PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر هواداران منچستریونایتد فصل 2011/12

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

feri71
06-11-2011, 22:34
به نام خدا

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد فصل 2011/12

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد در این تاپیک انجام می شود.

mostafa8670
07-02-2011, 12:14
مثل اینکه به فرگوسن دکترای افتخاری دادن...چه مرد بزرگی هست سر الکس...ببینید چقدر اسکاتلند به یه اسکاتلندی اهمیت میده....وقتی بعد از 200 سال الکس رو از دست دادند حداقل خیالشون راحت هست که براش کم نذاشتن
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

feri71
07-02-2011, 14:12
واقعا ارزش این مرد خیلی بیشتر از این چیزاست امیدوارم سایش همیشه بالا سر دنیای فوتبال باشه :love:

sina acm
07-15-2011, 01:44
سایت گل- نشریه پرتغالی آبولا، ادعا کرد باشگاه منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن رادامل فالکائو، مهاجم کلمبیایی پورتو، است.
به گزارش این نشریه، در حالی که باشگاه پورتو در حال مذاکره با فالکائوست تا رقم جدایی او را از 30 میلیون به 45 میلیون یورو افزایش دهد، سرالکس فرگوسن قصد دارد برای تقویت خط حمله این بازیکن را در نظر دارد و نمی خواهد برای انجام این انتقال وقتش را تلف کند.
این در حالی است که شیاطین سرخ مهاجمانی مانند وین رونی، خاویر ارناندز، دیمیتار برباتوف، دنی ولبک و مایکل اوون را در اختیار دارد.
از سوی دیگر این گزارش می تواند فشارها روی باشگاه چلسی را که تاکنون تلاش زیادی برای خرید فالکائو انجام داده، افزایش دهد.
فالکائو در رقابت های فصل قبل لیگ اروپا با به ثمر رساندن 17 گل، نقش مهمی در قهرمانی پورتو در این رقابت ها داشت و همین مسئله موجب شده باشگاه های زیادی برای خرید او ابراز علاقه کنند.

AL1reZA
07-15-2011, 04:23
باید بگم که منچستر واقعا مربیه خوبی داره فکر نکنم تا زمانی که فرگسن در منچستر هست منچستر افت کنه.فرگسن با این که ستاره زیاد نداره فرگسن منچستر رو به فینال لیگ قهرمانان وقهرمان انگلیس شد. به نظر من بهترین تیم جهان منچستره

LIONEL ESHGHI
07-15-2011, 11:52
فرگوسن بهترین مربّیه جهانه؛ بدون شک.

در فینال لیگ قهرمان، اون لرزشه دستشو هیچ وقت یادم نمیره. خیلی با غیرته.

دو تیم برتر در جهان بارسلونا و منچستر یونایتد هستند.

هنوز هم باورم نمیشه که منچستر یونایتد با این سرعت رکورد قهرمانیه لیورپولو شکست...........

اینجاست که میشه الکس فرگوسنو حتّی بهترین مربّیه تاریخ بحساب آورد.

در فینال لیگ قهرمانان هم، منچستریونایتد با اینکه در انگلیس 3-0 باخت امّا به هیچ وجه تحقیر نشد.

تیمی تحقیر میشه که ناجوانمردانه بازی میکنه و مدام بدنبال جنگ روانیه امّا آخرش شکستهای سختی رو متحمّل میشه.

حقیقتش من تابحال از منچستریونایتد بازی ای ندیدم که ناجوانمردانه باشه

این حرفهای یه طرفدار واقعیه بارسلونا بود.................

موفّق باشید

رویا
07-15-2011, 13:05
من باهات موافقم که لیونل مسی بهترین بازیکن جهانه:afarin:
اما در مورد بهترین تیم جهان باید بگم که اول بارسا بعدش منچستر:sooot:

David Sina
07-15-2011, 15:21
فرگوسن بهترین مربّیه جهانه؛ بدون شک.

در فینال لیگ قهرمان، اون لرزشه دستشو هیچ وقت یادم نمیره. خیلی با غیرته.

دو تیم برتر در جهان بارسلونا و منچستر یونایتد هستند.

هنوز هم باورم نمیشه که منچستر یونایتد با این سرعت رکورد قهرمانیه لیورپولو شکست...........

اینجاست که میشه الکس فرگوسنو حتّی بهترین مربّیه تاریخ بحساب آورد.

در فینال لیگ قهرمانان هم، منچستریونایتد با اینکه در انگلیس 3-0 باخت امّا به هیچ وجه تحقیر نشد.

تیمی تحقیر میشه که ناجوانمردانه بازی میکنه و مدام بدنبال جنگ روانیه امّا آخرش شکستهای سختی رو متحمّل میشه.

حقیقتش من تابحال از منچستریونایتد بازی ای ندیدم که ناجوانمردانه باشه

این حرفهای یه طرفدار واقعیه بارسلونا بود.................

موفّق باشید

زدی تو خال داداش ! :ohum: آفرین به این افکار حرفه ای و فن بیان عالی !!!!!! الحق که بارسایی هستی :hihi:

sina acm
07-18-2011, 15:59
نمانیا ویدیچ، کاپیتان منچستریونایتد، معقتد است منچسترسیتی در رقابت های فصل آینده لیگ برتر یک رقیب جدی برای تیمش خواهد بود.
مالکان متمول سیتی در چند فصل اخیر خریدهای گران قیمتی انجام دادند و این فصل نیز با قرار گرفتن در رتبه سوم جدول، به رقابت های لیگ قهرمانان راه پیدا کردند.
هرچند کارلوس تبس، کاپیتان آرژانتینی سیتی، در تابستان این باشگاه را ترک خواهد کرد اما ویدیچ معقتد این تیم می تواند یکی از مدعیان قهرمان باشد. هرچند از هم تیمی هایش خواست که روی بازی های خودشان تمرکز کنند تا بتوانند بار دیگر قهرمانی در جزیره را جشن بگیرند.
مدافع صربستانی در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" کاملا واضح است که منچسترسیتی پول دارد و می تواند بازیکنان جدید را به خدمت بگیرد.
آنها مطمئنا یکی از مدعیان قهرمانی خواهند بود. اما ما باید روی بازی های خودمان تمرکز کنیم. ما باید به آنچه در تیم خودمان رخ می دهد، فکر کنیم نه به بازی های رقبا. من معتقدم به اندازه کافی بازیکن خوب داریم که بتوانیم برای قهرمانی بجنگیم."

pathfinder
08-06-2011, 12:14
پل اسکولز يکي ازبزرگترين بازيکنان تاريخ يونايتد
سرالکس فرگوسن مربي باتجربه منچستريونايتد به تمجيد از شاگرد سابقش ،پل اسکولز پرداخته و او را يکي از بزرگترين بازيکنان تاريخ منچستريونايتد ناميده است.
اسکولز تمام عمر ورزشی اش را در منچستریونایتد سپری کرد و در طول 15 سال حضورش در اولدترافورد بیش از 676 بار پیراهن این تیم را برتن کرده و در تمام رقابتهای داخلی انگلستان به قهرمانی رسیده اسکولز در پایان رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر با دنیای فوتبال خداحافظی کرد و روز جمعه در دیدار خداحافظی اش مقابل نیویورک کاسموس که اریک کانتونا را در ترکیبش می بیند به میدان رفت
قبل از برگزاری این مسابقه، تنها مربی اسکولز در صحبتهایی به تمجید از شاگرد سابقش پرداخت :« در ذهن من اسکولز به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ منچستریونایتد نقش خواهد بست. من روز چهارشنبه با فابین بارتز حرف می زدم و او از من خواست تا سلامش را به اسکولزی برسانم.فابین بارتز گفت که اسکولز بهترین بازیکنی بوده که در کنارش بازی کرده است.»
مربی باتجربه یونایتد ادامه داد:« شما می بینید که چابی درمورد اسکولز صحبت می کند و او در جایگاه به مراتب بهتری نسبت به ماست تا بخواهد درمورد بازیکنان خط میانی صحبت کند. چابی هم گفته که اسکولز بهترین بازیکن خط میانی ای است که تاکنون مقابلش بازی کرده.»

.ZIDANE
08-12-2011, 14:17
من می خواستم بدونم رنگ لباس دوم منچستر یونایتد در این فصل چه رنگی هست؟

feri71
08-12-2011, 14:41
من می خواستم بدونم رنگ لباس دوم منچستر یونایتد در این فصل چه رنگی هست؟

لباس منچستر در بازی های خارج از خونه :ohum: :

مورینیو...
08-17-2011, 17:54
دراین چند سالی که خانواده آمریکایی گلیزر صاحب باشگاه بودند وضعیت نسبتا خوب بود باشگاه کم بدهی آورد و قهرمانی های خوبی بدست اورد امیدوارم با رفتن این خانواده, منچستر یونایتد مثل منچستر سیتی صاحب عرب پیدا نکنه. عرب ها ی اماراتی و سعودی هیچی از فوتبال حالیشون نیست.

pathfinder
08-17-2011, 19:01
اینطور هم نیست که عرب هیچی حالیش نیست، پول که داره. اگه یک مربی خوب بالا سر تیم باشه با پول همین عرب بهترین بازیکنان مورد نیاز تیم رو می خره و یک تیم قوی رو روانه لیگ می کنه.
به عنوان مثال همن منچستر سیتی، امسال مطمئناً یکی از رقبای سر سخت منچستره حتی از چلسی و آرسنال هم میشه گفت قوی تره.
داشتن یک مالک پولدار مزیته ولی به شرطی که یک مربی کارکشته بالای تیم باشه

:manchester:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مورینیو...
08-17-2011, 21:55
تزریق پول مهمه اما تیم داری از اون هم مهم تره همین من سیتی از این در بازیکن وارد میکنه از در دیگه خارج میکنه نمونه ها مثل ادبایور و توز که هرکدامشان ستاره بودند اما به دلیل راضی نگه نداشتنشان با تیم مشکل پیدا کردند و الانم می خوان برند.

sina acm
08-18-2011, 01:19
دخه آ که در همین تابستان به منچستریونایتد پیوست، به دلیل اشتباهاتی که در دو دیدار اخیر یونایتدها مرتکب شده، تحت انتقادات شدیدی قرار دارد.

سایت گل- سر بابی چارلتون، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، اعلام کرد نگران وضعیت داوید دخه آ، دروازه بان جوان این باشگاه نیست اما تایید کرد که فرگوسن هیچ گاه از اینکه در ترکیب اصلی تیمش تغییری ایجاد کند، نگران نیست.
دخه آ که در همین تابستان به منچستریونایتد پیوست، به دلیل اشتباهاتی که در دو دیدار اخیر یونایتدها مرتکب شده، تحت انتقادات شدیدی قرار دارد.
با این وجود چارلتون این دروازه بان جوان را یک "هدیه" برای این باشگاه می داند و معتقد است که فرگوسن می تواند بهترین بازی ها را از او بگیرد.
او در گفتگو با نشریه میرر گفت:" بزرگترین ویژگی سر الکس این است که او می تواند اوضاع را تغییر دهد و همیشه بهترین بازی ها را از شاگردانش می گیرد.
هیچ بازیکنی از جایگاهش در تیم مطمئن نیست، هیچ کس. الکس از این نظر یک نابغه است. این روش فوق العاده ای است. من فکر کنم دخه آ مشکلی نخواهد داشت. من اصلا در مورد او نگران نیستم. او یک دروازه بان فوق العاده است، بسیار فرز و سریع و به خوبی با توپ کار می کند.
او همچنین پرتاب دست های خوبی هم دارد. من هیچ نگرانی ای بابت او ندارم. باید منتظر بمانیم تا بهترین بازی های او را ببنیم. او بسیار با استعداد است و یک هدیه برای تیم محسوب می شود. فرگوسن هم چنین عقیده ای دارد. او دروازه بان فوق العاده ای است و این مسئله پا بر جا خواهد ماند."

United's Amonrist
08-18-2011, 16:25
خب خوشبختانه اولین بازی رو برد شروع کردیم،در صورتی که سار مدعیان اصلی لیگ برتر با تساوی های نا امید کننده لیگ برتر رو شروع کردند.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خوشبختانه اشلی یانگ در اولین بازی اش برای یونایتد در لیگ برتر خوش درخشید.یک پاس گل داد و یکبار هم شوتش پس از برخورد به بازیکن حریف وارد دروازه شد!!!!!!!علاوه بر این ها دریبل های خوبی کرد و پاس های خوبی می داد و میشه به جرأت گفت که بهترین بازیکن این بازی بود!!!!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

علاوه بر اشلی یانگ،رونی هم در این بازی خوب کار کرد و اولین گل تیم رو تو لیگ به زیبایی زد. همینطور کلورلی هم خوب بود و باز خوبی از خودش نشون داد که امیدوارم این روند تا آخر فصل ادامه پیدا کنه؛تنها مشکلش هم فیزیک بدنی اش هست که امیدوارم با برنامه های فیتنس فرگی این مشکل هم رفع بشه.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

متاسفانه گلی که خوردیم،باز هم رو اشتباه دحیا بود و باز هم این دروازه بان نشون داد که روی شوت ضعیف عمل می کنه.اما به نظرم باز هم باید بهش فرصت داد،هنوز خیلی زوده که بخوایم در موردش تصمیم گیری کنیم؛اون دروازه بان خیلی جوونی هستش و مطمئنا پیشرفت هنگفتی خواهد کرد.مگه ون در سار تو سن 20 سالگی به خوبی سال پسش بود؟؟به هر حال...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اما در مورد خط دفاع؛متاسفانه دو دفاع اصلی مون یعنی ویدیچ و فردیناند در این بازی مصدوم شدن و با توجه به این که رافائل هم قبل از این بازی مصدوم شده بود به کمبود دفاع در بازی ها بعدی منجر شدیم؛فقط کافیه یکی از سایر بازیکنان دفاعی مون یعنی فیل جونز،اسمالینگ،فابیو و اونز مصدوم بشن که...؛متاسفانه ویدیچ که تقریبا دوو هفته از میادین دوره و بازی با تاتنهام و آرسنال رو ازدست میده؛از طرفی دیگه فردیناند رو 6 هفته نخواهیم داشن و اون هم احتمال بازی با تاتنهام،آرسنال،بولتون و چلسی رو از دست میده.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مطئناً فرگی فکری برای خط دفاعی تیم خواهد کرد و امیدوارم که تیم با مشکلی در خط دفاعی بر نخوره!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

برد در این بازی و همچنین تساوی سایر رقیبان می تونه روحیه خوبی برا تیم،برا بازی های آینده باشه!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و همینطور تاتنهام رو در جهنم اولدترافورد ببریم؛تاتنهامی که بازی اولش در برابر اورتون بود و به دلایل امنیتی لغو شد و نمی دونیم وضعیت خوبی خواهد داشت یا خیر!!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

مورینیو...
08-18-2011, 18:04
گام اولو محکم برداشتیم.

مورینیو...
08-22-2011, 00:57
دوستان تو بخش خبر برای منچسترسنگ تموم گذاشتیم و ازاین نظرازبخش های دیگه جلوتریم اما اگربیاید این قسمت ، بحث های فنی درمورد بازی های من یونایتد راه بندازیم این بخش به یکی از بهترین بخش های سایت تبدیل میشه.

ashly
08-22-2011, 02:35
منچستر هیچ وقت جلوی تاتنهام مشکل نداشته و نخواهد داشت با اینکه ویدیچ نیست و فردیناند هم که احتمالا نمیرسه ولی مدافعان جون خوبی داریم که میشه بهشون اعتماد کرد حتی بازی با من سیتی فرگوسن فردیناند و ویدیچ رو بین دو نیمه تعویض کرد و جونز و ایونز رو وارد بازی کرد که خوب هم بازی کردند من که به این دو تا اعتماد کامل دارم وامیدوارم جلو تاتنهام هم موفق باشن

مورینیو...
08-22-2011, 12:44
البته من زیادترکیب این فصل تاتنهامونمیشناسم اماوجودیک دفاع سرزن برای مهارکراوچ ویک دفاع سریع برای مهار گرت بیل برای منچسترلازم وحیاتی است.

AL1reZA
08-22-2011, 13:18
به نظر من منچستر این فصل خیلی خوب شده بهتر از فصله قبله.بازیکن های خوبی هم خریده.
امیدوارم دوباره قهرمان بشیم.واین دفعه دیگه جام حذفی رو از دست نمی دیم.
امسال هم رقیب سختی دارم اون هم سیتی هست امسال یا ما قهرمان می شویم یا سیتی یا چلسی.امیدوارم ما بشیم.

بازی بعدی یونایتد هم بازیه سختیه با تاتنهام داره به امید خدا میبریم واز سیتی عقب نمی مانیم.

King Beckham
08-22-2011, 20:57
خب ، رسیدیم به هفته ی دوم رقابت ها و بازی با تاتنهام ، تا جایی که یادمه همیشه بازی بین این 2 تیم بازی خوب و جذابی از اب در اومده و اکثرا هم یونایتد پیروز مسابقات بوده [Only Registered And Activated Users Can See Links] امشب در تئاتر رویا ها باید به مصاف این تیم دوس داشتنی بریم ، ولی با توماری از مصدومین ، تو این بازی بازیکنان زیادی مثل ریو - ویدا - اوون - رافائل و چیچاریتو خواهند بود و از اون طرف هم تاتنهام بازیکنان خوبی مثل کراوچ - مودریچ و گالاس رو نخواهد داشت ، اولین مسئله ای که هست ، مصدوم بودن هر 4 مدافع اصلی ما هست که خب خدا رو شکر اورا به این بازی خواهد رسید و مشکلی از این بابب نخواهد داشت ، ولی ریو ، ویدا و رافائل مصدوم هستن و به جاشون به احتمال زیاد اسمالینگ - جونز و ایوانز بازی خواهند کرد ... این بازی میتونه یه محک جدی برای خط دفاعی جدید ما و این بازیکنان جوان باشه ، تا معلوم بشه تا چه حد میشه ازشون انتظار داشت و بهشون اطمینان کرد ... ایوانز بعد از افتی که فصل قبل داشت تا حدودی به روز های خوب خودش برگشته ، جونز هم که مدافع خیلی خوبی نشون داده و در فرم خوبی قرار داره ، اسمالینگ هم که فصل رو عالی شروع کرده و گلی که به سیتی زد و بازی ای که انجام داد نشون داده این فصل ، فصله خودشه ...

سیتی هم بازیشو برده و رقیب سرسختی نشون داده و معلومه که این فصل به این راحتی ها امتیاز از دست نمیده ، ما هم باید از همین ابتدای فصل تمام امتیازات ممکن رو جمع کنیم ...

United's Amonrist
08-23-2011, 02:30
خب این دومین بازی مون در لیگ و اولین بازی مون تو جهنم اولدترافورد در این فصل هست.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دحیا،فیل جونز و اشلی یانگ برای اولین بار با لباس یونایتد در اولدترافورد ظاهر می شن و بازی می کنن.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

تاتنهام تیم خوبی داره و می تونه امشب رقیب سختی برای یونایتد باشه!!!تاتنهامی که بازیکنان خوبی در تیم خودش می بینه؛ امشب هم که بازیکنانی مثل ریو،ویدیچ و رافائل در خط دفاعی یونایتد به خاطر مصدومیت نیستند که این می تونه شرایط رو برای یونایتد سخت کنه!!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینطوری هم که معلومه مودریچ به احتمال زیاد در بازی امشب بازی نخواهد کرد.البته نه به دلیل مصدومیت یا محرومیت، بلکه به خاطر اعتصاب؛اگه موردیج به چلسی بپیونده،مطمئنا چلسی خطرناک تر خواهد شد و می تونه در طول فصل رقیب جدی برای یونایتد باشه.اگه مودریچ در این بازی،بازی نکنه باید نهایت استفاده رو از این موقعیت بکنیم؛چون مودریچ بهترین هافبک تاتنهام هست و خیلی بازیکن موثری هم هست.البته بازیکنانی هم مثل گرث بیل و رافائل ون در فارت و حتی آرن لنون هم در خط هافبک بازی می کنن.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در این چند فصل معمولا لیگ رو خوب شروع نکردیم و در اوایل فصل امتیاز های زیادی رو از دست دادیم!!!!!البته بیشتر این امتیاز هایی که از دست رفت در خارج از خانه بود و خوشبختانه تو اولدترافورد معمولا هر سه امتیاز مسابقه رو می گیریم.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بازی گذشته تاتنهام که با اورتون یود که به دلایل امنیتی لغو شد و ما دقیقا نمی دونیم که تاتنهام چه وضعیتی رو داره.مطمئنا آنالیزور های تیم هم نتونستند به خوبی تاتنهام رو آنالیز کنن و نقاط ضعف و قوت شون رو مشخض کنن.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مطئنا دفاع یونایتد امروز،روز سختی رو پیش رو خواهد داشت؛چون همونطور که در بالا اشاره کردم 3 تا از مدافعان اصلی مون رو در دست نخواهیم داشت که این می تونه هم خوب باشه و بد.دلیل بدی اش که مشخصه چون بازیکنان با تجربه مون یعنی ویدیچ و فردیناند نیستند.اما دلیل خوب اش هم می تونه این باشه که بازیکنانی مثل فیل جونز،کریس اسمالینگ و جانی اوانز تجربیات زیادی رو در این بازی های پیش رو که این مدافعانی رو که در بالا اشاره کردم رو نداریم کسب خواهند کرد که از این لحاظ می تونه امتیاز مثبتی برای مدافعان یونایتد باشه.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اما در خط هافبک به احتمال زیاد کلورلی دوباره در ترکیب قرار خواهد گرفت و بعید می دونم که فلچر تو این بازی به ترکیب شیاطین بازگرده که اگه اینطور باشه یا اندرسون در ترکیب خواهد بود و یا مایکل کریک.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در کناره ها هم که به احتمال زیاد اشلی یانگ در سمت چپ و نانی هم در قرینه این پست بازی خواهد کرد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در خط حمله،باز هم چیچا رو نداریم و به احتمال زیاد بربا در برابر تیم سابقش بازی خواهد کرد.البته ممکنه که فرگی از دیوف یا ولبک هم استفاده کنه!!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

در دروازه هم دحیایی رو داریم که تا اینجا انتقادات زیادی ازش شده که به نظر من بی انصافیه.چه جوری میشه دروازه بانی که فقط 20 سالش هست در حد ون در ساری که 40 سالش بود و این همه تجربه کسب کرده بود دروازه بانی کنه.البته تو شوت ها واقعا ضعیف عملکرده که به امید خدا به مرور زمان بهتر خواهد شد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

امیدوارم که بتونیم 3 امتیاز حساس این دیدار رو تو اولدترافورد بگیریم که این می تونه روحیه خوبی برای تیم و از همه مهم تر دفاع تیم باشه!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

مورینیو...
08-23-2011, 08:04
خب تاتنهام رو هم بردیم. این فرگوسن هم خیلی باحاله هرسال دوتاجوون به فوتبال معرفی میکنه و هرسال جووناش تو منچسترتبدیل به ستاره میشوند.این یعنی یه کارشناس واقعی وبودن امیدپیروزی های بعدی.

