PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین اخبار از باشگاه لیورپول فصل 2011/12

feri71
06-11-2011, 20:19
به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه لیورپول فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه لیورپول در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

feri71
06-11-2011, 23:12
هندرسون: اولین مصاحبه

جردن هندرسون اولین و تنها مصاحبه اش بعد از ورود به آنفیلد را با Liverpoolfc.tv انجام داد. متن این مصاحبه را در زیر می خوانید.

پس از اینکه این بازیکن 20 ساله قراردادش را برای حضور بلند مدت در ملوود امضا کرد درباره جاه طلبی هایش در لیورپول و صحبتهایش با کنی داگلیش گفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

آیا می توانی احساست را از این لحظه در قالب کلمات بیان کنی؟
واقعاً نه! من در ماه به سر می برم. بسیار خوشحالم و واقعاً در پی پیشرفت هستم.

اولین عکس العملت پس از شنیدن علاقه لیورپول به تو چه بود؟
من بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بودم و م نمی دانستم که این تصمیم سختی برای من خواهد بود اما این فرصت هم بسیار خوب بود.

ترک باشگاه بومی برایت چقدر سخت بود؟
واقعاً ترک باشگاه محلی برایم بسیار سخت بود. من فرزند ساندرلند هستم. من در تمام دوران زندگی ام آنها را حمایت می کردم. اما من واقعاً در پی پیشرفت هستم و این یک فرصت باور نکردنی برای من بود. من واقعاً هیجان زده شدم.

آیا تو برای این تصمیم نظرات دیگران را نیز جویا شدی؟
بله. بدون تردید. خانواده من هوادار ساندرلند هستند و این برای آنها بسیار سخت است زیرا من سالهای زیادی آنجا بودم. من از زمانی که هفت ساله بودم آنجا بودم و من می خواستم آنجا را ترک کنم، اما همان طور که گفتم من در پی پیشرفت هستم و اکنون می خواهم که برای لیورپول بازی کنم.

اینجا رقابت زیادی برای بازی کردن وجود دارد- آیا خودت را برای آن آماده کرده ای؟
مشخصاً. زمانی که به باشگاهی نظیر لیورپول قدم می گذاری همیشه رقابت وجود دارد. امیدوارم که بتوانم با کار سخت، پیشرفت کنم و شانس بازی را بدست آورم.

یکی از بازیکنانی که در کنار او بازی خواهی کرد استیون جرارد خواهد بود- چقدر برای این موضوع هیجان زده ای و او چقدر در این سالها الگوی تو بوده است؟
او یکی از بهترنی بازیکنان جهان است و شما می خواهید که با او بازی کنید، در کنار او تمرین کنید و سعی می کنی که به عنوان یک بازیکن در کنار او پیشرفت کنی. من یک بار در تیم ملی انگلیس کنار او تمرین کردم. صادقانه بگویم، او باور نکردنی است. من در کنار او به پیشرفت می اندیشم و همچنین اینجا بازیکنان خوب دیگری هم حضور دارند که مرا کمک خواهند کرد. استیون فوق العاده است. او سالهاست که بازیکن تراز اولی است و در آینده نیز چنین خواهد بود. امیدوارم بتوانم چیزهای زیادی را از او بیاموزم.

و فکر می کنی که بازی کردن هر هفته در آنفیلد چطور است؟
من نمی توانم برای بازی کردن در آنفیلد و در برابر هواداران لیورپول منتظر بمانم. من فقط هیجان زده ام و می خواهم که آن روز فرا برسد.
نظرت در مورد کنی داگلیش چیست- در سالهای آینده زیر نظر او به پیشرفت فکر می کنی؟
بله، البته. او از زمانی که به باشگاه بازگشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. او کارش را در آن زمان کم خیلی خوب انجام داده است. امیدوارم که به این کارش ادامه دهد. من با او صحبت کردم . او واقعا با من بسیار خوب صحبت کرد و مطمئناً زیر نظر او پیشرفت خواهم کرد.
با او بیشتر راجع به چه چیزهایی صحبت کردی؟
به طور کلی فقط می توانم از او برای آوردن من به اینجا می توانم تشکر کنم. به نظر می رسید که او هم به خوشحالی من باشد و آن صحبت ها واقعاض خوب بود! همه آن صحبت ها مثبت بود.

این یک شروع هیجان انگیز در این باشگاه است. فکر می کنی که واقعاً در اینجا به چه چیزهایی دست پیدا خواهی کرد؟
اینجا دستاوردهای زیادی وجود دارد. این یک باشگاه بزرگ است و ما دیدیم که آنها در چند ماه گذشته چگونه عمل کرده اند. پس من تنها به اینجا آمدم که بیاموزم و سعی کنم که بازیم را بهبود ببخشم و و مطمئنم که خاطرات بسیار خوشی در راه است.

در ذهنت به بردن جام ها فکر می کنی؟
بله، البته. شما به باشگاه بزرگی می روید و می خواهید چیزهای زیادی را برنده شوید. لیورپول در گذشته جام های زیادی را فتح کرده و امیدوارم که تعداد جام زیادی هم در آینده در انتظار لیورپول باشد.

باشگاه های زیادی خواهان شما بودند- آیا تو واقعاً باور داری که لیورپول بهترین جایگاه برای پیشرفتت است؟
بله، دقیقاً لیورپول دقیقاً مکانی است که به من کمک خواهد کرد و باعث پیشرفت من خواهد شد. باشگاه در مسیر درستی قرار دارد و می تواند به همان بزرگی که فکر می کنم برسم.

تو اولین خرید بزرگ تابستانی برای آنفیلد هستی. پیامت به هواداران چیست؟
من دوست دارم که به آنها بگویم که اکنون در آسمانها هستم و آنها می خواهند ببینند که من چه چیزی برای ارائه دارم. امیدوارم به همان مقداری که من از بازی برای این باشگاه لذت می برم، هواداران نیز از تماشای بازی من لذت ببرند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
06-12-2011, 22:56
استفن جرارد: هدف لیورپول در فصل آینده رسیدن به لیگ قهرمانان است

کاپیتان لیورپول هشدار داد که نباید انتظارات را خیلی بالا برد

سایت گل- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، اعلام کرد که هدف اصلی قرمزها در رقابت های فصل آینده رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان است و هشدار داد که نباید انتظارات را خیلی بالا برد.

قرمزها بعد از شروع فاجعه باری که در رقابت های این فصل با روی هاجسون داشتند، در نهایت با هدایت کنی دالگلیش در رتبه شم جدول قرار گرفتند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" برای من چیزی بهتر از این نیست که فصل آینده به یک جام دست پیدا کنیم اما نمی خواهم با گفتن اینکه این اتفاق حتما رخ خواهد داد، انتظارات را بالا ببرم.

این خیلی احمقانه است که انتظارات را بیش از اینکه هست، افزایش دهم. در ابتدای هر فصل انتظارات از لیورپول افزایش پیدا می کند و با حضور کنی و خرید چند بازیکن جدید من مطمئنم که انتظارات خیلی زیاد خواهد شد.
رسیدن به لیگ قهرمانان مهمترین هدف ماست. فکر می کنم همه تیم های لیگ برتر به دنبال رسیدن به این هدف هستند. به دلایل مالی، این مسئله خیلی مهم است اما از سوی دیگر این بزرگترین رقابت های باشگاهی است که یک بازیکن می تواند در آن حضور داشته باشد.
هر بازیکنی می خواهد در این رقابت ها حضور داشته باشد. ما در این سال ها شب های فوق العاده ای در آنفیلد داشتیم و ما به دنبال تکرار این شب ها هستیم."
او در ماه مارس دچار آسیب دیدگی شد و بازی های پایانی فصل را از دست داد. جرار د در مورد روند بهبودی اش گفت:" من تحت عمل جراحی قرار گرفتم و امیدوارم که سال آینده آماده باشم و مشکلی نداشته باشم. من بعد از 12 هفته استراحت بازخواهم گشت یعنی حدود 4 یا 5 جولای می توانم به تیم بپیوندم. بعد از آن شش هفته فرصت دارم تا در تمرینات پیش فصل آمادگی ام را به دست بیاورم. امیدوارم وقتی فصل شروع می شود، در فرم خوبی باشم."
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
06-21-2011, 22:22
ليورپول در حال مذاکره براي خريد مدافع کلمبيايي اودينزه

اين مدافع 24 ساله کلمبيايي هفته گذشته اعلام کرد آماده است تا براي بازي در ليورپول، از حضور در ليگ قهرمانان صرف نظر کند.
مدیر برنامه های کریستین زاپاتا، مدافع اودینزه، تایید کرد که لیورپول به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن است اما نزدیک شدن به رقابت های کوپا آمریکا موجب شده تا مذاکرات در این زمینه به تعویق بیفتد.
این مدافع 24 ساله کلمبیایی هفته گذشته اعلام کرد آماده است تا برای بازی در لیورپول، از حضور در لیگ قهرمانان صرف نظر کند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفته بود:" بایرن مونیخ و لیورپول دو گزینه محتمل برای من هستند. ما به این باشگاه بسیار نزدیک هستیم و من امیدوارم انتقال به یکی از این دو تیم محقق شود."
اکنون ماسیمو ایتالیانی، مدیر برنامه های او گفت:" ما راهی طولانی برای نهایی کردن مذاکرات داریم. ما به دنبال باشگاهی هستیم که پروژه ای بزرگ داشته باشد، تیمی با سطح مشخص وگرنه زاپاتا تا پایان قراردادش در سال 2013 در اودینزه خواهد ماند.
رویای او حضور در لیگ برتر است اما این رویا هنوز محقق نشده است."
زاپاتای 24 ساله در سال 2005 به اودینزه پیوست و تاکنون 152 بازی برای این باشگاه انجام داده و 3 بار نیز موفق به گلزنی برای این تیم شده است.

AL1reZA
07-16-2011, 11:25
دوني به ليورپول پيوست

دروازه‌بان برزيلي رم سرانجام راهي ليورپول شد.

به نقل از سايت باشگاه رم، الکساندر دوني که پيش از اين با پيوستن به اين تيم انگليسي مخالفت کرده بود، با پذيرفتن شرايط ليورپول راهي اين تيم شد.
در بيانيه منتشر شده در سايت باشگاه رم آمده است که قرارداد دوني دروازه‌بان برزيلي باشگاه با ليورپول بسته شده است و اين بازيکن از فصل آينده در ترکيب اين تيم به ميدان خواهد رفت. او شرايط ليورپول را پذيرفته و تست پزشکي اين تيم را نيز با موفقيت پشت سر گذاشته است.
دوني از زمان سرمربي‌گري کلوديو رانيري در رم به دروازه‌بان دوم باشگاه تبديل شد و همواره از اين موضوع نارضايتي خود را اعلام کرده بود.
البته او ممکن است در ليورپول نيز ذخيره‌ په‌په رينا باشد، ولي چيزي که مشخص بود عدم تمايل وي براي ادامه حضور در ترکيب جالوروسي بود.

sina acm
07-16-2011, 15:53
طبق گزارشهای منتشره استوارت داونینگ، با مبلغی نامشخص از استون ویلا به لیورپول پیوست

او با سران باشگاه آنفیلد به توافق شخصی دست یافت و تستهای پزشکی این باشگاه را پشت سرگذاشت و بدین ترتیب این ستاره 26 ساله چهارمین خرید تابستانی لیورپول بعد از جردن هندرسون، چارلی آدام و الکساندر دونی لقب گرفت.

البته مدت اعتبار قرارداد داونینگ بالیورپول مشخص نیست ولی او اعلام کرد که قراردادی طولانی مدت را با این تیم به امضا رسانده .مبلغ قرارداد او هم اعلام نشده ولی شنیده می شود که داونینگ باقراردادی در حدود 20 میلیون پوند به آنفیلد پیوسته.

داونینگ در سال 2009 ،با قراردادی 12 میلیون پوندی از میدلزبورو به استون ویلا پیوسته بود.

او در صحبتهایی به وب سایت رسمی لیورپول گفت:« قهرمانی حس خیلی خوبی است و مطمئنم که این هدف همه است و نه تنها من.می خواهم عضوی از بازیکنان لیورپول باشم، بازیهای خوبی را به نمایش بگذارم و توانایی هایم را ثابت کنم.چون مربی تیم با اعتمادبه من، مرا به آنفیلد آورد و باید پاسخ این اعتماد را بدهم.»

مدتی بود که صحبتهایی درمورد انتقال داونینگ به لیورپول به گوش می رسید ولی این انتقال درنهایت قطعی شد:« مدتی طولاین منتظر بودم و چند هفته دیگر هم صبرکردم ولی الان واقعا خوشحالم که اینجا هستم.با توجه به فرهنگ لیورپول،مربی و بازیکنانی که اینجا هستند، واقعا دوست داشتم که به اینجا بیایم و زمانی که از تمایل لیورپول مطلع شدم واقعا خوشحال شدم؛چون این تنها تیمی است که می خواستم به آن بیپوندم.»

soroush_chelsea
08-09-2011, 13:31
درک کویت کارهای باشگاه در بازار نقل وانتقالات در تابستان امسال را مورد تحسین قرار داد حتی اگر این بدین معنی باشد کهاو جایگاه خود را سخت تر بدست بیاورد.

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایرن، بازیکن هلندی قرمزها بهترین گلزن فصل گذشته با 15 گل بود و بخش جدایی ناپذیر از تیم کنی دالگلیش است. با این حال او در آخرین بازی پیش فصل برابر والنسیا در روز شنبه روی نیمکت بود و پسر جدید ، جردن هندرسون در سمت راست به جای او بازی میکرد. کویت میداند که در حال حاضر مبارزه برای بدست آوردن مکان خود در سمت راست سخت شده است.
کویت گفت: "من بسیار خوشحالم با خریدهای جدیدی امسال را شروع خواهیم کرد و این برای آنها خوب بود که بازی اول خود را در آنفیلد انجام میدادند"
او که بر روی نیمکت بود در اواخر بازی به میدان آمد و آخرین گل را در مقابل حریف اسپانیایی به ثمر رساند.
او گفت: "هرکسی میخواهد بازی کند اما به نظر من رقابت چیزیست که برای تیمی همچون لیورپول لازم است و باید اتفاق بیافتد. شما در هر جای زمین دو یار خواهید داشت. ما میخواهیم رو به جلو حرکت کنیم و پیشرفت کنیم و برای انجام این کار به 11 بازیکن خوب نیاز است."

گلزن دیگر در پیروزی 2-0 ما اندی کارول بود که نیمی از نیم فصل گذشته را با مصدومیت سپری کرد. اما کویت معتقد است که این بازیکن تیم ملی انگلستان آماده ی شروع فصل است.
این بازیکن 31 ساله گفت: "اندی برای ما این فصل کیفیت بالایی را به نمایش خواهد گذاشت. زمانی که او به اینجا آمد با مصدومیت همراه بود و این برای او دشوار بود و سپس چند بازی انجام داد که در آنها موفق بودیم. در حال حاضر او آماده ی شروع فصل است و در دو بازی گذشته دو گل را برای ما به ثمر رسانده است. اندی در هوا بسیار قوی است. همچنین شما میتوانید همان بازی را بر روی پای او ببینید. او یک مهاجم سطح بالاست و من اطمینان دارم که او بازیهای خوبی را انجام خواهد داد و گلهای زیادی را برای ما خواهد زد."
شنبه برای اولین بار قبل از شروع فصل کلین شیت صورت گرفت. این در حالی بود که در هر بازی پیش فصل 3 گل را دریافت کرده بودیم. کویت معتقد است که آنها برای بازی با ساندرلند دارای اعتماد به نفس بالایی هستند.
او گفت: "ما با نتیجه گرفتن در این بازی بسیار راضی هستیم. ما سخت در زمین تمرین تلاش کردیم و به ساختار دفاعی ما بسیار پرداخته شد. دفاع ازجلو شروع میشود و هر کسی میتواند بگوید که ما در این بازی خیلی بهتر بودیم. سازماندهی دفاعی ما خوب بود و این برای نگه داشتن یک کلین شیت خوب بود. متوقف کردنوالنسیا به ما اعتماد به نفس بسیاری برای بازی آخر هفته داد. در حال حاضر همه چیزآماده است. ما آماده هستیم

pathfinder
08-21-2011, 09:34
کني دالگليش، سرمربي ليورپول، بعد از پيروزي 2-0 تيمش مقابل آرسنال، از نمايش بازيکنانش اظهار رضايت کرد.

ورزش سه - قرمزها در این دیدار که در خانه آرسنال برگزار شد، برتر از حریف بودند و البته با کمی خوش شانسی به پیروزی رسیدند. گل اول قرمزها را آرون رمسی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد و در نهایت در وقت های تلف شده، لوئیس سوارس حساب کار را دو برابر کرد.دالگلیس در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما از این نتیجه خوشحالیم. فکر می کنم مسابقه فوق العاده ای بود. حتی اگر بازی با نتیجه مساوی به پایان می رسید، من باز هم همین را می گفتم. این مسئله کیفیت بازی دو تیم را تغییر نمی داد.
ما از اینکه به پیروزی رسیدیم، خوشحالیم. فکر می کنم شایسته این پیروزی بودیم. خیلی فوق العاده است که دیدارهای خارج از خانه این فصل را با پیروزی آغاز کردیم.
ما می دانستیم که بازیکنان مان می توانند چنین نمایشی ارائه دهند. همان طور هفته گذشته گفتیم، چهار بازیکن ما تازه به تیم اضافه شده اند، یکی از آنها یک هفته است که با ما تمرین می کند، دیگری 10 روز و فکر می کنم در بازی هفته آینده می توانید تفاوت را احساس کنید.
این یک حقیقت ساده است که آنها یک هفته بیشتر در کنار هم تمرین کردند و این مسئله به آنها و به ما کمک کرد. آنها به بزرگی باشگاه آگاه هستند. آنها می دانند برای چه باشگاهی بازی می کنند."

