PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ∞∞∞ بهارستان دربی - جلد اول

صفحه ها : [1] 2 3 4

AlexDelpiero
06-12-2011, 20:50
به نام خدا

اول از هر چیز گله دارم از دوستان که بعد از 48 ساعت و علیرغم خواهش مکرر اینجانب دست به کار نشدند و تایپیک رو نزدند !
اینم آمار این تایپیک :
AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 269
GOLL! ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 123
king123 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 86
SaHra ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 83
ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 49
FoRLaN ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 47
nobody11 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 47
King Beckham ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 46
Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 26
MOHAMMAD ALI ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 25
alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 24
Shawty ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 14
Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 11
MohaDeseh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 10

این آمار رو دوباره میذارم برای دوستانی که موفق نشدند در تایپیک قبلی مشاهده کنند !

هر چه می خواهد دل تنگت بگوی
ولی حتما ترتیب و آداب را بجوی :nishkhand:

امیدوارم دوستان در این تایپیک هم فعالیت گسترده داشته باشند !

MohaZalla
06-12-2011, 21:00
سلام داش الکس من چند روزیه گرفتارم و الان دارم این تاپیکو میبینم.
به عنوان اولین نفر بهت میگم دمت گرم!!!! :chakerim:

AlexDelpiero
06-13-2011, 20:27
چرا هیشکی نیومده ...
لااقل حرفی اگه ندارین می تونید یه تبریک خشک و خالی بذاری کم کمش یه صفحه این تایپیک بره جلو ....:gahhr:
===
نووارا پس از 55 سال به كالچو بازگشت

نووارا در ديدار پلي‌آف راهيابي به کالچو توانست تيم 10 نفره پادووا را شکست داده و پس از 55 سال به کالچو بازگردد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، ديدار رفت مرحله پلي آف راهيابي به سري A بين دو تيم نووارا و پادووا بدون گل به پايان رسيد و در ديدار برگشت نووارايي‌ها توانستند حريف خود را با دو گل شکست داده و به سطح نخست فوتبال ايتاليا بازگردند.
تنها چهارده دقيقه از شروع اين ديدار گذشته بود که سزار، بازيکن تيم پادووا از بازي اخراج شد تا تيم ميهمان با خيال راحت‌تري به ادامه بازي بپردازد و با استفاده از برتري خود در تعداد نفرات، دو گل وارد دروازه حريف کرده و راهيابي به ليگ بالاتر را جشن بگيرد.
نووارا در اين فصل رقابت‌هاي سري B، پس از تيم‌هاي آتالانتا و سيه‌نا به مقام سوم رسيده و راهي ديدارهاي پلي آف شده بود.
آخرين باري که اين تيم در دسته اول فوتبال ايتاليا حضور داشته به فصل 1956-1955 بازمي‌گردد.

MohaZalla
06-13-2011, 21:09
بابا بی معرفتها حق داره از دستتون دلخور بشه ، حداقل بیایید همینطوری خشک و خالی یه سری به این تاپیک ننه مرده بزنید!
اگه الان سال 42 بود بهارستان رفته بود جلد 2...!!!!!:chakerim:

nobody11
06-14-2011, 00:20
سلام الكس دست درد نكنه بازم گل كاشتي.....
من كه گفتم كار خودته....
اطلاع رسانيتون ضعيف بوده كسي چه ميدوته اينجا چه خبره!!!
ولي خودم براتون گرمش ميكنم:hehee:

MohaZalla
06-14-2011, 00:34
اطلاع رسانيتون ضعيف بوده كسي چه ميدونه اينجا چه خبره!!!
ولي خودم براتون گرمش ميكنم:hehee:‏‏

ايول نظر منم همينه ، اطلاع خوب نرسوندى الكس جون!‏:eyvalla:

پوریا صبور
06-14-2011, 13:10
منم کلا تو مرامم نیست یوونتوسیارو تنها بذارم!:chakerim:
ولی بهارستان دیگه کجاست؟؟؟:sigar:
همون حرفای خودمونیه؟!:fek konam:
__________________________________________________ ______________________________

خواب بودم من به خلوت. خواب خواب
فارغ از افسون آبو بادو خاکو آفتاب
ماده ببری آمدو بر هر دو چشمم لیس زد
من دویدم رو به صحرا
تا بجویم راز خوابم را
لاله ای از دور بانگ هیس زد
ایستادم چشم در چشم سراب
خاک با بهت نگاهم طرح یک تندیس زد

GOLL
06-14-2011, 13:27
همون حرفای خودمونیه؟![Only Registered And Activated Users Can See Links]

آره همونه 100 صحفه اش پر شد جديدش هم همينه كه ميبينيد ....:/danc
خب امتحانا هم كه تمومي نداره من كه تا 10 ح ك و م ت ن ظ ام ي ه برام سخت بايد بچسبم به درس و مشقم eterza::-
اين اساتيد هم كه از سنگ هستن چه امتحاناي سختس ميدن!!استاده 14 برگ جزوه گفت امتحانش در حد المپياد داد!!! ما هم بعد امتحان گفتيم استاد ديگه 10 بده!جدا خوب دادم ولي گفت چشم حتما!!خدا به دادم برسه خيلي بد گفت ...اگه افتادم بدبخت ميشم...

*Rossonero*
06-14-2011, 14:10
خوب خبر بدید چه خبره.از کجا بدونیم بهارستان چیه؟

GOLL
06-14-2011, 14:39
معارفه:

بهارستان دربي =صحبتهاي خودموني اعضاي derby.ir يا همن خارج از دايره فوتبال:flowerysmile::flowerysmile::flowerysm ile:

MohaZalla
06-14-2011, 17:59
بابا ایول مثل اینکه بزنم به تخته بهارستان موتورش داره روشن میشه.

داش الکس حال کردی پا قدمو..!!!:sooot:

king123
06-14-2011, 20:06
داش الکس داری کارای زیر پوستی انجام میدی:hehehe:
این روزا خیلی سرم شلوغه نمیتونم زیاد تو سایت بمونم آخه 20 روز دیگه کنکور میدم:sooot:
انشاا... بعد از کنکور جبران میکنم:rose:

پوریا صبور
06-14-2011, 22:23
مثل اینکه همه تیفوسیای یووه کنکورین!!!:hihi:
واسه منم دعا کنید!!!:khahesh:
ایشااله بعد از کنکور میخوام دیوارای سایتم سیا سفید کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ey babaaa:
:juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus:

AlexDelpiero
06-14-2011, 22:25
بازم گلی به گوشه جمال شما ...

آخه اطلاع رسانی چیه ؟!!
شما که همیشه میومدین یه سری به حرفهای خودمونی میزدین ! از وقتی اون بسته شد باید منتظر یه تایپیک جدید میبودین که شد بهارستان !

خیلی رو عنوانش فک کردم ولی به این مغز نارسم چیزی بهتر از عنوان " بهارستان " نیومد !

پ . ن : یه مدت رگباری امتحان دارم ... نمیدونم چه خاکی به یرم بریزم ! در کل اصلا آدم درس بخونی نیستم ! لین ترم هم داره میره قاطی باقالیا ... :sooot:

AlexDelpiero
06-14-2011, 22:29
ایشااله بعد از کنکور میخوام دیوارای سایتم سیا سفید کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ey babaaa:
:juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus:

ایشالله شاخ این غول بی سر و دم رو بشکونی ! واقعا پدر آدم در میاد تو این زمونه ! کنکور تو این مملکت شده نقطه عطف زندگی آدما امیدوارم بتونی موفق و سربلند بیرون بیای ! :ehem:

MohaZalla
06-14-2011, 22:36

ایشااله که رتبه 1 کنکور بشی..حالا 1 نشدی دو هم بدک نیست مهم اینه که آخرش کار گیر نمی آد و باید بیکار بشینی تو خونه و بیایی تو دربی پست بزاری!!!!
ولی جدای از شوخی ایشااله قبول میشی..:khahesh:

MohaZalla
06-14-2011, 22:38
به ببببببببببه سلام داش الکس کجایی عمو نیستی؟؟؟؟؟baghal:-

AlexDelpiero
06-14-2011, 22:46
سرم شلوغه .. امتحانات پدرمو در آورده ! احتمالا یه مدت 9، 10 روزه غیبت داشته باشم بعد از اون ایشالله حسابی در خدمت خواهیم بود !:ohum:

MohaZalla
06-14-2011, 22:54
سرم شلوغه .. امتحانات پدرمو در آورده ! احتمالا یه مدت 9، 10 روزه غیبت داشته باشم بعد از اون ایشالله حسابی در خدمت خواهیم بود !:ohum:

ایشااله که همه درساتو پاس میکنی (فقط خدا نکرده شوت نکنی ها..!!!!) و با روحیه عالی برمیگردی تو دربی و همینجا تو بهارستان میبینمت

AlexDelpiero
06-14-2011, 23:00
ایشااله که همه درساتو پاس میکنی (فقط خدا نکرده شوت نکنی ها..!!!!) و با روحیه عالی برمیگردی تو دربی و همینجا تو بهارستان میبینمت

خدا از زبونت بشنوه ... همه درسا رو نمیخوام پاس کنم فقط این امتحان یکشنبه رو پاس کنم کلامو میندازم هوا ... حدود 15 واحد در گرو همین امتحانه !
===========
پ . ن : این مهرداد هم به قول مهدی گل فقط بلده فرت و فرت تشکر بذاره ... بیا لااقل بگو هوای شهرتون چطوره ؟!!! بارون میاد ؟!! خلاصه یه بهونه ای پیدا کن یه دو کلمه حرف بزن !

Mehrd@d
06-14-2011, 23:26
:hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi:
بابا خب چی بگم بحث غیر تخصصیه!!!
من که اصلا حوصله درس خوندنو ندارم یعنی حسش نیس:gerye:. جالبه شنبه هم امتحان دارم.هیچی هم بلد نیستم.:gerye:
1ماهه هی امروز فردا میکنم ولی هنوز که هنوزه چیزی نخوندم. خیر سرمون امروز اومدیم دفتر آندیکاتور:nishkhand: رو یه ورقی بزنیم.همون صفحه اول رو ورق نزده این دوستان ناباب اومدن دنبالم گفتن بریم مسابقس.منم که دیگه نمیتونستم نه بیارم.:khelal dandoon:
حالا بگذریم امشب که نشد خیلی خستم. به امید خدا از فردا شروع میکنم::book:nishkhand:

MohaZalla
06-14-2011, 23:42
من که اصلا حوصله درس خوندنو ندارم یعنی حسش نیس:gerye:. جالبه شنبه هم امتحان دارم.هیچی هم بلد نیستم.:gerye:
1ماهه هی امروز فردا میکنم ولی هنوز که هنوزه چیزی نخوندم. خیر سرمون امروز اومدیم دفتر آندیکاتور:nishkhand: رو یه ورقی بزنیم.همون صفحه اول رو ورق نزده این دوستان ناباب اومدن دنبالم گفتن بریم مسابقس.منم که دیگه نمیتونستم نه بیارم.:khelal dandoon:
حالا بگذریم امشب که نشد خیلی خستم. به امید خدا از فردا شروع میکنم::book:nishkhand:

آق داداش درستو بخون اینقدر هم با این رفیقای بی در!! (ببخشید ناباب) نگرد..!!:khelal dandoon:

feri71
06-14-2011, 23:52
شکر خدا امتحانای من همین امروز دیگه تقریبا تموم شد lay_;;فقط 5 تیر امتحان کتبی تربیت بدنی دارم برنامه ی امتحانی من رو داشته باشید
سه شنبه 24 خرداد ریاضی 1 ساعت 8:00
سه شنبه 24 خرداد اخلاق اسلامی ساعت 10:30
امروز بعد از اینکه اخلاق رو هم امتحان دادم دیگه مغزم رسما برای پنج شش ساعت انگار از کار افتاد :masdom:

MohaZalla
06-14-2011, 23:56
آخه من نمی دونم تربیت بدنی که ما تو همون عملیشم موندیم دیگه تئوریش::bow چه صیغه ایه که واسش در آووردن..!!!!

Derby
06-15-2011, 00:09
خب من هم تشکر می کنم از مهدی عزیز که این تاپیک رو راه اندازی کرد
به علت داغون بودن سیستم من نتونستم بیام واسه همین با تاخیر اینجا حضور به عمل رساندم
جا داره یه تشکر هم از همه بچه هایی که توی بخش گفتگوی متفرقه شرکت فعال داشتن تشکر کنم و امیدوارم به کمک شما این محیط گرمتر هم بشه :love:
حقیقتش بعد از تموم شدن مسابقات لیگها با چشم درد شدید و سر درد همراه شده بودم
گذاشتن گلها و به روز کردن و خلاصه توی سایت بودن خسته ام کرده بود و یه چند روزی دارم استراحت می کنم و کمترمی آم پشت سیستم تا ایشالا با شروع فصل جدید مسابقات لیگ ها پرقدرت تر در خدمت شما باشیم
آخه همه توی فصل امتحانات هم هستند و کمتر می ان به سایت من هم از این فرصت برای استراحت سوئ استفاده کردم
البته از 1 تیر ماه می خوام استارت بزنم برای کارشناسی ارشد :ohum: چند ماه بخونم::book ببینم چی می شه دیگه
دعا کنین قبول شم یه شیرینی توپ دارین پیش من :ghelyon::::::kl
مخلص همتون :flowerysmile:

MohaZalla
06-15-2011, 00:16
به علت داغون بودن سیستم من نتونستم بیام واسه همین با تاخیر اینجا حضور به عمل رساندم
جا داره یه تشکر هم از همه بچه هایی که توی بخش گفتگوی متفرقه شرکت فعال داشتن تشکر کنم و امیدوارم به کمک شما این محیط گرمتر هم بشه :love:
گذاشتن گلها و به روز کردن و خلاصه توی سایت بودن خسته ام کرده بود و یه چند روزی دارم استراحت می کنم و کمترمی آم پشت سیستم تا ایشالا با شروع فصل جدید مسابقات لیگ ها پرقدرت تر در خدمت شما باشیم
آخه همه توی فصل امتحانات هم هستند و کمتر می ان به سایت من هم از این فرصت برای استراحت سوئ استفاده کردم
البته از 1 تیر ماه می خوام استارت بزنم برای کارشناسی ارشد :ohum: چند ماه بخونم::book ببینم چی می شه دیگه

اول از همه به مدیریت عزیز سایت خوش اومد میگم

دوم اینکه ایشااله به حق علی کارشناسی ارشد که سهله ، دکترای ارشد! (اگه وجود داره) رو هم میگیری

سوم اینکه حالا تعارف رو کنار بزاریم شیرینی چی میخوای مرحمت بفرمائید...؟!؟!؟!؟!:khelal dandoon:

n_mamali
06-15-2011, 01:32

با سلام خدمت مدیر سایت دربی.......همه بر عکس ما دارن کار میکنن؟؟ما تازه امتحانامون تموم شدش و ایشاا....دوشنبه کارنامه هامون رو میدن....بچه ها کنار دعا برای ودیر برای من هم دعا کنین نمره ی کارنامم خوب باشه.........:flowerysmile:
اوو راستی بچه ها من این رو هم بگم که فردا مهلت ADSL من تموم میشه و تا دوبارهبرم شارژش کنم کمی طول میکشه آخه الان مایه تیله فعلا دمه دست نداریم........crying::-
تا شارژ کنم میرم PES 2011 بازی میکنمps:-جای شما رو هم خالی میکنم توی MASTER LEAGUE:yes:
بازم همیشه دوستون دارم مییام پیشتون...البته این رو هم بگم که فردا شب ساعت 11:59 دقیقه تموم میشه....crying::-crying::-crying::-
راستی امیدواریم مدیرمون هم کارشناسی قبول بشه .............راستی اگه شیرینی هرو به ما نده....chomaghchomaghدیگه ما هم شرمنده میشیم:hehehe:

nobody11
06-15-2011, 14:14
به به ميبينم كه جمعتون جمه گلتون كمه..:chakerim:
يه سوال بهارستان چند جلد خواهد داشت؟؟؟؟؟؟binam

پوریا صبور
06-15-2011, 16:23
تا کجا من اومدم..
چجوری برگردم؟!
چه دراز سایم!
چه کبود پاهام!
من کجا خوابم برد!؟
یه چیزی دستم بود!کجا از دستم رفت؟!
من میخوام برگردم به کودکی...

nobody11
06-15-2011, 16:29
تا کجا من اومدم..
چجوری برگردم؟!
چه دراز سایم!
چه کبود پاهام!
من کجا خوابم برد!؟
یه چیزی دستم بود!کجا از دستم رفت؟!
من میخوام برگردم به کودکی...

آخي حيووني!!:deldari:
خوب برو كي جلوتو گرفته.:sooot:
باي باي!!:nishkhand:

MohaZalla
06-15-2011, 17:07
فعلا كه جلد نداره،بايد جلدش کنيم تا بعد ببينيم چى ميشه‏!‏‏!‏‏!‏

AlexDelpiero
06-15-2011, 17:23
شکر خدا امتحانای من همین امروز دیگه تقریبا تموم شد lay_;;فقط 5 تیر امتحان کتبی تربیت بدنی دارم برنامه ی امتحانی من رو داشته باشید
امروز بعد از اینکه اخلاق رو هم امتحان دادم دیگه مغزم رسما برای پنج شش ساعت انگار از کار افتاد :masdom:
خوشا به حالت ...
من الان فکرشو می کنم که اگر امتحانات الان تموم شده بود چه حالی داشتم ! :narahat:امیدوارم این ADSL رو هم کارشو قطعی کنم که ایشالله بعد از امتحانات شبانه روز در خدمت باشیم !
فقط من تا حالا امتحان کتبی تربیت بدنی نداشتم !
تربیت 1 و 2 رو گذروندم ولی هیچکدوم کتبی نبوده !:soal:

:nishkhand:
خوشم میاد دقیق مثل خودمی !
هیچی رو با فوتبال عوض نمی کنم حتی خواب صبح رو ... lay_;;
ولی یه خورده روی نفس اماره خودت کنترل داشته باشی هم بد نیست ... :nishkhand:

چاکر جعفر جان ...
ایشالله یه استراحتی داشته باشی که اون چشای عسلی :nishkhand: سر حال بیاد ... بیا که حالا حالاها باهات کار داریم !binam
ارشد رو هم که اگر خدا بخواد موفق میشی .. کا هم دعا می کنیم ولی یه مثل هست که میگه با دعای گربه سیاه بارون نمیاد ...:nishkhand:

بهارستان جلداش تا بچه ها باشند ادامه خواهد داشت الیته ممکنه توی جلدای بعدی عنوانش تغییر کنه !