King Beckham
08-23-2011, 14:37
خب خدا رو شکر تونستیم بازیمون رو با یک نتیجه ی قاطع ببریم و تاتنهام رو با 3 گل به خونش بدرقه کنیم ... واقعا تیم عالی بود در این مسابقه ، اصلا کسی باور نمیکرد که بتونیم با نبود بازیکنانی مثل ریو - ویدا - رافائل - اوون ( البته این اخری که زیاد مهم نیس [Only Registered And Activated Users Can See Links] ) تاتنهام رو 3-0 شکست بدیم. تو این بازی همه خیلی خوب بازی کردن ، از د هیا گرفته که 9 سیو در این بازی داشت و خیلی عالی بازی کرد ، تا بازیکنانی مثل ایوانز ، جونز ، اندرسون ، ولبک ، کلورلی و رونی که هر کدومشون در این بازی عالی کار کردن ... تو نیمه ی اول بازی ، بازی ـه خیلی خوبی رو از تیم ندیدیم و بیشتر این تیم تاتنهام بود که سوار بر بازی بود و موقعیت های بیشتری روی دروازه ی ما ایجاد کرد ، و مالکیت توپ هم به نفع تاتنهام بود بیشتر ، ولی بازی در نیمه ی دوم 180 درجه تغییر کرد و این تیم ما بود که سوار بر بازی بود و هر دقیقه میتونستیم روی دروازه ی تاتنهام خطر ایجاد کنیم ،

ولبک هم نشون داد که میتونیم از این به بعد روش حساب کنیم ، به نظرم فصل قبل ، وقتی به صورت قرضی به ساندرلند رفته بود و در کناره مهاجمینی مثل بنت ( نیم فصل اول ) و اساموا جیان بازی کرد ، خیلی به نفعش بود و الان به یه مهاجم فرصت طلب و باهوش تبدیل شده ، ولبک انقدر امادس که برباتوف رو روی نیمکت میخ کرده و خودش رو فیکس کرده در تیم ، حتی هرناندر هم به نظرم مثل فصل پیش نمیتونه بازی کنه ... البته در نیمه ی اول نمایش خیلی خوبی رو ازش شاهد نبودیم ولی رفته رفته هر چه از بازی گذشت ولبک هم بهتر شد و تونست برامون 1 گل بزنه و 1 پاس گل هم بده که واقعا هر دوی اونها فوق العاده بودن ، گل اول که کلورلی سانتر کرد و ولبک عالی ضربه ی سر رو زد ، دقیقا مثل سانتر های بکام و ضربات سر دوایت یورک بود ، کلورلی نشون داد که میتونه به یه هافبک عالی تبدیل بشه و اگه همینطور پیشرفت کنه و بتونه همینطوری برامون بازی کنه ، به نظرم اصلا نیاز به خرید نداریم و همین کلورلی برامون از 100 تا اسنایدر هم بهتر خواهد بود ، در ضمن من ترجیح میدم یه جوون از خوده باشگاه بیاد و برامون میدان داری کنه ، تا اینکه یه بازیکن 27 ساله رو از تیمه دیگه بیاریم ... اندرسون هم داره وثل بازی فصل قبل با بلکبرن بازی میکنه ، واقعا تو این 1 فصل اخیر خیلی پیشرفت کرده و کمی از نگرانی های ما کم کرده ، قطعا این فصل کریک و فلچر کاره ساده ای برای جای گرفتن تو ترکیب یونایتد نخواهند داشت و باید سعی و تلاششون رو 2 چندان کنن تا بتونن از این جوون ها پیشی بگیرن ... گیگزی هم جایی برای حرف زدن باقی نمیذاره ، قبل از بازی 1 مصاحبه ازش خوندم ، گفته بود میدونم که مثل سالهای قبل نمیتونم بازی کنم ، ولی تمام تلاشم رو میکنم که مثل فصل قبل روی فرم باشم و هر وقت به بازی میام بتونم برای تیمم موثر بازی کنم ، واقعا این همون چیزی هست که من از گیگزی انتظار دارم ، در دقایق پایانی بازی به زمین اومد و در همین دقایق کم تونست یه پاس گل زیبا با پای راست !!!! به وین رونی بده و اونم به زیبایی دروازه رو برای سومین بار باز کنه ...

به نظرم این بازی از چند جهت مثل بازی با سیتی بود ، ما مثل بازی با سیتی نیمه ی اول خوبی رو سپری نکردیم و حریفمون بیشتر مسلط به بازی بود ، ولی تونستیم در نیمه ی دوم با استفاده از جوون های تیم ، مسلط بر بازی بشیم و از این رو به اون رو بشیم و در نهایت بازی رو به نفع خودمون به پایان برسونیم ، این اماره پایان بازیه :

ببینین ، همه ی برتری ها با یونایتد هست ، در صورتی که در پایان نیمه ی اول ما 4 شوت زده بودیم و تاتنهام 6 شوت ( البته اگه درست یادم باشه ) این نشون میده که تیم چقدر در بین 2 نیمه متحول شده و معجزه ی فرگی رو نشون میده ...

چیزی که مشخصه اینه که ما الان بازیکنان فوق العاده ای داریم که همشون هم در بهترین روز ها و فرم خودشون هستن و ما باید از این تیم عالی ای که این فصل داریم ، به بهترین نحو استفاده کنیم ... به نظرم برای این حرف خیلی زوده ولی ، اگه همه چی همینطوری پیش بره ، میتونیم منتظره یه سال 99 دیگه باشیم ...

ashly
08-24-2011, 01:29
یعنی میشه

مورینیو...
08-26-2011, 02:20
King Beckham ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بابت نقد خوبت ممنون.

مورینیو...
08-27-2011, 19:02
آرسنال بی فابرگاس و نصری قدرتی نداره ازدنیای فوتبال محوشون می کنیم.

ashly
08-28-2011, 10:14
آرسنال با اینکه دو تا از بهترین بازیکناشو از دست داده ولی هنوز هم خطرناکه ولی منچستر هم خرید های خوبی داشته و میتونه با یکم تمرکز یه نتیجه خوب و تاریخی بدست بیاره به امید پیروزی

pathfinder
08-28-2011, 21:30
8-2 بردیم

به این می گن تیم، واقعاً نتیجه عالی گرفتیم، این تیم ایول داره

واقعاً بچه ها فوق العاده بازی کردند،

بهترین نتیجه ای که تا به حال بین این دو تیم ردو بدل شده.

آینم آمار گذشته:

نتایج و تاریخ بر گزاری پر گل ترین پیروزیهای این 2 تیم در مسابقات رو در رو از تاریخ 13 / 10 / 1894 تا قبل از بر گزاری ای مسابقه :

پر گل ترین پیروزیهای تیم منچستر یونایتد در مقابل تیم آرسنال :

1 - 5 در تاریخ 30 / 11 / 1895
1 - 5 در تاریخ 26 / 02 / 1898
2 - 4 در تاریخ 23 / 11 / 1907
0 - 5 در تاریخ 26 / 12 / 1910
1 - 4 در تاریخ 17 / 12 / 1927
1 - 4 در تاریخ 20 / 04 / 1929
2 - 5 در تاریخ 28 / 09 / 1946
1 - 6 در تاریخ 26 / 04 / 1952
2 - 5 در تاریخ 09 / 02 / 1957
2 - 4 در تاریخ 21 / 09 / 1957
4 - 5 در تاریخ 01 / 02 / 1958
2 - 4 در تاریخ 10 / 10 / 1959
2 - 4 در تاریخ 15 / 02 / 1983
0 - 4 در تاریخ 17 / 03 / 1984
2 - 4 در تاریخ 02 / 11 / 1984
1 - 4 در تاریخ 19 / 05 / 1989
2 - 6 در تاریخ 28 / 11 / 1990
1 - 6 در تاریخ 25 / 02 / 2001
2 - 4 در تاریخ 01 / 02 / 2005
0 - 4 در تاریخ 16 / 02 / 2008

پر گل ترین پیروزیهای تیم آرسنال در مقابل تیم منچستر یونایتد :

1 - 5 در تاریخ 08 / 01 / 1898
1 - 5 در تاریخ 03 / 12 / 1898
0 - 4 در تاریخ 03 / 10 / 1903
0 - 4 در تاریخ 16 / 03 / 1907
1 - 4 در تاریخ 27 / 04 / 1909
2 - 4 در تاریخ 12 / 03 / 1930
1 - 4 در تاریخ 21 / 02 / 1931
0 - 5 در تاریخ 30 / 01 / 1937
2 - 6 در تاریخ 01 / 02 / 1947
3 - 4 در تاریخ 06 / 10 / 1948
2 - 5 در تاریخ 23 / 04 / 1960
1 - 5 در تاریخ 21 / 10 / 1961
2 - 4 در تاریخ 25 / 09 / 1965
0 - 4 در تاریخ 22 / 08 / 1970
0 - 4 در تاریخ 05 / 11 / 2001

ManUtd
08-28-2011, 21:50
منچستر تو يه بازي تمام حجومي و تقريبا يكطرفه 8 بر 2 ارسنال رو شكست داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !واقعا امسال تيم عجيبي داريم!خدايي با اين جوونا كي فكرشو ميكرد اينقدر فصل رو خوب شروع كنيم!!هيچ وقت نميشه فرگي رو شناخت چون كاراش باورنكردنيه!اگه اين تيمو بدي دست گوارديولا يا مورينيو يا .....هيچ كاري ازشون برنمياد چون فقط فرگيه كه ميتونه با اين بازيكونا بهترين تيم انگليس و يكي از سه تيم برتر اروپارو بسازه.اين برد شرينو به همه يونايتدي ها تبريك ميگم واميدوارم بازي هاي خوب منچستر ادامه داشته باشه. :eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:: eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyval la::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::e yvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvall a::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::ho oora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooo ra::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora ::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora:: hooora::hooora::hooora:

David Sina
08-29-2011, 02:36
تبریک میگم به منچستری ها !!!!!!! طوفان واقعی بود ها !!!!!!!!!!! :chakerim:افتخار کنید به به این تیمتون

Great Milan
08-29-2011, 07:43
خدا كنه چيچا زودتر به روزهاي اوج خودش برگرده.تو بازي ديشب اصلا روفرم نبود و با هرناندز فصل قبل خيلي خيلي فاصله داشت.در عوض ولبك داره بيشتر از حد انتظار ضاهر ميشه و خيلي پيشرفت كرده و اما دخه آ خودشو به همه ثايت كرد و نشون داد كه چه پتانسيل بالايي داره[Only Registered And Activated Users Can See Links]گرفتن پنالتي ونپرسي كار اسوني نبود كه دخه آ انجام داد و چند شوت رو هم با واكنش هاي خوب گرفت[Only Registered And Activated Users Can See Links]كلا نمايش خوبي داشت.روني هم كه ديگه طوفان به پا كرد و 3 گل زد و تو بازي سازي هم نقش مهمي داشت.اندرسون و اسمالينگ هم عالي بودن و با انگيزه.اشلي يانگ و ناني از كناره ها هر كاري دلشون خواست كردن و فشار زيادي به دفاع ارسنال اوردن.همه بازيكوناي تيم ديشب خوب بودن و نشون دادن كه بخت اول قهرماني تو ليگ هستند.زنده باد فرگي و زنده باد يوناتد و هواداش[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ams7
08-29-2011, 10:52
منچسترامسال نمونه كامل يه تيم بي حاشيه است شايدخيلي هابگن با اين جوونا فكرچنين شروع طوفاني رو تو اين فصل نداشتن ولي تيم كه بدون حاشيه باشه نتيجه گيري خيلي راحته اينو ميتونيم از روي استيل آذين تو ايران بفهميم به نظرمن حتي پيروزيا و نتيجه گيرياي خوب بارسا تو اين چند سال اخير ميتونه بخاطر بي حاشيه بودنش باشه برا همين منچستر امسال خيلي هماهنگ تر و كلاسيك تر از سالاي پيش خواهدبود...

مورینیو...
08-29-2011, 12:31
پیش بینی این نتیجه رو می کردم اگه یادتون باشه گفتم آرسنالو محو میکنیم. دخه آ دیشب تو دروازه عالی بود. ولبک و اشمالیل و رونی هم که قشنگ ترین گل های بازی رو زدند آرسنال بدبخت هم می خواست ضدحمله بزنه اما درنبود هافبکی خلاق مثل فابرگاس و وجود درواه بانی مطمعن در درون دروازه ما نتونست کاری کنه. اما دیدنی صحنه ممکن چهره آرسن ونگربود گریه اش درآمده بود.ولی واقعا دستش تو نیمکت خالی بود.

ManUtd
08-29-2011, 13:13
بچه ها فكر كنم ولبك به دليل مصدوميت تا 5هفته نميتونه واسمون بازي كنه:gerye:ديگه چقدر بدشانسي؟!!؟والنسيا و فرديناند و ويديچ و چيچا و حالا ولبك!:gahhr:بيچاره ولبك!خيلي خوب بازي ميكرد و داشت به يه مهره اصلي تبديل ميشد و حالا بايد 5 هفته....!!!!!:gerye:تا مصدوميتش تموم شه و دوباره به امادگي برسه حداقل 6هفته طول ميكشه.تازه معلوم نيست دوباره مثل الان بهش بازي برسه و بتونه خودشو نشون بده:gahhr:به اميد روزي كه منچستر و مخصوصا رئال ديگه بدشانسي نيارن..:ogh::gahhr::gerye:

AL1reZA
08-29-2011, 15:50
به نام خدا

تو این تاپیک حرف های خودمونی هواداران منچستریونایتد قرار می گیرد

AL1reZA
08-29-2011, 15:55

[Only Registered And Activated Users Can See Links] United 8 v2 Arsenal [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بچه ها تبریک می گم برد خیلی شیرینی بود

AL1reZA
08-29-2011, 15:55
تا دنیا دنیاست منچستر ورئال سرور جهانند از جمله بارسا

ashly
08-29-2011, 16:03
واقعا چسپید ولی باز هم بد شانسی ولبک 5 هفته نیست داشت خوب بازی میکرد به امید روزهای درخشان

AL1reZA
08-30-2011, 04:36
باید بگم تیم خیلی خوب واماده هست واسه قهرمانی.خریدهای خوبی داشته و این خرید ها در این پیروزی خیلی تاثیر گذار بودند.به امید قهرمانی

فکر نکنم هیچ تیمی بتونه به ارسنال 8 تا گل بزنه غیرممکن هست.تنها تیمی که توانسته به ارسنال 8 تا گل بزنه یونایتد هست.
وفرگسن:باید بگم تاحالا چنین مربی بزرگی ندیدم واقعا بهترین مربی دنیاست وبهترین مربی تاریخ.

ashly
09-01-2011, 17:13
good bye owen

pathfinder
09-01-2011, 18:09
فرگوسن واقعاً مربی بزرگیه، هر کی رو از دست بده مطمئناً بازیکنانی داره که جای خالی رو پر کنند.
ویدیچ و فردیناند و والنسیا رو ندریم به جاش اسمالینگ، جونز، یانگ و ولبک رو داریم، ولبک نیست چیچا رو داریم. در کل فرگوسن در همه جای زمین بازیکنه مخصوص به خودش رو داره.

زنده باد منچستر، زنده باد فرگوسن

AL1reZA
09-09-2011, 18:59
به نام خدا

هفته سوم لیگ برتر انگلیس 2011-2012

بولتون - منچستریونایتد

به امید پیروزی

soren97
09-09-2011, 23:11
امیدوارم سران آمریکایی باشگاه منچستر عوض بشن تا دست فرگوسن واسه خرید بازیکن بازتر بشه تا احمق ها بدونن کی بهترین مربی دنیاست.

ManUtd
09-11-2011, 01:20
بچه ها منچستر چرا اينجوري شده!!!!!!!!!!:ajibeee:5 تا گل تو زمين بولتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ajibeee:رئال بارسا بايد بترسن از اين تيم!!!!!!!!!!!خيلي عجيبه!كي ميخواد جلو منچسترو بگيره؟؟؟؟!!!!!!!!همرو داره از دو تيغ ميگزرونه!نميدونم فرگي چه كار ميكنه تو تيم ولي همين قدر ميدونم كه اگه مورينيو و گوارديولا فكراشونو بريزن رو هم و با اين تيم كار كنن نميتونن اين نتيجه هارو با منچستر بگبرين:ghelyon:اين تيم يه بلايي سر چلسي نياره خيلي كاره:hehee:منچستر خيلي خيلي خوب بازي ميكنه و 100% مدعيه اصلي قهرمانيه:balesh:زنده باد فرگي با تيمش:balesh::love:

مورینیو...
09-11-2011, 01:41
بچه ها منچستر چرا اينجوري شده!!!!!!!!!!:ajibeee:5 تا گل تو زمين بولتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ajibeee:رئال بارسا بايد بترسن از اين تيم!!!!!!!!!!!خيلي عجيبه!كي ميخواد جلو منچسترو بگيره؟؟؟؟!!!!!!!!همرو داره از دو تيغ ميگزرونه!نميدونم فرگي چه كار ميكنه تو تيم ولي همين قدر ميدونم كه اگه مورينيو و گوارديولا فكراشونو بريزن رو هم و با اين تيم كار كنن نميتونن اين نتيجه هارو با منچستر بگبرين:ghelyon:اين تيم يه بلايي سر چلسي نياره خيلي كاره:hehee:منچستر خيلي خيلي خوب بازي ميكنه و 100% مدعيه اصلي قهرمانيه:balesh:زنده باد فرگي با تيمش:balesh::love:
برد شیرینی بود رئال ختافه رو 4 تایی کرد منچسترهم بولتونو 5 تایی کرد.
تبریک به همه هواداران بابت برد. چیچاریتو هم دوباره به اوج برگشته.
داداش هنوز خیلی زوده که بخواهیم درموردموفقیت های منچستر دراین فصل نظربدیم.

ams7
09-11-2011, 08:07
خداييش خيلي خيلي دوس دارم اين تيم منچستر امسال مقابل بارسا قرار بگيره واقعا كه فرگوسن بهترين مربي دنياست اميدوارم امسال منچستر فاتح ليگ قهرمانان باشه

ManUtd
09-12-2011, 12:17
ميترسم اين بدشانسي ها جلو پيشرفت منچسترو بگيره!!:gahhr:كلورلي كه 4هفته نميتونه بازي كنه!مثل اينكه اورا و ايوانز هم مصدوم شدن!والنسيا و ويديچ و ولبك هم مصدومند:narahat:مثل اينكه اين مصدوميت ها تمومي نداره!تو اين بازي قبلي كه بازيكوناي منچسترو كشتند!كاپيتان تيم حريف كه وحشي بود و چندين بار خطاهاي خيلي خشن كرد و پاي كلورلي رو هم شكست:gerye:بقيه بازيكوناشون هم خشن بازي ميكردند آخه عصباني بودن چون هي گل ميخوردند:khandeeeee bahal:نه 2تا نه 3تا نه 4تا 5تا گل خوردند بيچاره هاmas:-خدا كنه مصدومهاي تيم زودتر به تمرينات برگردن و تيم ضربه نخوره:khahesh:ولي دم فرگي گرم كه يه تيمي درست كرده كه بازيكوناي زخيره هم ميتونن به خوبي جاي بازيكوناي اصلي رو پر كنن و همين يه دلگرمي به هوادارا ميده:yes:به اميد موفقيت منچستر...

pathfinder
09-13-2011, 22:02
امسال رقیب اصلی ما منچستر سیتیِ است، با اینکه سوپر کاپ این تیم رو شکست دادیم ولی الان از اون موقع قوی تره، چلسی هم که مطمئنا شکست می دیم.
برای اولین بار نیست که فرگوسن با این تعداد مصدومین بازی می کنه، سال های ساله که فرگوسن اول فصل رو با مصدومین شروع می کنه و پایان رو با قهرمانی تموم می کنه، این هوش و ذکاوت مربیه که با این تعداد بازیکن مصدوم باز هم می تونه تیم رو قوی کنه و از این تیم قهرمان بسازه.
امسال به اندازه کافی در هر پستی بازیکن داریم که جای خالی بازیکنان مصدوم احساس نشه

به امید قهرمانی منچستر یونایتد

AL1reZA
09-13-2011, 23:11
امسال رقیب اصلی ما منچستر سیتیِ است، با اینکه سوپر کاپ این تیم رو شکست دادیم ولی الان از اون موقع قوی تره، چلسی هم که مطمئنا شکست می دیم.
برای اولین بار نیست که فرگوسن با این تعداد مصدومین بازی می کنه، سال های ساله که فرگوسن اول فصل رو با مصدومین شروع می کنه و پایان رو با قهرمانی تموم می کنه، این هوش و ذکاوت مربیه که با این تعداد بازیکن مصدوم باز هم می تونه تیم رو قوی کنه و از این تیم قهرمان بسازه.
امسال به اندازه کافی در هر پستی بازیکن داریم که جای خالی بازیکنان مصدوم احساس نشه

به امید قهرمانی منچستر یونایتد

اره دوست عزیز باهات موافقم که امسال سرسخت ترین حریف یونایتد سیتی هست با بازیکن هایی که خریده خیلی قوی تر از سال های قبل شده امیدوارم مثل فصل قبل قهرمان شویم.

ams7
09-18-2011, 09:59
امابه نظرمن منچسترسيتي افت چشمگيري رو تو اواسط فصل خواهد داشت امسال رقيب اصلي يونايتد برا قهرماني از نظرمن ليورپول ميتونه باشه هنوز خيلي ديگه مونده و فك نميكنم منچستر سيتي بتونه تا آخرا دوام بياره منچسترسيتي امسال رو سكوي پروازه ( يعني منظورم اينه كه فصل بعديا شايد فصل بعديش بتونه مدعي باشه ) اما از نظرمن امسال ازكورس قهرماني سقوط ميكنه

AL1reZA
09-18-2011, 20:20
تبریک می گم. نیمه اول عالی بود

نانی:ahaaaaaa:

pathfinder
09-18-2011, 22:27
امابه نظرمن منچسترسيتي افت چشمگيري رو تو اواسط فصل خواهد داشت امسال رقيب اصلي يونايتد برا قهرماني از نظرمن ليورپول ميتونه باشه هنوز خيلي ديگه مونده و فك نميكنم منچستر سيتي بتونه تا آخرا دوام بياره منچسترسيتي امسال رو سكوي پروازه ( يعني منظورم اينه كه فصل بعديا شايد فصل بعديش بتونه مدعي باشه ) اما از نظرمن امسال ازكورس قهرماني سقوط ميكنه

اول به خاطر برد تیم تبریک می گم، دیدید که منچستر چلسی رو هم شکست داد. بعد به این دوستمون هم بگم که لیورپول تیمی نیست که بخواد با منچستر رقابت کنه، این مورد رو امروز نشان داد با باخته 4 بر 0
با این که منچستر سیتی مساوی کرد بازم اعتقادم اینه که منچستر سیتی این فصل از سه تیم چلسی، آرسنال، لیورپول قوی تره

به تیم خودم افتخار می کنم و مطمئنم امسال حرفهای زیادی واسه گفتن داریم.