ManUtd
08-27-2011, 20:53
سرمربی قرمزها، در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لیورپول اعلام کرد مصدومیت او به اندازه ای که در ابتدا تصور ميشود جدي نيست

سایت گل- رائول میرلس، هافبک پرتغالی لیورپول، به دلیل مصدومیت حدود یک تا دو هفته از میادین دور خواهد بود.

میرلس در دیدار لیورپول مقابل اکستر به دلیل مصدومیت از در دقیقه 20 از بازی خارج شد و کنی دالگلیش، سرمربی قرمزها، در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لیورپول اعلام کرد مصدومیت او به اندازه ای که در ابتدا تصور می شد، جدی نیست و این بازیکن تنها برای مدت کوتاهی از میادین دور خواهد بود.

" استخوان ترقوه او آسیب دیده اما تنها یک یا دو هفته نمی تواند بازی کند. در این مورد خوش شانس بودیم. یک یا دو هفته حداکثر زمان دوری او از میادین خواهد بود."

میرلس تابستان گذشته از پورتو به لیورپول پیوست و در دیدار حساس تیمش مقابل چلسی در نیم فصل دوم فصل گذشته، گل پیروزی بخش قرمزها را به ثمر رساند.

او همچنین به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر از نظر طرفداران انتخاب شد

ALI_JUVE
08-27-2011, 23:20
نتیجه نهائی

لیورپول 3 - بولتون 1

گل ها : هندرسون (15) ، اسکرتل (52) و آدام (53)

تعویض : اسکرتل به جای کلی (30) ، ماکسی به جای هندرسون ( 76) و کارول به جای سوارز (77)

Fc Bayern München
08-29-2011, 19:23
منچستر سیتی به دنبال کاپیتان لیورپول

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از منابع خبری در انگلیس، این تیم پس از تحولاتی که در سطح مدیریتش روی داد و سهام آن به گروه صنعتی ابوظبی امارات واگذار شد، پروژه چند بازیکن نامدار را دنبال می کند که استیون جرارد یکی از آنها است.
منچستر سیتی مصمم است تا برای فصل آینده تیمی مرکب از ستارگان گران قیمت و نامدار جهان تدارک ببیند و برای این منظور، جرارد را در فهرست بازیکنان مورد نظرش گنجانده است.
گفته می شود سیتی برای حضور جرارد حاضر است رقم سنگینی را نیز پرداخت کند تا بخت به خدمت گیری وی را بیابد.

Fc Bayern München
08-29-2011, 19:24
تورس:یا من بر می گردم یا آخرو می اید

فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی لیورپول اظهارد اشت: با آخرو صحبت کرده‌ام. یا من به اتلتیکو مادرید باز می‌گردم یا او هم در آینده ای نزدیک در کنار من و برای لیورپول بازی خواهد کرد.
وی افزود: روزنامه‌های اسپانیایی از اینکه نمی توانند با بنیتس رابطه داشته باشند، دل خورند و مدام وی را به دلالی متهم می کنند؛ در حالی که هیچ کار غیر قانونی انجام نداده است. اکنون نیز تماس تلفنی من با آخرو مهاجم اتلتیکو مادرید، ربطی به وساطت بنیتس ندارد.
این در حالی است که رافا بنیتس روز قبل از این با حضور در یک شبکه تلویزیونی از اراده جدی خود برای خرید سرخیو آخرو گفته بود.

ale10forever
08-31-2011, 18:34
خبر رسمی:جو کول به لیل پیوست

جو کول هافبک ملی پوش باشگاه لیورپول با قراردادی قرضی و به مدت یکسال به لیل، قهرمان فصل گذشته لیگ فرانسه پیوست.
این هافبک 29 ساله که تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد از چلسی به لیورپول پیوست به دلیل مصدومیت های فراوان تنها 8 بار در فصل گذشته از ابتدا برای لیورپول به میدان رفت و در نهایت هم نتوانست انتظارات را برآورده کند.
با آمدن جوردان هندرسون، چارلی آدام و استیوارت داونینگ، کول تقریبا فرصتی برای حضور در ترکیب اصلی لیورپول نخواهد داشت و به همین دلیل به دنبال پیوستن به یک تیم دیگر بود که در نهایت لیل فرانسه را برای ادامه فوبتالش انتخاب کرد.
به این ترتیب کول تا پایان فصل به صورت قرضی پیراهن لیل را بر تن خواهد کرد. گفتنی است لیل در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و با تیم های اینتر، زسکا مسکو و ترابوزان اسپور همگروه شده است.

ManUtd
09-03-2011, 20:14
استیون جرارد: بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت همان جرارد همیشگی خواهم شد

کاپیتان لیورپول که دوران نقاهتش را پشت سر می گذارد معتقد است به زودی به دوران اوج باز خواهد گشت

استیون جرارد هافبک باشگاه لیورپول اعلام کرد بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش بار دیگر به دوران اوج باز خواهد گشت.

جرارد قسمت اعظم دوران حضور کنی دالگلیش در لیورپول را به دلیل مصدومیت از دست داده است و بسیاری معتقدند عمل جراحی او موفق نبوده و او نمی تواند بار دیگر به دوران اوجش بازگردد.

جرارد در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در گوشه و کنار می شنوم که می گویند فوبتال جرارد دیگر تمام شده است و نمی تواند دیگر آن جرارد چند سال پیش باشد."

"به این حرفها گوش نمی دهم، تمام انرژی خود را برای بازگشت به میادین ذخیره کرده ام و بعد از پایان دوران مصدومیتم به همه ثابت خواهم کرد که می توانم مانند سال های گذشته به اوج بازگردم."

"اکنون تنها 31 سال سن دارم و مطمئنم می توانم تا حداقل 5 سال دیگر در اوج فوتبال بازی کنم."
سايت گل

ManUtd
09-04-2011, 10:08
ميرلس: از ليورپول خاطره‌هاي خوشي دارم
به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، يکي از انتقال‌هاي دقيقه 90 در ليگ برتر انگليس در فصل نقل و انتقالات تابستاني، حضور رائول ميرلس، از تيم آنفيلدي به جمع آبي‌پوشان چلسي بود. اين بازيکن در زماني که پرونده خريدهاي فصل جديد در حال بسته شدن بود، به تيم تحت رهبري آندره وياس بواس ملحق شد، پس از آن شايعه‌هاي رواج يافت مبني بر اينکه به خاطر مسائل مادي او حاضر به تغيير تيم باشگاهي‌اش شده است. اما در مقابل اين اخبار وي واکنش نشان داد و گفت: چيزهايي در فوتبال وجود دارد که راحت قابل بيان نيست. در مورد اين انتقال تنها مي‌توانم بگويم همه چيز در دقيقه پاياني رديف شد. در مورد ليورپول نيز سعي مي‌کنم هميشه چيزهاي خوب را به خاطر بياورم و حرف‌هاي خوب بر زبان آورم. به هرحال با آن تيم سالي باشکوه را پشت سر گذاشتم.

وي ادامه داد: مردم فکر مي کنند آدمي پول‌پرست هستم و اين انتقال کاملا تحت تاثير مسائل مادي بوده است.در شرايطي که اصل ماجرا چنين نيست. البته در اين باره دوست ندارم اکنون حرف بزنم، اجازه دهيد کمي زمان بگذرد تا بعد نکاتي را بيان کنم.

بازيکن 28 ساله در مورد انتقالش به جمع استامفوردبريجي‌ها اظهار داشت: همه چيز به سرعت برق و باد اتفاق افتاد، دوست داشتم همچنان در ليورپول بمانم و در آنجا خاطره‌ها و دوستان خوبي دارم.

اين بازيکن که در ازاي 12 ميليون پوند به تيم شهر لندن آمد، مي گويد در انتقالش حضور مربي همچون سرمربي پرتغالي آبي‌ها نقش مهمي داشته است.
وي بيان کرد: فکر مي‌کنم زير نظر وياس بواس بتوانم به آرزوهايم براي کسب عنوان برسم.
ورزش سه

David7
09-17-2011, 10:31

کنی دالگلیش مربی باتجربه لیورپول در صحبتهایی اعلام کرده که از روند پیشرفت شاگردانش در شرایط کنونی راضی است
به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، این مربی اسکاتلندی در ژانویه گذشته جانشین هاجسون شد و با خرید بازیکنانی مثل لوئیس سوارس و استووارت داونینگ به دنبال کسب موفقیت با لیورپول است
هفته گذشته لیورپول مقابل استوک سیتی شکست خورد ولی دالگلیش معتقد است که تیمش می تواند به خود بیاید و به موقع از روزهای سخت و نتایج ضعیف فاصله بگیرد.
دالگلیش در صحبتهایی به وب سایت رسمی لیورپول گفت:« همیشه چیزهای زیادی است که همه از آن بابت خوشحال باشند. هواداران، کارمندان، بازیکنان باشگاه و همه ، همان طور که همیشه می گوئیم اگر با هم متحد باشیم، یک تیم واحد و قدرتمندی را تشکیل خواهیم داد. نکته مهم برای همه ما این است که درکنار هم باشیم. اگر در یک بازی شکست هم می خوریم باید کنار هم باشیم. درآن زمان یک حس ناامیدی به وجود می آید که خیلی خوب است ولی کسی نباید خودش را مقصربداند.»
مربی اسکاتلندی در ادامه در مورد اما و اگرها صحبت کرد:« اگر ما در رقابتهای لیگ اروپا حاضر داشتیم می توانستیم تیم قدرتمندی را به این رقابتها ارائه کنیم و الان این کار را در کارلینگ کاپ انجام می دهیم. من نمی دانم که آیا عدم حضور ما در اروپا به نفع ماست یا ضررمان ولی مدت زیادی است که این تیم همیشه در اروپا بوده. پس الان باید منتظر بمانیم و صبر کنیم تا زمان به ما بگوید که غیبت اروپایی مان به نفع ماست یا به ضررمان.»

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David7
09-17-2011, 10:35

اول باید معلوم شود که او در چه سطحی از آمادگی قرار دارد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از ایران ورزشی، استیون جرارد درحال رسیدن به آمادگی کامل است تا بالاخره این فصل برای لیورپول به میدان برود چون سرانجام در تمرین‌های باشگاه شرکت کرده ولی کنی دالگلیش می گوید قرار نیست به همین زودی او وارد ترکیب اصلی تیم بشود مخصوصا که هفت ماه از بازی ها دور بوده است.
اینطور که به نظر می آید او در بازی با تاتنهام روی نیمکت خواهد بود. البته مربی آمادگی او را سر تمرین‌ها تایید کرده:«او در تمرین‌ها هیچ مشکلی نداشت. باید موقعیت را بسنجیم تا ببینیم او چه زمانی می تواند با صددرصد توانایی‌اش به میدان برود. این همه از بازی‌ها دور بوده پس بازگشتش به ترکیب هم کمی طول خواهد کشید. نمی خواهیم خلاف برنامه ریزی ها پیش برویم و او را زودتر از موعد به بازی ها بفرستیم. استیون به زمان نیاز دارد. ما نه فقط در مورد او بلکه در مورد همه بازیکنان دیگرمان هم همین رفتار را خواهیم داشت. باید دید موقعیت چه اقدامی را می طلبد.»
تاتنهام و آرسنال جدی ترین رقبای لیورپول برای رسیدن به جایی در جمع ۴ تیم اول جدول هستند و دالگلیش از بازی این هفته اش چیزی به جز پیروزی نمی خواهد. دیدار با تاتنهام یکی از بازی‌های کلیدی این فصل آنهاست و اگر جرارد به آن می‌رسید حتما شانس قرمزها برای پیروزی هم افزایش می‌یافت: «وقتی بازیکنی مثل استیون داشته باشی استانداردهای تیمت بالاتر خواهد رفت. هر چه او قوی‌تر بشود لیورپول هم قدرتمندتر خواهد شد. معلوم است که حضورش در بازی ها خیلی به ما کمک خواهد کرد.»
شاید اولین فرصتی که او در اختیار کاپیتان قرار بدهد در دیدار جام حذفی برابر برایتون باشد. مارتین کلی هم به ترکیب قرمزها بازگشته. او جای گلن جانسون را می گیرد که به خطر پارگی همسترینگ یک ماه نمی‌تواند بازی کند.

pathfinder
09-17-2011, 20:02
ستاره ليورپول ازماه مارس به بعد از ميادين ورزشي به دور بوده ولي مربي اسکاتلندي ليورپول معتقد است که حضور جرارد به نفع ليورپول خواهد بود

ورزش سه - کنی دالگلیش مربی باتجربه لیورپول معتقد است که استیون جرارد می تواند یکی از قدرتهای لیگ برتر باشداین بازیکن باتجربه از ماه مارس سال جاری میلادی (ابتدای سال کنونی شمسی) از میادین ورزشی به دور بوده ولی در حال بازگشت به روزهای اوج است و ممکن است در دیدار این هفته تیمش مقابل تاتنهام برای لیورپول روانه میدان شود.
البته دالگلیش عجله ای در بازگشت این ستاره به زمین چمن ندارد . چرا که مدتی طولانی برای بازگشت جرارد صبر کرده است.
دالگلیش در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« اگر بازیکنی مثل استیون را در ترکیب تیمت داشته باشی، بر سطح تیم و استانداردهای تیم افزوده خواهد شد. ما می خواهیم تیم قدرتمندی داشته باشیم و حضور او باعث می شود تا ما قوی تر شویم. استیون جرارد سالم و آماده بدون هیچ شکی قدرت باشگاه راافزایش خواهد داد.»
مربی لیورپول ادامه داد:« بازیکنانی هستند که همیشه آنها را به خاطر خدماتی که برای باشگاه انجام داده اند تحسین می کنی. او هم مثل خیلی های دیگر برای این تیم نهایت توانش را به کار گرفته.»

David7
09-18-2011, 21:33

در ادامه رقابتهای هفته پنجم لیگ جزیره تاتنهام در وایت هارت لین با اقتدار و با نتیجه ۴ بر صفر لیورپول را شکست داد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، در این بازی شاگردان هری ردنپ خیلی زود به گل رسیدند. لوکا مودریچ هافبک این تیم که تابستان امسال چندین بار با پیشنهاد چلسی روبرو شده بود موفق شد در دقیقه ۷ بازی اولین گل تاتنهام را به ثمر برساند.
در دقیقه ۲۸ بازی چارلی آدام هافبک اسبق بلکپول که تابستان اسمال به لیورپول پیوست با دریافت کارت زرد دوم از داور این یدار از زمین بازی اخراج شد تا لیورپول میهمان ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.
نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما در نیمه دوم کار برای لیورپولی ها با اخراج مارتین اسکرتل بسیار دشوار شد. اسکرتل نیز به دلیل خطا بر روی گرت بیل با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.
تنها سه دقیقه بعد از اخراج اسکرتل جرمن دفو موفق شد برای دومین بار دروازه پپ رینا را باز کند تا تاتنهام دو بر صفر از لیورپول ۹ نفره پیش بیفتد.
دو دقیقه بعد امانوئل آدبایور یک گل دیگر برای تاتنهام به ثمر رساند تا کینگ کنی در آستانه یک شکست تلخ قرار بگیرد. آدبایور در سومین دقیقه از وقت های تلف شده بار دیگر دروازه لیورپول را باز کرد تا در نهایت تاتنهام این بازی را با نتیجه چهار بر صفر به سود خود به پایان ببرد.
این دومین شکست پیاپی کینگ کنی در رقابتهای لیگ برتر بود.

armanliverpool
09-19-2011, 20:30
آنژي روسيه، جرارد و لمپارد را مي خواهد

تيم فوتبال آنژي ماخاچکالا در تکاپوي جذب ستارگان تيم‌هاي ليورپول و چلسي از ليگ برتر است.

به نقل از نووستی روسیه، تیم روسی پس از آنکه با جذب روبرتو کارلوس برزیلی و ساموئل اتوئو کامرونی نگاه‌ علاقمندان جهانی فوتبال را به خود جلب کرد، اکنون سرگرم برنامه‌ریزی برای استخدام استیوون جرارد و فرانک لمپارد است.
اخبار گزارش شده در این زمینه حکایت از آن دارد که مسئولان تیم روسی در حال آماده‌سازی جهت تحقق پیش‌زمینه‌های مالی لازم برای جذب این دو بازیکن پابه سن گذاشته ملی‌پوش لیورپول و چلسی است.
مطابق اظهارات مقامات تیم روسی این دو خرید تا پایان فصل جاری تحقق خواهد یافت.

منبع : [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

armanliverpool
09-20-2011, 13:14
جرارد هم برگردد مشكلات ليورپول حل نمي شود :

سرمربي تيم فوتبال ليورپول معتقد است بازگشت کاپيتان باعث تحول اساسي نزد آنفيلدي ها نخواهد شد.

یک روز پس از آنکه تاتنهام یکشنبه شب توانست در رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر لیورپول را 4 بر صفر درهم شکند، کنی دالگلیش به سخن آمد. این مربی اسکاتلندی گفت: در شرایط کنونی همه انتظار دارند جرارد به تیم بازگردد و باعث تحول کلی در تیم شود. بدیهی است او در صورتی که در اوج باشد، به کمک لیورپول خواهد آمد، اما تنها حضور او، برای بوجود‌آوردن تحول در تیم کافی نخواهد بود.

این مربی ادامه داد: با نگاهی به بازی مقابل تاتنهام مشخص می شود در خیلی از نقاط دچار مشکل و ضعف هستیم که باید برطرف شود. بدیهی است تنها با بازگشت جرارد، همه این ضعف‌ها برطرف نمی شود.
وی ادامه داد: باید روی نقاط ضعف خود تمرکز کنیم و اراده ای قوی برای رفع اشکالات در مدتی کوتاه داشته باشیم.