MohaDeseh
06-15-2011, 20:17
شرمنده بابت غیبت طولانی!!!!
بالاخره امتحان ها تموووووم شد!!
ولی خوب من حس آزادی بهم دست نمیده تا وقتی که کارناممو بگیرم...اون موقع دیگه خیالم راحته:ohum:

ولی خوب این آزادی مدت زیادی طول نمیکشه چون از 15 تیر کلاسا شروع میشه:gerye::gerye::gerye:

MohaDeseh
06-15-2011, 20:18
آقا قضیه چیه؟؟؟؟
اسم من اون اول چی کار میکنه؟؟؟:mage mishe::mage mishe:

MohaDeseh
06-15-2011, 20:20
واااااااااااااای 13-14 تیر محسن یگانه برج میلاد کنسرت داره...99% میرم کنسرت...
واااای بچه ها دعا کنین برام برنامم جور شه برای رفتن:khahesh:

MohaZalla
06-15-2011, 20:30

وقتتو الکی نذار واسه کنسرت ، آخه کنسرتم شد فوتبال...؟!؟!؟!؟!؟!؟!
در ضمن امیدوارم کارنامتو که گرفتی همه نمره هات بیست باشه
البته نظر خودم اینه که بیست خیلی نمره سوسولیه اصلا باهاش حال نمیکنم..!!!!!:ogh:

MohaDeseh
06-15-2011, 20:38
وقتتو الکی نذار واسه کنسرت ، آخه کنسرتم شد فوتبال...؟!؟!؟!؟!؟!؟!
در ضمن امیدوارم کارنامتو که گرفتی همه نمره هات بیست باشه

lol:-
شما دعا کن ما برییییم...
کنسرت هم میشه فوتبال!!!!
من 2بار تاحالا خواب کنسرت هاشو دیدم...!!:hihi:

باور کن 20 اصلا و ابدا سوسول نیست...خیلی هم خوبه!!!

MohaZalla
06-15-2011, 20:50
lol:-
شما دعا کن ما برییییم...
کنسرت هم میشه فوتبال!!!!
من 2بار تاحالا خواب کنسرت هاشو دیدم...!!:hihi:

باور کن 20 اصلا و ابدا سوسول نیست...خیلی هم خوبه!!!

بابا من به خاطر خودت میگم ، و الا بیا اینم دعا....:khahesh:
ولی اگه می خوای فول کلاس باشی بیست نیار..!!!!!

AlexDelpiero
06-15-2011, 22:23
آقا قضیه چیه؟؟؟؟
اسم من اون اول چی کار میکنه؟؟؟:mage mishe::mage mishe:
شما از دسته کسانی بودند که بیشتر از 10 پست در تایپیک حرف های خودمونی داده بودند ! :flowerysmile:

محسن یگانه ؟!!!
ول کنید بابا ...
البته محسن یگانه یه سلیقه کاملا دخترانه هست و اصلا نمیشه به شما خرده گرفت ولی دنبال یه خواننده باشید که موندگار باشه ! :ohum:

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده !lol:-

پوریا صبور
06-15-2011, 22:23
نمره با کلاس و با مرامو مردونه::chakerim:
ابتدایی:19
راهنمایی:18
دبیرستان:17
پیش:15
دانشگاه:پاس کردن واحد:yes:

البته اینا مردونست دخترونه تک سایز 20
بیکارن میشینن درس میخونن دیگه!!!::book
__________________________________________________ _______________________________________
انقدر ذهنشون به مشکلات زندگی مشغوله:sooot: هر شب خوابای بد میبیننlol:-!!!
__________________________________________________ _______________________________________
dallliiidallliiidallliiidallliiidallliiidallliiida llliiidallliiidallliiidallliiidallliii

AlexDelpiero
06-15-2011, 22:46
نمره با کلاس و با مرامو مردونه::chakerim:
ابتدایی:19
راهنمایی:18
دبیرستان:17
پیش:15
دانشگاه:پاس کردن واحد:yes:

البته اینا مردونست دخترونه تک سایز 20
بیکارن میشینن درس میخونن دیگه!!!::book
انقدر ذهنشون به مشکلات زندگی مشغوله:sooot: هر شب خوابای بد میبیننlol:-!!!
dallliiidallliiidallliiidallliiidallliiidallliiida llliiidallliiidallliiidallliiidallliii

دقیقا دخترای دانشجو شبا کابوس امتحان و نمره میبینند !
خودم به شخص دیدم که نه یه نفر نه 2 نفر بلکه چندین تن از این قشر اذعان دارند شبا کابوس می بینند ! :4:

پوریا صبور
06-15-2011, 22:57
دقیقا دخترای دانشجو شبا کابوس امتحان و نمره میبینند !
خودم به شخص دیدم که نه یه نفر نه 2 نفر بلکه چندین تن از این قشر اذعان دارند شبا کابوس می بینند ! :4:

binamبا تشکر از دوست عزیزمون در این مورد خاص ما در خواب شاهد حضور پر رنگ یک خواننده لوس هستیم..binam
:sigar:که از این نتیجه میگیریم بهترین و بدترین اطفاق تو زندگی دخترا تا چه حد محدوده!!!:sigar:

امتحان و نمره کابوس و بدترین خواب دنیا!!!

دیدن یه خواننده!! نه اصلا بیشتر از این...:jeddiiiii:
دیدن چنتا خواننده لوس.... رویای شیرینو آرزوی قلبی!!
__________________________________________________ __________________________________________________ _

:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::g erye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::ge rye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::ger ye::gerye:

king123
06-16-2011, 07:38
عیدتون مبارک

king123
06-16-2011, 07:45
اینم دو تا عکس واسه خندهmas:-

David7
06-16-2011, 12:33
سلام

منم از طرف خودم تبریک میگم...

همش تقصیر این کنکور لعنتی هست...

ما که تا برج 5 وقت داریم بد به حال رشته های ریاضی و علوم تجربی که همین چند روز آینده کنکور دارن...

به امید موفقیت همه:eyvalla:

MohaZalla
06-16-2011, 12:47
سلام

منم از طرف خودم تبریک میگم...

همش تقصیر این کنکور لعنتی هست...

ما که تا برج 5 وقت داریم بد به حال رشته های ریاضی و علوم تجربی که همین چند روز آینده کنکور دارن...

به امید موفقیت همه:eyvalla:

گفتی برج 5 منم یه دفعه یادم افتاد تو این برج امتحان کارشناسی دارم.
اگه وقت کردید بنده حقیر رو هم یه دعای ناقابل کنید.:flowerysmile:

David7
06-16-2011, 14:04
گفتی برج 5 منم یه دفعه یادم افتاد تو این برج امتحان کارشناسی دارم.
اگه وقت کردید بنده حقیر رو هم یه دعای ناقابل کنید.:flowerysmile:
اونکه حتما جانم...

:chakerim:

AlexDelpiero
06-16-2011, 16:39
مثل اینکه اینجا رو با مسجد اشتباه گرفتید ! هر کی میاد میگه التماس دعا !البته امیدوارم به اونچه استحقاقشو دارید برسید ! و هر چه به صلاحتون هست پیش بیاد !

MohaZalla
06-16-2011, 16:48
مثل اینکه اینجا رو با مسجد اشتباه گرفتید ! هر کی میاد میگه التماس دعا !البته امیدوارم به اونچه استحقاقشو دارید برسید ! و هر چه به صلاحتون هست پیش بیاد !

به به آقای مدیر از اینطرفا کم پیدایی؟

داداش بد کاری نمیکنیم که ، مگه مسجد بده حداقل یه ثوابی هم پا تو نوشته میشه تو اون دنیا(ایشااله که 309 ساله باشی) تو کارنامت مینویسن:ایجاد یک مسجد رایگان..!!!! اونوقت کارنامتو میدن دست راستت..!lay_;;

پوریا صبور
06-16-2011, 16:55
eterza::-آقا یه لحطه مسجدو نبند منم حاجت بگیرم....!!!eterza::-
lay_;;:-shad:afarin:عیدم به همتون تبریک میگم!!!:afarin::-shadlay_;;
یه شعرم واسه روز پدر از سیاوش خودم:

شاعر دنیا من اگه بودم آغاز شعرم با کلام پدرم بود

تشنه تو صحرا من اگه بودم آب حیاتم توی دست پدرم بود

وای اگه گندم پوست تنم بود اونکه با دستاش منو میکاشت پدرم بود

پدر نور پدر امید پدر عشقه که میمونه پدر خندون ولی گریون از این دنیای دیوونه

AlexDelpiero
06-16-2011, 17:06
به به آقای مدیر از اینطرفا کم پیدایی؟

داداش بد کاری نمیکنیم که ، مگه مسجد بده حداقل یه ثوابی هم پا تو نوشته میشه تو اون دنیا(ایشااله که 309 ساله باشی) تو کارنامت مینویسن:ایجاد یک مسجد رایگان..!!!! اونوقت کارنامتو میدن دست راستت..!lay_;;
آخه اگه صرف مسجد بود که مشکلی نیست ولی متاسفانه اینجا آثار لهو و لعب هم پیدا میشه !:nishkhand:

eterza::-آقا یه لحطه مسجدو نبند منم حاجت بگیرم....!!!eterza::-
lay_;;:-shad:afarin:عیدم به همتون تبریک میگم!!!:afarin::-shadlay_;;
یه شعرم واسه روز پدر از سیاوش خودم:

شاعر دنیا من اگه بودم آغاز شعرم با کلام پدرم بود

تشنه تو صحرا من اگه بودم آب حیاتم توی دست پدرم بود

وای اگه گندم پوست تنم بود اونکه با دستاش منو میکاشت پدرم بود

پدر نور پدر امید پدر عشقه که میمونه پدر خندون ولی گریون از این دنیای دیوونه

مثل اینکه ما از قافله جا موندیم !

من هم میلاد مولود کعبه رو به همه تبریک میگم ! :rose:

روز پدر هم بر همگان مبارک و امیدوارم سایه پدراتون سالهای سال بالا سرتون باشه ایشالله !

============
پوریا خوب با سیاوش شمس دور ور داشتی !
سیاوش قمیشی هم یه ترانه دار که میگه :
با سلام خدمت بابا
عرض کنم که غربت ما
اون فدام بد نیست که میگن
راضیم الحمدالله !
که البته هیچ ربطی به روز پدر نداره !:nishkhand:

MohaZalla
06-16-2011, 17:16
سیاوش قمیشی هم یه ترانه دار که میگه :
با سلام خدمت بابا
عرض کنم که غربت ما
اون فدام بد نیست که میگن
راضیم الحمدالله !
که البته هیچ ربطی به روز پدر نداره !:nishkhand:[/QUOTE]

کی گفته ربطی نداره داره با تیکه انداختن روز پدر و تبریک میگه ، منظورشم اینه که باباجون چرا موقعی که میخواستم بیام غربت جلومو نگرفتی؟!؟! اینو خودش بهم گفت!:nishkhand:

پوریا صبور
06-16-2011, 17:42
آقا من موافقم..
:hihi:مسجدو جم کنیم شب شعر بذاریم......:hihi:
ولی خداوکیلی سیاوش شمسو قمیشی و شادمهر خواننده بودن الانم محسن یگانه و چاوشی و هزارتا دیگه که من دیگه اکثرا اسماشونو نمیدونم هم خواننده اند!
خدایی بعد از این که دو بار آهنگای الانو گوش میدم حاضرم همه چیمو بدم به بار سوم نرسه..
فکر کنم حتی مردمم دیگه بد صلیقه شدن!!
هنوزم وقتی آهنگای سیاوشو میشنوم احساس تازگی میکنم..
من اسم چنتا خواننده قدیمیو میگم شما بگید کی امروز به پاشون میرسه..
نه ولش کن الان اسم اونارو بذارم سایتو $$$$$ میکنن!!!!!!!!!!
اونوقت به این مرتیکه ها با آهنگای جلفشون مجوز میدن
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

MohaDeseh
06-16-2011, 17:44
[QUOTE=AlexDelpiero;40457] شما از دسته کسانی بودند که بیشتر از 10 پست در تایپیک حرف های خودمونی داده بودند ! :flowerysmile:

:chakerim:

محسن یگانه ؟!!!
ول کنید بابا ...
البته محسن یگانه یه سلیقه کاملا دخترانه هست و اصلا نمیشه به شما خرده گرفت ولی دنبال یه خواننده باشید که موندگار باشه ! :ohum:

محسن یگانه برای کسایی که روز و شبشونو با آهنگای اون میگذرونن و با صداش آرامش میگیرن همیشه موندگاره:ehem:
البته مطمئن باشین اگه داریوش:love: هم کنسرت داشت با کله میرفتم!!

چرا یگانه یه سلیقه ی دخترونه است؟؟ :mage mishe:

MohaZalla
06-16-2011, 17:48
آقا من موافقم..
ولی خداوکیلی سیاوش شمسو قمیشی و شادمهر خواننده بودن الانم محسن یگانه و چاوشی و هزارتا دیگه که من دیگه اکثرا اسماشونو نمیدونم هم خواننده اند!
خدایی بعد از این که دو بار آهنگای الانو گوش میدم حاضرم همه چیمو بدم به بار سوم نرسه..
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

دمت گرم
حیف که واسه هر پست یه بار بیشتر نمیشه تشکر گذاشت و گرنه میترکوندم!
منم با حرفت موافقم باید همه این خواننده های جدید رو یه جا جمع کرد ریخت تو سطل آشغال..!!!!!chomagh

MohaDeseh
06-16-2011, 17:55
آقا من موافقم..

خود منم کاملا با حرف شما موافقم...10000 سال دیگه هم بگذره کسایی مثل سیاوش و داریوش و شادمهر و و و دوباره متولد نخواهند شد...
تا دنیا دنیاست کسی با صدایی مثل مهستی یا عارف متولد نخواهد شد...
ولی وقتی اینارو نداریم...دیگه تکلیف چیه؟!!!
من خودم طرفدار سرسخت آهنگای قدیمی و زیرخاکی ام...یه آرشیو فوق العاده هم دارم ولی دلیل نمیشه کلا اصلا خواننده های جدید رو قبول نداشت...
من از هر دو قشر خیلی هارو دوست دارم...و از کسی مثل یگانه که به نظر خودم لیاقت و توانایی بالا رفتن رو داره حمایت میکنم:ehem:

n_mamali
06-16-2011, 18:56
آقا من موافقم..
پوریا جان تو ببین...اینجوری که نمیشه....ببین مثلا همه که سلیقه هاشون مثل هم نیستش....الان من هم یگانه رو دوست دارم و هم قمیشی و شادمهرو که این ها اصلا خودشون خدای آهنگن......:ehem:....من مثلا هر موقع عصبانی باشم آهنگ های سیاوش قمیشی من رو خیلی آروم میکنه مخصوصا این آلبوم جدیدی که داده..(یادگاری):sooot:
حالا از این ها گذشته ...............................یگانه کنسرت دارهlay_;;lay_;;:yes::yes:
من هم دارم میرم.:yes::-shad
توی برج میلاد هم داره:love:
کسی نمیاد بریم؟؟chomagh

پوریا صبور
06-16-2011, 19:25
انگار یکم زیاد از یگانه بد گفتم!بچه ها ناراحت شدن..:::::kl
بذار یکم تعریف کنم:
البته محسن تو این خواننده های درپیت خواننده خوبیه:ehem:من خودم تو یه مصاحبش خوندم که از شادمهر به عنوان استاد و اونو الگوی خودش دونسته و این که جایگاه خودشو میدونه خوبه:afarin:
حداقل از بعضی خواننده های خودخواه بهتره!
من باز یه مصاحبه از خواجه امیری وقتی تازه دومین آلبوم رسمیشو داده بود خوندم که دیگه خدارو بندگی نمیکرد:-ang

این واسه احترام به طرفدارای محسنها..

David7
06-16-2011, 19:41
مگه محسن چاووشی چشه؟؟؟

خوب یکی هم از اون تعریف کنه...

:ey babaaa:

MohaZalla
06-16-2011, 19:49
مگه محسن چاووشی چشه؟؟؟

آقایون و خانومها تو را به خدا بحث موسیقی رو بی خیال بشید.
فکر کنم اگه همینطوری ادامه پیدا کنه باید اسم بهارستان رو به موزیکستان تغییر بدیم...!!!
اصلا بحث رو عوض کنیم مثلا هوا امروز خوب بود نه..؟!:he:

AlexDelpiero
06-16-2011, 23:52
کی گفته ربطی نداره داره با تیکه انداختن روز پدر و تبریک میگه ، منظورشم اینه که باباجون چرا موقعی که میخواستم بیام غربت جلومو نگرفتی؟!؟! اینو خودش بهم گفت!:nishkhand:
:ehem:

آقا من موافقم..

ببین برادر من ، من هیچوقت با خواننده هایی مثل محسن یگانه مشکل ندارم ! اتفاقا محسن یگانه از معدود خواننده هایی هست که دماغشو عمل کرده ! :nishkhand:
ولی جدا خواننده کار درستی ولی از بس این داداش من این بنده خدار ودوست داره و آهنگاشو پخش کرده بهش آلرژی پیدا کردم ! eterza::-

محسن یگانه برای کسایی که روز و شبشونو با آهنگای اون میگذرونن و با صداش آرامش میگیرن همیشه موندگاره:ehem:
البته مطمئن باشین اگه داریوش:love: هم کنسرت داشت با کله میرفتم!!