عشق است منچستر، عشق است قرمز

به امید قهرمانی

pathfinder
09-18-2011, 22:37
تبریک می گم، اینم یه برد شیرین بعد از برد آرسنال

AL1reZA
09-21-2011, 14:58
بازی بسیار زیبایی بود خیلی چسبید.مخصوصا این که بابرد منچستر همراه بود.
اوایل بازی چلسی خوب فشار اوارد وچند موقیعت خیلی خوب واسه گل زنی داشت ولی به گل نرسید.
قانون همیشگی فوتبال خودشو نشون داد.گل نزنی گل می خوری.منچستر در نیمه اول 3بار به گل رسید که یکیش هم به قول معروف شانسی بود.نیمه دوم چلسی طوفانی اغاز کرد و یکی از گل های خورده را جبران کرد.منچستر هم فرصت داشت که دوباره فاصله رو زیادتر کنه که نشد.
در کل بازیه جذابی بود حداقل اخر بازی از حرکت تورس کلی خندیدیم.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ManUtd
09-22-2011, 09:45
به نظر من ليورپول با نتايجي كه تا الان گرفته هيچ شانسي واسه قهرماني نداره و باز هم رقابت بين تيم هاي شهر منچستر و چلسيه.ارسنال هم بايد ببينيم چيكار ميكنه.ولي اين يونايتدي كه من ميبينم بعيده بزاره تيم ديگه اي قهرمان شه:ghelyon:واقعا رئال و بارسا هم بايد از اين تيم بترسند.زنده باد فرگي با تيمش:balesh:

ams7
09-22-2011, 09:47
ديگه به سلامتي چلسي هم حريفمون نشد و تقدرت برتر منچستر به رخ تمام تيمها تيم هاي جزيره كشيده شد كه اين خيلي خوبه چلسي رو برديم ديگه چه بازي بشه بازي با منچستر سي تي همشهري رقيب خيلي جالب ميشه اميدوارم منچسترامسال با اقتدار تمام فاتح ليگ برتر و همچنين فاتح ليگ قهرمانان بشه . بتركه چشم رقيب ايشالله.

ManUtd
09-24-2011, 10:23
خوب يه تحليلي از بازيكوناي منچستر داشته باشيم:واقعا الان بازيكون هاي منچستر همگي تو اوج هستند:روني كه 9 گل زده اگه اشتباه نكنم و خيلي هم خوب بازي كرده.ناني كه اصلا نميدونم چي بگم بس كه خوب بازي كرده اين فصل! خيلي هم گل هاي قشنگي زده اين فصل! گلهاش به منسيتي و چلسي و آرسنال خيلي قشنگ بود كه بهترينش گلي بود كه به چلسي زد:balesh:عجب شوتي زد!من كه ياد كريس افتادم:gerye:كم كم داره شخصيتي شبيه شخصيت كريس پيدا ميكنه البته هنوز بازيشون قابل مقايسه نيست! ولي داره شبيه كريس بازي ميكنه:eyvalla::eyvalla:اشلي يانگ هم خيلي زود تو تركيب جا افتاده و تا الان يكي از عوامل اصلي بردهاي منچستر بوده.هرناندز خيلي افت كرده و خدا كنه زودتر به روزهاي خوبش برگرده:khahesh:فيل جوينز و ايوانز و اسمالينگ هم در نبود ويديچ و فرديناند عالي كار كردند و نزاشتن جاي خالي اون دوتا احساس بشه!البته اسمالينگ بيشتر دفاع راست بازي كرده.خيلي دلم واسه كلورلي سوخت كه اونجوري مصدوم شدcrying::-بيچاره هنوز داشت خوب بازي ميكرد و پيشرفت ميكرد.اندرسون بهتر از سال قبله و يه كم نگراني هارو در نبود اسكولز كم كرده و خدا كنه همين جور ادامه بده:khahesh:
من كه از دخه آ خيلي خوشم اومده و بهش ايمان دارم:yes:خيلي خوش استيله و اعتماد به نفس بالايي داره!وقتي فرگي اونو تو بازي با بنفيكا گزاشت رو نيمكت خيلي نگران شدم:narahat:ولي بازي با چلسي گزاشتش تو زمين و دخه آ هم خوب كار كرد!بگزريم.اما بازي بعد با استوك داريم كه اگه خدا بخواد اونو هم ميبريم.اگه چيچا به اين بازي برسه كه خيلي خوب ميشه البته مشكلي نداره ولي شايد فرگي نخواد ريسك كنه و بربرارو بزاره تو زمين كه احتمالش خيلي كمه:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:كلا ميخوام بگم چند ساله كه منچسترو اينقدر با انگيزه و آماده نديدم! من نميدونم فرگي تو اين تيم چيكار ميكنه كه اين تيم با ميانگين سني 23 سال مياد همه تيم هارو با اختلاف ميبره:ajibeee:خلاصه همين جور ادامه بده بعيد ميدونم تيمي بتونه متوقفش كنه البته تو اروپا راه سختيو در پيش داره و جدي ترين حريفانش هم رئال و بارسا هستند.منچستر الان جز سه تيم برتر جهانه و امسال واسه گرفتن سه جام ميجنگه.به اميد موفقيت منچستر در ادامه راه طولاني و دشوار براي كسب قهرماني تو اروپا و ليگ:khahesh::manchester::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:: eyvalla::eyvalla::eyvalla:

frank
09-24-2011, 12:53
فرگوسن: از بازیکنی مانند فردیناند نمی توان چشم پوشی کرد:

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، تایید کرد که ریو فردیناند، مدافع باتجربه و مصدوم تیمش همچنان یکی از مهره های کلیدی این تیم است.

شیاطین سرخ در رقابت های این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته اند و مدافعان جوان این تیم مانند کریس اسمالینگ، جانی اونز و فیل جونز همگی بازی های درخشانی در خط دفاعی به نمایش گذاشتند.

در این میان فردیناند که مانند چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده، فرصت کمی برای بازی پیدا کرده است اما سرمربی اسکاتلندی همچنان او را یکی از ارکان اصلی تیمش می داند.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این درست است که ریو با مصدومیت های زیادی روبرو بوده . ما امیدواریم او بهتر شود اما وقتی او شرایط بازی را پیدا کند، حتما از او استفاده خواهیم کرد زیرا نمی تواند از چنین بازیکن باتجربه ای چشم پوشی کرد.

او بعد از دیدار مقابل بولتون، چند دیدار را از دست داد اما از نظر من این اهمیتی ندارد زیرا با بازیکنانی که داریم، هر وقت که بخواهیم می توانیم از او استفاده کنیم.

هر زمان که نیاز به یک بازیکن باتجربه داشته باشیم، ریو می تواند به کمک ما بیاید زیرا می تواند سرنوشت ساز باشد. بازیکنان جوان این را می دانند. آنها می دانند که وقتی به بازی گرفته نمی شوند، حتما دلیلی دارد و می دانند که در بازی بعدی ای که به میدان می روند، باید بهتر باشند."

frank
09-24-2011, 12:57
سرخیو آگوئرو: عاشق بازی مایکل اوون بودم:

سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی، اعلام کرد زمانی علاقه زیادی به بازی مایکل اوون داشت و به خاطر او بازی های لیگ برتر را نگاه می کرد.
این ستاره آرژانتینی در این تابستان از اتلتیکو مادرید به منچسترسیتی پیوست و رقابت های فصل جدید را بسیار خوب آغاز کرد.
او همچنین اعلام کرد که لیگ برتر را به سری آ و لا لیگا ترجیح می دهد و مایکل او را بازیکن مورد علاقه اش در زمان نوجوانی معرفی کرد.
آگوئرو در گفتگو با منچستر اونینگ نیوز گفت:" من بازی های لیگ برتر را از تلویزیون نگاه می کردم. من این لیگ را به لالیگا و سری آ ترجیح می دادم.
من عاشق مایکل اوون بودم. من همیشه بازی های او را دنبال می کردم. به خاطر بازی های او بود که من بازی های لیگ برتر را دنبال می کردم.

واضح است که سبک بازی اینجا متفاوت با فوتبال اسپانیاست اما من خیلی زود با فوتبال اینجا تطبیق پیدا کردم. تلاش می کنم در تمرینات کاملا تمرکزم را حفظ کنم

ManUtd
09-25-2011, 00:16
خوب منچستر هم بلاخره متوقف شد و بعد از اين كه همه تيم هارو با اختلاف ميبرد به علت مصدوميت هاي پي در پي تو اين بازي نتونست ببره! ديگه فقط مصدوميت بازيكونا ميتونست جلو منچسترو بگيره كه گرفت و از قبل هم پيشبيني ميشد! خداكنه اين بدشانسي ها ديگه سراغ تيم نيان و منچستر ديگه مصدوم نداشته باشهashem:-همين جور ادامه بديم بازيكوناي سالم به 11 تا نميرسن و بايد بريم از تيمهاي پايه بازيكون بياريم:hehee:مثل اينكه رونيو ايوانز و چيچا هم مصدوم شدن كه اميدوارم جدي نباشه.
بازم از منسيتي جلوتريم و بهخاطر تفاضل گل بيشتر هنوز تو صدر جدوليم:ahaaaaaa:عشق است منچستر:love:

ams7
09-25-2011, 13:25
من پيش بيني ميكردم كه اين بازيو نبرن چون تيم هايي مثل استوك اگه از تيم قوي مثل منچستر ببازن زياد براشون مسئله اي نيس به نظرمن واسه همين هم فقط واسه شكستن شاخ ميان (البته نظر شخصي)
چون اگه ببازن آبروشون زياد نميره

AL1reZA
09-27-2011, 20:24

Manchester United - Basel

3 شنبه 5 مهر
22:15

دوستان متاسفانه این بازی از شبکه 3 پخش نمیشه

AL1reZA
09-27-2011, 20:25
دوستان می توانید بازی رو از این قسمت دنبال کنید

ManUtd
09-28-2011, 23:06
بلاخره منچستر از همون چيزي كه فكرشو ميكردم ضربه خورد!آخه با اين همه مصدوم يه مربي چيكار ميتونه بكنه؟! منچستر اگه همين جور ادامه بده از لحاظ روحي به هم ميريزه و افت ميكنه! البته فرگوسن مرد روزهاي سخته و ميتونه تيمو آماده نگه داره ولي كاره سختي داره.خدا كنه مصدومين سريعتر برسن و منچستر دوباره به آمادگي قبلي خودش برگرده و تيم هارو ببره.عشق است منچستر:flowerysmile:

ams7
09-29-2011, 09:17
منچستربه نظرمن با اين كه تو گروه ساده اي افتاده به خاطر يكم غرور گرفتن بازيكناش تو ليگ قهرمانان موفق نميشه . البته مصدومين زياد هم بي تاثير نيس ولي به هر حال بازم هنوز هيچ اتفاق خاصي نيفتاده كه صعود
منچستر روتهديد كنه

ManUtd
09-29-2011, 09:24
منم موافقم داداش.منچستر 100% از اين گروه ميره بالا و اين تساوي هم به خاطر كم تجربگي بعضي از بازيكوناي جوون و بي تجربه و نبودن بعضي از بازيكونهاي اصلي بود!
منچستر مطمئنا يكي از مدعيان اصلي جام قهرمانانه!
اميدوارم منچستر خيلي زود به اوج برگرده و نشون بده كه اومده تا ناكامي سال قبل تو فينالو جبران كنه و هواداراشو خوشحال كنه:flowerysmile:

Fc Bayern München
09-29-2011, 09:56
بازی بسیار زیبایی بود خیلی چسبید.مخصوصا این که بابرد منچستر همراه بود.
اوایل بازی چلسی خوب فشار اوارد وچند موقیعت خیلی خوب واسه گل زنی داشت ولی به گل نرسید.
قانون همیشگی فوتبال خودشو نشون داد.گل نزنی گل می خوری.منچستر در نیمه اول 3بار به گل رسید که یکیش هم به قول معروف شانسی بود.نیمه دوم چلسی طوفانی اغاز کرد و یکی از گل های خورده را جبران کرد.منچستر هم فرصت داشت که دوباره فاصله رو زیادتر کنه که نشد.
در کل بازیه جذابی بود حداقل اخر بازی از حرکت تورس کلی خندیدیم.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

آره به این بازی می گفتن یه بازی جذاب

ibrahim
09-29-2011, 16:09
خوبی تیم امسال تا الان اینه که شکست نداشتیم
درسته دو تا مساوی داخل لیگ قهرمانان گرفتیم ولی خب تازه اولشه
لیگ برتر هم با اقتدار داریم میریم جلو غیر بازی قبلی که مساوی شد

ams7
09-30-2011, 11:11
اميدوارم قهرمان ليگ قهرمانان بشيم و يكم اين باد بارسا بخوابه و بفهمن كه دنيا دست كيه ليگ انگليس كه احتمال قوي مال خودمونه:manchester::manchester::manchester: :manchester:

David Sina
09-30-2011, 11:20
اميدوارم قهرمان ليگ قهرمانان بشيم و يكم اين باد بارسا بخوابه و بفهمن كه دنيا دست كيه ليگ انگليس كه احتمال قوي مال خودمونه:manchester::manchester::manchester: :manchester:

این باد بارسا نیست ..این سونامی بارساست که دامن همه ی تیم ها رو گرفته و میگیره و خواهد گرفت ........

همان طور که شیاطین سرخ در رم و لندن گرفتار این سونامی شد

:barcelona:

ManUtd
09-30-2011, 11:29
آي گفتي!منم خيلي دوست دارم يه بار ديگه به بارسا بخوريم و انتقام بگيريم.
دلم ميخواد بارسا تو تئاتر روياها تحقير بشه مثل سال 2008 كه بارسارو برديم اسكولز اون گل به ياد موندنيو زد و والدز همين جور متعجب نگاه ميكرد:hehee:
يادش بخير اسكولز!بازيكوني كه الگوي ژاوي بود و اينو خود ژاوي گفته بود.اسكولز تكرار نشدنيه و بدون شك چه از لحاظ اخلاقي و چه بازي يك استوره تو فوتبال جهانه.هيچ وقت بازيهاش يادم نميره و هر وقت بهش فكر ميكنم اشك تو چشمهام جمع ميشه:gerye:

David Sina
09-30-2011, 11:34
آي گفتي!منم خيلي دوست دارم يه بار ديگه به بارسا بخوريم و انتقام بگيريم.
دلم ميخواد بارسا تو تئاتر روياها تحقير بشه مثل سال 2008 كه بارسارو برديم اسكولز اون گل به ياد موندنيو زد و والدز همين جور متعجب نگاه ميكرد:hehee:
يادش بخير اسكولز!بازيكوني كه الگوي ژاوي بود و اينو خود ژاوي گفته بود.اسكولز تكرار نشدنيه و بدون شك چه از لحاظ اخلاقي و چه بازي يك استوره تو فوتبال جهانه.هيچ وقت بازيهاش يادم نميره و هر وقت بهش فكر ميكنم اشك تو چشمهام جمع ميشه:gerye:

آره منم دلم میخواد بارسا جلو منچستر هتریک کنه ........ اولی 2 هیچ .دومی 3 بر 1 ...... سومی ؟ :ahaaaaaa:

خود هواداران منچستر بعد از بازی آخر میگفتند نمیدونیم کی باید بارسا رو ببیریم اون از رم اینم از لندن :eyvalla:

ManUtd
09-30-2011, 11:58
حالا ميبينيم! منچستر تو خونش به هيچ تيمي اجازه قدرت نمايي نميده بهshikam::-:khandeeeee bahal:lagh:::hehehe:mas:- خاطر همين اگه منچستر قبل از فينال به بارسا بخوره بارسارو له ميكنهchomaghتازه امسال منچستر خيلي فرق كرده و به هر تيمي دو سه تا كمتر نميزنه!به گوارديولا بگو وقتي مياد اولدترافود يه گوني واسه جمع كردن گل هايي كه بارسا ميخوره با خودش بياره

pathfinder
10-02-2011, 13:14
اینم یه برد شیرین دیگه، تبریک به دوست دااران و طرفداران تیم

در مورد بازی های لیگ اروپا، منچستر همیشه بازی های دوره های مقدماتی رو با بازیکن های جدید و جوان شروع می کنه، البته به خاطر سیستم چرخشی فرگوسن هم هست، مثلا فصل پیش وین رونی دوره مقدماتی رو یکی دو بازی بیشتر نکرد.
صعود به دور بعد که 100%، به امید قهرمانی این تیم

سرور و سالار تیم ها
منچستر یونایتد

ManUtd
10-02-2011, 13:27
سلام به همه منچستري هاي عزيز.منم اين برد رو به همه عاشقان منچستر تبريك ميگم:/danc:-shad
منچستر با اين برد نشون داد كه نتايج دو بازي قبل اتفاقي بوده! من مطمئنم منچستر با رسيدن مصدوماش روند پيروزي هاي پرگل خودش ادامه ميده و به سمت قهرماني حركت ميكنه!عشق است منچستر:-shad

AL1reZA
10-05-2011, 16:23
ببخشید دیر رسیدم
برد رو به همه تبریک می گم منچستر لیاقت قهرمانی رو داره
منچستر بازی های لیگ رو عالی می بره ولی متاسفانه نمی دونم چرا لیگ قهرمانان این طوری نیست و منچستر خوب بازی نمی کنه.
شاید حریفان رو دسته کم می گیره.
امیدوارم مشکلش حل شه ودرست بشه.
به امید قهرمانی

ManUtd
10-06-2011, 15:52
خوب مثل اينكه روزنامه ها و مجلات خارجي شايعه نويسي رو شروع كردند!
تو سايت گل خبري در مورد اينكه منچستر به دنبال گارسيا هافبك دفاعي بنفيكاس! هر وقت اسم شايعه ميارم ياد اسنايدر ميفتم! اينقدر اميدوار بودم كه بخريمش ولي سر اخر نشدcrying::-:gerye:منچستر به يه هافبك وسط يا دفاعي نياز داره! خدا كنه تو نقل و انتقالات زمستاني يه هافبك وسط بخرهashem:-

ManUtd
10-07-2011, 06:28
خوب بازي بعد با ليورپول داريم:khelal dandoon:رقيب هميشگي منچستر!!!!!!!!بازي سختيه و ليورپول هرچي هم بد نتيجه گرفته باشه باز جلو منچستر شير ميشه و اصلا نميشه قاتع بگم كه منچستر ميبره! ولي اگه بخوايم از لحاظ فني به دو تيم نگاه كنيم معلومه كه منچستر سرتره! منچستر تا به حال خيلي خوب كار كرده و بازي هاي خوبي از خودش به نمايش گزاشته و با توجه با مصدوماني كه داره بازم عالي كار كرده! ولي ليورپول نتونسته انتظارات هواداراشو برابرده كنه و با اين همه بازيكوني هم كه خريد بازم نتونست نتايج خوبي بگيره! به نظر من ليورپول شانسي واسه قهرمان شدن نداره و نميتونه با منچستر وچلسي و منسيتي و حتي آرسنال و تاتنهام رقابت كنه! اگه اين بازي رو ببريم از لحاظ روحي هم خيلي به تيم كمك ميكنه و ميتونيم صدرنشيني مونو حفظ كنيم.
به اميد برد منچستر:khelal dandoon:

ManUtd
10-07-2011, 08:29
من كه دارم از تعجب شاخ در ميارم!!!!!!!!!!! باز يه نشريه خبري در مورد ابراز علاقه منچستر براي جذب اشنادر تو ژانويه نوشته!!!!!!!!!!! آخه معلومه كه دروغه ديگه! اشنايدر تو جام باشگاه ها واسه اينتر بازي كرده و اگه منچستر بخرش نميتونه تو جام باشگاه ها ازش استفاده كنه پس فرگي اصلا تو فكر خريد اشنايدر نميره! ولي در كل بايد يه بازيساز بخريم! فرگي هم خوب ميدونه كه با كلورلي و اندرسون و كريك نميشه جلو بارسا و رئال بازي كرد! منچستر نياز به بازيساز خوب داره كه مثل فينال سال قبل مقابل بارسا وسط زمينو نزاره به امان خدا ! كلورلي و اندرسون هنوز جوون هستند و نميشه با اينا به قهرماني تو اروپا اميد زيادي داشت! فقط خدا كنه فرگي تو نقل انتقالات نيم فصل خواب نمونه!:ehe:

ali&manu
10-09-2011, 09:39
عزیزم man u نیازی به انتقام نداره چون بابازیکنایی که تولندن ورم مقابل بازیکنای بارسا قرارگرفتند باخت خیلی آبرومندانه ترازبردبود ... ولی چیکار کنم که این بارسایی هاسرخودشونو به .... میزنند واصلا قبول ندارن که داورا چقدر به سودشون کارمیکنند وگرنه اونا اصلا به فینال نمیرسیدند چه برسه به اینکه بخان..... من واقعا متاسفم که اونا وضعیت مضحک داوری بازی باچلسی روفراموش کردند.... خب دیگه به لطف آقای پلاتینی بارساهم بایداینجوری قهرمان اروپابشه به امید روزی که بارسا بتونه بدون کمک آقایون فقط باپتانسیل خودش جام قهرمانی روبگیره... انشاا... تو قرن بعد میتونه...امیدوارم به بارسایی ها برنخوره چون حیف شخصیت بارسا است که اینجوری تواروپا قهرمان بشه....binam

ali&manu
10-09-2011, 09:49
قطري ها براي خريد باشگاه منچستريونايتد با گليزرها وارد مذاکره شدند.

روزنامه «ميرر» انگليس جمعه خبر داد که خانواده‌ پادشاهي قطر براي خريد باشگاه منچستريونايتد پيشنهاد 1.5 ميليارد پوندي ارائه کرده است!
به نوشته اين روزنامه منابع موثقي در خاورميانه اعلام کردند که خانواده‌ سلطنتي قطر رسما براي خريد باشگاه منچستريونايتد وارد مذاکره با گليزرها مالکان آمريکايي اين باشگاه شده‌اند و اين قرارداد ظرف چند روز آينده منعقد خواهد شد.
خانواده‌ گليزرها که طرفداران منچستريونايتد بارها اعتراض خود را از سياست‌هاي آن‌ها نشان دادند، قصد دارند با وجود مخالفت طرفداران باشگاه را بفروشند.
اين روزنامه همچنين خبر داد که هياتي از خانواده‌ پادشاهي قطر به رياست شيخ حمد بن خليفه آل ثاني براي اتمام اين قرارداد دوشنبه وارد انگليس خواهد شد. این خبرواز سایت varzesh3گرفتم میخام یکی بهم بگه این خبرواقعیه ... کی دیگه ازشر مالکای آمریکایی راحت میشیم....:flowerysmile:

ali&manu
10-09-2011, 11:06
[بچه ها تبریک می گم برد خیلی شیرینی بود امیدوارم یه روزبرسه که همین نتیجه رومقابل بارسا بگیریم....:balesh:من یو کاری میکنه که همه انگشت به دهن میمونند...[/QUOTE]

ManUtd
10-13-2011, 00:04
بچه ها خواهشا این مورد رو همکاری کنید شاید به نتیجه ای برسیم

با سلام خدمت شبکه 3 سیما

همونطور که می دونید شنبه مورخ 23 / 7 / 1390

حساس ترین رقابت لیگ جزیره بین تیم های لیورپول ، منچستر یونایتد

در ورزشگاه آنفیلد برگزار می شود

ساعت پخش این بازی 15 : 15 به وقت ایران است

به علت تداخل این بازی ،با بازی لیگ برتر ایران

خواهشمند است این دیدار جذاب و پربیننده رو از شبکه 3 پخش کنید و

پخش دیدار لیگ برتر ایران را به عهده شبکه 2 بگذارید

متن فوق را به شماره 300003 sms کنید .

