن ونگر تاکید دارد آرسنال انتقال لوکاس پودولسکی را تکمیل نکرده است.
در هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر حضور لوکاس پودولسکی در تست پزشکی باشگاه آرسنال به گوش می رسید که موجبات تکمیل انتقال این بازیکن به شمال لندن را فراهم آورد.

اما آرسن ونگر این موضوع را رد می کند و تاکید دارد که نمی توان زمان دقیقی برای آن اعلام کرد.

" هیچ چیز تمام نشده، نه، او تست پزشکی نداشته.

من هیچ زمانی را اعلام نمی کنم زیرا این تنها به ما بستگی ندارد. می تواند به زودی اتفاق بیوفتد، می تواند دیرتر افتاق بیوفتد، نمی دانم.

این همیشه یک نگرانی است که تیم دیگری برای جذب او اقدام کند. سرعت شما در انجام این کارها اهمیت دارد اما در پایان کار این بازیکن است که تصمیمات را میگیرد. این مساله به میزان علاقه آنها برای ملحق شدن به ما بستگی دارد."

GOLL
03-24-2012, 00:15

ونگر: برای کمک به موامبا اجازه خروج او را دارم

آرسن ونگر می گوید برای کمک به فابریس موامبا اجازه خروج او از باشگاه را صادر کرد.

هافبک 23 ساله باشگاه بولتون که بین سال های 2002 تا 2007 در آرسنال حضور داشت، در نهایت تصمیم به ترک توپچی ها گرفت و به بیرمنگهام محلق شد.

ونگر در حالی که موامبا را بازیکن درجه یکی می داند، اما تاکید دارد در آن زمان برای کمک به پیشرفت او اجازه خروجش را صادر کرد.

" او بازیکنان بزرگی مقابل خود داشت و بسیار دشوار بود که آنها را کنار بگذارید و در آن زمان از فابریس استفاده کنید.

دلیل دوم این بود که او بسیار با انگیزه است که فکر کردم آماده بازی کردن بود و نیاز داشت بازی کند.

در حرفه یک بازیکن همواره لحظاتی وجود دارد که شما یا در همان لحظه به او بازی می دهید و یا اجازه می دهید برود زیرا من به او بازی نمی دادم. من به او اجازه خروج دادم اما می دانستم که حرفه خوبی را رقم می زند.

من اجازه خروج او را دادم زیرا به نفع او بود و وی نیز خیلی خوب آن را درک کرد. وقتی در بیرمنگهام حضور داشت بارها به اینجا بازگشت و گفتگوی کوتاهی در مورد اینکه اوضاع چطور پیش میرود داشت. احساس کردیم که پیوندی با اینجا دارد زیرا بدون شک می خواستیم او موفق باشد."

آرسن ونگر تاکید دارد که موامبا هر زمان مقابل آرسنال قرار گرفت مستحکم کار کرد و همواره نشانه هایی از پیشرفت در بازی او وجود داشت.

" در مقابل ما او همواره بسیار مشتاق بود تا ثابت کند ما اشتباه کردیم که به او اجازه خروج دادیم. او همواره مقابل ما برجسته ظاهر شد و امیدوارم به زودی بار دیگر این کار را انجام خواهد داد.

امروز نسبت به یک هفته قبل ورحیه بهتری داریم. من یک متخصص پزشکی نیستم و نمی دانم آیا بار دیگر فوتبال بازی می کند یا نه اما مهمترین چیز این است که او کاملا بهبود یابد. پس از ان امیدواریم بار دیگر لذت دیدن او در زمین فوتبال را شاهد باشیم."

GOLL
03-31-2012, 14:11

مون پلیه انتظار دارد جیرود در این تیم بماند

مدعی عنوان قهرمانی لیگ فرانسه امیدوار است تا مهاجم تیمش تابستان این تیم را ترک نکند

صدرنشین لیگ برتر فرانسه مطمئن است که حضور در لیگ قهرمانان اروپا می تواند اولیویه جیرود را متقاعد کند تا در این باشگاه بماند.
اخبار و شایعات علاقه ی آرسنال به جیرود مهاجم ملی پوش فرانسوی همچنان به گوش می رسد. اما مون پلیه می خواهد این مهاجم 25 ساله را حفظ کند و ادعا می کند هیچ پیشنهادی نمی تواند آن ها را به فروش وی راضی کند.