چرا یگانه یه سلیقه ی دخترونه است؟؟ :mage mishe:

قصد توهین ندارم ولی سلیقه دخترانه اینه که خواننده اولا سوسول باشه و همش عشق و عاشقی و از این حرفا بخونه !
ثانیا خوش قیافه باشه و دماغشو عمل کرده باشه ! :nishkhand:

خود منم کاملا با حرف شما موافقم...10000 سال دیگه هم بگذره کسایی مثل سیاوش و داریوش و شادمهر و و و دوباره متولد نخواهند شد...
تا دنیا دنیاست کسی با صدایی مثل مهستی یا عارف متولد نخواهد شد...
ولی وقتی اینارو نداریم...دیگه تکلیف چیه؟!!!
من خودم طرفدار سرسخت آهنگای قدیمی و زیرخاکی ام...یه آرشیو فوق العاده هم دارم ولی دلیل نمیشه کلا اصلا خواننده های جدید رو قبول نداشت...
من از هر دو قشر خیلی هارو دوست دارم...و از کسی مثل یگانه که به نظر خودم لیاقت و توانایی بالا رفتن رو داره حمایت میکنم:ehem:

خواهشا اسم استاد رو کنار اسم شادمهر و این قبیل خواننده ها نیارین !
شادمهر هنرمنده ولی موندگاری سیاوش رو هیچ خواننده ای نداره ! :/danc

من مثلا هر موقع عصبانی باشم آهنگ های سیاوش قمیشی من رو خیلی آروم میکنه مخصوصا این آلبوم جدیدی که داده..(یادگاری):sooot:

اتفاقا این آلبومش خیلی دانسه و روی اعصابه ولی همین که سیاوش می خونه خودش همه چیز رو تحت شعاع قرارداده ! من کلا آهنگ های لایت و سبک رو بیشتر می پسندم تا آهنگ های دانس و پر سر و صدا !:ohum:
من تقریبا همه آهنگهای سیاوش رو دارم ولی دنبای یه آهنگ ازش هستم که میگه :
نگو طفلکی منم من
من شهامتم زیاده ...
اگه کسی لینک منیکی چیزی ازش داره و بذاره ممنون میشم ! :rose:

مگه محسن چاووشی چشه؟؟؟

خدا وکیلی تا قبل از این دو تا آلبوم آخرش خوب بود ولی این دو تا آلبوم رو که بعد از مجوز گرفتنش بیرون داده افتضاح افتضاح ! :sooot:

فکر کنم اگه همینطوری ادامه پیدا کنه باید اسم بهارستان رو به موزیکستان تغییر بدیم...!!!

اتفاقا بحث موسیقی از اون دسته بحث هایی هست که به دلیل اختلاف سلیقه زیاد خیلی موضوع رو باز می کنه و ممکنه یه چند تا صفحه بریم جلو .. :nishkhand:

MohaZalla
06-17-2011, 00:01

ولی با تمام احترامی که قائلم ، اسم هیچ کدومو تا وقتی استاد آواز ایران (محمدرضا شجریان) هست نباید آورد.
من کلی گفتم چه در زمینه سنتی و چه پاپ و چه...

David7
06-17-2011, 00:12
به نظر من این 2 آلبوم آخرش خیلی هم خوب بود...

البته نظر شما هم کاملا متین...

نظرات با هم فرق میکنه دیگه...

AlexDelpiero
06-17-2011, 00:24
به نظر من این 2 آلبوم آخرش خیلی هم خوب بود...

البته نظر شما هم کاملا متین...

نظرات با هم فرق میکنه دیگه...

ولی من با آهنگهای سنتوریش خیلی بیشتر کیف می کردم !
حتی یه اهنگ قبل از اون خونده بود با نام " کلاف " که من خیلی دوسش داشتم ولی این دو تا آلبوم چنگی به دلم نزد ! :nishkhand:
یه آهنگ هم با مهران جعفری خونده بود اونم قشنگ بود !

پوریا صبور
06-17-2011, 00:37
:ehem:

اتفاقا این آلبومش خیلی دانسه و روی اعصابه ولی همین که سیاوش می خونه خودش همه چیز رو تحت شعاع قرارداده ! من کلا آهنگ های لایت و سبک رو بیشتر می پسندم تا آهنگ های دانس و پر سر و صدا !:ohum:
نگو طفلکی منم من
من شهامتم زیاده ...

بیا عزیزم اهنگ طفلکی واسه آلبومه شکوفه های کویری یکی از آلبومای قشنگ استاد
شکوفه های کویری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تک آهنگشو پیدا نکردم
راستش شبه حال ندارم..:khahesh:ببخشید

پوریا صبور
06-17-2011, 00:47
بچه ها من تمام آلبومای چاوشیو گوش کردم بهتره به همین چندتا آلبوم آخرش نگاه کنید
10 11:mage mishe: تا آلبوم داره همین 4تا آلبومش نظر بدید چون قبلش با هر ننه قمری خونده حتی رپ!:ogh: اصلا در مورد آهنگای قدیمیش صحبت نکنید که حتی خودشم خجالت میکشه!!!
ببخشید12تا آلبوم داره دقیق..:yes:

AlexDelpiero
06-17-2011, 00:49
بیا عزیزم اهنگ طفلکی واسه آلبومه شکوفه های کویری یکی از آلبومای قشنگ استاد
شکوفه های کویری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تک آهنگشو پیدا نکردم
راستش شبه حال ندارم..:khahesh:ببخشید
دمت گرم داداش ! :love:
من این آلبوم رو دارمش ولی مث اینکه کامل نیست !
اسمش دقیقا چیه ؟!!!

پوریا صبور
06-17-2011, 00:52
اسمش دقیقا چیه ؟!!!

اسم تک آهنگ (طفلکی) اسم آلبوم (شکوفه های کویری)

David7
06-17-2011, 00:54
ولی من با آهنگهای سنتوریش خیلی بیشتر کیف می کردم !
حتی یه اهنگ قبل از اون خونده بود با نام " کلاف " که من خیلی دوسش داشتم ولی این دو تا آلبوم چنگی به دلم نزد ! :nishkhand:
یه آهنگ هم با مهران جعفری خونده بود اونم قشنگ بود !

تو این آلبوم جدیدش سه تا آهنگش خیلی توپن از نظر من:

غیرمعمولی . غم وشادی . حریص حرف ندارن...

نشنیدم اینی که میگی اگه داری بده تا ما هم گوش بدیم...

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:02

آهنگ کلاف رو اینجا ندارم ولی خونه تو سیستم خودم هست !
متنش اینه :
کلاف سردر گم زندگیمو میشکافم
به عشق تو اونو دوباره از نو می بافم
حتی اگه این خونه زندون بشه می خندم
زندگیم از دست تو داغون بشه می خندم !
:sigar:
پ . ن : راستی امین حبیبی ملقب به همایون هم بد نیست ! مخصوصا این آهنگ آخرش با نام " نامیرا "

MohaZalla
06-17-2011, 01:04
نگو طفلکی منم من
من شهامتم زیاده ...

بیا داداش مهدی اینو فقط به خاطر تو گذاشتم!

لینک آهنگ طفلکی سیاوش قمیشی:

Ghomayshi - Teflaki.mp3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])baghal:-

David7
06-17-2011, 01:04
آهنگ کلاف رو اینجا ندارم ولی خونه تو سیستم خودم هست !
متنش اینه :
کلاف سردر گم زندگیمو میشکافم
به عشق تو اونو دوباره از نو می بافم
حتی اگه این خونه زندون بشه می خندم
زندگیم از دست تو داغون بشه می خندم !
پ . ن : راستی امین حبیب ملقب به همایون هم بد نیست ! مخصوصا این آهنگ آخرش با نان " نامیرا "

آهنگ جدیده امین حبیبی رو شنیدم...

جالب بود...

مگه الآن کجایی؟؟؟

خوب متن آهنگ رو حفظ میکنی...

:hehee:

پوریا صبور
06-17-2011, 01:08
تو آلبومای چاوشی:
یه شاخه نیلوفر :yes:قشنگه
متاسفم: آهنگ کم تحملم و ابرای پاییزی سنگ صبور
یه آهنگم از لنگه کفش
آلبومه خودکشی: آهنگ کلاف سردرگم
سنگ صبور: آهنگهای سنگ صبورو رفیق خوبش قشنگه
سنتوری هم قشنگه که البته آهنگاش تو آلبوماش پخشه

اینم واسه اینکه بچه های هوادار چاوشی ناراحت نشن

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:13
بیا داداش مهدی اینو فقط به خاطر تو گذاشتم!

لینک آهنگ طفلکی سیاوش قمیشی:

Ghomayshi - Teflaki.mp3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])baghal:-
اگه یه مرد تو دربی پیدا بشه اون خودتی ! :nishkhand:
کارت درسته ! مشتلق داری پیش من ! :sooot:

آهنگ جدیده امین حبیبی رو شنیدم...

جالب بود...

مگه الآن کجایی؟؟؟

خوب متن آهنگ رو حفظ میکنی...

:hehee:
من الان تو خوابگاه دانشگام ! :nishkhand:
===من کلا به متن آهنگ خیلی بیشتر از چیزای دیگه توجه می کنم واس همین خیلی زود از بر میشم متنارو ! :sigar:
تقریبا 90% متن آهنگای سیاوش رو حفظم ! :nishkhand:

پوریا صبور
06-17-2011, 01:16
===من کلا به متن آهنگ خیلی بیشتر از چیزای دیگه توجه می کنم واس همین خیلی زود از بر میشم متنارو ! :sigar:
تقریبا 90% متن آهنگای سیاوش رو حفظم ! :nishkhand:

اقا کل حفظ متن آهنگ میزاری!؟
سیاوش شمس
سیاوش قمیشی
چاوشی
...

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:20
تو آلبومای چاوشی:
یه شاخه نیلوفر :yes:قشنگه
متاسفم: آهنگ کم تحملم و ابرای پاییزی سنگ صبور
یه آهنگم از لنگه کفش
آلبومه خودکشی: آهنگ کلاف سردرگم
سنگ صبور: آهنگهای سنگ صبورو رفیق خوبش قشنگه
سنتوری هم قشنگه که البته آهنگاش تو آلبوماش پخشه

اینم واسه اینکه بچه های هوادار چاوشی ناراحت نشن

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اصلا بیا یه کاری کن !
یه انجمن حمایت از هوادران خواننده ها بذار !
========
معلومه تو موسیقی هم دستی داری ! دم کنکویری بشین درستو بخون جای این کارا ! :nishkhand:

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:23
اقا کل حفظ متن آهنگ میزاری!؟
سیاوش شمس
سیاوش قمیشی
چاوشی
...
متن آهنگ سیاوش شمس و محسن چاوشی رو نه ولی سیاوش قمیشی رو دارم ! :sigar:
اگر مایلی سر متن آهنگ های امین حبیبی هم کل بذاریم ! :nishkhand:
محسن یگانه هم به جز آلبوم آخرش قبوله ! :nishkhand:

پوریا صبور
06-17-2011, 01:25
تو چشام اشکی نمونده تو دلم حرفی ندارم
دیگه وقته رفتن!!! سفر دورو درازه
انتظار روز برفی تو دلم داغ زده سرما
انتظار آفتاب گرم تو دلم یخ زده اما
برفو بوران ابرو بارون
چیکه چیکه توی ناودن
روزه ابری روزه سرما
انتظار روزه برفی

bay

ببخشید وقت خواب من گذشته ایشالا بعدا

MohaZalla
06-17-2011, 01:30
مثل اینکه تو بهارستان داره جنگهای داخلی رخ میده..!!
بابا اینقدر با هم کل کل نکنید..:chi migi:

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:31
فک نکن ما بلد نیستیم :

الهی دل خوشی باشه پناهت
گلای رازقی تن پوش راهت
الهی خوش خبرباشه قناری
بخونه تا خروس خون چشم به راهت
صفای دیدنت ای قصه نور
منو با خود ببر تا آخر دور
گلای پیرهنت یاس و اقاقی :nishkhand:
بمونم منتظر تا قصه باقی !
--------------
ما هم بریم کمی درس بخونیم ! :nishkhand:

خدانگهدار همگی !

MohaDeseh
06-17-2011, 12:37
انگار یکم زیاد از یگانه بد گفتم!بچه ها ناراحت شدن..:::::kl
بذار یکم تعریف کنم:
البته محسن تو این خواننده های درپیت خواننده خوبیه:ehem:من خودم تو یه مصاحبش خوندم که از شادمهر به عنوان استاد و اونو الگوی خودش دونسته و این که جایگاه خودشو میدونه خوبه:afarin:
حداقل از بعضی خواننده های خودخواه بهتره!
من باز یه مصاحبه از خواجه امیری وقتی تازه دومین آلبوم رسمیشو داده بود خوندم که دیگه خدارو بندگی نمیکرد:-ang

این واسه احترام به طرفدارای محسنها..

ممنون...شما لطف دارین...:flowerysmile:
بله...یگانه خودش یه پا عشق شادمهره!

MohaDeseh
06-17-2011, 12:42
مگه محسن چاووشی چشه؟؟؟

من محسن چاووشی رو توی سنتوری خیلی دوست داشتم...آهنگاش اونجا فوق العاده بود ولی بعدش ضعیف کار کرد...ولی باز هم من صداشو دوست دارم ولی بعضی از طرفداراش توی فضاهای اینترنتی و سایت ها انقدر بی تربیتن که اجازه هرنوع توهین و صحبت کردنو به خودشون میدن...
البته تاکیید کنم بعضی هاشون...
خودش خوبه و بهتر میتونه عمل کنه اگه یه ذره ترانه هایی که انتخاب میکنه بهتر باشه و به صداش بخوره...
چاووشی باید بشه چاووشیی که ما تو سنتوری ازش دیدم...:ehem:

MohaDeseh
06-17-2011, 12:44

خوب بشه موزیکستان..!!
خوبه که!:ehem:

MohaDeseh
06-17-2011, 12:53
ببین برادر من ، من هیچوقت با خواننده هایی مثل محسن یگانه مشکل ندارم ! اتفاقا محسن یگانه از معدود خواننده هایی هست که دماغشو عمل کرده ! :nishkhand:
ولی جدا خواننده کار درستی ولی از بس این داداش من این بنده خدار ودوست داره و آهنگاشو پخش کرده بهش آلرژی پیدا کردم ! eterza::-

داداش گیر دادی به دماغش هااا!!!:nishkhand:
حالا عمل کرده یا نکرده خوبه دیگه!!:ehem::ehem:

قصد توهین ندارم ولی سلیقه دخترانه اینه که خواننده اولا سوسول باشه و همش عشق و عاشقی و از این حرفا بخونه !
ثانیا خوش قیافه باشه و دماغشو عمل کرده باشه ! :nishkhand:

نه...جان من محسن یگانه سوسوله؟؟؟
تازه اکثرا که از صورتش خوششون نمیاد...ولی به نظر من خیییلیییی بانمکه:ehem:
ولی این عشق و عاشقی رو خوب اومدی...
حالا اگه ما دخترا این عشق و عاشقی هارو دوست داریم شما پسرا چی گوش میدین؟؟؟

موافقم!:ohum:

نگو طفلکی منم من
من شهامتم زیاده ...

منم آهنگای لایتو خیییلیی بیشتر دوست دارم...

خدا وکیلی تا قبل از این دو تا آلبوم آخرش خوب بود ولی این دو تا آلبوم رو که بعد از مجوز گرفتنش بیرون داده افتضاح افتضاح ! :sooot:

اییینم موافقم...واای مخصوصا ژاکت!!!اون که واقعا بد بود

MohaDeseh
06-17-2011, 12:54

ولی با تمام احترامی که قائلم ، اسم هیچ کدومو تا وقتی استاد آواز ایران (محمدرضا شجریان) هست نباید آورد.
من کلی گفتم چه در زمینه سنتی و چه پاپ و چه...

اینم موافقم...واقعا حرف درستی زدین:ehem:

MohaDeseh
06-17-2011, 12:56

غیر معمولیش برای وقتایی که همچین حال و حوصله داری و نیاز به تخلیه انرژی خوب بود!!!

MohaDeseh
06-17-2011, 12:59
متن آهنگ سیاوش شمس و محسن چاوشی رو نه ولی سیاوش قمیشی رو دارم ! :sigar:
اگر مایلی سر متن آهنگ های امین حبیبی هم کل بذاریم ! :nishkhand:
محسن یگانه هم به جز آلبوم آخرش قبوله ! :nishkhand:

محسن یگانه رو من قبول میکنم هااا!!!!:nishkhand:

Mehrd@d
06-17-2011, 14:03
با احترام به سلیقه همتون. ashem:-
ولی من با هیچکدوم از اینایی که میگین حال نمی کنم :nishkhand:
خواننده فقط یاسر اکبری:love: خدایی با صداش حال میکنم..جدیدا هم یه آلبوم داده.. یکیشم که بیشتر اوقات گوش میدم رو واستون میذارم اگه خوشتون اومد میتونین آلبوم کاملشو دانلود کنین binam

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 04 - Khoda Khoda Mikonam.mp3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینم آلبوم کاملش برین حالشو ببرین:ahaaaaaa:
Directlink ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
06-17-2011, 15:48
نه...جان من محسن یگانه سوسوله؟؟؟
تازه اکثرا که از صورتش خوششون نمیاد...ولی به نظر من خیییلیییی بانمکه:ehem:
ولی این عشق و عاشقی رو خوب اومدی...
حالا اگه ما دخترا این عشق و عاشقی هارو دوست داریم شما پسرا چی گوش میدین؟؟؟
تا بخوای سوسول رو چی معنی کنی ؟!!! :nishkhand:
ما هر جور آهنگی گوش می کنیم ! آهنگ های حماسی ،30یا30 ؛:nishkhand:و حتی عشق و عاشقی و از این حرفا ...