به علاوه از طرق زیر نیز میتوانید با شبکه 3 تماس بگیرید

شماره تماس با روابط عمومی شبکه سه سیما
تلفن گویا : 22021901
- 22168395 - 22055717
نمابر : 22051579این متن توسط دوستان منچستری آماده شده برای پخش مستقیم دیدار حساس و مهم ،من یونایتد و لیورپول ...

خواهشا این متن رو کوپی کنید و توی هر وبلاگ یا وب سایتی که میتونید به صورت نظر بذارید.که همه ببیننش.اگه زیاد باشیم مطمئنان جواب میده.یه کوپی پیست سادست.

ManUtd
10-13-2011, 00:16
بچه ها اين كار تو چندين سايت ديگه داره انجام ميشه و فكر نكنيد فايده نداره! ازتون خواهش ميكنم اينكارو بكنيد:love:

مورینیو...
10-13-2011, 00:34
بچه ها اين كار تو چندين سايت ديگه داره انجام ميشه و فكر نكنيد فايده نداره! ازتون خواهش ميكنم اينكارو بكنيد:love:

چشم داداش انجام میدم من بازی منچسترلیورپولو نبینم خوابم نمیبره.

ibrahim
10-13-2011, 00:47
صدا و سیما نمیاد بازی منچستر نشون بده هر کاری هم بکنیم نشون نمیده:gahhr:
خب خیلی مشخصه تماشاکران پرسپولیس بیشتره وبازی لیگ برتر هم هست هر کشوری باشه میاد بازیهای لیگ خودشو نشون میده.
منم دوست دارم بازی منچستر یونایتد ببینم ولی خب نمیشه دیگهentezar::

شنبه 23/07/1390 ساعت : 16:50
هفته 10 ليگ برتر : مس - پرسپوليس
15:15 هم منچستر یونایتد - لیورپول

ManUtd
10-13-2011, 00:53
به نظر من چون فقط يه كم از دو بازي با هم تداخل داره ميشه يه كاريش كرد! اگه شك داريد ميتونيد به همون شماره زنگ بزنيد! آخه خودشون گفتند كه اگه درخواستها از يه حدي بالاتر بره بازي پخش ميشه.شوما هم كمك كنيد.ممنون

مورینیو...
10-13-2011, 00:55
خب خیلی مشخصه تماشاکران پرسپولیس بیشتره وبازی لیگ برتر هم هست هر کشوری باشه میاد بازیهای لیگ خودشو نشون میده.

خب شاید شب ضبت شدشو نشون بدن ولی خب ضبت شده حال نمیده چرایه شبکه ورزش نمی زنن؟

ibrahim
10-13-2011, 01:02
حالا شبکه ورزش زدنو ولش کن اینجا تاپیک حرف های خودمونی هواداران شیاطین سرخ هستش.
پس لطفا بحثهای دیگه نشه roz::

بكام شيفته بازگشت به منچستريونايتد است :hehee:
فرگوسن:روني ازنظر اخلاقي بسيار بهتر شده استdallliii

ManUtd
10-13-2011, 01:05
والا بعيد ميدونم حالا حالاها شبكه اختصاصي ورزش بزنن!!!!!!!!!!! بايد بسازيم ديگهentezar::
من خودم پرسپوليسي هستم ولي بازي منچستر ليورپول خيلي قشنگه و نميشه نديدش! حالا تلاش خودمونو بكنيم شايد پخش شدdallliii

AL1reZA
10-13-2011, 09:29

به نظر من چون فقط يه كم از دو بازي با هم تداخل داره ميشه يه كاريش كرد! اگه شك داريد ميتونيد به همون شماره زنگ بزنيد! آخه خودشون گفتند كه اگه درخواستها از يه حدي بالاتر بره بازي پخش ميشه.شوما هم كمك كنيد.ممنون

خب شاید شب ضبت شدشو نشون بدن ولی خب ضبت شده حال نمیده چرایه شبکه ورزش نمی زنن؟
دوستان همگی درست می گید بهتره یه شبکه زده بشه.

ولی حالا چون وضعیت این جوریه اگه همگی ADSL دارید من قبل از بازی لینک آنلاین بازی رو قرار می دم تا همگی بتونبم بازی رو تماشا کنیم.:flowerysmile:

reza roony
10-13-2011, 11:23
اميدوارم قهرمان ليگ قهرمانان بشيم و يكم اين باد بارسا بخوابه و بفهمن كه دنيا دست كيه ليگ انگليس كه احتمال قوي مال خودمونه:manchester::manchester::manchester: :manchester:دمت گرم به جون مادرم حرف دلمو زدی خیلی حال کردم

Great Milan
10-13-2011, 13:10
خیلی اقایی اگه ای کارو بوکونی ما خیری از این لیگ ایران ندیدیم چون یه زدحال بد خوردیم چند وقت پیش سعیدم میدمنه پس همون بازی منچستر .لیورپولو نگاه کنیم بهتره

ManUtd
10-13-2011, 18:41
خوب مثل اينكه بچه ها همه دوست دارن بازي منچستر پخش شه! :sigar:
اگه هم پخش نشه كه احتمالش زياده بايد به هايلايت راضي باشيم:ey babaaa:
در ضمن چيچا هم 5سال ديگه تمديد كرد و همه هوادارارو خوشحال كرد:/dancواقعا بازيكون آينده دار و با استعداديه! خدا كنه فرگي نزاره جووناي تيم برن و همين كه به اوج رسيدن باشگاه بفروشتشون:ey babaaa: كلورلي/ولبك/جوينز/برادران داسيلوا/ناني/يانگ/روني و ...... بقيه جوون هاي باشگاه ميتونن آينده منچسترو تضمين كنند و بايد قدرشونو بدونن و حفظشون كنند:flowerysmile:

Abdollah 202
10-13-2011, 23:38
بچه ها خواهشا این مورد رو همکاری کنید شاید به نتیجه ای برسیم

با سلام خدمت شبکه 3 سیما

همونطور که می دونید شنبه مورخ 23 / 7 / 1390

حساس ترین رقابت لیگ جزیره بین تیم های لیورپول ، منچستر یونایتد

در ورزشگاه آنفیلد برگزار می شود

ساعت پخش این بازی 15 : 15 به وقت ایران است

به علت تداخل این بازی ،با بازی لیگ برتر ایران

خواهشمند است این دیدار جذاب و پربیننده رو از شبکه 3 پخش کنید و

پخش دیدار لیگ برتر ایران را به عهده شبکه 2 بگذارید

متن فوق را به شماره 300003 sms کنید .

به علاوه از طرق زیر نیز میتوانید با شبکه 3 تماس بگیرید

شماره تماس با روابط عمومی شبکه سه سیما
تلفن گویا : 22021901
- 22168395 - 22055717
نمابر : 22051579این متن توسط دوستان منچستری آماده شده برای پخش مستقیم دیدار حساس و مهم ،من یونایتد و لیورپول ...

خواهشا این متن رو کوپی کنید و توی هر وبلاگ یا وب سایتی که میتونید به صورت نظر بذارید.که همه ببیننش.اگه زیاد باشیم مطمئنان جواب میده.یه کوپی پیست سادست.

ما آرسنالی ها برا بازی ارسنال این کارو کردیم و نتیجه داد
شما هم اس بزنید حتما کارتون جواب مبده

love::love::love::love::

ManUtd
10-14-2011, 00:08
بچه ها همين الان فهميدم كه قراره بازي منچستر ليورپول پخش زنده بشه:balesh:آخرش كارمون نتيجه داد!!!!! البته تو خيلي از سايت هاي ديگه اين كار صورت گرفت كه حالا نتيجه داد:balesh:خيلي خوشحالم:balesh:

Abdollah 202
10-14-2011, 00:10
خوبه
باز یه بازی قشنگ دیگه میتونیم از شبکه 3 ببینیم
اخه لیگ ایران هم شد لیگ که نشونش میدن:ghelyon:

mortezarm
10-14-2011, 00:18
بچه ها همين الان فهميدم كه قراره بازي منچستر ليورپول پخش زنده بشه:balesh:آخرش كارمون نتيجه داد!!!!! البته تو خيلي از سايت هاي ديگه اين كار صورت گرفت كه حالا نتيجه داد:balesh:خيلي خوشحالم:balesh:
اونوقت از کدوم شبکه؟
یعنی بازی پرسپولیسو نمیخوان بدن ؟
مگه میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم کاملا موافق لیگ اروپایی هستم دوستان

ibrahim
10-14-2011, 00:25
برنامه پخش بازیها از شبکه های سیما همون 3
جمعه 22/07/1390 ساعت : 18:00
هفته 10 ليگ برتر : استقلال - راه آهن
شنبه 23/07/1390 ساعت : 15:15
هفته 8 ليگ برتر انگليس : ليورپول - منچستريونايتد
شنبه 23/07/1390 ساعت : 21:30
هفته 8 لاليگا : بارسلونا - ريسينگ
يکشنبه 24/07/1390 ساعت : 18:30
هفته 8 ليگ برتر انگليس : نيوکسل - تاتنهام
يکشنبه 24/07/1390 ساعت : 22:15
هفته 7 سري آ : لاتزيو - آاس رم
سه‌شنبه 26/07/1390 ساعت : 22:15
ليگ قهرمانان اروپا گروه A : ناپولي - بايرن مونيخ
چهارشنبه 27/07/1390 ساعت : 22:15
ليگ قهرمانان اروپا گروه F : مارسي - آرسنال
جمعه 29/07/1390 ساعت : 18:15
هفته 11 ليگ برتر : پرسپوليس - نفت تهران
شنبه 30/07/1390 ساعت : 16:45
هفته 11 ليگ برتر : ذوب آهن - استقلال

با این حساب فقط نیمه اول بازی شیاطین رو میبینیمlove::

ManUtd
10-14-2011, 00:28
از شبكه 3
بازي منچستر ليورپول ساعت 15:15
بازي پيروزي مس ساعت 16:50
آخر بازي منچستر با بازي پيروزي تداخل پيدا ميكنه! حدود 10 از آخر بازي منچستر پخش نميشه! ولي بازم از هيچي بهتر

FoRLaN
10-14-2011, 00:39
درود به همه طرفدارای تیم
این فصلم قهرمانیم مثل گذشته

ManUtd
10-14-2011, 00:57
ما چاكر همه منچستري ها هستيم:chakerim:
آره امسال هم اگه مشكلي پيش نياد جدي ترين مدعي قهرماني هستيم:balesh:
به اميد موفقيت منچستر تو همه جام ها:love:

ibrahim
10-14-2011, 01:05
همین الان یه مطلبی دیدم جالب بود
این اولین بازی ما مقابل لیورپول پس از قهرمانی 19 و پادشاهی در انگلستانهgam:-
دیگه لیورپول حرفی برا گفتن داره؟!!heee::

مورینیو...
10-14-2011, 01:12

هرچی موبایل دردسترسم بود گرفتم پیام دادم.تا بازی رو پخش کنن.

ManUtd
10-14-2011, 01:21
معلومه كه حرفي واسه گفتن نداره! الان ليورپول نميتونه با منچستر رقابت كنه چون نه از لحاظ كار تيمي و نه از لحاظ مربي و انگيزه به منچستر نميرسه.
ليورپول تو بازي با منچستر فقط از دو لحاظ برتري داره: 1_اينكه تو خونه خودش و در حضور هواداراي پورشورش بازي ميكنه2_تجربه بازيكوناش بالاتر از منچستره و تو اين بازي ميتونه مهم باشه! از طرفي ما هم به فرگي و كارش و جووناش اعتماد داريم و همگي منتظر برد منچستريم:balesh:

ManUtd
10-14-2011, 01:43
من كه خيلي نگرانم! آخه ميترسم روني تو بازي با ليورپول خوب نباشه! به خاطر اتفاقاتي كه تو بازي انگليس واسش افتاد از لحاظ روحي تو شرايط خوبي نيست و تو اين 2 روز خيلي ازش انتقاد شده! اگه روني آماده نباشه خيلي تو تيم تاثير ميزاره و ميتونه تا حدودي شانس منچسترو واسه بردن بازي كم كنه! خدا كنه فرگي بتونه روني رو از لحاظ روحي و رواني آماده كنه و ما شاهد يه بازي خوب از روني باشيم! love::

ibrahim
10-14-2011, 02:02

روحیه بازیکنان خیلی خوبه همین امروز وین رونی فردیناند و فلچر به دیدن جک مارشال پسر بچه 5 ساله ای رفتن که داره با سرطان تومور مغزی مبارزه میکنه.
خیلی اینجور بازیکنا پیدا نمیشه ایران خودمون یکی رو سراغ داریم اونم علی کریمی.حالا هم بازیکنان منچستر این حرکت زیبا رو انجام دادن.

عکسها رو هم میتونید از اینجا ببینید. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

مورینیو...
10-14-2011, 02:07
برد لیورپول دربازی شنبه 50 درصد و برد منچستر40 درصد و مساوی 10 درصد احتمال داره رخ بده.
لیورپولو دست کم نگیرین این تیم همیشه مقابله منچستریونایتد خوب بازی میکرده و میکنه و خواهد کرد!

David7
10-14-2011, 02:54
من زیاد از منچستر اطاعی ندارم ولی بخاطر دوستان گفتم یه سری بزنم بازی سختی برابر تیم اول بندر آنفیلد دارین دست کم گرفتن لیورپول = از دست دادن امتیاز ...

AlexDelpiero
10-14-2011, 03:19
از چه رو نشسته اید !
جامه بردرید !
موی از خود باز کنید !
بر در و دیوار بکوبید که شنبه روز عزای شیطونکاست !
entezar::
ما با کینگ هیچ مشکلی برای اینجور بازی ها نداریم !
3-1 بازی قبلی رو که یادتون نرفته !
آنفیلد رو واستون جهنم می کنیم !

ManUtd
10-14-2011, 09:16
درسته شوما فصل قبل 3 بر يك برديد ولي يادتون نره كه تو اون بازي بايد يه بازيكونتون اخراج ميشد و نشد و ناني هم مصدوم شد! تازه ما هم تو بازي برگشت و هم تو بازي جام حزفي شومارو برديم پس سال قبل 2 بر 1 به نفع ما شد! بعدشم گيريم كه اين بازي رو هم شوما ببريد! واسه ما مهم نيست چون به تيممون اعتماد داريم و با يه باخت چيزي عوض نميشه ولي ليورپول نميتونه خودشو يه مدعي قهرماني بدونه!
منچستر تو اين بازي هر نتيجه اي بگيره بازم بخت اول قهرماني تو انگليسه و هيچ تيمي الان به خوبي منچستر بازي نميكنه! تازه با اين ميانگين سني پايين!!!!(23 يا 24)تو هر بازي! پس مطمئن باشيد اين منچستر تا چندين سال قدرت اول ليگ انگليسه و اگه هم قرار باشه تيمي با منچستر رقابت كنه چلسي يا آرسناله نه ليورپول! اين همه سال جام نگرفتيد و فقط تماشا كرديد تا منچستر به 19 رسيد و حالا هم حتي ضعيف تر از چندسال قبل شديد! درضمن من اميدوارم منچستر اين بازيو ببره! اگه هم نبره منتظرانتقام تو تئاتر روياها هستيم.زنده باد فرگي با تيمشroz::

H@kem
10-14-2011, 09:58
ليورپول هم يكي مثل بقيه . چرا بزرگش ميكنيد.:manchester::manchester:

ManUtd
10-14-2011, 13:27
موافقم اين بازي هم مثل بازي هاي ديگس و نبايد بزرگش كنيم! مخصوصا كه الان ليورپول يه تيم كاملا معموليه! بعدشم همون جور كه قبلا گفتم اگه هم ببازيم بازم نبايد خيلي ناراحت شيم و منتظر بازي برگشت و انتقام باشيم:ahaaaaaa:

ManUtd
10-14-2011, 15:10
بازيكونان كليدي:

اين دو بازيكون نقش تعيين كننده اي واسه تيمشون ايفا ميكنن و بهترين هاي تيمشون هستند.روني اگه مثل هميشه باشه و با پاس هاي زيباش تيمو راه بندازه و از موقعيت هاش استفاده كنه منچستر ميتونه تو اين بازي موفق باشه.جرارد هم با توجه به اينكه بعد از گزروندن دوران مصدوميتش اين اولين بازيشه كه داره انجام ميده نميتونه زياد رو فرم باشه ولي بازم جرارده و ميتونه خيلي خوب بازيسازي كنه و به تيمش كمك كنه.
به نظر من هركدوم از اين دو بازيكون بهتر بازي كنند تيمشون شانس بيشتري واسه برد داره كه اميدوارم اين روني باشه تو اين بازي هم بدرخشه:balesh:

AL1reZA
10-15-2011, 14:00
لینک آنلاین بازی
لیورپول - منچستر یونایتد

ManUtd
10-15-2011, 14:44
خوب حدود 40 دقيقه ديگه بازي شروع ميشه! حتما بازي قشنگي ميشه و به نظرم خيلي هم خشن!ki::مخصوصا ليورپولي ها! آخه منچستر بازيكون تكنيكي و پابه توپ زياد داره و ليورپولي ها هم كه ديگه ميزننki::مثل بازي سال قبل كه پاي ناني رو شكستن و داور فقط يه كارت زرد داد!!!!!!!!:ehe: منچستر يه نقطه ضعف تو اين بازي داره و اونم كم تجربه بودن دخه آ تو دروازس! دخه آ خيلي بهتر از اوايل فصل شده ولي حساسيت اين بازي و اين كه تو ورزشگاه انفيلد برگزار ميشه ميتونه رو داويد تاثير بزاره!

AL1reZA
10-15-2011, 15:02
خوب حدود 40 دقيقه ديگه بازي شروع ميشه! حتما بازي قشنگي ميشه و به نظرم خيلي هم خشن!ki::مخصوصا ليورپولي ها! آخه منچستر بازيكون تكنيكي و پابه توپ زياد داره و ليورپولي ها هم كه ديگه ميزننki::مثل بازي سال قبل كه پاي ناني رو شكستن و داور فقط يه كارت زرد داد!!!!!!!!:ehe: منچستر يه نقطه ضعف تو اين بازي داره و اونم كم تجربه بودن دخه آ تو دروازس! دخه آ خيلي بهتر از اوايل فصل شده ولي حساسيت اين بازي و اين كه تو ورزشگاه انفيلد برگزار ميشه ميتونه رو داويد تاثير بزاره!

داداش سعید گزارش لحظه به لحظه می دی؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

باهات موافقم دخه آ کمی بی تجربه هست و جو ورزشگاه می تونه روش تاثیر بزاره.
منچستر خیلی باید مواظب سوارز باشه چون بازیکن تکنیکی هست و می تونه خطر ناک باشه.
من شخصا شانس رو به منچستر می دم هرچند تو آنفیلده منچستر نشون داده که می تونه قهرمان بشه.
به امید پیروزی 4-1 ki::

ManUtd
10-15-2011, 15:18
آره داداش گزارش لحظه به لحظه بازي منچستر وظيفه منه:khandeeeee bahal:

به نظرم اگه فرگي تو اين بازي از گيگز استفاده كنه خيلي خوب ميشه چون تجربه زيادي داره و ميتونه تو اين بازي سخت تيمو كمك كنه.البته از اوايل نيمه دوم! چون ديگه نميتونه 90دقيقه بازي كنه! الان ناني و يانگ و روني خيلي رو فرمن و منچستر قدرت تهاجمي زيادي داره! ليورپول هم زياد تو كارهاي دفاعي خوب عمل نميكنه و تو بازي هاي قبل هم همين طور بوده! به اين خاطر ميگم گيگز بازي كنه كه اگه منچستر تو جنگ وسط زمين از ليورپول كه هافبك هاي خوبي مثل چارلي آدام و جرارد داره شكست بخوره نميتونه موفق باشه! حيف كه منچستر يه هافبك وسط بازيساز تو فصل نقل و انتقالات نخريد! اگه ميخريد كامل ميشد! اشنايدر ....:narahat:

AL1reZA
10-15-2011, 19:01
متاسفانه بازی مساوی شد.و منچسترسیتی تا الان 4-1 جلو هست:shogh:

ManUtd
10-15-2011, 19:49
خوب بازي مساوي شد! ولي بد هم نيست! گرفتن يك امتياز مقابل ليورپول اونم خارج از خونه نتيجه خوبيه.دم چيچا گرم كه مارو نجات داد وگرنه الان .....ki::
جرارد هم آخرش كار خودشو كرد و گل زد! گفتم تو اين بازي نقش جرارد و روني تعيين كنندس!همين هم شد!

مورینیو...
10-15-2011, 20:01
گفتم شانس لیورپول برای بردن بیشتر از منچستره و دیدین که گل اول بازی رو هم لیورپولی ها زدن اگه خلاقیت بازیکن جوان منچسترنبود منچستربازی رو واگذارمی کرد.

ManUtd
10-15-2011, 20:17
فرگوسن تو اين بازي يه تركيب نسبتا دفاعي چيده بود و بازيكونان هم خوب وظايفشونو انجام دادن:
تركيب 4 3 2 1 !!!!!! اين يه تركيب نادر و كم نظيره!

همون طور كه قبل از بازي گفتم گيگز بايد بازي ميكرد و فرگي هم همين كارو كرد!

استفاده از جوينز تو پست هافبك دفاعي هم از نكات قابل توجه اين بازي بود كه فيل جوينز هم به خوبي جواب اعتماد برگيو داد و نشون داد توانايي بازي تو چند پست مختلف رو داره!به نظر من علت اين كه از ناني تو اين بازي از ابتدا استفاده نشد و پارك جاش بازي كرد اين بود كه پارك بيشتر تو كارهاي دفاعي شركت ميكنه و توپ گيري ميكنه.ولي علت اينكه روني رو نيمكت نشست رو نميدونم!!!!!!!!!! شايد به خاطر همين بود كه روني از لحاظ روحي تو وضعيت خوبي نبود! خلاصه فرگي با اين تركيبش همه رو متعجب كرده بود و بازم نشون داد كه هيچ كس نميتونه فكرشو بخونه!بايد به خودمون افتخار كنيم كه يه همچين مربي داريم:yes:

AL1reZA
10-15-2011, 20:26
فرگوسن تو اين بازي يه تركيب نسبتا دفاعي چيده بود و بازيكونان هم خوب وظايفشونو انجام دادن:
تركيب 4 3 2 1 !!!!!! اين يه تركيب نادر و كم نظيره!

همون طور كه قبل از بازي گفتم گيگز بايد بازي ميكرد و فرگي هم همين كارو كرد!