منبع : varzesh3

armanliverpool
09-21-2011, 18:24
کاراگر:بابازگشت جرارد همه چيز درست ميشود

کاپيتان باشگاه ليورپول 6 ماه است به دليل مصدوميت خانه نشين است اما اکنون در آستانه بازگشت به ترکيب اين تيم قرار دارد.
جیمی کاراگر مدافع باشگاه لیورپول از بازگشت استیون جرارد کاپیتان این تیم که به دلیل مصدومت 6 ماه است برای تیمش به میدان نرفته استقبال کرد.

کاپیتان لیورپول از ماه مارس به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران دور از میادین است و گفته می شود در دیدار جام اتحادیه مقابل برایتون به ترکیب لیورپول باز خواهد گشت.

لیورپول در دو هفته اخیر لیگ برتر دو شکست را تجربه کرده که آخرین آنها مقابل تاتنهام و با نتیجه چهار بر صفر بوده است. کرگر معتقد است با بازگشت جرارد به ترکیب اصلی این تیم شرایط بهتر می شود و لیورپول بار دیگر به اوج باز می گردد.

او در گفتگو با دیلی اکسپرس می گوید:" بازگشت او اعتماد به نفس تمام بازیکنان را افزایش خواهد داد. جای تاسف است که او را از ابتدای فصل از در اختیار نداشته ایم اما بازگشت او می تواند همه چیز را عوض کند."

"او کاپیتان لیورپول است و بدون شک یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است."

armanliverpool
09-22-2011, 14:58
دالگليش:بعداز بازي يکشنبه، واکنش خوبي داشتيم

استيون جرارد بعد از ماه ها در ترکيب ليورپول قرار گرفت و همين موضوع باعث شد تا مربي قرمزها به تمجيد از ستاره باتجربه تيمش بپردازد.

کنی دالگلیش مربی باتجربه لیورپول به استیون جرارد ستاره انگلیسی تیمش خوش آمد گفته است. جرارد بعد از پشت سرگذاشتن مصدومیتی 6 ماه، 4شنبه شب برای اولین بار برای لیورپول به میدان رفت.لیورپول در این دیدار که از سری دیدارهای لیگ کاپ انگلیس برگزار شد توانست تا با نتیجه 1-2 برایتون را شکست دهد

گلهای کریگ بلیمی و درک کوئیت درمقابل تک گل اشلی بارنس برای برایتون باعث شد تا لیورپول تیم پیروز این میدان لقب گیرد
درپایان این دیدار، کنی دالگیش از استیون جرارد تمجید کرد و در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« همه ما در انتظار بازگشت جرارد بودیم. از دیدن بازگشت او همه ما خوشحال شدیم و روحیه گرفتیم.»

جرارد در 15 دقیقه پایانی بازی 4شنبه برای لیورپول به میدان رفت و دالگلیش معتقد است که باید محتاطانه از این ستاره استفاده کند:« ما باید مراقب جرارد باشیم و در انتظار این باشیم که حضور او در روزهای اوج ادامه یابد. ما نباید با بی مسئولیتی او را به میدان بفرستیم و دقایق زیادی از او کار بکشیم. باید ببینیم که اوضاع چطور خواهد بود.»

مربی لیورپول در آنالیز دیدار شاگردانش مقابل برایتون گفت:« در نیمه اول فوتبال خوبی را ارائه کردیم ولی در نیمه دوم برایتون فرصت بیشتری یافت تا توپ را در اختیار داشته باشد. په په رینا کار سختی نداشت و بعید به نظر می رسید که برایتون به گلی برسد تا اینکه آنها در دقایق پایانی به یک ضربه پنالتی رسیدند .فکر می کنم تیم ما بعد از بازی تلخ یکشنبه شب، واکنش خوبی نشان داد. برایتون هم تیم خوبی است. آنها کاملا منسجم بودند و سرعت خوبی داشتند. ما برای صعود مجبور شدیم تا بازی خلی خوبی را انجام دهیم ولی از این بابت خوشحالیم و تیممان به خاطر شیوه بازی خوبی که ارائه کرد، شایسته تحسین است.»

منبع : varzesh3

Abdollah 202
09-22-2011, 15:15
استفن جرارد: با پیروزی مقابل برایتون، شکست مقابل تاتنهام را فراموش کردیم

در این دیدار کرگ بلیمی و درک کوئیت برای تیم مرسی سایدی گلزنی کردند و علی رغم گلی که در دقایق پایانی دریافت کردند، در نهایت توانستند به پیروزی برسند

سایت گل- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، برای اولین بار از ماه مارس گذشته برای تیمش بازی کرد و کمک کرد تا قرمزها در جام اتحادیه 2-1 برایتون را شکست دهند.
در این دیدار کرگ بلیمی و درک کوئیت برای تیم مرسی سایدی گلزنی کردند و علی رغم گلی که در دقایق پایانی دریافت کردند، در نهایت توانستند به پیروزی برسند.
جرارد معتقد است تیم حریف بازی بسیار خوبی ارائه داد و بدشانس بود که نتوانست به یک پیروزی دست پیدا کند.
او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" آنها فوق العاده بودند. ما می دانستیم که آنها در دقایقی از بازی ما را تحت فشار قرار خواهند داد.
فکر می کنم نتیجه نشان می دهد که برایتون چقدر خوب کار کرد. آنها تا پایان دیدار پا به پای ما بازی کردند و بازیکنان شان خستگی ناپذیر بودند.
مهم رسیدن به مرحله بعدی جام اتحادیه بود تا شکست مقابل تاتنهام را فراموش کنیم و فکر می کنم توانستیم این کار را انجام بدهیم."

ams7
09-23-2011, 12:52
این بازیکن دانمارکی در دیدار این هفته قرمزها مقابل تاتنهام که با شکست تحقیر آمیز 4-0 به پایان رسید، دچار این آسیب دیدگی شد.

کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول، اعلام کرد دنیل اگر، مدافع تیمش، دچار شکستگی استخوان دنده شده و باید برای مدتی از میادین دور باشد.
این بازیکن دانمارکی در دیدار این هفته قرمزها مقابل تاتنهام که با شکست تحقیر آمیز 4-0 به پایان رسید، دچار این آسیب دیدگی شد.
دالگلیش در گفتگو با تلویزیون اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" دنیل دچار شکستگی دنده شد و کمی دچار مشکل شده است."
سرمربی قرمزها همچنین هواداران تیمش را مورد ستایش قرار داد و گفت:" برای ما بهترین اتفاق آن روز، حمایت طرفداران بود. آنها حمایت فوق العاده ای از ما کردند و فکر می کنم بازیکنان به همین خاطر، قصد دارند هر طور شده این شکست را جبران کنند.
من از هیچ بازیکن تیم راضی نبودم و بازیکنان نیز از بازی خودشان ناامید شده بودند. فکر نمی کنم خوب بازی کرده باشیم. حتی با 11 نفر هم خوب نبودیم.
ما در هر بازی نمی توانیم بهترین بازی مان را ارائه بدهیم اما تلاش مان را می کنیم."

mufctalk

David7
09-24-2011, 10:09

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول، امیدوار است فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، برای بازگرداندن استفن جرارد به ترکیب سه شیرها عجله نکند.این هافبک با تجربه بعد از ۶ ماه مصدومیت، در دیدار چهارشنبه شب لیورپول مقابل برایتون در جام اتحادیه به میادین بازگشت اما دالگلیش معتقد است کاپلو نباید برای استفاده از او عجله کند.او در گفتگو با دیلی میل گفت:” استفن به دلیل این مصدومیت ها روزهای ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشته و ما نمی خواهیم شانس حضور دوباره او در میادین را از بین ببریم.من مسئول انتخاب تیم ملی انگلیس نیستم اما امیدارم آنها هم به اندازه ما هوشیارانه عمل کنند. ما برای استفاده مجدد او خیلی احتیاط کردیم. همه به خاطر او خوشحال هستند. او حالا به تیم برگشته و پیشرفت خوبی داشته است.”آخرین حضور جرارد در ترکیب تیم ملی انگلیس، نووامبر گذشته و در شکست ۲-۱ مقابل فرانسه در ومبلی بود.

armanliverpool
09-24-2011, 22:07
برد 2 بر يك ليورپول مقابل ولورهمپتون

شاگردان کني دالگليش موفق شدند بعد از دو هفته ناکامي در خانه خود به پيروزي برسند.
تیم فوتبال لیورپول در هفته ششم رقابت های لیگ برتر موفق شد در آنفیلد با نتیجه دو بر یک از سد ولورهمپتون بگذرد.

شاگردان کنی دالگلیش بعد از دو شکست پیاپی در هفته های اخیر بالاخره موفق شدند طعم پیروزی را بچشند.

در این بازی راجر جانسون مدافع ولوز در دقیق11 بازی دروازه تیم خودش را به اشتباه باز کرد تا لیورپول یک بر صفر از میهمان خود پیش بیفتد.

در ادامه بازی لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه ای لیورپول موفق شد در دقیقه 38 دومین گل تیمش را به زیبایی به ثمر برساند تا نیمه اول با حساب دو بر صفر به سود قرمزهای آنفیلد به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم ولوز بازی را بسیار خوب شروع کرد و استیون فلچر بازیکن تعویضی این تیم یکی از گلها را جبران کرد تا اختلاف به حداقل برسد اما تلاش آنها برای رسیدن به گل تساوی در نهایت بی فایده بود و بازی با پیروزی تیم میزبان به پایان رسید.

لیورپول خوش شانس بود که با گل به خودی حریف در این بازی پیروز شد. شاگردان کینگ کنی باید در هفته های بعدی نمایش بهتری داشته باشند تا بتوانند در جمع تیم های بالای جدول باقی بمانند.

varzesh3

armanliverpool
09-25-2011, 01:34
کني دالگليش: کمي خوش شانسي حق مان بود

در اين ديدار قرمز ها در دقيقه 11 روي ضربه چارلي آدام که به بازيکن حريف برخورد کرد و وارد دروازه شد، از حريف پيش افتادند.
کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول، معتقد است تیمش در دیدار امروز مقابل وولوز که با پیروزی 2-1 قرمزها به پایان رسید، شایسته کمی خوش شانسی بود.

در این دیدار قرمز ها در دقیقه 11 روی ضربه چارلی آدام که به بازیکن حریف برخورد کرد و وارد دروازه شد، از حریف پیش افتادند. لوئیس سوارز گل دوم را به ثمر رساند تا در نهایت قرمزها بعد از دو شکست، سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورند.

دالگلیش در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شاید روی گل اول خوش شانس بودیم اما شایسته این خوش شانسی بودیم. فکر می کنم با شایستگی به پیروزی رسیدیم اگرچه در شرایط سختی قرار داریم.

آنها در نیمه دوم خیلی زود به گل رسیدند اما ما هم فرصت هایی برای گلزنی داشتیم. باید برای آنها به خاطر شیوه بازی شان احترام زیادی قائل بود."

سرمربی قرمزها همچنین لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه ای تیمش را مورد ستایش قرار داد و گفت:" ما بسیار خوش شانسیم که او را در اختیار داریم . او برای لیورپول بسیار فوق العاده کار کرده و ما با او به روزهای درخشانی فکر می کنیم."

varzesh3

yasin04
09-26-2011, 15:22
جرارد به میادین باز می گردد [Only Registered And Activated Users Can See Links] استیون جرارد کاپیتان لیورپول که به علت مصدومیت ماهها از میادین فوتبال به دور بود امروز چهارشنبه در دیدار با برایتون در چارچوب جام اتحادیه حاضر خواهد بود.

جرارد در حالی به ترکیب تیم لیورپول باز می گردد که این تیم قصد دارد با پیروزی بر برایتون به مشکلات اخیر خود به نوعی پایان دهد.
جرارد از ماه مارس به علت مصدومیت از ناحیه کشاله ران در میادین حضور نیافته است اما کنی دالگلیش مربی لیورپول قصد دارد از فرصت بازی با تیم نه چندان قوی برایتون برای بازگرداندن کاپیتان موثر خود به زمین استفاده کند.
لیورپول در حالی روز چهارشنبه به مصاف برایتون می رود که در دو بازی اخیر خود در لیگ برتر شکست خورده است با این حال به نظر می رسد بازگشت جرارد به بازیکنان این تیم روحیه زیادی خواهد داد. جرارد دو هفته است که تمرینات کامل خود را آغاز کرده است و طی هفته اخیر نیز در تمرینات هیچ مشکلی نداشته است.
تیم برایتون درحال حاضر در ره سوم جدول لیگ چمپیون شیب / لیگ بالاتر از دست یک و پایین تر از دسته برتر/ قرار دارد و گاس پویت مربی این تیم می توانند در این دیدار نتیجه مطلوب را کسب کنند.
تیم برایتون در فاصله چهل و هشت ساعت با لیورپول و لیدز بازی خواهد داشت و پویت گفته است ترکیب اصلی تیم را برای بازی با لیدز آماده کرده است.

David7
09-30-2011, 12:01

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، درک کویت بر این باور است که لیورپول در این فصل بهتر خواهد شد، چرا که لوییس سوارس و استیون جرارد در این تیم حضور دارند.
جرارد، کاپیتان باشگاه که در ابتدای فصل مصدوم شد به تمرینات بازگشته و سوارس هم فصل را در فرمی فوق‌العاده آغاز کرده است.
کویت می‌گوید: «بازیکنانی که به تیم افزوده شده‌اند ما را بسیار قوی‌تر می‌سازند.
عالی است که بازیکنان ملی‌پوش بسیاری در تیم خود داریم. بازگشت استیون جرارد هم مهم بود. او برای باشگاه بسیار مهم است و می‌تواند ما را به سطح بالایی ببرد. به شما اطمینان می‌دهم که هنگامی که به اوج برگردد می‌تواند مانند همیشه تاثیرگذار باشد، چون می‌توانید اراده او را در تمرینات ببینید.»
این بازیکن هلندی از سوارس، مهاجم سابق آژاکس هم تمجید کرد: «چیزی که مردم فراموش می‌کنند این است که لوییس از لیگ هلند آمده و گام بسیار بلندی به جلو برداشته است. کسب موفقیت سریع بسیار دشوار است. سبک فوتبال این‌جا متفاوت است و سرعت بازی‌ها هم تفاوت دارد.
او از همان ابتدا بسیار درخشیده و بازیکن بسیار مهمی برای لیورپول است. به نظرم او در آینده حتی بهتر هم می‌شود، چرا که مدتی طول می‌کشد تا کاملا جا بیفتد.»

feri71
10-01-2011, 18:49
لیورپول برنده دربی سنتی با اورتون شد

تیم تحت رهبری کنی دالگلیش فاتح دربی شهر لیورپول از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس شد
در اولین دیدار هفته هفتم لیگ برتر لیورپول توانست در میهمانی همشهری خود، اورتون با دو گل به برتری برسد.

در این مصاف که در ورزشگاه گودیسون پارک در حضور 39510 تماشاگر و به قضاوت مارتین آتکینسون انجام شد، روی کارول در دقیقه 71 زننده اولین گل آنفیلدی‌‌ها بود. پس از او در دقیقه 82 نوبت به لوئیس سوارز رسید تا زننده گل دوم تیمش شود.

لیورپول با این پیروزی صاحب 13 امتیاز شد و در رده پنجم جای گرفت و اورتون با 7 امتیاز رده دوازدهم جدول باقی ماند.

David7
10-08-2011, 13:30

پروژ‌‌ه‌ای که دالگلیش و همکارانش پیگیری می کنند.

لیورپول خواهان کاگاوا در نقل و انتقالات زمستانی است.

یک روزنامه معتبر چاپ انگلیس از تلاش لیورپول برای جذب هافبک ارزنده تیم ملی ژاپن خبر داد.

به نقل از روزنامه سان، کنی دالگلیش مربی این تیم سنتی از مدت‌ها قبل در جست‌وجوی هافبکی تکنیکی برای تقویت بنیه خط میانی تیمش بوده است. وی براساس توصیه‌های مشاورانش که به امور تیم‌های اسپانیایی، ایتالیایی و آلمانی را زیر نظر دارند، توجه کرده و اکنون راهکار‌های لازم را برای جذب شینجی کاگاوا جست‌وجو می‌کند.

بر اساس این گزارش مقامات تیم آنفیلدی به توصیه مربی خود گوش کرده، بطوری که اکنون خواهان جذب این ستاره تکنیکی در ماه ژانویه و همزمان با ایام نقل و انتقالات زمستانی شده‌اند. بازیکنی که فصل گذشته در قهرمانی بورسیادورتموند آلمان در بوندس‌لیگا نقش داشته است.
این ستاره 22 ساله تابستان سال گذشته به جمع زردپوشان پیوست و با درخشش در تیم آلمانی مورد توجه چند تیم بزرگ از جمله منچستریونایتد انگلیس قرار گرفت.

Great Milan
10-11-2011, 12:07
جرارد در ديدار مقابل منچستر حاضر خواهد بود

منابع رسانه‌اي از بازگشت کاپيتان مصدوم ليورپول به ميدان در جدال با منچستريونايتد خبر ميدهند.

به نقل از روزنامه دیلی تلگراف، استیون جرارد که ابتدای فصل جاری با مشکل مصدومیتی جدی مواجه شد، برای حضور در میدان از بدو شروع مسابقه مقابل منچستریونایتد مشکلی ندارد. وی دوره نقاهت را مطابق اظهار نظر‌های مسئولان لیورپول پشت سر گذاشته و اینک از آمادگی خوبی برای حضور در میدان بهره‌ می برد.

هافبک بازی ساز که در سه بازی اخیر برای دقایقی محدود برای لیورپول به میدان رفته، براساس خواست کنی دالگلیش، سرمربی اسکاتلندی تیم آنفیلدی مصمم و با انگیزه آماده مصاف با یونایتدی‌ها در هفته آینده است.