خواننده فقط یاسر اکبری:love: خدایی با صداش حال میکنم..جدیدا هم یه آلبوم داده.. یکیشم که بیشتر اوقات گوش میدم رو واستون میذارم اگه خوشتون اومد میتونین آلبوم کاملشو دانلود کنین binam

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 04 - Khoda Khoda Mikonam.mp3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بفرما ..
این دیگه داره از اونور بوم میفته ! :ehe:
داداش ما لااقل اینایی که گفتیم خواننده های معروف و ملی بودند !
یاسر اکبری ... فلاکت ... 2afm تتلو ... Tome تهی خالی پوچ :ajibeee:

پوریا صبور
06-17-2011, 16:28
وای تو رو خودا این چه آهنگیه گذاشتی!!!!
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
این آهنگش خوشت اومده یا صداش؟!!!:ogh::ogh::ogh:
آقا من صدام بدون دستگاه از این یارو بهتره!!!:-ang:-ang
خیلیییییییییییییdallliiidallliiida llliiidallliiidallliiidallliiidallliiidallliii
من خودم آهنگیو که گوش میدم خیلی دوست دارم:
سکوت سرشار از نگفته ها
چیدن سپیده دم
هردو با موسیقیه بابک بیات
با صدای گرم احمد شاملو
شعر از مارگت بیکل ترجمه آزاد احمد شاملو
فقط مدتش زیاد
هر کدوم 1ساعته
پیشنهاد میکنم حد اقل یه بار گوش بدید اگه ایرادی داشت بگید
اینو گوش کنید بخوابیید تضمین میدم خواب خوب میبینید!!!
من خودم چند ساله هر شب یه ترکشو گوش میدم

Mehrd@d
06-17-2011, 17:14
:-ang
آخه یکی نمیاد به من نمیگی چرا واسه اینا آهنگ با کلاس میزاری. سرشونو گرفته دارن هزیون میگن.:gahhr:
آخه شما رو به چی این آهنگا .. برین همون عمو پورنگتونو ببینید:khandeeeee bahal:

AlexDelpiero
06-17-2011, 18:04
من خودم آهنگیو که گوش میدم خیلی دوست دارم:
سکوت سرشار از نگفته ها
چیدن سپیده دم
هردو با موسیقیه بابک بیات
با صدای گرم احمد شاملو
شعر از مارگت بیکل ترجمه آزاد احمد شاملو
فقط مدتش زیاد
هر کدوم 1ساعته
پیشنهاد میکنم حد اقل یه بار گوش بدید اگه ایرادی داشت بگید
اینو گوش کنید بخوابیید تضمین میدم خواب خوب میبینید!!!
من خودم چند ساله هر شب یه ترکشو گوش میدم

داداش ما گفتیم آهنگ موندگار نگفتیم زیر خاکی و اتیغه :nishkhand:
لااقل یه دلنگ دولونگ کمی هم داشته باشه !
کی حال و حوصله دکلمه داره ؟!!!:nishkhand:

:-ang
آخه یکی نمیاد به من نمیگی چرا واسه اینا آهنگ با کلاس میزاری. سرشونو گرفته دارن هزیون میگن.:gahhr:
آخه شما رو به چی این آهنگا .. برین همون عمو پورنگتونو ببینید:khandeeeee bahal:

تو هم برو دیساید و آنتی کرایست رو گوش کن ! امیدوارم به راه راست هدایت بشی ! :nishkhand:
عمو پورنگ گوش بدی از اینا بهتره !
در قندون لب خندون !:love:

feri71
06-17-2011, 18:05
بحث موسیقی و محسن یگانه و اینجور چیزا شد گفتم یه نکته ای رو بگم شاید بد نباشه محسن یگانه همشهری ماست :yes:گنبد کاوس dallliii

AlexDelpiero
06-17-2011, 18:15
بحث موسیقی و محسن یگانه و اینجور چیزا شد گفتم یه نکته ای رو بگم شاید بد نباشه محسن یگانه همشهری ماست [Only Registered And Activated Users Can See Links]گنبد کاوس [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به به ...
من آنم که رستم بود پهلوان ...
خب حالا که چی همشهریتونه ...
تو چه گلی به سر خودت زدی ؟!!!:ehe:

پ . ن : راستی تو هم دماغتو عمل کردی ؟!!!:nishkhand:

Mehrd@d
06-17-2011, 18:16
اتیغهmas:-آخه نگاه عتیقرو چطوری نوشته. بیا به اینم میگن دانشجو مملکت . ال حق که عتیقه ای! :nishkhand:

تو هم برو دیساید و آنتی کرایست رو گوش کن ! امیدوارم به راه راست هدایت بشی ! :nishkhand:
عمو پورنگ گوش بدی از اینا بهتره !
در قندون لب خندون !:love:باشه حتما این کارو میکنم.:love:
تو هم برو سیاوش قمیشی تو گوش بده.
من فقط عاشق اینم
ما که نمیدونیم عاشق کدومه؟؟؟ قبل هر چی اینو مشخصش کن. اینجا مردم رفت و امد میکنن:khandeeeee bahal:

AlexDelpiero
06-17-2011, 18:25
mas:-آخه نگاه عتیقرو چطوری نوشته. بیا به اینم میگن دانشجو مملکت . ال حق که عتیقه ای! :nishkhand:

باشه حتما این کارو میکنم.:love:
تو هم برو سیاوش قمیشی تو گوش بده.
من فقط عاشق اینم
ما که نمیدونیم عاشق کدومه؟؟؟ قبل هر چی اینو مشخصش کن. اینجا مردم رفت و امد میکنن:khandeeeee bahal:
اینم به مجموعه کلماتم اضافه میشه :
مزخرف یا مذخرف :nishkhand:
اشپانیا :narahat: ( یادش بخیر سر این داستانهایی تو دربی داشتیم :narahat: )
اتیغه ----> عتیقه :nishkhand:

===========
من فقط عاشق اینم که پشت پنجره بشینم
حواست به من نباشه دزدکی تورو ببینم
:narahat:
==========
دفعه آخرت باشه با استاد شوخی میکنی ! :narahat:

feri71
06-17-2011, 18:26
به به ...

چیه ؟ نکنه حسودیت میشه ؟:hihi: اصلا شهر ما محل پرورش خواننده و بازیگر و اینجور چیزاست خلاصه خواننده معروف یا بازیگری چیزی خواستین ما درخدمتیم :nishkhand: درمورد دماغ هم زمان ما متاسفانه از این امکانات نبود :gerye:

AlexDelpiero
06-17-2011, 18:38
چیه ؟ نکنه حسودیت میشه ؟:hihi: اصلا شهر ما محل پرورش خواننده و بازیگر و اینجور چیزاست خلاصه خواننده معروف یا بازیگری چیزی خواستین ما درخدمتیم :nishkhand: درمورد دماغ هم زمان ما متاسفانه از این امکانات نبود :gerye:
آخه به چی حسودیم بشه ؟!!!
ما هم دو تا خواننده داریم !
مرحوم ناصر عبداللهی :narahat:
رضا صادقی
ولی هیچ وقت به موفقیت اونا افتخار نمی کنم چون ربطی به من ندارند ! :ehe:

ولی ناصر خدا بیامرز خوب بود ! همه آهنگاشو هونه دارم ! :narahat:
ولی با این رضا صادقی خیلی حال نمی کنم ! :nishkhand:

پوریا صبور
06-17-2011, 19:18
ما که فکر کنم نداریم تو این دودو دم فکر نکنم واسه کسی صدای خوب بمونه که بیاد خواننده خوش صدا بشه!!

رضا صادقی

آقا شما دوتا ندارید بیشتره!!!
سیاوش شمسم اونجا به دنیا اومده!
چاوشیم هی آهنگ جنوبی میخونه فکر کنم میخواب متولد اونجا باشه!!
اصلا اونجا خطه خواننده پروریه!!!

:khahesh:آقا از من غلط املایی نگیریدا خودم میدونم تنها درسی که خوب نبودم این املای فارسی بود..

پوریا صبور
06-17-2011, 19:23
:yes:آقا من خیلی ملنگم!!!:yes:
lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-lol:-
lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;lay_;;la y_;;
سه ماه آنلاین نشدم..
حالا که یه هفته مونده به کنکور اومدم اینجا شراویر میگم!!!
هرکی قبول داره تشکرو بزنه...
:afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::a farin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afa rin::afarin::afarin::afarin::afarin::afarin::afari n::afarin::afarin::afarin::afarin:

AlexDelpiero
06-17-2011, 19:28
ما که فکر کنم نداریم تو این دودو دم فکر نکنم واسه کسی صدای خوب بمونه که بیاد خواننده خوش صدا بشه!!

آقا شما دوتا ندارید بیشتره!!!
سیاوش شمسم اونجا به دنیا اومده!
چاوشیم هی آهنگ جنوبی میخونه فکر کنم میخواب متولد اونجا باشه!!
اصلا اونجا خطه خواننده پروریه!!!

:khahesh:آقا از من غلط املایی نگیریدا خودم میدونم تنها درسی که خوب نبودم این املای فارسی بود..
سیاوش شمس و محسن چاووشی از خوزستانند نه بندرعباس ! :nishkhand:
تازه سیاوش قمیشی هم اصلیتش دزفول خوزستانه ! :ehem:
خوزستانیا هم اکثرا صدا مخملی در میان ! محمد یاوری ، محسن چاوشی ، سیاوش شمس وسیاوش قمیشی !

البته ما یه خواننده لس آنجلسی بندری داریم که به شدت ازش متنفرم ! :ogh: ( مهرشاد )

AlexDelpiero
06-17-2011, 19:41
:yes:آقا من خیلی ملنگم!!!:yes:
سه ماه آنلاین نشدم..
حالا که یه هفته مونده به کنکور اومدم اینجا شراویر میگم!!!
هرکی قبول داره تشکرو بزنه...

دقیقا ...
البته میگن یه هفته قبل از کنکور رو تعطیلش کن ولی الان به کنکور 11 روز دیگس !
ایشالله موفق باشی !

پ . ن : دیگه از این شرطا نذار من هر پستی رو بخونم بی اختیار تشکر میذارم !:nishkhand:

David7
06-17-2011, 19:41
مگه صدا مخملی ها چشونه؟؟؟:ehe:

سیاوش متولد دزفول و محسن هم بچه آبادان...

مهرشاد که باحال میخونه چرا ازش متنفری؟؟؟

MohaZalla
06-17-2011, 21:31
سلام بچه ها من از اول نبودم قضيه چيه..جريان چيه؟!‏

MohaDeseh
06-18-2011, 01:12

موسیقی سلیقه ایه و نمیشه از شما انتقاد کرد ولی من به شخصه اینجور آهنگارو اصلا گوش نمیدم...بهم حس آرامش نمیده:ehem:

MohaDeseh
06-18-2011, 01:22
[QUOTE=AlexDelpiero;40585] تا بخوای سوسول رو چی معنی کنی ؟!!! :nishkhand:
ما هر جور آهنگی گوش می کنیم ! آهنگ های حماسی ،30یا30 ؛:nishkhand:و حتی عشق و عاشقی و از این حرفا ...

پسرسوسول یعنی کسی که:1-ابروهاشو تیغ زده باشه
2-صداشو تو دماغی کنه و حرف بزنه...
3-تل زده باشه...
4-گوشواره داشته باشه...
5-5تا دکمه اول لباسش باز باشه...
فعلا همینا یادم میاد!!!

MohaDeseh
06-18-2011, 01:31
بحث موسیقی و محسن یگانه و اینجور چیزا شد گفتم یه نکته ای رو بگم شاید بد نباشه محسن یگانه همشهری ماست :yes:گنبد کاوس dallliii

اااااا...آخییییییییییییییی یییییییییی...چه خوب...خوش به حالت!:ehem:

MohaDeseh
06-18-2011, 01:34
به به ...

:nishkhand::nishkhand:
باز گفتی هاااا!!!
ای بابااااااا:nishkhand::nishkhand::nishkha nd:

MohaDeseh
06-18-2011, 01:38
رضا صادقی
ولی هیچ وقت به موفقیت اونا افتخار نمی کنم چون ربطی به من ندارند ! :ehe:

ولی ناصر خدا بیامرز خوب بود ! همه آهنگاشو هونه دارم ! :narahat:
ولی با این رضا صادقی خیلی حال نمی کنم ! :nishkhand:

واااای ناصر عبدااللهی که عالیییی بود...دوسش داشتم..
ولی رضا صادفی رو موافقم...منم باهاش حال نمیکنم:ehem:

MohaDeseh
06-18-2011, 01:46
سلام بچه ها من از اول نبودم قضيه چيه..جريان چيه؟!‏

کلا بحث بحث شیرین موسیقیه...از هرکی خوشت میاد و بدت میاد بگو...بعد یه سری مخالف و موافقق پیدا میشه...بحث خودش پیش میاد دیگه!!:nishkhand:

alexandre dasilva
06-18-2011, 02:06
سلام به برو بچ باحال دربی.

الان مهدی میگه باز این اومد.

صحبت موزیک شد من نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.

منم میخوام بگم آهنگ و موزیک یعنی چه....

میدونم که بگم از کی خوشم میاد همتون میاین مخالفت میکنید ولی به هر حال.

خواننده مرد: pitbull - آرش
زن: زیاد مهم نیس باید آهنگش قشنگ باشه. ولی باز ترجیحا ریهانا - جنیفر لوپز - شکیرا

مخصوصا این سه تا آهنگ آخر pitbull که واقعا دیوونه کنندس و میشه 77 بار پشت سر هم گوش داد و خسته نشد.
آهنگش با جنیفر لوپز (get on the floor) - آهنگش با شکیرا (rabiosa) و آهنگش با نی - یو (give me everything tonight)

nobody11
06-18-2011, 02:50
سلام..
من خيلي وقت ندارم..
فقط اومدم بگم من هنوز زنده ام نگرانم نشيد ..
تا دو هفته خفن امتحان دارم..
فقط تا من نيستم يه صفايي با اينجا بديد..
@@هواداران دو آتیشه علی کریمی (جادوگر) در پرسپوليس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ببخشيد وقت ندارم 5 صفحه واستون تشكر بزارم ..

n_mamali
06-18-2011, 12:16
سلام..
من خيلي وقت ندارم..
@@هواداران دو آتیشه علی کریمی (جادوگر) در پرسپوليس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چشم داداش.....:flowerysmile:
خودم همین الان یدونه پست توش گذاشتم................ما ار همه ی پرسپولیسی ها حمایت میکنیم:love:

مورینیو...
06-18-2011, 13:41
ظاهرا اینم باید صدتایی شه. بسمالله. پیش بسوی صدصفحه ای کردن این تاپیک. من درکل آدم کم حرفی ام پس اگه زیاد شراکت دراین تاپیک نداشتم به بزرگی خودتون ببخشید.

AlexDelpiero
06-18-2011, 13:45
پسرسوسول یعنی کسی که:1-ابروهاشو تیغ زده باشه
2-صداشو تو دماغی کنه و حرف بزنه...
3-تل زده باشه...
4-گوشواره داشته باشه...
5-5تا دکمه اول لباسش باز باشه...
فعلا همینا یادم میاد!!!
اینایی که شما میگی سوسول نیستند ! اینا از لحاط روحی روانی دچار مشکلن و بیمار اجتماعی محسوب میشن !:nishkhand:

مگه صدا مخملی ها چشونه؟؟؟:ehe:

سیاوش متولد دزفول و محسن هم بچه آبادان...

مهرشاد که باحال میخونه چرا ازش متنفری؟؟؟
من کی گفتم مشکل دارند !
اتفاقا من اگه با صدا مخملی ها مشکل داشتم که طرفدار پر و پاقرص ساوش نبودم ! :love:

زن: زیاد مهم نیس باید آهنگش قشنگ باشه. ولی باز ترجیحا ریهانا - جنیفر لوپز - شکیرا

مخصوصا این سه تا آهنگ آخر pitbull که واقعا دیوونه کنندس و میشه 77 بار پشت سر هم گوش داد و خسته نشد.
آهنگش با جنیفر لوپز (get on the floor) - آهنگش با شکیرا (rabiosa) و آهنگش با نی - یو (give me everything tonight)
هر دم از این باغ بری می رسد ....
من چون تو اولویتم متن آهنگه اصلا با خارجکی جماعت حال نمی کنم اونم این خواننده های دانس !
البته کم و بیش آهنگای شکیرا و ریهانا رو گوش کردم ولی هیچوفت دووم ندشته !
آهنگ I Love The Way You LIe از Riahanna و Eminem خوب بود ! :nishkhand:
ولی در کل هیچی .. البته آهنگ Waka Waka از Shakira هم خوبه ! :nishkhand:

سلام..

من خيلي وقت ندارم..

موفق باشی داداش !
ولی حالا دیگه کریمی هم جزئی از باشگاه پرسپولیس شده و نیازی به تایپیک جداگانه نداره !
البته سیاست مدیر پرسپولیس مقدم تره ولی نطر من این بود !:shogh:

AlexDelpiero
06-18-2011, 13:49
ظاهرا اینم باید صدتایی شه. بسمالله. پیش بسوی صدصفحه ای کردن این تاپیک. من درکل آدم کم حرفی ام پس اگه زیاد شراکت دراین تاپیک نداشتم به بزرگی خودتون ببخشید.

ضمن خیر مقدم حضور جنابعالی .... :nishkhand:
امیدوارم همه دوستان دربی اینجا حضور داشته باشند تا یواش یواش علاوه بر حرفای دوستانه یه کارایی هم در جهت پیشرفت دربی با هم انجام بدیم !

Mehrd@d
06-18-2011, 14:17
:hooora:lay_;;:-shad
آخ جوووون. ترکوندم امتحانو:hehee:
نمیدونین امروز چه گذشت . تقلب کردم در حد تیم ملی :nishkhand:. مراقبم که نگو ماه :nishkhand: اصلا به گوشی گیر نمی داد. منم این فرصتها رو هیچ وقت از دست نمیدم. به نظرم بهترین وسیله ارتباطی بین افراد سیستمsms باشه.
که خداییش امروز بر من اثبات شد. بچه ها از بیرون خوب ساپورتم کردن:ahaaaaaa: نمیدونین چه حالی داد...:sooot:
به امید امتحان بعدی و مراقبی گاگول تر :khandeeeee bahal:
:khahesh:

AlexDelpiero
06-18-2011, 14:22
نمیدونین امروز چه گذشت . تقلب کردم در حد تیم ملی :nishkhand:. مراقبم که نگو ماه :nishkhand: اصلا به گوشی گیر نمی داد. منم این فرصتها رو هیچ وقت از دست نمیدم. به نظرم بهترین وسیله ارتباطی بین افراد سیستمsms باشه.
که خداییش امروز بر من اثبات شد. بچه ها از بیرون خوب ساپورتم کردن:ahaaaaaa: نمیدونین چه حالی داد...:sooot:
خب نوبت شیرنیه .... :nishkhand:
کاش یه مراقب گاگول گیر ما هم میومد
البته امتحانایی که ما داریم نمیشه با اس ام اس کاری کرد .. فقط شور اون هم به طور جمعی دوای درد ماست ! :-ang
اگر فردا من امتحانمو پاس بشم یه شیرینی پیش من دارید ! :sooot:

Mehrd@d
06-18-2011, 14:46
البته امتحانایی که ما داریم نمیشه با اس ام اس کاری کرد .. فقط شور اون هم به طور جمعی دوای درد ماست ! :-ang
برو تو سوپری سر کوچتون هر چی میخای بزن به حسابم:hehee:
در ضمن این امتحانمون عمومی و تخصصی بود. یعنی بر می گشت به زبان خارجه:ogh: رشتمون!!!
دوشنبه هم یه امتحان خیلی خیلی مشکل و پیچیده داریم :gijjj:که امیدوارم بتونم به لطف خدا و کمک دوستانdallliii پاسش کنم.