استفاده از جوينز تو پست هافبك دفاعي هم از نكات قابل توجه اين بازي بود كه فيل جوينز هم به خوبي جواب اعتماد برگيو داد و نشون داد توانايي بازي تو چند پست مختلف رو داره!به نظر من علت اين كه از ناني تو اين بازي از ابتدا استفاده نشد و پارك جاش بازي كرد اين بود كه پارك بيشتر تو كارهاي دفاعي شركت ميكنه و توپ گيري ميكنه.ولي علت اينكه روني رو نيمكت نشست رو نميدونم!!!!!!!!!! شايد به خاطر همين بود كه روني از لحاظ روحي تو وضعيت خوبي نبود! خلاصه فرگي با اين تركيبش همه رو متعجب كرده بود و بازم نشون داد كه هيچ كس نميتونه فكرشو بخونه!بايد به خودمون افتخار كنيم كه يه همچين مربي داريم:yes:
این ترکیب اصلا به درد نمی خورد.جالب هم این جاست که در دفاع منچستر خیلی ضعیف بود شانس آوردیم 3یا4 تا نخوردیم.
تاکتیک فرگسن دفاع ضد حمله بود.

ManUtd
10-15-2011, 21:08
نميشه گفت اين تركيب به درد نميخوره! آخه هر بازي شرايط خاص خودشو داره و فرگي هم از اين تركيب فقط تو اين بازي استفاده كرده و اهدافي از چيدن اين تركيب داشته!
فرگي خوب ميدونه چيكار ميكنه و اونقدر باهوش هست كه هميشه همه رو غافل گير ميكنه! بد هم نتيجه نگرفته و گفتم تساوي تو خونه ليورپول بد نيست! منچستر يه مدت كوتاهه كه افت كرده و اميدوارم هرچه زودتر مثل قبل بشه:khahesh:

ManUtd
10-15-2011, 21:44
تيم منتخب گري نويل:

گری نویل در بخشی از کتاب زندگی نامه خود به تیمی منتخب اشاره کرده و گفته که این تیم بهترین ترکیب ممکن برای منچستر یونایتد در طول تاریخ است او سیستم خود را 4-2-3-1 انتخاب کرده و جالب اینکه در انتها اشاره کرده با وجود این بازیکنان عالی خودش شانس آورده که توانسته حداقل روی نیمکت بنشیند البته این گفته تواضع او را نشان می دهد چرا که خود او روزگاری برترین مدافع راست باشگاه شیاطین سرخ و تیم ملی انگلیس بوده است.

Squad & System By Gary Neville Is 4-2-3-1

واقعا كه تركيب رويايي و خوبيه!بيچاره گري نويل بس كه به گزشته ها و خاطراتش از بازيكونا و بازي هاي گزشته فكر ميكنه اين جور حرفها ميزنه:narahat:
يادش بخير گري واسمون بازي ميكرد:narahat:

ManUtd
10-16-2011, 13:41
نميدونم چرا فرگي فكرش با من يكيه!ki::
من قبل از بازي گفتم گيگز بازي كنه كه كرد!
گفتم روني از لحاظ رواني خوب نيست و اتفاقاتي كه تو تيم ملي واسش افتاده روش تاثرير ميزاره بعد فرگي هم روني رو گزاشت رو نيمكت و بعد بازي هم مصاحبه كرد و گفت:اواخر هفته قبل رای یوفا مبنی بر محرومیت سه جلسه‌ای وین رونی اعلام شد که همین روحیه او را تحت تاثیر قرار داد و مقابل لیورپول در ترکیب جای نگرفت.خوب با اين حساب من بايد برم پيش فرگي و بشم دستيارشki::شايدم جانشين فرگي من بودم:khandeeeee bahal:

ManUtd
10-16-2011, 13:49
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

دور سوم از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ برگزاری بازی :

سه شنبه 18 اکتبر – سه شنبه 26 مهر

زمان برگزاری بازی :

19:45 به وقت محلی – 22:15 به وقت تهران

محل برگزاری :

استادیوم اوتلول

ظرفیت استادیوم :

13,500 نفر

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اوتلول گالاتي :

1- نتایج این فصل :

تا هفته ی 10 لیگ با 3 برد و 3 مساوی و 4 باخت در رده ی 9 جدول رده بندی لیگ یک رومانی – 8 گل زده و 11 گل خورده

2 - جایگاه فصل قبل :

رده ی اول لیگ رومانی ( با 70 امتیاز )

3 – تعداد گل زده و خورده در فصل قبل :

46 گل زده و 25 گل خورده

4 – کاپیتان :

Sergiu Costin بازیکن 32 ساله رومانیایی که از سال 2006 در این تیم بازی می کند

5– مربی :

Dorinel Munteanu با 43 سال سن از سال 2009 هدایت اوتلول گالاتی را بر عهده دارد .

جدول لیگ قهرمانان تا دور دوم مرحله ی گروهی :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ManUtd
10-17-2011, 18:13
خوب فردا با يه تيم تقريبا گم نام بازي دارم!
ولي نبايد اونهارو دسته كم بگيريم و بايد با تمام قوا مقابلشون قرار بگيريم!
تا الان نتايج خوبي تو گروه نگرفتيم و بايد با يه برد خوب نتايج قبل رو جبران كنيم!
تيم يه كم به هم ريخته به نظر ميرسه و تعداد گلي كه به اين تيم ميزنيم ميتونه تو روحيه تيم خيلي تاثير گزار باشه.
فقط خدا كنه فرگي يه تركيب هجومي بچينه و بازيكوناي اصلي رو بازي بده:ahaaaaaa:

ManUtd
10-17-2011, 19:14
چيزي كه باعث دلگرمي بيشتر هوادارا شده اينه كه دخه آ داره خيلي خوب بازي ميكنه و ديگه اون اشتباهات ابتدايي رو نميكنه و الان مورد اعتماد بازيكونان و كادر فني قرار گرفته!
بدون شك داويد يه استعداد بزرگه و در آينده خيلي نزديك به يكي از بهترين گلرهاي جهان تبديل ميشه!:balesh:

ManUtd
10-18-2011, 13:31
مثل اينكه روني و ويديچ امشب بازي ميكنن:ahaaaaaa:
اين خيلي خوبه و خيالمونو بابت برد راحت ميكنه!البته ويديچ نميتونه زياد آماده باشه و شايد هم بازي نكنه! ولي روني بازي ميكنه و اميدوارم بتونه بازي خودشو انجام بده و اتفاقات گزشته رو فراموش كنه!
پارك هم به احتمال زياد تو تركيب اصلي باشه!
فرگي ميتونه واسه هجومي تر كردن تيم از والنسيا تو دفاع راست استفاده كنه چون والنسيا ميتونه خيلي خوب به حمله اضافه شه و نفوذ كه! اين توانايي رو هم داره كه هم تو دفاع باشه و همخ تو حمله! يعني پشتش خالي نميشه!
اين بازي بايد زياد گل بزنيم تا تفاضل گلمون بره بالا!
فقط روني خودش باشه همه چي حله:jeddiiiii:

ManUtd
10-19-2011, 16:05
اولين برد منچستر تو جام باشگاه هارو به همه هوادارا تبريك ميگمdallliii
ولي بازم خيلي خوب بازي نكرديم!با دوتا پنالتي روني بازيو برديم!
بايد بيشتر گل ميزديم! ولي اخراج ويديچ هم بي تاثير نبود!بعد از مدتها به ميادين برگشت ولي حيف كه اخراج شد!
ولي دو گلي كه روني زد ميتونه تاثير مثبتي تو روحيش داشته باشه!
اميدوارم بازي هاي بعد بهتر از اين بازي كنيم و به عنوان سرگروه به دوره بعد صعود كنيمroz::

mortezarm
10-19-2011, 16:26
من فکر نکنم منچستر تو صعود مشکلی پیدا کنه و راحتم به عنوان تیم اول بالا میره
فقط نباید حریفاشو دسته کم بگیره
که تو دو تا بازی اول گرفت و به نظرم حقش جلوی بنفیکا باخت بود نه مساوی

Abdollah 202
10-19-2011, 16:31
سلام به منچستری های گل:love:
تبریک میگم واسه بردتون:hehee:
اما داش مرتضی هم راست میگه:jeddiiiii:
منچستر تو جام باشگاه ها ی ارو پا تیم های تو گرو هش رو خیلی دست کم میگیره که اصلا کار خوبی نیست:fek konam:

ManUtd
10-19-2011, 16:34
من فکر نکنم منچستر تو صعود مشکلی پیدا کنه و راحتم به عنوان تیم اول بالا میره
فقط نباید حریفاشو دسته کم بگیره
که تو دو تا بازی اول گرفت و به نظرم حقش جلوی بنفیکا باخت بود نه مساوی
آره داداش باهات موافقم منچستر تو بازي قبلش حريفاشو دسته كم گرفت و نتونست خوب نتيجه بگيره !ولي بازي بنفيكارو دسته كم نگرفت و بنفيكا تيمي نيست كه بشه دسته كم گرفتش!ولي بازم منچستر تو اون بازي زياد خوب نبود و اگه گيگز نبود شايد ميباختيم!
منچستر به احتمال 99%سرگروه ميره بالا مگه اين كه تو خونه از بنفكيا ببازه كه خيلي بعيده!
ولي من مطمئنم منچستر تو مراحل بعد موفق ميشه و يكي از مدعيان قهرمانيه:yes:

mortezarm
10-19-2011, 16:38
آره داداش باهات موافقم منچستر تو بازي قبلش حريفاشو دسته كم گرفت و نتونست خوب نتيجه بگيره !ولي بازي بنفيكارو دسته كم نگرفت و بنفيكا تيمي نيست كه بشه دسته كم گرفتش!ولي بازم منچستر تو اون بازي زياد خوب نبود و اگه گيگز نبود شايد ميباختيم!
منچستر به احتمال 99%سرگروه ميره بالا مگه اين كه تو خونه از بنفكيا ببازه كه خيلي بعيده!
ولي من مطمئنم منچستر تو مراحل بعد موفق ميشه و يكي از مدعيان قهرمانيه:yes:

تیم های با اصالت همیشه خطرناکن مثل ارسنال و منچستر
امیدوارم بیاد بالا و امسال تو مراحل پایانی باشه چون منچستر هر وقت تو حذفی به رئال خورده رئال قهرمان شده
البته فینالم جای خوبیه

ManUtd
10-19-2011, 17:13
آره داداش منچستر واسه هرتيمي خطرناكه حتي رئال و بارسا !
البته من كه دوست ندارم به رئال بخوره چون نميخوام كريس مقابل يونايتد قرار بگيرهashem:-
ولي خيلي دوست دارم تو مراحل حزفي يعني قبل از فينال به بارسا بخوريم و انتقام بگيريم:ahaaaaaa:

Abdollah 202
10-19-2011, 20:56
سلام به همه ی دوستان منچستری گلم
یه سوال برام پیش اومده
ارسنال ورزشگاه جدید ساخت
چلسی میخواد بسازه
منچستر هنوز قصد مهاجرت به ورزشگاه جدیدی رو نداره؟

ManUtd
10-19-2011, 21:07
داداش همه خاطرات ما تو اولدترافورد رقم خورده و من مطمئنم همه يونايتدي ها با ساخت ورزشگاه جديد مخالفند!
داداش ما نميتونيم تئاتر روياهارو فراموش كنيم!
تازه اولدترافورد از همه لحاظ خوبه و نيازي به ساخت ورزشگاه جديد نيست!ظرفيت و كيفيت چمن و امكانات و همه چيش خوبه!
به نظرم روزي كه عمر اين ورزشگاه به پايان برسه روزي تلخ براي همه هواداراس و فكر نكنم به اين زودي ها اين اتفاق بيفته:gahhr:

ManUtd
10-19-2011, 21:18
بچه ها سايت رسمي باشگاه يه ليست از بازيكونايي كه شايعه شده منچستر ميخواد بخره داده! ببينيد فقط خيلي تعجب نكنيد:hehee:آخه ديگه شايعس ديگه!dallliii

Abdollah 202
10-19-2011, 21:21
خوبه
ما که از وقتی از هایبوری رفتیم دیگه رنگ جام رو ندیدیمentezar:::gahhr:
هیچ جا خونه ی خود ادم نمیشه (هایبوری)

ManUtd
10-19-2011, 21:22
راستشو بخوايد من كه فكر نميكنم هيچ كدوم از اين بازيكونارئو بخريمdallliii
البته يكيش احتمال داره! لوكا مودريچ كه تابستون هم دنبالش بوديم و با توجه به ضعف منچستر تو مركز زمين احتمال داره فرگي بازم واسه خريدش تلاش كنه!
ولي من فكر ميكنم فرگي حتما يه بازيساز تو ژانويه ميگيره چون خودشم ميدونه كه يه هافبك وسط خلاق و بازيساز نداريم!

Abdollah 202
10-19-2011, 21:32
اما به نظر من وسلی اسنایدر در زمستان حتما به منچستر میاد
و فک میکنم اینده ی مودریچ در چلسی است

ManUtd
10-19-2011, 22:05
نه داداش! وسلي ديگه به منچستر نمياد يعني ديگه نميخوايمش كه بياد!وسلي واسه اينتر تو جام باشگاه ها بازي كرده و اگه منچستر بخرش نميتونه تو جام باشگاه ها ازش استفاده كنه!پس فرگي هم عقلشو از دست نداده كه واسه اين بازيكون پول خرج كنه!
اما مودريچ ميتونه يكي از گزينه اي منچستر باشه! البته چلسي فكر نكنم ديگه دنبالش بره!
مخصوصا حالا كه ميرلس رو خريده!
حالا بايد ببينيم تو آينده چه شايعاتي درست ميشهdallliii

Abdollah 202
10-19-2011, 22:22
اما به نظر من منچستر یونایتد الان نیازی به خرید کردن نداره
چون تو هر پست بازیکن های خوبی داره
نظر شماها چیه؟

ManUtd
10-19-2011, 22:53
نه داداش!به نظر من منچستر نياز مبرم به يك هافبك خلاق و بازيساز داره.
هافبك هاي مياني منچستر يا خيلي جوونند و يا سطح بازيشون زياد بالا نيست بهتره بگم در حد منچستر نيستند!
كريك و فليچر كه دوتا بازيكون كاملا معمولين و قابل قياس با بازيكونايي كه قبلا تو اين پست واسه منچستر بازي ميكردند نيستند!رويي كين و اسكولز دوتا از بهترين ها بودن و خيلي از كريك و فليچر بهتر!
اندرسون و كلورلي هم هنوز جوون هستند و نميتونند وسط ميدون رهبري كنند!
البته اندرسون نشون داده كه خيلي بازيكون با استعدادي نيست و نميتونه به سطح اسكولز يا اينجور بازيكون ها برسه!ولي كلورلي بازيكون آينده دار و بااستعداديه و ميتونه به يه بازيكون بزرگ تبديل بشه!ولي الان نميتونيم از اون توقع داشته باشيم كه تو بازيهاي بزرگ و سخت واسمون تاثيرگزار باشه! پس بايد يه بازيكون كلاس بالا بگيريم! اينجوري كلورلي هم ميتونه در كنار بقيه به پيشرفتش ادامه بده تا بتونيم 3 4 سال ديگه ازش به عنوان يه بازيكون اصلي استفاده كنيم!

ManUtd
10-19-2011, 23:21
نيمي از شخصيت و عزمت تيم به ورزشگاهشه!و نبايذ از بين بره!

به اين عكس ها نگاه كن ببين نيازه يه ورزشگاه جديد بسازيم!من كه ميگم نه

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 86a1892ae5d28bc9b1d.jpg

خدايي خيلي نماي قشنگي دارهroz::

ManUtd
10-19-2011, 23:24
منچستر یونایتد - منچستر سیتی ( لیگ برتر انگلستان )

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته نهم لیگ برتر انگلستان

تاریخ برگزاری بازی :

یک شنبه 23 اکتبر – یک شنبه 1 آبان

زمان برگزاری بازی :

13:30 به وقت محلی – 16:00 به وقت تهران

محل برگزاری :

اولدترافورد

منچستر سیتی :

1- نتایج این فصل :

تا هفته ی 8 لیگ با 7 برد و یک مساوی در رده ی 1 جدول رده بندی لیگ برتر – 27 گل زده و 6 گل خورده با تفاضل گل مثبت 21

2 – نتایج 5 دیدار اخیر تیم سیتی :

Manchester City 4 – 1 Aston Villa
Blackburn Rovers 0 – 4 Manchester City
Bayern Munich 2 – 0 Manchester City
Manchester City 2 – 0 Everton
Manchester City 2 – 0 Birmingham City

3 - جایگاه فصل قبل :

رده ی 3 لیگ

4– بهترین گلزن فصل قبل :

Carlos Tévez با 21 گل در لیگ

5 – تعداد گل زده و خورده در فصل قبل :

60 گل زده و 33 گل خورده

6 – آمار بازی ها مقابل یونایتد در فصل قبل :

1-2 بازنده در اولترافورد و 0-0 در ورزشگاه سیتی

همچنین در مسابقه ی اول فصل تحت عنوان کامیونیتی شیلد منچستر 3 بر 2 پیروز شد

7 – کاپیتان :

Vincent Kompany با 28 سال سن که از سال 2008 در این تیم بازی می کند .

8 – مربی :

Roberto Mancini با 46 سال سن از سال 2009 هدایت سیتی را بر عهده دارد

داور مسابقه :

قضاوت این بازی را مارک کلاتنبرگ 36 ساله بر عهده دارد . کمک داوران این بازی نیز Beck و Child می باشند . همچنین داور چهارم این بازی هاوراد وب است

ManUtd
10-19-2011, 23:31
بازي بعد ميشه گفت حساسترين و مهمترين بازي فصل واسه ما يونايتديهاس!
بايد اين بازيو ببريم و بهشون نشون بديم نميتونن با پول مارو پشت سربزارن!
ما تيم اول شهر منچستريم و بايد اين بازيو ببريم!
خيلي دوست دارم نصري هم با شكست مقابل منچستر بفهمه چه اشتباهي واسه انتخاب تيمش كرده:hehee:
عشق است يونايتدroz::

David Sina
10-20-2011, 00:56
هواداران منچستر چند درصد نسبت به قهرمانی تو چامپیونز لیگ اعتقاد دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:fek konam:

ManUtd
10-20-2011, 07:42
به نظر من منچستر بعد از رئال و بارسا مدعي قهرمانيه!
اگه منچستر تو نيم فصل يه بازيساز خوب بگيره تا تنها نقطه ضعفش يعني مرگز زمين حل بشه ميتونه جلو رئال و بارسا حرفي واسه گفتن داشته باشه!
منچستر تيم بزرگيه و نشون داده هميشه با كمترين ابزار بهترين نتايج رو ميگيره و يه تيم متحد و يكدسته!منچستر سال قبل با اقتدار به فينال اروپا رسيد و همه ديدند كه تا قبل از فينال منچستر از همه تيم ها سرتر بود!
اما بازي فينال نابرابر بود:gerye:منچستر تونسته بود با انديشه فرگي و استفاده از جووناش تيم هايي كه حتي از لحاظ مهره بهتر از منچستر بودن رو بزنه مثل چلسي و ... اما ديگه زورش به كيفيت و تجربه بارسا نرسيد و اين واقعيتي بود كه بايد قبول كنيم:gerye:
بارسا تو هر پست بازيكوناي بهتر و باتجربه تري نسبت به منچستر داشت و درعوض بازيكوناي منچستر كه بعضيهاشون واسه اولينبار تو فينال جام باشگاه ها بازي ميكردند تحت تاثير حساسيت اين بازي بزرگ و همين طور نام بارسا قرار گرفته بودند:gerye:
اما بارسا تو يه پست بيشتر از پست هاي ديگه نسبت به منچستر برتري داشت و اون هم ميانه زمين بود كه در غياب اسكولز توانايي مقابله با هافبك هاي خوب بارسارو نداشت! همه ديدند كه منچستر يه بازي آبرومند و جوانمردانه انجام داد و اگه فقط يه بازيكون تو وسط زمين داشت مثل جووني اسكولز:gerye:ميتونست شانسي واسه بردن داشته باشه!
امسال هم منچستر تو همين پست مشكل داره و اگه بخواد تو بازيهاي بزرگ مثلا بازي با رئال يا بارسا بايد يه فكري واسه هافبك هاش بكنه!رئال و بارسا بهترين هافبك هارو دارن و منچستر با اين هافبك ها نميتونه تو جنگ ميانه زمين پيروز باشه!
خلاصه حرفم اينه:منچستر با همين بازيكونا شانس قهرماني داره ولي كم!
ولي اگه يه بازيساز بخره ميتونه موفق باشه!
به اميد انتقام از.....و جبران شكست فينال قبل:balesh:

ManUtd
10-20-2011, 09:24
بازي بعد با منسيتي دايم دوستان منچستري و بقيه بچه هاي سايت بياين و نظرتونو بگين!
آيا منچستر ميتونه سيتي رو ببره؟دلايلتونو هم بگين!ممنون:ghelyon:

H@kem
10-20-2011, 09:34
آخ جووووون بالاخره انتظار فرارسيد . خيلي بازي قشنگه چون اون مياد كه اينو از دور كنار بزنه واين ميادكه اونو بزنه:mage mishe:چي گفتم ولش كن:hehee: كلا بازي خوشملي ميشه ايشالله ايشالله منچستريونايتد منچستراوناتدو :hehee: ميزنه و منچستر اوناتد ازكورس كنار ميره

ManUtd
10-20-2011, 09:58
اگه اين بازيو ببريم خيلي روحيه ميگيريم و برعكس منسيتي از لحاظ روحي تضعيف ميشه!
چون بازي قبل جام خيريه قبل فصل هم بدجور ازشون برديم و اگه اينبار هم ببريمشون كه احتمالش هم خيلي زياده ديگه خيلي بد ميشه واسشون! اين همه خرج كردن و نميتونن ببينن منچستر با اين جوونا اين نتايجو ميگيره:ghelyon:
از اونجا كه بازي تو ورزشگاه ترسناك اولدترافورد برگزار ميشه و انگيزه بالاي يونايتد واسه تحقير سيتي جلو چشم يونايتديها احتمال برد منچستر خيلي زياده ولي بازم بازي سختيه!
اگه ببريم چي ميشه...:hehee:

Great Milan
10-20-2011, 10:43
به نظر من خیلی بازی قشنگی میشه هر دوتا تیم خیلی اماده ان ولی خدا کنه شبکه سه نشون بده:hehee:

ManUtd
10-20-2011, 10:56
اگه اين بازيو نشون نده كه ميريم راهپيمايي:hehee:
البته از اين صدا صيما بر مياد! مثل بازي با ليورپولchomagh
آره هردو تيم خوبن ولي منچستر ميزبانه و با حمايت هواداراي پرشور يونايتدي فقط واسه برد بازي ميكنهchomaghمنسيتي تو اين بازي با استرس بازي ميكنه چون از يونايتد ميترسه!
اينقدر از ما باختن كه حسابي تحت فشارند! يه جورايي شبيه وضعيت رئال دو سال پيش مقابل بارسا.هواداراي سيتي هنوز اون گل تاريخي روني رو به ياد دارن!همين طور هواداراي يونايتد:ghelyon:خدا قسمت كنه از اون گلها هم بزنيم تا حسابي بتركونيم:hehee:
روني هم آماده درخشش تو اين بازيه و دوباره به وضعيت آرماني رسيده!
خدا كنه اين بازي رو ببريم و يه گام بلند واسه قهرماني برداريم:balesh:

Great Milan
10-20-2011, 11:52
از تلوزیون ایران همه چیز بر میاد .بازی سختیه واسه منچستر امکان بردش 50 %

ManUtd
10-20-2011, 12:28
داداش من كه يه ساعت توضيح دادم چرا شانس منچستر بيشتره!
باز ميگي 50%؟:hehee:
خيلي منچسترو دست كم گرفتي ها!
اصلا يادت رفته بازي تو اولدترافود برگزار ميشه!نه؟داداش ما اينجا از تاتنهام و ارسنال و چلسي برديم كه خيلي هم قوي بودن! تازه با گلهاي زياد! حالا نوبت قتل منسيتي رسيده:hehee:
داداش منچستر خط حمله خيلي قوي و خوبي داره و همين طور خط دفاع مطمئن!
اگه هافبك وسطهامون تو روز خوبشون بازي كنند من قول ميدم كه منسيتي رو ببريم!
مطمئنا فرگي تركيبي به مراتب هجومي تر از بازي با ليورپول ميزاره تو تيم!
شايد جوينز هافبك دفاعي بازي كنه و جلوش ؟:mage mishe:هيچي معلوم نيست! يعني كارهاي فرگي معلوم نيست! شايد از پارك استفاده كنه و شايد از اندرسون!كه هردوشون خيلي دونده هستند!شايد هم از كريك يا فيچر استفاده كنه!
در كل منسيتي تو وسط زمين بازيكوناي بهتري داره ولي منچستر رو هم رفته از سيتي بهتره مخصوصا از لحاظ تاكتيكي!
اميدوارم يه بازي طوفاني رو از منچستر ببيميم و سيتي رو له كنيمchomagh
زنده باد منچستر:balesh:

H@kem
10-20-2011, 12:37
بچه ها نگران نباشين ميبريم مطمئن مطمئن الكس و وين همين الان خونه ما بودن بهم قول دادن و گفتن كه به دوستاي منچستريم هم بگم طفلكي وين سرماخوردگي داشت ناهار وا نستاد ولي اين الكس كه هنوز اينجا لنگر انداخته و شام هم ميخواد بمونه اهه ببخشيد داره صدام ميكنه ميخوايم باهم سيستم بچينيم من برم اومدم آقاجون الكس صبركن يه لحظه:hehee:

Great Milan
10-20-2011, 12:38
با با شوخی کردم اینقدر ناراحت نشو رز....ل:hehee:

ManUtd
10-20-2011, 12:51
بچه ها نگران نباشين ميبريم مطمئن مطمئن الكس و وين همين الان خونه ما بودن بهم قول دادن و گفتن كه به دوستاي منچستريم هم بگم طفلكي وين سرماخوردگي داشت ناهار وا نستاد ولي اين الكس كه هنوز اينجا لنگر انداخته و شام هم ميخواد بمونه اهه ببخشيد داره صدام ميكنه ميخوايم باهم سيستم بچينيم من برم اومدم آقاجون الكس صبركن يه لحظه:hehee:
داداش دمت گرم تو كه از منم خوشبين تري!:hehee:
خيلي روحيه خوبي داري ميخواي به فرگي بگو تورو بزاره تو زمين:sooot:
داداش ميبريم ولي نبايد قدرت منسيتيو ناديده بگيريم! بازم خيلي خطرناكن!
اما منم خيلي اميدوارم:ahaaaaaa:
به فرگي بگو والنسيا رو بزاره دفاع راست تا تحرك اون سمت بيشتر بشه!
ولي ميدونم اگه بهش بگي چي جواب ميده!ميگه بچه بازي كه نيست اگه والنسيا دفاع راست باشه پشتش ميشه اتوبان:hehee:
خوب ديگه شوخي بسه! بچه ها نظرتون درمورد ميانه زمين چيه؟بهتره كدوم بازيكونا بازي كنن؟اندرسون/كريك/فليچر/جوينر/پارك/گيگز هم بعضي مواقع وسط بازي ميكنه! از بين اينا دوتا بازيكون انتخاب كنين:fek konam:

Great Milan
10-20-2011, 13:03
به نظر من کریک بازی کنه با اندرسون چون خصوصیت دفاعی کریک بیشتره و اندرسون بیشتر تو حمله شرکت میکونه و دوندگیش بی امانه

ManUtd
10-20-2011, 13:49
به نظر خودم كريك يه خورده كنده(البته يه خورده كه نه دو خورده:hehee:)
اگه جوينز هافبك دفاعي بازي كنه تحرك بيشتري داره و ميتونه بهتر جلو بازيسازي هافبك هاي منسيتي رو بگيره!كلا بازيكون باهوشيه و تو اين پست هم جواب ميده.
يكي از بين اندرسون و پارك هم ميتونن جلو جوينز بازي كنند! پارك تكنيك بيشتري داره و از اندرسون بهتر پاس ميده!ولي اندرسون دوندگي بيشتري داره و هم خوبم گل ميزنه و به مهاجما اضافه ميشه.
بايد ببينم فرگي چه انديشه اي داره! كاملا هجومي؟يا شايد نيمه اول يه خورده با احتياط بازي كنيم؟و نيمه دوم تهاجمي تر شيم!
فرگي غير قابل پيشبينيهentezar::
ولي هركاري بكنه همون بهترين كار ممكنه و به صلاح تيمه!حتي اگه روني رو بزاره رو نيمكت!
زنده باد فرگي با تيمش:balesh:

ManUtd
10-20-2011, 15:36
مثل اينكه توهين قضيه توهين به اورا كشدار شده!
نميدونم كدومشون راست ميگن!ولي به زودي معلوم ميشه!
اگه سوارز توهين كرده باشه حتما با محروميت مواجه ميشه ولي هنوز معلوم نيست كه چي ميشه!
من كه ميگم حتما يه چيزي بوده كه اورا ميگه:mage mishe:
اميدوارم هرچه زودتر اين مسئله شفافسازي بشهchomagh

sareh.sh
10-20-2011, 16:06
اما به نظر من منچستر یونایتد الان نیازی به خرید کردن نداره
چون تو هر پست بازیکن های خوبی داره
نظر شماها چیه؟
فکر کنم بازیکنایی که منچستر سیتی تو هر پست داره در قیاس با یونایتد کیفیت بیشتری دارن

ManUtd
10-20-2011, 16:33
نه اينطور كه شوما ميگي نيست!
منچستر بازيكونهاش جوونن نه اينكه كيفيتشون كمتر باشه!
من قبلا هم گفتم منسيتي هافبك هاي مياني بهتري داره ولي تو بقيه پست ها يونايتد بهتره! شوما روني /گيگز/ ناني / والنسيا / يانگ / فرديناند / ويديچ / اورا/هرناندز/برباتوف و ...بيه بازيكوناي منچستر رو كمتر از منسيتي ميدوني؟
نه اينجوري كه شوما ميگي نيست!
منچستر دوتا از بهترين دفاع وسطهاي جهان رو داره (ويديچ_فرديناند) هافبك هاي كناريش و مهاجمهاش هم خيلي خوبن! منچستر يه تركيبي از بازيكون هاي جوون و باتجربه داره در كنار مربي بزرگي كه تو تاريخ بي نظيره و هوادارايي داره كه عاشق تيمشونن! همه اينها يه تيم بزرگ ساخته كه تاريخش پر از افتخار و سربلنديه!
منسيتي نميتونه تو اين فوتبال پيشرفت كنه چون از فوتبال فقط پول خرج كردن و بازيكون خريدنش رو ياد گرفته!
به اميد برد منچستر

ManUtd
10-20-2011, 19:37
يه خبر خوب واسه هواداران يونايتدdallliii
ولبك قراردادشو تا 5سال ديگه با منچستر تمديد كردheey::
واقعا مهاجم آينده داريه و تو اين فصل نشون داد كه پتانسيل بالايي داره!
با اين وضع خيالمون از بابت موندن بازيكون تو تيم راحت ميشه!
هرناندز و روني و والنسيا هم 5ساله بستند!همينطور كلورلي(مطمئن نيستم)
بايد اين بازيكونارو حفظ كنيم! اينا آينده باشگاه هستند.
الان منچستر يه تيم كاملا جوونه و اكثر بازيكوناش سن كمي دارن!اين تيم هرسال بهتر از سال قبل ميشه و بعد از چند سال هم بازيكونا به اوج ميرسند و باتجربه ميشن و هم با هم كاملا هماهنگ ميشن!
:yes:

Abdollah 202
10-20-2011, 21:37
کاملا باهات موافقم داداش
این بازیکنای الان منچستر هم جوان اند و هم اینده دار و هم قوی
منچستر در سال های بعد قدرتش بیشتر میشه

mortezarm
10-20-2011, 21:59
فکر کنم بازیکنایی که منچستر سیتی تو هر پست داره در قیاس با یونایتد کیفیت بیشتری دارن
من فکر نکنم اینجور باشه
شاید بازیکنای من سیتی معروفترو و سرشناس تر باشن
اما از نظر کارایی فکر میکنم دو تیم قدرت مساوی داشته باشن

ManUtd
10-20-2011, 22:38
آره داداش اين تيم واسه چند ساله ديگه به يه ابر قدرت تو اروپا تبديل ميشه!
ولي همين امسال هم حرف هاي زيادي واسه گفتن داريم و تو ليگ مدعي اصلي قهرماني هستيم!
اما تو اروپا بنا به دلايلي كه قبلا توضيح دادم شانس زيادي واسه قهرماني نداريم!
مگه اين كه تو نيم فصل ....قبلا خيلي گفتم.

ManUtd
10-21-2011, 06:48
الان يه سوال ديگه هم تمام ذهنمو مشغول كرده!:mage mishe:
فرگي از كي تو دفاع راست استفاده ميكنه؟اسمالينگ/جوينز:mage mishe:
به نظر ما بهتره كه جوينز دفاع راست بازي كنه و اسمالينگ وسط!چون جوينز خصوصيات تهاجومي بيشتري داره و بهتر نفوز ميكنه! جوينز از سمت راست خوب سانتر ميكنه و مهمتر اينه كه فضاي پشتشو خوب پوشش ميده!
يعني وقي نفوذ ميكنه اين توانايي رو داره كه سريع به دفاع برگرده! اين خيلي مهمه!
اسمالينگ واسه اينكه قد بلندتري داره و سرزنتر از جوينزه بهتره دفاع وسط بازي كنه!
:ghelyon:

ManUtd
10-21-2011, 06:59
اين طور كه به نظر ميرسه فرگي قصد داره تو ژانويه چندتا بازيكون جوون بخره!binam
يعني خبري از بازيكون آماده و ستاره نيست:hehee:
اين خبر خوبيه! چون ما ياد گرفتيم به فرگي اعتماد داشته باشيم!
فقط صبر....!بايد اونقدر صبر كني تا اين جوونا به يه ستاره تبديل شن!
همين چند ساله ديگه اين اتفاق ميفته!بعضي هاشون هم كه الان ستاره هستند و تا اون موقع به بازيكوناي با تجربه تيم تبديل ميشن!
خلاصه حرفم اينه كه هرچي بازيكون جوون بخريم بهتره!بايد به آينده فكر كنيم!
به اميد شكوفايي اين نسل منچستر:balesh:

Abdollah 202
10-21-2011, 11:00
اين طور كه به نظر ميرسه فرگي قصد داره تو ژانويه چندتا بازيكون جوون بخره!binam
يعني خبري از بازيكون آماده و ستاره نيست:hehee:
اين خبر خوبيه! چون ما ياد گرفتيم به فرگي اعتماد داشته باشيم!
فقط صبر....!بايد اونقدر صبر كني تا اين جوونا به يه ستاره تبديل شن!
همين چند ساله ديگه اين اتفاق ميفته!بعضي هاشون هم كه الان ستاره هستند و تا اون موقع به بازيكوناي با تجربه تيم تبديل ميشن!

با این حرفت مخالفم داش سعیدbinam
خرید بازیکن جوون در این وضعیت برا منچستر کار خوبی نیست:sooot:
چون الان منچستر بازیکن جوون زیاد داره و نیازی به اضافه کردن بازیکن جوون به تیم نیست:fek konam:
و از طرفی هم با خرید بازیکن جوون و اضافه کردن اونها به تیم کار فرگوسن سخت میشه :ajibeee: چون باید یه جورایی به همشون بازی بده و این کار امکان پذیر نیستthink::
ودر کل میگم وقتی بازیکن جوون در تیم زیاد باشه همشون دوس دارن بازی کنن اما فرگی نمیتونه از همشون استفاده کنه واین کار فرگی باعث میشه که بازیکنای جوون از فرگی ناراحت هم بشنchomaghو اخرشم دنبال تیمی میرن که بتونن تو ترکیب اصلی باشن:ohum:
این بود انشای منdallliii

ManUtd
10-21-2011, 11:32
نه داداش! منم باهات مخالفمchomagh
چندتا نكته:
اول اينكه من منظورم از خريد بازيكون جوون اين نيست كه 17 يا 18 ساله باشن!من ميگم بازيكون جوون كه تا 23 سال هم خوبه!يعني بازيكوني كه تو يه تيم كوچيكتر خودشو نشون داده! مثلا همين چيچاريتو كه فصلپيش خريديم!خيلي به كمكمون اومد!
بعدشم شوما برعكس ميگي!بازيكون جوون رو ميشه رو نيمكت گزاشت ولي اگه يه ستاره 25 ساله به بالا رو بزاري رو نيمكت روحيش ضعيف ميشه!مثلا برباتوف كه رو نيمكت ميشينه خيلي ناراحت ميشه ولي يه بازيكون جوون مثل ولبك اگه يار ذخيره باشه ناراحت نميشه و بيشتر تلاش ميكنه تا خودشو ثابت كنه!
خلاصه منظورم اين بود كه اگه ستاره نميخريم ناراحت نيستيم!ما همين شيوه پرورش بازيكون رو بيشتر دوست داريم و بهش افتخار ميكنيم!
ما ترجيح ميديم ستاره هامونو خودمون بسازيم و اهل حاضر خوري نيستيم!(مثل آرسنال)

Great Milan
10-21-2011, 11:33
حرف abdollahدرسته الان تیم منچستر به بازیکونایی مثل اشنایدر یا مونتولیوو نیاز داره چون هم مهارته بالایی دارن هم خیلی روحیهشون بالاست اینا خیلی بیشتر به درد تیم منچستر میخورن تا جون چون منچستر اگه بخواد با تیمای بزرگ امسال رقابت کنه باید از این بیشتر تجهیز بشه

ManUtd
10-21-2011, 11:55
نه مثل اينكه بايد حسابي توضيح بدمentezar::
بچه ها شوما به حرف هاي من دقت كنيد!
من ميگم فرگي سياستش همينه كه تا جايي كه بتونه بازيكون جوون بخره!يعني كم پيش مياد يه بازيكون آماده كه تو يه تيم ديگه به يه ستاره تبديل شده رو بخره!
خوب تا اينجا افتاد؟:mage mishe:
حالا من چي ميگم:
ميگم ما هواداراي منچستر به سياست باشگاهمون افتخار ميكنيم و فرگي رو به خاطر اين كارش ستايش!
ما يونايتدي ها از نخريدن ستاره ناراحت نميشيم و به افكار فرگي اعتقاد داريم!
اما آيا اين كار خوبه يا نه؟
تو نظر قبلي گفتم منظورم ازجوون يه بازيكونيه كه با استعداد باشه و تو يه تيم خودشو نشون داده باشه! منچستر وقتي كريس رونالدو رو از اسپورتيگ خريد خيلي جوون بود و كسي فكرشو نميكرد كه يه روز بهترين بازيكون جهان شه!ولي فرگي استاد شناسايي استعدادهاست! يا همين روني وقتي خريديمش بخيلي جوون بود ولي حالا...
يه مثال ميزنم نميگم منچستر ميخواد بخرش ولي ميخوام منظورمو برسونم!مثلا نيمار كه يه جوونه به درد تيمي نميخوره؟يا ويلشر جوونه و يا بويان يا كانالس يا تياگو بازيكون بارسا...... اينا همه جوونن ولي مطمئنا بازيكون هاي خوبين!
ما يونايتدي ها به خودمون افتخار ميكنيم باشگاهمون جايي واسه رشد استعداد ها داره و اكادمي بسيار خوبي داريم! هرسال چند بازيكون خوب با فوتبال معرفي ميكنيم و همونا ميشن گيگز و اسكولز و كين و....

ManUtd
10-21-2011, 12:31
اي خدااااااااااااااااااااااا ا:gerye:
يه خبر بد! گيگز به دليل مصدوميت از ناحيه همستريك حدود دو هفته از ميادين دور خواهد بود:gerye:
با اين حساب تو بازي فردا بازي نميكنهentezar::
حيف شد واقعا تو اين بازي به تجربه گيگز نياز داشتيم!
حالا بايد از اندرسون و پارك استفاده كنيم!كلورلي هم كه مصدومه و به اين بازي نميرسه!
نميدونم چرا اينقدر مصدوميت؟واقعا كه بدشانسيم اين فصل يه عالمه مصدوم داشتيم و هنوز يكي از مصدوميت رها نشده بعدي مصدوم ميشه:ey babaaa:

ManUtd
10-21-2011, 12:56
يه خبر ديگه هم دارم ولي نميدونم خوبه يا بد:hehee:
نصري يه مصدوميت جزئي داره و بازي كردنش تو دربي مشخص نيست!
خيلي دوست دارم به اين بازي برسه و تو باخت تيمش سهيم باشه!
بفهمه كه به پول همه چيز نيست و نبايد به خاطر پول ميرفت منسيتي درحالي كه منچستر هم خواهانش بود!chomagh

gholam
10-21-2011, 14:09
من خیلی امیدوارم منچستر بازی رو ببره که انشاءا... حتما همینجور میشه. من میگم کلورلی حتما باید بازی کنه. من یکی که خیلی دوستش دارم. سبک و استیل بازیش خیلی قشنگه.
خبر خوب اینه که هم فردیناند هم ویدیچ میتونن بازی کنن ولی ویدیچ به خاطر اخراجش تو بازی قبلی ممکنه از لحاظ روحی آماده نباشه ولی من میگم هم فردیناند رو میزاره هم ویدیچ رو.
دفاع راست هم خیلی مهمه چون اگه نصری برسه به بازی توی همین سمت بازی میکنه.به نظر من جونز برای دفاع راست بهتره.
درمورد هافبک ها هم به نظر من فرگی کریک رو حتما میزاره تا سیلوا رو بگیره چون سیلوا قلب تیم سیتیه.
اون یکی هافبک هم شاید فلچر یا اندرسون باشه. رونی هم پشت چیچاریتو. نانی و یانگ هم هستن ....آخ چه شود؟!:hehee:
حیف که نمیرسم بازی رو ببینم چون باید برم مدرسه:gerye:

ManUtd
10-21-2011, 14:18
داداش كلورلي مصدومه و به اين بازي نميرسه!
به نظر من فرگي فليچر رو نميزاره تو زمين و پارك يا اندرسون استفاده ميكنه!
اميدوارم بتونيم يه بازي خوب و تهاجمي ارائه بديم و منسيتي رو له كنيم!
البته فوتبال نميشه مطمئن بود ولي يه چيزي ته دلم ميگه منچستر ميبره! اين بازي خيلي مهمه و اگه ببريم از خوشحالي ميتركم ولي اگه خدايي نكرده .... دوست ندارم به زبودن بيارم!
ولي كلا تيم شرايط خوبي داره و اميد زيادي به پيروزي دارم!
:balesh:

ManUtd
10-21-2011, 16:52
بچه ها يه خبر بده ديگه:gerye:
به احتمال زياد ريو فرديناند هم تو دربي غايبه و نميتونه تيمو همراهي كنه!
مثل اينكه قراره دوتا تيم امريكائي روز يكشنبه 3ساعت بعد بازي دربي به مصاف هم برن و قراره فرديناند هم به عنوان كاپيتان افتخاري واسه يكيشون بازي كنه!
خدا كنه اين خبر واقعيت نداشته باشه وگرنه ريو نميتونه تو دربي بازي كنه!
اصلا منطقي به نظر نميرسهbinamمگه ميشه بازي به اين مهمي باشگاه بهش اجاز بده كه بره!خدا كنه اين خبر چرت باشه

ManUtd
10-21-2011, 17:11
در مورد منسيتي يه خورده صحبت كنيم:
منسيتي تا الان نتايج خوبي گرفته و بازيكونهاي خوبي داره!
خط دفاع منسيتي كه شامل كومپاني و لسكات ريچاردس و كليچي ميشه بسيار قدرتمنده و جلو اينا دوتا هافبك درگير و دفاعي بازي ميكنن كه توره و بري هستند!
بنابراين منچستر نميتونه حملاتش رو از عمق دفاع منسيتي انجام بده و بايد دفاع منسيتي رو دور بزنه!يعني بايد از كناره هاي زمين استفاده كنه جايي كه ريچاردس و كليچي دائما نفوز ميكنند و فضاي پشتشون ميتونه گره گشا باشه مخصوصا رو زدحملات!
با اين حساب ناني و يانگ نقش مهمي تو اين بازي دارن و با حركاتشون از جناحين ميتونن منچسترو صاحب موقعيت كنند!
اگه منچستر تو همون نيمه اول به گل برسه ميتونه بياد و تو زمين خودش دفاع كنه و با توجه به سرعت بالاي ناني و يانگ و روني از ضدحملات استفاده كنه!
البته نقش هافبك هاي مياني هم واسه اينكار خيلي مهمه كه توپ رو به خوبي و سريع از دفاع به حمله منتقل كنند!اگه پارك يا اندرسون باشن از پسش برميان!
روني بايد تو اين بازي عقب تر بازي كنه تا هم فضا واسه چيچا باز بشه و هم بتونه تو بازيسازي شركت كنه!
به اميد پيروزي:balesh:

AL1reZA
10-22-2011, 18:23
بازی سخت ولی جذاب درپیشو رو داریم.
به نظر من بازیه فوق العاده جذابی می تونه باشه.
منچسترسیتی با سال های قبل فرق می کنه بابازیکن هایی که در اختیار گرفته شکست دادنش دشواره.
هرچند بازی در الدترافورده ولی سخته
دراین بازی سرنوشت صدرجدول بودن مشخص میشه.
به امید برد شیاطین سرخ الدترافورد

ManUtd
10-22-2011, 19:01
آره داداش كار سحتي در پيش داريم!
ولي من به تيم اميدوارم و منچسترو از لحاظ تاكتيكي برتر از منسيتي ميدونم!
منسيتي مهره هاي خوبي داره! ژكو و اگرو و بالوتلي مهاجماشون هستند كه همشون فوق العاده خطرناكند!داويد سيلوا و نصري رو دارن كه تو بازي سازي نقش مهمي دارن و خلاق هستند! توره و بري هم كه بازيكوناي درگير و دونده اي هستند!مدافعينشون همگي خوب هستند!
اما منچستر با همين بازيكوناي جوونش خيلي با طراوت بازي ميكنه!
چون ما بهترين مربي جهان رو داريم و از لحاظ كار تيمي بهتر از اونا هستيم!
بازي تو اولدترافورد واسه هرتيمي سخته و من اميدوارم با يه بازي خوب ببريمlove::

ManUtd
10-22-2011, 20:49
تركيب پيشبيني شده دو تيم از نگاه يورو اسپورت:

به احتمال زياد گيگز به اين بازي نميرسه و فليچز هم بازي نكنه بهتره! اندرسون ميتونه بازي كنه!جوينز هم از اسمالينگ بهتره و ميتونه تو دفاع راست قرار بگيره! با بقيه موافقم.
اما در مورد تركيبي كه واسه سيتي پيشبيني كرده به نظرم ژكو حتما بازي ميكنه و احتمالا جاي بالوتلي!
بري هم شايد جاي دي يونگ بازي كنه!بقيه همش كامله

ManUtd
10-22-2011, 21:52
اينم يه عكس جالب:

فردا شهر منچستر سراسر هيجانه!
اين دربي نسبت به دربي هاي چند سال گذشته از اهميت بيشتري برخورداره!
هر دو تيم مدعي قهرماني و كاملا آماده اند!
يونايتد تو تاريخ اين بازي معروف خيلي موفق بوده و تعداد بردهاش بيشتر بوده!
اكثر مردم شهر منچستر هوادار يونايتد هستند و تاريخ يونايتد قابل قياس با سيتي نيست!
فردا همه يونايتدي هاي شهر منچستر و بقيه جهان منتظر پيروزي تيمشون مقابل حريف پرادعاشون هستند!
بي شك جو استاديوم اولدترافورد شرايط سختي رو واسه منسيتي رقم ميزنه!
منچستر ميزبان بايد اين بازي رو ببره چون همه هوادارا انتظار دارن تو خونه خودمون منسيتي رو ببريم!
منسيتي از يونايتد ميترسه! ميترسه با اين همه ستاره نتونه از جوونهاي يونايتد شكست بخره! مثل بازي خيريه قبل فصل!
درسته منسيتي الان تقريبا به بهترين منسيتي تاريخ تبديل شده ولي بازم من احتمال برد منچسترو بيش از 60% ميدونم! در اصل اين فاصله دو تيم نيست ولي چون يونايتد ميزبانه همين ميشه!
ولي همه هوادارا بدونن كه ما درصورت باختن تو اين بازي هم ميتونيم قهرمان شيم و منسيتي رو پشت سر بزاريم! پس اگه اتفاق بدي افتاد نبايد نااميد شيم!
به اميد اينكه فردا شب همه با هم برد تيمو جشن بگيريم:balesh:

AL1reZA
10-23-2011, 13:16
بعد از گذشتن شب خوب در اسپانیا حالا منتظر یه شب خوبه دیگه در انگلیس هستیم
ایشالا بازی رو می بریم.