مصاف این دو تیم شنبه هفته آینده از هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آنفیلد انجام خواهد شد.

ManUtd
10-13-2011, 18:15
جان هنری: قبل از اینکه لیورپول را بخرم هیچ چیز در مورد آن نمی دانستم

مالک باشگاه لیورپول شنبه سالگرد حضورش در این باشگاه را جشن می گیرد و در مورد اطلاعاتش در مورد این باشگاه می گوید

جان ویلیام هنری مالک باشگاه لیورپول می گوید قبل از اینکه این باشگاه را خریداری کند اطلاعات بسیار ناچیزی در مورد ان داشت.

هنری شنبه سالگرد حضورش در آنفیلد را جشن خواهد گرفت، او که سال گذشته این باشگاه را خرید سرمایه گذاری فوق العاده ای در لیورپول کرده و امیدوار است این سرمایه گذاری نتیجه بدهد.

هنری که مالک باشگاه بیسبال ردساکس نیز هست در گفتگو با خبرنگاران می گوید:" وقتی می خواستم لیورپول را بخرم تقریبا هیچ چیز در مورد این باشگاه نمی دانستم."

این در حالی است که تام ورنر مدیراجرایی جدید باشگاه نیز می گوید قبل از آمدن به لیورپول اطلاعاتش در مورد منچستریونایتد حریف لیورپول بیشتر بوده است.

او می گوید:" در مورد فوتبال انگلیس اطلاعاتی داشتم اما منچستریونایتد را بیشتر از لیورپول می شناختم."
goal.com

yasin04
10-14-2011, 12:45
سرمربی لیورپول:هدف ما شکست منچستر یونایتد است [Only Registered And Activated Users Can See Links] سرمربی تیم فوتبال لیورپول انگلیس کسب سه امتیاز مقابل منچستر یونایتد را یکی از اهداف تیمش عنوان کرد.

کنی دالگلیش در کنفرانسی خبری درباره دیدار آتی تیمش در برابر تیم فوتبال منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس گفت:پس از برد دو هفته پیش مقابل اورتون ما قصد نداریم درباره سه امتیاز این بازی دوئل کنیم و آن را از دست بدهیم بلکه تمام تلاش ما ادامه روند مطلوب کنونی تیم و برد در دیدار آتی تیم در برابر منچستر یونایتد است.
وی افزود: من هیچگونه خصومت شخصی با فرگوسن ندارم و ما در مقام سرمربیان دو تیم با هم رقابت می کنیم و تاثیری بر تیم های یکدیگر نداریم و تنها هدف ما رقابت است.
تیم های منچستر یونایتد و لیورپول در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس شنبه به دیدار هم می روند

ManUtd
10-14-2011, 13:41
دالگليش: روي تجربه جرارد و کاراگر حساب مي کنم

سرمربي تيم فوتبال ليورپول انگليس گفت: براي رويارويي با منچستر روي تجربه جرارد و کاراگر حساب مي کنم.
به نقل از روزنامه سان، کنی دالگلیش در آستانه دیدار حساس روز شنبه (فردا) با منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس گفت: به رویارویی با منچستری‌‌ها خوش‌بین هستم. فکر می‌کنم تک تک نفرات تیمم با انگیزه زیاد راهی بازی با رقیب یونایتدی می‌شوند. البته دو بازیکن مهم ما در این مصاف استیوون جرارد و جیمی کاراگر هستند. این دو به ترتیب با 31 و 33 سال سن از تجربه زیاد برخوردار هستند و می‌توانند در بازی بزرگ با یونایتدی‌ها به این خاطر کمک کنند.

وی ادامه داد: جرارد و کاراگر میدان های مهم فراوانی را تاکنون دیده‌اند. آنها می‌توانند الگوی جوانان شایسته لیورپول در این مصاف باشند.
varzesh3

ManUtd
10-16-2011, 13:20
دالگلیش: بازیکنانم از تساوی مقابل منچستریونایتد ناراحت هستند

در دیدار روز گذشته دو تیم، استفن جرارد در دقیقه 68 لیورپول را پیش انداخت اما خاویر ارناندز در دقیقه 81 بازی را به تساوی کشاند.

کنی دالگلیش، سرمربی لیورپول، معتقد است ناراحتی بازیکنان تیمش از تساوی مقابل منچستریونایتد نشان می دهد که تا چه اندازه پیشرفت کرده اند.

در دیدار روز گذشته دو تیم، استفن جرارد در دقیقه 68 لیورپول را پیش انداخت اما خاویر ارناندز در دقیقه 81 بازی را به تساوی کشاند.

دالگلیش در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگرچه بازی متعادل و پایاپای آغاز شد، اما ما می توانستیم هر سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

بعد از بازی و در رختکن، کاملا مشخص بود که بازیکنان از این نتیجه راضی نیستند. این نشان دهنده پیشرفت تیم است. دخه آ در این دیدار بازی خوبی انجام داد و بارها دروازه تیمش را نجات داد."

دالگلیش همچنین در مورد استفن جرارد که بعد از مدت ها بازگشت به ترکیب اصلی، گل تیمش را به ثمر رساند، گفت:" این فوق العاده است که استیوی بعد از مدت ها که در ترکیب اصلی قرار گرفت، برای تیم گلزنی کرد. بازگشت او برای تیم فوق العاده است. همه از میزان پیشرفت ما خوشحال هستند و می خواهیم بیش از این پیش برویم. مطمئنم که استیو می تواند کمک زیادی به ما بکند."

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
goal.com

Great Milan
10-17-2011, 16:43
سایت گل- به گزارش نشریه گاردین، باشگاه لیورپول قصد دارد در مورد اتهام توهین نژادپرستانه پاتریس اورا به لوئیس سوارس، از اتحادیه فوتبال انگلیس تقاضای تنبیه این مدافع فرانسوی را بکند.
بعد از دیدار روز شنبه لیورپول مقابل منچستریونایتد که با تساوی 1-1 به پایان رسید، اورا در گفتگو با کانال پلاس، اعلام کرد لوئیس سوارس در طول بازی بیش از 10 بار به او توهین نژاد پرستانه کرده است.
اتحادیه فوتبال انگلیس اکنون در این مورد در حال تحقیق است و باشگاه لیورپول از این اتحادیه خواسته اگر ادعای اورا نادرست بود، این بازیکن فرانسوی را جریمه کنند.
اورا در سال 2008 نیز ادعا کرده بود مسئولان زمین ورزشگاه استمفوردبریج به او توهین نژادپرستانه کرده اندو به همین دلیل با آنها درگیر شد که به محرومیت چهار جلسه ای اش انجامید.

yasin04
10-17-2011, 19:22
لیورپول خواستار محرومیت پاتریک اورا شد [Only Registered And Activated Users Can See Links] باشگاه فوتبال لیورپول درخواست کرد در صورت بی اساس بودن ادعاهای پاتریک اورا در مورد الفاظ نژادپرستانه لوییس سوآرز؛ این بازیکن محروم شود .

این بازیکن سنگالی الاصل منچستریونایتد بعد از دیدار شنبه شب مقابل لیورپول مدعی شد؛ سوآرز حرف های نژادپرستانه ای به وی زده و بیش از 10 بار به او گفته است ؛ کاکا سیاه با وجود این باشگاه لیورپول با حمایت کامل از بازیکن اروگوئه ای خود از اتحادیه فوتبال انگلیس خواسته است ؛ در صورت بی اساس بودن ادعاهای اورا؛وی را محروم کند.
سوآرز نیز هرگونه اتهامی را رد کرده است.
اتحادیه فوتبال انگلیس امروز (دوشنبه ) با فراخواندن اورا؛ تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.
تصاویر تلویزیونی مسابقه نشان می دهد دو بازیکن در نیمه دوم چندین بار جملاتی را با هم رد و بدل کردند اما این مسئله ممکن است به ضرر اورا تمام شود چون او در جریان بازی موضوع را با داور در میان نگذاشته است.
در این صورت باشگاه و هم تیمی های اورا در منچستریونایتد باید از وی حمایت کنند و علیه سوآرز شهادت بدهند.
اورا در سال 2008 نیز در بازی با چلسی ؛ یکی از نگهبانان را متهم کرده بود که به وی حرف های نژادپرستانه زده است اما این اتهامات ثابت نشد و اتحادیه فوتبال انگلیس اورا را علاوه بر چهار جلسه محرومیت ؛ به پرداخت 15 هزار پوند جریمه نقدی محکوم کرد.

David7
10-18-2011, 03:14

کنی دالگلش، ناامیدی خود را در رختکن لیورپول پس از تساوی ۱-۱ آنها برابر منچستریونایتد بیان کرد و معتقد است که این تیم از زمان انتصابش در ژانویه پیشرفت زیادی داشته است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از سایت هواداری لیورپول در ایران،استیون جرارد که از ماه مارس گذشته در ترکیب اصلی قرار نگرفته بود، توانست در ابتدا با یک ضربه ی آزاد از راه دور دروازه را باز کند اما یار جانشین منچستریونایتد، خاویر هرناندز توانست با یک ضربه ی سر که از یک کرنر بدست آمد، بازی را به تشاوی بکشاند.

دالگلیش گفت: “ما میتوانستیم سه امتیاز بازی را بدست آوریم. من فکر میکنم که ما حتی در آغاز مسابقه هم خوب بودیم.”

“دروازه بان آنها دو سیو فوق العاده داشت و ما درست در پایان بازی این شانس را داشتیم که توسط جردن
(هندرسون) توپ را از بالای سر او رد کنیم اما او توانست با توپ تماسی مناسب داشته باشد.”

“این یک نشانه ی واقعی از ماست که ما تا چه حد آماده ایم. هنگامیکه ما به رختکن میرویم و مشاهده میکنیم که پسران چقدر از تساوی ۱-۱ مقابل منچستریونایتد ناامیدند.”

“ما بسیار خوشحال هستیم که آنها از این نتیجه ناامیدند. ما میتوانستیم شادتر باشیم اگر سه امتیاز بازی را میگرفتیم. نگرش ما حتی در زمانی که بازی مساوی بود، هنگامیکه ما به دنبال ۳ امتیاز بودیم، عالی بود. این قابل تحسین است. تنها چیزی که از دست رفت، ۳ امتیاز بازی بود.”

وین رونی در این بازی از روی نیمکت کار را آغاز کرد.

در عوض آنها با دنی ولبک به عنوان تک مهاجم و درن فلچر و فیل جونز به عنوان هافبک دفاعی بازی را آغاز کردند. این نشانه ای از احترام گذاشتن به دالگلیش است.

این جای شگفتی ندارد زیرا فرگی مجبور بود پس از شکستهای بازیهای ملی تیم خود را ارنج کند.”

“و او نیز یک بازی خیلی مهم در سه شنبه شب در لیگ قهرمانان دارد. این تنها حق او برای چیدن ترکیب اصلی تیمش و مسائل اطراف آن بود. سپس او در لیگ برتر باید به مصاف منچسترسیتی برود. من فکر میکنم هر مربی بود همین کار را انجام میداد. من فکر میکنم این یک تعارف هم بود.”

دالگلیش همچنین برای جرارد خوشحال شد که اولین گلش را در اولین شروعش از پیروزی ماه مارس گذشته برابر منچستریونایتد به ثمر رسانده است.

رئیس گفت: “حقیقت اینست که استیوی یک تقویت واقعی برای ما است. این برای او فوق العاده است که در اولیت شروعش یگ گل را به ثمر رساند. او یک کمک فوق العاده برای این باشگاه فوتبال است و من مطمئن هستم که او این تلاش خود را ادامه خواهد داد. بازگشت او برای ما بسیار درخشان بود و برای خود او نیز واقعا دلگرم کننده بود.”

دالگلیش در مورد لوییز سوارز و عملکر او گفت: “لوئیس فوق العاده است. من بدنبال واژگانی میگردم که بتوانم او را توصیف کنم. او یک فوتبالیست فوق العاده است. از زمانیکه به اینجا آمده همینگونه بوده و من مطمئن هستم او این روند خود را ادامه خواهد داد.”

دالگلیش نیز از دفاع سمت راست خود روی گل هرناندز سوال داشت.

او گفت: “آن باید یک ضربه ی دروازه اعلام میشد. ما باید در آن صحنه بهتر دفاع میکردیم و باعث تأسف بود که مارتین اسکرتل در آن صحنه ضعیف عمل کرد. او ممکن است در آنجا وجو داشته باشد اما شما باید آن را دور کنید.”
“ما کمی هم از ضربه ی پنالتی که برایمان گرفته نشد (برخورد توپ به دست ایوانز) ناامیدیم. اما شما باید آن را فراموش کنید.”

ManUtd
10-19-2011, 23:02
استفن جرارد: نگران دوره حرفه ای ام هستم

کاپیتان قرمز ها در آوریل گذشته ران مصدومش را به تیغ جراحان سپرد و برای مدت ها از میادین دور بود.

استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، اعلام کرد بعد از مصدومیت اخیر که موجب شد برای شش ماه از میادین دور باشد، به تمام شدن دوران حرفه ای اش فکر کرد.

کاپیتان قرمز ها در آوریل گذشته ران مصدومش را به تیغ جراحان سپرد و برای مدت ها از میادین دور بود.

هرچند او بازگشتش به ترکیب اصلی لیورپول را با گلزنی مقابل منچستریونایتد جشن گرفت اما اعلام کرد زمانی که مصدوم شده بود، احساس کرد ممکن است دیگر نتواند برای لیورپول بازی کند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" کاملا طبیعی است که دچار تردیدهایی شوید. دائما چیزهای متفاوتی از ذهن تان عبور می کند.

وقتی مصدوم شدم، می دانستم که مصدومیتم جدی است. تایید می کنم که خیلی ناراحت شدم. برای هر فوتبالیستی مصدومیت بسیار ناراحت کننده است.

قبل از عمل هم مشکلاتی داشتم اما با تزریق بازی می کردم. می دانستم که کار درستی نیست اما تلاش می کردم خودم را آماده نگه دارم. اما نمی توانستم آن طور که دلم می خواهد بازی کنم. تمرینات تیم را از دست می دادم و چند روزی نمی توانستم تمرین کنم.

بی تردید شش ماه گذشته سخت ترین روزهای دوران حرفه ای ام بود."
goal.com

ManUtd
10-21-2011, 06:31
دالگلیش: لیورپول کاملا از سوارس حمایت می‌کند

مربی لیورپول گفته اتهام نژادپرستی به سوارس بی‌اساس است.

کنی دالگلیش، مربی لیورپول گفته همه در باشگاه از لوییس سوارس حمایت می‌کنند. اخیرا پاتریس اورا، مدافع منچستریونایتد به او اتهام نژادپرستی زده است.
مدافع کناری فرانسوی پس از تساوی یک بر یک با لیورپول در آنفیلد گفته بود که سوارس به او حرف‌هایی نژادپرستانه زده است.
دالگلیش می‌گوید «تنها یک چیز می‌گویم و بعد دیگر تمامش کنید. باشگاه لیورپول و هر فردی که در این باشگاه است کاملا و مطلقا از لوییس سوارس حمایت می‌کند.
پس از بازی به او اتهام زده شد و گفتند او در تمام صحنه‌ها سعی داشته داور را فریب دهد. بعد هم که پاتریس اورا آن حرف‌ها را زد. این دو بسیار ناراحت‌کننده بود. ما، یعنی همه افراد باشگاه لیورپول از او کاملا حمایت می‌کنیم.
موضع ما مشخص است و ما دیگر حرفی نمی‌زنیم. ما به دنبال گزارش کامل و شفاف اتحادیه فوتبال انگلیس هستیم و با این اتحادیه صد درصد همکاری خواهیم کرد.
goal.com

yasin04
10-21-2011, 18:40
دالگلیش :جرارد آمادگی حضور در میدان را دارد [Only Registered And Activated Users Can See Links] کنی دالگلیش سرمربی تیم فوتبال لیورپول انگلیس از بهبود و آمادگی جسمی استیون جرارد کاپیتان این تیم پس از رهایی از مصدومیت برای حضور در میادین خبر داد.

دالگلیش در کنفرانسی خبری در ورزشگاه آنفیلد لیورپول گفت:جرارد از آمادگی لازم برای بازی کردن برخوردار است و ما پیشتر در این باره نگرانی های داشتیم اما این نگرانی ها اکنون برطرف شده و با حضور او در بازیها روند آمادگی وی نیز بهتر خواهد شد.
وی افزود:باشگاه لیورپول به جرارد مدیون است زیرا او موفقیت های زیادی برای این باشگاه کسب کرده است.
دالگلیش درباره اتهامات وارده درباره نژاد پرستی از طرف پاتریس اورا بازیکن منچستر یونایتد به لوئیس سوارز بازیکن تیم لیورپول افزود:باشگاه ما از لوئیس سوارز درباره اتهامات وارده به وی حمایت می کند و ما معتقدیم این اتهامات بر اساس احساسات زودگذر و بی اساس وارد شده است.
وی درباره دیدار آتی تیمش در برابر تیم نوریچ سیتی در لیگ برتر انگلیس گفت: انتظار یک بازی دشوار در برابر نوریچ همانند بازی هفته گذشته در برابر منچستر یونایتد را داریم زیرا پل لامبرت سرمربی این تیم با حضور در رتبه نهم لیگ کار بزرگی انجام داده است و آنها برای کسب امتیاز به آنفیلد خواهند آمد.

fcb10
10-22-2011, 16:07
نظر سنجی ...