MohaDeseh
06-18-2011, 15:02

با آرش و شکیرا و ریحانا موافقم!!!:ehem:
ولی خیلی از pitbull خوشم نمیاد ...جلفه!!:ohum: البته نظرشخصیه و سلیقه شما محترمه:ehem:

MohaDeseh
06-18-2011, 15:09
[QUOTE=AlexDelpiero;40662]اینایی که شما میگی سوسول نیستند ! اینا از لحاط روحی روانی دچار مشکلن و بیمار اجتماعی محسوب میشن !:nishkhand:

خوب پس شما تعریفت از سوسول چیه؟؟
کسایی که دماغ عمل کرده باشن؟؟؟:hihi:

MohaDeseh
06-18-2011, 15:16

به به...باورتون میشه من تاحالا مزه تقلب کردنو نچشیدم!!!
نه اینکه بچه مثبت باشم هااا!!!
عذاب وجدان میگیرم !!!!:nishkhand:

David7
06-18-2011, 16:06

این سیستمی که میگی sms رو میگم ممکنه بعضی مواقع آنتن نده و کارت لنگ میشه...

بهتره از یه وسیله ی دیگه استفاده کنی...(زبان که آسونه و نیازی به تقلبی نداره)

تقلبی ما رو اگه ببینی از خنده نمیدونی چی بگی...mas:-mas:-mas:-

David7
06-18-2011, 16:09

راست میگی والا...

اگه کسی شیمی تجزیه ما رو ببینه که جواب هر سوالش 2 صفحه هست این جور امتحانات رو که با sms نمیشه کاریش کرد...

حالا شیرینی چی میدی؟؟؟lay_;;

David7
06-18-2011, 16:11

یه بار امتحان کن ببین چقدر شیرین...

عذاب وجدان رو بیخیال...

برو حالشو ببر...ps:-

David7
06-18-2011, 16:13
با آرش و شکیرا و ریحانا موافقم!!!:ehem:
ولی خیلی از pitbull خوشم نمیاد ...جلفه!!:ohum: البته نظرشخصیه و سلیقه شما محترمه:ehem:

من که از خواننده های خارجی متنفرم...

فقط شکیرا رو یکم میپسندم...

MohaDeseh
06-18-2011, 16:20
یه بار امتحان کن ببین چقدر شیرین...

عذاب وجدان رو بیخیال...

برو حالشو ببر...ps:-

اتفاقا از این پیشنهاد ها زیاد داشتم!!
امسال که تموم شد...ایشاالله سال دیگه!!!:nishkhand:

MohaDeseh
06-18-2011, 16:28
من که از خواننده های خارجی متنفرم...

فقط شکیرا رو یکم میپسندم...

شکیرا خوبه...:ohum: من دوسش دارم

David7
06-18-2011, 16:33
اتفاقا از این پیشنهاد ها زیاد داشتم!!
امسال که تموم شد...ایشاالله سال دیگه!!!:nishkhand:

قبول کن...

با این کارها معدلت میره بالاتر...
من درسم رو مدیون تقلیبی هستم...:sigar:

MohaDeseh
06-18-2011, 17:16
قبول کن...

با این کارها معدلت میره بالاتر...
من درسم رو مدیون تقلیبی هستم...:sigar:

بر منکرش لعنت!
منم میدونم...خیلی رو معدل تاثیر داره!
ولی چه کنیم عذاب وجدان را؟!!

مورینیو...
06-18-2011, 17:23
دوستان سوپرکاپ اسپانیا که بین رئال مادریدقهرمان جام حذفی و بارسلونا قهرمان لالیگاست چه زمانی برگذارمیشه؟

Mehrd@d
06-18-2011, 17:26
این سیستمی که میگی sms رو میگم ممکنه بعضی مواقع آنتن نده و کارت لنگ میشه...

بهتره از یه وسیله ی دیگه استفاده کنی...(زبان که آسونه و نیازی به تقلبی نداره)

تقلبی ما رو اگه ببینی از خنده نمیدونی چی بگی...mas:-mas:-mas:-
آخه تو بعضی از مواقع باید با کمترین هم قانع شد. بخصوص اون مواقعی که کنار دستیات خنگ تشریف داشته باشن:hihi:
حالا نمیدونم شما چطور تقلب میکنین ولی جدا خود تقلب کردن هم حرفه میخانdallliii
واسا یه خاطره از خودم زمانی که سال دوم دبیرستان بودم تقریبا4 سال پیش. تعریف کنم.
روزی بود که امتحان ادبیات فارسی داشتیم منم نخونده بودم در واقع نمی دونستم که امتحانه.حالا بگذریم. دبیرمون یه عادتی که داشت از شب قبل. امتحانات رو به تعداد چاپ میکرد و تو کیفش میزاشت یعنی کیفش جوری بود که ورقه ها معلوم بود.
برنامه ما هم جوری بود که قبل از ادبیات. زبان فارسی با همون دبیر :hihi: داشتیم. خلاصه اخر کلاس شد بچه ها جلوش جمع شده بودن واطرافش حسابی شلوغ شده بود:eyvalla:و اینم چیزی بود که من میخواستم . بلند شدم و رفتم به طرف کیفش.اولش ترسیدم منو نبینه. خلاصه یه دونه از اون خوشگلارو برداشتم:ohum: و با شدت از کلاس اومدم بیرون.
و با دوستانم شروع کردیم به حل کردنش . بعدشم رفتیم کلاسو امتحان دادیم . امتحان که چه عرض کنم همین برگرو دادم ... اون روز یه حال اساسی به بچه ها دادم . یعنی اکثرشون بالای 18 گرفته بودن:nishkhand:
این بهترین20 بود که تو عمرم گرفتم lay_;;
اینم بگم با فتوای دوستان این جریانو سال بعدش یعنی زمانی که سال سوم شدیم با همین دبیرمون در میان گذاشتیم .و برگشت بهمون گفت بد رو من گذاشتین. تا حالا از کسی اینطوری نخورده بودم.اون نمرات هم نوش جونتون! :hihi:
جاتون خالی دور هم کلی خندیدیم:khandeeeee bahal:

GOLL
06-18-2011, 18:01
از موزيك به تقلبي...
من كه همه چي گوش ميدم ولي قبلنا با سياوش قمشي حالم جا ميومد الانم ...فعلا به هيچ آهنگي علاقه ندارم ...

همين شنبه قبلي يه امتحان مسخره اي گرفتن!! يا خوب ميگرم يا مي افتم !هنوز هيشكي جواب سوال رو نميدونه!!!
و اما تقلبي...
منم دبيرستان كه بودم خيلي از عربي بدم ميومد بيشتر هم به خاطر دبيرش بود وگرنه هميشه نمره هام از اين درس خوب بود به جز دوم..
خلاصه اش كنم ..
موقع پايان ترم وقتي دبيره داشت سوال هارو به معاونمون ميداد كه همون موقع منم تو دفتر بودم و همه بهم اعتماد داشتن چون تو شوراي مدرسه بودم(اه حتي تبليغ هم نكردم به زور كردنم كانديد بعد هم شدم نماينده ورزش تو شورا...) بيشتر وقتها پيش اين مدير معاونا بود ..
معاون مدرسه هم كه به سرباز آمريكايي شهرت داشت(آخه هميشه آدامس ميخورد و چشم هاش هم آبي بود و تريپش هم به اين چيزا ميخورد ،اخلاق هم كه نداشت) از خوش شانسيه ما هواسش اينجا ها نبود تازه نميدونست دبير عريه چي بهش ميده منم از فرصت استفاده كردم و به چند نفر از بچه هاي كلاسمون كه دم دفتر واساده بودن گفتم بيان معركه بگيرن!! با اين معاونه!!! ما هم استفاده كرديم و سوالات كپي شد منم سر اين امتحان چه حال كردم :shogh: البته سولات به شعبات ديگر هم انتقال داده شد و زير دين كسي هم نمونديم...baghal:-

MohaZalla
06-18-2011, 22:21
کلا بحث بحث شیرین موسیقیه...از هرکی خوشت میاد و بدت میاد بگو...بعد یه سری مخالف و موافقق پیدا میشه...بحث خودش پیش میاد دیگه!!:nishkhand:

‏‏
من كه كلا مخالفم،با همه چى..‏!!‏
نه بابا شوخى كردم نزنيد!‏:balesh:

و‏لى در کل بياييد بحث رو عوض كنيم ببريم يه سمت ديگه هر کى نظر خودشو بگه.به نظر خودم بريم سر بحث سينما..‏!!‏:fek konam:

David7
06-18-2011, 23:36
بر منکرش لعنت!
منم میدونم...خیلی رو معدل تاثیر داره!
ولی چه کنیم عذاب وجدان را؟!!

خوب پس ما چرا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟؟:sigar:

David7
06-18-2011, 23:41
آخه تو بعضی از مواقع باید با کمترین هم قانع شد. بخصوص اون مواقعی که کنار دستیات خنگ تشریف داشته باشن:hihi:
واسا یه خاطره از خودم زمانی که سال دوم دبیرستان بودم تقریبا4 سال پیش. تعریف کنم.
روزی بود که امتحان ادبیات فارسی داشتیم منم نخونده بودم در واقع نمی دونستم که امتحانه.حالا بگذریم. دبیرمون یه عادتی که داشت از شب قبل. امتحانات رو به تعداد چاپ میکرد و تو کیفش میزاشت یعنی کیفش جوری بود که ورقه ها معلوم بود.
برنامه ما هم جوری بود که قبل از ادبیات. زبان فارسی با همون دبیر :hihi: داشتیم. خلاصه اخر کلاس شد بچه ها جلوش جمع شده بودن واطرافش حسابی شلوغ شده بود:eyvalla:و اینم چیزی بود که من میخواستم . بلند شدم و رفتم به طرف کیفش.اولش ترسیدم منو نبینه. خلاصه یه دونه از اون خوشگلارو برداشتم:ohum: و با شدت از کلاس اومدم بیرون.
و با دوستانم شروع کردیم به حل کردنش . بعدشم رفتیم کلاسو امتحان دادیم . امتحان که چه عرض کنم همین برگرو دادم ... اون روز یه حال اساسی به بچه ها دادم . یعنی اکثرشون بالای 18 گرفته بودن:nishkhand:
اینم بگم با فتوای دوستان این جریانو سال بعدش یعنی زمانی که سال سوم شدیم با همین دبیرمون در میان گذاشتیم .و برگشت بهمون گفت بد رو من گذاشتین. تا حالا از کسی اینطوری نخورده بودم.اون نمرات هم نوش جونتون! :hihi:

چه حالی کردین شما...

ما هم یه بار مثل تو همین کار رو کردیم و همه 20 شدن...

معلم کف کرده بود که چطوری شد که همه 20 شدن...:sigar:

n_mamali
06-18-2011, 23:49

:fek konam::fek konam::fek konam:......اااا آرهاااااا راست میگی...ما چرا اصلا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟؟:khelal dandoon:

MohaDeseh
06-19-2011, 00:12

یعنی ایییییول!!!! :jeddiiiii:
من کپ کردم!!!
وااای حالا اگه من بوودم...حاضر بودم صفر بشم ولی عذاب وجدان تقلب رو نچشم!!!

MohaDeseh
06-19-2011, 00:22

‏‏

و‏لى در کل بياييد بحث رو عوض كنيم ببريم يه سمت ديگه هر کى نظر خودشو بگه.به نظر خودم بريم سر بحث سينما..‏!!‏:fek konam:

سینما هم خوبه...من پایه ام:ehem:

MohaDeseh
06-19-2011, 00:25

این دیگه برمیگرده به احساسات لطیف و ظریف من!!!:hihi:

پوریا صبور
06-19-2011, 00:30
قبل از عو کردن بحث منم یه خاطره بگم!! فقط نزنیدا!!:khahesh:
من تا حالا تقلب نکردم!!
ولی تا دلتون بخواد رسوندم!!
یه روزز تو امتحان زبان که من اصلا نخونده بودم معلم دید من اعصابم خورده اومد جواب یه سوالو به من گفت ولی من انقد حول شدم جوابو ننوشتم ولی بازم قبول شدم!
سال دوم دبیرستان امتحان پایانی بود نمرم شد14
بدون تقلب:ohum:

David7
06-19-2011, 02:02

‏‏

بازیگر فقط علی صادقی...

خیلی باهاش حال میکنم...

:-shad

AlexDelpiero
06-19-2011, 11:32
خوب پس شما تعریفت از سوسول چیه؟؟
کسایی که دماغ عمل کرده باشن؟؟؟:hihi:
یک گزینش همینه !
کسایی که پاچه خوار باشند
کسایی که برای رسیدن به مقاصدشون بعضی کارا می کنند که در از شان یک مرده ! :nishkhand:

حالا شیرینی چی میدی؟؟؟
درخواستی ... :nishkhand:

عذاب وجدان میگیرم !!!!
بابت چی ؟!!!
حق کسی رو که نخوردی ... :nishkhand:

بازیگر فقط علی صادقی...
خارجی : جیم کری - جکی چان:nishkhand:
داخلی :پرویز پرستویی - نسرین مقانلو ! :nishkhand:
=========
امتحان امروز هم افتضاح بود ... افتضاح ! :nishkhand:

nobody11
06-19-2011, 11:55
1- با حال ترين اتفاقات دوره مدرسه و دانشگاه..تقلبه..
يه هفته پيش امتحان داشتم هيچي نخونده بودم تقلب نوشتم بردم سر جلسه امتحان ولي هيچ كدوم به دادم نرسيد..
منم نا مردي نكردم با مهارت جزومو تو كيفم دراوردم و..

2- خواننده خواننده ست ديگه.. مهم محتواي شعر و آهنگه..

3- بازيگر مهتاب كرامتي..

n_mamali
06-19-2011, 12:55
هوووووورااااااااااااااااا اااااااااااا...کارناممو گرفتممممممممممممممممممممم مممممم.......:yes:

مورینیو...
06-19-2011, 13:35
AlexDelpiero میگه:
[امتحان امروز هم افتضاح بود ... افتضاح ! ]

ان شاالله همه ی بروبچه های دربی ازامتحانات مدرسه و کنکور و امتحانات زندگی سربلند بیرون بیان.
اصلا مزه ی زندگی به همین استرس ها و تلاش و تحمل سختیه.
همیشه پیروز شدن شیرینی پیروزی را کم میکنه. برای همینه که گاهی شکست ها شیرین تراز پیروزیه چون غرورآدم را میشکند.
اگر زمین خوردین یاعلی بگین و بلند شین. و هرگزناامید نشین پیروزی نزدیکه.

با توکل به خدا انشاالله منمامسال میرم پی سرنوشتم چون امسال کنکور دارم برام دعا کنید.

MohaZalla
06-19-2011, 17:36
من در حالى بحث سینما رو پيش كشيدم که خودم زياد فيلم نميبينم!‏! مگه اينكه اون فيلم واقعا فيلم باشه. بازيگراى مورد علاقه من هم مل گيبسون ، رابرت دنيرو ، آل پاچينو و جان رنو هستن(ديگه كى موند؟‏!‏‏!‏‏!‏‏)‏ :nishkhand :

AlexDelpiero
06-19-2011, 19:57
هوووووورااااااااااااااااا اااااااااااا...کارناممو گرفتممممممممممممممممممممم مممممم.......:yes:
پسرم معدلت چند شد ؟!!! :nishkhand:

ان شاالله همه ی بروبچه های دربی ازامتحانات مدرسه و کنکور و امتحانات زندگی سربلند بیرون بیان.
اصلا مزه ی زندگی به همین استرس ها و تلاش و تحمل سختیه.
همیشه پیروز شدن شیرینی پیروزی را کم میکنه. برای همینه که گاهی شکست ها شیرین تراز پیروزیه چون غرورآدم را میشکند.
اگر زمین خوردین یاعلی بگین و بلند شین. و هرگزناامید نشین پیروزی نزدیکه.

با توکل به خدا انشاالله منمامسال میرم پی سرنوشتم چون امسال کنکور دارم برام دعا کنید.
بله جناب فيلسوف ! :nishkhand:
گاهي وقت ها خورشيد از سمت مشرق طلوع نمي كنه بلكه هميشه از سمت شرق طلوع مي كنه !
بعضي وقتا ما پيروز نمي شيم چون هيچوقت پيروز نميشيم پس اصلا شيرينيشو نچشيديم كه بگشم پيروزي هاي متوالي شيريني برد رو كم ميكنه ! :nishkhand:

من در حالى بحث سینما رو پيش كشيدم که خودم زياد فيلم نميبينم!‏! مگه اينكه اون فيلم واقعا فيلم باشه. بازيگراى مورد علاقه من هم مل گيبسون ، رابرت دنيرو ، آل پاچينو و جان رنو هستن(ديگه كى موند؟‏!‏‏!‏‏!‏‏)‏ :nishkhand:
فيلم بايد فيلم باشه ! هر چي باشه ولي كمدي باشه ! جكي چان يا جيم كري توش باشند ! يا رضا عطاران و مهران مديري كارگردانش باشند ! غير از اين ديگه نميشه فيلم اسمشو گذاشت ! :nishkhand:

MohaZalla
06-19-2011, 20:11
فيلم بايد فيلم باشه ! هر چي باشه ولي كمدي باشه ! جكي چان يا جيم كري توش باشند ! يا رضا عطاران و مهران مديري كارگردانش باشند ! غير از اين ديگه نميشه فيلم اسمشو گذاشت ! :nishkhand:[/QUOTE]

ایول ...معلومه تو هم مثل من عاشق طنزای مهران مدیری هستی اگه من اسم مهران مدیری رو نبردم به خاطر اینه که اون رو یه کارگردان طنز حرفه ای میدونم:yes:

AlexDelpiero
06-19-2011, 20:21
ایول ...معلومه تو هم مثل من عاشق طنزای مهران مدیری هستی اگه من اسم مهران مدیری رو نبردم به خاطر اینه که اون رو یه کارگردان طنز حرفه ای میدونم:yes:
البته طنزاي قديمي مهران مديري جالب نبودند ! مثل اون نقطه چين يا پاورچين ولي مرد هزار چهره 1 و 2 و گل سرسبدشون همين قهوه تلخ تركونده ! :love:

مورینیو...
06-19-2011, 20:32
فیلم فقط فیلم های پلیسی طنز چیه؟ فیلم هایی مثل عدالت , شرلوک هولمز , سریال فراراز زندان و ... که اوج هیجان و استرس را به مخاطب میدن ومخاطب را درفکرحل کردن معما و راه حل قرارمیدهند. مخاطب باید بادیدن فیلم جلوی تلویزین میخ کوب بشه.
فیلم های حادثه ای- ترسناک مثل مارهای آناکاندا وهیولای باستانی که از همون اول بسم الله با حادثه شروع میشن هم خوبند. چیزی که این فیلم هارو جذاب ترمیکنه دوبله ی خوب دوبلاژور های خوب و خوش صدای کشورمونه.