ManUtd
10-23-2011, 13:46
من كه ديگه تحمل ندارمentezar::
خيلي منتظر اين بازي بودم! فقط حدود 3ساعت ديگه !
فقط به پيروزي فكر ميكنم و نميتونم فكر بد بكنمashem:-
فرگي بايد بزرگيه خودشو به رخ منسيتي بكشه و نشون بده كه يونايتد هميشه برتر اي سيتي بوده و هست!
به اميد پيروزي...:balesh:

AL1reZA
10-23-2011, 13:51
سعیدجان فرگی همیشه از تمام تیم های انگلیسی بهتر بوده وهست هر چند ببازیم یا مساوی کنیم.
ولی امیدوارم این بازی با برد یونایتد همراه باشه.امیدوارم همون بلایی رو که سر ارسنال و چلسی اوردیم سر سیتی بیاریم:nishkhand:

ManUtd
10-23-2011, 13:58
آره منم خيلي اميدوارمchomagh
بعضي مواقع منچستر خيلي طوفاني ميشه و زياد گل ميزنه!مخصوصا اين فصل:hehee:
اگه منچستر يه 2 3 تا بزنه تا 1ماه شارژ ميشم:hehee:
فقط اميدوارم اگه ميبريم با يه بازي خوب ببريم!
داداش لطفا از اين به بعد تظرتو تو بحث و تبادل نظر منچستر بده.ممنون:chakerim:

FoRLaN
10-23-2011, 14:11
منچستر روح قهرمانی داره
میبره مطمئن باشین

ManUtd
10-23-2011, 14:26
آره داداش منچستر شخصيت و روحيه قهرماني داره و بخت اول قهرمانيه!
فرق يونايتد با سيتي همينه ديگه!
يونايتد با يه تاريخ پر از افتخار و سيتي با ....:hehee:
قابل قياس نيستند! اميدوارم اين بار هم ببريمشون:balesh:

ManUtd
10-23-2011, 14:42
بچه ها به نظرتون فليچر بازي كنه بهتره يا اندرسون؟think::
با توجه به اين كه فليچر تازه از بند مصدوميت رها شده فكر نكنم زياد آماده باشه:fek konam:
به نظر اندرسون انگيزه بيشتري تو بازي داره و با دوندگي بيشتر و اضافه شدن به مهاجما ميتونه بهتر از فليچر باشه!
شايد فرگي از سمالينگ تو دفاع راست استفاده كنه مثل بازي خيريه قبل فصل!هرچند من با اين كا مخالفم و معتقدم جوينز واسه دفاع راست بهترهbinam
اگه از اسمالينگ تو دفاع راست استفاده بشه جوينز احتمالا هافبك دفاعي بازي ميكنه!
فرگي تو اين بازي مهم اين ريسكو ميكنه كه يه بازيكون كه خيلي كم تو اين پست بازي كرده رو بزاره؟:fek konam:جوينز خوبه ولي بازم كم هافبك دفاعي بازي كرده و اگه نتونه خوب بازي كنه ....:chemidonam:
اگه گيگز مصدوم نميشد همه چي حل بود و با اندرسون يا كريك وسط بازي ميكردند ولي حيف كه اين بدشانسي دستبرداره ما نيست!:ey babaaa:
كم كم تركيب دوتيم مشخص ميشه و ميتونيم بهتر روش بحث كونيم:ohum:
فقط 1ساعت و خورده اي مونده..:ahaaaaaa:

AL1reZA
10-23-2011, 14:48
بچه ها به نظرتون فليچر بازي كنه بهتره يا اندرسون؟think::
با توجه به اين كه فليچر تازه از بند مصدوميت رها شده فكر نكنم زياد آماده باشه:fek konam:
به نظر اندرسون انگيزه بيشتري تو بازي داره و با دوندگي بيشتر و اضافه شدن به مهاجما ميتونه بهتر از فليچر باشه!
شايد فرگي از سمالينگ تو دفاع راست استفاده كنه مثل بازي خيريه قبل فصل!هرچند من با اين كا مخالفم و معتقدم جوينز واسه دفاع راست بهترهbinam
اگه از اسمالينگ تو دفاع راست استفاده بشه جوينز احتمالا هافبك دفاعي بازي ميكنه!
فرگي تو اين بازي مهم اين ريسكو ميكنه كه يه بازيكون كه خيلي كم تو اين پست بازي كرده رو بزاره؟:fek konam:جوينز خوبه ولي بازم كم هافبك دفاعي بازي كرده و اگه نتونه خوب بازي كنه ....:chemidonam:
اگه گيگز مصدوم نميشد همه چي حل بود و با اندرسون يا كريك وسط بازي ميكردند ولي حيف كه اين بدشانسي دستبرداره ما نيست!:ey babaaa:
كم كم تركيب دوتيم مشخص ميشه و ميتونيم بهتر روش بحث كونيم:ohum:
فقط 1ساعت و خورده اي مونده..:ahaaaaaa:

هردو خوب هستند هم فلچر هم اندرسون ولی بهتره به اندرسون بازی بدیم کارش تو این فصل خوب بوده
همگی خوب اند سعید جان اسمالینگ هم تو این فصل کارش خوب بوده امیدوارم اگه تو ترکیب ثابت هست آماده مها اگوئرو باشه.
داداش گزارش لحظه به لحظه میدی؟:hehehe:

ManUtd
10-23-2011, 14:55
آره داداش از طرف شبكه mutv ماموريت دارم كه گزارش لحظه به لحظه بدم:hehee:
خيلي دير ميگزره و دارم ميميرم ازانتظارentezar::
حساسيت اين بازي اينقدر زياده كه يه كم از بعد بازي ميترسم!
اگه بعد بازي نتيجه...گرفته باشيم خيلي ناراحت ميشم ولي نااميد نميشم!
تو اين بازي هرنتيجه اي رقم بخوره نبايد نااميد شيم و بايد به تيم اعتماد داشته باشيمashem:-
1ساعت و 35 دقيقه ديگه:hehehe:

mortezarm
10-23-2011, 14:58
این بازی شرایط خیلی سختی واسه دو تیم هست بار انگیزه ای که این بازی داره از 3 امتیازش خیلی مهمتره و من معتقدم هر تیم تو دفاع قوی تر باشه برنده بازیه
به امید برد یکیشون:hehee:

H@kem
10-23-2011, 15:02
مطمئن باشين ميبريم منچستر تو بازيهاي حساس هميشه موفقه به غيراز دوفينال بابارسا كه تو اون دوتا هم بارسا در بهترين روزاي خودش بود اميدوارم ببيرم همشهريمونو .:love:
manutd -mancity
3-1
پيش بيني من 3-1 به نفع ما:hehee:

ManUtd
10-23-2011, 15:11
این بازی شرایط خیلی سختی واسه دو تیم هست بار انگیزه ای که این بازی داره از 3 امتیازش خیلی مهمتره و من معتقدم هر تیم تو دفاع قوی تر باشه برنده بازیه
به امید برد یکیشون:hehee:
منم موافقم كه هر تيمي دفاع بهتري داشته باشه ميتونه موفق باشه ولي همش اين نيست!
يونايتد تو كار هجومي و كلا از لحاظ تاكتيكي و كار تيمي از سيتي بهتره!
ضمن اينكه ما هم دفاع خوبي داريم!
اميدوارم دخه آ بازي خودشو انجام بده و شرايط حساس مسابقه روش تاثير نزارهthink::
با توجه به هماجماي گلزني كه منسيتي داره روز سختي در انتظار دخه آ گلر جوون منچستره!
بي صبرانه منتظر بازي هستم تا شاهد برد يونايتد باشم:/dancroz::

mortezarm
10-23-2011, 15:13
پیش بینی من از بازی 2 به 2 مساوی

AL1reZA
10-23-2011, 15:14
نانی:نانی مارو پیروز می کنه این پیش بینیه منه

ManUtd
10-23-2011, 15:19
من نتيجه رو پيشبيني نميكنم ولي احتمال برد يونايتد رو بيشتر ميدونم!
به نظر من روني ميتونه تو اين بازي سرنوشت ساز باشه و ناني و يانگ هم خيلي نقش مهمي دارن!
منچستر بايد تو اين بازي بيشتر از گوشه هاي زمين استفاده كنه و همين اهميت كار يانگ و ناني رو بالا ميبره!

sareh.sh
10-23-2011, 15:59
من میگم منچستری ها با هتریک رونی سیتی رو له میکنند

ManUtd
10-23-2011, 16:05
من میگم منچستری ها با هتریک رونی سیتی رو له میکنند
خدا كنه همينطور باشه كه شوما ميگيdallliii
اگه بتونيم با يه نتيجه خوب سيتي رو بزنيم اونم با هتريك روني من كه از خوشحالي سكته ميكنم:/danc
چيزي به شروع بازي نمونده:ahaaaaaa:

ManUtd
10-23-2011, 16:11
اينم تركيب دوتيم:

MAN UTD: De Gea, Evra, Ferdinand, Evans, Smalling, Fletcher, Anderson, Nani, Young, Rooney, Welbeck... Subs: Lindegaard, Jones, Park, Hernandez, Berbatov, Fabio, Valencia

MAN CITY: Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, Barry, Toure, Milner, Silva, Aguero, Balotelli

sareh.sh
10-23-2011, 16:11
خدا كنه همينطور باشه كه شوما ميگيdallliii
اگه بتونيم با يه نتيجه خوب سيتي رو بزنيم اونم با هتريك روني من كه از خوشحالي سكته ميكنم:/danc
چيزي به شروع بازي نمونده:ahaaaaaa:

مطمئن باشید منچستر این بازیو میبره:ohum:

ManUtd
10-23-2011, 16:22
مثل اينكه فرگي تصميم گرفته ولبك و اسمالينگ از اول بازي كنند!
هرناندز كه از آمادگي خوبي برخوردار بود و تو بازي ليورپول يه گل سرنوشت ساز زد رو نيمكته!
البته ولبك هم خوبه ولي هرناندز ميتونست با تجربه بيشتري كه نسبت به ولبك داره فيكس باشه!
اسمالينگ هم به جوينز ترجيح داده شد و قراره تو دفاع راست بازي كنه!بازي قبل دوتيم اسمالينگ خيلي خوب بازي كرد و دفاع راست هم بود!
ويديچ هم كه بازي قبل زياد خوب نبود هنوز آماده نشده تو بازي نيست و جاش ايوانز بازي ميكنه!
به نظر من اگه جوينز جاي ايوانز بازي ميكرد بهتر بود ولي باز فرگي بهتر ميدونهbinam
فليچر و اندرسون هم در كنار هم تو مركز نيدان بازي ميكنن !
خدا كنه تو اين بازي شاهد سوتي هاي فليچر نباشيم:hehee:ميشه نيمه دوم با جوينز تعويض بشه! يا با پارك:mage mishe:
بايد ببينيم اين ارنج فرگي جواب ميده يا نه كه مطمئنم فرگي بهترين تصميمو گرفته.
به اميد برد..:balesh:

ManUtd
10-23-2011, 16:55
متاسفانه نيمه اول رو باختيم:gahhr:
ايوانز و اسمالينگ خوب نبودند و نتونستند وظايفشونو به خوبي انجام بدن!
منچستر در كل بد نبود ولي اون منچستر هميشگي نبود!
همون طور كه پيشبيني ميشد روني تو اين بازي به علت ضعف هافبك هاي يونايتد تو بازيسازي مجبور بود بياد وسط زمين و تو كار بازيسازي شركت كنه!كه خوب هم بود!
ولبك كه تو تركيب اصلي قرار گرفته بود خوب بازي كرد و خيلي با انگيزه و پر تلاش كار كرد!
ضعف منچستر تو وسط زمين يعني جايي كه يه هافبك خلاق نداريم و اندرسون و فليچر نميتونن به خوبي بازيسازي كنند و سمت راست خط دفاع كه اسمالينگ و ايوانز زياد خوب نبودند!
فكر كنم فرگي همون شروع نيمه دوم تعوض داشته باشه و احتمال حضور چيچا و جوينز و والنسيا زياده!
امكان داره تو نيمه دوم والنسيا بياد دفاع راست تا تيم هجومي تر بشه!
خدا كنه نيمه دوم بهتر بازي كنيم و بتونيم ببريمashem:-

ManUtd
10-23-2011, 17:41
3 بر صفر:gerye:
فعلا كه لحظات ملكوتي هست و بايد دعا كنيم از اين بيشتر گل نخوريم و حداقل يه گل بزنيم:gerye:
زنده باد يونايتد:gerye:عشق است شياطين سرخ:gerye:نميدونم چي بگم..:gerye:
بعد بازي تحليل كلي:
......:gerye:

AL1reZA
10-23-2011, 18:06
من که این نتیجه رو باورم نمیشه در خانه 6-1 باختیم.
اشکم داره در میاد

H@kem
10-23-2011, 18:07
تسليت به داداشاي منچستري بدباختيم ناجور اگه اونز اخراج نميشد مطمئن بژهستم نتيجه اين نميشد الان منو با يك تن عسل نميتونين بخورين ناراحتم لاليگا :ajibeee:
دلم ميخواد بگيرم بازيكناي من سيتي رو chomagh
تا باي بعدي با من سيتي entezar::

ManUtd
10-23-2011, 18:17
سوت پايان بازي و تحقير بيسابقه يونايتد:gerye:
به خدا دارم ميلرزم و اشك تو چشمهام جمع شده!
تو دوراني كه من هوادار يونايتد بودم همچين شكستي رو به ياد نميدم و هيچكي به ياد نميده!شايد اين بدترين باخت تاريخ منچستر تو اولدترافورد بود:gerye:
قبل بازي گفتم بهتر بود جوينز جاي ايوانز بازي كنه! ايوانز قاتل يونايتد تو اين بازي بود!
با يه اشتباه و اخراج تاريخ منچستر شاهد يكي از بدترين شكستهاش شد!
اونقدر تو اين سال ها از دربي هاي مختلف خاطره بد داشتم به جز دربي منچستر كه هميشه ما يونايتدي هارو سربلند ميكرد!
بعد از اخراج همه چيز به نفع سيتي شد و هركاري خواستن كردندcrying::-
وسط زمينمون كه فلج بود و بيچاره روني گاهي ميومد و از مدافعين توپو ميگرفت و ميبرد به حمله!
در عوض سيلوا بازيشو به رخ همه كشيد و آقايي كرد تو اين بازي:gahhr:
دفاع منچستر تا هيچ وقت اينقدر به هم ريخته نبود و جلو تيم هاي خيلي قوي تر از سيتي هم اينجوري بد كار نكرده بود!ولي همش به خاطر اون اخراج بود و منچستر بعد از هرگلي كه ميخورد دوباره ميرفت تا گل بزنه ولي نبايد اينكارو ميكرد!
ريچاردس كه اصلا بهترين بازي عمرش رو انجام داد و هركاري خواست كرد!اينقدر رو دفاع يونايتد فشار آورد كه يه مهاجم اينكارو نميكرد!
اورا هم تو اين بازي افتضاح بود و تقريبا تو همه صحنه ها از بازيكون روبروش كم مياورد!
اخراج ايوانز اجازه حمله و جبران نتيجه رو گرفت و ناني و هرناندز و ولبك تو زمين بيكار بودند!
اندرسون برخلاف هميشه زياد با انگيزه نبود و خيلي بد بازي كرد!
فرگي بايد اول نيمه دوم جوينز رو جاي ايوانز مياورد ولي نميدونست ميخواد اين اتفاق بيفته:gerye:
اين شكست تاثير زيادي تو تيم ميزاره و فكر كنم تو هفته اي بعد شاهد نتايج ضعيف از تيم باشيم:gahhr:
چيزي تو تاريخ بي سابقه بود كه هواداران يونايتد با اون وضع تئاتر روياهارو ترك كردند!
چهره فرگي پراز غم بود و پيش هوادارا شرمنده شده بود:gerye::narahat:
ما هنوز به اين تيم اميد داريم و فرگي نشون داده كه ميدونه چطور تيمو از نظر روحي برگردونه!
ما 5امتياز از سيتي عقب افتاديم ولي اين پايان كار نيست! ما همچنان به فكر قهرماني هستيم و نميزاريم كه سيتي همين طور جلو بره!
من ميخوام يه چيزي بگم : يونايتد تيمي بود كه از بهترين بارسلونايي تاريخ و بهترين تيم دهه 3 بر يك باخته بود و تو اولدترافورد تو بدترين شرايط به هيچ تيمي اينقدر بد نباخته بود ولي اين بازي سراسر اتفاق بود و انگار سرنوشت اين بازي همين بود:gerye:
ما تو طول تاريخ اين همه از منسيتي برديم و تحقيرشون كرديم حالا يه بار اونا ببرند! اصلا نبايد نااميد باشيم و بايد به فرگي و جوون هاش اعتماد كنيم كه همين رمز موفقيت منچسترهlove::
تحت هرشرايطي عاشق يونايتدم و اگه هزاربار هم به اسبهاي آبي ببازيم بازم ميگم عشقم يونايتد:manchester:
به اميد روزهاي خوب و موفقيت منچستر در ادامه راه:gerye::gahhr::manchester::manchester:

ManUtd
10-23-2011, 18:22
بچه ها لطفا تو بحث و تبادل نظر يونايتد نظراتتونو بگيدlove::
من يه چيزو مطمئنم:فرگي الان تو رختكن يونايتد داره مثل يه پدر با بازيكونا صحبت ميكنه و مخصوصا به ايوانز روحيه ميده!:gerye:
عشق است شياطين سرخ اولدترافوردlove::
بازم ازتون خواهش ميكنم تو بحث و تبادل نظر شركت كنيدashem:-

gholam
10-23-2011, 18:49
من بعد از مدرسه اومدم و تلویزیون رو که روشن کردم دیدم 5-1 باورم نشد نتونستم بشینم و زبونم قفل شده بود. باورم نمیشه 2 سال بود تو الدترافورد نباخته بودیم ولی حالا.....
چیزی که من رو اذیت میکنه عقب افتادن از سیتی نیست چون ما تو این فصل حتما قهرمانیم. من فقط از نتیجه 6-1 خیلی خیلی ... ناراحتم.