دوستان عزیز لطفا نظر بدین
PLZ

J. Mourinho
11-09-2011, 13:23
ليورپول به ويا پيشنهاد رسمي داد

باشگاه انگليسي ليورپول به مهاجم دچار افت شده بارسلونا پيشنهاد رسمي داد.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، داوید ویا مهاجم تیم فوتبال بارسلونا از باشگاه لیورپول انگلیس پیشنهاد رسمی دریافت کرده و نکته جالب این که با وجود اصرار هم‌تیمی‌ها هنوز این پیشنهاد را رد نکرده است.
ویا که در سایه مسی مدت‌ها است تیتر اول روزنامه‌ها نبوده از سوی کادر فنی نیز به افت روحیه و عدم تاکتیک‌پذیری متهم شده است.
داوید ویا در چند مصاحبه اخیر خود تلویحا به احتمال ترک بارسلونا اشاره کرده اما پیشنهاد رسمی لیورپول می‌تواند آغازی بر روند رسمی تنش بین ویا و بارسلونا محسوب شود.
قرمزهای بریتانیا برای خریدن گواخه راهی جز بالا بردن رقم پیشنهادی خود ( 25 میلیون یورو) ندارند اما به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونا نیز با توجه به بحران مالی در کمین نشسته از این پیشنهاد نجات دهنده استقبال کنند.

J. Mourinho
11-17-2011, 19:08
جرارد: قهرمان نشدنم با ليورپول آزارم ميدهد

کاپيتان ليورپول نقش مثري در کسب موفقيت هاي ليورپول در چند سال اخير داشته اما هرگز قهرماني در ليگ برتر را با اين تيم تجربه نکرده است.
استیون جرارد کاپیتان لیورپول نگران این است که هرگز نتواند با با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسد.

این ملی پوش 31 ساله با لیورپول تا به حال عناوین مختلفی از جمله لیگ قهرمانان اروپا، جام یوفا، جام جذفی و جام اتحادیه را تصاحب کرده اما هرگز عنوان قهرمانی لیگ برتر را تجربه نکرده است.

جرارد در گفتگو با روزنامه میرر می گوید:" قهرمانی در لیگ برتر با لیورپول! این موضوعی است که تقریبا هر روز به آن فکر می کنم. برایم افتخار بزرگی است اگر این عنوان را کسب کنم اما اگر قبل از خداحافظی ام از فوتبال به ان نرسیم بسیار ناامید کننده خواهد بود."

"14 یا 15 سال در تیمی بازی کرده باشی و عنوان قهرمانی لیگ برتر را نچشیده باشی، بسیار دردناک است. با این حال نباید از تلاش دست بکشیم. ما تیم بسیار خوبی در اختیار داریم که پیشرفت بسیار خوبی داشته. به نظرم می توانیم در چند فصل آینده قهرمانی لیگ برتر را هم کسب کنیم."

"در دوران حضورم در لیورپول تیم های مختلفی مدعی بودند. ما زمانی با چلسی، آرسنال و منچستریونایتد رقابته اصلی را داشتیم اما در چند سال اخیر منچسترسیتی و تاتنهام هم به این تیمها اضافه شده اند و کار بسیار سخت تر شده است."

لیورپول هم اکنون در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و 12 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

hamid20
12-11-2011, 19:37
باشگاه لیورپول به تازگی قرارداد 2 ساله ای را توریسم ترکیه امضا کرده است که در نوع خود در بریتانیا برای اولین بار است

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، مدیر باشگاه لیورپول، یان ایر در این ارتباط گفت:"ترکیه کشور بزرگی است و خاطرات زیادی از قهرمانی در سال 2005 در این کشور در ذهن هواداران است."
"این قرارداد برند ترکیش توریسم را در معرض توجه قرار میدهد و به هواداران ما نیز این امکان را می دهد که آگاهی خود از فرصتهای توریسم آنها بالا ببرند."

hamid20
12-11-2011, 19:38

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، این اروگوئه ای تنها گل بازی را به ثمر رساند تا اطمینان حاصل شود که روزنامه ها پس از شکست برابر فولام در هفته ی گذشته و 2 اتهام فدراسیون به وی مطلبی دیگری خوانده شود.

دالگلیش پاسخ داد: "عناوین خبری مهم نیستند. مهم اند؟ اما عنوان خوبی برای او در فردا وجود خواهد داشت. او یک گل را با سر به ثمر رساند که اغلب اتفاق نمی افتد. و او واقعا بازی بسیار خوبی را انجام داد."

وارناک، همتای دالگلیش درکیو پی آر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: "من فکر میکنم سوارز امروز شگفت انگیز عمل کرد."

دالگلیش در کلیت صحبتهایش گفت که احساس میکند بازیکنانش شایسته ی برتری بودند.

او گفت: "ما در نیمه ی اول بازی درخشانی را انجام دادیم. ما آن را ادامه دادیم اما نگرشهای ما تغییری نکرد."

"این یک عملکرد عالی برای ما بود. ما توانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم. یک گل را زدیم و چند گل هم نزدیم."

"بازیکنان نشان دادند که شجاعت زیادی دارند و باور دارند که چه چیزی را میخواهیم انجام دهیم و این همان پاس و حرکت است. حرکت به داخل محوطه ی جریمه و ایجاد شانس."

وارناک معتقد است که لیورپول سزلوارانه به هر سه امتیاز این بازی دست یافت.

او گفت: "آنها در کنار ما پاسکاری میکردند و حرکت میکردند. هر تیمی جلوی آنها به مشکل برمیخورد."

"آنها بهتر هم میشدند. بسیاری از مردم فکر میکردند که ما ممکن است 4 یا 5 گل دریافت میکردیم اما ما نشان دادیم که حریف بزرگی هستیم."

hamid20
12-11-2011, 19:39
جردن هندرسون در کنار چارلی آدام خط میانی را تشکیل میدهند. مکسی رودریگز نیز بازی را از ابتدا آغاز میکند

ترکیب اصلی: رینا، جانسون، انریکه، اگر، اسکرتل، هندرسون، آدام، داونینگ، مکسی، کویت، سوارز

ذخیره ها: دونی، کرگر، کلی، شلوی، بلیمی، کواتس، کارول

hamid20
12-11-2011, 19:41
استیون جرارد کاپیتان محبوب قرمزها که در طول مسیر حضورش در لیورپول همیشه نقشی تایین کننده برای قرزمها ایفا کرده است در اظهار نظری نگرانیِ خود را از اینکه شاید هیچوقت با لیورپول در لیگ برتر قهرمان نشود اعلام کرد

این ستاره ی ملی پوشِ 31 ساله که تا الان جام های زیادی از جمله جام یوفا اف ای کاپ سوپر کاپ جام اتحادیه و از همه ی آنها مهم تر جام باشگاهای اروپا را در سال 2005 کسب کرد است ولی هیچ گاه موفق نشده که به عنوان کاپیتان تیم لیورپول در لیگ برتر به عنوان قهرمانی برسد.

جرارد در مصاحبه با میرر میگوید " موضعی که مدام به آن فکر میکنم قهرمانی با لیورپول در لیگ برتر است.برایم میتواند افتخار بزرگی باشد کسب این جام ولی باید بگویم اگر نتوانم لیگ برتر را بگیرم بسیار نا امید خواهم شد"

"بسیار آزار دهنده است وقتی بیش از 13 سال در یک باشگاه پر افتخار بازی کرده باشی و نتوانی به عنوان کاپیتان لیگ برتر را فتح کنی.اما با این حال ما هرگز از تلاش دست بر نمیداریم "

"ما تیم بسیار خوبی داریم با بازیکنان بسیار عالی و در سطح بالا. این تیم نیاز به زمان دارد تا بتواند جواب گو باشد. به نظر می توانیم در فصل آینده که به این هماهنگی رسیدیم فاتحِ لیگ برتر شویم"

جرارد همچنین در مورد تیمهایی که به تازگی مدعیِ لیگ برتر شده اند میگوید " در زمانی که من در لیورپولی بازی میکردم تیمهایِ زیادی مدعی بودند. الان هم همینطور است.ما زمانی با چلسی،آرسنال و من یونایتد رقابت داشتیم اما الان کار سخت تر شده و تیمهایی مثل منچستر سیتی و تاتنهام به جمع مدعیان اضافه شده اند

hamid20
12-11-2011, 19:46
جیمی کاراگر پس از اینکه در دیدار با چلسی نیمکت نشین بود گفت که فوتبال او تمام نشده است

[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، علی رغم آمادگی کامل این مدافع، در ترکیب اولیه تیم قرار نگرفت و این اولین بار در 11 فصل گذشته است.

کاراگر پس از آنکه در سال 1996 از تیم آکادمی به تیم اصلی راه یافت بیش از 500 بازی برای لیورپول انجام داده است.

اما این مدافع 33 ساله میداند که اکنون یک شروع کننده مطمئن برای قرمزها نیست. او در مصاحبه با دیلی تلگراف گفت:"من آینده لیورپول نیستم. دنیل اگر، مارتین اسکرتل و سباستین کواتس آینده هستند."
"اما من اکنون می توانم در چند سال بخشی از دفاع تیم باشم. من تنها در یک بازی در ترکیب نبودم، بنابراین همه چیز تمام نشده است."
"در دهه گذشته اگر به دلیلی در ترکیب تیم قرار نمی گرفتم، در صورت آمادگی دوباره به ترکبی باز می گشتم. الان متفاوت است و من باید آن را قبول کنم. با آن موافقت کنم و آن را درک کنم. من هفته ها دور از میدان بودم و بازیکنان جانشین من خیلی خوب کار کردند."
"من بارها گفته ام که قدرت روحی برای یک بازیکن بسیار مهم است و این آزمایش دیگری است."
"در گذشته مردم می گفتند که اگر من و جرارد بازی نکنیم ما با مشکل روبرو خواهیم بود، اما اکنون سه بازی در این شرایط انجام داده ایم و دو پیروزی خارج از خانه کسب کرده ایم."
"این برای باشگاه خوب است. ما به آینده نگاه می کنیم. من مطمئنم که مربی، دمین کومولی و مالکان هر کاری می کنند که هر هفته برنده بازی ها باشیم.
"من فکر می کنم استیون هم همین فکر را دارد که وقتی که ما در بازی هم نباشیم هر کاری می کنیم که به تیم کمک کنیم. چه بازی کنیم و چه خارج از زمین باشیم."
"من هنوز می خواهم که هر بازی در زمین باشم ولی این باشگاه بزرگی است و من هرگز به بازیکنی که به جای من انتخاب می شود بی اعتنایی نمی کنم."
"این یکی از مواردی بود که جرارد هولیه همیشه به من می گفت. شما باید به بازیکنانی که در زمین هستند احترام بگذارید، به خصوص آنهایی که هم پست شما هستند."

hamid20
12-11-2011, 19:48
خوزه رینا اعلام کرد که لیورپول از زمانی فرناندو تورس به چلسی پیوسته است جای خالی او را حس نکرده است و آن هم بدلیل حضور تاثیرگزار لوئیز سوارز است

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، تورس با انتقال 50 میلیون پوندی راهی لندن شد بازیکنی که در طی حضورش در مرسی ساید در 141 مسابقه 81 گل به ثمر رساند .
در پی خروج وی سوارز با 22.8 میلیون پوند جانشین وی شد و خیلی زود در میان هواداران محبوبیت زیادی پیدا کرد .
رینا دروازبان قرمزها گفت : " فرناندو بازیکن بسیار خوبی است ؛ لوئیز هم مثل اوست و حتی بهتر از فرناندو هم است .
" آنها بازیکنان بسیار خاصی هستند ؛ مثل آنها را خیلی کم پیدا می کنید.
" باشگاه در جذب لوئیز بسیار خوب عمل کرد و امیدوارم سالهای زیادی در کنار ما باشد و امیدوارم هم گلهای زیادی مثل فرناندو بزند ."
رینا و تورس رابطه خیلی نزدیکی زمانیکه او در مرسی ساید بود با یکدیگر داشتند بطوریکه حتی در خیابان ولتون زندگی می کردند.
رینا افزود : " او همان بازیکن است ولی تیمش فرق کرده است ، قضاوت در موردش سخت است ( چطور می شود او را با بهترین فرمش در لیورپول قیاس کرد )
" او خوان ماتا را در پشت سرش دارد که می تواند به او کمک کند که گلهای بیشتری بزند و بهتر عمل کند . او بازیکن خوبی است و یک تهدید جدی برای ماست – نه تنها او چراکه آنها بازیکنان خوب زیادی دارند که میتوانند ما را دچار مشکل کنند ."

hamid20
12-11-2011, 19:51
اکلستون به لیورپول بازگشت

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، اکلستون پس از اتمام دوران حضور قرضیش در راچدیل به لیورپول بازگشت
اکلستون در 20 اکتبر برای مدت یک ماه به دیل پیوست و پس از انجام هفت بازی در این یک ماه به لیورپول بازگشت

hamid20
12-12-2011, 18:50
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])به گزارش فوتبال نيوز، ردنپ اتحاديه فوتبال انگليس را به در پيش گرفتن ' استاندارد دو گانه' متهم كرد و گفت: واقعيت اين است كه روني به خاطر رفتار خشن بايد سه جلسه محروميت را تحمل كند ولي وقتي اتحاديه فوتبال انگليس براي او درخواست تجديدنظر مي كند بايد پاسخگو تقاضاهاي مشابه درآينده نيز باشد.
سرمربي تاتنهام كه به عنوان گزينه احتمالي جانشيني فابيو كاپلو مطرح است ، افزود: اين در حالي است كه درخواست بسياري از باشگاه ها براي موارد مشابه در اتحاديه فوتبال انگليس بايگاني شده است.
طبق حكم يوفا، روني از حضور در سه ديدار تيم ملي انگليس در مرحله گروهي جام ملت هاي اروپا محروم بود ولي با درخواست تجديد نظر اتحاديه فوتبال انگليس اين محروميت به دو جلسه كاهش يافت.
به اين ترتيب روني مي تواند در آخرين ديدار تيم ملي انگليس در مرحله گروهي كه برابر دانمارك خواهد بود به ميدان برود.
دالگليش هم معتقد است درخواست اتحاديه فوتبال انگليس براي كاهش محروميت روني 'يك نمونه بد' براي همه تيم ها و بازيكنان است.
'توني پاليس' سرمربي استوك سيتي نيز گفت: من كاملا با صحبت هاي دالگليش موافقم. مسلم است كه روني از پشت به بازيكن تيم حريف تكلي خشن زده است كه كاري جوانمردانه نبود.
وي خاطرنشان كرد كه هدف از انتقادهاي دالگليش نشان دادن تبعيض هايي است كه در موارد مشابه در فوتبال انگليس صورت مي گيرد.
اتحاديه فوتبال انگليس در پاسخ به اين انتقادها گفته است كه مقررات كميته انضباطي يوفا متفاوت با مقررات ملي و بازي هاي كشورها است ولي برخي از سر مربيان مطرح فوتبال در انگليس چنين عقيده اي ندارند

hamid20
12-12-2011, 18:52
[Only Registered And Activated Users Can See Links]کوئینز پارک رنجرز که برای اولین بار بعد از فوریه سال 1996 در آنفیلد مقابل لیورپول قرار می گرفت در 90 دقیقه نمایش قابل قبولی داشت اما در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریف نامدار خود شد.
رادک سرنی دروازه بان رنجرز بهترین بازیکن این تیم بود و بارها مانع گلزنی شاگردان کنی دالگلیش شد.
لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه ای لیورپول در دقیقه 47 بازی با یک ضربه سر دیدنی تنها گل این بازی را وارد دروازه رنجرز کرد تا این تیم سه امتیاز شیرین خانگی را به خدمت بگیرد.
لیورپول با این پیروزی 26 امتیازی شد و به رده ششم جدول رده بندی صعود کرد. رنجرز هم با 16 امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

hamid20
12-12-2011, 18:54
پس از کسب برد يک برصفر مقابل کوئينز‌پارک‌رنجرز

دالگليش: ليورپول فوتبال بزرگي خلق کرد

سرمربي تيم فوتبال ليورپول پس از کسب پيروزي خفيف مقابل کوئينز‌پارک‌رنجرز، شاگردانش را شايسته برد معرفي کرد.