GOLL
06-19-2011, 20:43
فيلم فقط ارباب حلقه ها و گل2.
فيلم ايراني هم كه افتضاحه آخرين فيلم قشنگ ايراني افعي با بازي جمشيد هاشم پور بود...
قهوه تلخ هم كه فوف العاده اس...

AlexDelpiero
06-19-2011, 20:45
فیلم فقط فیلم های پلیسی طنز چیه؟ فیلم هایی مثل عدالت , شرلوک هولمز , سریال فراراز زندان و ... که اوج هیجان و استرس را به مخاطب میدن ومخاطب را درفکرحل کردن معما و راه حل قرارمیدهند. مخاطب باید بادیدن فیلم جلوی تلویزین میخ کوب بشه.
فیلم های حادثه ای- ترسناک مثل مارهای آناکاندا وهیولای باستانی که از همون اول بسم الله با حادثه شروع میشن هم خوبند. چیزی که این فیلم هارو جذاب ترمیکنه دوبله ی خوب دوبلاژور های خوب و خوش صدای کشورمونه.
ول كن بابا .... :nishkhand:
دو ساعت ميشيني فيلمو نگاه مي كني آخرش دختره به پسره ميگه اميدوارم خوشبخت بشيم ! :nishkhand:
لااقل اين دو ساعتو ميخندي و لذت ميبري و كمي از فاز اين دنيا:ogh: مياي بيرون !

پ . ن : انيميشن ها با دوبله ايراني خصوصا گروه البرز هم تأييد ميشه ! :nishkhand: مثل پاندا كونگ فو كار ! عصر يخبندان 1< 2 < 3 ! رئيس مزرعه 1 < 2 < 3و يه انيميشن هم بود چند وقت پيش نگاه كردم ولي اصلا اسمش يادم نيست ولي اونم خوب بود !

GOLL
06-19-2011, 20:49
پوريا رشته ات چيه؟؟

واي نگو گل 2 دوبله شده اش رو ميخوام هنوز پيدا نكردم !!
اصلا شماها همتون امتحان داشتين اينجا كه شلوغ تر هم شده!!؟:nishkhand:

مورینیو...
06-19-2011, 20:51
ول كن بابا .... :nishkhand:
دو ساعت ميشيني فيلمو نگاه مي كني آخرش دختره به پسره ميگه اميدوارم خوشبخت بشيم ! :nishkhand:
لااقل اين دو ساعتو ميخندي و لذت ميبري و كمي از فاز اين دنيا:ogh: مياي بيرون !

پ . ن : انيميشن ها با دوبله ايراني خصوصا گروه البرز هم تأييد ميشه ! :nishkhand: مثل پاندا كونگ فو كار ! عصر يخبندان 1< 2 < 3 ! رئيس مزرعه 1 < 2 < 3و يه انيميشن هم بود چند وقت پيش نگاه كردم ولي اصلا اسمش يادم نيست ولي اونم خوب بود !

من گفتم فیلم پلیسی و حادثه ای - ترسناک نگفتم درام که دختره بخواد به پسره از این حرفای مزخرف عاشقانه بزنه.
کجای فیلم هایی که من نام بردم داخلش ازدواج داشت البته غیر از فرار از زندان.

AlexDelpiero
06-19-2011, 20:51
اصلا شماها همتون امتحان داشتين اينجا كه شلوغ تر هم شده!!؟:nishkhand:
:nishkhand:
به اين ميگن تريپ درس خوندن ! كسي كه درس نميخونه فقط ميگه ميخونم !
ما هم امروز امتحان 4 واحدي داشتيم فردا هم 3 واحدي داريم ولي در خدمت شماييم ! :love:
البته فعلا خدانگهدار تا فردا عصر ! :bia baghalam:

مورینیو...
06-19-2011, 20:54
رشته ی من علوم تجربیه عاشق زیست شناسی و انواع جک و جونور و باکتری هستم. الانم پیش دانشگاهی ام. دوست دارم در دانشگاه هوشبری یا دام پزشکی بخونم.

GOLL
06-19-2011, 21:02
منم تجربي بودم اصلا از زيست خوشم نميومد ولي زيست پيش دلمو برد و عاشقش شدم ...
ولي چقدر دير فهميدم چون به جاي تجربي رياضي كنكور دادم النم رشته ام كامپيوتره كلا خيلي خشكه دلم واسه آزمايشگاه و سر كلاس زيست و ...خيلي تنگ شده تو اين رشته اي كه هستم هيچ علائمي از حياتي ديده نميشه در كل كسايي كه تجربي ميرن واقعا معناي زندگي رو خوب ميفهمن رشته كامليه
در ضمن اميدوارم موفق بشي
يكي از هم كلاسي هاي اون موقع هم خيلي به جنوورا علاقه داشت يه بار رفتيم موزه زل زده بود تو چشم يه غورباقه(از اين سبز چشم قرمزا!)ميگفت:: واي چه نازه ... آخرشم قبول شد فردوسي مشهد..

پوریا صبور
06-19-2011, 22:14
پوريا رشته ات چيه؟؟

من رشتم ریاضی هست از اول عاشق ریاضی بودم
از این که از چیزسی خوشم میاد که دیگران بدشون میاد واقعا لذت میبردم!!
ولی واقعا از زیستو پزشکی بدم میاد!! :ogh::ogh:
10 روز دیگه هم کنکور دارم بدون هیچ استرسی!! البته کل اطاقمو پر کتاب کردم که استرس بگیرم ولی جواب نمیده!!
نه اینکه مطمئنم جای خوب قبول میشم!! واسه این استرس ندارم که مطمئنم جای خوب قبول نمیشم..!:::::kl

feri71
06-19-2011, 22:50
پوریا جون هیچ نگران نباش مطمئن باش اگه از عید نوروز هم شروع کرده باشی به خوندن اونم فقط روزی پنج ساعت میتونی جای نسبتا خوبی قبول بشی :yes:
من خودم احمقانه ترین کاری که توی کنکور انجام دادم این بود که ریاضی رو همینجوری الکی سه چهار تا سوالو جواب دادم آخرش درصد ریاضیم یه طوری شد که روم نمیشه بگم :khandeeeee bahal:

MohaDeseh
06-19-2011, 23:49
[QUOTE=MohaZalla;40709]

بازیگر فقط علی صادقی...

خیلی باهاش حال میکنم...

:-shad

بهرام رادان-حامد بهداد-مهران مدیری-رامبد جوان-لیلا حاتمی و پانته آ بهرام:love:

MohaDeseh
06-19-2011, 23:52
یک گزینش همینه !
کسایی که پاچه خوار باشند
کسایی که برای رسیدن به مقاصدشون بعضی کارا می کنند که در از شان یک مرده ! :nishkhand:

هاااا؟؟!!!خوب دماغ عملیشو میگیم به محسن یگانه ما میخوره...ولی اون 2تااا؟؟!!!:ehe:

بابت چی ؟!!!
حق کسی رو که نخوردی ... :nishkhand:
عذاب وجدانه دیگه!!! میاد!!

خارجی : جیم کری - جکی چان:nishkhand:
داخلی :پرویز پرستویی - نسرین مقانلو ! :nishkhand:
با جیم کری و پرویز پرستوییش موافقم...بقیه نه!!

=========
امتحان امروز هم افتضاح بود ... افتضاح ! :nishkhand:

دسته گلت درد نکنه!!!خسته نباشی پسرم!!!:nishkhand:

MohaDeseh
06-19-2011, 23:55
فيلم بايد فيلم باشه ! هر چي باشه ولي كمدي باشه ! جكي چان يا جيم كري توش باشند ! يا رضا عطاران و مهران مديري كارگردانش باشند ! غير از اين ديگه نميشه فيلم اسمشو گذاشت ! :nishkhand:[/QUOTE]

جکی چان نه!! رامبد هم خوبه...!!:ehem: به جز جکی چانش باهات موافقم عجیییییب!

MohaDeseh
06-19-2011, 23:57
من در حالى بحث سینما رو پيش كشيدم که خودم زياد فيلم نميبينم!‏! مگه اينكه اون فيلم واقعا فيلم باشه. بازيگراى مورد علاقه من هم مل گيبسون ، رابرت دنيرو ، آل پاچينو و جان رنو هستن(ديگه كى موند؟‏!‏‏!‏‏!‏‏)‏ :nishkhand :

بحث رو پیش بکشین..من راش میندازم!!!
من خودم یه پا منتقد سینما و فیلمم!!!:ehem:

MohaZalla
06-20-2011, 00:25
بحث رو پیش بکشین..من راش میندازم!!!
من خودم یه پا منتقد سینما و فیلمم!!!:ehem:
:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl

alexandre dasilva
06-20-2011, 00:58
دوباره اومدم....
نمیدونم چرا هی بحثا میره اونجا که من دوست دارم.

نمیخوام بیام ولی شما نمیزارید.

منم میگم کیا رو دوس دارم:

بازیگر مرد: جانی دپ - آنتونیو باندراس - ویل اسمیت
زن: جسیکا آلبا
آسیا هم که معلومه جکی چان.
تو ایران هیچکی رو دوس ندارم ولی پرویز پرستویی رو قبول دارم.

فیلم سینمایی: شهر گناه

سریال: اسپارتاکوس

کارگردان: رابرت رودریگز - keenen ivory wayans

نویسنده : terry rossio - ted elliott

مورینیو...
06-20-2011, 08:08
ولي چقدر دير فهميدم چون به جاي تجربي رياضي كنكور دادم النم رشته ام كامپيوتره كلا خيلي خشكه دلم واسه آزمايشگاه و سر كلاس زيست و ...خيلي تنگ شده تو اين رشته اي كه هستم هيچ علائمي از حياتي ديده نميشه در كل كسايي كه تجربي ميرن واقعا معناي زندگي رو خوب ميفهمن رشته كامليه
در ضمن اميدوارم موفق بشي
يكي از هم كلاسي هاي اون موقع هم خيلي به جنوورا علاقه داشت يه بار رفتيم موزه زل زده بود تو چشم يه غورباقه(از اين سبز چشم قرمزا!)ميگفت:: واي چه نازه ... آخرشم قبول شد فردوسي مشهد..

ان شاالله توهمین رشته ای که هستی موفق بشی دنیای پزشکی پیشرفت خودشو مدیون همین کامپیوتره که تو داری دراین رشته ادامه تحصیل میدی.
کامپیوترهم برای خودش دنیای شیرینی داره مدارهای ic و پل های الکترونیکی مین و ... .
ادامه تحصیل درهمین رشته بده اگه همدلت برای دنیای جانوران وگیاهان تنگ شده میتونی کتاب های متفرقه بخونی. موفق باشی.

مورینیو...
06-20-2011, 08:14
10 روز دیگه هم کنکور دارم بدون هیچ استرسی!! البته کل اطاقمو پر کتاب کردم که استرس بگیرم ولی جواب نمیده!!
نه اینکه مطمئنم جای خوب قبول میشم!! واسه این استرس ندارم که مطمئنم جای خوب قبول نمیشم..!:::::kl

خودریاضی حالمو بهم میزنه فکرشو بکن آدم زیست وول کنه باکتری ها و گیاهان و قارچ ها و جانوران رو ول کنه بره ریاضی بخونه.
من فقط از ریاضی هندسه و آمارم خوبه بقیه ی جاهاش مثل معادلات چند مجهولی و ماتریس و مجانب و... افتضاحم.::book

مورینیو...
06-20-2011, 08:17
دوباره اومدم....

نویسنده : Terry rossio - ted elliott

ای خلاف سریال اسپارتاکوس که پر ...... هست. البته منم تا قسمت 13 رو دیدم ولی از وقتی که فرار کرد رو ندیدم. بقیه ی قسمتها اومد؟

AlexDelpiero
06-20-2011, 10:23
من گفتم فیلم پلیسی و حادثه ای - ترسناک نگفتم درام که دختره بخواد به پسره از این حرفای مزخرف عاشقانه بزنه.
کجای فیلم هایی که من نام بردم داخلش ازدواج داشت البته غیر از فرار از زندان.
هر فیلیم آخرش یه همچین چیزی داره ! :nishkhand:

خوشم میاد تفاهم داریم !
منتظر باش امروز فردا بیام خواستگاریت ! :love:

درس مورد علاقه دبیرستان : ریاضی ... نخونده امتحانارو بالای 17 ردیف می کردیم .. ولی فیزیکش چرت بود ... :ogh:
زیست هم حال بهم زنه .. کلا درسای تشریحی و بخون بخون حال بهم زنند ! :nishkhand:

من خودم احمقانه ترین کاری که توی کنکور انجام دادم این بود که ریاضی رو همینجوری الکی سه چهار تا سوالو جواب دادم آخرش درصد ریاضیم یه طوری شد که روم نمیشه بگم :khandeeeee bahal:
خوبه لااقل یه بهونه داری ... :ehe:

جکی چان نه!! رامبد هم خوبه...!!:ehem: به جز جکی چانش باهات موافقم عجیییییب!
یحتمل منظرت رامبو بوده ! :soal:
هیشکی جکی چان نمیشه ... حرکات رزمیش با مایه طنز ... خیلی حال میکنم باهاش ...

دسته گلت درد نکنه!!!خسته نباشی پسرم!!!:nishkhand:
تازه امروز هم امتحان دوم به ملکوت اعلی پیوست ! :sooot:

دوباره اومدم....

اولا چرا نمیخوای بیای :
بیا تا پاگیرت کنیم ! :bia baghalam:
اتفافا چند وقت پیش یه فیلم از جسیکا آلبا دیدم ... ولی کلا با این مدل فیلما حال نمی کنم !
اما معلومه در مورد جکی چان و پرویز پرستویی تفاهم داریم !
گزینه بعد از پویا هم مشخص شد ! :nishkhand:
اسپارتاکوس هم مذخرفه ... هم اکشن هم غیر اخلاقی که میشه قوز بالا قوز ... :gahhr:

خودریاضی حالمو بهم میزنه فکرشو بکن آدم زیست وول کنه باکتری ها و گیاهان و قارچ ها و جانوران رو ول کنه بره ریاضی بخونه.
من فقط از ریاضی هندسه و آمارم خوبه بقیه ی جاهاش مثل معادلات چند مجهولی و ماتریس و مجانب و... افتضاحم.::book
آدم بره دنبال جک و جونور بگرده وقتی همه اجسام دور و ورت ریاضی حی و حاضر هستند ؟!!! :love:

MohaDeseh
06-20-2011, 10:27
:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl

آخییییییی....چرا خجالت؟؟:ehem:

MohaDeseh
06-20-2011, 10:29
دوباره اومدم....

نویسنده : Terry rossio - ted elliott

چرا همه انقدر جکی چان رو دوس دارن؟؟
ااااا....منم جسیکا آلبا رو دوس داشتم یادم رفت بنویسم!

MohaDeseh
06-20-2011, 10:33

وااااای من تحت هییییییییییییییییچ شرایطی حاضر به خوندن زیست و باکتری و قارچ و اییینا نیستم...وووی تصورشم اذیتم میکنه!!!
کلا نمیتونم درک کنم بچه های تجربی چه جوری زیست میخونن
عوضش جونم واسه ریاضی درمیره...
ماتریس که آسونه!
خووووبه که!
کلا

MohaDeseh
06-20-2011, 10:36
[B]یحتمل منظرت رامبو بوده ! :soal:
هیشکی جکی چان نمیشه ... حرکات رزمیش با مایه طنز ... خیلی حال میکنم باهاش ...

نه بابا...رامبد جوان رو میگم!:nishkhand:

تازه امروز هم امتحان دوم به ملکوت اعلی پیوست ! :sooot:

:khandeeeee bahal: بازم دست گلت درد نکنه پسرم!! کلا بهت افتخار میکنم:nishkhand::nishkhand::nishkhand:

آدم بره دنبال جک و جونور بگرده وقتی همه اجسام دور و ورت ریاضی حی و حاضر هستند ؟!!! :love:

ایول...دقییییقا!!:ehem:

n_mamali
06-20-2011, 11:53
بازیگر فقط امیر حیایی:ehem:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

مورینیو...
06-20-2011, 12:25
وااااای من تحت هییییییییییییییییچ شرایطی حاضر به خوندن زیست و باکتری و قارچ و اییینا نیستم...وووی تصورشم اذیتم میکنه!!!
ماتریس که آسونه!
خووووبه که!
کلا

ریاضی هر کاری کنه به پای زیست نمیرسه هنوز علم ریاضی با اون گستردگی خودش نتونست یه نمو دار برای یک نمونه ی زیست شناسی مثلا جمعیت آهو های آمریکای شمالی رسم کنه اونم به خاطر اینه که همین جمیعیت به ظاهر ساده باید تنوع غذایی آن ها و گروه خونی آن ها و ژنتیک آن ها و زایش آن ها و رفتارشناسی آن ها و ... را دریک نمودار لحاظ کنه که نمی تونه. به همین سادگی ریاضی درمقابل علم استثناعات که ز یست شناسی باشه زانو زده. در حال حاضر رکورد زده و دو نمودار ارائه داده به نام نمودار نمایی و نمودار لجستیک که هردو تاش ناقص اند.
lay_;;

alexandre dasilva
06-20-2011, 14:10
ای خلاف سریال اسپارتاکوس که پر ...... هست. البته منم تا قسمت 13 رو دیدم ولی از وقتی که فرار کرد رو ندیدم. بقیه ی قسمتها اومد؟

خب باشه ولی خدایی چه فیلمی اندازه این صحنه اکشن داره؟
همون قسمت 13 فصل اول تموم میشه و اندی ویتفیلد بازیگر نقش اسپارتاکوس سرطان میگیره و واسه همین فعلا نمیتونستن ادامه اش رو بسازن اما دیدن زیادی طول کشید یه فصل 6 قسمتی ساختن قصه اش مال قبل از اومدن اسپارتاکوس بود. خود اونم توش نبود.
جدیدا میگن اندی تونسته با سرطانش مقابله کنه و حالش خوب شده و کم کم دیگه میخوان فصل بعد رو بسازن.