آن ها امیدوارند که باشگاه مصمم به کار خود ادامه دهد و از وجود این بازیکن کلیدی در راه قهرمانی و حضور در لیگ قهرمانان اروپا بهره ببرد. لوئیس نیکولین مدیرعامل مون پلیه به اکیپ گفت:

" اگر فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم معتقدم او می ماند. وقتی ما او را سال 2010 از تیم تورز به خدمت گرفتیم می دانستیم قمار خوبی را برنده شده ایم. اگر او در مون پلیه بماند حداکثر تلاش خود را خواهد کرد."

" من نمی توانم حقوقی که دیگر باشگاه ها به او پیشنهاد می دهند به وی بدهم اما ما هنوز پیشنهادی نداشته ایم."

مون پلیه همچنین امیدوار است که بازیکنان کلیدی خود را در تابستان حفظ کند.

" همین قضیه در مورد ماپو یانگا امبیوا نیز صادف است که می خواهد باشگاه را ترک کند. ضحیت ها در مورد یونس بلهندا و فروش او نیز بارها مطرح شده است."

GOLL
03-31-2012, 14:12

ونگر: اولویت اول من، تمدید قرارداد بازیکنان است

آرسن ونگر می خواهد تابستان امسال را با رسیدگی به وضعیت قراردادهای بازیکنان باشگاه شروع کند.
آرسن ونگر پیش از این اعلام کرده بود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به دنبال کیفیت است و نه کمیت اما او همچنین تمایل دارد پیش از حضور در بازار، وضعیت قرارداد بازیکنانی مانند ونپرسی، سونگ و والکات را مشخص کند.

آرسن ونگر می خواهد نتایج مذاکرات هرچه زودتر و پیش از شروع رقابت های یورو مشخص شود.

" بخش بزرگی از شروع فعالیت ما در تابستان به انجام کارها در داخل باشگاه باز می گردد. کارهایی که داریم را پیش از شروع رقابت های یورو انجام می دهیم، از این بابت مطمئن باشید.

نیاز داریم جک ویلشیر و ابو دیابی را بازگردانیم و سپس به تعداد بازیکنانی که در اختیار داریم نگاه کنیم. ما چمبرلین، دیابی، ویلشیر، سونگ، روسیچکی، کوکلن، آرتتا، جروینیو، والکات و تعداد زیادی بازیکن دیگر را در اختیار داریم.

مهمترین بخش کار این است که بازیکنان خود را آماده کنیم و به تیم بازگردانیم و سپس امیدواریم تجربه مثبتی با بازیکنان خود در رقابت های یورو داشته باشیم."

Mohammad
04-11-2012, 14:25
صحبتهای مدیر برنامه های الشراوی

مدیر برنامه های استفان الشراوی هافبک تهاجمی 19 ساله تیم میلان اذعان دارد آرسنال به جذب این بازیکن علاقمند است.

میلان نمی خواهد این بازیکن را به صورت دائم ار دست بدهد اما این قابل درک است که آنها اجازه دهند الشراوی به صورت قرضی به آرسنال بپیوندد.

الشراوی تابستان گذشته با 10 میلیون پوند از جنوا به میلان پیوست اما تا کنون نتوانسته جایگاه ثابتی در این تیم داشته باشد و آخرین بار در مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان به میدان رفته است.

مدیر برنامه های او به مترو میگوید:"آرسنال همواره از تحسین کنندگان او بوده است ،حتی قبل از اینکه او به میلان بپیوندد.اما روسونری ها در حال حاضر او را در اختیار دارند و من نمی دانم آنها اجازه خواهند داد او به آرسنال بپیوندد یا نه."

الشراوی نیز در ماه گذشته بازی در لیگ انگلیس را تحسین کرده است.

او در رابطه با بازی در لیگ انگلستان گفته است:"من واقعا دوست دارم در لیگ انگلیس بازی کنم.همیشه بسیاری از مردم به من می گویند تو ویژگی های بازی در لیگ انگلیس را داری.
صادقانه بگویم من محیط و فوتبال انگلیس را دوست دارم."

الشراوی تا پایان سال 2016 با میلان قرارداد دارد و در 18 بازی که در این فصل انجام داده توانسته 2 گل به ثمر برساند.

Arsenal .ir

42d3e78f26a4b20d412==