به نقل از اسکای، کنی دالگلیش شب گذشته پس از برد یک بر صفر مقابل میهمان پرتلاش خویش گفت: با وجودی که به رنجرزی‌ها یک گل زدیم، اما واقعا شایسته برد بودیم. صاحب موقعیت‌های متعددی شدیم و می‌توانستیم بردی پرگل‌ داشته باشیم.
او ادامه داد: بازیکنان لیورپول در این جدال در ادامه پیشرفت خود، فوتبالی بزرگ را خلق کردند و باعث رضایت من شدند. فکر می‌کنم جدا از مساله نتیجه، بزرگترین دستاورد تیم از رویارویی با کوئینز‌پارک‌رنجرز همین نمایش عالی و کیفیت بالا بود.
لیورپولی‌ها در جدال مذکور با گل دقیقه ۴۷ لوئیس سوارز بر حریف غلبه کردند.
تیم تحت رهبری دالگلیش با این نتیجه از ۱۵ بازی صاحب ۲۶ امتیاز شد و رد رده ششم جدول جای گرفت.

hamid20
12-12-2011, 19:06
لیگ برتر انگلستان 2011-2012
لیورپول - ویگان لیگ برتر
انگلستان 2011-2012 لیورپول - وست بروم ویچ لیگ برتر انگلستان
2011-2012 لیورپول - فولهام لیگ برتر انگلستان
2011-2012 بلکبرن - لیورپول لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 نیوکاسل - لیورپول لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 نورویچ سیتی - لیورپول لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 کوئینز پارک - لیورپول لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 ساندرلند - لیورپول لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 لیورپول - استون ویلا لیگ برتر انگلستان
2011-2012 سوآنسی سیتی - لیورپول لیگ برتر انگلستان
2011-2012 لیورپول - آرسنال لیگ برتر انگلستان 2011
-2012 لیورپول - چلسی شنبه, 22 مرداد 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 1 - 1 ساندرلند شنبه, 29 مرداد 1390 16:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 آرسنال 0 - 2 لیورپول شنبه, 05 شهریور 1390 21:00
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 3 - 1 بولتون شنبه, 19 شهریور 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 استوک سیتی 1 - 0 لیورپول يكشنبه, 27 شهریور 1390 17:00
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 تاتنهام 4 - 0 لیورپول شنبه, 02 مهر 1390 17:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 2 - 1 ولورهمپتون شنبه, 09 مهر 1390 15:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 اورتون 0 - 2 لیورپول شنبه, 23 مهر 1390 15:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 1 - 1 منچستر یونایتد شنبه, 30 مهر 1390 20:00
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 1 - 1 نورویچ سیتی شنبه, 07 آبان 1390 20:00
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 وست بروم ویچ 0 - 2 لیورپول شنبه, 14 آبان 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 0 - 0 سوآنسی سیتی يكشنبه, 29 آبان 1390 19:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 چلسی 1 - 2 لیورپول يكشنبه, 06 آذر 1390 19:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 1 - 1 منچستر سیتی دوشنبه, 14 آذر 1390 23:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 فولهام 1 - 0 لیورپول شنبه, 19 آذر 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول 1 - 0 کوئینز پارک يكشنبه, 27 آذر 1390 17:35
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 استون ویلا - لیورپول چهارشنبه, 30 آذر 1390 23:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 ویگان - لیورپول دوشنبه, 05 دی 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول - بلکبرن جمعه, 09 دی 1390 23:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول - نیوکاسل سه شنبه, 13 دی 1390 23:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 منچستر سیتی - لیورپول شنبه, 24 دی 1390 18:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول - استوک سیتی شنبه, 01 بهمن 1390 21:00
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 بولتون - لیورپول سه شنبه, 11 بهمن 1390 23:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 ولورهمپتون - لیورپول دوشنبه, 17 بهمن 1390 23:30
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول - تاتنهام شنبه, 22 بهمن 1390 16:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 منچستر یونایتد - لیورپول شنبه, 06 اسفند 1390 16:15
لیگ برتر انگلستان 2011-2012 لیورپول - اورتون

hamid20
12-12-2011, 20:25
لیورپول امروز تأیید کرد که لوکاس پس از آسیب دیدگی در بازی با چلسی در هفته ی گذشته از ناحیه ی رباط صلیبی، امروز بعدازظهر عمل موفقیت آمیزی را در برزیل انجام داد

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، پزشکاه لیورپول نیز در آنجا حضور داشتند.

لوکاس درحال حاضر برنامه ی توانبخشی خود را زیر نظر تیم پزشکی باشگاه آغاز خواهد کرد

hamid20
12-12-2011, 20:30
کنی دالگلیش تأکید کرد که مهاجمان لیورپول بی دریغ به دنبال به راه انداختن جشنواره ی گل هستند

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، قرمزها یک بار دیگر با ایجاد موقعیت های زیاد در مقابل کیو پی آر توانستند تنها یک گل را به رادک چرنی بزنند و با نتیجه ی 1-0 برابر مردان نیل وارناک پیروز شدند.

دالگلیش از عملکرد کلی تیم خوشحال است و با اعتماد به نفس از اتهامات عنوان شده علیه او بیان میکند که هنوز هم در مسیر درستی قرار دارند.

داگلیش گفت: "ما در بعضی از مواقع شانسهای خود را از دست میدهیم، بله، اما این دروازه بان است که بسیاری از آنها را سیو میکند."

"آیا من باید به بیرون بروم کاری در این باره انجام دهم؟ هر کسی که در آینده به اینجا می آید را به آنها بگوییم که از دروازه بان خود استفاده نکنند. این بهترین راه برای انجام آن است. اینطور نیست؟"

"فارغ از چیزی که من می گویم ، شایعاتی که ما کسانی را که زائده ذهن افراد هستند در ژانویه به خدمت می گیریم یا نه تمام شدنی نیستند ، نیازی نیست دراین باره چیزی بگویم."

"برای ما، عملکرد تیم فوق العاده بوده و ما بسیار خوشحالیم."

"بازیکنان زمانیکه گلزنی میکنند به من اعتماد قوی میدهند."

"آنها ادامه میدهند تا موفق به گلزنی شوند و حتی با وجود یک روز خوب برای دروازه بان حریف، آنها بازی را ها نمیکنند. آنها باید از آنچه انجام میدهند لذت ببرند و بازی را ادامه دهند و شانسهای بیشتری را ایجاد کنند."

"یک روز ما شانسهای بسیاری را خلق میکنیم و ممکن است بازی را پیروز شویم و ممکن از بازی را از دست بدهیم. ما میتوانیم بازی را 1-0 ببریم و من فکر میکنم که ما میتوانیم آن را انجام دهیم."

وی افزود: "من فکر میکنم که ما در بعضی از اوقات فوتبال درخشانی را در نیمه ی اول بازی کردیم و نباید باورها و روشهای بازی ما تغییری بکند."

"به همین دلیل ما در وهله ی اول بازیکنان جدیدی را به اینجا آوردیم و اصول خود را با آنها انجام دادیم."

"عملکرد ما فوق العاده بوده است و تنها چیزی که از دست داده ایم و آن را گم کردیم گل زدن بوده است."

"اگر شما به عملکرد ما در خانه نگاه کنید متوجه میشوید که آنها فوق العاده بوده اند. به امتیازات نگاه کنید. شاید خوب نباشد. ما بازیهایی را انجام دادیم که میتوانستیم در آنها پیروز شویم اما اینگونه نشد."

"دروازه بانهایی که به اینجا آمده کارهای خود را بسیار خوب انجام داده اند. من این را دوباره میگویم. ما مشکلی در گلزنی نداریم. بله. ما میخواهیم بیشتر کار کنیم و چیزهای بیشتری دریافت کنیم."

hamid20
12-12-2011, 20:31
بردلی اور مدافع کیو پی آر، لوییز سوارز را پس از نمایش بی نظیرش و گل او در پیروزی بعدازظهر شنبه، غیرقابل مهار توصیف کرد

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، این اروگوئه ای برای بردلی اور در جریان پیروزی 1-0 قرمزها، تهدیدی ثابت برای او بود.

اور گفت: "من فکر میکنم او غیرقابل مهار است. او خیلی قوی است. نمیدانستم که قدرت او در برابر بازیکنان کوچک چگونه بود. من او را دوست دارم. من یک طرفدار بزرگ لیورپول هستم و بازی در برابر آن در این زمین لذت بخش بود."

اور به رؤیای بچگی خود پس از وارد شدن به زمین و 50 دقیقه بازی برای نیل وارناک، رسید.

با وجود از دست دادن این بازی او توانست لحظه ای را برای ادامه ی عمر خود حس کند.

او گفت: "این احساس متفاوتی برای من بود. من از نتیجه ناامید هستم. اما از دیدگاه شخصی خودم آن مانند رؤیایی واقعی بود (بازی کردن در اینجا). من برای این روز سالها رؤیا میدیدم."

"من فکر میکنم این بهترین هفته ی بازیکنان بود. این ناامیدکننده است که به خارج از خانه بیایی و هیچ چیزی بدست نیاوری. اما من فکر نمیکنم تیمهای دیگری که به آنفیلد می آیند بتوانند چیزی در این فصل بدست آورند."

"بازیکنان لیورپول بسیار خوب هستند. آنها بسیار خطرناک اند. در پایان شاید میتوانستیم یک امتیاز را بدست آوریم، اما اگر شما کل بازی را نگاه کنید لیورپول میتوانست گلهای بیشتری را هم به ثمر برساند. دروازه بان ما در این روز خیلی خوب عمل کرد

hamid20
12-12-2011, 20:32
جوی بارتون پس از اینکه در روز شنبه بازی با کیو پی آر با نتیجه ی 1-0 به پایان رسید از جانب کوپ تشویق شد به آنها ادای احترام کرد
به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، هافبک سابق نیوکاسل در میان هواداران قرمزها برای اینکه او یکی از حامیان پر سر و صدای درخواست اینترنتی به دولت برای افشای کامل اسناد مربوط به فاجعه ی هیلزبرو در سال 1989 اعتبار زیادی پیدا کرده است.

او از طریق حساب توئیتر خود پس از بازی گفت: "خب شاید ما میتوانستیم با یک امتیاز بازی را به پایان برسانیم. لیورپول در بعضی مواقع بسیار خوب بازی کرد."

"فقط میگویم از هواداران کوپ به خاطر پذیراییشان تشکر میکنم. این معانی زیادی داشت."

hamid20
12-12-2011, 20:35
کنی دالگلیش و نیل وارناک پس از مسابقه عملکرد لوییز سوارز را در مقابل کیو پی آر ستایش کردند

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، این اروگوئه ای تنها گل بازی را به ثمر رساند تا اطمینان حاصل شود که روزنامه ها پس از شکست برابر فولام در هفته ی گذشته و 2 اتهام فدراسیون به وی مطلبی دیگری خوانده شود.

دالگلیش پاسخ داد: "عناوین خبری مهم نیستند. مهم اند؟ اما عنوان خوبی برای او در فردا وجود خواهد داشت. او یک گل را با سر به ثمر رساند که اغلب اتفاق نمی افتد. و او واقعا بازی بسیار خوبی را انجام داد."

وارناک، همتای دالگلیش درکیو پی آر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: "من فکر میکنم سوارز امروز شگفت انگیز عمل کرد."

دالگلیش در کلیت صحبتهایش گفت که احساس میکند بازیکنانش شایسته ی برتری بودند.

او گفت: "ما در نیمه ی اول بازی درخشانی را انجام دادیم. ما آن را ادامه دادیم اما نگرشهای ما تغییری نکرد."

"این یک عملکرد عالی برای ما بود. ما توانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم. یک گل را زدیم و چند گل هم نزدیم."

"بازیکنان نشان دادند که شجاعت زیادی دارند و باور دارند که چه چیزی را میخواهیم انجام دهیم و این همان پاس و حرکت است. حرکت به داخل محوطه ی جریمه و ایجاد شانس."

وارناک معتقد است که لیورپول سزلوارانه به هر سه امتیاز این بازی دست یافت.

او گفت: "آنها در کنار ما پاسکاری میکردند و حرکت میکردند. هر تیمی جلوی آنها به مشکل برمیخورد."

"آنها بهتر هم میشدند. بسیاری از مردم فکر میکردند که ما ممکن است 4 یا 5 گل دریافت میکردیم اما ما نشان دادیم که حریف بزرگی هستیم."

hamid20
12-12-2011, 20:44
وکیل اکوئیلانی گفت دائمی کردن انتقال آکو از لیورپول به میلان کاملا تشریفاتی بوده است

به گزارش سایت رسمی هوادران لیورپول در ایران، این هافبک میانی در تابستان به طور قرضی به میلان ملحق شد و در صورت رسیدن به تعداد مشخصی بازی قرادادش دائمی خواهد شد.
"بدون شک میلان علاقه مند است که این قرارداد را دائمی کند. این تشریفات بود. به خصوص اینکه او اخیراً به تعداد بازی هایی که در توافق لیورپول و میلان نوشته شده بود رسیده است."

فرانکو زاواگلیا در مصاحبه با ایتااسپورت پرس گفت:"آلبرتو خوب کار کرده و من فکر می کنم این را همه می توانند ببینند."
قرارداد قرضی آکو با رسیدن تعداد بازی های او در میلان به حد مشخصی به طور اتوماتیک می تواند دائمی شود.

hamid20
12-13-2011, 12:20
بازیکن جوان باشگاه لیورپول رحیم استرلیگ اولین قرارداد حرفه ای خود را با باشگاه امضا کرد

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، استرلینگ در 8 دسامبر 17 ساله شد و لیورپول برای بستن قرارداد حرفه ای با او زمان را از دست نداد.

بیوگرافی استرلینگ در سایت رسمی:
"وینگر مستعد که در فوریه 2010 از کوئینز پارک رنجرز به لیورپول پیوست . او خیلی سریع تاثیر گذاری خود را با گلزنی در مینی دربی زیر 18 ساله ها برابر اوتون نشان داد."
"پس از آن او پیشرفتش را ادامه داد و زمانی که تنها 15 سال سن داشت، پاداش پیشرفتش را با بازی در تیم اصلی بر شکست بازی پیش فصل برابر موشن گلادباخ گرفت."
"یکی از بهترین نمایش های دوران بازی او در برد 9-0 در بازی اف ای کاپ برابر ساوت اند بود که او به تنهایی 5 گل به ثمر رساند. او همچنین به تیم ملی زیر 17 ساله های کشورش هم کمک کرد که به یک چهارم نهایی جام جهانی برسد."

یان راش یکی از بزرگترین هواداران اوست و درباره این بازیکن جوان چندی پیش گفت:"در اینجا چند بازیکن جوان حضور دارند که پیشرفت کرده اند. یکی از آنها رحیم استرلینگ است. او تنها 17 سال سن دارد. او شبیه مایکل اوون در این سن و سال است."

hamid20
12-13-2011, 12:22
نیل وارناک سرمربی تیم کیو پی آر از اینکه در این هفته و پنج هفته ی آینده با تیمهای لیورپول، آرسنال و منچستریونایتد دیدار میکند، تحت تأثیر قرار گرفته است

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، این مربی با توجه به این که اولین فصل حضورشان در لیگ برتر پس از 15 سال است، یک فصل قابل احترام را تا به اینجای کار پشت سر گذاشته اند.

رئیس سابق کریستال پالاس اصرار دارد که نمیتواند برای قرارگیری در برابر لیورپول صبر کند و او اعلام کرد که تیمش هیچ ترسی در آنفیلد در روز شنبه نخواهد داشت.

وارناک گفت: "این یک احساس هیجان انگیز است زمانیکه ما با این تیم بازی میکنیم. این تیم در سالهای گذشته دارای آشفتگی بود اما درحال حاضر دیگر اینطور نیست."

"یک بازی هیجان انگیز خواهد بود وقتی با یک تیم بزرگ بازی میکنید. من فقط امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم و ما میتوانیم. ما نمیخواهیم به آنفیلد برویم و در دفاع بنشینیم. ما تلاش خواهیم کرد و یک بازی خوب را انجام خواهیم داد."

"لیورپول دو برد خوب را در برابر چلسی بدست آورده است و این نشان میدهد که آنها بهبود یافته اند. آنها بازی شناوری را انجام میدهند و در دفاع نیز بسیار قوی هستند."

hamid20
12-13-2011, 12:52
کند . چیزی که فراموش شده و به آن توجه نم یشود گل زدن است . نسل جدید فوتبال بدین گونه
است که بازیکنان ولو در هر پستی در دفاع و حمله مشارکت داشته باشند . در 5 فصل گذشته اسکرتل 4 گل برای لیورپول به ثمر رسانده و دو گل
خودی ، در این سالها کارا 2 گل و 3 گل به خودی داشت و دنی اگر از زمانی که به باشگاه آمد 6 گل به ثمر رسانده است . در مقایسه با مدافعان
تیمهای رقیب به ما م یگوید در مدت مشابه نمانیا ویدیچ 11 گل به ثمر رسانده و جان تری 9 گل . در فصل 2009 - 10 ورمالن مدافع آرسنال در
اولین فصلش 7 گل به ثمر رساند یعنی بیشتر از تعداد گلهای همه ی مدافعان لیورپول در همان فصل .
هدف تابستانه ی ما گری کیهیل 14 گل در 5 سال گذشته برای بولتون به ثمر رسانده است . همچنین اگر به رایان شاوکراس مدافع استوک
نگاهی بیندازیم، او نیز 15 گل در 4 فصل گذشته برای استوک به ثمر رسانده است البته 7 تای آن در لیگ دسته ی اول بوده است . زوج او در
خط دفاعی رابرت هوت نیز 12 گل در سه فصلی که در استوک است به ثمر رسانده است . همچنین ما فراموش نکرده ایم که ساتیريوس کاریاکاس
در دو فصلی که در لیورپول حضور داشت 3 گل به ثمر رساند یا سامی هیپیا که همواره خطری جدی برای دروازه ی حریفان بود و 21 بار در
پیراهن لیورپول دروازه ی حریفان را گشود .
در حال حاضر ما به دنبال یافتن یک زوج جدید در مرکز خط دفاع هستیم . در بازی قبلی با منچستر، اسکرتل موقعیتی را از دست داد که
می توانست باعث پیروزی ما شود . شلیک بی دقت او به جایگاه تماشاگران رفت ، او همچنین در بازی با نوریچ هم خطرناک در حملات ظاهر شد
. هرچند روی کرنر زیبایی که آدام در اوایل بازی به تیر یک فرستاد اسکرتل تیرک دروازه را مورد هدف قرار داد .
با توجه به شانس های زیادی که ما می توانیم ایجاد کنیم نیاز داریم که همه ی تیم در گل زنی مشارکت کنند و از این رو ما برای موفق شدن به
همکاری بیشتری از سوی زوج خط میانی در محوطه ی جریمه ی حریف داریم .
13 12
" همه ی رویای ما داشتن تیمی متشكل از
11 کرگر است " یکی از شعارهای kop
است اما آیا هنوز هم ما چنین رویایی را در
سر م یپرورانیم ؟ هر چند در 33 سالگی
او بهترین دوران خود را پشت سر گذاشته
است اما هنوز هم بی باک در مرکز خط
دفاعی لیورپول بازی میکند . برخی شاید
بگویند او سرعت خود را از دست داده است
اما سوالی که من از این دسته دارم این است
که در اوج جوانی مگر سرعت او چقدر بود ؟
مدافع اهل باتل ) شمال لیورپول ( با درک
فیزیک و درک بالای خود تا کنون حدود
680 بازی برای لیورپول انجام دهد که این
یعنی او با پیشی گرفتن از تقریبا از تمامی
بزرگان آنفیلد تنها از یان کالاهان تعداد
بازی کمتری برای لیورپول انجام داده است
. بازی خوانی و قدرت بلاک کردن او باعث
شده است که لیورپولی ها او را در تمام این
سالها آقای قابل اعتماد بنامند .
به هر حال با خرید سباستین کواتس اروگوئه
ای در تابستان و همچنین بازگشت دنیل اگر
شاید این سوال پیش بیاید که آیا حالا زمان
مناسبی برای تصمصم گیری دوباره برای
زوج خط دفاعی است ؟ این سوال به این
معنی که بگوییم کارا تمام شده یا نباید به
طور منظم بازی کند نیست ، او همچنان
یک عضو ارزشمند تیم و یکی از بازیکنانی
است که به تیم برای جمع آوری امتیازات
کمک خواهد کرد .
همانطور که در آمار ذیل مقایسه ی عملکرد
او در این فصل و فصل قبل را م یبینید او در
حقیقت در نبردهای 50 - 50 هوایی بهتر نیز
شده و آمار او از 60 % به 62 % بهبود یافته و
همچنین در نبردها بر روی زمین کیفیت او
از 66 % به 77 % بهبود یافته است .همچنین
دقت پاس های او از 74 % به 78 % افزایش
پیدا کرده است . البته آمارها میتوانند گمراه
کننده باشند . کارا در این فصل دو اشتباه
در خط دفاعی مقابل وولوز و بولتون مرتکب
شد در حالی که در تمام فصل پیش او تنها
دو اشتباه به این شکل در خط دفاع داشت .
در حقیقت کارا به زودی به زمانی که باید
کفشها را بیاویزد نزدیک میشود و به دوره
ای جدید از زندگی اش قدم خواهد گذاشت
و دالگلیش برای سالهای آینده به یک زوج
هماهنگ در مرکز خط دفاعی نیاز دارد .
مارتین اسکرتل م یتواند یکی از این دو
مدافع باشد و به عنوان زوج او دنی اگر و
کواتس و ویلسون برای آن یک جایگاه باقی
مانده خواهند جنگید . همچنین مارتین