David7
06-20-2011, 14:19

چنتا آوردی؟؟؟

راستشو بگو...

ps:-

MohaDeseh
06-20-2011, 14:43
بازیگر فقط امیر حیایی:ehem:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

منظورت امین بود دیگه؟؟؟

پوریا صبور
06-20-2011, 14:54
منظورت امین بود دیگه؟؟؟

به کارشون دخالت نکن:eyyyyy:
خوب با امیرشون کار دارهbinam

David7
06-20-2011, 14:57
درخواستی ... :nishkhand:

کارت شارژ ایرانسل خوبه.!؟binam

MohaDeseh
06-20-2011, 15:04
به کارشون دخالت نکن:eyyyyy:
خوب با امیرشون کار دارهbinam

آخه مگه امیر داریم ما؟؟!!:ehe:
من میدونم...منظورش امین بود!!!:nishkhand::nishkhand:

پوریا صبور
06-20-2011, 15:13
آخه مگه امیر داریم ما؟؟!!:ehe:
من میدونم...منظورش امین بود!!!:nishkhand::nishkhand:

شما رشتتون ریاضی هست!!!؟؟
:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl

خودم میدونم امیر نداریم تیکه بود
:gijjj:

David7
06-20-2011, 15:47
بهتره از بحث شیرین سینما بریم بیرون...

:ghelyon:

Los Anseleig
06-20-2011, 17:00

سلام داداش برنامه امتحانتتو که دیدم مطمئن شدم پیام نوری هستی.چه رشته ای میخونی؟

Los Anseleig
06-20-2011, 17:21
بابا ایول.
موقعیت باشه تقلبی نکنم محاله
میانترم داشتیم نشستم پیش 1خانم معلم،سر جلسه نوشتم چندتاشو شک داشتم ایینقدر فامیلشو صدا زدم تا بم رسوند،بعش بم گفت آقای موسوی چکارم کردی تو کل عمرم تقلبی نکرده بودم که تقلبیم کردم.
1بارم به مراقب گفتم برگه چرک نویسمو بده به پشت سریم،1خانم معلم دیگه بود.
همه واسه تقلبی میشینن پیشم.حال میده در حد المپیک

Los Anseleig
06-20-2011, 17:30
در ضمن اميدوارم موفق بشي

گفتی آزمایشگاه زیست.خدایی راست میگی وقت حرکت پروتوزئرها(تک سلولیها)رو زیر میکروسکوپ میبینی وای چه لذتی داره اصلا وصف نمیشه.همش زیباییه

Los Anseleig
06-20-2011, 17:34
دوباره اومدم....

شیطون سریال اسپارتاکوس؟:hehee:
من هم سری خاک و شن هم سری خدای آرنا رو دیدم.سری جدیدش اومد؟یا دیگه تمومه؟

Los Anseleig
06-20-2011, 17:40
ماتریس که آسونه!
خووووبه که!
کلا

خیلیم دلت بخواد نمیدونی چقدر درس شیرینی هست
نمیدونی وقتی کرم خاکی رو دستت حرکت میکنه چقدر لذت بخشه
باکتری و قارچ و ویروس....هر کدومشون یک کتاب جداست باید پاسش کنیم.

Los Anseleig
06-20-2011, 17:57
بچه ها نمیدونید بعد چند ماه درستو حسابی اومدم سایتو بگرم هنوز که هنوز گیر همین قسمتم

مورینیو...
06-20-2011, 18:01

دمت گرم معلومه که عاشق جکوجونور و باکتری و قارچی. درضمن خوب جواب ریاضی ها رو دادی.

مورینیو...
06-20-2011, 18:23
کاربرای خوب و گل می خوام یه مسابقه ی به نام ذهن برتربذارم که دارای هفت مرحله هست.
تو هرمرحله ازتون یه معما می پرسم هرکی تونست جواب بده میره مرحله ی بعدی. هرچی به مراحل بالاتر میرین معما ها سخت تر میشن. برخی از معما ها در مراحل بالاتر تخصصی اند که در این معما ها درکنار سوال راهنمایی هم قرار میدم. کسایی که به فینال برسند دارای هوش بالایی اند و درنهایت برنده ی ما با حل معمایی برنده میشه که از هر 100 نفر دو نفر میتونن به آن جواب بدن. اگر احیانا کاربری جواب معما رو میدونه به من توهمین بخش اطلاع میده تا من براش یه معمای دیگه درعوضش قرار بدم.
فقط من دو تا شرط دارم
1/تقلب نکنین و جواب معماهارو از طریق پیام خصوصی به هم نرسونین. چون بااین شناختی که من از شما دارم از شما بعید نیست. البته منم اهل تقلبم ولی دراین جورموارد تقلب نمی کنم چون تقلب کردن دراینجا یعنی گول زدن خودم. جوابارو هم توگوگل سرچ نکنین.
2/نیاین نگین جواب این معما رو میدونم یکی دیگه درعوضش بگو درصورتی که نمی تونین حلش کنین.
با این حال من به همه ی سرورانم مثل دو تا چشمم اعتماد دارم.
اگه دوست دارین شروع کنیم در همین بخش بگین تا دفعه ی بعدی که اومدم اولین معما رو قراربدم.
مزیتش اینه که شما پی میبرین چقدر باهوش هستید. البته بی شوخی تا اونجایی که من می شناسمتون آدمای زبل و زرنگی هستین. هرکی هم نتونست به مراحل بعد بره چیزی از هوش و بزرگیش کم نمیشه. همتون برای دیگران قابل احترامین.
هرگونه سوالی هست درهمین بخش بگین. تا رفع ابهام کنم.
سوالات در همین بخش قرار میگیره و جواب ها رو ازطریق پیام خصوصی بهم بفرستین تا من براتون تایید کنم که درسته یا نه. من معمولا در روز یه بار صبح و یک بار عصر به سایت سر میزنم.

David7
06-20-2011, 18:28
بابا ایول.
میانترم داشتیم نشستم پیش 1خانم معلم،سر جلسه نوشتم چندتاشو شک داشتم ایینقدر فامیلشو صدا زدم تا بم رسوند،بعش بم گفت آقای موسوی چکارم کردی تو کل عمرم تقلبی نکرده بودم که تقلبیم کردم.

پس تو هم حسابی مزه ی شیرین تقلبی رو چشیدی...

خیلی حال میده...

باید از دخترا تقلبی کنی خوب میخونن...::book

David7
06-20-2011, 18:34
کاربرای خوب و گل می خوام یه مسابقه ی به نام ذهن برتربذارم که دارای هفت مرحله هست.
تو هرمرحله ازتون یه معما می پرسم هرکی تونست جواب بده میره مرحله ی بعدی. هرچی به مراحل بالاتر میرین معما ها سخت تر میشن. برخی از معما ها در مراحل بالاتر تخصصی اند که در این معما ها درکنار سوال راهنمایی هم قرار میدم. کسایی که به فینال برسند دارای هوش بالایی اند و درنهایت برنده ی ما با حل معمایی برنده میشه که از هر 100 نفر دو نفر میتونن به آن جواب بدن. اگر احیانا کاربری جواب معما رو میدونه به من توهمین بخش اطلاع میده تا من براش یه معمای دیگه درعوضش قرار بدم.
فقط من دو تا شرط دارم
1/تقلب نکنین و جواب معماهارو از طریق پیام خصوصی به هم نرسونین. چون بااین شناختی که من از شما دارم از شما بعید نیست. البته منم اهل تقلبم ولی دراین جورموارد تقلب نمی کنم چون تقلب کردن دراینجا یعنی گول زدن خودم. جوابارو هم توگوگل سرچ نکنین.
2/نیاین نگین جواب این معما رو میدونم یکی دیگه درعوضش بگو درصورتی که نمی تونین حلش کنین.
با این حال من به همه ی سرورانم مثل دو تا چشمم اعتماد دارم.
اگه دوست دارین شروع کنیم در همین بخش بگین تا دفعه ی بعدی که اومدم اولین معما رو قراربدم.
مزیتش اینه که شما پی میبرین چقدر باهوش هستید. البته بی شوخی تا اونجایی که من می شناسمتون آدمای زبل و زرنگی هستین. هرکی هم نتونست به مراحل بعد بره چیزی از هوش و بزرگیش کم نمیشه. همتون برای دیگران قابل احترامین.
هرگونه سوالی هست درهمین بخش بگین. تا رفع ابهام کنم.
سوالات در همین بخش قرار میگیره و جواب ها رو ازطریق پیام خصوصی بهم بفرستین تا من براتون تایید کنم که درسته یا نه. من معمولا در روز یه بار صبح و یک بار عصر به سایت سر میزنم.

من که میدونم هوشم زیاد نیست...

ولی به هر حال خالی از لطف نیست و ضرر هم نداره...

شروع کن جانم...:-kal

مورینیو...
06-20-2011, 19:12
من که میدونم هوشم زیاد نیست...

ولی به هر حال خالی از لطف نیست و ضرر هم نداره...

شروع کن جانم...:-kal

اگه وارد بشی میبینی هوشت خوبه.
فردا اولین معما رو قرار میدم.

AlexDelpiero
06-20-2011, 19:44
کارت شارژ ایرانسل خوبه.!؟binam
من اين درسو پاس كنم اونم به روي چشم ! :nishkhand:

بچه ها نمیدونید بعد چند ماه درستو حسابی اومدم سایتو بگرم هنوز که هنوز گیر همین قسمتم

خوش اومدي داداش !:love:
ايشالله موندگار بشي دور هم باشيم !

دمت گرم معلومه که عاشق جکوجونور و باکتری و قارچی. درضمن خوب جواب ریاضی ها رو دادی.
ما كه جوابي نديديم ! :nishkhand:

البته اگه پايه باشن ...
ما كه تا حالا به تورمون نخورده ! :nishkhand:

MohaZalla
06-20-2011, 20:00
ماتریس که آسونه!
خووووبه که!
کلا

خوب حالا شما که خدای نکرده! جونت واسه ریاضی در میاد بگو ببینم دو دو تا چند تا میشه عزیزم...!!!!:nishkhand::nishkhand::nishkhand: :nishkhand::nishkhand:

alexandre dasilva
06-20-2011, 21:18
شیطون سریال اسپارتاکوس؟:hehee:
من هم سری خاک و شن هم سری خدای آرنا رو دیدم.سری جدیدش اومد؟یا دیگه تمومه؟

نه، همون دو سری اومده.
احتمالا سری بعدیش هم به زودی میاد.

در ضمن: خون و شن....

هی...............

ببین نبود فوتبال مارو به چه روزی انداخته....
چقدر از تعطیلات بین لیگ ها بدم میاد.
یادش بخیر....
پای تلویزیون مینشستیم و فوتبال میدیدیم.
جام جهانی 3 سال دیگس....
یورو سال دیگس...
لیگها هم که 3 ماه دیگه کارشون رو شروع میکنن.
آدم از بی فوتبالی پیر میشه.

Los Anseleig
06-20-2011, 22:22
ریاضی هر کاری کنه به پای زیست نمیرسه هنوز علم ریاضی با اون گستردگی خودش نتونست یه نمو دار برای یک نمونه ی زیست شناسی مثلا جمعیت آهو های آمریکای شمالی رسم کنه اونم به خاطر اینه که همین جمیعیت به ظاهر ساده باید تنوع غذایی آن ها و گروه خونی آن ها و ژنتیک آن ها و زایش آن ها و رفتارشناسی آن ها و ... را دریک نمودار لحاظ کنه که نمی تونه. به همین سادگی ریاضی درمقابل علم استثناعات که ز یست شناسی باشه زانو زده. در حال حاضر رکورد زده و دو نمودار ارائه داده به نام نمودار نمایی و نمودار لجستیک که هردو تاش ناقص اند.
lay_;;
نشون دادی خوب زیست پیش رو خوندی،آفرین همینه آینده بر پایه ی زیست استواره:hehee:

David7
06-20-2011, 22:44
البته اگه پايه باشن ...
ما كه تا حالا به تورمون نخورده ! :nishkhand:

میخوره بد میبینی که چه حالی میده...:ghelyon:

GOLL
06-20-2011, 22:47
ان شاالله توهمین رشته ای که هستی موفق بشی دنیای پزشکی پیشرفت خودشو مدیون همین کامپیوتره که تو داری دراین رشته ادامه تحصیل میدی.
کامپیوترهم برای خودش دنیای شیرینی داره مدارهای ic و پل های الکترونیکی مین و ... .
ادامه تحصیل درهمین رشته بده اگه همدلت برای دنیای جانوران وگیاهان تنگ شده میتونی کتاب های متفرقه بخونی. موفق باشی.
مرسي!!تو اين رشته كه هستم همه چيش مجازيه!!ولي اواليش خيلي باحال بود ولي خودت كه ميدوني زيست ودنياي طبيعت يه چيز ديگه اس تصميم رو گرفتم كه ايشالا سال ديگه برم يه رشته ي ديگه ولي آزاد ....البته من برنامه هام صد سال طول ميكشه تا اجرايي بشن!! الن هم از هر موقعيتيم استفاده ميكنم و لذت ميبرم از زيبايي هاي زيستي شده مستند ببينم..
آخرش يه راهي بين كامپيوترو زيست واسه خودم پيدا ميكنم

منم هندسه ام خوبه تو كنكور همه ي سوالات هندسه رو درست زدم:yes:

گفتی آزمایشگاه زیست.خدایی راست میگی وقت حرکت پروتوزئرها(تک سلولیها)رو زیر میکروسکوپ میبینی وای چه لذتی داره اصلا وصف نمیشه.همش زیباییه
ميكروسكوپ نشون ميده يه سلول يه دنيايي بوده كه ما ازش بيخبر بوديم!!آخي تلسكوپ ...
وقتي اولين بار كره ماه رو ديدم پنجم دبستان بودم ولي هنوز تازه اس برام فوق العاده س ،گودي هاي رو ماه كه بر اثر اثابت اجرام آسمانيه و سطح آهكي اش ظاهرشه ولي انگار ماه يه حس عجيب و جديدي به آدم ميده واقعا آدمو به اين فكر ميبره كه چرا به دنيا اوديم؟؟خب حتما به يه دردي ميخورديم!!؟نه!!
زحل كه ديگه وصفنشدنيه ...
كلا عاشق چيزي ام كه منو و دنيامو عوض كنه!!

واي راستي اگه كسي ميتونه بهم كمك كنه دنبال موضوع هستم كه باهاش يه سايت درست كنم !ولي اصلا نميدونم چي باشه؟؟نصف نمره پايانيه يكي از درسهامون همينه....
ممنون...

GOLL
06-20-2011, 22:53
آره !!خوب خونده !!آينده كه خوبه همين الان هم بر پايه ي زيسته دادش******
زيست پيش 2 قشنگ تره
روانشناسي حيوانات او غازه و ازكله ....

MohaZalla
06-20-2011, 22:58
نه، همون دو سری اومده.
احتمالا سری بعدیش هم به زودی میاد.

در ضمن: خون و شن....

هی...............

ببین نبود فوتبال مارو به چه روزی انداخته....
چقدر از تعطیلات بین لیگ ها بدم میاد.
یادش بخیر....
پای تلویزیون مینشستیم و فوتبال میدیدیم.
جام جهانی 3 سال دیگس....
یورو سال دیگس...
لیگها هم که 3 ماه دیگه کارشون رو شروع میکنن.
آدم از بی فوتبالی پیر میشه.

میگن هر چیزی یه زینتی داره ، زینت تلویزیون ایران هم فوتباله مخصوصا از نوع اروپاییش ، مخصوصا الان که تلویزیون تو بحران بی برنامگیه..!!!

پوریا صبور
06-20-2011, 23:23

شما هم برید دکتر شید!!!
نقدر از این دکترا داریم دارن پزشک خانواده درست میکنن!!
فکر کنم چند وقت دیگه هر خانواده یه دکتر داشته باشه!!
انقدر ما تو ایران دکتر داریم که دارن صادر میکنن!!
اون چیزی که بهش نیاز دارن مهندسه!
تو مهندس صنایع شو همیشه کار داری!
اقتصاد بدون کارخونه نمیچرخه! کارخونه بدونه مهندس!!
یه سوال ریاضی بیشتر به زیست نیاز داره یا زیست به ریاضی!؟!؟

lay_;;

الان با این حساب حرف شما درسته و ریاضی زانو زده!!:mage mishe:

آقا پوریا!!
ما نیازی به چرتو پرتای شما نداریم ولی شما اگه نیازی ندارید خودتون نمودار بسازید!!binam
mas:-

GOLL
06-20-2011, 23:56
آقا همه شيريني مهمون من ...............
اولين امتحان قبول شدم:yes:باورم نميشه خيلي سخت داده بود....

MohaZalla
06-21-2011, 00:06

بابا اینجا تو دربی همه تو امتحاناشون قبول میشن ، همه قول شیرینی میدن آخرشم هیچ بخاری از هیچ کدومشون در نمیاد..!!!!!!
:ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe:

GOLL
06-21-2011, 00:07
شما هم برید دکتر شید!!!