ManUtd
10-23-2011, 18:53
من بعد از مدرسه اومدم و تلویزیون رو که روشن کردم دیدم 5-1 باورم نشد نتونستم بشینم و زبونم قفل شده بود. باورم نمیشه 2 سال بود تو الدترافورد نباخته بودیم ولی حالا.....
چیزی که من رو اذیت میکنه عقب افتادن از سیتی نیست چون ما تو این فصل حتما قهرمانیم. من فقط از نتیجه 6-1 خیلی خیلی ... ناراحتم.
نه داداش ناراحت نباش!
منچستر با اين همه خاطرات خوش يه بار هم اينطوري..
من دست فرگيرو ميبوسم و همين طور از همه بازيكوناي يونايتد متشكرم!
حتي كوچكترين توهيني به ايوانز نكردم و ميدونم فرگي هم ازش تشكر ميكنه و بهش روحيه ميده!
ما به روزهاي خوب برميگرديم اينو مطمئنمlove::
عشق است يونايتد!roz::

gholam
10-23-2011, 19:10
خدا ما رو از شر این مالکان بی مصرف خلاص کنه. فقط بلدن پول ها رو بخورن و اصلا خرج نمیکنن.
خدا کنه ما هم یه عرب پول دار گیرمون بیاد تا هر جا نقطه ضعف داشتیم سریع یه بازیکن بخریم.
الان نزدیک 2 یا 3 سال دنبال یه بازیسازیم که فقط به خاطره پوله که هنوز نتونستیم بخریم. میخواستیم اسنایدر رو بخریم که پول کم اوردیم.
ولی با این حال من هنوز هم عاشق منچسترم.
ما یه بازی داریم 3 روز دیگه با یه تیم دسته 2،3 بازی داریم. اگه ببریم میتونیم زود روحیه رو برگردونیم.
من فقط نمیدونم جواب طرفدار های بارسا و رئال و .... که فردا تو مدرسه میبینم چی بدم. تروخدا کمکم کنید و یه راهکار بهم بدید.
بهم بگید جوابشون رو چی بدم؟؟؟؟!!!!:gerye:

FoRLaN
10-23-2011, 19:23
وای خدا این چی بود؟؟
دارم خواب میبینم؟؟؟؟
باورم نمیشه چرا این طوری شد؟؟؟
هیچی نمیشه گفت
فقط اولین باره که همچین چیزیو اونم تو الدترافرد دیدم !!!!!!!!!!!
نمیدونم فکر کنم مریض شمentezar::

ManUtd
10-23-2011, 19:28
خدا ما رو از شر این مالکان بی مصرف خلاص کنه. فقط بلدن پول ها رو بخورن و اصلا خرج نمیکنن.
خدا کنه ما هم یه عرب پول دار گیرمون بیاد تا هر جا نقطه ضعف داشتیم سریع یه بازیکن بخریم.
الان نزدیک 2 یا 3 سال دنبال یه بازیسازیم که فقط به خاطره پوله که هنوز نتونستیم بخریم. میخواستیم اسنایدر رو بخریم که پول کم اوردیم.
ولی با این حال من هنوز هم عاشق منچسترم.
ما یه بازی داریم 3 روز دیگه با یه تیم دسته 2،3 بازی داریم. اگه ببریم میتونیم زود روحیه رو برگردونیم.
من فقط نمیدونم جواب طرفدار های بارسا و رئال و .... که فردا تو مدرسه میبینم چی بدم. تروخدا کمکم کنید و یه راهکار بهم بدید.
بهم بگید جوابشون رو چی بدم؟؟؟؟!!!!:gerye:
داداش فقط يه چيز بگو:
بگو اگه من به يونايتدي بودنم افتخار ميكنم و با اين باخت ها پشت عشقم رو خالي نميكنم!
بعد بگو:فوتبال هميشه دورو داره و هميشه روي خوبشو به آدما نشون نميده و نوبت اونا هم ميرسه:gahhr:

H@kem
10-23-2011, 19:47
زنده باد منچستريونايتد چه زماني كه سه يك چلسي رو ميبره چه زماني كه هشت دو آرسنالو ميبره چه زماني كه سه يك از بارسا ميبازه چه وقتي كه شش هيچ از منچسترسيتي ببازه شش هيچ كه سعله شصد هيچ هم ميباختن بازم Ilove:: united
ديگه ما فقط زمان حالو داريم و ديگه به اين شكست فكر هم نميكنيم ....

ManUtd
10-23-2011, 19:53
زنده باد منچستريونايتد چه زماني كه سه يك چلسي رو ميبره چه زماني كه هشت دو آرسنالو ميبره چه زماني كه سه يك از بارسا ميبازه چه وقتي كه شش هيچ از منچسترسيتي ببازه شش هيچ كه سعله شصد هيچ هم ميباختن بازم Ilove:: united
ديگه ما فقط زمان حالو داريم و ديگه به اين شكست فكر هم نميكنيم ....
دمت گرم داداش.
همينه.بايد اين باخت رو فراموش كنيم و به آينده اميد داشته باشيم!
ما يونايتد هستيم و حتي ميتونيم تو ورزشگاه خودشون انتقام بگيريم!
هنوز راه زيادي مونده و ما هم هميشه مدعي اصلي قهرماني قهرماني به حساب ميايم!
عشق است يونايتدlove::

مورینیو...
10-23-2011, 20:06
بچه ها 6 تایی شدیم راسته؟ بگبن که دروغه من طاقت شنیدنشو دارم.من بازی رو ندیدم از ساعت 4.5 تا 7 کلاس زیست شناسی داشتم.

ولی خوب شد ندیدم چون اعصابم میریخت بهم. یه سوال توذهنمه بدجوری هم آزارم میده چرا تیم های محبوب من مقابل رقباشون 6 تاگل میخورند ومیبازن (استقلال 6 برصفر از پرسپولیس باخت و رئال مادرید 6 دو از بارسلونا باخت و حالا هم که منچستر یونایتد 6 بر یک از منچسترسیتی باخت) آخه خدا انصافه یه بار تیم مورد علاقه ما 6 تا گل به رقیب سنتیش بزنه و ببره آخه عقده ای شدم.

ManUtd
10-23-2011, 20:13
بچه ها 6 تایی شدیم راسته؟ بگبن که دروغه من طاقت شنیدنشو دارم.من بازی رو ندیدم از ساعت 4.5 تا 7 کلاس زیست شناسی داشتم.

ولی خوب شد ندیدم چون اعصابم میریخت بهم. یه سوال توذهنمه بدجوری هم آزارم میده چرا تیم های محبوب من مقابل رقباشون 6 تاگل میخورند ومیبازن (استقلال 6 برصفر از پرسپولیس باخت و رئال مادرید 6 دو از بارسلونا باخت و حالا هم که منچستر یونایتد 6 بر یک از منچسترسیتی باخت) آخه خدا انصافه یه بار تیم مورد علاقه ما 6 تا گل به رقیب سنتیش بزنه و ببره آخه عقده ای شدم.
داداش اگه ميخواي از بازي بدوني به صفحه قبل بورو تو نظرم مفصل توضيح دادم:gerye:
اما بايد بگم اين يه اتفاق بود كه با بازي خوب منسيتي همراه بود!
ولي ما نيازي به 6تايي كردن سيتي نداريم! تو طول تاريخ اينقدر از منسيتي برديم كه اين باخت در مقابل اون بردها هيچ حساب ميشه!
بايد به اين فكر كنيم كه ما يه تيم جوون و آينده دار داريم و بهتر ميشيم!
عشق است يونايتد:gerye:

LIONEL ESHGHI
10-23-2011, 20:13
منچستر یونایتد از منچسترسیتیه تازه به دوران رسیده باخت؟

6-1 باخته؟

خالی نبندید :mage mishe:

Great Milan
10-23-2011, 20:14
تسلیت به منچستری ها من قبل بازی به سعید گفته بودم که شانستون واسه برد 50%چون شرایط منسیتی رو میدونستم البته اینو هم بگم که اخراج بازیکن منچستر تو همون دقاقیق اول هم بی تاثیر نبود ولی امروز کلا منچستر خوب بازی نکرد

AmirUtd
10-23-2011, 20:19
به نظر شما علت باخت سنگین منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی چه بود ؟

1- خوب بازی نکردن بازیکنان

2- ترکیب خوب مانچینی

3- ترکیب بد فرگوسن

4- غرور بازیکنان منچستر

5- بی اهمیت بودن بازی برای منچستری ها (بعد از خوردن گل سوم)

6- غاقلگیر شدن

7- اخراج ایونز

مورینیو...
10-23-2011, 20:27
به نظر شما علت باخت سنگین منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی چه بود ؟

2- ترکیب خوب مانچینی

3- ترکیب بد فرگوسن
.
.
.
7- اخراج ایونز

گزینه هفت.با این که بازی رو ندیدم فکرکنم اخراج اونم دراوایل نیمه اول تاثیرگذاربود.

Abdollah 202
10-23-2011, 20:28
بچه ها واقعا خیلی ناراحت شدم که این من سیتی پول پرست تونست شیاطین رو ششتایی کنه :gerye::ajibeee:
تسلیت میگم
حالا بکشین زجرشو !!! ما رو 8 تایی میکنین ( شوخی کردم به دل نگیرین):hehee:
اما جدا میگم واقعا ناراحت شدم:gahhr:
دوس داشتم بازی مساوی یا منچستر یونایتد ببره:chakerim:

AL1reZA
10-23-2011, 20:33
بچه ها واقعا خیلی ناراحت شدم که این من سیتی پول پرست تونست شیاطین رو ششتایی کنه :gerye::ajibeee:
تسلیت میگم
حالا بکشین زجرشو !!! ما رو 8 تایی میکنین ( شوخی کردم به دل نگیرین):hehee:
اما جدا میگم واقعا ناراحت شدم:gahhr:
دوس داشتم بازی مساوی یا منچستر یونایتد ببره:chakerim:
داداش به تو می گن یه هواداره واقعی فوتبال.
باور کن از این که به شما 8تا زدیم خوشحال نیستم چون تو انگلیس بعد از منچستر آرسنالو دوست دارم.
سیتی از شما بازیکن هاتونو گرفت مواظب باشید مثل ما شکست نخورید از سیتی.
برای ارسنال و منچستر آرزوی موفقیت می کنم.

ManUtd
10-23-2011, 20:34
گزینه هفت.با این که بازی رو ندیدم فکرکنم اخراج اونم دراوایل نیمه اول تاثیرگذاربود.
داداش اوايل نيمه دمو ايوانز اخراج شد.ولي همين عامل باخت منچستر شد!
فرگي نتونست واسه گل زدن تعويض كنه و همه تعويضها از مجبوري بود!
نظر من در مورد دلايل باخت:
1_اخراج ايوانز كه مهم ترين عامل بود
2_جوون و بي تجربه بودن بازيكوناي يونايتد كه احساسي بازي كردند
3_نداشتن يه هافبك خلاق و بازيساز و درنتيجه شكست تو نبرد ميانه زمين

AL1reZA
10-23-2011, 20:43
نمی دونم چرا وقتی منچستر می بازه جای خالی کریس رو احساس می کنم.
که جدیدا وندرسار و اسکولز هم بهش اضافه شده.
نبودن ویدیچ هم خیلی احساس میشد

AmirUtd
10-23-2011, 20:49
یه بار دیگه سوالم رو تکرار میکنم :

به نظر شما علت باخت منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی چه بود ؟

2- ترکیب خوب مانچینی

3- ترکیب بد فرگوسن

4- غرور بازیکنان منچستر

5- بی اهمیت بودن بازی برای منچستری ها (بعد از خوردن گل سوم)

6- غاقلگیر شدن

7- اخراج ایونز

ManUtd
10-23-2011, 21:16
نمی دونم چرا وقتی منچستر می بازه جای خالی کریس رو احساس می کنم.
که جدیدا وندرسار و اسکولز هم بهش اضافه شده.
نبودن ویدیچ هم خیلی احساس میشد

داداش موافقم باهات
اسم كريس كه مياد دلم ميگيره!
يادش بخير چه دوراني داشتيم! همين طور اسكولز و وندرسار:gerye:
اون زمان تو بهترين دوره سال 2008 تونستيم بارسارو با گل فراموش نشدني اسكولز بارسارو ببريم و كلا تو اون سال ها منسيتي رو له ميكرديم!
البته اين بار اوله منسيتي اينجوري ميبره و اونم تو اولدترافورد وگرنه همين فصل قبل برگردن روني رو به ياد بيار به همه 6گل سيتي ميرزهdallliii
جاي كريس احساس ميشه ولي نه به اندازه اسكولز! به خاطر اينكه تو پسپ كريس چندتا بازيكون داريم كه حداقل ميتونن خوب باشن نه مثل كريس ولي بازم خوبن(ناني.والنسيا.يانگ)ولي جاي اسكولزو نتونستيم پر كنيم!
اسكولز بازيكوني بود كه ژاوي گفته بود الگوي من تو فوتبال اسكولزه و اونو بهترين بازيساز ميدونم!
نبود يه بازيكون مثل اسكولز يكي از دلايل باخت امروز بود:gerye:
كاش پوگبا زودتر بتونه واسمون بازي كنه! هرچند نياز به زمان داره! خيلي جوونه! كلورلي هم خوب بود كه حيف مصدوم شد:ey babaaa:
به اميد اينكه ديگه ستاره هامونو نديم به تيم هاي ديگه و از نتيجه زحماتمون استفاده كنيم.roz::

AL1reZA
10-23-2011, 21:24
داداش موافقم باهات
اسم كريس كه مياد دلم ميگيره!
يادش بخير چه دوراني داشتيم! همين طور اسكولز و وندرسار:gerye:
اون زمان تو بهترين دوره سال 2008 تونستيم بارسارو با گل فراموش نشدني اسكولز بارسارو ببريم و كلا تو اون سال ها منسيتي رو له ميكرديم!
البته اين بار اوله منسيتي اينجوري ميبره و اونم تو اولدترافورد وگرنه همين فصل قبل برگردن روني رو به ياد بيار به همه 6گل سيتي ميرزهdallliii
جاي كريس احساس ميشه ولي نه به اندازه اسكولز! به خاطر اينكه تو پسپ كريس چندتا بازيكون داريم كه حداقل ميتونن خوب باشن نه مثل كريس ولي بازم خوبن(ناني.والنسيا.يانگ)ولي جاي اسكولزو نتونستيم پر كنيم!
اسكولز بازيكوني بود كه ژاوي گفته بود الگوي من تو فوتبال اسكولزه و اونو بهترين بازيساز ميدونم!
نبود يه بازيكون مثل اسكولز يكي از دلايل باخت امروز بود:gerye:
كاش پوگبا زودتر بتونه واسمون بازي كنه! هرچند نياز به زمان داره! خيلي جوونه! كلورلي هم خوب بود كه حيف مصدوم شد:ey babaaa:
به اميد اينكه ديگه ستاره هامونو نديم به تيم هاي ديگه و از نتيجه زحماتمون استفاده كنيم.roz::

درسته
هر چند به جای کریس بازیکن داشتیم ولی هیچ کس جایگزین کریس نمیشه حتی مسی.
هماهنگی که کریس و رونی داشتنو یادت رفته؟
ای کاش رونالدو می تونست واسه یونایتد بازی کنه.
دیشب شب فوق العاده ای بود ولی امشب بدترین شب بود.
هنوز باورم نمیشه تو خونه خودمون.....crying::-

ManUtd
10-23-2011, 21:39
درسته
هر چند به جای کریس بازیکن داشتیم ولی هیچ کس جایگزین کریس نمیشه حتی مسی.
هماهنگی که کریس و رونی داشتنو یادت رفته؟
ای کاش رونالدو می تونست واسه یونایتد بازی کنه.
دیشب شب فوق العاده ای بود ولی امشب بدترین شب بود.
هنوز باورم نمیشه تو خونه خودمون.....crying::-

داداش درسته هيچكس مثل كريس نميشه!
تو منچستر فوق العاده بود! خيلي بهتر از الانش تو رئال!
ولي داداش من منظورم اينه كه جاي كريس ناني و يانگ و والنسيا رو داريم كه حداقل جز بهترين هاي ليگ هستند ولي جاي اسكولز يه بازيكون خوب نداريم!
وگرنه معلومه كه اين بازيكونا به كريس نميرسن!
يادش بخير...:gerye:

mortezarm
10-23-2011, 21:42
منم با همه گزینه و حرفای دوستان موافقم
اما به نظرم اینم از حوادث فوتبال بود که ایندفعه یقیه منچسترو گرفت ضمن ابراز تسلیت به دوستان منچستری این برد حق سیتی بود و منچستر اصلا منچستر همیشگی نبود

AL1reZA
10-23-2011, 21:43
داداش درسته هيچكس مثل كريس نميشه!
تو منچستر فوق العاده بود! خيلي بهتر از الانش تو رئال!
ولي داداش من منظورم اينه كه جاي كريس ناني و يانگ و والنسيا رو داريم كه حداقل جز بهترين هاي ليگ هستند ولي جاي اسكولز يه بازيكون خوب نداريم!
وگرنه معلومه كه اين بازيكونا به كريس نميرسن!
يادش بخير...:gerye:

نزدیک بود اشنایدر رو بخریم ولی نشد اگه اشنادر رو می خریدیم جایگزین خوبی واسه اسکولز بود

Mehrd@d
10-23-2011, 22:00
این بازی رو ندیدم پس به همین خاطر نمیدونم چه اتفاقی رخ داده.. راستش اولش شوکه شدم و باورم نمیشد که همچین نتیجه ای صحت داره.:ajibeee:
بعدش که تو جریان قرار گرفتم فهمیدم که پای یه اخراجی در میان بوده. خودمم میدونم و درک میکنم که یه اخراجی چقدر میتونه تو روند بازی و روحیه تیمی تاثیر گذار باشه. کما که خودمون تو دربی رم گرفتار همین موضوع شدیم و در نهایت بازی رو واگذار کردیم.:gahhr:
میخام بگم تو این شرایط قرار گرفتن واقعا" سخته . بخصوص اینکه این اتفاق در اوایل نیمه ها رخ بده.
ولی نباید این وسط از ارزش برد تیم مقابل کم کرد و این باخت رو کتمان کرد.
زجر آورترین چیز میدونین چیه؟
اینه که این نتیجه میتونه تا سالهای در ذهن هواداران باقی بمونه و همچنین نقطه ضعفی برای تیم متضرر!
ولی چیزی که برای منچسترها باید بیش از هر چیزی مهم باشه جبران این نتیجست.
که امیدوارم تو این زمینه موفق باشن
roz::

AL1reZA
10-23-2011, 22:03
این بازی رو ندیدم پس به همین خاطر نمیدونم چه اتفاقی رخ داده.. راستش اولش شوکه شدم و باورم نمیشد که همچین نتیجه ای صحت داره.:ajibeee:
بعدش که تو جریان قرار گرفتم فهمیدم که پای یه اخراجی در میان بوده. خودمم میدونم و درک میکنم که یه اخراجی چقدر میتونه تو روند بازی و روحیه تیمی تاثیر گذار باشه. کما که خودمون تو دربی رم گرفتار همین موضوع شدیم و در نهایت بازی رو واگذار کردیم.:gahhr:
میخام بگم تو این شرایط قرار گرفتن واقعا" سخته . بخصوص اینکه این اتفاق در اوایل نیمه ها رخ بده.
اینه که این نتیجه میتونه تا سالهای در ذهن هواداران باقی بمونه و همچنین نقطه ضعفی برای تیم متضرر!

ممنون داداش مهرداد که با ما هم دردی کردیroz::

ManUtd
10-23-2011, 22:08
نزدیک بود اشنایدر رو بخریم ولی نشد اگه اشنادر رو می خریدیم جایگزین خوبی واسه اسکولز بود
آره داداش.ولي اشنايدر خيلي پول ميخواست و توقع زيادي داشت!
بايد يه بازيساز تو ژانويه بخريم!
تا بتونيم موفق باشيم! تا نيم فصل با همين كلورلي جوون ميتونيم سر كنيم!
به اميد موفقيت منچستر در ادامه راه قهرمانيroz::

ManUtd
10-23-2011, 22:17

داداش خيلي ممنون كه تو بحث ما شركت كردي!
قبول دارم كه منسيتي خوب بازي كرد! ولي يونايتد تو نيمه دوم ميتونست با تعويضها و بازي هجوميش حداقل يه مساوي بگيره!
ولي با اخراج ايوانز همه چي به هم ريخت:gerye:
درسته اين نتيجه خيلي تحقير آميز بود ولي ما هم خيلي از منسيتي برديم و تعداد بردهامون 3برابر منسيتيه!
به اميد انتقام اين شكستroz::

sareh.sh
10-23-2011, 22:22
حالا پس از سالها که تو حسرت گل زدن به من یونایتد بودن بزار یه بار یه برد شانسی که همش دلیلش اون اخراج احمقانه بود بزار اون تیم چند روزی خوشخال باشه
ولی مطمئن باشن انتقام نزدیکه

ManUtd
10-23-2011, 22:54
حالا پس از سالها که تو حسرت گل زدن به من یونایتد بودن بزار یه بار یه برد شانسی که همش دلیلش اون اخراج احمقانه بود بزار اون تیم چند روزی خوشخال باشه
ولی مطمئن باشن انتقام نزدیکه
منم همينو ميگم.
اين برد مقابل 60تا برد يونايتد چيزي نميشه!
ما هم يه برد تاريخي 5 بر 0 مقابل سيتي داريم!
بعدشم واسه ما قهرماني مهمه و بايد تلاش كنيم!
منسيتي امسال با پول عربها قوي شده و اگه اين بازيكونا چند سال بعد به هر دليلي تو اين تيم نباشن ديگه قوي نيست!در عوض منچستر با يه نگاه به آينده حركت ميكنه! درسته تو بعضي مواقع از جووني بازيكوناش ضربه ميخوره ولي از الان بهتون قول ميدم اين تيم 2 3 سال ديگه به يه ابر قدرت تبديل ميشه!
يونايتد براي هميشه در قلب من!roz::

sareh.sh
10-23-2011, 22:58
منم همينو ميگم.
اين برد مقابل 60تا برد يونايتد چيزي نميشه!
ما هم يه برد تاريخي 5 بر 0 مقابل سيتي داريم!
بعدشم واسه ما قهرماني مهمه و بايد تلاش كنيم!
منسيتي امسال با پول عربها قوي شده و اگه اين بازيكونا چند سال بعد به هر دليلي تو اين تيم نباشن ديگه قوي نيست!در عوض منچستر با يه نگاه به آينده حركت ميكنه! درسته تو بعضي مواقع از جووني بازيكوناش ضربه ميخوره ولي از الان بهتون قول ميدم اين تيم 2 3 سال ديگه به يه ابر قدرت تبديل ميشه!
يونايتد براي هميشه در قلب من!roz::

به نظر من همه دوستای منچستری باید این باختو فراموش کنن و با این نمونه کمیاب چیزی از ارزش منچستر بزرگ کم نمیشه
و منچستر در بازی برگشت و ادامه لیگ امروزو پاسخ میده چون فرگوسنه بزرگو داره

David Sina
10-23-2011, 23:02
این پیروزی به هیچ وجه تکلیف قهرمان رو مشخص نمیکنه ........... تا پایان فصل زمان زیادی هست و فراز و نشیب زیادی ........

این شکست فقط یک روکم کنی بود که هواداران شیاطین سرخ به سختی اونو هضم میکنند

sareh.sh
10-23-2011, 23:07
این پیروزی به هیچ وجه تکلیف قهرمان رو مشخص نمیکنه ........... تا پایان فصل زمان زیادی هست و فراز و نشیب زیادی ........

این شکست فقط یک روکم کنی بود که هواداران شیاطین سرخ به سختی اونو هضم میکنند
اره قبول دارم
اما منچستر مثل یعضی تیما طاقت شکست های سنگینو نداره
چون چنین تجربه هایی نداشته

ManUtd
10-23-2011, 23:09
معلومه كه تكليف قهرمان با يه بازي مشخص نميشه!
رو كم كني چيه؟اين همه سال ما از سيتي برديم اگه قرار بود هردفعه يه خورده روشون كم بشه كه الان اصلا رو نداشتن:hehee:
بچه ها بريد اون 10 دربي برتر شهر منچستر كه گزاشتم رو ببينيد خيلي باحاله!
نشون ميده كه يونايتد هميشه مقابل سيتي موفق بوده:balesh:

David Sina
10-23-2011, 23:10
اره قبول دارم
اما منچستر مثل یعضی تیما طاقت شکست های سنگینو نداره
چون چنین تجربه هایی نداشته

خب الان دیگه تجربه کرده :nishkhand:
ولی فرگوسن مربی کاربلدی هست و به فکر بازی های بعد .......... اگه از نظر روانی کم نیاره میتونه قهرمان شه

AL1reZA
10-23-2011, 23:11
بچه ها بس کنید فدای سرمون که باختیم.

mortezarm
10-23-2011, 23:13
منم با سینا و باقی دوستان کاملا موافقم فرگی الکی که ای همه سال تو من یونایتد نبوده و حتما تیمو از این بحران روحی خارج میکنه

42d3e78f26a4b20d412==