hamid20
12-13-2011, 18:40
تعدادی از بازیکنان مانند سالهای گذشته به بیمارستان آلدرهی رفتند تا بتوانند شادی را در آنجا بیدار کنند. در اینجا به منتخبی از این عکسها میپردازیم:

hamid20
12-13-2011, 18:43
هم مقایسه کنم. من از کسانی هستم که خوشحال می شوم که تورس در کنار سوارز باشد، اما سوارز توانایی فوق العاده ای در ایجاد شانس برای
خود دارد . او 15 شانس برای خود خلق کرده است و تنها بازیکنی است که از این نظر به وین رونی در لیگ برتر نزدیک است.
به هر حال ما نمی توانیم انگشت اتهام را به سمت یک بازیکن بگیریم و در نهایت این نتیجه تیمی است. سانتر جرارد فرصتی را به کارول داد که
ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت و سانتر دیگر جرارد به سوارز رسید که رودی )دروازه بان نوریچ( با واکنشی دیدنی آن را به بیرون فرستاد.
یکی از صحنه هایی که شما در برابر آن تنها سر خود را تکان می دهید و می دانید که این ضربات تنها بعضی مواقع مهار نمی شود.
با نگاه به آبنده تنها چیزی که این تیم نیاز دارد زمان است تا نتایج بهتری کسب کند. مهاجم ها نیاز دارند که بیشتر تمرین شوت زدن کنند.
بررسی آمار نشان می دهد که لیورپول از 23 شانس گل تنها 5 گل به ثمر رسانده است یعنی 22 % کمتر از میانگین 35 % در لیگ برتر. خط میانی
و دفاع نیز باید بیشتر بر روی تمرکز خود کار کنند. در موارد زیادی استیون جرارد و چارلی آدام بدون هیچ پوششی به جلو حرکت می کردند،
بازی را خیلی باز می کردند که این هزینه زیادی برای تیم داشت )اگر بار دیگر ضربه هولت توسط رینا مهار نمی شد( . اگر ما می توانستیم کلین
شیت های خود را در آنفیلد حفظ کنیم می توانستیم ضعف خود در تمام کنندگی را بپوشانیم.

ارتباط پیامکی با
تحریریه لیورپولیسم
0937 978 18 68

24

یک بازیکن زیر ذره بین

خوزه انریکه

) آمارها تا 19 اکتبر (
لیورپول بعد از جدا شدن یان آرنه ریسه در سال
2008 تا مدت ها به دنبال یک دفاع چپ بود.
بله تا به حال فابیو اورلیو و املیانو اینسوا و
پل کانچسکی جایگزین او بوده اند اما آن ها
موفقیت چنداني بدست نیاوردند.
لیورپول امضای قرارداد 6 میلیون پوندی
خوزه انریکه در تابستان پنجره ای تازه را
به روی او گشود.
بنظر میرسد که از آغاز فصل تاکنون او توانسته است که در این
فصل خوب عمل کند. او میداند که سرعت باورنکردنی خود و
تسلط خود بر روی توپ را باید بهبود بخشد. او همچنین این
توانایی را دارد که توپ های بلندی را با اینچ های دقیق برای
دیگران ارسال کند که این تحسین برانگيز است. او بازی های
باشکوهی را برای لیورپول تا به حال انجام داده است اما اجازه
دهید نگاهی به شروع زندگی حرفه ای فوتبال او بیادازیم.
خوزه انریکه سانچز دیاز در تاریح 23 ژانویه 1986 در والنسیا اسپانیا
متولد شد. او در سن 7 سالگی یک ورزشکار مشتاق بود. خوزه عضو تیم
والنسیا بود و او داری استعداد خوبی از ابتدا بود .

آغاز فوتبال

خوزه در سال 2004 از تیم جوانان لوانته فارغ التحصیل شد و به
تیم لوانته ب پیوست جایی که او توانست 19 بازی انجام دهد و 1
گل نیز به ثمر برساند. او تنها 1 سال را با لوانته ب گذراند و بعد از
آن به والنسیا پیوست. والنسیا در آن سال تصمیم گرفت که خوزه

مترجم محمد حسن قدسی

facebook.com/liverpoolism

27 26

را یک فصل به صورت قرضی به تیم سلتاویگو بدهد. درحالیکه خوزه
در سلتاویگو، 15 بازي حضور داشت و نتوانست گلی را به ثمر برساند.
بعد از چند بازی چشم نواز او توانست در سال 2006 با تیم ویارئال
قرارداد ببندد. خوزه در ویارئال توانست امتیازات
زیادی را بدست آورد و یک فصل بسیار موفق را
سپری کرد. تیمهای زیادی در انگلستان از جمله
لیورپول و منچسترسیتی برای امضای قرارداد
با او رقابت کردند، هرچند که نیوکاسل موفق
به امضای قرارداد 5 ساله به ارزش 6.3 میلیون
پوند با او شد.

خانه ی جدید

خوزه اولین بازی خود را در 27 آگوست 2007
برای نیوکاسل برابر بارنزلی انجام داد. خوزه در
آن بازی تمام 90 دقیقه را بازی کرد و نیوکاسل
آن بازی را 2- 0 برنده شد. در 23 سپتامبر همان سال او اولین بازی
خود را در لیگ برتر به عنوان یک یار جانشین برابر وستهم یونایتد
انجام داد. او بازیهای کمی را در فصل 2007 - 08 انجام داد و مدیر
نیوکاسل اعلام کرد که او هنوز جوان است. با وجود این همه او
توانست 28 حضور داشته باشد که 7 کلین شیت را کسب کردند.
پس از آن نیوکاسل در ماه می سال 2009 سقوط کرد و هیئت مدیره
باشگاه تصمیم به فروش برخی از
بازیکنان باشگاه گرفت. او مدافعین
کلیدی خود از جمله بِیه و
باسونگ را به فروش رساند و باشگاه
های دیگری خواهان خوزه انریکه
بودند. با این حال او در نیوکاسل
باقی ماند و با بازی های خوب خود
باعث شد که جایزه بازیکن فصل
نیوکاسل را دریافت کند. او در تیم
منتحب فصل لیگ دسته پایینتر
به همراه اندی کارول، فابریتسیو
کولوچینی و کوین نولان قرار گرفت.
در بیست و نهمین روز ماه مارس سال 2009 خوزه توانست اولین گل
خود را برای نیوکاسل در پیروزی 2- 0 تیمش برابر ناتینگهام فارست
به ثمر برساند. نیوکاسل توانست در پایان فصل 2009 - 10 توانست
به لیگ برتر بازگردد. خوزه در فصل 2010 - 11 سی و شش حضور
را برای نیوکاسل داشت و یکی از ارکان اصلی تیم نیوکاسل در آن
سال بود .

او به مرسی ساید آمد

او در 11 آگوست 2011 با هزینه 6 میلیون
پوند از نیوکاسل به سمت لیورپول آمد و به
او اجازه داده شد که بر سر مسایل شخصی با
باشگاه مرسی سایدی مذاکره کند. روز بعد اعلام
شد که باشگاه لیورپول قرارداد بلند مدتی را با
خوزه انریکه پس از موافقت با شرایط و عبور از
تست پزشکی امضا کرد. خوزه انریکه شماره 3
را انتخاب کرد که اخیرا با رفتن پل کانچسکی
خالی مانده بود.
خوزه اولین بازی خود را تنها دو روز پس از پیوستن به باشگاه مقابل
ساندرلند در روز افتتاحیه لیگ برتر انجام داد. هفت روز بعد خوزه
حضوری 90 دقیقه ای در پیروزی 2- 0 قرمزها برابر آرسنال در امارات
داشت و دومین حضور خود را ثبت کرد. در اولین روز اکتبر خوزه
توانست اولین دربی مرسی ساید را تجربه کند.

آمار

بیایید نگاهی به آمار خوزه در فصل
پایانی حضورش در نیوکاسل داشته
باشيم:
خوزه در یک فصل که دارای 38
بازیست، توانسته است که 36
بازی را بطور ثابت انجام دهد و
هرگز به عنوان یار جانشین از او
استفاده نشده است. خوزه توانسته
است که 132 سانتر را انجام دهد و
31 سانتر آن ضربه ای به چارچوب
داشته است و 23 % آنها سانترهای
دقیقی بوده اند. او توانست در این فصل 31 موقعیت گل ایجاد کند. او
همچنین توانسته است که 77 % پاس دقیق داشته باشد که تعداد آن
1281 بوده است که این رتبه ی 1.663 در رسیدن به مقصد را دارد.
او تلاش کرد که 19 شوت را داشته باشد که 12

feri71
12-28-2011, 20:44
يک جلسه محروميت ديگر براي لوئيس سوارس

اتحاديه فوتبال انگليس لوئيس سوارس، مهاجم ليورپول، را به دليل رفتار نامناسب در ديدار مقابل فولام برابر تماشاگران حريف گناهکار شناخت و اين بازيکن را براي يک جلسه محروم و 20 هزار پوند جريمه کرد.

باشگاه لیورپول نیز به دلیل عدم توانایی در کنترل بازیکنانش بعد از اخراج جی اسپیرینگ 20 هزار پوند جریمه شد و فرجام خواهی آنها در این مورد نیز مورد قبول واقع نشد.
در بیانیه ای که توسط اتحادیه فوتبال انگلیس منتشر شده، آمده است:" باشگاه لیورپول به دلیل اتفاقات بازی مقابل فولام 20 هزار پوند جریمه شد و در مورد عدم توانایی در کنترل رفتار بازیکنان شان در دیدار بعدی مانند اتفاقی که در دیدار مقابل فولام رخ داد، به آنها تذکر داده شد.
این باشگاه مسئولیت این اتفاق را پذیرفت و آن را ناشی از اخراج جی اسپیرینگ دانست اما جریمه 20 هزار پوندی را بیش از حد دانست با این وجود درخواست آنها در کمیته فرجام خواهی رد شد.
لوئیس سوارس، بازیکن لیورپول، نیز به دلیل رفتار نامناسب در این دیدار با یک جلسی محرومیت روبرو شد.
او همچنین 20 هزار پوند جریمه شد و تذکر کتبی نیز دریافت کرد."
به این ترتیب سوارس دیدار این هفته تیمش مقابل نیوکاسل را به دلیل این محرومیت از دست خواهد داد.

feri71
12-29-2011, 11:38
ليورپول خواستار جذب مهاجم کلمبيايي شد
ليورپول براي پر کردن جاي خالي "لوييز سوارز" در نظر دارد با انعقاد قراردادي "تئو گوتي‌يرز" کلمبيايي را به خدمت بگيرد.
این بازیکن 26 ساله که در عضویت باشگاه "آولاندا"ی آرژانتین است در 15 دیدار این فصل 6 گل به ثمر رسانده و شماری از تیم‌های اروپایی در پی به خدمت گرفتن وی هستند.
گوتی‌یرز که از سوی مسئولان باشگاه آرژانتینی هشت میلیون پوند قیمت گذاری شده تجربه ناموفقی هم در تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه در سال 2010 دارد.

"رودولفو مولینا"، نایب رئیس باشگاه "آولاندا" در گفتگو با "Ole" اظهار داشت: تا بدین لحظه پیشنهاد مکتوبی دریافت نکرده‌ایم و فقط حرف بوده است. وقتی پیشنهادی دریافت کنیم قطعا در خصوص آن مطالعه خواهیم کرد. باشگاه پیشنهادی را رد نمی‌کند اما در نظر داریم بازیکن خود را به بهترین قیمت بفروشیم.

دختر هامبورگی
01-15-2012, 17:48
حضور داور زن در بازي ليورپول (عکس)

پانا: اتحاديه فوتبال انگليس از کمک داور زن در ديدار شنبه ليورپول مقابل استوک سيتي در ليگ برتر جزيره استفاده کرد. اين ديدار با تساوي بدون گل پايان يافت.

sina acm
01-24-2012, 21:19
دالگليش بازيكنان ليورپول را تهديد كرد

با اين وضع استعفا مي‌دهم

سرمربي ليورپول پس از باخت سنگين مقابل بولتون در چارچوب رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس به انتقاد شديد از بازيكنان تيمش پرداخت و آن‌ها را تهديد به استعفا كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ليورپول در هفته‌ بيست و يكم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس با نتيجه‌ سه بر يك مقابل ميزبانش بولتون شكست خورد و با 35 امتياز در همان رده هفتم باقي ماند.
كني دالگليش سرمربي ليورپول به انتقاد از عملكرد شاگردانش پرداخت و گفت: در اين بازي ما نمايش بسيار ضعيفي داشتيم، بر عكس ما تيم بولتون در تمام دقايق بازي با برنامه و هدف كار كرد و بازي زيبايي را به نمايش گذاشت و در نهايت بازيكنان اين تيم مزد بازي خوب خود را گرفتند.

اين مربي اسكاتلندي كه براي پنجمين بار از زمان بر عهده گرفتن هدايت ليورپول متحمل شكست مي‌شود، افزود: اين قرار من با بازيكنان تيمم نبوده است، اگر وضع اين گونه ادامه يابد استعفا مي‌دهم و از ليورپول مي‌روم. بازي با بولتون بدترين نمايش ليورپول از زمان آمدن من به اين تيم بوده است. اگر مي‌خواهيم كه جايگاه خوبي را در جدول رده بندي داشته باشيم نه تنها بايد در مقابل حريفان بزرگ خوب كار كنيم، بلكه بايد مقابل تيم‌هاي پايين متوسط هم نمايش قابل قبولي داشته باشم و امتيازات لازم را جمع كنيم. متاسفانه ما در اين ديدار بسيار ضعيف كار كرديم و مستحق اين شكست سنگين بوديم.

در جدول رده بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 51 امتياز صدرنشين است و تيم‌هاي منچستريونايتد و تاتنهام به ترتيب با 48 و 46 در رده‌هاي دوم و سوم قرار دارند.

feri71
01-26-2012, 13:33
لیورپول 2- منچسترسیتی 2؛ بلیط ومبلی برای دالگلیش و شاگردانش

درخشش کریگ بلیمی در ترکیب لیورپول باعث شد تا این تیم به فینال لیگ کاپ راه یابد.
در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ کاپ، دو تیم لیورپول و منچسترسیتی به تساوی 2-2 دست یافتند. این درحالی بود که لیورپول در بازی رفت هم با نتیجه 0-1 درورزشگاه اتحاد به پیروزی رسیده بود
شاگردان دالگلیش بر بازی تسلط داشتند و می توانستند دراین بازی به پیروزی برسند ولی همین تساوی برای انها کافی بود تا با توجه به نتیجه بازی رفت، بلیط حضور در فینال لیگ کاپ در ورزشگاه ومبلی را به دست بیاورند و بدین ترتیب در فینال رقابتهای لیگ کاپ درورزشگاه ومبلی مقابل کاردیف سیتی قرار خواهد گرفت
لیورپول بازی را با تسلط کامل آغاز کرد و به پرسینگش ادامه داد.البته دروازه بان سیتی هم نمایش خیره کننده ای داشت.
درابتدا این نایجل دی یونگ بود که در دقیقه 31 گل برتر را برای سیتی به ثمر رساند و در دقیقه 40، استیون جرارد از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.
در دقیقه 68 بازی، ادین ژکو بار دیگر سیتی را پیش انداخت ولی گل دقیقه 74 کریگ بلیمی باعث شد تا بازی بار دیگر به تساوی کشیده شود.

pedro_17
02-12-2012, 21:49
لوئیس سوارس: به خاطر دست ندادن با اورا متاسفم

لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، به دلیل امتناع از دست دادن با پاتریس اورا، مدافع فرانسوی منچستریونایتد، در دیدار دیروز، عذرخواهی کرد.
در ابتدای این دیدار که با پیروزی 2-1 شیاطین سرخ به پایان رسید، این مهاجم اروگوئه ای با اورا دست نداد و به همین دلیل مورد انتقاد شدید قرار گرفت. این دیدار، دومین بازی سوارس بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت 8 جلسه ای اش به خاطر توهین نژادپرستانه به مدافع فرانسوی منچستریونایتد بود.
در مراسم ابتدایی دیدار، اورا دستش را به سمت سوارس دراز کرد اما این بازیکن با نادیده گرفتن آن، با داوید دخه آ، دروازه یونایتد، دست داد. اورا تلاش کرد با گرفتن بازوی سوارس، او را برگرداند اما این ملی پوش اروگوئه ای بی توجه به راهش ادامه داد.
در پایان دیدار فرگوسن با انتقاد شدید از رفتار سوارس اعلام رکد او با این حرکت به لیورپول بی احترامی کرده و دیگر نباید برای این باشگاه بازی کند. این بازیکن با انتشار بیانیه ای در سایت اختصاصی باشگاه لیورپول اعلام کرد:" من بعد از دیدار مقابل منچستریونایتد با سرمربی صحبت کردم و متوجه شدم کار اشتباهی انجام دادم. من تنها باعث ناامیدی او شدم بلکه، باشکاه و کسانی که از من حمایت کردند را ناامید کردم و به همین دلیل بسیار متاسفم. من اشتباه کردم و به خاطر آنچه اتفاق افتاد ناراحتم. من باید پیش از دیدار با پاتریس اورا دست می دادم و باید به خاطر کاری که انجام دادم، عذرخواهی کنم. دوست دارم این جریان را به طور کامل به فراموشی بسپارم و روی فوتبالم تمرکز کنم."

feri71
02-26-2012, 23:53
کاردیف 2 (2)– (3) 2 لیورپول: قهرمانی دشوار قرمزها

لیورپول با پیروزی 3-2 در ضربات پنالتی (5-4 در مجموع) مقابل کاردیف سیتی، قهرمان جام اتحادیه انگلیس شد.