آقا پوریا!!
ما نیازی به چرتو پرتای شما نداریم ولی شما اگه نیازی ندارید خودتون نمودار بسازید!!binam

اي بابا اين حرفها نداريم ...
رياضي پايه ي همه ي علومه
ولي زيست و اين جرو درسها نمونه تاكسيدرمي شده ي علوم طبيعيه كه حس دارن ...
واقعا غير قابل توصيفه...... كه توجيه بشي سخته
ولي تا حالا به همين ماهي كه هر شب ميبيني زوم كردي ؟؟!!
يا به يه سلول از پوستت تئجه كردي؟؟!!
يه تك سلولي زير ميكوسكوپ يه دنياييه كه جاش نميشه دركش كني؟؟!!
همه ي اين دكترها هم از خود گذشتگي دارن كه ترسشونو زير پا ميزارن و به چه كارايي كه دست نميزنن تا يه آدمو نجات بدن...فك ميكني از زوط اول پوست كلفت بودن؟نه!روز اول دانشجوييشون نصفشون غش كردن..مثل ماها كه جديد بريم..
رياضي هم خوبه و جذاب ما كه حرفي نداريم اما بحث ما سر زيبايي هايه كه همه جا نيست سر احساسهايي كه كه مارو به خدا نزديكتر ميكنه عزيز...
پيشنهاد ميكنم يه كم بيشتر به دنياي اطرافت دقت كن نه تنها شما آقا پوريا بلكه همه كسايي كه تجربي نبود...

GOLL
06-21-2011, 00:15
بابا اینجا تو دربی همه تو امتحاناشون قبول میشن ، همه قول شیرینی میدن آخرشم هیچ بخاری از هیچ کدومشون در نمیاد..!!!!!!
:ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe:
:nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishk hand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand:: nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand:
خب من ميدم

قابلي نداشت....
نوش جان...

MohaZalla
06-21-2011, 00:23
:nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishk hand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand:: nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand:
خب من ميدم

قابلي نداشت....
نوش جان...

:narahat::narahat::narahat::narahat::narahat::nara hat::narahat::narahat::narahat::narahat::narahat:: narahat::narahat::narahat::narahat::narahat::narah at::narahat:

پوریا صبور
06-21-2011, 00:26
رياضي هم خوبه و جذاب ما كه حرفي نداريم اما بحث ما سر زيبايي هايه كه همه جا نيست سر احساسهايي كه كه مارو به خدا نزديكتر ميكنه عزيز...
پيشنهاد ميكنم يه كم بيشتر به دنياي اطرافت دقت كن نه تنها شما آقا پوريا بلكه همه كسايي كه تجربي نبود...

اینو گفتی یاد یه شعر از حسین پناهی افتادم!!
همون بازیگر دو سریال آژانس دوستی!!

خدا تو جوونه انجیره..
خدا تو چشم پروانست وقتی از روزن پیله اولین نگاشو به جهان میندازه..
بام ذهن آدمی حیات خانه خداست..

پس با این شعر میفهمیم هرچی به مرتبه بالا تری از علم برسیم! هر علمی!! به بام ذهنمون نزدیکتر شدیم!

David7
06-21-2011, 00:59

باید یه شیرینی بدی که به همه بسازه...:ghelyon:

alexandre dasilva
06-21-2011, 01:38

مهدی این چی میگه؟

میخواد شیرینی بده؟

تو خودت میدونی که من اصلا اهل شیرینی گرفتن نیستم....!!!!!!!
فقط چون داره اصرار میکنه میخوام دلشو نشکونم.....

داداش بگو چی میخوای بدی آدرسم رو واست پیام خصوصی کنم.

مورینیو...
06-21-2011, 06:43
شما هم برید دکتر شید!!!

آقا پوریا!!

بهتره قبل از توهین به دیگران یکم واقعبین باشیم ودرمورد مسئله ای که هیچ اطلاعاتی درموردش نداریم و مغزمون ازش تهی هست اظهارنظرنکنیم و بجای اظهار نظر یه تحقیق کوچک کنیم.

مورینیو...
06-21-2011, 06:49
خوب شروع می کنیم.
معمای اول// جهانگردی توسط یک قبیله ی وحشی به دام می افتد اما به او اجازه داده می شود قبل از مرگش یک حرف بزند بااین شرط که اگر حرفش درست بود اورا درروغن بسوزانند واگر غلط بود اورا باتیری زهر آگین هدف قرار دهند جهانگرد باهوش بعد از مدت کوتاهی تفکر حرفی زد که موجب آزادی او شد. به نظر شما اوچه گفت؟

MohaDeseh
06-21-2011, 13:31
شما رشتتون ریاضی هست!!!؟؟
:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl:::::kl

خودم میدونم امیر نداریم تیکه بود
:gijjj:

بله...رشتم ریاضیه...
منم جواب تیکه رو دادم دیگه!lol:-

MohaDeseh
06-21-2011, 13:42
بابا ایول.

اتفاقا من یه خاطره تعریث کنم مطمئنم جمیع دوستان کف میکنن!!
همین امسال سر امتحان هندسه اثبات قضیه تالس رو نخونده بودم...ولی 2 نمره ازش اومده بود...وسط امتحان دیدم این اومده و خواستم خودم اثباتش کنم...چک نویسمو از تو کیفم در اووردم...
به طور اتفاقی یادم افتاد تو همون چک نویس واسه تمرین امتحان قبلی اثبات تالس رو داشتم...یکی از دوستام هم 2 ساعت نشست برام نوشت..خیلی طولانی بود...2 صفحه میشد...تقلب ذوستم هم به دستم رسید ولی من با دقایقی تفکر...با قاطعیت تمام اون سوالو سفید تحویل دادم و کمترین نمره ی طول عمرمو گرفتم!!!:ehem:

MohaDeseh
06-21-2011, 13:45

ایییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییی....
یعنی فکر کن ماتریس و مثلثات و لگاریتم رو ول کنی بشینی ساختمان بدن کرم خاکی بخوونی...
اه حالم بد شد..!

MohaDeseh
06-21-2011, 13:47
خوب حالا شما که خدای نکرده! جونت واسه ریاضی در میاد بگو ببینم دو دو تا چند تا میشه عزیزم...!!!!:nishkhand::nishkhand::nishkhand: :nishkhand::nishkhand:

از این سوالهای مبتدی نپرسین لطفا!!!lol:-

Los Anseleig
06-21-2011, 16:55
یعنی فکر کن ماتریس و مثلثات و لگاریتم رو ول کنی بشینی ساختمان بدن کرم خاکی بخوونی...
اه حالم بد شد..!
اینا رو حس نکردی قضاوت نکن.من هم ریاضیو هم زیستو خوندم،انصافا زیست خیلی شیرینتره به قول دوستمون دارای حیات هست.نمیدونی وقتی موجودیو تشریح میکنی وقتی قلبشو میبینی داره میزنه چقدر قشنگه

Los Anseleig
06-21-2011, 16:59
آره.چندتا مارو مارمولکو سوسک....تو الکل دارم.چند هفته پیشم سمور داشتم،جفت نداشت افسرده شد دلم به حالش سوخت آزادش کردم

MohaDeseh
06-21-2011, 18:06
پس تو هم حسابی مزه ی شیرین تقلبی رو چشیدی...

خیلی حال میده...

آخییییی! ما هم گذاشتیم شماها از ما تقلب کنینchomagh

مورینیو...
06-21-2011, 18:07
minooreali و Los Anseleig
جواب معما رو درست دادند. بهتون تبریک میگم.

پوریا صبور جهانگرد یا باید حرف می زند و یا باید فاتحه ی خودشو می خوند. یه کم بیشتر فکر کن.

مورینیو...
06-21-2011, 18:09
آره.چندتا مارو مارمولکو سوسک....تو الکل دارم.چند هفته پیشم سمور داشتم،جفت نداشت افسرده شد دلم به حالش سوخت آزادش کردم

من تو کار حشره ام. انصافا سوسک ها خیلی قوی اند. سریکی شون رو کندم تا یه هفته زنده موند.

MohaDeseh
06-21-2011, 18:12
اینا رو حس نکردی قضاوت نکن.من هم ریاضیو هم زیستو خوندم،انصافا زیست خیلی شیرینتره به قول دوستمون دارای حیات هست.نمیدونی وقتی موجودیو تشریح میکنی وقتی قلبشو میبینی داره میزنه چقدر قشنگه

ببین پسرم...!
هرکی یه سلیقه و یه سری علایق داره...نه شما میتونی به من که علاقه ای به زیست نداره ثابت کنی زیست شیرینه...نه من میتونم به شما بقبولونم که ریاضی بهتر و واقعی تر از زیسته

مورینیو...
06-21-2011, 18:18
اه حالم بد شد..!

حالا من نمی خوام ادای روحانیان رو دربیارم و مطلب دینی بگم ولی گفتن این بد نیست.
خواندن سه علم در اسلام توصیه شده
1/ نجوم ( که شاخه هایی از علم فیزیک را دربر می گیرد و بچه های رشته ی ریاضی - فیزیک با فیزیک آشنایی کامل دارند)
2/ زیست شناسی ( درس مورد علاقه ی بچه های تجربی)
3/ فلسفه و منطق ( درس وحشتناک علوم انسانی ها)

نظر شخصی: در بین این سه علم خواندن دقیق زیست شناسی هم آسانتره چون مثل علم نجوم نیاز به پیشرفته ترین وسایل را ندارد هم با خواندن آن و تفکر در آن به قدرت و عظمت وجودی خداوند بهتر می تونیم پی ببریم.
تا حالا می دونستین تو مغزتون بیش از سه میلیارد نورون عصبی وجود داره؟ این عجیب نیست؟

Los Anseleig
06-21-2011, 18:21
اتفاقا ما دختر پسر باهم تقلبی میکنیم،تازه بیشار به دخترا تقلبی میدیم تا ازشون بگیریم

MohaDeseh
06-21-2011, 18:24
اتفاقا ما دختر پسر باهم تقلبی میکنیم،تازه بیشار به دخترا تقلبی میدیم تا ازشون بگیریم

یادم باشه یه صحبتی با این دخترا داشته باشم!

Los Anseleig
06-21-2011, 18:27
من تو کار حشره ام. انصافا سوسک ها خیلی قوی اند. سریکی شون رو کندم تا یه هفته زنده موند.
چون تنفسشون پوستیه،مثل آدما که بینی ندارن،بعد 1هفته هم بخطر این میمیره که نمیتونه تغذیه کنه از گرسنگی میمیره

Los Anseleig
06-21-2011, 18:29
یادم باشه یه صحبتی با این دخترا داشته باشم!
تقریبا رابطه حالت همزیستی داره،دو طرف سود میکنن.درسته بیشتر ما پسرا تقلبی میدیم اما انصافا اونا هم تقلبی میدن

مورینیو...
06-21-2011, 18:36
چون تنفسشون پوستیه،مثل آدما که بینی ندارن،بعد 1هفته هم بخطر این میمیره که نمیتونه تغذیه کنه از گرسنگی میمیره

اشتباه نکن. سوسک بی مهره نیست. سوسک اسکلت خارجی از جنس کیتین داره و تنفسش نایی هست یعنی مبادله ی مستقیم اکسیژن با سلول های بدن.

Los Anseleig
06-21-2011, 18:36
minooreali و los anseleig
جواب معما رو درست دادند. بهتون تبریک میگم.

پوریا صبور جهانگرد یا باید حرف می زند و یا باید فاتحه ی خودشو می خوند. یه کم بیشتر فکر کن.
حالا سوال بعدو کی میذازی؟آسون باشه

پوریا صبور
06-21-2011, 18:39
یه بار یادمه کلاس 5ابتدایی بودیم!!
درس علوم بود رفتیم آزمایشگاه به هرکس یه دونه چشه گاو دادن گفتن هرکی تونست اون چیز سفیده که داخلشرو سالم در بیاره برنده میشه!!:he:
:-angمتنفرم ازشون:-ang

مورینیو...
06-21-2011, 18:41
تقریبا رابطه حالت همزیستی داره،دو طرف سود میکنن.درسته بیشتر ما پسرا تقلبی میدیم اما انصافا اونا هم تقلبی میدن

البته دربرخی از روابط هم زیستی دو طرف سود نمی کنند یه طرف سود و طرف دیگه نه سود میکنه نه ضرر مثل رابطه ی همیاری دلقک ماهی و شقایق دریایی.
تقلب هم اگه طرف فقط بگیره و نرسونه( به دلیل بلد نبودن) مثل همین رابطه هست.

مورینیو...
06-21-2011, 18:43
حالا سوال بعدو کی میذازی؟آسون باشه

فردا صبح باشه آسون میذارم

Los Anseleig
06-21-2011, 18:43
اشتباه نکن. . سوسک بی مهره نیست. سوسک اسکلت خارجی از جنش کیتین داره و تنفسش نایی هست یعنی مبادله ی مستقیم اکسیژن با سلول های بدن.
اشتباه نکن سوسک جز رده حشرات و متعلق به زیرشاخه یونی رامیا است و جز بی مهرگان حساب میشه.دارای سه جفت پای حرکتیو......تنفس از طریق تراکه است(معمولا دارای 10 منفذ است)
بابا امتحان جانورشناسی بی مهرگان دارم ها
البته درباره سوسکها نداریم.اما طبق ویژگیهاشون گفتم جز حشراتن،یا اگه نباشن جز سخت پوستان هستن که در هر دو صورت تنفس پوستی یا از طریقه تراکه است

مورینیو...
06-21-2011, 18:45
درس علوم بود رفتیم آزمایشگاه به هرکس یه دونه چشه گاو دادن گفتن هرکی تونست اون چیز سفیده که داخلشرو سالم در بیاره برنده میشه!!:he:

معمولا آدمایی که از زیست شناسی بدشون میاد یا از خون می ترسند یا از جانورانی مثل مار و حشرات عجیب و غریب یا کلا زیادی دل نازکند.lay_;;

مورینیو...
06-21-2011, 18:47
اشتباه نکن سوسک جز رده حشرات و متعلق به زیرشاخه یونی رامیا است و جز بی مهرگان حساب میشه.دارای سه جفت پای حرکتیو......تنفس از طریق تراکه است(معمولا دارای 10 منفذ است)
بابا امتحان جانورشناسی بی مهرگان دارم ها

دمت گرم حتما این مطلبو حفظ می کنم. البته چه نوع تنفسی داره؟
تراکه رو نفهمیدم.
نقل قولتو اگه میشه درست کن من اشتباه تایپ کردم کرم خاکی هم تنفس پوستی داره ولی در بی مهرگان تنها جانوریه که گردش خون بسته داره.

Los Anseleig
06-21-2011, 18:52
تراکه رو نفهمیدم.
نقل قولتو اگه میشه درست کن من اشتباه تایپ کردم کرم خاکی هم تنفس پوستی داره ولی در بی مهرگان تنها جانوریه که گردش خون بسته داره.
تو هم نقل قولتو اگه میشه درست کن

Los Anseleig
06-21-2011, 18:57
تراکه رو نفهمیدم.
تراکه کانالهایی هستن که به وسیله ی منافذی به بیرون راه داره.هوا که شامل اکسیژن و....از طریق ا=منافذ وترد کانالها شده و به طور مستقیم با سلولها مبادله میشه

MohaZalla
06-21-2011, 19:01

خوش به حالت کلاس پنجم عجب امکاناتی داشتین...!!!

ما کلاس پنجم که بودیم نه تنها از این چیزا نداشتیم بلکه یه معلم تاریخ داشتیم که هفته ای n بار فلکمون میکرد!!!:gerye:

مورینیو...
06-21-2011, 19:03
تراکه کانالهایی هستن که به وسیله ی منافذی به بیرون راه داره.هوا که شامل اکسیژن و....از طریق ا=منافذ وترد کانالها شده و به طور مستقیم با سلولها مبادله میشه

با این توضیحات شبیه تنفس نایی هست چون در تنفس نایی هم اکسیژن به طور مستقیم با سلول ها مبادله میشه.

nobody11
06-21-2011, 19:55
من تا الان بيشتر امتحانامو نو كلاس تاپ شدم ولي امتحان امروزو صد در صد پاس نميشم...
حالا يكي بياد به من جايزه بده...

پوریا صبور
06-21-2011, 20:21
:mage mishe:بیاید یه کلاس زیست راه بندازیم!!!:mage mishe:

خوش به حالت کلاس پنجم عجب امکاناتی داشتین...!!!

ما کلاس پنجم که بودیم نه تنها از این چیزا نداشتیم بلکه یه معلم تاریخ داشتیم که هفته ای n بار فلکمون میکرد!!!:gerye:

رفیق:love: تو اون سن یه همچین کاری کم از ترکه نداره!
یه ترکه روحیه!!

David7
06-21-2011, 20:48

من تسلیم...

ما که تا حالا نشده که تقلبی کنیم...

فقط یه پیشنهاد بود...

Los Anseleig
06-21-2011, 22:46
با این توضیحات شبیه تنفس نایی هست چون در تنفس نایی هم اکسیژن به طور مستقیم با سلول ها مبادله میشه.
آره فقط حواست باشه در این نوع تنفس اکسیژن با گلبول قرمز ترکیب نمیشه مستقیم وارد سلول میشه

پوریا صبور
06-22-2011, 00:42
:khahesh:آقا شما میشه این بحثو دو نفری خصوصی حل کنید!!:khahesh:
:ehe:زیاد بحث جالبی نیست...:ehe:

alexandre dasilva
06-22-2011, 01:26
آره فقط حواست باشه در این نوع تنفس اکسیژن با گلبول قرمز ترکیب نمیشه مستقیم وارد سلول میشه

wow....

اینارو....

بچه ها اینجا کلاس درس که نیس....
ملت میان اینجا از درس و مدرسه فرار کنن یه کم فکرشون آزاد شه. شماها اینجارو کردین کلاس خصوصی.

مورینیو...
06-22-2011, 07:20
wow....

اینارو....

بچه ها اینجا کلاس درس که نیس....
ملت میان اینجا از درس و مدرسه فرار کنن یه کم فکرشون آزاد شه. شماها اینجارو کردین کلاس خصوصی.

اینو من تو خواب هم زیست میخونم.

Los Anseleig
06-22-2011, 09:51
:khahesh:آقا شما میشه این بحثو دو نفری خصوصی حل کنید!!:khahesh:
:ehe:زیاد بحث جالبی نیست...:ehe:

باشه چشم هر چی شما بگین

Los Anseleig
06-22-2011, 09:55
اینو من تو خواب هم زیست میخونم.
دقیق شبیه همیم
راستی سوالو نذاشتی؟منتظرم

42d3e78f26a4b20d412==