بازی با حملات لیورپولی ها آغاز شد اما بازیکنان کاردیف با یک دفاع منطقی این حملات را دفع کردند و خیلی زود به حریف نشان دادند که چه دیدار دشواری در انتظار شان است.
در دقیقه 19 یک توپ باد آورده در میان مدافعان لیورپول به جوزف میسون رسید و او با یک ضریه محکم توپ را از بین پاهای پپ رینا به گل اول بازی تبدیل کرد.
بعد از این گل لیورپولی ها برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند. ابتدا همکاری داونینگ و هندرسون یک موقعیت خوب را برای جرار د به وجود آورد اما ضربه کاپیتان قرمزها راهی خارج شد. سپس جرارد یک موقعیت خوب برای دنیل اگر فراهم کرد اما ضربه سر این بازیکن هم راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.
در این میان بازیکنان کاردیف هم بیکار نبودند و به ویژه زوج اسکاتلندی این تیمريال مک ناوتون و میلر برای لیورپولی ها درد سرساز می شدند. در نهایت نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید.
دقایقی از نیمه دوم گذشته بود که دالگلیش برای افزایش توان هجومی تیمش کرگ بلیمی را به میدان فرستاد و تقریبا بلافاصله بعد از ورود این ستاره ولزی، قرمزها به گل تساوی رسیدند.
ضربه کرنر استیوارت داونینگ در شلوغی محوطه جریمه کاردیف به اسکرتل رسید و این مدافع پیش تاخته گل تساوی قرمزها را به نام خود ثبت کرد.
بعد از این گل جریان بازی تا اندازه ای متعادل تر شد و حتی کاردیف می توانست توسط میلر به گل برسد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.
آخرین موقعیت بازی در وقت های قانونی نیز روی همکاری سوارس و کارول ایجاد شد اما ضربه بلیمی از بالای دروازه کاردیف راهی خارج شد.
در وقت های تلف شده باز هم تعویض دالگلیش برای قرمزها چاره ساز شد. درک کوئیت که در دقیقه 103 راهی میدان شد، 5 دقیقه بعد گل دوم لیورپول را به نام خود ثبت کرد.
اما این برتری در فاصله دو دقیقه تا پایان بازی از بین رفت. ترنر روی یک ضربه کرنر در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد و گل تساوی کاردیف را به ثمر رساند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.
در ضربات پنالتی سه بازیکن کاردیف ضربات شان را از دست دادند، تا لیورپول برای اولین بار از سال 2006 صاحب یک جام شود. برای لیورپولی ها درک کوئیت، استیوارت داونینگ و گلن جانسن ضربات شان را به گل تبدیل کردند و استفن جرارد و چارلی آدام هم ضربات شان را از دست دادند.
[/URL]
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

feri71
03-11-2012, 12:47
ساندرلند یک - لیورپول صفر؛ناامیدکننده حتی با کینگ کنی

گل نیکولاس بنتنر، مهاجم سابق آرسنال در نیمه دوم سومین شکست پیاپی لیورپول را رقم زد تا ساندرلند در دیداری نه‌چندان زیبا سه امتیاز مهم به دست بیاورد.
دو تیم در نیمه اول به‌سختی موقعیت گل ایجاد کردند و اوضاع در نیمه دوم هم به جز صحنه گل بنتنر تغییر چندانی نکرد.
بنتنر 24 ساله در دقیقه 45 گل زد. ضربه فریزر کمپل پس از جا گذاشتن مارتین اشکرتل به تیر دروازه برخورد کرد، بنتنر در برگشت دوباره توپ را به تیر زد و سرانجام آن را از فاصله‌ای نزدیک وارد دروازه په‌په رینا کرد که تسلیم شده بود.
استیون جرارد و اندی کارول در اواخر نیمه دوم وارد میدان شدند اما مردان کنی دالگلیش عاری از ایده به نظر می‌رسیدند.
ساندرلند با این پیروزی موقتا به رتبه هشتم جدول صعود کرد و لیورپول هم هفتم ماند و از رسیدن به اروپا دورتر شد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%AF%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C)

* رامتین *
03-31-2012, 12:36
دیدار نیمه نهایی جام حذفی لیورپول برابر اورتون ساعت 16:00 به وقت تهران خواهد بود.

به گزارش وب سایت هواداران لیورپول در ایران، این دیدار قرار است روز شنبه 14 آوریل 2012 در ورزشگاه ویمبلی برگزار شود.

منبع---------> [Only Registered And Activated Users Can See Links]تأیید زمان آغاز دیدار نیمه نهایی جام حذفی ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 5%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2%20%D8%AF% DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%20%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87 %20%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C%20%D8%AC%D8%A7%D 9%85%20%D8%AD%D8%B0%D9%81%DB%8C)

feri71
04-01-2012, 21:50
نیوکاسل 2 – لیورپول صفر: رینا سه بازی محروم شد!

دو گل پاپیس دمبا سیسه زاغ‌ها را به پیروزی مقابل لیورپول رساند. این سومین شکست پیاپی لیورپول بود.
مهاجم سنگالی دو گل زیبا زد و په‌په رینا هم در دقیقه 84 اخراج شد.
لیورپول در ابتدای بازی نمایش خوبی داشت اما نیوکاسل برخلاف جریان بازی در دقیقه 19 به گل رسید. حاتم بن‌عرفه سانتری درخشان انجام داد و سیسه در تیر دورتر با ضربه سری زاویه‌دار توپ را به گوشه دروازه زد.
چند دقیقه بعد ضربه سر مارک ویلیامسون به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد.
سیسه در دقیقه 59 گل دوم خود و تیمش را زد. دمبا با توپ را فرستاد و پس از آن که بن‌عرفه و جیمی کاراگر نتوانستند توپ را کنترل کنند، سیسه توپ را گرفت، رینا را جا گذاشت و دروازه حریف را گشود. البته به نظر می‌رسید سیسه در موقعیت آفساید قرار داشت.
در دقیقه 84 بود که اوضاع برای لیورپول بدتر شد. جیمز پرچ با شیطنت روی رینا خطا کرد و دروازه‌بان لیورپول با سر به او ضربه زد. داور به رینا کارت قرمز مستقیم داد و او را از سه بازی بعدی لیورپول محروم کرد؛ از جمله از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل اورتون.
اکنون نیوکاسل با 11 امتیاز بیشتر از لیورپول با 53 امتیاز در رده ششم است و لیورپول با 42 امتیاز هشتم.

ALEX-ss
04-29-2012, 19:33
جرارد: سوارز بازيکني استثنايي است

استيون جرارد، بازيکن باتجربه ليورپول معتقد است که لوئيس سوارز، بازيکن اروگوئه اي تيمش يکي از بهترين بازيکنان دنياست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] اين درحالي است که سوارز شنبه شب و در ديدار تيمش مقابل نووريچ سيتي سه گل براي ليورپول به ثمر رساند تا ليورپول با نتيجه 0-3 به پيروزي برسد.

در پايان اين ديدار جرارد گفت:« سوارز بازيکني استثنايي است. بعد ازدو گلي که به ثمر رساند، من مطمئن بودم که مي تواند به گل سوم هم برسد ؛ بالاخره هم اين طور شد. او بازيکن ويژه اي است. حرکات خوب او، باعث مي شود تا کار من به عنوان يک بازيکن مياني، در کنار او آسان تر شود.»

جرارد در ادامه درمورد سوارز گفت:« او بازيکن تراز اولي است. وقتي که روز، روز او باشد، او يکي از بهترين بازيکنان دنياست و شنبه، هم روز او بود. بازي شنبه شب او پايان خوبي داشت و ما به عنوان يک تيم را به جاي خوبي رساند.»

ليورپول تا چند روز ديگر مقابل فولام قرار خواهد گرفت و شنبه هفته آينده در فينال اف اي کاپ مقابل چلسي قرار خواهد گرفت. جرارد دراين باره گفت:« ما درابتدا بايد فولام را از پيش رو برداريم. ما وقتي هر ديداري پيش روي ما قرار مي گيرد به استقبال آن مي رويم و مي خواهيم دراوج آمادگي به فينال اف اي کاپ برسيم. ما هيجان زيادي داريم. در تورنمنتهايي که دراين فصل در آنها حضور داشتيم، عملکرد خوبي داشتيم و شايستگي رسيدن به فينال را داشته ايم. پس احمقانه است که بخواهيم درآستانه ديدار بعدي مان در ليگ، فقط برروي فينالها تمرکز کنيم.»

omid2
05-08-2012, 11:46
ليورپول براي جذب کريستين تيو رقيب پيدا کرد

تيم فوتبال ليورپول انگليس که قصد دارد مهاجم جوان بارسلونا را به صورت قرضي در اختيار بگيرد، دو رقيب پيدا کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ليورپول مشتاق است تا به صورت قرضي کريستين تيو را از بارسلونا به خدمت بگيرد، اما بايد در اين راه با اتلتيکو مادريد و والنسيا رقابت کند.

بارسا در نظر دارد اين مهاجم 20 ساله را تابستان به صورت قرضي در اختيار يک باشگاه ديگر قرار دهد تا به او اجازه حضور در زمين مسابقه و پيشرفت بيشتر را بدهد.

ليورپول ماه‌هاست که قصد دارد اين مهاجم جوان را به خدمت بگيرد و نگران است که تيتو ويلانوا که جاي پپ گوارديولا را در نيوکمپ گرفته است، با اين انتقال مخالفت کند.

omid2
05-08-2012, 16:45
کارول: به ليورپول نيامدم که روي نيمکت بنشينم

مهاجم تيم فوتبال ليورپول گفت: به آنفيلد نيامدم تا روي نيمکت بنشينم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از ديلي پست، اندي کارول که در ژانويه 2011 با انتقالي 35 ميليون پوندي از نيوکاسل به ليورپول پيوست، در 54 بازي تنها يازده گل براي تيمش به ثمر رساند. اين مهاجم جوان همزمان با لوئيس سوارز براي پر کردن جاي خالي تورس خريداري شدند، اما برخلاف مهاجم اروگوئه‌اي، نتوانست انتظارات را برآورده کند.

کارول يکي از چندين بازيکن جديد ليورپول است که نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

مهاجم 23 ساله در فصل اول حضورش براي آماده بودن تقلاي زيادي کرد، اما با ورود به سال جديد نشانه‌هاي واضحي از پيشرفت نشان نداد.

وي اظهار داشت: مهم نيست که درباره من چه مي‌گويند؛ خودم مي‌دانم که چه کسي هستم و چه کارهايي مي‌توانم انجام دهم. نياز داشتم در چند بازي به ميدان بروم و مي‌دانم که گلزني خواهم کرد.

کارول گفت: مي‌خواهم براي ليورپول بازي کنم. اينجا نيامده‌ام تا روي نيمکت بنشينم. به آنفيلد آمدم تا بازي کنم و کاملاً آماده هستم. مهم نيست که داخل زمين باشم يا روي نيمکت. تمام تلاشم را براي آماده بودن انجام مي‌دهم.

* رامتین *
05-11-2012, 20:05
امیدوارم که ماکسی از لیورپول نره...
از رفتنش واقعا ناراحت میشم .
انصافا حداقل برای نیکمت، خیلی خوب بود .
و به اون چیزی که در این فصل حقش بود، متاسفانه نرسید .
حقش بود که بیشتر از این ها در این فصل بازی کنه .
اما...

omid2
05-17-2012, 14:32
گزينه هاي هدايت ليورپول

سران باشگاه ليورپول بعد از برکناري کني دالگليش براي به خدمت گرفتن روبرتو مارتينس، مربي اسپانيايي ويگان آستين بالا زده اند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مالکان آمريکايي باشگاه ليورپول هفته گذشته و از طريق واسطه هايي با مربي اسپانيايي ويگان تماس گرفته اند و اکنون روبرتو مارتينس گزينه اصلي جانشيني کني دالگليش به حساب مي آيد.

علاوه بر مارتينس، نام الکس مک ليش، مربي سابق استون ويلا و آندره ويلاس بواس، مربي سابق چلسي هم به عنوان گزينه هاي احتمالي هدايت ليورپول مطرح شده است.

اما مارتينس گزينه اصلي به نظر مي رسد.اين مربي اسپانيايي درنهايت توانست ويگان را در رقابتهاي اين فصل ليگ برتر حفظ کند و با اين تيم مقابل تيمهاي بزرگي مثل منچستريونايتد، آرسنال، ليورپول و نيوکاسل به پيروزي رساند.

گزينه ديگر ويلاس بواس است که بعد از تجربه اي ناموفق در چلسي از نيمکت مربيگري اين تيم برکنار شد؛اما بااين وجود هنوز مربي موفقي دراروپا به شمار مي رود و علاوه بر ليورپول، زمزمه هايي درمورد احتمال حضور او برروي نيمکت مربيگري رم هم مطرح شده است.

ليورپول امسال و زير نظر دالگليش توانست قهرمان ليگ کاپ لقب بگيرد و به فينال اف اي کاپ هم راه يافت ولي رقابتهاي ليگ برتر را دور از حد انتظار، در رده هشتم به پايان برد و 37امتياز با سيتي صدرنشين فاصله داشت.

omid2
05-17-2012, 14:38
دالگليش: ترک ليورپول آسان نيست

احساس غرور مي کنم از اينکه اولين جام را پس از شش سال با قهرماني کارلينگ کاپ به ارمغان آورديم و به دومين جام در فينال جام حذفي هم بسيار نزديک بوديم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کني داگليش امروز از هواداران و اعضاي باشگاه فوتبال ليورپول در پايان دومين دوره مربيگريش تشکر و قدرداني کرد.

در حاليکه اين مرد اسکاتلندي از ترک پستش احساس نااميدي مي کند او از احساس غرورش که 16 ماه هدايت ليورپول را بر عهده داشته است مي گويد و همچنين از گروه ورزشي فنوي نيز تشکر که اين مسئوليت را به وي واگذار کردند.

دالگليش گفت: "يک افتخار بود و امتيازي بود که براي دومين بار بازگردم و سرمربي باشگاه فوتبال ليورپول شوم . از استيو ، کوين کمال تشکر را دارم که با من کار کردند، بازيکنان و همه کادر باشگاه که که با من همکاري کردند تشکر مي کنم . احساس غرور مي کنم از اينکه اولين جام را پس از شش سال با قهرماني کارلينگ کاپ به ارمغان آورديم و به دومين جام در فينال جام حذفي هم بسيار نزديک بوديم . البته از نتايج ليگ احساس نااميدي مي کنم ، ولي من قهرماني کارلينگ کاپ را با هيچ چيز نمي توانم عوض کنم براي من اين قهرماني بدين معني بود که هواداران و باشگاه دوباره به مسير قهرماني در جام ها بازگشته اند. "

او ادامه داد: ضمن اينکه واقعا از اينکه باشگاه را ترک کرده ام احساس نااميدي دارم ، ميتوانم بگويم که اين موضوع توسط مالکان انجام شده است و همگي آنها نگرانند و در اين راه هم همواره در برخورد با افراد بزرگورانه ، با متانت و موقر رفتار نمودند و اميدوارم در ادامه بمانند روزي که به اينجا آمدند در اين راه و رو به جلو بردن باشگاه موفق باشند. "

مايلم از همه ي کارکنان باشگاه که در اين مدت صادقانه تلاش و کوشش کردند تشکر و قدرداني کنم . زماني که به عنوان سرمربي بازگشتم گفتم که من هميشه مايلم در هر زمان و هر جايي که بتوانم به باشگاه کمک کنم . "

و اما حرف آخر کني : در آخر هم ، مي خواهم از صميم قلبم از هوادارن ليورپول به پاس حمايتهايشان تشکر کنم که هميشه از من و باشگاه حمايت کردند . بدون آنها نه باشگاه و من هم به هيچ چيزي نمي رسيديم . "

42d3e78f26a4b20d412==